הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
דניאלה ראובן מונתה למאמנת קבוצת הנשים של אליצור יבנה המשחקת בלאומית נשים
תערוכת "כאשר שום דבר לא מובן מאליו" של משתתפי סדנת photo voice ביבנה - 19.6.24
מכון דוידסון פתח את ההרשמה לתוכנית ניצוצות מדע לתלמידי רחובות והסביבה בה ילמדו את מקצועות המדעים

הצדעה למילואימניקים של יבנה! עיריית יבנה תקיים ערב מיוחד ב5.6 שמוקדש כולו למשרתי המילואים תושבי יבנה ,במסגרתו תתקיים הופעת סטאנד אפ של קובי מימון, תעודת הוקרה ושי לכל משרת\ת מילואים.

כניסה בהצגת תעודת משרת מילואים פעיל תקפה!

לימור עידן | | תגובות: 0לכבוד חודש המילואים עיריית יבנה מזמינה את משרתות ומשרתי המילואים היבנאים לערב מיוחד שמוקדש רק להם
ביום שני 5.6.23 בהיכל התרבות יבנה
19:30 קבלת פנים
20:30 מופע סטנד-אפ - קובי מימון
שי לכל משרת/ת
תעודות הוקרה לשיאני ימי המילואים!
ההזמנה זוגית, בהרשמה מראש בקישור להזמנה

כניסה בהצגת תעודת משרת מילואים פעיל תקפה!
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דניאלה ראובן מונתה למאמנת קבוצת הנשים של אליצור יבנה המשחקת בלאומית נשים

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק אליצור יבנה כדורסלדניאלה ראובן מצטרפת למועדון אליצור יבנה ותאמן את קבוצת הלאומית נשים. דניאלה, שתחליף את איתי נתיב, אימנה בעבר את א.ס רמת השרון מליגת הנשים וגם את אליצור תל אביב והפועל כפר סבא. בת 34, היא כוח עולה בכדורסל הנשים בישראל, שהוכתרה למאמנת השנה בליגה הלאומית ומאמנת בנבחרות הצעירות.


לפני שהפכה למאמנת ראשית, היא עבדה כעוזרת מאמן באליצור רמלה וזכתה עימה באליפות ובגביע המדינה.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

תערוכת "כאשר שום דבר לא מובן מאליו" של משתתפי סדנת photo voice ביבנה - 19.6.24

| | תגובות: 0כאשר שום דבר לא מובן מאליו


תערוכה ייחודית ומעוררת השראה של משתתפי סדנת photo voice 🎞️


הזדמנות לצפות בתמונות המרתקות שצולמו על ידי אנשים עם מוגבלויות, המציגות את נקודות המבט הייחודית ואת סיפור חייהם.


📸 כל צילום הוא פתח לעולמם, מלא ביצירתיות, רגש והעצמה.


🎥 הזדמנות לראות את העולם דרך העדשה שלהם.


בואו לתמוך בצלמים המוכשרים!


📆 רביעי | 19.6.24 | 18:30
הסדנה לאומנות


🆓 הכניסה חופשית!


❗️ קבלת עדכונים בוואטצאפ על אירועים ביבנה: https://yavne.toshavil.co.il/group?g=אירועים

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מכון דוידסון פתח את ההרשמה לתוכנית ניצוצות מדע לתלמידי רחובות והסביבה בה ילמדו את מקצועות המדעים

עלות ההשתתפות בתוכנית היא 300 ש"ח בשנה והיא מתאימה לתלמידי ח-י"ב

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


אם אתם תלמידים עם זיקה למדעים ומגיעים מרקעים בהם מצוינות נותרה כפוטנציאל בלבד, בואו למכון דוידסון לחינוך מדעי – הזרוע החינוכית של מכון ויצמן למדע - להצית את הניצוץ המדעי שלכם!

התוכנית מתאימה לתלמידי חטיבות ביניים מצטיינים שרוצים לממש את הפוטנציאל הגלום בהם, מהעיר רחובות וערי הסביבה: ראשון לציון, יבנה, קריית עקרון וערים נוספות. עלות ההשתתפות בתוכנית מסובסדת, של 300 ₪ בשנה בלבד, היא מתאימה לתלמידי כיתות ח-י"ב וישנו דגש מיוחד לבני נוער מצטיינים מהחברה האתיופית. רבים מבוגרי התוכנית ממשיכים לאחר מכן כחונכים של התלמידים בתוכנית.

מכון דוידסון לחינוך מדעי פותח את ההרשמה לתוכנית ניצוצות מדע – תוכנית פורצת גבולות ומחסומים חברתיים, המיועדת לתלמידי רחובות, ראשון לציון והסביבה. מטרת התוכנית לעורר עניין ומוטיבציה בתלמידים עם פוטנציאל למצוינות שטרם מימשו אותו, לבחור במקצועות המדעים בתיכון. בנוסף לכך התוכנית מקנה למשתתפים מיומנויות חשובות לחיים, תוך כדי חיזוק תחושת מסוגלות ואמונה בעצמם.

במהלך התוכנית מכון דוידסון נהיה בית מקצועי וחברתי לתלמידים: ליצירת קשר אישי עם כל אחד ואחת מהמשתתפים, ליווי ותמיכה ארוכי טווח. באמצעות שילוב הפעילות עם משתתפי תוכניות נוספות בתחום המצוינות במדע של מכון דוידסון, כגון: תוכנית אלפא, ח"צ, ניצני מדע, מדעי המוח ומדעי כדה"א, וחיבור לבני נוער מתוכניות מקבילות בארץ, התוכנית משמשת מנוף להעצמה ולצמיחה אישית של התלמידים בתוכנית. המחזור הבא נפתח ממש בקרוב מוזמנים להירשם באתר מכון דוידסון לחינוך מדעי.

במכון דוידסון לחינוך מדעי מאמינים בחיבור בין אנשים למדע, בכך שאין גבול לסקרנות, המדע מחפש תשובות, ידע הוא יתרון והוא הכלי ליצירת חברה מושכלת, מתקדמת ומתפתחת. לכן, מכון דוידסון יוזמים, מארגנים, מקדמים ומפעילים קשת רחבה של תוכניות חינוכיות יצירתיות ומעוררות השראה כמו: תוכניות פורמליות וא-פורמליות למגוון גילאים של ילדים ובני נוער סקרנים, תוכניות למצטיינים, תוכניות מדעיות לבתי ספר, עבודה עם צוותי חינוך, תוכניות ייחודיות לבגרויות, תחרויות בינלאומיות, מוזיאון גן המדע, כתבות מדע פופולרי, סרטוני וידאו מדעיים, אירועי מדע בנושאים שונים ועוד.


לפרטים נוספים והרשמה

https://davidson.weizmann.ac.il/programs/%D7%A0%D7%99%D7%A6%D7%95%D7%A6%D7%95%D7%AA-%D7%9E%D7%93%D7%A2-%D7%9C%D7%96%D7%9B%D7%A8-%D7%9E%D7%A9%D7%94-%D7%A4%D7%A8%D7%92%D7%9E%D7%A0%D7%98


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

קהילת בית הספר הדמוקרטי ביבנה תכין במהלך חודש יוני ארוחות לחיילים הבודדים ביבנה בסופי שבוע

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילוםעמותת חביבי- מחבקים חיילים בודדיםעמותת "יבנה מחבקת חיילים בודדים" פועלת בעיר מעל שבע שנים. העמותה מטפלת כיום ב-20 חיילים וחיילות המתגוררים בארבע דירות אותן שוכרת העמותה. אחת הפעילויות הקשורה עם החיילים היא הכנת ארוחות בסופי שבוע לאלו המגיעים לחופשה.

קהילת בית הספר הדמוקרטי חברה לפעילות זו ודואגת להכין את הארוחות בחמשת סופי השבוע של חודש יוני. האיסוף מבית הספר נעשה על ידי נציג העמותה המגיע עם אחד החיילים לפגישה ושיחה עם תלמידי השכבה שהוריהם הכינו את הארוחות. המפגש תמיד מרגש ומעניין והילדים חווים היכרות עם החייל, מוצאו מחו"ל, השירות בצה"ל ולומדים על נושא ההתנדבות בכלל.

תודת החיילים והעמותה להורים ולילדים, מנהלי בית הספר איריס בן דוד ודורון שוסטר ולצוות בית הספר אשר שמים את נושא התרומה לקהילה בראש סדר העדיפויות.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סרטון הריסת 4 בניינים ברחוב השחף ביבנה

מערכת האתר | | תגובות: 6
צילום עיריית יבנההחלה הריסת 4 הבניינים ברחוב השחף 1, 3, 5, 7 ביבנה

על פי התוכנית ייהרסו 4 הבניינים ברחוב השחף שמספרם 7,5,3,1 ובמקומם ייבנו 3 מגדלי דירות של 24 קומות על גבי קומה מסחרית.

בנוסף, במתחם ייבנו 2 כיתות גן.

כיום במתחם מתגוררות 64 משפחות בדירה בגודל ממוצע של 70 מ"ר.

בתוכנית החדשה המתחם יכיל 273 יחידות דיור בשטח ממוצע של כל דירה 105 מ"ר.


על תוכניות הבנייה במתחם

המתחם הקרוי "אלומה" נבנה על ידי החברות אלמוגים ו-W GROUP

אלומה הינו מתחם המתוכנן בשיטת עירוב שימושים וכולל מגורים, מסחר ומשרדים.

מתחם אלומה, שתוכנן ועוצב כקומפלקס מגורים אורבני, חדשני ומרהיב כולל 3 מגדלי יוקרה בגובה 25 קומות, סה"כ 273 דירות מרווחות בנות 4 ו-5 חדרים, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים, לצד מגוון חנויות נוחות, בתי קפה ומסעדות ממש מתחת לבית, בקומת המסחר הפתוחה לשדרות דואני.סרטון:
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • חפשו בגוגל build back better
  הגב 17.06.24 16:48
 • רק לא לבנות ערי 15 דקות
  הגב 17.06.24 16:48
 • אני מקווה שהבנייה תהיה יותר מוצלחת מהסרטון
  הגב 17.06.24 17:05
 • 3 בניינים של 25 קומות? הגזמתם. אתם הופכים את האזור הזה לאזור פקוק ונורא. למה הקבלנים צריכים להרוויח כל כך הרבה? מדוע העירייה מאשרת את זה? גם ככה רחוב הדרור וסביבותיו הופכים להיות לרחובות עמוסים ביותר.
  הגב 17.06.24 19:02
 • עבודת מטה רשלנית, תוספת של כאלף תושבים לאזור שגם כך צפוף מאוד. התנהלות חובבנית בתכנון עירוני.
  הגב 17.06.24 21:51
 • מעניין מאד למה כל כך הרבה מנהלי אגפים נוטשים את הערייה שאפו גדול למהנדס העיר שאישר את האסון הזה
  הגב 17.06.24 23:12
 • אורח

נבחרת כדורסל בנות של בית הספר האקולוגי יבנה זכתה במקום הראשון בטורניר כדורסל

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק בית הספר האקולוגי יבנהנבחרת כדורסל בנות של בית הספר האקולוגי יבנה זכתה במקום הראשון בטורניר כדורסל בנות שהתקיים היום. התלמידות האלופות זכו בגביע במקום הראשון.


בית הספר האקולוגי יבנה מביע גאווה ענקית בתלמידות האלופות ובצוות החינוכי המקצועי והמסור אשר מוביל את הנבחרות להישגים מרשימים מאוד בתחומי המדע, הספורט ומורשת ישראל.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אורית דורון תושבת רחובות נבחרה למנהלת החדשה של בית הספר השש-שנתי "נבון" ביבנה

מערכת האתר | | תגובות: 8דוברות עיריית יבנה:


נבחרה מנהלת חדשה לבית הספר השש-שנתי "נבון" ביבנה


ועדת הבחינה לניהול בית הספר השש-שנתי 'נבון' בראשותו של ראש העיר, רועי גבאי, בחרה באורית דורון ששימשה בשנים האחרונות כמנהלת חט"ב רון ארד ברחובות ולפני כן כסגנית מנהלת 'דה שליט' ברחובות.


אורית דורון תנהל את בית הספר השש-שנתי החל משנת הלימודים הקרובה ותחליף בתפקיד את תמיר רגב. בימים אלה מסיימת אורית דורון את שנתה השישית כמנהלת חטיבת הביניים 'אמית רון ארד' ברחובות. היא נבחרה לתפקיד מבין מועמדות ומועמדים ראויים שנגשו למכרז לבית הספר השש-שנתי היוקרתי.


אורית דורון, תושבת רחובות, היא בעלת תואר ראשון בחינוך מיוחד, תואר שני בחינוך חברתי מטעם אוניברסיטת 'בר אילן' ובוגרת 'אבני ראשה' במכללת סמינר הקיבוצים. אורית התמסרה לעולם החינוך, תחילה כמורה ומחנכת לחינוך מיוחד, חברה בצוותי ניהול ובשורה של תפקידי רוחב נוספים כרכזת שכבה, רכזת חינוך חברתי, רכזת מתמטיקה, רכזת מכינת מופ"ת ועוד.


ראש העיר, רועי גבאי: "אני מברך את אורית על מינויה כמנהלת בית הספר השש-שנתי 'נבון' ומשוכנע שעשינו בחירה מצוינת לטובת קהילת ביה"ס והעיר. אורית תוביל את 'נבון' להישגים גבוהים, שיטיבו עם התלמידות והתלמידים. החזון שהיא מביאה עמה יסייעו להתפתחותו של בית הספר ובקידומו. אני בטוח שאורית תוביל ותנהיג צוות חינוכי וביה"ס מצוין". ראש העיר הודה למנהל היוצא תמיר רגב על עבודתו המסורה בשנתיים האחרונות כמנהל ביה"ס ואיחל לו הצלחה בהמשך דרכו.


אורית דורון הודתה לראש העיר ולחברי הוועדה על שבחרו בה לתפקיד ונתנו בה את אמונם. "אני שמחה להוביל את בית הספר השש-שנתי נבון ואפעל להביא את משנתי החינוכית וניסיוני לטובת הצלחתו. מטרתנו לרתום את כל השותפים לטובת חינוך תלמידי בית הספר, להובלת בית הספר קדימה, בשיתוף עם צוות ההוראה המסור, התלמידים והוריהם. אני רואה חשיבות רבה לחינוך למצוינות, להישגיות ולמעורבות חברתית ותרומה מתמדת לקהילה", אמרה דורון.

התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • מאחל לה שתצליח,אני מכיר הרבה הורים שעוקבים בדאגה על המתרחש שם ומקווים שהמצב ייישתפר כדי שיוכלו בלב שקט לרשום את הילדים שלהם לשם בשנים הקרובות
  הגב 17.06.24 13:13
 • מנהלת מזעזעת, תברחו כל עוד נפשכם בכם
  הגב 17.06.24 15:33
 • הרוויחו ביבנה, מנהלת שראש מעייניה הוא חינוך והתלמידים!
  הגב 17.06.24 17:34
 • הלוואי וזה היה נכון, כמה ילדים בורחים מרון ארד בגלל הניהול הכושל שלה. אין לה הכלה לתלמידים על הקצוות, למרות שהיא באה מהחינוך המיוחד. מגבה מורות כשלא מגיע להן גיבוי. בית-ספר שכל היום מאיים על התלמידים שלו, מורות שלא הולכות לפי הדרך שלה, היא מראה להם מהר מאוד את הדרך החוצה, עזיבה כל שנה של מורות שם מהר מאוד. מהראש של הדג מסריח כל הדג מסריח, וככה זה ברון ארד.
  18.06.24 07:25
 • מנהלת מדהימה! חבל שעוזבת אותנו, הקפיצה את רון ארד בכמה רמות. בטוחה שתצליח גם שם
  הגב 17.06.24 17:35
 • משרד החינוך: 67 מיליארד שקל וילד בכיתה ו' לא יודע מילה באנגלית אם אין שיעור פרטי
  הגב 17.06.24 17:59
 • מנהלת אלופה, אחצ למליון, לגמרי זכו
  הגב 17.06.24 21:19
 • מנהלת ביד רמה, אישיות מדהימה, לגמרי זכיתם
  הגב 17.06.24 23:06
 • אורח

אירוע מיצוי זכויות לאזרחים ותיקים ביבנה - במרכז קהילתי 'מרגלית', 2 ביולי 2024: במסגרת האירוע יתקיימו הרצאות בנושא מיצוי זכויות, וכן תשתתפנה חברות סיעוד הפועלות ביבנה ותציגנה את פעילותן. הכניסה חופשית.

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק אגף לשירותים חברתיים יבנהעיריית יבנה בשיתוף ביטוח לאומי מזמינים את הציבור לאירוע מיצוי זכויות לאזרחים ותיקים. האירוע יתקיים ביום שלישי, 2 ביולי 2024, בין השעות 9:00-13:30 במרכז קהילתי 'מרגלית', רחוב הנופר 31, יבנה.


במסגרת האירוע יתקיימו הרצאות בנושא מיצוי זכויות, וכן תשתתפנה חברות סיעוד הפועלות ביבנה ותציגנה את פעילותן. הכניסה חופשית.


לפרטים ובירורים ניתן לפנות לענבר פרידמן, עו"ס ורכזת היחידה להגנה על שלום האזרח הוותיק, בטלפונים: 08-9425523, 08-9439811/2, או במייל: INBARFRI@YAVNE.MUNI.IL.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

יואב דרכמן תלמיד גינסבורג יבנה ואבישי דסטה תלמיד נריה יבנהזומנו לנבחרת הבוגרת של ישראל בטאקוונדו

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילומים: ליאור דסקלבנוסף, יואב דרכמן ואבישי דסטה ממועדון טאקוונדו יבנה קיבלו זימון לנבחרת הבוגרת של ישראל. יואב, תלמיד כיתה ט' בקרית החינוך ע"ש גינסבורג, זכה במדליית זהב בסבב גביע העולם באלבניה בספטמבר. אבישי, תלמיד כיתה ט' בנריה, זכה במדליית כסף בסבב בבולגריה. הם הספורטאים הצעירים ביותר בסגל הנבחרת הבוגרת ומצטרפים לרז מנסור, חבר בסגל לאולימפיאדת לוס אנג'לס 2028.ליאור דסקל
קרדיט תמונה: ליאור דסקל

צילומים:ליאור דסקלהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שיבוצים לכיתות א' תשפ"ה ביבנה יוצאים לדרך - אתר השיבוצים יהיה זמין לצפייה עד 27/6

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית יבנהעיריית יבנה הודיעה היום כי שיבוצי התלמידים לכיתות א' לשנת הלימודים תשפ"ה יוצאים לדרך. האתר לצפייה בשיבוצים ייפתח היום בשעה 17:00 ויהיה זמין לצפייה עד לתאריך 27 ביוני 2024 בשעה 12:00.


ההורים מתבקשים לבצע רישום בבית הספר אליו שובצו ילדיהם בין התאריכים הנ"ל. ניתן להגיש ערר על השיבוץ באמצעות מערכת הרישום עד לתאריך 7 ביולי 2024.


בנוסף, בימים הקרובים יפורסמו השיבוצים לגני הילדים.


לצפייה בשיבוצים: לחצו כאן

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

קבוצת הכדורסל אליצור יבנה חזרה לליגה הלאומית

מערכת האתר | | תגובות: 1
צילום מתוך דף הפייסבוק אליצור יבנה כדורסל הדף הרשמיקבוצת הכדורסל אליצור יבנה חזרה לליגה הלאומית לאחר ניצחון מרשים במשחק השלישי והמכריע בתוצאה 86 - 67 על מכבי אשדוד. הקבוצה הביעה תודה ענקית לשחקנים, למאמן שלומי כהן, לצוות המקצועי, להנהלה ולאוהדים המופלאים. "לפעמים חלומות מתגשמים," נכתב בהודעת הקבוצה.

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • בשעה טובה. עכשו לכדורגל
  הגב 17.06.24 11:52
 • אורח

הוקרה לרוני ראובן, מנהל הסדנה לאמנות, על קבלת אות מתנדב מצטיין אקים ישראל לשנת 2024

מערכת האתר | | תגובות: 0דוברות עיריית יבנה:


רוני ראובן - מתנדב עם כל הלב


הוקרה למנהל הסדנה לאמנות, רוני ראובן על בחירתו לקבלת אות מתנדב מצטיין 'אקים ישראל לשנת 2024'.


ראש העיר, רועי גבאי ומועצת העיר הוקירו הערב (ראשון) את פועלו של מנהל הסדנה לאמנות, רוני ראובן, שנבחר על ידי ועדת ההנהלה של אקים ישראל לקבל את אות מתנדב מצטיין אקים ישראל לשנת 2024, על תרומתו ופעילותו רבת השנים למען אנשים עם מוגבלות שכלית במועדון 'אקים' יבנה. הפעילות למען אנשים עם צרכים מיוחדים בעיר היא נושא מרכזי ובעירייה בחרו להוקיר את ראובן על עשייה התנדבותית יוצאת דופן שזכתה אף להכרה ארצית.


ראש העיר, רועי גבאי אמר בפתח ישיבת המועצה כי "לפני עשור רוני קשר קשר אמיץ עם חברי מועדון אקים בעיר, 'התאהב' בהם וברצונם ללמוד ולהתפתח, והחליט לייסד עבורם פעילות אמנותית קבועה אחת לשבוע. בזכות פעילותו חניכי 'אקים' מבקרים בתערוכות ואף הציגו בגלריה. בשש השנים האחרונות רוני דואג שהחניכים ישתתפו בתחרות ארצית בנושא 'שונים ביחד' מטעם בית דניאל בתל אביב ועבודות של רבים מהם נבחרו במהלך השנים להשתתף בתערוכות שהתקיימו בכנסת ישראל, באוניברסיטת תל אביב, בבית המשפט השלום בירושלים, בנמל יפו ועוד היד נטויה".

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מחר שני 17/6 תחל הריסת הבניינים ברחוב השחף ביבנה. מומלץ לבעלי הדירות הפונות לשטח האתר לסגור חלונות בזמני ביצוע עבודות ההריסה

מערכת האתר | | תגובות: 0


כחלק מפרויקט התחדשות עירונית יחלו ביום שני 17.6.24 עבודות הריסת ארבע מבנים בני ארבע קומות ברחוב השחף 1,3,5,7 והקמת שלושה בניינים חדשים, חניון, שטח מסחרי וגני ילדים. מלאכת ההריסה תבוצע בשעות היום בלבד ותמשך כשבוע ימים ע"י חברת `אלמוגים`.


ההריסה תתבצע בצורה הדרגתית ומבוקרת וזאת על-מנת לצמצם מפגעי אבק ורעש, כל זאת במקביל להרטבה רציפה להנחתת האבק ומניעת עלייתו אל מחוץ לשטח אתר העבודה.

חברת אלמוגים תעשה את מירב המאמצים כדי למזער את המפגע הסביבתי הכרוך בהריסת המבנים.
למרות האמור בנוגע לאבק - מומלץ לבעלי הדירות הפונות לשטח האתר לסגור חלונות בזמני ביצוע העבודות.
מטעמי בטיחות יחסמו לגישה החניות והמדרכות ברחוב הצמוד לאתר העבודה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חננאל שומר בית הספר "מעיין" ביבנה הפתיע את התלמידים וחילק להם ארטיקים

מערכת האתר | | תגובות: 4
צילום מתוך דף הפייסבוק בית הספר "מעיין" יבנהבית הספר "מעיין" ביבנה הביע תודה מיוחדת לחננאל, השומר של בית הספר, על מחוות הפינוק המרעננת שהעניק לתלמידים. המחווה הנדיבה גרמה לאושר רב בקרב התלמידים והמורים והיוותה סוף יום מרענן ומהנה.


תרומתו של חננאל לקהילת בית הספר משמעותית, והנהלת בית הספר הביעה את תודתה על נדיבותו, אכפתיותו והרצון לשמח את התלמידים.


משפחת "מעיין" הביעה את אהבתה והערכתה לחננאל על תרומתו המיוחדת.
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • מהממם ומחממם את הלב❤
  הגב 15.06.24 21:43
 • מקסים
  הגב 15.06.24 21:51
 • איזה כיף לקרוא דבר כזה. אלה החדשות שתושבים מחפשים. תקזזו את כל חדשות קידום הגייז לתל אביב בבקשה.
  הגב 16.06.24 00:14
 • שם כבר מעל עשור נשמה של בנאדם רק בריאות
  הגב 16.06.24 09:06
 • אורח

תאונת דרכים בכביש 4 סמוך למחלף יבנה: ארבעה פצועים פונו לבתי החולים

מערכת האתר | | תגובות: 0בשעה 13:15 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על תאונת דרכים בין שני כלי רכב בכביש 4 סמוך למחלף יבנה הדרומי החדש. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבתי החולים שיבא בתל השומר ואסותא באשדוד ארבעה פצועים, בהם שתי פצועות במצב בינוני עם חבלות בחזה ובגפיים ושני פצועים נוספים במצב קל.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פעוט בן שנתיים נכווה ממים רותחים בבית ביבנה ופונה במצב בינוני לבית החולים קפלן

| | תגובות: 0בשעה 20:44 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון, על פעוט שנכווה ממים רותחים בבית ביבנה. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח קפלן, פעוט בן שנתיים במצב בינוני, עם כוויות בגופו.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

טורניר כדורסל לזכרם של עדי דנן, רואי אליאס וקים דוקרקר נערך בהיכל הספורט רלף ביבנה

מערכת האתר | | תגובות: 0לזכרם: טורניר כדורסל לזכרם של עדי דנן, רואי אליאס וקים דוקרקר


לעיני קהל של כ-500 צופים נערך היום (שישי) בהיכל הספורט רלף ביבנה טורניר כדורסל להנצחת סמ"ר עדי דנן ז"ל, סמ"ר רואי אליאס ז"ל ששיחקו באליצור יבנה ופקד קים דוקרקר ז"ל.


הטורניר נערך ביוזמת מועדון הכדורסל אליצור יבנה, בשיתוף ארגון הפועל ובמעמד המשפחות השכולות, ראש העיר, רועי גבאי, מ"מ וסגן ראש העיר, חיים מסינג, מנהל מרכז הספורט, שאול דוד, מנהלת קרית החינוך גינסבורג, טלי דרור. בטורניר לקחו חלק שחקנים מיחידות צה"ל בהם שירתו קים, עדי ורואי לצד שחקני המועדון היבנאי והמשחקים נערכו ברוח ספורטיבית ומתוך אחווה, אהבה לספורט בכלל ולכדורסל בפרט.


ראש העיר, רועי גבאי נשא דברים מרגשים לזכרם של הנופלות והנופלים, הזכיר את כל החללים שנפלו מאז "שבת השחורה" והודה לכל השותפים. גבאי אמר כי "חלפו למעלה מ-250 ימים של כאב וצער, שילמנו מחיר יקר, משפחות שאיבדו את יקיריהם, חטופות וחטופים שנמצאים עדיין בשבי החמאס, תושבים מדרום ומצפון שנעקרו מביתם, חיילים ומפקדים, מילואימניקים ומילואימניקיות ואנשי כוחות הבטחון שנמצאים בחזית ומבצעים את משימותיהם להגנה על המולדת. מורשתם וקורבנם היא צו חיינו, נזכור את הבנות והבנים ונחבק את המשפחות. תודתי לקהילת מועדון אליצור יבנה הראויים להערכה על מיזם ההנצחה המרגש שממחיש את רוח הספורט, האחדות והשותפות שבאים לידי ביטוי במגרש".


ישראל דוקרקר, אביה של פקד קים דוקרקר ז"ל נשא דברים מרגשים בשם המשפחות ואמר כי ב-7 באוקטובר השתנו החיים של רבים מאזרחי ישראל ומאז ועד היום אנו המשפחות השכולות כואבים, ואתם, עם ישראל, כואבים יחד איתנו. שלושה פרחים נקטפו בטרם עת, אנו נרוץ על המגרש לזכרם. בתי האהובה קים רצתה לחיות ולהשיג את המטרות שלה ושאפה הכי גבוה שאפשר. סמ"ר עדי דנן היה שחקן קבוצתי ומסר את נפשו להגנת המולדת, סמ"ר רואי אליאס יישאר לנצח הקלע של המדינה. רוחם של שלושתם תהיה כאן איתנו והם יהיו ההשראה להפגנת הרוח הספורטיבית והאהבה לספורט. תודה לראש העיר, רועי גבאי על התמיכה ולכל המשתתפים שהגיעו וכמובן למועדון הכדורסל אליצור יבנה על המיזם המרגש. רק יחד ננצח!"


שאול דוד, מנהל מחלקת הספורט: "קהילת אליצור והספורט מתחייבים לזכור, להזכיר ולספר את סיפור חייהם וגבורתם של רואי, עדי וקים, להאיר את הדרך בא הלכו, אנו כאן בכדי להבטיח שנעשה את הכול בכדי ללכת בדרכם ולהאיר את אורם בכל הזדמנות".


בטקס הסיום הוענקו גביעי הוקרה למשפחות ולקבוצות המשתתפות. בגביע הטורניר זכתה קבוצת החברים של קים דוקרקר ז"ל שניצחה 23-28 את נבחרת גינסבורג. דודי רומנו, שופט הכדורסל הבינלאומי לשעבר שפט בהצלחה את המשחקים. עילאי ביטון, תלמידת גינסבורג ביצעה את השיר "שמיים" ושרה את התקווה בליוויו של נגן הגיטרה והתלמיד דן אדרי.


על הנופלים:


רואי אליאס ז"ל גדל על ערכי ההתיישבות החקלאית ואהבתו לכדורסל החלה עוד כשהיה בן שנתיים. בכיתה ט' הוא הצטרף לאליצור יבנה ובשנת 2019 זכה במקום הראשון בטורניר "הקלע של המדינה". רואי התגייס להנדסה קרבית וב-23 בדצמבר 2023 נהרג בקרב בדרום הרצועה, בן 21 בנופלו.


עדי דנן ז"ל, היה אדם שכל כולו לב ענק, אדם אהוב ואוהב, חבר טוב, ובכל מקום שאליו הגיע הוא כבש את הסובבים אותו עם חיוכו המיוחד. עדי שיחק במחלקת הנוער של אליצור והיה אדם רגיש, אכפתי לסובבים אותו והיה מאוד חברותי. במרץ 22 הוא התגייס לגבעתי במסלול להכשרת לוחמים ולאחר תקופה משמעותית כלוחם יצא לקורס מ"כים. עדי נפל ב-31 לאוקטובר במהלך לחימה מבצעית בעזה בצפון הרצועה, בן 22 היה בנופלו.


קים דוקרקר ז"ל הייתה תלמידה טמפרמנטית ודעתנית. קים רצתה להתגייס למג"ב והשיגה את מבוקשה, התגייסה, סיימה קורס מ"כיות וקורס קצינות בהצטיינות, הייתה לוחמת מקצועית והשתתפה במספר סיקולי פיגועים. ב-7.10 בילתה יחד עם אלפי צעירות וצעירים במסיבה בנובה, שם נרצחה בדם קר תוך שהיא שומרת ומגנה בגופה על חברותיה, בת 22 הייתה במותה.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בימים ראשון עד רביעי 16-19.6 יחולו שינויים בלוחות הזמנים של קווי התחבורה הציבורית ברחבי הארץ לאור החג המוסלמי עיד אל אדחה

משרד התחבורה קורא לציבור הנוסעים להתעדכן על כל שינוי במוקדי המידע 8787*, באתר www.bus.gov.il ובאתרי האינטרנט של המפעילים השונים, ולהיערך מבעוד מועד לכל שינוי בתדירות הקווים של האוטובוסים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


בעקבות עיד אל אדחה: שינויים בפעילות קווי התחבורה הציבורית

החל מיום ראשון הקרוב (16 ביוני), ועד ליום רביעי (19 ביוני), יחול החג המוסלמי עיד אל אדחה. במסגרת החג, ייעדרו מהעבודה נהגים רבים בתחבורה הציבורית, וצפויים דילולים ושינויים בלוחות הזמנים של קווי התחבורה הציבורית, באזורים שונים בארץ.

הרשות הארצית לתחבורה ציבורית במשרד התחבורה הנחתה את חברות התחבורה הציבורית, המפעילות את קווי האוטובוסים העירוניים והבינעירוניים בארץ, להתקשר ככל הניתן עם חברות קבלניות להפעלת השירות במהלך ימי החג, במטרה לצמצם את הפגיעה בציבור הנוסעים והנוסעות בתחבורה הציבורית.

משרד התחבורה קורא לציבור הנוסעים להתעדכן על כל שינוי במוקדי המידע 8787*, באתר www.bus.gov.il ובאתרי האינטרנט של המפעילים השונים, ולהיערך מבעוד מועד לכל שינוי בתדירות הקווים של האוטובוסים. כמו כן ניתן לנסוע ברכבת ישראל שתפעל בלוח הזמנים הרגיל.
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • לפני 15 שנים לא היינו שומעים על ״חדשות״ כאלה. שבת שלום.
  הגב 14.06.24 17:51
 • כלואים בשבתות בחגים, בושה חוק חופש התנועה. אומללים החלשים במדינה הזו
  הגב 14.06.24 18:25
 • מה קשור שינויים בתחבורה
  הגב 14.06.24 18:53
 • מה קשור אלינו החגים שלהם???? למה אנחנו צריכים לסבול???!!!
  הגב 16.06.24 00:17
 • אורח

סדנת עיסוי תינוקות במרכז צעירים יבנה - החל מה-1 ביולי

| | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז צעירים יבנהמרכז צעירים יבנה מזמין אתכם להצטרף לסדנת עיסוי תינוקות. עיסוי תינוקות תורם רבות להתפתחות התינוק, לחיזוק המערכות בגופו וליצירת רגעים מדהימים ומחברים של מגע ואהבה עם התינוק שלכם. הסדנה אינטימית ונעימה, בה נלמד על נפלאות המגע, חשיבות העיסוי, הקלה על גזים ונהנה מבוקר של ביחד.

הסדנה מתאימה לגילאי חודש וחצי ועד זחילה. כל משתתף יקבל שמן עיסוי וחוברת תנועות במתנה.

הסדנה תתקיים בימי שני, החל מה-1 ביולי, בין השעות 10:30-11:30, ותכלול ארבעה מפגשים במרכז הצעירים יבנה (עולש 2). עלות מסובסדת: 250 ש"ח. מספר המקומות מוגבל.

להרשמה מראש: לחצו כאן.

להצטרפות לקבוצת וואצאפ שקטה של צעירים: לחצו כאן.

נשמח לראותכם.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דרמת על: ביום ראשון 16/6 ביבנה אליצור יבנה נגד אשדוד והמנצחת תעלה ללאומית. חלוקת כרטיסים מוקדמת למשחק תתקיים במוצאי שבת בשעה 20:45 בהיכל רלף

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק אליצור יבנה כדורסל הדף הרשמיאליצור יבנה מפסידה הערב באשדוד 78-85 והסדרה הולכת למשחק מכריע ביום ראשון הקרוב בהיכל רלף ביבנה בשעה 19:00. המנצחת במשחק תעלה לליגה הלאומית.

הכניסה למשחק תתאפשר בהצגת הזמנה בלבד. חלוקת הכרטיסים לתושבי ואוהדי אליצור בלבד תתקיים במוצאי שבת בשעה 20:45 בהיכל רלף. כל הקודם זוכה, מספר המקומות מוגבל.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

צלחת האליפות של מכבי תל אביב בכדורגל תגיע ביום ראשון 16/6 לפיצה פרגו ביבנה האוהדים מוזמנים להגיע ולהצטלם עם הצלחת

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק - מועדון הכדורגל מכבי ת"אצלחת האליפות של מכבי תל אביב מגיעה לסניפים של פרגו ברחבי הארץ. האוהדים מוזמנים להגיע ולהצטלם עם הצלחת, ולהשתתף בפעילות נושאת פרסים בכל סניף.


להלן מועדי ומיקומי האירועים:

 • 16 ביוני - יבנה, רחוב הציונות 1, בין השעות 16:00-19:00
 • התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

  עיריית יבנה פועלת להרחבת החלקה הצבאית בבית העלמין: התוכנית מציעה הרחבת החלקה מדרום ובצמוד לחלקה הצבאית בבית העלמין הקיים, לטובת שטחי קבורה נוספים, דרכים וכבישי גישה חדשים לבית העלמין. העבודות יכללו הקמת רחבת טקסים והספדים

  מערכת האתר | | תגובות: 1
  צילום עמרם כהן  עיריית יבנה פועלת להרחבת החלקה הצבאית בבית העלמין


  בישיבה שנערכה היום (חמישי, 13.6) בהשתתפות ראש העיר, רועי גבאי, סמנכ"ל וראש אגף משפחות הנצחה ומורשת במשרד הביטחון, אריה מועלם, מ"מ וסגן ראש העיר, חיים מסינג, יו"ר ארגון יד לבנים שמעון סילוק, מנהל אגף הבטחון, ציון דויד, דובר העירייה, אריאל הלר, אדריכלית העיר, ורד נעמן ויו"ר המועצה הדתית, לוי יטח, סוכם על ביצוע עבודות פיתוח והרחבת החלקה הצבאית בבית העלמין העירוני.


  התוכנית מציעה הרחבת החלקה מדרום ובצמוד לחלקה הצבאית בבית העלמין הקיים, לטובת שטחי קבורה נוספים.


  במסגרת תכנית העבודה מתכננת העירייה דרכים וכבישי גישה חדשים לבית העלמין. העבודות יכללו הקמת רחבת טקסים והספדים ולהכפלת שטח החלקה הצבאית.


  בית העלמין של יבנה הוקם לפני שנים רבות והוא משרת את תושבי העיר. בשטח בית העלמין קיימת חלקה קבורה צבאית בה טמונים כ-70 חללים.


  כיום, מתחם הקבורה לחיילי צה"ל בבית העלמין העירוני מוגדר כחלקה צבאית, בעירייה פועלים כך שהשם ישונה והמקום ייקרא "בית העלמין הצבאי יבנה" על כל המשמעויות הכרוכות בכך.


  בימים הקרובים יחלו עבודות התכנון והתיאום מול משרד הבטחון לקראת הרחבת השטח בתקווה שיישאר מיותם.


  ראש העיר, רועי גבאי: "לצערנו בכאב גדול החלקה הצבאית התמלאה בשנים האחרונות בנופלות ונופלים, בני העיר, שחרפו נפשם על הגנת המולדת. אחרי האירועים האחרונים ובכל הרגישות אנו נדרשים להערך בהתאם בתקווה כי לא נזדקק. תודתי לראש אגף ההנצחה וצוותו על ההכרה בחשיבות הנושא, הרגישות ושיתוף הפעולה ולכל השותפים הפועלים בנושא. נמשיך ללוות ולעטוף את המשפחות השכולות".
  צילומים:צילום עמרם כהן  התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
  • אין צורך, נא להשאיר את החלקה בצבאית כ"חלקה צבאית"
   הגב 13.06.24 20:50
  • אורח

  משתתפים בצער המשפחה על פטירתו בטרם עת של אילן ברוך ז"ל מרחוב החבצלת ביבנה

  מערכת האתר | | תגובות: 8


  משתתפים בצער משפחת ברוך על פטירתו בטרם עת של אילן ברוך ז"ל מיבנה.

  אילן בן 54 השאיר אחריו רעייה , 3 ילדים, 2 נכדים. אמא ואחיות

  על מועד ההלוויה נעדכן בהמשך.

  יושבים שבעה בבית המנוח ברחוב החבצלת 1 ביבנה
  התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
  • יהי זכרו ברוך
   הגב 13.06.24 07:02
  • משתתפים בצער המשפחה
   הגב 13.06.24 07:14
  • יהיה זכרו ברוך
   הגב 13.06.24 08:49
  • יהיה זכרו ברוך
   הגב 13.06.24 15:33
  • יהי זכרו ברוך משתתף בצער המשפחה
   הגב 13.06.24 16:13
  • עצוב מאוד משתתפים בצערכם יהי זכרו ברוך
   הגב 13.06.24 22:52
  • יהי זיכרו ברוך אמן
   הגב 14.06.24 11:34
  • ברוך ּדיין האמת
   הגב 15.06.24 20:56
  • אורח

  רב-סמל ירין שושן מיבנה קיבל את אות מצטיין מפקד חטיבת החילוץ וההדרכה לכבוד יום העצמאות ה-76

  מערכת האתר | | תגובות: 0
  צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית יבנה  תושב יבנה, רב-סמל ירין שושן מגדוד רם, קיבל היום את אות מצטיין מפקד חטיבת החילוץ וההדרכה, אל״מ אלעד אדרי, לכבוד יום העצמאות ה-76. כל תושבי יבנה מצדיעים לו וגאים בו על שירותו המשמעותי בצה"ל - צבא ההגנה לישראל. יישר כוח והמון הצלחה!  התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

  שלט חוצות עם מיצג של אמיר חודורוב הוצב בעיר יבנה לזכר נרצחי מסיבת הנובה

  מערכת האתר | | תגובות: 0
  צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית יבנה  היום הוצב שלט חוצות עם מיצג של האמן אמיר חודורוב בעיר יבנה. המיצג מחבר בין כל נרצחי מסיבת הנובה ליצירה אחת, אייקון מאחד בין כל השכבות בארץ: חרדים, חילונים וכל הזרמים בחברה הישראלית.


  התמונה מציגה פנים יפות ומוארות שהגורל איחד וחיבר ביניהם באסון בלתי נתפס. עיריית יבנה מחויבת לספר את סיפורם של הנרצחים ובני משפחותיהם. יהי זכרם ברוך.

  התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

  קונסרבטוריון עירוני יבנה מזמין זמרים וזמרות להרכבים קוליים ייצוגיים לשנת הלימודים תשפ"ה - מצ"ב לינק להרשמה

  מערכת האתר | | תגובות: 0
  צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית יבנה  קונסרבטוריון עירוני יבנה מזמין זמרים וזמרות להצטרף להרכבים קוליים ייצוגיים לשנת הלימודים תשפ"ה. ההרכבים כוללים מקהלה צעירה לתלמידי כיתות ב'-ה', מקהלה ייצוגית לתלמידי כיתות ו'-ח', והרכב ווקאלי ייצוגי לתלמידי כיתות ט'-יב'.


  מבדקי התאמה יערכו בחודש יולי 2024. ההרשמה פתוחה כעת וניתן להירשם בקישור הבא: https://did.li/KtWlC.


  הפעילות מתקיימת במסגרת רשת מרכזים קהילתיים יבנה.

  התפרסמו 0 תגובות לכתבה.
  עבור לעמוד הבא
  עבור לעמוד הקודם
  לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל