הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
ביום חמישי 6.6 מועדון רוטרי הבילויים גדרה ומד"א יקיימו מבצע התרמת דם ברחבת מרכז גוזלן
אירוע מיוחד לאימהות ותינוקות במרכז אופק גדרה ב-5 ביוני
שביתה בתיכונים! מחר רביעי 29.5 הלימודים בכיתות י-יא במחוז מרכז יחלו בשעה 10:00

תושב גדרה שהיה מעורב בתאונת דרכים השליך שקית עם כמות גדולה של סמים

מערכת האתר | | תגובות: 0
דוברות המשטרה


שוטרי מחוז מרכז עצרו הלילה תושב גדרה בשנות העשרים לחייו לאחר שהיה מעורב בתאונת דרכים קלה באזור צומת נחשון והשליך שקית ובה חומרים חשודים כסמים בנוכחות איש משטרה שלא בתפקיד, אשר עצר להגיש עזרה בתאונה.

השוטר שלא בתפקיד דיווח לתחנת רמלה על האירוע והבחין בחשוד משליך את השקית בשולי הדרך, מה שעורר את חשדו. לאחר הגעת השוטרים למקום, הם איתרו בשקית חומרים חשודים כסמים מסוגים שונים בכמות של מאות גרמים, כולל קוקאין, דוסה, פטריות וקנאביס, מחולקים בשקיות חלוקה.

החשוד נעצר ולאחר חקירתו נכלא. המשטרה מתכוונת להביאו היום בפני בימ"ש בראשון לציון בבקשה להאריך את מעצרו, בהתאם לממצאי החקירה.
צילומים:דוברות המשטרההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום חמישי 6.6 מועדון רוטרי הבילויים גדרה ומד"א יקיימו מבצע התרמת דם ברחבת מרכז גוזלן

יש להגיע עם ת.ז

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לאור המחסור החמור במנות דם משרד הבריאות ומד"א קוראים לתושבים להגיע לתרום דם ולהציל חיים. על מנת להציל חייהם של חולים ופצועים, יש צורך בכ-1,000 תרומות דם בכל יום בישראל. מנות דם אינן יכולות להישמר לאורך זמן, לכן נדרש לחדש את המלאי על בסיס קבוע, ולשמור על כמות דם שלא יפחת מקצב הצריכה. מנת דם אחת יכולה להציל 3 אנשים. בנוסף כל תורם מקבל ביטוח דם משפחתי לשנה.

מועדון רוטרי הבילויים גדרה יחד עם מד"א עתידים קיים מבצע התרמת דם להצלת חיים ביום חמישי 6.6 משעה 16:00 ועד 21:00 ברחבת מרכז גוזלן -רחוב בן גוריון פינת מנחם בגין

יש להגיע עם ת.ז

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

אירוע מיוחד לאימהות ותינוקות במרכז אופק גדרה ב-5 ביוני

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז אופק גדרהאימהות לתינוקות עד גיל שנה מוזמנות לשריין את התאריך 5 ביוני לאירוע מיוחד במרכז אופק בגדרה. האירוע יתקיים בבוקר ויכלול פעילויות מפנקות לאימהות ולתינוקות. לפרטים נוספים ולהרשמה, ניתן לבקר באתר מרכז אופק בקישור הבא: https://katzr.net/f32271.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שביתה בתיכונים! מחר רביעי 29.5 הלימודים בכיתות י-יא במחוז מרכז יחלו בשעה 10:00

ארגון המורים ממשיך בעיצומים ובשבועות האחרונים עורך שביתות באזורים שונים בארץ.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


הודעת ארגון המורים העל היסודי

ארגון המורים מודיע על המשך הפעלת הצעדים הארגוניים.

משרד האוצר מתמיד בהתנגדותו ובאי רצונו להתקדם במו"מ לקראת חתימה על הסכם קיבוצי. הם דורשים, כתנאי להמשך המו"מ לחתימה על הסכם, את הפיכת המורים לעובדי קבלן על ידי הכנסת חוזים אישיים לבתי הספר, עניין שמשמעותו היא הצעד הראשון להפרטת מערכת החינוך.

מורים עובדי קבלן, כפי שדורש משרד האוצר, הם מורים ללא כל תנאים שמוענקים על ידי הסכמים קיבוציים: ביטחון תעסוקתי וכלכלי, חופשות, קרנות, גמולי שכר ועוד.

אנו נאלצים להמשיך בצעדי המאבק ומודיעים:

ביום רביעי, 29.5.24, יושבתו הלימודים בכיתות י'-י"א לשעתיים, בין השעות 08:00 ל-10:00 בכל מחוז המרכז.

מורים לא יגיעו לבתי הספר בשעות אלו.

לא ניתן יד להפרטת מערכת החינוך.

המורים לא יהיו עובדי קבלן!
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום חמישי 13.6 תיפתח במרכז אופק סדנת קאנבה (עיצוב גרפי) לבעלי עסקים

לינק להרשמה מצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


חדש בגדרה- סדנת קאנבה לבעלי עסקים קטנים

מרכז אופק מזמין את בעלי העסקים ללמוד לעצב את הפוסטים שלכם בעצמכם

בתוכנית:

*היכרות עם האפליקציה

*יסודות בעיצוב גרפי

*טיפים ושיטות עבודה

*תרגול מעשי (אין צורך במחשב)

הסדנה מתקיימת בהדרכת עירית הנסון- מעצבת גרפית ומנהלת מדיה במרכז אופק

הסדנה כוללת 4 מפגשים בימי חמישי החל מ13.6.24 בין השעות 18:00-19:30 | מרכז אופק

מדובר בקורס של עד 10 משתתפים

עלות: 400 ש"ח

הרשמה באתר מרכז אופק>> https://katzr.net/d2f99c

לשאלות ופרטים נוספים:

עירית 055-5693807
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סרטון סהר פינטו מתייחס לסגירת סניף אגודת ניצן בגדרה בטענה שהקצאת המקום לאגודה נעשתה באופן לא חוקי וכי הליך הסגירה נעשה בתיאום העמותה

מנהלת סניף ניצן בגדרה בת אל אלפרוביץ מכחישה את דבריו של פינטו וטוענת שהכל נעשה ללא ידיעתה. לדבריה היא הגיעה לסניף שם מצאה את מנכ"ל המועצה כשמחליפים לה את המנעול והוא בעצמו הופתע שלא הודיעו לה על כך. לטענתה מכתב הפינוי הגיע אליה רק לאחר מכן.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6
דף הפייסבוק של בת אל אלפרוביץ


סגירת פעילות אגודת ניצן בגדרה

בחודש ספטמבר החלה פעילות האגודה בהנהלתה של בת אל אלפרוביץ', תושבת גדרה, מאבחנת דידקטית ומומחית ארצית בלקויות למידה, כאשר המועצה הודיעה על הפתיחה הרשמית של הסניף בבית רחל. בפעולה זו המועצה נתנה מענה לתושבים שעד כה נאלצו לנדוד לערים סמוכות לקבלת טיפול.

בתחילת החודש 2.5 הופסקה הפעילות של האגודה שלטענת ראש המועצה, סהר פינטו פועלת באופן לא חוקי. לדברי בת אל אלפרוביץ' הכל נעשה ללא הודעה מוקדמת והיא גלתה על כך רק כאשר הגיעה למקום וראתה שהוחלפו המנעולים. לדבריה מכתב הפינוי הגיע רק לאחר מכן.


מכתב הפינוי שקבלה בת אל אלפרוביץ


בעקבות כך חבר המועצה, סהר רווח יצא נגד פינטו וטען כי הוא פוגע בילדים וברצף הטיפולי. לדבריו התנהגותו הבריונית של ראש המועצה, שבהינף יד סגר את הפעילות המבורכת הזו למען תושבי גדרה, היא פזיזה וחסרת אחריות. הוא המשיך ואמר כי גם אם לדעתו של ראש המועצה יש לסגור את הפעילות היה עליו לעשות זאת לאחר חשיבה ועבודת מטה לקבלת החלטה מושכלת.


הפוסט של סהר רווח בו הגיב על הפרשה

"....התנהגותו הבריונית של ראש המועצה, שבהינף יד סגר את הפעילות המבורכת הזו למען תושבי גדרה, היא פזיזה וחסרת אחריות.
גם אם נניח שראש המועצה חשב שצריך לסגור את המקום, וזו זכותו, יש דרך לעבוד. לא פועלים באימפולסיביות ומתוך גחמות רגעיות. יש לעשות עבודת מטה מחודשת ולקבל החלטה מושכלת.
כשמפסיקים פעילות לתושבים, במיוחד אם מדובר בילדים ובתפקוד הלימודי שלהם, צריך לפעול בצורה שקולה, עם תכנון, מתן התראה מוקדמת וזמן התארגנות להורים ולילדים - ולא להיות מונע משיקולים פוליטיים על חשבון הילדים שלנו ועל חשבון החינוך בגדרה.
הפגיעה הישירה בילדים והניסיון לצייר תמונה כאילו פעילות האגודה בגדרה לא חוקית, היא מביכה ולא ראויה לראש ראשות מכהן. צר לי שכך הדברים מתנהלים! הנפגעים הראשונים מכך הם אלו שזקוקים לטיפולים הללו, ולא מפלגה כזאת או אחרת.
אני קורא לראש המועצה לנהוג באחריות כלפי התושבים ולשים את החינוך של ילדי גדרה בראש סדר העדיפויות שלו."

לפוסט המלא של סהר רווח לחצו כאןראש המועצה סהר פינטו התייחס לנושא ולפוסט של סהר רווח בישיבת המועצה (שדנה בדוח הכספי של המועצה) וטען כי מדובר בפופוליזם על חשבון הילדים. פינטו טען כי פתיחת הסניף נעשתה באופן לא חוקי במועצה הקודמת בהחלטה ללא ועדת הקצאות, ללא ייעוץ משפטי וללא אפשרות לתת לעמותות נוספות אפשרות להגיש בקשה. בנוסף אמר פינטו כי זו דוגמא להתנהלות כלכלית לא נכונה של המועצה הקודמת שנתנה את המקום לאגודת ניצן, כאשר יש מחלקות של המועצה שיושבות במבנים מושכרים עליהם מוציאה המועצה כ400 אלף ש"ח. המועצה הוציאה כספים על שכירות במקום לחסוך ולהשתמש בבית רחל.

הוא המשיך ואמר כי במשך חצי שנה האגודה כלל לא פעלה, ורק לאחרונה החלו טיפולים ופרסומים על פעילותה. לדבריו סגירת הפעילות נעשתה בתיאום עם העמותה ושהפעילות תוספק לאחר שהילדים שכבר החלו טיפול יסיימו אותו. בנוסף, לדברי פינטו למרות הסיכום, האגודה התקשרה להורים ובטלה את הטיפולים בטענה שהמועצה סגרה את הפעילות ולדבריו בכך הם פגעו בילדים ובמשפחותיהם. פינטו קרא להורים שלא סיימו טיפול עדיין לפנות למועצה על מנת שיוכלו לתת להם מענה.


יש לציין כי בת אל אלפרוביץ מכחישה את כל טענותיו של סהר פינטו וטוענת כי הסניף נפתח לאור בקשות התושבים שנאלצים לקבל שירותים בערים סמוכות. בנוגע לחוסר פעילות האגודה טוענת אלפרוביץ כי הסניף לא פעל זמן רב, מאחר ומיד לאחר פתיחתו החלה המלחמה ולא ניתן היה לבצע בו פעילויות כי המבנה אינו ממוגן. רק לאחר שגדרה הפכה לירוקה הם שבו לפעילות והחלו לתפוס תאוצה.

"ב2.5 הגעתי למשרד ומצאתי את מנכ"ל המועצה מחליף צילינדר, שוב בלי שום הודעה. הוא בעצמו הופתע שלא הודיעו לי, רק אחה"צ נשלח אלי מכתב הפינוי! ", אומרת אלפרוביץ. תגובתה המלאה נמצאת בהמשך הכתבההתייחסותו של סהר פינטו בישיבת המועצה שהתקיימה השבוע

תגובתה של בת אל אלפרוביץ לדברי סהר פינטו

שמעתי את ישיבת המועצה, כל מילה שנאמרה שם היא שקר. עמותת ניצן הגיעה לפעול בגדרה לבקשת המועצה הקודמת , בעקבות בקשה של תושבים רבים שקיבלו את שרותי ניצן בישובים אחרים, נעננו לבקשת המועצה לפתוח סניף במושבה,

לניצן 40 סניפים בארץ , אני מנהלת של אזור השפלה, בסניפים שלי באשדוד, מודיעין, נס ציונה ובכלל הסניפים בארץ אנחנו יושבים במבנים של העירייה, בתמורה עמותת ניצן מסבסדת את שירותיה , נותנת מילגות לנזקקים, תורמת תוכניות הוראה מותאמת ותוכניות חברתיות רגשיות לבתי הספר ועוד ועוד, הסניף בגדרה נפתח מעט לפני ראש השנה, באירוע חגיגי , גם חבר המועצה תומר אהרון (שהיה אז חבר אופוזיציה) נכח בטקס וברך על פתיחת הסניף ואיחל לנו בהצלחה, מיד אח"כ פרצה המלחמה (המקום לא ממוגן) לכן לא פעלנו בו די הרבה זמן, עד שגדרה הפכה ירוקה, בסניף מעבר למטופלים הקבועים שקיבלו הוראה מותאמת או טיפולים רגשיים מידי שבוע, התבצעו אבחונים, הייתה אמורה להיפתח למחרת הסגירה קבוצת מוכנות לכיתה א , הפעילות בסניף התחילה לצבור תאוצה,

בניגוד לנאמר לא הודיעו לי דבר על הכוונה לסגור את הסניף, בגלל המלחמה הפרסומים שהיו לגבי הפעילות של ניצן גדרה היו מהפייסבוק הפרטי שלי, לקראת הקיץ היו אמורות להיפתח שם קבוצות שונות ולכן נפתח דף פייסבוק לפרסום התוכניות החדשות,

ב2.5 הגעתי למשרד ומצאתי את מנכל המועצה מחליף צילינדר , שוב בלי שום הודעה.

הוא בעצמו הופתע שלא הודיעו לי, רק אחהצ נשלח אלי מכתב הפינוי!

הוצע לי על ידי מנכ"ל העירייה להמשיך את הפעילות באותו היום, יבואו יפתחו את הסניף בשעה ארבע לתלמיד , ינעלו את התלמיד והמורה במבנה ו כשיסתיים השיעור הם יצאו מהדלת האחורית ויטרקו אותה, הילד שמגיע בחמש לשיעור ייכנס מהדלת האחורית, לא יכולתי להסכים להתנהלות כזאת! הם גם ביקשו רשימות של המטופלים כדי לאפשר המשך הזוי שכזה , מה שאין באפשרותי לעשות, הפרטים של הילדים המטופלים אצלנו אינם יכולים להיות נחלת הכלל לכן, הודענו להורים על הפסקת הפעילות בסניף מעכשיו לעכשיו, אנחנו ולא המועצה, דאגנו לרוב הילדים להמשך בסניפים אחרים, או אצל מורות שלנו מגדרה, באותם המחירים שהתחייבנו אליהם !

לגבי ההשמצות האישיות כלפיי אני אשת חינוך, מנהלת אזורית באגודת ניצן כבר שנים ארוכות, כל מה שמעניין אותי זה טובת ילדי ניצן! אני לא בנאדם פוליטי, כל חטאי היה שבבחירות הקודמות לפני שש שנים לקחתי חלק ברשימתו של סהר רווח, כיום איני חלק משום מפלגה , אני תושבת גדרה שזכאית להצביע בבחירות הדמוקרטיות לכל מי שאבחר, דובר על שוחד בחירות, מה יצא לי אישית מכל הדבר הזה חוץ מעוד עבודה? אני מוכנה להציג את תלושי המשכורת שלי , היא לא השתנתה בשקל כשנפתח הסניף בגדרה ולא תשתנה עכשיו כשנסגר הסניף בגדרה, מעבר לעבודה קשה שהשקעתי בפתיחת הסניף החדש לא קיבלתי שום רווח או תועלת אישית ומי שטוען אחרת משקר!

לאור ערמות השקרים שנאמרו אתמול לא נותר לי אלא להצר על כך שתושבי גדרה יאלצו מעכשיו לצאת מהישוב על מנת להמשיך לקבל את שרותי אגודת ניצן במחירים הוגנים ושערים אחרות יהנו מכל הטוב שיש לניצן להציע.

מאז עברו כבר כשבועיים ולא נעשה כלום במקום, מה היה כל כך דחוף לפנות את ניצן מהמקום ולא לתת להשלים את הפעילות בצורה מכובדת? כעת המקום עומד שומם עד שמתישהו יחליטו מה לעשות איתו, במה זה תורם לתושבי גדרה? ולסיכום לא נראה לי מקובל שראש מועצה מנצל את הבמה בישיבת מועצה לתקוף באופן אישי תושבת פרטית, מבלי להודיע מראש שהנושא יעלה ומבלי מתן אפשרות להגיב.
תגובת מועצת גדרה

בית רחל הינו נכס ציבורי שבסמוך למועד הבחירות ניתן לשימוש עמותת "ניצן" ללא מכרז, ללא הליך פומבי וללא חוזה מסודר. במילים אחרות - שלא כדין, לא חוקי ועל חשבון הכיס של כולנו.

במסגרת עבודה שנעשתה על ידי הדרג המקצועי נמצא כי המועצה נותנת לכל מיני גופים לעשות שימוש ללא תמורה וללא הליך מסודר ושלא כדין, ובמקביל משלמת מהכיס של כולנו מאות אלפי שקלים בשנה שכירויות. כחלק ממנהל תקין והתייעלות - הוחלט לעשות שימוש בנכסי הרשות - לפעילות הרשות, ולמען תושבי הרשות. הובהר למפעילת העמותה בגדרה כי השימוש בנכס אינו חוקי, וכי המשך השימוש יהיה בתשלום שכירות כדין, כפי שנעשה בכל מקום ובכל עמותה בארץ.

עוד הובהר שהמועצה תאפשר המשך הפעילות לילדים שנרשמו בפועל בתיאום מראש, אולם מפעילת העמותה בחרה משיקוליה שלא להמשיך את הפעילות. כך גם נכון לגבי קבוצת הטיפול הרגשי, לאחר שהמדריכה הודיעה כי נותר מפגש אחרון, והמועצה אפשרה קיומו כסדרו.

עוד יצוין כי רק לאחר ביקור נציגי המועצה בנכס ולאחר מתן הודעה בעל פה ליושבים נוספים בו המורה על פינויים, נפתח דף פייסבוק ובו פרסומים לציבור על פעילות עתידית, דבר המעלה תהייה לעניין תום הלב.

יש להדגיש כי העמותה החלה פעילותה בפועל בנכס רק בחודש האחרון, ואף פעילותה זו הינה בהיקף קטן של מיעוט משתתפים. במקום להסדיר את הפעילות במקום, בחרה לבטל פעילות ולהעביר להורים מידע שגוי על חשבון הילדים.

המועצה תשמח לכל שיתוף פעולה עתידי עם כל עמותה אשר ייעשה על בסיס ענייני ומקצועי ועל פי כל דין.

התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • עד שסוף סוף יש שירות לאזרח בתוך גדרה ולא צריך לנסוע רחוק, ראש המועצה מטרפד את זה... עצוב מאוד, חשבנו שאתה לטובת היישוב ולא תתבזה בפוליטיקה על חשבוננו... נסיק מסקנות לפעם הבאה.
  הגב 28.05.24 23:20
 • בושה וחרפה.בושת עולם..
  הגב 29.05.24 00:14
 • ראש מועצה שבא להחריב כל פיסה טובה במושבה היה צפוי שהרצון לשנות יביא איתו חורבן
  הגב 29.05.24 00:34
 • סהר פינטו שאפו על האומץ והיושרה ללא חשש מאף אחד
  הגב 29.05.24 02:17
 • אם הייתה מזמן ראש המועצה היינו הישוב הכי יוקרתי באזור
  הגב 29.05.24 02:18
 • יואל והקבוצה מגבים נגד כי זה פוגע להם בכיס הפרטי עלו עליכם חחחחח
  הגב 29.05.24 02:19
 • אורח

השכר הממוצע במועצת גדרה עומד על 10,602 ש"ח

כך עולה מנתוני דוח הממונה על השכר במשרד האוצר שמפרסם את הנתונים על השנים 2021-2022 בגופים הציבוריים הכוללים את החברות הממשלתיות, רשויות מקומיות, מוסדות האקדמיה ועוד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


הממונה על השכר והסכמי עבודה במשרד האוצר, פרסם את דו"ח השכר בגופים הציבוריים לשנת 2021-2022 הכוללים את הרשויות המקומיות, תחום הרפואה, תאגידים, חברות ממשלתיות ועוד. בשנים אלו דיווחו לממונה על השכר של כ800 גופים במגזר הציבורי, על תנאי ההעסקה של כ440,000 עובדים בכ-346,0000 משרות.

ברשויות המקומיות יש 204,323 אלף עובדים. השכר הממוצע למשרה מלאה בשלטון המקומי הוא הנמוך מבין כלל הגופים הציבוריים ועומד על 11,739 ש"ח.


להלן נתוני גדרה על פי הגופים:

על פי הנתונים השכר הממוצע הגבוה ביותר נמצא בתאגיד המים האזורי ת.מ.ר עם 15,312 ש"ח והנמוך ביותר במועצה הדתית עם 9,711 ש"ח. במועצת גדרה עומד השכר הממוצע על 10,602 ש"ח

הגדרות:

בעלי תפקיד: תפקידים של יו"ר וחבר דירקטוריון, מועצה, או הנהלת הגוף, מנכ"לים או מנהלים הכפופים למנכ"לים.

עובדי דירוג: עובדים המועסקים בחוזה אישי ואינם מוגדרים כבעלי תפקיד ומועסקים על פי דירוג כמו: עובדים סוציאליים, טכנאים וכדו'.מועצת גדרה שכר ממוצע/ מספר עובדים
מספר עובדיםמספר כלל העובדים 531
מספר עובדים בעלי תפקיד 11
מספר עובדים -עובדי דירוג 520
ממוצע שכר ברוטו10,602
ממוצע שכר ברוטו לבעלי תפקיד32,875
ממוצע שכר ברוטו לעובדי דירוג9,932תאגיד המים ת.מ.רשכר ממוצע/ מספר עובדים
מספר עובדיםמספר כלל העובדים 24
מספר עובדים בעלי תפקיד 2
מספר עובדים -עובדי דירוג 22
ממוצע שכר ברוטו15,312
ממוצע שכר ברוטו לבעלי תפקידאין נתונים
ממוצע שכר ברוטו לעובדי דירוג13,690מועצה דתית גדרה שכר ממוצע/ מספר עובדים
מספר עובדיםמספר כלל העובדים 24
ממוצע שכר ברוטו9,711


התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

משרד הבריאות מודיע על ריקול של המוצר קפיצי -סוכריות ליקריץ בטעמי פירות הנמכר ברשת אושר עד - כל הפרטים בכתבה

משרד הבריאות יחד עם חברת דין שיווק קליה (מותג שקדיה) פועלים לאיסוף המוצרים ממדפי החנויות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


הודעת משרד הבריאות

חברת דין שיווק וקליה 2021 בע"מ תחת מותג שקדיה, מותג פרטי- "אושר עד" קוראת להחזרת המוצר: קפיצי- סוכריות לקריץ בטעמי פירות. בבדיקה שנערכה ע"י שירות המזון לשכת הבריאות מחוז דרום נמצאה נוכחות אלרגן מסוג גלוטן שאינו מסומן במידע על אלרגנים בתווית המוצר.

שם המוצר: קפיצי-סוכריות לקריץ בטעמי פירות

משקל: 300 גרם

שם מותג פרטי: אושר עד

תאריך תפוגה: 01/10/2024

ברקוד: 7290117906002

קוד ייצור: 3224


סימון המוצר אינו תואם מבחינת אלרגנים ואינו מכיל את כל המידע הנדרש.

המוצר מכיל: חיטה-גלוטן, דגים

והמוצר עלול להכיל: סויה, חרדל, מיני אגוזים, בוטנים, שומשום, חלב, סולפיט 2SO.

אנשים הרגישים לגלוטן ולאלרגנים נוספים אשר פורטו לעיל מתבקשים שלא לצרוך אותו וליצור קשר עם החברה באחת מן הדרכים הבאות:

לפניות טלפון: 08-9158888

אימייל: cs@shkedia.co.il

במקביל ובתיאום עם משרד הבריאות מחוז מרכז, חברת דין שיווק וקליה 2021 בע"מ אוספת את המוצר מסניפי הרשת "אושר עד" אשר קיבלו את המוצר.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חסימות בנתיבי איילון! בימים חמישי ושישי 30-31.5 ייסגרו נתיבי איילון לשני הכיוונים באזור מחלף משה דיין ותופסק תנועת הרכבות משה דיין- תחנות בת ים וחולון

הפירוט המלא ומפת החסימות בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


בימים חמישי-שישי (30-31.5) חברת נתיבי איילון תקיים עבודות להקמת גשר ייעודי במחלף משה דיין- מתוכננת חסימה הרמטית במקום והתושבות והתושבים מתבקשים שלא להגיע לאזור בזמן העבודות

חברת נתיבי איילון נמצאת בעיצומן של עבודות להקמת גשר ייעודי שיחצה את שתי הגדות של נתיבי איילון (כביש 20) עבור מעבר תנועת הולכי רגל מתחנת משה דיין למתחם והרחבתו של גשר יצחק רבין בראשון לציון.

לטובת הקמת הגשר וחיבורו ממזרח למערב, בימים חמישי ושישי 30-31.5.24 יתקיימו הנפות לקורות הגשר ובמסגרת ההנפות ייחסמו נתיבי איילון (כביש 20) לצפון ולדרום באזור מחלף משה דיין (ראשון לציון).


להלן פירוט החסימות והשינויים הצפויים:

 • איילון דרום יחסם החל מיום חמישי בתאריך 30.5 בשעה 17:00 ועד יום שישי בתאריך 31.5 בשעה 19:00 תנועת רכבים באיילון דרום תוסט דרך מחלף משה דיין (מערב) לרחוב רחבעם זאבי, דיסקונט ושדרות הראשונים לירידה חזרה לאיילון דרום.
 • איילון צפון יחסם לתנועה החל מיום חמישי בתאריך 30.5 בשעה 20:00 ועד יום שישי בתאריך 31.5 בשעה 19:00 תנועת רכבים באיילון צפון תוסט דרך מחלף משה דיין (מזרח) כאשר תתבצע הכוונת תנועה חזרה לאיילון צפון.
 • תנועת הרכבים באיילון דרום תוסט דרך מחלף משה דיין מערב לרחוב רחבעם זאבי. לאחר מכן, הנהגים יופנו שמאלה לרחוב דיסקונט (כביש 27), ומשם לשדרות הראשונים (כביש 51) עד להתמזגות חזרה לאיילון דרום.
 • תנועת כלי רכב בשדרות הראשונים, בקטע שבין רחוב דיסקונט (כביש 27) לנתיבי איילון (כביש 20) תתאפשר לכיוון מזרח בלבד, ובקטע שבין רחוב
 • דיסקונט (כביש 27) לבין שדרות מרילנד תתאפשר התנועה לכיוון מערב בלבד.
 • כביש 52 ייחסם לתנועה, בקטע שבין שדרות רחבעם זאבי לשדרות הראשונים
 • רחוב הפארק (כביש 6) ייחסם לתנועה, בקטע שבין כביש 52 לבין רחוב דיסקונט (כביש 27)


חסימה הרמטית בכביש 20 לכיוון צפון:

 • תנועת הרכבים באיילון צפון תוסט דרך מחלף משה דיין מזרח, ומשם ירידה חזרה לאיילון צפון.


צפויים עומסי תנועה משמעותיים בעקבות החסימות, לכן, ככל וניתן, יש להימנע מלהגיע לאזור ברכב פרטי בשעות ההנפה. בנוסף, חברת נתיבי איילון ממליצה לעובדות והעובדים הנוסעים במקום לעבור למתכונת של עבודה מהבית בימים ובשעות המוזכרות, במידת האפשר.


מפת החסימות


פעילות הרכבת

שינויים זמניים בתנועת הרכבות באזור ראשון לציון, חולון ובת ים החל מיום חמישי (30.5.24) בשעה 20:30 (בקירוב) וביום שישי (31.5.24) לאורך כל שעות הפעילות בשל עבודות של חברת נתיבי איילון

בשל עבודות של חברת נתיבי איילון תיסגרנה לתנועת רכבות תחנות צומת חולון, חולון וולפסון, בת-ים יוספטל, בת-ים קוממיות וראשון לציון משה דיין ויחולו השינויים הבאים בתנועת הרכבות:

רכבות בקו אשקלון-הרצליה תופעלנה במתכונת מפוצלת: בין תחנות אשקלון ליבנה מערב ובין תחנות הרצליה לת"א סבידור מרכז בלבד ולא תעצורנה בתחנות ת"א השלום, ת"א ההגנה, צומת חולון, חולון וולפסון, בת-ים יוספטל, בת-ים קוממיות וראשון לציון משה דיין.

תנועת הרכבות תחזור לסדרה במוצאי השבת (1.6.24) עם חידוש השירות.

לנוסעי הרכבת מומלץ להתעדכן בפרטים באתר האינטרנט, היישומון, או מוקד השירות הטלפוני במספר *5770. פרטים אודות קווי תחבורה ציבורית סדירים ניתן למצוא במוקד משרד התחבורה בטלפון *8787.


לפרטים נוספים https://camp.mini-sites.net/ba1822ad-16e5-481c-8eed-ea660d47ba06/
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • יתברך השם שומר השבת הקדושה לעם ישראל בלעדיך אנחנו עפר ועפר לאדמה נשוב
  הגב 28.05.24 10:33
 • בהחלט יתברך. אבל לפעמים אפשר להפעיל את הראש ולא להכנס עם הראש בקיר. לתקוע אלפי אנשים בפקקים זה לא חכם. חבל שההקצנה הדתית השתלטה על כל דבר פה כי ההקצנה הזאת גורמת לחילונים להקצנה גם כן. חבל שהולכים להקצנה זה לא מביא שום דבר טוב.
  28.05.24 13:23
 • איזה שם? חבר דימיוני? שומר שבת? למה לא יום ראשון,שני?
  28.05.24 13:36
 • מי שנוסע דרומה לאשדוד/רחובות ניתן לנסוע דרך כביש 4 לאשדוד ולרחובות דרך כביש 4 ואז לעבור לנתיב ל-431 אחרי מחלף עין הקורא
  הגב 28.05.24 14:44
 • אורח

יום הזיכרון ליהודי אתיופיה שנספו בדרכם לישראל יתקיים במרכז הרוחני בגדרה ביום שלישי, 28.5, בשעה 18:30

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מועצה מקומית גדרהיום הזיכרון ליהודי אתיופיה שנספו בדרכם לישראל


נזכור את קהילת יהודי אתיופיה אשר נספו בדרכם ולא זכו להגשים את משאת נפשם, להגיע לציון. בשנה זו, הזיכרון וההנצחה מקבלים משמעות עצומה, ההבנה כי אין לנו ארץ אחרת חזקה מתמיד.


הציבור מוזמן לקחת חלק במאורע החשוב שיתקיים במרכז הרוחני שברחוב שפירא 12, ביום שלישי, 28.5, בשעה 18:30, בהנחיית אבי דנקו.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

קייטנות המדע חוזרות! משרד החדשנות, המדע והטכנולוגיה יצא בקול קורא לרשויות המקומיות המעוניינות לקיים קייטנת מדע לילדי הרשות בעלות מסובסדת

מדובר על קייטנה בת חמישה ימים בעלות מסובסדת שתציע לילדים חוויית קיץ מרתקת של לימוד והתנסות מעשית בהטסת רחפנים, ניסויים מדעיים מרתקים, רובוטיקה, חלל ואפילו בינה מלאכותית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


קייטנות הקיץ של משרד החדשנות, המדע והטכנולוגיה חוזרות ובמחיר מסובסד.

משרד החדשנות, המדע והטכנולוגיה הודיע בימים אלו על החזרת פעילות קייטנות המדע המתקיימות לתמידי בתי הספר היסודי ועד כיתה ח. בימים אלו יצא המשרד בקול קורא לרשויות המקומיות המעוניינות להגיש מועמדות לקול הקורא ולקיים את הקייטנה לתלמידי הערים. מדובר על קייטנה בת חמישה ימים בעלות מסובסדת שתציע לילדים חוויית קיץ מרתקת של לימוד והתנסות מעשית בהטסת רחפנים, ניסויים מדעיים מרתקים, רובוטיקה, חלל ואפילו בינה מלאכותית!.

בשנה שעברה 35 אלף תלמידים מ- 208 רשויות ברחבי הארץ נהנו בקייטנות וזכו להצצה מעשירה וחוויתית לעולם המדע והטכנולוגיה.

המועד האחרון להגשת הבקשה הוא יום שני, 10.6.24.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום שני 10.6 תתקיים תחרות שחמט למתחילים ולמתקדמים במרכז אופק גדרה

עלות: 80 ש"ח במכירה מוקדמת. מיום חמישי 6.6 - 100 ש"ח למשתתף

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


תחרות שחמט למתחילים ומתקדמים יוצאת לדרך!

מרכז אופק מזמין את התושבים לתחרות השחמט לילדים ומתקדמים שתתקיים ביום שני 10.6.24. התחרות תתקיים בשני מקצים לילדי ותחרות למתקדמים. התחרות למתקדמים מיועדת לשחקנים עם ניסיון ותתקיים בקצב של 10 דקות + 5 שניות למסע.

יום שני 10.6.24 | 16:45-18:45 | חדר ארבע, מרכז אופק

80 ש"ח במכירה מוקדמת. מיום חמישי 6.6 - 100 ש"ח למשתתף

לפרטים נוספים: נתנאל לוי 058-5190301

הרשמה באתר מרכז אופק >> https://katzr.net/2a7cae
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

החלה ההרשמה לקייטנת מחול ואקרובטיקה של מרכז אופק בגדרה

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז אופק גדרהקייטנת מחול ואקרובטיקה הקייטנה שהבנות מחכות לה כל השנה מגיעה לגדרה! קייטנה איכותית עם צוות מדריכות ומורות מעולה, המציעה פעילות מגוונת ואיכותית. הקייטנה משלבת פעילות חברתית, מקצועית, מהנה ומעצימה.

מספר המקומות מוגבל, ולכן מומלץ להירשם בהקדם. ההרשמה מתבצעת באתר מרכז אופק.

לפרטים נוספים והרשמה: לחצו כאן.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לרגל יום ירושלים תנועת אורי גדרה תקיים ביום שלישי 4.6 תהלוכה ועצרת לשלום הפצועים והחטופים

הציבור מוזמן להגיע

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


יום ירושלים בגדרה

לרגל יום ירושלים תנועת אורי גדרה ותנועות הנוער מזמינות את התושבים לאירוע גדרה מתחברת לירושלים בה תתקיים תהלוכה ועצרת תפילה למען הפצועים והחטופים. התהלוכה תתקיים ביום שלישי 4.6.24

לו"ז

17:30 התכנסות בחניית המועצה חלוקת דגלים והתארגנות

18:00 יציאה לתהלוכה ועצרת תפילה לשלום החטופים והפצועים בכיכר גוזלן.

הציבור מוזמן להגיע
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לידיעת מתווכי הדירות ויזמים בענף הבנייה! לוח הדירות של be106 ייפתח לציבור המתווכים/ות והיזמים החל מתאריך 15/6/24 פרסום הדירות בלוח יהיה חינם. לפרטים ראשוניים בכתבה

מערכת האתר | | תגובות: 2


לוח הדירות של אתר be106 ייפתח החל מתאריך 15/6/2024 לפרסום גם עבור המתווכים/ות והיזמים בענף הבנייה.

הפרסום בלוח יהיה חינם וניתן יהיה להעלות כל נכס המשווק על ידי המתווכים והיזמים.

הפרסום יהיה מבוסס על שת"פ ותשלום סימלי בין לוח be106 לבין המתווכים והיזמים על הפניית לקוחות שהגיעו מהאתר וההפנייה הסתיימה ברכישת הנכס.

לא יהיה תשלום על פרסום הנכס, אלא תשלום סימלי רק על נכס שנמכר ללקוח אשר הגיע באמצעות לוח be106.

לרשות המתווכים תעמוד בהמשך אפשרות להשתמש בכל פלטפורמת השיווק של be106

לאתר be106 משרד תיווך פעיל המפעיל יועצי נדל"ן משלו.

לאתר be106

כ - 4 מיליון דפים נצפים בממוצע לחודש

כ - 300 - 400 אלף גולשים ייחודיים בממוצע לחודש

כ - 57 אלף חברים בקבוצות וואטסאפ

כ - 85 אלף עוקבים בפייסבוק

ניתן לקבל פרטים ראשונים בלבד על השת"פ

052-8030056

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • ומה עם הציבור ??
  הגב 27.05.24 16:41
 • נכון מאוד מה עם הציבור?
  27.05.24 20:05
 • אורח

בונים בהצטיינות: אלירן דהן ונוי דהבש מראשון לציון ופועל סיני המתגורר בגדרה נבחרו לעובדים מצטיינים של ענף הבניין והתעשיות הנלוות לשנת 2023-2024

מערכת האתר | | תגובות: 0
קרדיט לתמונות - CHARISMA PIXEL : טלי כריזמה פיקססל.

המהנדס אלירן דהן, אחראית התקציבים נוי דהבש, שניהם מראשון לציון, ו-Yaguo Zhong שעלה לארץ מסין ומתגורר בגדרה, נבחרו כחלק מהעובדים המצטיינים בכנס של ענף הבניין והתעשיות הנלוות לשנת 2023-2024. "מרגש מאוד לקבל הצטיינות", אומר אלירן. "חווינו משבר גדול בעקבות המתקפה האכזרית ב-7 באוקטובר", ציין היו"ר "ואני רוצה להודות למצטיינים שמהווים דוגמה ומופת לכולנו".


הטקס נערך באולמי האחוזה במודיעין-מכבים-רעות ובו נבחרו 19 עובדים מצטיינים בענף הבניין והתעשיות הנלוות. את הטקס ארגן יצחק מויאל, יו"ר הסתדרות ענף הבנייה והתעשיות הנלוות, ונכחו בו ראול סרוגו נשיא התאחדות הקבלנים בוני הארץ, דוד יהלומי מנכ"ל הקרן לעידוד ופיתוח ענף הבנייה בישראל, חבר הכנסת אליהו רביבו, יו"ר מרכזי הנופש והספורט של ההסתדרות, מאיר בנגוזי, יו"ר מרכזי הנופש והספורט של ההסתדרות, דדו כהן, סמנכ"ל המרכזים, קבלנים ועובדים רבים.


אלירן דהן, בן 40, מהנדס בחברת "שמשון זליג חברה קבלנית בע"מ", אמר: "מרגש מאוד לקבל הצטיינות. אני אוהב את המקצוע מאוד. אני אוהב את זה שאתה מקבל שטח אדמה ריק, ואחרי שלוש שנים יש בניין, יש משהו שאתה בנית אותו".


נוי דהבש, בת 30, קניינית ואחראית תקציבית במשטרת ישראל, סיפרה: "אני במשטרה כבר מאז השירות הלאומי שלי ואחרי זה המשכתי. אני מאוד אוהבת את העבודה. אני מנהלת חשבונות במקור, אני אוהבת להתעסק בחשבונאות. התרגשתי מאוד כשסיפרו לי על ההצטיינות, אמא שלי בכלל הייתה בשמיים".


גם Yaguo Zhong, שעלה לארץ מסין לאחר 30 שנות עבודה בתחום, ועובד היום ב"בר ים ביצוע ובנייה (2003) בע"מ", התרגש מהמעמד. "מאוד אוהב את העבודה. אוהב לנהל, לסדר, לראות שהכל מתנהל לפי התוכנית", הוא סיפר. צ'ונג זכה בקטגוריית עובד מצטיין בענף הבנייה ומספר שהתרגש מאוד והרגיש שייכות למדינה בעקבות קבלת ההצטיינות.


טקס המצטיינים של הענף הוא בעל חשיבות רבה לאור הסיכונים שכרוכים בביצוע העבודה. המצטיינים משמשים כדוגמה לעמיתיהם וממשיכים מסורת של בטיחות בקרב העובדים. את העובדים המצטיינים בוחרת ועדה מיוחדת, המורכבת מנציגי התאחדות בוני הארץ, חברות הבניה, הסתדרות עובדי הבניין והתעשיות הנלוות, והקרן לעידוד ופיתוח ענף הבנייה בישראל. אחרי תהליך מיון ארוך וראיונות נבחרו על ידי ועדת השיפוט העליונה הארצית מתוך 100 מתמודדים 19 מצטיינים ותעודות הוקרה ל-12 עובדים ותיקים שעובדים מעל 25 שנים בענף הבניין.


מעיון ברשימת הזוכים אפשר ללמוד לא מעט על הענף. הענף שם דגש על נושא הבטיחות, גיוון מגדרי, פריפריה ומרכז, יהודים, נוצרים ומוסלמים, נשים וגברים. בין הזוכים נמנים מור אלטיט, עלי מחאמיד, עלאא אלדין שחאדה כמיל סעיד, זאב יגר, נוי דהבש, עומרי ישי, מישורי בר משה, רועי חג'ג', אלירן דהן, מוטי אבגי, שלומי לוי, סיון אוסקר, אוהד יהודה נחום, מוחמד עיאדאת, בלאל כיואן, Yaguo Zhong, גיל גואטה ואסף יוסף חנון.


יצחק מויאל, יו"ר הסתדרות ענף הבנייה והתעשיות הנלוות, אמר: "השנים האלו היו שנים מאתגרות במיוחד לענף הבניין והתעשיות הנלוות. כולנו חווינו את המשבר הגדול בעקבות המתקפה האכזרית ב-7 באוקטובר. גם אני הצטרפתי, לצערי הגדול, למשפחת השכול עם הירצחו של אחי האהוב והגיבור, רב נגד אורי מויאל, על ידי מחבל בן עוולה. למרות הרצח והכאב אני אמשיך לדאוג לכל עובדי הבניין והתעשיות הנלוות ללא הבדל דת, גזע או מין. אני יודע כמה קשה היה לעבוד ולתפקד מאז השבת הנוראה. בעיות בטחוניות בצד מחסור גדול בעובדים. אני רוצה להודות מכאן לכל העובדים בענף ובעיקר למצטיינים שמהווים מופת ודוגמה לכולנו".נוי דהבש
קרדיט תמונה: נוי דהבש
אלירן דהן
קרדיט תמונה: אלירן דהן
כל המצטיינים
קרדיט תמונה: כל המצטיינים
ראול סרוגו, דוד יהלומי ויצחק מויאל
קרדיט תמונה: ראול סרוגו, דוד יהלומי ויצחק מויאלהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

גלידות לחיילי גדרה! האגודה למען החייל בגדרה מעניקה הטבת גלידות ושלגונים ללא עלות לחיילי היישוב בסופי השבוע של חודש יוני 2024 בהצגת חוגר

ההטבה אינה כוללת גלידות משפחתיות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


הקיץ בפתח ובאגודה למען החייל גדרה מפנקים את החיילים במגוון שלגונים וגלידות. במסגרת שיתוף פעולה בין האגודה למען החייל יחד עם בעלי העסקים יישוב ,יוכלו החיילים ליהנות מגלידות ושלגונים (לא כולל גלידות משפחתיות) ללא עלות בסופי השבוע של חודש יוני. מדובר על שיתוף פעולה עם "גלידרה" הנמצאת ברחוב ויצמן 18 (צמוד לחנות אנטריקוט).

שעות: ימים רביעי וחמישי משעה 12:00 ועד 20:00 ובימי שישי משה 9:00 ועד 14:00

קבלת ההטבה מותנית בהצגת חוגר

המבצע יתקיים בימים רביעי עד שישי בתאריכים

5-7.6.24

12-14.6.24

19-21.6.24

26-28.6.24

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סהר פינטו ומפקד תחנת משטרת יבנה סיכמו על צעדים להגברת הביטחון בגדרה הכוללת חיזוק שיטור עירוני וקידום נקודת משטרה שתפעל 24/7

בסיום הפגישה אמר ראש המועצה: "בעבודה יסודית ומקצועית, ובשיתוף פעולה עם משטרת ישראל, נפעל להקמת תחנת משטרה ונדאג לביטחון האישי של כולנו!"

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


בהתאם להמשך קידום נושא הביטחון בגדרה, היום נפגש ראש המועצה, סהר פינטו עם מפקד משטרת יבנה שי גז והצוות המשטרתי הפועל בגדרה.

בפגישת העבודה סיכמו הצדדים על שורת צעדים להגברת הביטחון האישי של התושבים, הכולל את חיזוק השיטור העירוני, הפעלת מתנדבים מתוך גדרה (ולא מתחנת יבנה), פרויקט מצלמות ומוקד רואה, וקידום הקמת נקודה פעילה 24/7.

בסיום אמר ראש המועצה: "בעבודה יסודית ומקצועית, ובשיתוף פעולה עם משטרת ישראל, נפעל להקמת תחנת משטרה ונדאג לביטחון האישי של כולנו!"
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • יישר כוח. מקווה שבקרוב נברך על המוגמר.
  הגב 27.05.24 07:42
 • הגיע הזמן
  הגב 27.05.24 22:24
 • אורח

ל"ג בעומר בגדרה! הערב ראשון 26.5 יתקיימו חגיגות ל"ג בעומר עם התהלוכה המסורתית של בית חב"ד יחד עם משפחות החטופים והמדורה הקהילתית של אורי גדרה

לפעילות של אורי גדרה יש לבצע הרשמה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


תנועת אורי גדרה

תנועת אורי גדרה מזמינה את התושבים לחגוג יחד את ל"ג בעומר -במדורה קהילתית עם מעגל מתופפים, פעילויות יצירה, נקניקיה בלחמניה וטרופית.

מתי? יום ראשון 26.5.24 בשעה 17:30 בצומת הרחובות ארבע אימהות - לאה גולדברג

עלות: 15 ש"ח לילד ועד 60 למשפחה

https://tak.co.il/new/?t=052


בית חב"ד

בית חב"ד גדרה מזמין את המשפחות לתהלוכת ל"ג בעומר המסורתית המתקיימת מידי שנה.

השנה עתידה התהלוכה להיות בסימן תפילה להשבת החטופים והצלחת כוחות הביטחון. באירוע יקחו חלק גם משפחות החטופים בהן הוריו של עומר ונקרט שחגג אמש יום הולדת 23 בשבי החמאס. שי ונינה ונקרט פונים לציבור להגיע ולהיות יחד איתם בקריאה להחזרת החטופים הביתה במהרה

האירוע יתקיים ביום ראשון 26.5 בשעה 16:00 באולם הספורט שליד בית ספר רמון (שד' בגין) יחד עם ההצגה מגלים את הסוד, מעגל מתופפים והגרלת פרסים

הציבור מוזמן להגיעהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הראל נגאוקר מתיכון דרכא רות בגדרה זכה בשתי מדליות זהב בתחרות עולמית ב-MMA בקפריסין

מערכת האתר | | תגובות: 3
צילום מתוך דף הפייסבוק תיכון דרכא רות


הראל נגאוקר, תלמיד כיתה יא' מתיכון דרכא רות בגדרה, זכה בשתי מדליות זהב בתחרות עולמית ב-MMA שהתקיימה בקפריסין.

הראל, האלוף , הביא גאווה רבה לבית הספר ולעיר גדרה. התחרות התקיימה בסוף השבוע האחרון, והראל הצליח להצטיין ולהביא הביתה שתי מדליות זהב.

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • תותח. כל הכבוד
  הגב 26.05.24 10:09
 • כל הכבוד. רק מה זה MMA בעברית.
  הגב 27.05.24 07:43
 • כבוד והערכה להראל נבגאוקר לציין שזו תחרות חשובה ותמיד כייף שדגל ישראל נראה בעולם MMA-Bjj זה אומניות לחימה משולבות כבוד למשפחה וכבוד לגדרה
  הגב 27.05.24 10:06
 • אורח

תלמידי תיכון דרכא רות בגדרה הפתיעו את המורה ארז עם עוגה מיוחדת

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק תיכון דרכא רות


תלמידות ותלמידי מתמטיקה 4 יחידות לימוד בתיכון דרכא רות בגדרה הפתיעו היום את המורה ארז עם עוגה מיוחדת. על העוגה נכתבו "המשפטים של ארז", ביטויים ומונחים מתמטיים שהמורה משתמש בהם בשיעוריו.

המחווה המרגשת נועדה להכיר תודה ולהביע הערכה למורה על עבודתו המסורה והמקצועית.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מועצת גדרה מבהירה כי בעקבות סרטון פריצה שהופץ יתוגברו הסיורים הלילה והנושא נמצא בחקירת המשטרה

מצ"ב הסרטון

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


הודעתה של מועצת גדרה
היום הופץ צילום של פורץ בחצר דירת גן בגולדה. למקום הוקפצה משטרה, אשר יחד עם מחזיק תיק הביטחון תומר אהרון, הגיעה לדירה. המשטרה מתחקרת ומטפלת באירוע וככל הידוע לא היתה פריצה לתוך בתים. המועצה תתגבר סיורים של הפיקוח העירוני וכן נעשתה פניה למשטרה להגברת הסיורים במהלך הלילה. על כל פעילות חשודה נא לעדכן את משטרת ישראל ומוקד 106.
הסרטון שהופץ מתוך עמוד הפייסבוק של טליה לנקרי

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תנועת אורי גדרה פותחת את ההרשמה להרצאות מיוחדות להורים בנושא הכנת הילדים לקראת העלייה לכיתה א

יש לבצע הרשמה מראש

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לקראת העלייה לכיתה א תנועת אורי גדרה מזמינה את ההורים להרצאות מיוחדות בהן יקבלו כלים כדי לצלוח בבטחה את העלייה המאתגרת לכיתה א'.

ביום שלישי 28.5 בשעה 20:00 תתקיים ההרצאה "להיות עוגן במציאות מציפה" עם שרה גוטליב יועצת חינוכית, מנחת הורים ופסיכותרפיסטית. בהרצאה היא תדבר על איך נותנים כח לילדים שלנו להתמודד עם אתגרים? טיפוח ביטחון עצמי אצל ילדים צעירים


ביום שלישי 18.6 בשעה 20:00 תתקיים ההרצאה "לתת להם כנפיים" עם שרה רוט, מנחת הורים ויועצת חינוכית וזוגית. בהרצאה היא תדבר על אמון וחיזוק הילדים במעבר מגן חובה לכיתה א

ההרצאות יתקיימו במרכז הרוחני קהילתי החדש בשכונת גולדה רחוב שרה אהרונסון

עלות: החל מ25 ש"ח

למעבר להרשמה https://tak.co.il/new/?t=9EA
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בית חב"ד גדרה יקיים ביום ראשון 26.5 את תהלוכת ל"ג בעומר המסורתית שתתקיים בסימן תפילה להחזרת החטופים והצלחת כוחות הביטחון - האירוע יהיה במעמד משפחות החטופים

ההתכנסות תהיה באולם הספורט רמון

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בית חב"ד גדרה מזמין את המשפחות לתהלוכת ל"ג בעומר המסורתית המתקיימת מידי שנה.

השנה עתידה התהלוכה להיות בסימן תפילה להשבת החטופים והצלחת כוחות הביטחון. באירוע יקחו חלק גם משפחות החטופים בהן הוריו של עומר ונקרט שחגג אמש יום הולדת 23 בשבי החמאס. נינה ונקרט פונה לציבור להגיע ולהיות יחד איתם בקריאה להחזרת החטופים הבייתה במהרה

האירוע יתקיים ביום ראשון 26.5 בשעה 16:00 באולם הספורט שליד בית ספר רמון (שד' בגין) יחד עם ההצגה מגלים את הסוד, מעגל מתופפים והגרלת פרסים

הציבור מוזמן להגיע


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שחקני מועדון מכבי נתניה שלחו מסר לעומר ונקרט שחגג יום הולדת בשבי החמאס - עומר אנו מחכים לך

מועדון מכבי נתניה היא הקבוצה אותה אוהד עומר.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


אמש צוין היום הולדתו ה23 של עומר ונקרט הנמצא בשבי החמאס 7 חודשים יחד עם עוד 127 החטופים. לרגל יום הולדתו מועדון מכבי נתניה, הקבוצה אותה אוהד עומר הכינה עבורו סרטון עם המסר עומר אנחנו מחכים לך

בנוסף היום חמישי 23.5 בשעה 17:00 תציין המועצה את יום הולדתו של אומרת בגן שבע בתפילה להחזרתו


לצפייה בסרטון

https://www.facebook.com/Fcmn2/videos/362501226843459

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

היום תציין גדרה את יום הולדתו של עומר ונקרט בגן שבע ובתפילה להחזרתו

הציבור מוזמן להגיע

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


אמש צוין היום הולדתו ה23 של עומר ונקרט הנמצא בשבי החמאס 7 חודשים יחד עם עוד 127 החטופים. לרגל יום הולדתו תושבי גדרה מוזמנים להגיע היום חמישי 23.5 בשעה 17:00 לגן שבע שם יצוין יום הולדתו עם תפילה להחזרתו.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נינה ונקרט מברכת את בנה עומר שחוגג היום (רביעי) יום הולדת 23 בשבי החמאס: עומרי, אתה חזק, אנחנו חזקים, אתה חוזר!!!וגם היום, במיוחד היום, אבקש ממך שוב סליחה.סליחה שלוקח לי כל כך הרבה זמן. שהמזל ישתנה לטובתך ילד שלי ולכל החיים

בנוסף מבקשת המשפחה מהציבור להעלות ביום שישי הקרוב תמונה ברשתות החברתיות עם המספר 23 ולתייג bringomerback

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


היום רביעי, עומר ונקרט מציין את יום הולדתו ה-23 - כשהוא בשבי חמאס 228 ימים.

לרגל יום הולדתו מבקשים הוריו מהציבור להעלות תמונה עם המספר 23 ביום שישי הקרוב ולתייג את העמוד על מנת עומר והממשלה ידעו - אנחנו מחזירים אותו ואת כולם הביתה. המדינה לא שלמה כל עוד הם לא איתנו כאן.

#BringThemBackNow #bringthemhomenow #happybirthday


ברכת יום ההולדת לעומר שפרסמה אימו נינה

עומר שלי
אני אפילו לא יודעת אם אתה יודע שיש לך יום הולדת היום...
מאחלת לך להיות אדם חופשי במהרה.
אני מקווה עומרי, שאת החירות המנטלית אתה מצליח לשמור.
אני אוהבת אותך ילד שלי, מרגישה את החיבוק שלך ומתגעגעת כל כך.
לא מצליחה למצוא את המילים. הגעגוע, הדאגה והתסכול משתלטים לי על הנשמה.
עומרי, אתה חזק, אנחנו חזקים, אתה חוזר!!!
וגם היום, במיוחד היום, אבקש ממך שוב סליחה.
סליחה שלוקח לי כל כך הרבה זמן.
שהמזל ישתנה לטובתך ילד שלי ולכל החייםהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
30.04.24 10:55
למכירה בית דו משפחתי ברחובות +מחסן 24 מר ברח' טשרניחובסקי בשכונת גבעתי,על מגרש פרטי 383.5 מר. אופציה לבניה רוויה (כ-14 יח' דיור) על השטח כולו 767 מר. הבית רשום בטאבו נייד - בתיה 0544867984
אורח
20.04.24 13:40
מדגיש ומזהיר מפני מתווכים עושקים..2% לא לדום להם נגמר הקרטל הזה..0.5 עמלה מספקת ןדייי .....רובם קומבינות..ויש להם עורכי דין שלהם ..לא להתפתות ..הם ככלבים ירצו אחריכם
אורח
24.04.24 14:04
רואה את הכתוב ומזדההה ....אין לתת יד למתווכים שההשכלה שלהם מינימלית ובזכות קשרים ללא כישורים עובדים על אנשים בעיניים...אז היזהרו מנוכלות של מתווכים משני המינים 0.5 אחוז זה המוןןן,,,
אורח
25.05.24 18:04
די לבלבל את השכל. אף אחד לא מכריח אותך להשתמש בשירותיהם ואם למוכר יש מתווך, תיקח בחשבון את הסכום הנוסף ותראה אם מתאים לך. יש שמסתדרים בלי מתווכים ואחרים רוצים, פעמים רבות בשל הכרת השוק מתווך מוצלח מצליח להוריד מוכר מהעץ של מחיר מופרך ולבמקביל לשכנע קונה לשלם מעט יותר עברו עסקה טובה. למשל, רבים בטוחים שחיים בארמון ובטוחים שיקבלו סכום מופרך. אז שוב, לא חייב להשתמש ושיהיה לבריאות, רבים משתמשים וכך מצליחים להגיע לעסקה.
אורח
29.05.24 14:15
מסכים בהחלט, עורך דין לומד 4 שנים ואחראי על כל פסיק בחוזה ף ואילו מתווך שם עניבה מחתים וסגר משכורת דו חודשית לפחות
אורח
24.01.24 17:11
צדיקי הדור מגיני סילמן זסטרוק הבנו הכל בגלל המערך ואתם צדיקי הדור
אורח
26.01.24 19:15
נראה שאתה במהלך אירוע מוחי, גש להיבדק.
אורח
24.03.24 10:35
מציע עזרה פסיכיאטרית
אורח
24.01.24 17:09
בודאי כל כותבי ההערות לגבי גב סילמן צדיקי הדורו
אורח
14.01.24 09:58
אני שוכרת דירת 3.5 חדרים בשכונת רמז, ..... מחפשת 3 חדרים קרקע
אורח
12.01.24 14:23
ממש כך עושקי ורמאים ומפילים לא פעם את הקונים בפח. קרה גם עם מוכרים שהם הפילו בפח ומשחה עם ילדים נשארה ללא קורת גג. מידיעה אישית. צריך להיזהר ממתווכים כולם חמדנים.
אורח
10.12.23 10:11
לכל התושבים שמוכרים ,,,ולמתעניינים אין רצון לאף קונה לשלם למתווך 2% עמלה!!!!!!!!!!!!!! שוד לאור היום ! 0.5 עד 1 סביר מעבר לכך שוד !!!!!!!!!!!!! עדיף לפרסם ללא תיווך , היענות תהיה אטרקטיבית יותר !!!!!! מתווכים עושקים רדו מהעץ !!!! אין טרף קל יותר !!!!!!!
אורח
10.12.23 10:12
ואו כמה נכון וצודק אתה !!!!!!!!!!!!!
אורח
11.12.23 23:23
לך לקנות דירה ללא הליווי של מתווך מוסמך ומומחה, ואחרי זה תראה שתיפול בידים של המוכר אין מישהו שיגשר ביניכם לא תצליח להגיע לעו’’ד טוב וליועצי משכנתאות טובים וכ’’כ הרבה דברים שמתווך טוב יכול לעזור לך ולייעץ לך, לסיכום מתווך טוב יודע להביא לך מחיר יותר טוב שישתלם ה2% שלו פי 2 לפחות וכל מיני בלתמי’’ם שקורא בכל עיסקה שאף אחד לא יכול לפתור, אני חושב ש2% למתווך זה קצת די זול לעומת העבודה הקשה 😉
אורח
12.01.24 14:26
"לא תצליח להגיע לעו"ד טוב" איזו בדיחה כך אתם תופסים ברשת שלכם את הקונה האומלל מכל הכיוונים עו"ד שמשתף איתכם פעולה והוא לא לטובת הלקוח. העיקר לעשוק את הקונה מכל הכיוונים. בושה וחרפה.
אורח
14.01.24 09:10
אכן הם חושבים על עצמם בלבד
אורח
07.02.24 20:58
צודק זה ממש כך נפלתי בפח בגלל מתווך והעו"ד שמשתפים פעולה. נשארתי ללא בית וללא כסף
אורח
07.02.24 20:57
מוסמך לסובב את הקונה והמוכר כדי להשיג את הרווח המופקע שלו. שום גישור ושום עזרה בלוף אחד גדול .גזלנים. משפחה נשארה חסרת דיור בגלל מתווך .....ממש גזל לאור יול
אורח
24.04.24 14:07
נול פגיעה וזה האמת
הצג תגובות נוספות
אורח
09.11.23 05:43
דירת 4 חד על קומה שלמה ענקית. צד דרומי לגן העיר צד צפוני למדרחוב. משופצת ללא מעלית טל 0524035553


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
10.02.24 13:59
להשכרה בראשלצ ברח' כצנלסון 3 חדרים ממוזגת יש דוד שמש. 3 כיווני אויר קומה שניה 0528225240
אורח
20.05.24 20:41
כמה עולה שכירות
אורח
07.01.24 23:13
להשכרה דירת סטודיו 2 חדרים+ מרפסת מקורה 20 מטר בבני עייש כולל מקרר, מכונת כביסה, ארון בגדים מחודש פברואר. מחיר 3000 שח. טל.054-4787102
אורח
05.11.23 10:48
דרוש דירת גן / פנטהאוז להשכרה בניין בוטיק בלבד לפרטים 050-526-7403 יגאל
אורח
28.10.23 21:28
דרושה דירה להשכרה ברחובות. רצוי דירה מחולקת לשניי שותפים דתיים.
אורח
21.10.23 10:00
להשכרה דירה בבת ים ללא תיווך . 2 חדרים 64 מטר . דירה שעברה שיפוץ מסיבי הכול חדש בדירה כולל מטבח , רצפה אמבטיה שירותים פשוט הכול הכול חדש .052-5302222
אורח
19.10.23 12:57
להשכרה. ללא תיווך 5חדרים 100 מ״ר, בשיכון המזרח. יש מקלט. קומה ראשונה מתוך 3 קומות,ללא מעלית. כניסה מיידית. טלפון 0536280767. 5000 ש״ח.
אורח
13.12.22 16:51
להשכרה
אורח
21.05.23 21:38
על מה מדובר
אורח
21.05.23 21:41
על מה מדובר בנס ציונה
הצג תגובות נוספות
אורח
21.11.22 09:46
.


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
28.04.24 03:21
קאיה פיקנטו ספורט הדגם היוקרתי, צבע אדום מטאלי מהמם, 2016, גג נפתח, חלונות חשמליים, מובייל, שמורה ומטופלת, ללא תאונות, נהגת יחידה, 146 קמ"ש, יד 3 מפרטי. 41,000 שח. 0524313212.
אורח
24.05.24 08:32
פ?
אורח
24.05.24 11:36
פיקאנטו +ספורט+יוקרתי? זה קרקס?
אורח
01.03.24 07:59
יונדאי I10 inspire למכירה, נמכר עקב קבלת רכב מהעבודה. עליה לכביש אוקטובר 20. אחרי טיפול, טסט, החלפת מצבר לחדש. רכב מאובזר מאוד עם מערכת מולטימדיה מובנת, אנדרואיד אוטו, מערכת התראה ובלימה לפני התנגשות, מצלמת רווס וחיישנים התראה.גמיש במחיר, לפרטים לירן 0526293270
אורח
25.05.24 08:30
טל לקשר 0545800777
אורח
05.11.23 10:49
סקודה למכירה 050-526-7403
אורח
02.10.23 15:41
הונדה סיוויק 1997 קמ 426761 סנורוף אוטו של ערסים עם כל התוספות של ערסים
אורח
15.02.24 15:33
כולל הגה?
אורח
07.09.23 20:33
רכב
אורח
23.06.23 11:05
היוןש מכיתה ו1
אורח
28.05.23 13:26
למכירה טויוטה קורולה היברידית 2019 52000 קמ יד 2 מצב מעולה, חסכונית, מחירון 0545555299
אורח
20.06.23 15:18
כמה עולה החלפת סוללה?
אורח
05.10.23 10:03
זה סוד שמור.
אורח
21.10.23 11:09
כנראה יותר ממחיר הרכב עצמו.חחח. רכב טוב.
אורח
17.12.22 12:54
שברולט אופטרה 2008, מצב מעולה, 0525268687


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
22.05.24 08:32
לפנצ'רייה בגדרה דרוש עובד חרוץ אמין ומקצועי. *תנאים מעולים למתאימים *נחשב כעבודה מועדפת לאחר צבא *ניתן גם ללא ניסיון קודם פרטים - 0547692944
אורח
22.05.24 22:28
אני מחפשת
אורח
08.05.24 12:47
להשכרה דירת 2 חדרים קסומה ויפה ברחובות טל' 0505109808 נתן
אורח
11.03.24 14:50
משכרים דירה בנרקיס ראשון ירושלים 125 קומה3 דירה 14
אורח
27.02.24 20:18
השמת כוח אדם גרייאטרי https://lp.vp4.me/tm8s
אורח
08.01.24 23:58
מעוניין לתת שירותי דואר שליחויות חבילות ,מכתבים תשלומים הייתי סוכן דואר בסוכנות מנוחה ונחלה 18 בית הרופאים. ורוזה מקס 052-9289333 מקס
אורח
08.01.24 23:57
מעוניין לתת שירותי דואר שליחויות חבילות ,מכתבים תשלומים הייתי סוכן דואר בסוכנות מנוחה ונחלה 18 בית הרופאים. ורוזה מקס
אורח
28.12.23 16:00
מסיעי עמק איילון מחפשים דחוף נהגי אוטובוס נהגי מונית נהגי אוטובוס זעיר משכורת גבוהה בונוס למצטרפים חדשים.אילן: 053-7663673 בת שבע : 054-6766610 בת אל: 050-3209061
אורח
24.12.23 10:16
למכירה סוברו פורסטר אוסקה 2018 במצב מצוין 98000 ק"מ. יד ראשונה. נהג יחיד, 4 צמיגים חדשים. בטריה חדשה. גמישות במחיר 054-8820054 לא בשבת


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל