הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

נפתחה קבוצת וואטסאפ למחפשי דירות בראשון לציון! 

בכתבה, לינק הצטרפות לקבוצה מחפשי דירות בראשל"צ
אילנית הרוש הקימה את פורום התושבים במסגרתו יתקיימו מפגשים עם נציגים מכלל השכונות בעיר
בימים אלו מוצגת בבניין העירייה תערוכת הכרזות של ילדי הגנים ותלמידי בתי הספר בראשון לציון בהן הביעו את תחושותיהם ותקוותיהם לעתיד טוב יותר

הלמ"ס: בראשון לציון חלה עלייה של קרוב ל300% במכירת דירות חדשות בחודשים דצמבר 2023 - פברואר 2024

כך עולה מנתוני הלמ"ס שמפרסמת את נתוני הנדל"ן בישראל לחודשים דצמבר 2023-פברואר 2024. על פי הנתונים בראשון לציון נמכרו 368 דירות חדשות לעומת רק 93 דירות בשלושת החודשים הקודמים ספטמבר -נובמבר 2023

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
עיריית ראשון


הלמ"ס מפרסמת את הדו"ח עסקאות הנדל"ן בישראל לחודשים דצמבר 2023 - פברואר 2024.

בשלושת החודשים הנ"ל נמכרו בישראל 21,580 אלף דירות כאשר 10,260 אלף הן דירות חדשות ו11,320 אלף דירות יד שנייה. מדובר על עלייה של 10.6% בכמות הדירות שנמכרו לעומת אותה תקופה לפני שנה (דצמבר 2022- פברואר 2023) ו83.4% לעומת שלושת החודשים הקודמים (ספטמבר -נובמבר 2023).

היישובים המובילים במכירת הדירות החדשות הם אשדוד, ירושלים ותל אביב ובמכירת דירות יד שנייה חיפה, ירושלים ובאר שבע.

בראשון לציון נמכרו 368 דירות חדשות לעומת רק 93 דירות בחודשים ספטמבר - נובמבר 2023.

מבחינת דירות יד שנייה נמכרו 294 דירות לעומת 153 דירות בספטמבר- נובמבר 2023

כאשר מסתכלים על כמות הדירות החדשות שנותרו למכירה בערים הגדולות ראשון לציון נמצאת עם 1,303 דירות מתוך 66,930 הדירות החדשות בישראל. בראש הרשימה נמצאת תל אביב עם 8,023 דירות ירושלים עם 5,685 דירות ונתניה עם 3,452 דירות.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אילנית הרוש הקימה את פורום התושבים במסגרתו יתקיימו מפגשים עם נציגים מכלל השכונות בעיר

אמש התקיים המפגש הראשון של הפורום שהוקם לדברי הרוש במטרה לוודא שלכל שכונה ושכונה, תושב ותושבת, יהיה ייצוג לנושאים שחשובים להם. מנושאי סביבה, שמירה על שוויון, הציביון הליברלי של העיר, שקיפות ושיתוף הציבור בקבלת ההחלטות ועוד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


אילנית הרוש, חברת מועצת העיר (מרצ הירוקה) ויו"ר האופוזיציה העירונית, ערכה אתמול את מפגש פורום התושבים הראשון שייסדה, ובו יהיו חברים נציגי כלל שכונות העיר. זאת מתוך מטרה לאפשר לכל תושב ותושבת בעיר להעלות את הנושאים החשובים לו דרך נציגי השכונות.

"כחברת מועצת העיר, יו"ר האופוזיציה ויו"ר ועדת הביקורת העירונית, חשוב לי להיות הפה של התושבים שזקוקים לייצוג", אמרה הרוש. "זהו המפגש הראשון, מתוך סדרה של מפגשים שאני מקווה שיהפכו במהרה לקבועים", היא הוסיפה. עוד הסבירה הרוש כי מטרת פורום התושבים הוא לוודא שלכל שכונה ושכונה, תושב ותושבת, יהיה ייצוג לנושאים שחשובים להם. מנושאי סביבה, שמירה על שוויון, הציביון הליברלי של העיר, שקיפות ושיתוף הציבור בקבלת ההחלטות ועוד.

אתמול הקדישה הרוש את המפגש להיכרות בין המשתתפים ולתחילת הדיון בנושאים השונים. "בהמשך נערוך מפגשים נוספים ונרחיב את מעגל התושבים כך שכל שכונה תהיה מיוצגת", סיכמה הרוש.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

בימים אלו מוצגת בבניין העירייה תערוכת הכרזות של ילדי הגנים ותלמידי בתי הספר בראשון לציון בהן הביעו את תחושותיהם ותקוותיהם לעתיד טוב יותר

על כל כרזה הוטבע קוד QR שניתן לסרוק וללמוד ממנו על המחשבה שמאחורי הכרזה ולמה נבחר דווקא הרעיון שהוצג.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


"צבעים של תקווה": התערוכה של תלמידי ראשון לציון שמעבירה מסר של אחדות ותקווה

"צבעים של תקווה": על רקע אירועי ה-7 באוקטובר ומלחמת "חרבות ברזל", יצרו עיריית ראשון לציון, בהובלת מרכז פסג"ה ומינהל החינוך, תערוכה מיוחדת הכוללת כרזות של ילדי הגנים ותלמידי בתי הספר בעיר שבהן הביעו את תחושותיהם ותקוותיהם לעתיד טוב יותר.

התלמידים וילדי הגנים, ביחד עם המורות והמורים לאומנות בבתי הספר, יצרו 80 כרזות מרגשות ומעצימות שמטרתן להפיח תקווה ולייצר תחושות של אחווה, אחדות ואהבת הארץ על רק המלחמה. על כל כרזה הוטבע קוד QR שניתן לסרוק וללמוד ממנו על המחשבה שמאחורי הכרזה ולמה נבחר דווקא הרעיון שהוצג.

בתהליך יצירתי וחווייתי זה התחברו התלמידות והתלמידים לערכים של לכידות לאומית וגבורה, תוך שהם חולקים סיפורים אישיים וחלומות לעתיד טוב יותר. המורים שליוו והדריכו את התלמידים אפשרו להם במה ליצירתיות ולהבעה עצמית, והתהליך חיזק את הקשרים הבין-אישיים בינם לבין הקהילה כולה.


תערוכת "צבעים של תקווה" תוצג בבניין העירייה (רח' הכרמל 20) עד לאמצע חודש יוני


ראש העירייה, רז קינסטליך:

"אני גאה בתלמידות ובתלמידים היצירתיים שלנו שאפשרו לנו הצצה לעולמם הפנימי ולתחושותיהם מאז ה-7 באוקטובר ומלחמת 'חרבות ברזל'. התערוכה המיוחדת מרחיבה את הלב וממלאת אותו גם בהרבה מאוד אופטימיות ותקווה לעתיד טוב יותר במדינתנו האהובה, ואני מזמין את כולם להגיע וליהנות ממנה".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום שני 27.5 תיפתח ההרשמה להגרלת דירה בהנחה בה יוגרלו 164 דירות בראשון לציון

האפשרות להנפיק אישורי זכאות פתוחה כעת ותיסגר ביום שני ה-17.6.2024, יא' סיוון התשפ"ד. לאחר מכן לא יהיה ניתן להנפיק אישורים עד לסגירת ההרשמה להגרלה ביום שני 8.7.2024 ב' תמוז התשפ״ד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


תזכורת ביום שני הקרוב 27.5.24 עתידה להיפתח ההרשמה להגרלת דירה בהנחה בה יוגרלו 4,633 דירות ברחבי הארץ

במסגרת ההגרלה שתפתח להרשמה ביום שני הקרוב, יוגרלו 4,633 יחידות דיור ב 19 יישובים ברחבי הארץ, בין היתר ב: מגדל העמק, בני עייש, אלעד, ראשון לציון, רחובות, דימונה, קריית גת ועוד. לראשונה בהגרלת דירה בהנחה יוגרלו דירות באכסאל, אפרתה, בת ים, דיר אל-אסד וצור הדסה.

בעיר ראשון לציון יתקיימו 3 הגרלות בהן יוגרלו 164 דירות

כמו כן, בהגרלה הקרובה תכנס לתוקף החלטת מועצת מקרקעי ישראל בראשות שר הבינוי והשיכון יצחק גולדקנופף ותינתן עדיפות של 20% למשרתי מילואים פעילים. כפי שהיה בהגרלות קודמות, באפשרות הזכאים להירשם לשלוש ערים, ולכלל ההגרלות בערים אלו.

נדגיש כי אין חשיבות למועד ההרשמה להגרלה במהלך ימי ההרשמה.

האפשרות להנפיק אישורי זכאות פתוחה כעת ותיסגר ביום שני ה-17.6.2024, יא' סיוון התשפ"ד. לאחר מכן לא יהיה ניתן להנפיק אישורים עד לסגירת ההרשמה להגרלה ביום שני 8.7.2024 ב' תמוז התשפ״ד.


אישורי זכאות להרשמה ניתן להנפיק באופן מקוון וללא צורך בהגעה פיזית לסניפים.

תהליך הנפקת אישור הזכאות מתבצע בסניפים הדיגיטליים של חברות ההרשמה: אלונים, מילגם ועמידר.

עלות הנפקת אישור הזכאות לתוכניות של "דירה בהנחה"- 240 ₪, הליך ההנפקה אורך עד 10 ימים, האישור תקף לשנה, ויש להאריכו בטרם פקיעת תוקפו.

ליצירת קשר עם חברות ההרשמה:

 • אלונים (מחברת Mgroup): 2850*

 • מילגם: 6078*

 • עמידר: 6266*
יצחק גולדקנופף, שר הבינוי והשיכון:

״מיד לאחר ל"ג בעומר נפתח את ההרשמה להגרלה החדשה של 'דירה בהנחה'. ובפעם הראשונה בביצוע ההגרלה תינתן עדיפות של 20% לחיילי מילואים, החלטה שיזמתי והבאתי לאישור מועצת רמ״י. בהגרלה הקרובה מוצעות דירות בכל רחבי הארץ לדוגמא בירושלים, ת"א, מגדל העמק, דימונה, בת ים, אלעד, רכסים בית שאן ועוד. בהמשך השנה יהיו עוד אלפי דירות נוספות בהגרלה.״


יהודה מורגנשטרן, מנכ"ל משרד הבינוי והשיכון:

"רכישה של בית ראשון מספקת יציבות וביטחון, שאנו מקדמים עבור כל אזרחי ישראל במגוון דרכים וסביבות שונות כל העת, ועתה גם עם דגש מיוחד על משרתי המילואים. הרחבת הערים בהן יוצעו הדירות גם נועדה לייצר פתרונות מתאימים למגוון אוכלוסיות ולהגביר את החוסן הציבורי. אני קורא לכל הזכאים להירשם להגרלה ולממש את זכאותם."


ינקי קוינט, מנהל רמ"י:

"ממשיכים בתוכניות ההנחה ומגוון ההטבות בפתרונות דיור בר השגה למשפחות ולצעירים בפרישה ארצית רחבה. נמשיך לספק פתרונות דיור והקצאת קרקעות בהתאם לצרכי האוכלוסיה ויעדי הממשלה. ההטבה למשרתי מילואים פעילים היא אמירה חשובה ומשמעותית של המדינה והממשלה כלפי המשרתים ובני משפחותיהם
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פוענחה פרשייה של סדרת גניבות מרשתות גדולות בראשון לציון

מערכת האתר | | תגובות: 1


שוטרי מחוז מרכז פענחו פרשייה של סדרת גניבות מרשתות גדולות ובתום חקירה יסודית ומקצועית הוגש נגד החשוד כתב אישום המכיל 22 סעיפים.

בראשית החודש, בשעות הערב, התקבל במשטרה דיווח על חשוד שנתפס בבית עסק גדול בראשון לציון בחשד שגנב מוצרים מהחנות בכך שיצא עם מוצרים מבלי לשלם עליהם. קצין הביטחון במקום ניסה למנוע את בריחתו של החשוד, אולם החשוד פתח בנסיעה מהירה, תוך שקצין הביטחון נתלה על דלת רכבו במטרה לעכבו. קצין הביטחון הוטח אל הכביש וכתוצאה מכך נחבל ופונה לקבלת טיפול רפואי.

בהמשך התקבל במשטרה דיווח על תאונת דרכים שבה היה החשוד מעורב. החשוד נמלט טרם הגעת הכוחות לזירה. כוחות המשטרה הצליחו, במסגרת החקירה שנפתחה, לחשוף את זהותו של החשוד.

שוטרי תחנת ראשון לציון, יחד עם תחנת רמלה, עצרו את החשוד, תושב מעלה אדומים כבן 33. בעת מעצרו ניסה החשוד, ללא הצלחה, להכשיל את השוטרים בכך שהתחזה לאחיו.

במהלך חקירת התיק זיהו החוקרים כי ישנן חקירות נוספות, אשר מנהלות בתחנות משטרה ברחבי הארץ ושעניינן גניבת רכוש מרשתות שונות בשווי מצטבר של עשרות אלפי שקלים, עפ"י החשד על ידי העצור שברשותם.

נוסף על כך, החוקרים חשפו כי שיטת הבריחה שלו, במקרים רבים, כוללת נהיגה פוחזת וסיכון אדם תוך שימוש באלימות ואיומים כלפי עובדים ברשת.

בהתאם לממצאי החקירה וצרכיה הוארך מעצרו של החשוד מעת לעת וביום שני, עם סיומה של החקירה, הגישה נגדו יחידת התביעות במחוז מרכז כתב אישום הכולל 22 תיקים, בקשת מעצר עד תום ההליכים וכן בקשה לחילוט הרכב איתו הגיע לבצע את העבירות.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • חוסר משילות! מדינה של רמאים! אייכס
  הגב 22.05.24 14:35
 • אורח

החלה ההרשמה למחזור ב' של קייטנות הקיץ במתנ"ס רמת אליהו בראשון לציון - ג'ודו, מאסטר שף ואנגלית

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מתנ"ס רמת אליהו ראשל"צ


מתנ"ס רמת אליהו בראשון לציון מציע את קייטנות הקיץ הטובות ביותר במחזור ב' שיתקיים בין התאריכים 22 ביולי 2024 ועד 8 באוגוסט 2024. להלן פרטי הקייטנות והרישום:


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פועל נכווה במהלך עבודתו בראשון לציון ופונה במצב בינוני לבית החולים שיבא בתל השומר

| | תגובות: 2


הלילה בשעה 00:10 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על פועל שנכווה במהלך עבודתו בראשון לציון. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח שיבא בתל השומר, גבר בן 34 במצב בינוני, עם כוויות בגפיים עליונות.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • רפואה שלימה
  הגב 22.05.24 08:38
 • רפואה שלמה במהירות
  הגב 22.05.24 10:24
 • אורח

זה רק תרגיל! הערב (שלישי 21.5) החל משעה 18:00 יתקיים ניסוי רחפנים בראשון לציון

הניסוי יתקיים באזור שדרות היובל ושדרות הציונות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


הודעת עיריית ראשון לציון

תושבות ותושבים יקרים,
הערב, יום שלישי ה-21.5.24 החל מהשעה 18:00 ועד מחר (רביעי) בשעה 07:00 בבוקר - יתקיים ניסוי רחפנים במסגרת מחקר ופיתוח ארצי.

הניסוי יתקיים באזור שדרות היובל ושדרות הציונות. הרחפנים לא צפויים להפריע או ליצור רעש ולכן אם אתם רואים אותם אין צורך להילחץ - מדובר רק בתרגיל.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • חחח זה כבר שנתיים ככה עם הזימזומים של הכטב"מים מעל לראש שלנו וראש העיר ממגדל השן לא עוצר זה ההתעללות הזאת. הפכו את עירנו לשדה ניסויים ואימונים ואותנו לשפני מעבדה בעל כורחנו. למה אנחנו צריכים להרגיש נרדפים ושעוקבים אחרינו בלי רשותנו, בעוד אלה המחבלים שצריכים להרגיש כך ולא לעצום עין. תעודת עניות לעירייה שלא מתפקדת ועסוקה ביח"צ.
  הגב 22.05.24 12:12
 • אורח

חברת החשמל פותחת סניף בראשון לציון! מעתה יוכלו תושבי העיר והסביבה לקבל שירות פרונטלי של נציגי חברת החשמל במרכז השירות החדש שנפתח ברחוב רוטשילד

במרכז השירות יינתנו שירותים מגוונים הכוללים החלפת בעלות, בירור חשבון , הוראת קבע, הפקת שוברי תשלום, תשלום בכרטיס אשראי וצ'קים, רכישת קודי מת"מ, רישום לשירותים דיגיטליים, קבלת אישורים, סיום חוזה/החזרה לזרם ועוד, וכן יינתן סיוע בהנגשת שירותים דיגיטליים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 7
חברת החשמל


שירות עד הבית

חברת החשמל פותחת מרכז שירות וקבלת קהל חדש , לטובת תושבי ראשון לציון והסביבה, המעדיפים שירות פרונטלי.

החל מיום שלישי, 21.5.24, החל לפעול מרכז שירות חדש של חברת החשמל בראשון לציון, לרווחת לקוחות החברה תושבי העיר והסביבה הנדרשים לשירות פרונטלי מחברת החשמל- שירות "עד הבית", תוך שילוב מספר שירותים ביחד ומתן מענה לאוכלוסיות המעדיפות שירות פנים אל פנים.

מרכז השירות פועל במתכונת של יומיים בשבוע, בימים ראשון ושלישי , ברחוב רוטשילד 15 , קומה 7 , חדר 701 , ראשון לציון, בין השעות 14:30-08:00.

במרכז השירות יינתנו שירותים מגוונים הכוללים החלפת בעלות, בירור חשבון , הוראת קבע, הפקת שוברי תשלום, תשלום בכרטיס אשראי וצ'קים, רכישת קודי מת"מ, רישום לשירותים דיגיטליים, קבלת אישורים, סיום חוזה/החזרה לזרם ועוד, וכן יינתן סיוע בהנגשת שירותים דיגיטליים.


מאיר שפיגלר, מנכ"ל חברת החשמל:

" מדיניות השירות שאני מוביל נועדה לקרב את חברת החשמל לתושבים, על מנת לספק להם את מלוא השירותים. במסגרת זאת נפתחים סניפים חדשים שמאפשרים למי שאינם מכירים ו/או נגישים לאמצעי התקשורת הדיגיטליים, להיפגש ישירות עם נציג שרות ולקבל מענה מקצועי, אמין ואנושי לצרכיהם. השרות לתושבי המדינה, ניצב בחברה בעדיפות ראשונה וכל האמצעים הנדרשים לשם כך, מושקעים בו.".
התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • באמת? שירות פרונטלי זה פריוילגיה. לעמוד בתור. כיף. בשביל מה יש אתר באינטרנט? דיגיטל?
  הגב 21.05.24 20:56
 • הם פרימיטיבים חברת החשמל בושה
  21.05.24 21:09
 • אוייש נו, יש מבוגרים שהדיגיטל לא מציאותי עבורם, יש בעלי מוגבלויות. איזה אגואיסט וחסר התחשבות. קצת תחשוב גם על אחרים
  הגב 21.05.24 21:10
 • אדון יקר, יש מבוגרים שלא מסתדרים עם הדיגיטל, יש בעלי מוגבלויות. לך תנוח ותחשוב גם על אחרים, אגואיסט.
  הגב 21.05.24 21:11
 • אני מבוגר מאוד וכל חברי גם המבוגרים וזק ים ממני משתמשים בטלפון ולא עומדים בתור. כנראה לספק עבודה למקורבים
  הגב 21.05.24 21:16
 • אתה וחבריך הם עדיין לא הרוב בעניין, יש הרבה יותר מבוגרים בעיר ממה שאתה מכיר שהם אינם מבינים בתפעול מחשב או יושבים מול מחשב, כמו כן לא מסוגלים לזכור סיסמאות, אינם יודעים מתי להשאיר פרטי כרטיס אשראי ומתי זה עוקץ, כמו כן יש כאלה שבכללי פוחדים להשאיר פרטי כרטיס אשראי. יש כאלה שנעקצו. אתה מוכן לקחת אחריות על כל אלה?? רגע...עוד לא דיברנו על אנשים עם מוגבלויות שונות. החברים שלך ברובם לא נמנים על אוכלוסייה זו. אני מאחל לכל החברים שלך ולך בריאות. רק תהיה ריאלי ואל תשתלח באוכלוסייה מבוגרת או מוגבלת ואל תשוויץ בחבריך המבוגרים, הם ממש לא מיצגים את רוב רובם של אוכלוסייה זו. אתה מתיחס אליהם כאילו הם עוף מוזר ,חדשים בפלנטה, וככאלה שמפריעים לך להשוויץ בחבריך ובך
  22.05.24 13:15
 • נציג של חברת חשמח צריך לשבת ברמת אליהו.. הם הכי זקוקים לו
  הגב 22.05.24 08:25
 • אורח

הארנונה תתייקר ב - 5.29% החל מינואר 2025

מערכת האתר | | תגובות: 23


משרד הפנים הודיע כי הארנונה בעיריות תתייקר ב -5.29% החל מינואר 2025

מדובר בהתייקרות הגבוהה ביותר ב - 20 השנים האחרונות.

מדובר בתעריף שקובע משרד הפנים הנקרא "טייס אוטומטי" ולא קשור להחלטת העירייה.

מידי שנה משרד הפנים קובע לעיריות את שיעור העלייה האוטומטי של הארנונה.

העיריות לא יכולות להשפיע על החלטת משרד הפנים והן חייבות לקבל את העלאה. אך, עירייה רשאית לבקש ממשרד הפנים העלאה או הורדה של ארנונה בסיווגים שונים.

למלחמה בדרום ובצפון יש השפעה מכרעת על יוקר המחייה ועיריות רבות נקלעו לבור תקציבי בגלל המלחמה ולא מעט עיריות יבקשו העלאה נוספת בארנונה, אחרת הן בסכנת קריסה

העלאה הדרמטית החלה כבר בשנה קודמת כאשר לשנת 2024 אושרה העלאה של הארנונה ל- 2.7%; כפול מהעלייה שאושרה בשנה קודמת ב - 2023 עלייה של 1.37%
התפרסמו 23 תגובות לכתבה.
 • האם תושבים ששילמו מראש לכל השנה מחויבים להוסיף את ההתיקרות?
  הגב 21.05.24 18:10
 • זה יהיה מינואר 25. טרם שולם חשבון כלשהו. ההעלאה כבר תתבטא בחשבון השנתי לתשלום.
  21.05.24 18:16
 • איך להוסיף? כבר שילמת את ינואר 2025? פששש יפה לך
  21.05.24 18:48
 • סליחה, כניראה שהוא לא שם לב שמדובר בשנת 2025, אפשר להסביר ברגוע....
  21.05.24 21:37
 • הארנונה תתייקר והסירחון יגבר. יש תמורה בעד האגרה.
  הגב 21.05.24 18:16
 • מה זה קשור?
  21.05.24 18:48
 • איזה אוכלוסיות יוכלו בכל זאת לקבל הנחה כי לא יוכלו לעמוד בהעלעה
  הגב 21.05.24 18:19
 • כתוב באתר של העיריה
  21.05.24 18:47
 • לא לשלם ארנונה. לגנבים ה עלה
  הגב 21.05.24 18:43
 • בהצלחה לך עם זה.
  21.05.24 18:46
 • מי זה ה "גנבים"? לא רשמת
  21.05.24 18:49
 • במקום להעלות ארנונה הייתי מעדיף שיבטלו את כל האירועי תרבות המיותרים. אני לא צורך אותם. וידוע שהאומנים גו(נ)בים מחירים מופקעים על חשבון משלם המיסים.
  הגב 21.05.24 18:50
 • אין שום קשר ל "כל אירועי התרבות המיותרים" לא קראת את הכתבה? או שיש לך בעיה בהבנת הנקרא. אנסה להסביר לך באופן מורחב ופרטני: מי שמחליט על העלאת המיסים זו הממשלה, זו החלטה ארצית כלומר של כל הישובים בארץ, עכשיו הבנת שאין שום קשר ל "אירועי התרבות המיותרים"? וחוץ מזה לטעמך אירועי תרבות הם מיותרים, זכותך לא לבוא לאירועי תרבות. לא מכריחים אותך.
  21.05.24 20:41
 • משלמים ביוקר עלות של ארנונה, כמו עיר שאף אחד טרם הגדיר אותה כעיר, אולי מישהו יגדיר את המקום כבר... ואז נקבל שירותים של עיר ולא של מושבה .
  הגב 21.05.24 18:51
 • אף אחד טרם הגדיר את ראשון כעיר? איך הגעת לזה? בוא תסביר נראה אותך
  הגב 21.05.24 20:43
 • ראשון זה לא כאן, זהו האתר של רחובות.
  21.05.24 21:39
 • כתוב בכותרת באותיות גדולות כאן את המילים " 106 ראשון לציון" אז תסביר איך זה רחובות?
  22.05.24 13:21
 • חחח , עליק רחובות? אנשים לא יודעים לקרוא או איפה הם גרים אולי?
  22.05.24 13:22
 • טוב הכתבה מאוד לא אינפורמטיבית ומטעה במקרה הטוב.
  הגב 21.05.24 21:50
 • אז אם אדון ראש העיר לא יכול להוריד את מחירי הארנונה אז שיקח את חברת מניב אליה וככה לא נשלם מעמ על מים וזה יחסוך לנו 17 אחוז!
  הגב 22.05.24 08:27
 • אם אדוני יצליח לשנות את החוק אז ראש העיר יפחית ארנונה. תיקרא שוב את הכתבה, ראש העיר בכלל לא פונקציה להחליט על העלאת ארנונה , גם אם רוצה הוא לא יכול להעלות וגם לא להוריד ארנונה, הוא לא קשור לזה בשום אופן, זה החוק, אז רוץ מהר לכנסת ותשנה את החוק, ורק אחר כך תעביר ביקורת
  22.05.24 13:25
 • עושה רושם שעליית הארנונה היא בטור הנדסי.. השנה זה פי 2 משנה שעברה , שנה שעברה היה פי 2 מלפני שנתיים.. עד מתי ימשיכו..
  הגב 22.05.24 09:53
 • ימשיכו כל עוד זה החוק שהממשלה קבעה
  22.05.24 13:26
 • אורח

פורום ראשון לציון

הפורום נועד לאפשר לתושבי ראשון לציון להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
18.05.24 21:43
מישהו מוכן להגיד לחמתי להפסיק לבוא לבית שלי כל כך הרבה? לאישה הזאת אין חיים, הצילו!
אורח
12.05.24 10:54
הזוי!!!!!!!!!!!! ,,,,,,,, אף אחד מנבחרי הציבור בעירייה, שאנחנו בחרנו - לא מתייחסים לשום הערה/הארה שמציינים בפורום זה,,,,,, חבל..... זה לא לעניין ואף מזלזל,,,
אורח
19.05.24 09:35
+1
אורח
09.05.24 18:39
מה עושים עם האופנועים שנוסעים בערב ובלילה ברחוב ירושלים ויגאל אלון ??
אורח
12.05.24 01:05
ומפריעים לילדים לישון ומלחיצים את כולם שזה נשמע גם כמו אזעקה
אורח
08.05.24 19:02
למה יש פקקים במחלף ראשון? לפני חצי שנה ואפילו יותר בשעות 18:25 - 18-40 היה תמיד ריק. אנשים התחילו לעבוד שעות נוספות? אני יודע שאנשים לא אוהבים לעשות שעות נוספות. רוב התנועה אמורה להיות עד שעה 18:15. הלחץ מתחיל משעה 15:30. נסיעה מ שוהם מודיעין אמורה לקחת 25 דקות. פשוט נהיה סיוט לחזור מהעבודה.
אורח
08.05.24 12:53
בכל השכונות במרכז העיר יש הזנחה. ראש העיר מתפאר במה העיריה עושה, שולח חוברות כל חודשים, תפקידנו, האזרחים, להראות מה לא טוב בעיר המדרכות לא ישרות, האבנים המשובצות חלקן בולטות, חלקן יוצאות ממקומן. נפלתי בעיר נזקקתי לטיפול , ועדיין לא הגשתי תלונה כי אני יודעת שדבר לא ישתנה כך גם , צואת כלבים ממלאת את הרחובות, איפה הפקחים איפה האופנוקקי מסתובב, מי שמסתובב במערב העיר, איזור המגורים, כאילו עיר אחרת.
אורח
11.05.24 07:49
ממש כך!!+
אורח
16.05.24 18:11
אמת!!משום מה במקום שהעיר טשתפר מבחינת נקיון.המצב ממש מחמיר.כל ירקן מוציא את מרכולתו.והאנשים בקושי מצלחים לעבור.מאכזבבבב ממש שככה העיר ניראת
אורח
03.05.24 16:49
מנקה הרחובות בשכ' אברמוביץ' רוב היום או יושבים או מדברים בטלפונים. השכונה מלוכלכת. היכן הפיקוח ?
אורח
01.05.24 20:26
ראש העיר הבטיח לפני הבחירות כי בית משפט לענייני משפחה לא יעבור מראשון. הבחירות הסתיימו ומסתבר שהבטחות הם מס שפתיים ובית במשפט בראשון עובר לפ"ת. אנשים יאלצו לנסוע בשלושה אוטובוסים על מנת לקבל את יומם בבית המשפט
אורח
07.05.24 22:20
ביבי הבטיח המון דברים הוא קיים לא. אתם בחורים את אותו החרא ואז בוכים. זה מה שקורה שבחורים בימין מזויף.
אורח
28.04.24 13:50
הפחי זבל שלא מפונים עקב עצלנותם של המפנים להגיע לסוף השורה של הבתים הפרטיים,כל מענה ל-106,אומרים יטופל,ורק אחרי שבוע שואלים אם הפח פונה... מדינת חלם כבר אמרנו!!!!


תושבות ראשון לציון מוזמנות להצטרף למיזם "מתגייסות למענכן"- מערך מתנדבות המסייעות למשפחות המגוייסות

לינק להרשמה מצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


"מתגייסות למענכן": עיריית ראשון לציון יוצאת במיזם חדש המסייע למשפחות משרתי המילואים והקבע

עיריית ראשון לציון, בהובלת המשרד לקידום מעמד הנשים, יוצאת במיזם חדש המסייע למשפחות משרתי המילואים והקבע. בשל מצב החירום המתמשך, חלק ניכר מהמשפחות בעיר חווה טלטלה משמעותית ומשקי בית רבים מתפקדים ללא בני/בנות הזוג שגויסו למילואים.


המיזם – "מתגייסות למענכן" – מזמין את תושבות העיר להצטרף למערך ההתנדבות של רשת הנשים העירונית לסיוע ותמיכה למשפחות המגויסות. ההתנדבות כוללת תמיכה רגשית ראשונית, עזרה עם הילדים ועם עבודות בית קלות.

נציין, כי מאז תחילת המלחמה יצאה עיריית ראשון לציון בשני סבבי הוקרה למגויסי צו 8 ובני משפחותיהם ולאנשי הקבע שכללו מגוון הטבות, פעילויות ואירועים, ביניהם הצגות, סרטים, הרצאות, שירותי בייביסיטר, סדנאות מיוחדות, מפגשי העשרה ועזרה לימודית, מופעי סטנדאפ ועוד. בנוסף, המשרד לקידום מעמד הנשים תמך בכ-100 נשים שבני משפחתן גויסו, בעזרת מתנדבות רשת הנשים ותוך שיתוף פעולה עם ארגונים נוספים דוגמת "אם לאם" ו"העוגן".

אמש (א') אף התקיים ערב שיח פתוח למשוחררי ולמשוחררות המילואים ובני זוגם שעסק באתגרים שבחזרה הביתה משירות המילואים ומהמלחמה.

לפרטים נוספים ולהצטרפות למיזם "מתגייסות למענכן" בקישור:

https://tikshuv.rishonlezion.muni.il/hito/#/survey/e351b6

או בכתובת המייל: danae@rishonlezion.muni.ilראש עיריית ראשון לציון, רז קינסטליך:

"ראשון לציון ידועה בערכים החברתיים, הסולידריות הקהילתית והמעורבות החברתית שמאפיינים את תושבות ותושבי העיר - הן בימי שגרה וביתר שאת מאז ה-7 באוקטובר. לראיה, אל מערך ההתנדבות המונה כ-10,000 מתנדבים, הצטרפו מאז החלה המלחמה כ-3,000 מתנדבים נוספים.

"במקביל, תומכת העירייה במשרתי המילואים ובאנשי הקבע ובמשפחותיהם בשלל הטבות ובפעילויות מיוחדות. כעת, לאור התמשכות המלחמה, אנו נדרשים להתגייס שוב ולתמוך במי שהשאירו את היקר להם מכול בבית – משפחות, ילדים וחברים – ויצאו להילחם למען ביטחוננו ועתידנו".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום ראשון 26.5 יפעלו רק ספריות רמת אליהו, שיכון המזרח, יצחק שדה, נווה חוף ומעגלים יתר הספריות תהיינה סגורות

פעילות הספריות תחזור ביום שני 27.6

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
כותר ראשון


הודעת רשת כותר ראשון

ביום ראשון, ל"ג בעומר 26.5.2024

הספריות: רמת אליהו, שיכון המזרח, יצחק שדה, נווה חוף ומעגלים. יעבדו כרגיל בהתאם לשעות הפתיחה של כל ספרייה.

הכותרים והספריות: תרמ"ב, שקמה, אלון, נחלת יהודה, רוזן. יהיו סגורים

נשוב לפעילות רגילה ביום שני 27.5
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מתעמלות הפועל רמת אליהו ראשון לציון, דריה אטמנוב ומיטל סומקין יצאו לאליפות אירופה בהתעמלות אמנותית בהונגריה

דריה תתמודד ב4 תרגילים ומיטל בשני תרגילים כדור וסרט

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
איגוד ההתעמלות


אליפות אירופה 2024 בהתעמלות אמנותית יוצאת לדרך

נבחרת ישראל בהתעמלות אמנותית יצאו אמש לאליפות אירופה בהתעמלות אמנותית שתתקיים בבודפשט, הונגריה בין התאריכים 22-26.5.

הנבחרת הישראלית תתחרה בהובלתה של המאמנת הלאומית הראשית איילת זוסמן. בתחרות יקחו חלק מתעמלות ראשון לציון דריה אטמנוב ומיטל סומקין מהפועל רמת אליהו ראשון לציון.

חברות הנבחרת

מתעמלות אישיות סניור: דריה אטמנוב, הפועל רמת אליהו ראשון לציון שתבצע 4 תרגילים ודניאלה מוניץ, מכבי מקפ"ת פתח תקוה שתבצע 4 תרגילים.

נבחרת קבוצתית בוגרות: אופיר שחם (עירוני נתניה), דיאנה סברצוב (מכבי תל אביב), הדר פרידמן (מכבי מקפ"ת פתח תקוה), רומי פריצקי (מכבי תל אביב), שני בקנוב (מכבי חיפה).

מתעמלות אישיות ג'וניור: אלונה טל פרנקו, מכבי תל אביב שתבצע שני תרגילים- חישוק ואלות ומיטל סומקין, הפועל רמת אליהו ראשון לציון, שתבצע שני תרגילים- כדור וסרט.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • בהצלחה! מה עם התעמלות מכשירים?
  הגב 21.05.24 14:40
 • בטוח שיצליחו ויביאו כבוד
  הגב 21.05.24 20:01
 • אורח

ביום ראשון 9.6 תתקיים סדנת שף פיצה במתנ"ס מישור הנוף ראשון לציון

הפעילות מתאימה לבני 5+

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


שבועות במתנ"ס מישור הנוף

לקראת חג השבועות מתנ"ס מישור הנוף מזמין את הילדים לסדנת שף פיצה צעיר. סדנה בה כל ילד יוכל להרכיב את הפיצה האישית שלו.

הסדנא תתקיים ב 9.6 ב 17:45 ברחבת מרכז הקהילה

הפעילות מתאימה לבני 5+

עלות: 20 ₪ למשתתף, מספר המקומות מוגבל .

למעבר להרשמה

https://h5z.info-cloud.co.il/?p=zIEhPO1oCtz8mWpwZLMp1pZm8LlgKL49dKNByzLdA%2BJs8frhUq/05Vc3VeRt/Y0U

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חנות לגו סטור בסינמה סיטי ראשון לציון תקיים עד ליום חמישי 23.5 פעילות לילדים בנושא חלל והרצאות בשיתוף SPACE IL

הפעילות מתאימה לבני 6-14

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


חולמים על טיסה לחלל? רוצים להקים מושבה במאדים?

לגו סטור סניף סינמה סיטי ראשון לציון מזמינים אתכם לאירוע חלל ובו תמריאו למסעות חלל אינסופיים עם מגוון פעילויות מרתקות,

תכירו את מנעול האוויר הבלעדי של LEGO שמחבר בין עולמות ותלמדו דברים חדשים במגוון הרצאות בשיתוף פעולה עם SPACE IL

הפעילות תתקיים בסניף G סיטי ראשון לציון עד ליום חמישי 23.5.5 בין השעות 17:00-19:00

הפעילות מתאימה לבני 6-14
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נפתחה קבוצת וואטסאפ למחפשי דירות בראשון לציון! חברי הקבוצה מקבלים עדכונים ישירות לוואטסאפ על דירות יד שנייה וחדשות למכירה בראשון לציון. בעלי דירות המעוניינים לפרסם דירתם בקבוצה, פרטים בפון 052-8030056 ... בכתבה, לינק הצטרפות לקבוצה מחפשי דירות בראשל"צ

לוח הדירות הגדול של ראשון לציון בעמוד 3/5

אבי בר |
אתר be106 העוסק בחדשות בתחומים שונים ומתמחה בתחום הנדל"ן, פתח לתושבים המחפשים לרכוש דירות בראשון לציון, קבוצת וואטסאפ "דירות למכירה בראשון לציון"

מאז פתיחת 2 הקבוצות נרשמו לשירות כ - 1350 מחפשי דירות והרשימה גדלה מיום ליום.

הפרסום וניהול הקבוצה על ידי be106 נדל"ן

קיימת אפשרות לשת"פ עם מתווכים בתנאים מסויימים

בעלי דירות יד שנייה וקבלנים המעוניינים להציע דירה למכירה בראשון לציון בקבוצה מוזמנים לקבל פרטים

052-8030056


מחפשי דירות בראשון לציון המעוניינים להצטרף לקבוצה ולקבל מידי יום לוואטסאפ דירות למכירה בראשון לציון

להלן לינק הצטרפות לקבוצת מחפשי דירות בראשון לציון

https://www.be106.net/whatsapp/realestate/231

חוויה קסומה לאור עששיות לכל המשפחה: סיורים ליליים בחי-כיף ראשון לציון

מערכת האתר | | תגובות: 5
צילום מתוך דף הפייסבוק חי-כיף, גן החיות ראשון לציון


חוויה קסומה לאור עששיות: סיורים ליליים בגן החיות ראשון לציון!

גן החיות חי-כיף בראשון לציון מזמין אתכם להצטרף לסיור מיוחד במינו תחת אור הירח הרך וזוהר העששיות. במהלך הסיור, נגלה יחד עולם מרתק וקסום: אור העששיות ידליק את הדמיון, ייצור אווירה מיוחדת ויאפשר לנו לחוות את הגן מזווית אחרת לגמרי.

הסיורים מתאימים לכל המשפחה ומהווים פעילות נהדרת לילדים ולמבוגרים כאחד.

לפרטים ושריון מקום, התקשרו ל- 054-9870190.
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • זה הרבה יותר טוב ממסיבות הרעש ואורות הניאון שהחיות סובלות מהם!
  הגב 21.05.24 08:14
 • היי מה העלות של הסיור?
  הגב 21.05.24 12:26
 • 60 שח הורה+ילד וכל תוספת של אדם 30 שח
  21.05.24 12:42
 • היי, האם יש גם בערב שישי?
  הגב 21.05.24 14:51
 • יש הנחות?
  הגב 21.05.24 18:01
 • אורח

שינויים זמניים בתנועת הרכבות! תחנות ראשון לציון משה דיין, חולון ובת ים תיסגרנה vחל מיום חמישי (30.5.24) בשעה 20:30 (בקירוב) וביום שישי (31.5.24) ותנועת הרכבות מאשקלון תסתיימנה בתחנת יבנה

מערכת האתר | | תגובות: 0שינויים זמניים בתנועת הרכבות באזור ראשון לציון, חולון ובת ים החל מיום חמישי (30.5.24) בשעה 20:30 (בקירוב) וביום שישי (31.5.24) לאורך כל שעות הפעילות בשל עבודות של חברת נתיבי איילון

בשל עבודות של חברת נתיבי איילון תיסגרנה לתנועת רכבות תחנות צומת חולון, חולון וולפסון, בת-ים יוספטל, בת-ים קוממיות וראשון לציון משה דיין ויחולו השינויים הבאים בתנועת הרכבות:

רכבות בקו אשקלון-הרצליה תופעלנה במתכונת מפוצלת: בין תחנות אשקלון ליבנה מערב ובין תחנות הרצליה לת"א סבידור מרכז בלבד ולא תעצורנה בתחנות ת"א השלום, ת"א ההגנה, צומת חולון, חולון וולפסון, בת-ים יוספטל, בת-ים קוממיות וראשון לציון משה דיין.

תנועת הרכבות תחזור לסדרה במוצאי השבת (1.6.24) עם חידוש השירות.

לנוסעי הרכבת מומלץ להתעדכן בפרטים באתר האינטרנט, היישומון, או מוקד השירות הטלפוני במספר *5770. פרטים אודות קווי תחבורה ציבורית סדירים ניתן למצוא במוקד משרד התחבורה בטלפון *8787.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סדנאות ליווי התפתחותי ופעילות בתנועה לתינוקות מגיל לידה ועד 8 חודשים בקניון עזריאלי ראשונים בימי שלישי וחמישי

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק קניון עזריאלי ראשונים


קניון עזריאלי ראשונים בראשון לציון מזמין אתכן, אמהות בחופשת לידה, להצטרף לסדנאות ליווי התפתחותי ופעילות בתנועה בהנחיית הדר כהן. הסדנאות יתקיימו בימי שלישי וחמישי בשעה 11:00 בקומה 2, סמוך לחנות שילב. הפעילות מיועדת לתינוקות מגיל לידה ועד 8 חודשים. משתתפות יקבלו 3 שעות חניה חינם, יש להביא את כרטיס החנייה לפעילות.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נהג בן 77 מראשון לציון נתפס בחולון נוהג ברכב למרות שרישיונו נפסל בשנת 2018

מערכת האתר | | תגובות: 1
קרדיט צילום: דוברות המשטרה


שוטרי תחנת חולון תפסו נהג בן 77 שנהג בזמן שרשיונו נפסל כבר פעמיים מזה 6 שנים.

היום במהלך פעילות של שוטרי תנועה של משטרת חולון, ברחוב ההסתדרות בעיר, במסגרת המאבק בתאונות דרכים ונהיגה בריונית, עצרו לבדיקה נהג שרישיון הרכב שלו לא בתוקף מזה כשנה.

בהמשך בדיקת רישיונות התברר שהנהג תושב ראשל"צ בן 77, נוהג ברכב ללא רישיון נהיגה אשר תוקפו פג בשנת 2017 ומאז עקב עבירות תנועה, רישיונו נפסל ב-2018 וב-2021.

הנהג עוכב לחקירה במשרדי בוחני התנועה של מחוז ת"א ורכבו הושבת ל-30 יום.

מצ"ב תמונת הרכב בו נהג.
צילומים:קרדיט צילום: דוברות המשטרההתפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • למה שזה יפריע לו להמשיך? רכבו הושבת.. ינהג על רכב אחר.. אדם כזה צריך להיאסר באשמת נסיון לרצח.
  הגב 20.05.24 15:39
 • אורח

ביום חמישי 23.5 תתקיים סדנת חיתוכי נייר במוזיאון אגם ראשון לציון

עלות: 40 ש"ח

מערכת האתר | | תגובות: 0


סדנה בין-דורית

אירועי השעה, יום השואה ויום הזיכרון, מעמידים אותנו שוב מול מציאות מורכבת המחייבת פתח לתקווה למען הדורות הבאים. בואו ליצור ביחד תמונת זיכרון משפחתית של רגעים שאותם תרצו לנצור לעד, בסדנת חיתוכי נייר ייחודית בהנחיית האומנית מיטל עופר, ובשילוב סיור מודרך קצר בתערוכות.

מתי? יום חמישי 23.5.24 בשעה 18:00

מחיר מיוחד: 40 ₪ למשתתף

(מומלץ מגיל 15)

לרכישת כרטיסים:

https://yama.smarticket.co.il/show/79


הסבר על הסדנה

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום שלישי 28.5 רשת מחסני השוק תשיק את הסניף החדש במרכז המסחרי ראשונים במערב ראשון ציון

הסניף ששופץ והוסב מקו-אופ שופ לפורמט השכונתי של הרשת, משתרע על שטח של כ- 1,500 מ"ר וכולל קצביית פרימיום, קופות עצמאיות, מאפיה, מעדניה וחניה צמודה וחופשית.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6
יחצ מחסני השוק


רשת מחסני השוק, בבעלותן של משפחות נעמן וכהן, תשיק בסוף חודש מאי את הפורמט השכונתי "מחסני השוק בשבילך" במרכז ראשונים בראשון לציון, בהשקעה של מיליוני שקלים. סניף זה יחליף את סניף קו-אופ שופ שהוסב ובכך הוא יהיה הסניף השני במספר של הרשת בעיר.

כזכור, הליך הסבת סניפי קו-אופ שופ ל"מחסני השוק בשבילך", מבוצע כחלק ממהלך כולל של רשת מחסני השוק, אשר רכשה בשנת 2019 את פעילותה של רשת קו-אופ ובכך הפכה לאחת מרשתות השיווק הגדולות והמובילות בארץ.

סניף "מחסני השוק בשבילך" ראשונים יושק ביום ג' ה- 28 במאי 2024 ויציע חגיגת הטבות משתלמת במיוחד. שטחו של הסניף המשופץ שעבר מתיחת פנים מסיבית מתפרש על כ- 1,500 מ"ר אשר עוצבו בעיצוב חדשני ומודרני להענקת חווית קניה מתקדמת ונעימה במקום. סניף זה מציע תמהיל מוצרים מגוון במיוחד על אף היותו שכונתי, קצביית פרימיום הנחשבת מהמובילות בענף וברמת קצביות בוטיק, מאפייה ומעדניה. כמו כן, לטובת ניהול תורים יעיל הוצבו קופות עצמאיות וחניה צמודה וחופשית לנוחות מקסימלית ללקוחות הסניף.

"מחסני השוק בשבילך"- מרכז ראשונים, הנחשול 30 ראשון לציון.מהנהלת רשת מחסני השוק, נמסר:

"כחלק מהאסטרטגיה הכוללת שלנו, חווית הקניה היא אחת מהעוגנים הבולטים שלנו כרשת ותיקה הפועלת מזה עשרות שנים בענף. על כן, חשוב לנו שהיא תהיה בלתי מתפשרת - באיכות, בטריות ובמגוון הרחב המוצע גם בפורמט השכונתי שלנו. לקוחות הסניף יהנו מתוצרת מובחרת במחירים הוגנים כשבכל קטגוריה אנו מקפידים על אלטרנטיבות ומנעד מחירים רחב המותאם לכל כיס. בכך אנו מעבירים את השליטה על סל הקניות אל הצרכן- בין אם יבחר במותגים מובילים, או באלטרנטיבות איכותיות המוכרות פחות- הכוח בידיו. בנוסף, אנו מציעים עדכונים יומיים שוטפים על מבצעים במחלקות השונות עליהם ניתן להתעדכן בהתחברות פשוטה לקבוצת הוואטס אפ ולכל הנכסים הדיגיטליים שלנו".
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • איפה יש,שם חניות שצמודות לסופר ?
  הגב 20.05.24 17:09
 • יש חניון מקורה במדרכה ממול, די הרבה חניות
  21.05.24 09:12
 • יש חניון תת קרקעי.
  הגב 20.05.24 17:32
 • חניון תת קרקעי בדרך כלל מלא כי יש קופות חולים, מכון הדמיה וכו'
  הגב 20.05.24 18:52
 • מספיק לקטר יש חנייה לכולם
  הגב 21.05.24 09:59
 • חניה בחניון ממול בשפע ללא עלות
  הגב 21.05.24 13:48
 • אורח

למכירה דירות 4 חד' גדולות חדשות מקבלן בשכונת רמב"ם בראשון לציון 102 מ"ר - 89 מ"ר מרפסת 11 מ"ר. ממ"ד, קומות 5 - 6 במחירים 2,273,165 ש"ח – 2,258,165 ש"ח בהתאם לקומה וגודל הדירה לפרטים 033821231

מערכת האתר | | תגובות: 0


דירות 4 חד' בפרויקט תמ"א 38 בשכונת רמב"ם

הדירות נמצאות בקומות 5 - 6


גודל הדירות

89 מ"ר – 102 מ"ר

גודל מרפסות

כ - 11 מ"ר


מחיר הדירות

2,273,165 ש"ח – 2,258,165 ש"ח בהתאם לקומה וגודל הדירה


לפרטים

033821231


בבניין דירת גן - 2,541,875 ש"ח

2 פנטהאוזים - 3,207,650/3231,300 ש"ח


מפרט טכני עשיר הכולל:

ריצוף משטחי במשטחי גרניט פורצלן בגודל 60X60 ס"מ או 80X80 ס"מ

דלת כניסה רב בריח

דלת חדרים פנדור/חמדיה


מטבח

מטבחים מבית "נובו מטבחים" או שווה ערך

ארונות – התקנה של עד 10 מ' ארונות עץ סנדוויץ לכל דירה בחלוקה

לארונות עליונים ותחתונים ע"י חברה מוכרת בתחום,

משטח עבודה – התקנת שיש אבן קיסר בעובי 2-4 מ"מ

כיור וברז נשלף מהחברות המובילות

התקנת נקודות מים במטבח לברז מים חמים/קרים, למדיח כלים

חשמל תלת פאזי 25X3 אמפר


נקודות חשמל בדירה

התקנת 5 נק' חשמל בכל חדר הכוללים נק' TV וטלפון ונק' מאור או ע"פ

התקנת 6 נק' חשמל בסלון הדירה או ע"פ תוכנית חשמל חתומה.

התקנת 2 נק' חשמל/כוח בחדר אמבטיה או ע"פ תוכנית חשמל חתומה

- התקנת 2 נק' חשמל/כוח במטבח ו – 6 נק' חשמל נוספות

דוד שמש חדש ואיכותי בנפח 150 ליטר.

מיזוג אוויר - בכל דירה תבוצע הכנה למערכת מיזוג אוויר מרכזית


כלים סניטריים

חדר אמבטיה כללי – אמבטיה אקרילית בציפוי חומר מונע החלקה או מקלחון.

כיור מסוג חרסה המשולב בארון חדר האמבטיה וברז פרח של חמת

אסלה תלויה ומיכל הדחה סמוי מתוצרת חרסה

חדר אמבטיה הורים – אמבטיה אקרילית בציפוי חומר מונע החלקה או מקלחון כיור רחצה מסוג חרסה כולל ארון

מראה תואמים כולל ברז פרח מתוצרת חמת

ידית ברז מסוג חמת שו"ע + זרוע וראש מקלחת.

אסלה תלויה ומיכל הדחה סמויה חרסה

שירותי אורחים – אסלה תלויה ומיכל הדחה סמוי חרסה

כיור רחצה מסוג חרסה

ארונות בחדרי אמבטיה ושירותי הורים


הממ"ד

עונה לדרישות פיקוד העורף, כולל התקנת מערכת סינון גזים מלאה מדגם צר כולל כל ההכנות

הנדרשות לפי דרישות פיקוד העורף.


מרפסת

ויטרינת זכוכית כפולה ביציאה למרפסת השמש , טריפלקס ותריס חשמלי.

נק' אור אחת ומפסק מים מוגן חשמל, התקנת נק' גז לגריל ביתי,

התקנת נק' מים אחת.


שטחים ציבוריים

נישת פחי אשפה מקורה בקומת הקרקע ומחזור נייר

מערכת גז מרכזית או צובר גז תת

תיבות דואר ואינטרקום -

התקנת תיבות דואר בלובי הכניסה לכל דירה עם מנעול לכל תיבה.

התקנת מערכת אינטרקום עם TV במעגל סגור.

דלת כניסה מפוארת עם זכוכית טריפלקס

התקנת מקודד בדלת הכניסה עם שמות כל הדיירים.

)ב( לובי כניסה -

לובי מפואר בכניסת הבניין מעוצב ע"י מעצבת פנים.

.17 חניות לבניין -

מחסום חשמלי תקני בכניסה לחניון וחלוקת שלטים לכל אחד מבעלי

הדירות.


שימו לב!

המפרט המלא והמחייב במעמד חתימת חוזה

בחלק מהמפרט ניתן לקבל זיכוי שווה ערך

ט.ל.ח
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

החל מ30.6 ולאורך כל חופשת הקיץ תערוכת הקוביה - תערוכת יצירות מקוביות הונגריות תגיע לקניון הזהב עם יצירות ששברו שיאי עולם, מתחמי משחקים, מתחמי יצירה ועוד- לינק לרכישת כרטיסים בכתבה

עלות: החל מ99 ש"ח

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
אתר איוונטים


בקיץ הקרוב אטרקציה חדשה מגיעה לקניון הזהב

לראשונה בישראל תוצג בקניון הזהב תערוכת הקוביה-התערוכה שכבשה מיליוני מבקרים ברחבי העולם ושברה שיאי גינס מגיעה לישראל עם יצירות שכולן בנויות מקוביות.

למבקרים בתערוכה תחכה תערוכת ענק עם יצירות שכולן בנויות מקוביות-80,000 אלף קוביות, מתחמי משחק ופעילות לילדים, מתחמי יצירה ומתחם התנסות בקובייה החכמה GO CUBE, פיתוח ישראלי שכובש בימים אלה את העולם.

על היצירות הבינלאומיות אמונים CUBE WORKS, אמני סטודיו קנדי בעל שם עולמי לאמנות חזותית אמני הסטודיו יצרו תמונות ענק ע"י פסיפס קוביות הונגריות והספיקו לשבור מספר שיאי גינס!

שתי היצירות זוכות שיאי גינס יוצגו בישראל במסגרת התערוכה:

דגם "בריאת האדם" של לאונדרו דה וינצ'י , במקור התקרה של הקפלה הסיסטינית – ברומא מיצירות המופת הנודעות בעולם. יצירה הבנויה ממעל ל-12,000 קוביות הונגריות.

ובנוסף, דגם "הסעודה האחרונה" של לאונדרו דה וינצ'י שזכה בשיא גינס על שימוש של למעלה מ-40,000 קוביות הונגריות.

לצד היצירות הקלאסיות בתערוכה בהם התמונות המפורסמות בעולם "מצוירות" באמנות הקוביה, יוצגו גם יצירות ישראליות של האמן הצעיר עמית שחורי בן ה-25.


מתי? החל מ30.6.24 ועד 31.8.24 - קניון הזהב ראשון לציון כניסה משערים לונדון ופריז.

עלות החל מ99 ש"ח

שימו לב!

הכניסה בתיאום הגעה מראש ועל פי השעה הנקובה על הכרטיסים שלכם- בלבד.

לרכישת כרטיסים https://www.eventim.co.il/artist/%D7%AA%D7%A2%D7%A8%D7%95%D7%9B%D7%AA-%D7%94%D7%A7%D7%95%D7%91%D7%99%D7%94/
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום רביעי 29.5 לינוי אשרם תעלה על רחבת הריקודים לצד רפאל פליישמן בתוכנית רוקדים עם כוכבים

בעונה הקרובה יקחו חלק: גאולה אבן, יאנה יוסף, ואלרי חמאתי, חזי דין, דניאל גל, ירדן ג'רבי, און רפאל, דנית גרינברג, מריאנו אידלמן, נטע ברזילי, אורי ששון, אבי אבורומי, שלומי טפיארו, מאיה קיי, לירז צ׳רכי, דור הררי, אלישע בנאי, און רפאלי, רומי פרנקל, טל מורד, ויזהר כהן.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
צילום מסך


רוקדים עם כוכבים חוזרת!

קשת והפקת רוקדים עם הכוכבים הודיעו אמש כי תחרות הריקודים האהובה חוזרת ותעלה לאויר ביום רביעי הבא 29.5.24. בין הכוכבים השנה תתמודד המדליסטית האולימפית, לינוי אשרם לצד גאולה אבן, יאנה יוסף, ואלרי חמאתי, חזי דין, דניאל גל, ירדן ג'רבי, און רפאל, דנית גרינברג, מריאנו אידלמן, נטע ברזילי, אורי ששון, אבי אבורומי, שלומי טפיארו, מאיה קיי, לירז צ׳רכי, דור הררי, אלישע בנאי, און רפאלי, רומי פרנקל, טל מורד, ויזהר כהן.

הפקת התוכנית שמרה על סודיות בנוגע לזהות הרקדנים/ות איתם/ן ירקדו הכוכבים והבוקר היא החלה לחשוף את הפרטים. לינוי אשרם תתמודד בתחרות לצד רפאל פליישמן אשר רקד בעונה הקודמת עם נסרין. זו תוכנית הריאליטי השנייה בה לוקחת חלק אשרם לאחר שהשתתפה בזמר במסכה כארטישוק. בנוסף היא לקחה חלק בפסטיגל וחשפה בעבר כי היא תרצה להשתתף בתוכנית רוקדים עם כוכבים.

סרטון החשיפה באינסטגרם של לינוי אשרם

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • בהצלחה ללינוי ולכל המשתתפים.
  הגב 20.05.24 15:13
 • איפה הגיזרה שהיתה לה באולימפידה ... .
  הגב 20.05.24 17:00
 • אורח

עמותת אור ירוק: ראשון לציון, חולון ובת ים הן בין הרשויות אשר לא מבצעות אכיפה על נהיגה בנתיבי תחבורה ציבורית בשטחן

על פי נתונים שהגיעו לעמותת אור ירוק הרשויות הגיבו לפניית העמותה כי בשנים האחרונות לא מתבצעת אכיפה בנת"צים בין הסיבות: חוסר במצלמות, חוסר במערכות אכיפה ועוד.

מערכת האתר | | תגובות: 1


כ-133 מיליון ₪ זהו הסכום שעירית תל אביב-יפו שלשלה לכיסה בגין קנסות לנהגים שנסעו בניגוד לחוק בנתיבי התחבורה הציבוריים בעיר, כך עולה מנתונים שהגיעו לידי עמותת אור ירוק. תל אביב-יפו היא שיאנית הדוחות בגין נסיעה בנתיבי התחבורה הציבוריים אבל גם ירושלים, הרצליה ורמת גן העשירו את קופת העיריה בשנת 2023 ומצאו דרך להזרים את התנועה בראש ובראשונה, להפחית את עומסי התנועה ולהעניק עדיפות לאוטובוסים על פני הרכב הפרטי.


דוחות עירייה בגין נסיעה בנת"צ בשנת 2023

עירמספר דוחותסכום קנסות
תל אביב-יפו185,930132,794,102
ירושלים172,56586,282,500
הרצליה17,5468,773,000
רמת גן13,9916,995,500
 • מקור: עמותת אור ירוק


ואלו התגובות שקבלה עמותת אור ירוק מהערים שכלל לא אוכפות נסיעה בנת"צ :

 • באר שבע: "אין לנו אכיפה בנת"צים".

 • ביתר עלית: "העיריה לא מבצעת אכיפה ועל כן המידע לא קיים".

 • בת ים: "בנת"צ המוניציפאלי של עירית בת ים עדיין לא הותקנו מצלמות ולפיכך אין אכיפה באמצעות מצלמות".

 • הוד השרון: "בעיר הוד השרון טרם הותקנו מצלמות אכיפה בנתיבי תחבורה ציבורית. כמו כן טרם החלה אכיפה בגין נסיעה בניגוד לחוק בנתיבים אלו".

 • חדרה: "אין לנו מצלמות בנתיבי תחבורה ציבורית, כולל עמדות. לא ניתנו דוחות גם באופן ידני. בעתיד מתוכננות מצלמות וזה נקרא 'המאיץ'."

 • חולון: בין השנים 2023-2019 עיריית חולון לא אכפה נסיעה בנת"צים כיוון וטרם הוקמה מערכת אכיפת נסיעה בנת"צים".

 • חיפה: "בעיר חיפה לא קיימות מצלמות אכיפה בנתיבי תחבורה ציבוריים ובהתאם לכך, לא מתבצעת אכיפה באמצעות מצלמות בנתיבים אלה".

 • כפר סבא: "לעירית כפר סבא אין מצלמות בנתיב תחבורה ציבורית ולכן לא מתבצעת אכיפה בנושא. המצלמות אשר נמצאות בנתיב תחבורה ציבורית שייכות לנתיבי איילון והן מכוונות על מעברי החציה".

 • לוד: "אין בלוד מצלמות אכיפה בנתיבי תחבורה ציבורית".

 • נהריה: "אין בתחום הרשות המקומית מצלמות אכיפה בנת"צ".

 • נס ציונה: "בשלב זה אין לנו מצלמות אכיפה בתחום שיפוט נס ציונה".

 • נתניה: "לא קיימות כלל מצלמות אכיפה בנתיבי תחבורה ציבורית".

 • עפולה: "אכיפת נסיעה בנתיבי תחבורה ציבורית איננה מתקיימת ברחבי העיר עפולה".

 • קריית אתא: "העיריה לא הציבה מצלמות אכיפה בנת"צ ברחבי קריית אתא".

 • ראשון לציון: "עירית ראשון לציון לא אכפה בשנים 2023-2019 נסיעה אסורה בנתיבי תחבורה ציבורית".

 • פתח תקוה: "בעיר פתח תקוה אין כעת מצלמות פעילות. כרגע מתבצעת אכיפה על ידי משטרת ישראל. בימים אלו מקודם הסכם לצורך הצבת מצלמות אכיפה בנת"צים בעיר.

 • אשדוד: "מערכת האכיפה על נתיבי תחבורי ציבורית עדיין לא הושלמה ולכן בשלב הזה לא מתבצעת אכיפה עירונית בנת"צ".


לדברי עמותת אור ירוק שיפור התחבורה הציבורית הוא מפתח לפתרון בעיות רבות בחברה הישראלית. שיפור מערך הסעת ההמונים יתרום בראש ובראשונה לכלכלה הישראלית המשוועת לחסכון ולצמצום הוצאות. הנזק הכלכלי כיום בגלל הפקקים הוא כ-15 מיליארד שקלים בשנה. עלות נסיעה בתחבורה ציבורית למשק היא כשליש מעלות נסיעה בודדת בתחבורה הפרטית ושינוי של 1% בשיעור הנסיעות לטובת תחבורה ציבורית במטרופולינים נאמדת בכ-650 מיליון שקלים.

לכן השקעה בשיפור התחבורה הציבורית היא קודם כל השקעה כלכלית שתחזיר את עצמה מהר מאוד. נוכל לצמצם את עומסי התנועה העצומים ולחסוך זמן יקר שניתן היה להשקיע אותו בעבודה או בפנאי עם המשפחה. יותר רכבות ויותר אוטובוסים מהפריפריה למרכז יקצרו את זמן ההגעה ויצמצמו את הפערים החברתיים. אחת הדרכים האפקטיביות היא סלילת נתיבים ייעודיים לכלי רכב בתחבורה הציבורית ולוודא כי אותם אוטובוסים ומוניות נוסעים בהם ומקצרים את זמן ההגעה על פני כלי הרכב הפרטי .


תגובת עירייה בת ים:

הנושא נמצא בטיפול


תגובת עיריית ראשון לציון

מעיריית ראשון לציון נמסר בתגובה כי "בימים אלה, בהמשך להסכמים עם משרד התחבורה, מקימה החברה לביטחון וסדר ציבורי מוקד אכיפה אלקטרוני לנתיבי העדפה (נת"צים)".


מעיריית חולון טרם נמסרה תגובה -תגובה תתפרסם לכשתגיעעו"ד יניב יעקב מנכ"ל עמותת אור ירוק:

"מרכזי הערים והדרכים המובילות אליהן בדרך להיות פקק תנועה אחד גדול וארוך. זה קורה כי התחבורה הציבורית לא נוחה, לא יעילה ובעיקר לא מהירה יותר מהרכב הפרטי. בערים רבות אין העדפה לאוטובוסים על פני הרכב הפרטי התוצאה היא שכולם עומדים יחדיו בפקק. בערים רבות שכבר עשו את הצעד המתבקש ויש נתיבי תחבורה ציבוריים אין אכיפה מטעם העיריה. איכות החיים נמדדת לא רק בפינוי הזבל או בחגיגות יום העצמאות אלא גם בקיצור הזמן בהגעה לעבודה או ללימודים בתחבורה ציבורית וזו גם אחריותם של ראשי הערים, הם לא יכולים לשבת על הגדר ולהטיל את האחריות רק על המשטרה. במשרד התחבורה והבטיחות בדרכים חייבים לעודד ראשי ערים להקצות נתיבים לטובת האוטובוסים כדי להפוך את הנסיעה בהם לכדאית וקצרה יותר מאשר הרכב הפרטי. במקביל, יש לעודד אכיפה עירונית כמכפיל כוח לאכיפה המשטרתית. בכך נוכל לקצר ולהפחית את עומסי התנועה, נצמצם את זיהום האוויר ונגביר את הבטיחות בדרכים של כולנו".
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אין נתיבים לרכבים פרטיים. אז למה שיהיה לאוטובוסים. בכול המקומות האלה רק פקקים.
  הגב 20.05.24 16:32
 • אורח

ביום חמישי 6.6 יקיים אגף נוער וצעירים בראשון לציון יריד תעסוקה לבני הנוער במרכז הנוער "עבודה"

היריד מיועד לבני 15+. ביריד יהיו מעל 1,000 משרות בתחומים שונים: מלצרות, דיילות, הדרכה, שיפוצים, פארקי שעשועים, מזון מהיר, מפעילי תחנות, סדרנים, טלמרקטינג, מוכרנות ועוד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


יריד התעסוקה ההוגנת לנוער 2024

אגף הנוער וצעירים בראשות איתי מתיתיהו יערכו ביום חמישי 6.6 את יריד התעסוקה לבני הנוער בעיר. ביריד יוכלו בני הנוער למצוא מגוון רחב של משרות לחופשת הקיץ וללמוד על זכויותיהם בעבודה. היריד זוכה להצלחה מדי שנה ואלפי בני נוער מצאו תעסוקה לחופשת הקיץ.

ביריד יהיו מעל 1,000 משרות בתחומים שונים: מלצרות, דיילות, הדרכה, שיפוצים, פארקי שעשועים, מזון מהיר, מפעילי תחנות, סדרנים, טלמרקטינג, מוכרנות ועוד.

מתי? יום חמישי 6.6 החל משעה 18:30 מרכז תנועת הנוער עבודה+ (גרשון מן 4 מול המשטרה)

שימו לב היריד לבני 15-16 החל משעה 18:30

לבני 17+ החל משעה 19

שריינו לעצמכם מקום ביריד בטופס

https://forms.gle/VuVgsVusuFh2D1ZF6
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
30.04.24 10:55
למכירה בית דו משפחתי ברחובות +מחסן 24 מר ברח' טשרניחובסקי בשכונת גבעתי,על מגרש פרטי 383.5 מר. אופציה לבניה רוויה (כ-14 יח' דיור) על השטח כולו 767 מר. הבית רשום בטאבו נייד - בתיה 0544867984
אורח
20.04.24 13:40
מדגיש ומזהיר מפני מתווכים עושקים..2% לא לדום להם נגמר הקרטל הזה..0.5 עמלה מספקת ןדייי .....רובם קומבינות..ויש להם עורכי דין שלהם ..לא להתפתות ..הם ככלבים ירצו אחריכם
אורח
24.04.24 14:04
רואה את הכתוב ומזדההה ....אין לתת יד למתווכים שההשכלה שלהם מינימלית ובזכות קשרים ללא כישורים עובדים על אנשים בעיניים...אז היזהרו מנוכלות של מתווכים משני המינים 0.5 אחוז זה המוןןן,,,
אורח
24.01.24 17:11
צדיקי הדור מגיני סילמן זסטרוק הבנו הכל בגלל המערך ואתם צדיקי הדור
אורח
26.01.24 19:15
נראה שאתה במהלך אירוע מוחי, גש להיבדק.
אורח
24.03.24 10:35
מציע עזרה פסיכיאטרית
אורח
24.01.24 17:09
בודאי כל כותבי ההערות לגבי גב סילמן צדיקי הדורו
אורח
14.01.24 09:58
אני שוכרת דירת 3.5 חדרים בשכונת רמז, ..... מחפשת 3 חדרים קרקע
אורח
12.01.24 14:23
ממש כך עושקי ורמאים ומפילים לא פעם את הקונים בפח. קרה גם עם מוכרים שהם הפילו בפח ומשחה עם ילדים נשארה ללא קורת גג. מידיעה אישית. צריך להיזהר ממתווכים כולם חמדנים.
אורח
10.12.23 10:11
לכל התושבים שמוכרים ,,,ולמתעניינים אין רצון לאף קונה לשלם למתווך 2% עמלה!!!!!!!!!!!!!! שוד לאור היום ! 0.5 עד 1 סביר מעבר לכך שוד !!!!!!!!!!!!! עדיף לפרסם ללא תיווך , היענות תהיה אטרקטיבית יותר !!!!!! מתווכים עושקים רדו מהעץ !!!! אין טרף קל יותר !!!!!!!
אורח
10.12.23 10:12
ואו כמה נכון וצודק אתה !!!!!!!!!!!!!
אורח
11.12.23 23:23
לך לקנות דירה ללא הליווי של מתווך מוסמך ומומחה, ואחרי זה תראה שתיפול בידים של המוכר אין מישהו שיגשר ביניכם לא תצליח להגיע לעו’’ד טוב וליועצי משכנתאות טובים וכ’’כ הרבה דברים שמתווך טוב יכול לעזור לך ולייעץ לך, לסיכום מתווך טוב יודע להביא לך מחיר יותר טוב שישתלם ה2% שלו פי 2 לפחות וכל מיני בלתמי’’ם שקורא בכל עיסקה שאף אחד לא יכול לפתור, אני חושב ש2% למתווך זה קצת די זול לעומת העבודה הקשה 😉
אורח
12.01.24 14:26
"לא תצליח להגיע לעו"ד טוב" איזו בדיחה כך אתם תופסים ברשת שלכם את הקונה האומלל מכל הכיוונים עו"ד שמשתף איתכם פעולה והוא לא לטובת הלקוח. העיקר לעשוק את הקונה מכל הכיוונים. בושה וחרפה.
אורח
14.01.24 09:10
אכן הם חושבים על עצמם בלבד
אורח
07.02.24 20:58
צודק זה ממש כך נפלתי בפח בגלל מתווך והעו"ד שמשתפים פעולה. נשארתי ללא בית וללא כסף
אורח
07.02.24 20:57
מוסמך לסובב את הקונה והמוכר כדי להשיג את הרווח המופקע שלו. שום גישור ושום עזרה בלוף אחד גדול .גזלנים. משפחה נשארה חסרת דיור בגלל מתווך .....ממש גזל לאור יול
אורח
24.04.24 14:07
נול פגיעה וזה האמת
הצג תגובות נוספות
אורח
09.11.23 05:43
דירת 4 חד על קומה שלמה ענקית. צד דרומי לגן העיר צד צפוני למדרחוב. משופצת ללא מעלית טל 0524035553


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
10.02.24 13:59
להשכרה בראשלצ ברח' כצנלסון 3 חדרים ממוזגת יש דוד שמש. 3 כיווני אויר קומה שניה 0528225240
אורח
20.05.24 20:41
כמה עולה שכירות
אורח
07.01.24 23:13
להשכרה דירת סטודיו 2 חדרים+ מרפסת מקורה 20 מטר בבני עייש כולל מקרר, מכונת כביסה, ארון בגדים מחודש פברואר. מחיר 3000 שח. טל.054-4787102
אורח
05.11.23 10:48
דרוש דירת גן / פנטהאוז להשכרה בניין בוטיק בלבד לפרטים 050-526-7403 יגאל
אורח
28.10.23 21:28
דרושה דירה להשכרה ברחובות. רצוי דירה מחולקת לשניי שותפים דתיים.
אורח
21.10.23 10:00
להשכרה דירה בבת ים ללא תיווך . 2 חדרים 64 מטר . דירה שעברה שיפוץ מסיבי הכול חדש בדירה כולל מטבח , רצפה אמבטיה שירותים פשוט הכול הכול חדש .052-5302222
אורח
19.10.23 12:57
להשכרה. ללא תיווך 5חדרים 100 מ״ר, בשיכון המזרח. יש מקלט. קומה ראשונה מתוך 3 קומות,ללא מעלית. כניסה מיידית. טלפון 0536280767. 5000 ש״ח.
אורח
13.12.22 16:51
להשכרה
אורח
21.05.23 21:38
על מה מדובר
אורח
21.05.23 21:41
על מה מדובר בנס ציונה
הצג תגובות נוספות
אורח
21.11.22 09:46
.


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
28.04.24 03:21
קאיה פיקנטו ספורט הדגם היוקרתי, צבע אדום מטאלי מהמם, 2016, גג נפתח, חלונות חשמליים, מובייל, שמורה ומטופלת, ללא תאונות, נהגת יחידה, 146 קמ"ש, יד 3 מפרטי. 41,000 שח. 0524313212.
אורח
01.03.24 07:59
יונדאי I10 inspire למכירה, נמכר עקב קבלת רכב מהעבודה. עליה לכביש אוקטובר 20. אחרי טיפול, טסט, החלפת מצבר לחדש. רכב מאובזר מאוד עם מערכת מולטימדיה מובנת, אנדרואיד אוטו, מערכת התראה ובלימה לפני התנגשות, מצלמת רווס וחיישנים התראה.גמיש במחיר, לפרטים לירן 0526293270
אורח
05.11.23 10:49
סקודה למכירה 050-526-7403
אורח
02.10.23 15:41
הונדה סיוויק 1997 קמ 426761 סנורוף אוטו של ערסים עם כל התוספות של ערסים
אורח
15.02.24 15:33
כולל הגה?
אורח
07.09.23 20:33
רכב
אורח
23.06.23 11:05
היוןש מכיתה ו1
אורח
28.05.23 13:26
למכירה טויוטה קורולה היברידית 2019 52000 קמ יד 2 מצב מעולה, חסכונית, מחירון 0545555299
אורח
20.06.23 15:18
כמה עולה החלפת סוללה?
אורח
05.10.23 10:03
זה סוד שמור.
אורח
21.10.23 11:09
כנראה יותר ממחיר הרכב עצמו.חחח. רכב טוב.
אורח
17.12.22 12:54
שברולט אופטרה 2008, מצב מעולה, 0525268687


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
22.05.24 08:32
לפנצ'רייה בגדרה דרוש עובד חרוץ אמין ומקצועי. *תנאים מעולים למתאימים *נחשב כעבודה מועדפת לאחר צבא *ניתן גם ללא ניסיון קודם פרטים - 0547692944
אורח
08.05.24 12:47
להשכרה דירת 2 חדרים קסומה ויפה ברחובות טל' 0505109808 נתן
אורח
11.03.24 14:50
משכרים דירה בנרקיס ראשון ירושלים 125 קומה3 דירה 14
אורח
27.02.24 20:18
השמת כוח אדם גרייאטרי https://lp.vp4.me/tm8s
אורח
08.01.24 23:58
מעוניין לתת שירותי דואר שליחויות חבילות ,מכתבים תשלומים הייתי סוכן דואר בסוכנות מנוחה ונחלה 18 בית הרופאים. ורוזה מקס 052-9289333 מקס
אורח
08.01.24 23:57
מעוניין לתת שירותי דואר שליחויות חבילות ,מכתבים תשלומים הייתי סוכן דואר בסוכנות מנוחה ונחלה 18 בית הרופאים. ורוזה מקס
אורח
28.12.23 16:00
מסיעי עמק איילון מחפשים דחוף נהגי אוטובוס נהגי מונית נהגי אוטובוס זעיר משכורת גבוהה בונוס למצטרפים חדשים.אילן: 053-7663673 בת שבע : 054-6766610 בת אל: 050-3209061
אורח
24.12.23 10:16
למכירה סוברו פורסטר אוסקה 2018 במצב מצוין 98000 ק"מ. יד ראשונה. נהג יחיד, 4 צמיגים חדשים. בטריה חדשה. גמישות במחיר 054-8820054 לא בשבת


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל