הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

נפתחה קבוצת וואטסאפ למחפשי דירות בראשון לציון! 

בכתבה, לינק הצטרפות לקבוצה מחפשי דירות בראשל"צ
תקרה קרסה בראשון לציון: לכודים חולצו מהמקום
בימים ראשון 23.6 ושלישי 25.6 חברת החשמל תקיים בסניף החברה ראשון לציון מבצע לפריסת תשלומים ושמיטת ריביות לתושבי ראשון לציון והסביבה

מחנכת כיתה ו' ,אירנה שמבל מבית הספר חתני פרס נובל בראשון לציון , עלתה לשלב הגמר בתחרות "המורה של המדינה"! ביום רביעי 24.5 תשתתף אירנה בגמר הגדול בהשתתפות אגם בוחבוט ושר החינוך יואב קיש.

23 שנה אחרי שעלתה, שמבל היא מחנכת ומורה מוערכת מאוד, שמובילה פרויקטים של מצוינות וקיבלה המלצות רבות מהורים ומתלמידים: "דמות להערצה", "מטפחת כשרונות", "מובילה תהליכים פדגוגיים משמעותיים", "מחנכת לסובלנות, אחדות, חברות ומנהיגות".

לימור עידן | | תגובות: 2
צילום: אביגיל עוזימחנכת כיתה ו' מבית הספר חתני פרס נובל בראשון לציון, אירנה שמבל , נבחרה להיות אחת מ15 המורים שעלו לתחרות גמר "המורה של המדינה"

מבין אלפי ההמלצות שהגיעו למערכת על אלפי מורים ברחבי הארץ נבחרו 15 מורים, כאשר אירנה היא אחת מהם, וביום רביעי 24.5 ישתתפו בגמר "המורה של המדינה" שם יוכרזו ששת המורים הזוכים בתחרות שיבחרו ע"י וועדה ציבורית.

באירוע הגמר תופיע הזמרת אגם בוחבוט, ובמעמד שר החינוך ייואב קיש .אירנה שמבל

מחנכת כיתה ו', רכזת ומורה למתמטיקה וגיאוגרפיה, בי"ס חתני פרס נובל, ראשון־לציון
בשנת 2000 עלתה אירנה שמבל, מורה בבית ספר יהודי, מאוקראינה. ההתאקלמות בארץ לא הייתה פשוטה. "ידעתי שתי מילים בלבד בעברית – שלום ולהתראות. לכן נאלצתי להתחיל הכל מחדש. בהתחלה עבדתי בעבודות מזדמנות. ואז בוקר אחד קמתי ואמרת לעצמי: 'תיקחי את התעודות שלך ותלמדי עברית'".
אחרי שרכשה את השפה, שמבל החליטה להתמקצע במתמטיקה, המקצוע האהוב עליה.
עכשיו, 23 שנה אחרי שעלתה, שמבל היא מחנכת ומורה מוערכת מאוד, שמובילה פרויקטים של מצוינות וקיבלה המלצות רבות מהורים ומתלמידים: "דמות להערצה", "מטפחת כשרונות", "מובילה תהליכים פדגוגיים משמעותיים", "מחנכת לסובלנות, אחדות, חברות ומנהיגות".
שמבל סבורה ש"כל ילד צריך מבוגר שמאמין בו. זה מה שאני זוכרת מהתקופה שעליתי לארץ, את האנשים שהאמינו בי. אחרי שתמכו בי, אמרתי שגם אני צריכה לתמוך באחרים. כל התלמידים הם כמו ילדיי הפרטיים. כשאני מצליחה לעזור לילד שמתקשה זה מה שנותן לי חמצן. אני לא רואה את עצמי במקצוע אחר. חשוב לי לשלב יצירתיות, חדשנות, התחשבות, העמדת גבולות, ובזכות זה אני מורה טובה".
סיפור מרגש על שינוי שעשיתה בחיי אחד התלמידים:
"לכיתה הגיעה פעם ילדה שהייתה כמו קיפוד: הייתה מאוד סגורה, בקושי דיברה, בעיקר קיללה. עשיתי איתה תהליך ופעלתי עם ההורים, ובסופו של דבר היא נפתחה - כיום יש לה חברות, היא מקובלת בכיתה ומתקדמת בלימודים. זה עשה לי טוב. אני גאה בעצמי שהבאתי את התלמידה לאן שהגיעה".

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • הלוואי וירבו מורים כאלה
  הגב 22.05.23 22:04
 • אירנה ,מורה מצוינת ומוערכת מאוד הכי מגיע לה לזכות .. הבת שלי אושר מאוד אהבה אותה ונהנת ללמוד איתה. כן ירבו מורות כמוך בישראל . אסנת
  הגב 23.05.23 06:45
 • אורח

תקרה קרסה בראשון לציון: לכודים חולצו מהמקום

מערכת האתר | | תגובות: 1
צילום כבאות והצלה ארצי ועדכונים שוטפים בטלגרם


תקרה קרסה במבנה ברחוב ירושלים 10 בראשון לציון.

צוותי חילוץ ממכבי אש ומד"א במקום

חולצו מספר לכודים מהמקום המקבלים טיפול רפואי ממד"א

עדכון בהמשךסרטון:

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • ה' ישמור.בשורות טובות
  הגב 18.06.24 11:50
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

בימים ראשון 23.6 ושלישי 25.6 חברת החשמל תקיים בסניף החברה ראשון לציון מבצע לפריסת תשלומים ושמיטת ריביות לתושבי ראשון לציון והסביבה

מבצע גבייה לטובת תושבי ראשון לציון והסביבה במטרה לאפשר ללקוחות תשלום עבור חובות שוטפים בגין שימוש בחשמל, בתנאים נוחים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


חברת החשמל במבצע לתושבי ראשון לציון והסביבה -פריסת תשלומים נוחה ושמיטת ריביות

חברת החשמל תקיים בימים ראשון 23.6.24 ושלישי 25.6.24, מבצע גבייה לטובת תושבי ראשון לציון והסביבה במטרה לאפשר ללקוחות תשלום עבור חובות שוטפים בגין שימוש בחשמל, בתנאים נוחים.

במהלך תקופת המבצע,שיתקיים במשרדי קבלת קהל של חברת החשמל בראשון לציון, בכתובת רוטשילד 15 , קומה 7, חדר 701, בין השעות 14:30-8:00, תתאפשר גביית תשלום בתנאים מיוחדים הכוללת:

*פריסת תשלומים רחבה ונוחה, גם בשיקים

*שמיטת ריביות ועמלות ללקוחות שצברו חובות בגין חשבונות שהופקו החל מיום 1.1.20.

חברת החשמל קוראת לתושבי ראשון לציון והיישובים הסמוכים לנצל את ההזדמנות לתשלום בתנאים נוחים ולהגיע ולשלם חובות שנצברו.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום רביעי 26.6 יתקיים מבצע התרמת דם בגן אופירה - שכונת קריית גנים ראשון לציון

יש להצטייד בתעודה מזהה הכוללת תמונה ומס' זיהוי.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לאור המחסור החמור במנות דם משרד הבריאות ומד"א קוראים לתושבים להגיע לתרום דם ולהציל חיים. על מנת להציל חייהם של חולים ופצועים, יש צורך בכ-1,000 תרומות דם בכל יום בישראל. מנות דם אינן יכולות להישמר לאורך זמן, לכן נדרש לחדש את המלאי על בסיס קבוע, ולשמור על כמות דם שלא יפחת מקצב הצריכה. מנת דם אחת יכולה להציל 3 אנשים. בנוסף כל תורם מקבל ביטוח דם משפחתי לשנה.

ביום רביעי , ה 26.6.24, בין השעות 21:00-16:00, יתקיים אירוע התרמת דם, בשיתוף עם מד"א, בגן אופירה נבון-קריית גנים, רח' בית הערבה 12, ראשון לציון

שימו לב

יש להצטייד בתעודה מזהה הכוללת תמונה ומס' זיהוי.

בכדי להימנע מהתקהלות ולמען הסדר, יש לקבוע תור לתרומה בקישור הבא:

https://bd.mda.org.il/#/pub-schedule/cd58ea78-1e9e-4ba8-ac27-1ae93dae3ba2
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נפתחה קבוצת וואטסאפ למחפשי דירות בראשון לציון! חברי הקבוצה מקבלים עדכונים ישירות לוואטסאפ על דירות יד שנייה וחדשות למכירה בראשון לציון. בעלי דירות המעוניינים לפרסם דירתם בקבוצה, פרטים בפון 052-8030056 ... בכתבה, לינק הצטרפות לקבוצה מחפשי דירות בראשל"צ

לוח הדירות הגדול של ראשון לציון בעמוד 3/5

אבי בר |
אתר be106 העוסק בחדשות בתחומים שונים ומתמחה בתחום הנדל"ן, פתח לתושבים המחפשים לרכוש דירות בראשון לציון, קבוצת וואטסאפ "דירות למכירה בראשון לציון"

מאז פתיחת 2 הקבוצות נרשמו לשירות כ - 1350 מחפשי דירות והרשימה גדלה מיום ליום.

הפרסום וניהול הקבוצה על ידי be106 נדל"ן

קיימת אפשרות לשת"פ עם מתווכים בתנאים מסויימים

בעלי דירות יד שנייה וקבלנים המעוניינים להציע דירה למכירה בראשון לציון בקבוצה מוזמנים לקבל פרטים

052-8030056


מחפשי דירות בראשון לציון המעוניינים להצטרף לקבוצה ולקבל מידי יום לוואטסאפ דירות למכירה בראשון לציון

להלן לינק הצטרפות לקבוצת מחפשי דירות בראשון לציון

https://www.be106.net/whatsapp/realestate/231

עמותת אהבת חינם של איתן לוין בראשון לציון פונה לעזרת הציבור בתרומות לקיום הפנינג פתיחת הקיץ לילדים עם צרכים מיוחדים

להעברה בביט- 0545884544

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


עמותת פרויקט אהבת חינם של איתן לוין עתידה לקיים ב5.8.24 הפנינג פתיחת הקיץ לילדים עם צרכים מיוחדים - בני ארזים. על מנת להוציא לפועל את האירוע פונה איתן אל הציבור שיסייעו בתרומות ויעזרו לשמח את הילדים. בוכנית: דיג'י, צלמת סטילס, מפעילה, מתנפחים, רקדניות, תותח קצף ועוד הפתעות

למי שלא מכיר עמותת אהבת חינם הוקמה על ידי איתן לוין והיא עמותה ללא מטרות רווח. העמותה משמחת חיילים קשישים/ניצולי שואה נכים, ילדי בר/בת מצווה, עורכת ימי הולדת הפנינג למשפחות מעוטות יכולת ופרוייקט הדגל שלהם הוא פעילות קבועה במחלקת ילדים בבית חולים שמיר אסף הרופא.

להעברה בביט- 0545884544
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

שירות חדש בבית החולים שמיר אסף הרופא! שירות וואטסאפ של מכון השד לתיאום תורים ובדיקות מהירות

יש לשלוח את ההפנייה למספר הוואטסאפ המצורף בכתבה ומכון השד ידאג ליצור אתכן קשר

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


שירות חדש בבית החולים שמיר אסף הרופא למען

המכון לבריאות השד במרכז הרפואי שמיר פתח שירות וואטסאפ לנשים

אובחנת עם גידול בשד? צריכה לעשות ביופסיה?

שלחי את ההפניה (טופס 17) בוואצאפ ל-050-5191381 ובמכון ידאגו לתאם לך תור ובדיקה מהירים.

מכון השד מנוהל ע"י ד"ר ענבר גתות מיניס , כירורגית שד וד"ר טלי ארזי-קליינמן, מנהלת יחידת דימות שד.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עמותת מטב העניקה מענקי לימודים לילדי המטפלות הסיעודיות בראשון לציון

מערכת האתר | | תגובות: 0על רקע המלחמה, עמותת מטב העניקה מענקי לימודים לילדי המטפלות הסיעודיות בראשון לציון. 300,000 שקלים יוענקו ל-200 סטודנטים במסגרת קרן ייחודית שהקימה מטב לסיוע במימון לימודים אקדמיים לילדי המטפלות הסיעודיות המועסקות בה.

מאז ה-7 באוקטובר, סטודנטים רבים חווים קשיים במימון לימודיהם. הנתונים מראים כי חלקם אף נושרים מהלימודים בשל קשיים אלה. על מנת לסייע לסטודנטים, עמותת מטב העניקה השבוע כ-200 מענקי לימודים בהיקף של 300,000 שקלים, במסגרת קרן ייחודית שהקימה לתמיכה בסטודנטים שאמותיהם מטפלות סיעודיות בעמותה. העמותה עוסקת במתן ופיתוח שירותים לאזרחים ותיקים, ביניהם שירותי סיעוד לעשרות אלפי אזרחים ותיקים הזקוקים לסיוע סיעודי בביתם, ומעסיקה כ-25 אלף מטפלות סיעודיות המעניקות טיפול אישי ביתי וסיוע לאזרחים ותיקים בכל הארץ. המענקים הוענקו לסטודנטים תושבי ראשון לציון וערים נוספות ברחבי הארץ.

מאז תחילת המלחמה התמודדו הן לקוחות העמותה והן המטפלות עם אתגרים משמעותיים ורבים מהם מתגוררים עד היום בבתי מלון או במקום מגורים חלופי, הרחק מבתיהם.

"המטפלות הסיעודיות הן הלב הפועם של העמותה שלנו והן עושות עבודת קודש יומיומית בשגרה וגם בחירום," אומר ליאור שטרסברג, מנכ"ל עמותת מטב. "מדי יום הן אלה שפוגשות את הקשישים ודואגות לשלומם ולרווחתם. הן נותנות שירות חשוב כל כך, שמאפשר לאזרחים ותיקים חיים איכותיים ומלאי כבוד. ההחלטה שלנו לסייע להם בתמיכה במימון הלימודים של ילדיהן היא הזדמנות עבורנו להגיד להן תודה עבור עבודתן הנפלאה."

לצד קרן המענקים ללימודים, מפעילה העמותה גם קרן לסיוע כלכלי למטפלות, קרן סיוע במקרה של חולי וצורך בעזרה דחופה, סדנאות להעשרה מקצועית ואישית ועוד.

"מעבר להדרכות המקצועיות שאנחנו מעניקים למטפלות שעובדות בעמותה אשר נועדו לתת להן כלים מקצועיים שיסייעו להן בעבודתן עם הקשישים, אנחנו שמים דגש גם על התמיכה האישית," מוסיף שטרסברג. "כולנו מבינים את החשיבות הרבה שיש ללימודים ולרכישת השכלה גבוהה ולכן, בחרנו להקים קרן מענקים ולסייע לסטודנטים, ילדי המטפלות, לרכוש השכלה גבוהה. אנחנו שואפים לתת למטפלים ולמטפלות שעובדים במטב את התנאים הטובים ביותר בתחום הסיעוד והסיוע הזה הוא רק אחד מהדברים הייחודיים שאנו עושים לשם כך."

אודות עמותת מטב:
עמותת מטב הוקמה ב-1958 והיא הארגון הגדול והוותיק בישראל המתמחה בפיתוח ובמתן שירותים לאזרחים ותיקים. למטב מעל 50 סניפים ברחבי הארץ מקריית שמונה בצפון ועד אילת בדרום, והיא מעסיקה מעל 29,000 עובדים המעניקים שירות ליותר מ-40,000 לקוחות.

מטב מתמחה בפיתוח וניהול שירותים לאוכלוסייה המבוגרת ולבני המשפחה המסייעים להם. בין שירותי העמותה: שירותי סיעוד וטיפול אישי בבית, העסקת עובדים זרים עבור זכאי גמלת סיעוד, יעוץ וליווי בשעת משבר, שירותי סיוע והשגחה למאושפזים בבתי חולים, ניהול 25 מרכזי יום, 26 קהילות תומכות, מועדונים חברתיים, וכן ניהול והפעלת למעלה מ-7,000 מתנדבים להפגת בדידות בקרב אזרחים ותיקים. בנוסף לאלה, מטב מספקת מגוון של שירותים לילדים ולנוער בסיכון ולאנשים עם מוגבלויות, בין היתר, ניהול השירות לאומנה בצפון הארץ בשיתוף עם משרד הרווחה והביטחון החברתי.

מנכ"ל העמותה הוא ליאור שטרסברג. משרדי הנהלת מטב ממוקמים בפארק המדע ברחובות.

אתר מטב: www.matav.org.il

לפרטים נוספים:
עידית רוזנברג, "רימון כהן" 052-852-7125
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בשנת 2023 טופלו במחלקת הרווחה של ראשון לציון כ260 אזרחים ותיקים על רקע אלימות

כך עולה מנתוני מינהל לשילוב חברתי בראשון לציון לרגל יום המודעות הבינלאומי למאבק בהתעללות באזרחים ותיקים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


אחד מכל שישה אזרחיות ואזרחים ותיקים סובל מהתעללות ומהזנחה ופעמים רבות זה קורה דווקא במקום שאמור להיות המבצר המגן - בתוך הבית. בשנת 2023, טופלו באגף לאזרחים ותיקים שבמינהל לשילוב חברתי בראשון לציון 257 אזרחיות ואזרחים ותיקים על רקע אלימות.

החודש מציינים בעולם את יום המודעות הבינלאומי למאבק בהתעללות באזרחים ותיקים, וגם בראשון לציון מציינים אותו כאן עם מגוון פעילויות מיוחדות לבני הגיל השלישי.

מה בתוכנית?

כנסים בשלוש שפות: עברית, אמהרית ורוסית

הרצאות על קנייה בטוחה באינטרנט

הדרכות לזיהוי מצבי התעללות

סדנאות להגנה עצמית ובטיחות

שולחנות עגולים בנושא מניעת התעללות

מידע על זכויות וכלים משפטיים לחיזוק הביטחון האישי ועוד


לפרטים נוספים ולעיון בחוברת האירועים המלאה:

https://user-1723486.cld.bz/vatikim-june-2024

נתקלתם בהתעללות או באלימות כלפי אזרחים ותיקים? דווחו ליחידה לטיפול ומניעת התעללות באגף לאזרחים 039547779 או למזכירות האגף 039547909
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מכון דוידסון פתח את ההרשמה לתוכנית ניצוצות מדע לתלמידי רחובות והסביבה בה ילמדו את מקצועות המדעים

עלות ההשתתפות בתוכנית היא 300 ש"ח בשנה והיא מתאימה לתלמידי ח-י"ב

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


אם אתם תלמידים עם זיקה למדעים ומגיעים מרקעים בהם מצוינות נותרה כפוטנציאל בלבד, בואו למכון דוידסון לחינוך מדעי – הזרוע החינוכית של מכון ויצמן למדע - להצית את הניצוץ המדעי שלכם!

התוכנית מתאימה לתלמידי חטיבות ביניים מצטיינים שרוצים לממש את הפוטנציאל הגלום בהם, מהעיר רחובות וערי הסביבה: ראשון לציון, יבנה, קריית עקרון וערים נוספות. עלות ההשתתפות בתוכנית מסובסדת, של 300 ₪ בשנה בלבד, היא מתאימה לתלמידי כיתות ח-י"ב וישנו דגש מיוחד לבני נוער מצטיינים מהחברה האתיופית. רבים מבוגרי התוכנית ממשיכים לאחר מכן כחונכים של התלמידים בתוכנית.

מכון דוידסון לחינוך מדעי פותח את ההרשמה לתוכנית ניצוצות מדע – תוכנית פורצת גבולות ומחסומים חברתיים, המיועדת לתלמידי רחובות, ראשון לציון והסביבה. מטרת התוכנית לעורר עניין ומוטיבציה בתלמידים עם פוטנציאל למצוינות שטרם מימשו אותו, לבחור במקצועות המדעים בתיכון. בנוסף לכך התוכנית מקנה למשתתפים מיומנויות חשובות לחיים, תוך כדי חיזוק תחושת מסוגלות ואמונה בעצמם.

במהלך התוכנית מכון דוידסון נהיה בית מקצועי וחברתי לתלמידים: ליצירת קשר אישי עם כל אחד ואחת מהמשתתפים, ליווי ותמיכה ארוכי טווח. באמצעות שילוב הפעילות עם משתתפי תוכניות נוספות בתחום המצוינות במדע של מכון דוידסון, כגון: תוכנית אלפא, ח"צ, ניצני מדע, מדעי המוח ומדעי כדה"א, וחיבור לבני נוער מתוכניות מקבילות בארץ, התוכנית משמשת מנוף להעצמה ולצמיחה אישית של התלמידים בתוכנית. המחזור הבא נפתח ממש בקרוב מוזמנים להירשם באתר מכון דוידסון לחינוך מדעי.

במכון דוידסון לחינוך מדעי מאמינים בחיבור בין אנשים למדע, בכך שאין גבול לסקרנות, המדע מחפש תשובות, ידע הוא יתרון והוא הכלי ליצירת חברה מושכלת, מתקדמת ומתפתחת. לכן, מכון דוידסון יוזמים, מארגנים, מקדמים ומפעילים קשת רחבה של תוכניות חינוכיות יצירתיות ומעוררות השראה כמו: תוכניות פורמליות וא-פורמליות למגוון גילאים של ילדים ובני נוער סקרנים, תוכניות למצטיינים, תוכניות מדעיות לבתי ספר, עבודה עם צוותי חינוך, תוכניות ייחודיות לבגרויות, תחרויות בינלאומיות, מוזיאון גן המדע, כתבות מדע פופולרי, סרטוני וידאו מדעיים, אירועי מדע בנושאים שונים ועוד.


לפרטים נוספים והרשמה

https://davidson.weizmann.ac.il/programs/%D7%A0%D7%99%D7%A6%D7%95%D7%A6%D7%95%D7%AA-%D7%9E%D7%93%D7%A2-%D7%9C%D7%96%D7%9B%D7%A8-%D7%9E%D7%A9%D7%94-%D7%A4%D7%A8%D7%92%D7%9E%D7%A0%D7%98


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פורום ראשון לציון

הפורום נועד לאפשר לתושבי ראשון לציון להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
15.06.24 16:24
מתי אנשים יבינו שהאתר הזה לא קשור לעירייה ותגובות באתר לא יעזרו? יש לכם תלונות? תכתבו בגוגל עיריית ראשון לציון פניות הציבור ותשלחו הודעה מסודרת לעירייה.
אורח
17.06.24 08:51
גם שם זה לא עובד, לכן צריך להשמיע את קולנו בכל מקום אפשרי
אורח
14.06.24 23:21
אישה נחמדה וחייכנית מטפלת בקשישים מוסמכת מעונינת להשגיח ולעזור בקניות סידורים או לארח חברה 050-8432862
אורח
13.06.24 07:48
שמי סדובסרי יהודית רפלקסולוגית בכירה ומאבחנת דרך כף הרגל ומטפלת בהתאם 0523227945 מחירים נוחים רק לנשים בלבד
אורח
09.06.24 21:29
עצה לראש העיר תאפשר שתי כניסות לשנה ללא תשלום לגיל השלישח למוזאונים העירונים לתושבי ראשון תודה דוד
אורח
06.06.24 21:52
ככה או ככה זה לא בא והולך תמיד יש כאלה ויש אחרים ואם הם עצמם לא מצליחים לקחת את כל מה שלא ניתן להביא וגם בנוסף אין לדעת מתי ואיך כל דבר שיגיע ויסגור מעגל של מה שהם בעצמם ולא כל אחד שיבוא ויקח וישים וילך ... אם קראתם עד כאן אתם כנראה מטומטמים
אורח
06.06.24 21:53
צודק !
אורח
04.06.24 15:31
מאחל לך שתקבלי מה שמגיע לך- את וכל המשפחה שלךחתיכת מרושעת שהשטן ברא
אורח
04.06.24 15:31
הפקחים של ראשון אתם בושה וגועל נפש- כלב פומרניין לא קשור, הוא קטן יותר מחתול רחוב!!! מתחת לבית בשבת בבוקר בשעה 5:30 שאין זבוב ברחוב הפקחית המרןשעת נתנה לי 2000 שח קנס -
אורח
03.06.24 15:44
היי נשמח ממש אם בגינת חיל האויר בשכונת נווה חוף יתייחסו ברצינות לתאורה וישימו בערבים תאורה חזקה יותר ולא תאורת רחוב מסכנה . .ילדים משחקים נופלים כי פשוט חשוךךךך...כל פעם מחדש צריך לפתוח פנייה לחכות חודשים עד שמתקנים את הפרוגקטור שלא נותן מענה ..ולא מוסיפים עוד תאורה ..הלוואי שמישהו כאן יתיחס סוף סוף ייעשה משהו עם זה וגם עם מכת היתושים בגינות !
אורח
03.06.24 23:04
חבל לך על הזמן לא יתחייסו . עיריית רשעים נגמרו הבחירות הם בבית קפה עכשיו נחים
אורח
15.06.24 16:23
היי, ממליץ לפנות לפניות הציבור בעירייה, דרך אתר העירייה ולא דרך תגובה באתר חדשות שלא קשור לעירייה.


ביום שלישי 25.6 תתקיים הרצאה לצעירות ראשון לציון "סדר בבלאגן" -התמודדות עם קושי וחוסר וודאות

יש לבצע הרשמה מראש

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מרכז צעירים של עיריית ראשון לציון מזמין אתכן להרצאת סדר בבלאגן

•נלמד לייצר תחושת שקט פנימי ויציבות להתמודדות עם חוסר וודאות.

•מתן כלים להתמודדות עם מה שגורם לכן אי נוחות וקושי.

•נעצים ונדגיש את חווית המסוגלות והיכולת להתמודד עם מציאות משתנה.

הסדנה עבור נשים בלבד

מתי? 25.6 | שלישי | 19:00 יבניאלי 4 מרכז צעירים

להרשמה: https://tikshuv.rishonlezion.muni.il/hito/#/survey/e494ac
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חטיבת הביניים טביב בראשון לציון הוסמכה כבית ספר ירוק מתמיד

במשך שנים פעלו בבית הספר לקידום נושא הסביבה על ידי חשיפה רחבה לידע אקולוגי, סביבתי ולהגברת המודעות לשמירה על הסביבה וניצול נכון של משאבי הסביבה כאורח חיים מקיים ופיתוח האחריות כלפי הסביבה תוך הפנמת הצורך בשינוי התנהגותי.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


חטיבת הביניים טביב הוסמכה כבית ספר ירוק מתמיד!

אמש התבשר בית הספר כי קיבל את ההסמכה כבית ספר ירוק מתמיד הראשון בעיר. בית ספר ירוק היא תוכנית משותפת של המשרד להגנת הסביבה ומשרד החינוך. העקרונות המנחים של בתי הספר ירוקים כוללים למידה על הסביבה, יישום אורח חיים מקיים ופעילות תלמידים המקדמת שינוי בתודעה וביחס הקהילה לסביבה. בית ספר שעומד בכל הקריטריונים זוכה להסמכה כבית ספר ירוקי ולסיוע כספי של המשרד להגנת הסביבה. את ההסמכה כבית ספר ירוק מתמיד מקבל בית הספר בהתאם להצגת מיזם חברתי כלכלי סביבתי שייתן מענה לנקודות הרלוונטיות למיזם הנבחר.

לדברי צוות בית הספר החינוך לקיימות הינו היבט מרכזי המוטמע בתוך הראייה הבית ספרית הן בתחומי הדעת השונים והן בקידום תוכניות ופרויקטים בתחום איכות הסביבה, פיתוח בר-קיימא ושינויי האקלים.

במשך שנים פעלו בבית הספר לקידום נושא הסביבה על ידי חשיפה רחבה לידע אקולוגי, סביבתי ולהגברת המודעות לשמירה על הסביבה וניצול נכון של משאבי הסביבה כאורח חיים מקיים ופיתוח האחריות כלפי הסביבה תוך הפנמת הצורך בשינוי התנהגותי.


צוות בתי הספר הודה לכל מי שלקח חלק בהובלת הפרוייקט ובליווי שלו:

תודה למנהלת ביה"ס הגר קון ולצוות ההנהלה שתומך בחשיבות הנושא. תודה לצוות המורים על העשייה בכיתות ושיתוף הפעולה במתן דוגמא אישית לקיימות. תודה לצוות מדעים בהובלת הרכזת רקפת הרשקוביץ, והמורים משה אשכנזי, ענת אמסטרדמר ואלה צדקיה על שילוב התכנים בשיעורים והובלת התלמידים בפרוייקטים ובתחרויות השונות.

תודה לענת אמסטרדמר על הובלת המנהיגות הירוקה בתחום העלאת המודעות בין ומחוץ לכותלי ביה"ס ועל הובלת תהליך ההסמכה.

תודה לתלמידי המנהיגות הירוקה, לתלמידים שהשתתפו בפרוייקט "חבר לעט" בהובלתה של סימה משיח אדרי ולתלמידים שעסקו בתחום הצדק החברתי בהובלתו של הראל בכנהיימר.

תודה לתומר יפה מלווה תהליך ההסמכה מטעם עיריית ראשל"צ.

גאים להיות בית הספר העל יסודי הראשון בעיר ראשל"צ המוסמך לירוק מתמיד!
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

למכירה בית דו משפחתי בשכונת נעורים בראשון לציון, 6 חדרים, 170 מ"ר בנוי, חדר הורים מאסטר, גינה, ממ"ד, מחסן, במחיר 5,700,000 ₪. לפרטים: 055-432-7073

מערכת האתר | | תגובות: 0

בית דו משפחתי פרטי למכירה בשכונת נעורים השקטה והפסטורלית בראשון לציון. הבית כולל 6 חדרים ב-2 מפלסים קיימים, עם זכויות בנייה למפלס נוסף בעליית הגג. שטח הבית הוא 170 מטר בנוי, עם חצר מרווחת ומחולקת חכם של כ-80 מטר הכוללת נקודות מים וגז ומחסן קבוע ומאושר בחצר.


הבית מואר היטב עם 3 כיווני אוויר וזרימת אוויר נפלאה. קיימת אפשרות ל-3 חניות בטור.

במפלס התחתון נמצאים מטבח, מזווה, ממ"ד, שירותי אורחים, פינת אוכל וסלון עם יציאה לחצר.

במפלס העליון ישנם 3 חדרי שינה, שירותים ומקלחת משותפים לקומה, חדר שירות וחדר מאסטר הורים עם חלל ארונות ומרפסת פרטית.


פינוי הנכס גמיש. מדובר בנכס יפהפה שכדאי להגיע ולראות.


מחיר: 5,700,000 ₪


לפרטים נוספים: 055-432-7073

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מעל 400 סטודנטים/ות מראשון לציון לקחו חלק בתוכנית המלגות של עיריית ראשון לציון במסגרתה התנדבו בקהילה עם בני נוער, בני הגיל השלישי ועוד

מחזיק תיק נוער וצעירים איתי מתיתיהו: המלגות החברתיות מהוות מענה כלכלי וחברתי לאותם סטודנטים שחווים קושי לשלב בין עבודה ללימודים. במתווה שאנו מציעים הם זוכים לקבל מלגה וגם זוכים להעניק בחזרה לעיר בה הם חיים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


השבוע נחתמה שנת הלימודים האקדמית ואיתה הסתיימה שנת ההתנדבות של הסטודנטים בעיר. במהלך השנה האחרונה לקחו חלק 429 סטודנטים/ות בתוכנית המלגות של עיריית ראשון לציון במסגרתה הם מתנדבים במסגרות שונות בקהילה: פעילות עם בני נוער, סיוע לקשישים, חונכות לילדים עם צרכים מיוחדים וסיורים עם המשמר האזרחי ועוד ועוד. מדי שנה מציעה העירייה מגוון רחב של מלגות לסטודנטים/ות בעיר שמסייעת להם/ן בלימודים

בעקוב עתידה להיפתח ההרשמה למלגה נוספת פרסומים ייצאו בקרוב.


מחזיק תיק נוער וצעירים איתי מתיתיהו:

כמחזיק תיק הצעירים בעיר חשוב לי באופן אישי לדאוג לרווחה של כל סטודנט. המלגות החברתיות מהוות מענה כלכלי וחברתי לאותם סטודנטים שחווים קושי לשלב בין עבודה ללימודים. במתווה שאנו מציעים הם זוכים לקבל מלגה וגם זוכים להעניק בחזרה לעיר בה הם חיים. ההרשמה תיפתח בשבועיים הקרובים ואתם מוזמנים להמשיך ולעקוב אחר העדכונים.

אני רוצה להודות לרה"ע ולצוות המקצועי במרכז צעירים שמסייע לכל אורך השנה למען הצעירים בעיר.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

המשטרה הפעילה סוכן בקרב סוחרי סמים בראשון לציון, תל אביב ועוד ועצרה 33 חשודים בסחר בסמים

מערכת האתר | | תגובות: 1
קרדיט צילום: דוברות המשטרההותר לפרסום: במהלך ששת החודשים האחרונים, היחידה המרכזית של משטרת מחוז תל אביב הפעילה סוכן סמוי שהביא להפללת 33 חשודים תושבי תל אביב, המרכז ודרום הארץ בחשד לעבירות של סחר בסמים מסוכנים בשווי של מאות אלפי שקלים.


לפנות בוקר התקיים טקס "פיצוח סוכן" במעמד מפכ"ל המשטרה, רנ"צ יעקב שבתאי, מפקד מחוז תל אביב ניצב פרץ עמר, מפקד ימ"ר תל אביב, נצ"מ אסף צור, ובהשתתפות סגל הפיקוד הבכיר של המחוז, שוטרים ולוחמי מג"ב.


במסגרת המאבק הנחוש והמתמשך שמנהלת היחידה המרכזית של מחוז תל אביב נגד מחוללי פשיעה בתחום הסחר בסמים, ניהלה בחודשים האחרונים ימ"ר תל אביב חקירה סמויה, במהלכה הופעל סוכן סמוי, אשר הצליח לרכוש את אמונם של גורמים עבריינים ולאסוף ראיות לכאורה וממצאים נגד 33 חשודים תושבי גוש דן, מרכז ודרום הארץ, מתוכם 7 יעדים של המשטרה.


במהלך ההפעלה, הסוכן שוגר ולווה על ידי מפעילו, תוך ביצוע עשרות עסקאות מבוקרות ומפוקחות של רכישת סמים קשים במשקל כולל של כ-2.5 ק"ג מסוג קוקאין, דוסה ו-MDMA, כל זאת בסיוע מעטפת מבצעית ומודיעינית של יחידות מחוז תל אביב ובליווי חוליית הסוכנים של משטרת ישראל ופרקליטות מחוז תל אביב (פלילי).


הפעלתו של הסוכן בוצעה תוך שילוב יצירתיות ומגוון אמצעים טכנולוגיים, במטרה לצמצם את פעילותם של גורמים עבריינים הפוגעים באזרח הנורמטיבי ולמען חיזוק הביטחון של התושבים באזור.


היום לפנות בוקר, עם המעבר לחקירה גלויה, פשטו כ-250 שוטרים, בהובלת שוטרי מחוז תל אביב בסיוע לוחמי יס"מ ומג"ב, ויחידת הכלבנים על בתיהם של חשודים בערים תל אביב, נתניה, אור יהודה, נתיבות, אשדוד, לוד וראשון לציון וביצעו את מעצרם.


במסגרת הפעילות נעצרו 30 חשודים ובמהלך החיפושים נתפסו חצי ק"ג סמים מסוג קוקאין, כדורי אקסטזי, מעל 2 ק"ג קנאביס וסמים מסוג MDMA. כמו כן, נתפס כסף מזומן בסכום של עשרות אלפי שקלים ואותרו 4 כלי רכב, אשר שימשו את העבריינים לביצוע העבירות והם נתפסו לצרכי הליך חילוט והמשך חקירה.


בתום החיפושים, החשודים נלקחו לחקירה בימ"ר תל אביב ובסיום חקירתם ככל שיידרש, יובאו היום בפני בית משפט השלום בתל אביב לדיון בבקשה להאריך את מעצרם.


מפכ"ל המשטרה, רנ"צ יעקב שבתאי, אמר: "היום הגיע לסיומו מבצע הפעלת סוכן ייחודי בתחום הסמים המסוכנים. מדובר בהפעלה מקצועית ומתוחכמת. הפללתם של 33 חשודים בסחר בסמים מסוכנים הנה פגיעה משמעותית במחוללי הפשיעה בגזרת המחוז וברמה הארצית. בתקופה ביטחונית מאתגרת, תוך ריבוי משימות והיערכויות, משטרת ישראל, היחידות המרכזיות, חוליות הסוכנים ומחלקות האח"מ והתפקידים המיוחדים פועלים ללא לאות במבצעים חובקי עולם, בתחכום, במקצועיות ותוך נטילת סיכונים רבים במאבק בתופעות הפשיעה. במעמד זה, אני מודה למפקד המחוז, ליחידה המרכזית לשוטרים והמפקדים הנחושים שלקחו חלק במבצע הנוכחי ואשר ביצירתיות ומקצועיות מובילים להישגים מרשימים מידי יום. יישר כוח, המשיכו כך, תודה!"


מפקד מחוז תל אביב ניצב פרץ עמר אמר: "הפעלת סוכנים היא מורכבת, מאתגרת ולעיתים אף כרוכה בסכנה. יכולת לאתר, לסמן מטרות ולהפליל אותם הינה מלאכת אומנות שמפליאה כל פעם מחדש. לאחר 8 חודשי הפעלה מגיעים אנו ליום שבו צריך לצאת מחושך לאור. הסוכן, תושב הדרום שפונה מביתו לאחר אירועי ה-7.10 לאזור ת"א, אותר על ידי הימ"ר והופעל באופן מקצועי כנגד סחר בסמים בקנה מידה רחב ומשמעותי. במסגרת הפעילות הופללו 33 חשודים, מתוכם 5 יעדי אדם של ימ"ר ת"א, יעד אדם של תחנת גבעתיים ויעד אדם נוסף של תחנת שר"ת. חוליית הסוכנים פועלת ותפעל כנגד תופעות הפשיעה החמורה ותהווה הרתעה אל מול עבריינים למען מטרה אחת - ביטחון הנפש והרכוש של תושבי מדינת ישראל. ברצוני להודות למפקד הימ"ר על תוכנית הפעלה יצירתית, מקצועית וחדשנית וכן להודות לחוליית סוכנים במטא"ר על התמיכה והסיוע לאורך כל השנה, לפרקליטות ת"א על הליווי והסיוע ברגל המסיימת."


מפקד ימ"ר תל אביב נצ"מ אסף צור אמר: "פיצוח סוכן זה מצטרף לרצף הצלחות חסרות תקדים של היחידה המרכזית בתל אביב בלחימה בפשיעה החמורה וארגוני הפשע. בחצי שנה האחרונה גויסו שני עדי מדינה בפרשיות של רצח, ניסיונות לרצח והחזקת אמצעי לחימה כנגד ארגון פשע וסוכן זה משלים פעילות לוחמנית כנגד 33 סוחרי סמים ברמה הגבוהה שהופללו בפעילות מודיעינית סדורה ומתוכננת היטב. אבל עוד רבה הדרך ורבים הם האתגרים שלפנינו."


מצ"ב תיעוד של פעילות המעצרים והחיפושים הבוקר, וסינק של פקד נועם גרינברג, קצין חקירות ימ"ר תל אביב: לחץ כאן לצפייה


מצ"ב תיעוד מטקס פיצוח הסוכן: לחץ כאן לצפייה
צילומים:קרדיט צילום: דוברות המשטרההתפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • כל הכבוד
  הגב 17.06.24 18:00
 • אורח

בית הספר אריאל שרון זכה בתעודת הערכה בתחרות "אתגרי משחקוד" בקטגוריית סקראץ' למתקדמים

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום: אבי כהןאלרן נגר, רכז התקשוב של בית הספר אריאל שרון, וחמשת תלמידיו - נטע פלדמן, שובל נעים, אליה שגב, סיון שלומוב ועידו בלייר - זכו בתעודת הערכה בתחרות "אתגרי משחקוד". התחרות כוללת קידוד משחקים באמצעות סביבת "מגרש משחקים" ומשתתפים בה תלמידים מכל רחבי הארץ.


הקבוצה הציגה פרויקט מרשים בקטגורית: סקראץ' למתקדמים. בפרויקט שלהם הפגינו יצירתיות, חשיבה לוגית ויכולות תכנות גבוהות. הישגם של אלרן ותלמידיו מהווה דוגמה ומקור השראה לתלמידים אחרים בתחום התכנות. זהו הישג מרשים ביותר עבור אלרן והתלמידים, המדגיש את חשיבות החינוך הטכנולוגי ואת הפוטנציאל של תלמידים צעירים בתחום התכנות.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

גפן קילשטיין ופלג קול (גימנסיה הריאלית) ונריה יוסף זכריה זכו במקומות הראשונים ובציון לשבח באולימפיאדת הלשון העברית של אוניברסיטת תל אביב

גפן ופלג זכו במקומות השני והשלישי ונריה קיבל ציון לשבח.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


תלמידי ראשון לציון זכו במקומות הראשונים באולימפיאדת הלשון

ביום שישי הקרוב עתיד להתקיים טקס הסיום של אולימפיאדת הלשון שמתקיימת באוניברסיטת תל אביב. השנה נרשם שיא במספר הנרשמים לאולימפיאדה - 3,692 בני נוער השתתפו במוקדמות שנערכו בחודש ינואר האחרון, ומאות מהם התמודדו בשלב הגמר. עד כה השתתפו באולימפיאדת הלשון העברית מעל ל־5,000 בני נוער.בשלב הגמר השתתפו כ-500 בני נוער מכיתות ז'־י"ב מכל רחבי הארץ בהם 13 תלמידים מהגימנסיה הריאלית ו-2 ממקיף ו'.

הזוכים בתיכון:

גפן קילשטיין מהגימנסיה הריאלית זכה במקום השני

פלג קול מהגימנסיה הריאלית זכה במקום השלישי

נריה יוסף זכריה הלומד בישיבת הדרום קיבל ציון לשבח


אולימפיאדת הלשון העברית של אוניברסיטת תל אביב נוסדה בשנת תשפ"ב (2021) כדי לחשוף את בני הנוער להיכרות רחבה ומעמיקה יותר עם הלשון העברית באמצעות אתגרים לשוניים וחידות לא שגרתיות, שהם אינם נחשפים להם במסגרת החינוך הרגילה. השאלות בתחרות מציבות למתמודדים אתגרי לשון מגוונים ובהם: חידות של חוקיות משווה בלשונות שמיות עתיקות, פיענוח צפנים, פירושי מילים, ניבים ועוד. האולימפיאדה פתוחה לכלל תלמידי כיתות ז'־י"ב בארץ ובעולם, והיא נערכת בשיתוף עם האקדמיה ללשון העברית ומשרד החינוך, בחסות החברות צ'ק פוינט ופיינל ובתמיכת מרכז קורת לציוויליזציה יהודית.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

התערוכה ששברה שיאי גינס מגיעה לישראל: תערוכת הקוביה ההונגרית בקניון הזהב בראשון לציון החל מ-30 ביוני

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק קניון הזהב - העמוד הרשמיהתערוכה ששברה שיאי גינס מגיעה לישראל! בואו לראות את היצירות המוכרות בעולם מורכבות מקוביות. לציון 50 שנה לקוביה ההונגרית המפורסמת, תוכלו ליהנות בקיץ הקרוב, החל מ-30 ביוני, במתחם קניון הזהב בראשון לציון מהתערוכה הבינלאומית הכוללת יצירות מהמוכרות בעולם מורכבות מקוביות. בנוסף, יוקם חדר אתגר ראשון מסוגו עם הקוביה ההונגרית החכמה ועוד.

לפרטים נוספים, מגוון רחב של הטבות ולהזמנת כרטיסים, היכנסו לאתר: https://www.cube-art.co.il/.

מחכים לכם בקיץ הקרוב בתערוכת הקוביה במתחם מיוחד בקניון הזהב בראשון לציון.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אירוע הוקרה למשרתי המילואים והקבע בראשון לציון עם מתן פרץ - 24 ביוני, 20:00, אולם מופת

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז צעירים ראשון לציוןמרכז הצעירים של עיריית ראשון לציון מזמין אתכם לאירוע הוקרה למשרתי המילואים והקבע בעיר עם מתן פרץ. האירוע יתקיים ב-24 ביוני בשעה 20:00 באולם מופת.


האירוע מיועד למבוגרים מגיל 18 ומעלה, והכניסה במחיר מוזל של 40 ש"ח.


לרכישת כרטיסים, ניתן להיכנס לקישור הבא: https://tzeirimrishon.tickchak.co.il/64630


לפרטים נוספים ושאלות, ניתן ליצור קשר בטלפון: 03-6042598


מרכז צעירים ראשון לציון

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בית ספר ידלין ראשון לציון ערך הפנינג שבועות חגיגי כולו על טהרת צמצום בזבוז המזון - בכתבה מצורפת חוברת המתכונים

בנוסף, נערכה תחרות עוגות גבינה והמנצחים זכו בפרסים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


הפנינג פודטק

המגמה המדעית-טכנולוגית בהתמחות פודטק והנדסת מזון בקמפוס הבין תחומי ידלין, ערכה לרגל חג השבועות הפנינג מיוחד שכולו על טהרת פודטק והצלת המזון. דוכני ההפנינג היו בנושאי הלימוד של המגמה כגון: דוכן לצמצום בזבוז מזון ודוכן מבחני טעימה עיוורת. בנוסף, נערכה תחרות עוגות גבינה והמנצחים זכו בפרסים.

בנוסף הכינו תלמידי שכבת ו חוברת מתכונים לצמצום בזבוז המזון הכוללת מתכוני פסטה, קינוחים ועוד.

לחוברת המתכונים https://heyzine.com/flip-book/5bbddab088.html#page/1


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לילה לבן במתחם G ראשון לציון! ביום חמישי 20.6 יתקיים לילה לבן בסינמה סיטי עם דוכני מזון, הקרנות בכורה של סרטים מוזיקה ועוד

הפעילות תחל משעה 21:30

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


יוצאים לחופש הגדול בלילה לבן מהסרטים!

מתחם G סינמה סיטי בראשון לציון מזמין את התושבים לאירוע הלילה הלבן שיתקיים ביום חמישי הקרוב 20.6. במהלך הלילה יהנו המבקרים בהקרנות בכורה של סרטים שיתקיים בחצות וב1:00 לפנות בוקר. בנוסף החל משעה 21:30 יפתחו במקום דוכני מזון ובמתחם ינגן DJ. ועוד הפתעות

רכישת הכרטיסים לסרטים תתבצע דרך אתר הסינמה סיטי https://www.cinema-city.co.il/whitenight?utm_source=Socialcinema&utm_medium=Socialcinema&utm_campaign=Socialcinema-whitenight&fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR3x03h1lp-cfYnG5014h-ipIAPDW3CXDmE2SbG09Oep7ZTnxjcbDTZnEIQ_aem_ZmFrZWR1bW15MTZieXRlcw
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

רשת כותר ראשון פותחת את ההרשמה לתוכנית קוראים את המפה- תכנית ארצית לעידוד הקריאה בקרב תלמידי כיתות ג-ד; הפעילות תתקיים בספריית רמת אליהו

מפגש היכרות עתיד להתקיים ב14.7.24 בספריית רמת אליהו. עלות השתתפות 20 ש"ח

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מיזם משותף לספריות הציבוריות בישראל יולי-אוגוסט 2024

רשת כותר ראשון מצטרפת למיזם תכנית הקיץ הארצית לעידוד הקריאה- קוראים את המפה. התכנית מיועדת לילדים בוגרי כיתות ג'- ד' מכל בתי הספר היסודיים בעיר. המיזם יתקיים בספריית רמת אליהו רחוב אבא הילל 2 ראשון לציון.

זוהי תכנית ייחודית שגובשה ע"י צוות חשיבה של נציגים ממספר ספריות ברחבי הארץ ומתקיימת בו זמנית בעשרות ספריות.

התכנית מיועדת לילדים שהם קוראים פעילים בספרייה במהלך השנה ובחופש הגדול ולמצטרפים חדשים . המיזם מעודד קריאה, כתיבה, למידה, חוויה רגשית ויצירת קשרים חברתיים והכרויות חדשות.

במהלך מפגש ההיכרות שיתקיים ב-14/7/24 בשעה 17:00 יקבלו הילדים הסברים מפורטים לגבי התכנית, נציג את כללי המשחק, עמידה ביעדים של קריאה, פעילויות והתרחשויות בספרייה סביב התכנית.

התכונית כוללת:
מפגש שבועי בספרייה- פעילויות וסדנאות חווייתיות בתחומים שונים.
משך הפעילות: 45 דקות
בימי שני בשעה 17:00
בתאריכים: 15.7.24, 22.7.24, 29.7.24, 5.8.24, 19.8.24
26.8.24 - מפגש סיכום לכל המשפחה
בבית - הילדים קוראים ספרים ומשתדלים לעמוד ביעד אותו הציבו לעצמם.

מחיר למשתתף – 20 ₪.

לפרטים נוספים ולתאריכי הפעילות היכנסו לקישור:

https://tinyurl.com/52vt58b4


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אירינה איצקו ממעון קריית הלאום, נילי כהן, אילנה מרדכי, יאיר בן אבו סייע מצהרוני הפרפר והפרח וגילה עמרני מצהרוני בתי הספר-יסוד המעלה נבחרו לעובדי/ות חודש מאי של חטיבת הגיל הרך של החברה העירונית ראשון לציון- מצ"ב סרטון

החטיבה לגיל הרך יצאה בפרוייקט בו מדי חודש הם ייבחרו את העובדים המצטיינים של צהרוני בתי הספר, הגנים ומעונות הילדים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


החטיבה לגיל הרך של החברה העירונית בראשון לציון החליטה להצדיע לעובדי/ות צהרוני בתי הספר, הגנים ומעונות החברה העירונית, בפרוייקט "עובדות החודש".

במסגרת הפרוייקט מדי חודש יבחרו מכל מחלקה עובד/ת אחד/ת מצטיינ/ת אשר יקבלו תעודה ושי מטעם החברה העירונית. המטרה היא להודות להם על עבודתם, וכן להציג בפני הציבור וההורים את העובדים/ות אשר מטפלים בילדיהם במשך שעות היום.

עובדות חודש מאי של החטיבה לגיל הרך:


רשת המעונות-מעון קריית הלאום: אירינה איצקו
בצהרוני הפרפר והפרח: נילי כהן, אילנה מרדכי, יאיר בן אבו סייע
צהרוני בתי הספר-יסוד המעלה: גילה עמרני

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • כח הכבוד ליאיר בן אבו! בחור מקסים ונהדר עם ילדים
  הגב 16.06.24 15:05
 • כל הכבוד .פעם היה מצטיינים מישהו מהמלווים?או שהמלווים זה עם אחר.?
  הגב 16.06.24 15:43
 • אורח

בתי הספר עדיני, אריאל שרון ואביבים בראשון לציון זכו במקומות הראשונים בתחרות החשיבה המחשובית ורובוטיקה הארצית כפרוייקטים מצטיינים וראויים להערכה

אל אירוע הגמר הגיעו 320 בתי ספר מרחבי הארץ שעמד השנה בסימן "עולם טוב יותר" סביבו התלמידים הכינו את פרויקט הגמר.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
בית ספר אביבים


מקומות ראשונים לתמידי בתי הספר בראשון לציון.

השבוע התקיים אירוע הגמר של תחרות משחקוד בבתי ספר יסודיים. לאורך השנה השתתפו למעלה מ 7000 תלמידים בתוכנית חשיבה מחשובית ורובוטיקה אשר מובילה חטיבת התקשוב וטכנולוגיה של משרד החינוך מזה שש שנים.
אל אירוע הגמר הגיעו 320 בתי ספר מרחבי הארץ שעמד השנה בסימן "עולם טוב יותר" סביבו התלמידים הכינו את פרויקט הגמר. התלמידים שמשתתפים בתוכנית חשיבה מחשובית ורובוטיקה עוברים תהליך משמעותי של פיתוח החשיבה המכין אותם למקצועות העתיד.


שמות בתי הספר בראשון לציון שזכו בתחרות

מקום ראשון - סקראץ' (תכנון משחקים) מתחילים מצטיינים: אביבים-ראשון לציון. את בית ספר ייצגו התלמידים אווה ועילאי בה זכו יחד עם אנה שאול ונבחרת בית הספר בתואר " פרויקט מצטיין". זו שנה שלישית ברציפות שבית ספר "אביבים" עולה לגמר עם פרויקטים יחודיים, יצירתיים ועבודת צוות.
מקום שני סקראץ' מתקדמים ראויים להערכה:

אריאל שרון-ראשון לציוןעדיני-ראשון לציון

השנה השתתפו תלמידי נבחרת מנהיגוטק טכנולוגית בפעילות במסגרתה פתחו התלמידים משחק בנושא מחזור ואיכות הסביבה. תלמידי מנהיגוטק נטע ג, אופיר ע, רוני ב, ענבל ב, איתמר ג משכבה ה'.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

יום התורם הבינלאומי! בשנה האחרונה תושבי ראשון לציון תרמו 7,024 מנות דם

השנה בעקבות מלחמת "חרבות ברזל", עלה השימוש במנות דם מלא, מנות דם מסוג O המכילות את כל רכיבי הדם בתרכובת נוגדנים ייחודית ולמעשה מעניקה לפצוע בעת מקרה חירום דם מלא המסייע בהצלת חיים. מאז ה-7.10, סופקו לבתי החולים ולצה"ל 9,099 מנות שהצילו את חייהם של אלפי פצועים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ביום שישי צוין בישראל וברחבי העולם את יום תורם הדם הבינלאומי * מנתוני שרותי הדם של מד"א עולה כי מיום תורם הדם האחרון ועד היום נתרמו 335,141 מנות דם, מתוכן 65,897 התקבלו מתורמים חדשים שתרמו השנה את מנת הדם הראשונה שלהם

יום תורם הדם הבינלאומי מצוין בכל שנה ב-14 ביוני במטרה להעלות את המודעות לחשיבות תרומות הדם, ומציין את יום הולדתו של ד"ר קרל לנדשטיינר, רופא וביולוג אוסטרי, אשר גילה בשנת 1900 את קיום סוגי הדם השונים. גילוי זה מאפשר כיום מתן עירויי דם למטופלים הזקוקים לטיפול זה להצלת חייהם. השנה מצוין יום תורם הדם הבינלאומי בסימן הוקרה לתורמי הדם מסוג דם O, לבעלי סוג דם זה יש חשיבות רבה, משום שבעלי סוג הדם הזה יכולים לתרום לכל בעלי סוגי הדם, ומסייעים משמעותית להצלת חיים בבתי החולים ובשדה הקרב.

עפ"י נתוני שרותי הדם של מד"א, במהלך השנה החולפת (14.6.23 ועד היום - 13.6.24), נתרמו בישראל 335,141 מנות דם שסייעו להציל את חייהם של כ-1,000,000 חולים, פצועים ויולדות במדינה. 60.5% ממנות הדם נתרמו ע"י גברים (202,859) ו-39.5% ע"י נשים (132,282). עוד עולה מהנתונים שמפרסם מד"א כי 19.6% מכלל התורמות והתורמים (65,897) תרמו השנה דם בפעם הראשונה בחייהם. מאז ה-7.10 תרמו דם לראשונה בחייהם 53,752 תורמים, ומתוכם 21,597 הינם בעלי סוג דם O.

השנה בעקבות מלחמת "חרבות ברזל", עלה השימוש במנות דם מלא, מנות דם מסוג O המכילות את כל רכיבי הדם בתרכובת נוגדנים ייחודית ולמעשה מעניקה לפצוע בעת מקרה חירום דם מלא המסייע בהצלת חיים. מאז ה-7.10, סופקו לבתי החולים ולצה"ל 9,099 מנות שהצילו את חייהם של אלפי פצועים.

תושבי עשר הערים שתרמו את כמויות הדם הגדולות ביותר הן (פילוח עפ"י מקום מגורי התורם):

בפסגת הרשימה תושבי ירושלים עם 25,363 מנות דם (7.57% מכלל התרומות בארץ), 14,899 מתוכן גברים ו- 10,464 נשים.

15,140 מנות דם הותרמו מתושבי בתל אביב שהן כ-4.52% מכלל התרומות בארץ, 8,694 גברים ו-6,446 נשים.

תושבי חיפה במקום השלישי עם 14,125 מנות דם שהן 4.21% מכלל מנות הדם שהותרמו בארץ, 8,355 הם גברים ו-5,770 הן נשים.

תושבי בפתח תקווה תרמו 8,042 מנות דם ע"י 5,085 גברים ו-2,957 נשים.

תושבי ראשון לציון תרמו 7,024 מנות דם שנתרמו ע"י 4,091 גברים ו-2,933 נשים.

תושבי מודיעין-מכבים-רעות מדורגים במקום השישי עם 6,501 תרומות של מנות דם, 3,887 מהתורמים גברים ו-2,614 נשים.

תושבי בירת הנגב באר שבע במקום השביעי עם 6,492 תרומות של מנות דם כאשר 3,949 ע"י גברים ו-2,543 ע"י נשים.

תושבי רמת גן תרמו 6,218 מנות דם כאשר 3,582 מהתורמים הם גברים ו-2,636 נשים.

תושבי רחובות תרמו 5,078 מנות דם, 3,083 מהתורמים היו גברים ו-1,995 נשים.

תושבי נתניה שממוקמת במקום העשירי תרמו 4,793 מנות דם, 2,920 מתורמים היו גברים ו-1,873 נשים. מרבית ההתרמות התבצעו במקומות ממוגנים, דבר שאפשר את ההתרמות בעת המלחמה.

בשירותי הדם של מד"א קוראים לציבור הרחב להגיע ולתרום בכל יום בכלל וביום תורם הדם הבינלאומי בפרט, מידע על עמדות התרמות דם הפרוסות ברחבי הארץ ניתן למצוא באתר האינטרנט של מד"א בכתובת http://www.mdais.org/dam או בטלפון 03-5300400. לפני הגעה למקום ההתרמה רצוי להתעדכן מראש מכיוון שעלולים לחול שינויים במקומות ההתרמה ו/או במועדי התרמות הדם. יש לקבוע תור לתרומה באתר מד"א ומומלץ למלא את שאלון התורם שמתקבל לטלפון הסלולרי בטרם ההגעה.מנהל מערך ההתרמות הדם הארצי במד"א, ליאור אלטמן:

"בזכות התנדבותם של תושבי מדינת ישראל, האזרחים והחיילים אנחנו מצליחים במהלך השנה להגיע ליעד הנדרש כדי לספק את מנות הדם לחולים, לפצועים וליולדות. אנחנו מודים לתורמים הרבים שפינו מזמנם והגיעו לתרום. אחת לשלושה חודשים ניתן לתרום דם ואנו מזמינים את הציבור להמשיך במשימה החשובה זו של הצלת חיים"


סמנכ"לית שירותי הדם במד"א, פרופ' אילת שנער:

"אנחנו מציינים את יום תורם הדם הבינלאומי בעקבות התגלית החשובה של גילוי סוגי הדם ע"י ד"ר קרל לנדשטיינר לפני למעלה מ-120 שנה, שנמצאת בשימוש עד היום, ובזכותה ניתן לתת עירוי דם באופן בטוח לחולים, פצועים ויולדות. חשוב לזכור שכדי לספק את צורכי מערכת הבריאות, במטרה לטפל במי שזקוקים לעירוי דם להצלת חייהם ,שירותי הדם של מד"א נדרשים להתרים 1,200 מנות דם בכל יום. בזמן מלחמת "חרבות ברזל" תרמו מאות אלפי אזרחים וחיילים מנות דם ששימשו לטיפול והצלת חייהם של חולים ופצועים בבתי החולים ובשטח, ושל יולדות. השנה נכנסו לשימוש מעבדות שירותי הדם החדשות של מד"א ברמלה שנמצאות בתוך בנק הדם הראשון מסוגו בעולם אשר בנוי מתחת לאדמה וממוגן כנגד איומים קונבנציונליים ובלתי-קונבנציונליים. המבנה, מכיל מכשור חדיש ומתקדם מהטכנולוגיות המובילות בעולם ומאפשר עיבוד של עד חצי מיליון מנות דם בשנה. שרותי הדם של מד"א מודים לכלל תורמי ותורמות הדם על תרומותיהם מצילות החיים."מנכ"ל מד"א, אלי בין:

"במקרים רבים, הצלת חיים כרוכה במנות דם אשר מגיעות מזרועו של התורם דרך שירותי הדם של מגן דוד אדום אל המטופל ובכך מסייעות בטיפול הרפואי הקריטי. בעזרת מאות אלפי תורמים מדי שנה, אנו הופכים את משימת הצלת החיים החשובה הזו לאפשרית ומסייעים לחולים, פצועים ויולדות ברחבי הארץ. אנו מודים לאזרחי ישראל שנתרמים, פעם אחר פעם, למען ערך הנתינה העליון ותורמים בהתנדבות מדמם לטובת כלל תושבי מדינת ישראל".

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הצגה "שיעור באהבה" בהיכל התרבות מאיר ניצן ראשון לציון בכיכובם של נירו לוי, ענת עצמון ושושי בנדבה

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק היכל התרבות ראשון לציוןהיכל התרבות מאיר ניצן בראשון לציון מציג את ההצגה "שיעור באהבה". ההצגה, מאת ובבימויו של גדי צדקה, מספרת את סיפורו של פינחס, שיפוצניק פשוט שנקלע לקליניקה לשיקום התפקוד המיני ונדרש למלא את מקומו של המטפל הראשי. בכיכובם של נירו לוי, ענת עצמון ושושי בנדבה.


להזמנת כרטיסים בקלות מהאתר: לחצו כאן או בטלפון: *3701.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

היום ראשון 16.6 יתקיים הפנינג לכל המשפחה יחד עם חנוכת פרוייקט חולמים שכונה בקריית הלאום ראשון לציון

הכניסה חופשית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


עיריית ראשון לציון מזמינה את תושבי קריית הלאום להפנינג לכל המשפחה ברח' המישר 7, וליהנות ממגוון פעילויות והפעלות: אטרקציות לילדים, מופע במה מיוחד, עמדות איפור וקעקועים עמדות מזון ושתייה

האירוע יתקיים היום בין השעות 17:00-19:00 במסגרת ההפנינג יתקיים טקס גזירת סרט חגיגי של פרויקט "חולמים שכונה" במסגרתו נערכו עבודות רצועה נופית לאורך רחוב אלוף דוד+ חניון שדרוג רצועת הגינון הקיימת עם צמחים ירוקי עד מאסיביים הרבה יותר, הוספת רצועת גינון נוספת בצד השני של שביל האופניים שתיצור חציצה לרחוב ותוסיף כמות משמעותית של צמחייה. הוספת תאורת אוירה לאורך השביל, פיתוח וטיפוח החניון הזמני, תיקון משטח, ביצוע אספלט וסימון מקומות חניה.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
05.06.24 15:16
לא לפנות למתווכים!!!! האינטרס שלהם לעשוק את שני הצדדים!
אורח
30.04.24 10:55
למכירה בית דו משפחתי ברחובות +מחסן 24 מר ברח' טשרניחובסקי בשכונת גבעתי,על מגרש פרטי 383.5 מר. אופציה לבניה רוויה (כ-14 יח' דיור) על השטח כולו 767 מר. הבית רשום בטאבו נייד - בתיה 0544867984
אורח
20.04.24 13:40
מדגיש ומזהיר מפני מתווכים עושקים..2% לא לדום להם נגמר הקרטל הזה..0.5 עמלה מספקת ןדייי .....רובם קומבינות..ויש להם עורכי דין שלהם ..לא להתפתות ..הם ככלבים ירצו אחריכם
אורח
24.04.24 14:04
רואה את הכתוב ומזדההה ....אין לתת יד למתווכים שההשכלה שלהם מינימלית ובזכות קשרים ללא כישורים עובדים על אנשים בעיניים...אז היזהרו מנוכלות של מתווכים משני המינים 0.5 אחוז זה המוןןן,,,
אורח
25.05.24 18:04
די לבלבל את השכל. אף אחד לא מכריח אותך להשתמש בשירותיהם ואם למוכר יש מתווך, תיקח בחשבון את הסכום הנוסף ותראה אם מתאים לך. יש שמסתדרים בלי מתווכים ואחרים רוצים, פעמים רבות בשל הכרת השוק מתווך מוצלח מצליח להוריד מוכר מהעץ של מחיר מופרך ולבמקביל לשכנע קונה לשלם מעט יותר עברו עסקה טובה. למשל, רבים בטוחים שחיים בארמון ובטוחים שיקבלו סכום מופרך. אז שוב, לא חייב להשתמש ושיהיה לבריאות, רבים משתמשים וכך מצליחים להגיע לעסקה.
אורח
29.05.24 14:15
מסכים בהחלט, עורך דין לומד 4 שנים ואחראי על כל פסיק בחוזה ף ואילו מתווך שם עניבה מחתים וסגר משכורת דו חודשית לפחות
אורח
24.01.24 17:11
צדיקי הדור מגיני סילמן זסטרוק הבנו הכל בגלל המערך ואתם צדיקי הדור
אורח
26.01.24 19:15
נראה שאתה במהלך אירוע מוחי, גש להיבדק.
אורח
24.03.24 10:35
מציע עזרה פסיכיאטרית
אורח
24.01.24 17:09
בודאי כל כותבי ההערות לגבי גב סילמן צדיקי הדורו
אורח
14.01.24 09:58
אני שוכרת דירת 3.5 חדרים בשכונת רמז, ..... מחפשת 3 חדרים קרקע
אורח
13.06.24 12:01
מצאת?
אורח
13.06.24 12:02
תתקשרי נעזור לך 0527868362
אורח
12.01.24 14:23
ממש כך עושקי ורמאים ומפילים לא פעם את הקונים בפח. קרה גם עם מוכרים שהם הפילו בפח ומשחה עם ילדים נשארה ללא קורת גג. מידיעה אישית. צריך להיזהר ממתווכים כולם חמדנים.
אורח
10.12.23 10:11
לכל התושבים שמוכרים ,,,ולמתעניינים אין רצון לאף קונה לשלם למתווך 2% עמלה!!!!!!!!!!!!!! שוד לאור היום ! 0.5 עד 1 סביר מעבר לכך שוד !!!!!!!!!!!!! עדיף לפרסם ללא תיווך , היענות תהיה אטרקטיבית יותר !!!!!! מתווכים עושקים רדו מהעץ !!!! אין טרף קל יותר !!!!!!!
אורח
10.12.23 10:12
ואו כמה נכון וצודק אתה !!!!!!!!!!!!!
אורח
11.12.23 23:23
לך לקנות דירה ללא הליווי של מתווך מוסמך ומומחה, ואחרי זה תראה שתיפול בידים של המוכר אין מישהו שיגשר ביניכם לא תצליח להגיע לעו’’ד טוב וליועצי משכנתאות טובים וכ’’כ הרבה דברים שמתווך טוב יכול לעזור לך ולייעץ לך, לסיכום מתווך טוב יודע להביא לך מחיר יותר טוב שישתלם ה2% שלו פי 2 לפחות וכל מיני בלתמי’’ם שקורא בכל עיסקה שאף אחד לא יכול לפתור, אני חושב ש2% למתווך זה קצת די זול לעומת העבודה הקשה 😉
אורח
12.01.24 14:26
"לא תצליח להגיע לעו"ד טוב" איזו בדיחה כך אתם תופסים ברשת שלכם את הקונה האומלל מכל הכיוונים עו"ד שמשתף איתכם פעולה והוא לא לטובת הלקוח. העיקר לעשוק את הקונה מכל הכיוונים. בושה וחרפה.
אורח
14.01.24 09:10
אכן הם חושבים על עצמם בלבד
אורח
07.02.24 20:58
צודק זה ממש כך נפלתי בפח בגלל מתווך והעו"ד שמשתפים פעולה. נשארתי ללא בית וללא כסף
אורח
07.02.24 20:57
מוסמך לסובב את הקונה והמוכר כדי להשיג את הרווח המופקע שלו. שום גישור ושום עזרה בלוף אחד גדול .גזלנים. משפחה נשארה חסרת דיור בגלל מתווך .....ממש גזל לאור יול
אורח
24.04.24 14:07
נול פגיעה וזה האמת
הצג תגובות נוספות


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
15.06.24 12:30
להשכרה מינואר 2025 דירה 4 חדרים בניין 7 קומות בהר הצופים בהולנדית,נוף משגע מול הפארק..חניה ,מזגן מרכזי,שלושה ארונות קיר,ללא תיווך 0508512980 או 0507954145
אורח
09.06.24 21:29
מחפשת דירה להשכרה נגיש עם דוש לי ולבעלי קומה ראשונה שכירות סבירה 1/7 חניה 0535810489
אורח
10.02.24 13:59
להשכרה בראשלצ ברח' כצנלסון 3 חדרים ממוזגת יש דוד שמש. 3 כיווני אויר קומה שניה 0528225240
אורח
20.05.24 20:41
כמה עולה שכירות
אורח
07.01.24 23:13
להשכרה דירת סטודיו 2 חדרים+ מרפסת מקורה 20 מטר בבני עייש כולל מקרר, מכונת כביסה, ארון בגדים מחודש פברואר. מחיר 3000 שח. טל.054-4787102
אורח
05.11.23 10:48
דרוש דירת גן / פנטהאוז להשכרה בניין בוטיק בלבד לפרטים 050-526-7403 יגאל
אורח
28.10.23 21:28
דרושה דירה להשכרה ברחובות. רצוי דירה מחולקת לשניי שותפים דתיים.
אורח
21.10.23 10:00
להשכרה דירה בבת ים ללא תיווך . 2 חדרים 64 מטר . דירה שעברה שיפוץ מסיבי הכול חדש בדירה כולל מטבח , רצפה אמבטיה שירותים פשוט הכול הכול חדש .052-5302222
אורח
19.10.23 12:57
להשכרה. ללא תיווך 5חדרים 100 מ״ר, בשיכון המזרח. יש מקלט. קומה ראשונה מתוך 3 קומות,ללא מעלית. כניסה מיידית. טלפון 0536280767. 5000 ש״ח.


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
28.04.24 03:21
קאיה פיקנטו ספורט הדגם היוקרתי, צבע אדום מטאלי מהמם, 2016, גג נפתח, חלונות חשמליים, מובייל, שמורה ומטופלת, ללא תאונות, נהגת יחידה, 146 קמ"ש, יד 3 מפרטי. 41,000 שח. 0524313212.
אורח
24.05.24 08:32
פ?
אורח
24.05.24 11:36
פיקאנטו +ספורט+יוקרתי? זה קרקס?
אורח
01.03.24 07:59
יונדאי I10 inspire למכירה, נמכר עקב קבלת רכב מהעבודה. עליה לכביש אוקטובר 20. אחרי טיפול, טסט, החלפת מצבר לחדש. רכב מאובזר מאוד עם מערכת מולטימדיה מובנת, אנדרואיד אוטו, מערכת התראה ובלימה לפני התנגשות, מצלמת רווס וחיישנים התראה.גמיש במחיר, לפרטים לירן 0526293270
אורח
25.05.24 08:30
טל לקשר 0545800777
אורח
05.11.23 10:49
סקודה למכירה 050-526-7403
אורח
02.10.23 15:41
הונדה סיוויק 1997 קמ 426761 סנורוף אוטו של ערסים עם כל התוספות של ערסים
אורח
15.02.24 15:33
כולל הגה?
אורח
07.09.23 20:33
רכב
אורח
23.06.23 11:05
היוןש מכיתה ו1
אורח
28.05.23 13:26
למכירה טויוטה קורולה היברידית 2019 52000 קמ יד 2 מצב מעולה, חסכונית, מחירון 0545555299
אורח
20.06.23 15:18
כמה עולה החלפת סוללה?
אורח
05.10.23 10:03
זה סוד שמור.
אורח
21.10.23 11:09
כנראה יותר ממחיר הרכב עצמו.חחח. רכב טוב.
אורח
17.12.22 12:54
שברולט אופטרה 2008, מצב מעולה, 0525268687


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
22.05.24 08:32
לפנצ'רייה בגדרה דרוש עובד חרוץ אמין ומקצועי. *תנאים מעולים למתאימים *נחשב כעבודה מועדפת לאחר צבא *ניתן גם ללא ניסיון קודם פרטים - 0547692944
אורח
22.05.24 22:28
אני מחפשת
אורח
08.05.24 12:47
להשכרה דירת 2 חדרים קסומה ויפה ברחובות טל' 0505109808 נתן
אורח
11.03.24 14:50
משכרים דירה בנרקיס ראשון ירושלים 125 קומה3 דירה 14
אורח
27.02.24 20:18
השמת כוח אדם גרייאטרי https://lp.vp4.me/tm8s
אורח
08.01.24 23:58
מעוניין לתת שירותי דואר שליחויות חבילות ,מכתבים תשלומים הייתי סוכן דואר בסוכנות מנוחה ונחלה 18 בית הרופאים. ורוזה מקס 052-9289333 מקס
אורח
08.01.24 23:57
מעוניין לתת שירותי דואר שליחויות חבילות ,מכתבים תשלומים הייתי סוכן דואר בסוכנות מנוחה ונחלה 18 בית הרופאים. ורוזה מקס
אורח
28.12.23 16:00
מסיעי עמק איילון מחפשים דחוף נהגי אוטובוס נהגי מונית נהגי אוטובוס זעיר משכורת גבוהה בונוס למצטרפים חדשים.אילן: 053-7663673 בת שבע : 054-6766610 בת אל: 050-3209061
אורח
24.12.23 10:16
למכירה סוברו פורסטר אוסקה 2018 במצב מצוין 98000 ק"מ. יד ראשונה. נהג יחיד, 4 צמיגים חדשים. בטריה חדשה. גמישות במחיר 054-8820054 לא בשבת


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל