הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

לוח דירות be106 מתרחב לקפריסין! 

למכירה 304 דירות בקפריסין למגורים ולהשכרה לתיירים החל מ - 139 אלף אירו - 250 אלף אירו! מבחר דירות סטודיו, 2 - 3 חדרים, דירות גן ופנטהאוז. הפרטים על הדירות, המחירים, בכמה ניתן להשכיר, אמצעי מימון ועוד בכתבה.
ראש עיריית יבנה, רועי גבאי, בקריאה דחופה לשר הפנים, שר הבריאות ולשרה להגנת הסביבה: "עצרו מידיית את תכנית העתקת המפעלים ממפרץ חיפה לאזור התעשייה באשדוד"
השוער דודי אלון חתם במכבי יבנה

משתתפים בצער המשפחה על פטירתו בטרם עת של אילן ברוך ז"ל מרחוב החבצלת ביבנה

מערכת האתר | | תגובות: 8


משתתפים בצער משפחת ברוך על פטירתו בטרם עת של אילן ברוך ז"ל מיבנה.

אילן בן 54 השאיר אחריו רעייה , 3 ילדים, 2 נכדים. אמא ואחיות

על מועד ההלוויה נעדכן בהמשך.

יושבים שבעה בבית המנוח ברחוב החבצלת 1 ביבנה
התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • יהי זכרו ברוך
  הגב 13.06.24 07:02
 • משתתפים בצער המשפחה
  הגב 13.06.24 07:14
 • יהיה זכרו ברוך
  הגב 13.06.24 08:49
 • יהיה זכרו ברוך
  הגב 13.06.24 15:33
 • יהי זכרו ברוך משתתף בצער המשפחה
  הגב 13.06.24 16:13
 • עצוב מאוד משתתפים בצערכם יהי זכרו ברוך
  הגב 13.06.24 22:52
 • יהי זיכרו ברוך אמן
  הגב 14.06.24 11:34
 • ברוך ּדיין האמת
  הגב 15.06.24 20:56
 • אורח

ראש עיריית יבנה, רועי גבאי, בקריאה דחופה לשר הפנים, שר הבריאות ולשרה להגנת הסביבה: "עצרו מידיית את תכנית העתקת המפעלים ממפרץ חיפה לאזור התעשייה באשדוד"

| | תגובות: 1ראש עיריית יבנה, רועי גבאי, בקריאה דחופה לשר הפנים, שר הבריאות ולשרה להגנת הסביבה: "עצרו מידיית את תכנית העתקת המפעלים ממפרץ חיפה לאזור התעשייה באשדוד"


ראש עיריית יבנה, רועי גבאי, מתריע על התכנית להעברת המפעלים ממפרץ חיפה לאזור התעשייה באשדוד, וטוען כי מדובר בתכנית מסוכנת שתגרום לנזק בריאותי לתושבי יבנה והאזור. גבאי קורא לשרים להתערב ולעצור את התכנית.


המועצה הארצית לתכנון ולבניה, בראשות נתן אלנתן, מקדמת את תוכנית המתאר הארצית למפרץ חיפה – תמ"א 75 ("שער המפרץ"), שעיקרה העתקת מפעלים וחומרים מסוכנים ממפרץ חיפה לאזור התעשייה באשדוד, בסמיכות לשכונות המגורים ביבנה.


תכנית תמ"א 75/ב מקודמת במרץ על ידי מינהל התכנון ורשות מקרקעי ישראל, ומטרתה לשנות את פני מפרץ חיפה. בבסיס התכנית עומדת הכוונה להעתיק מפעלים מזהמים וחומרים בעלי השפעה מהמפרץ היישר לאזור התעשייה הצפוני באשדוד, הגובל עם שכונות מגורים ביבנה בהן מתגוררות אלפי משפחות, שגם ככה סובלות ממפגעי ריחות קשים הנובעים ממפעלי אשדוד.


ראש העיר יבנה, רועי גבאי, אמר: "אנו מתנגדים נחרצות לקידומה של התכנית שעיקרה העברת חומרים בעלי השפעה על תושבי יבנה. במקום לנסות ולהעביר את הבעיות ממקום למקום, אני קורא לשרים להכנס מיד לאירוע ולהתערב, עצרו עכשיו את הסיכון הבריאותי לתושבי האזור עליו מתריעים שנים ארוכות".


בדיון שנערך בתחילת החודש (2.7.24) במועצה הארצית לתכנון ובנייה, דנה המועצה בתמ"א 75/ב. אלא שיום קודם לדיון נערך בכנסת דיון מיוחד במליאת הוועדה המיוחדת לצמצום פערים חברתיים בפריפריה בנושא זיהום אוויר ומפגעי ריח מאיזור התעשיה הצפוני באשדוד, במהלכו נקבע כי לאור הנתונים ולמאפייני תחלואה מזהמים שהוצגו יש לעצור את הדיון במועצה הארצית. בפועל, הדיון במועצה הארצית התקיים כסדרו ודעתם של נבחרי ציבור וכנסת ישראל פשוט לא נשמעה.


ראש העיר רועי גבאי ומספר חברי מועצת העיר שנכחו בדיון בכנסת זעמו על האופן בו מקודמת תכנית 'שער המפרץ' להעתקת מפעלים מחיפה לאשדוד, במיוחד כאשר הדבר נעשה תוך התעלמות מוחלטת מהיישובים הגובלים עם השטח אליו עתידים לעבור המפעלים. "פעם נוספת שעיריית יבנה לא זומנה לדיון ולא התקיים איתנו כל שיח לאורך כל הדרך", אומר ראש העיר ומציין כי "יבנה מושפעת באופן ישיר מהחלטות אלה. הטענה כי יבנה נמצאת במחוז תכנון 'מרכז' ואילו החלופה אשדוד היא במחוז 'דרום' ועל כן יבנה לא זומנה לא מתקבלת על הדעת ומראה על הניתוק הקיים בקרב אותם אנשים שאצה להם הדרך לקדם תכנית שתהיה בכייה לדורות. במידה וזו תהיה התוצאה אנשים אלה יישאו אות קין על מצחם עד יומם האחרון!".


גבאי מציין כי השרה להגנת הסביבה, עידית סילמן, ביקרה ביבנה יחד עם צוותה ב-09.06.2024 ובמעמד זה נאמר כי "המשרד יפעל שלא להעתיק תשתיות נוספות לאשדוד לאור המצב הקיים והזיהום הקיים. ואילו עמדת המשרד בדיון במועצה הארצית הייתה הפוכה ולכאורה תומכת בחלופת אשדוד. היתכן?", תוהה גבאי.


מצב קיים: סבל מתמשך בעיר יבנה ובאזור כולו ממפגעי זיהום אוויר


ההשפעות שמייצרים המפעלים באשדוד על הסביבה ועל יבנה בפרט היא סוגיה שהעיר יבנה מתמודדת מולה מדי יום. עפ"י נתוני העירייה שהתקבלו גם במשרד להגנת הסביבה, בין חודש מאי 2023 לנובמבר 2023 התקבלו 212 תלונות של תושבים בגין ריחות חריפים וחריגים. "בדוחות המשרד הגנת הסביבה התקבלו חריגות בפועל של מזהמים! האם יתכן שמדינת ישראל לא רק שאינה פותרת את הנושא ושומרת על בריאות הציבור אלא עשויה להביא לפגיעה חמורה ורחבה יותר על בריאות הציבור? בדיון בכנסת הוצג כי באזור התעשייה אשדוד ישנו זיהום הלכה למעשה- ועל כן לא יתכן הגדלת סיכון התושבים בעוד קיים זיהום בפועל. מה עוד שאופן הניקוד והמדרג של הקריטריונים השונים איננו שקוף ומוסדר והחלוקה בין ציון 1 ל-5 היא סובייקטיבית בכל מאפיין ומאפיין", אומר ראש העיר.


במכתב ששלח לשלושה שרים רלבנטיים- שר הפנים, ח"כ משה ארבל, שר הבריאות, ח"כ אוריאל בוסו, והשרה להגנת הסביבה, עידית סילמן, מוסיף ראש העיר כי "מאחר ואזור תעשיה אשדוד הוא בין המזהמים ביותר בישראל, נדרשת הסתכלות רחבה יותר ובחינה את המצב כיום אל מול המצב הצפוי לאחר תוספת המזהמים המבוקשים בתכנית זו (תמ"א 75/ב) ולא רק בבחינת העברת הגפ"מ לכשעצמו. לא ניתן לבחון את סך הפליטות הכולל ואת איכות האוויר והאם עומדים בחוק ללא הצגת הנתונים".


בנוסף טוען ראש העיר גבאי כי גם בדו"חות ובחומרים שהוצגו למועצה הארצית נפלו פגמים. "נציג צה"ל, ראש ענף אסטרטגיה ואיכות סביבה, יעקב לנין, הציג בדיון בכנסת עמדה לפיה הוא אינו מכיר את הסוגיה ואת הנושא בכלל ולא יתכן שצה"ל ומשרד הבטחון לא לקחו חלק בדיוני ונכנסו לטבלת המדרג של המאפיינים השונים כנדרש. עוד נטען, כי יש לפעול להרחקת מתקנים המכילים חומרים העלולים לסכן את התושבים המתגוררים בסמיכות ולא להעתקה של מתקנים נוספים לאיזור. נציגת משרד הבטחון בדיון במועצה הודיעה כי אינה מקבלת את עמדת יבנה ולא נימקה כלל מדוע. בחלופת אשדוד לא הוצגו דו"חות רלבנטיים וחסרות השלמות לתסקיר שהוצג, לא הוצגה התייחסות של משרד הבריאות כלל ולפי הדוחות שהוצגו נראה שרמת חובב 1 ו-2 ואשקלון יכולים להכיל בתוכם את כל הצורך של התכנית ללא כל הוספה לאשדוד. בתסקיר השפעה על הסביבה בנושא זיהום קרקע קיים אזכור לחשד ממשי לזיהום קרקע ומי תהום באתר המוצע באשדוד. בהתאם לכך, נושא זיהום הקרקע יכול להוות סיבה קריטית לשלול את הקמת האתר במיקום המוצע", קובע גבאי.


ראש העיר, רועי גבאי: "במשך שנים אני ונציגי המקצוע מטעם העירייה מציפים את סוגיית זיהום האוויר וההשלכות הסביבתיות והבריאותיות מהן סובלים תושבי יבנה, הלכה למעשה, בעקבות פעילות המפעלים השונים באשדוד. עיריית יבנה ואני בראשה מתנגדים נחרצות לקידומה של התכנית שעיקרה העברת חומרים בעלי השפעה על תושבי יבנה. במקום לנסות ולהעביר את הבעיות ממקום למקום, אני קורא לשרים להתערב מיד ולעצור את הסיכון הבריאותי לתושבי האזור עליו מתריעים כאמור שנים ארוכות".

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • הקריאות המדווחות כאן לא ישנו דבר..אםעיריית יבנה בטוחה שיש לה על מה להסתמך כאשר היא מבקשת להפסיק את העברת המפעליםאז שתיגש לבית המשפט ותבקש צווים באמת ואםהעירייה אינה בטוחה אז די לעשות עלינו סיבוב .
  הגב 15.07.24 16:12
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-432-2106

השוער דודי אלון חתם במכבי יבנה

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מכבי יבנהמועדון הכדורגל מכבי 'צבי' יבנה ממשיך להתחזק ומקדם בברכה את השחקן דודי אלון, אשר חתם במועדון לתפקיד שוער.


דודי אלון מגיע ממכבי שעריים ולפני כן שיחק בהפועל רעננה ושמשון כפר קאסם. קודם לכן, היה שוער בליגה הלאומית במועדון הכדורגל הפועל פתח תקווה ובמועדון הכדורגל הפועל תל אביב.


דודי אלון מסר: "עברתי ליבנה ואני מתרגש לקחת חלק במועדון הכדורגל של העיר שאני חלק ממנה. אני אעשה כל שצריך כדי שנביא את הבשורה ומאמין בכל ליבי שעתידה לנו דרך טובה".

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לוח דירות be106 מתרחב לקפריסין! למכירה 304 דירות בקפריסין למגורים ולהשכרה לתיירים החל מ - 139 אלף אירו - 250 אלף אירו! מבחר דירות סטודיו, 2 - 3 חדרים, דירות גן ופנטהאוז. הפרטים על הדירות, המחירים, בכמה ניתן להשכיר, אמצעי מימון ועוד בכתבה.

מערכת האתר | | תגובות: 8
כל התמונות - הדמיות בלבדלחצו על הקישור ונציג יחזור

קישור למתעניינים בפרטים

לוח הדירות של be106 מתרחב לקפריסין!לוח הדירות של be106 באמצעות חטיבת הנדל"ן של be106 מתרחב לקפריסין ומציע שיווק של 304 דירות בפרויקט נופש ומגורים ענק בלרנקה קפריסין היוונית במחיר החל מ - 139 אלף אירו!

לרנקה שוכנת בצד היווני של האי הקפריסאי, לרנקה היא עיר נמל ציורית ושלווה, חופים יפהפיים, מבנים היסטוריים ואגם מלח גדול, מקום מושבם של מאות פלמינגו ורודים, כל אלה הפכו את לרנקה ליעד תיירותי מבוקש.

שדה התעופה הבינלאומי הגדול של קפריסין נמצא בלרנקה , מה שהופך את העיר למוקד של פעילות עסקית ותיירותית והביקושים לנדל"ן בעיר וסביבתה עולים בהתמדעל הפרויקט

הקומפלקס האלגנטי Bell Village פרוש על שטח רחב ידיים של כ-39 דונם, וכולל 7 מתחמים בעיצוב אדריכלי ובהם 304 יחידות דיור בבניה נמוכה. ברחבי הפרויקט שלוש בריכות, מפלי נוי ודקים לשיזוף, פארק מטופח, מגרש משחקים לילדים, מתחם wellness עדכני עם חדר כושר מאובזר, בית קפה, מסעדה ומתחם עסקים עם חללי עבודה משותפים.

המיקום

קיטי, לרנקה, קפריסין היוונית

6 דקות נסיעה מהים, 4 דקות משדה התעופה.


מבחר הדירות למכירה ומחירן

הדירות בפרויקט נחלקות לקבוצות על בסיס גודל ולכולן מרפסת, חניה ומחסן צמוד:

יחידות סטודיו 36 מ"ר + מרפסת בגודל 9 מ"ר, החל מ - 139,000 אירו

יחידות פרמיום 2 חדרים 51 מ"ר + מרפסת 12 מ"ר, החל מ - 189,000 אירו

יחידות פרמיום דה לקס 3 חדרים 82 מ"ר + מרפסת 20 מ"ר, החל מ - 210,000 אירו

יחידות בל סוויט, הכוללות פנטהאוזים ודירות גן, החל מ - 250,000 אירו
מחירי שכירות בממוצע בשוק הדירות בלרנקה לתיירים לטווח קצר:

דירת סטודיו - 70-90 אירו ללילה

דירת חדר וסלון - 100-120 אירו ללילה

דירת 2 חדרים וסלון - 120 - 130 אירו ללילה

עונת התיירות בקפריסין 6 - 8 חודשים

מחירי שכירות בממוצע בשוק הדירות בלרנקה לשכירות ארוכת טווח מעל שנה:

דירת סטודיו - 550 - 650 אירו לחודש

דירת חדר וסלון -850 - 950 אירו לחודש

דירת 2 חדרים וסלון -1200 אירו לחודש


השוואה למחיר ממוצע לדירות אחרות בלרנקה

דירת סטודיו מוכנה נמכרת בממוצע 213,000 אירו

דירת 2 חד' מוכנה נמכרת בממוצע 287,000 אירו

דירת 3 חד' מוכנה נמכרת בממוצע 403,000 אירו


מימון

לרשות הרוכשים דירה בפרויקט Bell Village תעמוד האפשרות ליטול הלוואה בתנאים מיטיבים לרכישת דירה בפרויקט על ידי בנק ישראלי מוביל.

תנאי תשלום

40% בחתימה על העסקה והיתרה בהתאם להתקדמות הבנייה

לוח זמנים:

תחילת הבנייה 2025, צפי סיום 2028


הרצאות מומחים ביום היריד על הפרויקט וההשקעה בקפריסין

09:30 פתיחה וכיבוד

בין השעה 10:00 - 11:00 היזמים ומומחים בהרצאות על :

סקירת המגמות בשוק הנדל"ן בקפריסין היוונית. הצגת הפרויקט, הסבר על אפשרויות המימון על ידי נציג בנק מוביל בישראל


בטחונות

הכספים מופקדים בחשבון נאמנות בניהול פירמת עו"ד גיא קלינבוים עד רישום אזהרת על הנכס בטאבו בקפריסין.

רישום היחידה בטאבו

התשלום עובר ליזם רק אחרי סיום כל שלב בפרויקטעל היזמים והמשווקים

אודות קבוצת בל נדל"ן


קבוצת בל נדל"ן היא קבוצה המתמחה ביזמות נדל"ן, השקעות נדל"ן ומנהלת אקדמיה ללימודי יזמות נדל"ן. הקבוצה ניהלה ומנהלת 4,408 יחידות דיור ונכסי נדל"ן בישראל, ארה"ב וקפריסין בהיקף נכסים של 320 מיליון דולר. מועדון המשקיעים של הקבוצה כולל 1,600 בתי אב.


אודות טופ ריל אסטייט

טופ ריל אסטייט הינה חברת ייזום בתחומי הנדל"ן בישראל אשר פעילה משנת 2010 וביצעה פרויקטים יוקרתיים רבים בהיקפים של מאות מיליוני ש"ח

חברת טופ ריל אסטייט מוחזקת על ידי רו"ח אליאור גבאי בעל תואר בכלכלה, ראיית חשבון ומשפטים אשר שימש בתפקידים בכירים במשרד האוצר ובשוק ההון הישראלי, בעל מומחיות בהשקעות נדל"ן ובמימון
לחצו על הקישור ונציג יחזור

קישור למתעניינים בפרטים
התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • דירות בקפריסין??? רציניים??? לא מספיק שאתם מפרסמים כאן דירות ברחובות...
  הגב 23.06.24 20:23
 • השקעה בלרנקה טובה.השקעה שתניב פירות רק ב- 2018 בספק. המלחמה היתה אמורה לכאורה לפגוע בצד הצפוני של האי. אבל לא כך , העסקים שם פורחים אין שמץ של התיחסות שלילית לישראלים וללא ספק אבשר לקבל ווליו פור מאני בצד הצפוני של האי.
  הגב 23.06.24 22:10
 • ווליו פור מאני... איזה פוץ.
  24.06.24 22:48
 • הייתי בא רק כדי לראות מי אלה שקונים טירות באויר, מוסרים את הכסף שלהם על סמך פרסום וסיפורים ומקווים לתוצאה טובה. אלה לא מתים, מרתקים!
  הגב 24.06.24 22:47
 • 9 - פתיחה, 10 - הרצאה מפי טובי סוכני המכירות, 11 - לחץ מטורף שמעולם לא חוויתם לקנות במקום פן תפסידו את עסקת חייכם!! לא להחמיץ😎
  הגב 25.06.24 13:57
 • מכיר אותם ומשקיע איתם בארהב. דווקא אחלה חברה ולא פושרים. לא אכזבו עד היום
  הגב 25.06.24 14:43
 • קבוצת בל - צוות של מהממים. תודה על השירות! בדקנו הרבה אופציות ביוון וקפריסין (רק היוונית. מי שרוצה להיות תחת שלטון תורכי עכשיו, בהצלחה לו) ובחרנו ללכת איתכם. מפרגנים באהבה ושמחים להיות חלק מהדיירים החדשים בשכונה :-)
  הגב 03.07.24 10:58
 • יקר
  הגב 15.07.24 12:58
 • אורח

ההרשמה בעיצומה למחנה אימונים וקייטנת התעמלות ואקרובטיקה 2024 במרכז קהילתי ליפקין-שחק ביבנה

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז קהילתי ליפקין-שחק

ההרשמה בעיצומה למחנה אימונים וקייטנת התעמלות ואקרובטיקה 2024 במרכז קהילתי ליפקין-שחק ביבנה.


מחנה אימונים מקצועי בהשתתפות אלופות ישראל באקרובטיקה יתקיים באולם ספורט נבון בין התאריכים 4-15 באוגוסט 2024, בין השעות 8:30-13:30, לא כולל ימי שישי.


לינק לרישום: https://did.li/kpLTY


קייטנת התעמלות ויצירה תתקיים בין התאריכים 11-22 באוגוסט 2024 במרכז קהילתי ליפקין-שחק, בין השעות 8:00-13:00, לא כולל ימי שישי.


לינק לרישום: https://did.li/WToZH


לפרטים נוספים ניתן לפנות ללין גורביץ בטלפון: 054-5806779התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

משרד החינוך יפנה לבית הדין הארצי לעבודה בדרישה להוצאת צו מניעה נגד רן ארז וארגון המורים, הפסקת העיצומים ופרסום הציונים לתלמידים

חשוב לציין כי בסוף השבוע יצאו הנהגת ההורים והשלטון המקומי בקריאה לסיים את העיצומים והודיעו כי בכוונתם לפנות לבית המשפט על מנת לחייב את משרדי האוצר והחינוך למצוא פתרון ולסיים את העיצומים שפוגעים בתלמידים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בהוראת שר החינוך יואב קיש, משרד החינוך יפנה היום לבית הדין הארצי לעבודה בדרישה דחופה להוצאת צו מניעה נגד רן ארז וארגון המורים, שתכליתו לאסור על העיצומים שבהם פתח הארגון ולשחרר את ציוני המגן לתלמידי החטיבות העליונות הנבחנים בבחינות הבגרות.
הפנייה לבית הדין לעבודה ננקטת על ידי משרד החינוך לאחר ניסיון גישור נוסף שערך שר החינוך, המלווה באופן אישי את המשבר בין ארגון המורים לאוצר, ובו הוצע לרן ארז ביום חמישי האחרון מתווה חדש שימנע את הפגיעה בתלמידים, לגישור הפערים עם האוצר ולמניעת פגיעה אפשרית במורים ובשכרם.

לאחר שרן ארז סירב למתווה שהוצע והתבצר בעמדתו, ועל רקע ההחלטה השערורייתית של רן ארז וארגון המורים להימנע ממתן ציונים במבחני המתכונת וציונים שנתיים לתלמידי החטיבות העליונות - החלטה הפוגעת פגיעה אנושה, לא מידתית ובלתי הפיכה בתלמידים ובעתידם, החליט השר לפנות לבית הדין.

חשוב לציין כי בסוף השבוע יצאו הנהגת ההורים והשלטון המקומי בקריאה לסיים את העיצומים והודיעו כי בכוונתם לפנות לבית המשפט על מנת לחייב את משרדי האוצר והחינוך למצוא פתרון ולסיים את העיצומים שפוגעים בתלמידים.

שר החינוך, יואב קיש: "רן, תלמידי החטיבה העליונה לא עשו לך דבר, למה להתעקש לפגוע בהם? שחרר אותם מהאירוע שלך מול האוצר. אתה יכול בקלות לתת להם את הציונים ועדיין לשמור לעצמך את 'הפטיש הגדול' והקבוע של איום בהשבתת פתיחת השנה. המחיר שאתה גובה מהתלמידים היקרים הוא לא סביר ולא הוגן – גם המורים אומרים זאת. השעה היא שעת מלחמה, הילדים האלה לפני גיוס, העתיד שלהם על כף המאזניים, זה לא הזמן לעשות עליהם סיבוב של משא ומתן. שב עם האוצר, תחזור להסכמות המוקדמות, אני אגבה אותך ככול שיידרש".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פתיחת תערוכות חדשות בסדנה לאמנות ביבנה: "הכולל", "רוחות הזמן", המיצב "עָיּוּנִּי" וקיר האמן "יום אחד רגיל על פני האדמה" - 26.7.24

| | תגובות: 0דוברות עיריית יבנה:


פתיחת תערוכות חדשות בסדנה לאמנות ביבנה


"הכולל", "רוחות הזמן", המיצב "עָיּוּנִּי" וקיר האמן "יום אחד רגיל על פני האדמה"


"הכולל" באוצרותו של יהודה רחנייב


"רוחות הזמן" בלהה בריינס באוצרותו של רוני ראובן


המיצב "עָיּוּנִּי" עודד חוברה באוצרותו של רוני ראובן


קיר אמן "יום אחד רגיל על פני האדמה" רועי כשר באוצרותם של רוני ראובן ובשמת הראובני זאבי


"הכולל" שם זהה לשם של הקבוצה, אותה מנהל רן טננבאום יחד עם גיא אביטל. חושפת מגמות אמנות חדשות שטרם נראו בשדה האמנות הישראלי. האמנים המציגים עבודות צבע, הנעות בין צמצום צבעוני, לעושר אצילי. צבע משמש ככוח מניע לחיפוש פנימי, כמנגינה המבשרת את רוחו של האדם החופשי.


אמנים: גיא אביטל, רן טננבאום, פנינה ביגץ, אפרת גולדברג, יעל גרנוולד, רות גרסר, טניה הפטל, ורד הקרט, משה זיידלר, תמר לרנר, ענת מנדלר, מוניק נחמיאס, אודרי מסאס, יעל מרגולין, שירי משה מלמד, דפנה ספקטור, ענת עופר, גלית פורמן אלפרט, מירב פיקרסקי, אברהם פרחי, צביקה פרידמן, סימה קירשנר, אורלי קסלר, מיכל רש, יעל שור, רעיה שלו, מרב שרף.


"רוחות הזמן" עוסקת במשמעות של הרגע בזמן בר חלוף. ציוריה ההיפראליסטים הקולטים את הרגע בטבע, צמיחה לצד קמילה, קוצני לעומת הרוך המולבן, מרחבים אין סופיים ומבטים מיקרוסקופיים על מראות הנעלמים מן העין. בלהה קולטת מצבים של שגרה ומעניקה להם חשיבות ומשמעות.


המיצב "עָיּוּנִּי" פסלים בהם העיניים הן נקודת המוקד והעין היא רמז סמלי או פיגורטיבי מצביעה על חשיבות התבוננות עמוקה בעולם ובזולת. עיניים ענקיות ובוהקות המאפשרות לדמיונו של הצופה לשרטט פנים אנושיות מונומנטליות כנקודת מוצא. העיניים מעוררות תחושה של דריכות ומסתוריות. עבודות המבקשות לייצג מנעד רגשות הבאים לידי ביטוי באמצעות העיניים.


קיר האמן "יום אחד רגיל על פני האדמה" רועי, בן כפר גלעדי, מנציח במצלמה פשוטה את שגרת יומה של פלוגת המילואים בה הוא משרת. פעולות יומיומיות, משימות שגרתיות, ספלי קפה וסיגריות, המקפלים בתוכם את השגרה של שירות המילואים.


במהלך המלחמה בעזה שהחלה בשבעה באוקטובר הפכה מצלמתו לכלי טיפולי-תיעודי ובאמצעותה עבר תהליך פוטו תרפויטי שהלך והתגבר. במהלך המלחמה צילם רועי למעלה מאלף צילומים, שאת חלקם העניק לחבריו לפלוגה, וכך הפך את הרגעים למשהו ממשי שאפשר לאחוז, לשמור ולזכור.


יום שישי, 26.7.24 בשעה 11:00 בגלריה הסדנה לאמנות, שד' דואני 25.


נעילה: 30.8.24התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

צו סגירה למסעדה ביבנה לאחר שבמקום עבד פלסטיני שוהה בלתי חוקי

מערכת האתר | | תגובות: 5
קרדיט דוברות המשטרהמפקד מחוז מרכז ניצב אבי ביטון חתם היום על צו סגירה למשך 10 ימים למסעדה ביבנה, לאחר שבמקום הולן שוהה בלתי חוקי.


במסגרת האכיפה המשטרתית הממוקדת כנגד עבירות העסקה, הסעה והלנת שוהים בלתי חוקיים, העלולים להוות פלטפורמה לפח"ע, מבצעים השוטרים בקרות קפדניות בבתי עסק בגזרת המחוז.


בתוך כך, שוטרי תחנת יבנה חשפו בעסק במסעדה בעיר, תושב השטחים ללא אישורי שהייה מתאימים בארץ שעבד והולן במקום.


כאמור, מפקד מחוז מרכז - ניצב אבי ביטון חתם היום על צו סגירה לעסק למשך 10 ימים.


משטרת ישראל תגלה אפס סובלנות כנגד מי שמפר את החוק ועלול לפגוע בביטחון האזרחים, בפרט בעתות מלחמה.

צילומים:קרדיט דוברות המשטרההתפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • למה אין את שם המסעדה ?
  הגב 14.07.24 11:54
 • רשום לך מסעדה בשרים שנקראת בן הסירים
  14.07.24 13:22
 • רשום לך מסעדת בן הסירים
  הגב 14.07.24 13:04
 • איפו זה נמצה
  הגב 14.07.24 13:52
 • נימצאת ברחוב דן 1 יבנה
  הגב 14.07.24 22:32
 • אורח

עדכון ביטחוני! במידה ותחל הסלמה ביטחונית חריגה במרכז הארץ, כל אתרי be106 יאוחדו לאתר דיווח אחיד בו ירוכזו כל הדיווחים והעדכונים

מערכת האתר | | תגובות: 10


בעקבות הסברה כי ראש הזרוע הצבאית של החמאס מוחמד דף וסגנו חוסלו היום בחאן יונס. מניסיון העבר אירוע כזה ברגע שיש דיווח רשמי החמאס והערכה גם מחיזבאללה, תימן ועירק בהנחיית איראן ינסו לתקוף את ישראל בירי למרכז הארץ.

במידה ותרחיש הקיצון אכן יתרחש, כדי לייעל את הדיווחים , נאחד זמנית את כל האתרים לאתר אחד.

שימו לב!

בהתאם לקצב האירועים במידה ויתרחשו האתר יתעדכן בזמן אמת, אך לא כל אירוע יישלח בוואטסאפ.

נקווה שהמנוול חוסל ויהיה שקט ברחבי הארץ
התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • מאיפה ההערכה המוזרה והקיצונית הזאת?
  הגב 13.07.24 20:55
 • מאיפה? מההורמונים שאירועים כאלה מזרימים בגופם של הגורמים האחראיים.
  13.07.24 21:01
 • כניראה את/ה צריך/ה לקרוא שוב את הכתבה.
  13.07.24 23:17
 • אין להם לחמאס יכולת רקטית למרכז הארץ
  הגב 13.07.24 21:42
 • גם ב-6.10.2023 חשבו שחמאס לא יכולה לפלוש למדינת ישראל…
  13.07.24 22:07
 • חשבו שחמאס לא יכול לפלוש למדינה ????? מי שנתן את ההרגשה הזאת ! אלה השמאלנים ומובילי ההפגנות וחסימת כבישים אנשי קפלן ! ואלה השמאלנים שיושבים ב8200 והמודיעין !
  14.07.24 11:30
 • תפסיקו לאכול את הראש,כולה קיבלתם הודעה לטובתכם אז לפחות תכבדו את הקוראים המכובדים
  הגב 13.07.24 22:09
 • 👍
  13.07.24 22:17
 • ההזוי פה ! שאנשים לא מבינים בכלום ושום דבר ! עושים משהו לטובת הכלל ! והם לוקחים למקום אחר ! אצלנו בביניין עושים לטובת הכלל ! ויש 2 ליצנים שקופצים בשם כולם ומקלקלים ! העיקר שיהיה מה להגיד !בלי שכל !
  14.07.24 11:24
 • סתם להלחיץ את הציבור ממש מיותר
  הגב 14.07.24 15:33
 • אורח

עיריית יבנה והמרכז האקדמאי לוינסקי-וינגייט מציעים הסבה מקצועית לאקדמאיות ואקדמאים כולל מענק של עד כ-11,000 ₪: ההסבה כוללת חינוך לבית הספר היסודי והעל יסודי, ומתקיימת יום וחצי בשבוע במשך שלושה סמסטרים

מערכת האתר | | תגובות: 0עיריית יבנה בשיתוף המרכז האקדמאי לוינסקי-וינגייט מזמינים את האקדמאיות והאקדמאים לעשות הסבה מקצועית ולהשפיע על דור העתיד.


ההסבה כוללת חינוך לבית הספר היסודי והעל יסודי, ומתקיימת יום וחצי בשבוע במשך שלושה סמסטרים, כולל סמסטר קיץ. המשתתפים יקבלו מענק של עד כ-11,000 ₪, מעטפת של ליווי ותמיכה אישית, וכלים להשפעה ולהובלת שינוי אמיתי בקרב דור העתיד.


לפרטים והרשמה ניתן להיכנס לקישור הבא: https://www.l-w.ac.il/lp/yavne/

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שריפה ברחוב הדרור ביבנה, ללא נפגעים

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום דוברות מכבי האש

לוחמי האש פעלו בשריפת קורקינט חשמלי במקלט ביבנה.


לקראת חצות התקבל דיווח במוקד מרכז 102 על שריפה במקלט ברחוב הדרור ביבנה, ככל הנראה עם לכודים במקום.


לוחמי האש מתחנת רחובות, בפיקודו של רב רשף אוהד משולם, יצאו למקום. הצוותים דיווחו בהגיעם כי מדובר בשריפה של קורקינט חשמלי במקלט. הלוחמים הוציאו את הקורקינט לשטח פתוח, השתלטו על המוקד ופעלו לשחרור עשן וסריקות לאיתור לכודים.


הושגה שליטה באירוע. לא דווח על נפגעים או לכודים.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הנהגת ההורים הארצית הודיעה כי בכוונתה לפנות לבית המשפט כנגד משרדי האוצר והחינוך במטרה לסיים את המשבר עם ארגון המורים העל יסודי

"משרד האוצר ומשרד החינוך צריכים להתחיל להתנהג כמבוגר אחראי ולהגיע לפתרון של הסכסוך מול המורים כדי להפסיק לגרור את ילדינו לתוך מאבק שהם לא צד לו", נכתב בהודעת הנהגת ההורים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


הנהגת ההורים הארצית הודיעה כי כי היא מתכוונת לפנות לבית המשפט על מנת לסיים את הסחבת בניהול המשבר עם ארגן המורים העל יסודי. אמש סערו הרוחות לאחר שהתגלה כי לחלק מהתלמידים/ות נתנו ציוני הבגרות ולחלקם לא. בהודעה שיצאה מטעם הנהגת ההורים נכתב כי בכוונתה לפנות לבית המשפט כנגד משרד החינוך והאוצר במטרה לסיים את המשבר. לטענת ההורים יש לעצור את הפגיעה בתלמידים ובעיקר במסיימי יב ולפרסם את הציונים שלהם בדחיפות עוד לפני מועדי ב' של הבחינות.

"אם המדינה לא יודעת להשתלט על האירוע, ולהפסיק את הפגיעה בזכויות הבסיסיות של התלמידים וזכותם לחינוך ולשוויון, אזי ראוי שבית המשפט ינחה אותם לעשות כך.

תלמידי ישראל הפכו בני ערובה בקרב הורדות ידיים בין המורים לבין הממשלה ולשר החינוך לא אכפת. ההתעללות בבני הנוער שעברו כל כך הרבה בשנים האחרונות, חייבת להיפסק באופן מידי. לא מספיק כל מה שהם עברו, עכשיו גם פוגעים בעתיד שלהם?", נכתב בהודעה.


הודעת הנהגת ההורים הארצית

ממשיכים הלאה! נעשה כל דבר אפשרי כדי לעצור את הפגיעה בילדנו!

הפגיעה החמורה בתלמידי החטיבות העליונות ובעיקר בבוגרות ובוגרי י"ב שסיימו 12 שנות לימוד ועוד רגע מתגייסים לשרת את המדינה, חייבת להיעצר מיד!

מרכז השלטון המקומי, והנהגת ההורים הארצית יעתרו לערכאות משפטיות כנגד משרדי החינוך והאוצר במטרה לסיים את הסחבת הבלתי נגמרת של כלל הגורמים.

שר החינוך חייב לנקוט פעולה מיידית ולהורות על הזנת הציונים לתלמידים בדחיפות, לפני מועדי ב' של בחינות הבגרות!

אם המדינה לא יודעת להשתלט על האירוע, ולהפסיק את הפגיעה בזכויות הבסיסיות של התלמידים וזכותם לחינוך ולשוויון, אזי ראוי שבית המשפט ינחה אותם לעשות כך.

תלמידי ישראל הפכו בני ערובה בקרב הורדות ידיים בין המורים לבין הממשלה ולשר החינוך לא אכפת. ההתעללות בבני הנוער שעברו כל כך הרבה בשנים האחרונות, חייבת להיפסק באופן מידי. לא מספיק כל מה שהם עברו, עכשיו גם פוגעים בעתיד שלהם?

משרד החינוך הוא האחראי על חינוך התלמידים במדינת ישראל ולכן הוא זה שצריך להשתלט על האירוע ולהגיע לפתרון דחוף לטובת תלמידי ישראל.

משרד האוצר ומשרד החינוך צריכים להתחיל להתנהג כמבוגר אחראי ולהגיע לפתרון של הסכסוך מול המורים כדי להפסיק לגרור את ילדינו לתוך מאבק שהם לא צד לו.
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • הגיע הזמן... כל שנה אותו סיפור, ממש מתנהגים כפושעים, מנצלים את ה"כוח" שלהם.
  הגב 12.07.24 09:00
 • הגיע הזמן שישימו סוף לזלזול והתעללות בדורות של תלמידים.
  הגב 12.07.24 09:08
 • קורונה, מלחמות, הדור הזה עבר הרבה... למה להיתעלל בו עוד? תנו לסיים לימודים בכבוד. משרד "חינוך" תתחילו לחשוב כמחנכים, זה הדרך שאתם רוצים לחנך את הדור הבא, להשיג דברים בכוח?
  הגב 12.07.24 09:22
 • ביום ו נודע כי אלפי מורים בכל רחבי הארץ הזינו ציונים לטובת התלמידים. נס כזה לא קרה בבית ספר דה שליט. מנהל ומורים ערלי לב.הארגון וראשו שלא זוכר מתי היה מורה שולטים
  הגב 12.07.24 10:55
 • אורח

אגף החינוך מודיע: למעלה מ-98% מהתלמידים שובצו בבתי הספר ביבנה בהם בחרו המשפחות

מערכת האתר | | תגובות: 3אגף החינוך בעיר מודיע כי השיבוצים לכיתות א' לשנת הלימודים הקרובה הסתיימו בהצלחה. לאחר בחינת בקשות הערעור, למעלה מ-98% מהתלמידים העולים לכיתות א' שובצו בבתי הספר בהם בחרו משפחותיהם.


מדובר באחוז מרשים ביותר בקנה מידה ארצי, והוא עדות לעבודה המאומצת והיסודית שנעשתה באגף החינוך במסגרת מודל רישום ושיבוץ "בחירה מבוקרת". מודל זה נועד לאפשר, ככל הניתן, שיבוץ תלמידים בבית הספר בו בחרה המשפחה, בכפוף לאפשרויות הקיימות.


בקשותיהם של אותם 2% נדחו לצערנו בעיקר בשל היעדר מקום פיזי או בשל שיקולים פדגוגיים, במטרה להבטיח, ככל הניתן, אקלים חינוכי מיטבי.

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • עבודה המאומצת והיסודית"
  הגב 11.07.24 19:04
 • תודה רבה בשם כל תושבי יבנה לעובדי אגף החינוך שלאחר " עבודה מאומצת ויסודית.." הצליחו לשבץ 98% מתלמידי כיתה א' בבתי ספר לפי בקשת הוריהם..עד כדי כך שהישג זה הינו מהגבוהים ברמה הארצית עלו והצליחו..ויש. לאן: לפי נתוני צה"ל בוגרי התיכונים ביבנה משתבצים ביחידות קרביות בשיעור מהנמוכים במדינה.., מערכת החינוך נינו הדבר המרכזי בהעברת התכנים על בסיסם מחליט הצעיר להתגייס, חא בהיר דיש מערכתת חיונית יותר בהקשר זה..המיקום ניבנאי מביש ויותר מזה ההתרסקות ב15 הדנים האחרונות מבהילה..תושבי יבנה נעשים בעל כורחם פרזיטים והם בצעירותם שרתו בכלל ביחידות קרביות לעילא ולעילא..אנו מבקשים כי את יכולות עבודה ב"מאמץ והקרבה" עליהן דיווח בחדווה כותב הטור של 106.., אריאל. תפנו גם לנקוגה החדובה לאין ערוך לפני שיעשו לנו בושות ברמה הארצית!!.
  הגב 11.07.24 19:14
 • נכון, אתה צודק, יבנה במקום גרוע ברמת המתגייסים ליחידות קרביות..הדבר מתבטא במקום האמיתי..במספר החיילים ההרוגים..בעוד ישובים בהם מערכת החינוך מחנכים לערכים לאומיים ללא מורא שיעור החיילים הנהרגים גבוה במיוחד..לא מדובר רק בישובים ביהודה ושומרון בהם ישובים קטנים כמו סוסיה שמונה כבר 6 הרוגים!!, אף שאוכלסיותו קטטנה מזו של יבנה פי40!!. מדובר כם בערים מודיעין, רעננה, כפר סבא, גבעת שמואל..ועוד רבות..מספר ההרוגים גבוהה בכל פרופורציה מזה שביבנה שעד לניום דכלה רק שניים מבניה. מערכת החינוך ביבנה משוויצה בעובדה שההשקעה לתלמיד הינה קרוב ל20 אלף בשנה..לאן הם הולכים לאחר שמתברר האגואיזם המובנה שהתפתח פה והאם גבאי נוא הדמות שתביא לשינומ הערכי?? גהאי אינו הדמות..חשבנו שכן..בחרנו בו בתקווה שדי מהר נתפוגגה, פדוט הא לעשות עלינו סיבוב וכעת הוא בטוח דיגנו כבולות 5 שנים...ואנחנו נחמד משקמה..שקמה ברסלר ונזעק: בחירות עכשיוכל מי שרוצה להצטרף למגמה שהוצגה כאן .., נא לכתוב בתגובות ואני אצור קשר..בחירות עכשיו לא רק לכנסת. גם לעיר..אף אחד לא יעשה לנו סיבוב!!.
  הגב 11.07.24 20:36
 • אורח

קייטנת חכמולוג המיועדת לילדי גן חובה בגילאי 5 עד 7 תפתח בחודש אוגוסט ב - 2 מחזורים במרכז נאות שמיר ביבנה: לגו, רובוטיקה, תכנות- הדפסה בתלת מימד- למידת אותיות, קריאה וכתיבה- חשבון ומספרים- טנגרם ואוריגמי- משחקים, ריקודים ותחרויות

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז קהילתי נאות שמירהורים וילדים יקרים ביבנה, הכינו את עצמכם לקיץ מדהים! קייטנת חכמולוג מגיעה ליבנה בקיץ 2024 ומזמינה את ילדכם לחוויה בלתי נשכחת. הקייטנה תתקיים במרכז נאות שמיר, ברחוב יהודה לוי 16.

הקייטנה תתקיים מיום ראשון עד יום חמישי, משעה 8:00 עד 13:00. מחזור ראשון יתקיים בין התאריכים 4/8/2024 עד 8/8/2024, ומחזור שני בין התאריכים 11/8/2024 עד 15/8/2024.

הקייטנה מיועדת לילדי גן חובה בגילאי 5 עד 7, ותתקיים במרכז חכמולוג שבמרכז קהילתי נאות שמיר, רחוב רבי יהודה הלוי 16, יבנה. עלות הקייטנה היא 1100 ש"ח לחמישה ימים של כיף ולמידה.

חכמולוג היא קייטנה טכנולוגית מיוחדת ויחידה במינה במדינת ישראל, המבטיחה לילדים קיץ מלא בכיף, למידה והתפתחות אישית. בקייטנה הילדים ייהנו ממגוון פעילויות מרתקות וטכנולוגיות עם מדריכים מקצועיים.

בין הפעילויות:
- לגו, רובוטיקה, תכנות
- הדפסה בתלת מימד
- למידת אותיות, קריאה וכתיבה
- חשבון ומספרים
- טנגרם ואוריגמי
- משחקים, ריקודים ותחרויות

להרשמה ולהשארת פרטים, ניתן להיכנס לקישור: https://katzr.net/cba58e. לפרטים נוספים ניתן להתקשר לטלפון: 074-787-58-44התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מרדף משטרתי בתל אביב אחר תושב יבנה שסחר בסמים, רכבו הוחרם ובחיפוש בביתו נתפסו סמים רבים וכסף

מערכת האתר | | תגובות: 0
קרדיט: דוברות המשטרהבלשי תחנת ת"א צפון עצרו אמש בשעת מעשה בתל אביב תושב יבנה בחשד לסחר סמים, ותפסו ברכבו ובביתו סמים רבים מוכנים להפצה, דולרים ומעל 15,000 ₪ במזומן. השוטרים תפסו את רכבו של העצור לצורך חילוט.


במהלך פעילות מבצעית של צוות בלשי תחנת ת"א צפון אמש בתל אביב, הבחינו השוטרים בחשוד, אשר על פי החשד העביר סם לאחר. משהתקרבו השוטרים, נמלט החשוד בנסיעה פרועה תוך סיכון משתמשי הדרך. השוטרים רדפו אחרי החשוד ברכב ועצרו אותו בסמוך והבחינו בריח חשוד.


במסגרת חיפוש שנערך ברכב של החשוד, איתרו הבלשים ותפסו חומרים החשודים כסמים מסוכנים כמפורט להלן: מריחואנה במשקל 320 גרם, שקיות עוגיות עם מריחואנה במשקל 602 גרם, אצבעות חשיש במשקל 42 גרם, 12 מכשירי אידוי קנאביס במשקל 282 גרם, ו-7 בקבוקים של נוזל מריחואנה במשקל 48.281 גרם.


בחיפוש שביצעו בביתו תפסו השוטרים 10.5 ק"ג נוספים של שקיות עוגיות עם חומר החשוד כסם מסוג מריחואנה.


בנוסף, תפסו הבלשים ברכב כסף מזומן בסך 15,330 ש"ח, 200 דולר כסף זר ומכשיר טלפון נייד אשר על פי החשד שימשו את החשוד לסחר בסמים.


הבלשים עצרו את החשוד לחקירה בתחנת ת"א צפון. היום תבקש המשטרה להאריך את מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב והחקירה נמשכת.


מצ"ב תמונות מהתפיסה.

צילומים:קרדיט: דוברות המשטרההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מאמנים חדשים באליצור יבנה: המאמן בר שמשון יאמן את קבוצת הילדים א מחוזית והמאמן מתן משיח יאמן את קבוצת הילדים לאומית והנערים ארצית

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק אליצור יבנה כדורסל הדף הרשמי


המאמן בר שמשון מצטרף למועדון הכדורסל של אליצור יבנה ויאמן בעונה הקרובה את קבוצת הילדים א מחוזית.


המאמן מתן משיח מצטרף לאליצור יבנה ויאמן בעונה הקרובה את קבוצת הילדים לאומית והנערים ארצית ( דרום ) .

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שריפת פסולת גדולה באזור תעשיה יבנה בין ויקטורי למזוז

מערכת האתר | | תגובות: 8
צילום דוברות מכבי האש

בשעה האחרונה התקבלו דיווחים במוקד 102 של מחוז מרכז על שריפת קוצים בשטח פתוח באזור תעשיה יבנה. לוחמי האש מתחנת רחובות, בפיקודו של רב רשף יעקב כהן, יצאו למקום. בדרכם הבחינו הלוחמים בעשן שחור מתמר ובשריפת פסולת גדולה מאוד. הצוותים בעבודה במקום.


בשלב זה לא דווח על נפגעים או לכודים.


התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • ואייי אצלה ליד הבית שלייי אמאלההה
  הגב 10.07.24 17:10
 • ואיי
  הגב 10.07.24 17:10
 • מסוכןןןן באמא שליי
  הגב 10.07.24 17:11
 • ואייי בלגן
  הגב 10.07.24 17:11
 • חם מאוד
  הגב 10.07.24 17:17
 • כשאנו, אתר יקר, קוראים את הידיעה הזו, מעניין אותנו מי הגורם ששרף אשפה בצורה המסוכנת הזו והאם פקחי העירייה והמשטרה כבר נרתמו לבדיקה או שכרגיל הם נרדמו כי ביבנה לא מתעסקים עם הגדולים!!.
  הגב 10.07.24 22:34
 • חבל ביבנה אין שירות פיקוח טוב,והפסולת חוגגת באזור ...😱
  הגב 11.07.24 13:15
 • יבנה מלוכלכת על כל צעד ושעל. חוץ מנווה אילן. שם מנקים כל הזמן. יש מקומות רבים שעובדי הנקיון יושבים באמצע יום העבודה וגולשים בנייד שלהם או יושבים כמה יחד ומשוחחים זמן רב והשטח נשאר מלוכלך. בשדרה בנאות שזר בין הוילות לשכונה ברחוב הגלבוע. בשדרה ליד גן המשחקים. נראה שאף אחד לא עוקב אחריהם. עבודתם.
  הגב 12.07.24 14:43
 • אורח

הרצאה להורים לילדים בראשית הקריאה עם מעיין גרין במרכז נאות שמיר ביבנה - 19 באוגוסט

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז קהילתי נאות שמירהורים לילדים בראשית הקריאה? המפגש הזה עבורכם! מעיין גרין, מאבחנת ומומחית ללקויות למידה, מפתחת תוכניות חינוכיות במשרד החינוך וסופרת הילדים, מגיעה למרכז שמיר עם הרצאה מעניינת להנגשה של שיטת הלימוד הייחודית שלה להורי ילדי גני חובה/כיתה א'.

במפגש יינתנו להורים כלים ללמידת הקריאה, החל מהכרת אותיות הא"ב ועד קריאת סיפורים, בשילוב מגוון יצירתי ללמידה חווייתית, חיובית ומהנה המשלבת טקסט בקומיקס.

ההרצאה תתקיים ביום שני, ה-19 באוגוסט, בשעה 20:30 במרכז נאות שמיר, רחוב יהודה הלוי 16, יבנה.

הכניסה למפגש ללא עלות, אך נדרשת הרשמה מראש בקישור: https://katzr.net/ebe93d.

בתום המפגש תתאפשר להורים האופציה לרכוש את הספר "הַמְּנֻקָּד הראשון שלי" במחיר מיוחד.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נויה בן עטר מצטרפת למכבי ׳צבי׳ יבנה כשוערת הקבוצה

מערכת האתר | | תגובות: 1
צילום מתוך דף הפייסבוק מכבי יבנהמועדון הכדורגל מכבי ׳צבי׳ יבנה נרגש להודיע כי נויה בן עטר חתמה במועדון ותצטרף לכוח הנשי של המועדון כשוערת הקבוצה. נויה מגיעה מקבוצת נחלת ראשון לציון ובעבר זכתה לכהן כשוערת נבחרת ישראל.


נויה מסרה: ״ראיתי את הקבוצה כמה פעמים וראיתי שיש בה משהו מיוחד, אני רוצה להיות חלק מההצלחה של מה שיקרה העונה ואני אתן את הכל בשביל זה״.

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • בסקירה שכחו להזכיר את שכרה אז נספק אותו..: 100,000$ לעונה, האמת מגיע לה הרבה יותר!!.
  הגב 10.07.24 22:37
 • אורח

גבר במצב קשה עם סימני מכת חום סמוך למחלף יבנה - פונה לבי"ח קפלן

מערכת האתר | | תגובות: 0בשעה 11:47 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על פועל שנמצא מעורפל הכרה עם סימני מכת חום סמוך למחלף יבנה. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח קפלן. גבר כבן 40 במצב קשה, עם סימני מכת חום.


פראמדיק מד"א שוהם בן צור סיפר: "הפועלים הובילו אותנו אל הגבר ששכב כשהוא מעורפל הכרה וסובל ממכת חום. מיד העלנו אותו לניידת טיפול נמרץ של מד"א ופינינו אותו לבית החולים תוך כדי הענקת טיפול רפואי שכלל קירור, מתן תרופות ונוזלים על מנת לייצב את מצבו."

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אליצור יבנה החתימה את הגארד זיו מעוז

| | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק אליצור יבנה כדורסל הדף הרשמימועדון הכדורסל של אליצור יבנה שמח להודיע על החתמתו של הגארד זיו מעוז!


מעוז, בן 21 וגובהו 1.88 מטר, גדל במחלקת הנוער של גליל עליון ושיחק בעירוני רעננה ועירוני רמת גן בליגה הלאומית. בעונה הקודמת שיחק מעוז בנחל שורק, איתה הגיע לחצי הגמר ונבחר לחמישיית העונה של המחוז הדרומי בליגה הארצית.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תושבים בשכונת נאות שמיר ביבנה השליכו קורקינט לפיר האשפה והשביתו את מערכת פינוי אשפה פנאומטית

מערכת האתר | | תגובות: 5


תושבים ככל הנראה חדשים בשכונת נאות שמיר ביבנה אשר עדיין לא יודעים את היכולות והמגבלות של מערכת פינוי אשפה פנאומטית ומטילים לפיר האשפה פסולת הגורמת לנזקים והשבתה של המערכת. מדובר בפסולת אשר אינה עוברת במערכת ונתקעת או קורעת את הצנרת.

התקלה האחרונה התרחשה בסופהשבוע כאשר דייר השליך קורקינט לפיר וגרם לקרע בצינור. בנוסף התגלו במערכת כרית ווילון אשר גרמו גם הם לסתימת המערכת.
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • חוצפנים. להפעיל קצת שכל.
  הגב 10.07.24 16:21
 • שאלוהים יעזור לבנאדם הזה
  הגב 11.07.24 16:54
 • אלוהים קיים רק בדמיון ולכן לא יכול לעזור
  11.07.24 19:26
 • נאות שמיר שכונה זבל
  הגב 11.07.24 20:37
 • פינוי בינוי מקבלים אנשים שלא יודעים מה זה בבניין חדש
  הגב 12.07.24 14:30
 • אורח

מרכז קהילתי נאות שמיר ביבנה מציע סדנת הגנה עצמית חינמית לנוער בהדרכת סאסי אליהו ב-26 באוגוסט

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז קהילתי נאות שמירמרכז קהילתי נאות שמיר ביבנה מציע סדנת הגנה עצמית חינמית לנוער בהדרכת סאסי אליהו. אליהו, בעל ניסיון בקרב מגע ונינגיט'סו מאז 2010, הוא מדריך מוסמך מטעם מכללת וינגייט ומדריך מערך כוחות הביטחון השונים בארץ. הוא תלמיד ישיר של מאסטר דיויד חליוה ובעל חגורה שחורה דאן 1 בנינגיטסו, ומוכר בבית ספר ארבע העונות ביפן.

הסדנה תתקיים ביום שני, 26 באוגוסט, ותכלול הדרכה בת 45 דקות ללא עלות, אך נדרשת הרשמה מראש. הסדנה מיועדת לגילאי 11-15 ותתקיים בשני מועדים:
- 17:00 קבוצת נערות - להרשמה: לחץ כאן
- 18:00 קבוצת נערים - להרשמה: לחץ כאןהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

2 פרויקטים של פינוי בינוי ברחוב האלון ביבנה! חברת אורון נדל"ן תהרוס את הבניינים ברחוב האלון 1-7 ותבנה 202 דירות חדשות וברחוב האלון 17-23 תבנה 120 דירות חדשות

מערכת האתר | | תגובות: 10
צילום: Alon Yavne


אורון נדל"ן מחדשת את יבנה: אחרי שזכתה לפני כשנה בקידום פרויקט אחד ברח' האלון בעיר, אורון נדל"ן נבחרה לקדם פרויקט נוסף באותו הרחוב, והיא צפויה לבנות במסגרתו 120 יח"ד חדשות נוספות אשר יתווספו לכ-200 יח"ד אחרות שכבר נמצאות בשלב התכנון. הפרויקט החדש, ברח' האלון 17-23 ביבנה, צפוי להיות מאתגר במיוחד, לאור העובדה שהוא מחזיק בתב"ע מאושרת שתוקפה יפוג בפברואר 2026. על מנת לממש את התב"ע הקיימת ולהימנע מסחבת נוספת בלוחות הזמנים, החלה אורון באופן מיידי בהחתמת הדיירים, ואף פנתה לרשויות התכנון במטרה לעשות כל הניתן כדי לקדם עבורם את הפרויקט במהירות האפשרית."נכנסנו לפרויקט הזה בידיעה שבעבר פעל בו יזם אחר, שנקלע עם הדיירים לסכסוך והפרויקט נתקע. הצלחנו לשחרר את הפרויקט מהיזם הקודם, להחתים במפגש אחד 83% מהדיירים וכעת אנו עומדים בפני האתגר המשמעותי ביותר - הוצאת היתר לפרויקט בתוך שנה וחצי בלבד", אומר גל קסטל, משנה למנכ"ל אורון נדל"ן.בפרויקט המדובר, צפויה אורון נדל"ן להרוס 24 יח"ד קיימות ולבנות במקומן 120 יח"ד, בשני מגדלים בני עד 16 קומות כל אחד. הפרויקט כולל בתוכו גם דרישה לפיתוח סביבתי לכיכר ולשטח הציבורי הפתוח הממוקם במקום. את הדיירים מייצגת עוה"ד אירית ינקוביץ', ואת אורון נדל"ן מייצג עוה"ד אורן ארדמן, ממשרד עוה"ד שטייניץ, הרינג גורמן.בתחילת אותו הרחוב ביבנה (האלון 1-7) מקדמת אורון נדל"ן בימים אלה פרויקט התחדשות נוסף, במסגרתו היא מפנה 48 יח"ד ובמקומן יוקמו 202 יח"ד, הכוללות שטחי מסחר ומבני ציבור לגני ילדים. חברת אורון נדל"ן, מקבוצת אורון אחזקות והשקעות, מקדמת בימים אלה את בנייתן של אלפי יחידות דיור חדשות במסגרת התחדשות עירונית בכל רחבי הארץ, מצפון ועד דרום. בין היתר, פועלת החברה בת"א, בבת ים, בגבעת אולגה, חולון, בבאר שבע, חיפה, רחובות, לוד, נתניה, פרדס חנה, ראשון לציון, פתח תקווה ועוד.מריו קופל, מנכ"ל אורון נדל"ן: "מדובר בפרויקט ייחודי, שאנחנו נדרשים להוציא אותו מהבוץ ולהעלות אותו על דרך המלך במהירות האפשרית. הדיירים נתנו בנו את אמונם המלא, עם אחוז חתימות גבוה במיוחד במפגש הראשון, ואני מאמין שנכונה לנו דרך מאתגרת אך אפשרית בדרך למימוש הפרויקט ולקבלת היתר בתוך שנה וחצי בלבד".

התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • למה לבנות כל כך הרבה קומות. יבנה הופכת להיות פקק אחד גדול.
  הגב 09.07.24 15:00
 • הפקק לא קשור לגובה הבניינים אלה למספר כלי הרכב.., אם איכות התחבורה הציבורית ביבנה היתה כמו הגובה של הבניינים הנבנים פה היה אפשר לחשוב לוותר על רכב פרטי, לפחות בשעות הבוקר.., מאחר ואיכות התחב"צ בתוך יבנה זוועתי בכל קטגוריה כולל הדבר הזה שנקרא "תחנה מרכזית יבנה", פשוט מזבלא עירונית ..לכן אתה צודק ..המגדלים יביאו פקקים הםקקים יגרמו לחזקים לעזוב את המגדלים, החלשים ישארו במגדלים והם.., מימלא נוסעים בזוועה שנקראת תחב"ץ ביבנה. וחכמיה!!
  הגב 09.07.24 15:22
 • אפאחד לא מעוניין לנסוע בתחב"צ ולא יעזור להפעיל יותר אוטובוסים. להכניס לכל שכונה עם נתיב אחד בקושי כפול 5 דיירים ויש איזורים שגם יותר זה הגזמה וברור שיהיו פקקים מטורפים ומחסור בחניות במרכזים מסחריים. בנין גבוה מביא עוד רכבים ועוד מצוקות. לא צריך להגזים עם בניינים גורדי שחקים אפשר לעשות 8 קומות וזה בסדר גמור ורווחי מאוד.
  14.07.24 20:30
 • תושבי האלון תקעו את הבניה סמן רב כי הם התעקשו..בצדק רב, לקבל יותר מאשר העושק שהוצע להם בחבות העירייהשלא די שוויתרה באופן לא מורשה על היטלי השבחה אלה גם תמכה בקהלנים כאשר אלה הנוכלים הציעו רק את הגרסה הממשלתית הרזה בצפון יבנה זה הצליח ועל על במין היסמים הרוויחו 60 מיליון ש"ח לפחות.., באלון התעקשו, בצדק , לקבל חלק מזה, סך הכל הם בעלי הקרקע..כעת אנו דומעים כי סוף סוף העסקאות מתאפשרות..מדוע האתר הזה.., תמיד מביא את מה שאריאל מכתיב לו ולא דואג לנו, הגולשים.., אנחנו הטרפיק' שלך..נא ספק לנו מידע מעניי...,ספר לנו מה ריצה את תושבי האלון.., מה קיבלו?? מעניין לא??
  הגב 09.07.24 15:29
 • רחוב האלון תקוע בעקבות הדרישות ההזויות של התושבים כול אחד חושב שהוא גר בבני ביתך שוחכים שהם גרים בחממה של חולדות ועכברים עם תשתיות של תחילת שנות השבע 60 הגיעה הזמן יתעשתו וירימו דגל לבן ויצאו לדרך ולבניה חדשה
  הגב 12.07.24 07:25
 • למה שיהרסו להם את הבית בישבל 200 דיירים כמו שצריך לא לוותר בשום מצב !
  הגב 14.07.24 17:18
 • הבעיה בפינוי בינוי.שאנשים חושבים שנם גרים בככר המדינה בתל אביב ומגיע להם הרבה.נותנים לכם הזדמנות שיפור הדיור.איכות חיים אחרת.תקבלו ותתקדמו.תהנו היום לא בעוד 20 שנה שלא תהיו רלוונטים
  הגב 14.07.24 18:08
 • מתי סוף סוף מתחילים פינוי בינוי ברחוב שבזי הוכריס אחרי שנים של דיבורים והבטחות
  הגב 15.07.24 13:00
 • מפנים ביניינים של שנות ה80 ושל שנות 50 לא מפנים ערייה מוזרה
  הגב 15.07.24 13:02
 • ברחוב בוכריס שבזי ממש הזנחה שנים של ההטחות מספרים לנו סיפורים כול פעם סיפור חדש הבניין מסוכן לרעידות הדמה בבקשה תנו לנו תיקווה ותזרזו את העניינים תודה רבה
  הגב 15.07.24 13:05
 • אורח

חגיגת כדורגל ביבנה: מכבי חיפה והנבחרת האולימפית של ישראל יפגשו ביום שני הקרוב, 15 ביולי, באצטדיון טוטו ז'קי לוי

מערכת האתר | | תגובות: 2

מכבי חיפה והנבחרת האולימפית של ישראל יפגשו ביום שני הקרוב, 15 ביולי, באצטדיון טוטו ע"ש זקי לוי ביבנה. מדובר במשחק הכנה של מכבי חיפה לקראת עונת 2024/25 והכנה של הנבחרת האולימפית שעושה את ההכנות האחרונות שלה לאולימפיאדה בפריז בחודש אוגוסט.


המשחק ייערך באצטדיון טוטו ע"ש זקי לוי ביבנה ביום שני הקרוב (15.7) בשעה 18:00 לעיני קהל וישודר בערוצי צ'רלטון.


כרטיסים ליציע אוהדי חיפה ניתן לרכוש באתר הכרטיסים "לאן" כאן. שימו לב: כרטיסים בעלות סמלית של 10 ש"ח ניתן יהיה לרכוש ליציע המרכזי מחר (שלישי, 9.7) באתר "לאן". מספר הכרטיסים מוגבל ל-3 כרטיסים למשתמש.


עדכון:

הכרטיסים ליציע חיפה הדרומי אזלו. מחר יפורסם קישור לכרטיסים לאוהדי יבנה בהתאם להקצאה שהתקבלה מההתאחדות.

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • מתי יהיה ליציע של יבנה?
  הגב 09.07.24 13:20
 • אחרי 20 דקות לא היו כרטיסים. מאוד רציני מה שקורה פה
  הגב 09.07.24 18:55
 • אורח

מבצע התרמת דם ביבנה יתקיים ב-15 ביולי במרכז צעירים יבנה

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית יבנהמבצע התרמת דם ביבנה


עקב צורך במנות דם, עיריית יבנה בשיתוף שירותי הדם של מגן דוד אדום יקיימו יום התרמת דם.


האירוע יתקיים במרכז צעירים יבנה, רחוב העולש 2, ביום שני, 15 ביולי, בין השעות 17:00-21:00.


בכדי להמנע מהתקהלות ולמען הסדר הטוב יש להרשם מראש בקישור כאן.


בואו להציל חיים!

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בסיום פסטיבל יותר בפארק הירקון בימים שלישי ורביעי 16-17.7 ייצאו רכבות מיוחדות לכיוון ראשון לציון, חולון, בת ים, יבנה ופ"ת

הרכבות ייצאו מתחנת רכבת תל אביב אוניברסיטה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בימים שלישי ורביעי, 16-17.7.24, יתקיים פסטיבל "יותר" בפארק הירקון. לקראת האירוע, תתוגבר תחנת הרכבת ת"א האוניברסיטה, הסמוכה לפארק הירקון במנהלי משמרות, דיילים, קופאים ומאבטחים לסיוע והכוונה.

בתיאום עם הפקת הפסטיבל, ומניתוח ביקושים מהופעות בעבר, בסיום האירוע, תתוגבר תנועת הרכבות מתחנת ת"א האוניברסיטה.


רכבות מיוחדות, אשר תצאנה מתחנת ת"א האוניברסיטה

רכבת מיוחדת מס' 8691, תצא מתחנת ת"א האוניברסיטה לאשקלון ותעצור בתחנות: ת"א סבידור מרכז, ת"א השלום, ת"א ההגנה, צומת חולון, חולון וולפסון, בת ים יוספטל, בת ים קוממיות, ראשון לציון משה דיין, יבנה מערב, אשדוד ואשקלון (תחנה אחרונה).

שעת יציאה משוערת: 23:10.רכבת מיוחדת מס' 8055, תצא מתחנת ת"א האוניברסיטה לב"ש מרכז ותעצור בתחנות: ת"א סבידור מרכז, ת"א השלום, ת"א ההגנה, לוד גני אביב, לוד, רמלה, מזכרת בתיה, ק. מלאכי, ק.גת, להבים-רהט, ב"ש צפון וב"ש מרכז (תחנה אחרונה).

שעת יציאה משוערת: 23:50.


רכבות מיוחדת מס' 81835, תצא מתחנת ת"א האוניברסיטה למודיעין מרכז ותעצור בתחנות: ת"א סבידור מרכז, ת"א השלום, ת"א ההגנה, נתב"ג, פאתי מודיעין ומודיעין מרכז (תחנה אחרונה).

שעת יציאה משוערת: 00:01


מסלולן של הרכבות הסדירות מס' 54 ו-56, תוארכנה והן תצאנה מתחנת ת"א סבידור מרכז בשעות 23:15 ו-00:20 ותעצורנה בתחנת: תל אביב האוניברסיטה, בני ברק, פ"ת ק.אריה, פ"ת סגולה, ראש העין צפון, כפר סבא-נורדאו, הוד השרון, רעננה דרום, רעננה מערב והרצליה (תחנה אחרונה).


לרכבת הסדירה מס' 289, היוצאת מתחנת ת"א האוניברסיטה לרחובות בשעה 23:19, תתווספנה עצירות בתחנות יבנה מזרח, אשדוד עד הלום ואשקלון (תחנה אחרונה).


רכבת סדירה מס' 53 לבאר שבע מרכז, תחל את נסיעתה בתחנת ת"א האוניברסיטה (במקום בתחנת ת"א סבידור מרכז) בשעה 23:04.


זמני יציאתן ומסלולן של רכבות התגבור המיוחדות, עלולים להשתנות בהתאם לביקושים.


ניתן לרכוש כרטיס משולב חופשי יומי, המאפשר נסיעה הלוך וחזור ומגלם הנחה משמעותית במחיר הנסיעה, לצד חיסכון משמעותי בזמן ההמתנה בתחנה.


שימו לב!

שביל הגישה, מצד אקספו ת"א, שמוביל לכניסת אקספו בתחנה, סגור בשל עבודות הרכבת הקלה. לרשותכם שביל גישה חלופי לכניסה, דרך שדרות רוקח.


פרטים אודות קווי תחבורה ציבורית סדירים ניתן למצוא במוקד משרד התחבורה בטלפון 8787*.


מומלץ להתעדכן בזמני הנסיעה, בתכנון מסלול נסיעה
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל