הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

נפתחה קבוצת וואטסאפ למחפשי דירות בראשון לציון! 

בכתבה, לינק הצטרפות לקבוצה מחפשי דירות בראשל"צ
בימים שני עד רביעי 8-10.7 ייפתח בסדנא רמת אליהו פסטיבל אמנות רמת אליהו 2024 עם מופעים, תערוכות ופעולות אינטראקטביות
בימים ראשון עד רביעי 16-19.6 יחולו שינויים בלוחות הזמנים של קווי התחבורה הציבורית ברחבי הארץ לאור החג המוסלמי עיד אל אדחה

לאור תלונות תושבי הרקפות על מים עכורים, אפי משה מבקש לבצע בדיקות לאיתור התקלה על ידי חברה חיצונית; מניב ראשון: הבדיקות הראו כי המים המסופקים לצרכנים, עומדים בכל הפרמטרים התקינים בהתאם לתקנות איכות מי שתיה ואנו ממשיכים לבצע בדיקות

יש לציין כי ביום חמישי האחרון הוציאה מניב ראשון הודעה לתושבים על כך שבוצעו בדיקות לאיכות המים וכולן יצאו תקינות. כמו כן בוצעו שטיפות של קווי המים. בהודעה הונחו התושבים שבמידה ויוצאים להם מים עכורים יש לאפשר למים לזרום עד לקבלת מים צלולים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6


חבר המועצה, אפי משה שלח בימים אלו מכתב לראש העיר, רז קינסטליך הדורש את מעורבותו לנושא תלונות התושבים על מים עכורים בשכונת רקפות.

במכתב ששלח לראש העירייה טוען אפי משה כי מתחילת החודש מתריעים תושבי השכונה החדשה של מחיר למשתכן על מים צהובים בברזים שאינם ראויים לשתייה וספק אם ראוי להתקלח בהם. הוא מוסיף ואומר כיצד ייתכן שמאות תושבים זועמים על מים עכורים, בדירות שאוכלסו אך לפני כחודש ימים, ותאגיד המים מניב אינו מטפל בבעיה ופותר אותה. לדבריו תגובת מניב לנושא הייתה הפניית הבעיה לתושבים ובתאגיד טענו כי הם (התושבים) אחראים לכך ולא מניב.


בפנייתו לראש העירייה מבקש אפי משה שעיריית ראשון יחד עם תאגיד המים מניב, יודיעו לתושבים שהם האחראים להשבת המצב לתקינותו ויפעלו בהתאם באופן מידי. בין היתר מבקש אפי משה מראש העיר (כיו"ר מניב) למנות באופן בהול חברה חיצונית שתבצע בדיקה יסודית לאיתור מקור התקלה ולתיקונה מהר ככל הניתן. עוד הוא דורש שלא לחייב את התושבים האמורים בחשבון המים לתקופה בה קיימת הבעיה.

יש לציין כי ביום חמישי האחרון הוציאה מניב ראשון הודעה לתושבים על כך שבוצעו בדיקות לאיכות המים וכולן יצאו תקינות. כמו כן בוצעו שטיפות של קווי המים. בהודעה הונחו התושבים שבמידה ויוצאים להם מים עכורים יש לאפשר למים לזרום עד לקבלת מים צלולים.


הודעת מניב ראשון מיום חמישי


"בעקבות פניות תושבים בשכונת רקפות בנושא זרימת מים לא צלולים מהברזים, מתבצעים בשבוע האחרון בדיקה וטיפול מקצועי ברשת המים. בהנחייתו של ראש העירייה, רז קינסטליך, יצאו צוותים של מניב לשטח באופן מיידי וביצעו שטיפות לקווי המים הראשיים ולמאגרי המים בתיאום עם חברות האחזקה. במקביל, מתבצעות בשכונה במהלך השבוע האחרון בדיקות לאיכות המים.

בבדיקה האחרונה שבוצעה ע״י מעבדה של משרד הבריאות בתאריכים 13-14.9.22 וכללה הן בדיקות מיקרוביאליות והן בדיקות פיזיקאליות כנדרש בתקנות, עולה כי המים המסופקים לצרכנים, עומדים בכל הפרמטרים התקינים בהתאם לתקנות איכות מי שתיה. התושבים הונחו כי בימים הקרובים, עם פתיחת הברזים יש לאפשר למים לזרום למשך 10 דקות עד לקבלת מים צלולים.

יודגש כי התושבים יזוכו בגין צריכת מים זו וכי בנוסף, יינתן זיכוי בחשבון המים בגין רכישת בקבוקי מים לשתייה. כהרגלנו, אנו פועלים בתיאום עם משרד הבריאות ועם רשות המים שעודכנו בנושא. נמשיך לעשות כל שיידרש על מנת שתושבי ראשון לציון ייהנו ממים בריאים וטעימים, בהם כולנו כה גאים".
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • די ! די ! די !! תפרקו ותפזרו לכול הרוחות את הארגון שגובה כספים מיותרים מאנשים שממש קשה להם לחיות !! למה אנחנו צריכים לשלם מע"מ ? !! למה ?? לשלם למנכלי"ם מיותרים = מזכירות = משרדים ? אחזקות רכב בתי-מלון ?? על חשבון ציבור שנפל קורבן לתאגידי מים מיותרים !!
  הגב 18.09.22 20:03
 • גנבים ברשות החוק !!!
  20.09.22 09:34
 • כספי הציבור של תושבי העיר הפכו להיות לקופת שרצים של המנהלים ועוד...ועוד.
  הגב 18.09.22 20:58
 • בבקשה ובבקשה, אין עגלות למיחזור ברחוב הדגן 17, עגלות כתומות ועגלות כחולות לעיתונים וניירות. בכלל בשכונה שכחו להכניס עגלות אלו. זה המינימום שהעירייה יכולה לבצע.
  הגב 18.09.22 22:41
 • הופה, מר אפי מכריז שהוא הולך לעשות משהו? הרי הוא צריך לעשות, בשביל מההכרזות והבקשות?
  הגב 19.09.22 10:19
 • למה לא מנצלים את המים ששופכים לניקוי הצנרת לרחוב ? לה לא מביאים מכליות גדולות ובהם אפשר לנצל ,לניקוי מדרכות וכבישים , וכ'. קצת להפעיל את הראש .!
  הגב 20.09.22 09:39
 • אורח

בימים שני עד רביעי 8-10.7 ייפתח בסדנא רמת אליהו פסטיבל אמנות רמת אליהו 2024 עם מופעים, תערוכות ופעולות אינטראקטביות

ביום שני 8.7 יתקיים מופע הפתיחה במרכז המסחרי בשכונה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


הסדנא רמת אליהו נמצאים בימים אלו בהכנות לפסטיבל אמנות רמת אליהו 2024.הפסטיבל עתיד להתקיים בין התאריכים8-10 ליולי 2024. שלושה ימים של מופעים, תערוכות, ופעולות אינטראקטיביות.

8.7.24 בשעה 18:00 יתקיים מופע הפתיחה של הפסטיבל במרכז המסחרי

9-10.7.24 בשעה 18:00 תערוכות ומופעים בסדנא לאומנות רמת אליהו

מיקום שאול המלך 5
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

בימים ראשון עד רביעי 16-19.6 יחולו שינויים בלוחות הזמנים של קווי התחבורה הציבורית ברחבי הארץ לאור החג המוסלמי עיד אל אדחה

משרד התחבורה קורא לציבור הנוסעים להתעדכן על כל שינוי במוקדי המידע 8787*, באתר www.bus.gov.il ובאתרי האינטרנט של המפעילים השונים, ולהיערך מבעוד מועד לכל שינוי בתדירות הקווים של האוטובוסים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


בעקבות עיד אל אדחה: שינויים בפעילות קווי התחבורה הציבורית

החל מיום ראשון הקרוב (16 ביוני), ועד ליום רביעי (19 ביוני), יחול החג המוסלמי עיד אל אדחה. במסגרת החג, ייעדרו מהעבודה נהגים רבים בתחבורה הציבורית, וצפויים דילולים ושינויים בלוחות הזמנים של קווי התחבורה הציבורית, באזורים שונים בארץ.

הרשות הארצית לתחבורה ציבורית במשרד התחבורה הנחתה את חברות התחבורה הציבורית, המפעילות את קווי האוטובוסים העירוניים והבינעירוניים בארץ, להתקשר ככל הניתן עם חברות קבלניות להפעלת השירות במהלך ימי החג, במטרה לצמצם את הפגיעה בציבור הנוסעים והנוסעות בתחבורה הציבורית.

משרד התחבורה קורא לציבור הנוסעים להתעדכן על כל שינוי במוקדי המידע 8787*, באתר www.bus.gov.il ובאתרי האינטרנט של המפעילים השונים, ולהיערך מבעוד מועד לכל שינוי בתדירות הקווים של האוטובוסים. כמו כן ניתן לנסוע ברכבת ישראל שתפעל בלוח הזמנים הרגיל.
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • לפני 15 שנים לא היינו שומעים על ״חדשות״ כאלה. שבת שלום.
  הגב 14.06.24 17:51
 • כלואים בשבתות בחגים, בושה חוק חופש התנועה. אומללים החלשים במדינה הזו
  הגב 14.06.24 18:25
 • מה קשור שינויים בתחבורה
  הגב 14.06.24 18:53
 • מה קשור אלינו החגים שלהם???? למה אנחנו צריכים לסבול???!!!
  הגב 16.06.24 00:17
 • אורח

משפחתו של אנדריי קוזלוב שחולץ מעזה חושפת פרטים על תנאי השבי: התעללות נפשית ופיזית של מחבלי חמאס שאסרו עליהם לדבר בעברית, נתנו להם רק פיתה וגבינה, בימים חמים כיסו אותם בשמיכות פוך, נעלו אותו בחדר במשך שעות, אמרו לו כי המדינה והמשפחה שלו שכחה אותם

לדברי הוריו אנדריי אף פעם לא איבד את האמונה שהוא יחזור וניהל יומן בשבי. לדברי חברתו ג'ניפר אנדרי חשב כי מאחר והם היו חברים זמן קצר היא כבר המשיכה הלאה ולא חיכתה לו.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6
צילום: דוברות מנהלת החטופים הנעדרים


כמעט שבוע עבר מאז מבצע החילוץ של ארבעת החטופים ביניהם תושב ראשון לציון אנדריי קוזלוב וכעת נחשפים מעט מהפרטים על תנאי השבי הרשים שעבר. אמש הוריו של אנדרי וחברתו כג'ניפר חשפו מעט מהפרטים על הגיהנום שעבר אנדריי בשבי בראיונות שנתנו לערוצי הטלויזיה.

המשפחה מספרת בעיקר על הלחימה הפסיכולוגית בה השתמשו מחבלי החמאס על מנת לשבור את החטופים. הם כל הזמן שמעו כי ישראל שכחה אתכם, היא רוצה להרוג אתכם, לאנדריי סיפרו כי אמא שלך שכחה אותך והיא יוצאת לבלות.

תנאי השבי היו קשים בעיקר באוקטובר, כאשר הם סבלו מרעב ואכלו בעיקר פיתה וגבינה. בנוסף להתעללות הנפשית מחבלי החמאס החזיקו את אנדריי לרוב עם ידיים קשורות, הם אסרו עליהם לדבר בעברית והיו ימים שהיה אסור להם לדבר כלל. כשהיה אפשר לדבר הם היו צריכים ללחוש. בימים חמים היו מכסים אותו בשמיכות פוך, הוא היה מזיע וסבל מהתייבשות. היה עושה צרכים בסיר. להתקלח נתנו לו פעם בשבוע. אחד המחבלים היה מתעלל בהם נפשית והיה נועל את אנדריי בשירותים כי הוא לא דפק בדלת. אנדרי, שלומי ואלמוג עברו 4 פעמים מקום והחבלים אמרו להם כי יש להם מזל כי החטופים האחרים נמצאים בתנאים יותר קשים.

לדברי הוריו אנדריי אף פעם לא איבד את האמונה שהוא יחזור וניהל יומן בשבי. לדברי חברתו ג'ניפר אנדרי חשב כי מאחר והם היו חברים זמן קצר היא כבר המשיכה הלאה ולא חיכתה לו.

אמו ספרה היא פחדה מהטלפון שקבלה ביום החילוץ. שאלו אותה את יושבת? והיא מיד העיפה את הטלפון כי היא חשבה כי מדובר בבשורות רעות.

אנדריי נמצא במצב טוב ומתאושש בחדר מלון יחד עם משפחתו.
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • נורא! העיקר שהוא איתנו ... הלוואי ויחלים במהרה מהסיוט הזה שעברו 💖
  הגב 14.06.24 17:01
 • אנדרי ברוך שובך הביתה. תרגיש טוב והרבה בריאות לכל המשפחה
  הגב 14.06.24 17:12
 • אנדריי אתה חתיכת גיבור
  הגב 14.06.24 18:36
 • שמחים. שאתה. איתנו. אתה. גיבור.
  הגב 14.06.24 21:37
 • <h1>hello</h1>
  הגב 14.06.24 22:40
 • ברוך שובך גיבור שלנו . אמא והחברה נלחמו לשובך עלד עם כל המדינה
  הגב 15.06.24 00:46
 • אורח

מעל 13 אלף תושבי ראשון לציון נרשמו להגרלות דירה בהנחה בעיר - הנפקת אישור זכאות להגרלות תיסגר ביום שני 17.6

בסוף חודש מאי נפתחה ההרשמה ל164 דירות שיוגרלו ב3 פרוייקטים במערב העיר. 56 דירות מיועדות לתושבי העיר.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


משרד הבינוי והשיכון ורשות מקרקעי ישראל יסגרו את ההרשמה להגרלת דירה בהנחה ביום שני ה-8.7, ב' בתמוז התשפ"ד

ניתן להנפיק אישור זכאות להרשמה עד ליום שני ה-17.6.24, י"א סיוון התשפ"ד

במסגרת הגרלת "דירה בהנחה" יוגרלו 4,633 יחידות דיור ב-19 יישובים ברחבי הארץ בהם: מגדל העמק, בני עייש, אלעד, ראשון לציון, דימונה, קריית גת ועוד

לראשונה בהגרלת דירה בהנחה יוגרלו דירות בערים; אכסאל, אפרתה, בת ים, דיר אל-אסד וצור הדסה. הזכאים להירשם להגרלה הינם חסרי דירה בעלי אישור זכאות בתוקף.

לראשונה, בהגרלה הקרובה תכנס לתוקף החלטת מועצת מקרקעי ישראל בראשות שר הבינוי והשיכון יצחק גולדקנופף, ותינתן עדיפות של 20% למשרתי מילואים פעילים.

כפי שהיה בהגרלות קודמות, באפשרות הזכאים להירשם לשלוש ערים, ולכלל ההגרלות בערים אלו. כמו כן נציין כי אין חשיבות למועד ההרשמה להגרלה במהלך ימי ההרשמה.


בראשון לציון נפתחו 3 הגרלות ל164 דירות לזכאים במערב ראשון לציון מתוכן 56 לתושבי העיר

שם הקבלן ומיקוםסה"כ דירות בפרויקטסה"כ דירות בהגרלהמתוך הדירות הגרלה רק לתושבי ראשון לציוןדירות לנכים מרותקים / משרתי מילואים פעילים
יצחק עפר חברה לבנין ופתוח בע"מ766121נכים מרותקים - 2
משרתי מילואים פעילים -12
שי-חי יזמות והשקעות בע"מ
766121נכים מרותקים - 2
משרתי מילואים פעילים -12
מרדכי שכטר בעמ534214
נכים מרותקים -1
משרתי מילואים פעילים -8


עד היום נרשמו להגרלות בראשון לציון 80,763 איש מתוכם 13,334 תושבי העיר

לפרוייקט של יצחק עפר חברה לבנין ופתוח בע"מ נרשמו עד כה 27,010 מתוכם 4,411 תושבי העיר

לפרוייקט של שי-חי יזמות והשקעות בע"מ נרשמו עד כה 27,123 מתוכם 4,501 תושבי העיר

לפרוייקט של מרדכי שכטר בע"מ נרשמו עד כה 26,630 מתוכם 4,422 תושבי העיר.


שימו לב - האפשרות להנפיק אישורי זכאות פתוחה כעת ותיסגר ביום שני ה-17.6.2024, י"א בסיוון התשפ"ד. לאחר מכן לא יהיה ניתן להנפיק אישורים עד לסגירת ההרשמה להגרלה ביום שני ה- 8.7.24, ב' בתמוז התשפ"ד.


על מנת להירשם להגרלות יש להנפיק אישור זכאות. ניתן להנפיק את האישור באופן מקוון דרך אתר התכנית. במידת הצורך ניתן גם להירשם מרחוק באמצעות טפסים מקוונים באתרי החברות או דרך מוקדי השירות של חברות ההרשמה לסיוע בדיור.

עלות הנפקת אישור הזכאות לתוכניות "דירה בהנחה"- 240 ₪.

הליך ההנפקה הינו עד 10 ימים (למעט מקרים חריגים), האישור תקף לשנה, ויש להאריכו בטרם פקיעת תוקפו.

ליצירת קשר עם חברות ההרשמה:

• אלונים (מחברת Mgroup) : 2850*.

• מילגם: 6078*

• עמידר: 6266*

לאתר ההרשמה:

https://www.dira.moch.gov.il/

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • רוצה לקנות דירה בנרקיסים
  הגב 14.06.24 16:41
 • 4 חדרים
  הגב 14.06.24 16:41
 • אורח

שבת אחרונה בתערוכה "מוטל בספק" במוזיאון אגם בראשון לציון - 15 ביוני 2024

| | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מוזיאון אגם הדף הרשמישבת אחרונה בתערוכה "מוטל בספק" במוזיאון אגם


ביום שבת, 15 ביוני 2024, בשעה 12:00, יתקיים סיור בתערוכה "מוטל בספק" במוזיאון אגם בראשון לציון. הסיור ייערך בהנחיית האוצרת טל בכלר.


במהלך הסיור יידונו שאלות כמו האם אפשר לראות את הדברים כמות שהם? האם אפשר לתעד מציאות, ומהי החשיבות של שאלות אלו בעידן הנוכחי?


לרכישת כרטיסים, ניתן להיכנס לקישור הבא: https://yama.smarticket.co.il/event/1821


מוזיאון אגם ממוקם ברחוב מיש"ר 1, ראשון לציון. לפרטים נוספים ניתן להתקשר לטלפון 03-5555-900 או לבקר באתר yama.co.il.


הזכות לשינויים שמורה.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הפועל ראשון לציון מודיעה על החתמתו של שוער נבחרת סרביה לשעבר סבטיסלב ורקיץ' לעונת 2024/25

| | תגובות: 3
צילום מתוך דף הפייסבוק Hapoel Rishon LeZion H.Cהפועל אלטשולר שחם ראשון לציון משלימה את מצבת הזרים לעונת 2024/25 ומודיעה על החתמתו של שוער נבחרת סרביה לשעבר, סבטיסלב ורקיץ'. ורקיץ', שוער מרשים ועתיר ניסיון, שיחק בעבר בקבוצות מובילות בסרביה, פורטוגל, נורבגיה, סלובקיה ובגרמניה. כמו כן, הוא שיחק בהפועל אשדוד והיה משמעותי בזכייתה בגביע המדינה.

ורקיץ' אמר: "כשהגיעה ההזמנה מהפועל ראשון לציון, מיד הרגשתי שיש לי שפה משותפת עם המועדון. אני אוהב את הליגה הישראלית ומחכה בקוצר רוח לשוב לישראל לעונה נוספת. אני זוכר לטובה את אוהדי הפועל ראשון ונחוש לעזור למועדון בדרכו להצלחה והגשמת כל היעדים. אני משוכנע שזו תהיה עונה מרתקת אשר בסופה נחגוג ונשמח עם כל האוהדים וכל התארים".

מאמן הקבוצה, הרוויה פאז'ין, הוסיף: "אני מאד שמח שורקיץ' מצטרף למועדון ומשלים את מצבת הזרים. מדובר בשוער ברמות הגבוהות ביותר, רציני עם יכולות נהדרות ומקצוענות מהמעלה הראשונה. אני מאמין שעם ורקיץ' וליאור קפלן בשער יהיה לנו את צמד השוערים החזק בליגה וזה מרכיב מרכזי וחשוב עבורנו בדרך להשגת כל המטרות שלנו".

ברוך הבא להפועל ראשון, סבטיסלב ורקיץ'!התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • יפה שהעירייה עוזרת לענפי ספורט שונים, חבל רק! שבסוף הרשימה נמצאים מקצועות שיגיעו לאולימפיאדה!!! לדוגמה: ענף כמו חץ וקשת !!!!
  הגב 14.06.24 15:47
 • מה, היה קשה לכתוב שהוא שוער כדוריד?
  הגב 15.06.24 03:52
 • בן 44? ושלושת הזרים האחרים בני 39,37,36. בזבוז כסף ציבורי.
  הגב 15.06.24 09:12
 • אורח

מבט על השכונות בראשון לציון- נתונים מעניינים על שכונות מישור הנוף, מרום ראשון ונאות אשלים

הנתונים נכונים לסוף שנת 2023

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


מבט על שכונות ראשון לציון! מחלקת המחקר של עיריית ראשון לציון מפרסמת נתונים עדכניים על שכונות העיר והתושבים המתגוררים בהן. הנתונים נותנים מבט על תושבי השכונה - מספר התושבים, חלוקה על פי מגדר, מספר הילדים ועוד.

מידי יום ניתן לכם נתונים על שכונות נבחרות בעיר והפעם על שכונות מישור הנוף, מרום ראשון ונאות אשלים

הנתונים נכונים לסוף שנת 2023.


נתוני שכונת מישור הנוף

שנת הקמה1995
מספר התושבים4,162
שטח השכונה287 דונם
מגדר48.9% גברים
51.1% נשים
ותיקים מול עולים חדשים87.7% ותיקים
12.3% עולים
יחידות דיור1,361
מספר נפשות ממוצע ביחידת דיור3.1
מספר ילדים ממוצע בבית- עד גיל 171.32
מצב משפחתי

רווק/ה43.6%
נשוי/ה43.9%
גרוש/ה8.7%
אלמנ/ה3.8%


נתוני שכונת מרום ראשון

שנת הקמה2011
מספר התושבים3,338
שטח השכונה176 דונם
מגדר48.4% גברים
51.6% נשים
ותיקים מול עולים חדשים88.6% ותיקים
11.4% עולים
יחידות דיור738
מספר נפשות ממוצע ביחידת דיור4.5
מספר ילדים ממוצע בבית- עד גיל 172.07


מצב משפחתי

רווק/ה52.8%
נשוי/ה40.2%
גרוש/ה5.3%
אלמנ/ה1.6%
נתוני שכונת נאות אשלים

שנת הקמה1995
מספר התושבים9,037
שטח השכונה548
מגדר48.4% גברים
51.6% נשים
ותיקים מול עולים חדשים89.8% ותיקים
10.2% עולים
יחידות דיור3,002
מספר נפשות ממוצע ביחידת דיור3
מספר ילדים ממוצע בבית- עד גיל 171.37מצב משפחתי

רווק/ה44%
נשוי/ה43.2%
גרוש/ה9.1%
אלמנ/ה3.7%התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • נתוני הספורט בראשון על הפנים בוושה
  הגב 14.06.24 16:17
 • נתון לא מדוייק ,אני רכשתי דירה במישור הנוף בשנת 1991
  הגב 15.06.24 09:29
 • אני גרה בה מניל 7
  הגב 15.06.24 11:38
 • פעם שכונת מישור הנף הייתה איך יפה בראשון לציון יום יהיה פח אשפה ואני גר בה
  הגב 15.06.24 11:40
 • הרבה רווקים
  הגב 15.06.24 12:00
 • אורח

סרטון יוסף חדאד הגיע לראשון לציון ותל אביב וערך ניסוי האם הישראלים גזענים

חדאד בדק האם יקבל חיבוק מהתושבים כאשר הרים שלט (כשהוא הסתיר את פניו כדי שלא יזהו אותו) שהוא ערבי המגנה את חמאס

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 10
צילום מסך


יוסף חדאד ממשיך בכל הכח במלחמה על ההסברה הישראלית, בדק את הטענה האם הישראלים גזענים? חדאד החליט לעשות ניסוי כשהוא עומד ברחובות של תל אביב וראשון לציון עם שלט "הוא ערבי המגנה את חמאס האם תתנו לו חיבוק?". חדאד כיסה את פניו עם משקפיים, כאפייה וכובע כדי שלא יזהו אותו ולפניכם התוצאה


סרטון עמוד האינסטגרם של יוסף לחדאד

התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • תותח על חלל יוסף חאדד.כל הכבוד על כל מה שעושה למען ישראל ובצדק.
  הגב 14.06.24 11:23
 • אם הוא ערבי, אני מעריצה אותו יותר, על המודעות העצמית כשהגיע למסקנה זו.
  הגב 14.06.24 11:32
 • יוסף חדד אי עליך אתה מלך
  הגב 14.06.24 11:57
 • אין עליו! בחור חכם אינטיליגנטי, אוהב ישראל. ישר כח!! אוהבים אותך אחינו!
  הגב 14.06.24 11:59
 • מלך!!
  הגב 14.06.24 12:02
 • לוואי שירבו כמותו ! מסבירן לאומי שעושה עבודת קודש !
  הגב 14.06.24 12:18
 • עושה עבודת קודש עם ההסברה אדם מדהים
  הגב 14.06.24 12:30
 • תותח
  הגב 14.06.24 14:00
 • כל הכבוד
  הגב 14.06.24 14:09
 • עולה על רבים מבני ישראל , יש מה ללמוד ממנו על אהבת האדם וארץ .!
  הגב 14.06.24 16:38
 • אורח

נפתחה קבוצת וואטסאפ למחפשי דירות בראשון לציון! חברי הקבוצה מקבלים עדכונים ישירות לוואטסאפ על דירות יד שנייה וחדשות למכירה בראשון לציון. בעלי דירות המעוניינים לפרסם דירתם בקבוצה, פרטים בפון 052-8030056 ... בכתבה, לינק הצטרפות לקבוצה מחפשי דירות בראשל"צ

לוח הדירות הגדול של ראשון לציון בעמוד 3/5

אבי בר |
אתר be106 העוסק בחדשות בתחומים שונים ומתמחה בתחום הנדל"ן, פתח לתושבים המחפשים לרכוש דירות בראשון לציון, קבוצת וואטסאפ "דירות למכירה בראשון לציון"

מאז פתיחת 2 הקבוצות נרשמו לשירות כ - 1350 מחפשי דירות והרשימה גדלה מיום ליום.

הפרסום וניהול הקבוצה על ידי be106 נדל"ן

קיימת אפשרות לשת"פ עם מתווכים בתנאים מסויימים

בעלי דירות יד שנייה וקבלנים המעוניינים להציע דירה למכירה בראשון לציון בקבוצה מוזמנים לקבל פרטים

052-8030056


מחפשי דירות בראשון לציון המעוניינים להצטרף לקבוצה ולקבל מידי יום לוואטסאפ דירות למכירה בראשון לציון

להלן לינק הצטרפות לקבוצת מחפשי דירות בראשון לציון

https://www.be106.net/whatsapp/realestate/231

פורום ראשון לציון

הפורום נועד לאפשר לתושבי ראשון לציון להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
15.06.24 16:24
מתי אנשים יבינו שהאתר הזה לא קשור לעירייה ותגובות באתר לא יעזרו? יש לכם תלונות? תכתבו בגוגל עיריית ראשון לציון פניות הציבור ותשלחו הודעה מסודרת לעירייה.
אורח
14.06.24 23:21
אישה נחמדה וחייכנית מטפלת בקשישים מוסמכת מעונינת להשגיח ולעזור בקניות סידורים או לארח חברה 050-8432862
אורח
13.06.24 07:48
שמי סדובסרי יהודית רפלקסולוגית בכירה ומאבחנת דרך כף הרגל ומטפלת בהתאם 0523227945 מחירים נוחים רק לנשים בלבד
אורח
09.06.24 21:29
עצה לראש העיר תאפשר שתי כניסות לשנה ללא תשלום לגיל השלישח למוזאונים העירונים לתושבי ראשון תודה דוד
אורח
06.06.24 21:52
ככה או ככה זה לא בא והולך תמיד יש כאלה ויש אחרים ואם הם עצמם לא מצליחים לקחת את כל מה שלא ניתן להביא וגם בנוסף אין לדעת מתי ואיך כל דבר שיגיע ויסגור מעגל של מה שהם בעצמם ולא כל אחד שיבוא ויקח וישים וילך ... אם קראתם עד כאן אתם כנראה מטומטמים
אורח
06.06.24 21:53
צודק !
אורח
04.06.24 15:31
מאחל לך שתקבלי מה שמגיע לך- את וכל המשפחה שלךחתיכת מרושעת שהשטן ברא
אורח
04.06.24 15:31
הפקחים של ראשון אתם בושה וגועל נפש- כלב פומרניין לא קשור, הוא קטן יותר מחתול רחוב!!! מתחת לבית בשבת בבוקר בשעה 5:30 שאין זבוב ברחוב הפקחית המרןשעת נתנה לי 2000 שח קנס -
אורח
03.06.24 15:44
היי נשמח ממש אם בגינת חיל האויר בשכונת נווה חוף יתייחסו ברצינות לתאורה וישימו בערבים תאורה חזקה יותר ולא תאורת רחוב מסכנה . .ילדים משחקים נופלים כי פשוט חשוךךךך...כל פעם מחדש צריך לפתוח פנייה לחכות חודשים עד שמתקנים את הפרוגקטור שלא נותן מענה ..ולא מוסיפים עוד תאורה ..הלוואי שמישהו כאן יתיחס סוף סוף ייעשה משהו עם זה וגם עם מכת היתושים בגינות !
אורח
03.06.24 23:04
חבל לך על הזמן לא יתחייסו . עיריית רשעים נגמרו הבחירות הם בבית קפה עכשיו נחים
אורח
15.06.24 16:23
היי, ממליץ לפנות לפניות הציבור בעירייה, דרך אתר העירייה ולא דרך תגובה באתר חדשות שלא קשור לעירייה.


לרגל יום התורם הבינלאומי מחר שישי 14.6 יתקיימו מבצעי התרמת דם בראשון לציון, רחובות, חולון, תל אביב, נס ציונה, פתח תקווה, רמת גן וגבעתיים

חשוב לזכור כי לדם אין תחליף וכי כל מנת דם יכולה לסייע להציל את חייהם של שלושה חולים או פצועים שזקוקים לעירויי דם.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


השבוע מציינים במד"א את יום התורם הבינלאומי לכבודו של ד"ר קרל לנדשטיינר, רופא וחוקר אוסטרי ממוצא יהודי שגילה את סוגי הדם השונים. לרגל יום התורם מחר יתקיימו מבצע התרמות דם ברחבי הארץ במטרה להציל חיים. עקב הצורך המשמעותי בדם וכחלק מההערכות לחירום והשמירה על מלאי הדם, בשירותי הדם של מד"א קוראים לציבור לבוא ולתרום דם.

חשוב לזכור כי לדם אין תחליף וכי כל מנת דם יכולה לסייע להציל את חייהם של שלושה חולים או פצועים שזקוקים לעירויי דם. אנשים בעלי דם מסוג O מהווים 35% מכלל תורמי הדם בישראל, ונחשבים לתורמי הדם האוניברסליים-היות שניתן לתת את מנות הדם שתרמו לכל מי שזקוקים לקבל עירוי דם להצלת חייהם, גם בעת הצורך בעירוי דם דחופים, ללא ידיעת סוג הדם של המטופל/ת.

המוקדים בהם יתקיימו מבצעי התרמות הדם

המכבים 30 פתח תקווה, תחנת מד"א , - תחנת מד"א משעה 8:30 ועד 13:30

האירוסים 53 נס ציונה, רחבת קניותר בין השעות 9:00 ועד 13:30

ז'בוטינסקי 104 ראשון לציון, מד"א, - תחנת מד"א משעה 8:30 ועד 13:30

דוד רמז 69 רחובות, מד"א רחובות, - תחנת מד"א משעה 8:00 ועד 13:30

דרך שיבא רמת גן, בנק הדם מד"א / בית חולים שיבא תל השומר (תחנה נגישה) , - שרותי הדם מד"א משעה 8:00 ועד 13:30

גבעתיים, מתחם כורזין ליד הכיכר של פנינה בר סבר משעה 9:00 ועד 13:30

הרוקמים 1 חולון, בתחנת מד"א חולון , - תחנת מד"א משעה 8:00 ועד 13:30

שאול המלך 27 תל אביב יפו, מוזיאון תל אביב משעה 9:00 ועד 14:00

לפרטים נוספים אתר מד"א https://www.mdais.org/blood-donation
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום שלישי 18.6 יתקיים אירוע פתיחת הקיץ במתחם 2PLAY ראשון לציון עם קיר טיפוס, מתנפחים, הפעלות לילדים ועוד

הכניסה חופשית אך יש לבצע הרשמה מראש

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


חוגגים את פתיחת הקיץ בהפנינג לכל המשפחה!

תושבי העיר מוזמנים להפנינג חגיגי במיוחד ביום שלישי, ה-18.6.24, בין השעות 19:30-17:30, מתחם 2PLAY בכתובת ז'בוטינסקי 16, ראשון לציון.

בואו לחגוג עם מגוון אטרקציות שוות במיוחד:

* קיר טיפוס

* מסלולי מכשולים

* מתנפחים ענקיים

* הפעלות לילדים

* משחקי רצפה

* פינות יצירה

* ועוד ...

הכניסה חופשית- יש להזמין כרטיסים מראש דרך הקישור:

https://www.coing.co/RishonLeZion_Community_Events/150576התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • לאור הפעולות הרבות שעיקרן פופוליזם זול ,נשאר עוד כסף מהמסים שלנו בקופת העירייה ???
  הגב 13.06.24 20:18
 • מפרסמים כשכבר אזל המלאי 😢
  הגב 15.06.24 20:19
 • אורח

אור ירוק: בשנת 2023 התרחשו 50 תאונות דרכים קטלניות וקשות בראשון לציון

בעשור האחרון אירעו בעיר 479 תאונות דרכים חמורות, מהן 46 תאונות קטלניות (הרוג אחד לפחות) ו-433 תאונות דרכים קשות.

מערכת האתר | | תגובות: 0
כבאות הצלה ארצי


שנת 2023: שיא של עשור בתאונות הדרכים החמורות

2,712 תאונות דרכים חמורות אירעו בשנת 2023, שיא של עשור בתאונות הדרכים החמורות, כך עולה מנתוני עמותת אור ירוק המבוססים על נתוני הלמ"ס. תאונות דרכים חמורות הן תאונות דרכים קטלניות (לפחות הרוג אחד) ותאונות דרכים קשות אשר חומרת הפגיעות הן כאלה אשר עלולות לגרום לנזק בלתי הפוך וכוללות איתן שיקום ארוך וקשה. קטגוריה זו של תאונות דרכים חמורות מאחדת את התאונות הקשות ואת התאונות הקטלניות. איחוד הקטגוריות הוא בהתאם להמלצות בין לאומיות.

כאשר מפלחים את תאונות הדרכים החמורות לתאונות דרכים קטלניות ותאונות דרכים קשות ניתן לראות כי 340 תאונות דרכים קטלניות (לפחות הרוג אחד) אירעו בשנת 2023 ובנוסף לכך אירעו 2,372 תאונות דרכים קשות. בשתי קטגוריות אלו שנת 2023 היא הקטלניות והקשה ביותר בעשור האחרון. כלומר לא הייתה שנה בעשור האחרון שבה אירעו יותר תאונות קטלניות ותאונות קשות בהשוואה לשנת 2023.


חמש תאונות חמורות בכל יום בממוצע בתחומי הערים והישובים – תל אביב-יפו בראש.

1,620 תאונות חמורות (קטלניות וקשות) אירעו בתחומי הערים הישובים בשנת 2023, הנתון הגבוה ביותר בעשור האחרון – חמש תאונות חמורות בכל יום בממוצע. 154 תאונות דרכים קטלניות (הנתון הגבוה בעשור האחרון) אירעו בתחומי הערים והישובים בשנת 2023. בנוסף, אירעו 1,466 תאונות דרכים קשות בתחום העירוני בשנת 2023.

50 תאונות דרכים חמורות (קטלניות וקשות) אירעו בראשון לציון בשנת 2023. בעשור האחרון אירעו בעיר 479 תאונות דרכים חמורות, מהן 46 תאונות קטלניות (הרוג אחד לפחות) ו-433 תאונות דרכים קשות.


על פי הלמ"ס, 6% מהתאונות בדרכים לא-עירוניות בשנת 2023 היו קטלניות ו-29.2% קשות, ואילו 2.7% מהתאונות בדרכים עירוניות היו קטלניות ועוד 25.6% קשות. רוב ההרוגים נהרגו בתאונות שאירעו בדרכים לא-עירוניות (56.2%). לעומת זאת, רוב הפצועים קשה (57.1%) נפצעו בדרכים עירוניות.


עו"ד יניב יעקב מנכ"ל עמותת אור ירוק:

"המגמה בעולם הבטיחות היא לבחון גם תאונות קטלניות עם הרוגים וגם תאונות קשות אשר הנזק בהן הוא בלתי הפיך. תאונות הדרכים הן מכת מדינה אשר גורמות לסבל רב גם לנפגעים עצמם וגם לבני המשפחה הסובבים אותם. לעיתים ההבדל בין הרוג לפצוע קשה הוא כחוט השערה ולכן יש לבחון את הנתונים גם בהיבט הזה. הנתונים מראים כי שנת 2023 מהווה כשלון גדול של משרד התחבורה והבטיחות בדרכים שלא רק שלא הצליח להוריד את מספר התאונות החמורות אלא זו שנה שבה נרשם הנתון הקשה ביותר בעשור האחרון. לדאבון ליבנו, שנת 2024 ממשיכה את קודמתה והשינוי המיוחל לא נראה באופק. ראשות וראשי הערים והמועצות חייבים לקחת אחריות ולטפל גם בבטיחות בדרכים בערים כדי להוביל לשיפור מצב הבטיחות ולצמצם את מספר תאונות הדרכים החמורות".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום שלישי 25.6 שלמה יידוב והאחים אסנר יופיעו באולם FRIENDS ראשון לציון (מופ״ת לשעבר)

עלות החל מ59 ש"ח

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


הוא חולם בספרדית, אבל בלילה בלילה, הוא מופיע עם האחים אסנר ב-FRIENDS!

שלמה יידוב, האמן הרומנטיקן, והמוכשר חסר התקנה - מגיע עם האחים אסנר למופע האגדי ״ערב כחול עמוק״.

ננגן ונשיר את מיטיו הלהיטים של יידוב בעיבודים חדשים ומרגשים.

מתי? יום שלישי 25.06 | אולם FRIENDS ראשון לציון (מופ״ת לשעבר)

עלות: החל מ59 ש"ח

לפרטים וכרטיסים >> https://shorter.me/_ntdt

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נבחרת השחמט של בית ספר אליאב ראשון לציון זכתה במקום החמישי באליפות ישראל לבתי הספר היסודיים

תמונות בית ספר אליאב

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מקום חמישי לנבחרת השחמט של בית ספר אליאב.

אמש התקיים בחדרה גמר אליפות ישראל בשחמט לנבחרות בתי ספר יסודיים ע״ש דוד שלימק ז״ל. מאות תלמידים לקחו חלק בתחרות בהם תלמידי אליאב שזכו בתחרות הארצית במקום החמישי מתוך 60 נבחרות.
בנוסף התלמיד גור, ניצח בכל המשחקים וקיבל תעודת הצטיינות.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

היום חמישי 13.6 יתקיים הפנינג שבועות בבית ספר נווה חוף ראשון לציון עם מתנפחים, תותח קצף ועוד

הכניסה חופשית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מנהל קהילה בעיריית ראשון לציון מזמין אתכן/ם להפנינג שבועות שיתקיים היום חמישי ה - 13.6.24 בין השעות 16:30-19:00

במגרש בית ספר "נווה חוף" רח' חיל השריון 4

בתוכנית: מתנפחים, תותח קצף ומוזיקה.

הכניסה חופשית
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

היער הקסום חוזר לגן המושבה בראשון לציון - שבת, 15 ביוני

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק אירועים בעיר חטיבת תרבותחטיבת התרבות בחברה העירונית ראשון לציון מזמינה את הציבור לאירוע "היער הקסום" בגן המושבה. האירוע יתקיים ביום שבת, ה-15 ביוני, בין השעות 10:30 ל-13:30.


במסגרת האירוע יתקיימו מגוון פעילויות לכל המשפחה, כולל סדנאות יצירה מרתקות, סדנת משחקי חשיבה לכל הגילאים, מתנפחים מרגשים, איפור פנים קסום וגלישה ושכשוך בקצף.


לו"ז האירועים: • בשעה 11:00 - הצגת תיאטרון רחוב "הסנדלר והגמדים".

 • בשעה 12:00 - מופע קסמים של ד"ר ארול.


הכניסה חופשית. נשמח לראותכם ביער הקסום.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

החלה ההרשמה לקייטנת הקיץ של מועדון הגלישה העירוני בראשון לציון

מערכת האתר | | תגובות: 4
צילום מתוך דף הפייסבוק מועדון הגלישה העירונימועדון הגלישה העירוני בראשון לציון פותח את ההרשמה לקייטנת הקיץ הקרובה. המחנה יתקיים בארבעה מחזורים: • מחזור א’: 23-27 ביוני (מחזור קצר)

 • מחזור ב’: 21 ביולי עד 1 באוגוסט

 • מחזור ג’: 4-15 באוגוסט

 • מחזור ד’: 18-29 באוגוסט


הפעילות תתקיים בימים ראשון עד חמישי, בין השעות 08:30 ל-13:30.


הקייטנה מיועדת לגילאי 7 ומעלה, לאוהבי ים, טבע ואקסטרים, ולמי שרוצה לנצל את החופשה בצורה הטובה ביותר. הפעילות כוללת את כל הציוד הנדרש, כולל גלשן וחולצת לייקרה.


צוות ההדרכה מורכב ממדריכים בוגרים (25+) ומדריכים צעירים (16+), כולם מוסמכים על ידי מכון וינגייט. יחס ההדרכה הוא מדריך אחד לכל 5-7 חניכים, בהתאם לתנאי הים.


מטרת המחנה היא ללמד את יסודות הגלישה בקבוצות המחולקות לפי רמת הגלישה של כל חניך (מתחילים או מתקדמים), גיל וקרבה אישית בין החניכים.


לפרטים והרשמה, ניתן להיכנס לקישור הבא: הרשמה לקייטנת הקיץ


התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • הקישור לא עובד. איך נרשמים? טלפון? משהו?
  הגב 13.06.24 09:15
 • קישור להרשמה ? מחירים ? משהו ? תרשמו מודעות כמו שצריך עם כול הפרטים
  הגב 13.06.24 09:45
 • מה קורה עם פרטים להרשמה ? נא לשלוח קישור ומס נייד
  הגב 13.06.24 16:49
 • הקישור לא נפתח
  הגב 13.06.24 20:38
 • אורח

הולך רגל נדרס בראשון לציון ופונה במצב בינוני לבית החולים שיבא בתל השומר

מערכת האתר | | תגובות: 4דוברות מד"א: בשעה 20:06 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על הולך רגל שנפגע מרכב ברחוב הכרמל בראשון לציון. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח שיבא בתל השומר, גבר כבן 30 במצב בינוני, עם חבלת ראש.

התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • מה, אין ביקורת ? לא דורשים פה לדעת מסקנות חקירת התאונה? אין תלונות על עוד נהגים ותאונות בעיר? איזה קוראים מנומסים סוף סוף.
  הגב 13.06.24 02:33
 • עובדה שיש אחד שחייב לבלבל את המוח : אתה
  13.06.24 05:37
 • עובדה שיש אחד שלא מנומס (זה שהגיב)
  הגב 13.06.24 08:28
 • תאונות דרכים אינן גזרת גורל, כולנו צריכים להתגייס למערכה הזאת, ובמיוחד הנהגים והרוכבים הפזיזים 😔
  הגב 14.06.24 11:19
 • אורח

עונת הרחצה בחופים- מהי עלות הבילוי של הרוחצים בחופי ראשון לציון, תל אביב ובת ים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 26
עיריית ראשון לציון


עונת הרחצה נפתחה ואל חופי הים יגיעו אלפי רוחצים מדי יום לבילוי עם המשפחה והחברים. החלטנו לבדוק מהי עלות בילוי של בחופי תל אביב, ראשון לציון ובת ים.

מחירי מתקני החוף לתושבי העיר - מותנה בהצגת ת.ז/ מחזיקי דיגיטל (ת"א)


ראשון לציוןתל אביבבת ים
כיסא446
שמשיה445
שולחן חוף4/5
מיטת שיזוף8815- מחיר למיטה +שמשיה


לפרטים נוספים

https://www.rishonlezion.muni.il/RecreationalAndLeisure/Beaches/Pages/default.aspx


https://www.bat-yam.muni.il/prdPics/zolla_6080_1_5_19_ziood_hof_p%20(2).pdf
מחירון מזון

מחירון המזון של ראשון לציון לתושבי העיר

מחירים לדוגמה:

ארטיק קרח -3 ש"ח

מים מינרליים 500 מ"ל- 5 ש"ח

טילון 10/12 ש"ח

סלט ישראלי 20 ש"ח

משולש פיצה 9 ש"חמחירון עיריית תל אביב - מחירים לכלל הרוחצים תושבי תל אביב ותושבי חוץ

מחירים לדוגמה:

ארטיק קרח 3 ש"ח

מים מינרליים 6 ש"ח

קפה 5 ש"ח

רבע אבטיח 25 ש"ח

צלחת צ'יפס 25 ש"ח

לפרטים מלאים : https://www.tel-aviv.gov.il/Visitors/Beaches/Pages/Instructions.aspxבעיריית בת ים לא קיים פיקוח/מחירון למזון
התפרסמו 26 תגובות לכתבה.
 • איך בבת ים יותר יקר מתל אביב אני בשוק איזה גנבים
  הגב 12.06.24 20:34
 • בבת ים צריכים לפרנס גם טפילים דמי חסות הכל על גב הלקוח,
  13.06.24 07:23
 • עם מחירים כאלה חייב פיקוח דחוףףף
  הגב 12.06.24 20:34
 • לך לקאנטרי תראה את המחירים אין קשר בין המוצר למחיר
  הגב 12.06.24 20:36
 • ככה זה כשמשפחות פשע שולטות
  הגב 12.06.24 20:58
 • איזה יש לנו?
  13.06.24 10:08
 • מצוין סוף סוף בראשון מחירים שפויים
  הגב 12.06.24 21:06
 • תמיד בת ים יקר וזה לא צריך להיות כחה
  הגב 12.06.24 21:14
 • לפי מחירון מיטה ושימשייה 12 איך יצא בפרסום 15 ??😝😝
  הגב 12.06.24 21:18
 • הכל טוב ויפה ומעולה. אבל.... במציאות כשבאים לקנות (עם תעודת זהות) אז המחיר קופץ ומתחילים שלל תירוצים: "נקניקיות אין לי את מה שרשום במחירון- יש לי את המנה הגדולה יותר וזה עולה 40 שח" ... כריך אין לי את זה יש לי כריך 3/4 בגט וזה עולה יותר." כנ"ל לגבי עוד מוצרים שתמיד אין למוכר אותם אלא הוא מציע תחליפים שייקרים בהרבה מהמחירון. גם בשתיה אין למוכר את הבקבוק שבמחירון משום מה אלא של נפח גדול (במים) או של חברה אחרת (בבירה). במבה קטנה אין והמוכר מציע את הגדולה עם גלוטן במחיר גבוהה מהמחירון. קיצר... יש להם טריקים איך לעמוד בתנאי המכרז ולהתעשר על חשבונינו
  הגב 12.06.24 21:25
 • בארצות הברית, בתי משפט קבעו שספק המשתמש בפעולת פיתוי והחלפה עלול להיות כפוף לתביעה של לקוחות בגין פרסום כוזב. באנגליה ובוויילס, טכניקת הפיתוי וההחלפה אסורה במסגרת תקנות הגנת הצרכן מפני מסחר לא הוגן 2008, עבירה על חוק זה עלולה לגרום לתביעה פלילית, קנס בלתי מוגבל ושנתיים מאסר. בקנדה, טכניקה זו אינה חוקית לפי חוק התחרות. באוסטרליה, פרסום פיתיון אינו חוקי על פי חוק התחרות והצרכנות 2010 (שנודע בעבר בשם Trade Practices Act 1974).
  12.06.24 22:06
 • אתה צודק ,בושה וחרפה .תמיד ימצאו דרך לתכמן
  14.06.24 08:26
 • צריך להיות פיקוח ,וכשרואים את התופעה ,פשוט לסגור לאותו יום .רק דרך פגיעה בכיס ירגישו
  14.06.24 08:28
 • צריך פיקוח יומי על המזנונים ומסעדות כדי לוודא שהם לא עושים תרגילים ושזה משהו קבוע ולא חד פעמי. פקח צריך לתשאל או לראות קבלה של קונים לאחר הקניה ולא לשאול את בעל המזנון בכמה הוא מוכר כל דבר כי המוכר יעבוד גם על הפקח בשלל תירוצים
  הגב 12.06.24 21:29
 • קנסליך מה קורה הבטחת בחירות קודמות מצפים לים וכעת מבטיח נקיון אגם הסופרלנד מוזר רק הבטחות
  הגב 12.06.24 21:44
 • הכיי גרוע זה שבכל מקום מתמלא בכיסאות ושימשיות מושכרות , והחוף למשפחות שלא מעוניינים להשכיר מצטמצם ומצטמצם.
  הגב 12.06.24 21:45
 • רוצים להיות חכמים לקנות לפני מגיעים לים.
  הגב 12.06.24 22:38
 • בראשון, איפה זה איזה חנות
  הגב 12.06.24 23:20
 • ויותר חשוב... אין מספיק חניות.. אז פחות מגיעים לחוף
  הגב 13.06.24 00:04
 • מדוע מחירי ראשון ותל אביב זהים ושל בת ים יקרים יותר????? לא הגיוני!!!
  הגב 13.06.24 00:43
 • כי לא קראת טוב את הכתבה, תיקרא שוב, רשום שם למה בת ים יקרה יותר
  13.06.24 08:05
 • הבעיה בחופי ראשון היא הטינופת שאתם הרוחצים משירים אחריכם. ממש מגעיל להגיע לחוף הים. תביאו שקיות אשפה מהביץ ותשימו את הזבל שלכם בצוכה תשמרו על ניקיון החוף!!!!!!!
  הגב 13.06.24 07:15
 • ומה עם שובר הגלים שהובטח
  הגב 13.06.24 09:14
 • לא הגיוני שמי שגר בערים שאין ים ידפק וישלם כפול כמו רחובות שבאים לראשלצ וגם חנייה עולה וגם אין חנייה
  הגב 13.06.24 10:36
 • מה זה צריך להיות בת ים יותר יקרה מתל- אביב, וראשון-לציון לתקן את הגנבה ולפקח על זה
  הגב 13.06.24 11:10
 • נושא החופים כבר עבר כל גבול של טעם או הגיון! חניות,השכרת ציוד כסאות שמשיות וכו׳. לא יעלה על הדעת כי החופים גם ״נגזלו״ מחזקת הציבור ויתר על כן, המחירים בהם מחויבים המתרחצים הפכו ללא הגיוניים בעליל! חתיכת החוף לשימוש הקהל הפכה לרצועה דקה, דחוסה והרבה פחות נוחה.😡
  הגב 14.06.24 18:22
 • אורח

סרטון רז קינסטליך מתייחס לתחקיר על השרה רגב והמשמעות על הארכת הקו האדום לראשון לציון: "אתה רואה שהפרוייקט מתעכב, זה לא סוד שהפרוייקט מתעכב, מורחים אותנו, אם זה היה ענייני אז היה תקציב לקו האדום ולא היו מקצצים מיליארד ש"ח

כך אמר רז קינסטליך בפאנל בה השתתף בועדת מוניאקספו של מרכז השלטון המקומי כשנשאל האם הוא הרגיש בזמן אמת שמשהו לא ענייני מעכב את הפרוייקט

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 28
צילום מסך


ראש עיריית ראשון לציון, רז קינסטליך השתתף היום בפאנל מיוחד שהתקיים של ועידת מוניאקספו של מרכז השלטון המקומי. הפאנל עסק בנושא הצורך בהאצלת הסמכויות לרשויות המקומיות על ידי השלטון המרכזי.

בין הנושאים שעלו בפאנל היה נושא הקו האדום ותחקיר ערוץ 13 על השרה מירי רגב והדירוג שביצעה לראשי הערים על פי קרבתם אליהם וגיוס הקולות לטובתה. בתחקיר ראשון לציון לא הייתה בין היהלומים/ירוקים ועל כך אמר קינסטליך: "אני בדרג השני... אני על הדרך..."

ראש העיר נשאל על פרוייקט הקו האדום הרגשת שמשהו לא ענייני מעכב בזמן אמת? קינסטליך ענה "אתה רואה שהפרוייקט מתעכב, זה לא סוד שהפרוייקט מתעכב מורחים אותנו, אם זה היה עינייני אז היה תקציב לקו האדום ולא היו מקצצים מיליארד ש"ח. אם תשאל כל איש מקצוע בתחום התחבורה בישראל אם יש משמעות להאריך את הקו האדום מבת ים לראשון לציון....אם זה נכון להוסיף את העוד הקילומטר וקצת, אין אחד שיגיד לך לא. אין אחד במשרד התחבורה שלא דפק על השולחן ואמר שום היון לא להאריך אתמול את הקו האדום. ואז אתה רואה את זה בחדשות אז תסלח לי שאותי זה לא מצחיק

מתוך ועדת אקספו


יש לציין כי בחודש מרץ התייחס מנכ"ל משרד התחבורה לנושא ואמר שברגע שיסתיים תכנון הקו לראשון לציון יהיה תקציב גם לביצוע.

סרטון דברי מנכ"ל המשרד

https://www.be106.net/231/86270
התפרסמו 28 תגובות לכתבה.
 • אז לפי מנכ"ל משרד התחבורה כאשר יסתיים התיכנון יהיה תקציב.השאלה אם הסתיים התיכנון? טוב יש להניח שראש עיר ראשון לציון שהוא בחור אינטיליגנטי יודע על מה מדבר...
  הגב 12.06.24 01:19
 • יש להאריך את הקו האדום לראשון לציון. אנחנו מחכים לו מאוד. בבקשה לא להניח לזה להתקיים. הוא חשוב מאוד לתושבים.
  הגב 12.06.24 06:45
 • כל התכנון של רכבת קלה לראשון לציון לקוי הבטיחו שבמתחם ה1000 תגיע רכבת קלה (מתי ?) במתחם ה1000 מתוכננים ביניינים רבים ל היטק ובניני מגורים. בשבוע שעבר פתחו גשר להולכי רגל מתחנת משה דיין למתחם ה1000 עובדים רבים שיגיעו ברכבת למשה דיין ימשיכו ברגל למתחם ה1000 ( חלם זה כאן )
  הגב 12.06.24 09:08
 • יאווו כמה שאתה לא מעודכן.... אתה ישן בעמידה. נתחיל בזה שבשבוע שעבר לא פתחו שום גשר מתחנת משה דיין למתחם ה1000. רק הניחו שתיים מתוך 4 קורות בטון. ונמשיך בזה שלמתחם ה1000 תהיה רכבת קלה זה בתוכנית, אין לך סבלנות וגם - אתה לא בקיא ולא מעורה במה שמתוכנן וקורה בעיר, אכן חלם זה אתה.
  12.06.24 13:52
 • ניגמרה הסבלנות. כנראה שאתה רק יחצן ולא עומד בפקקים האען סופיים ביציאות מראשון
  13.06.24 07:08
 • אני כן עומד בפקקים בדיוק כמו כל תושב בראשון ולא ברור איך קבעת את זה שאני לא. ואם התירוץ שלך היא שנגמרה הסבלנות -זה שלך בלבד. והכי חשוב, זה עדיין לא משנה את כל העובדות שרשמתי קודם (הגשר.. ורכבת קלה). לסיום, אם עכשיו לא תיהיה סבלנות לפיתוח תחבורה אז בעוד 4שנים לא נוכל לצאת מהבית עם רכב בכלל כי הפקקים יהיו כבר בתוך השכונות. זה מה אתה מציע? שלא יבנו פתרונות לתחבורה?
  14.06.24 09:23
 • תחבורה ציבורית הכי גרועה זה בראשון. בגלל זה כולם נוסעים ברכבים פרטים. יוצר עומס. תחבורה בראשון לא משרתת את העובדים לערים אחרות. אין תחבורה ציבורית ישירה לנתבג בתי חולים במרכז. מרכזי תעסוקה בתא ברחובות ראשיים. פשוט עינוי. בין שעה וחצי לשעתיים להגיע לכל כיון. גם הרכבת הקלה לא נותנת מענה לתושבי ראשון
  הגב 12.06.24 09:49
 • אבל הרכבת הקלה עדיין לא קיימת אז איך כבר קבעת ש "הרכבת הקלה לא נותנת מענה" קצת מוזר.ואגב, בלונדון יש 9 מיליון תושבים ואין פקקים, יודע למה או שצריך להסביר? רמז...שמעת על הרכבת התחתית?
  14.06.24 09:27
 • התחבורה בראשון לציון גם הציבורית וגם הפרטית,קשה ולהגיע לכל מקום או מצד לצד בתוך ראשון לציון לוקח בין 45-50 דקות מהבוקר עד הערב צריך להרחיב כבשים דחוף האוכלוסיה בראשון גודלת
  הגב 12.06.24 11:51
 • הרחבת כבישים יוצרת עוד פקקים. הפיתרון לפקקים היא תחבצ. גמו בכל מדינה מתוקנת
  13.06.24 07:09
 • כל אחד חייב לשאול עצמו האם רק לה,תפקיד בקינה ונהי במלל ומקלדת או לפעול ומיד אם לא נעשה מעשה נכון לא יזוז דבר
  הגב 12.06.24 19:21
 • כתושבת העיר יותר מ50 שנה אני רואה את ההתדרדרות בכל המובנים.העירייה הזו מהראש ועד אחרון הפקידים מתעניינים רק איפה אפשר לבנות עוד מגדלים ללא שום יכולת להכיל את עומס התנועה או רווחת התושבים או נקיון העיר. מה שמעניין אותם איך להעשיר את קופת העירייה.
  הגב 12.06.24 20:39
 • אני מסכימה לגמרי. הבעיה מתחילה בכך שהבנייה למגורים ולמרכזי עבודה גודלת בקצב מסחרר בעיר ותכנון הכבישים רחוק מזה!!!
  12.06.24 21:04
 • כתושב באר יעקב + משפחה באשדוד ואשקלון יותר מ 50 שנה... גם אצלינו אותו מצב. זו התקדמות הבניה, זו הצמיחה של מספר הנפשות בארץ וזה קורה בכל הערים הגדולות בארץ. אין מה לעשות. אני מציע לאדוני שיצא קצת לטייל בארץ ויראה את באר יעקב, חריש, נתיבות שדרות, קריית אונו, קריית גת, חריש, חדרה, אור עקיבא ועוד.. שם הצמיחה עוד הרבה יותר גדולה מראשון ושם יש את אותם תלונות של תושבים, בדיוק מה שכתבת.
  13.06.24 08:24
 • יש ללחוץ על מירי רגב כאן ועכשיו בקידום הקו האדום לראשון לציון. זה חיוני מאוד מאוד לתושבים.
  הגב 12.06.24 20:53
 • חחח , מירי רגב? היא זו שהפילה הוצאות הרכבת על העיריה רק בגלל שראשון היא "עיר עשירה" (שלא נדבר על כך שראשון היא לא מהבוחרים שלה ולא נמצאת בעדיפות וברשימות הרמזור שלה) וכך יוצא שמיליוני שקלי העיריה משלמת במקום הממשלה
  13.06.24 08:14
 • אז,למה לא הגיש בגצ נגד ההחלטה? כדי לא לריב עם הליכוד....
  הגב 12.06.24 21:57
 • מה עם למנוע לבנות מפעל אשפה? העיר הולכת להיות הכי מזוהמת!!!! הבריאות של התושבים - לא מעניינת אותך בכלל
  הגב 12.06.24 22:15
 • ומה עם היתושים? אי אפשר לצאת מהבית
  הגב 13.06.24 00:00
 • מעניין שהוא לא טרח לוודא שמפעל האשפה בראשלצ יופיע בחדשות ,!!! איפה התקציב שהיה מיועד ללחום נגד מפעל האשפה ??? אין העירייה מעזה לשתוק נוכח המחדל הנורא ולא מארגנת הפגנות?? מדןע ראש העיר לא מופיע בכל ערוצי הטלוויזיה בנושא ???
  הגב 13.06.24 01:43
 • את לא מעודכן ממש, היה בטלוויזיה כמה פעמים, הפגנות היו וישנם עדיין, העיריה לוחמת נגד המפעל והגישה בגצים אבל בתי המשפט תומכים במפעל. ועדיין ממשיך המאבק של העיריה. תתעורר ותתעדכן.
  13.06.24 08:08
 • אבל מי שביטל את הרכבת הקלה לצפון ומזרחה העיר זה אתה. ולא מחוסר תקציב אחרת לא היית תןקע את תושבי צפון ומזרח העיר אם מטרוניות. פיתרון שמשאיר אותנו תקועים בפקקים רק באוטובוס
  הגב 13.06.24 07:06
 • לראש העיר אין סמכות לבטל קו אוטובוס אפילו, וכנ"ל גם לגביי קו או מסלול רכבת קלה, לא ברור מאיפה שאבת את המידע הזה אבל הוא שגוי לגמרי
  הגב 13.06.24 08:10
 • אבח מצד שני הוא לא עושה שום דבר כדי לשנות
  13.06.24 09:44
 • זכור לי שקינסטליך קיבל מכתב התחייבות מרגב שהרכבת תגיע לראשון....ואת המכתב קינסליך נפנף לתושבים......היה מכתב או לא ?
  הגב 13.06.24 08:32
 • מישהו משניהם משקר. אם היה מכתב ומירי רגב לא עמדה בו היא שיקרה. ומצד שני אם בידי ראש העיר יש מכתב ממירי רגב שרת התחבורה לתקציב לרכבת הקלה והוא מוציא תקציבים מקופת העירייה.....ואומר אין תקציב אז הוא משקר
  13.06.24 09:47
 • הכל רקוב ומסריח מהיסוד
  14.06.24 16:49
 • מילים מילים ללא פשר ומהות
  הגב 13.06.24 23:02
 • אורח

נבחרת בית ספר טביב ראשון לציון זכתה במקום הראשון באולימפיאדת החלל

"זה מאוד ריגש אותי לראות כיצד החוזקות של כל אחד ואחת מהתלמידים באות לידי ביטוי עם ניצוץ בעיניים ושמחה בלב. מבחינתי זה אחד הדברים החשובים שהתחרות הקנתה לקבוצה המקסימה שאני מלווה בחודשים האחרונים, סיכמה רקפת הרשקוביץ רכזת המדעים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


נבחרת בית ספר טביב זכתה במקום הראשון באולימפיאדת החלל.

אמש התקיים אירוע השיא של אולימפיאדת החלל המתקיימת מידי שנה לתמידי בתי הספר היסודי וחטיבות הביניים. התחרויות מתקיימות ביוזמה ובמימון של סוכנות החלל הישראלית במשרד החדשנות המדע והטכנולוגיה, בשיתוף הפיקוח על הוראת מדע וטכנולוגיה באגף מדעים א' במזכירות הפדגוגית, בהפעלת ארגון החינוך שמיר יעוץ והדרכה ובניהול של ד"ר גלעד שמיר. התחרויות מהוות הזדמנות לתלמידים להצטרף לחוויית לימוד מרתקת וחשיפת התלמידים לטכנולוגיות חלל שונות, לחשיבה יזמית ולפתרון אתגרים פורצי דרך בתוכן מתקדם בתחום החקר ותעשיית החלל.

השנה עסקה התחרות בנושא האסטרונומיה וחקר החלל בדגש על התיישבות במערכת השמש ותכנון כלי תחבורה שיסייע בהתיישבות בחלל.

לאחר חודשים של הכנות ועבודה על מטלות התחרות תלמיד טביב הגיעו לגמר הארצי (לאחר שזכו בגמר המחוזי) בהובלתה של רכזת המדעים, רקפת הרשקוביץ. מתוך 400 בתי ספר שלקחו חלק בתחרות נבחרת טביב הצליחה להעפיל לגמר בו התמודדו רק 10 נבחרות מרחבי הארץ. הנבחרת מונה 20 תלמידים/ות: 10 בנות ו10 בנים מכיתות ז'4 (17), ט4(2) וח4 (1).

לדברי הרשקוביץ התהליך שעברו התלמידים לאורך כל שלבי התחרות היה מאוד משמעותי עבורם והתבטא בדבקות במטרה, נחישות, השקעה ורצינות שהתלמידים הפגינו. לדבריה עבודת הצוות של הנבחרת הרשימה מאוד את השופטים בתחרות.


השנה הנבחרת בחרה לאתגר את עצמה, ולהתמקד בכוכב הלכת הננסי קרס, למרות שניתן היה לבחור כוכב מוכר יותר, שיש עליו לא מעט מחקרים וידע. כגון ירח/ מאדים/ נוגה וכו'. התלמידים השקיעו ולמדו על הכוכב וכן נחשפו לעולם הAI במהלך המשימות ושילובו ברכב החלל שבנו התלמידים כחלק מהתחרות. מטרת הדגם הייתה לשמש לחקור את המבנה של הכוכב.


התלמידים התמודדו לאורך התחרות עם אתגרים רבים של עמידה בזמנים, הכנת הדגם, שילוב מטלות התחרות יחד עם הלימודים השוטפים. הדבר עורר בתלמידים סקרנות ועניין רב שהתבטאה ביכולתם לעמוד מול קהל, עבודה בצוות, התמדה ועוד. הרשקוביץ מוסיפה ואומרת כי העבודה על הפרוייקט הביאה את התלמידים לרצות ולעסוק בתחום החלל בעתיד.

"זה מאוד ריגש אותי לראות כיצד החוזקות של כל אחד ואחת מהתלמידים באות לידי ביטוי עם ניצוץ בעיניים ושמחה בלב. מבחינתי זה אחד הדברים החשובים שהתחרות הקנתה לקבוצה המקסימה שאני מלווה בחודשים האחרונים, סיכמה רקפת.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עיריית ראשון לציון יצאה בקמפיין שילוט חוצות מיוחד המברך את החטוף ששוחרר, אנדריי קוזלוב, תושב העיר

״אני מקווה שהוא ירגיש את האהבה של עיר שלמה שעוטפת אותו ומחכה לו כאן עם שחרורו מבית החולים. נמשיך לעשות הכל כדי לתמוך בו, אמר ראש העיר, רז קינסטליך.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


ברוך שובך הביתה: עיריית ראשון לציון יצאה בקמפיין שילוט חוצות מיוחד המברך את החטוף ששוחרר, אנדריי קוזלוב, תושב העיר.

ראש העירייה, רז קינסטליך: ״אחרי 8 חודשים של כאב וצער, זכינו סוף סוף לשמחה ולהתרגשות עם שחרורם של ארבעת החטופים, ביניהם גם אנדריי קוזלוב, תושב העיר שלנו. לאורך כל הדרך ליווינו ואנחנו מלווים את המשפחה ואת בת זוגתו של אנדריי.

״אני מקווה שהוא ירגיש את האהבה של עיר שלמה שעוטפת אותו ומחכה לו כאן עם שחרורו מבית החולים. נמשיך לעשות הכל כדי לתמוך בו ובמשפחתו.״כעת אנחנו מחכים לשובם לשלום של שאר החטופות והחטופים שלנו שעוד נמצאים בשבי החמאס, ומתפללים לשובם לשלום של כל חיילי וחיילות צה״ל וכוחות הביטחון״.


בנוסף עם פרסום הידיעה על שחרור החטופים במד"א ונמל התעופה בן גוריון הורידו את תמונותיהם של נועה, אנדריי, אלמוג ושלומי מהאמבולנסים עליהם מתנוססים תמונותיהם של החטופים וממעבר הנוסעים בנמל בן גוריון.


התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • ברוך שובך ברוך השם בעזרת השם שייחזרו כולם
  הגב 11.06.24 18:14
 • ❤️
  הגב 11.06.24 18:22
 • ממשיכים לזרוק את הכסף של התושבים על שטויות
  הגב 11.06.24 23:41
 • כל הכבוד! אחרי הסיוט שעברו שם ... מחמם את הלב!
  12.06.24 10:35
 • אם היית במקומו...לא היית שמח ונרגש לראות שלט כזה ??? להבין שחיכו לך??
  12.06.24 10:36
 • אורח

עיריית ראשון לציון יוצאת במבצע ניקוי והבראה של אגם הסופרלנד וטיפול בצמח יקינתון המים הגורם לנזק במי האגם

ראש העירייה, רז קינסטליך: ״חשוב לנו לעשות כל שניתן בכדי להציל את האגם עבור תושבי העיר ולמען הדורות הבאים. מדובר בפנינת טבע של ממש ולכן בחודשים הקרובים הנראות של האגם לא תהיה בשיאה בשל הורדת המפלס, אך בקיץ הבא נזכה כולנו לאגם יפה ובריא״

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 23


עיריית ראשון לציון תתחיל בימים הקרובים עבודות יסודיות לניקוי האגם, שעם השנים, הסחף וצמח היקינתון נהרס ונמצא בסכנה אקולוגית.

אגם הסופרלנד הוותיק שוכן במערב העיר ועם השנים, האגם שהינו אגם מי נגר עילי שנוצר לפני כ-35 שנה, נהרס מסחף הגשמים ומצמח יקינתון המים - שנחשב לאחד מצמחי המים הבעייתיים ביותר לאגמים בשל קצב הריבוי המהיר שלו.

הצמח מסוגל להכפיל את עצמו בתוך 5 ימים בלבד ומונע מקרני השמש לחדור למים, פוגע בדגה, פוגע באיכות המים, דוחק ומכחיד צמחי מים מקומיים ומפר את האיזון האקולוגי בסביבה הימית.

כזכור, בשנה שעברה, יצאה עיריית ראשון לציון בפיילוט נסיוני להוצאת היקינתון מהאגם. במסגרת הפיילוט הובאו כלים מיוחדים שניקו את המפלס העליון של האגם, אך אז התברר כי מי האגם מזוהמים וכי המפלס בו אינו יציב.

כעת, יוצאת העירייה בעבודות שיקום מאסיביות כדי לשמר את האגם למען הדורות הבאים. בשלב הראשון יורד באופן מלאכותי מפלס האגם. לאחר מכן, יובאו כלים מיוחדים שתפקידם לנקות את הסחף ולהוציא את שאריות היקינתון. בתום העבודות יעסיק אגף חופים ואגמים שאמון על הטיפול באגם - אקולוג כיועץ לטיפול בצמחייה המקומית. לצד העבודות באגם, יחלו גם עבודות שדרוג בטיילת הסמוכה לו.

המטרה בהתחלת העבודות כעת, הכנת האגם במתכונתו הבריאה והמשוקמת לקיץ הבא (2025).


ראש העירייה, רז קינסטליך: ״חשוב לנו לעשות כל מה שניתן בכדי להציל את האגם עבור תושבי העיר ולמען הדורות הבאים. לפני כשנה כבר יצאנו במבצע ניקוי נסיוני שלא נעשה באף מקום בארץ, הצלחנו להוריד משמעותית את נוכחות היקינתון, אך לא למגר אותו.

״לכן כרגע אנו יוצאים לתוכנית הבראה יסודית. מדובר בפנינת טבע של ממש ולכן בחודשים הקרובים הנראות של האגם לא תהיה בשיאה בשל הורדת המפלס, אך בקיץ הבא נזכה כולנו לאגם יפה ובריא״.
התפרסמו 23 תגובות לכתבה.
 • עוד מיליונים שזורקים לפח!!!
  הגב 11.06.24 16:25
 • האגם הזדהם? האגם הוזנח יפה 06/2024/11 הגב לתגובה זו 0 0 האגם הזדהם, היקינטון התפשט. זו תוצאה של הזנחה. בשנים האחרונות האגם לא תוחזק ע"י אקולוג כנדרש לכל מקוה מים. האקולוג היה מונע מהאגם להגיע למצב כזה שהוא פגיעה חמורה בטבע בבתי הגידול שבאגם וכל עופות המים שהיו מגיעים נעלמו . בסוף התהליך יביאו יועץ ייחודי??? זה ממש חלם, היועץ היה אמור להיות מזמן וגם עכשיו ביתר שאת אמור ללוות את התהליך. כבר שלוש שנים פועלת קבוצת "אוהבי אגמון ראשון" מול העירייה פונה בתחינות לעירייה שתטפל שתתחזק שתעסיק אקולוג. אבל העירייה בדרכה שלה מתעקשת לא להעסיק אקולוג...ולהמשיך לטפל באופן חובבני סגור
  הגב 11.06.24 16:39
 • לא קראת טוב, " הצמח מסוגל להכפיל את עצמו בתוך 5 ימים" , אז שום יועץ או אגרונום יכול לעזור, יש לך פתרון אחר? מישהו זרק שם זרע אחד של הצמח וזה מה שקרה ואין כוח בעולם שיוכל לעצור את הצמיחה שלו, ניסו בעבר וזה לא צלח, כעת מנסים משהו יסודי יותר ואפילו מביאה אקולוג לבקשתך. לא טוב? על מה המרמור?
  12.06.24 13:37
 • אשמח לדעת מתי תהיינה חניות החוף הים?למה לא חשבתם על זה מלכתחילה?היכן בדיוק אמורים המתרחצים בים לחנות את מכוניותיהם?????השטח הזה הינו לרווחת תושבי העיר כולם - לא????!!!!!!פיסת חוף ים מסכנה שגם ממנה כבר אי אפשר להנות!!!!! 😡😡😡😡😡
  הגב 11.06.24 16:41
 • זה שייך לאגם? אולי תכתוב גם "יש לי סובארו 95 למכירה"
  12.06.24 13:38
 • מי אמר שהעיריה לא חשבה? אולי אתה חשבת שהעיריה לא חשבה אז תכתוב שאתה חשבת ככה. העיריה כבר ידעה לפני 15 שנה שאין לי מה לעשות ואין מאיפה להגדיל שטחי חניה. מה שבונים שם זו על אדמה פרטית. ואדמה פרטית גם בית משפט לא יכול היה לשנות את מתווה הבניה. שכחת שראש העיר היה כמה פעמים בבתי משפט בשביל זה? או שגם בזה אתה לא מעודכן
  12.06.24 13:41
 • גם חופים סגורים לחניה וגם הקמת מפעל אשפה מזהם מספר 2 בעולם
  הגב 11.06.24 18:17
 • אין בראשון שום חוף שסגור לחניה. יש מצוקת חניה. תחדד את זה ותגיד את האמת.
  12.06.24 13:42
 • שכחת לרשום גם בית קברות
  12.06.24 22:09
 • גם בית קברות אין בחוף ראשון,
  14.06.24 09:03
 • גם אים חניות בחוף גם אין מסעדות גם מקימים מפעל אשפה מזהם מספר 2 בעולם וגם הזנחת האגם במשך מספר שנים ..אפוא אתה מר קינסליך
  הגב 11.06.24 18:20
 • פעם היה עוד קצת כיף לבוא לים עם ההמסעדות שהיו. עכשיו פשוט משעמם לבוא אין מה לאכול לשבת בכיף פשוט אין. הדרך לים כלכך נוראית. 2 נתיבים לכל ראשון רמלה לוד בדרך לים. זוועה. ובמיוחד 2 המפלצות שעיריית ראשון הקימה שם . עדיף לשלם כסף וללכת לחוף אחר
  הגב 12.06.24 09:52
 • אין שום "מפלצות שהעיריה הקימה" כדאי שתתעדכן לפני שאתה כותב. ואם אתה מתכוון לשני בתי האבות שבונים שם- זה קרקע פרטית. כשיהיה לך קרקע פרטית שם תוכל לבנות גם מה שתרצה למגורים. אגב, העיריה התנגדה לבניה שם והגישה עתירות לבתי המשפט מספר פעמים והפסידה. החוק אינו מאפשר לה להתנגד לבניה.
  12.06.24 13:46
 • קרקע פרטית אפשר לבנות 3 קומות . הבניה מעל 3 קומות שמצריך אישורים של העירייה. והעירייה נתנה את האישור לזה. ויש לה יד בדבר
  13.06.24 14:12
 • ולמה עירייה לא מרחיבה את הכביש? כי הרחבה של כביש לא מכניס ארנונה. אז בוא עיריית ראשון אין שם תמימים. הכל אינטרס כלכלי
  13.06.24 14:13
 • קרקע פרטית מותר לבנות הכל בתנאי שהוועדה המוניציפלית מאשרת ואז גם הדבר מצריך אישור של הגופים הירוקים אם הבניה של 100-300 מטר מהים. במקרה הזה הועדה המוניציפלית לא אישרה ואז כל בעלי הקרקע פנו לבית המשפט וזה קבע כי יש להם את הזכות לבנות (את מה שרואים היום). ראש העיר הגיש ערעור וגם את זה בית המשפט דחה, ואז העיריה הגישה בג"ץ אך גם זה דחה את הערר. אתה מוזמן להיכנס אלתר של העיריה ולמצוא שם את כל ההליך הזה.
  14.06.24 09:16
 • למה זה לא מטופל בשוטף, כמו כל הצמחיה בעיר?
  הגב 12.06.24 10:30
 • מקום מדהים שהוזנח מאוד ויכל לשמש פנינת טבע לכול העם לצערי המקום נעצר מבחינת שימור טיפוח יצירה למקום יפה ורווחי ראש העיר תתעורר הצוות מתחתך לא עושה תעבודה
  הגב 12.06.24 21:32
 • אה, נגרוף את כל בתי הגידול של החי באזור, נייבש את המים לדגים, ואחרי שנה אגם בריא ויפה?
  הגב 12.06.24 21:51
 • נכון מאוד, זה יהיה ככה בדיוק, דגים יביאו לאדם בכמויות , בדיוק כפי שעשו בהקמת האגם, הדגים גם ייצרו בתי גידול והצמחייה תוכל לגדול טוב יותר מאשר כיום בלי שהצמח יקינתון יסתיר את אור השמש.
  13.06.24 08:27
 • מתי יהיה אפשר להיכנס להמשך האגם??
  הגב 13.06.24 01:28
 • ראוי שתגובות מטעם העירייה יזדהו ככאלה.
  הגב 13.06.24 08:01
 • צודק לא כייף בים כבר מאז שסגרו את המסעדות
  הגב 14.06.24 23:53
 • אורח

יוסיף סימין ממועדון סמוראי דו ג'ודו ראשון לציון זכה במדליית זהב בסבב האירופי לבוגרים במדריד

מערכת האתר | | תגובות: 6
צילום מתוך דף הפייסבוק סמוראי דו ג'ודו ראשון לציוןביום ראשון זכה ספורטאי המועדון סמוראי דו ג'ודו ראשון לציון, יוסיף סימין, במדליית זהב בסבב האירופי לבוגרים במדריד.

יוסיף סימין עלה לישראל לפני כשנתיים

מתמודד בתחרויות עד 100 ק"ג ומועמד מוביל של נבחרת ישראל בג'ודו לאולימפיאדת לוס אנג'לס 2028.

כל הכבוד, גאים בך!


התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אח שלי התותח .
  הגב 11.06.24 15:25
 • חברים, מדובר באלוף האלופים. חג שמח אלוף שלנו.
  הגב 11.06.24 15:41
 • מה עם פריז
  הגב 11.06.24 15:43
 • כל הכבוד גאים בך
  הגב 11.06.24 15:44
 • כל הכבוד!!!
  הגב 11.06.24 20:18
 • סיימן...אלוף אתה .יישר כח וכל הכבוד.
  הגב 12.06.24 08:58
 • אורח

חנה לסלאו במופע יחיד על ד"ר רות וסטהיימר בהיכל התרבות מאיר ניצן ראשון לציון - חמישי 13/6

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק היכל התרבות ראשון לציוןחנה לסלאו במופע יחיד מביאה לחיים את סיפורה המדהים של ד"ר רות וסטהיימר. בהצגה תעברו דרך תחנות חייה – מהילדות ועד להצלחה כסקסולוגית מפורסמת. חוויה מרגשת ומלאת השראה שמציגה את כוחה של הרוח האנושית. עונג טהור מובטח.


לרכישת כרטיסים בקלות מהאתר: לחצו כאן


או בטלפון: 3701*

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נציגות קבוצת הסריגה של מתנ"ס רמת אליהו העניקו כובעים ובובות ליולדות הטריות בבית חולים שמיר

מערכת האתר | | תגובות: 1
צילום מתוך דף הפייסבוק מתנ"ס רמת אליהו ראשל"צנציגות קבוצת הסריגה של מתנ"ס רמת אליהו בראשון לציון הגיעו לפגייה בבית חולים שמיר. המתנדבות העניקו ליולדות הטריות כובעים ובובות. צוות האחיות בפגייה קיבל את המתנדבות בחום רב והיולדות הטריות התרגשו והודו להן.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • מקסים!!! פשוט מיזם נפלא! אין כמו לגרום לאנשים לחייך.
  הגב 12.06.24 10:41
 • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
05.06.24 15:16
לא לפנות למתווכים!!!! האינטרס שלהם לעשוק את שני הצדדים!
אורח
30.04.24 10:55
למכירה בית דו משפחתי ברחובות +מחסן 24 מר ברח' טשרניחובסקי בשכונת גבעתי,על מגרש פרטי 383.5 מר. אופציה לבניה רוויה (כ-14 יח' דיור) על השטח כולו 767 מר. הבית רשום בטאבו נייד - בתיה 0544867984
אורח
20.04.24 13:40
מדגיש ומזהיר מפני מתווכים עושקים..2% לא לדום להם נגמר הקרטל הזה..0.5 עמלה מספקת ןדייי .....רובם קומבינות..ויש להם עורכי דין שלהם ..לא להתפתות ..הם ככלבים ירצו אחריכם
אורח
24.04.24 14:04
רואה את הכתוב ומזדההה ....אין לתת יד למתווכים שההשכלה שלהם מינימלית ובזכות קשרים ללא כישורים עובדים על אנשים בעיניים...אז היזהרו מנוכלות של מתווכים משני המינים 0.5 אחוז זה המוןןן,,,
אורח
25.05.24 18:04
די לבלבל את השכל. אף אחד לא מכריח אותך להשתמש בשירותיהם ואם למוכר יש מתווך, תיקח בחשבון את הסכום הנוסף ותראה אם מתאים לך. יש שמסתדרים בלי מתווכים ואחרים רוצים, פעמים רבות בשל הכרת השוק מתווך מוצלח מצליח להוריד מוכר מהעץ של מחיר מופרך ולבמקביל לשכנע קונה לשלם מעט יותר עברו עסקה טובה. למשל, רבים בטוחים שחיים בארמון ובטוחים שיקבלו סכום מופרך. אז שוב, לא חייב להשתמש ושיהיה לבריאות, רבים משתמשים וכך מצליחים להגיע לעסקה.
אורח
29.05.24 14:15
מסכים בהחלט, עורך דין לומד 4 שנים ואחראי על כל פסיק בחוזה ף ואילו מתווך שם עניבה מחתים וסגר משכורת דו חודשית לפחות
אורח
24.01.24 17:11
צדיקי הדור מגיני סילמן זסטרוק הבנו הכל בגלל המערך ואתם צדיקי הדור
אורח
26.01.24 19:15
נראה שאתה במהלך אירוע מוחי, גש להיבדק.
אורח
24.03.24 10:35
מציע עזרה פסיכיאטרית
אורח
24.01.24 17:09
בודאי כל כותבי ההערות לגבי גב סילמן צדיקי הדורו
אורח
14.01.24 09:58
אני שוכרת דירת 3.5 חדרים בשכונת רמז, ..... מחפשת 3 חדרים קרקע
אורח
13.06.24 12:01
מצאת?
אורח
13.06.24 12:02
תתקשרי נעזור לך 0527868362
אורח
12.01.24 14:23
ממש כך עושקי ורמאים ומפילים לא פעם את הקונים בפח. קרה גם עם מוכרים שהם הפילו בפח ומשחה עם ילדים נשארה ללא קורת גג. מידיעה אישית. צריך להיזהר ממתווכים כולם חמדנים.
אורח
10.12.23 10:11
לכל התושבים שמוכרים ,,,ולמתעניינים אין רצון לאף קונה לשלם למתווך 2% עמלה!!!!!!!!!!!!!! שוד לאור היום ! 0.5 עד 1 סביר מעבר לכך שוד !!!!!!!!!!!!! עדיף לפרסם ללא תיווך , היענות תהיה אטרקטיבית יותר !!!!!! מתווכים עושקים רדו מהעץ !!!! אין טרף קל יותר !!!!!!!
אורח
10.12.23 10:12
ואו כמה נכון וצודק אתה !!!!!!!!!!!!!
אורח
11.12.23 23:23
לך לקנות דירה ללא הליווי של מתווך מוסמך ומומחה, ואחרי זה תראה שתיפול בידים של המוכר אין מישהו שיגשר ביניכם לא תצליח להגיע לעו’’ד טוב וליועצי משכנתאות טובים וכ’’כ הרבה דברים שמתווך טוב יכול לעזור לך ולייעץ לך, לסיכום מתווך טוב יודע להביא לך מחיר יותר טוב שישתלם ה2% שלו פי 2 לפחות וכל מיני בלתמי’’ם שקורא בכל עיסקה שאף אחד לא יכול לפתור, אני חושב ש2% למתווך זה קצת די זול לעומת העבודה הקשה 😉
אורח
12.01.24 14:26
"לא תצליח להגיע לעו"ד טוב" איזו בדיחה כך אתם תופסים ברשת שלכם את הקונה האומלל מכל הכיוונים עו"ד שמשתף איתכם פעולה והוא לא לטובת הלקוח. העיקר לעשוק את הקונה מכל הכיוונים. בושה וחרפה.
אורח
14.01.24 09:10
אכן הם חושבים על עצמם בלבד
אורח
07.02.24 20:58
צודק זה ממש כך נפלתי בפח בגלל מתווך והעו"ד שמשתפים פעולה. נשארתי ללא בית וללא כסף
אורח
07.02.24 20:57
מוסמך לסובב את הקונה והמוכר כדי להשיג את הרווח המופקע שלו. שום גישור ושום עזרה בלוף אחד גדול .גזלנים. משפחה נשארה חסרת דיור בגלל מתווך .....ממש גזל לאור יול
אורח
24.04.24 14:07
נול פגיעה וזה האמת
הצג תגובות נוספות


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
15.06.24 12:30
להשכרה מינואר 2025 דירה 4 חדרים בניין 7 קומות בהר הצופים בהולנדית,נוף משגע מול הפארק..חניה ,מזגן מרכזי,שלושה ארונות קיר,ללא תיווך 0508512980 או 0507954145
אורח
09.06.24 21:29
מחפשת דירה להשכרה נגיש עם דוש לי ולבעלי קומה ראשונה שכירות סבירה 1/7 חניה 0535810489
אורח
10.02.24 13:59
להשכרה בראשלצ ברח' כצנלסון 3 חדרים ממוזגת יש דוד שמש. 3 כיווני אויר קומה שניה 0528225240
אורח
20.05.24 20:41
כמה עולה שכירות
אורח
07.01.24 23:13
להשכרה דירת סטודיו 2 חדרים+ מרפסת מקורה 20 מטר בבני עייש כולל מקרר, מכונת כביסה, ארון בגדים מחודש פברואר. מחיר 3000 שח. טל.054-4787102
אורח
05.11.23 10:48
דרוש דירת גן / פנטהאוז להשכרה בניין בוטיק בלבד לפרטים 050-526-7403 יגאל
אורח
28.10.23 21:28
דרושה דירה להשכרה ברחובות. רצוי דירה מחולקת לשניי שותפים דתיים.
אורח
21.10.23 10:00
להשכרה דירה בבת ים ללא תיווך . 2 חדרים 64 מטר . דירה שעברה שיפוץ מסיבי הכול חדש בדירה כולל מטבח , רצפה אמבטיה שירותים פשוט הכול הכול חדש .052-5302222
אורח
19.10.23 12:57
להשכרה. ללא תיווך 5חדרים 100 מ״ר, בשיכון המזרח. יש מקלט. קומה ראשונה מתוך 3 קומות,ללא מעלית. כניסה מיידית. טלפון 0536280767. 5000 ש״ח.


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
28.04.24 03:21
קאיה פיקנטו ספורט הדגם היוקרתי, צבע אדום מטאלי מהמם, 2016, גג נפתח, חלונות חשמליים, מובייל, שמורה ומטופלת, ללא תאונות, נהגת יחידה, 146 קמ"ש, יד 3 מפרטי. 41,000 שח. 0524313212.
אורח
24.05.24 08:32
פ?
אורח
24.05.24 11:36
פיקאנטו +ספורט+יוקרתי? זה קרקס?
אורח
01.03.24 07:59
יונדאי I10 inspire למכירה, נמכר עקב קבלת רכב מהעבודה. עליה לכביש אוקטובר 20. אחרי טיפול, טסט, החלפת מצבר לחדש. רכב מאובזר מאוד עם מערכת מולטימדיה מובנת, אנדרואיד אוטו, מערכת התראה ובלימה לפני התנגשות, מצלמת רווס וחיישנים התראה.גמיש במחיר, לפרטים לירן 0526293270
אורח
25.05.24 08:30
טל לקשר 0545800777
אורח
05.11.23 10:49
סקודה למכירה 050-526-7403
אורח
02.10.23 15:41
הונדה סיוויק 1997 קמ 426761 סנורוף אוטו של ערסים עם כל התוספות של ערסים
אורח
15.02.24 15:33
כולל הגה?
אורח
07.09.23 20:33
רכב
אורח
23.06.23 11:05
היוןש מכיתה ו1
אורח
28.05.23 13:26
למכירה טויוטה קורולה היברידית 2019 52000 קמ יד 2 מצב מעולה, חסכונית, מחירון 0545555299
אורח
20.06.23 15:18
כמה עולה החלפת סוללה?
אורח
05.10.23 10:03
זה סוד שמור.
אורח
21.10.23 11:09
כנראה יותר ממחיר הרכב עצמו.חחח. רכב טוב.
אורח
17.12.22 12:54
שברולט אופטרה 2008, מצב מעולה, 0525268687


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
22.05.24 08:32
לפנצ'רייה בגדרה דרוש עובד חרוץ אמין ומקצועי. *תנאים מעולים למתאימים *נחשב כעבודה מועדפת לאחר צבא *ניתן גם ללא ניסיון קודם פרטים - 0547692944
אורח
22.05.24 22:28
אני מחפשת
אורח
08.05.24 12:47
להשכרה דירת 2 חדרים קסומה ויפה ברחובות טל' 0505109808 נתן
אורח
11.03.24 14:50
משכרים דירה בנרקיס ראשון ירושלים 125 קומה3 דירה 14
אורח
27.02.24 20:18
השמת כוח אדם גרייאטרי https://lp.vp4.me/tm8s
אורח
08.01.24 23:58
מעוניין לתת שירותי דואר שליחויות חבילות ,מכתבים תשלומים הייתי סוכן דואר בסוכנות מנוחה ונחלה 18 בית הרופאים. ורוזה מקס 052-9289333 מקס
אורח
08.01.24 23:57
מעוניין לתת שירותי דואר שליחויות חבילות ,מכתבים תשלומים הייתי סוכן דואר בסוכנות מנוחה ונחלה 18 בית הרופאים. ורוזה מקס
אורח
28.12.23 16:00
מסיעי עמק איילון מחפשים דחוף נהגי אוטובוס נהגי מונית נהגי אוטובוס זעיר משכורת גבוהה בונוס למצטרפים חדשים.אילן: 053-7663673 בת שבע : 054-6766610 בת אל: 050-3209061
אורח
24.12.23 10:16
למכירה סוברו פורסטר אוסקה 2018 במצב מצוין 98000 ק"מ. יד ראשונה. נהג יחיד, 4 צמיגים חדשים. בטריה חדשה. גמישות במחיר 054-8820054 לא בשבת


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל