הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

למכירה דירות עם ממ"דים! 

לאור המלחמה והביקוש לדירות עם ממ"דים אתר be106 יפרסם מידי יום דירות (יד שנייה וחדשות מקבלן) הכוללות ממ"ד והמוצעות למכירה ויופצו למעל 50,000 מנויי האתר בוואטסאפ ועוד ... למעוניינים לקבל פרטים על אפשרות פרסום דירתם 052-8030056
מירב טל שוחררה מהשבי בעזה
משחק ידידות בסימן אחדות של תושבי העוטף התקיים בגדרה יחד עם קבוצות הכדורגל, הפועל וביתר גדרה, מול כוכבי הרשת

החלו עבודות שלב ב' בשכונת גולדה בגדה הכוללות שבילי אופניים, מקומות חנייה תשתיות ועוד

ראש המועצה, יואל גמליאל: "נמשיך להוביל באיכות החיים גם בשכונת גולדה וגם בשאר חלקי המושבה".

מערכת האתר | | תגובות: 12


פיתוח שלב ב' בשכונת גולדה עולה שלב

עבודות הפיתוח, שלב ב', בשכונת גולדה מתקדמות במהרה וכוללות בין היתר, חניונים, מדרכות, שבילי אופניים, ריבוד וחידוש אספלטים. בנוסף, המועצה שינתה את התוכנית המקורית על מנת להוסיף מקומות חנייה נוספים לרווחת התושבים.

בעתיד, ייבנו במקום אולם ספורט חדשני, בתי כנסת, בית ספר נוסף ומבנים רבים נוספים לרווחת התושבים

העשייה לפיתוח וקידום שכונת גולדה ממשיכה בכל עת כאשר חלק מהרחובות כבר נמצאים בשלבי פיתוח מתקדמים. בשכונת גולדה, המתפרשת על כ- 400 דונם, הושקעו משאבים ותקציבים רבים להקמת מבנים ציבוריים, ספורטק גדול, גינות ציבוריות וזהו עוד מהלך לחיזוק השכונה וחיבורה לקהילה. זאת בנוסף למענה עבור התושבים אשר מתגוררים כבר בשכונה. בחלק מן הרחובות בוצעו עבודות תשתית, ריצוף ופיתוח, החלפת אבני שפה והוסדרו חלק ממקומות החנייה לנוחות ולבטיחות התושבים. בחודשים הקרובים ייסללו שבילי אופניים, ותוטמע תחבורה ציבורית העוברת בתוך השכונה וכוללת 6 תחנות אוטובוס.

הכוונה היא לסיים את העבודות מוקדם ככל הניתן כדי למנוע חוסר נוחות לתושבים.

יואל גמליאל ראש המועצה:

"פיתוח המושבה ודאגה לתושביה הם נר לרגלינו גם במישור החינוכי, תרבותי, קהילתי וגם במישור הפיזי-פרקטי. אנו דואגים שתושבי גדרה ייהנו מתשתיות מצוינות ומשקיעים בכך מחשבה רבה. נמשיך להוביל באיכות החיים גם בשכונת גולדה וגם בשאר חלקי המושבה".

התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מעולה, מקווה שיוסיפו שבילי אופניים טובים בכל גדרה. השביל לאופניים שקיים כרגע ברחוב פינס קצר מידי ולא ברור איך הוא עוזר
  הגב 24.11.22 08:48
 • אורח
  ואל תשכחו לבנות גם בוטקה לסימה לוי הפקחית 🤮 שמסתובבת גם ב 23:00 בלילה לחלק בשכונה דוח"ות חניה...
  הגב 24.11.22 11:52
 • אורח
  יש הרבה מתחזים לנכים , ותופסים חנית נכים , כ"כ חונים על מדרכות במשך שעות היום ומפריעים להולכי רגל. איפה הפקחים החרוצים.
  הגב 24.11.22 12:43
 • אורח
  שנה לפני הבחירות ויואל מתעורר! איפה היה בשנתיים האחרונות
  הגב 25.11.22 08:03
 • אורח
  נכון מאד הכול מישחקקקק
  הגב 26.11.22 22:16
 • אורח
  יואל צריך גם עמדות טעינה לרכבים חשמליים
  הגב 26.11.22 22:35
 • אורח
  עיתון לקקן ששייך לראש המועצה
  הגב 27.11.22 01:22
 • אורח
  שכונה שהרגע גמרו לבנות...איך עוד פעם בונים...קופון מישהו...?
  הגב 27.11.22 05:57
 • אורח
  העיקר שילמנו ארנונה מאז האיכלוס לפני שנתיים. תענוג.
  הגב 27.11.22 10:55
 • אורח
  על כל השלטים, הפוסטים והחוברות מהמועצה כתוב בסוף "מיואל גמליאל ראש מועצת גדרה ונבחריה". כולל חריטה עם השם שלו על כל מיני מתנות שמקבלים בחגים... למה הוא לא כותב ככה גם בסוף המכתב של הארנונה? מיואל גמליאל? רק שם כתוב "ממועצת גדרה", פתאום זה לא שייך ליואל...
  הגב 27.11.22 10:57
 • אורח
  יואל, מה עם כל יתר ההבטחות? עוד מהבחירות הקודמות אגב... אולם תרבות בית רחל.... שער הכניסה לרחוב הבילויים.... האיכות פה על הפנים... אין השקעה המגרשים ספורט, בתרבות...
  הגב 27.11.22 10:59
 • אורח
  לגבי המדרכות שסוללים בשכונת גולדה .. כבר רואים חוסר מחשבה.... מדרכות צרות, לא מאפשרות מעבר לשתי עגלות... אדניות שלא יאפשרו לרכבים שחונים לצד מדרכה לפתוח דלת...בלי קשר, מתי כבר ישפרו פה מדרכות אחרות? יש חוסר נגישות לנכים באזור של גלידת גולדה... אין מקום לעלות ולרדת מהמדרכה בצורה בטוחה.גדרה, מובילה באיכות חיים עלאק.
  הגב 27.11.22 11:03
 • אורח

מירב טל שוחררה מהשבי בעזה

מערכת האתר | | תגובות: 1ברגעים אלה עושה דרכה לישראל מירב טל אשר משפחתה מתגוררת בגדרה והיא גרה בראשון לציוןאשר נחטפה לעזה עם בן זוגה יאיר יעקב מביתו של יאיר בקיבוץ ניר עוז. יחד איתם נחטפו גם 2 בניו של בן זוגה בני 12 ו - 16 יגיל ואור שוחררו אתמול


בשבי החמאס עדיין נותרו עומר וינקרט, מתן צנגאוקר

מירב תפגוש הערב את בני משפחתה ותכנס לאשפוז ליומיים לצורך בדיקות והשגחה

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ברוך השם
  הגב 28.11.23 23:42
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

משחק ידידות בסימן אחדות של תושבי העוטף התקיים בגדרה יחד עם קבוצות הכדורגל, הפועל וביתר גדרה, מול כוכבי הרשת

יואל גמליאל ראש המועצה: "מרגש לראות את המעטפת הקהילתית של גדרה לעוטף, את האחדות של כולם למען מטרה נעלה. תודה לאיתי אוריאל, לאלעזר צוקרון, לחזי אבי יחזקאל, למאיר עזרן, למאמנים, לכוכבי הרשת שהתגייסו, לשופט ולכל העוסקים במלאכה על שיתוף הפעולה המלא. תודה מיוחדת למרכז אופק ובמיוחד למנכ״לית, ליאת והב בן גל ולמנהלת מחלקת הספורט אורלי כהן. יחד ננצח".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


גדרה עוטפת את העוטף

משחק ידידות בסימן אחדות של תושבי העוטף יחד עם קבוצות הכדורגל, הפועל וביתר גדרה, מול כוכבי רשת

בשישי האחרון, באווירה עוטפת ומרגשת, התקיים משחק ידידות בין תושבי עוטף לבין כוכבי רשת בגן שבע. מדובר ביוזמה מקסימה ומחזקת של איתי אוריאל, תושב גדרה וכוכב רשת אשר יזם את המשחק והוביל אותו יחד עם מאמני קבוצות הכדורגל בגדרה, אלעזר צוקרון מביתר גדרה, חזי אבי יחזקאל מהפועל גדרה, ומאמן קבוצת הכדורגל משדרות, שחקן ליגה לשעבר, מאיר עזרן.

למשחק הידידות שנערך בגן שבע ובעידודם של מאו שחקני כדורגל הפועל וביתר גדרה, הגיעו כוכבי הרשת איתי אוריאל, דודי לוי, סער רון, פלג זיני, מאור גמליאל, סתיו בונדר ובוטיניו ששיחקו מול מאמני גדרה והעוטף בשיפוטו של מאיר שלמה שנרתם אף הוא בהתנדבות לארוע.


יואל גמליאל ראש המועצה: "מרגש לראות את המעטפת הקהילתית של גדרה לעוטף, את האחדות של כולם למען מטרה נעלה. תודה לאיתי אוריאל, לאלעזר צוקרון, לחזי אבי יחזקאל, למאיר עזרן, למאמנים, לכוכבי הרשת שהתגייסו, לשופט ולכל העוסקים במלאכה על שיתוף הפעולה המלא. תודה מיוחדת למרכז אופק ובמיוחד למנכ״לית, ליאת והב בן גל ולמנהלת מחלקת הספורט אורלי כהן. יחד ננצח"

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום שישי 1.12 יתקיים שוק חקלאי נוסף במתחם 1884 בגדרה עם דוכני פירות וירקות, גבינות, ריבות, שמן זית, חפצי נוי ועוד

ראש המועצה יואל גמליאל: "מחמם את הלב לראות את קהילת גדרה כולה מתגייסת לתמוך בעוטף בכל הרבדים. שמחתי לראות את ההיענות הרבה של מבקרות ומבקרים בשוקעוטף, נמשיך לעטוף את העוטף בכל דרך שיש באפשרותנו. בשישי הקרוב, 1.12 יתקיים שוק נוסף התומך בעסקים המקומיים ובעסקים מהעוטף. אני מזמין אתכם ואתכן להגיע. תודה לכל העוסקים במלאכה חשובה זו. יחד ננצח!"

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


גדרה עוטפת את העוטף

שוקעוטף במתחם 1884 ברחוב הבילויים. יום שישי, 1.12 יתקיים שוק נוסף התומך בעסקים מקומיים ועסקים מהעוטף. מוזמנות ומוזמנים להגיע

בשבוע הקודם התקיים שוקעוטף במתחם 1884 ברחוב הבילויים. מובילת המיזם היא רחלי לוי, הבעלים של קייטרינג ברנץ׳ שמתחם 1884 יחד עם יוסי שמש, מנהל המתחם בשיתוף עם המועצה המקומית גדרה ומרכז אופק שיחד עם המתנדבת, אפרת ג׳מו, סייעו ביצירת הקשר עם החקלאים מהעוטף והבאתם לשוקעוטף בגדרה. תודה ליוסי שמש מנהל המתחם ולמפקח רישוי עסקים שמעון אטיאס על הסיוע.


לשוק הגיעו מבקרות ומבקרים רבים שנהנו מהתוצרת הישראלית של העוטף כולל פירות וירקות, יצירות אמנות, בובות, עוגות ועוגיות, זיתים ושמן זית ועוד.

בשישי הקרוב, 1.12.23 יתקיים שוב שוק איכרים ייחודי ותומך לעסקים מקומיים ועסקים מהעוטף "שוקישראלי" במתחם הארועים 1884 בשיתוף עם המועצה המקומית גדרה ומרכז אופק בין השעות 8:00-13:00. מוזמנות ומוזמנים להגיע.

ראש המועצה יואל גמליאל:

"מחמם את הלב לראות את קהילת גדרה כולה מתגייסת לתמוך בעוטף בכל הרבדים. שמחתי לראות את ההיענות הרבה של מבקרות ומבקרים בשוקעוטף, נמשיך לעטוף את העוטף בכל דרך שיש באפשרותנו. בשישי הקרוב, 1.12 יתקיים שוק נוסף התומך בעסקים המקומיים ובעסקים מהעוטף. אני מזמין אתכם ואתכן להגיע. תודה לכל העוסקים במלאכה חשובה זו. יחד ננצח!"

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מועצת גדרה ערכה ערב הוקרה לכל המתנדבים שלקחו חלק בפעילות לשמירה על בטחון היישוב במחסומים ובסיורים

בנוסף הוענקו להם תעודות הוקרה על התגייסותם החשובה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


אמש התקיים ערב הוקרה והערכה למתנדבי ומתנדבות האבטחה שאיישו את המחסומים במשך תקופה ארוכה וביצעו סיורים לטובת בטחון קהילת גדרה. הכנס התקיים בהובלת צוות אגף חברה וקהילה. בכנס הוענקו תעודות הערכה לכל אחת ואחד מהמתנדבות והמתנדבים כאות תודה על ההתגייסות החשובה.


ראש המועצה יואל גמליאל

תודה לכל אחת ואחד מכם/ן על ההירתמות המלאה בתקופה מורכבת, שהענקתם/ן מזמנכם/ן והייתם עבור כולנו 24/7. שוב הוכחתם את ייחודיותה של קהילת גדרה, קהילה חזקה עם ערבות הדדית ונתינה.

תודה מיוחדת לחברת המועצה, מחזיקת תיק החירום, ענת טל שפעלה להגברת האבטחה ביישוב מתחילת "חרבות ברזל", לסגן ראש המועצה, סהר רווח על המעורבות האישית בנושא לאורך כל התקופה, לחנן הרוש, ליאור רושני על ההתגייסות המלאה והבקרה על המחסומים והאבטחה, לשמעון דהאן שפעל באופן מלא בנושא האבטחה ביישוב, ולאונית שרעבי ושלה עקיבא על הביצוע השוטף לגיוס המתנדבות והמתנדבים וסידור המשמרות יום-יום.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תחנת הרכבת נפתחת מחדש! תחנות הרכבת יבנה מזרח ובת ים הקוממיות חוזרות לפעילות החל מיום ראשון 3.12

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


רכבת ישראל ממשיכה במגמת עיבוי והחזרת השירות ברחבי הארץ ופותחת מחדש את תחנות לוד גני אביב, בת ים קוממיות, יבנה מזרח

רכבת ישראל פועלת בהתאם להנחיות משרד התחבורה וגורמי הבטחון ומודיעה על שלב נוסף בתהליך חידוש השירות ברחבי הארץ.

החל מיום ראשון 3.12.23, תיפתחנה מחדש לשירות תחנות לוד גני אביב, בת ים קוממיות ויבנה מזרח.

עוד מציינים ברכבת כי הם ממשיכים לפעול כל העת לחידוש השירות בתחנות נוספות וצמצום השפעות המצב הבטחוני ובדגש על מחסור בצוותים כתוצאה מגיוס של עובדים למילואים, מחציתם אנשי אבטחה המהווים אוכלוסייה קרבית וצעירה המגויסת בד"כ ראשונה: מגייסים ומכשירים צוותים נוספים, מסיטים כוח אדם ממטה החברה, מגייסים עובדים אשר פרשו לגמלאות ומקפיאים פרישות עובדים.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

למועצת גדרה דרושים מתנדבים שיקחו חלק בפיילוט ליצירת מרחבי יצירה והבעה קהילתיים שייתנו מענה ותמיכה לתושבים הסובלים ממצוקות רגשיות וזקוקים לאוזן קשבת

התחייבות ל-3 שעות בשבוע לפחות, למשך ארבעה שבועות, התחייבות לעבור הכשרה ייעודית לפעילות של כ-4 שעות ולהשתתפות במפגשי ליווי

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מרכז אופק, מועצה מקומית גדרה ואשכול שורק דרומי בשיתוף עם ארגון ISRAID מקדמים פיילוט של מרחבי יצירה והבעה קהילתיים לתמיכה רגשית ומזמינים מתנדבים אשר יהוו נוכחות תומכת ומחזקת עבור המשתתפים ויסייעו בארגון מרחבי הפעילות.

"מרחב יצירתי קהילתי לתמיכה רגשית"

מרחב פיזי אשר מתקיימות בו פעילויות יצירה והבעה ספונטניות בעלות ערך טיפולי. בליווי בעל מקצוע בתחום טיפול באמנות ותומכים פסיכוסוציאליים אשר יאפשרו מתן תמיכה רגשית בהשראת גישת "סטודיו פתוח" ליחידים, משפחות וקבוצות. הצוות של כל מרחב יהיה חלק מתהליך התאמת המרחב והפעילות בו לצרכים המקומיים.

באמצעות הפעילות במרחב ניתן לאתר תושבים הסובלים ממצוקות רגשיות הדורשות התייחסות, לאפשר להם מרחב בו יוכלו לקבל מרווח נשימה, אוזן קשבת, והפניה להתערבות מעמיקה יותר במידת הצורך.

המרחבים יפעלו בימים שלישי וחמישי החל מה-28.11 ועד סוף חודש דצמבר במסגרת פיילוט. במידה והמרחבים יפעלו בצורה טובה ויהיו בעלי ערך משמעותי תיבחן אפשרות להמשך הפעילות לתקופה ארוכה יותר ולהרחבתה לרשויות נוספות.

קהלי היעד במרחב ייקבעו מראש ויהיו מגוונים - אימהות אחרי לידה / אזרחים ותיקים / הורים וילדים / נוער ועוד.לוח הזמנים לפעילות - בימי שלישי וחמישי, ניתן להתנדב בשעות פעילות בבוקר, אחה"צ ובערב.

התחייבות ל-3 שעות בשבוע לפחות, למשך ארבעה שבועות, התחייבות לעבור הכשרה ייעודית לפעילות של כ-4 שעות ולהשתתפות במפגשי ליווי

מתנדבים המעוניינים לקחת חלק ניתן להתקשר לפזית 052-2772702

רוצה להצטרף? הרשמה בקישור: https://www.coing.co/u/e56fd9e9e3

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בית ספר פינס בגדרה לוקח חלק במיזם עוגה לשבת במסגרתו נשלחות עוגות לחיילים ולכוחות הביטחון

העוגות נשלחות בסוף שבוע לחיילים על מנת לתת להם תחושה של בית.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בית ספר פינס בגדרה לוקח חלק במיזם עוגה לשבת. במסגרת המיזם בכל שבוע תלמידי בתי הספר יחד עם משפחותיהם וצוות בית הספר מכינים עוגות לשבת אותן שולחים לחיילים ולכוחות הביטחון על מנת לתת להם הרגשה של בית.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בימים אלו נערכת הכשרתה של כיתת כוננות שלישית בגדרה

ראש המועצה יואל גמליאל: "גדרה התברכה בקהילה חזקה – מחמם את הלב לראות את ההתגייסות הרבה של התושבים לכיתות הכוננות, מוכנים לסייע בכל תרחיש. תודה למפקד התחנה שי גז, מירי בר, לישראל טל, למוטי אדרעי ולצוות נקודת המשטרה בגדרה על הקמת כיתות הכוננות ותפעולם באופן מקצועי. תודה לחברי כיתות הכוננות על ההתגייסות ועל הנכונות להיות עבור כלל קהילת גדרה בעת הצורך. יחד ננצח!"

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


עשרות תושבים נענו לקריאה להצטרף לכיתות הכוננות שהוקמו על ידי משטרת ישראל ביישוב. כיום קיימות שתי כיתות כוננות פעילות וכיתה שלישית ואחרונה בשלבי הסיום של ההכשרה וההקמה. בשלב זה הסתיים הגיוס לכיתות כוננות נוספות. במידה ותפתח כיתה נוספת, יצא פרסום.

כיתות הכוננות הוקמו בהובלתה של רס"מ מירי בר, מב"סית נקודת המשטרה בגדרה בשיתוף עם מפקד תחנת יבנה, סנ"צ שי גז. זאת, תוך שיתוף פעולה עם נצ"מ בדימוס ישראל טל אשר מפעיל את כיתות הכוננות. חברי כיתות הכוננות שהוקמו עברו מטווח ואימון וכן, תודרכו לגבי פעילותם בעת הצורך. כמו כן, צויידו בנשק הנמצא ברשותם למקרה הצורך. בנוסף לכך, חברי כיתת הכוננות עוברים תרגולי פתע על מנת להיות ערוכים מוכנים לכל תרחיש.


ראש המועצה יואל גמליאל:

"גדרה התברכה בקהילה חזקה – מחמם את הלב לראות את ההתגייסות הרבה של התושבים לכיתות הכוננות, מוכנים לסייע בכל תרחיש. תודה למפקד התחנה שי גז, מירי בר, לישראל טל, למוטי אדרעי ולצוות נקודת המשטרה בגדרה על הקמת כיתות הכוננות ותפעולם באופן מקצועי. תודה לחברי כיתות הכוננות על ההתגייסות ועל הנכונות להיות עבור כלל קהילת גדרה בעת הצורך. יחד ננצח!"
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תעודת הוקרה הוענקה לפקח השיטור העירוני בגדרה, ברק פרלמן על איתור קשישה בסיכון

הנעדרת אותרה תשושה בסכנת חיים ובזכות היוזמה והחתירה למגע הציל חיים.

מערכת האתר | | תגובות: 1


במעמד מפקד תחנת יבנה, מפקדת השיטור העירוני גדרה, מנהל אגף הביטחון, שוטרי ופקחי גדרה, השבוע הוענקה תעודת הוקרה לפקח מגדרה, ברק פרלמן, על איתור נעדרת בסיכון קשישה בשטחים החקלאיים.

הנעדרת אותרה תשושה בסכנת חיים ובזכות היוזמה והחתירה למגע הציל חיים.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד
  הגב 26.11.23 18:03
 • אורח

הבחירות לעיריות ככל הנראה יידחו שוב

אבי בר | | תגובות: 9


הבחירות לעיריות היו אמורות להתקיים בחודש אוקטובר 2023, אולם עם פרוץ המלחמה הוחלט לדחות את הבחירות ב - 3 חודשים לתאריך 30/1/2024 והכנסת אישרה כי בהתאם לנסיבות יהיה ניתן לדחות בחודש נוסף ליום שלישי 27/2/2024

כעת, לאור התמשכות הלחימה בעזה וחשש להתלקחות בחזית הצפון שוקל שר הפנים להורות על הדחייה הנוספת בחודש ימים .

אישור הדחייה הנוספת צריך לעבור באופן רשמי בוועדת הפנים של הכנסת.

לא מן הנמנע כי לאור הנסיבות הבחירות יידחו למועד מאוחר יותר כאשר מסתמן שביישובי העוטף בדרום ובצפון הדחייה תהיה ארוכה יותר.


בכל מה שקשור להלך הבחירות, כל מה שנעשה והתקבל עד היום יהיה בתוקף, מועמדים או רשימות חדשות לא יוכלו להתווסף.

התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עד אז לאנשים כבר לא יהיה אכפת מבחירות בכלל
  הגב 26.11.23 17:12
 • אורח
  תאמת, לא מעניין
  הגב 26.11.23 17:50
 • אורח
  אז אולי בעיריית ראשון לציון יקבלו החלטה להסיר את שלטי הבחירות הענקיים שמכערים את השכונות?
  הגב 26.11.23 18:12
 • אורח
  מציע לדחות את הבחירות לעוד שנה, לאזרחי המדינה אין ראש עכשיו לבחירות, אין ביכלל מצב רוח, הצעה השנייה לתת לראשי העיר במדינה הארכה לשנתיים שהמלחמה תיהיה מאחורינו. בהצלחה ובשורות טובות.
  הגב 26.11.23 19:01
 • אורח
  מצטרפת גם .... יהיה נכון לדחות בשנה
  הגב 26.11.23 19:10
 • אורח
  לדחות לעוד שנתיים לפחות
  הגב 26.11.23 19:20
 • אורח
  אדון מלול, כיתת כוננות זה לא מספיק. צריך פלוגת כוננות.
  הגב 26.11.23 20:08
 • אורח
  לא צריך כוננות.יש אלוהים והוא שומר
  27.11.23 09:43
 • אורח
  השלטים המפלצתיים של רז קינסטליך מזכירים משטרים דיקטטורים באירן ובסוריה-מפחיד מה יהיה פה בקדנציה השניה שלו...
  הגב 27.11.23 09:22
 • אורח

אשכול שורק דרומי פתח את ההרשמה לאירוע האקתון לתלמידי כיתות ז-י"ב, מגדרה, קריית עקרון ומזכרת בתיה הרוצים להפוך את הרעיונות שלהם למציאות ולזכות בפרסים

לינק להרשמה מצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


יזמים בנשמה? אוהבים טכנולוגיה? רוצים להשפיע על האיזור?

אשכול שורק דרומי פותח את ההרשמה בני נוער מכיתות ז-י״ב, מקריית עקרון, גדרה ומזכרת בתיה המעוניינים לקחת חלק בהאקתון אזורי מקוון ולהפוך את הרעיונות שלהם הנוגעים למצב החירום בו אנו נמצאים לטכנולוגיה אמיתית. אם יש לכם רעיון, אתם יצירתיים ויש להם רעיונות פתרונות העוסקים באתגרי שגרה בימי חירום זה המקום בשבילכם.

בהרשמה תוכלו להצטרף לאחד מהמסלולים של ההאקתון שמציעים פתרונות בתחומי הקהילה או למידה או ביטחון אישי במרחב הפיזי והוירטואלי.

האקתון עתיד להתקיים ב24.12.23 בליווי של מנטורים ומומחים מקצועיים

המיזמים מובילים יזכו בפרסים :

מקום 1 - רחפן לכל חבר צוות וקידום המיזם

מקום 2 - יום התנסות ציוותי בסימולטור טיסה

מקום 3- יום כיף מלא בפינוקים

לפרטים המלאים והרשמה - https://eshkolsd.seagullinnovation.com/
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

המשרד להגנת הסביבה מקדם את הצו שיאפשר בעתיד לרשויות מקומיות להטיל קנסות על שימוש מופרז בצופרים מכלי רכב, על בסיס אכיפה באמצעות מצלמות אקוסטיות ואמצעים טכנולוגיים.

מדובר על תוכנית ערים שקטות שהחל בישראל כאשר הראשונה שפועלת היא פתח תקווה בה התקיים פיילוט ראשוני ובה יתאפשר לרשות להטיל את הקנסות. אל התוכנית הצטרפו גם הערים ראשון לציון, כפר סבא ולוד שהפרייקט נמצא עדיין בחיתוליו.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6
צילום עוז שכטר לע"מ


השרה להגנת הסביבה, עידית סילמן, קידמה אתמול (ד'), דיון בכנסת בוועדת חוקה, חוק ומשפט, שבמסגרתו אושר צו ברירות משפט שיאפשר לרשות המקומית - עיריית פתח תקווה, להטיל קנסות על שימוש בצופר ברכבים שלא למניעת סכנה, תוך שימוש במצלמות אקוסטיות שיפרסו בנקודות שונות בעיר. ‏זו תהיה הפעם הראשונה בישראל שבה אמצעים טכנולוגיים מתקדמים משמשים עירייה לאכיפת מפגעי רעש. המשרד להגנת הסביבה, ממשיך לקדם אמצעי אכיפה מגוונים לצמצום מפגעי רעש מכלי רכב שהפכו למכת מדינה.

מטרדי רעש פוגעים לא רק באיכות החיים של הנחשפים אליהם אלא גם בבריאות הפיזית והנפשית, ביכולות הקוגניטיבית ובפריון העבודה. המשרד להגנת הסביבה, הרשויות המקומיות והמשטרה מקבלים מדי שנה בשנה מאות אלפי תלונות על מטרדי רעש, רובם ככולם מתרחשים במרחבים עירוניים. במסגרת פרויקט "ערים שקטות" מקדם המשרד מגוון כלי מדיניות רגולטוריים, כלכליים ואינפורמטיביים במטרה לצמצם ככל האפשר את מטרדי הרעש במרחב הציבורי.


מדובר על תוכנית ערים שקטות שהחל בישראל כאשר הראשונה שפועלת היא פתח תקווה בה התקיים פיילוט ראשוני ובה יתאפשר לרשות להטיל את הקנסות. אל התוכנית הצטרפו גם הערים ראשון לציון, כפר סבא ולוד שהפרייקט נמצא עדיין בחיתוליו.

השרה להגנת הסביבה, עידית סילמן, הודתה לחברי הועדה על ההזדמנות לקדם נושא חשוב ובוער בתקופה רגישה כל כך: "מאז פרוץ המלחמה, אנחנו ומשטרת ישראל מקבלים תלונות רבות מהציבור על כלי רכב מרעישים, שמשמיעים קולות שנשמעים כפיצוצים או כאזעקות, לאחר שבעליהם עשו בהם שינויים באמצעים מכניים. אנו ממשיכים במבצעי האכיפה עם משטרת ישראל, במהלכם ניתנו קנסות רבים והורדו מהכבישים כלי רכב שאינם תקניים. כעת, בזכות האישור שניתן אתמול בוועדת החוקה, תוכל עיריית פתח תקווה להשית קנסות תוך שימוש באמצעים טכנולוגיים לזיהוי אותם רכבים מרעישים. זוהי סנונית ראשונה ואנו מאמינים כי בעתיד הקרוב ערים רבות נוספות, יצטרפו לפרויקט ' ערים שקטות ' של המשרד להגנת הסביבה אותו השקנו כפיילוט במספר ערים ועתיד להתרחב לערים נוספות. כך יחלו עוד ערים להשתמש באמצעים טכנולוגים אלו, להשית קנסות ולהתמודד בהצלחה עם תופעה זו."

התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מעולה
  הגב 26.11.23 10:43
 • אורח
  מה בדיוק מעולה, למה ומדוע יש לנו צ'ופר ברכב? נחמד נצפור כאשר נפגוש סכנה או כל דבר דומה ונחשוש לצפור, כי יתנו לנו קנס הרי לך תוכיח הפקחים גם כך זבלים, נותנים לאנשים דוחות כאשר יש תו נכה בתוקף וחונים כחוק. זו שעורריה.
  26.11.23 11:41
 • אורח
  הם צריכים לעשות רעש, כי מכוניות ישראליות מגיעות עם צופרים במקום בלמים.
  26.11.23 20:05
 • אורח
  שימו מצלמות אקוסטיות לכל החברה שחוגגים קריוקי, או לאלה שעושים תחרויות אופנועים בחצות הלילה...
  הגב 26.11.23 17:06
 • אורח
  אמן.
  26.11.23 20:03
 • אורח
  משעמם לגב.סילמן! הדבר היחיד שמפריע הצופרות חחחח.מה לגבי תעשיות מזהמות , מה לגבי מדורות ל" ג באומרועוד ועוד
  הגב 26.11.23 19:05
 • אורח

מחר (שישי 24.11) יתקיים שוק איכרים במתחם 1884 בגדרה עם תוצרת של יישובי העוטף והדרום: מאפים, עציצים, שמן זית, גבינות ועוד

המתחם נמצא ברחוב הבילויים 10

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מחר (שישי 24.11) המועצה המקומית גדרה ומתחם האירועים 1884 מזמינים אתכם לשוק איכרים ייחודי של תוצרת העוטף והדרום.

מה ביריד? מאפים, עוגות שמרים, ריבות, גבינות, זיתים, שמן זית, עציצים ועוד

מתי? יום שישי 24.11 משעה 8:00 ועד 14:00 במתחם 1884 הבילויים 10
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בסוף השבוע שישי ושבת 24-25.11 יהיה מעונן חלקית וללא שינוי בטמפרטורות- הגשם עתיד לחזור ביום שני; התחזית המלאה בכתבה

הטמפרטורות ינועו בין 14 בלילה ל27 ביום

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


יום שישי 24.11

בהיר עד מעונן חלקית וללא שינוי ניכר בטמפרטורות.


יום שבת 25.11

מעונן חלקית עד מעונן. במהלך היום הרוחות יתחזקו בדרום הארץ וייתכן שם אובך.


יום ראשון 26.11

מעונן חלקית עד מעונן. במהלך היום הרוחות יתחזקו בדרום הארץ וייתכן שם אובך.

הגשם עתיד לחזור ביום שני.


הטמפרטורות ינועו בין 14 בלילה ל27 ביום
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מחר (שישי 24.11) יתקיים בגן שבע משחק של נבחרת גדרה מול כוכבי הרשת פלג זיני, איתי אוריאל, בוטיניו ודודי לוי

הציבור מוזמן להגיע

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


נבחרת גדרה VS כוכבי רשת

מועצת גדרה ומרכז אופק מזמינים את התושבים לפעילות הפוגה וליהנות ממשחק כדורגל של נבחרת גדרה מול לכוכבי הרשת. המשחק עתיד להתקיים מחר שישי 24/11 11:00 בגן שבע.

המשחק יתקיים בהשתתפות כוכבי הרשת: פלג זיני | איתי אוריאל | בוטיניו | דודי לוי

הציבור מוזמן להגיע
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

החל מיום ראשון 26.11 מערכת החינוך בגדרה חוזרת לפעילות של 6 ימים במעונות, גני הילדים וכיתות התקשורת

בתי הספר העל יסודיים ילמדו חמישה ימים בשבוע

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


החל מיום ראשון הקרוב, 26.11.23, יפעלו מסגרות החינוך בגדרה במתכונת רגילה כמפורט מטה:

מעונות

חוזרים לפעילות במתכונת רגילה כולל יום שישי.


גני ילדים

ימים ראשון עד חמישי בין השעות 07:30-14:00, יום שישי בין 07:30 -12:45.


גני תקשורת

ימים ראשון עד חמישי בין השעות 07:30-16:00.

יום שישי בין השעות 07:30 -12:45

*לתשומת לבכם: לא יפתח גן ילדים ללא נוכחות גננת מטעם משרד החינוך*.


שעות פעילות הצהרון:

14:00-17:00.

חינוך יסודי - החל משעה 07:30 על פי מערכת בית ספרית.


כתות תקשורת

ימים ראשון עד חמישי בין השעות 07:30-16:00.

יום שישי בין השעות 07:30 -12:45


חינוך על יסודי

ימים ראשון-חמישי על פי מערכת בית ספרית.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הערב (חמישי 23.11) תתקיים פעילות יוגה בקהילה במרכז אופק גדרה

עלות: 20 ש"ח

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מרכז אופק מזמין את התושבים לפעילות יוגה בקהילה שתתקיים הערב בשעה 18:30 במרכז.

השיעור יועבר על ידי בת אל בראל

עלות 20 ש"ח

הרשמה באתר מרכז אופק לחצו כאן
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

כיכר הערכים בדרכא רמון בגדרה נצבעה בצהוב לאות הזדהות עם משפחות החטופים

על עץ הזית בכיכר נתלו לבבות עם שמות החטופים והחטופות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


השבוע נצבעה כיכר הערכים בבית ספר דרכא רמון בצהוב. במסגרת הפעילות תלמידי בית הספר תלו על עץ הזית לבבות עם שמות החטופים והחטופות שהוכנו במסגרת שיעור ושיח על פדיון שבויים.

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יוזמה יפה ומכובדת אבל מה הקשר לראשון?
  הגב 22.11.23 17:04
 • אורח

לתשומת לב תושבי גדרה הבוקר (חמישי 23.11) בעקבות תקלה במרכזיית מוקד 106 קיימים שיבושים במענה לפניות טלפוניות

ניתן לפנות למוקד באמצעות פנייה דיגיטלית בלינק המצורף בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


הודעת מועצת גדרה
לידיעת התושבים,
בשל תקלה זמנית במרכזיית מוקד 106 המטופלת ברגעים אלה, ישנם שיבושים במענה לפניות טלפוניות.
עד לסיום תיקון התקלה, ניתן לפנות למוקד באמצעות הטופס בקישור זה-
אנו מתנצלים על אי הנוחות הזמניתהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

למכירה דירות עם ממ"דים! לאור המלחמה והביקוש לדירות עם ממ"דים אתר be106 יפרסם מידי יום דירות (יד שנייה וחדשות מקבלן) הכוללות ממ"ד והמוצעות למכירה ויופצו למעל 50,000 מנויי האתר בוואטסאפ ועוד ... למעוניינים לקבל פרטים על אפשרות פרסום דירתם 052-8030056

מערכת האתר be106 תפרסם דירות עם ממ"ד בהתאם לקריטריונים ועל פי שיקול דעתה

מערכת האתר |


לאור מצב הלחימה בעזה וכוננות לפתיחת חזית נוספת מהצפון, אתר be106 המתמחה בשיווק דירות באמצעות לוח הדירות הגדול של אתר be106 יחל בשיווק דירות יד שנייה ודירות חדשות מקבלן הכוללות ממ"ד.

לאתר be106 יש מעל מעל 50,000 מנויים בוואטסאפ ומעל 80,000 עוקבים בפייסבוק.

השירות מיועד לדירות המתפרסמות בלוח הדירות הגדול של אתר be106

בעלי דירות יד שנייה/קבלנים עם ממ"ד המעוניינים לקבל פרטים על פרסום דירתם הכולל פרסום בלוח, כתבה והפצה לעשרות אלפי המנויים, צילום מקצועי ועוד יש לחייג 052-8030056
בית העלמין הצבאי בגדרה יועבר לאחריות משרד הביטחון אשר יבצע עבודות להרחבתו

ההסכם אושר על ידי חברי מועצת גדרה והועבר לקבלת אישור של משרד הפנים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מועצת גדרה אישרה בישיבת המועצה את הבקשה להחכיר למשרד הביטחון את חלקת בית העלמין הצבאי ל- 99 שנה וללא תמורה, לצורך הרחבת בית העלמין הצבאי. מדובר בשני מגרשים האחד- חלק מחלקה 132 בגוש 3872 – חלקה בגודל 270 מ"ר, והשני חלק מחלקה 18 בגוש 3872 – מגרש בגודל 200 מ"ר.

ההסכם אושר פה אחד על ידי חברי המועצה.

ההסכם יועבר לאישור משרד הפנים בהתאם להוראות החוק.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

השפעות מלחמת עזה! בחודש אוקטובר עמד מספר דורשי העבודה בגדרה, מזכרת בתיה וקריית עקרון על אלף איש

כך עולה מנתוני שירות התעסוקה אשר מפרסמים את נתוני התעסוקה בישראל לחודש אוקטובר והשפעות הלחימה. על פי הנתונים במהלך חודש אוקטובר נרשמו כ70.2 אלף דורשי עבודה חדשים כאשר מספר דורשי העבודה הכללי עומד על 226,464 אלף איש.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מלחמת חרבות ברזל שהחל בעקבות הטבח בשבת השחורה, פגעה בכל תחום בחיים של תושבי ישראל כשאחד העיקריים הוא התחום הכלכלי. על פי נתוני שירות התעסוקה המצב הביא לעלייה במספר דורשי העבודה בעקבות סגירת העסקים, הוצאת עובדים לחל"ת ועוד. במהלך החודש נרשמו כ70.2 אלף דורשי עבודה חדשים ומספר דורשי העבודה הכללי בארץ עמד על 226,464 דורשי עבודה. העלייה בשיעור הנרשמים החודשי היא הגבוהה ביותר מאז הסגר הראשון במשבר הקורונה.

היישובים בהם נרשמה העלייה הגדולה ביותר הם שדרות, אופקים, נתיבות, נהריה, אשקלון, אשדוד וחולון.

הנתון מעמיד את ממוצע אחוז שיעור האבטלה על 5.6% לעומת 4.3% בחודש ספטמבר.

מבחינת מגדר יש יותר נשים מאשר גברים בקרב דורשי העבודה: 125,550 נשים לעומת 100,783.

49,210 מתוך דורשי העבודה מקבלים הבטחת הכנסה.


כאשר מחלקים את עיקר דורשי העבודה לפי סיבת רישום, ניתן לראות כי כ42.4- אלף נרשמו לאחר שהוצאו לחל"ת ע"י המעסיקים. לאחר מכן נמצאים שורשי עבודה שפוטרו כ-16.4 אלף דורשי עבודה. עלייה נוספת נרשמה גם בקרב דורשי עבודה שהתפטרו שמספרם עמד על 6.7 אלף – תופעה דומה של מתפטרים התרחשה גם בתקופת הקורונה.


נתוני מועצת גדרה

בחודש אוקטובר עמד מספר דורשי העבודה בגדרה על 505 לעומת 328 בחודש ספטמבר. 307 מתוכם הן נשים ו198 גברים. ממוצע שיעור האבטלה עומד על 3.6% לעומת 2.3 בחודש ספטמבר.


נתוני מזכרת בתיה

בחודש אוקטובר עמד מספר דורשי העבודה במזכרת בתיה על 233 לעומת 160 בחודש ספטמבר. 135 מתוכן הן נשים ו98 גברים. ממוצע שיעור האבטלה עומד על 2.7% לעומת 1.9% בחודש ספטמבר.


נתוני קריית עקרון

בחודש אוקטובר עמד מספר דורשי העבודה בקריית עקרון על 262 לעומת 165 בחודש ספטמבר. 146 מתוכם הן נשים ו116 גברים. ממוצע שיעור האבטלה עומד על 4.1% לעומת 2.6% בספטמבר.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

משתתפים בצער המשפחה לימור חדד מגדרה שהלכה לעולמה בבית החולים אליו הגיעה מחוסרת הכרה כששמעה את האזעקה בדרכה הבייתה

בזמן האזעקה לימור נהגה ברכבה בדרכה הבייתה כשלפתע נשמעה האזעקה. לימור אבדה את ההכרה והובהלה על ידי כוחות ההצלה לבית החולים שם התגלה כי יש לה דימום במוח כתוצאה ממפרצת.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


משתתפים בצער המשפחה על מותה של תושבת גדרה לימור חדד. אמש בשעות אחר הצהריים תושבי דרום ומרכז הארץ נכנסו למרחבים המוגנים בעקבות ירי טילים של החמאס. באותה העת לימור חדד, תושבת גדרה, הייתה ברכבה בדרך הבייתה כאשר היא מדברת בטלפון עם אמה. באותה העת נשמעה האזעקה אשר הבהילה את לימור וביתה בקשה ממנה לנהוג על פי ההנחיות לצאת מהרכב ולהשתטח על הרצפה. לימור אמרה שנתפס לה הצוואר ולאחר מכן כבר לא הגיבה לקריאותיה של הבת מאחר והיא אבדה את ההכרה. אל המקום הגיעו צוותי מד"א אשר מצאו אותה כשהיא לא נושמת וחסרה הכרה. היא הובהלה לבית החולים שמיר אסף הרופא. בבדיקות התגלה כי היא סובלת מדימום במוח שנגרם ממפרצת שהביאה למותה. הבת ספרה כי מאז תחילת הלחימה אמה הייתה לחוצה וחרדה וכל הזמן הייתה צמודה לחדשות.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מצער כל כך לשמוע,תנחומים עמוקים למשפחה.
  הגב 21.11.23 18:26
 • אורח

ביום שישי 24.11 יתקיים שוק איכרים במתחם 1884 בגדרה עם תוצרת של יישובי העוטף והדרום: מאפים, עציצים, שמן זית, גבינות ועוד

המתחם נמצא ברחוב הבילויים 10

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ביום שישי הקרוב המועצה המקומית גדרה ומתחם האירועים 1884 מזמינים אתכם לשוק איכרים ייחודי של תוצרת העוטף והדרום.

מה ביריד? מאפים, עוגות שמרים, ריבות, גבינות, זיתים, שמן זית, עציצים ועוד

מתי? יום שישי 24.11 משעה 8:00 ועד 14:00 במתחם 1884 הבילויים 10
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מרכז אופק פתח את ההרשמה לקייטנת חנוכה לילדי הגנים של גדרה; ההרשמה תיסגר ב30.11.23

ההרשמה מתבצעת דרך אתר אופק

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


קייטנת “סוב נסוב” בגני הילדים חנוכה 2023

מרכז אופק פותח את ההרשמה לקייטנת חנוכה -קייטנה שכולה בסימן חקירה, תנועה, גילויים חדשים,

התנסות, יצירה, חוויה והרבה אור וחום.

הקייטנה כוללת ארוחת בוקר

פעילות הקייטנה תתקיים בימים ראשון עד חמישי 10-14.12.23

בין השעות: 7:30-13:00, ילדים הרשומים לצהרון - שעות הפעילות בקייטנה 7:30-16:00

עלות 100ש"ח בלבד!

ילדים

הרשמה באתר אופק>>

https://www.ofekgedera.org.il/page.php?type=keytanot&id=283&m=555&ht=#navbar

ההרשמה תיסגר ב30.11.23
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום שישי 24.11 יתקיים בגן שבע משחק של נבחרת גדרה מול כוכבי הרשת פלג זיני, איתי אוריאל, בוטיניו ודודי לוי

הציבור מוזמן להגיע

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


נבחרת גדרה VS כוכבי רשת

מועצת גדרה ומרכז אופק מזמינים את התושבים לפעילות הפוגה וליהנות ממשחק כדורגל של נבחרת גדרה מול לכוכבי הרשת. המשחק עתיד להתקיים ביום שישי 24/11 11:00 בגן שבע.

המשחק יתקיים בהשתתפות כוכבי הרשת: פלג זיני | איתי אוריאל | בוטיניו | דודי לוי

הציבור מוזמן להגיע
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
09.11.23 05:43
דירת 4 חד על קומה שלמה ענקית. צד דרומי לגן העיר צד צפוני למדרחוב. משופצת ללא מעלית טל 0524035553
אורח
07.11.23 18:48
להשכרה 5 חד, מעלית ,קומה ד, מזגן מרכזי ,מרפסת שמש, דוד"ש,ממ"ד.בתיה מקוב 0509454686
אורח
19.10.23 12:55
להשכרה. ללא תיווך 5חדרים 100 מ״ר, בשיכון המזרח. יש מקלט. קומה ראשונה מתוך 3 קומות,ללא מעלית. כניסה מיידית. טלפון 0536280767
אורח
18.10.23 23:53
0508959222 לרצינים בלבד
אורח
18.10.23 23:52
להשכרה וילה מפוארת נוף מטורף במושב פתחיה
אורח
17.10.23 09:15
גם מחירי הדירות ממש גבוהים
אורח
16.07.23 20:32
בהגזמה השכירות פה ועוד על דירות 3 חדרים מה נסגר עם המשכירים כאן ראיתם את הדירות לשכירות באשדוד באשקלון אותם דירות חדשות ויותר גדולות בחצי מחיר חייבים לעשות מהפכה דחוף ולהוריד ולעצור את העליות בשכירות מילא רוב הדירות ישנות ובקומחל בלי מעליות מזה ההזיה. הזאת
אורח
17.07.23 08:53
חזירות של בעלי הדירות. וגירות על הפנים. ככה זה עשירים ורומסים כל אחד הוציא את מחיר הדירה עשרות פעמים מהשכירות והחזירות מביאה תיאבון לעוד חזירות וראש העיר שלוו
אורח
11.07.23 01:08
ASA


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
05.11.23 10:48
דרוש דירת גן / פנטהאוז להשכרה בניין בוטיק בלבד לפרטים 050-526-7403 יגאל
אורח
28.10.23 21:28
דרושה דירה להשכרה ברחובות. רצוי דירה מחולקת לשניי שותפים דתיים.
אורח
21.10.23 10:00
להשכרה דירה בבת ים ללא תיווך . 2 חדרים 64 מטר . דירה שעברה שיפוץ מסיבי הכול חדש בדירה כולל מטבח , רצפה אמבטיה שירותים פשוט הכול הכול חדש .052-5302222
אורח
19.10.23 12:57
להשכרה. ללא תיווך 5חדרים 100 מ״ר, בשיכון המזרח. יש מקלט. קומה ראשונה מתוך 3 קומות,ללא מעלית. כניסה מיידית. טלפון 0536280767. 5000 ש״ח.
אורח
13.12.22 16:51
להשכרה
אורח
21.05.23 21:38
על מה מדובר
אורח
21.05.23 21:41
על מה מדובר בנס ציונה
הצג תגובות נוספות
אורח
21.11.22 09:46
.
אורח
06.06.22 23:23
דירת גג קסומה להשכרה. 3 חדרים, בשכונת אברמוביץ . גג פרטי ענק ומרפסת פטיו. משופצת ומרוהטת 0526355445 בולי
אורח
07.11.22 07:33
יש תמונות?
אורח
28.07.23 00:48
יש תמונות?
אורח
24.03.22 19:08
שלום


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
05.11.23 10:49
סקודה למכירה 050-526-7403
אורח
02.10.23 15:41
הונדה סיוויק 1997 קמ 426761 סנורוף אוטו של ערסים עם כל התוספות של ערסים
אורח
07.09.23 20:33
רכב
אורח
23.06.23 11:05
היוןש מכיתה ו1
אורח
28.05.23 13:26
למכירה טויוטה קורולה היברידית 2019 52000 קמ יד 2 מצב מעולה, חסכונית, מחירון 0545555299
אורח
20.06.23 15:18
כמה עולה החלפת סוללה?
אורח
05.10.23 10:03
זה סוד שמור.
אורח
21.10.23 11:09
כנראה יותר ממחיר הרכב עצמו.חחח. רכב טוב.
אורח
17.12.22 12:54
שברולט אופטרה 2008, מצב מעולה, 0525268687
אורח
15.12.22 15:15
למכיה קיה פיקנטו 2018 חדשה. גיר אוטומטי עם טסט לשנה. 0528882882
אורח
29.05.23 12:06
עזוב א6ותך שטויות אחי זה סתם
אורח
18.11.22 14:34
למכירה


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
23.09.23 20:23
עוסים ? אחיות ? גרונטולוגים ? מרפאים בעיסוק ? רוצים לעבוד בבוקר בלבד ? עם הגיל השלישי ? מיצוי זכויות - לא טיפול ! הדרכה מלאה ! רכב חברה ! ותנאים מצויינים ? נשמח לקוח ! משרה 1000 Jobs@nathan.co.il חברת נתן .
אורח
21.09.23 07:08
שיעורים פרטיים במתמטיקה, תכנות ואנגלית ממהנדס עם נסיון רב 0545765747 אילן
אורח
19.09.23 13:32
שיעורים פרטיים במתמטיקה הכנה לקראת מבחני הבגרות בכל הרמות ליחידים וקבוצות מורה ורכזת מתמטיקה שש שנתי בעלת ניסיון רב. השיעורים מתקיימים בביתי (בגדרה) או בזום. ליצירת קשר ופרטים נוספים בפלאפון - 052-3577051 חן
אורח
19.09.23 13:26
שיעורים פרטיים במתמטיקה
אורח
30.08.23 22:09
דרוש מכונאי למוסך ברחובות עבודה 6 ימים מ תנאים מעולים 0528599901
אורח
22.02.23 23:10
מחפשים עבודה שלחו קורות חיים ל 055-7040165 ווצאפ
אורח
05.02.23 10:37
למשרד מדידות והנדסה במערב ראשל"צ דרושה מזכירה עם ניסיון לטיפול בעבודה שוטפת והתנהלות מול מס' גורמים. למשרה מלאה 5 ימים בשבוע. קו"ח ניתן לשלוח למייל lizshoval@gmail.com
אורח
26.12.22 13:45
מה


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל