הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
הנחת אבן פינה להקמת מרכז יום לקשיש בגדרה במעמד שר הרווחה
מחר שישי 21.6 יתקיים אירוע ההשקה של קבוצת הגדרתיות עם דוכני תכשיטים, סטיילינג ובגדים ועוד הפתעות
יחידת אירוח על גלגלים למשפחות המאושפזים הושקה בבית חולים "קפלן" על ידי חב"ד בתרומת הר"ר איציק ונעמי שמואלי

בונים בהצטיינות: אלירן דהן ונוי דהבש מראשון לציון ופועל סיני המתגורר בגדרה נבחרו לעובדים מצטיינים של ענף הבניין והתעשיות הנלוות לשנת 2023-2024

מערכת האתר | | תגובות: 0
קרדיט לתמונות - CHARISMA PIXEL : טלי כריזמה פיקססל.

המהנדס אלירן דהן, אחראית התקציבים נוי דהבש, שניהם מראשון לציון, ו-Yaguo Zhong שעלה לארץ מסין ומתגורר בגדרה, נבחרו כחלק מהעובדים המצטיינים בכנס של ענף הבניין והתעשיות הנלוות לשנת 2023-2024. "מרגש מאוד לקבל הצטיינות", אומר אלירן. "חווינו משבר גדול בעקבות המתקפה האכזרית ב-7 באוקטובר", ציין היו"ר "ואני רוצה להודות למצטיינים שמהווים דוגמה ומופת לכולנו".


הטקס נערך באולמי האחוזה במודיעין-מכבים-רעות ובו נבחרו 19 עובדים מצטיינים בענף הבניין והתעשיות הנלוות. את הטקס ארגן יצחק מויאל, יו"ר הסתדרות ענף הבנייה והתעשיות הנלוות, ונכחו בו ראול סרוגו נשיא התאחדות הקבלנים בוני הארץ, דוד יהלומי מנכ"ל הקרן לעידוד ופיתוח ענף הבנייה בישראל, חבר הכנסת אליהו רביבו, יו"ר מרכזי הנופש והספורט של ההסתדרות, מאיר בנגוזי, יו"ר מרכזי הנופש והספורט של ההסתדרות, דדו כהן, סמנכ"ל המרכזים, קבלנים ועובדים רבים.


אלירן דהן, בן 40, מהנדס בחברת "שמשון זליג חברה קבלנית בע"מ", אמר: "מרגש מאוד לקבל הצטיינות. אני אוהב את המקצוע מאוד. אני אוהב את זה שאתה מקבל שטח אדמה ריק, ואחרי שלוש שנים יש בניין, יש משהו שאתה בנית אותו".


נוי דהבש, בת 30, קניינית ואחראית תקציבית במשטרת ישראל, סיפרה: "אני במשטרה כבר מאז השירות הלאומי שלי ואחרי זה המשכתי. אני מאוד אוהבת את העבודה. אני מנהלת חשבונות במקור, אני אוהבת להתעסק בחשבונאות. התרגשתי מאוד כשסיפרו לי על ההצטיינות, אמא שלי בכלל הייתה בשמיים".


גם Yaguo Zhong, שעלה לארץ מסין לאחר 30 שנות עבודה בתחום, ועובד היום ב"בר ים ביצוע ובנייה (2003) בע"מ", התרגש מהמעמד. "מאוד אוהב את העבודה. אוהב לנהל, לסדר, לראות שהכל מתנהל לפי התוכנית", הוא סיפר. צ'ונג זכה בקטגוריית עובד מצטיין בענף הבנייה ומספר שהתרגש מאוד והרגיש שייכות למדינה בעקבות קבלת ההצטיינות.


טקס המצטיינים של הענף הוא בעל חשיבות רבה לאור הסיכונים שכרוכים בביצוע העבודה. המצטיינים משמשים כדוגמה לעמיתיהם וממשיכים מסורת של בטיחות בקרב העובדים. את העובדים המצטיינים בוחרת ועדה מיוחדת, המורכבת מנציגי התאחדות בוני הארץ, חברות הבניה, הסתדרות עובדי הבניין והתעשיות הנלוות, והקרן לעידוד ופיתוח ענף הבנייה בישראל. אחרי תהליך מיון ארוך וראיונות נבחרו על ידי ועדת השיפוט העליונה הארצית מתוך 100 מתמודדים 19 מצטיינים ותעודות הוקרה ל-12 עובדים ותיקים שעובדים מעל 25 שנים בענף הבניין.


מעיון ברשימת הזוכים אפשר ללמוד לא מעט על הענף. הענף שם דגש על נושא הבטיחות, גיוון מגדרי, פריפריה ומרכז, יהודים, נוצרים ומוסלמים, נשים וגברים. בין הזוכים נמנים מור אלטיט, עלי מחאמיד, עלאא אלדין שחאדה כמיל סעיד, זאב יגר, נוי דהבש, עומרי ישי, מישורי בר משה, רועי חג'ג', אלירן דהן, מוטי אבגי, שלומי לוי, סיון אוסקר, אוהד יהודה נחום, מוחמד עיאדאת, בלאל כיואן, Yaguo Zhong, גיל גואטה ואסף יוסף חנון.


יצחק מויאל, יו"ר הסתדרות ענף הבנייה והתעשיות הנלוות, אמר: "השנים האלו היו שנים מאתגרות במיוחד לענף הבניין והתעשיות הנלוות. כולנו חווינו את המשבר הגדול בעקבות המתקפה האכזרית ב-7 באוקטובר. גם אני הצטרפתי, לצערי הגדול, למשפחת השכול עם הירצחו של אחי האהוב והגיבור, רב נגד אורי מויאל, על ידי מחבל בן עוולה. למרות הרצח והכאב אני אמשיך לדאוג לכל עובדי הבניין והתעשיות הנלוות ללא הבדל דת, גזע או מין. אני יודע כמה קשה היה לעבוד ולתפקד מאז השבת הנוראה. בעיות בטחוניות בצד מחסור גדול בעובדים. אני רוצה להודות מכאן לכל העובדים בענף ובעיקר למצטיינים שמהווים מופת ודוגמה לכולנו".נוי דהבש
קרדיט תמונה: נוי דהבש
אלירן דהן
קרדיט תמונה: אלירן דהן
כל המצטיינים
קרדיט תמונה: כל המצטיינים
ראול סרוגו, דוד יהלומי ויצחק מויאל
קרדיט תמונה: ראול סרוגו, דוד יהלומי ויצחק מויאלהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הנחת אבן פינה להקמת מרכז יום לקשיש בגדרה במעמד שר הרווחה

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מועצה מקומית גדרהבהתרגשות גדולה, התקיים השבוע טקס הנחת אבן פינה להקמת מרכז יום לקשיש בגדרה. הטקס נערך במעמד שר הרווחה יואב בן צור וצוותו.


ראש המועצה סהר פינטו ציין: ״מרכז היום החדש שיוקם ייתן מענה לבני הגיל השלישי, שכיום נאלצים לנסוע לעשרת ולבית אלעזרי. אנו מתכננים להקים מרכזים נוספים שייתנו מענה לפערים של שנים, כך שכל האזרחים הוותיקים תושבי גדרה יוכלו לקבל את השירות בגדרה.״


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

מחר שישי 21.6 יתקיים אירוע ההשקה של קבוצת הגדרתיות עם דוכני תכשיטים, סטיילינג ובגדים ועוד הפתעות

מיקום: אליעזר קרסנר 7א

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
קבוצת ההליכה שהחל השבוע


פעילות הגדרתיות יוצאת לדרך

בימים אלו הוקמה קבוצה חדשה של תושבות גדרה - ה״גדרתיות״ בהובלת מיטל קדוש ותושבות היישוב. מדובר על תנועה שמטרתה להיות הבית של נשות גדרה. בית בו הן מתייעצות, שמחות, עצובות, וחופשיות להיות מי שאנחנו רוצות

לדברי מיטל קדוש מדובר על מסע בו נבנה את הבית של נשות גדרה, בית מחבר בין כל קצוות קשת אוכלוסיית הנשים, בית מכיל, מקרב ובעיקר בעיקר כייפי. חברות התנועה מתכננות כבר מגוון פעילויות קהילתיות, ריצה, תכנים להעשרת הידע ולימוד ועוד. "מהרגע שפרסמנו את הקמת התנועה שלנו, קיבלנו עשרות פניות למיזמים מדהימים ואנחנו שמחות לקבל עוד רעיונות לחיזוק הקהילה שלנו, לבנית הבית, אמרה קדוש.

אירוע ההשקעה של התנועה עתיד להתקיים ביום שישי 21.6.24 החל משעה 9:00 עם דוכני מתוקים, בגדים, אמנות, תכשיטים, סטיילינג ועוד

מיקום: אליעזר קרסנר 7א


כבר השבוע החל פעילות הקבוצה עם קבוצת ההליכה שנפגשת פעמיים בשבוע בגן שבע

בנוסף גם מתוכננת קבוצת צועדות שהפעילות שלה נפתחת בעוד שבועיים, מאמנות כושר שיעבירו שיעורי ספורט והליכות בחינם.


להצטרפות לקבוצת פייסבוק פרטית ולנשים בלבד:

https://www.facebook.com/share/CcjWJcR5usbaynjc/?mibextid=K35XfPלהצטרפות לקבוצת וואטס אפ *שקטה* לנשים בלבד-

https://chat.whatsapp.com/BXPAjDttJbGLqVG2ps2S03
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

יחידת אירוח על גלגלים למשפחות המאושפזים הושקה בבית חולים "קפלן" על ידי חב"ד בתרומת הר"ר איציק ונעמי שמואלי

מערכת האתר | | תגובות: 2
יחידת אירוח על גלגלים ב'קפלן'


במרכז הרפואי 'קפלן' הושקה יחידת אירוח למשפחות המאושפזים מבית לב חב"ד, תרומת הר"ר איציק ונעמי שמואלי מרחובות. יחידה זו מצטרפת למערך האירוח הארצי הפועל ב-11 בתי רפואה על ידי לב חב"ד מבית צאגו"ח.


השקת יחידת האירוח נחגגה בטקס חגיגי אותו הוביל מנהל לב חב"ד בצאגו"ח הרב לוי מנדלזון. בטקס נכחו השליח הראשי לרחובות הרב קסטל, מנהל בית חב"ד המרכזי הרב רייניץ, שלוחים נוספים מהעיר והסביבה, וצוות המורחב של לב חב"ד. במיוחד הוזכר הרב יעקב פינסון, מנהל הפרויקטים שעומד מאחורי הצלחת המיזם.


את ברכת הנהלת בית הרפואה והמנהל פרופ' טריף הביא הסגן ד"ר איתן לבון, והמנהל האדמיניסטרטיבי מר משה גרליץ, שפעלו רבות להקמת יחידת האירוח הראשונה במרכז הרפואי ולהכנת התשתיות להוספת יחידות אירוח נוספות.


הרב הראשי של הכללית הרב מנחם לפקיבקר הרחיב במעלה של הסיוע למאושפזים ומשפחותיהם, שילוב של מצוות הכנסת אורחים וביקור חולים.


רב 'קפלן' הרב רועי אילוז נשא על נס את פועלם של השלוחים בבית הרפואה הרב עידן מקאניק והרב נתי גרשוני, העושים לילות כימים בהפצת היהדות ובסיוע גשמי ורוחני למאושפזים, למשפחות ולצוותי הרפואה.


ראש העיר רחובות מר מתן דיל כיבד את האירוע בנוכחותו וציין לשבח את פועלם של השלוחים ואת פועלו של הנדיב החסידי ר' איציק שמואלי במעשי טוב וחסד ברחבי העיר.


לפני הסרת הלוט הודה התורם לשלוחים על המסירות ועל השותפות בבחינת 'יששכר וזבולון'.


השלוחים בבתי הרפואה מפעילים ב-11 בתי רפואה ברחבי הארץ מרכזי אירוח למשפחות המאושפזים. יחידת הכנסת אורחים ניידת ב'קראוון' היא יוזמה מקורית של האחים ריבקין, בעלי הקייטרינג מכפר חב"ד, השותפים בהקמת הפרויקט ברחבי הארץ.התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אשריכם ישראל עם אשר בחר בכם
  הגב 20.06.24 15:33
 • לכו ל צבא.
  הגב 20.06.24 17:04
 • אורח

בשורה לציבור! כנראה עליית הארנונה של 5.29% תבוטל

מערכת האתר | | תגובות: 9


לאור העלייה החריגה הצפויה בארנונה בינואר 2025 של 5.29% על פי מתווה "טייס אוטומטי" בו המדינה קובעת על פי נוסחה את גובה עליית הארנונה. כינס היום רביעי יו"ר וועדת הכספים ח"כ ח"כ משה גפני את הוועדה בכנסת והצביעו פה אחד על הקפאת העלאת הארנונה המתוכננת בינואר 2025 וגם להתאים את הנוסחה לחישוב עליית הארנונה על ידי הפסקת ההצמדה למדד השכר המייקרת את הארנונה באופן חריג מידי שנה.

להחלטה לתמוך בהקפאת הארנונה הצטרף גם שר הפנים משה ארבל ואמר כי הוא תומך במהלך במידה וזה מלווה בשיפוי מצד המדינה (האוצר) כלפי העיריות, והזהיר כי קידום צעד כזה ללא שיפוי יביא לפגיעה גבוה יותר בתושבים מאשר שיעור ההתייקרות הצפויה בארנונה.

כדי שההחלטה להקפאת הארנונה תצא לפועל דרושה הסכמה גם של משרד האוצר להעמיד כפיצוי לרשויות המקומיות כ - 1.5 מיליארד שקל ואם האוצר יאשר את תקציב הפיצוי לעיריות, עליית הארנונה בינואר 2025 תוקפא


גורמי השלטון המקומי הציגו בוועדת הכספים כי נוכח העלייה ביוקר המחייה הרשויות לא מסוגלות לתת שירות לתושבים ללא תוספת הכנסה, וכי הן ספגו את עליות השכר של עובדיהן בשנים 23 -24, ללא שיפוי מצד המדינה. כן ציינו כי אי העלאת הארנונה ללא שיפוי זה, תביא לקריסת רשויות רבות ולפגיעה אנושה בשירות לתושבים.


יו"ר הוועדה, ח"כ משה גפני:

"בדיון מהיר אנחנו צריכים להגיש מסקנות, רוח הדברים של החברים וגם של השר, העלאה של הארנונה עכשיו היא לא בעיתוי נכון, מצד שני יש את הבעיה של הרשויות שנמצאות גם בגלל המציאות בה אנחנו חיים, במצב שהן יכולות להיכנס לגרעון ולאי עמידה. מצד שלישי יש את קרן הניקיון ובה כסף רב, שיכולה למתן את העלאה. לכן אני מציע שההחלטה שלנו תהייה שאנחנו דורשים שלא להעלות ב-1 לינואר או למתן את ההעלאה על הארנונה לפחות, והשלטון המקומי שנה אחת יקפיא שנה את העברה לקרן הניקיון, כדי שישפה אותו על כך. אנחנו מבקשים גם את בחינת השר לגבי הרשויות בצפון שההכנסות שלהן היא אפס".

התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אין אמונה ולא כנראה בימים קשים לא מעלים נקודה.
  הגב 19.06.24 18:43
 • חבר דמיוני
  20.06.24 18:35
 • לא יעלו את הארנונה אבל יעלו את הדברים האחרים .. הכסף איכשהו יכנס לקופה הם לא יפסידו שקל. העיקר המשכורות שלהם עולים.
  הגב 19.06.24 19:07
 • בולשיט
  הגב 19.06.24 19:57
 • חושבים על הבחירות הקרבות .
  הגב 19.06.24 20:31
 • או שאולי סוףסוף ייתייעלו! תהיו שקופים תנגישו לתושבים מידע ושירותים ברמה גבוה ותפחיתו מוקדים, פקידים, מכיני קפה. די לבירוקרטיה ולקבעון, ולעובדים שנשארים כי קביעות. ובעיקר די לבכות לנו התושבים שלכם קשה.
  הגב 19.06.24 20:52
 • הארנונה בבת ים עלתה מספיק בשנים האחרונות
  הגב 19.06.24 21:09
 • You are in Rehoboth אתר.
  19.06.24 21:19
 • לעשות ועדת חקירה איך הגענו לכזה גירעון בתקציב. אנחנו משלמים ארנונה נורא גבוהה גם ככה!!
  הגב 21.06.24 12:43
 • אורח

מרכז אופק בגדרה מציע סדנת בישול חווייתית לילדים במהלך חודש אוגוסט

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז אופק גדרהמרכז אופק בגדרה מזמין את הילדים לסדנת בישול חוויתית וטעימה. בכל יום יוכלו הילדים להכין ארבעה מתכונים סופר שווים.


הסדנה מיועדת לילדים בגילאי א'-ג' וד'-ו'.


להרשמה לסדנה לגילאי א'-ג' ניתן להיכנס כאן.


להרשמה לסדנה לגילאי ד'-ו' ניתן להיכנס כאן.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

רגע לפני שהם נפרדים תלמידי מחזור א דרכא רות גדרה בסרטון תודה למורים/ות

בבית הספר הודו לאורית המורה לתיאטרון על ההפתעה המרגשת שהכינה עם התלמידות והתלמידים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בימים אלו נערכות מסיבות הסיום של בתי הספר ובתיכונים בוגרי בית הספר נפרדים ממוסדות החינוך בצאתם לחיים. לרגל סיום שנת הלימודים תלמידי המחזור הראשון של דרכא רות הכין סרטון מיוחד בו הם מודים לכל המורים/ות שליוו אותם לאורך כל הלימודים וסייעו להם. בבית הספר הודו לאורית המורה לתיאטרון על ההפתעה המרגשת שהכינה עם התלמידות והתלמידים

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום שישי 21.6 יתקיים במוזיאון גדרה המופע השלישי בסדרת שישי תרבות במוזיאון המשלב סיור ומופע של "טריו עפעלע"

עלות 60 ש"ח

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מוזיאון גדרה מזמין את התושבים למופע שלישי בסדרה "שישי תרבות במוזיאון".

בואו ליהנות מבוקר ייחודי במוזיאון הביל"ויים בגדרה ביום שישי 21.6.24

בשעה 9.30 - סיור היסטורי במוזיאון, סרט אורקולי ותצוגת כלים מרהיבה, ביקור בגן הפסלים של יומה שגב.

בשעה 10.30 - כיבוד בחצר המוזיאון

בשעה 11.00 - מופע טריו עפעלע במוסיקה עממית ייחודית, עולם הכליזמר המרגש והסוחף.

יש להירשם מראש בטלפון 08-8593316, מחיר כרטיס 60 ש"ח

את הכרטיסים ניתן לרכוש בלינק הבא: https://www.coing.co/u/2188d2be12

לפרטים נוספים: 08-8593316
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אותות יקירי/ות הנוער, של גדרה הוענק לפרח בן גד, מובילת מרכז הלמידה ע״ש עידו ברוך ז״ל ודודי הרשקו, מנהל חטיבה עליונה דרכא רמון

את האותות קבלו השניים בטקס יום המנהיגות ייישובי ע"ש יונתן יוחאי ז"ל שהמתקיים מדי שנה ביישוב.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


גדרה ציינה אמש את יום המנהיגות היישובי ע"ש יונתן יוחאי ז"ל (ה11 במספר) המתקיים כמדי שנה לזכרו של יונתן יוחאי ז"ל שהיה תלמיד תיכון דרכא רמון וחניך בתנועת מכבי צעיר.

יום המנהיגות היישובי מתקיים כחלק מהתוכנית של מועצת גדרה ומרכז אופק לקידום מנהיגות. כחלק מהפעילות הן עורכות תוכניות ופעילויות מנהיגות נוער שמסתכמות ביום השיא של יום המנהיגות היישובי. בנוסף מתקיים טקס המצטיינים בו כל תנועת נוער בוחרת את המצטיין השנתי שלהם.

לפני הטקס התכנסו כל תנועות הנוער וקבוצות המנהיגות למעגלי שיח על מנהיגות בהובלת מכבי צעיר ולאחר מכן ציינו את מצטייני שנת הפעילות.


השנה נבחרה לקבל את אות יקירת הנוער, פרח בן גד, מובילת מרכז הלמידה ע״ש עידו ברוך ז״ל.

ואת אות יקיר הנוער קיבל דודי הרשקו, מנהל חטיבה עליונה דרכא רמון.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חדש בגדרה! ביום שלישי 2.7 ייפתח במרכז אופק קורס בתקשורת וטלויזיה קהילתית

הקורס מיועד לכל מי שמעוניין ללמוד ולהתנסות ביצירת טלוויזיה תיעודית ובהפקת כתבות ותכניות טלוויזיה לשידור.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


חדש במרכז אופק קורס בתקשורת וטלויזיה קהילתית

מרכז אופק מזמין את התושבים להצטרף לחוג התקשורת והטלויזיה הקהילתית החדש שייפתח בקרוב ביישוב, ההנחייתו של יענקל'ה שמעוני- במאי ומפיק סרטים. בוגר לימודי קולנוע וטלוויזיה במכללת תל חי.יוצר בתחומי הטלוויזיה משנת 1985. עם ניסיון של למעלה משלושים וחמש שנים בהדרכה והקמת קבוצות תקשורת קהילתית בכל הארץ.

הקורס מיועד לכל מי שמעוניין ללמוד ולהתנסות ביצירת טלוויזיה תיעודית ובהפקת כתבות ותכניות טלוויזיה לשידור.

ניתנת הזדמנות לראות כיצד מתרחש המעבר מהרעיון אל הסיפור בתמונות. הסדנא תעניק את הידע והכלים הבסיסיים הדרושים בתיעוד ובהפקת טלוויזיה. במהלכה ילמדו המשתתפים איך לייצר בעצמם כתבה החל משלב התחקיר, תפעול מצלמה וביצוע שלבי הבימוי וההכנה לעריכה. סדנא זו מהווה בסיס והתחלה לפעילות יצירתית ומאתגרת במסגרת הקבוצות המשדרות בערוץ 98 בכבלים ובלוויין.

הנושאים הנלמדים בקורס:

הכול מתחיל בסיפור- הדרך מהרעיון ועד לתסריט, תחקיר חכם – לא לחשוש מלשאול, חמשת הממים- מה לשאול וכיצד, שלבים בכתיבת תסריט, בימוי תיעודי. יש דבר כזה?, ראיון עיתונאי. איך עושים זאת נכון, מהי התקשורת הקהילתית, ומה מטרתה?, אתיקה עיתונאית – גם אנו חייבים בה, פס הקול בקולנוע, מצלמת הווידאו - הכרות ושימוש נכון, שפת הקולנוע, זוויות צילום, תנועות מצלמה. מהו הפרם הטלוויזיוני, צילום תיעודי. שימוש נכון ומשכיל בתאורה טבעית ומלאכותית, תפקידים על הסט ובצוות חדשות, הכנות לעריכה. לוגינג ותסריט לעריכה.

הקורס יתקיים בימי שלישי החל מ2.7.24 ובמסגרתו יתקיימו 20 מפגשים (60 שעות אקדמאיות).

שעות: 10:00 ועד 12:30
*ההצטרפות מותנת בראיון אישי.
*מיועד לגילאי 20+
*לפרטים נוספים- יענקל'ה שמעוני- 0506682975

עלות: 850 ש"ח

למעבר להרשמה לחצו כאן
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מחר וביום שלישי (17-18.6) תחל פעילות קבוצות ההליכה של הגדרתיות בגן שבע

הפעילות תתקיים עם יונית רון קרופרו ועפרה מוזס

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


קבוצת ההליכה של הגדרתיות יוצאת לדרך

בימים אלו הוקמה קבוצה חדשה של תושבות גדרה - ה״גדרתיות״ בהובלת מיטל קדוש ותושבות היישוב. מדובר על תנועה שמטרתה להיות הבית של נשות גדרה. בית בו הן מתייעצות, שמחות, עצובות, וחופשיות להיות מי שאנחנו רוצות. חברות התנועה מתכננות כבר מגוון פעילויות קהילתיות, ריצה, תכנים להעשרת הידע ולימוד ועוד.

בימי שני ושלישי החל ממחר (17-18.6) תחל פעילות קבוצת ההליכה בגן שבע בהובלת:

יום שני 17.6 בשעה 20:00 יונית רון קרופרו- יונית חובבת כושר מושבעת ומתאמנת כבר שנים בהרבה תחומים וגם מכינה תכניות כושר ותכניות לאורח חיים בריא.
יום שלישי 18.6 בשעה 20:30 עפרה מוזס- מאמנת כושר המתמחה בעבודה עם ילדים מיוחדים ועם נערות. מנטורית ומעבירה סדנאות העצמה לנוער בסיכון.

יש להגיע עם בקבוק מים

להצטרפות לקבוצת פייסבוק פרטית ולנשים בלבד:

https://www.facebook.com/share/CcjWJcR5usbaynjc/?mibextid=K35XfP


להצטרפות לקבוצת וואטס אפ *שקטה* לנשים בלבד-

https://chat.whatsapp.com/BXPAjDttJbGLqVG2ps2S03
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • שיהיה גם קבוצה לגברים , לא לעשות אפליה נגד גברים .
  הגב 16.06.24 17:12
 • אורח

ביום חמישי 4.7 גדרה תארח את אליפות ישראל בטאקוונדו באולם הספורט רמון

תחילת הקרבות בשעה 9:00

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


אליפויות ישראל בטאקוונדו מגיעה לגדרה

המועצה המקומית גדרה עתידה לארח בחודש יולי את אליפות ישראל בטאקוונדו לבוגרים/ות, מסטרס ודרגי ב׳ בוגרים/ות ונוער.

האליפות עתידה להתקיים ביום חמישי 4.7.24 באולם הספורט רמון

תחילת הקרבות בשעה 9:00
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מרכז אופק פתח את ההרשמה לקורס המחשבים שיתקיים בקיץ לתלמידי כיתות ד-ו בגדרה בו ילמדו תוכנות פיתוח משחקים כמו סקראץ' ו-GameMaker, ויתנסו ביצירת אנימציות בעזרת כלים של בינה מלאכותית

הקורס יתקיים בשני מחזורים בבית ספר קשת

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מרכז אופק פותח את ההרשמה לקורס מחשבים וייחודי לתלמידי כיתות ד'-ו'.

הצטרפו להרפתקה טכנולוגית מרתקת! בקורס זה, נגלה את העולם המופלא של פיתוח משחקים ואנימציות בשילוב בינה מלאכותית. האם תמיד רציתם לדעת איך ליצור משחק מחשב משלכם או אנימציה מרהיבה?

במהלך הקורס התלמידים ילמדו להשתמש בתוכנות פיתוח משחקים כמו סקראץ' ו-GameMaker, ויתנסו ביצירת אנימציות בעזרת כלים של בינה מלאכותית. יפתחו מיומנויות טכניות ויצירתיות, יגלו כיצד לתכנן ולבנות משחקים ואנימציות משלהם. הקורס מציע סביבת למידה מעודדת ותומכת, שבה כל תלמיד יכול לבטא את עצמו ולהתפתח בקצב שלו.

לפרטים נוספים מכללת צ'יפקום בע"מ - אסף אלעד 0525157772

להרשמה למחזור הראשון 1-7.7 >> https://katzr.net/e903c6

להרשמה למחזור השני 8-14.7 >> https://katzr.net/c30ce5

הקורס יתקיים בבית ספר קשת

לכל הקייטנות והסדנאות של מרכז אופק >> https://katzr.net/56d020
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

האגודה למען החייל גדרה ממשיכה בהטבות לחיילי היישוב עם יום כיף בשפיים, חלוקת שלגונים בחינם והטבות לאביזרי טלפון

הפעילות נערכת בשיתוף בעלי העסקים ביישוב: אופק מחשבים, גלידרה, מרכז הפרי והירק, מקדונלדס ועוד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בחודשים יוני- יולי 2024 האגודה למען חייל גדרה ממשיכה להטבתו לחיילי היישוב

היום (ראשון)חולקו מגשי פירות טריים לחיילים השבים לבסיסם ברחבת הקאנטרי החדש בגדרה. את הפירות תרם מאנגני ממרכז הפרי והירק ברח' דן 1 גדרה .


מחר יום שני 17/06 – האגודה למען החייל גדרה מוציאה את חיילי פלחי"ק גבעתי המאומצים דרכנו לפארק המים שפיים במסגרת "התרעננות "ועולים על כפכפים". כמו כן , יחלקו שוברים לארוחת צהרים תרומת מקדונל'ס ישראל. בנוסף מקבלים בקבוקי מים ,חטיפים ופירות טריים להמשך שהותם בפארק .

המשך מבצע חודש יוני 2024 –חלוקת שלגונים לחיילי גדרה שמגיעים לחנות הגלידרה ברחוב ויצמן 19 בסופי שבוע ימי רביעי עד שישי כולל שלגון חינם בהצגת תעודת חוגר .


התחלת מבצע בחודש יולי 2024 – האגודה למען החייל בשיתוף "אופק מחשבים " יוצאת במבצע "לתת באהבה לחיילי גדרה" במבצע זה יחולקו לחיילים שי מגן קדמי זכוכית –חינם ,כבל טעינה לאיפון /גלקסי –חינם ,שעון יד (עד גמר הצלאי ) –חינם ,בנוסף תקבלו הנחות ממשיות על שאר מוצרי החנות לחיילי חובה בהצגת תעודת חוגר/קצין ,

לכול החיילים ישלחו הודעות ווטסאפ לקראת סוף חודש יוני

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

צלחת האליפות של מכבי תל אביב בכדורגל תגיע ביום חמישי 20/6 לפיצה פרגו בגדרה האוהדים מוזמנים להגיע ולהצטלם עם הצלחת

מערכת האתר | | תגובות: 0צלחת האליפות של מכבי תל אביב בכדורגל מגיעה לסניפים של פרגו ברחבי הארץ. האוהדים מוזמנים להגיע ולהצטלם עם הצלחת, ולהשתתף בפעילות נושאת פרסים בכל סניף.

להלן מועדי ומיקומי האירועים:

 • 20 ביוני - גדרה, רחוב מנחם בגין 48, בין השעות 16:00-19:00התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בימים ראשון עד רביעי 16-19.6 יחולו שינויים בלוחות הזמנים של קווי התחבורה הציבורית ברחבי הארץ לאור החג המוסלמי עיד אל אדחה

משרד התחבורה קורא לציבור הנוסעים להתעדכן על כל שינוי במוקדי המידע 8787*, באתר www.bus.gov.il ובאתרי האינטרנט של המפעילים השונים, ולהיערך מבעוד מועד לכל שינוי בתדירות הקווים של האוטובוסים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


בעקבות עיד אל אדחה: שינויים בפעילות קווי התחבורה הציבורית

החל מיום ראשון הקרוב (16 ביוני), ועד ליום רביעי (19 ביוני), יחול החג המוסלמי עיד אל אדחה. במסגרת החג, ייעדרו מהעבודה נהגים רבים בתחבורה הציבורית, וצפויים דילולים ושינויים בלוחות הזמנים של קווי התחבורה הציבורית, באזורים שונים בארץ.

הרשות הארצית לתחבורה ציבורית במשרד התחבורה הנחתה את חברות התחבורה הציבורית, המפעילות את קווי האוטובוסים העירוניים והבינעירוניים בארץ, להתקשר ככל הניתן עם חברות קבלניות להפעלת השירות במהלך ימי החג, במטרה לצמצם את הפגיעה בציבור הנוסעים והנוסעות בתחבורה הציבורית.

משרד התחבורה קורא לציבור הנוסעים להתעדכן על כל שינוי במוקדי המידע 8787*, באתר www.bus.gov.il ובאתרי האינטרנט של המפעילים השונים, ולהיערך מבעוד מועד לכל שינוי בתדירות הקווים של האוטובוסים. כמו כן ניתן לנסוע ברכבת ישראל שתפעל בלוח הזמנים הרגיל.
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • לפני 15 שנים לא היינו שומעים על ״חדשות״ כאלה. שבת שלום.
  הגב 14.06.24 17:51
 • כלואים בשבתות בחגים, בושה חוק חופש התנועה. אומללים החלשים במדינה הזו
  הגב 14.06.24 18:25
 • מה קשור שינויים בתחבורה
  הגב 14.06.24 18:53
 • מה קשור אלינו החגים שלהם???? למה אנחנו צריכים לסבול???!!!
  הגב 16.06.24 00:17
 • אורח

אביטל טוביבין מתיכון דרכא בגין בגדרה נבחרה לקבל אות יוקרתי מטעם משרד החינוך על פעילותה בקהילה

| | תגובות: 1
צילום מתוך דף הפייסבוק מועצה מקומית גדרהאביטל טוביבין, תלמידת כיתה י"א מתיכון דרכא בגין בגדרה, נבחרה לקבל אות יוקרתי מטעם משרד החינוך על פעילותה המבורכת והמעוררת השראה בקהילה. אביטל, חניכה מתמידה במד״צים, ידועה בחריצותה, אחריותה ומסירותה.


בין הפרויקטים בהם היא פעילה ניתן למנות את "להיות גורג׳ס", שכלל חלוקת מוצרי טיפוח לנערות מ'בתים חמים' ביום האישה, הדלקת נרות חנוכה בבתי אבות ועוד. ראש המועצה, סהר פינטו, הביע את גאוותו באביטל ואמר: "אביטל היא סמל ומופת לנוער המצוין והמעורב שיש לנו בגדרה. יישר כח!"


תודה לך אביטל על העשייה שלך למען קהילת גדרה!

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • כל הכבוד. יישר כוח!
  הגב 14.06.24 19:00
 • אורח

לרגל יום הולדתו של גיא שמחי ז"ל נוער גדרה יצא לרחובות היישוב לחלוקת עוגיות אותן אהב

מצ"ב סרטון

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


נוער גדרה יצא ביוזמה לזכרו של גיא שמחי ז"ל.

מחלקת הנוער ובני הנוער ביישוב יצאו לרחובות גדרה וחילקו עוגות לציון יום הולדתו של גיא שמחי ז"ל. ביום 6.6 היה אמור גיא שנפל בשבת השחורה בהגנה על המדינה ותושביה לחגוג יום הולדת 21. לציון יום הולדתו יצאו בני הנוער לחלוקת עוגיות בסיוע של מאפיות האחים ושיבולת השרון שתרמו את העוגיות שגיא אהב.

לצפייה בסרטון

https://www.facebook.com/100077915203431/videos/969207998008045

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מרכז אופק מזמין את תלמידי גדרה לקייטנת סטודיא אמנות ומדעים בה יתנסו בציור, פיסול, בישול מולקולרי, ועוד

הקייטנה מתאימה לתלמידים בכיתות א-ו

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מחפשים קייטנה לילדים סקרנים?

קייטנת סטודיא אמנות ומדעים בדיוק בשבילם!

מרכז אופק מזמין את הילדים לקייטנה שמדליקה את זיק הסקרנות אצל הילדים וגורמת להם לחשוב יצירתי.
הילדים מביעים רעיונות, רגשות וחוויות ומחזקים את החוסן האישי. הקייטנה תאפשר לילדים להתנסות באמנות: פיסול, ציור, הדפס ועוד

התנסות בתופעות מדעיות: ביומימיקרי חיקוי הטבע, אקולוגיה ובישול מולקולרי

חשיבה יצירתית ועוד הפתעות


מתאים לעולים לא'-ו' (חלוקה עפ"י קבוצות)

הקייטנה תתקיים בשני מחזורים

22.7-1.8 משעה 8:00 ועד 13:00 בעלות של 1,630 ש"ח

4.8-8.8 משעה 8:00 עד 13:00 בעלות של 815 ש"ח

מיקום בית ספר הבילויים

כולל א. בוקר

באישור משרד החינוך

הרשמה באתר מרכז אופק >> https://katzr.net/4335cf

לכל הקייטנות והסדנאות >> https://katzr.net/56d020
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הורי גדרה שימו לב! ביום ראשון 16.6 תיסגר ההרשמה לקייטנות הקיץ בגני הילדים ובתי הספר

השנה דאגה המועצה לכך שההרשמה מובטחת לכל מי שיירשם עד 16.6 - כלומר כל מי שיירשם עד לתאריך זה מקומו מובטח. שימו לב ההרשמה בבתי הספר מתבצעת גם באתר מרכז אופק וגם באתר נבון פרוייקטים - כל הפרטים בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ההרשמה לקייטנות הקיץ לילדי הגנים ובתי הספר פתוחה עד יום ראשון 16.6 בשעה 9:00.

על פי החלטת המועצה הרישום לא יהיה על בסיב מקום פנוי אלא כל מי שירשם עד 16.6 מקומו יהיה מובטח.

ההרשמה תתבצע דרך אתר מרכז אופק בו תתאפשר ההרשמה לקייטנות גני הילדים.

ההרשמה לבתי הספר תתחלק לשניים:

קייטנות בתי הספר מחזור א ההרשמה ליום קצר עד שעה 13:00 תתבצע דרך אתר מרכז אופק

ההרשמה לצהרון מחזור א תתבצע דרך אתר נבון פרוייקטים.

ההרשמה למחזור ב- ג תתבצע דרך נבון פרוייקטים

קייטנות הגנים "גנים של החופש הגדול"

מחזור א

במסגרת הקייטנה ייהנו הילדים מתוכנית עשירה ומגוון פעילויות חווייתיות.

הרישום לקייטנות יתבצע באתר מרכז אופק גדרה

תאריכי הקייטנה : 1/7/24-21/7/24 סה"כ 15 ימי פעילות.

ימים ושעות: 7:30-13:00 ימים א'-ה'

עלות קייטנה: 300 ₪ בלבד (כולל ארוחת בוקר).

אפשרות לצהרון עד השעה 16:30

עלות קייטנה + צהרון: 1,125 ₪ בלבד (כולל ארוחת צהריים מזינה).

דגשים חשובים:

תינתן הנחה לאחר הרישום עבור אח שני על סך 5%, אח שלישי 10%, על הצהרון בלבד.

על מנת לקבל את ההנחה יש להפנות בקשה למייל ofekgedera1@gmail.com.

לפרטים נוספים בטלפון: 08-8594555


מחזור ב

תאריכים: 22/7-2-31/7 סה"כ 8 ימי פעילות.

ימים ושעות: 7:30-16:00 ימים א'-ה'

עלות קייטנה: 920 ₪ (כולל ארוחת בוקר וארוחת צהריים)


מחזור ג

תאריכים: 01-08/8 סה"כ 6 ימי פעילות.

ימים ושעות: 7:30-16:00 ימים א'-ה'

עלות קייטנה: 750 ₪ (כולל ארוחת בוקר וארוחת צהריים)


דגשים חשובים:

הרישום למחזור 2 ו/או 3 הינו ליום מלא, לא ניתן להירשם לחצאי ימים. הרישום על בסיס מקום פנוי.

תינתן הנחה לאחר הרישום עבור אח שני על סך 5%, אח שלישי 10%, על מנת לקבל את ההנחה יש להפנות בקשה למייל ofekgedera1@gmail.com.קייטנות בתי הספר א-ג

קייטנות המשך- "בתי הספר של החופש הגדול" מחזור א' – ג' במ.מ גדרה יופעל ע"י מחלקת חינוך בשיתוף חברת 'נבון פרויקטים בחינוך'.

התוכנית תפעל בבתי הספר היסודיים: רעות, בילויים, פינס, גוונים, קשת, רימונים, אוהל שלום, שלהבות חב"ד.

גילאים:

התכנית מיועדת לתלמידי כיתות א'-ג' בבתי הספר היסודיים ברשות.

מה בתכנית:

תכנית פדגוגית מגוונות, העשרה לימודית-ערכית, חוגים חיצוניים וסדנאות יצירה.

*יש לשלוח עם הילדים: ארוחת בוקר, בקבוק מים וקלמר אישי.

התכנית תכלול ארוחת צהריים חמה ותכניות העשרה.


מחזור א

תאריכי הקייטנה : 1/7/24-21/7/24

שעות פעילות: 8:00 עד 13:00

עלות: 300 ש"ח - ההרשמה דרך מרכז אופק

13:00 עד 16:30 כולל ארוחת צהריים

עלות: 660 - ההרשמה דרך נבון פרוייקטים

תוספת שעת העשרה עד לשעה 17:00- עלות: 225 ש"ח


מחזור ב

תאריכי הקייטנה : 22/7/24-31/7/24

שעות פעילות: 8:00 עד 16:30 כולל ארוחת צהריים

עלות: 880 ש"ח - ההרשמה ההרשמה דרך נבון פרוייקטים


מחזור ג

תאריכי הקייטנה : 1/8/24-8/8/24

שעות פעילות: 8:00 עד 16:30 כולל ארוחת צהריים

עלות: 660 ש"ח - ההרשמה ההרשמה דרך נבון פרוייקטים


למעבר להרשמהנבון פרויקטים בחינוך - https://did.li/imQCN
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מרכז אופק בגדרה מציע קייטנה ספורטיבית לקיץ

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז אופק גדרהמרכז אופק בגדרה מציע קייטנה ספורטיבית לקיץ


הורים יקרים, כדי שהילדים לא יבלו שעות רבות מול המסכים במהלך חופשת הקיץ, מרכז אופק בגדרה פתח קייטנה ספורטיבית במיוחד. כל מה שנותר לכם לעשות הוא לרשום את הילדים.


לפרטים נוספים והרשמה, בקרו באתר מרכז אופק: https://katzr.net/587178

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

החל מ16.6 תיפתח סדרת ההרצאות להורים מקריית עקרון, גדרה ומזכרת בתיה במסגרת אירועי "הורות על הבר" של רשויות אשכול שורק דרומי

יש לבצע הרשמה מראש- ההשתתפות ללא עלות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


רשויות אשכול שורק דרומי מזמינות את ההורים לסדרת הרצאות הוֹרוּת עַל הַבַּר שתתקיים בין התאריכים 16-21.6

אם אתם הורים הורים לילדים עד גיל 6 תוכלו ליהנות מהרצאות מיוחדות בנושא הורות שיעסקו בנושאים שמעסיקים אתכם ביום יום: יחסי אחים ואחיות, תזונה לילדים, אתגרי ההורות ועוד. ההרצאות יתקיימו בגדרה, קריית עקרון, מזכרת בתיה ועוד ופתוחות לכלל תושבי הרשויות של אשכול שורק דרומי.

לו"ז ההרצאות

16.6.24 שעה 21:00 שורר בר יין ברחוב הבילויים 10 גדרה

תנו לישון בשקט- דפוסי שינה בריאים מגיל ילדות. הרצאה של ד"ר עמליה מסיקה


16.6.24 שעה 21:00 בדידי קפה -עגלת הקפה בקדרון

אל תפחד אתה לא לבד- על חרדות בגיל הרך בהנחיית הפסיכולוגית הקלינית אוריין בכר לוי


16.6.24 שעה 21:00 מרכז הצעירים קריית מלאכי, רש"י 5

מוח בתנועה -הקשר בין תנועה והתפתחות המוח בהנחיית ד"ר גליה דאובה פישמן


17.6.24 שעה 21:00 מועדון הנוער הדקל 17 בני עייש

אני רוצה לבד- גבולות הכוונה ועצמאות מגיל שנתיים בהנחיית המרצה ומדריכת ההורים

הדר לב רדיע


17.6.24 שעה 21:00 בעגלת הקפה עגלול משק לוי בית גמליאל

למי יש אומץ להדרכת הורים מול כולם בהנחיית מלוות ההורים ויוצרת התוכן חני אוהד אטיאס


18.6.24 שעה 21:00 פינת הבילויים, שכביץ 1 גדרה

די לריב על מסכים בהנחיית הדר גוטמן


18.6.24 שעה 21:00 הברונית פאב קהילתי מזכרת בתיה הגורן 20

להיות הורים מתווי דרך בהנחיית מנחת ההורים קלאודיה כץ


19.6.24 שעה 21:00 עגלת קפה רוחמה גני טל

אמאל'ה אני אבא בהנחיית כותב ויוצר הבלוג, סיפורו של אב שיצא לחופשת לידה, צח סימון


19.6.24 שעה 21:00 מועדון אוסישקין קיבוץ כפר מנחם

"אז אתה אוסף היום?" על זוגיות בשנים הראשונות של ההורות בהנחיית עו"ס קלינית מתמחה בגיל הרך אוריאן חיות מצרפי


20.6.24 שעה 21:00 מרכז קהילתי קריית עקרון רח' המייסדים 1

הורים ונהנים בהנחיית M.A פסיכותרפיסטית. מטפלת זוגית ומשפחתית, לילך ארזי לוי


20.6.24 שעה 21:00 פאב קהילתי פאבליק קיבוץ בית ניר

אמא היא מציקה לי יחסי אחים ואחיות בהנחיית מיכל הראל, M.A מנחת הורים וצוותים חינוכיים, מומחית בגיל הרך ובגיל ההתבגרות


20.6.24 שעה 21:00 קורטאדו עגלת קפה בתימורים, מושב תימורים

איך לגרום לילד לאכול בריא בהנחיית שני פריד מנגד, דיאטנית קלינית.


יש להירשם מראש בקישור:

https://bit.ly/4dVK3oK

ההשתתפות בהרצאות האשכול פתוחות לכולם- ללא עלות.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הלוויתו של רס"ן טל פשבילסקי (שאולוב) תתקיים היום שלישי 11.6 בבית העלמין בגדרה; התושבים מוזמנים להגיע עם דגלי ישראל ולחלוק כבוד אחרון בשעה 13:30 לאורך רחוב בן גוריון

יהי זכרו ברוך

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


גדרה מרכינה ראשה בצער עמוק ובכאב רב על מותו של רס״ן טל פשבילסקי (שאולוב), לוחם בסיירת גבעתי, אשר נפל בקרב בדרום רצועת עזה, בן 24 בנופלו.

הלב נשבר וגדרה כולה אבלה. טל, גיבור ישראל, מפקד פלוגה בהכשרה בסיירת גבעתי, הקריב את חייו בלחימה למען ביטחון ישראל ותושביה.

אנחנו מחבקים את המשפחה ומשתתפים באבלה הכבד.

ההלוויה תיערך היום, יום שני בשעה 14:00 בבית העלמין בגדרה.

הציבור הרחב מוזמן לחלוק כבוד אחרון, ולעמוד עם דגלי ישראל החל מהשעה 13.30 לאורך רחוב בן גוריון מבית העלמין.

יהי זכרו ברוך.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

רס״ן טל פשבילסקי (שאולוב) מגדרה נפל בקרב בעזה

רס"ן טל פשבילסקי הועלה מדרגת סרן לדרגת רס"ן לאחר מותו.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 7


הותר לפרסום כי רס״ן טל פשבילסקי (שאולוב) בן 24, מגדרה, מפקד פלוגה בהכשרה בסיירת גבעתי, נפל בקרב בדרום רצועת עזה יחד עם עוד 3 לוחמים: סמ״ר איתן קרלסברון, סמל אלמוג שלום וסמל יאיר לוין ז״ל. יחד איתם נפצעו באורח קשה קצין בסיירת גבעתי וארבעה לוחמים בהכשרה בסיירת גבעתי. כמו כן, לוחם נוסף נפצע באורח בינוני. כלל הלוחמים פונו לקבלת טיפול רפואי בבית חולים ומשפחותיהם עודכנו.

רס"ן טל פשבילסקי הועלה מדרגת סרן לדרגת רס"ן לאחר מותו.
התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • הלב נקרע ה ינקום את דמו
  הגב 11.06.24 08:34
 • הלב כואב ליבנו עם המישפחה
  הגב 11.06.24 08:38
 • יהי זכרו ברוך
  הגב 11.06.24 08:58
 • הלוויתו תערך בשעה 13:30 בבית העלמין בגדרה.
  הגב 11.06.24 09:42
 • כאב לב....משתתפת בצער וכאב המדפחה
  הגב 11.06.24 10:15
 • יהי זכרו ברוך
  הגב 11.06.24 12:07
 • השם יקום דמו
  הגב 11.06.24 16:06
 • אורח

תחזית לחג השבועות מחר שלישי יהיה ללא שינוי וברביעי תחול עלייה בטמפרטורות

ביום חמישי צפויה הכבדה בעומס החום

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


שני 10.6.24

מעונן חלקית עד בהיר. הטמפרטורות תהינה ללא שינוי ניכר. הלילה: בהיר עד מעונן חלקית.


שלישי 11.6.24

ללא שינוי ניכר במזג האוויר.


רביעי 12.6.24

מעונן חלקית עד בהיר. תחול עלייה קלה בטמפרטורות ויעשה מעט חם מהרגיל לעונה


חמישי 13.6.24

בהרים ובפנים הארץ צפויה עליה נוספת בטמפרטורות ותחול הכבדה ניכרת בעומס החום.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ועדת הפנים של הכנסת אישרה הענקת מענק פרישה לראשי רשויות וסגנים בשכר שלא המשיכו בתפקידם-הפסידו

מענק הפרישה יהיה בין 3-6 חודשים בהתאם לזמן הכהונה כאשר המקסימום הוא 6 חודשים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
אתר הכנסת


ועדת הפנים של הכנסת אישרה את תיקון חוק המעניק מענק פרישה לראשי רשויות וחברי מועצה בשכר שפרשו. מדובר על תיקון בחוק ראשי הרשויות וסגניו הנועד להשוות את התנאים של נבחרי הציבור בשלטון המקומי לנבחרים בכנסת. על פי התיקון ראשי רשויות וסגנים שסיימו את תפקידם בקדנציה האחרונה יקבלו מענק פרישה של בין 3-6 חודשים בהתאם לזמן הכהונה כאשר המקסימום הוא 6 חודשים. התיקון כולל גם את הסרת המגבלה על ראשי הרשויות שעברו את גיל 70 (כמו רחמים מלול ומוטי ששון ברחובות ובחולון). לדברי יו"ר הועדה, ח"כ יעקב אשר המטרה היא לדאוג לנבחרי הציבור שלא יאלצו לדאוג ליום שאחרי במידה ויפסידו בבחירות ולמנוע בכך שראש הראשות/סגן מחשש שלא ייבחרו עוד כבר בזמן כהונתם ידאגו לחפש לעצמם תעסוקה.

דיון הקודם שהתקיים באפריל אמר יו"ר ועדת הפנים ח"כ יעקב אשר, כי הוא תומך עקרונית בהצעה והוסיף כי אינו רוצה שנבחר ציבור יתכנן את עתידו בזמן שהוא מתפקד כראש רשות: "חיזוק טוהר המידות הוא המהות של הנושא. אני חושב שהדבר האחרון שאנחנו צריכים שיקרה במדינת ישראל הוא שנבחר ציבור במהלך השירות שלו יחשוב על מה יקרה אתו ביום אחרי שיפסיד בבחירות. לא מדובר בתגמול או פרס, זה מהלך שיטייב את ההון האנושי של נבחרי הציבור וישמור על טוהר המידות. נבחר ציבור הוא נבחר ציבור, בין אם הוא עובד בכנסת או עובד למען הציבור ברשות המקומית".


בנוסף התקיימה ישיבת ועדה בנושא מעמד חברי המועצה ברשויות המקומיות. כבר שנים מדובר על הנושא כי חברי מועצה מקדישים את זמן בהתנדבות כנבחרי ציבור אך לא זוכים לשום תגמול על העשייה שלהם הכוללת השתתפות בישיבות, ועדות, אחריות על תיקים (מחזיקי תיקים), מפגשים עם תושבים ועוד. בדיון לקחו חלק חברי מועצה מרשויות שונות שדברו על הקושי לתת מענה לתושבים שבחרו אותם לאור המצב שתפקידם כחברי מועצה דורש זמן זאת במקביל למקום העבודה שלהם. על פי התכנון עתיד להתקיים דיון נוסף בנושא.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • לאחר כל כך הרבה שנים במערכת הם לא מקבלים פנסיה תקציבית פלוס קיצבת אזרח ותיק ??, חישבו גם עלינו האזרחים הותיקים שמעלים לנו כל חודש בחודשו כמו לכל החכ"ים. והשרים.
  הגב 12.06.24 21:54
 • אורח

מרכז אופק פתח את ההרשמה לקייטנת הקיץ - כושר עם MOVE פעילות גופנית בשילוב משחקי כדור

הקייטנה מיועדת לילדים בני 7-16

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מרכז אופק מזמין את ילדי היישוב להצטרף לקייטנת הקיץ - כושר עם MOVE

פעילות כושר גופני בשילוב משחקי כדור. הקייטנה עם מאמנים בעלי תעודת מדריך בענפי ספורט השונים... ועוד הפתעות.

שעות הקייטנה:

9:30-11:00 אולם ספורט רמון

17:30-19:00 מגרש רמון


מיועד לילדים בני 7-16

ימי פעילות 1-15.7.24

עלות: 750 ש"ח

לפרטים נוספים: איציק בן זקן, נייד 054-3075003

ללא א. בוקר.

חובה להביא בקבוק מים.

יש להגיע בלבוש ספורטיבי עם נעלי ספורט.

למעבר להרשמה https://www.ofekgedera.org.il/page.php?type=keytana&id=6457&m=555&ht=#navbar
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
05.06.24 15:16
לא לפנות למתווכים!!!! האינטרס שלהם לעשוק את שני הצדדים!
אורח
30.04.24 10:55
למכירה בית דו משפחתי ברחובות +מחסן 24 מר ברח' טשרניחובסקי בשכונת גבעתי,על מגרש פרטי 383.5 מר. אופציה לבניה רוויה (כ-14 יח' דיור) על השטח כולו 767 מר. הבית רשום בטאבו נייד - בתיה 0544867984
אורח
20.04.24 13:40
מדגיש ומזהיר מפני מתווכים עושקים..2% לא לדום להם נגמר הקרטל הזה..0.5 עמלה מספקת ןדייי .....רובם קומבינות..ויש להם עורכי דין שלהם ..לא להתפתות ..הם ככלבים ירצו אחריכם
אורח
24.04.24 14:04
רואה את הכתוב ומזדההה ....אין לתת יד למתווכים שההשכלה שלהם מינימלית ובזכות קשרים ללא כישורים עובדים על אנשים בעיניים...אז היזהרו מנוכלות של מתווכים משני המינים 0.5 אחוז זה המוןןן,,,
אורח
25.05.24 18:04
די לבלבל את השכל. אף אחד לא מכריח אותך להשתמש בשירותיהם ואם למוכר יש מתווך, תיקח בחשבון את הסכום הנוסף ותראה אם מתאים לך. יש שמסתדרים בלי מתווכים ואחרים רוצים, פעמים רבות בשל הכרת השוק מתווך מוצלח מצליח להוריד מוכר מהעץ של מחיר מופרך ולבמקביל לשכנע קונה לשלם מעט יותר עברו עסקה טובה. למשל, רבים בטוחים שחיים בארמון ובטוחים שיקבלו סכום מופרך. אז שוב, לא חייב להשתמש ושיהיה לבריאות, רבים משתמשים וכך מצליחים להגיע לעסקה.
אורח
29.05.24 14:15
מסכים בהחלט, עורך דין לומד 4 שנים ואחראי על כל פסיק בחוזה ף ואילו מתווך שם עניבה מחתים וסגר משכורת דו חודשית לפחות
אורח
24.01.24 17:11
צדיקי הדור מגיני סילמן זסטרוק הבנו הכל בגלל המערך ואתם צדיקי הדור
אורח
26.01.24 19:15
נראה שאתה במהלך אירוע מוחי, גש להיבדק.
אורח
24.03.24 10:35
מציע עזרה פסיכיאטרית
אורח
24.01.24 17:09
בודאי כל כותבי ההערות לגבי גב סילמן צדיקי הדורו
אורח
14.01.24 09:58
אני שוכרת דירת 3.5 חדרים בשכונת רמז, ..... מחפשת 3 חדרים קרקע
אורח
13.06.24 12:01
מצאת?
אורח
13.06.24 12:02
תתקשרי נעזור לך 0527868362
אורח
12.01.24 14:23
ממש כך עושקי ורמאים ומפילים לא פעם את הקונים בפח. קרה גם עם מוכרים שהם הפילו בפח ומשחה עם ילדים נשארה ללא קורת גג. מידיעה אישית. צריך להיזהר ממתווכים כולם חמדנים.
אורח
10.12.23 10:11
לכל התושבים שמוכרים ,,,ולמתעניינים אין רצון לאף קונה לשלם למתווך 2% עמלה!!!!!!!!!!!!!! שוד לאור היום ! 0.5 עד 1 סביר מעבר לכך שוד !!!!!!!!!!!!! עדיף לפרסם ללא תיווך , היענות תהיה אטרקטיבית יותר !!!!!! מתווכים עושקים רדו מהעץ !!!! אין טרף קל יותר !!!!!!!
אורח
10.12.23 10:12
ואו כמה נכון וצודק אתה !!!!!!!!!!!!!
אורח
11.12.23 23:23
לך לקנות דירה ללא הליווי של מתווך מוסמך ומומחה, ואחרי זה תראה שתיפול בידים של המוכר אין מישהו שיגשר ביניכם לא תצליח להגיע לעו’’ד טוב וליועצי משכנתאות טובים וכ’’כ הרבה דברים שמתווך טוב יכול לעזור לך ולייעץ לך, לסיכום מתווך טוב יודע להביא לך מחיר יותר טוב שישתלם ה2% שלו פי 2 לפחות וכל מיני בלתמי’’ם שקורא בכל עיסקה שאף אחד לא יכול לפתור, אני חושב ש2% למתווך זה קצת די זול לעומת העבודה הקשה 😉
אורח
12.01.24 14:26
"לא תצליח להגיע לעו"ד טוב" איזו בדיחה כך אתם תופסים ברשת שלכם את הקונה האומלל מכל הכיוונים עו"ד שמשתף איתכם פעולה והוא לא לטובת הלקוח. העיקר לעשוק את הקונה מכל הכיוונים. בושה וחרפה.
אורח
14.01.24 09:10
אכן הם חושבים על עצמם בלבד
אורח
07.02.24 20:58
צודק זה ממש כך נפלתי בפח בגלל מתווך והעו"ד שמשתפים פעולה. נשארתי ללא בית וללא כסף
אורח
07.02.24 20:57
מוסמך לסובב את הקונה והמוכר כדי להשיג את הרווח המופקע שלו. שום גישור ושום עזרה בלוף אחד גדול .גזלנים. משפחה נשארה חסרת דיור בגלל מתווך .....ממש גזל לאור יול
אורח
24.04.24 14:07
נול פגיעה וזה האמת
הצג תגובות נוספות


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
15.06.24 12:30
להשכרה מינואר 2025 דירה 4 חדרים בניין 7 קומות בהר הצופים בהולנדית,נוף משגע מול הפארק..חניה ,מזגן מרכזי,שלושה ארונות קיר,ללא תיווך 0508512980 או 0507954145
אורח
09.06.24 21:29
מחפשת דירה להשכרה נגיש עם דוש לי ולבעלי קומה ראשונה שכירות סבירה 1/7 חניה 0535810489
אורח
10.02.24 13:59
להשכרה בראשלצ ברח' כצנלסון 3 חדרים ממוזגת יש דוד שמש. 3 כיווני אויר קומה שניה 0528225240
אורח
20.05.24 20:41
כמה עולה שכירות
אורח
07.01.24 23:13
להשכרה דירת סטודיו 2 חדרים+ מרפסת מקורה 20 מטר בבני עייש כולל מקרר, מכונת כביסה, ארון בגדים מחודש פברואר. מחיר 3000 שח. טל.054-4787102
אורח
05.11.23 10:48
דרוש דירת גן / פנטהאוז להשכרה בניין בוטיק בלבד לפרטים 050-526-7403 יגאל
אורח
28.10.23 21:28
דרושה דירה להשכרה ברחובות. רצוי דירה מחולקת לשניי שותפים דתיים.
אורח
21.10.23 10:00
להשכרה דירה בבת ים ללא תיווך . 2 חדרים 64 מטר . דירה שעברה שיפוץ מסיבי הכול חדש בדירה כולל מטבח , רצפה אמבטיה שירותים פשוט הכול הכול חדש .052-5302222
אורח
19.10.23 12:57
להשכרה. ללא תיווך 5חדרים 100 מ״ר, בשיכון המזרח. יש מקלט. קומה ראשונה מתוך 3 קומות,ללא מעלית. כניסה מיידית. טלפון 0536280767. 5000 ש״ח.


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
28.04.24 03:21
קאיה פיקנטו ספורט הדגם היוקרתי, צבע אדום מטאלי מהמם, 2016, גג נפתח, חלונות חשמליים, מובייל, שמורה ומטופלת, ללא תאונות, נהגת יחידה, 146 קמ"ש, יד 3 מפרטי. 41,000 שח. 0524313212.
אורח
24.05.24 08:32
פ?
אורח
24.05.24 11:36
פיקאנטו +ספורט+יוקרתי? זה קרקס?
אורח
01.03.24 07:59
יונדאי I10 inspire למכירה, נמכר עקב קבלת רכב מהעבודה. עליה לכביש אוקטובר 20. אחרי טיפול, טסט, החלפת מצבר לחדש. רכב מאובזר מאוד עם מערכת מולטימדיה מובנת, אנדרואיד אוטו, מערכת התראה ובלימה לפני התנגשות, מצלמת רווס וחיישנים התראה.גמיש במחיר, לפרטים לירן 0526293270
אורח
25.05.24 08:30
טל לקשר 0545800777
אורח
05.11.23 10:49
סקודה למכירה 050-526-7403
אורח
02.10.23 15:41
הונדה סיוויק 1997 קמ 426761 סנורוף אוטו של ערסים עם כל התוספות של ערסים
אורח
15.02.24 15:33
כולל הגה?
אורח
07.09.23 20:33
רכב
אורח
23.06.23 11:05
היוןש מכיתה ו1
אורח
28.05.23 13:26
למכירה טויוטה קורולה היברידית 2019 52000 קמ יד 2 מצב מעולה, חסכונית, מחירון 0545555299
אורח
20.06.23 15:18
כמה עולה החלפת סוללה?
אורח
05.10.23 10:03
זה סוד שמור.
אורח
21.10.23 11:09
כנראה יותר ממחיר הרכב עצמו.חחח. רכב טוב.
אורח
17.12.22 12:54
שברולט אופטרה 2008, מצב מעולה, 0525268687


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
22.05.24 08:32
לפנצ'רייה בגדרה דרוש עובד חרוץ אמין ומקצועי. *תנאים מעולים למתאימים *נחשב כעבודה מועדפת לאחר צבא *ניתן גם ללא ניסיון קודם פרטים - 0547692944
אורח
22.05.24 22:28
אני מחפשת
אורח
08.05.24 12:47
להשכרה דירת 2 חדרים קסומה ויפה ברחובות טל' 0505109808 נתן
אורח
11.03.24 14:50
משכרים דירה בנרקיס ראשון ירושלים 125 קומה3 דירה 14
אורח
27.02.24 20:18
השמת כוח אדם גרייאטרי https://lp.vp4.me/tm8s
אורח
08.01.24 23:58
מעוניין לתת שירותי דואר שליחויות חבילות ,מכתבים תשלומים הייתי סוכן דואר בסוכנות מנוחה ונחלה 18 בית הרופאים. ורוזה מקס 052-9289333 מקס
אורח
08.01.24 23:57
מעוניין לתת שירותי דואר שליחויות חבילות ,מכתבים תשלומים הייתי סוכן דואר בסוכנות מנוחה ונחלה 18 בית הרופאים. ורוזה מקס
אורח
28.12.23 16:00
מסיעי עמק איילון מחפשים דחוף נהגי אוטובוס נהגי מונית נהגי אוטובוס זעיר משכורת גבוהה בונוס למצטרפים חדשים.אילן: 053-7663673 בת שבע : 054-6766610 בת אל: 050-3209061
אורח
24.12.23 10:16
למכירה סוברו פורסטר אוסקה 2018 במצב מצוין 98000 ק"מ. יד ראשונה. נהג יחיד, 4 צמיגים חדשים. בטריה חדשה. גמישות במחיר 054-8820054 לא בשבת


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל