הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

המימונה של זהר וחני בלום! 

במוצאי שבת צפויים להגיע לביתו של זהר חברי הכנסת יאיר לפיד, גבי אשכנזי, עודד פורר, השר אורי אריאל ורשימה ארוכה של חברי כנסת ערוצי הטלוויזיה 11, 12 יעבירו בשידור חי... תושבי רחובות מוזמנים

ילדה בת 10 נפגעה במתחם בילו סנטר, מצבה בינוני

שעריים הפסידה במחזור האחרון ובשבוע הבא שעריים תתמודד בפלייאוף העליון על הכרטיס לליגה הלאומית

אורן פדהצור זכה במקום הראשון בניווט התחרותי שנערך ביום שישי ע"י ועד "מרחבי רחובות" בשטחים הפתוחים במזרח רחובות

את הניווט העממי והתחרותי ארגן איציק נוסבאום עם ועד "מרחבי רחובות" הפועלים לקדם פארק טבע בשטחים הפתוחים במזרח רחובות* ביום הניווטים השתתפו כ – 100 תושבי רחובות* הניווט התחרותי היה לאורך 7 ק"מ וזכה בו אורן פדהצור שסיים אותו ב – 1:05 שעה וזכה בפרס סמלי* במהלך החודש ועד מרחבי מתכנן מבצע ניקיון בשטח

מערכת האתר | | תגובות: 0
אורן פדהצור שני מימין עם חברי ועד מרחבי רחובות
 
כמאה אנשים, נשים, ילדים ונוער השתתפו ביום שישי האחרון 2/11 בניווט עממי ובריצת נווט תחרותית בגבעות מזרח רחובות. האירוע אורגן ע"י איציק נוסבאום ונוהל ע"י ועד "מרחבי רחובות",  במטרה להגביר את ההיכרות של תושבי רחובות והאזור  עם השטחים הפתוחים שבמזרח העיר ולקדם את תכנית פארק הטבע האזורי שתכנן הועד.
 
הניווט כלל שני מסלולים: ניווט עממי באורך של כ- 3 ק"מ המתאים לכל המשפחה, ומסלול תחרותי באורך של כ-7 ק"מ. בניווט העממי השתתפו תושבים רבים בכל הגילאים מרחובות ומהאזור, שנהנו ממזג האוויר הנעים, הנוף היפה והשטחים הפתוחים. משפחה שהגיעה לניווט מפתח תקווה התפעלה מ"המרחבים שעוד יש לעיר הזאת. אצלנו בפתח תקווה אפשר רק לקנא". בריצת הניווט התחרותית זכה במקום הראשון אורן פדהצור בזמן של 1:05 שעות וזכה בפרס סמלי, מתנת ועד "מרחבי רחובות". את האווירה היפה והפסטורלית של האירוע העכירו רוכבי טרקטורונים רבים שנסעו בפראות בשטחים הפתוחים, וסיכנו את משתתפי האירוע. מארגני יום הניווט התלוננו על כך במשטרת רחובות. עוד מפגע שעליו התלוננו מנווטים רבים הם ערמות פסולת הבניין ופגרי הכבשים שמכערות את השטח כולו. פניה בנושא שהועברה לפני האירוע לעירית רחובות נענתה ב"הבעיה מוכרת, אין פתרון קסם".
 %D7%95%D7%A2%D7%93%20%D7%9E%D7%A8%D7%97%
ענת גייגר-שבתאי, מראשי ועד "מרחבי רחובות", אמרה בסיום הנווט "אני ובני יותם נהנינו מאוד, ואפילו שאנחנו מהמשוכנעים, ראינו היום שוב השתכנענו שהשטחים של מרחבי רחובות  הם ממש יופי של מקום ושכדאי שיישארו פתוחים. טוב שיש במרחק קצר מהבית מרחבים כאלו שאפשר ללכת בהם שעה ארוכה בלי לחצות כביש או לשמוע מכוניות". 
 
לפרטים נוספים: עופר ארנון, חבר ועד "מרחבי רחובות", 054-6605903, sabres36@gmail.com
פרטי קשר עם ועד "מרחבי רחובות" merhavey.rehovot@gmail.com
www.greenrehovot.org.il

%D7%95%D7%A2%D7%93%20%D7%9E%D7%A8%D7%97%
עוד משהו על ועד "מרחבי רחובות"

 
ועד "מרחבי רחובות" הוא ארגון של תושבי רחובות בעלי חזון משותף לראות יותר ירוק ברחובות וסביבותיה. חברי הועד הם מתנדבים מכל שכבות הציבור בעיר. ועד "מרחבי רחובות" חבר בארגון "חיים וסביבה" – ארגון הגג של הגופים הסביבתיים בישראל, ופועל בשיתוף עם החברה להגנת הטבע.
כתובת האתר שלנו:  http://www.greenrehovot.org.il
 


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אזרח נורה בכניסה לבסיס תל נוף על ידי חיילים

מצבו קל

אבי בר | | תגובות: 17


יום חמישי 25/4 שעה 15:45 התקבל דיווח על נהג ברכב אזרחי הנוסע בפראות פוגע ברכבים ובתמרורים ודוהר לכיוון שער בסיס תל נוף. הנהג ירד מהרכב והחל להתקדם לעבר השער החיילים ביצעו נוהל מעצר חשוד כולל ירי לרגלו.

האזרח נפצע קל ופונה לבית החולים על ידי אמבולנס צבאי.

בשלב זה לא ברורה ההתנהלות של התושב. מתחקיר ראשוני נראה שהחיילים פעלו בהתאם לנהלים ומצ"ח יחקרו את התקריתהתפרסמו 17 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ירי לרגלו כשהוא יושב ונוהג ,איך זה אפשרי?!
  הגב 25.04.19 19:10
 • אורח
  תקרא מה כתוב, הוא יצא מהרכב והתקדם לכיוון שער הבסיס.
  25.04.19 19:14
 • אורח
  מותר להם הכול מה זה זה מדינה של פשע
  הגב 25.04.19 19:12
 • אורח
  חחחחחח איך ראו את הרגל בתוך האוטו
  הגב 25.04.19 19:13
 • אורח
  לא מבין את מה שאתה קורא זה נקרא הבנת הנקרא
  25.04.19 20:34
 • אורח
  מסכן החייל שירה. מצ"ח והפרקליטות הצבאית הולכים לתפור לו תיק רציני.
  הגב 25.04.19 19:15
 • אורח
  תקראו טוב לפני שאתם מגיבים רשום שהאדם ירד מהרכב והתקדם אל השער
  הגב 25.04.19 19:15
 • אורח
  מצוין בן זונה היו צריכים לחסל אותו
  הגב 25.04.19 19:19
 • אורח
  צודק
  25.04.19 19:58
 • אורח
  בטח חייל ממורמר שקיבל ג׳ננה על הבסיס הזה
  הגב 25.04.19 19:26
 • אורח
  אתה ממורמר תלך כפרה על כל חיילינו
  25.04.19 19:59
 • אורח
  חבל שלא כתבו את המוצא של האזרח , בן דוד
  הגב 25.04.19 19:28
 • אורח
  דווקא לא
  25.04.19 19:37
 • אורח
  כהנא צדק
  הגב 25.04.19 19:36
 • אורח
  מה זה משנה מי האזרח לא מתקרבים לבסיס ללא צורך וכול הכבוד לחיילים ישר כוח
  הגב 25.04.19 20:03
 • אורח
  איזה עבודה עיתונאית וואו לא ביררתם בכלל את הסיבה קצת פרטים על האדם הזה משהו
  הגב 25.04.19 21:13
 • אורח
  תגובות נוראיות
  הגב 26.04.19 07:03

סיכום השבוע be106 רחובות! אסון ההתחשמלות שהביא למותם של 2 תושבי רחובות, נחש באורך 2 מ' התגלה בעיר, למה הגיעו השוטרים לבנק הפועלים הדרים? הכוכב הבא של רחובות הזמיר רחמים מלול, הענקת תעודת הוקרה לאבנר גדסי כל זאת ועוד בסיפורי עיר המדע

לכל מי שפספס או לא שמע אנו מביאים לכם סיכום שבועי עם הסיפורים המרכזיים, הסיפורים המעניינים בעשייה העירונית של נבחרי העיר ותושביה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
צילום: איחוד הצלה וכיבוי אש


חג הפסח אוטוטו מסתיים ורגע לפני שחוזרים לשגרה אנו מביאים לכם את סיפורי עיר המדע שהתרחשו במהלך השבוע האחרון.


נתחיל בבשורות הקשות שהגיעו לעיר בחג הפסח שנפתח באירוע ההתחשמלות בו נהרג נוני להב ז"ל בן 46 תושב אושיות שנפטר לאחר מספר שעות. ביום רביעי(24.4) התבשרנו כי העובד השני בני אסולין בן 50 תושב שכונת המדע שנפצע קשה באירוע נפטר מפצעיו.


משפט, פלילים וביטחון

תאונות הדרכים ממשיכות להיות בכותרות כשרוכב אופנוע בן 20 נפגע מרכב בכביש 411 סמוך לצומת גן שלמה. הצעיר פונה לבית החולים עם פציעות בבטן ובגפיים.

צילום: דוברות איחוד והצלה


5 פצועים קל נפגעו בתאונת דרכים עם מעורבות שני רכבים פרטיים בכביש 411 (דרך יצחק כץ) בסמוך לצומת גן שלמה.


השבוע נקראו כונני ארגון ידידים לחניון קניון עופר רחובות לחלץ ילד שננעל ברכב לעיני אמו

צילום: דוברות ידידיםשוטרים הגיעו אל סניף בנק הפועלים סניף הדרים בצומת הרצל הרשנזון ברחובות בעקבות חשד כי בכספומט החיצוני הותקנה מצלמה סמוייה המצלמת את פרטי כרטיס האשראיקטטה "משפחתית" במהלך אזכרה בבית העלמין ברחובות והתוקף ישלם לבעלה השני של חמותו 1500 ₪ פיצויים

http://www.be106.net/233/29916

חדשות העיר

נתחיל במגפת החצבת בישראל כאשר 14 גני ילדים ומשפחתונים ברחובות הצטרפו למיזם "מחוסגן" המתנים את הצטרפות הילדים:

האגדה שלי- ילדודס- גן ניצני הטבע- גן שחר- המשפחתון של אורין- המשפחתון של סוניה- משפחתון לב- משפחתון נגה אורן- גן שיבולים- ממלכת הילדים- החיוך של כרמית- חלומוטף- צועדים באהבה- צנובר


ספורט

לאחר מאבקי ההישרדות של מכבי רחובות בכדורסל היא יורדת לליגה הארצית לאחר 3 עונות בליגה הלאומית. הנהלת הקבוצה מסרה לאוהדים: "אנו מודים לכל האוהדים המסורים שליוו אותנו במהלך העונה. נבנה בעונה הבאה קבוצה חזקה כדי לשוב לליגה הלאומית".


גם הפועל מרמורק ממשיכה במאבק ההישרדות שלה לאחר ההפסד נגד עכו. ההכרעה לגורל הקבוצה תיפול רק במחזור האחרון של הליגה.


נעבור לפינת הכוכב הנולד - השבוע נחשפנו לכשרון השירה של ראש העיר רחמים מלול ששר בפני המשפחות השכולות שהתארחו במלון לאונרדו בעיר.

במהלך השבוע התקיים פסטיבל רוקדים אביב בו נהנו התושבים משלל הרקדות והופעות של אמני ישראל. ביומו השני של הפסטיבל העניק חבר המועצה עודד עמרם, מחזיק תיק התרבות, תעודת הוקרה לזמר אבנר גדסי שהופיע יחד עם ילדיו.בן יוסיפוביץ׳, מבוגרי בימת הנוער ברחובות, הביא גאווה לעיר כאשר זכה בפרס השחקן בפסטיבל חיפה הבינלאומי להצגות ילדים על ההצגה "ספר השיאים של פוז"

צילום: יוסי צבקרעו"ד שלום אטיאס מרחובות מתמודד במחוז המרכז של לשכת עורכי הדין ברשימת "לשכה חזקה"
חבר המועצה, עו"ד מתן דיל ויערה ספיר זומנו לדיון בוועדה המחוזית כמתנגדים לתוכנית ברחוב פלדי לשנות את המגרש משטח ספורט ובריכה לבניין מגורים.

http://www.be106.net/233/29876נחש צפע ענק "הגיע לביקור" בערב החג לשער בית ברחובות בו מתגורר שוטר, הנחש היה באורך של כ - 1.5 - 2 מטרורגע לפני סיום נבשר בשורה מתוקה של הזמר משה פרץ שמתכנן לפתוח גלידריה בעיר.

המימונה בפתח ואנו נפרד מהמצות וחג הפסח אך רגע לפני נזכר בתמונות החג של חברי המועצה

מתן דיל ואבי קינד חשפו תמונות משפחתיות
משפחת חני וזהר בלום כבר נמצאת בהכנות למימונה המסורתית וכבר העלתה סירים על האש להכנת הריבותלרגל החופשה ד"ר רוני באום הכינה ספרים לקריאה

ונסיים בברכת תרבחו ותסעדו ונזכיר לתושבים את חגיגות המימונה של חני וזהר בלום שמזמינים את התושבים בצאת החג לביתם לחגיגה המסורתית במוצ"ש 27.4 אליהם יגיעו פוליטיקאים: יאיר לפיד, גבי אשכנזי וצוותי הטלוויזיה.


וצוותי הטלוויזיה כבר הגיעו לצילומים המקדימיםוחגיגות המימונה העירונית שתתקיים ביום ראשון 28.4 בגן המייסדים עם אתי ביטון ומאור אדרי.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

תזכורת! ביום ראשון 28/4 תחגוג רחובות את סיום חג הפסח בחגיגות המימונה המסורתית בגן המייסדים עם מאור אדרי, אתי ביטון וכמובן המופלטות

הכניסה חופשית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


יום ראשון 28/4 יציינו ברחובות כמיטב המסורת החל מהשעה 20:00 את חגיגות המימונה העירונית בגן המייסדים שם יוקם מאהל ענק, מרהיב ביופיו שהובא היישר ממרוקו לישראל. הקהל הרחב ייהנה ממופע של הפייטן ליאור אלמליח, מגדולי הפייטנים בארץ ובעולם, הזמר והיוצר מאור אדרי והופעה של אתי ביטון ולהקתה. כמו כן, לא ניתן לחגוג מימונה בלי מופלטות - אלפי מופלטות יוכנו בלייב ויוגשו לנוכחים.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום שלישי 30.4 יתקיים בהיכל התרבות רחובות מופע הדו קיום מוזיקלי- "דואט לשלום" בהשתתפות האחים אסנר, מירה עוואד, חיה סמיר ועוד

עלות: 75 ש"ח לפרטים: 08-9232200

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


היכל התרבות רחובות מזמין את התושבים למופע המיוחד "דואט לשלום"- הרכב נגנים ערבי- ישראלי עם נגן העוד עידן טולדנו יחד עם האחים אסנר.

המופע הוא מופע מיוחד בו הם רוקמים דואט של דו- קיום עם: נורמן עיסא, מירה עוואד, חיה סמיר ואורית שלום.

המופע יתקיים ביום שלישי 30.4.19 בשעה 20:30 בהיכל התרבות

עלות: 75 ש"ח

לפרטים: 08-9232200התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מבזק וואטסאפ אדום ברחובות! רכב התהפך, פצועים קל

דיווחי וואטסאפ אדום 0-586-586-106 (שמרו המספר בזיכרון לדיווחים מידיים ומעניינים)

מערכת האתר | | תגובות: 4
קרדיט צילום קבוצת צבם


התקבל בוואטסאפ האדום

יום חמישי 25/4 שעה 17:00. בדרך היםרחובות התהפך רכב, צוותי מכבי אש סייעו לחילוץ יושבי הרכב אשר קבלו סיוע ראשוני על ידי חובשי מד"א ואיחוד הצלה. 2 פונו במצב קל לבית החולים קפלן


סרטון

עדכון מדוברות איחוד הצלה - מחוז מרכז:


תאונת דרכים עם מעורבות רכב פרטי שהתהפך על צידו בדרך הים ברחובות בסמוך לגשר הרעות.


חובשים מיחידת האופנועים של איחוד הצלה שהגיעו למקום העניקו טיפול רפואי ראשוני לנפגעת אחת כבת 25 כאשר מצבה מוגדר בינוני. בסיום הטיפול הראשוני פונתה הנפגעת בניידת טיפול נמרץ לבית החולים קפלן ברחובות. כוחות כיבוי האש מתחנת רחובות פעלו במקום לחילוץ הנפגעת מהרכב.צילום איחוד הצלהתמונות נוספות שנשלחו בוואטסאפ האדום
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שנשמע בשורות טובות נישואין ולא גירושין! לידות ולא נפטרים ותיבדלו כולם לחיים ארוכים אמן כן יהי רצון ה' אחד אלוקים אחד בורא עולם!!!!!!!!!
  הגב 25.04.19 17:34
 • אורח
  לא ברורה לי התמונה זה גיפ ?
  הגב 25.04.19 18:03
 • אורח
  לא. זה הזבל כמו קיה פיקנטו. ניסאן הקטנים
  25.04.19 20:17
 • אורח
  זאת מכונית פרטית שניסרו לה את הגג כדי לחלץ את הפצועה.
  הגב 25.04.19 18:41

שוק המכוניות

שוק יד 2 למכוניות עם סרטונים בלבד
הפרסום חינם!
מצלמים את הרכב, מוסיפים פרטים ושולחים בוואטסאפ 0-586-586-106

מיצובישי אאוטלנדר 2017
יד: 1
ק"מ: 102,000
מחיר: ₪139,000
דגם: פרימיום
שנה: 2017
הערות: ינואר 2017 עליה לכביש יד ראשונה נהג יחיד טסט לשנה דגם פרימיום
טלפון: 052-242-1690
הצג פרטים נוספים

קיה אופטימה 2013
יד: 2
ק"מ: 143,000
מחיר: ₪52,000
מחיר מחירון: ₪56,000
דגם: דגם מנהלים
מנוע: מנוע 2000 165 כוחות סוס
שנה: 2013
סוג בעלים: פרטי
סוג בעלים קודמים: ליסינג
הערות: גג פנורמי גדול שמתחלק ל2 גגות, גיר 6 הילוכים
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

טויוטה אוריס 2008
יד: 3
ק"מ: 204,000
מחיר: ₪22,000
תת דגם: אוטומט
מנוע: 1600
שנה: 2008
סוג בעלים: פרטי
הערות: נראת כחדשה מטופל בחברה
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

רנו מגאן פרו 2009
יד: 2
ק"מ: 99,000
מחיר: ₪18,000
מנוע: 1600
שנה: 2009
סוג בעלים: פרטי
הערות: מצבר וצמיגים חדשים טסט עד יוני 19
טלפון: 054-574-8512
הצג פרטים נוספים

טויוטה ורסו 2012
יד: 1
ק"מ: 137,000
דגם: 7 מקומות
תת דגם: 1.4tsi
שנה: 2012
סוג בעלים: פרטי
הערות: שמורה מטופלת בחברה, אחריות שנה מלאה. מגיע עם מערכת מולטימדיה ומצלמת רוורס
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

פורד פוקס 2012
ק"מ: 135,000
מחיר: ₪25,000
שנה: 2012
הערות: מצב מצויין, טסט לעוד 10 חודשים, עבר רצועת טיימינג לרציניים בלבד
טלפון: 050-641-7980
הצג פרטים נוספים

קיה פורטה 2011
יד: 2
ק"מ: 143,000
מחיר: ₪34,000
תת דגם: גיר 6 הילוכים אוטומט
מנוע: 1600
שנה: 2011
סוג בעלים: פרטי
הערות: שמורה מאוד מטופלת בחברה, משפחתית אמינה
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

אאודי a4
יד: 1
ק"מ: 40,000
דגם: execut dsn
מנוע: 1400 טורבו
סוג בעלים: פרטי
הערות: שמורה ומטופלת
טלפון: 050-360-04011
הצג פרטים נוספים

יונדאי טוסון v6 2006
יד: 5
מחיר: ₪26,000
תת דגם: 4 על 4
שנה: 2006
הערות: טסט לשנה מצב חדש! אחרי יישור קו
טלפון: 053-435-0360
הצג פרטים נוספים

יונדאי אלנטרה i35 2014
ק"מ: 57,000
שנה: 2014
סוג בעלים קודמים: פרטי
הערות: עקב קבלת רכב מעבודה שמור
טלפון: 054-888-5107
הצג פרטים נוספים

טויטה ורסו 2013
יד: 1
ק"מ: 197,000
תת דגם: 7 מקומות
שנה: 2013
סוג בעלים: פרטי
הערות: מגיע עם מערכת מולטימדיה ומצלמה אחורית
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

יונדאי טוסון 2016
יד: 1
ק"מ: 70,000
מחיר: ₪94,000
דגם: פריים
תת דגם: אוטומט
מנוע: 1600 גיר שישה הילוכים
שנה: 2016
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

טויוטה פריוס היברדי 2008
יד: 2
ק"מ: 203,000
מחיר: ₪30,000
מחיר מחירון: ₪35,000
דגם: היברדי
מנוע: 1500 סמ"ק
שנה: 2008
סוג בעלים: פרטי
הערות: היברדי חסכוני עושה 1 ל-25
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

דייהטסו סיריון 2008
יד: 3
ק"מ: 154,000
מחיר: ₪20,000
מנוע: 1300
שנה: 2008
סוג בעלים: פרטי
הערות: רכב שמור ויפה, מנוע יפני של טויוטה
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

פיג'ו 207 אוטומט 2008
יד: 3
ק"מ: 115,000
מחיר: ₪15,000
תת דגם: 5 דלתות
מנוע: 1600 בנזין
שנה: 2008
סוג בעלים: פרטי
הערות: רכב שמור
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

פולקסווגן גולף 2013
יד: 1
ק"מ: 49,000
מחיר: ₪71,000
מחיר מחירון: ₪75,000
תת דגם: 1.4tsi
מנוע: מנוע טורבו
שנה: 2013
סוג בעלים: פרטי
הערות: מטופלת בחברה, טסט שנה מלאה
טלפון: ‎050-577-7117
הצג פרטים נוספים

שירות חדש וחינמי לבעלי רכבים פרטיים ולבעלי עסקים וחברות בתחום הרכב. לוח מכירות רכב יד שנייה בליווי סרטון ובצירוף מירב הפרטים על הרכב (מומלץ גם מחירון)
במידה והרכב נמכר שלחו הודעה בוואטסאפ מאותו מספר ששלחתם את הסרטון ונסיר המודעה.
שימו לב!
מודעה ללא סרטון לא תעלה
בשלב זה השירות חינם
ניתן לפרסם רכבים מכל אזור המרכז בלבד

מצלמים את הרכב, מוסיפים פרטים ושולחים בוואטסאפ 0-586-586-106
כל המחירים והפרטים באחריות המפרסם ט.ל.ח

מבזק ספורט! שעריים הפסידה במחזור האחרון ובשבוע הבא שעריים תתמודד בפלייאוף העליון על הכרטיס לליגה הלאומית

הפלייאוף בשיטת הגביע, הקבוצה המפסידה עפה המנצחת עולה שלב

אבי בר | | תגובות: 9


היום שישי 25/4 נערך המשחק האחרון של העונה הסדירה בליגה א' דרום. שעריים יצאה למשחק חוץ נגד נורדיה ירושלים והפסידה בתוצאה 3 – 1. שעריים הובילה משער של תום מדהלה בפנדל.

אך המשחק היה לפרוטוקול בלבד לאחר ששעריים כבר הבטיחה לעצמה את המקום השלישי המעניק לה יתרון במשחקי הפלייאוף בו תנסה לזכות ולעולת לליגה הלאומית.

במשחק הראשון בפלייאוף תארח שעריים ביום שישי הבא 3/5 את אדומים אשדוד. בשיטת הגביע המפסידה עפה המנצחת עולה שלב

שיטת הפלייאוף

 • הפלייאוף הוא בין הקבוצות המסיימות במקומות 2 – 5 בליגה א' דרום.
 • המשחק בשיטת הגביע – המפסיד יוצא מהפלייאוף.
 • המסיימות בפלייאוף ראשונות בליגה א' דרום וצפון ישחקו ביניהן במגרש ניטראלי.
 • המנצחת תתמודד עם המסיימת במקום 14 בליגה הלאומית


התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שעריים כלום ושום דבר משחק ראשון או שני עפים התוצאה של היום רמזור אדום להנהלה שכנראה לללא מוסה בתחילת העונה שעריים היתה במקום אחר היום במידה וההנהלה לא תחתים את ההגנה והשוער של העונה הסיפור מביחנת שעריים בעונה הבאה יהיה קטסטורפה
  הגב 25.04.19 15:44
 • אורח
  מי זה מוסא מה עשית ממנו,תבדוק טוב את ההרכב ותבין שחצי מהשחקנים שמוסא הביא שוחררו,מי ישמע מוסא מוריניו,כולה אימן עונה אחת בליגה א חלס
  הגב 25.04.19 17:30
 • אורח
  והובאו שחקנים אחרים במקומם
  הגב 25.04.19 17:31
 • אורח
  ומי ישמע כאילו ששחק י ההגנה שמוסא הביא היו שחקנים אלמונים שמוסא גילה אותם,אלו שחקנים שהעלו את נס ציונה וחוזה טוב שכנע אותם להגיע קצת פרופורציות
  הגב 25.04.19 17:32
 • אורח
  היום חצי הרכב לא שותף וזה כולל רוזנקוביץ רביד אשר אושרי טוויל גיא אבן
  הגב 25.04.19 17:35
 • אורח
  כנראה שאתה לא מבין מה שאתה קורא ללא מוסה שהביא את שחקני ההגנה ודורון שעריים היתה במקום אחר שעריים כל העונה שיחקה בלי שחקני ספספל ומי שהחזיק אותה זה אותם שחקנים שמוסה הביא וצריך להדות לו על זה
  הגב 25.04.19 17:37
 • אורח
  כל הכבוד למוות המאמנים ולשחקנים על ההישג העונה . ללא תקציב רק עם נשמה עובדה שבחרו בהם כמאמני העונה
  הגב 25.04.19 18:06
 • אורח
  כל הכבוד לצוות סליחה על הטעות
  הגב 25.04.19 18:06
 • אורח
  מה שחשוב זה המשחק נגד אדומים אשדוד צריך לנצח
  הגב 25.04.19 18:18

מבזק תאונה! ילדה בת 10 נפגעה במתחם בילו סנטר, מצבה בינוני

הילדה פונתה באמבולנס לבית החולים קפלן ברחובות.

אבי בר | | תגובות: 4


תאונת דרכים עם מעורבות רכב קארטינג אירעה במסלול הקארטינג במתחם ביל"ו סנטר בסמוך לרחובות.

חובשי איחוד הצלה שהגיעו למקום וחובשי מד"א העניקו טיפול רפואי ראשוני לילדה כבת 10 שנפגעה ככל הנראה במהלך נסיעה במסלול הקארטינג. הנפגעת סבלה מחבלת פנים וראש ומצבה מוגדר בינוני. בסיום הטיפול הראשוני פונתה באמבולנס לבית החולים קפלן ברחובות.התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חחלמה מהירה לילדה
  הגב 25.04.19 15:30
 • אורח
  אוי ואבוי רפואה שלמה ושנשמע רק ורק בשורות טובות אמן כן יהי רצון ה' אחד אלוקים אחד!!!!!!!!!
  הגב 25.04.19 15:37
 • אורח
  רפואה שלמה ורקבשורות טובות
  הגב 25.04.19 16:48
 • אורח
  משהו לא תקין במסלול או הרכבי הקארטינג תביעה כספית בדרך ִִִִִִגם נגד הנהלת המתחם, גם נגד מועצת קרית עקרון
  הגב 26.04.19 01:27

עופרי ענתי מרחובות זכה באליפות ישראל בקליעה ברובה אוויר לקדטים

שלי בקר זכתה במקום השני בקדטיות

אבי בר | | תגובות: 6
תמונות - גיל ניר מועדון קליעה


לפני החג התקיימה אליפות ישראל בקליעה ברובה אוויר לקדטים. שלשה קלעי הפועל רחובות השתתפו בה וכולם עלו לשלב הפיינל (גמר). עופרי ענתי זכה במקום הראשון והוא אלוף ישראל ברובה אוויר לקדטים לשנת 2019. שלי בקר זכתה במקום השני בקדטיות. בר ארד הגיעה למקום הששי המכובד בגמר תחרות הקדטיות. כבוד גדול לקלעי רחובות.
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בן או נגד של הקלע ראובן ענתי?
  הגב 25.04.19 15:30
 • אורח
  מה זה נגד?
  25.04.19 15:33
 • אורח
  אה נכד התכוונת
  25.04.19 15:33
 • אורח
  כן הוא נכדו
  25.04.19 17:12
 • אורח
  אפשר עוד פרטים על המועדון הזה מה זה איך זה עובד איפה אפשר להירשם ?
  הגב 25.04.19 16:55
 • אורח
  http://rehovot-shooting.club/about-club/contact/
  25.04.19 17:14

בימים שני ושלישי 29-30.4 יציגו שחקני בימת הנוער את מופע הסיום שלהם "וידוי" באולם בימת הנוער

המופע יתקיים בהשתתפות: אביב גרזי, איילת ופרינסקי, תום סגל, אריאל וסרמן, דן ברודסקי, טל יעקב, יובל אמסלם, ירדן יהודאי, לי שוחט , עומר דורון, עין בר לובל ושירה מיטרני.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בימת הנוער רחובות מזמינה את התושבים למופע סיום השנה של שחקני בימת הנוער שתתקיים בשבוע הבא.

המופע "וידוי" מספר על חבורת נערים נפגשים על מנת להיפרד מחברם שעוזב לחו"ל, אך לאחר שעושים את הטקס היומי, טקס יפני עתיק, הם נקלעים לתוך מציאות שונה ממה שהם הכירו. בעזרת חברות חזרה עוברים מסע מטלטל ממנו הם לא יחזרו אותו דבר.

המופע בהשתתפות: אביב גרזי, איילת ופרינסקי, תום סגל, אריאל וסרמן, דן ברודסקי, טל יעקב, יובל אמסלם, ירדן יהודאי, לי שוחט , עומר דורון, עין בר לובל ושירה מיטרני.

מופעי סיום השנה יתקיימו בימים שני ושלישי 29.4-30.4.19 בשעה 20:00 באולם בימת הנוער

עלות: 20 ש"ח

לפרטים: 08-9456050
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

כ 5000 צועדים הגיעו הבוקר (חמישי) לצעדת האביב ונהנו מצעדה והפנינג חגיגי באתר הפרדסנות אליהם הצטרפה הנהלת העיר: רחמים מלול, עודד עמרם, ד"ר רוני באום, איציק עובדיה ודורון מילברג

במקום חיכו לצועדים פעילויות אטרקטיביות ומשימות אתגריות: מעגל קפוארה, תחנת יצירה, תחנה ליצירת חשמל ע"י דיווש אופניים, מופע לילדים ורכבת שלקחה אותם לסיור באתר.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3השנה, צעדת האביב הייתה בסימן תרבות, מדע וספורט ולאורך הדרך חיכו לצועדים מגוון פעילויות לכל המשפחה ובהן הדרכות אינפורמטיביות במכון ויצמן בבית הנשיא, מיצג המדען המבולבל וסדנת מדע, מופע רחוב משעשע של חקיינים של שושנה דמארי ויהורם גאון, מעגל מתופפים , תחנת עפיפונים ובועות סבון, תחנת סחיטת תפוזים ועוד.

כ5000 איש עברו בנקודת ההתחלה באתר הפרדסנות וצעדו במסלול של 6 ק"מ , בסיומו הגיעו להפנינג חווייתי באתר הפרדסנות שהיווה גם את נקודת הסיום . במקום חיכו לצועדים פעילויות אטרקטיביות ומשימות אתגריות: מעגל קפוארה, תחנת יצירה, תחנה ליצירת חשמל ע"י דיווש אופניים, מופע לילדים ורכבת שלקחה אותם לסיור באתר.

אלפי משפחות צעדו בשטחים הפתוחים של העיר, נהנו מן הטבע , הנופים והפעילות שהוכנו להם בדרך.


אחרי ששרפו קלוריות בצעדה, עיריית רחובות מזכירה לתושבים ומזמינה אותם לחגיגת המימונה המרכזית שתתקיים בגן המייסדים ביום ראשון 28.4 החל מהשעה 20:00. החגיגה תכלול מאהל ענק, מרהיב ביופיו שהובא היישר ממרוקו לישראל, מופע של הזמר והיוצר מאור אדרי, מופע של הפייטן ליאור אלמליח, מגדולי הפייטנים והופעה של אתי ביטון ולהקתה. ואין מימונה בלי מופלטות - אלפי מופלטות יוכנו ויוגשו לנוכחים.
ראש העיר, רחמים מלול שקיבל את פני הצועדים שהגיעו בסיום לאתר הפרדסנות אמר:

"מדי שנה צעדת האביב מושכת עוד ועוד משתתפים, ואנו נמשיך במסורת המוצלחת הזו".


מחזיק תיק התרבות, חבר המועצה עודד עמרם:

"תושבי רחובות והאזור הצביעו ברגליהם, ובאו בהמוניהם. המשתתפים בנקודת הסיום סיפרו לנו שהם נהנו מאוד מהאירוע".


מ"מ מנכ"ל החברה העירונית רחובות, איציק עובדיה:

"צעדת האביב היא אחת מהפעילויות שלנו בחול המועד פסח, המהווה הזדמנות נפלאה לבלות עם כל המשפחה בפעילות חווייתית מגבשת".התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד על ההשקעה היה ממש כיף
  הגב 25.04.19 13:33
 • אורח
  תודה לכל המארגנים, הייתה צעידה מהנה,עם חניות מפתיעות ....יישר כח, להתראות בשנה הבאה
  הגב 25.04.19 13:36
 • אורח
  מדושני עונג!!!!!!!
  הגב 25.04.19 20:39

תעודת הוקרה הוענקה לזמר אבנר גדסי בפסטיבל רוקדים אביב רחובות, על תרומתו לזמר הישראלי, מצ"ב סרטון

מחזיק תיק התרבות, עודד עמרם, הגיש תעודת הוקרה מיוחדת לאבנר גדסי על "תרומתו רבת השנים לזמר הישראלי ועל פועלו כיוצר מקורי שהטמיע בשיריו את השורשים מבית אבא, ועל שירים שהפכו לקלאסיקות בזמר הישראלי."

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


כ 4,000 איש אלפים הגיעו אמש (רביעי) ליומו השני והאחרון של פסטיבל רוקדים אביב המסורתי המתקיים מידי שנה ברחובות, שמנהלת החברה העירונית רחובות לתרבות ולנופש. הפסטיבל מתקיים כהמשך למסורת חגיגות האביב בתחילת ימיה של המושבה רחובות.

אמש נמשכו הריקודים במתחמי הריקוד השונים עד השעות הקטנות של הבוקר: אולם אוסי וזוהר, אולם אמי״ת ואולם תקוותינו, בהדרכת מדריכי ריקודים ובמגוון סגנונות: מתחם ריקודי נוסטלגיה, מתחם ריקודי עם, מתחם ריקודי הורים, ילדים ונוער, מתחם ריקודים מכל הזמנים, מתחם ריקודים אל תוך הלילה ומתחם הרקדת נשים. המתחמים פועלים עד אחרון הרוקדים. במתחמי הריקודים במהלך הפסטיבל השתתפו רקדנים ורקדניות בכיסאות גלגלים.

בשעה 20:00 החל בגן המייסדים המופע המרכזי, שהוקדש לפורצי הדרך של הזמר המזרחי והים תיכוני לאורך השנים ביניהם: זוהר ארגוב, שימי תבורי, צלילי הכרם והעוד, אריס סאן, פוליקר ועוד. דגש ניתן לפועלו של הזמר היוצר אבנר גדסי ולשיריו המוכרים והאהובים. השחקן מתי סרי הנחה את המופע, והשתתפו בו הזמרים שימי תבורי, אבנר גדסי וילדיו – מור גדסי ובן גדסי, אביבה אבידן, ננסי ברנדס ודוד דהרי.
במהלך הערב ביצעו הזמרים מגוון שירים : מחרוזת משירי צלילי הכרם , משירי אריס סאן, משירי אהובה עוזרי, שירי זוהר ארגוב , משיריו של שימי תבורי, וכמובן משירי אבנר גדסי. את המופע ליוו להקות ריקודים בכוראוגרפיה שהוכנה במיוחד עבור המופע- הדרי רחובות, הורה דאנס , הדודאים ועוד בריקודים על הבמה השתתפו גם רקדנים ורקדניות בכיסאות גלגלים.

במופע נכחו גם מנכ״ל העיריה, דורון מילברג, מ״מ מנכ״ל החברה העירונית, איציק עובדיה, חבר המועצה עודד עמרם, מחזיק תיק התרבות, וחבר המועצה גיא צור.

מחזיק תיק התרבות, עודד עמרם, הגיש תעודת הוקרה מיוחדת לאבנר גדסי על "תרומתו רבת השנים לזמר הישראלי ועל פועלו כיוצר מקורי שהטמיע בשיריו את השורשים מבית אבא, ועל שירים שהפכו לקלאסיקות בזמר הישראלי."בדבריו הודה עמרם לראש העיר מלול ולכל העוסקים בהפקת הפסטיבל ובניהולו, וכל עובדי העירייה והחברה העירונית שלקחו חלק בקיומו.

המופעים התקיימו בהפקתה של ליאת כץ- פארחן, הפסטיבל בניהולו האמנותי של שלמה ממן ובהפקת מחלקת ההפקות בחברה העירונית בניהולו של שלמה טולדו.


רחמים מלול, ראש העיר רחובות בירך את הצופים:


"אנחנו משקיעים בתרבות בעיר, ואתם משיבים לנו ומגיעים לאירועים בהמוניכם. אני מאחל לכולנו , בעיר הטובה בישראל, חג אביב שמח, והמשך התחדשות בכל התחומים- התחדשות תרבותית, כלכלית וחברתית".התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איזה שכונה העודד עמרם הזה כולם מושחתים בעירייה
  הגב 25.04.19 12:30
 • אורח
  גם דורון מילברג מושחט לא קטן
  הגב 25.04.19 17:12
 • אורח
  כן הוא שוחט עופות גם בערב יום כיפור.
  25.04.19 20:36
 • אורח
  בדיחה עצובה!!! מי זה בדיוק פרופסור עודד עמרם שמעניק תעודות! והליצן שלמה טולדו. תעשו טובה צאו לפנסיה !!! זמנכם עבר. הופעות עם פנסיונרים
  הגב 25.04.19 17:41
 • אורח
  בוגרי הארוורד, לא???????.
  הגב 25.04.19 20:37

פורום רחובות

הפורום נועד לאפשר לתושבי רחובות להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח
אורח
26.04.19 07:42
כי רוב ההורים והסבים עובדים ולא צץתמיג יכולים לעזור בשמירה על נכדים
אורח
26.04.19 07:41
אפילו חוגי בית פרטים למספר שעות היה עוזר
אורח
26.04.19 07:40
קיצור החופשיים לשיעורי חוגים שהילדים אוהביםבמרכזי הנוער בכל הגילאים היה עוזר להורים רבים
אורח
26.04.19 07:39
אחרים בבית לעשות דברים
אורח
26.04.19 07:38
הורים רבים רוצים שחופשות חגים והחוםש הגדול יקוצר כדי שהם יוכלו לצאת לעבודה בשלווה ללא הרבה טלפונים מהילדים שלא מסתדרים ומשועממים נורא ומפריעים לילדים
אורח
26.04.19 07:36
וזה קורה הרחק מהוריהם
אורח
26.04.19 07:35
לנוסעים במהירות מטורפת ועוברין במהירות מנתיב אחד לשני
אורח
26.04.19 07:34
הדרכים היום נהיו מסוכנים עם נהגים צעירים מעדות המזרח שמנסים להרשים את החברה


אינדקס בעלי מקצוע

דודי שמש וחשמל

רחובות , 050-9204060

דודי שמש וחשמל מכירה והתקנה מכל החברות, שירות תיקונים לכל סוגי הדודים. מפיץ מורשה. מפיץ אור הטב...

לפרטים נוספים

לימוד נהיגה

ההגנה 19 רחובות , 050-5556676

שפירו שמוליק מורה לנהיגה עם ניסיון של למעלה מ-45 שנה. מלמד במקצועיות ובמסירות על רכב פרטי עם גיר...

לפרטים נוספים

מסגריות

מושב טל שחר משק 8 רחובות , 050-8440863

- מדרגות בשילוב חומרים מתכת, עץ, שיש - מעקות מעוצבים - שערים פנים - שערים לחצר - סורגים - סג...

לפרטים נוספים

חשמל חנויות וחשמלאים

רחובות , 054-4431153

​AC2AC מספקת פתרונות בתחום החשמל תקשורת ומתח נמוך לחברות, ארגונים, עסקים ולקוחות פרטיים. AC2AC ...

לפרטים נוספים

משאבות

אזור , 050-5266137

חברת עמי משאבות בעלת מוניטין של למעלה מ25 שנים. מתמחה בשאיבות בטון וחול עבודות בנייה מיוחדות הח...

לפרטים נוספים

אדריכלות

הנרקיס 8, נס ציונה , 08-9400677

משרד "פדרמן אדריכלים" נוסד בשנת 2001 על ידי אדריכל תומר פדרמן. בשנת 1998 סיים תומר את לימודי האדר...

לפרטים נוספים

גדרות ושערים

כונסרי 3 רחובות , 053-734-3495‏

כח הגדר הינה חברה בעלת ניסיון ומוניטין של למעלה מ-17 שנים. החברה מתמחה בתיקון ושיווק של גדרות ברז...

לפרטים נוספים

אלומיניום

רחובות , 052-731-2922

חברת תיקוני אלומיניום S.O.S מתמחה בתיקוני חלונות אלומניום+ החלפה ותיקון נעילות לחלונות + הח...

לפרטים נוספים

מנעולים ומפתחות

רחובות , 054-6719622

תקוע מחוץ לבית? ננעל לך הרכב? + פריצה והחלפת כל סוגי המנעולים + תיקון דלתות, פריצת כספות + התק...

לפרטים נוספים
רחובות , 054-4392959

חברת דור - שירותי חילוץ פריצה ומיגון מציבה דגש על שירות אמין, אישי ומקצועי ומעמידה בפניך את האפשר...

לפרטים נוספים

אינדקס בריאות - אלטרנטיבי - טיפוח

איפור

רחובות , 052-479-0602

מאפרת מקצועית - כלות מלוות וערב בוגרת קורס איפור מקצועי באקדמיה של מיקי בוגנים‏

לפרטים נוספים

רפואה משלימה

רחובות , 052-3477620

מעסקה מקצועית עם ותק של 15 שנה עיסוי להפגת מתחים | שחרור שרירים תפוסים | עיסוי לרוגע ולפינוק...

לפרטים נוספים

אינדקס כללי

חתונות וחינה

מרבד הקסמים 32 עקרון מזכרת בתיה קריית עקרון והמושבים , 050-684-4733

כתר החינה עוסק שנים רבות בתחום ומציע לכם להגשים את חלום החינה המושלמת... מתמחים באירועי חינה של ...

לפרטים נוספים

שיניים

רוטשילד 37 חדר 214 ראשון לציון , 0544-561531

תיקונים, ריפודים, חידושים וניקיון תותבות. ניסיון של 35 שנים.

לפרטים נוספים

קורסים ולימודים

רחובות , 054-6719622

תקוע מחוץ לבית? ננעל לך הרכב? + פריצה והחלפת כל סוגי המנעולים + תיקון דלתות, פריצת כספות + התק...

לפרטים נוספים

עורכי דין

החרש 16 נס ציונה, קומה ב משרד 209 , 073-3982516

משרד עורכי דין שי מויאל מתמחים בתחום דיני המשפחה והמעמד האישי, בעלי וותק וניסיון רב בייצוג בבתי ה...

לפרטים נוספים
שדרות נים 2 (מגדלי עזריאלי) ראשון לציון , 052-3575846

תחומי התמחות: פיצול תא משפחתי, פירוק שיתוף, משמורת קטינים, מזונות, זמני שהות, עזבונות, ירושה, הס...

לפרטים נוספים
הרצל 163 קומה ב רחובות , 08-6766988

משרד עו"ד ומגשר אהרוני מיכה, הינו משרד בוטיק עתיר ניסיון, העוסק במגוון תחומים משפטיים.במסגרת...

לפרטים נוספים

רכב ומוסכים

גבריאלוב קלמן 39 רחובות , 08-9460336

מוסך מורשה מטעם משרד התחבורה. המוסך ממוקם ברחובות ובעל ותק ומוניטין של 30 שנה. א.א לוי אפרים מתמח...

לפרטים נוספים

המימונה של זהר וחני בלום! במוצאי שבת צפויים להגיע לביתו של זהר חברי הכנסת יאיר לפיד, גבי אשכנזי, עודד פורר, השר אורי אריאל ורשימה ארוכה של חברי כנסת ערוצי הטלוויזיה 11, 12 יעבירו בשידור חי... תושבי רחובות מוזמנים

זהר וחני בלום מצפים ל – 2000 אורחים תושבי רחובות, כמיטב המסורת זהר הכין השנה 126 סוגי ריבות תוצרת ביתית ו- 100 ק"ג מופלטות. המימונה ברחוב פרשני 1 רחובות החל מהשעה 20:15

אבי בר | | תגובות: 22
תמונות ממימונות קודמותזהר בלום סגן ומ"מ ראש עיריית רחובות ואישתו חני יערכו השנה בפעם ה-15 מימונה ענקית בהשתתפות מעל 2,000 איש בני כל העדות והמגזרים, ביניהם פוליטיקאים מכל הקשת הפוליטית וביניהם: ח"כ יאיר לפיד, הרמטכ"ל לשעבר גבי אשכנזי, ח"כ עודד פורר (ישראל ביתנו), שר החקלאות אורי אריאל מהאיחוד הלאומי ועוד.ראש העיר רחמים מלול, חברי מועצת העיר ונכבדים רבים

זהר מאמין שהמימונה צריכה להפוך לחג של של כולם, לחג "האחדות" של בני כל העדות והמגזרים שאותו יחגגו כל בית ישראל, רגע לפני ימי הזיכרון ויום העצמאות שבהם אמורה לבוא לידי ביטוי במלוא עצמתה אחדות בין אזרחי ישראל.

הכיבוד שזהר מכין בעצמו, מעבר למתוקי המימונה ה"רגילים" כולל 126 סוגי ריבות ( חלקן נדירות מאוד: ריבת תירוש, ריבת ויסקי, ריבת כרובית, ריבת צנון, ריבת סלק, ריבת לפת, ריבת חצילים, ריבת מנטה, ריבת שומר, ריבת זיתים ועוד..) וכמובן מעל ל -100 ק"ג של מופלטות לאורחי המימונה.

המימונה של משפחת בלום תתקיים במוצ"ש הקרוב 27.4

רחוב פרשני 1 בעיר רחובות החל מהשעה 20:15


האוהל והריבותהתפרסמו 22 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד לזהר בלום ורעיתו 🌹
  הגב 25.04.19 11:32
 • אורח
  על מה כל הכבוד בדיוק??
  25.04.19 17:46
 • אורח
  זוג מקסים חג שמח!
  הגב 25.04.19 11:32
 • אורח
  תודה זהר על האחדות על האהבה ועל האחוה. כן ירבו כמוך גם בפוליטיקה הארצית.
  הגב 25.04.19 11:33
 • אורח
  אנשים טובים פשוט אנשים טובים. חסר לנו כאלה לאחרונה בישראל.
  הגב 25.04.19 11:33
 • אורח
  דוגמה למופת של שבט אחים גם יחד
  הגב 25.04.19 11:34
 • אורח
  את הקולות של המרוקאים לא תקבל אנחנו רק ליכוד רק ביבי!
  הגב 25.04.19 11:35
 • אורח
  מופלטה לא תעשה אותך ראש עיר או חבר כנסת..מר בלובנד
  הגב 25.04.19 11:36
 • אורח
  רק לידיעתך...אם זוהר היה רוצה להיות ראש עיר...כבר מזמן היה נבחר
  25.04.19 18:03
 • אורח
  איזה רוע לב. רק אנשים לא מפרגנים זורעים רעל בחברה. בושה לליכודניק הלא מפותח
  הגב 25.04.19 12:11
 • אורח
  זוהר בלום אשכנזי שמנכס לו את המימונה לא יעזור כלום ביום העצמאות משנים את שם המדינה לברבדוס חלק אוכלי ברבר חלק דוסים הם ינהלו את המדינה הזו.
  הגב 25.04.19 12:38
 • אורח
  אין על זוהר בלום נמבר 1 שכן שלי בחור צנוע אומר שלום לכולם מדבר אל כולם בגובה העניים שיקחו ממנו קצת דוגמא כל חברי הכנסת
  הגב 25.04.19 14:48
 • אורח
  אנשים טובים כל הכבוד!!!!!!!!
  הגב 25.04.19 15:14
 • אורח
  מכניסי אורחים, שכחנו כבר מה הערך של הכנסת אורחים בתרבות הישראלית. תודה לכם משפחת בלום היקרה.
  הגב 25.04.19 15:35
 • אורח
  מה לא עושים בשביל שררה
  הגב 25.04.19 17:42
 • אורח
  יאיר לפיד?? לא ציפיתי שיהיה בין המוזמנים. זוהר בלום עד עכשיו חשבתי עליך אחרת. חבל שאלו החברים שלך!
  הגב 25.04.19 17:45
 • אורח
  מה רע ביאיר לפיד?
  25.04.19 18:05
 • אורח
  כל הכבוד למשפחת בלום, ולכל המשמיצים בתגובות..תתבישו לכם !!!
  הגב 25.04.19 18:00
 • אורח
  אין על זוהר בלום ומשפחתו, כל השנה פותחים את ליבם ולא רק במימונה.
  הגב 25.04.19 18:01
 • אורח
  אין על המימונה בבית משפחת בלום 😎
  הגב 25.04.19 18:04
 • אורח
  שמאלן משהו הפולנדבלובנד
  הגב 25.04.19 19:39
 • אורח
  תשמרו שאלי הקלפטומן וחבורת הבבונים לא יעשו לכם ערסייאדה.
  הגב 25.04.19 23:40

מבזק ספורט! מרמורק הפסידה וירדה למקום 13

נותרו 4 מחזורים והכל פתוח בתחתית כאשר מרמורק מצד אחד בהפרש 1 נקודה ממקום 15 ומצד שני בהפרש 2 נקודות ממקום 10 בטבלה. לכן ההכרעה לגבי היורדת וההולכת למבחנים תיפול רק במחזור האחרון .

מערכת האתר | | תגובות: 10


4 מחזורים לסיום העונה ולפי המצב בטבלת הפלייאוף התחתון בליגה הלאומית רק במחזור האחרון יוכרע מי הקבוצות שירדו מליגה לאומית לליגה א'.

מרמורק אחרי מסע התאוששות יצאה למשחק בעכו כאשר מרמורק במקום 10 בטבלה. אך מרמורק מפסידה בתוצאה 2 – 1 ויורדת למקום 13 בטבלה. וכעת, הכל פתוח בתחתית כאשר מרמורק מצד אחד בהפרש 1 נקודה ממקום 15 ומצד שני בהפרש 2 נקודות ממקום 10 בטבלה. לכן ההכרעה לגבי היורדת וההולכת למבחנים (מקום 14 במבחן נגד ליגה א) תיפול רק במחזור האחרון .

במחזור הבא מרמורק בבית נגד בני לוד


שעריים

מחר חמישי שעריים במשחק חוץ ואחרון בעונה הסדירה נגד נורדיה ירושלים במשחק לפרוטוקול בלבד לאחר ששעריים הבטיחה את המקום השלישי במשחקי הפלייאוף העליון של ליגה א'התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מרמורק לא תרד !!! יש לנו קבוצה טובה ואצילה ואין שום סיכוי שנרד !!!! אנחנו מרמורק מי אתם בכלל
  הגב 24.04.19 22:03
 • אורח
  שעריים
  הגב 24.04.19 22:11
 • אורח
  נה נה נה שעריים הקבוצה של העיר
  הגב 24.04.19 22:31
 • אורח
  קבוצת פח הלוואי ותיגמר יחד עם שעריים בזבוז זמן וכספי המסים
  הגב 24.04.19 23:20
 • אורח
  סתום תפה הומו
  25.04.19 00:34
 • אורח
  מרמורק בדרך לפרוק
  הגב 25.04.19 01:17
 • אורח
  מרמורק ליגה _ א
  הגב 25.04.19 09:02
 • אורח
  אם מרמורק לא הוציאה לפחות נקודה בעכו אז מגיע לה לרדת ליגה
  הגב 25.04.19 13:41
 • אורח
  גם בשבוע הבא נגד לוד הם יפסידו לא נילחמים
  הגב 25.04.19 13:42
 • אורח
  מי שירד ליגה זה איכסל ראשון ורמת השרון במבחנים מרמורק לא יורד
  הגב 25.04.19 16:53

מבזק תאונה ברחובות! 5 פצועים קל

צילום איחוד הצלה רחובות

אבי בר | | תגובות: 5לפני זמן קצר התקבלה במוקד איחוד הצלה קריאה על תאונת דרכים עם מעורבות שני רכבים פרטיים בכביש 411 (דרך יצחק כץ) בסמוך לצומת גן שלמה.


מתנדבי רפואת חירום של איחוד הצלה מסניף רחובות שהגיעו למקום העניקו סיוע רפואי ראשוני לחמישה נפגעים כאשר מצבם מוגדר קל. בסיום הטיפול הראשוני פונו הנפגעים באמבולנסים לבית החולים קפלן ברחובות.
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איפה זה? הרחוב הזה כבר הוזכר פה היום...
  הגב 24.04.19 20:52
 • אורח
  כן תאונה שניהhttp://www.be106.net/233/29919
  הגב 24.04.19 20:54
 • אורח
  בקרית עקרון
  הגב 24.04.19 21:05
 • אורח
  אותו מקום של התאונה מאתמול
  הגב 24.04.19 21:16
 • אורח
  הכביש שמחבר בין בילו לכפר גבירול
  הגב 24.04.19 22:06

הבחירות בלשכת עורכי הדין! עו"ד שלום אטיאס מרחובות מתמודד במחוז המרכז של לשכת עורכי הדין ברשימת "לשכה חזקה"

מטעם הרשימה מועמדת עו"ד רומי קנבל לראשות מחוז מרכז ועו"ד אבי חימי לראשות לשכת עורכי הדין.

אבי בר | | תגובות: 0


יו"ר ועדת רחובות במחוז מרכז של לשכת עורכי הדין, עו"ד שלום אטיאס, מתמודד בבחירות הקרובות למחוז מרכז ברשימת "לשכה חזקה".

מטעם הרשימה מועמדת עו"ד רומי קנבל לראשות מחוז מרכז ועו"ד אבי חימי לראשות לשכת עורכי הדין.


מחוז מרכז בלשכת עורכי הדין משתרע בין גדרה בדרום לבין נתניה בצפון ועורכי הדין ברחובות והסביבה הינם חלק ממחוז זה.

מאחר ומחוז מרכז פוצל ממחוז תל אביב באמצעות חוק לשכת עורכי הדין, הרי שעורכי הדין במחוז מרכז יהיו זכאים לראשונה להצביע בבחירות הקרובות למחוז מרכז בלשכת עורכי הדין.

עו"ד שלום אטיאס תושב רחובות ופעיל מאד למען עורכי הדין בעיר רחובות והסביבה, יזם וארגן עשרות השתלמויות ופעילויות לטובת עורכי הדין בעיר רחובות ובסביבתה.חוג בית שהתקיים ברחובות עם עו"ד אבי חימי בהובלת עו"ד רעות פלדר ואתי שליכטר
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אביהו מדינה במרכז מורשת יהדות תימן! ביום שני 13.5 במרכז מורשת יהדות תימן וקהילות ישראל רחובות יארח יואב קוטנר את אביהו מדינה במסגרת יום עיון על התרבות של שנות ה60 בישראל

עלות: 50 ש"ח לפרטים: 073-3946150

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מרכז מורשת יהדות תימן וקהילות ישראל יערוך במהלך חודש מאי יום עיון מיוחד שיוקדש לנושא “כתונת פסים”- הפסיפס התרבותי בישראל של שנות ה-60. יום העיון מתקיים בשיתוף עם מרכז זלמן שז"ר ועמותת "אעלה בתמר". במהלך היום יתקיימו דיונים על חיי התרבות בשנות ה60, הנשים הבולטות באותה תקופה ובסיום יערך מפגש בין יואב קוטנר לזמר והפזמונאי אביהו מדינה.

בתוכנית:

15:15–16:45: מושב ראשון:

השמיעיני את קולך

נשים משפיעות בשנות ה-60: כתיבה, יצירה ועשייה ציבורית


17:00–18:00:

סיור מודרך במרכז מורשת יהדות תימן וקהילות ישראל


18:30–20:00: מושב שני:

מִן הַפִּנָּה אֶל בָּמַת הַבָּמוֹת – פיוט, תכשיט ומחול

תרבות, אומנות ומסורת בשנות ה-60


20:30–22:00:

יואב קוטנר מארח את אביהו מדינה, לשיחה אישית על יצירתו ותרומתו לזמר העברי, בליווי להיטיו המוכרים.


יום העיון יתקיים ביום שני 13.5.19 החל משעה 15:15 במרכז מורשת יהדות תימן וקהילות ישראל

עלות: 50 ש"ח

לפרטים: 073-3946150התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מחר חמישי צעדה והפנינג ברחובות! בין השעות 08:00 – 09:30 תוזנק "צעדת האביב" מאתר הפרדסנות ובסיומה יתקיים הפנינג חגיגי עם סדנאות מדע, מופעי רחוב, תחנת צפרות, סחיטת תפוזים ועוד

שימו לב המסלול אינו מתאים לעגלות ילדים. השנה תעמוד הצעדה בסימן תרבות, מדע, וספורט

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
תמונות משנים קודמות


עיריית רחובות, באמצעות החברה העירונית לתרבות, ספורט ונופש, מזמינה גם השנה את הקהל הרחב לצעדת האביב המסורתית שתתקיים מחר (חמישי 25.4) במסגרת חגיגות האביב של העיר רחובות. הצעדה תצא לדרך מאתר הפרדסנות ע"ש מינקוב בין השעות 8:00 ל-9:30 בבוקר.מסלול הצעדה:

מסלול הצעדה יחל באתר הפרדסנות, יעבור במכון ויצמן למדע, כיכר הניצחון ואחוזת הנשיא ויצמן. הצועדים ישמעו הסבר על ידי מדריכים ממרכז המבקרים של מכון ויצמן. לאחר הביקור במכון ויצמן ייצאו הצועדים דרך שער האחוזה לרחוב הנשיא הראשון ומשם ימשיכו לשטחים הירוקים של העיר רחובות, שם מתוכננות להם פעילויות יצירה שונות .

עם חציית דרך בגין (הכביש העוקף המזרחי) יכנסו הצועדים לשטח הירוק בצד המזרחי של רחובות, יגיעו לפרדסים, לגבעת הזיתים ויכירו את בעלי החיים והצמחים. בסיום יגיעו הצועדים לאתר הפרדסנות להפנינג סיום חגיגי במתחם הכולל תחנות פעילות חווייתיות לכל המשפחה ובהם סדנאות מדע, מופעי רחוב, תחנת צפרות, סחיטת תפוזים, תחנות משימות אתגריות ועוד.

שימו לב! המסלול אינו מתאים לעגלות ילדים.


רחמים מלול, ראש עיריית רחובות:

"צעדת האביב היא מסורת ברחובות, בת אלפי משתתפים . זוהי פעילות מגבשת לכל המשפחה, והזדמנות להכיר מקרוב את רחובות דרך הרגליים. אנו קוראים לכל תושבי העיר ליהנות ממזג האוויר האביבי ברחובות ולהשתתף באירוע נוסף ללא עלות , המיועד לכל המשפחה".


איציק עובדיה מ"מ מנכ"ל החברה העירונית רחובות:

"מדי שנה גדל מספר הצועדים בצעדת האביב, שהפכה לאירוע שבאים אליו צועדים מכל הארץ. השקענו רבות בתכנון המסלול המהנה , שיהווה חוויה לכל המשפחה. אנו נערכים בכוחות גדולים על מנת לקיים את הצעדה ועל מנת לאפשר פעילות מעניינת ומעשירה לאורך המסלול".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

14 גני ילדים ומשפחתונים ברחובות הצטרפו למיזם "מחוסגן" המתנים את הצטרפות הילדים בכל חיסוני החובה... רשימת הגנים והמשפחתונים בכתבה

260 גני ילדים/משפחתונים ברחבי הארץ הצטרפו למיזם והצפי כי בשנה הבאה יגדל ל - 400

אבי בר | | תגובות: 10
צילום - אתר האינטרנט מחוסגן


ב – 2018 בעקבות מספר מקרי מוות מצערים של ילדים אשר לא חוסנו על ידי הוריהם מסיבות שונות החלה יוזמה פרטית של 2 גני ילדים ברמת השרון ובראשון לציון במיזם "מחוסגן" המבטיח כי כל ילדי הגן חוסנו בכל החיסונים המומלצים על ידי משרד הבריאות. תוך פרק זמן קטן הצטרפו 260 גני ילדים ברחבי הארץ ובהם 14 גנים ברחובות. והצפי הוא כי בשנה הבאה מספר הגנים בפרויקט יעמוד על כ – 400 גנים.

מה הנהלים לגבי גן/משפחתון המעוניין להצטרף למיזם?

בשנה בה מצטרף גן למחוסגן, לא מבקשים להוציא אף ילד מהגן, אלא רק בודקים את הסטטוס החיסוני ומנגישים את הרופא המתנדב לשוחח עם הורים החוששים מחיסונים.
רק בשנה השניה להצטרפות הגן, הגנים המחוסגנים מתנים את ההרשמה לגן הילדים בהצגת פנקס חיסונים מלא ובדיקתו, על פי הנחיות משרד הבריאות.

העומדים מאחורי מיזם "מחוסגן"

מיזם ״מחוסגן״ הוא פרי שיתוף פעולה בין דר׳ מאיר עזרא אליה, מתמחה על בטיפול נמרץ בילוד, לבין יוזמי הגן המחוסן הראשון בישראל, איתי ברשדסקי, בעלי "פשוט גן" וד"ר ליאור אונגר, מתמחה בניורוכירורגיה,

אל שלושתם הצטרפה סתו אברהמי כמנכ״לית היוזמה, ויחד ייסדו את מחוסגן. ואליהם הצטרפו עשרות רופאים מתנדבים ברחבי הארץ


רשימת הגנים והמשפחתונים ברחובות אשר הצטרפו למיזם "מחוסגן"

האגדה שלי

ילדודס

גן ניצני הטבע

גן שחר

המשפחתון של אורין

המשפחתון של סוניה

משפחתון לב

משפחתון נגה אורן

גן שיבולים

ממלכת הילדים

החיוך של כרמית

חלומוטף

צועדים באהבה

צנובר

הרשימה פורסמה בידיעות אחרונות

להרחבה על המיזם לחצו על הלינק

https://www.mehusgan.org.il/התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  צריך להטיל קנסות ודוחות להורים שמסרבים לחסן את ילדיהם בגללם פרצה מגיפת מחלת החצבת
  הגב 24.04.19 14:23
 • אורח
  מאיזו ידיעה אתה אומר את זה? אתה יכול להגיד בוודאות שהחיסונים לא מזיקים?
  24.04.19 14:43
 • אורח
  חובה
  הגב 24.04.19 14:23
 • אורח
  כך הורים ייצאו מאדישותם למען בריאות כללית של כל תושבי המדינה
  הגב 24.04.19 14:24
 • אורח
  ההורים והילדים לא חיים פה לבד
  הגב 24.04.19 14:24
 • אורח
  והם צריכים לחשוב גם על טובת כל תושבי המדינה
  הגב 24.04.19 14:25
 • אורח
  ולא רק על עצמם
  הגב 24.04.19 14:25
 • אורח
  למרות שזה נעשה מעט מדי מאוחר מדי
  הגב 24.04.19 14:26
 • אורח
  ויש כעס בציבור על ההורים האפתים שלא חיסנו את ילדיהם עד היום
  הגב 24.04.19 14:27
 • אורח
  הרשוית המקומיות צריכות להכליל את כל הגנים ובתי הספר היסודיים בעיר .מי שלא מתחסן .שישאר בבית .די להפקרות.בריאות מעל הכל
  הגב 24.04.19 20:36

הזמר משה פרץ מתכנן לפתוח גלידריה ברחובות

שם רשת הגלידריות "קרמלה"

אבי בר | | תגובות: 28


לפני מספר חודשים פתח הזמר משה פרץ בשותפות גלידריה בשם "קרמלה" בקניון מלחה בירושלים. כעת מתכוון הזמר יחד עם שותפים לפתח את רשת הגלידריות בכל הארץ ובשלב ראשון לפתוח 2 סניפי זכיינות ברחובות ובתל אביב.

בשלב זה אין עדיין מיקום ומועד לפתיחת הסניף ברחובות. ולמעריצי משה פרץ הסירו דאגה מליבכם הוא לא מתכוון להפסיק לשיר
התפרסמו 28 תגובות לכתבה.
 • אורח
  זה נשמע כמו אחד באפריל אבל התאריך כבר 24 באפריל אז..
  הגב 24.04.19 11:11
 • אורח
  חחחחחח
  24.04.19 11:15
 • אורח
  חג שמח ובהצלחה יש לי חנות מרכזית ויפה ברחובות אשמח אם תיצור קשר 0505272382 ניסים
  25.04.19 17:00
 • אורח
  כבר יש שלטים בקניון רחובות שיפתחו שם את הגלידריה
  הגב 24.04.19 11:14
 • אורח
  אין מיקום? כבר שמו שילוט בקניון רחובות ליד ביגה וחנות הספורט ומאפיית נאמן
  הגב 24.04.19 11:14
 • אורח
  הלוגו שלהם נראה באמת כמו של הקליפ שלו אבל לא נראה לי שיש קשר
  הגב 24.04.19 11:14
 • אורח
  ברכה והצלחה למה לא לפחות קצת דברים משמחים בעיר שלנו ולא דקירות.
  הגב 24.04.19 11:15
 • אורח
  ברכה והצלחה לזמר מס'1
  הגב 24.04.19 11:24
 • אורח
  לא מעניין סתם פרסום
  הגב 24.04.19 11:28
 • אורח
  ממש מעניין לי את ה.... רק העסקים שלו מעניינים אותנו
  הגב 24.04.19 11:43
 • אורח
  ישלם הרבה על שכירות . מוזר למה צריך גלידה בקניון שיש שוארמה
  הגב 24.04.19 12:01
 • אורח
  מה הקשר?
  24.04.19 12:11
 • אורח
  למי שאוכל בהנאה גדיים בחלב אימם
  24.04.19 14:28
 • אורח
  בהצלחה 💝
  הגב 24.04.19 12:15
 • אורח
  יואלה יחד טוב שיצליח אנשים לפרגן
  הגב 24.04.19 12:51
 • אורח
  יש כבר קרמלה מול הקניון לא?
  הגב 24.04.19 12:57
 • אורח
  קשקשניםםםםם,גלידה נהדררררררר
  הגב 24.04.19 13:02
 • אורח
  צרות עין!!!!!! קשה לכם לפרגן??? שיהיה לו בהצלחה,ושיגשוג בעסק.
  הגב 24.04.19 16:05
 • אורח
  סגור מול הקניון
  הגב 24.04.19 17:08
 • אורח
  יש חנות קרמלה בקניון רחובות צמוד לקפה ביגה היא לפני פתיחה
  הגב 24.04.19 17:33
 • אורח
  היה. פותח אוכל. קטרינג. מורקאי.
  הגב 24.04.19 17:48
 • אורח
  בהצלחה. מברוק.
  הגב 24.04.19 17:49
 • אורח
  בעזרת השם יהיה מהדרין
  הגב 24.04.19 18:00
 • אורח
  בהצלחה איזה כיף לנו
  הגב 24.04.19 19:07
 • אורח
  אני חולה על משה
  הגב 24.04.19 19:07
 • אורח
  מה הקשר אוכל מרקואי יאדביל
  הגב 25.04.19 06:29
 • אורח
  הוא עדיין לא יודע ש בר'חועבות צריך לשלם פרוטקשן ובקשיש לקלפטומנים.
  הגב 25.04.19 09:33
 • אורח
  כל הערסים מהעירייה ישבו לו על הגרון ויוציאו לו את המיץ.
  25.04.19 09:36

אלפים בערב הראשון! והערב רביעי בשעה 20:00 בגן המייסדים רחובות חגיגה ים תיכונית עם אבנר גדסי וילדיו – מור גדסי ובן גדסי, אביבה אבידן, ננסי ברנדס, שימי תבורי ודוד דהרי

הערב היום השני של פסטיבל "רוקדים אביב" מופע הנעילה "חלון לים התיכון" מוקדש לפורצי הדרך של הזמר המזרחי והים תיכוני ביניהם: ג'ו עמר, אביהו מדינה, אהובה עוזרי, צלילי הכרם והעוד, אריס סאן, פוליקר ועוד. בנוסף החל מהשעה 17:30 יפעלו 6 מתחמי ריקוד

אבי בר | | תגובות: 4היום רביעי 24.4.19, יתקיים היום השני והאחרון של פסטיבל "רוקדים אביב" ברחובות. ובנוסף למתחמי הריקוד המגוונים שיפעלו ב – 6 מתחמי ריקוד , יתקיים בגן המייסדים בשעה 20:00 מופע הנעילה ״חלון לים התיכון״ .

המופע מוקדש לפורצי הדרך של הזמר המזרחי והים תיכוני לאורך השנים ביניהם: ג'ו עמר, אביהו מדינה, אהובה עוזרי, צלילי הכרם והעוד, אריס סאן, פוליקר ועוד. דגש יינתן לפועלו של הזמר היוצר אבנר גדסי על תרומתו רבת השנים לזמר העברי. המופע בהנחיית השחקן מתי סרי ובהשתתפות אבנר גדסי וילדיו – מור גדסי ובן גדסי, אביבה אבידן, ננסי ברנדס, שימי תבורי ודוד דהרי.

החל מהשעה 17:30 יפעלו מתחמי ריקוד שונים ברחבי העיר, בהדרכת מדריכי ריקודים ובמגוון סגנונות: מתחם ריקודי נוסטלגיה, מתחם ריקודי עם, מתחם ריקודי הורים, ילדים ונוער, מתחם ריקודים מכל הזמנים, מתחם ריקודים אל תוך הלילה ומתחם הרקדת נשים. המתחמים פועלים עד לשעה 23:00.

מתחמי הריקוד יפעלו בין השעות 20:00-17:30 ובתום המופעים המרכזיים יימשכו ההרקדות לתוך הלילה הן בגן המייסדים והן במרכזי הספורט - "תקוותנו", "אוסי וזוהר" והרקדה לנשים בהיכל הספורט אמי"ת.


על הערב הראשון של פסטיבל "רוקדים אביב" ברחובות

כ – 4000 איש הגיעו אתמול, יום ג' 23.4, ליומו הראשון של פסטיבל רוקדים אביב המסורתי המתקיים מידי שנה ברחובות. הפסטיבל מתקיים כהמשך למסורת חגיגות האביב מתחילת ימיה של המושבה רחובות.

החל השעה 17:30 החלו לפעול שישה מתחמי ריקוד שונים ברחבי העיר, בהדרכת מדריכי ריקודים ובמגוון סגנונות: מתחם ריקודי נוסטלגיה, מתחם ריקודי עם, מתחם ריקודי הורים, ילדים ונוער, מתחם ריקודים מכל הזמנים, מתחם ריקודים אל תוך הלילה ומתחם הרקדת נשים. המתחמים פועלים עד לשעה 23:00.

את מתחמי הריקוד השונים מילאו תושבים ומבקרים, רקדנים חובבנים ומקצועניים, ילדים ומבוגרים, שנהנו מהרקדות שונות, ובהם ריקודים סלונייים, ריקודי עם, סלסה, ריקודי הורים וילדים ועוד.

בשעה 20:00 החל בגן המייסדים המופע המרכזי, מחווה לזכרו של היוצר והמוסיקאי יגאל בשן ז"ל, זוכה מפעל אקום למפעל חיים לשנת 2016.

כזכור- ההופעה הפומבית האחרונה של יגאל בשן התקיימה בחוה"מ סוכות באותו מקום- בגן המייסדים ברחובות.

במהלך הערב ביצעו הזמרים דפנה דקל, לירון רמתי, הראל מויאל ואחרים את מגוון שיריו האהובים של בשן מכל התקופות, כמו בואי נעשה לנו חג, מחרוזת משיריו בפיקוד צפון, עושה שלום, ודוד יפה עיניים, סיון, הופה היי, ילד פלא, אדוני ראש העיר, כמו צועני, ארץ הצבר, בית הערבה, יש לי ציפור קטנה בלב, שמים ועוד . את המופע ליוו להקות ריקודים- הדרי רחובות והדרי רחובות הצעירים, להקת רחובות תימן , להקת גלגלי רני ורקדני ״בית הלוחם״ ועוד.

הן במתחמי הריקודים והן בריקודים על הבמה השתתפו רקדנים ורקדניות בכיסאות גלגלים.

*חבר המועצה עודד עמרם, מחזיק תיק התרבות נשא דברים והקריא על הבמה את תעודת ההוקרה שרחובות העניקה למשפחתו של יגאל בשן ז״ל, על חלקו בפס הקול הישראלי: ״המופע המושקע לכבודו ולזכרו של יגאל בשן חותם יום של ריקודים, ומהווה שילוב של אירועי התרבות שאנו מקפידים לקיים ברחובות בכלל ובחג הפסח בפרט״ *

במופע נכחו גם מנכ״ל העיריה, דורון מילברג, מ״מ מנכ״ל החברה העירונית, איציק עובדיה, וחברי המועצה גיא צור, רוני באום, אבי קינד ושמוליק בר דאנזאן.

המופע בהפקתה של ליאת כץ- פארחן, הפסטיבל בניהולו האמנותי של שלמה ממן .

התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ביבייהו ביביוטיקה צריך לקבל פרס נובל לשחיתות, ראש ממשלה שישב על מעטפות, נשיא מדינה אנס מורשע, בניזרי ישב בכלא, אבוחצירה ישב בכלא, שר אוצר אברהם הירשזון ישב בכלא, שר פנים בעבר בהווה ונקווה שלא בעתיד אריה מכלוף דרעי, רב ראשי לישראל (אשכנזי) הרב מצגר ישב בכלא על גניבה של שבעה מליון שקלים שהתרים בחו"ל למדינה ולצה"ל, הרב פינטו ישב בכלא, והלוואי שגם ראש הממשלה ושר הפנים ישבו יחד בכלא , ויקשיב לדרשה של מכלוף דרעי כדי להעביר את הזמן, אלה המושחתים שלמען האזרח הוותיק עבדו קשה והוסיפו להם שישה שקלים לקיצבת הביטוח הלאומי ולעצמם בפעימה אחת ארבעת/חמשת אלפים שקלים, בנוסף למשכורתם ולכל ההטבות הנילוות, כל הכבוד למדינת חלם שבחרו בו שוב כדי שיהיה לקשישים ולנכים אפשרות לשדרג את חייהם עם חימום בחורף ותרופות, עם שוברים לקניה ברשתות שיווק לחג ועמותות שידאגו לסלי מצרכים, בושה בושה בושה בושה, גועל נפש..
  25.04.19 16:55
 • אורח
  הכניסה עם הליכון וקטטר בלבד.
  הגב 24.04.19 10:23
 • אורח
  בדיחה תימנית
  24.04.19 15:22
 • אורח
  היה פשוט מדהים כל הכבוד לחברת הדרי רחובות פשוט כבוד..
  הגב 24.04.19 16:00

אסון ההתחשמלות! גם העובד השני שהתחשמל תושב רחובות נפטר הלילה

ההלוויה הערב רביעי 24/4 בשעה 18:00 בבית העלמין גורודסקי

אבי בר | | תגובות: 47
צילומים - איחוד הצלה וכיבוי אש


בערב החג יום שישי 19/4 אירע אסון כאשר במהלך עבודות על קו חשמל ביבנה 2 עובדי חברת חשמל תושבי רחובות התחשמלו. אחד העובדים נוני להב ז"ל בן 46 תושב אושיות נפטר לאחר מספר שעות ואילו העובד השני בני אסולין בן 50 תושב שכונת המדע נפצע קשה מאוד והלילה נקבע מותו בבית החולים תל השומר.

בתקלות חשמל יש מצבים שניתוק החשמל מתבצע בבקרה האזורית ויש מצבים שצוותי השטח הם אחראים על ניתוק החשמל לפני תחילת העבודה ובשלב זה לא ברור מה היה באירוע

ברגע שיהיה לנו פרטים על מועדי ההלוויה נעדכן הידיעההתפרסמו 47 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ת.נ.צ.ב.ה.
  הגב 24.04.19 08:19
 • אורח
  המקום ינחם אתכם בתוך שאר אבלי ציון וירושלים ולא תוסיפו לדאבה עוד
  25.04.19 01:08
 • אורח
  נ
  25.04.19 01:09
 • אורח
  עככגג
  25.04.19 01:09
 • אורח

  25.04.19 01:11
 • אורח
  ברוך דיין האמת😢
  הגב 24.04.19 08:21
 • אורח
  😓😓
  הגב 24.04.19 08:24
 • אורח
  ברוך דיין האמת יהי זכרו ברוך
  הגב 24.04.19 08:26
 • אורח
  ברוך דיין האמת משתתפת בצער המשפחות איזו אבידה עצוב מאוד תנוחמו מהשמים
  הגב 24.04.19 08:29
 • אורח
  ברוך דיין האמת יהי זכרו ברוך
  הגב 24.04.19 08:35
 • אורח
  אסון מסכנים הילדים והמשפחה איזה סבל עצוב לא להביו זות לעולם בני בליבנו לעד נשמתך עדן אמן
  הגב 24.04.19 08:36
 • אורח
  ת.נ.צ.ב.ה😓
  הגב 24.04.19 08:48
 • אורח
  בני היקר כאב שלא נתפס נוח על משכבך בשלום מוות מיותר תנחומים לכל המשפחה אוהבים אותך
  הגב 24.04.19 08:52
 • אורח
  ת.נ.צ.ב.ה ליבי עם המשפחות
  הגב 24.04.19 08:58
 • אורח
  אוי איזה חג עצוב ת.נ.צ.ב.ה
  הגב 24.04.19 09:58
 • אורח
  בן אדם זהב, אובדן בלתי נתפס
  הגב 24.04.19 10:00
 • אורח
  ברוך דיין האמת. ת.נ.צ.ב.ה
  הגב 24.04.19 10:12
 • אורח
  בן אדם זהב חבר ילדות.הלב דואב.ת.נ.צ.ב.ה
  הגב 24.04.19 10:41
 • אורח
  ברוך דיין האמת
  הגב 24.04.19 10:47
 • אורח
  ברוך דיין האמת, משתתף בצער המשפחה.
  הגב 24.04.19 10:52
 • אורח
  עוד מוות מיותר, ת.נ.צ.ב.ה שהמשפחה לא תדע עוד צער!
  הגב 24.04.19 11:13
 • אורח
  ההלוויה ב16.00 לא ב18.00
  הגב 24.04.19 12:01
 • אורח
  מהיכן אתה יודע? אנחנו מבולבלים
  24.04.19 12:19
 • אורח
  באיזה שעה הלוויה?
  הגב 24.04.19 12:29
 • אורח
  הלוויה בשעה 18.00בדוק
  הגב 24.04.19 14:17
 • אורח
  תודה על התשובה יהי זכרו ברוך אין מילים!
  24.04.19 14:47
 • אורח
  יהי זכרו ברוך
  הגב 24.04.19 14:40
 • אורח
  עצוב לא ניתפס ברוך דיין האמת
  הגב 24.04.19 14:40
 • אורח
  יהי זכרם ברוך של להב נוני ובני אסולין ז"ל אין מילים כמה עצוב הותירו אחריהם אישה וילדים! ת.נ.צ.ב.ה!
  הגב 24.04.19 14:48
 • אורח
  יהי זכרו ברוך
  הגב 24.04.19 15:12
 • אורח
  יהי זכרם ברוך
  הגב 24.04.19 16:50
 • אורח
  נוני ובני היקרים ז"ל נוחו על משכבכם בשלום אמן משתתפים בצער המשפחה
  הגב 24.04.19 17:15
 • אורח
  אבל קשה למשפחת חברת חשמל ברוך דיין האמת
  הגב 24.04.19 17:25
 • אורח
  עצוב מאוד
  הגב 24.04.19 17:37
 • אורח
  יהי זיכרו ברוך . חזקי ואימצי רויטל היקרה
  הגב 24.04.19 17:43
 • אורח
  ברוך דיין האמת, נקטפו צעירים, למשפחות חזקו והמשיכו את הדרך
  הגב 24.04.19 18:02
 • אורח
  ת.נ.צ.ב.ה כמה עצב, שניים כל כך צעירים. ממש אבל כבד. ליבי עם המשפחות, שלא תדעו עוד צער
  הגב 24.04.19 19:13
 • אורח
  עצוב כל כך . עובדים עבור כולם. מסכנים חיים בשביל כולם.
  הגב 24.04.19 19:23
 • אורח
  פשוט לא נתפס איזה עצב .מוות מיותר תנוחמו מהשמיים ליבנו איתכם משפחה יקרה שלא תדעו עוד צער לעולם!
  הגב 24.04.19 20:19
 • אורח
  יהי זכרם ברוך כמה נורא אלוהים ישמור!!!!!!!!!
  הגב 24.04.19 21:17
 • אורח
  ת.נ.צ.ב.ה וואו אין מילים!
  הגב 24.04.19 21:44
 • אורח
  כאב לב הכרתי את בני לבי עם המשפחות
  הגב 25.04.19 01:02
 • אורח
  2 נשמות טהורות אנשי עמל ומשפחה ועזרה לכל אדם תהא נישמתם צרורה בצרור החיים
  הגב 25.04.19 01:12
 • אורח
  ז"ל שלא תדעו עוד צער
  הגב 25.04.19 07:10
 • אורח
  כל כך עצוב!
  הגב 25.04.19 07:11
 • אורח
  תנחמו תנחמו מן השמיים ושלא תדעו יותר צער😔
  הגב 25.04.19 15:50
 • אורח
  תנחמו מהשמיים תיהיו חזקים
  הגב 25.04.19 18:13

עצוב! מכבי רחובות בכדורסל ירדה ליגה

לו רחובות לא הייתה מפסידה הערב ובמחזור הבא הייתה מנצחת בבית את רמת השרון היא לא הייתה יורדת לליגה הארצית

אבי בר | | תגובות: 34
צילום - דף הפייסבוק מכבי רחובות


מכבי רחובות בכדורסל בנתה בתחילת העונה קבוצה כדי להתמודד על כרטיס העלייה לליגת העל אך הערב שלישי 23/4 לאחר 3 עונות בליגה הלאומית ו - 2 מחזורים לפני סיום העונה רחובות יוצאת למשחק גורלי בפלייאוף התחתון נגד רמת גן/גבעתיים ומפסידה בהארכה 92 – 90 ובכך נחתם גורלה לרדת לליגה הארצית. במחזור הבא במשחק האחרון העונה רחובות תשחק נגד רמת השרון אך מדובר במשחק לפרוטוקול בלבד.

עוד משהו

לו רחובות לא הייתה מפסידה הערב ובמחזור הבא הייתה מנצחת בבית את רמת השרון היא לא הייתה יורדת לליגה הארצית

מהנהלת הקבוצה נמסר:

אנו מודים לכל האוהדים המסורים שליוו אותנו במהלך העונה. נבנה בעונה הבאה קבוצה חזקה כדי לשוב לליגה הלאומיתהתפרסמו 34 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חבל
  הגב 23.04.19 21:36
 • אורח
  אחרי שמלול חתך וחתך.ושוב קיצץ בתקציב הספורט. אז מה השאלה?? כמו הסוס הסוקוטי
  24.04.19 12:40
 • אורח
  חחחחח אפסים
  הגב 23.04.19 21:42
 • אורח
  האשם היחיד זה מלול .שלא נותן תקציב לספורט.נקודה
  24.04.19 12:41
 • אורח
  ברוך השם
  הגב 23.04.19 21:43
 • אורח
  למה ככה?
  23.04.19 21:44
 • אורח
  אם היו משקיעים כמו שמשקיעים בכדורגל זה לא היה קורה
  הגב 23.04.19 21:45
 • אורח
  משמח! כל מה שמתן דיל נוגע בו מתרסק חחח
  הגב 23.04.19 21:45
 • אורח
  כל מה שמתן דיל צפה והתריע בפני מלול שיקרה לספורט. קורה. ומלול לא אכפת מהעיר הזו
  24.04.19 12:41
 • אורח
  רון ורוטיצקי האפס הסתובב עם חזה נפוח וקיבל את זה בהפוכה
  הגב 23.04.19 21:46
 • אורח
  ממש נכון סמרטוט שחצן עשה עליהם סיבוב
  23.04.19 22:21
 • אורח
  נכון מאוד
  24.04.19 10:25
 • אורח
  ישששש! חבורת הפוצים תחזור לחורים שלה
  הגב 23.04.19 21:46
 • אורח
  זה לא סוף העולם נקווה שיפיקו לקחים ועונה הבאה יחזרו לליגה בגדול לכל האוהדים ואנשי הצוות המקסימים תודה רבה על הכל
  הגב 23.04.19 21:47
 • אורח
  לשחקנים. ...תתביישו לכם
  הגב 23.04.19 21:48
 • אורח
  מישהו חייב לשלם מחיר על הכשלון העצום הזה
  הגב 23.04.19 21:55
 • אורח
  מלול רחמים. הוא האשם הראשון. לא מתקצב את הספורט
  24.04.19 12:42
 • אורח
  כול כך הרבה משאבים, כספים מושקעים בכדורסל ברחובות ו...אולי יעשו חושבים ויתנו לענפי ספורט אחרים קרדיט כמו שנתנו לכדורסל. הגיע הזמן!
  הגב 23.04.19 22:27
 • אורח
  מלול ונתיניו התנכלו לקבוצה בעקבות תמיכתם בדיל שהיה היחיד שליווה אותם מההתחלה. קנאים תפסיקו להרוס את העיר
  הגב 23.04.19 23:51
 • אורח
  העיריה ברשות החרדי מלול שמביא לקבוצות תקציבים מגוכחים בשיתוף הקואלציה המגעילה שלו עושים משתה במימונה והחגיגות המיותרות שעולות ים של כסף ושם באוהל יחגגו מלול השבלול וחבריו המגעילים את ירידת 2 קבוצות מרחובות ליגה . והלול השבלול רוצה להדמות לנס ציונה . לראשון פקי עליך ימלול עוד 200 שנה לא תהיה נס ציונה
  הגב 24.04.19 05:56
 • אורח
  זהירות דביל כותב☝☝☝
  הגב 24.04.19 08:29
 • אורח
  יחתיכת מגעיל 100 אחוז אתה עובד עיריה מושחת מה הוא לא צודק מלול הליצן והחברה שלו שמצחקקים בלי קשר בישבות מועצה הרסו כל חלקה טובה ברחובות כולל בספורט הורידו 2 קבוצות ליגה בתקציבי אפס ואני אומר במקום לשלם למפיונרים בעיריה שילמד מנס ציונה מלול החלול איך מנהלים עיר
  הגב 24.04.19 08:47
 • אורח
  כישלון נטו של הנהלת הקבוצה! תקציב עתק במושגים של הליגה הלאומית. פיטרו את אבנר יאור שהוביל את רעננה למקום הראשון, הביאו שחקנים יקרים חסרי כל מוטיבציה והחליפו 3 מאמנים.
  הגב 24.04.19 09:37
 • אורח
  לא היה כסף. רחמים מלול פשוט לא מענין אותו מבףהספורט בעיר. לא פלא
  24.04.19 12:43
 • אורח
  לדעתי היור לא מבין כדורסל וצריך ללכת הביתה.
  הגב 24.04.19 10:38
 • אורח
  גאון גדול בוא תחליף אותו ואל תתחבא מאחורי מקלדת
  24.04.19 12:32
 • אורח
  רחובות איננה זקוקה לרחמים
  הגב 24.04.19 12:43
 • אורח
  זו האמת. מלול הורס בעיר כל חלקה טובה👅👅👅
  הגב 24.04.19 12:44
 • אורח
  שמע, אתה חופר
  24.04.19 15:00
 • אורח
  כל מי שכותב מאחורי המקלדת בוא שהוא ינהל את הקבוצה או יאמן אותה או שיבוא להודד את הקבוצה שירדה בגלל טעויות קטנות שהביאו כדור שלג ענק שדרס אותם ואם כול אלה שילכלכו אליה היו מעודדים את הקבוצה כמו שצריך הינו מגיעים למקומות גדולים האשמה זה גם של הקבוצה וגם של תושבי רחובות שלא באו לחזק את הקבוצה גם ברגעים קשים
  הגב 24.04.19 14:30
 • אורח
  רון היה מנהל המטה של דיל..וכמו בבחירות הביא גם את קבוצתו להפסד מטורף
  הגב 24.04.19 21:55
 • אורח
  דיל ניצח והוציא יותר מנדטים ממלול הקמצן.. ולא התמודד לראשות העיר
  25.04.19 01:50
 • אורח
  הכתובת הייתה על הקיר.שחצנים ולהחזיר את אלירן אזולאי להנהלה.
  הגב 25.04.19 17:32

ביום רביעי 8.5 מופע חדש של נדב אבוקסיס בהיכל התרבות רחובות

עלות: 99 ש"ח לפרטים: 08-9232200

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1

אחרי הפסקה של שנה ממופע הסטנד אפ המצליח שרץ יותר מ-13 שנים על הבמות, עולה בימים אלה נדב אבוקסיס עם מופע חדש חדש חדש.מופע אישי יותר, חושפני יותר, ומצחיק לא פחות. במופע הוא יספר איך זה להיות אבא גאה לילדה ראשונה כשאתה כבר בן 40 פלוס? מדוע יש כל כך הרבה בדיקות בהריון, ולמה לעזאזל צריכים את הגברים בבדיקות האלה? חרדות של אב גאה לילדה שרק נולדה, איך זה לקחת ולהחזיר את הילדה לאמא, ולמה זה כל כך דומה לרכב שכור : שריטות, מכות, ומי אשם?

המופע יתקיים ביום רביעי 8.5.19 בשעה 21:30 בהיכל התרבות

עלות: 99 ש"חל

פרטים: 08-9232200

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חחח 99 ? מי שקונה במחיר מלא הוא ממש אבל ממש פראייר למה אני חייב לשלם 500 שח בשביל לבלות ערב עם המשפחה
  הגב 23.04.19 21:54

בן יוסיפוביץ׳, מבוגרי בימת הנוער ברחובות, זכה בפרס השחקן בפסטיבל חיפה הבינלאומי להצגות ילדים

בן זכה בפרס על משחקו בהצגה ספר השיאים של פוז

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
צילום יוסי צבקרעוד הישג לבוגרי בימת הנוער העירונית, של החברה העירונית רחובות לתרבות נופש וספורט: בן יוסיפוביץ׳ בוגר בימת הנוער העירונית רחובות זכה בפרס השחקן בפסטיבל חיפה הבינלאומי להצגות ילדים על משחקו בהצגה ״ספר השיאים של פוז״.מנימוקי השופטים: ״מהרגע הראשון שבן על הבמה, הקהל נשבה בקסמו והולך איתו יד ביד. לבן נוכחות כריזמטית מחשמלת ודרך יוצאת דופן לשחק תפקיד מוביל.. וביחד עם זאת לתת תחשוב. של חוסר מאמץ וקלילות ״

אילן גרזי, מנהל בימת הנוער העירונית:

"תמיד ידענו שבן יגיע הכי רחוק שאפשר.

הכשרון המתפרץ שלו כבר כילד בבימת הנוער ועד תפקידים בלתי נשכחים במחזות הזמר בחנוכה הם הזרעים, שהיום כל הארץ רואה את פירותיה״התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  וואו כל הכבוד בשורות טובות לכל עם ישראל אמן ה' אחד אלוקים אחד!!!!!!!!
  הגב 23.04.19 19:34

תזכורת! הערב שלישי 23/4 בגן המייסדים היום הראשון של פסטיבל "רוקדים אביב" ברחובות במופע מחווה ליגאל בשן ז"ל בהשתתפות הראל מויאל, לירון רמתי ומתחמי ההרקדות ברחבי העיר

ביום רביעי 24.4 יתקיים מופע חלון לים התיכון המצדיע לאמני המוזיקה המזרחית בהשתתפות שימי תבורי , אביבה אבידן, אבנר גדסי וילדיו ועוד. מתחמי הריקוד יפעלו בין השעות 20:00-17:30 ובתום המופעים המרכזיים יימשכו ההרקדות לתוך הלילה הן בגן המייסדים והן במרכזי הספורט - "תקוותנו", "אוסי וזוהר" והרקדה לנשים בהיכל הספורט אמי"ת.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


מחר (שלישי 23.4) ייפתח פסטיבל המחול והזמר "רוקדים אביב ברחובות" זו השנה השביעית, והפעם כמחווה לעיר רחובות ולארץ ישראל, נופיה ואנשיה.

במסגרת הפסטיבל יוקמו מספר מתחמי מתחמי הרקדות שונים בגן המייסדים, ובשלושה אולמות נוספים שיפתחו לקהל הרחב. עשרות מרקידים יובילו אירועי הרקדה לחובבי הריקוד במתחמי ריקודים סלוניים, ריקודי עם מכל הזמנים, סלסה, זומבה, ריקודים לנשים בלבד, ריקודי הורים וילדים ועוד.

כמו כן, במהלך ימי הפסטיבל יתקיימו שני מופעי זמר ומחול על הבמה המרכזית:

יום שלישי 23.4.19, בשעה 20:00 - "בואי נעשה לנו חג"

מופע מחווה לזכרו של היוצר והמוזיקאי יגאל בשן ז"ל, זוכה מפעל אקו"ם למפעל חיים לשנת 2016. במהלך המופע הקהל ייחשף לפועלו של בשן בזמר הישראלי לאורך שנים, החל מצעדיו הראשונים בלהקת פיקוד צפון, להקת "כמו צועני", ובקריירת הסולו שלו שכללה כתיבת מוזיקה לסרטים ולתוכניות טלוויזיה, השתתפות בפסטיבלי הזמר הישראלי והחסידי ובפסטיבל שירי הילדים. הנחיה ושירה: דפנה דקל ואילן לייבוביץ'.

בהשתתפות: הראל מויאל, לירון רמתי, שירלי לילו, אסנת זנו מרום, חננאל אדרי וליטל ממן. בערב יופיעו גם מיטב להקות המחול בשילוב אמני זמר מקומיים.


יום רביעי 24.4.19, בשעה 20:00 - "חלון לים התיכון"

מופע הנעילה יוקדש לפורצי הדרך של הזמר המזרחי והים תיכוני לאורך השנים, דרך המלחינים והכותבים הבולטים ביניהם: ג'ו עמר, אביהו מדינה, אהובה עוזרי, צלילי הכרם והעוד, אריס סאן, פוליקר ועוד. דגש רב יינתן על פועלו של הכותב והמלחין, זמר הנשמה, אבנר גדסי על תרומתו רבת השנים לזמר העברי. הנחיה: מתי סרי. בהשתתפות: אבנר גדסי וילדיו – מור גדסי ובן גדסי, אביבה אבידן, ננסי ברנדס, שימי תבורי ודוד דהרי.

מתחמי הריקוד יפעלו בין השעות 20:00-17:30 ובתום המופעים המרכזיים יימשכו ההרקדות לתוך הלילה הן בגן המייסדים והן במרכזי הספורט - "תקוותנו", "אוסי וזוהר" והרקדה לנשים בהיכל הספורט אמי"ת.התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תודה
  הגב 22.04.19 19:24
 • אורח
  איפה יהיה את הזומבה
  הגב 22.04.19 21:57
 • אורח
  הכל יהיה בגן המייסדים?
  23.04.19 11:25
 • אורח
  ז"ל ת.נ.צ.ב.ה! ולאשתו מיקה תיבדלי לחיים ארוכים אמן ה' אחד אלוקים אחד!!!!!!!!
  הגב 23.04.19 19:36

ביום ראשון 28.4 ביוזמת חברת המועצה אווה גור ובית ספר ניצני המדע רחובות יתקיים אירועי התרמת הדם השנתית בבית הספר

הציבור מוזמן להגיע

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 14


חברת המועצה אווה גור בשיתוף הנהגת ההורים בבית ספר ניצני המדע מזמינים את התושבים למבצע התרמת דם השנתית. מטרת האירוע הגדלת בנק הדם שישראל של מד"א שמיועד להצלת חיים.

שימו לב יש להצטייד בתעודה מזהה הכוללת תמונה

תורמים מעל גיל 65 יש להצטייד באישור רפואי

תורמים בגילאי 17-18 יש להגיע עם אישור מההורים

האירוע יתקיים ביום ראשון 28.4.19 בין השעות 17:00-21:00 בבית ספר ניצני המדע רחוב צ'חנובר 4התפרסמו 14 תגובות לכתבה.
 • אורח
  נו באמת. אווה גור מנסה לרכוב על מדא ולקבל יחצ. כל שבוע יש התרמת דם בסניף מדא ברחובות. מה הצומי שאווה גור רוצה לעצמה
  הגב 23.04.19 15:47
 • אורח
  חצוף!!!!! זה התרמה שהיא יוזמת כל חצי שנה בשכונת המדע!!!! היו על זה כתבות. זה לא במד"א הרגיל במרשוב
  23.04.19 15:50
 • אורח
  שלום, אני אוה גור, ואגיב ואומר, שאני כבר מספר שנים מארגנת כל חצי שנה התרמות דם, בנוסף, נוסעת בעצמי לתרום טסיות דם בתל השומר. גיליתי את כל נושא התרמות הדם והחוסר בבנק הדם, עקב מחלת הסרטן בדם שיש לאימי. אז לפני שאומרים שאני רוכבת על מד"א, אתם מוזמנים לפנות לעדי מבנק הדם ולראות כמה אני פעילה בתחום הזה. הערה לא במקום ולא ראויה.
  23.04.19 15:56
 • אורח
  מי שמע עלייך לפני חצי שנה. ממש כבוד גדול לארגן. יש כל שבוע בסניף ברחובות
  23.04.19 17:51
 • אורח
  כל הכבוד, תמיד יש חוסר של מנות דם
  הגב 23.04.19 15:52
 • אורח
  בזכות ההתרמות שיש בשכונת המדע, אני תורם, אחרת למי יש זמן וכוח לחפש התרמות דם ברחבי הארץ
  הגב 23.04.19 15:57
 • אורח
  הגב 23.04.19 16:04
 • אורח
  לא משנה מי אירגן, העיקר לבוא לתרום
  הגב 23.04.19 16:52
 • אורח
  אווה גור מחפשת יחסי ציבור. מי שמע עליה לפני חצי שנה
  הגב 23.04.19 17:50
 • אורח
  שמענו גם שמענו על אווה והיא עושה הכל לטובה ויפה לא שעה אחת קודם אלא כמה שנים קודם יישר כוח לאווה
  הגב 23.04.19 18:42
 • אורח
  המגיב כנראה משועמם או איזה ביביסט מפגר.... לא מבין או שמפחד ממנה.... לא ברור ההתעקשות שלו להכפיש בנושא כזה.... שיחפש נושאים מפגרים להגיב עליהם
  הגב 23.04.19 19:29
 • אורח
  האם בתת משקל ניתן לתרום?
  הגב 23.04.19 19:37
 • אורח
  מעל 50 קג אפשר לתרום
  23.04.19 20:24
 • אורח
  אני בהלם מהתגובות... 🤔 לא מכירה את אווה הזו שאלם מדברים עליה, אבל העיקר שיש עוד התרמה
  הגב 25.04.19 22:38

עיריית רחובות מציגה את תוכנית העבודה אסטרטגית לאיכות הסביבה וקיימות הכוללת את קידום התחבורה הציבורית, הכנת תוכנית אב לשבילי אופניים, פיתוח גנים ציבוריים מעבר לשימוש בכלים רב פעמיים בצהרוני הילדים ועוד

סגן ראש העיר ויו"ר הוועדה העירונית לאיכות הסביבה ולקיימות, יניב מרקוביץ', שהציג השבוע את תוכנית הפעולה: "אנו שואפים לשנות תפיסה אירגונית וניהולית ולהפוך את רחובות מעיר מקדמת ניקיון לעיר מקיימת ומקדמת סביבה. אני קורא לפעילי ציבור ולתושבים לקחת חלק בתהליך ולפנות אלינו עם הצעות בנושא"

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


בשנת 2018 חתמה עיריית רחובות יחד עם ערי פורום ה – 15 על אמנה לשיפור איכות החיים והסביבה בעיר במסגרת "ברית ערים לאיכות הסביבה". מטרת המיזם היא לפעול לאיכות החיים והבריאות של תושבי העיר, ולהגן על משאבי הטבע והסביבה כחלק מהמאמץ העולמי והישראלי להגן על אקלים כדור הארץ ותוך כך לטפח עירוניות חיה ומשגשגת.

לשם יישום מטרות אלו הורה ראש העיר, רחמים מלול על הקמת ועדת היגוי עירונית, הכוללת את אגפי העירייה ונציגי הציבור. במעמד הקמת הוועדה הכריז מלול כי יקצה משאבים לפעילות חשובה זו. עם כניסתו לתפקידו, מונה סגן ראש העיר ומחזיק תיק חזות העיר, עו"ד יניב מרקוביץ', לתפקיד יו"ר הוועדה, והחל לקדם את הנושא. בימים אלה הושלמה בניית תוכנית הפעילות במגוון התחומים שבהם ניתן לפעול. השבוע נערכה ישיבה עם מנהלי האגפים הרלוונטיים על מנת להציג בפניהם את התוכנית.

במסגרת התכנית הציג מרקוביץ' את הפרויקטים והיעדים המדדים ליישומם, מתוך הבנה שקיימות עירונית מורכבת ממנעד של תחומים ונדרשת ראייה מקיפה על מנת להגשים את היעדים שהעירייה לעצמה. מדובר בין היתר, בהתקנת פאנלים סולאריים על מבני ציבור, החלפת פנסי רחוב לנורות לד, בחינת החיסכון באנרגיה במבני ציבור, עידוד מעבר לשימוש בגז טבעי ויצירת חיבור עם גופים ומפעלים הפועלים בעיר במטרה לרתום אותם לתהליך, בחינת חיבור מבני ציבור למתקני קו-גנרציה, הקמת מרכזי אנרגיה שכונתיים לקו-גנרציה, איתור וקידום פרויקטים לבנייה ציבורית בתקן ירוק, הכנת תכנית אב למערך שבילי אופניים, סלילת שבילי אופניים, קידום תחבורה ציבורית, נטיעות עצים, פיתוח גנים ציבוריים לדשים והרחבת הריאות הירוקות, מעבר לכלי אוכל רב פעמיים בהמשך לפיילוט שבוצע בהצלחה בצהרוני רשת חוויות, פיילוט שקיות כתומות בבתי קרקע, תוכניות חינוך, ועוד.

בשלבים הבאים, מתוכננת הטמעת המתווה בתוך תכניות העבודה של העיריה, והקצאת תקציבים לתפעול וניהול התהליכים.ראש העיר, רחמים מלול:

"תכנית 'ברית ערים לאיכות חיים וסביבה', נועדה לאפשר לרשויות להתמודד עם תחום הגנת האקלים, קידום איכות חיי התושבים ויצירת איזון בין מכלול הצרכים. על מנת ליישם אותה, יצרה העיריה מסגרת אירגונית לקידום התכנית. איכות סביבה ברמה גבוהה יותר- משמעותה איכות חיים טובה יותר "


סגן ראש העיר, עו"ד יניב מרקוביץ':

"בחודשים אלה התחלנו להניע את התהליכים ליישום התכנית מחדש. עבדנו על תוכנית פעולה כוללת ואסטרטגית , וקבענו סדרי עדיפויות ליישום מרכיביה. במקביל, ישנן פעולות שאפשר לבצע מיידית וכבר התחלנו ליישם, כגון פיילוט שקיות כתומות בבתי קרקע, יוזמה שהובלתי להחלפת כלי אוכל בצהרונים לרב פעמיים, תחרות סלוגנים בנושא ניקיון לילדי העיר, יציאה למכרז לפחים לפסולת אלקטרונית ועוד. לפני הכול ועל מנת לעמוד ביעדים, התכנית שואפת לשנות תפיסה אירגונית וניהולית שמגדירה את איכות החיים והשמירה על הסביבה כחלק בלתי נפרד מפעולות העיריה. אני קורא לפעילי ציבור ולתושבים לקחת חלק בתהליך ולפנות אלינו עם הצעות בנושא . אנחנו פועלים תוך ראייה לטווח הרחוק, ומאמין שכלל פעולות הפיתוח צריכות להתבצע בראייה ברת קיימא, שלוקחת בחשבון את כל המורכבות והמרכיבים בהם מתקיימות העיר וקהילותיה".


רזי בארי, האמון על תכנון אסטרטגי במנהל ההנדסה ומרכז הוועדה:

"במסגרת התכנית נקבע כי היישום יתבצע במסגרת חמש תתי ועדות, שיעסקו בנושאים ייעודיים ויכללו את גורמי המקצוע באגפי העיריה, נציג ציבור המתמחה בתחום או יועץ מקצועי מטעם ארגונים ומוסדות אקדמאים. חמשת הנושאים אותן מקדמת הוועדה הנם בנייה ואנרגיה ירוקה, תחבורה בת-קיימא, הפחתת פסולת והגדלת המיחזור, המרחב העירוני וחזות העיר וחינוך והסברה ".התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ושיהיה יותר מקומות בבנימין למעלה!!!!!!!!!
  הגב 23.04.19 15:14
 • אורח
  כל הכבוד יניב! אתה מוביל שינוי מהותי וכבר רואים ניצנים של שיפור. הדרך ארוכה אבל אתה בדרך הנכונה.
  הגב 23.04.19 16:27
 • אורח
  איפה? יש כבר תו תושב חניה בחינם לכמה שעות לסידורים? הכשיר מגרשי חנייה? ועל מה כבוד? מקבל משכורת בלי לדפוק כרטיס עובד
  25.04.19 01:55
 • אורח
  ועכשיו נותר רק לעבור מדיבורים למעשים...
  הגב 23.04.19 23:04

מבזק תאונה ברחובות! שליח צעיר על קטנוע נפגע מרכב. מצבו בינוני

צילום - דוברות איחוד הצלה

אבי בר | | תגובות: 29


יום שלישי 23/4 בשעה 13:30 התקבל דיווח על רוכב אופנוע שנפגע מרכב בכביש 411 סמוך לצומת גן שלמה. חובשים ופראמדיקים של מד"א וחובשי איחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח קפלן צעיר כבן 20 במצב בינוני עם חבלות בבטן ובגפיים. כמו כן טופלה במקום נהגת הרכב במצב קל.
התפרסמו 29 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מסוכן.. רפואה שלמה מה שם הילד ושם אמא שלו?
  הגב 23.04.19 14:08
 • אורח
  לאן הגעת?
  23.04.19 14:13
 • אורח
  להתפלל עליו, יש בעיה ?
  הגב 23.04.19 14:25
 • אורח
  תתפלל על עצמך מי אתה ? רב גדול?
  23.04.19 19:27
 • אורח
  השליחים מפגרים משתוללים
  הגב 23.04.19 14:31
 • אורח
  תרגע עם המילים המיותרות שלך!
  23.04.19 15:37
 • אורח
  לא נכון הייתי שם הנהגת נכנסה נגד כיוון התנועה
  24.04.19 08:41
 • אורח
  רפואה שלמה אמן אמן ה' אחד!!!!!!!!!
  הגב 23.04.19 15:15
 • אורח
  מה אם זה שהוא נסע באדום? ונכנס באישה בהריון?!?!? ״נפגע מרכב״
  הגב 23.04.19 15:20
 • אורח
  תציינו את כל הפרטים!!! נסע באדום ברור ונכנס ברכב שהייתה בפנים אישה בהריון!!!
  הגב 23.04.19 15:47
 • אורח
  אתה הייתה במקום?
  23.04.19 16:21
 • אורח
  רפואה שלמה
  הגב 23.04.19 15:49
 • אורח
  צריך לאסור בחוק את הקצבת הזמן לשליחים.שום פיצה חמה לא מצדיקה פגיעה בגוף.
  הגב 23.04.19 15:53
 • אורח
  אמת ויציב
  23.04.19 16:19
 • אורח
  איזה שטויות! אפשר להגיע בזמן סביר לכל מקום אם נוסעים כמו שצריך ולא באדום!
  24.04.19 01:39
 • אורח
  השליח נסע באדום פגע ברכב שישבה בו אישה בהריון לפחות תדייקו בכתבות השיקריות שלכם או שאל תעלו בכלל 90 מהכתבות בנויות על שמועות יא בלתי
  הגב 23.04.19 16:01
 • אורח
  זה באמת מה שחשוב עכשיו? צעיר נפצע ! ובהחלט צריך לטפל בעניין הלחץ שמוטל על השליחים להגיע בזמן
  23.04.19 16:18
 • אורח
  לא רק שזה חשוב, זה חשוב מאוד כי זה יכל להיגמר יותר גרוע, הרמזורים בכביש בטח שלא ליופי ואף אחד לא יקח את החוק לידיים, אז שאנשים יתעוררו ובע"ה רפואה שלמה לבחור ולכל עם ישראל חג שמח.
  23.04.19 21:10
 • אורח
  איך אתם יודעים הכול פשוט מדהים.חבורת רכלנים
  הגב 23.04.19 16:17
 • אורח
  חבורה של מטומטמים היא עשתה פרסה במקום שאסור ונכנסה בו, תפסיקו לרכל סתם.
  הגב 23.04.19 17:34
 • אורח
  קשקשן.. א. מותר לעשות שם פרסה ב.לא היית שם אז אל תספר סיפורים ג.היא פנתה שמאלה והוא נסע באדום.. יום טוב
  23.04.19 18:24
 • אורח
  ואנחנו המטומטמים🤦‍♀️
  23.04.19 21:12
 • אורח
  יש עובדות אתה חשוף לתביעה עם השקרים שלך! הוא נסע באדום ויש עדים לזה
  24.04.19 01:37
 • אורח
  נא לא להמציא פרטים לא נכונים.
  הגב 23.04.19 17:34
 • אורח
  חבורת מטופשים כל המגיבים חוץ מהראשון טיפשים בלי שכל
  הגב 23.04.19 22:02
 • אורח
  אני לא מכירה רת המקרה אישית אבל בואו נרגיע את הרוחות. אתם לא מכירים את הנפשות הפועלות אי אפשר לדעת מה היה בראשו של האופנוען ואילו הסחות דעות היו באותו הרגע ומה קורה בחייו
  הגב 23.04.19 22:48
 • אורח
  ואם היו לו הסחות דעת אז זה בסדר שהוא יסכן אנשים אחרים? שיסע באדום? שיפגע באישה בהריון? תחשבו קצת
  24.04.19 01:38
 • אורח
  זה לא בסדר אך יכול לקרות לכל אחד(לצערנו גם לך). אני בטוח שלא הייתה לצעיר כוונה שזה יקרה. גם לי קרה שהייתי טרוד עקב אובדן ולצערי דעתי הוסחה. לכן מסכים עם תגובתה,יש לדון כל אדם לכף זכות
  24.04.19 09:38
 • אורח
  מה שלום הצעיר? האם מצבו התייצב?למה לא מעדכנים?
  הגב 25.04.19 10:21

קטטה "משפחתית" במהלך אזכרה בבית העלמין ברחובות והתוקף ישלם לבעלה השני של חמותו 1500 ₪ פיצויים

הקטטה החלה במהלך קריאת משנות לעילוי הנפטר

אבי בר | | תגובות: 15


קטטה מביכה התרחשה בבית העלמין ברחובות כאשר אחד המשתתפים תקף באגרופים משתתף אחר באזכרה שהוא בעלה השני של חמותו.

האירוע התרחש בעת אזכרה לבעלה הקודם של חמותו כאשר במהלך האזכרה קראו המשתתפים משנות לפי הסדר. התוקף קרא את חלקו אך שלא לפי הסדר והגבאי שהעיר לו על כך גרם לתוקף להתעצבן והחליט להוציא את זעמו על הבעל הנוכחי של חמותו. הוא הסתער עליו והכה בראשו בשתי מכות אגרוף ללא סיבה, בעקבות כך נפל המתלונן על קרקע בית העלמין.

הוגשה תלונה במשטרה ובימים אלה נגזר דינו של התוקף והוחלט כי יפצה את הבעל המוכה ב – 1500 ₪ אשר ישולמו ב – 5 תשלומים,– 150 שעות לתועלת הציבור ויוארך העונש על תנאי הקיים לתוקף.התפרסמו 15 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אנשים תפסיקו להיות אלימים זה לא טוב ללב!
  הגב 23.04.19 13:16
 • אורח
  הכל מכל יש במדינה הזאת...הזוי גועל נפש
  הגב 23.04.19 13:52
 • אורח
  חבל שלא מת
  הגב 23.04.19 15:36
 • אורח
  בתי משפט מקלים על אלימים מועדים, היה לו על תנאי האריכו לו אותו, מדוע לא מימשו את התנאי, השופט חבר של העו"ד? אחרת מה?
  הגב 23.04.19 15:57
 • אורח
  לא הזוי במקום שישב שנה בכלא ,קנס מצחיק ועוד בתשלומים
  23.04.19 20:19
 • אורח
  במקום למגר אלימות רק מעודדים אותה, לקוף הזה מגיע קצת יותר מ 1500 קנס
  24.04.19 12:17
 • אורח
  בית משפט שם מקור הפשע ..
  הגב 23.04.19 16:29
 • אורח
  הכלכלה על הפנים וככה העם בלחץ כולם דרודים מחכים לביבי המושיע
  הגב 23.04.19 19:48
 • אורח
  מגיע לו דפוק שישלם יצא בזול
  הגב 23.04.19 20:14
 • אורח
  קנס מגוחך..ועונש קל...הקלות בעונשים נגד אלימות!
  הגב 23.04.19 21:35
 • אורח
  יש בורא עולם שרואה את הכל בורא עולם יודע לטפל טוב טוב בכל אחד אז תרגיעו בבקשה
  הגב 23.04.19 22:04
 • אורח
  סך הכל שתי אגרופים מה כל הרעש
  הגב 24.04.19 12:39
 • אורח
  זה המחיר שמשלם התוקף לנתקף
  הגב 24.04.19 13:24
 • אורח
  ויש מקרים שמשפחתו התוקף לא משלמת את הפיצוי שנקבע שתשלם על פי חוק והם מנסים את בית משפט
  הגב 24.04.19 14:39
 • אורח
  זה נקראביזוי בית משפט
  הגב 24.04.19 14:40

אירועי יום השואה ברשת חוויות רחובות! החל מיום שני 29.4 ניצולי שואה יפגשו את התושבים במרכזי הרשת ויספרו את סיפוריהם האישיים... פירוט על המפגשים בכתבה

האירועים יתקיימו ברחובות החדשה, אושיות, גבירול וחשמונאים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


לקראת יום הזיכרון לשואה ולגבורה, תקיים רשת חוויות מפגשים עם ניצולי שואה, שייספרו את סיפורם האישי במרכזי הרשת: רחובות החדשה, גבירול, חשמונאים, ואושיות.


להלן תוכנית אירועים:

יום שני 29.4 שעה 10:30 חוויות חשמונאים:

מפגש עם איש עדות ראובן פורר, במסגרת פורום נשים.

עלות : 30 ₪

לפרטים ורכישת כרטיסים יעל הינדי 052-6064249 דינה צוברי 052-5582427


יום שלישי 30.4 שעה 19:45 אושיות:

שמיעת עדות של הגב' יעל קסלר ניצולת שואה המספרת על חייה.

הכניסה חופשית,

לפרטים נוספים: 08-9377702


יום שלישי 30.4 שעה 19:30 חוויות גבירול:

ים הזיכרון לשואה ולגבורה בספריית חוויות גבירול שלוחת בגין, שיארחו לסיפור מרגש את הגב' זהבה וינשטיין.

הכניסה חופשית.


יום רביעי, 1.5. שעה 19:00, חוויות רחובות החדשה:

טקס יום הזיכרון לשואה ולגבורה, בתום הטקס נשמע עדות מפי דור שני לשואה, הגברת מלי וייס, ביתו של חיים ביטר ז"ל.

הכניסה חופשית.
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שואה מה שקורה בעיר שלנו הניקיון הפקקים
  הגב 23.04.19 10:21
 • אורח
  בושה וחרפה...
  23.04.19 12:39
 • אורח
  לתגובה פה, הדבר ממש ממש לא מצחיק... יש צחוקים ויש חלאס, ופה זה חלאס...
  הגב 23.04.19 12:38

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח
אורח
17.04.19 23:09
אני ג'ינג'י חמוד חשובה אוהב ומצחיק מחפש בלונדינית או ג'ינג'ית אינטליגנטית להקים משפחה
אורח
08.04.19 18:44
למכירה דירה 4 חדרים קומה 3 עם מעלית וחניה מקורה 0525361893 ב ראשון בטיומקין
אורח
29.03.19 22:39
חתולים אפורים צריכים?
אורח
22.02.19 14:48
אם אני זקוק לכסף איך יהיה לי נדלן? אני זקוק לכסף ללא נדלן גם תוכלו לעזור???
אורח
02.03.19 19:45
פשוט אל תתנהג כמו דביל ותאכל קקי ככה זה יעזור לך
אורח
04.03.19 19:42
לך תעמוד בתל ברוך תקבל משהו שמהר יצא לך הקקי יסמרטוט
אורח
04.03.19 19:42
דביל תקרא לאביך
אורח
10.02.19 19:34
זקוק לכסף חייב למכור נדלן צור קשר ונקנה במחיר ראלי 0542235234
אורח
11.02.19 16:44
יש נדלן למכירה נעליים,דבק,לגו,נרתיק כמה ריאלי אפשר לקבל?
אורח
03.02.19 21:30
יש לכם קרקע במושע רוצים למכור או להתקדם צרו קשר 0542235234
אורח
07.02.19 20:32
קרקע במושב יש לנו? יש לנו אוברדראפט מטורף ! איזה קרקע ואיזה נעליים ?
אורח
03.02.19 21:29
מחפש מגרשים בגוש 3650 בכל גודל 0542235234
אורח
28.02.19 03:46
המגרש היחיד שאני מכיר הוא לא בדיוק מגרש זה ארגז חול בגן ילדים ליד הבית אפשר להציע לי מחיר הוגן עבורו?
אורח
03.02.19 21:29
מחפש לקנות מחסן באזור רחובות בכל גודל 0542235234
אורח
16.02.19 21:14
אתה מחפש לקנות מחסן אני מחפש דרך לצאת מהמינוס


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח
אורח
24.04.19 20:10
למכירה דירת 3 חד. ברחובות.רח. חיים אליעזר מילצ'ן 2. פרטים..052-2307046
אורח
14.04.19 11:51
להשכרה בצנחנים דירת 4 חדרים מרוהטת ומאובזרת , שירותים ומקלחת כפולים. כניסה מיידית, קומה שניה ללא מעלית. ליצירת קשר bellap@netvision.net.il - 0506479464
אורח
12.02.19 14:06
שלוםהאם אתה מחפש הלוואה דחופה? יש לי חדשות טובות בשבילך! אנו מציעים הלוואות החל 1,000 $ ל 50 מיליון דולר בריבית של 2% בשנה. אנו מציעים הלוואות לפיתוח עסקי, הלוואות אישיות, הלוואה אוטומטית וכו 'אנחנו מוסמכים, אמין, אמין, יעיל, מהיר ודינמי.  אם מעוניינים ליצור איתנו קשר בכתובת:דוא"ל: easyloanfirm2020@gmail.com WhatsApp: +14062845321בברכה דרק דאגלס easyloanfirm2020@gmail.com
אורח
11.02.19 15:16
דירה 5 חדרים בקרית עקרון רחוב הרצל 16 דירה משופצת , בקרבת גני ילדים ובתי ספר , המרכז המסחרי והמתנ"ס. בקרבת תחבורה ציבורית ומרכז בילו. קומה 4, מחיר: 3200 ש"ח טלפון 055-662-5560
אורח
13.01.19 19:24
יש הצעה לדירת שותפים לא השארת טלפון
אורח
10.01.19 15:05
מחפשת שותף או שותפה למרכז ראשון לציון בדירת שותפים
אורח
05.01.19 12:14
יחידת דיור הכוללת שני חדרים להשכרה ביישוב קרוב מאוד לראשון לציון (5 דקות נסיעה) אך נדרש רכב. לפרטים 0503654596
אורח
05.01.19 12:14
יחידת דיור הכוללת שני חדרים להשכרה ביישוב קרוב מאוד לראשון לציון (5 דקות נסיעה) אך נדרש רכב. לפרטים 0503654596


לוח השפלה - רכב

אורח
אורח
20.04.19 21:08
להשכרה חנות ברחוב הרצל ראשלצ לפרטים 0542433255
אורח
20.03.19 07:56
שברולט סוואנה מקס שנת 2016 קמ 30000 למכירה ב 250000
אורח
15.12.18 10:45
פתרונות לאזרח הוותיק
אורח
15.12.18 10:45
פתרונות לאזרח הוותיק
אורח
07.12.18 17:11
טלפונים חשובים לאזרח הוותיק
אורח
07.12.18 17:09
טלפונים חשובים לאזרח הוות
אורח
03.12.18 22:41
מצחיק כתב מטופחת האם מדובר בגינה או ברכב?
אורח
09.03.18 15:38
למכירה סובארו אימפרזה יד שניה 2006 מנוע 1600 0547560649 ציון


לוח השפלה - דרושים

אורח
אורח
17.04.19 16:58
מנקה בתים ביסודיות אמינה וחרוצה מי שצריכה עזרה במשק בית להתקשר 0522952296
אורח
17.04.19 16:59
מנק ה מראשון
אורח
30.03.19 18:19
שלום מחפשת עבודה לאחרי צהריים לניקיון משרדים ,מ 16: טלפון שלי 0524718448
אורח
24.03.19 16:42
דרוש/ה עובדת לניקוי חברת היי טק 08:00-16:00 . שכר גבוהה, תנאים מצויינים.. 077-3518899
אורח
06.04.19 23:36
באיזה איזור
לירון אוזנה
16.03.19 10:25
דרושים מדריכים צעירים ,( לפני גיוס, משוחררים, לומדים למכינות או פסיכומטרי, סטודנטים...) לעבודה עם ילדים במרכז אתגרים והעשרה חדש במזכרת בתיה. מ13:00-17:00 עבודה באוירה צעירה ואנרגטית, הרבה אחריות וסיפוק! תנאים מעולים למתאימים.
אורח
24.02.19 05:03
מחפשת עבודה משעה 18:00 ברחובות ההולנדית 0528459275
אורח
10.01.19 15:07
מחפשת עבודה בערב ניקיון משרדים בתים בתי ספר מ6 בערב תודה שושי טלפון 0546965827 להיתקשר בערב
אורח
15.12.18 18:50
נמאס מהרשתות הגדולות?!🔥 דרוש/ה מוכר/ת לבוטיק אופנה 🌍סניף רחובות! עבודה במשמרות, עבודה מיידית | 050-4044369 ספיר
אורח
15.12.18 18:50
בית אקשטיין רחובות מגייס ! לבית אקשטיין רחובות דרוש/ה מנקה 08:00-16:00 •תנאים מצויינים •עבודה קלה ונוחה •קליטה כעובד בית אקשטיין לפרטים ניתן לפנות בפרטי לשליחת קורות חיים : gilad.r@b-e.org.il


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל