הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
בקרוב קווי אוטובוסים מיוחדים לעובדי הייטק אשר ייצאו מרחובות וראשון לציון לתל אביב
השרה מירי רגב חתמה על תקנה חדשה האוסרת על נסיעת כלי רכב בגנים, טיילות, שבילים ורחבות ציבוריות להגנה על שלום הולכי הרגל; בנוסף נבחנת האפשרות להקנות לפקחי הרשויות המקומיות סמכויות לאכוף נסיעת כלי רכב בשבילים להולכי רגל
תושבי ראשון לציון ובת ים מואשמים בניהול רשת של סחר בנשים מישראל ומחו"ל לסיפוק שירותי מין ללקוחות

הפרוייקט של רביבו, בן בן ברוך, שלום אסייג ועוד יופיעו במהלך חודשי הקיץ במתנ"ס רמת אליהו במחירים מסובסדים עבור תושבי ראשון לציון

לינק לרכישת כרטיסים מצורף

לימור עידן | | תגובות: 0מתנ"ס רמת אליהו פותח את עונת הקיץ במופעי תרבות לתושבים ואירועי קיץ לכל המשפחה

זהבה בן, שלום אסייג, בן בן-ברוך והפרויקט של רביבו הם רק חלק מהשמות שיופיעו בחודשיים הקרובים בדשא של מרכז הספורט של מתנ"ס רמת אליהו.

מכירת הכרטיסים החלה וכל הכרטיסים הינם במחיר מסובסד עבור התושבים.

קולין היימס, מנכ"ל מתנ"ס רמת אליהו אומר:

"אני מזמין את כל תושבי העיר להשתתף בחגיגת הקיץ שלנו, בחרנו עבורכם מופעים ופעילויות במחיר שווה לכל כיס".


לרכישת כרטיסים לחץ כאן

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בקרוב קווי אוטובוסים מיוחדים לעובדי הייטק אשר ייצאו מרחובות וראשון לציון לתל אביב

בימים אלה החל פיילוט הסעות מרעננה והרצליה על ידי חברת האוטובוסים מאיה תור

אבי בר | | תגובות: 8
צילום אתר מאיה תור


10 חברות הייטק הפועלות בתל אביב יצאו בשיתוף חברת ההסעות מאיה תור בפיילוט ייחודי של הפעלת קווי אוטובוס לעובדיהם.

בשלב הראשון הפיילוט מתקיים בהסעת העובדים מרעננה הרצליה לתל אביב ב 2 הכיוונים, כאשר ההסעות יוצאות בשעות הבוקר וחוזרות בשעות הערב.

מדובר בקווים אשר אוספים את הנוסעים בצירים הקרובים לבתי העובדים עד 500 מ'.

מטרת הפרויקט היא להתגבר על הפקקים בשעות הבוקר ובערב.

במידה והפיילוט יוכתר בהצלחה על פי מדד של מספר עובדים הנוסעים בקווים הללו, הפיילוט יתרחב ל - 12 ערים נוספות אשר מהן תצא הסעה (הלוך ושוב) למרכזי ההייטק בתל אביב ובהן ראשון לציון, רחובות כפר סבא, מודיעין, פתח תקווה, ירושלים, רמת השרון, הוד השרון, נתניה, ראש העין, ירושלים וגני תקווה
התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מעולה
  הגב 29.05.23 18:20
 • אורח
  למה אין קו אוטובוס מרחובות למודיעין בשעות היום?? יש אוטובוס למודיעין עלית, לאלעד, שמשרת את הציבור הדתי. מה עם החילונים שרוצים להגיע לילדים ולמשפחה למודיעין???
  הגב 29.05.23 18:28
 • אורח
  האוטובוס לקריית ספר עוצר גם במודיעין, לא קו אוטובוס מעולה, אבל הוא עוצר שם
  29.05.23 19:37
 • אורח
  לדתיים המדינה ממנת את הנסיעות לחילונים אין מי שיממן
  הגב 29.05.23 18:41
 • אורח
  יש שכונות ברחובות שלא עובר בהם אוטובוס כמן רחובות הצעירה /חזון איש אף אחד לא ממש מענין אותו
  הגב 29.05.23 19:48
 • אורח
  מי היה ראש עיר ב-15 שנים האחרונות?
  29.05.23 22:23
 • אורח
  איפה הייתם עד עכשיו?? כל הכבוד על הפיילוט. מקוה שיצליח וימשיך בכל הארץ. לא רק לעובדי הייטק. גם לביוטק בנסציונה/רחובות, למשרדי ממשלה בירושלים וכו'.
  הגב 29.05.23 20:36
 • אורח
  רכבת ראשונים קדנציה שלימה 5 שנים ללא קו ישיר לתל אביב. העיקר לפני הבחירות עשו הםגנה משרוקיות בלונים ותצלו ימיחצ ומה יצא מזה? כלום! איזור מרכז ומזרח צריך ראש עיר חדש. אם אין כסף לקו אין כסף לשטויות
  הגב 29.05.23 20:45
 • אורח

השרה מירי רגב חתמה על תקנה חדשה האוסרת על נסיעת כלי רכב בגנים, טיילות, שבילים ורחבות ציבוריות להגנה על שלום הולכי הרגל; בנוסף נבחנת האפשרות להקנות לפקחי הרשויות המקומיות סמכויות לאכוף נסיעת כלי רכב בשבילים להולכי רגל

האיסור יחול על כל סוגי כלי הרכב, שאינם רשאים לנסוע על מדרכה, בהם רכב פרטי, אופניים חשמליים וגלגינוע (קורקינט חשמלי). בכל המקומות שייכללו בהגדרת "שביל הולכי רגל", יוצב תמרור מיוחד המיידע את הנוהגים והרוכבים כי מדובר בשביל להולכי רגל ולפיכך אסור בנסיעה.

מערכת האתר | | תגובות: 20
תמונת ארכיון למצולמים אין קשר לכתבה


מחזירים את המרחב הציבורי להולכי הרגל

שרת התחבורה והבטיחות בדרכים תא"ל (במיל) מירי רגב, חתמה על תקנה חדשה שתאסור על תנועת כלי רכב מכל הסוגים במרחבים ציבוריים המיועדים להולכי רגל, ובהם טיילות, פארקים, גנים, שבילים ורחבות ציבוריות, בדומה לאיסור הקיים על נסיעת כלי רכב על המדרכות. כיום, התקנות אוסרות על תנועת כלי רכב במדרכות בלבד. התקנה החדשה תורחב כך שהמרחב הציבורי המיועד להולכי רגל יוגדר כ"שביל להולכי רגל" בלבד. כך תיאסר לראשונה בחוק נסיעת כל סוגי כלי הרכב גם באזורים אלה.

האיסור יחול על כל סוגי כלי הרכב, שאינם רשאים לנסוע על מדרכה, בהם רכב פרטי, אופניים חשמליים וגלגינוע (קורקינט חשמלי). בכל המקומות שייכללו בהגדרת "שביל הולכי רגל", יוצב תמרור מיוחד המיידע את הנוהגים והרוכבים כי מדובר בשביל להולכי רגל ולפיכך אסור בנסיעה.

משרד התחבורה הודיע כי הוא בוחן אפשרות להקנות לפקחי הרשויות המקומיות סמכויות לאכוף נסיעת כלי רכב בשבילים להולכי רגל, בדומה לסמכויות שכבר ניתנו להם לאכוף תנועת כלי רכב במדרכות.


לדברי השרה רגב: "התקנה החדשה היא צעד נוסף בהגנה על בטיחותם של הולכי הרגל במרחב הציבורי. בשנים האחרונות נוספו סוגים חדשים של כלי רכב חדשניים כגון אופניים וקורקינטים חשמליים, המספקים דרך נוחה וקלה להתנייד במרחב העירוני, אך מצד שני מהווים סכנה ממשית להולכי הרגל, ובייחוד לקשישים ולילדים. מדי שנה נגרמות אלפי תאונות עקב תנועת רכב מנועי במרחב המיועד להולכי רגל, וחלקן מגיע עד פציעה קשה ואף למוות. משרד התחבורה פועל למציאת איזון נכון שיאפשר לרוכבים להמשיך וליהנות מיתרונות כלי הרכב החשמליים, תוך שמירה בלתי מתפשרת על שלומם של הולכי הרגל. התקנה החדשה מרחיבה את הגדרת המרחב המוגן המיועד להליכה נעימה ובטוחה, ואנו פועלים במקביל להרחבת והגברת האכיפה."

התפרסמו 20 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הגיע הזמן!! מעניין עםתהיה גם אכיפההההה!
  הגב 29.05.23 17:31
 • אורח
  זה לא כ"כ יעבוד חזק.. כי בלתי אפשרי להציב שוטר באזורים הנ"ל. אבל יוזמה מבורכת
  29.05.23 20:09
 • אורח
  מה עם אופנועים של שליחים?
  הגב 29.05.23 18:11
 • אורח
  מה עם רכבי עריה שמקימים במות בגן
  הגב 29.05.23 18:34
 • אורח
  מה עם רכבי פיקוח ושיטור עירוני?
  הגב 29.05.23 18:51
 • אורח
  צריך לאכוף גם במעבר חציה להולכי רגל ברמזור ובמיוחד גם באור אדום בחציה .
  הגב 29.05.23 19:46
 • אורח
  מה עם כמיות של שולחנות וכסאות וצמחיה ברוטשילד שחוסמת את המדרכות להולכי רגל ולנכים ולאמהות עם עגלות וילדים ? ואין מרווח של 2 מטר . זמן הגיעה שיאכפו את המצב הזה!
  הגב 29.05.23 19:46
 • אורח
  מה עם אופניים חשמלים. רכבים שחונים על מדרכות וחוסמות מעבר רגלי
  הגב 29.05.23 19:54
 • אורח
  זה מה שהיא למדה ב״סיור הלימודי״ במרוקו??😜 על חשבוננו כמובן…
  הגב 29.05.23 20:06
 • אורח
  מה עם העיברית הקלוקלת שבה כותבים כאן???אף אחד לא קורא ומתקן.
  הגב 29.05.23 20:14
 • אורח
  הגיע הזמן כבר לא נשאר מדרכות להולכי רגל אנחנו בסכנה שיפגעו בנו
  הגב 29.05.23 20:15
 • אורח
  סתומה
  הגב 29.05.23 20:20
 • אורח
  למה נתנו לה את את התפקיד הזה של שרת התחבורה עוד רק נכנסה כבר עשתה בלאגן וואי מה יהיה בהמשך אני לא רוצה לדעת
  הגב 29.05.23 20:46
 • אורח
  נתנו לה כי שמה היא תעשה הכי פחות נזק
  29.05.23 21:03
 • אורח
  מה עם אופניים רגילים?
  הגב 29.05.23 20:49
 • אורח
  אחלה שרת תחבורה תעשה תחבורה תעשה אוניות וגנדולות כולם ימשיכו לנסוע ברכב הפרטי מירי את חיה האשליות שיסעו בתחבורה ציבורית
  הגב 29.05.23 21:06
 • אורח
  הלכתי היום במדרכה פעמיים היום עלו עליי
  הגב 29.05.23 21:11
 • אורח
  הפקחים בראשון לא מתפקדים בשום דבר חוץ מלתת דו"חות על חנייה לרכבים
  הגב 29.05.23 22:05
 • אורח
  מירי ❤ כל הכבוד לך על היוזמה הוא
  הגב 29.05.23 22:29
 • אורח
  המשך מורידה בפנייך את הכובע בהצלחה
  הגב 29.05.23 22:30
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

תושבי ראשון לציון ובת ים מואשמים בניהול רשת של סחר בנשים מישראל ומחו"ל לסיפוק שירותי מין ללקוחות

המואשמים הפעילו מערך שלם של איתור הנשים והדרכתם לפני ההגעה לארץ על מנת לא לעורר חשד, ניהול מערך נהגים שהובילו אותן לדירת מגורים בבת ים וגביית חלקם מהשכר שהרוויחו הנשים.

מערכת האתר | | תגובות: 7


פרקליטות מחוז דרום (פלילי) הגישה לבית המשפט המחוזי בעיר כתבי אישום נגד אייל ברוך (53) מראשון לציון וכנגד בוריס ברקן (47) ומאיר ויחר (38) מבת ים. לברוך וברקן יוחסו עבירות של סחר בנשים וזנות לאחר שניהלו רשת לסחר בנשים ועבירות כלכליות. לויחר יוחסו עבירות כלכליות וכן עבירת ניסיון סחר בנשים.

מכתבי האישום שהגיש עו"ד ערן צרויה עולה כי במהלך 2023 ניהלו ברוך וברקן רשת, שעיסוקה סחר בנשים הן ישראליות והן מחו"ל לשם הבאתן לידי מעשה זנות. במסגרת חלוקת העבודה בין השניים ברוך היה אמון על איתור לקוחות וברקן על איתור נשים בארץ ובעולם אשר יספקו שירותי מין ללקוחות.

השניים פעלו לשם הבאת הנשים לישראל, בשיתוף עם גורמים אשר תפקידם היה לאתר נשים ברחבי העולם ולהעבירן לארץ לצורך העסקתן במתן שירותי מין, זאת תמורת סכומים של מאות דולרים בחודש. הנשים שאותרו ברחבי העולם, תדרכו על ידי השניים כיצד להתנהל אל מול גורמי ביקורת הגבולות על מנת שלא לעורר חשש ועוד. כמו כן לא פעם הונו את הנשים והציגו להם מצגי שווא כך לדוגמא ציינו בפני אחת הנשים כי עליה ללוות גברים וכי קיום יחסי מין איתם תלוי ברצונה. במקרה אחר הבטיחו לאחת הנשים כי היא תגיע רק לצורכי מסאז' ואז בניגוד לסיכום כאשר אחד מהלקוחות ביקש לקיים יחסי מין צעק עליה ברקן כי עליה לספק את הלקוח ולעבוד על מנת להחזיר להם את ההוצאות שהוציאו בגינה ועוד. באחד המקרים ויחר פעל על מנת להביא אישה לארץ לשם עיסוק בזנות אך בשל מעצרם זה לא יצא לפועל.

בנוסף, השניים תיאמו את מערך ההזמנות ומעקב אחר דמי האתנן שהתקבלו, הפעילו מערך נהגים, שתפקידם היה להסיע את הנשים למקומות המפגש עם הלקוחות ולפקח על קבלת דמי האתנן מהלקוחות וכן פעלו לשם הגדלת פעילות העסק. כך לדוגמא, פרסמו באמצעות פלטפורמות שונות ובהן "טלגרם" ו-"אינסטגרם" או יזמו פניות לנשים ממדינות זרות להגיע לישראל לצורך עיסוק בזנות תוך שהם מבטיחים להן מגורים בת"א, לקוחות אקסקלוסיביים, רווחים של 27,000-35,000 ₪ בחודש ועוד. בפועל, ברוב המקרים השניים חייבו את הנשים להתגורר בבת-ים במקומות ששכרו עבורן ואף גבו מהנשים דמי שכירות מופקעים בשיעור הגבוה בכ-30% מהתשלום שהועבר לבעלי הדירות. כמו כן רכשו לנשים כרטיסי סים למכשירי טלפון ניידים לפקח עליהן ולקבל דיווח שוטף על עבודת ועוד.


השניים אף קבעו את תנאי העסקת הנשים את הסכומים אותן עליהן לגבות והחלק אותו עליהן להעביר, שעות העבודה וכו' במספר הזדמנויות הופעל על הנשים לחץ מצד ברקן להשתמש בסמים יחד עם הלקוחות וזאת על מנת להרחיב את משך הזמן שהלקוח יבלה עם האישה וכך להגדיל את דמי האתנן שיתקבלו מהמפגש באחת הפעמים אף סירבו לפנות את אחת הנשים שחשה ברע לאחר שלקוח אילץ אתה להשתמש עמו בסמים.


במסגרת העסק הפיקו השניים הכנסה בסך של לא פחות מ- 720,000 ₪.


בבקשת המעצר שהוגשה כנגד החשודים ציין עו"ד צרויה ביחס לברוך וברקן כי: " היקף הפעילות המתואר בכתב האישום, נסיבות הבאתן של הנשים ארצה, הפעלתן על פני תקופה ארוכה במתן שירותי מין, התכנון, התחכום, השיטתיות וההסתרה - כל אלה מלמדים על מסוכנות הנשקפת מהמשיב 1 ומצביעים על חשש ממשי כי אם ישוחרר המשיב 1 ימשיך לבצע עבירות דומות."


לברוך וברקן מיוחסות עבירות של סחר בבני אדם; הבאת אדם לעיסוק בזנות; סרסרות; פרסום שירותי זנות של בגיר. לברוך ויחר יוחסה גם עבירה של סחר בבני אדם (ניסיון) . בנוסף, בגין אי דיווח על ההכנסות שהתקבלו יוחסו לברך וברקן גם עבירות של שימוש במרמה עורמה ותחבולה. ולכל השלושה יוחסו גם עבירות הלבנת הון לאחר שניסו להסוות את מקור ההכנסות וכן פעלו באמצעות ויחר להעברת חלק מהכספים לגורמים ממדינות זרות.


התיק נחקר על ידי ימ"ר לכיש במשטרת ישראל.
התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  במילה אחת חולרות .
  הגב 29.05.23 16:35
 • אורח
  מתה שירגישו מה זה שלוקחים את הבנות שלהם לעבוד בזנות סמים וגם לא משלמים לנם כמו שצריך עוד עובדים עליהם מנצלים את המצב שלהם מסכנות
  הגב 29.05.23 16:36
 • אורח
  ברור כל בת ים מקום ביתי זנות ככה נהיה
  הגב 29.05.23 16:48
 • אורח
  ש יזרקו אותם ל מדינה שלהם
  הגב 29.05.23 16:48
 • אורח
  גועל נפש לאותם חקלאות אדם(גברים) צריך להעניש אותם בחומרה מאסר לצמיתות. ואת הבנות להשיב לארץ מולדתם. וצו אסור כניסה חזרה לכאן. בושה למדינה שלנו.
  הגב 29.05.23 17:24
 • אורח
  יש להוקיע אותם מקירבנו .שלא ישוב לראשון לעולם .שירקב בכלא .
  הגב 29.05.23 17:33
 • אורח
  באמת? כל תושבי ראשון לציון ובת ים? אני אתבע אותכם על הוצאת לשון הרע. תלמדו לכתוב כותרות פחות מפוצצות.
  הגב 29.05.23 17:43
 • אורח

עיריית ראשון לציון החלה בעבודות לשדרוג גן הברושים במסגרת פרוייקט חולמים שכונה לשדרוג המרחבים הציבוריים ברחבי העיר

במסגרת העבודות יוחלפו מתקני המשחקים, מתקני הכושר, ייבנה דק לקיום אירועים, הוחלפו חלק מהספסלים, במקום האדניות שהיו על המדרכה בסמוך לכביש יוצב foodtrack (משאית מזון).

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


פרוייקט חולמים שכונה באברמוביץ יוצא לדרך.

לאחר הצבעת התושבים, בימים אלו החלו העבודות לשדרוג גן הברושים בשכונה במסגרתו יוחלפו מתקני המשחקים, מתקני הכושר, ייבנה דק לקיום אירועים, הוחלפו חלק מהספסלים, במקום האדניות שהיו על המדרכה בסמוך לכביש יוצב foodtrack (משאית מזון). העבודות מתבצעות במסגרת פרוייקט חולמים שכונה המתקיים ברחבי העיר בו התושבות והתושבים שותפים להחלטה כיצד ובאילו מוקדים בשכונה ישודרג המרחב הציבורי.

במסגרת הפרוייקט העירייה הקצתה תקציב של בין חצי מיליון שקל למיליון וחצי שקל לכל אחת מהשכונות בעיר, בהתאם לגודלה. כך שהתושבים קיבלו הזדמנות להשפיע ישירות ולהחליט כיצד להשקיע את התקציבים כדי לשפר את איכות החיים בשכונה באופן משמעותי. הפרויקט נעשה בהובלת מינהל קהילה ובשיתוף מינהל שפ"ע, איכות הסביבה והנדסה והאגף לפיתוח נופי, וחל בשני שלבים כשבכל חלק משתתפות 15 שכונות – ובסך הכול 30 שכונות בעיר.


הדמיית גן הברושים לפני ואחרי

התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  Foodtruck לא foodtrack 🤦‍♂️
  הגב 29.05.23 16:25
 • אורח
  צביעות של ראש העיר מגביל בתי ספר של המגזר הדתי תלמוד תורה מגן אברהם בלי הסעות כי לשכני זה מפריע
  הגב 29.05.23 16:58
 • אורח
  כל הכבוד 👏👏👏
  הגב 29.05.23 17:21
 • אורח
  רק מרכז העיר מוזנח ומלוכלך
  הגב 29.05.23 20:11
 • אורח

בימים ראשון עד רביעי 11-14.6 מרכז הזדמנות בראשון לציון יקיים את שבוע התעסוקה השנתי במהלכו יתקיימו מגוון הרצאות ללא עלות בתחום כתיבת קורות חיים, פאנל בנושא זכויות, סדנת מידע על הכשרות מקצועיות, סטיילינג ועוד

יש לבצע הרשמה מראש

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מחפש/ת עבודה? עוד לא החלטת מה תרצה/י להיות כשתגדל/י? עובר/ת בין עבודות אך עוד לא בנית קריירה? רוצה להתקדם תעסוקתית?

מרכז הזדמנות ראשון לציון מרכז התעסוקה של המנהל לשילוב חברתי שבעיריית ראשון לציון בשותפות משרד הרווחה ומשרד העבודה, מזמין את התושבים להצטרף לשבוע תעסוקה השנתי שיתקיים בין התאריכים 11.623 – 14.6.23

במהלך השבוע יהנו המשתתפים משלל הרצאות מרתקות ללא עלות בתחום: כתיבת קורות חיים, פאנל בנושא זכויות, סדנת לינקדאין, מידע על הכשרות מקצועיות, סטיילינג, בינה מלאכותית ועוד.

לפרטים נוספים והרשמה בלינק המצורף:

https://tikshuv.rishonlezion.muni.il/hito/#/survey/d510bc
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עיריית ראשון לציון עתידה לפתוח סופרמרקט חברתי למשפחות הרווחה בעיר עם מוצרים שימכרו בלפחות 30% מתחת למחירי השוק

יש לציין כי השירות יינתן רק לתושבי העיר אשר יופנו לחנות על ידי המנהל לשילוב חברתי.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 12
אילוסטרציה


הסופרמרקט החברתי מגיע לראשון לציון

עיריית ראשון לציון עתידה להקים בעיר סופרמרקט חברתי שישרת את משפחות הרווחה בעיר בו יוכלו לבצע קניות במחירים מוזלים. מדובר על מיזם חדש שמצטרף לחנות הקהילתית שנפתחה לאחרונה בשיתוף מותגי האופנה בישראל שתורמים בגדי אופנה למען המשפחות שיכולות לרכוש אותן במחיר מוזל.

בימים אלו יוצא המכרז להקמתו של הסופרמרקט שעתיד לשרת משפחות שיקבלו תלושי קנייה לרכישת מוצרי מזון: פירות/ירקות, שימורים, מוצרי חלב, סוכר, מלח, פסטה, מוצרי ניקיון והגיינה, קפואים ולחמים. כל מחירי המוצרים יהיו לפחות 30% מתחת למחיר השוק הנהוג ברשתות השיווק למעט המוצרים בפיקוח.

הקנייה בחנות תתבצע על ידי קבלת תלושי קנייה בסך 350 ש"ח שיקבלו המשפחות שמטופלות ברווחה ובנוסף הן תוכלנה לרכוש מכספן הפרטי מוצרים נוספים עד 3,000 ש"ח בחודש.

יש לציין כי השירות יינתן רק לתושבי העיר אשר יופנו לחנות על ידי המנהל לשילוב חברתי.

החנות תפעל לפחות 4 פעמים בשבוע כאשר לפחות פעמיים יפעל בשעות הערב..
התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • אורח
  פעילות ברוכה..איך ניתן לקבל מידע להתנדב בשעות הבוקר כשזה יפתח..
  הגב 29.05.23 13:02
 • אורח
  מעונינת להתנדב לעבודה בסופר
  29.05.23 14:27
 • אורח
  כל הכבוד
  29.05.23 15:05
 • אורח
  מעוניינים להשתתף במכרז עבודות הנגרות איך זה מתבצע?
  הגב 29.05.23 13:16
 • אורח
  מדוע לא זמין לכלל תושבי העיר ?
  הגב 29.05.23 14:08
 • אורח
  מעמד הביניים נושא תמיד בעול למה שגם שאר התושבים לאייהנו ? לפחות עד סכום מסוים או במוצרים בסיסיים??
  הגב 29.05.23 14:27
 • אורח
  צודק לגמרי
  29.05.23 17:43
 • אורח
  כול הכבוד. תזהרו רק שביבי לא ישלח את כול החרדים לשם
  הגב 29.05.23 18:37
 • אורח
  יש להם חנויות משלהם. הם מסודרים.
  29.05.23 19:12
 • אורח
  מעונינת לעבוד בשכר
  הגב 29.05.23 18:38
 • אורח
  צריך לשמור גם על כבודם של הנזקקים, ולפתוח סופר רק בשבילם זה לא כל כך מכובד
  הגב 29.05.23 19:04
 • אורח
  יוזמה מבורכת
  הגב 29.05.23 21:21
 • אורח

הערב (שני 29.5) יתקיים במוזיאון אגם קונצרט אדיאמוס - שירת המקהלות עם התזמורת הסימפונית הישראלית ראשון ציון, המקהלה העירונית, קונסרבטוריון אור יהודה ועוד

עלות: 70-75 ש"ח

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


מוזיאון אגם מזמין את התושבים לקונצרט לכל המשפחה אדיאמוס - שירת המקהלות

אדיאמוס - היצירה האייקונית מאת קארל ג׳נקינס

התזמורת הסימפונית הישראלית ראשון לציון,

תזמורת מפעל המוזיקה, נקשנים,

מקהלות: מקהלת מורן, מקהלת אל פירדאוס

ומקהלה עירונית ראשון לציון

הקונצ'רטו של באך בלה מינור יבוצע בליווי תזמורת ונקשנים באופן חד פעמי!

טרמפולינה - בכורה עולמית מאת המלחין זהר בן אשר,

קונסרבטוריון אור יהודה


מתי? שני | 29.5.23 | 17:00 במוזיאון אגם

עלות: 70-75 ש"ח

-לרכישת כרטיסים:

https://eventbuzz.co.il/lp/event/ekj6g
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מהי העלות לאזרח ותיק? לא מצויין
  הגב 29.05.23 12:49
 • אורח

הפסקה בתנועת הרכבות! מהיום (שני 29.5) ועד ליום רביעי 31.5 תחנות הרכבת בחולון, בת ים, ראשון לציון משה דיין ויבנה מערב תסיימנה את פעילותן בשעה 21:00

לרשות הנוסעים יעמוד מערך היסעים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לצורך בדיקות חיוניות של תשתית החשמל הרכבתית בימים שני 29.5.23, שלישי 30.5.23, רביעי 31.5.23, שלישי 6.6.23, רביעי 7.6.23 החל מהשעה 21:00 (בקירוב) ועד לסיום השירות בימים אלה, תופסק זמנית תנועת הרכבות בתחנות אלה והן תיסגרנה זמנית לשירות: רעננה מערב, רעננה דרום, הוד השרון סוקולוב, כפ"ס נורדאו, ראש העין צפון, פ"ת סגולה, פ"ת קריית אריה, בני ברק, חולון, בת ים, ראשל"צ משה דיין, יבנה מערב.

בתחנות הרצליה, אשקלון ואשדוד עד הלום תדירות הרכבות תרד זמנית בימים ושעות אלה.

יופעל מערך היסעים בחינם בתחנות רעננה מערב, הוד השרון סוקולוב, כפ"ס נורדאו, ראש העין צפון, פ"ת קריית אריה, ת"א סבידור מרכז, חולון, בת ים, ראשל"צ משה דיין, יבנה מערב, אשדוד עד הלום ואשקלון.

https://www.rail.co.il/?page=changes-290523

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בימים שלישי ורביעי 6-7.6 תחנות הרכבת בחולון, בת ים, ראשון לציון משה דיין ויבנה מערב תסיימנה את פעילותן בשעה 21:00

לרשות הנוסעים יעמוד שירות היסעים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לצורך בדיקות חיוניות של תשתית החשמל הרכבתית בימים שלישי 6.6.23, רביעי 7.6.23 החל מהשעה 21:00 (בקירוב) ועד לסיום השירות בימים אלה, תופסק זמנית תנועת הרכבות בתחנות אלה והן תיסגרנה זמנית לשירות: רעננה מערב, רעננה דרום, הוד השרון סוקולוב, כפ"ס נורדאו, ראש העין צפון, פ"ת סגולה, פ"ת קריית אריה, בני ברק, חולון, בת ים, ראשל"צ משה דיין, יבנה מערב.

בתחנות הרצליה, אשקלון ואשדוד עד הלום תדירות הרכבות תרד זמנית בימים ושעות אלה.

יופעל מערך היסעים בחינם בתחנות רעננה מערב, הוד השרון סוקולוב, כפ"ס נורדאו, ראש העין צפון, פ"ת קריית אריה, ת"א סבידור מרכז, חולון, בת ים, ראשל"צ משה דיין, יבנה מערב, אשדוד עד הלום ואשקלון.


https://www.rail.co.il/?page=changes-290523

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פורום ראשון לציון

הפורום נועד לאפשר לתושבי ראשון לציון להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
27.05.23 14:11
יש בעיה קשה של רעשי מטוסים מעל העיר הזאת, ולכן אני קורא ללפחות 5 אלף מתושבי העיר, להתאחד, ללכת לנתב״ג ולעשות שם שמות ברמות כאלה שהשדה יושבת ללפחות חודש !!! בכוח הם יבינו שהשקט הנפשי שלנו, חשוב בהרבה מהכסף כסף כסף שלהם !!! ובטח שחשוב בהרבה מההנאה של החזירים שרוצים חופשה בטורקיה...או בתאילנד...או ביוון...!!! וכן, צריך להשמיד לפחות 99% מהיהודים, רק על החזירות שלהם !!! רק כסף כסף כסף כסף כסף כסף כסף יש להם בראש !!!!!!!!!!!
אורח
22.05.23 20:44
אי אפשר ללכת במדרכות, כל איזה מורת ספורט שרוצה לחסוך על חשבון התושבים והתלמידים שלה, משתמשת במרחב הציבורי עושות מעגל וזאת התוצאה .
אורח
13.05.23 22:04
מי שהוא יודע איפו נפל ברשאון הרסי שלכבת ברזל
אורח
03.05.23 14:48
עומר אצילי
אורח
29.04.23 13:21
מדוע כשאני מתקשרת למוקד ראשון לדווח שהאורות רחוב דולקים גם ביום מבקש ממני הבוט. מהמוקד ..את כל פרטי כולל ת.ז. לכו לא המשכתי את את הדיווח. וחבל.
אורח
04.05.23 21:20
לא אכפת להם. זה מכספי משלם המיסים.
אורח
26.04.23 11:23
מטוסים בראשון לציון מפריעים לתושבים מי הסכים להם???
אורח
01.05.23 09:55
אני. אני הסכמתי. לא רק זה, ביקשתי שיביאו עוד. עוד מלא מטוסים שיעשו רעש. כל היום וכל הלילה. ללא הפסקה.
אורח
06.05.23 08:11
גם אני הסכמתי.
אורח
27.05.23 14:14
עוד סיבה להשמיד לפחות 99% מהיהודים.
אורח
26.04.23 07:31
חגשמח
אורח
25.04.23 14:11
נסעתי היום לעבודה ב 6 בבוקר כמו תמיד הכביש היה ריק. חזרתי הביתה הכביש היה ריק. במחלף ראשון פקקי ענק למה כולם יוצאים באותו שעה? למה כולם יוצאים סתם? מי שלא עובד שלא ייצא החוצה אם הוא לא חייב. למה אנשים לא יכולים לעמוד בתור? למה כולם חייבים לעקוף? אני עמדתי בפקק כמו גבר לא כמו נמושה לא חתכתי אף אחד ולא עקפתי אף אחד. למה כולם לא יכולים להיות כמוני? למה אתם צריכים לגנוב?
אורח
09.05.23 14:26
וואלה, גבר-גבר. אני אשה ואף פעם לא חתכתי או עקפתי מימין.
אורח
13.05.23 15:16
לא מאמין לך כנראה שאתה לא יודע לנהוג


סרטון! כלבת הים יוליה משתזפת בחוף ראשון לציון

צילום גיא לויאן רשות הטבע והגנים

אבי בר | | תגובות: 8אתמול בלילה נצפתה כלבת הים יוליה בחוף הסלע בבת ים, אך התנהגות הציבור הבריחו את הכלבה לתוך הים והבוקר במהלך סיור של פקחי רשות הטבע והגנים בחוף ראשון לציון לאיתור צבי ים אותרה כלבת הים יוליה נחה להנאתה בחוף הים, אך להבדיל מהפעמים הקודמות בהם יצאה לנוח בקרבת חופים פתוחים לציבור, יוליה עלתה לנוח בשטח הבסיס הצבאי הסגור שם מובטח לה שקט ועונג מקרני השמש.


יוליה אתמול בחוף הסלע בבת ים

התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  טוב שברחה לים בחוף בת ים... היא כבר הבינה את טיב החיות ששם.
  הגב 29.05.23 10:44
 • אורח
  נראה לי שהתאהבה בישראל ובמזג האוויר החם והשמש שלנו. ברוכה הבאה הנופשת 😍
  הגב 29.05.23 10:46
 • אורח
  צלמו מרחוק תנו לה מנוחה. איזה מתוקה
  הגב 29.05.23 11:01
 • אורח
  היא לא כלבת ים היא סירת מנוע בעשר הייתה בליפה ב12 בראשון בערב באיה נאפה
  הגב 29.05.23 11:16
 • אורח
  כזאת מתוקה. מקווה שאנשים ייתנו לה לנוח ואולי היא תרצה להישאר בישראל המהממת
  הגב 29.05.23 13:22
 • אורח
  מתוקה, רק שישמרו עליה 💕
  הגב 29.05.23 13:47
 • אורח
  איזה חמודה.רק בישראל מסוגלים להציק לה הישראלי המצוי.במקום לתת לה שקט לא מבינים כלום.צריך לשמור עליה.כזאת מתוקה.
  הגב 29.05.23 13:53
 • אורח
  חחח כבוד
  הגב 29.05.23 16:41
 • אורח

סרטון! נהג מונית מראשון לציון חשוד כי תקף קשישים וגנב מהם 1000 יורו בגלל ויכוח על מחיר נסיעה

קרדיט: דוברות המשטרה

אבי בר | | תגובות: 28נהג מונית שהסיע זוג תיירים קשישים ביום 23.5.23 מנתב״ג לרחוב הלל הזקן בתל אביב, החל להתווכח אתם עם ההגעה ליעד, על גובה התשלום שהוסכם.


על פי החשד, בעקבות הויכוח שנסוב על עשרות שקלים, תקף נהג המונית את הזוג, חטף מהם את כל סכום הכסף שהחזיק הקשיש בידו, בסך של 1000 יורו, דחף את הקשיש שביקש את כספו, נכנס למונית ונסע מהמקום כשרכבו הודף את הקשישים ומסכן אותם. כתוצאה ממעשיו, נפלה הקשישה על הכביש.

שוטרי תחנת לב ת"א פתחו בחקירה והצליחו לאתר את החשוד, תושב ראשון לציון בן 25 ועצרו אותו לחקירה.


הבהרה מהמשטרה


החשוד שנעצר בחשד לביצוע העבירה אינו נהג מונית ועל פי החשד, הציג עצמו בפני התיירים כנהג אובר.


סרטון


התפרסמו 28 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אפשר להגלות אותו לעזה??? זה ממש פיגוע טרור.
  הגב 29.05.23 09:40
 • אורח
  בשמחה אני אממן לו את הנסיעה
  29.05.23 10:17
 • אורח
  לשים בכלא ולזרוק את המפתח
  הגב 29.05.23 09:56
 • אורח
  יותר חשוב זה לדעת מה העונש שיקבל ולפרסם את שמו ותמונתו
  הגב 29.05.23 09:57
 • אורח
  כן
  29.05.23 10:16
 • אורח
  איך זה מונית? אין לה "כובע" או מספר או כיתוב אחר. מוזר. אבל בכל מקרה צריך לשלוח את הבבון המכה לעזה או ביירות
  הגב 29.05.23 09:59
 • אורח
  צריך לשלול ממנו רשיון נהיגה כנהג מונית ולקנוס אותו ב 1000 יורו. נהג זה השחיר את דמותה של ישראל כמדינת מתויירת
  הגב 29.05.23 10:04
 • אורח
  בגלל שכמותו יש לנו שם כזה בחו"ל
  29.05.23 10:16
 • אורח
  בושה.שהכסף ילך לו לתרופות וגם לא יעזור.זבל חרא איש.חבל על האויר שהוא נושם.שיהיה עקר שלא יהיה דור זבל המשך.שיסימו אותו לסיום הכלוב אריות עם היורו.
  הגב 29.05.23 10:06
 • אורח
  נכון בהחלט
  29.05.23 10:16
 • אורח
  מעבר לעונש על שוד ותקיפה לבטל לט את רשיון הנהיגה במונית לצמיתות! ולא צריך להרחיב שבגלל חארות כאלה הוא משחיר את כל עם ישראל.
  הגב 29.05.23 10:09
 • אורח
  נכון בהחלט
  29.05.23 10:15
 • אורח
  עשה שרות לדוגמה לישראל. עכשיו כולם ידעו לא לבקר בישראל כי חיים בה ערסים ובבונים חסרי תרבות. יש להכניס את הבבון לעבוד עבודות שרות בבית חולים גראטרי לנקות את החירבונים של החולים וכמובן שישלם פיצוים כבדים לזוג הקשיש.
  הגב 29.05.23 10:09
 • אורח
  מעניין אם ישללו ממנו את רשיונו, יתנו לו קנס רציני לפצות את הקשישים, 100 אלף ש"ח נגיד, ושילך טוב לעבוד שיהיה לו מאיפה לשלם להם, לא כנהג מונית כמובן ובכלל שייאסר עליו לעבוד עם ציבור לקוחות. הוא לא הפנים שפרנסתו מגיעה מלקוחות שלו .
  הגב 29.05.23 10:13
 • אורח
  עלוב נפש בהמה צריך לפרסם את פרצופו ושמו כדי שאנשים לא יסעו איתו וישאר בלי פרנסה ויקבץ נדבות. .
  הגב 29.05.23 10:15
 • אורח
  בושה וחרפה
  29.05.23 10:17
 • אורח
  מוזר שאין לו כובע ומספר לא נראה כמונית
  הגב 29.05.23 10:16
 • אורח
  נראה כרכב פרטי שעושה חלטורות בשוד תיירים.
  הגב 29.05.23 10:24
 • אורח
  תפרסמו את שמו ותמונתו
  הגב 29.05.23 10:26
 • אורח
  בטוח בבון מבית היוצר של ביבי המביש.
  הגב 29.05.23 10:29
 • אורח
  בטח שמאלן זבל שחוסם את איילון
  29.05.23 13:21
 • אורח
  שמאלן כן, אבל לא בבון גזלן
  29.05.23 20:34
 • אורח
  צריך לשלול לו את הרישיון לרכב ציבורי ולעמיד אותו למשפט על גנבה ותקיפה
  הגב 29.05.23 11:22
 • אורח
  זה לא מונית יש הרבה כאלה שעובדים בצורה הזאת עם רכב פרטי ולא משלמים למדינה.
  הגב 29.05.23 12:06
 • אורח
  עוד ביביסט מצוי. כן ירבו
  הגב 29.05.23 13:03
 • אורח
  עוד שמאלן מצוי וטיפש
  29.05.23 13:22
 • אורח
  גועל נפש יש לו גם אמא צריך לקחת לו את הרישיון דחוף אין לא לב איך אפשר גועלי
  הגב 29.05.23 15:24
 • אורח
  בטח ליכודניק
  הגב 29.05.23 15:58
 • אורח

דב צור הודיע שלא יתמודד בבחירות הקרובות לראשות העיר ראשון לציון

במידה ורז יהיה מועמד יחיד לראשות ההצבעה תהיה ב - 2 פתקים ירוק ולבן

אבי בר | | תגובות: 57


ראש עיריית ראשון לציון לשעבר דב צור אישר בכתובים כי לא יתמודד בבחירות הקרובות לראשות העיר ראשון לציון.

המשמעות הפוליטית היא שלא נראה כרגע באופק מועמד אשר יכול לסכן את כסאו של רז קינסטליך, אך זה לא אומר שלא יהיה מתמודד נוסף לראשות העיר.

במידה ורז קינסטליך יהיה מועמד יחיד, תושבי ראשון לציון יצביעו בקלפי למועצת העיר בנוהל הרגיל ולראשות העיר ב - 2 צבעים פתק לבן בעד רז ופתק ירוק נגד רז.

בבחירות כאלה רז צריך לנצח בקול אחד יותר.

אך הבחירות עדיין יחסית רחוקות ובשבועות הקרובים יידע הציבור אם יש מתמודד נוסף לראשות העיר או רז קינסטליך הוא מועמד יחיד
התפרסמו 57 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רז קינסליך בושה של ראש עיר.
  הגב 28.05.23 22:05
 • אורח
  אתה בושה למה רז אז תעבור עיר אחרת
  29.05.23 07:54
 • אורח
  חבל מאד. עצוב. ממש לא בא לי להישאר בעיר הזו.
  הגב 28.05.23 22:06
 • אורח
  מצטרף
  29.05.23 02:36
 • אורח
  תעבור נעזור לך בהובלה גם נזמין אותך לקפה מאפה ונדחרר אותך מהעיר שלנו
  29.05.23 07:55
 • אורח
  מוזמן לעזוב 🤪
  29.05.23 09:36
 • אורח
  טוב שהבין... זו היתה ממש בדיחה (גרועה)
  הגב 28.05.23 22:07
 • אורח
  יופי מצויין. ראש העיר שלנו מעולה.
  הגב 28.05.23 22:08
 • אורח
  חבל. רז קינסליך הוא ראש העיר הגרוע ביותר שהיה בעיר מאז הקמתה ואת התוצאות כולנו סופגים.
  הגב 28.05.23 22:20
 • אורח
  אל תשכח דב צור עם הקובינות שלו לא שכחת הההה
  29.05.23 07:56
 • אורח
  עשה בשכל , סתם היה מפסיד ומבזבז כסף , רז קצנצליך ראש עיר מצויין
  הגב 28.05.23 22:23
 • אורח
  חבל. יום עצוב. נתקענו עם הדוגמן
  הגב 28.05.23 22:37
 • אורח
  איזה דוגמן? כלו רופס
  29.05.23 12:02
 • אורח
  קינסטליך ראש עיר הכי טוב
  הגב 28.05.23 22:44
 • אורח
  אני אוהבת את כל ראשי העיר שלנו שהיו מאיר ניצן דוב צור ורז קצנצליך את כולם אהבתי חמודים שהשם ישמור אותם שושי
  הגב 28.05.23 22:48
 • אורח
  אחלה רז אוהבים אותך
  הגב 28.05.23 22:53
 • אורח
  מיכבדת אותם לא שוחכת שהשם ישמור אותם שושי
  הגב 28.05.23 22:55
 • אורח
  הזוי, מה קרה פתאום ? האם נעשתה עסקה מאחורי הקלעים ? קינסטליך ראש עיר גרוע מאוד , יהיה ממש עצוב אם לא יהיה אף אחד שיתמודד מולו
  הגב 28.05.23 22:55
 • אורח
  דב צור עלה והצלח לאחר העוול שגרם לך בית המשפט והשופטת חיות בקרוב ביבי גם יזוכה והשם ישפוט את השופטים והפרקליטות תחזור מהר לראשות העיר
  הגב 28.05.23 23:00
 • אורח
  יחזור ואז יחזור הקובינות
  29.05.23 07:56
 • אורח
  חחחח אתם אוהבים שמתעללים בכם הא? אוהבים להעשיר אחרים על הגב שלכם? אופיינו ליהודים ממוצא מזרחי..
  29.05.23 07:58
 • אורח
  אוהבים אותך רז !!
  הגב 28.05.23 23:01
 • אורח
  חבל, לעולם לא נשכח את מה שעוללו לך. דב צור אוהבים אותך ומאמינים בך. עלה והצלח בכל דרכיך
  הגב 28.05.23 23:28
 • אורח
  בהצלחה ראש העיר בכל מובן המילה תודה רבה ישר כח
  הגב 28.05.23 23:33
 • אורח
  שדוב צור בכה בטלויזיה בכינו איתו בבית בכינו עצוב
  הגב 28.05.23 23:35
 • אורח
  דמעות תנין
  29.05.23 06:14
 • אורח
  הפוסל במומו פוסל
  הגב 29.05.23 00:26
 • אורח
  מי בכלל היה,בוחר בגרביל הזה
  הגב 29.05.23 00:41
 • אורח
  כנראה מפחד שיתפרו לו תיק חדש
  הגב 29.05.23 02:37
 • אורח
  לא כנראה בטוחחחחח
  29.05.23 06:29
 • אורח
  ראש העיר עושה טעות שנותן לשמאל המטורלל להפגין כל שבוע ברחבת העירייה !!! הוא סומן ורוב תושבי העיר ימין!!!
  הגב 29.05.23 04:53
 • אורח
  כמה שטויות! את.ה בעד סתימת פיות? ביטול חופש הביטוי? שנהיה כמו מדינות ערב שמשם באנו?
  29.05.23 07:57
 • אורח
  רז קינסטליך ראש עיר גרוע דב צור חבל שאינך מתמודד אתה חסר לנו תרמת הרבה לפיתוח העיר מאז שעזבת העיר ראשון הוזנחה והפכה לעיר מוזנחת
  הגב 29.05.23 05:46
 • אורח
  דב צור תרמת הרבה לפיתוח העיר ראשון לציון יש שינוי גדול מאז שעזבת רז קינסטליך ראש עיר גרוע ולא תרם כלום לעיר ראשון לציון עשה לעצמו הרבה יחסי ציבור בלבד
  הגב 29.05.23 05:52
 • אורח
  תרמת הרבה הרבה למקרובים תלכו לעזעזאל
  29.05.23 06:28
 • אורח
  עשה חשבון נכון קינסטליך מאד חזק בסקרים.בנוסף פחד לקבל תבוסה
  הגב 29.05.23 06:09
 • אורח
  חחחח למי יש גבינה על הראש לא יוצא בשמש עשה חושבים ואמר לעצמו עוד פעם חקירות......
  הגב 29.05.23 06:10
 • אורח
  1+1=2 כנראה את זה הוא יודע.
  הגב 29.05.23 06:13
 • אורח
  חבל צור אתה נקי כפיים.....לא כמו החותמת של ביטן שקורא לעצמו ראש עיר
  הגב 29.05.23 06:28
 • אורח
  צור הרבה יותר טוב ומקצועי מהדוגמן רז שרק מצטלם כל הזמן והורס לנו את החיים בעיר,,חבל חבל
  הגב 29.05.23 06:53
 • אורח
  יותר טוב סתם קשיש לא עשה כלום בעיר רז יותר טוב פי כמה
  הגב 29.05.23 07:37
 • אורח
  טוב מאוד דובי! תישאר היכן שאתה. ככה אתה מביא הכי הרבה תועלת.
  הגב 29.05.23 07:55
 • אורח
  רז ראש עיר מצוין! קשוב לאזרחים ואוהב את העיר
  הגב 29.05.23 07:59
 • אורח
  דוב צור היקר אני מתחננת ממך אל תפרוש בבקשה.
  הגב 29.05.23 08:34
 • אורח
  אתה בגילך המופלג צריך ללכת לקורס יחסי אנוש אין לך את זה אנשים פשוט לא אןהבים אותך.
  הגב 29.05.23 08:45
 • אורח
  כל כך מבאס... אחלה דב , רז גוזר סרטים של פרויקטים שדב בנה במשך שנים , חוסר צדק המערכת המשפטית הרקובה שלנו הרסה לו את החיים על כלום , הזוי מה שקורה פה
  הגב 29.05.23 09:53
 • אורח
  רק בלאגן השאיר הדב טוב שהלך.אלוהים רואה הכל מלמעלה לא סתם הוא לא מתמודד
  29.05.23 10:32
 • אורח
  אתם ציבור מטומטם שלא יודעים או לא רוצים לדעת שראש העיר הכושל הזה מסתיר מאיתנו על מפעל האשפה המזהם שעומד לקום בעיר
  הגב 29.05.23 10:01
 • אורח
  מפעל שדב חתום על האישור שלו
  29.05.23 10:32
 • אורח
  400 משאיות אשפה ביום בדרך למפעל המזהם שיקום בראשון וראש העיר שותק כמו דג
  הגב 29.05.23 10:05
 • אורח
  הרס לנו את חוף ראשון בגלל הבניה המואצת והוא מתגאה על כל הבניה בעיר
  הגב 29.05.23 10:07
 • אורח
  תבדוק /תבדקי מי חתום על כל אישורי הבניה.....אני יקצר לל את הבדיקה דב חתום על כל האישורים האלה ורז אוכל את החרא שדב השאיר
  29.05.23 10:33
 • אורח
  סתם לנו את הכבישים
  הגב 29.05.23 10:08
 • אורח
  אני מתגעגע לדב צור
  הגב 29.05.23 10:09
 • אורח
  לך אליו הביתה תשחק ששבש איתו ואריאלה
  29.05.23 10:34
 • אורח
  חבל שדב לא רץ
  הגב 29.05.23 10:53
 • אורח
  הוא יכול לרוץ באמת חבל שהוא לא רץ היה עוד פעם מקבל בראש
  29.05.23 11:18
 • אורח

תזכורת להורים ביום חמישי 1.6 תיסגר ההרשמה לקייטנות הקיץ של גני הילדים, בתי הספר וקייטנות האנגלית סאמר סקול וקייטנות ההייטק סקול למדעים, רובוטיקה, פיתוח אפליקציות ועוד לתלמידי כיתות א-ו

ההרשמה מתבצעת דרך אתר החברה העירונית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


גני הילדים וחטיבה צעירה

קייטנת מגלים עולמות מדי יום הילדים יגלו ויחשפו לארץ אחרת, יכירו תרבויות, שפות, נופים, ריחות וטעמים במסע מרתק.


מועדי הפעילות:

20.7.23 - 2.7.23 (לא כולל יום שישי)

בנוסף החברה העירונית תפעיל מחזור ב' בין התאריכים: 23.7-10.8.23 למידע נוסף לחץ כאן


שעות הפעילות ועלות:

7:30-13:00 - 300 ש"ח

13:00-16:30- 675 ש"ח


המחיר מותנה בסבסוד משרד החינוך!
תוכנית הקייטנה כוללת:

התוכנית תתמקד בפעילויות תרבות למידה, עידוד הקריאה, מיומניות חברתיות מגבשות וערכיות, משחקי חשיבה וחוגים מגוונים.
מועדי הרשמה:

עד לתאריך 1.6.2023 עד השעה 15:00 לאחר מכן לא תתאפשר הרשמה.
הזנה:

על ההורים לצייד את ילדם/ילדתם בארוחת בוקר הכוללת כריך, ירק ופרי וכן מפית חד פעמית ובקבוק מים.

ארוחת צהרים בצהרון תסופק ע"י החברה העירונית.

ילדים בעלי רגישויות – יש לציין בהליך הרישום. 
קייטנת גני ילדים וחטיבה צעירה מחזור ב'

חברים מהאגדות: הילדים יטיילו מידי יום בתוך האגדות המוכרות והאהובות, יכירו את גיבורי הסיפורים, יתרגשו ויגלו ממה מורכבת חברות אמיצה שעוברת מדור לדור.


מועדי הפעילות:

23.07.2023-10.08.2023 (לא כולל יום שישי וט' באב 27.07.2023)
שעות הפעילות ועלות למחזור ב':

7:30-13:00 - 655 ש"ח

13:00-16:30 - 675 ש"ח


תוכנית הקייטנה כוללת:

פעילויות תרבות למידה, עידוד הקריאה פעילויות חברתיות מגבשות וערכיות, משחקי חשיבה וחוגים מגוונים.
מועדי הרשמה:

עד לתאריך 1.6.2023 בשעה 15:00 לאחר מכן לא תתאפשר הרשמה.


הזנה:

ארוחת בוקר וצהריים, תסופק על ידי החברה העירונית.

ילדים בעלי רגישויות – יש לציין בהליך הרישום.


כיתות א-ג

מועדי הפעילות:

02.07.2023-20.07.2023 (לא כולל יום שישי)
שעות הפעילות ועלויות:

כיתות א' - ג':

08:00-13:00 - 300 ש"ח


13:00-16:30 - 675 ש"ח


תוכנית בית הספר של החופש:

התכנית והפעילויות יתמקדו בתרבות למידה, והעשרה, פעילויות חברתיות ערכיות.

פעילויות מעניינות ומעשירות של סדנאות מדע, עידוד הקריאה, כתיבה יוצרת ועוד מגוון חוגים.
מועדי הרשמה:

הרישום יסתיים בתאריך 1.06.2023 בשעה 15:00 לא תתאפשר הרשמה לאחר מכן.
הזנה:

על ההורים לצייד את ילדם/ילדתם בארוחת בוקר הכוללת כריך, ירק ופרי וכן מפית חד פעמית ובקבוק מים.

ארוחת צהרים בצהרון תסופק ע"י החברה העירונית.

ילדים בעלי רגישויות – יש לציין בהליך הרישום.


קייטנת סאמר סקול במרכזי הקהילה כיתות א' ועד כיתה ו'


הצטרפו לחוויה בלתי נשכחת בה תגדילו את אוצר המילים באנגלית, בכל יום תחוו פעילות שונה ומגוונת המשלבת בתוכה מורים מקצועיים לאנגלית, סדנאות ייחודיות של מוזיקה, ספורט, דיגיטל, פעילות שיא ועוד.

הפעילות תתקיים במרכזי הקהילה: נווה חוף, קריית גנים, ניצנים ונווה הדרים.


מועדי הפעילות:

10.8.23 - 23.7 (לא כולל יום שישי וט' באב 27.7.2023)
שעות הפעילות ועלות:

08:00-13:00 - 655 ש"ח
תוכנית הקייטנה כוללת:

הצטרפו לחוויה בלתי נשכחת בה תלמדו אנגלית באמצעות הגדלת אוצר המילים, מנהיגות ומעורבות בשילוב מורים מקצועיים לאנגלית תוך שילוב סדנאות מגוונות של ספורט, משחקי חשיבה, פעילות שיא ועוד.
מועדי הרשמה:

עד לתאריך 1.6.23 בשעה 15:00 לאחר מכן ללא תתאפשר הרשמה.
הזנה:

על ההורים לצייד את ילדם/ילדתם בארוחת בוקר הכוללת כריך, ירק ופרי וכן מפית חד פעמית ובקבוק מים.
קייטנת הייטק סקול מיועדת לשכבות גיל מכיתות א' ועד כיתה ו'

סדנאות מדעים | דיגיטל | רובוטיקה | פיתוח משחקים בתוכנה לכיתות א'-ג'


פיתוח אפליקציות לכיתות ד׳-ו׳

הפעילות תתקיים בבתי הספר ברחבי העיר ויופעלו על ידי צוותי הצהרונים:
מועדי הפעילות:

10.8.23 - 23.7 (לא כולל יום שישי וט' באב 27.7.2023 )
שעות הפעילות ועלות:

08:00-13:00 - 655 ש"ח

13:00-16:30- 675 ש"ח - תוספת צהרון לשכבות א - ג בלבד
תוכנית הקייטנה כוללת:

התוכנית תעסוק בלימודי מדעים עם מורים מקצועיים,

תוך שילוב של ניסויי מעבדה, סדנאות מדע, פיתוח אפליקציות, רובוטיקה

ובנוסף יופעלו חוגי העשרה ממגוון תחומים: ספורט, מוזיקה אומנות משחקי חשיבה ועוד.

מטרת החוגים לספק לילדים הנאה מפעילות חוויתית.
מועדי הרשמה:

החל מתאריך 7.5.23 עד לתאריך 1.6.23 בשעה 15:00 לאחר מכן ללא תתאפשר הרשמה.


הזנה:

ארוחת בוקר: על ההורים לצייד את ילדם/ילדתם בארוחת בוקר הכוללת כריך, ירק ופרי וכן מפית חד פעמית ובקבוק מים.

צהרון: ארוחה חמה ומזינה תוגש בכל יום על פי תפריט מגוון ובריא.לפרטים נוספים אתר החברה העירונית https://www.hironit.co.il/?CategoryID=2753
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רשום הרשמה עד 1.6 אבל כבר עכשיו הרשימה סגורה ואין לבן שלי מקום . מבאס ממש !
  הגב 28.05.23 19:41
 • אורח

המאבק נגד הגירוש של גפן בת ה8! ביום שלישי 30.5 משפחתה של גפן ותושבי ראשון לציון יקיימו הפגנת מחאה נגד גירושה של גפן ואמה בגינת רובינשטיין

מאז תחילת המאבק חתמו על העצומה קרוב ל40 אלף תושבים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


משפחתה של גפן גטהון ותושבי ראשון לציון יקיימו ביום שלישי הקרוב הפגנת מחאה כנגד הכוונה לגרש את גפן ואמה. כזכור ביום בחודש אפריל החלה המשפחה ייחד עם קהילת בית הספר איתמר במאבק ציבורי על מנת למנוע את גירוש של השתיים מהארץ. הבקשה לגירוש יצאה לאחר שהאם לא הספיקה לסיים את תהליך קבלת האזרחות הישראלית לפני מות אב המשפחה. המשפחה כבר פועלת לפנות לבית המשפט ואך הקימו עצומה עליה חתמו עד היום קרוב ל40 אלף תושבים.

כמו כן פנה ראש העיר, רז קינסטליך לשר הפנים על מנת לדרוש את מעורבתו בעניין ומניעת הגירוש

ההפגנה תתקיים ביום שלישי 30.5 בשעה 17:30 בגינת רובינשטיין- רחוב הנחשול פינת הדייגים


לינק לעצומה

https://my.zazim.org.il/petitions/mshyrym-t-gpn-vymh-brts?source=whatsapp-share-button&utm_source=whatsapp&share=4e8f1cda-b728-4ef7-83ec-ccc1e3e085bd


התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לגרש את בגץ קודם
  הגב 28.05.23 23:28
 • אורח
  כמה שיוצר מהר -
  הגב 29.05.23 08:51
 • אורח
  שיותר **
  הגב 29.05.23 08:52
 • אורח

תלמידי חטיבת הביניים רבין-אמירים בראשון לציון זכו בתחרות המחוזית של תוכנית "יזמים צעירים עושים עסקים" על אפליקציה שפתחו המשלבת סייען קולי לניהול תזכורות לנטילת תרופות וכדורים עבור אוכלוסייה מבוגרת

בנוסף, המורה המוביל רמי גוילי זכה בתחרות בתואר "מורה מצטיין - אזור השפלה", והתלמיד ליעד גרון זכה בתואר "יזם מצטיין ומשפיע".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


ראשונים אלופים גם בעסקים: תלמידי חטיבת הביניים רבין-אמירים זכו בתחרות המחוזית של תוכנית "יזמים צעירים עושים עסקים".

ראשונים אלופים גם בעסקים: תלמידות ותלמידי חטיבת הביניים רבין - מקיף ה' אמירים, בהובלתו של המורה לפיזיקה רמי גוילי, זכו במקום הראשון בתחרות המחוזית של תוכנית "יזמים צעירים עושים עסקים".

התלמידות והתלמידים זכו במקום הראשון לאחר שפיתחו אפליקציה ייחודית בשם Medi Mind, המשלבת סייען קולי לניהול תזכורות לנטילת תרופות וכדורים עבור אוכלוסייה מבוגרת. בתחרות האזורית הם הציגו את המיזם בפרזנטציה מקצועית ומרשימה בפני חבר השופטים, מה שהביא להם את הניצחון בתחרות. בנוסף, המורה המוביל רמי גוילי זכה בתחרות בתואר "מורה מצטיין - אזור השפלה", והתלמיד ליעד גרון זכה בתואר "יזם מצטיין ומשפיע".


ראש העירייה, רז קינסטליך:

"הזכייה בפרס היא עדות נוספת לכך שראשון לציון היא עיר החינוך של ישראל, המספקת לתלמידיה חינוך ציבורי מצוין שמוביל אותם להישגים מרשימים. נמשיך לטפח את דור העתיד באמצעות הוראה חדשנית, סביבה לימודית מעשירה ושאיפה למצוינות".


ליאל אבן זהר, מ"מ וסגנית ראש העירייה, מחזיקת תיק החינוך:

"ראשון לציון משקיעה בקידום מיומנויות ילדי העיר - בעידוד יזמות, פרזנטציה ושפה רהוטה בעברית ובאנגלית. ילדי העיר מוכיחים שהשקעה בחדשנות, במצוינות ובמיומנות - קוצרת פירות. ברכות לתלמידים, למנטורים ולצוות החינוכי של ביה"ס אמירים בניהולן של אתי וינקלר וריקי טוילי על הזכייה, וכבוד לכלל בתי הספר בעיר שמשתתפים בתחרויות יזמות ומייצגים את ראשון לציון באופן מרשים".

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

אסף דעבול זכה בתביעת לשון הרע! בית המשפט פסק פיצויים של כ100 אלף ש"ח אותם יקבל אסף דעבול ממערכת חדשות 10 והעיתונאים אביעד גליקמן ואיילה חסון על הוצאת דיבתו כאילו היה מעורב בשחיתות

מדובר על דיווחים שעלו בערוץ 10 בשנת 2018 אשר רמזו על מעורבותו של דעבול בשחיתות וניגוד עניינים בגין מעורבותו בעסקאות נדל"ן והשתתפותו בהצבעות של ועדת התכנון

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6


מערכת חדשות 10 בע"מ והעיתונאים אביעד גליקמן ואיילה חסון יפצו את אסף דעבול בכ100 אלף ש"ח בגין כתבה שפורסמה בשנת 2018 על מעורבותו בפרשת השחיתות בעיר וקבלת הטבות בתחום הנדל"ן שמהווה ניגוד עיניינים. כך פסק בית משפט השלום בת"א בפסק הדין בתביעה של דעבול כנגד העיתונאים וחדשות 10 בטענה ללשון הרע ופגיעה בשמו.

הפרשה החלה בשנת 2018 כאשר החלו הפרסומים על פרשת השחיתות בעיריית ראשון לציון בה נקשרו שמם של דוד ביטן וראש העיר לשעבר דב צור. במערכת חדשות 10 ערכו שתי כתבות על אסף דעבול כאשר הראשונה פורסמה בתוכנית שישי עם איילה חסון בה הופיע אביעד גליקמן ודיווח על כך שדעבול קיבל 5 מיליון ש"ח על תיווך בעסקת נדל"ן ואותה גם אישר בועדת התכנון. לאחר הדיווח אף הביע גליקמן את דעתו ואמר כי יש כאן יש כאן ניגוד עניינים וכי הוא עלול להיות מסובך בפרשת שחיתות. במקביל בזמן הדיווח הוקרנו על המסך הכותרות:

"ההסכם הסודי של חבר המועצה המשטרה בודקת את קשריו של אסף דעבול עם קבוצת הנדל"ן שהעומד בראשה הוא יעד מודיעיני משטרתי"

"הסכם ההתקשרות בין דעבול לקבוצת הנדל"ן מבטיח לו מיליונים בתמורה".


כתבה שנייה פורסמה על ידי כתבת החדשות ליאור קינן אשר הגיעה למשרדו של דעבול שם קיימה איתו ראיון מצולם. לדברי דעבול הראיון החל בשאלות כלליות ולאחר מכן הכתבת עשתה מפנה והציגה לו שאלות בנוגע למעורבותו בעסקאות הנדל"ן וחשש לניגוד עניינים כאשר לקח חלק בהצבעות הועדה בה היו מעורבות החברות.

דעבול טען כי כל הפרסומים אינם נכונים וכי הם מהווים פגיעה בשמו ובלשון הרע. השופט קיבל חלק מטענותיו של דעבול (בעיקר בעניין הדיווח של אביעד גליקמן) ואמר כי היה על העיתונאים לבצע עבודת תחקיר מעמיקה על מנת לברר את הנושאים לעומקם.

עיקר הביקורת של השופט הייתה על:

שהעיתונאים לא הביאו לידיעת הציבור כי המעורבות של דעבול בעסקה של ה5 מיליון לא יצאה לפועל ועל כן לא קיבל שום תמורה לעסקה.

השופט העביר ביקורת על העיתונאי גליקמן אשר דיווח בשידור כי הוא פנה לאסף דעבול לקבלת תגובה אך עד לשידורו הוא לא הגיב- דבר שהתברר כלא נכון: גליקמן התקשר מספר שעות לפי השידור לקבלת התגובה אבל דעבול היה בזמן אירוע משפחתי ועל כן ביקש לדחות את פרסום הכתבה על מנת שיוכל לענות אך מערכת החדשות לא קבלה את בקשתו ופרסמו את הדיווח (השופט ציין כי לא הייתה כל דחיפות בפרסום הידיעה והראיה לכך היא שאחר הראיון שבצעה ליאור קינן נמשכה העבודה על הכתבה ונשלחו אל דעבול שאלות נוספות על מנת שיענה עליהן).

כמו כן הם לא בדקו את הנושא לעומק ודיווחו כי העסקה הייתה בין דעבול חברה כאשר בעצם היה אחד מתוך מספר חברים בקבוצה שהיו אמורים לקבל תמורה וכי החברה הייתה המוכרת ולא הקונה.

העיתונאים לא ציינו כי חלפו שנים בין ההצבעה בועדה לבין קשריו של דעבול עם החברות- כלומר הדברים לא היו חופפים ולא היו קשורים. ביקורת נוספת הייתה לגבי נושא הצבעתו של דעבול לאישור התוכנית - המערכת לא ציינה כי ההצעה התקבלה פה אחד כלומר להצבעתו של דעבול לא הייתה באמת השפעה על ההצבעה.

בכתבתה של ליאור קינן לא הובא לידי הציבור כי העסקאות עליהן דוברו היו עסקאות שנעשו מחוץ לראשון לציון, אולם לא נפסקו נגד העיתונאית הוצאות מאחר שזכתה להגנת תום לבאסף דעבול:

לאחר הכתבה השקרית והנבזית של אביעד גליקמן ואיילה חסון בחדשות 13 (ערוץ 10 לשעבר) ניהלתי מאבק משפטי עיקש לאורך כ- 6 שנים, לשמחתי הרבה השבוע פסק שופט ביהמ"ש השלום כבוד השופט יאיר דלוגין באופן חד משמעי שאכן לא היה שום ניגוד עניינים במעשיי וכן שלא קיבלתי אפילו שקל אחד! תמיד אמרתי שיש רק אמת אחת והיא תנצח!

התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רגע עם הוא ניסה ולא הצליח ולכן לא קיבל תמורה זה בסדר?
  הגב 28.05.23 17:32
 • אורח
  לא נורה .יש מי שיכסה את הקנס גם ככה הערוץ לקראת כונס נכסים
  הגב 28.05.23 17:52
 • אורח
  רגע אם לא נורא
  הגב 28.05.23 18:25
 • אורח
  דליפמן הוא לא עיתונאי , הוא שופר
  הגב 28.05.23 18:44
 • אורח
  שמחה בשביל אסף דעבול שהצדק יצא לאור.
  הגב 28.05.23 19:33
 • אורח
  יקבל בהמשך
  הגב 29.05.23 06:39
 • אורח

חג השכנים: מסורת חדשה תתקיים במספר ערים בישראל בינהן חולון,ראשון לציון,רחובות, בת ים ויבנה ב30.5, במהלכה יתקיימו חגיגות משותפות של תושבי השכונה במטרה להכיר ולחזק את תחושת הקהילתיות. יש להרשם מראש

למעוניינים להצטרף מצורף לינק

לימור עידן | | תגובות: 10


חג השכנים


מסורת ישראלית חדשה של ארגון ארץ עיר תתקיים בפעם הראשונה ב90 מוקידים ברחבי הארץ.

מטרת המסורת הינה קירוב לבבות והכירות של הקהילה הסובבת את התושבים

חג השכנים יתקיים בפעם הראשונה במספר ערים בארץ בינהן ראשון לציון,חולון, בת ים ,רחובות ויבנה ביום שלישי 30.5

הפרויקט הגיע מרעיון של חיזוק הקהילתיות מתוך חברי השכונה, בפריז 1999 החלה המסורת במהלכה מספר שכנים הוציאו החוצה שולחן,אוכל טוב מוזיקה ,אווירה חגיגית וכך פגשו והכירו את האנשים הסובבים אותם, המסורת הפכה לחג עולמי שכת יצויין גם בישראל.


למעוניינים לקחת חלק בפרויקט ניתן להשאיר את כל הפרטים בלינק המצורף.

המצטרפים יקבלו ערכה מעוצבת ומוכנה להדפסה, מערכי פעילות,שלטים, טיפים וכל מה שצריך בכדי לחגוג יחדיו את החג.ארגון ארץעיר פועל מאז 2006 בפריפריה הגיאוגרפית והחברתית לקידום קהילות צעירים וחיזוק הקהילתיות במטרה לייצר הזדמנויות בערים השונות ולהפוך אותן לערים שטוב לחיות בהן


להרשמה וקבלת פרטים
התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הגהה הגהה.
  הגב 28.05.23 16:49
 • אורח
  בשנות החמישים זה היה מקובל אהבה שכנות דלתות ללא מנעולים או סורגים
  הגב 28.05.23 18:14
 • אורח
  בבקשה בלי מוזיקה ... תתחשבו בחולים ומבוגרים וגם בסתם אזרחים שרוצים לעסוק בשקט במשהו אחר ואולי לנוח לקראת עבודה במשמרות...בבקשה...יש לנו מספיק מוזיקת מרפסות ורכבים ללא התחשבות כלל בדיירי השכונה....
  הגב 28.05.23 18:30
 • אורח
  והרעש הבלתי פוסק בפארק בשעות הצהריים בכל ימות השבוע ע"י ילדים מצהרון, ובשישי שבת וחגים מכאלה שלא יודעים מה זה מנוחה בצהריים, חלם זה כאן.
  29.05.23 13:25
 • אורח
  יופי של יוזמה
  הגב 28.05.23 18:45
 • אורח
  רעיון מקסים שכנות טובה ובאמת להתחשב בלי רעש יש תינוקות אנשים מבוגרים
  הגב 28.05.23 19:22
 • אורח
  בהצלחה לכולם
  הגב 28.05.23 19:23
 • אורח
  שלום כן רעיון טוב , אני מכירה ורגילה כי בצרפת גדלנו עם זה אבל בארץ זה שונה בהצלחה,
  הגב 28.05.23 21:41
 • אורח
  רעיון נחמד
  הגב 28.05.23 23:19
 • אורח
  לא הבנתי.אשמח להסבר.מה זה חג השכנים.אצלנו לא רואים אחד את השני
  הגב 29.05.23 16:36
 • אורח

הערב (ראשון 28.5) יתקיים באולם פרנדס (מופת לשעבר) ערב לזכרה של חברת מועצת ראשון לציון, מיכל קלדרון ז"ל בהשתתפות הרבנית ימימה מזרחי והזמרת לאה שבת

הכניסה חופשית- הערב מיועד לנשים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


עיריית ראשון לציון והמחלקה לתרבות יהודית יערכו הערב (ראשון 28.5) ערב לזכרה של חברת המועצה, מיכל קלדרון ז"ל שהלכה לעולמה בחודש אפריל. הערב עתיד להתקיים בהשתתפות הרבנית ימימה מזרחי והזמרת לאה שבת באולם פרנדס (מופת לשעבר)

הערב מיועד לנשים מכל המגזרים

הכניסה חופשית

פתיחת דלתות בשעה 20:00

לפרטים נוספים המחלקה לתרבות יהודית 03-9547409
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה רק נשים,אני רוצה לראות שלא יכניסו גברים,אנחנו לא באירן
  הגב 28.05.23 17:11
 • אורח

עיריית ראשון לציון מפרסמת את סיכום מפגש התושבים לשכונות שיכון המזרח, כפר אריה וצמרות שכלל את: החלפת הדרגנוע בקניון מגדלי העיר, הקמת חניון ברחוב העלייה, סלילת כבישים להפחתת העומס מהשכונות החדשות ועוד

בנוסף יוקמו כיתות לגני ילדים ומעונות יום ברחוב הרבי עקיבא.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5
הדמייה: שיראל לובלוסקי לוי אדריכלים ושימור מבנים


עיריית ראשון לציון מפרסמת לתושבת את מצגת סיכום מפגש התושבים עם ראש העיר שהתקיים לאחרונה לתושבי שכונות שיכון המזרח, צמרות וכפר אריה. במפגש ניתן לתושבים על שאלותיהם ובנושא פיתוח השכונה, השיפוץ במגדלי העיר ועוד:

 • במהלך חודש יוני עתיד להסתיים שלב התכנון של סלילת כביש הגישה בחורשת עובדיה.
 • הבקשות להפיכת רחובות יחזקאל הנביא, עזרא, כלניות, חבצלת והפרח לחד סטרי אינה אפשרית מאחר:

יחזקאל הנביא: קיים מסלול אוטובוסים במקום שאינו מאפשר את הפיכתו לדו סטרי

כלניות, חבצלת והפרח: התוכנית לא יצאה לפועל בגלל התנגדות הדיירים

רחוב עזרא: הפיכתו לחד סטרי תשתבש את הסדרי התנועה בשיכון המזרח וכן נדרשת הסכמת כלל הדיירים ברחוב.

 • ברחוב העליה יוקם חניון במקום החניות שבוטלו ברחוב נחמיה 109
 • בעקבות עומס התנועה מהשכונות החדשות בימים אלו מתבצעות עבודתו לסלילת הכבישים שיאפשרו כניסה/יציאה וחיבור לכביש 4313
 • קניון מגדלי העיר בשנתיים האחרונות פעלה העירייה לשדרוג החיצוני של קניון מגדלי העיר והשטחים הציבוריים בסביבתו זאת בעקבות פסיקת בית המשפט שאפשרה לעירייה לפעול בשטח. כמו כן פועלת העירייה להחלפת הדרגנוע תוך כדי הגעה להסכמות עם בעלי העסקים.
 • ייעוד המבנה ברחוב הרבי עקיבא - מדובר במבנה משולב הכולל חניון תת קרקעי עם 73 חניות, בית כנסת, מרכז נוער וצעירים, תנועת הוער העובד והלומד, שטחי מסחר, מפראות, 4 כיתות לגני ילדים ו3 כיתות של מעונות יוםהתפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כתבה מטומטמת
  הגב 28.05.23 12:43
 • אורח
  ומה עשו בשכונת רמז בכל הקדנציה ? רק מאשרים עוד ועוד תמ"א וחונקים את השכונה לגמרי.
  הגב 28.05.23 14:13
 • אורח
  מעניין לקרוא שצריך לקבל את אישור דיירי הרחוב לשנות הסדרי נסיעה.. אצלנו בשכונת פואבלו, רח הצנחנים שכולו כ 500מ יש חלוקה ל 6 סוגי כיווני נסיעה. מי שלא מאמין שיבוא לבדוק.. ואני בכלל לא זוכרת שמישהו ביקש את רשותי או בכלל התייעץ איתי בתור דיירת הרחוב
  הגב 28.05.23 14:34
 • אורח
  שלום רב, אני רוצה להציע הצעה בונה בתחום החינוך.....שעיריית ראשלצ תחלק לכל התלמידים כובעים רחבי שוליים ובקבוקי מים. זאל לאחר שראיתי היום תלמידים במשמרות הזהב"מתבשלים" בשמש ובחום.ללא כובעים וללא מים.......לפני שיקרה אסון, אנא שימרו עליהם. תודה.
  הגב 28.05.23 14:35
 • אורח
  ומה העירייה וראש העיר מתכונן לעשות הנושא השפד"ן שהוא נתן אישור להקימו בסמוך ליס פלאנט ומתחם האלף אנחנו נשב בסרט בבית קפה או נטייל על שפת נאגם ונמות מריח הסירחון שיעלה משם. תושבים תתעוררו עומדים להקים לנו פה חיראה שתהפוך למספר 1 כי היא תקלוט את כל הזבל של העירים מהמרכז ביניהם תל אביב. במפגשים שלו עם השכונות השונות תעלו את השאלות לנושא הזה. חשוב מאד
  הגב 28.05.23 23:12
 • אורח

תושבי ראשון לציון, גדרה ורחובות מוזמנים לקחת חלק בתחרות הכתיבה "מילה במקום" -כתיבת שירים/סיפורים קצרים בנושא "דרך" ולזכות בפרסים של עד 9,000 ש"ח

את היצירות ניתן לשלוח עד 23.7.23

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בימים אלו יוצאת לדרך תחרות הכתיבה "מילה במקום" של חברת הליקון ואיגוד מנהלי התרבות ברשויות המקומיות המתקיימת בקרב עשרות רשויות ברחבי הארץ בהן ראשון לציון, רחובות, וגדרה. מדובר על תחרות כתיבה מקומית בה התושבים מוזמנים לכתוב שירים (עד 3) או סיפורים קצרים של עד 250 מילים בנושא "דרך" – דרך כתנועה מנקודה אחת לאחרת, בזמן ובמרחב וברמות השונות של הקיום האנושי.

ניתן להגיש יצירות לתחרות עד 23.7.23, בשעה 23:59.


התחרות מורכבת משני שלבים:

השלב הראשון – תחרויות מקומיות, בעשרות רשויות במקביל.

השלב השני – תחרות ארצית אליה עולים מי שזכה במקום הראשון בתחרות המקומית.


פרסים:

השלב הראשון – תחרות ברשויות המקומיות, יחולקו פרסים על פי שיקול דעתן של הרשויות .

השלב השני – כלל היצירות הזוכות בשלב ראשון יתמודדו בתחרות הארצית ולזוכים בשלושת המקומות הראשונים, יוענקו פרסים כספיים:

מקום ראשון: 9,000 ש"ח

מקום שני: 5,000 ש"ח


להגשה לחצו כאן >>

https://www.helicon.org.il/רישום-כותבים-מילה-במקום/


לקריאת התקנון

https://www.helicon.org.il/תקנון-מילה-במקום/


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אופיר חיים ונבחרת ישראל עד גיל 20 העפילו לשמינית גמר אליפות העולם (מונדיאליטו) -מצ"ב סרטון החגיגות

זהו הישג מדהים לנבחרת שעלתה לשמינית הגמר בפעם הראשונה בה היא לוקחת חלק בטורניר.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
ההתאחדות לכדורגל


אופיר חיים ונבחרת ישראל עלו לשמינית גמר המונדיאליטו- אליפות העולם.

השבוע החלה נבחרת ישראל בכדורגל עד גיל 20 את מסעה הראשון בטורניר המונדיאליטו בו לוקחות מיטב הנבחרות הצעירות בעולם. הנבחרת פתחה את הטורניר בתוצאה 1-1 על סנגל ואמש עלתה למשחק מול יפן כאשר המטרה היא לעלות לשמינית הגמר. בדקות הראשונות היפנים הגיעו למספר הזדמנויות אבל תומר צרפתי המשיך ביכולת הנהדרת שלו מול סנגל ובלם את כל הניסיונות. למרות היכולת הטובה בתוספת הזמן של המחצית היפנים הצליחו להכריע את השוער וירדו עם יתרון 1-0. במחצית השנייה הנבחרת הישראלית השתלטה על המשחק והחלה לתקוף ולנסות להכריע את השער היפני. בדקה ה68 הגיעה המכה לישראל כאשר היא נותרה עם 10 שחקנים- החיסרון המספרי לא עצר את השחקנים אשר המשיכו להגביר את הלחץ עד שהצליחו להשוות בדקה ה-77 משער של רוי נאווי המחליף שנגח פנימה, 1-1. המהפך הגיע בתוספת הזמן דקה 92 למקין שוב עלה למעלה ומסר לתורג'מן שעם הגב לשער הוריד בעקב לעומר סניור המחליף שכבש את שער הניצחון והעלה את הנבחרת לשמינית הגמר.

בזכות הניצחון והתיקו בין קולומביה וסנגל שראל סיימה שנייה בבית ותפגוש בשמינית הגמר את אוזבקיסטן בשלישי הקרוב בחצות שעון ישראל במנדוסה. סנגל ויפן סיימו את הטורניר.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אחרי השרב היום ומחר (ראשון ושני 28-29.5) הגשם חוזר ובהמשך השבוע עלייה בטמפרטורות התחזית המלאה בערים ראשון לציון, רחובות, חולון, יבנה ובת ים בכתבה

הטמפרטורות ינועו בין 16 בלילה ל33 ביום

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


יום ראשון 28.5

מעונן חלקית עד מעונן בעננות בגובה בינוני ורב. תחול ירידה ניכרת בטמפרטורות אך עדיין יהיה מעט חם מהרגיל לעונה במרבית האזורים. צפויים ממטרים מקומיים מלווים בסופות רעמים בעיקר בדרום הארץ ובמזרחה. הלילה: מעונן חלקית עד מעונן. עדיין צפויים ממטרים מקומיים מלווים בסופות רעמים בעיקר בדרום ובמזרח הארץ.

יום שני 29.5

מעונן חלקית עד מעונן. תחול ירידה נוספת בטמפרטורות. עד שעות הצהריים עדיין ייתכנו גשמים מקומיים מלווים סופות רעמים בודדות בעיקר בדרום הארץ ובמזרחה. בשעות הבוקר עדיין קיים חשש משיטפונות בנחלי הדרום והמזרח.


יום שלישי 30.5

מעונן חלקית בעננות בגובה רב, ללא שינוי של ממש בטמפרטורות והן יהיו רגילות בעונה ברוב האזורים.


יום רביעי 31.5

בהיר בד"כ. תחול עלייה קלה בטמפרטורות בעיקר בהרים ובפנים הארץ.


הטמפרטורות שצפויות

שני 29.5שלישי 30.5רביעי 31.5חמישי 1.6
יבנה19-2518-2517-2618-31
חולון19-2618-2616-2718-33
בת ים20-2518-2517-2719-31
רחובות19-2717-2816-2917-35
ראשון לציון19-2618-2716-2818-33התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לאן נעלמה ראשל״צ???
  הגב 28.05.23 13:19
 • אורח

2 מסעדות פרנצסקה ופפה בחוף ראשון לציון מוצעות להשכרה על ידי עיריית ראשון לציון ... דמי השכירות המבוקשות בכתבה

מערכת האתר | | תגובות: 26


עיריית ראשון לציון המחזיקה בנכס בטיילת בו פעלו 2 מסעדות "פרנצסקה" ו"פפה" מציעה את המסעדות לשכירות לבעלי מקצוע מתחום האוכל.

לא מדובר במכרז אלא בהתמחרות מול יזמים המעוניינים לקחת ולנהל את המסעדות

הצעות ניתן להגיש עד 31/5/23

ההצעה היא לשנתיים אך ניתן להאריך את ההסכם עד 9 שנים במצטבר


מסעדת פרנצסקה

המסעדה נמצאת במפלס התחתון ומשתרעת על פני 633 מ"ר + 83 מ"ר בשטח הפתוח

סכום השכירות הנדרשת עבור פרנצסקה מינימום 45,000 ש"ח לא כולל מע"מ למשך 24 חודש

ולאחר שנתיים השכירות תעלה מינימום ל - 75000 ש"חמסעדת פפה

הנמצאת במפלס העליון משתרעת על פני 437 מ"ר+ 75 מ"ר בשטח פתוח.

סכום השכירות הנדרשת עבור פפה מינימום 33,000 ש"ח לא כולל מע"מ למשך 24 חודש

ולאחר שנתיים השכירות תעלה מינימום ל - 55000 ש"ח


עמלה על פי אחוז מהפדיון

השוכרים יוכלו להציע גם אופציה של אחוזים מהפדיון.


כמו כן, יזמים אשר יקחו את 2 המסעדות ישלמו מחיר מופחת.

התפרסמו 26 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אתמול היתי בחוף ראשון.גועל נפש של חוף.כולו בבניה אין מטיילת נורמלית.הדקים שעשו קיימים לוחות עץ דבורים.בקיצור אכזבה.קחו דוגמה מטיילת בת ים
  הגב 28.05.23 10:55
 • אורח
  כמה צודק...
  28.05.23 12:27
 • אורח
  צודק שילמדו מתל אביב
  28.05.23 12:33
 • אורח
  מסכימה איתך לגמרי
  29.05.23 14:27
 • אורח
  אני הייתי והיה מדהים החוף נקי חבל על הזמן חוף יפיפה
  הגב 28.05.23 11:06
 • אורח
  פעם היה מדהים
  28.05.23 16:05
 • אורח
  פעם החוף היה יפה
  28.05.23 16:06
 • אורח
  סוף סוף החוף נקי ורחב
  29.05.23 16:18
 • אורח
  חוף יפה חסר שובר גלים דחוף
  הגב 28.05.23 12:53
 • אורח
  פעם היה פה חוף יפה
  28.05.23 16:06
 • אורח
  הדק הוא שייך לבת ים ברשלצ אין דק חסר רק שובר גלים שהבטיחו ולא מקימים כל עונה סיפור אחר אבקש לדאוג שיעשו שובר גלים התעוררו
  הגב 28.05.23 13:41
 • אורח
  התחושה שהנדלן הרס את החוף
  הגב 28.05.23 16:07
 • אורח
  ברור.. איפה רשעות הטבע והגנים?
  28.05.23 17:30
 • אורח
  עירייה של חזירים
  הגב 28.05.23 23:31
 • אורח
  עפי החוק מותר לבנות 300 מטר מהחוף, אבל קומבינה ובנו 150 מטר מהחוף, בית 🏠 מלון 🏨 ודיור מוגן.
  הגב 29.05.23 11:35
 • אורח
  ‏בהצלחה
  הגב 29.05.23 14:10
 • אורח
  הרסו את החוף עם כל הבניה וסגרו דווקא את 2 המסעדות הכי טובות שהיו שם
  הגב 29.05.23 14:16
 • אורח
  במחיר המוצע אתם פשוט מחפשים יזמים שיקרעו את האזרח וישלם לכם אין גבול לחוצפה
  הגב 29.05.23 16:04
 • אורח
  רז קינסליך העדיף כסף על טבע ורווחה לתושבים
  הגב 29.05.23 16:14
 • אורח
  חבל נמאד שהטילת כל כך מוזנחת וגעגועים למסעדות משובחות כפי שהיו
  הגב 29.05.23 16:55
 • אורח
  הייתי היום בחוף רשלצ סגרו את חוף הנכים לצורך בניה סגרו חופים לצורך בניינים מגורים סגרו חופים וחניות בשביל בתי אבות ,מי הרשה להם לקחת מאיתנו את החוף ואת הים לא שאלו אותנו בכלל אנחנו המשלמים בסופו של יום .... ,מה שנישאר לנו בחיים זה קצת אוויר של חוף ים ...גם זה לקחו מאיתנו הכל בשביל ארנונה הכל בשביל אנשים קרובים לצלחת מה נישאר לנו עוגמת נפש ופחד אחד גדול .לוקחים לנו את הארץ מול הפרצוץ ..ו כבישים חסומים פקקים נוראים עבור רכבת או בניינים או בנייני ראווה של קניות כמו מפלצות מה יהיה איתונו אנחנו משלמים ארנונה כבישים חופים ,קנסות .,,,,
  הגב 29.05.23 16:59
 • אורח
  פעם היה כיף לשבת במסעדות ובבתי הקפה.היום זה כבר לא קיים כמעט ולא נעים
  29.05.23 19:36
 • אורח
  עדיף למסור את המסעדה לזכיין שמחירי המוצרים שלו יהיו הזולים ביותר, וכך התושבים יהנו.
  הגב 29.05.23 17:01
 • אורח
  שחיתות
  הגב 29.05.23 17:18
 • אורח
  הטיילת מאוד צפופה , בבת ים יש יותר שטח והחופים מדהימים . לא רואה פתרון אחר חוץ מלפנות את בסיס פלמחים .
  הגב 29.05.23 17:21
 • אורח
  הזדמנות להרוס או לשפץ. המקום נראה מזבלה
  הגב 29.05.23 20:05
 • אורח

קבוצת הנוער בכדוריד של הפועל ראשון לציון זכתה בדאבל, אליפות המדינה וגביע המדינה

צילום הדר ואן קולא, איגוד הכדוריד

אבי בר | | תגובות: 0קבוצת הכדוריד הפועל רועי ראשון לציון בכדוריד זכתה באליפות המדינה בליגת העל לנוער לאחר ניצחון 27:33 על מכבי ת״א ובכך השלימה האלופה זכייה בדאבל כאשר לפני מספר ימים זכתה בגביע המדינה לאחר שניצחה גם בגביע את מכבי תל אביב.
גם בשנה שעברה הקבוצה זכתה בדאבל.את צלחת האליפות העניקו לקפטן הפועל רועי ראשל״צ יואב פלח - דודי פלח סגן יו"ר האיגוד ויו״ר הפועל ראשל״צ, חבר הנהלת האיגוד צחי וייס, סער פרנקל - המנהל המקצועי של הנבחרות הצעירות, גילעד נתן מנהל הנבחרת הצעירות ואבי רש המנהל המקצועי של מכבי ת״א.

ראש העירייה רז קינסטליך

תואר כפול ומרשים לקבוצת הנוער הפועל רועי ראשון לציון בכדוריד – מחזיקת גביע המדינה ואלופת המדינה בכדוריד.
אתמול הקבוצה ניצחה את מכבי ת"א אחרי פלייאוף רצוף ללא הפסדים!!!
הקבוצה נקראת על שמו של רועי פלח ז"ל, שחקן הקבוצה המצוין, נכדו של עמי שדה, ממייסדי הקבוצה ובנה של חברת הסיעה היקרה שלנו מעיין פלח. הוא אולי נפרד בגופו מהעולם, אך הלהבה שלו בוערת בה בעוצמה.
הפועל רועי ראשון לציון, אני גאה בכם, כמה סמלי שבחג שבועות אתם קוצרים את פירות העבודה הקשה שלכם לאורך כל השנה, תמשיכו עם הרוח הספורטיבית, אנחנו מאחוריכם ואתכם.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

צעיר נהרג בתאונה בראשון לציון

צילום: תיעוד מבצעי מד"א

אבי בר | | תגובות: 14בשעה 04:44 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון, על רכב שהתהפך בקרבת בית הקברות גני אסתר ברחוב יעקב פריימן, פינת ד"ר יוסף בורג בראשון לציון. חובשים ופראמדיקים של מד"א קובעים את מותו של גבר כבן 30 , והעניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח שמיר אסף הרופא גבר נוסף כבן 25 במצב בינוני עם חבלת ראש.


חובש רפואת חירום מיחידת האופנועים של מד"א קוסטה קיבצ'נקו ופראמדיק מד״א סלבה וייצר, סיפרו:


"מדובר בתאונה קשה מאוד, ראינו רכב הפוך, מחוץ לרכב שכב גבר כבן 30 מחוסר הכרה עם חבלת ראש וחבלה רב מערכתית קשה, ביצענו בדיקות רפואיות, הוא היה ללא סימני חיים ולא נותר לנו אלא לקבוע את מותו במקום, גבר נוסף בשנות העשרים התהלך במקום לאחר שיצא לבד מהרכב כשהוא נסער וסובל מחבלת ראש, הענקנו לו טיפול רפואי מציל חיים ופינינו אותו לבית החולים כשמצבו בינוני."


עדכון המשטרה

המשטרה עכבה הבוקר לחקירה תושב ראשל"צ בחשד למעורבות בתאונת דרכים עצמית בעיר, בה נהרג נוסע ברכבו


בוחני התנועה של מרחב שפלה חוקרים החל משעות הבוקר נסיבות תאונת דרכים קטלנית סמוך לבית העלמין בראשל"צ, כאשר עפ"י גורמי רפואה נקבע מותו של נוסע ברכב והנהג נפצע באורח קל.


בוחני התנועה של משטרת ישראל הגיעו לזירה ואוספים ממצאים, במסגרת חקירת נסיבות התאונה.
התפרסמו 14 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא חבל? רגע של שטות הורס משפחות!!!! תנחומים למשפחה בריאות לפצוע! חברה צעירים עוד כל החיים לפניהם ממש כואב
  הגב 28.05.23 07:47
 • אורח
  אין משטרה. אין אכיפה. אין הרתעה. חייבים עונשי מינימום חמורים. הפשע חוגג.
  הגב 28.05.23 07:54
 • אורח
  מה הקשר למישטרה? אפשר לשים שוטר כל שני מטר?
  28.05.23 08:28
 • אורח
  יש קשר למשטרה אם היתה מגיעה על קריאות השתוללות בכבישים
  28.05.23 10:41
 • אורח
  רואים שאתה לא מבין … המשטרה לא יכולה להיות בכל מקום ובכל זמן, השוער חייב להיות עד לביצוע העבירה, אם אתה רוצה אתה יכול להצטרף לשומרי הדרך ולתעד עבירות תנועה ומונפק להם דוח או להגיש תלונה במשטרה.
  28.05.23 11:04
 • אורח
  נמצא מחוץ לרכב... לא לבש חגורת בטיחות?
  הגב 28.05.23 08:03
 • אורח
  חגורת בטיחות לא לובשים. חוגרים.
  28.05.23 08:29
 • אורח
  יש לך בעיה בהבנת הנקרא, לא רשום "נמצא מחוץ לרכב" אלא "גבר נוסף בשנות העשרים התהלך במקום לאחר שיצא לבד מהרכב" , להבא תחשוב שוב לפני שאתה מסיק מסקנות סתם.
  28.05.23 08:30
 • אורח
  לובשים
  הגב 28.05.23 08:32
 • אורח
  נראה שנסע מהר מדי עלה על המדרכה והתהפך.
  הגב 28.05.23 10:16
 • אורח
  לובשים חוגרים זה כבר לא משנה האיש איננו נהגים שימו לב שימרו על החיים שלכם ועל הנוסעים איתכם
  הגב 28.05.23 11:04
 • אורח
  במקום שילכו לברים לשתות וודקות ,שילכו לבית הכנסת . הנוולות חושבים שהכוח זה החוק . זה שנפצע שיתחיל לרוץ עכשיו לרדוף אחרי הביוקרטיה, בקופת החולים ,ביטוח לאומי .מזל שלא הרגו אנשים שהולכים שם על המדרכות ,על כלבים כאלה אין רחמנות .
  הגב 28.05.23 12:24
 • אורח
  ברוך דיין האמת כל כך עצוב בחור צעיר חברה צעירים לנהוג בזהירות
  הגב 29.05.23 01:46
 • אורח
  בן 30 זה לא נער.
  הגב 29.05.23 13:40
 • אורח

סרטון חילוץ ישראלים מספינה טובעת מול חופי ראשון לציון

מערכת האתר | | תגובות: 7


לוחמים מפלגה 916, פלגת הביטחון השוטף של זירת דרום של חיל הים, חילצו השבוע 6 דייגים ישראלים רגע לפני שטבעו בלב ים. ספינת הדבורה של חיל הים הגיעה לספינת הדייגים כ-50 ק"מ מערבית לחופי ראשון לציון/פלמחים. שניות אחרי שאחרון הדייגים הועלה לכלי השייט הצבאי, סירת הדייגים טבעה

סרטון חילוץ


על פלגת הביטחון השוטף 916 של חיל הים

פלגות הבטחון השוטף (בט"ש) הן יחידות הסיור הימי של זרוע הים, אותן מרכיבות ספינות קטנות ומהירות שנבנו במיוחד להגנה על גבולה הימי של מדינת ישראל. הספינות, מדגם דבור, דבורה ושלדג, נותנות היום את המענה היעיל ביותר לאיומים הקיימים בשטח. לוחמי הביטחון השוטף, לוחמי חוד שומרים על הגבול הימי של מדינת ישראל ומונעים מכל איום לחדור ולפגוע בביטחון המדינה ואזרחיה בכל יום בשנה ובכל מצב ים - בחורף בקיץ בסתיו או באביב.

הלוחמים פועלים בשלוש זירות: פלגה 914 בחיפה, פלגה 916 באשדוד ופלגה 915 באילת. הספינות מאוישות בצוותים של 8 עד 12 חיילים. מפקדי הספינות הינם בוגרי קורס חובלים. שאר הצוות מורכב מחיילים בשירות סדיר אשר עברו קורסי הסמכה בבה"ד זרוע הים כימאים ומכונאים בספינה.
התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד!!
  הגב 27.05.23 20:06
 • אורח
  מזל שלהם
  הגב 27.05.23 20:23
 • אורח
  כל הכבוד בורכו
  הגב 27.05.23 20:54
 • אורח
  לא ראינו שהספינה טבעה .....
  הגב 27.05.23 22:29
 • אורח
  הצבא שלנו הוא אכן צבא העם ואנחנו גאים בו.. להבדיל מהפוליטיקאים שאנו מתביישים בהם!!!
  הגב 28.05.23 06:59
 • אורח
  בצבא שלנו אין רק טיסים
  הגב 28.05.23 07:32
 • אורח
  גאים בבנינו הנושאים בנטל השמירה על מדינת ישראל .
  הגב 28.05.23 10:14
 • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
28.05.23 16:24
תחירי הדיור ,,,והמתווכים\כות שברקע
אורח
28.05.23 16:23
מתווכי הדירות ,,,,הם אלה שנותנים יד לשוק המשתולל ,,למרות ירידת המחירים , מעורבים בכל דירה שיוצאת לשוק ומבטיחים הבטחות ללא סוף למוכרים,,,,,,,,,,,מאידך מהקונים דורשים 2%,,,,על 7 דקות עבודה ,,עושקים ועושקים ומבקשים חלק בשחור להקטין כאילו את המחיר מהקונה !!!!!! לאאאאאאאאאא לתתתתתתת יד למתווכים\כות החמדנים והחמדניות
אורח
17.05.23 21:58
מחפשים יזם קבלן לקומבינציה לפארק הורביץ רחובות 0542235234 0528288077
אורח
25.04.23 14:18
קניתי 3 דירות אוסטריה גרמניה והולד הכל יצא לי מיליון שקל. רק טיפשים קונים בארץ. בארץ לוקחים משאית בזול וגרים בה עד שמגיעים למצב שיש לכם מיליון דולר והכנסות מדירות חיים כמו מלכים בחו''ל
אורח
23.02.23 19:41
למכירה ברחוב שטיינברג 7 קומה 3 , 3 חדרים משופצת , כניסה מיידית . 0547522308
אורח
17.01.23 09:28
למכירה בית דו משפחתי צמוד קרקע בטשרניחובסקי שטח:383 מר (רשום בטאבו) שמהווה חצי מהמגרש כולו. אפשרות לבנייה רוויה . נייד:0544867984
אורח
07.01.23 14:23
מחפש 4 חדרים במערב ראשון עם מירפסת שמש
אורח
26.04.23 20:25
0547713702
אורח
13.12.22 16:51
להשכרה


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
13.12.22 16:51
להשכרה
אורח
21.05.23 21:38
על מה מדובר
אורח
21.05.23 21:41
על מה מדובר בנס ציונה
הצג תגובות נוספות
אורח
21.11.22 09:46
.
אורח
06.06.22 23:23
דירת גג קסומה להשכרה. 3 חדרים, בשכונת אברמוביץ . גג פרטי ענק ומרפסת פטיו. משופצת ומרוהטת 0526355445 בולי
אורח
07.11.22 07:33
יש תמונות?
אורח
24.03.22 19:08
שלום
אורח
13.01.22 00:24
להשכרה, דירה, 4.5 חדרים,110 מ' , למשפחה או שותפים, 3 כיווני אויר, מזגן בכל חדר, ריהוט חלקי, שכונת רמז במרכז ראשון לציון. 054-5567990, איציק
אורח
24.03.22 19:07
סתום
אורח
24.03.22 19:07
סליחה
אורח
23.06.22 09:28
יש מרפסת שמש ?
אורח
08.01.22 16:14
דירה מתוקה לצעירים, ריהוט חלקי: מיטה רחבה ושידות, פינת אוכל, מקרר, טלוויזיה, ארון, מאורר מצנן גדול, כירים חשמליות ועוד.... אפשר לראות את הדירה בכל יום מהשעה 15/30 בתיאום עם ישראל: 050-3991065
אורח
22.04.22 21:30
מרתף.
אורח
01.11.22 19:32
אני מוכן לשלם 2 שקל על דירה כזאת
אורח
05.01.22 15:08
דירה להשכרה 3 חדרים לקראת סוף חודש אפריל שפינוזה רחובות. 0523946275
אורח
05.01.22 15:07
דירה להשכרה 3 חדרים לקראת סוף חודש אפריל בשפינוזה


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
28.05.23 13:26
למכירה טויוטה קורולה היברידית 2019 52000 קמ יד 2 מצב מעולה, חסכונית, מחירון 0545555299
אורח
17.12.22 12:54
שברולט אופטרה 2008, מצב מעולה, 0525268687
אורח
15.12.22 15:15
למכיה קיה פיקנטו 2018 חדשה. גיר אוטומטי עם טסט לשנה. 0528882882
אורח
29.05.23 12:06
עזוב א6ותך שטויות אחי זה סתם
אורח
18.11.22 14:34
למכירה
אורח
23.09.22 13:45
למכיר מגרש 440 דונם ב2,000,000 כן רק 2,000,000!!!!!
אורח
13.10.22 20:01
איפה זה?
אורח
25.10.22 18:39
אשמח לקבל פרטים 0527684717
אורח
28.04.22 23:52
למכירה פורד גלקסי 2009 יד 3 243000 ק"מ טסט לשנה 15500 0507158114
אורח
28.10.22 16:50
גיר?
אורח
27.03.22 12:44
למכירה שברולט מליבו (אמרקאי) 2011 יד ראשונה מטופלת באופן סדיר + כולל טסט לשנה עד אפריל 2023 {טסט + תשלום) חום מוקה 054-9993528
אורח
23.03.22 16:09
מספר טלפון 0524101033


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
22.02.23 23:10
מחפשים עבודה שלחו קורות חיים ל 055-7040165 ווצאפ
אורח
05.02.23 10:37
למשרד מדידות והנדסה במערב ראשל"צ דרושה מזכירה עם ניסיון לטיפול בעבודה שוטפת והתנהלות מול מס' גורמים. למשרה מלאה 5 ימים בשבוע. קו"ח ניתן לשלוח למייל lizshoval@gmail.com
אורח
26.12.22 13:45
מה
אורח
08.12.22 16:11
דרוש/ה נציג/ת שירות ומכירה טלפוניתלחברת אמורפיקל דרוש/ה נציג/ת מכירות ושירות טלפוני למשרה מלאה, במשרדי ההנהלה בנס ציונה. אם את/ה אחראית, עם יכולת הקשבה ותודעת שירות גבוהה מקומך איתנו. התפקיד כולל מתן שירות טלפוני ללקוחות החברה (שיחות נכנסות ויוצאות), זיהוי צורכי הלקוח ומתן מענה מקצועי, ביצוע הזמנות טלפוניות, שימור לקוחות קיימים ועוד...דרישות התפקיד: תודעת שירות . ניסיון במכירות – יתרון שליטה בישומי מחשב בסיסיים כמו הקלדה, וורד, אקסל ואינטרנט יתרון לבעלי /ות רקע בעולמות הטיפול, הפארמה ומדעי החיים. מתאים גם לפנסיונרים בעלי /ות ניסיון במערכת הרפואית והטיפול קורות חיים יש לשלוח למייל meital@amorphical.com
אורח
16.06.22 07:12
דרושים נהגי מוניות ברחבות https://lp.vp4.me/q3bk
אורח
07.08.22 22:42
מעוניין לעבוד נהג מןנית פלאפון 0505076023 אריה
אורח
11.12.22 13:34
מה התנאים?! בן 42 מרחובות,אושיות...
אורח
11.12.22 13:35
0552622467
הצג תגובות נוספות
אורח
02.06.22 00:34
דרוש. איש טכני תותח ומהיר לתיקון קורקינטים חשמליים ואופניים חשמלייים .לחנות ברחובות. שכר גבווה.0555687384 רק הודעות וואצפ
אורח
07.05.22 19:55
היי שמי ענתי אני מטפלת בתינוקות, אהייה פנוייה מספטמבר הקרוב אשמח להצעות, 0525268687
אורח
21.04.22 09:50
מחפשת דירה להשכרה בראשון עד 3000 שקל גדולה עם הרבה חדרים השכרה לתקופה קצרה.
אורח
06.05.22 15:29
מה זה תקופה קצרה
אורח
05.05.23 06:52
חצי שנה אפילו פחות


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל