הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

השביתה הכללית הסתיימה, המדינה חוזרת לשגרה

צובעים את גדרה בצבעים שהם סמל האחדות ואהבת חינם- לרגל יום העצמאות ה75 יחולקו דגלי המדינה לתושבי גדרה

המועצה הדתית בגדרה מפרסמת את כל הפרטים על מועדי מכירת החמץ/ מוקדי שריפת החמץ והגעלת כלים

השנה לא זורקים חמץ בגדרה- תנועת אורי גדרה ממשיכה גם השנה במבצע לאיסוף החמץ (מוצרי מזון סגורים) מהתושבים אשר יתרמו לאחר הפסח למשפחות נזקקות; מיקום נק' האיסוף בכתבה

את המוצרים ניתן למסור עד 2.4.23

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום תנועת אורי גדרה


"השנה לא זורקים חמץ": היוזמה בגדרה

גם אתם עומדים מול ערמות חמץ שרק צריך לחסל לפני שריפת החמץ בערב חג הפסח? גם אתם חושבים על כמה אוכל ייזרק כתוצאה מכך? אתם לא לבד – בגדרה כבר חשבו על פתרון

בית מלא באוכל ומוצרים המוגדרים "חמץ" זו בעיה מוכרת בימים שאחרי פורים ולפני פסח. כולם מנסים לאכול, לזרוק או להיפתר מהאוכל הרב לפני שריפת החמץ בערב חג הפסח. בתנועת "אורי גדרה" מצאו פתרון יצירתי ומשמעותי לבעיה. לא לכולם הבעיה הזו מוכרת – ישנן משפחות אשר גם בימים אלו חסרות מוצרי בסיס וארונותיהם ריקים. לכך יזמו, כבשנים קודמות, אספת חמץ לטובת המשפחות הנזקקות.


בתנועה מציעים לכל אלו המחפשים כיצד להיפתר מעודפי החמץ שבביתם לשלוח אליהם את המוצרים הללו אשר ירוכזו בידי חברי התנועה, כאשר על המוצרים הללו תעשה מכירת חמץ כדין ולאחר הפסח יחולקו המצרכים השונים לאותן משפחות נזקקות. כמו כן, עוד נערכים בתנועה למגבית נוספת, "קמחא דפסחא", עבור משפחות נזקקות אשר אין ידם משגת קניית מצרכים בסיסיים לצורך החג.

לטובת המיזם פתחו מספר נקודות איסוף שונות, שם יוכלו לרכז את החמץ שנאסף, למכור אותו לקראת הפסח ולחלקו לאחר הפסח מבלי לזרוק דבר. "השנה לא זורקים חמץ" אמר ראש התנועה ידידיה ויינשטיין. "גם בימים אלו, שהם נראה שאנחנו רחוקים זה מזה, אנחנו מוכיחים עוד ועוד שכולנו יחד, כולנו עם אחד, כולנו משפחה אחת. הדבר שקושר אותנו אחד לשני בצורה הטובה ביותר זה החסד, הנתינה" אמר.

רק לאחרונה בחג הפורים יצאו בתנועה במבצע בזק למתנות לאביונים לחג פורים. התנועה, בשיתוף עמותת "עושים טוב בגדרה", בתי הכנסת, קהילות בתי הספר ותנועות הנוער, מגייסת כל שנה עשרות אלפי שקלים לטובת נזקקים ומחלקת אותם בו ביום כדי לשמח את הנזקקים לכך ומאפשרת להם לחגוג אף הם את שמחת החג בצורה הטובה ביותר. בשנה שעברה הצליחו לגייס כ-30 אלף ש"ח והשנה הצליחו לעבור את היעד לו שאפו - 40 אלף ש"ח אותם חילקו לנזקקים בעיצומו של החג.


נקודות האיסוף:


משפחת בהלול רחוב אלון 2 -להשאיר בחצר

משפחת רוטברג רחוב צהלה 21/ בית כנסת ישורון

משפחת ארבל רחוב יגאל אלון 5א

עמדות השומר של תלמוד תורה מעלות רם ובית ספר אוהל שלום

יש להביא מוצרים סגורים בלבד עד ליום ראשון 2.4

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

כפר הסטודנטים גדרה בשיתוף תנועת 'אורי גדרה' יצאו בפרויקט מיוחד במסגרתו סייעו בניקיונות פסח לאוכלוסייה המבוגרת ביישוב

"הניקיונות והסיפורים ששמענו במהלך המבצע העבירו לנו את הזמן במהירות, והעניקו משמעות נוספת לפעילות שלנו כשהבנו עד כמה חשוב לדאוג ולהעריך את בני הדור השלישי שלקחו חלק מרכזי בעיצוב פני המדינה", אומרת מארגנת פרויקט כפר הסטודנטים ותושבת העיר אביטל שוורצברג. "הקשישים שמחו ולא הפסיקו להודות לנו שוב ושוב על העזרה ושאפשרנו להם לקיים את חג הפסח בשמחה ובבטחה".

מערכת האתר | | תגובות: 0


לרגל חג הפסח, יצאו מתנדבי כפר הסטודנטים בגדרה בשיתוף 'תנועת אורי' למבצע ניקיונות לפסח בבתי קשישים המתגוררים בעיר, בשיפוצם בעת צורך ובצביעתם. בכך, סטודנטים מכלל המגזרים בעיר הגיעו אל בתיהם של ותיקי המושבה, הכשירו וניקו את ביתם ביסודיות וכבר ניצלו את זמן הניקיונות כדי לשמוע מהמארחים את סיפור חייהם. "הניקיונות והסיפורים ששמענו במהלך המבצע העבירו לנו את הזמן במהירות, והעניקו משמעות נוספת לפעילות שלנו כשהבנו עד כמה חשוב לדאוג ולהעריך את בני הדור השלישי שלקחו חלק מרכזי בעיצוב פני המדינה", אומרת מארגנת פרויקט כפר הסטודנטים ותושבת העיר אביטל שוורצברג. "הקשישים שמחו ולא הפסיקו להודות לנו שוב ושוב על העזרה ושאפשרנו להם לקיים את חג הפסח בשמחה ובבטחה".


בנוסף מציינת שוורצברג כי "גם לי יש סבא וסבתא ברוך ה' ואני מודעת היטב עד כמה הם זקוקים לעזרה לקראת הפסח. לא לכולם יש משפחה או דור ממשיך שיוכל לעזור להם בניקיון הבית, ומוטלת עלינו החובה לדאוג לאלו שגידלו אותנו וטיפחו אותנו במשך השנים, גם אם לא בצורה ישירה אלא כחלק מכלל עם ישראל היא שלנו, בני הדור הצעיר".


ראש התנועה, הרב ידידיה ויינשטיין: "דור הוותיקים בארץ בכלל ובעיר בפרט הם היסודות עליהם אנו עומדים, מהם למדנו, מהם צמחנו ובזכותם אנחנו נמצאים כאן היום. עכשיו יש לנו את הזכות והחובה לסייע להם כשהם זקוקים לכך. אם 'והגדת לבנך' זו חובת האב לבנו בסיפור יציאת מצרים ובניית החוסן הלאומי, כאן זו חובת הבן לאביו וסבו להחזיר להם על כל פועלם במשך השנים שעברו. זכות עצומה שלנו ואנו מודים על כך".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מצטיינת גדרה! כנגד כל הסיכויים הצליחה סגן יעל אליצור, להתגייס לצה"ל ולהפוך למצטיינת הרמטכ"ל של יום העצמאות ה75 שנה למדינה

יעל סיפרה על ההצטיינות - "הנחת שההצטיינות עושה להורים שלי ומה שאני עושה בשביל החיילים שלי, שווה את הכל. אני חושבת שצה"ל מקום מיוחד שיכול להתוות דרך לחיילים שהתחילו כמוני, מקום מפלט לאנשים כמוני מקום שמעצב את הדרך שלהם".

מערכת האתר | | תגובות: 7
דובר צה"ל


טקס מצטייני הרמטכ"ל, רא"ל הרצי הלוי מתקיים ביום שלישי הקרוב ה28.03.23 לכבוד יום העצמאות ה75. בין המצטיינים נבחרה סגן יעל אליצור, מ"פ ביחידת הביטחון אבטחת מטכ"ל, בת 24 מגדרה.

יעל מספרת שלא למדה בבית ספר, לא סיימה 12 שנות לימוד ואין לה תעודת בגרות. לפני הגיוס הייתה בפנימייה, וכיוון באה מבית דתי התלבטה האם להתגייס או לעשות שירות לאומי ולבסוף החליטה להתגייס. יעל התגייסה לאגף התקשוב וההגנה בסב"ר, ומספרת שמ"כית הטירונים שלה מהטירונות השפיעה עליה מאוד והאמינה בה. לאחר הטירונות השתבצה ביחידה והייתה נפקדת לתקופה, אך המ"כית שלה והמ"פ מהטירונות דחפו אותה ללכת ולהיות מ"כית. יעל יצאה לדח"ש של ארבעה חודשים ולאחר מכן חזרה להיות מ"כית במג"ל במשך שנתיים. לאחר מכן הייתה נגדת ביחידת הביטחון והיום היא מ"פ ביחידה.

יעל סיפרה על ההצטיינות - "הנחת שההצטיינות עושה להורים שלי ומה שאני עושה בשביל החיילים שלי, שווה את הכל. אני חושבת שצה"ל מקום מיוחד שיכול להתוות דרך לחיילים שהתחילו כמוני, מקום מפלט לאנשים כמוני מקום שמעצב את הדרך שלהם".
התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל נכבוד יעל👏👏👏👏👏 הצלחה רבה בהמשך הדרך🌷
  הגב 28.03.23 19:12
 • אורח
  איזה יופי מלאת השראה,🌺
  הגב 28.03.23 19:55
 • אורח
  מעשה לאבות סימן ....לבנות....כל הכבוד לדוגמא האישית. תבורכי.
  הגב 28.03.23 20:38
 • אורח
  אלופה
  הגב 28.03.23 22:21
 • אורח
  אלופה יעלי!!! עדי ואני תמיד האמנו בך!❤️
  הגב 28.03.23 23:45
 • אורח
  כל-הכבוד לך! ממש ממש גאה בך! מאחלת לך המשך הצלחה, שתמשיכי להגשים את חלומותייך עם בשורות-טובות וכל-טוב! 🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
  הגב 29.03.23 05:32
 • אורח
  הגיעה הזמן לשנות שיטת חינוך על מנת שהילדים יהנו מדרך הלמידה ולא ירגישו שהם שונים או לא מספיק טובים. אין ספק שהיא תצליח ותהנה מהחוויה
  הגב 29.03.23 11:37
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

במהלך העשור האחרון נפגעו 30 אזרחים ותיקים כתוצאה מתאונות דרכים בקריית עקרון, גדרה ומזכרת בתיה

כך עולה מנתוני כך עולה מנתוני אור ירוק שמפרסמת את נתוני מעורבות האזרחים הותיקים בתאונות דרכים בישראל.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
אור ירוק


43 הולכי רגל ותיקים בגילאי 65 ומעלה נהרגו בתאונות דרכים בשנת 2022 – אחד יותר מאשר בשנת 2021, כך עולה מנתוני עמותת אור ירוק המבוססים על נתוני הלמ"ס. מהנתונים עולה עוד כי 35 מבין האזרחים הוותיקים שנהרגו בתאונות דרכים כשהלכו ברגל, נהרגו בתחום העירוני (81% מכלל ההרוגים מסוג זה).

624 אזרחים ותיקים (65+) נפגעו בתאונות דרכים בערים ובישובים כהולכי רגל בשנת 2022 - 96% מכלל הולכי הרגל הוותיקים שנפגעו באותה שנה.


תל אביב-יפו היא הראשונה ברשימת האזרחים הוותיקים שנפגעו כהולכי רגל. בשנת 2022 נפגעו 67 אזרחים ותיקים בעיר בתאונות דרכים כהולכי רגל בשנת 2022, 34% יותר מאשר בירושלים שנמצאת במקום השני ברשימה ובה נפגעו 50 הולכי רגל ותיקים. בחולון, השלישית ברשימה, נפגעו 41 אזרחים ותיקים כאשר הלכו ברגל, בפתח תקווה, הרביעית ברשימה נפגעו 39 הולכי רגל בשנת 2022 ובעיר שסוגרת רשימת חמשת הערים בהן נפגעו הכי הרבה הולכי רגל בשנת 2022, חיפה, נפגעו 38 אזרחים ותיקים.

בערים גדרה, מזכרת בתיה וקריית עקרון נפגעו בעשור האחרון 30 אזרחים ותיקים מתוכם 1 הרוג ו5 פצועים קשה.סה"כ נפגעים בין השנים 2013-2022
2021
2022
קריית עקרוןסה''כ1511
קריית עקרוןהרוג1

קריית עקרוןפצוע קשה1

קריית עקרוןפצוע קל1311

סה"כ נפגעים בין השנים 2013-2022

20212022
מזכרת בתיהסה''כ31/
מזכרת בתיהפצוע קל31/
סה"כ נפגעים בין השנים 2013-2022

20212022
גדרהסה''כ1311
גדרהפצוע קשה4
גדרהפצוע קל911
מפילוח נתוני האזרחים הוותיקים שנהרגו בתאונות דרכים בין השנים 2013-2022, עולה כי 429 אזרחים ותיקים נהרגו בעשור האחרון בתאונות דרכים כאשר הלכו ברגל - 56% מכלל האזרחים הוותיקים שנהרגו בתאונות דרכים בעשר השנים האחרונות, אחד מכל שני הרוגים. 155 אזרחים ותיקים נהרגו כאשר נהגו ברכב בפרטי – 20%. בנוסף לכך, 89 אזרחים ותיקים נהרגו כאשר נסעו ברכב - 12%.


במחקר שנערך עבור עמותת אור ירוק על-ידי ד"ר קובי פלג, עלה כי השרידות של הוותיקים לאחר שנפצעו בתאונות דרכים היא נמוכה, והיא הקיצונית ביותר מבין כל קבוצות האוכלוסייה. גם במקרה של שיקום, משך הזמן גדול משמעותית, וגם בפציעות קלות יחסית הגורמות לשבר בלבד, מדובר בנזקים נמשכים, בירידה ביכולת הפיזית ובהשפעה נפשית קשה, תופעות הידועות גם במקרה של "תאונות בית". על פי דוח שהופק בעמותת אור ירוק המבקש לצמצם את היפגעותם של אזרחים ותיקים בתאונות דרכים, על למשרד התחבורה והבטיחות בדרכים ולרשויות המקומיות להתאים את סביבת מעברי החצייה להולכי הרגל הוותיקים באמצעים פשוטים וזולים כמו הנמכת המדרכה לפני מעברי חצייה, סימון המדרכה הסמוכה למעבר החצייה, שימוש בתמרור גדול ובולט והתאמת תזמוני הרמזורים להולכי רגל במעברי החצייה כך שיתאימו לחצייה איטית יותר.


ניתן לשפר את בטיחותם של הולכי הרגל באמצעות שיפור הנראות ושדה הראייה (הן של הולכי הרגל המבוגרים והן של משתמשי דרך אחרים) בתחומי מעברי חצייה, ובאמצעות טיפול במפגעים כגון בורות פעורים או חפצים מסוכנים על המדרכה.


עו"ד יניב יעקב מנכ"ל עמותת אור ירוק:

"מדינת ישראל משליכה את אזרחים הוותיקים לעת זקנה. רובם הגדול של הולכי הרגל הוותיקים נפגעים בערים ובישובים. אנשים שבנו את המדינה והשתתפו במלחמות אבל לא שרדו את המלחמה שבכביש. האחריות שלנו היא לשמור על ההורים שלנו, על חיי הסבא והסבתא שלנו. זירת ההיפגעות של הוותיקים מאוד ברורה - רובם נפגעים בעיר כהולכי רגל ולכן במשרד התחבורה והבטיחות בדרכים ביחד עם ראשי הערים חייבים להתקין פסי לפני מעברי חציה ליד בתי אבות, מרכזי יום לקשיש וקופות חולים. ככל שנצליח להאט ולרסן את מהירות נסיעת כלי הרכב באזורים שיש בהם ריבוי של אזרחים ותיקים נוכל לצמצם באופן משמעותי את היפגעותם של האנשים היקרים לנו ולהציל חיים".
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  נתוני שקר . לפני מספר שבועות הכנסתי ילד שנפגע בתאונה מרכב לאמבולנס . יש במזכרת בתיה המון תאונות לא מדווחות בגלל סימון לקוי או חסר
  הגב 29.03.23 08:07
 • אורח

בת 71 התהפכה עם רכב בגדרה

פונתה לקפלן

אבי בר | | תגובות: 5


בשעה 12:17 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על רכב שהתהפך ברחוב חושן בגדרה. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח קפלן, אישה כבת 71 במצב בינוני, עם חבלות בגפיים
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רפואה שלמה
  הגב 28.03.23 14:04
 • אורח
  רפואה שלמה
  הגב 28.03.23 14:47
 • אורח
  בריאות ורפואה,שלמה אמן
  הגב 28.03.23 15:49
 • אורח
  הרבה בריאות
  הגב 28.03.23 17:41
 • אורח
  רפואה שלמה
  הגב 29.03.23 15:08
 • אורח

תלמיד בית ספר הבילויים בגדרה, נאור לוי זכה במקום השני בתחרות הנואם הצעיר הארצית של רוטרי ישראל

נושא הנאום של נאור עסק ב"סייבר ברשת".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


ארגון רוטרי ישראל קיים השבוע את התחרות הארצית של הנואם הצעיר לתלמידי היסודי, חטיבות ותיכונים בה לקחו חלק תלמידים מרחבי הארץ. התחרות מתקיימת מדי שנה בשיתוף מחלקת החינוך ומוסדות החינוך בגדרה לתלמידי כיתות ה- יב. במסגרת התחרות, הנואמים הצעירים בוחרים נושא לדבר עליו מול קהל, בטווח זמן של 4 דקות. התחרות מתקיימת ב4 שלבים: שלב בית ספרי, תחרות יישובית/עירונית, תחרות אשכולית ולבסוף עולים הנציגים לתחרות הארצית.

אל התחרות הארצית עלה נציג גדרה נאור לוי תלמיד בית ספר הבילויים אשר זכה במקום השני בתחרות לבתי הספר היסודיים בשפה העברית. נושא הנאום של נאור עסק ב"סייבר ברשת".

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כבוד! כל הכבוד 👏👏👏
  הגב 28.03.23 10:46
 • אורח
  כל הכבוד גאווה ענקית . נאור שיחקת אותה , כן ירבו 💪🏆
  הגב 28.03.23 10:56
 • אורח
  גאווה! כל הכבוד🏆
  הגב 28.03.23 11:08
 • אורח

במהלך חופשת הפסח החל מיום שלישי 4.4 ספריית גדרה תהיה סגורה

פעילות הספרייה תשוב ביום חמישי 13.4

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


שעות פעילות הספרייה בתקופת הפסח

קבלת קהל ביום שני בתאריך 3.4.2023 בשעות 10:00-16:00

הספרייה תצא לחופשת פסח החל מתאריך 4.4.2023 ועד לתאריך 12.4.2023 כולל.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

השביתה הכללית הסתיימה, המדינה חוזרת לשגרה

ח"כ בני גנץ ויאיר לפיד הודיעו כי יגיעו למשא ומתן על הרפורמה המשפטית

אבי בר | | תגובות: 32


בעקבות נאום ראש הממשלה בנימין נתניהו, על השהיית הרפורמה המשפטית והזמנה לאופוזיציה להצטרף למשא ומתן על הרפורמה המשפטית מודיעה ההסתדרות ומרכז השלטון המקומי על הפסקת השביתה וחזרה לשגרה.

חברי הכנסת בני גנץ ויאיר לפיד הודיעו כי יסכימו להגיע למשא ומתן על תיקוני הרפורמה

מנגד נציגי המפגינים מדווחים כי ימשיכו להפגין
התפרסמו 32 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ארנון בר דוד מכר את הפועלים שלו יש לחקור את ההסתדרות והיושב בראשה קיבל החלטה פוליטית בלי מנדט מהפועלים שלו הגוף היחיד בישראל שאינו שקוף בדוחות כספיים!!
  הגב 27.03.23 20:39
 • אורח
  אם זה לא היה ברור, גנץ או לפיד הציע שריון לארנון בר דוד לסבב הבחירות הבא. בגלל זה ארנון החליט להשבית את המדינה, וגם את זה הוא עשה בקושי לחצי יום.
  27.03.23 21:16
 • אורח
  לפחות הוא לא מכר את החברים שלו כמו סילמן
  27.03.23 21:30
 • אורח
  זה יותר גרוע, הוא מכר את כל אלה שמשלמים דמי חבר להסתדרות, בתמורה לשריון אצל מפלגת שמאל כלכלי שדואגת לפנסיות התקציביות. דמיינו אם ארנון בר דוד יהיה שר אוצר, המסים שאתם משלמים יוכפלו לטובת המשכורות של עובדי מדינה ופנסיות תקציביות.
  28.03.23 00:01
 • אורח
  צר לעדכן אותך אבל מזמן לצערי כבר אין פנסיות תקציביות. אז תפסיק לקנא ולך לעבוד!!!!!
  28.03.23 06:22
 • אורח
  מישהו משקר פנסיות תקציביות יש ויש אבל לשמאל האמת לא מעניינת
  28.03.23 17:20
 • אורח
  ארנון בר דוד הכריז מלחמה על הפועלים שמממנים אותו והארגון שלו
  הגב 27.03.23 20:47
 • אורח
  אתה יכול להתפטר ולפנות מקום. אני מחפשת עבודה . הייתי מאוד רוצה להיות עובדת בארגון שמאורגן בהסתדרות.
  27.03.23 21:31
 • אורח
  קינגסליך ! את קולי וקולות משפחתי , איבדת !!! אתה לא תשבית את שרותיי העיריה הממומנים מכספיי האזרחים נכנסת לפוליטיקה ? תשאר שם . ביי
  28.03.23 12:28
 • אורח
  אין לו מילה
  הגב 27.03.23 20:54
 • אורח
  סתם ירד לכם יום חופש
  הגב 27.03.23 20:57
 • אורח
  השביתה בתשלום מלא :)
  27.03.23 21:02
 • אורח
  מחר הממונה על השכר במשרד האוצר יוציא הודעה שהשביתה הייתה על חשבון השובתים.
  27.03.23 21:16
 • אורח
  אבל הסתדרות השיג לנו 6000 ש"ח. אז היה שווה.
  27.03.23 22:16
 • אורח
  תגידו תודה לסמוטריץ' שנגדו אתם מפגינים.
  27.03.23 23:54
 • אורח
  למה סמוטריץ? נראה לך לסמוטריץ איכפת מעובדים. הוא פחדן. פחד שישבתו לו את המשק. מה שכן שסמוטריץ חלש אפשר היה לקבל יותר.
  28.03.23 06:24
 • אורח
  אני חושב אין צורך הסתדרות והוועד עובדים.עושים רק נזק אני חושב.תחשבו על זה בעומק
  28.03.23 15:05
 • אורח
  מוותרים מהר מדי וכל זה כי אין להם ביצים לומר לביבי שהוא משקר במצח נחושה ומקמבן באופן מסוכן
  הגב 27.03.23 21:00
 • אורח
  נכון מאד הוא אדם שמשקר בלי להניד עפעף. שקרן ונחש . ויש תיעודים שלו בכל מיני ראיונות אפילו בחו"ל שאמר דברים מסויימים ובמעשיו עשה את מה שאמר שלא יעשה. חבל שנפלנו על כסה5 שקרן.
  27.03.23 21:12
 • אורח
  גנץ הוא בוגד בגדול שבגד בבוחרים עבורו במטרה לא להמליך ביובנייהו והוא המליך אותו להוד מלכתו יד היום וירד לרמה של הבן זביר. אין אמונה בגנץ.
  הגב 27.03.23 21:15
 • אורח
  רק הימין יצא להפגין והשמאלנים ברחו הבית
  הגב 27.03.23 21:18
 • אורח
  היית מת, מי שפוחד זה ביבי שמלהיט את הרוחות ונתן כסף למפגיני הימין הרי איפה היו עד עכשיו? התרימו כסף ושילמו והעבריינים הגיעו
  27.03.23 21:26
 • אורח
  ביבי זה גאון שעושה בית ספר לכל מי שזז הימין היום יצא לרחובות ואתם ברחתם כמו שפנים
  27.03.23 22:17
 • אורח
  הוא מנסה ומלקק להתחבר שוב לביובנייהו באמתלה התדיינות לפשרה שלא תקום הוא חיי באשלייה להיות ראש ממשלה בכל מחיר הוא פסול מלהיות ראש ממשלה
  הגב 27.03.23 21:19
 • אורח
  יופי , שיחזרו לעבודה הבטלנים שכל יום עושים הפגנה
  הגב 27.03.23 21:21
 • אורח
  מי שבטלן ופרזיט זה הליכודניקים והדתיים
  27.03.23 21:28
 • אורח
  עדיין לא הבנתה שאלו שנגד רפורמה הם עובדים עם הראש. אבל קשה להבין למי שאין כלום בראש.
  27.03.23 22:18
 • אורח
  למי ,שאין כלום בראש זה למנהיג השמאל שלכם ,שלא סיים בית ספר. מפליא איך גאונים כמוכם בחרתם בדפר כמנהיג.
  28.03.23 07:26
 • אורח
  צריך להתנער מכל הידברות לפי עצת נשיא המדינה לפסול לחלוטין כל הרפורמה שדוגלת בדיקטוורה וכפייה דתיד שלא יעבדו עלינו.
  הגב 27.03.23 21:26
 • אורח
  כל הכבוד לביבי שאיחד ציבור ליברלי מימין ושמאל. קודם הם היו רדומים ועכשיו הם הכוח החזק במדינה.
  הגב 28.03.23 06:27
 • אורח
  ביבי מלך השמאלנים קנאים ממורמרים ואנרכיסטים שלא מקבלים את תוצאות הבחירות
  הגב 28.03.23 10:18
 • אורח
  היי אני קורל חזן מאורט רמת יוסך בת ים ואני מחפשת אנשים לראיין על הרפורמה המשפטית במסגרת לימודי תקשורת ופרויקט חצי גמר אשמח למתנדבים
  הגב 28.03.23 14:19
 • אורח

צובעים את גדרה בצבעים שהם סמל האחדות ואהבת חינם- לרגל יום העצמאות ה75 יחולקו דגלי המדינה לתושבי גדרה

הדגלים יחולקו לקראת יום העצמאות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


לקראת יום העצמאות גדרה תלבש חג ותקושט בדגלי המדינה. רגע לפני החגיגות עתידה המועצה לחלק דגלים בבתי התושבים שיוכלו לתלות אותם בבתיהם על מנת לצבוע את גדרה בצבעים שהם סמל האחדות ואהבת החינם. מדובר על מסורת המתקיימת על ידי המועצה מדי שנה.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה עם נפגעת האונס שהפקרת אדון גמלאיל? גם ברחוב שלה תתלו דגלים?
  הגב 27.03.23 23:55
 • אורח

עמותת ג'סטה, תחל ממחר (שלישי 28.3) ועד חג הפסח במבצע ניקיונות פסח בבתים של קשישים ושורדי שואה בגדרה, מזכרת בתיה וקריית עקרון; בני נוער או תושבים/בעלי מקצוע המעוניינים להתנדב ולסייע ניתן ליצור קשר עם יובל בטלפון 054-331-7260

עמותת ג'סטה הוקמה לפני שנה על ידי יובל סימן טוב אשר החליט לפעול למען האוכלוסייה המבוגרת בעיר. העמותה כיום מונה מעל 360 מתנדבים, בני נוער ובעלי מקצוע אשר מסייעים לקשישים ושורדי השואה במגוון תחומים כגון קניות, תיקונים בבית, שיחות טלפון להפגת בדידות ועוד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


החל ממחר תחל עמותת ג'סטה במיזם הניקיונות לפסח למען האוכלוסייה המבוגרת ושורדי השואה. את ארגון ג'סטה הקים לפני שנה תושב רחובות, יובל סימן טוב בן ה22


אשר החליט לפעול למען הקשישים ושורדי השואה. מאז ועד היום הפך הארגון לעמותה בה חברים מעל 360 פעילים הכוללים בני נוער תלמידים ותנועות הנוער, מתנדבים, בעלי מקצוע ואת בני הגיל השלישי. העמותה פועלת ברחבי רחובות, מזכרת בתיה וגדרה במטרה לתת מענה לאוכלוסייה המבוגרת בעיר במגוון תחומים, תיקונים שמעניקים בעלי המקצוע לקשישים ללא עלות, "נכד דיגיטלי" חיבור בין בני הנוער לקשישים אשר מלווים אותם בכל אשר הם צריכים. הם מקיימים שיחות טלפון ומסייעים להם בקניות, תליית כביסה, עזרה בתפעול הטלפון ועוד. לדברי יובל המטרה היא בעיקר לסייע להם ולהפיג את בדידותם על ידי יצירת קשר קבוע בין הצדדים כך שהקשיש תמיד יודע כי יש לו למי לפנות. יש לציין כי העמותה פועלת בשיתוף שירותי הרווחה, עמותת עמך לשורדי השואה, ולאחרונה בנק לאומי אף החליט להיות ספונסר של העמותה.


בנוסף בעלי מקצוע רבים פעילים בעמותה ומעניקים מגוון שירותים לבני הגיל השלישי שכוללים תיקונים, שיפוצים, חשמל, נגרות והכל בהתנדבות מלאה. יובל מספר שמאז הקמת העמותה הם הצליחו לחסוך לקשישים מעל 350 אלף ש"ח על ידי הסיוע של המתנדבים. הוא אף סיפר שלאחרונה הם הצליחו לסייע לאדם בטיפולי שיניים שעלו עשרות אלפי שקלים והכל ללא עלות.

כאמור לקראת חג הפסח יצאו בעמותה במיזם מיוחד בו הם מסייעים לקשישים וניצולי השואה בניקיונות פסח. החל ממחר (שלישי 28.3) ועד ליום רביעי 5.4 יגיעו המתנדבים אל בתי התושבים ויסייעו להם להכין את הבית לקראת החג.

בני נוער בני 16+ או בעלי מקצוע המעוניינים לקחת חלק בפרוייקט או להתנדב בעמותה מוזמנים לפנות דרך דף הפייסבוק של העמותה ג'סטה או בטלפון : 054-331-7260

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

המועצה הדתית בגדרה מפרסמת את כל הפרטים על מועדי מכירת החמץ/ מוקדי שריפת החמץ והגעלת כלים

הפרטים המלאים בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מכירת חמץ

מכירת החמץ תתקיים עד לתאריך 4.4.23 בין השעות 8:00 עד 13:00 וביום ראשון גם בשעות אחר הצהריים משעה 16:00 ועד 18:00.

ניתן לבצע מכירה בשיחה לנייד 050-4239833 בימים ראשון עד חמישי משעה 8:00 ועד 13:00

ניתן גם לשלוח הודעת וואטסאפ למספר הנ"ל.

ניתן גם למכור חמץ אצל אביעד גמשא ברחב ויצמן 10:

בימים א-ה משעה 9:00 ועד 12:50 ואחר הצהריים 16:30 ועד 19:00

יום שישי 9:00 ועד 14:00מוקדי שריפת חמץ ביום רביעי 5.4.23 בין השעות 9:00 ועד 11:00

ברחבה מול גן הבנים רחוב וייצמן, ליד בית ספר אוהל שלום

רחוב פינס פינת יצחק רבין ליד גן שבע


הגעלת כלים

הגעלת כלים תתבצע במקווה הגברים ברחוב מרבד הקסמים

ביום ראשון 2.4 משעה 12:00 ועד 18:00

ביום שני 3.4 משעה 10:00 ועד 18:00

ביום שלישי 4.4 משעה 18:00 ועד 18:00

אין להשתמש בכלים 24 שעות לפני ההגעלה. יש לנקות היטב את הכלים לפני ההגעלה.


לפרטים נוספים

https://gedera.muni.il/uploads/meida-lepesach-gedera.pdf
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

המדינה שובתת! מצ"ב רשימת כל הגופים השובתים

יו"ר ההסתדרות הודיע על שביתה כללית החל מהיום

אבי בר | | תגובות: 84


בהמשך להכרזתו של יו"ר ההסתדרות ארנון בר-דוד על שביתה כללית במשק, על רקע מצב החירום שנוצר במדינה. להלן רשימת מקומות העבודה השובתים (רשימת המקומות המוחרגים מהשביתה-בהמשך ההודעה)

להלן רשימה עדכנית לשעה 12:40:

רשימת מקומות עבודה

הממונה הראשי על השכר במשרד האוצר

הממונה הראשי על יחסי העבודה – במשרד הכלכלה והתעשייה

נציב שירות המדינה

כנסת ישראל

מרכז השלטון המקומי והרשויות המקומיות

עירית ירושלים

עירית תל-אביב

עירית חיפה

מרכז המועצות האזוריות והמועצות האזוריות

ארגון המועצות הדתיות והמועצות הדתיות

איגודי ערים לביוב ואיכות הסביבה

הועדות לתכנון ובנייה

תאגידי המים שליד הרשויות המקומיות

תאגידים וחברות עירוניות

גיחון

רשות שיקום האסיר

יד בן צבי

כלל משרדי הממשלה, רשויות ממשלתיות ויחידות הסמך לרבות:

משרד ראש הממשלה (לרבות: המועצה לביטחון לאומי)

משרד הפנים (לרבות מינהל התכנון)

משרד הכלכלה והתעשייה (לרבות: רשות התחרות )

משרד התיירות

משרד התחבורה והבטיחות בדרכים

משרד האוצר (לרבות: החשב הכללי, המדפיס הממשלתי, "רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון")

משרד העליה והקליטה

המשרד לביטחון לאומי (לרבות "הרשות הארצית לכבאות והצלה")

משרד החינוך (לרבות: המנהל לחינוך התיישבותי)

משרד התקשורת

משרד הבינוי והשיכון (לרבות "מרכז למיפוי ישראל")

משרד התרבות והספורט

משרד החדשנות המדע הטכנולוגיה

משרד האנרגיה

משרד החקלאות ופיתוח הכפר (לרבות יחידת הפיצוח)

משרד ההתיישבות

המשרד להגנת הסביבה (לרבות המשטרה הירוקה ו"היחידה להגנת הסביבה הימית")

משרד החוץ

משרד המשפטים (לרבות רשות האכיפה והגביה, הנהלת בתי המשפט, הטאבו)

המשרד לשוויון חברתי (לרבות "הרשות לזכויות ניצולי השואה")

המשרד לענייני מודיעין

המשרד לענייני ירושלים ומורשת

משרד הרווחה והשירותים החברתיים (לרבות הרשות להסדרת התיישבות הבדואים בנגב)

משרד הבטחון (לרבות יחידות סמך של משרד הבטחון)

משרד לנושאים אסטרטגיים

משרד ההסברה

משרד הבריאות

המשרד לשירותי דת (לרבות הרבנות הראשית ובתי הדין הרבניים)

משרד לשיתוף פעולה אזורי

המשרד לפיתוח הפריפריה הנגב והגליל

משרד התפוצות

משרד מבקר המדינה

המשרד למשימות לאומיות

רשות האוכלוסין ההגירה ומעברי הגבול

רשות המסים בישראל (לרבות מס הכנסה ומיסוי מקרקעין, מכס ומע"מ ושע"מ)

בנק ישראל

רשות החברות הממשלתיות וכלל החברות הממשלתיות

רשות מקרקעי ישראל

רשות החשמל

הרשות הממשלתית למים וביוב

הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה

האפוטרופוס הכללי

המוסד לביטוח לאומי

שירות התעסוקה

רשות החדשנות

הרשות לניירות ערך

הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים

הרשות לאכיפה במקרקעין

הרשות השניה לרדיו וטלויזיה

הרשות להגנת הצרכן וסחר הוגן

המועצה הדתית הדרוזית העליונה

רשות הטבע והגנים

החברה להגנת הטבע

מכון התקנים הישראלי

רשות העתיקות

רשות שדות התעופה

עמידר החדשה

עמיגור

חלמיש

פרזות

החברה לפיתוח הרובע היהודי בירושלים

עמיתים - קרנות הפנסיה הוותיקות

אזרחים עובדי צה"ל

קמ"ג

ממ"ג

קרן קיימת לישראל

קרן היסוד

הסוכנות היהודית

רפא"ל

התעשייה האווירית לישראל

התעשייה הצבאית לישראל

עשות אשקלון תעשיות בע"מ

החברה לאוטומציה בשלטון המקומי

חברת נמלי ישראל, חברת נמל חיפה, חברת נמל אשדוד, חברת נמל אילת

נמל חדרה

נמל מספנות ישראל

חברת חשמל לישראל

חברת הדואר

החברה לאיכות הסביבה ברמת חובב

חקר ימים ואגמים לישראל

מכון גיאופיזי

חברת נתיבי איילון

מקורות

חברת נתיבי ישראל (נת"י)

החברה הלאומית לאספקת פחם

נתיבי הגז הטבעי לישראל

בתי החולים הממשלתיים

בית חולים איכילוב

בית חולים כרמל

בית חולים בני ציון

בתי חולים שערי צדק ירושלים

בית חולים הדסה עין כרם

שרותי בריאות כללית

ש.ל.ה

כללית הנדסה רפואית

קופ"ח מאוחדת

מור – מכון למידע רפואי בע"מ

אסותא מרכזים רפואיים

אסותא תל אביב

המוסדות להשכלה גבוהה (המל"ג)

האוניברסיטה הפתוחה

האוניברסיטה העברית

אוניברסיטת תל אביב

אוניברסיטת חיפה

אוניברסיטת בר אילן

אוניברסיטת בן גוריון

הטכניון

מכון ויצמן למדע

מכללת סמינר הקיבוצים

מכללת לוינסקי לחינוך

המכללה האקדמית נתניה

מכון וינגייט

מכון טכנולוגי חולון

המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה

המכללה למנהל

מוסדות חינוך חקלאיים ופנימייתיים

המוסד לבטיחות ולגיהות

מוזיאון הארץ

מוזיאון ישראל ירושלים

מוזיאון ארץ ישראל – ת"א

מוזיאון ת"א לאומניות

מוזיאון בית התפוצות

קצא"א

בזק חברה ישראלית לתקשורת בע"מ

קרן מפעלי שיקום

המשקם

משען

חברת גני יהושוע

מפעל הפיס

המועצה להסדר הימורים בספורט

לשכת עורכי הדין

ויצ"ו

נעמ"ת

רשת אורט

רשת עמל

אק"ים

האגודה למען החייל

מועצת הצמחים

המועצה לענף הלול

תאגיד הפיקוח הוטרינרי

דלק שינוע

אל על

ישראייר

ארקיע

ארקיע קליק

לאופר GHI

קליר קאט

QAS

טייסי ק.א.ל.

ממן

מילגם

טלדור

מפעלי תובלה

ברינקס

בנק אוצר החייל

הבנק הבינלאומי ופאג"י

בנק דיסקונט

בנק דיסקונט למשכנתאות

בנק יהב

בנק ירושלים

בנק לאומי לישראל

בנק מזרחי

בנק מסד

בנק מרכנתיל

בנק הפועלים

המעסיקים המאורגנים במגזר הפרטי

באמצעות הארגונים הבאים:

נשיאות המגזר העסקי בישראל

התאחדות האיכרים בישראל

התאחדות הסוחרים בישראל

איגוד הבנקים בישראל

התאחדות תעשייני היהלומים בישראל בע"מ

התאחדות המלונות בישראל

התאחדות ענף הקולנוע בישראל

התאחדות חברות לביטוח חיים בישראל בע"מ

הארגון הארצי של מפעלי השמירה בישראל

ארגון חברות הניקיון בישראל

התאחדות המלאכה והתעשיה בישראל

האיגוד הארצי למסחר בישראל

ארגון חברות ההסעה בישראל

התאחדות בעלי מפעלי ההובלה

לשכת ארגוני העצמאים בישראל

לשכת המסחר תל אביב והמרכז – איגוד לשכות המסחר

יוחרגו מן השביתה השירותים הבאים:

 • בתי החולים יעבדו במתכונת שבת.
 • בנמלים תשוחרר תוצרת מתכלה וכן ישוחררו תרופות.
 • חינוך מיוחד בבתי הספר יפעל כרגיל, לרבות סייעות. כמו כן יפעלו כרגיל הסדרי ההסעה של ילדים עם מוגבלות.
 • שירותי כיבוי אש והצלה יפעלו כסדרם למעט אימונים וביקורות.
 • מד"א תפעל כסדרה.
 • מוסדות חינוך מיוחד של משרד הרווחה יפעלו במתכונת שבת.
 • לשכות בריאות ותחנות לבריאות המשפחה יפעלו במתכונת חירום.
 • חברת חשמל ומקורות יפעלו במתכונת שבת.
 • משען תעבוד במתכונת שבת.
 • מפעלי מזון יפעלו כסדרם.
 • מעונות היום מגיל לידה עד שלוש – יפעלו כסדרם.
 • מקומות נוספים כפי שיקבעו על ידי האיגודים המקצועיים.
 • הבורסה לניירות ערך.
 • רכבת ישראל
 • אגד
 • אגד היסעים
 • דן
 • מטרופולין
 • תבל מטרו
 • הרכבת הקלה בירושלים
 • הכרמלית בחיפה

תחבורה ציבורית תמשיך כרגיל בשלב זה (לא כולל נתב"ג).

לא יינקטו פעולות שעלולות לסכן חיי אדם ואת בטחון המדינה.

הוקמה ועדת חריגים, שתפקידה לדון בצרכים מיוחדים ומקרים דחופים המצריכים הפעלת שירותים.

להלן דרכי התקשרות עם ועדת החריגים:

פקס': 03-6921408 דוא"ל:alib@histadrut.org.il

שינויים ועדכונים נוספים ימסרו בהמשך.
התפרסמו 84 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כול הכבוד!
  הגב 27.03.23 13:00
 • אורח
  בזיון!
  27.03.23 13:18
 • אורח
  המדינה עולה באש רק כי המיעוט האשכנזי לא רוצה שופטים ספרדים בעליון. אין שום קשר לביבי הנוכל ולדרעי הגנב, אל תערבבו אותנו עם ספינים, אתם לא רוצים ספרדים במוקדי כח.
  27.03.23 13:26
 • אורח
  🤦‍♂️🤦‍♀️🤦‍♂️🤦‍♀️🤦‍♂️🤦‍♀️🤦‍♂️
  27.03.23 15:19
 • אורח
  השמאל הביא אינפלציה זוועתית הימין מנסה לתקן והשובתים יורים לעצמם ברגל שלא יבכו על הכלכלה שהם עצמם מרסקים
  27.03.23 16:28
 • אורח
  לפיד נקרע שהוא לא בשלטון הנבלה מסיט את השמולאנים תתפצצו לפיד וכול הזובים שלו מחפשים כסא וכסף קל
  27.03.23 19:40
 • אורח
  ככה צריך, חבל שהמעונות והתחבורה הציבורית לא שובתים גם
  הגב 27.03.23 13:03
 • אורח
  רק צד אחד מפגין חכה שהצד השני יתחיל זה הסוף שלכם אדיוט אתה תפחד לצאת מהבית
  27.03.23 13:19
 • אורח
  לימין אין את הגב של המשטרה והיכולת הכלכלית. היום הכריזו על הפגנת ימין... לא יקרה כלום.
  27.03.23 13:27
 • אורח
  חבל שאמא שלך לא שובתת גם הזונה הזאת
  27.03.23 14:07
 • אורח
  ככה זה בארץ נכה. ישראל כ״כ נכה, שאפילו שביתה על מלא לא מסוגלים לארגן בה.
  27.03.23 15:41
 • אורח
  לא לשכוח שהמשטרה עוזרת לאנרכיסטים הם יעצרו את האוטובוסים של הימין בדרך ולא יתנו להגיע להפגנה
  27.03.23 16:29
 • אורח
  הספרדים הטמבלים ששובתים כדי שהאליטות ימשיכו לדפוק את הספרדים...
  הגב 27.03.23 13:05
 • אורח
  אכלו לי שתו לי ?, לפי מה שכתבת אתה נישמע ממורמר.
  27.03.23 13:10
 • אורח
  מה קשור ..... דיי להיות גזען , זה בשום אופן לא קשור לעדות ידבע
  27.03.23 13:13
 • אורח
  בתור ספרדי, היום הבנתי ששום דבר לא ישתנה. האשכנזים רוצים שנמשיך להיות חוטבי עצים ושואבי מים. העיקר שלא נגיע למוקדי כח. הגיע הזמן לארוז מזוודות. שחולדאי יעשה רוטציה עם אבו מאזן על ראשות הממשלה של המדינה שתהיה כאן.
  27.03.23 13:28
 • אורח
  אתם לא מבינים שזה לא קשור לעדות?! זה מחרפן אותי שאתם מקשרים את זה למשהו לא קשור
  27.03.23 13:33
 • אורח
  בטח שייך לעדות האליטה האשכנזית השופטת שולטת בכולם
  27.03.23 14:14
 • אורח
  מה זה קשור עכשיו? זה שאתה אומר שזה קשור אז לא נכון שתדע אני לא יודעת מאיפה שמעת את זה אבל זה לא נכון בכלל
  27.03.23 14:30
 • אורח
  מי שלא רוצה להתאמץ וללמוד ולעבוד קשה תמיד יהיה לו סיבה להאשים אחרים. זה אשכנזים אשמים שאתה טמבל.
  27.03.23 15:20
 • אורח
  זה רק על נושא העדות. אותו מיעוט לבן פריבילגי ואליטיסטי, שעל שמם קוראים רחובות במדינת ישראל, והם מאיישים את צמרת מערכת הביטחון, והמסלולים הכי יוקרתיים בצה״ל, ואת צמרת המשפט, ואת האקדמיה, ואת שוק ההון. אצלהם הכל בשיטת חבר מביא חבר/נקבע לפי שם משפחה.
  27.03.23 18:45
 • אורח
  טוב מאוד
  הגב 27.03.23 13:10
 • אורח
  מדינה הזויה.
  הגב 27.03.23 13:11
 • אורח
  ובכן, כל הצדדים יכולים להסכים על קביעה זו. הלך עלינו.
  27.03.23 13:26
 • אורח
  צריך להעיף את ביבי ובן גביר החולי נפש
  הגב 27.03.23 13:11
 • אורח
  שתוק שתוק אתה לא מבין מהחיים שלך כלום
  27.03.23 13:20
 • אורח
  צודק בהחלט להעיף אותם לכל הרוחות כלבים
  27.03.23 13:26
 • אורח
  בושה לא מקבלים את רצון הבוחר. הלו גם אם החקיקה תעצר אתם לא תפסיקו כאילו המדינה של אבא שלכם
  הגב 27.03.23 13:11
 • אורח
  אנחנו לא נפסיק עד שהחקיקה לא תעצר וכשהיא כן תעצר אז זה כן יפסיק
  27.03.23 13:16
 • אורח
  המדינה קומוניסטית בוקר טוב. לא למדת על הפנקס האדום והטלאי הירוק?
  27.03.23 13:18
 • אורח
  מדוייק
  27.03.23 13:25
 • אורח
  השמאל מחפש רק כסף ושלטון בלי ערכים ודמוקרטיה
  27.03.23 14:15
 • אורח
  טיפש, הרי ביבי לא נותן לאף ספרדי להגיע לעמדה גבוהה שלא יתפוס חלילה את מקומו, שים לב שהוא מרחיק את הספרים שיכולים להתקדם ולגבור עליו, וכך זה יהיה עד שתביני
  27.03.23 14:28
 • אורח
  מה הקשר הספרדים . אתם סתם אוהבים להכניס דברים שלא קשורים אין פאקינג קשר לעדות!!¡!! מתי תבינו את זה אנשים!!!!??? דיי לחפש על מה לכתוב , אין בעיה שתביעו את הדעה אבל אל תגידו דברים הכי לא קשורים בעולם ולנסות לקשר את זה לפוליטיקה
  27.03.23 15:53
 • אורח
  ביבי לא לוותר עלהם אסור .
  הגב 27.03.23 13:15
 • אורח
  לביבי אין עמוד שדרה. הוא עכשיו בפגישות עם גנץ ולפיד. הולך להכניס אותם לממשלה. אין עמוד שדרה. ביבי אשכנזי לבן שדפק את המזרחים.
  27.03.23 13:30
 • אורח
  בושה לכולם כולם נעשו פחדנים
  הגב 27.03.23 13:15
 • אורח
  לא לוותר עלהם ביבי אין כמוך ולא יגיע אבא גדול כמוך
  הגב 27.03.23 13:16
 • אורח
  חח בדיחה אחת גדולה, בפועל כולם עובדים. כמה שינאה ועקמומיות יש במדינה שמערכת המשפט שמאלנית שמשפיעה על כלל האזרחים התמימים ככבשים...
  הגב 27.03.23 13:16
 • אורח
  כבשים + מסוממי טלויזיה
  27.03.23 13:18
 • אורח
  ביבי לא לוותר עלהם אסור
  הגב 27.03.23 13:18
 • אורח
  אתה אבא של כולם אנחנו איתך
  הגב 27.03.23 13:18
 • אורח
  מטומטם שיש לו אבא מיכל ושקרן וילדים חסרי חינוך ודרך ארץ
  27.03.23 21:02
 • אורח
  נוכל
  27.03.23 21:02
 • אורח
  בן גביר אתה חזק לא לוותר עלהם
  הגב 27.03.23 13:19
 • אורח
  בן גביר הוא אנרכיסט שאפילו לא שרת בצבא
  27.03.23 21:03
 • אורח
  בושה לתושבים ועם מה ניסגר קומו שבו ביחד תגיעו להפסקת אש מחלוקות תמיד יהיו אבל לא ככה
  הגב 27.03.23 13:19
 • אורח
  אסור לוותר עלהם ביבי
  הגב 27.03.23 13:20
 • אורח
  ביבי לא לוותר להם אסור תמשיך כך
  הגב 27.03.23 13:23
 • אורח
  תעשיה האווירית לא שובתת
  הגב 27.03.23 13:23
 • אורח
  לזכר Hיטלר והפוטש במרתף הבירה בואו נשרוף תמדינה
  הגב 27.03.23 13:23
 • אורח
  גם את אמך נשרוף
  27.03.23 14:07
 • אורח
  ברכות לשמאל על ניצחונו. המשך דיקטטורת בג"ץ הובטחה. אין כל משמעות לבחירות חוץ מצ'יפור חברי כנסת מתחלפים במשכורת ובהטבות. דביל מי שמתגייס לצבא והולך לקרבי, תדרשו או 8200 או טיס, כך תסדרו את עצמכם לעתיד וגם תשלטו במדינה.
  הגב 27.03.23 13:25
 • אורח
  שלום לאתר הפאשיסטי שמסנן תוכן שלא מתכתב עם ההפיכה השלטונית ברחובות
  הגב 27.03.23 13:25
 • אורח
  צודק 100% שמתי לב כי הורידו תגובות, שלא נוח להם לקרוא אמת ועובדות.
  27.03.23 13:32
 • אורח
  להיפך מורדים תגובות על ביבי ותומכיו הטיפשים
  27.03.23 21:08
 • אורח
  מאפיה
  הגב 27.03.23 13:27
 • אורח
  כל הכבודד , צריך לשבות את הכל רק כדי שביבי יעצור את החקיקה , זה כבר לא הגיוני ולא צריך להיות ככה , ביבי הוא דואג לתחת של עצמו וזה לא יעזור לאף אחד , אני מקווה שזה יעזור לעצור את החקיקה, אנחנו צריכים להיות מאוחדים ביחד רק ככה נעצור את זה ביחד
  הגב 27.03.23 13:29
 • אורח
  ממש ככה
  27.03.23 14:34
 • אורח
  ממש להשבית את המדינה להפסיק להתגייס, שתומכי הליכוד הפריטים ישרתו בצבא אולי אז יבינו
  27.03.23 21:05
 • אורח
  בושה שמאלנים מסריחים עופו לעזה
  הגב 27.03.23 13:40
 • אורח
  👍
  27.03.23 14:17
 • אורח
  זה לא קשור לשמאל או לימין אבל סבבה איך שאתה רוצה לייצג את זה אני אומרת שאתה צריך לבקר בקיבינימט כי זה מקום מאוד נחמד בשבילך
  27.03.23 14:31
 • אורח
  טיפש היית וטיפש תישאר
  27.03.23 14:33
 • אורח
  שלום לעם שלי היקר. כל כך עצוב לי שאנחנו הפכנו להיות לעג לשכנים שלנו .בכל דרך שתסתכלו על המצב הקיים הרי אחים אנחנו ויש רק את הבית הזה כמו ילדים קטנים מרסקים את המגדל בכל כך קלות דעת במקום להתעסק לקראת חג הגאולה .עושים בדיוק ההפך .תסתכלו אולי תגלו לעזור לנזקקים איך לעבור את החג או בכלל את הימים בשנה . מה קרה לנו מאיפה כל שינאת החינם איבדנו .באו נציל את המצב ביחד רק ביחד אפשר עם שלי היקר חג פסח כשר אוהבת אותכם
  הגב 27.03.23 13:47
 • אורח
  שנאת החינם קיימת כבר הרבה זמן פשוט כשהממשלה ניסתה לאזן שהאליטה האשכנזית לא תשלוט בכל התפוצץ הבלון על ידי הסתה ובלבול הציבור שקץ המדינה מגיע
  27.03.23 14:21
 • אורח
  צודק, הגיע הזמן להפסיק ים האשמות. המפגינים השתלטו על הספינה והם משיטים אותה ישר לעין הסערה. תעצרו הכל. קראו לנווט המנוסה ולרב החובל שיקח וינהיג אותנו עד לחוף מבטחים. רואים אותנו אויבנו השודדים בים ומסופקים כפיים. אנחנו עבורם טרף קל ומבוהל שעושה להם חיים קלים. הם יושבים וחוגגים לראות אותנו משתטים ברחובות. אז אם יש לכל המפגינים מוח יהודי נבון, חכם ומחושב שיעצרו את הטרפת וההתדרדרות. בואו נחזיר את השלווה והאחווה שהיתה כאן. "אל תבשרו בגת ואל תבשרו בחוצות אשקלון, פן תשמחנה בנות פלישתים, פן תעלוזנה בנות הערלים". תציגו תמונה של אחדות, זה הנשק של היהדות על כל אויבנו.
  27.03.23 14:49
 • אורח
  בדיוק מי שלא טוב לו יום טוב לו שיעופו לעזה ויקחו את הפרס של גילה אלמגור שרוצה להחזיר אותו ושגם תעוף לעזה,,,, אם ביבי מיתקפל לא נבחר בו יותר
  הגב 27.03.23 13:50
 • אורח
  👍
  27.03.23 14:24
 • אורח
  מה הקשר גילה אלמגור עכשיו אפשר להבין? חחח
  27.03.23 14:33
 • אורח
  חתיכת אידיוט, הרי לביבי לא איכפת ממך או מהספרדים איכפת לא רק מעצמו והמשפט שלו, ביבי רק משתמש בכם למטרות שלו
  27.03.23 21:11
 • אורח
  אולי דיי לכתוב על הספרדים באמת זה כבר לא קשור לפוליטיקה דיי לכתוב כל משפט שני עליהם הם לא עשו לכם כלום
  27.03.23 21:23
 • אורח
  אדם לאדם אדם. כולנו אחים.כולנו באותו הצד
  הגב 27.03.23 14:16
 • אורח
  מדינה דמוקרטית ללא מלך או מלכה או נסיך הכתר
  הגב 27.03.23 14:21
 • אורח
  רק מדינה דמוקדטית
  27.03.23 21:11
 • אורח
  יש ממשלה וראש ממשלה שנבחרו כחוק אבל השמאלנים יוצרים חוקים משלהם כמו השופטים חוקים שלא קיימים בכלל כי הם השולטים אז איפה הדמוקרטיה האבודה שלנו
  הגב 27.03.23 14:27
 • אורח
  טיפש היית וטיפש תמות
  27.03.23 21:12
 • אורח
  ביבי לא לוותר להם אסור אתה מלך
  הגב 27.03.23 14:55
 • אורח
  בטחח מלך אכפת לו רק מעצמו ולא ממדינה שלמה שזה עצוב
  27.03.23 15:01
 • אורח
  למה אנחנו במרוקו יש מלך ולא ידענו, בור ועם הארץ
  27.03.23 21:12
 • אורח
  חוזרים לפנקס האדום בחסות בגץ שמגץ
  הגב 27.03.23 16:46
 • אורח
  טרלול, מישהו המציא את הרשימה. אני עובד באחד המקומות הרשומים - אין שביתה ואין נעליים. חחחח
  הגב 27.03.23 16:56
 • אורח
  יש שביתה אפילו ראש העיר אמר שיש
  27.03.23 17:03
 • אורח

ביום שלישי 28.3 תתקיים הרצאה של ירון קוויק ונדב לייבה, בנושא ״הורשה בין דורית - 5 עצות זהב״ -עולמות התוכן הפנסיוניים

יש לבצע הרשמה מראש

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ביום שלישי הקרוב 28.3 תתקיים הרצאה מיוחדת במסגרת סדרת ההרצאות של הקפמוס הדיגיטלי של אפ 60+ הרצאה של ירון קוויק ונדב לייבה, המשנה למנכ״ל והמתכנן הפיננסי בפרופיט שירותים פיננסיים על ״הורשה בין דורית - 5 עצות זהב״. בואו לשמוע כיצד הורשה בין דורית באה לידי ביטוי בעולמות התוכן הפנסיוניים וכיצד תכנון נכון יגרום להעברה של רכושנו בצורה מיטבית.

מתי? שלישי, 28.3, בשעה 18:00 בזום

ההרצאה ללא עלות, קישור לזום ישלח לנרשמים כאן: https://did.li/Wg5fT

לשאלות ופרטים נוספים אפשר לפנות אל נעמה - 052-3167116
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סרטון מאירועי הלילה בגדרה! מפגין תלוי על רכב הפורץ את ההפגנה וממשיך בנסיעה מהירה

פרסום הסרטון בהתאם לסעיף 27 א

אבי בר | | תגובות: 10


כמו בכל הארץ גם בגדרה יצאו להפגין במחאה על פיטורי שר הביטחון יואב גלנט.

רכב אשר נקלע להפגנה, ניסה לפרוץ בין המפגינים ואחד המפגינים נתלה על הרכב במטרה לחסום אותו והרכב ממשיך בנסיעה מהירה כאשר המפגין תלוי על קדמת הרכב


בהתאם לסעיף 27 א לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות שלו על התמונות/סרטון רשאי לפנות לאתר be106 ולבקש לחדול מהשימוש בו באמצעות מייל be106.net@gmail.com
התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חולה נפש
  הגב 27.03.23 08:06
 • אורח
  עכשיו יכניסו לו זין בתחת
  הגב 27.03.23 08:07
 • אורח
  חולה נפש
  הגב 27.03.23 08:13
 • אורח
  עד שבגלל ההפגנות של השמאלנים לא יהרג מישהו, הם לא ירגעו. כנסו לאינסטגרם ותצפו בסרטונים שממחישים את ההזויה. המפגינים מביימים סרטון של כאילו ימני עם כיפה תוקף ומקלל אותם, עושים טייקים והכל ובסוף השחקן מוריד כיפה ומחבק את חבריו לשקים ולתככים, לשנאה שהם מפזרים. הם שורפים את המדינה ובעל הבית של השמאלנים השתגע והוציא את המשוגעים שלו לרחובות. השמאלנים הם חבורת בריונים. אבל זה לא ישנה שכולנו אחים. קבלו עצה טובה, נתקו את הטלוויזיות, התנתקו מיכול הפייסבוק והמדיה האחרים, לא להגיב ברשתות. לא לסמן לייקים. לא להגיב להם, לייבש אותם. לא לדבר, לא לפנות. לתת להם להתבשל ולהתייבש בסירחון של עצמם.
  הגב 27.03.23 08:21
 • אורח
  מי שמאיים על הצבא והמדינה, מעיד על עצמו בבחירתו והתנהלותו. לצד הזה לא נסכים להיות. לשרת את המדינה ולהיות חייל של צבא הגנה לישראל, זאת חובתנו והיא ללא תנאי וללא זכויות פריבילגיה.
  הגב 27.03.23 08:24
 • אורח
  הגיע לגדרה אזרחים שברחו מתל אביב המפוקפקת ומקומות אחרים. גדרה עד עכשיו היתה שקטה וברובה היא מועצה ימנית. אז לכל נושאי הדגל המזיפים וסרבני הגיוס הפריביליגים הבוגדים ונצלני המדינה, דעו לכם שבקרוב מאוד ההצגה שלכם תגמר. אנחנו לקראת מלחמה קשה מאוד ואתם מפריעים לענקי מקבלי ההחלטות במילוי תפקידם וגם אתם יושבים על אותו גזע עץ ושורשיו העמוקים ואת הענף שאתם יושבים עליו, אתם חותכים. כם אם אתם צודקים יש גרך ודרכם היא אבדון, יצאתן מפרופורציה.
  הגב 27.03.23 08:29
 • אורח
  לא להגיב לשמאל, לא לסמן לייק! לצאת מיכל הרשתות. ימנים צאו לרקוד ברחובות. תנהגו באדישות ושאננות מוחלטת. לא לפתח איתם שיחה גם אם הם מהמשפחה שלכם. אם אין קהל, אין שחקנים ואין הצגה. לא לשוחח על זה. התעלמות מוחלטת מקיומם.
  הגב 27.03.23 08:33
 • אורח
  ארגון המפגינים הינה מערכת משומנת היטב וממומנת בהמון המון כסף מגורמים אנטישמים מחו"ל, כל מטרתם היא להפיל את שלטון הימין!!! (ואת נתניהו בפרט) המפגינים לא יפסיקו את ההפגנות ההפגנות גם אם החקיקה תיעצר!!!
  הגב 27.03.23 09:20
 • אורח
  המפגין שנתלה על רכב נוסע, באחריותו הבלעדית אם(חלילה) יפצע/יהרג
  הגב 27.03.23 09:22
 • אורח
  "וּבָאוּ עָלֶיךָ כָּל-הַקְּלָלוֹת הָאֵלֶּה, וְהִשִּׂיגוּךָ. טז אָרוּר אַתָּה, בָּעִיר; וְאָרוּר אַתָּה, בַּשָּׂדֶה. יז אָרוּר טַנְאֲךָ, וּמִשְׁאַרְתֶּךָ. יח אָרוּר פְּרִי-בִטְנְךָ, וּפְרִי אַדְמָתֶךָ--שְׁגַר אֲלָפֶיךָ, וְעַשְׁתְּרֹת צֹאנֶךָ. יט אָרוּר אַתָּה, בְּבֹאֶךָ; וְאָרוּר אַתָּה, בְּצֵאתֶךָ."
  הגב 27.03.23 20:01
 • אורח

קבוצת ההליכה בגדרה יצאה לדרך במטרה לסייע לבני הגיל השלישי לשפר את היכולות הפיזיות והקוגנטיביות וקידום אורח חיים בריא

הפעילות מתקיימת פעם בשבוע במשך שעה וחצי.

מערכת האתר | | תגובות: 0


מועדון הליכת הבוקר בגדרה יוצא לדרך. כחלק ממהלך נרחב בתחום הבריאות בהובלת אשכול שורק דרומי לקידום אורח חיים פעיל ובריא, נפתח מועדון הליכת הבוקר – תנועה של קבוצות הליכה שיחלו לפעול בכל רשויות האשכול כבר במהלך השבועיים הקרובים. המיזם פועל בהובלת מרכז אופק, מחלקות הספורט, העוסקים בהזדקנות מיטבית ובבריאות ברשויות האשכול ובשיתוף עם כל קופות החולים – כללית, מכבי, לאומית ומאוחדת, המכללה האקדמית גבעת וושינגטון בי"ס אדמה לרפואה משלימה ותרפיות, מרכז הכוונה אפ 60+, מיזם MUN100 ואשכול שורק דרומי.

אשכול שורק דרומי הוא אשכול הכולל 10 רשויות - מ.מ גדרה, מ.א נחל שורק, מ.א ברנר, מ.מ בני עייש, מ.מ קרית עקרון, מ.א חבל יבנה, מ.א יואב, עיריית קרית מלאכי, מ.א. באר טוביה ומ.מ מזכרת בתיה. יו"ר האשכול הוא ראש המועצה המקומית גדרה, יואל גמליאל. האשכול הוקם במטרה ליצור שיתוף פעולה אזורי אשר יאפשר להביא לידי ביטוי יתרונות כמו ביצוע מכרזים משותפים, הוספה והרחבה של שירותים לתושב, הובלת מנועי צמיחה אזוריים, תכנון ושיתוף פעולה אסטרטגי בנושאים רוחביים כמו תחבורה, תיירות, עסקים, חברה וקהילה. כחלק מכך, אחד הנושאים הצומחים, כאמור, הוא מהלך קידום תחום הבריאות.

תכנית הפעילות "מועדון הליכת בוקר" כוללת קבוצות הליכת בוקר מודרכות אשר מטרתן לסייע לבני הגיל השלישי לשפר את היכולות הפיזיות והקוגנטיביות, להכיר את העקרונות לתזונה נבונה ולתת כלים לאופן בו ניתן לחיות באופן בריא ופעיל בצורה חברתית, קלילה ומהנה. את התכנית מנחות מדריכות מנוסות ומקצועיות והפעילות מתקיימת בפריסה אזורית ברשויות אשכול שורק דרומי וביניהן, גדרה כך שכל אחד יוכל להצטרף לקבוצה ביישובו.

התכנית מועברת ע"י מדריכות מנוסות וניתן להצטרף לקבוצה.


הפעילות מתקיימת פעם בשבוע במשך שעה וחצי.


להרשמה > https://topazhaas.wixsite.com/breakfest-walk-club?fbclid=IwAR0AYbdAsNle11_uLfa5wYIiXuv74He85tH5FU2-4n2Iiy5kAFHldIFNURA
יו"ר אשכול רשויות שורק דרומי, יואל גמליאל:


"אני מברך על היוזמה הנהדרת שנעשית במסגרת הרחבה יותר לקידום תחום הבריאות באשכול. תודה למנכ"לית האשכול, לצוות האשכול, מרכז אופק והמועצה, לקופות החולים ולכל העוסקים במלאכה חשובה זו."התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עדכון חשוב לנוסעים לחו"ל בחופשת הפסח! במהלך חג הפסח (5-15.4) לשכות האוכלוסין בראשון לציון, חולון ורחובות תהיינה סגורות ולא תתקיים קבלת קהל

הנוסעים מתבקשים להיערך ולוודא כי הדרכונים שבידיהם נמצאים בתוקף.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 12


במהלך חג הפסח וחול המועד, י"ד ניסן - כ"ב ניסן תשפ"ג (15.4.2023-05.04.2023) לא תתקיים קבלת קהל ביחידות רשות האוכלוסין וההגירה כולל סניפי חולון, ראשון לציון ורחובות.

דרכונים זמניים במקרים חריגים יונפקו בלשכת רשות האוכלוסין בנתב"ג (פתוחה לקהל בימים א' עד ה' 24 שעות, בערבי שבת וחג עד השעה 14:00 ובימי שבת וחג החל משעה 21:00). יש להיערך ולוודא כי הדרכונים שבידיכם, לרבות דרכוני הילדים, בתוקף.

היחידות ישובו לפעילות סדירה ביום ראשון, כ"ה בניסן תשפ"ג 16.4.2023.

הציבור מוזמן לבצע מגוון פעולות באתר האינטרנט, גם במהלך חול המועד (בקשות תטופלנה לאחר החג וייתכן שיהוי בקבלת השירות).

מידע בנושא צווי עיכוב יציאה מהארץ ניתן באמצעות שירות מקוון באתר האינטרנט של הרשות או בחיוג למענה הממוחשב של מרכז שירות ומידע ארצי בטלפון: 3450*.
התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא מספיק אין תורים גם לעוד חודשים מעכשיו אתם עוד סוגרים לפסח !?בושה בושה בושה
  הגב 26.03.23 10:59
 • אורח
  גועל נפש אוכלי חינם
  27.03.23 00:27
 • אורח
  לא צריך תור בשביל דרכון זמני
  הגב 26.03.23 11:12
 • אורח
  ממש בושה!!
  הגב 26.03.23 11:21
 • אורח
  בושה
  הגב 26.03.23 11:51
 • אורח
  הצחקתם אותנו, משרד הפנים לא עובד כבר שנה, מה ההבדל?
  הגב 26.03.23 12:12
 • אורח
  איך נוכל לצאת ממדינה דיקטטורית הזאת?
  הגב 26.03.23 13:21
 • אורח
  זכויות וחובות..
  הגב 26.03.23 14:36
 • אורח
  משרד הפנים עובד ימים א ג' ה' 8.30 עד 12.30.בלבד. וביום ב' ד' משעה 14.30 עד 17.30. סכ''ה 18 שעות בשבוע. אם היו עובדים 5 ימים בשבוע משרה מלאה דהיינו 40 שעות בשבוע לא היו כאלה תורים...אני סבלתי מהם קשות.ואחרי 3 שעות זרקתי את הניירות לפח וחזרתי הבייתה.בושה..
  הגב 26.03.23 15:10
 • אורח
  זה לא לעניין בכלל נותנים לך תור לספטמבר כדי שתוציא דרכון זמני יקר בשדה והממשלה במקום לטפל בעניין ולתת שרות לתושב מתעסקים בעצמם
  הגב 26.03.23 17:08
 • אורח
  משרד הפניים על הפנים המשרד הכי גרוע בארץ זה משרד הפניים רחובות !!!
  הגב 27.03.23 00:29
 • אורח
  צודקים אנשים שלא מבינים מה קורא ,רק הטיסות בראש שלהם פשוט אידיוטים
  הגב 27.03.23 14:08
 • אורח

שביתה בגדרה! תלמידי כיתות י' - י"א בגדרה יתחילו מחר ראשון 26/3 את הלימודים בשעה 12:00

ההודעה בנוסף להודעת מועצת התלמידים כי הלימודים בשאר הכיתות יתחילו בשעה 09:00

מערכת האתר | | תגובות: 1


הנהגת מועצת התלמידים קראה לכל התלמידים מגיע ראשון לבתי הספר בשעה 09:00 לאות מחאה על עיצומי ההורים. ובמקביל מוציא יו"ר ארגון המורים העל יסודיים בהודעה על עיצומים ב - 12 יישובים בהם גדרה ועל פי העיצומים תלמידי י' - יא יחלו את הלימודים בשעה 12:00

להלן הודעת יו"ר ארגון המורים העל יסודיים


חברות וחברים יקרים,
אנחנו ממשיכים במאבק ובעיצומים:
ביום ראשון הקרוב (26.3) יחלו הלימודים בשעה 12:00 ב-12 ישובים נוספים.
על רקע היחס המזלזל של משרד האוצר וסירובו לנהל מו״מ אמיתי על הסכם שכר חדש, ארגון המורים מודיע כי ביום ראשון יחלו הלימודים בכיתות י'-יא', בשעה 12:00, בישובים הבאים:


ג׳דיידה-מכר, ג׳וליס, ג׳לג׳וליה, ג׳סר א-זרקא, ג׳ת, גבעת ברנר, גבעת שמואל, גבעתיים, גדרה, גן יבנה, גני תקווה, גשר הזיו.


לא נעצור עד ששכר המורים המתחילים יעמוד על 12 אלף ש״ח לפחות, ושכר המורים הותיקים יעלה בהתאמה.
האוצר מתנהל בסחבת כבר שנה שלמה ולכן לא נותר אלא להמשיך במאבק.
ניפגש ב-12!
שלכם,
יו"ר ארגון המורים
רן ארזהתפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אתם המורים צריכים להתבייש לעשות עיצומים על הגב של התלמידים
  הגב 25.03.23 21:47
 • אורח

מועצת התלמידים הארצית קוראת לתלמידים להגיע מחר ראשון 26/3 לבית הספר בשעה 09:00 ובחולצות שחורות לאות מחאה על עיצומי המורים

צילום פייסבוק הנהגת מועצת התלמידים

אבי בר | | תגובות: 27


להלן הקריאה של מועצת התלמידים הארצית

ביטלו לכם טיול? לא נותנים לכם ציון? שבתו בבית הספר שלכם? הצטרפו אלינו וביחד נעצור את העיצומים
ביום ראשון הקרוב כולנו לובשים שחור ומתחילים את הלימודים בשעה 09:00
מועצות התלמידים והנוער ממשיכות להיאבק על היציבות הלימודית, הרגשית והחברתית של התלמידים ותעמוד על הפסקת השימוש בהם ככלי במשחק.
אנו קוראים לארגון המורים, משרד החינוך ומשרד האוצר, תסתכלו לנו בעיניים ותעצרו את הפגיעה המתמשכת בתלמידים.
עדכונים ופרטים נוספים ברשתות החברתיות שלנו או במספר 052-953-5371התפרסמו 27 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא לשכוח טלאי צהוב!
  הגב 25.03.23 20:40
 • אורח
  חס וחלילה,
  25.03.23 21:28
 • אורח
  חס וחלילה!
  25.03.23 21:33
 • אורח
  היום זה טלאי ירוק וזריקה בכתף
  25.03.23 22:43
 • אורח
  המדינה מתפרקת. רק ברביעי ההורים השביתו את הלימודים בגלל תכנית נפשעת לבטל את השינויים הקריטיים שביצעה הממשלה הקודמת. עכשיו גם המורים שובתים. בקרוב לא יישאר כלום
  הגב 25.03.23 21:24
 • אורח
  בוקר טוב, כבר אין פה חינוך 40 שנה
  25.03.23 22:43
 • אורח
  אתה נפשע שבחרת ביבי שהזניח הכול במשך שנים
  25.03.23 22:45
 • אורח
  תפסיקו להתעסק בשטויות. כדאי שתתמקדו בבעיות היותר רציניות של התפרקות משרד החינוך וההידרדרות של מצב החינוך בארץ
  הגב 25.03.23 21:26
 • אורח
  כל הכבוד לכם המורים שובתים על חשבונכם ואחר כך אתם צריכים לעבוד בשביל לממן מורים פרטיים כל הכבוד
  הגב 25.03.23 21:28
 • אורח
  מחאת התלמידים מוצדקת! שתהיה לכם הצלחה רבה!
  הגב 25.03.23 21:31
 • אורח
  וואאי איזה הגזמה .תגידו לאן התדרדרתם??? חולצות שחורות??? דיי עם הסרטים שלכם.נימאסתם.הרסתם את המדינה עכשו אתם הורסים את המוער הצעיר והתמים אתם מרעילים את הדור החדש..
  הגב 25.03.23 21:34
 • אורח
  מסכים עם כל מילה
  25.03.23 21:53
 • אורח
  הכול הזנחה של הליכוד בראשות ביבי
  25.03.23 22:37
 • אורח
  מעניין מה יקרה אם יהיה פאשיזם ושלטים כמו "אין כניסה לכלבים ולא מוזרקים"
  25.03.23 22:45
 • אורח
  מחאת התלמידים מוצדקת! בהצלחה ילגים יקרים!
  הגב 25.03.23 21:35
 • אורח
  בהצלחה ילדיםיקרים!!!
  25.03.23 21:36
 • אורח
  אתם שובתים גם נגד ההורים שהשביתו את הלימודים או רק עושים להם את המוות בבית
  הגב 25.03.23 21:48
 • אורח
  בהצלחה לכם תלמידים
  הגב 25.03.23 21:48
 • אורח
  אולי תלמדו גם לא לעשות חרם על ילדים ולגרום להם להתאבד זה יוצר חשוב
  הגב 25.03.23 22:22
 • אורח
  התאבדויות זה יותר צבא הגנון לישמעאל
  25.03.23 22:45
 • אורח
  מה שייך. אולי אתה לא מודע למה שקורה בזמן האחרון אצל תלמידים בבתי ספר
  25.03.23 22:48
 • אורח
  לא הבנתי גם בית ספר יסודי מתחילים בשעה 9
  הגב 25.03.23 22:46
 • אורח
  התלמידים צודקים וזה לא קשור לימין ושמאל. תמיד התלמידים היו כלי משחק בידי הסתדרות וארגון המורים
  הגב 25.03.23 22:54
 • אורח
  צודק/צודקת
  26.03.23 00:46
 • אורח
  מנסים להשיג תוספות שכר על הגב של התלמידים
  הגב 26.03.23 07:13
 • אורח
  קראו איזה חוקים מעבירים, ישללו קצבאות למי שאינו יקיר השלטון חרדים זהירות זה יהיה חוק השבוע, הממשלה הבאה עשוייה ליישם אותו עליכם. בתאבון.
  הגב 26.03.23 09:44
 • אורח
  מסיתים את הילדים להיות כלי שרת במחאה של אנרכיסטים והזויים
  הגב 26.03.23 19:33
 • אורח

תזכורת ביום ראשון 26.3 תיפתח ההרשמה לחטיבות הביניים בגדרה

ההרשמה תסתיים ב23.4.23

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ביום ראשון הקרוב 26.3 תפתח ההרשמה לחטיבות הביניים בגדרה ועל התלמידים לבחור בין ארבעה בתי ספר: תיכון דרכא רות, תיכון דרכא ע"ש מנחם בגין, תיכון דרכא ע"ש אילן ואסף רמון, תיכון דרכא חמ"ד נתיבי נועם. הרישום לשנת הלימודים תשפ"ד יערך מיום ראשון ד' בניסן תשפ"ג 26 במרץ 2023 ועד יום ראשון ב' באייר תשפ"ג 23 באפריל 2023.

לאחר הבחירה באתר המועצה על-פי העדפה, תתכנס ועדת השיבוץ המורכבת ממנהלת החינוך, נציג פיקוח משרד החינוך ויועץ אגף החינוך. תהליך הרישום הינו בקשה ולא שיבוץ. צוות השיבוץ המקצועי יפעל בהתאם למתווה עליו הוחלט במסגרת הפורום החינוכי בגדרה ועל-פי סדר ומדרג הקריטריונים הבא:


• העדפותיו האידאולגיות של התלמיד (ממלכתי/ממלכתי-דתי)

• כיתות/ מסלולים יישוביים

• סדר העדיפויות

• גודל הכיתות , מבנה פיזי של ביה"ס ונגישות.

מידע מפורט על תהליך הרישום ובתי הספר ניתן למצוא באתר המועצה המקומית גדרה www.gedera.muni.il במחלקת חינוך.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום חמישי 30.3 המחזמר הגדה 2023 מגיע למרכז אופק גדרה

עלות: 40 ש"ח

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


המחזמר המרהיב הגדה 2023 מגיע לגדרה!

מרכז אופק מזמין את התושבים למחזמר לכל המשפחה: הגדרה 2023 - מופע מרתק, סוחף ומרגש המגולל בתוכו את אחד הסיפורים המרתקים ביותר של עם ישראל - סיפור יציאת מצרים דרך שירי אירוויזיון מכל הזמנים.

מתי? יום חמישי 30.3 בשעה 18:00 במרכז אופק

עלות: 40 ש"ח

https://h5z.info-cloud.co.il/TicketsSale

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פחות שעת שינה. הלילה (24.3) מחליפים לשעון קיץ, ומזיזים את השעון שעה אחת קדימה.

מזיזים את השעון שעה קדימה, מהשעה 2:00 לשעה 3:00

לימור עידן | | תגובות: 2


פחות שעת שינה
היום בלילה מזיזים את השעון לשעון קיץ.

הלילה, בין חמישי לשישי 24.3 מזיזים את השעון שעה קדימה, מהשעה 2:00 לשעה 3:00


המעבר לשעון הקיץ יחל הלילה 24.3 וימשיך עד מוצ"ש 29.10.23


התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אני קורא לשרוף את כל הבניינים מהם פועלת התקשורת, ועל כל יושביהם !!! למי שלא יודע, התקשורת ממציאה את כל הידיעות ובכך קובעת לאיזה שעון נעבור, איזה חוק ייחקק, איזה מחיר יעלה, האם ואיפה יהיה פיגוע...ולכן צריך להיפטר מכל אנשי התקשורת בלי יוצא מן הכלל !!! שפעם הבאה ילמדו, שבמקום לכתוב ״הלילה מזיזים את השעון שעה קדימה ועוברים לשעון קיץ...״ שיכתבו ״הלילה לא מזיזים את השעונים ונשארים לנצח בשעון חורף״ !!!!!
  הגב 24.03.23 11:44
 • אורח
  התקשורת זה קרטל ממומן ע"י הגלובליסטים שקובעים לנו הכל. כל העולם המערבי סובל מאותו סרטן סופני שאין אפשרות להיפטר ממנו עד שכל האנשים יפסיקו להיות כבשים ולצרוך את הזבל הפרופגנדי האינסופי
  25.03.23 22:50
 • אורח

תנועות הנוער יקיימו היום (שישי 24.3) עצרת הקוראת לאחדות ושיח במרכז גוזלן

העצרת היא המשך למעגלי השיח שקיימו תנועות הנוער בתחילת השבוע בסניף מכבי.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
מעגל שיח שהתקיים השבוע


לאור המצב והחשש מקרע בעם בעקבות הרפורמה המשפטית, תנועות הנוער בגדרה עתידות לקיים מחר (שישי 24.3) עצרת הקוראת לאחדות ושיח בקרב הציבור. העצרת היא המשך למעגלי השיח שקיימו תנועות הנוער בתחילת השבוע בסניף מכבי.

העצרת תתקיים מחר (שישי 24.3) משעה 14:30 ועד 16:30 במרכז גוזלן
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מעניין שבחרו דווקא את יום שישי... ידעו שהתמונות הדתיות לא יצטרפו .
  הגב 24.03.23 10:03
 • אורח
  שהתנועות..
  הגב 24.03.23 10:03
 • אורח

המורה אילנה רז נבחרה לרכזת המצטיינת בשפה העברית של משרד החינוך חמ"ד

תמונה בית ספר אוהל שלום

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


משרד החינוך -חמ"ד פרסם בימים אלו את שמות המורות אשר נבחרו לרכזות המצטיינות של השפה העברית לשנת תשפ"ג. בין הזוכות נמצאת המורה אילנה רז מבית ספר אוהל שלום בגדרה שנבחרה על ידי מחוז מרכז לרכז המצטיינת על עשייה מגוונת, עשירה ויצירתית, מתמקצעת ולומדת דרך קבע ומובילה יוזמות.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תלמידי בית ספר הבילויים בגדרה לוקחים חלק בתוכנית יזמים צעירים לישראל בו הציגו את המיזם יד מובילה - אפליקציה אשר מתרגמת את שפת הסימנים לשמע/מלל ולהיפך

בנוסף הם זכו במקום הראשון בתחרות הלוגואים של התוכנית באזור שפלה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לאחרונה פתח ארגון יזמים צעירים לישראל את שנת הפעילות לתחרות המיזמים בה לוקחים חלק בתי הספר בישראל אשר מחולקים על פי מחוזות. מדובר על תחרות של ארגון יזמים צעירים לישראל - "עושים עסקים" תכנית הדגל של הארגון, המתקיימת ב-120 מדינות בעולם. בישראל, הארגון פועל בכל רחבי הארץ - ב-87 ישובים גיאוגרפיים בשיתוף עם כ- 30 מוסדות אקדמיים ועשרות ארגונים עסקיים וציבוריים. הארגון המקיים פעילויות בנושא יזמות וחדשנות ובמסגרתו רוכשים המשתתפים כלים ומיומנויות להצלחה ומקימים מיזמים העונים על צרכי החברה והסביבה.


בתוכנית לוקחים השנה חלק תלמידי בית ספר הבילויים כחלק מתכנית היזמות הבית ספרית. במהלך השנה קבוצות של תלמידים מתנסות בהקמת חברה עסקית. התלמידים מקימים חברה עסקית, והופכים רעיון למציאות, בדיקות היתכנות, ייצור אבטיפוס ובניית תכנית עסקית. התלמידים מקבלים גם כלים אישיים שישרתו אותם בעתיד כמו ניהול זמן ומשימות, חשיבה יצירתית, עבודת צוות, עמידה בלחצים, נטוורקינג, דיבור מול קהל תחרות הוגנת, התנהלות כספית ועוד. לאחרונה התקיים כנס אליו הגיעו התלמידים ובו הציגו את המיזם יד מובילה- אפליקציה אשר מתרגמת את שפת הסימנים לשמע/מלל ולהיפך ומבוססת על בוט ובינה מלאכותית. המיזם נועד למצוא פתרון לבעיית הנגישות לאנשים כבדי שמיעה או חירשים אשר מתקשים לתקשר עם הסביבה.
בנוסף לקחו חלק התלמידים בתחרות עיצוב הלוגואים של התחרות וזכו במקום הראשון

במקום הראשון- חברת MALO בית הספר הבילויים גדרה

הרעיון מאחורי הלוגו: הבניין בא להראות כמה גבוהה אנחנו יכולים להגיע. עלי הזית שמצוירים בלוגו נועדו שנזכור מי אנחנו ולא נשכח מאיפה באנו ובנוסף כל עלה זה תפקיד של כל אחד מאיתנו שביחד הופך אותנו לקבוצה טובה .

השם שנבחר הוא : MALO הוא נבחר מביטוי של מה לא נוכל לעשות , שאין דבר כזה לא יכול !

מה שמתאר אותנו כקבוצה: כולנו באים להציג משהו חדש ושונה שלא ראו עדיין, משתפים פעולה בנינו, נותנים כבוד , לכל אחד מאיתנו יש משהו שמייחד אותו וביחד כקבוצה אנחנו משלימים אחד את השנייה ומגיעים לרעיונות טובים פחותבמקום השני- חברת ארגוס (Argos) חט"ב ע"ש רבין בקרית חינוך אמירים בראשון לציון.

במקום השלישי- חברת יוצרים גל טכנולוגי חדש מבית הספר שש שנתי, חט"ב בן גוריון נס ציונההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אימהות ובנות דתיות וחילוניות סיימו את סדרת מפגשי ההכנה לבת המצווה שקיימה תנועת אורי גדרה במטרה ליצור קרבה ואהבה בקרב הדורות

התגובות בסופו של הפרויקט היו נרגשות למדי. דקלה תורג'מן, תושבת גדרה ואחת האימהות שהשתתפו במפגשים כתבה בדף הפייסבוק שלה: "זו הייתה חוויה בלתי רגילה שעברתי עם ביתי. נשים מיוחדות, אם ובת מכל הגוונים של האוכלוסייה, התאחדו פעם בשבוע בפעילות ערכית, שורשית ומיוחדת לקראת בת המצווה". היא הוסיפה ואמרה: "אין מילים לתאר את העוצמה, את ערך האחדות ואת קירוב הלבבות שנוצר בעקבות הפרויקט.

מערכת האתר | | תגובות: 0


לקראת אירועי בת המצווה של בנות גדרה, בתנועת אורי סיימו אמש ארבעה מפגשי הכנה והעצמה מיוחדים לאימהות ובנות היישוב, דתיות וחילוניות כאחד במטרה ליצור קרבה ואהבה בין הדורות. המפגשים כללו בין השאר הרצאה של המרצה להעצמה אישית ונשית, ענבל מחלב, שעסקה ב“מסע 12" אותו יצרה ענבל לבנות גיל בת המצווה עם תכנים מעצימים שנותנים כלים וכוח לבנות בתקופה זו של חייהן והשינויים אותם הן חוות. כמו כן, הבנות עברו יחד סדנת דרמה עם השחקנית שולי גלעדי.


בתנועה עסקו גם במישור המעשי ולצד הרצאות מחזקות קיימו פעילויות שונות לחיבור בין הדורות ע"י סדנה להכנת חלות והפרשת חלה וכן סדנא להכנת תכשיטים בנגיעה אישית ושיחה על דימוי הגוף יחד עם האמנית רננה קהלני. "כל מה שאני מרגישה דרך הסדנאות איתכן זה שאני מתרגשת מהאהבה המיוחדת הזאת של אמא ובת. שאני כל פעם מחדש מבינה כמה זאת אהבה שלא תלויה בדבר. כמה אתן האמהות תעשו הכל הכל בשביל הבנות שלכן רק שיהיה להן טוב", אמרה רננה.


התגובות בסופו של הפרויקט היו נרגשות למדי. דקלה תורג'מן, תושבת גדרה ואחת האימהות שהשתתפו במפגשים כתבה בדף הפייסבוק שלה: "זו הייתה חוויה בלתי רגילה שעברתי עם ביתי. נשים מיוחדות, אם ובת מכל הגוונים של האוכלוסייה, התאחדו פעם בשבוע בפעילות ערכית, שורשית ומיוחדת לקראת בת המצווה". היא הוסיפה ואמרה: "אין מילים לתאר את העוצמה, את ערך האחדות ואת קירוב הלבבות שנוצר בעקבות הפרויקט. היא הודתה לנשות תנועת אורי שלקחו חלק בפרויקט בהתנדבות. "שבעז"ה נזכה תמיד לפעול באחדות בנתינה ובאהבה למען עם ישראל" בירכה לבסוף.


ראש התנועה, הרב ידידיה ויינשטיין בירך גם כן על הפרויקט ואמר:

"מדובר במיזם בגובה העיניים, המשלב הומור ורגש ומביא לקרבה גדולה בין אימהות ובנות העיר. המפגשים היו מושקעים ומתוכננים עד הפרט האחרון, בעומק, בנראות, בחוויה ובחיבור ברמה הגבוהה ביותר. זכיתי לעבור שם בסוף הערב ולהתרגש עד דמעות מהחוויה העמוקה שזכו להן האימהות ובנותיהן מכל המגזרים בגדרה".

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תלמיד בית ספר הבילויים בגדרה, נאור לוי העפיל לשלב הארצי בתחרות הנואם הצעיר המתקיימת על ידי רוטרי ישראל

התחרות הארצית תתקיים ביום ראשון הקרוב

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


ארגון רוטרי ישראל השבוע את התחרות הארצית של הנואם הצעיר לתלמידי היסודי בה לקחו חלק תלמידים מרחבי הארץ. התחרות מתקיימת מדי שנה בשיתוף מחלקת החינוך ומוסדות החינוך בגדרה לתלמידי כיתות ה- יב. במסגרת התחרות, הנואמים הצעירים בוחרים נושא לדבר עליו מול קהל, בטווח זמן של 4 דקות. התחרות מתקיימת ב4 שלבים: שלב בית ספרי, תחרות יישובית/עירונית, תחרות אשכולית ולבסוף עולים הנציגים לתחרות הארצית. כאמור השבוע התקיימה התחרות האיזורית בה התמודדו נציגי גדרה: נאור לוי - מכיתה ו' מבי"ס הבילויים שהתמודד בתחרות בעברית וקרן סנדרס – מכיתה ה' מבי"ס אוהל שלום שהתמודדה בתחרות באנגלית.

בסיום הוכרזו הזוכים בהם נאור לוי שנאם בנושא: סייבר ברשת וזכה במקום הראשון . נאור עלה לתחרות "הנואם הצעיר "הארצית שתתקיים ביום ראשון הקרוב.

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תותח על , בהצלחה !!
  הגב 23.03.23 10:55
 • אורח
  נראה כי בטעות השמטתם את מי שמארגן את התחרות בגדרה, ומאמן את הנואמים - חברי מועדון רוטרי גדרה הבילויים, עם הנשיאה רונית חן, ועם רכז המיזם בגדרה ברכה אורנן.
  הגב 23.03.23 12:36
 • אורח

אמונה כהן, תלמידת אולפנת בהר"ן בגדרה היא כלת חידון התנ"ך הארצי לנוער תשפ"ג

אמונה עתידה לייצג את ישראל במחנה התנ"ך העולמי לנוער ותעבור מבחן מקדים על מנת להתמודד על כרטיס לחידון התנ"ך העולמי המתקיים מדי שנה ביום העצמאות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
בתמונה אמונה כהן בצד שמאל


חתן וכלת חידון התנ"ך הארצי לנוער תשפ"ג הם: אמונה כהן ועומר קדר. ארבעת הזוכים במקומות הראשונים בחידון ייצגו את מדינת ישראל במחנה התנ"ך העולמי לנוער. חידון התנ"ך הארצי לבני נוער נערך היום (ד') בהיכל התרבות יגאל אלון בצפת במעמד מנהלת מחוז הצפון, ד"ר אורנה שמחון ומנהל מינהל חברה ונוער, מר חגי גרוס. במסגרת החידון, 16 מתמודדים ומתמודדות מכל רחבי הארץ התחרו על התואר חתן/כלת חידון התנ"ך בבתי הספר הממלכתיים והממלכתיים דתיים. המועמדים נבחרו לייצג את מחוזותיהם לאחר שקיבלו את הציונים הגבוהים ביותר בחידונים המחוזיים.


הזוכים במקומות הראשונים בחינוך הממלכתי הם:

חתן חידון התנ"ך הארצי: עומר קדר, תלמיד כיתה ט' בשש שנתי אחד העם, פתח תקווה

סגן החתן" עמית אטל, תלמיד כיתה י' במקיף ג' ע"ש רוגוזין, אשדוד


הזוכים במקומות הראשונים בחינוך הממלכתי דתי הם:

כלת חידון התנ"ך הארצי: אמונה כהן, תלמידת כיתה י"א באולפנת בהר"ן

סגנית הכלה: נטע לקס, תלמידת כיתה י"א באולפנת בני עקיבא שירת הים, נווה צוף


הזוכים יתמודדו במבחן מקדים במסגרת מחנה התנ"ך העולמי, והעולים ייצגו את מדינת ישראל בחידון התנ"ך העולמי ביום העצמאות ה-75 למדינת ישראל, ויתמודדו על התואר חתן או כלת חידון התנ"ך העולמי. החידון הוקדש כולו להאדרת השפה העברית והעלאתה על נס, ולכן אבשלום קור ישוב להנחות את החידון באופן חד פעמי.


שר החינוך, ח"כ יואב קיש:

"אני מברך כל תלמיד ותלמידה שמתמודדים בחידון התנ"ך ומפגינים ידע ובקיאות בנושאים השונים. התנ"ך הוא הבסיס לקיומנו וזהותנו כעם, העמקה בתנ״ך ולמידה שלו היא מבורכת וחשובה. לאורך ההיסטוריה אנו עדים לכך שהתנ"ך מהווה חלק משמעותי בחיבור שלנו לשורשים ולהיסטוריה היהודית. עלינו לשמור על כך ולהמשיך מסורת רבת שנים זו. מאחל הצלחה רבה לכלל המתמודדים בחידון. "אַשְׁרֵי אָדָם מָצָא חָכְמָה וְאָדָם יָפִיק תְּבוּנָה."


מנכ"ל משרד החינוך, אסף צלאל:

"אני מברך את כל המתמודדים והמתמודדות שמפגינים ידע רב ובקיאות מרשימה. ההכרות העמוקה שלהם עם ספר הספרים של עם ישראל, מעוררת השראה בכולנו".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
23.02.23 19:41
למכירה ברחוב שטיינברג 7 קומה 3 , 3 חדרים משופצת , כניסה מיידית . 0547522308
אורח
17.01.23 09:28
למכירה בית דו משפחתי צמוד קרקע בטשרניחובסקי שטח:383 מר (רשום בטאבו) שמהווה חצי מהמגרש כולו. אפשרות לבנייה רוויה . נייד:0544867984
אורח
07.01.23 14:23
מחפש 4 חדרים במערב ראשון עם מירפסת שמש
אורח
13.12.22 16:51
להשכרה
אורח
18.11.22 14:33
למכירה
אורח
26.09.22 12:45
למכירה בחצרות המושבה דירה 4 חדרים קומה גבוה נוף פתוח מחיר ממש מציאה 0522310299 תיווך
אורח
26.09.22 12:41
יש דירה משודרגת 4 חדרים בחצרות המושבה קומה 8 מתיווך חייב לראות על מה מדובר מחיר שלא יחזור 0522310299
אורח
29.08.22 08:22
מחפשת דירה 3 חדרים במחיר שפוי ברחובות ואין
אורח
30.08.22 18:52
תבדוק בראשון
אורח
15.09.22 19:48
נראלך שבראשון המחיר יהיה יותר שפוי? ישראל יקרהההה
אורח
07.03.23 23:19
יש דירות בראשון לציון 2.3 מיליון ליד בית ספר חביב החדש שם יש רחוב אברבנאל המשודרג.וגם רשי משודרג וגם אלקלעי מחודש משודרג ורחוב בן יוסף.אין בהמלצה זו לרכוש שם
אורח
03.12.22 13:13
נכון מאוד אין מחירים שפויים ויש בעלי דירות סחטנים משכירים דירות על הפנים במשכורת חודשית. איפה ראש העיר? למה לא בונים דירות קטנות?איפה השוויון החברתי?
הצג תגובות נוספות


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
13.12.22 16:51
להשכרה
אורח
21.11.22 09:46
.
אורח
06.06.22 23:23
דירת גג קסומה להשכרה. 3 חדרים, בשכונת אברמוביץ . גג פרטי ענק ומרפסת פטיו. משופצת ומרוהטת 0526355445 בולי
אורח
07.11.22 07:33
יש תמונות?
אורח
24.03.22 19:08
שלום
אורח
13.01.22 00:24
להשכרה, דירה, 4.5 חדרים,110 מ' , למשפחה או שותפים, 3 כיווני אויר, מזגן בכל חדר, ריהוט חלקי, שכונת רמז במרכז ראשון לציון. 054-5567990, איציק
אורח
24.03.22 19:07
סתום
אורח
24.03.22 19:07
סליחה
אורח
23.06.22 09:28
יש מרפסת שמש ?
אורח
08.01.22 16:14
דירה מתוקה לצעירים, ריהוט חלקי: מיטה רחבה ושידות, פינת אוכל, מקרר, טלוויזיה, ארון, מאורר מצנן גדול, כירים חשמליות ועוד.... אפשר לראות את הדירה בכל יום מהשעה 15/30 בתיאום עם ישראל: 050-3991065
אורח
22.04.22 21:30
מרתף.
אורח
01.11.22 19:32
אני מוכן לשלם 2 שקל על דירה כזאת
אורח
05.01.22 15:08
דירה להשכרה 3 חדרים לקראת סוף חודש אפריל שפינוזה רחובות. 0523946275
אורח
05.01.22 15:07
דירה להשכרה 3 חדרים לקראת סוף חודש אפריל בשפינוזה


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
17.12.22 12:54
שברולט אופטרה 2008, מצב מעולה, 0525268687
אורח
15.12.22 15:15
למכיה קיה פיקנטו 2018 חדשה. גיר אוטומטי עם טסט לשנה. 0528882882
אורח
18.11.22 14:34
למכירה
אורח
23.09.22 13:45
למכיר מגרש 440 דונם ב2,000,000 כן רק 2,000,000!!!!!
אורח
13.10.22 20:01
איפה זה?
אורח
25.10.22 18:39
אשמח לקבל פרטים 0527684717
אורח
28.04.22 23:52
למכירה פורד גלקסי 2009 יד 3 243000 ק"מ טסט לשנה 15500 0507158114
אורח
28.10.22 16:50
גיר?
אורח
27.03.22 12:44
למכירה שברולט מליבו (אמרקאי) 2011 יד ראשונה מטופלת באופן סדיר + כולל טסט לשנה עד אפריל 2023 {טסט + תשלום) חום מוקה 054-9993528
אורח
23.03.22 16:09
מספר טלפון 0524101033
אורח
23.03.22 16:07
בקשר למודעה על הניסאן אשמח לדעת כמה דורשים בשבילה
אורח
10.04.22 11:00
5000
אורח
19.08.22 12:14
יקר מאוד. צריך 2500


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
22.02.23 23:10
מחפשים עבודה שלחו קורות חיים ל 055-7040165 ווצאפ
אורח
05.02.23 10:37
למשרד מדידות והנדסה במערב ראשל"צ דרושה מזכירה עם ניסיון לטיפול בעבודה שוטפת והתנהלות מול מס' גורמים. למשרה מלאה 5 ימים בשבוע. קו"ח ניתן לשלוח למייל lizshoval@gmail.com
אורח
26.12.22 13:45
מה
אורח
08.12.22 16:11
דרוש/ה נציג/ת שירות ומכירה טלפוניתלחברת אמורפיקל דרוש/ה נציג/ת מכירות ושירות טלפוני למשרה מלאה, במשרדי ההנהלה בנס ציונה. אם את/ה אחראית, עם יכולת הקשבה ותודעת שירות גבוהה מקומך איתנו. התפקיד כולל מתן שירות טלפוני ללקוחות החברה (שיחות נכנסות ויוצאות), זיהוי צורכי הלקוח ומתן מענה מקצועי, ביצוע הזמנות טלפוניות, שימור לקוחות קיימים ועוד...דרישות התפקיד: תודעת שירות . ניסיון במכירות – יתרון שליטה בישומי מחשב בסיסיים כמו הקלדה, וורד, אקסל ואינטרנט יתרון לבעלי /ות רקע בעולמות הטיפול, הפארמה ומדעי החיים. מתאים גם לפנסיונרים בעלי /ות ניסיון במערכת הרפואית והטיפול קורות חיים יש לשלוח למייל meital@amorphical.com
אורח
16.06.22 07:12
דרושים נהגי מוניות ברחבות https://lp.vp4.me/q3bk
אורח
07.08.22 22:42
מעוניין לעבוד נהג מןנית פלאפון 0505076023 אריה
אורח
11.12.22 13:34
מה התנאים?! בן 42 מרחובות,אושיות...
אורח
11.12.22 13:35
0552622467
הצג תגובות נוספות
אורח
02.06.22 00:34
דרוש. איש טכני תותח ומהיר לתיקון קורקינטים חשמליים ואופניים חשמלייים .לחנות ברחובות. שכר גבווה.0555687384 רק הודעות וואצפ
אורח
07.05.22 19:55
היי שמי ענתי אני מטפלת בתינוקות, אהייה פנוייה מספטמבר הקרוב אשמח להצעות, 0525268687
אורח
21.04.22 09:50
מחפשת דירה להשכרה בראשון עד 3000 שקל גדולה עם הרבה חדרים השכרה לתקופה קצרה.
אורח
06.05.22 15:29
מה זה תקופה קצרה


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל