הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
בימים ראשון עד רביעי 16-19.6 יחולו שינויים בלוחות הזמנים של קווי התחבורה הציבורית ברחבי הארץ לאור החג המוסלמי עיד אל אדחה
טומי גרינפלד ורואי איציק משכבה ט' מבית הספר בליך ברמת גן זכו באליפות המדינה לקדטים בטניס שולחן ליחידים וזוגות
נהג בן 52 נעצר ברמת גן בחשד לנהיגה תחת השפעת אלכוהול עם תוצאה של 1,061 מיקרוגרם

בימים ראשון עד רביעי 16-19.6 יחולו שינויים בלוחות הזמנים של קווי התחבורה הציבורית ברחבי הארץ לאור החג המוסלמי עיד אל אדחה

משרד התחבורה קורא לציבור הנוסעים להתעדכן על כל שינוי במוקדי המידע 8787*, באתר www.bus.gov.il ובאתרי האינטרנט של המפעילים השונים, ולהיערך מבעוד מועד לכל שינוי בתדירות הקווים של האוטובוסים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


בעקבות עיד אל אדחה: שינויים בפעילות קווי התחבורה הציבורית

החל מיום ראשון הקרוב (16 ביוני), ועד ליום רביעי (19 ביוני), יחול החג המוסלמי עיד אל אדחה. במסגרת החג, ייעדרו מהעבודה נהגים רבים בתחבורה הציבורית, וצפויים דילולים ושינויים בלוחות הזמנים של קווי התחבורה הציבורית, באזורים שונים בארץ.

הרשות הארצית לתחבורה ציבורית במשרד התחבורה הנחתה את חברות התחבורה הציבורית, המפעילות את קווי האוטובוסים העירוניים והבינעירוניים בארץ, להתקשר ככל הניתן עם חברות קבלניות להפעלת השירות במהלך ימי החג, במטרה לצמצם את הפגיעה בציבור הנוסעים והנוסעות בתחבורה הציבורית.

משרד התחבורה קורא לציבור הנוסעים להתעדכן על כל שינוי במוקדי המידע 8787*, באתר www.bus.gov.il ובאתרי האינטרנט של המפעילים השונים, ולהיערך מבעוד מועד לכל שינוי בתדירות הקווים של האוטובוסים. כמו כן ניתן לנסוע ברכבת ישראל שתפעל בלוח הזמנים הרגיל.
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • לפני 15 שנים לא היינו שומעים על ״חדשות״ כאלה. שבת שלום.
  הגב 14.06.24 17:51
 • כלואים בשבתות בחגים, בושה חוק חופש התנועה. אומללים החלשים במדינה הזו
  הגב 14.06.24 18:25
 • מה קשור שינויים בתחבורה
  הגב 14.06.24 18:53
 • מה קשור אלינו החגים שלהם???? למה אנחנו צריכים לסבול???!!!
  הגב 16.06.24 00:17
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

טומי גרינפלד ורואי איציק משכבה ט' מבית הספר בליך ברמת גן זכו באליפות המדינה לקדטים בטניס שולחן ליחידים וזוגות

| | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק בליך רמת-גןטומי גרינפלד ורואי איציק, תלמידי שכבה ט' מבית הספר בליך ברמת גן, זכו באליפות המדינה לקדטים בטניס שולחן ליחידים וזוגות.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נהג בן 52 נעצר ברמת גן בחשד לנהיגה תחת השפעת אלכוהול עם תוצאה של 1,061 מיקרוגרם

מערכת האתר | | תגובות: 0
דוברות המשטרהבמוקד 100 של משטרת ישראל התקבל הצהריים דיווח על רכב חשוד ופתוח ברחוב הרא"ה פינת בית הלל ברמת גן.


שוטרי ופקחי יחידת שיטור עירוני רמת גן הגיעו במהירות למקום והבחינו ברכב המדובר, כאשר אדם ישן בתוכו ונודף ממנו ריח חריף של אלכוהול.


שוטרי התנועה של מרחב דן הגיעו למקום וערכו בדיקה ראשונית לנהג החשוד, על פי נשיפון תוצאה של 1,080 מיקרוגרם.


השוטרים עיכבו את החשוד, בן 52, תושב טירה, להמשך חקירה ובדיקת "ינשוף", כאשר התוצאה הייתה 1,061 מיקרוגרם. על פי החשד הנהג ביצע תאונת דרכים ופגע בשני כלי רכב בסמוך למקום בו אותר. בוחן תנועה של משטרת מחוז תל אביב הגיע למקום ונפתחה חקירה.


מצ"ב תיעוד בדיקת הינשוף; קרדיט: דוברות המשטרה.

צילומים:דוברות המשטרההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לרגל יום התורם הבינלאומי מחר שישי 14.6 יתקיימו מבצעי התרמת דם בראשון לציון, רחובות, חולון, תל אביב, נס ציונה, פתח תקווה, רמת גן וגבעתיים

חשוב לזכור כי לדם אין תחליף וכי כל מנת דם יכולה לסייע להציל את חייהם של שלושה חולים או פצועים שזקוקים לעירויי דם.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


השבוע מציינים במד"א את יום התורם הבינלאומי לכבודו של ד"ר קרל לנדשטיינר, רופא וחוקר אוסטרי ממוצא יהודי שגילה את סוגי הדם השונים. לרגל יום התורם מחר יתקיימו מבצע התרמות דם ברחבי הארץ במטרה להציל חיים. עקב הצורך המשמעותי בדם וכחלק מההערכות לחירום והשמירה על מלאי הדם, בשירותי הדם של מד"א קוראים לציבור לבוא ולתרום דם.

חשוב לזכור כי לדם אין תחליף וכי כל מנת דם יכולה לסייע להציל את חייהם של שלושה חולים או פצועים שזקוקים לעירויי דם. אנשים בעלי דם מסוג O מהווים 35% מכלל תורמי הדם בישראל, ונחשבים לתורמי הדם האוניברסליים-היות שניתן לתת את מנות הדם שתרמו לכל מי שזקוקים לקבל עירוי דם להצלת חייהם, גם בעת הצורך בעירוי דם דחופים, ללא ידיעת סוג הדם של המטופל/ת.

המוקדים בהם יתקיימו מבצעי התרמות הדם

המכבים 30 פתח תקווה, תחנת מד"א , - תחנת מד"א משעה 8:30 ועד 13:30

האירוסים 53 נס ציונה, רחבת קניותר בין השעות 9:00 ועד 13:30

ז'בוטינסקי 104 ראשון לציון, מד"א, - תחנת מד"א משעה 8:30 ועד 13:30

דוד רמז 69 רחובות, מד"א רחובות, - תחנת מד"א משעה 8:00 ועד 13:30

דרך שיבא רמת גן, בנק הדם מד"א / בית חולים שיבא תל השומר (תחנה נגישה) , - שרותי הדם מד"א משעה 8:00 ועד 13:30

גבעתיים, מתחם כורזין ליד הכיכר של פנינה בר סבר משעה 9:00 ועד 13:30

הרוקמים 1 חולון, בתחנת מד"א חולון , - תחנת מד"א משעה 8:00 ועד 13:30

שאול המלך 27 תל אביב יפו, מוזיאון תל אביב משעה 9:00 ועד 14:00

לפרטים נוספים אתר מד"א https://www.mdais.org/blood-donation
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נבחרת אשכול פיס מכיתה ט'4 בתיכון אהל שם רמת גן זכתה במקום השני בארץ בפרויקט הארצי "מהפחנים": עבודת חקר מדעית הקשורה למלחמה ולזיהום קרקע העוטף מתחמושת וחומרי בנין, וסייעו בניסויים שבודקים את השפעת הזיהום על צמחי מאכל, מקורות מים וגידולים חקלאיים,

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק חינוך ברמת-גןהישג מרשים לנבחרת אשכול פיס רמת גן בפרויקט "מהפחנים" הארצי. פרויקט "מהפחנים - קחו איתכם את הזבל" הוא פרויקט ארצי של אשכולות פיס, משרד החינוך ואוניברסיטת בר אילן. אשכול פיס רמת גן אירח השבוע את אירוע הסיום המרגש שכלל 43 קבוצות מרחבי הארץ, ביניהן נבחרות מיישובי קו העימות.

נבחרת אשכול פיס רמת גן מכיתה ט'4 בתיכון אהל שם, סיפקה רגע של גאווה כשזכתה בתחרות: מקום שני בדירוג הכללי של התוצרים וציון לשבח על הסרטון הטיקטוק שמעלה מודעות לנושא זריקת מסטיקים לפח.

האירוע סיכם שנה של רעיונות מהפכניים של הנבחרת. במהלך השנה, יצאו התלמידים לעבודת חקר מדעית הקשורה למלחמה ולזיהום קרקע העוטף מתחמושת וחומרי בנין, וסייעו בניסויים שבודקים את השפעת הזיהום על צמחי מאכל, מקורות מים וגידולים חקלאיים, במטרה לסייע בשיקום הקרקע בעוטף.

זוהי עבודה מרשימה ביותר של הנבחרת שמשלבת מחקר מדעי, מעורבות סביבתית ומודעות חברתית לסוגיות רלוונטיות. יישר כוח לנבחרת המצטיינת והמוכשרת על ההישגים המרשימים! אין ספק שתמשיכו להוביל ולהשפיע לטובה.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נבחרת הכדורגל של בנות ה'-ו' בבית הספר נטעים זכתה במקום הראשון בטורניר העירוני ברמת גן

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק חינוך ברמת-גןברכות לנבחרת הכדורגל של בנות ה'-ו' בבית הספר נטעים ברמת גן על הזכייה במקום הראשון בטורניר העירוני!


הבנות הפגינו משחק מדהים, והתוצאה המכובדת היא פרי עבודה קשה, מסירות והתגייסות קבוצתית לאורך כל העונה.


מזל טוב מיוחד לג'סיקה מכיתה ו'2, שנבחרה כשחקנית המצטיינת של הטורניר!


בנות נטעים ממשיכות להוכיח שבספורט, כמו בכל תחום אחר, התשוקה, המרץ והעבודה הקבוצתית מביאים להישגים מרשימים. גאווה גדולה!

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אביגיל גרסטמן מבית הספר הלל ברמת גן זכתה במקום השני באולימפיאדת הלשון העברית תשפ"ד

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק חינוך ברמת-גןתלמידת בית הספר הלל ברמת גן, אביגיל גרסטמן מכיתה ח' 2, זכתה במקום השני באולימפיאדת הלשון העברית לשנת תשפ"ד. האולימפיאדה אפשרה מפגש חווייתי עם תכנים בתחום הלשון העברית והבלשנות שאינם חלק מתוכנית הלימודים הרגילה, והתמודדות עם משימות ואתגרים מורכבים. אביגיל הצטיינה במיוחד בהוכחת שליטה בשפה העברית ובהפגנת חשיבה יצירתית.

הנהלת בית הספר הלל הביעה גאווה בהישגה של אביגיל והודתה לצוות הלשון ולרכזי העברית על החשיפה לאולימפיאדה, הדירבון להשתתף במיזם הייחודי ותרומתם להישג המרשים.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נבחרת המאיץ המדעי של תיכון 'אהל שם' רמת גן ייצגה את ישראל בגמר אליפות המאיץ המדעי בפראג

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק חינוך ברמת-גןנציגי נבחרת המאיץ המדעי של תיכון 'אהל שם' ברמת גן ייצגו את בית הספר בגמר אליפות המאיץ המדעי, תחרות יזמות חלל שהתקיימה השבוע בפראג, צ'כיה.


בתחרות הציגו התלמידים את MASS, שולחן ניתוחים רובוטי פורץ דרך המותאם לחלל. השולחן משתמש בטכנולוגיות מתקדמות המשלבות AI, VR, הדמיות מתקדמות, שליטה ובקרה מרחוק, להעברת תנועות ידי המנתחים לידיים הרובוטיות של השולחן בזמן אמת.


הפרויקט מציג חזון שבו רופאים מכדור הארץ יוכלו לנתח דרך ידיים רובוטיות על שולחן ניתוחים במעבורת חלל. חברי הנבחרת הפגינו יכולות מרשימות של עמידה מול קהל והציגו את הסטארטאפ בפני פורום שופטים מקצועי ובכירים מנאס"א ומתעשיית החלל הפרטית.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הסרט "חצי הלב בעזה" זכה בגמר סרטי הקולנוע בתיכון אורט אבין רמת גן וישלח לתחרות הארצית

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק חינוך ברמת-גןבגמר סרטי הקולנוע שהתקיים בתיכון אורט אבין ברמת גן, זכה הסרט "חצי הלב בעזה". הסרט יישלח מטעם בית הספר לתחרות הארצית בפסטיבל הקולנוע של תלמידי התיכון. הסרט הקצר עוסק בסיפורה של ארבל אשכנזי, שחברתה הטובה עדן ירושלמי חטופה בעזה, ומביא נקודת מבט ייחודית ורגישה על רגשות האשם והכאב של השורדים. הציבור מוזמן לצפות, לשתף ולסמן בלייק את הסרטון החשוב, עד אשר ישובו החטופים והלב יחזור להיות שלם.


לצפייה בסרטון: לחצו כאן.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תחזית לחג השבועות מחר שלישי יהיה ללא שינוי וברביעי תחול עלייה בטמפרטורות

ביום חמישי צפויה הכבדה בעומס החום

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


שני 10.6.24

מעונן חלקית עד בהיר. הטמפרטורות תהינה ללא שינוי ניכר. הלילה: בהיר עד מעונן חלקית.


שלישי 11.6.24

ללא שינוי ניכר במזג האוויר.


רביעי 12.6.24

מעונן חלקית עד בהיר. תחול עלייה קלה בטמפרטורות ויעשה מעט חם מהרגיל לעונה


חמישי 13.6.24

בהרים ובפנים הארץ צפויה עליה נוספת בטמפרטורות ותחול הכבדה ניכרת בעומס החום.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ועדת הפנים של הכנסת אישרה הענקת מענק פרישה לראשי רשויות וסגנים בשכר שלא המשיכו בתפקידם-הפסידו

מענק הפרישה יהיה בין 3-6 חודשים בהתאם לזמן הכהונה כאשר המקסימום הוא 6 חודשים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
אתר הכנסת


ועדת הפנים של הכנסת אישרה את תיקון חוק המעניק מענק פרישה לראשי רשויות וחברי מועצה בשכר שפרשו. מדובר על תיקון בחוק ראשי הרשויות וסגניו הנועד להשוות את התנאים של נבחרי הציבור בשלטון המקומי לנבחרים בכנסת. על פי התיקון ראשי רשויות וסגנים שסיימו את תפקידם בקדנציה האחרונה יקבלו מענק פרישה של בין 3-6 חודשים בהתאם לזמן הכהונה כאשר המקסימום הוא 6 חודשים. התיקון כולל גם את הסרת המגבלה על ראשי הרשויות שעברו את גיל 70 (כמו רחמים מלול ומוטי ששון ברחובות ובחולון). לדברי יו"ר הועדה, ח"כ יעקב אשר המטרה היא לדאוג לנבחרי הציבור שלא יאלצו לדאוג ליום שאחרי במידה ויפסידו בבחירות ולמנוע בכך שראש הראשות/סגן מחשש שלא ייבחרו עוד כבר בזמן כהונתם ידאגו לחפש לעצמם תעסוקה.

דיון הקודם שהתקיים באפריל אמר יו"ר ועדת הפנים ח"כ יעקב אשר, כי הוא תומך עקרונית בהצעה והוסיף כי אינו רוצה שנבחר ציבור יתכנן את עתידו בזמן שהוא מתפקד כראש רשות: "חיזוק טוהר המידות הוא המהות של הנושא. אני חושב שהדבר האחרון שאנחנו צריכים שיקרה במדינת ישראל הוא שנבחר ציבור במהלך השירות שלו יחשוב על מה יקרה אתו ביום אחרי שיפסיד בבחירות. לא מדובר בתגמול או פרס, זה מהלך שיטייב את ההון האנושי של נבחרי הציבור וישמור על טוהר המידות. נבחר ציבור הוא נבחר ציבור, בין אם הוא עובד בכנסת או עובד למען הציבור ברשות המקומית".


בנוסף התקיימה ישיבת ועדה בנושא מעמד חברי המועצה ברשויות המקומיות. כבר שנים מדובר על הנושא כי חברי מועצה מקדישים את זמן בהתנדבות כנבחרי ציבור אך לא זוכים לשום תגמול על העשייה שלהם הכוללת השתתפות בישיבות, ועדות, אחריות על תיקים (מחזיקי תיקים), מפגשים עם תושבים ועוד. בדיון לקחו חלק חברי מועצה מרשויות שונות שדברו על הקושי לתת מענה לתושבים שבחרו אותם לאור המצב שתפקידם כחברי מועצה דורש זמן זאת במקביל למקום העבודה שלהם. על פי התכנון עתיד להתקיים דיון נוסף בנושא.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • לאחר כל כך הרבה שנים במערכת הם לא מקבלים פנסיה תקציבית פלוס קיצבת אזרח ותיק ??, חישבו גם עלינו האזרחים הותיקים שמעלים לנו כל חודש בחודשו כמו לכל החכ"ים. והשרים.
  הגב 12.06.24 21:54
 • אורח

חברת "קונטמפו החזקות" ממשיכה כספונסרית הראשית של הפועל רמת גן גבעתיים בכדורגל לעונה השלישית

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק הפועל רמת-גן גבעתייםמועדון הכדורגל הפועל רמת גן גבעתיים שמח להודיע כי חברת ״קונטמפו החזקות״, בבעלות שחר רז, תשמש זו העונה השלישית כספונסרית הראשית של קבוצת הבוגרים.


קונטמפו היא חברה יזמית מובילה בתחום ההתחדשות העירונית בגוש דן והסביבה, המספקת מענה עכשווי לחיים אורבניים. לפרטים נוספים ניתן לבקר באתר החברה: https://www.contempo.co.il.


שחר רז, הבעלים של קונטמפו, מתעניין בכל הקשור למועדון, מגיע למשחקי הבוגרים ולוקח חלק משמעותי בקבוצת הספיישל. הוא נמצא בקשר עם ההורים והשחקנים, ומקפיד להגיע לאימוני ומשחקי הקבוצה.


המועדון מבקש להודות לשחר ולחברת קונטמפו על התמיכה הגדולה והחיבור המרגש למועדון.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אורה גלזר מנכ"לית קבוצת הנשים של מכבי עירוני רמת גן מונתה לסגנית יו"ר איגוד הכדורסל הישראלי

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום:עודד קרני - מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסלאורה גלזר מונתה לסגנית יו"ר איגוד הכדורסל הישראלי. מנכ"לית קבוצת הנשים של מכבי עירוני רמת גן, אורה גלזר, נבחרה היום לסגניתו של עמוס פרישמן - יו"ר איגוד הכדורסל הישראלי.


משפחת מכבי עירוני רמת גן הביעה גאווה רבה במינוי ואיחלה לה הצלחה בתפקיד החדש והמכובד. "אין ראויה ממך ואין לנו ספק שתעשי זאת על הצד הטוב ביותר. בטוחים שתמשיכי לקדם את הכדורסל הישראלי ולהביאו לפסגות מקצועיות כפי שאת יודעת," נמסר מהקבוצה.
צילומים:עודד קרני - מנהלת ליגת העל לנשים בכדורסלהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סיור מרתק ברמת גן: היכרות עם ההיסטוריה והקולינריה של העיר - 19 ביוני 2024

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מוזיאון בית קריניציסיור מרתק ברמת גן יתקיים ביום רביעי, 19 ביוני 2024, בין השעות 17:00 ל-20:00. הסיור יתחיל בכניסה לגן שאול ברחוב מעלה הצופים ויציע למשתתפים היכרות מרגשת עם העיר.


במהלך הסיור, המשתתפים יזכו לשמוע סיפורים מרתקים על ההיסטוריה של רמת גן, כולל כיצד התעופף גג בית הספר הראשון ברוחות, למי הייתה רפת ב"כביש הלבן", והיכן היה מגרש הבלטות המיתולוגי. כמו כן, ייחשפו לסיפור של הבית הפינתי עם הכתובת "כופר הישוב" ולמיקום המאפייה עם הפיתות הכי חמות בשכונה.


הסיור כולל גם חוויות קולינריות עם פלאפל, סביח, טחינה וחמוצים, המגיעים "קומפלט" עם רמת גן.


להרשמה לסיור, ניתן להיכנס לקישור הבא: https://mbe-rg.smarticket.co.il/event/11865

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תיקון שבועות קהילתי ברמת גן ב-10 ביוני 2024

| | תגובות: 0תיקון שבועות קהילתי ברמת גן!


בינ"ה, עיריית רמת גן וקהילת זומר מזמינים אתכם.ן לתיקון שבועות קהילתי: "טנא של כוכבים - נקודות של אור מתוך הקהילה".


האירוע יכלול מעגלי סדנאות, יצירה ולימוד, והופעה אקוסטית של רונה קינן. זהו לילה של מפגש מעמיק, לימוד מהתנ"ך ועד רודולף שטיינר ולאונרד כהן. בנוסף, יתקיימו סדנאות ביוגרפיה והורות, ריקוד, יוגה ומדיטציה, סרטים ומוסיקה.


האירוע יתקיים ביום שני, 10 ביוני 2024, בבית ספר זומר, רחוב למדן 1, רמת גן. הכניסה חופשית בהרשמה מראש.


להרשמה מראש


]]>התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הישג מדהים לגיא ששון בוגר בית הספר בליך ברמת גן: זכה ברולאן גארוס בכיסאות גלגלים והפך לישראלי הראשון שזוכה בגרנד סלאם בקטגוריית הקוואד

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק בליך רמת-גןהישג מדהים לבוגר בית הספר בליך ברמת גן , גיא ששון. הטניסאי הפראלימפי הישראלי שמדורג שלישי בעולם, זכה אתמול, יום שבת, ברולאן גארוס בכיסאות גלגלים בהופעת הבכורה שלו בתחרות. ששון עשה היסטוריה בתור הישראלי הראשון שזוכה בגרנד סלאם בקטגוריית הקוואד - קטגוריית הנכות הגבוהה ביותר.


בסיום חגג עם דגל ישראל והזכיר את שחרור ארבעת החטופים משבי חמאס מוקדם יותר היום.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

קריאה דחופה להצלת חייו של שחר הזקוק לניתוח לב דחוף בבוסטון תוך 48 שעות

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עו"ד רועי ברזילייש לנו 48 שעות כדי להציל את שחר! הוא חייב לעבור ניתוח לב דחוף בבוסטון. כנסו ללינק, זה לוקח בדיוק דקה להציל חיים: https://yanshufim.giveback.co.il/Our_Heart_He

עו"ד רועי ברזילי - סגן ראש עיריית רמת גן

את האם מיכל אני מכיר היטב כחניכה בתנועת הנוער העובד ואחותו של חבר קרוב מאוד, תושבת העיר עד לפני כמה שנים, הוריה עדיין חיים בפתח תקווה. לאחרונה סייענו להן לפנות את דירתן בבארי ולעבור חזרה לאיזור.


ב-7 באוקטובר מיכל ורותם, האמהות של שחר, ואחותו הגדולה עומר בת ה-4, ניצלו מהטבח בבית שלהם בקיבוץ בארי. שחר ויובל התאומים עוד היו בבטן. שלושה חודשים לאחר מכן הם נולדו והכניסו הרבה אור בתוך הימים הקשים האלה.


ואז... שחר אובחן עם מום נדיר בלב ועכשיו הם במלחמה על החיים שלו. הוא חייב לעבור ניתוח דחוף בבית החולים לילדים בבוסטון ויש לנו 48 שעות לגרום לזה לקרות.


#הלב_שלנו

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עונת הנחשים: איך מזהים ומה עושים כאשר נחש מכיש את הכלב שלכם

הטיפים באדיבות השירות הווטרינרי של עיריית פתח תקווה

מערכת האתר | | תגובות: 5זהירות נחשים! הקיץ כבר כאן ועמו מתעוררים הנחשים ומיני זוחלים אחרים. רובם אינם מסוכנים לבני אדם ובדרך כלל נמנעים מלבוא עמנו במגע, אך במקרה של מפגש עם נחש חשוב לזכור שגם חיות המחמד חשופות לסכנה.

בישראל ישנם 41 מיני נחשים ומתוכם רק 9 ארסיים. הנחש היחיד שנמצא באזורים צפופי אוכלוסייה בישראל הוא נחש הצפע הארץ ישראלי. הצפע הוא נחש עבה יחסית וניתן לזהות אותו על ידי צבעו הירוק-חום ולאורך גבו עובר קו עקלתון כהה רציף. חיות המחמד ידועות בסקרנותן ולכן באביב ובקיץ עם בואם של הנחשים, יש לדאוג ולהשגיח שלא יפגעו מהכשת נחש.

בשירות הווטרינרי מסבירים כי בשל נטייתן של חיות המחמד לרחרח ולבחון כל דבר, לרוב ההכשות יהיו באזור הפה, הצוואר והאף. הכשות עשויות להיות מסוכנות ואפילו קטלניות.

כדי ליצור סביבה נקייה מנחשים ומיני זוחלים, עד כמה שניתן, מומלץ לשמור על גינות וחצרות הבתים נקיות מעשבים, גרוטאות ופסולת בנייה המשמשים אזורי מחסה אפשריים לזוחלים. בנוסף לכך, רצוי שקירות הבתים והגדרות יהיו חשופים וללא צמחיה מטפסת. יש להמנע מהשארת שאריות מזון המזמינות מכרסמים שהם מזונם העיקרי של הנחשים ובמקרה של התקלות עם נחש אין לנסות ללכוד אותו, יש להתרחק מהמקום ולהתקשר למוקד העירוני

לדברי השירות הווטרינרי של עיריית פתח תקווה:


"אם חיית המחמד שלכם הוכשה על ידי נחש יש לפנותה בדחיפות לטיפול אצל וטרינר. ייתכן שהסימנים הקליניים כמו נפיחות, בצקת ושטף דם יופיעו מספר שעות מרגע ההכשה אך תוכלו להבחין במצוקה של בעל החיים כשישדר חוסר מנוחה, יילל ויקיא ומאוחר יותר ניתן יהיה להבחין בנפיחות משמעותית וכואבת באזור ההכשה. עיכוב במתן טיפול מידי עלול להביא למותה של חיית המחמד ובמקרים רבים סיבת המוות היא חנק עקב התפתחות של בצקות באזור ההכשה או עקב פירוק תאי דם אדומים ופגיעה במערכת הקרישה".

הטיפול בחיית המחמד שהוכשה כולל טיפול תומך (נוזלים, אנטיביוטיקה וכד'), פלסמה ולעתים אף זריקת נסיוב. אין טעם לנסות לתפוס את הנחש במקרה של הכשת בעל חיים כיוון שבישראל הנסיוב היחיד שניתן הוא של נחש הצפע ותפיסתו עלולה להיות מסוכנת. ניתן לנסות לצלם את הנחש.

בשירות הווטרינרי העירוני מזכירים כי הנחשים עשויים להיות מועילים לאדם מכיוון שהם טורפים חולדות ועכברים. כמו כן, הם חיות מוגנות על פי חוק. לכן לוכדי הנחשים המורשים על ידי רשות הטבע והגנים משחררים את הנחשים מחוץ לישוב בשטחים פתוחים לאחר לכידתם. אין להרוג נחשים.

כמו כן, יש לטייל עם הכלבים כשהם קשורים ברצועה. בנוסף לכך, במיוחד במהלך הקיץ מומלץ בשעת הטיולים עמם בשטח להקפיד להרחיק אותם מאזורים מסוכנים כגון: סדקים, שיחים סבוכים, פתחי ניקוז ועוד.התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • וואי וואי נחש עם מגיפת קץ האנושות זה הכי מפחיד!!
  הגב 09.06.24 09:03
 • להעסיק חתולים בשמירה! לא יהיו עכברים ונחשים שיצליחו להסתנן דרכם.
  הגב 09.06.24 09:12
 • ואולי עיריית רחובות בהנהלתה בחדשה תגדיל ותעשה כקודמיה??? למרות פניות רבות להסרת עשביית פרא יבשה לא מוצאים את הזמן להגיע ולטפל בבעיה כאובה ומסוכנת זו ... ברחוב אמנון ותמר פינת ילקוט הרועים . בראשות העיריה הקודמת כשמלול היה ראש העיר תוך 24 שעות הגיעו וטיפלו, וכעת ממתינים כבר 3 חודשים וטרם נמצא האיש המתאים לטפל בבעיה...
  הגב 09.06.24 14:03
 • מרקוביץ יפתור הבעיה
  09.06.24 18:17
 • חשוב הרבה יותר לעדכן כיצד לנהוג במקרה של הכשת נחש בני אדם.
  הגב 09.06.24 20:21
 • אורח

יריד אוכל לכבוד חג השבועות בקניון עזריאלי אילון ברמת גן, 9-11 ביוני

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק קניון עזריאלי אילוןקניון עזריאלי אילון ברמת גן מכריז על יריד אוכל מיוחד לכבוד חג השבועות. היריד יתקיים ברחבה המרכזית של הקניון בימים שני ושלישי, 9-11 ביוני. דוכני האוכל יציעו מגוון רחב של מאכלים ויהוו פתרון מושלם למי שמתלבט מה להביא לערב החג.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דדי בן דיין מונה למנהל המקצועי של מחלקת הנוער במועדון הכח מכבי עמידר רמת גן

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק הכח מכבי עמידר רמת גןבהתרגשות רבה, מועדון הכח מכבי עמידר רמת גן שמח להודיע כי דדי בן דיין, אחד מהשמות המובילים והמשפיעים בכדורגל הישראלי, הצטרף למועדון ההיסטורי והאגדי. דדי ימונה למנהל המקצועי של מחלקת הנוער של המועדון.


היכרות עם דדי בן דיין:


דדי בן דיין, ששיחק בעבר כמגן שמאלי בקבוצות בכירות כמו מכבי תל אביב, הפועל תל אביב ונבחרת ישראל, מביא עימו ניסיון עשיר וידע רב לכדורגל הישראלי. לאחר פרישתו ממשחק פעיל, הוא הפך לדמות משמעותית בתחום האימון, ושימש כמאמן במחלקות הנוער של מכבי תל אביב.


הניסיון הבינלאומי של דדי בן דיין:


דדי בן דיין לא הצטיין רק בזירה המקומית, אלא גם בזירה הבינלאומית. במהלך הקריירה שלו, הוא שיחק בקבוצת קולורדו ראפידס בליגת ה-MLS האמריקאית, שם הפגין ביצועים מרשימים והביא את הניסיון האירופי שלו לכדורגל האמריקאי. בנוסף, הוא שיחק בקבוצת אומוניה ניקוסיה מקפריסין, אחת הקבוצות המובילות במדינה, שם תרם רבות להצלחת הקבוצה וזכה להערכה רבה על יכולותיו הן בהגנה והן בהתקפה ובתום העונה זכה עמה בגביע. הניסיון הבינלאומי שלו מספק לו פרספקטיבה רחבה ומעמיקה, אותה הוא מביא עימו לתפקידו החדש.


הצטרפותו למועדון הכח עמידר רמת גן:


כעת, מועדון הכח עמידר רמת גן גאה להודיע שדדי בן דיין יוביל את מחלקת הנוער של המועדון כמאמן מקצועי. המינוי החדש מהווה צעד משמעותי בשאיפת המועדון לשדרוג ופיתוח הדור הבא של הכדורגלנים. דדי, עם הידע הנרחב והניסיון שצבר לאורך השנים, יהיה נכס עצום למחלקת הנוער של המועדון.


ציפיות לעתיד:


המועדון וכלל האוהדים נרגשים לקראת תחילתו של פרק חדש ומבטיח במחלקת הנוער. המועדון בטוח שעם דדי בן דיין בראשות הצוות המקצועי, יראו הישגים מרשימים ופיתוח מתמשך של שחקנים מוכשרים שיצמחו ויתקדמו לשורות הקבוצות הבוגרות.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

משחקי הכדורגל של יורו 2024 יוקרנו על מסך ענק באמפי הפארק הלאומי ברמת גן - החל משבת, 15 ביוני

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק ליר לוי - Lir leviיריית הפתיחה של הקיץ ברמת גן: יורו 2024 מגיע לאמפי הפארק הלאומי ברמת גן!


שידורים חיים של משחקי היורו על מסך 4K ענק ועם מערכת סאונד מתקדמת! באוויר הפתוח ונוף ירוק הצופה לאגם, והאווירה כמו באצטדיון.


חוויה צפייה בלתי נשכחת, לכם ולכל המשפחה.


החל משבת, 15 ביוני, בשעה 16:00.


השערים יפתחו חצי שעה לפני תחילת המשחק הראשון ויסגרו חצי שעה לאחר סיום המשחק האחרון של אותו היום.


הכניסה חופשית!


ללוח השידורים המלא היכנסו לאתר העירוני: https://www.ramat-gan.muni.il/events/euro-games-2024

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תושב תל אביב בן 56 נתפס על חם פורץ לרכב בחנייה של קניון איילון ברמת גן

מערכת האתר | | תגובות: 0
דוברות המשטרהבלשי תחנת רמת גן- בני ברק עצרו "על חם" חשוד שפרץ לרכב בחנייה של קניון איילון ברמת גן לאור יום.


במסגרת המאבק בפשיעה והפעילות המבצעית של בלשי תחנת רמת גן- בני ברק, הבלשים ערכו ביום חמישי פעילות שבמהלכה הבחינו בחשוד, כאשר נמצא בתוך רכב חונה בחנייה בקניון איילון ברמת גן. השוטרים בדקו את החשוד וגילו כי הוא פרץ לרכב החונה.


הבלשים ערכו חיפוש על החשוד שבמסגרתו איתרו ותפסו כלי פריצה כגון מוט ברזל ומספריים. בנוסף נתפסו ברשות החשוד משאבה חשמלית לניפוח גלגלים, פלאפון, משקפי שמש וחומר החשוד כסם.


הבלשים עצרו את החשוד, בן 56, תושב תל אביב והוא הובא לחקירה שבסיומה נכלא. בית משפט השלום בתל אביב האריך ביום שישי את מעצרו עד 9 ביוני 2024. החקירה נמשכת.


מצ"ב תיעוד הרכב; קרדיט: דוברות המשטרה.

צילומים:דוברות המשטרההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שני הולכי רגל נפגעו מרכב ברמת גן; אחד במצב קשה

מערכת האתר | | תגובות: 0בשעה 00:56 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב דן, על שני הולכי רגל שנפגעו מרכב ברחוב פרץ ברנשטיין ברמת גן. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבית החולים שיבא-תל השומר שני פצועים, בהם גבר בן 22 במצב קשה עם חבלה רב מערכתית ופצוע נוסף במצב קל.


פארמדיק מד"א יששכר וייס וחובש מד"א שלמה לוי מיחידת האופנועים של מד"א סיפרו: "כשהגענו למקום ראינו את הפצוע שנלכד בחלקו הקדמי של הרכב. לאחר שחילצנו אותו ראינו כי הוא סובל מחבלה רב מערכתית קשה. הענקנו לו טיפול רפואי שכלל עצירת דימומים, קיבוע לקרש גב ומתן תרופות לשיכוך כאבים ופינינו אותו בדחיפות לבית החולים כשמצבו קשה. פצוע נוסף שנפגע מהרכב באורח קל פונה לבית החולים להמשך טיפול רפואי."סרטון:

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

רשת טיב טעם חולקת מתכון קל להכנה ועשיר בטעמים לחג השבועות - תפוחי אדמה גראטן

מערכת האתר | | תגובות: 18
צילום: צילום יחצרשת טיב טעם חולקת מתכון קל להכנה ועשיר בטעמים לחג השבועות


לרגל חג השבועות, רשת טיב טעם חולקת מתכון קל להכנה עם מרקם חלק ונעים ועשיר בטעמים עדינים – תפוחי אדמה גראטן.


מרכיבים: • 8 יחידות תפוחי אדמה בינוניים קטנים מזן באטר או דזירה

 • 1 ליטר חלב

 • חצי ליטר שמנת מתוקה

 • כף מלח

 • כפית פלפל שחור

 • חצי כפית מוסקט

 • 3 ענפי מרווה

 • 5 שיני שום כתושות


אופן ההכנה: 1. בכל תפוח אדמה יוצרים חריצים במרווחים של 1 מ"מ ועומק 2/3 מגודל תפוח האדמה.

 2. מניחים בסיר עם כל יתר הרכיבים ומביאים לרתיחה.

 3. מנמיכים את האש ומבשלים בביעבוע עדין כחצי שעה.

 4. במקביל מחממים תנור ל-180 מעלות.

 5. מוציאים בזהירות את תפוחי האדמה מהסיר לתבנית פיירקס, ומוסיפים את נוזלי הבישול מעל.

 6. מעבירים לתנור החם לחצי שעה - 40 דקות, עד שתפוחי האדמה רכים, מושחמים ורוב הנוזלים מצומצמים. מגישים חם.צילום יחצ
קרדיט תמונה: צילום יחצהתפרסמו 18 תגובות לכתבה.
 • למה לפרסם מתכון של רשת מחללת שבת ומוכרת טרף לכבוד חג קדוש, חג השבועות?
  הגב 07.06.24 10:44
 • מחוללת שבת? אין שום דבר מיוחד בשבת. מותר לחלל יום שלישי?
  07.06.24 12:34
 • השבת חשובה מאוד.. הכשרות חשובה ... ובטח חג מתן תורה חשוב . ומי שחושב שכול זה לא חשוב שילך לארץ אחרת כי פה זה ארץ של יהודים גאה להיות יהודה תודה אבא שבשמיים ברוך שלא עשני גויה
  07.06.24 14:57
 • יש דתיים ויש חילוניים. כולם יהודים. תכבד את החילונים והם יכבדו אותך בחזרה.
  09.06.24 04:56
 • טיב טעם לא כשר
  הגב 07.06.24 10:45
 • אז מה? ממש חשוב כשר
  07.06.24 12:34
 • אבל טעים ! ו כל זאת --יקרר!!!!
  הגב 07.06.24 10:59
 • כתבה פרסומית רדודה.
  הגב 07.06.24 14:41
 • אתה בטח אומר את זה על כל מתכון פה של כל אחד אחר נכון? אז זהו שלא נראה לי. מספיק עם הצדקנות.
  09.06.24 20:29
 • בטח שבת מיוחדת .... אלה עם את/ה גוי/ה אז לכם לא חשובה השבת
  הגב 07.06.24 14:52
 • אלא**** אם****, לימודי ליבה ?.
  07.06.24 15:48
 • "צילום: צילום יחצ" אומר הכל.
  הגב 07.06.24 16:54
 • בשביל מה הפרסום הזה? יש טיב טעם, לא כולם שלמים עם הרשת הזאת, אז עוד לפרסם? מה זה ווצאפ לפרסום? אז אצא!!!! אנחנו יהודים, לא צריך עוד לפרסם אותם..איפה הכבוד לזה שאנחנו יהודים. אני לא דתיה, אבל מכבדת את היותי יהודיה.גם קופסת סרדינים לא אקנה שם. שבת שלום,
  הגב 07.06.24 20:40
 • היהדות היא לא רק כשרות ושמירת שבת.. לפי ההגיון שלך אנחנו יהודים ולכן צריכים ללכת ע"פ כל חוקי הדת וההלכה.. איש איש באמונתו יחיה. אחים אנחנו.
  08.06.24 22:59
 • אנו מדינה חופשית ודמוקרטית לפי מגילת העצמאות. רשת טיב טעם לא כשרה ועובדת בשבתות ובחגים יהודים. אם תקנה או תקני ברשת זו הרי זה מבחירה ולא מהכרח. לדעתי אין מקום להתלהם על מתכון שנשלח על ידי הרשת גם אם הרשת לא כשרה. אין בשלחחת המתכון כפיה כלשהי לצרוך מוצרי מזון לא כשרים
  הגב 08.06.24 01:05
 • "החתולים של טיב טעם חיים בגן-עדן. מעולם לא היו חתולי רחוב כ"כ שמנים ומדושנים. הם יודעים היטב מתי מזומנות להם ארוחות הגורמה .שעות האקשן הלילי של המפעל הן גם השעות שלהם" כך פתח בשנת 2007 רפי גינת את "תחקיר החתולים" על טיב טעם.
  הגב 08.06.24 01:54
 • חשבת שאולי הדברים השתנו משנת 2007 ועד 2024? למה ישר להשמיץ? לא לעניין.
  09.06.24 05:00
 • אנחנו מדינה דמוקרטית , למי שלא נאה שיחפש מקום אחר לחיות בו , לכל אדם הזכות לקנות איפה שהוא רוצה ומה שהוא רוצה . גם לקחת את המתכון ולקנות את המצרכים ביוחננוב . זוהי אינה מדינת הלכה וגם לא תהיה !
  הגב 08.06.24 11:33
 • אורח

תלמידי אורט אבין רמת גן חילקו עוגות בבית גיל הזהב לכבוד חג השבועות

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק אורט אבין רמת גןתלמידי אורט אבין רמת גן יזמו פרויקט אפיית עוגות לכבוד חג השבועות. במסגרת הפרויקט, נאספו כ-90 עוגות, מרביתן עוגות גבינה, אך גם עוגות שוקולד ומייפל. אתמול, התלמידים חילקו את העוגות בבית גיל הזהב ברוחב לב, מה שמחמם את הלב ומדגיש את הערכים החינוכיים של בית הספר. חג שבועות שמח!

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שמוליק ברנר ימשיך לאמן את מכבי עירוני רמת גן בעונה הבאה

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מכבי עירוני רמת גןשמוליק ברנר ימשיך לאמן את מכבי עירוני רמת גן בעונה הבאה. היום הושג סיכום סופי בין הצדדים וברנר ימשיך לעונתו השלישית ברציפות בקבוצה והחמישית סך הכל.


לאחר חתימת ההסכם אמר המאמן: "מכבי עירוני רמת-גן היא בית עבורי וההמשך נראה בהחלט טבעי. זה היה מוסכם בעל פה ועכשיו סגרנו את הדברים באופן רשמי. אני שמח וגאה להמשיך להוביל את הקבוצה בעונה הקרובה בשאיפה להצלחות בליגה הישראלית ובאירופה".


מכבי עירוני רמת-גן תוציא את ברנר להשתלמות המאמנים היוקרתית של מאמני היורוליג שתחל ב-20 בחודש באתונה ותימשך שלושה ימים. את ההשתלמות מובילים: צ'וס מתאו, מאמן ריאל מדריד פינאליסטית היורוליג העונה ועוזרי המאמן של אולימפיאקוס (סיימה רביעית בפיינל פור) סטפנוס טריאנטפולוס וג'ורג' בוזיקאס.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל