הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
ועדת המשנה לעררים דחתה את ערעור עיריית ראשון לציון ומטה המאבק של התושבים להקמת מתקן הפסולת ליד השפד"ן
יוליה סוחוליצקי, מונתה לתפקיד מנהלת בית ספר 'עדיני' בראשון לציון
ביום שני (22.8) ורביעי (24.8) יוקרנו סרטי הילדים "לא רעים בכלל" ומיה ובוני החלומות" בקניון עזריאלי ראשונים

צוותי קופ"ח מכבי בראשון לציון לקחו חלק באירועי חודש הקריאה בעיר כחלק מקידום אורח חיים בריא בקרב הילדים

מדובר בחלק ממהלך אותו מובילה מכבי שירותי בריאות בשנים האחרונות, שמטרתו לחנך את הילדים וללמדם כבר מגיל צעיר איך לשמור על הבריאות.

מערכת האתר | | תגובות: 0


צוותים של מכבי שירותי בריאות בראשון לציון לקחו חלק באירועי שבוע הספר, שהתקיימו בעיר, הקריאו סיפורים,

הסבירו לילדי העיר על חשיבות הקריאה ועל השילוב עם אורח חיים בריא

קריאה משותפת של ספרים עם הילדים הוא זמן אידיאלי לאינטראקציה מהנה וחווייתית המזמנת אפשרויות מגוונות להעשרת שפה ולשיפור הקשר הבינאישי. זה המסר, שהעבירו צוותי מכבי שירותי בריאות בהובלת סגנית מנהלת מרחב מזרח ראשון פאני אוזאנה במסגרת פעילות עירונית לרגל שבוע הספר בראשון לציון.

הילדים וההורים, שהגיעו לפעילות השתתפו בשעת סיפור במהלכה קיבלו הסברים כיצד לטפח מיומנויות קריאה כבר בגיל הרך. בהמשך קיבלו גם מידע חשוב על אורח חיים בריא, טיפים לשמירה על הבריאות במיוחד בתקופת הקיץ ועוד. מדובר בחלק ממהלך אותו מובילה מכבי שירותי בריאות בשנים האחרונות, שמטרתו לחנך את הילדים וללמדם כבר מגיל צעיר איך לשמור על הבריאות.

ד"ר ולאד סבטליצקי מנהל מרחב מכבי במזרח ראשון:

"קריאה והרחבת הידע, יחד עם תזונה מאוזנת ופעילות גופנית הם מפתח לחיים בריאים. שמחנו לקחת חלק באירוע תרבותי זה ולקדם יחד ערכים של בריאות בקהילה. נמשיך לפעול למען בריאותם של כלל תושבי העיר"
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ועדת המשנה לעררים דחתה את ערעור עיריית ראשון לציון ומטה המאבק של התושבים להקמת מתקן הפסולת ליד השפד"ן

ראש העיר, רז קינסטליך הודיע כי המאבק יימשך וכי העירייה לא תיתן יד להקמת המפעל. אנשי המקצוע לומדים את תשובת הועדה על מנת לבחון את דרכי הפעולה העומדות בפני העירייה, אמר קינסטליך.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


הודעת ראש העיר רז קינסטליך

תושבות ותושבים יקרים,

כמו שהבטחתי לכם - כשיהיה מה לעדכן בנושא המאבק שלנו כנגד מתקן הפסולת האזורי ליד השפד״ן, אתם הראשונים שתדעו. לפני זמן קצר קיבלנו את התשובה של ועדת המשנה לעררים של המועצה הארצית לתכנון ולבניה.

כזכור, הגשנו ערר לוועדה בחודש יוני 2021 והיום קיבלנו את התשובה כי הוועדה דחתה את הערר שהוגש.

חלק מהטיעון המרכזי שלנו אשר עמד לדיון - הוא כי התוכנית שבגינה אושר המתקן, היא תכנית לא מפורטת שניתן להוציא מכוחה היתרים שמאפשרים הלכה למעשה לתכנן כל דבר בשטח, מבלי שיש אחוזי בניה כתובים בתכנית והוועדה דחתה את זה וקבעה כי התכנית מפורטת באופן מספק.

עם זאת, הוועדה כן קיבלה את הטענה החשובה שלנו בערר כי לא ניתן לאפשר "גמישות" תכנונית ליזם להוסיף עוד 10% של שטחי בניה תחת הטיעון של "בלתי צפוי מראש", כפי שרצה וזה משמעותי מאוד עבורנו וכי כל חריגה תכנונית שלו, תאלץ להיתקל באישורים מחודשים ולא באופן אוטומטי.

אנחנו לא נפסיק כאן, מדובר בעוד שלב במאבק שלנו ולא משנה כמה הדרך תהיה רצופה בדחיות, אנחנו נילחם בשביל תושבות ותושבי ראשון לציון ועל זכותם שלא יוקם כאן מתקן פסולת אזורי. אנחנו לומדים כרגע את תוכן ההחלטה בצורה מקצועית, ואת דרכי הפעולה העמודות בפנינו בשלב הזה.

כפי שהבטחתי אנחנו נמשיך להתנגד למתקן אזורי במתכונתו הנוכחית, ונעשה כל מה שנדרש כדי להבטיח את איכות חייהם של תושבות ותושבי ראשון לציון.

אני רוצה להודות למשנה שלי ומחזיקת תיק המחזור והיחידה הסביבתי - יפעת מאירוביץ-יפת ולמטה מאבק התושבים הרשמי, שפועל יחד איתנו במאבק החשוב הזה.

התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עיר הזבל והסירחון
  הגב 18.08.22 18:32
 • אורח
  עיירה פח אשפה צריך להחליף את כול שלטון העיירה
  הגב 18.08.22 18:43
 • אורח
  וזה יפתור לך את הבעייה? אתה חי בסרט.
  18.08.22 19:06
 • אורח
  ראש העיר תותח נילחם מה עוד רוצים.לא מובן לי.הזוייים.
  הגב 18.08.22 19:36
 • אורח

יוליה סוחוליצקי, מונתה לתפקיד מנהלת בית ספר 'עדיני' בראשון לציון

יוליה סוחוליצקי: "בתפיסה חינוכית ניהולית בבית ספרי אני שומעת מגוון צלילים של אנשים שונים ותרבויות שונות. בית ספר בו מתפתחת הקשבה והכלה המחברת בין האנשים מתוך שוויוניות ומודעות לחוזקות וייחודיות של כל פרט על מנת לממש את הפוטנציאל האישי ולהצליח במציאות משתנה ומאתגרת של חיינו.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


יוליה סוחוליצקי, נבחרה לתפקיד מנהלת בית ספר 'עדיני'.

יוליה, בוגרת תואר ראשון במוסיקה מאוניברסיטת תל אביב, בעלת תעודת הוראה בחינוך לגיל הרך מסמינר הקיבוצים, בעלת תואר שני במנהל ומנהיגות בחינוך מאוניברסיטת תל אביב ובוגרת הכשרת מנהלים מטעם "אבני ראשה" במכללת אחווה. במערכת החינוך 22 שנים בתפקידים מובילים ומגוונים: מחנכת ורכזת כיתות א'-ב', סגנית מנהלת, מובילה הדרכה בתחום השפה ומדריכה ומנחה בקורס רכזות חינוך חברתי.

יוליה סוחוליצקי: "בתפיסה חינוכית ניהולית בבית ספרי אני שומעת מגוון צלילים של אנשים שונים ותרבויות שונות. בית ספר בו מתפתחת הקשבה והכלה המחברת בין האנשים מתוך שוויוניות ומודעות לחוזקות וייחודיות של כל פרט על מנת לממש את הפוטנציאל האישי ולהצליח במציאות משתנה ומאתגרת של חיינו.

בית הספר הוא בית, בו מחנכים לערכים של כבוד הדדי, סובלנות וסבלנות תוך התבוננות במחשבות וברגשות של האחר. בית, בו מותר להביע רגשות חיוביים ושלילים כאחד, להרגיש שלמים ולקבל כלים להתמודדות עם רגשות והתנהגויות שונות. בית הספר מאפשר פיתוח והתפתחות של מיומנויות תקשורת, חשיבה חיובית, פתיחות ושיתוף ברגשות מגוונים תוך שימת דגש על תחושת השייכות בין קהילת בית הספר באמצעות מעגלי ההקשבה בהם מדברים על הכל. כל אלה יוצרים הרמוניה בה כל הצלילים מתחברים יחד ויוצרים כוח של קבוצה שמובילה שינויים אצל כל פרט ובקהילה תוך תמיכה אחד בשני. לנהל בית ספר במציאות כה מורכבת ומאתגרת זו זכות גדולה עבורי ואני נרגשת לצאת למסע בשמחה גדולה וחשיבה חיובית עם צוות חינוכי מקצועי שעובד מכל הלב ומחבק כל ילד וילדה."
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

ביום שני (22.8) ורביעי (24.8) יוקרנו סרטי הילדים "לא רעים בכלל" ומיה ובוני החלומות" בקניון עזריאלי ראשונים

הכניסה חופשית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בואו לראות סרטים בקניון עזריאלי ראשונים!

חודש מהסרטים בקניון נמשך גם השבוע להנאת הילדים והפעם הסרטים "לא רעים בכלל" ו"מיה ובוני החלומות".

ואלו סרטי השבוע

יום ב', 22.8 – לא רעים בכלל – סיפורם של הזאב הרע וחבריו המנסים לעבור שיקום במקום להיענש על פשעיהם. האם יצליחו?

יום ד', 24.8 – מיה ובוני החלומות – הצטרפו למיה במסע אל עולם החלומות ובמפגש שלה עם בוני החלומות


כל הסרטים יוקרנו בשעה 12:00 | קומה 2 (ליד שילב)

הכניסה חופשית
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נשיא המדינה, יצחק הרצוג ביקר במוזיאון אגם בראשון לציון וזכה לסיור מודרך שערך לו האמן, יעקב אגם

ביקור הנשיא במוזיאון הוא בעקבות בקשה אישית שלו ושל רעייתו, מיכל. הבקשה לבקר במוזיאון הגיעה כבר במהלך כהונתו של הרצוג כיו"ר הסוכנות היהודית.

מערכת האתר | | תגובות: 2


נשיא המדינה, יצחק הרצוג, ורעייתו הגיעו אמש (רביעי) למוזיאון ע"ש יעקב אגם בראשון לציון. במהלך ביקורו במוזיאון נפגש הנשיא עם היוצר והאומן יעקב אגם, אשר המוזיאון קרוי על שמו. הנשיא זכה לסקירה והדרכה מיעקב אגם על תערוכת הקבע במוזיאון הממוקמת בקומת הקרקע, ולאחר מכן עבר לתערוכה המתחלפת בקומה הראשונה. את פניו של הנשיא קיבלו סגנית ומ"מ ראש העירייה ומחזיקת תיק החינוך והתרבות - ליאל אבן זהר, וכן סגן וממלא מקום ראש העירייה ומחזיק תיק הרווחה - מוטי עג'מי, ומנכ"ל העירייה - דורון מילברג. לנשיא אף הוענקה תשורה בשם העירייה - מטבע מיוחד בעיצובו של יעקב אגם.


בתערוכה המתחלפת מוצגת כיום תערוכת "שומעים את הצבעים" אותה אצרה מנהלת המוזיאון והאוצרת הראשית רות מקבי, בליווי האוצרת טל בכלר. יצירותיו של אגם משולבות בתערוכה זו. יחד עם זאת, בניגוד למרבית יצירותיו של אגם, המאופיינות בצבעים רבים, נבחרו לתערוכה זו יצירות עם מספר קטן יחסית של צבעים.

שמה של התערוכה נלקח כהשראה מהתנ"ך, כאשר לפי הכתוב בעת קבלת מתן תורה נאמר כי בני ישראל רואים את הקולות.


ביקור הנשיא במוזיאון הוא בעקבות בקשה אישית שלו ושל רעייתו, מיכל. הבקשה לבקר במוזיאון הגיעה כבר במהלך כהונתו של הרצוג כיו"ר הסוכנות היהודית.

מוזיאון אגם מהווה מוקד משיכה לאלפי מבקרים וחובבי אומנות בארץ ובעולם. במוזיאון יש הדרכה בחמש שפות והיא מונגשת למגוון האוכלוסיות. בין היתר ביקרו במוזיאון ראש ממשלת צרפת לשעבר, מנואל ואלס, קונסול התרבות של הונגריה ועוד.


ראש עיריית ראשון לציון, רז קינסטליך:

"עיריית ראשון לציון דוגלת בקידום תרבות על כל גווניה. מוזיאון אגם בראשון לציון הוא אחד המוזיאונים המרשימים ביותר בארץ והיחיד בעולם המוקדש לאומנות קינטית, והבקשה של הנשיא להגיע לביקור בו מעידה על הייחודיות שלו. אני שמח שהנשיא ורעייתו נהנו מהביקור, התרשמו מהמוזיאון ואף זכו להדרכה מאת האומן יעקב אגם".

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מעניין מדוע ראש העיר לא כיבד בנוכחותו את כבוד נשיא המדינה?
  הגב 18.08.22 14:07
 • אורח
  גם כן מוזיאון מעפן נמצא ממש מול הבית שלי פעם הלכתי לשם מה זה המוזיאון הזה זה פשוט מצחיק
  הגב 18.08.22 14:52
 • אורח

הערב (חמישי 18.8) הפועל ראשון לציון בכדורגל פותחת עונה במשחק בית מול כפר סבא; מומלץ להקדים את ההגעה עקב עומס הצפוי באזור בגלל הופעה בלייב פארק והגעת האוהדים למשחק

המשחק יחל בשעה 20:00

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


הפועל ראשון לציון בכדורגל פותחת עונה. הערב (חמישי 18.8) קבוצת הכדורגל הפועל ראשון לציון תפתח את העונה באופן רשמי במחזור הראשון של הליגה הלאומית, בו תארח בבית את כפר סבא. הקבוצה מגיעה למשחק במצב טוב לאחר שני ניצחונות במשחקי גביע הטוטו והיא מקווה להמשיך את המומנטום.

המשחק יחל בשעה 20:00 באצטדיון ״הברפלד״.

עמותת אוהדי הקבוצה קוראת לאוהדים להקדים את ההגעה למשחק בעקבות עומסים הצפויים באזור בגלל הופעה בלייב פארק והצפי לקהל רב משתי הקבוצות.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום שבת 20.8 יתקיים פסטיבל היער הקסום בגן המושבה ראשון לציון עם מתנפחים, מסיבת קצף, ג'ימבורי לקטנטנים, סדנת יצירה של משחקי עץ וצביעה, סדנת חשיבה, הצגות ילדים ועוד הפתעות

הכניסה חופשית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


מה קורה כשליצן מתקרר? ומה מתרחש כשחמש מכשפות הולכות לטייל? הצטרפו לתיאטרון היער הקסום לשתי הצגות שיענו לכם ולכן על השאלות הבוערות (לגבי מכשפות וליצנים). ביחד נהנה גם משלל הפעלות כולל מתנפחים, מסיבת קצף, ג'ימבורי לקטנטנים, סדנת יצירה של משחקי עץ וצביעה, סדנת חשיבה, איפור פנים והמון המון משחקים נהדרים מתחת לגזיבו בצל.
יום שבת | 20.8 | 10:30-13:30 גן המושבה

הכניסה חופשית
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לאיזה גילאים ? תודה.
  הגב 18.08.22 12:14
 • אורח

ביום ראשן 28.8 יגיע לאון שניידרובסקי לסדנת אמן במרכז נוערנט בראשון לציון

לפרטים נוספים ונרשמה: 03-794-8632

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מועדון הנוערנט בראשון לציון מזמין את בני הנוער לפגוש את כוכב הרשת לאון שניידרובסקי.

ביום ראשון 28.8 יגיע אל מועדון הנוער, כוכב הרשת האהוב, לאון שניידרובסקי שיספר על דרכו מהחשיפה בהאח הגדול, תוכניות הרשת עם יואב מאיר, ההשתתפות בגולדסטאר ועוד.

מתי? יום ראשון 28.8 בשעה 21:00 במרכז נוערנט, שד' יעקב 4

לפרטים נוספים והרשמה: 03-794-8632
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום שני (22.8) יוקרן במדרחוב רוטשילד ראשון לציון סרט הילדים "טום וג'רי" במסגרת פעילות "שני מהסרטים" הקרנת סרטי ילדים בשילוב משחקים ומופעים מוזיקליים

הכניסה חופשית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


עיריית ראשון לציון ממשיכה בפעילות הקיץ לילדים והפעם שני מהסרטים. בימי שני ועד לסוף החודש יתקיימו במדרחוב רוטשילד הקרנות סרטי ילדים בשילוב פעילות משחקים ומופע מוזיקלי. הפעילות תתקיים ברחבת הבאר.

בשעה 18:30 יהיו משחקים

בשעה 19:00 יהיה מופע מוזיקלי

ובשעה 20:00 הקרנת הסרט


תוכנית האירועים

יום שני 22.8 הסרט טום וג'רי

יום שני 29.8 הסרט אנקאנטו

הכניסה חופשית
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  טום וג'רי אחלה סרט לקטנטנים. אבל בשעה 20:00? אפילו שזה קיץ
  הגב 18.08.22 13:31
 • אורח

בימים ראשון עד שלישי (4-6.9) עיריית ראשון לציון תקיים מפגשים לתושבי שכונות האירוס, הלאום וכרמים במסגרת מיזם "חולמים שכונה" הנועד לשתף את התושבים בתוכניות לשדרוג שכונת המגורים שלהם

יש לבצע הרשמה מראש

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


עיריית ראשון לציון ממשיכה במיזם "חולמים שכונה" הנועד לשתף את התושבים בתוכניות לשדרוג שכונת המגורים שלהם.

פרויקט "חולמים שכונה" נמצא בעיצומו עם 15 שכונות שכבר עברו את התהליך ובמהלך אוגוסט וספטמבר יתקיימו מפגשים לשכונות נוספות שיוכלו להשפיע על מראה השכונה בעתיד.

בנוסף לתוכנית העבודה השנתית השוטפת, הקצתה העירייה תקציבים לכל אחת מהשכונות בעיר, בהתאם לגודלה ובהתאם למצב התשתיות הציבוריות בה. באופן זה יוכלו תושבי ותושבות העיר - לקבל הזדמנות להשפיע ישירות ולהחליט כיצד להשקיע את התקציבים כדי לשפר את איכות החיים בשכונה באופן משמעותי.

להלן מועדי המפגשים בשבוע הקרוב:

4.9 | האירוס | 18:00-19:30 | בית הספר אריאל שרון

5.9 | קריית הלאום | 18:00-19:30 | מוזיאון אגם

6.9 | קריית כרמים | 18:00-19:30 | מתנ"ס כרמים

מוזמנים להגיע ולהשפיע איך תשודרג השכונה שלכם!


לפרטים נוספים והרשמה הכנסו ללינק

https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fw
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פורום ראשון לציון

הפורום נועד לאפשר לתושבי ראשון לציון להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
15.08.22 10:03
היי ראשלצ'ים 😊 אנחנו תושבים חדשים בראשון עברנו מהדרום וחייבת לציין שאין כמו ראשל"צ תהליכי הקליטה לא היו קלים וכאשר פניתי ללשכת ראש העיר קיבלה אותנו הגב' חנה ממן אשה מקסימה ומדהימה שהמוטו שלה זה לסייע ככל הניתן לתושבים שמחנו לגלות בעירייה אנשים טובים שעליהם נכתב השיר "אנשים טובים באמצע הדרך" מר רז היקר ראש העיר הנפלא שלנו - להמשך עשייה מבורכת ונעימה תודה איריס חן ❤
אורח
13.08.22 12:44
מזל רע לעיר הזאת !!! שתישרף עד היסוד ועל כל יושביה, כולל כל אנשי העירייה, עוד היום !!! באיזו זכות בונים בעיר הזאת בלי שום גבול ???!!! איזון אימא שלכם גם כן...אי-זון חייב להיות, בין האדם לטבע !!! מה זה החארטה הזה שיש שטח בסוף שכונת רמז, שכולו אדמה וצמחייה, ורוצים לבנות עליו ???!!! באיזו זכות ???!!! כמה אפשר לבנות ???!!! גבול גבול גבול, גבול, מאדר פאקינג ג-בול !!! ובשם האיזון הזה, לא רק שחובה לבטל את הפרויקט בשכונת רמז, אלא חובה גם לבטל את מתחם האלף, לחרב עד היסוד את היס פלאנט ואת כל מה שמסביבו ולפחות חצי משכונות העיר !!! תחזירו את העיר הזאת למה שהיא הייתה לפני 1970 !!! ויש לכם מזל שיהוה האל הכל יכול, יושב בשמיים על התחת השמן שלו ולא עושה כלום !!! אני במקומו כבר מזמן הייתי משמיד את קינסטליך, צור, ניצן, גיבשטיין ואת כל כרישי וחזירי הנדל״ן !!!
אורח
11.08.22 11:23
כל מה שאני רוצה זה דשא אמיתי בעיר, למה דשא מפלסטיק, זה ממש מכוער ומלאכותי, מינימום השקעה בעיר. גם יותר עצים ברחבי העיר יהיה נחמד אבל בוא נתחיל מדשא, בבקשה לפחות את זה
אורח
01.08.22 03:29
למה מפריע לראש העיר השמחה שיש לתושבים שיושבים ונהנים בחוף הים אחד ההנאות הזולות ושוות לכל כיס בפרט לנכים למה לסגור מסעדות כנראה שהפיתוי לנדלן קןרץ לך כמו על ראשי הערים אשר לא משאירים לאזרחים להנות מחוף הים
אורח
08.08.22 21:11
חחחח זה לא חוקי, הם במשך שנים קיבלו לידם זכויות לא כדין נהנו וכעת נגמר
אורח
11.08.22 11:17
איך בדיוק זול שם? ושווה לכל כיס? מחירים הזויים וסתם תופסים שטח שמיועד לאזרחים
אורח
16.08.22 15:03
בירה קורונה 33 שקלים שאני קונה שישיה ב35שקלים
אורח
01.08.22 03:27
הדירות לשכירות שמציע ראש העיר חייבת להיות בסכום של שכירות הוגנת כלפי צעירים אשר משכורתם במינימום אחרת לא עשית כלום זה יהיה לאלפיון העליון
אורח
31.07.22 22:02
היי מה עושים בינתיים בעלי הדירה שלי דורש כרגע 6.500 שח לחודש. למי אני יכולה לפנות לעזרה בשכירות לטווח ארוך. תודה 0506278278
אורח
15.08.22 19:18
אין דירות קטנות יותר זה שלו יקח 1000 שקל זה מה יש
אורח
15.08.22 19:20
אני חושב הוא עולה חדש לא צריך להוציא מילים לא יפות
אורח
30.07.22 12:04
יפה מאד על היוזמה של קורסי ההחייאה, אבל הכל מלא!!! מוזמנים להוסיף עוד מועדי הכשרות. העלות בהכשרות מזערית ויכולה להציל חיים! אז בבקשה...
אורח
24.07.22 11:07
בושה וחרפה שכבר תקלה שנייה באספקת החשמל בנווה ים !!! איפה ראש העיר המצוין עאלק, שישים סוף לתופעה ???!!!!! ושיפריטו כבר את החשמל !!!!!!
אורח
07.08.22 17:00
מה קשור ראש העיר לחברת החשמל ??? טיפשות


בימים ראשון עד חמישי 21-25.8 הפיראטים מגיעים למתחם G CITY ראשון לציון עם מתחמי פעילות לילדים

הכניסה חופשית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מוכנים לקיץ גנוב ב-G CITY ראשון לציון?

הפיראטים מגיעים לעשות למתחם G ראשון לציון ליהנות יחד עם הילדים בחופש הגדול.

במהלך השבוע הקרוב בין התאריכים 21.8-25.8 ראשון עד חמישי בין השעות 11:00-14:00 ו- 16:00-19:00

יהנו הילדים ממתחמי פעילות ויצירה לכל המשפחה בסימן פיראטים

הכניסה חופשית
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תאונה בין אוטובוס לרכב בראשון לציון

צילום דוברות איחוד הצלה

אבי בר | | תגובות: 16


צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו סיוע רפואי לנפגע אחד באורח קל בזירת תאונת דרכים עם מעורבות אוטובוס ורכב פרטי ברחוב ההסתדרות פינת לוי אשכול בראשון לציון.
התפרסמו 16 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ברוך השם. נהגי אוטובוס פחד אתכם. למרות שלא יודעת מי אשם כאן. סעו בזהירות אל תצמדו ואל ברקס גז ברקס גז
  הגב 17.08.22 21:43
 • אורח
  תגובה מפגרת. ישר קופצת למסקנות ,לי לדעת את פרטים
  17.08.22 21:52
 • אורח
  מה יהיה בטח איזה ערבי נהג על קו 139 שמע מוסיקה ודיבר בטלפון ולא הסתכל מסביבו
  הגב 17.08.22 22:04
 • אורח
  שמע אתה הכי גזען שראיתי
  17.08.22 22:49
 • אורח
  הכי הכי גזען
  18.08.22 08:18
 • אורח
  הטימטום פשוט נוזל ממך ... גם כתוב על האוטובוס 138! וחסרים נהגים יהודים שלא יודעים לנהוג?!
  18.08.22 10:24
 • אורח
  מפגר מי שלא הבין הכתוב וכנראה גם לא חווה נסיעה באוטובוס
  הגב 17.08.22 22:11
 • אורח
  להפתעתכם הנהג עם האוטו הפרטי היה אשם שחצה באדום. הייתי רכב אחד לפני.
  הגב 17.08.22 22:24
 • אורח
  את קרובת משפחה של נהג האוטובוס ?
  17.08.22 22:52
 • אורח
  אנשים פה מדברים ישר מאשיימים כאלו היו שם באמת ישר להגיד הוא אשם לא יודעים מה היה סתמו תפה
  הגב 17.08.22 22:43
 • אורח
  מי שאשם לשלול את הרישיון לתמיד ןקנס גבוה שכואב
  הגב 17.08.22 22:52
 • אורח
  זה בגלל בתי המשפט ההזויים שלא מרתיעים עבריינים בכול התחומים !! לדעתי חייבים עונשי מוות לרוצחים = מחבלים = וזורקי בקבוקי תבערה !!
  הגב 17.08.22 23:00
 • אורח
  למה יש שלט בערבית על האוטובוס, רוב האזרחים בראשון לציון מבינים עברית. אם רוצים להוסיף שפה אז למה לא אנגלית או אפילו רוסית יותר תושבים יבינו מאשר ערבית
  הגב 18.08.22 00:15
 • אורח
  יש לך את זה ביותר גזעני?
  18.08.22 08:19
 • אורח
  היתי בצומת ראיתי הכל לנהג האוטובוס מגיע צלש הוא הציל את הנהג הצעיר שיצא בלי סיבה לצומת באור אדום.הנהג אוטובוס שבר על האי תנועה לא להיכנס בנהג הסטלן הצעיר ממש היה מזל גדול
  הגב 18.08.22 10:06
 • אורח
  הגיע הזמן לקחת ברצינות את תאונות הדרכים. אתה כבר לא יודע. אם היום אתה לא קורבן. אם זה באוטובוס או ברכב או במדרכה או חציית כביש פחד לצאת מהבית חיבים לנקוט באמצעים מאימים מצלמות שלילת רשיון וכולי
  הגב 18.08.22 10:55
 • אורח

ביום שני 5.9 יתקיים מופע משותף של שולי רנד ועמיר בניון בהיכל התרבות ראשון לציון

עלות: 60 ש"ח

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
צילום: אילן בשור


עיריית ראשון לציון, המחלקה לתרבות יהודית במנהל קהילה - מזמינים את התושבים למופע מדהים של הזמרים שולי רנד ועמיר בניון - "כשאנחנו מנגנים".

שולי רנד ועמיר בניון, שניים מענקי המוזיקה הישראלית, כל אחד בסגנונו וחותמו האישי המובהק, במופע משותף בניהולו המוזיקלי של שמוליק דניאל שגם הפיק את האלבומים ׳נקודה טובה׳, ׳ניצחת איתי הכל׳, ׳הרהורים׳ ועוד.

במופע יבצעו שולי ועמיר את השירים הגדולים מתוך הרפרטואר העשיר של שניהם מ:׳ניצחת איתי הכל׳, ׳שלכת׳, ו׳כשאת עצובה׳ ועד ׳אייכה׳, ׳בין קודש לחול׳, ׳עוקר הרים׳ ועוד שורה ארוכה של שירים אהובים ומרגשים שנכנסו לספר השירים הישראלי.

המופע עולה בעקבות אלבום חדש שראה אור לאחרונה בו שולי ביצע שירים שעמיר כתב לפני 15 שנה. קשה לדמיין את עולם המוזיקה הישראלית אלמלא בניון היה מעודד את שולי רנד להקליט אלבום אי שם ב-2008, מה שהוביל ל׳נקודה טובה׳ המופתי.

מתי? יום שני 5.9 בשעה 20:30 בהיכל התרבות

עלות: 60 ש"ח

לרכישת כרטיסים: https://www.htrl.co.il/event.asp?event=4774&fbclid=IwAR2Hz42sUXso8nvk-hditrQQUNE5Nuc5TDDEd8LhXzWob7YynURrgvl_RWY
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שני זמרים עם הקול הכי יפה, וצלול, אנשים צנועים, בני אדם. רק ברכות והצלחה מאחלת לכם.
  הגב 18.08.22 00:07
 • אורח

החל מיום ראשון (28.8) ועד ליום חמישי (1.9) לשכות התעסוקה בחולון, בת ים, ראשון לציון, רחובות ויבנה תהיינה סגורות

הנחיות לדורשי העבודה מצורפות בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


הודעת שירות התעסוקה

מיום ראשון 28.8.2022 עד יום חמישי 1.9.2022(כולל), לא תתקיים קבלת קהל בלשכות התעסוקה ברחבי הארץ. הפעילות במרכזי מעגלי תעסוקה תימשכנה כבשגרה.

שימו לב!

דורשי עבודה המתייצבים פעם בשבוע אשר יתייצבו ביום ההתייצבות הקבוע לפני מועד סגירת הלשכה לקבלת קהל - זכויותיהם תשמרנה.


דורשי עבודה המתייצבים פעם בחודש נדרשים להתייצב ביום אחר במהלך חודש אוגוסט 2022 בימים בהם תתקיים קבלת קהל על מנת לשמור על זכויותיהם.


מובטלים חדשים יוכלו להירשם ללשכה באתר, הרישום באתר יוכר לעניין זכאות בכפוף להשלמת הרישום בלשכה בתוך 15 ימים קלנדאריים.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מזל טוב יופי כל הכבוד יש
  הגב 17.08.22 18:08
 • אורח
  מושחתים
  הגב 17.08.22 22:10
 • אורח

שינוי בלוח החופשות בבתי הספר? ייתכן כי כבר השנה תקוצץ חופשת פסח בתמורה ל"גשר" בין יום כיפור לסוכות והזזת ימי חופשות חגים נוספים לימי שישי... הפירוט בכתבה

לאור המשבר במערכת החינוך משרד האוצר מפרסם תוכנית לפתרון המשבר הכולל תוספת שכר ושינוי בלוח החופשות. בשלב זה לא ברורה עמדת ארגוני המורים לתוכנית האוצר

אבי בר | | תגובות: 14


לאור משבר החינוך ואיום ארגוני המורים להשבית את פתיחת שנת הלימודים, מפרסם משרד האוצר תוכנית לשיפור שכר המורים, המנהלים ואחרים במערכת החינוך, בנוסף מציע האוצר שינוי בלוח החופשות אשר יתאימו יותר לצרכי המשק.

במידה וארגוני המורים יקבלו את הצעת האוצר להלן השינויים הצפויים בשנת הלימודים:


1. ביטול 5 ימים מחופשת הפסח תמורת גשר של 3 ימים בין כיפור לסוכות ושני ימי חופשה לבחירת המורים.

2. הזזת 5 ימי לימוד: 3 אסרו חג, ל"ג בעומר ותענית אסתר לימי שישי.


להלן הצעת האוצר לגבי שכר המורים, המנהלים ובגנים

1. תוספת לשכר הבסיס בסכומים של בין 400-2,100 ₪. שכר מורה מתחיל, יעמוד על 9,000 שקלים למשרה מלאה.

2. מענק התמדה בסך 24,000 יינתן לאחר שלוש שנות הוראה.

3. הגדלת הגמולים על תפקידים נוספים: מינימום תגמול על חינוך, ריכוז שכבה וסגן שני 1,100 ₪, ניהול גן 1,500 ₪ וחינוך מיוחד 1,000 ₪ / 1,500 ₪.

4. יצירת 3 בעלי תפקידים חדשים לבחירת המנהל עם תגמול של 600 ₪.

5. תוספת תפקיד חדש בבית ספר יסודי: רכז אוריינות בית ספרי עם תגמול של 600 ₪.

6. שכר המתמחים יעמוד על 100%.

7. העלאת שיעורי המשרה המינימלית מ50% משרה באופן מדורג, אפשרות להעסקה מעל 100% משרה.

8. מתן שני ימי חופשה לבחירה.

9. לכלל המנהלים תינתן תוספת שכר של בין 2,500 - 5,400 ₪.

10. שכר בסיס למנהל ינוע בין 20,000-25,800 בהתאם לרמת המורכבות של בית הספר.

11. העלאת שכר לסגני מנהל, שכר בסיס לסגן מנהל ינוע בין 16,300-20,640 ₪, בהתאם לרמת המורכבות של בית הספר.

12. תוספת שכר נוספת של 2,000 ₪ למנהלות שיבצעו תפקידי ליווי של מנהלים ובתי ספר אחרים.

13. הארכת התקופה לקבלת קביעות ל- 4 שנים.
התפרסמו 14 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ומה עם הסעיות בגני הילדים משכורות רעב בושה
  הגב 17.08.22 16:36
 • אורח
  מכוערת בן דוד חושבת שהיא מנהלת את המדינה.
  17.08.22 22:10
 • אורח
  סייעות בתי ספר חינוך מיוחד, רגיל וגנים מה איתם? גם הן בתוך מערכת החינוך! להעלות את השכר שלהן עוד אתמול. הן עובדות הכי קשה עםשכר מבזה כל אדם!
  הגב 17.08.22 16:59
 • אורח
  ומי שיום שישי הוא יום חופשי איך הוא יפוצה ??
  הגב 17.08.22 17:03
 • אורח
  מה עם עובדי המנהלה אב בית/מזכירה/מזכירה ראשית שבמקרה והתוכנית יוצאת לפועל מפסידים ימי חופשה העבודה הרבה שלהם רק מתרחבת והשכר שלם בושה
  הגב 17.08.22 17:04
 • אורח
  בושה השכר של הסיעות לא מחשבים אותם כלל כאילו שלא שיכות לחינוך
  הגב 17.08.22 17:17
 • אורח
  אין התייחסות לתפקיד היועצת ומורים וותיקים
  הגב 17.08.22 17:45
 • אורח
  שכר הסייעות מתחת לכל ביקורת!! למה הן לא נחשבות כחלק ממערכת החינוך!!! בושה!!!!!!! אין גב לסייעות!
  הגב 17.08.22 18:57
 • אורח
  נראה אותם מסתדרים בלי סייעות רק להם אין גב ולא מתייחסים אליהם ממש בושה!!!
  הגב 17.08.22 19:29
 • אורח
  אשלח את ליברמן ונציגי האוצר, ללמד יום אחד שלם במקומי.... נראה אם יחזיק מעמד!....
  הגב 17.08.22 20:26
 • אורח
  כל התגובות. אמת כל הכבוד יישר כוח
  הגב 17.08.22 22:08
 • אורח
  ,בושה וחרפה שאין התייחסות לכלל הסייעות ממש שקופות. נראה איך תתמודדי אם הסייעות ישבתו. ביזיון לכל הגורמים שלא מזכירים בכלל את הסקטור הזה.
  הגב 18.08.22 04:54
 • אורח
  סייעות לא קשורות למשרד החינוך . אנחנו קשרות למערכת החינוך דרך העירייה . אולי גם אנחנו צריכים להתעורר ולעשות שביתה אנחנו לא עובודות פחות קשה מהם . הם לא יכלו לפתוח את השנה בלי סייעות אנכנו מאוד חשובות במערכת
  הגב 18.08.22 08:00
 • אורח
  אנחנו
  הגב 18.08.22 08:01
 • אורח

120 בני נוער מראשון לציון סיימו את קורס מגישי עזרה ראשונה של מד"א

כחלק מהתנדבותם החניכים יצטרפו לשורות נוער מד"א המונה כ150 מתנדבים. המתנדבים עולים לאמבולנסים ולניידות טיפול הנמרץ, משתתפים באבטחות אירועים ופועלים רבות למען קהילת העיר בפעילויות הומניטריות רבות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


120 חניכי כיתות ט' סיימו בהצלחה קורס מגישי עזרה ראשונה בתחנת מד"א ראשון-לציון.

במהלך השנה חניכי הקורס נפגשו פעם בשבוע ולמדו את רזי מקצוע רפואת החירום. החניכים למדו כיצד לטפל בחולים ובפצועים, למדו על גוף האדם ומצבי חירום שונים. כחלק מהתנדבותם החניכים יצטרפו לשורות נוער מד"א המונה כ150 מתנדבים. המתנדבים עולים לאמבולנסים ולניידות טיפול הנמרץ, משתתפים באבטחות אירועים ופועלים רבות למען קהילת העיר בפעילויות הומניטריות רבות.

אוריין שאול, אחראי מתנדבי הנוער:

מדובר ביום מרגש עבורנו. 120 חניכים חדשים מצטרפים למשפחת מד"א ראשון-לציון. הנוער במד"א הוא נוער מוביל, יוזם ומעורב בקהילה למען תושבי העיר. הנוער שלנו הם מלח הארץ, אשר לומד מהי עבודת צוות, התמדה, אחריות, וקשר בן דורי. בעוד חלק גדול מהנוער בוחר לבלות את חופשת הקיץ בבילויים שונים, הנוער שלנו בוחר להגיע להתנדב, לעלות לאמבולנסים ולהציל חיים.איתי מתיתיהו – סגן ראש העירייה, מחזיק תיק נוער וצעירים:


זאת זכות גדול לברך את מסיימי קורס מגישי עזרה ראשונה לנוער ראשון לציון. לאחר שהשנה תקצבנו אותם לראשונה והכנסנו אותם אל אגף נוער וצעירים, בעירייה. 120 חניכות וחניכים מצטרפים כעת למערך ההצלה של מד"א ומהווים חלק משמעותי ומרכזי במערך הרפואי בחירום ובשגרה. בנות ובני נוער יקרים, תודה רבה לכם! על שנה של למידה, נתינה והתנדבות. אתם מוכיחים לנו במעשיכם שרוב הנוער בעיר הוא אכפתי, בעל ערכים ומחובר לקהילה. חשוב לי בהזדמנות הזו להודות לשותפים שלנו במד"א ויקו בכר, ואוריין שאול. תודה גם לראש העירייה רז קינסטליך ולצוותים המקצועיים באגף נוער וצעירים, בעיריית ראשון לציון.

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יעל האלופה שלנו ... תותחית!!!
  הגב 17.08.22 21:50
 • אורח

ביום שני 29.8 יוקרן סרט הילדים "אנקאנטו" במדרחוב רוטשילד ראשון לציון במסגרת "שני מהסרטים" הקרנת סרטי ילדים בשילוב משחקים ומופעים מוזיקליים

הכניסה חופשית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


עיריית ראשון לציון ממשיכה בפעילות הקיץ לילדים והפעם שני מהסרטים. בשבועיים האחרונים הוקרנו במדרחוב רוטשילד סרטי ילדים המשולבים עם מופעי מוזיקה ומשחקים.

ביום שני 29.8 יתקיים היום האחרון של הפעילות עם הסרט "אנקאנטו" הפעילות תתקיים ברחבת הבאר.

בשעה 18:30 יהיו משחקים

בשעה 19:00 יהיה מופע מוזיקלי

ובשעה 20:00 הקרנת הסרט

הכניסה חופשית
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עיריית ראשון לציון חנכה את משכנו החדש של מרכז המשפחות המיוחדות בו יתקיימו הרצאות, קבוצות, הצגות ועוד לרווחת התושבים

המרכז נמצא ברחוב רחבעם זאבי 34

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לרווחת תושבי ראשון לציון נפתח בימים אלו המרכז החדש -המרכז למשפחות מיוחדות.

אמש (שני) התקיים אירוע חגיגי ראשון למשפחות שיוכלו ליהנות מעתה מהמרכז החדש שהוקם ברחוב רחבעם זאבי 34 ובו יתקיימו הרצאות, הצגות, פעילויות ועוד.

באירוע נהנו המשפחות והילדים מהצגה "הכלבלב שרצה חיבוק", שירי ילדות חלוקת ספרים, בלונים ובובות סרוגות ומיוחדות- מעשה ידיהן של קבוצת הסורגות העירונית.


לדברי מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק הרווחה, מוטי עג'מי, המטרה היא, שהבית הזה יהיה כולו עבור המשפחות המיוחדות ויפעלו בו מגוון פעילויות עבורן- הרצאות, קבוצות, הצגות, טיולים ועוד!! המרכז למשפחה פועל במסגרת אגף שיקום נכויות מזה כארבע שנים.

"בראייתי המקום צריך לשמש בית למשפחות ,למקום מפגש לחשיבה משותפת על הצרכים ועל קידום תוכניות יוזמות וחלומות.

אנחנו כאן בשבילכם. אני רוצה להודות לראש העירייה על השותפות בחזון ועל התמיגה והליווי ,למלי בן משה גריליכס- ראשת המינהל, על פרגון ופיתוח מתמיד של התחום, למנהלת האגף לשיקום נכויות- ליאת עברי וצוותה המסור אשר פועלים ומסייעים למשפחות שלנו ללא לאות לזיוה דסה- רכזת המתנדבים של המרכז- על ארגון הפעילות היום

למיכל שוורץ- מנהלת האגף לאזרחים ותיקים, על חיבור עם קבוצת הסורגות

ולדנה אייזנר- מנהלת שירות נשים עירוני, על השותפות והחיבור עם המינהל לאורך כל השנה וגם היום

ולקבוצת הסורגות העירונית המוכשרת, על שהכנתן לנו בובות במיוחד עבור הילדים! יישר כח!

כיף היה לשמוע את החוויות ולראות את הבית מתמלא!", סיכם עג'מי.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום חמישי 18.8 תתקיים פעילות היער הקסום בגן המושבה ראשון לציון בסימן גיבורי על עם הצגות ילדים, ג'ימבורי, איפור פנים, מתנפחים ועוד הפתעות

הכניסה חופשית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


גיבורי על ביער הקסום

גם השבוע ביום חמישי 18.8 תתקיים פעילות היער הקסום בגן המושבה והפעם בסימן גיבורי על.

כל הגיבורים מגיל שלוש עד בכלל מוזמנים למשחקים תחרותיים כיפיים בסגנון גיבורי על בנוסף למתנפחים של גיבורים, ג'ימבורי, סדנאות יצירה וסדנת חשיבה, מאפרות פנים ושתי הצגות מהנות מאוד מאוד – הצגה מוזיקלית " משל למשל" של תיאטרון כפכף ו-“ברכבת יושבת ארנבת" של תיאטרון הילדים הישראלי!

הפעילות תתקיים מ17:00-20:00

הכניסה חופשית
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום שבת 27.8 תיפתח בחוף בת ים אליפות העולם בסמבו חופים בה יקחו חלק ספורטאי מועדון עוצמה ראשון לציון: נהורה שבתאי, טלי סמואלסון ודוד אלברדייב

התחרות בשבת תהיה התחרות האישית (החל מ-19:00). למחרת, ביום ראשון 28 בחודש (החל מ-19:00), תתקיים התחרות הקבוצתית, כשבכל נבחרת ישתתפו חמישה ספורטאים: שתי נשים ושלושה גברים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
צילומים: באדיבות איגוד הסמבו בישראל


משלחת של שמונה סמביסטים ממרוקו תגיע בשבוע הבא לישראל כדי להשתתף באליפות העולם בסמבו חופים, שתיפתח בשבת הבאה, 27.8 בחוף הריביירה בבת ים. תהא זו הפעם הראשונה שספורטאים ממרוקו העוסקים בסמבו יגיעו לישראל.

בראש המשלחת ממרוקו יגיע יו"ר ההתאחדות במרוקו Dalil skall שהוא גם יו"ר יבשת אפריקה בהתאחדות הסמבו הבינלאומית FIAS . בשיחות הטלפוניות שקיים המרוקני עם סגן יו"ר ההתאחדות הישראלית לסמבו פאבל מוסין ושי גייזינגר מנכ"ל ההתאחדות המנהלים את אליפות העולם, הוא הביע את התרגשותו הגדולה מהגעת משלחתו לישראל.

התחרות בשבת תהיה התחרות האישית (החל מ-19:00). למחרת, ביום ראשון 28 בחודש (החל מ-19:00), תתקיים התחרות הקבוצתית, כשבכל נבחרת ישתתפו חמישה ספורטאים: שתי נשים ושלושה גברים. נבחרת רוסיה הבטיחה את השתתפותה בתחרות עם 8 ספורטאים והיא תופיע ללא דגל ארצה אלא תחת דגל ההתאחדות הבינלאומית בסמבו ה- FIAS .


נבחרת אוקראינה שגם היא הבטיחה השתתפותה בתחרות, ביקשה מהוועדה המארגנת לא לשהות באותו מלון עם נבחרת רוסיה מהטעמים הברורים והמובנים. הוועדה המארגנת מילאה את בקשת האוקראינים.

אליפות העולם בסמבו חופים מתקיימת בחסות איש העסקים ליאוניד כץ, נשיא הכבוד של התאחדות הסמבו בישראל, בעבר ג'ודאי וסמביסט עד לגיוסו ליחידה קרבית, בשיתוף עם עיריית בת ים, משרד התרבות והספורט, התאחדות אילת, התאחדות עוצמה ומכבי ישראל.


כ-120 ספורטאים מ-26 מדינות הבטיחו השתתפותם באליפות העולם בסמבו חופים בישראל. התחרויות יתקיימו בארבע קבוצות משקל: המשקלים בנשים: 50 ק"ג, 59 ק"ג, 72 ק"ג ו-72 ק"ג פלוס. בגברים: 58 ק"ג, 71 ק"ג, 88 ק"ג ו-88 ק"ג פלוס.


נבחרת ישראל לאליפות העולם בסמבו חופים כוללת את: נשים: נהורה שבתאי, עוצמה ראשל"צ (50 ק"ג), אליזבט פריגוב מכבי אילת (59 ק"ג) וטלי סמואלסון עוצמה ראשל"צ (72 ק"ג)


גברים: דניאל שריפוב יוניפייט חיפה (59 ק"ג), מתן איגליצקי, הפועל בת ים(71 ק"ג), דוד אלברדייב עוצמה ראשל"צ (88 ק"ג) ו- גנאדי ברוידה נתניה (88 ק"ג).

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה זה סמבו???
  הגב 17.08.22 18:33
 • אורח

אילי טמם, רז ברוכיאן ויובל חליבה הצטרפו לסגל הפועל ראשון לציון בכדורגל

יובל אמר לאחר החתימה: ״ אין ספק שכיף לחזור הביתה. הפועל ראשון זה הבית שגדלתי בו 18 שנים ואני מחובר מאוד למקום ולקהל, שאעשה הכל כדי לשמח אותם. יש כאן סגל צעיר ומוכשר ומאמן טוב ואני מקווה ומאמין שנוכל לעשות דברים יפים בעונה הקרובה."

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
יובל חליבה


מועדון הכדורגל הפועל ראשון לציון הודיע על החתמתם של עוד 3 שחקנים לסגל הקבוצה: אילי טמם, רז ברוכיאן ויובל חליבה.

אילי טמם הקשר בן ה-21, חתם בקבוצה באמצעות סוכנו אבי נימני. טמם חוזר לכתומים לקדנציה שנייה לאחר שהיה בקבוצה לפני שתי עונות וגדל במדי הכתומים.


השחקן השני שהצטרף הוא המגן בן ה-20, רז ברוכיאן, שחתם באמצעות סוכנו אדם קידן. ברוכיאן גדל במחלקת הנוער של בית״ר ירושלים ובעונה האחרונה שיחק בבית״ר נורדיה בליגה א׳.


השחקן השלישי שחתם הוא יובל חליבה שחוזר לקדנציה נוספת בקבוצה. השחקן בן ה-26, חתם בקבוצה באמצעות סוכנו אדם קידן,

יובל אמר לאחר החתימה: ״ אין ספק שכיף לחזור הביתה. הפועל ראשון זה הבית שגדלתי בו 18 שנים ואני מחובר מאוד למקום ולקהל, שאעשה הכל כדי לשמח אותם. יש כאן סגל צעיר ומוכשר ומאמן טוב ואני מקווה ומאמין שנוכל לעשות דברים יפים בעונה הקרובה."
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פסטיבל ראשון לציון בלייב פארק! במהלך חול המועד סוכות יופיעו בלייב פארק ראשון לציון שמעון בוסקילה עם שלמה ארצי, עידן עמדי, מופע הצדעה לאריק איינשטיין ודני סנדרסון עם גידי גוב ועוד

פירוט המופעים בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


פסטיבל ראשון לציון חוזר בסימן חגיגות ה140 שנה לראשון לציון. בימים אלו נחשפים פרטים ראשונים על הפסטיבל המסורתי של העיר אליו מגיעים מיטב אמני ישראל במהלך חול המועד.

במהלך ימי הפסטיבל יתקיימו מופעים מיוחדים בלייב פארק ראשון לציון בהם יתארחו קובי אפללו, עידן עמדי, שמעון בוסקילה, דני סנדרסון ועוד.

יום שלישי 11.10 בשעה 21:00


הפקת מקור ייחודית וחד פעמית לפסטיבל ראשון לציון, פסטיבל המוזיקה הגדול בישראל, שיתקיים השנה בסימן חגיגות 140 שנה לעיר!!

אריק איינשטיין הוא תמצית סיפורה של המוזיקה הישראלית, מהלהקה הצבאית, דרך "שלישיית גשר הירקון", "החלונות הגבוהים" ועד קריירת הסולו שבה שיתף פעולה עם גדולי הכותבים והמוזיקאים שלנו. הוא הקליט מאות שירים שיצאו בעשרות אלבומי מופת ואשר הפכו לפסקול הישראלי.

אריק איינשטיין היה זמר, יוצר, מוזיקאי, שחקן, קומיקאי ותסריטאי שיצר שפה ייחודית לו. המילים, כמו המוזיקה, היו תמיד בראש מעייניו. משירי משוררות ומשוררים ועד המיטב של הכותבים הצעירים ממנו שעבדו איתו. ביחד הם יצרו את עלית הזמר העברי של ימינו, הישן לצד החדש. בתוך כמות השירים הנפלאים שהקליט (למעלה מ400!) הסתתרה עובדה מרגשת שמשכה פחות תשומת לב: אריק איינשטיין כתב מילים ללא פחות ממאה שירים, רבים מהם הפכו לקלאסיקה. "אני ואתה", "סע לאט", "עוף גוזל", "עוד נפגש", "פסק זמן", "שיר אהבה סטנדרטי", "שיר שאחרי מלחמה" , "אהבה ממבט ראשון", "אבשלום", "אוהב להיות בבית", "יושב על הגדר, "יש לי אח קטן", "כל השבוע לך", "זה לא בדיוק געגוע" ועוד רבים.

במופע "זו אותה אהבה " נחגוג את יצירתו של איינשטיין תוך דגש מיוחד על השירים שכתב להם מילים. ניזכר במיטב להיטיו מכל הזמנים ביחד עם חברים ותיקים שהכירו אותו מקרוב, לצד זמרות וזמרים צעירים שלא זכו לעבוד איתו בחייו, אך הושפעו ממנו וממשיכים לאהוב אותו ואת את יצירתו. את האומנים תלווה תזמורת, הרכב נגנים, ויצירות וידאו בערב שכולו אהבה וגעגוע לאיש וליצירותיו.

משתתפים (לפי סדר הא'- ב'): אסתר רדא, ברי סחרוף, דויד ד'אור , דקלה, יובל דיין, יוני רכטר, כנסיית השכל, מיקי גבריאלוב, עידן עמדי, עמיר בניון, שירה גבריאלוב, שלומי שבת התזמורת הסימפונית הישראלית ראשון לציון בניצוחו של אילן מוכיח.
יום רביעי 12.10 בשעה 21:00


לאחר סיבובי ההופעות בהם חגג עמדי עשור של קריירה בהופעות ענק בהיכל מנורה, ארנה ירושלים, קיסריה ובפארקים הגדולים ברחבי הארץ, ועם עליית העונה הרביעית של הסדרה המצליחה "פאודה" בכיכובו, מכריז עידן עמדי, על מופע סיכום סיבוב העשור, בחוה"מ סוכות, בלייב פארק ראשון לציון.

עמדי המזוהה בעשור האחרון כאחד האמנים הכנים, המצליחים והמוערכים בישראל, מכריז על המופע הייחודי בלייב פארק ראשל"צ עם אורחים מיוחדים והפתעות נוספות בו יסכם את סיבוב מופעי העשור שהתחיל בחודש פברואר בהיכל מנורה, ויסתיים בחוה"מ סוכות בלייב פארק ראשון לציון.

לאורך השנים כבש עמדי את המצעדים בשלל להיטי ענק: "תשליך", "בזמן האחרון", "נגמר", "דברים יפים לראות", "מנסים", "חלק מהזמן", "אני רוצה", "זוכר כמעט הכל", "תסתכלי לי בעיניים", שיר השבעים "כאב של לוחמים" ו"מקום לשנינו" (עם מאלו). את סיבוב הופעות הקיץ יחגוג עמדי עם יציאת האלבום ה-5 ושחרור של שירים חדשים ומפתיעים לקהל.
יום חמישי 13.10 בשעה 21:00


שמעון בוסקילה חוגג 20 שנות קריירה במופע ענק בלייב פארק ראשון לציון 13/10/22

עם אורחים וביצועים מיוחדים: שלמה ארצי מרינה מקסימיליאן וקובי אפללו!

שמעון בוסקילה מהזמרים הטובים, האיכותיים והמשובחים בישראל, ואחד היוצרים המבריקים שחתום על הלחנת מספר לא מבוטל של שירים שנכנסו לפס הקול של המוסיקה הישראלית, חוגג 20 שנות קריירה במופע ענק ומקפיץ בלייב פארק ראשון לציון, ויארח חברים מכל השנים - שלמה ארצי, מרינה מקסימיליאן וקובי אפללו!

מופע ענק מלא נשמה, קצב, שמחה, עם הביצועים המרגשים כמו שרק בוסקילה יכול לבצע.

בוסקילה בליווי נגנים מהשורה הראשונה יבצע את שיריו הגדולים ואת השירים שהלחין לזמרים אחרים מאז פריצתו לעולם המוסיקה הישראלי.


מוצ"ש 15.10 בשעה 19:00


דני סנדרסון נועל את סיבוב 55 שנות היצירה

בחגיגת ענק בלייב פארק ראשון לציון

אורחים חגיגיים: גידי גוב, אביב גפן, הדג נחש

בתום סיבוב הופעות מוצלח ומתוקשר בכל רחבי הארץ, בו אירח את מיטב אמני ישראל: שלום חנוך, הדג נחש, מוש בן ארי, ג'ין בורדו, תיסלם, מאור כהן, אמיר דדון, נונו, רביב כנר, עילי בוטנר וילדי החוץ.

ינעל דני סנדרסון את סיבוב ההופעה של 55 שנות יצירה בחגיגה סיום ענקית בלייב פארק ראשון לציון בה יארח את: גידי גוב, אביב גפן, הדג נחש. דני סנדרסון, מהזמרים והיוצרים הבולטים והאהובים בישראל, האיש שטביעות אצבעותיו ושפתו השנונה שזורות בתרבות הישראלית, חוגג 55 שנות יצירה !!!

מעטים האמנים בישראל שמאחוריהם שנות עשייה כל כך משפיעות ומגוונות כמו סנדרסון.

הקריירה המפוארת שלו כוללת כתיבה של מעל 300 שירים שמתוכם 80 הפכו ללהיטים ומהווים מאבני היסוד של המוסיקה הישראלית. אחרי שירות ב"להקת הנח"ל" הקים והיה חבר בלהקות "השניצלים", "כוורת", "גזוז", "דודה". בקריירת הסולו הוציא 11 אלבומים , 4 ספרים, הפיק מוסיקלית אלבומים לאמנים אחרים, הנחה תכניות אישיות ברדיו ובטלוויזיה וזכה בפרס אקו"ם ופרס אמ"י למפעל חיים.


סנדרסון הוא תמצית ומהות הרוקנרול הישראלי, ממחוללי המהפכה במוזיקה הישראלית, גיטריסט בחסד ואחת הדמויות המשפיעות והחשובות במוזיקה בארץ.


עלות כרטיסים החל מ159 ש"ח

לרכישת כרטיסים: https://digistage.to/RishonFest2022

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ח"כ יוראי להב הרצנו ערך מפגש עם משפחות מיוחדות בראשון לציון על מנת ללמוד ולשמוע על הצרכים שלהם

חבר הכנסת משמש כיו"ר וועדת המשנה לשוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות. חה"כ יוראי להב הרצנו (יש עתיד): "הגעתי לראשון לציון למפגש משפחות מיוחדות כדי ללמוד על הצרכים של כל אחת ולהבין כיצד ניתן לענות עליהם בהקדם. אני עומד בקשר רצוף עם הרשויות ועם משרדי הממשלה על הנושאים שצפו במפגש ומחויב למשימה הרחבה שלנו לוודא שלכל אדם יהיה מקום שווה ומלא בחברה הישראלית".

מערכת האתר | | תגובות: 0
קרדיט- ליהי ברנוי


בתחילת השבוע אירחה אפרת אלבכר בביתה מפגש של עשרות משפחות מיוחדות עם יו"ר ועדת המשנה לשוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות, חה"כ יוראי להב הרצנו מטעם מפלגת 'יש עתיד', עם ראש מטה יש עתיד בעיר שי-לי שאשא, יו"רי קהילת המיוחדים ביש עתיד, חנה גול ועמית עובדיה, אמיר סולרסקי וסגן ראש העיר, איתי מתיתיהו.


יו"ר ועדת המשנה לשוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות, חה"כ יוראי להב הרצנו (יש עתיד):

״הגעתי לראשון לציון למפגש משפחות מיוחדות כדי ללמוד על הצרכים של כל אחת ולהבין כיצד ניתן לענות עליהם בהקדם. אני עומד בקשר רצוף עם הרשויות ועם משרדי הממשלה על הנושאים שצפו במפגש ומחויב למשימה הרחבה שלנו לוודא שלכל אדם יהיה מקום שווה ומלא בחברה הישראלית. תודה מיוחדת לאיתי מתיתיהו, סגן ראש העיר, שי לי שאשא, ראש מטה יש עתיד בעיר, וליו"ר קהילת המיוחדים, חנה גול ועמית עובדיה על ארגון המפגש״.


איתי מתיתיהו, סגן ראש העירייה ומחזיק תיק נוער וצעירים:

"זכיתי להוביל את תחום הצרכים המיוחדים בעיר במסגרת החינוך הבלתי פורמלי, זאת במקביל לעזרה שלנו לפניות רבות מהורים. המפגש אתמול היה מרגש וחשוב ונעשה כל שביכולתנו לנסות ולעזור לכל תושב. התחום הזה חשוב לנו מאוד ויש לנו ממשלה מצוינת עם שר רווחה שמפיח בכולנו תקווה רבה לשינוי המיוחל. תודה רבה לאפרת על האירוח, לכל התושבים והתושבות שהגיעו, תודה לשי לי שאשא ראש המטה שלנו בעיר ולכל צוות המטה, תודה לעמית עובדיה וחנה גול ראשי קהילת המיוחדים של יש עתיד, ותודה ליוראי להב הרצנו שמבקר אותנו רבות.


שי-לי שאשא, ראש מטה יש עתיד בראשון לציון:

"זה היה ערב פשוט מצמרר. כל כך חשוב לפגוש את המשפחות היקרות הללו וקודם כל להקשיב. יש עתיד חרטה על דגלה את נושא הצרכים המיוחדים. שר הרווחה מאיר כהן, ראש הממשלה יאיר לפיד וח"כ יוראי להב הרצנו פעלו רבות בשנה האחרונה למענם ולמען המשפחות. גם ברמה המקומית, פעילי מטה ראשון לציון, סגן ראש העירייה, איתי מתיתיהו ואנוכי, מחויבים מאוד לנושא ופועלים בו רבות. כולי תקווה שתוצאות הבחירות הקרובות יאפשרו לנו להמשיך ולפעול למען אנשים עם צרכים מיוחדים ואולי לא פחות חשוב, המשפחות שלהם שחוות קשיים יומיומיים משמעותיים."

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בימים ראשון עד שלישי 28-30.8 תקיים עיריית ראשון לציון מפגשים לתושבי שכונות מישור הנוף וחלום ראשון, נווה דקלים וצמרות במסגרת מיזם "חולמים שכונה" הנועד לשתף את התושבים בתוכניות לשדרוג שכונת המגורים שלהם

יש לבצע הרשמה מראש

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


עיריית ראשון לציון ממשיכה במיזם "חולמים שכונה" הנועד לשתף את התושבים בתוכניות לשדרוג שכונת המגורים שלהם.

פרויקט "חולמים שכונה" נמצא בעיצומו עם 15 שכונות שכבר עברו את התהליך ובמהלך אוגוסט וספטמבר יתקיימו מפגשים לשכונות נוספות שיוכלו להשפיע על מראה השכונה בעתיד.

בנוסף לתוכנית העבודה השנתית השוטפת, הקצתה העירייה תקציבים לכל אחת מהשכונות בעיר, בהתאם לגודלה ובהתאם למצב התשתיות הציבוריות בה. באופן זה יוכלו תושבי ותושבות העיר - לקבל הזדמנות להשפיע ישירות ולהחליט כיצד להשקיע את התקציבים כדי לשפר את איכות החיים בשכונה באופן משמעותי.

להלן מועדי המפגשים בשבוע הקרוב:

28.8 | מישור הנוף וחלום ראשון | 18:00-19:30 | במרכז גמלאים

29.8 | נווה דקלים | 18:00-19:30 | בית הספר נווה דקלים

30.8 | צמרות | 18:00-19:30 | בית הספר רמז


המפגשים הבאים:

4.9 | האירוס | 18:00-19:30 | בית הספר אריאל שרון

5.9 | קריית הלאום | 18:00-19:30 | מוזיאון אגם

6.9 | קריית כרמים | 18:00-19:30 | מתנ"ס כרמים

מוזמנים להגיע ולהשפיע איך תשודרג השכונה שלכם!


לפרטים נוספים והרשמה הכנסו ללינק

https://l.facebook.com/l.php?u=https%3A%2F%2Fw
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עיריית ראשון לציון פתחה את ההצבעה למיזם חולמים שכונה במסגרתה תושבי השכונות יבחרו את המיזם לשדרוג שכונת מגוריהם; היום (שלישי 16.8) יתקיימו לתושבים אירועי חשיפה של הפרוייקטים בשכונות אברמוביץ, השומר ורמב"ם

לינק להצבעה מצ"ב בכתבה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


פרויקט חולמים שכונה נכנס לשלב ההצבעה ב-15 שכונות.


החל מאמש ניתן להצביע באתר העירייה למיזמים שהועלו על ידי התושבים לשדרוג 15 שכונות ברחבי העיר. באותן שכונות יתקיים הפנינג במהלך השבוע הקרוב, וגם במהלכו תתאפשר הצבעה. בשבועות הקרובים יתקיימו מפגשים בשכונות נוספות.


עיריית ראשון לציון ממשיכה במיזם "חולמים שכונה", הנועד לשתף את התושבים בתוכניות לשדרוג שכונת המגורים. לאחר שהועלו מספר מיזמים על ידי התושבים, הפרויקט נכנס כעת לשלב ההצבעות ב-15 שכונות בעיר. החל מאמש (שני, 15.8) תחל ההצבעה באופן מקוון באתר העירייה, כאשר כל תושב יוכל להצביע פעם אחת בלבד.

בעיריית ראשון לציון יקיימו במהלך השבוע הקרוב הפנינג בכל שכונה, ובמהלך ההפנינג ניתן יהיה להצביע בעמדות הצבעה ממוחשבות.


להלן מוקדי ההפנינג בשכונות:

16.8 | שכונת השומר | הרברט סמואל בגן הורנצ'יק | 16:00-18:00

16.8 | שכונת אברמוביץ' | קק"ל 18 בגן ברושים | 18:00-20:00

16.8 | שכונת רמב"ם | מדרחוב אברבנאל 39 | 18:00-20:00

17.8 | שכונת רקפות | גן אורנה פורת | 18:00-20:00

17.8 | שיכון המזרח | גן שער המזרח | 16:00-18:00

17.8 | שכונת רמז | רחוב ויניק 35 בגן המוזיקה | 18:00-20:00

18.8 | שכונת נעורים | גן נעורים | 18:00-20:00

18.8 | שכונת כצנלסון | שדרות בן גוריון 35 בגן המעיין | 18:00-20:00

18.8 | שכונת קדמת ראשון | רחוב פופל 12-14 | 16:00-18:00

21.8 | שכונת קריית ראשון | גן הרדוף 5 | 16:00-18:00

21.8 | שכונת נווה חוף | חיל הצנחנים 7 בגן יונתן | 18:00-20:00

21.8 | שכונת רביבים | חיים שרף 4 בגן מגדל המים | 18:00-20:00

22.8 | שכונת רמת אליהו | גן מנשה | 16:00-18:00

22.8 | שכונת נווה הדרים | גן מזיא שדרת החוחית | 18:00-20:

22.8 | שכונת נווה ים | גן הנחשול 28 | 18:00-20:00


לפרטים נוספים ולצפייה בתוצרים שיעלו להצבעה:

https://bit.ly/3SKwTAsבנוסף לכך, ייערכו בימים הקרובים מפגשים ראשונים בשכונות נוספות ובהן יהיה ניתן להציע רעיונות לשדרוג מתחמים בשכונה. להלן מועדי המפגשים:

23.8 | נאות אשלים | 18:00-19:30 | במתנ"ס נאות אשלים

24.8 | ראשונים | 18:00-19:30 | במכבי צעיר

25.8 | נחלת יהודה | 18:00-19:30 | במרכזת נחלת 360

28.8 | מישור הנוף וחלום ראשון | 18:00-19:30 | במרכז גמלאים

29.8 | נווה דקלים | 18:00-19:30 | בית הספר נווה דקלים

30.8 | צמרות | 18:00-19:30 | בית הספר רמז

4.9 | האירוס | 18:00-19:30 | בית הספר אריאל שרון

5.9 | קריית הלאום | 18:00-19:30 | מוזיאון אגם

6.9 | קריית כרמים | 18:00-19:30 | מתנ"ס כרמים


כזכור, "חולמים שכונה" הוא פרויקט שיתוף ציבור ייחודי של עיריית ראשון לציון, שבו התושבות והתושבים שותפים להחלטה כיצד ובאילו מוקדים בשכונה ישודרג המרחב הציבורי. מעבר לתוכנית העבודה השנתית השוטפת, הקצתה העירייה תקציבים משמעותיים נוספים הנעים בין חצי מיליון ₪ למיליון וחצי ₪ לכל אחת מהשכונות בעיר, בהתאם לגודלה ומספר התושבים בה. כך, למעשה, יכולים התושבים לקבל הזדמנות להשפיע ישירות ולהחליט כיצד להשקיע את התקציבים כדי לשפר את איכות החיים בשכונה באופן משמעותי.


ראש העירייה, רז קינסטליך:

"פרויקט חולמים שכונה נמצאו בעיצומו, ואני בטוח שבקרוב נגשים את חלומם של התושבים לשדרוג השכונה. אחת המטרות שלנו היא שהתושבים יהיו מעורבים בקבלת ההחלטות בעיר, ואני שמח שזה קורה. אני מזמין את התושבים להצביע ולהשפיע דרך האתר העירוני ובהפנינג שייערך בשכונות".


משה לבהר, משנה לראש העירייה ומחזיק תיק שדרוג שכונות, מסר:

"שדרוג השכונות בראשון לציון יצא לדרך, ואני שמח לראות את המעורבות של התושבים והרצון שלהם להשפיע. הבחירה תתבצע באופן דמוקרטי, ואין לי ספק שהפרויקט שייבחר ישפר את איכות החיים בשכונה ואת המרחב הציבורי. זאת יריית הפתיחה, ואין לי ספק שנמשיך בכך גם בשנים הבאות".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום שלישי 30.8 מסיבת הרחוב של ראשון לציון חוזרת לרחוב רוטשילד עם נונו, רביד פלוטניק ועוד

הכניסה חופשית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


עיריית ראשון לציון מחזירה את מסיבת הרחוב לנוער וצעירים.

אחרי שנים של הפסקה וגם הגבלות הקורונה אגף התרבות בחברה העירונית ראשון לציון בשיתוף אגף נוער וצעירים מחזירים את מסיבת הרחוב לצעירי העיר. מסיבת הרחוב היא מסורת עירונית בה נהנו צעירי העיר מהופעות של מיטב אמני ישראל, אמנים מקומיים ועוד הפתעות.

בתוכנית:

בשעה 19:00 הרכבי הנוער של העיר

בשעה 20:00 נונו

ב20:40 יעלה דיג׳יי ממחלקת הנוער

ב20:50 רביד פלוטניק

את הערב יחתום הדיג׳יי איתי גאלו במסיבה מטורפת,

בנוסף עתיד להיפתח במקום יריד מקומי של אמנים/יוצרים ובעלי עסקים מקומיים של מוצרי אופנה, אקססוריז ותכשיטים (כולל הנעלה ותיקי יד), וינטג' ויד שנייה, אמנות ויצירה, אביזרים לבית, מוצרי טיפוח, בריאות ועוד.


האירוע יתקיים ביום שלישי 30.8 בין השעות 19:00-23:00 ברחוב רוטשילד -ז'בוטינסקי

הכניסה חופשית


ראש העירייה רז קינסטליך:

״אני שמח לפתוח שוב את מסורת מסיבת הרחוב לצעירים ולנוער המדהים שלנו, עם שלל אומנים מהשורה הראשונה. אחרי שנתיים של קורונה, שבהן נאלצנו לדחות את האירוע, השנה אנחנו חוזרים ובגדול עם מסיבה שתכלול גם מתחם שלם של הפתעות לצעירים שיגיעו. אני מזמין אתכם ואתכן להגיע וליהנות מכל מה שהכנו עבורכם״


איתי מתיתיהו – סגן ראש העירייה ומחזיק תיק נוער וצעירים:

חוזרים למסורת האהובה – מסיבת רחוב לנוער ולצעירים לכבוד סוף הקיץ ולקראת שנת הלימודים.

אחרי קיץ מטורף, שבו דאגנו לקיים המון כיף לנוער במסיבות, סטנדאפ, ואירועים במתחם הספורטכיף ובמרכזי הנוער, קיבלתי פניות רבות מבני ובנות נוער שרוצים שנשחזר את ההצלחה. יש לנו בעיר נוער נפלא, אני פוגש אותם בפעילות ההתנדבותית שלהם, בטקסים, ובתכניות העצמה, ומגיע להם שנשקיע בהם את המשאבים הנדרשים. הגיע הזמן להחזיר את התרבות והפנאי לעיר.

אני רוצה להודות לראש העירייה רז קינסטליך על התמיכה והנכונות, ולצוותים המקצועיים באגף נוער וצעירים ובחברה העירונית על הביצוע.
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יפה נשמע נחמד ומתאים לי למרות שאני בת 40 ו....
  הגב 17.08.22 08:39
 • אורח
  40 זה 17. החדש
  הגב 17.08.22 09:29
 • אורח
  מה עם 50 פלוס אנחנו שקופים משלמים מסים מאוד יקרים לפחות שתהיה תמורה
  הגב 17.08.22 13:16
 • אורח
  ביטלו השנה את המופעים במוצ"ש ברחבת העיריה,בושה שלא היו אירועים כל הקיץ אלא רק לילדים
  הגב 17.08.22 17:17
 • אורח

יום הולדת שמח לחברת המועצה, אילנית הרוש

רוצים לברך את קרוביכם שלחו לוואטסאפ 0-585-585-106 לציין עבור ציונה (חובה לצרף תמונה)

ציונה | | תגובות: 0


מזל טוב לחברת המועצה, אילנית הרוש החוגגת יום הולדת ציונה מצטרפת לכל הברכות והאיחולים
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
15.08.22 18:37
מחפשת דירה 3 חדרים במחיר שפוי ברחובות לא מתווכת אסתר
אורח
15.08.22 10:07
בשכונת רמז מחפשים להשכיר דירת 4 חדרים , מרפסת וחניה
אורח
15.08.22 22:49
אין באזור חניה,ממליץ שתוותר על הרצון
אורח
16.08.22 13:33
למי לפנות
אורח
07.07.22 11:10
מעונין בדירה אחרי תמ"א ברחוב פיין 035766732
אורח
03.07.22 11:59
למכירה בנווה ים דירה דו קומתית (2 קומות מתוך בניין של 4 קומות) עם חצר ובריכה 6 חדרים , 5,500,000.
אורח
03.08.22 10:30
חמש וחצי מיליון? חחחחחח בהצלחה בלמכור אותה.
אורח
14.03.22 14:59
יש לי קורונה
אורח
21.03.22 13:19
מזל טוב
אורח
04.05.22 19:46
אני רוצה
אורח
10.04.22 17:05
מוכר?
הצג תגובות נוספות
אורח
25.01.22 09:17
בשעריים בטשרניחובסקי ,למכירה בית פרטי 81 מ"ר+יחידת דיור 24 מ"ר,מגרש פרטי 383.5מ"ר רשום בטאבו (לא מקרקעי ישראל) טל: 054-4867984
אורח
30.01.22 13:52
תמכור לקבלן שיעשה בניין, ככה יותר זוגות צעירים יוכלו להנות סוף סוף
אורח
16.02.22 23:50
ראשון לציון ?
הצג תגובות נוספות
אורח
08.01.22 16:01
להשכרה דירה מתוקה לצעירים, רהוט חלקי: מיטה רחבה, מקרר, טלוויזיה, ארון, פינת אוכל, מיקרו גל, WIFI ועוד....להתקשר ישראל 050-3991065
אורח
24.12.21 08:12
ברחובות לאזרח הותיק 5970* 076-814-24-24 עוברים דירה הכל כלול


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
06.06.22 23:23
דירת גג קסומה להשכרה. 3 חדרים, בשכונת אברמוביץ . גג פרטי ענק ומרפסת פטיו. משופצת ומרוהטת 0526355445 בולי
אורח
24.03.22 19:08
שלום
אורח
13.01.22 00:24
להשכרה, דירה, 4.5 חדרים,110 מ' , למשפחה או שותפים, 3 כיווני אויר, מזגן בכל חדר, ריהוט חלקי, שכונת רמז במרכז ראשון לציון. 054-5567990, איציק
אורח
24.03.22 19:07
סתום
אורח
24.03.22 19:07
סליחה
אורח
23.06.22 09:28
יש מרפסת שמש ?
אורח
08.01.22 16:14
דירה מתוקה לצעירים, ריהוט חלקי: מיטה רחבה ושידות, פינת אוכל, מקרר, טלוויזיה, ארון, מאורר מצנן גדול, כירים חשמליות ועוד.... אפשר לראות את הדירה בכל יום מהשעה 15/30 בתיאום עם ישראל: 050-3991065
אורח
22.04.22 21:30
מרתף.
אורח
05.01.22 15:08
דירה להשכרה 3 חדרים לקראת סוף חודש אפריל שפינוזה רחובות. 0523946275
אורח
05.01.22 15:07
דירה להשכרה 3 חדרים לקראת סוף חודש אפריל בשפינוזה
אורח
04.01.22 08:32
דירה להשכרה 3 חדרים בכצנלסון 0528225240
אורח
23.12.21 03:26
דירה 3-4 חדרים להשכרה מיידית בקרית גנים משופצת עם מעלית וחנייה 0503615384 סימה


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
28.04.22 23:52
למכירה פורד גלקסי 2009 יד 3 243000 ק"מ טסט לשנה 15500 0507158114
אורח
27.03.22 12:44
למכירה שברולט מליבו (אמרקאי) 2011 יד ראשונה מטופלת באופן סדיר + כולל טסט לשנה עד אפריל 2023 {טסט + תשלום) חום מוקה 054-9993528
אורח
23.03.22 16:09
מספר טלפון 0524101033
אורח
23.03.22 16:07
בקשר למודעה על הניסאן אשמח לדעת כמה דורשים בשבילה
אורח
10.04.22 11:00
5000
אורח
22.02.22 18:41
למכירה .רכב ניסאן אלמרה 1999 יד ראשונה.
אורח
12.01.22 12:40
מחפשת דירה להשכרה 5 חדרים בשכונת שרונה 054-6736108
אורח
24.12.21 08:13
ברחובות לאזרח הותיק 5970* 076-814-24-24 עוברים דירה הכל כלול
אורח
19.09.21 16:17
אני רוצה בי 60000
אורח
28.10.21 08:38
אני רוצה למבורגיני


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
16.06.22 07:12
דרושים נהגי מוניות ברחבות https://lp.vp4.me/q3bk
אורח
07.08.22 22:42
מעוניין לעבוד נהג מןנית פלאפון 0505076023 אריה
אורח
02.06.22 00:34
דרוש. איש טכני תותח ומהיר לתיקון קורקינטים חשמליים ואופניים חשמלייים .לחנות ברחובות. שכר גבווה.0555687384 רק הודעות וואצפ
אורח
07.05.22 19:55
היי שמי ענתי אני מטפלת בתינוקות, אהייה פנוייה מספטמבר הקרוב אשמח להצעות, 0525268687
אורח
21.04.22 09:50
מחפשת דירה להשכרה בראשון עד 3000 שקל גדולה עם הרבה חדרים השכרה לתקופה קצרה.
אורח
06.05.22 15:29
מה זה תקופה קצרה
אורח
21.04.22 09:50
מחפשת עבודה בתחום המסאג׳ רפלקסולוגיה וקוסמטיקה האם מישהו מכיר מקומות כאלה שאפשר לעבוד בראשון ?
אורח
09.08.22 16:52
0509433393 צרי קשר ערן
אורח
18.03.22 10:44
מחפש עבודה במקצוע שלי מנהל מחלקת בשר עים ניסיון של 25 שנה תודה ושבת שלום
אורח
03.03.22 14:51
משמר זכרונות.. המרת קלטות וידאו ישנות למדיה דיגיטלית050-7438010
אורח
25.05.22 21:58
כמה עולה
אורח
21.02.22 17:42
דרוש עובד לבר אוכל חלבי בראשון לציון משמרות בוקר/ערב אפשר גם נוער לפרטים נוספים 050-3723013 ליאור


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל