הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
בדיחות וסרטונים מצחיקים לשבת
שחקן העבר של אליצור יבנה, רום קורניליוס חוזר לשחק בקבוצה בעונת 23/24 !
אור ירוק: בעשור האחרון נפגעו ביבנה 65 אזרחים ותיקים בתאונות דרכים, מתוכם אדם אחד נהרג בשנת 2022 .

מסיבת קצף ביום שישי! הפנינג פתיחת הקיץ יתקיים במרכז הקהילתי ליפקין שחק ביבנה ביום שישי 7.7 עם מסיבת קצף, מוזיקה, בירות ודוכני מזון!

הכניסה חופשית

לימור עידן | | תגובות: 0


הפנינג פתיחת הקיץ במרכז קהילתי ליפקין שחק

ביום שישי 7.7 יתקיים הפנינג פתיחת הקיץ הכולל מסיבת קצף, דוכני מזון, מנתפחים עם מים

שניצל ובירה, שניצלונים ומוסיקה!

הכניסה חופשית

יום שישי 7.7 החל המשעה 11:00

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בדיחות וסרטונים מצחיקים לשבת

מערכת האתר | | תגובות: 0

אחד חושד שאשתו בוגדת בו. אז כשהיא יוצאת בערב מהבית, הוא ממהר לקפוץ למונית ומורה לנהג לעקוב אחריה. כעבור מספר דקות יורדת האשה מרכבה ונכנסת למכון ליווי!
"אני לא מאמין שאשתי עובדת פה!", ממלמל האיש בהלם, ואז פונה לנהג: "רוצה להרוויח 500 שקל? לך כנס עכשיו למכון ליווי, תפוס את אשתי, תביא אותה למונית וקח אותנו הביתה".
הנהג מסכים, נכנס למכון וכעבור שתי דקות יוצא תוך שהוא אוחז בכוח בשיערה של אשה שמקללת אותו ומנסה להשתחרר. הוא פותח את דלת המונית, זורק אותה בפנים ואומר לבעל: "תחזיק אותה!"
האיש מביט באשה וצועק לנהג: "זו לא אשתי!!!"
"אני יודע", משיב הנהג בעצבים. "זו אשתי! עכשיו אני הולך להביא את אשתך
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

שחקן העבר של אליצור יבנה, רום קורניליוס חוזר לשחק בקבוצה בעונת 23/24 !

דבריו של רום על החתימה - ״שמח ונרגש לחזור לאליצור יבנה במטרה מאוד ברורה , להחזיר את הקבוצה לליגה לאומית. מחכה להתחיל את העונה ואעשה הכל כדי להשיג את המטרה.״

לימור עידן | | תגובות: 0רום קורנליוס חוזר לעונת 23/24 באליצור יבנה!
רום קורנליוס בן ה-30 (198 ס״מ) הגארד-פורוורד ,גדל בראשון לציון .
מגיע אל אליצור יבנה לאחר שתי עונות מדהימות בליגה הלאומית כשבעונה האחרונה העמיד נתונים מרשימים של 4.2 נק׳ ו-2.1 ריב׳ ו-2.3 אס׳ למשחק.
השחקן האיכותי שיחק באליצור יבנה בעונת 13-14 בליגה הלאומית , השחקן ישוב ללבוש צהוב כחול בעונת המשחקים הקרובה ויהווה חיזוק משמעותי לסגל של המאמן שלומי כהן.
דבריו של רום על החתימה -
״שמח ונרגש לחזור לאליצור יבנה במטרה מאוד ברורה , להחזיר את הקבוצה לליגה לאומית. מחכה להתחיל את העונה ואעשה הכל כדי להשיג את המטרה.״
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אור ירוק: בעשור האחרון נפגעו ביבנה 65 אזרחים ותיקים בתאונות דרכים, מתוכם אדם אחד נהרג בשנת 2022 .

עו"ד יניב יעקב מנכ"ל עמותת אור ירוק:"בשנים האחרונות אנו עדים לעליה במספר האזרחים הוותיקים שנהרגו בתאונות דרכים וזה מחייב את משרד התחבורה והבטיחות בדרכים לפעול על מנת לשמור על ההורים של כולנו. אנשים מבוגרים מפחדים לצאת מהבית. את המציאות הזאת חייבים לשנות באמצעות שיפור התשתיות בסביבת ריכוז גבוהה של אזרחים ותיקים - בתי אבות, מרכזי יום לקשיש ומרפאות.

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: אור ירוקב-18 בספטמבר 2023, נהרג הולך רגל בן 75 מפגיעת אוטובוס ברחוב בלפור בבת ים. הולך הרגל שסבל מחבלת ראש פונה לבית החולים, אולם תוך זמן קצר נקבע מותו.

מתחילת שנת 2023 נהרגו 61 אזרחים ותיקים (65+) בתאונות דרכים -22% מכלל ההרוגים בתאונות דרכים השנה וכפול מחלקם באוכלוסייה. בעשר השנים האחרונות (2022-2013) נהרגו 768 אזרחים ותיקים בתאונות דרכים, 77 הרוגים מדי שנה בממוצע, כך עולה מנתוני עמותת 'אור ירוק' המבוססים על נתוני הלמ"ס. הנתונים מתפרסים לרגל יום הזקנה הבין לאומי שחל ב-1 באוקטובר. מטרת המועד הוא להעלאת המודעות הציבורית בנושאים המשפיעים על אזרחים ותיקים ולהביע הערכה לתרומתם של אנשים מבוגרים לחברה.


62% מההרוגים - בתחום העירוני

עוד עולה מהנתונים כי 48 אזרחים ותיקים נהרגים מדי שנה בממוצע בתחום העירוני -62% מהאזרחים הוותיקים שנהרגו בתאונות דרכים בעשור החולף (2022-2013).

בשנת 2022 נפגעו בתאונות דרכים בתחומי הערים והישובים 1,444 אזרחים ותיקים בני 65 ומעלה. מתוך האזרחים הוותיקים שנהרגו בתאונות דרכים בתחום העירוני 47 נהרגו ו-350 נפגעו קשה.

תל אביב-יפו בראש

מבט על רשימת הערים שבהן נפגעים הכי הרבה אזרחים ותיקים בתאונות דרכים חושף כי בתל אביב-יפו נפגעו הכי הרבה אזרחים וותיקים בעשור החולף ( 2,234 נפגעים), גבוה יותר מאשר בירושלים (1,145 נפגעים) שניצבת במקום השני. השלישית במספר הנפגעים הגבוה היא חיפה שבתחומיה נפגעו 1,125 אזרחים ותיקים בתאונות דרכים.

ביבנה:

בעשור האחרון (2022-2013) נפגעו בתאונות דרכים 65 אזרחים ותיקים (65+), מתוכם 1 נהרג ו-8 נפגעו קשה. בשנת 2022 נפגעו בעיר 7 אזרחים ותיקים, מהם 1 נהרג ו-2 נפגעו קשה.האזרחים הוותיקים הם אוכלוסייה הנמצאת בסיכון גבוה להיפגע בתאונות דרכים. פגיעת רכב, ולו הקלה ביותר, באדם מבוגר עלולה להיות קטלנית עבורו, להבדיל מפגיעה דומה באיש צעיר, שביכולתו להתאושש ולהחלים. ככל שהגיל מתקדם, כך נסוגות המיומנויות הפיזיות והקוגניטיביות, צפיפות העצם יורדת והיא נשברת ביתר קלות, הראייה והשמיעה נפגעות וקשה יותר להיזהר מפני סכנות, זמני התגובה מתארכים, כוח השרירים נחלש וחלוקת הקשב נעשית קשה.

המציאות מחייבת את משרד התחבורה והבטיחות בדרכים ואת הרשויות העירוניות למצוא פתרונות יעילים להפחתת ההיפגעות בקרב הקשישים. יש להתאים את תשתיות הדרך לנוכחותם של האזרחים הוותיקים, תוך התחשבות בצרכיהם הייחודיים. במספר פעולות פשוטות ניתן להציל חיים רבים:

· ריסון מהירות נסיעת כלי הרכב באזורים בהם יש ריכוז גבוה של אזרחים ותיקים, באמצעות התקנת פסי האטה שמפחיתים את תאונות הדרכים ב-40% במקומות שבהם הם מוצבים.

· הארכת משך האור הירוק ברמזור באזורים בהם ישנו מספר רב של אזרחים ותיקים, יש להאריך את משך מופע האור הירוק ברמזור, כדי לאפשר להם לחצות את הכביש בבטחה ובנחת.

· טיפול במפגעי בטיחות כגון בורות פעורים במדרכות, הנמכת מדרכות בירידה למעברי חציה, שיפור הנראות על ידי סימון מובלט של מעברי החציה וכד'.


עו"ד יניב יעקב מנכ"ל עמותת אור ירוק:

"בשנים האחרונות אנו עדים לעליה במספר האזרחים הוותיקים שנהרגו בתאונות דרכים וזה מחייב את משרד התחבורה והבטיחות בדרכים לפעול על מנת לשמור על ההורים של כולנו. אנשים מבוגרים מפחדים לצאת מהבית. את המציאות הזאת חייבים לשנות באמצעות שיפור התשתיות בסביבת ריכוז גבוהה של אזרחים ותיקים - בתי אבות, מרכזי יום לקשיש ומרפאות. האחריות היא משרד התחבורה והבטיחות בדרכים והרשויות המקומיות. יישום תכנית כוללת של שיפור תשתיות בכל ערים והישובים יוביל לצמצום היפגעותם הגבוהה של אזרחים וותיקים ויציל חיים".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מכבי יבנה הפסידה, בית"ר יבנה ניצחה

מכבי יבנה ירדה מהמקום הראשון למקום השלישי

אבי בר | | תגובות: 0


לרגל חג הסוכות משחקי הליגה הוקדמו

מכבי יבנה

מכבי יבנה אשר הייתה במומנטום חיובי ארחה בבית את שמשון תל אביב והפסידה בתוצאה 1 - 0 וירדה מהמקום הראשון למקום השלישי

בית"ר יבנה

בית"ר יבנה במחזור השני העונה ארחה בבית את הפועל שגב שלום ומנצחת 2 - 0 משערים של אלייב אלנור וערוסי ליאל


במחזור הבא

מ.כ. חולון ירמיהו - מכבי יבנה

בני אילת - מ.כ. בית"ר יבנה
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לקראת פסטיבל "קרקס בקלאס" שיתקיים בין ה3-4.10 ביבנה, ייחסמו לתנועה ולחנייה שד' דואני ורחוב העולש. שימו לב להסדרי החנייה לבאי הפסטיבל.

שימו לב: רכבים חונים בכבישים הנ"ל יגררו ע"ח בעליהם לחניון האיצטדיון העירוני.

לימור עידן | | תגובות: 0


הסדרי חנייה - פסטיבל "קרקס בקלאס"

שימו לב באי פסטיבל בקלאס שיתקיים ביבנה בחול המועד סוכות בין התאריכים 3-4.10


במסגרת אירועי הפסטיבל יחסמו לתנועה ולחנייה בין השעות 14:00 ועד חצות הכבישים הבאים:


שדרות דואני- בקטע שבין שדרות ז`בוטינסקי לרחוב הערבה בשני הכיוונים.

רחוב העולש- בקטע שבין מרכז צעירים ועד רחוב הפטל (ליד מעון נעמ"ת) בשני הכיוונים.

חניית הספרייה העירונית - סגורה

באי הפסטיבל מוזמנים לחנות במתחמי החנייה של היכל התרבות, פארק המים, איצטדיון עירוני, מתנ"ס מרגלית.

הפסטיבל מותאם למגוון גדול של קהלים – ילדים, נוער, מבוגרים, קהילות, אנשים עם מוגבלויות ועוד.

בתוכנית:

מיצגים ומופעי חוצות , תהלוכות , הופעות, אקרובטים, להטטונים, ליצנים, בלונאים,מופעי אש,מתחם מזון

שימו לב: רכבים חונים בכבישים הנ"ל יגררו ע"ח בעליהם לחניון האיצטדיון העירוני.

יש לנסוע בדרכים חלופיות ולהישמע להנחיות המשטרה והפיקוח העירוני.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מטרדי זיהום האויר ביבנה: לאחר פגישת מעקב עם הנציגים הבכירים במשרד להגנת הסביבה, השלמת פינוי הר האשפה, אשר פולט ריחות חריפים לכיון יבנה, תתבצע במהלך החודש הקרוב.

ראש העיר, רועי גבאי:"אנו עומדים עם היד על הדופק, תהליכי המעקב והאכיפה ימשכו כולל בדיקות פתע, סיורי פיקוח שוטפים בשטח ומאבק בלתי מתפשר במפעלים פולטים ובכל גורם שיפגע באיכות החיים

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: עיריית יבנהמטרדי זיהום האוויר: "העירייה עם היד על הדופק"

במסגרת המאבק להבטחת אוויר נקי והפסקת הזיהום התקיימה פגישת מעקב תיאום וסטטוס עם הנציגים הבכירים במשרד להגנת הסביבה. בפגישה השתתפו ראש העיר, רועי גבאי, מנהל מחוז המרכז, גידי מזור, מנהל מחוז הדרום אמיר זלצברג, מנכ"לית איגוד ערים חבל אשדוד, רומי דנן ומנהלת תחום אכיפה ופיקוח במשרד להגנת הסביבה בוקי ליכטמן. בפגישה לקחו חלק נציגי העירייה הרלבנטיים ונציג מטה מאבק התושבים, אדיר קיסר.

בפגישה נמסר דיווח לגבי מתחם 'טל-אור כראדי' ולפיו מאז השריפה, במרץ האחרון , התקיימו פעולות אכיפה ועיצומים כספיים מצד המשרד להגנת הסביבה. בחודש האחרון החל פינוי המתחם, כ-70% מהר האשפה פונה והשלמת הפינוי צפויה בחודש הקרוב (האתר פולט ריחות הנובעים מתהליך הפינוי).


לגבי מט"ש אגן אדמה נמסר כי נעשו פעולות מונעות מצד המפעל בהמשך לשימועים של המשרד להגנת הסביבה וכעת נדרשו מפעילי המתקן להתקין סנן RTO שדורש היתר בניה מעיריית אשדוד. בנוסף התקבל אישור נופי/סביבתי כחלק מהדרישות לפני הגשה לוועדת תכנון ובניה. בעניין זה ראש העיר רועי גבאי שוחח עם ראש עיריית אשדוד, ד"ר יחיאל לסרי על מנת לזרז את הנושא בוועדת התכנון של עיריית אשדוד. להערכת גורמי המקצוע הצפי להקמת המבנה הנדרש הינו כחצי שנה.


במט"ש יובלים בוצעו פעולות אכיפה והסדרת תהליכים במתקן כולל קירוי לצמצום ריחות והאתר נמצא תחת מעקב וביקורת.


באשר לתמ"א 75 נמסר כי בשבוע שעבר נערך דיון במינהל התכנון לבחינת חלופות להעברת קונדנסט. ראש העיר הביע התנגדות נחרצת וחד-משמעתית לחלופה זו כאשר כלל הגורמים בעיריית יבנה, מחוז מרכז, מחוז דרום, איגוד ערים ועיריית אשדוד תמימי דעים כי חלופה זו אינה מקובלת.


ראש העיר, רועי גבאי:

"אנו עומדים עם היד על הדופק, תהליכי המעקב והאכיפה ימשכו כולל בדיקות פתע, סיורי פיקוח שוטפים בשטח ומאבק בלתי מתפשר במפעלים פולטים ובכל גורם שיפגע באיכות החיים. לבקשתי יתקיימו דיגומים נוספים בעיר יבנה במוקדים נוספים כדי לקבל מידע נוסף שיסייע במיגור המטרדים".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

גם מזרח יבנה תהפוך לשכונה ירוקה! חברת אלקטרה זכתה במכרז של 212 מיליון ש"ח לתכנון, הקמה, תפעול ותחזוקה של מערכת פניאומטית לאיסוף פסולת מהבתים בשטח מתחם יבנה מזרח

השטח כולל כ-12,500 יח"ד וכן כ-440 אלף מ"ר של שטחי מסחר ותעסוקה

אבי בר | | תגובות: 0


השכונה החדשה הצפוייה להיבנות במזרח יבנה תתוכנן בנושא אשפה כמו בשכונה הירוקה לאחר שחברת אלקטרה באמצעות אלקטרה תשתיות זכתה במכרז לתכנון, הקמה, תפעול ותחזוקה של מערכת פניאומטית לאיסוף פסולת בשטח מתחם יבנה מזרח-שורק הכולל כ-12,500 יח"ד וכן כ-440 אלף מ"ר של שטחי מסחר ותעסוקה. עבודות ההקמה צפויות להימשך כ-40 חודשים ממועד קבלת צו התחלת עבודה ותקופת התפעול והתחזוקה צפויה לעמוד על 6 שנים עם אופציה להארכה על ידי העירייה

התמורה הצפויה לחברה בגין הפרוייקט עומד על כ- 212 מיליון ש"ח .
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ראש העיר מזמין את תושבי יבנה להגיע לסוכתו ביום ראשון ושני (1-2.10) ,לשיחה אחד על אחד עימו ועם נבחרת "יבנה במרכז" ולדון יחדיו בנושאים החשובים לתושבים.

רחוב גיבורי החיל 1

לימור עידן | | תגובות: 0


״נזמן לאושפיזין״

ראש העיר רועי גבאי מזמין את תושבי יבנה להגיע אל הסוכה של נבחרת יבנה במרכז לשיחות של אחד על אחד בענייני העיר ונושאים החושבים עבור התושבים

התושבים מוזמנים להגיע אל הסוכה של ראש העיר ביום ראשון ושני 1-2.10 ברחוב גיבורי החיל 1


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

יום ההליכה העולמי בסימן חודש המודעות לגילוי מוקדם של סרטן השד יצויין גם ביבנה ביום מלא פעילויות ספורט שיתקיימו בפארק החבלים ביום שלישי 24.10

כניסה חופשית!

לימור עידן | | תגובות: 0


יום ההליכה העולמי בסימן חודש המודעות לסרטן השדץ

ביום שלישי 24.10 יתקיים יום ההליכה העולמי בסימן חודש המודעות לגילוי מוקדם של סרטן השד ביבנה.

תושבי העיר מוזמנים להגיע ולהשתתף בפעילויות ספורט לכל המשפחה בפארק החבלים ביבנה.


להלן תוכנית האירוע:
16:30 - תחנות ספורט לכל המשפחה- מתחם ג’ימבורי לגיל הרך.
18:30 - מופע להקות עירוניות.
19:00 - יציאה לריצה/הליכה 2.2 ק”מ.
19:15 - זומבה עם שירלי כתר.
כניסה חופשית!
שותפים: מחלקת הספורט, הרשת למרכזים קהילתיים, משרד התרבות והספורט, משרד הבריאות, רשת ערים בריאות בישראל, אפשרי בריא יבנה, האגודה למלחמה בסרטן, הפועל, גמאני רצה.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סוכות לכל המשפחה ביבנה , ביום ראשון 1.10 תתקיים פעילות לכל המשפחה בנושא מיחזור בבית סלומון ביבנה

עלות למשתתף 10 שקלים.

לימור עידן | | תגובות: 0


סוכות בבית סולמון

מופע אינטראקטיבי לכל המשפחה בנושא מיחזור זה כל הסיפור

יום ראשון 1.10 בשעה 17:00

במרכז הקהילתי בית סולמון ביבנה

עלות למשתתף 10 שקלים.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הפסקת מים ביבנה: מחר 28.9 בשעות הבוקר תופסק אספקת המים לסירוגין ברחוב חבצלת, שושנים, שבזי, הרב אבוחצירא, היסמין וורד ביבנה

יתבצעו עבודות לשיפור ותחזוקה של מערכת המים ע"י תאגיד מי יבנה

לימור עידן | | תגובות: 0
שימו לב, מחר יום חמישי, 28.09.2023 יתבצעו עבודות לשיפור ותחזוקה של מערכת המים ע"י תאגיד מי יבנה

עקב כך תופסק אספקת המים לסירוגין ו/או תופסק אספקת המים בין השעות 09:00-13:30.

הפסקת המים ברחובות הבאים:


חבצלת, שושנים, שבזי, הרב אבוחצירא, היסמין, ורד.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פיילוט חדש ביבנה: עמדות לוקרים בהם ניתן לאסוף חבילות, הוצבו השבוע כחלק מפיילוט של חברת השילוח "אוריין" מחוץ למרכז הצעירים ביבנה וליד בית הספר נבון ,במטרה להקל על התושבים באיסוף חבילות מאתרים בינלאומיים ומקומיים.

עם אישור ההזמנה, הלקוח יקבל הודעה להורדה חד פעמית של אפליקציה, יחד עם מועד הגעת החבילה ללוקר. ברגע שהלקוח יגיע ללוקר, ייפתח התא הרלוונטי באופן אוטומטי והוא יקבל את החבילה שהזמין.

לימור עידן | | תגובות: 1
קרדיט: עיריית יבנהמעכשיו תושבי יבנה יוכלו לקבל חבילות הכי קרוב לבית

השבוע הוצבו ביבנה, חלק מפיילוט, שתי עמדות לוקרים מחוץ למרכז הצעירים (רחוב עולש) וליד בית הספר 'נבון' (רחוב הדוגית), שיאפשרו לאסוף חבילות מקרוב ובצורה נוחה.

בשנים האחרונות התרגלנו להזמין מוצרים שונים מאתרים בינלאומיים ומקומיים. כמות החבילות, ההולכת וגדלה, יצרה עומסים בדואר ובמקרים מסוימים החבילה נשלחת לבית עסק שממוקם בקצה השני של העיר. שיתוף הפעולה בין העירייה לבין חברת השילוח "אוריין", מפעילת אפליקציית הלוקרים "שלאגר", אמור להקל על הבעיה.


השבוע הוצבו שתי עמדות לוקרים ובשבועות הקרובים יתווספו עמדות נוספות במטרה לשפר את איכות חיי התושבים, לחסוך בזמן ולהעניק פתרון שילוח נוח, נגיש וזול ללא כל עלות נוספת.


מה שמייחד את הלוקרים זו הפשטות, הנוחות והידידותיות לסביבה. תושבי יבנה יוכלו ליהנות מגישה לאיסוף משלוחים בכל ימות השבוע ובכל שעה בקרבת הבית, ללא צורך בהמתנה לשליח.


הלוקרים כבר זמינים לציבור וכדי להשתמש בהם יש לוודא כי הספק, ממנו מזמינים את המשלוח, מתממשק גם עם נקודות האיסוף של חברת שלאגר. עם אישור ההזמנה, הלקוח יקבל הודעה להורדה חד פעמית של אפליקציה, יחד עם מועד הגעת החבילה ללוקר. ברגע שהלקוח יגיע ללוקר, ייפתח התא הרלוונטי באופן אוטומטי והוא יקבל את החבילה שהזמין.

הלוקרים ממוקמים באופן שלא יפריע למרחב הציבורי, העמדות פועלות באופן עצמאי ומבלי צורך לחברן לתשתיות חשמל או תקשורת כלשהן.


ראש העיר, רועי גבאי:

"במסגרת הפעולות שאנחנו מקדמים ברחבי העיר לטובת איכות חיי התושבים, התחלנו בפרויקט להצבת לוקרים במרחב הציבורי לאיסוף משלוחים, כמו בערים מובילות בישראל ובעולם. זה חלק מהמאמץ שלנו להנגיש את השירותים, לצמצם זיהום אויר, לחסוך בדלק באמצעות צמצום נסיעות ועוד. אני מודה לחברת 'שלאגר' ולכלל הגורמים המעורבים בקידום הפרויקט".
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ברוך השם
  הגב 28.09.23 10:13
 • אורח

סוגיית הניהול באולפנת יבנה: מיטל ממן תמונה למנהלת חטיבת הביניים, והילה כהן זאדה תמונה למנהלת התיכון השש שנתי באולפנת יבנה ,זאת לאחר התערבות ראש העיר ומזכ"לית הסתדרות המורים יפה בן דוד בדבר סוגיית הניהול באולפנה לשנת תשפ"ד .

מזכ"לית הסתדרות המורים, הגב' יפה בן דויד פעלה מול משרד החינוך למציאת פתרון השומר על זכויות המנהלות ומאפשר המשך הלימודים באולפנה.

לימור עידן | | תגובות: 1
קרדיט: עיריית יבנהאולפנת יבנה: נמצא פתרון לסוגיית הניהול בשנת תשפ"ד

בעקבות התערבותם של ראש העיר רועי גבאי ומזכ"לית הסתדרות המורים יפה בן דויד, אולפנת יבנה יוצאת לדרך חדשה לאחר שהושג הסכם לשנת תשפ"ד.

בעקבות ההתערבות הושג פתרון ראוי שיאפשר המשך הלימודים באולפנה המונה כ-340 תלמידות בכיתות ז'-י"ב.

ראש העיר קיים בימים האחרונים סדרת פגישות ודיונים בנושא על מנת לפתור את המחלוקת ואף פנה להנהלת משרד החינוך בדרישה למציאת פתרון.


מזכ"לית הסתדרות המורים, הגב' יפה בן דויד פעלה מול משרד החינוך למציאת פתרון השומר על זכויות המנהלות ומאפשר המשך הלימודים באולפנה.


בתוך כך, בן דויד יחד עם גבי שמעון סגנה ויו"ר הסניף, קיימו דיונים שוטפים עם מנהלת המחוז במשרד החינוך, ורדה אופיר ומחמ"ד, הרב גד ברטוב וראש העירייה על מנת להגיע להסכמות.


הבוקר (רביעי) הושג פתרון לשנת תשפ"ד, שיאפשר את המשך שגשוגה של האולפנה: מיטל ממן תמונה למנהלת חטיבת הביניים מטעם משרד החינוך והילה כהן-זאדה תמונה למנהלת התיכון השש-שנתי מטעם רשת אורט.


ראש העיר, רועי גבאי:

"זה המקום להודות לענת כהן שהובילה את האולפנה והביאה להצלחתה ב-12 שנות ניהולה. אנו מחויבים לספק לתלמידות ולצוות החינוכי את האקלים החינוכי הטוב ביותר ואני שמח שהגענו לסיכום שיבטיח את יציבותה של האולפנה. הילה כהן-זאדה ומיטל ממן הן מנהלות ראויות ויובילו את המוסד החינוכי להצלחות. תודתי והערכתי למזכ"לית הסתדרות המורים, הגב' יפה בן-דויד ולסגנה גבי שמעון על שיתוף הפעולה והנכונות להתערב ולסייע לטובת העניין, למנהלת מחוז המרכז במשרד החינוך, הגב' ורדה אופיר ולמפקח על החינוך הממלכתי-דתי, הרב גד ברטוב. תודה נוספת לרשת אורט ולהורים שהבינו את מורכבות הנושא ובתוך ימים בודדים הושג פתרון מיטבי עבור כלל הצדדים כשטובת הבנות תמיד לנגד עיניי".
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חבל שלא דאגת ככה כשנריה קרס… אהה שם לא היו מעורבים אנשים מהרשימה שלך פשוט בושה והוכחה שכל הניהול שלך הוא קומבינה מי שמקושר יקבל שירות ומי שלא … לא! גם על חשבון גבם של בית ספר שלם.
  הגב 28.09.23 14:04
 • אורח

קורס החייאת תינוקות יתקיים במרכז הצעירים ביבנה ביום שני 16.10 בעלות מסובסדת של 35 ש"ח

הנושאים הנלמדים בקורס:החייאת ילד, החייאת תינוק, דימומים, מחלות (אסטמה, רפלוקס, סטרידו), סילוק גוף זר והתמודדות במצבי חנק ילד/ תינוק. מצבי חירום, התחשמלות, אפילפסיה, פגיעות בע"ח ארסיים, אלרגיות, חבלות ראש, פרכוסי חום לילדים ותינוקות, תסמונת המוות בעריסה, פגיעות אקלים (קור וחום),כוויות, טביעה.

לימור עידן | | תגובות: 1


משפחה מצילה
קורס החייאת תינוקות וילדים בהנחיית ״עולם הרפואה״. .
קורס חובה להורים צעירים וותיקים
ההדרכה מועברת על ידי מדריך מוסמך יוצא בית הספר לרפואה צבאית או מד"א.
מטרת הקורס:
הקניית ידע פרקטי ומיומנויות מצילות חיים להורים עבור תינוקות וילדים, אשר חובה לבצע עד הגעת הצוותים הרפואיים.
הנושאים הנלמדים בקורס:
החייאת ילד, החייאת תינוק, דימומים, מחלות (אסטמה, רפלוקס, סטרידו), סילוק גוף זר והתמודדות במצבי חנק ילד/ תינוק.
מצבי חירום, התחשמלות, אפילפסיה, פגיעות בע"ח ארסיים, אלרגיות, חבלות ראש, פרכוסי חום לילדים ותינוקות, תסמונת המוות בעריסה, פגיעות אקלים (קור וחום),כוויות, טביעה.
המשתתפים יתבקשו להיות מגישי עזרה ראשונה בחירום.
יום שני ,16.10.23 ,20:00-22:30
במרכז הצעירים יבנה
(עולש 2)
עלות מסובסדת 35 ש״ח.
יש להירשם מראש בלינק המצורף להרשמההתפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אחרי פייזר זה קורס חובה
  הגב 27.09.23 20:29
 • אורח

יוזמה חדשה לעירייה! מתחם לחגיגת ימי הולדת באזור פתוח הכולל מתקנים, שולחנות,כיסאות, הצללה, קירות צילום וגדר בטיחות ,עתיד להיבנות בקרוב בפארק העירוני בשכונת נאות שמיר ביבנה, ויתן מענה להורים המחפשים מקום נוח לחגיגת יום הולדת

המתחם יהיה מחולק לשלושה אזורי פעילות והוא מציע אזור פעילות למפעיל, במה ומקומות ישיבה, מתחם מזון עם שולחנות וכסאות ומתחם למבנים מעוצבים ומשחקי רצפה. אופן ההפעלה ייקבע ע"י העירייה בתום עבודות ההקמה.

לימור עידן | | תגובות: 1
קרדיט: עיריית יבנהמתחם ימי הולדת ראשון מסוגו ייפתח ביבנה

ביוזמה שמקדמת עיריית יבנה יחלו בקרוב עבודות הקמת מתחם ימי הולדת בשטח הפארק העירוני בשכונת נאות שמיר. המתחם יכלול שפע מתקנים מותאמים ויהיה פתוח לשימוש עבור כלל התושבים.

מוקד חדש לחגיגת יום הולדת מושלמת ביבנה! במסגרת הפרויקט להקמת הפארקים העירוניים בשכונת נאות שמיר מקימה העירייה מתחם אטרקטיבי שיכלול מתקני שעשועים חדשניים ומרהיבים בנראותם, שולחנות, כסאות, כסא לבעל/ת היום הולדת, הצללה, קירות צילום ומשטחי גומי. כמו כן, יבוצע גידור למקום על מנת להפוך אותו לבטיחותי עבור ילדים.


מתחם יום ההולדת בא לענות על הצורך לעריכת אירועי יום הולדת לילדים במקום פתוח לתושבי העיר.


המתחם יהיה מחולק לשלושה אזורי פעילות והוא מציע אזור פעילות למפעיל, במה ומקומות ישיבה, מתחם מזון עם שולחנות וכסאות ומתחם למבנים מעוצבים ומשחקי רצפה.

אופן ההפעלה ייקבע ע"י העירייה בתום עבודות ההקמה.


כזכור, בימים אלה מקדמת העירייה הקמת פארקים עירוניים בשטח שבין דרך צבי גוב-ארי לשדרות הרצל בשכונת נאות שמיר בשטח של 110 דונם! מדובר בארבעה מתחמים (שצ"פים) רחבי ידיים המחולקים לרצועות עם גיוון של מתקני משחקים מעולמות תוכן שונים בהיקף של כ-65 מיליון ₪. הפארקים העירוניים יכללו, בין היתר, מתקני כושר גופני ואתגריים, רצועת שבילי אופניים והליכה, מתקנים אלקטרוניים, מתקנים לפעוטות, לגיל השלישי, מתחם "קארבר" לסקייט-בורד, מתחם נינג'ה, מגרשי כדורגל למבוגרים ולילדים, מתחם ס'תלבט (ערסלים וסתם רביצה), מתחמי דשא רחבים, גינת כלבים, חנייה וגישה נוחה לתושבים. דגש מיוחד ניתן לאנשים עם מוגבלויות ולהנגשה בכדי שכולם יוכלו ליהנות מהפארקים.


ראש העיר, רועי גבאי:

"הפארקים העירוניים ימשכו אליהם קהל מבקרים גדול בכל ימי השנה והיה לנו חשוב לדייק את הצרכים ולכלול בו גם מתחם ייחודי שיהווה מוקד לשמחה וחגיגה לילדי העיר. אני בטוח שמשפחות רבות ייהנו מהשירותים במתחם יום ההולדת, תודתי לאנשי אגף הנדסה, שפ"ע, לחברת סטוגי ולמתכנן אריק לפלר וכמובן לחברת 'יהל מהנדסים' האחראית על הביצוע".
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מבורך ביותר, רק קחו בחשבון הגנה מפני ונדליזם. זאת אומרת או שהפארק יהיה עשוי מחומרים קשיחים ביותר/לא ניתנים לשריפה, או שתהיה אבטחה בסיור + גידור
  הגב 27.09.23 14:36
 • אורח

בית"ר יבנה תארח הערב רביעי 27.9 את המשחק הראשון באצטדיון הבית לעונה זאת.

בית"ר יבנה תשחק מחר ,יום רביעי 27.9 מול קבוצת מ.ס הפועל שגב שלום

לימור עידן | | תגובות: 0


מחר יתקיים המשחק הראשון של קבוצת בית"ר יבנה בבית

בית"ר יבנה תשחק מחר ,יום רביעי 27.9 מול קבוצת מ.ס הפועל שגב שלום במסגרת משחקי ליגה ב' דרום, מחזור 2 באצטדיון הבית ביבנה.

המשחק יתקיים בשעה 19:00

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לאחר המופע של ברונו מארס 4.10 ייצאו רכבות מיוחדות מתחנת ת"א אוניברסיטה לכיוון תחנות הרכבת בחולון, בת ים, ראשון לציון משה דיין, יבנה מערב ומזכרת בתיה

פירוט השעות מצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ביום רביעי, 4.10 תתקיים הופעתו של הזמר ברונו מארס בפארק הירקון.

לקראת האירוע, תתוגבר תחנת הרכבת ת"א האוניברסיטה, הסמוכה לפארק הירקון במנהלי משמרות, דיילים, קופאים ומאבטחים לסיוע והכוונה. בסיום האירוע, תתוגבר תנועת הרכבות מתחנת ת"א האוניברסיטה ותופעלנה 26 רכבות למגוון יעדים: 14 רכבות תגבור מיוחדות לצד 12 רכבות סדירות.

רכבות לכיוון חולון, בת ים, ראשון לציון משה דיין ויבנה מערב יצאו בשעות: 23:10, 23:45 וב00:01


רכבת לכיוון מזכרת בתיה תצא בשעה 00:05

לפרטים נוספים

https://www.rail.co.il/?page=bruno-mars-270923
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום חמישי 5.10 בסיום משחק הכדורגל בין מכבי חיפה לפנאתינייקוס תצא רכבת מחיפה לכיוון תחנות הרכבת בחולון וולפסון, בת ים קוממיות, ראשון לציון משה דיין ויבנה מערב

זמני יציאתן ומסלולן של רכבות התגבור המיוחדות עלול להשתנות בהתאם לביקושים. כמו כן, תופעלנה רכבות מיוחדות נוספות, בהתאם לביקוש.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ביום חמישי, 5.10.23, החל מהשעה 22:00, יתקיים משחק הכדורגל בין מכבי חיפה לפנאתינייקוס באצטדיון סמי עופר בחיפה.

לקראת המשחק, תתוגבר תחנת הרכבת חיפה חוף הכרמל, הממוקמת בקרבת האצטדיון במנהלי משמרות, דיילים, קופאים ומאבטחים לסיוע והכוונה.

בסיום המשחק, תתוגבר תנועת הרכבות מתחנת חיפה חוף הכרמל באופן הבא:

תופעל רכבת מיוחדת (מספר 8191) בשיטת "מלא וסע" שתעצור בתחנות: בנימינה, חדרה מערב, נתניה, בית יהושע, הרצליה, ת"א האוניברסיטה, ת"א סבידור מרכז, ת"א השלום, ת"א ההגנה, נתב"ג, פאתי מודיעין, מודיעין מרכז (תחנה אחרונה).

שעת יציאה משוערת: 00:30.

תופעל רכבת מיוחדת (מספר 8098) בשיטת "מלא וסע" שתעצור בתחנות: חיפה בת גלים, חיפה מרכז השמונה, מרכזית המפרץ, כפר יהושע, מגדל העמק כפר ברוך, עפולה, בית שאן (תחנה אחרונה).

שעת יציאה משוערת: 00:30.


תופעל רכבת מיוחדת (מספר 8699) בשיטת "מלא וסע" שתעצור בתחנות: בנימינה, חדרה מערב, נתניה, בית יהושע, הרצליה, ת"א האוניברסיטה, ת"א סבידור מרכז, ת"א השלום, ת"א ההגנה, חולון וולפסון, בת ים קוממיות, ראשל"צ משה דיין, יבנה מערב, אשדוד עד הלום, אשקלון (תחנה אחרונה).

שעת יציאה משוערת: 00:45.זמני יציאתן ומסלולן של רכבות התגבור המיוחדות עלול להשתנות בהתאם לביקושים. כמו כן, תופעלנה רכבות מיוחדות נוספות, בהתאם לביקוש.לתשומת לבכם, ניתן לרכוש כרטיס משולב חופשי יומי' המאפשר נסיעה הלוך וחזור ומגלם הנחה משמעותית במחיר הנסיעה, לצד חיסכון משמעותי בזמן ההמתנה בתחנה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תושבת העיר ולשעבר ,מנהלת החטיבה העליונה "גינסבורג האורן" במשך כעשרים שנה, לינה שרון , מצטרפת לרשימת "יבנה במרכז" בהנהגת ראש העיר רועי גבאי.

כיום, לינה מתנדבת במסגרות חינוכיות שונות וממשיכה לחנך את דור העתיד ולהוביל לערכים שמקדשים סובלנות ודרך ארץ המבוססת על תחושת שייכות ואחריות הדדית בין בני בנוער השונים ביבנה.

לימור עידן | | תגובות: 0


ראש העיר יבנה, רועי גבאי, הודיע על הצטרפותה של לינה שרון לרשימת "יבנה במרכז".

לינה כיהנה כחברת מועצת העיר במשך 8 שנים והייתה שותפה להקמת סיעת יבנה במרכז. לינה שימשה כמנהלת החטיבה העליונה "גינסבורג האורן" במשך כעשרים שנה.

עוד פרט פיקנטי למי שלא מכיר- לינה הייתה שחקנית נבחרת ישראל בכדוריד נשים.
כיום, לינה מתנדבת במסגרות חינוכיות שונות וממשיכה לחנך את דור העתיד ולהוביל לערכים שמקדשים סובלנות ודרך ארץ המבוססת על תחושת שייכות ואחריות הדדית בין בני בנוער השונים ביבנה.
לינה היא "המחנכת של יבנה"
אין כמעט יבנאי שלא למד ביבנה ולא מכיר את לינה, כמורה, מחנכת או מנהלת והייתה בין 50 המורות והמורים הטובים והטובות בישראל.
כל ילד צריך מבוגר אחד שיאמין בו, ולינה היא אותו מבוגר בשביל כל כך הרבה ילדים וסיעת יבנה במרכז זכתה להמשיך ולהנות מפירות השליחות של לינה.

ראש העיר רועי גבאי:

לינה צועדת איתי יחד דרך ארוכה והאמינה במנהיגות צעירה עוד מהקמתה של סיעת "יבנה במרכז".
אני שמח על הצטרפותה של לינה שרון לנבחרת יבנה במרכז!

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עיריית יבנה תמשיך גם היום בחלוקת סכך לסוכה ב7 מוקדים ביבנה. החלוקה תתבצע בין השעות 10:00-12:00 או עד גמר המלאי.

פירוט נקודות החלוקה בתוך הכתבה

לימור עידן | | תגובות: 1
קרדיט: עיריית יבנה


אמש החלה עיריית יבנה בחלוקת סכך ברחבי יבנה במטרה למנוע גניבת סכך פיראטית מעצי הדקל.

החלוקה תימשך היום ומחר (27-28.9) בין השעות 10:00-12:00 ב7 מוקדים:

שכונת נאות בגין:
חניית בית ספר פרדס צפוני, רחוב נופר-אטד (במפרץ החנייה), רחוב פטל ליד מעון נעמ"ת (במפרץ החנייה)- (בסביבות 12:00)
שכונת רמות ויצמן ושכונת נאות בן-גוריון:
שדרות דואני - רחוב הערבה (מפרץ חניה), שדרות דואני- גיבורי החיל (חניית השוק הישן), רחוב האלון- שד` ז`בוטנסקי (במדרכה), שדרות דואני ליד המזרקה (הכדור הכחול), רחוב הזמיר (חנייה), רחוב אלון (ליד הבריכה העירונית).
שכונת נאות רבין:
מרכז קהילתי ליפקין-שחק (חנייה).
שכונת נווה אילן:
רחוב קורנית (חנייה)
אזור התעשייה הצפוני:
מפעל הגרעין (בחנייה), רחוב הירקון- נחל שניר (חנייה).
שכונת נאות אשכול ושכונת נאות שז"ר:
אהרון חג`ג- שדרות עצמאות (חנייה).
יש לנהוג במשנה זהירות, ענפי הדקל הינם קוצניים, האיסוף וההובלה הינם באחריות התושביםהתפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עברתי היום לפחות ב 4 מוקדים ולא ראיתי כלום
  הגב 27.09.23 12:21
 • אורח

השקת קמפיין מחל: חברי הכנסת -דודי אמסלם, דוד ביטן,יולי אדלשטיין, דני דנון ועוד הגיעו אמש אל קמפיין ההשקה של מחל לראשות העיר יבנה, בראשות מאיר דהן ודוד פבלו למברסקי.

במהלך הכנס נחשפו הנושאים עליהם ישימו דגש בתקופת כהונתם בינהם חינוך, ביטחון, טיפול בשכונות ותיקות, טיפול בשכונות חדשות, טיפול בזכויות בעלי החיים, הקשר האישי עם התושב ועוד.

לימור עידן | | תגובות: 2
קרדיט:דוד פבלו למברסקי


השקת הקמפיין:


אמש השיקו מאיר דהן ודוד פבלו למברסקי את קמפיין מחל לבחירות המקומיות שיתקיימו ב31.10

נוכחות מרשימה של חברי כנסת נרשמה אמש ביבנה בינהם יולי אדלשטיין, דוד ביטן ,דודי אמסאלם ,דני דנון ועוד שהגיעו לתמוך בנציגי מחל ביבנה.

במהלך הכנס נחשפו הנושאים עליהם ישימו דגש בתקופת כהונתם בינהם חינוך, ביטחון, טיפול בשכונות ותיקות, טיפול בשכונות חדשות, טיפול בזכויות בעלי החיים, הקשר האישי עם התושב ועוד.

את השקת הקמפיין קבלו עשרות מפגינים המתנגדים לרפורמה המשפטית


התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בהצלחה
  הגב 27.09.23 13:05
 • אורח
  ותודה על זריקות המיוקרדיטיס לדילול אוכלוסיית ישראל! 😀
  הגב 27.09.23 14:37
 • אורח

לזכרו של גיגי נבון: הערב 27.9 לפני שריקת הפתיחה של משחקה של בית"ר יבנה בבית , יתקיים טקס לזכרו של גיגי נבון ז"ל.

יהי זכרו ברוך

לימור עידן | | תגובות: 0


הערב, לפני שריקת הפתיחה של משחקה הראשון העונה בבית של בית"ר יבנה יתקיים טקס לזכרו של גיגי נבון ז"ל אשר נפטר במהלך ימי ראש השנה.

הערב תשחק בית"ר יבנה נגד קבוצת הפועל שגב שלום באצטדיון יבנה, ולפני המשחק ייערך טקס ודקת דומייה לזכרו של גיגי נבון ז"ל.

נבון היה יזם העמותה "חביבי-יבנה מחבקת חיילים בודדים" ואחד ממייסדיה, דמות מוכרת ואהובה במיוחד ביבנה .

יהי זכרו ברוךהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הפגנה ביבנה! קריאה בדקות האחרונות להפגין הערב שלישי 26/9 ביבנה במהלך השקת קמפיין הליכוד והמפגינים מפיצים כי גם ראש הממשלה צפוי להגיע

אין אימות להגעת ראש הממשלה

אבי בר | | תגובות: 3


הערב שלישי בשעה 1930 אמורה מפלגת הליכוד ביבנה בראשות עו"ד מאיר דהן להשיק את קמפיין הליכוד לקראת הבחירות המקומיות ביבנה.

השקת הקמפיין תתקיים ברחוב סתוונית 3 בשכונת נווה אילן ביבנה.

בהשקת הקמפיין אמורים להשתתף שרים, חברי כנסת ואישי ציבור.

לפני מספר דקות 18:50 החלה קריאה ברשתות להגיע לאירוע ולהפגין והם מפיצים שמועה לפי גם ראש הממשלה בנימין נתניהו אמור להגיע להשקת קמפיין הליכוד ביבנה
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אפסים למה אתם מוחקים משהו נגד הזריקות של פייזר?
  הגב 26.09.23 19:51
 • אורח
  אותנו האזרחים מעניין רק מה יעשה ראש עיר כזה או אחר מול הסדר העולמי החדש החולני של קלאוס שוואב? בעד התפייזרות? בעד שיווק מגיפות? בעד הפחדה? בעד סמרטוט חוסם נשימה לילדים? בעד מצלמות נוסח סין במרחב העירוני? בעד סיניזציית הכסף הדיגיטלי? מי המועמד?
  הגב 26.09.23 22:12
 • אורח
  אותנו האזרחים מעניין רק מה יעשה ראש עיר כזה או אחר מול הסדר העולמי החדש החולני של קלאוס שוואב? בעד התפייזרות? בעד שיווק מגיפות? בעד הפחדה? בעד סמרטוט חוסם נשימה לילדים? בעד מצלמות נוסח סין במרחב העירוני? בעד סיניזציית הכסף הדיגיטלי? מי המועמד?
  הגב 26.09.23 22:13
 • אורח

ב1.11 יוצא לדרך מעגל הגברים של שומרי האש ביבנה, 10 מפגשים מעוררי השראה המיועדים לגברים, אבות שמעוניינים לקבל כלים להתמודד עם אתגרי ההורות והחיים עצמם. לינק להרשמה מצורף

העלות הכוללת לכל עשרת המפגשים הינה 700 ש"ח .

לימור עידן | | תגובות: 0
ב 1.11.23 יוצא לדרך מעגל הגברים של שומרי האש ביבנה

10 מפגשים מעוררי השראה שיעזרו לנרשמים, גברים , אבות, גרושים ועוד למצוא מעגל חברים שיעזור להם להתמודד עם אתגרי ההורות, אבהות והחיים עצמם.

המפגשים יתקיימו בימי רביעי בשעה 20:00-22:30 במרכז הצעירים , רחוב עולש 2 יבנה

בהנחיית: אלון גרזון רז,
מייסד המייזם ״שומרי האש״ , מנחה מעגלי גברים מנוסה, מוסמך באונ' ת"א

העלות הכוללת לכל עשרת המפגשים הינה 700 ש"ח .

הרשמה ותשלום בלינק >> לחץ כאן

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חול המועד במתחם קרסו הקישון ביבנה: ביום שני 2.10 יתקיים אירוע לילדים במתחם קרסו הקישון שיכלול קיר גרפיטי ענק, מאהל משחקים, מוזיקה, מתנפחים ועוד. הכניסה ללא עלות!

הכניסה חופשית

לימור עידן | | תגובות: 0מסיבת רחוב תתקיים במתחם קרסו הקישון ביבנה בחול המועד סוכות

מתחם קרסו הקישון ייארח מסיבת רחוב ביום שני ה2.10 שתכלול קיר גרפיטי עליו הילדים יכולים לצבוע, מאהל משחקים, מתנפחים, דיי ג'יי, משחקי רצפה ועוד.

הכניסה חופשית

יום שני 2.10 מתחם הקישון יבנה, החל מהשעה 11:00


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חלוקת סכך ביבנה: החל מהיום 26.9 ועד חמישי 28.9 תתקיים חלוקת סכך בשכונת נאות בגין, רמות ויצמן, נאות בן גוריון , נווה אילן ,נאות שמיר, נאות אשכול,שז"ר ובאזור התעשייה הצפוני של יבנה בין השעות 10:00-12:00 או עד גמר המלאי.

איסוף הסכך מהמוקדים לתושבי יבנה בלבד.

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: עיריית יבנהחלוקת הסכך המסורתית לקראת חג סוכות תתבצע השנה כשירות לתושבי יבנה כחלק ממדיניות מניעת כריתת ענפים פיראטית והשחתת עצים.

החלוקה והאיסוף יתבצעו בימים שלישי-חמישי, 26-28/9/23 בין השעות 10:00-12:00 במיקומים הבאים ועד גמר המלאי:

 • שכונת נאות בגין:

חניית בית ספר פרדס צפוני

רחוב נופר-אטד (במפרץ החנייה)

רחוב פטל ליד מעון נעמ"ת (במפרץ החנייה)

 • שכונת רמות ויצמן ושכונת נאות בן-גוריון:

שדרות דואני - רחוב הערבה (מפרץ חניה)
שדרות דואני- גיבורי החיל (חניית השוק הישן)
רחוב האלון- שד` ז`בוטנסקי (במדרכה)
שדרות דואני ליד המזרקה (הכדור הכחול)
רחוב הזמיר (חנייה)
רחוב אלון (ליד הבריכה העירונית)
רחוב האקליפטוס

 • שכונת נאות רבין:

רחוב הדוגית (חניית פארק החבלים)
מרכז קהילתי ליפקין-שחק (חנייה)
רחוב המשוט 8 (חנייה)
שדרות ציונות (כיכר סמוכה לבית העלמין)

 • שכונת נאות שמיר

רחוב הרצל 2 (מפרץ חניה)
רחוב הרצל 22 (חנייה)

 • שכונת נווה אילן:

רחוב יערה (בכניסה)
רחוב יערה 46 (חנייה)
רחוב קורנית (חנייה)
שדרות ירושלים (חניית בית ספר רמות ויצמן)

 • אזור התעשייה הצפוני:

מפעל הגרעין (בחנייה)
רחוב הירקון- נחל שניר (חנייה)

 • שכונת נאות נאות אשכול ושכונת נאות שז"ר:

אהרון חג`ג- שדרות עצמאות (חנייה)
שדרות העצמאות 11 (חנייה) בשני צדי הרחוב)
שדרות העצמאות- לילך (בשני צדי הכביש)
שדרות העצמאות (חנייה ליד האמפי)

 • שימו לב:
 • יש לנהוג במשנה זהירות, ענפי הדקל הינם קוצניים, האיסוף וההובלה הינם באחריות התושב/ת בלבד.
 • איסוף הסכך מהמוקדים לתושבי יבנה בלבד.
 • באגף שפ"ע נערכים גם שאחרי סוכות. איסוף גזם הסכך יתבצע בסיום החג מיום ראשון 8.10.23 עד יום חמישי, 12.10.23 (כולל)התפרסמו 0 תגובות לכתבה.
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל