הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

לוח דירות be106 מתרחב לקפריסין! 

למכירה 304 דירות בקפריסין למגורים ולהשכרה לתיירים החל מ - 139 אלף אירו - 250 אלף אירו! מבחר דירות סטודיו, 2 - 3 חדרים, דירות גן ופנטהאוז. הפרטים על הדירות, המחירים, בכמה ניתן להשכיר, אמצעי מימון ועוד בכתבה.
עיריית יבנה והמרכז האקדמאי לוינסקי-וינגייט מציעים הסבה מקצועית לאקדמאיות ואקדמאים כולל מענק של עד כ-11,000 ₪: ההסבה כוללת חינוך לבית הספר היסודי והעל יסודי, ומתקיימת יום וחצי בשבוע במשך שלושה סמסטרים
שריפה ברחוב הדרור ביבנה, ללא נפגעים

סופיה לוין, תלמידת קרית החינוך ע"ש גינסבורג ביבנה זכתה בפסטיבל זמר ארצי שהתקיים בראשון לציון

בשנה שעברה ולפני שנתיים הצליחה סופיה גם לזכות במקומות הראשונים בתחרויות שירה שהתקיימו בארץ בתחום הג'אז.

לימור עידן | | תגובות: 0


תלמידת יב' 2 בקרית החינוך ע"ש גינסבורג, סופיה לוין זכתה בפטיסל זמר שהתקיים בראשון .

סופיה לוין, תלמידת הקונסבטוריון העירוני אצל תמרה רומר, , זכתה בפסטיבל זמר ארצי Grand prie שנערך בראשון לציון.

בשנה שעברה ולפני שנתיים הצליחה סופיה גם לזכות במקומות הראשונים בתחרויות שירה שהתקיימו בארץ בתחום הג'אז.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לוח דירות be106 מתרחב לקפריסין! למכירה 304 דירות בקפריסין למגורים ולהשכרה לתיירים החל מ - 139 אלף אירו - 250 אלף אירו! מבחר דירות סטודיו, 2 - 3 חדרים, דירות גן ופנטהאוז. הפרטים על הדירות, המחירים, בכמה ניתן להשכיר, אמצעי מימון ועוד בכתבה.

מערכת האתר | | תגובות: 7
כל התמונות - הדמיות בלבדלחצו על הקישור ונציג יחזור

קישור למתעניינים בפרטים

לוח הדירות של be106 מתרחב לקפריסין!לוח הדירות של be106 באמצעות חטיבת הנדל"ן של be106 מתרחב לקפריסין ומציע שיווק של 304 דירות בפרויקט נופש ומגורים ענק בלרנקה קפריסין היוונית במחיר החל מ - 139 אלף אירו!

לרנקה שוכנת בצד היווני של האי הקפריסאי, לרנקה היא עיר נמל ציורית ושלווה, חופים יפהפיים, מבנים היסטוריים ואגם מלח גדול, מקום מושבם של מאות פלמינגו ורודים, כל אלה הפכו את לרנקה ליעד תיירותי מבוקש.

שדה התעופה הבינלאומי הגדול של קפריסין נמצא בלרנקה , מה שהופך את העיר למוקד של פעילות עסקית ותיירותית והביקושים לנדל"ן בעיר וסביבתה עולים בהתמדעל הפרויקט

הקומפלקס האלגנטי Bell Village פרוש על שטח רחב ידיים של כ-39 דונם, וכולל 7 מתחמים בעיצוב אדריכלי ובהם 304 יחידות דיור בבניה נמוכה. ברחבי הפרויקט שלוש בריכות, מפלי נוי ודקים לשיזוף, פארק מטופח, מגרש משחקים לילדים, מתחם wellness עדכני עם חדר כושר מאובזר, בית קפה, מסעדה ומתחם עסקים עם חללי עבודה משותפים.

המיקום

קיטי, לרנקה, קפריסין היוונית

6 דקות נסיעה מהים, 4 דקות משדה התעופה.


מבחר הדירות למכירה ומחירן

הדירות בפרויקט נחלקות לקבוצות על בסיס גודל ולכולן מרפסת, חניה ומחסן צמוד:

יחידות סטודיו 36 מ"ר + מרפסת בגודל 9 מ"ר, החל מ - 139,000 אירו

יחידות פרמיום 2 חדרים 51 מ"ר + מרפסת 12 מ"ר, החל מ - 189,000 אירו

יחידות פרמיום דה לקס 3 חדרים 82 מ"ר + מרפסת 20 מ"ר, החל מ - 210,000 אירו

יחידות בל סוויט, הכוללות פנטהאוזים ודירות גן, החל מ - 250,000 אירו
מחירי שכירות בממוצע בשוק הדירות בלרנקה לתיירים לטווח קצר:

דירת סטודיו - 70-90 אירו ללילה

דירת חדר וסלון - 100-120 אירו ללילה

דירת 2 חדרים וסלון - 120 - 130 אירו ללילה

עונת התיירות בקפריסין 6 - 8 חודשים

מחירי שכירות בממוצע בשוק הדירות בלרנקה לשכירות ארוכת טווח מעל שנה:

דירת סטודיו - 550 - 650 אירו לחודש

דירת חדר וסלון -850 - 950 אירו לחודש

דירת 2 חדרים וסלון -1200 אירו לחודש


השוואה למחיר ממוצע לדירות אחרות בלרנקה

דירת סטודיו מוכנה נמכרת בממוצע 213,000 אירו

דירת 2 חד' מוכנה נמכרת בממוצע 287,000 אירו

דירת 3 חד' מוכנה נמכרת בממוצע 403,000 אירו


מימון

לרשות הרוכשים דירה בפרויקט Bell Village תעמוד האפשרות ליטול הלוואה בתנאים מיטיבים לרכישת דירה בפרויקט על ידי בנק ישראלי מוביל.

תנאי תשלום

40% בחתימה על העסקה והיתרה בהתאם להתקדמות הבנייה

לוח זמנים:

תחילת הבנייה 2025, צפי סיום 2028


הרצאות מומחים ביום היריד על הפרויקט וההשקעה בקפריסין

09:30 פתיחה וכיבוד

בין השעה 10:00 - 11:00 היזמים ומומחים בהרצאות על :

סקירת המגמות בשוק הנדל"ן בקפריסין היוונית. הצגת הפרויקט, הסבר על אפשרויות המימון על ידי נציג בנק מוביל בישראל


בטחונות

הכספים מופקדים בחשבון נאמנות בניהול פירמת עו"ד גיא קלינבוים עד רישום אזהרת על הנכס בטאבו בקפריסין.

רישום היחידה בטאבו

התשלום עובר ליזם רק אחרי סיום כל שלב בפרויקטעל היזמים והמשווקים

אודות קבוצת בל נדל"ן


קבוצת בל נדל"ן היא קבוצה המתמחה ביזמות נדל"ן, השקעות נדל"ן ומנהלת אקדמיה ללימודי יזמות נדל"ן. הקבוצה ניהלה ומנהלת 4,408 יחידות דיור ונכסי נדל"ן בישראל, ארה"ב וקפריסין בהיקף נכסים של 320 מיליון דולר. מועדון המשקיעים של הקבוצה כולל 1,600 בתי אב.


אודות טופ ריל אסטייט

טופ ריל אסטייט הינה חברת ייזום בתחומי הנדל"ן בישראל אשר פעילה משנת 2010 וביצעה פרויקטים יוקרתיים רבים בהיקפים של מאות מיליוני ש"ח

חברת טופ ריל אסטייט מוחזקת על ידי רו"ח אליאור גבאי בעל תואר בכלכלה, ראיית חשבון ומשפטים אשר שימש בתפקידים בכירים במשרד האוצר ובשוק ההון הישראלי, בעל מומחיות בהשקעות נדל"ן ובמימון
לחצו על הקישור ונציג יחזור

קישור למתעניינים בפרטים
התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • דירות בקפריסין??? רציניים??? לא מספיק שאתם מפרסמים כאן דירות ברחובות...
  הגב 23.06.24 20:23
 • השקעה בלרנקה טובה.השקעה שתניב פירות רק ב- 2018 בספק. המלחמה היתה אמורה לכאורה לפגוע בצד הצפוני של האי. אבל לא כך , העסקים שם פורחים אין שמץ של התיחסות שלילית לישראלים וללא ספק אבשר לקבל ווליו פור מאני בצד הצפוני של האי.
  הגב 23.06.24 22:10
 • ווליו פור מאני... איזה פוץ.
  24.06.24 22:48
 • הייתי בא רק כדי לראות מי אלה שקונים טירות באויר, מוסרים את הכסף שלהם על סמך פרסום וסיפורים ומקווים לתוצאה טובה. אלה לא מתים, מרתקים!
  הגב 24.06.24 22:47
 • 9 - פתיחה, 10 - הרצאה מפי טובי סוכני המכירות, 11 - לחץ מטורף שמעולם לא חוויתם לקנות במקום פן תפסידו את עסקת חייכם!! לא להחמיץ😎
  הגב 25.06.24 13:57
 • מכיר אותם ומשקיע איתם בארהב. דווקא אחלה חברה ולא פושרים. לא אכזבו עד היום
  הגב 25.06.24 14:43
 • קבוצת בל - צוות של מהממים. תודה על השירות! בדקנו הרבה אופציות ביוון וקפריסין (רק היוונית. מי שרוצה להיות תחת שלטון תורכי עכשיו, בהצלחה לו) ובחרנו ללכת איתכם. מפרגנים באהבה ושמחים להיות חלק מהדיירים החדשים בשכונה :-)
  הגב 03.07.24 10:58
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-432-2106

עיריית יבנה והמרכז האקדמאי לוינסקי-וינגייט מציעים הסבה מקצועית לאקדמאיות ואקדמאים כולל מענק של עד כ-11,000 ₪: ההסבה כוללת חינוך לבית הספר היסודי והעל יסודי, ומתקיימת יום וחצי בשבוע במשך שלושה סמסטרים

מערכת האתר | | תגובות: 0עיריית יבנה בשיתוף המרכז האקדמאי לוינסקי-וינגייט מזמינים את האקדמאיות והאקדמאים לעשות הסבה מקצועית ולהשפיע על דור העתיד.


ההסבה כוללת חינוך לבית הספר היסודי והעל יסודי, ומתקיימת יום וחצי בשבוע במשך שלושה סמסטרים, כולל סמסטר קיץ. המשתתפים יקבלו מענק של עד כ-11,000 ₪, מעטפת של ליווי ותמיכה אישית, וכלים להשפעה ולהובלת שינוי אמיתי בקרב דור העתיד.


לפרטים והרשמה ניתן להיכנס לקישור הבא: https://www.l-w.ac.il/lp/yavne/

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שריפה ברחוב הדרור ביבנה, ללא נפגעים

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום דוברות מכבי האש

לוחמי האש פעלו בשריפת קורקינט חשמלי במקלט ביבנה.


לקראת חצות התקבל דיווח במוקד מרכז 102 על שריפה במקלט ברחוב הדרור ביבנה, ככל הנראה עם לכודים במקום.


לוחמי האש מתחנת רחובות, בפיקודו של רב רשף אוהד משולם, יצאו למקום. הצוותים דיווחו בהגיעם כי מדובר בשריפה של קורקינט חשמלי במקלט. הלוחמים הוציאו את הקורקינט לשטח פתוח, השתלטו על המוקד ופעלו לשחרור עשן וסריקות לאיתור לכודים.


הושגה שליטה באירוע. לא דווח על נפגעים או לכודים.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הנהגת ההורים הארצית הודיעה כי בכוונתה לפנות לבית המשפט כנגד משרדי האוצר והחינוך במטרה לסיים את המשבר עם ארגון המורים העל יסודי

"משרד האוצר ומשרד החינוך צריכים להתחיל להתנהג כמבוגר אחראי ולהגיע לפתרון של הסכסוך מול המורים כדי להפסיק לגרור את ילדינו לתוך מאבק שהם לא צד לו", נכתב בהודעת הנהגת ההורים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


הנהגת ההורים הארצית הודיעה כי כי היא מתכוונת לפנות לבית המשפט על מנת לסיים את הסחבת בניהול המשבר עם ארגן המורים העל יסודי. אמש סערו הרוחות לאחר שהתגלה כי לחלק מהתלמידים/ות נתנו ציוני הבגרות ולחלקם לא. בהודעה שיצאה מטעם הנהגת ההורים נכתב כי בכוונתה לפנות לבית המשפט כנגד משרד החינוך והאוצר במטרה לסיים את המשבר. לטענת ההורים יש לעצור את הפגיעה בתלמידים ובעיקר במסיימי יב ולפרסם את הציונים שלהם בדחיפות עוד לפני מועדי ב' של הבחינות.

"אם המדינה לא יודעת להשתלט על האירוע, ולהפסיק את הפגיעה בזכויות הבסיסיות של התלמידים וזכותם לחינוך ולשוויון, אזי ראוי שבית המשפט ינחה אותם לעשות כך.

תלמידי ישראל הפכו בני ערובה בקרב הורדות ידיים בין המורים לבין הממשלה ולשר החינוך לא אכפת. ההתעללות בבני הנוער שעברו כל כך הרבה בשנים האחרונות, חייבת להיפסק באופן מידי. לא מספיק כל מה שהם עברו, עכשיו גם פוגעים בעתיד שלהם?", נכתב בהודעה.


הודעת הנהגת ההורים הארצית

ממשיכים הלאה! נעשה כל דבר אפשרי כדי לעצור את הפגיעה בילדנו!

הפגיעה החמורה בתלמידי החטיבות העליונות ובעיקר בבוגרות ובוגרי י"ב שסיימו 12 שנות לימוד ועוד רגע מתגייסים לשרת את המדינה, חייבת להיעצר מיד!

מרכז השלטון המקומי, והנהגת ההורים הארצית יעתרו לערכאות משפטיות כנגד משרדי החינוך והאוצר במטרה לסיים את הסחבת הבלתי נגמרת של כלל הגורמים.

שר החינוך חייב לנקוט פעולה מיידית ולהורות על הזנת הציונים לתלמידים בדחיפות, לפני מועדי ב' של בחינות הבגרות!

אם המדינה לא יודעת להשתלט על האירוע, ולהפסיק את הפגיעה בזכויות הבסיסיות של התלמידים וזכותם לחינוך ולשוויון, אזי ראוי שבית המשפט ינחה אותם לעשות כך.

תלמידי ישראל הפכו בני ערובה בקרב הורדות ידיים בין המורים לבין הממשלה ולשר החינוך לא אכפת. ההתעללות בבני הנוער שעברו כל כך הרבה בשנים האחרונות, חייבת להיפסק באופן מידי. לא מספיק כל מה שהם עברו, עכשיו גם פוגעים בעתיד שלהם?

משרד החינוך הוא האחראי על חינוך התלמידים במדינת ישראל ולכן הוא זה שצריך להשתלט על האירוע ולהגיע לפתרון דחוף לטובת תלמידי ישראל.

משרד האוצר ומשרד החינוך צריכים להתחיל להתנהג כמבוגר אחראי ולהגיע לפתרון של הסכסוך מול המורים כדי להפסיק לגרור את ילדינו לתוך מאבק שהם לא צד לו.
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • הגיע הזמן... כל שנה אותו סיפור, ממש מתנהגים כפושעים, מנצלים את ה"כוח" שלהם.
  הגב 12.07.24 09:00
 • הגיע הזמן שישימו סוף לזלזול והתעללות בדורות של תלמידים.
  הגב 12.07.24 09:08
 • קורונה, מלחמות, הדור הזה עבר הרבה... למה להיתעלל בו עוד? תנו לסיים לימודים בכבוד. משרד "חינוך" תתחילו לחשוב כמחנכים, זה הדרך שאתם רוצים לחנך את הדור הבא, להשיג דברים בכוח?
  הגב 12.07.24 09:22
 • ביום ו נודע כי אלפי מורים בכל רחבי הארץ הזינו ציונים לטובת התלמידים. נס כזה לא קרה בבית ספר דה שליט. מנהל ומורים ערלי לב.הארגון וראשו שלא זוכר מתי היה מורה שולטים
  הגב 12.07.24 10:55
 • אורח

אגף החינוך מודיע: למעלה מ-98% מהתלמידים שובצו בבתי הספר ביבנה בהם בחרו המשפחות

מערכת האתר | | תגובות: 3אגף החינוך בעיר מודיע כי השיבוצים לכיתות א' לשנת הלימודים הקרובה הסתיימו בהצלחה. לאחר בחינת בקשות הערעור, למעלה מ-98% מהתלמידים העולים לכיתות א' שובצו בבתי הספר בהם בחרו משפחותיהם.


מדובר באחוז מרשים ביותר בקנה מידה ארצי, והוא עדות לעבודה המאומצת והיסודית שנעשתה באגף החינוך במסגרת מודל רישום ושיבוץ "בחירה מבוקרת". מודל זה נועד לאפשר, ככל הניתן, שיבוץ תלמידים בבית הספר בו בחרה המשפחה, בכפוף לאפשרויות הקיימות.


בקשותיהם של אותם 2% נדחו לצערנו בעיקר בשל היעדר מקום פיזי או בשל שיקולים פדגוגיים, במטרה להבטיח, ככל הניתן, אקלים חינוכי מיטבי.

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • עבודה המאומצת והיסודית"
  הגב 11.07.24 19:04
 • תודה רבה בשם כל תושבי יבנה לעובדי אגף החינוך שלאחר " עבודה מאומצת ויסודית.." הצליחו לשבץ 98% מתלמידי כיתה א' בבתי ספר לפי בקשת הוריהם..עד כדי כך שהישג זה הינו מהגבוהים ברמה הארצית עלו והצליחו..ויש. לאן: לפי נתוני צה"ל בוגרי התיכונים ביבנה משתבצים ביחידות קרביות בשיעור מהנמוכים במדינה.., מערכת החינוך נינו הדבר המרכזי בהעברת התכנים על בסיסם מחליט הצעיר להתגייס, חא בהיר דיש מערכתת חיונית יותר בהקשר זה..המיקום ניבנאי מביש ויותר מזה ההתרסקות ב15 הדנים האחרונות מבהילה..תושבי יבנה נעשים בעל כורחם פרזיטים והם בצעירותם שרתו בכלל ביחידות קרביות לעילא ולעילא..אנו מבקשים כי את יכולות עבודה ב"מאמץ והקרבה" עליהן דיווח בחדווה כותב הטור של 106.., אריאל. תפנו גם לנקוגה החדובה לאין ערוך לפני שיעשו לנו בושות ברמה הארצית!!.
  הגב 11.07.24 19:14
 • נכון, אתה צודק, יבנה במקום גרוע ברמת המתגייסים ליחידות קרביות..הדבר מתבטא במקום האמיתי..במספר החיילים ההרוגים..בעוד ישובים בהם מערכת החינוך מחנכים לערכים לאומיים ללא מורא שיעור החיילים הנהרגים גבוה במיוחד..לא מדובר רק בישובים ביהודה ושומרון בהם ישובים קטנים כמו סוסיה שמונה כבר 6 הרוגים!!, אף שאוכלסיותו קטטנה מזו של יבנה פי40!!. מדובר כם בערים מודיעין, רעננה, כפר סבא, גבעת שמואל..ועוד רבות..מספר ההרוגים גבוהה בכל פרופורציה מזה שביבנה שעד לניום דכלה רק שניים מבניה. מערכת החינוך ביבנה משוויצה בעובדה שההשקעה לתלמיד הינה קרוב ל20 אלף בשנה..לאן הם הולכים לאחר שמתברר האגואיזם המובנה שהתפתח פה והאם גבאי נוא הדמות שתביא לשינומ הערכי?? גהאי אינו הדמות..חשבנו שכן..בחרנו בו בתקווה שדי מהר נתפוגגה, פדוט הא לעשות עלינו סיבוב וכעת הוא בטוח דיגנו כבולות 5 שנים...ואנחנו נחמד משקמה..שקמה ברסלר ונזעק: בחירות עכשיוכל מי שרוצה להצטרף למגמה שהוצגה כאן .., נא לכתוב בתגובות ואני אצור קשר..בחירות עכשיו לא רק לכנסת. גם לעיר..אף אחד לא יעשה לנו סיבוב!!.
  הגב 11.07.24 20:36
 • אורח

קייטנת חכמולוג המיועדת לילדי גן חובה בגילאי 5 עד 7 תפתח בחודש אוגוסט ב - 2 מחזורים במרכז נאות שמיר ביבנה: לגו, רובוטיקה, תכנות- הדפסה בתלת מימד- למידת אותיות, קריאה וכתיבה- חשבון ומספרים- טנגרם ואוריגמי- משחקים, ריקודים ותחרויות

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז קהילתי נאות שמירהורים וילדים יקרים ביבנה, הכינו את עצמכם לקיץ מדהים! קייטנת חכמולוג מגיעה ליבנה בקיץ 2024 ומזמינה את ילדכם לחוויה בלתי נשכחת. הקייטנה תתקיים במרכז נאות שמיר, ברחוב יהודה לוי 16.

הקייטנה תתקיים מיום ראשון עד יום חמישי, משעה 8:00 עד 13:00. מחזור ראשון יתקיים בין התאריכים 4/8/2024 עד 8/8/2024, ומחזור שני בין התאריכים 11/8/2024 עד 15/8/2024.

הקייטנה מיועדת לילדי גן חובה בגילאי 5 עד 7, ותתקיים במרכז חכמולוג שבמרכז קהילתי נאות שמיר, רחוב רבי יהודה הלוי 16, יבנה. עלות הקייטנה היא 1100 ש"ח לחמישה ימים של כיף ולמידה.

חכמולוג היא קייטנה טכנולוגית מיוחדת ויחידה במינה במדינת ישראל, המבטיחה לילדים קיץ מלא בכיף, למידה והתפתחות אישית. בקייטנה הילדים ייהנו ממגוון פעילויות מרתקות וטכנולוגיות עם מדריכים מקצועיים.

בין הפעילויות:
- לגו, רובוטיקה, תכנות
- הדפסה בתלת מימד
- למידת אותיות, קריאה וכתיבה
- חשבון ומספרים
- טנגרם ואוריגמי
- משחקים, ריקודים ותחרויות

להרשמה ולהשארת פרטים, ניתן להיכנס לקישור: https://katzr.net/cba58e. לפרטים נוספים ניתן להתקשר לטלפון: 074-787-58-44התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מרדף משטרתי בתל אביב אחר תושב יבנה שסחר בסמים, רכבו הוחרם ובחיפוש בביתו נתפסו סמים רבים וכסף

מערכת האתר | | תגובות: 0
קרדיט: דוברות המשטרהבלשי תחנת ת"א צפון עצרו אמש בשעת מעשה בתל אביב תושב יבנה בחשד לסחר סמים, ותפסו ברכבו ובביתו סמים רבים מוכנים להפצה, דולרים ומעל 15,000 ₪ במזומן. השוטרים תפסו את רכבו של העצור לצורך חילוט.


במהלך פעילות מבצעית של צוות בלשי תחנת ת"א צפון אמש בתל אביב, הבחינו השוטרים בחשוד, אשר על פי החשד העביר סם לאחר. משהתקרבו השוטרים, נמלט החשוד בנסיעה פרועה תוך סיכון משתמשי הדרך. השוטרים רדפו אחרי החשוד ברכב ועצרו אותו בסמוך והבחינו בריח חשוד.


במסגרת חיפוש שנערך ברכב של החשוד, איתרו הבלשים ותפסו חומרים החשודים כסמים מסוכנים כמפורט להלן: מריחואנה במשקל 320 גרם, שקיות עוגיות עם מריחואנה במשקל 602 גרם, אצבעות חשיש במשקל 42 גרם, 12 מכשירי אידוי קנאביס במשקל 282 גרם, ו-7 בקבוקים של נוזל מריחואנה במשקל 48.281 גרם.


בחיפוש שביצעו בביתו תפסו השוטרים 10.5 ק"ג נוספים של שקיות עוגיות עם חומר החשוד כסם מסוג מריחואנה.


בנוסף, תפסו הבלשים ברכב כסף מזומן בסך 15,330 ש"ח, 200 דולר כסף זר ומכשיר טלפון נייד אשר על פי החשד שימשו את החשוד לסחר בסמים.


הבלשים עצרו את החשוד לחקירה בתחנת ת"א צפון. היום תבקש המשטרה להאריך את מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב והחקירה נמשכת.


מצ"ב תמונות מהתפיסה.

צילומים:קרדיט: דוברות המשטרההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מאמנים חדשים באליצור יבנה: המאמן בר שמשון יאמן את קבוצת הילדים א מחוזית והמאמן מתן משיח יאמן את קבוצת הילדים לאומית והנערים ארצית

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק אליצור יבנה כדורסל הדף הרשמי


המאמן בר שמשון מצטרף למועדון הכדורסל של אליצור יבנה ויאמן בעונה הקרובה את קבוצת הילדים א מחוזית.


המאמן מתן משיח מצטרף לאליצור יבנה ויאמן בעונה הקרובה את קבוצת הילדים לאומית והנערים ארצית ( דרום ) .

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שריפת פסולת גדולה באזור תעשיה יבנה בין ויקטורי למזוז

מערכת האתר | | תגובות: 8
צילום דוברות מכבי האש

בשעה האחרונה התקבלו דיווחים במוקד 102 של מחוז מרכז על שריפת קוצים בשטח פתוח באזור תעשיה יבנה. לוחמי האש מתחנת רחובות, בפיקודו של רב רשף יעקב כהן, יצאו למקום. בדרכם הבחינו הלוחמים בעשן שחור מתמר ובשריפת פסולת גדולה מאוד. הצוותים בעבודה במקום.


בשלב זה לא דווח על נפגעים או לכודים.


התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • ואייי אצלה ליד הבית שלייי אמאלההה
  הגב 10.07.24 17:10
 • ואיי
  הגב 10.07.24 17:10
 • מסוכןןןן באמא שליי
  הגב 10.07.24 17:11
 • ואייי בלגן
  הגב 10.07.24 17:11
 • חם מאוד
  הגב 10.07.24 17:17
 • כשאנו, אתר יקר, קוראים את הידיעה הזו, מעניין אותנו מי הגורם ששרף אשפה בצורה המסוכנת הזו והאם פקחי העירייה והמשטרה כבר נרתמו לבדיקה או שכרגיל הם נרדמו כי ביבנה לא מתעסקים עם הגדולים!!.
  הגב 10.07.24 22:34
 • חבל ביבנה אין שירות פיקוח טוב,והפסולת חוגגת באזור ...😱
  הגב 11.07.24 13:15
 • יבנה מלוכלכת על כל צעד ושעל. חוץ מנווה אילן. שם מנקים כל הזמן. יש מקומות רבים שעובדי הנקיון יושבים באמצע יום העבודה וגולשים בנייד שלהם או יושבים כמה יחד ומשוחחים זמן רב והשטח נשאר מלוכלך. בשדרה בנאות שזר בין הוילות לשכונה ברחוב הגלבוע. בשדרה ליד גן המשחקים. נראה שאף אחד לא עוקב אחריהם. עבודתם.
  הגב 12.07.24 14:43
 • אורח

הרצאה להורים לילדים בראשית הקריאה עם מעיין גרין במרכז נאות שמיר ביבנה - 19 באוגוסט

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז קהילתי נאות שמירהורים לילדים בראשית הקריאה? המפגש הזה עבורכם! מעיין גרין, מאבחנת ומומחית ללקויות למידה, מפתחת תוכניות חינוכיות במשרד החינוך וסופרת הילדים, מגיעה למרכז שמיר עם הרצאה מעניינת להנגשה של שיטת הלימוד הייחודית שלה להורי ילדי גני חובה/כיתה א'.

במפגש יינתנו להורים כלים ללמידת הקריאה, החל מהכרת אותיות הא"ב ועד קריאת סיפורים, בשילוב מגוון יצירתי ללמידה חווייתית, חיובית ומהנה המשלבת טקסט בקומיקס.

ההרצאה תתקיים ביום שני, ה-19 באוגוסט, בשעה 20:30 במרכז נאות שמיר, רחוב יהודה הלוי 16, יבנה.

הכניסה למפגש ללא עלות, אך נדרשת הרשמה מראש בקישור: https://katzr.net/ebe93d.

בתום המפגש תתאפשר להורים האופציה לרכוש את הספר "הַמְּנֻקָּד הראשון שלי" במחיר מיוחד.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נויה בן עטר מצטרפת למכבי ׳צבי׳ יבנה כשוערת הקבוצה

מערכת האתר | | תגובות: 1
צילום מתוך דף הפייסבוק מכבי יבנהמועדון הכדורגל מכבי ׳צבי׳ יבנה נרגש להודיע כי נויה בן עטר חתמה במועדון ותצטרף לכוח הנשי של המועדון כשוערת הקבוצה. נויה מגיעה מקבוצת נחלת ראשון לציון ובעבר זכתה לכהן כשוערת נבחרת ישראל.


נויה מסרה: ״ראיתי את הקבוצה כמה פעמים וראיתי שיש בה משהו מיוחד, אני רוצה להיות חלק מההצלחה של מה שיקרה העונה ואני אתן את הכל בשביל זה״.

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • בסקירה שכחו להזכיר את שכרה אז נספק אותו..: 100,000$ לעונה, האמת מגיע לה הרבה יותר!!.
  הגב 10.07.24 22:37
 • אורח

גבר במצב קשה עם סימני מכת חום סמוך למחלף יבנה - פונה לבי"ח קפלן

מערכת האתר | | תגובות: 0בשעה 11:47 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על פועל שנמצא מעורפל הכרה עם סימני מכת חום סמוך למחלף יבנה. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח קפלן. גבר כבן 40 במצב קשה, עם סימני מכת חום.


פראמדיק מד"א שוהם בן צור סיפר: "הפועלים הובילו אותנו אל הגבר ששכב כשהוא מעורפל הכרה וסובל ממכת חום. מיד העלנו אותו לניידת טיפול נמרץ של מד"א ופינינו אותו לבית החולים תוך כדי הענקת טיפול רפואי שכלל קירור, מתן תרופות ונוזלים על מנת לייצב את מצבו."

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אליצור יבנה החתימה את הגארד זיו מעוז

| | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק אליצור יבנה כדורסל הדף הרשמימועדון הכדורסל של אליצור יבנה שמח להודיע על החתמתו של הגארד זיו מעוז!


מעוז, בן 21 וגובהו 1.88 מטר, גדל במחלקת הנוער של גליל עליון ושיחק בעירוני רעננה ועירוני רמת גן בליגה הלאומית. בעונה הקודמת שיחק מעוז בנחל שורק, איתה הגיע לחצי הגמר ונבחר לחמישיית העונה של המחוז הדרומי בליגה הארצית.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תושבים בשכונת נאות שמיר ביבנה השליכו קורקינט לפיר האשפה והשביתו את מערכת פינוי אשפה פנאומטית

מערכת האתר | | תגובות: 5


תושבים ככל הנראה חדשים בשכונת נאות שמיר ביבנה אשר עדיין לא יודעים את היכולות והמגבלות של מערכת פינוי אשפה פנאומטית ומטילים לפיר האשפה פסולת הגורמת לנזקים והשבתה של המערכת. מדובר בפסולת אשר אינה עוברת במערכת ונתקעת או קורעת את הצנרת.

התקלה האחרונה התרחשה בסופהשבוע כאשר דייר השליך קורקינט לפיר וגרם לקרע בצינור. בנוסף התגלו במערכת כרית ווילון אשר גרמו גם הם לסתימת המערכת.
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • חוצפנים. להפעיל קצת שכל.
  הגב 10.07.24 16:21
 • שאלוהים יעזור לבנאדם הזה
  הגב 11.07.24 16:54
 • אלוהים קיים רק בדמיון ולכן לא יכול לעזור
  11.07.24 19:26
 • נאות שמיר שכונה זבל
  הגב 11.07.24 20:37
 • פינוי בינוי מקבלים אנשים שלא יודעים מה זה בבניין חדש
  הגב 12.07.24 14:30
 • אורח

מרכז קהילתי נאות שמיר ביבנה מציע סדנת הגנה עצמית חינמית לנוער בהדרכת סאסי אליהו ב-26 באוגוסט

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז קהילתי נאות שמירמרכז קהילתי נאות שמיר ביבנה מציע סדנת הגנה עצמית חינמית לנוער בהדרכת סאסי אליהו. אליהו, בעל ניסיון בקרב מגע ונינגיט'סו מאז 2010, הוא מדריך מוסמך מטעם מכללת וינגייט ומדריך מערך כוחות הביטחון השונים בארץ. הוא תלמיד ישיר של מאסטר דיויד חליוה ובעל חגורה שחורה דאן 1 בנינגיטסו, ומוכר בבית ספר ארבע העונות ביפן.

הסדנה תתקיים ביום שני, 26 באוגוסט, ותכלול הדרכה בת 45 דקות ללא עלות, אך נדרשת הרשמה מראש. הסדנה מיועדת לגילאי 11-15 ותתקיים בשני מועדים:
- 17:00 קבוצת נערות - להרשמה: לחץ כאן
- 18:00 קבוצת נערים - להרשמה: לחץ כאןהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

2 פרויקטים של פינוי בינוי ברחוב האלון ביבנה! חברת אורון נדל"ן תהרוס את הבניינים ברחוב האלון 1-7 ותבנה 202 דירות חדשות וברחוב האלון 17-23 תבנה 120 דירות חדשות

מערכת האתר | | תגובות: 4
צילום: Alon Yavne


אורון נדל"ן מחדשת את יבנה: אחרי שזכתה לפני כשנה בקידום פרויקט אחד ברח' האלון בעיר, אורון נדל"ן נבחרה לקדם פרויקט נוסף באותו הרחוב, והיא צפויה לבנות במסגרתו 120 יח"ד חדשות נוספות אשר יתווספו לכ-200 יח"ד אחרות שכבר נמצאות בשלב התכנון. הפרויקט החדש, ברח' האלון 17-23 ביבנה, צפוי להיות מאתגר במיוחד, לאור העובדה שהוא מחזיק בתב"ע מאושרת שתוקפה יפוג בפברואר 2026. על מנת לממש את התב"ע הקיימת ולהימנע מסחבת נוספת בלוחות הזמנים, החלה אורון באופן מיידי בהחתמת הדיירים, ואף פנתה לרשויות התכנון במטרה לעשות כל הניתן כדי לקדם עבורם את הפרויקט במהירות האפשרית."נכנסנו לפרויקט הזה בידיעה שבעבר פעל בו יזם אחר, שנקלע עם הדיירים לסכסוך והפרויקט נתקע. הצלחנו לשחרר את הפרויקט מהיזם הקודם, להחתים במפגש אחד 83% מהדיירים וכעת אנו עומדים בפני האתגר המשמעותי ביותר - הוצאת היתר לפרויקט בתוך שנה וחצי בלבד", אומר גל קסטל, משנה למנכ"ל אורון נדל"ן.בפרויקט המדובר, צפויה אורון נדל"ן להרוס 24 יח"ד קיימות ולבנות במקומן 120 יח"ד, בשני מגדלים בני עד 16 קומות כל אחד. הפרויקט כולל בתוכו גם דרישה לפיתוח סביבתי לכיכר ולשטח הציבורי הפתוח הממוקם במקום. את הדיירים מייצגת עוה"ד אירית ינקוביץ', ואת אורון נדל"ן מייצג עוה"ד אורן ארדמן, ממשרד עוה"ד שטייניץ, הרינג גורמן.בתחילת אותו הרחוב ביבנה (האלון 1-7) מקדמת אורון נדל"ן בימים אלה פרויקט התחדשות נוסף, במסגרתו היא מפנה 48 יח"ד ובמקומן יוקמו 202 יח"ד, הכוללות שטחי מסחר ומבני ציבור לגני ילדים. חברת אורון נדל"ן, מקבוצת אורון אחזקות והשקעות, מקדמת בימים אלה את בנייתן של אלפי יחידות דיור חדשות במסגרת התחדשות עירונית בכל רחבי הארץ, מצפון ועד דרום. בין היתר, פועלת החברה בת"א, בבת ים, בגבעת אולגה, חולון, בבאר שבע, חיפה, רחובות, לוד, נתניה, פרדס חנה, ראשון לציון, פתח תקווה ועוד.מריו קופל, מנכ"ל אורון נדל"ן: "מדובר בפרויקט ייחודי, שאנחנו נדרשים להוציא אותו מהבוץ ולהעלות אותו על דרך המלך במהירות האפשרית. הדיירים נתנו בנו את אמונם המלא, עם אחוז חתימות גבוה במיוחד במפגש הראשון, ואני מאמין שנכונה לנו דרך מאתגרת אך אפשרית בדרך למימוש הפרויקט ולקבלת היתר בתוך שנה וחצי בלבד".

התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • למה לבנות כל כך הרבה קומות. יבנה הופכת להיות פקק אחד גדול.
  הגב 09.07.24 15:00
 • הפקק לא קשור לגובה הבניינים אלה למספר כלי הרכב.., אם איכות התחבורה הציבורית ביבנה היתה כמו הגובה של הבניינים הנבנים פה היה אפשר לחשוב לוותר על רכב פרטי, לפחות בשעות הבוקר.., מאחר ואיכות התחב"צ בתוך יבנה זוועתי בכל קטגוריה כולל הדבר הזה שנקרא "תחנה מרכזית יבנה", פשוט מזבלא עירונית ..לכן אתה צודק ..המגדלים יביאו פקקים הםקקים יגרמו לחזקים לעזוב את המגדלים, החלשים ישארו במגדלים והם.., מימלא נוסעים בזוועה שנקראת תחב"ץ ביבנה. וחכמיה!!
  הגב 09.07.24 15:22
 • תושבי האלון תקעו את הבניה סמן רב כי הם התעקשו..בצדק רב, לקבל יותר מאשר העושק שהוצע להם בחבות העירייהשלא די שוויתרה באופן לא מורשה על היטלי השבחה אלה גם תמכה בקהלנים כאשר אלה הנוכלים הציעו רק את הגרסה הממשלתית הרזה בצפון יבנה זה הצליח ועל על במין היסמים הרוויחו 60 מיליון ש"ח לפחות.., באלון התעקשו, בצדק , לקבל חלק מזה, סך הכל הם בעלי הקרקע..כעת אנו דומעים כי סוף סוף העסקאות מתאפשרות..מדוע האתר הזה.., תמיד מביא את מה שאריאל מכתיב לו ולא דואג לנו, הגולשים.., אנחנו הטרפיק' שלך..נא ספק לנו מידע מעניי...,ספר לנו מה ריצה את תושבי האלון.., מה קיבלו?? מעניין לא??
  הגב 09.07.24 15:29
 • רחוב האלון תקוע בעקבות הדרישות ההזויות של התושבים כול אחד חושב שהוא גר בבני ביתך שוחכים שהם גרים בחממה של חולדות ועכברים עם תשתיות של תחילת שנות השבע 60 הגיעה הזמן יתעשתו וירימו דגל לבן ויצאו לדרך ולבניה חדשה
  הגב 12.07.24 07:25
 • אורח

חגיגת כדורגל ביבנה: מכבי חיפה והנבחרת האולימפית של ישראל יפגשו ביום שני הקרוב, 15 ביולי, באצטדיון טוטו ז'קי לוי

מערכת האתר | | תגובות: 2

מכבי חיפה והנבחרת האולימפית של ישראל יפגשו ביום שני הקרוב, 15 ביולי, באצטדיון טוטו ע"ש זקי לוי ביבנה. מדובר במשחק הכנה של מכבי חיפה לקראת עונת 2024/25 והכנה של הנבחרת האולימפית שעושה את ההכנות האחרונות שלה לאולימפיאדה בפריז בחודש אוגוסט.


המשחק ייערך באצטדיון טוטו ע"ש זקי לוי ביבנה ביום שני הקרוב (15.7) בשעה 18:00 לעיני קהל וישודר בערוצי צ'רלטון.


כרטיסים ליציע אוהדי חיפה ניתן לרכוש באתר הכרטיסים "לאן" כאן. שימו לב: כרטיסים בעלות סמלית של 10 ש"ח ניתן יהיה לרכוש ליציע המרכזי מחר (שלישי, 9.7) באתר "לאן". מספר הכרטיסים מוגבל ל-3 כרטיסים למשתמש.


עדכון:

הכרטיסים ליציע חיפה הדרומי אזלו. מחר יפורסם קישור לכרטיסים לאוהדי יבנה בהתאם להקצאה שהתקבלה מההתאחדות.

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • מתי יהיה ליציע של יבנה?
  הגב 09.07.24 13:20
 • אחרי 20 דקות לא היו כרטיסים. מאוד רציני מה שקורה פה
  הגב 09.07.24 18:55
 • אורח

מבצע התרמת דם ביבנה יתקיים ב-15 ביולי במרכז צעירים יבנה

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית יבנהמבצע התרמת דם ביבנה


עקב צורך במנות דם, עיריית יבנה בשיתוף שירותי הדם של מגן דוד אדום יקיימו יום התרמת דם.


האירוע יתקיים במרכז צעירים יבנה, רחוב העולש 2, ביום שני, 15 ביולי, בין השעות 17:00-21:00.


בכדי להמנע מהתקהלות ולמען הסדר הטוב יש להרשם מראש בקישור כאן.


בואו להציל חיים!

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בסיום פסטיבל יותר בפארק הירקון בימים שלישי ורביעי 16-17.7 ייצאו רכבות מיוחדות לכיוון ראשון לציון, חולון, בת ים, יבנה ופ"ת

הרכבות ייצאו מתחנת רכבת תל אביב אוניברסיטה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בימים שלישי ורביעי, 16-17.7.24, יתקיים פסטיבל "יותר" בפארק הירקון. לקראת האירוע, תתוגבר תחנת הרכבת ת"א האוניברסיטה, הסמוכה לפארק הירקון במנהלי משמרות, דיילים, קופאים ומאבטחים לסיוע והכוונה.

בתיאום עם הפקת הפסטיבל, ומניתוח ביקושים מהופעות בעבר, בסיום האירוע, תתוגבר תנועת הרכבות מתחנת ת"א האוניברסיטה.


רכבות מיוחדות, אשר תצאנה מתחנת ת"א האוניברסיטה

רכבת מיוחדת מס' 8691, תצא מתחנת ת"א האוניברסיטה לאשקלון ותעצור בתחנות: ת"א סבידור מרכז, ת"א השלום, ת"א ההגנה, צומת חולון, חולון וולפסון, בת ים יוספטל, בת ים קוממיות, ראשון לציון משה דיין, יבנה מערב, אשדוד ואשקלון (תחנה אחרונה).

שעת יציאה משוערת: 23:10.רכבת מיוחדת מס' 8055, תצא מתחנת ת"א האוניברסיטה לב"ש מרכז ותעצור בתחנות: ת"א סבידור מרכז, ת"א השלום, ת"א ההגנה, לוד גני אביב, לוד, רמלה, מזכרת בתיה, ק. מלאכי, ק.גת, להבים-רהט, ב"ש צפון וב"ש מרכז (תחנה אחרונה).

שעת יציאה משוערת: 23:50.


רכבות מיוחדת מס' 81835, תצא מתחנת ת"א האוניברסיטה למודיעין מרכז ותעצור בתחנות: ת"א סבידור מרכז, ת"א השלום, ת"א ההגנה, נתב"ג, פאתי מודיעין ומודיעין מרכז (תחנה אחרונה).

שעת יציאה משוערת: 00:01


מסלולן של הרכבות הסדירות מס' 54 ו-56, תוארכנה והן תצאנה מתחנת ת"א סבידור מרכז בשעות 23:15 ו-00:20 ותעצורנה בתחנת: תל אביב האוניברסיטה, בני ברק, פ"ת ק.אריה, פ"ת סגולה, ראש העין צפון, כפר סבא-נורדאו, הוד השרון, רעננה דרום, רעננה מערב והרצליה (תחנה אחרונה).


לרכבת הסדירה מס' 289, היוצאת מתחנת ת"א האוניברסיטה לרחובות בשעה 23:19, תתווספנה עצירות בתחנות יבנה מזרח, אשדוד עד הלום ואשקלון (תחנה אחרונה).


רכבת סדירה מס' 53 לבאר שבע מרכז, תחל את נסיעתה בתחנת ת"א האוניברסיטה (במקום בתחנת ת"א סבידור מרכז) בשעה 23:04.


זמני יציאתן ומסלולן של רכבות התגבור המיוחדות, עלולים להשתנות בהתאם לביקושים.


ניתן לרכוש כרטיס משולב חופשי יומי, המאפשר נסיעה הלוך וחזור ומגלם הנחה משמעותית במחיר הנסיעה, לצד חיסכון משמעותי בזמן ההמתנה בתחנה.


שימו לב!

שביל הגישה, מצד אקספו ת"א, שמוביל לכניסת אקספו בתחנה, סגור בשל עבודות הרכבת הקלה. לרשותכם שביל גישה חלופי לכניסה, דרך שדרות רוקח.


פרטים אודות קווי תחבורה ציבורית סדירים ניתן למצוא במוקד משרד התחבורה בטלפון 8787*.


מומלץ להתעדכן בזמני הנסיעה, בתכנון מסלול נסיעה
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

איה בניטה מונתה לתפקיד מנהלת אגף החינוך בעיריית יבנה

| | תגובות: 0איה בניטה מונתה לתפקיד מנהלת אגף החינוך בעיריית יבנה. בניטה שימשה לפני כעשור כסגנית מנהלת אגף החינוך.


איה מתגוררת בעיר מודיעין, נשואה לאלי ואמא לשלושה ילדים. בתפקידה האחרון שימשה בניטה כמנהלת פיתוח תוכן ואסטרטגיה ומנהלת מודל עירוני בעמותת "תובנות בחינוך".


איה בעלת תואר שני במדעי המדינה ותואר שני במנהיגות חינוכית להכשרת מנהלי בתי ספר (אוניברסיטת בר-אילן) ולה היכרות מעמיקה עם מערכת החינוך ביבנה. בין השנים 2014-2020 שימשה כסגנית מנהלת אגף החינוך בעיר ולפני כן במשך שנים שימשה בתפקידי חינוך וניהול בחטיבה עליונה וניהול בית ספר.


ראש העיר, רועי גבאי, בירך את איה, ואמר: "אני מאחל לאיה הצלחה גדולה בתפקידה החדש ובטוח שבזכות ניסיונה העשיר, הידע והערכים הטובים שהיא מביאה איתה, נוביל את תלמידי יבנה למצוינות. אני מודה לד"ר עשהאל שריר שכיהן בתפקיד בשלוש השנים האחרונות, על עבודתו המסורה ומאחל לו הצלחה גדולה בהמשך הדרך".


איה בניטה: "אני מודה לראש העיר, רועי גבאי, על האמון שנתן בי לתפקיד ניהול האגף. אני שמחה ונרגשת לשוב לעיר ולהוביל את החינוך, אביא מהידע והניסיון שלי לטובת עשייה חינוכית ערכית ומשמעותית המאפשרת לכל תלמיד/ה ואנשי חינוך התפתחות אישית וצמיחה".


ועוד משהו: איה ידועה כמי ש"רצה למרחקים ארוכים"! היא השתתפה בטריאתלון "איש הברזל" בגרמניה המורכב משלושה חלקים: שחייה 3.86 ק"מ, רכיבה 180 ק"מ וריצת מרתון 42 ק"מ, ומשתתפת קבוע בתחרויות חצאי איש ברזל.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ד"ר צחי בן ציון בערב קומי למבוגרים בהיכל התרבות יבנה ביום שלישי, 9 ביולי בשעה 21:00

| | תגובות: 0השבוע בהיכל התרבות יבנה, ד"ר צחי בן ציון יופיע בערב קומי למבוגרים. האירוע יתקיים ביום שלישי, 9 ביולי, בשעה 21:00. כרטיסים זמינים במחיר של 139 ש"ח במקום 159 ש"ח. ניתן לרכוש כרטיסים בקישור הבא: כאן או בקופת ההיכל בטלפון 08-9320000.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ברוך הבא: אריאל אלון מונה לתפקיד גזבר עיריית יבנה

| | תגובות: 0ברוך הבא: אריאל אלון מונה לתפקיד גזבר עיריית יבנה


אריאל בן 35, נשוי ואב לשלושה, שימש מעל לשנתיים כגזבר המועצה כפר שמריהו. אריאל מתגורר ביישוב הקהילתי נווה צוף, הוא רואה חשבון במקצועו ובעל תואר B.A בחשבונאות ומערכות מידע. בעבר כיהן כמנהל קמפוס אלקנה במכללת אורות ישראל ומנהל תחום חשבות והשקעות במרכז האקדמי לב. בתחילת דרכו המקצועית התמחה במשרד רו"ח "סומך חייקין KPMG" בהכנת דוחות כספיים לחברות ועמותות וייעוץ למשרדי ממשלה בנושאי תקציב וייעול מערכות.


ראש העיר, רועי גבאי, אמר: "אני מברך ומאחל לאריאל הצלחה בתפקידו, הוא נבחר פה אחד לתפקיד מבין מועמדים ראויים שהתמודדו. אין לי ספק כי הוא יביא עימו איכויות בתחום הניהול, השירות והפיננסים שיסייעו בתפקיד ובעמידה ביעדים".

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

באזור קריית עקרון, מזכרת בתיה, גדרה ויבנה עתידים לקום ולעבור שדרוג 4 מבני מנוחה ותפעול לנהגי התחבורה הציבורית במסופי האוטובוסים

התוכנית היא חלק מתוכנתי ארצית להקמת כ310 מבנים לרווחת הנהגים במסופי התחבורה הציבורית שיוקמו/קיימים ברחבי הארץ

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
תמונת ארכיון מהדמיית מסופי תחבורה


התוכנית לשדרוג תנאיהם של נהגי האוטובוסים אושרה לאחרונה בוועדה לתשתיות לאומיות. התוכנית כוללת הקמה של כ- 310 מבני מנוחה ותפעול לרווחת הנהגים במסופי האוטובוסים בכל רחבי הארץ

התוכנית האסטרטגית לפיתוח התחבורה הציבורית בפריסה ארצית ושיפור תנאי עובדי התחבורה הציבורית עולה שלב: הוועדה לתשתיות לאומיות (ות"ל) אישרה לאחרונה את תת"ל 131, התוכנית לתשתית לאומית לתכנון והקמה של מבני מנוחה, תפעול ומנהלה לנהגים בכ-310 מסופי תחבורה ציבורית בכל רחבי הארץ. המבנים מיועדים לשרת 18 אלף נהגים ויוכלו להיבנות בפרק זמן קצר.

התוכנית, שאותה יזמה שרת התחבורה והבטיחות בדרכים, תא"ל (במיל') מירי רגב מקודמת על ידי משרד התחבורה, באמצעות חברת נתיבי איילון, ונועדה לספק מענה למחסור במבנים לנהגים, אשר השפיע לרעה על תנאי העבודה של הנהגים ועל איכות השירות לציבור. הקמת המבנים שאושרו היום תספק לנהגים תנאי עבודה נאותים ומקום להתרעננות ומנוחה בין הנסיעות, ובכך תשפר את איכות השירות ואת הבטיחות בתחבורה הציבורית. שיפור תנאי העבודה של הנהגים צפוי למשוך עובדים חדשים לענף אשר סובל ממחסור בכוח אדם.


תת"ל 131 היא חלק מתוכנית אסטרטגית נרחבת של משרד התחבורה והרשות הארצית לתחבורה הציבורית באמצעות חברת נתיבי איילון, להסדרה סטטוטורית ולהקמת תשתיות תחבורה ציבורית איכותית בכל רחבי הארץ, שנועדו להרחיב ולשפר משמעותית את השירות ואת השימוש בתחבורה ציבורית.

התוכנית האסטרטגית כוללת הסדרה ובנייה של מאות מסופי תחבורה חדישים, פיתוח חניונים ושדרוג תחנות מרכזיות, בדגש על תשתיות לאוטובוסים חשמליים. משרד התחבורה שואף להעביר עד שנת 2026 את מרבית הצי העירוני להטענה חשמלית ונקייה.


במרבית מתקני התחבורה הציבורית אין כיום תכנית מפורטת מאושרת המאפשרת להקים מבנים תפעוליים לרווחת הנהגים, שישמשו למנוחה, שירותים, מנהלה ותפעול המסוף. בחלק מהמתקנים פועלים פתרונות מאולתרים ובחלקם לא ניתנו פתרונות כלשהם. מצב זה פוגע בעבודת נהגי התחבורה הציבורית, המבלים שעות רבות בכבישים העמוסים, וכך מפחית את האטרקטיביות של המקצוע ותורם למחסור בנהגים, שאינו מאפשר לספק שירות איכותי בתדירות גבוהה.


תת"ל 131 שאושרה היום, מתבססת על ייעודי קרקע מאושרים, ואינה כוללת שינוי ייעודי קרקע. התכנית מקצה זכויות להקמת מבנים אלה בכ-310 מסופי תחבורה ברחבי הארץ ותאפשר את הקמתם של מאות המבנים הנחוצים בטווח זמן קצר.המסופים שיוקמו באזור קריית עקרון, מזכרת בתיה, גדרה ויבנה

קרית עקרון דרום- בגבולות של קרית עקרון, גזר - מתקן בינוני

תחנת רכבת מזכרת בתיה -מתקן קטן

מחלף גדרה - מתקן בינוני

תחנת יבנה מזרח- מתקן בינוני


הגדרות

מתקן קטן - מתקן בגודל שבין 50 מ"ר ל350 מ"ר


מתקן בינוני מתקן בגודל שבין 65 מ"ר ל450 מ"ר


מתקן גדול מתקן בגודל שבין 120 מ"ר ל550 מ"ר


חניון לילה יהיה בין 110 מ"ר ל550 מ"ר


תחנת קצה שטח שלא יעלה על 20 מ"רהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

היסטוריה בבית חולים קפלן! השתלה ראשונה של לב מלאכותי במרכז הלב החדש והגדול בארץ, במרכז הרפואי קפלן

מערכת האתר | | תגובות: 3
גלעד שעבני שופןהשתלה ראשונה של לב מלאכותי במרכז הלב החדש והגדול בארץ, במרכז הרפואי קפלן


החודש הושתל לראשונה במרכז הרפואי קפלן מקבוצת כללית לב מלאכותי (LVAD) למטופל בן 71 מרחובות, הסובל מאי ספיקת לב חמורה. ההליך הובל על ידי מרכז הלב בקפלן והתאפשר הודות לשיתוף פעולה נרחב של גורמים רבים במרכז הרפואי, ביניהם ד"ר אבי פוקס, מנהל היחידה לניתוחי אבי העורקים ואי ספיקת לב, פרופ' סורל גולנד, מנהלת המכון לאי ספיקת לב, ד"ר ולרי קוצ'וק, אחראי על תחום ה-LVAD ביחידה לאי ספיקת לב, לוטם עובדיה, מתאמת השתלות LVAD, פרופ' קובי ג'ורג', מנהל מרכז הלב, וגורמים נוספים במערך הקרדיולוגי, ביחידה לטיפול נמרץ כללי, במחלקת הרדמה, טכנולוגים רפואיים בתחום הלב-ריאה, צוותי חדר ניתוח ועוד.


לב מלאכותי הינו משאבה המחוברת ללב, ותפקידה לתמוך בפעולה של החדר השמאלי של הלב (החדר שמספק את הדם לגוף). המכשיר שואב דם מהלב אל צינור המחובר לאבי העורקים, ולמעשה מסייע להחליף את הפעולה הטבעית של הלב בהזרמת דם לגוף. השתלת לב מלאכותי מיועדת לחולים הסובלים מאי ספיקת לב, ומסיבות שונות לא ניתן להשתיל להם לב מתורם.


פרופ' סורל גולנד, מנהלת המכון לאי ספיקת לב במרכז הרפואי קפלן, אמרה: "אי ספיקת לב היא אחת המחלות הנפוצות כיום בעולם. למרות מגוון הטיפולים הקיימים כיום וההתקדמות הניכרת בתחום לאורך השנים, מדובר במחלה הנוטה להחמיר עם השנים. עבור מטופלים מסוימים אשר מיצו את אפשרויות הטיפול התרופתי או שהפגיעה באיכות חייהם הפכה להיות בלתי נסבלת, השתלת לב הופכת לאפשרות המרכזית, אולם ההמתנה להשתלת לב היא ארוכה, בעיקר בשל מיעוט תרומות האיברים, ובפרט תרומות הלב. עבור מטופלים אלו – לב מלאכותי הוא פתרון אפשרי".


ד"ר אבי פוקס, מנהל היחידה לניתוחי אבי העורקים ואי ספיקת לב במרכז הרפואי קפלן, ומי שביצע את הניתוח, הוסיף: "השתלת לב מלאכותי היא פתרון אפשרי למטופלים שאינם יכולים לעבור השתלת לב מתורם, בין אם בשל מחסור בתרומות ובין אם מסיבות רפואיות. במובנים הללו היא מאפשרת לנו ככירורגים להציע למטופלים שמיצו את הטיפול התרופתי אפשרות טיפול נוספת, שיכולה להוות גשר להשתלה או כטיפול קבוע לאורך שנים. מדובר במשאבה קטנה, איכותית ועמידה לאורך שנים, שמושתלת בניתוח לב פתוח ומחליפה את התפקוד של החדר השמאלי של הלב. עבור חולי אי ספיקת לב שמיצו את אפשרויות הטיפול האחרות זהו ניתוח מציל חיים".


פרופ' קובי ג'ורג', מנהל מרכז הלב במרכז הרפואי קפלן, ציין: "חנכנו השנה את מרכז הלב הגדול בארץ, ואיתו ההבטחה להציע למטופלי בית החולים את כלל אפשרויות הטיפול המתקדמות והחדשניות ביותר הקיימות כיום בתחום רפואת הלב. הלב המלאכותי מצטרף כעת לשורה של טיפולים והליכים רפואיים המתקיימים כיום במרכז הלב בקפלן, חלקם בוצעו לראשונה בארץ ובעולם. תהליך ההכנה להשתלת הלב הראשון ארך למעלה משנה של הכנות קפדניות ומקצועיות, לרבות השתלמויות בארץ ובחו"ל. השתלת לב מלאכותי הינה אפשרות טיפול נוספת שמהווה פריצת דרך משמעותית ביכולת שלנו להעניק טיפול למטופלי אי ספיקת לב שמיצו כל אפשרות טיפול אחרת".


בתמונה מימין לשמאל: ד"ר אלכס שייפר (קרדיולוג), פרופ׳ סורל גולנד (מנהלת מכון אי ספיקת לב), פרופ׳ קובי ג׳ורג׳ (מנהל מרכז הלב), לוטם עובדיה (מתאמת השתלות LVAD), ד"ר ולרי קוצ׳וק (אחראי על תחום ה-LVAD במכון) והמטופל מאיר אביגדור.
צילומים:גלעד שעבני שופןהתפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • ומה זה מאפשר? זה מתקן שהמטופל מרותק למיטה ורק קיבל תוספת זמן?
  הגב 07.07.24 16:53
 • אני רק שאלה : אתה רופא ??.
  07.07.24 20:38
 • רפואה שלמה.
  הגב 08.07.24 10:45
 • אורח

בליגת "יבנרשת" בכדורשת זכתה באליפות הבית העליון קבוצת "אדרנלין" ובבית התחתון "מישור בארי"

מערכת האתר | | תגובות: 0ליגת "יבנרשת" בכדורשת סיימה את העונה העשירית!


בליגת יבנרשת כ-200 נשים המתאמות ומשחקות ב-14 קבוצות ליגה פעילות, שתי קבוצות ילדות וקבוצת נערות.


ביום רביעי התקיימו באולם "רבין" משחקי הגמר במעמד ראש העיר, רועי גבאי.


המשחקים השנה היו צמודים ומתוחים מאוד. בבית עליון זכתה קבוצת "אדרנלין" שגברה בשתי מערכות על "טוקיו גירלז". בבית התחתון זכתה "מישור בארי" שגברה 0-2 על קבוצת "פוקסי נט".


רכז ענף הכדורשת, מאיר לוי הודה לראש העיר רועי גבאי ולמנהל מחלקת הספורט, שאול דוד על התמיכה, לחברות ההנהלה קרן וכרמית ולשחקניות על הרוח הספורטיבית וההתמדה.


לפני טקס הנפת צלחות האליפות ברך ראש העיר, רועי גבאי את השחקניות ואמר כי העירייה תמשיך לתמוך בענף הכדורשת בפרט ובספורט הנשים בעיר. "בשנים הקרובות נרחיב את פעילות הספורט הנשי בעיר, חשוב לנו שתושבות ותושבי העיר יעסקו בספורט ויקיימו אורח חיים בריא", אמר ראש העיר.


במחלקת הספורט מזמינים נשים נוספות להצטרף לקבוצות לקראת העונה הבאה ופרטים ניתן לקבל בטלפון 08-9437714.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

רונן וייס מצטרף למכבי 'צבי' יבנה כמאמן כושר

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מכבי יבנהמועדון הכדורגל מכבי 'צבי' יבנה נרגש להודיע על הצטרפותו של רונן וייס לצוות המקצועי של המועדון בתפקיד מאמן כושר. רונן מביא עמו ניסיון עשיר של שנים בתחום, ויש האומרים שמדובר במאמן כושר אגדי.


הנהלת המועדון מציינת כי היא עושה ותמשיך לעשות את המירב כדי להביא את הקבוצה לרמה מקצועית בלתי מתפשרת.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל