הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
מרכז צעירים יבנה מזמין לערב "זיכרון בסלון" עם שלומי ירמיהו, דור שני לשואה - יום שני, 6 במאי 2024, בשעה 19:00, כניסה חופשית עם הרשמה מראש
סדרת מפגשים לנשים לאחר לידה במרכז הצעירים יבנה, החל מ-30 במאי 2024, המפגשים יכללו מגוון פעילויות כמו ספורט, ארוחת בוקר מזינה, הרצאות, מעגלי אימהות, תזונה לאם ולתינוק, עיסוי תינוקות, בחירת מסגרת חינוכית, ייעוץ שינה ובייבי רפלקסולוגיה
גן משחקים חדש ברחוב הנרקיס ביבנה

שרה עיל , הלבורנטית המוכרת והוותיקה ממרפאת מכבי יבנה, פורשת לגמלאות לאחר 35 שנה במקצוע.

״עכשיו הגיע הזמן להשקיע בבילויים ובמשפחה״, נאנחת שרה. ״יש לי 4 בנות ו-14 נכדים שיהיו בריאים, וכעת הם יקבלו אותי כסבתא במשרה מלאה. אוכל לתת להם את מלוא תשומת הלב, לבלות יחד, לנסוע לחופשות ולטייל״

לימור עידן | | תגובות: 2במרכז הרפואי של מכבי שירותי ביבנה, אין אחד שלא מכיר את שרה עיל, עובדת המעבדה הותיקה שמקבלת כל מטופל בסבר פנים יפות, ועורכת את בדיקות הדם המוכרות ברגישות ובחיוך תמידי.

שרה היא לבורנטית מוסמכת ועובדת מעבדה אשר הצטרפה למכבי לפני 35 שנה במרכז הרפואי של הקופה בראשון לציון ובמוקד לרפואה דחופה. לאחר שמונה שנים היא עברה ליבנה והמטופלים נשבו בקסמה כבר מהרגע הראשון. ״כולם עברו אצלי, תינוקות וילדים קטנים שלקחתי מהם בדיקות דם חזרו אליי כשהם אחרי הצבא בגיל 20. זה מרגש בכל פעם מחדש״ היא מספרת בחיוך רחב, ביום האחרון לעבודתה.

השבוע היא פרשה לגמלאות וסיימה את תפקידה במכבי באירוע פרידה מרגש שערכו עבורה בהנהלת המרחב:

״עשו לי הפתעה, וכולם התכנסו במעבדה עם דברי פרידה ומתנות וזה מאוד ריגש אותי. מכבי היתה המשפחה השנייה שלי בשלושת העשורים האחרונים. כל עובד מעבדה חדש שהגיע, היה מצטרף אליי להתלמדות והכשרה״. בין היתר, שרה אף שימשה כמנהלת המעבדות של מרחב יבנה במכבי הכולל את הערים יבנה, מזכרת בתיה וגדרה.

לשאלתנו כיצד הגיבו המטופלים כששמעו שהיא פורשת, היא צוחקת: ״הם סירבו להאמין, ביקשו שלא אעזוב ואמשיך לטפל בהם״. במכבי מסבירים כי תפקיד עובד המעבדה כולל המון מיומנות ורגישות בבדיקות דם, שתן וצואה, ובדיקות גנטיות מיוחדות. ילדים רבים סובלים מחרדות ומפחד ממחטים ועל כן יש צורך ברגישות יתרה על מנת לבצע את הבדיקה בהצלחה.

״עכשיו הגיע הזמן להשקיע בבילויים ובמשפחה״, נאנחת שרה. ״יש לי 4 בנות ו-14 נכדים שיהיו בריאים, וכעת הם יקבלו אותי כסבתא במשרה מלאה. אוכל לתת להם את מלוא תשומת הלב, לבלות יחד, לנסוע לחופשות ולטייל״.


ליאור אלהרר, מנהל מרחב יבנה במכבי שירותי בריאות מסכם:

״בשמי ובשם כל העובדים במרחב יבנה אני רוצה להודות ולהצדיע לשרה על 35 שנות שירות מופתי, חם ומסור עבור המטופלים שלנו בכל האזור. ההון האנושי הוא המתכון המנצח שלנו להצליח ולהעניק את הטיפול המיטבי לחברינו. מערך המעבדות עובר שדרוג תמידי ולצד המכשור הטכנולוגי והאמצעים המתקדמים שאנו מכניסים, אנו מגייסים בימים אלו הון אנושי איכותי כדי להמשיך ולהעניק לחברינו את השירות הטוב ביותר. מוזמנים להצטרף למשפחת מכבי ביבנה״.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • שרה אלופה היחידה שהצליחה לקחת דם במכה ראשונה 🌹 גם למי שהורידים לא נראים 🌹 קסם של מקצוענית🌹 תהני מהחופש🌹
  הגב 06.02.23 12:55
 • אין על שרה! מקצועית ונעימה.
  הגב 06.02.23 12:56
 • אורח

מרכז צעירים יבנה מזמין לערב "זיכרון בסלון" עם שלומי ירמיהו, דור שני לשואה - יום שני, 6 במאי 2024, בשעה 19:00, כניסה חופשית עם הרשמה מראש

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית יבנה


מרכז צעירים יבנה מזמין את הציבור להשתתף בערב "זיכרון בסלון" שיתקיים ביום שני, ה-6 במאי 2024, בשעה 19:00. הערב יתקיים במרכז צעירים יבנה, הנמצא ברחוב עולש 2, יבנה.

במהלך הערב, שלומי ירמיהו, תושב יבנה ודור שני לשואה, יספר את סיפורה של סבתו מזל ירמיהו, אם לחמישה מאתונה. הסיפור יעסוק בהישרדות, אומץ, הסתתרות, בריחה, תושייה ועלייה לארץ, ויציע חוויה אינטימית ושונה לציון יום השואה והגבורה.

ההשתתפות באירוע אינה כרוכה בעלות, אך נדרשת הרשמה מראש. לפרטים נוספים ולהרשמה, לחצו כאן.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

סדרת מפגשים לנשים לאחר לידה במרכז הצעירים יבנה, החל מ-30 במאי 2024, המפגשים יכללו מגוון פעילויות כמו ספורט, ארוחת בוקר מזינה, הרצאות, מעגלי אימהות, תזונה לאם ולתינוק, עיסוי תינוקות, בחירת מסגרת חינוכית, ייעוץ שינה ובייבי רפלקסולוגיה

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז צעירים יבנה


במרכז הצעירים ביבנה יתקיים סדרת מפגשים בשם "בוקר בשביל עצמך" המיועדת לנשים לאחר לידה. המפגשים יכללו מגוון פעילויות כמו ספורט, ארוחת בוקר מזינה, הרצאות, מעגלי אימהות, תזונה לאם ולתינוק, עיסוי תינוקות, בחירת מסגרת חינוכית, ייעוץ שינה ובייבי רפלקסולוגיה. הפעילות תתקיים בימי ה', החל מה-30 במאי 2024, בין השעות 10:00 ל-12:30, ותכלול 11 מפגשים. העלות לכל הסדרה היא 320 ש"ח.


מספר המקומות מוגבל | מותנה ברישום מראש בלינק>> https://did.li/0Oxrlהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

גן משחקים חדש ברחוב הנרקיס ביבנה

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית יבנה


עיריית יבנה הודיעה על פתיחת מתחם משחקים חדש בגינת רחוב הנרקיס. המתחם נבנה כחלק ממאמצי השדרוג שמבצעת העירייה להנאת הילדים וההורים. הפרויקט נערך תחת הובלת מחלקת האחזקה של העירייה,


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שלושה בתי ספר מיבנה העפילו לשלב הגמר האזורי בתחרות אולימפיאדת החלל ע"ש רמון: בית חינוך מרחבים, בית הספר האקולוגי ובית הספר פרדס צפוני

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית יבנה


שלושה בתי ספר מיבנה העפילו לשלב הגמר האזורי בתחרות אולימפיאדת החלל ע"ש רמון. נבחרות החלל של בית חינוך מרחבים, בית הספר האקולוגי ובית הספר פרדס צפוני בעיר יבנה יתמודדו בשלב הזה. השנה, המשימה שהוטלה על הנבחרות הייתה לתכנן התיישבות חדשה על אחד מגרמי השמים במערכת השמש, תוך התחשבות באתגרים שהוצגו במהלך התחרות. ישר כח גדול לכל התלמידות והתלמידים שהעפילו לשלב הגמר האזורי ובהצלחה רבה בשלב הבא.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

החל השלב הראשון של הריסת מתחם השחף - דואני ביבנה במתחם ייהרסו 4 בניינים בהם מתגוררות 64 משפחות ובמקומם ייבנו 3 מגדלי יוקרה בגובה 25 קומות, סה"כ 273 דירות... מצורף סרטון

מערכת האתר | | תגובות: 3


השבוע החל שלב היסטורי נוסף בהתחדשות עירונית ביבנה כאשר טרקטורים עלו על שטחי הגינות של מתחם רחוב השחף הנושק לפארק הנחל ורחוב דואני כאשר רוב הדיירים כבר פונו מהבניינים והחלה בנוסף לטרקטורים עקירת חלונות ומרפסות של הבניינים הישנים.

על פי התוכנית ייהרסו 4 הבניינים ברחוב השחף שמספרם 7,5,3,1 ובמקומם ייבנו 3 מגדלי דירות של 24 קומות על גבי קומה מסחרית.

בנוסף, במתחם ייבנו 2 כיתות גן.

כיום במתחם מתגוררות 64 משפחות בדירה בגודל ממוצע של 70 מ"ר.

בתוכנית החדשה המתחם יכיל 273 יחידות דיור בשטח ממוצע של כל דירה 105 מ"ר.


על תוכניות הבנייה במתחם

המתחם הקרוי "אלומה" נבנה על ידי החברות אלמוגים ו-W GROUP

אלומה הינו מתחם המתוכנן בשיטת עירוב שימושים וכולל מגורים, מסחר ומשרדים.

מתחם אלומה, שתוכנן ועוצב כקומפלקס מגורים אורבני, חדשני ומרהיב כולל 3 מגדלי יוקרה בגובה 25 קומות, סה"כ 273 דירות מרווחות בנות 4 ו-5 חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים, לצד מגוון חנויות נוחות, בתי קפה ומסעדות ממש מתחת לבית, בקומת המסחר הפתוחה לשדרות דואני.

סרטון צילום שחף יבנה:

הדמייה צילום: kesem3d

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • תשכחו מאפשרות נהיגה וחניה ביבנה
  הגב 19.04.24 07:50
 • כל הכבוד על הביצוע. מקווה שיהיו מספיק חניות לדיירים וגם לקונים שיגיעו למקום לערוך קניות.
  הגב 19.04.24 08:54
 • סוף סוף קורה שינוי בשכונות הוותיקות רק במדינה שלנו האזרחים לא מוכנים לנסוע בתחבורה ציבורית ולהתלונן למה אין חנייה
  הגב 19.04.24 10:54
 • אורח

ראש העיר רועי גבאי חתם על שטר הרשאה למכירת חמץ לפני חג הפסח, מנהג הלכתי ידוע המאפשר לרבנות הראשית למכור חמץ בשם העירייה

| | תגובות: 0


ראש העיר, רועי גבאי, חתם השבוע על שטר הרשאה למכירת חמץ לפני חג הפסח, מנהג ידוע בהלכה היהודית. השטר מסמיך את הרבנות הראשית למכור חמץ בשם העירייה וכלל מוסדותיה. החתימה נעשתה בנוכחות הרב הראשי ליבנה, דוד אבוחצירא שליט"א.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נבחרת האסטרונומיה של בית הספר האקולוגי יבנה עלתה לגמר האזורי של מחוז דרום באולימפיאדת החלל הארצית

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילומים: צילום בית ספר אקולוגי


בשמחה גדולה התבשרה היום נבחרת האסטרונומיה של בית הספר האקולוגי יבנה על עלייה לגמר האזורי של מחוז דרום, יחד עם עוד תשעה בתי ספר, במסגרת אולימפיאדת החלל הארצית. בהצלחה לשרית ולחברי הנבחרת האלופים!
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שחקני נוער אליצור יבנה כדורסל מתגייסים לחלוקת סלי מזון למשפחות נזקקות לקראת חג הפסח בשיתוף סיירת המעשים הטובים של יבנה

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק אליצור יבנה כדורסל הדף הרשמי


שחקני הנוער של אליצור יבנה כדורסל התגייסו לטובת חלוקת סלי מזון למשפחות נזקקות לקראת חג הפסח, בשיתוף פעולה עם סיירת המעשים הטובים של יבנה.

סיירת המעשים הטובים של יבנה פועלת להפצת טוב בעיר וליצירת קשר בין תושביה באמצעות מיזמי התנדבות מגוונים. הפעילות של הסיירת משפיעה על כל שכבות האוכלוסייה ביבנה, כולל משפחות נזקקות, ילדי צמי"ד ומשפחות שכולות.

הפעילות מתקיימת בתמיכה ובהובלת עיריית יבנה וסיירת המעשים הטובים של העיר.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ארגון "יד לבנים" יבנה קיים הרמת כוסית לחג הפסח עם משפחות שכולות בנוכחות ראש העיר ואמן חזי דין

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית יבנה


בעיר יבנה, ארגון "יד לבנים" בראשות שמעון סילוק קיים הרמת כוסית לחג הפסח יחד עם עשרות משפחות שכולות, בשיתוף פעולה עם ארגון אלמנות ויתומי צה"ל. האירוע נערך במעמד ראש העיר יבנה, רועי גבאי, ממלא מקום ראש העיר וסגן ראש העיר, חיים מסינג, הרב יוסף לרר וסמנכ"ל ארגון יד לבנים, זיו אביגל.

במהלך האירוע, האמן היבנאי חזי דין הופיע והלהיב את הקהל, כשכינה את ההורים השכולים כבני משפחתו המורחבת. חזי דין איבד את אחיינו אביעד הלוי ז"ל, שנרצח בטבח הרצחני בפסטיבל נובה.

ראש העיר יבנה הודה למארגנים על היוזמה, חיזק את המשפחות והבטיח להיות לצידם תמיד. הוא גם הודה למנהל הכותר, ציון דויד, על הסיוע בארגון הערב וליווי המשפחות, ולחברי הסניף שמעון סילוק, שמעון שגב, רחל שחר ויפה עובדיה שפעלו להצלחת האירוע.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תושבי יבנה הוותיקים מוזמנים לתוכנית למידה משותפת בין הדורות בקרית החינוך ע"ש גינסבורג בתוכנית הלימודים: תקשורת, תנ"ך, היסטוריה, לשון, ביולוגיה, דיפלומטיה, גיאוגרפיה ועוד

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית יבנה


תושבי יבנה הוותיקים מוזמנים לחזור לספסל הלימודים במסגרת תוכנית חדשה שמטרתה לשלב בין הדורות הצעירים והוותיקים

בתוכנית הלימודים: תקשורת, תנ"ך, היסטוריה, לשון, ביולוגיה, דיפלומטיה, גיאוגרפיה ועוד

התוכנית, המופעלת על ידי אגף לשירותים חברתיים של עיריית יבנה ומשרד הנגב, הגליל והחוסן הלאומי, מציעה הזדמנות ייחודית ללמידה משותפת וחווייתית. מספר המקומות בתוכנית מוגבל.


לפרטים נוספים והרשמה, ניתן לבקר בלינק הבא: לחץ כאן להרשמה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סרטון - שריפה בלילה בדירה ברחוב האורן ביבנה

מערכת האתר | | תגובות: 3


שריפה פרצה אתמול רביעי בשעות הערב בדירה בקומה השנייה של בניין ברחוב האורן ביבנה. האירוע התרחש בבניין בן ארבע קומות, ולמקום הוזנקו שלושה צוותי כיבוי מתחנת רחובות בפיקודו של רב רשף יעקב כהן. הצוותים זיהו את העשן השחור יוצא מחלון בקומה השנייה, פרסו מיד קווי תקיפה, ביצעו חדירה מהירה למבנה, סריקות לשלילת לכודים וכיבוי מוקד הבעירה.

למרבה המזל, אין לכודים או פצועים באירוע. הציבור מתבקש להתקשר למוקד 102 ולהישמע להוראות המוקדנים במקרה של חירום.


סרטון:התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • ואיייי אמלה
  הגב 18.04.24 09:58
 • ה' ישמור, מזל שזה נגמר ככה תודה לאל
  הגב 18.04.24 12:55
 • מזל שניגמר ככה כל הכבוד לצוות הזריז והנחוש 👏👏
  הגב 18.04.24 13:56
 • אורח

הרצאה לחיזוק נשים במרכז הקהילתי נאות שמיר ביבנה: "לחיות מתוך בחירה לבחור בך" - יום שני, 20 במאי, 20:15

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז קהילתי נאות שמיר


הרצאה מעוררת השראה לנשים במרכז הקהילתי נאות שמיר ביבנה תתקיים ביום שני, ה-20 במאי, בשעה 20:15. ההרצאה תתמקד בחיזוק האמונה בעצמן של נשים, ותעניק כלים להרגיש מסוגלות, חזקות ובטוחות בעצמן, בלי קשר לתפקידן כאימהות או בנות זוג. עלות ההשתתפות היא 10 ש"ח למשתתפת.

למידע נוסף ורישום: לינק לרישום

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סדנת בנטו לנוער במרכז קהילתי נאות שמיר ביום שני, 10 ביוני, ביבנה - הרשמה פתוחה עם מספר מקומות מוגבל

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז קהילתי נאות שמיר


הסדנה "בנטו עוגה קטנה וחצופה" תתקיים במרכז קהילתי נאות שמיר בעיר יבנה ביום שני, ה-10 ביוני, בין השעות 17:30 ל-19:30. הסדנה מיועדת לנוער בגילאי 11-15 ותעסוק בטרנד הבנטו. עלות ההשתתפות בסדנה היא 180 ש"ח, כאשר המחיר כולל את התוצר שיקחו המשתתפים הביתה. ההרשמה לסדנה מתבצעת דרך הלינק המצורף,

לינק רישום: https://katzr.net/d1d336


יש לשים לב כי הביטול אפשרי עד 72 שעות לפני המפגש הראשון בלבד. מספר המקומות מוגבל, לכן מומלץ להירשם בהקדם.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פורסם מכרז לבניית 1056 דירות במזרח יבנה במסגרת תוכנית "מחיר מטרה", בנוסף פורסם מכרז לבניית 304 דירות להשכרה

מערכת האתר | | תגובות: 1
הדמייה


בשורה לציבור : ערב חג הפסח רשות מקרקעי ישראל ומשרד הבינוי והשיכון מפרסמים מכרזי קרקע למגורים בהיקף של כ-8,200 יח"ד, ברחבי הארץ, מתוכן אלפי יח"ד במסלול "מחיר מטרה" וכן מכרזים לתעסוקה ומלונאות כאשר ביבנה מדובר על מכרז לבניית 1056 דירות + 304 דירות להשכרה

שר הבינוי והשיכון יצחק גולדקנופף:

״אנחנו ממשיכים לפעול לפתרון מצוקת הדיור לצד המאמצים לשימור הרצף התפקודי ויבוא פועלים מחו״ל. שיווקם של כ-8,000 יח"ד חדשות, הוא בשורה נוספת של משרד הבינוי והשיכון בשיתוף פעולה מלא עם רשות מקרקעי ישראל, במטרה לעודד פתרונות לדיור, תעסוקה, מסחר ותיירות״

יעקב קוינט מנהל רשות מקרקעי ישראל:

"ההיקף הגדול של הקרקעות שאנו מוציאים היום לשיווק הם בשורה לענף הנדלן וצפויים להגדיל משמעותית את היצע יח"ד ושטחי התעסוקה ויתנו מענה לצורך בקרקעות למגורים בכל רחבי הארץ. חלק גדול מהמכרזים הם במסלול מחיר מטרה ומהווים בשורה בכך שצפויים להביא אלפי יח"ד לשוק ולתת מענה לאלפי משפחות וצעירים מחוסרי דיור."

כ-8200 יחידות דיור למגורים | מלונאות, תיירות ונופש | תעשייה | מסחר ומשרדים | תעסוקה | חוות שרתים

אזורמספר מכרזמקוםמספר יח"דסוג מכרזיח"ד
צפ134/2024בית שאן542 יח"דמחיר מטרה542
צפ148/2024כרמיאל96 יח"ד
96
צפ145/2024מגדל העמק363 יח"דמחיר מטרה363
צפ150/2024טבריה120 יח"דמחיר מטרה120
צפ149/2024עפולה עילית20 יח"ד 2 מתחמים
20
צפ147/2024יקנעם עלית68 יח"ד מתחם אחד
68
צפ160/2024כפר מנדאמגרש 2003 למסחר/משרדיםמסחר
צפ161/2024א.ת. נוף הגלילמגרש 11 לתעשייהתעשייה
צפ164/2024אז"ת צפת2 מתחמים לתעשייהתעשייה
צפ165/2024א.ת. שגיא 2000 עמק יזרעאל2 מתחמים לתעשייהתעשייה
צפ167/2024א.ת. אכסאלמתחם לתעשייהתעשייה
צפ168/2024א.ת. אכסאלמתחם לתעסוקהתעסוקה
צפ162/2024עפולהמגרש 9000 למסחר/משרדיםמסחר
צפ163/2024טבריה א.ת. אגוז3 מגרשים לתעסוקהתעסוקה
חי144/2024אום אל פאחם1515 יח"ד + מסחרמחיר מטרה1515
חי138/2024חריש240 יח"ד דיור מיוחדדיור מיוחד240
תא129/2024תל אביב44 יח"ד במושע
44
מר142/2024רמלה3 מגרשים לתעשייהתעשייה
מר131/2024יבנה1056 יח"דמחיר מטרה1056
מר143/2024באר יעקב1000 יח"דמחיר מטרה1000
מר146/2024באר יעקב700 יח"דמחיר מטרה700
מר159/2024יבנה304 יח"ד השכרההשכרה304
מר136/2024כפר ברא104 יח"ד 2 מתחמיםמחיר מטרה104
ים155/2024ירושלים1047 יח"ד
1047
ים135/2024קרית גת254 יח"ד 2 מתחמים
254
בש153/2024ערד4 מתחמי תיירות מדברית 168 יח ארוחתיירות ונופש168
בש156/2024ערדחוות שרתים בערד

בש151/2024ירוחםמגרש למסחרמסחר
בש154/2024ערד4 מתחמי מלונאות נופשמלונאות
בש158/2024ערד612 יחד ב-306 מגרשים
612
סהכ יח"ד8253התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • מה עם בתים פרטיים למה אין בנייה
  הגב 17.04.24 17:15
 • אורח

לאחר חופשת הפסח יוחרפו עיצומי המורים בתיכונים עם הפסקת היציאות לפעילויות מחוץ לבתי בספר ואי קיום טקסים ומסיבות סיום

יש לציין כי טקסי יום השואה ויום הזיכרון יוחרגו ויתקיימו כרגיל

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


יו"ר ארגון המורים הודיעה על החרפה נוספת העיצומים- לאחר חופשת הפסח יוחרפו העיצומים במסגרתם לא יוצעו כל פעילויות מחוץ לכתלי בתי הספר וכן גם בתוך בתי הספר לא יתקיימו טקים לסיום שנת הלימודם ומסיבות סיום. יש לציין כי טקסי יום הזיכרון והשואה מוחרגים ויתקיימו כמתוכנן.

הודעת ארגון המורים
חברות וחברים יקרים,
בשל התעקשות משרד האוצר שלא לנהל מו״מ ענייני עם ארגון המורים לחתימה על הסכם קיבוצי – יוחרפו העיצומים.
החל מתום חופשת הפסח, לא יבוצעו כל פעילויות מחוץ לכתלי בית הספר
גם בשעות הלימודים, לא יתקיימו טקסים לסיום שנת הלימודים ומסיבות סיום.
שימו לב: טקסי יום הזיכרון ויום השואה, יתקיימו כמתוכנן.
שאר העיצומים ממשיכים – לא מעבירים ציונים ועובדים לפי הספר.
העבודה תיפסק בתום יום הלימודים, בשעה 15:30.
ההתנהלות הבריונית של האוצר נגד ציבור המורות והמורים שנושאים הן בנטל המלחמה והן בהכנת בלמידה בתנאי חירום, היא קו אדום.
אם מישהו באוצר חושב שבאמצעות כיפופי ידיים הם ישברו אותנו, הוא טועה טעות מרה.
שלכם,
יו"ר ארגון המורים
רן ארזהתפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • כדאי לתרגל לימוד מרחוק, אף אחד לא ייצא לשום מקום ממילא.
  הגב 17.04.24 14:57
 • האם מישהו קיבל הודעה מהקדוש ברוך הוא מתי הוא יקח את הרן ארז הזה ימח שמו וזכרו ,לדעתי בערב ליל הסדר .במכה העשירית .
  הגב 17.04.24 18:11
 • מה נסגר? כל שנה הם רוצים העלאה? הם לוקחים אותנו ההורים כבני ערובה.
  הגב 17.04.24 18:31
 • משרד אוצר מטורלל, מגיע להסכמות בעל פה ולא מעלה אותן על הכתב. אין שום הוכחה כתובה שארגון המורים העל יסודי הסכים לחוזים אישיים.אם חשבתם ששני הצדדים דנים יוםמיום על לסיים את המשבר. המציאות מאוד מאכזבת משרד האוצר מסרב להיפגש עם הארגון כבר,שבועות. פעם בשבועים עם קוראים לרן ארז לפגישה ב 4 עיניים. מה שנקרא צפצוף ארוך על ציבור המצביעים.
  הגב 17.04.24 19:26
 • לממשלה לא איכפת וילדים סובלים. עיצומים צריכים נגד ממשל ולא נגד ילדים.
  הגב 17.04.24 20:00
 • אורח

סדנת העצמה נשית "אישי נשי" במרכז שמיר יבנה במהלך חודש מאי עלות 60 ש"ח למשתתפת

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז קהילתי נאות שמיר


מרכז עוצמה ומרכז שמיר מזמינים נשים להשתתף בסדנת העצמה נשית "אישי נשי". הסדנה תתקיים במרכז שמיר, רחוב יהודה הלוי 16 ביבנה, ותכלול שלושה מפגשים בימי רביעי, בתאריכים 08/05, 15/05, ו-22/05, בין השעות 10:00 ל-12:00. המפגשים יונחו על ידי עמליה סינגר, מנחת סדנאות, ריטריטים ומעגלי נשים, ויעסקו בהתפתחות אישית, חוסן והעצמה, ונשים ונשיות.

ההשתתפות בסדנה עולה 60 ש"ח למשתתפת עבור כל שלושת המפגשים, וכוללת קפה וכיבוד קל. להרשמה ופרטים נוספים, ניתן לבקר בלינק הרישום.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

קבוצת הלאומית נשים וקבוצת הילדות של אליצור יבנה כדורסל חגגו את פסח במשחק משותף ומתכננות הרחבה לעונה הבאה עם פתיחת עוד ארבע קבוצות ילדות ונערות

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק אליצור יבנה כדורסל הדף הרשמי


באווירת חג הפסח, קבוצת הלאומית נשים וקבוצת הילדות של אליצור יבנה כדורסל קיימו משחק משותף ומאתגר בהיכל רלף. השחקניות הצעירות, תחת הדרכת המאמן מוט בן דוד, נהנו מההזדמנות לשחק ולהכיר את החניכות של איתי נתיב ונדב בוקר, המשחקות בליגה הלאומית לנשים. המועדון מתכנן להרחיב את פעילותו בעונה הבאה עם פתיחת עוד ארבע קבוצות ילדות ונערות.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עיריית יבנה מחפשת סדרנים וסדרניות מגיל 18 ומעלה לאירועי יום הזיכרון ויום העצמאות - לינק להגשת מועמדות בכתבה

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית יבנה


עיריית יבנה מחפשת סדרנים וסדרניות לאירועי יום הזיכרון ויום העצמאות הקרבים. המשרה מתאימה לאנשים בגילאי 18 ומעלה, עם בריאות תקינה ושליטה בשפה העברית, ודרוש להם להיות ללא עבר פלילי.

להגשת מועמדות, ניתן לבקר בקישור הבא: הגשת מועמדות
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מתגייסים לחיפושים! מחר (חמישי 18.4) ייצאו מראשון לציון, רחובות ויבנה הסעות למבצע חיפושים אחר הילדה היימנוט קסאו שנעלמה לפני יותר מ50 יום בצפת

לינק להרשמה מצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


מחר (חמישי 18.4) עתיד לצאת מבצע חיפושים אחר הילדה היימנוט קסאו, שנעלמה לפני 50 יום ממרכז הקליטה בצפת. מאז ועד היום לא נמצא שום קצה חוט לסיבת היעלמותה והמשפחה מתפללת לשלומה וחזרתה הבייתה. משפחתה של היימנוט יחד עם מתנדבים של הקהילה האתיופית בישראל יצאו השבוע בהודיעה כי הם מתכוונים לקיים מחר (חמישי) מבצע חיפושים מיוחד ומזמינים את הציבור לסייע.

הסעות ייצאו ממוקדים שונים בארץ בהם ראשון לציון, יבנה ורחובות

לפרטים נוספים והרשמה יש להיכנס לקבוצות ההסעות בוואטסאפ

הקבוצה של ראשון לציון

https://chat.whatsapp.com/BUJ4jMu4PlO9ddILoh1tYR

הקבוצה של יבנה- רחובות

https://chat.whatsapp.com/DXr2nFFHLKiEWrCxu82QYD


מבצע החיפושים ייערך משעה 10:30 ועד 15:00
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אמן וימצאו אותה. נשבר הלב
  הגב 17.04.24 11:41
 • בהצלחה ,אמן.
  הגב 17.04.24 13:40
 • מתי ההסעה יוצאת ?
  הגב 17.04.24 19:19
 • תבדקו את הפתחים של ביוב....יש מדינות שזה דבר מאוד שכיח שילדים מטפלים שם
  הגב 18.04.24 16:37
 • אורח

רוכב אופנוע כבן 30 נפצע במצב בינוני בתאונה בין יבנה לבית עובד

מערכת האתר | | תגובות: 0


הלילה בשעה 02:50 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על תאונה בה נפגע רוכב אופנוע מרכב בכביש 42 בין יבנה לבית עובד. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי לרוכב האופנוע, גבר כבן 30, שנפצע במצב בינוני עם חבלה בגפיים, והוא פונה לבית החולים קפלן.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ראשי העיריות יוצאים נגד שינוי תקנות החוק לבחירת רבני הערים: ביטול הגבלת הכהונה, הכנסת גורמים חיצוניים להליך הבחירה ועוד

לדברי ראשי הרשויות מדובר בהתערבות בוטה בסמכויות השלטון המקומי ופוגע ביכולת של הקהילה לבחור את רבני הערים. "בעודנו נמצאים במלחמה, הרשויות המקומיות שותתות דם, משקיעות תקציבים רבים בהוצאות והצטיידות וחירום מתקציביהן השוטפים ללא כל שיפוי ממשרדי הממשלה, עוסק משרדך במינויים נוספים על חשבונן של הרשויות המקומיות... , כתבו ראשי הערים במכתב לשר לשירותי הדת.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מעל 100 ראשי רשויות בהן ראשי הערים בראשון לציון, רחובות, תל אביב, מזכרת בתיה, רמת גן, בת ים, גדרה, יבנה, נס ציונה, גבעתיים ופתח תקווה הביעו את התנגדותם לתיקון התקנות לבחירת רבני הערים. במכתב שנשלח לשר לשירותי דת, הרב מיכאל מלכיאלי הביעו ראשי הרשויות את התנגדותם לשינויים במיוחד בתקופה קשה בה המדינה נמצאת בעיצומה של מלחמה, משבר כלכלי ושסע בעם ומביא פגיעה בסמכויות של השלטון המקומי.

בין השינויים ביטול הגבלת כהונת רבני העיר, הורדת אחוז המינימום לנציגות הנשים בועדה הבוחרת את רבני הערים, הוספת נציגים של הרבנות הראשית בועד לבחירתם, יישובים עם מעל 50 אלף תושבים יוכלו לבחור שני רבני עיר (לעומת 100 אלף כיום), אפשרות לשר באישור הרבנות הראשית למנות רב עיר זמני עד לכינון מועצה נבחרת.

עיקר ההתנגדויות הן

שינוי הרכב הגוף הבוחר את רבני העיר- ראשי הרשויות מתנגדים לשינוי בהרכב ומדגישים כי רב העיר צריך להיות מקרב הקהילה והמקום

התנגדות להכנסת גורם חיצוני להליך בחירת רב העיר

התנגדות להורדת נציגות הנשים בועדה לבחירת הרבנים ב40% לשליש. ראשי הרשויות טוענים כי הסיבות לשינוי לא ברורות להם במיוחד שלבחירת הרב יש השפעה על התושבים והתושבות ויש לתת ביטוי משמעותי ושיוויוני לשני המגדרים


התנגדות לביטול הגבלת כהונת רבני העיר - על פי התיקון החדש תבוטל הגבלת הכהונה ל10 שנים דבר לו מתנגדים ראשי הרשויות שטוענים שגיל הפרישה צריך להיות כפי נקבע בחוק 67 לגברים או לאחר 10 שנים לפי המוקדם מהם.


לדברי ראשי הרשויות מדובר בהתערבות בוטה בסמכויות השלטון המקומי ופוגע ביכולת של הקהילה לבחור את רבני הערים. "בעודנו נמצאים במלחמה, הרשויות המקומיות שותתות דם, משקיעות תקציבים רבים בהוצאות והצטיידות וחירום מתקציביהן השוטפים ללא כל שיפוי ממשרדי הממשלה, עוסק משרדך במינויים נוספים על חשבונן של הרשויות המקומיות... אנו נפעל בכל האמצעים העומדים לרשותינו לרבות פניה לערכאות משפטיות", כתבו ראשי הערים.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עיריית יבנה תעניק אות "יקיר העורף" לשנת 2024 ביום העצמאות. הציבור מוזמן להמליץ על מועמדים

מערכת האתר | | תגובות: 1עיריית יבנה הודיעה כי תעניק ביום העצמאות את אות "יקיר העורף" לשנת 2024, על תרומה מיוחדת לקהילה ולחברה המקומית בעקבות מלחמת 'חרבות ברזל'. הציבור מוזמן להמליץ על תושבים הראויים להערכה על תרומתם הייחודית בתקופת המלחמה.

אירועי יום העצמאות ה-76 יתקיימו במתכונת מצומצמת על רקע המציאות הבטחונית והחטופים הישראליים הנמצאים בעזה. ראש העיר יבנה, רועי גבאי, הודיע על ההחלטה בישיבת מועצת העיר שנערכה השבוע, ומ"מ וסגן ראש העיר, חיים מסינג, יעמוד בראש הוועדה לבחירת 'יקיר העורף'.

האות יוענק על פעילות ותרומה ייחודית לעיר ותושביה. תנאים ואופן הגשת המועמדות מפורסמים באתר העירוני www.yavne.muni.il. מועד אחרון להגשת מועמדות הוא ב-1 במאי 2024, ולא ניתן להגיש מועמדות עבור עצמו.

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • דיי,די כבר עם ה"אותות ליקירים" מה הטימטום הזה.., כל העירייה הזו עסוקה כל היום בחלוקת "אותות ליקירים" והפעם.., היקיר התורן הינו "יקיר העורף...," לאחר שהעירייה נתייאשה ממציאת אנשי מילואים יבנאיים ובטח מסדירים שהתברר שמספרם דל להחריד...בקיצור עירייה.., תשקיעו בחינוך ללאומיות ברוח ישראל סבא ואז נעניק לכם אות להוקרה ולא פשוט תפסיקו עם הטקסים הפבלוביים!!.
  הגב 16.04.24 13:13
 • אורח

הצגת "אוזו ומוזו בשניים" מתיאטרון השעה במרכז קהילתי נאות שז"ר יבנה, 17 באפריל 2024, כרטיסים ב-40 ש"ח

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז קהילתי נאות שז"ר


מרכז קהילתי נאות שז"ר ביבנה מזמין את הקהל להצגה מדהימה מלאת דמיון והומור בשם "אוזו ומוזו בשניים", מבית תיאטרון השעה הישראלי. ההצגה תתקיים ביום רביעי, ה-17 באפריל 2024, בשעה 17:30. האירוע יתקיים באולם מתנ"ס נאות שז"ר שבעיר יבנה. כרטיס להצגה בעלות של 40 ש"ח בלבד. לרכישת כרטיסים ניתן לגשת לקישור הבא: לחץ כאן.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מרפאת רופא תורן חדשה של מכבי שירותי בריאות נפתחה ביבנה למתן מענה רפואי לאחר שעות הפעילות ותהיה פתוחה בימים א'-ה' בין השעות 19:30-22:30, וביום ו' בין השעות 08:00-12:00.

מערכת האתר | | תגובות: 2


מכבי שירותי בריאות ביבנה חנכה השבוע מרפאת רופא תורן חדשה, שתאפשר לחברי מכבי בעיר לקבל מענה רפואי זמין ומהיר לאחר שעות הפעילות הרגילות של המרפאות, ללא צורך בהפניה או קביעת תור מראש. המרפאה תפעל בכתובת הדוגית 16, ותהיה פתוחה בימים א'-ה' בין השעות 19:30-22:30, וביום ו' בין השעות 08:00-12:00.

ליאור אלהרר, מנהל מרחב יבנה, מסר: "פתיחת המרפאה היא בשורה משמחת, השירות יאפשר לחברי מכבי לקבל טיפול רפואי בשעות הערב, בהן רוב המרפאות סגורות. אנו עושים את מירב המאמצים להרחיב את סל השירותים הרפואיים לחברי מכבי ביבנה, החזון שלנו הוא לתת מעטפת שירותים מקיפה ככל שניתן".

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • איזה טיפול אפשר לקבל במקום?? ואיזה רופאים יהיו?
  הגב 15.04.24 19:34
 • מה הטלפון של המרפאה הזו ?
  הגב 15.04.24 20:00
 • אורח

נמשכת ההיערכות למלחמה בצפון! משרד הכלכלה מפרסם את רשימת סניפי הברזל- רשימת רשתות המזון שיהיו חייבות להיות פתוחות לציבור ביבנה במקרה מלחמה על מנת לאפשר אספקת מזון ומוצרים חיוניים לציבור

חשוב להדגיש כי המשרד מקיים בדיקות שוטפות ונמצא כי יש די מלאים ברשתות, במרלוגים ובייצור, ואין כל צורך באגירת מזון.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


משרד הכלכלה והתעשייה מפרסם רשימת "סניפי ברזל" של הסופרים שיהיו פתוחים בעת חרום

מאות "סניפי הברזל" של רשתות השיווק בכל רחבי הארץ, מופו, נבדקו ויופעלו גם תחת אש, בכפוף להנחיות פקע"ר, כדי לספק לתושבים בכל הארץ מזון ומוצרי צריכה חיוניים; עשרות אלפי מארזי מזון מוכנים לחלוקה מיידית במידת הצורך, לאזרחים שלא יוכלו לצאת מביתם, ומלאי המזון לחרום הוגדלו בכמויות ובמגוון המוצרים

לצד המלצת פיקוד העורף, מפרסם משרד הכלכלה רשימת מוצרי מזון לעת חרום ברשימה: טחינה גולמית, אגוזים, קוסקוס, בורגול, שיבולת שועל, שימורים שונים, טונה, מנה חמה, בסקוויטים, פריכיות, קרקרים, פירות יבשים, קטניות מבושלות, חמאת בוטנים, דבש, סוכר, חלבה, תה, קפה וכו'

משרד הכלכלה והתעשייה, האחראי על הרציפות התפקודית של שרשרת הייצור והאספקה של מזון בשעת חירום, בוחן ומשפר כל העת את היערכותו להתרחבות הלחימה. בתוך כך ניתן לציין:

הכנת רשימת "סניפי הברזל" של רשתות השיווק אשר ימשיכו לספק מוצרי מזון ומוצרים חיוניים גם בעת לחימה אינטנסיבית, בכפוף להנחיות פקע"ר. במהלך השבועות האחרונים, עובדי/ות מינהל החירום, בשיתוף רשתות השיווק, מיפו מאות "סניפי ברזל" שנבחנו בצורה מקצועית על פי קריטריונים שונים, כגון: מיגון, גנרציה, מלאי, כוח אדם ועוד. סניפים אלה ימשיכו לפעול ולתת שירות לציבור גם במצב מלחמה ופגיעה בעורף, בהתאם למצב ולהנחיות פקע"ר. כן גובש מנגנון תיאום מול הרשתות והרשויות המקומיות, לצורך תעדוף סניפים אלה בכל הנוגע לאספקת אנרגיה ומלאים, וכן לצורך תיאום הפצת המידע לציבור בנוגע לפעילותם השוטפת של "סניפי הברזל".


רשימת סניפי הברזל מעודכנת באופן שוטף והיא תמצא בכל הרשויות המקומיות ופקע"ר, באופן מקוון, על פי פריסה ארצית. במקביל, פועל המשרד יחד עם רשתות השיווק להכנת כח אדם מותאם, ייעודי, אשר ייתן מענה לרשתות בעת הצורך.


סניפי רשתות המזון שיהיו פתוחים ביבנה בעת חירום

רשתכתובת
רמי לויהקישון
שופרסלשד הסנהדרין


בנוסף, סיים משרד הכלכלה והתעשייה את ההליך להכנת עשרות אלפי מארזי מזון הכוללים מוצרים חיוניים, לצורך הפצתם במידת הנדרש, לאזרחים שיהיו נצורים בביתם. המארזים הוכנו על ידי מספר רשתות שיווק שנבחרו לאחר הליך מכרזי ייחודי אשר התבצע, לראשונה, בשיתוף רח"ל ומשרד האוצר. המארזים מאוחסנים ומוכנים להפצה, לרבות אפשרות להכנת כמויות נוספות בהתאם לצורך, באופן מיידי.


לצד המלצת פקע"ר להחזיק בכל בית מוצרים שיוכלו לתת מענה ל-3 ימי שהייה, בהם מזון, מים, תרופות, מוצרי טואלטיקה, סוללות נטענות לנייד, טרנזיסטור הפועל על סוללות ועוד, קיים משרד הכלכלה דיונים פנימיים בחודשים האחרונים עם משרד הבריאות, רח"ל ופקע"ר, וגיבש רשימת מוצרי מזון להצטיידות לעת חירום.


משרד הכלכלה הנחה את הרשתות להיערך למכירת כמות אשר תספיק ל3-7 ימים תוך הנחיה לרשתות השיווק להיערך עם מלאים מתאימים להצטיידות האוכלוסייה, המשרד מקיים בדיקות שוטפות ונמצא כי יש די מלאים ברשתות, במרלוגים ובייצור, ואין כל צורך באגירת מזון.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בימים הקרובים יהיה מעונן חלקית כשביום רביעי יעשה שרבי

הטמפרטורות ינועו בין 15-30 מעלות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


יום שני 15.4

מעונן חלקית. הטמפרטורות יהיו ללא שינוי ניכר. משעות הצהרים בהרים ובפנים הארץ ירד גשם מקומי.


יום שלישי 16.4

מעונן חלקית עד בהיר. תחול עליה ניכרת בטמפרטורות והן תהינה גבוהות מהרגיל לעונה.


יום רביעי 17.4

בהיר. תחול עליה נוספת בטמפרטורות ויעשה שרבי ברוב האזורים.


הטמפרטורות ינועו בין 15-30 מעלות
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל