הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
שר העבודה הודיע כי ההסכם המגן על משרתי המילואים מפני פיטורים הורחב גם לבני ובנות הזוג של משרתי כוחות הביטחון
פתיחת מעבדות רטובות חדשות בתיכון דרכא רות למדעי הרפואה בגדרה המתמקד במדעי הרפואה והחינוך הגופני, בשלב הבא, שלב ד׳, ייפתחו בתיכון אודיטוריום, ספריה, כיתות לימוד נוספות ומעבדות נוספות
הבחירות לעיריות! היום שלישי 20/2/24 מתחילה ההצבעה בצה"ל למתמודדים בבחירות לעיריות. החייל/ת ירשום על פתק לבן את אותיות הרשימה שאותה הוא בוחר לרשות שבה הוא רשום ועל פתק צהוב את שמו הפרטי ושם משפחתו של ראש הרשות. ההסבר והמדריך המלא להצבעה בצה"ל בכתבה

מפגש לימוד חדש לאמהות ובנות בבית חב"ד גדרה עם כיבוד והגרלות פרסים - מוצאי שבת ח' אדר א' (17.2) בשעה 20:00

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק בית חב"ד גדרה


בית חב"ד גדרה מתחיל פרויקט חדש ומיוחד המיועד לאמהות ובנות. הפרויקט יכלול מפגשי לימוד מרתקים, כיבוד למשתתפות והגרלות פרסים. המפגש הראשון יתקיים במוצאי שבת הקרוב, ח' אדר א' (17.2), בשעה 20:00, בבית חב"ד גדרה. הנושא למפגש השבועי הוא אהבת ישראל. המארגנים מחכים לכן בקוצר רוח.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שר העבודה הודיע כי ההסכם המגן על משרתי המילואים מפני פיטורים הורחב גם לבני ובנות הזוג של משרתי כוחות הביטחון

השר בן צור: ״מאחורי משרתי כוחות הביטחון הנמצאים בחזית המלחמה, עומדות נשות המשרתים, המילואימניקים והקבע, גיבורות העורף שמקריבות את שגרת יומן למען ביטחון ישראל. הרחבת ההסכם הקיבוצי למען הטבות לבני ובנות זוג של משרתים, היא מתוך חובה מוסרית שאנו מחוייבים להן״

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
דובר צה"ל


שר העבודה יואב בן צור חתם אמש (ב) על כוונתו להרחיב את הסכם הקיבוצי שנחתם למען משרתי המילואים שיחול על כל המשק ועל בני ובנות זוג של משרתים בכוחות הביטחון.

הרחבת ההסכם הקיבוצי ע״י שר העבודה תעניק הטבות מהותיות הן למשרתים והן לבני/בנות זוגם והצו יורחב בפועל עד 50 יום לאחר הצהרה זו על כלל המשק.

הרחבת ההסכם נעשה לאחר עבודת מטה ע״י הממונה הראשית על יחסי עבודה במשרד העבודה, עו״ד רבקה ורבנר ובהמשך להסכם שהושג עם ארגוני המעסיקים על שיפוי למעסיקים והמענים הסוציאליים למשרתי המילואים ובנות זוגם.

ההטבות אשר ינתנו: הארכת תקופת ההגנה מפיטורים מ-30 ימים ל-60 ימים למשרתים החוזרים לעבודה וכן עד 8 ימי היעדרות בתשלום להורים לילד עד גיל 14. בנוסף ככל שלא התאפשר לעובד/ת לנצל צבירת חופשה בשנת 2024 בשל מלחמת חרבות ברזל, יתאפשר לנצלם ב2024 (גרירת החופשה, שאינה מותרת כיום).


השר בן צור:

״מאחורי משרתי כוחות הביטחון הנמצאים בחזית המלחמה, עומדות נשות המשרתים, המילואימניקים והקבע, גיבורות העורף שמקריבות את שגרת יומן למען ביטחון ישראל. הרחבת ההסכם הקיבוצי למען הטבות לבני ובנות זוג של משרתים, היא מתוך חובה מוסרית שאנו מחוייבים להן״

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

פתיחת מעבדות רטובות חדשות בתיכון דרכא רות למדעי הרפואה בגדרה המתמקד במדעי הרפואה והחינוך הגופני, בשלב הבא, שלב ד׳, ייפתחו בתיכון אודיטוריום, ספריה, כיתות לימוד נוספות ומעבדות נוספות

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מועצה מקומית גדרה


במסגרת קידום החדשנות בחינוך בעיר גדרה, נפתחו היום באופן רשמי המעבדות הרטובות בתיכון דרכא רות המתמקד במדעי הרפואה והחינוך הגופני. המעבדות החדשות והמאובזרות, יחד עם שש כיתות לימוד נוספות, מהוות את שלב ג׳ בהקמת התיכון.

המעבדות תוכננו להעניק לתלמידים את הכלים המתקדמים ביותר ללימודים ולהכנתם לעתידם המקצועי. בשלב הבא, שלב ד׳, ייפתחו בתיכון אודיטוריום, ספריה, כיתות לימוד נוספות ומעבדות נוספות, וישלים את הקמת המוסד החינוכי.

יואל גמליאל ראש המועצה

אני שמח על הזכות לאפשר לילדינו לסלול את עתידם כבר בגיל צעיר במגוון תחומים הקיימים במוסדות החינוך בגדרה. אמשיך לקדם ולהוביל את החינוך בגדרה בכל התחומים ולייצר מגוון אפשרויות לילדינו לקבלת כלים משמעותיים להמשך דרכם.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הבחירות לעיריות! היום שלישי 20/2/24 מתחילה ההצבעה בצה"ל למתמודדים בבחירות לעיריות. החייל/ת ירשום על פתק לבן את אותיות הרשימה שאותה הוא בוחר לרשות שבה הוא רשום ועל פתק צהוב את שמו הפרטי ושם משפחתו של ראש הרשות. ההסבר והמדריך המלא להצבעה בצה"ל בכתבה

מערכת האתר | | תגובות: 3


הבחירות לרשויות המקומיות ולמועצות האזוריות יתקיימו ביום שלישי, 27 בפברואר 2024, י"ח באדר התשפ"ד.

אולם בגלל המלחמה בעזה והכוננות בצפון, ההצבעה תחל כבר היום שלישי 20/2/24 והיא תמשך 7 ימים.


- יום הבחירות לרשויות המקומיות והמועצות האזוריות הוא יום שבתון במשק, בצה"ל הפעילות ביום זה ממשיכה כשיגרה, בצל מלחמת חרבות ברזל.

- ביום הבחירות יופעלו בצה"ל קלפיות מיוחדות (להלן קלפיות צבאיות), על מנת לאפשר לכלל המשרתים, בשירות סדיר ובשירות מילואים פעיל לממש את זכות ההצבעה.

- חלק מהקלפיות הצבאיות הן קלפיות ניידות העוברות במספר יחידות, בהן מתוכננת הצבעה, לפי לוח זמנים קבוע מראש. בשל המציאות המבצעית, בחלק מיחידות צה"ל תחל ההצבעה שבוע ימים לפני יום הבחירות, כתלות בצרכים המבצעיים.


הליך ההצבעה

 • ניתן להגיע לכל אחת מהקלפיות המוצבות במחנות צה"ל.
 • יש להגיע עם אחת מהתעודות המזהות:
  • תעודת זהות.
  • רישיון נהיגה תקף נושא תמונה.
  • דרכון ישראלי תקף.
  • תעודה צבאית אישית הנושאת את תמונת החייל.
 • ועדת הקלפי הצבאית, האחראית על ניהול הליך הצבעה תקין, מונה שני חברים - חיילים בשירות חובה שדרגתם איננה עולה על דרגת סמל ראשון.
 • החייל יזוהה על ידי צוות הקלפי ויקבל שתי מעטפות – אחת בצבע צהוב עבור ראש הרשות המקומית והשנייה בצבע לבן - עבור רשימות המתמודדות בבחירות למועצת הרשות.
 • מאחורי הפרגוד, החייל יעבור על "פנקס חיילים" הכולל את כל רשימות המתמודדים לחברות במועצות ולראשי הרשויות השונות. כמו כן, רשימות המועמדים מוצגות בפורטל הבחירות של משרד הפנים.
 • החייל ירשום על פתק לבן את אותיות הרשימה שאותה הוא בוחר לרשות שבה הוא רשום ועל פתק צהוב את שמו הפרטי ושם משפחתו של ראש הרשות שהוא בוחר.
 • לאחר הרישום, יניח החייל את הפתק הצהוב במעטפה הצהובה והפתק הלבן במעטפה הלבנה.
 • מחוץ לתא ההצבעה, יוכנסו שתי המעטפות (הצהובה והלבנה) למעטפה חיצונית שעליה יירשמו פרטי החייל ומספר הקלפי שבה הצביע. את המעטפה החיצונית ישלשל החייל לקלפי הצבאית.
 • הקלפיות הצבאיות הנעולות יועברו למטה הבחירות של המפקח הארצי על הבחירות, שם יבדקו אם שמות החיילים שעל גבי המעטפות החיצוניות רשומים כבעלי זכות בחירה באותה רשות ואם לא הצביעו בקלפיות האזרחיות.
 • לאחר שהמעטפות החיצוניות יגיעו לרשות המתאימה, יופרדו מעטפות ההצבעה מתוך המעטפות החיצוניות וייספרו יחד עם המעטפות הכפולות של המצביעים המוגבלים בניידותם.

חל איסור מוחלט להצביע יותר מפעם אחת, גם במיקומי קלפיות שונים - כל העובר על הנחייה זו צפוי לעמוד לדין.
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • רק מתן דיל !!!
  הגב 20.02.24 13:03
 • רק יניב
  הגב 20.02.24 15:03
 • האם הכוונה למפלגה לתמיכה בעופר כסיף? מה אומר על כך מרקוביץ
  20.02.24 16:50
 • אורח

קורס רישום בעפרונות ריאליסטיים עם לירן ורדיאל במרכז אופק גדרה, החל מ-28 במרץ

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז אופק גדרה


מרכז אופק גדרה מציע קורס רישום חוזר ובגדול בעפרונות בסגנון ריאליסטי תחת ההדרכה של האומן לירן ורדיאל. הקורס יתקיים החל מה-28 במרץ, בימי חמישי בין השעות 18:00 ל-20:00, ויכלול 10 מפגשים.

עלות הקורס היא 2000 ש"ח והוא יתקיים בחדר הציור בקומה השנייה של מרכז אופק גדרה. הקורס מיועד למבוגרים ונוער החל מגיל 14 ומעלה, ומתאים גם למי שאין לו רקע בתחום או לאלו שיש להם ניסיון קל ומעוניינים להעשיר את הידע שלהם ברישום.

לפרטים נוספים ניתן לפנות בהודעות וואטסאפ בלבד למספר 052-8385010. ניתן גם להתרשם מעבודותיו של האומן לירן ורדיאל בפרופיל האישי שלו ובאינסטגרם Liranvardiel_Art.

להרשמה לקורס, יש לבקר באתר מרכז אופק גדרה: לחץ כאן להרשמה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נחנכה היחידה להתפתחות הילד ע"ש שפרה מזרחי ז"ל בגדרה שתעניק שירותים טיפוליים חדשים לילדים בגיל הרך

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק יואל גמליאל


בטקס חנוכת היחידה להתפתחות הילד ע"ש שפרה מזרחי ז"ל שהתקיים בעיר גדרה, נחנכה היחידה החדשה שתעניק שירותים טיפוליים לילדים בגיל הרך. שפרה מזרחי, שהקדישה את חייה לילדי המושבה כמנהלת הגיל הרך, זכתה להנצחה במרכז שישא את שמה.

איתן מזרחי, בעלה של שפרה ז"ל, יזם את הקמת היחידה בשיתוף עם ד"ר מרסלה ליפרמן-אטר, מנהלת השרות הפסיכולוגי החינוכי, ענת קוך, מנהלת אגף החינוך, ברכי יעיש, מנהלת מחלקת גני הילדים, וליאת והב בן גל, מנכ"לית מרכז אופק. המרכז החדש יספק מענה טיפולי פרא-רפואי לילדים, ומציין את המשך דרכה ורוחה של שפרה מזרחי.

המעורבים בפרויקט מביעים הכרת תודה לכל השותפים לעשייה ומתחייבים להמשיך ולקדם את החינוך מגיל רך ועד הבגרות.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תיכון דרכא רות מגדרה זכה בטורניר כדורשת אזורי לחטיבות הביניים

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק תיכון דרכא רות


תיכון דרכא רות מעיר גדרה זכה בטורניר כדורשת אזורי לחטיבות הביניים שהתקיים היום. נבחרת הבנות של התיכון ניצחה את הנבחרות מבתי הספר בגין, רמון ובראשית, ולאחר שלושה משחקים כולל משחק אחרון שכלל שלוש מערכות, הוכתרה כאלופה.

הכרזה זו היא תוצאה של מאמצים רבים ואימונים שנערכו על ידי רוית, המורה לחינוך גופני, שהובילה את הנבחרת להצלחותיה. השחקניות שהובילו את הנבחרת לניצחון הן אגם צעדי, נויה טרבלסי, ליאור כהן, ליאן דרמון, אלין נתן, יעל זיו, אגם מנור ונועה בן שימול.

במהלך הטורניר, נענו השחקניות בחולצות עם מספרים בצבע צהוב, כחלק ממאמץ להעלות את המודעות לנושא החטופים.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום שישי 1.3 יתקיים במוזיאון גדרה המופע השני בסדרת שישי תרבות במוזיאון עם צמד הנגנים שאול ויוליה בן הר

עלות: 60 ש"ח

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מוזיאון גדרה מציג את המופע השני בסדרה "שישי תרבות במוזיאון". המופע יכלול מנגינות עולם מאת צמד נגנים ווירטואוזיים שאול ויוליה בן -הר, עם שירים אהובים בכלים שונים ובקצב סוחף ומרגש. באותו הבוקר יתקיים גם סיור הסטורי במוזיאון ובגינת הפסלים של הפסל יומה שגב, ויהיה כיבוד מחמם לאורחים בחצר המוזיאון.

מתי? שישי 1.3.24 בשעה 11:00 במוזיאון

מחיר הכרטיס הוא 60 ש"ח

לרכישת כרטיסיםhttps://www.coing.co/Gedera_Museum/130497
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום רביעי 21.2 יתקיים במרכז אופק גדרה הפנינג קהילתי עם דוכני מזון, מכירת תחפושות יד שנייה, עמדת איפור ועוד

כל ההכנסות מיועדות לתרומה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מועצת גדרה ומרכז אופק בשיתוף בתי הספר היסודיים פררלמנט הנוער ותנועות הנוער ביישוב יערכו ביום רביעי הקרוב אירוע קהילתי שכולו נתינה.

ביום רביעי 21.2 משעה 16:00 ועד 18:30 יתקיים הפנינג קהילתי במרכז אופק בסימן שמחה ונתינה למען משפחות מפונות מעוטף ישראל וכוחות הביטחון. לתושבים יחכו עמדת איפור וקעקועים, סדנאות יצירה, דוכני מזון וגם מכירת תחפושות ואביזרים לפורים יד שנייה.

כל ההכנסות מהאירוע מיועד לתרומה
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מתנדבי האגודה למען החייל הגיעו לתחנות ההסעה וחילקו לחיילים מארזי תותים עם קפה ומאפה בדרכם לבסיסים

בימים אלו נערכים באגודה לחלוקת מארזי פורים לחיילים בשיתוף מוסדות החינוך ביישוב יחד עם מרכז אופק והגנים הפרטיים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


כמידי יום ראשון מתנדבי האגודה למען החייל בגדרה התייצבו בתחנות ההסעה ובתחנה המרכזית לאחל לחיילים דרך צלחה בדרכם לבסיסים וחלוקת צידה קטנה לדרך. השבוע לרגל יום התות הבינלאומי חלקו המתנדבים בנוסף לקפה ומאפה גם מארזי תותים- תרומה של רנן הילל מאגרונן. גם ראש המועצה יואל גמליאל הגיע למקום לקבל את החיילים ולהעניק להם שי אישי. יש לציין כי מתנדבי האגודה למען החייל גדרה פועלת כל השנה לרווחתם החברתיים והאישיים של החיילים, מבקרים מאושפזים בבתי החולים ברחבי הארץ, חיילים בודדים, חיילים החוגגים ימי הולדת במהלך השנה ומקבלים שי אישי לפי בחירה.


בנוסף בימים נערכים באגודה לחלוקת מארזי פורים לחיילים בשיתוף מוסדות החינוך בגדרה הגנים, מעונות מרכז אופק והגנים הפרטיים

מהאגודה למען החייל נמסר: האגודה עושה טוב על הלב , כדי שחיילנו ימשיכו לשמור על מורל גבוה בזמן שירותם בצבאי.

האגודה למען החייל מחזקת את כוחות הביטחון וההצלה ומתפללים לשלום השבויים שיחזרו במהרה למשפחותיהם, ומאחלים בריאות שלמה לפצועים ומחבקים את משפחות הנופלים.

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • כמה פתטי הצילום של גמליאל עם החייל ,
  הגב 19.02.24 17:53
 • אורח

קורס תומכות למידה בחינוך מיוחד נפתח בגדרה בשיתוף מועצת גדרה

מערכת האתר | | תגובות: 2
צילום מתוך דף הפייסבוק מועצה מקומית גדרה


בשיתוף פעולה בין מועצת גדרה, מרכז השלטון המקומי וסמינר הקיבוצים, נפתחה השתלמות מקצועית חדשה לתומכות חינוך בעיר גדרה. ההשתלמות מיועדת לתומכות חינוך המלוות תלמידי חינוך מיוחד בכיתות הרגילות של בתי הספר היסודיים בעיר.

הקורס מציע התמחות בתפקידי הסייעת, כולל לימוד מאפיינים התפתחותיים של ילדים והרחבת ארגז הכלים המקצועי של תומכת החינוך בעבודתה עם התלמידים. מועצת גדרה מדגישה את החשיבות של שילוב תלמידי החינוך המיוחד בקהילה הלומדת ופיתוח רגישות, מודעות והכלה בקרב כלל תלמידי בית הספר, תוך קידום ערכים של כיבוד הזולת, סבלנות והבנת האחר.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • סייעות יקרות, הגיע הזמן להתעורר, כי זה לא הולך להיות יותר טוב (וזאת בלשון עדינה)
  הגב 19.02.24 13:46
 • האם אפשר לקבל פרטים לגבי הקורס
  הגב 19.02.24 16:41
 • אורח

חנוכת בניין האשפוז החדש במרכז הרפואי קפלן ברחובות: בבניין החדש 173 מיטות אשפוז, 40 מהן ממוגנות, שלוש מחלקות פנימיות, שלושה חדרי צינתור מתקדמים, טיפול נמרץ לב, שיקום לב, אקו לב, ניתוחי לב, יחידת אלקטרופיזיולוגיה, CT לבבי, מכון דיאליזה מתקדם וחדש ועוד

מערכת האתר | | תגובות: 2
גלעד שעבני שופן


ביום ראשון, ה-18 בפברואר 2024, נערך טקס חנוכת בניין האשפוז החדש במרכז הרפואי קפלן מקבוצת כללית ברחובות. בטקס השתתפו שר הבריאות, חה"כ אוריאל בוסו, ד"ר ספי מנדלוביץ', משנה למנכ"ל משרד הבריאות, יוחנן לוקר, יו"ר כללית, ד"ר אורלי ויינשטיין, סמנכ"לית וראש חטיבת בתי חולים בכללית, פרופ' טריף בדר, מנהל המרכז הרפואי קפלן וביה"ח הרצפלד, ואורחים נוספים.

שר הבריאות, אוריאל בוסו, הדגיש את חשיבות הבניין החדש למערכת הבריאות ולתושבי אזור השפלה, במיוחד לאור הפיגוע בצומת ראם, שבו פונו פצועים לקפלן וקיבלו טיפול רפואי מקצועי ואיכותי. הוא בירך על התוספת של בניין אשפוז חדיש ומתקדם, שיאפשר למרכז להמשיך ולהיות מוביל בתחומו.

ד"ר ספי מנדלוביץ' הודה לכל המעורבים בתרומה, תכנון, עיצוב ותחזוקה של הבניין, ובמיוחד לצוותים הרפואיים שמטפלים בפצועים ומתמודדים עם המלחמה והשגרה במקביל.

יוחנן לוקר, יו"ר דירקטוריון כללית, דיבר על האתגרים שמערכת הבריאות והחברה בישראל עומדים בפניהם בתקופת מלחמה, והדגיש את החשיבות של המשך הצמיחה והחיזוק, כמו פתיחת הבניין החדש.

ד"ר אורלי ויינשטיין תיארה את פתיחת הבניין כאירוע היסטורי ואסטרטגי, שישמש כפלטפורמה למתן שירות רפואי מהמעלה הראשונה. היא הודתה לכל המעורבים בפרויקט וציינה שהמלחמה האיצה את התהליכים והרצון להבטיח את בטחון העובדים והמטופלים.

פרופ' טריף בדר סיפר על הטיפול באלף פצועים מאז השבעה באוקטובר ועד היום, ועל ההחלטה להקדים את פתיחת הבניין החדש כדי להגדיל את מספר המיטות הממוגנות ולאפשר תנאי אשפוז בטוחים ומתקדמים.

הבניין החדש מתפרס על שטח של כ-23 אלף מטר רבוע, ובו 173 מיטות אשפוז, 40 מהן ממוגנות. הבניין כולל שלוש מחלקות פנימיות, שלושה חדרי צינתור מתקדמים, טיפול נמרץ לב, שיקום לב, אקו לב, ניתוחי לב, יחידת אלקטרופיזיולוגיה, CT לבבי, מכון דיאליזה מתקדם וחדשני, ועוד. בהמשך יעברו לבניין גם מרפאות מערך העיניים.

מרכז הלב החדשני שנפתח בבניין מאגד את כלל תחומי רפואת הלב ומעניק מעטפת טיפולית כוללת מהאבחון ועד השיקום. המרכז מצויד בטכנולוגיות מתקדמות, כולל CT לבבי ומכשירי אקו לב מתקדמים. מכון הדיאליזה והנפרולוגיה בבניין מצויד במיטב המכשור הרפואי הקיים, עם 26 עמדות דיאליזה במרחב רחב ידיים וממוגן.

הבניין נבנה הודות לתרומות נדיבות של משפחת הרב פרידמן מלוס אנג'לס, קרן טרוטנר ממקסיקו, קרן היסוד, קרן לגאסי והגב' סוזי ווקסנר.

צילומים:גלעד שעבני שופןהתפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • ד"ר באדר כל הכבוד אתה מצעיד את בית החולים קדימה .ועוד דבר טוב שעשית זרקת את המושחט הכי גדול ב 30 שנה האחרונות עים המשפט " מה שהיה זה מה שיהיה" וזה מנהל האדמיניסטרטיבי לשעבר רפי מרג'י .👍👍👍
  הגב 18.02.24 19:32
 • אנחנו ננצח תודה לכם רופאים אחיות וכל הצוות העובדים במסירות אין קץ
  הגב 19.02.24 09:33
 • אורח

יחידת השיטור העירוני של גדרה זכתה בתואר יחידה מצטיינת לשנת 2023 של מרחב שפלה במשטרה

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מועצה מקומית גדרה


יחידת השיטור העירוני של גדרה זכתה בתואר יחידה מצטיינת לשנת 2023. התעודה הוענקה במעמד מפקד מרחב שפלה ומפקד תחנת יבנה, כהוקרה על פעילותם המסורה והמקצועית. במהלך השנה האחרונה, יחידת השיטור פעלה ללא הרף, כל ימות השבוע ובכל שעות היממה, כדי לשמור על בטחון התושבים.

המועצה המקומית גדרה מביעה תודה ליחידה על שיתוף הפעולה המלא, על העבודה המקצועית ועל העמידה במשימות בכל מצב שנדרש. היחידה זכתה להערכה על התמדתה והתושייה במילוי תפקידה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

היום ומחר (ראשון שני 18-19.2) יירדו גשמים מקומיים בהמשך השבוע מעונן חלקית עם עלייה בטמפרטורות

התחזית המלאה בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ראשון 18.2

גשם צפוי לרדת מידי פעם מצפון הארץ ועד לצפון הנגב, וייתכנו סופות רעמים יחידות. הטמפרטורות תהיינה נמוכות מהרגיל לעונה. הלילה: הגשמים צפויים להתחזק, וקיים גם חשש מהצפות לאורך מישור החוף.


שני 19.2

לרוב מעונן. גשמים יוסיפו לרדת מידי פעם מצפון הארץ ועד צפון הנגב ועדיין ייתכנו סופות רעמים יחידות. הטמפרטורות תהיינה נמוכות מהרגיל לעונה. משעות אחה"צ הגשמים ייחלשו ויתמעטו בהדרגה.שלישי 20.2

מעונן חלקית. בצפון הארץ ובמרכזה עדיין ייתכן טפטוף עד גשם מקומי קל. תחול עלייה קלה בטמפרטורות.


רביעי 21.2

מעונן חלקית. תחול עלייה קלה נוספת בטמפרטורות והן תהיינה רגילות לעונה.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ערב הפרשת חלה מרגש ומגבש לשכבה יא' בתיכון דרכא רות בגדרה עם בקשות להצלחה לקראת עונת הבגרויות

מערכת האתר | | תגובות: 2
צילום מתוך דף הפייסבוק תיכון דרכא רות


בתיכון דרכא רות בגדרה נערך ערב הפרשת חלה מרגש ומגבש לשכבה יא'. בערב חמישי האחרון, מחנכות השכבה, שמחה וימית, הובילו את האירוע שכלל בקשות להצלחה אישית ולימודית לקראת עונת הבגרויות, וכן להצלחת עם ישראל כולו.


התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • בשלב הבא, השתטחות על קברי צדיקים לפני בגרות?
  הגב 18.02.24 13:28
 • הדתה, כבר אמרנו??
  הגב 18.02.24 14:33
 • אורח

הפועל גדרה מפסידה שוב ונמצאת במקום ה14 בליגה

המשחק הבא 20.2 בני אילת - הפועל ע. גדרה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


הפועל גדרה

הפועל גדרה מפסידה גם בסוף השבוע והפעם לשגב שלום בתוצאה 2:0. לאחר ההפסד הקבוצה נמצאת במקום ה14-מקום לפני האחרון עם מאזן של 7 הפסדים, 2 ניצחונות ותוצאת תיקו אחת. המשחק הבא 20.2 בני אילת - הפועל ע. גדרה


בית"ר גדרה

לאחר שהפסידה ביום רביעי לגן יבנה, קבוצת בית"ר גדרה תפגוש בסוף השבוע את צעירי אבו גוש. לאחר ההפסד הקבוצה נמצאת במקום 10 עם מאזן של 6 ההפסדים, 3 תוצאות תיקו וניצחון אחד בלבד.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום חמישי 22.2 תיפתח בספריית גדרה תערוכת הציורים של הציירת רות חורש

הכניסה חופשית אך יש לבצע הרשמה מראש

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


הציירת רות חורש מציגה תערוכה חדשה בספרייה הציבורית בגדרה

רות חורש בתערוכה חדשה פרי ציוריה. אוצר התערוכה, דוד נאמן נאמן, נתן לתערוכה את שמה "הפתח בשער" בעקבות ציור הנוף שנבחר לייצג את כרזת התערוכה.צרות חורש בציוריה מעניקה לנו פתח לצאת איתה למסע בין ציוריה. זהו פתח לחוש איך העולם נראה דרך עיניה המיוחדות של רות.

אירוע הפתיחה יתקיים ביום חמישי 22.2.24 בשעה 20:00 בספרייה

להרשמה ללא עלות, כנסו לקישור: https://www.coing.co/Gedera_Library/134493
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

אזכרה לסמ"ר עידו ברוך ז"ל נערכה אתמול גדרה

מערכת האתר | | תגובות: 2
צילום מתוך דף הפייסבוק יואל גמליאל


בעיר גדרה התקיימה אזכרה לסמ"ר עידו ברוך ז"ל, לוחם סיירת גבעתי ואחד מטובי בני העיר. במהלך האזכרה, עינב ברוך, אמו של עידו, נשאה דברים ואמרה: "טוב מביא טוב, נתינה מביאה עוצמה", מתארת את דרך החיים של בנה. הקהילה בגדרה מביעה תמיכה ומחבקת את משפחת ברוך היקרה, ומאחלת שיהי זכרו של עידו ברוך.


סרטון:
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • יהי זכרו ברוך🙏
  הגב 17.02.24 20:43
 • יהי זכרו ברוך 🙏
  הגב 17.02.24 21:00
 • אורח

מתכון להכנת השניצל המושלם ושלוש צורות הגשה שונות לרגל חגיגות "יום השניצל של מאסטר שף" המתקיים ב-23 בפברואר

מערכת האתר | | תגובות: 14
צילום: צילום יחצ


במסגרת חגיגות "יום השניצל של מאסטר שף" המתקיים ב-23 בפברואר, המותג הקולינרי מציע מתכון להכנת השניצל המושלם עם שלוש צורות הגשה שונות.

חומרים ל-4-6 מנות:

 • 500 גרם חזה עוף פרוס דק
 • שמן לטיגון עמוק

לבלילה:

 • 2 ביצים
 • 1 כף חרדל דיז׳ון גרגירים ו/או 1 כפית חרדל דיז׳ון חלק מאסטר שף
 • 1 כף מיונז שום מאסטר שף
 • 1 כף רוטב צ'ילי מתוק מאסטר שף

לציפוי:

 • 1 כוס קמח
 • 1 כוס קורנפלור
 • בלילת ביצים
 • 2 כוסות פירורי לחם מוזהבים מאסטר שף

אופן ההכנה:

 1. מכינים שתי קערות: באחת מערבבים את חומרי הבלילה, בשנייה מפזרים פירורי לחם.
 2. משרים את חזה העוף הפרוס בבלילה 10 דקות.
 3. מצפים את הנתחים בפירורי לחם ומעבירים למקרר לחצי שעה.
 4. מחממים שמן לטיגון חצי עמוק במחבת רחבה.
 5. מטגנים את הנתחים הפרוסים עד הזהבה יפה ועמוקה משני הצדדים.

שלוש צורות הגשה:

 1. בטורטיה (ראפ) – מורחים טורטיה במיונז שום לחיץ מאסטר שף, מוסיפים אבוקדו, עגבניות וכוסברה. מוסיפים רצועות שניצל ומגלגלים.
 2. בבגט, בסגנון מוקפץ תאילנדי – מערבבים בקערה רצועות של כרוב, גזר ופלפל עם רוטב טריאקי מאסטר שף. מורחים את הבגט במיונז לחיץ ספייסי מאסטר שף וממלאים בירקות וברצועות שניצל. ניתן להוסיף גם רוטב סרירצ'ה מאסטר שף בסיום.
 3. בלחמניה – בסגנון יום שישי, עם מטבוחה וירקות – מבשלים עגבניות מאסטר שף עם פלפלים, פפריקה ושום, על אש קטנה במשך שעה וחצי. מורחים בלחמניה, מוסיפים שניצל ואם רוצים גם פרוסות חציל מטוגנות.צילום יחצ
קרדיט תמונה: צילום יחצ
צילום יחצ
קרדיט תמונה: צילום יחצ
צילום יחצ
קרדיט תמונה: צילום יחצהתפרסמו 14 תגובות לכתבה.
 • המתכון כתוב בצורה מאוד לא ברורה. דרוש שיפור
  הגב 16.02.24 12:33
 • חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.
  16.02.24 15:32
 • ממש לא ברור השלבים, חבל..
  הגב 16.02.24 13:32
 • בלאגן בהסברים כולם כותבים שלא הבינו חבל
  17.02.24 12:07
 • מה מתכוונים בבלילה זה עם הביצים או עם הקורנפלור והקמח לא הבנתי
  הגב 16.02.24 14:30
 • חחחחחחחל.
  16.02.24 15:31
 • בקיצור סתם חארטה. מפרסמים מתכון בשביל להגיד - אנחנו שולחים פה מתכונים מעולים… תראו באינטרנט מתכונים דומים ותעשו.
  הגב 16.02.24 15:22
 • חחחחחחחח.
  16.02.24 15:31
 • חחחחחחח פספוסים
  הגב 16.02.24 15:42
 • אני מכינה מה שכולם אוהבים.. פשוט וטעים..בלי תוספות מיותרות..
  הגב 16.02.24 16:17
 • צריך 3 צלחות 1. קמח+ קורנפלור 2. בלילת ביצים 3. פירורי לחם מצפים לפי הסדר
  הגב 16.02.24 16:23
 • אני עושה את זה הפוך,, וממש מצליח לי :))
  הגב 16.02.24 19:10
 • בקיצור פירסומת למוצרים של מסטר שף !
  הגב 17.02.24 19:25
 • לכאורה , סתם פרסומת ליצרן , שכנראה מימן את בישול השניצל . תעשו איך שבא לכם ויודעים שטעים לכם . יכולים לקחת רעיונות מהמרכיבים . ויאללה בתיאבון .
  הגב 18.02.24 06:13
 • אורח

הותר לפרסום כי יאיר (יאיא) יעקב ז"ל שנחטף יחד עם מירב טל וילדיו נרצח ביום החטיפה

גופתו של יאיר עדיין מוחזקת בשבי חמאס בעזה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


מטה משפחות החטופים מרכין ראש על הירצחו של יאיר (יאיא) יעקב ז"ל*

אנו משתתפים בצערה הכבד של משפחת יעקב. יאיר יעקב (59), עובד אדמה שמרבית חייו עסק בחקלאות.

איש משפחה עם לב ענק שתמיד נכון לעזור לכולם. יאיר היה אנרגטי תמיד. עוד מילדותו, אהב ליהנות מהחיים, לשמוע מוזיקה, לשבת עם בירה קרה בשמש. אדם כזה שמוקף תמיד בחברים רבים. אח בכור, שתמיד שמר וגונן על אחיו הקטנים בנחת וברוך, ואבא דואג ואוהב לילדיו.

יאיר נחטף מביתו שבקיבוץ ניר עוז, יחד איתו נחטפו ילדיו – אור (17) ויגיל (13) ובת זוגו מירב טל.

שלושתם שוחררו בעסקת הפעימות.

גופתו של יאיר עדיין מוחזקת בשבי חמאס בעזה.הודעת קיבוץ ניר עוז

אנחנו מודיעים הערב באבל כבד על הרצחו של יאיר (יאיא) יעקב, בן 59, חבר קיבוץ ניר עוז.

יאיר נחטף לעזה יחד עם בת זוגו מירב טל ששוחררה. יאיר הותיר אחריו שלושה ילדים: שיר (21), אור (17) ויגיל (13). שני בניו הצעירים, נחטפו גם הם ב-7.10 ושוחררו.

יאיר עבד במוסך של קיבוץ עלומים. היה אנרגטי, אהב ליהנות מהחיים, לשמוע מוזיקה עם בירה קרה, אבא אוהב ודואג לילדיו.

יאיר נרצח בשבת ה-7.10 וגופתו מוחזקת בעזה.

יהי זכרו ברוך.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • עצוב מאד תנחומים לכל המישפחה
  הגב 16.02.24 10:40
 • אורח

ביום שישי 15.3 יקיים בית החולים קפלן הפנינג היריון ולידה לנשים בו יקבלו את כל המידע לקראת לידת התינוק, על המחלקה וגם הצצה לחדרי הלידה החדשים

יש לבצע הרשמה מראש

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מועדון היולדות של המרכז הרפואי קפלן מקיים הפנינג היריון ולידה נוסף

מועדון היולדות של בית החולים קפלן יקיים במהלך חודש מרץ הפנינג נוסף לנשים לקראת הלידה. ביום שישי, 15.3 בשעה 8:00 יוכלו הנשים ליהנות מדוכנים, פינוקים וכיבוד קל. בנוסף הן תקבלנה את כל המידע על מחלקת היולדות של בית החולים השימוש הייחודי שלהם באולטרה-סאונד במהלך הלידה, כל הדברים שצריך לדעת על התינוק/ת בימים הראשונים, על לידה בתקופה כה מורכבת ואיך להשאיר את הדאגות והחששות מחוץ לחדר הלידה. עוד בהפנינג הצצה ראשונה למחלקת חדרי הלידה החדשים של בית החולים.

ההשתתפות בהפנינג ללא עלות אך מותנית בהרשמה:

https://www.mommyk.co.il/conf/
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.


רותם סהר הדר ז"ל מכפר אביב ביישובי גדרות נפל בקרב בעזה

מערכת האתר | | תגובות: 3


רותם סהר הדר ז"ל

חטיבת הצנחנים

נפל בו' באדר התשפ"ד (15 בפברואר 2024)

סמ"ר רותם סהר הדר, מכפר אביב, לוחם בסיירת צנחנים, נפל בקרב בדרום רצועת עזה, בן 20 בנופלו.
הודעה נמסרה למשפחתו.

הועלה מדרגת סמל לדרגת סמ"ר לאחר מותו.

צה"ל משתתף בצער המשפחה וימשיך ללוותה.


עיריית יבנה:

הלב נשבר 🕯


לפני מספר דקות התבשרנו על נפילתו של סמ״ר רותם סהר-הדר, מכפר אביב, לוחם בסיירת צנחנים, שנפל בקרב בדרום רצועת עזה.


רותם סהר-הדר ז"ל, בן 20 בנופלו, הוא בנה של המורה למדעים בתיכון נבון, ליאת סהר-הדר.


יבנה כולה איתכם בשעה קשה זו, שלא תדעו עוד צער ומן השמיים תנוחמו.


יהי זכרו ברוך!


עיריית יבנה


בצער ועצב גדול

מתנדבי איחוד הצלה מצוות 43 משתתפים בצערה של המתנדבת ליאת סהר הדר

עם נפילת בנה על משמר המדינה והארץ.


רותם סהר-הדר הי"ד לוחם סיירת צנחנים נפל על הגנת המולדת והארץ.


יוני רוטנברג ראש סניף צוות 43 באיחוד הצלה: "אנו מבקשים להשתתף בצערה של ליאת ומשפחתה. אנו כסניף וכארגון נעשה ככל שביכולתנו לתמוך במשפחה בשעה קשה זו."

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • תנחומי למשפחתו, לחבריו ולכל אנשי סיירת צנחנים לדורותיהם.
  הגב 15.02.24 21:13
 • Мир его душе и вечная память.Бесконечная благодарность от всех нас.
  הגב 16.02.24 07:18
 • עצוב כל כך, נשבר הלב
  הגב 16.02.24 11:54
 • אורח

מחר שישי 16.2 הפועל גדרה תפגוש את הפועל שגב שלום

בית"ר גדרה תחזור לשחק ב24.2

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


השבוע יתקיים רק המשחק של הפועל ע. גדרה אשר תפגוש את מ.ס. הפועל שגב שלום. המשחק יתקיים מחר שישי 16.2

המשחק הבא של בית"ר גדרה יתקיים ב24.2 מול אבו גוש.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

"גם ברגעים של לחץ ידעת לתפקד נכון ולנהל את הסיטואציה בדיוק כמו שהאמנו!" כך הגיבה משפחתה של רז מזרחי ז"ל לאחר שקבלה לידיה את הקלטתה האחרונה רגע לפני שנרצחה במיגונית בבארי

המשפחה העלתה פוסט עם הקלטת השיחה בו היא מבקשת מהציבור לשתף אותו על מנת שידעו כמה היא גיבורה וידעה לנהל את האירוע.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


לאחר 4 חודשים משפחתה של רז מזרחי קיבלה לידיה את ההקלטה האחרונה של רז שפנתה למוקד המשטרה. ההקלטה הגיעה בימים אלו למשפחה אשר שמעה לראשונה מה עבר על רז ברגעיה האחרונים -לפני שנותק עימה הקשר. בהקלטה נשמעת רז מדברת עם מוקד המשטרה בו היא מסבירה כי היא נמצאת יחד עם כ40 אנשים בתוך מיגונית. רז מספרת כי המקום קטן ואין מקום לכולם. היא בקשה שישלחו אל המקום שוטר עם נשק על מנת ייתן מענה לאנשים ויאבטח אותם.

לאחר פרסום ההקלטה כתבה המשפחה: "גם ברגעים של לחץ ידעת לתפקד נכון ולנהל את הסיטואציה בדיוק כמו שהאמנו! למרות הפיגוע שעברת בשירותך הצבאי והפוסט טראומה שהגיע אחריו ידעת להיות לוחמת אמיתית ולתפעל גם אירוע בסדר גודל כזה!". המשפחה פונה לציבור להקשיב ולשתף כמה שיותר את ההקלטה על מנת שידעו כמה הייתה גיבורה וידעה לנהל את האירוע.


רז מזרחי היא אחת מ360 נרצחי/ות מסיבת הנובה אשר הגיעו לבלות בפסטיבל מוזיקה בדרום. על פי הדיווחים שהגיעו רז הצליחה להימלט לאזור קיבוץ בארי שם הסתתרה במיגונית. המשפחה החלה לחפש אותה ובקשה לקבל כל פרט מידע עליה, אבל לבסוף התבשרה על הנורא מכל - רז כבר איננה.

הפוסט שהעלתה המשפחה לאחר קבלת ההקלטה

רק היום אחרי 4 חודשים סוף סוף קיבלנו לראשונה את הקלטת השיחה שלך עם המשטרה בדקות האחרונות לפני שנותק הקשר

גם ברגעים של לחץ ידעת לתפקד נכון ולנהל את הסיטואציה בדיוק כמו שהאמנו! למרות הפיגוע שעברת בשירותך הצבאי והפוסט טראומה שהגיע אחריו ידעת להיות לוחמת אמיתית ולתפעל גם אירוע בסדר גודל כזה! חשוב לנו שכולם יקשיבו לרז ברגעים האלה ויראו כמה היא הייתה גיבורה ולוחמת וידעה לתפעל את הסיטואציה הנוראית שהיא הייתה בה בצד הטוב ביותר !!!

כל שיתוף יעזור, תודה

את אלופה ואנחנו מתגעגעים אלייך לוחמת שלנו
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • לוחמת בלב ובנשמה נזכור אותה תמיד!!!
  הגב 15.02.24 12:31
 • יהי זכרה ברוך ביחד עם כל הלוחמים...😪 אישה חזקה ולוחמת אמיתית🙏
  הגב 15.02.24 13:46
 • אורח

תלמידי כיתות ב' בבית הספר "גוונים" בגדרה חגגו קבלת ספר בראשית באירוע משפחתי מרגש

מערכת האתר | | תגובות: 0


בית הספר "גוונים" חגג אירוע מרגש בו תלמידי כיתות ב' קיבלו את ספר בראשית. האירוע כלל פעילות המשלבת היכרות עם עולמו של סופר הסת"ם ויצירת תשמיש קדושה, בהשתתפות התלמידים יחד עם הוריהם. כמו כן, התקיים מופע שירה וריקוד קצר של ילדי השכבה, בהובלת המחנכות גלית ברדה ורויטל אלוני ובליווי מוזיקלי של המורה ערן גלאי.

הילדים וההורים נהנו מאוד מהמפגש, שהתאפיין באווירה מרגשת, נעימה ומכבדת, והדגיש את חשיבות האחדות בעם ישראל.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תלמידי תיכון דרכא בגין מגדרה השתתפו בפרויקט תרומה לקהילה במרכז תעסוקתי רב נכותי

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק תיכון דרכא בגין


תלמידי כיתה י"ב 8 מתיכון דרכא בגין בעיר גדרה השתתפו הבוקר בפרויקט תרומה לקהילה, כאשר הגיעו לסייע במרכז תעסוקתי רב נכותי בעיר. התלמידים, בהנחיית המחנכת עינת פרנקל, התקבלו בחום ועבדו במרץ, מתוך רצון לתרום ולעזור. המעורבות שלהם הייתה משמעותית והם קיבלו מחמאות על עבודתם המסורה. התלמידים והמורים נטלו את החוויה ללב וביטאו את רצונם לחזור ולהשתתף בפעילויות דומות בעתיד.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

כ100 נציגי משפחות החטופים בהן מירב טל ומשפחתו של נמרוד כהן הגיעו להאג להגשת התלונה כנגד ראשי חמאס בבית הדין הפלילי הבינלאומי בהאג (ICC)

התלונה כוללת אישומים כגון: רצח עם, חטיפת בני אדם, פשעי אלימות מינית, עינויים ואישומים נוספים. המשפחות מצפות שבסיום ההליך יוצאו צווי מעצר נגד מנהיגי חמאס בגין פשעיהם.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6
צילום מסך מהעצרת של משפחות בהאג


במהלך היסטורי וחסר תקדים: מטה משפחות החטופים הגיש היום תלונה נגד ראשי חמאס בבית הדין הפלילי הבינלאומי בהאג (ICC).

כמאה נציגי משפחות החטופים, בהן מירב טל שחזרה בעצמה מהשבי בעסקת הפעימות, משפחתו של נמרוד כהן הגיעו הבוקר להאג כדי להגיש את התביעה באופן אישי. התלונה כוללת אישומים כגון: רצח עם, חטיפת בני אדם, פשעי אלימות מינית, עינויים ואישומים נוספים. המשפחות מצפות שבסיום ההליך יוצאו צווי מעצר נגד מנהיגי חמאס בגין פשעיהם. התלונה היא תוצר של עבודה מאתגרת שבוצעה בראשות מחלקת המשפט הבינלאומי של המטה ובהובלת ד''ר שלי אביב ייני שלטובת הגשת התביעה שיתפה פעולה עם עו"ד יובל ששון ממשרד עורכי הדין מיתר שהקצו עשרות עורכי דין לטובת הטיפול בתלונה, מרכז ראול ולנברג לזכויות אדם שנרתמו ורתמו צוות רחב וכן משרד סאליבן אנד קרומוול. עשרות עורכי הדין מהארץ ומהעולם יגישו את התלונה יחד עם כ-100 נציגים של משפחות החטופים ואלפי יהודים מרחבי הולנד שהגיעו לתמוך בהגשה. בנוסף יגיעו חטופים ששוחררו מהשבי וקרובי משפחה של חטופים שעודם מוחזקים בידי חמאס לצורך מתן עדות.


קרדיט תמונות: אייל רדושיצקי


הבוקר רגע לפני הטיסה קיימו המשפחות הצהרה לתקשורת בו דברו על חשיבות המהלך שנועד לעצור את ארגון הטרור חמאס. לדברי המשפחות הטבח התרחש בישראל אבל אירופה והעולם יכולים להיות הבאים בתור.


הצהרת המשפחות בנמל התעופה בן גוריון
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • בהצלחה! ושישובו חטופנו במהרה אמן
  הגב 14.02.24 21:27
 • רק עכשיו עשיתם צעד נכון ,יש לעשות לחץ ,בהג ועל האום,ןעל הצלב האדם ,ולא על ממשלת ישראל .בגלל שהפגנתם בארץ המחיר עלה ,והזקתם לחטופים ,תסלקו מידית את צור וכל מנהלי הקמפנים הסמולנים .רק מזיקם להחזרת החטופים ,האל הטוב יחזיר החטופים במהרה ,לחיק משפחותם .חזקו ואמצו,
  הגב 14.02.24 21:50
 • יועץ סתרים ?.
  15.02.24 10:27
 • צריך לתבוע גם את מצרים שאיפשרה להכניס דרכה נשקים ומכוניות לעזה , כמשתפת פעולה עם מחבלי נוחב'ה וחמאס . לתבוע את קטאר בשיתוף פעולה עם העזתים וחמאס ונוחב'ה בטרור נגד ישראל .
  15.02.24 12:46
 • הצור הזה רק מרחיק השחרור תזהרו ממנו
  15.02.24 12:56
 • בהצלחה. מה שכן, אתמול היו מהומות מטורפות בהאג על ידי אריתראים ששרפו כל הנקרא על דרכם. תלחצו את ידים ותעודדו אותם להמשיך:)
  הגב 18.02.24 13:00
 • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
24.01.24 17:11
צדיקי הדור מגיני סילמן זסטרוק הבנו הכל בגלל המערך ואתם צדיקי הדור
אורח
26.01.24 19:15
נראה שאתה במהלך אירוע מוחי, גש להיבדק.
אורח
24.01.24 17:09
בודאי כל כותבי ההערות לגבי גב סילמן צדיקי הדורו
אורח
14.01.24 09:58
אני שוכרת דירת 3.5 חדרים בשכונת רמז, ..... מחפשת 3 חדרים קרקע
אורח
12.01.24 14:23
ממש כך עושקי ורמאים ומפילים לא פעם את הקונים בפח. קרה גם עם מוכרים שהם הפילו בפח ומשחה עם ילדים נשארה ללא קורת גג. מידיעה אישית. צריך להיזהר ממתווכים כולם חמדנים.
אורח
10.12.23 10:11
לכל התושבים שמוכרים ,,,ולמתעניינים אין רצון לאף קונה לשלם למתווך 2% עמלה!!!!!!!!!!!!!! שוד לאור היום ! 0.5 עד 1 סביר מעבר לכך שוד !!!!!!!!!!!!! עדיף לפרסם ללא תיווך , היענות תהיה אטרקטיבית יותר !!!!!! מתווכים עושקים רדו מהעץ !!!! אין טרף קל יותר !!!!!!!
אורח
10.12.23 10:12
ואו כמה נכון וצודק אתה !!!!!!!!!!!!!
אורח
11.12.23 23:23
לך לקנות דירה ללא הליווי של מתווך מוסמך ומומחה, ואחרי זה תראה שתיפול בידים של המוכר אין מישהו שיגשר ביניכם לא תצליח להגיע לעו’’ד טוב וליועצי משכנתאות טובים וכ’’כ הרבה דברים שמתווך טוב יכול לעזור לך ולייעץ לך, לסיכום מתווך טוב יודע להביא לך מחיר יותר טוב שישתלם ה2% שלו פי 2 לפחות וכל מיני בלתמי’’ם שקורא בכל עיסקה שאף אחד לא יכול לפתור, אני חושב ש2% למתווך זה קצת די זול לעומת העבודה הקשה 😉
אורח
12.01.24 14:26
"לא תצליח להגיע לעו"ד טוב" איזו בדיחה כך אתם תופסים ברשת שלכם את הקונה האומלל מכל הכיוונים עו"ד שמשתף איתכם פעולה והוא לא לטובת הלקוח. העיקר לעשוק את הקונה מכל הכיוונים. בושה וחרפה.
אורח
14.01.24 09:10
אכן הם חושבים על עצמם בלבד
אורח
07.02.24 20:58
צודק זה ממש כך נפלתי בפח בגלל מתווך והעו"ד שמשתפים פעולה. נשארתי ללא בית וללא כסף
אורח
07.02.24 20:57
מוסמך לסובב את הקונה והמוכר כדי להשיג את הרווח המופקע שלו. שום גישור ושום עזרה בלוף אחד גדול .גזלנים. משפחה נשארה חסרת דיור בגלל מתווך .....ממש גזל לאור יול
אורח
09.11.23 05:43
דירת 4 חד על קומה שלמה ענקית. צד דרומי לגן העיר צד צפוני למדרחוב. משופצת ללא מעלית טל 0524035553
אורח
07.11.23 18:48
להשכרה 5 חד, מעלית ,קומה ד, מזגן מרכזי ,מרפסת שמש, דוד"ש,ממ"ד.בתיה מקוב 0509454686
אורח
19.10.23 12:55
להשכרה. ללא תיווך 5חדרים 100 מ״ר, בשיכון המזרח. יש מקלט. קומה ראשונה מתוך 3 קומות,ללא מעלית. כניסה מיידית. טלפון 0536280767


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
10.02.24 13:59
להשכרה בראשלצ ברח' כצנלסון 3 חדרים ממוזגת יש דוד שמש. 3 כיווני אויר קומה שניה 0528225240
אורח
07.01.24 23:13
להשכרה דירת סטודיו 2 חדרים+ מרפסת מקורה 20 מטר בבני עייש כולל מקרר, מכונת כביסה, ארון בגדים מחודש פברואר. מחיר 3000 שח. טל.054-4787102
אורח
05.11.23 10:48
דרוש דירת גן / פנטהאוז להשכרה בניין בוטיק בלבד לפרטים 050-526-7403 יגאל
אורח
28.10.23 21:28
דרושה דירה להשכרה ברחובות. רצוי דירה מחולקת לשניי שותפים דתיים.
אורח
21.10.23 10:00
להשכרה דירה בבת ים ללא תיווך . 2 חדרים 64 מטר . דירה שעברה שיפוץ מסיבי הכול חדש בדירה כולל מטבח , רצפה אמבטיה שירותים פשוט הכול הכול חדש .052-5302222
אורח
19.10.23 12:57
להשכרה. ללא תיווך 5חדרים 100 מ״ר, בשיכון המזרח. יש מקלט. קומה ראשונה מתוך 3 קומות,ללא מעלית. כניסה מיידית. טלפון 0536280767. 5000 ש״ח.
אורח
13.12.22 16:51
להשכרה
אורח
21.05.23 21:38
על מה מדובר
אורח
21.05.23 21:41
על מה מדובר בנס ציונה
הצג תגובות נוספות
אורח
21.11.22 09:46
.


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
05.11.23 10:49
סקודה למכירה 050-526-7403
אורח
02.10.23 15:41
הונדה סיוויק 1997 קמ 426761 סנורוף אוטו של ערסים עם כל התוספות של ערסים
אורח
15.02.24 15:33
כולל הגה?
אורח
07.09.23 20:33
רכב
אורח
23.06.23 11:05
היוןש מכיתה ו1
אורח
28.05.23 13:26
למכירה טויוטה קורולה היברידית 2019 52000 קמ יד 2 מצב מעולה, חסכונית, מחירון 0545555299
אורח
20.06.23 15:18
כמה עולה החלפת סוללה?
אורח
05.10.23 10:03
זה סוד שמור.
אורח
21.10.23 11:09
כנראה יותר ממחיר הרכב עצמו.חחח. רכב טוב.
אורח
17.12.22 12:54
שברולט אופטרה 2008, מצב מעולה, 0525268687
אורח
15.12.22 15:15
למכיה קיה פיקנטו 2018 חדשה. גיר אוטומטי עם טסט לשנה. 0528882882
אורח
29.05.23 12:06
עזוב א6ותך שטויות אחי זה סתם
אורח
18.11.22 14:34
למכירה


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
08.01.24 23:58
מעוניין לתת שירותי דואר שליחויות חבילות ,מכתבים תשלומים הייתי סוכן דואר בסוכנות מנוחה ונחלה 18 בית הרופאים. ורוזה מקס 052-9289333 מקס
אורח
08.01.24 23:57
מעוניין לתת שירותי דואר שליחויות חבילות ,מכתבים תשלומים הייתי סוכן דואר בסוכנות מנוחה ונחלה 18 בית הרופאים. ורוזה מקס
אורח
28.12.23 16:00
מסיעי עמק איילון מחפשים דחוף נהגי אוטובוס נהגי מונית נהגי אוטובוס זעיר משכורת גבוהה בונוס למצטרפים חדשים.אילן: 053-7663673 בת שבע : 054-6766610 בת אל: 050-3209061
אורח
24.12.23 10:16
למכירה סוברו פורסטר אוסקה 2018 במצב מצוין 98000 ק"מ. יד ראשונה. נהג יחיד, 4 צמיגים חדשים. בטריה חדשה. גמישות במחיר 054-8820054 לא בשבת
אורח
23.09.23 20:23
עוסים ? אחיות ? גרונטולוגים ? מרפאים בעיסוק ? רוצים לעבוד בבוקר בלבד ? עם הגיל השלישי ? מיצוי זכויות - לא טיפול ! הדרכה מלאה ! רכב חברה ! ותנאים מצויינים ? נשמח לקוח ! משרה 1000 Jobs@nathan.co.il חברת נתן .
אורח
21.09.23 07:08
שיעורים פרטיים במתמטיקה, תכנות ואנגלית ממהנדס עם נסיון רב 0545765747 אילן
אורח
19.09.23 13:32
שיעורים פרטיים במתמטיקה הכנה לקראת מבחני הבגרות בכל הרמות ליחידים וקבוצות מורה ורכזת מתמטיקה שש שנתי בעלת ניסיון רב. השיעורים מתקיימים בביתי (בגדרה) או בזום. ליצירת קשר ופרטים נוספים בפלאפון - 052-3577051 חן
אורח
19.09.23 13:26
שיעורים פרטיים במתמטיקה


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל