הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
תזכורת ביום ראשון 26.3 תיפתח ההרשמה לחטיבות הביניים בגדרה
ביום חמישי 30.3 המחזמר הגדה 2023 מגיע למרכז אופק גדרה
פחות שעת שינה. הלילה (24.3) מחליפים לשעון קיץ, ומזיזים את השעון שעה אחת קדימה.

יהב גרנק, תלמידת בית הספר אוהל שלום תייצג את גדרה בתחרות ציורי זהירות בדרכים של רוטרי

אמש התקיימה התחרות היישובית בה נבחרה יהב לייצג את גדרה בתחרות האזורית. במקום השני והשלישי זכו טליה יונה, תלמידת כיתה ה' מבית ספר שלהבות חב"ד והילה דוידוביץ', תלמידת כיתה ה' מבית הספר הביל"ויים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


הערב התקיימה התחרות היישובית של ציורי בטיחות בדרכים של ארגון רוטרי ישראל. התחרות מתקיימת מדי שנה בקרב תלמידי בתי הספר לזכרו של גיא נזירי שנהרג בתאונת אופנוע. זוהי יוזמה שמתקיימת כבר שנה חמישית בגדרה להעלאת המודעות לנושא הבטיחות בדרכים דרך האמנות. גם השנה השתתפו מאות תלמידות ותלמידים מבתי הספר של גדרה.

בסיום הוכרזו הזוכים/ות:

יהב גרנק, תלמידת כיתה ה' מבית הספר אוהל שלום שתייצג את גדרה בתחרות האזורית

במקום השני והשלישי זכו טליה יונה, תלמידת כיתה ה' מבית ספר שלהבות חב"ד והילה דוידוביץ', תלמידת כיתה ה' מבית הספר הביל"ויים.

ראש המועצה, יואל גמליאל בירך את כל המשתתפים ואמר: ברצוני להודות לכל הנוגעים בדבר - גילה נזירי, רוטרי גדרה הביל"ויים, מנהל מחוז ירושלים ברלב״ד אבי שמר, מנהלת בטיחות בדרכים יישובית גלית דניאל, מנהלת אגף החינוך ענת קוך, מנהלות בתי הספר, רכזות בטיחות בדרכים והמורות לאמנות, למנכ״לית מרכז אופק ליאת והב בן גל, וכמובן, תלמידות ותלמידי בתי הספר היסודיים. וזכרו - נוסעים בזהירות, שומרים על עצמנו ועל הסביבה שלנו בדרכים.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תזכורת ביום ראשון 26.3 תיפתח ההרשמה לחטיבות הביניים בגדרה

ההרשמה תסתיים ב23.4.23

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ביום ראשון הקרוב 26.3 תפתח ההרשמה לחטיבות הביניים בגדרה ועל התלמידים לבחור בין ארבעה בתי ספר: תיכון דרכא רות, תיכון דרכא ע"ש מנחם בגין, תיכון דרכא ע"ש אילן ואסף רמון, תיכון דרכא חמ"ד נתיבי נועם. הרישום לשנת הלימודים תשפ"ד יערך מיום ראשון ד' בניסן תשפ"ג 26 במרץ 2023 ועד יום ראשון ב' באייר תשפ"ג 23 באפריל 2023.

לאחר הבחירה באתר המועצה על-פי העדפה, תתכנס ועדת השיבוץ המורכבת ממנהלת החינוך, נציג פיקוח משרד החינוך ויועץ אגף החינוך. תהליך הרישום הינו בקשה ולא שיבוץ. צוות השיבוץ המקצועי יפעל בהתאם למתווה עליו הוחלט במסגרת הפורום החינוכי בגדרה ועל-פי סדר ומדרג הקריטריונים הבא:


• העדפותיו האידאולגיות של התלמיד (ממלכתי/ממלכתי-דתי)

• כיתות/ מסלולים יישוביים

• סדר העדיפויות

• גודל הכיתות , מבנה פיזי של ביה"ס ונגישות.

מידע מפורט על תהליך הרישום ובתי הספר ניתן למצוא באתר המועצה המקומית גדרה www.gedera.muni.il במחלקת חינוך.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום חמישי 30.3 המחזמר הגדה 2023 מגיע למרכז אופק גדרה

עלות: 40 ש"ח

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


המחזמר המרהיב הגדה 2023 מגיע לגדרה!

מרכז אופק מזמין את התושבים למחזמר לכל המשפחה: הגדרה 2023 - מופע מרתק, סוחף ומרגש המגולל בתוכו את אחד הסיפורים המרתקים ביותר של עם ישראל - סיפור יציאת מצרים דרך שירי אירוויזיון מכל הזמנים.

מתי? יום חמישי 30.3 בשעה 18:00 במרכז אופק

עלות: 40 ש"ח

https://h5z.info-cloud.co.il/TicketsSale

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

פחות שעת שינה. הלילה (24.3) מחליפים לשעון קיץ, ומזיזים את השעון שעה אחת קדימה.

מזיזים את השעון שעה קדימה, מהשעה 2:00 לשעה 3:00

לימור עידן | | תגובות: 1


פחות שעת שינה
היום בלילה מזיזים את השעון לשעון קיץ.

הלילה, בין חמישי לשישי 24.3 מזיזים את השעון שעה קדימה, מהשעה 2:00 לשעה 3:00


המעבר לשעון הקיץ יחל הלילה 24.3 וימשיך עד מוצ"ש 29.10.23


התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אני קורא לשרוף את כל הבניינים מהם פועלת התקשורת, ועל כל יושביהם !!! למי שלא יודע, התקשורת ממציאה את כל הידיעות ובכך קובעת לאיזה שעון נעבור, איזה חוק ייחקק, איזה מחיר יעלה, האם ואיפה יהיה פיגוע...ולכן צריך להיפטר מכל אנשי התקשורת בלי יוצא מן הכלל !!! שפעם הבאה ילמדו, שבמקום לכתוב ״הלילה מזיזים את השעון שעה קדימה ועוברים לשעון קיץ...״ שיכתבו ״הלילה לא מזיזים את השעונים ונשארים לנצח בשעון חורף״ !!!!!
  הגב 24.03.23 11:44
 • אורח

תנועות הנוער יקיימו היום (שישי 24.3) עצרת הקוראת לאחדות ושיח במרכז גוזלן

העצרת היא המשך למעגלי השיח שקיימו תנועות הנוער בתחילת השבוע בסניף מכבי.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
מעגל שיח שהתקיים השבוע


לאור המצב והחשש מקרע בעם בעקבות הרפורמה המשפטית, תנועות הנוער בגדרה עתידות לקיים מחר (שישי 24.3) עצרת הקוראת לאחדות ושיח בקרב הציבור. העצרת היא המשך למעגלי השיח שקיימו תנועות הנוער בתחילת השבוע בסניף מכבי.

העצרת תתקיים מחר (שישי 24.3) משעה 14:30 ועד 16:30 במרכז גוזלן
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מעניין שבחרו דווקא את יום שישי... ידעו שהתמונות הדתיות לא יצטרפו .
  הגב 24.03.23 10:03
 • אורח
  שהתנועות..
  הגב 24.03.23 10:03
 • אורח

המורה אילנה רז נבחרה לרכזת המצטיינת בשפה העברית של משרד החינוך חמ"ד

תמונה בית ספר אוהל שלום

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


משרד החינוך -חמ"ד פרסם בימים אלו את שמות המורות אשר נבחרו לרכזות המצטיינות של השפה העברית לשנת תשפ"ג. בין הזוכות נמצאת המורה אילנה רז מבית ספר אוהל שלום בגדרה שנבחרה על ידי מחוז מרכז לרכז המצטיינת על עשייה מגוונת, עשירה ויצירתית, מתמקצעת ולומדת דרך קבע ומובילה יוזמות.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תלמידי בית ספר הבילויים בגדרה לוקחים חלק בתוכנית יזמים צעירים לישראל בו הציגו את המיזם יד מובילה - אפליקציה אשר מתרגמת את שפת הסימנים לשמע/מלל ולהיפך

בנוסף הם זכו במקום הראשון בתחרות הלוגואים של התוכנית באזור שפלה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לאחרונה פתח ארגון יזמים צעירים לישראל את שנת הפעילות לתחרות המיזמים בה לוקחים חלק בתי הספר בישראל אשר מחולקים על פי מחוזות. מדובר על תחרות של ארגון יזמים צעירים לישראל - "עושים עסקים" תכנית הדגל של הארגון, המתקיימת ב-120 מדינות בעולם. בישראל, הארגון פועל בכל רחבי הארץ - ב-87 ישובים גיאוגרפיים בשיתוף עם כ- 30 מוסדות אקדמיים ועשרות ארגונים עסקיים וציבוריים. הארגון המקיים פעילויות בנושא יזמות וחדשנות ובמסגרתו רוכשים המשתתפים כלים ומיומנויות להצלחה ומקימים מיזמים העונים על צרכי החברה והסביבה.


בתוכנית לוקחים השנה חלק תלמידי בית ספר הבילויים כחלק מתכנית היזמות הבית ספרית. במהלך השנה קבוצות של תלמידים מתנסות בהקמת חברה עסקית. התלמידים מקימים חברה עסקית, והופכים רעיון למציאות, בדיקות היתכנות, ייצור אבטיפוס ובניית תכנית עסקית. התלמידים מקבלים גם כלים אישיים שישרתו אותם בעתיד כמו ניהול זמן ומשימות, חשיבה יצירתית, עבודת צוות, עמידה בלחצים, נטוורקינג, דיבור מול קהל תחרות הוגנת, התנהלות כספית ועוד. לאחרונה התקיים כנס אליו הגיעו התלמידים ובו הציגו את המיזם יד מובילה- אפליקציה אשר מתרגמת את שפת הסימנים לשמע/מלל ולהיפך ומבוססת על בוט ובינה מלאכותית. המיזם נועד למצוא פתרון לבעיית הנגישות לאנשים כבדי שמיעה או חירשים אשר מתקשים לתקשר עם הסביבה.
בנוסף לקחו חלק התלמידים בתחרות עיצוב הלוגואים של התחרות וזכו במקום הראשון

במקום הראשון- חברת MALO בית הספר הבילויים גדרה

הרעיון מאחורי הלוגו: הבניין בא להראות כמה גבוהה אנחנו יכולים להגיע. עלי הזית שמצוירים בלוגו נועדו שנזכור מי אנחנו ולא נשכח מאיפה באנו ובנוסף כל עלה זה תפקיד של כל אחד מאיתנו שביחד הופך אותנו לקבוצה טובה .

השם שנבחר הוא : MALO הוא נבחר מביטוי של מה לא נוכל לעשות , שאין דבר כזה לא יכול !

מה שמתאר אותנו כקבוצה: כולנו באים להציג משהו חדש ושונה שלא ראו עדיין, משתפים פעולה בנינו, נותנים כבוד , לכל אחד מאיתנו יש משהו שמייחד אותו וביחד כקבוצה אנחנו משלימים אחד את השנייה ומגיעים לרעיונות טובים פחותבמקום השני- חברת ארגוס (Argos) חט"ב ע"ש רבין בקרית חינוך אמירים בראשון לציון.

במקום השלישי- חברת יוצרים גל טכנולוגי חדש מבית הספר שש שנתי, חט"ב בן גוריון נס ציונההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אימהות ובנות דתיות וחילוניות סיימו את סדרת מפגשי ההכנה לבת המצווה שקיימה תנועת אורי גדרה במטרה ליצור קרבה ואהבה בקרב הדורות

התגובות בסופו של הפרויקט היו נרגשות למדי. דקלה תורג'מן, תושבת גדרה ואחת האימהות שהשתתפו במפגשים כתבה בדף הפייסבוק שלה: "זו הייתה חוויה בלתי רגילה שעברתי עם ביתי. נשים מיוחדות, אם ובת מכל הגוונים של האוכלוסייה, התאחדו פעם בשבוע בפעילות ערכית, שורשית ומיוחדת לקראת בת המצווה". היא הוסיפה ואמרה: "אין מילים לתאר את העוצמה, את ערך האחדות ואת קירוב הלבבות שנוצר בעקבות הפרויקט.

מערכת האתר | | תגובות: 0


לקראת אירועי בת המצווה של בנות גדרה, בתנועת אורי סיימו אמש ארבעה מפגשי הכנה והעצמה מיוחדים לאימהות ובנות היישוב, דתיות וחילוניות כאחד במטרה ליצור קרבה ואהבה בין הדורות. המפגשים כללו בין השאר הרצאה של המרצה להעצמה אישית ונשית, ענבל מחלב, שעסקה ב“מסע 12" אותו יצרה ענבל לבנות גיל בת המצווה עם תכנים מעצימים שנותנים כלים וכוח לבנות בתקופה זו של חייהן והשינויים אותם הן חוות. כמו כן, הבנות עברו יחד סדנת דרמה עם השחקנית שולי גלעדי.


בתנועה עסקו גם במישור המעשי ולצד הרצאות מחזקות קיימו פעילויות שונות לחיבור בין הדורות ע"י סדנה להכנת חלות והפרשת חלה וכן סדנא להכנת תכשיטים בנגיעה אישית ושיחה על דימוי הגוף יחד עם האמנית רננה קהלני. "כל מה שאני מרגישה דרך הסדנאות איתכן זה שאני מתרגשת מהאהבה המיוחדת הזאת של אמא ובת. שאני כל פעם מחדש מבינה כמה זאת אהבה שלא תלויה בדבר. כמה אתן האמהות תעשו הכל הכל בשביל הבנות שלכן רק שיהיה להן טוב", אמרה רננה.


התגובות בסופו של הפרויקט היו נרגשות למדי. דקלה תורג'מן, תושבת גדרה ואחת האימהות שהשתתפו במפגשים כתבה בדף הפייסבוק שלה: "זו הייתה חוויה בלתי רגילה שעברתי עם ביתי. נשים מיוחדות, אם ובת מכל הגוונים של האוכלוסייה, התאחדו פעם בשבוע בפעילות ערכית, שורשית ומיוחדת לקראת בת המצווה". היא הוסיפה ואמרה: "אין מילים לתאר את העוצמה, את ערך האחדות ואת קירוב הלבבות שנוצר בעקבות הפרויקט. היא הודתה לנשות תנועת אורי שלקחו חלק בפרויקט בהתנדבות. "שבעז"ה נזכה תמיד לפעול באחדות בנתינה ובאהבה למען עם ישראל" בירכה לבסוף.


ראש התנועה, הרב ידידיה ויינשטיין בירך גם כן על הפרויקט ואמר:

"מדובר במיזם בגובה העיניים, המשלב הומור ורגש ומביא לקרבה גדולה בין אימהות ובנות העיר. המפגשים היו מושקעים ומתוכננים עד הפרט האחרון, בעומק, בנראות, בחוויה ובחיבור ברמה הגבוהה ביותר. זכיתי לעבור שם בסוף הערב ולהתרגש עד דמעות מהחוויה העמוקה שזכו להן האימהות ובנותיהן מכל המגזרים בגדרה".

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תלמיד בית ספר הבילויים בגדרה, נאור לוי העפיל לשלב הארצי בתחרות הנואם הצעיר המתקיימת על ידי רוטרי ישראל

התחרות הארצית תתקיים ביום ראשון הקרוב

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


ארגון רוטרי ישראל השבוע את התחרות הארצית של הנואם הצעיר לתלמידי היסודי בה לקחו חלק תלמידים מרחבי הארץ. התחרות מתקיימת מדי שנה בשיתוף מחלקת החינוך ומוסדות החינוך בגדרה לתלמידי כיתות ה- יב. במסגרת התחרות, הנואמים הצעירים בוחרים נושא לדבר עליו מול קהל, בטווח זמן של 4 דקות. התחרות מתקיימת ב4 שלבים: שלב בית ספרי, תחרות יישובית/עירונית, תחרות אשכולית ולבסוף עולים הנציגים לתחרות הארצית. כאמור השבוע התקיימה התחרות האיזורית בה התמודדו נציגי גדרה: נאור לוי - מכיתה ו' מבי"ס הבילויים שהתמודד בתחרות בעברית וקרן סנדרס – מכיתה ה' מבי"ס אוהל שלום שהתמודדה בתחרות באנגלית.

בסיום הוכרזו הזוכים בהם נאור לוי שנאם בנושא: סייבר ברשת וזכה במקום הראשון . נאור עלה לתחרות "הנואם הצעיר "הארצית שתתקיים ביום ראשון הקרוב.

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תותח על , בהצלחה !!
  הגב 23.03.23 10:55
 • אורח
  נראה כי בטעות השמטתם את מי שמארגן את התחרות בגדרה, ומאמן את הנואמים - חברי מועדון רוטרי גדרה הבילויים, עם הנשיאה רונית חן, ועם רכז המיזם בגדרה ברכה אורנן.
  הגב 23.03.23 12:36
 • אורח

אמונה כהן, תלמידת אולפנת בהר"ן בגדרה היא כלת חידון התנ"ך הארצי לנוער תשפ"ג

אמונה עתידה לייצג את ישראל במחנה התנ"ך העולמי לנוער ותעבור מבחן מקדים על מנת להתמודד על כרטיס לחידון התנ"ך העולמי המתקיים מדי שנה ביום העצמאות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
בתמונה אמונה כהן בצד שמאל


חתן וכלת חידון התנ"ך הארצי לנוער תשפ"ג הם: אמונה כהן ועומר קדר. ארבעת הזוכים במקומות הראשונים בחידון ייצגו את מדינת ישראל במחנה התנ"ך העולמי לנוער. חידון התנ"ך הארצי לבני נוער נערך היום (ד') בהיכל התרבות יגאל אלון בצפת במעמד מנהלת מחוז הצפון, ד"ר אורנה שמחון ומנהל מינהל חברה ונוער, מר חגי גרוס. במסגרת החידון, 16 מתמודדים ומתמודדות מכל רחבי הארץ התחרו על התואר חתן/כלת חידון התנ"ך בבתי הספר הממלכתיים והממלכתיים דתיים. המועמדים נבחרו לייצג את מחוזותיהם לאחר שקיבלו את הציונים הגבוהים ביותר בחידונים המחוזיים.


הזוכים במקומות הראשונים בחינוך הממלכתי הם:

חתן חידון התנ"ך הארצי: עומר קדר, תלמיד כיתה ט' בשש שנתי אחד העם, פתח תקווה

סגן החתן" עמית אטל, תלמיד כיתה י' במקיף ג' ע"ש רוגוזין, אשדוד


הזוכים במקומות הראשונים בחינוך הממלכתי דתי הם:

כלת חידון התנ"ך הארצי: אמונה כהן, תלמידת כיתה י"א באולפנת בהר"ן

סגנית הכלה: נטע לקס, תלמידת כיתה י"א באולפנת בני עקיבא שירת הים, נווה צוף


הזוכים יתמודדו במבחן מקדים במסגרת מחנה התנ"ך העולמי, והעולים ייצגו את מדינת ישראל בחידון התנ"ך העולמי ביום העצמאות ה-75 למדינת ישראל, ויתמודדו על התואר חתן או כלת חידון התנ"ך העולמי. החידון הוקדש כולו להאדרת השפה העברית והעלאתה על נס, ולכן אבשלום קור ישוב להנחות את החידון באופן חד פעמי.


שר החינוך, ח"כ יואב קיש:

"אני מברך כל תלמיד ותלמידה שמתמודדים בחידון התנ"ך ומפגינים ידע ובקיאות בנושאים השונים. התנ"ך הוא הבסיס לקיומנו וזהותנו כעם, העמקה בתנ״ך ולמידה שלו היא מבורכת וחשובה. לאורך ההיסטוריה אנו עדים לכך שהתנ"ך מהווה חלק משמעותי בחיבור שלנו לשורשים ולהיסטוריה היהודית. עלינו לשמור על כך ולהמשיך מסורת רבת שנים זו. מאחל הצלחה רבה לכלל המתמודדים בחידון. "אַשְׁרֵי אָדָם מָצָא חָכְמָה וְאָדָם יָפִיק תְּבוּנָה."


מנכ"ל משרד החינוך, אסף צלאל:

"אני מברך את כל המתמודדים והמתמודדות שמפגינים ידע רב ובקיאות מרשימה. ההכרות העמוקה שלהם עם ספר הספרים של עם ישראל, מעוררת השראה בכולנו".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

החל ממחר (חמישי 23.3) מרכז השלטון המקומי ישבית את כל פעילות ועדות התכנון המקומיות ולא ינתנו היתרי בנייה

עדכון לאחר פגישה של חיים ביבס עם שר האוצר סמוטריץ השלטון המקומי ביטל את השביתה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


עדכון

לאחר פגישה של חיים ביבס עם שר האוצר סמוטריץ השלטון המקומי ביטל את השביתה


פורום ערי ה15 (הערים הגדולות בישראל) הודיע כי מרכז השלטון המקומי מצטרף למחאתם והחל ממחר (חמישי 23.3) תושבת כל פעילות ועדות התכנון המקומיות ולא יאושרו היתרי בנייה. הרקע למחאה הוא השינויים בחוק ההסדרים במסגרתם מתכננת הממשלה להלאים את כספי הארנונה העסקית (שהינם מקור ההכנסה העיקרי של הרשויות המקומיות) על ידי קרן הארנונה במסגרתה הרשויות צריכות להפריש כספים למדינה מתוך הכנות הארנונה העסקית, והגבלת סמכויות ועדות התכנון המקומיות על ידי לקיחת סמכויות מהרשויות בתחום תכנון, הענקת אישורים ליזמים, הכרזה על מתחמי התחדשות עירונית על ידי מנהל התכנון ללא אישור העירייה ועוד. בנוסף המדינה עתידה לקחת סמכויות מהרשויות מתחומי התשתיות הלאומיות כגון רשות מקומית לא תוכל לסרב לקבל בחזרה אליה שטח שהיה בעבר בחזקתה והופקע על ידי הממשלה לטובת הקמת מיזם תשתית חיוני, תזכיר חוק ייעול הליכי רישוי סביבתי - הפקעה מוחלטת של סמכות העיריה לקבוע תנאים סביבתיים לרישוי עסק בתחומה, עבור מפעלים בעלי השפעה סביבתית משמעותית ועוד.

לינק לסעיפים להם מתנגד מרכז השלטון המקומי. https://www.forum15.org.il/%D7%9E%D7%90%D7%91%D7%A7-%D7%97%D7%95%D7%A7-%D7%94%D7%94%D7%A1%D7%93%D7%A8%D7%99%D7%9D-2023-2024/סרטוןסיכום ישיבת פורום ה15 שהתקיימה אמש (21.3) בה הודיע הפורום על הצטרפות כלל הרשויות למחאה.

התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בן גביר מה שהתחיל בסמל על הרכב של רבין רק מתעצם כיום נבצל מנהיג חלש, רופס ונאשם בפלילים.
  הגב 22.03.23 22:21
 • אורח
  בצל
  22.03.23 22:21
 • אורח
  לאן נגיע? מה עוד הם רוצים מאיתנו הממשלה ההזויה הזו? כל זה בשביל להאכיל את החרדים? חייבים להפיל את הממשלה החשוכה הזו לפני שהם יגרמו לחורבנה.
  הגב 22.03.23 23:06
 • אורח
  מתי הם עובדים בכלל ?
  הגב 23.03.23 01:24
 • אורח
  מי עובד שם?????רק עבודה בעיניים.
  הגב 23.03.23 08:43
 • אורח

הימין יוצא להפגנות תמיכה ברפורמה המשפטית! ביום שבת 25/3 בשעה 20:00 ייערכו הפגנות תמיכה בממשלה וברפורמה המשפטית בראשון לציון, רחובות, יבנה, גדרה, חולון, בת ים ובעשרות צמתים ברחבי הארץ. פירוט מיקומי ההפגנות בכל עיר בכתבה

הפגנת התמיכה מתוכננת ב - 45 צמתים ברחבי הארץ

אבי בר | | תגובות: 120


ארגוני הימין יוצאים להפגנת נגד, ומארגנים במוצאי שבת 25/3 בשעה 20:00 ב - 45 צמתים ברחבי הארץ הפגנת תמיכה ברפורמה המשפטית

באזורנו יהיו הפגנות תמיכה בצמתים הבאים:

גדרה

צומת רבן

צומת דרום

צומת צפון

יבנה

צומת גשר יבנה צפון

צומת גשר יבנה דרום

רחובות

צומת גן המייסדים

צומת בילו

ראשון לציון

צומת קניון ראשונים

בת ים

צומת הקניון - הרב לוי

חולון

צומת כביש 44


התפרסמו 120 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הגיע הזמן
  הגב 22.03.23 19:49
 • אורח
  איזה קטע שכל המקופחים ומעוטי היכולת תומכים בהערצה עיוורת בביבי, שהוא ומשפחתו הם סמל הנהנתנות הראוותנות והבזבוז. עם וילות ומיליונים רבים. שכל שנות שלטונו לא נוקף אצבע למען החלשים והנזקקים. אז מה זה אומר עליהם???
  22.03.23 22:46
 • אורח
  זה אומר שאתה פריבילג ועושה רק שיקולים אישיים ושיקולי שינאה וה"מקופחים"כלשונך חושבים על טובת המדינה. אה ואגב לא שוכחים מה השמאל עשה להם במהלך כל שנות שילטונו ושבגללו הם מעוטי יכולת. אין כמו ביבי ובטח מול בכלןמניקים שאתה תו ך בהם ובראשם יהיר שמפגין בטחון עצמי ללא קבלות.כולה הוא הבן של....ואבא שלו היה ראש המתנגדים לבתי המשפט. אז תחשוב שאתהה יותר מאלוהים אבל כולך גוש שינאה ורק לא ביבי זה מה שמנחה אותך ולא מכיר בדמוקרטיה כי התוצאות חא לרוחך אז אתה בעצם תומך בדיקטטורים שרוצים להיות ראש ממשלה.הם הם דיקטטורים במפלגתם כי הם בוחרים את נציגיהם ולא העם בוחר בנציגיהם.אתה בעד מי חא אבל אין לך בעד מי כן. תמות נפשי עם פלישתים זאת הדעה המקבילה שלך.לעזזאל המדינה העיקר מה אני רוצה ולא העם.אתם מתנהגים כאספסוף חסר שליטה שאין לו גב מהעם אתם מיעוט שעושה באגן ורעש כאילו אתם רוב בקיצור אתם אנשי החושך שלפיד נוהג לקרוא לנו אבל הוא הוא מסית והורס את המדינה.באר עה חודשים שכהן כמחליףףףףף הספיק להרוס את המדינה וגם לוותר על מיים טריטוריאלי לטובתךבנון שכמובן בג:צ לא פצה פה כי גם הם רק לא ביבי . לכן אימון הציבור בבתי המשפט נמצא בריצפה.
  23.03.23 06:46
 • אורח
  🤯🤯🤯🤯🤯
  23.03.23 07:37
 • אורח
  זה בדיוק למה רוצים לעשות שינוי אתה לבד אומר שכל המקופחים עכשיו אתם תהיו מקופחים. אידיוט אתה עוד נחשב מהחכמים הנהורים שרוצים מלחמת אחים מלחמה פנים מול פנים טיפש
  23.03.23 09:37
 • אורח
  כן הגיע הזמן שמשפחות פשע כמו חיים-קדושים יהיו בשלטון הגיע הזמן שנהיה כמו לבנון וסוריה
  23.03.23 10:49
 • אורח
  הוא מנסה לשכנע שעדיף פושעים בתור שופטים מאשר שופטים שהם מאליטה. השופט אמור להיות מאליטה כדי שאי אפשר יהיה לשחד אותו.ואני בכלל לא שייכת לאליטה ( עובדת פשוטה) אבל מעדיפה ששופט יהיה כן.
  23.03.23 15:29
 • אורח
  אם היו חרדים/מתנחלים חוסמים כבישים, המשטרה הייתה דוהרת עליהם עם סוסים, חבל שעדיין התת אדם שמגיב פה, ממשיך להגיב, תת אדם כמו כן התגובות שלו
  23.03.23 15:38
 • אורח
  מי שתורם יותר יש לו גם זכויות יתר.
  23.03.23 22:40
 • אורח
  בואו כולם לתמוך. המדינה עוד לא נהרסה מספיק. עוד אין מספיק הפסדים. יש עדיין הרבה חברות. בואו נראה לשמאלנים איך תמורת 2 שופטים אפשר להפסיד מיליארדים. השמאלנים האלו לא יבינו כי הם פריבילגים עם הרבה דירות וכסף, הם פחות ירגישו את ההרס שאנחנו נביא פה.
  הגב 22.03.23 19:50
 • אורח
  צודק. כל עוד יש אוויר לנשום כאן, כנראה שעוד אפשר להשמיד את המדינה. לפחות לפי הפירומנים שבשלטון
  22.03.23 20:58
 • אורח
  יאללה מלחמה!!!! איפה הדם? בן גביר רוצה לראות יותר דם
  22.03.23 21:00
 • אורח
  טיפש גדול
  22.03.23 21:12
 • אורח
  נגד עבריינים בדרום קשה לבן גביר אז הוא החליט להיאבק במפגינים
  22.03.23 21:16
 • אורח
  לביבי ולדרעי אין דירות וכסף רב, אין שכל אין דאגות.
  22.03.23 21:34
 • אורח
  סופסוף הפגנות ימין יוצאות לדרך. הפגנות של תרבות, ערך ומוסריות, ללא מניירות, לאחר ססמאות וגימיקים לא קשורים ולא רלוונטים. שמישהו יסביר מה פירוש רפורמה, לאלה שלא מבינים והולכים אחרי הזרם מוכה תדהמה כמו חולה ירח.
  הגב 22.03.23 19:52
 • אורח
  יאלה כולם לצאת לרחובות גם ימין וגם שמאל. בואו ביחד נהרוס את המדינה מבפנים. ושהחזק ישרוד.
  22.03.23 19:56
 • אורח
  איזה כיף. תמיד רציתי לראות חורבן בית מקרוב. בספרים זה מצ'עמם
  22.03.23 20:59
 • אורח
  חחח מה לימין ולהפגנת תרבות, הרי רובכם חסרי תרבות
  22.03.23 21:16
 • אורח
  יאלה להרוס הכל. רק החזקים שישרדו. מי שמספיק חזק תמיד יוכל להגר לחול. שמעתי שיוון מתעניינת באנשי הייטק מישראל.
  22.03.23 21:17
 • אורח
  עדיף להצביע בשלט 14
  23.03.23 01:12
 • אורח
  לזה שהגיב ימין חסרי תרבות, אל תיפול לפילוג ולשנאה של ביבי הרבה ימנים כמוני מפגינים נגד ה"רפורמה"
  23.03.23 10:52
 • אורח
  כמה משלמים שנבוא ? אצל שמאלנים כל אחד מקבל 1200שח. אם לא משלמים אני בא לשמאלנים שם יותר שווה.
  הגב 22.03.23 19:52
 • אורח
  למה רק 1200 שח. לא שמעת שמקבלים גם רולקסים ומכוניות יוקרה?
  22.03.23 20:20
 • אורח
  יש רק תנאי אחד . חייב לבוא עם דגל ישראל.
  22.03.23 20:24
 • אורח
  מה פתאום 1200. הרבה יותר. אני בשביל פחות מ 3000 לא יוצאת מהבית
  22.03.23 21:03
 • אורח
  אם אני לובשת חולצה אדומה זה עוד תוספת 500 שקל החזקת מגאפון עוד 200 רולקס כבר יש לי אז וויתרתי. מרצדסים דווקא חסר כרגע. הציעו לי טויוטה ונעלבתי
  22.03.23 21:06
 • אורח
  בליכוד מקבלים שעון רולקס😂 כמו דודי אמסלם, שמתלהם ואחר כך מבין שהוא פעל בטיפשות
  22.03.23 21:19
 • אורח
  מתמבלבל ועד עכשיו באתי בחינם?? ממי מקבלים את הכסף
  23.03.23 10:53
 • אורח
  מי שרוצה לקבל כסף שיבוא להפגנות שמאלנים. יש ברחוב קפלן בתל אביב שולחן ואם נרשמים אצלם מקבלים כסף במזומן🤑
  הגב 22.03.23 19:59
 • אורח
  עצוב כמה פייק אפשר להפיץ.
  22.03.23 20:05
 • אורח
  חמוד. לא רק כסף. מקבלים גם רולקס ודירה בצמוד לוילה של דרעי, לבית הדירות של גולדנקנוף. וגם וילה בקיסריה.
  22.03.23 20:21
 • אורח
  נכון. כל זה אני קיבלתי. מי שרוצה גם מוזמן
  22.03.23 20:22
 • אורח
  אני דרשתי 3.000 ש"ח וקיבלתי, חחחח איזה תלושים מהמציאות.
  22.03.23 20:54
 • אורח
  פראייר. אני דרשתי 5000 וקיבלתי. אבל צודקת המגיבה מלמעלה. מרצדסים חסר להם כרגע
  22.03.23 21:07
 • אורח
  אני מוכנה גם למאזדה. הבטיחו לי שיתנו ביום חמישי. יש עמדת חלוקה לייד בנק לאומי בהרצל.
  22.03.23 21:20
 • אורח
  חבל מאזדה. חכי קצת בסבלנות. שמעתי מגיע משלוח פרארי
  22.03.23 21:32
 • אורח
  אל תבואו להפגנה בעד הרס המדינה, לא יעזור לכם, הרפורמה לא תהיה!!!
  הגב 22.03.23 20:03
 • אורח
  אני מת להיות שכן של דרעי...ללמוד ממנו.
  22.03.23 20:45
 • אורח
  הפגנות של אלה התומכים בדיקטטוקה ולא מבינים מה משמעות הרםורמה
  הגב 22.03.23 20:13
 • אורח
  הפגנות של אלה התומכים בדיקטטורה ולא מבינים מה משמעות הרפורמה
  הגב 22.03.23 20:13
 • אורח
  זה לא הפגנות ימין זה הפגנות ערסיים
  הגב 22.03.23 20:21
 • אורח
  כל העבריינים עם כיפות שחורות ( כמו בכלא) יגיעו
  22.03.23 20:25
 • אורח
  כל עבריין ברגע שמגיע לכלא שם כיפה🤣
  22.03.23 20:26
 • אורח
  פשוט ביזיון של תגובות מחליאות.העם נהיה פה כמו גרילה פראית.הימין מתעורר?שילך להעיר את הפושעים במחנה שלו
  הגב 22.03.23 20:22
 • אורח
  איך יעיר אותם , עדיין לא הבינו שעושים גם בשבילם את העבודה
  22.03.23 20:56
 • אורח
  הממשלה עוד לא הספיקה להרוס את כל הכלכלה. בואו תצאו החוצה תעזרו להם. אולי ככה המדינה תהרס יותר מהר.
  הגב 22.03.23 20:29
 • אורח
  השמאל הורס את המדינה ומתלונן על הימין, הזוי
  הגב 22.03.23 20:40
 • אורח
  עוד תגיד שממשלה שמאלנית הביאה את הרפורמה וככה עשתה קרע בעם. האם הכנסת 2 שופטים שווה ערך הרס כלכלת ישראל. את האמת אולי? מה שבטוח למי שיש כסף ודירות ירוויח יותר. מי שישלם הכי הרבה זה עניים בפריפריה ( שמאוד חשוב להם מי יעשה בבית משפט עליון🤣)
  22.03.23 20:49
 • אורח
  טיפשות זו מחלה חשוכת מרפא, תנסו להבין שהליכוד לא יתן לאף מזרחי להתקדם לרשות הממשלה ביבי מעיף את מי שיכול להתחרות בו ומשאיר את מלחכ הפינכה קרוב אליו, כדי לא לתת חלילה לספרדי להתקרב, תפתחו כבר את העיניים
  22.03.23 21:00
 • אורח
  בכל צומת יעמדו 8 אנשים ולזה הם קוראים הפגנה בעד הרפורמה…. לוזרים
  הגב 22.03.23 20:41
 • אורח
  לפחות עושים משהו , לא כמוך טיפש ובור שלא מבין מה ממשלת הפושעים עושה
  22.03.23 21:01
 • אורח
  מצויין. יישר כוח.
  הגב 22.03.23 20:51
 • אורח
  תצאו להפגנות. הריבית עוד לא עלתה מספיק. אני בדיוק חודש הבא צריך להשכיר דירה. אם הריבית תעלה בחצי אחוז אוכל לעלות בעוד 500 ש"ח. תעזרו לי להרוס את הכלכלה עוד קצת🍹
  22.03.23 20:59
 • אורח
  אמסלם מגיעה מלול מגיעה מדהלה מגיעה כל הסגל של הליכוד ברחובות מגיעה אז גם אני מגיעה
  הגב 22.03.23 20:58
 • אורח
  מגיע***, עברית.
  22.03.23 22:05
 • אורח
  אם מישהו יסביר לי למה זה בסדר שאדם תחת חקירה פלילית (ביבי) ועבריין שישב בכלא (דרעי) יחוקקו חוק שהם קובעים את השופטים ושאי אפשר לערער את החוקים שלהם גם אם הם פוגעים בזכויות אדם טבעיות אני אבוא, בשיא הרצינות, רק תסבירו לי למה זה בסדר ואני אבוא.
  הגב 22.03.23 21:02
 • אורח
  אל תצפה לתשובה חכמה. זה כי הם הצבא של ביבי הקיסר, שנלחם בשמאלנים הבוגדים והאנרכיסטים. שהם בעצם בכלל גם ימניים. אבל למי אכפת. ביבי אמר.
  22.03.23 21:36
 • אורח
  זו לא הפגנה לתמיכה ברפורמה. זו הפגנה לתמיכה בבחירת שופטים שיוציאו את הנאשם בפלילים זכאי במשפטיו ותו לא. בושה בושה..
  הגב 22.03.23 21:02
 • אורח
  ראש ממשלת עבריינים רוצה להשתלט על מערכת המשפט. איום ונורא.
  הגב 22.03.23 21:05
 • אורח
  בקרוב ילאימו את הארנונה בגדרה כדי שיהיה כסף לשלם לחרדים (ראו שביתה בגלל העניין אם אתם מאמינים לי). ואז לא יהיה כסף, וגן בילו ייראה עוד יותר כמו שדה מופצץ בג'נין
  הגב 22.03.23 21:12
 • אורח
  הפגנות של משפחות ףשע ראשלציות . תראו בהפגנות תמיכה בביבי מלא רולקסים בגדי אדידס ובי אמ ווה
  הגב 22.03.23 21:13
 • אורח
  המון ערבים יבואו עם רולקס ואדידס🤣
  22.03.23 21:23
 • אורח
  ואללה. בגלל זה השביתה ברשות המקומית? הממשלה אשכרה מלאימה את הארנונה????
  הגב 22.03.23 21:14
 • אורח
  בהחלט הגיע הזמן ! הפקרנו את השטח יותר מדי זמן לשמאל
  הגב 22.03.23 21:21
 • אורח
  נכון תצאו כולם לרחובות. למה רק מחנה ליברלי מפגין. כמה שיותר אנשים ברחובות ככה יהיה יותר אקשן במדינה.
  22.03.23 21:29
 • אורח
  כן, בת-ים האלופה ב"רק ביבי" , לצערינו!
  הגב 22.03.23 21:32
 • אורח
  יבוא יום וכל מובילי הרפורמה יעמדו לדין ויכנסו לכלא, לא אתפלא אם השב"כ יעצור אותם בקרוב.
  הגב 22.03.23 21:36
 • אורח
  ואז תהיה פה דמוקרטיה אמיתית פשוט מדהים כמה רחוק אתם מוכנים ללכת רק להפיל ממשלת ימין
  22.03.23 22:53
 • אורח
  אחשלי מה שיש עכשיו זה לא ימין. תראה איך סטרוק רוצה להכניס אותנו לעזה גם במחיר של מאות חיילים הרוגים. איזה ימני תומך בדבר הזה?
  23.03.23 10:58
 • אורח
  אני לא אחשלך, אתה אידיוט. סטרוק טמבלית ואף אחד לא יינס לעזה. מה שכן יש עכשיו היא המשך סירוס הצבא, המשטרה ועם ישראל ע"י חונטה משפטית אקטיסיבטית ופוסט ציונית. אתה מגן על דיקטטורה.
  23.03.23 16:35
 • אורח
  שילכו לקבינימט
  הגב 22.03.23 21:44
 • אורח
  שישרפו כולם
  הגב 22.03.23 21:44
 • אורח
  סוף סוף התארגנות
  הגב 22.03.23 21:59
 • אורח
  הנה השמאל, יצא במערומיו
  הגב 22.03.23 22:00
 • אורח
  איפה זה קניון ראשונים? באחוזת ראשונים? או ברכבת ראשונים? עזריאלי?
  הגב 22.03.23 22:07
 • אורח
  זה מאוד חשוב🤦‍♂️
  22.03.23 22:38
 • אורח
  ברכבת ראשונים.
  23.03.23 20:12
 • אורח
  השמאלנים מרעילים את המוחות ומסלפים את האמת ואת החוקים מרוב שינאה. רק הליכוד יכול !! רק המיפלגה שמוצאה מהגדוד העיברי של ז'בוטינסקי. מח"ל !!!
  הגב 22.03.23 22:41
 • אורח
  אנחנו רואים כבר 3 חודשים מה ליכוד יכול. יותר גרוע מהיום לא היה פה אף פעם.
  22.03.23 23:17
 • אורח
  ז'בוטינסקי ובגין היו מצטרפים להפגנות. עזוב שנייה את הבלבולי שכל ושים לב מה הם עושים ועם איזה עבריינים הם נפגשים
  23.03.23 10:59
 • אורח
  רק מח"ל !! רק ביבי !! יריב לוין צודק ותפסיקו לרדת מהפסים !! התחילו להיכנס חזרה לשורה.
  הגב 22.03.23 22:46
 • אורח
  הפריירים לא מוכנים עוד שיחלבו אותם. תמצאו אוכלוסיות אחרות. אולי פרימיטיבים יסכימו סוף סוף לצאת לעבוד. קודם כל צריך להתחיל ללמוד. זה יהיה קשה. אבל אם לא תכריחו אותם תהפכו לאפגניסטן או אירן
  22.03.23 23:20
 • אורח
  יאלה לעלות עוד ריבית !!!!! לפי התגובות הכלכלה הולכת להרס רב
  הגב 23.03.23 00:16
 • אורח
  עולים במדרגות.
  23.03.23 20:09
 • אורח
  הממשלה קמה לפני חודשים מאז חוקקה 124 חוקים אף חוק לא למען האזרחים. הכל חוקים למענם בלבד ,.. עכשיו תחליטו מה אתם רוצים
  הגב 23.03.23 01:16
 • אורח
  ביבייהו ביביוטיקה הבן ומיס פיגי, מסכנים ניזקקים.
  23.03.23 20:10
 • אורח
  כל האינדיאנים הפרימיטיבים משתתפים בהפגנות בעד הממשלה. כמו בעולם השלישי.
  הגב 23.03.23 02:13
 • אורח
  אנחנו רואים עכשיו מי הברברים האלימים, אנרכיסטים ארורים שלא מקבלים תוצאות בחירות וצועקים כמו מפגרים שהם בעד דמוקרטיה.
  23.03.23 16:45
 • אורח
  ערסים מגעילים של ביבי. לא תמצאו שם טייסים, רופאים, הייטקיסטים. עדר של ברברים נבערים בלי בגרות ועם המון רגשי נחיתות.
  הגב 23.03.23 02:15
 • אורח
  ברברי מי שעשה אותך
  23.03.23 07:31
 • אורח
  אתה תמצא בתומכים ברפורמה גם טייסים, רופאים והייטקיסטים רבים. הסיבה שהם שותקים כי הם פוחדים לפרנסתם ותפקידם, מסתפקים בלהצביע. אתם בולשביקים מסוכנים שצועקים דמוקרטיה אבל היא הדבר האחרון שמעניין אתכם. עם ישראל ינצח.
  23.03.23 16:44
 • אורח
  רק במדינות עולם שלישי יש הפגנות בעד השלטון
  הגב 23.03.23 02:15
 • אורח
  👍
  23.03.23 05:35
 • אורח
  אז למה אתם מפגינים בעד המשך שלטון המשפטנים? טמבל.
  23.03.23 16:36
 • אורח
  יש דבר טוב בהפגנות. זה שסמוטריץ סחיט ואנחנו סקטור ציבורי הולכים לקבל מענק של 6000שח. מי שרוצה לדרוש העלאות שכר ממשרד האוצר זה הזמן. סמוטריץ פוחד שעוד סקטורים יצטרפו להפגנה
  הגב 23.03.23 06:28
 • אורח
  בטח יפה בן דוד מצטערת שסגרה הסכם לפני שנה. היום הייתה מקבלת הרבה יותר.
  23.03.23 07:40
 • אורח
  יש סיכוי שסוף סוף אחיות בבית חולים ינצלו את המצב. הגיעה זמן לסחוט את סמוטריץ. עכשיו הוא הכי חלש. בעזרת השם שמאבק יצליח🙏
  23.03.23 22:48
 • אורח
  אני בעד הרפורמה מגיע להפגין וצופה רק ערוץ 14...די לפרבילגים לדיקטטורה של השמאל
  הגב 23.03.23 06:49
 • אורח
  כל האשכנזים האוכלים חזיר מפגינים
  הגב 23.03.23 07:31
 • אורח
  ואתה מקנא
  23.03.23 07:39
 • אורח
  די עם הגזענות המטומטמת הזאת. כל כך הרבה מאיתנו מעורבבים ודור 3 בארץ
  23.03.23 11:01
 • אורח
  הוא גם רוצה להשתייך לנאורים אז הוא מקנא. תמיד מרגיש מקופח
  23.03.23 15:32
 • אורח
  פחדנים חחח
  הגב 23.03.23 08:10
 • אורח
  כל העירייה כולל מלול מדהלה שמעוני עמרם צור דיל אהרוני ליאור כמה נשארו בבית לקראת שבת קודש יום טוב ובריאות להעם ישראל בהצלחה
  הגב 23.03.23 09:02
 • אורח
  למיעוט השמאלנים, למנדט, אלה בעלי הצווארון הלבן, העשירים האלטיסטים, הפריבילגים מדושני הכרס העבה שזכו להיות קרובים לצלחות הגדושות בשמנות סמיכות של הון ושלטון, לבעלי מפעל רפאל שקיבלו תפקידים בגלל היותם לבנים מבחוץ ושחורים, ריקנים מבפנים. אלה שלא אכפת להם מהמדינה או מהצבא ומצידם שתהיה מלחמה. "רק אל תזיזו להם את הגבינה" אל תגעו להם בשרשרת התפקידים הבכירים ביותר שמאפשרים להם להיות פריביליגים יותר ויותר. הם מוכנים לשרוף את המדינה בשביל זה ולייצג את אחותם כזונה בגימיק לא קשור שמייצג את ההפוך של "סיפורה של שפחה" ולכולן יש מנקות ויש ביניהן משכירות רחם שמביאות במקומם ילדים שלא הן מגדלות, כי יש לך אופרית, אומנת או בייבי סיטרית נחותה דור שלישי רביעי של "העדה הערבית" שתגדל במקומכם את הילדים ומאחורי גבה תקראו לה "פרענקית" ותשלמו לה בקמצנות כמו שעשו הבריטים לאפריקאים שחטפו כדי להופכם לעבדים. הוי לגזענות שיוצאת לכם מיכול החורים. אך בגלל שתי שופטות די מבוגרות, יוצאת חיבתכם לשרוף את המדינה? כי זה נוגד את האינטרסים האישיים שלכם. הקיבוצניקים והטייסים שקיבלו טובות הנאה וסדר עדיפות בשם ההגמוניה האלטיסטית שיצרתם במדינה, שהיא דיקטטורה לשכבות החלשות שאתם בעצמכם יצרתם כהפרדה ברורה ביניכם לבין המזרחים "השחורים", שהם כעבדים ישרתו אתכם ויהיו לפועלים בזמן שאתם עטים על תפקידים ציבוריים ושוכבים על ערמות של שטרות וכספים ומתרברבים בתפקידים נחשבים. רק בגלל שתי שופטות שמסמלות את הרצון שלכם לשלוט בהכל. והפרסומים שלכם בצבעי שחור אדום בסטייל גרמניזציה עם אגרוף קמוץ וחסר שיהיה שם צלב קרס ושפם של דיקטטור כדי שישקף מאיפה באתם ועד לאן אתם חותרים להגיע. תפגינו ותפגינו ותפגינו...... פרצופכם התגלה והימין הוא השפיות שבעם ועדיף עליכם ועל דעותיכם השחורות משנאה וגזענות, אתם למעשה הברברים, שמונעים מקנאה, שנאה תהומית, רצון לשלוט. אבל במצב כזה אתם לא תגיעו רחוק. לא עוד הגמוניה שלטונית ושליטה על מוסדות חינוך, תרבות, משפט, ממשל, מפעלים והייטק ודריסת 3גל ותפקידים בכירים בצבא. הצבא למד להכיר אותכם. אתם האחרונים שתקבלו תפקידים בכירים. טייסים אתם כבר לא תהיו ומ-8200 תשכחו. הפריבילגיה נגמרה. את הDDT שיבססו הוריכם וסבכם על העולים מצפון אפריקה ואת חטיפות התינוקות מהאמהות התימניות ואת כל פשעיכם בליצור חוצץ בין מעברות מחוץ לעיר לבין וילות מפוארות. כל זה נגמר וההפגנות שלכם היא הרוח האלטיסטית האחרונה שגוססת בנשמותיה האחרונות. כי דיייייי נגמרה השמנת בשבילכם. "מה נשתנה הפסח הזה"? שוויון זכויות לכולם Take it or live Israel. שמאלנים החפצים להיות דיקטטורים, גזענים, אלימים, צמאי דם אחיכם, ונדליסטים, הומינידים, קוטרים ובכיינים, ותת רמה שכמותכם, בושהההההה בושההההה בושההההה.
  הגב 23.03.23 09:23
 • אורח
  כתבתה שטויות. המון מזרחיים שפויים וללא רגשי נחיתות מפגינים נגד דיקטטורה. דיקטטורה קודם כל תדרוס אנשים כמוך. את מי שאתה שונא יסתדרו יותר טוב ממך
  23.03.23 10:04
 • אורח
  הוא לא מבין שאם תהיה פה דיקטטורה העשירים ירוויחו יותר ועניים ידרדרו לעוני מחפיר. שיראה מה קרה לרוסיה.
  23.03.23 15:35
 • אורח
  העניין הוא שאין שום דבר ברפורמה שקשור לדיקטטורה, הדבר היחיד שיש היא החזרת המצב ללפני הדיקטטורה שיצרה המהפיכה של אהרון ברק. שאגב, הכלכלה צמחה למרות ההרס שעשה ולא בזכותו, הוא הרס את מערכת המשפט
  23.03.23 16:41
 • אורח
  אתה מול כל המומחים הכלכליים וצבאים. נראה לי הייתי בוחרת בך ומאמינה לכל השטויות שלך שבית משפט עשה דיקטטורה וכל המומחים לא מבינים כלום. אבל אני לא בת יענה.
  23.03.23 22:51
 • אורח
  כל הכבוד הגיע הזמן להראות להם מה התמנים יודעים לעשות לא רק האשכנזים ..
  הגב 23.03.23 09:26
 • אורח
  וואללה התימנים כבר בהפגנות נגד ה"רפורמה" אחשלי תבוא תראה סתם אתה תקוע לפני 30 שנה
  23.03.23 11:02
 • אורח
  סוף סוף הימנים יוצאים לרחובות שמאלנים תאכלו את הלב קנאים
  הגב 23.03.23 10:09
 • אורח
  נהדר!עשו 2תנועות עם האצבעות או הלשון כי המח לא חושב,הממשיכים להיות מאושרים שמשלמים יותר משכנתא. חשמל, מים
  הגב 23.03.23 12:15
 • אורח
  השמאל שחושב שהוא איזה נאור יקבל נבוט בראש. הימין כבר לא נשאר חייב ולא פראייר
  הגב 23.03.23 13:24
 • אורח
  יאלה כל העבריינים עם פרימיטיבים תצאו גם לרחובות. כמה שיותר יותר טוב. הכי מתאים לי שכלכלה תהרס עוד. שיעלו ריבית עוד , שמחירי שכירות יעלו.
  הגב 23.03.23 15:39
 • אורח
  כל הכבוד, לא להשאיר את הרחובות לאנרכיסטים שנגד הדמוקרטיה ותוצאות הבחירות!!!!!
  הגב 23.03.23 16:37
 • אורח
  יאלה לצאת לרחובות בהמוניכם. אני מתעשר מיום ליום.
  23.03.23 22:52
 • אורח
  דרושים ניצבים בובות משמאל ומימין שאין להם מושג מה זה חוק הסמכויות
  הגב 23.03.23 18:17
 • אורח
  ימין הורס את בטחון מדינת ישראל. כל צמרת בטחון חושבים ככה. גם רמטכ"ל גם שר הביטחון גם ראש השב"כ וממשלת ימין מלא מסכנת את מדינת ישראל
  הגב 23.03.23 20:39
 • אורח

הפגנות מחר בגדרה! גם השבוע (חמישי 23.3) יתקיימו הפגנות נגד הרפורמה המשפטית ב3 מוקדים בגדרה... מצורף בכתבה לינק למפה הארצית של המחאות

ההפגנות יימשכו לאורך כל שעות היום

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 7


המחאה כנגד הרפורמה המשפטית לא דועכת ובפעם הרביעית ברציפות יתקיים יום השיבוש הלאומי במסגרתו מתקיימות עשרות הפגנות ברחבי הארץ במטרה לשבש את סדר היום בישראל ולמנוע את הרפורמה המשפטית. בגדרה יתקיימו הפגנות ב 3 מוקדים

7:30 צומת קדרון

11:00 צומת הרצל הבילויים

16:30 כיכר הסופרפארם בן גוריון-מנחם בגין

17:00 צומת קדרון

לינק למפה הארצית של המחאות https://for-israel.web.app/map/9999

התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תהנו מחר בהפגנות . רק בלי אלימות משני הצדדים
  הגב 22.03.23 19:37
 • אורח
  לא לסגור כבישים יש אנשים חולים
  הגב 22.03.23 22:19
 • אורח
  לא לסגור כבישים מי שיסגור לטפל בא ביד קשה בלי כפפות משי
  הגב 22.03.23 23:28
 • אורח
  להפגין - מותר. לחסום כבישים - אסור. אם כולם יהיו סבלניים ומאופקים, נעבור את היום הזה בשלום. בלי אלימות בבקשה.
  הגב 23.03.23 09:10
 • אורח
  משטרת ישראלמף תפקידכם להכנס בכל מי שיפריע למהלך תקין של שגרת החיים. הם חבורה של קיצונים שלא משקפים את כל החברה. ומי שמחבל בשגרת חיינו, צריך להתייחס אליו כאל כל מחבל כזה או אחר. ביד קשה ובזרוע נטויה. די נמאסו נצלני ההון שלטון הרוכבים על כל מנעמי הארץ הטובה ודורכים או מתנהגים כאדונים בשוק עבדים לאזרחים שאינם כמותם. ההפך הגמור מסיפורה של שיפחה הם מאלה שמוכנים לשכור רחם, להעסיק מנקות ולהרגיש עליונות וברגע שמישהו מנסה להזיז להם משהו, הם רועמים על כך שלדיקטטורים שהם בעצמם, לוקחים את הדמוקרטיה. נמאסו עלינו המנדט וחצי של הצווארון הלבן מהעשירון העליון. מי שלא טוב לא Take it or live Israel.
  הגב 23.03.23 11:43
 • אורח
  יש אנשים חולים, דירבלקום לסגור כבישים.
  הגב 23.03.23 11:44
 • אורח
  לבנבנים חיוורים ה00 שמאלנים. אם צפגינו בכניסה לגדרה, שוכני עפר מהחלקה הצבאית שמתהפכים בקברם בגלל מעלליכם, הם בנו ואתם מחריבים. אלה יבואו לכם בכל מיני צורות וכבר ידאגו לרדוף אחריכם כרוחות שלא יתנו לכם שקט. תתביישו לכם אתם הורסים מדינה בשביל שתי שופטות של חוסר צדק. וכץרק כי אתם מפחדים על התחת שלכם. שמישהו יקח לכם או יפרק לכם את שרשרת הנהנתנות של הון ושלטון במשרות הבכירות והטובות ביותר אליהם נצמדתם כמו עלוקות מוצצותתתת דם
  הגב 23.03.23 11:49
 • אורח

מרכז מצפ"ן -לילדים ונוער עם אוטיזם בתפקוד גבוה יוצא לדרך ויעניק שירותים ופעילויות פנאי לתושבי גדרה, מזכרת בתיה וקריית עקרון

"במיפוי שערכנו יחד עם הרשויות עלה כי באיזור ישנם כ-100 ילדים ונערים עם אוטיזם בתפקוד גבוה, אך רובם אינם משולבים בפעילויות פנאי" מספרת שירה דקל כץ, מנכ"לית האשכול. "ההורים סיפרו לנו על בדידות רבה ועל הקושי של ילדיהם להחזיק חברויות ארוכות טווח, וחיזקו את מה שזיהו מנהלות המחלקות לשירותים חברתיים בנוגע לצורך בהקמת מענה ייחודי המותאם ספציפית לקהל יעד זה".

מערכת האתר | | תגובות: 0


מרכז אזורי לילדים ונוער עם אוטיזם בתפקוד גבוה יוצא לדרך!

המועצה המקומית גדרה פועלת יחד עם רשויות אשכול שורק דרומי בהן קריית עקרון ומזכרת בתיה לפתיחתו הקרובה של מרכז מצפ"ן (מצוינות ופנאי) - מרכז ייחודי לילדים ונוער עם אוטיזם בתפקוד גבוה. המרכז הוא פרי יוזמתן של מנהלות ומנהלי המחלקות לשירותים חברתיים ומחלקות החינוך ברשויות האשכול, אשר זיהו כי לקהל יעד זה אין מענים ייעודיים לשעות הפנאי באיזור וקידמו את הקמת המרכז הייחודי.

"במיפוי שערכנו יחד עם הרשויות עלה כי באיזור ישנם כ-100 ילדים ונערים עם אוטיזם בתפקוד גבוה, אך רובם אינם משולבים בפעילויות פנאי" מספרת שירה דקל כץ, מנכ"לית האשכול. "ההורים סיפרו לנו על בדידות רבה ועל הקושי של ילדיהם להחזיק חברויות ארוכות טווח, וחיזקו את מה שזיהו מנהלות המחלקות לשירותים חברתיים בנוגע לצורך בהקמת מענה ייחודי המותאם ספציפית לקהל יעד זה".

מרכז מצפ"ן יפעל במרחב לחינוך חברתי בתיכון צפית שבכפר מנחם (מ.א. יואב), פעמיים בשבוע בשעות אחר הצהריים. הוא יכלול קבוצה חברתית בה יוכלו הילדים לתרגל מיומנויות חברתיות ולהתנסות בקשרים חברתיים ובפעילויות שונות במרחב בטוח ובתיווך אנשי צוות ייעודיים. כמו כן יכלול המרכז "חוג העשרה" שבועי לבחירת הילדים בתחומים כגון מוזיקה, ספורט או מדעים, במטרה להגיע למיצוי פוטנציאל אישי ולחזק תחביבים וכישורים אישיים בתחומים שונים. בקבוצת הגיל הבוגרת יתנסו הנערים גם בקבלת החלטות קבוצתית ובפעילויות העשרה קבוצתיות מחוץ למרכז, כגון יציאה משותפת לבילוי או התנדבות קבוצתית. מודל ההפעלה הייחודי נבנה בשותפות עם הורים לילדים בתפקוד גבוה, ויחד עם אנשי מקצוע מובילים מהרשויות ומארגונים שותפים.

מרכז מצפ"ן הינו מרכז מצויינות ופנאי חדש וייחודי לילדים ונוער בכיתות ג'-י"ב, המאובחנים עם אוטיזם בתפקוד גבוה.

בהקמת המרכז שותפות המחלקה לשירותים חברתיים ומחלקת החינוך ברשות בליווי מקצועי ותמיכה של משרד הרווחה והביטחון החברתי ושל עמותת אלו"ט. מדובר במרכז ייחודי ברמה הארצית, שכן מרבית המענים הקיימים כיום מכוונים לילדים ונערים בתפקודים נמוכים ואינם מתאימים לילדים בתפקוד גבוה.

הקמת המרכז היא חלק ממהלך נרחב אשר מובילה יחד עם רשויות האשכול לפיתוח מענים אזוריים לאנשים עם מוגבלות ולבני משפחותיהם. בהמשך תיבחן הקמתם של שירותים נוספים באיזור, עבור ילדים ונוער בתפקודים בינוניים ונמוכים, צעירים, בוגרים ומשפחות.


המרכז יפעל בבית לחינוך חברתי, כפר מנחם במ.א יואב בימים שני או חמישי

שעות ההתנדבות 16:00 עד 18:00 או 18:00 עד 20:00

לפרטים נוספים: 054-4436230 או במייל hila@eshkolsd.co.il


לינק להרשמה: https://bit.ly/3jeihMUיו"ר אשכול רשויות שורק דרומי, יואל גמליאל:

"קידום החינוך הוא חלק בלתי נפרד מהיעדים של האשכול. אני מודה למנכ"לית האשכול על קידום הנושא יחד עם הרשויות באשכול. אין ספק ששיתוף הפעולה הפורה מניב תוצאות פורצות דרך לטובת תושבי ותושבות האזור".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ועדת פרס החינוך הארצי הגיעה לביקור בבית הספר ״דרכא רמון״ גדרה

במסגרת ביקור הוועדה, בית הספר הציג את העשייה החינוכית, חזון בית הספר, הפרקטיקות, שיטות העבודה, הפדגוגיה והעשייה החברתית, הרגשית והקהילתית.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


ביקור ועדת פרס החינוך הארצי בבית הספר ״דרכא רמון״

מערכת החינוך בגדרה ממשיכה לקצור שבחים. בית הספר "דרכא רמון", שזכה לאחרונה בפרס החינוך המחוזי - המשיך לפרס החינוך הארצי והציג בפני הוועדה את עשייתו. בשבוע הקודם התקיים ביקור ועדת פרס החינוך הארצי בבית הספר ״דרכא רמון״ בניהולה של רונית מור. זאת, לאחר שתיכון דרכא רמון זכה בפרס החינוך המחוזי ועלה למועמדות לפרס החינוך הארצי.

במסגרת ביקור הוועדה, בית הספר הציג את העשייה החינוכית, חזון בית הספר, הפרקטיקות, שיטות העבודה, הפדגוגיה והעשייה החברתית, הרגשית והקהילתית.


ענת קוך, מנהלת אגף החינוך:

"גאווה גדולה עבורנו ששני בתי ספר מהיישוב זכו בפרס החינוך המחוזי. בית ספר יסודי פינס בניהולה של גלית אקריש ותיכון דרכא רמון בניהולה של רונית מור. בית ספר דרכא רמון אף עלה למועמדות לפרס החינוך הארצי בזכות הפעילות הענפה והברוכה שלו במגוון תחומים. אני מברכת את מנהלת בית הספר והצוות על העשייה החינוכית האיכותית והמיטבית".


ראש המועצה יואל גמליאל:

"זה לא סוד, החינוך נמצא בראש סדר העדיפויות שלנו. מועמדתו של בית הספר לפרס חינוך ארצי משקף את רמת החינוך במושבה. החינוך מוביל צמיחה, איכות חיים ובונה את דור העתיד שלנו. אנחנו גאים בבית הספר דרכא רמון, בצוות החינוכי והמקצועי בבית הספר. אני בטוח בהמשך הצלחתו של בית הספר, תודה מיוחדת למנהלת אגף החינוך, ענת קוך - על השותפות והעשייה החינוכית העשירה".
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מי מייחס חשיבות לילדים שנופלים בין הכיסאות? פרס החינוך כנראה נתייחס אך ורק לתלמידים המצטיינים, שרכשו יידע וחינוך בהוראה פרטית, כי להורים שלהם יש את היכולת לממן להם שיעורים פרטיים. כמה באמת בית הספר הוא מוסד חינוכי מתרים ותורם לימודית וחברתית? ואולי משמש רק מקום לקשרים חברתיים? עד כמה החינוך במאה ה-20 מתאים לדור הקיים? מי שם לב לילדים שהציונים שלהם נמוכים שוב ושוב? האם מלבד בתעודות מישהו נרתם לסייע למתקשים? אולי מורת המקצוע או המחנכת? על סמך מה מבססים את פרס החינוך? כמה תלמידים סובלים מחרמות חברתיות, שקופים וכואבים יש בבית הספר? כמה תלמידים שזקוקים לעזרה מקבלים באמת את העזרה המתאימה או שמביאים להם עזרה שלא באמת מועילה, כי הכח אדם זול למערכת? כמו תמיד האליטות העשירות יקדמו את ילדיהם וההורים שמתקשים בפרנסתם ועומלים רבות, גורל ילדיהם יהיה כשלהם? איך משנים את המתווה החינוך? מי עובר על התעודות והציונים ורואה באמת את אלה שמתקשים ושואף לעזור ולקדם אותם? חי נוך או חי נוח? מי יחיה חיי נוחות ומי יעמול בעמל מייגע לפרנסתו? בית הספר חורץ גורלות וזוכה לפרסים על "חינוך". עד כאן האור שבקצה המערה, האור והארה של דורות שקופים המשוועים להתבטאות ולהתעלות באמת למימוש פוטנציאל שכיבתה מערכת הסלקציה המוסדית.
  הגב 22.03.23 17:39
 • אורח

גם בחג הפסח הקרוב משרד הרווחה יאפשר לאזרחים ותיקים בודדים להתארח בבתי אבות במהלך ימי החג- ההרשמה מתבצעת עד 2.4 דרך מוקד 118 או מחלקות הרווחה ברשויות המקומיות

האורחים ייהנו מלינה בבתי האבות לתקופה של עד 9 ימים במהלך תקופת החג, ללא עלות ובמימון מלא של המשרד

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5
המשרד לשיוויון חברתי


משרד הרווחה והביטחון החברתי ייארח אזרחים ותיקים ללא עורף משפחתי בבתי האבות במהלך חג הפסח. לרגל חג הפסח, משרד הרווחה והביטחון החברתי מזמין אזרחים ותיקים ללא עורף משפחתי להתארח בבית האבות במהלך תקופת החג. בשנים האחרונות אירחו בתי האבות של המשרד מאות אזרחים ותיקים בעשרות בתי אבות ברחבי הארץ. היוזמה נועדה להתמודד עם אתגר הבדידות של אזרחים ותיקים אשר מחריף במהלך תקופת החגים ולהציע להם להעביר את החג בנעימים בחברת דיירי בתי האבות וצוותי העובדים. התכנית מאפשרת לאזרחים הוותיקים ליהנות מארוחת חג ומפעילות פנאי ותרבות במהלך כל החג בבתי האבות שנמצאים בהתקשרות עם המשרד.

האירוח השנה הוא למשך 9 ימים (5.4-13.4.2023) והוא במימון מלא וללא השתתפות עצמית של האורחים. כמו כן, יממן המשרד גם הסעות מבית האזרחים הוותיקים לבתי האבות ובחזרה. התכנית מיועדת לכלל האזרחים הוותיקים שזקוקים לה, ללא קשר לדתם.

את ההרשמה ניתן לבצע באמצעות מוקד 118 של משרד הרווחה והביטחון החברתי או באמצעות המחלקות לשירותים חברתיים ברשויות המקומיות עד תאריך ה-02.04.


שר הרווחה והביטחון החברתי, יעקב מרגי:

"רווחתם ושלומם של האזרחים הוותיקים היא מטרה מרכזית של משרד הרווחה ויוזמות ברוכות מעין אלו הן הביטוי לכך. לא נחסוך במאמצים ובמשאבים על מנת לדאוג לכך שלכל אזרח ותיק במדינת ישראל יהיה שולחן חג חגיגי שבו הוא מתארח. היוזמה המבורכת של מינהל אזרחים ותיקים במשרד מבטאת את הערבות ההדדית שמאפיינת את העם שלנו".


מ"מ מנכ"ל משרד הרווחה והביטחון החברתי, ינון אהרוני:

"משרד הרווחה דואג לאזרחים הוותיקים בכל ימות השנה ובתקופת החגים במיוחד. אנחנו יודעים שתחושת בדידות שממנה סובלים אזרחים ותיקים רבים, מתגברת עוד יותר במהלך החגים ועל כן אנו מקיימים את היוזמה הזאת כבר שנה חמישית. אנשי המקצוע במשרד הרווחה והביטחון החברתי עושים שימוש חכם בכל המשאבים שעומדים לרשותנו בכדי לוודא שאף אזרח ותיק לא ייוותר בגפו במהלך החג".


סמנכ"ל אזרחים ותיקים יריב מן:

"מהניסיון שצברנו בתכנית הזאת אנחנו רואים שמאות אזרחים ותיקים שעשו שימוש בשירות הזה מרוצים מאוד ובמקום להעביר חג לבד הם מבלים בחברת דיירי בתי האבות, נהנים מארוחת חג חגיגית ופעילויות מגוונות במהלך כל תשעת ימי החגים. ההזמנה היא ללא השתתפות עצמית ואנחנו דואגים גם להסעות הלוך ושוב. כל אזרח ותיק או כל מי שמכיר אזרח ותיק שאין לו היכן לבלות החג יכול לפנות אלינו למוקד 118 או למחלקה לשירותים חברתיים במקום המגורים ולהירשם".התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד! שלא שוכחים אותם
  הגב 22.03.23 12:47
 • אורח
  איזה יופי של מחווה, אבל מה קורא עם כל אותם מבוגרים ביום יום? מי דואג להם? איפה הרווחה שם?
  הגב 22.03.23 18:49
 • אורח
  קורה***.
  22.03.23 22:52
 • אורח
  כבוד וזכות גדולה שנאמר והדרת פני זקן מפני שיבה תקום.
  הגב 22.03.23 20:57
 • אורח
  המודעה ממש לא מדוייקת , פניתי למוקד והם הפנו לרווחה ששם ממש לא עונים , אחרי שעתיים שחזרו אליי , ברווחה בכלל לא יודעים על מה מדובר, לאחר בירור , אמרו שצריך להביא מסמכים רפואיים ומסמכי תיפקוד , כמו כן ציינה שחובה ללון שם ואי אפשר לחזור הביתה מדי יום ואין הסעות צרך להגיע לבד , אז מדוע מטעים אותנו ולמה הרווחה לא יודעת מזה ? ממש לא בסדר , אשמח אם נציג רציני יחזור אליי עם פרטים מדוייקים
  הגב 23.03.23 12:17
 • אורח

קורס התיווך ייפתח מחר חמישי 23/3, ההרשמה מסתיימת היום! קורס ההכנה לקבלת רישיון תיווך ייפתח ביום חמישי 23/3 לפרטים והרשמה על קורס ההכנה לקבלת רישיון התיווך 052-8030056... הפרטים על הקורס בכתבה

כל תלמיד/ה אשר יעבור את מבחן קבלת רישיון המתווכים בהצלחה, יקבל קורס תיווך בסיסי ללא תוספת תשלום

אבי בר | | תגובות: 0


משרד המשפטים מקיים 4 פעמים בשנה מבחנים לקבלת רישיון תיווך. המבחן הקרוב ייערך ב – 11/5/2023


ביום חמישי 23/3/2023 ייפתח על ידי "be106 נדלן" קורס לימוד הכנה למבחני קבלת רישיון תיווך על ידי עורך דין מנוסה בהכנה למבחן המתווכים.

הקורס כולל 6 מפגשי ערב בימי חמישי בשעות 18:00 - 20:30, כל מפגש 3 שיעורים הכולל לימוד החומר, פתרון מבחני עבר ומתן גישה למערכת לימוד אינטרנטית עם סימולטור מבחנים לאימון.


כל תלמיד/ה אשר יעבור את מבחן קבלת רישיון המתווכים בהצלחה, יקבל קורס תיווך בסיסי ללא תוספת תשלום.


למסיימים/ות את מבחן המתווכים בהצלחה ומתכוונים לעסוק בתיווך במשרה מלאה, קיימת אופציה לתעסוקה מיידית בתיווך


עלות קורס ההכנה + קורס תיווך בסיסי 850 ₪ כולל ספר דינים

מיקום הקורס – רחובות


לפרטים והרשמה 052-8030056

מספר המקומות מוגבל

פתיחת הקורס מותנה במספר נרשמים

תלמיד/ה אשר לא עבר/ה את מבחן המתווכים בהצלה יקבל קורס אחד נוסף ללא עלות.


עלויות נוספות שהמדינה גובה ישירות מהנבחנים

1. אגרת בחינה בעלות 510 ש"ח - לתשלום בטרם בחינת הרישוי, כתנאי לרישום לבחינה. ניתן לשלם באמצעות האינטרנט.


2. אגרה חד-פעמית בעד רישיון ורישום בפנקס המתווכים בעלות 973 ש"ח - בתוקף עד ל 31.12. של אותה שנה.


3. אגרת שנתית ע"ס 216 ש"ח - לתשלום עבור חידוש הרישיון.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מרכז הגישור והדיאלוג הקהילתי בגדרה פותח את שעריו בפני התושבים ומציע שירותים בנושאים: סכסוכי שכנים, סכסוכי עבודה, צרכנות ועוד

השירות ניתן בתשלום סימלי

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


שירות חדש בגדרה!

מרכז הגישור והדיאלוג הקהילתי פותח את שעריו בפני התושבים ומזמין אותם ליהנות משלל שירותי הגישור שיינתנו להם תוך שמירה על סודיות, תהליך קצר וממוקד, ההסכם יכול לקבל תוקף של פסק דין.

נושאים לגישור:

סכסוכי משפחה

סכסוכי שכנים

סכסוכי עבודה

סכסוכים בין אנשים

סכסוכים מסחריים-עסקיים

סכסוכים בנושאי צרכנות ועוד...

השירות בתשלום סמלי

לפרטים נוספים >>

צילה לייזר - מגשרת 052-3434987

ענת שחורי- מגשרת 052-3500666
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מחר (רביעי 22.3) יואל גמליאל ייקח חלק בפאנל מיוחד בנושא מתי יחזור השקט לרחובות? המתקיים במסגרת ועידת איגוד התאגידים העירוניים

הפאנל מתקיים בימים אלו באילת בהשתתפות ראשי הרשויות, פוליטיקאים, אנשי עסקים ועוד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


בימים אלו נערכת באילת ועידת איגוד התאגידים העירוניים "יוצרים מחנה משותף בקהילה. בעיר. במדינה", שאליה זרמו ראשי ערים ובכירי התאגידים העירוניים מכל הארץ. במשך כל ימי הועדה יתקיימו פאנלים מיוחדים בתחומי הפוליטיקה, כלכלה, נדל"ן, הרשויות המקומיות ועוד. אל הועידה הגיע גם ראש המועצה, יואל גמליאל שעתיד לקחת חלק בפאנל מיוחד שיתקיים מחר (רביעי 22.3) בנושא האם הממשלה החדשה תשיב את הסדר והביטחון לערים ולישובים בישראל? יחד איתו ישתתפו פיני בדש, ראש מועצת עומר, עטא אבו מדיאם, ראש עיריית רהט, אל"מ במיל טליה לנקרי, לשעבר ראש אגף לוחמה בטרור ועורף במל"ל ויאיר רביבו, ראש עיריית לוד.
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כן...האיש הנכון...
  הגב 21.03.23 21:39
 • אורח
  יואל, כדי שיהיה בטחון תעיף את העובדים הערבים מגני השעשועים. לא מעסיקים אויבים. לא יעזור כלום, אנחנו מחנכים לקבלת השונה והאחר ואצלהם בכפרים מחנכים וההורים שלהם מחנכים לשנאה ושאנחנו האוייב. גדרה היא לא מושבה של דו-קיום תודה לאל, נוכחנו לדעת מה ההשלכות של דו-קיום ואיך הם יכולות להתפוצץ בכל רגע נתון.
  הגב 22.03.23 07:02
 • אורח
  אנחנו מילואימניקים גאים, נגן ונשרת את המדינה בכל מקום ובכל זמן ולא משנה מי ראש הממשלה ולא מעניינת הפוליטיקה המזורגגת. בטחון וצבא במדרגה הראשונה של סדר עדיפות.
  הגב 22.03.23 07:34
 • אורח
  עם ישראל הוא עם הנצח. כוחנו באחדותנו.
  הגב 22.03.23 07:35
 • אורח

תושבי קריית עקרון, גדרה, ומזכרת בתיה בני 60+ מוזמנים לקחת חלק בבניית תוכנית אזורית במטרה להתאים את המרחב הציבורי לאוכלוסייה המבוגרת

למי מיועד? תושבות ותושבים בני 60 ומעלה שמעוניינים להיות שותפים בקבלת ההחלטות בתהליך התכנון והיישום ברמה האזורית ובזיקה לרשויות בהן הם חיים. עדיפות למי שיש להם עניין להשפיע.

מערכת האתר | | תגובות: 0
המשרד לשיוויון חברתי


קול קורא לבני ובנות 60+

רשויות אשכול דרומי שורק: קריית עקרון, מזכרת בתיה וגדרה מזמינים את התושבים לקחת חלק בבניית תוכנית אזורית המשלבת חשיבה חדשנית לטובת עתיד ההזדקנות ברשויות אשכול שורק דרומי. המטרה להתאים את המרחב הציבורי לאוכלוסייה, בעידן של 100 שנות חיים.

למי מיועד? תושבות ותושבים בני 60 ומעלה שמעוניינים להיות שותפים בקבלת ההחלטות בתהליך התכנון והיישום ברמה האזורית ובזיקה לרשויות בהן הם חיים. עדיפות למי שיש להם עניין להשפיע

למעבר להרשמה: http://bit.ly/402MHBR

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לאחר דיון עם הנהגות ההורים של התיכונים בגדרה הודיעה הנהגת ההורים היישובית כי היא מצטרפת לשביתת האזהרה שתתקיים מחר (רביעי 22.3) בחטיבות ובתיכונים

על פי הודעת יו"ר הנהגת ההורים התקיימה ישיבה עם הנהגות ההורים של התיכונים: רות, בגין ודרכא רמון בו הם הביעו את התנגדותם למתווה בגרויות החדש.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


הודעת הנהגת ההורים בגדרה

לאחר סקירה נפרדת בתיכוני דרכא רות, דרכא בגין ודרכא רמון התוצאות היו ברורות, הורי ביתי הספר מתנגדים למתווה בגרויות החדש והצביעו בעד הצטרפות התיכונים בגדרה לשביתת האזהרה של הנהגת ההורים הארצית. השביתה תתקיים מחר, יום רביעי 22/03/2023 בחטיבות הביניים והתיכונים (כיתות ז' עד יב')

מוחרגים מהשביתה:

1. ילדי חינוך מיוחד

2. טיולים וכול פעילות שנקבע מראש מכספי ההורים

3. שכבות\כיתות לפני מבחן בגרות

יש לפנות ליור בית הספר במידה ויש בקשה להחרגה נוספת.

בברכה

אביעד זקרי

יור הנהגת ההורים היישובית גדרה


שותפים להחלטה:

יור הנהגת ההורים בגין - קרן מורילס

יור הנהגת ההורים רמון - עדי ג'רפי

יור הנהגת ההורים רות - רינה קיסרי

התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תימני מתנגד... אין לזה נוגדן...
  הגב 21.03.23 21:27
 • אורח
  מה השטויות האלה? ההנהגה הזאת היא כנראה פוליטית, שלא מסכימה לחוקי הממשלה. שלא תכתיב לנו את דעותיהם, ההפגנה לא קשורה למשרד החינוך. תשלחו את הילדים לבית הספר, אין שום סיבה שישבו בבית. ואם הם עושים שביתה אז שידאגו להם לפעילות בבית ספר, ההורים עושים שביתה שפוגעת בהורים? הזוי לגמרי.
  הגב 22.03.23 07:06
 • אורח
  ההורים מתנגדים להשבתה הזאת
  הגב 22.03.23 07:06
 • אורח
  באיזה זכות הנהגת הורים מכתיבה על שביתה?
  הגב 22.03.23 07:09
 • אורח

שביתה מחר! הנהגת ההורים הארצית משביתה את הלימודים בשכבות ז'-יב' ביום רביעי 22.3

למען הסר ספק, הנהגת ההורים הארצית מבהירה כי כל ההכנות לבגרויות לרבות מתכונות, סיורי מגמות ו/ או כל יציאה לפעילויות חוץ שאינן ניתנות להזזה והחינוך המיוחד מוחרגים מהשביתה.

לימור עידן | | תגובות: 34להלן הודעת הנהגת ההורים הארצית

הנהגת ההורים הארצית מודיעה על השבתת שכבות ז׳-י״ב במערכת החינוך ברביעי הקרוב, ה-22 במרץ 2023.

השביתה תתקיים במקביל לישיבת וועדת החינוך של הכנסת שתעסוק בנושא מתווה הבגרויות.
אנו מקיימים את ההשבתה לאור פרסום מתווה הבגרויות החדש ובשל עיצומי ארגון המורים הפוגעים קשות בהכנות התלמידים לבגרויות.

למען הסר ספק, הנהגת ההורים הארצית מבהירה כי כל ההכנות לבגרויות לרבות מתכונות, סיורי מגמות ו/ או כל יציאה לפעילויות חוץ שאינן ניתנות להזזה והחינוך המיוחד מוחרגים מהשביתה.

* הורי החינוך המיוחד מוזמנים לבחור להצטרף לשביתה.


מירום שיף, יו״ר הנהגת ההורים הארצית:
״הורי ישראל מפסיקים להבליג ואומרים די!
ילדינו הפכו לכלי משחק במאבקי השכר של ארגוני המורים על לא עוול בכפם. היעלה על הדעת שתלמידים ייגשו לבחינת הבגרות מבלי שידעו כמה קיבלו בבחינות המגן? ואם לא די בכך, הרי שמשרד החינוך מאלץ את ילדינו לחזור לאחור לשיטות לימוד שאבד עליהן הכלח ומגדיל את מספר הבחינות. אנו לא יכולים לעמוד מנגד אל מול עוולות אלו ולכן החלטנו להשבית את המערכת, דווקא ביום שבו וועדת החינוך עוסקת בנושא. אני מקווה שמקבלי ההחלטות יבינו את גודל השעה ויחזרו בהם מהפגיעה המתמשכת והלא מוצדקת בילדינו״.התפרסמו 34 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה קורה כל רגע מחאה כל רגע שביתה מנרמלים את המילה סרבנות כאשר יש יותר חיילים ימניים בצבא שרוי ואבוי אם היו מאיימים תתביישו פריבלגים בגלל הועדה לבחירת שופטים שרפתם את המדינה תתביישו
  הגב 21.03.23 17:58
 • אורח
  אתה תתבייש אתה וההערצה העיוורת לביבי בלי טיפת שכל ויכולת להבין מה קורה במדינה
  22.03.23 07:58
 • אורח
  אז יש שביתה או לא...כולם אומרים שאין מה נכון?
  הגב 21.03.23 18:21
 • אורח
  אין שביתה בראשון לציון
  הגב 21.03.23 18:23
 • אורח
  יייייייש עוד כמה שעות שינה להשלים
  הגב 21.03.23 18:47
 • אורח
  מה השטויות האלו מי זה ועד המורים הארצי לא זכור לא שבחרתי בהם
  הגב 21.03.23 18:52
 • אורח
  אין שביתה. אתר שקרי
  הגב 21.03.23 18:56
 • אורח
  טיפשי,ם אתם לא מבינים שאני וכל ילדי ישראל צרכים חופש.
  הגב 21.03.23 23:18
 • אורח
  פשוט נכון, אני איתך
  21.03.23 23:19
 • אורח
  תראה. אני מבין, אך יש דברים חשובים יותר,זו לא צריכה להיות הסיבה. גם אבל לא רק,
  21.03.23 23:21
 • אורח
  גאון!!!!!
  21.03.23 23:21
 • אורח
  אם תרצו אין זו אגדה.שיעור היסטוריה.
  21.03.23 23:21
 • אורח
  הרוב הוא לא ריבון במדינה?
  21.03.23 23:22
 • אורח
  צריך יותר אנשים כמוך!!! פשוט מדברים ישר
  21.03.23 23:22
 • אורח
  אתה לא חייב להגיע
  21.03.23 23:22
 • אורח
  אני גם רוצה עוד שעות שינה
  21.03.23 23:23
 • אורח
  הי
  21.03.23 23:23
 • אורח
  לך לישון ילד
  21.03.23 23:24
 • אורח
  פשוט תינשור מהלימודים, להם זה לא משנה תראה את סוג הבגרויות. :(
  21.03.23 23:26
 • אורח
  אני מאמין שחופש זה טוב אבל יש גם מחויבויות לימודייות...
  21.03.23 23:26
 • אורח
  זה לא קשור
  21.03.23 23:27
 • אורח
  זה כן
  21.03.23 23:27
 • אורח
  די די מה אתם ילדים קטנים
  21.03.23 23:27
 • אורח
  לא הוא התחיל
  21.03.23 23:27
 • אורח
  לא
  21.03.23 23:27
 • אורח
  אתה
  21.03.23 23:27
 • אורח
  מי שחושב ששביתה זה מתאים שיכתבו
  21.03.23 23:29
 • אורח
  אני
  21.03.23 23:29
 • אורח
  אני גם אבל יותר
  21.03.23 23:29
 • אורח
  אני .ברור
  21.03.23 23:29
 • אורח
  גם אני
  21.03.23 23:29
 • אורח
  הי הי. ממש ממש ממש ממש ממש ממש כן
  21.03.23 23:29
 • אורח
  לא
  21.03.23 23:29
 • אורח
  מי הם הגוף הנ''ל ? ומי קבע שהם מייצגים אותנו ההורים על פי מה למה ואיך נשמע כמו עוד גוף פוליטי שמקדם אג'נדות מסויימות מאוד. האם נעשתה הצבעה על הצעד איפה ... לפי האתר של הגוף הנ"ל 150 בתי ספר שנמצאים מהם נציגים.... האם זה גוף שמייצג כל-כך הרבה בתי ספר ואוכלוסיה כל-כך גדולה של תלמידים?כאב לילדים במערכת החינוך וכמורה (דווקא לתחום שהוא בקונצנזיוס לבגרויות) לא ברור לי מאיפה יצאה ההחלטה בשמי.
  הגב 22.03.23 02:00
 • אורח

נפגעי פורים! 3 ילדים אושפזו בבית חולים קפלן לאחר שפתחו אלרגיה קשה לספריי לשיער ולקעקועי חינה

בתמונה: עומר רצון, באדיבות המשפחה. ותמונת הקעקוע: באדיבות המשפחה.

אבי בר | | תגובות: 1
שלושה ילדים הגיעו למלר"ד הילדים במרכז הרפואי קפלן לאחר שסבלו מתגובה אלרגית ל-PPD, חומר המצוי בצבע שחור, שניים מהם אושפזו


במהלך השבוע וחצי האחרונים הגיעו למלר"ד הילדים במרכז הרפואי קפלן מקבוצת כללית שלושה ילדים אשר סבלו מתגובה אלרגית ל-PPD, חומר המצוי בצבע שחור. שניים מהילדים, עומר רצון, בן 8 מגן יבנה, וילד נוסף בן 12 מקרית מלאכי, צבעו את שיערם במהלך חג הפורים, ולאחר החג ביקשו להשיב את השיער לקדמותו באמצעות צבע שיער שחור. הילדים פיתחו תגובה אלרגית, שבאה לידי ביטוי בין היתר בנפיחות בפנים, והובהלו במהירות על ידי הוריהם למלר"ד הילדים במרכז הרפואי קפלן. השניים אושפזו לטיפול ולאחר מספר ימים שוחררו לביתם.


בנוסף, ילדה בת 17 הגיעה גם היא במהלך השבוע האחרון למלר"ד הילדים בקפלן, כשגם היא סובלת מתגובה אלרגית לחומר הנקרא PPD, בשל קעקוע חינה שעשתה בידה במהלך טיול מבית הספר. הקעקוע הזמני, בצורת האריה "סימבה" יצר כוויה בעורה של הילדה, עד לכדי שלפוחיות, והיא סבלה מכאבים.


ד"ר שחר אורן, רופא בכיר במלר"ד הילדים במרכז הרפואי קפלן מקבוצת כללית:

"בימים האחרונים הגיעו אלינו שלושה ילדים עם 'שאריות' של חג הפורים. ילדה אחת עשתה קעקוע של חינה שגרם לצריבה עורית מאוד משמעותית ולכוויה של הקעקוע. שני הילדים האחרים צבעו את השיער בצבע שחור על מנת להיפטר משאריות הצבע שעשו במהלך החג. גם בחינה וגם בצבע השיער השחור יש חומר שנקרא PPD שגרם לתגובה האלרגית המשמעותית. כשהחומר הזה נוגע בעור הוא יכול לגרום לכוויה, כשהוא נכנס לגוף דרך השיער והקרקפת, הוא יכול לגרום לנפיחות בכל הפנים, לסגירה של העיניים, לבצקות משמעותיות, עד כדי כך שהילדים היו צריכים טיפול גם באנטי-איסטהמינים וגם בסטרואידים. לא ניתן בהכרח לדעת על האלרגיה מראש, אך יחד עם זאת, מומלץ ורצוי להסתכל ולבדוק טוב טוב את החומרים בהם אנו עושים שימוש, בייחוד על הילדים שלנו".


התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לקפלן😱
  הגב 21.03.23 11:25
 • אורח

אור ירוק: 44 צעירים בני 15-24 נפצעו בתאונות דרכים בקריית עקרון, גדרה ומזכרת בתיה

הנתון מתייחס לשנים 2018-2022

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
אור ירוק


אור ירוק: בכל ארבעה ימים נהרג צעיר בתאונת דרכים.

83 צעירים (15-24) נהרגו בתאונות דרכים בשנת 2022– הרוג בכל ארבעה ימים בממוצע, כך עולה מנתוני עמותת אור ירוק המבוססים על נתוני הלמ"ס. עוד עולה מהנתונים כי בחמש השנים האחרונות נרשמת עליה הדרגתית במספר הצעירים שנהרגים בתאונות דרכים. 83 הצעירים שנהרגו בשנת 2022 מהווים עליה בשיעור של 20% בהשוואה למספר הצעירים שנהרגו בתאונות דרכים בשנת 2018, שבמהלכה נהרגו 69 צעירים.

שישה צעירים נפגעים בממוצע בכל יום בתחום העירוני

עוד עולה מן הנתונים כי בשנת 2022 נפגעו בתאונות דרכים 4,274 צעירים -12 צעירים ביום בממוצע, מעל מחצית מהם נפגעו בתאונות דרכים בתחום העירוני – 2,159 צעירים (שישה נפגעים ליום בממוצע).

20 צעירים נהרגו ו-294 נפצעו באורח קשה בתאונות דרכים בתחום העירוני בשנת 2022. צעירים הם אוכלוסייה בסיכון גבוה להיפגעות בתאונות דרכים כנהגים, כרוכבים על דו גלגלי וכהולכי רגל. לצעירים מאפיינים ייחודיים המבדילים אותם משאר האוכלוסיות: הם לרוב פעילים יותר בשעות הלילה ובסופי השבוע בפרט. נהגים צעירים מאופיינים בהיעדר ניסיון בנהיגה אשר מתבטא בקשיי הבנה ויכולת לקרוא את מפת הסכנות שהכביש מציב.

בירושלים נפגעו הכי הרבה צעירים בתאונות דרכים, תל אביב-יפו במקום השני והגרוע

פילוח הנתונים לפי ערים חושף כי בירושלים נפגעו בשנת 2022 בתאונות דרכים 321 צעירים, תל אביב-יפו במקום השני הגרוע ובתחומיה נפגעו 235 צעירים. אחריהן נמצאות חיפה – 179 צעירים נפגעים בשנת 2022, פתח תקווה– 88 צעירים נפגעים ונתניה עם 65 נפגעים צעירים. בבחינת נתוני חמש השנים בירושלים נפגעו 1,755 בעוד בתל אביב-יפו נפגעו 1,371 צעירים וצעירות בתאונות דרכים.

בשנת 2022 נפגעו בגדרה, מזכרת בתיה וקריית עקרון 5 צעירים. ובסיכום של 5 השנים האחרונות נפצעו 44 צעירים.

יישוב - מקום אירוע התאונהסה''כ 2022-20182022
סה''כהרוגפצוע קשהסה''כהרוגפצוע קשה
גדרה21//1//
מזכרת בתיה8/11//
קריית עקרון15/23//

נתונים מרכזיים מדוח שהופק בעמותת אור ירוק בשנת 2022:

50 נהגים צעירים נפגעים בתאונות דרכים מדי שבוע.

באחת מכל 4 תאונות קטלניות- מעורב נהג צעיר.

מרבית תאונות הדרכים במעורבות נהגים צעירים מתרחשות בתחום העירוני.2

נהגי אופנוע צעירים מעורבים ב-37% מתאונות האופנוע החמורות- פי שש מחלקם בנהגים.

יום שישי הוא הקטלני ביותר לנהגים הצעירים.

רוב ההרוגים בקרב נהגים צעירים נהרגים בשעות הלילה.

ישראל נמצאת במקום ה-30 מתוך 32 מדינות אירופה במדד התאונות דרכים הקטלניות בהן מעורבים נהגים צעירים.

ישראל במקום האחרון והגרוע במדד הפחתת הפציעות החמורות מתאונות דרכים בקרב צעירים בהשוואה למדינות אירופה.


עו"ד יניב יעקב מנכ"ל עמותת אור ירוק:

"צעירים הם אוכלוסייה פגיעה במיוחד ולכן נדרש טיפול נקודתי וייחודי בכדי לצמצם את מספר הנפגעים וההרוגים הגבוה. יש להגביר את ההסברה בקרב הצעירים, להתאים אותה לשפה הייחודית שלהם ולמקד אותה למדיות שאותן הם צורכים. חייבים להגביר את הבקרה על תקופת הליווי וביצועה כראוי, כיוון שזו תקופה בה רוכש הנהג הצעיר מיומנות שיכולה להציל אותו ואחרים בכביש. בנוסף לכך, הגברת הנוכחות המשטרתית באזורי הבילוי בכל הימים ולא רק בסופי שבוע, תספק הרתעה ותמנע מצעירים לנהוג באופן בלתי בטיחותי או תחת השפעת אלכוהול וסמים. בכדי לאפשר לצעירים להתנהל באופן בטיחותי בהתאם בצורה התומכת במאפייניהם הייחודיים, חייבים להעניק לצעירים פתרונות תחבורתיים כמו קווי לילה. זאת במטרה לספק אלטרנטיבה לרבים מהם שיעדיפו להשאיר את הרכב בבית ולעשות שימוש בתחבורה ציבורית בדרך לבילוי או כל מקום אחר. במהלך המשלב את הפתרונות הללו, ניתן לצמצם את מספר הצעירים שנהרגים ונפגעים בתאונות דרכים. משרד התחבורה והבטיחות בדרכים בסיוע הרשויות המקומיות חייבים להוביל תכנית אסטרטגית שתציל את חייהם של צעירים רבים".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

קורס התיווך ייפתח השבוע! קורס ההכנה לקבלת רישיון תיווך ייפתח ביום חמישי 23/3 לפרטים והרשמה 052-8030056... קיימת אופציה לתעסוקה מיידית בתיווך בעיר המגורים... הפרטים על הקורס בכתבה,

כל תלמיד/ה אשר יעבור את מבחן קבלת רישיון המתווכים בהצלחה, יקבל קורס תיווך בסיסי ללא תוספת תשלום

אבי בר |


משרד המשפטים מקיים 4 פעמים בשנה מבחנים לקבלת רישיון תיווך. המבחן הקרוב ייערך ב – 11/5/2023


ביום חמישי 23/3/2023 ייפתח על ידי "be106 נדלן" קורס לימוד הכנה למבחני קבלת רישיון תיווך על ידי עורך דין מנוסה בהכנה למבחן המתווכים.

הקורס כולל 6 מפגשי ערב בימי חמישי בשעות 18:00 - 20:30, כל מפגש 3 שיעורים הכולל לימוד החומר, פתרון מבחני עבר ומתן גישה למערכת לימוד אינטרנטית עם סימולטור מבחנים לאימון.


כל תלמיד/ה אשר יעבור את מבחן קבלת רישיון המתווכים בהצלחה, יקבל קורס תיווך בסיסי ללא תוספת תשלום.


למסיימים/ות את מבחן המתווכים בהצלחה ומתכוונים לעסוק בתיווך במשרה מלאה, קיימת אופציה לתעסוקה מיידית בתיווך


עלות קורס ההכנה + קורס תיווך בסיסי 850 ₪ כולל ספר דינים

מיקום הקורס – רחובות


לפרטים והרשמה 052-8030056

מספר המקומות מוגבל

פתיחת הקורס מותנה במספר נרשמים

תלמיד/ה אשר לא עבר/ה את מבחן המתווכים בהצלה יקבל קורס אחד נוסף ללא עלות.


עלויות נוספות שהמדינה גובה ישירות מהנבחנים

1. אגרת בחינה בעלות 510 ש"ח - לתשלום בטרם בחינת הרישוי, כתנאי לרישום לבחינה. ניתן לשלם באמצעות האינטרנט.


2. אגרה חד-פעמית בעד רישיון ורישום בפנקס המתווכים בעלות 973 ש"ח - בתוקף עד ל 31.12. של אותה שנה.


3. אגרת שנתית ע"ס 216 ש"ח - לתשלום עבור חידוש הרישיון.

מועדון הליכת הבוקר של גדרה יצא לדרך במסגרתו מתקיימת פעילות גופנית לבני הגיל השלישי - לינק להצטרפות מצ"ב בכתבה

התכנית מועברת ע"י מדריכות מנוסות וניתן להצטרף לקבוצה .

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


מועדון הליכת הבוקר של גדרה יצא לדרך

הבוקר התייצבו תושבי גדרה במרכז אופק שם נפתחה פעילות קבוצת ההליכה לבני הגיל השלישי. תכנית הפעילות כוללת קבוצות הליכת בוקר מודרכות שמטרתן לסייע לבני ובנות הגיל השלישי לשפר את היכולות הפיזיות והקוגניטיביות, להכיר עקרונות לתזונה נבונה ולתת כלים לחיים בריאים בצורה חברתית וקלילה

התכנית מועברת ע"י מדריכות מנוסות וניתן להצטרף לקבוצה.

הפעילות מתקיימת פעם בשבוע במשך שעה וחצי.

להרשמה > https://topazhaas.wixsite.com/breakfest-walk-club?fbclid=IwAR0AYbdAsNle11_uLfa5wYIiXuv74He85tH5FU2-4n2Iiy5kAFHldIFNURA

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איזה כייף שמרכז אופק דואג לבריאות הגמלאים של גדרה.
  הגב 20.03.23 11:06
 • אורח

מועצת גדרה מעדכנת את ימי הפינוי של האשפה בתקופת פסח

שימו לב מיום ראשון 2.4 חל איסור להוצאת גם וגרוטאות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מועצת גדרה מעדכנת את ימי פינוי האשפה בתקופת הפסח

שימו לב מיום ראשון 2.4 חל איסור להוצאת גזם וגרוטאות

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
23.02.23 19:41
למכירה ברחוב שטיינברג 7 קומה 3 , 3 חדרים משופצת , כניסה מיידית . 0547522308
אורח
17.01.23 09:28
למכירה בית דו משפחתי צמוד קרקע בטשרניחובסקי שטח:383 מר (רשום בטאבו) שמהווה חצי מהמגרש כולו. אפשרות לבנייה רוויה . נייד:0544867984
אורח
07.01.23 14:23
מחפש 4 חדרים במערב ראשון עם מירפסת שמש
אורח
13.12.22 16:51
להשכרה
אורח
18.11.22 14:33
למכירה
אורח
26.09.22 12:45
למכירה בחצרות המושבה דירה 4 חדרים קומה גבוה נוף פתוח מחיר ממש מציאה 0522310299 תיווך
אורח
26.09.22 12:41
יש דירה משודרגת 4 חדרים בחצרות המושבה קומה 8 מתיווך חייב לראות על מה מדובר מחיר שלא יחזור 0522310299
אורח
29.08.22 08:22
מחפשת דירה 3 חדרים במחיר שפוי ברחובות ואין
אורח
30.08.22 18:52
תבדוק בראשון
אורח
15.09.22 19:48
נראלך שבראשון המחיר יהיה יותר שפוי? ישראל יקרהההה
אורח
07.03.23 23:19
יש דירות בראשון לציון 2.3 מיליון ליד בית ספר חביב החדש שם יש רחוב אברבנאל המשודרג.וגם רשי משודרג וגם אלקלעי מחודש משודרג ורחוב בן יוסף.אין בהמלצה זו לרכוש שם
אורח
03.12.22 13:13
נכון מאוד אין מחירים שפויים ויש בעלי דירות סחטנים משכירים דירות על הפנים במשכורת חודשית. איפה ראש העיר? למה לא בונים דירות קטנות?איפה השוויון החברתי?
הצג תגובות נוספות


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
13.12.22 16:51
להשכרה
אורח
21.11.22 09:46
.
אורח
06.06.22 23:23
דירת גג קסומה להשכרה. 3 חדרים, בשכונת אברמוביץ . גג פרטי ענק ומרפסת פטיו. משופצת ומרוהטת 0526355445 בולי
אורח
07.11.22 07:33
יש תמונות?
אורח
24.03.22 19:08
שלום
אורח
13.01.22 00:24
להשכרה, דירה, 4.5 חדרים,110 מ' , למשפחה או שותפים, 3 כיווני אויר, מזגן בכל חדר, ריהוט חלקי, שכונת רמז במרכז ראשון לציון. 054-5567990, איציק
אורח
24.03.22 19:07
סתום
אורח
24.03.22 19:07
סליחה
אורח
23.06.22 09:28
יש מרפסת שמש ?
אורח
08.01.22 16:14
דירה מתוקה לצעירים, ריהוט חלקי: מיטה רחבה ושידות, פינת אוכל, מקרר, טלוויזיה, ארון, מאורר מצנן גדול, כירים חשמליות ועוד.... אפשר לראות את הדירה בכל יום מהשעה 15/30 בתיאום עם ישראל: 050-3991065
אורח
22.04.22 21:30
מרתף.
אורח
01.11.22 19:32
אני מוכן לשלם 2 שקל על דירה כזאת
אורח
05.01.22 15:08
דירה להשכרה 3 חדרים לקראת סוף חודש אפריל שפינוזה רחובות. 0523946275
אורח
05.01.22 15:07
דירה להשכרה 3 חדרים לקראת סוף חודש אפריל בשפינוזה


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
17.12.22 12:54
שברולט אופטרה 2008, מצב מעולה, 0525268687
אורח
15.12.22 15:15
למכיה קיה פיקנטו 2018 חדשה. גיר אוטומטי עם טסט לשנה. 0528882882
אורח
18.11.22 14:34
למכירה
אורח
23.09.22 13:45
למכיר מגרש 440 דונם ב2,000,000 כן רק 2,000,000!!!!!
אורח
13.10.22 20:01
איפה זה?
אורח
25.10.22 18:39
אשמח לקבל פרטים 0527684717
אורח
28.04.22 23:52
למכירה פורד גלקסי 2009 יד 3 243000 ק"מ טסט לשנה 15500 0507158114
אורח
28.10.22 16:50
גיר?
אורח
27.03.22 12:44
למכירה שברולט מליבו (אמרקאי) 2011 יד ראשונה מטופלת באופן סדיר + כולל טסט לשנה עד אפריל 2023 {טסט + תשלום) חום מוקה 054-9993528
אורח
23.03.22 16:09
מספר טלפון 0524101033
אורח
23.03.22 16:07
בקשר למודעה על הניסאן אשמח לדעת כמה דורשים בשבילה
אורח
10.04.22 11:00
5000
אורח
19.08.22 12:14
יקר מאוד. צריך 2500


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
22.02.23 23:10
מחפשים עבודה שלחו קורות חיים ל 055-7040165 ווצאפ
אורח
05.02.23 10:37
למשרד מדידות והנדסה במערב ראשל"צ דרושה מזכירה עם ניסיון לטיפול בעבודה שוטפת והתנהלות מול מס' גורמים. למשרה מלאה 5 ימים בשבוע. קו"ח ניתן לשלוח למייל lizshoval@gmail.com
אורח
26.12.22 13:45
מה
אורח
08.12.22 16:11
דרוש/ה נציג/ת שירות ומכירה טלפוניתלחברת אמורפיקל דרוש/ה נציג/ת מכירות ושירות טלפוני למשרה מלאה, במשרדי ההנהלה בנס ציונה. אם את/ה אחראית, עם יכולת הקשבה ותודעת שירות גבוהה מקומך איתנו. התפקיד כולל מתן שירות טלפוני ללקוחות החברה (שיחות נכנסות ויוצאות), זיהוי צורכי הלקוח ומתן מענה מקצועי, ביצוע הזמנות טלפוניות, שימור לקוחות קיימים ועוד...דרישות התפקיד: תודעת שירות . ניסיון במכירות – יתרון שליטה בישומי מחשב בסיסיים כמו הקלדה, וורד, אקסל ואינטרנט יתרון לבעלי /ות רקע בעולמות הטיפול, הפארמה ומדעי החיים. מתאים גם לפנסיונרים בעלי /ות ניסיון במערכת הרפואית והטיפול קורות חיים יש לשלוח למייל meital@amorphical.com
אורח
16.06.22 07:12
דרושים נהגי מוניות ברחבות https://lp.vp4.me/q3bk
אורח
07.08.22 22:42
מעוניין לעבוד נהג מןנית פלאפון 0505076023 אריה
אורח
11.12.22 13:34
מה התנאים?! בן 42 מרחובות,אושיות...
אורח
11.12.22 13:35
0552622467
הצג תגובות נוספות
אורח
02.06.22 00:34
דרוש. איש טכני תותח ומהיר לתיקון קורקינטים חשמליים ואופניים חשמלייים .לחנות ברחובות. שכר גבווה.0555687384 רק הודעות וואצפ
אורח
07.05.22 19:55
היי שמי ענתי אני מטפלת בתינוקות, אהייה פנוייה מספטמבר הקרוב אשמח להצעות, 0525268687
אורח
21.04.22 09:50
מחפשת דירה להשכרה בראשון עד 3000 שקל גדולה עם הרבה חדרים השכרה לתקופה קצרה.
אורח
06.05.22 15:29
מה זה תקופה קצרה


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל