הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
עמותת "תושבי ראשל"צ למען סביבה נקייה ממפעלים מזהמים", בהובלת אורנית משה, אמיר נוי, גלית ינקוביץ' וסוזי כהן קוראים לתושבי ראשון לציון להגיע ביום רביעי 7.6 להפגנת המחאה כנגד מפעל הפסולת שתתקיים בזמן ועידת האקלים באולם לאגו בהשתתפות השרה עידית סילמן
שוטרי תחנת ראשון לציון חשפו פעילות של 6 תושבי מזרח ירושלים שאחראים על מאות אירועי שוד של מוצרי טואלטיקה ובישום ברשת פארם ידועה ברחבי הארץ
עדכון לנוסעי הרכבות! בימים שלישי עד חמישי 6-8.6 יחולו שינויים בפעילות קו הרכבת הרצליה-חולון- בת ים- ראשון לציון משה דיין - אשקלון

ביום שני 17.10 הזמר ציון גולן יגיע לחגיגות שמחת תורה במתנ"ס שיכוני המזרח ראשון ציון

לינק להרשמה מצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


אירוע שמחת תורה חגיגי ומיוחד עם הזמר ציון גולן.

מתנ"ס שיכוני המזרח והאגף לחינוך ותרבות חרדית בעיריית ראשל"צ מזמינים את התושבים למופע מיוחד של ציון גולן שיגיע לחגוג בעיר את שמחת תורה עם שירי חג מסורתיים ועוד המון הפתעות.

מתי? יום שני 17.10.22 בשעה 20:30 ברחבת המתנ"ס.

יש להירשם מראש באתר המתנ"ס או בקישור הכחול - http://www.matnasmrl.co.il/html5/EventproLookup.taf?function=details&_ID=45274&did=4445&G=9569&SM=&_UserReference=749164C9424B8BAC631476BE
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עמותת "תושבי ראשל"צ למען סביבה נקייה ממפעלים מזהמים", בהובלת אורנית משה, אמיר נוי, גלית ינקוביץ' וסוזי כהן קוראים לתושבי ראשון לציון להגיע ביום רביעי 7.6 להפגנת המחאה כנגד מפעל הפסולת שתתקיים בזמן ועידת האקלים באולם לאגו בהשתתפות השרה עידית סילמן

בנוסף הערב עתידה לעלות בכאן 11 כתבה בנושא מפעל הפסולת

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ועידת האקלים של המדינה מגיעה לראשון לציון

אתר YNET עתיד לקיים מחר (רביעי) את ועידת האקלים של המדינה באולם לאגו והיא תעסוק במשבר האקלים וההתמודדות של ישראל עם המצב. אל הועידה יגיעו נציגי הממשלה, אנשי ציבור, אנשי תקשורת בהם השרה עידית סילמן, מנכ"ל המשרד להגנת הסביבה, פרופ' איתמר גרוטו, מנכ"ל אדם טבע ודין, וגם ראש עיריית ראשון לציון, רז קינסטליך שייקח חלק בפאנל של עיר ירוקה.

לקראת האירוע חברי עמותת תושבי ראשל"צ למען סביבה נקייה ממפעלים בהובלת אורנית משה, אמיר נוי, גלית ינקוביץ' וסוזי כהן יוצאים בקריאה לתושבים לנצל את האירוע ולצאת להפגנת מחאה כנגד הקמת מפעל הפסולת בעיר ולהעלות את המודעות למאבקם .


הועידה עתידה להתקיים ביום רביעי 7.6 בשעה 9:30 באולם לאגו.

בנוסף הערב (שלישי 6.6) בשעה 19:54 במהדורת החדשות של כאן 11 עתידה לעלות כתבה שתעסוק במפעל הפסולת והמאבק.


יש לציין בזמן הועידה תתקיים עוד הפגנה מטעם המוחים כנגד המהפכה המשפטית אשר מפגינים באירועים וכנסים אליהם מגיעים שרים וחברי כנסת בקואליציה.

הודעת עמותת תושבי ראשל״צ למען סביבה נקייה ממפעלים

ועידת האקלים של ישראל מתקיימת כאן בראשל"צ. מי יגיע?

כל המי ומי של איכות הסביבה בישראל.

יש לנו הזדמנות להראות נוכחות ולמחות על הקמת מפעלים מזהמים באיזורנו.

בואו בחולצות שחורות.

רשמו ביומנים

7.6.2023 בשעה 9:20 ליד הכניסה לאולם לאגו LAGO, סמוך ליס פלאנט. נחכה עם השלטים לבאים לכנס, נחלק פליירים וסוכריות הגעתכם הכרחית!!!

https://chat.whatsapp.com/GIE3Tzz5GD5BaJdQwUygYp
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

שוטרי תחנת ראשון לציון חשפו פעילות של 6 תושבי מזרח ירושלים שאחראים על מאות אירועי שוד של מוצרי טואלטיקה ובישום ברשת פארם ידועה ברחבי הארץ

בכוונת המשטרה להביא היום את החשודים לדיון בבימ"ש בבקשה להאריך מעצרם בהתאם לצורכי החקיֹרה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


הותר לפרסום צוות חקירה מיוחד מתחנת ראשון לציון פיצח בתום חקירה סמויה, רשת אלימה של שודדי חנויות פארם ועצרה הלילה 6 תושבי עיסאוויה החשודים במאות אירועי שוד

חוקרי תחנת ראשון לציון ניהלו בחודשים האחרונים חקירה סמויה ומאתגרת, עם קבלת צבר רב של תלונות אודות מאות גניבות ושוד בשיטתיות של מוצרי טואלטיקה ובישום מעשרות סניפים של רשת פארם מוכרת בארץ.


בתוך כך, החוקרים ניתחו אמצעי תיעוד מרשתות הפארם ופרטי תלונות וזיהו מאפייני ביצוע זהים של אירועי שוד בכל רחבי הארץ, לרבות תקיפת עובדי החנויות בעת ההימלטות מהחנויות עם הרכוש הגנוב.

עם הפיכת החקירה לגלויה, בתום איסוף הראיות ותלונות מתחנות בכל רחבי הארץ, עצרו הלילה בלשי תחנת ראשון לציון והשפלה בשת"פ לוחמי יס"מ שפלה ומג״ב, יחד עם בלשי מרחב שלם, 6 חשודים תושבי עיסאוויה -5 בגירים בשנות העשרים לחייהם וקטין כבן 16 בחשד לביצוע העבירות.


לצד המעצרים, ערכו השוטרים חיפוש בבתיהם, בהם נמצאו עשרות מוצרים הקושרים אותם למעשים.


בכוונת המשטרה להביא היום את החשודים לדיון בבימ"ש בבקשה להאריך מעצרם בהתאם לצורכי החקיֹרה.


התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יש מלא ערבים לא חוקיים בראשון שוק !!
  הגב 06.06.23 14:08
 • אורח
  https://rotter.net/forum/scoops1/798779.shtml
  הגב 06.06.23 14:09
 • אורח
  מעניין האם יקבלו פחות מ 30 שנים בכלא
  הגב 06.06.23 14:32
 • אורח

עדכון לנוסעי הרכבות! בימים שלישי עד חמישי 6-8.6 יחולו שינויים בפעילות קו הרכבת הרצליה-חולון- בת ים- ראשון לציון משה דיין - אשקלון

לרשות הנוסעים יעמוד שירות היסעים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לצורך בדיקות חיוניות של תשתית החשמל הרכבתית יחולו שינויים בתנועת הרכבות בימים שלישי, רביעי וחמישי 6-8.6.23 החל מהשעה 21:00 (בקירוב) ועד לחידוש השירות בבוקר שלמחרת.

בימים שלישי, רביעי וחמישי 6-8.6.23 החל מהשעה 21:00 (בקירוב) ועד לחידוש השירות בבוקר שלמחרת:

רכבות בקו הרצליה-ת"א-אשקלון (טבעת השרון והקו המערבי) תופעלנה בין תחנות הרצליה ות"א סבידור מרכז בלבד ולא תעצורנה בתחנות: ת"א השלום, ת"א ההגנה, חולון, בת ים, ראשל"צ משה דיין, יבנה מערב, אשדוד עד הלום, אשקלון. יופעלו היסעים בין תחנות ת"א סבידור מרכז, חולון, בת ים, יבנה מערב, ראשל"צ משה דיין, אשדוד עד הלום, אשקלון.


תנועת הרכבות תחזור לסדרה מידי יום בשעה 5:00 בבוקר.


לנוסעי הרכבת מומלץ להתעדכן בפרטים באתר האינטרנט, היישומון, או מוקד השירות הטלפוני במספר *5770. פרטים אודות קווי תחבורה ציבורית סדירים ניתן למצוא במוקד משרד התחבורה בטלפון *8787.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בן 10 מצא אקדח בתוך בריכת כדורי ג'ימבורי בראשון לציון

תמונת אקדח ארכיון

אבי בר | | תגובות: 6


ילד בן 10 אשר שיחק בתוך בריכת ג'ימבורי במתקן משחקים בראשון לציון צעק לעבר אביו כי מצא בתחתית הבריכה אקדח. בבריכת הכדורים היו באותו הזמן ילדים רבים והאב חשב כי מדובר אולי באקדח צעצוע וכשהתקרב התברר לו כי הבן מחזיק באקדח אמיתי אשר כנראה נפל לאחד ההורים ששיחק עם ילדיו בבריכת הכדורים.

האבא חשש שההורים הרבים בג'ימבורי ייבהלו למראה אדם מבוגר מחזיק בידו אקדח ולכן התחיל להכריז כי מצא אקדח. האבא עלה לעמדת ההנהלה אשר הזעיקה את המשטרה כדי לקחת את האקדח, לאחר זמן כשהאבא כבר עזב את הג'ימבורי נראה אדם רץ בבהלה לתוך הג'ימבורי וכנראה מדובר באדם שאבד את האקדח.

פורסם לראשונה בכאן ערוץ 11
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מוחמד
  הגב 06.06.23 09:48
 • אורח
  כן יוסוווף כיף חאלק
  06.06.23 10:25
 • אורח
  יותר מידי ערבים מסתובבים בעיר !!
  הגב 06.06.23 10:44
 • אורח
  אני מפחדת ללכת ברחוב בשעות הערב. אין פיקוח עירוני ?
  06.06.23 14:06
 • אורח
  מענין באיזה ג'ימבורי מדובר ?
  הגב 06.06.23 11:08
 • אורח

אסף אשר ימונה לראש מנהלת התחבורה בראשון לציון

אסף אשר היה סמנכ״ל התשתיות במשרד התחבורה. הוא בעל תואר ראשון בכלכלה ובחשבונאות מאוניברסיטת תל אביב, ותואר שני במינהל עסקים מהאוניברסיטה העברית. בנוסף, סיים קורס למנהלים באוניברסיטת הרווארד במסגרת תוכנית מעוז של המגזר הציבורי.

מערכת האתר | | תגובות: 3


אסף אשר ימונה לראש מנהלת התחבורה בראשון לציון.

אסף אשר, לשעבר סמנכ"ל תשתיות ותקציבים במשרד התחבורה, ימונה לראש מנהלת התחבורה בראשון לציון. אשר, יחליף בתפקיד את אלוף משנה (במיל') יעקב (קובי) בילטשטיין, שמונה לפני כמה חודשים למנכ"ל משרד האנרגיה.

אשר (40) החל את דרכו המקצועית במשרד האוצר, שם מילא שורה של תפקידים. לאחר מכן עבר למשרד התחבורה ושימש בתפקידו האחרון, כאמור, כסמנכ״ל התשתיות של המשרד. אשר הוא בעל תואר ראשון בכלכלה ובחשבונאות מאוניברסיטת תל אביב, ותואר שני במינהל עסקים מהאוניברסיטה העברית. בנוסף, סיים קורס למנהלים באוניברסיטת הרווארד במסגרת תוכנית מעוז של המגזר הציבורי.


תכלול ותיאום בין שלל הגורמים

ראשון לציון נמצאת בתנופת פיתוח אדירה וכמות התושבים בה צפויה לגדול בשנים הקרובות לכ-400 אלף – ולהפוך את העיר לשלישית בגודלה במדינה.


לאור הגידול באוכלוסייה, יש צורך בשדרוג התשתיות ומערכת התחבורה בעיר. קידום הפרויקטים – הנאמדים בכ-15 מיליארד שקל - בנוסף לביצועם המורכב, מצריכים תשומת לב רבה, תכלול ותיאום בין שלל הגורמים השונים והידוק הקשר עם התושבים.


לצורך ההתמודדות עם האתגרים הללו, הקימה העירייה את מנהלת התחבורה שמאגדת תחתיה את כל הפרויקטים בעיר. מטרות המנהלת הן, בין השאר, הידוק הקשרים וביסוס מערכת אמון עם חברות התחבורה הממשלתיות, ניהול ותכלול פרויקטי התחבורה העירוניים החל משלב התכנון ועד לשלב הביצוע וההסברה, אספקת מידע תחבורתי לצורך ניתוח קבלת החלטות מבוססות נתונים ועוד.


ראש העירייה, רז קינסטליך:

"אסף אשר בקיא ומכיר באופן מלא את תחום התשתיות, התחבורה והפעלת תחבורה ציבורית, ומביא את הניסיון הזה גם לתפקיד הנוכחי. אני מברך על הבחירה ובטוח כי הוא יעמוד באתגרים המורכבים הניצבים לפנינו למען תושבות ותושבי העיר, ובדרך להפיכתה של ראשון לציון למטרופולין המרכזי של ישראל".


אסף אשר:

"ראשון לציון נמצאת בתנופת פיתוח תשתיות מהגדולות ומהמורכבות במדינת ישראל. כמעט כל פרויקטי התשתיות המרכזיים עוברים דרכה והיא נמצאת בפני פיתוח עתידי נרחב עוד יותר. זהו אתגר גדול בשימורה של העיר כמובילה בתחום התחבורה עבור תושביה ועבור שאר אזרחי ישראל הבאים לעבוד ולבלות בה מדי יום".
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אסף ורז אם אתם לא מחזרים את קוים לחולון ובתים כל המשפחה לא מצביעה לכם
  הגב 05.06.23 21:10
 • אורח
  יופי! אולי עכשיו תהיה תחבורה נורמלית בעיר שלי!
  הגב 05.06.23 21:51
 • אורח
  אולי אתה תדאג לנו לרכבת ראשונים ישר לתל אביב ולא דרך רמלה לוד באר יעקב??בושה וחרפה ראשון לציון עיר שלישית בגודלה בישראל ואין לנו רכבת נורמלית!
  הגב 05.06.23 22:08
 • אורח

הונחה אבן הפינה להקמת מטה הנהלת קופת חולים מאוחדת בראשון לציון

קופת החולים רכשה כ - 13,000 מ"ר המשתרעים על פני 4 קומות במתחם weTUBE הנמצא בין נתיבי איילון לשדרות משה דיין בראשון לציון.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


אמש נערך טקס הנחת אבן הפינה למטה קופת חולים מאוחדת בראשון לציון

בתחילת השנה הודיעה הנהלת קופת חולים מאוחדת על החלטתה להעביר את הנהלת הקופה לראשון לציון ורכשה כ - 13,000 מ"ר המשתרעים על פני 4 קומות במתחם weTUBE הנמצא בין נתיבי איילון לשדרות משה דיין בראשון לציון. שווי העסקה כ - 200 מיליון ש"ח. במטה קופת חולים בתל אביב עובדים כ - 550 עובדים על פי התוכניות צפי המעבר מתל אביב לראשון לציון בעוד כ 3 שנים

מתחם WeTUBE ראשל״צ משתרע על 30,000 מ"ר ב - 8 קומות למסחר ומשרדים, למרפאות ומכונים רפואיים, עם 1500 מקומות חנייה וצפוי לגדול ל - 5000 מקומות חנייה.

טקס הנחת אבן הפינה התקיים מעמד ראש העיר רז קינסטליך והנהלת קופת חולים מאוחדת ונכבדים נוספים


ראש העיר, רז קינסטליך:

אני נרגש לראות כיצד חזון הבריאות ותנופת הפיתוח קורמים עור וגידים ממש לנגד עיני.

זו עבודה קשה, יום ולילה, אבל אנחנו מבצעים אותה בנחישות ותוך התמקדות במטרה – לשתף פעולה עם בתי חולים וקופות חולים, להנגיש שירותים רפואיים ולצמצם אי שוויון, ליצור מקומות עבודה רבים לתושבי העיר ולחתור לבניית מרקם עירוני הכולל תעסוקה, פנאי ואיכות חיים גבוהה. אלה לא סיסמאות, הלכה למעשה זה מתרחש בשטח כששני התחומים – הבריאות והתעסוקה, פוגשים זה את זה.

בימים אלה אנחנו מקדמים בצעדי ענק הקמת מרכז רפואי חדש של איכילוב במתחם האלף, הקמת בית חולים אורתופדי של אסותא בסמוך למתחם האלף, הקמת בית הספר לרפואה ופועלים לפתח את התשתיות עבור אזורי התעסוקה כי אנחנו מאמינים שרפואה נגישה ותעסוקה איכותית הם שבונים את איכות החיים של כולנו.

נמשיך לעדכן בהתקדמות ולא נפסיק לחתור למצוינות בכל התחומים.
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ומה לגבי מפעל האשפה שיפגע באוכלוסיה שבאזור ? בלב הישוב מה יש לאמר על זה?
  הגב 05.06.23 20:37
 • אורח
  איזה חזון בריאות בדיוק? גזים רעילים וסרטן יפיצו כאן
  הגב 05.06.23 20:38
 • אורח
  אותי מאוד מעניין למה מפתחים את מערב העיר ואת מזרח העיר מזניחים ואיך בדיוק מתכוונים להתמודד עם בעיות התחבורה באיזור שהוא כבר היום עמוּס לעייפה
  הגב 06.06.23 08:48
 • אורח

4 תושבי חולון, בת ים וראשון לציון הפעילו אתרי הימורים לא חוקיים עם מחזור כספי של 30 מיליון ש"ח

בימים אלו הוגש כתב אישום נגד הקבוצה שכללה גם עוד שני תושבים מרמת גן ותל אביב . בנוסף הפרקליטות ביקשה מבית המשפט להורות על חילוט נכסי הנאשמים, ביניהם דירות ביפו, בת ים וחולון, מגרשים בראשון לציון, 3 שעוני "רולקס" בשווי 122,200 ₪ וכן כספים בשווי של כ-500,000 ₪.

מערכת האתר | | תגובות: 5


פרקליטות מחוז תל אביב (פלילי) הגישה לאחרונה לבית המשפט המחוזי בעיר כתב אישום כנגד שישה תושבי המרכז לאחר שהפעילו אתרי הימורים לא חוקיים אשר היקף המחזור הכספי שלהם הגיע לכדי 30,000,000 ₪, הלבינו כספים אסורים והעלימו את הכנסותיהם, כל אחד לפי חלקו באישומים. השישה הם אסי חסיד כהן מחולון, ישראל בן שטרית מראשון לציון, אהרון דוידיאן מבת ים ואחיו יחזקאל דוידיאן מתל אביב, שבתאי צלטדי מחולון ורפאל ג'רבי מרמת גן.

מכתב האישום שהגישה עו"ד לילך כץ עולה כי הנאשמים ארגנו באופן שיטתי ומתמשך הימורים לא חוקיים באמצעות אתרי ההימורים Br25b.com ו-Bml.52.com ואפשרו למהמרים מכל רחבי הארץ להמר על משחקי ספורט בענפי ספורט שונים. במסגרת ניהול אתרי ההימורים, גייסו כהן, בן שטרית והאחים דוידיאן, סוכנים אשר תפקידם היה לגייס מהמרים ולשמש להם כערבים לתשלום חובותיהם לאתרי ההימורים. הסוכנים מסרו למהמרים אשר גויסו על ידם קוד וסיסמא, וכן פתחו עבורם 'קופסא' באתרי ההימורים, המהווה חשבון אשראי שעמד לרשותם לשם ביצוע ההימורים. הנאשמים קבעו את שיעור הרווח של כל סוכן מהיקף ההימורים של המהמרים חברי קבוצתו, הנחו שליחים ונהגים מטעמם בדבר איסוף ותשלום כספי ההימורים, וכן ערכו סיכומי חובות שבועיים עבור פעילות אתרי ההימורים. במהלך התקופה, היה צלטדי אחראי למערכת המחשוב ולתחזוקת הפעלת אתרי ההימורים, סייע לנאשמים האחרים ולסוכנים במקרים של תקלות בשימוש באתרי ההימורים וסיפק תמיכה טכנית על פי דרישה.

גובה מחזור כספי ההימורים, כספי הזכייה והכספים שהתקבלו מהמהמרים בגין ארגון ההימורים כמתואר לעיל בתקופה הרלוונטית היה בהיקף של כ-30 מיליון ₪. כהן, בן שטרית והאחים דוידיאן קיבלו את כספי ההימורים במזומן ובשיקים, אותם פרטו בצ'יינג' שהיה בבעלותו של ג'רבי, בבת ים. בהנחייתו של בן שטרית, פתח ג'רבי כרטיסיות פיקטיביות על שמותיהם של אנשים אחרים, וזאת על מנת להסתיר ולהסוות את מקור הרכוש האסור ואת זהותם של של מנהלי אתרי ההימורים. בכרטיסיות אלה רשם ג'רבי פעולות בהיקף של 3.2 מיליון ₪. בנוסף, ג'רבי סיפק לבן שטרית כספי מזומן עבור פעילות ההימורים, מתוך כספי הצ'יינג, וכן קיבל ממנו שיקים של מהמרים וכספי מזומן אותם הטמיע במחזור הצ'יינג. מנהלי האתרים העלימו את הכנסותיהם בכך שלא הודיעו לפקיד שומה על פתיחת עסקם ועיסוקם, לא ניהלו פנקסי חשבונות ורשומות כדין על ההכנסות הנובעות מעסק וקיבלו תקבולי הימורים במזומן. בן שטרית ניכה השיקים באמצעות ג'רבי, באופן שפעולות הניכוי נרשמה בכרטסת פיקטיבית. הפרקליטות ביקשה מבית המשפט להורות על חילוט נכסי הנאשמים, ביניהם דירות ביפו, בת ים וחולון, מגרשים בראשון לציון, 3 שעוני "רולקס" בשווי 122,200 ₪ וכן כספים בשווי של כ-500,000 ₪.

כתב האישום מייחס לכהן, בן שטרית והאחים דוידיאן עבירות של ארגון הימורים, הגרלות או משחקים אסורים והעלמת הכנסה. לארבעה, יחד עם ג'רבי, מיוחסות גם עבירות של איסור עשיית פעולה ברכוש אסור ואיסור הלבנת הון. לצטלדי מיוחסת עבירה של סיוע לארגון הימורים.
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עושה רושם שבתי המשפט ההזויים מעודדים פשע, אלימות - ועבריינות !!!! אחרת,, היו מענישים בחומרה ומונעים מאחרים לעבור על החוק !!! תראו מה קורה בכבישים !!!!!!!
  הגב 05.06.23 18:49
 • אורח
  אולי זה מאפיה רוסית
  הגב 05.06.23 19:13
 • אורח
  אוי וא למדינה הלכה לנו
  הגב 05.06.23 19:15
 • אורח
  חבל שלא עצרו אותם מזמן .
  הגב 05.06.23 19:30
 • אורח
  אולי תעצרו את הווינר במדינה .זה גם אירגון פשע לבן.בדיוק כמו מחירת גרס של אהוד ברק.הגיע הזמן לעצור את כל הידרדרות של המדינה שלנו.מלא אנשים טובים נופלים יום יום לחושך .אלכוהול, סמים,זנות,הימורים,ריביתניקים,מה עוד הכל עקום.תתעווררו כולם ביחד.יש לנו ארץ אחת.
  הגב 06.06.23 07:41
 • אורח

קבוצת מכבי ראשון לציון בכדוריד זכתה בתואר מחזיקת גביע המדינה נערות י'

בכך השלימה הקבוצה דאבל לאחר שהבטיחה את תואר אליפות הליגה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום איתי אניג׳ר


עוד תואר לספורטאי ראשון לציון- קבוצת מכבי ראשון לציון בכדוריד זכתה בתואר מחזיקת גביע המדינה נערות י'.

אמש התקיים משחק גמר הגביע בה פגשה מכבי ראשון לציון את היריבה מאשדוד למשחק שיקבע מי תניף את הגביע. המשחק היה צמוד לכל אורכו ובסיומו שחקניות ראשון לציון זכו בניצחון 34:37 וזכו בגביע.

זו עונה מושלמת לקבוצה שהעונה זכתה בדאבל לאחר שהבטיחה את תואר האליפות בליגה ותזכה להניף את הצלחת ב-12 לחודש

את גביע המדינה העניקו לשחקניות מכבי ראשל״צ יו״ר הפועל אשדוד עופר קושמרו, מנכ״ל מכבי ראשל״צ עמיר אהרון ותמי סנדיק - מנהלת נבחרת ישראל וחברת ועדת נשים.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בימים שבת וראשון 10-11.6 תושבי ראשון לציון ייהנו מיומיים של חוויה אקולוגית לכל המשפחה עם הפנינג ירוק הכולל מופעים והצגות לילדים בנושא איכות הסביבה ומיחזור, סדנאות יצירה מהטבע, סדנאות קיימות, דוכני יד שנייה, מצעד אקולוגי של תלמידי ה-ט ועוד הפתעות

הפעילויות יתקיימו בגן המושבה ללא עלות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


עיריית ראשון לציון תקיים פסטיבל אקו-לוגי לרגל חגיגות 140 שנה לעיר

עיריית ראשון לציון ממשיכה בחגיגות ה-140 שנה, והפעם: יומיים של פסטיבל אקולוגי ואיכות סביבה עם שלל אירועים ומופעים המיועדים לכל המשפחה, בהובלת מינהל איכות הסביבה. ביום שבת, ה-10.6.23, יתקיים בגן המושבה בין השעות 09:00-13:00, הפנינג ירוק חווייתי עם מופעים והצגות בנושא איכות הסביבה ומיחזור; סדנאות יצירה מהטבע וסדנאות קיימות, ביניהן פיסול באדמה, תכשיטים מהטבע, אנרגיה מתחדשת ועוד; דוכני מכירה ירוקה ואטרקציות נוספות. הפעילות פתוחה לקהל הרחב ללא תשלום.


למחרת, ראשון (11.6.23), יתקיים מצעד אקולוגי - "תשמור על העולם ילד". במצעד צפויים להשתתף כ-2,000 תלמידים ותלמידות מכיתות ה'-ח' מכל מוסדות החינוך בעיר, ובליווי שלושה הרכבים מוזיקליים. התלמידים, שיצעדו מגן נחום דרך רח' הרצל ועד לגן המושבה, יכינו מייצגי תהלוכה אקולוגיים מחומרים ממוחזרים.


בסיום הצעדה, המתקיימת זו השנה השנייה, יתקיים הפנינג הכולל פעילויות שונות, ביניהן: "הקרקס הירוק" - מופע אקולוגי; מופע אינטראקטיבי; תיפוף ירוק; סדנת הכנת מוביילים מהטבע ועוד.


ראש העירייה, רז קינסטליך:

"שינויי האקלים, זיהום הסביבה והמעבר לצריכה ירוקה הם מהנושאים הבוערים ביותר כיום. לאורך כל השנה אנו פועלים כדי להעלות את המודעות בקרב הדור הצעיר, ואף ייסדנו את תנועת הנוער הירוקה הראשונה והיחידה בארץ, לצד הוספה לתוכנית הלימודים מערכי שיעור על משבר האקלים ונזקיו. חשוב לנו להעביר מסר לדור הצעיר כי ניתן לשפר את המצב הנוכחי, וכי הדבר תלוי בנו ובפעולות שנעשה. אני מזמין את כולם לבוא ולהשתתף באירועים ולפתח ידע, מודעות, הבנה וכבוד לסביבה".
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  צעדות והםעלות לא יפתרו את בעיית זיהום הסביבה ! צריך לדאוג תכלס' לפעולות שיורידו את זיהום האויר. דבר קטן: הצבת מיכלים בשכונה למחזור דברי פלסטיק , איסור שקיות ניילון, בכל סוגי החנויות, לא רק הסופרים.... ובטח יש עוד רעיונות !
  הגב 06.06.23 07:22
 • אורח

פורום ראשון לציון

הפורום נועד לאפשר לתושבי ראשון לציון להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
22.05.23 20:44
אי אפשר ללכת במדרכות, כל איזה מורת ספורט שרוצה לחסוך על חשבון התושבים והתלמידים שלה, משתמשת במרחב הציבורי עושות מעגל וזאת התוצאה .
אורח
13.05.23 22:04
מי שהוא יודע איפו נפל ברשאון הרסי שלכבת ברזל
אורח
03.05.23 14:48
עומר אצילי
אורח
29.04.23 13:21
מדוע כשאני מתקשרת למוקד ראשון לדווח שהאורות רחוב דולקים גם ביום מבקש ממני הבוט. מהמוקד ..את כל פרטי כולל ת.ז. לכו לא המשכתי את את הדיווח. וחבל.
אורח
04.05.23 21:20
לא אכפת להם. זה מכספי משלם המיסים.
אורח
26.04.23 11:23
מטוסים בראשון לציון מפריעים לתושבים מי הסכים להם???
אורח
01.05.23 09:55
אני. אני הסכמתי. לא רק זה, ביקשתי שיביאו עוד. עוד מלא מטוסים שיעשו רעש. כל היום וכל הלילה. ללא הפסקה.
אורח
06.05.23 08:11
גם אני הסכמתי.
אורח
26.04.23 07:31
חגשמח
אורח
25.04.23 14:11
נסעתי היום לעבודה ב 6 בבוקר כמו תמיד הכביש היה ריק. חזרתי הביתה הכביש היה ריק. במחלף ראשון פקקי ענק למה כולם יוצאים באותו שעה? למה כולם יוצאים סתם? מי שלא עובד שלא ייצא החוצה אם הוא לא חייב. למה אנשים לא יכולים לעמוד בתור? למה כולם חייבים לעקוף? אני עמדתי בפקק כמו גבר לא כמו נמושה לא חתכתי אף אחד ולא עקפתי אף אחד. למה כולם לא יכולים להיות כמוני? למה אתם צריכים לגנוב?
אורח
09.05.23 14:26
וואלה, גבר-גבר. אני אשה ואף פעם לא חתכתי או עקפתי מימין.
אורח
13.05.23 15:16
לא מאמין לך כנראה שאתה לא יודע לנהוג
אורח
04.04.23 09:02
קצת פקחים בנווה ים לא יזיק, הכלבים מתלוננים שאין להם מקום לחרבן על המדרכה בגלל כל אלה שחונים עליה


ביום שני 12.6 תקיים הקתדרה העירונית ראשון לציון סדנה: "איך להפוך את המטבח הביתי למטבח בריאות?" הכוללת טעימות וחוברת מתכונים

עלות: 100 ש"ח

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


החברה העירונית והקתדרה העירונית מזמינים את התושבים להפוך את המטבח הביתי למטבח בריאות. ביום שני 12.6 יגיעו לראשון לציון מיה ונורית מ"טעים לבחור בריא" שיעבירו סדנה חד פעמית הכוללת טעימות וגם חוברת מתכונים דיגיטלית

הסדנה תתקיים ביום שני 12.6 בשעה 18:30 בקתדרה העירונית

עלות: 100 ש"ח

לפרטים והרשמה: 03-9642269 או 03-9500637
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בעקבות פנייה שהגיעה לזהבה הבר יוצאת קריאה לתושבות ראשון לציון החובבות מוזיקה ושירה להצטרף למפגשי מקהלה המתקיימים בביתה של תושבת העיר שבשל נכותה אינה יכולה לצאת מהבית

לפרטים נוספים יש לפנות לטלי 03-9453703

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


אשת התקשורת זהבה הבר פונה לעזרת התושבות לסייע לתושבת העיר בת 76 המבקשת להמשיך את מפגשי המקהלה שהיא מקיימת בביתה. התושבת הינה נכה 100% ומרותקת לביתה והיא חובבת מוזיקה ומקהלה וכך נוצרו מפגשים בביתה אליהם הגיעו מורה למוזיקה ו5 נשים שיחד היו שרים יחד. המפגשים עדיין מתקיימים אך חלק מהמשתתפות הלכו לעולמן וחלקן לא מסוגלות עוד להגיע. בעקבות כך נעשתה פנייה לזהבה הבר לפרסם את בקשתה של האישה להציע לנשים שאוהבות לשיר להצטרף לקבוצה וליהנות יחד. יש לציין כי המפגשים מתקיימים בתשלום סמלי חודשי.

הפוסט שהעלתה זהבה הבר

בוקר טוב חברות.ים.

לפני מספר ימים פנתה אלי נורית לב , אשת תקשורת, בשמה של טלי לוי, תושבת ראשל"צ, בת 76 שהינה נכה 100% ומרותקת לביתה ללא יכולת לזוז.

למטילדה יש דבר אחד שמשמח אותה: מקהלה!

היה לה מורה למוזיקה שהגיע לביתה ושם שרו 5 בנות פעם בשבוע בשביל הכייף. המורה עדיין שם, אך חלק מהנשים הלכו לעולמן וחלק לא מסוגלות עוד להגיע.

נורית ביקשה את עזרתי בפרסום פוסט, להציע לנשים שאוהבות לשיר פעם בשבוע (זה במחיר ממש סימלי לחודש), להגיע לטלי וליהנות יחדיו.

המקהלה הפוטנציאלית הינה בשיכון המזרח ברחוב רקפת בבית צמוד קרקע.

הנאה מובטחת וחברותא איכותית!

"אם תפרסמי זוהי מצווה, שכן דרכך אולי תגענה נשים ומתילדה תוכל שוב לשיר"!

כך ביקשה נורית.

נורית שפנתה אלי, היא שליחת מצווה וכעת גם אני שליחת מצווה.

מי שמעוניינת בבקשה התקשרו לטלפון של טלי

03-9453703
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  זהבה הבררררר איפה את??
  הגב 05.06.23 12:50
 • אורח
  מה עם גברים
  הגב 05.06.23 13:19
 • אורח

מחר (שלישי 6.6) יתקיים במרכז עבודה + יריד התעסוקה השנתי לבני הנוער בראשון לציון בו יוצעו מעל 1,000 משרות בתחומים שונים כולל משרות המותאמות לבני נוער עם צרכים מיוחדים

יש לבצע הרשמה מראש

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


אגף נוער וצעירים בעיריית ראשון לציון מזמין את בני הנוער ליריד התעסוקה ההוגנת שיתקיים מחר (שלישי 6.6) בשעה 18:30 בעבודה+ - גרשון מן 4 (מול המשטרה)

ביריד יהיו מעל 1,000 משרות בתחומים שונים: מלצרות, דיילות, הדרכה, שיפוצים, פארקי שעשועים, מזון מהיר, מפעילי תחנות, סדרנים, טלמרקטינג ועוד. השנה יהיו גם משרות מותאמות לבני נוער עם צרכים מיוחדים.

היריד מיועד לבני 15+

למעבר להרשמה

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נבחרת עיריית ראשון לציון: איתי מתיתיהו, רן בן שלום, יהב מנור, אריק ג'מייטיס, אייל בובר, שרון חיים, מארק בכר, רון גלנץ, אבינועם סעדיה, עידן חן, שקד מנשה וארז רצון זכו במקום הראשון בליגה למקומות עבודה בכדורסל

את הנבחרת הוביל המאמן אייל אשד

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


עיריית ראשון לציון זכתה במקום הראשון בליגה למקומות עבודה

בסוף השבוע התקיים טורניר הכדורסל של הליגה למקומות עבודה בה זכתה נבחרת עיריית ראשון לציון במקום הראשון לאחר שישה משחקים מאתגרים.

סגל השחקנים הוא:

איתי מתיתיהו סגן ראש העירייה

הקפטן רן בן שלום

השחקנים: יהב מנור, אריק ג'מייטיס, אייל בובר, שרון חיים, מארק בכר, רון גלנץ, אבינועם סעדיה, עידן חן, שקד מנשה וארז רצון.

המאמן אייל אשד

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  את מי ניצחו? איפה הייתה התחרות? מי קלע מה? יש מידע?
  הגב 05.06.23 10:07
 • אורח

הכנסת "ראשון לציון נמצאת בין הרשויות בהן קיים חוסר גדול במספר השוטרים/פקחים בשיטור העירוני"

על פי הנתונים על פי התקן בעיר יכולים להיות 26 פקחים אך בפועל יש רק מחצית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 10
החברה לסדר וביטחון


מחלקת המחקר של הכנסת מפרסמת נתונים על תמונת המצב של שיטור העירוני ברשויות המקומיות בישראל. נתונים פורסמו לקראת דיון של הועדה לביטחון לאומי בנושא ייעול האכיפה והפיקוח העירוניים ברשויות המקומיות שכוונתה להפוך את הוראת השעה להוראת קבע. הנתונים מראים כי ברוב הרשויות (33 מתוך 40 שענו לפניית מחלקת המחקר) קיים פער בין תקן השוטרים/הפקחים לבין מצב כ"א הקיימת בפועל ברשות. אחת הסיבות לפער הייתה הקושי לגייס פקחים מסייעים בשל תהליכי גיוס ממושכים ובשל השכר.

עוד עולה כי קיים ניגוד אינטרסים בין המשטרה לרשויות בנושא תעדוף הטיפול בסל העברות בהן מטפל השיטור העירוני- הרשויות מעוניינות לטפל בעבירות הנוגעות באיכות החיים לעומת המשטרה שמתעדפת טיפול בעבירות פליליות. הסטת כוחות השיטור העירוני לתגבור תחנות המשטרה- לפי כמה רשויות, בשל מחסור בכוח אדם בתחנות המשטרה בתחומן יחידות השיטור מופעלות, לעיתים מנהלי תחנות המשטרה מושכים את כוחות השיטור מיחידות השיטור העירוני לצורך תגבור ועיבוי מחלקי הסיור.

הכשרה לא מספקת של פקחים מסייעים (פקחים עירייה שעברו הכשרה ובסיומה קבלו סמכויות שיטור מסויימות במקרה של אלימות) - הפקחים המסייעים עוברים הכשרה של 5 ימים בשיטור העירוני עוברים השוטרים הכשרה של 10 ימים לעומת הכשרה של שוטרים שאורכת מספר שבועות.

ראשון לציון נמצאת בין הערים בהן קיים פער גדול בין תקן הפקחים למצבת כ"א בפועל הקיימת בעיר. מתוך 40 הרשויות שהשיבו למחלקת המחקר רק ב7 רשויות יש מצבת כ"א מלאה כלומר מספר הפקחים המסייעים והשוטרים במצבה פעילה תואם את הנדרש בתקן המצבה: הרשויות היהודיות בית שאן, מבשרת ציון, קריית ביאליק וקריית אתא; והרשויות המעורבות נוף הגליל, עכו ורמלה.

תמונת המצב בראשון לציון


תקןמצבת כ"א בפועל
שוטרים149
פקחים2613התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מתוך כמות הפקחים שיש היום חצי מהם לא עושה את עבודתו.
  הגב 05.06.23 08:18
 • אורח
  נכון מאד! וגם אלה שנותנים שרות עושים זאת "כטובה" לתושב . מלבד לתת דו"חות חנייה לא נעשה פה פעולת טיפול ראוייה.
  05.06.23 08:28
 • אורח
  מתי תבינו שזה לא מעניין! זהו!!! ראשל״צ הרוסה. כל העיר עבריינים, כל העיר ערבים. הכי גרוע כל העיר פקקים בגלל שראש העיר רוצה עוד ועוד כסף אז בונים אלפי בניינים. פשוט בושה. מזל שאנחנו עוברים.
  הגב 05.06.23 08:30
 • אורח
  ערבושים ? התכוונת אולי לערבושים יהודים. יש גם ערבושים לא יהודים, אבל הם כולם מרוכזים בטיזינבי של אזה״ת החדש.
  05.06.23 15:43
 • אורח
  נוסף לכל ....עשו אוטובוסים ישירות לשכונות מלוד עד השכונות ברשלצ . חגיגה של עבריינות ופריצות ביום ,ובערב . אין להם פחד ,יש שופטים שמאלנים וערבים בבתי המשפט ,יאללה ,סוכריה והבייתה .
  05.06.23 15:55
 • אורח
  מספיק שוטר אחד טוב שבא לעבוד מאשר 100 שוטרים במזגן !!!
  הגב 05.06.23 10:03
 • אורח
  בטח שלא יהיו פקחים כל פעם שאני מגיע להתקבל בוועדה אומרים לי שזאת וועדת עוונתה ויענו בישביל שיחשבו שאפשר להתקבל אבל בעצם זה רק מכרז פנימי לכוס של המאה שלהם
  הגב 05.06.23 10:06
 • אורח
  זוג פקחים מסטלבט ברכב.בתל אביב נוסעים בקטנועים וגם ברגל ומרגישים שיש פקחים
  הגב 05.06.23 10:20
 • אורח
  ברחוב הקכנסת אין פחחים ומלאה מכוניות באמצע הכביש בלילות
  הגב 05.06.23 10:35
 • אורח
  גם מחצית זה יותר מדי. הכי טוב אם יהיו 0 פקחים ו-0 שוטרים בכל עיר ועיר. נו מתי כבר תבינו, עבדים מזורגגים שכמותכם, שהציבור ואך ורק ה-צי-בור ! צריך לשפוט ולהעניש פושעים !??!!?!! ה-צי-בור ! צריך לפקח על המחירים !!!! הכל כולל הכל, צריך לעשות אך ורק ה-צי-בור !!!! על הציבור צריך לשלוט אך ורק הציבור !!!!!
  הגב 05.06.23 15:44
 • אורח

אירוע אלים של הורה בבית הספר אריאל שרון בראשון לציון ... לאות מחאה הלימודים בבית הספר יחלו בשעה 09:00

סגנית המנהלת הרגישה מאוימת וחששה לחייה. היא הסתתרה בספריה עד שהאב עזב את שטח ביה"ס.

אבי בר | | תגובות: 34


בי"ס 'אריאל שרון' בראשון לציון ייפתח מחר שני בשעה 09:00 לאחר שהצוות יקיים אסיפת מחאה בשעה הראשונה לאור אירוע אלימות שלהורה.

אחד האבות ביקש להיפגש עם הנהלת ביה"ס בנוגע להתנהלות במהלך הטיול השנתי.

נקבעה פגישה עם סגנית המנהלת. אולם הוא הגיע לפגישה מלווה באמא נוספת, דבר שלא תואם מראש עם צוות הניהול.

האב נכנס למזכירות והחל לצרוח ולתקוף את הסגנית שנכחה במקום, לאחר מכן, תוך כדי שהוא רודף אחרי הסגנית, התפרץ גם לחדר המורים מול קהל רב ובהמשך גם לחדר היועצת בעת שהתקיימה שם ועדה בנוגע לתלמיד אחר בהשתתפות מנהלת בית הספר.

למרות ניסיונות המאבטח ואנשי הצוות להרגיעו, הוא המשיך לתקוף ולצעוק ורק לאחר דקות ארוכות עזב את שטח בית הספר.

סגנית המנהלת הרגישה מאוימת וחששה לחייה. היא הסתתרה בספריה עד שהאב עזב את שטח ביה"ס.

האב נקט באלימות מילולית קשה אל מול הצוות החינוכי.


חגית בר, יו"ר סניף ראשון לציון בהסתדרות המורים מגנה בחריפות את התנהגותו של האב.

"לא יתכן שעובד הוראה ירגיש מאוים על חייו במסגרת עבודתו. נפעל בכל האמצעים העומדים לרשותנו על מנת למגר את התופעה של מכת האלימות נגד עובדי ההוראה שעושים עבודת קודש. כאקט מחאה הצוות יתכנס מחר בבוקר לאסיפת הסברה שבה נדון במקרה".
התפרסמו 34 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בושה וחרפה!!! אחר כך מתפלאים למה תלמידים מתנהגים בחוסר כבוד ואלימות!!!
  הגב 04.06.23 22:24
 • אורח
  בדיוק!
  05.06.23 10:20
 • אורח
  מה יש לגנות. יש לאסור אותו ואילו את בנו לזרוק מבית ספר. רק כך!! יד קשה וחזקה
  הגב 04.06.23 22:27
 • אורח
  זו בדיוק צריכה חהיות התגובה ,ואז כל הורה יחשוב פעמיים על התנהגותו ,התלמיד יורחק מבית הסםר ,ההורה למאסר !!!
  05.06.23 02:50
 • אורח
  צריך לשים סוף לאלימות... גם לאלימות מילולית ולחרמות
  הגב 04.06.23 22:35
 • אורח
  מדוע לא ערבו מיידית את המשטרה. יש לנקוט 0 סובלנות כלפי התנהגות כזאת, לזמן משטרה ומיידית להגיש תלונה. שיח תרבותי בהחלט רצוי..מותר לחלוק על דעת ההנהלה, ויש דרך להביע זאת..בריונות מחוץ לתחום. הילד אינו אשם, אבל יש בהחלט לשקול דרישה להעבירו למוסד חינוכי אחר ! הכותב הוא איש חינוך מעל 40 שנים, מתוכם קרוב ל30 בתפקיד סגן מנהל בתיכון.
  הגב 04.06.23 22:39
 • אורח
  אותו אב - שיתבייש כשיקרא את התגובות פה. שיתבייש כשיצא החוצה ועבור ברחוב, אות קיין
  הגב 04.06.23 22:41
 • אורח
  זה מה שקורה שמקבלים טריפולטאנים לבית הספר …👺
  הגב 04.06.23 22:43
 • אורח
  מה הקשר לעדה של התוקף .
  05.06.23 16:47
 • אורח
  חכו !! זה נשמע גרוע נכון. ונשמע שצריך לבעוט את האבא לכלא! אבל אנחנו לא יודעים מה היה. אתם יודעים טוב מאוד שיש מורים גועל נפש שיכולים להתעלל בילדים בגלל חוסר בכסף או כל סיבה אחרת. אז צריך לשמוע את הצד שלו קודם
  הגב 04.06.23 22:44
 • אורח
  מורים גועל נפש שיכולים להתעלל בילדים בגלל חוסר כסף???!!! אתה שפוי??? לא פלא שהדור הזה נראה ככה! אין טיפת כבוד לאנשי החינוך!
  05.06.23 10:22
 • אורח
  אולי הילדים וההורים מתעללים במורים ולא להיפך
  05.06.23 16:48
 • אורח
  בבון מבית היוצר של ביבי המסית.
  הגב 04.06.23 22:56
 • אורח
  סמרטוט מבית היוצר של לפיד
  05.06.23 07:22
 • אורח
  כנראה אנרכיסט שמאלני
  05.06.23 08:26
 • אורח
  מעניין למי הצביע האבא הערס
  הגב 04.06.23 23:48
 • אורח
  כל הסימנים מראים כי הצביע ללפיד/גנץ
  05.06.23 07:22
 • אורח
  שמאלני מושפל
  05.06.23 08:27
 • אורח
  טיפש ברמות. מה שייך למי הצביע. ואם כבר העלתה את המושא אז כל האלימות במדינה החלה בעידודו של ביבי המלך הדפוק שלך
  05.06.23 16:49
 • אורח
  זה יפסק אם האבא הפושע יכנס לכלא לשנתיים והבן יורחק לצמיתות מבית הספר
  הגב 05.06.23 00:08
 • אורח
  לא משנה מה היתה הסיבה בשום פנים ואופן לא נוקטים באלימות. את ההורה הזה צריך להרחיק לצמיתות משטח בית הספר.
  הגב 05.06.23 02:34
 • אורח
  נכון מאוד
  05.06.23 10:22
 • אורח
  מעשה חמור! התפרעות הורה נגד אנשי חינוך כבר לא דבר חדש. להעניש את האב המתפרע בחומרה רבה!
  05.06.23 10:24
 • אורח
  עד עכשיו לא ברור לי האב הזה רצה
  הגב 05.06.23 02:34
 • אורח
  כי נוח לפרסם כותרות מפוצצות שימשכו קהל, הצד השני לא מעניין אף אחד.
  05.06.23 06:01
 • אורח
  אם הייתה כזו אלימות כפי שכתוב, למה לא הזמינו משטרה? משהו לא מסתדר
  05.06.23 06:03
 • אורח
  מה זה חשוב מה הוא רצה. נהג באלימות היו צריכים להזמין את המשטרה.
  06.06.23 06:14
 • אורח
  צריך לשמוע את צד ההורים. גם מורים הם לא טלית שכולה תכלת ועלולים לנצל מעמדם לפגוע בתלמידים. אם המצב הגיע לכדי כך, האשמה על שני הצדדים.
  הגב 05.06.23 06:52
 • אורח
  להגלות את האב והילד למדינה ממנה הוא בא.
  הגב 05.06.23 07:35
 • אורח
  אתה צריך פסיכולוג דחוף, אתה נשמע ממורמר וסובל
  05.06.23 08:29
 • אורח
  כולם שופטים. קודם תשאלו מה קרה לילדים בטיול ועשתה הנהלת בית הספר. שיפרסמו את כל האמת
  הגב 05.06.23 10:18
 • אורח
  השאלה הנשאלת היא איזה מסר זה מעביר לתלמידים אים כך מתנהג מבוגר למורים .מי ירצה ללמד אחרי מופע אימים שכזה .
  הגב 05.06.23 11:18
 • אורח
  טוב מאוד ! כן ירבו מקרים כאלה עד שכל בתי הספר ייסגרו ! אם בעיר הזאת היו עוד לפחות 499 גברים אמיתיים חוץ ממני, כבר מזמן היינו מעלים גיהינום בכל בתי הספר ובכך גורמים לסגירתם ! נו מה לא ברור לכם !? כ-תב-תי לפני 4 חודשים, לשר החינוך, שלמשרד החינוך אין אפילו מסמך רשמי אחד, שמעיד על המבנה של משרד זה, אז באיזו זכות הם ממשיכים לכפות חינוך !?!!?!?!! פשוט כל אחד עושה מה שהוא רוצה וזהו ! די לכפייה כבר !!!! פשוט לא רוצה ללכת לבי״ס ופשוט לא צריך !!!!!!!!!!!!!!
  הגב 05.06.23 15:47
 • אורח
  צריך לסגור את כל בתי הספר ושההורים יישארו עם הילדים המחונכים שלהם בבית. הצעה מצוינת.
  06.06.23 06:16
 • אורח

נבחרת בתי הספר שלמון- יפה נוף היא אלופת ליגת מאמאנט ראשון לציון

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


נבחרת בתי הספר שלמון- יפה נוף היא אלופת ליגת מאמאנט ראשון לציון.

ביום רביעי האחרון התקיימו משחקי גמר הבתים וטקס סיום עונה של ליגת מאמאנט ראשון לציון בה הוכרזו הקבוצות הזוכות והאלופות של הליגה:

אלופת בית עליון. - שלמון-יפה נוף

אלופת בית אמצעי.- דקלים

אלופת בית תחתון - רננים
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביוזמת הילה בן חורין, מורה לחנ"ג בביה"ס מיתרים עיריית ראשון לציון הציבה שלטים בפארק של שכונת אשלים לעידוד פעילות גופנית בקרב התלמידים

הילה פנתה לאילנית הרוש וספרה על החלום שהילדים יעסקו בפעילות גופנית בשעות בית הספר וגם בשעות הפנאי על מנת שיהיה רצף לפעילות. כאמור השבוע אשרה עיריית ראשון לציון את היוזמה והציבה ובפארק המרכזי של שכונת אשלים שני שלטים בשני מקומות. התלמידים סורקים את הברקוד וממלאים את הפרטים באיזו פעילות עסקו בשעות אחה"צ; הליכה, משחק כדור, ריצה, גלגיליות ועוד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
תמונות בית ספר מיתרים


יוזמה חדשה בראשון לציון לעידוד כושר גופני בקרב התלמידים.

ביוזמת המורה לחנ"ג בבית הספר מיתרים, הילה בן חורין יוצאת יוזמה חדשה בעיר- עידוד פעילות גופנית בשעות הפנאי. הילה פנתה למחזיקת תיק בריאות הציבור אילנית הרוש וספרה על החלום שהילדים יעסקו בפעילות גופנית גם בשעות בית הספר וגם בשעות הפנאי על מנת שיהיה רצף לפעילות. הרוש מיד נענתה לבקשה והחלה לפעול להוצאת לפועל בשיתוף מנהל החינוך. כאמור השבוע אשרה עיריית ראשון לציון את היוזמה והציבה ובפארק המרכזי של שכונת אשלים שני שלטים בשני מקומות. התלמידים סורקים את הברקוד וממלאים את הפרטים באיזו פעילות עסקו בשעות אחה"צ; הליכה, משחק כדור, ריצה, גלגיליות ועוד. בהתאם לתוצאות התלמידים יקבלו פרס מהצוות החינוכי: רגע של נחת, הארכת הפסקה ועוד.

השבוע התקיים טקס הסרת הלוט במעמד צוות בית הספר והתלמידים וחברות המועצה אילנית הרוש וליאל אבן זוהר. בבית הספר הודו להילה יוזמת הרעיון, לסגנית ראש העיר ומחזיקת תיק החינוך- עו"ד ליאל אבן זוהר, חברת מועצת העיר ומחזיקת תיק בריאות הציבור- הגב' אילנית הרוש, למיכל זילברברג- מקדמת בריאות, לאפרת ג'ובאני- מנהלת תחום בריאות ולגלית אלמוג רכזת בטיחות עירונית מחלקת בטיחות ובריאות.

אילנית הרוש:

פעמים רבות אני נשאלת: למה בחרתי להיות נבחרת ציבור?

הסיפור הבא הוא התשובה שלי: כשאני מצליחה להגשים חלומות, בקשות של תושבי ותושבות העיר- אין מאושרת ממני! בבוקר שישי הגענו להסיר את הלוט למיזם עידוד פעילות בשעות הפנאי בפארק נאות אשלים .

לפני חודשים רבים פנתה אלי הילה בן חורין שהיא גם מורה לחינוך גופני וגם תושבת העיר ופעילה חברתית ומעורבת . הילה הגיעה למפגש עם מנהלת בית ספרה עם חלום/ יוזמה שילדים יעסקו בפעילות גופנית גם בשעות בית הספר וגם בשעות הפנאי ושיהיה רצף, המשכיות לפעילות. הרעיון היה ליצור ברקוד להפעלה והיא הגיעה עם פרטים ודוגמאות ליישום. מיד ביקשתי לשתף את מינהל החינוך וקיימנו פגישות בנושא. התושבת הייתה נחושה ואנחנו עזרנו. הבוקר, בשעה טובה, חשפנו את השלט עם הברקוד להפעלה. תודה למינהל החינוך בהובלת מ"מ ראש העירייה ומחזיקת תיק החינוך ליאל אבן זוהר, ולצוות המקצועי שלי ממחלקת בריאות הציבור.

וכמובן תודה לתושבת היקרה והמורה לחינוך גופני, הילה בן חיון, ולמנהלת בית הספר מיתרים לילך אייזן וליו"ר הנהגה הורית של בית הספר מיתרים שמרית שמעוני. תודה על הזכות להיות שליחת הציבור של העיר האהובה שלי

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הילה- כל הכבוד!!
  הגב 04.06.23 19:45
 • אורח
  אין על הילה בן חורין האחת והיחידה👏👏👏👏👏
  הגב 04.06.23 21:08
 • אורח

תזכורת! בימים שלישי ורביעי 6-7.6 תחנות הרכבת בחולון, בת ים, ראשון לציון משה דיין ויבנה מערב תסיימנה את פעילותן בשעה 21:00

לרשות הנוסעים יעמוד מערך היסעים בחינם בתחנות רעננה מערב, הוד השרון סוקולוב, כפ"ס נורדאו, ראש העין צפון, פ"ת קריית אריה, ת"א סבידור מרכז, חולון, בת ים, ראשל"צ משה דיין, יבנה מערב, אשדוד עד הלום ואשקלון.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לצורך בדיקות חיוניות של תשתית החשמל הרכבתית בימים שלישי 6.6.23, רביעי 7.6.23 החל מהשעה 21:00 (בקירוב) ועד לסיום השירות בימים אלה, תופסק זמנית תנועת הרכבות בתחנות אלה והן תיסגרנה זמנית לשירות: רעננה מערב, רעננה דרום, הוד השרון סוקולוב, כפ"ס נורדאו, ראש העין צפון, פ"ת סגולה, פ"ת קריית אריה, בני ברק, חולון, בת ים, ראשל"צ משה דיין, יבנה מערב.

בתחנות הרצליה, אשקלון ואשדוד עד הלום תדירות הרכבות תרד זמנית בימים ושעות אלה.

יופעל מערך היסעים בחינם בתחנות רעננה מערב, הוד השרון סוקולוב, כפ"ס נורדאו, ראש העין צפון, פ"ת קריית אריה, ת"א סבידור מרכז, חולון, בת ים, ראשל"צ משה דיין, יבנה מערב, אשדוד עד הלום ואשקלון.


https://www.rail.co.il/?page=changes-290523

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בשל הופעת Guns N' Roses מחר 5.6, תתגבר רכבת ישראל את הרכבות היוצאות מתחנת ת"א אוניברסיטה אל תחנות חולון, בת ים, ראשון לציון ויבנה מערב.

***שימו לב: היציאה והכניסה לתחנת ת"א האוניברסיטה עבור באי המופע, הינה מכיוון שדרות רוקח ולא מכיוון הכניסה הסמוכה למתחם האקספו, החסומה בשל עבודות הרכבת הקלה***

לימור עידן | | תגובות: 0


ביום שני, 5.6.23, תתקיים הופעתה של להקת Guns N' Roses בפארק הירקון.

לקראת האירוע, תתוגבר תחנת הרכבת ת"א האוניברסיטה, הסמוכה לפארק הירקון במנהלי משמרות, דיילים, קופאים ומאבטחים לסיוע והכוונה.


בתיאום עם הפקת המופע, ומניתוח ביקושים מהופעות בעבר, בסיום האירוע, תתוגבר תנועת הרכבות מתחנת ת"א האוניברסיטה:

 • תופעלנה שתי רכבות מיוחדות (מספרים 8697,8699), אשר תצאנה מתחנת ת"א האוניברסיטה ותעצורנה בתחנות: ת"א סבידור מרכז, ת"א השלום, ת"א ההגנה, צומת חולון, בת ים יוספטל, ראשל"צ משה דיין, יבנה מערב, אשדוד עד הלום, אשקלון (תחנה אחרונה).

  שעות יציאה משוערות: 23:10, 00:01.כמו כן, יועמדו רכבות כונניות אשר יופעלו בהתאם לביקושים.

זמני יציאתן ומסלולן של רכבות התגבור המיוחדות עלולים להשתנות בהתאם לביקושים.

לתשומת לבכם, ניתן לרכוש כרטיס משולב "חופשי יומי", המאפשר נסיעה הלוך וחזור ומגלם הנחה משמעותית במחיר הנסיעה, לצד חיסכון משמעותי בזמן ההמתנה בתחנה.

***שימו לב: היציאה והכניסה לתחנת ת"א האוניברסיטה עבור באי המופע, הינה מכיוון שדרות רוקח ולא מכיוון הכניסה הסמוכה למתחם האקספו, החסומה בשל עבודות הרכבת הקלה***
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

החל מהיום (ראשון 4.6) ולמשך 3 שבועות יחולו שינויים בהסדרי התנועה ברחוב צבי פרנק ובקווי אגד העוברים במקום

השינויים יתקיימו בקטע הרחובות גבעתי-צבי סגל לכיוון מערב

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


החל מיום ראשון 4/6/2023 ברציפות למשך כ-3 שבועות ייחסם לתנועה רחוב צבי פרנק, בקטע: גבעתי – צבי סגל, לכיוון מערב.

בעקבות העבודות יחול שינויים בהסדרי התנועה של קווי אגד העוברים במקום:

קו 3 מבת ים (מרכז הספורט) לראשל"צ:

ייסע על פי המסלול הקיים עד צומת הרחובות גבעתי/ יהודה הלוי, יפנה שמאלה לרחוב יהודה הלוי, ימינה לרחוב הגדוד העברי, ימשיך ישר לרחוב אליעזר בלבן ויתחבר להמשך המסלול הקיים.


תחנות מבוטלות זמנית: צבי פרנק/ גבעתי (תחנה 35933), צבי פרנק/ יעקובזון (תחנה 37651).


קו 5 מהמרכז הרפואי שמיר (אסף הרופא) לקניון הזהב:

ייסע על פי המסלול הקיים צומת הרחובות מרדכי יואל סגל/ מרדכי פופל, ימשיך ישר ברחוב מרדכי יואל סגל, יפנה ימינה לרחוב צבי פרנק ויתחבר להמשך המסלול הקיים.

תחנות מבוטלות זמנית: מרדכי פופל/ על כנפי נשרים (תחנה 34389), צבי פרנק/ גבעתי (תחנה 35933).קו 14 מקניון הזהב לאזור התעשייה הישן:

ייסע על פי המסלול הקיים עד צומת ד"ר יוסף בורג/ גבעתי/ יהודה הלוי, ימשיי ישר לרחוב יהודה הלוי, יפנה ימינה לרחוב הגדוד העברי, ימשיך ישר לרחוב אליעזר בלבן ויתחבר להמשך המסלול הקיים.

תחנות מבוטלות זמנית: צבי פרנק/ גבעתי (תחנה 35933), צבי פרנק/ יעקובזון (תחנה 37651).קו 85 מחולון (בית חולים וולפסון) לראשל"צ (אזור התעשייה הישן) :

ייסע על פי המסלול הקיים עד צומת הרחובות מרגולין/ הגדוד העברי, יפנה שמאלה לרחוב הגדוד העברי, ימשיך ישר לרחוב אליעזר בלבן ויתחבר להמשך המסלול הקיים.


תחנות מבוטלות זמנית: הגדוד העברי/ חב"ד (תחנה 36070), יהודה הלוי/ הגדוד העברי (תחנה 34650), יהודה הלוי/ יוחנן הסנדלר (תחנה 35309), צבי פרנק/ גבעתי (תחנה 35933), צבי פרנק/ יעקובזון (תחנה 37651).קו תלמידים 88 מכפר חב"ד (בית רבקה) לצומת ביל"ו:

ייסע על פי המסלול הקיים עד צומת הרחובות ד"ר יוסף בורג/ גבעתי/ יהודה הלוי, ימשיך ישר לרחוב יהודה הלוי, יפנה ימינה לרחוב הגדוד העברי, שמאלה לרחוב צבי פרנק ויתחבר להמשך המסלול הקיים.


תחנה מבוטלת זמנית: צבי פרנק/ גבעתי (תחנה 35933).
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  קו 14.. גם הכוון הפוך וגם המסלול.. שמישהו יקרא הכתוב וינסח מחדש בשני הכיוונים !!
  הגב 04.06.23 18:40
 • אורח

סרטון! משטרת ראשון לציון מחזירה סלולארי לאישה שנשדד ממנה ברחוב

החוקרים בצעו מגוון פעולות חקירה מהירות ועצרו תוך זמן קצר את החשוד תושב אלעד בשנות העשרים לחייו בחשד למעשה, בסיום חקירתו נכלא.

מערכת האתר | | תגובות: 7


המשטרה עצרה אתמול תושב אלעד בחשד לשוד וגניבת מכשיר נייד מאשה מבוגרת בעיר

שוטרי תחנת ראשל"צ פתחו אתמול בשעות הבוקר בחקירה, עם קבלת דיווח בדבר אירוע שוד וגניבה של מכשיר נייד מאשה מבוגרת עת הלכה בעיר לאחר שהותקפה על ידי חשוד שנמלט מהמקום. בתוך כך, ביצעו החוקרים מגוון פעולות חקירה מהירות ועצרו תוך זמן קצר את החשוד תושב אלעד בשנות העשרים לחייו בחשד למעשה ,בסיום חקירתו נכלא.

בכוונת המשטרה להביא היום את החשוד בפני בימ"ש בראשון לציון בבקשה להאריך מעצרו, בהתאם לממצאי החקירה.

התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ליצנים פשיעה קלה הם בסדר אבל איפה פה הלחימה בפשע המאורגן שמשתלט על העיר. צריך למנות מישהו כמו בן גביר לראשות העיר כדי שיזוז פה משהו ושיהיה ראש עיר שלא מפחד מראשי ארגוני פשיעה . חייב ניקוי אורוות בעיריה שגם לשם הם נכנסו כמו חברות הניקיון והגינון ...תבדקו מי שולט עליהם ותבינו במה מדובר
  הגב 04.06.23 16:48
 • אורח
  כן בדיוק בן גביר שעזר לפשיעה במדינה להיעלם???? תתעורר בן אדם. בגללו הפשיעה רק מתגברת
  04.06.23 17:24
 • אורח
  שפו למשטרה
  הגב 04.06.23 16:49
 • אורח
  כל הכבוד! כשמגיע - מגיע
  הגב 04.06.23 17:13
 • אורח
  אישה! צעירה, מבוגרת, מה זה רלוונטי?
  הגב 04.06.23 17:28
 • אורח
  כל הכבוד אבל תמשיכו באכיפה. ברחוב הרצל יש אופנועים שבכוונה עושים רעש ונוסעים כמו משוגעים ואין אף ניידת .
  הגב 04.06.23 18:18
 • אורח
  כל הכבוד למשטרה שהצלחה לתפוס במהיר את השודד ולהחזיר לאישה את המכשיר
  הגב 04.06.23 19:44
 • אורח

בשכונת פרס נובל ראשון לציון יקום בית ספר תיכון לחינוך מיוחד

מצ"ב תמונות הדמייה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3
החברה הכלכלית


בשכונת פרס נובל עתיד לקום בית ספר לחינוך המיוחד

עיריית ראשון לציון באמצעות החברה הכלכלית עתידה להקים בית ספר תיכון לחינוך מיוחד ברחוב הנרי קיסנג'ר 4. מדובר על מבנה בן 3 קומות בו יהיו 12 כיתות לימוד, ספרייה, מטבח לימודי, מגרש ספורט, חדרי טכנולוגיה ועוד.

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה עם ישיבה קטנה לחרדים בראשון לציון .
  הגב 05.06.23 12:14
 • אורח
  מה עם להרוג את כל החרדים ? אין להם שום דרך להצדיק את הקיום שלהם. סתם מסריחים ונחותים.
  05.06.23 16:17
 • אורח
  נתחיל עם פירוק האגף לחינוך חילוני
  הגב 06.06.23 01:22
 • אורח

בחירות 2023! דורון אוזן ירוץ ברשימה מאוחדת עם הליכוד בבחירות למועצת העיר שיתקיימו באוקטובר 2023

דורון אוזן: ואמר-ראשון לציון הבית שלי-המטרה: לפתור את בעיית התחבורה ברחבי העיר בדגש על מערב העיר.שיפור כל תחום איכות הסביבה, שיפור הנקיון האכיפה, הביטחון האישי הטיפול בשכונות הותיקות, קידום פרוייקטים לדיור לזוגות צעירים ע״פ המתווה שיזם לצעירי העיר בשנים האחרונות שהוכיח את עצמו ועוד.

מערכת האתר | | תגובות: 18


דורון אוזן ירוץ ברשימה המאוחדת של הליכוד למועצת העיר

חבר מועצת העיר דורון אוזן שהתמודד בבחירות האחרונות לראשות העיר, קיבל 16,000 קולות לראשות ו 3 מנדטים למועצה חתם על הסכם מיזוג סיעות עם הליכוד. הרשימה המאוחדת תהווה כוח ובשורה לצעירי העיר כמו גם לוותיקים. אוזן שימש בעבר כיו״ר צעירי הליכוד בעיר במשך 6 שנים ברציפות.

לדברי דורון אוזן הוא עשה קדנציות ומלאות בעשייה בהם:

*למעלה מעשור כמחזיק תיק הצעירים והנוער ובחברות העירוניות בין הישגיו הבולטים: יזם את המתווה לדיור בר השגה למשפחות צעירות בעיר שנחשב לפורץ דרך ברמה הארצית , עוד לפני מחיר למשתכן. בזכות מתווה זה זכו מאות תושבי העיר בדירות בפחות ממליון שקלים. כמו כן יזם את הקמת כל מרכזי הנוער ברחבי העיר, הכולל את מתחם הנוער והסקייטפארק. ודאג לשדרוג ,לחיזוק ולבניה חדשה והכפלת התקציב לתנועות הנוער בעיר.

*יזם את הקמת מעונות היום לגילאי 0-3 בעיר מאז שנת 2010.

*הקים את הקרן להלוואות לסטודנטים תושבי העיר, שיוכלו ללמוד בראש שקט. ירידי התעסוקה לנוער ואף זכה כמחזיק תיק הצעירים והנוער בפרס משרד החינוך על תוכנית ״הקיץ הנוער על המפה״ שדאגה לפעילויות רבות לבני הנוער ולהורדת השוטטות והונדליזם ברחבי העיר בתקופת הקיץ וחופשות החגים, היה הראשון ליזום מחירון לתושבי העיר בחוף הים, ללוקרים ומצלמה לגולשים בחוף הים.

*אוזן סייע לאורך כל הקדנציה לשיפור תנאי השכר של הסייעות במוסדות החינוך, כולל הצעת תכנית לביצוע כולל לעובדי דור ב-ג.

*חבר המועצה אוזן הביא לביטול מיזם הניידות המצלמות של החברה לביטחון במאבק משותף עם תושבים רבים מהעיר.

*אוזן היה זה שהציף את הכאוס התחבורתי במערב העיר בשנה וחצי האחרונות לאור העבודות שמתבצעות בשטח ונסיעה של 5 דק׳ הפכה לסיוט של 45 דק׳ ולפגיעה גם בנהגים ובפדיון של בעלי העסקים.


אוזן התחיל את דרכו בפוליטיקה המקומית מאז שנת 1998 הפך לנציג הסוחרים ברחבי העיר סייע להם מול המערכת העירונית איש ציבור אהוד ומוערך שמחובר לשטח ולציבור. דורון אוזן שמכהן בשנים האחרונות כיו״ר הועדה המרחבית לתכנון ובניה שרונים שזכה לשבחים רבים על תפקודה של הועדה וניהולה שבמסגרתה הוביל תהליכים משמעותיים לקידום הרשויות בתוכניות בינוי ובפיתוח אזורי התעסוקה באבן יהודה, קדימה-צורן ותל מונד, לצד קידום תוכניות פינוי בינוי בקדימה צורן ובאבן יהודה, אשר נמצאות בשלבים מתקדמים. גם בנושא ניהול התקציב, פעל דורון באופן יעיל ואחראי ושמר על תקציב מאוזן ואף הביאה לכך כי כל שנה, בניגוד לשנים עברו, ישנו עודף תקציבי שמועבר חזרה למועצות ומסייע בפיתוחן.

כאמור בקדנציה הבאה דורון מתכוון להחזיק בתיק התכנון והבניה בראשון לציון ויהיה אחראי בתאום עם ראה״ע על כל תחום ההנדסה הכולל את התוכניות לפינוי בינוי, דיור מוזל לצעירים, דירות להשכרה וטיפול בניהול כל המנהל כדי שבקשות יטופלו באופן מהיר ומקצועי, שיפור השרות לתושב.


דורון אוזן:

"אני מאמין שהעשייה המשמעותית שאפיינה בשנים האחרונות את תחום הנוער והצעירים צריכה לבוא לידי ביטוי גם בתחומים אחרים – בחינוך, בפיתוח תשתיות, בשדרוג השכונות הוותיקות, בהשקעה באזרחים הוותיקים, בפתרונות תחבורה מתקדמים, בתרבות, בסדר הציבורי, בביטחון האישי, בשמירה על הסטטוס קוו הקיים בין דתיים וחילוניים, ובכל תחומי החיים. התכניות כבר מוכנות. אני מכיר את העיר, מכיר כל אחד ואחת מכם, יש לי את הניסיון ואת הרצון לתת את כל כולי. אני אשיג את המטרות שלנו. אני אעבוד במרץ עד שהעיר תפרוץ קדימה ואני אוודא כי יינתן לכם השירות הטוב ביותר. בקדנציה האחרונה הייתה לי בקורת עניינית לגבי ההתנהלות העירונית במספר תחומים והובלתי מאבקים במועצה, בשטח ובתקשורת. אני שמח שישנה הבנה ונכונות לתקן את הטעון תיקון "


יו״ר הליכוד ראשון לציון, המשנה לראש העיר יוסי חממי:


״אני שמח על חזרתו של דורון הביתה. יחד, בהובלה משותפת נפעל במועצת העיר לקדם את ראשון לציון בכל התחומים. אני קורא לתושבי העיר לתת לנו את הכח כדי שנוכל לפעול בשבילכם״.
התפרסמו 18 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בהצלחה
  הגב 04.06.23 13:56
 • אורח
  הליכוד מת !
  04.06.23 23:43
 • אורח
  אם תלך עם הליכוד לא נצביע לך
  הגב 04.06.23 14:14
 • אורח
  ביביסט שקרן.. לשקר זה בעורקים שלו מגיע בשביל הכיסא בשביל לצבור עוד מצביעי ביבי ולהכניס מקורבים לתפקידים
  הגב 04.06.23 14:30
 • אורח
  קשקשן בפרוטה
  הגב 04.06.23 14:36
 • אורח
  ‏ ‏מספר שלוש?
  הגב 04.06.23 14:38
 • אורח
  בהצלחה. אבל יש ראש עיר חזק. נראה כמה תוכל לשנות?
  הגב 04.06.23 16:15
 • אורח
  דורון היקר, אנחנו תושבי העיר חייבים שינוי לטובת התושבים. אין אכיפה! הפיקוח לא מתפקד. אני פוחדת ללכת על מדרכות העיר. אופניים חשמליים משתוללים חופשי !!!! אז בבקשה, תהיה נחמד. תנצח ותציל אותנו. בהצלחה לכולנו.
  הגב 04.06.23 16:44
 • אורח
  ממש דיבור של עבד. אין כבוד ואפילו אין שכל. הציבור אימא שלך גם כן...ה-צי-בור ! צריך לנהל את העיר !!!!!! לא נציגי הציבור, ה-צי-בור !!!!!!!!!!!
  05.06.23 16:07
 • אורח
  בהצלחה!
  הגב 04.06.23 17:07
 • אורח
  דורון היקר אתה איש של עשיה כולנו אוהבים ורוצים לתמוך בך בהצלחה!!!!
  הגב 04.06.23 17:40
 • אורח
  בדיחה חשבתי שהוא כבר לא קיים.הליכוד עושה לעצמו נזק
  הגב 04.06.23 18:52
 • אורח
  רק דורון ישמור על שפיות וניקיון כפיים בעיר . כל הנ"ל מקנאה
  הגב 04.06.23 23:15
 • אורח
  לא בטוח
  05.06.23 16:51
 • אורח
  מרוקקי
  הגב 04.06.23 23:44
 • אורח
  איתן שלום לראשות העיר
  הגב 05.06.23 10:48
 • אורח
  סטיק מבשלים מ שני הכיוונים השאלה איך הוא יוצא
  הגב 05.06.23 11:40
 • אורח
  נו נו נו דיר באלאק אם מישהו מצביע בבחירות הקרובות !!! אני אחפש כל אחד כזה בנרות, וברגע שאמצא, אדליק את כל הנרות בהם חיפשתי ואדחוף לו לתחת !!! מה הבעיה להבין כבר, שמעצם זה שאתם מצביעים, אתם מוסרים את הקולות שלכם תרתי משמע ?!!?!! אתם הופכים את עצמכם לעבדים מהסוג הגרוע ביותר, כאלה שאפילו קול אין להם !!!! ואחרי זה אתם מתפלאים למה העירייה עושה דברים ולא מבקשת רשות מאף אחד מכם ואפילו לא מת-יי-עצת עם אף אחד מכם !!!!!!!! נו בטח, כי מבחינתם אתם חפצים, ועם חפצים אין מה להתייעץ !!!!!
  הגב 05.06.23 16:09
 • אורח

חשד! תושב ראשון לציון שם קץ לחייו בירי

זק"א מטפלים בפינוי הנפטר

אבי בר | | תגובות: 31


תושב ראשון לציון כבן 60 מרחוב האחים אוסטושינסקי בראשון לציון נמצא ירוי ללא רוח חיים והחשד הנבדק כי שם קץ לחייו או נפלט לו כדור.

צוות זק"א מטפל בפינוי כבוד המת
התפרסמו 31 תגובות לכתבה.
 • אורח
  דילול אוכלסין סהכ
  הגב 04.06.23 12:23
 • אורח
  גם אתה יכול לתרום לדילול אוכלוסין סה"כ.
  04.06.23 12:26
 • אורח
  איזה תגובה מגעילה איכס
  04.06.23 12:26
 • אורח
  איכס גועל נפש של תגובה
  04.06.23 12:33
 • אורח
  בדיוק אנשים כמוך נשמח שידללו לעיר שלנו את האוכלוסין! אידיוט.
  04.06.23 12:43
 • אורח
  אתה אידיוט
  04.06.23 12:54
 • אורח
  אידיוט
  04.06.23 14:01
 • אורח
  מאחל לדילול מלא של כל המשפחה שלך
  04.06.23 20:32
 • אורח
  תתנצל טיפש
  05.06.23 07:41
 • אורח
  אחלה תגובה חבוב. עכשיו שיגידו איפה הדירה בדיוק, ואני אוכל לקבל אותה מתנה. חבל רק שמדובר באחד שמת ולא ב-160 אלף לפחות. בראשל״צ גרים 280 אלף איש, למרות שמקסימום שבמקססססימום אמורים לגור בה 116 אלף, כך שצפיפות האוכלוסין בה, לא תעלה על 2000 איש לקמ״ר. יותר מזה זה כבר מחנק.
  05.06.23 16:11
 • אורח
  קצת אנושיות לא תזיק
  הגב 04.06.23 12:33
 • אורח
  גועל נפש של תגובה
  הגב 04.06.23 12:33
 • אורח
  עצוב😪
  הגב 04.06.23 12:41
 • אורח
  איזו תגובה של אדם לא רצוי .
  הגב 04.06.23 13:05
 • אורח
  ככה זה שהטמטום עובד שעות נוספות
  הגב 04.06.23 13:20
 • אורח
  בבקשה תיהיו קשובים לבני המשפחה והחברים שלכם ,,
  הגב 04.06.23 13:56
 • אורח
  נכון מאוד
  04.06.23 14:02
 • אורח
  תפס את אישתו בוגדת !
  הגב 04.06.23 14:22
 • אורח
  מידיעה או סתם זורק? בגלל שאשתו בגדה הוא צריך להתאבד??
  04.06.23 19:20
 • אורח
  למה אתה פוגע בשמה של אשתו?
  04.06.23 22:15
 • אורח
  מי שככה כותב ,אדם ללא כבוד,לא לעצמו ולא לסביבה. הרוע הזה יהיה לבני אדם,זקנים,ילדים ובעלי חיים. ה' יישמור אותנו מלפגוש טיפוסים עם רוע רוע רוע.
  הגב 04.06.23 19:52
 • אורח
  בטוח היתה לו סיבה, קצת אנושיות חלאות,
  הגב 04.06.23 19:53
 • אורח
  אני רוצה להבין מי המטומטם שמאשר את התגובות האלה פה?! איפה כבוד המת והמשפחה שלו???
  הגב 04.06.23 20:24
 • אורח
  כל מי ששמח בדילול, שיזכה לדילול כל משפחתו
  הגב 04.06.23 20:34
 • אורח
  המון אנשים מתייאשים מהחיים בגלל הדבר הזה בדיוק שקורה פה ,כל התגובות הזוועתיות ,הרשתות החברתיות ,השנאה הפילוג אלמלא זה אני בטוח שהיה לאנשים עוד סיבה לחיות ולא להפך ,קצת רגישות וטאקט לא יזיקו לאנשים במדינה הזו .
  הגב 04.06.23 20:52
 • אורח
  נכון
  04.06.23 22:09
 • אורח
  עצוב מאוד החיים לפעמים קשים גורמים לאנשים לעשות מעשים של יאוש לא לשפוט את האדם בשעת משבר יחי זכרו ברוך
  הגב 04.06.23 21:06
 • אורח
  תת רמה עם שכל מדולל
  הגב 04.06.23 21:10
 • אורח
  באמת -אין אף אחד שבודק תגובות פה ? אין תחתית. ?
  הגב 04.06.23 22:30
 • אורח
  חבל מאוד שרק הוא מת ולא לפחות עוד 160 אלף מתושבי העיר. זה חייב לקרות רק כדי שאני אקבל דירה מתנה סוף סוף. שלא נדבר על זה שלפחות 70% מתושבי העיר, לא ראויים לחיות רק בגלל שהם שחורים, פרימיטיבים, מסריחים ולא תורמים כלום לאנושות ולא לעולם.
  הגב 05.06.23 16:12
 • אורח
  אלוהים ישפוט אותך לא אנחנו 😏 אללה ירחמק
  05.06.23 20:27
 • אורח

במהלך חודשים יוני ויולי תקיים עיריית ראשון לציון קורס עזרה ראשונה ללא עלות לתושבים במספר מוקדים בעיר - לינק להרשמה מצ"ב בכתבה

הקורס יתקיים בשעות הערב

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6


מחלקת בטיחות גהות וקידום בריאות עירונית בעיריית ראשון לציון מזמינה אתכם.ן לקחת חלק בקורס עזרה ראשונה ומצבי חירום במס' מוקדים ברחבי העיר בשעות 18:00-22:00.

הקורס ילמד את המשתתפים להתמודד עם מצבי חנק, החייאה, פרכוסים ועצירת דימום והדרכה על דפיברילטור.

הקורס ללא עלות בסיומו יקבלו המשתתפים תעודה.


מס' המשתתפים מוגבל. כל הקודם זוכה. לרישום יש ללחוץ על התאריך הרצוי:


06.06 - https://tikshuv.rishonlezion.muni.il/hito/#/survey/d56c5211.06 - https://tikshuv.rishonlezion.muni.il/hito/#/survey/d5712413.06 - https://tikshuv.rishonlezion.muni.il/hito/#/survey/d575f614.06 - https://tikshuv.rishonlezion.muni.il/hito/#/survey/d57ac820.06 - https://tikshuv.rishonlezion.muni.il/hito/#/survey/d57f9a21.06 (מועדון גימלאי צוות) - https://tikshuv.rishonlezion.muni.il/hito/#/survey/d5846c21.06 ( מתנ"ס שיכון המזרח) - https://tikshuv.rishonlezion.muni.il/hito/#/survey/d5893e28.06 - https://tikshuv.rishonlezion.muni.il/hito/#/survey/d58e1003.07 - https://tikshuv.rishonlezion.muni.il/hito/#/survey/d592e217.07 - https://tikshuv.rishonlezion.muni.il/hito/#/survey/d597b4

התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אין מקום בקורסים
  הגב 04.06.23 12:39
 • אורח
  אין מקום בקורבים. בבקשה תוסיפו מועדים.
  הגב 04.06.23 12:58
 • אורח
  הלינק לא עובד
  הגב 04.06.23 13:36
 • אורח
  רק םרסמתם ואין מקום אנא פרסמו לשכונת כרמים.תודה
  הגב 04.06.23 15:17
 • אורח
  למה לשלוח קישורים עם אין מקום כבר בקורסים???
  הגב 04.06.23 17:04
 • אורח
  אין מקום הכל מלא תוסיפו בבקשה עוד. תאריכים
  הגב 04.06.23 19:41
 • אורח

אופיר חיים וחניכי נבחרת ישראל בכדורגל עושים זאת שוב בתוספת הזמן כשהעפילו לחצי גמר המונדיאליטו אליפות העולם לנבחרות עד גיל 20

יש לציין כי המשחק הוקדש לזכרם של חיילי צה"ל שנרצחו בפיגוע בגבול מצרים בהן תושבת ראשון לציון ליה בן נון. כובש השער דור תורג'מן עלה למשחק כשעל ידו כתב לזכר נרצחי הפיגוע.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


נבחרת ישראל בהובלתו של אופיר חיים ממשיכה לשבור שיאים.

חניכיו של אופיר חיים עשו זאת שוב והעפילו אמש לחצי גמר אליפות העולם - המונדיאליטו לאחר ניצחון גדול על נבחרת ברזיל 3-2. השחקנים נלחמו על המגרש ופעמיים הצליחו להשוות את התוצאה, עד שהגיע תורג'מן שהביא את הניצחון (שהגיע בתוספת הזמן של הארכה) וקבע 3-2. זמן הארכה היה מותח במיוחד כאשר לנבחרת נשרקו שני פנדלים שהוחמצו על ידי איליי מדמון ואחמד סלמן.

היריבה של ישראל בחצי הגמר תקבע הערב במשחק בין בין ארה"ב לאורוגוואי.

ראש הממשלה, בנימין נתניהו ושר התרבות והספורט קיימו שיחת ועידה עם אופיר חיים וברכו אותו על ההישג הגדול.


משחקי חצי הגמר יתקיימו ביום חמישי 8.6.23


יש לציין כי המשחק הוקדש לזכרם של חיילי צה"ל שנרצחו בפיגוע בגבול מצרים בהן תושבת ראשון לציון ליה בן נון. כובש השער דור תורג'מן עלה למשחק כשעל ידו כתב לזכר נרצחי הפיגוע.

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד לנבחרת הצעירה שלנו ולמאמן. כולכם כוכבים
  הגב 04.06.23 17:09
 • אורח
  זה לא היה בתוספת הזמן
  הגב 05.06.23 10:49
 • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
28.05.23 16:24
תחירי הדיור ,,,והמתווכים\כות שברקע
אורח
28.05.23 16:23
מתווכי הדירות ,,,,הם אלה שנותנים יד לשוק המשתולל ,,למרות ירידת המחירים , מעורבים בכל דירה שיוצאת לשוק ומבטיחים הבטחות ללא סוף למוכרים,,,,,,,,,,,מאידך מהקונים דורשים 2%,,,,על 7 דקות עבודה ,,עושקים ועושקים ומבקשים חלק בשחור להקטין כאילו את המחיר מהקונה !!!!!! לאאאאאאאאאא לתתתתתתת יד למתווכים\כות החמדנים והחמדניות
אורח
04.06.23 22:11
צער לי היה לקרוא את דעתו של האורח בנושא המתווכים השמצה מכוערת ולא מוצדקת. אף אחד לא מכריח איש לפנות למתווך זאת בחירה מרצון! מראש הפונה יודע את התנאים של ההתקשרות.
אורח
17.05.23 21:58
מחפשים יזם קבלן לקומבינציה לפארק הורביץ רחובות 0542235234 0528288077
אורח
25.04.23 14:18
קניתי 3 דירות אוסטריה גרמניה והולד הכל יצא לי מיליון שקל. רק טיפשים קונים בארץ. בארץ לוקחים משאית בזול וגרים בה עד שמגיעים למצב שיש לכם מיליון דולר והכנסות מדירות חיים כמו מלכים בחו''ל
אורח
23.02.23 19:41
למכירה ברחוב שטיינברג 7 קומה 3 , 3 חדרים משופצת , כניסה מיידית . 0547522308
אורח
17.01.23 09:28
למכירה בית דו משפחתי צמוד קרקע בטשרניחובסקי שטח:383 מר (רשום בטאבו) שמהווה חצי מהמגרש כולו. אפשרות לבנייה רוויה . נייד:0544867984
אורח
07.01.23 14:23
מחפש 4 חדרים במערב ראשון עם מירפסת שמש
אורח
26.04.23 20:25
0547713702
אורח
13.12.22 16:51
להשכרה


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
13.12.22 16:51
להשכרה
אורח
21.05.23 21:38
על מה מדובר
אורח
21.05.23 21:41
על מה מדובר בנס ציונה
הצג תגובות נוספות
אורח
21.11.22 09:46
.
אורח
06.06.22 23:23
דירת גג קסומה להשכרה. 3 חדרים, בשכונת אברמוביץ . גג פרטי ענק ומרפסת פטיו. משופצת ומרוהטת 0526355445 בולי
אורח
07.11.22 07:33
יש תמונות?
אורח
24.03.22 19:08
שלום
אורח
13.01.22 00:24
להשכרה, דירה, 4.5 חדרים,110 מ' , למשפחה או שותפים, 3 כיווני אויר, מזגן בכל חדר, ריהוט חלקי, שכונת רמז במרכז ראשון לציון. 054-5567990, איציק
אורח
24.03.22 19:07
סתום
אורח
24.03.22 19:07
סליחה
אורח
23.06.22 09:28
יש מרפסת שמש ?
אורח
08.01.22 16:14
דירה מתוקה לצעירים, ריהוט חלקי: מיטה רחבה ושידות, פינת אוכל, מקרר, טלוויזיה, ארון, מאורר מצנן גדול, כירים חשמליות ועוד.... אפשר לראות את הדירה בכל יום מהשעה 15/30 בתיאום עם ישראל: 050-3991065
אורח
22.04.22 21:30
מרתף.
אורח
01.11.22 19:32
אני מוכן לשלם 2 שקל על דירה כזאת
אורח
05.01.22 15:08
דירה להשכרה 3 חדרים לקראת סוף חודש אפריל שפינוזה רחובות. 0523946275
אורח
05.01.22 15:07
דירה להשכרה 3 חדרים לקראת סוף חודש אפריל בשפינוזה


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
28.05.23 13:26
למכירה טויוטה קורולה היברידית 2019 52000 קמ יד 2 מצב מעולה, חסכונית, מחירון 0545555299
אורח
17.12.22 12:54
שברולט אופטרה 2008, מצב מעולה, 0525268687
אורח
15.12.22 15:15
למכיה קיה פיקנטו 2018 חדשה. גיר אוטומטי עם טסט לשנה. 0528882882
אורח
29.05.23 12:06
עזוב א6ותך שטויות אחי זה סתם
אורח
18.11.22 14:34
למכירה
אורח
23.09.22 13:45
למכיר מגרש 440 דונם ב2,000,000 כן רק 2,000,000!!!!!
אורח
13.10.22 20:01
איפה זה?
אורח
25.10.22 18:39
אשמח לקבל פרטים 0527684717
אורח
28.04.22 23:52
למכירה פורד גלקסי 2009 יד 3 243000 ק"מ טסט לשנה 15500 0507158114
אורח
28.10.22 16:50
גיר?
אורח
27.03.22 12:44
למכירה שברולט מליבו (אמרקאי) 2011 יד ראשונה מטופלת באופן סדיר + כולל טסט לשנה עד אפריל 2023 {טסט + תשלום) חום מוקה 054-9993528
אורח
23.03.22 16:09
מספר טלפון 0524101033


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
22.02.23 23:10
מחפשים עבודה שלחו קורות חיים ל 055-7040165 ווצאפ
אורח
05.02.23 10:37
למשרד מדידות והנדסה במערב ראשל"צ דרושה מזכירה עם ניסיון לטיפול בעבודה שוטפת והתנהלות מול מס' גורמים. למשרה מלאה 5 ימים בשבוע. קו"ח ניתן לשלוח למייל lizshoval@gmail.com
אורח
26.12.22 13:45
מה
אורח
08.12.22 16:11
דרוש/ה נציג/ת שירות ומכירה טלפוניתלחברת אמורפיקל דרוש/ה נציג/ת מכירות ושירות טלפוני למשרה מלאה, במשרדי ההנהלה בנס ציונה. אם את/ה אחראית, עם יכולת הקשבה ותודעת שירות גבוהה מקומך איתנו. התפקיד כולל מתן שירות טלפוני ללקוחות החברה (שיחות נכנסות ויוצאות), זיהוי צורכי הלקוח ומתן מענה מקצועי, ביצוע הזמנות טלפוניות, שימור לקוחות קיימים ועוד...דרישות התפקיד: תודעת שירות . ניסיון במכירות – יתרון שליטה בישומי מחשב בסיסיים כמו הקלדה, וורד, אקסל ואינטרנט יתרון לבעלי /ות רקע בעולמות הטיפול, הפארמה ומדעי החיים. מתאים גם לפנסיונרים בעלי /ות ניסיון במערכת הרפואית והטיפול קורות חיים יש לשלוח למייל meital@amorphical.com
אורח
16.06.22 07:12
דרושים נהגי מוניות ברחבות https://lp.vp4.me/q3bk
אורח
07.08.22 22:42
מעוניין לעבוד נהג מןנית פלאפון 0505076023 אריה
אורח
11.12.22 13:34
מה התנאים?! בן 42 מרחובות,אושיות...
אורח
11.12.22 13:35
0552622467
הצג תגובות נוספות
אורח
02.06.22 00:34
דרוש. איש טכני תותח ומהיר לתיקון קורקינטים חשמליים ואופניים חשמלייים .לחנות ברחובות. שכר גבווה.0555687384 רק הודעות וואצפ
אורח
07.05.22 19:55
היי שמי ענתי אני מטפלת בתינוקות, אהייה פנוייה מספטמבר הקרוב אשמח להצעות, 0525268687
אורח
21.04.22 09:50
מחפשת דירה להשכרה בראשון עד 3000 שקל גדולה עם הרבה חדרים השכרה לתקופה קצרה.
אורח
06.05.22 15:29
מה זה תקופה קצרה
אורח
05.05.23 06:52
חצי שנה אפילו פחות


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל