הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
נער בן 15 נפגע באורח קשה מרכב בגדרה
מחר שישי 23.2 יתקיים יריד נוסף של עסקים למען עסקים בגדרה עם מכירת פירות, מיצים, תכשיטים, אמנות ועוד
מועצת גדרה ומרכז אופק יחד עם בתי הספר ערכו את הפנינג "שמחה ונתינה" שכל הכנסותיו ייתרמו לחיילי צה"ל

חניכי שלוחת שבט שחר בשכונת שפירא זכו במקום הראשון בפסטיבל השירים של צופי גדרה

השנה עמד הפסטיבל בסימן האירוויזיון

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


פסטיבל השירים של צופי גדרה כבש את המושבה

פסטיבל השירים של שבט צופי גדרה - השחר"פ המסורתי - התקיים לראשונה במתחם השבט בהשתתפות למעלה מ-400 חניכים, חניכות ואורחים נרגשים באו לראות את המופיעים/ות במופע מרהיב בנושא הארוויזיון.

החניכים עבדו על המופע שבועות ארוכים - עשו חזרות, תיכננו, הקליטו וצילמו וכל שכבת גיל הכינה מופע.

במקום הראשון זכו חניכי שלוחת שבט שחר בשכונת שפירא, שמלווים על ידי הקומונה של שבט שחר.

והזוכים בקטגוריות השונות הם:

התפאורה הכי יפה - גדוד גל כיתות ד׳

הריקוד הכי יפה - גדוד איתן כיתה ז׳

המופע הכי מצחיק - גדוד סופה כיתה ח׳

התלבושת הכי יפה - שכבת ברק - כיתה ט׳

השיר הכי טוב - גדוד עוז כיתה ה׳

מקום 1 כללי - מוקד פינס - או שלוחת השבט בשכונת שפירא

מקום 2 - גדוד רעם כיתה ו׳

מקום 3 - גדוד עופר כיתה ג׳
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נער בן 15 נפגע באורח קשה מרכב בגדרה

מערכת האתר | | תגובות: 4


דוברות מד"א מדווחת כי בשעה 18:25 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על נער בן 15 שנפגע מרכב בדרך יצחק רבין בגדרה. הנער נפגע באורח קשה וסובל מחבלה רב מערכתית. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים קפלן.

חובש רפואת חירום במד"א, אריאל יוספוף, תיאר את המצב במקום: "כשהגענו למקום ראינו את הנער שוכב על הכביש כשהוא מעורפל הכרה וסובל מחבלה רב מערכתית. ראינו על הרכב סימני פגיעה משמעותית. הענקנו טיפול רפואי ראשוני על מנת לייצב את מצבו שכלל כצירת דימומים וקיבוע לקרש גב ופינינו אותו בניידת טיפול נמרץ של מד"א לבית החולים כשמצבו קשה."
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • רפואה שלמה אמן
  הגב 22.02.24 19:29
 • בריאות אמן
  הגב 22.02.24 21:58
 • שנישמע בשורות טובות רפואה שלמה
  הגב 22.02.24 22:36
 • רפואה שלמה בע"ה שהקדוש ברוך הוא יעמידו מחוליו לרפואה שלמה ברכה והצלחה. אמן
  הגב 23.02.24 00:41
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

מחר שישי 23.2 יתקיים יריד נוסף של עסקים למען עסקים בגדרה עם מכירת פירות, מיצים, תכשיטים, אמנות ועוד

הציבור מוזמן להגיע

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


עסקים למען עסקים, ברחוב הבילויים בגדרה.

מחר שישי 23.2 יתקיים ברחוב הבילויים אירוע עסקים למען עסקים שהפך למסורת ומארח עסקים ישראלים שמוכרים את מרכולתם

השבוע מחכים לכם פירות, מיצים טבעיים, תכשיטים, אמנות ועוד

מתי? שישי 23.2.2024 בין השעות 9:00-14:00 ברחוב הבילויים
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מועצת גדרה ומרכז אופק יחד עם בתי הספר ערכו את הפנינג "שמחה ונתינה" שכל הכנסותיו ייתרמו לחיילי צה"ל

במקום הוקמו דוכני מכירה אותם תפעלו התלמידים וגם שוק יד שנייה של תחפושות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


אמש התקיים בגדרה אירוע קהילתי בסימן שמחה ונתינה למען משפחות מפונות שנמצאות ביישוב מאז ה7 באוקטובר.

מרכז אופק, הרכזות החברתיות, מועצות התלמידים מכל בתי הספר היסודיים בגדרה, פרלמנט הילדים, מועצת הנוער ותנועות הנוער בישוב התכנסו יחד לאירוע קהילתי שכל הכנסותיו יתרמו לחיילי צה״ל. באירוע פתחו התושבים והתלמידים דוכני מכירה עם מכירת עוגיות ועוגות וכן שוק יד שנייה של תחפושות לפורים.

במועצה הודו לתולי קרנבלי ובעלה איציק שתרמו תחנות ועמדות אוכל, כמו כן ליונה בן יוסף מתנדבת בעמותת אהבת חינם על מסיכות ויצירות גבס, גיתית דגן, מפונה מקיבוץ יד מרדכי בעוטף שהגיעה לתקלט באירוע, אפרת ג׳אמו מנהלת הכספים חגית אמסאלם מנהלת מחלקת הנוער וכל עובדי מרכז אופק בניהולה של ליאת בן גל שנרתמו להקמת האירוע.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביוזמת מפלגת 'מאוחדים בגדרה': מתמודדי הרשימות חתמו על עצומה הקוראת לשמור על אחדות בזמן הבחירות

עד כה חתמו על העצומה: רשימתו של איתי גרנק שיזם את העצומה, רשימתו של יואל גמליאל, סהר פינטו, אבי דנקו ומורן דהרי, ציון ידעי ושלום אזרד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ביוזמת מפלגת 'מאוחדים בגדרה': עצומה הקוראת לשמור על אחדות גם בשיאה של מערכת הבחירות

ימים ספורים לפני הבחירות לרשויות המקומיות, מפלגת 'מאוחדים בגדרה' קוראת לשמור על האחדות במושבה ולסיים את מערכת הבחירות מתוך כבוד הדדי בין כולם. שש מתוך שמונה הסיעות כבר חתמו על העצומה

בעוד פחות משבוע יתקיימו הבחירות למועצה לאחר שנדחו מספר פעמים במטרה לשמור על האחדות בעם בזמן מלחמה. אלא שבימים האחרונים החלו התבטאויות ותגובות שאינן מתאימות לרוח האחדות שמאפיינת את המושבה גדרה מצד מתמודדים ופעילים ברשתות החברתיות וברחוב.

השבוע התכנסו נציגי המפלגות בגדרה לשם חלוקת מיקומים לדוכנים בכניסה לקלפיות בצורה שווה. במהלך הערב קראה מירב גואטה המתמודדת ברשימת 'מאוחדים בגדרה' לכלל הפעילים והמתמודדים לעשות הכל כדי לשמור על האחדות בגדרה דווקא בעת הזאת של המלחמה. "התכנסנו פה מתוך רצון לדאוג לתושבים ולקדם את גדרה. במהלך ארבעת החודשים האחרונים קהילת גדרה התגייסה בחזית ובעורף אחד למען השני מתוך הבנה שהאחדות היא בסיס קיומנו, אנחנו חייבים לשמור עליה" אמרה גואטה.


בתוך כך, פתח איתי גרנק, יו"ר מפלגת 'מאוחדים בגדרה' בקריאה ליתר המפלגות המתמודדות בבחירות למועצת גדרה להצטרף ולחתום על העצומה הקוראת לשמירה על אחדות במערכת הבחירות במושבה. "לאחר ארבעה חודשי מילואים, בהם פגשתי באחדות יוצאת דופן בשדה הקרב – אני רואה שליחות גדולה בשמירה עליה גם כאזרח, ובמיוחד כתושב גדרה. כולי תקווה כי תוצאות הבחירות יאפשרו לי להמשיך ולשמור על האחדות והקהילתיות המיוחדת בגדרה גם בימי שגרה בעזרת ה'", מסר גרנק.


"לאחר כחצי שנה של מערכת בחירות שהתנהלה ברוח טובה והתארכה בעקבות המלחמה ומתוך רצון לשמור על האחדות בעם, הגענו בשעה טובה לישורת האחרונה", נכתב בעצומה. "דווקא בזמן זה שהתותחים עוד רועמים וחלק מתושבינו עוד לוחמים בחזית אנו נציגי הציבור המתמודדים בבחירות למועצה קוראים לכלל פעילינו ולכלל התושבים לפעול במערכת הבחירות מתוך כבוד הדדי ולשמור על האחדות המאפיינת את המושבה שלנו".


נכון לכתיבת שורות אלה, על העצומה חתמו: מפלגת 'בונים עתיד' בראשות יואל גמליאל, 'למען גדרה' בראשות ציון ידעי, 'רוח צעירה' בראשות אבי דנקו ומורן דהרי, 'גשר' בראשות שלום אזרד, 'גדרתים' בראשות סהר פינטו, וכמובן יוזמי העצומה – מפלגת 'מאוחדים' בראשות איתי גרנק.


ישראל חזות, המתמודד אף הוא ברשימת 'מאוחדים' קורא לסיעות שטרם חתמו על העצומה להצטרף ליוזמה החשובה והוסיף כי: "רק הבוקר קיבלנו תזכורת כואבת לכך שבעיני אויבנו כולנו 'יהודים'. הם לא מבדילים בין חילוני לדתי ובין חבר מפלגה אחת לאחרת. בעוד מספר ימים מערכת הבחירות תהיה מאחורינו ונמשיך לחיות כאן כולנו יחד – קהילת גדרה המאוחדת. דווקא עכשיו שמים את השיח המפלג בצד ושומרים על כבוד ואחדות".

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סרטון ותמונות מקבלת הפנים המרגשת שערכו תלמידי דרכא בגין גדרה למורה נתנאל שמילוביץ שחזר לאחר 4 חודשים במילואים

תמונות וסרטונים דרכא בגין

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


עוד סרטון מרגש של קבלת פנים של חיילים החוזרים הבייתה. הפעם מדובר על סרטון מבית ספר דרכא בגין בגדרה שערכו קבלת פנים מרגשת לנתנאל שמילוביץ מחנך ח'3, לאחר ארבעה חודשים של לחימה בעזה. עם הגעתו צוות בית הספר והתלמידים חיכו לו בכניסה עם דגלי ישראל ושלטים כיף שחזרת.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נבחרת הכדורשת של תיכון דרכא בגין בגדרה זכתה במקום הראשון בטורניר האזורי

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק תיכון דרכא בגין


תיכון דרכא בגין בעיר גדרה מתגאה בנבחרת הכדורשת של שכבה ט', שהצטיינה בטורניר האזורי וזכתה במקום הראשון. הנבחרת הפגינה רוח ספורטיבית, מקצוענות ומצויינות, והביאה גאווה רבה לבית הספר.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תלמידי תיכון דרכא בגין בגדרה התנדבו לערב אריזת חבילות סיוע למשפחות בעיר בשיתוף עם בית חב"ד

מערכת האתר | | תגובות: 1
צילום מתוך דף הפייסבוק תיכון דרכא בגין


תלמידי כיתה יוד 1 והמחנכת שלהבת מרקברייט מתיכון דרכא בגין בעיר גדרה הקדישו ערב שלם לאריזה ומשלוח של חבילות סיוע למשפחות נזקקות בעיר. הפעילות התקיימה בשיתוף עם בית חב"ד ובראשותו של רב חנוך, שאיפשר לתלמידים לקחת חלק במיזם החסד הזה.התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • כול הכבוד על העשיה המבורכת
  הגב 22.02.24 15:31
 • אורח

היום (חמישי 22.2) מד"א יקים עמדת הדרכה ותרגול הצלת חיים במרכז גוזלן גדרה במסגרת ציון יום המודעות למפעם (דפיברילטור)

ברחבי הארץ יקים מד"א כ-90 עמדות הסברה והדרכה ברחבי הארץ, בהן חובשים ופרמדיקים של מגן דוד אדום ילמדו את הציבור הרחב כיצד לנקוט פעולות מצילות חיים הכוללות שימוש במפעם - במקרה של דום לב בסביבתנו הקרובה: זיהוי אירוע דום לב, הכרת מיקום המפעם (דפיברילטור) הקרוב חיוג למוקד 101 של מד"א ושימוש יעיל ומציל חיים במפעם (דפיברילטור).

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


במסגרת יום המפעם שיצוין היום (חמישי) ה-22.2, יקיימו השנה מפעל הפיס, מגן דוד אדום ומרכז השלטון המקומי מיזם מודעות לאומי תחת הכותרת "שמים לב". המיזם יתמקד בהסברה על אודות הצלת חיים באמצעות שימוש במפעם (דפיברילטור), ובמסגרתו יפרסו ברחבי הארץ מאות עמדות הדרכה ותרגול תרחישי הצלת חיים במקרה של דום לב.

יחד עם מרכז השלטון המקומי, מפעל הפיס, מגן דוד אדום ואפליקציית "איפה דפי?" נוסד קמפיין מודעות ארצי, שהחל בפברואר 2022 וממשיך גם השנה, במטרה להעלות את המודעות לקיומם של מפעמים במרחב הציבורי ולקלות בה יכול כל אדם, גם ללא רקע רפואי מוקדם, להשתמש בהם על מנת להציל חיים.


ברחבי הארץ יקים מד"א כ-90 עמדות הסברה והדרכה ברחבי הארץ, בהן חובשים ופרמדיקים של מגן דוד אדום ילמדו את הציבור הרחב כיצד לנקוט פעולות מצילות חיים הכוללות שימוש במפעם - במקרה של דום לב בסביבתנו הקרובה:

זיהוי אירוע דום לב

הכרת מיקום המפעם (דפיברילטור) הקרוב

חיוג למוקד 101 של מד"א

שימוש יעיל ומציל חיים במפעם (דפיברילטור)


הדרכות יתבצעו על ידי מתנדבי נוער מד״א בבתי הספר התיכונים בהם הם לומדים בשיתוף פעולה עם משרד חינוך.

בגדרה תוקם העמדה במרכז גוזלן משעה 16:00 ועד 20:00


המיזם החברתי "שמים לב", הוקם מתוך סיפורה האישי של ליהי קורין - שאביה דוד עבר דום לב במקום עבודתו ולא חובר לדפיברילטור ציבורי שהיה בסמוך למקום האירוע. המיזם "שמים לב" פועל בשיתוף "איפה דפי?" – פלטפורמה חברתית למיפוי דפיברילטורים, הכוללת אפליקציית מובייל ואתר אינטרנט לאיתור הדפיברילטור הקרוב ביותר מהמחשב או מהטלפון. המידע שנאסף נמצא תחת רישיון פתוח ופועל באופן התנדבותי, חינמי וללא מטרות רווח. המידע מסונכרן למערכת השליטה והבקרה של מד"א במוקד החירום 101.


בשנת 2023, צוותי מגן דוד אדום הוזנקו ללמעלה מ-6000 מקרים של דום לב וביצעו פעולות החייאה, כ-60% מההחייאות התרחשו במרחב הציבורי ובמאות מהן חוברו מכשירי מפעם מעמדה חכמה של מגן דוד אדום על ידי עוברי האורח בהדרכה טלפונית של מוקד החירום 101. במקרים רבים, מכשיר המפעם היה הגורם המכריע וליבם של המטופלים שב לפעום.


למיקומי עמדות הדרכה והסברה https://www.mdais.org/news/defibrillator-day-220224רו"ח אביגדור יצחקי, יו"ר מפעל הפיס:

"זו השנה השלישית שמפעל הפיס שותף במיזם לאומי בשיתוף מד"א להצבת מכשירי החייאה (דפיברילטורים) במרחב הציבורי, במסגרתו נפרסו ברחבי הארץ, מחוץ לעמדות מפעל הפיס, 600 מכשירים מתקדמים בעלי תקשורת אלחוטית למוקד 101 של מד"א בהיקף השקעה של כ – 5 מיליון שקלים. הנגישות לעמדות קיימת גם כאשר התחנה סגורה ולא אחת הייתה בשימוש והמכשיר הציל חיי אדם. מפעל הפיס משקיע את כל רווחיו למען הקהילה והחברה הישראלית ואין מטרה חברתית נעלה יותר מהצלת חיי אדם. אנו שמחים להמשיך במסורת השותפות במיזם החברתי 'שמים לב', ויחד עם מרכז השלטון המקומי, האיגוד הקרדיולוגי בישראל, אפליקציית "איפה דפי?" וגופי ההצלה בישראל להמשיך בהעלאת המודעות לנושא ובהצלת חיים הלכה למעשה״


אלי בין, מנכ"ל מד"א:

״מכשיר המפעם הוא מכשיר קטן ופשוט להפעלה שניתן לשימוש על ידי כל אחד, גם ללא ידע רפואי מוקדם או ניסיון ובאפשרותו להפוך טרגדיה לנס גדול. בשנים האחרונות, פועל מגן דוד אדום יחד עם מפעל הפיס, הרשויות המקומיות ושותפים נוספים על מנת להנגיש את המכשיר לכל אזרח במדינה ולהעמיק את הידע בנושא במטרה להציל חיים במרחב הציבורי. פרסנו עד היום אלפי מכשירי מפעם ואנו נמשיך ונפרוס עוד ועוד מכשירים במקומות ציבורים, בבנייני מגורים וברחבי הערים, המושבים והכפרים למען תושבי מדינת ישראל וזאת לצד אלפים מכונני מגן דוד אדום, עובדים ומתנדבים אשר מתניידים עם מכשיר מפעם צמוד ברכבם הפרטי או באופנוע החירום - על מנת לעזור ולהציל חיים בכל עת. אני מבקש להודות לשותפנו לדרך במפעל הפיס ולגורמים הרבים הנוספים שפועלים יחד איתנו במרץ למען הציבור ומסייעים בהצלת חיים. אני קורא לציבור להגיע לעמדות מגן דוד אדום שיפרסו ביום המודעות למַפְעֵם ברחבי הארץ וללמוד איך בעזרת מספר פעולות פשוטות ניתן להציל חיים״.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תלמידי מגמת דיפלומטיה מתיכון דרכא בגין בגדרההשתתפו בכנס מודל או"ם בבית הספר האמריקאי באבן יהודה וזכו בתואר "ראש ועידה הכי טוב"

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק תיכון דרכא בגין


תלמידי מגמת דיפלומטיה מתיכון דרכא בגין בגדרה השתתפו בכנס מודל או"ם המתקיים בבית הספר האמריקאי באבן יהודה. הכנס, שנערך בימי שני ושלישי, כלל מעל ל-200 תלמידים מ-25 בתי ספר שונים מרחבי הארץ. תלמידי המגמה הצטיינו וזכו בתואר "ראש ועידה הכי טוב" וקיבלו הוקרה מיוחדת כ"Recognized Delegate".

ההוקרה וההצלחה מיוחסת גם לאליס בן זגמי, אשר הובילה את המגמה, וזכתה לתודה מיוחדת על עבודתה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אירוע קהילתי "מלב אל לב" בגדרה למען משפחות מפונות ותרומה לחיילי צה"ל עם מופעים ודוכנים מגוונים

| | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מועצה מקומית גדרה


ביום שבו התקיים אירוע קהילתי בגדרה, התאחדו גורמים שונים בעיר למען משפחות מפונות שהגיעו לעיר מאז ה-7 באוקטובר. מרכז אופק, הרכזות החברתיות, מועצות התלמידים מבתי הספר היסודיים, פרלמנט הילדים, מועצת הנוער ותנועות הנוער בישוב השתתפו באירוע, שמטרתו הייתה לתרום את כל הכנסותיו לחיילי צה"ל.

במהלך האירוע, ילדים אספו תחפושות ואביזרי יד שנייה, משפחות התלמידים השתתפו באפיית עוגות ועוגיות, והוקמו עמדות פופקורן, לימונדה ודוכני יצירה. תולי קרנבלי ובעלה איציק תרמו תחנות ועמדות אוכל, ויונה בן יוסף מתנדבת בעמותת אהבת חינם תרמה מסיכות ויצירות גבס. גיתית דגן, מפונה מקיבוץ יד מרדכי בעוטף, הגיעה לתקלט באירוע, ואפרת ג'אמו, מנהלת הכספים, תרמה להצלחתו.

הוקרה מיוחדת מוענקת לחגית אמסאלם, מנהלת מחלקת הנוער, ולכל עובדי מרכז אופק בניהולה של ליאת בן גל, שהתרמו להקמת האירוע הקהילתי.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בשנת 2023 לא הוגש אף כתב אישום ב 14 תיקים שנפתחו בגין גניבות רכבים בגדרה

כך עולה מנתוני התנועה לחופש המידע שמפרסמת את נתוני משטרה על גניבות הרכבים בישראל וכן מהן הדגמים שנגנבו הכי הרבה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


התנועה לחופש המידע מפרסמת בימים אלו את נתוני גניבות הרכבים בישראל. התנועה פנתה למשטרת ישראל לקבלת נתונים על גניבות הרכבים בישראל הכוללים את דגמי הרכבים שנגנבו, מספר התיקים בהם נפתח תיק בתחנות המשטרה (על פי תחנה ועל פי יישוב) וכן מעורבות פלסטינים בגניבות. הנתונים מתייחסים לתקופה שבין 2018 ועד סוף מאי 2023.

בין בשנים 2017-2023 נגנבו קרוב ל85 אלף רכבים כאשר אלו הדגמים שנגנבו הכי הרבה

חברהדגם
מזדה יפן3
טויוטה יפןCOROLLA
טויוטה טורקיהCOROLLA
יונדאי קוריאהI25
קיה קוריאהPICANTO
מזדה יפןCXבין השנים 2018-2023 נפתחו 723 תיקים בתחנת יבנה האחראית על גדרה בגין גניבות רכבים.


סה"כ תיקים שנפתחותיקים שנפתחו עם כתב אישום
2023140
2022472
2021262
2020130
2019321
2018431התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סרטון - קבלת פנים מרגשת של תלמידי בית ספר פינס בגדרה למורים ליאור ואוהד שחזרו משירות המילואים

סרטון בית ספר פינס

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


עוד סרטון מרגש של קבלת פנים של חיילים החוזרים הבייתה. הפעם מדובר על סרטון מבית ספר פינס בגדרה שערכו קבלת פנים מרגשת לשני המורים לחינוך גופני, ליאור ואוהד שחזרו לבית הספר מאז גיוסם ב7.10. השניים לחמו גם בדרום וגם בצפון. עם הגעתם לבית הספר התלמידים חיכו להם בכניסה עם דגלי ישראל וברקע נשמע השיר "כמה טוב שבאת הביתה".

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תלמידי דרכא רות בגדרה יצרו תערוכה מיוחדת של מערכת העיכול שבקרוב תיפתח לקהל הרחב

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


רוצים לצאת למסע במערכת העיכול?

תלמידות ותלמידי כיתה ט מצויינות בין-רפואה בתיכון דרכא רות יצרו בימים אלו תערוכה מיוחדת על מערכת העיכול. לאחר הליך למידה על פעילות ותפקידה של מערכת העיכול הם הקימו תערוכה המתפרשת על פני מספר חדרי מעבדה.התערוכה כוללת מיצגים גדולים של האיברים השונים - המבקרות והמבקרים בתערוכה עוברים מסלול חוויתי מהפה לאורך המעי דרך פעילויות מלמדות וחוויתיות.

פרטים בהמשך.

בבתי הספר הודו לסיגי רכזת מדעים ומצויינות בין-רפואה על הובלת התהליך המשמעותי ולתלמידות ולתלמידים שלנו על החשיבה, היצירתיות והביצוע.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בחירות 2024! כל הפרטים על הליך הבחירות לרשויות המקומיות איך מצביעים, היכן הקלפי שלי, הנפקת ת.ז ביום הבחירות ועוד

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 10


ביום שלישי 27.2 ייצאו לדרך הבחירות לרשויות המקומיות (הצבעות החיילים החלו כבר ב20.2.24). על פי נתוני משרד הפנים כיום יש בישראל כ7.2 מיליון בעלי זכות בחירה ב241 רשויות מקומיות. במערכת הבחירות מועסקים כ50 אלף בעלי תפקיד ועלותה מוערכת בכמיליארד שקלים.

בבחירות לרשויות המקומיות מתמודדים 24,910 מועמדים בכ4,500 רשימות. 801 מתמודדים על תפקיד ראש הרשות. 83 נשים מתמודדות על תפקיד ראשת הרשות לעומת 718 גברים.

במידה והבחירות לא יוכרעו בסיבוב הראשון יתקיימו בחירות סיבוב שני ביום ראשון 10.3.24. לאור מצב הלחימה והצבעות בצה"ל, בתי חולים וקלפיות מיוחדות עתידות להיות יותר מ400 אלף מעטפות כפולות פי 4 ממה שהיה בבחירות הקודמות. בעקבות כך ייתכן כי התוצאות הסופיות יתפרסמו רק לקראת סוף השבוע.


שעות פעילות הקלפיות

יום הבחירות יהיה מקום הקלפי פתוח להצבעה, ללא הפסקה, החל מהשעה שבע בבוקר (07:00) ועד השעה עשר בלילה (22:00).
אם הגיעה השעה לסגירת מקום הקלפי להצבעה ועדיין ישנם ממתינים בתור הסמוך לכניסה אנשים שהגיעו טרם השעה 22:00, הללו יוכנסו ויורשו להצביע.
בישובים קטנים בהם יש עד 350 בוחרים, הקלפיות יהיו פתוחות החל מהשעה שבע בבוקר (07:00) ועד השעה שמונה בערב (20:00).


בימים אלו נשלחו הודעות הבוחר אל התושבים עם מיקום הקלפי אליו הם שייכים. כמו כן ניתן לבדוק את המיקום באתר משרד הפנים

לאיתור הקלפי בה אתם רשומים

https://www.gov.il/apps/moin/bocharim/


הצבעות של אנשים עם מוגבלות

אדם, שמפאת מצבו הגופני מוגבל בניידות והקלפי שבה הוא רשום אינה מוגדרת כנגישה, רשאי להצביע בכל קלפי שנקבעה כקלפי נגישה מיוחדת ברשות, במעטפה חיצונית. הקלפיות הנגישות יקבעו באתרים אשר נבדקו ונמצאו נגישים לבוחר המוגבל פיזית בניידותו, הן בכלי רכב והן ברגל, לרבות שלטי הכוונה למקום הקלפי.

מיקומי הקלפיות הנגישות המיוחדות ברשויות יפורסמו באתר הרשות המקומית ובפורטל הבחירות של משרד הפנים.

לאיתור קלפי נגישה לבעלי המוגבלות https://www.gov.il/he/Departments/DynamicCollectors/accessible-polling?skip=0הצבעות בבתי חולים/בתי סוהר

קלפי למאושפזים בבית חולים/בתי סוהר תהיה פתוחה להצבעה משעה 08:00 ועד השעה 20:00.

קלפי המוצבת בבית חולים שמספר המיטות בו נמוך מ- 200 תהיה פתוחה להצבעה משעה 08:00 ועד השעה 16:00.


לפרטים על הצבעה בבתי חולים https://bchirot-muni.moin.gov.il/content/72

לפרטים על הצבעה בבתי סוהר https://bchirot-muni.moin.gov.il/content/73


הצבעה בבתי אבות

דיירים בבתי דיור מוגן או בבתי אבות , זכאים להצביע בבחירות לרשויות המקומיות, בקלפי מיוחדת המוצבת במוסד שבו הם נמצאים, בתחום הרשות בה הם רשומים בפנקס הבוחרים. ההצבעה תתבצע באמצעות מעטפות חיצוניות.אמצעי זיהוי בקלפי

תעודת זהות רגילה/ביומטרית (אין חובה שתעודת הזהות תהיה בתוקף, אך התמונה צריכה להיות עדכנית).

דרכון ישראלי תקף או תעודת מעבר תקפה.

רישיון נהיגה ישראלי תקף.

תעודה צבאית אישית תקפה של חייל או קצין בשירות סדיר או בקבע, לא כולל תעודת מילואים.

תעודת מעבר תקפה הנושאת תמונה של בעל התעודה


הנפקת תעודות זהות ביום הבחירות

רשות האוכלוסין וההגירה נערכת ליום הבחירות לרשויות המקומיות, שייערך בתאריך 27.2.24, וכדי לאפשר לציבור להנפיק תעודות זהות לצורך הצבעה בבחירות, הודיע מנכ״ל רשות האוכלוסין וההגירה כי ביום הבחירות תיפתחנה 9 לשכות ברחבי הארץ.

הלשכות שתהיינה פתוחות:

ירושלים, נתיבות (נגב מערבי), אשדוד, בני ברק, כפר סבא, פתח תקוה, ראשון לציון, עפולה, קריות.

במה עליכם להצטייד?

דרכון (אם יש) ו-2 תמונות פספורט. במקרה של אובדן, יש להצטייד גם בכרטיס אשראי לתשלום.

השירות שיינתן בלשכות שתהיינה פתוחות יהיה לצורך הנפקת תעודות זהות בלבד.


שעות הפתיחה:

8:00-19:00

האם יש צורך לזמן תור מראש?

לא. ניתן להגיע ללא זימון תור מראש.

לפרטים על מיקום הלשכות ניתן להכנס לאתר הרשות: piba.gov.il


הליך ההצבעה

כל תושב מצביע בקלפי בשני פתקים:

פתק צהוב - לבחירת ראש הרשות אותו יש להכניס למעטפה הצהובה

פתק לבן - לבחירת הרשימה אותו יש להכניס למעטפה הצהובה


לפרטים על המועמדים והרשימות המתמודדות בבחירות

https://bchirot-muni.moin.gov.il/myauthority


כל הפרטים על הליך הבחירות בפורטל הבחירות של משרד הפנים

https://bchirot-muni.moin.gov.il/פניות הציבור ואיתור קלפי- מענה אנושי

טלפון: 1-800-101975 או 073-2458358
שעות פעילות: ימים א'-ה' בין השעות 8:00-20:00.
יום ו' בין השעות 08:00-13:00.

ביום הבחירות 27.2.24 המוקד יפעל בין השעות 06:00-22:00.

השירות יינתן בשפות עברית, ערבית, אנגלית, רוסית ואמהרית.

איתור קלפי

שירות עצמי - מוקד טלפוני

טלפון: 1-800-101975 או 073-2458358
שעות פעילות: 24/7

שירות עצמי – מסרונים (SMS)

טלפון: 053-3801464
שעות פעילות: 24/7

שירות עצמי - וואטסאפ

טלפון: 053-3801464
שעות פעילות: 24/7

התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • גנץ לא הצביע אתמול בעד העפת כסיף הרחובותי מהכנסת. כסיף פועל נגד ישראל. גנץ עוזר לו על ידי השארתו בכנסת ואנחנו משלמים לו עשרות אלפי שקלים בחודש. גנץ תומך ביניב. לא בוחרים ביניב. מ.ש.ל.
  הגב 21.02.24 17:41
 • האם יום הבחירות יום שבתון?
  הגב 21.02.24 17:46
 • כולנו עם מתן דיל. התקווה האחרונה של העיר שלנו.
  הגב 21.02.24 17:53
 • לא לתמוך בנציגי יש עתיד ובנציגי כחול לבן שנתנו רוח גבית לעופר כסיף וחבר מרעיו בכדי שבעתיד יקימו איתו קואליציה בושה
  הגב 21.02.24 18:26
 • נשמה לא קשור לבחירות מקומיות בשום צורה
  23.02.24 09:32
 • מה זאת אומרת בחירת הרשימה במעטפה הלבנה(מה אני צריכה לבחור)
  הגב 21.02.24 20:16
 • מתן דיל
  21.02.24 23:29
 • מי מבטיח ניקיון בעיר המזבלה שלנו?
  הגב 21.02.24 21:37
 • זוהר בלום שם על זה דגש אם אני לא טועה גם מרקוביץ' מתייחס לזה
  23.02.24 09:30
 • ראש עיר אשכנזי
  הגב 22.02.24 12:10
 • אורח

הפועל גדרה חוזרת לנצח ועולה למקום ה12 בליגה

אמש נצחה הקבוצה את היריבה מאילת בתוצאה 2:1

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


הפועל גדרה חוזרת לנצח

אמש התקיים מחזור הליגה בה פגשה גדרה את הקבוצה מאילת אותה נצחה 2:1. המחצית הראשונה הסתיימה ללא שערים, כאשר השינוי הגיע לקראת סיום המשחק משערים של אבינו דור 81, סגל ליאור 82.

לאחר המשחק הקבוצה עולה למקום ה12 בליגה. המשחק הבא 23.2.24 הפועל ע. גדרה - מ.כ. שדרות


בית"ר גדרה תפגוש ב24.2.24 את אבו גוש
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

קבוצת תמיכה חדשה להורים לילדים על הרצף האוטיסטי בתפקוד בינוני-גבוה תפתח בקרוב בגדרה

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מועצה מקומית גדרה


מועצה מקומית גדרה מודיעה על פתיחת קבוצת תמיכה תהליכית-חווייתית חדשה להורים שילדם אובחן על הרצף האוטיסטי בתפקוד בינוני עד גבוה. פרטים נוספים על הקבוצה וההרשמה ניתן למצוא בתמונה המצורפת לפוסט.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שר העבודה הודיע כי ההסכם המגן על משרתי המילואים מפני פיטורים הורחב גם לבני ובנות הזוג של משרתי כוחות הביטחון

השר בן צור: ״מאחורי משרתי כוחות הביטחון הנמצאים בחזית המלחמה, עומדות נשות המשרתים, המילואימניקים והקבע, גיבורות העורף שמקריבות את שגרת יומן למען ביטחון ישראל. הרחבת ההסכם הקיבוצי למען הטבות לבני ובנות זוג של משרתים, היא מתוך חובה מוסרית שאנו מחוייבים להן״

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
דובר צה"ל


שר העבודה יואב בן צור חתם אמש (ב) על כוונתו להרחיב את הסכם הקיבוצי שנחתם למען משרתי המילואים שיחול על כל המשק ועל בני ובנות זוג של משרתים בכוחות הביטחון.

הרחבת ההסכם הקיבוצי ע״י שר העבודה תעניק הטבות מהותיות הן למשרתים והן לבני/בנות זוגם והצו יורחב בפועל עד 50 יום לאחר הצהרה זו על כלל המשק.

הרחבת ההסכם נעשה לאחר עבודת מטה ע״י הממונה הראשית על יחסי עבודה במשרד העבודה, עו״ד רבקה ורבנר ובהמשך להסכם שהושג עם ארגוני המעסיקים על שיפוי למעסיקים והמענים הסוציאליים למשרתי המילואים ובנות זוגם.

ההטבות אשר ינתנו: הארכת תקופת ההגנה מפיטורים מ-30 ימים ל-60 ימים למשרתים החוזרים לעבודה וכן עד 8 ימי היעדרות בתשלום להורים לילד עד גיל 14. בנוסף ככל שלא התאפשר לעובד/ת לנצל צבירת חופשה בשנת 2024 בשל מלחמת חרבות ברזל, יתאפשר לנצלם ב2024 (גרירת החופשה, שאינה מותרת כיום).


השר בן צור:

״מאחורי משרתי כוחות הביטחון הנמצאים בחזית המלחמה, עומדות נשות המשרתים, המילואימניקים והקבע, גיבורות העורף שמקריבות את שגרת יומן למען ביטחון ישראל. הרחבת ההסכם הקיבוצי למען הטבות לבני ובנות זוג של משרתים, היא מתוך חובה מוסרית שאנו מחוייבים להן״

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פתיחת מעבדות רטובות חדשות בתיכון דרכא רות למדעי הרפואה בגדרה המתמקד במדעי הרפואה והחינוך הגופני, בשלב הבא, שלב ד׳, ייפתחו בתיכון אודיטוריום, ספריה, כיתות לימוד נוספות ומעבדות נוספות

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מועצה מקומית גדרה


במסגרת קידום החדשנות בחינוך בעיר גדרה, נפתחו היום באופן רשמי המעבדות הרטובות בתיכון דרכא רות המתמקד במדעי הרפואה והחינוך הגופני. המעבדות החדשות והמאובזרות, יחד עם שש כיתות לימוד נוספות, מהוות את שלב ג׳ בהקמת התיכון.

המעבדות תוכננו להעניק לתלמידים את הכלים המתקדמים ביותר ללימודים ולהכנתם לעתידם המקצועי. בשלב הבא, שלב ד׳, ייפתחו בתיכון אודיטוריום, ספריה, כיתות לימוד נוספות ומעבדות נוספות, וישלים את הקמת המוסד החינוכי.

יואל גמליאל ראש המועצה

אני שמח על הזכות לאפשר לילדינו לסלול את עתידם כבר בגיל צעיר במגוון תחומים הקיימים במוסדות החינוך בגדרה. אמשיך לקדם ולהוביל את החינוך בגדרה בכל התחומים ולייצר מגוון אפשרויות לילדינו לקבלת כלים משמעותיים להמשך דרכם.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הבחירות לעיריות! היום שלישי 20/2/24 מתחילה ההצבעה בצה"ל למתמודדים בבחירות לעיריות. החייל/ת ירשום על פתק לבן את אותיות הרשימה שאותה הוא בוחר לרשות שבה הוא רשום ועל פתק צהוב את שמו הפרטי ושם משפחתו של ראש הרשות. ההסבר והמדריך המלא להצבעה בצה"ל בכתבה

מערכת האתר | | תגובות: 5


הבחירות לרשויות המקומיות ולמועצות האזוריות יתקיימו ביום שלישי, 27 בפברואר 2024, י"ח באדר התשפ"ד.

אולם בגלל המלחמה בעזה והכוננות בצפון, ההצבעה תחל כבר היום שלישי 20/2/24 והיא תמשך 7 ימים.


- יום הבחירות לרשויות המקומיות והמועצות האזוריות הוא יום שבתון במשק, בצה"ל הפעילות ביום זה ממשיכה כשיגרה, בצל מלחמת חרבות ברזל.

- ביום הבחירות יופעלו בצה"ל קלפיות מיוחדות (להלן קלפיות צבאיות), על מנת לאפשר לכלל המשרתים, בשירות סדיר ובשירות מילואים פעיל לממש את זכות ההצבעה.

- חלק מהקלפיות הצבאיות הן קלפיות ניידות העוברות במספר יחידות, בהן מתוכננת הצבעה, לפי לוח זמנים קבוע מראש. בשל המציאות המבצעית, בחלק מיחידות צה"ל תחל ההצבעה שבוע ימים לפני יום הבחירות, כתלות בצרכים המבצעיים.


הליך ההצבעה

 • ניתן להגיע לכל אחת מהקלפיות המוצבות במחנות צה"ל.
 • יש להגיע עם אחת מהתעודות המזהות:
  • תעודת זהות.
  • רישיון נהיגה תקף נושא תמונה.
  • דרכון ישראלי תקף.
  • תעודה צבאית אישית הנושאת את תמונת החייל.
 • ועדת הקלפי הצבאית, האחראית על ניהול הליך הצבעה תקין, מונה שני חברים - חיילים בשירות חובה שדרגתם איננה עולה על דרגת סמל ראשון.
 • החייל יזוהה על ידי צוות הקלפי ויקבל שתי מעטפות – אחת בצבע צהוב עבור ראש הרשות המקומית והשנייה בצבע לבן - עבור רשימות המתמודדות בבחירות למועצת הרשות.
 • מאחורי הפרגוד, החייל יעבור על "פנקס חיילים" הכולל את כל רשימות המתמודדים לחברות במועצות ולראשי הרשויות השונות. כמו כן, רשימות המועמדים מוצגות בפורטל הבחירות של משרד הפנים.
 • החייל ירשום על פתק לבן את אותיות הרשימה שאותה הוא בוחר לרשות שבה הוא רשום ועל פתק צהוב את שמו הפרטי ושם משפחתו של ראש הרשות שהוא בוחר.
 • לאחר הרישום, יניח החייל את הפתק הצהוב במעטפה הצהובה והפתק הלבן במעטפה הלבנה.
 • מחוץ לתא ההצבעה, יוכנסו שתי המעטפות (הצהובה והלבנה) למעטפה חיצונית שעליה יירשמו פרטי החייל ומספר הקלפי שבה הצביע. את המעטפה החיצונית ישלשל החייל לקלפי הצבאית.
 • הקלפיות הצבאיות הנעולות יועברו למטה הבחירות של המפקח הארצי על הבחירות, שם יבדקו אם שמות החיילים שעל גבי המעטפות החיצוניות רשומים כבעלי זכות בחירה באותה רשות ואם לא הצביעו בקלפיות האזרחיות.
 • לאחר שהמעטפות החיצוניות יגיעו לרשות המתאימה, יופרדו מעטפות ההצבעה מתוך המעטפות החיצוניות וייספרו יחד עם המעטפות הכפולות של המצביעים המוגבלים בניידותם.

חל איסור מוחלט להצביע יותר מפעם אחת, גם במיקומי קלפיות שונים - כל העובר על הנחייה זו צפוי לעמוד לדין.
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • רק מתן דיל !!!
  הגב 20.02.24 13:03
 • רק יניב
  הגב 20.02.24 15:03
 • האם הכוונה למפלגה לתמיכה בעופר כסיף? מה אומר על כך מרקוביץ
  20.02.24 16:50
 • ביבנה לא צריך לבחור במועמדים שיש להם משפחה מורחבת בעיר. הם עלולים לפעול לפי אינטרסים אישיים.
  הגב 21.02.24 19:56
 • לא רק ביבנה, קורה בכל מקום היכן שיש חמולות חבר מביא חבר, והתועלת ......
  22.02.24 10:38
 • אורח

קורס רישום בעפרונות ריאליסטיים עם לירן ורדיאל במרכז אופק גדרה, החל מ-28 במרץ

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז אופק גדרה


מרכז אופק גדרה מציע קורס רישום חוזר ובגדול בעפרונות בסגנון ריאליסטי תחת ההדרכה של האומן לירן ורדיאל. הקורס יתקיים החל מה-28 במרץ, בימי חמישי בין השעות 18:00 ל-20:00, ויכלול 10 מפגשים.

עלות הקורס היא 2000 ש"ח והוא יתקיים בחדר הציור בקומה השנייה של מרכז אופק גדרה. הקורס מיועד למבוגרים ונוער החל מגיל 14 ומעלה, ומתאים גם למי שאין לו רקע בתחום או לאלו שיש להם ניסיון קל ומעוניינים להעשיר את הידע שלהם ברישום.

לפרטים נוספים ניתן לפנות בהודעות וואטסאפ בלבד למספר 052-8385010. ניתן גם להתרשם מעבודותיו של האומן לירן ורדיאל בפרופיל האישי שלו ובאינסטגרם Liranvardiel_Art.

להרשמה לקורס, יש לבקר באתר מרכז אופק גדרה: לחץ כאן להרשמה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נחנכה היחידה להתפתחות הילד ע"ש שפרה מזרחי ז"ל בגדרה שתעניק שירותים טיפוליים חדשים לילדים בגיל הרך

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק יואל גמליאל


בטקס חנוכת היחידה להתפתחות הילד ע"ש שפרה מזרחי ז"ל שהתקיים בעיר גדרה, נחנכה היחידה החדשה שתעניק שירותים טיפוליים לילדים בגיל הרך. שפרה מזרחי, שהקדישה את חייה לילדי המושבה כמנהלת הגיל הרך, זכתה להנצחה במרכז שישא את שמה.

איתן מזרחי, בעלה של שפרה ז"ל, יזם את הקמת היחידה בשיתוף עם ד"ר מרסלה ליפרמן-אטר, מנהלת השרות הפסיכולוגי החינוכי, ענת קוך, מנהלת אגף החינוך, ברכי יעיש, מנהלת מחלקת גני הילדים, וליאת והב בן גל, מנכ"לית מרכז אופק. המרכז החדש יספק מענה טיפולי פרא-רפואי לילדים, ומציין את המשך דרכה ורוחה של שפרה מזרחי.

המעורבים בפרויקט מביעים הכרת תודה לכל השותפים לעשייה ומתחייבים להמשיך ולקדם את החינוך מגיל רך ועד הבגרות.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תיכון דרכא רות מגדרה זכה בטורניר כדורשת אזורי לחטיבות הביניים

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק תיכון דרכא רות


תיכון דרכא רות מעיר גדרה זכה בטורניר כדורשת אזורי לחטיבות הביניים שהתקיים היום. נבחרת הבנות של התיכון ניצחה את הנבחרות מבתי הספר בגין, רמון ובראשית, ולאחר שלושה משחקים כולל משחק אחרון שכלל שלוש מערכות, הוכתרה כאלופה.

הכרזה זו היא תוצאה של מאמצים רבים ואימונים שנערכו על ידי רוית, המורה לחינוך גופני, שהובילה את הנבחרת להצלחותיה. השחקניות שהובילו את הנבחרת לניצחון הן אגם צעדי, נויה טרבלסי, ליאור כהן, ליאן דרמון, אלין נתן, יעל זיו, אגם מנור ונועה בן שימול.

במהלך הטורניר, נענו השחקניות בחולצות עם מספרים בצבע צהוב, כחלק ממאמץ להעלות את המודעות לנושא החטופים.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום שישי 1.3 יתקיים במוזיאון גדרה המופע השני בסדרת שישי תרבות במוזיאון עם צמד הנגנים שאול ויוליה בן הר

עלות: 60 ש"ח

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מוזיאון גדרה מציג את המופע השני בסדרה "שישי תרבות במוזיאון". המופע יכלול מנגינות עולם מאת צמד נגנים ווירטואוזיים שאול ויוליה בן -הר, עם שירים אהובים בכלים שונים ובקצב סוחף ומרגש. באותו הבוקר יתקיים גם סיור הסטורי במוזיאון ובגינת הפסלים של הפסל יומה שגב, ויהיה כיבוד מחמם לאורחים בחצר המוזיאון.

מתי? שישי 1.3.24 בשעה 11:00 במוזיאון

מחיר הכרטיס הוא 60 ש"ח

לרכישת כרטיסיםhttps://www.coing.co/Gedera_Museum/130497
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום רביעי 21.2 יתקיים במרכז אופק גדרה הפנינג קהילתי עם דוכני מזון, מכירת תחפושות יד שנייה, עמדת איפור ועוד

כל ההכנסות מיועדות לתרומה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מועצת גדרה ומרכז אופק בשיתוף בתי הספר היסודיים פררלמנט הנוער ותנועות הנוער ביישוב יערכו ביום רביעי הקרוב אירוע קהילתי שכולו נתינה.

ביום רביעי 21.2 משעה 16:00 ועד 18:30 יתקיים הפנינג קהילתי במרכז אופק בסימן שמחה ונתינה למען משפחות מפונות מעוטף ישראל וכוחות הביטחון. לתושבים יחכו עמדת איפור וקעקועים, סדנאות יצירה, דוכני מזון וגם מכירת תחפושות ואביזרים לפורים יד שנייה.

כל ההכנסות מהאירוע מיועד לתרומה
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מתנדבי האגודה למען החייל הגיעו לתחנות ההסעה וחילקו לחיילים מארזי תותים עם קפה ומאפה בדרכם לבסיסים

בימים אלו נערכים באגודה לחלוקת מארזי פורים לחיילים בשיתוף מוסדות החינוך ביישוב יחד עם מרכז אופק והגנים הפרטיים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


כמידי יום ראשון מתנדבי האגודה למען החייל בגדרה התייצבו בתחנות ההסעה ובתחנה המרכזית לאחל לחיילים דרך צלחה בדרכם לבסיסים וחלוקת צידה קטנה לדרך. השבוע לרגל יום התות הבינלאומי חלקו המתנדבים בנוסף לקפה ומאפה גם מארזי תותים- תרומה של רנן הילל מאגרונן. גם ראש המועצה יואל גמליאל הגיע למקום לקבל את החיילים ולהעניק להם שי אישי. יש לציין כי מתנדבי האגודה למען החייל גדרה פועלת כל השנה לרווחתם החברתיים והאישיים של החיילים, מבקרים מאושפזים בבתי החולים ברחבי הארץ, חיילים בודדים, חיילים החוגגים ימי הולדת במהלך השנה ומקבלים שי אישי לפי בחירה.


בנוסף בימים נערכים באגודה לחלוקת מארזי פורים לחיילים בשיתוף מוסדות החינוך בגדרה הגנים, מעונות מרכז אופק והגנים הפרטיים

מהאגודה למען החייל נמסר: האגודה עושה טוב על הלב , כדי שחיילנו ימשיכו לשמור על מורל גבוה בזמן שירותם בצבאי.

האגודה למען החייל מחזקת את כוחות הביטחון וההצלה ומתפללים לשלום השבויים שיחזרו במהרה למשפחותיהם, ומאחלים בריאות שלמה לפצועים ומחבקים את משפחות הנופלים.

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • כמה פתטי הצילום של גמליאל עם החייל ,
  הגב 19.02.24 17:53
 • אורח

קורס תומכות למידה בחינוך מיוחד נפתח בגדרה בשיתוף מועצת גדרה

מערכת האתר | | תגובות: 2
צילום מתוך דף הפייסבוק מועצה מקומית גדרה


בשיתוף פעולה בין מועצת גדרה, מרכז השלטון המקומי וסמינר הקיבוצים, נפתחה השתלמות מקצועית חדשה לתומכות חינוך בעיר גדרה. ההשתלמות מיועדת לתומכות חינוך המלוות תלמידי חינוך מיוחד בכיתות הרגילות של בתי הספר היסודיים בעיר.

הקורס מציע התמחות בתפקידי הסייעת, כולל לימוד מאפיינים התפתחותיים של ילדים והרחבת ארגז הכלים המקצועי של תומכת החינוך בעבודתה עם התלמידים. מועצת גדרה מדגישה את החשיבות של שילוב תלמידי החינוך המיוחד בקהילה הלומדת ופיתוח רגישות, מודעות והכלה בקרב כלל תלמידי בית הספר, תוך קידום ערכים של כיבוד הזולת, סבלנות והבנת האחר.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • סייעות יקרות, הגיע הזמן להתעורר, כי זה לא הולך להיות יותר טוב (וזאת בלשון עדינה)
  הגב 19.02.24 13:46
 • האם אפשר לקבל פרטים לגבי הקורס
  הגב 19.02.24 16:41
 • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
24.01.24 17:11
צדיקי הדור מגיני סילמן זסטרוק הבנו הכל בגלל המערך ואתם צדיקי הדור
אורח
26.01.24 19:15
נראה שאתה במהלך אירוע מוחי, גש להיבדק.
אורח
24.01.24 17:09
בודאי כל כותבי ההערות לגבי גב סילמן צדיקי הדורו
אורח
14.01.24 09:58
אני שוכרת דירת 3.5 חדרים בשכונת רמז, ..... מחפשת 3 חדרים קרקע
אורח
12.01.24 14:23
ממש כך עושקי ורמאים ומפילים לא פעם את הקונים בפח. קרה גם עם מוכרים שהם הפילו בפח ומשחה עם ילדים נשארה ללא קורת גג. מידיעה אישית. צריך להיזהר ממתווכים כולם חמדנים.
אורח
10.12.23 10:11
לכל התושבים שמוכרים ,,,ולמתעניינים אין רצון לאף קונה לשלם למתווך 2% עמלה!!!!!!!!!!!!!! שוד לאור היום ! 0.5 עד 1 סביר מעבר לכך שוד !!!!!!!!!!!!! עדיף לפרסם ללא תיווך , היענות תהיה אטרקטיבית יותר !!!!!! מתווכים עושקים רדו מהעץ !!!! אין טרף קל יותר !!!!!!!
אורח
10.12.23 10:12
ואו כמה נכון וצודק אתה !!!!!!!!!!!!!
אורח
11.12.23 23:23
לך לקנות דירה ללא הליווי של מתווך מוסמך ומומחה, ואחרי זה תראה שתיפול בידים של המוכר אין מישהו שיגשר ביניכם לא תצליח להגיע לעו’’ד טוב וליועצי משכנתאות טובים וכ’’כ הרבה דברים שמתווך טוב יכול לעזור לך ולייעץ לך, לסיכום מתווך טוב יודע להביא לך מחיר יותר טוב שישתלם ה2% שלו פי 2 לפחות וכל מיני בלתמי’’ם שקורא בכל עיסקה שאף אחד לא יכול לפתור, אני חושב ש2% למתווך זה קצת די זול לעומת העבודה הקשה 😉
אורח
12.01.24 14:26
"לא תצליח להגיע לעו"ד טוב" איזו בדיחה כך אתם תופסים ברשת שלכם את הקונה האומלל מכל הכיוונים עו"ד שמשתף איתכם פעולה והוא לא לטובת הלקוח. העיקר לעשוק את הקונה מכל הכיוונים. בושה וחרפה.
אורח
14.01.24 09:10
אכן הם חושבים על עצמם בלבד
אורח
07.02.24 20:58
צודק זה ממש כך נפלתי בפח בגלל מתווך והעו"ד שמשתפים פעולה. נשארתי ללא בית וללא כסף
אורח
07.02.24 20:57
מוסמך לסובב את הקונה והמוכר כדי להשיג את הרווח המופקע שלו. שום גישור ושום עזרה בלוף אחד גדול .גזלנים. משפחה נשארה חסרת דיור בגלל מתווך .....ממש גזל לאור יול
אורח
09.11.23 05:43
דירת 4 חד על קומה שלמה ענקית. צד דרומי לגן העיר צד צפוני למדרחוב. משופצת ללא מעלית טל 0524035553
אורח
07.11.23 18:48
להשכרה 5 חד, מעלית ,קומה ד, מזגן מרכזי ,מרפסת שמש, דוד"ש,ממ"ד.בתיה מקוב 0509454686
אורח
19.10.23 12:55
להשכרה. ללא תיווך 5חדרים 100 מ״ר, בשיכון המזרח. יש מקלט. קומה ראשונה מתוך 3 קומות,ללא מעלית. כניסה מיידית. טלפון 0536280767


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
10.02.24 13:59
להשכרה בראשלצ ברח' כצנלסון 3 חדרים ממוזגת יש דוד שמש. 3 כיווני אויר קומה שניה 0528225240
אורח
07.01.24 23:13
להשכרה דירת סטודיו 2 חדרים+ מרפסת מקורה 20 מטר בבני עייש כולל מקרר, מכונת כביסה, ארון בגדים מחודש פברואר. מחיר 3000 שח. טל.054-4787102
אורח
05.11.23 10:48
דרוש דירת גן / פנטהאוז להשכרה בניין בוטיק בלבד לפרטים 050-526-7403 יגאל
אורח
28.10.23 21:28
דרושה דירה להשכרה ברחובות. רצוי דירה מחולקת לשניי שותפים דתיים.
אורח
21.10.23 10:00
להשכרה דירה בבת ים ללא תיווך . 2 חדרים 64 מטר . דירה שעברה שיפוץ מסיבי הכול חדש בדירה כולל מטבח , רצפה אמבטיה שירותים פשוט הכול הכול חדש .052-5302222
אורח
19.10.23 12:57
להשכרה. ללא תיווך 5חדרים 100 מ״ר, בשיכון המזרח. יש מקלט. קומה ראשונה מתוך 3 קומות,ללא מעלית. כניסה מיידית. טלפון 0536280767. 5000 ש״ח.
אורח
13.12.22 16:51
להשכרה
אורח
21.05.23 21:38
על מה מדובר
אורח
21.05.23 21:41
על מה מדובר בנס ציונה
הצג תגובות נוספות
אורח
21.11.22 09:46
.


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
05.11.23 10:49
סקודה למכירה 050-526-7403
אורח
02.10.23 15:41
הונדה סיוויק 1997 קמ 426761 סנורוף אוטו של ערסים עם כל התוספות של ערסים
אורח
15.02.24 15:33
כולל הגה?
אורח
07.09.23 20:33
רכב
אורח
23.06.23 11:05
היוןש מכיתה ו1
אורח
28.05.23 13:26
למכירה טויוטה קורולה היברידית 2019 52000 קמ יד 2 מצב מעולה, חסכונית, מחירון 0545555299
אורח
20.06.23 15:18
כמה עולה החלפת סוללה?
אורח
05.10.23 10:03
זה סוד שמור.
אורח
21.10.23 11:09
כנראה יותר ממחיר הרכב עצמו.חחח. רכב טוב.
אורח
17.12.22 12:54
שברולט אופטרה 2008, מצב מעולה, 0525268687
אורח
15.12.22 15:15
למכיה קיה פיקנטו 2018 חדשה. גיר אוטומטי עם טסט לשנה. 0528882882
אורח
29.05.23 12:06
עזוב א6ותך שטויות אחי זה סתם
אורח
18.11.22 14:34
למכירה


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
08.01.24 23:58
מעוניין לתת שירותי דואר שליחויות חבילות ,מכתבים תשלומים הייתי סוכן דואר בסוכנות מנוחה ונחלה 18 בית הרופאים. ורוזה מקס 052-9289333 מקס
אורח
08.01.24 23:57
מעוניין לתת שירותי דואר שליחויות חבילות ,מכתבים תשלומים הייתי סוכן דואר בסוכנות מנוחה ונחלה 18 בית הרופאים. ורוזה מקס
אורח
28.12.23 16:00
מסיעי עמק איילון מחפשים דחוף נהגי אוטובוס נהגי מונית נהגי אוטובוס זעיר משכורת גבוהה בונוס למצטרפים חדשים.אילן: 053-7663673 בת שבע : 054-6766610 בת אל: 050-3209061
אורח
24.12.23 10:16
למכירה סוברו פורסטר אוסקה 2018 במצב מצוין 98000 ק"מ. יד ראשונה. נהג יחיד, 4 צמיגים חדשים. בטריה חדשה. גמישות במחיר 054-8820054 לא בשבת
אורח
23.09.23 20:23
עוסים ? אחיות ? גרונטולוגים ? מרפאים בעיסוק ? רוצים לעבוד בבוקר בלבד ? עם הגיל השלישי ? מיצוי זכויות - לא טיפול ! הדרכה מלאה ! רכב חברה ! ותנאים מצויינים ? נשמח לקוח ! משרה 1000 Jobs@nathan.co.il חברת נתן .
אורח
21.09.23 07:08
שיעורים פרטיים במתמטיקה, תכנות ואנגלית ממהנדס עם נסיון רב 0545765747 אילן
אורח
19.09.23 13:32
שיעורים פרטיים במתמטיקה הכנה לקראת מבחני הבגרות בכל הרמות ליחידים וקבוצות מורה ורכזת מתמטיקה שש שנתי בעלת ניסיון רב. השיעורים מתקיימים בביתי (בגדרה) או בזום. ליצירת קשר ופרטים נוספים בפלאפון - 052-3577051 חן
אורח
19.09.23 13:26
שיעורים פרטיים במתמטיקה


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל