הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
ראש העיר מזמין את תושבי יבנה להגיע לסוכתו ביום ראשון ושני (1-2.10) ,לשיחה אחד על אחד עימו ועם נבחרת "יבנה במרכז" ולדון יחדיו בנושאים החשובים לתושבים.
יום ההליכה העולמי בסימן חודש המודעות לגילוי מוקדם של סרטן השד יצויין גם ביבנה ביום מלא פעילויות ספורט שיתקיימו בפארק החבלים ביום שלישי 24.10
סוכות לכל המשפחה ביבנה , ביום ראשון 1.10 תתקיים פעילות לכל המשפחה בנושא מיחזור בבית סלומון ביבנה

כל הבניינים החדשים ביבנה יחוייבו בהכנת תשתית לרכב חשמלי לכל הדיירים ובבנייני התחדשות עירונית ל - 66% אחוז מהדיירים ועוד פרטים בכתבה

אבי בר | | תגובות: 0


לאור הצפי למעבר הדרגתי בעתיד לרכבים חשמלי, עיריית יבנה נערכת ומחליטה על מדיניות נקודות הטענה בבניינים חדשים, באלה העוברים התחדשות עירונית, במקומות תעסוקה ובמתחמים מסחריים.

מדובר בהכנת תשתית אשר תאפשר הקמת נקודות הטענה חשמליים לכל דייר אשר יחפוץ בכך.

תוכניות בניין עיר שיאושרו בוועדה המקומית יכללו חיוב בגין הקמת תשתית לעמדות טעינה חשמליות, בהתאם למדיניות המעודכנת של הוועדה המקומית כפי שתהיה בתוקף בעת הוצאת ההיתר.

בבניית בניין חדש בבנייה רוויה למגורים, תעסוקה ומסחר, יתוכננו ויבוצעו תשתיות למערכות טעינה לרבות ההכנות בשלבי השלד והפיתוח ולא ידרשו הכנות נוספות לאחר מכן, כך שבכל עמדת חניה ניתן יהיה להתקין עמדה לטעינה חשמלית לאחר אכלוס המבנה.

התשתית תכלול תשתיות + לוח חלוקה מלא ובה לוח חשמל הכולל מפסק ראשי, מערכת מניה ומפסקי יציאה לעמדות הטעינה כולל כל הדרוש בלוח הראשי של המתקן

בניינים חדשים

בבניינים חדשים אשר ייבנו בעתיד, הקבלנים יחוייבו בהקמת תשתית ל - 100% מהדיירים

התחדשות עירונית

הקבלן יחוייב בהקמת תשתית ל - 66% אחוז לפחות מהדיירים מהם 50% לדיירים הותיקים

אזורי תעסוקה

100% מהחניות עם תשתית להקמת מטענים חשמליים.

אזורי מסחר

באזורי מסחר בה קיימת תחלופת רכבים היזם יחוייב ב - 25% ממקומות החנייה עם תשתית למטענים חשמליים.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ראש העיר מזמין את תושבי יבנה להגיע לסוכתו ביום ראשון ושני (1-2.10) ,לשיחה אחד על אחד עימו ועם נבחרת "יבנה במרכז" ולדון יחדיו בנושאים החשובים לתושבים.

רחוב גיבורי החיל 1

לימור עידן | | תגובות: 0


״נזמן לאושפיזין״

ראש העיר רועי גבאי מזמין את תושבי יבנה להגיע אל הסוכה של נבחרת יבנה במרכז לשיחות של אחד על אחד בענייני העיר ונושאים החושבים עבור התושבים

התושבים מוזמנים להגיע אל הסוכה של ראש העיר ביום ראשון ושני 1-2.10 ברחוב גיבורי החיל 1


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

יום ההליכה העולמי בסימן חודש המודעות לגילוי מוקדם של סרטן השד יצויין גם ביבנה ביום מלא פעילויות ספורט שיתקיימו בפארק החבלים ביום שלישי 24.10

כניסה חופשית!

לימור עידן | | תגובות: 0


יום ההליכה העולמי בסימן חודש המודעות לסרטן השדץ

ביום שלישי 24.10 יתקיים יום ההליכה העולמי בסימן חודש המודעות לגילוי מוקדם של סרטן השד ביבנה.

תושבי העיר מוזמנים להגיע ולהשתתף בפעילויות ספורט לכל המשפחה בפארק החבלים ביבנה.


להלן תוכנית האירוע:
16:30 - תחנות ספורט לכל המשפחה- מתחם ג’ימבורי לגיל הרך.
18:30 - מופע להקות עירוניות.
19:00 - יציאה לריצה/הליכה 2.2 ק”מ.
19:15 - זומבה עם שירלי כתר.
כניסה חופשית!
שותפים: מחלקת הספורט, הרשת למרכזים קהילתיים, משרד התרבות והספורט, משרד הבריאות, רשת ערים בריאות בישראל, אפשרי בריא יבנה, האגודה למלחמה בסרטן, הפועל, גמאני רצה.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סוכות לכל המשפחה ביבנה , ביום ראשון 1.10 תתקיים פעילות לכל המשפחה בנושא מיחזור בבית סלומון ביבנה

עלות למשתתף 10 שקלים.

לימור עידן | | תגובות: 0


סוכות בבית סולמון

מופע אינטראקטיבי לכל המשפחה בנושא מיחזור זה כל הסיפור

יום ראשון 1.10 בשעה 17:00

במרכז הקהילתי בית סולמון ביבנה

עלות למשתתף 10 שקלים.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הפסקת מים ביבנה: מחר 28.9 בשעות הבוקר תופסק אספקת המים לסירוגין ברחוב חבצלת, שושנים, שבזי, הרב אבוחצירא, היסמין וורד ביבנה

יתבצעו עבודות לשיפור ותחזוקה של מערכת המים ע"י תאגיד מי יבנה

לימור עידן | | תגובות: 0
שימו לב, מחר יום חמישי, 28.09.2023 יתבצעו עבודות לשיפור ותחזוקה של מערכת המים ע"י תאגיד מי יבנה

עקב כך תופסק אספקת המים לסירוגין ו/או תופסק אספקת המים בין השעות 09:00-13:30.

הפסקת המים ברחובות הבאים:


חבצלת, שושנים, שבזי, הרב אבוחצירא, היסמין, ורד.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פיילוט חדש ביבנה: עמדות לוקרים בהם ניתן לאסוף חבילות, הוצבו השבוע כחלק מפיילוט של חברת השילוח "אוריין" מחוץ למרכז הצעירים ביבנה וליד בית הספר נבון ,במטרה להקל על התושבים באיסוף חבילות מאתרים בינלאומיים ומקומיים.

עם אישור ההזמנה, הלקוח יקבל הודעה להורדה חד פעמית של אפליקציה, יחד עם מועד הגעת החבילה ללוקר. ברגע שהלקוח יגיע ללוקר, ייפתח התא הרלוונטי באופן אוטומטי והוא יקבל את החבילה שהזמין.

לימור עידן | | תגובות: 1
קרדיט: עיריית יבנהמעכשיו תושבי יבנה יוכלו לקבל חבילות הכי קרוב לבית

השבוע הוצבו ביבנה, חלק מפיילוט, שתי עמדות לוקרים מחוץ למרכז הצעירים (רחוב עולש) וליד בית הספר 'נבון' (רחוב הדוגית), שיאפשרו לאסוף חבילות מקרוב ובצורה נוחה.

בשנים האחרונות התרגלנו להזמין מוצרים שונים מאתרים בינלאומיים ומקומיים. כמות החבילות, ההולכת וגדלה, יצרה עומסים בדואר ובמקרים מסוימים החבילה נשלחת לבית עסק שממוקם בקצה השני של העיר. שיתוף הפעולה בין העירייה לבין חברת השילוח "אוריין", מפעילת אפליקציית הלוקרים "שלאגר", אמור להקל על הבעיה.


השבוע הוצבו שתי עמדות לוקרים ובשבועות הקרובים יתווספו עמדות נוספות במטרה לשפר את איכות חיי התושבים, לחסוך בזמן ולהעניק פתרון שילוח נוח, נגיש וזול ללא כל עלות נוספת.


מה שמייחד את הלוקרים זו הפשטות, הנוחות והידידותיות לסביבה. תושבי יבנה יוכלו ליהנות מגישה לאיסוף משלוחים בכל ימות השבוע ובכל שעה בקרבת הבית, ללא צורך בהמתנה לשליח.


הלוקרים כבר זמינים לציבור וכדי להשתמש בהם יש לוודא כי הספק, ממנו מזמינים את המשלוח, מתממשק גם עם נקודות האיסוף של חברת שלאגר. עם אישור ההזמנה, הלקוח יקבל הודעה להורדה חד פעמית של אפליקציה, יחד עם מועד הגעת החבילה ללוקר. ברגע שהלקוח יגיע ללוקר, ייפתח התא הרלוונטי באופן אוטומטי והוא יקבל את החבילה שהזמין.

הלוקרים ממוקמים באופן שלא יפריע למרחב הציבורי, העמדות פועלות באופן עצמאי ומבלי צורך לחברן לתשתיות חשמל או תקשורת כלשהן.


ראש העיר, רועי גבאי:

"במסגרת הפעולות שאנחנו מקדמים ברחבי העיר לטובת איכות חיי התושבים, התחלנו בפרויקט להצבת לוקרים במרחב הציבורי לאיסוף משלוחים, כמו בערים מובילות בישראל ובעולם. זה חלק מהמאמץ שלנו להנגיש את השירותים, לצמצם זיהום אויר, לחסוך בדלק באמצעות צמצום נסיעות ועוד. אני מודה לחברת 'שלאגר' ולכלל הגורמים המעורבים בקידום הפרויקט".
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ברוך השם
  הגב 28.09.23 10:13
 • אורח

סוגיית הניהול באולפנת יבנה: מיטל ממן תמונה למנהלת חטיבת הביניים, והילה כהן זאדה תמונה למנהלת התיכון השש שנתי באולפנת יבנה ,זאת לאחר התערבות ראש העיר ומזכ"לית הסתדרות המורים יפה בן דוד בדבר סוגיית הניהול באולפנה לשנת תשפ"ד .

מזכ"לית הסתדרות המורים, הגב' יפה בן דויד פעלה מול משרד החינוך למציאת פתרון השומר על זכויות המנהלות ומאפשר המשך הלימודים באולפנה.

לימור עידן | | תגובות: 1
קרדיט: עיריית יבנהאולפנת יבנה: נמצא פתרון לסוגיית הניהול בשנת תשפ"ד

בעקבות התערבותם של ראש העיר רועי גבאי ומזכ"לית הסתדרות המורים יפה בן דויד, אולפנת יבנה יוצאת לדרך חדשה לאחר שהושג הסכם לשנת תשפ"ד.

בעקבות ההתערבות הושג פתרון ראוי שיאפשר המשך הלימודים באולפנה המונה כ-340 תלמידות בכיתות ז'-י"ב.

ראש העיר קיים בימים האחרונים סדרת פגישות ודיונים בנושא על מנת לפתור את המחלוקת ואף פנה להנהלת משרד החינוך בדרישה למציאת פתרון.


מזכ"לית הסתדרות המורים, הגב' יפה בן דויד פעלה מול משרד החינוך למציאת פתרון השומר על זכויות המנהלות ומאפשר המשך הלימודים באולפנה.


בתוך כך, בן דויד יחד עם גבי שמעון סגנה ויו"ר הסניף, קיימו דיונים שוטפים עם מנהלת המחוז במשרד החינוך, ורדה אופיר ומחמ"ד, הרב גד ברטוב וראש העירייה על מנת להגיע להסכמות.


הבוקר (רביעי) הושג פתרון לשנת תשפ"ד, שיאפשר את המשך שגשוגה של האולפנה: מיטל ממן תמונה למנהלת חטיבת הביניים מטעם משרד החינוך והילה כהן-זאדה תמונה למנהלת התיכון השש-שנתי מטעם רשת אורט.


ראש העיר, רועי גבאי:

"זה המקום להודות לענת כהן שהובילה את האולפנה והביאה להצלחתה ב-12 שנות ניהולה. אנו מחויבים לספק לתלמידות ולצוות החינוכי את האקלים החינוכי הטוב ביותר ואני שמח שהגענו לסיכום שיבטיח את יציבותה של האולפנה. הילה כהן-זאדה ומיטל ממן הן מנהלות ראויות ויובילו את המוסד החינוכי להצלחות. תודתי והערכתי למזכ"לית הסתדרות המורים, הגב' יפה בן-דויד ולסגנה גבי שמעון על שיתוף הפעולה והנכונות להתערב ולסייע לטובת העניין, למנהלת מחוז המרכז במשרד החינוך, הגב' ורדה אופיר ולמפקח על החינוך הממלכתי-דתי, הרב גד ברטוב. תודה נוספת לרשת אורט ולהורים שהבינו את מורכבות הנושא ובתוך ימים בודדים הושג פתרון מיטבי עבור כלל הצדדים כשטובת הבנות תמיד לנגד עיניי".
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חבל שלא דאגת ככה כשנריה קרס… אהה שם לא היו מעורבים אנשים מהרשימה שלך פשוט בושה והוכחה שכל הניהול שלך הוא קומבינה מי שמקושר יקבל שירות ומי שלא … לא! גם על חשבון גבם של בית ספר שלם.
  הגב 28.09.23 14:04
 • אורח

קורס החייאת תינוקות יתקיים במרכז הצעירים ביבנה ביום שני 16.10 בעלות מסובסדת של 35 ש"ח

הנושאים הנלמדים בקורס:החייאת ילד, החייאת תינוק, דימומים, מחלות (אסטמה, רפלוקס, סטרידו), סילוק גוף זר והתמודדות במצבי חנק ילד/ תינוק. מצבי חירום, התחשמלות, אפילפסיה, פגיעות בע"ח ארסיים, אלרגיות, חבלות ראש, פרכוסי חום לילדים ותינוקות, תסמונת המוות בעריסה, פגיעות אקלים (קור וחום),כוויות, טביעה.

לימור עידן | | תגובות: 1


משפחה מצילה
קורס החייאת תינוקות וילדים בהנחיית ״עולם הרפואה״. .
קורס חובה להורים צעירים וותיקים
ההדרכה מועברת על ידי מדריך מוסמך יוצא בית הספר לרפואה צבאית או מד"א.
מטרת הקורס:
הקניית ידע פרקטי ומיומנויות מצילות חיים להורים עבור תינוקות וילדים, אשר חובה לבצע עד הגעת הצוותים הרפואיים.
הנושאים הנלמדים בקורס:
החייאת ילד, החייאת תינוק, דימומים, מחלות (אסטמה, רפלוקס, סטרידו), סילוק גוף זר והתמודדות במצבי חנק ילד/ תינוק.
מצבי חירום, התחשמלות, אפילפסיה, פגיעות בע"ח ארסיים, אלרגיות, חבלות ראש, פרכוסי חום לילדים ותינוקות, תסמונת המוות בעריסה, פגיעות אקלים (קור וחום),כוויות, טביעה.
המשתתפים יתבקשו להיות מגישי עזרה ראשונה בחירום.
יום שני ,16.10.23 ,20:00-22:30
במרכז הצעירים יבנה
(עולש 2)
עלות מסובסדת 35 ש״ח.
יש להירשם מראש בלינק המצורף להרשמההתפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אחרי פייזר זה קורס חובה
  הגב 27.09.23 20:29
 • אורח

יוזמה חדשה לעירייה! מתחם לחגיגת ימי הולדת באזור פתוח הכולל מתקנים, שולחנות,כיסאות, הצללה, קירות צילום וגדר בטיחות ,עתיד להיבנות בקרוב בפארק העירוני בשכונת נאות שמיר ביבנה, ויתן מענה להורים המחפשים מקום נוח לחגיגת יום הולדת

המתחם יהיה מחולק לשלושה אזורי פעילות והוא מציע אזור פעילות למפעיל, במה ומקומות ישיבה, מתחם מזון עם שולחנות וכסאות ומתחם למבנים מעוצבים ומשחקי רצפה. אופן ההפעלה ייקבע ע"י העירייה בתום עבודות ההקמה.

לימור עידן | | תגובות: 1
קרדיט: עיריית יבנהמתחם ימי הולדת ראשון מסוגו ייפתח ביבנה

ביוזמה שמקדמת עיריית יבנה יחלו בקרוב עבודות הקמת מתחם ימי הולדת בשטח הפארק העירוני בשכונת נאות שמיר. המתחם יכלול שפע מתקנים מותאמים ויהיה פתוח לשימוש עבור כלל התושבים.

מוקד חדש לחגיגת יום הולדת מושלמת ביבנה! במסגרת הפרויקט להקמת הפארקים העירוניים בשכונת נאות שמיר מקימה העירייה מתחם אטרקטיבי שיכלול מתקני שעשועים חדשניים ומרהיבים בנראותם, שולחנות, כסאות, כסא לבעל/ת היום הולדת, הצללה, קירות צילום ומשטחי גומי. כמו כן, יבוצע גידור למקום על מנת להפוך אותו לבטיחותי עבור ילדים.


מתחם יום ההולדת בא לענות על הצורך לעריכת אירועי יום הולדת לילדים במקום פתוח לתושבי העיר.


המתחם יהיה מחולק לשלושה אזורי פעילות והוא מציע אזור פעילות למפעיל, במה ומקומות ישיבה, מתחם מזון עם שולחנות וכסאות ומתחם למבנים מעוצבים ומשחקי רצפה.

אופן ההפעלה ייקבע ע"י העירייה בתום עבודות ההקמה.


כזכור, בימים אלה מקדמת העירייה הקמת פארקים עירוניים בשטח שבין דרך צבי גוב-ארי לשדרות הרצל בשכונת נאות שמיר בשטח של 110 דונם! מדובר בארבעה מתחמים (שצ"פים) רחבי ידיים המחולקים לרצועות עם גיוון של מתקני משחקים מעולמות תוכן שונים בהיקף של כ-65 מיליון ₪. הפארקים העירוניים יכללו, בין היתר, מתקני כושר גופני ואתגריים, רצועת שבילי אופניים והליכה, מתקנים אלקטרוניים, מתקנים לפעוטות, לגיל השלישי, מתחם "קארבר" לסקייט-בורד, מתחם נינג'ה, מגרשי כדורגל למבוגרים ולילדים, מתחם ס'תלבט (ערסלים וסתם רביצה), מתחמי דשא רחבים, גינת כלבים, חנייה וגישה נוחה לתושבים. דגש מיוחד ניתן לאנשים עם מוגבלויות ולהנגשה בכדי שכולם יוכלו ליהנות מהפארקים.


ראש העיר, רועי גבאי:

"הפארקים העירוניים ימשכו אליהם קהל מבקרים גדול בכל ימי השנה והיה לנו חשוב לדייק את הצרכים ולכלול בו גם מתחם ייחודי שיהווה מוקד לשמחה וחגיגה לילדי העיר. אני בטוח שמשפחות רבות ייהנו מהשירותים במתחם יום ההולדת, תודתי לאנשי אגף הנדסה, שפ"ע, לחברת סטוגי ולמתכנן אריק לפלר וכמובן לחברת 'יהל מהנדסים' האחראית על הביצוע".
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מבורך ביותר, רק קחו בחשבון הגנה מפני ונדליזם. זאת אומרת או שהפארק יהיה עשוי מחומרים קשיחים ביותר/לא ניתנים לשריפה, או שתהיה אבטחה בסיור + גידור
  הגב 27.09.23 14:36
 • אורח

בית"ר יבנה תארח הערב רביעי 27.9 את המשחק הראשון באצטדיון הבית לעונה זאת.

בית"ר יבנה תשחק מחר ,יום רביעי 27.9 מול קבוצת מ.ס הפועל שגב שלום

לימור עידן | | תגובות: 0


מחר יתקיים המשחק הראשון של קבוצת בית"ר יבנה בבית

בית"ר יבנה תשחק מחר ,יום רביעי 27.9 מול קבוצת מ.ס הפועל שגב שלום במסגרת משחקי ליגה ב' דרום, מחזור 2 באצטדיון הבית ביבנה.

המשחק יתקיים בשעה 19:00

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לאחר המופע של ברונו מארס 4.10 ייצאו רכבות מיוחדות מתחנת ת"א אוניברסיטה לכיוון תחנות הרכבת בחולון, בת ים, ראשון לציון משה דיין, יבנה מערב ומזכרת בתיה

פירוט השעות מצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ביום רביעי, 4.10 תתקיים הופעתו של הזמר ברונו מארס בפארק הירקון.

לקראת האירוע, תתוגבר תחנת הרכבת ת"א האוניברסיטה, הסמוכה לפארק הירקון במנהלי משמרות, דיילים, קופאים ומאבטחים לסיוע והכוונה. בסיום האירוע, תתוגבר תנועת הרכבות מתחנת ת"א האוניברסיטה ותופעלנה 26 רכבות למגוון יעדים: 14 רכבות תגבור מיוחדות לצד 12 רכבות סדירות.

רכבות לכיוון חולון, בת ים, ראשון לציון משה דיין ויבנה מערב יצאו בשעות: 23:10, 23:45 וב00:01


רכבת לכיוון מזכרת בתיה תצא בשעה 00:05

לפרטים נוספים

https://www.rail.co.il/?page=bruno-mars-270923
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום חמישי 5.10 בסיום משחק הכדורגל בין מכבי חיפה לפנאתינייקוס תצא רכבת מחיפה לכיוון תחנות הרכבת בחולון וולפסון, בת ים קוממיות, ראשון לציון משה דיין ויבנה מערב

זמני יציאתן ומסלולן של רכבות התגבור המיוחדות עלול להשתנות בהתאם לביקושים. כמו כן, תופעלנה רכבות מיוחדות נוספות, בהתאם לביקוש.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ביום חמישי, 5.10.23, החל מהשעה 22:00, יתקיים משחק הכדורגל בין מכבי חיפה לפנאתינייקוס באצטדיון סמי עופר בחיפה.

לקראת המשחק, תתוגבר תחנת הרכבת חיפה חוף הכרמל, הממוקמת בקרבת האצטדיון במנהלי משמרות, דיילים, קופאים ומאבטחים לסיוע והכוונה.

בסיום המשחק, תתוגבר תנועת הרכבות מתחנת חיפה חוף הכרמל באופן הבא:

תופעל רכבת מיוחדת (מספר 8191) בשיטת "מלא וסע" שתעצור בתחנות: בנימינה, חדרה מערב, נתניה, בית יהושע, הרצליה, ת"א האוניברסיטה, ת"א סבידור מרכז, ת"א השלום, ת"א ההגנה, נתב"ג, פאתי מודיעין, מודיעין מרכז (תחנה אחרונה).

שעת יציאה משוערת: 00:30.

תופעל רכבת מיוחדת (מספר 8098) בשיטת "מלא וסע" שתעצור בתחנות: חיפה בת גלים, חיפה מרכז השמונה, מרכזית המפרץ, כפר יהושע, מגדל העמק כפר ברוך, עפולה, בית שאן (תחנה אחרונה).

שעת יציאה משוערת: 00:30.


תופעל רכבת מיוחדת (מספר 8699) בשיטת "מלא וסע" שתעצור בתחנות: בנימינה, חדרה מערב, נתניה, בית יהושע, הרצליה, ת"א האוניברסיטה, ת"א סבידור מרכז, ת"א השלום, ת"א ההגנה, חולון וולפסון, בת ים קוממיות, ראשל"צ משה דיין, יבנה מערב, אשדוד עד הלום, אשקלון (תחנה אחרונה).

שעת יציאה משוערת: 00:45.זמני יציאתן ומסלולן של רכבות התגבור המיוחדות עלול להשתנות בהתאם לביקושים. כמו כן, תופעלנה רכבות מיוחדות נוספות, בהתאם לביקוש.לתשומת לבכם, ניתן לרכוש כרטיס משולב חופשי יומי' המאפשר נסיעה הלוך וחזור ומגלם הנחה משמעותית במחיר הנסיעה, לצד חיסכון משמעותי בזמן ההמתנה בתחנה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תושבת העיר ולשעבר ,מנהלת החטיבה העליונה "גינסבורג האורן" במשך כעשרים שנה, לינה שרון , מצטרפת לרשימת "יבנה במרכז" בהנהגת ראש העיר רועי גבאי.

כיום, לינה מתנדבת במסגרות חינוכיות שונות וממשיכה לחנך את דור העתיד ולהוביל לערכים שמקדשים סובלנות ודרך ארץ המבוססת על תחושת שייכות ואחריות הדדית בין בני בנוער השונים ביבנה.

לימור עידן | | תגובות: 0


ראש העיר יבנה, רועי גבאי, הודיע על הצטרפותה של לינה שרון לרשימת "יבנה במרכז".

לינה כיהנה כחברת מועצת העיר במשך 8 שנים והייתה שותפה להקמת סיעת יבנה במרכז. לינה שימשה כמנהלת החטיבה העליונה "גינסבורג האורן" במשך כעשרים שנה.

עוד פרט פיקנטי למי שלא מכיר- לינה הייתה שחקנית נבחרת ישראל בכדוריד נשים.
כיום, לינה מתנדבת במסגרות חינוכיות שונות וממשיכה לחנך את דור העתיד ולהוביל לערכים שמקדשים סובלנות ודרך ארץ המבוססת על תחושת שייכות ואחריות הדדית בין בני בנוער השונים ביבנה.
לינה היא "המחנכת של יבנה"
אין כמעט יבנאי שלא למד ביבנה ולא מכיר את לינה, כמורה, מחנכת או מנהלת והייתה בין 50 המורות והמורים הטובים והטובות בישראל.
כל ילד צריך מבוגר אחד שיאמין בו, ולינה היא אותו מבוגר בשביל כל כך הרבה ילדים וסיעת יבנה במרכז זכתה להמשיך ולהנות מפירות השליחות של לינה.

ראש העיר רועי גבאי:

לינה צועדת איתי יחד דרך ארוכה והאמינה במנהיגות צעירה עוד מהקמתה של סיעת "יבנה במרכז".
אני שמח על הצטרפותה של לינה שרון לנבחרת יבנה במרכז!

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עיריית יבנה תמשיך גם היום בחלוקת סכך לסוכה ב7 מוקדים ביבנה. החלוקה תתבצע בין השעות 10:00-12:00 או עד גמר המלאי.

פירוט נקודות החלוקה בתוך הכתבה

לימור עידן | | תגובות: 1
קרדיט: עיריית יבנה


אמש החלה עיריית יבנה בחלוקת סכך ברחבי יבנה במטרה למנוע גניבת סכך פיראטית מעצי הדקל.

החלוקה תימשך היום ומחר (27-28.9) בין השעות 10:00-12:00 ב7 מוקדים:

שכונת נאות בגין:
חניית בית ספר פרדס צפוני, רחוב נופר-אטד (במפרץ החנייה), רחוב פטל ליד מעון נעמ"ת (במפרץ החנייה)- (בסביבות 12:00)
שכונת רמות ויצמן ושכונת נאות בן-גוריון:
שדרות דואני - רחוב הערבה (מפרץ חניה), שדרות דואני- גיבורי החיל (חניית השוק הישן), רחוב האלון- שד` ז`בוטנסקי (במדרכה), שדרות דואני ליד המזרקה (הכדור הכחול), רחוב הזמיר (חנייה), רחוב אלון (ליד הבריכה העירונית).
שכונת נאות רבין:
מרכז קהילתי ליפקין-שחק (חנייה).
שכונת נווה אילן:
רחוב קורנית (חנייה)
אזור התעשייה הצפוני:
מפעל הגרעין (בחנייה), רחוב הירקון- נחל שניר (חנייה).
שכונת נאות אשכול ושכונת נאות שז"ר:
אהרון חג`ג- שדרות עצמאות (חנייה).
יש לנהוג במשנה זהירות, ענפי הדקל הינם קוצניים, האיסוף וההובלה הינם באחריות התושביםהתפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עברתי היום לפחות ב 4 מוקדים ולא ראיתי כלום
  הגב 27.09.23 12:21
 • אורח

השקת קמפיין מחל: חברי הכנסת -דודי אמסלם, דוד ביטן,יולי אדלשטיין, דני דנון ועוד הגיעו אמש אל קמפיין ההשקה של מחל לראשות העיר יבנה, בראשות מאיר דהן ודוד פבלו למברסקי.

במהלך הכנס נחשפו הנושאים עליהם ישימו דגש בתקופת כהונתם בינהם חינוך, ביטחון, טיפול בשכונות ותיקות, טיפול בשכונות חדשות, טיפול בזכויות בעלי החיים, הקשר האישי עם התושב ועוד.

לימור עידן | | תגובות: 2
קרדיט:דוד פבלו למברסקי


השקת הקמפיין:


אמש השיקו מאיר דהן ודוד פבלו למברסקי את קמפיין מחל לבחירות המקומיות שיתקיימו ב31.10

נוכחות מרשימה של חברי כנסת נרשמה אמש ביבנה בינהם יולי אדלשטיין, דוד ביטן ,דודי אמסאלם ,דני דנון ועוד שהגיעו לתמוך בנציגי מחל ביבנה.

במהלך הכנס נחשפו הנושאים עליהם ישימו דגש בתקופת כהונתם בינהם חינוך, ביטחון, טיפול בשכונות ותיקות, טיפול בשכונות חדשות, טיפול בזכויות בעלי החיים, הקשר האישי עם התושב ועוד.

את השקת הקמפיין קבלו עשרות מפגינים המתנגדים לרפורמה המשפטית


התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בהצלחה
  הגב 27.09.23 13:05
 • אורח
  ותודה על זריקות המיוקרדיטיס לדילול אוכלוסיית ישראל! 😀
  הגב 27.09.23 14:37
 • אורח

לזכרו של גיגי נבון: הערב 27.9 לפני שריקת הפתיחה של משחקה של בית"ר יבנה בבית , יתקיים טקס לזכרו של גיגי נבון ז"ל.

יהי זכרו ברוך

לימור עידן | | תגובות: 0


הערב, לפני שריקת הפתיחה של משחקה הראשון העונה בבית של בית"ר יבנה יתקיים טקס לזכרו של גיגי נבון ז"ל אשר נפטר במהלך ימי ראש השנה.

הערב תשחק בית"ר יבנה נגד קבוצת הפועל שגב שלום באצטדיון יבנה, ולפני המשחק ייערך טקס ודקת דומייה לזכרו של גיגי נבון ז"ל.

נבון היה יזם העמותה "חביבי-יבנה מחבקת חיילים בודדים" ואחד ממייסדיה, דמות מוכרת ואהובה במיוחד ביבנה .

יהי זכרו ברוךהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הפגנה ביבנה! קריאה בדקות האחרונות להפגין הערב שלישי 26/9 ביבנה במהלך השקת קמפיין הליכוד והמפגינים מפיצים כי גם ראש הממשלה צפוי להגיע

אין אימות להגעת ראש הממשלה

אבי בר | | תגובות: 3


הערב שלישי בשעה 1930 אמורה מפלגת הליכוד ביבנה בראשות עו"ד מאיר דהן להשיק את קמפיין הליכוד לקראת הבחירות המקומיות ביבנה.

השקת הקמפיין תתקיים ברחוב סתוונית 3 בשכונת נווה אילן ביבנה.

בהשקת הקמפיין אמורים להשתתף שרים, חברי כנסת ואישי ציבור.

לפני מספר דקות 18:50 החלה קריאה ברשתות להגיע לאירוע ולהפגין והם מפיצים שמועה לפי גם ראש הממשלה בנימין נתניהו אמור להגיע להשקת קמפיין הליכוד ביבנה
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אפסים למה אתם מוחקים משהו נגד הזריקות של פייזר?
  הגב 26.09.23 19:51
 • אורח
  אותנו האזרחים מעניין רק מה יעשה ראש עיר כזה או אחר מול הסדר העולמי החדש החולני של קלאוס שוואב? בעד התפייזרות? בעד שיווק מגיפות? בעד הפחדה? בעד סמרטוט חוסם נשימה לילדים? בעד מצלמות נוסח סין במרחב העירוני? בעד סיניזציית הכסף הדיגיטלי? מי המועמד?
  הגב 26.09.23 22:12
 • אורח
  אותנו האזרחים מעניין רק מה יעשה ראש עיר כזה או אחר מול הסדר העולמי החדש החולני של קלאוס שוואב? בעד התפייזרות? בעד שיווק מגיפות? בעד הפחדה? בעד סמרטוט חוסם נשימה לילדים? בעד מצלמות נוסח סין במרחב העירוני? בעד סיניזציית הכסף הדיגיטלי? מי המועמד?
  הגב 26.09.23 22:13
 • אורח

ב1.11 יוצא לדרך מעגל הגברים של שומרי האש ביבנה, 10 מפגשים מעוררי השראה המיועדים לגברים, אבות שמעוניינים לקבל כלים להתמודד עם אתגרי ההורות והחיים עצמם. לינק להרשמה מצורף

העלות הכוללת לכל עשרת המפגשים הינה 700 ש"ח .

לימור עידן | | תגובות: 0
ב 1.11.23 יוצא לדרך מעגל הגברים של שומרי האש ביבנה

10 מפגשים מעוררי השראה שיעזרו לנרשמים, גברים , אבות, גרושים ועוד למצוא מעגל חברים שיעזור להם להתמודד עם אתגרי ההורות, אבהות והחיים עצמם.

המפגשים יתקיימו בימי רביעי בשעה 20:00-22:30 במרכז הצעירים , רחוב עולש 2 יבנה

בהנחיית: אלון גרזון רז,
מייסד המייזם ״שומרי האש״ , מנחה מעגלי גברים מנוסה, מוסמך באונ' ת"א

העלות הכוללת לכל עשרת המפגשים הינה 700 ש"ח .

הרשמה ותשלום בלינק >> לחץ כאן

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חול המועד במתחם קרסו הקישון ביבנה: ביום שני 2.10 יתקיים אירוע לילדים במתחם קרסו הקישון שיכלול קיר גרפיטי ענק, מאהל משחקים, מוזיקה, מתנפחים ועוד. הכניסה ללא עלות!

הכניסה חופשית

לימור עידן | | תגובות: 0מסיבת רחוב תתקיים במתחם קרסו הקישון ביבנה בחול המועד סוכות

מתחם קרסו הקישון ייארח מסיבת רחוב ביום שני ה2.10 שתכלול קיר גרפיטי עליו הילדים יכולים לצבוע, מאהל משחקים, מתנפחים, דיי ג'יי, משחקי רצפה ועוד.

הכניסה חופשית

יום שני 2.10 מתחם הקישון יבנה, החל מהשעה 11:00


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חלוקת סכך ביבנה: החל מהיום 26.9 ועד חמישי 28.9 תתקיים חלוקת סכך בשכונת נאות בגין, רמות ויצמן, נאות בן גוריון , נווה אילן ,נאות שמיר, נאות אשכול,שז"ר ובאזור התעשייה הצפוני של יבנה בין השעות 10:00-12:00 או עד גמר המלאי.

איסוף הסכך מהמוקדים לתושבי יבנה בלבד.

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: עיריית יבנהחלוקת הסכך המסורתית לקראת חג סוכות תתבצע השנה כשירות לתושבי יבנה כחלק ממדיניות מניעת כריתת ענפים פיראטית והשחתת עצים.

החלוקה והאיסוף יתבצעו בימים שלישי-חמישי, 26-28/9/23 בין השעות 10:00-12:00 במיקומים הבאים ועד גמר המלאי:

 • שכונת נאות בגין:

חניית בית ספר פרדס צפוני

רחוב נופר-אטד (במפרץ החנייה)

רחוב פטל ליד מעון נעמ"ת (במפרץ החנייה)

 • שכונת רמות ויצמן ושכונת נאות בן-גוריון:

שדרות דואני - רחוב הערבה (מפרץ חניה)
שדרות דואני- גיבורי החיל (חניית השוק הישן)
רחוב האלון- שד` ז`בוטנסקי (במדרכה)
שדרות דואני ליד המזרקה (הכדור הכחול)
רחוב הזמיר (חנייה)
רחוב אלון (ליד הבריכה העירונית)
רחוב האקליפטוס

 • שכונת נאות רבין:

רחוב הדוגית (חניית פארק החבלים)
מרכז קהילתי ליפקין-שחק (חנייה)
רחוב המשוט 8 (חנייה)
שדרות ציונות (כיכר סמוכה לבית העלמין)

 • שכונת נאות שמיר

רחוב הרצל 2 (מפרץ חניה)
רחוב הרצל 22 (חנייה)

 • שכונת נווה אילן:

רחוב יערה (בכניסה)
רחוב יערה 46 (חנייה)
רחוב קורנית (חנייה)
שדרות ירושלים (חניית בית ספר רמות ויצמן)

 • אזור התעשייה הצפוני:

מפעל הגרעין (בחנייה)
רחוב הירקון- נחל שניר (חנייה)

 • שכונת נאות נאות אשכול ושכונת נאות שז"ר:

אהרון חג`ג- שדרות עצמאות (חנייה)
שדרות העצמאות 11 (חנייה) בשני צדי הרחוב)
שדרות העצמאות- לילך (בשני צדי הכביש)
שדרות העצמאות (חנייה ליד האמפי)

 • שימו לב:
 • יש לנהוג במשנה זהירות, ענפי הדקל הינם קוצניים, האיסוף וההובלה הינם באחריות התושב/ת בלבד.
 • איסוף הסכך מהמוקדים לתושבי יבנה בלבד.
 • באגף שפ"ע נערכים גם שאחרי סוכות. איסוף גזם הסכך יתבצע בסיום החג מיום ראשון 8.10.23 עד יום חמישי, 12.10.23 (כולל)התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מכבי יבנה תארח ביום חמישי 28.9 את קבוצת שמשון תל אביב

לנשים, ילדים עד גיל 12 ושחקני מחלקת הנוער וביה״ס לכדורגל - הכניסה חופשית.

לימור עידן | | תגובות: 0


מכבי יבנה תארח ביום חמישי את קבוצת שמשון תל אביב במסגרת המחזור הרביעי בליגה
במשחקה הקודם הצליחה לנצח 2:1 את בקעת הירדן ותנסה לשמור על המומנטום מתחילת העונה.

שימו לב כי לפני תחילת המשחק יתקיים טקס הוקרה לשחקני העבר של מכבי יבנה- אשר חלפון ואשר סלומון.

מחיר כרטיס 30 ש"ח.

יום חמישי 28.9 בשעה 19:30

איצטדיון ז'קי לוי יבנה.

לנשים, ילדים עד גיל 12 ושחקני מחלקת הנוער וביה״ס לכדורגל - הכניסה חופשית.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עושים כבוד לשחקני עבר במכבי יבנה! במשחק הקרוב ביום חמישי ייערך טקס הוקרה לשני כדורגלני העבר של הקבוצה ,אשר סלומון ואשר חלפון , שהיו לחלק ענק מההיסטוריה רבת השנים של מועדון מכבי יבנה

אשר חלפון שגדל בנוער של המועדון וששיחק 15 עונות רצופות בין השנים 1977-1992. חלפון היה שותף לזכייה ההיסטורית בגביע הטוטו ושותף לשלוש עליות ובמהלך הקריירה כבש 41 שערים.

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: עיריית יבנה


מכבי יבנה: עושים כבוד לאגדות

מכבי יבנה ממשיכה במסורת ההוקרה לשחקני עבר גדולים!

לפני שריקת הפתיחה במשחק הבית הקרוב מול שמשון ת"א (חמישי, 19:30) ייערך טקס הוקרה לשני כדורגלני עבר גדולים שהם חלק מההיסטוריה של המועדון

הראשון הוא הקשר ההתקפי אשר חלפון שגדל בנוער של המועדון וששיחק 15 עונות רצופות בין השנים 1977-1992. חלפון היה שותף לזכייה ההיסטורית בגביע הטוטו ושותף לשלוש עליות ובמהלך הקריירה כבש 41 שערים.


השני הוא אשר סלומון שגדל בנוער של המועדון, בלם ומגן אדיר, שיחק 12 עונות רצופות בין השנים 1976-1988. היה שותף לשתי עליות ליגה. בגמר גביע הטוטו נגד בית"ר ירושלים ב-1985 שמר צמוד את אלי אוחנה וסייע לקבוצה לזכות בגביע.


בתוך כך נמשכת מכירת המנויים בקופה במחיר מוזל של 100 ש"ח לכל משחקי העונה. מי שירכוש מנוי יקבל צעיף של המועדון (המבצע רק עד 2.10).


מחיר כרטיס 30 ש״ח (אחיד). לאחר תאריך 2.10 יעלה מחיר המנוי ל-150 ש״ח. לנשים, ילדים עד גיל 12 ושחקני מחלקת הנוער וביה״ס לכדורגל - הכניסה חופשית.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

החל מהיום! יריד ארבעת המינים במהלכו ימכרו סוכות, קישוטים ומכירה של ארבעת המינים יתקיים החל מהיום 26.9 ברחבת גיבורי החיל ביבנה

מעוניינים לפתוח דוכן ביריד צרו קשר עם משרדי המועצה הדתית: 08-9437151,

לימור עידן | | תגובות: 0


יריד ארבעת המינים יתקיים החל מהיום 26.9 ברחבת רחוב גיבורי החיל (מאחרי מתנ"ס גרמנוב).

היריד מציע דוכני מכירה ארבעת המינים, סוכות, קישוטים לסוכות ועוד.


היריד פתוח לקהל בימים ובשעות הבאים:

26.09.23, י"א בתשרי, יום שלישי- בשעות 08:00 עד 20:00

27.09.23, י"ב בתשרי, יום רביעי- בשעות 08:00 עד 20:00

28.09.23, י"ג בתשרי, יום חמישי- בשעות 08:00 עד 20:00

29.09.23, י"ד בתשרי, יום שישי- בשעות 08:00 עד 12:00

מעוניינים לפתוח דוכן ביריד צרו קשר עם משרדי המועצה הדתית: 08-9437151,

הצבת הדוכנים באחריות המשווקים – ללא תשלום, חל איסור מכירת משקאות ומזון.

הכניסה חופשית | אין כניסה עם נשק, בעלי חיים ורכב דו גלגלי | יש לשמור על הניקיון | קיום האירועים מותנה במזג האוויר | פרטים נוספים במוקד 106
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תושב העיר ויו"ר אגודת הסטודנטים במכללת אחווה, אסף אוחנה, מצטרף לרשימת "יבנה במרכז" בהנהגת ראש העיר רועי גבאי.

אסף נשוי לאלמוג ואבא לאמרי ומיכאל, מתגורר כעשור בעיר יבנה ומוביל פרויקטים חברתיים וקהילתיים, מחובר לצורכי ההורים צעירים, סטודנטים, חיילים ונוער.

לימור עידן | | תגובות: 0


ראש העיר יבנה, רועי גבאי, הודיע על הצטרפותו של אסף אוחנה לרשימת "יבנה במרכז".

אסף אוחנה, משמש כיו״ר אגודת הסטודנטים/ות במכללה האקדמית אחוה וחבר ועד מנהל של התאחדות הסטודנטים הארצית.
אסף נשוי לאלמוג ואבא לאמרי ומיכאל, מתגורר כעשור בעיר יבנה ומוביל פרויקטים חברתיים וקהילתיים, מחובר לצורכי ההורים צעירים, סטודנטים, חיילים ונוער.
בשנה האחרונה אסף יצר שיתופי פעולה רבים והוביל פרויקטים מגוונים למען הקהילה וקהלים שונים: סטנד-אפ לצעירים וסטודנטים בהיכל התרבות, פעילויות קהילתיות בשיתוף בית ספר גינסבורג, אירוע פורים גדול לילדים עם צרכים מיוחדים ומשפחותיהם, שדרוג ושיפוץ מרכז אקים ביום המעשים הטובים ביחד עם יו״ר אקים, חיבור ושיתוף פעולה בין מכללת אחוה לבין עיריית יבנה להגדלת מספר הסטודנטים והסטודנטיות המגיעים מהעיר.
כמו כן, בתקופה האחרונה פועל אוחנה רבות באגודת הסטודנטים ומחבר בין גורמים משמעותיים יחד עם ראשי ראשויות באזור יבנה במטרה להטיב עם הקהילה .
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בדיחות וסרטונים! רגע לפני כניסת יום הכיפורים... מעלים חיוך

מערכת האתר | | תגובות: 5איך מתנחמת אישה נשואה פולניה המביטה על עצמה במראה?
"טפו!! מגיע לו!!"


ילד של פרסי שומע דפיקות בדלת
אז הוא אומר לאבא שלו :
אבא רוצים שנתרום למקווה
אז האבא אומר : תביא להם כוסות מים


בעל מרוקאי מגיע הביתה מהעבודה
האישה מקבלת אותו בשמחה ואומרת:
"תראה מוריס קניתי לנו חיית מחמד... נחש."
מוריס מסתכל על הנחש ואומר:
"בבית שלי אף אחד לא יגיד לי שששש..."
מיליארדר אמריקאי היה צריך תרומת דם מסוג נדיר
לאחר חיפושים קדחתניים, ושליחים שהסתובבו בכל העולם, נמצא תימני שהתאים בדיוק!
פנו לתימני ושאלו אותו אם הוא מוכן לתרום דם למיליארדר בתמורה למיליון דולר.
מיד כשהתימני שמע את זה עלה חיוך על פניו, אך הוא התעקש לקבל את הכסף מראש.
המיליארדר, אשר היה מופתע מהדרישה הגיע לתימני ושאל אותו "ממה אתה כל כך מודאג? אתה יכול לסמוך עלי שאת הכסף תקבל!"
התימני השיב מיד ובלי להתבלבל "אני דואג שאם דם תימני יזרום לך בגוף, שקל אני לא אראה ממך"


פולנייה שולחת את בעלה לקנות תפוחי-אדמה כדי שהיא תוכל להכין אוכל לארוחת צהריים.
הבעל יוצא לשוק לקניות, בדרך מקבל התקף-לב. נופל ומת.
חברה מגיעה לפולנייה ושואלת אותה: "שמעתי שבעלך מת בדרך לקנות לך תפוחי-אדמה."
פולנייה: "שלחתי אותו לקנות לי תפוחי-אדמה לארוחת צהריים. נפל ומת"
חברה: "אז מה תעשי עכשיו?"
פולנייה: "אכין אורז."פרסי ותימני הלכו לים והתערבו על 10 שקלים מי נשאר יותר זמן מתחת למים, הודעה נמסרה למשפחות.

שבע פולניות עולות לשמים, פתאום מגיע מלאך ואומר:
"כל מי שהתעללה בבעלה שתבוא אחרי".
שש פולניות מתחילות ללכת אחריו, המלאך מסתובב ורואה את הפולנייה שנשארה במקום ואמר להן:

"תביאו גם את החירשת..."
בעל תימני חוזר הביתה ורואה נרות דולקים בסלון,
הוא אומר לעצמו כל הכבוד לאשתי איך היא אוהבת אותי ,
עולה במדרגות ורואה שביל נרות
ואומר אין אין על אשתי היא לא שוכחת תאריכי יום הולדת.
עולה לחדר שינה רואה מלא נרות ואת אשתו, אז הוא אומר:
אשתי היקרה איך את מפנקת, תודה רבה!
אז היא עונה לו: לא מפנקת ולא כלום, לך תשלם את החשבון החשמל.
מרוקאי עיוור, רוסי צולע ותימני על כיסא גלגלים יושבים ומדברים. פתאום בא מלאך ונוגע במרוקאי ותוך שהוא צועק:"זה נס אני רואה"
ואז נגע גם ברוסי שאומר: "אני הולך אני לא צולע יותר"
וכשבא המלאך לגעת בתימני הוא אומר לו: "אל תגע בי אני מקבל קצבה מביטוח לאומי..."פולניה הולכת לחנות חיות ומבקשת תוכי מדבר. המוכר ממליץ על תוכי שיודע שתי שפות והיא ממהרת לרכוש ומביאה אותו הביתה.
כעבור יומיים חוזרת הפולניה לחנות: "איזה שתי שפות?", אמרה למוכר בזעם, "התוכי הזה לא מדבר בכלל !
לוקח המוכר את התוכי בידיו, וזה מיד פורש כנפיו, מנגב מצחו ולוחש למוכר: "תודה לאל שחזרתי
זאתי, לא נותנת להשחיל מילה!"
נוצרי מוסלמי ומרוקאי נכנסים לירושלים בפעם הראשונה שלשתם הולכים להתפלל באותו המקום, לפתע שומע הנוצרי קול.. אני רוח רפאים בעלת עין אחת ! הוא מפחד, ובורח משם, המוסלמי מתפלל ובעודו מתפלל שומע קול רועם : אני רוח רפאים בעלת עין אחחחת !!! הוא קם תופס תרגליים שלו ובורח כל עוד נפשו בו, המרוקאי מתפלל בינתיים ופתאום הוא שומע קול באמצע התפילה : אני רוח רפאים בעלת עין אחת !!! אז המרוקאי צועק : וואלה אם לא תסתמי תפה אני עוד רגע מוציא לך גם תשניה !!גבר רוסי נכנס בעצבים לבניין העירייה ומתפרץ בכעס ללשכת ראש העיר...
תגיד...אתה מכיר אותי?
כן בטח!! עונה ראש העיר..
ומה תמיד אני שותה??
וודקה...עונה ראש העיר...
ומה אבא שלי שותה??
וודקה...עונה ראש העיר...
ומה הילדים שלי שותים???
וודקה....עונה ראש העיר...
אז......למה חשבון מים 1500 שקל??????????
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מנסגר? לא מתאים לפני כיפור
  הגב 24.09.23 17:07
 • אורח
  אחלה. תמיד לצחוק
  הגב 24.09.23 19:08
 • אורח
  בדיחות ישנות ובנוסף גם חוזרות על עצמן ,הגיע זמן לתת בדיחות טובות יותר,
  הגב 25.09.23 21:46
 • אורח
  תגובתי המותאמת לרמה: גיחי גיחי צחוק של פסיכי.
  הגב 26.09.23 15:00
 • אורח
  וואלה צודק. והבדיחה הכי מצחיקה כאן:(
  27.09.23 10:37
 • אורח

התחזית ליום הכיפורים: מעונן חלקית עד בהיר; הצום יחל ב18:13

הטמפרטורות ינועו בין 21 בלילה ל31 ביום

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


היום ראשון 24.9 : מעונן חלקית עד בהיר. תחול ירידה בטמפרטורות בעיקר בהרים ובפנים הארץ, אך הן עדיין יהיו שם מעט גבוהות מהרגיל לעונה. הלילה: מעונן חלקית


יום שני 25.9 מעונן חלקית עד בהיר, ללא שינוי ניכר בטמפרטורות.


יום שלישי 26.9 מעונן חלקית עד בהיר, ללא שינוי ניכר בטמפרטורות.


הטמפרטורות ינועו בין 21 בלילה ל31 ביום


זמני הצום- ת"א

תחילת הצום 18:16
יציאת הצום: 19:12
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תלמידי בית הספר רמות ויצמן ביבנה נרתמו לעזרת חבריהם לכיתה ,אספו כסף ועזרו לחבר לרכוש זוג אופניים חדשים לאחר ששלו נגנבו.

מנהלת בית הספר עמליה סוויסא:"זוהי חברות אמיתית ומחווה מרגשת של ילדים שרצו לעשות מעשה ולשמח חבר. לכולנו יש מה ללמוד ממעשה שכל כולו טוב".

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: עיריית יבנהתלמידי בית הספר רמות ויצמן ביבנה נרתמו לעזרת חבר לכיתתם.

ילדי כיתה ו' מבית הספר רמות ויצמן ביבנה שמעו כי לאחד מחבריהם לכיתה נגנבו האופניים בימים האחרונים, ומיד החליטו חבריו לכיתה כי עליהם להתגייס ולעזור לו לרכוש זוג אופניים חדשים.

כל תלמידי הכיתה נרתמו ליוזמה, אליהם הצטרפו תלמידים נוספים מהשכבה, הם תרמו מכספם הפרטי ואף גייסו את הוריהם לטובת העניין. הילדים שמרו על היוזמה בסוד והפתיעו את חברם שהיה נרגש מאוד מהמחווה.
מנהלת בית הספר עמליה סוויסא:
"זוהי חברות אמיתית ומחווה מרגשת של ילדים שרצו לעשות מעשה ולשמח חבר. לכולנו יש מה ללמוד ממעשה שכל כולו טוב".


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל