הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

עיריית ראשון לציון נמצאת במדד הגבוה של דירוג ההון האנושי ברשויות המקומיות שיעניק לה הקלות והאצלת סמכויות בתחום כח האדם וקביעת השכר לעובדים

שירות חדש למוכרי דירות בראשון לציון! 

נפתחה קבוצת וואטסאפ חדשה למחפשי דירות בראשון לציון, הקבוצה מונה כ - 900 מחפשי דירות, בעלי דירות יד שנייה וקבלנים המעוניינים לפרסם דירתם בקבוצה, פרטים בפון 052-8030056

עיריית ראשון לציון תפתח לתחרות את ניהול בית העלמין האזורי שעתיד לקום במטרופולין שורק ובו מקום ל - 200 אלף קברים

עלתה דירה חדשה לוח הדירות be106 ראשון לציון! 4 חדרים ענקית, משופצת מהיסוד, מטבח חדש ו3 כיווני אויר ,מחיר הנכס 2,270,000 ש"ח. לפרטים 055-970-5109

תושבים/ות המעוניינים לקבל פרטים על אפשרות פרסום דירתם בלוח הדירות הגדול של אתר be106 רחובות חייגו 055-970-7114

לימור עידן | | תגובות: 5בלוח הדירות הגדול והחזק של be106 פורסמה למכירה דירת יד שנייה בשכונת אברמוביץ

מדובר על דירת 4 חדרים ענקית, 105 מ"ר , הייתה במקור 4.5 חדרים משופצת מהיסוד.

מטבח חדש ומאובזר, צנרת חדשה, ארונות קיר חדשים, סורגים ומזגנים בכל הדירה.

לדירה 3 כיווני אויר , קומה ראשונה עם מעלית וחניה בטאבו.

נגישות למסגרות חינוך וליציאה מהעיר.

מחיר הנכס 2,270,000 ש"ח

לפרטים נוספים 055-9705109התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא מכובד לפרסם כאן דירות !!!!
  הגב 24.11.21 19:00
 • אורח
  לדעתי במינון נמוך כפי שזה היום = זה מקובל, האתר לא ממומן ע"י המדינה. או עירייה כלשהיא !
  24.11.21 19:24
 • אורח
  מחיר מאוד גבוה לדירת 4 חדרים ששיפצו אותה, מזה מחירים בשמיים אששש הזוי
  הגב 24.11.21 22:09
 • אורח
  ועוד קומה ראשונה!! דלתות לא יפות בהחלט לא מוצדק המחיר!!!
  הגב 24.11.21 22:10
 • אורח
  מטבח סטנדרתי, ארון אמבטיה פשוט
  הגב 24.11.21 22:12
 • אורח

סרטון! גניבת רכב בראשון לציון... הרכב הזה כבר נגנב לראשונה לפני כחודשיים

סרטון לפי סעיף

מערכת האתר | | תגובות: 1


תושבים בשכונות רמז וכצנלסון בראשון לציון ממשיכים להתלונן על מכת גניבות ופריצות לכלי רכב.

אתמול דיווחו התושבים על פריצה לרכב ברחוב דבורה בארון בסביבות 6 בבוקר ולאחר כחצי שעה זוהו אותם הגנבים פורצים וגונבים רכב במשולש ז'בוטינסקי.

נתון מעניין, התושבים מדווחים כי הרכב שנגנב, הוא רכב שכבר נגנב לפני כחודשיים ונתפס במחסום בכניסה לשטחי הרשות הפלסטינאית. ייתכן כי מדובר במקריות וייתכן כי הגנבים חזרו להשלים מה שלא הצליחו בעבר

מצ"ב סרטון גניבת הרכב


בהתאם לסעיף 27 א לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות שלו על התמונות/סרטון רשאי לפנות לאתר be106 ולבקש לחדול מהשימוש בו באמצעות מייל be106.net@gmail.com
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מזל שיש פקחים ומשטרות שעסוקים בלתת דוחות מצילים אותנו מהגנבים
  הגב 07.06.23 21:35
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

תחנת כבאות ראשון לציון קיימה את טקס הזיכרון לחללי מערך כבאות והצלה לישראל

מ"מ מפקד התחנה נשא דברים ושיתף מסיפורו האישי מאסון הכרמל בשנת 2010 בו ניספו בחרוף נפש רס"ל דני חייט, רב"כ אורי סמנדייב והמתנדב אלעד ריבן זיכרונם לברכה תוך ניסיון להצלת חיי אדם.

מערכת האתר | | תגובות: 1


יום הזיכרון לחללי מערך כבאות והצלה לישראל

היום (ד') י"ח בסיון תשפ"ג תחנת כיבוי והצלה ראשון לציון ציינה את "יום הזיכרון לחללי מערך כבאות והצלה לישראל" בראשות מ"מ מפקד התחנה סגן טפסר דוד כהן בהשתתפות כלל לוחמי האש ועובדי המטה התחנתי.

ביום זה התחנה ערכה מפגש בו הועלו סיפורי מורשת לשימור הזיכרון ולהנצחה, המחייבים אותנו לדבוק בערכי גבורה, מסירות ונחישות להצלת נפש ורכוש. מ"מ מפקד התחנה נשא דברים ושיתף מסיפורו האישי מאסון הכרמל בשנת 2010 בו ניספו בחרוף נפש רס"ל דני חייט, רב"כ אורי סמנדייב והמתנדב אלעד ריבן זיכרונם לברכה תוך ניסיון להצלת חיי אדם.

יהי זכרם ברוך

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא נמאס להם לגנוב כל יום מכוניות ימח שמם
  הגב 07.06.23 21:09
 • אורח

אור ירוק: בקיץ 2022 (יוני-אוגוסט) נהרגו בראשון לציון 4 אנשים בתאונות דרכים ו80 נפצעו

הנתון מציב את העיר במקום השישי מבין הערים בישראל בהן נפגעו הכי הרבה אנשים בחודשי הקיץ מתאונות דרכים.

מערכת התאר | | תגובות: 0
אור ירוק


קיץ מסוכן: באילו חודשים נפגעים הכי הרבה בתאונות דרכים?

27,891 בני אדם נפגעו בתאונות דרכים בחודשי הקיץ (יוני, יולי ואוגוסט) בחמש השנים האחרונות (2022-2018), כך עולה מנתוני עמותת אור ירוק המבוססים על נתוני הלמ"ס.

חודשי הקיץ מלווים ביותר נפגעים בתאונות דרכים מאשר בשאר חודשי השנה. העלייה בנפגעים ובהרוגים בחודשי הקיץ בתאונות דרכים איננה מקרית. בחודשי הקיץ יותר אנשים מבלים בחופשה, בנסיעות ארוכות בכבישים פחות מוכרים, הילדים נמצאים מחוץ למסגרות, החום הכבד מגביר את העייפות בקרב הנהגים וקשה יותר להתרכז. בשנים האחרונות רבים בוחרים לרכוב על כלים דו גלגליים שיציבותם פחותה.

החודש שבו נפגעו הכי הרבה בני אדם בתאונות דרכים בחמש השנים האחרונות הוא חודש אוגוסט, שבמהלכו נפגעו 9,355 בני אדם. החודש הבא במספר הנפגעים הוא יוני שבמהלכו נפגעו 9,296 בני אדם, לאחריו יולי שבמהלכו נפגעו 9,240 בני אדם בתאונות. החודש בו ההיפגעות הנמוכה ביותר, על פי ניתוח של עמותת אור ירוק, הוא חודש נובמבר. כאשר בחמש השנים האחרונות נפגעו בתאונות בחודש זה 7,789 בני אדם (מקור: למ"ס).

יותר ממחצית הנפגעים בתאונות דרכים בחודשי הקיץ (יוני, יולי ואוגוסט), בחמש השנים האחרונות נפגעו בתחום העירוני- 15,632 מדובר על יותר מאלף נפגעים בכל חודש בתחום העירוני בממוצע.

תל אביב-יפו (360 נפגעים) מובילה במספר הנפגעים בתאונות דרכים בחודשי הקיץ (יוני, יולי ואוגוסט) בשנת 2022. ירושלים נמצאת במקום השני (355 נפגעים) בתאונות דרכים בחודשי הקיץ וחיפה נמצאת במקום השלישי (174 נפגעים) במספר הנפגעים בחודשי הקיץ .

ראשון לציון נמצאת במקום השישי ברשימה כאשר בחמש השנים האחרונות (2022-2018), נפגעו בתאונות דרכים בחודשי הקיץ (יוני, יולי ואוגוסט) 409 אנשים- מתוכם עשרה נהרגו. בשנת 2022 נפגעו בתאונות דרכים בראשון לציון 84 בני אדם, מתוכם ארבעה נהרגו ו-17 נפצעו באורח קשה. 22 נפגעים יותר מאשר בשנת 2021.

נתוני הפצועים בראשון לציון


שנים 2018-202220212022
סה''כ4096284
הרוג1014
פצוע קשה64917
פצוע קל3355263עו"ד יניב יעקב, מנכ"ל עמותת אור ירוק:

"חודשי הקיץ הם תקופת זמן שבהם ישנה היפגעות גבוהה יותר בתאונות דרכים בהשוואה לחודשים אחרים במהלך השנה. לכל עיר המאפיינים הייחודיים לה, ובחינה של נתוני ההיפגעות בכל עיר וישוב וירידה לפרטים יכולה לסייע לרשויות להבין מה הם החודשים האדומים שבהם נפגעים רבים יותר. כך יוכלו ראשי הרשויות למקד פעילות מדויקת ונכונה לצמצום מספר הנפגעים. מיקוד פעילות אכיפה והסברה בעיקר בחודשי הקיץ ובעיקר בקרב אוכלוסיות פגיעות, חשובה וקריטית לצמצום תאונות הדרכים. במקביל, שרת התחבורה והבטיחות בדרכים חייבת לאשר ולתקצב את התכנית הלאומית לבטיחות בדרכים אשר מונחת על שולחנה. כל יום שעובר והשרה מתעלמת מנחיצות התכנית חושפת יותר ויותר ישראלים לסכנה של צער, סבל וכאב הנלווים לתאונות הדרכים.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

למעלה מ1,700 בני נוער לקחו חלק ביריד התעסוקה של עיריית ראשון לציון ומרכז הנוער עבודה+

השנה נפתחה האפשרות לבני נוער עם צרכים מיוחדים למצוא משרות המותאמות להם

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3אמש התקיים יריד התעסוקה השנתי לבני הנוער של ראשון לציון

כמדי שנה עיריית ראשון לציון, אגף נוער וצעירים ובשיתוף מרכז הנוער עבודה+ של הנוער העובד והלומד עורכים את יריד התעסוקה למען בני הנוער שיוכלו למצוא מגוון רחב של משרות בחופשת הקיץ. השנה לקחו ביריד למעלה מ1,700 בני נוער ועשרות עסקים בעיר. השנה, לראשונה, ביצעה העירייה התאמות לצעירים בעלי צרכים מיוחדים על מנת שיוכלו למצוא מקום עבודה כמו כולם. "מתחילת הקדנציה אני מוביל מדיניות של שילוב והכלה ואני שמח לראות שגם בתחום התעסוקה אנו מצליחים לשבור את תקרת הזכוכית", אמר סגן ראש העיר ומחזיק תיק נוער וצעירים, איתי מתיתיהו.

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מדהים עבודה יפה
  הגב 07.06.23 17:20
 • אורח
  חבל שזה גם לא למבוגרים רק לבני נוער
  הגב 07.06.23 17:28
 • אורח
  יוזמה סופר חשובה לתושבי כל עיר! תעסוקה נכונה וטובה = שפיות ובריאות! נקודה.
  הגב 07.06.23 17:39
 • אורח

מצ"ב סרטון חברי עמותת תושבי ראשון לציון למען סביבה נקייה ממפעלים הפגינו כנגד מפעל הפסולת ומנעו מהשרה עידית סילמן לדבר בזמן שהתארחה בועידת האקלים המתקיימת באולם לאגו בעיר

ההפגנה נערכה בזמן ועידת האקלים המתקיימת ברגעים אלו במערב העיר. המפגינים מחו נגד המפעל קראו קריאות נגד השרה והכוונה להקים את המפעל

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


ברגעים אלו מקיים אתר YNET את ועידת האקלים של המדינה באולם לאגו שעוסקת במשבר האקלים וההתמודדות של ישראל עם המצב. אל הועידה יגיעו נציגי הממשלה, אנשי ציבור, אנשי תקשורת בהם השרה עידית סילמן, מנכ"ל המשרד להגנת הסביבה, פרופ' איתמר גרוטו, מנכ"ל אדם טבע ודין, וגם ראש עיריית ראשון לציון, רז קינסטליך שייקח חלק בפאנל של עיר ירוקה.

אל האירוע הגיעו גם חברי עמותת תושבי ראשל"צ למען סביבה נקייה ממפעלים בהובלת אורנית משה, אמיר נוי, גלית ינקוביץ' וסוזי כהן שהפגינו במקום כנגד הקמת מפעל הפסולת בעיר. התושבים אף נכנסו אל הועידה בזמן ראיון שנערך עם השרה עידית סילמן והחלו להפגין במקום עם שלטים וקריאות נגד הקמת המפעל. במקום החלה סערה שמנעה את המשך קיומו של הראיון.

יש לציין במקום נערכה גם הפגנה כנגד המהפכה המשפטית כאשר המפגינים מגיעים לאירועים וכנסים בהם מתארחים שרים וחברי כנסת בקואליציה.

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ראש העיר נירדם בשמירה איננו מתנגד למפעל האשפה המזהם שיחפש אותנו בבחירות
  הגב 07.06.23 17:42
 • אורח
  מפעל האשפה הוא אסון. יעבורו פה ברחובות שלנו משאיות זבל שישאו טונות של אשפה של כל גוש דן. ויזהמו יסריחו את כל העיר ומפעל האשפה יפלוט רעלים ואנשים יפגעו ויחלו ונהיה כמו חיריה וחיפה . אנשים תתעוררו בואו להפגין למען בריאות ילדיכם והנכדים שלכם. כשתעוררו מהריחות האיומים זה יהיה כבר מאוחר מידי. קומו עשו משהו עשו רעש והפיצו את האיום שעומד מעל הראש שלנו.
  הגב 07.06.23 19:21
 • אורח

האם ראשון לציון תאבד את תואר האלופה? הפועל אשדוד הצליחה להשוות את תוצאת משחקי גמר הפלייאוף בכדוריד כשנצחה את מכבי ראשון לציון ותואר האליפות יוכרע במשחק החמישי והמכריע שיתקיים ביום שישי 9.6 בבית מכבי

המשחק יתקיים בשעה 15:30

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מכבי ראשון לציון בכדוריד אבדה את ההובלה במשחקי גמר פלייאוף ליגת העל- המשחק המכריע לקביעת זהות האלופה יקבע ביום שישי הקרוב.
אמש התקיים המשחק הרביעי בסדרת משחקי גמר הפלייאוף בליגת העל בו מתמודדות מכבי ראשון לציון והופעל אשדוד על תואר האלופה. סדרת המשחקים החלה בשני ניצחונות של ראשון לציון שהייתה יכולה בשישי האחרון לקבוע סופית את זכייתה באליפות, אבל לאשדוד היו מחשבות אחרות והיא הצליחה לנצח. הניצחון הביא לתוצאה 2:1 וההכרעה עברה למשחק רביעי בסדרה. כאמור השתיים נפגשו אמש למשחק חשוב לשתי הקבוצות כאשר ראשון הייתה חייבת לנצח עם מנת למנוע הכרעה במשחק החמישי, אבל גם הפעם אשדוד עמדה בדרך. אשדוד עשתה מהפך כאשר נצחה את הקבוצה שוב, וקבעה שיוויון בסדרת המשחקים 2:2. זוהי הפעם הראשונה בהיסטוריה של הליגה שקבוצה שבה מפיגור של 2:0.
המשחק החמישי על האליפות ייערך באולם 'בית מכבי' ביום שישי הקרוב ב-15:30.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

רשת דומינו'ס פיצה מזמינה ילדים והורים להשתתף בסדנת "שף פיצה צעיר", במהלכה, לומדים הילדים כיצד לפתוח את בצק הפיצה, לצקת רוטב ולפזר את גבינת המוצרלה והתוספות הטעימות. הסדנה בעלות של 29.90 ש"ח למשתתף.

בסוף הסדנא מקבל כל ילד תעודת "שף פיצה צעיר" החתומה על ידי מנהל הסניף בה יוכל להתגאות וכן יהנה מהטבה יחודית, לחם שום ב-4.90₪ בכל הזמנה לכל החיים

לימור עידן | | תגובות: 4


רשת דומינוס פיצה מזמינה הורים וילדים להנות מסדנת שף פיצה באחד מסניפיה של הרשת המוכרת בראשון לציון, חולון, בת ים, רחובות או יבנה

"שף פיצה צעיר" של דומינו'ס פיצה.

דומינו'ס מזמינה את כל הילדים (וגם את ההורים) להפוך לשפים מקצועיים בסדנא חווייתית וטעימה!

הסדנא מתאימה לילדים וכוללת פעילות יצירה משותפת והכנת הפיצה האישית האהובה עליהם.

בסדנא לומדים הילדים לפתוח במקצועיות בצק טרי(רידוד), לצקת את רוטב העגבניות העסיסי ולפזר גבינת מוצרלה ותוספות טריות. מתאים לילדים שגובהם מעל 1.2 מטר

בסוף הסדנא מקבל כל ילד תעודת "שף פיצה צעיר" החתומה על ידי מנהל הסניף בה יוכל להתגאות וכן יהנה מהטבה יחודית, לחם שום ב-4.90₪ בכל הזמנה לכל החיים!!!

עלות הפעילות הינה 29.9 ₪ לילד/ה
מספר המקומות מוגבל!

להרשמה
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יפה! עד מתי?
  הגב 07.06.23 14:45
 • אורח
  כשר?
  הגב 07.06.23 15:59
 • אורח
  תאריכי הסדנא......
  הגב 07.06.23 19:22
 • אורח
  כל הסניפים בראשון לציון לא כשרים
  הגב 07.06.23 19:29
 • אורח

ניצב נתן בוזנה תושב ראשון לציון פורש מהמשטרה

שימש ראש אגף 'סיף' (האגף לסיכול הפשיעה בחברה הערבית)

אבי בר | | תגובות: 1


ראש אגף 'סיף' (האגף לסיכול הפשיעה בחברה הערבית) נתן בוזנה הודיע על פרישה מהמשטרה

ניצב נתן בוזנה בן 60 , אב לשלושה. מתגורר בראשון לציון, התגייס למשטרה בשנת 1984.

בוגר המכללה לביטחון לאומי, בעל תואר ראשון במדעי המדינה ותואר שני במדעי החברה וביטחון לאומי.

בין תפקידיו הבולטים שמילא לאורך השנים במשטרה: סגן מפקד מחוז ש"י, ממ"ר נגב, ממ"ר איילון ור' מחלקת חבלה במשטרת ישראל.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הניצב הכי כושל במשטרה בושה לעיר
  הגב 07.06.23 13:26
 • אורח

בחמש השנים האחרונות מכירות תחנות הטוטו בראשון לציון עמדו על קרוב ל500 מיליון ש"ח

כך עולה מנתוני התנועה לחופש המידע שבקשה לקבל את נתוני הכנסות הטוטו על פי ערים בישראל. הנתונים מראים כי בעיר קיימות 44 תחנות שמכניסות בכל שנה מעל 65 מיליון ש"ח

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


התנועה לחופש המידע חושפת בימים אלו את נתוני הכנסות הטוטו מהימורים תושבי ישראל בחלוקה על פי ערים. מדובר על עבודה של הסטודנטים בר דברי וגלעד ליפשיץ במכללה למינהל שבקשו את החומר מהטוטו.

על פי הנתונים קריית שמונה היא העיר הכי מניבה לטוטו ברמת התושב- כל תושב מוציא בממוצע 935 ש"ח על השתתפות בהימורי הטוטו, אור יהודה נמצאת במקום השני ובמקום השלישי נמצאת נוף הגליל. נתון מעניין נוסף הוא שמרבית הכנסות הטוטו מגיעים מיישובים הנמצאים נמוך במדד החברתי הכלכלי ונעים סביב ה600-1000 ש"ח לתושב. ברמה הארצית תושב בישראל מוציא בממוצע כ350 ש"ח על הטוטו.

הנתונים של ההכנסות הטוטו לשנים 2017-2021 מראים כי בכל אחת מהשנים הללו הרוויח הטוטו בין 2-3 מיליארד ש"ח בכל שנה ווינר/טוטו/באונליין.

תמונת המצב בראשון לציון

בין השנים 2017-2022 התחנות בראשון לציון הכניסו לטוטו סכום של 487,900,666 ש"ח כאשר שנת 2022 הייתה הרווחית ביותר עם מעל 98 מיליון ש"ח.

שנהסכום המכירות
201784,273,908
201882,595,874
201974,490,502
202065,913,356
202182,224,410
202298,402,616

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איני מבין מה הגאווה בזאת ,כספי ההימורים מכסי התושבים !!
  הגב 07.06.23 12:42
 • אורח
  קטע כתבה שנלקחה מתוך העיתון כלכליסט שם נכתבה כתבה מגמתית נגד הטוטו. אם היו מציגים את התמונה המלאה של ההימורים כולם יכלו לראות שדווקא בטוטו יש מכירות בישובים שהלמס הגדיר אותם בינוניים ואפילו גבוהים
  הגב 07.06.23 13:18
 • אורח
  😷אין מילים בפי לחשוב שרוב המהמרים הם מעוטי יכולת שמכלים את משכורתיהם על הימורים והמתיחות על רקע כלכלי מביאה לא פעם לאלימות במשפחה.ומי אחראי? המדינה שהיא לצורך העניין בית ההימורים הגדול והחוקי שתבנה עוד מתנס במקום להגן על אותן משפחות.
  הגב 07.06.23 17:55
 • אורח

פורום ראשון לציון

הפורום נועד לאפשר לתושבי ראשון לציון להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
22.05.23 20:44
אי אפשר ללכת במדרכות, כל איזה מורת ספורט שרוצה לחסוך על חשבון התושבים והתלמידים שלה, משתמשת במרחב הציבורי עושות מעגל וזאת התוצאה .
אורח
13.05.23 22:04
מי שהוא יודע איפו נפל ברשאון הרסי שלכבת ברזל
אורח
03.05.23 14:48
עומר אצילי
אורח
29.04.23 13:21
מדוע כשאני מתקשרת למוקד ראשון לדווח שהאורות רחוב דולקים גם ביום מבקש ממני הבוט. מהמוקד ..את כל פרטי כולל ת.ז. לכו לא המשכתי את את הדיווח. וחבל.
אורח
04.05.23 21:20
לא אכפת להם. זה מכספי משלם המיסים.
אורח
26.04.23 11:23
מטוסים בראשון לציון מפריעים לתושבים מי הסכים להם???
אורח
01.05.23 09:55
אני. אני הסכמתי. לא רק זה, ביקשתי שיביאו עוד. עוד מלא מטוסים שיעשו רעש. כל היום וכל הלילה. ללא הפסקה.
אורח
06.05.23 08:11
גם אני הסכמתי.
אורח
26.04.23 07:31
חגשמח
אורח
25.04.23 14:11
נסעתי היום לעבודה ב 6 בבוקר כמו תמיד הכביש היה ריק. חזרתי הביתה הכביש היה ריק. במחלף ראשון פקקי ענק למה כולם יוצאים באותו שעה? למה כולם יוצאים סתם? מי שלא עובד שלא ייצא החוצה אם הוא לא חייב. למה אנשים לא יכולים לעמוד בתור? למה כולם חייבים לעקוף? אני עמדתי בפקק כמו גבר לא כמו נמושה לא חתכתי אף אחד ולא עקפתי אף אחד. למה כולם לא יכולים להיות כמוני? למה אתם צריכים לגנוב?
אורח
09.05.23 14:26
וואלה, גבר-גבר. אני אשה ואף פעם לא חתכתי או עקפתי מימין.
אורח
13.05.23 15:16
לא מאמין לך כנראה שאתה לא יודע לנהוג
אורח
04.04.23 09:02
קצת פקחים בנווה ים לא יזיק, הכלבים מתלוננים שאין להם מקום לחרבן על המדרכה בגלל כל אלה שחונים עליה


ביום ראשון 11.6 יפתח בראשון לציון שבוע התעסוקה עם מגוון הרצאות בנושאי כתיבת קורות חיים, זכויות עובדים, הכשרות, בינה מלאכותית, חשיפה למשרות שונות ועוד

יש לבצע הרשמה מראש

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6


עיריית ראשון לציון ומרכז הזדמנות – מרכז התעסוקה של המינהל לשילוב חברתי, בשיתוף עם משרד הרווחה ומשרד העבודה, יקיימו שבוע תעסוקה מיוחד וללא תשלום לתושבות ולתושבי העיר. בשבוע המיוחד, שיתקיים בין התאריכים 11-14 ביוני, יהיו מגוון הרצאות בנושאי כתיבת קורות חיים, זכויות עובדים, הכשרות, בינה מלאכותית, חשיפה למשרות שונות ועוד.

במסגרת שבוע התעסוקה, שיתקיים בין התאריכים 11 ל-14 ביוני, יתקיימו הרצאות במגוון נושאים שיועברו על ידי אנשי מקצוע ושיעניקו למשתתפים כלים במגוון רחב של נושאים מעולם התעסוקה. בין היתר: מיומנות כתיבת קורות חיים (כולל באנגלית), בניית תדמית אישית, זכויות עובדים במקום העבודה, הכשרות מקצועיות, השפעתה של בינה מלאכותית, חשיפה למשרות שונות ועוד.


כל ההרצאות ללא תשלום, אך יש להירשם מראש בלינק: https://tikshuv.rishonlezion.muni.il/hito/#/survey/d510bcראש העירייה, רז קינסטליך:

"לאורך כל השנה אנחנו פועלים רבות לקידום ולעידוד תעסוקה וערוכים לסייע במתן כלים למציאת תעסוקה הולמת. שבוע התעסוקה המיוחד יאפשר לתושבות ולתושבים לדעת יותר על הזכויות שלהם וכיצד למצות אותם, יחשוף אותם למשרות שונות ויעזור לממש את הפוטנציאל התעסוקתי של המעוניינים בכך. אני מזמין את כולם לבוא ולקחת חלק בפעילויות המגוונות ולקבל סיוע והכוונה משלל מרצים ומעסיקים מנוסים".


מ"מ וסגן ראש העירייה, מחזיק תיק הרווחה, מוטי עג'מי:

"אני מזמין את התושבות והתושבים שמחפשים עבודה או אפיק תעסוקתי חדש, להגיע לשבוע התעסוקה המיוחד שלנו ולקבל הכוונה ללא כל תשלום. לאורך כל השנה, מרכז הזדמנות שפועל במינהל לשילוב חברתי, מציע מגוון שירותים ללא כל עלות, ואני קורא לכל תושב שצריך סיוע, הכוונה ומימון שינוי תעסוקתי להגיע אלינו".

התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ממליצה מאוד(!) ובחום רב על כל פעילות, הרצאה ובדיקת אפשרויות תעסוקה ש"מרכז הזדמנות" מאפשר. אנשים מקצועיים שמטרת העל שלהם היא לקדם את תושבי העיר בתעסוקה, לאתר את הרצונות והצרכים של מחפש העבודה למשרות הקיימות וכל זה ללא עלות. ממליצה לכל מחפשי העבודה להכיר את מרכז הזדמנות (ולא לבזבז את זמנכם בלשכת תעסוקה)...הם שם עבורכם ועושים עבודה מקצועית. (בעלת ניסיון של תהליך איתם והצלחה שהגיעה בעקבות זאת). זכינו שהם קיימים בעיר שלנו...ותגידו ש...שרון כ. המליצה (: מבטיחה חוויה נעימה מאוד בתהליך חיפוש העבודה שהנו דבר לא קל ולעיתים ארוך ומייגע. בהצלחה
  הגב 07.06.23 11:39
 • אורח
  אין על ראש העיר אין על רז קינסטליך ועל מוטי סגן ראש העיר, תודה לכם , תודה על הנכונות ההשקעה למען ילדינו תושבי העיר , מודים לכם על טיפולכם לתת לילדים הזדמנות , לתת להם מקום לדעת שתמיד אתם פה ב ש ב י ל ם אוהבים אותכם המון והרבה יותר בהצלחה
  הגב 07.06.23 12:52
 • אורח
  ומה עם תעסוקה ל" גימלאים " שניפלטו מהמעגל ועדיין רוצים לתרום ולעבוד בקטנה
  הגב 07.06.23 14:44
 • אורח
  גם להם מרכז הזדמנות פונים
  07.06.23 21:25
 • אורח
  למיטב ידיעתי
  07.06.23 21:25
 • אורח
  מרגש , מחמם את הלב כי כל אדם צריך משהו אחד שיאמין בו ואתם מאמינים בילדים שלנו לתת להם מקום לבטא את עצמם לתת מעצמם את הכל , וזאת הזדמנות , תודה רבה רבה על הכל
  הגב 07.06.23 15:00
 • אורח

ההומלס מחוף פלמחים! לואיס אמורים מפורטוגל הגיע לביקור בישראל וחי 13 שנה באוהל בחוף פלמחים בלי שתתאפשר יציאתו מהארץ בגלל צ'קים ללא כיסוי שנתן לפני למעלה מ - 20 שנה לרשת הסופרים מגה בסכום מצטבר של 30 אלף ש"ח ועם השנים בגלל הריבית החוב תפח ל - 300 אלף ש"ח

לואיס הגיע לישראל בגיל 7 עם אביו אשר התחתן עם ישראלית בבגרותו עזב את ישראל ולאחר 14 שנה שלא ראה את אביו הגיע לבקרו בישראל ואז גילה כי במשך שנים התנהלו נגדו הליכי הוצאה לפועל ואיסור יציאה מהארץ שלא היה מודע אליהם ומאז הוא מתגורר בחוף פלמחים. בימים אלה בזכות נציגי הסיוע המשפטי במשרד המשפטי התיק נסגר והוא יוכל להתאחד שוב עם בתו בארצות הברית אותה לא ראה 13 שנים

אבי בר | | תגובות: 7
עורכות הדין מהסיוע המשפטי בפגישה עם לואיס אמורים


במשך כ-13 שנה חי לואיס אמורים, אזרח פורטוגל, על חוף הים בפלמחים, כשהוא ללא מעמד בישראל ונאסר עליו לעבוד ולהתפרנס.

במקביל, אמורים לא היה יכול לעבוד או לצאת מהארץ ולשוב לארצו ולמשפחתו, עקב צו עיכוב יציאה מהארץ שהוצא כנגדו בשל תיקי הוצאה לפועל שנפתחו לפני כ-20 שנה, והופעלו נגדו במהלך תקופה ממושכת בה שהה בחו"ל, מבלי שהוא מודע אליהם.

כעת, בעקבות בקשה ייחודית שהגיש הסיוע המשפטי במשרד המשפטים להוצאה לפועל בשמו של אמורים, הורתה הרשמת חן לוי על סגירת תיקי ההוצאה לפועל שהתנהלו נגדו וביטלה את הצו שיאפשר לו לצאת מהארץ ולהתחיל לשוב למסלול חיים ראוי, ואף להתאחד עם בתו לראשונה מזה 13 שנים.

לואיס (כיום בן 49), בעל אזרחות פורטוגלית, התייתם מאימו בעת שהיה בן 5 ונותר עם שני אחיו בחזקת אביו. כשהיה בן 7 נישא אביו לאזרחית ישראלית, והמשפחה עברה כולה להתגורר בישראל. בשלב מסוים החליטו האחים לעזוב את הבית, וניסו לשרוד בכוחות עצמם, ללא עורף משפחתי. עם הגיעו לגיל 19 לואיס התגייס לצבא, ושירת כ-12 חודשים, עד להוצאתו מהשירות עקב חוסר התאמה.

לאחר מכן עזב את הארץ לפורטוגל והמשיך לארה"ב, שם הקים משפחה ונולדה לו ילדה. במהלך תקופה זו נפתחו נגדו תיקי הוצאה לפועל בגין שקים משנות ה-90 שהופקדו לרשתות קמעוניות (קו-אופ) והוצא נגדו צו עיכוב יציאה מן הארץ, עליהם שמע רק עם שובו לארץ לאחר כ-14 שנה, כשהגיע לבקר את אביו שחלה.


כשניסה לצאת חזרה לפורטוגל, הוא עוכב בנתב"ג והתברר כי עומד נגדו צו עיכוב יציאה מהארץ ותיקי הוצאה לפועל, שנפתחו במהלך השנים והגיעו מקרן בגובה 30 אלף שקל לחוב בגין הריביות שנצברו, בסך כ-300 אלף שקל. כתוצאה ממצב זה, בו לא יכול היה לעבוד ולהשתכר ואף לא לצאת מהארץ, נאלץ לואיס לחיות בדחק וללא זכויות סוציאליות ואחרות, והתגורר במשך למעלה מעשור באוהל על חוף הים.

לאחר שניסה לפעול לפתרון מול הרשויות השונות אך ללא הצלחה, פנה לואיס לסיוע המשפטי במשרד המשפטים, ולאחר בחינת התיק הגישו עורכות הדין דקלה צרפתי דלג'ו, ליאת מייזלס ונופר הדר-שיינפלד ממחוז מרכז של הסיוע המשפטי, בקשה להוצאה לפועל, בה נכתב כי "המבקש אשר כלוא הלכה למעשה כ-13 שנה בארץ ישראל ללא כל מעמד, ללא רישיון עבודה וללא יכולת להתפרנס.. מתגורר באוהל בחוף הים ובחורף נסמך על טוב ליבם של האנשים במציאת מקום לינה.

''במשך שנים 'כלוא' בישראל עקב צווי עיכוב יציאה מן הארץ, אשר מתחדשים מעת לעת בתיקי הוצאה לפועל של הזוכה 'מגה', זאת כאשר הצווים הוצאו ללא מתן הזדמנות למבקש להגיב, ומבלי לתת את הדעת על כך שהמבקש הוא אזרח מדינה זרה... משך שנים אלה, אשר מצד אחד מוטל על המבקש צו עיכוב יציאה מן הארץ לשוב לארצו, ומצד שני אינו בעל מעמד בישראל, נשללה כל חירות של המבקש והוא נידון לחיי עוני ושפל... בשל העדר מעמדו בישראל, לא זכאי המבקש לקצבת הבטחת הכנסה, דיור ציבורי, כרטיסי מזון או לכל סיוע אחר המגיע באותה סיטואציה לכל אדם אחר בעל מעמד בארץ, על מנת שיוכל להתקיים במינימום בכבוד.

''לא זו בלבד, המבקש פנה לסיוע המשפטי בבקשה לקבל סיוע בהגשת בקשה לחדלות פירעון כדי לקבל הפטר מחובותיו ולפתוח דף חדש בחייו, ואולם לא יכול היה להגיש בקשה לחלקות פירעון משום שאינו בעל תעודת זהות ישראלית וממילא לא היה יכול למצות כושר השתכרות ללא רישיון לעבוד בישראל".


רשמת ההוצאה לפועל בתל אביב, חן לוי,

זימנה את הצדדים לדיון במטרה להגיע לפתרון מוסכם, ובסיומו הודיעה כי היא מקבלת את הבקשה, והורתה על סגירת כל התיקים הפרטניים הפתוחים נגדו וועל ביטול כל ההליכים והמגבלות שהוטלו עליו. "החייב במעמד מוחלש, ללא סיוע, למעשה "כלוא" בארץ, חי באוהל בים ובחורף במערה בים, נעזר בחבריו ובחסדי אנשים לשם מזון ואוכל ואוסף בקבוקים בים על מנת לקבל את הפקדון לשם קיום מינימלי", כתבה הרשמת בהחלטתה. "החייב לא ידע כיצד לפנות לרשויות, כיצד להשיב מעמדו ולמעשה כל ניסיון שלו לפעול מול גופים לשם בחינת אפשרויותיו (טיפול בחובות, מעמדו, קצבאות) נחל כישלון. לחייב אין כסף, אין בית, אין נכסים, אין עבודה ואין מעמד בארץ. (הוא) ביקש למחול לו על חובותיו, לבדוק מהותית את העילות בגינן נפתחו התיקים, לסגור את התיקים, להפחית ריביות בתיקים ולאפשר לו לצאת מן הארץ בנסיבות שהוצגו".

הרשמת ציינה עוד כי בתיקים שנפתחו במקרה זה עולות שאלות מהותיות בדבר פגיעה בזכויות אדם, הזכות לכבוד, לחירותו, הזכות להליך הוגן, לרבות שאלות בדבר מסירת האזהרה שאפשרה פעולות גבייה בתיקים, בדבר חוסר המעש בתיקים ובדבר הפחתת ריביות. בסיום ההחלטה הדגישה הרשמת, כי "בשולי הדברים אך לא בשולי חשיבותם, יצוין, כי תיק זה הינו מקרה מדאיג, אשר מלמד על חשיבות הסיוע המשפטי של חייבים שידם אינה משגת. החייב בתיק זה, הינו חייב שהצליח לשרוד משך שנים בתנאים קשים מנשוא, באוהל על חוף הים, ובעת גשם במערה.

''התמונות שהוצגו לח"מ וחקירתו העלתה מצב מדאיג בדבר מצבם של דרי רחוב רבים, אשר מלבד הקושי לשרוד ולהתקיים ולו במחייה שוטפת מינימלית, הם אינם יודעים לעמוד על זכויותיהם, אינם יודעים מהם זכויותיהם, אינם יודעים למי לפנות ומסתפקים במעט שקיים להם. החייב לא פגש את בתו במשך כ-13 שנים, כי לא ידע שיכל להגיש בקשה, אף בכתב ידו בתיק, לאפשר את יציאתו מן הארץ. ההחלטה דנן, לא תרפא את העוול שנגרם לחייב משך השנים, אך יתכן כי עתידו של החייב בארץ מוצאו תאפשר לו לשוב למעגל העבודה, להיפגש עם משפחתו ועם ביתו ולרפא את השנים הבאות".

עו"ד נוחי פוליטיס, ראש הסיוע המשפטי במשרד המשפטים:

"אנו מברכים על החלטת כבוד הרשמת לשים קץ לעוול שנגרם ללואיס אמורים במשך כ-13 שנים, בהן נאלץ לשרוד בישראל ללא מעמד, ללא יכולת להתפרנס וללא זכויות סוציאליות. המקרה ממחיש את חשיבות הנגישות לצדק לכל אדם ובהסרת החסמים לכך, בייחוד עבור אנשים המשתייכים לאוכלוסיות מוחלשות ושידם אינה משגת. הסיוע המשפטי במשרד המשפטים ערוך להתייצב ולייצג במקצועיות כל זכאי במימוש זכויותיו".


צילום דוברות משרד המשפטים
התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  סיפור הזיה
  הגב 07.06.23 08:25
 • אורח
  גם אתם עבריינים. עוזרים לעבריין. ממש מסר חינוכי. וגם חי חינם בושה
  הגב 07.06.23 08:30
 • אורח
  בוט של שופרסל בע
  07.06.23 09:00
 • אורח
  הגונב מגנב פטור !
  07.06.23 09:15
 • אורח
  ארץ אוכלת יושביה
  הגב 07.06.23 11:44
 • אורח
  ומה עם זה שפיזר צקים ללא כיסוי??
  הגב 07.06.23 13:36
 • אורח
  ישראל היא גן עדן לנוכלים מכל המעמדות
  הגב 07.06.23 14:36
 • אורח

בנות השירות הלאומי ליטל אפרים והדר אלטחן מראשון לציון קבלו את אות הצטיינות נשיא המדינה על תרומתן לחברה במסגרת שירותן בכבאות הצלה ובגן טיפולי

אמש התקיים טקס הענקת אותות ההצטיינות בבית הנשיא בירושלים ל31 מצטייני השירות הלאומי בהן חן אהרון.

מערכת האתר | | תגובות: 0
מאיר אליפור


31 מצטייני השירות הלאומי-אזרחי קיבלו היום אות הצטיינות בבית הנשיא בירושלים

במסגרת שבוע ההצדעה לבני ובנות השירות הלאומי-אזרחי, התקיים אמש טקס המצטיינים השנתי למצטייני ומצטיינות השירות הלאומי-אזרחי, בבית הנשיא בירושלים.

כמדי שנה, רשות השירות הלאומי-אזרחי יחד עם הגופים המוכרים ואלפי מקומות השירות, מוקירים למעלה מ 18,000 מתנדבות ומתנדבי השירות הלאומי-אזרחי, בשבוע מיוחד בו מדינת ישראל כולה מצדיעה לבני ובנות השירות על פועלם ותרומתם הרבה לחיזוק החוסן הלאומי של החברה הישראלית ושל מדינת ישראל.

בני ובנות השירות מגיעים מכלל השבטים המגזרים והרקעים בחברה הישראלית: נשים וגברים, יהודים, ערבים, מוסלמים ונוצרים, חרדים, דתיים וחילונים, בעלי מוגבלויות, צעירים מרקע של סיכון ומצוקה – כולם מתנדבים מכל הלב והנשמה למען חיזוק החוסן החברתי-אזרחי של מדינת ישראל ואזרחיה.

במסגרת שבוע ההצדעה, התקיים טקס חגיגי ומרגש בבית הנשיא בירושלים, שם הוענקו אותות הצטיינות ל-31 מתנדבות ומתנדבים נבחרים, על תרומתם והתנדבותם המשמעותית לטובת החוסן האזרחי של החברה והמדינה.


בין המצטיינים/ות נמצאות שתי תושבות ראשון לציון:

ליטל אפרים אשר משתייכת לעמותת ש"ל- שילה ומשרתת כמתנדבת במשרד לביטחון פנים -כבאות והצלה

הדר אלטחן אשר משתייכת לעמותת שלומית ומשרתת במשרד החינוך -גן טיפולי ליבי

מתוך דף הפייסבוק של עמותת שלומית


הטקס התקיים במעמד נשיא המדינה - יצחק הרצוג, שרת ההתיישבות והמשימות הלאומיות אורית סטרוק ומנכ"ל רשות השירות הלאומי אזרחי - ראובן פינסקי.


בנוסף נפגשו המצטיינים עם ראש הממשלה בנימין נתניהו ורעייתו שרה בכנסת. במהלך המפגש סיפרו המצטיינים על פעילותם במוסדות השונים. בפגישה השתתפו גם שרת ההתיישבות והמשימות הלאומיות אורית סטרוק ומנכ"ל רשות השירות הלאומי-אזרחי ראובן פינסקי.


צילום: קובי גדעון לע"מ

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

רז קינסטליך חתם על הסכם קואליציוני עם מוטי עג'מי, איתן שלום ורשימת הליכוד המשותפת של יוסי חממי ודורון אוזן

ההסכם הינו גנרי והוא ייחתם עם כל סיעה שתבקש להצטרף גם כן לקואליציה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


רז קינסטליך חתם על הסכם משותף עם עם סיעת הליכוד בהנהגתם המשותפת של המשנה לרה״ע יוסי חממי, ודורון אוזן יו״ר ועדת הביקורת, איתן שלום והתנועה החברתית הירוקה ועם סיעת ראשון אחת בראשות מוטי עג'מי, סגן ראש העירייה וממלא מקום ראש העירייה.

ההסכם הינו גנרי והוא ייחתם עם כל סיעה שתבקש להצטרף גם כן לקואליציה. הוא מגדיר את הפרמטרים לקבלת תפקידים בכירים בהנהלת העירייה:

1. מספר המנדטים שתקבל הסיעה.

2. קדימות בחתימה על הסכם קואליציוני.

3. כל המינויים יתקבלו בשיקול דעת והיוועצות עם ראש העירייה ומתוך הבנת הצורך להקמת קואליציה רחבה לטובת תושבי העיר ומימוש חזונה.


עם חתימת ההסכמים זוכה רז קינסטליך לתמיכה גדולה מטעם חברי המועצה לאחר שחתם על ריצה משותפת עם ליאל אבן זוהר וקיבל את תמיכתם של מקסים בביצקי ויבגני ברחמן.
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מוטי עגמי, לם לם, רק להצטלם ולקחת את הקרדיטים מאחרים הוא יודע. היה לו טוב יותר לפרוש
  הגב 06.06.23 21:32
 • אורח
  אתם מבינים למה כלום לא ישתנה פה אותם סגנים אותם בטלנים אותם ראשי אגפים אותם בטלנים והתושב ימשיך לממן את כל משפתולוגיה בעירייה והשרות לתושב יישאר בדיוק כמו שהוא רק למקורבים
  הגב 07.06.23 13:30
 • אורח
  רז, תיקח כוח צעיר עם מרץ. תסתכל על איתי מתיתיהו. אתה צריך עוד כמה כאלו
  הגב 07.06.23 19:23
 • אורח

שירות חדש למוכרי דירות בראשון לציון! נפתחה קבוצת וואטסאפ חדשה למחפשי דירות בראשון לציון, הקבוצה מונה כ - 900 מחפשי דירות, בעלי דירות יד שנייה וקבלנים המעוניינים לפרסם דירתם בקבוצה, פרטים בפון 052-8030056 ... בכתבה, לינק הצטרפות לקבוצה מחפשי דירות בראשל"צ

לוח הדירות הגדול של ראשון לציון בעמוד 6/8

אבי בר |


אתר be106 העוסק בחדשות בתחומים שונים ומתמחה בתחום הנדל"ן, פתח לפני מספר ימים לתושבים המחפשים לרכוש דירות בראשון לציון, קבוצת וואטסאפ "דירות למכירה בראשון לציון"

מאז פתיחת הקבוצה לפני מספר ימים נרשמו לשירות מעל 800 מחפשי דירות והרשימה גדלה מיום ליום.

הפרסום וניהול הקבוצה על ידי be106 נדל"ן

בעלי דירות יד שנייה וקבלנים המעוניינים להציע דירה למכירה בראשון לציון בקבוצה מוזמנים לקבל פרטים

052-8030056

קיים מסלול ייחודי למתווכים

מחפשי דירות בראשון לציון המעוניינים להצטרף לקבוצה ולקבל מידי יום לוואטסאפ דירות למכירה בראשון לציון

להלן לינק הצטרפות לקבוצת מחפשי דירות בראשון לציון

https://www.be106.net/whatsapp/realestate/231

עיריית ראשון לציון נמצאת במדד הגבוה של דירוג ההון האנושי ברשויות המקומיות שיעניק לה הקלות והאצלת סמכויות בתחום כח האדם וקביעת השכר לעובדים

על פי המדד ראשון לציון קבלה ציון 91%. דירוג המדד נקבע לאחר בחינת מספר נושאים, בין היתר בנוגע למעמד ההון האנושי; חריגות שכר; אישור משרות סטטוריות; תקן כוח אדם; הגשת הצהרת הון ועוד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


123 רשויות מקומיות יכנסו לתהליך המקל על הפעולות הבירוקרטיות בתחום ההון האנושי, זאת לאחר שדורגו בציון בינוני וגבוה במדד ההון האנושי של משרד הפנים.

תהליך האצלת הסמכויות לרשויות המקומיות בתחום ההון האנושי מקודם על ידי האגף לבקרת ההון האנושי ברשויות המקומיות במשרד הפנים, יחד עם הממונה על השכר במשרד האוצר. בשנה האחרונה הצטרפו רשויות נוספות אשר קיבלו דירוג גבוה בתהליך וייהנו ממדיניות הבקרה הדיפרנציאלית ברשויות, בין היתר, בתחומי אישור ועדכון חוזים אישיים; קידום שכר תקופתי לעובדים בחוזה אישי; עדכון דרגת רשות; קביעת שכר אמצע או שכר מירבי; איוש משרה ניהולית ועוד.


כאמור, 123 רשויות אשר קיבלו דירוג בינוני וגבוה במדד תיכנסנה להליך האצלת הסמכויות בתחום ההון האנושי ברשויות המקומיות, 17 רשויות מתוכן קיבלו ציון מלא - 100% במדד: אפרתה, באר שבע, מזכרת בתיה, נס ציונה, רמלה, נשר, הרצליה ועוד.


במסגרת המודל, אשר החל בשנת 2021, נכנסו לתהליך 30 רשויות מקומיות לאחר שהציגו ביצועים טובים בתחום ניהול ההון האנושי והמינהל התקין. השנה מספר הרשויות במדד הגבוה הינו 57 וכן הוחלט כי גם הרשויות שקיבלו דירוג בינוני (65) יכנסו ויזכו בהקלות רגולטוריות.


ראשון לציון נמצאת אף היא ברשימת הערים שנמצאות במדד הגבוה לאחר שקבלה את הציון 91%.

דירוג המדד נקבע לאחר בחינת מספר נושאים, בין היתר בנוגע למעמד ההון האנושי; חריגות שכר; אישור משרות סטטוריות; תקן כוח אדם; הגשת הצהרת הון ועוד.


מודל הבקרה הדיפרנציאלי מאפשר בין השאר, גמישות ניהולית מרבית, הפחתת ביורוקרטיה, מיטוב משאבים רגולטוריים, ומהווה כר פורה לחיזוק יכולות ניהול ההון האנושי אשר יובילו בן היתר גם לשיפור איכות השירות לתושבים ברשויות המקומיות.


שר הפנים משה ארבל: "שיפור וייעול הרשויות וחיזוקן הם מאבני הדרך עליהן מתבססת מדיניות משרד הפנים. הליך זה וצירופן של הרשויות הנוספות משמעותית מאוד. אני מברך את הרשויות שהוכיחו את עצמן, קיבלו את הדירוג הגבוה ונכנסו לתהליך. ברצוני להודות לעובדי המשרד אשר פועלים למען חיזוק הרשויות המקומיות".


מנכ"ל משרד הפנים רונן פרץ: "אני שמח לראות כי עוד ועוד רשויות מצטרפות לתהליך, מציגות שיפורים והתקדמות, ולמעשה מקבלות מאיתנו חופש פעולה להמשיך ולהתקדם בניהול תקין ועצמאי יותר ברשות. זהו צעד חשוב בדרך לשלטון מקומי חזק, איכותי וטוב יותר בעבור התושבים".


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום חמישי 15.6 ייצא מצעד הגאווה של ראשון לציון עם הופעות של מרגול ודיג'יי NOYA

המצעד ייצא מגן המושבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 16


חודש הגאווה נפתח בראשון לציון עם מגוון אירועים ודגלי הגאווה שכבר פרוסים ברחבי העיר. האירוע המרכזי עתיד להתקיים בעוד כשבוע חמישי 15.6 במצעד הגאווה המסורתי של העיר שיתקיים בגן המושבה עם הופעות של מרגול, די ג'יי NOYA, דוכני הסברה של ארגוני הקהילה, מכירת מוצרי מרצ'נדייז, פינות צ'יל ופודטראקס
לו"ז
18:30 אזור התכנסות בגן המושבה
19:15 יציאה למצעד
20:00 אירוע מרכזי ברחבת העירייה עם הופעות של מרגול וNOYA שהולכת להרים את רחבת העירייה
התפרסמו 16 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לכו לעזזל כבר אתם והסירחון שלכם
  הגב 06.06.23 19:11
 • אורח
  אידיוט גמור! אדם חשוך
  07.06.23 08:15
 • אורח
  למה לא רואים תגטבות
  הגב 06.06.23 20:46
 • אורח
  אז מה זהכייף
  הגב 06.06.23 20:46
 • אורח
  בהצלחה חייה ותן לחיות 💕💞 אני סטרייט !
  הגב 06.06.23 22:18
 • אורח
  בושה.בושה.בושהההההה
  הגב 07.06.23 12:15
 • אורח
  כל הכבוד יפה מאד כל בני האדם נבראו שווים
  הגב 07.06.23 15:23
 • אורח
  ואהבת לרעך כמוך אלוקים אוהב את כל הברואים שלו ומי שלא טוב לו שישאר בחושך במערה ולא יצא
  הגב 07.06.23 15:32
 • אורח
  כל אחד שיחיה כרצונו ולא יפריע לשני.
  הגב 07.06.23 17:34
 • אורח
  יופי שבראשון עושים מצעד ולא יושבים במערה
  הגב 07.06.23 17:35
 • אורח

עיריית ראשון לציון תפתח לתחרות את ניהול בית העלמין האזורי שעתיד לקום במטרופולין שורק ובו מקום ל - 200 אלף קברים

התחרות תהיה בין תאגידי הקבורה: קדישא ראשון לציון, תל אביב ופתח תקווה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 9
תמונת אילוסטרציה


ליד אגם הנקיק בראשון לציון צפוי לקום בית קברות חדש "מטרופולין שורק" אשר ישרת את תושבי ראשון לציון, בת ים, חולון ויישובים נוספים. הקיבולת המכסימלית צפויה להגיע עד 200 אלף קברים. מדובר בתכנית של המדינה להקמת מספר בתי עלמין מטרופוליניים ברחבי הארץ עם קבולת של כל בית קברות למאות אלפי קברים.

בית העלמין המטרופוליני שורק ממוקם דרומית לאגם הנקיק בראשון לציון, ההגעה אליו תהיה בשלב הראשון דרך שד' מרילנד. ולאחר שיגיע לקבולת של 100 אלף קברים יפותחו דרכי גישה נוספים. בית הקברות מתוכנן לחלוקה ל - 3 אזורים עיקריים ובכל אזור תהיה חלוקה משנית של 10 אזורים משניים. בבית הקברות תהיה קבורה רגילה, קבורה בקומות ועוד. 10% משטח בית העלמין יהיה לטובת קבורה אזרחית חלופית.

בכוונת עיריית ראשון לציון לפתוח את ניהול בית העלמין החדש לתחרות בין 3 תאגידי הקבורה הגדולים במרכז הארץ: חברת קדישא ראשון לציון, תל אביב, ופתח תקווה. הנושא יובא לאישור מועצת העיר בישיבה הקרובה.
התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הקרקע מזוהמת. מי שיקברו אותו שם יהפוך לאבק תוך שבוע
  הגב 06.06.23 17:30
 • אורח
  עכשוו ראשון נהייתה גם בית קברות אזורי הפח של המדינה
  07.06.23 09:57
 • אורח
  מי רוצה לגור במערב או במתחם האלף?
  הגב 06.06.23 17:32
 • אורח
  אין לנו בית לחיות בגלל משכנתא וגם היום בבית החיים צריך עוד משכנתאות עצוב מאוד
  הגב 06.06.23 18:03
 • אורח
  מעניין כמה יעלה
  הגב 06.06.23 18:03
 • אורח
  הכל כבר סגור מזמן רק מודיעין לצורך ידיעת הציבור למקרה שיש התנגדות,מי שחושב להתנגד זה הזמן ודרך החוק.
  הגב 06.06.23 18:13
 • אורח
  למה לא לעשות לטובת החיים??לעשות פארק,סוג של דיסני לנד,אחרי שמתים חשוב למישהו אם הוא באדמה או בקומות??עוד כסף לחברה קדישא?מי צריך את זה???
  הגב 06.06.23 19:14
 • אורח
  במקום הכי טוב, מרכז המדינה, ליד הים צריך להקים בית קברות ?!? למה,למה ??
  הגב 06.06.23 21:02
 • אורח
  אני הייתי מציע לעריית ראשון לציון על חוף הים לבנות בתי מלונות.בית העלמין לבנות במתחם צרפין בין רמלה לראשון
  הגב 07.06.23 08:13
 • אורח

עמותת "תושבי ראשל"צ למען סביבה נקייה ממפעלים מזהמים", בהובלת אורנית משה, אמיר נוי, גלית ינקוביץ' וסוזי כהן קוראים לתושבי ראשון לציון להגיע ביום רביעי 7.6 להפגנת המחאה כנגד מפעל הפסולת שתתקיים בזמן ועידת האקלים באולם לאגו בהשתתפות השרה עידית סילמן

בנוסף הערב עתידה לעלות בכאן 11 כתבה בנושא מפעל הפסולת

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ועידת האקלים של המדינה מגיעה לראשון לציון

אתר YNET עתיד לקיים מחר (רביעי) את ועידת האקלים של המדינה באולם לאגו והיא תעסוק במשבר האקלים וההתמודדות של ישראל עם המצב. אל הועידה יגיעו נציגי הממשלה, אנשי ציבור, אנשי תקשורת בהם השרה עידית סילמן, מנכ"ל המשרד להגנת הסביבה, פרופ' איתמר גרוטו, מנכ"ל אדם טבע ודין, וגם ראש עיריית ראשון לציון, רז קינסטליך שייקח חלק בפאנל של עיר ירוקה.

לקראת האירוע חברי עמותת תושבי ראשל"צ למען סביבה נקייה ממפעלים בהובלת אורנית משה, אמיר נוי, גלית ינקוביץ' וסוזי כהן יוצאים בקריאה לתושבים לנצל את האירוע ולצאת להפגנת מחאה כנגד הקמת מפעל הפסולת בעיר ולהעלות את המודעות למאבקם .


הועידה עתידה להתקיים ביום רביעי 7.6 בשעה 9:30 באולם לאגו.

בנוסף הערב (שלישי 6.6) בשעה 19:54 במהדורת החדשות של כאן 11 עתידה לעלות כתבה שתעסוק במפעל הפסולת והמאבק.


יש לציין בזמן הועידה תתקיים עוד הפגנה מטעם המוחים כנגד המהפכה המשפטית אשר מפגינים באירועים וכנסים אליהם מגיעים שרים וחברי כנסת בקואליציה.

הודעת עמותת תושבי ראשל״צ למען סביבה נקייה ממפעלים

ועידת האקלים של ישראל מתקיימת כאן בראשל"צ. מי יגיע?

כל המי ומי של איכות הסביבה בישראל.

יש לנו הזדמנות להראות נוכחות ולמחות על הקמת מפעלים מזהמים באיזורנו.

בואו בחולצות שחורות.

רשמו ביומנים

7.6.2023 בשעה 9:20 ליד הכניסה לאולם לאגו LAGO, סמוך ליס פלאנט. נחכה עם השלטים לבאים לכנס, נחלק פליירים וסוכריות הגעתכם הכרחית!!!

https://chat.whatsapp.com/GIE3Tzz5GD5BaJdQwUygYp
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שוטרי תחנת ראשון לציון חשפו פעילות של 6 תושבי מזרח ירושלים שאחראים על מאות אירועי שוד של מוצרי טואלטיקה ובישום ברשת פארם ידועה ברחבי הארץ

בכוונת המשטרה להביא היום את החשודים לדיון בבימ"ש בבקשה להאריך מעצרם בהתאם לצורכי החקיֹרה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6


הותר לפרסום צוות חקירה מיוחד מתחנת ראשון לציון פיצח בתום חקירה סמויה, רשת אלימה של שודדי חנויות פארם ועצרה הלילה 6 תושבי עיסאוויה החשודים במאות אירועי שוד

חוקרי תחנת ראשון לציון ניהלו בחודשים האחרונים חקירה סמויה ומאתגרת, עם קבלת צבר רב של תלונות אודות מאות גניבות ושוד בשיטתיות של מוצרי טואלטיקה ובישום מעשרות סניפים של רשת פארם מוכרת בארץ.


בתוך כך, החוקרים ניתחו אמצעי תיעוד מרשתות הפארם ופרטי תלונות וזיהו מאפייני ביצוע זהים של אירועי שוד בכל רחבי הארץ, לרבות תקיפת עובדי החנויות בעת ההימלטות מהחנויות עם הרכוש הגנוב.

עם הפיכת החקירה לגלויה, בתום איסוף הראיות ותלונות מתחנות בכל רחבי הארץ, עצרו הלילה בלשי תחנת ראשון לציון והשפלה בשת"פ לוחמי יס"מ שפלה ומג״ב, יחד עם בלשי מרחב שלם, 6 חשודים תושבי עיסאוויה -5 בגירים בשנות העשרים לחייהם וקטין כבן 16 בחשד לביצוע העבירות.


לצד המעצרים, ערכו השוטרים חיפוש בבתיהם, בהם נמצאו עשרות מוצרים הקושרים אותם למעשים.


בכוונת המשטרה להביא היום את החשודים לדיון בבימ"ש בבקשה להאריך מעצרם בהתאם לצורכי החקיֹרה.


התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יש מלא ערבים לא חוקיים בראשון שוק !!
  הגב 06.06.23 14:08
 • אורח
  לכן צריך לחסל את המחבלים שבהם
  06.06.23 16:10
 • אורח
  הם יושבים בצומת
  06.06.23 16:10
 • אורח
  https://rotter.net/forum/scoops1/798779.shtml
  הגב 06.06.23 14:09
 • אורח
  מעניין האם יקבלו פחות מ 30 שנים בכלא
  הגב 06.06.23 14:32
 • אורח
  שימשיכו להשכיר להם דירות ולהיות פה, מלא שבחים ומלא כאלו שאין להם מה לחפש פה, שימשיכו, זה הולך לכיוון מאד ברור
  הגב 06.06.23 15:59
 • אורח

עדכון לנוסעי הרכבות! בימים שלישי עד חמישי 6-8.6 יחולו שינויים בפעילות קו הרכבת הרצליה-חולון- בת ים- ראשון לציון משה דיין - אשקלון

לרשות הנוסעים יעמוד שירות היסעים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לצורך בדיקות חיוניות של תשתית החשמל הרכבתית יחולו שינויים בתנועת הרכבות בימים שלישי, רביעי וחמישי 6-8.6.23 החל מהשעה 21:00 (בקירוב) ועד לחידוש השירות בבוקר שלמחרת.

בימים שלישי, רביעי וחמישי 6-8.6.23 החל מהשעה 21:00 (בקירוב) ועד לחידוש השירות בבוקר שלמחרת:

רכבות בקו הרצליה-ת"א-אשקלון (טבעת השרון והקו המערבי) תופעלנה בין תחנות הרצליה ות"א סבידור מרכז בלבד ולא תעצורנה בתחנות: ת"א השלום, ת"א ההגנה, חולון, בת ים, ראשל"צ משה דיין, יבנה מערב, אשדוד עד הלום, אשקלון. יופעלו היסעים בין תחנות ת"א סבידור מרכז, חולון, בת ים, יבנה מערב, ראשל"צ משה דיין, אשדוד עד הלום, אשקלון.


תנועת הרכבות תחזור לסדרה מידי יום בשעה 5:00 בבוקר.


לנוסעי הרכבת מומלץ להתעדכן בפרטים באתר האינטרנט, היישומון, או מוקד השירות הטלפוני במספר *5770. פרטים אודות קווי תחבורה ציבורית סדירים ניתן למצוא במוקד משרד התחבורה בטלפון *8787.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בן 10 מצא אקדח בתוך בריכת כדורי ג'ימבורי בראשון לציון

תמונת אקדח ארכיון

אבי בר | | תגובות: 7


ילד בן 10 אשר שיחק בתוך בריכת ג'ימבורי במתקן משחקים בראשון לציון צעק לעבר אביו כי מצא בתחתית הבריכה אקדח. בבריכת הכדורים היו באותו הזמן ילדים רבים והאב חשב כי מדובר אולי באקדח צעצוע וכשהתקרב התברר לו כי הבן מחזיק באקדח אמיתי אשר כנראה נפל לאחד ההורים ששיחק עם ילדיו בבריכת הכדורים.

האבא חשש שההורים הרבים בג'ימבורי ייבהלו למראה אדם מבוגר מחזיק בידו אקדח ולכן התחיל להכריז כי מצא אקדח. האבא עלה לעמדת ההנהלה אשר הזעיקה את המשטרה כדי לקחת את האקדח, לאחר זמן כשהאבא כבר עזב את הג'ימבורי נראה אדם רץ בבהלה לתוך הג'ימבורי וכנראה מדובר באדם שאבד את האקדח.

פורסם לראשונה בכאן ערוץ 11
התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מוחמד
  הגב 06.06.23 09:48
 • אורח
  כן יוסוווף כיף חאלק
  06.06.23 10:25
 • אורח
  יותר מידי ערבים מסתובבים בעיר !!
  הגב 06.06.23 10:44
 • אורח
  אני מפחדת ללכת ברחוב בשעות הערב. אין פיקוח עירוני ?
  06.06.23 14:06
 • אורח
  אתה מתכוון ערבים יהודים
  07.06.23 13:43
 • אורח
  מענין באיזה ג'ימבורי מדובר ?
  הגב 06.06.23 11:08
 • אורח

אסף אשר ימונה לראש מנהלת התחבורה בראשון לציון

אסף אשר היה סמנכ״ל התשתיות במשרד התחבורה. הוא בעל תואר ראשון בכלכלה ובחשבונאות מאוניברסיטת תל אביב, ותואר שני במינהל עסקים מהאוניברסיטה העברית. בנוסף, סיים קורס למנהלים באוניברסיטת הרווארד במסגרת תוכנית מעוז של המגזר הציבורי.

מערכת האתר | | תגובות: 4


אסף אשר ימונה לראש מנהלת התחבורה בראשון לציון.

אסף אשר, לשעבר סמנכ"ל תשתיות ותקציבים במשרד התחבורה, ימונה לראש מנהלת התחבורה בראשון לציון. אשר, יחליף בתפקיד את אלוף משנה (במיל') יעקב (קובי) בילטשטיין, שמונה לפני כמה חודשים למנכ"ל משרד האנרגיה.

אשר (40) החל את דרכו המקצועית במשרד האוצר, שם מילא שורה של תפקידים. לאחר מכן עבר למשרד התחבורה ושימש בתפקידו האחרון, כאמור, כסמנכ״ל התשתיות של המשרד. אשר הוא בעל תואר ראשון בכלכלה ובחשבונאות מאוניברסיטת תל אביב, ותואר שני במינהל עסקים מהאוניברסיטה העברית. בנוסף, סיים קורס למנהלים באוניברסיטת הרווארד במסגרת תוכנית מעוז של המגזר הציבורי.


תכלול ותיאום בין שלל הגורמים

ראשון לציון נמצאת בתנופת פיתוח אדירה וכמות התושבים בה צפויה לגדול בשנים הקרובות לכ-400 אלף – ולהפוך את העיר לשלישית בגודלה במדינה.


לאור הגידול באוכלוסייה, יש צורך בשדרוג התשתיות ומערכת התחבורה בעיר. קידום הפרויקטים – הנאמדים בכ-15 מיליארד שקל - בנוסף לביצועם המורכב, מצריכים תשומת לב רבה, תכלול ותיאום בין שלל הגורמים השונים והידוק הקשר עם התושבים.


לצורך ההתמודדות עם האתגרים הללו, הקימה העירייה את מנהלת התחבורה שמאגדת תחתיה את כל הפרויקטים בעיר. מטרות המנהלת הן, בין השאר, הידוק הקשרים וביסוס מערכת אמון עם חברות התחבורה הממשלתיות, ניהול ותכלול פרויקטי התחבורה העירוניים החל משלב התכנון ועד לשלב הביצוע וההסברה, אספקת מידע תחבורתי לצורך ניתוח קבלת החלטות מבוססות נתונים ועוד.


ראש העירייה, רז קינסטליך:

"אסף אשר בקיא ומכיר באופן מלא את תחום התשתיות, התחבורה והפעלת תחבורה ציבורית, ומביא את הניסיון הזה גם לתפקיד הנוכחי. אני מברך על הבחירה ובטוח כי הוא יעמוד באתגרים המורכבים הניצבים לפנינו למען תושבות ותושבי העיר, ובדרך להפיכתה של ראשון לציון למטרופולין המרכזי של ישראל".


אסף אשר:

"ראשון לציון נמצאת בתנופת פיתוח תשתיות מהגדולות ומהמורכבות במדינת ישראל. כמעט כל פרויקטי התשתיות המרכזיים עוברים דרכה והיא נמצאת בפני פיתוח עתידי נרחב עוד יותר. זהו אתגר גדול בשימורה של העיר כמובילה בתחום התחבורה עבור תושביה ועבור שאר אזרחי ישראל הבאים לעבוד ולבלות בה מדי יום".
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אסף ורז אם אתם לא מחזרים את קוים לחולון ובתים כל המשפחה לא מצביעה לכם
  הגב 05.06.23 21:10
 • אורח
  יופי! אולי עכשיו תהיה תחבורה נורמלית בעיר שלי!
  הגב 05.06.23 21:51
 • אורח
  אולי אתה תדאג לנו לרכבת ראשונים ישר לתל אביב ולא דרך רמלה לוד באר יעקב??בושה וחרפה ראשון לציון עיר שלישית בגודלה בישראל ואין לנו רכבת נורמלית!
  הגב 05.06.23 22:08
 • אורח
  בהצלחה אני גרה בנוה הדרים אין תחבורה סדירה בושה לעיריה הרביעית בארץ אין תחבורה סדירה קו 20 לא מגיע למרכז העיר אני תקוה שהיה שינוי למה כל שעה יש רכבת לבאר שבע מה זה צריך להיות אנחנו במאה הקודמת
  הגב 07.06.23 14:32
 • אורח

הונחה אבן הפינה להקמת מטה הנהלת קופת חולים מאוחדת בראשון לציון

קופת החולים רכשה כ - 13,000 מ"ר המשתרעים על פני 4 קומות במתחם weTUBE הנמצא בין נתיבי איילון לשדרות משה דיין בראשון לציון.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


אמש נערך טקס הנחת אבן הפינה למטה קופת חולים מאוחדת בראשון לציון

בתחילת השנה הודיעה הנהלת קופת חולים מאוחדת על החלטתה להעביר את הנהלת הקופה לראשון לציון ורכשה כ - 13,000 מ"ר המשתרעים על פני 4 קומות במתחם weTUBE הנמצא בין נתיבי איילון לשדרות משה דיין בראשון לציון. שווי העסקה כ - 200 מיליון ש"ח. במטה קופת חולים בתל אביב עובדים כ - 550 עובדים על פי התוכניות צפי המעבר מתל אביב לראשון לציון בעוד כ 3 שנים

מתחם WeTUBE ראשל״צ משתרע על 30,000 מ"ר ב - 8 קומות למסחר ומשרדים, למרפאות ומכונים רפואיים, עם 1500 מקומות חנייה וצפוי לגדול ל - 5000 מקומות חנייה.

טקס הנחת אבן הפינה התקיים מעמד ראש העיר רז קינסטליך והנהלת קופת חולים מאוחדת ונכבדים נוספים


ראש העיר, רז קינסטליך:

אני נרגש לראות כיצד חזון הבריאות ותנופת הפיתוח קורמים עור וגידים ממש לנגד עיני.

זו עבודה קשה, יום ולילה, אבל אנחנו מבצעים אותה בנחישות ותוך התמקדות במטרה – לשתף פעולה עם בתי חולים וקופות חולים, להנגיש שירותים רפואיים ולצמצם אי שוויון, ליצור מקומות עבודה רבים לתושבי העיר ולחתור לבניית מרקם עירוני הכולל תעסוקה, פנאי ואיכות חיים גבוהה. אלה לא סיסמאות, הלכה למעשה זה מתרחש בשטח כששני התחומים – הבריאות והתעסוקה, פוגשים זה את זה.

בימים אלה אנחנו מקדמים בצעדי ענק הקמת מרכז רפואי חדש של איכילוב במתחם האלף, הקמת בית חולים אורתופדי של אסותא בסמוך למתחם האלף, הקמת בית הספר לרפואה ופועלים לפתח את התשתיות עבור אזורי התעסוקה כי אנחנו מאמינים שרפואה נגישה ותעסוקה איכותית הם שבונים את איכות החיים של כולנו.

נמשיך לעדכן בהתקדמות ולא נפסיק לחתור למצוינות בכל התחומים.
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ומה לגבי מפעל האשפה שיפגע באוכלוסיה שבאזור ? בלב הישוב מה יש לאמר על זה?
  הגב 05.06.23 20:37
 • אורח
  איזה חזון בריאות בדיוק? גזים רעילים וסרטן יפיצו כאן
  הגב 05.06.23 20:38
 • אורח
  אותי מאוד מעניין למה מפתחים את מערב העיר ואת מזרח העיר מזניחים ואיך בדיוק מתכוונים להתמודד עם בעיות התחבורה באיזור שהוא כבר היום עמוּס לעייפה
  הגב 06.06.23 08:48
 • אורח

4 תושבי חולון, בת ים וראשון לציון הפעילו אתרי הימורים לא חוקיים עם מחזור כספי של 30 מיליון ש"ח

בימים אלו הוגש כתב אישום נגד הקבוצה שכללה גם עוד שני תושבים מרמת גן ותל אביב . בנוסף הפרקליטות ביקשה מבית המשפט להורות על חילוט נכסי הנאשמים, ביניהם דירות ביפו, בת ים וחולון, מגרשים בראשון לציון, 3 שעוני "רולקס" בשווי 122,200 ₪ וכן כספים בשווי של כ-500,000 ₪.

מערכת האתר | | תגובות: 6


פרקליטות מחוז תל אביב (פלילי) הגישה לאחרונה לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום כנגד שישה תושבי המרכז לאחר שהפעילו אתרי הימורים לא חוקיים אשר היקף המחזור הכספי שלהם הגיע לכדי 30,000,000 ₪, הלבינו כספים אסורים והעלימו את הכנסותיהם, כל אחד לפי חלקו באישומים. השישה הם אסי חסיד כהן מחולון, ישראל בן שטרית מראשון לציון, אהרון דוידיאן מבת ים ואחיו יחזקאל דוידיאן מתל אביב, שבתאי צלטדי מחולון ורפאל ג'רבי מרמת גן.

מכתב האישום שהגישה עו"ד לילך כץ עולה כי הנאשמים ארגנו באופן שיטתי ומתמשך הימורים לא חוקיים באמצעות אתרי ההימורים Br25b.com ו-Bml.52.com ואפשרו למהמרים מכל רחבי הארץ להמר על משחקי ספורט בענפי ספורט שונים. במסגרת ניהול אתרי ההימורים, גייסו כהן, בן שטרית והאחים דוידיאן, סוכנים אשר תפקידם היה לגייס מהמרים ולשמש להם כערבים לתשלום חובותיהם לאתרי ההימורים. הסוכנים מסרו למהמרים אשר גויסו על ידם קוד וסיסמא, וכן פתחו עבורם 'קופסא' באתרי ההימורים, המהווה חשבון אשראי שעמד לרשותם לשם ביצוע ההימורים. הנאשמים קבעו את שיעור הרווח של כל סוכן מהיקף ההימורים של המהמרים חברי קבוצתו, הנחו שליחים ונהגים מטעמם בדבר איסוף ותשלום כספי ההימורים, וכן ערכו סיכומי חובות שבועיים עבור פעילות אתרי ההימורים. במהלך התקופה, היה צלטדי אחראי למערכת המחשוב ולתחזוקת הפעלת אתרי ההימורים, סייע לנאשמים האחרים ולסוכנים במקרים של תקלות בשימוש באתרי ההימורים וסיפק תמיכה טכנית על פי דרישה.

גובה מחזור כספי ההימורים, כספי הזכייה והכספים שהתקבלו מהמהמרים בגין ארגון ההימורים כמתואר לעיל בתקופה הרלוונטית היה בהיקף של כ-30 מיליון ₪. כהן, בן שטרית והאחים דוידיאן קיבלו את כספי ההימורים במזומן ובשיקים, אותם פרטו בצ'יינג' שהיה בבעלותו של ג'רבי, בבת ים. בהנחייתו של בן שטרית, פתח ג'רבי כרטיסיות פיקטיביות על שמותיהם של אנשים אחרים, וזאת על מנת להסתיר ולהסוות את מקור הרכוש האסור ואת זהותם של של מנהלי אתרי ההימורים. בכרטיסיות אלה רשם ג'רבי פעולות בהיקף של 3.2 מיליון ₪. בנוסף, ג'רבי סיפק לבן שטרית כספי מזומן עבור פעילות ההימורים, מתוך כספי הצ'יינג, וכן קיבל ממנו שיקים של מהמרים וכספי מזומן אותם הטמיע במחזור הצ'יינג. מנהלי האתרים העלימו את הכנסותיהם בכך שלא הודיעו לפקיד שומה על פתיחת עסקם ועיסוקם, לא ניהלו פנקסי חשבונות ורשומות כדין על ההכנסות הנובעות מעסק וקיבלו תקבולי הימורים במזומן. בן שטרית ניכה השיקים באמצעות ג'רבי, באופן שפעולות הניכוי נרשמה בכרטסת פיקטיבית. הפרקליטות ביקשה מבית המשפט להורות על חילוט נכסי הנאשמים, ביניהם דירות ביפו, בת ים וחולון, מגרשים בראשון לציון, 3 שעוני "רולקס" בשווי 122,200 ₪ וכן כספים בשווי של כ-500,000 ₪.

כתב האישום מייחס לכהן, בן שטרית והאחים דוידיאן עבירות של ארגון הימורים, הגרלות או משחקים אסורים והעלמת הכנסה. לארבעה, יחד עם ג'רבי, מיוחסות גם עבירות של איסור עשיית פעולה ברכוש אסור ואיסור הלבנת הון. לצטלדי מיוחסת עבירה של סיוע לארגון הימורים.
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עושה רושם שבתי המשפט ההזויים מעודדים פשע, אלימות - ועבריינות !!!! אחרת,, היו מענישים בחומרה ומונעים מאחרים לעבור על החוק !!! תראו מה קורה בכבישים !!!!!!!
  הגב 05.06.23 18:49
 • אורח
  אולי זה מאפיה רוסית
  הגב 05.06.23 19:13
 • אורח
  אוי וא למדינה הלכה לנו
  הגב 05.06.23 19:15
 • אורח
  חבל שלא עצרו אותם מזמן .
  הגב 05.06.23 19:30
 • אורח
  אולי תעצרו את הווינר במדינה .זה גם אירגון פשע לבן.בדיוק כמו מחירת גרס של אהוד ברק.הגיע הזמן לעצור את כל הידרדרות של המדינה שלנו.מלא אנשים טובים נופלים יום יום לחושך .אלכוהול, סמים,זנות,הימורים,ריביתניקים,מה עוד הכל עקום.תתעווררו כולם ביחד.יש לנו ארץ אחת.
  הגב 06.06.23 07:41
 • אורח
  למה לפגוע בעסקים המקומיים
  הגב 07.06.23 09:45
 • אורח

קבוצת מכבי ראשון לציון בכדוריד זכתה בתואר מחזיקת גביע המדינה נערות י'

בכך השלימה הקבוצה דאבל לאחר שהבטיחה את תואר אליפות הליגה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום איתי אניג׳ר


עוד תואר לספורטאי ראשון לציון- קבוצת מכבי ראשון לציון בכדוריד זכתה בתואר מחזיקת גביע המדינה נערות י'.

אמש התקיים משחק גמר הגביע בה פגשה מכבי ראשון לציון את היריבה מאשדוד למשחק שיקבע מי תניף את הגביע. המשחק היה צמוד לכל אורכו ובסיומו שחקניות ראשון לציון זכו בניצחון 34:37 וזכו בגביע.

זו עונה מושלמת לקבוצה שהעונה זכתה בדאבל לאחר שהבטיחה את תואר האליפות בליגה ותזכה להניף את הצלחת ב-12 לחודש

את גביע המדינה העניקו לשחקניות מכבי ראשל״צ יו״ר הפועל אשדוד עופר קושמרו, מנכ״ל מכבי ראשל״צ עמיר אהרון ותמי סנדיק - מנהלת נבחרת ישראל וחברת ועדת נשים.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בימים שבת וראשון 10-11.6 תושבי ראשון לציון ייהנו מיומיים של חוויה אקולוגית לכל המשפחה עם הפנינג ירוק הכולל מופעים והצגות לילדים בנושא איכות הסביבה ומיחזור, סדנאות יצירה מהטבע, סדנאות קיימות, דוכני יד שנייה, מצעד אקולוגי של תלמידי ה-ט ועוד הפתעות

הפעילויות יתקיימו בגן המושבה ללא עלות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


עיריית ראשון לציון תקיים פסטיבל אקו-לוגי לרגל חגיגות 140 שנה לעיר

עיריית ראשון לציון ממשיכה בחגיגות ה-140 שנה, והפעם: יומיים של פסטיבל אקולוגי ואיכות סביבה עם שלל אירועים ומופעים המיועדים לכל המשפחה, בהובלת מינהל איכות הסביבה. ביום שבת, ה-10.6.23, יתקיים בגן המושבה בין השעות 09:00-13:00, הפנינג ירוק חווייתי עם מופעים והצגות בנושא איכות הסביבה ומיחזור; סדנאות יצירה מהטבע וסדנאות קיימות, ביניהן פיסול באדמה, תכשיטים מהטבע, אנרגיה מתחדשת ועוד; דוכני מכירה ירוקה ואטרקציות נוספות. הפעילות פתוחה לקהל הרחב ללא תשלום.


למחרת, ראשון (11.6.23), יתקיים מצעד אקולוגי - "תשמור על העולם ילד". במצעד צפויים להשתתף כ-2,000 תלמידים ותלמידות מכיתות ה'-ח' מכל מוסדות החינוך בעיר, ובליווי שלושה הרכבים מוזיקליים. התלמידים, שיצעדו מגן נחום דרך רח' הרצל ועד לגן המושבה, יכינו מייצגי תהלוכה אקולוגיים מחומרים ממוחזרים.


בסיום הצעדה, המתקיימת זו השנה השנייה, יתקיים הפנינג הכולל פעילויות שונות, ביניהן: "הקרקס הירוק" - מופע אקולוגי; מופע אינטראקטיבי; תיפוף ירוק; סדנת הכנת מוביילים מהטבע ועוד.


ראש העירייה, רז קינסטליך:

"שינויי האקלים, זיהום הסביבה והמעבר לצריכה ירוקה הם מהנושאים הבוערים ביותר כיום. לאורך כל השנה אנו פועלים כדי להעלות את המודעות בקרב הדור הצעיר, ואף ייסדנו את תנועת הנוער הירוקה הראשונה והיחידה בארץ, לצד הוספה לתוכנית הלימודים מערכי שיעור על משבר האקלים ונזקיו. חשוב לנו להעביר מסר לדור הצעיר כי ניתן לשפר את המצב הנוכחי, וכי הדבר תלוי בנו ובפעולות שנעשה. אני מזמין את כולם לבוא ולהשתתף באירועים ולפתח ידע, מודעות, הבנה וכבוד לסביבה".
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  צעדות והםעלות לא יפתרו את בעיית זיהום הסביבה ! צריך לדאוג תכלס' לפעולות שיורידו את זיהום האויר. דבר קטן: הצבת מיכלים בשכונה למחזור דברי פלסטיק , איסור שקיות ניילון, בכל סוגי החנויות, לא רק הסופרים.... ובטח יש עוד רעיונות !
  הגב 06.06.23 07:22
 • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
28.05.23 16:24
תחירי הדיור ,,,והמתווכים\כות שברקע
אורח
28.05.23 16:23
מתווכי הדירות ,,,,הם אלה שנותנים יד לשוק המשתולל ,,למרות ירידת המחירים , מעורבים בכל דירה שיוצאת לשוק ומבטיחים הבטחות ללא סוף למוכרים,,,,,,,,,,,מאידך מהקונים דורשים 2%,,,,על 7 דקות עבודה ,,עושקים ועושקים ומבקשים חלק בשחור להקטין כאילו את המחיר מהקונה !!!!!! לאאאאאאאאאא לתתתתתתת יד למתווכים\כות החמדנים והחמדניות
אורח
04.06.23 22:11
צער לי היה לקרוא את דעתו של האורח בנושא המתווכים השמצה מכוערת ולא מוצדקת. אף אחד לא מכריח איש לפנות למתווך זאת בחירה מרצון! מראש הפונה יודע את התנאים של ההתקשרות.
אורח
17.05.23 21:58
מחפשים יזם קבלן לקומבינציה לפארק הורביץ רחובות 0542235234 0528288077
אורח
25.04.23 14:18
קניתי 3 דירות אוסטריה גרמניה והולד הכל יצא לי מיליון שקל. רק טיפשים קונים בארץ. בארץ לוקחים משאית בזול וגרים בה עד שמגיעים למצב שיש לכם מיליון דולר והכנסות מדירות חיים כמו מלכים בחו''ל
אורח
23.02.23 19:41
למכירה ברחוב שטיינברג 7 קומה 3 , 3 חדרים משופצת , כניסה מיידית . 0547522308
אורח
17.01.23 09:28
למכירה בית דו משפחתי צמוד קרקע בטשרניחובסקי שטח:383 מר (רשום בטאבו) שמהווה חצי מהמגרש כולו. אפשרות לבנייה רוויה . נייד:0544867984
אורח
07.01.23 14:23
מחפש 4 חדרים במערב ראשון עם מירפסת שמש
אורח
26.04.23 20:25
0547713702
אורח
13.12.22 16:51
להשכרה


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
13.12.22 16:51
להשכרה
אורח
21.05.23 21:38
על מה מדובר
אורח
21.05.23 21:41
על מה מדובר בנס ציונה
הצג תגובות נוספות
אורח
21.11.22 09:46
.
אורח
06.06.22 23:23
דירת גג קסומה להשכרה. 3 חדרים, בשכונת אברמוביץ . גג פרטי ענק ומרפסת פטיו. משופצת ומרוהטת 0526355445 בולי
אורח
07.11.22 07:33
יש תמונות?
אורח
24.03.22 19:08
שלום
אורח
13.01.22 00:24
להשכרה, דירה, 4.5 חדרים,110 מ' , למשפחה או שותפים, 3 כיווני אויר, מזגן בכל חדר, ריהוט חלקי, שכונת רמז במרכז ראשון לציון. 054-5567990, איציק
אורח
24.03.22 19:07
סתום
אורח
24.03.22 19:07
סליחה
אורח
23.06.22 09:28
יש מרפסת שמש ?
אורח
08.01.22 16:14
דירה מתוקה לצעירים, ריהוט חלקי: מיטה רחבה ושידות, פינת אוכל, מקרר, טלוויזיה, ארון, מאורר מצנן גדול, כירים חשמליות ועוד.... אפשר לראות את הדירה בכל יום מהשעה 15/30 בתיאום עם ישראל: 050-3991065
אורח
22.04.22 21:30
מרתף.
אורח
01.11.22 19:32
אני מוכן לשלם 2 שקל על דירה כזאת
אורח
05.01.22 15:08
דירה להשכרה 3 חדרים לקראת סוף חודש אפריל שפינוזה רחובות. 0523946275
אורח
05.01.22 15:07
דירה להשכרה 3 חדרים לקראת סוף חודש אפריל בשפינוזה


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
28.05.23 13:26
למכירה טויוטה קורולה היברידית 2019 52000 קמ יד 2 מצב מעולה, חסכונית, מחירון 0545555299
אורח
17.12.22 12:54
שברולט אופטרה 2008, מצב מעולה, 0525268687
אורח
15.12.22 15:15
למכיה קיה פיקנטו 2018 חדשה. גיר אוטומטי עם טסט לשנה. 0528882882
אורח
29.05.23 12:06
עזוב א6ותך שטויות אחי זה סתם
אורח
18.11.22 14:34
למכירה
אורח
23.09.22 13:45
למכיר מגרש 440 דונם ב2,000,000 כן רק 2,000,000!!!!!
אורח
13.10.22 20:01
איפה זה?
אורח
25.10.22 18:39
אשמח לקבל פרטים 0527684717
אורח
28.04.22 23:52
למכירה פורד גלקסי 2009 יד 3 243000 ק"מ טסט לשנה 15500 0507158114
אורח
28.10.22 16:50
גיר?
אורח
27.03.22 12:44
למכירה שברולט מליבו (אמרקאי) 2011 יד ראשונה מטופלת באופן סדיר + כולל טסט לשנה עד אפריל 2023 {טסט + תשלום) חום מוקה 054-9993528
אורח
23.03.22 16:09
מספר טלפון 0524101033


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
22.02.23 23:10
מחפשים עבודה שלחו קורות חיים ל 055-7040165 ווצאפ
אורח
05.02.23 10:37
למשרד מדידות והנדסה במערב ראשל"צ דרושה מזכירה עם ניסיון לטיפול בעבודה שוטפת והתנהלות מול מס' גורמים. למשרה מלאה 5 ימים בשבוע. קו"ח ניתן לשלוח למייל lizshoval@gmail.com
אורח
26.12.22 13:45
מה
אורח
08.12.22 16:11
דרוש/ה נציג/ת שירות ומכירה טלפוניתלחברת אמורפיקל דרוש/ה נציג/ת מכירות ושירות טלפוני למשרה מלאה, במשרדי ההנהלה בנס ציונה. אם את/ה אחראית, עם יכולת הקשבה ותודעת שירות גבוהה מקומך איתנו. התפקיד כולל מתן שירות טלפוני ללקוחות החברה (שיחות נכנסות ויוצאות), זיהוי צורכי הלקוח ומתן מענה מקצועי, ביצוע הזמנות טלפוניות, שימור לקוחות קיימים ועוד...דרישות התפקיד: תודעת שירות . ניסיון במכירות – יתרון שליטה בישומי מחשב בסיסיים כמו הקלדה, וורד, אקסל ואינטרנט יתרון לבעלי /ות רקע בעולמות הטיפול, הפארמה ומדעי החיים. מתאים גם לפנסיונרים בעלי /ות ניסיון במערכת הרפואית והטיפול קורות חיים יש לשלוח למייל meital@amorphical.com
אורח
16.06.22 07:12
דרושים נהגי מוניות ברחבות https://lp.vp4.me/q3bk
אורח
07.08.22 22:42
מעוניין לעבוד נהג מןנית פלאפון 0505076023 אריה
אורח
11.12.22 13:34
מה התנאים?! בן 42 מרחובות,אושיות...
אורח
11.12.22 13:35
0552622467
הצג תגובות נוספות
אורח
02.06.22 00:34
דרוש. איש טכני תותח ומהיר לתיקון קורקינטים חשמליים ואופניים חשמלייים .לחנות ברחובות. שכר גבווה.0555687384 רק הודעות וואצפ
אורח
07.05.22 19:55
היי שמי ענתי אני מטפלת בתינוקות, אהייה פנוייה מספטמבר הקרוב אשמח להצעות, 0525268687
אורח
21.04.22 09:50
מחפשת דירה להשכרה בראשון עד 3000 שקל גדולה עם הרבה חדרים השכרה לתקופה קצרה.
אורח
06.05.22 15:29
מה זה תקופה קצרה
אורח
05.05.23 06:52
חצי שנה אפילו פחות


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל