הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

נפתחה קבוצת וואטסאפ למחפשי דירות בראשון לציון! 

בכתבה, לינק הצטרפות לקבוצה מחפשי דירות בראשל"צ
למכירה דירת 2.5 חדרים 60 מ"ר, בשכונת נאות אשלים בראשון לציון ברחוב הכי מבוקש בשכונה: כולל ממ"ד, חניה, מרפסת שמש, משופצת, ממוזגת במחיר 1,950,000 ש"ח לפרטים: 03-376-9226
ראשון לציון מרכינה את ראשה על לכתו של ראש העיר לשעבר חנניה גיבשטיין ז"ל

פרשת שוחד גדולה! 8 תושבי ראשון לציון ובהם 5 קבלנים כולל קבלן ואשתו נעצרו בחשד למעורבות בפרשת שוחד והטיית מכרזים במשרד הביטחון... רשימת החשודים בכתבה

רוב החשודים נעצרו עד 20/2

אבי בר | | תגובות: 18חשד לניהול קרטל והטיית מכרזים של קבלנים, עו"ד ובעלי חברות בפרויקטים ומכרזי בינוי ואחזקה של משרד הביטחון וחשד למעורבות ארגון פשע בביצוע ובמעורבות בפרשה


שוטרי היחידה הארצית למאבק בפשיעה הכלכלית (יאל"כ) בלהב 433 והממונה על הביטחון במערכת הביטחון (מלמ"ב) מנהלים בשנה האחרונה חקירה סמויה, שממנה עולה חשד להטיית מכרזים של משרד הביטחון ע"י קבלנים וחשודים נוספים וכן חשד לעבירות שוחד עם גורמים באגף ההנדסה והבינוי של משרד הביטחון, בתמורה לקבלת מידע פנימי והטיית מכרזים בתחום הבינוי


מחקירות היחידה עולה כי לאחד הקבלנים החשודים בפרשה, קשר עסקי עם ראש ארגון פשע ועם גורמים נוספים המזוהים עם אותו ארגון.


אתמול שני 13/2 הפכה החקירה לגלויה, עם מעצרם של עשרות חשודים ומעוכבים לחקירה ובהם קבלנים, עו"ד, בעלי חברות, עובדים ומשרתים באגף ההנדסה והבינוי במשרד הביטחון, החשודים בעבירות של לקיחת שוחד, מתן שוחד, מרמה והפרת אמונים, קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, קשירת קשר לפשע, רישום כוזב במסמכי תאגיד, עבירות עפ"י חוק איסור הלבנת הון, עבירות עפ"י חוק התחרות ועבירות עפ"י פקודת מס הכנסה.


החקירה החלה בעקבות מידע שסיפקה יחידת החקירות של המלמ"ב במשרד הביטחון ושותפים לה גם רשות התחרות, המשטרה הצבאית החוקרת (מצ"ח) והמחלקה הכלכלית בפרקליטות המדינה.


מחקירת היחידה הארצית למאבק בפשיעה הכלכלית והמלמ"ב עולה כי עפ"י החשד בקרטל פעלו עשרות חברות במאות מכרזים ובאומדן עבירות בסכום של מיליארד ₪ וכי הקרטל פעל בצורה סדורה ולאורך זמן והתעצם בעקבות קשרים שוחדיים עם גורמים במשרד הביטחון ובצבא ובמסגרת אותם קשרים, החשודים קיבלו מידע פנים והטבות שונות. החשודים הגישו הצעות מחיר במכרזים במטרה לייצר את הממוצע אליו כיוונו כשבתוכן תהיה גם הצעת המחיר הקרובה ביותר לממוצע שהיא שתזכה במכרז. בשיטה הזאת, רימה הקרטל את משרד הביטחון וכספי המכרזים הושגו במרמה ונעשה בהם שימוש אסור.


הקרטל פעל בשיטה נוספת כאשר אחד הקבלנים החשודים הינו בעל שליטה מלאה בחברות שהוא אינו רשום בהן והרישום הפיקטיבי נועד להציג מצג שווא בפני משרד הביטחון ולהשפיע על שיקול הדעת כאילו מתחרות חברות שונות במכרז, כאשר בפועל החשוד הוא זה שעמד מאחורי כל אותן חברות.


על פי החשד, הקרטל חבר לחברות בעלות סיווג גבוה שזכו במכרזים ובתמורה לאחוזי רווח, לקחו אחריות מלאה על ביצוע המכרז מבלי שהחברה הזוכה תהיה מעורבת, כל זאת ללא ידיעה ו/או הסכמה של משרד הביטחון ובניגוד לתנאי המכרז.


במהלך המבצע , נתפסו חשבונות בנק, נדל"ן ועוד והמשטרה תבקש את חילוטם במסגרת ההליך הפלילי נגד החשודים.


כאמור נעצרו ועוכבו לחקירה עשרות חשודים והם מובאים בשעה זו למשרדי היחידה, בסיומה ולאחר קבלת ממצאיה יובאו לדיון בהארכת מעצרם בבימ"ש השלום בראשל"צ.


בפרשה נעצרו 8 חשודים

שמות החשודים והחשדות מתוך אתר פוסטה

הקבלן שרון דן (48) מראשון לציון, בעל חברה בשם "יתדות" (לפחות 10 מהחשודים קשורים אליה).
לפי המשטרה, בחיפוש בביתו ובמשרדי החברה נתפסו "כמויות עצומות של חותמות" של חברות שונות, מסמכים וכספים. לפי החשד, קשור למספר רב של חברות' מהן חברות שהשתתפו בהגשת הצעות פיקטיביות. הסנגור עו"ד משה וייס ממשרד אבי חימי אמר בתגובה: "יכול להיות שלחשוד יש תשובות טובות, אבל החוקרים לא הטיחו בו שום דבר מלבד שאלות כלליות".

לפני מספר שנים, דן הורשע בתיק מסוג אחר – עבירה על "חוק הסרטונים" לאחר שהפיץ צילום נשים שבילו איתו בפעילות מינית, והוא היה מראשוני הנאשמים בעבירה זו ונשפט לעבודות שירות.

אליס דן (32), בת זוג של שרון, הנדסאית בניין בהכשרתה אשר רשומה כבעלים של חברה קבלנית נוספת.
לטענת המשטרה, החברה הרשומה שלה שימשה קבלן מבצע בשם חברות אחרות,
לדברי הסנגור שלה, עו"ד נעם שביט, החברה שלה איננה ספקית של משרד הביטחון, מעולם לא נגשה למכרזים ולא היתה שותפה להתאגדות בלתי חוקית.

אבי קמר (63) מראשון לציון.
לפי הסנגור עו"ד דרור אשכנזי, מדובר במנהל כספים, ללא עבר פלילי.
מעצרו הוארך עד 20 פברואר.

מיכאל קפלן (64) ראשון לציון. מהנדס במקצועו.
נציגת המשטרה אומרת כי זייף הצעות והגיש מסמכים פיקטיביים בתיאום לכאורה עם החשוד המרכזי, שרון דן.
הסנגור עו"ד אבו עאמר מהסנגוריה הציבורית אמר כי החוקרים לא העמידו אותו על זכותו להתייעץ עם עורך דין, והוא מסר תשובה לפיה הוא ניגש למכרזים עצמאית, ביצע עבודות ושכר קבלני משנה. "הוא טוען שהתייעץ עם הקבלן האחר לגבי כמויות ומחירים, אבל לא היה תיאום".

דוד אסבט (66) מראשון לציון, אזרח עובד צה"ל.
על פי החשד קשר קשר עם שרון דן ולקח שוחד תמורת סיוע בהטיית מכרזים. בחקירתו אישר כי הוא חבר ותיק של אביו של דן. הסנגור עו"ד בועז קניג אמר כי לאסבט אין בתפקידו כל השפעה על מכרזים.


אלי גולדמן (41) ראשון לציון, עובד משרד הביטחון.
לפי המשטרה, "חשוד זה הוא שומר סף אשר מעל בתפקידו וקיבל שוחד". סנגוריו אהרון מלכה ואלעד שאול אמרו כי מדובר ב"עובד משרד הבטחון בסיווג גבוה, מדובר באיש ביצוע ולא במי שיש לו קשר למכרזים".

צחי לביא (50) מראשון לציון, קבלן מוכר של משרד הביטחון.
לטענת המשטרה הוא שימש כ"חזית" לחברה של שרון דן והעביר לה ביצוע מכרזים בהם זכה, ללא ידיעת משרד הבטחון. עורכי הדין שרון פישמן ורמי זועבי ממשרד דורון טיקוצקי קנטור גוטמן נס עמית גרוס ושות' אמרו כי שרון דן היה קבלן משנה שלו וכי ההתנהלות שלו מול דן היתה ידועה למשרד הבטחון. "מדובר באדם נורמטיבי שלא היה מעורב בפלילים, קבלן שעובד עשרות שנים ללא כל דופי", מסרו עורכי הדין פישמן וזועבי. "בטוחני כי בסופו של יום ההר יוליד עכבר ויוברר כי התנהלותו של מרשנו היתה ללא דופי, לבטח לא נעשה דבר במרמה או בניגוד לחוק איסור הלבנת הון".


יוסי קנר (71) מראשון לציון. עורך דין במקצועו, ולצד זה גם בעל חברה קבלנית מבצעת עבור משרד הבטחון.
מיוצג על ידי עו"ד רמי תמם ועו"ד יוסי חנן.
התפרסמו 18 תגובות לכתבה.
 • כולם מנייאק ...עכשיו מבינים למה נוסעים על אודי חדשות...מנייאק טריפולטאנים...
  הגב 14.02.23 20:30
 • אם תבדקו טוב טוב טוב בדוק אסף דאבול גם מעורב אפילו הוא בראש .
  הגב 14.02.23 20:52
 • קולומביה זה כאן... מה נהיה מהעיר הרעה הזאת??? קינסטליך לך, אתה אישיות לא רצויה
  הגב 14.02.23 21:40
 • מה זה קשור דביל
  14.02.23 22:09
 • לזה שכתב "מה זה קשור דביל": אתה בטח אמסלם או דרעי, נכון? מרוקאי מהאשפה אתה, זבל עופות...
  15.02.23 15:22
 • רק ביבי ישר כמו סרגל
  הגב 14.02.23 21:49
 • ראשוןמעל המפה ותישאר על המפה 🤐🤐🤐
  הגב 14.02.23 22:01
 • כל המדינה עובדת ככה.אולי הבית סוהר יחזיר אותם בתשובה ישמרו שבת
  הגב 14.02.23 22:06
 • חובה עונשי מינימום מחמירים ליצירת הרתעה !! לדעתי יש לנו בעיה חמורה עם בתי המשפט המטורללים.
  הגב 14.02.23 22:30
 • רק ביבי שלנו ישר וטוב ונופלו אליו מקנאה
  הגב 15.02.23 04:44
 • תיראו לאן הכספים של משרד הביטחון הולכים!! מאז מקרה סעידיאן 23 לוחמים הלומי קרב אינם איתנו, האחרון לפני יומיים!! הכל כסף !!אגף השיקום שייך למשרד הביטחון!!!
  הגב 15.02.23 06:10
 • אבד חסיד מהארץ וישר באדם בגללהרבה קומבינות הגענו למצב ההזוי שמערכות המשפט אפשרו לדרעי ולנתניהו להגיש מועמדות ובכך הכשירו את כל התכמנים ומשמשים דוגמא לעידוד נוכלים נוספים.
  הגב 15.02.23 09:05
 • בני משפחתי הקריבו נפשם וגופם למען מי?
  הגב 15.02.23 09:54
 • זאת לא המדינה שחלמנו עליה. האם עלינו להתבייש?
  הגב 15.02.23 09:55
 • בטוח שהיה פה סחיטה ואיומים ... הרי כולם שנתנו שוחד הם מהמיגזר . הם גוף מתוחכם ורשע ,שלא מתחשב ולא פוחד להרוס את המדינה . והשמאל נותנים להם יד בהרס .
  15.02.23 16:17
 • ערן קנר
  הגב 16.02.23 20:36
 • חייבים רפורמה ושינוי הדין והחמרה בעונשים.השופטים הורסים תמדינה .עונשים מגוחחים וסגורים מראש ע"י עורכי דין.עקירה מהשורר
  הגב 18.02.23 09:59
 • צודק בדבר אחד השופטים חייבים לעוף מהשילטון!!!
  18.02.23 10:01
 • אורח

למכירה דירת 2.5 חדרים 60 מ"ר, בשכונת נאות אשלים בראשון לציון ברחוב הכי מבוקש בשכונה: כולל ממ"ד, חניה, מרפסת שמש, משופצת, ממוזגת במחיר 1,950,000 ש"ח לפרטים: 03-376-9226

מערכת האתר | | תגובות: 0


למכירה דירת 2.5 חדרים, 60 מ"ר בשכונת נאות אשלים בראשון לציון. הדירה ממוקמת בפרויקט המוצלח ביותר בנאות אשלים, ברחוב התוף.

הדירה כוללת:

 • חניה
 • ממ"ד
 • מרפסת שמש בגודל 8 מ"ר
 • מיזוג אוויר
 • שיפוץ ותחזוקה ברמה גבוהה
 • מעלית
 • דלתות רב בריח

הדירה נגישה ומטופחת, מתאימה לכניסה תוך עד 6 חודשים (גמיש). הדירה שטופת אור עם כיווני אוויר דרום מזרח, פונה לפארק פסטורלי ויפה.

הדירה מתאימה לזוג, אדם לבד או זוג עם ילד. בשכונה נמצאים כל השירותים הנדרשים למשפחה, כולל סופר מרקט, מספרות, בתי קפה ומאפה, ירקן, מרכז רפואי, גני ילדים, בתי ספר, בית כנסת ועוד.

מחיר: 1,950,000 ש"ח

לפרטים נוספים: 03-376-9226התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

ראשון לציון מרכינה את ראשה על לכתו של ראש העיר לשעבר חנניה גיבשטיין ז"ל

ההלוויה תיערך מחר שישי 24.5 בשעה 11:00 בבית העלמין גני אסתר

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 15


ראשון לציון מרכינה את ראשה על לכתו של ראש העיר לשעבר חנניה גיבשטיין ז"ל

לפני זמן קצר הודיעה המשפחה על פטירתו של חנניה גיבשטיין שהיה ראש עיריית ראשון לציון בין השנים 1969 ועד 1983.

ההלוויה תיערך מחר שישי 24.5 בשעה 11:00 בבית העלמין גני אסתר

חנניה גיבשטיין נולד בראשון לציון והיה נשוי לבלהה. בנעוריו היה חניך תנועת בית"ר, סיים לימודי משפטים והיה בעל משרד עורכי דין בתל אביב.

במסגרת פעילותו בחיים הציבוריים היה יושב ראש המינהלה על המוסד לבטיחות וגהות, חבר המוסדות העליונים של תנועת החרות, יו"ר חוג הידידים של המרכז לבריאות הנפש בבאר יעקב, סגן יושב ראש האגודה למען החייל בארץ ויושב ראש הסניף המקומי.

הוא כתב למערכות העיתונים בנושאי כלכלה וגם הוביל את המאבק הציבורי נגד מפעל השפכים של גוש דן.

אל הפוליטיקה המקומית ניכנס בשנת 1969 כשהצטרף לתנועת חירות שרצה לרשות העירייה. הרשימה זכתה לרוב גדול וחנניה נבחר לראש העיר הצעיר ביותר בישראל. לאחר סיום כהונתו המשיך לכהן כחבר מועצה באופוזציה.

במהלך כהונתו החלה התשתית למדרשה לחיבת ציון והוקם מוזיאון ראשון לציון.

בשנת 1998 זכה באות יקיר העיר.ראש העיר, רז קינסטליך ספד לו ואמר

תושבות ותושבים יקרים,

בצער עמוק אנחנו נפרדים מאחד מעמודי התווך של העיר שלנו וראש העיר לשעבר, חנניה גיבשטיין.

חנניה גדל בעיר, התחנך בה ותרם לה רבות עד שנבחר להיות ראש העיר בשנת 1969 וכיהן בתפקיד במשך יותר מעשור, עד שנת 1983. במהלך כהונתו כראש עיר וגם לאחר מכן, הוביל ונלחם עבור נושאים חשובים כמו איכות הסביבה ושיפור החיים בעיר.

חנניה השאיר אחריו מורשת מפוארת ועיר מתקדמת ואני מרגיש את תרומתו בנושאים רבים גם היום, בתפקידי כראש העיר.

תודה לך חנניה על תרומתך הרבה לעיר, על ההקרבה וההשקעה, לא נשכח אותך לעולם!

אני רוצה לשלוח את תנחומיי למשפחה היקרה, יהי זכרו ברוך.
התפרסמו 15 תגובות לכתבה.
 • ברוך דיין האמת יהי זיכרו ברוך משתתפת בצער המשפחה
  הגב 23.05.24 18:26
 • לא נורא
  הגב 23.05.24 18:35
 • בושה
  23.05.24 19:02
 • גם אם לא הייתי מעריץ שלו, לא הייתי מתנסח כך, תתבייש לך. תתנצל
  23.05.24 19:14
 • יהי זכרו ברוך זכור לטובה
  הגב 23.05.24 18:37
 • תנחומים למשפחה יהי זכרו ברוך
  הגב 23.05.24 18:44
 • יהי זכרו ברוך
  הגב 23.05.24 18:45
 • יהי זכרו ברוך
  הגב 23.05.24 18:45
 • יהי זכרו ברוך
  הגב 23.05.24 18:48
 • ברוך דיין האמת יהי זכרו ברוך
  הגב 23.05.24 19:26
 • יהי זכרו ברוך.. בן כמה הוא היה?
  הגב 23.05.24 19:29
 • יהיא זכרו ברוך אדפ אהוב על תושבי העיר אשרינו שזכינו לאדם כמוהוא
  הגב 23.05.24 19:39
 • שמרו על כבוד הנפטר
  הגב 23.05.24 20:28
 • מצטרפת לדברי ההספד של ראש עירנו רז מסכימה עם דבריו. מנוחתך בגן עדן תנחומי למשפחה.
  הגב 23.05.24 20:33
 • יהי זכרו ברוך,איש למופת,היה ראש עיר שלא בשכר !!!! דוגמא ומופת.
  הגב 23.05.24 23:53
 • אורח

החל ממוצ"ש 25.6 יחלו תהלוכות ל"ג בעומר של בתי חב"ד ראשון לציון עם: צעדות, מופעים לילדים, על האש, מתקני לונה פארק ועוד

הפירוט המלא בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


בתי חב"ד ראשון לציון מזמינים את התושבים לתהלוכות ל"ג בעומר המסורתיות שיתקיימו ברחבי העיר החל ממוצ"ש 25.5

שכונת נחלת החדשה - אירוע למבוגרים

יום ראשון 26.5 בשעה 20:00 ברחבת הגנים רחוב מרים בן פורת

בתוכנית: גריל ברזילאי על האש, מופע מוזיקלי

יש לבצע הרשמה מראש 0509786770שכונת נחלת יהודה


יום ראשון 26.5 בשעה 17:00 התהלוכה תצא מהמגרש ברחוב מוליק אייל לכיוון אולם ספורט מרכז 360 נחלת

בתוכנית: מופע קרקס אורקולי בתלת מימד, הגרלת פרסים, ועוד

נחלת יהודה הותיקה

יום ראשון 26.5 בשעה 16:00 תצא התהלוכה מהגינה הציבורית ליד המרכז המסחרי ברחוב אלי כהן לכיוון גן קפלן ברחוב האגס

בתוכנית: הפנינג ענק, הגרלת פרסים, דוכני משחק ועוד

שכונת חלום ראשון

יום ראשון 26.5 בשעה 17:00 בבית חב"ד רחוב רבי יהודה הנשיא 1

בתוכנית: ההצגה האוצר מתחת לגשר, הגרלת פרסים, ארטיק וטרופית לכל ילד
שכונת נעורים-קדמת ראשון

יום ראשון 26.5 בשעה 17:30 ברחבת מתנ"ס נעורים רחוב תנועת הנוער 2

בתוכנית הפנינג מתנפחים ענק, מצעד תופים, הגרלת פרסים ועודשכונת קריית ראשון

מוצ"ש 25.5 בשעה 20:30 מרכז חב"ד ברחוב גולדה מאיר 17

בתוכנית: מופע של מיקי המצחיק, D.J וריקודים סביב המדורה, דוכני מזון ועודיום ראשון 26.5 בשעה 16:15 ברחבה מול בית חב"ד במרכז מסחרי - החלמונית 26

בתוכנית להקת מתופפים, הגרלת פרסים, פינת ליטוף, עמדת צילום ועוד
שכונת נאות שקמה

יום שני 27.5 בשעה 16:30 ברחבת הכניסה לקניון

בתוכנית: הבלוניאדה, הגרלת פרסים ועוד
שכונת השומר

יום ראשון 26.5 בשעה 16:30 תצא התהלוכה מגן הפרדס ברחוב בלקינד 4 לכיוון מרכז קהילה עלומים בלקינד 21

בתכנית: הגרלת פרסים, מופע הקרקס של תום, דוכני מזון ועודשכונת רמז

ביום ראשון 26.5 בשעה 17:00 תצא התהלוכה משני מוקדים: מבית ספר ניצנים ברחוב ויניק ומבית ספר יסוד המעלה ברחוב הצמח לכיוון בית ספר הראל ברחוב רמז 11בתוכנית: מתנפחים, הגרלת פרסים ודוכני מזון
שכונת כרמים

יום ראשון 26.5 בשעה 17:30 התהלוכה תצא מגן היקב הצמוד למרכז הנוער לכיוון רחבת תיכון רבין- רחוב השומרה 4

בתוכנית מופע של הקרקס האפריקאי, הולכי קביים, הגרלת פרסים ועוד

שכונת נווה חוף

יום ראשון 26.5 בשעה 17:00 התהלוכה תצא מגן יונתן לכיוון בית חב"ד נווה חוף

בתוכנית: הגרלת פרסים, ספר לכל ילד ועודשכונות נווה הדרים ומישור הנוף

ביום ראשון 26.5 בשעה 17:00 תצא התהלוכה משני מוקדים בגן המשחקים שבמרכז רחוב הקוקיה ומגן המשחקים ברחוב פיינשטיין לכיוון אולם הספורט יגאל אלון רחוב יגאל אלון 30

בתוכנית: מיני לונה פארק עם מתקנים, מתחם לייזר טאג, הגרלת פרסים ועודשכונות רמת אליהו ונווה ים

ביום ראשון 26.5 בשעה 16:30 התהלוכה תצא מבית חב"ד

בתוכנית: הפנינג מתנפחים, הרגלת פרסים, דוכני מזון ועוד
בית חב"ד קניון הזהב

יום ראשון 26.5 בשעה 17:00 תצא התהלוכה משער פריז בקניון

בשעה 18:00 תקיים מופע אקרובטיקה של גיבורי האש והלהטוטים בנוסף תתקיים הגרלת פרסים
שכונת גני ראשון

יום ראשון 26.5 בשעה 16:30 בית ספר אופקים ברחוב אביעזר ילין

בתוכנית: סדנאות להכנת חץ וקשת, פיתות ונרות, תחנות הפעלה, הגרלת פרסים, דוכני מזון ועוד
שכונת רמב"ם

יום ראשון 26.5 בשעה 17:00 תצא התהלוכה מבית ספר חביב ברחוב הגדוד העברי 1

בתוכנית: מופע של כוכב הילדים מדען נולד, הגרלת פרסים, תהלוכת מתופפים ועוד

בית חב"ד המכללה למנהל

מוצ"ש 25.5 השעה 21:30 במעונות המכללה למנהל

בתוכנית: בשרים ופינוקים על האש ומופע מוזיקלי

כניסה חופשית
שכונת נאות אשלים

יום ראשון 26.5 בשעה 17:00 בפארק אשלים רחוב התזמורת 60 ליד אלמה מרקט

בתוכנית: מתנפחים, הגרלת פרסים, דוכני מזון ועוד
שכונת נרקיסים

יום ראשון 26.5 בשעה 17:00 תצא התהלוכה מבית ספר מקיף יג לכיוון בית חב"ד

בתוכנית: הגרלת פרסים, מופע של הקוסם עמית מיטרני ועוד


שכונת גן נחום

יום ראשון 26.5 בשעה 16:45 תצא התהלוכה מגן רופין למגרש הכדורגל הדרים

בתוכנית: מופע להטוטים, הפרחת בלונים, מצעד מתופפים ועוד
שכונת רביבים- קריית אמנים

מוצ"ש 25.5 בשעה 20:45 תצא התהלוכה מרחוב שלמה אלירז 1 לכיוון בית ספר רביבים

בתוכנית: מופע להטוטי אש ואורות, הגרלת פרסים, טקס תספורת לילדי החלאקה, הדלקת מדורה ועודשכונת מרום ראשון

יום ראשון 26.5 בשעה 17:00 תצא התהלוכה מגינת עין דור לכיוון המגרש הסמוך לצופים

בתוכנית: מעגל מתופפים, הגרלת פרסים ועודשיכון המזרח

יום ראשון 26.5 שעה 17:00 התהלוכה תצא מקניון מגדלי העיר לכיוון המתנ"ס

בתוכנית: המחזמר האוצר שלי, הגרלת פרסים, רכב ליווי עם מוזיקה ועוד


שכונת רקפות

יום ראשון 26.5 בשעה 17:00 תצא התהלוכה מגינת אורנה פורת לכיוון המרכז הקהילתי ברחוב יעקב בן סירא 7

בתוכנית: סדנאות של חץ וקשת, ערכת בשמים, הגרלת פרסים ועוד
שכונת האירוס

יום ראשון 26.5 בשעה 17:00 תצא התהלוכה ממגרש הספורט ליד בית ספר אריאל שרון

בתוכנית: מתנפחים, דוכני מזון, ועוד

שכונת אברמוביץ

יום ראשון 26.5 בשעה 17:00 בגינה הציבורית באחים זייגר 9

בתוכנית: סדנאות יצירה של חץ וקשת, עוגת מדורה, קשתות לשיער, בועות סבון ופרסים לילדים.
נווה דקלים

יום ראשון 26.5 בשעה 17:00 התהלוכה תצא מגינת אופירה לכיוון בית הספר

בתוכנית מופע אומנותי, דוכני מזון והגרלת פרסים

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • טעות בתאריך שפורסם. ערב לג בעומר הוא 26/5 ולא כפי שפורסם על ידכם.
  הגב 23.05.24 17:40
 • אורח

נבחרת בית ספר טביב בראשון לציון עלתה לגמר אולימפיאדת החלל

את הנבחרת מובילה רכזת המדעים רקפת הרשקוביץ

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


תחרות חקר החלל בבתי הספר הגיעה לישורת האחרונה באירוע הגמר שעתיד להתקיים בחודש יוני. התחרויות מתקיימות ביוזמה ובמימון של סוכנות החלל הישראלית במשרד החדשנות המדע והטכנולוגיה, בשיתוף הפיקוח על הוראת מדע וטכנולוגיה באגף מדעים א' במזכירות הפדגוגית, בהפעלת ארגון החינוך שמיר יעוץ והדרכה ובניהול של ד"ר גלעד שמיר.

תחרות חקר החלל/ אולימפיאדת החלל ע"ש אילן רמון מתקיימת מדי שנה בחלוקה לתחרות של בתי ספר יסודיים (ד-ו ) וחטיבות הביניים התחרויות מהוות הזדמנות לתלמידים להצטרף לחוויית לימוד מרתקת וחשיפת התלמידים לטכנולוגיות חלל שונות, לחשיבה יזמית ולפתרון אתגרים פורצי דרך בתוכן מתקדם בתחום החקר ותעשיית החלל.

השנה עוסקת התחרות בנושא האסטרונומיה וחקר החלל בדגש על התיישבות במערכת השמש ותכנון כלי תחבורה שיסייע בהתיישבות בחלל.

אמש התקיים שלב הגמר המחוזי בה לקחה חלק נבחרת בית ספר טביב בהובלתה של רכזת המדעים, רקפת הרשקוביץ שהצליחה לעלות לגמר הארצי.

הנבחרת שלנו מונה 21 תלמידים מכיתה כיתה ז4, מתן, מאור ונועה מכתה ט4 ויותם מכיתה ח4

בית הספר טביב בירך את הנבחרת "גאים בכם מאוד על העשייה הרבה והמאתגרת בחודשים האחרונים, על ההשקעה, ההתמדה, על עבודת צוות מופתית, ועל המוטיבציה שהפגנתם לאורך כל התהליך. אתם אלופים בהצלחה בגמר הארצי.

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אלוים שלנו ,,😍
  הגב 23.05.24 14:33
 • * אלופים :))
  23.05.24 14:33
 • אורח

מופע מחווה לפול אנקה בהיכל התרבות מאיר ניצן בראשון לציון - 30 במאי

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק היכל התרבות


היכל התרבות מאיר ניצן בראשון לציון מזמין את הציבור לערב מיוחד במינו: מופע מחווה לאגדה המוזיקלית פול אנקה. המופע יכלול את הלהיטים הגדולים ביותר של אנקה ויעניק חוויה נוסטלגית קסומה.המופע יתקיים ביום חמישי, ה-30 במאי, בשעה 20:30.לפרטים נוספים ורכישת כרטיסים, לחצו כאן: https://www.htrl.co.il/category.asp?category=2160התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום רביעי 29.5 יקיים מוזיאון ראשון לציון סיור וביקור בתערוכה לרגל אירועי שבוע שימור האתרים המתקיים בישראל

יש לבצע הרשמה מראש

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


המועצה לשימור אתרים, בשיתוף משרד המורשת, מזמינה את הציבור הרחב לקחת חלק בעשרות אירועי שבוע שימור אתרים - חלקם הגדול ללא תשלום - שיתקיימו בכל רחבי הארץ בין התאריכים י"ד-כ"ג באייר, 31-22 במאי.

שבוע שימור אתרים מתקיים כבר יותר מ-30 שנה, ומטרתו לחשוף בפני הציבור הרחב את חשיבותו ואת הפנים השונות של תחום השימור - שהוא הבסיס להנחלת המורשת - כמו גם את פעילותה המקיפה של המועצה לשימור אתרים ואת אתרי המורשת בכל הארץ. כל זאת, באמצעות מפגשים בלתי אמצעיים עם בתים, דמויות וסיפורים, שיחד מרכיבים את התמונה המופלאה של ההתיישבות בארץ מאז המאה ה-19 ושל המאבק להקמת המדינה.


בין האירועים הבולטים בשבוע שימור אתרים השנה: מגוון סיורים מודרכים באתרי מורשת בערים, במושבות, בקיבוצים ובמושבים; סיור בבית ויצמן ברחובות בעקבות מורשתו של האדריכל הנודע אריך מנדלסון; סיור לאורך הדרך ההיסטורית בין יפו לירושלים; ערבי שירה, "יום הנוטר" במשטרת נהלל ההיסטורית; תהליכי שימור המורשת בירושלים - המציאות והחלום; נגיעה בתולדות הרכבת החיג’אזית בחיפה; ביקורים בבתים המספרים את סיפוריהם של החלוצים והחלוצות; סיורים מיוחדים במוזיאונים לאומנות; סיור בעקבות שימור יצירתו של האמן הנודע שרגא ווייל; חיפה החדשה של דאהר אל־עמר; סיפורי אהבה וקולינריה באשקלון ועוד.במסגרת הפעילות בראשון לציון יקבלו התושבים הצצה ראשונה למתחם בית ספר חביב, ראשון לציון

עיריית ראשון לציון שמה לה למטרה, לשמר את אתריה ההיסטוריים וביניהם גם את בית ספר חביב (1886), בית הספר העברי הראשון בעולם בו כל מקצועות הלימוד נלמדו בלשון העברית. פרויקט השימור של המתחם הוא אחד מהחשובים אותו מקדמת העירייה בשיתוף משרד מורשת, ונעשה במספר שלבים הכוללים: הקמת מבנה בית ספר חביב החדש (הושלם), מגרש ספורט, חצר חווייתית פתוחה לכל הציבור (בביצוע), ספריית "כותר חביב" (בביצוע), שימור בית מדליה ושימור בית הספר ההיסטורי, (חלקו המערבי הסמוך לרחוב אחד העם), בו יחלו עבודות השימור בקרוב.

המבנה ההיסטורי יצטרף למוזיאון ראשון לציון וישמש כמרכז מורשת לאומי לשפה העברית, ינציח ויציג את סיפור תרומתו של בית הספר לתחיית השפה העברית.

עיריית ראשון לציון, במסגרת שבוע שימור אתרים של המועצה לשימור אתרי מורשת בישראל, ובאמצעות ד"ר רוני באום מנהלת מוזיאון ראשון לציון ואדר' צביקה קמיל, מנהל מחלקת השימור בעירייה, יעניקו לציבור הרחב הצצה ראשונה למתחם בית הספר "חביב" ברחוב אחד העם וביקור בתערוכה על אליעזר בן יהודה במוזיאון.

יום רביעי, כ”א באייר תשפ”ד, 29 במאי 2024
שעה: 16:00
מפגש: בכניסה למוזיאון ראשון לציון, רח’ אחד העם 2, ראשון לציון

הסיור ללא עלות אך יש לבצע הרשמה מראש
להרשמה לחצו כאןפירוט כל האירועים באתר המועצה לשימור אתרים
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הרצאה בנושא מיינדפולנס ו-NLP במרכז צעירים ראשון לציון - 27 במאי

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז צעירים ראשון לציון


מרכז צעירים של עיריית ראשון לציון מזמין את הציבור להרצאה בנושא מיינדפולנס ו-NLP. ההרצאה תעסוק בנושאים הבאים:
 • הנחת יסוד של NLP
 • נשימה ככלי לאיזון ושחרור
 • כלים להעצמה ולהתמודדות עם לחצים
 • פיתוח מודעות ושינוי דפוסים ואמונות
 • ניהול עצמי של מחשבות, רגשות ותחושות
ההרצאה תתקיים ביום שני, 27 במאי, בשעה 19:00 במעונות הסטודנטים. להרשמה, יש להיכנס לקישור הבא: הרשמה להרצאה.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פעילות יצירה מתוקה בקניון עזריאלי ראשונים בראשון לציון - 22 במאי במסגרת הפעילות, הילדים והמשפחות יוכלו להכין קינוחי כוסות טעימים ומהנים

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק קניון עזריאלי ראשונים


קניון עזריאלי ראשונים בראשון לציון מזמין את הציבור לפעילות יצירה מתוקה וייחודית. האירוע יתקיים ביום רביעי, ה-22 במאי, בין השעות 17:00-19:00 בקומה השנייה של הקניון, ברחבת האירועים ליד חנות שילב.

במסגרת הפעילות, הילדים והמשפחות יוכלו להכין קינוחי כוסות טעימים ומהנים. זוהי הזדמנות מצוינת לבלות זמן איכות עם הילדים וליהנות מחוויה יצירתית ומתוקה.

הכניסה חופשית ומיועדת לכל המשפחה. כולם מוזמנים להגיע ולהשתתף.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אירוע ליל שבועות קהילתי לנשים בלבד כולל הפרשת חלה עם הרבנית רונית ברש במתנ"ס רמת אליהו בראשון לציון - 9 ביוני 2024

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מתנ"ס רמת אליהו ראשל"צ


מתנ"ס רמת אליהו בראשון לציון מזמין אתכן לערב מיוחד לכבוד ליל שבועות, המיועד לנשים בלבד.

האירוע יתקיים ביום ראשון, 9 ביוני 2024, בשעה 20:00, ויכלול הפרשת חלה עם הרבנית רונית ברש בליווי שופרות ותופים.

קוד הלבוש לאירוע הוא לבן.

עלות הכרטיס היא 10 ש"ח בלבד. לרכישת כרטיסים, לחצו כאן.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פורום ראשון לציון

הפורום נועד לאפשר לתושבי ראשון לציון להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
22.05.24 18:35
שלום רב, אני מתגוררת ברחוב קרית ספר מקביל לרוטשילד, לא יתכן שאזורי החניה לא מוגדרים לתושבים החברים הצעירים באים לבילוי . ואנחנו מסתובבים שעות למצוא חניה. בבקשה טיפולכם. תודה
אורח
18.05.24 21:43
מישהו מוכן להגיד לחמתי להפסיק לבוא לבית שלי כל כך הרבה? לאישה הזאת אין חיים, הצילו!
אורח
12.05.24 10:54
הזוי!!!!!!!!!!!! ,,,,,,,, אף אחד מנבחרי הציבור בעירייה, שאנחנו בחרנו - לא מתייחסים לשום הערה/הארה שמציינים בפורום זה,,,,,, חבל..... זה לא לעניין ואף מזלזל,,,
אורח
19.05.24 09:35
+1
אורח
09.05.24 18:39
מה עושים עם האופנועים שנוסעים בערב ובלילה ברחוב ירושלים ויגאל אלון ??
אורח
12.05.24 01:05
ומפריעים לילדים לישון ומלחיצים את כולם שזה נשמע גם כמו אזעקה
אורח
08.05.24 19:02
למה יש פקקים במחלף ראשון? לפני חצי שנה ואפילו יותר בשעות 18:25 - 18-40 היה תמיד ריק. אנשים התחילו לעבוד שעות נוספות? אני יודע שאנשים לא אוהבים לעשות שעות נוספות. רוב התנועה אמורה להיות עד שעה 18:15. הלחץ מתחיל משעה 15:30. נסיעה מ שוהם מודיעין אמורה לקחת 25 דקות. פשוט נהיה סיוט לחזור מהעבודה.
אורח
08.05.24 12:53
בכל השכונות במרכז העיר יש הזנחה. ראש העיר מתפאר במה העיריה עושה, שולח חוברות כל חודשים, תפקידנו, האזרחים, להראות מה לא טוב בעיר המדרכות לא ישרות, האבנים המשובצות חלקן בולטות, חלקן יוצאות ממקומן. נפלתי בעיר נזקקתי לטיפול , ועדיין לא הגשתי תלונה כי אני יודעת שדבר לא ישתנה כך גם , צואת כלבים ממלאת את הרחובות, איפה הפקחים איפה האופנוקקי מסתובב, מי שמסתובב במערב העיר, איזור המגורים, כאילו עיר אחרת.
אורח
11.05.24 07:49
ממש כך!!+
אורח
16.05.24 18:11
אמת!!משום מה במקום שהעיר טשתפר מבחינת נקיון.המצב ממש מחמיר.כל ירקן מוציא את מרכולתו.והאנשים בקושי מצלחים לעבור.מאכזבבבב ממש שככה העיר ניראת
אורח
23.05.24 12:20
ראש העיר ממגדל השן מזניח את המרכז והמזרח ומשקיע במערב. מבחינת תשתיות, בטיחות, ביטחון ושפ"ע.
אורח
03.05.24 16:49
מנקה הרחובות בשכ' אברמוביץ' רוב היום או יושבים או מדברים בטלפונים. השכונה מלוכלכת. היכן הפיקוח ?
אורח
01.05.24 20:26
ראש העיר הבטיח לפני הבחירות כי בית משפט לענייני משפחה לא יעבור מראשון. הבחירות הסתיימו ומסתבר שהבטחות הם מס שפתיים ובית במשפט בראשון עובר לפ"ת. אנשים יאלצו לנסוע בשלושה אוטובוסים על מנת לקבל את יומם בבית המשפט
אורח
07.05.24 22:20
ביבי הבטיח המון דברים הוא קיים לא. אתם בחורים את אותו החרא ואז בוכים. זה מה שקורה שבחורים בימין מזויף.


מופע "הארמון של איתי" הרפתקה של מחול לילדים, המלווה בפסקול משירי אריק אינשטיין במוזיאון אגם בראשון לציון - שבת, 22 ביוני 2024. לרכישת כרטיסים 03-5555-900

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מוזיאון אגם הדף הרשמי


מוזיאון אגם בראשון לציון מזמין אתכם למופע "הארמון של איתי" - הרפתקה של מחול לילדים, המלווה בפסקול משירי אריק אינשטיין וכוראוגרפיה של רייצ'ל ארדוס.

המופע יתקיים בשבת, 22 ביוני 2024, בשעה 12:00 ומתאים לגילאים 4-10. מחיר כרטיס למופע בלבד הוא 40 ש"ח, מחיר אחיד להורים וילדים.

בנוסף, ניתן לשלב פעילות ומופע במסגרת טריפל הכולל סיור מודרך למשפחות, סדנת יצירה לילדים ומופע בשעות 10:00-13:00 או 12:00-14:30. כמו כן, ניתן לרכוש כרטיס משולב - גמצי'ק הכולל סיור תיאטרלי לקטנטנים ומופע בשעות 11:15-13:00 או 12:00-14:00.

לרכישת כרטיסים, בקרו באתר: https://yama.smarticket.co.il/show/86

מוזיאון אגם, רחוב מיש"ר 1, ראשון לציון. לפרטים נוספים, התקשרו ל-03-5555-900 או בקרו באתר yama.co.il.

הזכות לשינויים שמורה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

גן החיות "חי-כיף" בראשון לציון מחפש מטפלים/ות לבעלי חיים

מערכת האתר | | תגובות: 1
צילום מתוך דף הפייסבוק חי-כיף, גן החיות ראשון לציון


גן החיות "חי-כיף" בראשון לציון מחפש מטפלים/ות לבעלי חיים עם תשוקה, רגישות ואהבה לחיות. התפקיד כולל טיפול יומיומי בחיות, הזנה, ניקוי ושמירה על סביבה נקיה ומסודרת.

אם אתה אדם אחראי, יצירתי ואוהב לעבוד בצוות, זו ההזדמנות שלך להצטרף לצוות המקצועי של גן החיות. העבודה מתרכזת באהבה לחיות וביכולת לתרום לקהילה.

לפרטים נוספים והגשת מועמדות,לידור 0524775877
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אתם משלמים משכורות רעב מי יעבוד אצלכם
  הגב 23.05.24 23:46
 • אורח

משרדי עיריית ראשון לציון יהיו סגורים ביום ראשון ל"ג בעומר 26/5

מערכת האתר | | תגובות: 3
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית ראשון לציון


ביום ראשון, 26 במאי 2024, כל משרדי עיריית ראשון לציון וסניף מערב יהיו סגורים לרגל ל"ג בעומר. לא תתקיים קבלת קהל ביום זה.

העירייה מזכירה לתושבים כי ניתן לבצע מגוון פעילויות מקוונות באתר העירייה בכל עת:

https://www.rishonlezion.muni.il/Acti.../Pages/Payments.aspx

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • למה סגור? זה לא יום שבתון. מה אתם - ילדים בכיתה ג'?
  הגב 23.05.24 10:09
 • האם גם החברה העירונית בחופש יום ראשון,משום שהיא חברת בת של העיריה,או רק העיריה בחופש.
  הגב 23.05.24 12:41
 • גם ביום שני אל תגיעו לא נרגיש את ההבדל תנוחו מהמדורות
  הגב 23.05.24 19:29
 • אורח

רוכב אופניים חשמליים נפצע בינוני בתאונה בראשון לציון

מערכת האתר | | תגובות: 4


רוכב אופניים חשמליים נפצע בינוני בתאונה בראשון לציון

דוברות איחוד הצלה - מחוז מרכז: צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו סיוע רפואי לרוכב אופניים חשמליים (כבן 50) שנפצע בינוני ברחוב קפלנסקי בראשון לציון.

אנדריי אוסדיציי מאיר בקר ובן קול, חובשי איחוד הצלה, מסרו: "מדובר בתאונה עם מעורבות רכב ורוכב אופניים חשמליים. לאחר הסיוע הראשוני שהענקנו בזירה לרוכב שנחבל בראשו ובגפיו, הוא פונה לבית החולים במצב בינוני".

לפרטים נוספים: יוני אלזרע | דוברות און ליין איחוד הצלה

התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • לבצע הפרדה מוחלטת בין רוכב אופניים לבין רכבים הולכי רגל במדרכה. מסלול רק לאופניים קורקינטים עם קסדות, תמרורים ומשטרת אופניים חשמליים קורקינטים חובה.
  הגב 23.05.24 09:13
 • ומה עם הולכי הרגל שהולכים על שבילי האופניים? במדינה שבה אין אכיפה ראויה על שום דבר, מה הפלא שאנחנו חיים בג'ונגל בכל תחום בחיינו?
  הגב 23.05.24 09:45
 • תאכלס
  23.05.24 10:00
 • אתם חיים בסרט!! במעברת ראשלצ, אין מקום להולכי רגל ורוכבי קורקינט ואופנים חשמליות ואפ נים רגילות וקול איות!!!!
  הגב 23.05.24 11:13
 • אורח

אלופת ישראל! ד"ר אסנת לבציון-קורח מנהלת המרכז הרפואי שמיר (אסף הרופא) זכתה במקום הראשון באליפות ישראל בטריאתלון והקדישה את הזכייה לנעמה לוי

מערכת האתר | | תגובות: 7
צילום:שרון אלמגור


ברכות לד"ר אסנת לבציון-קורח, מנהלת המרכז הרפואי שמיר (אסף הרופא), שזכתה בסוף השבוע במקום הראשון באליפות ישראל בטריאתלון שהתקיימה באשקלון.

ד"ר לבציון-קורח הקדישה את הזכייה לנעמה לוי, הטריאתלטית בת ה-19 שנחטפה לרצועת עזה ב-7 באוקטובר. לוי שירתה כתצפיתנית ונחטפה ממוצב נחל עוז.

ד"ר לבציון-קורח, שאף פעם לא מוותרת על אימונים, חנכה לאחרונה את מכון הכושר GYM'S לעובדי המרכז הרפואי שמיר, כחלק מהאג'נדה שלה לחיזוק הסינרגיה בין קריירה וספורט והמוטו לפיו הבריאות מתחילה מבפנים.צילומים:שרון אלמגורהתפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • לא מופתעת בכלל על דר אסנת לב ציון האלופה. עשינו יחד את הטירונות בצבא ,עוד שם היא היתה הישגית מאד, מוטיבצייה בשמיים והובילה בכל דבר, זכתה בתואר חיילת מצטיינת וגם ניחנה בטוב לב והיתה אהובה על כולנו. שאפו גדול לדר אסנת לב ציון
  הגב 23.05.24 08:28
 • מדהימה
  הגב 23.05.24 09:04
 • רופאה משכמה ומעלה כבוד לנו שהיא מנהלת את אסף הרופא
  הגב 23.05.24 09:05
 • כל הכבוד אלופה
  הגב 23.05.24 09:38
 • איזו תותחית ! ספורטאים הם מנהלים מצוינים והיכולת שלה לשלב בין העבודה התובענית לאימוני טריאתלון היא לא פחות מהישג בפני עצמו.
  הגב 23.05.24 09:44
 • איזה אלופה שאת. גאים בך
  הגב 23.05.24 16:29
 • כל הכבוד על ההישג, אבל מה עם מכון הכושר של שיקום הלב באסף הרופא שזקוק לחידוש והוספת מתקני כושר
  הגב 23.05.24 20:29
 • אורח

נפתחה קבוצת וואטסאפ למחפשי דירות בראשון לציון! חברי הקבוצה מקבלים עדכונים ישירות לוואטסאפ על דירות יד שנייה וחדשות למכירה בראשון לציון. בעלי דירות המעוניינים לפרסם דירתם בקבוצה, פרטים בפון 052-8030056 ... בכתבה, לינק הצטרפות לקבוצה מחפשי דירות בראשל"צ

לוח הדירות הגדול של ראשון לציון בעמוד 3/5

אבי בר |
אתר be106 העוסק בחדשות בתחומים שונים ומתמחה בתחום הנדל"ן, פתח לתושבים המחפשים לרכוש דירות בראשון לציון, קבוצת וואטסאפ "דירות למכירה בראשון לציון"

מאז פתיחת 2 הקבוצות נרשמו לשירות כ - 1350 מחפשי דירות והרשימה גדלה מיום ליום.

הפרסום וניהול הקבוצה על ידי be106 נדל"ן

קיימת אפשרות לשת"פ עם מתווכים בתנאים מסויימים

בעלי דירות יד שנייה וקבלנים המעוניינים להציע דירה למכירה בראשון לציון בקבוצה מוזמנים לקבל פרטים

052-8030056


מחפשי דירות בראשון לציון המעוניינים להצטרף לקבוצה ולקבל מידי יום לוואטסאפ דירות למכירה בראשון לציון

להלן לינק הצטרפות לקבוצת מחפשי דירות בראשון לציון

https://www.be106.net/whatsapp/realestate/231

בתחרות הפיץ' העירונית בראשון לציון המציגה את יכולותיהם של הילדים והילדות להעביר מסר בע"פ ובאופן תמציתי בזמן קצר: בתחרות זכו: במקום הראשון, אוראל שמש, בית ספר זבולון המר במקום השני, ראיין בר, בית ספר עין הקורא במקום השלישי, אושר בירן, בית ספר רקפות

מערכת האתר | | תגובות: 1
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית ראשון לציון


עיריית ראשון לציון קיימה את תחרות הפיץ' העירונית בפעם השלישיתעיריית ראשון לציון קיימה השנה את תחרות הפיץ' העירונית בפעם השלישית, בהובלת מנהל החינוך העירוני. התחרות, שהתקיימה בנושא "הסברה" עם דגש על החברה הישראלית, ערבות הדדית, תרומה אישית והתנדבות בצל המלחמה, הציגה את יכולותיהם של הילדים והילדות להעביר מסר בע"פ ובאופן תמציתי בזמן קצר.פיץ' (pitch) הוא מיומנות קריטית בעולם העסקי, הציבורי והחברתי כיום, המאפשרת להעביר מסר בצורה תמציתית וברורה בזמן קצר. בתחרות זכו: במקום הראשון: אוראל שמש, בית ספר זבולון המר במקום השני: ראיין בר, בית ספר עין הקורא במקום השלישי: אושר בירן, בית ספר רקפותעיריית ראשון לציון גאה בנוער המדהים שהראה נחישות ומיומנות בעמידה בפני קהל, ומברכת את כל המשתתפים.


התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • כל הכבוד לתלמידים המקסימים, לצוות ההוראה שתמך ולעיריית ראשון לציון שמארגנת אירוע כזה חשוב ומובילה את ילדינו למצויינות מגיל כזה צעיר!!!
  הגב 22.05.24 23:06
 • אורח

הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית הכריזה על עוד 40 יח"ד שיוקמו בפרוייקט קריית האומנים בראשון לציון במסגרת תוכנית פרוייקט פינוי בינוי

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5
תמונת ארכיון של הפרוייקט קרדיט דוניץ


מנכ"ל הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית, אלעזר במברגר, הכריז על 10 מתחמים לפינוי בינוי, 9 מהמתחמים אשר הוכרזו מקודמים ב"מסלול מיסוי", מסלול המיועד למתחמים בהם התכנון מבוצע ביוזמת יזם פרטי, והמתחם הנוסף מקודם ב"מסלול רשויות" שבמסגרתו מתבצע תכנון המתחם על ידי הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית. המתחמים כוללים 1,169 יחידות דיור קיימות, אשר יהרסו ויוחלפו ב 3,931 יחידות דיור חדשות.

ההכרזה על מתחם כמתחם לפינוי-בינוי מקנה ליזם את הטבות המס הקבועות בחוק, שהינן חיוניות למימוש הפרויקט, וכן מחילה עליהם את ההסדרים הקבועים בחוק בנושא "דייר סרבן". ההכרזה מתבצעת בשלב מתקדם יחסית של הפרויקט, לאחר שהתכנית הופקדה להתנגדויות על ידי מוסד התכנון המוסמך לאשרה, ולאחר שהיזם השלים חתימה על הסכמי פינוי-בינוי עם בעלי דירה בפרויקט בהיקף של 67% לפחות, כך שמדובר במתחמים המצויים ברמת בשלות גבוהה לביצוע.


בין המתחמים שהוכרזו הוא פרוייקט קריית האומנים בראשון לציון שבו כבר הוכרזו 216 יח"ד. כעת הוכרזו עוד 40 יח"ד חדשות שייבנו במקום 8יח"ד שייהרסו. קריית האומנים הוא פרוייקט של דוניץ קריית האומנים בע"מ
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • ומה עם נחלת יהודה?????
  הגב 22.05.24 18:33
 • רז חנקת אותנו
  הגב 22.05.24 18:45
 • מה אכפת לו?
  22.05.24 19:12
 • מה עם רמת אליהו הבניינים שבני 20-30 שנה ? ברחוב יאנוש קורצאק
  הגב 22.05.24 19:10
 • 50--- 60 שנה ! :))
  22.05.24 19:27
 • אורח

אילנית הרוש הקימה את פורום התושבים במסגרתו יתקיימו מפגשים עם נציגים מכלל השכונות בעיר

אמש התקיים המפגש הראשון של הפורום שהוקם לדברי הרוש במטרה לוודא שלכל שכונה ושכונה, תושב ותושבת, יהיה ייצוג לנושאים שחשובים להם. מנושאי סביבה, שמירה על שוויון, הציביון הליברלי של העיר, שקיפות ושיתוף הציבור בקבלת ההחלטות ועוד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


אילנית הרוש, חברת מועצת העיר (מרצ הירוקה) ויו"ר האופוזיציה העירונית, ערכה אתמול את מפגש פורום התושבים הראשון שייסדה, ובו יהיו חברים נציגי כלל שכונות העיר. זאת מתוך מטרה לאפשר לכל תושב ותושבת בעיר להעלות את הנושאים החשובים לו דרך נציגי השכונות.

"כחברת מועצת העיר, יו"ר האופוזיציה ויו"ר ועדת הביקורת העירונית, חשוב לי להיות הפה של התושבים שזקוקים לייצוג", אמרה הרוש. "זהו המפגש הראשון, מתוך סדרה של מפגשים שאני מקווה שיהפכו במהרה לקבועים", היא הוסיפה. עוד הסבירה הרוש כי מטרת פורום התושבים הוא לוודא שלכל שכונה ושכונה, תושב ותושבת, יהיה ייצוג לנושאים שחשובים להם. מנושאי סביבה, שמירה על שוויון, הציביון הליברלי של העיר, שקיפות ושיתוף הציבור בקבלת ההחלטות ועוד.

אתמול הקדישה הרוש את המפגש להיכרות בין המשתתפים ולתחילת הדיון בנושאים השונים. "בהמשך נערוך מפגשים נוספים ונרחיב את מעגל התושבים כך שכל שכונה תהיה מיוצגת", סיכמה הרוש.


התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • מי זאת הרוש הזאת ?? היחידה באופוזיציה
  הגב 22.05.24 17:16
 • אשמח לעלות נושאים לדיון!! כיצד מגיעים לפורום??
  הגב 22.05.24 17:31
 • איך אפשר להשתתף בפורום?
  הגב 22.05.24 18:38
 • אין טעם. גם ככה מועצת העיר נמצאת במגדל השן. מזניחה את מרכז ומזרח העיר ומשקיעה במערב. הבדיחה על חשבוננו
  הגב 23.05.24 12:10
 • האם יש נציגים משכונת נאות אשלים ? לא ידוע לתושבים על יצוג כזה לשכונה ומהם הנןשאים שהם מעלים בפורום ללא שיתוף תושבי השכונה
  הגב 23.05.24 17:44
 • אורח

בימים אלו מוצגת בבניין העירייה תערוכת הכרזות של ילדי הגנים ותלמידי בתי הספר בראשון לציון בהן הביעו את תחושותיהם ותקוותיהם לעתיד טוב יותר

על כל כרזה הוטבע קוד QR שניתן לסרוק וללמוד ממנו על המחשבה שמאחורי הכרזה ולמה נבחר דווקא הרעיון שהוצג.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


"צבעים של תקווה": התערוכה של תלמידי ראשון לציון שמעבירה מסר של אחדות ותקווה

"צבעים של תקווה": על רקע אירועי ה-7 באוקטובר ומלחמת "חרבות ברזל", יצרו עיריית ראשון לציון, בהובלת מרכז פסג"ה ומינהל החינוך, תערוכה מיוחדת הכוללת כרזות של ילדי הגנים ותלמידי בתי הספר בעיר שבהן הביעו את תחושותיהם ותקוותיהם לעתיד טוב יותר.

התלמידים וילדי הגנים, ביחד עם המורות והמורים לאומנות בבתי הספר, יצרו 80 כרזות מרגשות ומעצימות שמטרתן להפיח תקווה ולייצר תחושות של אחווה, אחדות ואהבת הארץ על רק המלחמה. על כל כרזה הוטבע קוד QR שניתן לסרוק וללמוד ממנו על המחשבה שמאחורי הכרזה ולמה נבחר דווקא הרעיון שהוצג.

בתהליך יצירתי וחווייתי זה התחברו התלמידות והתלמידים לערכים של לכידות לאומית וגבורה, תוך שהם חולקים סיפורים אישיים וחלומות לעתיד טוב יותר. המורים שליוו והדריכו את התלמידים אפשרו להם במה ליצירתיות ולהבעה עצמית, והתהליך חיזק את הקשרים הבין-אישיים בינם לבין הקהילה כולה.


תערוכת "צבעים של תקווה" תוצג בבניין העירייה (רח' הכרמל 20) עד לאמצע חודש יוני


ראש העירייה, רז קינסטליך:

"אני גאה בתלמידות ובתלמידים היצירתיים שלנו שאפשרו לנו הצצה לעולמם הפנימי ולתחושותיהם מאז ה-7 באוקטובר ומלחמת 'חרבות ברזל'. התערוכה המיוחדת מרחיבה את הלב וממלאת אותו גם בהרבה מאוד אופטימיות ותקווה לעתיד טוב יותר במדינתנו האהובה, ואני מזמין את כולם להגיע וליהנות ממנה".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום שני 27.5 תיפתח ההרשמה להגרלת דירה בהנחה בה יוגרלו 164 דירות בראשון לציון

האפשרות להנפיק אישורי זכאות פתוחה כעת ותיסגר ביום שני ה-17.6.2024, יא' סיוון התשפ"ד. לאחר מכן לא יהיה ניתן להנפיק אישורים עד לסגירת ההרשמה להגרלה ביום שני 8.7.2024 ב' תמוז התשפ״ד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


תזכורת ביום שני הקרוב 27.5.24 עתידה להיפתח ההרשמה להגרלת דירה בהנחה בה יוגרלו 4,633 דירות ברחבי הארץ

במסגרת ההגרלה שתפתח להרשמה ביום שני הקרוב, יוגרלו 4,633 יחידות דיור ב 19 יישובים ברחבי הארץ, בין היתר ב: מגדל העמק, בני עייש, אלעד, ראשון לציון, רחובות, דימונה, קריית גת ועוד. לראשונה בהגרלת דירה בהנחה יוגרלו דירות באכסאל, אפרתה, בת ים, דיר אל-אסד וצור הדסה.

בעיר ראשון לציון יתקיימו 3 הגרלות בהן יוגרלו 164 דירות

כמו כן, בהגרלה הקרובה תכנס לתוקף החלטת מועצת מקרקעי ישראל בראשות שר הבינוי והשיכון יצחק גולדקנופף ותינתן עדיפות של 20% למשרתי מילואים פעילים. כפי שהיה בהגרלות קודמות, באפשרות הזכאים להירשם לשלוש ערים, ולכלל ההגרלות בערים אלו.

נדגיש כי אין חשיבות למועד ההרשמה להגרלה במהלך ימי ההרשמה.

האפשרות להנפיק אישורי זכאות פתוחה כעת ותיסגר ביום שני ה-17.6.2024, יא' סיוון התשפ"ד. לאחר מכן לא יהיה ניתן להנפיק אישורים עד לסגירת ההרשמה להגרלה ביום שני 8.7.2024 ב' תמוז התשפ״ד.


אישורי זכאות להרשמה ניתן להנפיק באופן מקוון וללא צורך בהגעה פיזית לסניפים.

תהליך הנפקת אישור הזכאות מתבצע בסניפים הדיגיטליים של חברות ההרשמה: אלונים, מילגם ועמידר.

עלות הנפקת אישור הזכאות לתוכניות של "דירה בהנחה"- 240 ₪, הליך ההנפקה אורך עד 10 ימים, האישור תקף לשנה, ויש להאריכו בטרם פקיעת תוקפו.

ליצירת קשר עם חברות ההרשמה:

 • אלונים (מחברת Mgroup): 2850*

 • מילגם: 6078*

 • עמידר: 6266*
יצחק גולדקנופף, שר הבינוי והשיכון:

״מיד לאחר ל"ג בעומר נפתח את ההרשמה להגרלה החדשה של 'דירה בהנחה'. ובפעם הראשונה בביצוע ההגרלה תינתן עדיפות של 20% לחיילי מילואים, החלטה שיזמתי והבאתי לאישור מועצת רמ״י. בהגרלה הקרובה מוצעות דירות בכל רחבי הארץ לדוגמא בירושלים, ת"א, מגדל העמק, דימונה, בת ים, אלעד, רכסים בית שאן ועוד. בהמשך השנה יהיו עוד אלפי דירות נוספות בהגרלה.״


יהודה מורגנשטרן, מנכ"ל משרד הבינוי והשיכון:

"רכישה של בית ראשון מספקת יציבות וביטחון, שאנו מקדמים עבור כל אזרחי ישראל במגוון דרכים וסביבות שונות כל העת, ועתה גם עם דגש מיוחד על משרתי המילואים. הרחבת הערים בהן יוצעו הדירות גם נועדה לייצר פתרונות מתאימים למגוון אוכלוסיות ולהגביר את החוסן הציבורי. אני קורא לכל הזכאים להירשם להגרלה ולממש את זכאותם."


ינקי קוינט, מנהל רמ"י:

"ממשיכים בתוכניות ההנחה ומגוון ההטבות בפתרונות דיור בר השגה למשפחות ולצעירים בפרישה ארצית רחבה. נמשיך לספק פתרונות דיור והקצאת קרקעות בהתאם לצרכי האוכלוסיה ויעדי הממשלה. ההטבה למשרתי מילואים פעילים היא אמירה חשובה ומשמעותית של המדינה והממשלה כלפי המשרתים ובני משפחותיהם
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • למה לקנות דירה ליד השפדן ומפעל הזבל הגדול במזרח התיכון? לא סתם מגרילים לכם.. תבדקו מה אתם קונים.
  הגב 22.05.24 15:24
 • למה לא נותנים קצת נתונים כמו איפה בראשון לציון, מחירים גדלים ומה שאפשר לספר...
  הגב 22.05.24 17:30
 • ראשון מבריחה את הזוגות הצעירים לערים זולות. מקדמים אץ האזור האלף שכוחו יהיה מסריח מהשפדן . ועל זה לתת 3 מיליון או יותר?
  הגב 22.05.24 18:21
 • 3 מליון במרתף אולי
  22.05.24 19:22
 • אורח

פוענחה פרשייה של סדרת גניבות מרשתות גדולות בראשון לציון

מערכת האתר | | תגובות: 7


שוטרי מחוז מרכז פענחו פרשייה של סדרת גניבות מרשתות גדולות ובתום חקירה יסודית ומקצועית הוגש נגד החשוד כתב אישום המכיל 22 סעיפים.

בראשית החודש, בשעות הערב, התקבל במשטרה דיווח על חשוד שנתפס בבית עסק גדול בראשון לציון בחשד שגנב מוצרים מהחנות בכך שיצא עם מוצרים מבלי לשלם עליהם. קצין הביטחון במקום ניסה למנוע את בריחתו של החשוד, אולם החשוד פתח בנסיעה מהירה, תוך שקצין הביטחון נתלה על דלת רכבו במטרה לעכבו. קצין הביטחון הוטח אל הכביש וכתוצאה מכך נחבל ופונה לקבלת טיפול רפואי.

בהמשך התקבל במשטרה דיווח על תאונת דרכים שבה היה החשוד מעורב. החשוד נמלט טרם הגעת הכוחות לזירה. כוחות המשטרה הצליחו, במסגרת החקירה שנפתחה, לחשוף את זהותו של החשוד.

שוטרי תחנת ראשון לציון, יחד עם תחנת רמלה, עצרו את החשוד, תושב מעלה אדומים כבן 33. בעת מעצרו ניסה החשוד, ללא הצלחה, להכשיל את השוטרים בכך שהתחזה לאחיו.

במהלך חקירת התיק זיהו החוקרים כי ישנן חקירות נוספות, אשר מנהלות בתחנות משטרה ברחבי הארץ ושעניינן גניבת רכוש מרשתות שונות בשווי מצטבר של עשרות אלפי שקלים, עפ"י החשד על ידי העצור שברשותם.

נוסף על כך, החוקרים חשפו כי שיטת הבריחה שלו, במקרים רבים, כוללת נהיגה פוחזת וסיכון אדם תוך שימוש באלימות ואיומים כלפי עובדים ברשת.

בהתאם לממצאי החקירה וצרכיה הוארך מעצרו של החשוד מעת לעת וביום שני, עם סיומה של החקירה, הגישה נגדו יחידת התביעות במחוז מרכז כתב אישום הכולל 22 תיקים, בקשת מעצר עד תום ההליכים וכן בקשה לחילוט הרכב איתו הגיע לבצע את העבירות.
התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • חוסר משילות! מדינה של רמאים! אייכס
  הגב 22.05.24 14:35
 • יפה מאוד וכל הכבוד. ועכשיו לפענוח זריקת הרימונים גם לבתים משותפים בראשלצ .הרבה יותר מסוכן מסתם גנב
  הגב 22.05.24 15:00
 • חד משמעית!
  22.05.24 15:48
 • מעלה אדומים זה לא החברה של בן גביר, סמווריץ'? אנשים טובים עם כיפה על הראש? או שאני טועה.
  הגב 22.05.24 15:49
 • מעלה אדומים היא עיר מעורבת של דתיים וחילונים.
  22.05.24 15:53
 • ממש לא
  22.05.24 17:46
 • ממש לא
  22.05.24 17:49
 • אורח

החלה ההרשמה למחזור ב' של קייטנות הקיץ במתנ"ס רמת אליהו בראשון לציון - ג'ודו, מאסטר שף ואנגלית

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מתנ"ס רמת אליהו ראשל"צ


מתנ"ס רמת אליהו בראשון לציון מציע את קייטנות הקיץ הטובות ביותר במחזור ב' שיתקיים בין התאריכים 22 ביולי 2024 ועד 8 באוגוסט 2024. להלן פרטי הקייטנות והרישום:


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פועל נכווה במהלך עבודתו בראשון לציון ופונה במצב בינוני לבית החולים שיבא בתל השומר

| | תגובות: 2


הלילה בשעה 00:10 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על פועל שנכווה במהלך עבודתו בראשון לציון. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח שיבא בתל השומר, גבר בן 34 במצב בינוני, עם כוויות בגפיים עליונות.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • רפואה שלימה
  הגב 22.05.24 08:38
 • רפואה שלמה במהירות
  הגב 22.05.24 10:24
 • אורח

זה רק תרגיל! הערב (שלישי 21.5) החל משעה 18:00 יתקיים ניסוי רחפנים בראשון לציון

הניסוי יתקיים באזור שדרות היובל ושדרות הציונות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


הודעת עיריית ראשון לציון

תושבות ותושבים יקרים,
הערב, יום שלישי ה-21.5.24 החל מהשעה 18:00 ועד מחר (רביעי) בשעה 07:00 בבוקר - יתקיים ניסוי רחפנים במסגרת מחקר ופיתוח ארצי.

הניסוי יתקיים באזור שדרות היובל ושדרות הציונות. הרחפנים לא צפויים להפריע או ליצור רעש ולכן אם אתם רואים אותם אין צורך להילחץ - מדובר רק בתרגיל.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • חחח זה כבר שנתיים ככה עם הזימזומים של הכטב"מים מעל לראש שלנו וראש העיר ממגדל השן לא עוצר זה ההתעללות הזאת. הפכו את עירנו לשדה ניסויים ואימונים ואותנו לשפני מעבדה בעל כורחנו. למה אנחנו צריכים להרגיש נרדפים ושעוקבים אחרינו בלי רשותנו, בעוד אלה המחבלים שצריכים להרגיש כך ולא לעצום עין. תעודת עניות לעירייה שלא מתפקדת ועסוקה ביח"צ.
  הגב 22.05.24 12:12
 • אורח

חברת החשמל פותחת סניף בראשון לציון! מעתה יוכלו תושבי העיר והסביבה לקבל שירות פרונטלי של נציגי חברת החשמל במרכז השירות החדש שנפתח ברחוב רוטשילד

במרכז השירות יינתנו שירותים מגוונים הכוללים החלפת בעלות, בירור חשבון , הוראת קבע, הפקת שוברי תשלום, תשלום בכרטיס אשראי וצ'קים, רכישת קודי מת"מ, רישום לשירותים דיגיטליים, קבלת אישורים, סיום חוזה/החזרה לזרם ועוד, וכן יינתן סיוע בהנגשת שירותים דיגיטליים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 7
חברת החשמל


שירות עד הבית

חברת החשמל פותחת מרכז שירות וקבלת קהל חדש , לטובת תושבי ראשון לציון והסביבה, המעדיפים שירות פרונטלי.

החל מיום שלישי, 21.5.24, החל לפעול מרכז שירות חדש של חברת החשמל בראשון לציון, לרווחת לקוחות החברה תושבי העיר והסביבה הנדרשים לשירות פרונטלי מחברת החשמל- שירות "עד הבית", תוך שילוב מספר שירותים ביחד ומתן מענה לאוכלוסיות המעדיפות שירות פנים אל פנים.

מרכז השירות פועל במתכונת של יומיים בשבוע, בימים ראשון ושלישי , ברחוב רוטשילד 15 , קומה 7 , חדר 701 , ראשון לציון, בין השעות 14:30-08:00.

במרכז השירות יינתנו שירותים מגוונים הכוללים החלפת בעלות, בירור חשבון , הוראת קבע, הפקת שוברי תשלום, תשלום בכרטיס אשראי וצ'קים, רכישת קודי מת"מ, רישום לשירותים דיגיטליים, קבלת אישורים, סיום חוזה/החזרה לזרם ועוד, וכן יינתן סיוע בהנגשת שירותים דיגיטליים.


מאיר שפיגלר, מנכ"ל חברת החשמל:

" מדיניות השירות שאני מוביל נועדה לקרב את חברת החשמל לתושבים, על מנת לספק להם את מלוא השירותים. במסגרת זאת נפתחים סניפים חדשים שמאפשרים למי שאינם מכירים ו/או נגישים לאמצעי התקשורת הדיגיטליים, להיפגש ישירות עם נציג שרות ולקבל מענה מקצועי, אמין ואנושי לצרכיהם. השרות לתושבי המדינה, ניצב בחברה בעדיפות ראשונה וכל האמצעים הנדרשים לשם כך, מושקעים בו.".
התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • באמת? שירות פרונטלי זה פריוילגיה. לעמוד בתור. כיף. בשביל מה יש אתר באינטרנט? דיגיטל?
  הגב 21.05.24 20:56
 • הם פרימיטיבים חברת החשמל בושה
  21.05.24 21:09
 • אוייש נו, יש מבוגרים שהדיגיטל לא מציאותי עבורם, יש בעלי מוגבלויות. איזה אגואיסט וחסר התחשבות. קצת תחשוב גם על אחרים
  הגב 21.05.24 21:10
 • אדון יקר, יש מבוגרים שלא מסתדרים עם הדיגיטל, יש בעלי מוגבלויות. לך תנוח ותחשוב גם על אחרים, אגואיסט.
  הגב 21.05.24 21:11
 • אני מבוגר מאוד וכל חברי גם המבוגרים וזק ים ממני משתמשים בטלפון ולא עומדים בתור. כנראה לספק עבודה למקורבים
  הגב 21.05.24 21:16
 • אתה וחבריך הם עדיין לא הרוב בעניין, יש הרבה יותר מבוגרים בעיר ממה שאתה מכיר שהם אינם מבינים בתפעול מחשב או יושבים מול מחשב, כמו כן לא מסוגלים לזכור סיסמאות, אינם יודעים מתי להשאיר פרטי כרטיס אשראי ומתי זה עוקץ, כמו כן יש כאלה שבכללי פוחדים להשאיר פרטי כרטיס אשראי. יש כאלה שנעקצו. אתה מוכן לקחת אחריות על כל אלה?? רגע...עוד לא דיברנו על אנשים עם מוגבלויות שונות. החברים שלך ברובם לא נמנים על אוכלוסייה זו. אני מאחל לכל החברים שלך ולך בריאות. רק תהיה ריאלי ואל תשתלח באוכלוסייה מבוגרת או מוגבלת ואל תשוויץ בחבריך המבוגרים, הם ממש לא מיצגים את רוב רובם של אוכלוסייה זו. אתה מתיחס אליהם כאילו הם עוף מוזר ,חדשים בפלנטה, וככאלה שמפריעים לך להשוויץ בחבריך ובך
  22.05.24 13:15
 • נציג של חברת חשמח צריך לשבת ברמת אליהו.. הם הכי זקוקים לו
  הגב 22.05.24 08:25
 • אורח

הארנונה תתייקר ב - 5.29% החל מינואר 2025

מערכת האתר | | תגובות: 25


משרד הפנים הודיע כי הארנונה בעיריות תתייקר ב -5.29% החל מינואר 2025

מדובר בהתייקרות הגבוהה ביותר ב - 20 השנים האחרונות.

מדובר בתעריף שקובע משרד הפנים הנקרא "טייס אוטומטי" ולא קשור להחלטת העירייה.

מידי שנה משרד הפנים קובע לעיריות את שיעור העלייה האוטומטי של הארנונה.

העיריות לא יכולות להשפיע על החלטת משרד הפנים והן חייבות לקבל את העלאה. אך, עירייה רשאית לבקש ממשרד הפנים העלאה או הורדה של ארנונה בסיווגים שונים.

למלחמה בדרום ובצפון יש השפעה מכרעת על יוקר המחייה ועיריות רבות נקלעו לבור תקציבי בגלל המלחמה ולא מעט עיריות יבקשו העלאה נוספת בארנונה, אחרת הן בסכנת קריסה

העלאה הדרמטית החלה כבר בשנה קודמת כאשר לשנת 2024 אושרה העלאה של הארנונה ל- 2.7%; כפול מהעלייה שאושרה בשנה קודמת ב - 2023 עלייה של 1.37%
התפרסמו 25 תגובות לכתבה.
 • האם תושבים ששילמו מראש לכל השנה מחויבים להוסיף את ההתיקרות?
  הגב 21.05.24 18:10
 • זה יהיה מינואר 25. טרם שולם חשבון כלשהו. ההעלאה כבר תתבטא בחשבון השנתי לתשלום.
  21.05.24 18:16
 • איך להוסיף? כבר שילמת את ינואר 2025? פששש יפה לך
  21.05.24 18:48
 • סליחה, כניראה שהוא לא שם לב שמדובר בשנת 2025, אפשר להסביר ברגוע....
  21.05.24 21:37
 • הארנונה תתייקר והסירחון יגבר. יש תמורה בעד האגרה.
  הגב 21.05.24 18:16
 • מה זה קשור?
  21.05.24 18:48
 • איזה אוכלוסיות יוכלו בכל זאת לקבל הנחה כי לא יוכלו לעמוד בהעלעה
  הגב 21.05.24 18:19
 • כתוב באתר של העיריה
  21.05.24 18:47
 • לא לשלם ארנונה. לגנבים ה עלה
  הגב 21.05.24 18:43
 • בהצלחה לך עם זה.
  21.05.24 18:46
 • מי זה ה "גנבים"? לא רשמת
  21.05.24 18:49
 • במקום להעלות ארנונה הייתי מעדיף שיבטלו את כל האירועי תרבות המיותרים. אני לא צורך אותם. וידוע שהאומנים גו(נ)בים מחירים מופקעים על חשבון משלם המיסים.
  הגב 21.05.24 18:50
 • אין שום קשר ל "כל אירועי התרבות המיותרים" לא קראת את הכתבה? או שיש לך בעיה בהבנת הנקרא. אנסה להסביר לך באופן מורחב ופרטני: מי שמחליט על העלאת המיסים זו הממשלה, זו החלטה ארצית כלומר של כל הישובים בארץ, עכשיו הבנת שאין שום קשר ל "אירועי התרבות המיותרים"? וחוץ מזה לטעמך אירועי תרבות הם מיותרים, זכותך לא לבוא לאירועי תרבות. לא מכריחים אותך.
  21.05.24 20:41
 • משלמים ביוקר עלות של ארנונה, כמו עיר שאף אחד טרם הגדיר אותה כעיר, אולי מישהו יגדיר את המקום כבר... ואז נקבל שירותים של עיר ולא של מושבה .
  הגב 21.05.24 18:51
 • אף אחד טרם הגדיר את ראשון כעיר? איך הגעת לזה? בוא תסביר נראה אותך
  הגב 21.05.24 20:43
 • ראשון זה לא כאן, זהו האתר של רחובות.
  21.05.24 21:39
 • כתוב בכותרת באותיות גדולות כאן את המילים " 106 ראשון לציון" אז תסביר איך זה רחובות?
  22.05.24 13:21
 • חחח , עליק רחובות? אנשים לא יודעים לקרוא או איפה הם גרים אולי?
  22.05.24 13:22
 • טוב הכתבה מאוד לא אינפורמטיבית ומטעה במקרה הטוב.
  הגב 21.05.24 21:50
 • אז אם אדון ראש העיר לא יכול להוריד את מחירי הארנונה אז שיקח את חברת מניב אליה וככה לא נשלם מעמ על מים וזה יחסוך לנו 17 אחוז!
  הגב 22.05.24 08:27
 • אם אדוני יצליח לשנות את החוק אז ראש העיר יפחית ארנונה. תיקרא שוב את הכתבה, ראש העיר בכלל לא פונקציה להחליט על העלאת ארנונה , גם אם רוצה הוא לא יכול להעלות וגם לא להוריד ארנונה, הוא לא קשור לזה בשום אופן, זה החוק, אז רוץ מהר לכנסת ותשנה את החוק, ורק אחר כך תעביר ביקורת
  22.05.24 13:25
 • עושה רושם שעליית הארנונה היא בטור הנדסי.. השנה זה פי 2 משנה שעברה , שנה שעברה היה פי 2 מלפני שנתיים.. עד מתי ימשיכו..
  הגב 22.05.24 09:53
 • ימשיכו כל עוד זה החוק שהממשלה קבעה
  22.05.24 13:26
 • וזו הסיסמה רק הליכוד יכול . שיפסיקו את העברת הכספים למשאדים הציותרים של כלום ושום דבר . הפסקת תמיכה בלא פרודוקטיבים כמו הישבות ולהפסיק את מענקי ההשתמטוט שאברכים מקבלים על כך . להפסיק לממן את היצור הנמצא במיאמי כולל מאבטחים . אם שכחתי משהו , אנא להוסיף .
  הגב 23.05.24 14:41
 • אני גרה בעמידר ומשלמת ארנונה יותר יקר מהרצליה ומה אנחנו מקבלים ריצוף שבור .חוסר תאורה שבילים מלוכלכים פחי אשפה שבורים על זה אני משלמת ארנונה .......
  הגב 23.05.24 18:25
 • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
30.04.24 10:55
למכירה בית דו משפחתי ברחובות +מחסן 24 מר ברח' טשרניחובסקי בשכונת גבעתי,על מגרש פרטי 383.5 מר. אופציה לבניה רוויה (כ-14 יח' דיור) על השטח כולו 767 מר. הבית רשום בטאבו נייד - בתיה 0544867984
אורח
20.04.24 13:40
מדגיש ומזהיר מפני מתווכים עושקים..2% לא לדום להם נגמר הקרטל הזה..0.5 עמלה מספקת ןדייי .....רובם קומבינות..ויש להם עורכי דין שלהם ..לא להתפתות ..הם ככלבים ירצו אחריכם
אורח
24.04.24 14:04
רואה את הכתוב ומזדההה ....אין לתת יד למתווכים שההשכלה שלהם מינימלית ובזכות קשרים ללא כישורים עובדים על אנשים בעיניים...אז היזהרו מנוכלות של מתווכים משני המינים 0.5 אחוז זה המוןןן,,,
אורח
24.01.24 17:11
צדיקי הדור מגיני סילמן זסטרוק הבנו הכל בגלל המערך ואתם צדיקי הדור
אורח
26.01.24 19:15
נראה שאתה במהלך אירוע מוחי, גש להיבדק.
אורח
24.03.24 10:35
מציע עזרה פסיכיאטרית
אורח
24.01.24 17:09
בודאי כל כותבי ההערות לגבי גב סילמן צדיקי הדורו
אורח
14.01.24 09:58
אני שוכרת דירת 3.5 חדרים בשכונת רמז, ..... מחפשת 3 חדרים קרקע
אורח
12.01.24 14:23
ממש כך עושקי ורמאים ומפילים לא פעם את הקונים בפח. קרה גם עם מוכרים שהם הפילו בפח ומשחה עם ילדים נשארה ללא קורת גג. מידיעה אישית. צריך להיזהר ממתווכים כולם חמדנים.
אורח
10.12.23 10:11
לכל התושבים שמוכרים ,,,ולמתעניינים אין רצון לאף קונה לשלם למתווך 2% עמלה!!!!!!!!!!!!!! שוד לאור היום ! 0.5 עד 1 סביר מעבר לכך שוד !!!!!!!!!!!!! עדיף לפרסם ללא תיווך , היענות תהיה אטרקטיבית יותר !!!!!! מתווכים עושקים רדו מהעץ !!!! אין טרף קל יותר !!!!!!!
אורח
10.12.23 10:12
ואו כמה נכון וצודק אתה !!!!!!!!!!!!!
אורח
11.12.23 23:23
לך לקנות דירה ללא הליווי של מתווך מוסמך ומומחה, ואחרי זה תראה שתיפול בידים של המוכר אין מישהו שיגשר ביניכם לא תצליח להגיע לעו’’ד טוב וליועצי משכנתאות טובים וכ’’כ הרבה דברים שמתווך טוב יכול לעזור לך ולייעץ לך, לסיכום מתווך טוב יודע להביא לך מחיר יותר טוב שישתלם ה2% שלו פי 2 לפחות וכל מיני בלתמי’’ם שקורא בכל עיסקה שאף אחד לא יכול לפתור, אני חושב ש2% למתווך זה קצת די זול לעומת העבודה הקשה 😉
אורח
12.01.24 14:26
"לא תצליח להגיע לעו"ד טוב" איזו בדיחה כך אתם תופסים ברשת שלכם את הקונה האומלל מכל הכיוונים עו"ד שמשתף איתכם פעולה והוא לא לטובת הלקוח. העיקר לעשוק את הקונה מכל הכיוונים. בושה וחרפה.
אורח
14.01.24 09:10
אכן הם חושבים על עצמם בלבד
אורח
07.02.24 20:58
צודק זה ממש כך נפלתי בפח בגלל מתווך והעו"ד שמשתפים פעולה. נשארתי ללא בית וללא כסף
אורח
07.02.24 20:57
מוסמך לסובב את הקונה והמוכר כדי להשיג את הרווח המופקע שלו. שום גישור ושום עזרה בלוף אחד גדול .גזלנים. משפחה נשארה חסרת דיור בגלל מתווך .....ממש גזל לאור יול
אורח
24.04.24 14:07
נול פגיעה וזה האמת
הצג תגובות נוספות
אורח
09.11.23 05:43
דירת 4 חד על קומה שלמה ענקית. צד דרומי לגן העיר צד צפוני למדרחוב. משופצת ללא מעלית טל 0524035553


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
10.02.24 13:59
להשכרה בראשלצ ברח' כצנלסון 3 חדרים ממוזגת יש דוד שמש. 3 כיווני אויר קומה שניה 0528225240
אורח
20.05.24 20:41
כמה עולה שכירות
אורח
07.01.24 23:13
להשכרה דירת סטודיו 2 חדרים+ מרפסת מקורה 20 מטר בבני עייש כולל מקרר, מכונת כביסה, ארון בגדים מחודש פברואר. מחיר 3000 שח. טל.054-4787102
אורח
05.11.23 10:48
דרוש דירת גן / פנטהאוז להשכרה בניין בוטיק בלבד לפרטים 050-526-7403 יגאל
אורח
28.10.23 21:28
דרושה דירה להשכרה ברחובות. רצוי דירה מחולקת לשניי שותפים דתיים.
אורח
21.10.23 10:00
להשכרה דירה בבת ים ללא תיווך . 2 חדרים 64 מטר . דירה שעברה שיפוץ מסיבי הכול חדש בדירה כולל מטבח , רצפה אמבטיה שירותים פשוט הכול הכול חדש .052-5302222
אורח
19.10.23 12:57
להשכרה. ללא תיווך 5חדרים 100 מ״ר, בשיכון המזרח. יש מקלט. קומה ראשונה מתוך 3 קומות,ללא מעלית. כניסה מיידית. טלפון 0536280767. 5000 ש״ח.
אורח
13.12.22 16:51
להשכרה
אורח
21.05.23 21:38
על מה מדובר
אורח
21.05.23 21:41
על מה מדובר בנס ציונה
הצג תגובות נוספות
אורח
21.11.22 09:46
.


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
28.04.24 03:21
קאיה פיקנטו ספורט הדגם היוקרתי, צבע אדום מטאלי מהמם, 2016, גג נפתח, חלונות חשמליים, מובייל, שמורה ומטופלת, ללא תאונות, נהגת יחידה, 146 קמ"ש, יד 3 מפרטי. 41,000 שח. 0524313212.
אורח
01.03.24 07:59
יונדאי I10 inspire למכירה, נמכר עקב קבלת רכב מהעבודה. עליה לכביש אוקטובר 20. אחרי טיפול, טסט, החלפת מצבר לחדש. רכב מאובזר מאוד עם מערכת מולטימדיה מובנת, אנדרואיד אוטו, מערכת התראה ובלימה לפני התנגשות, מצלמת רווס וחיישנים התראה.גמיש במחיר, לפרטים לירן 0526293270
אורח
05.11.23 10:49
סקודה למכירה 050-526-7403
אורח
02.10.23 15:41
הונדה סיוויק 1997 קמ 426761 סנורוף אוטו של ערסים עם כל התוספות של ערסים
אורח
15.02.24 15:33
כולל הגה?
אורח
07.09.23 20:33
רכב
אורח
23.06.23 11:05
היוןש מכיתה ו1
אורח
28.05.23 13:26
למכירה טויוטה קורולה היברידית 2019 52000 קמ יד 2 מצב מעולה, חסכונית, מחירון 0545555299
אורח
20.06.23 15:18
כמה עולה החלפת סוללה?
אורח
05.10.23 10:03
זה סוד שמור.
אורח
21.10.23 11:09
כנראה יותר ממחיר הרכב עצמו.חחח. רכב טוב.
אורח
17.12.22 12:54
שברולט אופטרה 2008, מצב מעולה, 0525268687


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
22.05.24 08:32
לפנצ'רייה בגדרה דרוש עובד חרוץ אמין ומקצועי. *תנאים מעולים למתאימים *נחשב כעבודה מועדפת לאחר צבא *ניתן גם ללא ניסיון קודם פרטים - 0547692944
אורח
22.05.24 22:28
אני מחפשת
אורח
08.05.24 12:47
להשכרה דירת 2 חדרים קסומה ויפה ברחובות טל' 0505109808 נתן
אורח
11.03.24 14:50
משכרים דירה בנרקיס ראשון ירושלים 125 קומה3 דירה 14
אורח
27.02.24 20:18
השמת כוח אדם גרייאטרי https://lp.vp4.me/tm8s
אורח
08.01.24 23:58
מעוניין לתת שירותי דואר שליחויות חבילות ,מכתבים תשלומים הייתי סוכן דואר בסוכנות מנוחה ונחלה 18 בית הרופאים. ורוזה מקס 052-9289333 מקס
אורח
08.01.24 23:57
מעוניין לתת שירותי דואר שליחויות חבילות ,מכתבים תשלומים הייתי סוכן דואר בסוכנות מנוחה ונחלה 18 בית הרופאים. ורוזה מקס
אורח
28.12.23 16:00
מסיעי עמק איילון מחפשים דחוף נהגי אוטובוס נהגי מונית נהגי אוטובוס זעיר משכורת גבוהה בונוס למצטרפים חדשים.אילן: 053-7663673 בת שבע : 054-6766610 בת אל: 050-3209061
אורח
24.12.23 10:16
למכירה סוברו פורסטר אוסקה 2018 במצב מצוין 98000 ק"מ. יד ראשונה. נהג יחיד, 4 צמיגים חדשים. בטריה חדשה. גמישות במחיר 054-8820054 לא בשבת


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל