הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
מירב טל מראשון לציון שוחררה מהשבי בעזה
מכבי ראשון לציון בכדורסל גברים פתחה את העונה בהפסד לנהריה; קבוצת הנשים הפועל ראשון לציון הביסה את רמת השרון
דו"ח הביקורת לשנת 2022 בעיריית ראשון לציון מעלה ליקויים בתחום אבטחת בתי הספר ואי הקפדה על הנהלים כפי שנדרש ממאבטחי בתי הספר

סא״ל הדס אבוטבול מראשון לציון שלקחה חלק בהקמת הגבול עם מצרים נבחרה למצטיינת "מגן עוטף" של אוגדת עזה

הדס משתפת על קבלת ההצטיינות: ״מתרגשת ונבוכה על קבלת הפרס, באתי לעשות את התפקיד שלי. רצועת עזה היא משהו שחשוב לי כבר שנים. גם עכשיו כשאני בסוף הפרויקט, אני לא מורידה רגל מהגז ומשתדלת להגיע פעמיים בשבוע לראות שהכל תקין ועובד ואין בעיות. זהו חינוך של ראש המנהלת - אם מקימים משהו אז שומרים עליו.

מערכת האתר | | תגובות: 4
דובר צה"ל


קבלו את המצטיינת בטקס ״מגן העוטף״, סא״ל הדס אבוטבול מראשון לציון!

אוגדת עזה מגינה על תושבי מדינת ישראל בכלל ותושבי העוטף בפרט במשך עשורים רבים. התקופה האחרונה הייתה רווית פעילות מבצעית ייחודית ויוזמה, תוך דיוק הקצה המבצעי בסיוע אמצעים ויכולות חדשות. היחידות הרבות שפעלו בגזרה והאנשים המצוינים של האוגדה תרמו לעשייה המבצעית, מנעו הישגים לאויב, שמרו על ביטחונם של תושבי העוטף ואף עיצבו את המציאות במדינת ישראל.

ביום שני האחרון ה19.09 התקיים טקס ״מגן העוטף״, במעמד זה הוקירו את הצטיינות בעלי התפקידים, הגופים והיחידות ליוזמה ומצוינות מבצעית. בין המצטיינים נבחרה סא״ל הדס אבוטבול מראשון לציון, רע״ן (ראש ענף) ביצוע דרום במנהלת גבולות ותפר.


הדס נשואה ליאיר ולה שני ילדים, אופק ואיה. הדס התחילה את שירותה הצבאי בתור קצינת לוגיסטיקה, הייתה שנים בתחום ניהול הפרוייקטים והאינטגרציה, והיחידה בה היא משרתת כיום - מנהלת גבולות ותפר, היא יחידה המשותפת למשרד הביטחון וצה״ל. הדס הייתה חלק מהקמת גבול ישראל מצרים.


הדס משתפת על קבלת ההצטיינות: ״מתרגשת ונבוכה על קבלת הפרס, באתי לעשות את התפקיד שלי. רצועת עזה היא משהו שחשוב לי כבר שנים. גם עכשיו כשאני בסוף הפרויקט, אני לא מורידה רגל מהגז ומשתדלת להגיע פעמיים בשבוע לראות שהכל תקין ועובד ואין בעיות. זהו חינוך של ראש המנהלת - אם מקימים משהו אז שומרים עליו. אני יותר שקטה אחרי הפרוייקט הזה, אזרחים יכולים לישון בשקט״.
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תותחית אללה ישמור עליך
  הגב 22.09.22 01:17
 • אורח
  הדס אלופה הכי ראויה לפרס
  הגב 22.09.22 06:12
 • אורח
  ברכות חמות להדס.כל הכבוד
  הגב 22.09.22 17:39
 • אורח
  כל הכבוד הדס יישר כח שכנתך לשעבר ג'יזל חדד
  הגב 24.09.22 19:10
 • אורח

מירב טל מראשון לציון שוחררה מהשבי בעזה

מערכת האתר | | תגובות: 7


ברגעים אלה עושה דרכה לישראל מירב טל מראשון לציון ומשפחתה מתגוררת בגדרה אשר נחטפה לעזה עם בן זוגה יאיר יעקב מביתו של יאיר בקיבוץ ניר עוז. יחד איתם נחטפו גם 2 בניו של בן זוגה בני 12 ו - 16 יגיל ואור אשר שוחררו אתמולמירב תפגוש הערב את בני משפחתה ותכנס לאשפוז ליומיים לצורך בדיקות והשגחה
התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איזה אלופה! למרות הכל שומרת על חיוך! ככה מנצחים!
  הגב 28.11.23 21:16
 • אורח
  ומה נראה לך שהחיוך מהיום?? לא הגיוני בכלל; השתחררה בערב ובתמונה אור יום.
  28.11.23 21:59
 • אורח
  צילום ישן ! נראה לך שככה צילמו אותה החוטפים ! המשפחות מספקות צילום.
  29.11.23 06:13
 • אורח
  ברוכה הבאה ,מאחלת לך ולמשפחתך בריאות איתנה ושמחת חיים אמן
  הגב 28.11.23 22:01
 • אורח
  ברוכה הבאה. בריאות איתנה והיי אופטימית בשביל בן זוגך. מאמינה שבקרוב הוא גם יחזור.
  הגב 28.11.23 22:13
 • אורח
  זו תמונה מהימים היפים לפני שבני העוולה החזירים חטפו אותה
  הגב 28.11.23 22:15
 • אורח
  הרבה בריאות, פיזית ונפשית. כל טוב.
  הגב 28.11.23 22:34
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

מכבי ראשון לציון בכדורסל גברים פתחה את העונה בהפסד לנהריה; קבוצת הנשים הפועל ראשון לציון הביסה את רמת השרון

המשחקים הבאים הם מול אשקלון אצל קבוצת הגברים ומול חיפה אצל הנשים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מכבי ראשון לציון בכדורסל גברים פתחה אמש את העונה עם החזרת משחקי הליגה הלאומית בכדורסל. משחק הפתיחה התקיים מול נהריה שהיה מותח לכל אורכו אך לבסוף הסתיים בהפסד של ראשון לציון בתוצאה 95:100. המשחק החל בטקס מרגש בקריאה להחזרת החטופים והנעדרים ודקת דומייה לזכר החללים.

כבר מתחילת המשחק שתי הקבוצות נלחמו ובמחצית נהריה הצליחה לרדת להפסקה ביתרון 39:48. היא המשיכה להוביל במחצית השנייה אבל ברבע האחרון ראשון לציון הצליחה לכפות הארכה כאשר השוותה את התוצאה 78:78. בהארכה ראשון שוב השיגה שיוויון אך 5 דקות לסיום נהריה לקחת את המושכות והשיגה את הניצחון בהפרש של 3 נקודות.

קלעו למכבי ראשון לציון: גל גילינסקי (11 אסיסטים) 26 נק', אריאל דרעי 24 נק', שלו לוגשי 21 נק', עידו שבת 11 נק', עומר שדה 6 נק', רביב פיטשון 4 נק', מאור נקרשביץ 3 נק'.

המשחק הבא ב5.12 מול אשקלוןנשים

הפועל ראשון לציון רשמה ניצחון ראשון כאשר נצחה את רמת השרון 70:49.

המשחק החל בהובלה של שחקניות ראשון לציון כאשר ברבע השני הן עלו ליתרון דו ספרתי 35:21 במחצית. הניסיונות של רמת השרון לחזור למשחק לא צלחו והשחקניות מראשון המשיכו להוביל עד לניצחון.

קלעו לראשל"צ: קארש 21, סויץ' 20, טרנר 13, טננבוים 10, ינאי 6.

המשחק הבא ב4.12 מול מכבי חיפה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.


דו"ח הביקורת לשנת 2022 בעיריית ראשון לציון מעלה ליקויים בתחום אבטחת בתי הספר ואי הקפדה על הנהלים כפי שנדרש ממאבטחי בתי הספר

במהלך חודשים ספטמבר ונובמבר 2022 ערך צוות הביקורת מגדמים בבתי הספר ברחבי העיר ובדק את תפקודם של צוותי בתי הספר והמאבטחים בהתאם לנהלים מבחינת תיעוד המבקרים, נשיאת נשק, גידור בתי הספר ועוד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


בישיבת המועצה האחרונה נערך דיון על דוח הביקורת העירוני לשנת 2022. יו"ר ועדת הביקורת דורון אוזן, יחד עם מבקרת העירייה הציגו את הדו"ח אשר ביצע ביקורות על תפקוד העירייה ושלוחותיה בתחומים רבים בהם: מינהל הכספים, האגף לאזרחים ותיקים, פיקוח על הבנייה, היכל התרבות, מרכז 360, טיפול בפניות הציבור שהתקבלו אצל המבקרת ועוד.

הדו"ח עסק בין היתר גם בנושא אבטחת מוסדות החינוך בעיר -חשוב לציין כי הדוח מתייחס לביקורת שנערכה במהלך שנת 2022.

על פי החלטת הממשלה כל רשות מקומית אחראית לטיפול בביטחון מוסדות החינוך שבתחומה והיא תפעל בהתאם לועדת הביטחון והנחיות משרד החינוך. המטרה לדאוג לאבטחתם של התלמידים, צוותי החינוך והעובדים. האחריות על אבטחת המוסדות היא גם בהתאם לקריטריונים של המשטרה כחלק מאחריותה לביטחון הפנים של תושבי ישראל.

בראשון לציון מחלקת הביטחון בחברה לביטחון וסדר ציבורי היא הממונה על כל נושא הביטחון בשגרה ובחירום וכן על עריכת סיורים משותפים עם משטרת ישראל, הכנה לחירום ואבטחת מבני הציבור ותלמידי העיר בבתי הספר ובגנים. בעיר אחראיות 3 חברות אבטחה איתן התקשרה החברה לביטחון.

הביקורת שנערכה בחנה את נושא אבטחת מוסדות החינוך: האבטחה הפיזית והאם מתבצעים הנהלים בהתאם להוראות החוק.

הביקורת כללה מדגם ב10 בתי ספר במהלך חודש ספטמבר 2022 וב9 בתי ספר במהלך חודש נובמבר 2022. צוות הביקורת מדגיש כי כל הביקורים נעשו כביקורת פתע ללא תיאום מראש עם הצוותים החינוכיים.

יש לציין כי ברוב המקרים בתי הספר עמדו בביקורות ופעלו על פי הנהלים מבחינת תפקוד צוותי החינוך וכן חברות השמירה ומאבטחיה.

להלן חלק מהליקויים שנמצאו

יומן סריקות ותיעוד המבקרים הנכנסים לשטח בית הספר:

על פי הנוהל כל מאבטח חייב לקיים רישום של כל אדם אשר נכנס לשטח בתי הספר -כל יום בדף נפרד וכן לבצע סיורים במהלך יום הלימודים ולתעד אותם. בביקורת שנערכה באחד מבתי הספר לא נערך תיעוד היומן באותו היום, ובבית ספר אחר המאבטח עדכן את יומן הסריקות רק לאחר שקיבל הערה של צוות הביקורת. בתי בספר הגיבו כי הם יקיימו ביקורות והקפדה על הנהלים.

בהתאם לנוהלים המאבטחים צריכים לבצע זיכוי ותיעוד של כל מי שנכנס למוסד החינוך על ידי ת.ז וכן לידע את מזכירות המוסד על מנת שיאשרו את הכניסה. בכניסה של עובדי קבלן לשטח יש לקבל אישור של צוות המוסד החינוכי והם צריכים להיכנס עם ליווי של איש סגל מטעם בית הספר. צוות הביקורת מתאר כי בזמן שהגיעו לבתי הספר הם הזדהו כעובדי קבלן שהגיעו לתקן מזגנים/עובדי משרד החינוך/יש להם פגישה עם מנהלת בית הספר - באותם מקרים פעלו המאבטחים בניגוד לנהלים וצוותי הביקורת נכנסו ללא ליווי וללא בדיקה כי פרטיהם נבדקו בבתי הספר או קב"ט אזורי.

באחד מבתי הספר ביקש המאבטח מעובדי הביקורת להתקשר למזכירות בית הספר לצורך קבלת אישור. מאחר שלא היה מענה במזכירות, אישר המאבטח לעובדי הביקורת להיכנס לבית ספר ללא בדיקה. בשישה מבתי הספר שנדגמו לא הקפידו המאבטחים למלא ביומן המבקרים את פרטיהם של עובדי הביקורת שהגיעו לסיור. הכבודה שנשאו עמם עובדי הביקורת לא נבדקה.

בתגובה מסרו בתי הספר כי הם יחדדו את הנהלים למאבטחים על כניסת אנשים לשטח בתי הספר.נשיאת נשק

באחת מהביקורת נמצא מאבטח שאינו נושא נשק זאת מאחר והוא נחשב למתגבר זמני ועדיין לא סיים את כל ההכשרות לנשיאת נשק. על פי תגובת קב"ט מוסדות החינוך העירוני באותו בית ספר יש 2 מאבטחים ובהתאם לאישור המשטרה (זאת לאור המחסור האדיר במאבטחים במדינת ישראל) במתחם שבו יש 2 מאבטחים האחד יכול להיות חמוש והשני לא. צוותי הביקורת ביקשו כי העסקת המאבטחים תהיה בהתאם לנהלים שקובעים שלא יוצב מאבטח שלא עבר הכשרה כנדרש עד להשלמת הכשרתו.

יש לציין כי בבדיקת המדגם שכלל 14 מאבטחים בבתי הספר כל המאבטחים עמדו בדרישות (למעט המקרה הנ"ל) והיה תיעוד כי עברו הכשרות, ריענון והיה אישור לנשיאת נשק.

הביקורת שבחה את מאבטח בית ספר זבולון המר שפעל על פי הנוהל ותשאל את צוות הביקורת והתעקש לקבל אישור של הנהלת בית הספר להכנסתם. ב4 בתי ספר המאבטחים ביקשו כרטיס עובד מהמבקרים.

ביתר בתי הספר לא נדרשו עובדי הביקורת להראות כרטיס עובד וכניסתם התאפשרה ללא ליווי איש סגל ובניגוד להנחיות.

הכנסת נשק

בנוהל נאמר כי אסור להכניס אדם עם נשק לשטח בית הספר אלא עם כן קיבל אישור ממנהל בית הספר או קב"ט מוסדות החינוך הרשותי.

בעת הביקורת בכל בתי הספר הוכנס עובד הביקורת למרות שנשא נשק - הוא לא נשאל האם יש לו נשק ומשכך גם לא התבקש להציג אישור מנהל מוסד או אישור קב"ט.

בתגובה נמסר החברה לביטחון כי הכניסה של צוות הביקורת אושר על ידי מנהל מחלקת הביטחון זאת מאחר והם ידעו כי יבוצעו ביקורות במוסדות החינוך אך לא ידעו את זהות בתי הספר וכי כלל המאבטחים נדרשו לנהוג בהתאם להנחיות לרבות נשיאת כלי נשק.

הקב"ט הרשותי מסר בתגובה כי בחלק מהמקרים מדובר על ממלאי מקום לאור מצוקת המאבטחים בישראל וכי יבוצע ריענון הנהלים כולל רישום יומן המבקרים.

תגובת אחד מבתי הספר הייתה כי עיריית ראשון לציון אחראית על ההתקשרות עם חברות השמירה וכי לרכזי הביטחון בבתי הספר אין שום אמירה לגבי מי להעסיק ומה איכות המועסק.

נושא הגידור והשערים

בביקורת שנערכה נמצאו מספר ליקויים בהם אחד מבתי הספר הגדרות היו הרוסות או כפופות וחלקי הגדר מחוברות באמצעות שרשרת ברזל ומנעולים, בזמן הלימודי שער בית הספר אמור להיות נעול אבל בעת הביקורת באחד מבתי הספר השער היה פתוח והשומר היה בעמדת השמירה/בסמוך לו. שער המילוט היה נעול עם מנעול שאפשר פתיחת השער מבלי צורך בפתיחת המנעול או מפתח.

באחד המקרים המאבטח השאיר את דלת עמדת השמירה פתוחה בעת שביצע סריקות ובזמן שהמאבטח לא נכח בעמדת השמירה צוות הביקורת פתח את שער הכניסה הראשי ללא כל הפרעה.

צוות הביקורת המליץ כי בכל מקרה של לא יבוצעו הנהלים כגון אי בדיקת המבקרים, אי הצבת מאבטח חמוש וכדו' יש לקנוס את חברת האבטחה.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הדרישות גדולות ..... אבל מה עם התגמול
  הגב 28.11.23 20:08
 • אורח

מחר רביעי 29.11 מקיף ח בראשון לציון יבצע מכירת ארגזי ירקות בעלות 100 ש"ח במטרה לסייע לחקלאי ישראל

ניתן לבצע הזמנה בלינק המצורף

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


קהילת מקיף ח' תקיים גם מחר רביעי 29.11 יריד חקלאי נוסף במטרה לסייע לחקלאי ישראל.

מחר רביעי 29.11 משעה 12:00 ועד 16:00 תתקיים מכירה של ארגזי ירקות בעלות של 100 ש"ח

הסלסילה תכלול לבבות חסה, כרובית, אבוקדו ועוד - בהתאם ליבול היומי

ניתן לשלם באמצעות הלינק המצורף:

https://meshulam.co.il/quick_payment...
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה כתובת בית הספר?
  הגב 28.11.23 19:09
 • אורח
  איך אפשר לדעת מה מכיל הארגז חוץ מכרובית ולבבות חסה?
  הגב 28.11.23 20:24
 • אורח

מתנ"ס רמת אליהו מחפש מתנדבות מראשון לציון המעוניינות לקחת חלק במיזם לסריגת כובעי צמר לחיילים/ות

לפרטים והרשמה: 050-8650771 אתי הולצמן

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


יודעת לסרוג? בואי לתרום למען החיילים/ות

מתנ"ס רמת אליהו מזמין את תושבות העיר לקחת חלק במיזם התנדבותי לסריגת כובעי צמר לחיילים/ות במתנ"ס יספקו את הצמר וגם את הקפה

מתי? יום א' 3.12 משעה 11:00 - 12:30, לפרטים והרשמה: 050-8650771 אתי הולצמן
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה בשעה של סבתאות? מי שעובד לא יכול לסרוג?
  הגב 28.11.23 14:57
 • אורח
  אני עובדת בשעות הפעילות
  הגב 28.11.23 15:16
 • אורח
  אשמח לרכוש כובעי צמר לחיילים כתרומה 0544211267
  הגב 28.11.23 23:04
 • אורח

ביום שבת 9.12 תתקיים במוזיאון אגם ראשון לציון סדנת ביודנסה המשלבת מוזיקה ותנועה

עלות: 35 ש"ח

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מוזיאון אגם מזמין אתכם להתחבר לגוף ולנפש בסדנת ביודנסה המשלבת מוזיקה ותנועה

מתי? שבת | 9.12 | 12:00

עלות: 35 ש"ח

לרכישת כרטיסים:

https://yama.smarticket.co.il/event/735

כניסה חינם לתושבי עוטף ישראל בהרשמה מראש

הפעילות מתקיימת לצד מרחב מוגן

מוזיאון אגם, מיש"ר 1,ראשון לציון

03-5555-900 | yama.co.il
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סרטון - 2 צעירים מראשון לציון יורים ופוצעים אדם חף מפשע באור יהודה

מערכת האתר | | תגובות: 0


בתאריך 31 באוגוסט 2023, בשעות הערב, התקבל דיווח על פצוע מירי ברחוב העבודה באור יהודה. שוטרי תחנת מסובים הגיעו למקום ופתחו בחקירה. לפי כתב האישום, שני חשודים הגיעו לקיוסק ברחוב העבודה באור יהודה ופגשו בגבר שעימו הם מסוכסכים. במהלך השיחה, אחד החשודים שלף אקדח וירה לעבר הגבר, כתוצאה מהירי נפגע אזרח חף מפשע ששהה באותה עת במקום. שני החשודים נמלטו מהמקום על אופנוע.

במסגרת פעולות החקירה ובשילוב אמצעים טכנולוגיים, הצליחו החוקרים להתחקות אחר החשודים ובתאריך 13 בנובמבר 2023, שוטרי תחנת מסובים איתרו את החשודים, בני 21 ו-23 מראשון לציון, ועצרו אותם. ברשות החשודים אותרו הקסדות שנצפו בעת ביצוע העבירה. מעצרם של החשודים הוארך מעת לעת.

עם סיומה של החקירה הוגש כתב אישום בעניינם על ידי פרקליטות מחוז תל אביב בעבירות ניסיון רצח, נשיאת נשק ותחמושת, חבלה חמורה בנסיבות מחמירות ובנוסף בעבירות נהיגה בזמן פסילה וללא רישיון נהיגה נגד הנאשם בן ה-23. נגדו הוגשה גם בקשה למעצר עד תום ההליכים.

תיעוד מהאירוע


סרטון:
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

במהלך חודש דצמבר יתקיים שבוע הוקרה לחיילות ולחיילים מגויסי צו 8 ובני משפחותיהם מראשון לציון הכולל שלל פעילויות והטבות: כרטיס לסרט, יום פינוק, מופע סטנדאפ ועוד

יש לבצע הרשמה מראש

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


עיריית ראשון לציון מצדיעה לחיילות ולחיילים מגויסי צו 8 ובני משפחותיהם בשבוע הוקרה עם שלל פעילויות והטבות

העירייה, בהובלת מינהל קהילה, תקיים שבוע הוקרה מיוחד בין התאריכים 3-7.12.23, עם שלל פעילויות, הטבות ואירועים. ביניהם: יום פינוק לבני ובנות הזוג של המילואימניקים; כרטיסים לסרט, כולל פופקורן ושתייה; שירותי בייביסיטר לילדים; כרטיס כניסה לקאנטרי 360; מופע סטנדאפ; שיעורי יוגה; הרצאות ועוד.

בנוסף, תחלק העירייה למגויסי צו 8 דמי חנוכה: שובר של BuyMe בסך 150 שקל לרכישה במבחר עסקים מקומיים. כדי לקבל את השובר יש להירשם בלינק. לאחר ההרשמה ולאחר אימות הפרטים במערכת, יתקבל השובר לטלפון הנייד.

לרשימת ההטבות והפעילות וקבלת השובר - לחצו על הקישור: https://www.coing.co/RishonLeZion_Zav8


ראש העירייה, רז קינסטליך:

"חיילות וחיילי המילואים שנקראו לדגל כדי לשמור עלינו מעל ל-50 ימים, השאירו את היקר להם מכול בבית - משפחות, ילדים וחברים - ויצאו להילחם עלינו ולמעננו. כדי להקל עליהם ועל המשפחות שלהם ולו במעט, החלטנו לצאת בשבוע מיוחד מלא בהערכה ובהוקרה כדי שיוכלו להפיג את המתח ולבלות ביחד בחג החנוכה".

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אחרי שהוסר החשבון שזייף את תמונתה של אופק ראשון כפרו פלסטינית התמונה המזוייפת הועלתה שוב בחשבון אחר עם תמונות של יוסף חדד ונטלי דדון

לינק לדיווח על החשבון בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


המאבק של ההסברה הישראלית לא נפסק. אמש דיווחנו על על זיוף תמונתה של אופק ראשון כתומכת הפלסטינים כאשר על ידה צויר דגל פלסטין והיא הולבשה בכאפייה. אופק מייד קראה לעוקביה לסייע לה ולדווח על אותו חשבון אשר בתמונת הפרופיל שלו שם תמונה של היטלר. הלחץ עזר והחשבון הוסר אבל להפתעתה אותו משתמש שוב פרסם את תמונתה בחשבון אחר זאת בנוסף לתמונה של חיילת, יוסף חדד ונטלי דדון עם כיתוב כי הם תומכים בפלסטין. אותו משתמש אף מתייג אותם כאשר הוא מעלה את התמונות המזוייפות.

לדיווח על החשבון

https://instagram.com/_seishiro0?igshid=NGVhN2U2NjQ0Yg==התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תפנו לאינסטגרם ישראל שיאסרו את המעלה משימוש באינסטגרם, מה עוזר לדווח כול שנייה?!
  הגב 27.11.23 19:49
 • אורח

פורום ראשון לציון

הפורום נועד לאפשר לתושבי ראשון לציון להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
20.11.23 10:29
מחפשת את המידע. על רכבים
אורח
18.11.23 17:49
נו ? מתי כבר נצא למלחמה בתקשורת ?! מה הבעיה להבין שהם האויב העיקרי ?! לפני כמה חודשים, הם עשו כתבה על כך שהמשטרה טיפלה בכל אלה שעשו חראקות ליד נווה ים, אז למה זה עדיין ממשיך ?!!?!!? למה משקרים לנו !??!?!?! מה הבעיה להביא לשם המון זועם ולקחת לא סתם את החוק אלא את ה-חוק לידיים ?!?!?!?!??! ומה זה צריך להיות שהתקשורת פרסמה לפני חודשיים, שהיא מתכננת פיילוט של לעקר נקבות יתושים על מנת להיאבק בתופעת היתושים בעיר, אבל עדיין אני רואה יתושים !??!?!?!!?!??!! ולמה לכל הרוחות לעקר !?!?!?!?!?! במקום לעקר, ל-ר-סס !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! הרי עשו את זה עד 2012, אז מה הבעיה לעשות זה שוב ?!!?!?!?!?!!?!?!?!?!?!!?
אורח
13.11.23 12:02
שלום ביום שישי בצהריים נשמעה אזעקה אני והילד שלי בן 7 היינו רגלית ברחוב מולכו. דפקנו על הדלת של הבניין מולכו 4 שהייתה נעולה, נאלצנו לרוץ ריצה מטורפת לחפש בניין פתוח ולטוס למקלט. דיירת בבניין אמרה אחכ שלא מכניסים לבניין אף אחד והדלת תישאר נעולה. ממש בושה לדיירי הבניין בושה וחרפה עליכם.
אורח
17.11.23 07:30
חוסר התחשבות מגעיל שדיירי הבניין יחוו פעם אחת מה היו עושים אם זה היה קורה להם. התנהגות מבישה ואגואיסטית
אורח
04.11.23 23:23
מר ונקרט! אנו אתך !! לחזק אתך לראות ולחהק ולרקוד עם בנך המתוק ו-גבר גבר "OMAR" בקרוב ןבעזרת הש"ם - אמן מוריס & LARA ב- FLORIDA "allnites@gmail.com" 4/11/23 agv 17L23
אורח
31.10.23 12:46
הערייה. מזניחה את הנכים והקישישים. בנחלת ב. אין מיגון ואף אחד מהערייה ומהרווחה שמיתענין. ניפגש בכלפי רז
אורח
18.11.23 17:50
בש.ק.ר תיפגשו בקלפי. בדיוק כמו שבש.ק.ר, תתחשבנו עם ביבי בבחירות...ובש.ק.ר תתחשבנו עם חולדאי בבחירות...
אורח
31.10.23 09:29
יהודים ללא בושה משכירים להם דירות
אורח
25.10.23 18:29
לגמרי ככה הם עשו מודיעין בעוטף ויגעו כל פרט על בית
אורח
21.10.23 19:23
לסלק את כל הערבים מראשון לציון. אסור להעסיק ערבים. כולם בתוך תוחם שונאים אותנו. אני לא סומך עליהם יום אחד הם חברים שלך יום אחר הם באים להרוג אותך. אין אמונה בערבים.
אורח
24.10.23 03:29
לגמרי!!!!
אורח
11.11.23 15:07
ש היהודים יתחילו לבנות את הבינינינים!
אורח
14.11.23 10:49
לא רק לבנות אלא גם שיעסקו בטיפול בקשישים,עבודה בבתי אבות,בתי חולים חקלאות. אבל עבודות מסוג זה הם לא בשביל יהודים.


ביום חמישי 30.11 יתקיים במתנ"ס שיכון המזרח יריד לחיזוק חקלאי העוטף עם דוכנים, הפעלות לילדים, רכב הראשונע ועוד

תשלום בביט

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מתנ"ס שיכון המזרח מזמין את התושבים ליריד לחיזוק תושבי ותושבות העוטף. היריד יתקיים ביום חמישי הקרוב בשיתוף המתנ"ס עם שיל"ת, מרכז נוער-נט ,מוקד הקליטה תנועות הנוער- השומר הצעיר והצופים.

היריד יתקיים ביום חמישי 30.11.2023 החל מ-15:00 ועד 18:00, אליו יגיעו חקלאי העוטף למכור מהתוצרת שלהם עם דוכנים, הפעלות לילדים, עמדת קפה והראשונע.

תשלום בביט


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

במהלך חנוכה מוזיאון אגם ראשון לציון יקיים מגוון פעילויות לכל המשפחה הכוללים הצגות ילדים, סדנאות יצירה, סיורים ועוד

יש לבצע הרשמה מראש

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


חנוכה במוזיאון אגם! ילדי ישראל מוזמנים ליהנות משלל פעילויות חג לכל המשפחה: סיורי אמנות, הצגות ילדים, סדנאות יצירה קינטיות לילדים, סדנאות בתנועה לכל המשפחה וסיור תיאטרלי לקטנטנים.

לוח פעילות – חנוכה במוזיאון אגם

חמישי | 7.12
10:00 – סיור מודרך לקהל הרחב ואפשרות לסדנת יצירה
12:00 – סיור מודרך לקהל הרחב ואפשרות לסדנת יצירה

שישי | 8.12
10:00 – סיור מודרך למשפחות וסדנת יצירה לילדים
12:00 – סיור מודרך למשפחות וסדנת יצירה לילדים
13:00 – סיור מודרך לקהל הרחב ואפשרות לסדנת יצירה

שבת | 9.12
10:00גמצ'יק – סיור מודרך לקטנטנים, סדנת יצירה ואפשרות גם לביודנסה
10:00 – סיור מודרך למשפחות וסדנת יצירה ואפשרות גם לביודנסה
12:00 גמצ'יק – סיור מודרך לקטנטנים וסדנת יצירה
12:00ביודנסה – סדנה בתנועה ומוסיקה
13:00 – סיור מודרך לקהל הרחב

ראשון | 10.12
10:00 – סיור מודרך למשפחות וסדנת יצירה לילדים
12:00 – סיור מודרך למשפחות וסדנת יצירה לילדים
13:00 – סיור מודרך לקהל הרחב ואפשרות לסדנת יצירה

שני | 11.12
10:00 – סיור מודרך למשפחות וסדנת יצירה לילדים
12:00 – סיור מודרך למשפחות וסדנת יצירה לילדים
13:00 – סיור מודרך לקהל הרחב ואפשרות לסדנת יצירה

שלישי | 12.12
10:00גמצ'יק – סיור מודרך לקטנטנים, סדנת יצירה ואפשרות גם לביודנסה
10:00 – סיור מודרך למשפחות וסדנת יצירה ואפשרות גם לביודנסה
12:00 גמצ'יק – סיור מודרך לקטנטנים וסדנת יצירה
12:00 – סיור מודרך למשפחות וסדנת יצירה לילדים
13:00 – סיור מודרך לקהל הרחב ואפשרות לסדנת יצירה

רביעי | 13.12
10:00 – סיור מודרך למשפחות וסדנת יצירה לילדים
12:00 – סיור מודרך למשפחות וסדנת יצירה לילדים
13:00 – סיור מודרך לקהל הרחב ואפשרות לסדנת יצירה

חמישי | 14.12
10:00גמצ'יק – סיור מודרך לקטנטנים, סדנת יצירה ואפשרות גם לביודנסה
10:00 – סיור מודרך למשפחות וסדנת יצירה ואפשרות גם לביודנסה
12:00 גמצ'יק – סיור מודרך לקטנטנים וסדנת יצירה
12:00 – סיור מודרך למשפחות וסדנת יצירה לילדים
13:00 – סיור מודרך לקהל הרחב ואפשרות לסדנת יצירה

שישי | 15.12
10:00 – סיור מודרך למשפחות וסדנת יצירה לילדים
12:00 – סיור מודרך למשפחות וסדנת יצירה לילדים
13:00 – סיור מודרך לקהל הרחב ואפשרות לסדנת יצירה

שבת | 16.12
10:00גמצ'יק – סיור מודרך לקטנטנים, סדנת יצירה ואפשרות גם להצגה
10:00 – סיור מודרך למשפחות וסדנת יצירה ואפשרות גם להצגה
12:00 גמצ'יק – סיור מודרך לקטנטנים וסדנת יצירה
12:00הצגת ילדים של תיאטרון הקרון: מעשה בעולם
13:00 – סיור מודרך לקהל הרחבכניסה חינם לתושבי עוטף ישראל בהרשמה מראש

הפעילות מתקיימת לצד מרחב מוגן

מספר המקומות מוגבל

לרכישת כרטיסים: https://yama.smarticket.co.il

מוזיאון אגם, מיש"ר 1, ראשון לציון

03-5555-900 | yama.co.il
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

רוכב אופניים חשמליים נפגע קשה מרכב בראשון לציון

מערכת האתר | | תגובות: 6


בשעה 13:22 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על רוכב אופניים חשמליים שנפגע מרכב ברחוב ירושלים בראשון לציון. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח שמיר-אסף הרופא, גבר כבן 30 במצב קשה, עם חבלת ראש.

חובש רפואת חירום במד"א גדילה רבינוביץ סיפר: "הרוכב שכב על הכביש כשהוא מחוסר הכרה וסובל מחבלת ראש קשה. הענקנו לו טיפול רפואי שכלל חבישות ומתן תרופות ופינינו אותו בניידת טיפול נמרץ של מד"א לבית החולים כשמצבו קשה ויציב."
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חבלת ראש זה אומר שנסע בלי קסדה. מצער מאוד. לא מבין איך נוסעים בלי קסדה?
  הגב 27.11.23 14:56
 • אורח
  לא בהכרח, אבל רוב הסיכויים שאתה צודק.
  27.11.23 15:47
 • אורח
  יש הרבה רוכבים בלי קסדה, בלי לדעת חוקי תנועה
  28.11.23 11:08
 • אורח
  בריאות שלמה
  הגב 27.11.23 14:57
 • אורח
  הזוכה השבועי בפרס דארווין הוא רוכב האופניים שנסע ללא קסדה
  הגב 27.11.23 15:22
 • אורח
  הוא חייב לי 50 שקל
  הגב 27.11.23 15:57
 • אורח

קבוצות הספורט של ראשון לציון חזרו לפעילות: בכדוריד קבוצות הגברים חזרו עם ניצחון וגם קבוצת הנשים של מכבי; בכדורסל קבוצת הנשים הפועל ראשון לציון העפילה לגמר טורניר אתנה; היום (שני 27.11) תיפתח הליגה הלאומית של הגברים כאשר מכבי תפגוש את נהריה

בכדורגל הפועל ראשון לציון חזרה אף היא לפעילות עם שתי תוצאות תיקו. הליגות הנמוכות ככל הנראה יחזרו לפעילות במהלך חודש דצמבר.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


כדורגל

בסוף השבע הפועל ראשון לציון חזרה עם נקודה במשחק החוץ מול עכו. כזכור לפני שבועיים חזרה הליגה הלאומית לפעילות כאשר במשחק הראשון פגשה ראשון את נס ציונה שגם הן נפרדו בתיקו. במחצית הראשונה עכו הובילה 2:1 ובמחצית השנייה כמעט ולקחה את הניצחון כאשר הובילה 3:2. המזל של ראשון לציון הגיע בתוספת הזמן כאשר שחקן עכו כבש שער עצמי ובכך השווה את התוצאה 3-3 והציל את ראשון מהפסד.

שערים: מסאלחה איאס 39, ברנהם ברני קאבלה 88, אטיאס אופק 95(ע)

ראשון לציון נמצאת כעת במקום ה10 עם 9 נקדות.

המשחק הבא ב4.12 מול רמת השרון - משחק ביתי


לגבי הליגות הנמוכות ככל הנראה הם עתידות לחזור במהלך חודש דצמבר זאת בהתאם למצב הביטחוני.


כדורסל

נשים

ליגת אתנה פתחה את העונה כאשר במחזור הראשון הפועל ראשון לציון יצאה למשחק חוץ מול ירושלים. המשחק נפתח בדקת דומיה לזכר החללים וביציעים הוצבו תמונותיהם של 237 החטופים. המחצית הראשונה הסתיימה בשיוויון ובמחצית השנייה ראשון חזרה ונראתה טוב אבל בסיום לאור איבודי כדור של ראשון שחקניות ירושלים הפכו את התוצאה ולקחו את הניצחון.

היום שני 27.11 תצא הקבוצה למשחק חוץ מול רמת השרון המשחק יועבר באפליקציית איגוד הכדורסל


למרות ההפסד הקבוצה רשמה ניצחון מול רמת השרון, 68:72 אשר הביא להעפלתה לגמר טורניר אתנה ווינר בו תפגוש את אליצור לנדקו רמלה.


בהגרלת משחקי שמינית ורבע גמר גביע המדינה מגדל לנשים, נקבע כי ב-7 לדצמבר יתקיימו שני משחקי שמינית הגמר, בהן תארח אס"א ירושלים את אליצור חולון (משחק 1) ומכבי ר"ג תארח את הפועל פ"ת (משחק 2).

משחקי רבע הגמר ב-28 בדצמבר:

מנצחת משחק 1 – הפועל ראשון לציון

א.ס רמה"ש – מכבי אשדוד

מנצחת משחק 2 – אליצור רמלה

הפועל לב ירושלים – מכבי חיפהגברים

היום שני 27.11 עתידה להיפתח העונה של הליגה הלאומית Winner עם המשחק בו תארח עירוני נהריה את מכבי ראשון לציון שאר המשחקים יערכו החל ממחר ובהמשך השבוע, כולם ישודרו באתר השידורים של איגוד הכדורסל ובאפליקציה של האיגוד.

שידור ישיר בערוץ 5PLUS

כל קבוצות הליגה ישחקו ללא זרים כלל והחל מהעונה יחול חוק הצעירים המחייב שיתוף בכל רגע נתון של שחקן מתחת לגיל 24. שני המחזורים הראשונים יתקיימו באולמות נייטרלים (רוממה, גן נר, אנרבוקס בחדרה ומלחה), כאשר בחלק מן המשחקים תתאפשר כניסת קהל. לאחר שני המחזורים תיערך הערכת מצב לגבי אירוח המשחקים באולמות הביתיים.כדוריד

נשים

אמש נפתחה ליגת אתנה של הנשים כאשר קבוצת מכבי ראשון לציון רשמה ניצחון ראשון על קריית אונו 36-14.

המחזור השני יתקיים ב30.11 בו תחל את העונה גם היריבה העירונית הפועל ראשון לציון

מכבי תפגוש את חולון והפועל תארח את נס ציונה.

שיטת המשחקים - סיבוב אחד (8 מחזורים), ובסיומו הליגה תחולק לבית עליון (4 הראשונות) ולבית תחתון (5 האחרונות) - שישחקו כל אחד בשני סיבובי משחקים. בסיומם - ייערכו סדרות חצי גמר וגמר הפליאוף. מליגה אתנה לא תוכננו מראש יורדות - והליגה השנייה בוטלה (שתי קבוצות ששיחקו בה בעונה שעברה - נס ציונה וקרית אונו - צורפו לליגת העל).
גברים

בסוף השבוע חזרה ליגת העל לפעילות עם המחזור הרביעי כאשר הקבוצות מראשון לציון חזרו עם ניצחונות

הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון - מ.כ יובלים חולון 26:28.

א.כ נס ציונה - מכבי G City ראשון לציון 36:29.

המחזור החמישי ייערך ביום שישי: מכבי ראשון לציון- הפועל אשדוד. א.ס רמת השרון - הפועל ראשון לציון. מכבי קרית מוצקין - הפועל ר"ג. אס"א ת"א - מכבי ת"א. בני הרצליה - א.כ נס ציונה. מ.כ חולון - הפועל קרית אונו.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בימים ראשון עד חמישי 3-7.12 יקיים מרכז הזדמנות בראשון לציון את שבוע התעסוקה עם מגוון סדנאות והרצאות לתושבים לחזור למעגל העבודה

יש לבצע הרשמה מראש

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בין התאריכים 7-3 בדצמבר, מרכז הזדמנות במינהל לשילוב חברתי יקיים שבוע תעסוקה מיוחד ללא כל עלות, כדי לסייע לכל מי שלא עובדים כרגע לחזור למעגל העבודה – תושבות ותושבים ומפונים מהדרום ומהצפון המתארחים כאן בעיר.

תוכנית האירועים

מגון הרצאות וסדנאות

כתיבת קורות חיים

זכויות עובדים

הכשרות

בינה מלאכותית

חשיפה למעסיקים

כלים לקבלת החלטות בשעת משבר ועוד ועוד.

כל הסדנאות יתקיימו בזום והן כרוכות בהרשמה מראש.

להרשמה >>

https://tikshuv.rishonlezion.muni.il/hito/#/survey/d510bc
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום ראשון 10.12 יתקיים בהיכל התרבות ראשון לציון המופע המוזיקלי "הקבינט הנשי" עם מיקי קם, משי קליינשטיין וטלי אורן

עלות: 85 ש"ח

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


היכל התרבות חוזר לפעילות והפעם עם "הקבינט הנשי"-מיקי קם, משי קליינשטיין, טלי אורן מגיעות להיכל לשיר, להצחיק ולהתרגש עם שירים מתוך מחזות זמר בהן כיכבו, בליווי הרכב מוזיקלי חי.

יום ראשון 10.12.23 ב-20:30 I היכל התרבות מאיר ניצן ראשון לציון

כרטיס ב- 85 ש"ח בלבד!

להזמנת כרטיסים חייגו 3701* או באתר >> https://did.li/WSDTY
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כותבים מחיר ולידו בלבד כאילו זה זול . זה ממש לא זול במיוחד לא לאזרחים ותיקים.
  הגב 26.11.23 21:55
 • אורח
  אכן מחיר לא מוזל לאזרח ותיק,ובשעות הערב לא נוח לכולם כעת..😘 תודה וערב טוב 😘🤗
  הגב 26.11.23 22:16
 • אורח

הבחירות לעיריות ככל הנראה יידחו שוב

אבי בר | | תגובות: 9


הבחירות לעיריות היו אמורות להתקיים בחודש אוקטובר 2023, אולם עם פרוץ המלחמה הוחלט לדחות את הבחירות ב - 3 חודשים לתאריך 30/1/2024 והכנסת אישרה כי בהתאם לנסיבות יהיה ניתן לדחות בחודש נוסף ליום שלישי 27/2/2024

כעת, לאור התמשכות הלחימה בעזה וחשש להתלקחות בחזית הצפון שוקל שר הפנים להורות על הדחייה הנוספת בחודש ימים .

אישור הדחייה הנוספת צריך לעבור באופן רשמי בוועדת הפנים של הכנסת.

לא מן הנמנע כי לאור הנסיבות הבחירות יידחו למועד מאוחר יותר כאשר מסתמן שביישובי העוטף בדרום ובצפון הדחייה תהיה ארוכה יותר.


בכל מה שקשור להלך הבחירות, כל מה שנעשה והתקבל עד היום יהיה בתוקף, מועמדים או רשימות חדשות לא יוכלו להתווסף.

התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עד אז לאנשים כבר לא יהיה אכפת מבחירות בכלל
  הגב 26.11.23 17:12
 • אורח
  תאמת, לא מעניין
  הגב 26.11.23 17:50
 • אורח
  אז אולי בעיריית ראשון לציון יקבלו החלטה להסיר את שלטי הבחירות הענקיים שמכערים את השכונות?
  הגב 26.11.23 18:12
 • אורח
  מציע לדחות את הבחירות לעוד שנה, לאזרחי המדינה אין ראש עכשיו לבחירות, אין ביכלל מצב רוח, הצעה השנייה לתת לראשי העיר במדינה הארכה לשנתיים שהמלחמה תיהיה מאחורינו. בהצלחה ובשורות טובות.
  הגב 26.11.23 19:01
 • אורח
  מצטרפת גם .... יהיה נכון לדחות בשנה
  הגב 26.11.23 19:10
 • אורח
  לדחות לעוד שנתיים לפחות
  הגב 26.11.23 19:20
 • אורח
  אדון מלול, כיתת כוננות זה לא מספיק. צריך פלוגת כוננות.
  הגב 26.11.23 20:08
 • אורח
  לא צריך כוננות.יש אלוהים והוא שומר
  27.11.23 09:43
 • אורח
  השלטים המפלצתיים של רז קינסטליך מזכירים משטרים דיקטטורים באירן ובסוריה-מפחיד מה יהיה פה בקדנציה השניה שלו...
  הגב 27.11.23 09:22
 • אורח

במהלך החודש יתקיימו אירועי יום המאבק באלימות נגד נשים בראשון לציון עם הרצאות, סדנאות, תערוכת צילומים ועוד

ראש העיר, רז קינסטליך: "יש לנו אפס סובלנות לאלימות, ואנו פועלים מדי יום כדי להעלות את המודעות, לטפל בה, למנוע אותה ולסייע לנשים לצאת ממעגל האימה".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


עיריית ראשון לציון תציין את יום המאבק באלימות נגד נשים בשלל אירועים ופעילויות

יום המאבק למניעת אלימות כלפי נשים חל אתמול (שבת, 25.11.23), ועיריית ראשון לציון תציין אותו בשלל אירועים, הרצאות, סדנאות ופעילויות החל מהיום (א'). בין היתר, יתקיימו פעילות לזיהוי תמרורי האזהרה ולהיכרות עם גורמי הסיוע העירוניים; הרצאה בנושא השפעת המלחמה על אלימות במשפחה; תערוכת צילומים מיוחדת בנושא הטרדות מיניות; סדנת שירה ואומנות בנושא החוויה הנשית; סדנת הגנה עצמית לנשים; סדנה לניהול כלכלי מיטבי בשעת חירום ועוד.


לרשימת האירועים המלאה לחצו על הקישור:

https://www.rishonlezion.muni.il/RecreationalAndLeisure/Pages/Events.aspxיותר מ-200 אלף נשים נפגעות מאלימות מדי שנה

בבתים שבהם ישנה אלימות המאבק הוא יומיומי, ובימי מלחמה - האלימות שבבית עלולה להחריף. על פי נתוני שדולת הנשים, יותר מ-200,000 נשים בישראל נפגעות מאלימות מדי שנה, ורק רבע מהן מדווחות לרשויות. בממוצע נרצחות 20 נשים על רקע מגדרי כל שנה, כשהנתונים מראים שיותר ממחצית מהן הכירו את הרוצח שלהן.


כמו כן, מנתונים שפרסם לאחרונה משרד הרווחה והביטחון החברתי עולה כי מספר הבקשות לעובד הסוציאלי הממונה במשרד הרווחה על ביצוע הערכת מסוכנות לגברים שביקשו לשאת נשק, ואשר לגביהם עולה חשש עקב הימצאותם במעגל האלימות – יותר מהוכפל.

מספר הפניות עלה מ-6 בקשות בלבד בשנת 2022 כולה, לעומת 18 בקשות שהוגשו מאז הוחלט על ההקלה בקריטריונים לנשיאת נשק.

רק החודש, נרצחו שתי נשים בעקבות אלימות במשפחה – מאיה גלוגובסקי ז”ל, שנרצחה על ידי בן זוגה שעל פי החשד רצח אותה לאחר שסירבה להתחתן וביקשה להיפרד ממנו; וזהבה דמרי ז"ל שהגרוש שלה דקר אותה למוות. דמרי התלוננה בעבר במשטרה על אלימות מצדו.


ראש העירייה רז קינסטליך:

"מלחמה, אלימות, הרס. את כולם למדנו בעל כורחנו בחודש וחצי האחרונים. אנחנו נלחמים על הבית, אבל יש כאלו שהמלחמה שלהן היא בתוך הבית - וגם היא קשה ואכזרית. יש לנו אפס סובלנות לאלימות, ואנו פועלים מדי יום כדי להעלות את המודעות, לטפל בה, למנוע אותה ולסייע לנשים לצאת ממעגל האימה.

״אלימות היא לא רק אלימות פיזית, אלא גם נפשית וכלכלית – וגם במקרה הזה אנחנו פועלים כדי להעלות את המודעות לתמרורי האזהרה. אני מזמין את כולם וכולן להשתתף בכלל הפעילויות שלנו כדי להרחיב את הידע ולהכיר את אפשרויות הסיוע במצבי אלימות כלפי נשים.


בכל מקרה של אלימות, מוקדי הסיוע העירוניים זמינים בכל עת:

המרכז לטיפול ומניעת אלימות במשפחה: 838 / 807 / 03-9689804

לאחר שעות הפעילות ניתן לפנות למוקד העירוני בטל' 106 או למוקד הארצי של משרד הרווחה 118

מ.נ.ע - מרכז זכויות נשים עירוני: 03-9678247 / וואטסאפ: 0542455260

היחידה למניעת אלימות בקרב אזרחים ותיקים: 03-9547909

קו לגברים: 1-800-39-39-04
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

המאבק על ההסברה הישראלית! כך זוייפה תמונתה של אופק ראשון כשלפתע הפכה ל"פרו פלסטינית"

אופק ראשון הזדעזעה לראות איך הפכה תמונתה לתמונה שהיא עם דגל פלסטין וכאפייה ומיד פנתה לעוקביה לדווח על החשבון אשר ביצע את הדבר

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


המאבק של ההסברה הישראלית לא נפסק. מאז תחילת הלחימה מתקיים מאבק נוסף ברשתות החברתיות על דעת הקהל העולמית ועל זכותה של ישראל להגן על עצמה. המאבק מתמקד כיום על החזרת החטופים, ההתעללות והאונס של נשים וחטיפת הילדים שנמצאים אצל החמאס. הפעילות מתקיימת בקרב משרדי הממשלה, כוכבי הרשת ומתנדבים שמשקיעים מזמנם על מנת להילחם בפייק ניוז.

קמפיינים רבים עולים לאויר ולרגל יום הילד הבינלאומי התקיים הקמפיין בו ילדים מצולמים עם היד קדימה ועליה מצויר מגן דוד בקריאה להחזרת החטופים והילדים.

אל הקמפיין הצטרפה גם אופק ראשון שגלתה היום כי התמונה שלה זוייפה על ידי משתמש באינסטגרם אשר הפך אותה לפרו פליסטינית כאשר שינה את מגן הדוד לדגל פלסטין ושם על ראשה כאפייה. אופק מיד קראה לעוקביה להגיב ולדווח על החשבון. הלחץ עזר וחשבון ככל הנראה הוסר.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום ראשון 10.12 יתקיים במוזיאון ראשון לציון מופע שירה לחנוכה עם הזמר אבי אופק

עלות: 20 ש"ח

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מוזיאון ראשון לציון מזמין את התושבים לאירוע כחול יוון – מופע שירה ובוקר שמח עם הזמר אבי אופק לכבוד חג החנוכה

מתי? ראשון | 10.12 | 10:00 מוזיאון ראשון לציון

עלות: 20 ש"ח

לרכישת כרטיסים: eventbuzz.co.il/awcxg

מספר המקומות מוגבל

המוזיאון פועל בהתאם להנחיות פיקוד העורף
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

היום ראשון 26.11 תעלה לאויר סדרת הנוער החדשה "בני מצווה" בכיכובו של כוכב הרשת והשחקן מראשון לציון, אביתר עוזרי

הסדרה תעלה בחינוכית. מדובר על סדרת דרמה בלשית לנוער העוקבת אחרי זוג אחים אשר עוסקים בחקירת גניבת ספר תורה שנגנב מבית הכנסת עליו אחראי עוזרי.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
תמונות של אביתר עוזרי על סט הצילומים


היום ראשון 26.11 תעלה לאויר סדרת הנוער החדשה "בני מצווה" בכיכובו של אביתר עוזרי.

סדרת הנוער החדשה של החינוכית היא סדרה בלשית המספרת על שני אחים אשר חוגגים יחד בר/בת מצווה והוריהם מבשרים להם כי הם אינם יכולים לקיים להם אירועים נפרדים. השניים מנסים לחשוב מה לעשות עד שהם שומעים על ספר תורה עתיק שנגנב מבית הכנסת ומוצע לכל המוצא פרס כספי. מכאן הם מתחילים בעבודות התחקיר על מנת לפתור את התעלומה, להחזיר את ספר התורה ולקבל את הפרס.

אביתר עוזרי משחק יהודי צרפתי בשם עמנואל דאן מהתורמים של בית הכנסת. הוא הגיע לישראל על מנת ללמוד בישיבה וגם אחראי על ספר התורה שנגנב לאחר שמשפחתו תרמה כספים. הוא בא ממשפחה אדוקה ואליו הצטרף גם אח שלו שעוזר לשני האחים בחקירה להשבת ספר התורה.

יחד עם עוזרי משחקים גם יעקב כהן, חן אמסלם, שחר חיון, עדן דניאל גבאי, איתמר פינטו, איתי בכור ועוד.

לדברי עוזרי בתקופה האחרונה הוא עושה את צעדיו הראשונים בעולם המשחק אליו הוא שואף ובקנה כבר נמצאים עוד פרוייקטים עליהם הוא עדיין לא יכול לדבר.

הסדרה “בני מצווה” תעלה היום 26 בנובמבר, ותשודר בימים ראשון עד רביעי, בשעה 15:30 ב‘כאן חינוכית’ וב- כאן. BOX

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

המשרד להגנת הסביבה מקדם את הצו שיאפשר בעתיד לרשויות מקומיות להטיל קנסות על שימוש מופרז בצופרים מכלי רכב, על בסיס אכיפה באמצעות מצלמות אקוסטיות ואמצעים טכנולוגיים.

מדובר על תוכנית ערים שקטות שהחל בישראל כאשר הראשונה שפועלת היא פתח תקווה בה התקיים פיילוט ראשוני ובה יתאפשר לרשות להטיל את הקנסות. אל התוכנית הצטרפו גם הערים ראשון לציון, כפר סבא ולוד שהפרייקט נמצא עדיין בחיתוליו.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6
צילום עוז שכטר לע"מ


השרה להגנת הסביבה, עידית סילמן, קידמה אתמול (ד'), דיון בכנסת בוועדת חוקה, חוק ומשפט, שבמסגרתו אושר צו ברירות משפט שיאפשר לרשות המקומית - עיריית פתח תקווה, להטיל קנסות על שימוש בצופר ברכבים שלא למניעת סכנה, תוך שימוש במצלמות אקוסטיות שיפרסו בנקודות שונות בעיר. ‏זו תהיה הפעם הראשונה בישראל שבה אמצעים טכנולוגיים מתקדמים משמשים עירייה לאכיפת מפגעי רעש. המשרד להגנת הסביבה, ממשיך לקדם אמצעי אכיפה מגוונים לצמצום מפגעי רעש מכלי רכב שהפכו למכת מדינה.

מטרדי רעש פוגעים לא רק באיכות החיים של הנחשפים אליהם אלא גם בבריאות הפיזית והנפשית, ביכולות הקוגניטיבית ובפריון העבודה. המשרד להגנת הסביבה, הרשויות המקומיות והמשטרה מקבלים מדי שנה בשנה מאות אלפי תלונות על מטרדי רעש, רובם ככולם מתרחשים במרחבים עירוניים. במסגרת פרויקט "ערים שקטות" מקדם המשרד מגוון כלי מדיניות רגולטוריים, כלכליים ואינפורמטיביים במטרה לצמצם ככל האפשר את מטרדי הרעש במרחב הציבורי.


מדובר על תוכנית ערים שקטות שהחל בישראל כאשר הראשונה שפועלת היא פתח תקווה בה התקיים פיילוט ראשוני ובה יתאפשר לרשות להטיל את הקנסות. אל התוכנית הצטרפו גם הערים ראשון לציון, כפר סבא ולוד שהפרייקט נמצא עדיין בחיתוליו.

השרה להגנת הסביבה, עידית סילמן, הודתה לחברי הועדה על ההזדמנות לקדם נושא חשוב ובוער בתקופה רגישה כל כך: "מאז פרוץ המלחמה, אנחנו ומשטרת ישראל מקבלים תלונות רבות מהציבור על כלי רכב מרעישים, שמשמיעים קולות שנשמעים כפיצוצים או כאזעקות, לאחר שבעליהם עשו בהם שינויים באמצעים מכניים. אנו ממשיכים במבצעי האכיפה עם משטרת ישראל, במהלכם ניתנו קנסות רבים והורדו מהכבישים כלי רכב שאינם תקניים. כעת, בזכות האישור שניתן אתמול בוועדת החוקה, תוכל עיריית פתח תקווה להשית קנסות תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים לזיהוי אותם רכבים מרעישים. זוהי סנונית ראשונה ואנו מאמינים כי בעתיד הקרוב ערים רבות נוספות, יצטרפו לפרויקט ' ערים שקטות ' של המשרד להגנת הסביבה אותו השקנו כפיילוט במספר ערים ועתיד להתרחב לערים נוספות. כך יחלו עוד ערים להשתמש באמצעים טכנולוגים אלו, להשית קנסות ולהתמודד בהצלחה עם תופעה זו."

התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מעולה
  הגב 26.11.23 10:43
 • אורח
  מה בדיוק מעולה, למה ומדוע יש לנו צ'ופר ברכב? נחמד נצפור כאשר נפגוש סכנה או כל דבר דומה ונחשוש לצפור, כי יתנו לנו קנס הרי לך תוכיח הפקחים גם כך זבלים, נותנים לאנשים דוחות כאשר יש תו נכה בתוקף וחונים כחוק. זו שעורריה.
  26.11.23 11:41
 • אורח
  הם צריכים לעשות רעש, כי מכוניות ישראליות מגיעות עם צופרים במקום בלמים.
  26.11.23 20:05
 • אורח
  שימו מצלמות אקוסטיות לכל החברה שחוגגים קריוקי, או לאלה שעושים תחרויות אופנועים בחצות הלילה...
  הגב 26.11.23 17:06
 • אורח
  אמן.
  26.11.23 20:03
 • אורח
  משעמם לגב.סילמן! הדבר היחיד שמפריע הצופרות חחחח.מה לגבי תעשיות מזהמות , מה לגבי מדורות ל" ג באומרועוד ועוד
  הגב 26.11.23 19:05
 • אורח

ראשון לציון חזרה להיות עיר ירוקה והחל ממחר (ראשון 26.11) עתידה לחזור מערכת החינוך העירונית לפעילות מלאה גנים, בתי ספר, צהרונים, מעונות והסעות

יש לציין כי ר קינסטליך נותן גמישות רבה למנהלי בתי הספר על מנת להחליט כיצד ואיך יחזרו התלמידים לשגרת לימודים. בהתאם לכך יופצו הודעות להורים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


בהתאם להנחיות פיקוד העורף ראשון לציון הפכה להיות עיר ירוקה אשר מאפשר את חזרת כלל המערכת החינוך לפעילות מלאה. על פי הודעת העירייה אין שום הגבלות במערכת החינוך, למעט כמובן הימצאות במרחב הכי מוגן שיש, בהתאם להנחיות פיקוד העורף, במוסדות החינוך שבו אפשר לשהות בזמן אזעקות.

חשוב להדגיש כי ראש העיר הבהיר כי הוא לא מוכן שבזמן אזעקה ישבו ילדים בכיתות עם ידיים על הראש – "זו לא התגוננות שאני מוכן לה, על אף שעפ"י ההנחיות זה אפשרי. יתרה מכך – בכל מצב שנראה הסלמה במצב וחזרה לריבוי אזעקות בעיר – נשבית חזרה את מערכת החינוך, כי בטחון הילדים וצוותי החינוך שלנו היא מעל הכל.

בימים האחרונים בצעה העירייה יחד עם פיקוד העורף מיפוי של כלל מוסדות החינוך ובדקה שבכולם קיים מרחב מוגן בהתאם לכך התקבלו ההחלטות הבאות:

גנים פרטיים

לפני כ-40 ימים אפשרה העירייה לגנים הפרטיים להיכנס למרחבים המוגנים העירוניים המצויים במוסדות ציבור וחינוך כגון: מועדוני גמלאים, תנועות נוער, מתנ״סים בהם מתקיימים חוגים ועוד׳. עם החזרה המלאה ללימודים, בעירייה צריכים לפנות את המרחבים הללו בכדי לאפשר גם בהם חזרה מלאה לשגרה. בשל פניות רבות ומשום שביטחונם של הילדים עומד בראש- ניתן לגננות הגנים הפרטיים עוד שבוע התארגנות לצורך מציאת מקומות חלופיים והתארגנות עד לפינוי מהחללים הציבוריים.

מוסדות החינוך העירוניים

שעות הלימודים בכלל מוסדות החינוך: מעונות, גנים, בתי ספר וחינוך מיוחד - חוזרות להיות כבשגרה:

כולל צהרונים שחוזרים לפעול עד השעה 17:00.

מערך ההסעות יוחזר לפעילות מלאה, למעט מספר הסעות שעדיין לא נמצאו עבורם רכבים/נהגים מתאימים, וגם אלו ישובו בהדרגה לאורך השבוע.

במוסדות חינוך בהם אין כלל מרחב מוגן, העירייה דאגה להעברה חלקית או מלאה למבנים שבהם יש מרחבים מוגנים.

במוסדות חינוך בהם פערי מיגון משמעותיים, ימשיכו חלק מהתלמידים ללמוד באופן היברידי. במוסדות הללו תימסר הודעה פרטנית להורים.

באשר לשמירה במוסדות החינוך - מערך השמירה יישאר כפי שהיה עד כה ובעירייה יתאימו את שעות השמירה למתכונת המלאה בהם לומדים במוסדות החינוך וזה אומר עד סיום הצהרונים בשעה 17:00.

בפיקוד העורף ובעירייה הבהירו כי כל מוסדות החינוך עברו תדרוך פרטני על מיקומי המרחבים המוגנים בכל מוסד.

יש לציין כי רז קינסטליך נותן גמישות רבה למנהלי בתי הספר על מנת להחליט כיצד ואיך יחזרו התלמידים לשגרת לימודים. כמו כן העירייה פועלת להשלמת מיגון על ידי ההקלות שנתנו בנושא בניית המיגונים, העירייה עתידה לבצע זאת במוסדות החינוך - לשם כך כבר החלו בתכנון התוכניות יחד עם אדריכלים על מנת לעמוד בהנחיות המיגון שדורש פיקוד העורף.

למעבר לשידור בנושא החינוך שקיימה העירייה ביום חמישי 23.11

https://www.facebook.com/razkinstlich1
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עיר ירוקה ??? מעשנים בה הרבה גראס ? או עיר שמספר חולי הקורונה בירידה ??? או עיר עם הרבה טריפולטאנים ???
  הגב 25.11.23 20:05
 • אורח
  בדיוק מה שחשבתי בשקורונה כבר היינו והחיסולים 💉💀 כבר עושים את העבודה ע"פ מה שאפשר לראות בטלגרם בכל זאת את התשקורת תדרכו מאחורי הקלעים וכשמפעילים את המצלמה ממשיכים לגלגל את השקר ו"עיר ירוקה" בגלל הטילים בזמן הפסקת אש(היגיון הזוי של פיקוד העורף/מקבלי ההחלטות מי כבר יאמין להם) אחרי שראשון היא אחת הערים המטווחות מה יקרה ברגע שתיגמר הפסקת האש חמאס הנxצים לא ירו עלינו?! ירו ועוד איך ממש יקבעו את סדר היום ל"מעצמה" שמקבלת הוראות וכסף מהאמריקאים כי אנחנו סה"כ עוד כוכב קטן על הדגל של הדוד סם.
  25.11.23 20:23
 • אורח
  שבוע טוב..שיחזרו בריאים ושלמים החטופים שלנו.
  הגב 25.11.23 21:13
 • אורח
  מתי יחזרו הרכבות לפעול בצורה נורמלית ולא רכבת בשעה?
  הגב 26.11.23 09:00
 • אורח
  עלק עיר ירוקה כשממוקם ליד היס פלאנט מפעל האשפה הכי גדול בעולם שיפלוט רעלים לאוויר. ואל נשכח את מאות משאיות הזבל שיחסמו את הכבישים הפקוקים גם ככה ויפיצו ריחות גן עדן ממש בושם
  הגב 26.11.23 09:08
 • אורח

רכבת ישראל תגברה את תנועת הרכבות בשעות הבוקר בתחנות ראשון לציון משה דיין, חולון וולפסון ובת ים יוספטל

מעתה יפעלו 3 רכבות מדי שעה בתחנות הנ"ל בין השעות 8:00 ועד 10:00

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


הודעת דוברות רכבת ישראל

רכבת ישראל ממשיכה במגמת עיבוי והחזרת השירות ברחבי הארץ ומודיעה כי לטובת שיפור חוויית הנסיעה וצמצום עומסים נקודתיים הנרשמים בשעות הבוקר, עלתה תדירות הרכבות בשעות הבוקר (8:00 - 10:00 בקירוב), לשלוש רכבות מידי שעה, לכל כיוון בתחנות הבאות: ראשל"צ משה דיין, חולון וולפסון, בת ים יוספטל, בני ברק, פ"ת, ראש העין צפון, כפ"ס נורדאו, הוד השרון סוקולוב (אשר תיפתח ביום ראשון 26.11), רעננה מערב.

ברכבת ממשיכים לפעול כל העת לחידוש השירות בתחנות נוספות וצמצום השפעות המצב הבטחוני ובדגש על מחסור בצוותים כתוצאה מגיוס של כ-900 עובדים למילואים, מחציתם אנשי אבטחה המהווים אוכלוסייה קרבית וצעירה המגויסת בד"כ ראשונה): מגייסים ומכשירים צוותים נוספים, מסיטים כוח אדם ממטה החברה, מגייסים עובדים אשר פרשו לגמלאות ומקפיאים פרישות עובדים.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איך בדיוק תגברו אם בבוקר יש רכבת ממשה דיין לתל אביב פעם בשעה?
  הגב 28.11.23 11:35
 • אורח

ראשון לציון מצטרפת לזריעת פרחי הבר הגדולה בישראל בסימן "זורעים למען העתיד", ותקיים אירועי זריעה של פרחי בר במוסדות החינוך; ביום שני 27.11 תתקיים חלוקת זרעים לתושבים באגף הקיימות העירוני

ראש העירייה, רז קינסטליך: "בשבוע הבא נזרע פרחי בר לזכר קורבנות השבת השחורה ב-7 באוקטובר, למען תקווה והתחדשות בתקופה קשה זו שעוברת על כולנו ולמען העשרת הטבע המקומי. בנוסף, מעודדת הפעילות למידה חוץ-כיתתית החשובה והנחוצה מאוד לתלמידות ולתלמידים שלנו בימים אלה, ומבטיחה מרחבים נעימים בחצרות של מוסדות החינוך"

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 7


"זורעים למען העתיד": עיריית ראשון לציון מצטרפת לזריעת פרחי הבר הגדולה בישראל

עיריית ראשון לציון מצטרפת לזריעת פרחי הבר הגדולה בישראל בסימן "זורעים למען העתיד", המתקיימת ביוזמת רכזי החינוך ביחידות הסביבתיות, באיגודי הערים וברשויות המקומיות בכל הארץ.

בין התאריכים 30-28.11.23, תקיים העירייה, בהובלת מינהל איכות הסביבה, זריעה של פרחי בר שבה ייקחו חלק גני הילדים ובתי הספר ברחבי העיר שישתלו את הפרחים בחצרות מוסדות החינוך ובסביבה הקרובה.

בנוסף, מזמינה העירייה את התושבות והתושבים להצטרף לזריעה ולקבל זרעים ממינהל איכות הסביבה. את הזרעים ניתן יהיה לאסוף החל מיום שני הקרוב (27.11), מאגף קיימות בין השעות 16:00-8:00. פרטים נוספים בטל': 03-9682471, או במייל: ZahiY@rishonlezion.muni.il.


ראש העירייה, רז קינסטליך:

"בשבוע הבא נזרע פרחי בר לזכר קורבנות השבת השחורה ב-7 באוקטובר, למען תקווה והתחדשות בתקופה קשה זו שעוברת על כולנו ולמען העשרת הטבע המקומי. בנוסף, מעודדת הפעילות למידה חוץ-כיתתית החשובה והנחוצה מאוד לתלמידות ולתלמידים שלנו בימים אלה, ומבטיחה מרחבים נעימים בחצרות של מוסדות החינוך".
התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יוזמה ברוכה..תודה לחשיבה
  הגב 23.11.23 18:21
 • אורח
  אשמח אך היכן נמצא אגף הקיימות?
  23.11.23 18:32
 • אורח
  היכן זה אגף קיימות בעיריה, האם זה בבניין העיריה ליד גן העיר?
  הגב 23.11.23 18:44
 • אורח
  נכון , אחרי כל הכתבה , אי אפשר לכתוב היכן אגף הקיימות???מה זה סוד???
  הגב 24.11.23 12:11
 • אורח
  היכן זה ? ןהאם חלוקה לכל תושב?
  הגב 24.11.23 12:12
 • אורח
  7798073היכן נמצא האגף המדובר והמגודר
  הגב 25.11.23 17:32
 • אורח
  טיפוח הקשר לטבע ואהבת הצומח הוא חינוך ערכי.והיוזמה ברוכה. אבל לצעריאין לכך המשכיות ברוב מוסדות החינוך. ראוי שלפחות בגני הילדים ובכיתות הנמוכות יקדישו זמן מה לטיפוח הסביבה הקרובה....מה שלא בדיוק קורה .....
  הגב 25.11.23 23:42
 • אורח

בסוף השבוע שישי ושבת 24-25.11 יהיה מעונן חלקית וללא שינוי בטמפרטורות- הגשם עתיד לחזור ביום שני; התחזית המלאה בכתבה

הטמפרטורות ינועו בין 14 בלילה ל27 ביום

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


יום שישי 24.11

בהיר עד מעונן חלקית וללא שינוי ניכר בטמפרטורות.


יום שבת 25.11

מעונן חלקית עד מעונן. במהלך היום הרוחות יתחזקו בדרום הארץ וייתכן שם אובך.


יום ראשון 26.11

מעונן חלקית עד מעונן. במהלך היום הרוחות יתחזקו בדרום הארץ וייתכן שם אובך.

הגשם עתיד לחזור ביום שני.


הטמפרטורות ינועו בין 14 בלילה ל27 ביום
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

במוצ"ש 25.11 ייצאו הסעות מראשון לציון ורחובות לעצרת מטה משפחות החטופים שתתקיים בתל אביב

ההסעות ללא עלות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 21


במוצ"ש 25.11 המטה להחזרת החטופים והנעדרים תקיים עצרת נוספת בכיכר החטופים בתל אביב. במטה קוראים לתושבים להגיע ולהביע תמיכה במשפחות ואף מארגן הסעות ללא עלות מרחבי הארץ.

הסעה מראשון לציון תצא משני מוקדים:

ז'בוטינסקי/שד' בגין לכיוון כביש 4 בשעה 18:30

הרצל/סוקולוב בשעה 18:20


הסעה תצא מרחובות מרחבת הכניסה לקניון רחובות בשעה 18:10

למעבר להרשמה https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0VgkMYd8VxPE6hWtYuMjkGbn3yM8G2DaECTBvLymvLypKLsVuLHdkMaeKQr6TQDwYl&id=61551967419915&mibextid=2JQ9oc
התפרסמו 21 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד
  הגב 23.11.23 15:57
 • אורח
  אודה על פרסום שעת חזרה.
  23.11.23 16:03
 • אורח
  ההסעות מטעם רונן צור ואהוד ברק? אל תישכחו שיש בחירות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  הגב 23.11.23 16:05
 • אורח
  רונן צור ראש ממשלת חמאס אהוד ברח סגן נשיא פלשתין אבו מאזן. אבל עדיין לא רואה גופות בירקון..
  25.11.23 14:59
 • אורח
  נא להישאר ,בית פנסיונרים משועממים. אם אתם מגיעים תבקשו 500 שקלים לשעה.
  25.11.23 15:00
 • אורח
  עצרת פוליטית לצערי
  הגב 23.11.23 16:34
 • אורח
  ריבוי העצרות לצערי רק גורמות לחמס ימח שמם מעל פני האדמה, רק להעלות כל הזמן להעלות את הדרישות שלהם. מה עוד שהעצרות מאד פוליטיות.
  הגב 23.11.23 17:02
 • אורח
  מה קשור פוליטיקה , אם חלילה מישהו מבני המשפחות שלנו היו חטופים היינו עושים הכל אבל הכל כדי להחזיר אותם. צריך לתמוך במשפחות , לאף אחד לא מגיע להשאר בגיהנום .
  24.11.23 14:34
 • אורח
  מי שלא רוצה להשתתף שלא יגיב. למה לשייך לפוליטיקה? המשפחות מבקשות מהעם לתמוך בהם. כל הכבוד לעיריית ראשון.
  הגב 23.11.23 17:17
 • אורח
  למה אי אפשר להיכנס להרשמה, האם מישהו נירשם דרך הלינק ????.
  24.11.23 14:53
 • אורח
  צריל להרשם מי שרוצה להצטרף?
  הגב 23.11.23 18:02
 • אורח
  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0VgkMYd8VxPE6hWtYuMjkGbn3yM8G2DaECTBvLymvLypKLsVuLHdkMaeKQr6TQDwYl&id=61551967419915&mibextid=2JQ9oc
  23.11.23 19:56
 • אורח
  היכן נרשמים.אם צריך להרשם
  הגב 23.11.23 18:27
 • אורח
  https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0VgkMYd8VxPE6hWtYuMjkGbn3yM8G2DaECTBvLymvLypKLsVuLHdkMaeKQr6TQDwYl&id=61551967419915&mibextid=2JQ9oc
  23.11.23 19:57
 • אורח
  צריך להירשם להסעה
  הגב 23.11.23 18:27
 • אורח
  איך נרשמים
  הגב 23.11.23 18:45
 • אורח
  מריח מפוליטיקה. המטה החליט שהוא מייצג את המשפחות ולא נראה שפועל בתום לב המשפחות אמרו לא אחת שהן לא מעוניינות בהכנסת פולחטיקה ומקבלות ליווי ממטה החטופים של המדינה.
  הגב 24.11.23 13:43
 • אורח
  בושה שלא ניתן להירשם, מה קורה לכם ?, עדיף לא לפרסם כתבה זו, מדינת חלם.
  הגב 24.11.23 20:04
 • אורח
  https://youtu.be/WDHl32aSouI?si=iRMSlTBa7U8HvDgo נשמח לשיר שם
  הגב 24.11.23 22:12
 • אורח
  https://youtu.be/WDHl32aSouI?si=iRMSlTBa7U8HvDgo
  הגב 24.11.23 22:13
 • אורח
  האם יש הסעות גם בחזור?מהיכן?
  הגב 25.11.23 11:21
 • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
09.11.23 05:43
דירת 4 חד על קומה שלמה ענקית. צד דרומי לגן העיר צד צפוני למדרחוב. משופצת ללא מעלית טל 0524035553
אורח
07.11.23 18:48
להשכרה 5 חד, מעלית ,קומה ד, מזגן מרכזי ,מרפסת שמש, דוד"ש,ממ"ד.בתיה מקוב 0509454686
אורח
19.10.23 12:55
להשכרה. ללא תיווך 5חדרים 100 מ״ר, בשיכון המזרח. יש מקלט. קומה ראשונה מתוך 3 קומות,ללא מעלית. כניסה מיידית. טלפון 0536280767
אורח
18.10.23 23:53
0508959222 לרצינים בלבד
אורח
18.10.23 23:52
להשכרה וילה מפוארת נוף מטורף במושב פתחיה
אורח
17.10.23 09:15
גם מחירי הדירות ממש גבוהים
אורח
16.07.23 20:32
בהגזמה השכירות פה ועוד על דירות 3 חדרים מה נסגר עם המשכירים כאן ראיתם את הדירות לשכירות באשדוד באשקלון אותם דירות חדשות ויותר גדולות בחצי מחיר חייבים לעשות מהפכה דחוף ולהוריד ולעצור את העליות בשכירות מילא רוב הדירות ישנות ובקומחל בלי מעליות מזה ההזיה. הזאת
אורח
17.07.23 08:53
חזירות של בעלי הדירות. וגירות על הפנים. ככה זה עשירים ורומסים כל אחד הוציא את מחיר הדירה עשרות פעמים מהשכירות והחזירות מביאה תיאבון לעוד חזירות וראש העיר שלוו
אורח
11.07.23 01:08
ASA


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
05.11.23 10:48
דרוש דירת גן / פנטהאוז להשכרה בניין בוטיק בלבד לפרטים 050-526-7403 יגאל
אורח
28.10.23 21:28
דרושה דירה להשכרה ברחובות. רצוי דירה מחולקת לשניי שותפים דתיים.
אורח
21.10.23 10:00
להשכרה דירה בבת ים ללא תיווך . 2 חדרים 64 מטר . דירה שעברה שיפוץ מסיבי הכול חדש בדירה כולל מטבח , רצפה אמבטיה שירותים פשוט הכול הכול חדש .052-5302222
אורח
19.10.23 12:57
להשכרה. ללא תיווך 5חדרים 100 מ״ר, בשיכון המזרח. יש מקלט. קומה ראשונה מתוך 3 קומות,ללא מעלית. כניסה מיידית. טלפון 0536280767. 5000 ש״ח.
אורח
13.12.22 16:51
להשכרה
אורח
21.05.23 21:38
על מה מדובר
אורח
21.05.23 21:41
על מה מדובר בנס ציונה
הצג תגובות נוספות
אורח
21.11.22 09:46
.
אורח
06.06.22 23:23
דירת גג קסומה להשכרה. 3 חדרים, בשכונת אברמוביץ . גג פרטי ענק ומרפסת פטיו. משופצת ומרוהטת 0526355445 בולי
אורח
07.11.22 07:33
יש תמונות?
אורח
28.07.23 00:48
יש תמונות?
אורח
24.03.22 19:08
שלום


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
05.11.23 10:49
סקודה למכירה 050-526-7403
אורח
02.10.23 15:41
הונדה סיוויק 1997 קמ 426761 סנורוף אוטו של ערסים עם כל התוספות של ערסים
אורח
07.09.23 20:33
רכב
אורח
23.06.23 11:05
היוןש מכיתה ו1
אורח
28.05.23 13:26
למכירה טויוטה קורולה היברידית 2019 52000 קמ יד 2 מצב מעולה, חסכונית, מחירון 0545555299
אורח
20.06.23 15:18
כמה עולה החלפת סוללה?
אורח
05.10.23 10:03
זה סוד שמור.
אורח
21.10.23 11:09
כנראה יותר ממחיר הרכב עצמו.חחח. רכב טוב.
אורח
17.12.22 12:54
שברולט אופטרה 2008, מצב מעולה, 0525268687
אורח
15.12.22 15:15
למכיה קיה פיקנטו 2018 חדשה. גיר אוטומטי עם טסט לשנה. 0528882882
אורח
29.05.23 12:06
עזוב א6ותך שטויות אחי זה סתם
אורח
18.11.22 14:34
למכירה


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
23.09.23 20:23
עוסים ? אחיות ? גרונטולוגים ? מרפאים בעיסוק ? רוצים לעבוד בבוקר בלבד ? עם הגיל השלישי ? מיצוי זכויות - לא טיפול ! הדרכה מלאה ! רכב חברה ! ותנאים מצויינים ? נשמח לקוח ! משרה 1000 Jobs@nathan.co.il חברת נתן .
אורח
21.09.23 07:08
שיעורים פרטיים במתמטיקה, תכנות ואנגלית ממהנדס עם נסיון רב 0545765747 אילן
אורח
19.09.23 13:32
שיעורים פרטיים במתמטיקה הכנה לקראת מבחני הבגרות בכל הרמות ליחידים וקבוצות מורה ורכזת מתמטיקה שש שנתי בעלת ניסיון רב. השיעורים מתקיימים בביתי (בגדרה) או בזום. ליצירת קשר ופרטים נוספים בפלאפון - 052-3577051 חן
אורח
19.09.23 13:26
שיעורים פרטיים במתמטיקה
אורח
30.08.23 22:09
דרוש מכונאי למוסך ברחובות עבודה 6 ימים מ תנאים מעולים 0528599901
אורח
22.02.23 23:10
מחפשים עבודה שלחו קורות חיים ל 055-7040165 ווצאפ
אורח
05.02.23 10:37
למשרד מדידות והנדסה במערב ראשל"צ דרושה מזכירה עם ניסיון לטיפול בעבודה שוטפת והתנהלות מול מס' גורמים. למשרה מלאה 5 ימים בשבוע. קו"ח ניתן לשלוח למייל lizshoval@gmail.com
אורח
26.12.22 13:45
מה


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל