הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
2 פצועים בהתהפכות טרקטורון בצומת בית עובד בקרבת ראשון לציון
לרגל יום האישה מנהלת מנ"ע, ורשת נשים המשרד לקידום מעמד האישה, עו"ד דנה אייזנר לביא והפעילה החברתית, עדי זוהר מראשון לציון נבחרו כסופר מודל לחיקוי של ארגון עבודה שווה
ביוזמת המשנה לראש העיר ד"ר הדס הכהן יצאו תלמידי מקיף ט, צעד קדימה ונתיב האולפנה לצעדת "נפגשים בשביל ישראל" שהוקדש לאוכלוסיות עם צעדים מיוחדים

חדשות החינוך! 4 תלמידים מראשון לציון העפילו לחידון התנ"ך המחוזי: אראל קרפליק, יונתן אוזקרגוז, דביר ירדני ויונתן מארצ'יני

משרד החינוך מעניק זכאות לציון 100 בהערכה החלופית בבגרות בתנ"ך לשמונה זוכים בחידוני התנ"ך המחוזיים כשארבעה מהם מבתי הספר הממלכתי דתי וארבעה מבתי הספר הממלכתי.

אבי בר | | תגובות: 7


לחידון התנ"ך המחוזי של בתי הספר במחוז מרכז העפילו 4 תלמידים מראשון לציון.

חידון התנ"ך המחוזי מפוצל לחידון תנ"ך לבתי ספר ממלכתי דתי וחידון לתלמידי בתי הספר הממלכתיים.


להלן תלמידי בתי הספר הממלכתיים בראשון לציון שהעפילו לחידון המחוזי

אראל קרפליק - גימנסיה ריאלית

יונתן אוזקרגוז - גימנסיה ריאלית

דביר ירדני - מקיף י"א ראשונים

יונתן מארצ'יני - מקיף י"ג נבון


הסבר על חידון התנ"ך המחוזי

חידון התנ"ך כולל שלבים מוקדמים: ראשית נערכים חידונים בית-ספריים, המצטיינים מגיעים לחידונים רשותיים והשלב הבא הוא החידונים המחוזיים. הזוכים בחידונים המחוזיים מגיעים לחידון הארצי כאשר ממנו מעפילים ארבעת המצטיינים (שניים מבתי הספר הממלכתי ושניים מבתי הספר הממלכתי-דתי) לחידון התנ"ך העולמי. למשתתפים בחידון בשלבים המתקדמים מזומנות חוויות מרתקות בפעולות תוכנית חות"ם (חונכות תנכית מובילה) ובמחנות ההכנה לחידון.
המתמודדים שמעפילים לחידון מכל העולם ומישראל משתתפים ב'מחנה תנ"ך' שנמשך כשבועיים, בו מתקיימים החידון העולמי וחידון התפוצות. במהלך המחנה, נבחנים עשרות המתמודדים במבחן בכתב, ובו נקבע מי יהיו משתתפי החידון העולמי הפומבי ביום העצמאות, אשר משודר בשידור חי בטלויזיה.


השתתפות בחידון

כל תלמיד ותלמידה בבית ספר על-יסודי מכיתות ח' עד י"ב מוזמנים להשתתף בחידון, 3 תלמידים ותלמידות בלבד מכל בית ספר. המבקשים להירשם לחידון יפנו למחנך הכיתה, או לרכז החברתי, או לרכז מקצוע התנ"ך בבית הספר.

ההשתתפות בחידון התנ"ך ביום העצמאות טומנת בחובה כבוד ויוקרה לבני הנוער המשתתפים בחידון. אך מעבר לכל אלה, הוחלט על תמריץ אשר ימשוך את בני הנוער ליטול חלק בחידון התנ"ך: משרד החינוך מעניק זכאות לציון 100 בהערכה החלופית בבגרות בתנ"ך לשמונה זוכים בחידוני התנ"ך המחוזיים כשארבעה מהם מבתי הספר הממלכתי דתי וארבעה מבתי הספר הממלכתי. סה"כ מדובר ב-48 תלמידים, שמונה מכל מחוז.
התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ייצוג מכובד לעירנו הקדושה - יישר כוח. שיצליחו בהמשך דרכם בכל התחומים.
  הגב 29.01.23 09:51
 • אורח
  כל הכבוד לילדים האלו שמשקיעים בספר התנך.
  הגב 29.01.23 12:06
 • אורח
  לא יאומן! יש פה בעיר ביה"ס ממלכתי דתי מקיף ב אוריה, ואף תלמיד ממנו לא השתתף בחידון או הגיע לחידון?
  הגב 29.01.23 12:17
 • אורח
  כל הכבוד לבני מחמדי יונתן מארצ'יני אוהב אותך וגאה בך לא רק בהישג הזה אלא בכל מה שקשור בך מיום שנולדת. אתה פשוט מופת לילד כמו שילד צריך להיות יישר כוח אוהב אותך אבא
  הגב 29.01.23 12:43
 • אורח
  אם 4 ילדים מביה"ס חילוניים הצליחו להשתתף בחידון התנך ולהעפיל לגמר. וממקיף ב הדתי אף אחד לא הגיע? אז צריך להצדיע ל4 הילדים הללו. ולבדוק מה קורה במקיף ב הדתי.
  הגב 29.01.23 12:48
 • אורח
  מדהימים
  הגב 29.01.23 16:10
 • אורח
  מקיף ב אוריה לכו תלמדו תנך
  הגב 29.01.23 16:11
 • אורח

2 פצועים בהתהפכות טרקטורון בצומת בית עובד בקרבת ראשון לציון

צילום תיעוד מבצעי מד"א

אבי בר | | תגובות: 5


בשעה 16:28 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על טרקטורון שהתהפך בשטח פתוח סמוך לצומת בית עובד. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח שיבא בתל השומר 2 פצועים, בהם: גבר כבן 35 במצב בינוני עם חבלות בראש ובגפיים וגבר כבן 25 במצב קל.
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רפואה שלימה בשורות טובות אמן
  הגב 24.03.23 18:00
 • אורח
  די !! ממש נמאס מהערסים.
  24.03.23 18:53
 • אורח
  טוב מאוד! נמאס מהערסים!
  הגב 24.03.23 18:04
 • אורח
  רפואה שלימה
  הגב 24.03.23 18:11
 • אורח
  אין אכיפה. הם ממשיכים להשתולל ולהתפרע. נחלת יהודה מלאה במופרעים. איפה המשטרה? שיטור עירוני? אוכלים בורקסים על חשבון התושבים ??
  הגב 24.03.23 18:55
 • אורח

לרגל יום האישה מנהלת מנ"ע, ורשת נשים המשרד לקידום מעמד האישה, עו"ד דנה אייזנר לביא והפעילה החברתית, עדי זוהר מראשון לציון נבחרו כסופר מודל לחיקוי של ארגון עבודה שווה

בימים אלו יצא הארגון שמקדם שוויון מגדרי בשוק העבודה הישראלי בקריאה לקבלת המלצות על נשים שהן סופר מודל לחיקוי.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 11


לרגל יום האיש הבינלאומי ארגון עבודה שווה, יצא בקמפיין סופר_מודל_לחיקוי - הוא קמפיין הפרגון לנשים מופלאות. עבודה שווה הוא ארגון הנה ארגון אשר מטרתו לקדם שוויון מגדרי בשוק העבודה הישראלי. לאחרונה יצא הארגון בקמפיין מיוחד על מנת לפרגן לנשים בישראל וקרא לציבור להמליץ על נשים שהן סופר מודל לחיקוי. עם קבלת ההמלצות החלו הארגון לפרסם את שמות הנשים ביניהן ניתן למצוא שתי נציגות מראשון לציון


הפעילה החברתית עדי זוהר
מנהלת מנ"ע, רשת נשים המשרד לקידום מעמד האישה ויועצת ראש העיר לקידום מעמד האישה, עו"ד דנה אייזנר לביא
התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  דנה שלנו אלופה ומובילה בקידום נשים בכל התחומים. בהצלחה לדנה!רחל אלגרבלי.
  הגב 24.03.23 12:11
 • אורח
  בהצלחה לדנה עלי והצליחי אביבה שלוש
  הגב 24.03.23 15:16
 • אורח
  דנה הכי ראוייה בעולם. מנ"ע הוא הגוף החשוב ביותר בעיר,להתפאר.
  הגב 24.03.23 17:07
 • אורח
  מה זה מנע?
  הגב 24.03.23 17:26
 • אורח
  מרכז נשים עירוני בימים אלו אף מציל חיים של הרבה נשים בעיר..
  24.03.23 18:02
 • אורח
  עדי האלופה כל הכבוד !!!!!
  הגב 24.03.23 17:27
 • אורח
  בהצלחה עדי אוהבים אותך !
  הגב 24.03.23 17:27
 • אורח
  כל הכבוד לשתי היפות של העיר
  הגב 24.03.23 17:28
 • אורח
  כל נכבוד אלופות בהצלחה
  הגב 24.03.23 19:03
 • אורח
  כל הכבוד אלופות בהצלחה
  הגב 24.03.23 19:04
 • אורח
  דנה, בהחלט ראויה .כל הכבוד ובהצלחה
  הגב 25.03.23 07:45
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

ביוזמת המשנה לראש העיר ד"ר הדס הכהן יצאו תלמידי מקיף ט, צעד קדימה ונתיב האולפנה לצעדת "נפגשים בשביל ישראל" שהוקדש לאוכלוסיות עם צעדים מיוחדים

בתום האירוע מנהלות בתי הספר שגרו מילות תודה מרגשות ובקשו עוד אירועים שכאלה. מרגש עד מאוד היה המסר ששיגרה מנהלת ביה"ס "צעד קדימה", הגב' חני ציק : "הדס יקרה, איזו חוויה מדהימה איפשרת לתלמידים שלנו! הזדמנות כל כך מיוחדת שלא מגיעה לפתחם כמעט בכלל. הארגון היה מעולה , שיתוף הפעולה והחשיבה על התלמידים שלנו היתה מדוייקת. בשמי ובשם הצוות , התלמידים ובני משפחתם , תודה".

מערכת האתר | | תגובות: 0


ביוזמת המשנה לראש העיר ד"ר הדס הכהן ובשיתוף קק"ל האגף לצרכים מיוחדים ומדרשת חנתון התקיימה צעדה מיוחדת של בתי הספר מראשון לציון.

הצעדה התקיימה אמש (רביעי) בהשתתפות תלמידים משלושה בתי ספר מזרמים שונים ואוכלוסיות מגוונות: צעד קדימה, מקיף ט ונתיב האולפנה בקטע נגיש של מסע "נפגשים בשביל ישראל" שהוקדש לאוכלוסיות עם צרכים מיוחדים.

מסע "נפגשים בשביל ישראל", החל באילת וימשך עד 15 באפריל. המסע מתקיים לזכרם של הנופלים באסון המסוקים ולזכר כל הנופלים במערכות ישראל ובפיגועי טרור. מדובר במסע שהוא גם מפגש של דיאלוג, צעדה משותפת ופעילות חוייתית. אל המסע צרפה ד"ר הכהן את תלמידי "צעד קדימה" המתמודדים עם שיתוק מוחין ומתניידים על כסאות גלגלים קלינאית התקשורת ענבל אוגרן נחמן, צוות מחנכות ותומכות הוראה, תלמידי כיתה ח – ספורט במקיף ט והמחנך אהרון כהן והמורה יואב ותלמידות כיתה ח בנתיב האולפנה והמורה לספורט לינוי לוי.


השנה המסע עומד בסימן "שוב יוצא הזמר אל הדרך – מסע בעקבות שירי ארץ ישראל". המשתתפים ממוסדות וארגונים ואף אנשים פרטיים מהקיבוצים, כפרים, דתיים וחילוניים התכנסו בוולדרום, קיבלו תדריך מרעיה אופנר אימו של סמ"ר אבי אופנר שנפל באסון המסוקים, ויצאו למסע רגלי של 2.5 ק"מ עד לאגם גני יהושוע. באגם המשתתפים הכינו יחד עפיפונים, ביצעו פקניק משותף מגוון ובשפע ואחר נהנו מהרקדה עם מוזיקה של שירי ארץ ישראל.


המשנה לראש העיר ומחזיקת תיק הנגישות, ד"ר הדס הכהן:

היה זה מסע חברתי, ערכי חוייתי ומאורגן להפליא. נראה היה כי הצוותים והתלמידים נהנו מכל הפעילויות במסע. צעדו יחד, שרו , רקדו, נהנו ליצור יחד, וחלקם גם השתתפו במעגל שיח. החיבור בין האוכלוסיות בעיני היה מושלם. תיק נגישות עירונית שם לו למטרה גם לפתח סובלנות וקבלה של האחר והשונה ובעיני הגיוון ובצד זה המפגש של חוייה משותפת הוא צעד גדול להשגת יעד זה שקיבלנו על עצמינו כחברה מתוקנת ושואפת לצדק חברתי. אני מאמינה בחינוך כאמצעי לחולל את השינוי. לתפיסתי התלמידים הם הנמענים והשגרירים הטובים ביותר להפיץ ולקדם מטרה חשובה זו. אני מודה לכבוד ראש העיר רז קינסטליך שתומך בכל פעילות שיש בה קידום מטרות אלו של שיויון וצדק וחברתי ותודה למנהלות בתי הספר על מתן ערך לאירוע שכזה ועל השותפות בדרך.


בתום האירוע מנהלות בתי הספר שגרו מילות תודה מרגשות ובקשו עוד אירועים שכאלה.

מרגש עד מאוד היה המסר ששיגרה מנהלת ביה"ס "צעד קדימה", הגב' חני ציק : "הדס יקרה, איזו חוויה מדהימה איפשרת לתלמידים שלנו! הזדמנות כל כך מיוחדת שלא מגיעה לפתחם כמעט בכלל. הארגון היה מעולה , שיתוף הפעולה והחשיבה על התלמידים שלנו היתה מדוייקת. בשמי ובשם הצוות , התלמידים ובני משפחתם , תודה"
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.


לאור מזג האויר הצפוי משחק 4 התחנות שהיה צפוי להיערך בסוף השבו באגם הנקיק נדחה ליום שבת 1.4

יש לבצע הרשמה מראש

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


הודעת עיריית ראשון לציון

בשל צפי למזג אוויר גשום משחק 4 תחנות נדחה לתאריך 1.4.23.

על הפעילות

לקראת שבוע הניקיון הלאומי, מינהל איכות הסביבה בעיריית ראשון לציון מזמין אתכם למשחק משפחתי, כיפי ומגניב שעוסק בשמירה על הטבע. בואו לטייל וליהנות מהטבע היפה שלנו כאן בעיר.

שבת בבוקר, 1.4.23, בין השעות 10:00-12:00, באגם הנקיק.

המסלול מיועד למשפחות עם ילדים בגילאי 4-10 (לא מתאים לעגלות).

חובה להגיע עם נעליים סגורות, מכנסיים ארוכים, כובע ומים.

להזמנת כרטיסים, לחצו על הקישור:

https://tickchak.co.il/41271

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עיריית ראשון לציון פותחת קבוצת אופניים לנוער עם צרכים מיוחדים המיועדת לבני 14-21

לינק להרשמה מצ"ב כתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


קבוצת אופניים לנוער עם צרכים מיוחדים יוצאת לדרך

אגף נוער וצעירים בשיתוף אגף שיקום נכויות, בעיריית ראשון לציון פותחים קבוצת אופניים חדשה שתאפשר לנוער עם צרכים מיוחדים בני 14-21 לרכב ולנסוע ביחד כקבוצה בליווי מתנדבים.

הקבוצה החדש תתקיים בימי שני בשעה 17:00 במרכז הנוער שקמה

לפרטים נוספים ולהרשמה:

https://forms.gle/fmU43wdfpzGAhg3E8


סגן ראש העיר ומחזיק תיק נוער וצעירים, איתי מתיתיהו:

קבוצה זו נוצרה ביוזמת הורים לנוער עם צרכים מיוחדים, שהגיעו לועדת נוער וצעירים שערכתי בנושא.


זהו המשך ישיר למדיניות שאני מוביל בנושא שילוב והכלה מתחילת הקדנציה, ולראיה האגף זכה כאגף נוער וצעירים מצטיין בזכות הנושא הזה.


תודה רבה לכל הצוותים המקצועיים באגף נוער וצעירים בעיריית ראשון לציון

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סרטון: מפגינים מול בית הקפה בראשון לציון בו יושב כעת ח"כ דוד ביטן

ההפגנה במחאה על הרפורמה המשפטית

אבי בר | | תגובות: 59


ח"כ דוד ביטן נוהג לשבת בדרך כלל בימי שישי בחברת חבריו בבית קפה בתחנת דלק בדרך המכבים.

למקום הגיעו מפגינים נגד הרפורמה המשפטית


בהתאם לסעיף 27 א לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות שלו על התמונות/סרטון רשאי לפנות לאתר be106 ולבקש לחדול מהשימוש בו באמצעות מייל be106.net@gmail.com
התפרסמו 59 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא סתם אומרים שמרוקו הפכה להיות מדינה נקייה, כל הפשיעה הגיעה לישראל.
  הגב 24.03.23 10:10
 • אורח
  אני איתך הם בוגדים במדינה אבל בלי גזענות. לא צריך להוסיף עדות אח יקר אפשר פשוט ככה: חחח "בוגדים במדינה עוכרי ישראל עבריינים מסריחים "
  24.03.23 10:25
 • אורח
  אני בטוח שהתכוונת לאלה שדוהרים עם ההפיכה המשטרית לדיקטטורה ולא ללוחמי החופש. כי משום מה העדות האלה בחרו ללכת עם הדיקטטור השקרן ולהאמין לכל השקרים שלו. תקחו את ביטן הצידה שאף אחד לא ישמע והוא יגיד לכם את האמת על שקרניהו שאתם כל כך מעריצים ולא אכפת לכם שהוא פילג אותנו וחרב את המדינה.
  24.03.23 10:32
 • אורח
  אמא שלך פח אשפה לבן
  24.03.23 12:15
 • אורח
  שמאל מסריח מחרבן עליכם ועל אמא שלכם יגיע יומכם פחי אשפה לבן נאור מחרבן עליכם
  24.03.23 12:15
 • אורח
  לכול השמאל הנאור יגיע יומכם פחי אשפה לבן נאור
  24.03.23 12:15
 • אורח
  שמאל זה אסון כמוך לך כפרה על אמא שלך
  24.03.23 12:19
 • אורח
  לבן נאור מחרבן על השמאל הנאור יגיע יומכם פחי אשפה לבן נאור מחרבן עליכם ועל אמא שלכם
  24.03.23 12:20
 • אורח
  תלך כפרה על ביבי נתניהו
  24.03.23 12:20
 • אורח
  לכול השמאל הקיצוני אתם יכולים לראות את הסרט של אמא שלכם יגיע יומכם פחי אשפה לבן נאור
  24.03.23 12:21
 • אורח
  לבן אתה יכול לאכול חזיר היום אתה פח אשפה לבן
  24.03.23 12:21
 • אורח
  אתה חכם אח יקר
  24.03.23 12:22
 • אורח
  אמא שלך נולדה ביפו העתיקה
  24.03.23 12:22
 • אורח
  תלך כפרה על הספרדים יפח אשפה לבן נאור
  24.03.23 12:23
 • אורח
  לבן לא יותר טוב משחור יזבל לבן
  24.03.23 12:23
 • אורח
  תלכו כפרה על ביבי נתניהו בן צ'ילה
  24.03.23 12:24
 • אורח
  אני ביבסט שגם שם עליך פס לך לעזאזל
  24.03.23 12:26
 • אורח
  לכול השמאל הנאור אתם פלגתם את המדינה אז יאללה לכו לעזאזל שיכון. המזרח אם ביבי עד המוות
  24.03.23 12:27
 • אורח
  קודם כל רושמים עם* דבר שני לא צריך להיות גזענים , זה לא קשור לעדות. וזה לא קשור כבר לימין או שמאל מתי תבינו את זה.
  24.03.23 12:51
 • אורח
  כמה צחנה יכולה להיות ביצור אנטישמי ארור כמוך,ובטוח שאתה תוצר של כלבים אשכנאצים חלולים,יהודי אתה לא,ועמלקי בכמות גבוהה,מאחל לך ולמי שהביאו אנטישמי כמוך בטוח מהגזע הלבן מות בשריפה בלי ניצולים,וכל מי שקשור לחלאה כמוך יהיה אפר שחור עוד היום
  24.03.23 13:13
 • אורח
  בושה למדינה לאן שהיגיעה
  הגב 24.03.23 10:15
 • אורח
  ימח שמכם בוגדים בוגדים
  הגב 24.03.23 10:24
 • אורח
  אתה רואה את הכל הפוך. תתעורר לפני שיהיה מאוחר מדי. יום אחד תתעורר ותמצא שהבוס שלך מכר אותנו לערבים.
  24.03.23 10:33
 • אורח
  אבא שלך בגד עם עז ואתה יצאת...
  24.03.23 11:35
 • אורח
  גזען חסר השכלה
  הגב 24.03.23 10:25
 • אורח
  כאילו לא די שה"שמאל" בסיוע בג"צ והיועמשית השתמשו בכספי המיסים של אזרחי המדינה לתפירת תיקים נגד רה"מ המכובד ומנהיג העם נתניהו ופגעו קשות בשלטון העם כעת מתוך אינטרסים פוליטיים אישיים מוכנים גם לקרוע את המדינה. לא ייאמן 😪 העם לא רוצה בשופטים כאלו ולא ביועמשית כזו‼️ מי שפועל נגד העם והאינטרס הלאומי ולא איכפת לו מבטחון המדינה והאזרחים ומהליכוד החברתי ראוי שיתפטר לאלתר מתפקידו. כך דורש העם ‼️ ולידיעת כולם - העם הוא הריבון במדינה ולא שום גורם ושום מוסד‼️
  הגב 24.03.23 10:46
 • אורח
  אמן לכל מילה
  24.03.23 11:05
 • אורח
  צודק בהחלט
  24.03.23 12:18
 • אורח
  ביבי מלך ישראל. מנהיג גדול . ימותו הקנאים מכל העדות והצבעים.
  הגב 24.03.23 10:52
 • אורח
  צודק בהחלט
  24.03.23 12:16
 • אורח
  תלך כפרה על הספרדים יפח זבל לבן נאור מחרבן עליכם ועל אמא שלכם
  24.03.23 12:17
 • אורח
  ביבי נתניהו בן צ'ילה אוהבים אותך תמיד בכל מקום ובכל זמן בורא עולם ידאג לנו ונראה בעינינו את כל האמת
  24.03.23 12:17
 • אורח
  דיי כבר עם הגזענות פה , זה ממש מגעיל אותי שאתם משתמשים בזה רק בשביל "להצדיק" את עצמכם שזה עצוב
  24.03.23 12:53
 • אורח
  פעם אנשי ציבור כאלה התביישו לצאת מהבית !!! עור של פיל יש לו
  הגב 24.03.23 10:52
 • אורח
  העם כבר החליט ב-01/11/22 .מי יהיו מנהיגיו. לא בחרו לא באבו אלונה שאוהבת ערבים ולא בגלי מיארה שמונתה ע"י גדעון סער אבו אלונה, ולא בלפיד הצאצא דל הנאצי שרצה לשרוף חרדים . קנאים ואנרכיסטים זה לא יעזור לכם. נמאס ששופט ממנה את חבריו השמאלנים עוכרי ישראל. העם ימנה את שופטיו.תמותו מקנאה או מתאונה או מחניקה.
  הגב 24.03.23 10:57
 • אורח
  אני שותה קפה להנאתי וצופה באנרכיסטים שמכים שרים וחברי כנסת כי הם מגובים ע"י השמאלן הראשי במשטרה שבתאי קובי והפרקליטות מלאת שנאה לימין וגם מבתי המשפט שמגבה אנרכיסטים
  הגב 24.03.23 11:00
 • אורח
  גאלי מיארה שונאת את כל ממשלת הימין. עוד מעט קט הוא תעוף מהכסא לפי כל הכללים והחוקים.
  הגב 24.03.23 11:03
 • אורח
  כמה משועממים
  הגב 24.03.23 11:04
 • אורח
  מישהו יודע למה השתיקו את הונאה של 50 מליון שקלים לשיפוץ הבית של חרבנט ? הפרקליטות כנראה השתיקה את הנושא ? איזה כיף שאפשר לרמות ולקבל גיבוי של הפרקליטות .
  הגב 24.03.23 11:08
 • אורח
  כי לא היה ולא נברא, שקר של איילה חסון הביזנטית.
  24.03.23 13:36
 • אורח
  כל הכבוד למפגינים שלא נחים לרגע!! זו חוות החיות של אורוול. לא תיארנו לעצמנו שזו תהיה ממשלת ישראל. (היי אומרות חיות המשק; תביטו בחזירים: הם אוכלים שותים וישנים על מיטות מרופדות? ומה איתנו. החיות העובדות קשה ?? בשביל מה בחרנו בהם. על פי ג'ורג' אורוול.
  הגב 24.03.23 11:17
 • אורח
  להעיף אץ הביביבטים הבוגדים מהמדינה. הפכו את המדינה למדינת מאפיה עולם שלישי. הטרוריסטים הבוגדים האלה רוצים שארגוני פשע ישלטו פה בכל מקום
  הגב 24.03.23 11:22
 • אורח
  אלופים! לגרש את ממשלת הרשע והפשע!
  הגב 24.03.23 11:34
 • אורח
  מה יהיה עם התגובות של הביביסט החלול שלא מפסיק לחזור על עצמו???
  הגב 24.03.23 11:35
 • אורח
  צריך דחוף לפנצ׳ר את דוד ביטן, רק על כך שהוא היה חבר מועצת העיר ובטוח דחף את כל פרויקטי הבנייה שבגללם העיר איבדה את הנשמה שלה.
  הגב 24.03.23 11:42
 • אורח
  שמאלנים מפגרים משועממים אין להם חיים אז הם יוצאים להפגין
  הגב 24.03.23 12:35
 • אורח
  בקרוב זה יגיע גם אליך ואז תבין
  24.03.23 14:06
 • אורח
  תנו למאוכזבי השמאל הבזוי וההזוי להמשיך לאכול את עצמם.ביטן צריך לזכור מי שלח אותו לכנסת ולא להתנהל כילד נעלב
  הגב 24.03.23 12:49
 • אורח
  מחל= מחלה. ראשון נקייה מבבונים
  הגב 24.03.23 13:15
 • אורח
  נתניהו צוחק ומשתמש במזרחים פולחן אישיות עד כאן. ארדואן אורבן וביבי משהו משותף.
  הגב 24.03.23 13:39
 • אורח
  לפי התגובות מבינים מי ומה זאת העדה,עדה של עובדי אלילים סוגדים המתים וכעת סוגדים לעלי בבא האשכנזי.
  הגב 24.03.23 13:52
 • אורח
  הלוואי רק בימי שישי, כל השבוע הוא מתנחל שם כמו פנסיונר
  הגב 24.03.23 13:55
 • אורח
  תגיעו לעצרת המחאה בשבת
  הגב 24.03.23 14:05
 • אורח
  על איזה דמוקרטיה הם מדברים. כניראה שהמפגינים לא יודעים דמוקרטיה מה היא, הם בעצמם לא מכבדים את העם שבחר באופן דמוקרטי את נציגיו לכנסת, והמצע היה ידוע לכל עוד לפני הבחירות, המפגינים לא רוצים דמוקרטיה הם רוצים אנרכיה, הם לא מוכנים לקבל את תוצאות הבחירות הדמוקרטיות, אז כדאי שילכו ללמוד דמוקרטיה מה היא.
  הגב 24.03.23 14:18
 • אורח
  הטעות של השמאל שהעלו את העליה ממרוקו שתשעים אחוז מהם מתחזים ליהודים, הסתכלו על מימדי הפשיעה ומה מוצא של העבריינים.
  הגב 24.03.23 15:14
 • אורח
  הטעות של אבא שלך זה שבאותו היום זימבר את אמא שלך והיא במקום לסגור את הרגליים היא פתחה אותם.חתיכת כלב ,אני הייתי,מפנצ'ר לך את הראש .
  הגב 24.03.23 15:30
 • אורח
  הקול קול ביביסט והידיים ידי בבון לא מפותח
  24.03.23 18:48
 • אורח
  בושה וחרפה למי שכתב זאת. כל העולם קורא את גסות הרוח שכתבת !!!
  24.03.23 19:15
 • אורח
  זה כבר לא קשור לשמאל או ימין אלה לאופי המדינה. אם אתה מעדיף מדינה בעלת אופי דיקטטורי כמו הונגריה או שאתה תומך בדמוקרטיה
  הגב 25.03.23 13:05
 • אורח

פחות שעת שינה. הלילה (24.3) מחליפים לשעון קיץ, ומזיזים את השעון שעה אחת קדימה.

מזיזים את השעון שעה קדימה, מהשעה 2:00 לשעה 3:00

לימור עידן | | תגובות: 1


פחות שעת שינה
היום בלילה מזיזים את השעון לשעון קיץ.

הלילה, בין חמישי לשישי 24.3 מזיזים את השעון שעה קדימה, מהשעה 2:00 לשעה 3:00


המעבר לשעון הקיץ יחל הלילה 24.3 וימשיך עד מוצ"ש 29.10.23


התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אני קורא לשרוף את כל הבניינים מהם פועלת התקשורת, ועל כל יושביהם !!! למי שלא יודע, התקשורת ממציאה את כל הידיעות ובכך קובעת לאיזה שעון נעבור, איזה חוק ייחקק, איזה מחיר יעלה, האם ואיפה יהיה פיגוע...ולכן צריך להיפטר מכל אנשי התקשורת בלי יוצא מן הכלל !!! שפעם הבאה ילמדו, שבמקום לכתוב ״הלילה מזיזים את השעון שעה קדימה ועוברים לשעון קיץ...״ שיכתבו ״הלילה לא מזיזים את השעונים ונשארים לנצח בשעון חורף״ !!!!!
  הגב 24.03.23 11:44
 • אורח

במהלך חג הפסח יחולו שינויים בשעות פעילות רשת הספריות כותר ראשון

שימו לב! הספריות: נווה חוף, שיכון המזרח, רמת אליהו, מעגלים יהיו סגורות בכל הפסח.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


רשת כותר ראשון מעדכנת את הציבור על שעות הפעילות במהלך חג הפסח

בערב פסח, בפסח, ב-א' חוהמ"פ 5.4.23 – 7.4.23 ימים רביעי, חמישי ושישי

הכותרים והספריות סגורים


בחול המועד פסח

9.4.23 - 10.4.23 ימים ראשון, שני

הכותרים והספריות פתוחים בין השעות 9:00 – 13:00


בערב חג שני ובשביעי של פסח, ימים שלישי ורביעי


11.4.23 - 12.4.23 הכותרים והספריות סגורים


הספריות: נווה חוף, שיכון המזרח, רמת אליהו, מעגלים יהיו סגורות בכל הפסח.

הספריות חוזרות לפעילות רגילה ביום חמישי 13.4.23.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום שלישי 28.3 תתקיים פעילות שלישי משפחתי בלובי עיריית ראשון לציון עם סדנאות יצירה והצגת ילדים

הכניסה חופשית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


כמידי יום שלישי חטיבת התרבות הכינה לכם אחר הצהריים מלא בחוויות לכל המשפחה במסגרת פעילות שלישי משפחתי.

והשבוע: כל המשפחה מוזמנת להשתתף בסדנת יצירה, לצבוע ציורים מדליקים ולשחק בג'ימבורי.

בשעה 17:15 תתקיים הצגה של תיאטרון הקיבוץ "האריה הרעמתן והג'ירפה גם" על פי סיפרו של דב אלבוים. ההצגה מתאימה לילדים מגיל 3.

יום שלישי | 28.3 | החל משעה 16:30 בלובי העירייה

הכניסה חופשית
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פורום ראשון לציון

הפורום נועד לאפשר לתושבי ראשון לציון להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
25.03.23 11:56
זה פורום שמנוהל על ידי העירייה. כל אייטם שמעלים תושבים כנגד השחיתות השלטונית הקיימת בעירנו מוסר מהאתר. כנראה שהם מפחדים שאתם תושבי העיר תדעו על מעלליהם ועל היות הקופה הציבורית לקופת שרצים של מספר בעלי עניין. הפרסום על כך יהיה במדיה חברתית שהיא נותנת במה אמיתית בשקיפות לכל תושבי העיר. אבי,חבל שאתה מוחק אייטמים של תושבי העיר. זכות הציבור לדעת והוא יידע.ולא במדיה שנשלטת על ידי העירייה.
אורח
22.03.23 14:14
היכן מקומות "ליל סדר מרכזי" ברחבי ראשון לציון...נא לפרסם וציין עם טלפונים עדכניים.
אורח
20.03.23 14:26
אני בעד להכריז על ראשון ירוקה. שמירה על הנקיון והסדר בכל הגנים והפארקים ברחבי העיר.
אורח
19.03.23 22:34
למה לא אוכפים חוק עזר עירוני שאוסר רעש? אלפי הדיירים שגרים על חוף הים נאלצים לסבול יום ביומו מרעש בלתי נסבל של מוסיקה המגיע מהחוף בכל שעות היום. לפחות שישמעו בעוצמה נמוכה וסבירה. פשוט אי אפשר לפתוח חלונות ולא לשבת במרפסת.אנא טפלו בעניין. לתושבים מגיעה איכות חיים !
אורח
19.03.23 22:34
למה לא אוכפים חוק עזר עירוני שאוסר רעש? אלפי הדיירים שגרים על חוף הים נאלצים לסבול יום ביומו מרעש בלתי נסבל של מוסיקה המגיע מהחוף בכל שעות היום. לפחות שישמעו בעוצמה נמוכה וסבירה. פשוט אי אפשר לפתוח חלונות ולא לשבת במרפסת.אנא טפלו בעניין. לתושבים מגיעה איכות חיים !
אורח
18.03.23 15:58
אני נכה גר בנחלת ב אין חנית נכים ליד המירפאה פניתי לגורמים בעריה וגם לראש העיר וכלום לא נעשה ניפגש בכלפי רז
אורח
17.03.23 20:04
בשפת הים באיזור הטיילת התחתונה נסגרו כמעט כל בתי הקפה והמסעדות ונשארנו רק עם ארומה שסגור בערב שישי דלי קרים מסעדת הזקן והים ועוד קיוסק שצמוד לזקן והים חייבים להוסיף עוד דוכנים שישרתו את הציבור הרחב שמגיע מידי שישי שבת לשפת הים וכדאי לדאוג גם למחירים שפויים עם פיקוח למחירים
אורח
17.03.23 19:57
ברחוב חיל התותחנים מוצב תמרור אין כניסה למשאיות מעל 10 טון פרט למשאיות שנותנות שירות כגון אוטובוס ומשאיות שמביאות מצרכים לסופר וכו התמרור מוצב משני צידי הרחוב גם מכיוון בת לראשון לציון וגם מכיוון ראשון לציון לכיוון בת ים בפועל עשרות משאיות כבדות ממשיכות לעבור דרך רחוב חיל התותחנים משני הצדדים בדרך לבנייה באיזור פארק הים בבת ים כל הרחוב סובל מחול בוץ רעש ואבק במשך כל היום חייבים לטפל בבעייה ולהציב פיקוח בשכונה למשך זמן ולדאוג לאכוף את החוק על ידי רישום דוחות למשאיות שעוברות ברחוב
אורח
17.03.23 20:06
צודק 100% חייבים לטפל בבעייה ולעצור את כניסת המשאיות יש גם סכנה בחציית הכבישים בשעות הבוקר אין בכל הצמתים משמרות בטיחות וילדים חוצים את הכבישים בפחד מול המשאיות העוברות ברחוב


מחר (שישי 24.3) יפתחו בגלריה העירונית בראשון לציון 5 תערוכות של ימימה ארגז, יונתן אופק, ניב שפרן, סלבה אילייב, ג'יין לבטון

אוצרות התערוכות הן אפי גן וקרן ויסהוז.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


החברה העירונית והגלריה העירונית לאמנות מזמינות את התושבים למגון תערוכות האביב שיפתחו בגלריה החל ממחר (שישי 24.3).

המבקרים יוכלו ליהנות מתערוכות:

ימימה ארגז

"ציירת אורבנית"- תערוכת ציור


יונתן אופק

"לא מלאך ולא שרף" - תערוכת פיסול


ניב שפרן

"מקור האהבה"- תערוכת פיסול ואנימציה


סלבה אילייב

"פועל"- תערוכת ציור ואנימציה


ג'יין לבטון

"הצללים שבפנים"- תערוכת עיצוב


אוצרות התערוכות הן אפי גן וקרן ויסהוז

התערוכות יפתחו בשעה 12:00 בגלריה העירונית הנמצאת ברחוב בית גורדון- לונדון, אחד העם 8


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום חמישי 30.3 חברת הקפה האיטלקית Lavazza תפתח מתחם פופ אפ במתחם שופרסל הנמצא במזרח ראשון לציון בו יוכלו המבקרים ליהנות מטעימות קפה של החברה

כל היצע הקפסולות והטעמים, של קפה Lavazza יוצעו במתחמי הפופ אפ, בהתאמה למגוון טעמים והרגלי צריכת קפה ויהיו זמינים לטעימה. בריסטות יגישו אספרסו שהוכן עם קפסולות האלומיניום, שהושקו לאחרונה, המותאמות למכונות קפה Nespresso Original לצד אספרסו שיוכן מקפסולות ומכונות קפה A Modo Mio של . Lavazza חווית הקפה במתחמי הפופ אפ תמחיש את החוויה האיטלקית והתשוקה לקפה של Lavazza

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום ערן אבגי


לקראת פסח 2023 חברת הקפה האיטלקית מזמינה את הצרכנים לגלות את חווית הקפה האיטלקי האותנטית וליהנות מכוס אספרסו איטלקי, ללא עלות במתחמי הפופ אפ קפה שיוצבו בחנויות מרכזיות של רשת שופרסל ברחבי הארץ

חברת הקפה האיטלקית Lavazza משיקה בישראל יוזמה צרכנית חדשה לרגל פסח 2023: טעימות קפה במתחמי פופ אפ חדשים וממותגים של Lavazza.

Lavazza מזמינה את הציבור הישראלי, לטעימת קפה איכותי באווירה וארומה איטלקית: כוס אספרסו איטלקי אותנטי לקראת פסח. הפופ אפ קפה הממותג של Lavazza יסייר ברחבי הארץ ויוצב בחנויות מרכזיות של שופרסל בין ה-22 ל-31 במרץ.

כל היצע הקפסולות והטעמים, של קפה Lavazza יוצעו במתחמי הפופ אפ, בהתאמה למגוון טעמים והרגלי צריכת קפה ויהיו זמינים לטעימה. בריסטות יגישו אספרסו שהוכן עם קפסולות האלומיניום, שהושקו לאחרונה, המותאמות למכונות קפה Nespresso Original לצד אספרסו שיוכן מקפסולות ומכונות קפה A Modo Mio של Lavazza.

פעילות הפופ אפ קפה של Lavazza תשתלב עם מבצע קאשבק בחנות, לחברי מועדון שופרסל, שיימשך מה-24 במרץ עד ה-5 באפריל בחנויות שופרסל ויוצג גם על ידי צוות Lavazza במקום. המבצע הבלעדי, חל על כל מגוון מוצרי Lavazza, ומאפשר לחברי מועדון שופרסל לקבל 50 ש"ח במתנה בקניה של 150 ש"ח ממוצרי Lavazza כך שהצרכנים יוכלו להביא אל ביתם, את ההנאה מחוויית הקפה האיטלקי האותנטי ביותר מהפופ אפ קפה .

מתחם הפופ אפ יגיע גם לראשון לציון ביום חמישי 30.3 בשופרסל דיל, שמוטקין 30 ראשון לציון – בין השעות 15:00-21:00
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בתי חב"ד בראשון לציון יערכו 15 ארוחות ליל הסדר ברחבי העיר כולל ליל סדר לדוברי השפה הרוסית; ההרשמה דרך בתי חב"ד

יו"ר בתי חב"ד והשליח הראשי של חב"ד בעיר הרב יצחק גרוזמן: "ישנו רישום ניכר גם של משפחות ישראליות ותיקות המבקשות להשתתף בסדר. רבות מהן נפגעו כלכלית ומחפשות אופציה זולה יותר להעביר את החג בצורה שמחה ועם משתתפים רבים, ולא בצמצום ובאווירה קשה בבית, ומבקשים כמובן גם להתחבר למשהו רוחני נעלה יותר".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 8


מספר שיא של סדרי פסח ציבוריים יתקיימו בחג על ידי בתי חב"ד ראשון לציון. כמדי שנה בתי חב"ד יערכו ארוחות חג ציבוריות לכל התושבים ובין הסועדים יהיו חיילים בודדים, מוגבלים, ניצולי שואה, קשישים בודדים ודיירים של הוסטלים. מדובר בחווית פסח מדהימה לילדים ולמשפחה, שתכלול ארוחת חג עשירה, עריכת סדר כהלכתו ושירים וסיפורים סביב ההגדה. השנה גם ייערך ליל סדר לדוברי הרוסית במרכז הקליטה הנמצא ברחוב מנחם בגין.

ההשתתפות בסדר מותנית ברישום מראש והעלות היא סמלית.

מיקומי ארוחות ליל הסדר:

מיקוםטלפון ליצירת קשר
המערב הותיק רוטשילד 83טלפון 03-9505916
חב"ד סנטר קניון הזהב - שער פריז קומה 2050-7770769 או 053-3277008
נאות אשלים-מתנ"ס אשלים התזמורת 17052-7077095
נווה חוף- בית חב"ד מבצע נועה 4050-4030113
קריית ראשון, גולדה מאיר 17058-7707030
נווה ים- רמת אליהו, פנינת הים 7054-3118874
קריית הלאום, ישראל גלילי 9058-7701811
נאות שקמה, רחבת הכניסה לקניון הבאר, מורשת ישראל 15
נחלת יהודה החדשה054-9770448
אברמוביץ ומשולש ז'בוטינסקי058-4077040
נווה הדרים ומישור הנוף, גיבשטיין 8054-7707048
שכונת האירוס054-9770542
גני ראשון, שרירא 50052-7270770
חב"ד בעלייה לדוברי רוסית, מרכז קליטה מנחם בגין 2053-2322722
חב"ד בקמפוס לב לנדאו דוידוביץ 2050-7241522יו"ר בתי חב"ד והשליח הראשי של חב"ד בעיר הרב יצחק גרוזמן:

"חוץ מהאוכלוסיות המסורתיות של המשתתפים בסדר, כמו קשישים ועולים חדשים, ישנו רישום ניכר גם של משפחות ישראליות ותיקות המבקשות להשתתף בסדר. רבות מהן נפגעו כלכלית ומחפשות אופציה זולה יותר להעביר את החג בצורה שמחה ועם משתתפים רבים, ולא בצמצום ובאווירה קשה בבית, ומבקשים כמובן גם להתחבר למשהו רוחני נעלה יותר"
התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אין על חבד בכל העולם כולו...יישר כוח.אלופים בכל חג וכל אירוע שקשור לעם ישראל....חזקו ואמצו....
  הגב 23.03.23 20:29
 • אורח
  הם לא עושים צבא אבל כמעט אין אדם במדינה שלא נעזר בשרותים שלהם כמו יד שרה לדוג
  הגב 23.03.23 20:33
 • אורח
  מדובר בכפיה דתית ולא בעזרא לאנשים מסכנים
  הגב 23.03.23 21:13
 • אורח
  לבנתיים יש מי שעושה ויש מי שמבלבל בביצים
  23.03.23 22:36
 • אורח
  צודק. חב״ד זו מאפיה וצריך לטפל בה בדיוק כמו שמטפלים במחבלים מעזה למשל. סיכולים ממוקדים לכולם שם !!! עוד היום !!! הם כמו גידול סרטני !!! עאלק לא יכולים שלא להקים בתי חב״ד בלפחות עיר אחת, רק כדי שאני ושכנותי נהיה מרוצים !!!
  24.03.23 11:45
 • אורח
  כל הכבוד לחב"ד תבורכו על העשיה בארץ בפרט בעולם.תמיד נחלצים לעזרת החבר'ה הצעירים שעושים טיול לאחר צבא.
  הגב 23.03.23 21:44
 • אורח
  ממש לא כפייה דתית! כל הכבוד לחב"דניקים. עושים הכל באהבה עם חיוך . תרומה גדולה. שיבורכו שבעתיים! חג פסח שמח .
  הגב 24.03.23 00:07
 • אורח
  אלופים, ממשיכים בדרך של אבא ואמא רק ח ב " ד חסד של אמת בארץ ובעולם מקבלים ומכבדים כל אדם באשר הוא, מודל לחיקוי לכל הזרמים בדת ישראל.
  הגב 24.03.23 14:32
 • אורח

בהגרלה הקרובה של "דירה בהנחה" אשר תפתח להרשמה לציבור ב - 16.4 יוגרלו דירות בראשון לציון ולראשונה תתאפשר גם לזוגות מאורסים להשתתף בהגרלה

לגבי זוגות מאורסים, ההחלטה הסופית לצרפם לזכאות להירשם להגרלה תפורסם בימים הקרובים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


בימים הקרובים תפורסם ההודעה הרשמית על היישובים בהם יוגרלו 9000 דירות במסגרת "מחיר מטרה" , ככל הידוע גם ראשון לציון נמצאת ברשימה. על פי האתר הרשמי של "דירה בהנחה" ישנם בראשון לציון 1,166 דירות המיועדות להגרלה אך עדיין לא ודאי אם כל הדירות מיועדות להגרלה הקרובה או שהם יפוצלו למספר הגרלות, הקרובה באפריל ולהגרלה הבאה בחודש יוני.


זוגות מאורסים

חידוש נוסף בהגרלות "דירה בהנחה" שלראשונה גם זוגות מאורסים יוכלו להירשם להגרלה, אך מדובר בהחלטה האמורה להתקבל בזמן הקרוב, במטרה לשלבה כבר בהגרלה הקרובה ואם הליכי החקיקה יתעכבו הנוהל ייכנס החל מהגרלה הבאה בחודש יוני.


הקריטריון לזוגות מאורסים להשתתף בהגרלה

זוגות שנרשמו לנישואין או זוגות שהגישו תצהיר על כוונתם להינשא, והעומדים להינשא בתוך 3 חודשים מיום הגשת הבקשה למשרד הבינוי והשיכון להנפקת תעודת זכאות ובלבד שהמציאו תעודת נישואין במועד שיקבע משרד הבינוי והשיכון.מועדי ההרשמה וההגרלה הקרובה

ביום ראשון (16.4.2023) תיפתח להרשמה ההגרלה הראשונה של תוכנית דירה בהנחה לשנת 2023, ההרשמה תיסגר שבועיים לאחר מכן בתאריך 30.4.2023 בחצות.


תוצאות ההגרלה יימסרו לזוכים במהלך חודש מאי.
הנפקת זכאות

האפשרות להנפיק אישור זכאות תהיה פתוחה עד ליום ראשון 16.4.23, לאחר מכן לא יהיה ניתן להנפיק אישורים עד לסגירת ההרשמה להגרלה.

אישורי זכאות להרשמה ניתן להנפיק באופן מקוון וללא צורך בהגעה פיזית לסניפים. האפשרות להנפיק אישורי זכאות פתוחה כעת ותיסגר עם פתיחת ההגרלה ביום ראשון 16.4.2023. תהליך הנפקת אישור הזכאות מתבצע בסניפים הדיגיטליים של חברות ההרשמה: אלונים, מילגם ועמידר.

עלות הנפקת אישור הזכאות לתוכניות של "דירה בהנחה"- 240 ₪, הליך ההנפקה אורך עד 10 ימים, האישור תקף לשנה, ויש להאריכו בטרם פקיעת תוקפו.מוקדי חברות ההרשמה לסיוע בדיור זמינים לשאלות ולסיוע בהליך הוצאת תעודת הזכאות.


ליצירת קשר עם חברות ההרשמה:

אלונים : *2850

מילגם: *6078

עמידר: *6266

התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  גם לרווקים מעל 35
  הגב 23.03.23 22:21
 • אורח
  לזוגות זה מגיל 18 או בכל גיל. למה לרווקים רק מגיל 35?
  הגב 24.03.23 00:28
 • אורח
  גם נכים
  הגב 24.03.23 03:04
 • אורח
  אפשר גם משפרי דיור שמתחייבים למכור את הדירה שבבעלותם? אנחנו זוג שלא ניגשנו לשום הגרלה עדין.. למה שלא יהיה לנו אפשרות למשש הגרלה?
  הגב 25.03.23 10:19
 • אורח

מועדון מכבי ראשון לציון בטניס פתח את העונה עם ניצחון על השכנה מבת ים

מנהל הקבוצה ומועדון הטניס בגלי הדר ״רמי סיבוני״ שהוא גם חלק מרשימת השחקנים, אמר לאחר הניצחון: "זאת העונה הראשונה מזה הרבה זמן שנפתחו קבוצות ליגה בגלי הדר ואני גאה בשיתוף הפעולה עם עמותת מכבי ראשון לציון תודה לשחקנים שאתמול בזכותם ניצחנו את המפגש".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מועדון מכבי ראשון לציון בטניס פתח את עונת 2023 עם ניצחון

במשחק הראשון בליגה התמודד המועדון מול השכנה, מ.ט בת ים אותה הצליחו לנצח ולהשיג ניצחון ראשון לעונה. המועדון החל את פעילותו העונה והוא פועל במתחם הטניס של קאנטרי גלי הדר. מנהל הקבוצה ומועדון הטניס בגלי הדר ״רמי סיבוני״ שהוא גם חלק מרשימת השחקנים, אמר לאחר הניצחון: "זאת העונה הראשונה מזה הרבה זמן שנפתחו קבוצות ליגה בגלי הדר ואני גאה בשיתוף הפעולה עם עמותת מכבי ראשון לציון תודה לשחקנים שאתמול בזכותם ניצחנו את המפגש מול מ.ט בת ים: טל אדירי, איתי מדהלה , עומרי שי קדוש וטל קפולניק בהצלחה שיהיה בהמשך העונה.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סרטון קטטה בראשון לציון בין מפגינים תומכים/מתנגדים לרפורמה המשפטית

הסרטון רץ ברשת

אבי בר | | תגובות: 64


סרטון שרץ בשעות האחרונות ברשת נראית קטטה בין מפגינים תומכים ומתנגדים לרפורמה המשפטית.

מהסרטון לא ניתן להבחין מי החל בקטטה ומה הסיבה לקטטה

הקטטה היא באזור בין קניון הראשונים לצומת תש"ח ליד בית הספר ורדי תחילת הרצל (בקרבת הסקייטפארק)בהתאם לסעיף 27 א לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות שלו על התמונות/סרטון רשאי לפנות לאתר be106 ולבקש לחדול מהשימוש בו באמצעות מייל be106.net@gmail.com
התפרסמו 64 תגובות לכתבה.
 • אורח
  צרפוקאים רפא שכל שסוגדים לבבא סאלי האשכנזי בעודו בחיים.
  הגב 23.03.23 16:58
 • אורח
  מה קשור מרוקאים עכשיו, באמת נראה לך שכולם הולכים כמו עיוורים אחרי השרלטן הזה .אנחנו מרוקאים ההורים ממרוקו למדנו תרמנו עשינו צבא עובדים ולא נטל על אף אחד ומצביעים לפיד, אז מספיק עם ההכללות
  23.03.23 18:52
 • אורח
  כל הכבוד !
  23.03.23 19:33
 • אורח
  אמא שלך זונה
  23.03.23 19:39
 • אורח
  לך תשתה מים רותחים על עצמך ועל אמא שלך
  23.03.23 19:40
 • אורח
  תלך כפרה על הדת
  23.03.23 19:40
 • אורח
  לבן נאור מחרבן עליכם
  23.03.23 19:40
 • אורח
  שמאל מסריח תלך כפרה על הדת יזבל
  23.03.23 19:41
 • אורח
  אמא שלך זונה לבנה של ערב רב של אנשים כמוך
  23.03.23 19:46
 • אורח
  תלך כפרה על הדת היהודית
  23.03.23 19:47
 • אורח
  לזבל שמדבר על הצדיק יגיע יומכם
  23.03.23 19:47
 • אורח
  למגיב הראשון אמא שלך זונה
  23.03.23 19:48
 • אורח
  תלך כפרה על הדת היהודית
  23.03.23 19:48
 • אורח
  אפשר לא להסכים. למה ללכת מכות?? מה אתם ילדים בגן?
  הגב 23.03.23 16:58
 • אורח
  עוכרי ישראל בוגדים במדינה
  הגב 23.03.23 17:06
 • אורח
  תרגע !
  23.03.23 17:15
 • אורח
  בוגדים מסריחים במדינה
  הגב 23.03.23 17:07
 • אורח
  תרגע !
  23.03.23 17:16
 • אורח
  לא מדובר בקטטה. דובר בבריון בן 30 שמכה במקל מפגין שגילו יותר מכפול.
  הגב 23.03.23 17:14
 • אורח
  ביביסט בריון בן 30 חסר מוח התכוונת
  23.03.23 18:48
 • אורח
  בדיוק
  23.03.23 19:34
 • אורח
  חבורת ערסים מהליכוד
  הגב 23.03.23 17:14
 • אורח
  שמי יודע אם לא שילמו להם כדי שיעשו את זה.
  23.03.23 17:19
 • אורח
  ביביסטים ערסים בוגדים במדינה שבטח לא עשו צבא
  הגב 23.03.23 17:15
 • אורח
  בטוח
  23.03.23 17:18
 • אורח
  אמא שלך בבית
  23.03.23 19:43
 • אורח
  שמאל זה זבל מחרבנים עליכם שמאל זה זבל כמוכם
  23.03.23 19:44
 • אורח
  אמא שלך בוגדת יזבל שמאל מסריח
  23.03.23 19:57
 • אורח
  עושים צבא לא פחות מלפיד הזבל אמא שלך בוגדת
  23.03.23 19:58
 • אורח
  אני ערס שמחרבן עליך
  23.03.23 19:59
 • אורח
  ביבסטים סטומים אלוהים לקח לכם את השכל כך שאינכם מבחינים בין טוב לרע. דפוטים של הדפוק שמבלה בחו"ל עם הפרה שלו ושם ז......על כולכם וכולנו
  הגב 23.03.23 17:16
 • אורח
  שם עליך זין לבן מסריח
  23.03.23 19:42
 • אורח
  לפיד זבל כמוכם מחרבן עליך אני ביבסט שגם עליכם ועל אמא שלכם זין
  23.03.23 19:43
 • אורח
  אמא שלך זבל תלך כפרה על ביבי
  23.03.23 19:45
 • אורח
  אתה יכול לאכול חזיר היום אתה פח אשפה לבן
  23.03.23 19:52
 • אורח
  אתה חכם לתחת שלי
  23.03.23 19:52
 • אורח
  שמאל זה אסון כמוך לך אין שכל אדיוט
  23.03.23 19:53
 • אורח
  אתה חכם של ערב רב תלך כפרה על הדת היהודית
  23.03.23 19:53
 • אורח
  שמאלניים מכוערים שחושבים שמגיע לכם הכל.תעופו עם ההפגנות שלכם לתל אביב לאוכל כלבים תאכלו איתו ביחד.
  הגב 23.03.23 17:18
 • אורח
  אמת
  23.03.23 19:44
 • אורח
  אמא שלך בוגדת יפו לבן נאור מחרבן עליך
  23.03.23 19:45
 • אורח
  שמאל זה אסון
  23.03.23 19:54
 • אורח
  חולי נפש !! משעמם לכם? תפסיקו לחסום כבישים ולהציק לעם ישראל !!
  הגב 23.03.23 17:40
 • אורח
  התגובות האלימות כאן הן שוב, של אנשים צרי מחשבה, שלא מבינים שביבי מבלה בחו"ל כל שבוע והם צועקים שעושים לו עוול. אנשים שחושבים שהמחאה היא שמאלנית, כי יש צורך באינטליגנציה בסיסית להבין את המתרחש... ולהם אין כזו. המחאה היא של כל מי שמאמין בדמוקרטיה ורוצה לשמרה. (המון ליכודניקים ואפילו ביביסטים תומכים במאבק נגד הרפורמה). תתעוררו מהתרדמת ותחזרו למציאות שמתהפכת על כולנו.
  הגב 23.03.23 17:40
 • אורח
  הם חושבים שהראשי הליכוד (שהם אשכנזים) ישימו בבתי משפט מזרחים. אין שום סיכום שיכנסו מזרחים לעליון אחרי הרפורמה. אולי יכניסו אחד-שניים ממי שהכי ילקק לביבי. הערסים המרוקאים חושבים שישבו פחות ערסים בבתי הכלא אחרי הרפורמה.הערסים הביביסטים עוד יחטפו חזק על הנזק שהם עושים.
  23.03.23 18:44
 • אורח
  העדר של ביבי עוד לא התפכח, עובד עליהם בעיניים הנהנתן
  23.03.23 18:47
 • אורח
  ביביסטים רפי שכל
  23.03.23 19:35
 • אורח
  לך תשתה מים רותחים על עצמך
  23.03.23 19:54
 • אורח
  אמא שלך רפת שכל יפח אשפה לבן נאור מחרבן עליך מכול הלב
  23.03.23 19:55
 • אורח
  אני ביבסט גאה ןתשמע משהו אני מחרבן עליכם ועל אמא שלכם
  23.03.23 19:55
 • אורח
  דווקא זה נראה שהם המפגינים מתנפלים על צעיר שמנסה לדבר איתם …
  הגב 23.03.23 17:42
 • אורח
  ממתי ערסים ביביסטים מדברים?
  23.03.23 18:44
 • אורח
  שמאלנים אנרכסיטים חיות מכים אדם מבוגר בושה !!!
  הגב 23.03.23 18:48
 • אורח
  טפוו עליכם ביביסטים. שלא תתרבו. ערסים מסריחים
  23.03.23 19:13
 • אורח
  תומכי? מי תומך בדיקטטורה? לכו לעזה. ובואו תנסו לגעת בי. אשלי אתכם לבית חולים יא אפסים
  23.03.23 19:14
 • אורח
  אתה מתכוון שתומך רפורמה היכה אדם מבוגר. הבושה היא של מי?...
  23.03.23 20:26
 • אורח
  ממש עצוב שאנחנו רבים בנינו! אנחנו בני-משפחה שכנים וחברים.
  הגב 23.03.23 19:24
 • אורח
  מחאה של אנטישמים נגעל ממכם חבורה של אנרכיסטים לכו תפגינו על יוקר המחייה במקום להגן על שופטים
  הגב 23.03.23 19:38
 • אורח
  כל השמאל לגז
  הגב 23.03.23 20:27
 • אורח
  למי שכתב שביבי מבלה כל שבוע...אז אני מודיעה לך שאתה סתום...הוא טס ממנהיג למנהיג בגלל המצב עם איראן ..אנשים לא מבינים מה מתבשל מול ישראל וכמה מצבנו חמור ,ברגע שכל העולם מנמנם והאיראנים מייצרים פצצת אטום.מזל שהוא המבוגר האחראי....אנשים מלאי שנאה לביבי. אתם שמאלנים חולניים
  הגב 23.03.23 20:28
 • אורח
  לבנבנים בהמות אמא שלכם כנראה היתה כלבה של גרמנים
  הגב 23.03.23 20:28
 • אורח
  שמאולנים בוגדים תומכי מחבלים 🤮
  הגב 23.03.23 23:22
 • אורח
  שמאלנים מגעילים אנרכיסטים
  הגב 23.03.23 23:48
 • אורח
  ביביסטים קופים לא רוצים אותכם בראשון.
  הגב 24.03.23 01:11
 • אורח

תזכורת! מחר (שישי 24.3) יחולו שינויים בהסדרי התנועה במערב העיר בעקבות מירוץ ראשון לציון

הכבישים ייפתחו בהדרגה בהתאם להחלטת המשטרה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


מחר (שישי 24.3) יוזנק מירוץ ראשון לציון בעקבותיו יתקיימו שינויים בהסדרי התנועה/ חסימות כבישים, בבוקר יום שישי, בין השעות 06:00-11:00.

הכבישים ייפתחו בהדרגה בהתאם להחלטת המשטרה.

להלן הכבישים שייסגרו:

• רח' מוטה גור לכיוון צפון מרח' אלי ויזל.

• רח' לוי אשכול לכיוון דרום מרח' ישראל גלילי.

• שד' רבין מכיוון מערב, מצומת התקומה/ ההסתדרות/ חומה ומגדל - לא תתאפשר תנועה לכיוון מערב על רח' רבין.

• רח' בר לב לכיוון דרום מצומת החלוצים.

• רח' אנא טיכו-אוניברסיטה - לא תתאפשר נסיעה לכיוון שד' רבין.

• רח' רנה קאסן לכיוון צפון - לא תתאפשר תנועה.

• רח' גדולי ישראל/השירה העברית: לא יתאפשר מעבר לכיוון רח׳ מורשת ישראל.

• ציר אבא אבן לכיוון מזרח ומערב יהיה סגור מתחנת הדלק פז, ולא תתאפשר תנועה לכל אורכו של הרחוב.

• יס פלאנט-רח' טומי לפיד - לא תתאפשר כניסה ויציאה ממתחם היס פלאנט. רח' טומי לפיד ייסגר ממבוא איילון. מתחם חנה וסע יהיה פתוח לנוסעים.

• כביש 20 - העלייה דרום לכיוון רח' אבא אבן תהיה סגורה והתנועה תוסט לרח' משה דיין לכיוון מערב.

כאמור, החסימות ייפתחו בהדרגה בהוראת המשטרה.
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מרוץ מיותר שמפריע לתושבים
  הגב 23.03.23 17:01
 • אורח
  למה לא להציג על המפה את הרחובות הסגורים?
  הגב 23.03.23 21:15
 • אורח
  כמה שטויות כתבתם שרטוט מפה אחד היה מסביר לכולם איפה לא לנסוע
  הגב 23.03.23 21:26
 • אורח
  נכנסתי לוויז בנסיון להבין...הלכתי לאיבוד. למה לא שמים מפה? אין שכל!!!
  הגב 23.03.23 22:20
 • אורח

בית ספר בני ארזים בשיתוף תיכון עתיד פלמחים ערכו יום פינוק וטיפוח לצוות בית ספר חצב בראשון לציון

תלמידי בני ארזים ועתיד פלמחים העניקו זמן פינוק ומנוחה מהעבודה המאתגרת של צוות חצב, בזמן שמתנדבי אלקטרה סייעו בכיתות עם התלמידים ובתפעול ההפנינג המושקע והמגוון שדודי מ״פארטי ספורט״ העביר.

מערכת האתר | | תגובות: 0


הפקה מרשימה ומרגשת ליום המעשים הטובים לטובת בית ספר חנ״מ ״חצב״ בראשון לציון. לאחר תכנון מוקפד של שבועות בית ספר ״בני ארזים״ הוביל שת"פ וחיבור מהמם בין תלמידי מגמת עיצוב שיער ואיפור מבית ספר בני ארזים, בהובלת המורה דולי קיקוס, ותיכון טכנולוגי - עתיד פלמחים בהובלת המורה אתי שוקבוצת אלקטרה - Electra Group, שעובדיה נרתמו להתנדב ולסייע ביום שכולו עשייה למען האחר - עמדת טיפוח שכללה פן, לק, איפור ועוד שכולה למען צוות חצב. תלמידי בני ארזים ועתיד פלמחים העניקו זמן פינוק ומנוחה מהעבודה המאתגרת של צוות חצב, בזמן שמתנדבי אלקטרה סייעו בכיתות עם התלמידים ובתפעול ההפנינג המושקע והמגוון שדודי מ״פארטי ספורט״ העביר.

בבית הספר הודו לאלימור עמוס, רכזת המעורבות החברתית מביהס בני ארזים שדאגה לכל החיבורים ולתפעול היום הזה לרעות שכטר, מנהלת בית הספר בני ארזים, לכוכי שליו מנהלת בית ספר עתיד פלמחים שאיפשרו ועודדו את התלמידים להשתתף ולתת מעצמם ורחלי ואתורי מנהלת ״חצב״.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום שלישי 28.3 תיפתח בראשון לציון אליפות ישראל לנוער בשחמט

האליפות תתקיים בכפר הנוער ויצ"ו.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
האיגוד הישראלי לשחמט


אליפות ישראל בשחמט לנוער תיערך השנה בין ה-28 במרץ ועד ה-4 באפריל בכפר הנוער ויצ"ו שבראשון לציון. מדובר באחד האירועים הגדולים של השחמט הישראלי ובזה בו יופיעו למעשה כוכבי המחר של הענף בארץ.

התחרות תכלול 12 אליפויות במקביל - עד גיל 8, עד גיל 10, עד גיל 12, עד גיל 14, עד גיל 16 ועד גיל 18 (בכולן לבנים ובנות). לזו האחרונה ההרשמה פתוחה לשחקנים בעלי מד כושר 1850 ומעלה, ושחקניות מעל מד כושר 1750. בכל תחרות יתקיימו 9 סיבובים בשיטה השווייצרית. קצב המשחקים יהיה 90 דקות לשחקן + 30 שניות לכל מסע.


מלבד הגביעים בהם יזכו כל אחד מהזוכים, המנצחים יזכו לייצג את ישראל באליפות העולם ובאליפות אירופה הבאות. אלוף ישראל בכל אחד מהקטגוריות יקבל אירוח מלא על חשבון המארגנים וכן מימון של ההוצאות הנוספות (טיסה, מיסים, מאמנים). אלוף ישראל יבחר אם לצאת לאליפות העולם או לאליפות אירופה, וסגנו ייצא לאליפות השנייה.

בין המכובדים שיגיעו: שר התרבות והספורט מיקי זוהר, סגנית ומ"מ מקום ראש עיריית ראשון לציון ליאל אבן צור ובכירי איגוד השחמט הישראלי.

מנהל אליפות ישראל לנוער והשופט הראשי בה, אלון כהן, אמר: "העתודה של נבחרת ישראל תגיע לראשון לציון. משחקי 30 הלוחות הראשונים ישודרו בכל העולם, והילדים יקבלו זיכרונות ושיעורים לכל החיים".

יו"ר האיגוד, צביקה ברקאי, סיכם: "האליפות בראשון לציון מאגדת בתוכה את הדור הבא של שחקני ושחקניות השחמט של ישראל. אני בטוח שכל אחד מהילדים והילדות יזכור את האליפות הזו לכל חייו. מצפה לנו תחרות מרתקת, צמודה ופתוחה לחלוטין".
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איזה יופי. האם אני יכול לרשום את הנכד שלי שגר ברחובות?מצפה לתשובה.0505295695
  הגב 23.03.23 13:08
 • אורח
  לא כתבתם שעות הפעילות
  הגב 23.03.23 14:17
 • אורח

תושבת ראשון לציון, נוי בוכניק יזמה את מבצע "אחלסדר" - חלוקת סלי מזון לעובדי הניקיון הגינון בעיר שהפך ממיזם שכונתי למיזם עירוני

נוי הגיעה למפגש תושבים שהתקיים עם ראש העיר וספרה על המיזם המתקיים בשכונה. ראש העיר ששמע על המיזם החליט לאמץ אותו ולהרחיב אותו לכל העיר

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


מיזם קהילתי חדש יצא לדרך בראשון לציון.

תושבת העיר, נוי בוכניק יזמה את מבצע "אחלסדר" מבצע לחלוקת סלי מזון לעובדי הניקיון והגינון בראשון לציון. את המיזם היא העלתה בעת מפגש התושבים שקיים ראש העיר, בשכונת מישור הנוף. במפגש ספרה על הפרויקט במסגרתו תושבים אוספים מצרכי מזון ומכינים סלי מזון לעובדי הניקיון והגינון בשכונה. ראש העירייה ששמע על המיזם המיוחד החליט לאמץ את הפרויקט ולהפוך אותו לעירוני, בכל השכונות בעיר.

בימים אלו יצא לדרך המבצע כשהתושבים מוזמנים לתרום מוצרי מזון לקראת פסח

לפרטים נוספים ותרומות ניתן לפנות לנוי בוואטסאפ 054-711-9180
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד מי שעושה מעשים טובים זוכה
  הגב 23.03.23 12:20
 • אורח
  כל הכבוד לך ולראש העיר
  הגב 23.03.23 16:29
 • אורח

תושב ראשון לציון נעצר בחשד לתקיפת מפגינים הבוקר נגד הרפורמה המשפטית

החשוד בן 30

אבי בר | | תגובות: 24


המשטרה עצרה כעת תושב ראשל״צ בחשד שתקף ואיים על מפגינים במהלך מחאה בעיר


שוטרי תחנת ראשון לציון פרוסים בצירי התנועה הראשיים, על מנת לאבטח את באי המחאה, לצד שמירה על הסדר הציבורי במקום.


במהלך המחאה, תושב העיר כבן 30 עפ"י החשד עצר את רכבו סמוך למפגינים ותקף אותם ולפיכך נעצר לחקירה.


במשטרה מדגישים

נאפשר מחאה לגיטימית במסגרת החוק לצד איזון עם חופש התנועה ושמירה על שגרת החיים ונפעל למימוש זכותם הדמוקרטית של המוחים וביטחונם, אולם נגלה אפס סובלנות למקרים של אלימות, פגיעה בתשתיות, סמלי שלטון ופגיעה בשוטרים.
התפרסמו 24 תגובות לכתבה.
 • אורח
  משטרע למה לא עוצרים את האנרכיסטים הגיע הזמן שהימין יתעורר עושים לנו הפיכה
  הגב 23.03.23 10:15
 • אורח
  אתה תומך דיקטטורה חשוכה. אתה תיסבול ממנה בדיוק כמו המפגינים נגדה ותקלל את עצמך על התמיכה העיוורת דיקטטור.
  23.03.23 10:17
 • אורח
  מה עוד אפשר לצפות ממצביעי הליכוד. ארסים אלימים.
  23.03.23 10:18
 • אורח
  משטרת לואי דא פינס, במקום לעצור אנרכיסטים עוצרים אנשים מהשורה שרוצים ללכת לעבודה, יש להם הרבה כסף מגרמניה לכן הם יכולים לצאת לרחובות
  23.03.23 10:33
 • אורח
  תמשיך להיות עיוור כשהמנהיג שלך עושה עליך סיבוב חכה חכה זה יגיע גם אליך
  23.03.23 10:34
 • אורח
  להשבית חצי מדינה זה בסדר?!!!
  הגב 23.03.23 10:24
 • אורח
  כשזה לטובת העם - ברור שכן!
  23.03.23 10:27
 • אורח
  ברור שלא, השמאלנים הם רק 25 אחוז מהעם אבל לא מפריע להם לומר שהם מייצגים חצי מהעם חחחחח
  23.03.23 10:34
 • אורח
  הורסי המדינה נמצאים בכנופיה השולטת.
  הגב 23.03.23 10:26
 • אורח
  בדיוק !
  23.03.23 10:35
 • אורח
  זוועה שמאפשרים לאנרכיסטים להרוס את המדינה ומסייעים להם
  הגב 23.03.23 10:38
 • אורח
  מי הוא ההורס רק ה עיוור הביביסטי
  23.03.23 15:36
 • אורח
  שמאל אנרכיסטי שלא מסוגל לקבל תוצאת בחירות ושורף את המדינה
  הגב 23.03.23 10:39
 • אורח
  👌🏻מדוייק
  23.03.23 11:50
 • אורח
  נכון מאוד👍
  23.03.23 15:44
 • אורח
  המשטרה: "נאפשר מחאה לגיטימית במסגרת החוק" לא תומך בתוקף אבל לחסום כבישים זה לא במסגרת החוק
  הגב 23.03.23 10:43
 • אורח
  לא לוותר לערסים ממרכז הליכוד, מפלגות טרור שהשלטו על המדינה ורוצים להפוך אותה למדינת הלכה
  הגב 23.03.23 10:46
 • אורח
  מצילים את המדינה מדיקטטורה ושחיתות ממוסדת
  הגב 23.03.23 11:05
 • אורח
  לא שמתם לב שעוד ממשלת שמאל אנחנו מדינה דיקטטורית שללו מאיתנו בקורונה את חופש הביטוי הבילוי הדיבור ממש עצוב שצריך להיות מלחמת אחים בגלל כמה מושלים למעלה שמקבלים משכורות ומשפצים את הבתים שלהם על חשבוננו על זה צריך להפגין על שרה וביבי כולם שמו עיניים על אישתו של בנת אף אחד לא דיבר
  הגב 23.03.23 11:26
 • אורח
  המדינה צריכה דיקטטור ל 4 שנים.
  הגב 23.03.23 11:38
 • אורח
  תתביישו בצורת התגובות שלכם
  הגב 23.03.23 12:23
 • אורח
  צריכים לעצור את הנוול ראש העיר שנותן לעשות הפגנות בעיר ,ראש העיר הוא הטוכעס לייקר של סער הכלב .
  הגב 23.03.23 13:53
 • אורח
  חייבים להכניס את ראש העיר הזה להסגר או לבית חולים שמיר להוציא את הלשון שלו מהעקוז של סער הזיבלון שלא מדבר על מה שהיה בשנת 2014.
  הגב 23.03.23 14:54
 • אורח
  מיהם המפגינים? שמאלנים. שונאי דת ולא יהודים. מה עושים פה אני לא יודע
  הגב 23.03.23 22:05
 • אורח

פסח מדעי במרכז רון ורדי! בימים שלישי עד חמישי 28-30.3 יתקיימו מגוון סיורים וסדנאות מדעיות לכל המשפחה

הכניסה חופשית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


אשליות אופטיות, ניסויים מדעיים ושיגורים לחלל: אוהבים מדע ותגליות? מרכז ורדי מזמין את משפחות ראשון לציון לבלות בפסח מדעי לכל המשפחה.

הפעילות תתקיים בימים ג', ד' ו-ה', בין התאריכים 28-30.3.23, בבית הספר למחוננים ע"ש רון ורדי ובמרכז שוורץ/רייסמן לחינוך מדעי, ברח׳ תמר אבן 3.

בתוכנית:

16:00: סיורים מודרכים באולמות הדגמים המדעיים

17:30: סדנאות והפעלות מדעיות, הרצאות מדע פופולרי ומופעי הדגמות.

לפרטים נוספים: https://drive.google.com/file/d/1BXJusgpBD0QOPgiscqcJGk4aBuUMR-m1/view?fbclid=IwAR14Q6ECyIoK7MZwQa1z3TNRTQt1LKSr6aZuZTwbAkGyNaRTItZXJhfb6RU

לבירורים נוספים:

03-9560741/6, 03-6217801

או בכתובות המייל: erana@roncenter.com או avital.talmon@wise.org.il

הכניסה חופשית
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מאד מעניין הבעיה שם שהקורסים מאד יקרים חבל
  הגב 23.03.23 12:21
 • אורח
  רשום כניסה חופשית
  24.03.23 10:49
 • אורח

המשטרה מעדכנת! מטען חבלה רב עוצמה הוטמן לפני חודש במושב גן שורק ליד ראשון לציון

נעצרו 3 תושבי הצפון

אבי בר | | תגובות: 4


היחידה המרכזית במשטרת מחוז מרכז עצרה אתמול רביעי 3 תושבי הצפון, בחשד למעורבות בהנחת מטען חבלה (שלא התפוצץ) לפני כחודש סמוך לרכב בגן שורק.


היחידה המרכזית במחוז מרכז פתחה בחקירה בתאריך 19.2.23, עם קבלת מידע בדבר מטען חבלה רב עוצמה, שהוטמן תחת רכב של תושב גן שורק בחניית הבית, כאשר חבלן שהגיע למקום ניטרלו באופן בטוח, לצד העברתו להמשך מיצוי ראיות במעבדות הזיהוי הפלילי של משטרת ישראל.


בתוך כך, חוקרי הימ"ר הפעילו מגוון אמצעים טכנולוגים אשר הובילו בתום חקירה סמויה בת חודש ימים, לחשיפת זהותם של מספר חשודים - תושבי חצור הגלילית בשנות ה - 40 לחייהם, כשהרקע לאירוע נחקר .


כאמור, בלשי הימ"ר עצרו כעת את שלושת החשודים, לצד חיפוש בבתיהם ותפיסת טלפונים ואמצעי אחסון שונים, העשויים להיות רלוונטים לחקירה, ובהתאם לצורכיה וממצאיה, בכוונת המשטרה להביאם מחר לדיון בבימ"ש השלום ראשל"צ, בבקשה להאריך את מעצרם, לצד כוונה לעצור חשודים נוספים.


מדובר בחקירה מואצת, בהתאם לאסטרטגיה ההתקפית של מחוז מרכז המתמקדת במחוללי וארגוני פשיעה המאיימים על שלום הציבור ובטחונו.
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  המשטרה לא יכולה לעצור ולחקור אותם.המשטרה לא נבחרה ע"י העם.
  הגב 23.03.23 08:41
 • אורח
  אידיוט גמור
  23.03.23 08:51
 • אורח
  מת
  23.03.23 09:49
 • אורח
  פשוט רואים שזה ראשון
  הגב 23.03.23 10:02
 • אורח

גבר נפל מקומה 3 בראשון לציון במהלך ניקיונות לפסח

צילום דוברות איחוד הצלה

אבי בר | | תגובות: 32


צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו סיוע רפואי ראשוני לגבר כבן 30 שנפצע לאחר שנפל מקומה 3 במהלך ניקיונות לפסח ברחוב שיבת ציון בראשון לציון.


איציק שאמה ועמנואל איצקוביץ חובשים באיחוד הצלה שטיפלו בנפגע סיפרו:

"כשהגענו למקום סיפרו לנו עוברי אורח שהוא עסק בניקיונות לקראת חג הפסח. הוא שכב על הרצפה כאשר הוא סובל מחבלת גפיים קשה, הענקנו לו סיוע רפואי ראשוני שכלל חבישות וקיבועים ולאחר מכן הוא פונה לבית החולים שמיר בצריפין כאשר מצבו מוגדר בשלב זה בינוני."
התפרסמו 32 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בשורות טובות
  הגב 22.03.23 21:17
 • אורח
  אמן
  23.03.23 00:02
 • אורח
  תפסיקו להשתגע לפסח גם ככה מנקים כל השנה
  הגב 22.03.23 21:32
 • אורח
  זה לא שייך בכלל אז מה אם מנקים כל השנה אז לפסח לא ננקה או מה
  23.03.23 00:02
 • אורח
  מנהג דפוק לנקות רק בפסח וכל השנה בית מטונף !!!! בריאות אמן
  הגב 22.03.23 21:34
 • אורח
  מה הקשר מי אמר שלא מנקים כל השנה בוודאי שמנקים קורעים את ה..... אבל בפסח חייב לעשות במקומות היותר קטנים שלא יהיו שאריות של חמץ
  23.03.23 00:02
 • אורח
  רפואה שלמה. החלמה מהירה. אמן ואמן 🙌
  הגב 22.03.23 21:40
 • אורח
  אמן
  23.03.23 00:03
 • אורח
  החלמה מהירה!!!
  הגב 22.03.23 21:45
 • אורח
  אמן
  23.03.23 00:03
 • אורח
  רפואה שלמה והחלמה קלה
  הגב 22.03.23 22:18
 • אורח
  אמן
  23.03.23 00:03
 • אורח
  האידיוט ומשפחתו קיבלו את המגיע להם...
  הגב 22.03.23 22:19
 • אורח
  תתבייש לך
  23.03.23 00:01
 • אורח
  איזה תגובות מגעילות באמת תתביישו לכם כל ישראל אחים שיהיה בריא אמן ושיהיו רק בשורות טובות
  23.03.23 00:04
 • אורח
  גועל נפש של דיבור... מאחלת לך ולכל הקרובים לך לעולם לא לחוות דבר כזה .. כי אז תדבר אחרת... תתבייש לך... גיבור מקלדת...
  23.03.23 08:15
 • אורח
  אנשים משתגעים לקראת החג. אפשר לחשוב. מנקים כל השנה.
  הגב 22.03.23 22:38
 • אורח
  רפואה שלמה. עדיף סורגים
  הגב 22.03.23 22:39
 • אורח
  מסכן ניקה בשביל לקבל אחד חחח עכשיו יקבל🤣
  הגב 22.03.23 22:49
 • אורח
  אתה פשוט אידיוט.. הלוואי שלא תדע מה זה... ושלא תחווה לעולם
  23.03.23 08:13
 • אורח
  רפואה שלמה
  הגב 23.03.23 03:31
 • אורח
  הודו לשם כי טוב כי לעולם חסדו אין עוד מלבדו ואנחנו אפס זולתו היה פה נס גלוי מעל הטבע ישתבח שמו...לא לשכוח הגומל חובה בריאות איתנה רפואה שלמה תחזר לשגרה בריא ושלם ישר לתורה ומצוות מתוך חולי עמו ישראל בארץ ובעולם אמן ואמן נצח ישראל סלה 🤲🙏🤲
  הגב 23.03.23 04:55
 • אורח
  חחחח איפה אלוהים כשממש צריך אותו ???? :)))
  23.03.23 11:30
 • אורח
  אבק וחול זה לא חמץ!
  הגב 23.03.23 07:51
 • אורח
  כל התגובות פה פשוט גועל נפש אחד גדול... זה שכן שלי שנפל.. בן אדם זהב הוא נכה צהל יד שמאל כמעט ולא מתפקדת כלל וכל מה שעשה זה סדר במרפסת שירות כשעזר לאישתו בסדר ונקיונות... המעקה היה לא יציב והפלסטיק מיובש .. לכן כשמעד כל המעקה התפורר .. תתביישו לכם עם כל המסקנות שלכם והמילים חסרי כל .. גיבורי מקלדת.. הוא אבא לשלוש בנות מקסימות כשהקטנה בגיל 8 חודשים... בע"ה יחזור בריא ושלם למשפחתו.רצוי ואף חשוב לדעת הכל לפני שמקלידים מילים כה קשות ... מאחלת לכם שזה לעולם לא יקרה לאף אחד מהקרובים לכם... מבטיחה תדברו אחרת...
  הגב 23.03.23 08:12
 • אורח
  כל הכבוד לתגובתך. רפואה שלמה. אמן
  23.03.23 10:32
 • אורח
  מי שברך אבותינו אברהם יצחק ויעקב הוא ישלח רפואה שלמה לנפגע ,בכל רמ"ח אבריו ושס"ה גידיו ,אמן כן יהי רצון ונאמר כולם אמן .
  הגב 23.03.23 08:43
 • אורח
  חחחח איפה אלוהים כשממש צריך אותו ???? :)))
  23.03.23 11:31
 • אורח
  בע"ה רפואה שלמה
  הגב 23.03.23 09:52
 • אורח
  אוי רפואה שלמה אמן 🙏
  הגב 23.03.23 14:28
 • אורח
  רפואה שלימה,אמן
  הגב 23.03.23 17:19
 • אורח
  רפואה שלמה והחלמה מהירה ושתיה חג שמח ובשורות טובות
  הגב 23.03.23 19:22
 • אורח

החל ממחר (חמישי 23.3) מרכז השלטון המקומי ישבית את כל פעילות ועדות התכנון המקומיות ולא ינתנו היתרי בנייה

עדכון לאחר פגישה של חיים ביבס עם שר האוצר סמוטריץ השלטון המקומי ביטל את השביתה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


עדכון

לאחר פגישה של חיים ביבס עם שר האוצר סמוטריץ השלטון המקומי ביטל את השביתה


פורום ערי ה15 (הערים הגדולות בישראל) הודיע כי מרכז השלטון המקומי מצטרף למחאתם והחל ממחר (חמישי 23.3) תושבת כל פעילות ועדות התכנון המקומיות ולא יאושרו היתרי בנייה. הרקע למחאה הוא השינויים בחוק ההסדרים במסגרתם מתכננת הממשלה להלאים את כספי הארנונה העסקית (שהינם מקור ההכנסה העיקרי של הרשויות המקומיות) על ידי קרן הארנונה במסגרתה הרשויות צריכות להפריש כספים למדינה מתוך הכנות הארנונה העסקית, והגבלת סמכויות ועדות התכנון המקומיות על ידי לקיחת סמכויות מהרשויות בתחום תכנון, הענקת אישורים ליזמים, הכרזה על מתחמי התחדשות עירונית על ידי מנהל התכנון ללא אישור העירייה ועוד. בנוסף המדינה עתידה לקחת סמכויות מהרשויות מתחומי התשתיות הלאומיות כגון רשות מקומית לא תוכל לסרב לקבל בחזרה אליה שטח שהיה בעבר בחזקתה והופקע על ידי הממשלה לטובת הקמת מיזם תשתית חיוני, תזכיר חוק ייעול הליכי רישוי סביבתי - הפקעה מוחלטת של סמכות העיריה לקבוע תנאים סביבתיים לרישוי עסק בתחומה, עבור מפעלים בעלי השפעה סביבתית משמעותית ועוד.

לינק לסעיפים להם מתנגד מרכז השלטון המקומי. https://www.forum15.org.il/%D7%9E%D7%90%D7%91%D7%A7-%D7%97%D7%95%D7%A7-%D7%94%D7%94%D7%A1%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9D-2023-2024/סרטוןסיכום ישיבת פורום ה15 שהתקיימה אמש (21.3) בה הודיע הפורום על הצטרפות כלל הרשויות למחאה.

התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בן גביר מה שהתחיל בסמל על הרכב של רבין רק מתעצם כיום נבצל מנהיג חלש, רופס ונאשם בפלילים.
  הגב 22.03.23 22:21
 • אורח
  בצל
  22.03.23 22:21
 • אורח
  לאן נגיע? מה עוד הם רוצים מאיתנו הממשלה ההזויה הזו? כל זה בשביל להאכיל את החרדים? חייבים להפיל את הממשלה החשוכה הזו לפני שהם יגרמו לחורבנה.
  הגב 22.03.23 23:06
 • אורח
  מתי הם עובדים בכלל ?
  הגב 23.03.23 01:24
 • אורח
  מי עובד שם?????רק עבודה בעיניים.
  הגב 23.03.23 08:43
 • אורח

אופק ראשון לקחה חלק בפאנל "מנקים את הרשת" שהתקיים במסגרת שבוע האופנה הישראלי

הפאנל עסק בנושא החרמות ובריונות הרשת בהנחיית רותם ישראל .

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


עוד נציגות של ראשון לציון בשבוע האופנה הישראלי. אמש התקיים פאנל מיוחד בשבוע האופנה בהנחייתה של רותם ישראל בנושא "מנקים את הרשת" שעסק באלימות והבריונות ברשת הקיימת בישראל. בין חברי הפאנל הייתה אופק ראשון, מפקדת סיירת החרם, שמובילה את נושא המלחמה בחרמות והבריונות בקרב ילדים ובני נוער, מאז שחשפה את סיפורה האישי. מאז היא אומצה על ידי תוכנית הצינור וגיא לרר שיזמו את סיירת החרם אשר מלווה ומחזקת ילדים שנפגעו מחרמות ובריונות.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הימין יוצא להפגנות תמיכה ברפורמה המשפטית! ביום שבת 25/3 בשעה 20:00 ייערכו הפגנות תמיכה בממשלה וברפורמה המשפטית בראשון לציון, רחובות, יבנה, גדרה, חולון, בת ים ובעשרות צמתים ברחבי הארץ. פירוט מיקומי ההפגנות בכל עיר בכתבה

הפגנת התמיכה מתוכננת ב - 45 צמתים ברחבי הארץ

אבי בר | | תגובות: 120


ארגוני הימין יוצאים להפגנת נגד, ומארגנים במוצאי שבת 25/3 בשעה 20:00 ב - 45 צמתים ברחבי הארץ הפגנת תמיכה ברפורמה המשפטית

באזורנו יהיו הפגנות תמיכה בצמתים הבאים:

גדרה

צומת רבן

צומת דרום

צומת צפון

יבנה

צומת גשר יבנה צפון

צומת גשר יבנה דרום

רחובות

צומת גן המייסדים

צומת בילו

ראשון לציון

צומת קניון ראשונים

בת ים

צומת הקניון - הרב לוי

חולון

צומת כביש 44


התפרסמו 120 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הגיע הזמן
  הגב 22.03.23 19:49
 • אורח
  איזה קטע שכל המקופחים ומעוטי היכולת תומכים בהערצה עיוורת בביבי, שהוא ומשפחתו הם סמל הנהנתנות הראוותנות והבזבוז. עם וילות ומיליונים רבים. שכל שנות שלטונו לא נוקף אצבע למען החלשים והנזקקים. אז מה זה אומר עליהם???
  22.03.23 22:46
 • אורח
  זה אומר שאתה פריבילג ועושה רק שיקולים אישיים ושיקולי שינאה וה"מקופחים"כלשונך חושבים על טובת המדינה. אה ואגב לא שוכחים מה השמאל עשה להם במהלך כל שנות שילטונו ושבגללו הם מעוטי יכולת. אין כמו ביבי ובטח מול בכלןמניקים שאתה תו ך בהם ובראשם יהיר שמפגין בטחון עצמי ללא קבלות.כולה הוא הבן של....ואבא שלו היה ראש המתנגדים לבתי המשפט. אז תחשוב שאתהה יותר מאלוהים אבל כולך גוש שינאה ורק לא ביבי זה מה שמנחה אותך ולא מכיר בדמוקרטיה כי התוצאות חא לרוחך אז אתה בעצם תומך בדיקטטורים שרוצים להיות ראש ממשלה.הם הם דיקטטורים במפלגתם כי הם בוחרים את נציגיהם ולא העם בוחר בנציגיהם.אתה בעד מי חא אבל אין לך בעד מי כן. תמות נפשי עם פלישתים זאת הדעה המקבילה שלך.לעזזאל המדינה העיקר מה אני רוצה ולא העם.אתם מתנהגים כאספסוף חסר שליטה שאין לו גב מהעם אתם מיעוט שעושה באגן ורעש כאילו אתם רוב בקיצור אתם אנשי החושך שלפיד נוהג לקרוא לנו אבל הוא הוא מסית והורס את המדינה.באר עה חודשים שכהן כמחליףףףףף הספיק להרוס את המדינה וגם לוותר על מיים טריטוריאלי לטובתךבנון שכמובן בג:צ לא פצה פה כי גם הם רק לא ביבי . לכן אימון הציבור בבתי המשפט נמצא בריצפה.
  23.03.23 06:46
 • אורח
  🤯🤯🤯🤯🤯
  23.03.23 07:37
 • אורח
  זה בדיוק למה רוצים לעשות שינוי אתה לבד אומר שכל המקופחים עכשיו אתם תהיו מקופחים. אידיוט אתה עוד נחשב מהחכמים הנהורים שרוצים מלחמת אחים מלחמה פנים מול פנים טיפש
  23.03.23 09:37
 • אורח
  כן הגיע הזמן שמשפחות פשע כמו חיים-קדושים יהיו בשלטון הגיע הזמן שנהיה כמו לבנון וסוריה
  23.03.23 10:49
 • אורח
  הוא מנסה לשכנע שעדיף פושעים בתור שופטים מאשר שופטים שהם מאליטה. השופט אמור להיות מאליטה כדי שאי אפשר יהיה לשחד אותו.ואני בכלל לא שייכת לאליטה ( עובדת פשוטה) אבל מעדיפה ששופט יהיה כן.
  23.03.23 15:29
 • אורח
  אם היו חרדים/מתנחלים חוסמים כבישים, המשטרה הייתה דוהרת עליהם עם סוסים, חבל שעדיין התת אדם שמגיב פה, ממשיך להגיב, תת אדם כמו כן התגובות שלו
  23.03.23 15:38
 • אורח
  מי שתורם יותר יש לו גם זכויות יתר.
  23.03.23 22:40
 • אורח
  בואו כולם לתמוך. המדינה עוד לא נהרסה מספיק. עוד אין מספיק הפסדים. יש עדיין הרבה חברות. בואו נראה לשמאלנים איך תמורת 2 שופטים אפשר להפסיד מיליארדים. השמאלנים האלו לא יבינו כי הם פריבילגים עם הרבה דירות וכסף, הם פחות ירגישו את ההרס שאנחנו נביא פה.
  הגב 22.03.23 19:50
 • אורח
  צודק. כל עוד יש אוויר לנשום כאן, כנראה שעוד אפשר להשמיד את המדינה. לפחות לפי הפירומנים שבשלטון
  22.03.23 20:58
 • אורח
  יאללה מלחמה!!!! איפה הדם? בן גביר רוצה לראות יותר דם
  22.03.23 21:00
 • אורח
  טיפש גדול
  22.03.23 21:12
 • אורח
  נגד עבריינים בדרום קשה לבן גביר אז הוא החליט להיאבק במפגינים
  22.03.23 21:16
 • אורח
  לביבי ולדרעי אין דירות וכסף רב, אין שכל אין דאגות.
  22.03.23 21:34
 • אורח
  סופסוף הפגנות ימין יוצאות לדרך. הפגנות של תרבות, ערך ומוסריות, ללא מניירות, לאחר ססמאות וגימיקים לא קשורים ולא רלוונטים. שמישהו יסביר מה פירוש רפורמה, לאלה שלא מבינים והולכים אחרי הזרם מוכה תדהמה כמו חולה ירח.
  הגב 22.03.23 19:52
 • אורח
  יאלה כולם לצאת לרחובות גם ימין וגם שמאל. בואו ביחד נהרוס את המדינה מבפנים. ושהחזק ישרוד.
  22.03.23 19:56
 • אורח
  איזה כיף. תמיד רציתי לראות חורבן בית מקרוב. בספרים זה מצ'עמם
  22.03.23 20:59
 • אורח
  חחח מה לימין ולהפגנת תרבות, הרי רובכם חסרי תרבות
  22.03.23 21:16
 • אורח
  יאלה להרוס הכל. רק החזקים שישרדו. מי שמספיק חזק תמיד יוכל להגר לחול. שמעתי שיוון מתעניינת באנשי הייטק מישראל.
  22.03.23 21:17
 • אורח
  עדיף להצביע בשלט 14
  23.03.23 01:12
 • אורח
  לזה שהגיב ימין חסרי תרבות, אל תיפול לפילוג ולשנאה של ביבי הרבה ימנים כמוני מפגינים נגד ה"רפורמה"
  23.03.23 10:52
 • אורח
  כמה משלמים שנבוא ? אצל שמאלנים כל אחד מקבל 1200שח. אם לא משלמים אני בא לשמאלנים שם יותר שווה.
  הגב 22.03.23 19:52
 • אורח
  למה רק 1200 שח. לא שמעת שמקבלים גם רולקסים ומכוניות יוקרה?
  22.03.23 20:20
 • אורח
  יש רק תנאי אחד . חייב לבוא עם דגל ישראל.
  22.03.23 20:24
 • אורח
  מה פתאום 1200. הרבה יותר. אני בשביל פחות מ 3000 לא יוצאת מהבית
  22.03.23 21:03
 • אורח
  אם אני לובשת חולצה אדומה זה עוד תוספת 500 שקל החזקת מגאפון עוד 200 רולקס כבר יש לי אז וויתרתי. מרצדסים דווקא חסר כרגע. הציעו לי טויוטה ונעלבתי
  22.03.23 21:06
 • אורח
  בליכוד מקבלים שעון רולקס😂 כמו דודי אמסלם, שמתלהם ואחר כך מבין שהוא פעל בטיפשות
  22.03.23 21:19
 • אורח
  מתמבלבל ועד עכשיו באתי בחינם?? ממי מקבלים את הכסף
  23.03.23 10:53
 • אורח
  מי שרוצה לקבל כסף שיבוא להפגנות שמאלנים. יש ברחוב קפלן בתל אביב שולחן ואם נרשמים אצלם מקבלים כסף במזומן🤑
  הגב 22.03.23 19:59
 • אורח
  עצוב כמה פייק אפשר להפיץ.
  22.03.23 20:05
 • אורח
  חמוד. לא רק כסף. מקבלים גם רולקס ודירה בצמוד לוילה של דרעי, לבית הדירות של גולדנקנוף. וגם וילה בקיסריה.
  22.03.23 20:21
 • אורח
  נכון. כל זה אני קיבלתי. מי שרוצה גם מוזמן
  22.03.23 20:22
 • אורח
  אני דרשתי 3.000 ש"ח וקיבלתי, חחחח איזה תלושים מהמציאות.
  22.03.23 20:54
 • אורח
  פראייר. אני דרשתי 5000 וקיבלתי. אבל צודקת המגיבה מלמעלה. מרצדסים חסר להם כרגע
  22.03.23 21:07
 • אורח
  אני מוכנה גם למאזדה. הבטיחו לי שיתנו ביום חמישי. יש עמדת חלוקה לייד בנק לאומי בהרצל.
  22.03.23 21:20
 • אורח
  חבל מאזדה. חכי קצת בסבלנות. שמעתי מגיע משלוח פרארי
  22.03.23 21:32
 • אורח
  אל תבואו להפגנה בעד הרס המדינה, לא יעזור לכם, הרפורמה לא תהיה!!!
  הגב 22.03.23 20:03
 • אורח
  אני מת להיות שכן של דרעי...ללמוד ממנו.
  22.03.23 20:45
 • אורח
  הפגנות של אלה התומכים בדיקטטוקה ולא מבינים מה משמעות הרםורמה
  הגב 22.03.23 20:13
 • אורח
  הפגנות של אלה התומכים בדיקטטורה ולא מבינים מה משמעות הרפורמה
  הגב 22.03.23 20:13
 • אורח
  זה לא הפגנות ימין זה הפגנות ערסיים
  הגב 22.03.23 20:21
 • אורח
  כל העבריינים עם כיפות שחורות ( כמו בכלא) יגיעו
  22.03.23 20:25
 • אורח
  כל עבריין ברגע שמגיע לכלא שם כיפה🤣
  22.03.23 20:26
 • אורח
  פשוט ביזיון של תגובות מחליאות.העם נהיה פה כמו גרילה פראית.הימין מתעורר?שילך להעיר את הפושעים במחנה שלו
  הגב 22.03.23 20:22
 • אורח
  איך יעיר אותם , עדיין לא הבינו שעושים גם בשבילם את העבודה
  22.03.23 20:56
 • אורח
  הממשלה עוד לא הספיקה להרוס את כל הכלכלה. בואו תצאו החוצה תעזרו להם. אולי ככה המדינה תהרס יותר מהר.
  הגב 22.03.23 20:29
 • אורח
  השמאל הורס את המדינה ומתלונן על הימין, הזוי
  הגב 22.03.23 20:40
 • אורח
  עוד תגיד שממשלה שמאלנית הביאה את הרפורמה וככה עשתה קרע בעם. האם הכנסת 2 שופטים שווה ערך הרס כלכלת ישראל. את האמת אולי? מה שבטוח למי שיש כסף ודירות ירוויח יותר. מי שישלם הכי הרבה זה עניים בפריפריה ( שמאוד חשוב להם מי יעשה בבית משפט עליון🤣)
  22.03.23 20:49
 • אורח
  טיפשות זו מחלה חשוכת מרפא, תנסו להבין שהליכוד לא יתן לאף מזרחי להתקדם לרשות הממשלה ביבי מעיף את מי שיכול להתחרות בו ומשאיר את מלחכ הפינכה קרוב אליו, כדי לא לתת חלילה לספרדי להתקרב, תפתחו כבר את העיניים
  22.03.23 21:00
 • אורח
  בכל צומת יעמדו 8 אנשים ולזה הם קוראים הפגנה בעד הרפורמה…. לוזרים
  הגב 22.03.23 20:41
 • אורח
  לפחות עושים משהו , לא כמוך טיפש ובור שלא מבין מה ממשלת הפושעים עושה
  22.03.23 21:01
 • אורח
  מצויין. יישר כוח.
  הגב 22.03.23 20:51
 • אורח
  תצאו להפגנות. הריבית עוד לא עלתה מספיק. אני בדיוק חודש הבא צריך להשכיר דירה. אם הריבית תעלה בחצי אחוז אוכל לעלות בעוד 500 ש"ח. תעזרו לי להרוס את הכלכלה עוד קצת🍹
  22.03.23 20:59
 • אורח
  אמסלם מגיעה מלול מגיעה מדהלה מגיעה כל הסגל של הליכוד ברחובות מגיעה אז גם אני מגיעה
  הגב 22.03.23 20:58
 • אורח
  מגיע***, עברית.
  22.03.23 22:05
 • אורח
  אם מישהו יסביר לי למה זה בסדר שאדם תחת חקירה פלילית (ביבי) ועבריין שישב בכלא (דרעי) יחוקקו חוק שהם קובעים את השופטים ושאי אפשר לערער את החוקים שלהם גם אם הם פוגעים בזכויות אדם טבעיות אני אבוא, בשיא הרצינות, רק תסבירו לי למה זה בסדר ואני אבוא.
  הגב 22.03.23 21:02
 • אורח
  אל תצפה לתשובה חכמה. זה כי הם הצבא של ביבי הקיסר, שנלחם בשמאלנים הבוגדים והאנרכיסטים. שהם בעצם בכלל גם ימניים. אבל למי אכפת. ביבי אמר.
  22.03.23 21:36
 • אורח
  זו לא הפגנה לתמיכה ברפורמה. זו הפגנה לתמיכה בבחירת שופטים שיוציאו את הנאשם בפלילים זכאי במשפטיו ותו לא. בושה בושה..
  הגב 22.03.23 21:02
 • אורח
  ראש ממשלת עבריינים רוצה להשתלט על מערכת המשפט. איום ונורא.
  הגב 22.03.23 21:05
 • אורח
  בקרוב ילאימו את הארנונה בגדרה כדי שיהיה כסף לשלם לחרדים (ראו שביתה בגלל העניין אם אתם מאמינים לי). ואז לא יהיה כסף, וגן בילו ייראה עוד יותר כמו שדה מופצץ בג'נין
  הגב 22.03.23 21:12
 • אורח
  הפגנות של משפחות ףשע ראשלציות . תראו בהפגנות תמיכה בביבי מלא רולקסים בגדי אדידס ובי אמ ווה
  הגב 22.03.23 21:13
 • אורח
  המון ערבים יבואו עם רולקס ואדידס🤣
  22.03.23 21:23
 • אורח
  ואללה. בגלל זה השביתה ברשות המקומית? הממשלה אשכרה מלאימה את הארנונה????
  הגב 22.03.23 21:14
 • אורח
  בהחלט הגיע הזמן ! הפקרנו את השטח יותר מדי זמן לשמאל
  הגב 22.03.23 21:21
 • אורח
  נכון תצאו כולם לרחובות. למה רק מחנה ליברלי מפגין. כמה שיותר אנשים ברחובות ככה יהיה יותר אקשן במדינה.
  22.03.23 21:29
 • אורח
  כן, בת-ים האלופה ב"רק ביבי" , לצערינו!
  הגב 22.03.23 21:32
 • אורח
  יבוא יום וכל מובילי הרפורמה יעמדו לדין ויכנסו לכלא, לא אתפלא אם השב"כ יעצור אותם בקרוב.
  הגב 22.03.23 21:36
 • אורח
  ואז תהיה פה דמוקרטיה אמיתית פשוט מדהים כמה רחוק אתם מוכנים ללכת רק להפיל ממשלת ימין
  22.03.23 22:53
 • אורח
  אחשלי מה שיש עכשיו זה לא ימין. תראה איך סטרוק רוצה להכניס אותנו לעזה גם במחיר של מאות חיילים הרוגים. איזה ימני תומך בדבר הזה?
  23.03.23 10:58
 • אורח
  אני לא אחשלך, אתה אידיוט. סטרוק טמבלית ואף אחד לא יינס לעזה. מה שכן יש עכשיו היא המשך סירוס הצבא, המשטרה ועם ישראל ע"י חונטה משפטית אקטיסיבטית ופוסט ציונית. אתה מגן על דיקטטורה.
  23.03.23 16:35
 • אורח
  שילכו לקבינימט
  הגב 22.03.23 21:44
 • אורח
  שישרפו כולם
  הגב 22.03.23 21:44
 • אורח
  סוף סוף התארגנות
  הגב 22.03.23 21:59
 • אורח
  הנה השמאל, יצא במערומיו
  הגב 22.03.23 22:00
 • אורח
  איפה זה קניון ראשונים? באחוזת ראשונים? או ברכבת ראשונים? עזריאלי?
  הגב 22.03.23 22:07
 • אורח
  זה מאוד חשוב🤦‍♂️
  22.03.23 22:38
 • אורח
  ברכבת ראשונים.
  23.03.23 20:12
 • אורח
  השמאלנים מרעילים את המוחות ומסלפים את האמת ואת החוקים מרוב שינאה. רק הליכוד יכול !! רק המיפלגה שמוצאה מהגדוד העיברי של ז'בוטינסקי. מח"ל !!!
  הגב 22.03.23 22:41
 • אורח
  אנחנו רואים כבר 3 חודשים מה ליכוד יכול. יותר גרוע מהיום לא היה פה אף פעם.
  22.03.23 23:17
 • אורח
  ז'בוטינסקי ובגין היו מצטרפים להפגנות. עזוב שנייה את הבלבולי שכל ושים לב מה הם עושים ועם איזה עבריינים הם נפגשים
  23.03.23 10:59
 • אורח
  רק מח"ל !! רק ביבי !! יריב לוין צודק ותפסיקו לרדת מהפסים !! התחילו להיכנס חזרה לשורה.
  הגב 22.03.23 22:46
 • אורח
  הפריירים לא מוכנים עוד שיחלבו אותם. תמצאו אוכלוסיות אחרות. אולי פרימיטיבים יסכימו סוף סוף לצאת לעבוד. קודם כל צריך להתחיל ללמוד. זה יהיה קשה. אבל אם לא תכריחו אותם תהפכו לאפגניסטן או אירן
  22.03.23 23:20
 • אורח
  יאלה לעלות עוד ריבית !!!!! לפי התגובות הכלכלה הולכת להרס רב
  הגב 23.03.23 00:16
 • אורח
  עולים במדרגות.
  23.03.23 20:09
 • אורח
  הממשלה קמה לפני חודשים מאז חוקקה 124 חוקים אף חוק לא למען האזרחים. הכל חוקים למענם בלבד ,.. עכשיו תחליטו מה אתם רוצים
  הגב 23.03.23 01:16
 • אורח
  ביבייהו ביביוטיקה הבן ומיס פיגי, מסכנים ניזקקים.
  23.03.23 20:10
 • אורח
  כל האינדיאנים הפרימיטיבים משתתפים בהפגנות בעד הממשלה. כמו בעולם השלישי.
  הגב 23.03.23 02:13
 • אורח
  אנחנו רואים עכשיו מי הברברים האלימים, אנרכיסטים ארורים שלא מקבלים תוצאות בחירות וצועקים כמו מפגרים שהם בעד דמוקרטיה.
  23.03.23 16:45
 • אורח
  ערסים מגעילים של ביבי. לא תמצאו שם טייסים, רופאים, הייטקיסטים. עדר של ברברים נבערים בלי בגרות ועם המון רגשי נחיתות.
  הגב 23.03.23 02:15
 • אורח
  ברברי מי שעשה אותך
  23.03.23 07:31
 • אורח
  אתה תמצא בתומכים ברפורמה גם טייסים, רופאים והייטקיסטים רבים. הסיבה שהם שותקים כי הם פוחדים לפרנסתם ותפקידם, מסתפקים בלהצביע. אתם בולשביקים מסוכנים שצועקים דמוקרטיה אבל היא הדבר האחרון שמעניין אתכם. עם ישראל ינצח.
  23.03.23 16:44
 • אורח
  רק במדינות עולם שלישי יש הפגנות בעד השלטון
  הגב 23.03.23 02:15
 • אורח
  👍
  23.03.23 05:35
 • אורח
  אז למה אתם מפגינים בעד המשך שלטון המשפטנים? טמבל.
  23.03.23 16:36
 • אורח
  יש דבר טוב בהפגנות. זה שסמוטריץ סחיט ואנחנו סקטור ציבורי הולכים לקבל מענק של 6000שח. מי שרוצה לדרוש העלאות שכר ממשרד האוצר זה הזמן. סמוטריץ פוחד שעוד סקטורים יצטרפו להפגנה
  הגב 23.03.23 06:28
 • אורח
  בטח יפה בן דוד מצטערת שסגרה הסכם לפני שנה. היום הייתה מקבלת הרבה יותר.
  23.03.23 07:40
 • אורח
  יש סיכוי שסוף סוף אחיות בבית חולים ינצלו את המצב. הגיעה זמן לסחוט את סמוטריץ. עכשיו הוא הכי חלש. בעזרת השם שמאבק יצליח🙏
  23.03.23 22:48
 • אורח
  אני בעד הרפורמה מגיע להפגין וצופה רק ערוץ 14...די לפרבילגים לדיקטטורה של השמאל
  הגב 23.03.23 06:49
 • אורח
  כל האשכנזים האוכלים חזיר מפגינים
  הגב 23.03.23 07:31
 • אורח
  ואתה מקנא
  23.03.23 07:39
 • אורח
  די עם הגזענות המטומטמת הזאת. כל כך הרבה מאיתנו מעורבבים ודור 3 בארץ
  23.03.23 11:01
 • אורח
  הוא גם רוצה להשתייך לנאורים אז הוא מקנא. תמיד מרגיש מקופח
  23.03.23 15:32
 • אורח
  פחדנים חחח
  הגב 23.03.23 08:10
 • אורח
  כל העירייה כולל מלול מדהלה שמעוני עמרם צור דיל אהרוני ליאור כמה נשארו בבית לקראת שבת קודש יום טוב ובריאות להעם ישראל בהצלחה
  הגב 23.03.23 09:02
 • אורח
  למיעוט השמאלנים, למנדט, אלה בעלי הצווארון הלבן, העשירים האלטיסטים, הפריבילגים מדושני הכרס העבה שזכו להיות קרובים לצלחות הגדושות בשמנות סמיכות של הון ושלטון, לבעלי מפעל רפאל שקיבלו תפקידים בגלל היותם לבנים מבחוץ ושחורים, ריקנים מבפנים. אלה שלא אכפת להם מהמדינה או מהצבא ומצידם שתהיה מלחמה. "רק אל תזיזו להם את הגבינה" אל תגעו להם בשרשרת התפקידים הבכירים ביותר שמאפשרים להם להיות פריביליגים יותר ויותר. הם מוכנים לשרוף את המדינה בשביל זה ולייצג את אחותם כזונה בגימיק לא קשור שמייצג את ההפוך של "סיפורה של שפחה" ולכולן יש מנקות ויש ביניהן משכירות רחם שמביאות במקומם ילדים שלא הן מגדלות, כי יש לך אופרית, אומנת או בייבי סיטרית נחותה דור שלישי רביעי של "העדה הערבית" שתגדל במקומכם את הילדים ומאחורי גבה תקראו לה "פרענקית" ותשלמו לה בקמצנות כמו שעשו הבריטים לאפריקאים שחטפו כדי להופכם לעבדים. הוי לגזענות שיוצאת לכם מיכול החורים. אך בגלל שתי שופטות די מבוגרות, יוצאת חיבתכם לשרוף את המדינה? כי זה נוגד את האינטרסים האישיים שלכם. הקיבוצניקים והטייסים שקיבלו טובות הנאה וסדר עדיפות בשם ההגמוניה האלטיסטית שיצרתם במדינה, שהיא דיקטטורה לשכבות החלשות שאתם בעצמכם יצרתם כהפרדה ברורה ביניכם לבין המזרחים "השחורים", שהם כעבדים ישרתו אתכם ויהיו לפועלים בזמן שאתם עטים על תפקידים ציבוריים ושוכבים על ערמות של שטרות וכספים ומתרברבים בתפקידים נחשבים. רק בגלל שתי שופטות שמסמלות את הרצון שלכם לשלוט בהכל. והפרסומים שלכם בצבעי שחור אדום בסטייל גרמניזציה עם אגרוף קמוץ וחסר שיהיה שם צלב קרס ושפם של דיקטטור כדי שישקף מאיפה באתם ועד לאן אתם חותרים להגיע. תפגינו ותפגינו ותפגינו...... פרצופכם התגלה והימין הוא השפיות שבעם ועדיף עליכם ועל דעותיכם השחורות משנאה וגזענות, אתם למעשה הברברים, שמונעים מקנאה, שנאה תהומית, רצון לשלוט. אבל במצב כזה אתם לא תגיעו רחוק. לא עוד הגמוניה שלטונית ושליטה על מוסדות חינוך, תרבות, משפט, ממשל, מפעלים והייטק ודריסת 3גל ותפקידים בכירים בצבא. הצבא למד להכיר אותכם. אתם האחרונים שתקבלו תפקידים בכירים. טייסים אתם כבר לא תהיו ומ-8200 תשכחו. הפריבילגיה נגמרה. את הDDT שיבססו הוריכם וסבכם על העולים מצפון אפריקה ואת חטיפות התינוקות מהאמהות התימניות ואת כל פשעיכם בליצור חוצץ בין מעברות מחוץ לעיר לבין וילות מפוארות. כל זה נגמר וההפגנות שלכם היא הרוח האלטיסטית האחרונה שגוססת בנשמותיה האחרונות. כי דיייייי נגמרה השמנת בשבילכם. "מה נשתנה הפסח הזה"? שוויון זכויות לכולם Take it or live Israel. שמאלנים החפצים להיות דיקטטורים, גזענים, אלימים, צמאי דם אחיכם, ונדליסטים, הומינידים, קוטרים ובכיינים, ותת רמה שכמותכם, בושהההההה בושההההה בושההההה.
  הגב 23.03.23 09:23
 • אורח
  כתבתה שטויות. המון מזרחיים שפויים וללא רגשי נחיתות מפגינים נגד דיקטטורה. דיקטטורה קודם כל תדרוס אנשים כמוך. את מי שאתה שונא יסתדרו יותר טוב ממך
  23.03.23 10:04
 • אורח
  הוא לא מבין שאם תהיה פה דיקטטורה העשירים ירוויחו יותר ועניים ידרדרו לעוני מחפיר. שיראה מה קרה לרוסיה.
  23.03.23 15:35
 • אורח
  העניין הוא שאין שום דבר ברפורמה שקשור לדיקטטורה, הדבר היחיד שיש היא החזרת המצב ללפני הדיקטטורה שיצרה המהפיכה של אהרון ברק. שאגב, הכלכלה צמחה למרות ההרס שעשה ולא בזכותו, הוא הרס את מערכת המשפט
  23.03.23 16:41
 • אורח
  אתה מול כל המומחים הכלכליים וצבאים. נראה לי הייתי בוחרת בך ומאמינה לכל השטויות שלך שבית משפט עשה דיקטטורה וכל המומחים לא מבינים כלום. אבל אני לא בת יענה.
  23.03.23 22:51
 • אורח
  כל הכבוד הגיע הזמן להראות להם מה התמנים יודעים לעשות לא רק האשכנזים ..
  הגב 23.03.23 09:26
 • אורח
  וואללה התימנים כבר בהפגנות נגד ה"רפורמה" אחשלי תבוא תראה סתם אתה תקוע לפני 30 שנה
  23.03.23 11:02
 • אורח
  סוף סוף הימנים יוצאים לרחובות שמאלנים תאכלו את הלב קנאים
  הגב 23.03.23 10:09
 • אורח
  נהדר!עשו 2תנועות עם האצבעות או הלשון כי המח לא חושב,הממשיכים להיות מאושרים שמשלמים יותר משכנתא. חשמל, מים
  הגב 23.03.23 12:15
 • אורח
  השמאל שחושב שהוא איזה נאור יקבל נבוט בראש. הימין כבר לא נשאר חייב ולא פראייר
  הגב 23.03.23 13:24
 • אורח
  יאלה כל העבריינים עם פרימיטיבים תצאו גם לרחובות. כמה שיותר יותר טוב. הכי מתאים לי שכלכלה תהרס עוד. שיעלו ריבית עוד , שמחירי שכירות יעלו.
  הגב 23.03.23 15:39
 • אורח
  כל הכבוד, לא להשאיר את הרחובות לאנרכיסטים שנגד הדמוקרטיה ותוצאות הבחירות!!!!!
  הגב 23.03.23 16:37
 • אורח
  יאלה לצאת לרחובות בהמוניכם. אני מתעשר מיום ליום.
  23.03.23 22:52
 • אורח
  דרושים ניצבים בובות משמאל ומימין שאין להם מושג מה זה חוק הסמכויות
  הגב 23.03.23 18:17
 • אורח
  ימין הורס את בטחון מדינת ישראל. כל צמרת בטחון חושבים ככה. גם רמטכ"ל גם שר הביטחון גם ראש השב"כ וממשלת ימין מלא מסכנת את מדינת ישראל
  הגב 23.03.23 20:39
 • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
23.02.23 19:41
למכירה ברחוב שטיינברג 7 קומה 3 , 3 חדרים משופצת , כניסה מיידית . 0547522308
אורח
17.01.23 09:28
למכירה בית דו משפחתי צמוד קרקע בטשרניחובסקי שטח:383 מר (רשום בטאבו) שמהווה חצי מהמגרש כולו. אפשרות לבנייה רוויה . נייד:0544867984
אורח
07.01.23 14:23
מחפש 4 חדרים במערב ראשון עם מירפסת שמש
אורח
13.12.22 16:51
להשכרה
אורח
18.11.22 14:33
למכירה
אורח
26.09.22 12:45
למכירה בחצרות המושבה דירה 4 חדרים קומה גבוה נוף פתוח מחיר ממש מציאה 0522310299 תיווך
אורח
26.09.22 12:41
יש דירה משודרגת 4 חדרים בחצרות המושבה קומה 8 מתיווך חייב לראות על מה מדובר מחיר שלא יחזור 0522310299
אורח
29.08.22 08:22
מחפשת דירה 3 חדרים במחיר שפוי ברחובות ואין
אורח
30.08.22 18:52
תבדוק בראשון
אורח
15.09.22 19:48
נראלך שבראשון המחיר יהיה יותר שפוי? ישראל יקרהההה
אורח
07.03.23 23:19
יש דירות בראשון לציון 2.3 מיליון ליד בית ספר חביב החדש שם יש רחוב אברבנאל המשודרג.וגם רשי משודרג וגם אלקלעי מחודש משודרג ורחוב בן יוסף.אין בהמלצה זו לרכוש שם
אורח
03.12.22 13:13
נכון מאוד אין מחירים שפויים ויש בעלי דירות סחטנים משכירים דירות על הפנים במשכורת חודשית. איפה ראש העיר? למה לא בונים דירות קטנות?איפה השוויון החברתי?
הצג תגובות נוספות


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
13.12.22 16:51
להשכרה
אורח
21.11.22 09:46
.
אורח
06.06.22 23:23
דירת גג קסומה להשכרה. 3 חדרים, בשכונת אברמוביץ . גג פרטי ענק ומרפסת פטיו. משופצת ומרוהטת 0526355445 בולי
אורח
07.11.22 07:33
יש תמונות?
אורח
24.03.22 19:08
שלום
אורח
13.01.22 00:24
להשכרה, דירה, 4.5 חדרים,110 מ' , למשפחה או שותפים, 3 כיווני אויר, מזגן בכל חדר, ריהוט חלקי, שכונת רמז במרכז ראשון לציון. 054-5567990, איציק
אורח
24.03.22 19:07
סתום
אורח
24.03.22 19:07
סליחה
אורח
23.06.22 09:28
יש מרפסת שמש ?
אורח
08.01.22 16:14
דירה מתוקה לצעירים, ריהוט חלקי: מיטה רחבה ושידות, פינת אוכל, מקרר, טלוויזיה, ארון, מאורר מצנן גדול, כירים חשמליות ועוד.... אפשר לראות את הדירה בכל יום מהשעה 15/30 בתיאום עם ישראל: 050-3991065
אורח
22.04.22 21:30
מרתף.
אורח
01.11.22 19:32
אני מוכן לשלם 2 שקל על דירה כזאת
אורח
05.01.22 15:08
דירה להשכרה 3 חדרים לקראת סוף חודש אפריל שפינוזה רחובות. 0523946275
אורח
05.01.22 15:07
דירה להשכרה 3 חדרים לקראת סוף חודש אפריל בשפינוזה


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
17.12.22 12:54
שברולט אופטרה 2008, מצב מעולה, 0525268687
אורח
15.12.22 15:15
למכיה קיה פיקנטו 2018 חדשה. גיר אוטומטי עם טסט לשנה. 0528882882
אורח
18.11.22 14:34
למכירה
אורח
23.09.22 13:45
למכיר מגרש 440 דונם ב2,000,000 כן רק 2,000,000!!!!!
אורח
13.10.22 20:01
איפה זה?
אורח
25.10.22 18:39
אשמח לקבל פרטים 0527684717
אורח
28.04.22 23:52
למכירה פורד גלקסי 2009 יד 3 243000 ק"מ טסט לשנה 15500 0507158114
אורח
28.10.22 16:50
גיר?
אורח
27.03.22 12:44
למכירה שברולט מליבו (אמרקאי) 2011 יד ראשונה מטופלת באופן סדיר + כולל טסט לשנה עד אפריל 2023 {טסט + תשלום) חום מוקה 054-9993528
אורח
23.03.22 16:09
מספר טלפון 0524101033
אורח
23.03.22 16:07
בקשר למודעה על הניסאן אשמח לדעת כמה דורשים בשבילה
אורח
10.04.22 11:00
5000
אורח
19.08.22 12:14
יקר מאוד. צריך 2500


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
22.02.23 23:10
מחפשים עבודה שלחו קורות חיים ל 055-7040165 ווצאפ
אורח
05.02.23 10:37
למשרד מדידות והנדסה במערב ראשל"צ דרושה מזכירה עם ניסיון לטיפול בעבודה שוטפת והתנהלות מול מס' גורמים. למשרה מלאה 5 ימים בשבוע. קו"ח ניתן לשלוח למייל lizshoval@gmail.com
אורח
26.12.22 13:45
מה
אורח
08.12.22 16:11
דרוש/ה נציג/ת שירות ומכירה טלפוניתלחברת אמורפיקל דרוש/ה נציג/ת מכירות ושירות טלפוני למשרה מלאה, במשרדי ההנהלה בנס ציונה. אם את/ה אחראית, עם יכולת הקשבה ותודעת שירות גבוהה מקומך איתנו. התפקיד כולל מתן שירות טלפוני ללקוחות החברה (שיחות נכנסות ויוצאות), זיהוי צורכי הלקוח ומתן מענה מקצועי, ביצוע הזמנות טלפוניות, שימור לקוחות קיימים ועוד...דרישות התפקיד: תודעת שירות . ניסיון במכירות – יתרון שליטה בישומי מחשב בסיסיים כמו הקלדה, וורד, אקסל ואינטרנט יתרון לבעלי /ות רקע בעולמות הטיפול, הפארמה ומדעי החיים. מתאים גם לפנסיונרים בעלי /ות ניסיון במערכת הרפואית והטיפול קורות חיים יש לשלוח למייל meital@amorphical.com
אורח
16.06.22 07:12
דרושים נהגי מוניות ברחבות https://lp.vp4.me/q3bk
אורח
07.08.22 22:42
מעוניין לעבוד נהג מןנית פלאפון 0505076023 אריה
אורח
11.12.22 13:34
מה התנאים?! בן 42 מרחובות,אושיות...
אורח
11.12.22 13:35
0552622467
הצג תגובות נוספות
אורח
02.06.22 00:34
דרוש. איש טכני תותח ומהיר לתיקון קורקינטים חשמליים ואופניים חשמלייים .לחנות ברחובות. שכר גבווה.0555687384 רק הודעות וואצפ
אורח
07.05.22 19:55
היי שמי ענתי אני מטפלת בתינוקות, אהייה פנוייה מספטמבר הקרוב אשמח להצעות, 0525268687
אורח
21.04.22 09:50
מחפשת דירה להשכרה בראשון עד 3000 שקל גדולה עם הרבה חדרים השכרה לתקופה קצרה.
אורח
06.05.22 15:29
מה זה תקופה קצרה


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל