הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
לקראת פורים משרד החינוך יצא בהנחייה להימנע להגיע לבתי הספר עם תחפושות העלולות לעורר פחד, בהלה או פגיעה לאחר
החל מיום חמישי 29.2 קניוני עופר ברחובות, תל אביב, רמת גן, פתח תקווה, נס ציונה ובילו סנטר יחלו במבצע איסוף תחפושות לחג הפורים שייתרמו לילדים ממשפחות מעוטות יכולת
נבחרת הכדורסל של תיכון בליך רמת-גן זכתה באליפות רמת-גן לכיתות ט'

לקראת פורים משרד החינוך יצא בהנחייה להימנע להגיע לבתי הספר עם תחפושות העלולות לעורר פחד, בהלה או פגיעה לאחר

תלמיד שיגיע לבית הספר או לגן הילדים בתחפושת שעלולה לאיים ולזרוע פחד או לפגוע ברגשותיהם של אחרים - יתבקש , בתאום עם ההורים, להחליף את התחפושת. מוסדות החינוך יעדכנו על כך מראש את ציבור ההורים והתלמידים בבית הספר או בגן הילדים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
דה שליט רחובות


לקראת חג הפורים הקרב ובא, בצל המלחמה, משרד החינוך מפרסם היום (א') הנחיות לצוותים החינוכיים בנוגע לאופי ציון החג במסגרות החינוך, בהתאם למציאות הביטחונית ולמאפייני התקופה הנוכחית.

המשרד ממליץ למנהלים ולמורים לקיים שיח עם קהילת התלמידים וההורים כיצד נכון לציין את החג, ולעודד את התלמידים והמשפחות ליטול חלק בשמחת החג, באופן ובסגנון שנכונים להן, מתוך כבוד והכרה בדאגה או בעצב שהן חוות. כמו כן, במסגרת ההנחיות, יש להקפיד להימנע מהגעה בתחפושות העלולות לעורר פחד, בהלה, או פגיעה באחר.

לאור זאת, כבר במהלך הימים הקרובים הצוותים החינוכיים ינהלו עם התלמידים שיח על התחפושת שבכוונתם לבחור, במטרה לחשוב יחד איתם כיצד לבחור תחפושת שתיתן להם ביטוי אישי יצירתי ומשמח, מבלי לסכן את המתחפשים ואת סביבתם. כמו כן, התלמידים נדרשים לגלות רגישות ואחריות אישית בבחירת התחפושת, כדי לא לפגוע באחר.

תלמיד שיגיע לבית הספר או לגן הילדים בתחפושת שעלולה לאיים ולזרוע פחד או לפגוע ברגשותיהם של אחרים - יתבקש , בתאום עם ההורים, להחליף את התחפושת. מוסדות החינוך יעדכנו על כך מראש את ציבור ההורים והתלמידים בבית הספר או בגן הילדים.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

החל מיום חמישי 29.2 קניוני עופר ברחובות, תל אביב, רמת גן, פתח תקווה, נס ציונה ובילו סנטר יחלו במבצע איסוף תחפושות לחג הפורים שייתרמו לילדים ממשפחות מעוטות יכולת

העמדות לתרומת התחפושות יפעלו מיום חמישי ה 29.02.24 ועד יום חמישי 8.03.24, בשעות הפעילות של הקניון.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: עמית גאוטה


רשת קניוני עופר, המונה 18 קניונים ברחבי הארץ, יוצאת לקראת חג הפורים בפעילות חברתית למען עמותת "יד ביד", הפועלת בתמיכת משפחות מעוטות יכולת ברחבי הארץ. במסגרת הפרוייקט יוצבו ב – 18 קניונים עמדות מסירה לתחפושות שייתרמו ע"י ילדים, בני נוער והורים שמוזמנים להגיע לקניון הקרוב לביתם ולתרום את התחפושת שלהם, שהיא במצב טוב. בתום התקופה יאספו כל התחפושות, ימיינו ויועברו כתרומה לילדים ממשפחות שידם אינה משגת לתחפושות חדשות.

העמדות לתרומת התחפושות יפעלו מיום חמישי ה 29.02.24 ועד יום חמישי 8.03.24, בשעות הפעילות של הקניון.

הפעילות תערך ב - 18 קניונים ברחבי הארץ: קניון עופר רמת אביב, קניון עופר נהריה, עופר סנטר נוף הגליל, חוצות המפרץ אאוטלט, עופר הקריון – קריות, עופר גרנד קניון – חיפה, עופר חדרה, עופר השרון – נתניה, עופר הקניון הגדול - פ"ת, עופר סירקין –פ"ת, עופר מרום – רמת גן, עופר הגבעה – גבעת שמואל, עופר קניותר – נס ציונה, עופר רחובות, עופר בילו סנטר אאוטלט, עופר אדומים – מעלה אדומים, קניון עופר הראל, עופר גרנד קניון - באר שבע.לדברי טלי בראל מנהלת השיווק של קניוני עופר:

"במציאות קשה מנשוא בו משפחות רבות נמצאות במצב כלכלי בעייתי, כולל מאות אלפי משפחות מפונות מצפון הארץ ומדורמה, שלחלקן אין אפשרות לרכוש לילדיהם תחפושות חדשות, החלטנו לקראת פורים לחבור לעמותת "יד ביד" לאסוף אלפי תחפושות במצב תקין וטוב. אנו נדאג לאותם הילדים לתחפושות שוות על מנת שיוכלו להגיע לבית הספר ולגן מחופשים ומחוייכים בחג פורים זה". לדבריה: "לכל אחד בבית ש תחפושות בארון לעיתים אפילו שלא נלבשו, אנחנו קוראים לקהל הרחב להגיע ולתרום, עמלנו על הפרוייקט על מנת לתת לכל ילד תחושה של שמחה בלב".


מפעל החסד ‘יד ביד’ הוקם בשנת 2000, ע"י הרב יעקב גלוייברמן, בכדי לתת מענה ועזרה עבור אלפי משפחות נזקקות וקשות יום, ברחבי הארץ. כמו כן העמותה תומכת בעולים מחבר העמים לצד משפחות יוצאי אתיופיה ומשפחות ישראליות, אלמנות ויתומים, שמזלם לא שפר.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נבחרת הכדורסל של תיכון בליך רמת-גן זכתה באליפות רמת-גן לכיתות ט'

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מכבי עירוני רמת גן


נבחרת הכדורסל של בליך רמת-גן זכתה באליפות רמת-גן לכיתות ט'.

השבוע התקיים טורניר כדורסל עירוני בו נבחרת הכדורסל בנים של שכבת ט מרמת גן זכתה בתואר אלופת רמת גן. הנבחרת השיגה ניצחון מרשים על נבחרת אוהל שם בתוצאה 51-34. יאיר ירון, שהוכתר כמצטיין הגמר, הוביל את הבנים לניצחון חד-משמעי, כאשר הם לא השאירו ליריבותיהם שום סיכוי וזכו להניף את הגביע.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תלמיד תיכון אהל שם מרמת גן, עידו כרמון, זכה במדליית זהב באליפות ישראל בשחיית 50 מטר חזה

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק תיכון אהל שם


תלמיד תיכון אהל שם מרמת גן, עידו כרמון מכיתה יא1, זכה במדליית זהב באליפות ישראל בשחיית 50 מטר חזה. התיכון מברך את עידו על הישגו המרשים ומאחל לו המשך הצלחה בתחרויות הבאות.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

2 נבחרות הכדורעף של בית הספר בליך רמת-גן הבנים והבנות זכו באליפות רמת גן לשכבת ט - עומרי ג'ורג'י ונוגה אברהם מצטייני הטורניר

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק בליך רמת-גן


נבחרות הכדורעף של בית הספר בליך רמת-גן זכו באליפות רמת גן לשכבת ט. הנבחרות, המורכבות משחקנים ושחקניות מכיתת הכדורעף, הצליחו לנצח בכל משחקיהם במהלך הטורניר ולהביא את הגביעים המוזהבים לבית הספר.

בגמר הטורניר, נבחרת הבנים ניצחה את תיכון אוהל שם, ונבחרת הבנות ניצחה את תיכון זומר. עומרי ג'ורג'י הוכרז כמצטיין הטורניר אצל הבנים, ונוגה אברהם ותהל צוברי הוכרזו כמצטיינות אצל הבנות.

ההצלחה של השחקנים והשחקניות מיוחסת לעבודה קשה ולא מתפשרת, והם מוזמנים להמשיך ולהצליח במשך כל העונה. קהילת בית הספר מאחלת להם בהצלחה ומצטרפת לקריאה המוכרת "יאללה בליך!"


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מועדון הכדורסל הפועל רמת־גן גבעתיים מביע תנחומים על פטירתו של יעקב "רוזה" רוזנבלום ז"ל ששימש כמנהל קבוצת הכדורסל האגדית של הפועל רמת־גן בשנות ה־80

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק הפועל רמת גן - גבעתיים


מועדון הכדורסל הפועל רמת־גן גבעתיים מביע תנחומים למשפחת רוזנבלום לאחר פטירתו של יעקב "רוזה" רוזנבלום ז"ל. יעקב רוזנבלום, ששימש כמנהל קבוצת הכדורסל האגדית של הפועל רמת־גן בשנות ה־80, נזכר בתודעת האוהדים כדמות מרכזית שתרמה רבות לספורט הישראלי. המועדון מציין את תרומתו העצומה ומודיע על פרטי השבעה, המוצגים בתמונה המצורפת. יהי זכרו ברוך.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שוהה בלתי חוקי נעצר בגבעתיים לאחר גניבת רכב ברמת גן

מערכת האתר | | תגובות: 0
דוברות המשטרה


שוטרי יחידת שיטור עירוני גבעתיים עצרו הבוקר שוהה בלתי חוקי בן 23 מחברון, לאחר שגנב רכב מרחוב פבריגט ברמת גן. הדיווח על גניבת הרכב התקבל במשטרת ישראל בשעה 05:10 בבוקר.

השוטרים הגיעו למקום ובמהלך סריקות איתרו את החשוד נוהג ברכב בדרך רבין בגבעתיים. לאחר עצירתו, החשוד הועבר לחקירה בתחנת רמת גן-בני ברק. בימ"ש השלום בתל אביב האריך את מעצרו עד לתאריך 25/2/24, והחקירה נמשכת.

צילומים:דוברות המשטרההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בחירות 2024! כל הפרטים על הליך הבחירות לרשויות המקומיות איך מצביעים, היכן הקלפי שלי, הנפקת ת.ז ביום הבחירות ועוד

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 11


ביום שלישי 27.2 ייצאו לדרך הבחירות לרשויות המקומיות (הצבעות החיילים החלו כבר ב20.2.24). על פי נתוני משרד הפנים כיום יש בישראל כ7.2 מיליון בעלי זכות בחירה ב241 רשויות מקומיות. במערכת הבחירות מועסקים כ50 אלף בעלי תפקיד ועלותה מוערכת בכמיליארד שקלים.

בבחירות לרשויות המקומיות מתמודדים 24,910 מועמדים בכ4,500 רשימות. 801 מתמודדים על תפקיד ראש הרשות. 83 נשים מתמודדות על תפקיד ראשת הרשות לעומת 718 גברים.

במידה והבחירות לא יוכרעו בסיבוב הראשון יתקיימו בחירות סיבוב שני ביום ראשון 10.3.24. לאור מצב הלחימה והצבעות בצה"ל, בתי חולים וקלפיות מיוחדות עתידות להיות יותר מ400 אלף מעטפות כפולות פי 4 ממה שהיה בבחירות הקודמות. בעקבות כך ייתכן כי התוצאות הסופיות יתפרסמו רק לקראת סוף השבוע.


שעות פעילות הקלפיות

יום הבחירות יהיה מקום הקלפי פתוח להצבעה, ללא הפסקה, החל מהשעה שבע בבוקר (07:00) ועד השעה עשר בלילה (22:00).
אם הגיעה השעה לסגירת מקום הקלפי להצבעה ועדיין ישנם ממתינים בתור הסמוך לכניסה אנשים שהגיעו טרם השעה 22:00, הללו יוכנסו ויורשו להצביע.
בישובים קטנים בהם יש עד 350 בוחרים, הקלפיות יהיו פתוחות החל מהשעה שבע בבוקר (07:00) ועד השעה שמונה בערב (20:00).


בימים אלו נשלחו הודעות הבוחר אל התושבים עם מיקום הקלפי אליו הם שייכים. כמו כן ניתן לבדוק את המיקום באתר משרד הפנים

לאיתור הקלפי בה אתם רשומים

https://www.gov.il/apps/moin/bocharim/


הצבעות של אנשים עם מוגבלות

אדם, שמפאת מצבו הגופני מוגבל בניידות והקלפי שבה הוא רשום אינה מוגדרת כנגישה, רשאי להצביע בכל קלפי שנקבעה כקלפי נגישה מיוחדת ברשות, במעטפה חיצונית. הקלפיות הנגישות יקבעו באתרים אשר נבדקו ונמצאו נגישים לבוחר המוגבל פיזית בניידותו, הן בכלי רכב והן ברגל, לרבות שלטי הכוונה למקום הקלפי.

מיקומי הקלפיות הנגישות המיוחדות ברשויות יפורסמו באתר הרשות המקומית ובפורטל הבחירות של משרד הפנים.

לאיתור קלפי נגישה לבעלי המוגבלות https://www.gov.il/he/Departments/DynamicCollectors/accessible-polling?skip=0הצבעות בבתי חולים/בתי סוהר

קלפי למאושפזים בבית חולים/בתי סוהר תהיה פתוחה להצבעה משעה 08:00 ועד השעה 20:00.

קלפי המוצבת בבית חולים שמספר המיטות בו נמוך מ- 200 תהיה פתוחה להצבעה משעה 08:00 ועד השעה 16:00.


לפרטים על הצבעה בבתי חולים https://bchirot-muni.moin.gov.il/content/72

לפרטים על הצבעה בבתי סוהר https://bchirot-muni.moin.gov.il/content/73


הצבעה בבתי אבות

דיירים בבתי דיור מוגן או בבתי אבות , זכאים להצביע בבחירות לרשויות המקומיות, בקלפי מיוחדת המוצבת במוסד שבו הם נמצאים, בתחום הרשות בה הם רשומים בפנקס הבוחרים. ההצבעה תתבצע באמצעות מעטפות חיצוניות.אמצעי זיהוי בקלפי

תעודת זהות רגילה/ביומטרית (אין חובה שתעודת הזהות תהיה בתוקף, אך התמונה צריכה להיות עדכנית).

דרכון ישראלי תקף או תעודת מעבר תקפה.

רישיון נהיגה ישראלי תקף.

תעודה צבאית אישית תקפה של חייל או קצין בשירות סדיר או בקבע, לא כולל תעודת מילואים.

תעודת מעבר תקפה הנושאת תמונה של בעל התעודה


הנפקת תעודות זהות ביום הבחירות

רשות האוכלוסין וההגירה נערכת ליום הבחירות לרשויות המקומיות, שייערך בתאריך 27.2.24, וכדי לאפשר לציבור להנפיק תעודות זהות לצורך הצבעה בבחירות, הודיע מנכ״ל רשות האוכלוסין וההגירה כי ביום הבחירות תיפתחנה 9 לשכות ברחבי הארץ.

הלשכות שתהיינה פתוחות:

ירושלים, נתיבות (נגב מערבי), אשדוד, בני ברק, כפר סבא, פתח תקוה, ראשון לציון, עפולה, קריות.

במה עליכם להצטייד?

דרכון (אם יש) ו-2 תמונות פספורט. במקרה של אובדן, יש להצטייד גם בכרטיס אשראי לתשלום.

השירות שיינתן בלשכות שתהיינה פתוחות יהיה לצורך הנפקת תעודות זהות בלבד.


שעות הפתיחה:

8:00-19:00

האם יש צורך לזמן תור מראש?

לא. ניתן להגיע ללא זימון תור מראש.

לפרטים על מיקום הלשכות ניתן להכנס לאתר הרשות: piba.gov.il


הליך ההצבעה

כל תושב מצביע בקלפי בשני פתקים:

פתק צהוב - לבחירת ראש הרשות אותו יש להכניס למעטפה הצהובה

פתק לבן - לבחירת הרשימה אותו יש להכניס למעטפה הצהובה


לפרטים על המועמדים והרשימות המתמודדות בבחירות

https://bchirot-muni.moin.gov.il/myauthority


כל הפרטים על הליך הבחירות בפורטל הבחירות של משרד הפנים

https://bchirot-muni.moin.gov.il/פניות הציבור ואיתור קלפי- מענה אנושי

טלפון: 1-800-101975 או 073-2458358
שעות פעילות: ימים א'-ה' בין השעות 8:00-20:00.
יום ו' בין השעות 08:00-13:00.

ביום הבחירות 27.2.24 המוקד יפעל בין השעות 06:00-22:00.

השירות יינתן בשפות עברית, ערבית, אנגלית, רוסית ואמהרית.

איתור קלפי

שירות עצמי - מוקד טלפוני

טלפון: 1-800-101975 או 073-2458358
שעות פעילות: 24/7

שירות עצמי – מסרונים (SMS)

טלפון: 053-3801464
שעות פעילות: 24/7

שירות עצמי - וואטסאפ

טלפון: 053-3801464
שעות פעילות: 24/7

התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • גנץ לא הצביע אתמול בעד העפת כסיף הרחובותי מהכנסת. כסיף פועל נגד ישראל. גנץ עוזר לו על ידי השארתו בכנסת ואנחנו משלמים לו עשרות אלפי שקלים בחודש. גנץ תומך ביניב. לא בוחרים ביניב. מ.ש.ל.
  הגב 21.02.24 17:41
 • האם יום הבחירות יום שבתון?
  הגב 21.02.24 17:46
 • כולנו עם מתן דיל. התקווה האחרונה של העיר שלנו.
  הגב 21.02.24 17:53
 • לא לתמוך בנציגי יש עתיד ובנציגי כחול לבן שנתנו רוח גבית לעופר כסיף וחבר מרעיו בכדי שבעתיד יקימו איתו קואליציה בושה
  הגב 21.02.24 18:26
 • נשמה לא קשור לבחירות מקומיות בשום צורה
  23.02.24 09:32
 • מה זאת אומרת בחירת הרשימה במעטפה הלבנה(מה אני צריכה לבחור)
  הגב 21.02.24 20:16
 • מתן דיל
  21.02.24 23:29
 • מי מבטיח ניקיון בעיר המזבלה שלנו?
  הגב 21.02.24 21:37
 • זוהר בלום שם על זה דגש אם אני לא טועה גם מרקוביץ' מתייחס לזה
  23.02.24 09:30
 • ראש עיר אשכנזי
  הגב 22.02.24 12:10
 • כתוב להכניס את שני הפתקים למעטפה הצהובה...
  הגב 24.02.24 18:07
 • אורח

חמש שחקניות ממכבי ארזים רמת גן מור שאול, מאי יולזרי, קרן טפליצקי, שיר גבזה ורומי טל. נבחרו לנבחרת ישראל למוקדמות אליפות אירופה נשים - משחקים מול סלובקיה ואוקראינה יתקיימו החל מ-28 בפברואר

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מכבי ארזים רמת גן


חמש שחקניות ממכבי ארזים רמת גן נכללות בסגל נבחרת ישראל לקראת המשחקים מול סלובקיה ואוקראינה במסגרת מוקדמות אליפות אירופה נשים. השחקניות הן מור שאול, מאי יולזרי, קרן טפליצקי, שיר גבזה ורומי טל.

הנבחרת החלה את אימוניה לקראת משימה לא פשוטה, שתכלול שלושה מפגשים תוך ימים ספורים, החל מיום רביעי ה-28 בחודש עם המפגש מול סלובקיה. למחרת יתקיים משחק מול אוקראינה, וב-2 במרץ משחק נוסף מול האוקראיניות, כולם ייערכו בסלובקיה. בחלק השני של המשימה, הנבחרת תפגוש את גרמניה פעמיים, ותקיים משחק נוסף מול סלובקיה.

הצוות המקצועי של הנבחרת, בראשות המאמן גלעד מאור ועוזרת המאמן ויקה גורוזובסקי, המאמנת במכבי ארזים רמת גן, יקבעו בימים הקרובים את הסגל הסופי שייצא למשימה הראשונה. מאחלים הצלחה רבה לנבחרת, לכלל השחקניות והצוות במשימה הלאומית.

פעילות המשחקים של מכבי ארזים רמת גן תתחדש עם פתיחת משחקי חצי גמר הפליאוף בליגת אתנה מול מ.כ חולון, עם המשחק הראשון שיתקיים ב-11 במרץ, השני ב-18 במרץ, ואם יהיה צורך במשחק שלישי ומכריע, הוא יתקיים ב-21 במרץ.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

רוכב אופנוע כבן 20 נפגע מרכב ברמת גן ופונה במצב בינוני לבית החולים איכילוב

מערכת האתר | | תגובות: 0


דוברות מד"א דיווחה כי בשעה 17:49 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב דן על תאונה ברחוב ארלוזורוב ברמת גן, בה נפגע רוכב אופנוע מרכב. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו את הפצוע, גבר כבן 20, לבית החולים איכילוב. הפצוע מתואר כנמצא במצב בינוני עם חבלה רב מערכתית.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שלושה חשודים מתל אביב ורמת גן נעצרו בהתחזות לבעלי קרקע לביצוע עסקת פינוי בינוי בשווי 6 מיליון שקלים באמצעות תעודת זהות מזויפת

מערכת האתר | | תגובות: 0
דוברות המשטרה


שוטרי מפלג הונאה במשטרת מחוז תל אביב עצרו שלושה חשודים בגין התחזות במטרה להונות ולבצע עסקת מקרקעין נכס בשווי שישה מיליון שקלים תוך שימוש בתעודת זהות מזויפת.

לאחר קבלת תלונה בגין התחזות לבעל נכס בפרויקט פינוי בינוי, חשוד אחד פנה למשרדי היזם בתל אביב ודרש לקבל את זכויותיו בנכס בשווי כשישה מיליון שקלים. שוטרי מפלג הונאה תל אביב פתחו בחקירה וביצעו פעולות אופרטיביות מהירות, שהובילו למעצר החשודים.

במהלך פגישת המתחזה עם נציג היזם, נעצר המתחזה יחד עם חשוד נוסף, כשברשותו נמצאו תעודת הזהות המזויפת, כ-12,000 שקלים במזומן ומסמכים נוספים הקושרים אותו לביצוע העבירה.

החשודים, בשנות ה-60, תושבי תל אביב, הועברו לחקירה במפלג הונאה של מחוז תל אביב. הם הובאו לבית משפט השלום בתל אביב ומעצרם הוארך עד לתאריך 22 בפברואר.

בבוקר נעצר חשוד נוסף בן 40, תושב רמת גן, והוא הועבר לחקירה במפלג הונאה של משטרת מחוז תל אביב.

צילומים:דוברות המשטרההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שר העבודה הודיע כי ההסכם המגן על משרתי המילואים מפני פיטורים הורחב גם לבני ובנות הזוג של משרתי כוחות הביטחון

השר בן צור: ״מאחורי משרתי כוחות הביטחון הנמצאים בחזית המלחמה, עומדות נשות המשרתים, המילואימניקים והקבע, גיבורות העורף שמקריבות את שגרת יומן למען ביטחון ישראל. הרחבת ההסכם הקיבוצי למען הטבות לבני ובנות זוג של משרתים, היא מתוך חובה מוסרית שאנו מחוייבים להן״

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
דובר צה"ל


שר העבודה יואב בן צור חתם אמש (ב) על כוונתו להרחיב את הסכם הקיבוצי שנחתם למען משרתי המילואים שיחול על כל המשק ועל בני ובנות זוג של משרתים בכוחות הביטחון.

הרחבת ההסכם הקיבוצי ע״י שר העבודה תעניק הטבות מהותיות הן למשרתים והן לבני/בנות זוגם והצו יורחב בפועל עד 50 יום לאחר הצהרה זו על כלל המשק.

הרחבת ההסכם נעשה לאחר עבודת מטה ע״י הממונה הראשית על יחסי עבודה במשרד העבודה, עו״ד רבקה ורבנר ובהמשך להסכם שהושג עם ארגוני המעסיקים על שיפוי למעסיקים והמענים הסוציאליים למשרתי המילואים ובנות זוגם.

ההטבות אשר ינתנו: הארכת תקופת ההגנה מפיטורים מ-30 ימים ל-60 ימים למשרתים החוזרים לעבודה וכן עד 8 ימי היעדרות בתשלום להורים לילד עד גיל 14. בנוסף ככל שלא התאפשר לעובד/ת לנצל צבירת חופשה בשנת 2024 בשל מלחמת חרבות ברזל, יתאפשר לנצלם ב2024 (גרירת החופשה, שאינה מותרת כיום).


השר בן צור:

״מאחורי משרתי כוחות הביטחון הנמצאים בחזית המלחמה, עומדות נשות המשרתים, המילואימניקים והקבע, גיבורות העורף שמקריבות את שגרת יומן למען ביטחון ישראל. הרחבת ההסכם הקיבוצי למען הטבות לבני ובנות זוג של משרתים, היא מתוך חובה מוסרית שאנו מחוייבים להן״

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הבחירות לעיריות! היום שלישי 20/2/24 מתחילה ההצבעה בצה"ל למתמודדים בבחירות לעיריות. החייל/ת ירשום על פתק לבן את אותיות הרשימה שאותה הוא בוחר לרשות שבה הוא רשום ועל פתק צהוב את שמו הפרטי ושם משפחתו של ראש הרשות. ההסבר והמדריך המלא להצבעה בצה"ל בכתבה

מערכת האתר | | תגובות: 5


הבחירות לרשויות המקומיות ולמועצות האזוריות יתקיימו ביום שלישי, 27 בפברואר 2024, י"ח באדר התשפ"ד.

אולם בגלל המלחמה בעזה והכוננות בצפון, ההצבעה תחל כבר היום שלישי 20/2/24 והיא תמשך 7 ימים.


- יום הבחירות לרשויות המקומיות והמועצות האזוריות הוא יום שבתון במשק, בצה"ל הפעילות ביום זה ממשיכה כשיגרה, בצל מלחמת חרבות ברזל.

- ביום הבחירות יופעלו בצה"ל קלפיות מיוחדות (להלן קלפיות צבאיות), על מנת לאפשר לכלל המשרתים, בשירות סדיר ובשירות מילואים פעיל לממש את זכות ההצבעה.

- חלק מהקלפיות הצבאיות הן קלפיות ניידות העוברות במספר יחידות, בהן מתוכננת הצבעה, לפי לוח זמנים קבוע מראש. בשל המציאות המבצעית, בחלק מיחידות צה"ל תחל ההצבעה שבוע ימים לפני יום הבחירות, כתלות בצרכים המבצעיים.


הליך ההצבעה

 • ניתן להגיע לכל אחת מהקלפיות המוצבות במחנות צה"ל.
 • יש להגיע עם אחת מהתעודות המזהות:
  • תעודת זהות.
  • רישיון נהיגה תקף נושא תמונה.
  • דרכון ישראלי תקף.
  • תעודה צבאית אישית הנושאת את תמונת החייל.
 • ועדת הקלפי הצבאית, האחראית על ניהול הליך הצבעה תקין, מונה שני חברים - חיילים בשירות חובה שדרגתם איננה עולה על דרגת סמל ראשון.
 • החייל יזוהה על ידי צוות הקלפי ויקבל שתי מעטפות – אחת בצבע צהוב עבור ראש הרשות המקומית והשנייה בצבע לבן - עבור רשימות המתמודדות בבחירות למועצת הרשות.
 • מאחורי הפרגוד, החייל יעבור על "פנקס חיילים" הכולל את כל רשימות המתמודדים לחברות במועצות ולראשי הרשויות השונות. כמו כן, רשימות המועמדים מוצגות בפורטל הבחירות של משרד הפנים.
 • החייל ירשום על פתק לבן את אותיות הרשימה שאותה הוא בוחר לרשות שבה הוא רשום ועל פתק צהוב את שמו הפרטי ושם משפחתו של ראש הרשות שהוא בוחר.
 • לאחר הרישום, יניח החייל את הפתק הצהוב במעטפה הצהובה והפתק הלבן במעטפה הלבנה.
 • מחוץ לתא ההצבעה, יוכנסו שתי המעטפות (הצהובה והלבנה) למעטפה חיצונית שעליה יירשמו פרטי החייל ומספר הקלפי שבה הצביע. את המעטפה החיצונית ישלשל החייל לקלפי הצבאית.
 • הקלפיות הצבאיות הנעולות יועברו למטה הבחירות של המפקח הארצי על הבחירות, שם יבדקו אם שמות החיילים שעל גבי המעטפות החיצוניות רשומים כבעלי זכות בחירה באותה רשות ואם לא הצביעו בקלפיות האזרחיות.
 • לאחר שהמעטפות החיצוניות יגיעו לרשות המתאימה, יופרדו מעטפות ההצבעה מתוך המעטפות החיצוניות וייספרו יחד עם המעטפות הכפולות של המצביעים המוגבלים בניידותם.

חל איסור מוחלט להצביע יותר מפעם אחת, גם במיקומי קלפיות שונים - כל העובר על הנחייה זו צפוי לעמוד לדין.
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • רק מתן דיל !!!
  הגב 20.02.24 13:03
 • רק יניב
  הגב 20.02.24 15:03
 • האם הכוונה למפלגה לתמיכה בעופר כסיף? מה אומר על כך מרקוביץ
  20.02.24 16:50
 • ביבנה לא צריך לבחור במועמדים שיש להם משפחה מורחבת בעיר. הם עלולים לפעול לפי אינטרסים אישיים.
  הגב 21.02.24 19:56
 • לא רק ביבנה, קורה בכל מקום היכן שיש חמולות חבר מביא חבר, והתועלת ......
  22.02.24 10:38
 • אורח

רכב דרס אישה בת 77 ברמת גן ופונתה במצב בינוני לבית החולים שיבא תל השומר

מערכת האתר | | תגובות: 0


בשעה 08:34 התקבל דיווח במוקד 101 של מגן דוד אדום במרחב דן על הולכת רגל בת 77 שנפגעה מרכב ברחוב ד"ר יוחנן בדר ברמת גן. חובשים ופראמדיקים של מגן דוד אדום העניקו טיפול רפואי ופינו את הפצועה לבית החולים שיבא תל השומר. האישה נמצאת במצב בינוני עם חבלה בגפיים.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

רשת חנויות הבוטיק +TASA לשוקולדים וממתקים של מותגים בינלאומיים פתחה 2 סניפים בתל אביב ותעניק שירות משלוחים לתל אביב, גבעתיים ורמת גן כולל מארזי מתנות, ממתקים ושוקולדים, ומהבייקרי ובית הקפה דונאטסים, עוגות קוקי פאי, עוגיות, מאפינס ומשקאות מיוחדים

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום: צילום יחצ


רשת חנויות הבוטיק +TASA לשוקולדים וממתקים של מותגים בינלאומיים מצטרפת לפלטפורמת המשלוחים Wolt, ותציע שירות משלוחים איכותי ומוקפד עד הבית באזור תל אביב, גבעתיים ורמת גן. השירות יכלול מארזים מעוצבים כמו משלוחי מנות לפורים, מתנות, מארזי ממתקים ושוקולדים ייחודיים, ומהבייקרי ובית הקפה ניתן להזמין דונאטסים, עוגות קוקי פאי, עוגיות, מאפינס ומשקאות מיוחדים.

הרשת מתמחה בשיווק שוקולדים וממתקים של המותגים הבינלאומיים המובילים וכוללת בייקרי ובית קפה. המשלוחים יכללו מוצרים כמו בצק עוגיות של סניקרס, אוראו בטעמים מיוחדים מדרום קוריאה, לייס בטעם כמהין ואבוקדו, משקאות קרים מיפן ועוד. כמו כן, יהיה ניתן להזמין מארזי מתנות, מתנות יום הולדת ומשלוחי מנות במארזים השומרים על טריות ואיכות.

משקה הדגל של הרשת, הבלנדי, משקה אייס מבוסס חלב בטעמי לוטוס, וניל, קרמל וקפה, אגוזי לוז ועוד, יהיה זמין להזמנה גם כן. המשקה מקושט בקצפת עשירה ומפנקת עם סירופ מעל ומגיע בפחית מעוצבת.

אור בן-ימין, סמנכ"ל השיווק של +TASA, מסביר כי השיתוף עם Wolt מהווה מנוע צמיחה להרחבת מעגל הלקוחות באזור גוש דן, ומאפשר לקהל היעד ליהנות מחוויה קולינארית אחרת בבית או להעניק מתנה או מארז ייחודי ומעוצב. ישראל אברהמי, מנהל הריטייל של Wolt ישראל, מוסיף כי החיבור עם +TASA מהווה תוספת מתוקה לקטגוריות המאפים והשוקולדים באפליקציה ומאפשר ליהנות מהמוצרים הייחודיים במשלוח מידי.

רשת חנויות הבוטיק +TASA נפתחה לאחרונה עם שתי חנויות דגל חדשות בתל אביב, ברחוב לוינסקי 31 ובאבן גבירול 54, ומציעה מוצרים ייחודיים וגרסאות מיוחדות של שוקולדים, חטיפים וממתקים שלא ניתן להשיג ברשתות מזון או חנויות אחרות.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ראש העירייה כרמל שאמה הכהן הניח את אבן הפינה להקמת שכונת "תל השומר דרום" ברמת גן: שכונת מגורים חדשה עם 3,000 יחידות דיור ותכלול שתי תחנות של הקו הסגול של הרכבת הקלה כחלק משכונה גדולה סביב בית החולים אשר תמנה 14,500 דירות

מערכת האתר | | תגובות: 0
אורן אלון


בטקס חגיגי שנערך אתמול, הונחה אבן פינה להקמת שכונת "תל השומר דרום" ברמת גן, אחת מעתודות הקרקע האחרונות בעיר. בטקס השתתפו ראש העיר רמת גן, כרמל שאמה הכהן, מנכ"ל העירייה מוטי כהן, מנכ"ל אלקטרה איתמר דויטשר ומנכ"ל אלקטרה מגורים אורן הוכברג.

שכונת "תל השומר דרום" היא שכונת מגורים המתפרסת על שטח של 560 דונם, ומהווה חלק מתוכנית המתאר העירונית והסכם הגג של עיריית רמת גן עם המדינה. התוכנית כוללת פיתוח מסיבי במרחב בית החולים שיבא תל השומר והקמת שכונות מגורים חדשות, עם סך כולל של 14,500 יחידות דיור ברמת גן.

השכונה ממוקמת דרומית למרכז הרפואי שיבא וצפונית לכביש 461, ותכלול שתי תחנות של הקו הסגול של הרכבת הקלה, המציעות גישה נוחה לתל אביב, גבעתיים ורמת גן. בשכונה, שתכלול כ-3,000 יחידות דיור, צפויים להתגורר כ-12,000 תושבים.

במקביל להקמת השכונה, עיריית רמת גן קידמה תכנון להקמת מבני ציבור רבים, כולל קריית חינוך גדולה, בתי ספר, גני ילדים ומבנים נוספים. בלב השכונה ייבנה פארק אורכי מרכזי עם בית קפה, מתקני כושר, מגרשי ספורט ואזורי משחק לילדים.

הפרויקט הראשון שעולה על הקרקע בשכונה הוא "אלקטרה לייף סטייל, פארק אפעל", פרויקט יוקרתי הכולל 495 יחידות דיור בשמונה מגרשים שונים, ממוקם בלב השכונה ומשני צדי הפארק המרכזי.

ראש העיר רמת גן, כרמל שאמה הכהן, ציין כי הפרויקט מהווה תקווה לעתיד טוב יותר ומדגיש את התפתחות והתחדשות רמת גן. הוא הדגיש את השקעת המחשבה בתכנון השכונה, קידום בניית בתי ספר ומוסדות ציבור, והקמת מתחמי מסחר ותעסוקה.

מנכ"ל קבוצת אלקטרה, איתמר דויטשר, הביע גאווה בהשקעה ובתכנון השכונה, שמציבה סטנדרט חדש של תכנון וחשיבה במרחב הציבורי, ומציעה פתרון אידיאלי של עירוב שימושים מודרני ואיכותי.


צילומים:אורן אלוןהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תלמידי בית הספר החשמונאים ברמת גן יוזמים מחזיקי מפתחות מיוחדים למפוני העוטף שעברו לבית חדש

מערכת האתר | | תגובות: 0


תלמידי בית הספר החשמונאים ברמת גן הפגינו יוזמה מרגשת כאשר הכינו מחזיקי מפתחות מיוחדים למשפחות שעברו לבית חדש לאחר פינוי ממלונות. התלמידים עבדו כחודש ימים על יצירת מאות מחזיקי מפתחות בעבודת יד, כאשר המילה "בית" משולבת בכל אחד מהם, וכללו גם ברכה ואיחולי נחמה לכל משפחה.

מחזיקי המפתחות חולקו כבר למפוני קיבוץ ניר עוז שעברו לגור בכרמי גת שבקרית גת. המפונים התרגשו והתפעלו מהמתנה האישית שהושקע בה מאמץ ומחשבה רבה, וכינו אותה "מתנה אישית שנוגעת במקום הכי רגיש וטעון - הבית". כעת, התלמידים ממשיכים במאמציהם ומכינים מחזיקי מפתחות נוספים למפוני קיבוץ סופה שעברו לגור ברמת גן.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עיריית רמת גן: דוחות חניה שניתנו החל מה-1 בפברואר 2024בתחום חניה מוסדרת ובתחום חניה המותרת לבעלי תו אזורי מתאים בלבד, שנרשמו במהלך 60 הימים שקדמו להנפקת התו, יבוטלו באופן יזום לאחר בחינה ועל פי מדיניות התביעה העירונית

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית רמת גן


עיריית רמת גן הודיעה כי החל מיום חמישי, ה-1 בפברואר 2024, דוחות חניה שניתנו בתחום חניה מוסדרת ובתחום חניה המותרת לבעלי תו אזורי מתאים בלבד, שנרשמו במהלך 60 הימים שקדמו להנפקת התו, יבוטלו באופן יזום לאחר בחינה ועל פי מדיניות התביעה העירונית. יש לשים לב כי הביטול לא יחול על חניה במקומות שבהם מוצב תמרור המורה אחרת ו/או איסורי חניה.

המדיניות תקפה רק החל מהתאריך הנ"ל ולאחר אישור תו החניה העירוני. המערכת תבדוק באופן יזום את הדוחות שניתנו ותעבירם לבחינה של התביעה העירונית.

במידה ולא התקבלה הודעה על ביטול הקנסות או הדוחות שניתנו לפני ה-1 בפברואר 2024, ניתן להגיש בקשה לביטול הקנס באמצעות הלינק כאן.

הודעה על ביטול דוחות החניה תשלח לכתובת המייל או לכתובת המגורים שהוזנה בבקשה לתו החניה. חשוב להקפיד על הזנת פרטים נכונים בבקשה.

במקרה שדוח החניה לא בוטל אוטומטית, יש לפנות במייל למחלקת החניה בכתובת arie-y@ramat-gan.muni.il ולברר את הנושא.

לפרטים נוספים ניתן לגלוש לאתר העירוני כאן.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תושב עזה גנב רכב מרמת גן ונתפס על ידי לוחמי משמר הגבול

מערכת האתר | | תגובות: 0
דוברות המשטרה


לוחמי משמר הגבול סיכלו ניסיון גניבת רכב על ידי שוהה בלתי חוקי תושב עזה במרכז הארץ. במהלך פעילות רגילה בגזרת מחוז מרכז על ציר 465, הבחינו הכוחות ברכב חשוד הנע לכיוון מעבר רנתיס והחלו בהיערכות למעצרו.

כאשר הרכב הגיע לשטח המעבר, שמו הלוחמים לב שאחד מחלונות הרכב שבור. לאחר עצירת הרכב לבדיקה, התברר כי הנהג הוא שוהה בלתי חוקי מעזה, ועל פי החשד גנב את הרכב.

הכוחות גילו כי הרכב שייך לאזרח מרמת גן, שעודכן על המקרה והופנה להגיש תלונה במשטרה. הנהג החשוד נעצר והועבר להמשך חקירה.

משמר הגבול מבהירים כי הם ימשיכו לפעול ימים ולילות לשמירה על בטחון ורכוש אזרחי מדינת ישראל בכל גזרות המדינה.

]]>צילומים:דוברות המשטרההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

גורי הקנגורו ווולאבי שנולדו בספארי ייקראו אורון והדר, לזכרם של אורון שאול ז"ל והדר גולדין ז"ל, שנפלו בקרב בעזה

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק ספארי רמת גן


בספארי רמת גן חוגגים אירועים מרגשים בחצר הקנגורו והוולאבי. בשבוע שעבר, נולדו שני גורי קנגורו אדום מתוקים, והספארי פנה לקהל הרחב בבקשה למצוא להם שמות. הציבור הגיב בהתלהבות והציע מגוון שמות משמעותיים.

בסופו של תהליך מרגש, הוחלט לקרוא לשני הגורים אורון והדר, לזכרם של אורון שאול ז"ל והדר גולדין ז"ל, שנפלו בקרב. המחווה היפה של הקהל נתפסת כדרך להשאיר את זכרם בתודעה.

בנוסף, בחצר הוולאבי אדום הצוואר, שם אמא אליס המליטה גור לא מזמן, הוחלט לקרוא לו אברה, כדי לזכור את אברה מנגיסטו שעדיין בשבי החמאס. ולוולאבי בוגר, שעד כה לא היה לו שם, נבחר השם עאמר, לזכרו של עאמר אבו סבילה ז"ל, שנרצח על ידי מחבלים בעת שניסה להציל אם ושתי בנותיה.

הספארי מזמין את הקהל לבקר ולהכיר את התושבים החדשים, ולהתרגש יחד עם הצוות מהסיפורים האישיים והמשמעותיים שמאחורי השמות.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

היום ומחר (ראשון שני 18-19.2) יירדו גשמים מקומיים בהמשך השבוע מעונן חלקית עם עלייה בטמפרטורות

התחזית המלאה בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ראשון 18.2

גשם צפוי לרדת מידי פעם מצפון הארץ ועד לצפון הנגב, וייתכנו סופות רעמים יחידות. הטמפרטורות תהיינה נמוכות מהרגיל לעונה. הלילה: הגשמים צפויים להתחזק, וקיים גם חשש מהצפות לאורך מישור החוף.


שני 19.2

לרוב מעונן. גשמים יוסיפו לרדת מידי פעם מצפון הארץ ועד צפון הנגב ועדיין ייתכנו סופות רעמים יחידות. הטמפרטורות תהיינה נמוכות מהרגיל לעונה. משעות אחה"צ הגשמים ייחלשו ויתמעטו בהדרגה.שלישי 20.2

מעונן חלקית. בצפון הארץ ובמרכזה עדיין ייתכן טפטוף עד גשם מקומי קל. תחול עלייה קלה בטמפרטורות.


רביעי 21.2

מעונן חלקית. תחול עלייה קלה נוספת בטמפרטורות והן תהיינה רגילות לעונה.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מרדכי לרנר, מורה מיתולוגי לתנ"ך בתיכון בליך ברמת גן, הלך לעולמו

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק ישראל זינגר


מרדכי לרנר, המורה המיתולוגי לתנ"ך בתיכון בליך ברמת גן, הלך לעולמו. מר לרנר, שנחשב למחנך מסור ואיש אשכולות, השפיע רבות על תלמידיו ועיצב את אישיותם. הוא נזכר כמורה לחיים והשאיר חותם בלתי נשכח בקרב רבים מהם. יהי זכרו ברוך.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מתכון להכנת השניצל המושלם ושלוש צורות הגשה שונות לרגל חגיגות "יום השניצל של מאסטר שף" המתקיים ב-23 בפברואר

מערכת האתר | | תגובות: 14
צילום: צילום יחצ


במסגרת חגיגות "יום השניצל של מאסטר שף" המתקיים ב-23 בפברואר, המותג הקולינרי מציע מתכון להכנת השניצל המושלם עם שלוש צורות הגשה שונות.

חומרים ל-4-6 מנות:

 • 500 גרם חזה עוף פרוס דק
 • שמן לטיגון עמוק

לבלילה:

 • 2 ביצים
 • 1 כף חרדל דיז׳ון גרגירים ו/או 1 כפית חרדל דיז׳ון חלק מאסטר שף
 • 1 כף מיונז שום מאסטר שף
 • 1 כף רוטב צ'ילי מתוק מאסטר שף

לציפוי:

 • 1 כוס קמח
 • 1 כוס קורנפלור
 • בלילת ביצים
 • 2 כוסות פירורי לחם מוזהבים מאסטר שף

אופן ההכנה:

 1. מכינים שתי קערות: באחת מערבבים את חומרי הבלילה, בשנייה מפזרים פירורי לחם.
 2. משרים את חזה העוף הפרוס בבלילה 10 דקות.
 3. מצפים את הנתחים בפירורי לחם ומעבירים למקרר לחצי שעה.
 4. מחממים שמן לטיגון חצי עמוק במחבת רחבה.
 5. מטגנים את הנתחים הפרוסים עד הזהבה יפה ועמוקה משני הצדדים.

שלוש צורות הגשה:

 1. בטורטיה (ראפ) – מורחים טורטיה במיונז שום לחיץ מאסטר שף, מוסיפים אבוקדו, עגבניות וכוסברה. מוסיפים רצועות שניצל ומגלגלים.
 2. בבגט, בסגנון מוקפץ תאילנדי – מערבבים בקערה רצועות של כרוב, גזר ופלפל עם רוטב טריאקי מאסטר שף. מורחים את הבגט במיונז לחיץ ספייסי מאסטר שף וממלאים בירקות וברצועות שניצל. ניתן להוסיף גם רוטב סרירצ'ה מאסטר שף בסיום.
 3. בלחמניה – בסגנון יום שישי, עם מטבוחה וירקות – מבשלים עגבניות מאסטר שף עם פלפלים, פפריקה ושום, על אש קטנה במשך שעה וחצי. מורחים בלחמניה, מוסיפים שניצל ואם רוצים גם פרוסות חציל מטוגנות.צילום יחצ
קרדיט תמונה: צילום יחצ
צילום יחצ
קרדיט תמונה: צילום יחצ
צילום יחצ
קרדיט תמונה: צילום יחצהתפרסמו 14 תגובות לכתבה.
 • המתכון כתוב בצורה מאוד לא ברורה. דרוש שיפור
  הגב 16.02.24 12:33
 • חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.
  16.02.24 15:32
 • ממש לא ברור השלבים, חבל..
  הגב 16.02.24 13:32
 • בלאגן בהסברים כולם כותבים שלא הבינו חבל
  17.02.24 12:07
 • מה מתכוונים בבלילה זה עם הביצים או עם הקורנפלור והקמח לא הבנתי
  הגב 16.02.24 14:30
 • חחחחחחחל.
  16.02.24 15:31
 • בקיצור סתם חארטה. מפרסמים מתכון בשביל להגיד - אנחנו שולחים פה מתכונים מעולים… תראו באינטרנט מתכונים דומים ותעשו.
  הגב 16.02.24 15:22
 • חחחחחחחח.
  16.02.24 15:31
 • חחחחחחח פספוסים
  הגב 16.02.24 15:42
 • אני מכינה מה שכולם אוהבים.. פשוט וטעים..בלי תוספות מיותרות..
  הגב 16.02.24 16:17
 • צריך 3 צלחות 1. קמח+ קורנפלור 2. בלילת ביצים 3. פירורי לחם מצפים לפי הסדר
  הגב 16.02.24 16:23
 • אני עושה את זה הפוך,, וממש מצליח לי :))
  הגב 16.02.24 19:10
 • בקיצור פירסומת למוצרים של מסטר שף !
  הגב 17.02.24 19:25
 • לכאורה , סתם פרסומת ליצרן , שכנראה מימן את בישול השניצל . תעשו איך שבא לכם ויודעים שטעים לכם . יכולים לקחת רעיונות מהמרכיבים . ויאללה בתיאבון .
  הגב 18.02.24 06:13
 • אורח

במהלך השנה עתידה לצאת לדרך רפורמת החשמל במסגרתה יוכלו תושבי ישראל לבחור את ספק החשמל שלהם גם אם אין להם עדיין מונה חכם

על פי הודעת שר האנרגיה ורשות חשמל הדבר יאפשר לצרכנים לבחור את ספק החשמל שלהם (למרות שאין להם מונה חכם), ליהנות מהתחרות ולחסוך מאות ואף אלפי שקלים בשנה. במקביל חברת החשמל תמשיך בהתקנת המונים החכמים עד להחלפתם בכל בית ומקום בישראל.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 7
צילום חברת חשמל יוסי וייס


בפעם הראשונה מאז קום המדינה ייפתח בקיץ ענף החשמל לתחרות, כל תושבי ישראל יוכלו לבחור את ספק החשמל שלהם ומחירי החשמל ירדו ויחסכו לכל משפחה מאות ואף אלפי שקלים בשנה

שר האנרגיה והתשתיות אלי כהן החליט היום (יום ג' 13.2.24) על יציאתה לדרך של רפורמה היסטורית אשר תשנה את ענף החשמל בישראל.

במסגרת הרפורמה הצרכנית ענף החשמל ייפתח לתחרות מלאה שבמסגרתה יוכלו מגוון חברות למכור חשמל לכל משקי הבית בארץ. המהלך, עתיד להביא לתחרות בין ספקיות החשמל ולהוזיל את חשבון החשמל של כלל המשפחות בישראל בשיעור המוערך ב 5-20 אחוזים. כמו כן הוא יחסוך לכל משק בית מאות ואף אלפי שקלים בשנה בהתאם לאופי השימוש ולשעות צריכת החשמל.

עם השקת הרפורמה תיפתח תחרות על מקטע אספקת החשמל, וכבר מהקיץ הקרוב יוכל כל אזרח בישראל להתקשר לאחת מהחברות המספקות חשמל באופן פרטי ולבחור חבילה המותאמת לצרכיו.

עד היום מעבר זה בין מספקים התבצע רק לצרכנים בעלי מונה חכם. בשל העובדה שברובם המוחלט של משקי הבית טרם הותקנו מונים חכמים, הנחה השר כהן את רשות החשמל לאפשר שיוך צרכנים גם ללא מונה חכם.

החלטה זו מגיעה לאחר שבינואר האחרון ניתנה למספקים פרטיים האפשרות לרכוש חשמל באופן ישיר מיצרני חשמל. יחד עם הרפורמה עליה הכריז היום שר האנרגיה והתשתיות, יוכלו מספקי החשמל להתייעל במקורות האנרגיה שלהם. כך תגבר התחרות ויוזלו המחירים לצרכן. כל משפחה תוכל ליהנות מצריכת חשמל חסכונית, גמישה וחכמה.המהלך עתיד לצאת לדרך ככל הנראה במהלך הקיץ הקרוב ובכך יאפשר גם למי שאין מונה חכם ליהנות מהתחרות ולהתחבר לספק החשמל שיתאים לו. ברשות החשמל עתידים לצאת בפרסום להערות הציבור בנושא ובהתאם לכך הם יוציאו אותו לפועל. החיוב של הלקוח (למי שאין מונה חכם) יהיה בהתאם למודל שתבנה רשות החשמל בהתאם להערות הציבור וזאת עד לסיום פריסת המונים החכמים בכל הארץ שתאפשר ללקוח לקבל את כל הנתונים על צריכת החשמל שלו ולהחליט מהו המסלול אותו ירצה לקבל מספק החשמל.

יש לציין כי כל נושא תשתית החשמל עדיין תהיה שייכת לחברת החשמל ובאחריותה.


לבירור האם יש לכם מונה חכם https://www.iec.co.il/content/smartmeter/pages/locating


שר האנרגיה והתשתיות, אלי כהן: "מהפכת החשמל שהשקנו על ידי פתיחת ענף החשמל לתחרות היא בשורה עצומה לכל תושבי ישראל והיא תביא לחיסכון של מאות ואף אלפי שקלים בשנה בחשבון החשמל. אני מאמין שחשמל הוא מוצר צריכה בסיסי וקריטי בחיים של כל בית בישראל. לכן היה לי חשוב להסיר כל חסם כדי לאפשר תחרות מלאה. בקיץ הקרוב אנחנו נאפשר לכל המשפחות בישראל לבחור את ספק החשמל שלהן, ונעניק לכל הצרכנים הזדמנות שווה להשתתף ברפורמה ולהוזיל את חשבון החשמל."יו"ר רשות החשמל, מר אמיר שביט: "הרשות פועלת לקידום התחרות ולהסרת חסמים לתחרות - כמו סוגיית חובת המונה החכם. הרפורמה היא בשורה הן לציבור הצרכנים והן לחברות המספקות חשמל באופן פרטי. רשות החשמל ממשיכה לקדם את התחרות גם במישור הייצור והאגירה במודל השוק מתוך ראיה כוללת של משק חשמל יעיל, אמין ונקי".שאול גולדשטיין, מנכ"ל חברת נגה: "הכרזת שר האנרגיה על פתיחת שוק החשמל באופן מהיר וללא תלות בהחלפת המונה הבסיסי לחכם, יקדם מאוד את התחרות במשק החשמל. תחרות זו , עשויה להביא לחיסכון לצרכנים ולהתייעלות משקית. מדינת ישראל נמצאת בצומת דרכים כלכלית ומהלך כזה יוכל לתרום לחיזוק המשק ולהורדה ביוקר המחייה. יש כיום כ3 מיליון מונים מתוכם כ700 אלף חכמים והשאר בסיסיים. במידה וכלל הצרכנים יקבלו רק 5% הנחה, זה יחסוך לכלל הצרכנים כ750 מיליון ש"ח בשנה. אנו בנגה, מאמינים שזו בשורה טובה מאוד, שבעקבותיה, נוכל להמשיך ולפתח, יחד עם כלל השותפים, את התחרות שתניע מנועי צמיחה שכל כך נדרשים לנו בעת הזו".מנכ"ל חברת החשמל, מאיר שפיגלר: "פריסה ארצית של מונים חכמים מהווה את הבסיס לפתיחת משק אספקת החשמל לתחרות. דירקטוריון חברת החשמל קיבל בשנת 2017 החלטה אמיצה להתחיל בפריסת מונים חכמים. בתחילת 2023 החליטה הנהלת החברה להאיץ את קצב התקנת המונים החכמים, לכפול מזה שהיה בתוכניות העבודה לאותה שנה. מתוקף המדיניות המאמינה בתחרות חופשית והיתרונות הגלומים בניהול משק החשמל הביתי והעסקי באמצעות המונים החכמים, קיצרנו את לוחות הזמנים המקוריים לפיו פריסת כל המונים כוונה לשנת 2036, והקדמנו אותה לשנת 2028. זו בשורה לציבור הצרכנים וליצרניים, שבאמצעות טכנולוגיה מתקדמת מאפשרת לכל אחד לבחור את ספק החשמל שלו במחיר הזול ביותר ובנוסף מעניקה לחברת החשמל כלים לשפר באופן ניכר את טיב ואיכות השרות לרבות איתור תקלות אוטומטי ללא צורך ביצירת קשר למוקד הטלפוני. במהלך שנת 2023 בלבד הותקנו כ-427 אלף מונים חכמים. חברת החשמל תמשיך לפעול לפישוט תהליכים, קיצור לוחות זמנים, הגברת התחרות ומחוייבות מוחלטת לזכות לשרת את הציבור".מנכ"ל משרד האנרגיה והתשתיות, יוסי דיין: "המהלך שמוביל שר האנרגיה והתשתיות יקדם את משק החשמל בישראל, יפתח אותו לתחרות ויוריד את יוקר המחיה. זוהי רק אבן דרך אחת בתוך תהליך רחב של התחדשות שאנחנו מובילים במשרד, ובכוונתנו להמשיך ולקדם רפורמות משמעותיות גם בשנים הקרובות, תוך עידוד תחרות בכלל ענפי האנרגיה. צעדים אלו, כמו זה שהשקנו היום, יביאו לחיסכון משמעותי עבור הצרכנים, יתרמו לצמיחה כלכלית ויהפכו את משק האנרגיה ליעיל, חסכוני וירוק יותר".התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • נפלא
  הגב 14.02.24 18:59
 • הגיע זמן,
  הגב 15.02.24 09:24
 • כמו רפורמת המים? שהעבירו את המים לרשויות המקומיות והיום זה יותר יקר ב200%
  הגב 15.02.24 13:43
 • בדיוק
  15.02.24 15:33
 • צריל להוריד את המעמ מהמים
  15.02.24 15:34
 • כמו שעשו במחירי חבילות לפאלפונים ועכשיו מחירי החבילות עלו
  הגב 15.02.24 15:33
 • תמיד רפורמה מייקרת
  הגב 18.02.24 10:51
 • אורח

הרצאה בנושא פרידה וגירושים בגיל הרך ברמת גן: יום שלישי, 20 בפברואר, 20:30, דרך ZOOM - עם הפסיכולוגית אליה אביטן

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק חינוך ברמת-גן


העיר רמת גן מזמינה את הציבור להרצאה בנושא פרידה וגירושים בגיל הרך, אשר תתקיים ביום שלישי, ה-20 בפברואר, בשעה 20:30, דרך פלטפורמת ZOOM. ההרצאה תעסוק באתגרים הנלווים להליך הגירושין ובדרכים להקל על הילדים במהלך זה.

אליה אביטן, פסיכולוגית מומחית בשירות הפסיכולוגי של אגף החינוך, תנחה את ההרצאה ותספק כלים להורים הנמצאים בתהליך גירושין או שוקלים פרידה, על כיצד להתמודד עם המצב ולסייע לילדיהם להתמודד עם השינויים הגדולים בחייהם. ההרצאה תכלול נושאים כגון התמודדות עם קונפליקטים ודאגה לכך שהילדים לא ירגישו אשמים בפרידה.

להרשמה ופרטים נוספים, ניתן לגשת לקישור המצורף: https://us02web.zoom.us/j/84242876682
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ספארי רמת גן מזמין חיילי מילואים עם עסקים להקים דוכנים במתחם

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק ספארי רמת גן


ספארי רמת גן מחפש חיילי מילואים עם עסקים להקים דוכנים במתחם. חיילות וחיילי מילואים שברשותם עסק ומעוניינים להציע את מוצריהם או שירותיהם בספארי, מוזמנים ליצור קשר עם הספארי על מנת לבחון את התאמת העסק למתחם. לפרטים נוספים ולבירורים, ניתן לשלוח פנייה לכתובת המייל: dovrut@safari.co.il.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל