הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
בדיחות וסרטונים מצחיקים לשבת
במהלך החודשים הקרובים יתקיימו הרצאות בתחום הבריאות: ניקוי רעלים, זכרון, קידום בריאות בכל גיל ועוד לתושבי ראשון לציון בבית זרובבל
מפעל השוקולד הייחודי בראשון לציון "קורינט" המכשיר תעסוקתית אנשים עם מוגבלות שכלית-התפתחותית על מנת לשלבם בשוק התעסוקה חגג שנה

עיריית ראשון לציון הוציאה לפועל את מיזם הלוקרים לאיסוף חבילות דואר שינגיש את נקודות האיסוף לתושבים ויתפרס ברחבי העיר. העמדה הראשונה הותקנה בבניין העירייה

ראש העירייה, רז קינסטליך: "הלוקרים החדשים שיהיו פרוסים בכלל שכונות העיר, יהיו נגישים 24/7 ויאפשרו איסוף קל, מהיר ופשוט. אין לי ספק שהשירות החדש יקל וישפר את איכות חייהם של התושבות והתושבים".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 13


עיריית ראשון לציון יצאה לדרך עם הצבת לוקרים לרווחת התושבים ברחבי העיר. כיום עם העלייה במשלוחי האינטרנט ששוברים שיאים, עיריית ראשון לציון רוצה לתת מענה לתושבים על מנת להגדיל את היצע מקומות האיסוף (ובעיקר באזורים בהם הנגישות לנקודות איסוף היא נמוכה). ולאחר פרסום המרכז זכו 3 חברות שיפעילו את המיזם בראשון לציון. העמדה הראשונה שהותקנה נמצאת בבניין העירייה, ברח' הכרמל 20, כאשר עמדות נוספות יותקנו בשבועיים הקרובים ברחבי העיר.

הצגת המיזם על ידי ראש העיר רז קינסטליך:

https://www.facebook.com/watch/?v=729399145239867


השירות החדש, שאותו קידם ביתר שאת מנכ"ל העירייה, דורון מילברג, נועד לתת מענה לתושבים ולהגדיל את היצע מקומות האיסוף - בעיקר באזורים שבהם הנגישות לנקודות איסוף היא נמוכה. כמו כן, הצבת העמדות תאפשר גישה לאיסוף משלוחים בכל ימות השבוע ובכל שעה בקרבת הבית, ללא צורך בהמתנה לשליח.

לינק לרשימת המיקומים באתר העירייה: https://www.rishonlezion.muni.il/Lists/List/CustomDispForm.aspx?ID=1209

(המיקומים ניתנים לשינוי)


ראש העירייה, רז קינסטליך:

"בשנים האחרונות אנו עדים לעלייה נרחבת בהזמנות אונליין, שהתעצמה עוד יותר מאז הקורונה והפכה לחלק בלתי נפרד בכל משק בית. הלוקרים החדשים שיהיו פרוסים בכלל שכונות העיר, יהיו נגישים 24/7 ויאפשרו איסוף קל, מהיר ופשוט. אין לי ספק שהשירות החדש יקל וישפר את איכות חייהם של התושבות והתושבים".
התפרסמו 13 תגובות לכתבה.
 • אורח
  העיקר לא צויין, האם זהו שירות בתשלום למקבל החבילה?
  הגב 26.01.23 09:51
 • אורח
  חתיכת אפסים שירות מעולה רק תגידו לאן לשלוח את החבילהשאני מזמין
  הגב 26.01.23 10:41
 • אורח
  זה יחייב אבטחה של הלוקרים שיהוו. וקד קל ונגיש לפריצות וגניבות, ראינו שמצלמות אבטחה לא עוזרות שווה את ההשקעה?
  הגב 26.01.23 12:13
 • אורח
  חשבתם לציין עלות , נוהל, ולמי פונים בנושא?
  הגב 26.01.23 12:41
 • אורח
  העיקר מפרסמים....חחחח איך זה עובד לא כותבים... בזיון
  הגב 26.01.23 13:44
 • אורח
  ומתי תטפל הפרקים בעיר הזו ?
  הגב 26.01.23 15:18
 • אורח
  עדיף שתטפל המפעל הזבל שמקימים בראשון לציון ולא השטויות
  הגב 26.01.23 15:19
 • אורח
  מעולה! שכונת הרקפות צמאים לשירות כזה קרוב
  הגב 26.01.23 17:46
 • אורח
  מעולה!! תודה לרז!
  הגב 26.01.23 18:18
 • אורח
  הבת שלי לא הושמה בית הספר שרציתי ובמקום להתעסק בזה מתעסקים בלוקרים
  הגב 26.01.23 18:18
 • אורח
  מה עם הקקי של הכלבים?
  הגב 26.01.23 18:18
 • אורח
  למה אין חנייה?
  הגב 26.01.23 18:19
 • אורח
  מתי מצטלמים לייד השקת מתקן טישו לרווחת הציבור? תגידו התשתיות פה הכבישים הפקקים מרכז העיר המוזנח והמטונף הנרקומנים השתן וצואת הכלבים המצחינה הרכבת במזרח שלא מגיעה לתל אביב הכל סבבה אגוזים בעיר הזאת או שהיח"צ מקדש את הכל?
  הגב 26.01.23 19:21
 • אורח

בדיחות וסרטונים מצחיקים לשבת

מערכת האתר | | תגובות: 2

אחד חושד שאשתו בוגדת בו. אז כשהיא יוצאת בערב מהבית, הוא ממהר לקפוץ למונית ומורה לנהג לעקוב אחריה. כעבור מספר דקות יורדת האשה מרכבה ונכנסת למכון ליווי!
"אני לא מאמין שאשתי עובדת פה!", ממלמל האיש בהלם, ואז פונה לנהג: "רוצה להרוויח 500 שקל? לך כנס עכשיו למכון ליווי, תפוס את אשתי, תביא אותה למונית וקח אותנו הביתה".
הנהג מסכים, נכנס למכון וכעבור שתי דקות יוצא תוך שהוא אוחז בכוח בשיערה של אשה שמקללת אותו ומנסה להשתחרר. הוא פותח את דלת המונית, זורק אותה בפנים ואומר לבעל: "תחזיק אותה!"
האיש מביט באשה וצועק לנהג: "זו לא אשתי!!!"
"אני יודע", משיב הנהג בעצבים. "זו אשתי! עכשיו אני הולך להביא את אשתך
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ♥ :)) ♥
  הגב 30.09.23 10:07
 • אורח
  ❤️😂
  הגב 30.09.23 10:24
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

במהלך החודשים הקרובים יתקיימו הרצאות בתחום הבריאות: ניקוי רעלים, זכרון, קידום בריאות בכל גיל ועוד לתושבי ראשון לציון בבית זרובבל

הכניסה חופשית על בסיס מקום פנוי

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


עיריית ראשון לציון ומחלקת בטיחות גיהות וקידום בריאות עירונית בעירייה יחד עם קופות החולים מזמינות את התושבים לסדרת הרצאות בנושא קידום בריאות שיתקיימו בבית זרובבל רחוב לבונטין 15.

ההרצאות יתקיימו בין השעות 19:00 ועד 20:00

תוכנית ההרצאות

10.10.23 אשת חיל- בריאות האישה במעגלי החיים

30.10.23 ניקוי רעלים

13.11.23 מיצוי זכויות לגיל השלישי תרופות, זכאות , נכות

20.11.23 קידום בריאות בכל גיל

3.12.23 כלים להעצמת חוסן נפשי

18.12.23 מגע לריפוי עצמי מכאב

24.12.23 הכל על זכרון

ההשתתפות ללא עלות על בסיס מקום פנוי
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יישאר כוח בהחל ט מעניין .
  הגב 30.09.23 02:42
 • אורח
  מהיכן ניתן לקבל את האינפורמציה???
  הגב 30.09.23 18:29
 • אורח

מפעל השוקולד הייחודי בראשון לציון "קורינט" המכשיר תעסוקתית אנשים עם מוגבלות שכלית-התפתחותית על מנת לשלבם בשוק התעסוקה חגג שנה

במפעל, שבו מקבלים הכשרה תעסוקתית כ-100 אנשים עם מוגבלות שכלית התפתחותית, מדמה סביבה יצרנית עבורם ולמעשה מהווה מרכז הכשרה במטרה לפעול להשתלבותם בעולם העבודה. השוקולד שמיוצר במפעל משווק לקהל הרחב ואף נמכר בדוכני TNX של קבוצת "שכולו טוב", בקניונים ברחבי הארץ ובנקודות מכירה.

מערכת האתר | | תגובות: 4


מפעל השוקולד הייחודי שבו אנשים עם מוגבלות שכלית התפתחותית מקבלים הכשרה וליווי על מנת לשלבם בשוק התעסוקה - חוגג שנה

עיריית ראשון לציון, קבוצת "שכולו טוב", המלווה ומכשירה אנשים עם חסמים תעסוקתיים להשתלבות בעולם העבודה, וקרן שלם ציינו השבוע באירוע חגיגי שנה להשקת מפעל "קורינט" לייצור שוקולד, המכשיר תעסוקתית אנשים עם מוגבלות שכלית-התפתחותית על מנת לשלבם בשוק התעסוקה.

באירוע המרגש שכלל גם סדנאות דוכני גלידה וכיבוד נכחו מקבלי השירות ובני משפחותיהם, מנכ"ל קבוצת "שכולו טוב" - עופר כהן, ראש עיריית ראשון לציון - רז קינסטליך, סגן ומ"מ ראש העירייה, מחזיק תיק הרווחה - מוטי עג'מי, דני כץ - מנהל אגף בכיר קהילה במינהל מוגבלויות במשרד הרווחה והביטחון החברתי; ריבה מוסקל - יו"ר קרן שלם, אנשי מקצוע ומכובדים נוספים.

קבוצת "שכולו טוב" זכתה לפני כשנה וחצי במכרז ההפעלה של מפעל העבודה השיקומי בראשון לציון. בהחלטה משותפת עם עיריית ראשון לציון הוחלט להפוך את המפעל למפעל שוקולד יצרני. במימון משותף של "קרן שלם" וקבוצת "שכולו טוב" - שופץ המפעל והוסב למפעל שוקולד.

במפעל, שבו מקבלים הכשרה תעסוקתית כ-100 אנשים עם מוגבלות שכלית התפתחותית, מדמה סביבה יצרנית עבורם ולמעשה מהווה מרכז הכשרה במטרה לפעול להשתלבותם בעולם העבודה. השוקולד שמיוצר במפעל משווק לקהל הרחב ואף נמכר בדוכני TNX של קבוצת "שכולו טוב", בקניונים ברחבי הארץ ובנקודות מכירה.

קבוצת "שכולו טוב" מפעילה מספר מפעלים משלבים ברחבי הארץ המהווים מסגרת תעסוקתית שיקומית בתחום הייצור. המפעל מדמה סביבת עבודה יצרנית נורמטיבית, המאפשרת לאנשים עם בעיה שכלית-התפתחותית לרכוש מיומנויות תעסוקתיות ומהווה זרז בתהליך השיקום. המפעלים פועלים על פי מודל ייחודי שהקבוצה פיתחה בשם "מודל היחידה המשלבת", שכוללים מגוון רחב של הכשרות פנים וחוץ, במקביל לליווי בשוק העבודה החופשי.


ראש עיריית ראשון לציון, רז קינסטליך:

"אני גאה ונרגש לציין שנה למפעל הייחודי כאן בראשון לציון המעסיק אנשים עם מוגבלות שכלית-התפתחותית. ראשון לציון פועלת לאורך כל השנה למען שוויון ושילוב אנשים עם מוגבלות בכל תחומי החיים, ומרגש לראות איך העובדים גאים להגיע לכאן בכל בוקר ולוקחים חלק פעיל בייצור שוקולד. אני בטוח שהמפעל יהפוך לספינת דגל, ואף יש לנו כוונה להפוך אותו למרכז מבקרים לקהילה".


סגן ומ"מ ראש העירייה, מחזיק תיק הרווחה – מוטי עג'מי:

"אני שמח וגאה בשדרוג של המפעל והפיכתו למפעל שוקולד יצרני, וגאה במקבלי השירות שלנו על הסתגלותם לשינויים ושמח לראות אותם מחייכים ומרוצים. אנו מעניקים רצף מענים עשיר לכלל המוגבלויות ולכלל התפקודים, ונמצאים בפיתוח מתמיד של המסגרות שלנו, תוך הקפדה על בחירת המפעילים ועל איכות השירותים שלנו".


עופר כהן, מנכ"ל קבוצת "שכולו טוב":

"זו זכות גדולה עבור קבוצת 'שכולו טוב' להשיק את מפעל השוקולד שלנו יחד עם עיריית ראשון לציון, מינהל מוגבלויות במשרד הרווחה והביטחון החברתי וקרן שלם. עבורי, האירוע מרגש במיוחד, שכן 'קורינט ראשון לציון' הוא לא סתם מפעל שוקולד: הוא מפעל חדשני, מפעל הפועל לקידום השתלבות א.נשים עם מוגבלות שכלית-התפתחותית בשוק העבודה ובקהילה.

"התהליך שהמפעל עבר בשנה האחרונה מהרגע שזכינו במכרז הוא יותר ממדהים - ממפעל חרושתי עם עבודות פשוטות למפעל לייצור שוקולד המדמה תהליכי ייצור לכל דבר. בסוף התהליך מתקבל תוצר שלם שיצרו מקבלי השירות במפעל, והכול תוך השתתפות פעילה, רכישת כישורים רלוונטיים וזהות עצמית חיובית. קבוצת שכולו טוב תמשיך לפעול לקידום מיזמים שמוכיחים לכולנו בכל יום ויום מחדש שהכול אפשרי".


ריבה מוסקל, מנכ"לית קרן שלם:

"קרן שלם שותפה ותיקה של עיריית ראשון לציון בהקמת מרכז התעסוקה לאנשים עם מוגבלות שכלית-התפתחותית ובפיתוחו לאורך השנים. אנו מברכים על היוזמה של עיריית ראשון לציון לחידוש המרכז גם בעזרת קרן שלם שסייעה במענקים לשיפוצו וציודו לצורך ההתחדשות 'המתוקה' ומתן מענה יומיומי מכבד לתעסוקה מגוונת לאנשים עם מוגבלות, ומברכים על הזכות שיש לנו בקרן שלם, כקרן של הרשויות המקומיות והאזוריות, להיות לרשויות לעזר בפיתוח מתמיד של השירותים בקהילה לאנשים עם מוגבלות".

התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  היכן יש עמדות מכירה של השוקולד ב tnx?
  הגב 29.09.23 10:05
 • אורח
  איפה אפשר לקנות את השוקולד שלהם?
  הגב 29.09.23 12:43
 • אורח
  איך אפשר לרכוש את המוצא?
  הגב 29.09.23 17:14
 • אורח
  שאפו לכל המעורבים והמקדמים את המפעל המדהים הזה
  הגב 29.09.23 22:22
 • אורח

בני ה65+ מהווים כ19% מאוכלוסיית ראשון לציון

בסוף שנת 2022 מנתה אוכלוסיית האזרחים הותיקים כ1.202 מיליון איש מתוכם 536 אלף גברים ו666 נשים. כ42% מהאזרחים הוותיקים הם בני 75+

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 10
המשרד לשיוויון חברתי


לקראת חודש האזרח הוותיק הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה מפרסמת נתונים על האזרחים הותיקים בישראל.

בסוף שנת 2022 מנתה אוכלוסיית האזרחים הוותיקים כ1.202 מיליון איש מתוכם 536 אלף גברים ו666 נשים. כ42% מהאזרחים הוותיקים הם בני 75+

כ4% מבני ה65 גרו במוסדות (בתי אבות, דיור מוגן, הוסטלים ועוד).

תוחלת החיים בלידה עמדה על 80.7 בקרב הגברים ו84.4 בקרב הנשים.

בשנת 2022 השתתפו בכח העבודה 21.4% מבני 65+

הכנסה כספית ברוטו של משק בית של בני 65+ הייתה 12,412 ש"ח בממוצע. כ196.5 אלף מבני 65+ רשומים במשרד הרווחה והביטחון החברתי.

בראשון לציון יש 49.1 אלף אזרחים ותיקים אשר מהווים 18.9% מאוכלוסיית העיר.

התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אז למה רוב הפעילות בעיר זה רעש ומתנפחים ? ואפס התיחסות לבקשה של האוכלוסיה הבוגרת למקומות שקטים למפגש, כמו בתי קפה מעוצבים שעונתיים ושקטים, ומועדונים, ופעיוליות במתנסים השכונתיים בכל שכונה?
  הגב 28.09.23 19:21
 • אורח
  👍
  28.09.23 20:11
 • אורח
  מוזמן לעזוב
  הגב 28.09.23 19:36
 • אורח
  לאן? בערים אחרות לא יותר טוב, יש מקומות שיותר גרוע. פעילויות רק לילדים, ולמבוגרים כמעט שאין.
  28.09.23 20:13
 • אורח
  סקר לא הגיוני. בני ברק עיר מלאה זקנים. גם ירושלים.
  הגב 28.09.23 19:50
 • אורח
  בחירות בפתח, זה הזמן להציב מעומד לאולסיה הותיקה
  הגב 28.09.23 21:21
 • אורח
  המועדונים. לותיקים לא מתוקצבים וללא הנהלה ראויה. תזכרו שיש להם זכות בחירה.
  הגב 28.09.23 21:23
 • אורח
  להשפיע מבפנים
  הגב 28.09.23 21:24
 • אורח
  יזמים צעירים מבני 65 תשקיעו מיזמים לאוכלוסיה מבוגרת בראשון לציון יש שפע של אפשרויות רבות לעשות כסף מפעילות לבני ובנות 65 תשקיעו קצת כסף לבתי קפה יוקרתי כמו באירופה, מוזיקה כמה ראיונות לבידוד מרבי לתרבות, כולם רוצים אהבה שמחה לחלוק ולכן קוראים ומברכים לכל יזם.
  הגב 28.09.23 21:51
 • אורח
  אשמח אם יהיה פרלמנט נשים לאזרחיות וותיקות במרכז העיר, שבו נוכל לשוחח על כל מה שרלוונטי לנו.
  הגב 30.09.23 09:33
 • אורח

בדרבי הראשון לעונה מכבי ראשון לציון בכדוריד מנצחת את הפועל; בכדורגל ניצחון לשיכון המזרח; הערב (חמישי 28.9) משחקים של הפועל ראשון לציון ומ.ס ראשון לציון

עם פתיחת הדרבי בין מכבי להפועל בכדוריד התקיים טקס מרגש לזכרו של איציק פרנקל ז"ל ושחקני הפועל שחקו עם סרט שחור על ידם

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


כדורגל

הפועל ראשון לציון

היום חמישי 28.9.23 הפועל ראשל"צ תשחק בבית מול הפועל א.א. פאחם, המשחק יחל בשעה 19:30מ.ס. שיכון המזרח

לאחר ההפסד במחזור הראשון שיכון המזרח הצליחה לנצח את יריבתה מרמלה (0:1) ולקבל 3 נקודות ראשונות לעונה


מ.ס ראשון לציון

הקבוצה תפתח היום חמישי 28.9.23 את העונה במשחק מול בית"ר גדרה- המשחק יחל בשעה 20:45כדוריד

אמש התקיים המשחק המרכזי במחזור השני של הליגה- הדרבי הראשון לעונה בין האלופה מכבי להפועל. המשחק החל בטקס מרגש לזכרו של איציק פרנקל ז"ל, היו"ר המיתולוגי של האדומים, יו"ר איגוד הכדוריד ויו"ר ועדת הצעירים באיגוד האירופי שתרם רבות לעולם הספורט והכדוריד בפרט. שחקני הפועל עלו לשחק עם סרט שחור על ידם.

הדרבי נצבע בצהוב לאחר שהאלופה מכבי הצליחה לנצח את היריבה העירונית בתוצאה 39:36


המחזור הבא יתקיים ביום רביעי 4.10 כאשר כבי תפגוש את קריית אונו והפועל תפגוש את בני הרצליה.

ליגת ווינר כאמור תתנהל העונה בפורמט משחקים חדש - שני סיבובי משחקים (22 מחזורים בסה"כ). בסיומם - הקבוצות יתחלקו לבית עליון (1-6) ותחתון (7-12) ויקיימו עוד 5 מחזורי משחקים מכריעים - על ההעפלה לחצי גמר הפליאוף (4 הראשונות) וכנגד הירידה (שתי האחרונות).
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בדרך לבג"ץ! ״קרן ראשון״ העבירה כ-60 אלף ₪ על מנת לסייע לעיריית ראשון לציון ועמותת ״ראשונים נלחמים למען איכות הסביבה בראשון-לציון״ בהובלת קלודין עוזרי בהגשת הבג"ץ כנגד הקמת מפעל הפסולת

לדברי קלודין עוזרי מעמותת ראשונים נלחמים: ״אנו מודים לראש העירייה וקרן ראשון, שהבטיחו וגם קיימו, לסייע לנו התושבים במאבק החשוב הזה". עמותת ראשונים נלחמים מתכוונים להגיש בג״צ ולשם כך אנו נשכור את שירותיהם של עורכי הדין הטובים ביותר כדי להגיש את הבג"צ מטעם התושבים.

מערכת האתר | | תגובות: 12


עיריית ראשון לציון ועמותת ״ראשונים נלחמים למען איכות הסביבה בראשון-לציון״ ממשיכים במאבק כנגד הקמת מפעל הפסולת ליד השפד״ן.

״קרן ראשון״, סייעה בעשרות אלפי שקלים לעמותת ״ראשונים נלחמים״ להמשך המאבק בצעד המשפטי בהגשת בג״ץ. כזכור לפני כחודש, בית המשפט העליון המליץ למשוך את ערער העירייה כנגד הקמת מתקן הפסולת ליד השפד״ן. מיד לאחר מכן, החלה העירייה להעביר חלק מהפסולת העירונית שלה לחירייה, במטרה לייתר את הכלכליות של המפעל העתידי. היום, העבירה ״קרן ראשון״ כ-60 אלף ₪ על מנת לסייע לצעד הנוסף של הגשת הבג״ץ.

לדברי קלודין עוזרי מעמותת ראשונים נלחמים:

״אנו מודים לראש העירייה וקרן ראשון, שהבטיחו וגם קיימו, לסייע לנו התושבים במאבק החשוב הזה". עמותת ראשונים נלחמים מתכוונים להגיש בג״צ ולשם כך אנו נשכור את שירותיהם של עורכי הדין הטובים ביותר כדי להגיש את הבג"צ מטעם התושבים.

לצד הסיוע העירוני, אנו יוצאים היום לגיוס המונים ואנו מזמינים את כל תושבי ראשון לסייע לנו באחד הנושאים הכי חשובים לאיכות חיינו.

יש לזכור, במידה ויקום המפעל המזהם, כל תושבי ראשון לציון ישלמו מחיר כבד בבריאות. הסכום הראשוני הזה, לא יספיק לכל אורך המאבק, ולמרות עזרת העירייה שהתחייבה להמשיך ולעזור גם בהמשך, אנו מבקשים מהתושבים לפתוח כיסים ולתרום למאבק הכי חשוב בעיר בעשור האחרון.


לדברי ראש העירייה רז קינסטליך

״כמו שהבטחנו, נמשיך להיאבק למען ויחד עם תושבי העיר נגד הקמת מפעל הפסולת. לא נשקוט עד שנמצה את כל האפשרויות העומדות לרשותנו, המשפטיות והציבוריות. אני מודה לקרן ראשון על הסיוע למען המשך המאבק ו״לעמותת ראשונים נלחמים״ שמסייעים לנו לשמור את המאבק בסדר היום הציבורי העירוני״
התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • אורח
  טיפה באוקינוס, נבחרי הציבור כשלו במניעה וכעת נדרש מאבק התושבים לעצירת ההקמה. איפה חברת סייעת "טבע"- יפעת מאירוביץ יפת היתה ומה עשתה. מגיע לתושבים לדעת. נדרש פרסום לתושבים
  הגב 28.09.23 17:30
 • אורח
  ברור לכם שהתשלום בפועל יהיה כפול ומכופל.. אם בשורה התחתונה תמנעו את הקמת המפעל - נצדיע לכם. בינתיים אין מקום לאופטימיות יתירה ולאשליות.
  הגב 28.09.23 17:45
 • אורח
  אורח? למה לרפות ידיים. למה להיות פסימי. נלך למאבק גם אם בסופו נבצע הפגנות על כביש 4.פ
  הגב 28.09.23 17:53
 • אורח
  כל הכבוד לקלודין. רק לא מובן למה עיריית ראשלצ ״עוזרת״ לאן הלך כל הכסף( 1.5 מיליון₪) שהושקע במיוחד למטרה זו? איפה ההבטחות ליידע את התושבים ? איפה ההבטחות לחסום כבישים? כרגע רק 6 משאיות עברו לחיריה וזה גם עד הבחירות…
  הגב 28.09.23 18:06
 • אורח
  מה עם רעש המטוסים?? לא הגיע הזמן להסיט אותם לעיר אחרת רעש בלתי נסבל שפוגע בבריאות התושבים!!!
  הגב 28.09.23 20:22
 • אורח
  הגיע הזמן להגר לשרון, לנגב או לגליל. שם בטוח לא נסבול מזה. שבכלל לא יישארו אנשים בעיר הזאת.
  30.09.23 17:41
 • אורח
  שישים אלף שקל הועברו לעו״ד שיבדוק יתכנות לבג״צ , הלוואי יעזור
  הגב 28.09.23 23:41
 • אורח
  כל הכבוד לקלודין שמובילה את המאבק העיקש למול הרגולטור ודואגת שלא ירד מסדר היום הציבורי, כן ירבו כמוה... וחבל שחברי המועצה לא עושים כמוה כנבחרי ציבור.
  הגב 29.09.23 08:45
 • אורח
  ישר כח והלוואי שיצליחו בבגצ
  הגב 29.09.23 08:46
 • אורח
  מדינת קומבינות חבל על המאמץ
  הגב 29.09.23 11:33
 • אורח
  המפעל יקום לא יעזור כלום
  הגב 29.09.23 11:34
 • אורח
  אני בעד הקמת המפעל
  הגב 29.09.23 11:34
 • אורח

עיריית ראשון לציון חנכה את מתחם הספורט כיף החדש הכולל 155 מתקני כושר המתואמים לכל הגילים: מסלולי ריצה, מתחם פינינג, מתחם נינג'ה, מגרשי כדורגל, כדורסל ועוד

באירוע אמר ראש העירייה, רז קינסטליך: ״להיקרא ׳עיר הספורט של ישראל׳ זה מחייב. הבטחנו מתחם ספורט מקורה ומושקע למען תושבות ותושבי העיר - והיום אנחנו מקיימים״.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 12


עיריית ראשון לציון חנכה אמש (ד׳) את מתחם הספורט כיף המחודש - מתחם הכושר הרב-תחומי הגדול במדינה.

מתחם הספורט כיף משתרע על שטח של מעל ל-60 דונם, כאשר מתחם הכושר הינו בשטח של כעשרה דונם וכולל כ-155 מתקני כושר מגוונים ומותאמים לכלל הגילים, 18 מתחמי אימון שונים, ובהם מסלול ריצה היקפי-מעגלי של 330 מ״ר ומסלול ריצה נוסף של 250 מ״ר, מתחם ספינינג, מתחם TRX, מתחם כושר קרבי, מתחם נינג'ה, מתחם כוח ומשקולות ועוד.

בנוסף כולל המתחם גם שני מגרשי כדורגל סינטטיים, ו-6,000 מ״ר שבהם שמונה מגרשי כדורסל, מגרש כדוריד, מתחם של טניס שולחן וטקבול.


המתחם כולו יכול להכיל מעל ל-1,000 איש, כאשר מתחם הכושר יכול להכיל למעלה מ-300 אנשים בו-זמנית והוא מוצלל על מנת שהמתאמנים יוכלו להתאמן בשעות הבוקר והערב. כמו כן, כל התאורה במקום הינה תאורת לד מתקדמת וחסכונית.

המתחם נמצא ברחוב גולדה מאיר 3


ראש העירייה, רז קינסטליך:


״אנחנו ממשיכים לממש את החזון, ואני שמח ונרגש לחנוך את מתחם הספורט והכושר הגדול ביותר במדינה (!). להיקרא ׳עיר הספורט של ישראל׳ זה מחייב. הבטחנו מתחם ספורט מקורה ומושקע למען תושבות ותושבי העיר, אחד מהגדולים בארץ - ואנחנו מקיימים היום״.

התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יישר כוח
  הגב 28.09.23 16:39
 • אורח
  איזה יופי הספקתי אמש לחנוך את המכשירים
  הגב 28.09.23 17:01
 • אורח
  למה לא במרכז העיר הכל במערב מערב מערב....
  הגב 28.09.23 17:18
 • אורח
  מרכז העיר מדרחוב נהיה יד שניה שלישית ...והמערב נהיה מרכז
  הגב 28.09.23 17:18
 • אורח
  היכן הוא ממוקם?
  הגב 28.09.23 17:43
 • אורח
  והאם הכניסה חופשית?
  הגב 28.09.23 17:44
 • אורח
  יש חניה לכל כך הרבה מבקרים?
  הגב 28.09.23 21:34
 • אורח
  זה ממוקם ליד החי כיף, ממש שם על דשא
  הגב 28.09.23 23:02
 • אורח
  למי שהפריע שזה במערב, אז אם תשים לב מדובר על 60 דומים של מגרשים ומתקנים, לא נראה לי שיש מרחב פנוי כזה במרכז
  הגב 29.09.23 09:07
 • אורח
  תקון 60 דונם
  הגב 29.09.23 09:07
 • אורח
  יפה מאוד. אבל למה יש גדרות במתחם ?
  הגב 30.09.23 09:49
 • אורח
  ממש למען התושבים. ממתי מישהו שלא מכיר את התושבים, יכול לעשות למענם ?
  הגב 30.09.23 17:43
 • אורח

חשוד ברצח בראשון לציון הוסגר מדובאי לישראל

הרצח התרחש ליד קניון הזהב

אבי בר | | תגובות: 1


ימ"ר ת"א עצרו הלילה חשוד שגורש מדובאי והיה מעורב ברצח שהתרחש לפני כשנתיים בראשל"צ


במסגרת המאבק של משטרת ישראל בארגוני פשיעה, במהלך הלילה בלשי ימ"ר ת"א ביצעו מעצר של חשוד שהיה מעורב ברצח של שימי דדון בראשל"צ לפני כשנתיים.


החשוד שהיה בבריחה ומשתייך לכאורה לארגון פשיעה חייא, גורש הלילה מדובאי ונעצר עם נחיתתו בנתב"ג. הנ"ל נעצר בחשד לרצח והוא הועבר לחקירה במשרדי הימ"ר.


זירת הרצח

על הרצח

בתאריך 18/8/21 בסביבות השעה 16:00 נשמעו יריות ברחוב דוד סחרוב פינת משה לוי בסמוך לקניון הזהב. עדי ראייה דיווחו בוצע ירי על ידי 2 רוכבי אופנוע אשר נמלטו מהמקום ומהירי נפגע ונרצח אסיר משוחרר בשם שמעון דדון ז"ל ירושלמי במקור אשר התגורר באילת ולאחר שחרורו מהכלא חבר לקבוצה עבריינית מראשון לציון והסביבה אשר עסקה בעבירות שונות כולל תחום השוק האפור.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אל דאגה, ביצ המשפט ישחרר אותו תוך 48 שעות, רפורמה עכשיו
  הגב 28.09.23 18:35
 • אורח

נותרו מקומות אחרונים להרשמה לקורס טכנאי.ת אוטוטק עם השמה מובטחת במרכזי השירות המובילים של חברות יבואני הרכב ומרכז הזדמנות ראשון לציון

לינק להרשמה מצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מרכז הזדמנות ראשון לציון, מרכז התעסוקה של המנהל לשילוב חברתי בעיריית ראשון לציון בשיתוף עם משרד הרווחה ומשרד העבודה, פותח את ההרשמה לקורס טכנאי.ת אוטוטק עם השמה מובטחת במרכזי השירות המובילים של חברות יבואני הרכב.

ההכשרה בשיתוף פעולה עם איגוד המוסכים, מומנטום ועמותת צורים.

תנאי סף: 12 שנות לימוד, גילאי 18+.

לימודי בוקר במשך חודשיים וחצי, במכללת איגוד המוסכים בתל אביב.

הקבלה מותנית בהגעה ליום חשיפה ומעבר של ועדות קבלה.

המתקבלים יתבקשו לשלם דמי רישום שיוחזרו לאחר סיום והשמה בהצלחה.

הקורס ייפתח במהלך חודש אוקטובר

לפרטים והרשמה: https://forms.gle/HUxExeacEcs2e7wc8
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פורום ראשון לציון

הפורום נועד לאפשר לתושבי ראשון לציון להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
21.09.23 14:54
סליחה - ומה קורה עם אכיפה ברחובות, אנשים מחנים איפה שבא להם במיוחד בערבים סמוך למסעדות ובארים. ראש העיר - הגיע הזמן להנחות לסדר ואכיפה
אורח
28.09.23 11:03
החזרת הרכב השיתופי בראשון לציון תוריד המון רכבים ותפנה חניה. רכב אחד משמש כמעט 40 איש שהם ללא רכב
אורח
21.09.23 14:53
מבקשת להבין מדוע לא מפנים את הסטנדים הכתומים המפוזרים לאורך רחוב רוטשילד ומשמשים כאתנחתא לאורחי העסקים ובסמוך לתחנה המצויה ליד בית אלברט. כידוע קיימת מצוקת חניה בלתי נסבלת ברוטשילד. ראש העיר שלנו - תענה לבקשות ותפנה את המטרד
אורח
19.09.23 19:54
ברחוב המגילה ישנם מקטעים שבהם חסר תמרור של אין חנייה מעל 4 טון כאשר במקטעים אחרים יש ואז משאיות חונות בעצם במקטעים שבהם אין תמרור, בקיצור ראש קטן והתעלמות מהמציאות שהיא עובדתית שאין אישור לחנייה ולכן צריך להוסיף עוד כמה תמרורים תודה לכם
אורח
19.09.23 09:06
הי.מתי בעיר שלנו.שהייתה הכי כפית ונקייה.תחזור להיות נקייה יותר,כבשים תקנים,ולא אחרי שפתיו עושים תלאים.ושהרובע יהיה נקי ממקקים.פשוט הכל כל כך מלוכלךךךךך
אורח
20.09.23 02:49
מרכז זוועת הזוועות!!! ר''ת - מרכז ראשון כולה זוועה
אורח
20.09.23 02:50
רחוב הרצל כולו מלוכלך אפילו תקופת בחירות לא מעניין אותם...
הצג תגובות נוספות
אורח
18.09.23 13:54
מבקשת לדעת מתי הספריה ברמת אליהו תיפתח
אורח
18.09.23 17:54
נכון להיום אין מועד פתיחה מחדש.
אורח
11.09.23 15:24
מערב ראשל"צ מלא ביתושים.
אורח
11.09.23 15:44
מעל 700 מיליון איש נפגעים מדי שנה ברחבי העולם ממחלות המועברות על ידי עקיצת נקבת היתוש.
אורח
11.09.23 19:10
איפה בדיוק ? לא חם ויבש להם מדי בשביל להופיע בימים אלה ? והלא התקשורת פרסמה שהעירייה הבטיחה לעקר נקבות במסגרת איזה פרויקט נגדם ?
אורח
11.09.23 19:48
נווה ים - נווה יתושים.
אורח
07.09.23 02:53
דרישה לתחבורה ציבורית חינמית בערבי שבת ועד מוצאי השבת כפי שנעשה בערי גוש דן לכיוון תל אביב וחזרה. תחבורה זו מופעלת על ידי העיריות ללא תשלום והגיע הזמן לתת לתושבי ראשון את האפשרות להגיע לתל אביב ולבלות מבלי שיצטרכו את ריכבם
אורח
07.09.23 19:33
צודק ב1000000%
אורח
12.09.23 00:07
מה פתאום להכעיס את השם ולעבור על התורה?????????? שבת!!!
אורח
12.09.23 00:08
מה פתאום להכעיס את השם ולעבור על התורה?????????? שבת!!!
אורח
05.09.23 09:23
אני מצר על הכביש ביגאל אלון המזרחי הוא משמש כציר תנועה חשוב. הכביש מלא מהמורות ובורות ולא מתקנים אותו למרות הבטחות רבות מצד העיריה.


אור ירוק: בשנת 2022 נפצעו 44 אזרחים ותיקים בתאונות דרכים בראשון לציון מתוכם 6 נהרגו

בעשור האחרון (2022-2013) נפגעו בתאונות דרכים בעיר 556 אזרחים ותיקים (65+), מתוכם 27 נהרגו ו-123 נפגעו קשה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
אור ירוק


77 אזרחים ותיקים נהרגים בתאונות דרכים מדי שנה, תל אביב-יפו בראש

מתחילת שנת 2023 נהרגו 61 אזרחים ותיקים (65+) בתאונות דרכים -22% מכלל ההרוגים בתאונות דרכים השנה וכפול מחלקם באוכלוסייה. בעשר השנים האחרונות (2022-2013) נהרגו 768 אזרחים ותיקים בתאונות דרכים, 77 הרוגים מדי שנה בממוצע, כך עולה מנתוני עמותת 'אור ירוק' המבוססים על נתוני הלמ"ס. הנתונים מתפרסים לרגל יום הזקנה הבין לאומי שחל ב-1 באוקטובר. מטרת המועד הוא להעלאת המודעות הציבורית בנושאים המשפיעים על אזרחים ותיקים ולהביע הערכה לתרומתם של אנשים מבוגרים לחברה.


62% מההרוגים - בתחום העירוני

עוד עולה מהנתונים כי 48 אזרחים ותיקים נהרגים מדי שנה בממוצע בתחום העירוני -62% מהאזרחים הוותיקים שנהרגו בתאונות דרכים בעשור החולף (2022-2013).

בשנת 2022 נפגעו בתאונות דרכים בתחומי הערים והישובים 1,444 אזרחים ותיקים בני 65 ומעלה. מתוך האזרחים הוותיקים שנהרגו בתאונות דרכים בתחום העירוני 47 נהרגו ו-350 נפגעו קשה.

תל אביב-יפו בראש

מבט על רשימת הערים שבהן נפגעים הכי הרבה אזרחים ותיקים בתאונות דרכים חושף כי בתל אביב-יפו נפגעו הכי הרבה אזרחים וותיקים בעשור החולף ( 2,234 נפגעים), גבוה יותר מאשר בירושלים (1,145 נפגעים) שניצבת במקום השני. השלישית במספר הנפגעים הגבוה היא חיפה שבתחומיה נפגעו 1,125 אזרחים ותיקים בתאונות דרכים.


תל אביב –יפו: בעשור האחרון (2022-2013) נפגעו בתאונות דרכים 2,234 אזרחים ותיקים (65+), מתוכם 51 נהרגו ו-497 נפגעו קשה. בשנת 2022 נפגעו בעיר 188 אזרחים ותיקים, מהם ארבעה נהרגו.

ירושלים: בעשור האחרון (2022-2013) נפגעו בתאונות דרכים 1,445 אזרחים ותיקים (65+), מתוכם 28 נהרגו ו-421 נפגעו קשה. בשנת 2022 נפגעו בעיר 140 אזרחים ותיקים, מהם אחד נהרג.

חיפה: בעשור האחרון (2022-2013) נפגעו בתאונות דרכים 1,125 אזרחים ותיקים (65+), מתוכם 28 נהרגו ו-229 נפגעו קשה. בשנת 2022 נפגעו בעיר 133 אזרחים ותיקים, עלייה של 33% לעומת השנה שעברה בה נפגעו 100 אזרחים ותיקים בתאונות דרכים. בשנת 2022 נהרגו בתאונות דרכים ברחבי העיר שני אזרחים ותיקים ו-19 נפגעו קשה.

פתח תקווה: בעשור האחרון (2022-2013) נפגעו בתאונות דרכים 795 אזרחים ותיקים (65+), מתוכם 16 נהרגו ו-105 נפגעו קשה. בשנת 2022 נפגעו בעיר 73 אזרחים ותיקים, מהם אחד נהרג.

חולון: בעשור האחרון (2022-2013) נפגעו בתאונות דרכים 766 אזרחים ותיקים (65+), מתוכם 22 נהרגו ו-119 נפגעו קשה. בשנת 2022 נפגעו בעיר 75 אזרחים ותיקים, מהם שניים נהרגו ו-19 נפגעו קשה.

נתניה: בעשור האחרון (2022-2013) נפגעו בתאונות דרכים 701 אזרחים ותיקים (65+), מתוכם 27 נהרגו ו-117 נפגעו קשה. בשנת 2022 נפגעו בעיר 62 אזרחים ותיקים, מהם שניים נהרגו.

בת ים: בעשור האחרון (2022-2013) נפגעו בתאונות דרכים 652 אזרחים ותיקים (65+), מתוכם 13 נהרגו ו-129 נפגעו קשה. בשנת 2022 נפגעו בעיר 43 אזרחים ותיקים, מהם 12 נפגעו קשה.

רמת גן: בעשור האחרון (2022-2013) נפגעו בתאונות דרכים 619 אזרחים ותיקים (65+), מתוכם 14 נהרגו ו-134 נפגעו קשה. בשנת 2022 נפגעו בעיר 48 אזרחים ותיקים, מהם שניים נהרגו.

אשדוד: בעשור האחרון (2022-2013) נפגעו בתאונות דרכים 580 אזרחים ותיקים (65+), מתוכם 29 נהרגו ו-402 נפגעו קשה. בשנת 2022 נפגעו בעיר 54 אזרחים ותיקים, מהם חמישה נהרגו.

ראשון לציון: בעשור האחרון (2022-2013) נפגעו בתאונות דרכים 556 אזרחים ותיקים (65+), מתוכם 27 נהרגו ו-123 נפגעו קשה. בשנת 2022 נפגעו בעיר 44 אזרחים ותיקים, מהם שישה נהרגו.


לדברי אור ירוק האזרחים הוותיקים הם אוכלוסייה הנמצאת בסיכון גבוה להיפגע בתאונות דרכים. פגיעת רכב, ולו הקלה ביותר, באדם מבוגר עלולה להיות קטלנית עבורו, להבדיל מפגיעה דומה באיש צעיר, שביכולתו להתאושש ולהחלים. ככל שהגיל מתקדם, כך נסוגות המיומנויות הפיזיות והקוגניטיביות, צפיפות העצם יורדת והיא נשברת ביתר קלות, הראייה והשמיעה נפגעות וקשה יותר להיזהר מפני סכנות, זמני התגובה מתארכים, כוח השרירים נחלש וחלוקת הקשב נעשית קשה.

המציאות מחייבת את משרד התחבורה והבטיחות בדרכים ואת הרשויות העירוניות למצוא פתרונות יעילים להפחתת ההיפגעות בקרב הקשישים. יש להתאים את תשתיות הדרך לנוכחותם של האזרחים הוותיקים, תוך התחשבות בצרכיהם הייחודיים. במספר פעולות פשוטות ניתן להציל חיים רבים:

ריסון מהירות נסיעת כלי הרכב באזורים בהם יש ריכוז גבוה של אזרחים ותיקים, באמצעות התקנת פסי האטה שמפחיתים את תאונות הדרכים ב-40% במקומות שבהם הם מוצבים.

הארכת משך האור הירוק ברמזור באזורים בהם ישנו מספר רב של אזרחים ותיקים, יש להאריך את משך מופע האור הירוק ברמזור, כדי לאפשר להם לחצות את הכביש בבטחה ובנחת.

טיפול במפגעי בטיחות כגון בורות פעורים במדרכות, הנמכת מדרכות בירידה למעברי חציה, שיפור הנראות על ידי סימון מובלט של מעברי החציה וכד'.


עו"ד יניב יעקב מנכ"ל עמותת אור ירוק:

"בשנים האחרונות אנו עדים לעליה במספר האזרחים הוותיקים שנהרגו בתאונות דרכים וזה מחייב את משרד התחבורה והבטיחות בדרכים לפעול על מנת לשמור על ההורים של כולנו. אנשים מבוגרים מפחדים לצאת מהבית. את המציאות הזאת חייבים לשנות באמצעות שיפור התשתיות בסביבת ריכוז גבוהה של אזרחים ותיקים - בתי אבות, מרכזי יום לקשיש ומרפאות. האחריות היא משרד התחבורה והבטיחות בדרכים והרשויות המקומיות. יישום תכנית כוללת של שיפור תשתיות בכל ערים והישובים יוביל לצמצום היפגעותם הגבוהה של אזרחים וותיקים ויציל חיים".

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כנהג והולך רגל גם , אני רואה כל יום אנשים מבוגרים שעוברים באדום גם במעברי חציה מרומזרים וגם במקומות שבכלל אסורים למעבר הולכי רגל, באמצע כביש , עוברים כאילו אין רכבים ואין חוקים. ולא, לא מדובר באנשים סהרוריים , מדובר באנשים שמצפצפים על החוק ומצפים שהנהגים יעשו את הבלתי אפשרי כדי לא לדרוס אותם. כאילו לא איכפת להם מה יקרה אם יידרסו. לעולם לא אבין את הגישה הזאת. יצא לי לשמוע ממקור ראשון תשובה של זקנה (קרובת משפחה שלי) , שחצתה כביש מבלי להתייחס לרכב שנסע לכיוונה (ונאלץ לשים ברקס פתאומי בגגלה) , אמרי בשיא העדישות : "זה הרשיון שלו והבעיה שלו לא שלי" . מקומם ומרתיח. איפה ההסברה וכן , איפה האכיפה נגד מי שחוצה כביש לא כחוק ??? אחרכך מאשימים רק את הנהג. גם הילד שנדרס בנתניה , למה אף אחד לא שואל איפה היה הסבא שלקח אותם לחצות כביש דרך אי תנועה ואפילו לא החזיק בידיו ??? העיקר עושים עלאום על המהגת הפוגעת. מדינה בטרללת , אין חוקים והעבריינים שולטים ומתקרבנים גם.
  הגב 28.09.23 12:12
 • אורח
  מוזר שעם נתונים כאלה עיריית ראשלצ זכתה בפרס של עיר בטוחה חחחחח
  הגב 29.09.23 22:15
 • אורח

להלן רשימת ומיקומי המתמודדים ברשימת ראשונים בראשות מקסים בביצקי למועצת ראשון לציון 1. בביצקי מקסים 2. בבושקין אלכסנדר 3. שניאורסון רות 4. לויט אווה 5. חנוכייב מילנה 6. פריזנט ז'אנה 7. חני לובוב 8. בלזר אנה 9. אורטנברג סופיה 10. סמבורסקי מרינה

הרשימה תיוצג בקלפי באות ר

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


מקסים בביצקי מציג את רשימת ראשונים אותה הגיש לועדת הבחירות בסוף השבוע.

הרשימה תיוצג בקלפי על ידי האות ר

להלן שמות המועמדים ומיקומם

1. בביצקי מקסים

2. בבושקין אלכסנדר

3. שניאורסון רות

4. לויט אווה

5. חנוכייב מילנה

6. פריזנט ז'אנה

7. חניס לובוב

8. בלזר אנה

9. אורטנברג סופיה

10. סמבורסקי מרינה

11. איווניוקוב אולג

12. אוסלנדר פיליפ

13. קוצרגין אוקסנה
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רק ל
  הגב 28.09.23 10:50
 • אורח
  בבחירות הקרובות בוחרים רק "ל"
  הגב 28.09.23 11:20
 • אורח
  ומה המצע שלהם?
  הגב 28.09.23 16:54
 • אורח
  אין מעמד אחד יליד הארץ כולם רוסיה הקטנה חבל שכך
  הגב 28.09.23 17:01
 • אורח
  אחדות בין מאמא רוסיה לדודה אוקראינה
  הגב 29.09.23 04:29
 • אורח

רשימת ומיקומי המועמדים לרשימת ראשון ביתנו בראשות יבגני ברחמן למועצת ראשון לציון: 1.ברחמן יבגני 2. מיכאל רייף 3. טינקלמן ויקטוריה 4. קציובה אולג 5. גוסין ויטלי 6. גורינשטיין זויה 7. שלוצ'יצקי אולגה 8. שצ'רבקוב בוגדן 9. סולומון אלינור 10. זלנצוב ליובוב

הרשימה תיוצג בקלפי באות ל

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6


יבגני ברחמן מציג את רשימת ראשון ביתנו אותה הגיש לועדת הבחירות בסוף השבוע.

הרשימה תיוצג בקלפי על ידי האות ל


להלן שמות המועמדים ומיקומם

1. ברחמן יבגני

2. מיכאל רייף

3. טינקלמן ויקטוריה

4. קציובה אולג

5. גוסין ויטלי

6. גורינשטיין זויה

7. שלוצ'יצקי אולגה

8. שצ'רבקוב בוגדן

9. סולומון אלינור

10. זלנצוב ליובוב

11. כצנלסון מארק

12. פרגר אירינה

התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה כל המועמדים הם עולים מרוסיה ואין מעמד או מעמדת ילידי הארץ ישראל או אדם משאר העדות השונות בארץ לכן לא מומלץ לבחור המפלגה שלכם
  הגב 28.09.23 09:59
 • אורח
  בוחרים רק ל!!! ניצחון ליבגני ברחמן
  הגב 28.09.23 10:44
 • אורח
  ‏למה כל כך הרבה רמאים באותה רשימה?
  הגב 28.09.23 11:11
 • אורח
  בבחירות הקרובות בוחרים רק ל בראשות יבגני ברחמן
  הגב 28.09.23 11:19
 • אורח
  רק ל
  הגב 28.09.23 11:19
 • אורח
  בלימוד נהיגה
  29.09.23 04:31
 • אורח

ראשון לציון נפרדת מיקיר העיר, יצחק תאומים פרנקל שהלך לעולמו

יצחק ז״ל תרם רבות לעיר ושימש בתפקידים רבים בעולם הספורט - יו"ר איגוד הכדוריד, חבר הנהלת התאחדות הכדוריד האירופאית (EHF), חבר הנהלת ההתאחדות לכדורגל וחבר מועצת המנהלים של הפועל.

מערכת האתר | | תגובות: 2


ראשון לציון מרכינה את ראשה על מותו של תושב ויקיר העיר - יצחק תאומים פרנקל.

תושב העיר ויקיר ראשון לציון יצחק תאומים פרנקל הלך לעולמו. ביום העצמאות האחרון, במהלך טקס יקירי העיר הוענק ליצחק ז״ל את אות יקיר העיר, על פועלו במשך השנים. יצחק נולד, גדל וחי כל חייו בראשון לציון. יחד עם אשתו חנה הם בנו את ביתם והקימו משפחה עם 3 ילדיהם.

יצחק ז״ל תרם רבות לעיר ושימש בתפקידים רבים בעולם הספורט - יו"ר איגוד הכדוריד, חבר הנהלת התאחדות הכדוריד האירופאית (EHF), חבר הנהלת ההתאחדות לכדורגל וחבר מועצת המנהלים של הפועל.

פעילותו ההתנדבותית בניהול קבוצות הפועל בראשון לציון החלה בשנת 1962, כשהתמנה למנהל קבוצת הכדורגל, ובהמשך לחבר הנהלת הקבוצה. בשנת 1974 התבקש לנהל את קבוצת הכדוריד של הפועל ראשון לציון ותחת ניהולו הגיעה הקבוצה להישגים מדהימים בארץ ובאירופה.

יהי זכרו ברוך

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מלח הארץ ,אדם נפלא וחבר !!! המקום ינחם את המשפחה !!!!
  הגב 27.09.23 20:48
 • אורח
  איציק היה יחיד ו יוחד תרם רבות גם בכדורגל ובעיקר בכדוריד איש משכמו ומעלה מנטש אמיתי יהי זכרו ברוך
  הגב 27.09.23 20:49
 • אורח

בהצלחה! המדליסט האולימפי של ראשון לציון, ארטיום דולגופיאט יתמודד באליפות העולם בהתעמלות מכשירים

התחרות תהווה קריטריון חשוב למשחקים האולימפיים פריז 2024.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


אליפות העולם בהתעמלות מכשירים יוצאת לדרך

‎בימים אלו יצאה המשלחת הישראלית לאליפות העולם בהתעמלות מכשירים בנים ובנות באנטוורפן, בלגיה

‎התחרות תתחיל ביום שבת ותתקיים בין התאריכים 30/9-8/10 בה ייקח חלק גם המדליסט האולימפי ארטיום דולגופיאט. ארטיום יתחיל בשלב המוקדמות ולאחר מכן ב6.10 עתיד להתקיים שלב הגמר.

המקצה בו יתחרה ארטיום יהיה בקרב רב

התחרות תהווה קריטריון חשוב למשחקים האולימפיים פריז 2024.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בהצלחה!
  הגב 27.09.23 22:42
 • אורח

במוצ"ש 7.10 יתקיימו הקפות שניות מתנ"ס שיכוני המזרח עם הזמר ציון גולן

הכניסה חופשית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מתנ"ס שיכוני המזרח שמח להזמין אתכם ל חגיגת הקפות שניות של שמחת תורה עם הזמר ציון גולן ולהקתו

מוצ"ש 7.10.23 שעה 20:30 ברחבת המתנ"ס.

הכניסה חופשית

האירוע יתקיים במעמד ראש העיריה, חברות וחברי מועצת העיר.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

להלן רשימת ומיקומי המתמודדים ברשימת ראשון אחרת בראשות איציק אבשלומוב המתמודד לראשות העיר: 1.איציק אבשלומוב 2.קובי דהן 3. וולאד קפוסטין. 4. יריב סדרס 5.יפה אסיף. 6. עירוני צבי. 7. ברק בנדר. 8. אבי עזר. 9. מל אבשלומוב 10. אנה דחטיאר . 11. דודי גוטליב

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 16


בסוף השבוע הוגשו הרשימות של המתמודדים לועדת הבחירות לרשויות המקומיות. איציק אבשלומוב שהודיע על התמודדות מול רז קינסטליך הגיש את רשימתו ראשון אחרת אשר תיוצג בקלפי באותיות יד.

1.איציק אבשלומוב

2.קובי דהן

3. וולאד קפוסטין.

4. יריב סדרס

5.יפה אסיף.

6. עירוני צבי.

7. ברק בנדר.

8. אבי עזר.

9. מל אבשלומוב

10. אנה דחטיאר

11. דודי גוטליב
התפרסמו 16 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הרבה נשים ברשימה הזו
  הגב 27.09.23 17:15
 • אורח
  3 נשים סהכ. לא הרבה. ברשימה איציק שם את כלתו...זה חוקי?
  27.09.23 17:46
 • אורח
  הכל חוקי.. גם כלתו של דעבול נמצאת ברשימה שלו..
  27.09.23 18:22
 • אורח
  מי זה ????
  הגב 27.09.23 18:01
 • אורח
  אף אחד מהם חוץ מאבשלומוב לא ראוי לכהן כנבחר ציבור. אכזבה. התכוונתי להצביע לאיציק למועצת העיר, אחרי שאני רואה את הרשימה, לא אצביע לו למועצה. אצביע לו רק לראשות.
  הגב 27.09.23 18:09
 • אורח
  למה ככה?
  27.09.23 18:26
 • אורח
  אתה מכיר כל אחד ואחד מהם? אל תשפוט סתם..
  27.09.23 18:44
 • אורח
  אחלה של רשימה קיבלתם את הקול שלי
  הגב 27.09.23 19:34
 • אורח
  מקווה שיטפל במפעל האשפה המזהם שעומד לקום בראשון
  הגב 27.09.23 19:57
 • אורח
  רשימה עלובה... לא יותר מ 50 קולות וגם זה בספק.
  הגב 27.09.23 20:56
 • אורח
  מספר 2 בדיחה
  הגב 27.09.23 21:24
 • אורח
  כמה שאתה צודק
  28.09.23 08:41
 • אורח
  מספר 3 קריקטורה
  הגב 27.09.23 21:24
 • אורח
  רשימת מכולת
  הגב 27.09.23 21:28
 • אורח
  בולשיט ופייק ניוז, למי שלא הבין הסיבה היחידה שהוא רץ - כדי שלא יהיו בבחירות לראש העיר 1. רז קינסטליך, 2. פתק ירוק... ודי למבין.
  הגב 29.09.23 04:36
 • אורח
  בעצם אינטרס שמשרת את רז?
  29.09.23 04:36
 • אורח

להכן רשימת ומיקומי המתמודדים ברשימת ש"ס בראשות טל נאור ואוהד אוזן: 1. טל נאור 2. אוהד אוזן 3.הרב נחמן עזרן 4. עו"ד דניאל פאר 5. עו"ד צור יוסף 6. ד"ר אבי שני 7. יעקב בן ישי 8. ארז חדד

מתנועת שס נמסר: ״אנו גאים להציג את הנבחרת החדשה, נבחרת צעירה ומרעננת של אנשי עשייה עם רזומה מרשים שבאו לעשות טוב ולשרת את תושבי העיר. הנבחרת שלנו מורכבת מנציגים מכל רחבי העיר, ומשלבת בין בני תורה, אקדמאים, חרדים סרוגים ומסורתיים. חזית דתית חברתית מאוחדת עם נבחרת שבאה לעבוד בשבילכם!״

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 9


נחשפה רשימת שס המלאה למועצת העיר ראשון לציון

במקום הראשון מוצב טל נאור, ראש מנהלת השירות לתושב בשכונות רמת אליהו נווה ים ונווה דקלים, חבר הנהלת המתנ"ס ברמת אליהו ומי שעמד בראש פרוייקטים לנוער בסיכון באזור מערב העיר, כאב לשני ילדים על הרצף הוא מקדם פרוייקטים למשפחות עם ילדים בעלי צרכים מיוחדים ואף הכין תכנית עבודה מיוחדת שבכוונתו לקדם עם כניסתו למועצה


טל שרץ בבחירות הקודמות ברשימה עצמאית והביא הישג מדהים של 2700 קולות, לא נכנס בפעם הקודמת למועצה כשחסרו לו קולות בודדים הולך לחזור לשם ובגדול בראש תנועת שס.


במקום השני - אוהד אוזן, יו״ר תנועת סרוגים, בעל תואר ראשון בחינוך וחברה ותואר שני במנהל עסקים, בעלים של חברת upm והיה מועמד לכנסת מטעם סיעת ימינה והבית היהודי

בעבר כיהן כיור וער ההורים העירוני ויור עמותת בית הכנסת הר המוריה

אוזן שכיהן כחבר מועצה והתמודד באופן עצמאי בבחירות הקודמות מטעם סרוגים הביא 1290 קולות, כיום לאחר שגייס קהילות נוספות הוצב במקום השני ברשימה.


במקום השלישי הוצב נציג בני התורה הרב נחמן עזרן.

הרב עזרן שמנהל ארגון חסד גדול בעיר ומנהל את מוסדות אהבת ישראל לומד ומלמד בכולל אדמונד ספרא כבר למעלה מעשור ומוכר מאוד באזור מרכז העיר כמי שעומד בראש בית כנסת נווה זאב.

הרב עזרן הוא בנו של רבה האהוב והמיתולוגי של ראשון לציון הרב יוסף עזרן זצ״ל שכיהן בעבר אף כחבר כנסת וסגן שר מטעם תנועת שס ולו תלמידים ומעריצים רבים מתושבי העיר.


במקום הרביעי - עו״ד דניאל פאר

בעלים של משרד עורכי דין, עומד בראש עמותה לסיוע משפטי למעוטי יכולת, ממקימי בית הכנסת המרכזי בקריית הלאום ופעיל וותיק בתחום הצעירים והנוער במערב העיר.

דניאל הוא בנו של אל״מ עו״ד יוסי פאר שהתמודד בעבר לראשות העיר וגיסו של הרב עמית אלוני שעומד בראש קהילת אהבת עולם במערב העיר.


במקום החמישי - עו״ד צור יוסף

בוגר ישיבת פונוביז׳ בעל תואר ראשון במשפטים ותואר שני במדיניות ציבורית, למעלה מעשור בעלים של משרד עורכי דין ונוטריון בתחום העסקי והמנהלי ומתנדב למעלה בעשור בסיוע משפטי ופתרון בעיות בירוקרטיות למעוטי יכולת.


במקום השישי נציג סרוגים - ד״ר אבי שני

ד״ר לרפואה הוליסטית מומחה לרפואה אלטרנטיבית

גבאי בית הכנסת נווה שמואל במערב הוותיק נציג השולמנים ומומחה במתן פתרונות לעסקים עצמאיים

חבר קהילת כצרמז ופעיל בשכונת כצנלסון בסיוע במתן פתרונות לתושבים מול הרשויות.


במקום השביעי נציג סרוגים - יעקב בן ישי

יעקב הוא גבאי ויו״ר עמותת בית הכנסת ״רבי עמרם בן דיוואן״ בנאות אשלים, עמותה שמרבה תורה וחסד ופעילויות תרבות ויהדות במערב העיר

בנוסף יעקב הוא פעיל בתחום הנוער בסיכון כמנהל מועדוניות פנאי ומדריכי רחוב


במקום השמיני - ארז חדד

בוגר ישיבת אור החיים מנהל מחלקת תוכנה בחברת To Be Green ובעלים של H.e Computers

פעיל חברתי במזרח העיר ראשון לציון, מארגן ערבי לימוד אבות ובנים וסדנאות טהרת המשפחה לנשים וגברים


מתנועת שס נמסר: ״אנו גאים להציג את הנבחרת החדשה, נבחרת צעירה ומרעננת של אנשי עשייה עם רזומה מרשים שבאו לעשות טוב ולשרת את תושבי העיר. הנבחרת שלנו מורכבת מנציגים מכל רחבי העיר, ומשלבת בין בני תורה, אקדמאים, חרדים סרוגים ומסורתיים.

חזית דתית חברתית מאוחדת עם נבחרת שבאה לעבוד בשבילכם!״

הרשימה תיוצג באותיות ש"ס
התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אלופים ישר כוח
  הגב 27.09.23 13:34
 • אורח
  טל נאור אלוף בעל חסד אתה האיש שלי בקלפי
  הגב 27.09.23 13:35
 • אורח
  איזה כיף לראות קבוצה מכל המגזר הדתי
  הגב 27.09.23 13:35
 • אורח
  בחרת שס בחרת אריה כהן.עכשיו אתם תחליטו
  הגב 27.09.23 14:04
 • אורח
  היכן נשות הרשימה???
  הגב 27.09.23 14:11
 • אורח
  רק גמיל הציבור אוהב אותו איש עשיה
  הגב 27.09.23 14:13
 • אורח
  באו לשתות את כספי הציבור. לא יקרה. ראשון לא תהפוך לבית שמש. ראשון תישאר חילונית.
  הגב 27.09.23 18:11
 • אורח
  עו"ד דניאל פאר תותח חרוץ המון הצלחה כולם מוכשרים בוטחים בכם
  הגב 27.09.23 19:27
 • אורח
  יישר כח גדול לנבחרת🙏
  הגב 27.09.23 19:28
 • אורח

כמה הוציאו חברי הכנסת של ראשון לציון על הקשר עם הציבור בשנה האחרונה? דוד ביטן כ57 אלף ש"ח; קארין אלהרר הוציאה 595 ש"ח

שיאנית הוצאות הקשר עם התושב היא השרה וחברת הכנסת עידית סילמן

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


השרה וחברת הכנסת עידית סילמן היא שיאנית הוצאות הקשר עם הציבור מבין חברי הכנסת בישראל. כך עולה מנתוני כנסת ישראל אשר חושפים את הוצאות חברי הכנסת במהלך השנה האחרונה 2022.

על פי החוק התקציב נועד לפעילות פרלמנטרית של חבר/ת כנסת לצורך כיסוי הוצאותיו הכרוכות במילוי תפקידו כנבחר ציבור וההוצאות הנחוצות לו לשם שמירה על קשר עם ציבור הבוחרים.

התקציב לפעילות פרלמנטרית העומד לזכות חבר הכנסת מורכב מכמה משתנים, הקובעים את סכום התקציב לכל חבר הכנסת בנפרד: התפקיד שבו הוא נושא (שר, סגן שר), משך כהונתו במהלך השנה, העברת עודפי תקציב שלא נוצל משנה קודמת (להוציא מעבר בין שתי קדנציות), הוותק ועוד.

בראש הרשימה נמצאים/ות :

 1. עידית סילמן 134,132.00 ש"ח
 2. נעמה לזימי העבודה 123,308.00 ש"ח
 3. גלעד קריב 114,987.00 ש"חתמונת המצב בראשון לציון


ח"כ דוד ביטן

במהלך השנה האחרונה הוציא חבר הכנסת 57 אלף ש"ח כאשר עיקר ההוצאות שלו היו על כיבוד וייעוץ מקצועי.
תקציב 2022 שעמד לרשות חבר הכנסת דוד ביטן כולל העברת יתרות תקציב משנה קודמת: 115,605 ₪
פרטיםסכום
צרכי משרד2,312 ש"ח
הדפסות ופרסומים1,000 ש"ח
כיבוד קל15,172 ש"ח
הוצ' תקשורת1,747 ש"ח
כנס הסברה9,885 ש"ח
יעוץ מקצועי15,105 ש"ח
כבלים9,505 ש"ח
אתר אינטרנט/ רשתות חברתיות6,000
סך הכל לשנת 2022 :
57,322 ש"ח
ח"כ קארין אלהרר

בשנה האחרונה הוציאה השרה 595 ש"ח.

תקציב 2022 שעמד לרשות חברת הכנסת קארין אלהרר כולל העברת יתרות תקציב משנה קודמת: 68,077 ₪

פרטיםסכום
רשתות חברתיות595 ש"ח
סך הכל לשנת 2021 :
595 ש"ח

התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  קארין אלהרר, אישה משיכמה ומעלה. ישרה, צנועה, ענווה ובעיקר דוברת אמת. כשבימים אלה זה הדבר הכי הכי חשוב. לביטן כנראה היה חשוב במיוחד הכיבוד...
  הגב 27.09.23 14:09
 • אורח
  באופן מפתיע הכיבוד הכי חשוב חחחחח וגם ייעוץ של איזה כיבוד הכי טוב
  27.09.23 14:23
 • אורח
  כל הכבוד לדוד ביטן על ההוצאה הצנועה. הוא מוכיח שאפשר לעשות שימוש במגוון דרכים התקשרות ובכסף קטן. הגב קארין הגזימה !!!!!!! חצי מליון שח על פרסום ברשתות זה מטורףףףף!!!! בזבוז כספי ציבור להאדרה עצמית ותו לא ! אפשר ברשתות ללא תשלום ואפשר גם בהשקעה קטנה. חשיבה לא מושכלת בכלללל!!!
  הגב 27.09.23 19:44
 • אורח
  😜
  27.09.23 22:26
 • אורח

לאחר המופע של ברונו מארס 4.10 ייצאו רכבות מיוחדות מתחנת ת"א אוניברסיטה לכיוון תחנות הרכבת בחולון, בת ים, ראשון לציון משה דיין, יבנה מערב ומזכרת בתיה

פירוט השעות מצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ביום רביעי, 4.10 תתקיים הופעתו של הזמר ברונו מארס בפארק הירקון.

לקראת האירוע, תתוגבר תחנת הרכבת ת"א האוניברסיטה, הסמוכה לפארק הירקון במנהלי משמרות, דיילים, קופאים ומאבטחים לסיוע והכוונה. בסיום האירוע, תתוגבר תנועת הרכבות מתחנת ת"א האוניברסיטה ותופעלנה 26 רכבות למגוון יעדים: 14 רכבות תגבור מיוחדות לצד 12 רכבות סדירות.

רכבות לכיוון חולון, בת ים, ראשון לציון משה דיין ויבנה מערב יצאו בשעות: 23:10, 23:45 וב00:01


רכבת לכיוון מזכרת בתיה תצא בשעה 00:05

לפרטים נוספים

https://www.rail.co.il/?page=bruno-mars-270923
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום חמישי 5.10 בסיום משחק הכדורגל בין מכבי חיפה לפנאתינייקוס תצא רכבת מחיפה לכיוון תחנות הרכבת בחולון וולפסון, בת ים קוממיות, ראשון לציון משה דיין ויבנה מערב

זמני יציאתן ומסלולן של רכבות התגבור המיוחדות עלול להשתנות בהתאם לביקושים. כמו כן, תופעלנה רכבות מיוחדות נוספות, בהתאם לביקוש.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ביום חמישי, 5.10.23, החל מהשעה 22:00, יתקיים משחק הכדורגל בין מכבי חיפה לפנאתינייקוס באצטדיון סמי עופר בחיפה.

לקראת המשחק, תתוגבר תחנת הרכבת חיפה חוף הכרמל, הממוקמת בקרבת האצטדיון במנהלי משמרות, דיילים, קופאים ומאבטחים לסיוע והכוונה.

בסיום המשחק, תתוגבר תנועת הרכבות מתחנת חיפה חוף הכרמל באופן הבא:

תופעל רכבת מיוחדת (מספר 8191) בשיטת "מלא וסע" שתעצור בתחנות: בנימינה, חדרה מערב, נתניה, בית יהושע, הרצליה, ת"א האוניברסיטה, ת"א סבידור מרכז, ת"א השלום, ת"א ההגנה, נתב"ג, פאתי מודיעין, מודיעין מרכז (תחנה אחרונה).

שעת יציאה משוערת: 00:30.

תופעל רכבת מיוחדת (מספר 8098) בשיטת "מלא וסע" שתעצור בתחנות: חיפה בת גלים, חיפה מרכז השמונה, מרכזית המפרץ, כפר יהושע, מגדל העמק כפר ברוך, עפולה, בית שאן (תחנה אחרונה).

שעת יציאה משוערת: 00:30.


תופעל רכבת מיוחדת (מספר 8699) בשיטת "מלא וסע" שתעצור בתחנות: בנימינה, חדרה מערב, נתניה, בית יהושע, הרצליה, ת"א האוניברסיטה, ת"א סבידור מרכז, ת"א השלום, ת"א ההגנה, חולון וולפסון, בת ים קוממיות, ראשל"צ משה דיין, יבנה מערב, אשדוד עד הלום, אשקלון (תחנה אחרונה).

שעת יציאה משוערת: 00:45.זמני יציאתן ומסלולן של רכבות התגבור המיוחדות עלול להשתנות בהתאם לביקושים. כמו כן, תופעלנה רכבות מיוחדות נוספות, בהתאם לביקוש.לתשומת לבכם, ניתן לרכוש כרטיס משולב חופשי יומי' המאפשר נסיעה הלוך וחזור ומגלם הנחה משמעותית במחיר הנסיעה, לצד חיסכון משמעותי בזמן ההמתנה בתחנה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מאות משתתפים בכנס סליחות ענק של תנועת שס בראשון לציון

את הכנס כבדו בנוכחותם רבני העיר, חברי הרשימה ורכזי הנוער והמדרשיות כשלפני התיבה עבר באמירת הסליחות החזן הרב ישראל יום טוב ולצידו בעל התוקע אוהד אוזן, יור סרוגים ומקום שני ברשימת שס למועצה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


״חוזרים לאבא״ - מאות משתתפים בכנס סליחות ענק של תנועת שס בראשון לציון.


כ500 צעירים וצעירות השתתפו בעצרת ענק שארגנה תנועת שס בראשון לציון במוצאי השבת האחרונה בשכונת נווה דקלים במערב העיר.


את הכנס כבדו בנוכחותם רבני העיר, חברי הרשימה ורכזי הנוער והמדרשיות כשלפני התיבה עבר באמירת הסליחות החזן הרב ישראל יום טוב ולצידו בעל התוקע אוהד אוזן, יור סרוגים ומקום שני ברשימת שס למועצה.


את הכנס פתח יור סרוגים אוהד אוזן: ״החיבור הזה מרגש אותי, כי כמו שאתם רואים פה בקהל יושבים פה כל סוגי הכיפות, חרדים, דתיים לאומיים ומסורתיים, עונת הסליחות מראה לנו איזה קהל פוטנציאלי יש לנו, כמה כולם מחוברים למסורת וכמה המשותף רב על המפריד, זכינו להביא את בשורת האחדות וביחד בעזרת ה׳ נעשה ונצליח״


אחריו עלה הרב אריה כהן, רב קהילת בני מלכים ומי שעמד בראשות שס במשך 25 שנה: ״אנשים שאלו אותי איך דברתי השבת בבית הכנסת על פוליטיקה, אמרתי להם שש״ס זו לא פוליטיקה, שס זה תורה, זה יהדות, בלי שס לא היינו מצליחים להקים פה בתי כנסת, מקוואות, שיעורי תורה מתנסים ומועדוני נוער, כל אחד חייב להירתם ולאסוף לו זכויות ליום הדין, היינו 25 שנה במערכת הזו, הגיע הזמן של הצעירים, הטלתי את המשימה על טל נאור שהוא צעיר ומוכשר שעובד למען הציבור והוא גיבש יחד עם בניהו נבחרת צעירה ומוכשרת שתביא את הבשורה לעיר״.


בהמשך עלה לדבר גם הרב אודי קוטגרו, רב קהילת ברסלב במערב העיר ובית הכנסת ״לב הנחל״: לכולם אני אומר, את בית הכנסת שלנו בנה הרב אריה כהן בזכות לחיצת יד שאמר לי ׳תתגייס עבורנו בבחירות ואני אתגייס עבורך בכל הקדנציה״, התגייסנו עבורו והוא הפך עולמות ובנה לנו את בית הכנסת מתקציבי הפיתוח, זו תנועת שס בראשון, תנועה של תורה ויהדות, את טל אני מכיר כבר שנים, הוא איש עשייה ברמח איבריו, כל כך שמחתי שהוא נבחר לעמוד בראשות שס, אני וכל קהילת ברסלב בעיר מגוייסים למען ההצלחה שלו ושל התנועה הקדושה כי זו הצלחת היהדות כולה״


לאחר מכן כובד הרב עמית אלוני, ראש כולל ורב קהילת אהבת עולם בקריית הלאום: ״לחזק את שס זה לחזק את היהדות, אין ספק שחייבים לקיים את מצוות מרן ולהיחלץ חושים להתגייס להצלחת התנועה הקדושה שפועלת על פי דעת תורה לאורך כל הדרך״.


הרב גולן מנשה, רב קהילות נווה חוף אמר אחריו: כשאדם יעלה לשמיים אחרי 120 יגידו לו מגיע לך גן עדן, בנית מקוואות, בתי כנסת, הקמת שיעורי תורה, הוא לא יבין במה מדובר, עד שיזכירו לו שהוא שם פתק שס בקלפי וכל הפך לשותף בעשייה שלה, זו ההבטחה של מרן, כל מי שמצביע שס הופך לשותף של הנציגים בעשייה הרוחנית, אני מכיר את טל מקרוב, לא היה דבר שבקשתי ממנו שקשור ליהדות שהוא לא התייצב ראשון, תפקד כחבר מועצה גם כשלא נבחר, אדם מלא לב שעוזר לכל אדם, אם כך היה לפני שנבחר מה יהיה אחרי שייבחר, חייבים לתת לו את הכח!


את המשא המרכזי נשא הגאון הרב מרדכי אורי הלוי אנגלמן רב שכונות המערב: ״כל מי שמכיר אותי יודע שאף פעם לא יצאתי מגדרי והודעתי על תמיכה פוליטית, היום יחד עם טל עברתי בשבעה בתי כנסת להעביר את דרשת שבת שובה וקראתי לכולם לצאת ולהתגייס להצלחת התנועה הקדושה, המצב בעיר היום לא פשוט, הצביון היהודי של ראשון לציון הולך ומתערער ואם לא נלך ונילחם את מלחמתה של תורה לא יהיה מי שיעשה את זה בשבילנו, את טל אני מכיר כבר הרבה שנים, הוא תלמיד בבית מדרשנו ומקורב אלינו מאוד, את כל חברי הרשימה אני מכיר באופן אישי מקרוב, את הרב נחמן עזרן שלומד אצלנו בכולל, את דניאל פאר שאני מכיר את משפחתו שנים רבות וכמובן את אוהד אוזן שחבר יחד עם תנועת סרוגים אלינו, זו נבחרת של עשייה שנצמדת לדעת תורה ואני מבקש מכולם בקשה אישית שלי, לא לעשות חשבונות לתמוך ולפעול להצלחתנו ולהצלחת היהדות בעיר״


את הכנס חתם ראש הרשימה טל נאור: ״האמת שמרגש אותי לראות את בית הכנסת מפוצץ עד אפס מקום, עזרת הנשים מלאה ויש עוד עשרות בחוץ וכל זה בארוע שארגנו תוך שעתיים ביום שישי האחרון, זה מראה כמה צמא יש ליהדות ולתורה בעיר הזו, כמה מאמינים בדרך שלנו וכמה רוצים לסייע, יושבים כאן חברי הרשימה, נבחרת צעירה ומוכשרת שתעשה הכל על מנת לתת לעיר הזו יותר, יותר יהדות, יותר מסורת, יותר תרבות ויותר צביון יהודי, ביחד נמשיך את מפעל חייו של מרן ונעשה הכל כדי לחזק את הכח שלנו במועצה על פי דעת תורה ולמען התושבים״.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בכל העיר כל בתי הכנסת היו מלאים.. הסליחות האחרונות של השנה לפני יום כיפור.. זה כמו לעשות כנס ענק של תפילה בשעת הנעילה, ואז להתהדר שהגיעו מלא אנשים🤔
  הגב 29.09.23 04:38
 • אורח

היום רביעי 27.9 עיריית ראשון לציון תחנוך את מתחם הכושר המחודש בספורט כיף הכולל כ-155 מתקני כושר המותאמים לכלל הגילים, 18 מתחמי אימון שונים, מסלולי ריצה, מתחם ספינינג, מתחם TRX, מתחם כושר קרבי, נינג'ה ועוד

בנוסף כולל המתחם גם שני מגרשי כדורגל סינטטיים, ו-6,000 מ״ר שבהם 8 מגרשי כדורסל, מגרש כדוריד, מתחם של טניס שולחן וטקבול.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 7


עיריית ראשון לציון תחנוך את מתחם הספורט כיף המחודש - מתחם הכושר הרב תחומי הגדול במדינה - באירוע חגיגי שיתקיים היום רביעי , 27.9.23, בשעה 17:30. האירוע יתקיים במעמד ראש העירייה - רז קינסטליך, חברות וחברי מועצת העיר, מנכ״ל העירייה - דורון מילברג ומכובדים נוספים. הקהל הרחב מוזמן להגיע לפתיחה החגיגית.


המתחם כולו משתרע על שטח של מעל ל-60 דונם, כאשר מתחם הכושר הינו בשטח של כעשרה דונם וכולל כ-155 מתקני כושר מגוונים ומותאמים לכלל הגילים, 18 מתחמי אימון שונים, ובהם מסלול ריצה היקפי-מעגלי של 330 מ״ר ומסלול ריצה נוסף של 250 מ״ר, מתחם ספינינג, מתחם TRX, מתחם כושר קרבי, מתחם נינג'ה, מתחם כוח ומשקולות ועוד.

בנוסף כולל המתחם גם שני מגרשי כדורגל סינטטיים, ו-6,000 מ״ר שבהם 8 מגרשי כדורסל, מגרש כדוריד, מתחם של טניס שולחן וטקבול.


המתחם כולו יכול להכיל מעל ל-1,000 איש, כאשר מתחם הכושר יכול להכיל למעלה מ-300 אנשים בו-זמנית והוא מוצלל על מנת שהמתאמנים יוכלו להתאמן בשעות הבוקר והערב. כמו כן, כל התאורה במקום הינה תאורת לד מתקדמת וחסכונית.


ראש העירייה, רז קינסטליך: ״אנחנו ממשיכים לממש את החזון, ואני שמח ונרגש לחנוך את מתחם הספורט והכושר הגדול ביותר במדינה (!). ראשון לציון היא עיר שמעודדת ספורט ואורח חיים בריא, והתושבות והתושבים שלנו יוכלו להתאמן במתחם בשלל מתקנים שמתאימים לכל הגילים - וללא כל עלות. אני מזמין את כולם וכולן להגיע לפתיחה החגיגית״.


*אירוע הפתיחה החגיגי של מתחם הספורט כיף - מתחם הכושר הגדול במדינה - יתקיים ביום רביעי, 27.9.23, בשעה 17:30, רח׳ גולדה מאיר 3. הקהל הרחב מוזמן להגיע*
התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  להמשיך בדרך הזו
  הגב 27.09.23 12:20
 • אורח
  חוצפה, אתמול סגרו את האור בשעה 19:09 שהיו הרבה מתאמנים ואני כמעט החלקתי מאבן כי עדיין האזור אחרי שיפוץ ויש אבנים על המסלול. ולצערי זו ממש לא פעם ראדונה שיתחייבו לשעות מסודרות של תאורה.
  הגב 27.09.23 14:02
 • אורח
  עדיין לא פתחו ואתה מתלונן שהתאמנת בלי אור?
  27.09.23 15:46
 • אורח
  הצחקתם אותי תאורה בערב, סוגרים את התאורה ממש מוקדם. שמים רק תאורה גדולה של המגרש בלי תאורה קטנה וסוגרים אותה שיש עוד לא מקצת קבוצות ריצה ומתאמני כושר קרבי שעדיין באימון. סוגרים בדרך כלל לפני שבע וחצי
  הגב 27.09.23 14:04
 • אורח
  מתחם מכספי התושבים ואנחנו נוסעים כל שבת אומצע שבוע מכספנו הפרטי לראות קבוצות בכדורגל או סל בערים אחרות בוושה ראש עיר כסיל וטיפש
  הגב 27.09.23 14:24
 • אורח
  במצחם הזה לא נגיש לתושבי השכונות הותיקות שצריכים לנסועמברעב כדי להגיע למתחם הזה
  הגב 28.09.23 05:58
 • אורח
  כל הכבוד לאיתן שלום מחזיק תיק הספורט שעשה את כל הפרוייקט הענק הזה בשקט ובענווה בלי פרסום ובלי רעש, היחיד במועצה שעובד והכל הצניעות ובענווה. חבל שלא רץ לראשות העירייה.
  הגב 28.09.23 10:02
 • אורח

רוכב אופנוע נפגע באורח קשה מרכב בכביש 4 ליד ראשון לציון: חובשים ופראמדיקים של מד"א ואיחוד הצלה העניקו טיפול רפואי

| | תגובות: 2
איחוד הצלה


בשעה 18:57 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון, על רוכב אופנוע שנפגע מרכב בכביש 4 סמוך למחלף ראשון לציון. חובשים ופראמדיקים של מד"א וכונני איחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח שמיר-אסף הרופא, גבר כבן 60 במצב קשה, עם חבלות בראש ובגפיים.

פראמדיק מד"א ליעד אגי וחובש בכיר במד"א מאיר שלו סיפרו: "הרוכב שכב על הכביש במרחק גדול מהאופנוע כשהוא בהכרה וסובל מחבלות בראש ובגפיים. הענקנו לו טיפול רפואי ופינינו אותו בניידת טיפול נמרץ של מד"א לבית החולים כשמצבו קשה ויציב".

בן קול חובש איחוד הצלה שהעניק לו סיוע ראשוני מסר: "מדובר בתאונה עם מעורבות רכב פרטי ואופנוע. הענקנו סיוע ראשוני לרוכב האופנוע שנפצע באורח קשה ולאחר מכן הוא פונה לבית החולים שמיר אסף הרופא. כמו כן הענקנו סיוע ראשוני בזירת התאונה לנהגת הרכב ולבנה כבן חודש שבשלב זה הם במצב קל".צילומים:איחוד הצלההתפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הכל בגלל ההשתלבות של הנת"ץ עם הפניה למערב זה יקרה גם בכניסה לחולון מזרח ההשתלבויות מחורבנות ורוכבי האופנועים עוקפים מימין כשהרכב פונה ימינה
  הגב 26.09.23 20:59
 • אורח
  במקרה הזה זה היה בגלל חיתוך של רכב פרטי באלכסון מנתיב שני עד לשוליים. אופנוען נסע בנת"צ, בחלק הימין שלו ונכנס בה, לא לפני שהאיץ בעצמו. לדעתי האם רצתה לעצור בצד. רק בריאות לכלום והחלמה מהירה לאופנוען!!
  הגב 26.09.23 22:01
 • אורח

בימים שלישי ורביעי 3-4.10 יחולו שינויים בהסדרי התנועה במרכז העיר במסגרת אירועי פסטיבל ראשון לציון

סגירות הכבישים יחלו משעה 16:00

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


במסגרת אירועי פסטיבל ראשון לציון, שיערך בתאריכים 3-4.10.2023 יסגרו לתנועה החל משעה 16:00 הרחובות הבאים:

מרכז העיר

• רחוב הרצל מפינת עולי הגרדום ועד הכרמל מדרום לצפון כמו כן לא תתאפשר פניה שמאלה מרחוב עולי הגרדום לרחוב הרצל.

• רחוב הרצל מרחוב הכרמל ועד רחוב עין הקורא משני הכיוונים, לא תתאפשר חניה לאורך ציר הרחוב

• רחוב ביאליק מעין הקורא ועד רוטשילד, לא תתאפשר פניה שמאלה מרחוב ביאליק לרוטשילד, כניסה תתאפשר רק לדיירי הרחוב.

• רחוב רוטשילד מפינת ז'בוטינסקי ועד פינת רח' הרצל משני הכיוונים

• רחוב מוהליבר מפינת רח' אשר לוין ועד פינת רוטשילד, מעבר לרחוב הכרמל יתאפשר דרך החניון התת קרקעי בלבד, לא תתאפשר כניסה לאוטובוסים, משאיות ורכבים גדולים מפינת רחוב עין הקורא

• רחוב הרב זינגר לא תתפשר פניה שמאלה לרחוב רוטשילד

• רחוב רוטשילד פינת וייצברד לא יתאפשר מעבר לרחוב מוהליבר, תתאפשר פניה ימינה לרחוב וייצברד.

• לא תתאפשר כניסת אוטובוסים ורכבים גדולים מיהודה לייב / אחד העם לרחוב רוטשילד למזרח.


• התנועה המגיעה מרחוב ירושלים תופנה ברחוב נורדאו לצפון / דרום. מעבר לרחוב סמטת בצלאל תותר לדיירי הרחוב ו/או למשתמשי חניון זד"ל בלבד רכב חונה ייגרר לחניון גן נחוםשינויים בקווי האוטובוס של אגד

בימים שלישי ורביעי 3-4/10/2023 מדי יום החל מהשעה 16:00 ועד חצות

קווים 74, 164, 174, 201, 205, 274, 301, 393 לכיוון תל אביב-יפו/ חולון/ פתח תקווה וקו 433 מראשל"צ לירושלים:
ייסעו על פי המסלולים הקיימים עד תחנת הרצל/ אהרון קרון ("המצבה"), יפנו שמאלה לרחוב עולי הגרדום, ימינה לרחוב ז'בוטינסקי, ימינה לרחוב עין הקורא, שמאלה לרחוב ביאליק, ימינה לרחוב תרמ"ב, שמאלה לרחוב הרצל ויתחברו להמשך המסלולים הקיימים

תחנות מבוטלות זמנית: הרצל/ הכרמל (תחנה37644), הרצל/ תרמ"ב (תחנה 37624).

תחנה חלופית: הרצל/ הרב הרצוג (תחנה 35908 - אחרי צומת הרצל/ תרמ"ב לכיוון צפון).


קו 74 מתל אביב-יפו לראשל"צ וקווים 164, 166, 201, 205, 274, 301, 318, 319 לכיוון רחובות/ צומת גבעת ברנר/ אשקלון וקו 433 מירושלים לראשל"צ:

ייסעו על פי המסלולים הקיימים עד תחנת דרך המכבים/ אלי כהן (גשר נחלת יהודה), יפנו ימינה לשדרות הציונות, ימשיכו לשדרות היובל, יפנו שמאלה לרחוב ז'בוטינסקי – ימשיכו בנסיעה לכל אורכו, ימינה (ב"מצבה") לרחוב הרצל ויתחברו להמשך המסלולים הקיימים.

תחנות מבוטלות זמנית: דרך המכבים/ שדרות הציונות (תחנה 31283), דרך המכבים – בית ספר חקלאי (תחנה 31580), הרצל/ קרן היסוד (תחנה 31349), הרצל/ אוסישקין (תחנה 31682), הרצל/ עין הקורא (תחנה 37626), הרצל/ אסא 0תחנה 37328).

תחנות חלופיות: ז'בוטינסקי – מגן דוד אדום (תחנה 36051), ז'בוטינסקי/ שדרות מנחם בגין (תחנה 33128), ז'בוטינסקי/ קריית ספר (תחנה 33129), ז'בוטינסקי/ וולפסון (תחנה 36063), ז'בוטינסקי/ האחים סמילצ'נסקי (תחנה 36056).

קו 3 מראשל"צ לבת ים (מרכז הספורט):

ייסע על פי המסלול הקיים עד צומת הרחובות גבעתי/ ירושלים/ השומר, ימשיך ישר לרחוב השומר, ישר לרחוב הפלמ"ח, יפנה ימינה לשדרות נים, ימינה לרחוב הרצל, שמאלה לרחוב עולי הגרדום ויתחבר להמשך המסלול הקיים.

תחנות מבוטלות זמנית: ירושלים/ דוד הראובני (תחנה 34310), ירושלים/ בלפור (תחנה 34783), ירושלים/ שרה ואליהו קפלן (תחנה 33587).


קו 3 מבת ים (מרכז הספורט) לראשל"צ:

ייסע על פי המסלול הקיים עד צומת הרחובות ז'בוטינסקי/ עולי הגרדום, ימשיך ישר ברחוב ז'בוטינסקי, יפנה ימינה לרחוב הרצל, שמאלה לשדרות נים, שמאלה לרחוב הפלמ"ח, ימשיך ישר לרחוב השומר, ישר לרחוב גבעתי ויתחבר להמשך המסלול הקיים.

תחנות מבוטלות זמנית: עולי הגרדום/ החייל האלמוני (תחנה 35067), הכרמל/ הרצל (תחנה 34700), ירושלים/ ביל"ו (תחנה 33592), ירושלים/ הגדוד העברי (תחנה 34309), ירושלים/ דוד הראובני (תחנה 33594), ירושלים/ השומר (תחנה 33595).

קו 5 מקניון הזהב למרכז הרפואי שמיר (אסף הרופא):

ייסע על פי המסלול הקיים עד צומת הרחובות ז'בוטינסקי/עין הקורא, יפנה שמאלה לרחוב עין הקורא, שמאלה לרחוב ביאליק, ימינה לרחוב תרמ"ב, שמאלה לרחוב הרצל ויתחבר להמשך המסלול הקיים.

תחנה מבוטלת זמנית: רוטשילד/ ז'בוטינסקי (תחנה 37623).


קו 5 מהמרכז הרפואי שמיר (אסף הרופא) לקניון הזהב:

ייסע על פי המסלול הקיים עד צומת הרחובות הרצל/ אוסישקין, יפנה ימינה לרחוב אוסישקין, שמאלה לרחוב שמריהו לוין, שמאלה לרחוב ז'בוטינסקי, ימינה לרחוב כצנלסון ויתחבר להמשך המסלול הקיים.

תחנות מבוטלות זמנית: הרצל/ עין הקורא (תחנה 37626), הרצל/ רוטשילד (תחנה 31753), רוטשילד/ ז'בוטינסקי (תחנה 31686).


קו 11 מקניון הזהב לתחנת רכבת ראשונים וקו 15 מחולון (בית חולים וולפסון) לראשל"צ: ייסעו על פי המסלולים הקיימים עד צומת הרחובות רוטשילד/ ז'בוטינסקי, יפנו שמאלה לרחוב ז'בוטינסקי, ימינה לרחוב עין הקורא, שמאלה לרחוב ביאליק, ימינה לרחוב תרמ"ב, שמאלה לרחוב הרצל, ימינה לרחוב צבי פרנק ומיד ימינה לרחוב פינסקר, ימשיכו ישר לרחוב אחד העם ויתחברו להמשך המסלולים הקיימים.

תחנות מבוטלות זמנית: רוטשילד/ ז'בוטינסקי (תחנה 37623), עין הקורא/ הרצל (תחנה 35909), רוטשילד/ הרב זינגר (תחנה 34637).

קו 11 מתחנת רכבת ראשונים לקניון הזהב, קו 15 מראשל"צ לחולון (בית חולים וולפסון) וקו לילה 221 מתחנת רכבת ראשונים לחוף הים:

ייסעו על פי המסלולים הקיימים עד צומת הרחובות אחד העם/ רוטשילד/ פינסקר (בית הכנסת הגדול), ימשיכו ישר לרחוב פינסקר, יפנו שמאלה לרחוב צבי פרנק ומיד שמאלה לרחוב הרצל, ימינה לרחוב אוסישקין, שמאלה לרחוב שמריהו לוין, שמאלה לרחוב ז'בוטינסקי, ימינה לרחוב רוטשילד ויתחברו להמשך המסלולים הקיימים.

תחנות מבוטלות זמנית: רוטשילד/ וייצברד (תחנה 34311), הרצל/ רוטשילד (תחנה 31753), רוטשילד/ ז'בוטינסקי (תחנה 31686).

קו 12 מראשל"צ לפלמחים:
ייצא זמנית מתחת הרצל/ תרמ"ב (תחנה 37624), ימשיך ישר ברחוב הרצל (לכיוון צפון), יפנה שמאלה לרחוב אוסישקין, שמאלה לרחוב ז'בוטינסקי, ימינה לרחוב רוטשילד ויתחבר להמשך המסלול הקיים.

תחנות מבוטלות זמנית: הרצל/ רוטשילד (תחנה 31753 – תחנת המוצא המקורית של הקו בכיוון נסיעה זה), רוטשילד/ ז'בוטינסקי (תחנה 31686).

תחנה חלופית: הרצל/ תרמ"ב (תחנה 37624).

קו 12 מפלמחים לראשל"צ:

ייסע על פי המסלול הקיים עד צומת הרחובות רוטשילד/ ז'בוטינסקי, יפנה שמאלה לרחוב ז'בוטינסקי, ימינה לרחוב עין הקורא, שמאלה לרחוב ביאליק, ימינה לרחוב תרמ"ב ויסיים את מסלול נסיעתו.

תחנות מבוטלות זמנית: רוטשילד/ ז'בוטינסקי (תחנה 37623), עין הקורא/ הרצל (תחנה 35909).

קו 14 מקניון הזהב לאזור התעשייה הישן:

ייסע על פי המסלול הקיים עד צומת הרחובות ז'בוטינסקי/ רוטשילד, ימשיך ישר ברחוב ז'בוטינסקי, יפנה ימינה לרחוב עין הקורא, שמאלה לרחוב ביאליק, ימינה לרחוב תרמ"ב, שמאלה לרחוב הרצל, ימינה לרחוב צבי פרנק ומיד ימינה לרחוב פינסקר, שמאלה לרחוב מרגולין ויתחבר להמשך המסלול הקיים.

תחנות מבוטלות זמנית: רוטשילד/ ז'בוטינסקי (תחנה 37623), עין הקורא/ הרצל (תחנה 35909), רוטשילד/ הרב זינגר (תחנה 34637), פינסקר/ הרב קוק (תחנה 33589), פינסקר/ חב"ד (תחנה 32930).

קו 14 מאזור התעשייה הישן לקניון הזהב:

ייסע על פי המסלול הקיים עד צומת הרחובות מרגולין/ פינסקר, יפנה ימינה לרחוב פינסקר, שמאלה לרחוב צבי פרנק ומיד שמאלה לרחוב הרצל, ימינה לרחוב אוסישקין, שמאלה לרחוב שמריהו לוין, שמאלה לרחוב ז'בוטינסקי ויתחבר (בצומת ז'בוטינסקי/ רוטשילד) להמשך המסלול הקיים.

תחנות מבוטלות זמנית: פינסקר – קופת חולים כללית (תחנה 34443), פינסקר/ רוטשילד (תחנה 33590), רוטשילד/ וייצברד (תחנה 34311), הרצל/ רוטשילד (תחנה 31753), רוטשילד/ ז'בוטינסקי (תחנה 31686).

קו 17 מראשל"צ לחניון חולון:

ייסע על פי המסלול הקיים עד צומת הרחובות הרצל/ אוסישקין, יפנה ימינה לרחוב אוסישקין, שמאלה לרחוב שמריהו לוין, שמאלה לרחוב ז'בוטינסקי, ימינה לרחוב רוטשילד ויתחבר להמשך המסלול הקיים.

תחנות מבוטלות זמנית: הרצל/ עין הקורא (תחנה 37626), הרצל/ רוטשילד (תחנה 31753), רוטשילד/ ז'בוטינסקי (תחנה 31686).

קו 17 מחניון חולון לראשל"צ:

ייסע על פי המסלול הקיים עד צומת הרחובות ז'בוטינסקי/עין הקורא, יפנה שמאלה לרחוב עין הקורא, שמאלה לרחוב ביאליק, ימינה לרחוב תרמ"ב, שמאלה לרחוב הרצל ויתחבר להמשך המסלול הקיים.

תחנה מבוטלת זמנית: רוטשילד/ ז'בוטינסקי (תחנה 37623).

קו 18 מראשל"צ לבית דגן:

ייסע על פי המסלול הקיים עד צומת הרחובות ז'בוטינסקי/ עין הקורא, יפנה שמאלה לרחוב עין הקורא, שמאלה לרחוב ביאליק, ימינה לרחוב תרמ"ב, שמאלה לרחוב הרצל ויתחבר להמשך המסלול הקיים.

תחנה מבוטלת זמנית: רוטשילד/ ז'בוטינסקי (תחנה 37623).

קו 18א מבית דגן לראשל"צ:

ייסע על פי המסלול הקיים עד צומת הרחובות הרצל/ אוסישקין, יפנה ימינה לרחוב אוסישקין, שמאלה לרחוב שמריהו לוין, ימינה לרחוב ז'בוטינסקי ויתחבר להמשך המסלול הקיים.

תחנות מבוטלות זמנית: הרצל/ עין הקורא (תחנה 37626), הרצל/ רוטשילד (תחנה 31753), רוטשילד/ ז'בוטינסקי (תחנה 31686), ז'בוטינסקי/ שפינוזה (תחנה 36048).

קו 20 מראשל"צ לחולון (בית חולים וולפסון):
ייסע על פי המסלול הקיים עד צומת הרחובות גרינשפן/ השומר, יפנה שמאלה לרחוב השומר, ימשיך ישר לרחוב הפלמ"ח, יפנה ימינה לשדרות נים, ימינה לרחוב הרצל, שמאלה לרחוב עולי הגרדום ויתחבר להמשך המסלול הקיים.

תחנות מבוטלות זמנית: השומר/ מזי"א (תחנה 34715), ירושלים/ דוד הראובני (תחנה 34310), ירושלים/ בלפור (תחנה 34783), ירושלים/ שרה ואליהו קפלן (תחנה 33587).

קו 20 מחולון (בית חולים וולפסון) לראשל"צ:

ייסע על פי המסלול הקיים עד צומת הרחובות ז'בוטינסקי/ עולי הגרדום, ימשיך ישר ברחוב ז'בוטינסקי, יפנה ימינה לרחוב הרצל, שמאלה לשדרות נים, שמאלה לרחוב הפלמ"ח, ימשיך ישר לרחוב השומר, יפנה ימינה לרחוב גרינשפן ויתחבר להמשך המסלול הקיים.

תחנות מבוטלות זמנית: עולי הגרדום/ החייל האלמוני (תחנה 35067), הכרמל/ הרצל (תחנה 34700), ירושלים/ ביל"ו (תחנה 33592), ירושלים/ הגדוד העברי (תחנה 34309), ירושלים/ דוד הראובני (תחנה 33594), ירושלים/ השומר (תחנה 33595), השומר/ האבות (תחנה 38912).

קו 21 מחנה וסע לתחנת רכבת ראשונים:
ייסע על פי המסלול הקיים עד צומת הרחובות ז'בוטינסקי/ עין הקורא, יפנה שמאלה לרחוב עין הקורא, שמאלה לרחוב ביאליק, ימינה לרחוב תרמ"ב, שמאלה לרחוב הרצל, ימינה לרחוב צבי פרנק ומיד ימינה לרחוב פינסקר, שמאלה לרחוב מרגולין ויתחבר להמשך המסלול הקיים.

תחנות מבוטלות זמנית: ז'בוטינסקי/ וולפסון (תחנה 36063), עולי הגרדום/ החייל האלמוני (תחנה 35067), הרצל/ הכרמל (תחנה 37644), עין הקורא/ הרצל (תחנה 35909), רוטשילד/ הרב זינגר (תחנה 34637), פינסקר/ הרב קוק (תחנה 33589), פינסקר/ חב"ד (תחנה 32930).

קו 21 מתחנת רכבת ראשונים לחנה וסע:
ייסע על פי המסלול הקיים עד צומת הרחובות מרגולין/ פינסקר, יפנה ימינה לרחוב פינסקר, שמאלה לרחוב צבי פרנק ומיד שמאלה לרחוב הרצל, ימינה לרחוב אוסישקין, שמאלה לרחוב שמריהו לוין, ימינה לרחוב ז'בוטינסקי ויתחבר להמשך המסלול הקיים.

תחנות מבוטלות זמנית: פינסקר – קופת חולים כללית (תחנה 34443), פינסקר/ רוטשילד (תחנה 33590), רוטשילד/ וייצברד (תחנה 34311), הרצל/ רוטשילד (תחנה 31753), הרצל/ אס"א (תחנה 37328), עולי הגרדום/ רוטנברג (תחנה 36061), ז'בוטינסקי – היכל התרבות (תחנה 36062), ז'בוטינסקי/ אז"ר (תחנה 38150), ז'בוטינסקי/ שפינוזה (תחנה 36048).

קו 85 מחולון (בית חולים וולפסון) לראשל"צ:

ייסע על פי המסלול הקיים עד צומת הרחובות רוטשילד/ ז'בוטינסקי, יפנה שמאלה לרחוב ז'בוטינסקי, ימינה לרחוב עין הקורא, שמאלה לרחוב ביאליק, ימינה לרחוב תרמ"ב, שמאלה לרחוב הרצל, ימינה לרחוב צבי פרנק ומיד ימינה לרחוב פינסקר, שמאלה לרחוב מרגולין ויתחבר להמשך המסלול הקיים.

תחנות מבוטלות זמנית: רוטשילד/ ז'בוטינסקי (תחנה 37623), עין הקורא/ הרצל (תחנה 35909), רוטשילד/ הרב זינגר (תחנה 34637), פינסקר/ הרב קוק (תחנה 33589), פינסקר/ חב"ד (תחנה 32930).

קו 85 מראשל"צ לחולון (בית חולים וולפסון):

ייסע על פי המסלול הקיים עד צומת הרחובות מרגולין/ פינסקר, יפנה ימינה לרחוב פינסקר, שמאלה לרחוב צבי פרנק ומיד שמאלה לרחוב הרצל, ימינה לרחוב אוסישקין, שמאלה לרחוב שמריהו לוין, שמאלה לרחוב ז'בוטינסקי ויתחבר (בצומת ז'בוטינסקי/ רוטשילד) להמשך המסלול הקיים.

תחנות מבוטלות זמנית: פינסקר – קופת חולים כללית (תחנה 34443), פינסקר/ רוטשילד (תחנה 33590), רוטשילד/ וייצברד (תחנה 34311), הרצל/ רוטשילד (תחנה 31753), רוטשילד/ ז'בוטינסקי (תחנה 31686).
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום שני 23.10 יקיים רז קינסטליך "לשכה פתוחה" לילדים ובני הנוער בראשון לציון אשר יוכלו להציע רעיונות ומיזמים לשיפור העיר

לקביעת פגישה יש לשלוח הודעת וואטסאפ למספר המופיע בכתבה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ילדים בנות ובני הנוער של ראשון לציון יש לכם מה להגיד לראש העירייה, רז קינסטליך? יש לכם רעיון לשיפור העיר? או מיזם חברתי שתרצו לקדם?

עיריית ראשון לציון מזמינה אתכם להגיע למפגש "הלשכה הפתוחה " עם ראש העיר בו תוכלו לספר ולהציע את הרעיונות שלהם לשיפור העיר.

בתאריך 23.10 תתקיים לשכה פתוחה לילדים ונוער בלשכתו של ראש העיר לקביעת פגישה שלחו וואטסאפ ל 054-7119180
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תושב אשדוד נעצר בחשד לגניבת רכב מראשון לציון באמצעות משאית גרר

מערכת האתר | | תגובות: 1


שוטרי מחוז מרכז עצרו הלילה תושב אשדוד בחשד לגניבת רכב מראשון לציון באמצעות משאית גרר. לאחר מכן, עצרו תושב איו"ש בגין רכב נוסף משוהם. שוטרי תחנת ראש העין נערכו בגזרת התחנה עם קבלת דיווח על רכב יוקרה שנגנב זמן קצר קודם לכן מראשון לציון. השוטרים ביצעו חסימה יזומה במהלכה וזיהו את הרכב הגנוב כשהוא מועמס על משאית גרר. מיד לאחר מכן עצרו השוטרים את נהג המשאית, תושב אשדוד בן 57. במהלך הטיפול באירוע, התקבל דיווח על רכב גנוב נוסף משוהם. שוטרים הגיעו למקום ועצרו את החשוד בגניבה, תושב טול כרם בן 18. שני החשודים נעצרו ונכלאו לאחר חקירה.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  השופט בטח כבר שיחרר אותו הוא נורמטיבי ממשפחה טובה
  הגב 26.09.23 18:33
 • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
16.07.23 20:32
בהגזמה השכירות פה ועוד על דירות 3 חדרים מה נסגר עם המשכירים כאן ראיתם את הדירות לשכירות באשדוד באשקלון אותם דירות חדשות ויותר גדולות בחצי מחיר חייבים לעשות מהפכה דחוף ולהוריד ולעצור את העליות בשכירות מילא רוב הדירות ישנות ובקומחל בלי מעליות מזה ההזיה. הזאת
אורח
17.07.23 08:53
חזירות של בעלי הדירות. וגירות על הפנים. ככה זה עשירים ורומסים כל אחד הוציא את מחיר הדירה עשרות פעמים מהשכירות והחזירות מביאה תיאבון לעוד חזירות וראש העיר שלוו
אורח
11.07.23 01:08
ASA
אורח
28.05.23 16:24
תחירי הדיור ,,,והמתווכים\כות שברקע
אורח
17.05.23 21:58
מחפשים יזם קבלן לקומבינציה לפארק הורביץ רחובות 0542235234 0528288077
אורח
25.04.23 14:18
קניתי 3 דירות אוסטריה גרמניה והולד הכל יצא לי מיליון שקל. רק טיפשים קונים בארץ. בארץ לוקחים משאית בזול וגרים בה עד שמגיעים למצב שיש לכם מיליון דולר והכנסות מדירות חיים כמו מלכים בחו''ל
אורח
23.02.23 19:41
למכירה ברחוב שטיינברג 7 קומה 3 , 3 חדרים משופצת , כניסה מיידית . 0547522308
אורח
17.01.23 09:28
למכירה בית דו משפחתי צמוד קרקע בטשרניחובסקי שטח:383 מר (רשום בטאבו) שמהווה חצי מהמגרש כולו. אפשרות לבנייה רוויה . נייד:0544867984
אורח
07.01.23 14:23
מחפש 4 חדרים במערב ראשון עם מירפסת שמש
אורח
26.04.23 20:25
0547713702


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
13.12.22 16:51
להשכרה
אורח
21.05.23 21:38
על מה מדובר
אורח
21.05.23 21:41
על מה מדובר בנס ציונה
הצג תגובות נוספות
אורח
21.11.22 09:46
.
אורח
06.06.22 23:23
דירת גג קסומה להשכרה. 3 חדרים, בשכונת אברמוביץ . גג פרטי ענק ומרפסת פטיו. משופצת ומרוהטת 0526355445 בולי
אורח
07.11.22 07:33
יש תמונות?
אורח
28.07.23 00:48
יש תמונות?
אורח
24.03.22 19:08
שלום
אורח
13.01.22 00:24
להשכרה, דירה, 4.5 חדרים,110 מ' , למשפחה או שותפים, 3 כיווני אויר, מזגן בכל חדר, ריהוט חלקי, שכונת רמז במרכז ראשון לציון. 054-5567990, איציק
אורח
24.03.22 19:07
סתום
אורח
24.03.22 19:07
סליחה
אורח
23.06.22 09:28
יש מרפסת שמש ?
אורח
08.01.22 16:14
דירה מתוקה לצעירים, ריהוט חלקי: מיטה רחבה ושידות, פינת אוכל, מקרר, טלוויזיה, ארון, מאורר מצנן גדול, כירים חשמליות ועוד.... אפשר לראות את הדירה בכל יום מהשעה 15/30 בתיאום עם ישראל: 050-3991065
אורח
22.04.22 21:30
מרתף.
אורח
01.11.22 19:32
אני מוכן לשלם 2 שקל על דירה כזאת
אורח
05.01.22 15:08
דירה להשכרה 3 חדרים לקראת סוף חודש אפריל שפינוזה רחובות. 0523946275
אורח
05.01.22 15:07
דירה להשכרה 3 חדרים לקראת סוף חודש אפריל בשפינוזה


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
07.09.23 20:33
רכב
אורח
23.06.23 11:05
היוןש מכיתה ו1
אורח
28.05.23 13:26
למכירה טויוטה קורולה היברידית 2019 52000 קמ יד 2 מצב מעולה, חסכונית, מחירון 0545555299
אורח
20.06.23 15:18
כמה עולה החלפת סוללה?
אורח
17.12.22 12:54
שברולט אופטרה 2008, מצב מעולה, 0525268687
אורח
15.12.22 15:15
למכיה קיה פיקנטו 2018 חדשה. גיר אוטומטי עם טסט לשנה. 0528882882
אורח
29.05.23 12:06
עזוב א6ותך שטויות אחי זה סתם
אורח
18.11.22 14:34
למכירה
אורח
23.09.22 13:45
למכיר מגרש 440 דונם ב2,000,000 כן רק 2,000,000!!!!!
אורח
13.10.22 20:01
איפה זה?
אורח
25.10.22 18:39
אשמח לקבל פרטים 0527684717
אורח
28.04.22 23:52
למכירה פורד גלקסי 2009 יד 3 243000 ק"מ טסט לשנה 15500 0507158114
אורח
28.10.22 16:50
גיר?


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
23.09.23 20:23
עוסים ? אחיות ? גרונטולוגים ? מרפאים בעיסוק ? רוצים לעבוד בבוקר בלבד ? עם הגיל השלישי ? מיצוי זכויות - לא טיפול ! הדרכה מלאה ! רכב חברה ! ותנאים מצויינים ? נשמח לקוח ! משרה 1000 Jobs@nathan.co.il חברת נתן .
אורח
21.09.23 07:08
שיעורים פרטיים במתמטיקה, תכנות ואנגלית ממהנדס עם נסיון רב 0545765747 אילן
אורח
19.09.23 13:32
שיעורים פרטיים במתמטיקה הכנה לקראת מבחני הבגרות בכל הרמות ליחידים וקבוצות מורה ורכזת מתמטיקה שש שנתי בעלת ניסיון רב. השיעורים מתקיימים בביתי (בגדרה) או בזום. ליצירת קשר ופרטים נוספים בפלאפון - 052-3577051 חן
אורח
19.09.23 13:26
שיעורים פרטיים במתמטיקה
אורח
30.08.23 22:09
דרוש מכונאי למוסך ברחובות עבודה 6 ימים מ תנאים מעולים 0528599901
אורח
22.02.23 23:10
מחפשים עבודה שלחו קורות חיים ל 055-7040165 ווצאפ
אורח
05.02.23 10:37
למשרד מדידות והנדסה במערב ראשל"צ דרושה מזכירה עם ניסיון לטיפול בעבודה שוטפת והתנהלות מול מס' גורמים. למשרה מלאה 5 ימים בשבוע. קו"ח ניתן לשלוח למייל lizshoval@gmail.com
אורח
26.12.22 13:45
מה


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל