הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
טיפים ומתכונים איך לעבור את צום יום הכיפורים בשלום... מצורף מתכון לארוחה מפסקת ומתכון לארוחה בצאת הצום
איום השביתה לא הוסר! ארגון המורים העל יסודי הודיע כי אם לא ייחתם הסכם סופי עד חודש דצמבר יוחזרו העיצומים
חיסוני הקורונה חוזרים! לאחר חג הסוכות יחל מבצע חיסונים ארצי נגד תתי הזנים החדשים של הקורונה

גינה טיפולית חדשה נפתחה במרכז הרפואי גריאטרי שיקומי הרצפלד בגדרה

הדס לבקוביץ, מנהלת הריפוי בעיסוק במרכז הרפואי גריאטרי שיקומי הרצפלד: ריפוי בעיסוק הוא חלק משמעותי ובלתי נפרד בתהליכי הטיפול והשיקום עד לחזרת המטופלים המאושפזים לשגרת יום יום משמעותית ומאוזנת. אל מגוון הכלים בהם אנחנו עושים שימוש בהרצפלד, מצטרפת כעת הגינה הטיפולית שמאפשרת לצוות הריפוי בעיסוק לעבוד עם המטופלים על שיקום מיומנויות תחושה, מוטוריקה וקוגניציה.

מערכת האתר | | תגובות: 0
קרדיט תמונות: גלעד שעבני שופן


כחלק מהרצון לספק למטופלים טיפולים מגוונים ומותאמים אישית, נחנכה לאחרונה במרכז הרפואי גריאטרי שיקומי הרצפלד מקבוצת כללית גינה טיפולית חדשה. הגינה הוקמה ביוזמת צוות הריפוי בעיסוק ובתמיכת הנהלת בית החולים שדאגה להקצאת משאבים רבים להקמתה.

תהליך הטיפול המקצועי בריפוי בעיסוק מותאם אישית לכל מטופל וכולל שימוש במגוון אמצעים וטכנולוגיות, כגון- תרגול תפקודי יום יום בדירה הטיפולית, שימוש בסימולטור נהיגה להערכת כשירות לנהיגה, שימוש בטכנולוגיות חדשניות לשיקום גפיים עליונות ועוד, כל זאת בהתאם לצורכי המטופל. הגינה הטיפולית מצטרפת כעת לפארק השיקומי הראשון מסוגו הקיים בהרצפלד, והשניים מאפשרים למעשה לקיים את שגרת הטיפולים גם באוויר הפתוח ובאמצעים המותאמים לצרכי הטיפול השונים. מטופלים מכלל המחלקות בבית החולים יוצאים אל הגינה, שם מבצעים עבודת גינון יחד עם המרפאות בעיסוק- שתילה, עידור, השקיה וטיפול בצמחים.


נועה אטיאס, אחראית ריפוי בעיסוק במחלקה לשיקום גריאטרי נוירולוגי ואחראית הגינון הטיפולי במרכז הרפואי גריאטרי שיקומי הרצפלד:

אני גאה ושמחה על כך שהצלחנו להקים בהרצפלד גינה טיפולית, שמטרתה להוות מרחב טיפולי ייחודי נוסף עבור המטופלים. לגינה ולצמחים ישנה תרומה משמעותית לשיפור השתתפות המטופל במגוון עיסוקים, להעשרת פנאי, יצירת קשרים חברתיים וקידום איכות החיים של המטופלים המאושפזים. מחוויות המטופלים עולה תחושת הנאה, שביעות רצון מהטיפול וציפייה למפגשים נוספים בגינה.


מטופלים משתפים:

"הגינון מרחיב את הלב ומעניק משמעות" "אבוא לראות בשבוע הבא כיצד הצמחים ששתלנו משתקמים". להקמת הגינה ואבזורה קיבלנו גם תרומות, נשמח אם עסקים מקומיים נוספים ירצו לתרום לרווחת וטובת המטופלים".


הדס לבקוביץ, מנהלת הריפוי בעיסוק במרכז הרפואי גריאטרי שיקומי הרצפלד:

ריפוי בעיסוק הוא חלק משמעותי ובלתי נפרד בתהליכי הטיפול והשיקום עד לחזרת המטופלים המאושפזים לשגרת יום יום משמעותית ומאוזנת. אל מגוון הכלים בהם אנחנו עושים שימוש בהרצפלד, מצטרפת כעת הגינה הטיפולית שמאפשרת לצוות הריפוי בעיסוק לעבוד עם המטופלים על שיקום מיומנויות תחושה, מוטוריקה וקוגניציה. אין לי ספק שהגינה תהווה חלק בלתי נפרד משירותי הריפוי בעיסוק בבית החולים ותתרום רבות לטובת יכולתנו לקדם את המטופלים בתהליכי הטיפול".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

טיפים ומתכונים איך לעבור את צום יום הכיפורים בשלום... מצורף מתכון לארוחה מפסקת ומתכון לארוחה בצאת הצום

הטיפים והמתכונים הם מאת תמר ידין ,דיאטנית קלינית, יועצת לחברת הרבלייף

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום יחצ חול


כך תעברו את הצום בשלום טיפים מעשיים ומתכונים לארוחה מפסקת וליציאה מהצום מאת:

תמר ידין ,דיאטנית קלינית, יועצת לחברת הרבלייף

צום של יממה הוא פעולה שאינה פשוטה לגוף, אך יכולה להיות בריאה. עם זאת, רצוי להתכונן אליו כראוי ולסיים אותו בצורה טובה, כדי שלא נקשה על הגוף ובאמת נוכל להעביר את צום יום הכיפורים ללא קושי רב.

ההכנה לצום מתחילה בימים שלפניו:

הזינו את הגוף בימים שלפי הצום בכל אבות המזון: מומלץ לאכול תזונה מלאה ברכיבים טבעיים ולא מעובדים. המזונות המומלצים הם: ירקות ופירות העשירים בסיבים תזונתיים, בוויטמינים ובמינרלים, חלבונים איכותיים, מן החי ומן הצומח, דוגמת עוף ובקר רזה, דגים וביצים, סייטן, טופו, אגוזים ושקדים וכן קטניות וסויה. בנוסף, יש לצרוך פחמימות מלאות, דוגמת דגנים מלאים, אורז מלא, כוסמת, דוחן, תירס, קינואה ובטטה. פחמימות אלו מתפרקות לאט יותר בגוף, גורמות לשחרור אינסולין מווסת יותר ויתרמו לתחושת שובע לאורך זמן. פחמימות אלו ימנעו את אפקט היויו, של רעב בסמוך לסיום הארוחה, בשונה ממאפים, לחם לבן וסוכרים שיקשו מאוד על הצום בכך שישאירו אותנו שבעים לטווח קצר ויעודדו צורך באכילה מיד עם כניסת הצום.


שתו נוזלים לא רק בארוחה המפסקת:

ביום של ערב יום כיפור יש לוודא כי אנו שותים לכל אורך היום נוזלים, כדי להגיע רוויים לצום. אין מדובר רק בכמות נוזלים גדולה בארוחה המפסקת, כי אם לכל אורך היום. העדיפות כמובן למים, שניתן לגוון את טעמם עם נענע, לימון, מלפפון קלוף וכו'.


צמצמו את צריכת הקפאין:

במקביל יש לצמצם את צריכת המשקאות המכילים קפאין, דוגמת: תה, קפה, קולה ומשקאות אנרגיה. הסיבה לכך, נעוצה בעובדה כי אלו משקאות משתנים שגורמים לאבדן נוזלים בגוף- שאנו רוצים להימנע ממנו לקראת הצום.


צמצמו את צריכת הנתרן והתבלינים:

חשוב לצמצם את צריכת הנתרן בימים שקודמים לצום ובוודאי בערב יום הכיפורים. ההמלצה היא לוותר על מאכלים מעובדים, מקופסא (מנה חמה, למשל), אבקות מרק במינון גבוה, רטבים דומיננטיים, חמוצים וכו', ואף להימנע מתבלון יתר במזון. תבלון יתר מגרה את מיצי הקיבה ומעודד רעב וצמא בכך שמגביר את תחושת הצמא. לכן כדאי לא לאכול מתובלן ביומיים שלפני הצום, עד כמה שניתן.


אכלו מתון בארוחה המפסקת:

למרות שהאינסטינקט שלנו יעודד אגירת מזון ממש לפני הצום, אין זו פעולה נכונה. אכילת יתר יכולה להעמיס על הקיבה ולספוח נוזלים לצורך תהליך העיכול הארוך. עדיף לנו להגיע לארוחה אחרי ימים של אכילה טובה ומזינה ולא רעבים, לאכול מתון בזמן הארוחה המפסקת ולשמור את הנוזלים להמשך הצום.


דוגמא לארוחה מפסקת:

מרק צח, פרוסת חלה, מנת עוף ואורז, בתוספת סלט ירוק עם טחינה ועוגה לקינוח, אם רוצים קינוח.


.


מתכון לארוחה המפסקת: מרק עוף עם ירקות. ארוחה מלאה, רווית נוזלים ומזינה.


מצרכים:

עוף שלם, נקי

3 גזרים

2 תפוחי אדמה

חצי כרובית, מפורקת לפלחים

3 קישואים

ראש סלרי

בצל גדול

פטרוזיליה

מלח, פלפל וכורכום


הוראות הכנה:

מכסים את העוף במים בתוך סיר ומרתיחים את המים.

לאחר הרתיחה, הסירו את הקצף והשומן שהצטבר מהעוף.

חתכו את הירקות והוסיפו לסיר, עד לרתיחה. שימו לב, כי הקישואים רכים ויתרככו במהירות בהרתחה, בעוד הגזר יתרכך לאט. לכן חתכו עבה את הקישואים ודק את הגזר.

הוסיפו את הפטרוזיליה לאחר הרתיחה.

הוסיפו מלח, פלפל וכורכום ובשלו עד רתיחה.

לאחר הרתיחה בשלו עם מכסה סגור עוד כשעה שעה וחצי.ארוחה שלאחר הצום:

כפי שישנם מספר כללי אצבע לארוחה המפסקת ולהתנהלות לפני הצום, ישנם כללי אצבע להתנהלות בארוחת שבירת הצום.

הדרגתיות: לאחר צום של יממה שלמה, הגוף יתקשה לעכל מזון כבד מיד. הוא צריך להתרגל מחדש לקבלת מזון והדבר צריך להיעשות בהדרגה וזה בעצם העקרון המנחה בשבירת הצום- מידתיות ואי הכבדה. יתרה מכך, הרי לא נכין מאכלים מורכבים שלוקח שעות להכין כשאנו רק מסיימים צום וחלשים.

שלב ראשון- החזרת הנוזלים: הפעולה הראשונה שלנו צריכה להיות החזרת הנוזלים, בהדרגה. הכוונה לשתיית מים, חליטת צמחים או משקה צונן, באיטיות ובהדרגה. התחילו בכוס מים אחת ולגמו לאט.


שלב שני- החזרת האנרגיה: פחמימות פשוטות. במקביל, ניתן להוסיף מעט פירות, שגם עשירים בנוזלים וגם יספקו סוכרים פשוטים לגוף, שיחזירו לנו אנרגיה זמינה ויאוששו אותנו מהצום. גם אכילת פרוסת עוגה בחושה תוכל לספק לנו אנרגיה זמינה אבל תהיה פחות עשירה בסיבים ובוויטמינים ומינרלים, ולכן פחות עדיפה תזונתית.


שלב שלישי (כרבע שעה לאחר שלב שני) ארוחת סיום הצום. ארוחה זו תהיה מורכבת ממאכלים קלים לעיכול, מזינים ובמנות קטנות: סלטים, מאכלים קלים, מאכלים מבוססי חלבון שייקים למשל או סלט ביצים, שקשוקה, טונה, פחמימות מורכבות, כגון מג'דרה. יש להקפיד כי ארוחה זו לא תהיה כבדה, וכי לא תהיה מורכבת ממאכלים עתירי שומן, או מבשרים שמנים, שיכבידו על הקיבה.


קינוח: ניתן לקנח בפירות, קרטיב וכדומה.

דוגמא לארוחה לאחר הצום: מרק עוף וירקות שנשאר מהארוחה המפסקת, פרוסת חלה מתוקה, סלט ירוק עם טחינה ביתית מלאה, מג'דרה ועוגת דבש לקינוח.מתכון ליציאה מהצום- עוגת דבש:

מצרכים:

ביצה בינונית

100 גר' סוכר לבן (ניתן להחליף בסוכר חום)

100 גר' דבש

30גר' שמן קנולה

כוס קמח לבן

1/2 כפית אבקת אפייה

כפית אבקת סודה לשתייה

כפית קינמון

כף שקדים פרוסים


הוראות הכנה:

חממו תנור ל-180 מעלות ושמנו תבנית אינגליש קייק חד פעמית

ערבבו בקערה היטב ביצים, סוכר ודבש. לאחר ערבוב מלא הוסיפו גם קמח, אבקת אפייה, קינמון ואבקת סודה לשתייה וערבבו היטב.

הניחו את הבלילה בתבנית, פזרו מעל שקדים פרוסים ואפו בתנור למשך 30 דקות, או עד שניתן לנעוץ קיסם במרכז העוגה והוא יצא יבש.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

איום השביתה לא הוסר! ארגון המורים העל יסודי הודיע כי אם לא ייחתם הסכם סופי עד חודש דצמבר יוחזרו העיצומים

הואיל וכך, ברצוני להודיעכם שאם לא נגיע להסכם עד 1.12.23, העיצומים אותם נקט ארגון המורים יחודשו. לכן, אני ממליץ לכם שלא להתחייב להוצאות כספיות כלפי מבצעי טיולים למיניהם או יציאות לפולין או הצגות תיאטרון או מסעות ישראל – זאת, בלי להכניס בהסכם סעיף המאפשר דחייה ו/או ביטול ו/או קבלת זיכוי במידה ולא יתאפשר לבצע את הפעילות עקב עיצומי ארגון המורים, נכתב בהודעת ארגון המורים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


ארגון המורים העל ייסודי מחדש את האיומים על עיצומים

בהודעה שיצאה אמש מטעם הארגון נכתב כי במידה והם לא יגיעו להסכם סופי עד לתחילת דצמבר 2023 יחודשו העיצומים. לדבריהם הם הסכימו לפתיחת הלימודים בספטמבר ולשקט תעשייתי במטרה שבמשך שלושת החודשים הקרובים (עד דצמבר) ייחתם הסכם סופי לשנים 2022-2028.

הודעת ארגון המורים

ציבור המנהלות והמנהלים,

ארגון המורים בבתי הספר העל יסודיים, הגיע למתווה הסכם קיבוצי ערב פתיחת שנת הלימודים, ולכן שנת הלימודים תשפ"ד נפתחה במועדה.

במתווה הוחלט שבמהלך 3 חודשים, עד 1.12.23, ארגון המורים והמעסיקים יגיעו להסכם סופי לשנים 2022 – 2028.

לצורך זה הסכים ארגון המורים לשקט תעשייתי עד 1.12.23.

הואיל וכך, ברצוני להודיעכם שאם לא נגיע להסכם עד 1.12.23, העיצומים אותם נקט ארגון המורים יחודשו.

לכן, אני ממליץ לכם שלא להתחייב להוצאות כספיות כלפי מבצעי טיולים למיניהם או יציאות לפולין או הצגות תיאטרון או מסעות ישראל – זאת, בלי להכניס בהסכם סעיף המאפשר דחייה ו/או ביטול ו/או קבלת זיכוי במידה ולא יתאפשר לבצע את הפעילות עקב עיצומי ארגון המורים.

לא נוכל להבטיח לכם את קיום האירועים, ולכן שמרו על הכסף. עניין זה הוא באחריותכם.

בברכת שנה טובה וחתימה טובה.

שלכם,

יו"ר ארגון המורים

רן ארז
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה הפערים?
  הגב 24.09.23 08:26
 • אורח

חיסוני הקורונה חוזרים! לאחר חג הסוכות יחל מבצע חיסונים ארצי נגד תתי הזנים החדשים של הקורונה

בשלב הראשון, לאחר חג הסוכות - יוכלו להתחסן בני 12 ומעלה כאשר בשלב הראשון יתועדפו אנשים בקבוצת סיכון לתחלואה קשה מהנגיף, זאת ללא קשר לסוג החיסון או למספר המנות שניתנו בעבר. לאחר מכן וכשיגיע מלאי חיסונים נוסף יורחבו האוכלוסיות שיוכלו להתחסן.

אבי בר | | תגובות: 51


להלן הודעת משרד הבריאות!


הנחיות משרד הבריאות בנוגע להתוויות החיסון נגד תתי הזנים החדשים של הקורונה

משרד הבריאות ממליץ על קבלת החיסון לכלל האוכלוסיה ובעיקר למטופלים הסובלים מדיכוי חיסוני מכל סיבה שהיא


האגף לאפידמיולוגיה במשרד הבריאות הפיץ היום (חמישי, 21.9.23) הנחיות לקופות החולים על התוויות החיסון נגד תתי הזנים החדשים של וריאנט האומיקרון.


משרד הבריאות עוקב כל העת אחר מגמות התחלואה ווריאנטים של קורונה. נכון לרגע זה, ניכרת בישראל עליה מתונה במספר החולים המאושפזים, רובה מורכבת מחולים קלים, אך קיימת גם עליה מתונה במספר החולים במצב קשה וכן עלייה מתונה מאוד בתמותה מהנגיף. גם בישראל וגם בעולם יש מספר וראינטים שגורמים לתחלואה, כאשר הוריאנטים הדומיננטיים בישראל הם תתי זנים של האומיקרון. החיסונים שיגיעו לישראל הם מתוצרת חברת מודרנה ומאושרים ע"י ה-FDA.


בשלב הראשון, לאחר חג הסוכות - יוכלו להתחסן בני 12 ומעלה כאשר בשלב הראשון יתועדפו אנשים בקבוצת סיכון לתחלואה קשה מהנגיף, זאת ללא קשר לסוג החיסון או למספר המנות שניתנו בעבר. לאחר מכן וכשיגיע מלאי חיסונים נוסף יורחבו האוכלוסיות שיוכלו להתחסן.


משרד הבריאות ממליץ למטופלים הסובלים מדיכוי חיסוני מכל סיבה שהיא להתחסן כנגד נגיף הקורונה.


משרד הבריאות ממליץ לקבל את מנת הדחף בחודשי הסתיו, ככל האפשר במקביל לקבלת חיסוני השפעת. בהמשך וכאשר יגיעו משלוחי חיסונים נוספים, יורחבו האוכלוסיות שיוכלו להתחסן תחת עיקרי ההנחיות הבאות:


• ככלל, החיסונים מאושרים לכלל האוכלוסייה מגיל 6 חודשים ומעלה ללא קשר למספר המנות שניתנו בעבר.

• ניתן לקבל את החיסון נגד קורונה במקביל לתרכיבים אחרים, לרבות חיסון נגד שפעת או בכל מרווח זמנים בין החיסונים, למעט חיסון נגד אבעבועות הקוף שמומלץ לשקול מרווח של ארבעה שבועות בין התרכיבים, בייחוד במתבגרים ובגברים צעירים.

• נשים הרות יכולות להתחסן נגד הקורונה בכל שלבי ההיריון וכן, להתחסן במקביל בתרכיבים מומלצים לנשים הרות כגון חיסון נגד שעלת או נגד שפעת, בכל מרווח זמנים בין החיסונים. בנוסף, ניתן לחסן נשים מניקות ונשים המתכננות היריון, זאת על פי ההנחיות.
התפרסמו 51 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בתיאבון
  הגב 21.09.23 20:39
 • אורח
  לגמרי. תגובה שאומרת הכל במילה אחת.
  21.09.23 20:54
 • אורח
  יותר נכון ת.נ.צ.ב.ה
  21.09.23 22:56
 • אורח
  תאמין לי אתם צריכים טיפול רפואי אתם אתם וכל משרד הבריאות הזאת תעשו אתם ניסוי של קורונה בגללכם הרבה מתים בגלל משרד הבריאות בושה וחרפה שאתם משתפים פעולה אתם והרשות הרשות העירייה תמשיכו ככה נראה אם נבחר בכם בכלל
  הגב 21.09.23 20:57
 • אורח
  מדוייק
  21.09.23 21:00
 • אורח
  צודק לחלוטין.צמצום אוכלוסיה.הכל שקר
  21.09.23 22:22
 • אורח
  מה שכן שכל מוזרק יסתכל היום טוב טוב על עצמו וישאל "איפה הייתי בינואר 2021 כשהתעמולה בנוסח גבלס תפסה אותו, כמה אנשים אתה שיכנעת "שאם לא תזריקו פייזר תהיה פה מגיפה" לכל המוזרקים שעוד בנינו תעשו חשבון נפש איך נתתם שהטלאי הירוק יתנוסס מעל כל עסק כמו בגרמניה של שנות ה30
  21.09.23 22:58
 • אורח
  הזייה ?! אחרי שביצעתם בישראל מעבדה והתוצאות הגיעו לא מספיק ?!
  הגב 21.09.23 21:09
 • אורח
  ככה זה שמוכרים לWHO את בריאות אזרחי ישראל. אז הופכים להיות שפני ניסיונות של ביל הדביל שמחפש לעשות דילול אוכלוסין בינלאומי כבר שנים וזה מוצהר. תתכוננו.
  21.09.23 21:42
 • אורח
  הממ, לא! כל זמן שיש פה מוזרקים שעוד מאמינים שיש "חיסון" זה יימשך וידלל עוד עוברים, ועוד צעירים והמיוקרדיטיס ימשיך לחגוג על כל מוזרק
  21.09.23 22:59
 • אורח
  חוצפה עדיין אין מספיק נפתרים כמו שרציתם? אז אתם ממשיכים במטרה
  הגב 21.09.23 21:12
 • אורח
  נפטרים כותבים ככה
  22.09.23 16:20
 • אורח
  שכחתם לעדכן שהחיסול "יעיל ובטוח" ונוסה על 10 עכברים!!! (כן כן, וזה לא צחוק)
  הגב 21.09.23 21:17
 • אורח
  הכבשים כבר התעוררו.נבחרי העם מוזמנים לקבל תחילה.ת.נ.צ.ב.ה
  הגב 21.09.23 21:22
 • אורח
  נבחרי העם מקבלים פלצבו מים מזוקקים בשביל התמונות. את הזריקה הקטלנית נותנים לעכברים שהסכימו לטלאי ירוק
  21.09.23 21:43
 • אורח
  ברור שלנבחרי העם הזריקו מים.האזרחים הם שפני נסיינות.צעירים חחוטפיל התקםי לב ודום לב.אל תאמינו.
  21.09.23 22:26
 • אורח
  מעניין , האם משהו לכאורה קיבל מתחת לשולחן לאשר את החיסון הזה ? שאלה זו צריכה להפעיל את להב 433 .
  הגב 21.09.23 22:02
 • אורח
  איזה חוסר הבנה של מה שקורה פה... משטרת ישראל זה כמו יתוש על טי רקס. יש פה כוחות כלכליים שדוחפים את זה מכל הכיוונים יחד עם מטבע (כלא) דיגיטלי ושקר האקלים. המשטרה יכולה רק לשבת בשקט כי הקצין שידבר ילך הביתה באותו יום
  21.09.23 23:03
 • אורח
  לא נראה שתהיה הענות לחיסונים....הציבור הבין למה הם גורמים....
  הגב 21.09.23 22:22
 • אורח
  בייחוד כי זה לא חיסון, זה תרכיב גנטי לצמצום אוכלוסייה
  21.09.23 23:03
 • אורח
  לפי מחקרים , כפי שהבנתי . שרבים שקיבלו את החיסון . שכולנו זוכרים . אושר אחרי מחקר של כ-6 חודשים אם זוכר נכון . במקום מחקר מעמיק הנמשך אי אלו שנים.
  22.09.23 11:02
 • אורח
  אתר 106 היקרים. מכיוון שבכל רחבי העולם יש תביעות נגד ממשלות, נגד משרדי בריאות ונגד פייזר, אתם הבאים בתור. מציע לכם להוריד את הכתבה תוך שעה כי אתם תקבלו תביעות של שידול לרצח ו/או התאבדות. זה לא פחות. כדאי לכם מאוד לשקול טוב טוב לפני שאתם מזריקים לאנשים מיוקרדיטיס ודוחפים לאנשים לוריד רעלנים בצורת תאים מהונדסים גנטית. ראו הוזהרתם!
  הגב 21.09.23 22:40
 • אורח
  איזה תגובות של חסרי מבינים, קודם תלמדו רפואה אחר כך תגיבו. או לכו תעשו חמוצים
  הגב 21.09.23 22:59
 • אורח
  רגע? מצאנו מוזרק?
  21.09.23 23:04
 • אורח
  תקחו את שלנו במתנה,תתחברו אם אינפוזיה לכל החיים חלאות של הסדר החולני החדש ושל מטרד החולי.
  הגב 21.09.23 23:27
 • אורח
  זריקות מיוקרדיטיס? לא תודה לקחתי 4 מנות. גמרתם אותי.
  הגב 22.09.23 00:07
 • אורח
  הרבה בריאות!
  22.09.23 12:08
 • אורח
  הסרט חוזר, עליה בתחלואה ובחולים הקשים, לא עבד קודם מנסים שוב. תשכחו מזה, העם התעורר ורובו לא יסכים, כבר הבינו מה הולך פה... משרד הבריאות לא נמאס לכם כבר? חיו ותנו לחיות
  הגב 22.09.23 03:11
 • אורח
  תזריקו קודם לעצמכם ואז תחפשו קורבנות נוספים (אם תשרדו)
  הגב 22.09.23 07:27
 • אורח
  מחזק ומעלה
  22.09.23 12:05
 • אורח
  חרטה בפיתה
  הגב 22.09.23 07:43
 • אורח
  כמה מאושרים הם אלה שיכולים להסתתר ט
  הגב 22.09.23 10:11
 • אורח
  אף צדיק לא יסתתר, הצדק יעשה וכל האחראים להונאת הקורונה והרציחות השקטות של הרמדסיביר התרכיב הגנטי ש"ח פייזר יועמדו לדין, נרדוף אותם עד האחרון
  22.09.23 12:03
 • אורח
  כמה מאושרים הם אלה שיכולים להסתתר מאחורי הקלעים של אי פרסום זהותם ולכתוב ככל העולה על רוחם. תמשיכו!!! תזרעו שנאה והרס. איש אינו זקוק לשטויות האלה.
  הגב 22.09.23 10:14
 • אורח
  השאלה אם אתה בצד שמפמפם מגיפה וזריקות או שאתה בצד השפוי
  22.09.23 12:09
 • אורח
  כמה שאתם מטומטמים מתנגדי החיסונים. בדקתם כמה מתנגדי חיסונים נפטרו בתחילת המגפה?
  הגב 22.09.23 11:27
 • אורח
  0
  22.09.23 11:45
 • אורח
  0, ולא רק שזה 0 (מתחת לגיל 50) אלא שכל נרצחי הרמדסיביר עוד לא נחשפו, פרוטוקול הטיפול הרצחני שהושתת בבתי החולים עוד ייחשף ולהרבה לובשי לבן תהיה סיבה לברוח.
  22.09.23 12:04
 • אורח
  בדקת כמה הסתרה והשחרה יש במשך כל ה3 שנים, כנראה שלא ואתה עדיין ישן תקוע עמוק במטריקס בובה של הממשל.
  22.09.23 18:03
 • אורח
  כמה כיף לראות את התגובות אחרי שנתיים וחצי מתחילת מגיפת פייזר. תחשבו כמה אנשים שמגיבים פה רצו בספרינט למחט של פייזר ועכשיו הם מתהפכים עליכם!
  הגב 22.09.23 12:07
 • אורח
  אני איתך, זה מה שנקרא להגיד להם "אמרנו לכם" לפחות הם סוף סוף התעוררו.
  22.09.23 18:01
 • אורח
  אתם זוכרים את השם חי שאוליאן? לעשות גוגל ולהיזכר. הוא לא היחידי.
  הגב 22.09.23 12:28
 • אורח
  אמת
  22.09.23 15:23
 • אורח
  כיף ועונג לראות את ההתעוררות רק מקווה שהיא תהיה מושלמת עם הבנה של כל המכלול לא רק בנוגע לחיסון אלא של כל המערכת בכללותה
  הגב 22.09.23 15:25
 • אורח
  אמן! שתימחק הפוליטיקה בארץ ואיתה כל ה120
  22.09.23 23:08
 • אורח
  אבי ברק ביום כיפור 2022, העלתי את הסרט "הסתות וסליחות" - שמתאר ומתעד את ההסתה בתקשורת, בפוליטיקה וברחוב, סביב עניין "חיסוני" הקורונה. זוהי גרסה מקוצרת ומתומצתת - בה יש כמעט אך ורק את דברי ההסתה. ההסתה הזו לא קרתה בוואקום. היא הייתה חלק ממנגנון משומן וממומן של הפחדה מכוונת, שתפקידה היה לסמן אוכלוסיה מסוימת כ-"אויבי העם", ועל ידי כך לשלח אדם ברעהו, מה שעזר לשילטון בישראל, להסיח את הדעת מגזירות קשות, אלימות ושליטה, שהבטאו בצורת סגרים, איכוני טלפונים, וכפיית הליך "רפואי" מסוכן, חסר אחריות ורשלני.ההסתה הזו היא לא דבר חדש, היא קיימת במלחמת הגזע והיא חלק מאופיה של מדינת ישראל גם ביחס לכיבוש ושכנינו. הסתה היא מנגנון ויכולה להגיע מכל קצוות הקשת הפוליטית ומכל סוג של בני האדם ללא הבדל השכלה, דת, גזע ומין. היא לא בוחלת בדבר, היא דבר שיכול להיות מופעל כמעט אצל כל אחד, והיא הטכניקה שבה השתמשו אנשים רעים מאוד כדי לייצר לעצמם שליטה כוח וכסף. הסרט ביו-טיוב: https://youtu.be/LVAkgVd3p2c הסרטבפייסבוק: https://tinyurl.com/5ynvyj26 הסרט בטלגרם: https://t.me/avibarak1/307 להורדה ישירה של הסרטון להפצה אישית: https://we.tl/t-tpn6VNor9x הסרט המלא משנת 2022 - שגם סותר ומרסק כל אחד ואחד מהנרטיבים של משרד הבריאות וארגון הבריאות: https://youtu.be/x--rojWLB0A אנא שתפו לתמיכה כלכלית בעשיה שלי: https://tinyurl.com/yh2jx9b3 לאתר האינטרט שלי והרשמה לעדכונים: https://www.ab-news.net/he/home-heb לינק אחד לכל הערוצים השונים שלי: https://linktr.ee/ab.media_avi_barak
  הגב 22.09.23 17:59
 • אורח
  תודה לכם!
  22.09.23 23:07
 • אורח
  מחצ - האומץ להילחם על האמת מארק צוקרברג מודה בראיון כי הממסד הרפואי ביקש ממנו להשתיק דעות שסתרו את הנראטיב שלו לגבי הקורונה. לאחר מכן, הן התגלו כנכונות. כדי למנוע את ההשתקה הבאה, שתפו והפיצו. Jun 11, 2023 https://twitter.com/PECC_Israel/status/1667806600407425026
  הגב 22.09.23 18:14
 • אורח
  תודה לכם!
  הגב 22.09.23 23:07
 • אורח
  לפי התגובות יהיה קשה לענות לבורות של האנשים. אבל שיבושם לכם
  הגב 23.09.23 07:46
 • אורח
  תיקח גם את המנה שלי. שיהיה בכיף.
  23.09.23 22:15
 • אורח

בית חב"ד גדרה יקיים את תפילות יום הכיפורים ב5 מוקדים ברחבי היישוב

פירוט המוקדים בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


כמידי שנה בית חב"ד גדרה מזמין את הציבור לתפילות יום הכיפורים שיתקיים במסגרת מיזם חב"ד הארצי- בתי כנסת פתוחים. השנה יתקיימו תפילות כל נדרי והנעילה ב5 מוקדים ברחבי גדרה.

תפילת כל נדרי - 18:30 תפילת נעילה 18:00

מוקדי התפילות

בית חב"ד גדרה רחוב היסמין 24

גן המרגנית רחוב פוקס פינת גומברג

אולם הספורט רמון, שד' בגין סמוך לתיכון רמון

בית חב"ד צפון גדרה, רחוב מרבד הקסמים 20

בית חב"ד שכונת גולדה מזרח, בבית ספר שלהבות רחוב דבורה עומר

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום שלישי 26.9 מרכז אופק בגדרה יפתח את חוג מתפתחים בתנועה המחזק את הקשר בין ההורה לילד

החוד מיועד לבני שנה וחצי ועד 4

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מרכז אופק פתח את ההרשמה לחוג מתפתחים בתנועה - חוג המחזק את הקשר בין ההורה לילד

פעילות התורמת למיצוי הפוטנציאל התנועתי והקוגנטיבי של הפעוט. החוג תורם להעלאת המודעות לגוף, שכלול תנועה, שיפור שיווי משקל, קורדינציה ועוד.

מפגש ראשון יתקיים ביום שלישי 26.9 בסבבים: לבני שנה וחצי ועד שנתיים וסבב שני לבני 3-4

בהדרכת עינת בומש.

לפרטים נוספים: עינת 050-5960860

הרשמה באתר אופק >>

https://www.ofekgedera.org.il/page.php?type=events&gr=27


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אבי דנקו ומורן דהרי הגישו את רשימת רוח צעירה לועדת הבחירות הכוללת את: 1. עו"ד מטקו אבי דנקו 2. מורן דהרי 3. דוד פנטה 4. שירן קאסה 5. אמבט (מלי) גדיי

הרשימה תיוצג בקלפי עם האות א'

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


היום (חמישי) נערכת הגשת הרשימות לועדת הבחירות. רשימת רוח צעירה בראשות עו"ד אבי דנקו ומורן דהרי הגישה את הרשימות ולהלן מיקום המועמדים:

רשימת רוח צעירה ומיקומי המועמדים

1. עו"ד מטקו אבי דנקו

2. מורן דהרי

3. דוד פנטה

4. שירן קאסה

5. אמבט (מלי) גדיי

הרשימה תיוצג בקלפי עם האות א'
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מיותר...חבל על הקולות
  הגב 21.09.23 13:21
 • אורח

מחר (שישי 22.9) קבוצות הכדורגל של גדרה פותחות את עונת 2023/24 במשחקי המחזור הראשון בליגה- הפועל מול אשדוד ובית"ר נגד בני רמלה

הפועל תצא למשחק חוץ ובית"ר תשחק בבית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מחר (שישי 22.9) קבוצות גדרה יפתחו את עונת 2023/24 במשחקי המחזור הראשון בליגות ב דרום ב .ובליגה ג מרכז

הפועל ע. גדרה תשחק בחוץ מול מ.כ.הפ' בני אשדוד - המשחק יחל בשעה 12:30

בית"ר גדרה תשחק בבית מול בני רמלה המשחק יחל בשעה 11:00
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לתשומת לב ציבור הבוחרים על מנת שתוכלו להצביע ביום הבחירות לרשות המקומית יש לוודא כי תעודת הזהות שלכם תהיה בתוקף

אם התעודה לא בתוקף יש להגיע אל אחת מלשכות משרד הפנים על מנת להנפיק תעודה חדשה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


הודעת רשות האוכלוסין ההגירה

לקראת הבחירות המקומיות שיערכו ב- 31.10.23 וודאו כי יש לכם תעודת זהות וכי היא בתוקף! אם התעודה לא בתוקף אתם מוזמנים לקבוע תור בהקדם באחת מהלשכות שלנו!
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אין למי גם ככה
  הגב 21.09.23 11:28
 • אורח
  שיעשו כמו במערכת המשפט שלנו :יצביעו ויבחרו את עצמם.
  הגב 21.09.23 12:36
 • אורח
  חחחחחח
  21.09.23 12:57
 • אורח
  זה עצוב כי, לצערי זה נכון.
  21.09.23 17:38
 • אורח
  האם זה יום שבתון?
  הגב 22.09.23 00:15
 • אורח

בית בושת נחשף בגדרה

מערכת האתר | | תגובות: 6


במהלך פעילות ממוקדת של תחנת משטרת יבנה נגד מחוללי פשיעה, נחשף אמש בית בושת בעיר גדרה. הפעילות הממוקדת הייתה חלק ממאמץ לנתק את "צינור החמצן הכלכלי" של כנופיות הפשע ולהביא לקריסתם.

במהלך הפעילות הסמויה, שוטרי תחנת יבנה חשפו את בית הבושת ועיכבו לחקירה את מפעילת המקום, תושבת אשדוד בשנות הארבעים לחייה. לאחר חקירתה, שוחררה האישה בתנאים מגבילים.
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה שוחררה,תפסיקו כבר עם הליטופים לעבריינים,תתחקרו ותבדקו מי המממן
  הגב 21.09.23 10:42
 • אורח
  כל הכבוד למשטרת יבנה ישר כח
  הגב 21.09.23 10:46
 • אורח
  תמיד ידעתי שדופקים אותנו כאן ! חשבונות מים מנופחים מתאגיד תמר ! ארנונה מוגזמת ללא תמורה! משטרת יבנה תמשיכו לחקור בבקשה !
  הגב 21.09.23 11:41
 • אורח
  איפו משטרת גדרה רק סיפורים אנחנו שומעים מהמועצה
  הגב 22.09.23 07:58
 • אורח
  זה נמצא מעל מרפאה כללית לשניים רחוב אשר 2
  הגב 22.09.23 08:13
 • אורח
  רפואה משלימה
  22.09.23 14:01
 • אורח

"מדור משכנתאות" כל מה שרציתם לדעת על משכנתא מאת יועץ המשכנתאות עופר אלעד והשבוע הסבר על "אישור עקרוני" מהבנק המאפשר לך לדעת מה היכולת שלך לקבל הלוואה ולקבוע את התקציב שלך לרכישת הנכס... לייעוץ ראשוני חינם בנושא משכנתא ניתן לחייג לעופר 055-970-3860

לקחתם או עומדים לקחת משכנתא? בתכנון נכון ניתן לחסוך במשכנתא עשרות - מאות אלפי שקלים.

עופר אלעד | | תגובות: 0


אישור עקרוני למשכנתא הוא תהליך בו הבנק בודק את יכולת הלקוח לעמוד בתנאי הלוואה לרכישת דירה. במהלך התהליך, הלקוח מגיש את כל המסמכים הנדרשים והבנק מבצע בדיקה מקיפה של הכנסותיו, החובות שלו והיכולת שלו לשלם את ההלוואה.


חשיבות השגת אישור עקרוני למשכנתא לפני רכישת דירה היא גבוהה. ראשית, זה מאפשר לך לדעת מה היכולת שלך לקבל הלוואה ולקבוע את התקציב שלך לרכישת הנכס. זה יכול להקל על התהליך של חיפוש הדירה ויאפשר לך להתמקד בדירות שנמצאות בטווח המחירים הנכון לך.


בנוסף, אישור עקרוני מציג אותך כקונה רציני בעיני המוכרים. כאשר אתה מציג את האישור העקרוני, הם יודעים שיש לך את היכולת לשלם ושהעסקה יכולה להתבצע בצורה מהירה וקלה.


בנוסף, אישור עקרוני יכול לעזור לך למצוא את ההלוואה הטובה ביותר עבורך. על ידי השוואת הצעות מבנקים שונים, תוכל למצוא את התנאים הכי טובים עבורך, ולחסוך כסף בתהליך.


בסיכום, אישור עקרוני למשכנתא הוא צעד חשוב בתהליך רכישת הדירה שלך. הוא מאפשר לך לדעת את היכולת שלך לקבל הלוואה, מציג אותך כקונה רציני ועוזר לך למצוא את ההלוואה הטובה ביותר עבורך.חשוב לזכור, אישור עקרוני הוא תהליך בו הבנק בודק את יכולתך לקבל הלוואה על סמך מידע פיננסי ואישי שסיפקת. אישור עקרוני אינו מחייב את הבנק לממש את ההלוואה, אלא הוא מהווה התחייבות טיפולית מטעם הבנק לבדוק את המידע שסיפקת ולספק לך תשובה סופית לגבי ההלוואה. יכול להיות מצב שהבנק חוזר בו מהאישור העקרוני עקב טעות לקוח ולכן עדיף לבצע את ההגשה באמצעות או בליווי איש מקצוע.עופר אלעד מומחה למשכנתאות ומימון

כדי להכיר את האפשרויות להוזלת עלויות המשכנתא יש להיוועץ ביועצי משכנתאות המתמחים בתחום. לשיחת אפיון ראשונית ניתן לצלצל ישירות לעופר אלעד, מנהל המחלקה,

לטלפון 055-970-3860 ולקבל ממנו יעוץ ראשוני חינם.

ניתן לקבל שירות ייעוץ משכנתאות בתחומים הבאים:

ליווי מלא החל באישור עקרוני ועד קבלת המשכנתא.

מחזור משכנתא ואיחוד הלוואות.

משכנתא הפוכה/פנסיונית לגיל השלישי.

הלוואה לכל מטרה על בסיס נכס קיים.

משכנתא עסקית.

משכנתא לבעלי דרוג אשראי נמוך ומסורבים.

מתמחים בנוסף בגיוס הון למשקיעים בארץ ובחו"ל.

הייעוץ הראשוני חינם. והטיפול השוטף כרוך בתשלום כנהוג בתחום.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תזכורת להורים ילדי הגנים ובתי הספר יצאו לחופשת החג החל מיום ראשון 24.9 ועד סיום חול המועד סוכות; בימי הגשר בין כיפור לסוכות (26-27.9) ובחול המועד סוכות 1-2.10 יקיים מרכז אופק את פעילות הקייטנות לגני הילדים בלבד

הפירוט המלא בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לאחר הגעה להסכם עם ארגון המורים, משרד החינוך פרסם את לוח החופשות המעודכן לבתי הספר התיכונים. לוח החופשות סוכרן למעט הבדלים שקיימים בחול המועד סוכות, פורים ובל"ג בעומר בין הגנים, בתי הספר היסודיים וחט"ב לבין התיכונים.


להלן לוח החופשות המעודכן לשנת תשפ"ד

לוח החופשות של גני הילדים, בתי הספר היסודיים וחטיבות הביניים

יום הכיפורים

ערב החג ויום החג, הימים ראשון ושני, ט'-י' בתשרי התשפ"ד, 24–25 בספטמבר 2023.


ימי חופשה בין יום הכיפורים לסוכות


מיום שלישי, י"א בתשרי התשפ"ד, 26 בספטמבר 2023 ועד יום חמישי, י"ג בתשרי התשפ"ד, 28 בספטמבר 2023 .


סוכות

ערב החג וימי החג, מיום שישי, י"ד בתשרי התשפ"ד, 29 בספטמבר 2023, עד יום שבת, כ"ב בתשרי התשפ"ד, 7 באוקטובר 2023.

הלימודים יתחדשו ביום ראשון, כ"ג בתשרי התשפ"ד, 8 באוקטובר 2023.

אסרו חג הוא יום לימודים


חנוכה

מיום ראשון, כ"ז בכסלו התשפ"ד, 10 בדצמבר 2023, עד יום שישי, ג' בטבת התשפ"ד, 15 בדצמבר 2023.

הלימודים יתחדשו ביום ראשון, ה' בטבת התשפ"ד, 17 בדצמבר 2023.


פורים

הימים ראשון ושני, י"ד עד ט"ו באדר ב' התשפ"ד, 24–25 במרס 2024.

הלימודים יתחדשו ביום שלישי, ט"ז באדר ב' התשפ"ד, 26 במרס 2024.


פסח

מיום ראשון, ו' בניסן התשפ"ד, 14 באפריל 2024, עד יום שני, כ"א בניסן התשפ"ד,29 באפריל 2024.

הלימודים יתחדשו ביום שלישי, כ"ב בניסן התשפ"ד, 30 באפריל 2024.

אסרו חג הוא יום לימודיםיום העצמאות

יום שלישי, ו' באייר התשפ"ד, 14 במאי 2024.

הלימודים יתחדשו ביום רביעי, ז' באייר התשפ"ד, 15 במאי 2024.ל"ג בעומר

יום ל"ג בעומר הוא יום לימודים.שבועות

ערב החג והחג, הימים שלישי, ורביעי, ה'-ו' בסיוון התשפ"ד, 11–12 ביוני 2024. הלימודים יתחדשו ביום חמישי, ז' בסיוון התשפ"ד, 13 ביוני 2024.

אסרו חג הוא יום לימודיםפעילות הצהרונים של בתי הספר וצהרוני מרכז אופק

גני הילדים

בהתאם לשינויים של החופשות מרכז אופק יפעיל את קייטנת הגנים של החגים בגשר שבין יום כיפור לסוכות 26-27.9.23

חמישי 28.9.23 הוא יום חופשה

בחול המועד סוכות תתקיים קייטנה ליומיים 1-2.10.23

ימים שלישי עד חמישי 3-5.10.23 תהיה חופשה

בחנוכה תתקיים פעילות של גנים/בתי הספר של החגים בין התאריכים 10-14.12.23

בשבוע שלפני פסח תתקיים פעילות של גנים/בתי הספר של החגים בין התאריכים 14-18.4.24

חול המועד פסח- חופשה


כיתות א-ג

בגשר בין יום הכיפורים לסוכות 26-28.9.23 לא תתקיים פעילות צהרונים

חול המועד סוכות 1-7.10.23 לא תתקיים פעילות צהרונים

בחנוכה תתקיים פעילות של בתי הספר של החגים בין התאריכים 10-14.12.23

בשבוע שלפני פסח תתקיים פעילות של גנים/בתי הספר של החגים בין התאריכים 14-18.4.24

חול המועד פסח- חופשה
לוח החופשות של החטיבה העליונה

ראש השנה

ערב ראש השנה ושני ימי החג, ימים שישי, שבת וראשון, כ"ט באלול התשפ"ג עד ב' בתשרי התשפ"ד, 15–17 בספטמבר 2023
הלימודים יתחדשו ביום שני, ג' בתשרי התשפ"ד, 18 בספטמבר 2023.


יום הכיפורים

ערב החג ויום החג, ימים ראשון ושני, ט'-י' בתשרי התשפ"ד, 24–25 בספטמבר 2023..


ימי חופשה בין יום הכיפורים לסוכות

מיום שלישי, י"א בתשרי התשפ"ד, 26 בספטמבר 2023 ועד יום חמישי, י"ג בתשרי התשפ"ד, 28 בספטמבר 2023.


סוכות

ערב החג, ימי החג ואסרו חג, מיום שישי, י"ד בתשרי התשפ"ד, 29 בספטמבר 2023, עד יום ראשון, כ"ג בתשרי התשפ"ד, 8 באוקטובר 2023.

הלימודים יתחדשו ביום שני, כ"ד בתשרי התשפ"ד, 9 באוקטובר 2023.


חנוכה

מיום ראשון, כ"ז בכסלו התשפ"ד, 10 בדצמבר 2023, עד יום שישי, ג' בטבת התשפ"ד, 15 בדצמבר 2023.
הלימודים יתחדשו ביום ראשון, ה' בטבת התשפ"ד, 17 בדצמבר 2023.פורים

ימים ראשון ושני, י"ד עד ט"ו באדר ב' התשפ"ד,24–25 במרס 2024. הלימודים יתחדשו ביום שלישי, ט"ז באדר ב' התשפ"ד, 26 במרס 2024.
תענית אסתר הוא יום לימודים


פסח

מיום ראשון, ו' בניסן התשפ"ד, 14 באפריל 2024, עד יום שני, כ"א בניסן התשפ"ד,29 באפריל 2024.

הלימודים יתחדשו ביום שלישי, כ"ב בניסן התשפ"ד, 30 באפריל 2024.
אסרו חג הוא יום לימודים


יום העצמאות

יום שלישי, ו' באייר התשפ"ד, 14 במאי 2024.

הלימודים יתחדשו ביום רביעי, ז' באייר התשפ"ד, 15 במאי 2024.

ל"ג בעומר

יום ראשון, י"ח באייר התשפ"ד, 26 במאי 2024.

שבועות

ערב החג והחג, ימים שלישי ורביעי, ה'-ו' בסיוון התשפ"ד, 11–12 ביוני 2024.
הלימודים יתחדשו ביום חמישי, ז' בסיוון התשפ"ד, 13 ביוני 2024.
אסרו חג הוא יום לימודים.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

להלן סדר המתמודדים ברשימת מחוברים בראשות איתי גרנק למועצת גדרה:1. איתי גרנק 2. ישראל חזות 3. מירב גואטה 4. אריאל פנדל 5. יהונתן טיץ

האות שתייצג את הרשימה בפתק בקלפי היא האות ב'

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום אלחנן קוטלר


היום ומחר (רביעי וחמישי) נערכת הגשת הרשימות לועדת הבחירות. רשימת ״מחוברים״ למועצת גדרה בראשות איתי גרנק הגישה את הרשימות ולהלן מיקום המועמדים:

1. איתי גרנק

2. ישראל חזות


3. מירב גואטה

צילום: תום כתום


4. אריאל פנדל

5. יהונתן טיץ
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

טליה לנקרי חושפת את מצע הבחירות שלה הכולל הקמת היכל תרבות, חנייה חינם לבני הגיל השלישי ושעתיים ראשונות חינם לשאר התושבים, מבנה קבע לתנועות הנוער, הקמת קריית ספורט באזור הבריכה ועוד

בנוסף שמירה על גדרה כקטנה ואיכותית. גדרה מיצתה את יכולת ההתרחבות שלה והשארתה כיישוב קטן ואיכותי לצד פעילויות תרבות ופנאי לשמור על היישוב כמושבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


טליה לנקרי המתמודדת על ראשות מועצת גדרה מציגה את מצע הבחירות של סיעת אומץ בתחומי החינוך, הביטחון, נוער, צרכים מיוחדים ועוד.

מנהל תקין

הגדלת סמכויותיו של מבקר המועצה, שיח משותף עם התושבים על פעילות והחלטות המועצה, פתיחת ישיבות המועצה לכלל הציבור


ביטחון אישי

הקמת מוקד מאויש 24/7 עם מצלמות חכמות

חיזוק שיתוף הפעולה עם משטרת ישראל

בניית תוכנית ביטחון המתואמת להקמת מרכז ביג ביישוב על מנת לצמצם את תופעת הפרוטקשן והפשיעה ביישוב

תאורה מלאה בכל היישוב בעיקר באזורים פחתו מיושבים כגון אתרי בנייה


חינוך

התאמת כמות המסגרות לאוכלוסייה הגלדה והקצאת תקציבים לפתיחת גני ילדים ומעונתו נוספים

הגברת הפיקוח על הגנים על מנת למנוע מקרי התעללות

מטה חירום במועצה לטיפול בחרמות

הקמת כיתות מוכנות לכיתה א, לחטיבה ולבגרויות

פתיחת מרחב למידה בהם ינתנו קורסי העשרה לבני הנוער בתחום הטכנולוגיהנוער וצעירים

מבנה קבע לתנועות הנוער הפועלות בגדרה

הגדלת התמיכה בתנועות הנוער

שידרוג מרכז הצעירים והעברתו למיקום מרכזי

קיום מפגשים בין בני נוער וצעירים לבין חברתו הייטק מהגדולות במשק


צרכים מיוחדים

הקמת ועדה אשר מטרתה לבחון ולתת מענה לילדים.ות עם צרכים מיוחדים ומשפחותיהם

מינוי בעל מקצוע שיהיה אחראי על הנגשת מידע וטיפול במשפחות וילדים עם צרכים מיוחדים.

הקמת גינה מונגשת לילדים.ות עם צרכים מיוחדים,
תחבורה ותשתיות

החזרת השאטלים בין תחנות הרכבת ובחזרה

הגדלת תדירות התחבורה הציבורית

בניית מחלף בכניסה וביציאה מכביש 7

שיפוץ תשתיות, כבישים ומדרכות

לפעול לתוספת חניות בשכונת גולדה וברחוב הבילויים

הסדרת תשלום לחנייה בכחול לבן כך שלתושבים תהיה חנייה בחינם בשעתיים הראשונות. תושבים ותיקים יהיו פטורים בכל שעות היוםתרבות ופנאי

החייאת רחוב הבילויים והמוזיאון עם שיפור תשתיות, עידוד עסקים, פעילויות ועוד

הקמת היכל תרבות

הקמת מועדון יום לגיל השלישי

הפיכת אזור הבריכה לקריית הספורט עם מסלולי ריצה, מתקני נינג'העסקים

גיבוש תוכנית מיוחדת שתאגד בין בעלי.ות העסקים בישוב קיום שולחנות עגולים בהם יתקיים שיח פתוח לגבי הצרכים הנדרשים לעסקים.


קיום ימי קניה מיוחדים לעידוד רכישות בעסקים הפועלים בישוב.


קיום ירידים ופסטיבלים במרכזי קניות ברחוב הבילויים, כגון שוק פשפשים, פסטיבל יין, יריד אוכל ויריד אומנים.


תמיכה בבתים הפתוחים בהם אומנים מציגים את יצירותיהם למכירה.


תמיכה בעסקים הנמצאים בתקופות קשות בהפחתה זמנית בתשלומי ארנונה ומיסים.חזות פני היישוב ואיכות הסביבה

ניקוי גדרה באמצעות פיקוח, אכיפה והסברה.


עידוד השתתפות התושבים.ות על מנת לקדם פרויקטים בתחום החינוך והמדע, האקולוגיה ושיפור איכות הסביבה.


השקעה בשיפוץ ובשימור אתרים היסטוריים כגון תל קטרה ומבנה המשטרה הבריטית, עגלת קפה שתתופעל על ידי בני.ות נוער, עידוד תיירות פנים וסיורים של תלמידי.ות בתי ספר מכל רחבי הארץ.


השקעה בהקמת גינות קהילתיות ומרחבים ירוקים.


שמירה על גדרה כקטנה ואיכותית. גדרה מיצתה את יכולת ההתרחבות שלה והשארתה כיישוב קטן ואיכותי לצד פעילויות תרבות ופנאי לשמור על היישוב כמושבה
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בהצלחה טליה
  הגב 20.09.23 11:34
 • אורח
  כל הכבוד
  הגב 20.09.23 18:49
 • אורח
  שינוי מבורך
  הגב 20.09.23 21:17
 • אורח
  בהצלחה בכול מעשי ידיך
  הגב 21.09.23 00:16
 • אורח

משרד התחבורה: קטועי הרגליים יקבלו תג חנייה לנכה באופן אוטומטי ולצמיתות

סוכם כי תגי החנייה יוענקו לקטועי הרגליים, על פי רשימות שיתקבלו מהביטוח הלאומי.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 7


סוף לבירוקרטיה. שרת התחבורה והבטיחות בדרכים, תא״ל (מיל') מירי רגב הנחתה היום את אנשי המקצוע במשרדה לפעול באופן מידי למתן *תג חנייה לנכה* לכל קטועי הרגליים בישראל, באופן אוטומטי ולצמיתות.

יצוין כי עד כה לא היו קריטריונים ברורים למתן תגי חנייה לנכים קטועי רגליים וחלק לא קטן מהם נאלץ לחדש את התג כעבור שנתיים או יותר, דבר שגרם עוול וסבל מיותר לאותם קטועי גפיים.

סוכם כי תגי החנייה יוענקו לקטועי הרגליים, על פי רשימות שיתקבלו מהביטוח הלאומי.

השרה רגב ציינה כי לא הגיוני שקטועי רגליים לא יזכו לתג חנייה לנכה לצמיתות והם יאלצו להגיש בקשות פעם אחר פעם, ללא כל צורך ולהתמודד עם סבך הבירוקרטיה.


שרת התחבורה והבטיחות בדרכים, תא"ל (במיל') מירי רגב:

"העובדה כי קטועי הרגליים לא היו זכאים אוטומטית לתג נכה מקוממת.

אין הגיון שקטועי רגליים לא יקבלו תג נכה לצמיתות והם נאלצו להגיש את הבקשות כל פעם מחדש. ולכן מיד כשהובא הנושא לידיעתי, הנחתי מיידית לתת פטור גורף מטפסים והמתנה. המטרה של משרד התחבורה הוא להפוך את השירות לכלל האוכלוסייה נגיש, קל וזמין יותר."
התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מי היה מאמין שמירי רגב תקבל החלטה טובה? כפיים. עכשיו נשאר לבטל תו נכה לקומבינטורים.
  הגב 19.09.23 18:56
 • אורח
  כמוך?
  19.09.23 19:42
 • אורח
  אני מחנה באפור והולך ברגל. ממליץ גם לך.
  20.09.23 11:03
 • אורח
  "תא"ל במיל' " כאילו שעשתה משהו למען הדרגה הזו, זו דרגה שכל דובר צה"ל מקבל אוטומטית.
  הגב 19.09.23 20:24
 • אורח
  שירתה בצה"ל ועשתה קורס קצינים צהלי כמו כל חייל ,שרוצה להיות קצין. בניגוד לנציגי שמאל אחרים ,שרק קיבלו דרגות יצוגיות בלי להחזיק אי פעם נשק ביד.
  20.09.23 08:47
 • אורח
  הייתה דוברת צה״ל בהתנתקות, שזה הפשע הכי גדול כנגד האנושות שבוצע על ידי מדינת ישראל. בושה.
  20.09.23 11:03
 • אורח
  כמובן שמגיע לנכים מקום חניה! הבעיה מתחילה באלה שלא מגיע להם. בעקבות מצוקת החניה, למשל, כל רחוב יעקב התמלא בחניות שמורות לנכים. בודדים מהם, אם בכלל, נכים המתניידים על כסאות גלגלים ושבאמת זקוקים לכך. ולפני שיתחילו ההסברים והאיחולים (הלוואי ושאתה וכו'...), צריך להבין שלרבים מהאוכלוסיה יש קשיים מסוגים שונים וקומבינת החניות הבלתי נגמרת פוגעת בסופו של דבר בכלל הציבור, כי החנייה היא משאב מוגבל. זה צריך להיות מופנה אך ורק למתקשים בניידות ולא לכל שאר ההסברים (ויש לרבים מדי). בריאות ורפואה שלמה, בכל המובנים, לכולם!
  הגב 21.09.23 10:16
 • אורח

מירב גואטה הוצבה במקום השלישי ברשימת מחוברים של איתי גרנק

מירב גואטה: "אני נותנת את אמוני ביו"ר המפלגה איתי גרנק שימשיך לפעול מתוך אג'נדה חברתית לחבר בין כולם דתיים, חילוניים ויקדם את תחומי החינוך, תרבות מסורת ובעיקר את החיבור בקהילה שחשובה לנו". בכוונתה של גואטה לפעול לשיפור מבנה תנועות הנוער, לשיתוף פעולה בין תנועות הנוער השונות במושבה ולמקסם את כח האחדות על מנת לקדם את הקהילה המקומית.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: תום כתום


מירב גואטה שמשמשת בימים אלה כמנהלת המטה של מפלגת "מחוברים" הכריזה אמש באירוע הרמת כוסית לפעילים כי תתמודד כמספר 3 ברשימה לבחירות הקרובות.

הבחירות לרשויות המקומיות מתקרבות בצעדי ענק, ברחובות גדרה כבר תלויים שלטי המועמדים על מרפסות בתי התושבים והמעומדים מתזזים בין חוגי בית למפגשים נוספים במטרה לצבור קולות שיבטיחו את כניסתם למועצה. מחר יוגשו הרשימות הסופיות וכך יחשפו האנשים שעשויים לשמש כחברי מועצה בחמש השנים הקרובות.

רגע לפני הגשת הרשימות, בסיעת "מחוברים" למועצת גדרה החליטו להציב את מנהלת מטה הבחירות של המפלגה, מירב גואטה כמועמדת מספר 3 ברשימה למועצה. על החלטתה להצטרף לרשימה הודיעה אמש גואטה באירוע הרמת כוסית לפעילי "מחוברים" שהתקיים במסעדת בארכה, בהשתתפות חברי הרשימה ופעילי המטה.

גואטה, נשואה ואם לחמישה, תושבת גדרה מזה 21 שנים ויועצת נדל"ן במקצועה. בהודעה ששלחה לחברים ופעילים היא כתבה: "אני מתרגשת לשתף שהחלטתי להצטרף למפלגת מחוברים ושובצתי כמספר 3 ברשימה לבחירות למועצת גדרה. כמי שפעלה ב21 השנים האחרונות למען קהילת גדרה, אני מאחלת לעצמי להמשיך לפעול לאחדות וקרוב לבבות, לנתינה וגמילות חסדים".


עוד הוסיפה כי: "אני נותנת את אמוני ביו"ר המפלגה איתי גרנק שימשיך לפעול מתוך אג'נדה חברתית לחבר בין כולם דתיים, חילוניים ויקדם את תחומי החינוך, תרבות מסורת ובעיקר את החיבור בקהילה שחשובה לנו". בכוונתה של גואטה לפעול לשיפור מבנה תנועות הנוער, לשיתוף פעולה בין תנועות הנוער השונות במושבה ולמקסם את כח האחדות על מנת לקדם את הקהילה המקומית.


איתי גרנק, יו"ר תנועת "מחוברים" בגדרה בירך את מירב על הצטרפותה לרשימה ואמר: "מירב היא אשת עשייה שפעלה רבות לטובת העיר גדרה. היא אישה של קהילה, של חיבורים ואחדות ותהווה חיזוק משמעותי לרשימה, למועצה ולתושבי גדרה. אני בטוח שהיא תפעל לקידום נושאים חשובים לתושבי גדרה בכלל ולתושבות המועצה בפרט. אני מודה למירב על הצטרפותה לרשימה ומאחל לה הצלחה רבה".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום ראשון 1.10 יתקיים בספורטק גדרה הפנינג לכל המשפחה עם מתקנים, מתנפחים, דוכני מזון ועוד

הכניסה חופשית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מה עושים בגדרה בחול המועד סוכות

המועצה המקומית ומרכז אופק מזמינים את התושבים להפנינג לכל המשפחה

בתוכנית:

מתקנים נגישים לילדים עם צרכים מיוחדים

מתנפחים יבשים

די.ג’י ומופעי רחוב

דוכני מזון

מתי? יום א’ 1.10 | 16:30-19:00 | ספורטק גדרה

הכניסה חופשית
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

התאחדות המלונות בצעד חסר תקדים! היום 19.9 החל מהשעה 12:00 ועד ליום חמישי ניתן יהיה לחסוך עד 20% ב212 מלונות שונים ברחבי הארץ בינהם גם ארנה בת ים,אחוזת הספא ברחובות וליר בגדרה בכל תאריך במהלך השנה הקרובה!

מדובר בקמפיין ההנחות הרחב ביותר שנערך אי פעם בעולם התיירות הישראלית. המבצע כולל 100,000 לינות במגוון בתי מלון מכל הארץ ובכלל הדירוגים, מ-3 כוכבים ועד ל-5 כוכבים דלוקס.

לימור עידן | | תגובות: 0
קרדיט:הוטלס


התאחדות המלונות בישראל בשיתוף כ-212 בתי מלון מכל רחבי הארץ יוצאת בקמפיין הנחות ייחודי למהירי החלטה שימשך 72 שעות בלבד ויעניק הנחה של לפחות 20% לכל הזמנות החופשה שיבוצעו למהלך השנה הקרובה, ללא אותיות קטנות.

במסגרת הקמפיין שיתחיל היום ב-19/9 בשעה 12:00 וימשך עד ל-21/9 בשעה 12:00, תינתן הזדמנות ייחודית לציבור הרחב להזמין חופשה במלונות בכל רחבי הארץ בהנחות משמעותיות ולכל אורך השנה כולל סופי שבוע, חגים ומועדים.

מדובר בקמפיין ההנחות הרחב ביותר שנערך אי פעם בעולם התיירות הישראלית. המבצע כולל 100,000 לינות במגוון בתי מלון מכל הארץ ובכלל הדירוגים, מ-3 כוכבים ועד ל-5 כוכבים דלוקס.

במהלך 3 ימי הקמפיין, אפשר יהיה להזמין חופשה דרך מנוע ההזמנות של התאחדות המלונות ולזכות בהנחה של לפחות 20% מעלות החופשה כפי שמופיעה ברגע ההזמנה באתר בית המלון, ללא תלות בהרכב הנופשים, סוג החדר או ארוחות.

בין המלונות הרבים ניתן למצוא גם הנחות בבית המלון ארנה בבת ים , אחוזת הספא ברחובות ומלון ליר בגדרה.


התאחדות המלונות העמידה לרשות הציבור פלטפורמה דיגיטלית באתר ההתאחדות שמרכזת את רשימת בתי המלון המשתתפים במבצע ודרכה הציבור יוכל לבצע את ההזמנות: https://ihahotels.org.il/
ביטולים ע"פ מדיניות המלון ובכפוף לחוק הגנת הצרכן.

הקמפיין עולה בקנה אחד עם המדיניות שמוביל שר התיירות, לה שותפים המלונות והתאחדות המלונות בישראל להוזלת מחירי הנופש בישראל כדי לאפשר ליותר ישראלים לצאת לחופשה כאן. זהו צעד אחד משורת צעדים נדרשת עליה הכריז השר ובכלל זה הקלת הרגולציה על הענף והסרת חסמים בתכנון ובניה להגדלת היצע חדרי האירוח.

יעל דניאלי, מנכ"לית התאחדות המלונות בישראל:

"המבצע מיועד לצרכן הנבון ומהיר ההחלטה. אנו רוצים להקל על הציבור הישראלי ולאפשר לו ליהנות מחופשה מוזלת בכל הרכב משפחתי, בכל סוג חדר, בכל רחבי הארץ ובכל זמן בשנה. מבחינתנו, הצלחה המבצע, תאפשר לכל בית בישראל לחסוך בהזמנת החופשה הבאה ותסייע למלא את המלונות בישראלים גם בתקופות חלשות יותר".


תיבת פניות ייעודית לנופשים שנתקלו בקשיים בכתובת Romi@iha.org.il

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

היום (שלישי 19.9)החל מהשעה 18:00 ועד לשעה 22:00 ייחסם לתנועה כביש 40, מצומת עקרון 2000 ועד צומת תל נוף בשני הכיוונים בעקבות טקס התייחדות עם חללי הצנחנים... הסדרי התנועה בכתבה

נוכח הסדרי התנועה הזמניים, ציבור משתמשי הדרך מתבקש להיאזר בסבלנות, וכן להישמע להוראות השוטרים המוצבים במקום.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


היערכות אגף התנועה והסדרי התנועה (כביש 40) לטקס התייחדות עם חללי חטיבת הצנחנים

ביום שלישי, 19.09.2023, יערך טקס התייחדות לזכר חללי חטיבת הצנחנים, באנדרטת הצנחנים הממוקמת בכביש 40, בין צומת תל נוף לצומת עקרון 2000.החל מהשעה 18:00 ועד לשעה 22:00 ייחסם לתנועה כביש 40, מצומת עקרון 2000 ועד צומת תל נוף בשני הכיוונים.


שוטרי משטרת ישראל יכוונו את התנועה לדרכים חלופיות:


למגיעים מצפון- התנועה בצומת עקרון 2000 תופנה לכביש 411 ומשם ימינה לכיון בית אלעזרי עד צומת תל נוף.


למגיעים מדרום- התנועה תופנה לבית אלעזרי עד כביש 411, ומשם לכביש 40 חזרה לצומת עקרון 2000.


מומלץ לנהגים המגעים מכביש 40 לדרום לפנות לכביש 411 בצומת הכותנה עד צומת חולדה כביש 3 עד צומת שורק ולכביש 7 עד כביש 40 מחלף גדרה ובחזרה.


נוכח הסדרי התנועה הזמניים, ציבור משתמשי הדרך מתבקש להיאזר בסבלנות, וכן להישמע להוראות השוטרים המוצבים במקום.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מועצת גדרה מכשירה שני מגרשי חניה ברחוב שכביץ ובמתחם הגנים ברחוב חיים הרצוג

החניונים החדשים ישמשו את באי רחוב הבילו"יים, העסקים, באי גני הילדים ולרווחת תושבות ותושבי גדרה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
הדף של יואל גמליאל


בימים אלו מתקיימות עבודות להכשרת שני מגרשי חניה נוספים ברחבי המושבה, סלילת מגרש חניה ברחוב שכביץ וסלילת מגרש חניה במתחם הגנים ברחוב חיים הרצוג.

החניונים החדשים ישמשו את באי רחוב הבילו"יים, העסקים, באי גני הילדים ולרווחת תושבות ותושבי גדרה.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בחול המועד סוכות (שני 2.10) יתקיים יריד אמנות וחקלאות במוזיאון גדרה עם פעילויות לילדים, דוכני מכירה וסיור היסטורי במוזיאון וברחוב הבילויים

הסיור בתשלום ויש לבצע הרשמה מראש

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מוזיאון הביל"ויים בגדרה יערוך יריד אומנות וחקלאות עם יצירות ופעילויות לילדים בחול המועד סוכות, 2.10.23 בין השעות 9.00-13.30, בחצר המוזיאון.

ביריד יוכלו ליהנות הילדים ממפגש עם כובסת מתקופת הביל"ויים מהכפר הסמוך, מיצירת פאזלים יפה מעץ וצביעתם, קיפולי נייר, ופעילות יפה במוזיאון ועוד.

ביריד יציגו אומנים וחקלאים ובהם: פנינה נרוב- תכשיטים מקריסטלים, מוטי וויס – חריטה בעץ, מזל – יצירות מקרמיקה, נחמה זיידמן – שווה ערך, יומה שגב- פיסול מחומרים ממוחזרים, אתי חורש – חפצי נוי וסדנת פאזלים מעץ לילדים, ענת בן-מרדכי – קוסמטיקה טבעית, נועם כהן-לוי - עם האדמה, פלורה – תיקים ועבודות מטלאים, מרטין -קיפולי נייר, רונית – יצירות סריגה, ענת – תיקים וארנקים, מוסיקה טובה ברקע, ועוד.

באי ובאות היריד מוזמנם להצטרף לסיור היסטורי במוזיאון ואתרי רחוב הביל"ויים במחיר מוזל- 25 ₪ למבקר, או כרטיס משפחתי (עד 5 נפשות) במחיר 70 ₪. ניתן להירשם בלינק הבא :

https://www.coing.co/Gedera_Museum/108720
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סגן ארן יחזקאלי מגדרה צעד על רחבת המסדרים בטקס סיום קורס חובלים היוקרתי בו קבל את דרגותיו וסיכת החובל

ארן מסיים את הקורס במגמת שייט ועתיד לשרת כסגן קצין מחלקה בספינת הטילים אח"י חנית מדגם סער 5. לאחר לימודי החטיבה, ארן למד באוניברסיטת חיפה וסיים עם תואר ראשון במדעי החברה ותואר שני באנטישמיות ובנוסף לקח חלק במכינת "לאורו".

מערכת האתר | | תגובות: 0
דובר צה"ל


טקס סיום קורס חובלים מחזור 147 התקיים בבסיס זרוע הים שבחיפה. הטקס נערך בנוכחות, ראש המטה הכללי, רב אלוף הרצי הלוי, מפקד זרוע הים, האלוף דוד סער סלמה, קציני הפיקוד הבכיר בזרוע הים, בני משפחה ומוזמנים נוספים.

קורס חובלים הינו קורס יוקרתי הנמשך כשנתיים וארבעה חודשים, אשר מכשיר את דור המפקדים הבא של זרוע הים העתידים לפקד בכלי השייט המתקדמים, ספינות הטילים, כלי הביטחון השוטף והצוללות. החובלים הבאים הולכים לעמוד בחזית הלחימה הימית.

הקורס מורכב משלוש מגמות, שייט, מכונה ואלקטרוניקה. עם סיומו, בוגריו מקבלים דרגות סגן, סיכת חובל, רישיון סקיפר ותואר ראשון במדעי המדינה מטעם אוניברסיטת חיפה, אותו הם לומדים במהלך הקורס.

בקורס חובלים מחזור 147 הוכשרו כ-33 צוערים וצוערות להיות קצינים ומפקדים בזרוע הים, ועם סיום הקורס שובצו בכלי השייט השונים.


בתאריך ה13.9 סגן ארן יחזקאלי בן ה-21 מגדרה צעד על רחבת המסדרים במעמד מרגש, לאחר שנתיים וארבעה חודשים של קורס אינטנסיבי ומשמעותי ונחשפו לו דרגות הקצונה וסיכת החובל היוקרתית.

ארן מסיים את הקורס במגמת שייט ועתיד לשרת כסגן קצין מחלקה בספינת הטילים אח"י חנית מדגם סער 5. לאחר לימודי החטיבה, ארן למד באוניברסיטת חיפה וסיים עם תואר ראשון במדעי החברה ותואר שני באנטישמיות ובנוסף לקח חלק במכינת "לאורו".

על הקורס מספר ארן: "גדלתי לצד אנשי צבא, שחלקם גם אנשי זרוע הים, שמעתי על התפקיד ועל השילוב של שירות קרבי משמעותי, טכנולוגיה מתקדמת ופיקוד על לוחמים. היום אני יכול להגיד שהגעתי למקום שאני מראה את היכולות שלי בצורה הגבוהה ביותר".

הקורס מחולק לארבעה שלבים מרכזיים: בסיסי, מתקדם, אקדמיה וייעודי. השלב האהוב על ארן הוא שלב הימ"פ (ימאות ופיקוד), "בתור אחד שלא הגיע מרקע של ים, זאת הייתה עבורי הפעם הראשונה שהתחברתי לים בצורה הטובה ביותר, וזה היה הצעד הראשון והמשמעותי בזרוע הים.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום שלישי 19.9 תתקיים פעילות לילדים- הילדה איילת של תיאטרון סיפור חוזר במרכז אופק גדרה

הפעילות מיועדת לבני 2-4

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


תיאטרון סיפור חוזר מגיע למרכז אופק עם 'הילדה איילת'

יום קיצי אחד, יוצאת, איילת הילדה הסקרנית, לטיול. במהלכו, פוגשת בחיות שמסתתרות בדרך... מה קורה בסוף? בואו לגלות יחד איתנו!

מתי? יום שלישי 19.9 בשעה 17:30 | אולם מיכל, אופק גדרה

הפעילות מיועדת לבני 2-4

עלות כרטיס: 38 ₪ ילד + הורה

רכישת כרטיסים באתר אופק>> לחצו כאן

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חברת אנפה תקים 70 יח"ד צמודות קרקע במועצה המקומית בני עייש דרומית לגדרה

התב"ע המאושרת כיום מאפשרת בניית 32 יח"ד צמודות קרקע, אך התקבלה החלטה מקדמית (פרה רולינג) של הוועדה המחוזית שבה אושרה עקרונית בנייתם של 70 יח"ד כאמור. המגרשים שבהם זכתה אנפה הם בקו אחרון לשטח פתוח בחלק הדרום מזרחי של היישוב, מה שמבטיח פרטיות מירבית ונוף פתוח. בכוונת אנפה לפעול לגיבוש תכנון לקרקע, לבנות את יחידות הדיור ולמכור אותן.

מערכת האתר | | תגובות: 0
מ.מ בני עייש


חברת אנפה תקים 70 יח"ד צמודות קרקע במועצה המקומית בני עייש דרומית לגדרה

החברה זכתה במכרז רמ"י לבנייה רוויה וצמודת קרקע בתוספת שטחי מסחר. ביישוב נתחם הסכם גג עם המדינה שבו הרחבה של 5,700 יח"ד חדשות ו-440 אלף מ"ר בשטחי מסחר ותעסוקה, שגם מקודמת בותמ"ל

חברת אנפה (בשם חברת אינובייט), העוסקת ביזמות נדל"ן ובניהול והשבחה של פרויקטי נדל"ן למגורים, זכתה במכרז רשות מקרקעי ישראל לבניית 70 יחידות דיור בבנייה רוויה וצמודת קרקע במועצה המקומית בני עייש דרומית לגדרה. החברה מתכננת לבנות בקרקע בשטח כ-8 דונם, דירות גן-גג ודירות רגילות, בתוספת כמה מאות מטרים בשטחי מסחר.

ההצעה הזוכה, בשיתוף החברות מותג עירוני וגל ים, היתה בהיקף 12.1 מיליון שקל, לא כולל הוצאות פיתוח בהיקף 20.5 מיליון שקל, מחיר המשקף עלות של כ-465 אלף שקל קרקע ליחידה. אנפה ושותפיה היו המציעים היחידים במכרז והצעתם נמוכה בכ-35% משומת רמ"י.

במכרז מחיר מטרה בבני עייש, שפורסם בפברואר 22 ונדחה מספר פעמים, הוכרזו בימים האחרונים 7 זוכים לבניית 990 יחידות דיור.

התב"ע המאושרת כיום מאפשרת בניית 32 יח"ד צמודות קרקע, אך התקבלה החלטה מקדמית (פרה רולינג) של הוועדה המחוזית שבה אושרה עקרונית בנייתם של 70 יח"ד כאמור. המגרשים שבהם זכתה אנפה הם בקו אחרון לשטח פתוח בחלק הדרום מזרחי של היישוב, מה שמבטיח פרטיות מירבית ונוף פתוח. בכוונת אנפה לפעול לגיבוש תכנון לקרקע, לבנות את יחידות הדיור ולמכור אותן.

לדברי דור לוין, בעלים ומנכ"ל משותף של חברת אנפה:

צילום: חן ברקוביץ


"אנו שמחים על הזכייה במכרז ונפעל לגיבוש תכנון מיטבי ולהגשתו לאישור מול הרשויות הרלוונטיות. היישוב הקטן בני עייש, הממוקם במרכז הארץ בלב אזורי הביקוש, הולך ומתפתח וצפוי להרחיב את שטחו פי 4 בשנים הקרובות. המועצה חתמה על הסכם גג עם המדינה להרחבתה בכ-5,700 יחידות דיור חדשות, וכ-440 אלף מ"ר בשטחי מסחר ותעסוקה, אזורי ספורט ופארקים, מבני ציבור, מרחב ציבורי פתוח, תעשייה ומתקנים הנדסיים. ההרחבה גם מקודמת במסלול מזורז בותמ"ל".

בני עייש ממוקמת מדרום לגדרה וממזרח לגן יבנה בסמוך לכביש 40. חברת ערים לפיתוח עירוני, חברה ממשלתית המהווה זרוע ביצוע של ממשלת ישראל, אחראית על פיתוח האזור. הקרקע שבה זכתה אנפה תיבנה במסגרת הקמת שכונת "שדות" החדשה ביישוב שהתקציב הממשלתי לה מסתכם בכ-1.7 מיליארד שקל.

מעבר לבנייני המגורים, תוקם בסמוך לאזור התעשייה כנות הסמוך לבני עי"ש, קריית תעסוקה חדשה, שתמוקם על צירי התנועה הראשיים בין הנמלים ובין שלושת המטרופולינים. הפרויקט כולו מקבל רוח גבית של ממשלת ישראל והינו בשיתוף פעולה הדוק של משרדי האוצר, הבינוי והשיכון, הפנים ורמ"י.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סרטונים ובדיחות לחג

אבי בר | | תגובות: 1
אצל רופא צבאי:
"דוקטור, אני מרגיש רע מאוד!"
איפה אתה מרגיש רע?
"כאן, בצבא"
100 פולניות עולות לשמיים ופוגשות מלאך.
הוא אומר להם שכל מי שעשתה את המוות לבעלה שתיקח צעד קדימה.
99 לוקחות צעד קדימה,
המלאך אומר להם "בואו אחרי, ותביאו גם את החירשת
הצעת חוק: כל מי שהתחתן עם מרוקאית ונשאר איתה 5+ שנים צריך לקבל תעודת לוחם.פולניה בבוקר לבעלה: "אתה תעשה לי נס, אני כבר אעשה לך שחור.."נב אחד נכנס לבית של תימני בלילה, והתימני מתעורר.
שואל את הגנב: מה אתה מחפש?
הגנב אומר לו כסף,
התימני אומר לו: חכה, אני מתלבש ובא איתך.אמא מרוקאית הולכת לאספת הורים של בנה.
המורה: הבן שלך בעננים כל היום...
אמא: 'כפרה עליו תמיד ידעתי שיהיה טייס.


הבעל חוזר הביתה אחרי יום עבודה מעייף, וכשהוא נכנס הוא רואה שני נרות על השולחן.

“מעניין איזו הפתעה אישתי מכינה לי”, הוא חושב לעצמו.

הוא הולך בעקבות הנרות לחדש השינה ורואה את אישתו בחלוק שוכבת במיטה.

הוא ניגש אליה עם חיוך רחב על פניו ושואל אותה, “יקירתי איזו הפתעה הכנת לי היום?”

“איזו הפתעה?!”, היא שואלת אותו, “לך תשלם את החשמל!!!”
הבעל פונה לאישתו: “גיליתי שאת בוגדת בי. אני לא מבין מה יש לו שאין לי?”

אישתו משיבה: “אתה רוצה את התשובה בסנטימטרים או בדולרים?”הותקפתי על ידי שודד עם סכין.

הוא דרש, “את הכסף או את החיים שלך!”

“אני נשוי”, אמרתי לו, “אין לי כסף ואין לי חיים…”

בסוף התחבקנו ובכינו ביחד.

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  דניאל פרץ נהדר.
  הגב 17.09.23 09:04
 • אורח

בית"ר גדרה הפסידה לבית שמש במסגרת משחקי גביע המדינה בכדורגל

בית שמש הייתה הראשונה לעלות ליתרון אבל גדרה הצליחה להשוות את התוצאה ולרדת בשיוויון 1:1 למחצית אבל ב10 שחקנים לאחר ששגב שילוח קיבל כרטיס אדום.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


אמש יצאה בית"ר גדרה למשחק מול בית שמש במסגרת משחקי גביע המדינה שהסתיים בהפסד 1:3. בית שמש הייתה הראשונה לעלות ליתרון אבל גדרה הצליחה להשוות את התוצאה ולרדת בשיוויון 1:1 למחצית אבל ב10 שחקנים לאחר ששגב שילוח קיבל כרטיס אדום. בית שמש ניצלה את היתרון המספרי שלה והצליחה להבקיע עוד שני שערים שהביאו לה את הניצחון.

את השער לגדרה הבקיע לוגסי יוגב 24

המשחק הבא של גדרה יהיה ב22.9.23 בפתיחת הליגה מול בני רמלה
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תושבי גדרה נענו לקריאה והצטרפו למבצע חלוקת סלי המזון של פתחון לב ביישוב

ממועצת גדרה נמסר: תודה לכולם ולכולן מרגש לראות את קהילת גדרה יחד למען האחר

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
תמונות מ.מ גדרה


מסע עם ה-לב בגדרה

לקראת ראש השנה המועצה המקומית גדרה בשיתוף פתחון לב ורשת 13 דואגת שהשנה אף משפחה לא תישאר רעבה בחג. הבוקר הגיעו תושבות ותושבים רבים, בני ובנות נוער לפרוייקט המרגש ברחבת מרכז אופק לחלוקת הסלים.

ממועצת גדרה נמסר:

תודה לכולם ולכולן מרגש לראות את קהילת גדרה יחד למען האחר שנה טובה וחג שמח

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
16.07.23 20:32
בהגזמה השכירות פה ועוד על דירות 3 חדרים מה נסגר עם המשכירים כאן ראיתם את הדירות לשכירות באשדוד באשקלון אותם דירות חדשות ויותר גדולות בחצי מחיר חייבים לעשות מהפכה דחוף ולהוריד ולעצור את העליות בשכירות מילא רוב הדירות ישנות ובקומחל בלי מעליות מזה ההזיה. הזאת
אורח
17.07.23 08:53
חזירות של בעלי הדירות. וגירות על הפנים. ככה זה עשירים ורומסים כל אחד הוציא את מחיר הדירה עשרות פעמים מהשכירות והחזירות מביאה תיאבון לעוד חזירות וראש העיר שלוו
אורח
11.07.23 01:08
ASA
אורח
28.05.23 16:24
תחירי הדיור ,,,והמתווכים\כות שברקע
אורח
17.05.23 21:58
מחפשים יזם קבלן לקומבינציה לפארק הורביץ רחובות 0542235234 0528288077
אורח
25.04.23 14:18
קניתי 3 דירות אוסטריה גרמניה והולד הכל יצא לי מיליון שקל. רק טיפשים קונים בארץ. בארץ לוקחים משאית בזול וגרים בה עד שמגיעים למצב שיש לכם מיליון דולר והכנסות מדירות חיים כמו מלכים בחו''ל
אורח
23.02.23 19:41
למכירה ברחוב שטיינברג 7 קומה 3 , 3 חדרים משופצת , כניסה מיידית . 0547522308
אורח
17.01.23 09:28
למכירה בית דו משפחתי צמוד קרקע בטשרניחובסקי שטח:383 מר (רשום בטאבו) שמהווה חצי מהמגרש כולו. אפשרות לבנייה רוויה . נייד:0544867984
אורח
07.01.23 14:23
מחפש 4 חדרים במערב ראשון עם מירפסת שמש
אורח
26.04.23 20:25
0547713702


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
13.12.22 16:51
להשכרה
אורח
21.05.23 21:38
על מה מדובר
אורח
21.05.23 21:41
על מה מדובר בנס ציונה
הצג תגובות נוספות
אורח
21.11.22 09:46
.
אורח
06.06.22 23:23
דירת גג קסומה להשכרה. 3 חדרים, בשכונת אברמוביץ . גג פרטי ענק ומרפסת פטיו. משופצת ומרוהטת 0526355445 בולי
אורח
07.11.22 07:33
יש תמונות?
אורח
28.07.23 00:48
יש תמונות?
אורח
24.03.22 19:08
שלום
אורח
13.01.22 00:24
להשכרה, דירה, 4.5 חדרים,110 מ' , למשפחה או שותפים, 3 כיווני אויר, מזגן בכל חדר, ריהוט חלקי, שכונת רמז במרכז ראשון לציון. 054-5567990, איציק
אורח
24.03.22 19:07
סתום
אורח
24.03.22 19:07
סליחה
אורח
23.06.22 09:28
יש מרפסת שמש ?
אורח
08.01.22 16:14
דירה מתוקה לצעירים, ריהוט חלקי: מיטה רחבה ושידות, פינת אוכל, מקרר, טלוויזיה, ארון, מאורר מצנן גדול, כירים חשמליות ועוד.... אפשר לראות את הדירה בכל יום מהשעה 15/30 בתיאום עם ישראל: 050-3991065
אורח
22.04.22 21:30
מרתף.
אורח
01.11.22 19:32
אני מוכן לשלם 2 שקל על דירה כזאת
אורח
05.01.22 15:08
דירה להשכרה 3 חדרים לקראת סוף חודש אפריל שפינוזה רחובות. 0523946275
אורח
05.01.22 15:07
דירה להשכרה 3 חדרים לקראת סוף חודש אפריל בשפינוזה


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
07.09.23 20:33
רכב
אורח
23.06.23 11:05
היוןש מכיתה ו1
אורח
28.05.23 13:26
למכירה טויוטה קורולה היברידית 2019 52000 קמ יד 2 מצב מעולה, חסכונית, מחירון 0545555299
אורח
20.06.23 15:18
כמה עולה החלפת סוללה?
אורח
17.12.22 12:54
שברולט אופטרה 2008, מצב מעולה, 0525268687
אורח
15.12.22 15:15
למכיה קיה פיקנטו 2018 חדשה. גיר אוטומטי עם טסט לשנה. 0528882882
אורח
29.05.23 12:06
עזוב א6ותך שטויות אחי זה סתם
אורח
18.11.22 14:34
למכירה
אורח
23.09.22 13:45
למכיר מגרש 440 דונם ב2,000,000 כן רק 2,000,000!!!!!
אורח
13.10.22 20:01
איפה זה?
אורח
25.10.22 18:39
אשמח לקבל פרטים 0527684717
אורח
28.04.22 23:52
למכירה פורד גלקסי 2009 יד 3 243000 ק"מ טסט לשנה 15500 0507158114
אורח
28.10.22 16:50
גיר?


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
23.09.23 20:23
עוסים ? אחיות ? גרונטולוגים ? מרפאים בעיסוק ? רוצים לעבוד בבוקר בלבד ? עם הגיל השלישי ? מיצוי זכויות - לא טיפול ! הדרכה מלאה ! רכב חברה ! ותנאים מצויינים ? נשמח לקוח ! משרה 1000 Jobs@nathan.co.il חברת נתן .
אורח
21.09.23 07:08
שיעורים פרטיים במתמטיקה, תכנות ואנגלית ממהנדס עם נסיון רב 0545765747 אילן
אורח
19.09.23 13:32
שיעורים פרטיים במתמטיקה הכנה לקראת מבחני הבגרות בכל הרמות ליחידים וקבוצות מורה ורכזת מתמטיקה שש שנתי בעלת ניסיון רב. השיעורים מתקיימים בביתי (בגדרה) או בזום. ליצירת קשר ופרטים נוספים בפלאפון - 052-3577051 חן
אורח
19.09.23 13:26
שיעורים פרטיים במתמטיקה
אורח
30.08.23 22:09
דרוש מכונאי למוסך ברחובות עבודה 6 ימים מ תנאים מעולים 0528599901
אורח
22.02.23 23:10
מחפשים עבודה שלחו קורות חיים ל 055-7040165 ווצאפ
אורח
05.02.23 10:37
למשרד מדידות והנדסה במערב ראשל"צ דרושה מזכירה עם ניסיון לטיפול בעבודה שוטפת והתנהלות מול מס' גורמים. למשרה מלאה 5 ימים בשבוע. קו"ח ניתן לשלוח למייל lizshoval@gmail.com
אורח
26.12.22 13:45
מה


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל