הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
בכירי ממשלת תאילנד, שרי החוץ והבריאות של ישראל, גל הירש ונציגי משלחות המשא ומתן מארה"ב, אנגליה וגרמניה ביקרו את המשוחררים מתאילנד שטופלו במתחם השבים שנפתח בבית החולים שמיר אסף הרופא
ביום שישי 1.12 יתקיים בבית ספר רביבים ראשון לציון יריד מיוחד של בעלי העסקים מהצפון והדרום שימכרו את מיטב התוצרת: שמן זית, פיצוחים, פירות וירקות, ועוד
D.J סקאזי תושב ראשון לציון הופיע אמש במתחם מסיבת הנובה כאשר מולו הוצבו תמונותיהם של חללי המסיבה והחטופים

מועדון הכדורגל הפועל ראשון לציון וחברת ROM מביעים תמיכה בחיילים החטופים על ידי הדפסת המשאלה "מחכים לכם בבית" על חולצות הקבוצה

| | תגובות: 1


ביום שישי הקרוב, 42 ימים לאחר מפרוץ המלחמה, הכדורגל הישראלי חוזר למגרשים. אך החטופים עדיין לא שבו הביתה, ולבנו עם הם. מועדון הכדורגל הפועל ראשון לציון וחברת ROM, הנותנת החסות, החליטו שהקבוצה תשחק עם המשאלה הלאומית "מחכים לכם בבית" מודפסת על חזית החולצות. בנוסף, המסר "ביחד ננצח" יודפס על גב החולצה. המטרה היא להביע תמיכה בחיילים שעדיין לא שבו הביתה ולהביע את תקוותנו לשובם המהיר של כל חיילי צה"ל לבתיהם לאחר שתושלם המשימה.

בנוסף, מועדון הכדורגל הפועל ראשון לציון מודיע כי החל ממשחק הבית הקרוב ביום שישי ועד לסיום העונה, ההמנון הלאומי יושמע לפני תחילת כל משחק.






התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  גאה בכם!!!
  הגב 16.11.23 14:50
 • אורח

בכירי ממשלת תאילנד, שרי החוץ והבריאות של ישראל, גל הירש ונציגי משלחות המשא ומתן מארה"ב, אנגליה וגרמניה ביקרו את המשוחררים מתאילנד שטופלו במתחם השבים שנפתח בבית החולים שמיר אסף הרופא

מאז תחילת ימי ההפוגה 6 בתי חולים בישראל הונחו לטפל במשוחררים/ות כאשר אחד מהם הוא בית החולים שמיר אליו הגיעו החטופים מתאילנד. בית החולים פתח מתחם מיוחד - מתחם שבים בו מטופלים המשוחררים עד לשחרורם וחזרתם למולדתם.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
קרדיט לתמונה: איציק בירן


היום, ה- 29.11, אירחה מנהלת המרכז הרפואי שמיר, ד"ר אסנת לבציון-קורח, את הממונה על נושא החטופים והנעדרים גל הירש יחד עם נציגי המשלחות למו״מ מארה"ב, אנגליה וגרמניה ב"מתחם השבים" המיוחד שהוקם במרכז הרפואי בו עדיין שוהים 19 האזרחים התאילנדים ששוחררו משבי החמאס. ד"ר לבציון-קורח, יחד עם סגנה, ד"ר דניאל טרוצקי, עדכנו על הפעילות הכוללת במתחם, על הטיפול העוטף לו זוכים האזרחים התאילנדים ועל מצבם. ד"ר לבציון-קורח הרחיבה על המעטפת הרגשית סביב האזרחים התאילנדים, הנובע מהעובדה כי בניגוד לשבים הישראלים, לשבים התאילנדים אין כלל משפחה ובית בישראל.

בהמשך ביקרה המשלחת גם במרכז סגול לרפואה היפרברית ומחקר (תאי הלחץ) ושמעה סקירה מפרופ' שי אפרתי, מנהל המרכז, על מערך הטראומה הלאומי הכולל פסיכיאטרים, פסיכולוגים, עו"ס ורופאים, המשלבים ידיים יחד כדי לתת מענה פיזי-נפשי משולב למטופלים, לצד בניית הליך שיקומי שיאפשר חזרה למסלול החיים, מהר ככל האפשר.

תמונות דוברות שמיר אסף הרופא


אמש המרכז הרפואי שמיר (אסף הרופא) אירח את סגן ראש ממשלת תאילנד ושר החוץ שלה, Parnpree Bahiddha-Nukara, את שר החוץ של ישראל אלי כהן ואת שר הבריאות של ישראל אוריאל בוסו. השרים הגיעו ל"מתחם השבים" המיוחד שהוקם במרכז הרפואי שמיר, בו שוהים 17 אזרחי תאילנד שחזרו משבי החמאס. את השרים קיבלה מנהלת המרכז הרפואי שמיר, ד"ר אסנת לבציון-קורח, שליוותה אותם לאורך הביקור, פרסה בפניהם את סיפורם של השבים ועדכנה לגבי מצבם הרפואי.

השרים סיירו במתחם וביקרו בחדרים המאובזרים בהם שוהים האזרחים התאילנדים. ד"ר לבציון-קורח סקרה בפניהם את הטיפול הרפואי שהם קיבלו והרחיבה גם על הטיפול הסוציאלי המיוחד שהוענק להם על ידי המחלקה לעבודה סוציאלית במרכז הרפואי שמיר, בראשותה של ורד שנער. שר החוץ התאילנדי ביקר לאחר מכן במתחם התפילה המיוחד שהוקם באגף, בו מתפללים האזרחים התאילנדים מדי יום ולאחר מכן נפגש עימם ושמע מהם את סיפורם האישי.

שר החוץ כהן הביע ניחומים לעם התאילנדי על 39 האזרחים התאילנדים שנרצחו בטבח ה-7 באוקטובר, והביע תקווה כי שאר החטופים התאילנדים (כ-15 על פי ההערכות), ישוחררו בקרוב, בריאים ושלמים.


קרדיט לתמונות: איציק בירן






בנוסף הגיעו גם נציגי הקרן לידידות הגיעו והעבירו 19 כרטיסי אשראי טעונים של דואר ישראל לנציג השגרירות התיאלנדית המוצב במקום, במטרה שיחלק לשבים התאילנדים הנמצאים במתחם. מחווה זו, באה על מנת לתת לתאילדים השבים 'עזרה ראשונה' והצטיידות טרם חזרתם הביתה לאחר שכל רכושם נשרף בשבת השחורה.


הלילה עתידים להשתחרר מבית החולים 17 השבים מתאילנד שיחזרו למולדתם.


מנהלת המרכז הרפואי שמיר (אסף הרופא), ד"ר אסנת לבציון קורח:

"המרכז הרפואי שמיר הפך בימים האחרונים ל'בית' של האזרחים התאילנדים שחזרו מהשבי. שלא כמו הישראלים, לתאילנדים אין משפחה שמחכה להם ואין להם בית לחזור אליו ולכן התגייסנו אנחנו ועשינו מאמצים עליונים כדי לחבק אותם ולתת להם תחושה חמה של בית. הצוותים הרפואיים והסוציאליים מלווים אותם בימים האחרונים, בשיתוף הדוק עם השגרירות התאילנדית ומתורגמנים מטעמה. זוהי זכות גדולה שנפלה בחלקנו לקבלם ולטפל בהם כאן ואנו ערוכים להמשיך ולקלוט עוד חטופים שיחזור מהשבי, ככל שנידרש לכך".




התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

ביום שישי 1.12 יתקיים בבית ספר רביבים ראשון לציון יריד מיוחד של בעלי העסקים מהצפון והדרום שימכרו את מיטב התוצרת: שמן זית, פיצוחים, פירות וירקות, ועוד

בנוסף תתקיים הופעה של כוכבת הילדים שרי פופ בשעה 12:00

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בית ספר רביבים בראשון לציון מתגייס למען בעלי העסקים בדרום ובצפון ויקיים ביום שישי יריד מיוחד עם מיטב התוצרת שלהם.

מה ביריד?

פירות וירקות, פרחים, דבש וסילאן, שמן זית, זיתים עבודת יד, חלות לשבת ומאפים, פיצוחים, פירות יבשים, ממתקים, מיצים טבעיים, מגשי אירוח, מצעים ומגבות ופינת קפה.

בנוסף תתקיים הופעה של כוכבת הילדים שרי פופ בשעה 12:00

מתי? יום שישי 1.12 משעה 10:00 ועד 13:00 רחוב גוש עציון 23




התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

D.J סקאזי תושב ראשון לציון הופיע אמש במתחם מסיבת הנובה כאשר מולו הוצבו תמונותיהם של חללי המסיבה והחטופים

בפוסט שהעלה כתב: "לחצתי פליי והרגשות שלי התחילו להשתולל".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום מסך מסרטון המיצג


אמש התקיים אירוע מרגש במתחם פסטיבל המוזיקה- הנובה בו נהרגו כ350 מבלים בשבת השחורה. במתחם התקיימה מסיבה מיוחדת בה הוצבה במה עליה הופיעו ארבעה D.J. אחד מביניהם היה סקאזי שהופיע מול המיצג המיוחד- כל תמונות החללים והחטופים של המסיבה. סקאזי סיפר שעל היוזמה אחראי בן זלץ שסיפר לו על הרעיון שנועד להנציח את זכרם ולהראות לעולם מה קרה במסיבה בה מאות אבדו את חייהם. לדבריו הוא לא הבין עד לרגע שבו עלה על הבמה כמה מטלטל זה יהיה כאשר מול עיניו ניצבים תמונותיהם של מבלים שבסך הכל באו לבלות וליהנות ממוזיקה. בפוסט שהעלה כתב לחצתי פליי והרגשות שלי התחילו להשתולל

לצפייה בסרטון

https://www.instagram.com/reel/C0M5xvcNj9E/?igshid=NzBmMjdhZWRiYQ==




התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

איתי מתיתיהו מבקש להעניק באופן אוטומטי את הנחת הארנונה למשרתי המילואים הפעילים המתגוררים בראשון לציון

כיום על מנת לקבל את ההנחה על חיילי/ות המילואים צריכים להגיש טפסים ומסמכים. לדברי מתיתיהו הדבר לעיתים מונע מהם לממש את ההטבה על כן הוא מבקש להפעיל את ההנחה באופן אוטומטי בהתאם לרשימות משרד הביטחון.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5
אילן בשור


סגן ראש העיר ומחזיק תיק נוער וצעירים, איתי מתיתיהו, הגיש הצעה לסדר להפעלה אוטומטית של הנחת הארנונה למשרתי המילואים הפעילים בעיר.

ההצעה מבקשת להעניק באופן אוטומטי את הנחת הארנונה למשרתי המילואים הפעילים בעיר בהתאם לקבלת הרשימות ממשרד הביטחון (5% למשרתי מילואים או 25% למפקדי מילואים). כזכור לפני שנה אישרה העירייה את התקנות החדשות המעניקות הנחות ארנונה למפקדים פעילים במילואים ומאפשרות לרשויות המקומיות להעניק הנחה של עד 25% למפקדים פעילים במילואים (העומדים בקריטריונים). כאמור ההצעה אושרה בישיבת המועצה זאת בהתאם להגשת בקשה של חייל/ת מילואים.

לדברי מתיתיהו מאחר והחיילים נדרשים להגיש טפסים ומסמכים לקבלת ההטבה, (דבר שלעיתים מונע מהם לממש אותה) הוא מבקש להכניס את ההנחה באופן אוטומטי לכל משרתי המילואים בהתאם לקבלת הרשימות ממשרד הביטחון על מנת שיוכלו ליהנות מההנחה המגיעה להם.

"מדיניות זו תשקף את הערכה שיש לכם ולכל תושבי ראשון לציון עבור משרתי מערך המילואים", כתב מתיתיהו.


ההצעה לסדר שהגיש איתי מתיתיהו





התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מגיע להם. כל הכבוד.👍 (אגב: אפשר ליישם גישה זו גם לפנסיונרים, שיקבלו את ההנחה באופן אוטמטי).🙏
  הגב 29.11.23 17:59
 • אורח
  לתת גם לתושבים שחודש שירותי העירייה היו סגורים וכולנו ישבנו בבית. גם תושבים רגילים קורסים. ולחיילי מילואים מגיע פטור ולא הנחה. יש מספיק כסף בקופה
  הגב 29.11.23 18:04
 • אורח
  מגיע למשרתי מילואים פטור מלא מארנונה. לא חסר כסף בעירייה.
  הגב 29.11.23 18:12
 • אורח
  מגיע לכל הלוחמים בעזה הנחה בארנונה ללא הבדל בין משרתים לבין מפקדים.
  הגב 29.11.23 18:37
 • אורח
  כל הכבוד!!!
  הגב 29.11.23 19:14
 • אורח

גם השנה תקיים עיריית ראשון לציון את מיזם הבניין המדליק במסגרתו יחולקו ערכות הכוללות נרות, סופגניות ושירונים לבניינים כדי לחגוג אירוע חנוכה משותף

יש לבצע הרשמה מראש

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מגבירים את האור: עיריית ראשון לציון תקיים גם השנה בחג החנוכה את מיזם "הבניין המדליק"

עיריית ראשון לציון תקיים גם השנה בחג החנוכה, זו השנה הרביעית, את מיזם "הבניין המדליק". כמיטב המסורת, מזמינה העירייה, בהובלת מינהל קהילה, ועדי בניינים לחגוג ביחד את החג (בין התאריכים 10-14.12.23), בפעילות שבמסגרתה תחלק ערכות הכוללות שובר לסופגניות חמות, פוסטרים להזמנת הדיירים, שירונים ומארז לפעילות יצירתית מותאמת גיל - ללא כל עלות.

את הערכה ניתן לאסוף בשלושה מוקדים שונים ברחבי העיר זאת לאחר ביצוע הרשמה בלינק המצורף:

ביום רביעי, 6.12.23, בין השעות 19:00-16:00, במתנ"ס רמת אליהו, רח' אבא סילבר 2.

ביום חמישי, 7.12.23, בין השעות 19:00-16:00, במתנ"ס שיכוני המזרח, שד' יעקב 50.

ביום שישי, 8.12.23, בין השעות 12:00-9:00, בלובי בניין העירייה, רח' הכרמל 20.

את הסופגניות ניתן לאסוף ישירות מהספק, ו/או במשלוח בעלות של 20 שקל (ישירות לספק).

לפרטים נוספים ולהרשמה בקישור הבא: https://www.coing.co/RishonLeZion_Hanukkah


ראש העירייה, רז קינסטליך:


"השנה, יותר מתמיד, כולנו מתאחדים יחדיו כדי לחגוג את חג החנוכה – החג הכי משפחתי שיש - ולצאת מהחושך הגדול שנכפה עלינו. אני מזמין את תושבות ותושבי העיר לקחת חלק במיזם שלנו של 'הבניין המדליק', שכולל פעילות קהילתית מאחדת ומגבשת. יחד נאיר את כל הבניינים בעיר למען ימים טובים יותר מלאים באור".




התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

השר ניר ברקת הגיע לביקור בראשון לציון ללמוד על תפקוד העיר בזמן הלחימה ונפגש עם אורין גנץ שבתה עדן נמצאת בשבי החמאס

ראש העירייה, רז קינסטליך, הודה לשר הכלכלה ברקת על הביקור החשוב, ואמר: "אנחנו שמחים תמיד לארח וללמד על ההיערכות שלנו בחירום. ראשון לציון נחשבת לאחת מהערים הכי מטווחות בארץ, אבל גם כזאת שמוכנה לכל תרחיש ולכל התפתחות – גם בימי שגרה וגם בעתות חירום".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


שר הכלכלה, ניר ברקת, הגיע אמש לחמ״ל של עיריית ראשון לציון. ברקת פגש את ראש העירייה - רז קינסטליך, את חברות וחברי מועצת העיר ואת הנהלת העירייה הבכירה שהציגו לו את חמ״ל העירייה וצוותו וכיצד מנהלים את העיר בחירום.

ברקת שהתרשם מהתפקוד של צוותי העירייה, אמר: ״ראשון לציון היא אחת מהערים הכי מוגנות שאני מכיר. העיר מנוהלת היטב ואני גאה בכם. אני חושב שאתם עושים עבודת קודש. נפל עלינו אירוע שהוא שואה ואני רואה איך כולנו, כל אחד בטריטוריה שלו, מתמודד - ואתם מתמודדים בצורה מאוד מכובדת. מדינת ישראל צריכה יותר אנשים כמוכם שבאים עם מעט אגו והרבה עשייה״.


בזמן ביקורו בעיר נפגשו שר הכלכלה, ניר ברקת והמשנה לראש העיר, עידן מזרחי גם עם אורין גנץ, אמה של עדן עזריה שנחטפה לעזה בעת ששהתה במסיבה ברעים.

ראש העירייה, רז קינסטליך, הודה לשר הכלכלה ברקת על הביקור החשוב, ואמר: "אנחנו שמחים תמיד לארח וללמד על ההיערכות שלנו בחירום. ראשון לציון נחשבת לאחת מהערים הכי מטווחות בארץ, אבל גם כזאת שמוכנה לכל תרחיש ולכל התפתחות – גם בימי שגרה וגם בעתות חירום".





התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום שבת 16.12 תוצג במוזיאון אגם ראשון לציון הצגת הילדים "מעשה בעולם"

עלות: 35 ש"ח

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מוזיאון אגם מארח את תיאטרון הקרון הירושלמי ויציג את הצגת תיאטרון הבובות "מעשה בעולם".

פינגווין קטן, אמיץ ושובב מאנטרקטיקה הרחוקה עובר איתנו מסעות סביב העולם בדרך הביתה. שתי רקדניות ובעלי חיים שונים המגולמים בגופן, מחברים אותנו מחדש אל האדמה והטבע- בריקוד בהומור ובאהבה לעולם. תיאטרון בובות ייחודי המתרחש על הגוף, בשילוב ריקוד, מוסיקה, ומסע בעולמות מופלאים.

שבת | 16.12 | 12:00

מתאים לגילאי 3-8

עלות: 35 ש"ח

לרכישת כרטיסים:

https://yama.smarticket.co.il/event/734


כניסה חינם לתושבי עוטף ישראל בהרשמה מראש

הפעילות מתקיימת לצד מרחב מוגן


מוזיאון אגם, מיש"ר 1,ראשון לציון

03-5555-900 | yama.co.il




התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום רביעי 6.12 תתקיים הפעלה מוזיקלית לקטנטנים במרכז משפחתילי המרכז לגיל הרך בראשון לציון

הפעילות מתאימה לגילאי זחילה עד 3

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בנג׳ו והגיטרה מגיעים למרכז משפחתילי

ילדי העיר מוזמנים להפעלה מוזיקלית כיפית, קלילה, מלאה בשמחת חיים עם שירי הילדות שכולנו הכי אוהבים

בזמן ההפעלה הילדים ייחשפו לכלי נגינה רבים ושונים

מתי? יום רביעי 6.12 בשעה 16:15/17:15 שני סבבים במרכז משפחתילי רחוב הבנים 13

לגילאי זחילה עד 3

עלות הפעילות : 20 ש"ח

לפרטים והרשמה https://h5z.info-cloud.co.il/TicketsSale/TicketsSaleWizard#SelectEventStep




התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שריפה כעת בדירה בראשון לציון

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום דוברות נכבי האש


בשעה 08:36 התקבל דיווח על שריפה בראשון לציון

לוחמי האש פועלים בשריפה בדירה ברחוב חנה ומיכאל לוין 8, בקומה השישית מתוך שש, בראשון לציון. צוותי הכיבוי והחילוץ הגיעו למקום והחלו בפעולות סריקה לאיתור לכודים, שיחרור העשן מתוך הדירה ובפעולות כיבוי של מוקד הבעירה בחדר הכביסה.







התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פורום ראשון לציון

הפורום נועד לאפשר לתושבי ראשון לציון להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
20.11.23 10:29
מחפשת את המידע. על רכבים
אורח
18.11.23 17:49
נו ? מתי כבר נצא למלחמה בתקשורת ?! מה הבעיה להבין שהם האויב העיקרי ?! לפני כמה חודשים, הם עשו כתבה על כך שהמשטרה טיפלה בכל אלה שעשו חראקות ליד נווה ים, אז למה זה עדיין ממשיך ?!!?!!? למה משקרים לנו !??!?!?! מה הבעיה להביא לשם המון זועם ולקחת לא סתם את החוק אלא את ה-חוק לידיים ?!?!?!?!??! ומה זה צריך להיות שהתקשורת פרסמה לפני חודשיים, שהיא מתכננת פיילוט של לעקר נקבות יתושים על מנת להיאבק בתופעת היתושים בעיר, אבל עדיין אני רואה יתושים !??!?!?!!?!??!! ולמה לכל הרוחות לעקר !?!?!?!?!?! במקום לעקר, ל-ר-סס !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! הרי עשו את זה עד 2012, אז מה הבעיה לעשות זה שוב ?!!?!?!?!?!!?!?!?!?!?!!?
אורח
13.11.23 12:02
שלום ביום שישי בצהריים נשמעה אזעקה אני והילד שלי בן 7 היינו רגלית ברחוב מולכו. דפקנו על הדלת של הבניין מולכו 4 שהייתה נעולה, נאלצנו לרוץ ריצה מטורפת לחפש בניין פתוח ולטוס למקלט. דיירת בבניין אמרה אחכ שלא מכניסים לבניין אף אחד והדלת תישאר נעולה. ממש בושה לדיירי הבניין בושה וחרפה עליכם.
אורח
17.11.23 07:30
חוסר התחשבות מגעיל שדיירי הבניין יחוו פעם אחת מה היו עושים אם זה היה קורה להם. התנהגות מבישה ואגואיסטית
אורח
04.11.23 23:23
מר ונקרט! אנו אתך !! לחזק אתך לראות ולחהק ולרקוד עם בנך המתוק ו-גבר גבר "OMAR" בקרוב ןבעזרת הש"ם - אמן מוריס & LARA ב- FLORIDA "allnites@gmail.com" 4/11/23 agv 17L23
אורח
31.10.23 12:46
הערייה. מזניחה את הנכים והקישישים. בנחלת ב. אין מיגון ואף אחד מהערייה ומהרווחה שמיתענין. ניפגש בכלפי רז
אורח
18.11.23 17:50
בש.ק.ר תיפגשו בקלפי. בדיוק כמו שבש.ק.ר, תתחשבנו עם ביבי בבחירות...ובש.ק.ר תתחשבנו עם חולדאי בבחירות...
אורח
31.10.23 09:29
יהודים ללא בושה משכירים להם דירות
אורח
25.10.23 18:29
לגמרי ככה הם עשו מודיעין בעוטף ויגעו כל פרט על בית
אורח
21.10.23 19:23
לסלק את כל הערבים מראשון לציון. אסור להעסיק ערבים. כולם בתוך תוחם שונאים אותנו. אני לא סומך עליהם יום אחד הם חברים שלך יום אחר הם באים להרוג אותך. אין אמונה בערבים.
אורח
24.10.23 03:29
לגמרי!!!!
אורח
11.11.23 15:07
ש היהודים יתחילו לבנות את הבינינינים!
אורח
14.11.23 10:49
לא רק לבנות אלא גם שיעסקו בטיפול בקשישים,עבודה בבתי אבות,בתי חולים חקלאות. אבל עבודות מסוג זה הם לא בשביל יהודים.


לאור הביקוש מהיום רביעי 29.11 ועד שישי 1.12 יתקיים שוק חקלאי של פירות וירקות בקניון הזהב ראשון לציון

השוק יתקיים בשדרת לונדון בקומת הקרקע

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


לאור הביקוש שוק הירקות והפירות בקניון הזהב נמשך
בימים רביעי, חמישי ושישי 29.11-1.12 יתקיים שוק חקלאי כחול לבן עם פירות וירקות טריים.
רביעי -14:00-18:00
חמישי- 10:00-18:00
שישי - 09:00-13:00
בשדרת לונדון, קרקע.



התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  1/12
  הגב 29.11.23 08:47
 • אורח
  מהיום או לא?????
  הגב 29.11.23 08:55
 • אורח
  מהיום
  הגב 29.11.23 09:04
 • אורח

מירב טל מראשון לציון שוחררה מהשבי בעזה

מערכת האתר | | תגובות: 9


ברגעים אלה עושה דרכה לישראל מירב טל מראשון לציון ומשפחתה מתגוררת בגדרה אשר נחטפה לעזה עם בן זוגה יאיר יעקב מביתו של יאיר בקיבוץ ניר עוז. יחד איתם נחטפו גם 2 בניו של בן זוגה בני 12 ו - 16 יגיל ואור אשר שוחררו אתמול



מירב תפגוש הערב את בני משפחתה ותכנס לאשפוז ליומיים לצורך בדיקות והשגחה




התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איזה אלופה! למרות הכל שומרת על חיוך! ככה מנצחים!
  הגב 28.11.23 21:16
 • אורח
  ומה נראה לך שהחיוך מהיום?? לא הגיוני בכלל; השתחררה בערב ובתמונה אור יום.
  28.11.23 21:59
 • אורח
  צילום ישן ! נראה לך שככה צילמו אותה החוטפים ! המשפחות מספקות צילום.
  29.11.23 06:13
 • אורח
  זה הבעייה שלכם ממתי הצילום זו התגובה שלכם לשחרור שלה
  29.11.23 07:28
 • אורח
  ברוכה הבאה ,מאחלת לך ולמשפחתך בריאות איתנה ושמחת חיים אמן
  הגב 28.11.23 22:01
 • אורח
  ברוכה הבאה. בריאות איתנה והיי אופטימית בשביל בן זוגך. מאמינה שבקרוב הוא גם יחזור.
  הגב 28.11.23 22:13
 • אורח
  זו תמונה מהימים היפים לפני שבני העוולה החזירים חטפו אותה
  הגב 28.11.23 22:15
 • אורח
  הרבה בריאות, פיזית ונפשית. כל טוב.
  הגב 28.11.23 22:34
 • אורח
  ברוכה השבה ברוך השם בריאות לגוף ולנפש ורק טוב
  הגב 29.11.23 13:35
 • אורח

מכבי ראשון לציון בכדורסל גברים פתחה את העונה בהפסד לנהריה; קבוצת הנשים הפועל ראשון לציון הביסה את רמת השרון

המשחקים הבאים הם מול אשקלון אצל קבוצת הגברים ומול חיפה אצל הנשים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מכבי ראשון לציון בכדורסל גברים פתחה אמש את העונה עם החזרת משחקי הליגה הלאומית בכדורסל. משחק הפתיחה התקיים מול נהריה שהיה מותח לכל אורכו אך לבסוף הסתיים בהפסד של ראשון לציון בתוצאה 95:100. המשחק החל בטקס מרגש בקריאה להחזרת החטופים והנעדרים ודקת דומייה לזכר החללים.

כבר מתחילת המשחק שתי הקבוצות נלחמו ובמחצית נהריה הצליחה לרדת להפסקה ביתרון 39:48. היא המשיכה להוביל במחצית השנייה אבל ברבע האחרון ראשון לציון הצליחה לכפות הארכה כאשר השוותה את התוצאה 78:78. בהארכה ראשון שוב השיגה שיוויון אך 5 דקות לסיום נהריה לקחת את המושכות והשיגה את הניצחון בהפרש של 3 נקודות.

קלעו למכבי ראשון לציון: גל גילינסקי (11 אסיסטים) 26 נק', אריאל דרעי 24 נק', שלו לוגשי 21 נק', עידו שבת 11 נק', עומר שדה 6 נק', רביב פיטשון 4 נק', מאור נקרשביץ 3 נק'.

המשחק הבא ב5.12 מול אשקלון



נשים

הפועל ראשון לציון רשמה ניצחון ראשון כאשר נצחה את רמת השרון 70:49.

המשחק החל בהובלה של שחקניות ראשון לציון כאשר ברבע השני הן עלו ליתרון דו ספרתי 35:21 במחצית. הניסיונות של רמת השרון לחזור למשחק לא צלחו והשחקניות מראשון המשיכו להוביל עד לניצחון.

קלעו לראשל"צ: קארש 21, סויץ' 20, טרנר 13, טננבוים 10, ינאי 6.

המשחק הבא ב4.12 מול מכבי חיפה.




התפרסמו 0 תגובות לכתבה.


דו"ח הביקורת לשנת 2022 בעיריית ראשון לציון מעלה ליקויים בתחום אבטחת בתי הספר ואי הקפדה על הנהלים כפי שנדרש ממאבטחי בתי הספר

במהלך חודשים ספטמבר ונובמבר 2022 ערך צוות הביקורת מגדמים בבתי הספר ברחבי העיר ובדק את תפקודם של צוותי בתי הספר והמאבטחים בהתאם לנהלים מבחינת תיעוד המבקרים, נשיאת נשק, גידור בתי הספר ועוד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


בישיבת המועצה האחרונה נערך דיון על דוח הביקורת העירוני לשנת 2022. יו"ר ועדת הביקורת דורון אוזן, יחד עם מבקרת העירייה הציגו את הדו"ח אשר ביצע ביקורות על תפקוד העירייה ושלוחותיה בתחומים רבים בהם: מינהל הכספים, האגף לאזרחים ותיקים, פיקוח על הבנייה, היכל התרבות, מרכז 360, טיפול בפניות הציבור שהתקבלו אצל המבקרת ועוד.

הדו"ח עסק בין היתר גם בנושא אבטחת מוסדות החינוך בעיר -חשוב לציין כי הדוח מתייחס לביקורת שנערכה במהלך שנת 2022.

על פי החלטת הממשלה כל רשות מקומית אחראית לטיפול בביטחון מוסדות החינוך שבתחומה והיא תפעל בהתאם לועדת הביטחון והנחיות משרד החינוך. המטרה לדאוג לאבטחתם של התלמידים, צוותי החינוך והעובדים. האחריות על אבטחת המוסדות היא גם בהתאם לקריטריונים של המשטרה כחלק מאחריותה לביטחון הפנים של תושבי ישראל.

בראשון לציון מחלקת הביטחון בחברה לביטחון וסדר ציבורי היא הממונה על כל נושא הביטחון בשגרה ובחירום וכן על עריכת סיורים משותפים עם משטרת ישראל, הכנה לחירום ואבטחת מבני הציבור ותלמידי העיר בבתי הספר ובגנים. בעיר אחראיות 3 חברות אבטחה איתן התקשרה החברה לביטחון.

הביקורת שנערכה בחנה את נושא אבטחת מוסדות החינוך: האבטחה הפיזית והאם מתבצעים הנהלים בהתאם להוראות החוק.

הביקורת כללה מדגם ב10 בתי ספר במהלך חודש ספטמבר 2022 וב9 בתי ספר במהלך חודש נובמבר 2022. צוות הביקורת מדגיש כי כל הביקורים נעשו כביקורת פתע ללא תיאום מראש עם הצוותים החינוכיים.

יש לציין כי ברוב המקרים בתי הספר עמדו בביקורות ופעלו על פי הנהלים מבחינת תפקוד צוותי החינוך וכן חברות השמירה ומאבטחיה.

להלן חלק מהליקויים שנמצאו

יומן סריקות ותיעוד המבקרים הנכנסים לשטח בית הספר:

על פי הנוהל כל מאבטח חייב לקיים רישום של כל אדם אשר נכנס לשטח בתי הספר -כל יום בדף נפרד וכן לבצע סיורים במהלך יום הלימודים ולתעד אותם. בביקורת שנערכה באחד מבתי הספר לא נערך תיעוד היומן באותו היום, ובבית ספר אחר המאבטח עדכן את יומן הסריקות רק לאחר שקיבל הערה של צוות הביקורת. בתי בספר הגיבו כי הם יקיימו ביקורות והקפדה על הנהלים.

בהתאם לנוהלים המאבטחים צריכים לבצע זיכוי ותיעוד של כל מי שנכנס למוסד החינוך על ידי ת.ז וכן לידע את מזכירות המוסד על מנת שיאשרו את הכניסה. בכניסה של עובדי קבלן לשטח יש לקבל אישור של צוות המוסד החינוכי והם צריכים להיכנס עם ליווי של איש סגל מטעם בית הספר. צוות הביקורת מתאר כי בזמן שהגיעו לבתי הספר הם הזדהו כעובדי קבלן שהגיעו לתקן מזגנים/עובדי משרד החינוך/יש להם פגישה עם מנהלת בית הספר - באותם מקרים פעלו המאבטחים בניגוד לנהלים וצוותי הביקורת נכנסו ללא ליווי וללא בדיקה כי פרטיהם נבדקו בבתי הספר או קב"ט אזורי.

באחד מבתי הספר ביקש המאבטח מעובדי הביקורת להתקשר למזכירות בית הספר לצורך קבלת אישור. מאחר שלא היה מענה במזכירות, אישר המאבטח לעובדי הביקורת להיכנס לבית ספר ללא בדיקה. בשישה מבתי הספר שנדגמו לא הקפידו המאבטחים למלא ביומן המבקרים את פרטיהם של עובדי הביקורת שהגיעו לסיור. הכבודה שנשאו עמם עובדי הביקורת לא נבדקה.

בתגובה מסרו בתי הספר כי הם יחדדו את הנהלים למאבטחים על כניסת אנשים לשטח בתי הספר.



נשיאת נשק

באחת מהביקורת נמצא מאבטח שאינו נושא נשק זאת מאחר והוא נחשב למתגבר זמני ועדיין לא סיים את כל ההכשרות לנשיאת נשק. על פי תגובת קב"ט מוסדות החינוך העירוני באותו בית ספר יש 2 מאבטחים ובהתאם לאישור המשטרה (זאת לאור המחסור האדיר במאבטחים במדינת ישראל) במתחם שבו יש 2 מאבטחים האחד יכול להיות חמוש והשני לא. צוותי הביקורת ביקשו כי העסקת המאבטחים תהיה בהתאם לנהלים שקובעים שלא יוצב מאבטח שלא עבר הכשרה כנדרש עד להשלמת הכשרתו.

יש לציין כי בבדיקת המדגם שכלל 14 מאבטחים בבתי הספר כל המאבטחים עמדו בדרישות (למעט המקרה הנ"ל) והיה תיעוד כי עברו הכשרות, ריענון והיה אישור לנשיאת נשק.

הביקורת שבחה את מאבטח בית ספר זבולון המר שפעל על פי הנוהל ותשאל את צוות הביקורת והתעקש לקבל אישור של הנהלת בית הספר להכנסתם. ב4 בתי ספר המאבטחים ביקשו כרטיס עובד מהמבקרים.

ביתר בתי הספר לא נדרשו עובדי הביקורת להראות כרטיס עובד וכניסתם התאפשרה ללא ליווי איש סגל ובניגוד להנחיות.

הכנסת נשק

בנוהל נאמר כי אסור להכניס אדם עם נשק לשטח בית הספר אלא עם כן קיבל אישור ממנהל בית הספר או קב"ט מוסדות החינוך הרשותי.

בעת הביקורת בכל בתי הספר הוכנס עובד הביקורת למרות שנשא נשק - הוא לא נשאל האם יש לו נשק ומשכך גם לא התבקש להציג אישור מנהל מוסד או אישור קב"ט.

בתגובה נמסר החברה לביטחון כי הכניסה של צוות הביקורת אושר על ידי מנהל מחלקת הביטחון זאת מאחר והם ידעו כי יבוצעו ביקורות במוסדות החינוך אך לא ידעו את זהות בתי הספר וכי כלל המאבטחים נדרשו לנהוג בהתאם להנחיות לרבות נשיאת כלי נשק.

הקב"ט הרשותי מסר בתגובה כי בחלק מהמקרים מדובר על ממלאי מקום לאור מצוקת המאבטחים בישראל וכי יבוצע ריענון הנהלים כולל רישום יומן המבקרים.

תגובת אחד מבתי הספר הייתה כי עיריית ראשון לציון אחראית על ההתקשרות עם חברות השמירה וכי לרכזי הביטחון בבתי הספר אין שום אמירה לגבי מי להעסיק ומה איכות המועסק.

נושא הגידור והשערים

בביקורת שנערכה נמצאו מספר ליקויים בהם אחד מבתי הספר הגדרות היו הרוסות או כפופות וחלקי הגדר מחוברות באמצעות שרשרת ברזל ומנעולים, בזמן הלימודי שער בית הספר אמור להיות נעול אבל בעת הביקורת באחד מבתי הספר השער היה פתוח והשומר היה בעמדת השמירה/בסמוך לו. שער המילוט היה נעול עם מנעול שאפשר פתיחת השער מבלי צורך בפתיחת המנעול או מפתח.

באחד המקרים המאבטח השאיר את דלת עמדת השמירה פתוחה בעת שביצע סריקות ובזמן שהמאבטח לא נכח בעמדת השמירה צוות הביקורת פתח את שער הכניסה הראשי ללא כל הפרעה.

צוות הביקורת המליץ כי בכל מקרה של לא יבוצעו הנהלים כגון אי בדיקת המבקרים, אי הצבת מאבטח חמוש וכדו' יש לקנוס את חברת האבטחה.




התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הדרישות גדולות ..... אבל מה עם התגמול
  הגב 28.11.23 20:08
 • אורח
  דורון אוזן הליצן איפה הביקורת על מה שקורה בחברה העירונית המושחטת אז זה אתה לא רואה
  הגב 29.11.23 07:21
 • אורח

מחר רביעי 29.11 מקיף ח בראשון לציון יבצע מכירת ארגזי ירקות בעלות 100 ש"ח במטרה לסייע לחקלאי ישראל

ניתן לבצע הזמנה בלינק המצורף

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


קהילת מקיף ח' תקיים גם מחר רביעי 29.11 יריד חקלאי נוסף במטרה לסייע לחקלאי ישראל.

מחר רביעי 29.11 משעה 12:00 ועד 16:00 תתקיים מכירה של ארגזי ירקות בעלות של 100 ש"ח

הסלסילה תכלול לבבות חסה, כרובית, אבוקדו ועוד - בהתאם ליבול היומי

ניתן לשלם באמצעות הלינק המצורף:

https://meshulam.co.il/quick_payment...




התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה כתובת בית הספר?
  הגב 28.11.23 19:09
 • אורח
  איך אפשר לדעת מה מכיל הארגז חוץ מכרובית ולבבות חסה?
  הגב 28.11.23 20:24
 • אורח
  הכתובת זה חיים בר לב 9 אם אני זוכר טוב
  הגב 29.11.23 08:18
 • אורח

מתנ"ס רמת אליהו מחפש מתנדבות מראשון לציון המעוניינות לקחת חלק במיזם לסריגת כובעי צמר לחיילים/ות

לפרטים והרשמה: 050-8650771 אתי הולצמן

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


יודעת לסרוג? בואי לתרום למען החיילים/ות

מתנ"ס רמת אליהו מזמין את תושבות העיר לקחת חלק במיזם התנדבותי לסריגת כובעי צמר לחיילים/ות במתנ"ס יספקו את הצמר וגם את הקפה

מתי? יום א' 3.12 משעה 11:00 - 12:30, לפרטים והרשמה: 050-8650771 אתי הולצמן




התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה בשעה של סבתאות? מי שעובד לא יכול לסרוג?
  הגב 28.11.23 14:57
 • אורח
  אני עובדת בשעות הפעילות
  הגב 28.11.23 15:16
 • אורח
  אשמח לרכוש כובעי צמר לחיילים כתרומה 0544211267
  הגב 28.11.23 23:04
 • אורח
  0585100850רוצה לתרום כובעים לא יודעת לסרוג
  הגב 29.11.23 14:07
 • אורח
  יכולה לסרוג באהבה רבה רק צריכה הוראות.💖
  הגב 29.11.23 16:34
 • אורח

ביום שבת 9.12 תתקיים במוזיאון אגם ראשון לציון סדנת ביודנסה המשלבת מוזיקה ותנועה

עלות: 35 ש"ח

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מוזיאון אגם מזמין אתכם להתחבר לגוף ולנפש בסדנת ביודנסה המשלבת מוזיקה ותנועה

מתי? שבת | 9.12 | 12:00

עלות: 35 ש"ח

לרכישת כרטיסים:

https://yama.smarticket.co.il/event/735

כניסה חינם לתושבי עוטף ישראל בהרשמה מראש

הפעילות מתקיימת לצד מרחב מוגן

מוזיאון אגם, מיש"ר 1,ראשון לציון

03-5555-900 | yama.co.il




התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סרטון - 2 צעירים מראשון לציון יורים ופוצעים אדם חף מפשע באור יהודה

מערכת האתר | | תגובות: 0


בתאריך 31 באוגוסט 2023, בשעות הערב, התקבל דיווח על פצוע מירי ברחוב העבודה באור יהודה. שוטרי תחנת מסובים הגיעו למקום ופתחו בחקירה. לפי כתב האישום, שני חשודים הגיעו לקיוסק ברחוב העבודה באור יהודה ופגשו בגבר שעימו הם מסוכסכים. במהלך השיחה, אחד החשודים שלף אקדח וירה לעבר הגבר, כתוצאה מהירי נפגע אזרח חף מפשע ששהה באותה עת במקום. שני החשודים נמלטו מהמקום על אופנוע.

במסגרת פעולות החקירה ובשילוב אמצעים טכנולוגיים, הצליחו החוקרים להתחקות אחר החשודים ובתאריך 13 בנובמבר 2023, שוטרי תחנת מסובים איתרו את החשודים, בני 21 ו-23 מראשון לציון, ועצרו אותם. ברשות החשודים אותרו הקסדות שנצפו בעת ביצוע העבירה. מעצרם של החשודים הוארך מעת לעת.

עם סיומה של החקירה הוגש כתב אישום בעניינם על ידי פרקליטות מחוז תל אביב בעבירות ניסיון רצח, נשיאת נשק ותחמושת, חבלה חמורה בנסיבות מחמירות ובנוסף בעבירות נהיגה בזמן פסילה וללא רישיון נהיגה נגד הנאשם בן ה-23. נגדו הוגשה גם בקשה למעצר עד תום ההליכים.

תיעוד מהאירוע


סרטון:




התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

במהלך חודש דצמבר יתקיים שבוע הוקרה לחיילות ולחיילים מגויסי צו 8 ובני משפחותיהם מראשון לציון הכולל שלל פעילויות והטבות: כרטיס לסרט, יום פינוק, מופע סטנדאפ ועוד

יש לבצע הרשמה מראש

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


עיריית ראשון לציון מצדיעה לחיילות ולחיילים מגויסי צו 8 ובני משפחותיהם בשבוע הוקרה עם שלל פעילויות והטבות

העירייה, בהובלת מינהל קהילה, תקיים שבוע הוקרה מיוחד בין התאריכים 3-7.12.23, עם שלל פעילויות, הטבות ואירועים. ביניהם: יום פינוק לבני ובנות הזוג של המילואימניקים; כרטיסים לסרט, כולל פופקורן ושתייה; שירותי בייביסיטר לילדים; כרטיס כניסה לקאנטרי 360; מופע סטנדאפ; שיעורי יוגה; הרצאות ועוד.

בנוסף, תחלק העירייה למגויסי צו 8 דמי חנוכה: שובר של BuyMe בסך 150 שקל לרכישה במבחר עסקים מקומיים. כדי לקבל את השובר יש להירשם בלינק. לאחר ההרשמה ולאחר אימות הפרטים במערכת, יתקבל השובר לטלפון הנייד.

לרשימת ההטבות והפעילות וקבלת השובר - לחצו על הקישור: https://www.coing.co/RishonLeZion_Zav8


ראש העירייה, רז קינסטליך:

"חיילות וחיילי המילואים שנקראו לדגל כדי לשמור עלינו מעל ל-50 ימים, השאירו את היקר להם מכול בבית - משפחות, ילדים וחברים - ויצאו להילחם עלינו ולמעננו. כדי להקל עליהם ועל המשפחות שלהם ולו במעט, החלטנו לצאת בשבוע מיוחד מלא בהערכה ובהוקרה כדי שיוכלו להפיג את המתח ולבלות ביחד בחג החנוכה".





התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אחרי שהוסר החשבון שזייף את תמונתה של אופק ראשון כפרו פלסטינית התמונה המזוייפת הועלתה שוב בחשבון אחר עם תמונות של יוסף חדד ונטלי דדון

לינק לדיווח על החשבון בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


המאבק של ההסברה הישראלית לא נפסק. אמש דיווחנו על על זיוף תמונתה של אופק ראשון כתומכת הפלסטינים כאשר על ידה צויר דגל פלסטין והיא הולבשה בכאפייה. אופק מייד קראה לעוקביה לסייע לה ולדווח על אותו חשבון אשר בתמונת הפרופיל שלו שם תמונה של היטלר. הלחץ עזר והחשבון הוסר אבל להפתעתה אותו משתמש שוב פרסם את תמונתה בחשבון אחר זאת בנוסף לתמונה של חיילת, יוסף חדד ונטלי דדון עם כיתוב כי הם תומכים בפלסטין. אותו משתמש אף מתייג אותם כאשר הוא מעלה את התמונות המזוייפות.

לדיווח על החשבון

https://instagram.com/_seishiro0?igshid=NGVhN2U2NjQ0Yg==







התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תפנו לאינסטגרם ישראל שיאסרו את המעלה משימוש באינסטגרם, מה עוזר לדווח כול שנייה?!
  הגב 27.11.23 19:49
 • אורח

ביום חמישי 30.11 יתקיים במתנ"ס שיכון המזרח יריד לחיזוק חקלאי העוטף עם דוכנים, הפעלות לילדים, רכב הראשונע ועוד

תשלום בביט

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מתנ"ס שיכון המזרח מזמין את התושבים ליריד לחיזוק תושבי ותושבות העוטף. היריד יתקיים ביום חמישי הקרוב בשיתוף המתנ"ס עם שיל"ת, מרכז נוער-נט ,מוקד הקליטה תנועות הנוער- השומר הצעיר והצופים.

היריד יתקיים ביום חמישי 30.11.2023 החל מ-15:00 ועד 18:00, אליו יגיעו חקלאי העוטף למכור מהתוצרת שלהם עם דוכנים, הפעלות לילדים, עמדת קפה והראשונע.

תשלום בביט






התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

במהלך חנוכה מוזיאון אגם ראשון לציון יקיים מגוון פעילויות לכל המשפחה הכוללים הצגות ילדים, סדנאות יצירה, סיורים ועוד

יש לבצע הרשמה מראש

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


חנוכה במוזיאון אגם! ילדי ישראל מוזמנים ליהנות משלל פעילויות חג לכל המשפחה: סיורי אמנות, הצגות ילדים, סדנאות יצירה קינטיות לילדים, סדנאות בתנועה לכל המשפחה וסיור תיאטרלי לקטנטנים.

לוח פעילות – חנוכה במוזיאון אגם

חמישי | 7.12
10:00 – סיור מודרך לקהל הרחב ואפשרות לסדנת יצירה
12:00 – סיור מודרך לקהל הרחב ואפשרות לסדנת יצירה

שישי | 8.12
10:00 – סיור מודרך למשפחות וסדנת יצירה לילדים
12:00 – סיור מודרך למשפחות וסדנת יצירה לילדים
13:00 – סיור מודרך לקהל הרחב ואפשרות לסדנת יצירה

שבת | 9.12
10:00גמצ'יק – סיור מודרך לקטנטנים, סדנת יצירה ואפשרות גם לביודנסה
10:00 – סיור מודרך למשפחות וסדנת יצירה ואפשרות גם לביודנסה
12:00 גמצ'יק – סיור מודרך לקטנטנים וסדנת יצירה
12:00ביודנסה – סדנה בתנועה ומוסיקה
13:00 – סיור מודרך לקהל הרחב

ראשון | 10.12
10:00 – סיור מודרך למשפחות וסדנת יצירה לילדים
12:00 – סיור מודרך למשפחות וסדנת יצירה לילדים
13:00 – סיור מודרך לקהל הרחב ואפשרות לסדנת יצירה

שני | 11.12
10:00 – סיור מודרך למשפחות וסדנת יצירה לילדים
12:00 – סיור מודרך למשפחות וסדנת יצירה לילדים
13:00 – סיור מודרך לקהל הרחב ואפשרות לסדנת יצירה

שלישי | 12.12
10:00גמצ'יק – סיור מודרך לקטנטנים, סדנת יצירה ואפשרות גם לביודנסה
10:00 – סיור מודרך למשפחות וסדנת יצירה ואפשרות גם לביודנסה
12:00 גמצ'יק – סיור מודרך לקטנטנים וסדנת יצירה
12:00 – סיור מודרך למשפחות וסדנת יצירה לילדים
13:00 – סיור מודרך לקהל הרחב ואפשרות לסדנת יצירה

רביעי | 13.12
10:00 – סיור מודרך למשפחות וסדנת יצירה לילדים
12:00 – סיור מודרך למשפחות וסדנת יצירה לילדים
13:00 – סיור מודרך לקהל הרחב ואפשרות לסדנת יצירה

חמישי | 14.12
10:00גמצ'יק – סיור מודרך לקטנטנים, סדנת יצירה ואפשרות גם לביודנסה
10:00 – סיור מודרך למשפחות וסדנת יצירה ואפשרות גם לביודנסה
12:00 גמצ'יק – סיור מודרך לקטנטנים וסדנת יצירה
12:00 – סיור מודרך למשפחות וסדנת יצירה לילדים
13:00 – סיור מודרך לקהל הרחב ואפשרות לסדנת יצירה

שישי | 15.12
10:00 – סיור מודרך למשפחות וסדנת יצירה לילדים
12:00 – סיור מודרך למשפחות וסדנת יצירה לילדים
13:00 – סיור מודרך לקהל הרחב ואפשרות לסדנת יצירה

שבת | 16.12
10:00גמצ'יק – סיור מודרך לקטנטנים, סדנת יצירה ואפשרות גם להצגה
10:00 – סיור מודרך למשפחות וסדנת יצירה ואפשרות גם להצגה
12:00 גמצ'יק – סיור מודרך לקטנטנים וסדנת יצירה
12:00הצגת ילדים של תיאטרון הקרון: מעשה בעולם
13:00 – סיור מודרך לקהל הרחב



כניסה חינם לתושבי עוטף ישראל בהרשמה מראש

הפעילות מתקיימת לצד מרחב מוגן

מספר המקומות מוגבל

לרכישת כרטיסים: https://yama.smarticket.co.il

מוזיאון אגם, מיש"ר 1, ראשון לציון

03-5555-900 | yama.co.il




התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

רוכב אופניים חשמליים נפגע קשה מרכב בראשון לציון

מערכת האתר | | תגובות: 6


בשעה 13:22 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על רוכב אופניים חשמליים שנפגע מרכב ברחוב ירושלים בראשון לציון. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח שמיר-אסף הרופא, גבר כבן 30 במצב קשה, עם חבלת ראש.

חובש רפואת חירום במד"א גדילה רבינוביץ סיפר: "הרוכב שכב על הכביש כשהוא מחוסר הכרה וסובל מחבלת ראש קשה. הענקנו לו טיפול רפואי שכלל חבישות ומתן תרופות ופינינו אותו בניידת טיפול נמרץ של מד"א לבית החולים כשמצבו קשה ויציב."




התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חבלת ראש זה אומר שנסע בלי קסדה. מצער מאוד. לא מבין איך נוסעים בלי קסדה?
  הגב 27.11.23 14:56
 • אורח
  לא בהכרח, אבל רוב הסיכויים שאתה צודק.
  27.11.23 15:47
 • אורח
  יש הרבה רוכבים בלי קסדה, בלי לדעת חוקי תנועה
  28.11.23 11:08
 • אורח
  בריאות שלמה
  הגב 27.11.23 14:57
 • אורח
  הזוכה השבועי בפרס דארווין הוא רוכב האופניים שנסע ללא קסדה
  הגב 27.11.23 15:22
 • אורח
  הוא חייב לי 50 שקל
  הגב 27.11.23 15:57
 • אורח

קבוצות הספורט של ראשון לציון חזרו לפעילות: בכדוריד קבוצות הגברים חזרו עם ניצחון וגם קבוצת הנשים של מכבי; בכדורסל קבוצת הנשים הפועל ראשון לציון העפילה לגמר טורניר אתנה; היום (שני 27.11) תיפתח הליגה הלאומית של הגברים כאשר מכבי תפגוש את נהריה

בכדורגל הפועל ראשון לציון חזרה אף היא לפעילות עם שתי תוצאות תיקו. הליגות הנמוכות ככל הנראה יחזרו לפעילות במהלך חודש דצמבר.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


כדורגל

בסוף השבע הפועל ראשון לציון חזרה עם נקודה במשחק החוץ מול עכו. כזכור לפני שבועיים חזרה הליגה הלאומית לפעילות כאשר במשחק הראשון פגשה ראשון את נס ציונה שגם הן נפרדו בתיקו. במחצית הראשונה עכו הובילה 2:1 ובמחצית השנייה כמעט ולקחה את הניצחון כאשר הובילה 3:2. המזל של ראשון לציון הגיע בתוספת הזמן כאשר שחקן עכו כבש שער עצמי ובכך השווה את התוצאה 3-3 והציל את ראשון מהפסד.

שערים: מסאלחה איאס 39, ברנהם ברני קאבלה 88, אטיאס אופק 95(ע)

ראשון לציון נמצאת כעת במקום ה10 עם 9 נקדות.

המשחק הבא ב4.12 מול רמת השרון - משחק ביתי


לגבי הליגות הנמוכות ככל הנראה הם עתידות לחזור במהלך חודש דצמבר זאת בהתאם למצב הביטחוני.


כדורסל

נשים

ליגת אתנה פתחה את העונה כאשר במחזור הראשון הפועל ראשון לציון יצאה למשחק חוץ מול ירושלים. המשחק נפתח בדקת דומיה לזכר החללים וביציעים הוצבו תמונותיהם של 237 החטופים. המחצית הראשונה הסתיימה בשיוויון ובמחצית השנייה ראשון חזרה ונראתה טוב אבל בסיום לאור איבודי כדור של ראשון שחקניות ירושלים הפכו את התוצאה ולקחו את הניצחון.

היום שני 27.11 תצא הקבוצה למשחק חוץ מול רמת השרון המשחק יועבר באפליקציית איגוד הכדורסל


למרות ההפסד הקבוצה רשמה ניצחון מול רמת השרון, 68:72 אשר הביא להעפלתה לגמר טורניר אתנה ווינר בו תפגוש את אליצור לנדקו רמלה.


בהגרלת משחקי שמינית ורבע גמר גביע המדינה מגדל לנשים, נקבע כי ב-7 לדצמבר יתקיימו שני משחקי שמינית הגמר, בהן תארח אס"א ירושלים את אליצור חולון (משחק 1) ומכבי ר"ג תארח את הפועל פ"ת (משחק 2).

משחקי רבע הגמר ב-28 בדצמבר:

מנצחת משחק 1 – הפועל ראשון לציון

א.ס רמה"ש – מכבי אשדוד

מנצחת משחק 2 – אליצור רמלה

הפועל לב ירושלים – מכבי חיפה



גברים

היום שני 27.11 עתידה להיפתח העונה של הליגה הלאומית Winner עם המשחק בו תארח עירוני נהריה את מכבי ראשון לציון שאר המשחקים יערכו החל ממחר ובהמשך השבוע, כולם ישודרו באתר השידורים של איגוד הכדורסל ובאפליקציה של האיגוד.

שידור ישיר בערוץ 5PLUS

כל קבוצות הליגה ישחקו ללא זרים כלל והחל מהעונה יחול חוק הצעירים המחייב שיתוף בכל רגע נתון של שחקן מתחת לגיל 24. שני המחזורים הראשונים יתקיימו באולמות נייטרלים (רוממה, גן נר, אנרבוקס בחדרה ומלחה), כאשר בחלק מן המשחקים תתאפשר כניסת קהל. לאחר שני המחזורים תיערך הערכת מצב לגבי אירוח המשחקים באולמות הביתיים.







כדוריד

נשים

אמש נפתחה ליגת אתנה של הנשים כאשר קבוצת מכבי ראשון לציון רשמה ניצחון ראשון על קריית אונו 36-14.

המחזור השני יתקיים ב30.11 בו תחל את העונה גם היריבה העירונית הפועל ראשון לציון

מכבי תפגוש את חולון והפועל תארח את נס ציונה.

שיטת המשחקים - סיבוב אחד (8 מחזורים), ובסיומו הליגה תחולק לבית עליון (4 הראשונות) ולבית תחתון (5 האחרונות) - שישחקו כל אחד בשני סיבובי משחקים. בסיומם - ייערכו סדרות חצי גמר וגמר הפליאוף. מליגה אתנה לא תוכננו מראש יורדות - והליגה השנייה בוטלה (שתי קבוצות ששיחקו בה בעונה שעברה - נס ציונה וקרית אונו - צורפו לליגת העל).




גברים

בסוף השבוע חזרה ליגת העל לפעילות עם המחזור הרביעי כאשר הקבוצות מראשון לציון חזרו עם ניצחונות

הפועל אלטשולר שחם ראשון לציון - מ.כ יובלים חולון 26:28.

א.כ נס ציונה - מכבי G City ראשון לציון 36:29.

המחזור החמישי ייערך ביום שישי: מכבי ראשון לציון- הפועל אשדוד. א.ס רמת השרון - הפועל ראשון לציון. מכבי קרית מוצקין - הפועל ר"ג. אס"א ת"א - מכבי ת"א. בני הרצליה - א.כ נס ציונה. מ.כ חולון - הפועל קרית אונו.




התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בימים ראשון עד חמישי 3-7.12 יקיים מרכז הזדמנות בראשון לציון את שבוע התעסוקה עם מגוון סדנאות והרצאות לתושבים לחזור למעגל העבודה

יש לבצע הרשמה מראש

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בין התאריכים 7-3 בדצמבר, מרכז הזדמנות במינהל לשילוב חברתי יקיים שבוע תעסוקה מיוחד ללא כל עלות, כדי לסייע לכל מי שלא עובדים כרגע לחזור למעגל העבודה – תושבות ותושבים ומפונים מהדרום ומהצפון המתארחים כאן בעיר.

תוכנית האירועים

מגון הרצאות וסדנאות

כתיבת קורות חיים

זכויות עובדים

הכשרות

בינה מלאכותית

חשיפה למעסיקים

כלים לקבלת החלטות בשעת משבר ועוד ועוד.

כל הסדנאות יתקיימו בזום והן כרוכות בהרשמה מראש.

להרשמה >>

https://tikshuv.rishonlezion.muni.il/hito/#/survey/d510bc




התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום ראשון 10.12 יתקיים בהיכל התרבות ראשון לציון המופע המוזיקלי "הקבינט הנשי" עם מיקי קם, משי קליינשטיין וטלי אורן

עלות: 85 ש"ח

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


היכל התרבות חוזר לפעילות והפעם עם "הקבינט הנשי"-מיקי קם, משי קליינשטיין, טלי אורן מגיעות להיכל לשיר, להצחיק ולהתרגש עם שירים מתוך מחזות זמר בהן כיכבו, בליווי הרכב מוזיקלי חי.

יום ראשון 10.12.23 ב-20:30 I היכל התרבות מאיר ניצן ראשון לציון

כרטיס ב- 85 ש"ח בלבד!

להזמנת כרטיסים חייגו 3701* או באתר >> https://did.li/WSDTY




התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כותבים מחיר ולידו בלבד כאילו זה זול . זה ממש לא זול במיוחד לא לאזרחים ותיקים.
  הגב 26.11.23 21:55
 • אורח
  אכן מחיר לא מוזל לאזרח ותיק,ובשעות הערב לא נוח לכולם כעת..😘 תודה וערב טוב 😘🤗
  הגב 26.11.23 22:16
 • אורח

הבחירות לעיריות ככל הנראה יידחו שוב

אבי בר | | תגובות: 9


הבחירות לעיריות היו אמורות להתקיים בחודש אוקטובר 2023, אולם עם פרוץ המלחמה הוחלט לדחות את הבחירות ב - 3 חודשים לתאריך 30/1/2024 והכנסת אישרה כי בהתאם לנסיבות יהיה ניתן לדחות בחודש נוסף ליום שלישי 27/2/2024

כעת, לאור התמשכות הלחימה בעזה וחשש להתלקחות בחזית הצפון שוקל שר הפנים להורות על הדחייה הנוספת בחודש ימים .

אישור הדחייה הנוספת צריך לעבור באופן רשמי בוועדת הפנים של הכנסת.

לא מן הנמנע כי לאור הנסיבות הבחירות יידחו למועד מאוחר יותר כאשר מסתמן שביישובי העוטף בדרום ובצפון הדחייה תהיה ארוכה יותר.


בכל מה שקשור להלך הבחירות, כל מה שנעשה והתקבל עד היום יהיה בתוקף, מועמדים או רשימות חדשות לא יוכלו להתווסף.





התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עד אז לאנשים כבר לא יהיה אכפת מבחירות בכלל
  הגב 26.11.23 17:12
 • אורח
  תאמת, לא מעניין
  הגב 26.11.23 17:50
 • אורח
  אז אולי בעיריית ראשון לציון יקבלו החלטה להסיר את שלטי הבחירות הענקיים שמכערים את השכונות?
  הגב 26.11.23 18:12
 • אורח
  מציע לדחות את הבחירות לעוד שנה, לאזרחי המדינה אין ראש עכשיו לבחירות, אין ביכלל מצב רוח, הצעה השנייה לתת לראשי העיר במדינה הארכה לשנתיים שהמלחמה תיהיה מאחורינו. בהצלחה ובשורות טובות.
  הגב 26.11.23 19:01
 • אורח
  מצטרפת גם .... יהיה נכון לדחות בשנה
  הגב 26.11.23 19:10
 • אורח
  לדחות לעוד שנתיים לפחות
  הגב 26.11.23 19:20
 • אורח
  אדון מלול, כיתת כוננות זה לא מספיק. צריך פלוגת כוננות.
  הגב 26.11.23 20:08
 • אורח
  לא צריך כוננות.יש אלוהים והוא שומר
  27.11.23 09:43
 • אורח
  השלטים המפלצתיים של רז קינסטליך מזכירים משטרים דיקטטורים באירן ובסוריה-מפחיד מה יהיה פה בקדנציה השניה שלו...
  הגב 27.11.23 09:22
 • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
09.11.23 05:43
דירת 4 חד על קומה שלמה ענקית. צד דרומי לגן העיר צד צפוני למדרחוב. משופצת ללא מעלית טל 0524035553
אורח
07.11.23 18:48
להשכרה 5 חד, מעלית ,קומה ד, מזגן מרכזי ,מרפסת שמש, דוד"ש,ממ"ד.בתיה מקוב 0509454686
אורח
19.10.23 12:55
להשכרה. ללא תיווך 5חדרים 100 מ״ר, בשיכון המזרח. יש מקלט. קומה ראשונה מתוך 3 קומות,ללא מעלית. כניסה מיידית. טלפון 0536280767
אורח
18.10.23 23:53
0508959222 לרצינים בלבד
אורח
18.10.23 23:52
להשכרה וילה מפוארת נוף מטורף במושב פתחיה
אורח
17.10.23 09:15
גם מחירי הדירות ממש גבוהים
אורח
16.07.23 20:32
בהגזמה השכירות פה ועוד על דירות 3 חדרים מה נסגר עם המשכירים כאן ראיתם את הדירות לשכירות באשדוד באשקלון אותם דירות חדשות ויותר גדולות בחצי מחיר חייבים לעשות מהפכה דחוף ולהוריד ולעצור את העליות בשכירות מילא רוב הדירות ישנות ובקומחל בלי מעליות מזה ההזיה. הזאת
אורח
17.07.23 08:53
חזירות של בעלי הדירות. וגירות על הפנים. ככה זה עשירים ורומסים כל אחד הוציא את מחיר הדירה עשרות פעמים מהשכירות והחזירות מביאה תיאבון לעוד חזירות וראש העיר שלוו
אורח
11.07.23 01:08
ASA


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
05.11.23 10:48
דרוש דירת גן / פנטהאוז להשכרה בניין בוטיק בלבד לפרטים 050-526-7403 יגאל
אורח
28.10.23 21:28
דרושה דירה להשכרה ברחובות. רצוי דירה מחולקת לשניי שותפים דתיים.
אורח
21.10.23 10:00
להשכרה דירה בבת ים ללא תיווך . 2 חדרים 64 מטר . דירה שעברה שיפוץ מסיבי הכול חדש בדירה כולל מטבח , רצפה אמבטיה שירותים פשוט הכול הכול חדש .052-5302222
אורח
19.10.23 12:57
להשכרה. ללא תיווך 5חדרים 100 מ״ר, בשיכון המזרח. יש מקלט. קומה ראשונה מתוך 3 קומות,ללא מעלית. כניסה מיידית. טלפון 0536280767. 5000 ש״ח.
אורח
13.12.22 16:51
להשכרה
אורח
21.05.23 21:38
על מה מדובר
אורח
21.05.23 21:41
על מה מדובר בנס ציונה
הצג תגובות נוספות
אורח
21.11.22 09:46
.
אורח
06.06.22 23:23
דירת גג קסומה להשכרה. 3 חדרים, בשכונת אברמוביץ . גג פרטי ענק ומרפסת פטיו. משופצת ומרוהטת 0526355445 בולי
אורח
07.11.22 07:33
יש תמונות?
אורח
28.07.23 00:48
יש תמונות?
אורח
24.03.22 19:08
שלום


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
05.11.23 10:49
סקודה למכירה 050-526-7403
אורח
02.10.23 15:41
הונדה סיוויק 1997 קמ 426761 סנורוף אוטו של ערסים עם כל התוספות של ערסים
אורח
07.09.23 20:33
רכב
אורח
23.06.23 11:05
היוןש מכיתה ו1
אורח
28.05.23 13:26
למכירה טויוטה קורולה היברידית 2019 52000 קמ יד 2 מצב מעולה, חסכונית, מחירון 0545555299
אורח
20.06.23 15:18
כמה עולה החלפת סוללה?
אורח
05.10.23 10:03
זה סוד שמור.
אורח
21.10.23 11:09
כנראה יותר ממחיר הרכב עצמו.חחח. רכב טוב.
אורח
17.12.22 12:54
שברולט אופטרה 2008, מצב מעולה, 0525268687
אורח
15.12.22 15:15
למכיה קיה פיקנטו 2018 חדשה. גיר אוטומטי עם טסט לשנה. 0528882882
אורח
29.05.23 12:06
עזוב א6ותך שטויות אחי זה סתם
אורח
18.11.22 14:34
למכירה


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
23.09.23 20:23
עוסים ? אחיות ? גרונטולוגים ? מרפאים בעיסוק ? רוצים לעבוד בבוקר בלבד ? עם הגיל השלישי ? מיצוי זכויות - לא טיפול ! הדרכה מלאה ! רכב חברה ! ותנאים מצויינים ? נשמח לקוח ! משרה 1000 Jobs@nathan.co.il חברת נתן .
אורח
21.09.23 07:08
שיעורים פרטיים במתמטיקה, תכנות ואנגלית ממהנדס עם נסיון רב 0545765747 אילן
אורח
19.09.23 13:32
שיעורים פרטיים במתמטיקה הכנה לקראת מבחני הבגרות בכל הרמות ליחידים וקבוצות מורה ורכזת מתמטיקה שש שנתי בעלת ניסיון רב. השיעורים מתקיימים בביתי (בגדרה) או בזום. ליצירת קשר ופרטים נוספים בפלאפון - 052-3577051 חן
אורח
19.09.23 13:26
שיעורים פרטיים במתמטיקה
אורח
30.08.23 22:09
דרוש מכונאי למוסך ברחובות עבודה 6 ימים מ תנאים מעולים 0528599901
אורח
22.02.23 23:10
מחפשים עבודה שלחו קורות חיים ל 055-7040165 ווצאפ
אורח
05.02.23 10:37
למשרד מדידות והנדסה במערב ראשל"צ דרושה מזכירה עם ניסיון לטיפול בעבודה שוטפת והתנהלות מול מס' גורמים. למשרה מלאה 5 ימים בשבוע. קו"ח ניתן לשלוח למייל lizshoval@gmail.com
אורח
26.12.22 13:45
מה


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל