הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
מליאת מועצת העיר נס ציונה אישרה את צו הארנונה לשנים 2024-2025: הארנונה למגורים לא תעלה
מכון דוידסון פתח את ההרשמה לתוכנית ניצוצות מדע לתלמידי רחובות והסביבה בה ילמדו את מקצועות המדעים
פסטיבל בייבי בשיתוף קופת חולים מאוחדת בעופר הקניותר בנס ציונה - רביעי, 19 ביוני, 11:00-13:00

מליאת מועצת העיר נס ציונה אישרה את צו הארנונה לשנים 2024-2025: הארנונה למגורים לא תעלה

מערכת האתר | | תגובות: 0מליאת מועצת העיר נס ציונה אישרה היום את צו הארנונה לשנים 2024-2025. מלבד עדכון אוטומטי על פי חוק, לא תעלה הארנונה למגורים בעיר.

ראש העיר שמואל בוקסר ציין: "למרות עליית המחירים במשק והעובדה שהעירייה משלמת יותר על שירותים הניתנים לתושבי העיר, זה לא הזמן להעלות את הארנונה מעבר לעלייה המחויבת על פי חוק. המשפחות והעסקים הקטנים מתמודדים עם נטל יוקר המחיה ועם אתגרים רבים אשר נוספו מאז ה-7 באוקטובר. בעת הזו אנחנו מסייעים לתושבים ככל שאנחנו יכולים".

הארנונה למגורים בנס ציונה היא הנמוכה ביותר ביחס לערים השכנות. בעוד תעריף ממוצע משוקלל בש"ח למ"ר ברחובות עומד על 69.51, בראשל"צ על 61.43 וביבנה על 52.99, הארנונה למגורים בנס ציונה עומדת על 52.05 בלבד. הארנונה למגורים בנס ציונה נמוכה גם ביחס לערים דומות כמו כפר סבא (55.55), הרצליה (67.07) או גבעתיים (71.90).

ראש העיר שמואל בוקסר שיקף לחברי המועצה כיצד תכנון נכון ועידוד תעסוקה, מסחר ותעשייה בפארק המדע, הוביל השנה לראשונה להיפוך מגמה לפיה לראשונה בעיר, ארנונה מתעסוקה ומסחר מהווה בשנת 2024 51.3% מחיובי הארנונה בעיר מול 48.7% ארנונה למגורים. כידוע, הארנונה מתעסוקה, מסחר ותעשייה גבוהה מארנונה למגורים ומאפשרת את השמירה על האיתנות הפיננסית של העיר.

למרות קריאת שר הפנים לראשי הרשויות להעלות ארנונה, בכדי לעמוד בנטל ובמטלות הרבות של הרשויות במיוחד לאחר ה-7 באוקטובר, בנס ציונה הארנונה למגורים לא תעלה ונשארת נמוכה. עדכון אוטומטי על פי חוק עומד על 2.68% בשנת 2024, ו-5.29% בשנת 2025.

עוד אישרו חברי המועצה הגשת בקשה למשרדי הפנים והאוצר להשוות את תעריפי הארנונה לתעשייה בפארק המדע, לתעריפים הנגבים ממפעלי תעשייה בפארק בשטחה של רחובות. העלייה לתעשייה בפארק המדע בלבד.

ההצבעה התקבלה ברוב של 8 חברי קואליציה מול 6 מתנגדים. חבר המועצה איתי דגן נמנע. חבר המועצה תומר תדהר, לא נכח.

הדיון התנהל באופן ענייני כאשר חברי האופוזיציה שאלו שאלות רבות וקיבלו מענה מראש העיר שמואל בוקסר, גזבר העירייה ערן לבב ומנהל אגף הגבייה אילן קדוש.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

מכון דוידסון פתח את ההרשמה לתוכנית ניצוצות מדע לתלמידי רחובות והסביבה בה ילמדו את מקצועות המדעים

עלות ההשתתפות בתוכנית היא 300 ש"ח בשנה והיא מתאימה לתלמידי ח-י"ב

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


אם אתם תלמידים עם זיקה למדעים ומגיעים מרקעים בהם מצוינות נותרה כפוטנציאל בלבד, בואו למכון דוידסון לחינוך מדעי – הזרוע החינוכית של מכון ויצמן למדע - להצית את הניצוץ המדעי שלכם!

התוכנית מתאימה לתלמידי חטיבות ביניים מצטיינים שרוצים לממש את הפוטנציאל הגלום בהם, מהעיר רחובות וערי הסביבה: ראשון לציון, יבנה, קריית עקרון וערים נוספות. עלות ההשתתפות בתוכנית מסובסדת, של 300 ₪ בשנה בלבד, היא מתאימה לתלמידי כיתות ח-י"ב וישנו דגש מיוחד לבני נוער מצטיינים מהחברה האתיופית. רבים מבוגרי התוכנית ממשיכים לאחר מכן כחונכים של התלמידים בתוכנית.

מכון דוידסון לחינוך מדעי פותח את ההרשמה לתוכנית ניצוצות מדע – תוכנית פורצת גבולות ומחסומים חברתיים, המיועדת לתלמידי רחובות, ראשון לציון והסביבה. מטרת התוכנית לעורר עניין ומוטיבציה בתלמידים עם פוטנציאל למצוינות שטרם מימשו אותו, לבחור במקצועות המדעים בתיכון. בנוסף לכך התוכנית מקנה למשתתפים מיומנויות חשובות לחיים, תוך כדי חיזוק תחושת מסוגלות ואמונה בעצמם.

במהלך התוכנית מכון דוידסון נהיה בית מקצועי וחברתי לתלמידים: ליצירת קשר אישי עם כל אחד ואחת מהמשתתפים, ליווי ותמיכה ארוכי טווח. באמצעות שילוב הפעילות עם משתתפי תוכניות נוספות בתחום המצוינות במדע של מכון דוידסון, כגון: תוכנית אלפא, ח"צ, ניצני מדע, מדעי המוח ומדעי כדה"א, וחיבור לבני נוער מתוכניות מקבילות בארץ, התוכנית משמשת מנוף להעצמה ולצמיחה אישית של התלמידים בתוכנית. המחזור הבא נפתח ממש בקרוב מוזמנים להירשם באתר מכון דוידסון לחינוך מדעי.

במכון דוידסון לחינוך מדעי מאמינים בחיבור בין אנשים למדע, בכך שאין גבול לסקרנות, המדע מחפש תשובות, ידע הוא יתרון והוא הכלי ליצירת חברה מושכלת, מתקדמת ומתפתחת. לכן, מכון דוידסון יוזמים, מארגנים, מקדמים ומפעילים קשת רחבה של תוכניות חינוכיות יצירתיות ומעוררות השראה כמו: תוכניות פורמליות וא-פורמליות למגוון גילאים של ילדים ובני נוער סקרנים, תוכניות למצטיינים, תוכניות מדעיות לבתי ספר, עבודה עם צוותי חינוך, תוכניות ייחודיות לבגרויות, תחרויות בינלאומיות, מוזיאון גן המדע, כתבות מדע פופולרי, סרטוני וידאו מדעיים, אירועי מדע בנושאים שונים ועוד.


לפרטים נוספים והרשמה

https://davidson.weizmann.ac.il/programs/%D7%A0%D7%99%D7%A6%D7%95%D7%A6%D7%95%D7%AA-%D7%9E%D7%93%D7%A2-%D7%9C%D7%96%D7%9B%D7%A8-%D7%9E%D7%A9%D7%94-%D7%A4%D7%A8%D7%92%D7%9E%D7%A0%D7%98


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פסטיבל בייבי בשיתוף קופת חולים מאוחדת בעופר הקניותר בנס ציונה - רביעי, 19 ביוני, 11:00-13:00

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עופר קניותרתינוקות והורים יקרים, פסטיבל בייבי בשיתוף קופת חולים מאוחדת יתקיים בעופר הקניותר בנס ציונה ביום רביעי, ה-19 ביוני, בין השעות 11:00-13:00.


הפסטיבל יכלול מתחם מרהיב, הרצאות, פינת הנקה, מתחם צילום, ובנוסף מתנה לכל משתתפ/ת. הכניסה חופשית.


בואו לחוויה מלמדת ומהנה לכם ולגוזלים שלכם.


לפרטים נוספים: לחצו כאן

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

החל מהיום (ראשון 16.6) יחלו בקניוני עופר: סירקין –פ"ת, עופר מרום-רמת גן, קניותר- נס ציונה ועופר רחובות מבצעי סייל הקיץ בהם יוצעו לקונים עד 80% הנחה על מגוון מותגים

הסייל יתקיים החל מה- 16.06.2024 עד ה 22.6.2024

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
שי ווליץ


קבוצת קניוני עופר תערוך את סייל הקיץ ב 14 קניונים ברחבי הארץ, במסגרתו יציע עד 80% הנחה על מגוון המותגים והמקומיים המובילים. שבוע סייל הקיץ הגדול כולל מגוון רחב של פרטי אופנה, הנעלה, תיקים, מוצרי בית, ומתנות, קוסמטיקה, טיפוח, משקפי שמש, בישום, משחקים לילדים ועוד.


בין הרשתות והמותגים המשתתפים: גולף, גולף קידס, עונות גאמפ, סולתם, FOX HOME ,פולגת, אינטימה, בוניטה דה מאס, אפרוטידה, זיפ, סליו, בוגארט, תיק התיקים, קרביץ, דונה ויקטוריה, את לבני נשים, קרטרס, ביוניק, לורד קיטש, IBAGS, TOPTEN, קיווי, הוניגמן קידס, פלייפוט ועוד ..


הסייל יתקיים החל מה- 16.06.2024 עד ה 22.6.2024

צילון קניותר, אסף לוי


הקניונים המשתתפים במבצע: עופר נהריה, עופר סנטר נוף הגליל, עופר הקריון – קריות, עופר גרנד קניון – חיפה, עופר לב חדרה, עופר השרון – נתניה, עופר סירקין –פ"ת, עופר מרום – רמת גן, עופר הגבעה – גבעת שמואל, עופר קניותר – נס ציונה, עופר רחובות, קניון הראל, עופר אדומים – מעלה אדומים, עופר גרנד קניון - באר שבע.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

יואב יצחק במופע מרגש לכל המשפחה בהיכל התרבות נס ציונה - 7 ביולי

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום:אילן בשוריואב יצחק, אחד מאבות המוזיקה הים תיכונית, יופיע במופע מרגש לכל המשפחה ביום ראשון, ה-7 ביולי, בהיכל התרבות נס ציונה. המופע של יצחק הוא חגיגה מוזיקלית הכוללת בלדות רומנטיות לצד שירים קצביים וסוחפים, וביניהם כמה מהקלאסיקות שהפכו לאורך השנים לנכסי צאן ברזל במוזיקה הישראלית: "פני מלאך", "זה הזמן לסלוח", "תני חיבוק ילדונת", "עד סוף העולם", "צלצולי פעמונים" ועוד רבים וטובים.

חברי פייסבוק ואינסטגרם יכולים לקבל קוד הטבה (1818) להנחה מיוחדת. לרכישת כרטיסים ניתן להיכנס לקישור https://tohen.co/izhak או להתקשר לטלפון 073-7599937.


צילומים:אילן בשורהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שבוע קסום לילדים בעופר הקניותר: סדנה לעיצוב תמונה ומופע קיץ

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עופר קניותרעופר הקניותר מזמין אתכם לשבוע קסום לילדים!


ב-17 ביוני, יום שני בשעה 17:30, תתקיים סדנה לעיצוב תמונה קיצית מרהיבה.


וב-19 ביוני, יום רביעי בשעה 17:30, יתקיים המופע הכי כיף בקיץ - מושלם לילדים ולהורים.


לפרטים נוספים: לחצו כאן


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תלמידי חטיבת בן גוריון זכו במקום השני באולימפיאדת החלל ע"ש רמון

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק שמואל בוקסרמעבר לכך שאתר הבית של סוכנות החלל הישראלית הוא באמת אחד המרתקים, שווה שתדעו שלצד הפרסום על כך שפיצוץ קוסמי גדול עשוי להופיע בשמיים בקרוב, ישנה גם הכרזה על הזוכים בגמר הארצי של אולימפיאדת החלל ע"ש רמון.


מתוך 500 ילדים ובני נוער ו-176 בתי ספר מרחבי הארץ, זכו תלמידי חטיבת בן גוריון במקום השני והמכובד מאד בגמר.


הנה הם הבוקר, האלופים שלנו.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בימים ראשון עד רביעי 16-19.6 יחולו שינויים בלוחות הזמנים של קווי התחבורה הציבורית ברחבי הארץ לאור החג המוסלמי עיד אל אדחה

משרד התחבורה קורא לציבור הנוסעים להתעדכן על כל שינוי במוקדי המידע 8787*, באתר www.bus.gov.il ובאתרי האינטרנט של המפעילים השונים, ולהיערך מבעוד מועד לכל שינוי בתדירות הקווים של האוטובוסים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


בעקבות עיד אל אדחה: שינויים בפעילות קווי התחבורה הציבורית

החל מיום ראשון הקרוב (16 ביוני), ועד ליום רביעי (19 ביוני), יחול החג המוסלמי עיד אל אדחה. במסגרת החג, ייעדרו מהעבודה נהגים רבים בתחבורה הציבורית, וצפויים דילולים ושינויים בלוחות הזמנים של קווי התחבורה הציבורית, באזורים שונים בארץ.

הרשות הארצית לתחבורה ציבורית במשרד התחבורה הנחתה את חברות התחבורה הציבורית, המפעילות את קווי האוטובוסים העירוניים והבינעירוניים בארץ, להתקשר ככל הניתן עם חברות קבלניות להפעלת השירות במהלך ימי החג, במטרה לצמצם את הפגיעה בציבור הנוסעים והנוסעות בתחבורה הציבורית.

משרד התחבורה קורא לציבור הנוסעים להתעדכן על כל שינוי במוקדי המידע 8787*, באתר www.bus.gov.il ובאתרי האינטרנט של המפעילים השונים, ולהיערך מבעוד מועד לכל שינוי בתדירות הקווים של האוטובוסים. כמו כן ניתן לנסוע ברכבת ישראל שתפעל בלוח הזמנים הרגיל.
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • לפני 15 שנים לא היינו שומעים על ״חדשות״ כאלה. שבת שלום.
  הגב 14.06.24 17:51
 • כלואים בשבתות בחגים, בושה חוק חופש התנועה. אומללים החלשים במדינה הזו
  הגב 14.06.24 18:25
 • מה קשור שינויים בתחבורה
  הגב 14.06.24 18:53
 • מה קשור אלינו החגים שלהם???? למה אנחנו צריכים לסבול???!!!
  הגב 16.06.24 00:17
 • אורח

ההרשמה לחוגים בנס ציונה תיפתח ב-16 ביוני עם הנחה של 5% ברישום מוקדם

| | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק החברה לתרבות ופנאי - נס ציונהההרשמה לחוגים לקהל הרחב בנס ציונה תיפתח ב-16 ביוני, יום ראשון. עד סוף החודש, ניתן ליהנות מהנחה של 5% ברישום מוקדם לחוגי החברה לתרבות ופנאי - הבית של החוגים בנס ציונה.

להרשמה, לחצו כאן: https://www.rktnz.org.il

לכל שאלה, ניתן לפנות למרכז מידע ורישום חוגים בטלפון או בוואטסאפ: 08-9304001.

מוזמנים להציץ בחוגים גם בחוברת הדיגיטלית: https://online.fliphtml5.com/vuctj/kztk/#p=1התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

כפיר פוני מנהל אגף קהילה נוער וצעירים בעיריית נס ציונה נבחר כמצטיין מפקד חטיבת החילוץ והדרכה במלחמת חרבות ברזל

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית נס ציונהכפיר פוני, מנהל אגף קהילה נוער וצעירים בעיריית נס ציונה, נבחר כמצטיין מפקד חטיבת החילוץ והדרכה במלחמת חרבות ברזל. כפיר, המוכר בזכות תרומתו הרבה לביטחון הציבור ולפעילותו הציבורית, זכה להוקרה על פועלו.


עיריית נס ציונה הביעה גאווה והערכה על הישגו של כפיר, וציינה את תרומתו המשמעותית לביטחון ולחוסן הקהילתי.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לרגל יום התורם הבינלאומי מחר שישי 14.6 יתקיימו מבצעי התרמת דם בראשון לציון, רחובות, חולון, תל אביב, נס ציונה, פתח תקווה, רמת גן וגבעתיים

חשוב לזכור כי לדם אין תחליף וכי כל מנת דם יכולה לסייע להציל את חייהם של שלושה חולים או פצועים שזקוקים לעירויי דם.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


השבוע מציינים במד"א את יום התורם הבינלאומי לכבודו של ד"ר קרל לנדשטיינר, רופא וחוקר אוסטרי ממוצא יהודי שגילה את סוגי הדם השונים. לרגל יום התורם מחר יתקיימו מבצע התרמות דם ברחבי הארץ במטרה להציל חיים. עקב הצורך המשמעותי בדם וכחלק מההערכות לחירום והשמירה על מלאי הדם, בשירותי הדם של מד"א קוראים לציבור לבוא ולתרום דם.

חשוב לזכור כי לדם אין תחליף וכי כל מנת דם יכולה לסייע להציל את חייהם של שלושה חולים או פצועים שזקוקים לעירויי דם. אנשים בעלי דם מסוג O מהווים 35% מכלל תורמי הדם בישראל, ונחשבים לתורמי הדם האוניברסליים-היות שניתן לתת את מנות הדם שתרמו לכל מי שזקוקים לקבל עירוי דם להצלת חייהם, גם בעת הצורך בעירוי דם דחופים, ללא ידיעת סוג הדם של המטופל/ת.

המוקדים בהם יתקיימו מבצעי התרמות הדם

המכבים 30 פתח תקווה, תחנת מד"א , - תחנת מד"א משעה 8:30 ועד 13:30

האירוסים 53 נס ציונה, רחבת קניותר בין השעות 9:00 ועד 13:30

ז'בוטינסקי 104 ראשון לציון, מד"א, - תחנת מד"א משעה 8:30 ועד 13:30

דוד רמז 69 רחובות, מד"א רחובות, - תחנת מד"א משעה 8:00 ועד 13:30

דרך שיבא רמת גן, בנק הדם מד"א / בית חולים שיבא תל השומר (תחנה נגישה) , - שרותי הדם מד"א משעה 8:00 ועד 13:30

גבעתיים, מתחם כורזין ליד הכיכר של פנינה בר סבר משעה 9:00 ועד 13:30

הרוקמים 1 חולון, בתחנת מד"א חולון , - תחנת מד"א משעה 8:00 ועד 13:30

שאול המלך 27 תל אביב יפו, מוזיאון תל אביב משעה 9:00 ועד 14:00

לפרטים נוספים אתר מד"א https://www.mdais.org/blood-donation
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

יום שיא ברובוטיקה בנס ציונה בהשתתפות 10 בתי ספר: בית הספר ניצנים זכה במקום הראשון

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית נס ציונההיום התקיים יום שיא בנושא רובוטיקה במסגרת פרויקט FIRST LEGO League בנס ציונה. לאחר שנה של למידה, צבירת ידע בתכנות, אסטרטגיה, בניית רובוטים, ביסוס ערכי היזמות ושיתוף פעולה, התקבצו הנבחרות מ-10 בתי ספר יסודיים בעיר להתחרות ולהשתתף בפסטיבל הרובוטיקה.


את המקום הראשון קטפו בית הספר ניצנים ומיד אחריהם במקום השני בית הספר סביונים. כל הכבוד לכל המתמודדים שהפגינו ידע נרחב ומוטיבציה מעוררת השראה.


מיונים לנבחרות הבוגרות, כיתות ז'-ט', יתקיימו בתאריכים 19.6.24 וב-24.6.24. רישום כאן: https://forms.gle/URV3sSnSiGBkkHHr6

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תחזית לחג השבועות מחר שלישי יהיה ללא שינוי וברביעי תחול עלייה בטמפרטורות

ביום חמישי צפויה הכבדה בעומס החום

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


שני 10.6.24

מעונן חלקית עד בהיר. הטמפרטורות תהינה ללא שינוי ניכר. הלילה: בהיר עד מעונן חלקית.


שלישי 11.6.24

ללא שינוי ניכר במזג האוויר.


רביעי 12.6.24

מעונן חלקית עד בהיר. תחול עלייה קלה בטמפרטורות ויעשה מעט חם מהרגיל לעונה


חמישי 13.6.24

בהרים ובפנים הארץ צפויה עליה נוספת בטמפרטורות ותחול הכבדה ניכרת בעומס החום.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ועדת הפנים של הכנסת אישרה הענקת מענק פרישה לראשי רשויות וסגנים בשכר שלא המשיכו בתפקידם-הפסידו

מענק הפרישה יהיה בין 3-6 חודשים בהתאם לזמן הכהונה כאשר המקסימום הוא 6 חודשים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
אתר הכנסת


ועדת הפנים של הכנסת אישרה את תיקון חוק המעניק מענק פרישה לראשי רשויות וחברי מועצה בשכר שפרשו. מדובר על תיקון בחוק ראשי הרשויות וסגניו הנועד להשוות את התנאים של נבחרי הציבור בשלטון המקומי לנבחרים בכנסת. על פי התיקון ראשי רשויות וסגנים שסיימו את תפקידם בקדנציה האחרונה יקבלו מענק פרישה של בין 3-6 חודשים בהתאם לזמן הכהונה כאשר המקסימום הוא 6 חודשים. התיקון כולל גם את הסרת המגבלה על ראשי הרשויות שעברו את גיל 70 (כמו רחמים מלול ומוטי ששון ברחובות ובחולון). לדברי יו"ר הועדה, ח"כ יעקב אשר המטרה היא לדאוג לנבחרי הציבור שלא יאלצו לדאוג ליום שאחרי במידה ויפסידו בבחירות ולמנוע בכך שראש הראשות/סגן מחשש שלא ייבחרו עוד כבר בזמן כהונתם ידאגו לחפש לעצמם תעסוקה.

דיון הקודם שהתקיים באפריל אמר יו"ר ועדת הפנים ח"כ יעקב אשר, כי הוא תומך עקרונית בהצעה והוסיף כי אינו רוצה שנבחר ציבור יתכנן את עתידו בזמן שהוא מתפקד כראש רשות: "חיזוק טוהר המידות הוא המהות של הנושא. אני חושב שהדבר האחרון שאנחנו צריכים שיקרה במדינת ישראל הוא שנבחר ציבור במהלך השירות שלו יחשוב על מה יקרה אתו ביום אחרי שיפסיד בבחירות. לא מדובר בתגמול או פרס, זה מהלך שיטייב את ההון האנושי של נבחרי הציבור וישמור על טוהר המידות. נבחר ציבור הוא נבחר ציבור, בין אם הוא עובד בכנסת או עובד למען הציבור ברשות המקומית".


בנוסף התקיימה ישיבת ועדה בנושא מעמד חברי המועצה ברשויות המקומיות. כבר שנים מדובר על הנושא כי חברי מועצה מקדישים את זמן בהתנדבות כנבחרי ציבור אך לא זוכים לשום תגמול על העשייה שלהם הכוללת השתתפות בישיבות, ועדות, אחריות על תיקים (מחזיקי תיקים), מפגשים עם תושבים ועוד. בדיון לקחו חלק חברי מועצה מרשויות שונות שדברו על הקושי לתת מענה לתושבים שבחרו אותם לאור המצב שתפקידם כחברי מועצה דורש זמן זאת במקביל למקום העבודה שלהם. על פי התכנון עתיד להתקיים דיון נוסף בנושא.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • לאחר כל כך הרבה שנים במערכת הם לא מקבלים פנסיה תקציבית פלוס קיצבת אזרח ותיק ??, חישבו גם עלינו האזרחים הותיקים שמעלים לנו כל חודש בחודשו כמו לכל החכ"ים. והשרים.
  הגב 12.06.24 21:54
 • אורח

קבוצת הילדים "רעות" של עירוני נס ציונה זכתה באליפות המחוז

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עירוני נס ציונהברכות לקבוצת הילדים "רעות" של המאמן גיל שראבי מעירוני נס ציונה, שניצחו את הפועל גזר והבטיחו את הזכייה באליפות המחוז.


הקבוצה הצעירה הפגינה יכולת מרשימה לאורך כל העונה והצליחה להביא את התואר הנכסף לעיר נס ציונה.


המאמן גיל שראבי הביע גאווה רבה בהישגי הקבוצה ואיחל להם הצלחה בהמשך הדרך.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בבית הספר בינתחומי הדר בנס ציונה נערך טורניר כדורגל לזכר שקד חבני ז"ל אשר נרצחה בשבת השחורה

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק בית ספר בינתחומי הדר - נס ציונהביום שישי, 7 ביוני 2024, התקיים בבית הספר בינתחומי הדר בנס ציונה אירוע שישי קהילתי, במסגרתו נערך טורניר כדורגל לזכר שקד חבני ז"ל. את הטורניר שפט אביה של שקד, יוסי חבני, שהיה תלמיד בבית הספר בעבר.

משתתפי הטורניר לבשו גופיות עם המשפט ששקד חבני ז"ל נהגה לומר: "תהיה בן אדם וכבד כל אדם". ההורים והצוות החינוכי לבשו חולצות עם תמונתה של שקד. ברחבי בית הספר הוצבו שמשוניות שקושטו על ידי הילדים, ועליהן נכתבו משפטים ערכיים מחייה של שקד חבני ז"ל.

האירוע כלל טקסים מרגשים לזכרה של שקד, ולא נותרה עין יבשה. בנוסף, הופעלו דוכני ספורט ויצירה על ידי ההורים המתנדבים לטובת התלמידים הצעירים.

תודה רבה לעסקים הרבים שנרתמו ותרמו ברוחב לב לאירוע: אטליז אוחיון, אלכס טרוכמן שצילם באהבה, מינימרקט סיטון, רזלי מפעל גלידות, רונן מלבי, אופה אופה, כפיר שלטים, תומר לוי, יצירה לי ואדי מערכות. תודה נוספת לחברי המועדונצ'יק שלקחו חלק בטורניר הכדורגל ועזרו בהפעלת התחנות.

תודה לכל קהילת בינתחומי הדר - הורים, מורים וכמובן למנהלת בית הספר ענת לוז ורשביאק, שפתחה את בית הספר ליום גדול ומכובד שישאיר זכרונות לכולנו.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מחר וביום שלישי (10-11.6) יתקיים יריד שבועות במתחם בילו סנטר עם דוכני יין, פרחים, נגנים ועוד

מיקום הדוכנים מול משרדי הנהלת המתחם , ברחבת החניה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


הפנינג שבועות בעופר בילו סנטר

יומיים של חגיגות לכבוד חג השבועות , עם מלא דוכנים שווים , יקבים , גבינות , שזירת פרחים , נגנים , אוירה וכיף!!

תאריכים :

10.6.24 בין השעות 13:00-17:00

11.6.24 בין השעות 10:00-14:30

מיקום הדוכנים מול משרדי הנהלת המתחם , ברחבת החניה.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • הרבה שמחות ורוגע לכולם
  הגב 09.06.24 20:07
 • שכחתם לכתוב הכניסה חופשית.
  09.06.24 20:16
 • אורח

עונת הנחשים: איך מזהים ומה עושים כאשר נחש מכיש את הכלב שלכם

הטיפים באדיבות השירות הווטרינרי של עיריית פתח תקווה

מערכת האתר | | תגובות: 5זהירות נחשים! הקיץ כבר כאן ועמו מתעוררים הנחשים ומיני זוחלים אחרים. רובם אינם מסוכנים לבני אדם ובדרך כלל נמנעים מלבוא עמנו במגע, אך במקרה של מפגש עם נחש חשוב לזכור שגם חיות המחמד חשופות לסכנה.

בישראל ישנם 41 מיני נחשים ומתוכם רק 9 ארסיים. הנחש היחיד שנמצא באזורים צפופי אוכלוסייה בישראל הוא נחש הצפע הארץ ישראלי. הצפע הוא נחש עבה יחסית וניתן לזהות אותו על ידי צבעו הירוק-חום ולאורך גבו עובר קו עקלתון כהה רציף. חיות המחמד ידועות בסקרנותן ולכן באביב ובקיץ עם בואם של הנחשים, יש לדאוג ולהשגיח שלא יפגעו מהכשת נחש.

בשירות הווטרינרי מסבירים כי בשל נטייתן של חיות המחמד לרחרח ולבחון כל דבר, לרוב ההכשות יהיו באזור הפה, הצוואר והאף. הכשות עשויות להיות מסוכנות ואפילו קטלניות.

כדי ליצור סביבה נקייה מנחשים ומיני זוחלים, עד כמה שניתן, מומלץ לשמור על גינות וחצרות הבתים נקיות מעשבים, גרוטאות ופסולת בנייה המשמשים אזורי מחסה אפשריים לזוחלים. בנוסף לכך, רצוי שקירות הבתים והגדרות יהיו חשופים וללא צמחיה מטפסת. יש להמנע מהשארת שאריות מזון המזמינות מכרסמים שהם מזונם העיקרי של הנחשים ובמקרה של התקלות עם נחש אין לנסות ללכוד אותו, יש להתרחק מהמקום ולהתקשר למוקד העירוני

לדברי השירות הווטרינרי של עיריית פתח תקווה:


"אם חיית המחמד שלכם הוכשה על ידי נחש יש לפנותה בדחיפות לטיפול אצל וטרינר. ייתכן שהסימנים הקליניים כמו נפיחות, בצקת ושטף דם יופיעו מספר שעות מרגע ההכשה אך תוכלו להבחין במצוקה של בעל החיים כשישדר חוסר מנוחה, יילל ויקיא ומאוחר יותר ניתן יהיה להבחין בנפיחות משמעותית וכואבת באזור ההכשה. עיכוב במתן טיפול מידי עלול להביא למותה של חיית המחמד ובמקרים רבים סיבת המוות היא חנק עקב התפתחות של בצקות באזור ההכשה או עקב פירוק תאי דם אדומים ופגיעה במערכת הקרישה".

הטיפול בחיית המחמד שהוכשה כולל טיפול תומך (נוזלים, אנטיביוטיקה וכד'), פלסמה ולעתים אף זריקת נסיוב. אין טעם לנסות לתפוס את הנחש במקרה של הכשת בעל חיים כיוון שבישראל הנסיוב היחיד שניתן הוא של נחש הצפע ותפיסתו עלולה להיות מסוכנת. ניתן לנסות לצלם את הנחש.

בשירות הווטרינרי העירוני מזכירים כי הנחשים עשויים להיות מועילים לאדם מכיוון שהם טורפים חולדות ועכברים. כמו כן, הם חיות מוגנות על פי חוק. לכן לוכדי הנחשים המורשים על ידי רשות הטבע והגנים משחררים את הנחשים מחוץ לישוב בשטחים פתוחים לאחר לכידתם. אין להרוג נחשים.

כמו כן, יש לטייל עם הכלבים כשהם קשורים ברצועה. בנוסף לכך, במיוחד במהלך הקיץ מומלץ בשעת הטיולים עמם בשטח להקפיד להרחיק אותם מאזורים מסוכנים כגון: סדקים, שיחים סבוכים, פתחי ניקוז ועוד.התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • וואי וואי נחש עם מגיפת קץ האנושות זה הכי מפחיד!!
  הגב 09.06.24 09:03
 • להעסיק חתולים בשמירה! לא יהיו עכברים ונחשים שיצליחו להסתנן דרכם.
  הגב 09.06.24 09:12
 • ואולי עיריית רחובות בהנהלתה בחדשה תגדיל ותעשה כקודמיה??? למרות פניות רבות להסרת עשביית פרא יבשה לא מוצאים את הזמן להגיע ולטפל בבעיה כאובה ומסוכנת זו ... ברחוב אמנון ותמר פינת ילקוט הרועים . בראשות העיריה הקודמת כשמלול היה ראש העיר תוך 24 שעות הגיעו וטיפלו, וכעת ממתינים כבר 3 חודשים וטרם נמצא האיש המתאים לטפל בבעיה...
  הגב 09.06.24 14:03
 • מרקוביץ יפתור הבעיה
  09.06.24 18:17
 • חשוב הרבה יותר לעדכן כיצד לנהוג במקרה של הכשת נחש בני אדם.
  הגב 09.06.24 20:21
 • אורח

כ-400 תלמידי חטיבות הביניים בנס ציונה השתתפו באולימפינס - טורניר ספורט אתגרי במקומות הראשונים זכו: חטיבת הביניים פארק המדע, שכבה ז' מחטיבת הביניים בן יהודה, שכבה ח' מחטיבת הביניים בן יהודה

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית נס ציונהאתמול, כ-400 תלמידי כיתות הספורט של חטיבות הביניים בנס ציונה השתתפו באולימפינס - טורניר ספורט אתגרי שכלל 13 ענפי ספורט שונים, אשר התקיים בשלושה מתחמי פעילות בפארק הספורט בעיר.

בין הזוכים ניתן למצוא את שכבה ז' מחטיבת הביניים בן יהודה, שכבה ח' מחטיבת הביניים בן יהודה, ושכבה ט' מחטיבת הביניים פארק המדע. במקום הראשון בשקלול כל הנקודות זכתה חטיבת הביניים פארק המדע.

האירוע הופק על ידי מחלקת הספורט בשיתוף אגף החינוך וחברת הכדור הכתום. כל הכבוד לכל המשתתפים על ההתנהגות הספורטיבית הנהדרת.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חגיגת שבועות להורים ולפעוטות בנס ציונה - 13 ביוני 2024

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית נס ציונהלראשונה בעיר נס ציונה, תתקיים חגיגת שבועות מיוחדת המוקדשת להורים ולפעוטות. האירוע יתקיים ביום חמישי, ה-13 ביוני 2024, בין השעות 17:30-19:30 בגינת ארגמן.


במהלך האירוע ייהנו המשתתפים מעמדת צילום מרהיבה ברוח החג, צלם מגנטים שיצלם תמונות למזכרת, ופעילויות תנועה מיוחדות המותאמות להורים ולילדים בגיל הרך (מגיל לידה ועד 3).


בנוסף, תתקיים חלוקת תעודת "כאן נולדתי" לתינוקות החדשים שנולדו בשנה האחרונה. להרשמה להשתתפות בטקס וקבלת תעודה, ניתן להיכנס לקישור הבא: https://did.li/XCQCN.


הציבור מוזמן להגיע וליהנות מהחגיגה.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

רשת טיב טעם חולקת מתכון קל להכנה ועשיר בטעמים לחג השבועות - תפוחי אדמה גראטן

מערכת האתר | | תגובות: 18
צילום: צילום יחצרשת טיב טעם חולקת מתכון קל להכנה ועשיר בטעמים לחג השבועות


לרגל חג השבועות, רשת טיב טעם חולקת מתכון קל להכנה עם מרקם חלק ונעים ועשיר בטעמים עדינים – תפוחי אדמה גראטן.


מרכיבים: • 8 יחידות תפוחי אדמה בינוניים קטנים מזן באטר או דזירה

 • 1 ליטר חלב

 • חצי ליטר שמנת מתוקה

 • כף מלח

 • כפית פלפל שחור

 • חצי כפית מוסקט

 • 3 ענפי מרווה

 • 5 שיני שום כתושות


אופן ההכנה: 1. בכל תפוח אדמה יוצרים חריצים במרווחים של 1 מ"מ ועומק 2/3 מגודל תפוח האדמה.

 2. מניחים בסיר עם כל יתר הרכיבים ומביאים לרתיחה.

 3. מנמיכים את האש ומבשלים בביעבוע עדין כחצי שעה.

 4. במקביל מחממים תנור ל-180 מעלות.

 5. מוציאים בזהירות את תפוחי האדמה מהסיר לתבנית פיירקס, ומוסיפים את נוזלי הבישול מעל.

 6. מעבירים לתנור החם לחצי שעה - 40 דקות, עד שתפוחי האדמה רכים, מושחמים ורוב הנוזלים מצומצמים. מגישים חם.צילום יחצ
קרדיט תמונה: צילום יחצהתפרסמו 18 תגובות לכתבה.
 • למה לפרסם מתכון של רשת מחללת שבת ומוכרת טרף לכבוד חג קדוש, חג השבועות?
  הגב 07.06.24 10:44
 • מחוללת שבת? אין שום דבר מיוחד בשבת. מותר לחלל יום שלישי?
  07.06.24 12:34
 • השבת חשובה מאוד.. הכשרות חשובה ... ובטח חג מתן תורה חשוב . ומי שחושב שכול זה לא חשוב שילך לארץ אחרת כי פה זה ארץ של יהודים גאה להיות יהודה תודה אבא שבשמיים ברוך שלא עשני גויה
  07.06.24 14:57
 • יש דתיים ויש חילוניים. כולם יהודים. תכבד את החילונים והם יכבדו אותך בחזרה.
  09.06.24 04:56
 • טיב טעם לא כשר
  הגב 07.06.24 10:45
 • אז מה? ממש חשוב כשר
  07.06.24 12:34
 • אבל טעים ! ו כל זאת --יקרר!!!!
  הגב 07.06.24 10:59
 • כתבה פרסומית רדודה.
  הגב 07.06.24 14:41
 • אתה בטח אומר את זה על כל מתכון פה של כל אחד אחר נכון? אז זהו שלא נראה לי. מספיק עם הצדקנות.
  09.06.24 20:29
 • בטח שבת מיוחדת .... אלה עם את/ה גוי/ה אז לכם לא חשובה השבת
  הגב 07.06.24 14:52
 • אלא**** אם****, לימודי ליבה ?.
  07.06.24 15:48
 • "צילום: צילום יחצ" אומר הכל.
  הגב 07.06.24 16:54
 • בשביל מה הפרסום הזה? יש טיב טעם, לא כולם שלמים עם הרשת הזאת, אז עוד לפרסם? מה זה ווצאפ לפרסום? אז אצא!!!! אנחנו יהודים, לא צריך עוד לפרסם אותם..איפה הכבוד לזה שאנחנו יהודים. אני לא דתיה, אבל מכבדת את היותי יהודיה.גם קופסת סרדינים לא אקנה שם. שבת שלום,
  הגב 07.06.24 20:40
 • היהדות היא לא רק כשרות ושמירת שבת.. לפי ההגיון שלך אנחנו יהודים ולכן צריכים ללכת ע"פ כל חוקי הדת וההלכה.. איש איש באמונתו יחיה. אחים אנחנו.
  08.06.24 22:59
 • אנו מדינה חופשית ודמוקרטית לפי מגילת העצמאות. רשת טיב טעם לא כשרה ועובדת בשבתות ובחגים יהודים. אם תקנה או תקני ברשת זו הרי זה מבחירה ולא מהכרח. לדעתי אין מקום להתלהם על מתכון שנשלח על ידי הרשת גם אם הרשת לא כשרה. אין בשלחחת המתכון כפיה כלשהי לצרוך מוצרי מזון לא כשרים
  הגב 08.06.24 01:05
 • "החתולים של טיב טעם חיים בגן-עדן. מעולם לא היו חתולי רחוב כ"כ שמנים ומדושנים. הם יודעים היטב מתי מזומנות להם ארוחות הגורמה .שעות האקשן הלילי של המפעל הן גם השעות שלהם" כך פתח בשנת 2007 רפי גינת את "תחקיר החתולים" על טיב טעם.
  הגב 08.06.24 01:54
 • חשבת שאולי הדברים השתנו משנת 2007 ועד 2024? למה ישר להשמיץ? לא לעניין.
  09.06.24 05:00
 • אנחנו מדינה דמוקרטית , למי שלא נאה שיחפש מקום אחר לחיות בו , לכל אדם הזכות לקנות איפה שהוא רוצה ומה שהוא רוצה . גם לקחת את המתכון ולקנות את המצרכים ביוחננוב . זוהי אינה מדינת הלכה וגם לא תהיה !
  הגב 08.06.24 11:33
 • אורח

נערים לאומית ב׳ חרוב בכדורסל נס ציונה הבטיחו את המקום הראשון במחוז מרכז ויעלו לרבע גמר פלייאוף אליפות המדינה ב-19 ביוני

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עירוני נס ציונהברכות לנערים לאומית ב׳ חרוב שניצחו אתמול את אליצור רחובות, והבטיחו את המקום הראשון במחוז מרכז. שאפו למאמן דביר בייניש ולשחקנים - שאחרי שיסיימו את משחקי העונה הסדירה יעלו לרבע גמר פלייאוף אליפות המדינה ב-19 ביוני.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שוק העוטף והצפון חוזר לנס ציונה ביום שישי ה-7 ביוני לזכרו של גיל בלט ז"ל

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק החברה לתרבות ופנאי - נס ציונהשוק העוטף והצפון חוזר לנס ציונה ביום שישי הקרוב. האירוע יתקיים לזכרו של גיל בלט ז"ל, מנכ"ל החברה לתרבות ופנאי - נס ציונה, שנרתם לעזרת עמותת 'הכל לחיילים' התומכים בתושבי העוטף והצפון.


גיל בלט היה חובב קפה מושבע, וביום זה עגלת הקפה תוקדש לזיכרו. הציבור מוזמן להגיע למקום כיפי לבלות בו את שישי בבוקר ועל הדרך לעשות טוב.


האירוע יתקיים ברחוב אוסקר שינדלר 1, נס ציונה, ביום שישי ה-7 ביוני בין השעות 9:00-14:00.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

א.כ. נס ציונה זכתה בגביע המדינה לנערים ט' לעונת 23/24

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק א.כ. נס ציונהא.כ. נס ציונה היא מחזיקת גביע המדינה לנערים ט' לעונת המשחקים 23/24. הקבוצה, המכונה "הטייגרים", רשמה עונה אדירה ובמקביל לזכייה בגביע המדינה מתחרה בימים אלה גם על אליפות המדינה ותנסה להשלים דאבל.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ראש העיר שמואל בוקסר: היעדים הבאים כוללים הגברת שתילות עצי צל במרחב הציבורי להורדת הטמפרטורה, ולהבטיח שנס ציונה תישאר העיר היפה והירוקה בישראל.

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק שמואל בוקסראת הערוגות והגינות של נס ציונה לומדים להכיר רק דרך הרגליים! אל ראש עיריית נס ציונה שמואל בוקסר הצטרף ליאור אלימלך, מחזיק תיק שפ״ע, לסיור בשכונות עם צוות האחזקה והגינון. בשנים האחרונות, היעדים העיקריים היו שדרוג גינות המשחקים, הספורט ותשתיות המים בגינות. כעת, אומר ראש העירייה "היעדים הבאים כוללים הגברת שתילות עצי צל במרחב הציבורי להורדת הטמפרטורה, ולהבטיח שנס ציונה תישאר העיר היפה והירוקה בישראל".התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הסינפונייטה באר שבע מגיעה לנס ציונה עם גאלה אופראית מרהיבה ב-8 ביוני

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק החברה לתרבות ופנאיהסינפונייטה באר שבע מגיעה לנס ציונה עם גאלה אופראית מרהיבה. האירוע יתקיים במוצאי שבת הקרוב, ה-8 ביוני בשעה 21:00, בהיכל התרבות נס ציונה. חברי פייסבוק ואינסטגרם של החברה לתרבות ופנאי - נס ציונה יכולים ליהנות מהנחה על הכרטיסים באמצעות קוד הטבה 1818.

לרכישת כרטיסים לחצו על הקישור: https://tohen.co/GalaOperahit או התקשרו לטלפון: 073-7599937.

בגאלה יופיעו גיבורי האופרות של ורדי, פוצ'יני, מסנה, צ'ילאה ולאונקוולו, בקולותיהם הנפלאים של מיטב סולני האופרה הישראליים. הקהל ייהנה מאריות, דואטים, אנסמבלים וקטעי תזמורת מתוך יצירות כמו "כוחו של גורל", "טוסקה", "ליצנים", "סיפורי הופמן", "לה סיד", "אאידה" ועוד.

האירוע מופק על ידי הסינפונייטה הישראלית באר שבע.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל