הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
התחזית ליום הכיפורים: מעונן חלקית עד בהיר; הצום יחל ב18:13
במהלך יום הכיפורים בתי חב"ד ראשון לציון יפתחו עשרות בתי כנסת פתוחים לתפילות ברחבי העיר
קצינת הנפגעים של חיל חיל הטכנולוגיה והאחזקה בצה"ל הגיעה לשמוע את סיפורה של זמירה גוטליב מראשון לציון אשר שכלה את בעלה עמיקם במלחמת יום הכיפורים כשהייתה בחודש השביעי להריונה

שדרוג חוף ראשון לציון! בשנים הקרובות עתידים חופי ראשון לציון לעבור מתיחת פנים הכוללת בניית טיילת חדשה, שדרוג מתקני החוף, הארכת שבילי האופניים ועוד

המשנה לראש העיר ומחזיק תיק חופים ואגמים, עידן מזרחי: בשנים הקרובות עתידים חופי הים לעבור מהפכה ענקית אשר תגדיל, תשדרג ותנגיש את החופים למען ציבור תושבי ראשון לציון.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 21


חוף הים בראשון לציון מתחדש. עיריית ראשון ציון מפרסמת את התוכניות למתיחת הפנים שעתידים לעבור חופי ראשון עם פרויקט הרחבת הטיילת בחוף הים ושיפור התנאים בחופי הרחצה העירוניים. בימים אלו נמצאות התוכניות בשלבי תכנון ואישורן. לדברי עידן מזרחי מדובר על פרוייקט גדול למען תושבי העיר שייהנו מחופים חדשים ומשודרגים עם מתקנים חדשים, שירותים ועוד.

מה כוללת התוכנית

בניית טיילת חדשה, שאורכה כ-330 מטרים, אשר תתחבר לטיילת הקיימת והעליונה ובכך תחבר את חופי הים והחניות הנגישות.

הארכת שבילי האופניים הקיימים

שיפוץ ושדרוג כלל התשתיות לאורך כל מקטע הטיילת החדשה והקיימת

חידוש והקמת מבני שירותי חוף

שדרוג החשמל, תאורה, מערכות הביוב והמים, ניקוזים ועוד.

החוף הנפרד יכלול טריבונות חדשות שישמשו למופעים ופעילויות שונות בחופי הים.


יש לציין כי העירייה גם מקדמת את פרוייקט הצבת שובר הגלים הצף בשיתוף עיריית אשדוד. שובר הגלים הצף ימוקם בחודשי עונת הרחצה בלבד בחוף מספר 4, ויפורק בתקופת החורף לצרכי אחזקה ואחסון, והוא ימוקם במרחק 110 מטר מהחוף ואורכו יהיה כ-150 מטר. גובהו יהיה כשני מטר מעל פני המים וכמטר וחצי מתחת לפני המים. השובר הצף קיים עד כה במספר מקומות בעולם ביניהם אוסטרליה, זנזיבר ותורכיה, והוא ממתן את עוצמת הגל ובולם גם את האנרגיה הקיימת בחלקו התחתון של הגל, כך שהמתרחצים ייהנו מאזור רחצה שבו גלי הים יהיו נמוכים הרבה יותר. כאמור, שובר הגלים הינו ידידותי לסביבה והוא אינו פוגע בסביבה הימית, להבדיל משובר גלים רגיל.


ראש העיר, רז קינסטליך:

אני רוצה להודות למשנה לראש העירייה ומ"מ יו"ר הדירקטוריון החברה הכלכלית - אסף דעבול, למשנה לראש העירייה ומחזיק תיק חוף הים והאגמים - עידן מזרחי, למנכ״ל העירייה - דורון מילברג, לראש מינהל הנדסה בעירייה - קיריל קוזיול, לסמנכ״ל הנדסה בחברה הכלכלית - מיכאל גלפרין ולראש מנהל חוף הים - אלי שוורצברג.


המשנה לראש העיר ומחזיק תיק חופים ואגמים, עידן מזרחי:

אני גאה ושמח להוביל מהלך היסטורי יחד עם ראש העיר, רז קינסטליך אשר ממחיש את הצורך שיש לתושבים בחוף ים איכותי ומפנק לרווחת התושבים והמבלים במקום. בשנים הקרובות עתידים חופי הים לעבור מהפכה ענקית אשר תגדיל, תשדרג ותנגיש את החופים למען ציבור תושבי ראשון לציון.
התפרסמו 21 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כרגיל קינסטליך כמו קינסטליך מפריח הבטחות: ״בשנים הקרובות עתידים חופי ראשלצ..״ כהרגלו לא מתחייב ולא באמת עושה משהו בעיר. שלוש וחצי שנים אפילו מדרה אחת הוא לא שידרג, העיר מוזנחת ומטונפת, אין התחדשות של רחובות ותיקים כמו בימי דב צור אין התחדשות עירונית ואין טיפוח בכלל… אבל הבטחות כמו חול אפס קבלות -פשוט מחמם את הכסא שם בעירייה והעיר נראית כמו עזה
  הגב 15.02.22 10:10
 • אורח
  מה רוצים מהמערב הארור הזה שם יושבים כל המרוקאים למה לא מפתחים את לב המושבה שם יושבים תושבי ראשון האיכותים
  16.02.22 14:03
 • אורח
  מה כל זה שווה, אם עאלק לא יכולים לגרום לצבא לוותר על כל רצוע החוף שהוא מחזיק, רק בשביל שלתושבי העיר תהיה רצועת חוף יותר גדולה ? תראו לי עוד עיר חוף, עם רצועת חוף כ״כ קטנה.
  הגב 15.02.22 10:16
 • אורח
  רק לפני שנתיים הוסיפו 800 מטר בפלמחים
  15.02.22 11:24
 • אורח
  למה לא משדרגים רחובות
  הגב 15.02.22 11:21
 • אורח
  הרסתם את חוף הים עם הבנייה המאסיבית
  הגב 15.02.22 11:24
 • אורח
  מה עם חנייה ?????
  הגב 15.02.22 11:24
 • אורח
  ומה עם מרפסת או שובר לטובת הדייגים בעירנו ....חושבים על זה ?
  הגב 15.02.22 11:25
 • אורח
  מה עם בניה ממש על החוף??
  הגב 15.02.22 11:27
 • אורח
  ראש עיר רמאי מכר את האדמות לקבלנים שעזרו לו בבחירות כל חוף הים הולך להיות מגדלי בטון לא ירוק ולא חניה
  הגב 15.02.22 14:04
 • אורח
  מה לגבי שובר גלים שאפשר יהיה להיכנס לים ולהנות תחשבו גם על הגיל השלישי.הרי זו הייתה ההבטחה שלך ראש העיר לתושבים שלך כדי להיבחר ......
  הגב 15.02.22 14:09
 • אורח
  מקום הכתיבה הזה מיועד לשיחרור לחץ הוא לא אתר רישמי של העירייה
  18.02.22 16:07
 • אורח
  שובר הגלים המטוכנן,לא מספיק ארוך!!!
  הגב 15.02.22 15:11
 • אורח
  מה אם תוספת של כמה ספסלים ליד גלידת דלהי קרם, וארומה. ממש מתבקש. אנשים יושבים על הגדרות וזה מאוד לא נוח. תודה.
  הגב 15.02.22 15:14
 • אורח
  לא יהיה שום חוף ושום דבר החוף יהיה עם מיגדלים ולא ניתן יהיה לראות חוף ים. לא להתל בתושבים
  הגב 15.02.22 15:22
 • אורח
  מה עם שדרוג השרותים לסטנדרט מכבד?
  הגב 15.02.22 15:22
 • אורח
  נו ....יהיה מי שיממן את הפרויקט , השתוללות הבניה הצמודה לחוף , הקבלן יממן
  הגב 15.02.22 17:10
 • אורח
  כרישי נדל"ן הרסו את החוף!
  הגב 15.02.22 18:10
 • אורח
  בשנה שעברה שיפצו את הטילת על החוף והשקיעו ים כסף שוב להרוס בטח התושבים משלמים איזה קבלן נתן משהו וקיבל את הפרויקט
  הגב 15.02.22 20:48
 • אורח
  בעוד מספר שנים? גם רז וגם עידן יעלמו מהפוליטיקה בעוד שנה וחצי...
  הגב 17.02.22 11:00
 • אורח
  נוכלים חיים בללנד
  הגב 17.07.22 14:21
 • אורח

התחזית ליום הכיפורים: מעונן חלקית עד בהיר; הצום יחל ב18:13

הטמפרטורות ינועו בין 21 בלילה ל31 ביום

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


היום ראשון 24.9 : מעונן חלקית עד בהיר. תחול ירידה בטמפרטורות בעיקר בהרים ובפנים הארץ, אך הן עדיין יהיו שם מעט גבוהות מהרגיל לעונה. הלילה: מעונן חלקית


יום שני 25.9 מעונן חלקית עד בהיר, ללא שינוי ניכר בטמפרטורות.


יום שלישי 26.9 מעונן חלקית עד בהיר, ללא שינוי ניכר בטמפרטורות.


הטמפרטורות ינועו בין 21 בלילה ל31 ביום


זמני הצום- ת"א

תחילת הצום 18:16
יציאת הצום: 19:12
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

במהלך יום הכיפורים בתי חב"ד ראשון לציון יפתחו עשרות בתי כנסת פתוחים לתפילות ברחבי העיר

מיקום המוקדים בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


אתם רוצים לבוא ביום-הכיפורים לבית-הכנסת, אבל קצת לא נוח לכם? אתם לא ממש מכירים את סדרי התפילה, ואולי צריך היה להירשם מראש ולשלם על המקום, כמקובל בבתי-כנסת רבים.

בדיוק בשבילכם בתי חב"ד בראשון לציון יפתחו במהלך יום הכיפורים עשרות מוקדים של "בית-הכנסת הפתוח", בהם תוכלו להתפלל ולקבל סיוע של נציגי חב"ד.


מוקדי התפילה - ניתן לראות את התמונה בהגדלה בלחיצה על התמונה בתחתית הכתבה


הרב יצחק גרוזמן שליח ראשי ויו"ר בתי חב"ד בראשל"צ: "לא צריך להירשם, לא צריך לשלם תמורת המקום, לא צריך לדעת את סדרי התפילה. סביבכם יהיו בדיוק יהודים כמותכם, וכולם יתקבלו באהבה ובמאור-פנים. בבית-הכנסת הפתוח, יחכו לכם עם כיפות ומחזורי-תפילה. יינתנו הסברים על התפילות. יכריזו באיזה עמוד לפתוח. בקיצור, תרגישו בבית"
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

קצינת הנפגעים של חיל חיל הטכנולוגיה והאחזקה בצה"ל הגיעה לשמוע את סיפורה של זמירה גוטליב מראשון לציון אשר שכלה את בעלה עמיקם במלחמת יום הכיפורים כשהייתה בחודש השביעי להריונה

זמירה אמרה הערכים שהפכו אותו לאדם שהיה הם נתינה רבה, אכפתיות, עזרה לזולת ורעות. עמיקם היה דואג לשכניו ולסביבתו מתוך אהבה רבה. צוואתו היא רגש חזק של חשיבות המדינה ושמירה על המולדת. יובל, נכדו של עמיקם שיתף את תחושותיו והשפעת המוות של סבו על חוויתו.

מערכת האתר | | תגובות: 0


לאחרונה התקיים בראשון לציון ביקור של קצינת הנפגעים של חיל הטנ"א (חיל טכנולוגיה אחזקה) רס"ב ליאת טפירו בביתה של זמירה גוטליב, אלמנתו של עמיקם גוטליב ז״ל שנפל במלחמת יום הכיפורים.

קצינת הנפגעים של חיל הטנ״א רס״ב ליאת טפירו זכתה להגיע לראשון לציון ולבקר בביתה של זמירה גוטליב, אלמנתו של עמיקם גוטליב ז״ל ולשמוע את סיפורם. זמירה היתה תלמידת תיכון כשפגשה את עמיקם לראשונה. הוא היה חימושניק ושירת בתור חשמלאי טנקים בחיל השריון. השניים נישאו בשנת 1971. בבוקר יום כיפור, ה-6 באוקטובר 1973, עמי גויס ביחד עם כל חיילי גדוד 189, שם היה שייך לחוליה טכנית. זמירה סיפרה כי הייתה במהלך החודש השביעי להריון כשבעלה נפל בקרב.

עמיקם נפל ב18.10.1973 ביום השלושה-עשר למלחמה, ביום של שמחת תורה. ליל אמש התעוררה זמירה בתחושה שהתחולל משהו. למחרת בעת עבודתה קראו לה לצאת אל רופא המשפחה אשר חיכה לה בחוץ עם מסר. היא לא הבינה מה קרה וחשבה שמדובר במשהו שקשור להריון שלה. בחוץ חיכתה אסיפת אזרחים וביניהם שמעה בחור צעיר אומר ״הוא נפל.״

עמיקם וחבריו לחטיבה נקראו לתקן טנקים במהלך הפגזת אויב. לאחר שהמתינו להפוגה מיהרו אל עבר המשימה אך כעבור זמן קצר שבו הפצצות רבות ומשם הוא לא חזר.


זמירה המשיכה בחייה לגדל את בתה כאם יחידה ואף עלתה לקבר בעלה לבדה, ״הלכתי להודיע לו שנולדה לו בת.״

״הוא אהב מאוד את הארץ, היינו מטיילים הרבה. בשבילו כל צמח, כל בר, כל שיח עניין אותו. הוא אהב את זה,״ סיפרה זמירה.

היא הוסיפה ותיארה כי הערכים שהפכו אותו לאדם שהיה הם נתינה רבה, אכפתיות, עזרה לזולת ורעות. עמיקם היה דואג לשכניו ולסביבתו מתוך אהבה רבה. צוואתו היא רגש חזק של חשיבות המדינה ושמירה על המולדת. יובל, נכדו של עמיקם שיתף את תחושותיו והשפעת המוות של סבו על חוויתו.


״גדלתי לסיפור הזה יחד איתם,״ הוא סיפר כי כל פעם מחדש שמע את הסיפור על סבו עם פרטים שלא ידע לפני כן. הוא תיאר איך מגיל קטן היה עצוב מאוד ביום הזיכרון, ולא תמיד ידע מדוע או איך לעכל את התחושה. ״זה הכי תפס אותי כשהתגייסתי.״

הערך הכי גדול שהוא לוקח מהסיפור הוא משפחתיות. יובל גדל במשפחה מורכבת ומרובת אנשים. ״אבל למרות שהוא כבר לא נמצא איתנו, הוא תמיד נוכח. גדלתי על סיפורים על בן אדם שאהב את האנשים שסביבו ותמיד עזר להם ותרם להם.״

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אכיפת תנועה מוגברת בראשון לציון: הורדת 16 כלי רכב משופרים מהכביש ורישום 35 דוחות תנועה בעבירות מסכנות חיים

| | תגובות: 1
דוברות המשטרה


בסוף השבוע, המשטרה ביצעה אכיפת תנועה מוגברת בראשון לציון, במהלכה הורדו מהכביש 16 כלי רכב משופרים, ונרשמו עשרות דוחות תנועה בעבירות מסכנות חיים. שוטרי תחנת ראשון לציון, בשילוב סיירי משטרת התנועה הארצית, מתנדבים ופקחים, ביצעו אכיפת תנועה מוגברת במערב העיר במסגרת המאבק בנגע תאונות הדרכים. הפעילות התמקדה באכיפת עבירות תנועה מסכנות חיים, רכבים משופרים ובריונות כביש למען בטחון התושבים. במהלך הפעילות, ביצעו השוטרים אכיפת תנועה בעבירות מסכנות חיים, בדיקות רכבים משופרים, נרשמו 35 דוחות תנועה בעבירות מסכנות חיים והורדו 16 כלי רכב מהכביש. משטרת ישראל תמשיך בפעילות האכיפה המוגברת על מנת לאפשר לציבור לנהל אורח חיים תקין ובטוח.צילומים:דוברות המשטרההתפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  טיפה בים! צריך להמשיך כך כל השנה ולטפל בכל מתפרעי הטרקטורונים
  הגב 24.09.23 12:27
 • אורח

ביום רביעי 27.9 תתקיים חלוקת סכך לתושבי ראשון לציון ב3 מוקדים בעיר

מיועד לתושבות ותושבי ראשון לציון בלבד, בהצגת ת.ז

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


גם השנה עיריית ראשון לציון תקיים את חלוקת הסכך המסורתית לחג הסוכות

בואו לאסוף ענפי דקל במוקדים הבאים:

חניון בית העלמין - רחוב יוסף בורג.

מגרש החניה של קאנטרי ההסתדרות בסוף רחוב בן גוריון.

חניון הלייב פארק.

מיועד לתושבות ותושבי ראשון לציון בלבד, בהצגת ת.ז.

27.9 | יום רביעי | 16:30 | עד גמר המלאי
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

טיפים ומתכונים איך לעבור את צום יום הכיפורים בשלום... מצורף מתכון לארוחה מפסקת ומתכון לארוחה בצאת הצום

הטיפים והמתכונים הם מאת תמר ידין ,דיאטנית קלינית, יועצת לחברת הרבלייף

מערכת האתר | | תגובות: 1
צילום יחצ חול


כך תעברו את הצום בשלום טיפים מעשיים ומתכונים לארוחה מפסקת וליציאה מהצום מאת:

תמר ידין ,דיאטנית קלינית, יועצת לחברת הרבלייף

צום של יממה הוא פעולה שאינה פשוטה לגוף, אך יכולה להיות בריאה. עם זאת, רצוי להתכונן אליו כראוי ולסיים אותו בצורה טובה, כדי שלא נקשה על הגוף ובאמת נוכל להעביר את צום יום הכיפורים ללא קושי רב.

ההכנה לצום מתחילה בימים שלפניו:

הזינו את הגוף בימים שלפי הצום בכל אבות המזון: מומלץ לאכול תזונה מלאה ברכיבים טבעיים ולא מעובדים. המזונות המומלצים הם: ירקות ופירות העשירים בסיבים תזונתיים, בוויטמינים ובמינרלים, חלבונים איכותיים, מן החי ומן הצומח, דוגמת עוף ובקר רזה, דגים וביצים, סייטן, טופו, אגוזים ושקדים וכן קטניות וסויה. בנוסף, יש לצרוך פחמימות מלאות, דוגמת דגנים מלאים, אורז מלא, כוסמת, דוחן, תירס, קינואה ובטטה. פחמימות אלו מתפרקות לאט יותר בגוף, גורמות לשחרור אינסולין מווסת יותר ויתרמו לתחושת שובע לאורך זמן. פחמימות אלו ימנעו את אפקט היויו, של רעב בסמוך לסיום הארוחה, בשונה ממאפים, לחם לבן וסוכרים שיקשו מאוד על הצום בכך שישאירו אותנו שבעים לטווח קצר ויעודדו צורך באכילה מיד עם כניסת הצום.


שתו נוזלים לא רק בארוחה המפסקת:

ביום של ערב יום כיפור יש לוודא כי אנו שותים לכל אורך היום נוזלים, כדי להגיע רוויים לצום. אין מדובר רק בכמות נוזלים גדולה בארוחה המפסקת, כי אם לכל אורך היום. העדיפות כמובן למים, שניתן לגוון את טעמם עם נענע, לימון, מלפפון קלוף וכו'.


צמצמו את צריכת הקפאין:

במקביל יש לצמצם את צריכת המשקאות המכילים קפאין, דוגמת: תה, קפה, קולה ומשקאות אנרגיה. הסיבה לכך, נעוצה בעובדה כי אלו משקאות משתנים שגורמים לאבדן נוזלים בגוף- שאנו רוצים להימנע ממנו לקראת הצום.


צמצמו את צריכת הנתרן והתבלינים:

חשוב לצמצם את צריכת הנתרן בימים שקודמים לצום ובוודאי בערב יום הכיפורים. ההמלצה היא לוותר על מאכלים מעובדים, מקופסא (מנה חמה, למשל), אבקות מרק במינון גבוה, רטבים דומיננטיים, חמוצים וכו', ואף להימנע מתבלון יתר במזון. תבלון יתר מגרה את מיצי הקיבה ומעודד רעב וצמא בכך שמגביר את תחושת הצמא. לכן כדאי לא לאכול מתובלן ביומיים שלפני הצום, עד כמה שניתן.


אכלו מתון בארוחה המפסקת:

למרות שהאינסטינקט שלנו יעודד אגירת מזון ממש לפני הצום, אין זו פעולה נכונה. אכילת יתר יכולה להעמיס על הקיבה ולספוח נוזלים לצורך תהליך העיכול הארוך. עדיף לנו להגיע לארוחה אחרי ימים של אכילה טובה ומזינה ולא רעבים, לאכול מתון בזמן הארוחה המפסקת ולשמור את הנוזלים להמשך הצום.


דוגמא לארוחה מפסקת:

מרק צח, פרוסת חלה, מנת עוף ואורז, בתוספת סלט ירוק עם טחינה ועוגה לקינוח, אם רוצים קינוח.


.


מתכון לארוחה המפסקת: מרק עוף עם ירקות. ארוחה מלאה, רווית נוזלים ומזינה.


מצרכים:

עוף שלם, נקי

3 גזרים

2 תפוחי אדמה

חצי כרובית, מפורקת לפלחים

3 קישואים

ראש סלרי

בצל גדול

פטרוזיליה

מלח, פלפל וכורכום


הוראות הכנה:

מכסים את העוף במים בתוך סיר ומרתיחים את המים.

לאחר הרתיחה, הסירו את הקצף והשומן שהצטבר מהעוף.

חתכו את הירקות והוסיפו לסיר, עד לרתיחה. שימו לב, כי הקישואים רכים ויתרככו במהירות בהרתחה, בעוד הגזר יתרכך לאט. לכן חתכו עבה את הקישואים ודק את הגזר.

הוסיפו את הפטרוזיליה לאחר הרתיחה.

הוסיפו מלח, פלפל וכורכום ובשלו עד רתיחה.

לאחר הרתיחה בשלו עם מכסה סגור עוד כשעה שעה וחצי.ארוחה שלאחר הצום:

כפי שישנם מספר כללי אצבע לארוחה המפסקת ולהתנהלות לפני הצום, ישנם כללי אצבע להתנהלות בארוחת שבירת הצום.

הדרגתיות: לאחר צום של יממה שלמה, הגוף יתקשה לעכל מזון כבד מיד. הוא צריך להתרגל מחדש לקבלת מזון והדבר צריך להיעשות בהדרגה וזה בעצם העקרון המנחה בשבירת הצום- מידתיות ואי הכבדה. יתרה מכך, הרי לא נכין מאכלים מורכבים שלוקח שעות להכין כשאנו רק מסיימים צום וחלשים.

שלב ראשון- החזרת הנוזלים: הפעולה הראשונה שלנו צריכה להיות החזרת הנוזלים, בהדרגה. הכוונה לשתיית מים, חליטת צמחים או משקה צונן, באיטיות ובהדרגה. התחילו בכוס מים אחת ולגמו לאט.


שלב שני- החזרת האנרגיה: פחמימות פשוטות. במקביל, ניתן להוסיף מעט פירות, שגם עשירים בנוזלים וגם יספקו סוכרים פשוטים לגוף, שיחזירו לנו אנרגיה זמינה ויאוששו אותנו מהצום. גם אכילת פרוסת עוגה בחושה תוכל לספק לנו אנרגיה זמינה אבל תהיה פחות עשירה בסיבים ובוויטמינים ומינרלים, ולכן פחות עדיפה תזונתית.


שלב שלישי (כרבע שעה לאחר שלב שני) ארוחת סיום הצום. ארוחה זו תהיה מורכבת ממאכלים קלים לעיכול, מזינים ובמנות קטנות: סלטים, מאכלים קלים, מאכלים מבוססי חלבון שייקים למשל או סלט ביצים, שקשוקה, טונה, פחמימות מורכבות, כגון מג'דרה. יש להקפיד כי ארוחה זו לא תהיה כבדה, וכי לא תהיה מורכבת ממאכלים עתירי שומן, או מבשרים שמנים, שיכבידו על הקיבה.


קינוח: ניתן לקנח בפירות, קרטיב וכדומה.

דוגמא לארוחה לאחר הצום: מרק עוף וירקות שנשאר מהארוחה המפסקת, פרוסת חלה מתוקה, סלט ירוק עם טחינה ביתית מלאה, מג'דרה ועוגת דבש לקינוח.מתכון ליציאה מהצום- עוגת דבש:

מצרכים:

ביצה בינונית

100 גר' סוכר לבן (ניתן להחליף בסוכר חום)

100 גר' דבש

30גר' שמן קנולה

כוס קמח לבן

1/2 כפית אבקת אפייה

כפית אבקת סודה לשתייה

כפית קינמון

כף שקדים פרוסים


הוראות הכנה:

חממו תנור ל-180 מעלות ושמנו תבנית אינגליש קייק חד פעמית

ערבבו בקערה היטב ביצים, סוכר ודבש. לאחר ערבוב מלא הוסיפו גם קמח, אבקת אפייה, קינמון ואבקת סודה לשתייה וערבבו היטב.

הניחו את הבלילה בתבנית, פזרו מעל שקדים פרוסים ואפו בתנור למשך 30 דקות, או עד שניתן לנעוץ קיסם במרכז העוגה והוא יצא יבש.

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תודה רבה 🙂 חתימה טובה
  הגב 24.09.23 10:46
 • אורח

איום השביתה לא הוסר! ארגון המורים העל יסודי הודיע כי אם לא ייחתם הסכם סופי עד חודש דצמבר יוחזרו העיצומים

הואיל וכך, ברצוני להודיעכם שאם לא נגיע להסכם עד 1.12.23, העיצומים אותם נקט ארגון המורים יחודשו. לכן, אני ממליץ לכם שלא להתחייב להוצאות כספיות כלפי מבצעי טיולים למיניהם או יציאות לפולין או הצגות תיאטרון או מסעות ישראל – זאת, בלי להכניס בהסכם סעיף המאפשר דחייה ו/או ביטול ו/או קבלת זיכוי במידה ולא יתאפשר לבצע את הפעילות עקב עיצומי ארגון המורים, נכתב בהודעת ארגון המורים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


ארגון המורים העל ייסודי מחדש את האיומים על עיצומים

בהודעה שיצאה אמש מטעם הארגון נכתב כי במידה והם לא יגיעו להסכם סופי עד לתחילת דצמבר 2023 יחודשו העיצומים. לדבריהם הם הסכימו לפתיחת הלימודים בספטמבר ולשקט תעשייתי במטרה שבמשך שלושת החודשים הקרובים (עד דצמבר) ייחתם הסכם סופי לשנים 2022-2028.

הודעת ארגון המורים

ציבור המנהלות והמנהלים,

ארגון המורים בבתי הספר העל יסודיים, הגיע למתווה הסכם קיבוצי ערב פתיחת שנת הלימודים, ולכן שנת הלימודים תשפ"ד נפתחה במועדה.

במתווה הוחלט שבמהלך 3 חודשים, עד 1.12.23, ארגון המורים והמעסיקים יגיעו להסכם סופי לשנים 2022 – 2028.

לצורך זה הסכים ארגון המורים לשקט תעשייתי עד 1.12.23.

הואיל וכך, ברצוני להודיעכם שאם לא נגיע להסכם עד 1.12.23, העיצומים אותם נקט ארגון המורים יחודשו.

לכן, אני ממליץ לכם שלא להתחייב להוצאות כספיות כלפי מבצעי טיולים למיניהם או יציאות לפולין או הצגות תיאטרון או מסעות ישראל – זאת, בלי להכניס בהסכם סעיף המאפשר דחייה ו/או ביטול ו/או קבלת זיכוי במידה ולא יתאפשר לבצע את הפעילות עקב עיצומי ארגון המורים.

לא נוכל להבטיח לכם את קיום האירועים, ולכן שמרו על הכסף. עניין זה הוא באחריותכם.

בברכת שנה טובה וחתימה טובה.

שלכם,

יו"ר ארגון המורים

רן ארז
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה הפערים?
  הגב 24.09.23 08:26
 • אורח

מצורף סרטון התקיפה! כתב אישום נגד 2 צעירים מראשון לציון אשר ירו ודקרו מאבטחים בתל אביב

קרדיט צילום: דוברות המשטרה

אבי בר | | תגובות: 3


משטרת ישראל הגישה הצהרת תובע נגד שני חשודים תושבי ראשל"צ אשר ירו במאבטחים במועדון לילה


במסגרת חקירה שהתנהלה ביחידה ללחימה בפשיעה(יל"פ) של מרחב איילון, נעצרו שני חשודים תושבי ראשל"צ בני 20 ו25 אשר עפ"י החשד, הגיעו למועדון לילה בקיבוץ גלויות בת"א בתאריך 8.9.23 במטרה לפגוע במאבטחים שלא אפשרו להם להיכנס למועדון בפעמים הקודמות.


החשודים הגיעו למועדון כאשר הם חמושים באקדח וסכין, החלו להיתעמת עם המאבטחים, אחד החשודים ירק עליהם וזרק גדר מתכת, לאחר מכן התרחקו לסמטה וכאשר המאבטחים יצאו לסריקה מסביב למועדון, החשודים תקפו, דקרו את אחד המאבטחים בבטן וירו ברגלו של השני, מיד לאחר מכן נמלטו מהמקום.


עם קבלת הדיווח חוקרי יל"פ איילון פתחו מיד בחקירה ולאחר זמן קצר הצליחו לחשוף את זהות החשודים, אשר נעצרו והובאו לחקירה.


בחקירה אינטנסיבית בהפעלת אמצעים טכנולוגים הצליחו החוקרים לפענח את האירוע במלואו.


החשודים שמעצרם הוארך בתום החקירה, הובאו היום פעם נוספת לבימ"ש והוגשה נגדם הצהרת תובע, ובימים הקרובים יוגש נגדם כתב אישום עם בקשה למעצר עד תום ההליכים.


מצ"ב תיעוד האירוע עם סינק של פקד ברק סיטון ר' צח"מ יל"פ איילון

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תרבות הביביזם והעבריינות ביחד עם ראש עיר חלש אנמי ואימפוטנט מורגשים היטב בעיר
  הגב 22.09.23 23:54
 • אורח
  עד כמה אפשר להגיב בטיפשות... אוליי תרבות הטיביזים שהגיעה מהממשלה הקודמת שהייתה לנו, גרמה לזה?
  23.09.23 10:24
 • אורח
  תושבי ראשון לציון .! אני הייתי היום בצהריים שבת בגן בעברית . מסתובבים ביחידים שבחי"ם , אחד הלך אחריי ,טיפוס מוזר ודיבר בערבית . הם מסתובבים בפארקים ובגנים ,ונכנסים לבניינים . גם כשיש קודים לכניסות של הבתים הם יודעים ונכנסים חופשי . תשמרו במיוחד על הילדים/ת . הם מרגישים שאין שמירה ואין פיקוח כמו בגן בעברית שישנם המון משפחות עם ילדים ,ובמסעדה גן סיפור . החברה לביטחון לא עובדים בשבת ,שזה כבר מוזר ,וזילזול בתושבים . ולמה אין פיקוח עם נשק בזמן אמת במקומות הומי אדם ?????
  23.09.23 17:43
 • אורח

במוצ"ש (23.9) יתקיים ערב סליחות והתרת נדרים באמפי פארק חי כיף ראשון לציון

פתיחת דלתות החל מ23:00

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


רגע לפני יום הכיפורים, עידן מזרחי, עיריית ראשון לציון ומנהל בית חב"ד רמת אליהו- נווה ים, הרב חנן כוחונובסקי מזמינים את התושבים לערב סליחות והתרת נדרים מיוחד באמפי פארק - במתחם החי כף.

האירוע יתקיים במעמד ראש העיר, רז קינסטליך, המשנה לראש העיר, עידן מזרחי, יו"ר המועצה הדתית אייל לוי ונכבדים נוספים

מתי? מוצ"ש 23.9.23 החל משעה 00:00 (פתיחת דלתות החל משעה 23:00)
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איפוא יש אמפיפארק בחי כיף???
  הגב 22.09.23 11:51
 • אורח
  יש בדשא ברחבה ליד החי כיף .איפה שעורכים הופעות של אומנים .
  22.09.23 13:19
 • אורח
  צמוד לחי כיף מצד שמאל
  הגב 22.09.23 17:19
 • אורח
  יש כסאות?
  הגב 23.09.23 21:03
 • אורח
  או להביא איתי כסא
  הגב 23.09.23 21:04
 • אורח

פורום ראשון לציון

הפורום נועד לאפשר לתושבי ראשון לציון להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
21.09.23 14:54
סליחה - ומה קורה עם אכיפה ברחובות, אנשים מחנים איפה שבא להם במיוחד בערבים סמוך למסעדות ובארים. ראש העיר - הגיע הזמן להנחות לסדר ואכיפה
אורח
21.09.23 14:53
מבקשת להבין מדוע לא מפנים את הסטנדים הכתומים המפוזרים לאורך רחוב רוטשילד ומשמשים כאתנחתא לאורחי העסקים ובסמוך לתחנה המצויה ליד בית אלברט. כידוע קיימת מצוקת חניה בלתי נסבלת ברוטשילד. ראש העיר שלנו - תענה לבקשות ותפנה את המטרד
אורח
19.09.23 19:54
ברחוב המגילה ישנם מקטעים שבהם חסר תמרור של אין חנייה מעל 4 טון כאשר במקטעים אחרים יש ואז משאיות חונות בעצם במקטעים שבהם אין תמרור, בקיצור ראש קטן והתעלמות מהמציאות שהיא עובדתית שאין אישור לחנייה ולכן צריך להוסיף עוד כמה תמרורים תודה לכם
אורח
19.09.23 09:06
הי.מתי בעיר שלנו.שהייתה הכי כפית ונקייה.תחזור להיות נקייה יותר,כבשים תקנים,ולא אחרי שפתיו עושים תלאים.ושהרובע יהיה נקי ממקקים.פשוט הכל כל כך מלוכלךךךךך
אורח
20.09.23 02:49
מרכז זוועת הזוועות!!! ר''ת - מרכז ראשון כולה זוועה
אורח
20.09.23 02:50
רחוב הרצל כולו מלוכלך אפילו תקופת בחירות לא מעניין אותם...
הצג תגובות נוספות
אורח
18.09.23 13:54
מבקשת לדעת מתי הספריה ברמת אליהו תיפתח
אורח
18.09.23 17:54
נכון להיום אין מועד פתיחה מחדש.
אורח
11.09.23 15:24
מערב ראשל"צ מלא ביתושים.
אורח
11.09.23 15:44
מעל 700 מיליון איש נפגעים מדי שנה ברחבי העולם ממחלות המועברות על ידי עקיצת נקבת היתוש.
אורח
11.09.23 19:10
איפה בדיוק ? לא חם ויבש להם מדי בשביל להופיע בימים אלה ? והלא התקשורת פרסמה שהעירייה הבטיחה לעקר נקבות במסגרת איזה פרויקט נגדם ?
אורח
11.09.23 19:48
נווה ים - נווה יתושים.
אורח
07.09.23 02:53
דרישה לתחבורה ציבורית חינמית בערבי שבת ועד מוצאי השבת כפי שנעשה בערי גוש דן לכיוון תל אביב וחזרה. תחבורה זו מופעלת על ידי העיריות ללא תשלום והגיע הזמן לתת לתושבי ראשון את האפשרות להגיע לתל אביב ולבלות מבלי שיצטרכו את ריכבם
אורח
07.09.23 19:33
צודק ב1000000%
אורח
12.09.23 00:07
מה פתאום להכעיס את השם ולעבור על התורה?????????? שבת!!!
אורח
12.09.23 00:08
מה פתאום להכעיס את השם ולעבור על התורה?????????? שבת!!!
אורח
05.09.23 09:23
אני מצר על הכביש ביגאל אלון המזרחי הוא משמש כציר תנועה חשוב. הכביש מלא מהמורות ובורות ולא מתקנים אותו למרות הבטחות רבות מצד העיריה.


חיסוני הקורונה חוזרים! לאחר חג הסוכות יחל מבצע חיסונים ארצי נגד תתי הזנים החדשים של הקורונה

בשלב הראשון, לאחר חג הסוכות - יוכלו להתחסן בני 12 ומעלה כאשר בשלב הראשון יתועדפו אנשים בקבוצת סיכון לתחלואה קשה מהנגיף, זאת ללא קשר לסוג החיסון או למספר המנות שניתנו בעבר. לאחר מכן וכשיגיע מלאי חיסונים נוסף יורחבו האוכלוסיות שיוכלו להתחסן.

אבי בר | | תגובות: 51


להלן הודעת משרד הבריאות!


הנחיות משרד הבריאות בנוגע להתוויות החיסון נגד תתי הזנים החדשים של הקורונה

משרד הבריאות ממליץ על קבלת החיסון לכלל האוכלוסיה ובעיקר למטופלים הסובלים מדיכוי חיסוני מכל סיבה שהיא


האגף לאפידמיולוגיה במשרד הבריאות הפיץ היום (חמישי, 21.9.23) הנחיות לקופות החולים על התוויות החיסון נגד תתי הזנים החדשים של וריאנט האומיקרון.


משרד הבריאות עוקב כל העת אחר מגמות התחלואה ווריאנטים של קורונה. נכון לרגע זה, ניכרת בישראל עליה מתונה במספר החולים המאושפזים, רובה מורכבת מחולים קלים, אך קיימת גם עליה מתונה במספר החולים במצב קשה וכן עלייה מתונה מאוד בתמותה מהנגיף. גם בישראל וגם בעולם יש מספר וראינטים שגורמים לתחלואה, כאשר הוריאנטים הדומיננטיים בישראל הם תתי זנים של האומיקרון. החיסונים שיגיעו לישראל הם מתוצרת חברת מודרנה ומאושרים ע"י ה-FDA.


בשלב הראשון, לאחר חג הסוכות - יוכלו להתחסן בני 12 ומעלה כאשר בשלב הראשון יתועדפו אנשים בקבוצת סיכון לתחלואה קשה מהנגיף, זאת ללא קשר לסוג החיסון או למספר המנות שניתנו בעבר. לאחר מכן וכשיגיע מלאי חיסונים נוסף יורחבו האוכלוסיות שיוכלו להתחסן.


משרד הבריאות ממליץ למטופלים הסובלים מדיכוי חיסוני מכל סיבה שהיא להתחסן כנגד נגיף הקורונה.


משרד הבריאות ממליץ לקבל את מנת הדחף בחודשי הסתיו, ככל האפשר במקביל לקבלת חיסוני השפעת. בהמשך וכאשר יגיעו משלוחי חיסונים נוספים, יורחבו האוכלוסיות שיוכלו להתחסן תחת עיקרי ההנחיות הבאות:


• ככלל, החיסונים מאושרים לכלל האוכלוסייה מגיל 6 חודשים ומעלה ללא קשר למספר המנות שניתנו בעבר.

• ניתן לקבל את החיסון נגד קורונה במקביל לתרכיבים אחרים, לרבות חיסון נגד שפעת או בכל מרווח זמנים בין החיסונים, למעט חיסון נגד אבעבועות הקוף שמומלץ לשקול מרווח של ארבעה שבועות בין התרכיבים, בייחוד במתבגרים ובגברים צעירים.

• נשים הרות יכולות להתחסן נגד הקורונה בכל שלבי ההיריון וכן, להתחסן במקביל בתרכיבים מומלצים לנשים הרות כגון חיסון נגד שעלת או נגד שפעת, בכל מרווח זמנים בין החיסונים. בנוסף, ניתן לחסן נשים מניקות ונשים המתכננות היריון, זאת על פי ההנחיות.
התפרסמו 51 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בתיאבון
  הגב 21.09.23 20:39
 • אורח
  לגמרי. תגובה שאומרת הכל במילה אחת.
  21.09.23 20:54
 • אורח
  יותר נכון ת.נ.צ.ב.ה
  21.09.23 22:56
 • אורח
  תאמין לי אתם צריכים טיפול רפואי אתם אתם וכל משרד הבריאות הזאת תעשו אתם ניסוי של קורונה בגללכם הרבה מתים בגלל משרד הבריאות בושה וחרפה שאתם משתפים פעולה אתם והרשות הרשות העירייה תמשיכו ככה נראה אם נבחר בכם בכלל
  הגב 21.09.23 20:57
 • אורח
  מדוייק
  21.09.23 21:00
 • אורח
  צודק לחלוטין.צמצום אוכלוסיה.הכל שקר
  21.09.23 22:22
 • אורח
  מה שכן שכל מוזרק יסתכל היום טוב טוב על עצמו וישאל "איפה הייתי בינואר 2021 כשהתעמולה בנוסח גבלס תפסה אותו, כמה אנשים אתה שיכנעת "שאם לא תזריקו פייזר תהיה פה מגיפה" לכל המוזרקים שעוד בנינו תעשו חשבון נפש איך נתתם שהטלאי הירוק יתנוסס מעל כל עסק כמו בגרמניה של שנות ה30
  21.09.23 22:58
 • אורח
  הזייה ?! אחרי שביצעתם בישראל מעבדה והתוצאות הגיעו לא מספיק ?!
  הגב 21.09.23 21:09
 • אורח
  ככה זה שמוכרים לWHO את בריאות אזרחי ישראל. אז הופכים להיות שפני ניסיונות של ביל הדביל שמחפש לעשות דילול אוכלוסין בינלאומי כבר שנים וזה מוצהר. תתכוננו.
  21.09.23 21:42
 • אורח
  הממ, לא! כל זמן שיש פה מוזרקים שעוד מאמינים שיש "חיסון" זה יימשך וידלל עוד עוברים, ועוד צעירים והמיוקרדיטיס ימשיך לחגוג על כל מוזרק
  21.09.23 22:59
 • אורח
  חוצפה עדיין אין מספיק נפתרים כמו שרציתם? אז אתם ממשיכים במטרה
  הגב 21.09.23 21:12
 • אורח
  נפטרים כותבים ככה
  22.09.23 16:20
 • אורח
  שכחתם לעדכן שהחיסול "יעיל ובטוח" ונוסה על 10 עכברים!!! (כן כן, וזה לא צחוק)
  הגב 21.09.23 21:17
 • אורח
  הכבשים כבר התעוררו.נבחרי העם מוזמנים לקבל תחילה.ת.נ.צ.ב.ה
  הגב 21.09.23 21:22
 • אורח
  נבחרי העם מקבלים פלצבו מים מזוקקים בשביל התמונות. את הזריקה הקטלנית נותנים לעכברים שהסכימו לטלאי ירוק
  21.09.23 21:43
 • אורח
  ברור שלנבחרי העם הזריקו מים.האזרחים הם שפני נסיינות.צעירים חחוטפיל התקםי לב ודום לב.אל תאמינו.
  21.09.23 22:26
 • אורח
  מעניין , האם משהו לכאורה קיבל מתחת לשולחן לאשר את החיסון הזה ? שאלה זו צריכה להפעיל את להב 433 .
  הגב 21.09.23 22:02
 • אורח
  איזה חוסר הבנה של מה שקורה פה... משטרת ישראל זה כמו יתוש על טי רקס. יש פה כוחות כלכליים שדוחפים את זה מכל הכיוונים יחד עם מטבע (כלא) דיגיטלי ושקר האקלים. המשטרה יכולה רק לשבת בשקט כי הקצין שידבר ילך הביתה באותו יום
  21.09.23 23:03
 • אורח
  לא נראה שתהיה הענות לחיסונים....הציבור הבין למה הם גורמים....
  הגב 21.09.23 22:22
 • אורח
  בייחוד כי זה לא חיסון, זה תרכיב גנטי לצמצום אוכלוסייה
  21.09.23 23:03
 • אורח
  לפי מחקרים , כפי שהבנתי . שרבים שקיבלו את החיסון . שכולנו זוכרים . אושר אחרי מחקר של כ-6 חודשים אם זוכר נכון . במקום מחקר מעמיק הנמשך אי אלו שנים.
  22.09.23 11:02
 • אורח
  אתר 106 היקרים. מכיוון שבכל רחבי העולם יש תביעות נגד ממשלות, נגד משרדי בריאות ונגד פייזר, אתם הבאים בתור. מציע לכם להוריד את הכתבה תוך שעה כי אתם תקבלו תביעות של שידול לרצח ו/או התאבדות. זה לא פחות. כדאי לכם מאוד לשקול טוב טוב לפני שאתם מזריקים לאנשים מיוקרדיטיס ודוחפים לאנשים לוריד רעלנים בצורת תאים מהונדסים גנטית. ראו הוזהרתם!
  הגב 21.09.23 22:40
 • אורח
  איזה תגובות של חסרי מבינים, קודם תלמדו רפואה אחר כך תגיבו. או לכו תעשו חמוצים
  הגב 21.09.23 22:59
 • אורח
  רגע? מצאנו מוזרק?
  21.09.23 23:04
 • אורח
  תקחו את שלנו במתנה,תתחברו אם אינפוזיה לכל החיים חלאות של הסדר החולני החדש ושל מטרד החולי.
  הגב 21.09.23 23:27
 • אורח
  זריקות מיוקרדיטיס? לא תודה לקחתי 4 מנות. גמרתם אותי.
  הגב 22.09.23 00:07
 • אורח
  הרבה בריאות!
  22.09.23 12:08
 • אורח
  הסרט חוזר, עליה בתחלואה ובחולים הקשים, לא עבד קודם מנסים שוב. תשכחו מזה, העם התעורר ורובו לא יסכים, כבר הבינו מה הולך פה... משרד הבריאות לא נמאס לכם כבר? חיו ותנו לחיות
  הגב 22.09.23 03:11
 • אורח
  תזריקו קודם לעצמכם ואז תחפשו קורבנות נוספים (אם תשרדו)
  הגב 22.09.23 07:27
 • אורח
  מחזק ומעלה
  22.09.23 12:05
 • אורח
  חרטה בפיתה
  הגב 22.09.23 07:43
 • אורח
  כמה מאושרים הם אלה שיכולים להסתתר ט
  הגב 22.09.23 10:11
 • אורח
  אף צדיק לא יסתתר, הצדק יעשה וכל האחראים להונאת הקורונה והרציחות השקטות של הרמדסיביר התרכיב הגנטי ש"ח פייזר יועמדו לדין, נרדוף אותם עד האחרון
  22.09.23 12:03
 • אורח
  כמה מאושרים הם אלה שיכולים להסתתר מאחורי הקלעים של אי פרסום זהותם ולכתוב ככל העולה על רוחם. תמשיכו!!! תזרעו שנאה והרס. איש אינו זקוק לשטויות האלה.
  הגב 22.09.23 10:14
 • אורח
  השאלה אם אתה בצד שמפמפם מגיפה וזריקות או שאתה בצד השפוי
  22.09.23 12:09
 • אורח
  כמה שאתם מטומטמים מתנגדי החיסונים. בדקתם כמה מתנגדי חיסונים נפטרו בתחילת המגפה?
  הגב 22.09.23 11:27
 • אורח
  0
  22.09.23 11:45
 • אורח
  0, ולא רק שזה 0 (מתחת לגיל 50) אלא שכל נרצחי הרמדסיביר עוד לא נחשפו, פרוטוקול הטיפול הרצחני שהושתת בבתי החולים עוד ייחשף ולהרבה לובשי לבן תהיה סיבה לברוח.
  22.09.23 12:04
 • אורח
  בדקת כמה הסתרה והשחרה יש במשך כל ה3 שנים, כנראה שלא ואתה עדיין ישן תקוע עמוק במטריקס בובה של הממשל.
  22.09.23 18:03
 • אורח
  כמה כיף לראות את התגובות אחרי שנתיים וחצי מתחילת מגיפת פייזר. תחשבו כמה אנשים שמגיבים פה רצו בספרינט למחט של פייזר ועכשיו הם מתהפכים עליכם!
  הגב 22.09.23 12:07
 • אורח
  אני איתך, זה מה שנקרא להגיד להם "אמרנו לכם" לפחות הם סוף סוף התעוררו.
  22.09.23 18:01
 • אורח
  אתם זוכרים את השם חי שאוליאן? לעשות גוגל ולהיזכר. הוא לא היחידי.
  הגב 22.09.23 12:28
 • אורח
  אמת
  22.09.23 15:23
 • אורח
  כיף ועונג לראות את ההתעוררות רק מקווה שהיא תהיה מושלמת עם הבנה של כל המכלול לא רק בנוגע לחיסון אלא של כל המערכת בכללותה
  הגב 22.09.23 15:25
 • אורח
  אמן! שתימחק הפוליטיקה בארץ ואיתה כל ה120
  22.09.23 23:08
 • אורח
  אבי ברק ביום כיפור 2022, העלתי את הסרט "הסתות וסליחות" - שמתאר ומתעד את ההסתה בתקשורת, בפוליטיקה וברחוב, סביב עניין "חיסוני" הקורונה. זוהי גרסה מקוצרת ומתומצתת - בה יש כמעט אך ורק את דברי ההסתה. ההסתה הזו לא קרתה בוואקום. היא הייתה חלק ממנגנון משומן וממומן של הפחדה מכוונת, שתפקידה היה לסמן אוכלוסיה מסוימת כ-"אויבי העם", ועל ידי כך לשלח אדם ברעהו, מה שעזר לשילטון בישראל, להסיח את הדעת מגזירות קשות, אלימות ושליטה, שהבטאו בצורת סגרים, איכוני טלפונים, וכפיית הליך "רפואי" מסוכן, חסר אחריות ורשלני.ההסתה הזו היא לא דבר חדש, היא קיימת במלחמת הגזע והיא חלק מאופיה של מדינת ישראל גם ביחס לכיבוש ושכנינו. הסתה היא מנגנון ויכולה להגיע מכל קצוות הקשת הפוליטית ומכל סוג של בני האדם ללא הבדל השכלה, דת, גזע ומין. היא לא בוחלת בדבר, היא דבר שיכול להיות מופעל כמעט אצל כל אחד, והיא הטכניקה שבה השתמשו אנשים רעים מאוד כדי לייצר לעצמם שליטה כוח וכסף. הסרט ביו-טיוב: https://youtu.be/LVAkgVd3p2c הסרטבפייסבוק: https://tinyurl.com/5ynvyj26 הסרט בטלגרם: https://t.me/avibarak1/307 להורדה ישירה של הסרטון להפצה אישית: https://we.tl/t-tpn6VNor9x הסרט המלא משנת 2022 - שגם סותר ומרסק כל אחד ואחד מהנרטיבים של משרד הבריאות וארגון הבריאות: https://youtu.be/x--rojWLB0A אנא שתפו לתמיכה כלכלית בעשיה שלי: https://tinyurl.com/yh2jx9b3 לאתר האינטרט שלי והרשמה לעדכונים: https://www.ab-news.net/he/home-heb לינק אחד לכל הערוצים השונים שלי: https://linktr.ee/ab.media_avi_barak
  הגב 22.09.23 17:59
 • אורח
  תודה לכם!
  22.09.23 23:07
 • אורח
  מחצ - האומץ להילחם על האמת מארק צוקרברג מודה בראיון כי הממסד הרפואי ביקש ממנו להשתיק דעות שסתרו את הנראטיב שלו לגבי הקורונה. לאחר מכן, הן התגלו כנכונות. כדי למנוע את ההשתקה הבאה, שתפו והפיצו. Jun 11, 2023 https://twitter.com/PECC_Israel/status/1667806600407425026
  הגב 22.09.23 18:14
 • אורח
  תודה לכם!
  הגב 22.09.23 23:07
 • אורח
  לפי התגובות יהיה קשה לענות לבורות של האנשים. אבל שיבושם לכם
  הגב 23.09.23 07:46
 • אורח
  תיקח גם את המנה שלי. שיהיה בכיף.
  23.09.23 22:15
 • אורח

להלן סדר המתמודדים ברשימת "פז" בראשות אסף דעבול: 1.אסף דעבול 2.קרן דנה 3.אסי נחום 4.אתי כהן 5.מורן דעבול 6.יוסי לחמי 7.אליהו גבע 8.שחר אלקריף 9.חנה גנגאן 10.מירב ארנון 11.ברוך דלל 12. אריה בלומפלד

מאסף דעבול ,ראש הרשימה נמסר: ״רשימת פז היא הנבחרת המנוסה והמגוונת ביותר. היא תעסוק בצעירים ועסקים ועד להייטק, גימלאים וצרכים מיוחדים, חברים בה חברי מועצה מכהנים לצד פעילים חברתיים מובילים וחדשים, בפתק אחד לרשימת פז תושבי העיר יהנו מחמש שנות עשייה מאהבה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 12


היום (חמישי) מסתיימת הגשת הרשימות לועדת הבחירות.

סיעת פז בראשות אסף דעבול הגישה את רשימתה לבחירות המקומיות. ברשימה חברי מועצה מכהנים ופעילים חברתיים, יש רוב נשי בחמישייה הראשונה..

חברי הרשימה:

1. אסף דעבול

2. קרן דנה

3. אסי נחום

4. אתי כהן

5.מורן דעבול

6. יוסי לחמי

7 .אליהו גבע

8. שחר אלקריף

9.חנה גנגאן

10.מירב ארנון

11.ברוך דלל

12. אריה בלומפלד

הרשימה תרוץ בשם פז הרשימה תיוצג בקלפי עם האותיות פז.

הרשימה מורכבת מחברי מועצה בשילוב פעילים חברתיים, מתוך מטרה שלצד בעלי הניסיון יהיו חברי מועצה חדשים שבאים לשרת את הציבור. הרשימה אינה בעלת שיוך מפלגתי, רשימה א-פוליטית!


מאסף דעבול ,ראש הרשימה נמסר

"רשימת פז היא הנבחרת המנוסה והמגוונת ביותר. היא תעסוק בצעירים ועסקים ועד להייטק, גימלאים וצרכים מיוחדים, חברים בה חברי מועצה מכהנים לצד פעילים חברתיים מובילים וחדשים, זו הרשימה הכי מאוזנת מגדרית שיש. בפתק אחד לרשימת פז תושבי העיר יהנו מחמש שנות עשייה, מאהבה."


מחברת המועצה , קרן דנה נמסר

"יוצאים לדרך משותפת ומאחדים כוחות לטובת תושבי העיר!

בהמשך לפניות רבות שמחממות את הלב מתושבי העיר החלטתי להמשיך את העשיה הציבורית ולהתמודד ברשימת פז בראשות אסף דעבול למועצת העיר.

אחרי 10 שנים בהתנדבות במועצה ולמרות מחירים משפחתיים הפעילות הציבורית פועמת בי ובכוונתי לפעול לטובת תושבי העיר. החזקתי את תיק התרבות והובלתי בו מדיניות אחרת תוך התחשבות ועשייה לטובת כלל תושבי העיר, ואת תיק איכות הסביבה בתקופה מורכבת ומאתגרת שבה הובלתי הכנסת מיכון מתקדם, שיפור התהליכים, החלפת טמונים, מדורות קהילתיות ועוד.

רשימת "פז" מורכבת מאנשים שיעבדו עבורכם ויסייעו בכל פניה ובכל נושא, יחד נדאג שראשון תישאר עיר שכיף לגור בה ולגדל בה את ילדינו".


התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • אורח
  קרן בהצלחה!!!
  הגב 21.09.23 17:33
 • אורח
  בהצלחה קרן
  21.09.23 18:28
 • אורח
  קרן יא אלופה אוהבים אותך
  הגב 21.09.23 17:54
 • אורח
  כל הכבוד קרן
  הגב 21.09.23 18:01
 • אורח
  הרשימה בראשות אסף דעבול הכי טובה והכי איכותית בעיר.
  הגב 21.09.23 19:22
 • אורח
  אויי כמה אפשר לרטט ולשקר ולבלף.גברת קרן מתי פעם אחרונה הית בעיריה .מתי שירתת תציבור.כמה אנשים יש לך בואי מספיק קרן מספיק
  הגב 21.09.23 21:39
 • אורח
  חחחחחחחחחח משעשע מה שכתוב
  22.09.23 00:52
 • אורח
  בהצלחה קרן, אנחנו איתך
  הגב 22.09.23 00:53
 • אורח
  אסף דעבול .מספיק כל בחירות להתאבד כאילו אתה רץ לראשות .ראש העיר לא משקיע בשילוט כמו שאתה משקיע .כל גדר כל קיר .מענין על בתים כמעט ואין לך .מה גם שהבינותי שדרשו ממך להוריד שלטים ששמתה בלי הסכמה בראשון הישנה ולא הסכמתה . כמה חבל שאחד כמוך מתמודד שוב ושוב .צריכים יושרה .
  הגב 22.09.23 13:17
 • אורח
  מורן דעבול היקרה , בהצלחה רבה
  הגב 24.09.23 07:59
 • אורח
  לא לבחור אסף דעבול אתם לא יודעים איזה שחיטות הולך במתנס רמת אליהו פשוט בושה הכל קומבינות הכל זה עשייה שבאה מתאווה לכסף ושליטה אתם לא יודעים מי זה אסף כמוני
  הגב 24.09.23 11:01
 • אורח
  מי שבוחר באסף בוחר בשחיטות קומבינות אפליות וריקבון מהעצם כל מנהלי מתנס רמת אליהו הביתה ומהר במיוחד מנהל ומנהלת המתנס שהם הנחשים הגדולים ביותר ומה גם בובות על חוטים של אותו האיש
  הגב 24.09.23 11:02
 • אורח

עדן בן זקן משחררת הבוקר שיר תפילה לבורא עולם ״מי אני בלעדיך״ במיוחד לקראת יום הכיפורים

קליפ השיר מצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


זמרת העשור עדן בן זקן משחררת הבוקר שיר תפילה לבורא עולם ״מי אני בלעדיך״ במיוחד לקראת יום הכיפורים

אחרי חגיגות עשור בלתי נשכחות בשני מופעי ענק בהיכל מנורה מבטחים 360, אלבום חדש ״7״ שהביא להיטים גדולים - ״חמסה״, ״עמנואלה״ ועוד.. ובזמן שהיא כובשת את הפלייליסטים בדואט עם עופר לוי ״מקלט בטוח״,

זמרת העשור עדן בן זקן משחררת הבוקר סינגל חדש ״מי אני בלעדיך״ שיר תפילה מרגש במיוחד לבורא עולם.תיוגים

‏@edenben_zaken

@shukibiton

@lironfranko7

@ofermenachem

@netanelmoyal
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שיר מרגש ביותר. עלי והצליחי
  הגב 21.09.23 18:53
 • אורח
  עדן אלופה
  21.09.23 20:38
 • אורח

חיזוק משמעותי לסיעת מחל והצעירים בהובלת דורון אוזן ויוסי חממי! המשנה לראש העיר וחברת מועצת העיר ראשון לציון, ד"ר הדס מלכה הכהן, מצטרפת לסיעת "מחל והצעירים"

המשנה לראש העיר ד"ר הדס מלכה הכהן המשנה לראש העיר אשר החזיקה בתיק חינוך מיוחד ותיק נגישות עירונית, בפניה אישית ונרגשתלתושבי העיר ולכל אותן משפחות שדאגה לילדיהם ואומרת : ״ בחמש השנים האחרונות, עבדתי ללא הפסקה, משעות הבוקר המוקדמות ועד לשעות הלילה המאוחרות באהבה ומקצועיות למענכם התושבים. תמיד זכרתי שאני נציגת ציבור ושרתתי אתכם בנאמנות מלאה ובהתנדבות".

אבי בר | | תגובות: 6חברת מועצת העיר ד"ר הדס מלכה הכהן המשנה לראש העיר, יו״ר סיעת ״עשייה ללא הפסקה״ הודיעה היום על כך שהיא מצטרפת בגאון לסיעת "מחל והצעירים". במטרה לשלב כוחות ולפעול יחד לטובת תושבי ראשון לציון, תוך שימת דגש על אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים ובני משפחותיהם- תחום המומחיות והמקצועיות שלה זה כ35 שנים ושאותו טיפחה ודאגה לקידומו, הן בהסברה והן בהישגים פורצי דרך במהלך כהונתה כחברת מועצה.

בפניה אישית ונרגשת פונה ד״ר הדס מלכה הכהן לתושבי העיר ולכל אותן משפחות שדאגה לילדיהם ואומרת : ״ בחמש השנים האחרונות, עבדתי ללא הפסקה, משעות הבוקר המוקדמות ועד לשעות הלילה המאוחרות באהבה ומקצועיות למענכם התושבים. תמיד זכרתי שאני נציגת ציבור ושרתתי אתכם בנאמנות מלאה ובהתנדבות".

הוכחתי עצמי תוך פרק זמן קצר והגעתי להישגים מרשימים ופורצי דרך ברמה ארצית. הודות לכך,חברי מועצה ופעילים חברתיים מערים שונות הגיעו ללמוד מהפעילות שלנו וליישם אותה בעירם. כך הפכה ראשון לציון להיות מודל לחיקוי .

זכיתי לשנות תפיסות ולהניע תהליכים בשני תיקים חדשים (תיק חינוך מיוחד ותיק נגישות עירונית) וכל זאת ללא תשתיות או צוותים וללא תקציבים.רק אני ומזכירתי.

השנה האחרונה היתה השנה הראשונה בה הפעילות שהובלתי זכתה לתקצוב מהעירייה ואותו הנחיתי לייחד לטובת הנגשות פורצות דרך, כך שראשון לציון תישא את הדגל ותוביל בנגישות לתושבים. אני סבורה שתהיה לכך השפעה על רווחת כל התושבים בעירנו.

בצניעות המתבקשת אוכל לומר בגאווה ובסיפוק שבמשך ארבע שנים עשיתי יש מאין, הודות לתשוקה והרצון שלי למלא את התפקיד בנאמנות הראויה לנציגת ציבור ותודות להכרות שלי עם אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים, הקשיים ואתגרי היומיום שלהם ובעיקר הידע המקצועי שאני אוחזת בו וידע שרכשתי במהלך המסע והאתגרים שהצבתם בפניי אתם התושבים.

ועתה בעיצומה של מערכת הבחירות, רגע לפני הדד ליין הסופי של הגשת הרשימות, הגם שיש בידי רשימה מפוארת של מועמדים ראויים וחדורי מוטיבציה אני מבקשת להודיע כי לאחר מחשבה ובהתייעצות עם רבנים החלטתי לעצור את המסע הזה ולהמשיך הלאה למשימה הבאה בחיי.

אבל בית לא עוזבים ואני פה אתכם אוודא שמה שהתחלנו יימשך ביתר שאת וביתר עוז.. הצטרפתי לדורון , יוסי ולמחל מתוך חשיבה מושכלת לטובת העיר ותושבי ראשון לציון. מרגע זה אני פה אתכם עם מועמדים חזקים וראויים שהם גם חברים, שאני מרגישה איתם בבית, עם חיבור טבעי בינינו וחיבור ישיר ופורה גם למלפגת השלטון, מה שבוודאי יוכל להעמיק ולשדרג את היכולות שלנו בתחום הסיוע לבעלי צרכים מיוחדים ולבני משפחותיהם. אוסיף לכל אלה את ההבטחה שלי ללווי עבורכם על מנת שימשיכו לקדם ולפעול למען אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים, נכים וקשישים וכדי שיקחו את מה שהתחלנו בחמש השנים האחרונות, אל השלב הבא.

אתם, תושבי העיר היקרים, תהיו אלה שיהנו ישירות מהיעוץ והלווי שאעניק לחבריי המועמדים ברשימת מחל והצעירים והכל לטובתכם ולטובת עירינו הראשונה לציון באהבה. אני סומכת על היכולות המקצועיות והמחויבות של חבריי דורון אוזן ויוסי חממי ומאמינה בהצלחה שלהם ושל שאר המועמדים ברשימת מחל והצעירים לשים על המפה העירונית את המשפחות והא-נשים עם הצרכים המיוחדים, לקדם שיוון וצדק חברתי, לדאוג לזכויות של התושבים וקבוצות מוחלשות ובכללם הציבור הדתי החרדי והמסורתי, לפתח מגוון שירותי פנאי ותרבות באופן שיוני, לפעול למען התחדשות עירונית, להגדיל את היצע דירות המגורי ועיר ירוקה, ולשפר תשתיות ושירותי תחבורה נגישים.

אציין כי הבחירה שלי לחזק את דורון ויוסי, נעשתה על אף פניות רבות של סיעות המתמודדות בבקשה שאצטרף אליהן ומתוך חשיבה מושכלת לטובת העיר ותושבי ראשון לציון.

אציין לשבח והערכה כי בבחירות 2018 דורון זכה לתמיכה אדירה של תושבי העיר בעקבות עשייה רבת שנים בתחום הנוער והצעירים. בין היתר, קידם פרוייקטים ומיזמי הכנה והתנדבות לצה"ל עם עמותת "הלב" עבור אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים.

אני סומכת על יכולות הביצוע המחויבות והרצון הכנה של דורון ויוסי לשרת את הציבור ובטוחה שעם העשייה שלהם ראשון לציון תהיה מקום טוב יותר לחיות בו.

אני שולחת חיבוק חם ואוהב לכל המשפחות בעירנו שהיו זקוקים לסיוע והיו איתי בקשר תמידי בחמש השנים האחרונות. אני מודה לכל התושבים התומכים והאקטיביסטים שפנו מיוזמתם והציעו לי סיוע לבחירות בהתנדבות מליאה. זה חלום של כל נציג ציבור ואני זכיתי לכך ומוקירה על כך.

עכשיו קוראת לכם להצטרף אליי וב31.10.23 להצביע למועצת העיר בפתק ״מחל והצעירים״ בראשות דורון אוזן ויוסי חממי ויחד להעמיד נציגות מרשימה, מחוייבת וחזקה במועצת העיר ראשון לציון !


התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  דורון בהצלחה. הרבה כוונות טובות וחבל שלא רצת לראשות העיר היית יכול להיות אלטרנטיבה רצינית ולא הבדיחה של מועמד קש ששמו
  הגב 21.09.23 20:15
 • אורח
  ראשות ועד הכיתה של הבת שלי הוא לא יכול להבחר
  22.09.23 20:59
 • אורח
  כל הכבוד, הדס! בהצלחה רבה!
  הגב 21.09.23 20:56
 • אורח
  הדס התמיכה שלך בדורון אוזן ויוסי חממי בחירה מצוינת אוזן אדם מוערך מאוד ואיש עשייה אין לי ספק שהסיעה תקבל מבול של מנדטים.
  הגב 21.09.23 21:22
 • אורח
  הדס כהן כל הכבוד לך על להצטרף לדורון אזן וליוסי חממי אתם צוות לעניין לעבודה בעירייה ראשון לציון זה חשוב מאוד ולא מתחברים לקבוצה גדולה להתאחד כל הקבצים הקטנים ולהיות לגוש גדול כדי לדעת לקבל לדרוש עבור כל שכב הכל תושבי העיר על כל גווניה ולא יחשוב איש כי כל התושבים בכיס של שום אדם שהוא .וממכם אני לוקחת ברצינות כי כל התושבים מרוצים עד היום מהנהגה של היום כן לא מרוצים . בהצלחה גדולה אני מאחל לכם עלו והצלחו תפילה מיוחדת עבורכם מי יותן יושב בשמים יצליח את דרכים אמן ואמן
  הגב 21.09.23 23:05
 • אורח
  אני מתפלא הדס חשבתי שיש לך טיפה של שכל
  הגב 23.09.23 07:06
 • אורח

ביום רביעי 4.10 יתקיים במוזיאון ראשון לציון ערב שירה מיוחד לציון 100 שנים לפטירתו של אליעזר בן יהודה

משתתפים: יקיר בן משה, אלפרד כהן, הילה להב, אגי משעול

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מוזיאון ראשון לציון מזמין את התושבים לערב שירה מיוחד לכבוד 100 שנים לפטירתו של אליעזר בן יהודה

ארבעה משוררים יתכנסו במוזיאון ראשון לציון בחלל התערוכה ״בסלון של בן יהודה״, לערב שירה אינטימי שחוגג את השפה העברית,

מפעלו הגדול של אליעזר בן יהודה, שהלך לעולמו לפני 100 שנים.

משתתפים: יקיר בן משה, אלפרד כהן, הילה להב, אגי משעול

בשיתוף הליקון

רביעי | 4.10 | בשעות: 18:30, 20:30

מספר המקומות מוגבל

מחיר כרטיס: 20 ש"ח

לרכישה: https://eventbuzz.co.il/lp/event/wdfhl
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

משחק הכדורגל של נבחרת ישראל נשים שתוכנן להתקיים הערב (חמישי 21.9) בראשון לציון בוטל

הסיבה לביטול מאחר והיריבה מארמניה לא הגיעה לארץ בגלל שטיסתה בוטלה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


הודעת ההתאחדות לכדורגל

נבחרת הנשים של ארמניה, שאמורה לשחק הערב (חמישי, 21.9) מול נבחרת ישראל בפתיחת טורניר ליגת האומות, עדכנה כי בוטלה טיסת הנבחרת לישראל על ידי חברת התעופה.

לאחר שיחה שנערכה אתמול בין נציגי אופ״א וההתאחדויות של ישראל וארמניה הוחלט כי המשחק בין נבחרת הנשים של ישראל לנבחרת ארמניה לא יתקיים במהלך החלון הבינ״ל הנוכחי.

נבחרת ישראל תצא כמתוכנן ביום שישי הקרוב לאסטוניה לקראת משחקה מול הנבחרת המקומית

ב-26.9, (19:00 שעון ישראל).
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אז אין חברה אחרת? הזוי. מעניין אם ככה היו מגיבים לנבחרת גברים שמבריזה. בטוח היה הפסד טכני.
  הגב 21.09.23 18:48
 • אורח
  צודק
  הגב 21.09.23 19:54
 • אורח

הערב (חמישי 21.9) יתקיים מופע פיוטים וסליחות במתנ"ס רמת אליהו עם הרב הגאון אורי לוי אינגלמן והזמר והפייטן אופיר סולומון

עלות: 20 ש"ח

מערכת האתר | | תגובות: 2


מופע פיוטים וסליחות ראשון בראשון

המרכז הקהילתי רמת אליהו בראשון לציון, מבית החברה למתנ"סים, הפיק לראשונה מופע פיוטים בהפרדה מלאה לציבור הדתי.

מופע פיוטים וסליחות בלתי נשכח לפתיחת שערי שמיים יתקיים הערב בדשא הבריכה במתנ"ס רמת אליהו

מופע הפיוטים והסליחות יתקיים לראשונה בעיר בהפרדה מלאה, כאשר הישיבה תהיה בכיסאות לא מסומנים. בהנהלת המרכז הקהילתי רמת אליהו, מבית החברה למתנ"סים, ציינו כי המופע נותן מענה גם לביקוש הגובר מצד הציבור הדתי מסורתי בעיר.

הפיוט הוא דרך מיוחדת להתחבר לבורא עולם והופך את התפילה ליותר מרגשת ומשמעותית. באירוע, שיתקיים במעמד הרב הגאון אורי לוי אינגלמן, יופיע הזמר והפייטן אופיר סולומון בליווי נגנים ויכלול מגוון רחב של פיוטים וסליחות, החל מהפיוטים הקלאסיים של ימי הביניים ועד לפיוטים המודרניים של השנים האחרונות. סולומון, שהפך בשנים האחרונות לאחד הפייטנים המצליחים בישראל, יגיש את הפיוטים בקול ערב ומרגש, ויכניס את הקהל לאווירת קודש.

מתי? הערב יום חמישי, 21 בספטמבר בשעה 20:00.

כרטיסים למופעים ניתן להזמין בלינק המצורף בעלות של 20 ש"ח בלבד.

https://did.li/xKBTY

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כיצד מתבצעת ההפרדה? נשים בצד אחד וגברים בצד אחר? איך מפרידים בינהם, לא ברור. איציק
  הגב 21.09.23 15:40
 • אורח
  שמחת זקנתי בראש חוצות
  הגב 21.09.23 16:23
 • אורח

ראש העיר לשעבר מאיר ניצן הביע את תמיכתו ברז קינסטליך: "אני חושב שעיריית ראשון לציון בידיים טובות"

מצ"ב בסרטון

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 13


רז קינסטליך מקבל את תמיכתו של ראש העיר לשעבר, מאיר ניצן.

קינסטליך ביקר בביתו של ניצן שהודיע על תמיכתו בקינסטליך ובתוכניותיו לעיר. "אני חושב שעיריית ראשון לציון בידיים טובות" אמר ניצן שהוסיף גם שהיה רוצה כי את תפקיד ראש העיר היה מקבל קינסטליך מידיו.

התפרסמו 13 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אני יצביע לך רק אם תכניס אותי לפיקוח עירוני באחד המכרזים
  הגב 21.09.23 17:09
 • אורח
  ואני יצביע אם יתן לי גוב
  21.09.23 17:27
 • אורח
  נכון ראש העיר רז הוא על הכיפק.נצשיך להצביע לו.
  הגב 21.09.23 17:51
 • אורח
  שתי דמויות מעוררות השראה מנהיגות אנשי חזון ועשייה. כבוד למאיר ניצן והצלחה לרז קינסטליך. חתימה טובה
  הגב 21.09.23 21:07
 • אורח
  יישר כח לניצן על תמיכתו בראש העיר המכהן,
  הגב 22.09.23 07:41
 • אורח
  אוהבים אותך קינסטליך
  הגב 22.09.23 07:45
 • אורח
  רז ראש עיר חובבן שרק גורם נזק לעיר
  הגב 22.09.23 07:53
 • אורח
  נמאס מראש העיר הקומבינטור הזה . לא ירחק היום ונראה אותו מככב בפרשת שחיתותאפס
  הגב 22.09.23 07:54
 • אורח
  לטפל בנקיון גינות משחק לילדים ולאכוף נושא צואת כלבים בכל מקום
  הגב 22.09.23 14:27
 • אורח
  ראשון לציון בכהונת קינסטליך הפכה לעיר שהיא בור ללא תחתית,ביחס לשכונות הוותיקות,בבנייה המסיבית ובעיקר בצפיפות בכבישים.אין תכנון,אין טיפה מחשבה הגיונית האחורי הדברים
  הגב 23.09.23 07:56
 • אורח
  רז בהצלחה ראוש עיר למופת
  הגב 23.09.23 08:39
 • אורח
  אני דווקא חושב שהקודם צור עשה הרבה יותר משנייהם יחד
  הגב 23.09.23 23:27
 • אורח
  הקודם עבד ב 433
  24.09.23 08:28
 • אורח

הפועל ראשון לציון נשים בכדוריד זכתה בתואר הראשון לעונה- מחזיקת גביע הליגה ע"ש רונית שטייגר; מחר (שישי 22.9) קבוצות הגברים יפתחו את העונה מול נס ציונה ורמת גן; בכדורגל הפועל ראשון לציון תשחק הערב (חמישי 21.9) מול טבריה, שיכון המזרח מחר (שישי) מול שדרות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
צילום הדר ואן קולא


כדוריד

נשים

תואר ראשון לעונה לדאבליסטית הפועל ראשון לציון. אמש התקיים גמר גביע הליגה ע"ש רונית שטייגר לאחר שגברה 25:26 על מכבי הארזים ר״ג. זוהי הזכייה השנייה ברציפות של הקבוצה שנצחה את רמת גן לאחר משחק מותח במיוחד.

גברים

מחר (שישי 22.9) יפתחו משחקי ליגת וינר בכדורגל כאשר הפועל ראשון לציון תצא למשחק חוץ מול נס ציונה- המשחק יחל בשעה 15:00


האלופה מכבי ראשון לציון תשחק בבית מול הפועל רמת גן - המשחק יחל בשעה 15:00כדורגל

הערב (חמישי 21.9) הפועל ראשון לציון תשחק בחוץ מול עירוני דורות טבריה המשחק יחל בשעה 19:00

הפועל נמצאת במקום ה10 לאחר 4 משחקי ליגה (1 הפסד, 2 תיקו, 1 הפסד)


מחר (שישי 22.9) שיכון המזרח תפתח את העונה במשחק חוץ מול שדרות - המשחק יחל בשעה 13:30


מ.ס ראשון לציון תפתח את העונה ב26.9 משחק בית מול בית"ר גדרהכדורסל

קבוצות הכדורסל יפתחו את העונה בתחילת חודש אוקטובר.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בוושה וחרפה קבוצות פח בעיר של 280000 אלף תושבים כמו ראש העיר גם פחית
  הגב 21.09.23 17:37
 • אורח

במהלך יום הכיפורים בתי חב"ד ראשון לציון יפתחו עשרות בתי כנסת פתוחים לתפילות ברחבי העיר

פירוט המוקדים בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


אתם רוצים לבוא ביום-הכיפורים לבית-הכנסת, אבל קצת לא נוח לכם? אתם לא ממש מכירים את סדרי התפילה, ואולי צריך היה להירשם מראש ולשלם על המקום, כמקובל בבתי-כנסת רבים.

בדיוק בשבילכם בתי חב"ד בראשון לציון יפתחו במהלך יום הכיפורים עשרות מוקדים של "בית-הכנסת הפתוח", בהם תוכלו להתפלל ולקבל סיוע של נציגי חב"ד.


מוקדי התפילה - ניתן לראות את התמונה בהגדלה בלחיצה על התמונה בתחתית הכתבה


הרב יצחק גרוזמן שליח ראשי ויו"ר בתי חב"ד בראשל"צ: "לא צריך להירשם, לא צריך לשלם תמורת המקום, לא צריך לדעת את סדרי התפילה. סביבכם יהיו בדיוק יהודים כמותכם, וכולם יתקבלו באהבה ובמאור-פנים. בבית-הכנסת הפתוח, יחכו לכם עם כיפות ומחזורי-תפילה. יינתנו הסברים על התפילות. יכריזו באיזה עמוד לפתוח. בקיצור, תרגישו בבית"
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כול הכבוד צדיקים
  הגב 21.09.23 14:42
 • אורח
  🙏🙏כל הכבוד לחב״ד
  הגב 21.09.23 16:13
 • אורח
  למה בקרית גנים אין ביהכנס של חב"ד
  הגב 21.09.23 16:25
 • אורח
  הייתי לפני כמה שנים בבית הכנסת המרכזי שברחוב הרצוג ולא היו הסברים היכן קוראים, מה עוד שהחזן נושא את רוב התפילה בשקט כך שקשה לעקוב אחריו.
  הגב 21.09.23 17:23
 • אורח
  יוזמה ברוכה. תבורכו
  הגב 22.09.23 21:59
 • אורח

המשטרה מבקשת את עזרת הציבור באיתור נעדרת מראשון לציון: שני שמש, בת 24, נעלמה מאז ה-1.9.23

| | תגובות: 2


המשטרה מבקשת את עזרת הציבור בחיפושיה אחר נעדרת בשם שני שמש, תושבת ראשון לציון. שני, בת 24, יצאה מביתה בראשון לציון בתאריך 1.9.23 ומאז נעלמו עקבותיה. היום ניתן אישור המשפחה לפרסם את דבר היעדרותה.

תיאור שני: גובה 1.67, מבנה גוף רזה, שיער חום מתולתל. היא הייתה לבושה בגינס ארוך עם קרעים וחולצת טישרט שחורה.

כל מי שיודע משהו על מקום המצאתה, מתבקש להתקשר למוקד 100 של משטרת ישראל או לתחנת משטרת ראשון לציון, בטלפון: 03-9609444.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מדאיג ממש. מה עם הבחור שנעלם לפני חודש ?
  הגב 21.09.23 15:27
 • אורח
  יותר מדי נעלמים בראשון שלא לדבר על אנשים שנמצאים מתים בבתיהם ובמרחב הציבורי,מפחיד
  הגב 21.09.23 16:56
 • אורח

אירוע טראגי בראשון לציון: גופת גבר במצב של איבוד צלם אנוש אותרה מוטלת בצידי הכביש

מתנדבי יחידה 360 מסניף ראשון לציון פועלים בזירה לשמירה על כבוד המת

מערכת האתר | | תגובות: 17
צילום 360


אירוע טראגי התרחש בוקר זה (ה') בעיר ראשון לציון, כאשר גופת גבר (הערכה כבן 50) במצב של איבוד צלם אנוש אותרה מוטלת בצידי הכביש ברחוב שייקה דן מול קניון הזהב. עוברת אורח שראתה את הגופה המוטלת בחורשה הממוקמת בצידי הכביש, דיווחה על כך לכוחות הביטחון. מתנדבי יחידה 360 מסניף ראשון לציון שהוקפצו לזירה, גילו כי מדובר בגופה במצב של איבוד צלם אנוש. המתנדבים פועלים בזירה לשמירה על כבוד המת. משטרת ישראל חוקרת את נסיבות הארוע.
התפרסמו 17 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה זה אומר איבוד צלם אנוש? תסבירו
  הגב 21.09.23 13:19
 • אורח
  לרוב זה אומר שהגופה במצב ריקבון מתקדם/השחטת גוף או פרצוף.. במצב רע ממש ..
  21.09.23 13:27
 • אורח
  איום ונורא לקרוא על אירוע כזה.לצערי זה קרה כבר לא מעט פעמים,שאנשים מבוגרים נמצאים מתים בכל מיני מקומות בחוץ כולל בבתיהם עצמם.הקהילה חייבת לגלות עירנות בכלל ובפרט שיש אנשים מבוגרים שהבדידות הורגת אותם
  הגב 21.09.23 13:25
 • אורח
  אדם בן חמישים צעיר.
  21.09.23 14:12
 • אורח
  כן גם אני תוהה לגבי "ההגדרה" איבוד צלם אנוש
  הגב 21.09.23 13:25
 • אורח
  לא צריך דוקטורת כדי להבין את המשמעות.
  21.09.23 13:29
 • אורח
  מה יש לתהות - זה אומר מצב ריקבון שכבר לא רואים תווי פנים ווהתולעים אכלו את רוב העור והבשא. זה מה שרצית לשמוע?
  21.09.23 13:38
 • אורח
  גיל 50 זה לא כזה מבוגר
  הגב 21.09.23 13:27
 • אורח
  בטלויזיה בחול היה דיווח כזה וימים שלמים הנושא לא ירד מהכותרות. כאן זה נראה כמו אירוע טבעי לכל דבר.
  הגב 21.09.23 14:19
 • אורח
  גיל חמישים זה ממש צעיר זו החורשה מול הזהב אני כל לילה שם עושה הליכות ובחולות!!! האם זה רצח מזה אובדן צלם??? יש רוצח באזור פה מסתובב אם כם תזהירו!!! את האנשים
  הגב 21.09.23 14:51
 • אורח
  איבוד צלם אנוש אומר שמי שפגע בו הם אלה שאיבדו את האנושיות שלהם ופגעו בו בצורה הכי קשה.
  הגב 21.09.23 15:14
 • אורח
  עצוב , אבל אף אחד מבני משפחתו לא התלונן עליו כנעדר? אולי חסר בית?
  הגב 21.09.23 15:15
 • אורח
  הבלשים הצעירים פתחו את המקלדות ומבלבלים את המוח. האפשרויות רבות. תנו למומחים להגיע למסקנה הנכונה. מי שמכם??? למה נסיונות ההפלגה ההזויים??? רק בגלל שאין חובת הזדהות למפרסם/ת???
  הגב 21.09.23 17:47
 • אורח
  החיסון גרם לאנשים להתמוטט בכל מיני מקומות ואף אחד לא יודע
  הגב 22.09.23 13:25
 • אורח
  מגיפת ה"אין קשר לחיסון" אנשים שכחו את כל הנהגים שפתאום איבדו שליטה וליבם נדם תוך כדי נהיגה, על זה התשקורת לא תדבר.
  22.09.23 19:01
 • אורח
  אי אפשר לפספס את זה אלא אם אתה מהופנט
  22.09.23 19:05
 • אורח
  פרסומת לחיסון קורונה בעוד כמה עמודים. מה קרה לכם עיתונאים אין לכם מצפון או אלוהים?!
  הגב 23.09.23 10:41
 • אורח

אילנית הרוש הגישה את רשימת מרצ והירוקה למועצת העיר: 1.אילנית הרוש 2.ליאורה ניאזוב 3.ניר גולני 4.סיגלית יצחקי 5.גיא ברק 6.ירדן אלוני בלום 7.ליאם שאדסירט 8.שרה תל שחר 9.רון אקר 10.אורן פרבר

מאילנית הרוש ,ראש הרשימה נמסר: ״הרכבנו את הרשימה הליברלית ביותר בעיר. זאת הרשימה הכי חילונית שיש, זאת הרשימה הכי ליברלית שיש, זאת הרשימה עם הכי הרבה פעילים של המחאה נגד ההפיכה המשטרית, זאת הרשימה הכי ירוקה שיש, זאת הרשימה הכי מאוזנת מגדרית שיש.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 7


מרצ והירוקה בראשות אילנית הרוש הגישה את רשימת המאוחדת לבחירות המקומיות. ברשימה הנהגה נשית ורוב נשים בחמישייה הראשונה. כמו כן, נבחרה רשימה ליברלית המקדמת תחבורה ציבורית בשבת ועיר חופשית.

חברי הרשימה:

1.אילנית הרוש

2.ליאורה ניאזוב

3.ניר גולני

4.סיגלית יצחקי

5.גיא ברק

6.ירדן אלוני בלום

7.ליאם שאדסירט

8.שרה תל שחר

9.רון אקר

10.אורן פרבר

11דורין .גדולים

12.יעקב בר


הרשימה תרוץ השם מרצ וירוקה הרשימה הליברלית בראשות אילנית הרוש- הרשימה תיוצג בקלפי עם האותיות מרצ


מאילנית הרוש ,ראש הרשימה נמסר:

״הרכבנו את הרשימה הליברלית ביותר בעיר. זאת הרשימה הכי חילונית שיש, זאת הרשימה הכי ליברלית שיש, זאת הרשימה עם הכי הרבה פעילים של המחאה נגד ההפיכה המשטרית, זאת הרשימה הכי ירוקה שיש, זאת הרשימה הכי מאוזנת מגדרית שיש.

הגשנו רשימה שיוויונית המורכבת

מפעילים חברתיים, וותיקי העיר, להט"ב, אנשים עם מוגבלות. בבחירות הקרובות בוחרים בין ראשון לציון ליברלית לראשון לציון חשוכה, הצבעה למרצ והירוקה היא הצבעה לכוח ליברלי בראשון לציון.״
התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אילנית בהצלחה בבחירות נא להצטרף איציק אבשלומוב לשנות מנהיגות נכונה לטובת כל הציבורית בתוך העיר ראשון לציון ללא ייחס מיוחד לשם קבוצה כולם שווים בעיר ראשון לציון
  הגב 21.09.23 11:42
 • אורח
  רשימה מצויינת עם כל המרכיבים הנכונים. בהצלחה רבה !!!!
  הגב 21.09.23 12:13
 • אורח
  ליברלים תתעוררו בראשון לציון את החילונים מיצגת אילנית הרוש
  הגב 21.09.23 12:31
 • אורח
  חיה בסרט ...10 מקומות ....אם תקבל 2 זה יהיה הרבה
  הגב 21.09.23 12:46
 • אורח
  אצביע לכם כי אתם מייצגים אותי, למרות שמרץ זה 180 מעלות ממה שאצביע לכנסת. לדעתי אין קשר. מרץ בעירייה לטובת התושבים. תראו איזה נבחרת לוחמת. כל הכבוד וההערצה לכולכם.
  הגב 21.09.23 12:55
 • אורח
  האשפה של היקום חלאות ולא ראויים עדיף אשפוז ואל תצביע לזבלים
  22.09.23 08:40
 • אורח
  אני תומך ברשימה למען תחבורה ציבורית בשבתות. למען ליברליות בחיי היום יום, למען שיפור תנאים לבית הכנסת הרפורמי היחידי בעיר !!!
  הגב 23.09.23 17:06
 • אורח

לתשומת לב ציבור הבוחרים על מנת שתוכלו להצביע ביום הבחירות לרשות המקומית יש לוודא כי תעודת הזהות שלכם תהיה בתוקף

אם התעודה לא בתוקף יש להגיע אל אחת מלשכות משרד הפנים על מנת להנפיק תעודה חדשה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


הודעת רשות האוכלוסין ההגירה

לקראת הבחירות המקומיות שיערכו ב- 31.10.23 וודאו כי יש לכם תעודת זהות וכי היא בתוקף! אם התעודה לא בתוקף אתם מוזמנים לקבוע תור בהקדם באחת מהלשכות שלנו!
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אין למי גם ככה
  הגב 21.09.23 11:28
 • אורח
  שיעשו כמו במערכת המשפט שלנו :יצביעו ויבחרו את עצמם.
  הגב 21.09.23 12:36
 • אורח
  חחחחחח
  21.09.23 12:57
 • אורח
  זה עצוב כי, לצערי זה נכון.
  21.09.23 17:38
 • אורח
  האם זה יום שבתון?
  הגב 22.09.23 00:15
 • אורח

ביום רביעי 27.9 עיריית ראשון לציון תחנוך את מתחם הכושר המחודש בספורט כיף הכולל כ-155 מתקני כושר המותאמים לכלל הגילים, 18 מתחמי אימון שונים, מסלולי ריצה, מתחם ספינינג, מתחם TRX, מתחם כושר קרבי, נינג'ה ועוד- מצ"ב סרטון

בנוסף כולל המתחם גם שני מגרשי כדורגל סינטטיים, ו-6,000 מ״ר שבהם שמונה מגרשי כדורסל, מגרש כדוריד, מתחם של טניס שולחן וטקבול.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 16


עיריית ראשון לציון תחנוך את מתחם הספורט כיף המחודש - מתחם הכושר הרב תחומי הגדול במדינה - באירוע חגיגי שיתקיים ביום רביעי הבא, 27.9.23, בשעה 17:30. האירוע יתקיים במעמד ראש העירייה - רז קינסטליך, חברות וחברי מועצת העיר, מנכ״ל העירייה - דורון מילברג ומכובדים נוספים. הקהל הרחב מוזמן להגיע לפתיחה החגיגית.

המתחם כולו משתרע על שטח של מעל ל-60 דונם, כאשר מתחם הכושר הינו בשטח של כעשרה דונם וכולל כ-155 מתקני כושר מגוונים ומותאמים לכלל הגילים, 18 מתחמי אימון שונים, ובהם מסלול ריצה היקפי-מעגלי של 330 מ״ר ומסלול ריצה נוסף של 250 מ״ר, מתחם ספינינג, מתחם TRX, מתחם כושר קרבי, מתחם נינג'ה, מתחם כוח ומשקולות ועוד.

בנוסף כולל המתחם גם שני מגרשי כדורגל סינטטיים, ו-6,000 מ״ר שבהם שמונה מגרשי כדורסל, מגרש כדוריד, מתחם של טניס שולחן וטקבול.


המתחם כולו יכול להכיל מעל ל-1,000 איש, כאשר מתחם הכושר יכול להכיל למעלה מ-300 אנשים בו-זמנית והוא מוצלל על מנת שהמתאמנים יוכלו להתאמן בשעות הבוקר והערב. כמו כן, כל התאורה במקום הינה תאורת לד מתקדמת וחסכונית.

מיקום רח׳ גולדה מאיר 3.


ראש העירייה, רז קינסטליך:

״אנחנו ממשיכים לממש את החזון, ואני שמח ונרגש לחנוך את מתחם הספורט והכושר הגדול ביותר במדינה (!). ראשון לציון היא עיר שמעודדת ספורט ואורח חיים בריא, והתושבות והתושבים שלנו יוכלו להתאמן במתחם בשלל מתקנים שמתאימים לכל הגילים - וללא כל עלות. אני מזמין את כולם וכולן להגיע לפתיחה החגיגית״.

התפרסמו 16 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מושלם
  הגב 21.09.23 10:50
 • אורח
  רז הבטיח רז מקיים ! כל הכבוד !
  הגב 21.09.23 11:13
 • אורח
  מה הכתובת?
  הגב 21.09.23 11:13
 • אורח
  איפה זה?
  הגב 21.09.23 11:17
 • אורח
  איפה זה נמצא בדיוק
  הגב 21.09.23 11:19
 • אורח
  כתוב. גולדה מאיר 3, ראשון לציון.
  21.09.23 13:05
 • אורח
  איפה?
  הגב 21.09.23 11:29
 • אורח
  תרשום בוויז ספורט כיף ראשון לציון. זה מערבית לכביש 4 (צמוד)
  הגב 21.09.23 11:33
 • אורח
  רק שלא יהרסו את המתחם..
  הגב 21.09.23 11:41
 • אורח
  האם הכניסה והאימון חינם?
  הגב 21.09.23 12:34
 • אורח
  האם יש חניה ל1000 איש שיכולים להיות במתחם?
  הגב 21.09.23 13:06
 • אורח
  וואו מדהים זה נמצא ליד חי כייף
  הגב 21.09.23 13:07
 • אורח
  שפו לרז ראש העיר שלנו
  הגב 21.09.23 13:09
 • אורח
  לפתוח 360 באזור המזרח שנגיד שאפו גם לאזור המזרח
  הגב 21.09.23 14:18
 • אורח
  מדוע לא מפרסמים את שאלתי? השאלה, האם הכניס והאימון חינם?
  הגב 21.09.23 14:59
 • אורח
  כן
  21.09.23 19:09
 • אורח

למכירה דירת 3 חדרים מרווחת בשכונת רמב"ם, ראשון לציון, בבניין בוטיק נדיר באזור, כולל ממ"ד, חנייה מקורה, מרפסת שמש וסוכה לכניסה מיידית, במחיר של 2,200,000 ש"ח לפרטים 03-376-2954.

לבעלי דירות למכירה ממעוניינים להופיע במדור , פרטים בטלפון 0528030056

אבי בר | | תגובות: 0


למכירה בראשון לציון, בשכונת רמב"ם, דירת 3 חדרים מרווחת בשטח של 75 מ"ר. הדירה ממוקמת בבניין בוטיק נדיר באזור, בן 14 שנה בלבד, עם מעלית, ממד, חניה מקורה ומרפסת שמש.

הדירה ממוקמת בקומה ה-3 מתוך 4, עם כיוונים לדרום-מערב.

בניין זה מכיל 11 דירות בלבד. הדירה כוללת מזגן מרכזי, חדר אופניים, ומרפסת מרווחת של 6 מ"ר לכיוון מערב המתאימה לסוכה. הדירה ריקה ומוכנה לכניסה מיידית. המחיר המבוקש הוא 2,200,000 ש"ח. לפרטים נוספים, אנא צרו קשר בטלפון 03-376-2954.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תזכורת להורים ילדי הגנים ובתי הספר יצאו לחופשת החג החל מיום ראשון 24.9 ועד סיום חול המועד סוכות; בימי הגשר בין כיפור לסוכות (26-28.9) תקיים החברה העירונית ראשון לציון את פעילות בתי ספר של החגים לילדי הגנים/בתי הספר (א-ג)

הפירוט המלא מצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לאחר הגעה להסכם עם ארגון המורים, משרד החינוך פרסם את לוח החופשות המעודכן לבתי הספר התיכונים. לוח החופשות סוכרן למעט הבדלים שקיימים בחול המועד סוכות, פורים ובל"ג בעומר בין הגנים, בתי הספר היסודיים וחט"ב לבין התיכונים.


להלן לוח החופשות המעודכן לשנת תשפ"ד

לוח החופשות של גני הילדים, בתי הספר היסודיים וחטיבות הביניים

יום הכיפורים

ערב החג ויום החג, הימים ראשון ושני, ט'-י' בתשרי התשפ"ד, 24–25 בספטמבר 2023.


ימי חופשה בין יום הכיפורים לסוכות


מיום שלישי, י"א בתשרי התשפ"ד, 26 בספטמבר 2023 ועד יום חמישי, י"ג בתשרי התשפ"ד, 28 בספטמבר 2023 .


סוכות

ערב החג וימי החג, מיום שישי, י"ד בתשרי התשפ"ד, 29 בספטמבר 2023, עד יום שבת, כ"ב בתשרי התשפ"ד, 7 באוקטובר 2023.

הלימודים יתחדשו ביום ראשון, כ"ג בתשרי התשפ"ד, 8 באוקטובר 2023.

אסרו חג הוא יום לימודים


חנוכה

מיום ראשון, כ"ז בכסלו התשפ"ד, 10 בדצמבר 2023, עד יום שישי, ג' בטבת התשפ"ד, 15 בדצמבר 2023.

הלימודים יתחדשו ביום ראשון, ה' בטבת התשפ"ד, 17 בדצמבר 2023.


פורים

הימים ראשון ושני, י"ד עד ט"ו באדר ב' התשפ"ד, 24–25 במרס 2024.

הלימודים יתחדשו ביום שלישי, ט"ז באדר ב' התשפ"ד, 26 במרס 2024.


פסח

מיום ראשון, ו' בניסן התשפ"ד, 14 באפריל 2024, עד יום שני, כ"א בניסן התשפ"ד,29 באפריל 2024.

הלימודים יתחדשו ביום שלישי, כ"ב בניסן התשפ"ד, 30 באפריל 2024.

אסרו חג הוא יום לימודיםיום העצמאות

יום שלישי, ו' באייר התשפ"ד, 14 במאי 2024.

הלימודים יתחדשו ביום רביעי, ז' באייר התשפ"ד, 15 במאי 2024.ל"ג בעומר

יום ל"ג בעומר הוא יום לימודים.שבועות

ערב החג והחג, הימים שלישי, ורביעי, ה'-ו' בסיוון התשפ"ד, 11–12 ביוני 2024. הלימודים יתחדשו ביום חמישי, ז' בסיוון התשפ"ד, 13 ביוני 2024.

אסרו חג הוא יום לימודיםפעילות הצהרונים של החברה העירונית

בהתאם לשינויים של בחופשות צהרוני גני הילדים ובתי הספר של החברה העירונית בראשון לציון יפעילו את בית הספר של החגים למשך 3 ימים בגשר שבין יום הכיפורים לערב סוכות 26-28.9.23

בחול המועד סוכות תהיה חופשה

בחנוכה תתקיים פעילות של גנים/בתי הספר של החגים בין התאריכים 10-14.12.23

בשבוע שלפני פסח תתקיים פעילות של גנים/בתי הספר של החגים בין התאריכים 14-18.4.24
לוח החופשות של החטיבה העליונה

ראש השנה

ערב ראש השנה ושני ימי החג, ימים שישי, שבת וראשון, כ"ט באלול התשפ"ג עד ב' בתשרי התשפ"ד, 15–17 בספטמבר 2023
הלימודים יתחדשו ביום שני, ג' בתשרי התשפ"ד, 18 בספטמבר 2023.


יום הכיפורים

ערב החג ויום החג, ימים ראשון ושני, ט'-י' בתשרי התשפ"ד, 24–25 בספטמבר 2023..


ימי חופשה בין יום הכיפורים לסוכות

מיום שלישי, י"א בתשרי התשפ"ד, 26 בספטמבר 2023 ועד יום חמישי, י"ג בתשרי התשפ"ד, 28 בספטמבר 2023.


סוכות

ערב החג, ימי החג ואסרו חג, מיום שישי, י"ד בתשרי התשפ"ד, 29 בספטמבר 2023, עד יום ראשון, כ"ג בתשרי התשפ"ד, 8 באוקטובר 2023.

הלימודים יתחדשו ביום שני, כ"ד בתשרי התשפ"ד, 9 באוקטובר 2023.


חנוכה

מיום ראשון, כ"ז בכסלו התשפ"ד, 10 בדצמבר 2023, עד יום שישי, ג' בטבת התשפ"ד, 15 בדצמבר 2023.
הלימודים יתחדשו ביום ראשון, ה' בטבת התשפ"ד, 17 בדצמבר 2023.פורים

ימים ראשון ושני, י"ד עד ט"ו באדר ב' התשפ"ד,24–25 במרס 2024. הלימודים יתחדשו ביום שלישי, ט"ז באדר ב' התשפ"ד, 26 במרס 2024.
תענית אסתר הוא יום לימודים


פסח

מיום ראשון, ו' בניסן התשפ"ד, 14 באפריל 2024, עד יום שני, כ"א בניסן התשפ"ד,29 באפריל 2024.

הלימודים יתחדשו ביום שלישי, כ"ב בניסן התשפ"ד, 30 באפריל 2024.
אסרו חג הוא יום לימודים


יום העצמאות

יום שלישי, ו' באייר התשפ"ד, 14 במאי 2024.

הלימודים יתחדשו ביום רביעי, ז' באייר התשפ"ד, 15 במאי 2024.

ל"ג בעומר

יום ראשון, י"ח באייר התשפ"ד, 26 במאי 2024.

שבועות

ערב החג והחג, ימים שלישי ורביעי, ה'-ו' בסיוון התשפ"ד, 11–12 ביוני 2024.
הלימודים יתחדשו ביום חמישי, ז' בסיוון התשפ"ד, 13 ביוני 2024.
אסרו חג הוא יום לימודים.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
16.07.23 20:32
בהגזמה השכירות פה ועוד על דירות 3 חדרים מה נסגר עם המשכירים כאן ראיתם את הדירות לשכירות באשדוד באשקלון אותם דירות חדשות ויותר גדולות בחצי מחיר חייבים לעשות מהפכה דחוף ולהוריד ולעצור את העליות בשכירות מילא רוב הדירות ישנות ובקומחל בלי מעליות מזה ההזיה. הזאת
אורח
17.07.23 08:53
חזירות של בעלי הדירות. וגירות על הפנים. ככה זה עשירים ורומסים כל אחד הוציא את מחיר הדירה עשרות פעמים מהשכירות והחזירות מביאה תיאבון לעוד חזירות וראש העיר שלוו
אורח
11.07.23 01:08
ASA
אורח
28.05.23 16:24
תחירי הדיור ,,,והמתווכים\כות שברקע
אורח
17.05.23 21:58
מחפשים יזם קבלן לקומבינציה לפארק הורביץ רחובות 0542235234 0528288077
אורח
25.04.23 14:18
קניתי 3 דירות אוסטריה גרמניה והולד הכל יצא לי מיליון שקל. רק טיפשים קונים בארץ. בארץ לוקחים משאית בזול וגרים בה עד שמגיעים למצב שיש לכם מיליון דולר והכנסות מדירות חיים כמו מלכים בחו''ל
אורח
23.02.23 19:41
למכירה ברחוב שטיינברג 7 קומה 3 , 3 חדרים משופצת , כניסה מיידית . 0547522308
אורח
17.01.23 09:28
למכירה בית דו משפחתי צמוד קרקע בטשרניחובסקי שטח:383 מר (רשום בטאבו) שמהווה חצי מהמגרש כולו. אפשרות לבנייה רוויה . נייד:0544867984
אורח
07.01.23 14:23
מחפש 4 חדרים במערב ראשון עם מירפסת שמש
אורח
26.04.23 20:25
0547713702


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
13.12.22 16:51
להשכרה
אורח
21.05.23 21:38
על מה מדובר
אורח
21.05.23 21:41
על מה מדובר בנס ציונה
הצג תגובות נוספות
אורח
21.11.22 09:46
.
אורח
06.06.22 23:23
דירת גג קסומה להשכרה. 3 חדרים, בשכונת אברמוביץ . גג פרטי ענק ומרפסת פטיו. משופצת ומרוהטת 0526355445 בולי
אורח
07.11.22 07:33
יש תמונות?
אורח
28.07.23 00:48
יש תמונות?
אורח
24.03.22 19:08
שלום
אורח
13.01.22 00:24
להשכרה, דירה, 4.5 חדרים,110 מ' , למשפחה או שותפים, 3 כיווני אויר, מזגן בכל חדר, ריהוט חלקי, שכונת רמז במרכז ראשון לציון. 054-5567990, איציק
אורח
24.03.22 19:07
סתום
אורח
24.03.22 19:07
סליחה
אורח
23.06.22 09:28
יש מרפסת שמש ?
אורח
08.01.22 16:14
דירה מתוקה לצעירים, ריהוט חלקי: מיטה רחבה ושידות, פינת אוכל, מקרר, טלוויזיה, ארון, מאורר מצנן גדול, כירים חשמליות ועוד.... אפשר לראות את הדירה בכל יום מהשעה 15/30 בתיאום עם ישראל: 050-3991065
אורח
22.04.22 21:30
מרתף.
אורח
01.11.22 19:32
אני מוכן לשלם 2 שקל על דירה כזאת
אורח
05.01.22 15:08
דירה להשכרה 3 חדרים לקראת סוף חודש אפריל שפינוזה רחובות. 0523946275
אורח
05.01.22 15:07
דירה להשכרה 3 חדרים לקראת סוף חודש אפריל בשפינוזה


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
07.09.23 20:33
רכב
אורח
23.06.23 11:05
היוןש מכיתה ו1
אורח
28.05.23 13:26
למכירה טויוטה קורולה היברידית 2019 52000 קמ יד 2 מצב מעולה, חסכונית, מחירון 0545555299
אורח
20.06.23 15:18
כמה עולה החלפת סוללה?
אורח
17.12.22 12:54
שברולט אופטרה 2008, מצב מעולה, 0525268687
אורח
15.12.22 15:15
למכיה קיה פיקנטו 2018 חדשה. גיר אוטומטי עם טסט לשנה. 0528882882
אורח
29.05.23 12:06
עזוב א6ותך שטויות אחי זה סתם
אורח
18.11.22 14:34
למכירה
אורח
23.09.22 13:45
למכיר מגרש 440 דונם ב2,000,000 כן רק 2,000,000!!!!!
אורח
13.10.22 20:01
איפה זה?
אורח
25.10.22 18:39
אשמח לקבל פרטים 0527684717
אורח
28.04.22 23:52
למכירה פורד גלקסי 2009 יד 3 243000 ק"מ טסט לשנה 15500 0507158114
אורח
28.10.22 16:50
גיר?


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
23.09.23 20:23
עוסים ? אחיות ? גרונטולוגים ? מרפאים בעיסוק ? רוצים לעבוד בבוקר בלבד ? עם הגיל השלישי ? מיצוי זכויות - לא טיפול ! הדרכה מלאה ! רכב חברה ! ותנאים מצויינים ? נשמח לקוח ! משרה 1000 Jobs@nathan.co.il חברת נתן .
אורח
21.09.23 07:08
שיעורים פרטיים במתמטיקה, תכנות ואנגלית ממהנדס עם נסיון רב 0545765747 אילן
אורח
19.09.23 13:32
שיעורים פרטיים במתמטיקה הכנה לקראת מבחני הבגרות בכל הרמות ליחידים וקבוצות מורה ורכזת מתמטיקה שש שנתי בעלת ניסיון רב. השיעורים מתקיימים בביתי (בגדרה) או בזום. ליצירת קשר ופרטים נוספים בפלאפון - 052-3577051 חן
אורח
19.09.23 13:26
שיעורים פרטיים במתמטיקה
אורח
30.08.23 22:09
דרוש מכונאי למוסך ברחובות עבודה 6 ימים מ תנאים מעולים 0528599901
אורח
22.02.23 23:10
מחפשים עבודה שלחו קורות חיים ל 055-7040165 ווצאפ
אורח
05.02.23 10:37
למשרד מדידות והנדסה במערב ראשל"צ דרושה מזכירה עם ניסיון לטיפול בעבודה שוטפת והתנהלות מול מס' גורמים. למשרה מלאה 5 ימים בשבוע. קו"ח ניתן לשלוח למייל lizshoval@gmail.com
אורח
26.12.22 13:45
מה


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל