הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
במהלך הלילה נפצעו בינוני בתל אביב רוכב קורקינט ורוכב אופניים חשמליים
קטטה גדולה בתל אביב. 9 פצועים מדקירות ומכות
סדנת קוקדמה במרכז הקהילתי הגר"א בתל אביב: למידת טכניקות גידול בונסאי בכדור קוקדמה, 12 בינואר 2024

במהלך הלילה נפצעו בינוני בתל אביב רוכב קורקינט ורוכב אופניים חשמליים

אבי בר | | תגובות: 0


רוכב קורקינט

בשעה 00:46 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב דן, על רוכב גלגינוע (קורקינט חשמלי) שהחליק ברח' מנחם בגין בתל אביב. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח איכילוב, גבר כבן 30 במצב בינוני, עם חבלת ראש.


רוכב אופניים

בשעה 01:54 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב דן, על רוכב אופניים חשמליים שהחליק, ברח' המסגר בתל אביב. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח איכילוב, גבר כבן 25 במצב בינוני, עם חבלת ראש.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

קטטה גדולה בתל אביב. 9 פצועים מדקירות ומכות

דקור נוסף במצב קשה התגלה ברחוב סמוך

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום תיעוד מבצעי מדא


בשעה 02:29 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב דן, על מספר פצועים במהלך קטטה בשכונת התקווה בתל אביב. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבתי החולים איכילוב, וולפסון בילינסון ושיבא בתל השומר, 9 פצועים, בהם: צעיר כבן 20 במצב קשה, עם פציעות חודרות, 3 במצב בינוני עם פציעות חודרות, ו- 5 פצועים במצב קל.


דקירה נוספת בשכונת התקווה

בשעה 02:44 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב דן, על גבר שנפצע בארוע אלימות ככל הנראה בשכונת התקוה והגיע לרחוב מסילת ישרים בתל אביב. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח איכילוב, גבר כבן 40 במצב קשה, עם פציעות חודרות מדקירות.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סדנת קוקדמה במרכז הקהילתי הגר"א בתל אביב: למידת טכניקות גידול בונסאי בכדור קוקדמה, 12 בינואר 2024

| | תגובות: 0
צילומים: קוקדמת בונסאי


ביום שישי, ה-12 בינואר 2024, בין השעות 10:00-12:00, תתקיים סדנת קוקדמה במרכז הקהילתי הגר"א, הממוקם ברחוב הגר"א 28, נוה שאנן, תל אביב. הסדנה תתמקד במפגש בין בונסאי עץ אופרקוליקריה, המגיע מאזורי מדגסקר, לכדורי הקוקדמה המופלאים מיפן. המשתתפים ילמדו את הסביבה המיטבית לעץ הבונסאי שבכדור הקוקדמה ואת שיטת העיצוב והגיזום של הבונסאי.

במהלך הסדנה, המשתתפים יייצרו שתי קוקדמות מקסימות, כולל הבונסאי, מחומרי גלם טבעיים. הם יקבלו גם שתי תחתיות להנחה מחרס וספרון הוראות לטיפול עצמאי בהמשך.

מחיר הסדנה הוא 440 ש"ח, אך תושבי תל אביב-יפו זכאים להנחה של 40% וישלמו רק 264 ש"ח. ניתן לבטל את ההשתתפות ולקבל זיכוי מלא בהודעה מראש של לפחות 48 שעות לפני תחילת הפעילות. ההשתתפות מגיל 18 ומעלה.

לפרטים נוספים ניתן לפנות למרכז הקהילתי הגר"א במייל hagra4u@gmail.com או בטלפון: 03-7242942.

להרשמה לסדנה לחצו כאן.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סדנת קוקדמה עם רעות אגם במרכז קהילתי הגר"א בתל אביב: גידול צמחים ללא כלי קיבול, 26 בינואר 2024

| | תגובות: 0
צילומים: רעות אגם


הסדנה המבוקשת עם רעות אגם חוזרת בסדרת סדנאות סתיו/חורף במרכז קהילתי הגר"א בתל אביב. הסדנה תתמקד בעיצוב עציצים מרהיבים ביופיים ובעלי מראה ייחודי באמצעות שיטת הקוקדמה, שיטת גינון יפני ייחודית המאפשרת גידול צמחים ללא כלי קיבול כלשהו או אדנית.

במהלך הסדנה, המשתתפים יקבלו מגוון עשיר של חומרי גלם טבעיים שמהם יייצרו שתי קוקדמות מקסימות מעשה ידיהם, שתי תחתיות להנחה מחרס וספרון הוראות לטיפול עצמאי בהמשך.

הסדנה תתקיים ביום שישי, 26.01.24, בין השעות 10:00 - 12:00. מחיר הסדנה הוא 310 ש"ח, אך תושבי תל אביב-יפו זכאים להנחה של 40% וישלמו רק 186 ש"ח.

להרשמה, ניתן להיכנס לאתר. לפרטים נוספים, ניתן ליצור קשר עם מרכז קהילתי הגר"א בטלפון: 03-7242942 או בדוא"ל: hagra4u@gmail.com.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סדנת שונישין להורה וילד בתל אביב: חמישה מפגשים שיחזקו את התינוק ויגבירו את ההיקשרות של ההורה והתינוק

| | תגובות: 0
תמונת אילוסטרציה


סדנת שונישין להורה וילד תתקיים בתל אביב במרכז מנדל, התקומה 1, בחודש אוקטובר 2023. הסדנה מיועדת להורים בתקופה שלאחר לידה, תקופה שהיא מרגשת ומשמחת אך גם מאתגרת ומלאה בשינויים. במהלך הסדנה, שתתקיים בחמישה מפגשים, ילמדו ההורים את שיטת השונישין, שמחזקת את התינוק בדרך טבעית ומגבירה את ההיקשרות של ההורה והתינוק בעזרת מגע ותקשורת לא-מילולית.

שונישין היא שיטה יעילה בטיפול במחלות ילדים כמו צינון ונזלת, שיעול מתמשך, דלקות אוזניים ונוזלים באוזניים, עצירות, ריפלוקס, גזים, חוסר שקט, הוצאת שיניים כואבת ועוד. במהלך הסדנה, מירב לשם, מטפלת מוסמכת בעלת תואר שני ברפואה סינית וניסיון של 25 שנה בטיפול ברפואה הוליסטית ומשלימה, תתן טיפים להתמודדות עם אתגרים בגידול תינוקות בשנה הראשונה ותענה על שאלות.

הסדנה תתקיים בימי רביעי בין השעות 10:00-11:15. הקורס מיועד להורה וילד.ה מגיל לידה עד זחילה. המחיר לכל הסדנה הוא 60 ש"ח. להרשמה >צילומים:pixabayהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דיגיטף - סדנת צילום בסמארטפון במרכז מנדל, תל אביב: הרצאה תיאורטית ותרגול מעשי להורים, חינם למחזיקי דיגיתל ובהרשמה מראש

| | תגובות: 0
צילומים: שקד סוזמן


הסדנה "דיגיטף - סדנת צילום בסמארטפון" מתקיימת במרכז מנדל, בתל אביב. הצילום מתבצע בסמארטפון האישי של המשתתפים והמשתתפות. תינוקות מלידה עד שלב זחילה מוזמנים באהבה. הרצאת צילום תיאורטית מהנה להורים המשלבת גם תרגול מעשי. הסדנה חינם למחזיקי דיגיתל ובהרשמה מראש. להרשמהצילומים:שקד סוזמןהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לראשונה בישראל: בתל אביב-יפו הושקו בארות מים שעברו תהליך טיוב לאחר שנפסלו לשימוש

| | תגובות: 0
צילומים: באדיבות מי אביבים


לראשונה בישראל, הושקו בתל אביב-יפו בארות מים שעברו תהליך טיוב לאחר שבעבר נפסלו לשימוש. לאחר 5 שנות עבודה במסגרת עבודות ניקוי אקוויפר החוף, נפתחה לשימוש על ידי "מים אביבים" תאגיד המים והביוב של תל אביב-יפו: באר שנפסלה במהלך השנים. מטרת הפרויקט היא לסלק זיהומים, להבטיח מקורות שתיה עתידיים ולהגדיל את היצע המים הטבעיים.

תאגיד המים והביוב של תל אביב יפו, מי אביבים, השיק פרויקט גדול ברחבי העיר לאחר סיומן של 5 שנות עבודה, שבמסגרתו יושמשו מחדש כעת 2 בארות מים שנפסלו במשך השנים על ידי משרד הבריאות כתוצאה מירידה באיכות מי תהום, זיהום, או החמרה של תקן מי השתייה.

הפרויקט שהושק כעת כולל שני מתקני טיפול בבארות שנפסלו בעבר בצפון העיר: באר צהלה ובאר מסילה. מתקני הטיפול מבוססים על טיפול בשרפים בבאר צהלה וספיחה ע"י פחם פעיל בבאר מסילה. מתקנים אלו פועלים בצורה אוטומטית, מחוברים למערכות ניטור איכות מים רציפות ולמרכז השליטה והבקרה של מי אביבים המאויש 24/7. בשלבים הבאים, יטופלו בארות נוספים בעיר עם מזהמים אחרים כדוגמת חנקות.

מאז שנת 2000 נפסלו על ידי משרד הבריאות מעל 200 קידוחים לאספקה ישירה של מי שתיה. ברוב הקידוחים שנפסלו הופקו מים מאקוויפר החוף ורבים מהקידוחים היו בבעלות של אגודות או תאגידי מים. תאגיד מי אביבים הוא הראשון בישראל לבצע פרויקט ניקוי אקוויפר החוף מהמזהם פרכלוראט שמקורו במפעלי התעשייה האווירית ברמת השרון.

לפני כ-50 שנה היו בתל אביב-יפו כ-60 בארות מהם הופקו מים לשתייה, אך עם השנים מרביתן בוטלו או נאטמו. כיום ישנם 24 קידוחים בלבד שרק 7 מתוכם פעילים ומספקים מי שתיה. על מנת לשפר את המצב, תאגיד המים והביוב מי אביבים בתיאום עם משרד הבריאות ורשות המים הכין תכנית רב שנתית לטיוב והפעלה מחודשת של קידוחים שנפסלו, במסגרתו בכל הבארות שיופעלו מחדש יוקמו מתקני טיפול בטכנולוגיות המתקדמות ביותר, המרחיקים את הזיהום מהמים המופקים, מנטרים את איכות המים ומאפשרים את אספקתם כמים העומדים בתקן מי שתייה.

במי אביבים מציינים כי לפרויקט טיוב הבארות ישנם יתרונות נוספים מעבר להפקת מי שתייה נקיים ממספר גדול יותר של מקורות - יתרון סביבתי, שכן טיוב בארות ושיקום מי תהום מובילים לסילוק הזיהום שנגרם למשאב המים, כמו גם מניעת התפשטות הזיהום ופגיעתו בקידוחים אחרים והבטחה על שמירת מקור מים נקי לשימוש הדורות הבאים. בנוסף, ישנו יתרון בריאותי למהלך שכן מי התהום בישראל עשירים במינרלים חיוניים לגוף ולעומת זאת המים מותפלים נטולים מינרלים. יתרון מובהק נוסף שאפשר לציין הוא הפחתת התלות במתקני ההתפלה בשעת חירום שעלול להוות איום על ביטחון המים של ישראל. תהליך טיוב הבארות וההפקה המחודשת ישפר את אמינות האספקה ויכולת מתן מענה במצבי חירום ואת הגדלת היצע המים ממקורות המים הטבעיים.צילומים:באדיבות מי אביביםהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סיפור מקסים על מכשפה נחמדה במרכז מנדל, תל אביב: "מכשפונת על מטאטא" לגילאי 2-3, בתאריך 17/10/2023

| | תגובות: 0
תמונת אילוסטרציה


הסיפור "מכשפונת על מטאטא" הוא סיפור מקסים על מכשפה נחמדה שבגלל הרוח מאבדת כל מיני דברים שלה. חברים טובים מוצאים ומחזירים לה ומצטרפים לנסיעה עד שהם נתקלים בבעיה. סיפור על חברות ותושייה וגם הרבה דימיון להורים וקטנטנים. הסיפור מתאים לגילאי 2-3 ויתקיים בשעה 16:30 ובשעה 17:15. האירוע לא בתשלום. להרשמהצילומים:pexelsהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

קורס הידרופוניקה במרכז קהילתי הגר"א בתל אביב: למידה על שיטות גידול מתקדמות מבוססות מים החל מ-1 בנובמבר 2023

| | תגובות: 0
צילומים: חן מנדלוביץ


העתיד של החקלאות כבר כאן, והוא מגיע ישירות לתושבי תל אביב! קורס הידרופוניקה החדש של מרכז קהילתי הגר"א מציע למשתתפים ללמוד על שיטות גידול מתקדמות שלא תלויות בקרקע, אלא מבוססות על מים. הקורס, שמתחיל ב-1 בנובמבר 2023, יכלול ארבעה מפגשים שבהם ילמדו המשתתפים על שיטות גידול הידרופוניות שונות, מצעי גידול, דשנים ועוד.

במהלך הקורס, המשתתפים יפעילו מגוון מערכות הידרופוניות במרכז קהילתי הגר"א וגם יקבלו מערכת הידרופונית ביתית קטנה שבה יגדלו חסה במהלך הקורס ואחריו. מחיר הקורס הוא 750 ש"ח, אך תושבי תל אביב-יפו מקבלים הנחה של 40% ומשלמים רק 450 ש"ח.

הקורס מתקיים במרכז קהילתי הגר"א, הממוקם ברחוב הגר"א 28, נוה שאנן, תל אביב. לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר בטלפון 03-7242942 או בדוא"ל hagra4u@gmail.com. להרשמה לחצו כאן.צילומים:חן מנדלוביץהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בדיחות וסרטונים מצחיקים לשבת

מערכת האתר | | תגובות: 0

אחד חושד שאשתו בוגדת בו. אז כשהיא יוצאת בערב מהבית, הוא ממהר לקפוץ למונית ומורה לנהג לעקוב אחריה. כעבור מספר דקות יורדת האשה מרכבה ונכנסת למכון ליווי!
"אני לא מאמין שאשתי עובדת פה!", ממלמל האיש בהלם, ואז פונה לנהג: "רוצה להרוויח 500 שקל? לך כנס עכשיו למכון ליווי, תפוס את אשתי, תביא אותה למונית וקח אותנו הביתה".
הנהג מסכים, נכנס למכון וכעבור שתי דקות יוצא תוך שהוא אוחז בכוח בשיערה של אשה שמקללת אותו ומנסה להשתחרר. הוא פותח את דלת המונית, זורק אותה בפנים ואומר לבעל: "תחזיק אותה!"
האיש מביט באשה וצועק לנהג: "זו לא אשתי!!!"
"אני יודע", משיב הנהג בעצבים. "זו אשתי! עכשיו אני הולך להביא את אשתך
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סדנת קוקדמה עם רעות אגם במרכז קהילתי הגר"א בתל אביב: גידול צמחים ללא כלי קיבול, עיצוב עציצים ייחודיים, 22.12.23

| | תגובות: 0
צילומים: רעות אגם


הסדנה המבוקשת עם רעות אגם חוזרת בסדרת סדנאות סתיו/חורף במרכז קהילתי הגר"א. עיצוב עציצים מרהיבים ביופיים ובעלי מראה ייחודי! קוקדמה היא שיטת גינון יפני ייחודית המאפשרת גידול צמחים ללא כלי קיבול כלשהו או אדנית. כל כדור הוא ייחודי וכל עיצוב של כדור הוא חד פעמי. מתוך תחושת השלמה וקבלה של חוסר השלמות שבטבע, הפכה הקוקדמה למופת של אמנות, ניקיון ואסתטיקה יפניים.

בסדנה תקבלו מגוון עשיר של חומרי גלם טבעיים שמהם תייצרו שתי קוקדמות מקסימות מעשה ידיכם, שתי תחתיות להנחה מחרס וספרון הוראות לטיפול עצמאי בהמשך. הסדנה תתקיים ביום שישי, 22.12.23, בין השעות 10:00 - 12:00. מחיר הסדנה: 310 ש"ח. תושבי תל אביב-יפו מקבלים הנחה של 40% לכל הפעילויות, כך שמחיר הסדנה לתושבי העיר הוא 186 ש"ח.

ההשתתפות מגיל 18 ומעלה. מרכז קהילתי הגר"א ממוקם ברח' הגר"א 28, נוה שאנן, תל אביב. לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר במייל hagra4u@gmail.com או בטלפון: 03-7242942. נגישות: מעלית משמאל למדרגות הכניסה לבניין. שירותי נכים. חניה: בכחול לבן. חניונים קרובים: הרציפים ברחוב סלומון והחניון ברחוב איילת השחר. להגעה בתחבורה ציבורית: כל הקווים המגיעים לרחוב הרכבת פינת רחוב המסגר.

להרשמה לסדנה לחצו כאן. לכל הפעילויות והאירועים במרכז קהילתי הגר"א לחצו כאן.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

'משלוש יוצא ארבע' - הצגה משפחתית מרתקת המשלבת קרקס, לוליינות, ליצנות ותיאטרון בובות במרכז הספורט באוניברסיטת תל אביב, יום שבת, 28.10.2023 בשעה 11:00

| | תגובות: 0


הצגת ילדים מרתקת לכל המשפחה המשלבת קרקס, לוליינות, ליצנות ותיאטרון בובות במרכז הספורט באוניברסיטת תל אביב. בבית קטן על גבעה גבוהה חיה לה משפחה מאושרת ושמחה, אבא, אמא ובתם הבכורה. עד שיום אחד קורה משהו משונה, הבטן של האמא מתנפחת ומי יודע מה ייצא ממנה? הצגה תתקיים ביום שבת, 28.10.2023 בשעה 11:00. הכרטיס כולל כניסה לבריכות ולספא. מימוש ההטבה בהצגת כרטיס דיגיתל המופיע ביישומון דיגיתל תחת לשונית 'פרופיל' וכן באזור דיגיתל שלי באתר העירייה תחת 'פרופיל'> 'כרטיסי מועדון'. מספר המקומות מוגבל. לרכישת כרטיסים לחצו כאן. לבקשות ושאלות בנושא נגישות לגבי הטבות ואירועי דיגיתל ניתן לפנות לאיילת בכתובת digitel_assist@mail.tel-aviv.gov.il.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

'בלוז לחופש הגדול' - הצגה מוזיקלית בבית ליסין בתל אביב, בין ה-17 ל-26 לאוקטובר 2023

| | תגובות: 0


ההצגה המוזיקלית 'בלוז לחופש הגדול' תעלה על במת בית ליסין בתל אביב, במספר מועדים בין ה-17 ל-26 לאוקטובר 2023. ההצגה, בבימויו של יותם קושניר, היא עיבוד בימתי מוזיקלי לסרט שנחשב לאחת ההצלחות הגדולות ביותר של הקולנוע הישראלי. במופע משתתפים חני נחמיאס, דור הררי, נועם קלינשטיין, טל גרושקה, איתמר אלבז ועוד. המופע מיועד לגיל 16 ומעלה והמקומות מוגבלים. ניתן לרכוש כרטיסים במחיר החל מ-65 ש"ח, דרך אתר ההזמנות או בטלפון 03-7255333. ההצגה תתקיים בתיאטרון בית ליסין, דיזנגוף 101, תל אביב.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מפגשי גלישה נגישה לילדים ונוער עם מוגבלויות בתל אביב, בשיתוף עם עמותת "בית על הים", מתקיימים במרכז קהילתי חוף תל ברוך

| | תגובות: 0
צילומים: בית על הים


מפגשי גלישה נגישה לילדים ונוער עם מוגבלויות מתקיימים בתל אביב, בשיתוף עם עמותת "בית על הים". הפעילות מתאימה לכל הגילים, התפקודים והרמות, ומתקיימת בליווי צמוד של צוותי ההדרכה של העמותה, תוך התאמה ייחודית ואישית לצרכי כל משתתף ומשתתפת. המפגשים מתקיימים במרכז קהילתי חוף תל ברוך, והחניה במקום נגישה ונוחה. ישנן מקלחות ושרותים במקום. מומלץ להביא בגדים להחלפה, מגבת ובקבוק מים. המפגש הראשון מתקיים ב-16.10, בימי ב' בשעה 15:30 עד 17:00. מחיר לחמישה מפגשים הוא 100 ש"ח. לפרטים נוספים ניתן לפנות בטלפון 052-8224099 או באמצעות מייל. להרשמה לאירוע לחצו כאן.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

גיא מזיג במופע עם התזמורת הקאמרית באמפי וואהל בתל אביב, במסגרת סדרת מופעים מיוחדים שמשלבת קלאסיקה ופיוז'ן

| | תגובות: 0


התזמורת הקאמרית מארחת את גיא מזיג בסדרת מופעים מיוחדים בליווי התזמורת הקאמרית הישראלית. הסדרה, בשם "FUSE", משלבת בין קלאסיקה לפיוז'ן, ומארחת מגוון ייחודי ומסקרן של מוסיקאים ומוסיקאיות מהסצנה המרתקת של המוזיקה הישראלית. הסדרה תתארח בכל שנה באמפי וואהל בתל אביב כחלק משיתוף פעולה בין התזמורת לעיריית תל אביב.

גיא מזיג הוא מוזיקאי מחונן, מעבד, מפיק ויוצר, גיטריסט בחסד, המעבד והמפיק המוזיקלי של המופע המיתולוגי – מחווה לאריק איינשטיין בפארק הירקון. בעל שני אלבומי סולו משובחים ומלאי גרוב ועשרות שיתופי פעולה עם מיטב המוסיקאים בארץ. פרץ לתודעה עם הרכב הדורבנים אשר לאחרונה ציין איחוד מוצלח במיוחד עם 5 מופעי סולד אאוט בהאנגר 11 ובקיסריה וזאת בלי קשר למופעי הסולו של גיא והשחור החדש- (ההרכב המשובח) הנחשבים לחווית המוזיקה השחורה הישראלית.

המופע יתקיים ב-12/10/2023, בין השעות 20:30-22:30. מחירי הכרטיסים: כרטיס רגיל - 149ש"ח, כרטיס מנויי תזמורת - 139 ש"ח, כרטיס למחזיקי כרטיס דיגיטל - 109ש"ח. לרכישת כרטיסים ומידע נוסף
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חופשת סוכות לילדי ולילדות דיגיתל בתל אביב - הצגות, קונצרטים, סדנות ועוד

| | תגובות: 0


חופשת סוכות שווה במיוחד למחזיקי ולמחזיקות דיגיתל במוסדות התרבות בעיר! תוכן איכותי ומשובח: הצגות, קונצרטים, סיורים, משחק בריחה, סרטים, סדנות ועוד המותאם לגילים שונים, סגנונות מגוונים, ​במחירים הכי שווים! במטרה להקל על התושבים עם ההוצאות הרבות ולהבטיח שכולם יצליחו ליהנות ממה שיש לעיר התרבות הישראלית להציע.

עסקית סוכות לילדי ולילדות דיגיתל החל ב-15% הנחה על ארוחות ילדים במחירים מיוחדים במבחר מסעדות ובתי קפה סביב מתחם מוזיאון תל אביב, בית אריאלה והקאמרי.​ לכל הפרטים ומימוש > https://bit.ly/465pEcy

השקות:

 • השקת בוסתן מוז"א החדש עם 7 סוכות מארחות. 5-1.10.23, לגיל 5 ומעלה, לרכישה > https://bit.ly/44XCKXZ
 • סיור מודרך למשפחות במוזיאון העיר החדש, לגיל 5 ומעלה, 6.10.23, להרשמה > https://bit.ly/451GSWK

הצגות (מגיל 2 ומעלה):

 • פסטיבל ירון של אורנה פורת (כראמל, היפה והחיה ועוד) - 7-4.10.23, למימוש ההטבה: https://bit.ly/3Pj3Kwn
 • 'עוץ לי גוץ לי' בתיאטרון הקאמרי, 7-5.10.23, למימוש ההטבה: https://bit.ly/3QMzpoO
 • פיטר פן בתיאטרון הקאמרי, 4.10.23, למימוש ההטבה: https://bit.ly/3FIchUT
 • 'סבתא סורגת' ועוד בתאטרון תמונע, 5.10.23, למימוש ההטבה: https://bit.ly/3ocJAG9
 • 'הכבש השישה עשר' בתיאטרון הבימה, 2-1.1023, למימוש ההטבה: https://bit.ly/3BYiAQF

קונצרטים:

 • מופע מוזיקלי מיוחד של גיל שוחט באופרה הישראלית (סבא וסבתא יכולים ליהנות ביום כיף עם נכדים ונכדות). לגיל 10-3, 3.10.23, למימוש ההטבה: https://bit.ly/3rkKNjL
 • ההצגה תירס חם עם 29 נגנים על הבמה באולפ סמולרש, אוניברסיטת תל-אביב. לגיל 8-2, 4.10.23, למימוש ההטבה: https://bit.ly/44SsPCY

משחק בריחה:

 • חדרי הבריחה כולנו מכירים, אבל קופסת בריחה חדשה מגיעה למרכס פרס לחדשנות. לגיל 10 ומעלה, 5-3.10.23, למימוש ההטבה: https://bit.ly/3t3JAhl
 • משחק משימות + הסרט איטי בסינמטק. לגיל 12-6, 4.10.23, למימוש ההטבה: https://bit.ly/3rjLppQ

סדנות יצירה:

 • סדנאות סוכות באניס לילדים ולנוער - אפקטים בקולנוע וסטופמושן: יצירת סרטוני אנימציה סטופמושן, יצירת אפקטים במסך ירוק ויצירת סרטים באפליקציות AI. לגיל 11-8. (3.10 ו-4.10, 09:00 עד 12:30) לרכישה: https://bit.ly/3PTNx1e
 • סדנות ילדים בסינמטק - סדנה חווייתית ליצירת מיניאטורות בנושא סדרת הספרים האהובה 'הארי פוטר' וגם סדנת סרט בקופסא: סטודיו פריימס, שבה נלמד על סודות אנימציית הסטופ מושן. לגיל 6 ומעלה. 28-26.9.23, למימוש ההטבה: https://bit.ly/3PtWlZZ
 • סדנת קישוטי אומנות לסוכה במוזיאון נחום גוטמן. 2.10.23, לגיל 10-5. למימוש ההטבה: https://bit.ly/3t3L37l
 • סדנת בניית רכבת קלה בפארק המסילה. 3.10.23, לגיל 8-4: https://bit.ly/45T8nTM
 • סטודיו פתוח בבית ליבלינג לילדים. 4.10.23, לגיל 6 ומעלה: https://bit.ly/46gA2Ob

"אירוע מהחלומות במוז"א": בלעדי לילדי ולילדות דיגיתל ודיגיטף: מוזיאון ארץ ישראל כולו יהפוך לחגיגה חלומית משלבת הליכה עם מבחר הצגות, הופעות, פעילויות יצירה, מוזיקה ותנועה, משחקיות ועוד המון הפתעות. לגיל 1.5 עד 6, 2.10.23, למימוש ההטבה: https://bit.ly/3t2rrjZ

סרטים:

 • סוכות בסינמטק לכל המשפחה - אירועים קולנועיים איכותיים לכל המשפחה: סרטים מדובבים לקטנטנים, סרטים מתורגמים, אירוע בשיתוף עם ערוץ הופ! לקטנטנים, פעילויות יצירה, מפגשים חווייתיים הקרנות על פופים ועוד. לפרטים ולרכישה > https://bit.ly/3sZekQu
 • שישי מהסרטים במרכז תרבות אניס: משפחה במסכה בדיבוב לעברית - 6.10.23, 14:00, לגיל 5 ומעלה. לרכישה > https://bit.ly/3OCWVph

לכל ההטבות של חופשת סוכות לילדים: https://bit.ly/44Z29k6
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הרצאה על הבינה המלאכותית במרכז הספורט באוניברסיטת תל אביב, מאת ד"ר עמרי אלוש, סמנכ"ל מחקר AI בחברת גונג - 21 באוקטובר 2023

| | תגובות: 0


ביום שבת, ה-21 באוקטובר 2023, בשעה 11:00, תתקיים הרצאה על הבינה המלאכותית במרכז הספורט באוניברסיטת תל אביב. ההרצאה, שתנהל על ידי ד"ר עמרי אלוש, סמנכ"ל מחקר AI בחברת גונג ומרצה לבינה מלאכותית באוניברסיטת בר אילן, תעסוק בהשפעת הבינה המלאכותית על חיינו ובעקרונות שבבסיסה של הבינה המלאכותית המודרנית. במהלך ההרצאה, ינותחו גם התרחישים האפשריים לעתיד - האם הרובוטים יהפכו למשרתים שלנו, למשמידי התרבות האנושית, או אולי לבני הזוג הרומנטיים שלנו. ההרצאה מיועדת לגיל 18 ומעלה ומחיר הכרטיס הוא 75 ₪ (במקום 90 ₪). מספר המקומות מוגבל. לרכישת כרטיסים
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חוג צ'י קונג וטאי צ'י במרכז מיטשל בתל אביב: פעילות בישיבה ועמידה, הנחה לתושבים ומגוון פעילויות ספורט נוספות

| | תגובות: 0
תמונת אילוסטרציה


במרכז מיטשל בתל אביב, יתקיים חוג צ'י קונג וטאי צ'י בהדרכת יעל אייזנברג. הפעילות תתבצע בישיבה על כסאות ועמידה. החוג יתקיים ביום חמישי בשעה 11:00 באולם אורן. אפשר להגיע לשיעור ניסיון - בתיאום עם הקבלה.

לפרטים ולהרשמה: מרכז מיטשל, רח' מנדלשטם 12, תל אביב (ליד רחוב דיזנגוף ורחוב נורדאו) טלפון: 03-5465457 ימים א'-ה' בשעות 13:00-8:00

הנחה לתושבי ותושבות העיר, מטעם עירית תל אביב -יפו, עד סוף שנת 2023. החברות במועדון מקנה שפע פעילויות חינמיות ומסובסדות.

חוגי הספורט במיטשל כוללים: הליכה נורדית, התעמלות בונה עצם, התעמלות בונה עצם ושיווי משקל, התעמלות בונה שריר, התעמלות בריאותית, התעמלות משולבת, זיכרון בתנועה, חווית נשימה, יוגה גולד, פלדנקרייז, פלדנקרייז כסאות, פילאטיס, ריקודי עם, ריקודי שורות בינלאומיים, צ'י קונג / טאי צ'י, תנועה לבריאות.

עקבו אחרי המרכז בפייסבוק.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אימוני כושר לגיל 50+ בחוף תל ברוך בתל אביב: כושר וספורט כדרך חיים בהדרכת מודי רובינשטיין

| | תגובות: 0
צילומים: מתניה טאוסינג


אימוני כושר וספורט כדרך חיים לגיל 50+ מתקיימים בהדרכת המאמן מודי רובינשטיין, מרצה ומנטור לאורח חיים בריא. האימונים מתקיימים במדשאה ובחוף של מרכז קהילתי חוף תל ברוך. במהלך הקורס, המשתתפים מקבלים כלים מעשיים להכנס לכושר ולהתאמן כדרך חיים, ומשפרים את איכות החיים שלהם. הקורס מיועד לגברים ונשים בגילאי 50+ ואין צורך להיות בכושר מראש. האימונים מתקיימים בימי רביעי בשעה 06:30. מחיר לאימון בודד הוא 50 ש"ח. לפרטים נוספים ניתן לפנות למודי בטלפון 052-3681168 או במייל. להרשמה לאימונים לחצו כאן.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סדנת קוקדמה צמחי בית עם רעות אגם במרכז קהילתי הגר"א בתל אביב, 23 בנובמבר 2023

| | תגובות: 0
צילומים: רעות אגם


הסדנה המבוקשת עם רעות אגם חוזרת בסדרת סדנאות סתיו/חורף במרכז קהילתי הגר"א בתל אביב. הסדנה תתמקד בעיצוב עציצים מרהיבים ביופיים ובעלי מראה ייחודי באמצעות שיטת הקוקדמה, שיטת גינון יפני ייחודית המאפשרת גידול צמחים ללא כלי קיבול כלשהו או אדנית.

במהלך הסדנה, המשתתפים יקבלו מגוון עשיר של חומרי גלם טבעיים שמהם יייצרו שתי קוקדמות מקסימות מעשה ידיהם, שתי תחתיות להנחה מחרס וספרון הוראות לטיפול עצמאי בהמשך.

הסדנה תתקיים ביום חמישי, 23.11.23, בין השעות 18:00 - 20:00. מחיר הסדנה הוא 310 ש"ח, אך תושבי תל אביב-יפו מקבלים הנחה של 40% ומחיר הסדנה עבורם הוא 186 ש"ח.

להרשמה, לחצו כאן. לפרטים נוספים, ניתן ליצור קשר במייל hagra4u@gmail.com או בטלפון 03-7242942.

המרכז נגיש לנכים וישנה מעלית משמאל למדרגות הכניסה לבניין. חניה בכחול לבן. חניונים קרובים: הרציפים ברחוב סלומון והחניון ברחוב איילת השחר. להגעה בתחבורה ציבורית: כל הקווים המגיעים לרחוב הרכבת פינת רחוב המסגר.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סדנת קוקדמה במרכז קהילתי הגר"א בתל אביב: למידה על בונסאי עץ אופרקוליקריה וכדורי קוקדמה, 30 בנובמבר 2023

| | תגובות: 0
צילומים: קוקדמת בונסאי


ביום חמישי, ה-30 בנובמבר 2023, בין השעות 18:00-20:00, תתקיים סדנת קוקדמה במרכז קהילתי הגר"א, הממוקם ברחוב הגר"א 28, נוה שאנן, תל אביב. הסדנה תתמקד במפגש בין בונסאי עץ אופרקוליקריה, המגיע מאזורי מדגסקר, לכדורי הקוקדמה המופלאים מיפן. המשתתפים ילמדו את הסביבה המיטבית שבתוך חלל המחייה שלנו לעץ הבונסאי שבכדור הקוקדמה וכן את שיטת העיצוב והגיזום של הבונסאי.

במהלך הסדנה, המשתתפים יקבלו מגוון עשיר של חומרי גלם טבעיים שמהם יייצרו שתי קוקדמות מקסימות - כולל הבונסאי - מעשה ידיהם! כמו כן, יקבלו שתי תחתיות להנחה מחרס וספרון הוראות לטיפול עצמאי בהמשך.

מחיר הסדנה הוא 440 ש"ח, אך תושבי תל אביב-יפו מקבלים הנחה של 40% ומשלמים 264 ש"ח בלבד. ניתן לבטל את ההשתתפות ולקבל זיכוי מלא בהודעה מראש של לפחות 48 שעות לפני תחילת הפעילות. ההשתתפות מגיל 18 ומעלה.

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר עם מרכז קהילתי הגר"א בטלפון: 03-7242942 או בדוא"ל: hagra4u@gmail.com. להרשמה לסדנה לחצו כאן.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סדנת קוקדמה מותאמת לצמח המלכותי - הסחלב, במרכז קהילתי הגר"א בתל אביב, ב-15.12.23

| | תגובות: 0
צילומים: רעות אגם


סדנת קוקדמה מותאמת לצמח המלכותי מכולם - הסחלב, תתקיים במרכז קהילתי הגר"א בתל אביב. הסדנה האהובה חוזרת בגרסה מלכותית במיוחד, עם עיצוב עציצים מרהיבים ביופיים ובעלי מראה ייחודי עם מלך היופי של הצמחים - הסחלב. קוקדמה היא שיטת גינון יפני ייחודית המאפשרת גידול צמחים ללא כלי קיבול כלשהו או אדנית.

בסדנה, המשתתפים יקבלו מגוון עשיר של חומרי גלם טבעיים שמהם יייצרו שתי קוקדמות מקסימות - כולל הסחלבים - מעשה ידיהם! כמו כן, יקבלו שתי תחתיות להנחה מחרס וספרון הוראות לטיפול עצמאי בהמשך.

הסדנה תתקיים ביום שישי, 15.12.23, בין השעות 10:00 - 12:00. מחיר הסדנה הוא 460 ש"ח, אך תושבי תל אביב-יפו מקבלים הנחה של 40% ומשלמים 276 ש"ח. ניתן לבטל את ההשתתפות ולקבל זיכוי מלא בהודעה מראש של לפחות 48 שעות לפני תחילת הפעילות.

לפרטים נוספים ניתן לפנות למרכז קהילתי הגר"א בטלפון: 03-7242942 או בדוא"ל: hagra4u@gmail.com. להרשמה לחצו כאן.צילומים:רעות אגםהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

יזהר אשדות במופע מיוחד עם התזמורת הקאמרית באמפי וואהל בתל אביב, חלק מסדרת המופעים "FUSE" - 11 באוקטובר 2023

| | תגובות: 0
צילומים: גלעד תדהר


התזמורת הקאמרית מארחת את יזהר אשדות במופע מיוחד באמפי וואהל בתל אביב. המופע הוא חלק מסדרת מופעים חדשה שבה יתארחו מוסיקאים ומוסיקאיות מגוונים מהסצנה הישראלית. יזהר אשדות, אחד המוסיקאים החשובים במוזיקה הישראלית, יופיע לראשונה בליווי תזמורת. המופע יתקיים ב-11 באוקטובר 2023, משעה 20:30 עד 22:30.

המופע הוא חלק מסדרת "FUSE", שמשלבת בין מוזיקה קלאסית לסגנונות מוזיקליים אחרים. יזהר אשדות, שזכה השנה בפרס אקו"ם למפעל חיים, הוא פורץ דרך בעולם ההפקה והסאונד, ממייסדי להקת תיסלם האגדית, הלחין וביצע עשרות להיטים בקריירת סולו מפוארת.

מחירי הכרטיסים: כרטיס רגיל - 149ש"ח, כרטיס מנויי תזמורת - 139 ש"ח, כרטיס למחזיקי כרטיס דיגיטל - 109ש"ח. לרכישת כרטיסים ומידע נוסףצילומים:גלעד תדהרהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חברת החשמל תתחיל בעבודות להנחת כבלים תת קרקעיים ברחוב זכרון יעקב בתל אביב, העבודות תבוצענה משעה 22:00 עד שעה 05:00 ותמשכנה כשני לילות

| | תגובות: 0
תמונת אילוסטרציה


ביום שלישי, ה-10.10.23, תתחיל חברת החשמל בעבודות להנחת כבלים תת קרקעיים ברחוב זכרון יעקב בתל אביב. העבודות תבוצענה משעה 22:00 עד שעה 05:00, ותמשכנה כשני לילות.

במהלך העבודות יחולו השינויים הבאים בהסדרי התנועה:

 • ייחסם לתנועה רחוב זכרון יעקב, בקטע שבין רחוב ויצמן לבין רחוב הלסינקי, ובנוסף, בקטע שבין רחוב זכרון יעקב לבין רחוב בסוק חיים מנחם ד"ר.
 • תתאפשר כניסה ויציאה מהרחוב בעזרת פקחי תנועה
 • תחסם המדרכה הצמודה לקטע העבודה, הולכות והולכי רגל יופנו למדרכה ממול בעזרת פקחים
 • תיאסר חנייה בשטח העבודההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עבודות לחידוש קוי הביבו ברחוב מטלון בתל אביב מתחילות ב-8.10.23 ומתוכנתות להימשך עד ה-12.10.23, תנועה מוגבלת במהלך שעות העבודה

| | תגובות: 0


ביום ראשון, ה-8.10.23, החלו עבודות לחידוש קוי הביבו ברחוב מטלון בתל אביב. העבודות, שמתבצעות באמצעות חברת חלמיש, מתוכנתות להימשך עד יום חמישי, ה-12.10.23, בשעות 09:00 עד 16:00.

במהלך העבודות, רחוב מטלון ייחסם לתנועת כלי רכב בקטע שבין רחוב מרכולת לבין רחוב גבולות. כמו כן, רחוב גבולות ייחסם לתנועת כלי רכב בקטע שבין רחוב מטלון לבין רחוב אילת. לא תתאפשר גישה לחניון מול רחוב מטלון 1, משעה 09:00 עד שעה 16:00. התושבים מתבקשים לפנות אופניים שקשורים ברחוב למתקנים ולעמודים, ולא לחנות את רכבם בקטע העבודות. בכל העת יישמר מעבר בטוח להולכות ולהולכי הרגל.

קישור למפה
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עבודות להריסת מבנה ופינוי פסולת ברחוב צייטלין 9 בתל אביב יתחילו ב-1 באוקטובר 2023 וימשכו עד ה-5 באוקטובר 2023

| | תגובות: 0


ביום ראשון, ה-1 באוקטובר 2023, תחיל חברת שגראווי ליבוביץ בביצוע עבודות להריסת מבנה ופינוי פסולת ברחוב צייטלין 9 בתל אביב. עבודות ההריסה תבוצענה משעה 20:00 עד שעה 05:00, ותמשכנה 2 לילות. עבודות פינוי הפסולת תבוצענה משעה 09:00 עד שעה 15:00, ותמשכנה עד ליום חמישי, ה-5 באוקטובר 2023.

המשך עבודות הפינוי והבנייה בתוך אתר העבודה יבוצעו ע"פ היתר הבניה, מהשעה 07:00 עד השעה 19:00. בימי ההריסה בלבד, ייחסם לתנועת כלי רכב רחוב צייטלין, בקטע שבין רחוב אבן גבירול לבין רחוב דובנוב. תתאפשר כניסה/יציאה לדיירי הרחוב בלבד בליווי פקחי תנועה משני צדי הרחוב.

ביום שלישי, ה-26 בספטמבר 2023, יצבעו אבני השפה באדום לבן ברחוב צייטלין, מבית מס' 3 ועד לאתר משני צדי הרחוב, איסור החניה יכנס לתוקפו ביום ראשון, ה-1 באוקטובר 2023. תחסם המרכה הצמודה לאתר, בכל העת הולכות והולכי רגל יופנו למדרכה הנגדית בליווי שילוט ופקחי תנועה. פינוי פסולת יתבצע משטח הפריקה וטעינה ללא הפרעה לתנועה. לתשומת לבכם, העבודה תלווה באבק ולכלוך, יש להקפיד לסגור חלונות למניעת חדירת אבק לבתים.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל