הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
איילה טוצין ויובל מאירי מיבנה זכו במקום הראשון באליפות ישראל באקרובטיקה דרגה Y
רועי גבאי השתתף בתכנית היוקרתית למנהיגות עירונית "בלומברג-סגול" בהשתתפות 19 ראשי רשויות
מנהל אגף החינוך ביבנה, ד"ר עשהאל שריר, מסיים את תפקידו בסוף יולי

הצגת ילדים "יוצאים למשימה עם אוראל" במרכז קהילתי גרמנוב, יבנה - יום שלישי, 2 ביולי 2024, בשעה 17:00, מומלץ לגילאי 2-8

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק רשת מרכזים קהילתיים יבנה


מרכז קהילתי גרמנוב ביבנה מזמין את הציבור להצגת ילדים מרגשת בשם "יוצאים למשימה עם אוראל". אוראל, ילד שחולם להיות גיבור על אמיתי ולהציל את העולם, זוכה לקבל כוח מיוחד שמגיע עם אחריות גדולה. ההצגה המוזיקלית, המרהיבה והמשעשעת, מעבירה מסר חשוב לילדים: אם מאמינים באמת, הכל אפשרי. בסיום ההצגה יתקיים מפגש אישי עם אוראל ומזכרת לכל ילד.

ההצגה תתקיים ביום שלישי, ה-2 ביולי 2024, בשעה 17:00, באולם מופעים גרמנוב, רחוב התנאים 1, יבנה. מומלץ לגילאי 2-8. עלות הכרטיס היא 35 ש"ח.

לרכישת כרטיסים ולמידע נוסף, לחצו כאן. לפרטים נוספים ניתן להתקשר למספר 08-9439491.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

איילה טוצין ויובל מאירי מיבנה זכו במקום הראשון באליפות ישראל באקרובטיקה דרגה Y

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית יבנה


הרבה הרבה נחת. אנחנו מתרגשים לספר שאיילה טוצין ויובל מאירי זכו היום במקום הראשון באליפות ישראל באקרובטיקה דרגה Y, שנערכה על ידי איגוד ההתעמלות בישראל (Israel Gymnastics).

עיריית יבנה

ברכות לבנות האלופות שלנו ממרכז קהילתי ליפקין-שחק, למנהלת הקבוצה לין גורביץ' מבית הספר להתעמלות קרקע, למנהלת המקצועית שירן וקנין ולמאמנות בר היינוביץ, יובל רזניק ומוריה דורי.

גאות וגאים בכן!התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

רועי גבאי השתתף בתכנית היוקרתית למנהיגות עירונית "בלומברג-סגול" בהשתתפות 19 ראשי רשויות

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום:עידן כנפי


השבוע השתתף רועי גבאי, ראש עיריית יבנה, בתכנית היוקרתית למנהיגות עירונית בלומברג-סגול. התכנית, בה משתתפים 19 ראשי רשויות המייצגים את כלל החברה הישראלית, נוסדה בשיתוף פעולה בין מייק בלומברג, ראש העיר ניו יורק לשעבר, שירלי ויוסי סגול, אוניברסיטת תל אביב וצוות בלומברג-סגול בהובלתה של אדית בר.גבאי הודה למרכז בלומברג-סגול על הבחירה וההזדמנות ללמוד, לחשוב ולקבל כלים משמעותיים לדרך לצד חבריו ראשי הרשויות. הוא ציין כי המפגש המעצים עם אנשי התכנית ועמיתיו ראשי הרשויות מאפשר הסתכלות רחבה בכדי לעשות את המיטב עבור תושבי העיר ובימים מורכבים אלה מפיח תקווה אמיתית לאומית למנהיגות המחוברת לשטח וראיית צרכי התושבים.

צילומים:עידן כנפי


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מנהל אגף החינוך ביבנה, ד"ר עשהאל שריר, מסיים את תפקידו בסוף יולי

מערכת האתר | | תגובות: 0מנהל אגף החינוך, ד"ר עשהאל שריר מסיים את תפקידו: "זכיתי לעבוד ביבנה עם צוות ואנשי חינוך מהשורה הראשונה, זה הזמן לאתגרים חדשים בשדה החינוך".

מנהל אגף החינוך, ד"ר עשהאל שריר, צפוי לסיים את תפקידו בסוף חודש יולי הקרוב. מנהל אגף החינוך נפגש עם ראש העיר, רועי גבאי, אשר הביע הערכה לד"ר שריר, הודה לו על תרומתו לקידום החינוך בעיר ואיחל לו הצלחה רבה בהמשך הדרך.

בשלוש השנים האחרונות הוביל עשהאל את מערכת החינוך בעיר להישגים משמעותיים, תוך קידום כלל המגזרים בעיר. בין היתר קידם פרויקטים כגון פתיחת כיתות חינוך מיוחד בתיכונים והרחבת מגוון התוכניות החינוכיות בבתי הספר ובגני הילדים, שבוע החינוך העירוני, תכניות מצוינות וחדשנות חינוכית בתחומי הרובוטיקה, בינה המלאכותית ופיתוח מקצועי למנהלים ולצוותי חינוך. לפני מספר חודשים הוסמך עשהאל לתואר דוקטור על פיתוח מודל הערכה לחינוך הערכי בבתי ספר תיכונים במערכת החינוך הממלכתית בישראל.

ד"ר שריר אמר: "אני שמח על ההזדמנות שניתנה לי להוביל את מערכת החינוך העירונית ולהתוודע לקהילת העיר יבנה. אני ממשיך בדרכי בשדה החינוך, במטרה להשפיע בתחומים נושאים ומשמעותיים. זכיתי לעבוד במחיצת מנהלות, מנהלים וצוותי חינוך מקצועיים ומסורים, תודתי לצוות אגף החינוך, למנהלי העירייה על שיתוף הפעולה וכמובן לראש העיר, רועי גבאי, על התמיכה בקידום החינוך בעיר והצבתו במרכז סדר היום".

ראש העיר, רועי גבאי, הודה לעשהאל על תרומתו לחינוך: "עשהאל קידם פדגוגיה ייחודית לעיר, הוביל לראשונה את יבנה לשבוע חינוך איכותי ופעל לחיזוק וקידום החינוך בכל הרמות והגילאים. בשם כלל העוסקים בחינוך אנו מוקירים את פועלו ומאחלים לו הצלחה רבה בהמשך דרכו".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אירוע "גולי והגיטרה ששרה" במרכז קהילתי נאות שמיר ביבנה - 1 ביולי 2024

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מרכז קהילתי נאות שמיר


מרכז קהילתי נאות שמיר ביבנה מזמין אתכם לאירוע "גולי והגיטרה ששרה". האירוע יתקיים ביום שני, ה-1 ביולי 2024, בשני סבבים: הראשון בשעה 16:30 והשני בשעה 17:30.

הפעילות מיועדת לגילאי 2-4 בלבד, והעלות היא 40 ש"ח למשתתף. הורה מלווה אחד יכול להשתתף ללא עלות. יש להירשם מראש באמצעות הקישורים הבאים:

שימו לב, הפעילות כפופה למינימום כמות נרשמים, וניתן לבטל כרטיס עד 72 שעות לפני הפעילות בלבד.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מרכז קהילתי נאות שמיר מציין את ל"ג בעומר עם סיור עששיות בדיונות יבנה בשעת שקיעה ב-29 במאי

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז קהילתי נאות שמיר


מרכז קהילתי נאות שמיר ביבנה מציין את ל"ג בעומר עם עינת הולנדר בסיור עששיות בדיונות בשעת שקיעה. האירוע יתקיים ביום רביעי, ה-29 במאי, בשעה 19:00 בדיוק.המפגש יתקיים בכתובת: רחוב הגולן פינת השומרון, שכונת נווה אילן, ומשם יצא הסיור. אורכו של הסיור כשעה וחצי והוא מיועד לגילאי 5 ומעלה. הסיור אינו מתאים לפעוטות.עלות ההשתתפות היא 30 ש"ח לכל משתתף. ניתן לבטל את ההשתתפות עד 72 שעות לפני הפעילות בלבד. יש להגיע עם נעליים סגורות, עליונית ואלתוש לרגישים. מספר המקומות מוגבל.לינק לרישום: https://katzr.net/9e450cהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ל"ג בעומר ביבנה: מדורות קהילתיות ופעילויות לכל המשפחה ברחבי יבנה ובהן סדנת הכנת עששיות, ריקודי עם, קבוצת ריצה, תהלוכת חב"ד, אפיית פיתות, סיור עששיות בחולות יבנה. המיקומים, התאריכים ופירוט נרחב בכתבה

מערכת האתר | | תגובות: 0


דוברות עיריית יבנה:

ל"ג בעומר אוטוטו כאן והשנה חוגגים במדורות קהילתיות ובהתאם להנחיות נציבות הכבאות.

שימו לב למוקדי הפעילויות, מזמינים אתכם להצטרף אלינו לפעילויות מדליקות:

 • 🔥 יום חמישי 23.5.24, סדנת הכנת עששיות, מרכז קהילתי ליפקין שחק 17:30 להרשמה
 • 🔥 יום חמישי 23.5.24, סדנת הכנת עששיות, מרכז קהילתי ליפקין שחק 18:15 להרשמה
 • 🔥 מוצ"ש 25.5 החל מ-20:45 בשטח פתוח סמוך לאמפי יבנה - מדורה קהילתית, סדנת תיפוף, יצירה, איפור פנים ומשחקים לילדים.
 • 🔥 מוצ"ש 25.5 החל מ-20:45 בשטח הפתוח בשד' דואני - מול הסדנה לאמנות, מדורה קהילתית, סדנת תיפוף, יצירה, איפור פנים ומשחקים לילדים.
 • 🔥 מוצ"ש, 25.5.24, 21:30- הדלקת מדורה והפעלות - חניית מתנ"ס נאות שז"ר, הנשיאים 17.
 • 🔥 מוצ"ש 25.5.24, ריקודי עם בהנחיית איציק בן-דהן, מרכז קהילתי גרמנוב החל מ-20:30 הכניסה חופשית.
 • 🔥 יום ראשון 26.5.24, קבוצת ריצה בטוחה לנשים, פארק הנחל, 19:30 להרשמה
 • 🔥 יום ראשון 26.5.24, החל מ-17:00 תהלוכת חב"ד ברחבי העיר.
 • 🔥 יום שלישי 28.5.24, סיור עששיות ואפיית פיתות, פארק הסנהדרין, 18:30 להרשמה
 • 🔥 יום רביעי 29.5.24, סיור עששיות בדיונות עם עינת הולנדר, 19:00 להרשמה

שימו לב למספר דגשים חשובים:

 • 🚫 בהתאם להנחיות נציבות הכבאות, חל איסור להקים מדורות בשטחים ציבוריים, פארקים, חורשות, גינות וכו'.
 • 🚫 הדלקת מדורות בשטח העיר אסורה בהחלט! אנא השמעו להנחיות הפיקוח העירוני. מוקד עירוני 106 זמין לשרותכם 24/7.

🤗 💚
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אליצור יבנה ניצחה את הפועל חבל איילות 62:96 במשחק הבית האחרון של העונה הסדירה וביום רביעי, תחל סדרת הפליאוף נגד נחל שורק.

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק אליצור יבנה כדורסל הדף הרשמי


במשחק הבית האחרון של העונה הסדירה, ניצחה אליצור יבנה את הפועל חבל איילות בתוצאה 62:96. המשחק, שהיה בשליטה של הצהובים שהגדילו את ההפרש ככל שהמשחק התקדם, היה המשחק הלפני אחרון בליגה הסדירה.יבנה, שהבטיחה את המקום הראשון, תצא למשחק חוץ בשוהם ביום ראשון, ומיד לאחריו, כבר ביום רביעי, תחל סדרת הפליאוף נגד נחל שורק.הרבו לקלוע: מלכוב - 11 נקודות קרביוב - 12 נקודות ושינבויים ושיפר - 13 נקודות כל אחד.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הישגים מהחלל: נבחרת בית ספר האקולוגי ביבנה העפילה לגמר אולימפיאדת החלל הארצית!

מערכת האתר | | תגובות: 0


הישגים מהחלל: נבחרת בית ספר אקולוגי העפילה לגמר אולימפיאדת החלל הארצית!


יבנה על מפת החלל: שלוש נבחרות חלל מבתי חינוך ביבנה - בית חינוך מרחבים, בית הספר האקולוגי ובית הספר פרדס צפוני - העפילו לשלב הגמר האזורי בתחרות אולימפיאדת החלל הארצית של משרד החינוך בשיתוף סוכנות החלל הישראלית.

היום (רביעי) התקיימה בפארק קרסו למדע בעיר באר שבע תחרות הגמר בה נדרשו הנבחרות להציג פוסטר ודגם של תכנון התיישבות חדשה על אחד מגרמי השמים במערכת השמש.

נבחרת בית הספר האקולוגי בניהולה של שוש גופשטיין זכתה בתחרות והעפילה לשלב הגמר הארצי שיתקיים ב-10 ביוני בעיר רמת גן. התלמידים והצוותים משלושת בתי החינוך ביבנה הפגינו רוח ספורטיבית ופרגון יוצאים מן הכלל, עודדו את חבריהם מהעיר וזכו לתשבוחות מהשופטים.

ראש העיר, רועי גבאי, ברך את בתי הספר, המנהלות, צוותי החינוך וכמובן התלמידות והתלמידים: "אנו גאים בהישגים ובעיקר ברוח היבנאית שבאה לידי ביטוי בתמיכה, בפרגון ובעידוד הנבחרות היבנאיות. יישר כח לנבחרת בית חינוך מרחבים שהגיעה למקום הרביעי וזכו בתואר חביבי חבר השופטים, לנבחרת בית הספר פרדס צפוני על הגעה לעשירייה הראשונה במחוז וכמובן לנבחרת בית הספר האקולוגי שהעפילה לגמר הארצי ואנו מאחלים להם הצלחה גדולה. מדובר בהישג המבטא את ההשקעה בלימודים ואת המסירות של צוותי החינוך שלנו, כולם יחד מהווים גאווה גדולה לעיר".

מנהלת ביה"ס האקולוגי, שוש גופשטיין: "אני גאה בנבחרת האסטרונומיה של בית הספר האקולוגי בהובלתה של רכזת המדעים, שרית בוברובסקי. הנבחרת כללה תלמידים מכיתות ד'-ו' שהפגינו ידע נרחב בנושא החלל, יכולות מרשימות מאוד בעבודת צוות איכותית ומקצועית. השופטים התרשמו מאוד מהתלמידים ומהדגם המיוחד שנבנה על ידי התלמידים 'ההביטאט' (מושבה) שהוצג בתחרות על הכוכב קרס. תודתי לעיריית יבנה על הסיוע בשינוע הדגם לתערוכה, לחברותיי היקרות, תמר וטליה על שיתוף הפעולה היוצא מן הכלל של שלוש הנבחרות אשר בא לידי ביטוי בפרגון, עידוד ואף בנסיעה משותפת לתחרות. אני בטוחה שהתלמידים יצאו נשכרים מהשתתפותם בתחרות וגאה בקהילת בית הספר האקולוגי שתייצג את יבנה בכבוד בגמר הארצי".

טליה מי-רז בולליס, מנהלת בית חינוך מרחבים: "חברי הנבחרות עבדו בשיתוף פעולה ובעבודת צוות, למדו למידה עצמית וקיימו שיתופי פעולה עם גורמים בקהילה. הובלנו את התלמידים לעידוד ופרגון משותף של כל נבחרות העיר וכך העלנו את יבנה על מפת החלל".

מנהלת ביה"ס פרדס צפוני, תמר סטון: "אין דבר נפלא יותר מלראות את הברק בעיניי התלמידים שחוקרים, לומדים ומגלים עולמות חדשים. ההישג החשוב ביותר הוא שכל בתי הספר מיבנה עודדו ופרגנו כיחידה אחת מלוכדת. פרגון והערכה מיוחדת להורים משלושת בתי החינוך שהגיעו במיוחד, סייעו, פרגנו והשקיעו. זוהי מעורבות הורים מעצימה".


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נבחרת האקרובטיקה של מכבי יבנה זכתה במדליות וגביע קבוצתי באליפות Acro Cup בבולגריה: מאי גל מרגלית ונופר שלום זכו במדליית כסף, אריאל שרעבי וענבר שפר זכו במדליית ארד, והנבחרת זכתה בגביע קבוצתי מקום ראשון

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית יבנה


נבחרת האקרובטיקה של מכבי יבנה, בניהולה של לין גורביץ' מבית ספר להתעמלות קרקע של מרכז קהילתי ליפקין-שחק, חזרה בשבוע שעבר מאליפות Acro Cup שנערכה בבולגריה עם שלל מדליות וגאווה רבה.

מאי גל מרגלית ונופר שלום זכו במדליית כסף בדרגת "8-14". אריאל שרעבי וענבר שפר זכו במדליית ארד בדרגת "Youth". בנוסף, הנבחרת הצליחה וזכתה בגביע קבוצתי מקום ראשון, בזכות הצוותים הבאים:

 • איילה טוצ'ין ויובל מאירי - העפילו לשלב הגמר מהמקום השני בשלב המוקדמות
 • אמה אפנגר, אלה מאבי, גאיה שגב - העפילו לשלב הגמר מהמקום הראשון בשלב המוקדמות
 • דניאל אייזדורפר ואמליה גריגורייב

תודה רבה לצוות הנפלא: שירן וקנין - מנהלת מקצועית, לין גורביץ' - מנהלת קבוצה, בר היינוביץ, יובל רזניק ומוריה דורי - מאמנות, על ההשקעה הרבה, המסירות והעבודה הקשה שהובילו להצלחות אלו.

כל הכבוד לנבחרת האקרובטיקה המדהימה על ההישגים המרשימים. גאים בכן!
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חגיגות ל״ג בעומר במרכז קהילתי ליפקין-שחק ביבנה: פעילות הכנת עששיות לילדים ב-23 במאי 2024

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז קהילתי ליפקין-שחק


מרכז קהילתי ליפקין-שחק ביבנה מזמין את הציבור לחגוג את ל״ג בעומר בפעילות יצירתית להכנת עששיות. במסגרת הפעילות, המשתתפים יקבלו צנצנת אותה יקשטו, יכניסו נורה קטנה, ישחילו חרוזים לידית ויקבלו עששית צבעונית לכבוד החג.

האירוע יתקיים ביום חמישי, 23 במאי 2024, ומתאים לילדים בגילאי 3-7. עלות ההשתתפות היא 25 ש"ח.

הפעילות תתקיים בשני סבבים:

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הנוער ביבנה מוזמן להשתתף בסקר ולהשפיע על מופעי הקיץ בעיר: רביד פלוטניק , טונה , ליעד , אושר כהן , ששון איפרם שאולוב, אודיה , יגל אושרי, נס וסטילה, מור רביעי

מערכת האתר | | תגובות: 9
צילום מתוך דף הפייסבוק נוער יבנה


צעירי יבנה, שימו לב! יש לכם הזדמנות חד פעמית להחליט איך יראה הקיץ ביבנה . העירייה מזמינה אתכם להשתתף בסקר ולבחור את הזמרים שתרצו לראות השנה, וכן להחליט האם תתקיים מסיבת בריכה או מסיבת גג.


אילו זמרים הייתם רוצים שיופיעו בעיר לנוער?

כנסו לסקר, מלאו והשפיעו: לחצו כאן להשתתפות בסקר.
התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • וווווווואווווו חד משמעית אושר כהן וששוןןןןןןן
  הגב 22.05.24 16:50
 • ליעד מאיר
  הגב 22.05.24 17:54
 • ליעד מאיר
  הגב 22.05.24 17:54
 • ליעד מאיר
  הגב 22.05.24 17:55
 • ליעד מאיר
  הגב 22.05.24 17:55
 • ליעד מאיר
  הגב 22.05.24 17:55
 • ליעד מאיר
  הגב 22.05.24 17:55
 • ליעד מאיר
  הגב 22.05.24 17:55
 • ליעד מאיר
  הגב 22.05.24 17:55
 • אורח

תלמידי קרית החינוך ע"ש גינסבורג ביבנה השתתפו בפרויקט "צמיד איתי" להנצחת נופלים מהשבעה באוקטובר וכתיבת מכתבים למשפחות הנופלים

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק קרית החינוך ע"ש גינסבורג


במסגרת חודש פעילויות בנושא "משואה לתקומה" עברו תלמידי קרית החינוך ע"ש גינסבורג ביבנה וכיתת הותיקים של בית הספר פעילות מרגשת מאוד של פרויקט ארצי בשם "צמיד איתי". מטרת הפרויקט היא הנצחת נופלים מהשבעה באוקטובר דרך הכרת הנופלים, הכנת צמידי זיכרון וכתיבת מכתבים למשפחות הנופלים.

כל הכבוד לכל מי שלקח חלק בפרויקט.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

22 מורות ומורים ביבנה השתתפו בקורס הכשרה לדיאלוג וגישור בבית הספר ובקהילה

| | תגובות: 1


דוברות עיריית יבנה:

22 מורות ומורים ביבנה השתתפו בקורס הכשרה לדיאלוג וגישור בבית הספר ובקהילה

טקס סיום קורס הכשרה ל-22 מורות ומורים בתכנית "דיאלוג אחר וגישור בחינוך" נערך ביום שני השבוע במרכז רייך ביבנה.

הקורס נערך במסגרת תוכנית עירונית מערכתית הפועלת במערכת החינוך בהובלת "המרכז לדיאלוג אחר", המיועדת לתלמידים, צוותי חינוך והורים. התוכנית פועלת במימון עיריית יבנה וביוזמת ראש העיר, רועי גבאי, בשיתוף פעולה וליווי של אגף החינוך ומרכז הגישור.

אנשי ההוראה שיתפו בטקס הסיום בהתרגשות על התהליך שעברו בקורס ועל אופן יישומו המוצלח בביה"ס, במשפחה ובחברה.

במקביל לקורס ההכשרה למורים, מתקיימות בבתי הספר סדנאות לתלמידים "מנהיגות מגשרת" וסדנאות להורים "דיאלוג אחר במשפחה".

ראש העיר, רועי גבאי, הודה לאנשי החינוך ולצוות האגף על הפעילות החשובה: "עם סיום הקורס ורכישת הכלים היישומיים, יש ביכולתם של המורים המוכשרים שלנו להטמיע ולהעביר הלאה את כל שלמדו ותרגלו, ולהפוך הלכה למעשה את מיומנויות השיח המקדם, שיתופי הפעולה, והובלת שינוי בדרכי החשיבה וההידברות במערכות היחסים עם התלמידים, ההורים, בין אנשי הצוות וכמובן בחייהם האישיים".

מנהלת ומייסדת המרכז לדיאלוג אחר, אורנה גילת: "תודה לראש העיר, רועי גבאי על מנהיגות מובילה הרואה את הדור הצעיר יחד עם קהילת העיר כשותפים היכולים לקחת חלק משפיע ומעורר השראה בעיצוב פני החברה וביצירת שינויי ממשי שמתחיל בכותלי בתי הספר ונוגע לכל קצוות החברה שלנו".

]]>התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • בזבוז זמן וכסף הסדנאות הסתמיות האלו..אם מורים זקוקים להכשרה כזו אז איך הם עסקו בהוראה עד היום..?? בכל מקרה.. יש קודם לעסוק ולהגדיר את מטרות העל!!.
  הגב 22.05.24 16:45
 • אורח

הארנונה תתייקר ב - 5.29% החל מינואר 2025

מערכת האתר | | תגובות: 25


משרד הפנים הודיע כי הארנונה בעיריות תתייקר ב -5.29% החל מינואר 2025

מדובר בהתייקרות הגבוהה ביותר ב - 20 השנים האחרונות.

מדובר בתעריף שקובע משרד הפנים הנקרא "טייס אוטומטי" ולא קשור להחלטת העירייה.

מידי שנה משרד הפנים קובע לעיריות את שיעור העלייה האוטומטי של הארנונה.

העיריות לא יכולות להשפיע על החלטת משרד הפנים והן חייבות לקבל את העלאה. אך, עירייה רשאית לבקש ממשרד הפנים העלאה או הורדה של ארנונה בסיווגים שונים.

למלחמה בדרום ובצפון יש השפעה מכרעת על יוקר המחייה ועיריות רבות נקלעו לבור תקציבי בגלל המלחמה ולא מעט עיריות יבקשו העלאה נוספת בארנונה, אחרת הן בסכנת קריסה

העלאה הדרמטית החלה כבר בשנה קודמת כאשר לשנת 2024 אושרה העלאה של הארנונה ל- 2.7%; כפול מהעלייה שאושרה בשנה קודמת ב - 2023 עלייה של 1.37%
התפרסמו 25 תגובות לכתבה.
 • האם תושבים ששילמו מראש לכל השנה מחויבים להוסיף את ההתיקרות?
  הגב 21.05.24 18:10
 • זה יהיה מינואר 25. טרם שולם חשבון כלשהו. ההעלאה כבר תתבטא בחשבון השנתי לתשלום.
  21.05.24 18:16
 • איך להוסיף? כבר שילמת את ינואר 2025? פששש יפה לך
  21.05.24 18:48
 • סליחה, כניראה שהוא לא שם לב שמדובר בשנת 2025, אפשר להסביר ברגוע....
  21.05.24 21:37
 • הארנונה תתייקר והסירחון יגבר. יש תמורה בעד האגרה.
  הגב 21.05.24 18:16
 • מה זה קשור?
  21.05.24 18:48
 • איזה אוכלוסיות יוכלו בכל זאת לקבל הנחה כי לא יוכלו לעמוד בהעלעה
  הגב 21.05.24 18:19
 • כתוב באתר של העיריה
  21.05.24 18:47
 • לא לשלם ארנונה. לגנבים ה עלה
  הגב 21.05.24 18:43
 • בהצלחה לך עם זה.
  21.05.24 18:46
 • מי זה ה "גנבים"? לא רשמת
  21.05.24 18:49
 • במקום להעלות ארנונה הייתי מעדיף שיבטלו את כל האירועי תרבות המיותרים. אני לא צורך אותם. וידוע שהאומנים גו(נ)בים מחירים מופקעים על חשבון משלם המיסים.
  הגב 21.05.24 18:50
 • אין שום קשר ל "כל אירועי התרבות המיותרים" לא קראת את הכתבה? או שיש לך בעיה בהבנת הנקרא. אנסה להסביר לך באופן מורחב ופרטני: מי שמחליט על העלאת המיסים זו הממשלה, זו החלטה ארצית כלומר של כל הישובים בארץ, עכשיו הבנת שאין שום קשר ל "אירועי התרבות המיותרים"? וחוץ מזה לטעמך אירועי תרבות הם מיותרים, זכותך לא לבוא לאירועי תרבות. לא מכריחים אותך.
  21.05.24 20:41
 • משלמים ביוקר עלות של ארנונה, כמו עיר שאף אחד טרם הגדיר אותה כעיר, אולי מישהו יגדיר את המקום כבר... ואז נקבל שירותים של עיר ולא של מושבה .
  הגב 21.05.24 18:51
 • אף אחד טרם הגדיר את ראשון כעיר? איך הגעת לזה? בוא תסביר נראה אותך
  הגב 21.05.24 20:43
 • ראשון זה לא כאן, זהו האתר של רחובות.
  21.05.24 21:39
 • כתוב בכותרת באותיות גדולות כאן את המילים " 106 ראשון לציון" אז תסביר איך זה רחובות?
  22.05.24 13:21
 • חחח , עליק רחובות? אנשים לא יודעים לקרוא או איפה הם גרים אולי?
  22.05.24 13:22
 • טוב הכתבה מאוד לא אינפורמטיבית ומטעה במקרה הטוב.
  הגב 21.05.24 21:50
 • אז אם אדון ראש העיר לא יכול להוריד את מחירי הארנונה אז שיקח את חברת מניב אליה וככה לא נשלם מעמ על מים וזה יחסוך לנו 17 אחוז!
  הגב 22.05.24 08:27
 • אם אדוני יצליח לשנות את החוק אז ראש העיר יפחית ארנונה. תיקרא שוב את הכתבה, ראש העיר בכלל לא פונקציה להחליט על העלאת ארנונה , גם אם רוצה הוא לא יכול להעלות וגם לא להוריד ארנונה, הוא לא קשור לזה בשום אופן, זה החוק, אז רוץ מהר לכנסת ותשנה את החוק, ורק אחר כך תעביר ביקורת
  22.05.24 13:25
 • עושה רושם שעליית הארנונה היא בטור הנדסי.. השנה זה פי 2 משנה שעברה , שנה שעברה היה פי 2 מלפני שנתיים.. עד מתי ימשיכו..
  הגב 22.05.24 09:53
 • ימשיכו כל עוד זה החוק שהממשלה קבעה
  22.05.24 13:26
 • וזו הסיסמה רק הליכוד יכול . שיפסיקו את העברת הכספים למשאדים הציותרים של כלום ושום דבר . הפסקת תמיכה בלא פרודוקטיבים כמו הישבות ולהפסיק את מענקי ההשתמטוט שאברכים מקבלים על כך . להפסיק לממן את היצור הנמצא במיאמי כולל מאבטחים . אם שכחתי משהו , אנא להוסיף .
  הגב 23.05.24 14:41
 • אני גרה בעמידר ומשלמת ארנונה יותר יקר מהרצליה ומה אנחנו מקבלים ריצוף שבור .חוסר תאורה שבילים מלוכלכים פחי אשפה שבורים על זה אני משלמת ארנונה .......
  הגב 23.05.24 18:25
 • אורח

נבחרת בית הספר "מעיין" יבנה זכתה במקום השני בטורניר הכדורסל

| | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק בית הספר "מעיין" יבנה


נבחרת בית הספר "מעיין" יבנה זכתה במקום השני בטורניר הכדורסלנבחרת בית הספר "מעיין" יבנה עלתה לשלב הסופי בטורניר הכדורסל, שכלל את משחקי חצי הגמר והגמר. תלמידי הנבחרת ניצחו במשחק חצי הגמר והתמודדו בנחישות במשחק הגמר מול בית הספר "אינשטיין". בסיום הטורניר, נבחרת "מעיין" זכתה במקום השני וחזרה לבית הספר עם גביע ושלל מדליות.את נבחרת הבנים ייצגו: עידן יקיר, אופרי חדד, דוד מורגובסקי, אסממאו בייקאדי ואלון אביב תלמידי כיתה ו'2, עופרי שמואלי ואסף לוי, תלמידי כיתה ה'1, ציון לגזיאל, מטוקו טסמה ואורייאן סבג תלמידי כיתה ה'2.בית הספר "מעיין" הביע גאווה רבה בתלמידיו על ההישג המרשים.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מרכז הצעירים יבנה מציע סדנה לפתיחת תיק השקעות בבורסה ב-2 ביוני 2024

| | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז צעירים יבנה


מרכז הצעירים יבנה מציע סדנה לפתיחת תיק השקעות בבורסהמרכז הצעירים יבנה מזמין את הציבור להשתתף בסדנה ייחודית לפתיחת תיק השקעות בבורסה. הסדנה תתקיים ביום ראשון, ה-2 ביוני 2024, בין השעות 19:00 ל-2:00, במרכז הצעירים יבנה, רחוב עולש 2.במהלך הסדנה ילמדו המשתתפים מושגי בסיס בשוק ההון, כגון ניירות ערך, מניות ומדדים, חישוב תשואה, ניהול סיכונים והדגמת מסחר בשוק ההון. בנוסף, יינתנו טיפים מעשיים על איך להתחיל להשקיע ואיך להשיג תנאים טובים.העלות המסובסדת להשתתפות בסדנה היא 30 ש"ח, ויש להירשם מראש דרך הסטורי או באתר מתנ"ס יבנה. מספר המקומות מוגבל.לפרטים נוספים והרשמה: [אתר מתנ"ס יבנה](#)התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נבחרת הכדורגל והכדורסל של בית ספר איינשטיין ביבנה זכתה באליפות בכדורגל ובכדורסל

מערכת האתר | | תגובות: 1
צילום מתוך דף הפייסבוק בית ספר איינשטיין יבנה


במסגרת טורניר הספורט לבתי הספר ביבנה, נבחרות הכדורגל והכדורסל של בית ספר איינשטיין ביבנה זכו בגביעי האליפות . הפעם, מדובר בנבחרת הכדורגל של הבנים. כל הכבוד לקבוצה האלופה וליפית, המורה לחינוך גופני.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • יש אליפות למכבי
  הגב 21.05.24 15:23
 • אורח

החל מיום שישי 24.5 הקרקס הבינלאומי CIRCO CIRCO יגיע למתחם בילו סנטר בהפקת ענק עם אקרובטים, פעלולנים, רקדנים ועוד

כרטיס כניסה: 102 ש''ח. מחיר הטבה בלעדית לחברי MY OFER: 89 שח בלבד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3
קופות תל אביב


הקרקס הבינלאומי CIRCO CIRCO יציג מופע ענק בעופר בילו סנטר

הפקת ענק בינלאומית, לכל המשפחה, ללא חיות, קרקס וירטואוזי, מרתק, סוחף, ססגוני ומרהיב בהשתתפות אקרובטים, פעלולנים, רקדנים, לוליינים וליצנים,

מתחם הקניות והבילוי עופר בילו סנטר אאוטלט, מקבוצת קניוני עופר, מארח לראשונה את קרקס CIRCO CIRCO, המיועד לכל המשפחה, ללא חיות, סוחף, ססגוני ומרהיב, קרקס וירטואוזי, מרתק, ובקצב דרום אמריקאי.

קרקס קולומביה הוא הפקת ענק בינלאומית, בהשתתפות אקרובטים, פעלולנים, רקדנים, לוליינים וליצנים, ומלא בהפתעות.

הקרקס יציג בעופר בילו סנטר אאוטלט, החל מה 24.5.2024 עד 15.6.2024 והוא כולל ארבעת הנאמברים הגדולים של עולם הקרקס הלטיני, במופע אחד גדוש ועוצר נשימה. מעטים הקרקסים שמציגים את ארבעתם במופע אחד.

הנאמברים יבוצעו ע"י אמנים מומחים, כולם יוצאי משפחות הקרקס הקולומביאני עטור התהילה לדורותיהם. בין הנאמברים: כדור ברזל ענק בתוכו דוהרים 3 אופנוענים, מעופי אויר מלאי השראה, אחד מגדולי הליצנים בקולומביה – קסרולו - אשר מציג קטעי הומור מרגשים ומצחיקים עד דמעות כמיטב הקומדיה הקרקסית הלטינית ומופע להקת רקדנים בסגנון סלסה.

כרטיס כניסה: 102 ש''ח.

מחיר הטבה בלעדית לחברי MY OFER: 89 שח בלבד.

ניתן להתעדכן בשעות המופעים באתר קופות תל אביב.

מיקום הקרקס – צמוד ללונה פארק בחניה הגדולה ליד אוטו סנטר בעופר בילו סנטר.

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • האם יש מועדנים עם הנחות עמוקות יותר? איזה?
  הגב 21.05.24 09:25
 • האמת שווה, הייתי שבוע שעבר והיה יפה מאוד
  הגב 21.05.24 11:13
 • מה המחיר לגיל השלישי,אין היתחשבות בהם.
  הגב 21.05.24 21:51
 • אורח

שינויים זמניים בתנועת הרכבות! תחנות ראשון לציון משה דיין, חולון ובת ים תיסגרנה vחל מיום חמישי (30.5.24) בשעה 20:30 (בקירוב) וביום שישי (31.5.24) ותנועת הרכבות מאשקלון תסתיימנה בתחנת יבנה

מערכת האתר | | תגובות: 0שינויים זמניים בתנועת הרכבות באזור ראשון לציון, חולון ובת ים החל מיום חמישי (30.5.24) בשעה 20:30 (בקירוב) וביום שישי (31.5.24) לאורך כל שעות הפעילות בשל עבודות של חברת נתיבי איילון

בשל עבודות של חברת נתיבי איילון תיסגרנה לתנועת רכבות תחנות צומת חולון, חולון וולפסון, בת-ים יוספטל, בת-ים קוממיות וראשון לציון משה דיין ויחולו השינויים הבאים בתנועת הרכבות:

רכבות בקו אשקלון-הרצליה תופעלנה במתכונת מפוצלת: בין תחנות אשקלון ליבנה מערב ובין תחנות הרצליה לת"א סבידור מרכז בלבד ולא תעצורנה בתחנות ת"א השלום, ת"א ההגנה, צומת חולון, חולון וולפסון, בת-ים יוספטל, בת-ים קוממיות וראשון לציון משה דיין.

תנועת הרכבות תחזור לסדרה במוצאי השבת (1.6.24) עם חידוש השירות.

לנוסעי הרכבת מומלץ להתעדכן בפרטים באתר האינטרנט, היישומון, או מוקד השירות הטלפוני במספר *5770. פרטים אודות קווי תחבורה ציבורית סדירים ניתן למצוא במוקד משרד התחבורה בטלפון *8787.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

כנס שיתוף ציבור ביבנה עם ראש העיר רועי גבאי לתושבי נאות בן גוריון, נאות בגין ורמות ויצמן - 27 במאי 2024

מערכת האתר | | תגובות: 1
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית יבנה


תושבי שכונות נאות בן גוריון, נאות בגין ורמות ויצמן מוזמנים לכנס שיתוף ציבור עם ראש העיר, רועי גבאי ומנהלי האגפים בעירייה.

בכנס יידונו נושאים כלל עירוניים לשנת 2024, תוכניות עבודה לשכונות, חיזוק הקשר בין התושבים לעירייה, ויתקיים שיח פתוח עם שאלות ותשובות.

הכנס יתקיים ביום שני, 27 במאי 2024, בשעה 18:30, באשכול פיס, רחוב האלון 39. הציבור מוזמן והכניסה חופשית.

נשמח לראותכם!
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אשכול הפיס אינו המקום לכנס הזה!!, יש מרחק גדול בין שני הצדדים, האוחם גדול מאוד , מעט תושבים צפויה להגיע, זה כנס ראשון!!.
  הגב 24.05.24 07:51
 • אורח

אליצור יבנה ניצחה את מכבי אשדוד בתוצאה 86:90 במשחק מותח והניצחון מבטיח לאליצור יבנה את המקום הראשון בטבלה לקראת משחקי הפלייאוף

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק אליצור יבנה כדורסל הדף הרשמי


אליצור יבנה ניצחה את מכבי אשדוד בתוצאה 86:90במשחק כדורסל מרתק שהתקיים הערב באולם רלף ביבנה, הצליחה קבוצת אליצור יבנה לנצח את מכבי אשדוד בתוצאה 86:90. המשחק, שנערך מול כ-500 צופים, היה מותח והפכפך, כאשר יבנה הובילה בפער דו ספרתי במחצית הראשונה, אך אשדוד הצליחה למחוק את הפער ואף לעלות ליתרון 6 במהלך הרבע השלישי.ברבע האחרון, הצליחה יבנה לשרוד קאמבק נוסף של האשדודים ולבסוף לנצח במשחק. הניצחון מבטיח לאליצור יבנה את המקום הראשון בטבלה לקראת משחקי הפלייאוף. מאמני הקבוצה, שלומי כהן ועידו לוי, הביעו שביעות רצון מהתוצאה ומהמאמץ שהשקיעו השחקנים.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סקר הצעירים הגדול של יבנה (18-35) יצא לדרך ובאמצעותו העירייה תלמד את סדרי העדיפויות של הצעירים/ות ולדייק את הרצונות שלהם

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית יבנה


סקר הצעירים הגדול של יבנה (18-35) יצא לדרך. צעירי יבנה, העירייה מעוניינת לתת לכם את המקסימום! המטרה היא להשקיע בתחומים שהכי חשובים לכם ולתת דגש בנושאים שמעניינים אתכם.

העירייה מזמינה אתכם לעזור ללמוד את סדרי העדיפויות שלכם ולדייק את הרצונות שלכם על ידי מענה על הסקר שיכוון את העירייה להעניק לכם את הכלים הכי נכונים. הסקר אנונימי, אך אם תרצו להשתתף בהגרלה ולזכות בפרס שווה, יש צורך למלא פרטים.

למילוי הסקר: לחצו כאן

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בית ספר אופקים ביבנה מבקש תרומת ספרים לשדרוג הספרייה

| | תגובות: 2


בית ספר אופקים ביבנה פונה לציבור בבקשה לתרום ספרים מגוונים לצורך שדרוג הספרייה הבית ספרית. הספרים המבוקשים מיועדים לשכבה הבוגרת, גילאי 12-15.

תודה רבה, בית ספר אופקים.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • למסירה ללא תשלום כל האנציקלופדיה העברית. חיים 050-2029612
  הגב 20.05.24 09:10
 • לא מבינה, אין לכם תקציב לעניין הזה??
  הגב 21.05.24 14:59
 • אורח

הגבלות על הדלקת מדורות לקראת ל"ג בעומר בשל תנאי מזג אוויר קיצוניים. יותרו מדורות ש במקומות שאושרו על ידי העירייה

מערכת האתר | | תגובות: 12


דוברות כבאות והצלה לישראל מטה ארצי

לקראת ל"ג בעומר ובעקבות תנאי מזג אוויר קיצוניים המעלים חשש להתלקחות שריפות והתפשטותן, נציב כבאות והצלה לישראל, רב טפסר אייל כספי, חתם על צו המתיר הדלקת מדורות אך ורק במקומות שהוכשרו לכך על ידי הרשות המקומית וקיבלו את אישור הכבאות.

הצו כולל איסור על הדלקת אש בפארקים, יערות קק"ל ושמורות טבע. הצו יכנס לתוקף החל מיום שלישי, 21 במאי בשעה 8:00 ועד יום שלישי, 28 במאי בשעה 8:00.

אנו קוראים לציבור למלא אחר הוראות הצו. יחד נשמור על החיים, על הטבע ועל הסביבה.

רב רשף איציק בן דוד, מ"מ דובר ארצי


התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • עדיף לא לעשות בכלל מדורות גם באזורים מורשים. שמתן דיל יקח החלטה גם לטובת כדור הארז, זיהום אוויר
  הגב 19.05.24 18:51
 • נכון
  19.05.24 19:29
 • חבל שדיל לא לומד מעירית נס ציונה שנותנת חלופה ירוקה לציון היום הזה בצורת התכנסות והקרנת סרטים בפארקים. יש סגן ראש עיר בשכר לעניני אירועים, שיצדיק את משכורתו.
  20.05.24 05:50
 • אז שמתן דיל יאסור גם על כלי רכב ומטוסים באזור רחובות, כי הם גורמים לזיהום אויר רציני
  20.05.24 11:27
 • סתם. מרוב. רועה לב. קנאה. חולנית. עין. הרע. שאנשים. לא. יעשו. מדורות. בלג בעומר. ולא. ישמחו. טיפה. מכול המצב. במדינה אין שום. צו. אסור. לעשות דבר. כזה. בגלל עבריינים. שרוצים. לנהל את. מדינת. ישראל. ולהרוס. לנו. הכול חגים שבתות. אורחת. ישראלית
  הגב 19.05.24 19:16
 • לימודי ליבה ?.
  20.05.24 13:19
 • העל האש של העצמאות לא מזהם, אה?
  הגב 19.05.24 20:11
 • מה שמו של אל האש , לו סוגדים בללג בעומר ?
  הגב 19.05.24 20:58
 • שב שנה, תלמד יהדות, תלמד על התרבות של העם שלך ואז תשמיע את קולך בציבור.
  20.05.24 11:31
 • הורסים לילדים את כל הכיף
  הגב 20.05.24 18:41
 • שכחתם שגם אתם הייתם ילדים פעם?אפשר לעשות מדורות תוך הקפדה על כללי הבטיחות ושריפת חומרים שאינם מזהמים .עם השגחת מבוגרים כמובן
  הגב 20.05.24 18:43
 • שלום ,אנא פרסמו מקומות שבהם ניתן לעשות מדורות
  הגב 21.05.24 11:15
 • אורח

פיתוח ייחודי של משרד התחבורה יאפשר להתמודד עם שיבושי GPS בתחבורה הציבורית ותיקוף תקין ביישומונים

בשלב הראשון, ניתן יהיה לשלם בתחבורה הציבורית, באמצעות אפליקציית התשלום של חברות מוביט ופנגו ובימים הקרובים תצטרף אליהן גם חברת הופאון.

מערכת האתר | | תגובות: 0
משרד התחבורה


*בעקבות שיבושי ה-GPS על ידי צה"ל.* משרד התחבורה והבטיחות בדרכים פיתח פתרון טכנולוגי המאפשר להמשיך ולהשתמש באפליקציות התשלום בתחבורה הציבורית, למרות שיבושי ה- GPS שמנעו עד כה מהנוסעים לשלם באמצעות אפליקציות אלה.

מאז פרוץ מלחמת "חרבות ברזל״ מתמודדים תושבי הצפון עם חסימות GPS יזומות על ידי צה"ל, המשפיעות הן על מערכות ניווט כמו ווייז, גוגל Maps, ומפריעות גם לפעילות יישומונים מבוססי מיקום ובהם אפליקציות התשלום בתחבורה הציבורית כמו פנגו, מוביט והופאון.

עקב השיבושים, חוו חלק ממשתמשי התחבורה הציבורית תקלות בתיקוף הכרטיס, חיובים שגויים ואף אי-הצלחה בתיקוף הכרטיס שהובילו לאי נעימויות רבות. יצוין כי השיבושים השפיעו במיטה מועטה על תיקוף באמצעות כרטיסי רב-קו, אך רבים מהנוסעים עברו לשימוש באפליקציות ואינם מחזיקים עוד בכרטיס.

בשלב הראשון, ניתן יהיה לשלם בתחבורה הציבורית, באמצעות אפליקציית התשלום של חברות *מוביט ופנגו* ובימים הקרובים תצטרף אליהן גם חברת *הופאון*.


שרת התחבורה והבטיחות בדרכים, תא"ל (במיל') מירי רגב הנחתה את הרשות הארצית לתחבורה ציבורית במשרדה למצוא בדחיפות פתרון לבעיה שהציקה לנוסעים רבים. אנשי האגף נרתמו למשימה והצליחו לפתח בשיתוף עם מפעילי היישומונים טכנולוגיה "עוקפת חסימה", שתשולב באפליקציות הרלוונטיות לצורך תיקוף מדויק של כל נסיעה. העדכון מועלה לאוויר בימים אלה והנוסעים יתבקשו לבצע עדכון תוכנה עם השקתו המלאה. אם נתקלתם בקשיים בתיקוף הנסיעה, יש לפנות אל מוקד השירות של מפעילי היישומונים.


יצויין כי השיבושים השפיעו גם על המידע בזמן אמת המופיע ביישומוני התחבורה הציבורית ועל צגי השילוט האלקטרוני בתחנות האוטובוס והרכבת הקלה, הן באזור הצפון והן באזור המרכז. המידע אינו זמין ברציפות ולעתים אינו מהימן. ניתן להיעזר בתכנון הנסיעה באתר bus.gov.il וכן במרכזי השירות של התחבורה הציבורית 8787* או במוקדי השירות של המפעילים.


*השרה רגב:* "לצערנו מצב המלחמה המתמשך משפיע על כל תחומי חיינו, ובהם גם מערכות המידע והתשלום בתחבורה הציבורית. שיבושי ה GPS -שנועדו להקשות על אויבינו, מפריעים גם להפעלה התקינה של אפליקציות התשלום המבוססות על זיהוי מיקום הנוסע. הרשות הארצית לתחבורה ציבורית במשרדנו הצליח לפתח בזמן קצר טכנולוגיה אשר עוקפת את הבעיה ומאפשרת לזהות את מיקום הנוסע גם בעת חסימת תדרים נרחבת. הנחיתי את אגף פניות הציבור לטפל בכל מי שנפגע מהמצב במהירות, ברגישות ובהתחשבות."


*מנכ"ל משרד התחבורה והבטיחות בדרכים, משה בן זקן:* "משרד התחבורה מחויב לספק את השירות הטוב ביותר לציבור הנוסעים בכל מקום בארץ, בכל מצב ובכל התנאים, בשגרה ובחירום. אני מקווה כי הפיתוח החדש יספק מענה לבעיה שנוצרה עקב המצב הביטחוני וימנע את התקלות שאירעו עקב כך".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בתחרות "הנואם הצעיר" בבית חינוך פרדס צפוני ביבנה זכתה עדי סימן טוב והיא תייצג את בית הספר בתחרות העירונית

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק בית חינוך פרדס צפוני


תחרות "הנואם הצעיר" בבית חינוך פרדס צפוני ביבנה

בהתרגשות רבה ובאווירה חגיגית התקיימה תחרות "הנואם הצעיר" בבית חינוך פרדס צפוני ביבנה. האירוע היווה "יום שיא" עבור הנואמים הצעירים, שהגיעו אליו לאחר תהליך למידה מתמשך. בתחרות השתתפו תלמידים משכבות ה' – ו'.

אחד מהיעדים הבית ספריים הוא קידום תרבות הדיון והשיח המכבד, והתחרות רוטרי "הנואם הצעיר" משתלבת בעשייה זו.

ראשון נאם דניאל קגן מכיתה ו' 1, שנאומו עסק בבינה מלאכותית והשפעותיה.

הנאום השני עסק בנושא הצבת מטרות, חשיבותן והשגתן, והוצג על ידי רוני בן שלמה מכיתה ו' 1.

רותם ויינברג מכיתה ה' 1 בחרה בנושא מוסיקה כדרך חיים, וסיפרה על החיבור האישי שלה למוסיקה. ע

די סימן טוב מכיתה ו' 1 נאמה בנושא פייק ניוז, איך נזהה פייק ניוז ונימנע מלהפיצו.

המנצחת בתחרות היא עדי סימן טוב, שתייצג את בית הספר בתחרות העירונית.

בית הפר מודה למועדון "רוטרי" על קיום מיזם "הנואם הצעיר" והובלתו בעיר, תודה לשופטים ותודה מיוחדת למורה לימור על הובלת הפרויקט.

בית חינוך פרדס צפוני גאה מאוד בנואמים המוכשרים שלו!


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל