הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
יוזמה חדשה! עיריית יבנה מבקשת מהתושבים לדווח על אזרחים עריריים חסרי עורף משפחתי לצורך סיוע
מכבי יבנה מנצחת בתוצאה 4-1 את הפועל מרמורק
חנות 'שנייה וחצי' ביבנה המציעה פריטים מיד שנייה מציעה ביום הבחירות 27/2 מבצעים מיוחדים של תחפושות לפורים ומאות פריטים במחירים מוזלים

יבנה ממוקמת בחמישייה הפותחת של מאזן חיובי של תושבים שעוברים אל העיר. בשנת 2022 נכנסו ליבנה כ1,767 תושבים חדשים

עוד עולה מנתוני הלמ"ס, כי העיר תל אביב מדורגת במקום השני מבין הערים בישראל במאזן ההגירה השלילי, עם 7,552 תושבים נטו שעזבו את העיר ב-2022. במקום השלישי אשדוד, במקום הרביעי בני ברק ובחמישי חיפה.

לימור עידן | | תגובות: 0העיר ירושלים ממשיכה להוביל את טבלת הערים בעלות מאזן ההגירה הפנימית השלילי הגבוה ביותר מבין היישובים בישראל. מניתוח נתוני הלמ"ס שבוצע בחברת אלדר שיווק, עולה כי בסיכום שנת 2022 יצאו מירושלים 15,855 תושבים נטו (נטו = נכנסים פחות יוצאים), מה שמציב אותה בראש הדירוג השלילי. העיר מובילה גם את מאזן ההגירה השלילי ברבעון הראשון של 2023.

נתוני ההגירה של הלמ"ס לשנת 2022 ולרבעון הראשון הם נתונים ארעיים המפורסמים באתר הלמ"ס ומבוססים על אומדן סטטיסטי, בעוד שהנתונים הרשמיים של 2022 יפורסמו רק באוקטובר השנה, והם יתבססו על ספירה מדויקת של מרשם האוכלוסין. הלמ"ס מעדכנת מדי רבעון את הנתונים הארעיים, במטרה לשפוך אור על מצב ההגירה בערים המרכזיות בישראל.

עוד עולה מנתוני הלמ"ס, כי העיר תל אביב מדורגת במקום השני מבין הערים בישראל במאזן ההגירה השלילי, עם 7,552 תושבים נטו שעזבו את העיר ב-2022. במקום השלישי אשדוד, במקום הרביעי בני ברק ובחמישי חיפה.


לצד המאזן השלילי, העיר יבנה ממוקמת במקום החמישי והיא בעלת מאזן הגירה חיובי, כ1767 תושבים נכנסו לעיר בשנת 2022

יבנה נחשבת לאחת מהערים המתפתחות בישראל ונבנות בה שכונות חדשות המושכות אוכלוסיה חדשה לעיר.

רוני כהן, מנכ"ל אלדר שיווק שניתחה את ניתוח הנתונים, מסביר כי

"באשר לירושלים ולתל אביב, מחירי הדירות היקרים בערים אלה הופך אותן לבלתי מושגות לצעירים רבים והם עוברים לערים אחרות לנסות את מזלם. בירושלים חלק מאלה שעוזבים הם חילוניים שכבר פחות מתאים להם האופי הדתי-חרדי של העיר, ואם מדובר בחרדים הם עוברים לערים אחרות עם ריכוזי אוכלוסיה דומים, אך במחירי דירות זולים יותר".התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

יוזמה חדשה! עיריית יבנה מבקשת מהתושבים לדווח על אזרחים עריריים חסרי עורף משפחתי לצורך סיוע

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית יבנה


עיריית יבנה קוראת לתושבים לדווח על אזרחים עריריים חסרי עורף משפחתי במטרה לסייע להם. העירייה מבקשת מהציבור לספק פרטי התקשרות של אנשים במצב זה, כולל שם, טלפון וכתובת. עיריית יבנה מפעילה מוקד דיווח וסיוע, ונציגי אגף לשירותים חברתיים ייצרו קשר עם האזרחים הנזקקים וידאגו לצרכיהם. לדיווח ניתן ללחוץ על הקישור

<<<https://wkf.ms/3uOlMz6

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

מכבי יבנה מנצחת בתוצאה 4-1 את הפועל מרמורק

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מכבי יבנה


מכבי יבנה חוגגת ניצחון גדול לאחר שהביסה במשחק חוץ 4-1 את הפועל מרמורק.

כבשו ליבנה עודד בירו, עומר לקאו, רואי בן בסט טוואבה יבלטאל


בית"ר יבנה תשחק היום שישי בשעה 12:45 במשחק חוץ נגד מ.ס רמלה
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חנות 'שנייה וחצי' ביבנה המציעה פריטים מיד שנייה מציעה ביום הבחירות 27/2 מבצעים מיוחדים של תחפושות לפורים ומאות פריטים במחירים מוזלים

מערכת האתר | | תגובות: 0


חנות 'שנייה וחצי' ביבנה, המציעה פריטים מיד שנייה, חוגגת 12 שנים להקמתה ומזמינה את תושבי העיר ליהנות ממבצעים מיוחדים ביום הבחירות. ביום שלישי, ה-27 בפברואר 2024, החנות תהיה פתוחה מהשעה 16:30 עד 19:00, ותציע מגוון רחב של תחפושות לפורים ועוד מאות פריטים במחירים מוזלים.

החנות, הממוקמת ברחוב בוכריס 1, מופעלת כיוזמה משותפת של עיריית יבנה ופעילים סביבתיים מקומיים. היא מעוצבת בטוב טעם וכוללת מרצפת פרקט, וילונות ואף שנדליירים, ומציעה חווית קניות מיוחדת עם מוצרים איכותיים מיד שנייה. מתנדבי החנות ממליצים לתושבים לנצל את ההזדמנות ולבקר במקום.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

היום 22/2 מציינים את יום הדפיברילטור הלאומי: עמדת הסברה של מגן דוד אדום במתחם הקניות רוגובין

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית יבנה


עיריית יבנה חוגגת את יום הדפיברילטור הלאומי ב-22 בפברואר עם עמדת הסברה של מגן דוד אדום. העמדה תוצב במתחם רוגובין (רחוב הדוגית 16) ותפעל בין השעות 16:00-20:00. הציבור מוזמן להכיר את מכשירי ההחייאה המתקדמים, המאפשרים החייאה בטוחה ופשוטה לשימוש, אף ללא הכשרה רפואית מוקדמת. המכשירים מצוידים בתקשורת למוקד 101 וניתנים לשליטה מרחוק.

למידע נוסף אודות הדפיברילטורים ומיקומים שונים ברחבי הארץ, ניתן לבקר באתר defi.co.il.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חייו של גבר בן 52 מיבנה שהתמוטט באירוע לבבי ניצלו בזכות התושייה בטלפון של אחות ממכבי שירותי בריאות ומכשיר דפיברילטור שהוצב ברחוב סמוך

מערכת האתר | | תגובות: 2
צילום: אילנית רז
בזכות התושייה של אחות ממכבי שירותי בריאות, ניצלו חייו של גבר בן 52 מיבנה. אילנית רז, אחות במכבי שירותי בריאות מזה כשלוש שנים, התחילה משמרת רגילה במוקד האחיות, שבדרך כלל עוסק בפניות רפואיות פחות דחופות.

אילנית קיבלה שיחה מאישה שתיארה כי בעלה סובל מכאבים בכתף ימין שהולכים וחוזרים במשך שבוע, וכעת הפכו לבלתי נסבלים. במהלך השיחה, האישה צעקה שבעלה התמוטט, ואילנית, ללא היסוס, הורתה לה להתחיל בהחייאה ובמקביל קראה למד"א ושלחה ניידת טיפול נמרץ.

במהלך האירוע, בשיתוף פעולה עם מד"א, אילנית הבינה שיש דפיברילטור בקרבת מקום. בעוד האישה מבצעת החייאה, בנה של הזוג לקח את הטלפון ורץ להביא את המכשיר. ההבנה המהירה והתפעול המקצועי של אילנית הובילו להצלת חיי הגבר.

למחרת, כשאילנית חזרה לעבודה, היא חייבת הייתה לבדוק את מצבו של הגבר. לאחר שלא הצליחה לישון בלילה, היא חייגה לאישתו ושמעה כי הוא עבר צנתור ומצבו טוב. אילנית התרגשה מאוד מהתוצאה החיובית.

ליאור אלהרר, מנהל מרחב יבנה, מביע גאווה בפעולתה של אילנית ומדגיש את החשיבות של הכשרה להחייאה בסיסית והימצאות דפיברילטור בהישג יד.האחות אילנית רז
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • כל הכבוד לה !
  הגב 22.02.24 13:49
 • בחסות פייזר
  הגב 22.02.24 19:43
 • אורח

תושב יבנה שאיים על חברת הכנסת אפרת רייטו נדון לחודשיים עבודות שירות ו - 500 ש"ח קנס

מערכת האתר | | תגובות: 0


תושב יבנה בן 37 אשר לפני שנה במהלך ההפגנות נגד הרפורמה המשפטית שלח לחברת הכנסת ממפלגת העבודה אפרת רייטן ממתנגדות הרפורמה הודעות מאיימות וקללות באמצעות האינסטגרם.

חברת הכנסת התלוננה והמאיים נעצר והשבוע המשפט הגיע לסיומו במסגרת עיסקת טיעון לפיה המאיים הביע צער על מעשיו והשופט פסק לו חודשיים עבודות שירות ו - 500 ש"ח קנס.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מרחבי לימוד לסטודנטים במרכז צעירים יבנה: פתוחים מה-3 במרץ עד ה-18 באפריל 2024, בימים א׳-ה׳, שעות 9:00-22:00, ללא עלות

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית יבנה


עיריית יבנה מציעה לסטודנטים מרחבי לימוד שקטים ומושקעים במרכז צעירים יבנה, הממוקם בעולש 2. המרכז יהיה פתוח ללמידה ללא עלות מה-3 במרץ עד ה-18 באפריל 2024, בימים א׳ עד ה׳, בין השעות 9:00 ל-22:00. השימוש במרחב הלימוד יהיה על בסיס מקום פנוי ויש להירשם בכניסה למרכז. הסטודנטים יוכלו ליהנות מאינטרנט אלחוטי, פינת קפה, וחברה שקטה של סטודנטים אחרים. לבירור פרטים ושאלות ניתן לפנות בוואצאפ למספר 0549952215. בהצלחה בתקופת המבחנים!
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

קבוצת הנוער של מכבי יבנה מנצחת את הפועל רמת השרון ועולה לרבע גמר גביע המדינה. הערב חמישי מכבי יבנה בחוץ נגד מרמורק

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מכבי יבנה


קבוצת הנוער של מכבי יבנה זכתה בניצחון של 3-1 על הפועל רמת השרון מליגת העל. הניצחון המרשים הזה מעניק להם את הכרטיס לרבע גמר גביע המדינה, צעד חשוב במסע התחרותי שלהם.


הקבוצה הבוגרת מכבי יבנה תצא הערב חמישי 22/2 למשחק חוץ נגד מרמורק האחרונה בטבלה

המשחק בשעה 20:30 במגרש וייסגל סינטטי

בית"ר יבנה שיחקה ביום שלישי במשחק בית נגד שמשון אשקלון והפסידה 2 - 1 וירדה למקום החמישי.

מחר שישי בית"ר יבנה במשחק חוץ נגד רמלה במגרש פארק עופר בשעה 12:45
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הזדמנות לשיפור ההתנהלות הכלכלית: סדנה בנושא ניהול תקציב אישי ותכנון פיננסי במרכז צעירים יבנה, 3 ו-10 במרץ 2024

| | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז עוצמה יבנה


מרכז עוצמה יבנה ומרכז צעירים מזמינים את הציבור להשתתף בסדנה מרתקת על התנהלות כלכלית נכונה, המתקיימת בשני מפגשים. הסדנה תספק כלים וידע לניהול תקציב אישי, תכנון פיננסי, דרכים להימנע מעמלות לבנק ולכרטיסי אשראי, ידע על פנסיה וחסכונות, וטיפים לחיסכון והתנהלות חכמה. המפגשים יתקיימו בתאריכים 3.3.24 ו-10.3.24, ימי ראשון, בין השעות 18:00-20:00, במרכז צעירים יבנה, העולש 2. המחיר להשתתפות בסדנה הוא 60 ש"ח, ומספר המקומות מוגבל. להרשמה ניתן לגשת לקישור הבא: לינק להרשמה.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הרצאה עם רבקה יעקב על שינוי הפלייליסט המשפחתי - "פסקול חיי", 01/04/24 במרכז שמיר יבנה, דמי השתתפות 10 ש"ח

| | תגובות: 0


הרצאה בנושא "פסקול חיי" - איך ולמה לשנות את הפלייליסט המושמע במשפחה, תתקיים ביום שני ה-01/04/24 במרכז שמיר, רחוב יהודה הלוי 16 ביבנה. ההרצאה תועבר על ידי רבקה יעקב, מדריכת הורים, ותעסוק בהשפעת המילים והתקשורת בתוך המשפחה על האוירה הביתית.

במהלך היום יום, רבים מאיתנו לא מודעים להשפעה של המילים שאנו משתמשים בהן על ילדינו ועל האוירה בבית. ההרצאה תציע כלים ליצירת אווירה חיובית ונעימה יותר במרחב המשפחתי.

האירוע יתחיל בקבלת פנים בשעה 20:15, וההרצאה עצמה תתחיל בשעה 20:30. דמי ההשתתפות עומדים על 10 שקלים.

לרישום להרצאה, אנא בקרו בקישור הבא: לינק לרישום.

]]>התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בחירות 2024! כל הפרטים על הליך הבחירות לרשויות המקומיות איך מצביעים, היכן הקלפי שלי, הנפקת ת.ז ביום הבחירות ועוד

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 10


ביום שלישי 27.2 ייצאו לדרך הבחירות לרשויות המקומיות (הצבעות החיילים החלו כבר ב20.2.24). על פי נתוני משרד הפנים כיום יש בישראל כ7.2 מיליון בעלי זכות בחירה ב241 רשויות מקומיות. במערכת הבחירות מועסקים כ50 אלף בעלי תפקיד ועלותה מוערכת בכמיליארד שקלים.

בבחירות לרשויות המקומיות מתמודדים 24,910 מועמדים בכ4,500 רשימות. 801 מתמודדים על תפקיד ראש הרשות. 83 נשים מתמודדות על תפקיד ראשת הרשות לעומת 718 גברים.

במידה והבחירות לא יוכרעו בסיבוב הראשון יתקיימו בחירות סיבוב שני ביום ראשון 10.3.24. לאור מצב הלחימה והצבעות בצה"ל, בתי חולים וקלפיות מיוחדות עתידות להיות יותר מ400 אלף מעטפות כפולות פי 4 ממה שהיה בבחירות הקודמות. בעקבות כך ייתכן כי התוצאות הסופיות יתפרסמו רק לקראת סוף השבוע.


שעות פעילות הקלפיות

יום הבחירות יהיה מקום הקלפי פתוח להצבעה, ללא הפסקה, החל מהשעה שבע בבוקר (07:00) ועד השעה עשר בלילה (22:00).
אם הגיעה השעה לסגירת מקום הקלפי להצבעה ועדיין ישנם ממתינים בתור הסמוך לכניסה אנשים שהגיעו טרם השעה 22:00, הללו יוכנסו ויורשו להצביע.
בישובים קטנים בהם יש עד 350 בוחרים, הקלפיות יהיו פתוחות החל מהשעה שבע בבוקר (07:00) ועד השעה שמונה בערב (20:00).


בימים אלו נשלחו הודעות הבוחר אל התושבים עם מיקום הקלפי אליו הם שייכים. כמו כן ניתן לבדוק את המיקום באתר משרד הפנים

לאיתור הקלפי בה אתם רשומים

https://www.gov.il/apps/moin/bocharim/


הצבעות של אנשים עם מוגבלות

אדם, שמפאת מצבו הגופני מוגבל בניידות והקלפי שבה הוא רשום אינה מוגדרת כנגישה, רשאי להצביע בכל קלפי שנקבעה כקלפי נגישה מיוחדת ברשות, במעטפה חיצונית. הקלפיות הנגישות יקבעו באתרים אשר נבדקו ונמצאו נגישים לבוחר המוגבל פיזית בניידותו, הן בכלי רכב והן ברגל, לרבות שלטי הכוונה למקום הקלפי.

מיקומי הקלפיות הנגישות המיוחדות ברשויות יפורסמו באתר הרשות המקומית ובפורטל הבחירות של משרד הפנים.

לאיתור קלפי נגישה לבעלי המוגבלות https://www.gov.il/he/Departments/DynamicCollectors/accessible-polling?skip=0הצבעות בבתי חולים/בתי סוהר

קלפי למאושפזים בבית חולים/בתי סוהר תהיה פתוחה להצבעה משעה 08:00 ועד השעה 20:00.

קלפי המוצבת בבית חולים שמספר המיטות בו נמוך מ- 200 תהיה פתוחה להצבעה משעה 08:00 ועד השעה 16:00.


לפרטים על הצבעה בבתי חולים https://bchirot-muni.moin.gov.il/content/72

לפרטים על הצבעה בבתי סוהר https://bchirot-muni.moin.gov.il/content/73


הצבעה בבתי אבות

דיירים בבתי דיור מוגן או בבתי אבות , זכאים להצביע בבחירות לרשויות המקומיות, בקלפי מיוחדת המוצבת במוסד שבו הם נמצאים, בתחום הרשות בה הם רשומים בפנקס הבוחרים. ההצבעה תתבצע באמצעות מעטפות חיצוניות.אמצעי זיהוי בקלפי

תעודת זהות רגילה/ביומטרית (אין חובה שתעודת הזהות תהיה בתוקף, אך התמונה צריכה להיות עדכנית).

דרכון ישראלי תקף או תעודת מעבר תקפה.

רישיון נהיגה ישראלי תקף.

תעודה צבאית אישית תקפה של חייל או קצין בשירות סדיר או בקבע, לא כולל תעודת מילואים.

תעודת מעבר תקפה הנושאת תמונה של בעל התעודה


הנפקת תעודות זהות ביום הבחירות

רשות האוכלוסין וההגירה נערכת ליום הבחירות לרשויות המקומיות, שייערך בתאריך 27.2.24, וכדי לאפשר לציבור להנפיק תעודות זהות לצורך הצבעה בבחירות, הודיע מנכ״ל רשות האוכלוסין וההגירה כי ביום הבחירות תיפתחנה 9 לשכות ברחבי הארץ.

הלשכות שתהיינה פתוחות:

ירושלים, נתיבות (נגב מערבי), אשדוד, בני ברק, כפר סבא, פתח תקוה, ראשון לציון, עפולה, קריות.

במה עליכם להצטייד?

דרכון (אם יש) ו-2 תמונות פספורט. במקרה של אובדן, יש להצטייד גם בכרטיס אשראי לתשלום.

השירות שיינתן בלשכות שתהיינה פתוחות יהיה לצורך הנפקת תעודות זהות בלבד.


שעות הפתיחה:

8:00-19:00

האם יש צורך לזמן תור מראש?

לא. ניתן להגיע ללא זימון תור מראש.

לפרטים על מיקום הלשכות ניתן להכנס לאתר הרשות: piba.gov.il


הליך ההצבעה

כל תושב מצביע בקלפי בשני פתקים:

פתק צהוב - לבחירת ראש הרשות אותו יש להכניס למעטפה הצהובה

פתק לבן - לבחירת הרשימה אותו יש להכניס למעטפה הצהובה


לפרטים על המועמדים והרשימות המתמודדות בבחירות

https://bchirot-muni.moin.gov.il/myauthority


כל הפרטים על הליך הבחירות בפורטל הבחירות של משרד הפנים

https://bchirot-muni.moin.gov.il/פניות הציבור ואיתור קלפי- מענה אנושי

טלפון: 1-800-101975 או 073-2458358
שעות פעילות: ימים א'-ה' בין השעות 8:00-20:00.
יום ו' בין השעות 08:00-13:00.

ביום הבחירות 27.2.24 המוקד יפעל בין השעות 06:00-22:00.

השירות יינתן בשפות עברית, ערבית, אנגלית, רוסית ואמהרית.

איתור קלפי

שירות עצמי - מוקד טלפוני

טלפון: 1-800-101975 או 073-2458358
שעות פעילות: 24/7

שירות עצמי – מסרונים (SMS)

טלפון: 053-3801464
שעות פעילות: 24/7

שירות עצמי - וואטסאפ

טלפון: 053-3801464
שעות פעילות: 24/7

התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • גנץ לא הצביע אתמול בעד העפת כסיף הרחובותי מהכנסת. כסיף פועל נגד ישראל. גנץ עוזר לו על ידי השארתו בכנסת ואנחנו משלמים לו עשרות אלפי שקלים בחודש. גנץ תומך ביניב. לא בוחרים ביניב. מ.ש.ל.
  הגב 21.02.24 17:41
 • האם יום הבחירות יום שבתון?
  הגב 21.02.24 17:46
 • כולנו עם מתן דיל. התקווה האחרונה של העיר שלנו.
  הגב 21.02.24 17:53
 • לא לתמוך בנציגי יש עתיד ובנציגי כחול לבן שנתנו רוח גבית לעופר כסיף וחבר מרעיו בכדי שבעתיד יקימו איתו קואליציה בושה
  הגב 21.02.24 18:26
 • נשמה לא קשור לבחירות מקומיות בשום צורה
  23.02.24 09:32
 • מה זאת אומרת בחירת הרשימה במעטפה הלבנה(מה אני צריכה לבחור)
  הגב 21.02.24 20:16
 • מתן דיל
  21.02.24 23:29
 • מי מבטיח ניקיון בעיר המזבלה שלנו?
  הגב 21.02.24 21:37
 • זוהר בלום שם על זה דגש אם אני לא טועה גם מרקוביץ' מתייחס לזה
  23.02.24 09:30
 • ראש עיר אשכנזי
  הגב 22.02.24 12:10
 • אורח

סדנת היכרות לא.נשים עם מוגבלויות במרכז קהילתי ליפקין-שחק, יבנה - יום ראשון, 25 פברואר 2024

| | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז קהילתי ליפקין-שחק


מרכז קהילתי ליפקין-שחק ביבנה מזמין את הציבור לסדנת היכרות מיוחדת לא.נשים עם מוגבלויות. הסדנה תתקיים ביום ראשון, ה-25 בפברואר 2024, ותהווה הזדמנות להכיר א.נשים אחרות ולהרחיב את המעגל החברתי. האירוע מתקיים בשיתוף עם עיריית יבנה ורשת מרכזים קהילתיים יבנה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תאונה ליד מחלף יבנה עם מעורבות רכב ואופנוע

מערכת האתר | | תגובות: 2
דוברות איחוד הצלה


תאונת דרכים עם מעורבות רכב ואופנוע אירעה בכביש 4 ליד מחלף יבנה. צוותי איחוד הצלה העניקו טיפול ראשוני לרוכב האופנוע, בן 35, שנפצע באורח קל עד בינוני, ולנהג הרכב, בן 40, שנפצע קל. תיעוד מהזירה צולם על ידי דוברות איחוד הצלה.
צילומים:דוברות איחוד הצלההתפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • השתוללות בכבישים ואין משיעצור את זה, אי ציות לרמזור אדום נוסעים מבלי לעשות חשבון לנהגים האחרים. ויש נהגים שעדיין לא יודעים איך להשתמש בכיכרות, יבנה עיר מערב הפרוע אין דין ולא דיין.
  הגב 21.02.24 07:00
 • כל כך נכון וכל כך פשוט להשתלב בכיכרות, צריך פשוט לציית לחוקים ולכללים. אביבה
  הגב 21.02.24 13:06
 • אורח

עיריית יבנה מקימה יחידת כוננות רפואית לשעת חירום וקוראת לתושבים להירשם לקורס עזרה ראשונה ללא עלות

מערכת האתר | | תגובות: 0
באדיבות מד"א


עיריית יבנה הודיעה על הקמת יחידת כוננות רפואית חדשה לשעת חירום, המיועדת לפעול לצד כוחות הביטחון העירוניים וגופים נוספים כמו מגן דוד אדום ואיחוד הצלה. היחידה תורכב מתושבים מתנדבים שיעברו הכשרה ויהיו מוכנים להעניק טיפול ראשוני במצבי טראומה וחירום.

ראש העיר יבנה, רועי גבאי, ציין כי הקמת היחידה היא חלק מחיזוק החוסן הקהילתי והמוכנות לתרחישים שונים. הוא הביע תודה למנכ"ל העירייה וראש מטה החירום, דוד שטרית, ולמנהל אגף הבטחון והחירום, ציון דויד, על הובלת התהליך.

היחידה תפעל בתמיכת העירייה ובהובלת אגף הביטחון והחירום. העירייה קוראת לתושבים המעוניינים להירשם לקורס עזרה ראשונה שיתקיים בקרוב, בהנחיית מדריכי מגן דוד אדום. הקורס, שמשך הלימוד בו הוא 6 שעות והוא ללא עלות, יכלול לימוד ותרגול של פעולות מצילות חיים ועבודה בצוות בטיפול בפצוע. מסיימי הקורס יקבלו תיק עזרה ראשונה.

להרשמה לקורס
צילומים:באדיבות מד"אהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שר העבודה הודיע כי ההסכם המגן על משרתי המילואים מפני פיטורים הורחב גם לבני ובנות הזוג של משרתי כוחות הביטחון

השר בן צור: ״מאחורי משרתי כוחות הביטחון הנמצאים בחזית המלחמה, עומדות נשות המשרתים, המילואימניקים והקבע, גיבורות העורף שמקריבות את שגרת יומן למען ביטחון ישראל. הרחבת ההסכם הקיבוצי למען הטבות לבני ובנות זוג של משרתים, היא מתוך חובה מוסרית שאנו מחוייבים להן״

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
דובר צה"ל


שר העבודה יואב בן צור חתם אמש (ב) על כוונתו להרחיב את הסכם הקיבוצי שנחתם למען משרתי המילואים שיחול על כל המשק ועל בני ובנות זוג של משרתים בכוחות הביטחון.

הרחבת ההסכם הקיבוצי ע״י שר העבודה תעניק הטבות מהותיות הן למשרתים והן לבני/בנות זוגם והצו יורחב בפועל עד 50 יום לאחר הצהרה זו על כלל המשק.

הרחבת ההסכם נעשה לאחר עבודת מטה ע״י הממונה הראשית על יחסי עבודה במשרד העבודה, עו״ד רבקה ורבנר ובהמשך להסכם שהושג עם ארגוני המעסיקים על שיפוי למעסיקים והמענים הסוציאליים למשרתי המילואים ובנות זוגם.

ההטבות אשר ינתנו: הארכת תקופת ההגנה מפיטורים מ-30 ימים ל-60 ימים למשרתים החוזרים לעבודה וכן עד 8 ימי היעדרות בתשלום להורים לילד עד גיל 14. בנוסף ככל שלא התאפשר לעובד/ת לנצל צבירת חופשה בשנת 2024 בשל מלחמת חרבות ברזל, יתאפשר לנצלם ב2024 (גרירת החופשה, שאינה מותרת כיום).


השר בן צור:

״מאחורי משרתי כוחות הביטחון הנמצאים בחזית המלחמה, עומדות נשות המשרתים, המילואימניקים והקבע, גיבורות העורף שמקריבות את שגרת יומן למען ביטחון ישראל. הרחבת ההסכם הקיבוצי למען הטבות לבני ובנות זוג של משרתים, היא מתוך חובה מוסרית שאנו מחוייבים להן״

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הבחירות לעיריות! היום שלישי 20/2/24 מתחילה ההצבעה בצה"ל למתמודדים בבחירות לעיריות. החייל/ת ירשום על פתק לבן את אותיות הרשימה שאותה הוא בוחר לרשות שבה הוא רשום ועל פתק צהוב את שמו הפרטי ושם משפחתו של ראש הרשות. ההסבר והמדריך המלא להצבעה בצה"ל בכתבה

מערכת האתר | | תגובות: 5


הבחירות לרשויות המקומיות ולמועצות האזוריות יתקיימו ביום שלישי, 27 בפברואר 2024, י"ח באדר התשפ"ד.

אולם בגלל המלחמה בעזה והכוננות בצפון, ההצבעה תחל כבר היום שלישי 20/2/24 והיא תמשך 7 ימים.


- יום הבחירות לרשויות המקומיות והמועצות האזוריות הוא יום שבתון במשק, בצה"ל הפעילות ביום זה ממשיכה כשיגרה, בצל מלחמת חרבות ברזל.

- ביום הבחירות יופעלו בצה"ל קלפיות מיוחדות (להלן קלפיות צבאיות), על מנת לאפשר לכלל המשרתים, בשירות סדיר ובשירות מילואים פעיל לממש את זכות ההצבעה.

- חלק מהקלפיות הצבאיות הן קלפיות ניידות העוברות במספר יחידות, בהן מתוכננת הצבעה, לפי לוח זמנים קבוע מראש. בשל המציאות המבצעית, בחלק מיחידות צה"ל תחל ההצבעה שבוע ימים לפני יום הבחירות, כתלות בצרכים המבצעיים.


הליך ההצבעה

 • ניתן להגיע לכל אחת מהקלפיות המוצבות במחנות צה"ל.
 • יש להגיע עם אחת מהתעודות המזהות:
  • תעודת זהות.
  • רישיון נהיגה תקף נושא תמונה.
  • דרכון ישראלי תקף.
  • תעודה צבאית אישית הנושאת את תמונת החייל.
 • ועדת הקלפי הצבאית, האחראית על ניהול הליך הצבעה תקין, מונה שני חברים - חיילים בשירות חובה שדרגתם איננה עולה על דרגת סמל ראשון.
 • החייל יזוהה על ידי צוות הקלפי ויקבל שתי מעטפות – אחת בצבע צהוב עבור ראש הרשות המקומית והשנייה בצבע לבן - עבור רשימות המתמודדות בבחירות למועצת הרשות.
 • מאחורי הפרגוד, החייל יעבור על "פנקס חיילים" הכולל את כל רשימות המתמודדים לחברות במועצות ולראשי הרשויות השונות. כמו כן, רשימות המועמדים מוצגות בפורטל הבחירות של משרד הפנים.
 • החייל ירשום על פתק לבן את אותיות הרשימה שאותה הוא בוחר לרשות שבה הוא רשום ועל פתק צהוב את שמו הפרטי ושם משפחתו של ראש הרשות שהוא בוחר.
 • לאחר הרישום, יניח החייל את הפתק הצהוב במעטפה הצהובה והפתק הלבן במעטפה הלבנה.
 • מחוץ לתא ההצבעה, יוכנסו שתי המעטפות (הצהובה והלבנה) למעטפה חיצונית שעליה יירשמו פרטי החייל ומספר הקלפי שבה הצביע. את המעטפה החיצונית ישלשל החייל לקלפי הצבאית.
 • הקלפיות הצבאיות הנעולות יועברו למטה הבחירות של המפקח הארצי על הבחירות, שם יבדקו אם שמות החיילים שעל גבי המעטפות החיצוניות רשומים כבעלי זכות בחירה באותה רשות ואם לא הצביעו בקלפיות האזרחיות.
 • לאחר שהמעטפות החיצוניות יגיעו לרשות המתאימה, יופרדו מעטפות ההצבעה מתוך המעטפות החיצוניות וייספרו יחד עם המעטפות הכפולות של המצביעים המוגבלים בניידותם.

חל איסור מוחלט להצביע יותר מפעם אחת, גם במיקומי קלפיות שונים - כל העובר על הנחייה זו צפוי לעמוד לדין.
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • רק מתן דיל !!!
  הגב 20.02.24 13:03
 • רק יניב
  הגב 20.02.24 15:03
 • האם הכוונה למפלגה לתמיכה בעופר כסיף? מה אומר על כך מרקוביץ
  20.02.24 16:50
 • ביבנה לא צריך לבחור במועמדים שיש להם משפחה מורחבת בעיר. הם עלולים לפעול לפי אינטרסים אישיים.
  הגב 21.02.24 19:56
 • לא רק ביבנה, קורה בכל מקום היכן שיש חמולות חבר מביא חבר, והתועלת ......
  22.02.24 10:38
 • אורח

הערב שלישי בית"ר יבנה תארח באצטדיון יבנה את אשקלון

מערכת האתר | | תגובות: 0הערב שלישי 20/2 בשעה 18:30 תארח בית"ר יבנה מהמקום החמישי את הפועל שמשון אשקלון מהמקום האחרון בטבלת ליגה ב'

מכבי יבנה תצא ביום חמישי 22/02/2024 למשחק חוץ נגד הפ' מרמורק בשעה 20:30 מגרש מכבי רחובות וייסגל סינטטי

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בעלי שליטה מיבנה ומנהל בחברת יבוא אוטובוסים נעצרו בחשד להגשת הצהרות יבוא כוזבות למכס והתחמקות מתשלום מס בסך 15 מיליון שקלים

מערכת האתר | | תגובות: 2


בעלי שליטה ומנהל בחברה ליבוא אוטובוסים נעצרו בחשד להגשת הצהרות יבוא כוזבות למכס כדי להתחמק מתשלום מס של כ-15 מיליון שקלים. הם הצהירו כי האוטובוסים יוצרו באיחוד האירופי, למרות שהורכבו במרוקו.

תומר קוקו מהרצליה, איתמר לזר מסביון ושלמה לזר מיבנה, הובאו בפני בית משפט השלום בראשון לציון בחשד להגשת הצהרות יבוא כוזבות למכס בייבוא אוטובוסים, כדי לזכות בפטור מתשלום מכס בגין יבוא ממדינות האיחוד האירופי ובכך להתחמק מתשלום מס של כ-15 מיליון שקלים. כבוד השופט גיל גבאי שחרר את החשודים.

השלושה מתפקידים בחברת "מקס משאיות ואוטובוסים בע"מ", העוסקת ביבוא אוטובוסים של חברת SCANIA השוודית לישראל: קוקו הוא בעל חמישים אחוז ממניות החברה, שלמה לזר בעל 25% ממניות החברה ודירקטור בה, ואיתמר לזר משמש כמנהל מרכזי. מחקירה שנוהלה בצוות משותף של יחידת החקירות מכס ומע"מ תל אביב והמרכז יחד עם יחידת בקרת יבוא במכס אשדוד והיחידה לפשיעה חמורה ברשות המסים, עלה החשד כי החברה ייבאה בשנים 2019-2023 כ-200 אוטובוסים לישראל עם מרכב של חברת IRIZAR הספרדית, תוך הצהרה שהאוטובוסים הללו זכאים לפטור מתשלום מכס בגין יבוא ממדינות האיחוד האירופי באמצעות הצגת מסמך העדפה כוזב.

על פי החשד, אותם אוטובוסים אינם עומדים בדרישות לקבלת הפטור מתשלום המכס, וכי בפועל הם הורכבו במפעל של חברת IRIZAR במרוקו ולא במדינות האיחוד האירופי וחייבים בתשלום מסים. במעשים אלה גרעו והעלימו על פי החשד מיסי יבוא בסך של 15 מיליון שקלים.

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אין להם מה לדאוג - יש שופטים רחמנים מאוד.
  הגב 21.02.24 08:26
 • אויר חם. רשות המיסים יוצאת ברעש גדול ואחכ מסתבר שהכל אויר חם
  הגב 21.02.24 15:08
 • אורח

הרצאה על עצמאות כלכלית לנשים עם דגש על מימוש זכויות כלכליות לאימהות חד הוריות תתקיים במרכז קהילתי נאות שמיר ביבנה לכבוד יום האישה הבינלאומי, 12 במרץ 2024

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז קהילתי נאות שמיר


במסגרת יום האישה הבינלאומי, מרכז קהילתי נאות שמיר ביבנה מזמין להרצאה בנושא עצמאות כלכלית לנשים, עם דגש על מימוש זכויות כלכליות לאימהות חד הוריות. ההרצאה תעסוק בנושאים כגון ידע פיננסי כתנאי לביטחון ועצמאות כלכלית, מימוש זכויות כלכליות וטיפים להתנהלות שוטפת, שמירה על זכויות במקרים של חופשת לידה או חל"ת, ניהול כספים נזילים ואפשרויות השקעה וחסכון לילדים.

המרצה, אתי יוחנן סימון, היא מתכננת פיננסית וסוכנת ביטוח פנסיונית, ובעלים של סוכנות ME CAPITAL לתכנון פיננסי.

האירוע יתקיים ביום שלישי, ה-12 במרץ 2024, במרכז נאות שמיר. קבלת פנים תתחיל בשעה 20:15 וההרצאה תתחיל בשעה 20:30. עלות ההשתתפות היא 10 ש"ח למשתתפת.

לרישום להרצאה, יש להיכנס ללינק הרישום.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סדנה על התנהלות כלכלית נכונה במרכז צעירים יבנה: כלים לניהול תקציב אישי וחסכון, 3 ו-10 במרץ 2024

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז צעירים יבנה


מרכז עוצמה ומרכז צעירים יבנה מזמינים את תושבי העיר להשתתף בסדנה מרתקת על התנהלות כלכלית נכונה. הסדנה תתקיים בשני מפגשים בתאריכים 3.3.24 ו-10.3.24, ימי ראשון, בין השעות 18:00-20:00, במרכז צעירים יבנה, העולש 2.

במהלך הסדנה יקבלו המשתתפים כלים וידע לניהול תקציב אישי ולתכנון פיננסי, דרכים להימנע מעמלות בנק וכרטיסי אשראי, מידע על פנסיה וחסכונות, וטיפים לחיסכון והתנהלות חכמה.

המחיר להשתתפות בסדנה הוא 60 ש"ח, ומספר המקומות מוגבל. להרשמה ופרטים נוספים, ניתן לבקר בלינק הבא: להרשמה לסדנה.

האירוע מתקיים בשיתוף פעולה עם רשת מרכזים קהילתיים יבנה ועיריית יבנה, ובהנהלת רועי גבאי ו-Ariel Heller.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תמונות מטקס מצטייני ומצטיינות החודש של בית הספר לכדורסל אליצור יבנה

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק אליצור יבנה כדורסל הדף הרשמי


במהלך משחק הליגה לבוגרים ארצית שהתקיים ביום ראשון ה-18 בפברואר, נערך טקס מצטייני ומצטיינות החודש של בית הספר לכדורסל אליצור יבנה. האירוע, שהתקיים לעיניי כ-300 צופים ובני משפחה, הדגיש את הישגיהם של השחקנים והשחקניות הצעירים.

המצטיינים, בהובלת המאמן הותיק ליאב שדה, שמנהל את הפרויקט בהצלחה רבה, ליוו את שחקני הקבוצה הבוגרת, עלו איתם לפרקט בהצגת השחקנים, ובמחצית המשחק קיבלו תעודת הוקרה ממנהל מחלקת הספורט, מר שאול דוד.

הקהילה הספורטיבית מביעה הערכה רבה לשחקנים ולשחקניות הצעירים ולבני משפחותיהם על הישגיהם ומעורבותם.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אליצור יבנה מנצחת את מכבי דימונה בתוצאה 93-100; במחזור הבא 25/2 משחק העונה מול מכבי אשדוד על המקום הראשון

מערכת האתר | | תגובות: 0


קבוצת אליצור יבנה ניצחה במשחק ביתי נגד מכבי דימונה בתוצאה של 93-100, במשחק שנערך בהיכל הספורט רלף קליין בנוכחות כ-500 צופים. המאמן שלומי כהן הוביל את קבוצתו להצגה התקפית מרשימה, עם תרומה נכבדת מהשחקנים גרנט גרינברג, איתי קרביוב, שמואל מלכוב והקפטן אלעד הופמן.

הקלעים הבולטים ליבנה היו גרנט גרינברג עם 27 נקודות, איתי קרביוב ושמואל מלכוב עם 19 נקודות כל אחד, אלעד הופמן עם 11 נקודות, יובל רחמילביץ ובר שינבוים עם 7 נקודות כל אחד, עוזי חולי ואור מורדוך עם 4 נקודות כל אחד, וצאלי נוימן עם 2 נקודות.

לאחר המחזור ה-11, יבנה שומרת על מאזן מרשים של 10 ניצחונות לעומת הפסד בודד, דומה למאזן של מכבי אשדוד. שתי הקבוצות ייפגשו במשחק חשוב ביום ראשון הקרוב, ה-25 בפברואר, באשדוד, במה שמתואר כ"משחק העונה".

המאמן שלומי כהן ציין כי הקבוצה משתדלת לרוץ ולהשיג נקודות קלות בהתקפה, אך יש עוד עבודה לשפר את היכולת ההגנתית ואת התיאום בין השחקנים. הוא הודה להנהלה על התמיכה והשקט שהיא מספקת לקבוצה.

הקפטן אלעד הופמן, שממשיך להוביל את יבנה גם בגיל 38, הדגיש את העבודה הקשה באימונים ואת החיבור הטוב בין השחקנים, וציין את השקט והאמונה שהמאמן מעניק לקבוצה, ואת הבטחון שהוא עצמו מנסה לתת לשחקנים הצעירים והמבטיחים.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הרצאה עם הרב שניר גואטה בבית הכנסת 'מטה משה' ביבנה, יום שלישי ה-20 בפברואר, בשעה 19:30

מערכת האתר | | תגובות: 0


תושבי יבנה מוזמנים להרצאה עם הרב שניר גואטה, אשר תתקיים ביום שלישי הקרוב, ה-20 בפברואר, בשעה 19:30. האירוע יתקיים בבית הכנסת 'מטה משה' הנמצא ברחוב הנופר 33 בעיר יבנה. הקהל הרחב מוזמן להשתתף ולהעשיר את ידיעותיו בנושאים רוחניים ודתיים.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הרצאה עם ליהיא לפיד במרכז קהילתי נאות שז"ר, יבנה - היום שני, 19 בפברואר 2024, בשעה 10:30

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז קהילתי נאות שז"ר


מרכז קהילתי נאות שז"ר ביבנה יארח הרצאה מרתקת ומעניינת עם ליהיא לפיד. האירוע יתקיים ביום שני, ה-19 בפברואר 2024, בשעה 10:30 בבוקר.

ההרצאה תתקיים במתנ"ס נאות שזר, הנמצא ברחוב הנשיאים 17 בעיר יבנה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חנוכת בניין האשפוז החדש במרכז הרפואי קפלן ברחובות: בבניין החדש 173 מיטות אשפוז, 40 מהן ממוגנות, שלוש מחלקות פנימיות, שלושה חדרי צינתור מתקדמים, טיפול נמרץ לב, שיקום לב, אקו לב, ניתוחי לב, יחידת אלקטרופיזיולוגיה, CT לבבי, מכון דיאליזה מתקדם וחדש ועוד

מערכת האתר | | תגובות: 2
גלעד שעבני שופן


ביום ראשון, ה-18 בפברואר 2024, נערך טקס חנוכת בניין האשפוז החדש במרכז הרפואי קפלן מקבוצת כללית ברחובות. בטקס השתתפו שר הבריאות, חה"כ אוריאל בוסו, ד"ר ספי מנדלוביץ', משנה למנכ"ל משרד הבריאות, יוחנן לוקר, יו"ר כללית, ד"ר אורלי ויינשטיין, סמנכ"לית וראש חטיבת בתי חולים בכללית, פרופ' טריף בדר, מנהל המרכז הרפואי קפלן וביה"ח הרצפלד, ואורחים נוספים.

שר הבריאות, אוריאל בוסו, הדגיש את חשיבות הבניין החדש למערכת הבריאות ולתושבי אזור השפלה, במיוחד לאור הפיגוע בצומת ראם, שבו פונו פצועים לקפלן וקיבלו טיפול רפואי מקצועי ואיכותי. הוא בירך על התוספת של בניין אשפוז חדיש ומתקדם, שיאפשר למרכז להמשיך ולהיות מוביל בתחומו.

ד"ר ספי מנדלוביץ' הודה לכל המעורבים בתרומה, תכנון, עיצוב ותחזוקה של הבניין, ובמיוחד לצוותים הרפואיים שמטפלים בפצועים ומתמודדים עם המלחמה והשגרה במקביל.

יוחנן לוקר, יו"ר דירקטוריון כללית, דיבר על האתגרים שמערכת הבריאות והחברה בישראל עומדים בפניהם בתקופת מלחמה, והדגיש את החשיבות של המשך הצמיחה והחיזוק, כמו פתיחת הבניין החדש.

ד"ר אורלי ויינשטיין תיארה את פתיחת הבניין כאירוע היסטורי ואסטרטגי, שישמש כפלטפורמה למתן שירות רפואי מהמעלה הראשונה. היא הודתה לכל המעורבים בפרויקט וציינה שהמלחמה האיצה את התהליכים והרצון להבטיח את בטחון העובדים והמטופלים.

פרופ' טריף בדר סיפר על הטיפול באלף פצועים מאז השבעה באוקטובר ועד היום, ועל ההחלטה להקדים את פתיחת הבניין החדש כדי להגדיל את מספר המיטות הממוגנות ולאפשר תנאי אשפוז בטוחים ומתקדמים.

הבניין החדש מתפרס על שטח של כ-23 אלף מטר רבוע, ובו 173 מיטות אשפוז, 40 מהן ממוגנות. הבניין כולל שלוש מחלקות פנימיות, שלושה חדרי צינתור מתקדמים, טיפול נמרץ לב, שיקום לב, אקו לב, ניתוחי לב, יחידת אלקטרופיזיולוגיה, CT לבבי, מכון דיאליזה מתקדם וחדשני, ועוד. בהמשך יעברו לבניין גם מרפאות מערך העיניים.

מרכז הלב החדשני שנפתח בבניין מאגד את כלל תחומי רפואת הלב ומעניק מעטפת טיפולית כוללת מהאבחון ועד השיקום. המרכז מצויד בטכנולוגיות מתקדמות, כולל CT לבבי ומכשירי אקו לב מתקדמים. מכון הדיאליזה והנפרולוגיה בבניין מצויד במיטב המכשור הרפואי הקיים, עם 26 עמדות דיאליזה במרחב רחב ידיים וממוגן.

הבניין נבנה הודות לתרומות נדיבות של משפחת הרב פרידמן מלוס אנג'לס, קרן טרוטנר ממקסיקו, קרן היסוד, קרן לגאסי והגב' סוזי ווקסנר.

צילומים:גלעד שעבני שופןהתפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • ד"ר באדר כל הכבוד אתה מצעיד את בית החולים קדימה .ועוד דבר טוב שעשית זרקת את המושחט הכי גדול ב 30 שנה האחרונות עים המשפט " מה שהיה זה מה שיהיה" וזה מנהל האדמיניסטרטיבי לשעבר רפי מרג'י .👍👍👍
  הגב 18.02.24 19:32
 • אנחנו ננצח תודה לכם רופאים אחיות וכל הצוות העובדים במסירות אין קץ
  הגב 19.02.24 09:33
 • אורח

אלעד צפני נמוך קומה הזכור מהאח הגדול מגיע למרכז צעירים יבנה להרצאה "פרופורציות" ביום חמישי, 29 בפברואר 2024 - רישום מראש חובה

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז צעירים יבנה


אלעד צפני מגיע למרכז צעירים יבנה להרצאה בנושא "פרופורציות" ביום חמישי, ה-29 בפברואר 2024. ההרצאה תעסוק בחייו של צפני כבחור נמוך קומה, התמודדותו עם השוני ופיתוח כלים ליצירת חברויות עמוקות וארוכות טווח. האירוע יתקיים במרכז צעירים יבנה, עולש 2, ויתחיל בשעה 21:00, לאחר התכנסות בשעה 20:30.

הכניסה ללא עלות אך דורשת רישום מראש. האירוע מיועד לגילאי 17 ומעלה, ומספר המקומות מוגבל. לרישום: לחצו כאן.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל