הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
פעוט בן שנתיים נכווה ממים רותחים בבית ביבנה ופונה במצב בינוני לבית החולים קפלן
טורניר כדורסל לזכרם של עדי דנן, רואי אליאס וקים דוקרקר נערך בהיכל הספורט רלף ביבנה
בימים ראשון עד רביעי 16-19.6 יחולו שינויים בלוחות הזמנים של קווי התחבורה הציבורית ברחבי הארץ לאור החג המוסלמי עיד אל אדחה

תלמידי בית הספר רמות ויצמן ביבנה נרתמו לעזרת חבריהם לכיתה ,אספו כסף ועזרו לחבר לרכוש זוג אופניים חדשים לאחר ששלו נגנבו.

מנהלת בית הספר עמליה סוויסא:"זוהי חברות אמיתית ומחווה מרגשת של ילדים שרצו לעשות מעשה ולשמח חבר. לכולנו יש מה ללמוד ממעשה שכל כולו טוב".

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט: עיריית יבנהתלמידי בית הספר רמות ויצמן ביבנה נרתמו לעזרת חבר לכיתתם.

ילדי כיתה ו' מבית הספר רמות ויצמן ביבנה שמעו כי לאחד מחבריהם לכיתה נגנבו האופניים בימים האחרונים, ומיד החליטו חבריו לכיתה כי עליהם להתגייס ולעזור לו לרכוש זוג אופניים חדשים.

כל תלמידי הכיתה נרתמו ליוזמה, אליהם הצטרפו תלמידים נוספים מהשכבה, הם תרמו מכספם הפרטי ואף גייסו את הוריהם לטובת העניין. הילדים שמרו על היוזמה בסוד והפתיעו את חברם שהיה נרגש מאוד מהמחווה.
מנהלת בית הספר עמליה סוויסא:
"זוהי חברות אמיתית ומחווה מרגשת של ילדים שרצו לעשות מעשה ולשמח חבר. לכולנו יש מה ללמוד ממעשה שכל כולו טוב".


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פעוט בן שנתיים נכווה ממים רותחים בבית ביבנה ופונה במצב בינוני לבית החולים קפלן

| | תגובות: 0בשעה 20:44 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון, על פעוט שנכווה ממים רותחים בבית ביבנה. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח קפלן, פעוט בן שנתיים במצב בינוני, עם כוויות בגופו.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

טורניר כדורסל לזכרם של עדי דנן, רואי אליאס וקים דוקרקר נערך בהיכל הספורט רלף ביבנה

מערכת האתר | | תגובות: 0לזכרם: טורניר כדורסל לזכרם של עדי דנן, רואי אליאס וקים דוקרקר


לעיני קהל של כ-500 צופים נערך היום (שישי) בהיכל הספורט רלף ביבנה טורניר כדורסל להנצחת סמ"ר עדי דנן ז"ל, סמ"ר רואי אליאס ז"ל ששיחקו באליצור יבנה ופקד קים דוקרקר ז"ל.


הטורניר נערך ביוזמת מועדון הכדורסל אליצור יבנה, בשיתוף ארגון הפועל ובמעמד המשפחות השכולות, ראש העיר, רועי גבאי, מ"מ וסגן ראש העיר, חיים מסינג, מנהל מרכז הספורט, שאול דוד, מנהלת קרית החינוך גינסבורג, טלי דרור. בטורניר לקחו חלק שחקנים מיחידות צה"ל בהם שירתו קים, עדי ורואי לצד שחקני המועדון היבנאי והמשחקים נערכו ברוח ספורטיבית ומתוך אחווה, אהבה לספורט בכלל ולכדורסל בפרט.


ראש העיר, רועי גבאי נשא דברים מרגשים לזכרם של הנופלות והנופלים, הזכיר את כל החללים שנפלו מאז "שבת השחורה" והודה לכל השותפים. גבאי אמר כי "חלפו למעלה מ-250 ימים של כאב וצער, שילמנו מחיר יקר, משפחות שאיבדו את יקיריהם, חטופות וחטופים שנמצאים עדיין בשבי החמאס, תושבים מדרום ומצפון שנעקרו מביתם, חיילים ומפקדים, מילואימניקים ומילואימניקיות ואנשי כוחות הבטחון שנמצאים בחזית ומבצעים את משימותיהם להגנה על המולדת. מורשתם וקורבנם היא צו חיינו, נזכור את הבנות והבנים ונחבק את המשפחות. תודתי לקהילת מועדון אליצור יבנה הראויים להערכה על מיזם ההנצחה המרגש שממחיש את רוח הספורט, האחדות והשותפות שבאים לידי ביטוי במגרש".


ישראל דוקרקר, אביה של פקד קים דוקרקר ז"ל נשא דברים מרגשים בשם המשפחות ואמר כי ב-7 באוקטובר השתנו החיים של רבים מאזרחי ישראל ומאז ועד היום אנו המשפחות השכולות כואבים, ואתם, עם ישראל, כואבים יחד איתנו. שלושה פרחים נקטפו בטרם עת, אנו נרוץ על המגרש לזכרם. בתי האהובה קים רצתה לחיות ולהשיג את המטרות שלה ושאפה הכי גבוה שאפשר. סמ"ר עדי דנן היה שחקן קבוצתי ומסר את נפשו להגנת המולדת, סמ"ר רואי אליאס יישאר לנצח הקלע של המדינה. רוחם של שלושתם תהיה כאן איתנו והם יהיו ההשראה להפגנת הרוח הספורטיבית והאהבה לספורט. תודה לראש העיר, רועי גבאי על התמיכה ולכל המשתתפים שהגיעו וכמובן למועדון הכדורסל אליצור יבנה על המיזם המרגש. רק יחד ננצח!"


שאול דוד, מנהל מחלקת הספורט: "קהילת אליצור והספורט מתחייבים לזכור, להזכיר ולספר את סיפור חייהם וגבורתם של רואי, עדי וקים, להאיר את הדרך בא הלכו, אנו כאן בכדי להבטיח שנעשה את הכול בכדי ללכת בדרכם ולהאיר את אורם בכל הזדמנות".


בטקס הסיום הוענקו גביעי הוקרה למשפחות ולקבוצות המשתתפות. בגביע הטורניר זכתה קבוצת החברים של קים דוקרקר ז"ל שניצחה 23-28 את נבחרת גינסבורג. דודי רומנו, שופט הכדורסל הבינלאומי לשעבר שפט בהצלחה את המשחקים. עילאי ביטון, תלמידת גינסבורג ביצעה את השיר "שמיים" ושרה את התקווה בליוויו של נגן הגיטרה והתלמיד דן אדרי.


על הנופלים:


רואי אליאס ז"ל גדל על ערכי ההתיישבות החקלאית ואהבתו לכדורסל החלה עוד כשהיה בן שנתיים. בכיתה ט' הוא הצטרף לאליצור יבנה ובשנת 2019 זכה במקום הראשון בטורניר "הקלע של המדינה". רואי התגייס להנדסה קרבית וב-23 בדצמבר 2023 נהרג בקרב בדרום הרצועה, בן 21 בנופלו.


עדי דנן ז"ל, היה אדם שכל כולו לב ענק, אדם אהוב ואוהב, חבר טוב, ובכל מקום שאליו הגיע הוא כבש את הסובבים אותו עם חיוכו המיוחד. עדי שיחק במחלקת הנוער של אליצור והיה אדם רגיש, אכפתי לסובבים אותו והיה מאוד חברותי. במרץ 22 הוא התגייס לגבעתי במסלול להכשרת לוחמים ולאחר תקופה משמעותית כלוחם יצא לקורס מ"כים. עדי נפל ב-31 לאוקטובר במהלך לחימה מבצעית בעזה בצפון הרצועה, בן 22 היה בנופלו.


קים דוקרקר ז"ל הייתה תלמידה טמפרמנטית ודעתנית. קים רצתה להתגייס למג"ב והשיגה את מבוקשה, התגייסה, סיימה קורס מ"כיות וקורס קצינות בהצטיינות, הייתה לוחמת מקצועית והשתתפה במספר סיקולי פיגועים. ב-7.10 בילתה יחד עם אלפי צעירות וצעירים במסיבה בנובה, שם נרצחה בדם קר תוך שהיא שומרת ומגנה בגופה על חברותיה, בת 22 הייתה במותה.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בימים ראשון עד רביעי 16-19.6 יחולו שינויים בלוחות הזמנים של קווי התחבורה הציבורית ברחבי הארץ לאור החג המוסלמי עיד אל אדחה

משרד התחבורה קורא לציבור הנוסעים להתעדכן על כל שינוי במוקדי המידע 8787*, באתר www.bus.gov.il ובאתרי האינטרנט של המפעילים השונים, ולהיערך מבעוד מועד לכל שינוי בתדירות הקווים של האוטובוסים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


בעקבות עיד אל אדחה: שינויים בפעילות קווי התחבורה הציבורית

החל מיום ראשון הקרוב (16 ביוני), ועד ליום רביעי (19 ביוני), יחול החג המוסלמי עיד אל אדחה. במסגרת החג, ייעדרו מהעבודה נהגים רבים בתחבורה הציבורית, וצפויים דילולים ושינויים בלוחות הזמנים של קווי התחבורה הציבורית, באזורים שונים בארץ.

הרשות הארצית לתחבורה ציבורית במשרד התחבורה הנחתה את חברות התחבורה הציבורית, המפעילות את קווי האוטובוסים העירוניים והבינעירוניים בארץ, להתקשר ככל הניתן עם חברות קבלניות להפעלת השירות במהלך ימי החג, במטרה לצמצם את הפגיעה בציבור הנוסעים והנוסעות בתחבורה הציבורית.

משרד התחבורה קורא לציבור הנוסעים להתעדכן על כל שינוי במוקדי המידע 8787*, באתר www.bus.gov.il ובאתרי האינטרנט של המפעילים השונים, ולהיערך מבעוד מועד לכל שינוי בתדירות הקווים של האוטובוסים. כמו כן ניתן לנסוע ברכבת ישראל שתפעל בלוח הזמנים הרגיל.
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • לפני 15 שנים לא היינו שומעים על ״חדשות״ כאלה. שבת שלום.
  הגב 14.06.24 17:51
 • כלואים בשבתות בחגים, בושה חוק חופש התנועה. אומללים החלשים במדינה הזו
  הגב 14.06.24 18:25
 • מה קשור שינויים בתחבורה
  הגב 14.06.24 18:53
 • אורח

סדנת עיסוי תינוקות במרכז צעירים יבנה - החל מה-1 ביולי

| | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז צעירים יבנהמרכז צעירים יבנה מזמין אתכם להצטרף לסדנת עיסוי תינוקות. עיסוי תינוקות תורם רבות להתפתחות התינוק, לחיזוק המערכות בגופו וליצירת רגעים מדהימים ומחברים של מגע ואהבה עם התינוק שלכם. הסדנה אינטימית ונעימה, בה נלמד על נפלאות המגע, חשיבות העיסוי, הקלה על גזים ונהנה מבוקר של ביחד.

הסדנה מתאימה לגילאי חודש וחצי ועד זחילה. כל משתתף יקבל שמן עיסוי וחוברת תנועות במתנה.

הסדנה תתקיים בימי שני, החל מה-1 ביולי, בין השעות 10:30-11:30, ותכלול ארבעה מפגשים במרכז הצעירים יבנה (עולש 2). עלות מסובסדת: 250 ש"ח. מספר המקומות מוגבל.

להרשמה מראש: לחצו כאן.

להצטרפות לקבוצת וואצאפ שקטה של צעירים: לחצו כאן.

נשמח לראותכם.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דרמת על: ביום ראשון 16/6 ביבנה אליצור יבנה נגד אשדוד והמנצחת תעלה ללאומית. חלוקת כרטיסים מוקדמת למשחק תתקיים במוצאי שבת בשעה 20:45 בהיכל רלף

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק אליצור יבנה כדורסל הדף הרשמיאליצור יבנה מפסידה הערב באשדוד 78-85 והסדרה הולכת למשחק מכריע ביום ראשון הקרוב בהיכל רלף ביבנה בשעה 19:00. המנצחת במשחק תעלה לליגה הלאומית.

הכניסה למשחק תתאפשר בהצגת הזמנה בלבד. חלוקת הכרטיסים לתושבי ואוהדי אליצור בלבד תתקיים במוצאי שבת בשעה 20:45 בהיכל רלף. כל הקודם זוכה, מספר המקומות מוגבל.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

צלחת האליפות של מכבי תל אביב בכדורגל תגיע ביום ראשון 16/6 לפיצה פרגו ביבנה האוהדים מוזמנים להגיע ולהצטלם עם הצלחת

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק - מועדון הכדורגל מכבי ת"אצלחת האליפות של מכבי תל אביב מגיעה לסניפים של פרגו ברחבי הארץ. האוהדים מוזמנים להגיע ולהצטלם עם הצלחת, ולהשתתף בפעילות נושאת פרסים בכל סניף.


להלן מועדי ומיקומי האירועים:

 • 16 ביוני - יבנה, רחוב הציונות 1, בין השעות 16:00-19:00
 • התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

  עיריית יבנה פועלת להרחבת החלקה הצבאית בבית העלמין: התוכנית מציעה הרחבת החלקה מדרום ובצמוד לחלקה הצבאית בבית העלמין הקיים, לטובת שטחי קבורה נוספים, דרכים וכבישי גישה חדשים לבית העלמין. העבודות יכללו הקמת רחבת טקסים והספדים

  מערכת האתר | | תגובות: 1
  צילום עמרם כהן  עיריית יבנה פועלת להרחבת החלקה הצבאית בבית העלמין


  בישיבה שנערכה היום (חמישי, 13.6) בהשתתפות ראש העיר, רועי גבאי, סמנכ"ל וראש אגף משפחות הנצחה ומורשת במשרד הביטחון, אריה מועלם, מ"מ וסגן ראש העיר, חיים מסינג, יו"ר ארגון יד לבנים שמעון סילוק, מנהל אגף הבטחון, ציון דויד, דובר העירייה, אריאל הלר, אדריכלית העיר, ורד נעמן ויו"ר המועצה הדתית, לוי יטח, סוכם על ביצוע עבודות פיתוח והרחבת החלקה הצבאית בבית העלמין העירוני.


  התוכנית מציעה הרחבת החלקה מדרום ובצמוד לחלקה הצבאית בבית העלמין הקיים, לטובת שטחי קבורה נוספים.


  במסגרת תכנית העבודה מתכננת העירייה דרכים וכבישי גישה חדשים לבית העלמין. העבודות יכללו הקמת רחבת טקסים והספדים ולהכפלת שטח החלקה הצבאית.


  בית העלמין של יבנה הוקם לפני שנים רבות והוא משרת את תושבי העיר. בשטח בית העלמין קיימת חלקה קבורה צבאית בה טמונים כ-70 חללים.


  כיום, מתחם הקבורה לחיילי צה"ל בבית העלמין העירוני מוגדר כחלקה צבאית, בעירייה פועלים כך שהשם ישונה והמקום ייקרא "בית העלמין הצבאי יבנה" על כל המשמעויות הכרוכות בכך.


  בימים הקרובים יחלו עבודות התכנון והתיאום מול משרד הבטחון לקראת הרחבת השטח בתקווה שיישאר מיותם.


  ראש העיר, רועי גבאי: "לצערנו בכאב גדול החלקה הצבאית התמלאה בשנים האחרונות בנופלות ונופלים, בני העיר, שחרפו נפשם על הגנת המולדת. אחרי האירועים האחרונים ובכל הרגישות אנו נדרשים להערך בהתאם בתקווה כי לא נזדקק. תודתי לראש אגף ההנצחה וצוותו על ההכרה בחשיבות הנושא, הרגישות ושיתוף הפעולה ולכל השותפים הפועלים בנושא. נמשיך ללוות ולעטוף את המשפחות השכולות".
  צילומים:צילום עמרם כהן  התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
  • אין צורך, נא להשאיר את החלקה בצבאית כ"חלקה צבאית"
   הגב 13.06.24 20:50
  • אורח

  משתתפים בצער המשפחה על פטירתו בטרם עת של אילן ברוך ז"ל מרחוב החבצלת ביבנה

  מערכת האתר | | תגובות: 7


  משתתפים בצער משפחת ברוך על פטירתו בטרם עת של אילן ברוך ז"ל מיבנה.

  אילן בן 54 השאיר אחריו רעייה , 3 ילדים, 2 נכדים. אמא ואחיות

  על מועד ההלוויה נעדכן בהמשך.

  יושבים שבעה בבית המנוח ברחוב החבצלת 1 ביבנה
  התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
  • יהי זכרו ברוך
   הגב 13.06.24 07:02
  • משתתפים בצער המשפחה
   הגב 13.06.24 07:14
  • יהיה זכרו ברוך
   הגב 13.06.24 08:49
  • יהיה זכרו ברוך
   הגב 13.06.24 15:33
  • יהי זכרו ברוך משתתף בצער המשפחה
   הגב 13.06.24 16:13
  • עצוב מאוד משתתפים בצערכם יהי זכרו ברוך
   הגב 13.06.24 22:52
  • יהי זיכרו ברוך אמן
   הגב 14.06.24 11:34
  • אורח

  רב-סמל ירין שושן מיבנה קיבל את אות מצטיין מפקד חטיבת החילוץ וההדרכה לכבוד יום העצמאות ה-76

  מערכת האתר | | תגובות: 0
  צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית יבנה  תושב יבנה, רב-סמל ירין שושן מגדוד רם, קיבל היום את אות מצטיין מפקד חטיבת החילוץ וההדרכה, אל״מ אלעד אדרי, לכבוד יום העצמאות ה-76. כל תושבי יבנה מצדיעים לו וגאים בו על שירותו המשמעותי בצה"ל - צבא ההגנה לישראל. יישר כוח והמון הצלחה!  התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

  שלט חוצות עם מיצג של אמיר חודורוב הוצב בעיר יבנה לזכר נרצחי מסיבת הנובה

  מערכת האתר | | תגובות: 0
  צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית יבנה  היום הוצב שלט חוצות עם מיצג של האמן אמיר חודורוב בעיר יבנה. המיצג מחבר בין כל נרצחי מסיבת הנובה ליצירה אחת, אייקון מאחד בין כל השכבות בארץ: חרדים, חילונים וכל הזרמים בחברה הישראלית.


  התמונה מציגה פנים יפות ומוארות שהגורל איחד וחיבר ביניהם באסון בלתי נתפס. עיריית יבנה מחויבת לספר את סיפורם של הנרצחים ובני משפחותיהם. יהי זכרם ברוך.

  התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

  קונסרבטוריון עירוני יבנה מזמין זמרים וזמרות להרכבים קוליים ייצוגיים לשנת הלימודים תשפ"ה - מצ"ב לינק להרשמה

  מערכת האתר | | תגובות: 0
  צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית יבנה  קונסרבטוריון עירוני יבנה מזמין זמרים וזמרות להצטרף להרכבים קוליים ייצוגיים לשנת הלימודים תשפ"ה. ההרכבים כוללים מקהלה צעירה לתלמידי כיתות ב'-ה', מקהלה ייצוגית לתלמידי כיתות ו'-ח', והרכב ווקאלי ייצוגי לתלמידי כיתות ט'-יב'.


  מבדקי התאמה יערכו בחודש יולי 2024. ההרשמה פתוחה כעת וניתן להירשם בקישור הבא: https://did.li/KtWlC.


  הפעילות מתקיימת במסגרת רשת מרכזים קהילתיים יבנה.

  התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

  רשימה ופרטים על קייטנות קיץ במרכז קהילתי ליפקין-שחק ביבנה: מולקולה, פיוזו אקסטרים, היפ הופ, קולנוע, ספורט וטאקוונדו

  מערכת האתר | | תגובות: 0
  צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז קהילתי ליפקין-שחק  מרכז קהילתי ליפקין-שחק ביבנה מציע מגוון קייטנות קיץ מרתקות להורים וילדים:  קייטנת מולקולה


  תאריכים: 22/7/24-8/8/24


  הרפתקה של פעם בשנה הכוללת ניסויים, משחקי חשיבה, הרכבת רובוטים ועוד הפתעות רבות.


  לינק ישיר להרשמה  קייטנת פיוזו אקסטרים


  תאריכים: 1/7/24-11/7/24


  הקייטנה כוללת קפוארה, אקרובטיקה, נינג׳ה, אי ג׳אמפ, קיר טיפוס ועוד.


  לינק ישיר להרשמה  קייטנת היפ הופ


  תאריכים: 1/7/24-21/7/24


  הקייטנה מבוססת על עקרונות ריקודי ההיפ הופ והמחול, עם מגוון סדנאות ופעילויות מרתקות.


  לינק ישיר להרשמה  קייטנת קולנוע


  תאריכים:


  מחזור יולי: 1-21/7


  מחזור אוגוסט: 11-22/8


  בקייטנה נלמד על קולנוע, משחק, בימוי, תסריט, קומדיה, דרמה, סיפורים מצחיקים ומותחים ועוד.


  לינק ישיר להרשמה  קייטנת הספורט והטאקוונדו


  תאריכים: 28/7/24-1/8/24


  מחנה אימונים של חוג הטאקוונדו, מלא בתכני ספורט ואומנויות לחימה מקצועיים עם חברי נבחרת ישראל, ימי כיף והעשרה.


  לינק ישיר להרשמה  בקרוב: קייטנת התעמלות ויצירה


  תאריכים: 11/8/24-22/8/24


  פרטים נוספים יפורסמו בהמשך.  מחכים לכם במרכז קהילתי ליפקין-שחק ביבנה.

  התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

  סדנת שזירת פרחים למשפחות מיוחדות ביבנה - 18 ביוני 2024

  מערכת האתר | | תגובות: 0
  צילום מתוך דף הפייסבוק אגף לשירותים חברתיים יבנה  המרכז למשפחה - הבית למשפחות מיוחדות שמח להזמין אתכם לסדנה חווייתית ומשפחתית: סדנת שזירת פרחים.


  הסדנה תתקיים ביום שלישי, ה-18 ביוני 2024, בשעה 17:30, ביחידה למשאבי קהילה, רחוב הגלבוע 42, יבנה.


  במקום יוגש כיבוד קל ותהיה עמדת צילום משפחתית.


  ההשתתפות בסדנה ללא עלות, אך יש להירשם מראש בקישור הבא: הרשמה לסדנה. מספר המקומות מוגבל, מהרו להירשם!


  האירוע מותאם למשפחות לילדים עם צרכים מיוחדים תושבי יבנה.

  התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

  פצוע בינוני בתאונה בשדרות דואני ביבנה

  מערכת האתר | | תגובות: 0  בשעה 12:06 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על רוכב גלגינוע שנפצע במהלך רכיבה בשדרות דואני ביבנה. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח שיבא בתל השומר, גבר כבן 40 במצב בינוני, עם חבלת ראש.

  התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

  טל הובר מיבנה נבחרה לקבל את אות נשיא המדינה יצחק הרצוג להתנדבות לשנת תשפ"ד על תרומתה בהקמת חמ"ל ולהביא את סיפורי החטופים למודעות עולמית, ועיצבה את מודעות החטופים שהופצו ברחבי העולם. העיצוב של טל הפך לשם דבר עולמי במיתוג הקמפיין בכל העולם

  מערכת האתר | | תגובות: 0
  צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית יבנה


  נשיא המדינה יצחק הרצוג הודיע הבוקר (שלישי) על מקבלי "אות הנשיא להתנדבות" לשנת תשפ"ד.

  השנה, בעקבות אירועי השבעה באוקטובר והמלחמה שפרצה בעקבותיה, הוחלט כי האות יוענק ליחידים, עמותות, עסקים או קבוצות שגילו רוח התנדבות מרשימה ופעלו לחיזוק חוסנו של העורף הישראלי בשגרה ובחירום.

  כמו כן, עקב ההירתמות האזרחית המפעימה בשבועות הראשונים למלחמה, הוחלט להעניק אות ייחודי לחמ"לים אזרחיים שפעלו לטובת אזרחיות ואזרחי ישראל במגוון תחומים עם תחילת הלחימה.

  המלצות על מקבלי האותות התקבלו מן הציבור כולו והזוכים נבחרו בהמלצתה של וועדה מייעצת שמונתה על ידי נשיא המדינה ומורכבת מאנשי ציבור וחברה. בראש הוועדה, עומדת עו"ד איילת נחמיאס ורבין.

  אות הנשיא להתנדבות יינתן בפעם ה-72. המיזם החל בתקופת כהונת הנשיא הרביעי של מדינת ישראל, פרופסור אפרים קציר ז"ל, לאחר מלחמת יום הכיפורים.  טל הובר, תושבת יבנה, נבחרה לקבל את אות נשיא המדינה יצחק הרצוג להתנדבות לשנת תשפ"ד. טל גילתה רוח התנדבות יוצאת דופן ופעלה לחיזוק חוסנו של העורף הישראלי בשגרה ובחירום. עיריית יבנה העלתה שלט חוצות בהוקרה לטל הובר

  על מתן אות הנשיא לחמ"ל של טל הובר


  כחלק מהחובה ומהמאמץ להביא את סיפורי החטופים למודעות עולמית, הקימה טל מיד לאחר ה-7 באוקטובר חמ"ל בו הובילה מאמץ ייחודי ועיצבה את מודעות החטופים שהופצו ברחבי העולם. העיצוב של טל הפך לשם דבר עולמי במיתוג הקמפיין בכל העולם. בכל מודעה ישנה תמונה של החטוף יחד עם הכיתוב "now home him Bring". טל פעלה להנגיש את מצוקת המשפחות והחטופים, כך שכל אדם יוכל לקחת בו חלק על ידי הדפסה עצמאית של הפוסטרים והדבקתם בסביבתו לצורך העלאת המודעות. טל המשיכה להיות זמינה במשך חודשים ארוכים, בעדכון הכרזות ויצירת כרזות חדשים וביצעה במהירות וברגישות כל שינוי שביקשו המשפחות.  התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

  בית הספר האקולוגי מיבנה זכה במקום הרביעי באולימפיאדת החלל הארצית בתחרות שהחלה עם 348 בתי ספר ברחבי הארץ

  מערכת האתר | | תגובות: 0
  צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית יבנה  בית הספר האקולוגי מיבנה, בהנהלת שוש גופשטיין, זכה היום במקום הרביעי בתחרות הארצית של אולימפיאדת החלל שהתקיימה בבורסה לניירות ערך בתל אביב.


  נבחרת האסטרונומיה של בית הספר, בהובלת רכזת המדעים שרית בוברובסקי, הגיעה למקום המכובד מבין 11 נבחרות מכל הארץ ו-348 בתי ספר שלקחו חלק באולימפיאדת החלל.


  התחרות נערכה בחסות משרד החדשנות, המדע והטכנולוגיה, משרד החינוך וסוכנות החלל הישראלית (סל"ה).  התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

  תחזית לחג השבועות מחר שלישי יהיה ללא שינוי וברביעי תחול עלייה בטמפרטורות

  ביום חמישי צפויה הכבדה בעומס החום

  חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


  שני 10.6.24

  מעונן חלקית עד בהיר. הטמפרטורות תהינה ללא שינוי ניכר. הלילה: בהיר עד מעונן חלקית.


  שלישי 11.6.24

  ללא שינוי ניכר במזג האוויר.


  רביעי 12.6.24

  מעונן חלקית עד בהיר. תחול עלייה קלה בטמפרטורות ויעשה מעט חם מהרגיל לעונה


  חמישי 13.6.24

  בהרים ובפנים הארץ צפויה עליה נוספת בטמפרטורות ותחול הכבדה ניכרת בעומס החום.
  התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

  אסף אוחנה מונה למנכ"ל מכבי יבנה

  מערכת האתר | | תגובות: 0
  צילום מתוך דף הפייסבוק רועי גבאי  ראש העיר רועי גבאי מתווה חזון ודרך חדשה לניהול מכבי יבנה:

  מכבי יבנה - נשים וגברים - בונים תהליך ארוך טווח ודרך חדשה לניהול המועדון. בחודשים האחרונים בחנו חלופות שונות לאופן ניהול מועדון הכדורגל, הצבת יעדים ומטרות, קביעת חזון וערכי המועדון לשנים הקרובות. סדרת פגישות התקיימה עם אנשי מקצוע ובעלי תפקידים, כולל בכירים בכדורגל הישראלי, כדי ללמוד ולגבש את המבנה הארגוני הנכון ביותר למועדון בתקופה זו.


  בשעה טובה, גובשה נבחרת של בעלי תפקידים, בראשם יעמוד אסף אוחנה שישמש כמנכ"ל הקבוצה. אסף, תושב יבנה, ספורטאי, משמש בשנים האחרונות כיו"ר אגודת הסטודנטים במכללה האקדמית 'אחווה', פעיל חברתי ותורם רבות לקהילה היבנאית. יחד עם השותפים האחרים ואנשי המקצוע שנרתמו למשימה, יש ביטחון ביכולת להצעיד את המועדון קדימה ולהוות לאוהדים ולתושבי העיר מקור של גאווה ונחת.


  לצידו נבחרת שכל אחת ואחד מביא את הערך המוסף, ניסיון עשיר, מקצועיות ואחריות בתחומו:  • חיים אזולאי יוביל את מינהל הכספים, בקרה וחוזים.

  • אלי כהן יהיה ממונה ספורטיבי להתווית סגל, צוות אימון ושחקנים.

  • נוי מזרחי תפעל לקידום פיתוח עסקי וקשרי קהילה ואוהדים וכן קידום קבוצת הנשים.

  • פליקס אלימלך ישמש כממונה תפעול, מתקנים ותיאום עם מינהלת הספורט העירונית.

  • יוסי לגזיאל ישמש כמזכיר כללי, יסייע למנכ"ל בכל הנדרש ויתרום מניסיונו לאסטרטגיה ומעטפת מקצועית נדרשת כוללת.


  ההנהלה תחולק לוועדות בשלושה תחומים: מקצועי-ספורטיבי, כספים, שיתופי פעולה וקהילה. יתקיימו מספר מפגשי בקרה לדייק עצמם לצד מלווים מקצועיים מהשורה הראשונה בארץ.

  התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

  ועדת הפנים של הכנסת אישרה הענקת מענק פרישה לראשי רשויות וסגנים בשכר שלא המשיכו בתפקידם-הפסידו

  מענק הפרישה יהיה בין 3-6 חודשים בהתאם לזמן הכהונה כאשר המקסימום הוא 6 חודשים.

  חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
  אתר הכנסת


  ועדת הפנים של הכנסת אישרה את תיקון חוק המעניק מענק פרישה לראשי רשויות וחברי מועצה בשכר שפרשו. מדובר על תיקון בחוק ראשי הרשויות וסגניו הנועד להשוות את התנאים של נבחרי הציבור בשלטון המקומי לנבחרים בכנסת. על פי התיקון ראשי רשויות וסגנים שסיימו את תפקידם בקדנציה האחרונה יקבלו מענק פרישה של בין 3-6 חודשים בהתאם לזמן הכהונה כאשר המקסימום הוא 6 חודשים. התיקון כולל גם את הסרת המגבלה על ראשי הרשויות שעברו את גיל 70 (כמו רחמים מלול ומוטי ששון ברחובות ובחולון). לדברי יו"ר הועדה, ח"כ יעקב אשר המטרה היא לדאוג לנבחרי הציבור שלא יאלצו לדאוג ליום שאחרי במידה ויפסידו בבחירות ולמנוע בכך שראש הראשות/סגן מחשש שלא ייבחרו עוד כבר בזמן כהונתם ידאגו לחפש לעצמם תעסוקה.

  דיון הקודם שהתקיים באפריל אמר יו"ר ועדת הפנים ח"כ יעקב אשר, כי הוא תומך עקרונית בהצעה והוסיף כי אינו רוצה שנבחר ציבור יתכנן את עתידו בזמן שהוא מתפקד כראש רשות: "חיזוק טוהר המידות הוא המהות של הנושא. אני חושב שהדבר האחרון שאנחנו צריכים שיקרה במדינת ישראל הוא שנבחר ציבור במהלך השירות שלו יחשוב על מה יקרה אתו ביום אחרי שיפסיד בבחירות. לא מדובר בתגמול או פרס, זה מהלך שיטייב את ההון האנושי של נבחרי הציבור וישמור על טוהר המידות. נבחר ציבור הוא נבחר ציבור, בין אם הוא עובד בכנסת או עובד למען הציבור ברשות המקומית".


  בנוסף התקיימה ישיבת ועדה בנושא מעמד חברי המועצה ברשויות המקומיות. כבר שנים מדובר על הנושא כי חברי מועצה מקדישים את זמן בהתנדבות כנבחרי ציבור אך לא זוכים לשום תגמול על העשייה שלהם הכוללת השתתפות בישיבות, ועדות, אחריות על תיקים (מחזיקי תיקים), מפגשים עם תושבים ועוד. בדיון לקחו חלק חברי מועצה מרשויות שונות שדברו על הקושי לתת מענה לתושבים שבחרו אותם לאור המצב שתפקידם כחברי מועצה דורש זמן זאת במקביל למקום העבודה שלהם. על פי התכנון עתיד להתקיים דיון נוסף בנושא.
  התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
  • לאחר כל כך הרבה שנים במערכת הם לא מקבלים פנסיה תקציבית פלוס קיצבת אזרח ותיק ??, חישבו גם עלינו האזרחים הותיקים שמעלים לנו כל חודש בחודשו כמו לכל החכ"ים. והשרים.
   הגב 12.06.24 21:54
  • אורח

  שינויים במועדי פינוי האשפה והגזם ביבנה לרגל חג השבועות, 11-12 ביוני 2024

  | | תגובות: 0
  צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית יבנה  עיריית יבנה מודיעה על שינויים במועדי פינוי האשפה והגזם לרגל חג השבועות, החל בימים שלישי-רביעי, 11-12 ביוני 2024.


  באזורים נאות בן-גוריון, נאות שז"ר, רמות בן-צבי, נאות בגין, נווה אילן צבאי ומשטרתי, יוקדמו מועדי פינוי האשפה הביתית ויתבצעו החל מליל שני, 10 ביוני ועד יום שלישי, 11 ביוני (עד השעה 12:00).


  תושבים מתבקשים לשים לב כי חל איסור מוחלט להוציא גזם וגרוטאות בערב החג ובחג עצמו.


  המוקד העירוני עומד לרשות התושבים 24 שעות ביממה בטלפון: 106 או 08-9433350, וכן בהודעות וואצאפ למספר 052-7215212.

  התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

  אליצור יבנה רחוקה 40 דקות בלבד מהכרטיס לליגה הלאומית לאחר ניצחון על מכבי אשדוד

  מערכת האתר | | תגובות: 0  אליצור יבנה רחוקה 40 דקות בלבד מהכרטיס לליגה הלאומית

  אליצור יבנה עברה הערב משוכה ראשונה ורחוקה 40 דקות בלבד מהכרטיס הנכסף לליגה הלאומית. לעיני קהל ביתי חם ותומך רשמה אליצור יבנה את הניצחון הראשון בסדרת הגמר סל בבית מול מכבי אשדוד 67-86.

  הלוחמים של המאמן שלומי כהן לא השאירו לאורחים שום סיכוי ופשוט עלו למגרש בטירוף עם יום קליעה משוגע מחוץ לקשת. יבנה שמרה על פער בטוח מאשדוד שלא הצליחה להתמודד על שחקני יבנה שהגיעו למשחק מוכנים ונחושים. מילה טובה מגיעה להנהלת אליצור שדאגה לתפאורה מושלמת עם יציעים מלאים בקהל צעיר ונמרץ שלא הפסיק לשיר ולרקוד ודחף את יבנה לניצחון.

  גיבור המשחק היה עוז חולי הצעיר האנרגטי שהיה פינה המגרש וצלף באחוזים גבוהים. גם אלעד הופמן הוותיק (38) תרם רבות מניסיונו עם מספר סלים חשובים אך בעיקר לב גדול.

  יבנה רחוקה משחק אחד מחזרה היסטורית ללאומית וביום חמישי היא תנסה לסגור את הסיפור באשדוד. ראש העיר, רועי גבאי שהגיע גם לסדרת משחקי חצי הגמר ומלווה את הקבוצה מתחילת העונה עודד את הקבוצה והגיע למשחק יחד עם סגנו חיים מסינג.

  שלומי כהן, מאמן הקבוצה, אמר: "עדיין לא השלמנו את המשימה, תודה לקהל האדיר שדחף אותנו לניצחון. נעשה הכל להשלים את המלאכה ביום חמישי. אנחנו צריכים לדבר פחות ולהשלים את המשימה".

  קלעו: חולי- 21, גרינברג-17, קרביוב-12, שינבוים-11, מלכוב-9, הופמן-8, רחמילביץ-4, נוימן-3, מורדוך-1.
  התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

  בביקור השרה להגנת הסביבה עידית סילמן ביבנה הוסכם כי הצוותים העירוניים יעברו הכשרה מהירה לניטור ואיתור מקורות הריח, ותחנת ניטור נוספת תוצב במרכז נאות שמיר. הובהר כי עיריית יבנה תתנגד לכל תכנית להרחבת אזור התעשייה הצפוני באשדוד והרחבת המט"ש של אשדוד

  מערכת האתר | | תגובות: 0
  צילום מתוך דף הפייסבוק רועי גבאי  השרה להגנת הסביבה, עידית סילמן, הגיעה לעיר יבנה בהתראה קצרה יחד עם מנכ"ל המשרד גיא סמט וצוות משרדה. במהלך הביקור, סוכמו צעדים לשיפור איכות הסביבה בעיר והמשך קשר שוטף למען תושבי יבנה.

  בפגישה הוצגו לשרה האתגרים הסביבתיים המרכזיים, בראשם מטרדי זיהום האוויר והריחות בשכונה הדרומית. הוסכם כי הצוותים העירוניים יעברו הכשרה מהירה לניטור ואיתור מקורות הריח, ותחנת ניטור נוספת תוצב במרכז נאות שמיר. כמו כן, הובהר כי עיריית יבנה תתנגד לכל תכנית להרחבת אזור התעשייה הצפוני באשדוד והרחבת המט"ש של אשדוד עד להפסקת הריחות הקיימים.

  בנוסף, הוצגה הדרישה לשיפוי תקציבי עבור הוצאות פינוי מוצרי הקרטון למחזור וקידום שיתופי פעולה עם המשרד להגנת הסביבה. השרה סילמן הבהירה כי בכוונתה לפעול למען איכות הסביבה בעיר ולהבטיח סביבה בריאה וברת קיימא לתושבי יבנה.

  בפגישה השתתפו גם מנהל מחוז מרכז, גידי מזור, מנכ"לית איגוד ערים חבל יבנה, רומי דנן, חבר המועצה עו"ד מאיר דהן, חבר המועצה ויו"ר ועדת איכות הסביבה, עו"ד דוד שחר, סגנית מנהל מחוז הדרום, צפי בן-שאול, ממונה מערך ניטור אויר, ד"ר לבנה קורדובה, מנהל אגף שיפור פני העיר, עופר תורג'מן, מנהל המחלקה לאיכות הסביבה, יניב תם, וכלל גורמי המקצוע הרלוונטיים.  התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

  לרגל יום היוגה הבינלאומי יתקיים אירוע יוגה עירוני ב"פארק השרון" ביבנה.- 20 ביוני 2024

  מערכת האתר | | תגובות: 0
  צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז צעירים יבנה  לכבוד יום היוגה הבינלאומי, תושבי יבנה מוזמנים לאירוע עירוני מיוחד הכולל תרגול יוגה בפארק ופינוקים. האירוע יתקיים ביום חמישי, 20 ביוני 2024, ב"פארק השרון" ביבנה.

  בתוכנית:
  19:00 - התכנסות והתארגנות
  19:15 - אימון יוגה למבוגרים (18+) בהנחיית גילי מלכה
  20:45 - נשנושים

  המשתתפים מתבקשים להצטייד במזרן יוגה אישי או מגבת ובקבוק מים. האירוע ללא עלות ואין צורך בידע קודם, אך מספר המקומות מוגבל ויש להירשם מראש בקישור הבא: https://did.li/ukdx5.  התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

  מוכנים לחירום! בית החולים קפלן ולוחמי האש רחובות ערכו תרגיל המדמה טיפול באירוע המוני במספר מוקדים

  תמונות בית חולים קפלן

  חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


  בשבוע שעבר קיימו צוותי המרכז הרפואי קפלן בשיתוף עם תחנת הכבאות בעיר רחובות תרגיל המדמה תרחישי חירום.
  במסגרת התרגיל, עבדה תחנת רחובות בשיתוף פעולה עם הצוותים לפי פקודת ״קפלן אדום״, שבמסגרתה מודגשת מוכנות התחנה ומוכנות בית החולים לטיפול באירוע המוני במספר רב של מוקדים.


  פרופ׳ טריף בדר, מנהל המרכז הרפואי קפלן וביה"ח הרצפלד:
  "השבעה באוקטובר הוכיח לנו שאין תרחיש שהוא בלתי אפשרי, ואנחנו נערכים למגוון רחב של תרחישים, רפואיים וביטחוניים כאחד. אני מבקש להביע את הערכתי לכלל הצוות שנרתם לביצוע התרגיל על הצד הטוב ביותר, ולהודות לתחנת הכבאות ברחובות, למשטרה לפיקוד העורף על שיתוף הפעולה המתמשך לאורך השנים".

  את התרגיל סיכם מ״מ מפקד התחנה, רב טפסר אורון דמרי:
  ״התרגיל מאתגר את הכוחות ומכשיר אותם למענה מקצועי לאירועים מסוג זה. ישר כוח למפקד המשמרת, הלוחמים ואנשי ביה״ח על שיתוף הפעולה ומתן המענה המקצועי״.


  התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

  עונת הנחשים: איך מזהים ומה עושים כאשר נחש מכיש את הכלב שלכם

  הטיפים באדיבות השירות הווטרינרי של עיריית פתח תקווה

  מערכת האתר | | תגובות: 5  זהירות נחשים! הקיץ כבר כאן ועמו מתעוררים הנחשים ומיני זוחלים אחרים. רובם אינם מסוכנים לבני אדם ובדרך כלל נמנעים מלבוא עמנו במגע, אך במקרה של מפגש עם נחש חשוב לזכור שגם חיות המחמד חשופות לסכנה.

  בישראל ישנם 41 מיני נחשים ומתוכם רק 9 ארסיים. הנחש היחיד שנמצא באזורים צפופי אוכלוסייה בישראל הוא נחש הצפע הארץ ישראלי. הצפע הוא נחש עבה יחסית וניתן לזהות אותו על ידי צבעו הירוק-חום ולאורך גבו עובר קו עקלתון כהה רציף. חיות המחמד ידועות בסקרנותן ולכן באביב ובקיץ עם בואם של הנחשים, יש לדאוג ולהשגיח שלא יפגעו מהכשת נחש.

  בשירות הווטרינרי מסבירים כי בשל נטייתן של חיות המחמד לרחרח ולבחון כל דבר, לרוב ההכשות יהיו באזור הפה, הצוואר והאף. הכשות עשויות להיות מסוכנות ואפילו קטלניות.

  כדי ליצור סביבה נקייה מנחשים ומיני זוחלים, עד כמה שניתן, מומלץ לשמור על גינות וחצרות הבתים נקיות מעשבים, גרוטאות ופסולת בנייה המשמשים אזורי מחסה אפשריים לזוחלים. בנוסף לכך, רצוי שקירות הבתים והגדרות יהיו חשופים וללא צמחיה מטפסת. יש להמנע מהשארת שאריות מזון המזמינות מכרסמים שהם מזונם העיקרי של הנחשים ובמקרה של התקלות עם נחש אין לנסות ללכוד אותו, יש להתרחק מהמקום ולהתקשר למוקד העירוני

  לדברי השירות הווטרינרי של עיריית פתח תקווה:


  "אם חיית המחמד שלכם הוכשה על ידי נחש יש לפנותה בדחיפות לטיפול אצל וטרינר. ייתכן שהסימנים הקליניים כמו נפיחות, בצקת ושטף דם יופיעו מספר שעות מרגע ההכשה אך תוכלו להבחין במצוקה של בעל החיים כשישדר חוסר מנוחה, יילל ויקיא ומאוחר יותר ניתן יהיה להבחין בנפיחות משמעותית וכואבת באזור ההכשה. עיכוב במתן טיפול מידי עלול להביא למותה של חיית המחמד ובמקרים רבים סיבת המוות היא חנק עקב התפתחות של בצקות באזור ההכשה או עקב פירוק תאי דם אדומים ופגיעה במערכת הקרישה".

  הטיפול בחיית המחמד שהוכשה כולל טיפול תומך (נוזלים, אנטיביוטיקה וכד'), פלסמה ולעתים אף זריקת נסיוב. אין טעם לנסות לתפוס את הנחש במקרה של הכשת בעל חיים כיוון שבישראל הנסיוב היחיד שניתן הוא של נחש הצפע ותפיסתו עלולה להיות מסוכנת. ניתן לנסות לצלם את הנחש.

  בשירות הווטרינרי העירוני מזכירים כי הנחשים עשויים להיות מועילים לאדם מכיוון שהם טורפים חולדות ועכברים. כמו כן, הם חיות מוגנות על פי חוק. לכן לוכדי הנחשים המורשים על ידי רשות הטבע והגנים משחררים את הנחשים מחוץ לישוב בשטחים פתוחים לאחר לכידתם. אין להרוג נחשים.

  כמו כן, יש לטייל עם הכלבים כשהם קשורים ברצועה. בנוסף לכך, במיוחד במהלך הקיץ מומלץ בשעת הטיולים עמם בשטח להקפיד להרחיק אותם מאזורים מסוכנים כגון: סדקים, שיחים סבוכים, פתחי ניקוז ועוד.  התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
  • וואי וואי נחש עם מגיפת קץ האנושות זה הכי מפחיד!!
   הגב 09.06.24 09:03
  • להעסיק חתולים בשמירה! לא יהיו עכברים ונחשים שיצליחו להסתנן דרכם.
   הגב 09.06.24 09:12
  • ואולי עיריית רחובות בהנהלתה בחדשה תגדיל ותעשה כקודמיה??? למרות פניות רבות להסרת עשביית פרא יבשה לא מוצאים את הזמן להגיע ולטפל בבעיה כאובה ומסוכנת זו ... ברחוב אמנון ותמר פינת ילקוט הרועים . בראשות העיריה הקודמת כשמלול היה ראש העיר תוך 24 שעות הגיעו וטיפלו, וכעת ממתינים כבר 3 חודשים וטרם נמצא האיש המתאים לטפל בבעיה...
   הגב 09.06.24 14:03
  • מרקוביץ יפתור הבעיה
   09.06.24 18:17
  • חשוב הרבה יותר לעדכן כיצד לנהוג במקרה של הכשת נחש בני אדם.
   הגב 09.06.24 20:21
  • אורח

  מטען חבלה הוסתר במבנה ישן ביבנה. הערכה פלילי

  מערכת האתר | | תגובות: 0  שוטרי מחוז מרכז איתרו בסוף השבוע פריט אמל"ח במבנה ישן ביבנה. חבלן המשטרה טיפל בפריט להמשך בחינה ומיצוי ראיות במעבדות הזיהוי הפלילי.


  שוטרי תחנת יבנה פתחו בחקירה ביום חמישי האחרון עם קבלת דיווח בדבר חשד למטען חבלה שאותר במבנה ישן בעיר.


  בתוך כך, חבלן המשטרה בחן וניטרל את הפריט, לצד סריקה במקום להסרת כל סיכון נוסף לציבור. בתום הפעילות העביר את הממצאים להמשך מיצוי ראיות במעבדות הזיהוי הפלילי של משטרת ישראל, במסגרת חקירה שנפתחה לבחינת הרקע והנסיבות.

  התפרסמו 0 תגובות לכתבה.
  עבור לעמוד הבא
  עבור לעמוד הקודם
  לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל