הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
אליצור יבנה סיימה את העונה במקום הראשון ומתחילה את הפלייאוף מול נחל שורק ביום רביעי הקרוב
ערב מיוחד לאנשי קבע ומילואים במרכז הצעירים יבנה - 9 ביוני 2024
חסימות בנתיבי איילון! בימים חמישי ושישי 30-31.5 ייסגרו נתיבי איילון לשני הכיוונים באזור מחלף משה דיין ותופסק תנועת הרכבות משה דיין- תחנות בת ים וחולון

שלומי שבת יופיע בפארק המים יבנה

מחירי כרטיסים - 70 ש"ח - 110 ש"ח

אבי בר | | תגובות: 1


פארק המים יבנה יארח במופע הפותח של הקיץ במופע מלא של הזמר שלומי שבת.

המופע יתקיים במוצאי שבת 20/5 שעה 21:00

מחיר

לברי פארק המים70 ש"ח

לתושבי יבנה לא חברי הפארק - 90 ש"ח

לתושבים מחוץ ליבנה - 110 ש"ח
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • איפה קונים כרטיס ?
  הגב 25.03.23 23:10
 • אורח

אליצור יבנה סיימה את העונה במקום הראשון ומתחילה את הפלייאוף מול נחל שורק ביום רביעי הקרוב

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק אליצור יבנה כדורסל הדף הרשמיהעונה הרגילה הסתיימה - קדימה לפלייאוף! קבוצת הכדורסל של אליצור יבנה סיימה את העונה במקום הראשון עם ניצחון מרשים 90-67 בשוהם. ביום רביעי הקרוב תחל סדרת הפלייאוף הטוב מ-3 בבית מול נחל שורק בשעה 19:00. הכניסה חופשית, והקבוצה מזמינה את כל האוהדים להגיע ולעודד.

קלעים מצטיינים במשחק: עוז חולי - 16 נקודות, איתי קרביוב - 12 נקודות, אור מורדוך וגיא פרבר - 11 נקודות כל אחד, גרנט מיכאל וים שפריר - 9 נקודות כל אחד, שמואל מלכוב - 7 נקודות, צאלי נוימן - 5 נקודות, בר שינבוים - 4 נקודות, אלעד הופמן וגידי שיפר - 3 נקודות כל אחד.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

ערב מיוחד לאנשי קבע ומילואים במרכז הצעירים יבנה - 9 ביוני 2024

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז צעירים יבנהמרכז הצעירים יבנה, האגף לשירותים חברתיים ומלגאי פיס אקטיבי מזמינים את אנשי הקבע, המילואים ובני/בנות הזוג לערב מיוחד שיתקיים ביום ראשון, 9 ביוני 2024. האירוע יתחיל בשעה 19:00 במרכז הצעירים יבנה, רחוב עולש 2.

במהלך הערב יתקיימו הרצאות בנושאים שונים:
- מיצוי זכויות ושאלות עם לינוי סלוק ה"קלכלית".
- זוגיות עם נאוה לוי אוחיון, יועצת זוגית.
- תעסוקה וקריירה עם קרן לוי בוקין, הכוונה לשינוי.

האירוע יכלול גם בירה ונשנושים על חשבון המארגנים. ההשתתפות ללא עלות, אך יש להירשם מראש בקובץ המצורף: הרשמה.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חסימות בנתיבי איילון! בימים חמישי ושישי 30-31.5 ייסגרו נתיבי איילון לשני הכיוונים באזור מחלף משה דיין ותופסק תנועת הרכבות משה דיין- תחנות בת ים וחולון

הפירוט המלא ומפת החסימות בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


בימים חמישי-שישי (30-31.5) חברת נתיבי איילון תקיים עבודות להקמת גשר ייעודי במחלף משה דיין- מתוכננת חסימה הרמטית במקום והתושבות והתושבים מתבקשים שלא להגיע לאזור בזמן העבודות

חברת נתיבי איילון נמצאת בעיצומן של עבודות להקמת גשר ייעודי שיחצה את שתי הגדות של נתיבי איילון (כביש 20) עבור מעבר תנועת הולכי רגל מתחנת משה דיין למתחם והרחבתו של גשר יצחק רבין בראשון לציון.

לטובת הקמת הגשר וחיבורו ממזרח למערב, בימים חמישי ושישי 30-31.5.24 יתקיימו הנפות לקורות הגשר ובמסגרת ההנפות ייחסמו נתיבי איילון (כביש 20) לצפון ולדרום באזור מחלף משה דיין (ראשון לציון).


להלן פירוט החסימות והשינויים הצפויים:

 • איילון דרום יחסם החל מיום חמישי בתאריך 30.5 בשעה 17:00 ועד יום שישי בתאריך 31.5 בשעה 19:00 תנועת רכבים באיילון דרום תוסט דרך מחלף משה דיין (מערב) לרחוב רחבעם זאבי, דיסקונט ושדרות הראשונים לירידה חזרה לאיילון דרום.
 • איילון צפון יחסם לתנועה החל מיום חמישי בתאריך 30.5 בשעה 20:00 ועד יום שישי בתאריך 31.5 בשעה 19:00 תנועת רכבים באיילון צפון תוסט דרך מחלף משה דיין (מזרח) כאשר תתבצע הכוונת תנועה חזרה לאיילון צפון.
 • תנועת הרכבים באיילון דרום תוסט דרך מחלף משה דיין מערב לרחוב רחבעם זאבי. לאחר מכן, הנהגים יופנו שמאלה לרחוב דיסקונט (כביש 27), ומשם לשדרות הראשונים (כביש 51) עד להתמזגות חזרה לאיילון דרום.
 • תנועת כלי רכב בשדרות הראשונים, בקטע שבין רחוב דיסקונט (כביש 27) לנתיבי איילון (כביש 20) תתאפשר לכיוון מזרח בלבד, ובקטע שבין רחוב
 • דיסקונט (כביש 27) לבין שדרות מרילנד תתאפשר התנועה לכיוון מערב בלבד.
 • כביש 52 ייחסם לתנועה, בקטע שבין שדרות רחבעם זאבי לשדרות הראשונים
 • רחוב הפארק (כביש 6) ייחסם לתנועה, בקטע שבין כביש 52 לבין רחוב דיסקונט (כביש 27)


חסימה הרמטית בכביש 20 לכיוון צפון:

 • תנועת הרכבים באיילון צפון תוסט דרך מחלף משה דיין מזרח, ומשם ירידה חזרה לאיילון צפון.


צפויים עומסי תנועה משמעותיים בעקבות החסימות, לכן, ככל וניתן, יש להימנע מלהגיע לאזור ברכב פרטי בשעות ההנפה. בנוסף, חברת נתיבי איילון ממליצה לעובדות והעובדים הנוסעים במקום לעבור למתכונת של עבודה מהבית בימים ובשעות המוזכרות, במידת האפשר.


מפת החסימות


פעילות הרכבת

שינויים זמניים בתנועת הרכבות באזור ראשון לציון, חולון ובת ים החל מיום חמישי (30.5.24) בשעה 20:30 (בקירוב) וביום שישי (31.5.24) לאורך כל שעות הפעילות בשל עבודות של חברת נתיבי איילון

בשל עבודות של חברת נתיבי איילון תיסגרנה לתנועת רכבות תחנות צומת חולון, חולון וולפסון, בת-ים יוספטל, בת-ים קוממיות וראשון לציון משה דיין ויחולו השינויים הבאים בתנועת הרכבות:

רכבות בקו אשקלון-הרצליה תופעלנה במתכונת מפוצלת: בין תחנות אשקלון ליבנה מערב ובין תחנות הרצליה לת"א סבידור מרכז בלבד ולא תעצורנה בתחנות ת"א השלום, ת"א ההגנה, צומת חולון, חולון וולפסון, בת-ים יוספטל, בת-ים קוממיות וראשון לציון משה דיין.

תנועת הרכבות תחזור לסדרה במוצאי השבת (1.6.24) עם חידוש השירות.

לנוסעי הרכבת מומלץ להתעדכן בפרטים באתר האינטרנט, היישומון, או מוקד השירות הטלפוני במספר *5770. פרטים אודות קווי תחבורה ציבורית סדירים ניתן למצוא במוקד משרד התחבורה בטלפון *8787.


לפרטים נוספים https://camp.mini-sites.net/ba1822ad-16e5-481c-8eed-ea660d47ba06/
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • יתברך השם שומר השבת הקדושה לעם ישראל בלעדיך אנחנו עפר ועפר לאדמה נשוב
  הגב 28.05.24 10:33
 • בהחלט יתברך. אבל לפעמים אפשר להפעיל את הראש ולא להכנס עם הראש בקיר. לתקוע אלפי אנשים בפקקים זה לא חכם. חבל שההקצנה הדתית השתלטה על כל דבר פה כי ההקצנה הזאת גורמת לחילונים להקצנה גם כן. חבל שהולכים להקצנה זה לא מביא שום דבר טוב.
  28.05.24 13:23
 • איזה שם? חבר דימיוני? שומר שבת? למה לא יום ראשון,שני?
  28.05.24 13:36
 • אורח

קייטנות המדע חוזרות! משרד החדשנות, המדע והטכנולוגיה יצא בקול קורא לרשויות המקומיות המעוניינות לקיים קייטנת מדע לילדי הרשות בעלות מסובסדת

מדובר על קייטנה בת חמישה ימים בעלות מסובסדת שתציע לילדים חוויית קיץ מרתקת של לימוד והתנסות מעשית בהטסת רחפנים, ניסויים מדעיים מרתקים, רובוטיקה, חלל ואפילו בינה מלאכותית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


קייטנות הקיץ של משרד החדשנות, המדע והטכנולוגיה חוזרות ובמחיר מסובסד.

משרד החדשנות, המדע והטכנולוגיה הודיע בימים אלו על החזרת פעילות קייטנות המדע המתקיימות לתמידי בתי הספר היסודי ועד כיתה ח. בימים אלו יצא המשרד בקול קורא לרשויות המקומיות המעוניינות להגיש מועמדות לקול הקורא ולקיים את הקייטנה לתלמידי הערים. מדובר על קייטנה בת חמישה ימים בעלות מסובסדת שתציע לילדים חוויית קיץ מרתקת של לימוד והתנסות מעשית בהטסת רחפנים, ניסויים מדעיים מרתקים, רובוטיקה, חלל ואפילו בינה מלאכותית!.

בשנה שעברה 35 אלף תלמידים מ- 208 רשויות ברחבי הארץ נהנו בקייטנות וזכו להצצה מעשירה וחוויתית לעולם המדע והטכנולוגיה.

המועד האחרון להגשת הבקשה הוא יום שני, 10.6.24.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

החלה ההרשמה לקייטנת הכדורגל קיץ 2024 בשיתוף מכבי יבנה

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מכבי יבנהמכבי יבנה והרשת למרכזים קהילתיים מזמינים אתכם לקייטנת הכדורגל קיץ 2024. הקייטנה, הממשיכה את ההצלחה של השנים הקודמות, מציעה מסורת של עשורים של כיף, משחקים והרבה כדורגל.

בקייטנה יתקיימו אימונים מקצועיים מצוות מאמנים מנוסים ומיומנים, משחקים ומשחקונים לכל הגילאים ורמות הכשרון, טורנירים ואירועים מיוחדים לאורך כל הקייטנה. בנוסף, תהיה הזדמנות להכיר חברים חדשים ולפתח את אהבתכם לכדורגל.

הקייטנה מתאימה לילדים בכיתות א'-ו'. צוות המאמנים הבכיר יאתר שחקנים מתאימים לאקדמיה ולקבוצות הליגה של מכבי יבנה.

ההרשמה כבר פתוחה ומספר המקומות מוגבל. לפרטים נוספים והרשמה, לחצו על הקישור הבא: https://did.li/camp2024.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הרצאה ביבנה על כלבים אשר ניחנו ביכולת לגילוי מוקדם של מחלות סרטן או פרקינסון אצל בני אדם באמצעות חוש הריח- מרכז רייך רביעי 29.5.2024

מערכת האתר | | תגובות: 0
כלבי רפואה וחידושים מדעים בעזרת כלבים


מחקרים חדשים מראים שכלבים יכולים לגלות מוקדם מחלות סרטן או פרקינסון אצל בני אדם באמצעות חוש הריח!


בואו לפגוש ולהכיר את המצילים על 4 בהרצאה מרתקת!


מרצה: אריאל בקמן, מאלף כלבים מזה 40 שנה, בטכניקות מיוחדות מחברת דיאגנוז - לגילוי מוקדם בע"מ.


מתי: יום רביעי, 29.5.2024, בשעה 19:00


איפה: מרכז רייך, רחוב האמוראים 1, יבנה


מחיר: 20 ש"ח ברישום מראש


להרשמה
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תמונות מערב השקת קבוצת הליכה/ריצה בטוחה לנשות יבנה בפארק הנחל

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית יבנהתמונות מערב השקת קבוצת הליכה/ריצה בטוחה בפארק הנחל בהובלת מחלקת הספורט. האירוע החל בחימום והמשיך בתנועה עם המדריכה ברוריה בובליל. הקבוצה נפגשת בכל יום ראשון בשעה 19:30 בכדור הכחול.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הורים מיבנה יצאו לפעילות גדנ"ע בבסיס הטירונות בשדה בוקר כדי לחוות את מה שילדיהם עתידים לחוות בשירות בצה"ל

| | תגובות: 0חיילים ליום אחד


הורים מיבנה למועמדים לשירות ביטחון (מלשבי"ם) יצאו לפעילות גדנ"ע בבסיס הטירונות בשדה בוקר במטרה לחוות את מה שילדיהם עתידים לחוות בקרוב. "הורים שלא הייתה להם הזדמנות לשרת בצה"ל זכו לחוויה מרגשת והיכרות עם צה"ל".


מוקד הקליטה בעיריית יבנה מקדם פעילויות להכנה לצה"ל בקרב יוצאי אתיופיה תושבי העיר. במסגרת זו מתקיימות מגוון תוכניות עבור מועמדות ומועמדים לשירות ביטחון והוריהם במטרה למצות את מלוא הפוטנציאל הטמון בהם ולהגיע לתפקידים משמעותיים בצה"ל.


במטרה להעלות את המודעות בקרב ההורים ואת מעורבותם בתהליך ההכנה והגיוס של ילדיהם לשירות בצה"ל, יצאו ההורים אשר לחלקם לא הייתה הזדמנות לשרת בצה"ל, לפעילות גדנ"ע - "חיילים ליום אחד" המתקיימת בשיתוף משרד הביטחון וצה"ל.


במהלך הסיור בגדנ"ע הודגש להורים עד כמה חיונית מעורבותם בתהליך הגיוס המוצלח של ילדיהם והכנתם לשירות משמעותי בצה"ל. במהלך הביקור בבסיס נערך שיח עם קצינים ונגדים יוצאי אתיופיה שסיפרו על שירותם בצה"ל ועד כמה הדבר תורם ומועיל במהלך הקריירה, באזרחות ובחיים בכלל.


מנהל מוקד הקליטה, אנגדאו יעקב, מסביר כי "היה לנו חשוב שהורים למועמדים לשירות ביטחון יכירו מקרוב את מה שילדיהם עתידים לעבור במהלך השירות בצה"ל בכלל ובשלבים הראשונים של הטירונות. בגדנ"ע קיבלו ההורים הדרכה על התהליכים השונים, זכויות החיילים, שרשרת החיול, השיבוץ והאופק הצבאי של כל אחת ואחד."


צוות מוקד קליטה, גדי נגטו ואביבה קיברט, שליוו את ההורים בגדנ"ע הביעו את תחושת ההורים שלקחו חלק ביום זה, כך שעבור ההורים, היה יום חוויתי ומרגש מאוד. מנהל מוקד קליטה הודה להורים ולצוותו, לרכזת הכנה לצה"ל, לאביבה קיברט ולגדי נגטו על השקעה והמאמץ להוציא לפועל יום זה. פעילות המלש"בים מתקיימת כחלק מתכנית יישובית ובשיתוף רכזת הכנה לצה"ל, שני שמשון.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לידיעת מתווכי הדירות ויזמים בענף הבנייה! לוח הדירות של be106 ייפתח לציבור המתווכים/ות והיזמים החל מתאריך 15/6/24 פרסום הדירות בלוח יהיה חינם. לפרטים ראשוניים בכתבה

מערכת האתר | | תגובות: 2


לוח הדירות של אתר be106 ייפתח החל מתאריך 15/6/2024 לפרסום גם עבור המתווכים/ות והיזמים בענף הבנייה.

הפרסום בלוח יהיה חינם וניתן יהיה להעלות כל נכס המשווק על ידי המתווכים והיזמים.

הפרסום יהיה מבוסס על שת"פ ותשלום סימלי בין לוח be106 לבין המתווכים והיזמים על הפניית לקוחות שהגיעו מהאתר וההפנייה הסתיימה ברכישת הנכס.

לא יהיה תשלום על פרסום הנכס, אלא תשלום סימלי רק על נכס שנמכר ללקוח אשר הגיע באמצעות לוח be106.

לרשות המתווכים תעמוד בהמשך אפשרות להשתמש בכל פלטפורמת השיווק של be106

לאתר be106 משרד תיווך פעיל המפעיל יועצי נדל"ן משלו.

לאתר be106

כ - 4 מיליון דפים נצפים בממוצע לחודש

כ - 300 - 400 אלף גולשים ייחודיים בממוצע לחודש

כ - 57 אלף חברים בקבוצות וואטסאפ

כ - 85 אלף עוקבים בפייסבוק

ניתן לקבל פרטים ראשונים בלבד על השת"פ

052-8030056

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • ומה עם הציבור ??
  הגב 27.05.24 16:41
 • נכון מאוד מה עם הציבור?
  27.05.24 20:05
 • אורח

יעל הזרחי מהפועל יבנה אתלטיקה זכתה במקום השני בארץ בריצת מכשולים לגילאי U18

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק הפועל יבנה אתלטיקהיעל הזרחי בת 16 המתאמנת בהפועל יבנה אתלטיקה השתתפה באליפות ישראל בריצת מכשולים 2000 מ' הראשונה שלה בקריירה, והשיגה תוצאה מצוינת של 8:00 דקות וזכתה במקום השני בארץ לגילאי U18. יש לציין כי למרות שזהו המירוץ הראשון שלה בתחום הזה, יש לה ניסיון רב בענף האתלטיקה.


הפועל יבנה אתלטיקה הביעו גאווה רבה בהישג של יעל.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תמונות מתחרות "הנואם הצעיר" ביבנה: מקום ראשון: עדי סימן טוב מבית חינוך פרדס צפוני, מקום שני: אריאל יוחפז מבית ספר נועם, מקום שלישי: שירה יפרח מבית הספר האקולוגי יבנה, ציון לשבח: נועה כהן (מעיין), מיכל סבג (הרמב"ם), דוד אסיאו (אומנויות)

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית יבנה11 תלמידים ותלמידות מבתי ספר יסודיים ביבנה התמודדו על התואר "הנואם הצעיר" ונתנו מענה לשאלות מורכבות, בנאומים בוגרים וערכיים, שגרמו לגאווה בדור הבא.

התחרות ע"ש אלי הרוש ז"ל התקיימה בפעם השמינית בשיתוף מתנדבי מועדון רוטרי יבנה ואגף החינוך בעיר. טקס הסיום נערך במעמד ראש העיר, רועי גבאי, נשיא רוטרי, עדי חסיד, מנהלת מחלקת בתי ספר יסודיים, אורלי אדרי, יו"ר צוות השופטים, ד"ר טל מימרן, מנהלי בתי הספר, משפחת הרוש, הורים ותלמידים.

ואלו הזוכים:
מקום ראשון: עדי סימן טוב מבית חינוך פרדס צפוני
מקום שני: אריאל יוחפז מבית ספר נועם
מקום שלישי: שירה יפרח מבית הספר האקולוגי יבנה
ציון לשבח: נועה כהן (מעיין), מיכל סבג (הרמב"ם), דוד אסיאו (אומנויות)


בית חינוך פרדס צפוני

בהתרגשות רבה אנחנו מברכות את עדי סימן טוב תלמידת כיתה ו' 1 מבית החינוך פרדס צפוני, על זכייתה במקום הראשון בתחרות "הנואם הצעיר" העירונית על נאומה בנושא "פייק ניוז". ישר כוח ותודה ענקית למורה לימור בן שושן - רכזת נואם צעיר. תודה מיוחדת למחנכת הכיתה רונית ולתלמידים המהממים שהגיעו לפרגן ולעודד.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בית הספר "מעיין" ביבנה משתתף בתחרות הנואם הצעיר ע"ש אלי הרוש ז"ל - נועה כהן נבחרה לייצג את בית הספר בגמר

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק בית הספר "מעיין" יבנה


בית הספר "מעיין" ביבנה משתתף בתחרות הנואם הצעיר ע"ש אלי הרוש ז"ל כבר שנים רבות. את התהליך ליוותה המחנכת ספיר בן אבו, אשר סייעה וכיוונה את התלמידים בכתיבת נאומם, תוך עיון וחקר במקורות מידע, מציאת קשר אישי לנושא הנאום ותרגול עמידה מול קהל ושינון בעל פה.תהליך הלמידה התקיים במשך מספר חודשים, במהלכם גילו התלמידים הנעה ללמידה, אחריות ובגרות. לגמר הבית ספרי עלו חמישה תלמידים משכבה ה': יובל טמניק, זוהר מיארה, כפיר היימן, נועה כהן ומיקה אלמקאייס.היום, במעמד מרגש של הורים, תלמידים ונציגי רוטרי, הציגו התלמידים בגאון את נאומם. נועה כהן העפילה לגמר ונבחרה לייצג את בית הספר בתחרות. בית הספר מציין כי מבחינתם כל אחד ואחת מהנואמים זכו, והם גאים בהם מאוד.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

יום פתוח ומבחני קבלה לקבוצות הילדים, הנערים והנוער של אליצור יבנה יתקיים ב-7 ביוני 2024

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק אליצור יבנה כדורסלביום ראשון, 7 ביוני 2024, החל מהשעה 13:00, יתקיים בהיכל רלף יום פתוח ומבחני קבלה לקבוצות הילדים, הנערים והנוער לעונה הבאה. לפרטים נוספים והרשמה, ניתן להיכנס לקישור הבא: https://forms.gle/AX2oXZyC2XawvZT18.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אליצור יבנה הקימה קבוצת נוער מחוזית חדשה הרביעית במספר

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק אליצור יבנה כדורסל הדף הרשמי


החל מהעונה הבאה, יהיו ארבע קבוצות נוער באליצור יבנה. השבוע הוקמה קבוצת נוער מחוזית חדשה שמורכבת משחקני המועדון שגדלו בליגות הצעירות וכעת החליטו לחזור לסגירת מעגל בעונתם האחרונה בגילאי הנוער.

הקבוצה החדשה תהיה מבוססת על שחקנים מתיכון גינסבורג ונבון בלבד ותהיה קבוצת הנוער הרביעית של המועדון. הקבוצות הן: נוער על, נוער לאומית, נוער ארצית ונוער מחוזית.

בהצלחה!

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הערב ראשון 26/5 בשעה 19:30 השקת קבוצת ריצה בטוחה לנשים בפארק הנחל ביבנה - מפגש הפתיחה בפארק הנחל ליד "הכדור הכחול"

מערכת האתר | | תגובות: 0


עיריית יבנה משיקה קבוצת ריצה בטוחה לנשים בפארק הנחל. האירוע יתקיים ביום ראשון, 26 במאי 2024, בשעה 19:30. המפגשים יתקיימו בכל יום ראשון ויובלו על ידי מאמנת הריצה ברוריה בובליל.

מפגש הפתיחה יתקיים בפארק הנחל ליד "הכדור הכחול".

העירייה דואגת למצלמות ותאורה מוגברת לאורך המסלול, על מנת להבטיח אווירה בטוחה ונעימה למשתתפות.

ההשתתפות באירוע היא ללא עלות, אך יש להירשם מראש בקישור הבא: https://forms.gle/tkHQUc9SDhrFDnx4A

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

איילה טוצין ויובל מאירי מיבנה זכו במקום הראשון באליפות ישראל באקרובטיקה דרגה Y

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית יבנה


הרבה הרבה נחת. אנחנו מתרגשים לספר שאיילה טוצין ויובל מאירי זכו היום במקום הראשון באליפות ישראל באקרובטיקה דרגה Y, שנערכה על ידי איגוד ההתעמלות בישראל (Israel Gymnastics).

עיריית יבנה

ברכות לבנות האלופות שלנו ממרכז קהילתי ליפקין-שחק, למנהלת הקבוצה לין גורביץ' מבית הספר להתעמלות קרקע, למנהלת המקצועית שירן וקנין ולמאמנות בר היינוביץ, יובל רזניק ומוריה דורי.

גאות וגאים בכן!התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

רועי גבאי השתתף בתכנית היוקרתית למנהיגות עירונית "בלומברג-סגול" בהשתתפות 19 ראשי רשויות

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום:עידן כנפי


השבוע השתתף רועי גבאי, ראש עיריית יבנה, בתכנית היוקרתית למנהיגות עירונית בלומברג-סגול. התכנית, בה משתתפים 19 ראשי רשויות המייצגים את כלל החברה הישראלית, נוסדה בשיתוף פעולה בין מייק בלומברג, ראש העיר ניו יורק לשעבר, שירלי ויוסי סגול, אוניברסיטת תל אביב וצוות בלומברג-סגול בהובלתה של אדית בר.גבאי הודה למרכז בלומברג-סגול על הבחירה וההזדמנות ללמוד, לחשוב ולקבל כלים משמעותיים לדרך לצד חבריו ראשי הרשויות. הוא ציין כי המפגש המעצים עם אנשי התכנית ועמיתיו ראשי הרשויות מאפשר הסתכלות רחבה בכדי לעשות את המיטב עבור תושבי העיר ובימים מורכבים אלה מפיח תקווה אמיתית לאומית למנהיגות המחוברת לשטח וראיית צרכי התושבים.

צילומים:עידן כנפי


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מנהל אגף החינוך ביבנה, ד"ר עשהאל שריר, מסיים את תפקידו בסוף יולי

מערכת האתר | | תגובות: 1מנהל אגף החינוך, ד"ר עשהאל שריר מסיים את תפקידו: "זכיתי לעבוד ביבנה עם צוות ואנשי חינוך מהשורה הראשונה, זה הזמן לאתגרים חדשים בשדה החינוך".

מנהל אגף החינוך, ד"ר עשהאל שריר, צפוי לסיים את תפקידו בסוף חודש יולי הקרוב. מנהל אגף החינוך נפגש עם ראש העיר, רועי גבאי, אשר הביע הערכה לד"ר שריר, הודה לו על תרומתו לקידום החינוך בעיר ואיחל לו הצלחה רבה בהמשך הדרך.

בשלוש השנים האחרונות הוביל עשהאל את מערכת החינוך בעיר להישגים משמעותיים, תוך קידום כלל המגזרים בעיר. בין היתר קידם פרויקטים כגון פתיחת כיתות חינוך מיוחד בתיכונים והרחבת מגוון התוכניות החינוכיות בבתי הספר ובגני הילדים, שבוע החינוך העירוני, תכניות מצוינות וחדשנות חינוכית בתחומי הרובוטיקה, בינה המלאכותית ופיתוח מקצועי למנהלים ולצוותי חינוך. לפני מספר חודשים הוסמך עשהאל לתואר דוקטור על פיתוח מודל הערכה לחינוך הערכי בבתי ספר תיכונים במערכת החינוך הממלכתית בישראל.

ד"ר שריר אמר: "אני שמח על ההזדמנות שניתנה לי להוביל את מערכת החינוך העירונית ולהתוודע לקהילת העיר יבנה. אני ממשיך בדרכי בשדה החינוך, במטרה להשפיע בתחומים נושאים ומשמעותיים. זכיתי לעבוד במחיצת מנהלות, מנהלים וצוותי חינוך מקצועיים ומסורים, תודתי לצוות אגף החינוך, למנהלי העירייה על שיתוף הפעולה וכמובן לראש העיר, רועי גבאי, על התמיכה בקידום החינוך בעיר והצבתו במרכז סדר היום".

ראש העיר, רועי גבאי, הודה לעשהאל על תרומתו לחינוך: "עשהאל קידם פדגוגיה ייחודית לעיר, הוביל לראשונה את יבנה לשבוע חינוך איכותי ופעל לחיזוק וקידום החינוך בכל הרמות והגילאים. בשם כלל העוסקים בחינוך אנו מוקירים את פועלו ומאחלים לו הצלחה רבה בהמשך דרכו".
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אני לא מכיר את האיש שהוא כנראה ברוך כשרונות,אבל אם הכל כל כך טוב למה נותנים לו ללכת? 3 שנים , מכיר כבר את המערכת,וכעת לחפש מישהו חדש? אולי במרכז הליכודדץ? או שס? רואים שזו מכבסת מלים
  הגב 26.05.24 07:35
 • אורח

אירוע "גולי והגיטרה ששרה" במרכז קהילתי נאות שמיר ביבנה - 1 ביולי 2024

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מרכז קהילתי נאות שמיר


מרכז קהילתי נאות שמיר ביבנה מזמין אתכם לאירוע "גולי והגיטרה ששרה". האירוע יתקיים ביום שני, ה-1 ביולי 2024, בשני סבבים: הראשון בשעה 16:30 והשני בשעה 17:30.

הפעילות מיועדת לגילאי 2-4 בלבד, והעלות היא 40 ש"ח למשתתף. הורה מלווה אחד יכול להשתתף ללא עלות. יש להירשם מראש באמצעות הקישורים הבאים:

שימו לב, הפעילות כפופה למינימום כמות נרשמים, וניתן לבטל כרטיס עד 72 שעות לפני הפעילות בלבד.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מרכז קהילתי נאות שמיר מציין את ל"ג בעומר עם סיור עששיות בדיונות יבנה בשעת שקיעה ב-29 במאי

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז קהילתי נאות שמיר


מרכז קהילתי נאות שמיר ביבנה מציין את ל"ג בעומר עם עינת הולנדר בסיור עששיות בדיונות בשעת שקיעה. האירוע יתקיים ביום רביעי, ה-29 במאי, בשעה 19:00 בדיוק.המפגש יתקיים בכתובת: רחוב הגולן פינת השומרון, שכונת נווה אילן, ומשם יצא הסיור. אורכו של הסיור כשעה וחצי והוא מיועד לגילאי 5 ומעלה. הסיור אינו מתאים לפעוטות.עלות ההשתתפות היא 30 ש"ח לכל משתתף. ניתן לבטל את ההשתתפות עד 72 שעות לפני הפעילות בלבד. יש להגיע עם נעליים סגורות, עליונית ואלתוש לרגישים. מספר המקומות מוגבל.לינק לרישום: https://katzr.net/9e450cהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ל"ג בעומר ביבנה: מדורות קהילתיות ופעילויות לכל המשפחה ברחבי יבנה ובהן סדנת הכנת עששיות, ריקודי עם, קבוצת ריצה, תהלוכת חב"ד, אפיית פיתות, סיור עששיות בחולות יבנה. המיקומים, התאריכים ופירוט נרחב בכתבה

מערכת האתר | | תגובות: 0


דוברות עיריית יבנה:

ל"ג בעומר אוטוטו כאן והשנה חוגגים במדורות קהילתיות ובהתאם להנחיות נציבות הכבאות.

שימו לב למוקדי הפעילויות, מזמינים אתכם להצטרף אלינו לפעילויות מדליקות:

 • 🔥 יום חמישי 23.5.24, סדנת הכנת עששיות, מרכז קהילתי ליפקין שחק 17:30 להרשמה
 • 🔥 יום חמישי 23.5.24, סדנת הכנת עששיות, מרכז קהילתי ליפקין שחק 18:15 להרשמה
 • 🔥 מוצ"ש 25.5 החל מ-20:45 בשטח פתוח סמוך לאמפי יבנה - מדורה קהילתית, סדנת תיפוף, יצירה, איפור פנים ומשחקים לילדים.
 • 🔥 מוצ"ש 25.5 החל מ-20:45 בשטח הפתוח בשד' דואני - מול הסדנה לאמנות, מדורה קהילתית, סדנת תיפוף, יצירה, איפור פנים ומשחקים לילדים.
 • 🔥 מוצ"ש, 25.5.24, 21:30- הדלקת מדורה והפעלות - חניית מתנ"ס נאות שז"ר, הנשיאים 17.
 • 🔥 מוצ"ש 25.5.24, ריקודי עם בהנחיית איציק בן-דהן, מרכז קהילתי גרמנוב החל מ-20:30 הכניסה חופשית.
 • 🔥 יום ראשון 26.5.24, קבוצת ריצה בטוחה לנשים, פארק הנחל, 19:30 להרשמה
 • 🔥 יום ראשון 26.5.24, החל מ-17:00 תהלוכת חב"ד ברחבי העיר.
 • 🔥 יום שלישי 28.5.24, סיור עששיות ואפיית פיתות, פארק הסנהדרין, 18:30 להרשמה
 • 🔥 יום רביעי 29.5.24, סיור עששיות בדיונות עם עינת הולנדר, 19:00 להרשמה

שימו לב למספר דגשים חשובים:

 • 🚫 בהתאם להנחיות נציבות הכבאות, חל איסור להקים מדורות בשטחים ציבוריים, פארקים, חורשות, גינות וכו'.
 • 🚫 הדלקת מדורות בשטח העיר אסורה בהחלט! אנא השמעו להנחיות הפיקוח העירוני. מוקד עירוני 106 זמין לשרותכם 24/7.

🤗 💚
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אליצור יבנה ניצחה את הפועל חבל איילות 62:96 במשחק הבית האחרון של העונה הסדירה וביום רביעי, תחל סדרת הפליאוף נגד נחל שורק.

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק אליצור יבנה כדורסל הדף הרשמי


במשחק הבית האחרון של העונה הסדירה, ניצחה אליצור יבנה את הפועל חבל איילות בתוצאה 62:96. המשחק, שהיה בשליטה של הצהובים שהגדילו את ההפרש ככל שהמשחק התקדם, היה המשחק הלפני אחרון בליגה הסדירה.יבנה, שהבטיחה את המקום הראשון, תצא למשחק חוץ בשוהם ביום ראשון, ומיד לאחריו, כבר ביום רביעי, תחל סדרת הפליאוף נגד נחל שורק.הרבו לקלוע: מלכוב - 11 נקודות קרביוב - 12 נקודות ושינבויים ושיפר - 13 נקודות כל אחד.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הישגים מהחלל: נבחרת בית ספר האקולוגי ביבנה העפילה לגמר אולימפיאדת החלל הארצית!

מערכת האתר | | תגובות: 0


הישגים מהחלל: נבחרת בית ספר אקולוגי העפילה לגמר אולימפיאדת החלל הארצית!


יבנה על מפת החלל: שלוש נבחרות חלל מבתי חינוך ביבנה - בית חינוך מרחבים, בית הספר האקולוגי ובית הספר פרדס צפוני - העפילו לשלב הגמר האזורי בתחרות אולימפיאדת החלל הארצית של משרד החינוך בשיתוף סוכנות החלל הישראלית.

היום (רביעי) התקיימה בפארק קרסו למדע בעיר באר שבע תחרות הגמר בה נדרשו הנבחרות להציג פוסטר ודגם של תכנון התיישבות חדשה על אחד מגרמי השמים במערכת השמש.

נבחרת בית הספר האקולוגי בניהולה של שוש גופשטיין זכתה בתחרות והעפילה לשלב הגמר הארצי שיתקיים ב-10 ביוני בעיר רמת גן. התלמידים והצוותים משלושת בתי החינוך ביבנה הפגינו רוח ספורטיבית ופרגון יוצאים מן הכלל, עודדו את חבריהם מהעיר וזכו לתשבוחות מהשופטים.

ראש העיר, רועי גבאי, ברך את בתי הספר, המנהלות, צוותי החינוך וכמובן התלמידות והתלמידים: "אנו גאים בהישגים ובעיקר ברוח היבנאית שבאה לידי ביטוי בתמיכה, בפרגון ובעידוד הנבחרות היבנאיות. יישר כח לנבחרת בית חינוך מרחבים שהגיעה למקום הרביעי וזכו בתואר חביבי חבר השופטים, לנבחרת בית הספר פרדס צפוני על הגעה לעשירייה הראשונה במחוז וכמובן לנבחרת בית הספר האקולוגי שהעפילה לגמר הארצי ואנו מאחלים להם הצלחה גדולה. מדובר בהישג המבטא את ההשקעה בלימודים ואת המסירות של צוותי החינוך שלנו, כולם יחד מהווים גאווה גדולה לעיר".

מנהלת ביה"ס האקולוגי, שוש גופשטיין: "אני גאה בנבחרת האסטרונומיה של בית הספר האקולוגי בהובלתה של רכזת המדעים, שרית בוברובסקי. הנבחרת כללה תלמידים מכיתות ד'-ו' שהפגינו ידע נרחב בנושא החלל, יכולות מרשימות מאוד בעבודת צוות איכותית ומקצועית. השופטים התרשמו מאוד מהתלמידים ומהדגם המיוחד שנבנה על ידי התלמידים 'ההביטאט' (מושבה) שהוצג בתחרות על הכוכב קרס. תודתי לעיריית יבנה על הסיוע בשינוע הדגם לתערוכה, לחברותיי היקרות, תמר וטליה על שיתוף הפעולה היוצא מן הכלל של שלוש הנבחרות אשר בא לידי ביטוי בפרגון, עידוד ואף בנסיעה משותפת לתחרות. אני בטוחה שהתלמידים יצאו נשכרים מהשתתפותם בתחרות וגאה בקהילת בית הספר האקולוגי שתייצג את יבנה בכבוד בגמר הארצי".

טליה מי-רז בולליס, מנהלת בית חינוך מרחבים: "חברי הנבחרות עבדו בשיתוף פעולה ובעבודת צוות, למדו למידה עצמית וקיימו שיתופי פעולה עם גורמים בקהילה. הובלנו את התלמידים לעידוד ופרגון משותף של כל נבחרות העיר וכך העלנו את יבנה על מפת החלל".

מנהלת ביה"ס פרדס צפוני, תמר סטון: "אין דבר נפלא יותר מלראות את הברק בעיניי התלמידים שחוקרים, לומדים ומגלים עולמות חדשים. ההישג החשוב ביותר הוא שכל בתי הספר מיבנה עודדו ופרגנו כיחידה אחת מלוכדת. פרגון והערכה מיוחדת להורים משלושת בתי החינוך שהגיעו במיוחד, סייעו, פרגנו והשקיעו. זוהי מעורבות הורים מעצימה".


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נבחרת האקרובטיקה של מכבי יבנה זכתה במדליות וגביע קבוצתי באליפות Acro Cup בבולגריה: מאי גל מרגלית ונופר שלום זכו במדליית כסף, אריאל שרעבי וענבר שפר זכו במדליית ארד, והנבחרת זכתה בגביע קבוצתי מקום ראשון

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית יבנה


נבחרת האקרובטיקה של מכבי יבנה, בניהולה של לין גורביץ' מבית ספר להתעמלות קרקע של מרכז קהילתי ליפקין-שחק, חזרה בשבוע שעבר מאליפות Acro Cup שנערכה בבולגריה עם שלל מדליות וגאווה רבה.

מאי גל מרגלית ונופר שלום זכו במדליית כסף בדרגת "8-14". אריאל שרעבי וענבר שפר זכו במדליית ארד בדרגת "Youth". בנוסף, הנבחרת הצליחה וזכתה בגביע קבוצתי מקום ראשון, בזכות הצוותים הבאים:

 • איילה טוצ'ין ויובל מאירי - העפילו לשלב הגמר מהמקום השני בשלב המוקדמות
 • אמה אפנגר, אלה מאבי, גאיה שגב - העפילו לשלב הגמר מהמקום הראשון בשלב המוקדמות
 • דניאל אייזדורפר ואמליה גריגורייב

תודה רבה לצוות הנפלא: שירן וקנין - מנהלת מקצועית, לין גורביץ' - מנהלת קבוצה, בר היינוביץ, יובל רזניק ומוריה דורי - מאמנות, על ההשקעה הרבה, המסירות והעבודה הקשה שהובילו להצלחות אלו.

כל הכבוד לנבחרת האקרובטיקה המדהימה על ההישגים המרשימים. גאים בכן!
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חגיגות ל״ג בעומר במרכז קהילתי ליפקין-שחק ביבנה: פעילות הכנת עששיות לילדים ב-23 במאי 2024

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז קהילתי ליפקין-שחק


מרכז קהילתי ליפקין-שחק ביבנה מזמין את הציבור לחגוג את ל״ג בעומר בפעילות יצירתית להכנת עששיות. במסגרת הפעילות, המשתתפים יקבלו צנצנת אותה יקשטו, יכניסו נורה קטנה, ישחילו חרוזים לידית ויקבלו עששית צבעונית לכבוד החג.

האירוע יתקיים ביום חמישי, 23 במאי 2024, ומתאים לילדים בגילאי 3-7. עלות ההשתתפות היא 25 ש"ח.

הפעילות תתקיים בשני סבבים:

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הנוער ביבנה מוזמן להשתתף בסקר ולהשפיע על מופעי הקיץ בעיר: רביד פלוטניק , טונה , ליעד , אושר כהן , ששון איפרם שאולוב, אודיה , יגל אושרי, נס וסטילה, מור רביעי

מערכת האתר | | תגובות: 12
צילום מתוך דף הפייסבוק נוער יבנה


צעירי יבנה, שימו לב! יש לכם הזדמנות חד פעמית להחליט איך יראה הקיץ ביבנה . העירייה מזמינה אתכם להשתתף בסקר ולבחור את הזמרים שתרצו לראות השנה, וכן להחליט האם תתקיים מסיבת בריכה או מסיבת גג.


אילו זמרים הייתם רוצים שיופיעו בעיר לנוער?

כנסו לסקר, מלאו והשפיעו: לחצו כאן להשתתפות בסקר.
התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • וווווווואווווו חד משמעית אושר כהן וששוןןןןןןן
  הגב 22.05.24 16:50
 • ליעד מאיר
  הגב 22.05.24 17:54
 • ליעד מאיר
  הגב 22.05.24 17:54
 • ליעד מאיר
  הגב 22.05.24 17:55
 • ליעד מאיר
  הגב 22.05.24 17:55
 • ליעד מאיר
  הגב 22.05.24 17:55
 • ליעד מאיר
  הגב 22.05.24 17:55
 • ליעד מאיר
  הגב 22.05.24 17:55
 • ליעד מאיר
  הגב 22.05.24 17:55
 • אודיה
  הגב 28.05.24 09:23
 • אודיה
  הגב 28.05.24 09:23
 • אודיה
  הגב 28.05.24 09:23
 • אורח
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל