הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
הפסד ביתי לאליצור יבנה בכדורסל: נכנעה למכבי שוהם עם תוצאה של 90:87 לאחר ניצחון דרמטי בשבוע שעבר
תמונות מהמעמד המרגש! תלמידי שכבה ב' בבית הספר "מעיין" יבנה חגגו קבלת חומש בראשית באירוע מרגש בבית הכנסת
היום ראשון 3.3 יהיה מעונן חלקית וצפויים גשמים מקומיים -התחזית לשבוע הקרוב בכתבה

דניאל קגן תלמיד בית הספר "פרדס צפוני" ביבנה זכה במקום הראשון בגמר חידון זהירות בדרכים העירוני שהתקיים אמש בהיכל התרבות ביבנה.

בחידון השתתפו מעיין זיוי (ביאליק), אריאל אברהם (רמב"ם), אמיתי צפריר (דמוקרטי), אריאל ברלינסקי (אקולוגי), אלה גואטה (נועם), עידו הורוביץ (מעיין), תהל בן דוד (יחידני), עילי שבח (איינשטיין), נדב דוד (כנפי אבירים), יהלי טובים (מרחבים), אגם שני (אומנויות), תמר כהן (רמות ויצמן) ודניאל קגן (פרדס צפוני).

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: דוברותבגמר חידון זהירות בדרכים העירוני זכה התלמיד דניאל קגן מבית הספר "פרדס צפוני".


עיריית יבנה, בהובלת המחלקה לבטיחות בדרכים ואגף החינוך, קיימה אמש (שני) את גמר החידון בנושא בטיחות בדרכים בהיכל התרבות העירוני. בגמר השתתפו 17 תלמידי כיתות ה' שייצגו את בתי הספר היסודיים בעיר. התלמיד דניאל קגן מבית הספר היסודי "פרדס צפוני" זכה במקום הראשון ובפרס הראשון - אופניים יוקרתיים. מנהלת בית הספר תמר סטון וצוות בית הספר בירכו ושיבחו את דניאל על ידיעותיו בתחום.


היכל התרבות היה גדוש בתלמידי הכיתות, אנשי חינוך, מנהלים, מחנכים, רכזי זה”ב, נציגי הרלב”ד, הורים, נציגי משפחות ותלמידים רבים, שהתרגשו ועודדו את נציגיהם.


החידון כלל מספר סבבים של שאלות ותרחישי שטח, וכל תשובה זיכתה את המתמודדים בניקוד. הנושאים עסקו בהתנהלות משתמשי הדרך ברכיבה באופניים, חוקי תנועה, חציה בטוחה, היסח דעת, התקני ריסון ועוד.


בחידון השתתפו מעיין זיוי (ביאליק), אריאל אברהם (רמב"ם), אמיתי צפריר (דמוקרטי), אריאל ברלינסקי (אקולוגי), אלה גואטה (נועם), עידו הורוביץ (מעיין), תהל בן דוד (יחידני), עילי שבח (איינשטיין), נדב דוד (כנפי אבירים), יהלי טובים (מרחבים), אגם שני (אומנויות), תמר כהן (רמות ויצמן) ודניאל קגן (פרדס צפוני).


תלמידי ביה"ס "כנפי אבירים" בניהולו של שי עובדיה הופיעו באירוע הגמר במופע מרשים לצלילי השיר "סיבת הסיבות".


השנה נמשכה המסורת של הענקת תעודות הוקרה לכל המשתתפים. יש לציין כי החידון כלל שלבים מוקדמים: השלב הכיתתי- בוצע באמצעות אבי בן רפאל שירותי בטיחות והדרכה שמלווים מתחילת השלב הכיתתי ועד העירוני במקצועיות רבה ורכזי הזה"ב של בתי-הספר על פי ערכת לימוד שהוכנה מראש. השלב הבית-ספרי- נערך אף הוא בין כותלי בית-הספר ולקחו בו חלק התלמידים המצטיינים מכלל כיתות ה'.


רועי גבאי, ראש העיר:

"חידון זהירות בדרכים נועד להזכיר ולזכור שהקטל בכבישים הוא נושא מרכזי המחייב התערבות והטמעה מגיל צעיר. אנו חשים אחריות עליונה לשמור על ילדינו ועל כן משקיעים משאבים רבים בהסברה עירונית, בפרויקטים חינוכיים ובתכנון תחבורתי על מנת להעניק תחושת בטחון ומוגנות לכלל התלמידים ותושבי העיר. תודתי למ"מ ראש העיר, משה חזות על הובלת תחום הבטיחות בדרכים, למנהל מחלקת התחבורה, בני נסימי, למנהל אגף החינוך, עשהאל שריר, למנהלות ולמנהלים, למורים ולרכזי זה"ב הפועלים להשריש ערכים חשובים אלו ומובילים יחד עם הילדים את הנושא בבתי הספר".


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הפסד ביתי לאליצור יבנה בכדורסל: נכנעה למכבי שוהם עם תוצאה של 90:87 לאחר ניצחון דרמטי בשבוע שעבר

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק אליצור יבנה כדורסל הדף הרשמי


הקבוצה הבוגרת של אליצור יבנה נתקלה בהפסד ביתי כואב למכבי שוהם עם תוצאה של 90:87. אליצור, שבאה למשחק על רקע ניצחון דרמטי בשבוע שעבר באשדוד, לא הצליחה לעמוד בקצב של הקבוצה הצעירה והנמרצת משוהם.

האורחים הצליחו לנצח בשלושת הרבעים הראשונים, ולמרות קאמבק מאוחר של שחקני אליצור ברבע האחרון, המאמץ לא הספיק ליצירת מהפך. הקבוצה מיבנה מרימה את הראש ומסתכלת קדימה למשחקים הבאים.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

תמונות מהמעמד המרגש! תלמידי שכבה ב' בבית הספר "מעיין" יבנה חגגו קבלת חומש בראשית באירוע מרגש בבית הכנסת

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק בית הספר "מעיין" יבנה


ביום שישי האחרון, תלמידי שכבה ב' של בית הספר "מעיין" ביבנה חגגו אירוע מרגש של קבלת חומש בראשית. האירוע התקיים בבית הכנסת, כאשר הילדים נכנסו באווירה חגיגית עם שירה, תופים ותקיעת שופר שביצע המפעיל אביאור.

מנהלת בית הספר, רננה אשתר, השתתפה באירוע ובירכה את הילדים וההורים לרגל המאורע. במהלך הטקס, שהיה מלא ברגש, התקיימו שירה ותפילות לעם ישראל, לשלום החיילים ולחזרת החטופים והחטופות.

האירוע הסתיים בארוחת בוקר עשירה שבה נהנו הילדים וההורים. הודיה מיוחדת מוענקת לחברי הנהגת ההורים על תמיכתם ושיתוף הפעולה באירוע.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

היום ראשון 3.3 יהיה מעונן חלקית וצפויים גשמים מקומיים -התחזית לשבוע הקרוב בכתבה

הטמפרטורות ינועו בין 10 בלילה ל21 ביום

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


יום ראשון 3.3

מעונן חלקית עד מעונן. מצפון הארץ ועד לצפון הנגב צפויים גשמים מקומיים. בשעות הצהריים הגשמים יתמעטו בהדרגה. תחול ירידה ניכרת בטמפרטורות והן תהיינה מעט נמוכות מהרגיל לעונה. הלילה: מעונן חלקית עד מעונן. בצפון הארץ ובמרכזה עדיין יתכנו גשמים מקומיים קלים.


שני 4.3

מעונן חלקית עד מעונן. בצפון הארץ ובמרכזה עדיין צפויים גשמים מקומיים, ברובם קלים. הטמפרטורות יהיו ללא שינוי ניכר.


שלישי 5.3

בהיר בדרך כלל. תחול עלייה בטמפרטורות והן תהיינה רגילות לעונה.


רביעי 6.3

מעונן חלקית, צפוי טפטוף עד גשם מקומי קל בעיקר בצפון הארץ. תחול ירידה בטמפרטורות בעיקר בהרים ובפנים הארץ.


הטמפרטורות ינועו בין 10 בלילה ל21 ביום
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הפתעה חיכתה לתלמידי בית הספר האקולוגי יבנה בחדרי שירותים ומרחבי למידה

מערכת האתר | | תגובות: 5
צילום מתוך דף הפייסבוק בית הספר האקולוגי יבנה


בית הספר האקולוגי יבנה חוגג חידושים ושיפוצים במתחמיו. במהלך פרויקט שיפוץ נרחב, חדרי השירותים ומרחבי הלימוד שופצו ועוצבו מחדש, כדי ליצור סביבת למידה נעימה ומותאמת לצרכי התלמידים והסגל החינוכי. השיפוצים כללו ריענון ועיצוב מחדש של המרחבים, תוך שמירה על עקרונות האקולוגיה והקיימות שבהם מאמין בית הספר.

התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • רק תשמרו על הניקיון
  הגב 03.03.24 20:19
 • העיצוב החדש של האקולוגית ממש יפה ומזמין אסתי ברנד
  הגב 03.03.24 20:30
 • עיצוב מחריד!!, ריבוי הצבעים מאיים ומבלבל שלא לדבר על ילדים שהם עיוורי צבעים שבשבילם זה סיוט..., הסיסמאות הפשיסטיות על הקירות בדוגמת "תהיו שמחים..", "תהיו"..אתם ולא אנחנו..כל כך טפשיות נבובות ומנותקות.. חינוך אינו דבר מסובך.. הצלחתו תלויה בדבר אחד.."דוגמא אישית"..זהו!!, הזוועות הנ"ל מעמעמות את מוטיב הדוגמא האישית, שגם כך, בימנו בקושי קיים, "מן המסד אל הטפח".
  הגב 04.03.24 08:34
 • אפשר להשתמש במילים פחות פוגעניות .אתה רוצה לתת דוגמא אישית לא?
  04.03.24 09:57
 • יפה מאוד מהמם מלא חיים
  הגב 04.03.24 11:05
 • אורח

בתי הספר 'ביאליק' וחט"ב גינסבורג ביבנה זכו במימון העירייה להארכת יום לימודים, תגבור לימודי וחוגי העשרה ללא עלות

מערכת האתר | | תגובות: 0


בתי הספר 'ביאליק' וחט"ב 'גינסבורג' בעיר יבנה זכו במימון עירוני להארכת יום הלימודים, חוגי העשרה ותגבור לימודי לתלמידים ללא עלות, כחלק ממודל 'הארכת יום הלימודים' שמפעילה העירייה עד השעה 16:00. ראש העיר יבנה, רועי גבאי, קידם ואישר את המיזם שמטרתו לפתוח בפני התלמידים הזדמנויות להכיר את עצמם ואת האחרים, לחזק את האמון במערכת ולהעצים את הצמיחה האישית.

עיריית יבנה מקדמת את החינוך המשלים כחלק מהשקעתה בתחום החינוך, ובשנת הלימודים הנוכחית הציבה כיעד להרחיב את מספר התלמידים הנהנים מיום לימודים ארוך. התכנית כוללת פעילויות העשרה כגון תנועות נוער, חוגים, התנדבות בקהילה ופעילויות חברתיות-ערכיות.

לשם השגת היעד, פרסמה העירייה קול קורא לבתי הספר הכולל תקצוב ייעודי לקיום יוזמות בית-ספריות במסגרת הארכת יום הלימודים וקידום פעילויות של חינוך משלים. בתי הספר נדרשו להציג תכניות עבודה ומדדים להצלחה שיפוקחו על ידי אגף החינוך.

בקרית החינוך ע"ש גינסבורג מוצעת לתלמידי חטיבת הביניים תכנית העשרה ותגבור לימודי בתחומים מגוונים. מנהלת קרית החינוך, טלי דרור, ומנהלת חטיבת הביניים, תמר דוד, מדגישות את הצורך לייצר מענים בתוך בית הספר ולחשוף את התלמידים לתכנים חדשים.

בבית ספר ביאליק לטבע ומדעים, בניהולה של דליה גבריאלי, מופעל יום לימודים ארוך בו תלמידים זוכים לארוחת צהריים חמה ולחוגי העשרה מגוונים. גם בבית הספר הממלכתי-דתי "כנפי אבירים", בניהולו של שי עובדיה, מופעלת תכנית יום לימודים ארוך.

ראש העיר יבנה, רועי גבאי, אישר את הפעלת תכנית 'יום לימודים ארוך' ומאמין כי שינוי זה במערכת החינוך יכול לצמצם פערים ולעזור לילדים גם בשיעורי הבית. גבאי רואה את בית הספר כמבנה חברתי וקבוצתי, מקור לתמיכה רגשית לילדים והבית השני שלהם.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נבחרת הגלגיליות 'רולינג יבנה' זכתה במקום הראשון והשני במשחקי אילת ה-19 הבינלאומיים

| | תגובות: 2
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית יבנה


נבחרת הגלגיליות העירונית 'רולינג יבנה' זכתה הבוקר במקום הראשון והשני במשחקי אילת ה-19 הבינלאומיים, בהשתתפות כ-1,000 ספורטאיות וספורטאים מקטגוריות הנוער והבוגרים. הספורטאיות מייצגות את מחלקת הספורט והעיר יבנה והצטיינו ביכולתן ובביצועים מרשימים תחת הדרכתן של שיר, עמית ונועה. עיריית יבנה מברכת את האלופות על הישגן המרשים.

האירוע נתמך על ידי משרד התרבות והספורט והתאחדות ישראלית לספורט תחרותי שאינו אולימפי, ובשיתוף עיריית אילת.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • כל הכבוד לנבחרת הגלגיליות, זה עוד ענף ספורט שהיבנאים מובילים בו
  הגב 03.03.24 13:50
 • אלופות שלנו גאים בכן
  הגב 04.03.24 13:10
 • אורח

שחקן מכבי יבנה נעצר על ידי המשטרה במהלך המשחק נגד באצטדיון פתח תקווה ותקף שוטר

מערכת האתר | | תגובות: 0


במהלך משחק כדורגל באצטדיון בפתח תקווה, שחקן מכבי יבנה שלא היה לבוש במדי הקבוצה סירב לעזוב את האזור הטכני סמוך לחדרי ההלבשה. לאחר שסירב לבקשת השוטרים להזדהות ולעזוב את המקום, ולטענת המשטרה השחקן תקף אחד מהם. השוטרים עצרו את השחקן והעבירו אותו לחקירה בתחנת המשטרה.

המשחק עצמו הסתיים בהפסד של מכבי יבנה 1 - 0

הודעת מכבי יבנה

במהלך המשחק בין מכבי יבנה לשמשון ת״א, נקלע שחקן הקבוצה עומר בן שאנן לעימות עם שוטרים. המשטרה החליטה לעצור את השחקן לחקירה.
יובהר כי השחקן לא היה חלק מסגל הקבוצה למשחק ושהה באזור הטכני, כשהוא בלבוש אזרחי.
המועדון מברר את הפרטים ויוציא הודעה מסודרת בהמשך.
בשלב זה הוחלט להשעות את השחקן מכל פעילות במועדון וזאת עד לסיום בירור המקרה וחקירת המשטרה.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דיווח על שריפה גדולה ברחוב הלילך ביבנה

מערכת האתר | | תגובות: 0


כוחות גדולים של מכבי האש הוזעקו לרחוב הלילך ביבנה לאחר שדווח על להבות בוערות המתפשטות מאחת הדירות במקום. פרטים נוספים יעודכנו בהמשך.


עדכון:

מדובר במבנה בבנייה הפיגומים בניין בוערים
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סדנת ריקוד ותנועה בקצב מזרחי במרכז צעירים יבנה, 13 במרץ 2024

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז צעירים יבנה


במסגרת חגיגות יום האישה הבינלאומי, מרכז צעירים יבנה מזמין לסדנת ריקוד ותנועה בקצב מזרחי. הסדנה תתקיים ביום רביעי, ה-13 במרץ 2024, בשעה 20:00, ותוביל אותה רחלי קמארה יעקב.

האירוע יתקיים במרכז צעירים יבנה, הנמצא ברחוב עולש 2, יבנה. דמי ההשתתפות עומדים על 15 ש"ח, ויש להירשם מראש דרך הקישור המצורף. מספר המקומות מוגבל, ולכן מומלץ להזדרז ולהבטיח את מקומכן.


להרשמה לסדנת ריקוד ותנועההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סדרת פעילויות לילדים בגילאי 2-4 במרכז קהילתי ליפקין-שחק יבנה במרץ 2024: אופירה והחיות, ענק המפונק ואורן והגיטרה

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז קהילתי ליפקין-שחק


מרכז קהילתי ליפקין-שחק ביבנה מזמין את הקטנטנים לסדרת פעילויות מרץ המיועדות לילדים בגילאי 2-4. הפעילויות יתקיימו במרכז הקהילתי ויכללו אירועים שונים.

להלן פרטי הפעילויות וקישורים להרשמה:

הפעילויות מתקיימות בשיתוף עיריית יבנה ורשת מרכזים קהילתיים יבנה, ובהנהלת שימרית סויסה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום שלישי 5.3 ליהיא גרינר מגיעה לבילו סנטר בו תערוך להורים סדנא לעיסוי תינוקות ובייבי יוגה

הכניסה ללא עלות לנרשמים מראש באמצעות אפליקציית MY ofer

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6
קרדיט: יח"צ בילו סנטר


כוכבת הריאלטי ליהיא גרינר תערוך סדנא חד פעמית לעיסוי תינוקות ובייבי יוגה, בעופר בילו סנטר, מקבוצת קניוני עופר.

הסדנא תיערך ביום שלישי ה 05.03.24, בשעה 10:00 במפגש של שעה ורבע והיא מיועדת להורים עם תינוקות מלידה עד זחילה ראשונית. הסדנא כוללת בין הייתר הדרכה להקלה על כאבי בטן, חיזוק המערכת החיסונית, עידוד וחיזוק ההתפתחות המוטורית, שיפור איכות השינה ובטחון הקשר בין האם לתינוק.


הכניסה לסדנא ללא עלות, לנרשמים מראש באמצעות אפילקצית MY OFER . הסדנא תערך ברחבת לנדוור בקומה 2, המשתתפים יהנו גם מהטבות באפליקציה.


ליהיא גרינר מסרה:


"אני גאה להעביר את הידע שרכשתי וצברתי עם השנים כאמא וכמטפלת ולשתף פעולה עם עופר בילו סנטר, בסדנאות שלי אני נותנת יחס אישי לכל אחת ואחד, הזדמנות להכיר בין משתתפי הסדנא ולקבל כלים לטיפול בילדים מגיל הלידה" .


לדברי לירון חיים מנכ"ל עופר בילו סנטר:

"אנו מתחם הקניות והבילוי הראשון בישראל שיארח את ליהיא גרינר בסדנא חווייתית להורים ופעוטות כמדריכת תינוקות. דאגנו שהסדנא תהייה פתוחה לקהל הרחב – ללא תשלום על מנת שכול מי שמעוניין להגיע ירשם בלבד ויוכל ליהנות מסדנא המעניקה כלים להורים טריים".

התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • כמה זה נכון
  הגב 29.02.24 14:13
 • מעלימים הודעות..
  הגב 29.02.24 14:22
 • פשוט מוחקים, למה ???, לאלוהים פיתרונים, ללא קללות התלהמויות השתלחויות, היכן שיש כאלה משאירים.
  29.02.24 17:16
 • עוד פונקציה שחושבת שמבינה הכל!!!!!!!!!!!
  הגב 29.02.24 17:18
 • אורח

קרנבל פורים לילדים במרכז קהילתי נאות שמיר ביבנה: שירים, ריקודים והפעלות ב-22 במרץ 2023, כניסה חופשית

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז קהילתי נאות שמיר


מרכז קהילתי נאות שמיר ביבנה יארח את קרנבל פורים המיועד לילדים בגילאי 3-8. האירוע יתקיים ביום שישי, ה-22 במרץ 2023, בשעה 12:00 ויכלול שירים, ריקודים, בועות סבון, מצנח, בובות ועוד. הכניסה לאירוע חופשית, ויהיו עמדות מזון בעלות סמלית.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

רועי גבאי ניצח בגדול בבחירות לראשות העיר יבנה

מערכת האתר | | תגובות: 4


תוצאות סופיות רשמיות צפויות להתפרסם ביום שישי בתום ספירת המעטפות הכפולות של החיילים, חולים, אסירים ועוד

תוצאות לראשות העיר

תוצאות באחוזים למועצת העיר, מספר המנדטים יפורסמו בהמשך

התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • יבנה חוזרת לתקופת המעברה
  הגב 28.02.24 18:27
 • ראש עיר שיש לו משפחה רחבה בעיר זאת בעיה.... ובגלל זה גם כנראה ניצח.
  הגב 29.02.24 09:43
 • יבנה חוזרת לתקופה שלפני צבי גוב ארי התנהלות של שכונה לא עיר מתפתחת
  הגב 29.02.24 17:19
 • ילד בראש העיריה.
  הגב 01.03.24 15:37
 • אורח

בחירות יבנה! תוצאות ביניים אמת שעה 01:00

מערכת האתר | | תגובות: 0


תוצאות אמת ביניים שעה 01:00

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

על פי מדגם ערוץ 14 רועי גבאי ראש עיריית יבנה ניצח בגדול

מערכת האתר | | תגובות: 1


על פי מדגם ערוץ 14

ראש העיר רועי גבאי זוכה ב - 51%

אלון רוזן מקבל 30%

אלי מזוז מקבל 19%
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • המשפחה מורחבת.....
  הגב 28.02.24 06:46
 • אורח

החל מהשעה 23:30 נתחיל באתר be106 בעדכון תוצאות אמת

מערכת האתר | | תגובות: 21


החל מהשעה 23:30 נתחיל בעדכון תוצאות אמת.

ספירת הקולות צפויה להסתיים לקראת השעה 02:00 - 03:00 אך הספירה הרשמית הכוללת את קולות החיילים ושאר ההצבעות הכפולות צפוייה להתפרסם ביום שישי בצהריים

לאור השעה המאוחרת לא נעדכן במשלוח לוואטסאפ או בפוש
התפרסמו 21 תגובות לכתבה.
 • מתן דיל ראש העיר הבא!! לחיים
  הגב 27.02.24 22:40
 • מי זה?
  27.02.24 23:04
 • לא בטוח
  הגב 27.02.24 23:31
 • מה התוצאות בשלב זה בגדרה
  הגב 27.02.24 23:32
 • מתי התוצאות בגדרה בשלב זה ?
  הגב 27.02.24 23:33
 • מה עם עדכון?
  הגב 27.02.24 23:39
 • מה קורה בגדרה
  הגב 27.02.24 23:39
 • מי המנצח הגדול יואל גמליאל או סער פינטו?
  הגב 27.02.24 23:39
 • יוחאי
  27.02.24 23:43
 • יוחאי
  הגב 27.02.24 23:43
 • יש תשובות?
  הגב 27.02.24 23:47
 • מכה לתשובות
  הגב 27.02.24 23:56
 • הבטחתם דיווח משעה 23.30 . מה קורה בגדרה ?!
  הגב 28.02.24 00:02
 • איפו הדיווח?
  הגב 28.02.24 00:03
 • שקט מוזר
  הגב 28.02.24 00:15
 • טבי בר אמרת שתפרסם תוצאות כבר 2440 ולא פירסמת כלום
  הגב 28.02.24 00:40
 • יש עדכון על קרית עקרון?
  הגב 28.02.24 00:40
 • מה מסתמן בעקרון? בצלאל לקח?
  הגב 28.02.24 01:16
 • היי מה קורה בעקרון
  הגב 28.02.24 01:45
 • ראש מועצה חדש!!!
  הגב 28.02.24 03:55
 • סהר פינטו הוא ראש המועצה החדש בגדרה
  הגב 28.02.24 06:13
 • אורח

זהירות!!! בקלפיות ביבנה נמצאו פתקים מזוייפים העלולים לפסול את פתקי ההצבעה עבור רועי גבאי. בפתקים הפסולים מופיע שמו של גבאי מ - 2 צידי הפתק וזה אסור. סיעת ראש העיר הגישה תלונה במשטרה

מערכת האתר | | תגובות: 2


פתקי הצבעה כפולים נמצאו בקלפיות בעיר יבנה, ובעקבות כך הוגשה תלונה במשטרה. סיעת יבנה במרכז, בראשות רועי גבאי, קראה לציבור להיות ערניים ולדווח על כל חריגה, תוך הדגשת חשיבות טוהר הבחירות.

התלונה הוגשה לאחר שנמצאו פתקים עם שמו של רועי גבאי משני צידי הפתק בשלושה בתי ספר שונים בעיר. ועדת הבחירות המרכזית הורתה להשהות את ההצבעה למספר דקות ולבדוק את כל הפתקים של כל המועמדים והסיעות.

בעקבות הממצאים, חברי ועדת הבחירות של סיעת יבנה במרכז הגישו תלונה במשטרה ופנו לועדת הבחירות המרכזית לאשר את הפתקים המדוברים. הנושא נמצא כעת בבדיקה של ועדת הבחירות המרכזית ומנהל הבחירות.

סיעת יבנה במרכז קוראת לציבור להצביע ולהיות ערניים לפתקי ההצבעה, לוודא שאין פתקים כפולים או סימונים עליהם, ולבדוק את הפתקים משני צידיהם. הסיעה מבטיחה שועדת הבחירות תבחן את הנושא באופן מקצועי וללא משוא פנים.

]]>
סרטון:
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • רק מי שהוציא מיליון על הבחירות עשה את זה הוא ולא אחר נוכל ורמאי לא יהיה ראש העיר שלנו
  הגב 27.02.24 22:21
 • אתה חושב שראש העיר הנוכחי זייף את פתקי ההצבעה המזויפים האלה? אני בספק!
  הגב 27.02.24 23:13
 • אורח

תלמידי קרית החינוך ע"ש גינסבורג ביבנה יצאו למבצע ציבורי להשבת החטופים על ידי קשירת סרטים צהובים לרכבים

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק קרית החינוך ע"ש גינסבורג


תלמידי כיתה י'1 מקרית החינוך ע"ש גינסבורג ביבנה יצאו למבצע מיוחד שמטרתו להעלות את מודעות הציבור לנושא השבת החטופים. במהלך הפעילות, התלמידים קשרו סרטים צהובים על רכבים הנמצאים בסמוך לבית הספר, כסימן לזיכרון ותמיכה במען החטופים ומשפחותיהם.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מסיבת פרישה מרגשת למורה לבנה בליכר אחרי 33 שנות חינוך בבית הספר "מעיין" ביבנה

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק בית הספר "מעיין" יבנה


בית הספר "מעיין" ביבנה חגג אתמול מסיבת פרישה מכובדת ומרגשת למורה לבנה בליכר, הידועה גם בכינוי המקצועי שלה "המורה קיפודה".

הקהילה החינוכית ומשפחת "מעיין" הביעו הערכה עמוקה והודיה למורה לבנה על 33 שנות עשייה בתחום החינוך, תוך מתן אהבה והקדשה לילדים, הורים ולצוות המורים.

למרות פרישתה, לבנה בליכר תמשיך להיות חלק מהקהילה החינוכית בבית הספר "מעיין", שכן היא תשתתף ותתנדב במוסד.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סדנת אפייה ועבודה רגשית התנהגותית להורה וילד במרכז קהילתי נאות שמיר ביבנה, 26 במרץ, 17:30-19:30

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז קהילתי נאות שמיר


מרכז קהילתי נאות שמיר ביבנה מזמין הורים וילדיהם להשתתף בסדנת אפייה ועבודה רגשית התנהגותית בהנחיית גיא אבני, פסיכולוג התפתחותי ומאמן הורים. הסדנה מיועדת להורה וילד ותתקיים ביום שלישי, ה-26 במרץ, בשעות 17:30 עד 19:30. המשתתפים ילמדו להכיר דחפים ורגשות המניעים התנהגות ורגשות, וכיצד להפוך חולשה לכוח ולהתמודד עם בעיות משמעת וחברתיות. הסדנה מיועדת לילדים בגילאים 7-12 ועלות ההשתתפות היא 350 ש"ח להורה וילד. מספר המקומות מוגבל וביטול יתאפשר עד 5 ימים לפני הסדנה בלבד.

לרישום לסדנה: לחצו כאן

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הצגת ילדים "רצה למרחקים" מאת תיאטרון גושן במרכז קהילתי נאות שז"ר יבנה, 28 בפברואר 2024,

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז קהילתי נאות שז"ר


מרכז קהילתי נאות שז"ר ביבנה מזמין את הקהל להצגת ילדים מרהיבה מאת תיאטרון גושן בשם "רצה למרחקים". האירוע יתקיים ביום רביעי, ה-28 בפברואר 2024, בשעה 17:30, באולם המופעים של מתנ"ס נאות שז"ר.

הכניסה להצגה בעלות של 40 ש"ח בלבד, ומומלץ להזדרז ולהירשם מכיוון שמספר המקומות מוגבל. ניתן למצוא פרטים נוספים ולבצע הרשמה באתר האינטרנט של מתנ"ס נאות שז"ר.

לפרטים נוספים והרשמההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תלמידי שכבות ג׳-ד׳ בבית ספר איינשטיין יבנה נפגשו עם הסופר מיכאל אבס למפגש מהנה ומעשיר

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק בית ספר איינשטיין


תלמידי שכבות ג׳-ד׳ בבית ספר איינשטיין יבנה התארחו היום במפגש עם הסופר מיכאל אבס, סופר ילדים מוכר ואהוב. מיכאל אבס, שכתב ופרסם מספר ספרים רבים, ובכלל זה את סדרת "משחקי בילוש" האהובה, העניק לילדים הזדמנות להתמודד עם חידות מעניינות ומאתגרות שמצאו את דרכן מתוך ספריו.

המפגש עם הסופר נמנה על החוויות המהנות, המצחיקות והמעשירות שהתלמידים חוו במהלך היום הלימודי.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מתנ"ס נאות שז"ר יבנה מארגן נופש במלון ספא קלאב אואזיס ים 31 במרץ - 2 באפריל 2024

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז קהילתי נאות שז"ר


מרכז קהילתי נאות שז"ר ביבנה מזמין את הציבור ליהנות מנופש מפנק במלון ספא קלאב אואזיס ים המלח, החל מיום ראשון ה-31 במרץ עד יום שלישי ה-2 באפריל 2024. הנופש כולל לינה במלון אואזיס ים המלח עם חצי פנסיון, הסעות, כניסה חופשית לספא המלון עם בריכת ים המלח מחוממת, סאונה רטובה ויבשה, ג'קוזי וחמאם תורכי חדש. בנוסף, האורחים יוכלו ליהנות מסיור במפעלי ים המלח ותוכנית בידור בערב.

להרשמה ותשלום יש לפנות למרכז הקהילתי נאות שז"ר בטלפון 08-9422393.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מכבי יבנה ניצחה

מערכת האתר | | תגובות: 0


הערב נערך המחזור ה - 18 בליגה א' דרום

מכבי יבנה ארחה את בקעת הירדן ומנצחת 2 - 1.

בעקבות הניצחון יבנה עולה למקום השישי בטבלה

ביום חמישי יבנה תקיים משחק ליגה נוסף נגד שמשון תל אביב באצטדיון המושבה בפתח תקוה
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אליסה מושקוביץ מקרית החינוך ע"ש גינסבורג ביבנה זכתה בעשר מדליות והוכתרה כאלופת ישראל בשחייה

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק קרית החינוך ע"ש גינסבורג


אליסה מושקוביץ, תלמידת קרית החינוך ע"ש גינסבורג ביבנה, זכתה בעשר מדליות והוכתרה כאלופת ישראל במקצה 50 מטר פרפר לבוגרים ולנוער. הישגה המרשים של אליסה מביא גאווה רבה למוסד שבו היא לומדת ולעיר יבנה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מחר (שלישי 27.2) יום הבחירות צפוי להיות מעונן חלקית עם גשמיים מקומיים בהמשך השבוע מעונן חלקית עם עלייה בטמפרטורות

הטמפרטורות ינועו במהלך השבוע בין 9 בלילה ל23 ביום

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


יום שני 26.2

היום: בהיר עד מעונן חלקית. צפויה עלייה קלה בטמפרטורות, והן תהיינה מעט גבוהות מהרגיל לעונה. הלילה: מעונן חלקית עד מעונן בעננות בגובה בינוני ורב.


שלישי 27.2

מעונן חלקית. משעות הצהריים צפויים גשמים מקומיים מצפון הארץ עד לנגב. ייתכנו סופות רעמים יחידות.. תחול ירידה קלה בטמפרטורות.


רביעי 28.2

בהיר עד מעונן חלקית בעננות בגובה רב עם עלייה קלה בטמפרטורות.


חמישי 29.2

בהיר עד מעונן חלקית בעננות בגובה רב עם עלייה קלה נוספת בטמפרטורות במישור החוף ובשפלה. במרבית אזורי הארץ ינשבו רוחות מזחיות ערות עד חזקות. ייתכן אובך.


הטמפרטורות ינועו במהלך השבוע בין 9 בלילה ל23 ביום
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל