הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

הודה לוינגר מרחובות שוקל להתמודד לראשות מפלגת העבודה

"התנפלות" בתור לחיסון ברחובות

מצורף סרטון

קרוב ל9000 דורשי עבודה נמצאים ברחובות, כאשר קרוב ל6000 הם עובדים בחל"ת

צבת ים ענקית חולצה פצועה מלב ים והגיעה לטיפול במרפאת כל חי ברחובות והתברר בהפתעה שהיא גם בהריון

צילומים גיא אבגי ושלומי פיחה רשות הטבע והגנים

אבי בר | | תגובות: 10

לפני מספר ימים אותרה צבת ים במשקל 65 ק"ג בלב ים מול חופי אכזיב. חוקרים אשר היו בלב ים זיהו את צבת הים מתנהגת מוזר הם העלו אותה על הסירה והביאו אותה אל מרכז ההצלה לצבי ים במכמורת. שם אבחנו אצלה שבר בגחון שריון הצב. הם העניקו לה את השם "שבי" ושלחו אותה לטיפול במרפאת "כל חי" ברחובות אצל הוטרינר צחי איזנברג. במהלך הבדיקה עברה "שבי" סריקת C.T ואולטראסונד שגילו כי השבר לא עמוק ולא מהווה סכנה ממשית לחיי הצבה.

אך היה גם גילוי משמח כאשר התברר כי הצבה בהריון ויש לה כמות גדולה של ביצים ברחמה אולם אם הביצים לא יוטלו בקרוב הם מסכנים את חיי הצבה יותר מאשר השבר ולכן הוחלט להשיבה לים ולא להשאירה לשיקום עד להיווצרות רקמת גלד מספקת על פני השבר.

התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד!!!!!!!!!
  הגב 26.05.19 13:31
 • אורח
  יישר כוח
  הגב 26.05.19 13:44
 • אורח
  תותחים
  הגב 26.05.19 14:00
 • אורח
  כייף לשמוע סוף סוף דבר טוב בעיר שלנו
  הגב 26.05.19 14:19
 • אורח
  ...שותף לרגשות.
  26.05.19 15:22
 • אורח
  לידה. קלה. אמן. ואמן. חחחחחחח׳חח
  הגב 26.05.19 19:03
 • אורח
  מדהים.
  הגב 27.05.19 11:17
 • אורח
  סוף סוף בשורות טובות ... אחרי הצעיר שנהרג בצ'ילה , השרפות, ודקירות של צעיר אחר ... כל הכבוד לצוות ולרופא המטפל .
  הגב 27.05.19 12:11
 • אורח
  תודה לכם צוות מרפאת כל חי על האור שאתם מפיצים....החיוך לא יורד מפני...
  הגב 28.05.19 00:10
 • אורח
  אורן כל הכבוד ממני ראובן ישי
  הגב 28.05.19 01:34
 • אורח

בן 16 חלה בקורונה, מאושפז בבית חולים קפלן במצב קשה

ד"ר אלי שפירו, מנהל טיפול נמרץ ילדים, במרכז הרפואי קפלן "חשוב להבין שהמגיפה לא מאחורינו, ולצערנו הרב, המחלה עלולה להיות קשה גם בקרב מתבגרים".

אבי בר | | תגובות: 8


נער בן 16 מאושפז מזה מספר ימים בטיפול נמרץ ילדים במרכז הרפואי קפלן במצב קשה בשל קורונה.

ד"ר אלי שפירו, מנהל טיפול נמרץ ילדים, במרכז הרפואי קפלן אמר בהתייחס למקרה: "לאחר מספר ימים בטיפול נמרץ ילדים חל שיפור במצבו הנשימתי של הנער. יחד עם זאת, הוא עדיין מונשם בהנשמה לא פולשנית. צוות טיפול נמרץ ילדים מעניק לו טיפול תרופתי תוך ורידי כנגד הווירוס לצד הטיפול התומך. חשוב להבין שהמגיפה לא מאחורינו, ולצערנו הרב, המחלה עלולה להיות קשה גם בקרב מתבגרים".


צילום בית חולים קפלן

התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בעזרת השם והרבה תפילות שיהיה בריא ונקבל בשורות טובות הרבה בריאות לילד
  הגב 18.01.21 12:51
 • אורח
  בעזרת השם יעבור את זה אמן
  הגב 18.01.21 13:01
 • אורח
  אמן
  הגב 18.01.21 13:01
 • אורח
  אמן ואמן ונאמר א מ ן . ממני עמיקם מ-ק"ק רחובות.
  הגב 18.01.21 13:03
 • אורח
  היו צריכים לעצור את המגיפה הזאת ממזמן אם לא החלטות פוליטיות שהביאו אותנו למצב הקשה ביותר של מדינת ישראל
  הגב 18.01.21 13:04
 • אורח
  ממש, רק פוליטיקה גורמת להתפשטות המחלה, לא האי ציות להנחיות של חלק נכבד מהציבור....
  18.01.21 13:07
 • אורח
  רק בריאות
  הגב 18.01.21 13:04
 • אורח
  רפואה שלימה אקרא מזמורי תהילים לרפואתו ולרפואת כל החולים.. חיזוק וחיבוק למשפחה..
  הגב 18.01.21 13:06
 • אורח

קופ"ח מאוחדת: בימים אלו יחל מבצע חיסונים מיוחד למרותקי הבית למבוטחי הקופה בראשון לציון, רחובות, חולון, בת ים, גדרה, מזכרת בתיה וקריית עקרון

על פי מנהל מחוז דרום במאוחדת, דני מושיוב, במסגרת המבצע תוציא הקופה ניידות אמבולנסים אל בתי המבוטחים ותסיע אותם אל מתחמי החיסון.

מערכת האתר | | תגובות: 1


"לקחנו על עצמנו אתגר להגיע גם למרותקי הבית וגם למבודדי הבית – ולחסנם, זאת מתוך תחושת השליחות שלנו, כאנשי רפואה" כך הודיע, דני מושיוב, מנהל מחוז דרום בקופת החולים מאוחדת שתהיה הראשונה לחסן אוכלוסייה זו.


לדברי מושיוב, מאוחדת תוציא ניידות אמבולנס - שיגיעו אל בתיהם של המטופלים המרותקים ואל המבודדים - ותביאם אל מתחמי החיסון הפזורים ברחבי המחוז, במבצע מיוחד עליו יפקד מנהל הלוגיסטיקה המחוזי איציק שושני. "כבר אמרנו שאנחנו רוצים להגיע לכל אחד ואחד מהמטופלים שלנו ולחסנם נגד נגיף הקורונה, ונעשה את הכל בכדי שנעמוד באתגר החשוב הזה", הוסיף מושיוב. "בעתיד - וכאשר יתאפשר לנייד את החיסון ולחסן אחד אחד, נגיע אל אותם מטופלים שטרם התחסנו - ונבצע את החיסון גם בבתים. זה היופי שלנו כקופה שדואגת לכל מבוטח ומבוטח, קופה שרואה בכל אחת ואחד, עולם ומלואו".


במחוז דרום - המבצע ייצא לפועל למבוטחי מאוחדת מחולון, בת ים, שוהם, בית דגן, כפר חב"ד, ראשון לציון, נס ציונה, רחובות, מודיעין מכבים, רמלה, לוד, באר יעקב, יבנה, קרית עקרון, מזכרת בתיה, אשדוד, גדרה, יד בנימין, גן יבנה, בני עייש, קרית מלאכי, אשקלון, קרית גת, נתיבות, באר שבע ואילת.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ומה עם מבוטחי הכללית ,, אמא שלי בת מעל 97 ועדיין לא חוסנה
  הגב 18.01.21 12:23
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

במתחם הסטודנטים בצומת האצ"ל - דרך הים ברחובות ייבנו 500 חדרי סטודנטים יחידיים במקום 300 חדרים זוגיים

לאור סקרי שוק ומגמות, עלה כי סטודנטים כיום פחות ששים לגור בשותפות ומעדיפים דירת יחיד לכן הוחלט לבצע שינוי בתמהיל הדירות במתחם

אבי בר | | תגובות: 5
הדמייה מתחם הסטודנטיםתמונת ארכיון מתחם הטניס בדרך אצל - דרך הים

בצומת הרחובות דרך האצ"ל - דרך הים (מתחם הטניס) מתוכנן מתחם דיור למעונות סטודנטים הכולל שטחי מסחר ומבני ציבור כאשר המתחם אמור לספק מגורים ל - 500 סטודנטים. על פי התוכנית המקורית בבניין היו אמורות להיבנות 200 - 300 דירות ובכל דירה תתאפשר מגורי 2 סטודנטים.

אך לאור סקרי שוק ומגמות, עלה כי סטודנטים כיום פחות ששים לגור בשותפות ומעדיפים דירת יחיד לכן הוחלט לבצע שינוי בתמהיל הדירות במתחם ובמקום דירות למגורי 2 סטודנטים בכל דירה יגדילו את מספר הדירות במתחם מ - 200 דירות זוגיים ל - 500 דירות יחיד, ללא הגדלת שטח המתחם.הפרויקט בביצוע ה.ל.ר (החברה לפיתוח רחובות בע"מ) משתרע על כ - 11 דונם ומחולק ל - 3 מתחמים כאשר מתחם מגורי הסטודנטים כ- 4.2 דונם, ו - 2 מתחמים נוספים מיועדים לשטחי ומבני ציבור נוספים. גובה הבניין ישתרע על פני 20 קומות.

אחד האלמנטים המשמעותיים במכרז הינו קביעת תעריף מוסדר ומוזל לסטודנטים אשר גדלו בעיר ונמנים על תושביה הקבועים.

ברחבי העיר רחובות מס' לא מבוטל של מוסדות אקדמיים (מכון וייצמן, הפקולטה לחקלאות מזון וסביבה של האוניברסיטה העברית, המרכז האקדמי פרס, מכללת אורט, שלוחה של האוניברסיטה הפתוחה, המכללה לחינוך "אורות ישראל", ביה"ס לסיעוד בביה"ח קפלן ועוד) אשר כבר כיום מונים למעלה מ- 13,000 (! ) סטודנטים אשר משוועים למערך מעונות סטודנטים סדור ומודרני, שכמעט ולא קיים בעיר.

מדובר בפרויקט חלוצי בתחום הדיור לסטודנטים, בעל אטרקטיביות גבוהה בשל מיקומו על ציר תנועה מרכזי וגישה תחבורתית נוחה, בסמיכות לכל המוסדות האקדמיים.
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איך נרשמים לזה?
  הגב 18.01.21 11:10
 • אורח
  מצטרף לשאלה וחבל שלא פירסמו כבר מחירים וטלפון ליצירת קשר, והאם זה כבר עניין סגור או שרק חושבים על זה ועדיין אין ממש בכל הפרוייקט הנ"ל.
  18.01.21 11:31
 • אורח
  קונים קרח ורושמים על הקרח...
  הגב 18.01.21 11:15
 • אורח
  השתגעתם?.צריך אלף מקומות חניה למתחם.איפה זה יכנס?
  הגב 18.01.21 12:01
 • אורח
  צריך 1500 מקומות חנייה. גם למרכז המסחרי.
  הגב 18.01.21 12:17
 • אורח

היום עד השעה 14:00 יפתח מתחם בדיקות הקורונה באתר הפרדסנות ברחובות ללא צורך בהפניית רופא

המתחם יפעל גם בימים רביעי וחמישי 20-21.1

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


עיריית רחובות ופיקוד העורף פותחים גם היום את מתחם בדיקות הקורונה באתר הפרדסנות, בו ניתן לבצע בדיקות ללא צורך בהפנייה, אך יש להגיע ברכבים. המתחם יפעל עד השעה 14:00. בימים רביעי וחמישי יפתח המתחם בין השעות 8:00-14:00

נתוני התחלואה ברחובות נכון ליום שני 18.1

נכון להיום מספר החולים הפעילים ברחובות עומד על 916 כאשר 86 מהם התגלו אמש. רחובות עדיין נחשבת ליישוב כתום אך מתקרבתלהפוך לאדומה במידה ותעבור את ציון 7.5.

ציון רמזור וצבע: 7.2 כתום

מספר החולים הפעילים: 916

אחוז הבדיקות החיוביות: 7%

מספר התושבים בבידוד 2,318

ביממה האחרונה התווספו 86 מקרים חדשים של קורונה

נתוני ההתחסנות העירוניים:

אחוז המתחסנים במנה ראשונה 20.97%

אחוז המתחסנים במנה שנייה: 2.85%
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פתרון למצוקת המחשבים של תלמידי ישראל! המשרד להגנת הסביבה מקדמים את פרויקט "מחשב ממוחזר לכל ילדה וילד" במסגרתו מחשבים ממוחזרים/שימוש חוזר יועברו לרווחת תלמידי ישראל במוסדות החינוך והפנימיות

באמצעות המיזם הלאומי שיספק מחשבים ממוחזרים או שימוש חוזר לשם למידה מרחוק, תחול עלייה בביקושים בתעשיית מיחזור החשמל והאלקטרוניקה. בפרויקט ירוויחו כל השותפים: ילדי הפנימיות בישראל וילדים הזקוקים למחשבים ברשויות המקומיות, הסביבה והחברה.

מערכת האתר | | תגובות: 1
ע


המשרד להגנת הסביבה מקדם בשיתוף משרד ראש הממשלה פרויקט "מחשב ממוחזר לכל ילדה וילד" בהיקף תמיכה כולל של 15 מיליון שקל; המחשבים הממוחזרים יועברו לילדי הפנימיות בישראל ולרשויות המקומיות ויעלו את הביקושים בתעשיית מיחזור החומרים האלקטרוניים


הקרן לשמירת הניקיון של המשרד להגנת הסביבה אישרה באחרונה תקציב של 7.5 מיליון שקל לקידום מיזם בשיתוף משרד ראש הממשלה: "מחשב ממוחזר לכל ילדה וילד". לפי תנאי המיזם הלאומי, על העמותה לגייס משאבים כספיים של "שקל מול שקל". כך, 7.5 מיליון שקל שאושרו בקרן לשמירת הניקיון, יהפכו לתקציב בסך 15 מיליון שקל לטובת צמצום הפערים בחברה באמצעות העברת מחשבים לילדים.

באמצעות המיזם הלאומי שיספק מחשבים ממוחזרים או שימוש חוזר לשם למידה מרחוק, תחול עלייה בביקושים בתעשיית מיחזור החשמל והאלקטרוניקה. בפרויקט ירוויחו כל השותפים: ילדי הפנימיות בישראל וילדים הזקוקים למחשבים ברשויות המקומיות, הסביבה והחברה.

משבר הקורונה פגע קשות באוכלוסיית תלמידי הפנימיות, ובין היתר הציף את העובדה שאין ברשותם די מחשבים. כמו-כן, ברשויות המקומיות אותרו ילדים נוספים הזקוקים למחשבים.

המשרד להגנת הסביבה, באמצעות אגף אחריות יצרן מורחבת, יכתיב את תנאי הסף לספקים - מפעלי המיחזור - עבור ההליכים התחרותיים לרכישת המחשבים הממוחזרים. לפי התנאים שיוצבו: העברת מחשבים משומשים תהיה רק תחת מנגנון החוק לטיפול סביבתי בציוד חשמלי ואלקטרוני ובסוללות; רק מפעלי מיחזור מורשים העומדים בתנאים סביבתיים יוכלו לספק את המחשבים הממוחזרים; ותינתן עדיפות למפעלי מיחזור המעסיקים עובדים בעלי מוגבלויות בהעסקה ישירה והוגנת.

העלאת הביקוש למוצרים אלה תביא ליישום טוב יותר של חוק פסולת אלקטרונית ולקיום מטרותיו, ותביא לחינוך הציבור לקידום המניעה במקור: הפחתת צריכה של ציוד חדש וקידום צריכת ציוד ממוחזר. בנוסף, העלאת הביקוש תניע את גלגלי תעשיית המיחזור והשימוש החוזר בעיקר כמנוע צמיחה במשבר הקורונה ותביא לקידום המאמץ הלאומי לצמצום הפערים בחינוך בשילוב פעילות סביבתית.


השרה להגנת הסביבה, גילה גמליאל:

"מיזמים סביבתיים עושים טוב לסביבה והם גם מנועי צמיחה לחברה ולתעשייה. משבר הקורונה הביא אותנו לחשיבה מחוץ לקופסה לביצוע מיזמים שיקדמו את השוויון בחברה הישראלית, ייטיבו עם הסביבה ויקדמו את התעסוקה בישראל. המיזם החשוב הזה משתלב באסטרטגיה לטיפול בפסולת אותה אני מובילה למניעת ההטמנה ולקידום המיחזור"

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  פוליטיקאים לא נכונים פוגשים שוטרים לא נכונים ויש כאוס אבטלה ופשיעה ברחובות.
  הגב 18.01.21 10:40
 • אורח

אימוני הספורט של רחובות נמשכים! היום (שני 18.1) החל משעה 11:00 יועבר אימון ספורט עם רוני דואני בזום ובשעה 17:00 יתקיים אימון כושר לילדים עם אסף רון

לינק לאימונים מצ"ב בכתבה

מערכת האתר | | תגובות: 0


עיריית רחובות והחברה העירונית רחובות, מזמינות את תושבות ותושבי העיר לקחת חלק בשבוע ספורטיבי שהופק במיוחד לימי הסגר השלישי על ידי אגף הספורט וחלקו יועבר בשידור חי מאולפן העירולייב של העירונוער.

במהלך השבוע הקרוב, 17-22.1.21, בימים א'-ה', יופיעו מיטב מאמני הכושר בארץ, רוני דואני, אירה דולפין, אסף רון ועוד, באימוני כושר יומיים ויפעילו את חובבי הכושר – מבוגרים, הורים וילדים – ואת כל מי שחפץ להתחיל לקיים שגרה ספורטיבית בימי הסגר.


הנהלת אגף הספורט יצרה תכנית מיוחדת לימי הסגר השלישי, יחד עם טובי המאמנים בארץ ונבנתה תכנית הכוללת אימונים לכל המשפחה ובנוסף, ביום שלישי, 19.1, בשעה 19:00, תתקיים הרצאה בנושא אורח חיים בריא מאת ד"ר אבי מויאל.

ההשתתפות בכל האימונים ובהרצאה הינה ללא עלות, אך מספר המשתתפים מוגבל, ולכן מומלץ להיכנס לקישור עם תחילת האימון. האימונים וההרצאה יועברו באמצעות אפליקציית זום.


להלן לוח שידורים המלא:

להלן לוח שידורים המלא:

יום ב' | 18.1

11:00 | אימון הארדקור | רוני דואני | למעבר לזום >> לחצו כאן

17:00 | אימון אקטיביX - כושר לילדים | אסף רון | למעבר לזום >> לחצו כאן


יום ג' | 19.1

11:00 | אימון פאוור בוסט | שגיב אוחנה | למעבר לזום >> לחצו כאן

19:00 | הרצאה: אורח חיים בריא - מגוון של החלטות | ד"ר אבי מויאל | למעבר לזום >> לחצו כאן


יום ד' | 20.1

11:00 | אימון 2 ק"מ בבית | רוני דואני | למעבר לזום >> לחצו כאן

17:00 | אימון אקטיביX – כושר לילדים | אסף רון | למעבר לזום >> לחצו כאן


יום ה' | 21.1

10:00 | אימון כוח | אירה דולפין | למעבר לזום >> לחצו כאן

קרדיט: אילן סימנטוב

רחמים מלול, ראש העיר:


צילום רמי זרנגר

"אנחנו מתאימים את הפתרונות לאתגרי התקופה. דווקא בימים של סגר חשוב לשמור על שגרת ספורט בריאה, ואנו מביאים את המאמנים והמאמנות אליכם הביתה – עם מגוון של פעילויות. אני מזמין את תשובי העיר ליהנות משבוע של ספורט ללא עלות".

רועי שרעבי, מחזיק תיק הספורט:


"אמנם מותר לבצע ספורט יחידני מחוץ לבית אך רבים נמצאים בבידוד ובנוסף, משפחות רבות יכולות ליהנות מזמן איכות ולהתאמן יחדיו באמצעות השידורים הספורטיביים שהפקנו ובכך להנעים את זמן הסגר בפעילות עם ערך מוסף. אני מזמין את כולם להשתתף, בין אם אתם מקפידים על שגרה ספורטיבית ובין אם הגיע הזמן להתחיל".

אייל פרנקל, מנכ"ל החברה העירונית רחובות:

"כדברי הרמב"ם "נפש בריאה בגוף בריא", החברה העירונית שמחה לאפשר לתושבי העיר פעילות ספורטיבית חווייתית עם מיטב המאמנים עד הבית, וזאת מתוך הבנת חשיבות הפעילות הספורטיבית בכלל ובימי הסגר, כפעילות משפחתית, בפרט. זוהי רק ההתחלה, עד שנוכל לשוב כולנו לפעילות ספורט קבוצתית במרחב הציבורי".

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

"התנפלות" בתור לחיסון (מצורף סרטון מרחובות), יום נוסף של ירידה במספר החולים הקשים אך עלייה בקריטיים והמונשמים, החלה הנפקת תעודת מתחסן למקבלי החסון השני הפוטר אותם מבידוד, ביום שלישי דיון בממשלה על הארכת הסגר לפחות בשבוע . לינק לקבלת תעודת מתחסן בכתבה

עד כה התחסנו בחיסון הראשון כ - 2.1 מיליון אזרחים. בחיסון השני התחסנו כ - 270 אלף אזרחים

אבי בר | | תגובות: 24
התור ברחובות


הערב ראשון 17/1 מדווח משרד הבריאות על מספר החולים המאומתים שלכאורה הוא רק כ - 5000 לעומת כ - 9000 מאומתים מידי יום בשבוע האחרון, אך מדובר בנתון מטעה המיוחס לבדיקות ביום שבת בו מספר הבדיקות נמוך מאוד ביחס לימי חולין.

הערכה המקצועית במשרד הבריאות שעדיין נראה בימים הקרובים מספר גבוה של מאומתים ליום, אך הנקודה האופטימית היא שנמשכת מגמת הירידה במספר החולים הקשים אך מנגד נרשמת עלייה במספר החולים הקריטיים והמונשמים. עדיין הפרשים קטנים אך עקביים ב - 3 הימים האחרונים.

הארכת הסגר

ביום שלישי 19/1 בשעה 15:00 הממשלה תתכנס כדי לדון בהארכת הסגר לשבוע נוסף לפחות והחלטה צפויה להתקבל בשלישי בלילה או במהלך יום רביעי בהתאם לנתוני החולים.

מבצע החיסונים

היום ראשון נראו במקומות רבים בארץ תורים ועומסים בנקודות החיסון, כאשר כ - 200 אלף אזרחים הגיעו לקבל את החיסון השני והראשון.

עד כה התחסנו בחיסון הראשון כ - 2.1 מיליון אזרחים.

בחיסון השני התחסנו כ - 270 אלף אזרחים

סרטון תור לחיסונים בחוויות קרית משה רחובות


תעודת מתחסן - דרכון ירוק

משרד הבריאות פתח אתר בו ניתן להנפיק תעודת מתחסן ודרכון ירוק.

בשלב הזה ניתן להנפיק רק תעודת מתחסן המעניק לבעל התעודה פטור מבידוד במידה ונחשף לחולה מאומת.

לגבי הדרכון הירוק עדיין לא ניתן להנפיקו.

תעודת המתחסן/דרכון ירוק מיועד רק למי שקבל חיסון שני וכבר חלפו מעל 7 ימים ממועד החיסון השני

לינק לקבלת תעודת מתחסן / דרכון ירוק

https://corona.health.gov.il/green-pass
נתונים ארציים ליום ראשון 17/1/2021

מספר מחוסנים מנה ראשונה - 2,075,513

מספר מחוסנים מנה שנייה - 269,737

חולים מאומתים - 5060

מספר נבדקים - 71,678

חולים קשה - 1177 (אתמול 1082)

חולים קריטי - 352

חולים מונשמים - 282

מספר נפטרים מפרוץ המגפה - 3989


נתונים מקומיים ליום ראשון 17/1

ראשון לציון - 1174

רחובות - 912

חולון - 1134

בת ים - 733

גדרה - 114

מזכרת בתיה - 47

עקרון - 65
התפרסמו 24 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה לא פותחים עוד מתחמי חיסונים??? למה לצופף את כולם במתחם אחד??? תקימו מתחם במערב העיר
  הגב 17.01.21 21:55
 • אורח
  כח אדם אולי? תהליך הגיוס לוקח שנים (בית ספר לאחיות)
  17.01.21 22:04
 • אורח
  עיריית מדהלה כרגיל דואגת רק לעצמה
  18.01.21 09:31
 • אורח
  גם בראשון בלגן בתור לחיסונים של הכללית למה לא פותחים עוד אחד חוץ מהייכל התרבות
  הגב 17.01.21 21:58
 • אורח
  מה עם דרכון ירוק למחלימי קורונה?? לא מסכימים לחסן אותנו, אז שיתנו אישור...
  הגב 17.01.21 22:02
 • אורח
  צודק
  17.01.21 22:42
 • אורח
  הרצון לחסן ובמהירות הוא נפלא אבל ופה אבל גדול..קופות החולים מסכנות את העומדים בתורים הארוכים ובבלאגן שנוצר. יש לזמן אנשים לפי שעות ולהקריא מרשימה מסודרת את המתחסנים..כך לא ידבקו בעת עמידה בתור לחיסון..קצת סדר בבלאגן לא יזיק..וכדי לעשות זאת במהרה
  הגב 17.01.21 22:02
 • אורח
  אני חליתי והבראתי והייתי מאוד רוצה לאיתחסן זה אפשרי ולמה לא
  הגב 17.01.21 22:13
 • אורח
  כי העדיפות לחסן את מי שעלול להדבק וחלות. מי שהחלים כבר מחוסן
  17.01.21 22:42
 • אורח
  למה לא מחסנים 7 ימים בשבוע? אם להתחסן זה כל כך חשוב אז תאפשרו לקבל חיסון כל יום, כולל שישי כולל שבת.
  הגב 17.01.21 22:15
 • אורח
  בלאומיית מחסנים 7 ימים
  17.01.21 22:35
 • אורח
  קודם כל תשאל למה לא מחסנים גם במשמרת לילה.
  17.01.21 22:42
 • אורח
  לא יהיה בלגן במתחם אם מי שאין לו תור לא יגיע סתם
  הגב 17.01.21 22:17
 • אורח
  מה עושה הבר קוד בתעודה למתחסן?
  הגב 17.01.21 22:29
 • אורח
  מנתר אותך איפה אתה הולך ומה אתה עושה
  18.01.21 00:13
 • אורח
  למה אנשים באים בלי תור באמצע יום כשמבוגרים בני שמונים תשעים מגיעים וצריכים לחכות על הרגליים .תזמינו תור, יש מלא תורים . חברה שלי בראשון הזמינה תור היום להיום והתחסנה .
  הגב 17.01.21 22:38
 • אורח
  אנשים מגיעים ללא הזמנת תור,לכן נוצר לחץ.אם פועלים לפי התכנון המתנה דקה והכול נגמר יש מספיק אחיות במקום.
  הגב 17.01.21 23:04
 • אורח
  לי קבעו תור.הגעתי בזמן ולא חכיתי דקה.( אחוזת ים במכבי)
  הגב 17.01.21 23:41
 • אורח
  איזה קשקוש בלבוש, תעודה ירוקה והטבות ?? האיגוד הבריאותי העולמי לא מאמין בתעודה הזו בשום צורה. הטענה ששום דבר לא בטוח והכל עניין של השערות בקשר לתוצאות החיוביות של החיסון ואם בכלל, אז מבחינתם... למה לתת תעודה שיכולה להזיק כל עוד לא הוחלט ויש תוצאות לאחר החיסון השני ? לתת לאנשים להרגיש שהם יכולים להתקרב לאחרים מבלי לדעת אם הם באמת מחוסנים בלהדביק ואו להידבק? יש כאן נזק ולא תועלת! ישראל הפכה לשפני ניסיונות של העולם - לא מספרים לכם את האמת, ויש הרבה לצערי . שמרו על עצמכם, הקפידו לא להתקהל כמו שהורגלתם לא להתקרב לאנשים שחולים בשפעת. אין יותר פשוט מזה.
  הגב 18.01.21 00:36
 • אורח
  מדוע מתנים את קבלת תעודת ההתחסנות באישור שלי להשתמש במידע שלי מקופת החולים. מה הזכות וחיסיון לפרטיות שלנו. מוכרים אותנו בזול ?
  הגב 18.01.21 09:31
 • אורח
  למה אנשים צעירים מגיעים הלי תור, בזמן שלמבוגרים נקבע תור ????נקבע תור מסודר למבוגרים, ההורים שלי קיבלו תור לפי שעה והצעירים ללא תור נדחפים לתור ומשבשים את הסדר שנקבע מראש.
  הגב 18.01.21 09:51
 • אורח
  הכל מסודר, נקבעו תורים לפי זמנים, לאנשים המבוגרים. הבעיה זה הצעירים שמגיעים ונדחפים בלי תור בכלל ומשבשים את כל הסדר.
  הגב 18.01.21 09:53
 • אורח
  חוצפה ישראלית, איפה כיבוד הורים והדרת פני זקן? נקבעו תורים מראש למבוגרים לפי זמנים מסודרים, אז למה הצעירים נדחפים בתור ועוד מעיזים להתחצף ולדבר לא יפה???שכל אחד יקבע תור מסודר דרך האתר של הקופה ולא יתפרץ לתור ועוד יבוא בטענות.
  הגב 18.01.21 09:55
 • אורח
  הצעירים מסכנים את המבוגרים תנו להם קודם כל להתחסן, נקבע שכולם התחסנו בסוף, נקבע סדר עדיפות ראשון ומאוד הגיוני. ראשית חוסנו הצוות הרפואי,לאחריו חוסנו האוכלוסייה המבוגרת ובעלי מחלות רקע, מורות וצוות חינוכי ולאחריו יורדים לאט לאט בגיל. תתאזרו בסבלנות. הסדר שהקופות ערכו מסודרות בהחלט, כולל מוקדי בדיקות הקורונה שפרוס בכל הארץ ומעדכן את השעות ואף ישנה אפשרות במקרים מיוחדים לקבל נציג מד"א לערוך בדיקות קורונה עד בית האזרח. אין אף מדינה בכל העולם מסודרת כמו ישראל ותעריכו במקום להתלונן. יש לנו ארץ קטנה, עם ראש ממשלה ענק.
  הגב 18.01.21 10:01
 • אורח

קרוב ל9000 דורשי עבודה נמצאים ברחובות, כאשר קרוב ל6000 הם עובדים בחל"ת; מעל 50% מהמובטלים הן נשים

הנתונים מתייחסים לשבוע הראשון של ינואר 2021.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6


שירות התעסוקה מפרסם את נתוני האבטלה בישראל נכון לשבוע הראשון של חודש ינואר. על פי הנתונים בישראל יש 644,202 מובטלים ו435,301 הם דורשי עבודה הנמצאים בחל"ת. כאשר מסתכלים על ההשוואה בין גברים לנשים 53.28% מהמובטלים הן נשים ו46.72% הם גברים. מבחינת גיל המובטלים קרוב ל230 אלף מהמובטלים הם צעירים בני 25-34.

להלן נתוני העיר רחובות

הנתונים של רחובות אינם שונים מהנתונים הארציים כאשר יותר מ50% מהמובטלים הן נשים וקרוב ל3,000 מתוכם הם צעירים בני 25-35. כמו כן הסיבה העיקרית לאבטלה היא יציאה לחל"ת.

מספר המובטלים עומד על 8944 איש כאשר 5,992 הם בחל"ת.

דירוג דורשי העבודה ברחובות על פי גיל

גילנתונים
25-342969
35-442450
45-541688
18-241601
55-641419
65+661


דורשי עבודה לפי מגדר

גברים 43.01%

נשים 56.99%

דורשי עבודה על פי השכלה

לא אקדמי- 76.34%

אקדמי- 23.66%


סיבת הרישום בשירות התעסוקה

55.4% יציאה לחל"ת

27.1% פיטורין

8.5% התפטרות

9% אחר

יש לציין כי בשבוע הראשון של ינואר 95.9% מדורשי העבודה בלשכת התעסוקה בעיר הם בעקבות יציאה לחל"ת.

התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה כל הזמן מצוינים כמה עובדים יש בחל"ת ולא מצינים כמה לא רוצים לחזור לעבודה?
  הגב 17.01.21 17:36
 • אורח
  אתה היית רוצה לחזור לעבוד תמורת שכר מינימום? עם מנהל. סליחה. אחראי משמרת שצועק עליך בלי סיבה. לעבוד מסביב לשעון. 200 שעות בחודש.
  17.01.21 17:50
 • אורח
  מפונקים
  17.01.21 22:16
 • אורח
  ככה זה שמנהלים אותנו אנשים שלא יודעים לנהל חדר בבית
  18.01.21 09:32
 • אורח
  נשים הכי עצבניות לפי הסקר. רוצות לחיות על חשבון הגבר. גועל נפש
  הגב 18.01.21 00:14
 • אורח
  הכי עצלניות* תיקון
  18.01.21 00:14
 • אורח

עליה של 30% במחזור אריזות ברחובות! מהפכת המחזור העירונית נותנת את אותותיה ועל פי נתוני העירייה בחודשים האחרונים תושבי רחובות מחזרו כ 280 טונות של פסולת

לצד ההיענות הרחבה מצד התושבים בנושא המחזור, העירייה מודעת לכך שבחלקים שונים בעיר הפחים מתמלאים במהירות, והעירייה בוחנת פתרונות שונים מול קבלן הפינוי ומול תמיר את נושא כמויות הפחים ותדירות הפינוי. בחודש האחרון נערך הליך בדיקה בכל משקי הבית בעיר בו נבחנה כמות הפחים ביחס לתושבים. הדו"ח מראה על מחסור והעיריה בשיתוף תמיר נערכת לפתרונות.

מערכת האתר | | תגובות: 4


מהפכת המחזור ברחובות נותנת את אותותיה: בסיום מיפוי נתוני המחזור של החודשים האחרונים, עיריית רחובות ותאגיד המחזור תמיר מציגים את הנתונים - עליה של למעלה מ-30% בכמות הפסולת הנזרקת לפח הכתום.

בחודשים האחרונים נרשמה עלייה מרשימה של כ—30% בהיקף הפסולת הממוחזרת הנאספת מהפחים הכתומים בכל רחבי העיר. בכל חודש מאז סיום פריסת הפחים הכתומים ברחובות חלה עלייה בהיקף הפסולת הממוחזרת באמצעות הפח הכתום; בחודש אוגוסט נאספו מכל רחבי העיר 46 טונות של פסולת. בחודשים הבאים מתחזקת מגמת המחזור החיובית בעיר, כאשר בחודש ספטמבר נאספו 51 טונות של פסולת אריזות, באוקטובר נאספו 54 טונות ובכל אחד מהחודשים נובמבר ודצמבר נאספו 64 טונות של פסולת אריזות שהושלכה לפח הכתום, סה"כ בחמשת החודשים האחרונים נאספו כ-280 טונות של פסולת אריזות למחזור. הנתונים מעידים כי כבר בשנת 2021 רחובות צפויה להפוך לאחת הערים הממחזרות ביותר בארץ.

חשוב לחזור ולהזכיר שלפח הכתום משליכים רק פסולת של אריזות העשויה מפלסטיק מתכת קרטוני משקה וחלב.

לצד ההיענות הרחבה מצד התושבים בנושא המחזור, העירייה מודעת לכך שבחלקים שונים בעיר הפחים מתמלאים במהירות, והעירייה בוחנת פתרונות שונים מול קבלן הפינוי ומול תמיר את נושא כמויות הפחים ותדירות הפינוי. בחודש האחרון נערך הליך בדיקה בכל משקי הבית בעיר בו נבחנה כמות הפחים ביחס לתושבים. הדו"ח מראה על מחסור והעיריה בשיתוף תמיר נערכת לפתרונות.

העירייה קוראת לתושבים שמכירים פח מחזור שמלא כדרך קבע ו/או אזור בו חסרים פחים לפנות באמצעות כתובת המייל: sharona@rehovot.muni.il
ראש העיר רחמים מלול:

"אני שמח לראות כי גם בתקופה זו התושבים חושבים על הסביבה ומקפידים למחזר. בחודשים האחרונים עשינו מאמץ גדול להרחיב את היקף המחזור בעיר, והנתונים המרשימים מעידים על שיתוף הפעולה והרצון של התושבות והתושבים לשמור על רחובות נקייה וידידותית לסביבה. בשנה הקרובה צפויות יוזמות נוספות ושיפורים בתחום המחזור למען התושבים".


סגן ראש העיר, מחזיק תיק חזות העיר עו"ד יניב מרקוביץ':

"באופן אישי, הנתונים לא מפתיעים אותי. היה ברור לי שתושבי העיר רוצים למחזר ואין שום סיבה שרחובות לא תהיה עיר מובילה בתחום. כמו בכל שינוי, יש תמיד חבלי לידה ואנו מודעים להם. בשבועות הקרובים נעשה מאמץ לצמצם ככל האפשר את התלונות על פחים גולשים. אני קורא לתושבים להמשיך למחזר ובמקביל לדווח לנו על מקרים בהם חסר נפח זמין בפחים".


רני איידלר מנכ"ל תמיר:

אני רוצה להודות לראש העיר ולסגנו עו"ד יניב מרקוביץ' על שיתוף הפעולה הפורה בנושא המחזור בעיר. נבחן יחד פתרונות טכנולוגיים ותפעוליים על מנת לאפשר הפרדה רציפה ומיטבית של אריזות לפח הכתום. אני מודה לתושבי רחובות על הירתמותם, ומזמין עוד ועוד משפחות לקחת חלק ולהשתתף במשימה. מאמץ קטן מצדכם ויחד נשמור על הסביבה.

התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  טוב לשמוע וחשוב לפמפם את ענין המיחזור (כל מיחזור) שוב ושוב על מנם ההפנמה לכל התושבים...
  הגב 17.01.21 17:10
 • אורח
  הם עדיין מנותקים ועסוקים ביחסי ציבור זולים הציבור לא טיפש
  18.01.21 09:33
 • אורח
  ** על מנת
  הגב 17.01.21 17:11
 • אורח
  ברור שתהיה עליה של מיחזור רוב בני המשפחה בבית עולה צריכת המזון וחומרי נקיון, מה שבתקופה רגילה לא
  הגב 17.01.21 18:19
 • אורח

אבי קינד נפגש עם תושבי אבן גבירול ברחובות על מנת לדון בבעיות החניה, הכשרת חניות, טיפול ברכבים נטושים וכדו' ברחבי השכונה

קרדיט: אבן גבירול קהילה בשינוי

מערכת האתר | | תגובות: 10


חברי קבוצת "אבן גבירול קהילה בשינוי", ממשיכים בפעילותם לקידום פרוייקטים ושיפור מפגעים בשכונה. כחלק מפעילותם בימים האחרונים נערכה פגישה בשכונה יחד עם חבר המועצה ומחזיק תיק התחבורה, אבי קינד, איתו שוחחו על בעיות החנייה, הכשרת חניות לרווחת התושבים ועוד.
בין הנושאים שעלו לטיפול:
בעיית החנייה ברחוב המורן ובן גוריון ובשכונה בכלל.
מעבר חציה - הבן איש חי מתחנת האוטובוס למדרכה ממול.
בקשה לבמפרים - שיטה המלבינה
טיפול בפינוי רכבים נטושים
בדיקה לגבי המגרש בשיטה המלבינה להסבה לחניה מסודרת.
הכשרת חניון ציבורי ליד בגין.
הגברת אכיפה
והכשרת שביל ההליכה הסובב את השכונה.התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה ניסגר?
  הגב 17.01.21 15:43
 • אורח
  כל הכבוד!!!!הכי חשוב!מדרכות ללכת עליהן בביטחה אין אבל חניות זה מתבקש חכמי חלם...
  הגב 17.01.21 15:45
 • אורח
  כל גבירול מדרכות רחבות איפוא אין בדיוק. חנייה זו חובה ורכבים נטושים שמפריעים
  17.01.21 16:53
 • אורח
  אבי קינד זה ההוא מהקצפות והשמנת? מה הרזומה שלו בפולטיקה?
  הגב 17.01.21 17:07
 • אורח
  אני סתם שאלה, בהתנדבות ???.
  18.01.21 00:33
 • אורח
  תכניסו קצת פיקוח לאושיות גם, אנשים חונים על מדרכות אין מקום לעבור עם עגלה.... וחרא של כלבים להרים אותו זאת מילה גסה אצל אוכלוסיה מסויימת. כל שתי מטר ערימה חדשה, תתנו קצת קנסות וילמדו מהר להרים את החרא של הכלבים שלהם.
  הגב 17.01.21 17:35
 • אורח
  הגיע הזמן להגיד את האמת הפיתרון של השכונה הזאת זה רק פינוי בינו
  הגב 17.01.21 21:34
 • אורח
  זה לא רציני שזה לא קרה עד עכשיו,ברחובות דברים לא זזים תראו איך הפינוי מתקדם ביבנה נס ציונה וראשון לציון
  17.01.21 21:35
 • אורח
  קינד נשאר ביש עתיד אבל הוא שרוף שם כי ניסה לערוק ולא הצליח ..
  הגב 18.01.21 05:51
 • אורח
  יש רכבים נטושים בסעדיה גאון
  הגב 18.01.21 10:35
 • אורח

תזכורת להורים ברחובות! לקראת פתיחת ההרשמה לחטיבות הביניים ברחובות החל מיום שני 18.1 יתקיימו להורים ולתלמידי כיתות ו' מפגשים מקוונים עם נציגי בתי הספר בעיר; לינק למפגשים מצ"ב בכתבה

במפגשים יוצגו חטיבות הביניים השונות בעיר, הכיתות הייחודיות ומגמות הלימודים בכל אחד מבתי הספר השונים. בנוסף, במעמד המפגש יועברו דגשים לתהליך הרישום ותינתן להורים האפשרות לשאול שאלות ולהתייעץ עם הגורמים המומחים באגף החינוך בנושא ההרשמה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


תלמידי והורי כיתות ו' שימו לב: המחלקה לחינוך על יסודי מזמינה אתכם לשלושה מפגשי הכנה להרשמה לחטיבות הביניים בשבוע הבא. המפגשים מיועדים להורי ותלמידי בתי הספר הממלכתיים, ויתקיימו ביום שני (18.1), שלישי (19.1) ורביעי (20.1) הבא, אין צורך בהרשמה מראש

עיריית רחובות, באמצעות המחלקה לחינוך על יסודי באגף החינוך והנוער, נערכה לקראת פתיחת ההרשמה לחטיבות הביניים הממלכתיות בעיר לשנת הלימודים תשפ"ב שתחל ביום ראשון, ה-21.2.

בעקבות הסגר והאיסור על התקהלויות, יזמה המחלקה מפגשים מקוונים עם ההורים ובתי הספר השונים בשלושה מועדים בשבוע הבא

קישור למפגש הורים לתלמידות ותלמידי כיתות ו' ביום שני ה– 18.1.21 בשעה 20:00 >>

קישור למפגש הורים לתלמידות ותלמידי כיתות ו' ביום שלישי ה– 19.1.21 בשעה 20:00 >>

קישור למפגש הורים לתלמידות ותלמידי כיתות ו' ביום רביעי ה– 20.1.21 בשעה 20:00 >>


את המפגשים יובילו מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, זהר בלום, מנהלת אגף החינוך והנוער אפרת צוקרמן ורחל בן יצחק, מנהלת המחלקה לחינוך על יסודי בעיריית רחובות. כמו כן, במפגש תהיה נציגה מטעם השירות הפסיכולוגי-חינוכי של עיריית רחובות, שתעניק להורים עצות למעבר מוצלח ומיטבי.


במפגשים יוצגו חטיבות הביניים השונות בעיר, הכיתות הייחודיות ומגמות הלימודים בכל אחד מבתי הספר השונים. בנוסף, במעמד המפגש יועברו דגשים לתהליך הרישום ותינתן להורים האפשרות לשאול שאלות ולהתייעץ עם הגורמים המומחים באגף החינוך בנושא ההרשמה.


כל המידע על המפגשים מחכה להורים באתר העירייה באמצעות הקישור >> https://www.rehovot.muni.il/731/

המחלקה לחינוך על יסודי עומדת לרשותכם באמצעות המייל >> alyesodi.edu@rehovot.muni.il והטלפון: 08-9392437
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.

פורום רחובות

הפורום נועד לאפשר לתושבי רחובות להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
17.01.21 12:34
עיריית רחובות דיירי רמב''ם דורשים במפרים בגלל המהירות נסיעה של המכוניות שעולים את הגבעה לכיוון מגדל המים
אורח
16.01.21 22:48
תתקנו בבקשה את האפליקציה. הדפדוף בה זוועה. כל הזמן נלחצות פרסומות וחוזרים מהם לעמוד הראשון.
אורח
16.01.21 22:08
למה הערייה לא ניצלה את התקופות שבין הסגרים באתרי תרבות פתוחים לאוויר כדוגמת רחבת היכל התרבות , יד לבנים , רחהת הערייה ועוד כדי לאפשר מופעי תרבות בהיקף מצומצם ולפי ההגדרות כדי לאםשר גם פעילות לאמנים מקומיים וגם לרווחת התושבים, אולי ינקטו איזו יוזמה לטו- בשבט????
אורח
16.01.21 14:18
אפשר להפסיק לפרסם כל מיני כתבות חסרי עניין על כל מיני לא מעניינים למיניהם????.
אורח
15.01.21 13:35
למה אין פחי אשפה ברחוב הרשינזון איפה נזרוק את הזבל ... וחמור מכך אין איפה לזרוק קרטונים שמו מצלמות ליד הבנק ועכשיו מה...איפה זורקים מה הפיתרון תנו בבקשה רעיון איפה לקרטונים איפה לזרוק זבל כשהולכים ברחוב ולמה אין ספסלים ברחוב הכל העירייה הרימהרוצים לצאת לשבת בספסל גם את זה לקחתם..מה נשאר מהרחוב מדרכה .....
אורח
15.01.21 13:32
מה קורה עם הגינה ברחוב ה באייר הרשינזון מאחורי הבנק הרסו הכל
אורח
15.01.21 13:30
תתקנו כבר את הכבישים גם בשעריים ולא רק במרכז
אורח
15.01.21 13:28
צודק ברמבם זועה


תושבי רחובות מנצלים את מגבלת ה1000 מ' לניגון בפסנתר הרחוב העירוני הממוקם ברחוב הבנים

עיריית רחובות מזמינה אתכם לספר איך אתם מנצלים את מגבלת ה1000 מטר לתייג rehovotcity ואולי תופיעו בדף האינסטגרם העירוני.

ציונה | | תגובות: 5


סגר הקורונה בישראל הביא גם את הגבלת ה 1000 מטר אליו אנו יכולים לצאת. בימים אלו רבים מכירים מחדש את אזור מגוריהם ומגלים פינות חדשות שהיו מתחת לאף שלהם, אליהן הם יכולים לצאת במסגרת ההגבלות. כך היה עם אסתר תושבת רחובות, שהחליטה לצאת להתאוורר והגיעה אל פסנתר הרחוב העירוני הנמצא ברחוב הבנים ליד הספרייה העירונית.

עיריית רחובות מזמינה אתכם לספר איך אתם מנצלים את מגבלת ה1000 מטר לתייג rehovotcity ואולי תופיעו בדף האינסטגרם העירוני.

התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  גם אני מנגן עליו מדי פעם וזה מקסים ולפעמים מצטרפים אלי לשירה. משה גנץ
  הגב 17.01.21 15:15
 • אורח
  תודה לעירייה על הפינוק במרכז העיר
  הגב 17.01.21 18:11
 • אורח
  מעולה ! יוזמה מבורכת . רק בבקשה מכולם עקב המצב רצוי לשמור על הסביבה נקיה ממחלות. המחלה הזאת יכולה לעבור על ידי הקלידים מיד ליד. אתם לא יכולים לדעת מי נוגע בו ! תזהרו בבקשה. והעירייה בבקשה ממכם לנקות אותו באופן תמידי. זה יכול להביא לנו אסון. אני נגן פסנתר כבר יותר מ 20 שנה ! אני לא נוגע בו בגלל המצב . מפחיד לדעת מי נוגע בו. תודה.
  הגב 17.01.21 23:35
 • אורח
  מה זה פסנתר?
  הגב 18.01.21 00:16
 • אורח
  אסתר מקסימה!!
  הגב 18.01.21 12:25
 • אורח

משרד המודיעין יקים ברחובות כיתות סייבר לעידוד הגיוס ליחידות העילית בקרב תלמידי התיכון בעיר

המסלול המצליח "ממריאות", קיבל השנה תוספת תקציב משמעותית ומתרחב גם לרחובות. המסלול מיועד לתלמידות תיכון בכיתות י'-י"ב מהפריפריה, הבוחרות במסלול שירות לאומי-אזרחי. המטרה היא להכשיר וללוות את התלמידות לקראת גיוסן לתפקידי סייבר וטכנולוגיה משמעותיים בקהיליית המודיעין, ובכך למצות את ההון האנושי בפריפריה. חבר המועצה גיא צור מיוזמי הפרויקט ברחובות " שמחתי לפעול לקידום יוזמה זו ואמשיך לשרת את הציבור כל העת

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 7
כיתות סייבר בדה שליט


שר המודיעין אלי כהן סיכם עם ראש עיריית רחובות, רחמים מלול, על הקמת כיתות סייבר במטרה לשלב תלמידים ותלמידות ממגזרים שונים במערך הסייבר והמודיעין של שב"כ, מוסד ואמ"ן.

המסלול המצליח "ממריאות", קיבל השנה תוספת תקציב משמעותית ומתרחב גם לרחובות. המסלול מיועד לתלמידות תיכון בכיתות י'-י"ב מהפריפריה, הבוחרות במסלול שירות לאומי-אזרחי. המטרה היא להכשיר וללוות את התלמידות לקראת גיוסן לתפקידי סייבר וטכנולוגיה משמעותיים בקהיליית המודיעין, ובכך למצות את ההון האנושי בפריפריה.

ההזדמנות ניתנת במסגרת המיזם לצעירים ולצעירות לשרת ביחידות הסייבר והטכנולוגיה ובקהיליית המודיעין, הופכת בעבורם לכרטיס כניסה חשוב ומשמעותי לאזרחות ובכך גדלה כמות המתגייסים המגיעים לתפקידים אלה מאזורי הפריפריה, שיזכו בתום השירות להצעות עבודה אטרקטיביות בשוק העבודה. לטובת הפרויקט הוקצה תקציב ייחודי לשנה הראשונה בסך 9 מיליון שקלים.שר המודיעין אלי כהן:

"משרד המודיעין בראשותי מתגייס למען בני ובנות הנוער ברחובות ואני שמח לקדם תוכנית להכנתם לקראת גיוס לשירות מאתגר ומשמעותי ביחידות הסייבר והטכנולוגיה במוסד, שב"כ וצה"ל. אני מודה לראש העיר רחמים מלול על הירתמותו. המיזם יסייע לבני ובנות הנוער להשתלב בתעשיית ההיי-טק בתום השירות. המיזם יסייע לצעירים וצעירות המוכשרים מרחובות לקבל הזדמנות אמיתית ושווה למצות את מלוא יכולותיהם. המיזם עונה על צורך הולך וגובר בכוח אדם איכותי לקידום היכולות הלאומיות של מדינת ישראל".ראש העיר, רחמים מלול:

"התכנית החדשה תאפשר לבנות הנוער שלנו לגלות עולם תוכן חדש ולקחת חלק בעתיד במערך הסייבר והטכנולוגיה במוסד, בשב"כ ובצה"ל. אני מברך על היוזמה של משרד המודיעין ומודה לשר, אלי כהן על התמיכה בבני ובנות הנוער ברחובות".


מ"מ ראש העיר, מחזיק תיק החינוך, זהר בלום:

"היוזמה של משרד המודיעין תפתח דלת נוספת בפני בנות הנוער בעיר ותאפשר להן להשתלב בעשייה משמעותית למען מדינת ישראל. תכנית חשובה זו תצטרף לתכניות רבות ומגוונות שמערכת החינוך העירונית מציעה לבני ובנות הנוער".


חבר המועצה גיא צור:

"תודתי נתונה לחברי השר אלי כהן ולכל משרד המודיעין על פעילותו החשובה. אני בטוח שבני הנוער תלמידי מערכת החינוך ייהנו מהיוזמה החשובה והמלמדת. תודתי נתונה גם לראש העיר, רחמים מלול, ולמחזיק תיק החינוך מ"מ ראש העיר זהר בלום על שיתוף הפעולה, כאשר חרתו על דגלם את נושא החינוך כראשון במעלה. שמחתי לפעול לקידום יוזמה זו ואמשיך לשרת את הציבור כל העת."
התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  גיא צור אמר שזה שלו?? שהוא ממשיך ללקק למלול
  הגב 17.01.21 14:43
 • אורח
  אשמח לדעת באיזה בתי ספר יתקיימו הלימודים האלו? אשמח מאוד שהבן שלי יקח חלק בלמידה
  הגב 17.01.21 14:50
 • אורח
  זה של בנות.....
  17.01.21 14:53
 • אורח
  את מי זה מענין
  הגב 17.01.21 15:04
 • אורח
  באילו בתי ספר?
  הגב 17.01.21 15:52
 • אורח
  איפה הייתם לפני עשר שנים?
  הגב 17.01.21 15:57
 • אורח
  מקווה שהמגמה תפתח ברון ארד
  הגב 17.01.21 19:45
 • אורח

מתחמי בדיקות הקורונה לשבוע 17.1-23.1 שיפתחו בערים: ראשון לציון, רחובות, חולון ובת ים ללא צורך בהפנייה

שימו לב ייתכנו שינויים במיקומי המתחמים ושעות הפעילות יש להתעדכן באתר פיקוד העורף

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


פיקוד העורף והרשויות המקומיות יפתחו גם השבוע מתחמי בדיקות קורונה לקהל הרחב שיפתחו בערים: חולון, רחובות, ראשון לציון, בת ים.

להלן פירוט המתחמים לשבוע הקרוב 17.1-23.1

חולון

יום שני 18.1 בין השעות 11:00-18:00 אום ספורט גולד טק רחוב אורנה פורת 2

יום רביעי 20.1 בין השעות 11:00-18:00 אום ספורט גולד טק רחוב אורנה פורת 2

יום שישי 22.1 בין השעות 9:00-14:00 מחלף הקוממיות אצטדיון עירוני חולון

יום שבת 23.1 בין השעות 14:00-20:00 מחלף הקוממיות אצטדיון עירוני חולון

רחובות

יום ראשון 17.1 בין השעות 8:00-14:00 אתר הפרדסנות

יום שני 18.1 בין השעות 8:00-14:00 אתר הפרדסנות

יום רביעי 20.1 בין השעות 8:00-14:00 אתר הפרדסנות

יום חמישי 21.1 בין השעות 8:00-14:00 אתר הפרדסנות

יום וראשון 24.1 בין השעות 8:00-14:00 אתר הפרדסנות

ראשון לציון

יום שלישי 19.1 בין השעות 9:00-16:00 קאנטרי 360 פרס נובל רחוב האוניברסיטה 2

יום שבת 23.1 בין השעות 13:00-20:00 קאנטרי 360 פרס נובל רחוב האוניברסיטה 2

בת ים

יום חמישי 21.1 בין השעות 11:00-18:00 היכל התרבות

יום שישי 22.1 בין השעות 9:00-14:00 מחלף הקוממיות אצטדיון עירוני חולון

יום שבת 23.1 בין השעות 14:00-20:00 מחלף הקוממיות אצטדיון עירוני חולון

שימו לב

ייתכנו שינויים במיקומי המתחמים ושעות הפעילות יש להתעדכן באתר פיקוד העורף

https://www.oref.org.il/12605-17147-he/Pakar.aspx

המתחמים נפתחים בנוסף לבדיקות שמבצעו קופות החולים - יש לתאם תור מראש ויש צורך בהפנייה
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה????
  הגב 17.01.21 13:18
 • אורח
  עיריית מדהלה חוגגת על כספי הציבור שלכם הגיע הזמן שתתעוררו
  הגב 17.01.21 14:30
 • אורח
  https://www.youtube.com/watch?v=kH8QY3Q45dc
  הגב 17.01.21 15:52
 • אורח
  כבר כולם נדבקו. מה צריך להיבדק בכלל
  הגב 18.01.21 00:16
 • אורח

ביוזמת נורית שי מרחובות, העירייה והחברה העירונית, יוצאות במיזם משותף בשם "שימו לב: רחובות מחלקת אהבת חינם" בו התושבים מוזמנים להכין כרית לב קטנה אותן ידאגו לחלק למאושפזים בבית חולים קפלן, בתי אבות בעיר, הוסטלים ועוד

בכתבה מצ"ב סרטון הסבר להכנת הלב

מערכת האתר | | תגובות: 4
צילום: נורית שי


עיריית רחובות והחברה העירונית רחובות, יוצאות במיזם משותף בשם "שימו לב: רחובות מחלקת אהבת חינם", שנועד להפיץ אהבה וחיבוק מרחוק לכל מי שזקוק לו בימים אלה - מאושפזים בבית חולים קפלן, בתי אבות בעיר, הוסטלים ועוד. במסגרת הפרויקט, יכינו התושבים לבבות רכים, נעימים, ססגוניים כאלו שהנושא אותם יוכל לקחת איתו בתיק, להניח למראשותיו במיטה, על שולחן הסלון וכל מקום שיזכיר להם שמישהו חשב עליהם. את הלב או הלבבות ניתן להכין מכל בד הנמצא בבית, עם חוט ומחט, עם רקמה או בלעדיה, כפתורים, סרטים, חומר מילוי פשוט וכמובן הרבה אהבה, כוונה ולב רחב. לאחר הסגר, יפרסמו בדף הפייסבוק של החברה העירונית רחובות את מוקדי איסוף הלבבות שהוכנו ויגיעו לאסוף מבתיהם של מי שנבצר מהם לצאת.


אז איך מכינים לבבות, ויוצרים יש מאין?

לשם כך נזדקק לחתיכת בד שאין בה שימוש (חולצת טריקו, סדין ישן או מפה דהויה), נצייר גזרה של לב על נייר או קרטון, נניח על הבד ונגזור לנו שתי חתיכות זהות. בשלב זה אם נרצה לקשט – נוכל לעטר את חתיכות הבד הגזורות ולתפור עליהן כפתורים, סרטים צבעוניים, בדים נוספים – ככל העולה על רוחנו. נצמיד את שתי חתיכות הבד זו לזו, ונתפור את השוליים שלהם זה לזה, קצת לפני שנסיים את התפירה, נמלא את הלב בכל חומר מילוי שיש לנו בבית (צמר גפן, אקרילן חוטי צמר ועוד). ואחרי שסגרנו ותפרנו וסיימנו – הלב שלנו מוכן לצאת מאיתנו ולהגיע למישהו שצריך חיבוק ואהבה.

לתיאום איסוף הלבבות המוכנים, ניתן ליצור קשר במייל: tarbut.havazelet@gmail.comאת הפרויקט יזמה נורית שי, תושבת העיר, דור שני ברחובות, מנחת מעגלי מדיטציה בבית התרבות ע"ש סמילנסקי, במרחב לגוף ונפש של החברה העירונית רחובות. נורית עובדת גם כמלווה רוחנית, לאנשים החווים משבר, אובדן, בדידות, מחלה ואף מחלה קשה, מנחת קבוצות למשפחות שכולות בארגון יד לבנים ברחובות, ומלווה רוחנית בקליניקה פרטית.

לסרטון הדרכה להכנת הלבבות:הוראות הכנה באתר החברה העירונית רחובות:

https://www.ironit-rehovot.co.il/pdf/A220.pdf


לדברי אייל פרנקל, מנכ"ל החברה העירונית רחובות:

"כבר נאמר, ש"אהבת לרעך כמוך" הוא כלל גדול בתורה. הקהילה ברחובות מרבה להביע סולידריות וערבות הדדית איש לרעהו, והדבר נדרש בייחוד בימי סגר אלו בהם הרשת גועשת ורבות אי-ההסכמות בעם. לפרויקט זה יש ערך מיוחד בהדגשת ערכי הנתינה ואהבת החינם"


לדברי נורית שי, יוזמת הפרויקט:

"מניסיוני, אני יודעת כמה חשובים אהבה וחיבוק, על מנת להתמודד עם משברים קטנים וגדולים בחיינו. בימים אלו, על מנת להביע אהבה ולשלוח חיבוק גם מרחוק, חשבתי לבטא זאת באמצעות העברת לב ייחודי שהוכן באהבה ובעבודת יד. הלב מסמל חום, אהבה ואנושיות ודווקא בתקופה הזו בה אנו רחוקים ריחוק חדש ולא מוכר, אנו זקוקים יותר מתמיד לתת ולקבל את האהבה הזו בדרכים שונות. אני מאמינה שלכל אחת ואחד מאתנו יש את הדרך המיוחדת שלה ושלו בחיים וכל מה שצריך זה להקשיב ללב".


התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רעיון מקסים
  הגב 17.01.21 12:19
 • אורח
  היה עדיף לקנות איזה מארז שמושי מעסקים בעיר.גם היה יותר פרקטי מועיל וגם עוזר לעסקים הקטנים
  הגב 17.01.21 12:41
 • אורח
  אין אהבת חינם בעולם
  הגב 17.01.21 15:08
 • אורח
  ולא תהיה
  הגב 17.01.21 15:08
 • אורח

בחירות 2021! יהודה לוינגר מרחובות שוקל להתמודד לראשות מפלגת העבודה

יהודה לוינגר בן 34 הקים את חוג הציונות הדתית במפלגת העבודה

אבי בר | | תגובות: 8
צילום דף הפייסבוק יהודה לוינגר


איש התקשורת יהודה לוינגר בן 34 מרחובות אשר החל את פעילותו הפוליטית בסניף מפלגת העבודה ברחובות וכבר בשנת 2012 נבחר להנהלת מועצת סניף מפלגת העבודה ברחובות והיה מתומכיה הבולטים של לאה לייקי גבע ז"ל מזכירת הסניף ברחובות, הודיע לפני זמן קצר כי הוא שוקל להתמודד בפריימריז על ראשות מפלגת העבודה הארצית מול מירב מיכאלי או אחרים.

אולם יש לדעת כי החלה התארגנות במפלגת העבודה לקרא לאהוד ברק לעמוד שנית בראשות המפלגה ואם אהוד ברק יסכים לכך, אין ספק שזה יפגע במוטיבציה של חלק מהאישים המתכוונים להתמודד

יהודה לוינגר אשר בא ממשפחה דתית ברחובות הקים את חוג הציונות הדתית במפלגת העבודה.

להלן הפוסט בו מכריז יהודה לוינגר על מניעיו והשיקולים שאולי יגרמו לו להתמודד על ראשות המפלגה

חברות וחברים, מאחר שאנו נמצאים בתקופות קשות, לא יכולתי לעמוד מהצד ולראות את המפלגה שלי נעלמת ומתרסקת. לא נולדתי למפלגה העבודה ולא התחנכתי על ברכיה, משפחתי אינה מגיעה אפילו מהצד השמאלי של המפה, אבל התפתחתי איתה והפכתי לחלק ממנה והיא הייתה לאהבה הראשונה שלי, והיום אני בן 34 ואני חייב להגיד: מספיק. מרב מיכאלי, איציק שמולי ועמיר פרץ – אנשים עתירי זכויות שמאמינים בערכים רבים ונכונים, אבל הם אלו שחתומים על מחיקתה של מפלגת העבודה.


מפלגת העבודה היא הרבה יותר מאשר מפלגת שמאל שולית בחברה הישראלית שצריכה להתרפס בפני אחרות. זו מפלגת שלטון, מרכז, פרגמטית, שמנהיגה ומובילה לערכים ציוניים ויהודיים וידעה להתמודד בכל סיטואציה ובכל מצב. זו הסיבה שמרב מיכאלי לא יכולה, פשוט לא יכולה לעמוד בראש מפלגת העבודה. דמות שקראה בעבר לא לשלוח ילדים לצה"ל לא יכולה לעמוד בראשות מפלגת העבודה הממלכתית. נקודה. דמות שאומרת שהמשפחה הגרעינית היא מקום מסוכן עבור ילדים – פשוט מנותקת מהחברה הישראלית. זכותו של כל אדם אם להביא ילדים לעולם, אבל מפלגת העבודה בהחלט לא נגד הבאת ילדים: תהא המשפחה אשר תהא: אבא ואמא, חד הורית או הומוסקסואלית, כל אחד שמחליט להביא שמחה ואושר לעולם – זה מבורך, ולא להיפך.


חוסר המנהיגות הבולט בא לידי ביטוי במימון ההמונים ההזוי והמופרך שמיכאלי יצאה איתו. רבע מיליון שקל לגיוס תרומות! ועבור מה? לממן את פייסבוק וטוויטר במקרה הטוב, או שלטי חוצות ופלאיירים שייזרקו לרחובות ויזהמו את הסביבה. לדרוש רבע מיליון שקל בתקופת הקורונה, בזמן שבעלי עסקים קורסים, צוברים חובות ופושטים את הרגל – מי אתם אלו שתורמים עבורה, עבור כל מועמד פוליטי בכלל – ולמה אתם עושים את זה? וכי חסרות עמותות שזקוקות לכן עתה יותר מתמיד? מבלי להיכנס לפרטיות להון של מיכאלי, היא בוודאי יכולה לממן קמפיין בחירות בתקופת קורונה דרך זום ורשתות חברתיות ואולי קצת עזרה מחברים, אבל רבע מיליון שקל! ניתוק כל כך מבהיל מהמציאות הישראלית ותפקידה של מפלגת העבודה בזמנים קשים אלו – עד שלא נותר אלא להגיד: לא זו המנהיגה שלנו.


בימים הקרובים אני שוקל את צעדיי. האם אני מתאים לנסות? אולי לא. אבל אני מציב אלטרנטיבה לכל מה שקרה פה עד עכשיו ואולי זה ידרבן אחרים וטובים ממני להיאבק על ראשות המפלגה. קצת עליי: אני בן 34, עובד בתקשורת, ובשנים האחרונות אני בשר מבשרה של מפלגת העבודה, חבר שתי הוועידות האחרונות של המפלגה, לא זגזגתי ולא רכבתי על הגל שהיא הצליחה ולא נטשתי שהיא נשברה. התנדבתי, ויזמתי והייתי חלק ממפלגת העבודה בכל שעל שלה. כסטודנט הייתי ממייסדי תא אופק באוני' בר אילן, בלב המגזר הימני והדתי. אני מגיע מסניף תוסס ופעיל ברחובות (אבל חייב לציין שאני פחות פעיל שם מאז הלכה לעולמה מזכירת הסניף לייקי גבע לפני 5 שנים), התנדבתי בקלפיות, עמדתי בצמתים, התנדבתי בכנסת (גם אצל שמולי ומיכאלי) ועשיתי מה שצריך לעשות כמי שמאמין במפלגת העבודה. אבל נבחרי הציבור חשבו אחרת: הם הגיעו למפלגה כשהיא חוותה עדנה, רכבו על ההצלחה, זגזגו לא מעט וחשבו על כיסאות, חשבו על חיבורים שיושיעו אותם, במקום להיאבק מהמקום האמיתי והפנימי ביותר שיש.


אני מגיע למפלגה בעת צרה וחושף את עצמי לפרונט במשימה לא פשוטה. להחזיר את המפלגה למה שהייתה ולמה שהיא אמורה להיות. אני שלעצמי מגיע מהמגזר הדתי, מהציונות הדתית, שפעם הייתה חלק לא שולי במפלגה והלכה איתה בברית, לפני שברחה למחוזות הזויים של בנט וסמוטריץ'. הגיע הזמן לחבר קהלים למפלגה, כאלו שאבדו לנו בדרך כי היינו רק "מפלגת תל אביב", כדי להחזיר אותה למסלול, ולא כדי לחשוב על איך להתמקם מס' 5 אצל חולדאי או מס' 3 במרצ. מספיק עם ההתרפסות, מספיק עם המירמור. לאן ברחתם מצביעים יקרים ותומכים יקרים? לכחול לבן? לחולדאי? ליש עתיד? הבית קורא לכם לחזור בשעות אפלות אלו שעתידה של מפלגת העבודה תלוי אך ורק בכם.

התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רוץ יהודה רוץ
  הגב 17.01.21 11:18
 • אורח
  חבל לו על הזמן. מ9לגת העבודה התמוססה.בפק אם בכלל תעבור את אחוז החסימה
  הגב 17.01.21 11:19
 • אורח
  עוד בדיחה לא מוצלחת
  הגב 17.01.21 11:40
 • אורח
  אני מאחל לו בהצלחה. הגיע הזמן שבכנסת לא יהיה חבר אחד ממפלגת העבודה.
  הגב 17.01.21 11:51
 • אורח
  איזה חרוץ! כל הכבוד לך,תעשה מה שאתה מאמין בו ולך איתו עד הסוף :)
  הגב 17.01.21 11:52
 • אורח
  מפלגת עבודה נפטרה באוסלו. יהודה לך לסמוטריץ או לליכוד
  הגב 17.01.21 12:16
 • אורח
  לך תשחק עם לייזרוביץ פחיות
  הגב 17.01.21 21:47
 • אורח
  מי זה הילד הטמבל הזה?
  הגב 18.01.21 00:18
 • אורח

החל מהיום (ראשון 17.1) החברה העירונית מארגנת לתושבי רחובות שבוע שלם של ספורט ואימוני כושר באמצעות זום עם מיטב מאמני הכושר, ביניהם רוני דואני, אירה דולפין, אסף רון ועוד והכל ללא עלות; לו"ז האירועים המלא מצ"ב בכתבה

ההשתתפות בכל האימונים ובהרצאה הינה ללא עלות, אך מספר המשתתפים מוגבל, ולכן מומלץ להיכנס לקישור עם תחילת האימון.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


עיריית רחובות והחברה העירונית רחובות, מזמינות את תושבות ותושבי העיר לקחת חלק בשבוע ספורטיבי שהופק במיוחד לימי הסגר השלישי על ידי אגף הספורט וחלקו יועבר בשידור חי מאולפן העירולייב של העירונוער.

במהלך השבוע הקרוב, 17-22.1.21, בימים א'-ה', יופיעו מיטב מאמני הכושר בארץ, רוני דואני, אירה דולפין, אסף רון ועוד, באימוני כושר יומיים ויפעילו את חובבי הכושר – מבוגרים, הורים וילדים – ואת כל מי שחפץ להתחיל לקיים שגרה ספורטיבית בימי הסגר.

הנהלת אגף הספורט יצרה תכנית מיוחדת לימי הסגר השלישי, יחד עם טובי המאמנים בארץ ונבנתה תכנית הכוללת אימונים לכל המשפחה ובנוסף, ביום שלישי, 19.1, בשעה 19:00, תתקיים הרצאה בנושא אורח חיים בריא מאת ד"ר אבי מויאל.

ההשתתפות בכל האימונים ובהרצאה הינה ללא עלות, אך מספר המשתתפים מוגבל, ולכן מומלץ להיכנס לקישור עם תחילת האימון. האימונים וההרצאה יועברו באמצעות אפליקציית זום.


להלן לוח שידורים המלא:

יום א' | 17.1

11:00 | אימון יוגה אינטגרטיבי | הילה קסטלר | למעבר לזום >> לחצו כאן

18:00 | אימון פילאטיס לגיל השלישי | איריס אפלבוים | למעבר לזום >> לחצו כאן

יום ב' | 18.1

11:00 | אימון הארדקור | רוני דואני | למעבר לזום >> לחצו כאן

17:00 | אימון אקטיביX - כושר לילדים | אסף רון | למעבר לזום >> לחצו כאן

יום ג' | 19.1

11:00 | אימון פאוור בוסט | שגיב אוחנה | למעבר לזום >> לחצו כאן

19:00 | הרצאה: אורח חיים בריא - מגוון של החלטות | ד"ר אבי מויאל | למעבר לזום >> לחצו כאן

יום ד' | 20.1

11:00 | אימון 2 ק"מ בבית | רוני דואני | למעבר לזום >> לחצו כאן


קרדיט: עדן בכר


17:00 | אימון אקטיביX – כושר לילדים | אסף רון | למעבר לזום >> לחצו כאן

יום ה' | 21.1

10:00 | אימון כוח | אירה דולפין | למעבר לזום >> לחצו כאן


קרדיט: אילן סימנטוברחמים מלול, ראש העיר:

"אנחנו מתאימים את הפתרונות לאתגרי התקופה. דווקא בימים של סגר חשוב לשמור על שגרת ספורט בריאה, ואנו מביאים את המאמנים והמאמנות אליכם הביתה – עם מגוון של פעילויות. אני מזמין את תשובי העיר ליהנות משבוע של ספורט ללא עלות".


לדברי רועי שרעבי, מחזיק תיק הספורט:

"אמנם מותר לבצע ספורט יחידני מחוץ לבית אך רבים נמצאים בבידוד ובנוסף, משפחות רבות יכולות ליהנות מזמן איכות ולהתאמן יחדיו באמצעות השידורים הספורטיביים שהפקנו ובכך להנעים את זמן הסגר בפעילות עם ערך מוסף. אני מזמין את כולם להשתתף, בין אם אתם מקפידים על שגרה ספורטיבית ובין אם הגיע הזמן להתחיל".


לדברי אייל פרנקל, מנכ"ל החברה העירונית רחובות:

"כדברי הרמב"ם "נפש בריאה בגוף בריא", החברה העירונית שמחה לאפשר לתושבי העיר פעילות ספורטיבית חווייתית עם מיטב המאמנים עד הבית, וזאת מתוך הבנת חשיבות הפעילות הספורטיבית בכלל ובימי הסגר, כפעילות משפחתית, בפרט. זוהי רק ההתחלה, עד שנוכל לשוב כולנו לפעילות ספורט קבוצתית במרחב הציבורי".


התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אימון היוגה היה מצויין. תודה
  הגב 17.01.21 11:51
 • אורח
  השתתפתי .מועיל ומהנה
  הגב 17.01.21 12:43
 • אורח
  אך נרשמים? אני רוצה
  הגב 17.01.21 16:10
 • אורח

היום (ראשון 17.1) ובימים שני (18.1), רביעי (20.1) וחמישי (21.1) יפתח מתחם בדיקות הקורונה באתר הפרדסנות ללא צורך בהפנייה

המתחם יפעל בין השעות 8:00-14:00

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


עיריית רחובות בשיתוף פיקוד העורף יפתחו גם השבוע את מתחם בדיקות הקורונה באתר הפרדסנות לתושבים ללא צורך בהפנייה. המתחם יפתח בימים ראשון, שני, רביעי וחמישי בין השעות 8:00-13:30.

להלן פירוט פתיחת המתחם לבדיקות בשבוע הקרוב

יום ראשון 17.1 בין השעות 8:00-13:30 אתר הפרדסנות

יום שני 18.1 בין השעות 8:00-13:30 אתר הפרדסנות

יום רביעי 20.1 בין השעות 8:00-13:30 אתר הפרדסנות

יום חמישי 21.1 בין השעות 8:00-13:30 אתר הפרדסנות

יום וראשון 24.1 בין השעות 8:00-13:30 אתר הפרדסנות
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה לבזבז כסף????
  הגב 17.01.21 10:36
 • אורח

לראשונה מאז שהחלו החיסונים ירידה במספר הנפטרים והחולים קשה! מגמה או מקריות?. בראשון לציון, בת ים ומזכרת בתיה נמשכת עליית המאומתים ואילו ברחובות, גדרה, חולון ועקרון ירידה/בלימה בספר המאומתים

מספר המתחסנים מנה שניה מעל 2 מיליון ומעל 200 אלף במנה שניה

אבי בר | | תגובות: 16
צילום דוברות מדא


כפי שדיווחנו ביום שישי המומחים מעריכים כי ב- 21/1 תורגש לראשונה ירידה משמעותית במספר המאומתים היומיים והחולים הקשים כתוצאה מהסגר הרופף הקודם ומהמהודק הנוכחי ועד אז תורגש בלימה בעליית החולים.

השבת 16/1 מפרסם משרד הבריאות את נתוני התחלואה ובמדדים החשובים בקורונה במספר המתים, החולים קשה, החולים הקריטיים והמונשמים ישנה ירידה לאחר ימים רבים של עלייה במספרים.

עדיין מוקדם על סמך יום אחד לקבוע שינוי למגמה חיובית ובימים הקרובים יהיה ניתן לקבוע האם חל מפנה או נתוני היום אקראיים לחלוטין.


נתונים ארציים ליום שבת 16/1/2021 בסוגריים נתוני יום קודם

מספר מחוסנים מנה ראשונה - 2,027,835 (1,992,806)

מספר מחוסנים מנה שנייה - 205,579 (169,707)

חולים מאומתים - 8013 (9192)

מספר נבדקים - 95,581 (123,111)

חולים קשה - 1082 (1141)

חולים קריטי - 303 (351)

חולים מונשמים - 247 (291)

מספר נפטרים מפרוץ המגפה - 3943 (3892)


נתונים מקומיים ליום שבת 16/1 - בסוגריים נתוני החולים אתמול

ראשון לציון - 1161 (1118)

רחובות - 898 (898)

חולון -1146 (1147)

בת ים - 728 (714)

גדרה - 100 (102)

מזכרת בתיה - 48 (39)

עקרון - 66 (69)
התפרסמו 16 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בראשון אין בלימה כי מתחם החיסונים של כללית עובד חצי כח וזורק את שאריות החיסונים לפח. ב7:30 בול סוגרים שערים, במקום שיתנו פוש יחסנו ומהר בראשון עושים פוזות של מחסנים ובפועל לא. לכן אין בלימה. כאשר תיהיה בלימה ראשון תהיה העיר האחורנה. מה שלא ניתן להגיד על המשטרה והפיקוח, איך ששמעו סגר התפרסו בכבישים כיאלו מדובר בסג'עיעה אין יוצא ואין נכנס. בלתת דוחות ראשון לציון מהטובים בעולם כולו
  הגב 16.01.21 21:35
 • אורח
  ראש העיר תתעורר
  הגב 16.01.21 21:38
 • אורח
  שקרן שקרן שקרן היה סרט טוב... עכשיו זה המציאות המגומה שיש פשוט שקרנים
  הגב 16.01.21 22:02
 • אורח
  לא מתחסנת על גופתי המתה
  הגב 16.01.21 22:55
 • אורח
  👍👍👍👍👍👍
  17.01.21 00:49
 • אורח
  כל הזמן עובדים עלינו ביבי החליט להפחיד את כולם כדי שיתעסקו בהפחדות ולא יתעסקו עם המשפט שלו, נוכל ארור.
  הגב 16.01.21 23:53
 • אורח
  חמוצים נמאסתם!
  17.01.21 05:52
 • אורח
  ביבי והשרים יחגגו ימי הולדת במקום סגר שהוא כופה על כולם וואנחנו נגיע לפשיטת רגל, איך הוא ראש ממשלה כזה לא מתפטר?
  הגב 16.01.21 23:55
 • אורח
  חמוצים נמאסתם
  17.01.21 05:52
 • אורח
  איזה יומולדת בראש שלך?? ביבי לא היה בשום יומולדת . וחוץ מזה הוא מחוסן
  17.01.21 09:09
 • אורח
  גם מי שמחוסן צריך לשמור על כללי הסגר. זה חל על כולם בלי יוצא מן הכלל.
  הגב 17.01.21 10:34
 • אורח
  בקרוב לכל הרשעים אכן לאמר
  הגב 17.01.21 11:29
 • אורח
  ביבי 47 מנדטים מה לא ברור
  הגב 17.01.21 15:22
 • אורח
  למה רק 47 אולי 61 מנדטים לביביכוד
  17.01.21 15:41
 • אורח
  מעניין אם המחסנת תתן למתחסן את הטלפון שלה
  הגב 17.01.21 17:08
 • אורח
  רק להטבים אשמים בכל הרע שיש בעולם.
  הגב 17.01.21 17:44
 • אורח

למרות הקורונה הסתערות על דירות חדשות וברחובות נמכרו ב - 3 החודשים האחרונים 183 דירות חדשות

במהלך 6 חודשי הקורונה נמכרו ברחובות 366 דירות חדשות מקבלנים

אבי בר | | תגובות: 6


הלמ"ס מפרסמת את כמות הדירות החדשות (דירות קבלן) שנמכרו ב - 3 חודשים האחרונים של שנת 2020 (ספטמבר, אוקטובר, נובמבר) וגם בהשוואה ל - 3 חודשים קודמים של שנת 2020 (יוני, יולי אוגוסט)

מהנתונים עולה במהלך 3 החודשים האחרונים למרות הקורונה ואי הוודאות החלה הסתערות מהציבור הרחב על דירות חדשות ונמכרו בכל הארץ 11,360 דירות חדשות מקבלן וחלה עלייה של 7.3% במכירות לעומת 3 חודשים קודמים של אותה שנה.

היישובים שבהם נמכרו יותר מ-500 דירות בחודשים ספטמבר-נובמבר 2020 הם: אשקלון תל אביב-יפו ראשון לציון ובית שמש )

רחובות

ב - 3 החודשים האחרונים נמכרו ברחובות 183 דירות חדשות, וגם ב - 3 הקודמים נמכרו 183 דירות חדשות מקבלן

התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אבי, זאת חצי כתבה. תפרסם מה המחיר הממוצע של דירת 3/4/5 חדרים מבין אלה שנמכרו.
  הגב 16.01.21 20:43
 • אורח
  אכן, נתון חשוב. אולי המחירים ירדו מאוד ולכן הרבה קונים? אולי לא, וזה מראה ששוק הנדלן מאוד יציב גם בקורונה?
  16.01.21 21:06
 • אורח
  חהמחירים דווקא עלו
  הגב 16.01.21 21:47
 • אורח
  מספיק להחמיא על הדיור ברחובות אין מספיק היצע והביקוש גבוה אין מספיק בנייה חדשה ושכונות חדשות
  הגב 16.01.21 22:20
 • אורח
  עלייה ביחס לשלוש חודשים הקודמים השנה. אבל אם משווים שלושת החודשים האחרונים לאותם חודשים שנה שעברה, מגלים קריסה במכירות. תפסיקו להריץ נדלן. כל האתר הזה מלא בכתבות נדלן ומתווכים, אין פלא שהנתונים שאתם מביאים פה מתאימים לנרטיב שלכם.
  הגב 17.01.21 03:39
 • אורח
  כתבה לא רצינית. את המספרים של השנה צריך להשוות למספרים של השנה הקודמת, וזה לא קיים בכתבה. כמו כן יש להשוות מספר התחלות בניה בשנה הזאת מול השנה הקודמת וגם זה לא קיים בכתבה.
  הגב 17.01.21 07:35
 • אורח

בן 67 אותר פצוע קל ליד פארק המדע ברחובות

פונה לקפלן

אבי בר | | תגובות: 3


מוצאי שבת 16/1 שעה 18:00 רופא וחובשים של איחוד הצלה העניקו סיוע רפואי ראשוני לגבר כבן 67 שנפצע באורח קל מאוד בכביש 412 סמוך לצומת פארק המדע.

לאחר מכן הוא פונה באמבולנס לבית החולים קפלן ברחובות.

בשלב זה לא ברורות נסיבות פציעתו אך לא אובחנו אצלו פגיעות חודרניות המעידות על דקירות אלא פציעה קלה מאוד
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בטוח חייזרים תקפו אותו
  הגב 16.01.21 18:35
 • אורח
  את/ה סתום/ה?!
  16.01.21 18:42
 • אורח
  Lucky its not an anal probe
  16.01.21 18:53
 • אורח

מתחילים לחסן את בני 45+! עדיין מעל 9000 מאומתים ליום, הערכה ב - 21/1 תחל ירידה משמעותית במספר המאומתים ליום. למעט רחובות וגדרה הרושמות היום ירידה במספר החולים, בראשון לציון, חולון, בת ים, מזכרת בתיה ועקרון נרשמת עלייה

מעל 2.1 אזרחים כבר התחסנו

אבי בר | | תגובות: 29


נתוני הקורונה ממשיכים להיות גבוהים כאשר ההערכה המקצועית כי הימים הקרובים יאופיינו בבלימת העלייה ותוצאות הסגר והחיסונים יחלו להשפיע על ירידה משמעותית בתחלואה סביב 21/1/2021.

משרד הבריאות הודיע כי מבצע "חוזרים לחיים" ממשיך להתרחב לאוכלוסיות נוספות בציבור, החל מהשבוע הבא יחוסנו מבוטחי קופות החולים מגיל 45 ומעלה. והמעוניינים להתחסן יש לפנות לקופות החולים לתיאום תור לחיסון.


נתונים ארציים ליום שישי 15/1/2021

מספר מחוסנים מנה ראשונה - 1,992,806

מספר מחוסנים מנה שנייה - 169,707

חולים מאומתים - 9192

מספר נבדקים - 123,111

חולים קשה - 1141

חולים קריטי - 351

חולים מונשמים - 291

מספר נפטרים מפרוץ המגפה - 3892


נתונים מקומיים ליום שישי 15/1 - בסוגריים נתוני החולים אתמול

ראשון לציון - 1118 (1031)

רחובות - 898 (914)

חולון - 1147 (1131)

בת ים - 714 (703)

גדרה - 102 (116)

מזכרת בתיה - 39 (36)

עקרון - 69 (62)
התפרסמו 29 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הנבואה ניתנה לשוטים.מעניין שיש הערכה שלקראת ה21/1 כמות.המאומתים תרד.מאז שאנשים חוסנו הכמות רק עולה
  הגב 15.01.21 16:45
 • אורח
  אז אתה אומר שמאז ה 21/1 הכמות רק עולה? ותזכיר לי למי ניתנה הנבואה?
  15.01.21 17:39
 • אורח
  צודק
  הגב 15.01.21 16:50
 • אורח
  כל הסגר ולא עוזר לנו להוריד את התחלואה מה קורה פה. וגם החיסון מועיל רק ל5 חודשים. בקיצור עד הבחירות במרץ ....
  הגב 15.01.21 16:52
 • אורח
  הבעיה היא לא האם הסגר עוזר או לא. הסיפור הוא מספר הבדיקות היום עושים כ-130000 בדיקות ליממה ומגלים 9000 + נדבקים חדשים אז מה הפלא כשבדקו "רק" 60000 אז היו "רק" 4500 נדבקים אבל היו יותר שפשוט לא נבדקו. וכך כשיבדקו 190000 יתגלו 20000 נבדקים חדשים.
  15.01.21 20:26
 • אורח
  על איזה סגר אתה מדבר?? יש יותר אנשים בחוץ ממה שהיה לפני הסגר!
  16.01.21 16:01
 • אורח
  הסגר הוא לא ממש סגר אין פלא שרואים עלייה בתחלואה. כולם בחוץ עולם כמנהגו נוהג ואף אחד לא מוכן להקשיב להנחיות ולהבין שכולנו חיילים במלחמה נגד הנגיף הזה.
  הגב 15.01.21 17:05
 • אורח
  נכון! במיוחד המו00מאלנים שמפגינים בהצטופפות וללא מסיכות אחר כך מתפלאים שזה לא נגמר
  17.01.21 14:43
 • אורח
  הכל כל מה שקורה זה אנחנו .כשכולם ישמרו את הכללים נוכל לצאת מיזה
  הגב 15.01.21 17:27
 • אורח
  אמת
  17.01.21 14:43
 • אורח
  אנשים חרה עושים מה בא להם
  הגב 15.01.21 17:50
 • אורח
  רק ביבי ינצח חחחח
  הגב 15.01.21 19:17
 • אורח
  תוחק מי שצוחק אחרוןברור שינצח
  17.01.21 14:45
 • אורח
  למה לא פותחים את החיסונים גם ביום שבת? .... שכחו שפיקוח נפש דוחה שבת?
  הגב 15.01.21 19:29
 • אורח
  כללית פתוח בשבת היום 16.1 בהיכל התרבות
  16.01.21 12:41
 • אורח
  במתחם החיסונים של קופ"ח מכבי בקריית משה אפשר לקבל תור רק בעוד 3 שבועות! למה לא מחסנים 24/7??
  הגב 15.01.21 19:31
 • אורח
  חחחחחחח
  הגב 15.01.21 23:39
 • אורח
  מחסנים בשבת במכבי
  הגב 16.01.21 10:46
 • אורח
  עושים כישופים
  הגב 16.01.21 16:05
 • אורח
  אחרי ריכולים על נשים ונערות
  הגב 16.01.21 16:06
 • אורח
  המזרחים
  הגב 16.01.21 16:06
 • אורח
  עקרות בית משועממות
  הגב 16.01.21 16:08
 • אורח
  עקרות ביתצ
  הגב 16.01.21 16:45
 • אורח
  מזכרת בתיה פירסמה בראשי גלי על פתיחת מתחם חיסונים ב10.1 ,מה קורה עם זה????
  הגב 16.01.21 16:51
 • אורח
  ואין אף מבוגר אחראי שיחסום/ ימחק/יצנזר הודעות מטופשות חוזרות על עצמן ולא קשורות, אני אני שואל עד מתי???.
  הגב 16.01.21 22:57
 • אורח
  נצח נצחים מלך ישאל חי וקיים מלך העולם ומל הארץ
  הגב 17.01.21 12:54
 • אורח
  😘😘😘😘😘😘😘😘
  17.01.21 14:46
 • אורח

ראש עיריית רחובות רחמים מלול ביקר במתחם חיסוני הקורונה של מאוחדת ברחובות הכולל 12 עמדות חיסון והפעילות בו מתקיימת מידי יום מ-8 בבוקר ועד 22:00 בערב (א'-ה'), ברציפות. ביום שישי מ-8 בבוקר ועד 14:00 בצהריים.

מבוטחי מאוחדת, על פי אוכלוסיות המאושרות על ידי משרד הבריאות לחיסונים, מוזמנים לזמן תור לחיסון הראשון כבר עכשיו בדרך קלה וידידותית באתר, באפליקציה או בשיחה עם נציגי המוקד בטלפון 3785* או 3833*.

אבי בר | | תגובות: 9
צילום: משה מוסקוביץ'
יממה לאחר שקיבל את המנה השנייה של החיסון נגד נגיף הקורונה במתחם החיסונים הענק של מאוחדת, שב ראש העיר רחמים מלול למקום, אך הפעם במסגרת ביקור שערך במעמד מנהל מחוז דרום במאוחדת דני מושיוב. מלול עבר בין העמדות, בירך וחיזק את הצוותים הרפואיים, והחמיא לאחים ולאחיות על עבודת השליחות.


יחד עם ראש העיר, הגיעו מנכ"ל העיריה דורון מילברג ומנהל האגף המוניצפאלי צביקה מדהלה. מטעם מאוחדת נכחו בנוסף למנהל מחוז דרום דני מושיוב, גם מנהל יהודה חוף אורי אטון והמזכיר הרפואי המחוזי כפיר מלול. ראש העיר, רחמים מלול סיפר כי הוא חש בטוב לאחר החיסון השני וכי הוא קורא כל התושבים להגיע למתחמי החיסון ולקבל את המנה השנייה בכדי להיות מוגנים מפני הנגיף.


מנהל מחוז דרום במאוחדת, דני מושיוב, הודה למשתתפים בביקור על הנכונות וההיענות המהירה להקצות את המתנ"ס הקהילתי לטובת המבצע הלאומי ולרווחת תושבי רחובות המבוטחים במאוחדת. "כששאלו אותי האם לתת את המקום הזה, משום שאולי יהרסו, אמרתי מיד שאם זה לטובת המטרה הנעלית ולמען בריאות התושבים אני מבקש להקצות את המתנ"ס מיידית", אמר מלול למושיוב. "לשמחתי גם בביקורי הראשון וגם כעת אני רואה כי יש סדר מופתי ואני שמח שמאוחדת מרוצה, העירייה מרוצה ובעיקר התושבים המבוטחים במאוחדת מרוצים. אני שמח על שיתוף הפעולה הפורה בין עיריית רחובות וקופת חולים מאוחדת ומקווה שנוכל לפתוח את המשק כולו במהרה, נוכח החיסונים המתבצעים בצורה הטובה ביותר על ידכם".


במפגש השתתפה גם שולי ספירן-שיימן - אחות במקצועה, מזכירת מנהלת הסיעוד המחוזית, שסיפרה כי נרתמה לתגבר את הצוות הרפואי במתחם. בפני ראש העיר ציינה כי היא מחסנת משעות הבוקר ולמען המטרה החשובה תישאר אם צריך עד השעות המאוחרות - העיקר לחסן כמה שיותר מבוטחים. "אני שמח לשמוע שאת מוכנה להישאר עוד ועוד", אמר מלול לספירן-שיימן, "וזה מראה שכולכם מסורים לעניין הזה - ולולא המסירות הזאת, המבצע הלאומי לא יכול היה להצליח". עוד יצוין כי את מתחם החיסונים של מאוחדת מנהלים בצוותא אודי חדאד ואורטל גרינברג, יחד עם מנהלת הסיעוד המחוזית רויטל תורג'מן, והאח ליאור לוין - האחראי על הצוות המקצועי. תודה מיוחדת נשלחת למנהלת המתנ"ס, מירב אהרון, על הסיוע השוטף.


המתחם כולל 12 עמדות חיסון והפעילות בו מתקיימת מידי יום מ-8 בבוקר ועד 22:00 בערב (א'-ה'), ברציפות. ביום שישי מ-8 בבוקר ועד 14:00 בצהריים. מבוטחי מאוחדת, על פי אוכלוסיות המאושרות על ידי משרד הבריאות לחיסונים, מוזמנים לזמן תור לחיסון הראשון כבר עכשיו בדרך קלה וידידותית באתר, באפליקציה או בשיחה עם נציגי המוקד בטלפון 3785* או 3833*.התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כחברת מאוחדת אני מליאה הערכה. הם מצוינים ומתפקדים למופת. התיפקוד ראוי להערצה. לפי מה שאני שומעת מחברים- יש לקופות האחרות מה ללמוד. תודה לקופ"ח מאוחדת!!!!
  הגב 15.01.21 16:15
 • אורח
  איפה זה כתובת?
  הגב 15.01.21 16:17
 • אורח
  עד עכשיו מאוחדת עשו עבודה מצוינת אבל כשהזמנתי תור לחיסון ראשון שלחו אותי לכתובת אחת ואחרי שחיכיתי 20 דקות בקור אמרו לי שחיסונים זה בהמשך הרחוב הלכתי לכתובת השנייה ושם אמרו לי שזה בכלל ברחוב אחר לגמרי בקצה השני של העיר וגם אין בכלל מנות של חיסון ראשון,סתם טרטרו אותי ביום שישי במשך שעה,יכלו להתקשר להגיד שנגמרו החיסונים. אז תבדקו טוב לפני שאתם הולכים איפה עושים ואם יש
  הגב 15.01.21 16:25
 • אורח
  נו - נו. כל זאת לאחר הקטסטרופה ומדגרת הקורונה שהיתה ברחוב בנימין 4 בשבועות הראשונים של החיסון. מקום צפוף + זימון של כל העולם להתחסן ללא תור משעות הצהריים. וכן 2 מעליות קטנטנות לעלייה של האוכלוסיה המבוגרת. לפחות הנהלת הקופה למדה מהניסיון הבעייתי ו"עברה דירה" למתנ"ס
  הגב 15.01.21 16:28
 • אורח
  רחוב קרוננברג 1
  הגב 15.01.21 16:29
 • אורח
  איפה המתנ״ס?
  הגב 15.01.21 18:41
 • אורח
  בקרית משה רחוב גבריאלוב. ליד הדואר.
  הגב 15.01.21 23:32
 • אורח
  בכתבה לא טרחו לציין את הכתובת המדוייקת של מתחם החיסונים. איפה זה לזאזל ?
  הגב 16.01.21 09:55
 • אורח
  רחוב קרוננברג 1
  הגב 16.01.21 22:04
 • אורח

נדב כהן בן 18 שחקן עירוני רחובות בכדוריד וקפטן נבחרת הנוער של ישראל חתם בקבוצת הבוגרים של גרוסוולשטאט הגרמנית אשר בעברה 6 תארי אליפויות, 4 גביעי מדינה בגרמניה ו - 2 זכיות בגביע אירופה

בעירוני רחובות צמחו 3 שחקני נוער נוספים המשחקים כבר בגרמניה שניר נציה, יונתן דיין ויואב למברוזו

אבי בר | | תגובות: 4
צילום הדר ואן קולא איגוד הכדורידעירוני רחובות בכדוריד לא מככבת השנה בליגה, אך מחלקת הנוער של עירוני רחובות מטפחת שחקנים מוכשרים המככבים בנבחרת הנוער של ישראל ובקבוצות בחו"ל.

איגוד הכדוריד של ישראל יזם פרויקט "נבחרת הנוער" במסגרתו שחקנים מוכשרים ממנבחרת הנוער של ישראל מוחתמים במועדוני כדוריד מפוארים בגרמניה ובפורטוגל וצוברים ידע, מקצוענות והשבחה.

משורות מועדון עירוני רחובות ונבחרת הנוער של ישראל חתמו עד היום 3 שחקנים בגרמניה שניר נציה, יונתן דיין ויואב למברוזו והשבוע חתם השחקן הרביעי ממועדון עירוני רחובות נדב כהן בן 18 קפטן נבחרת ופרויקט הנוער של ישראל.

נדב כהן ישחק בקבוצת הבוגרים של גרוסוולשטאט מהבונדסליגה השנייה בגרמניה, בה כבר משחק פיבוט נבחרת ישראל , שניר נציה שגם הוא כאמור רחובותי שגדל בעירוני רחובות.נדב כהן, המשחק בנבחרת כמרכז ומקשר, ומשמש קפטן משותף יחד עם אור ממן ישחק בקבוצה הגרמנית בעמדת הפינה. הוא חתם על חוזה עד תום העונה, עם אופציה להמשכו עד לתקופה של שנתיים. גרוסוולשטאט הוא אחד ממועדוני הפאר בגרמניה, ומחזיק ב-6 תארי אליפויות ו-4 גביעי מדינה בגרמניה, לצד שתי זכיות מפוארות בגביע אירופה - מרביתן בתקופה של סוף שנות השביעים ועד שנת 90'.

כהן ימריא לגרמניה ב-24 בחודש, יחד עם נציה, ובחודש אפריל גם ישתתף בטורניר מוקדמות אליפות העולם עד גיל 19, במדי נבחרת הנוער של ישראל.
מאמן הנוער של עירוני רחובות הוא אמיתי דיין
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אמיתי דיין האלוף
  הגב 15.01.21 15:42
 • אורח
  יש קשר משפחתי ליורם כהן??
  הגב 15.01.21 21:18
 • אורח
  לא
  15.01.21 22:40
 • אורח
  כל הכבוד
  הגב 15.01.21 22:39
 • אורח

במרדף משטרתי בצפון הארץ נהרג צעיר וחברו מרחובות נפצע בינוני

צילומים : תיעוד מבצעי מד"א ודוברות איחוד הצלה

אבי בר | | תגובות: 252 צעירים בני 22 האחד מרחובות והשני מיוקנעם נסעו נקלעו הלילה שישי 15/1 לאחר חצות למחסום משטרתי בצפון הארץ אשר בדק אם הנוסעים מפרים את הסגר. ברכב השייך לצעיר מרחובות נהג חברו מיוקנעם אשר לא נענה למחסום המשטרתי והחל להימלט מהמקום במהלך מנוסתו איבד שליטה ופגע במיניבוס חונה בכביש 4 סמוך לקרית מוצקין.

כתוצאה מהתאונה הצעיר מיוקנעם נהרג במקום ואילו הצעיר מרחובות נפצע בינוני.


פראמדיק מד"א רן ברנר סיפר:

"מדובר בתאונת דרכים חזיתית קשה מאוד. נהג הרכב שהיה מחוסר הכרה נלכד כשהוא ללא דופק וללא נשימה. חילצנו אותו תוך כדי טיפול רפואי וביצענו בו פעולות החייאה ממושכות שכללו הנשמות, עיסויים ומתן תרופות אבל הפציעה שלו הייתה אנושה ובסופן נאלצנו לקבוע את מותו. הנוסע שישב לצידו יצא לבד מהרכב והתהלך בזירה כשהוא סובל מחבלות בפלג גופו העליון. הענקנו לו טיפול רפואי והוא פונה במצב בינוני לבי"ח."
התפרסמו 25 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה לברוח למה ??
  הגב 15.01.21 13:25
 • אורח
  ברח מרחובות. מהקורונה ברחובות.
  15.01.21 15:05
 • אורח
  אלו מסוג האנשים שהיו צריכים להשפריץ על הקיר כוס אוחתו איבן מניוקה ילדים קקה
  הגב 15.01.21 13:27
 • אורח
  מה זה צעירים? שבדים?
  הגב 15.01.21 13:30
 • אורח
  חנקתם אותנו עם הסגרים המיוצרים האלה
  הגב 15.01.21 13:33
 • אורח
  חנוק חנןק ותחנק
  15.01.21 15:06
 • אורח
  אי אפשר להתנהל ככה. מההתחלה היה צריך לשמור על האוכלוסיה בסיכון. ולאפשר לאזרחים להתנהל ולהתפרנס בכבוד.
  הגב 15.01.21 13:34
 • אורח
  אתה טועה כמובן. אבל זו זכותך הדמוקרטית, לטעות!
  15.01.21 15:08
 • אורח
  ילדי ישראל נכנסו לדיכאון. תינוקות התרגלו לראות רק חצי פרצוף השגיחו להם את כל הפנים הם נבהלו ובכו. זו לא התנהלות נכונה. תסתכלו על שבדיה..
  הגב 15.01.21 13:35
 • אורח
  המודל של שבדיה נחשב לכשלון ענג.
  15.01.21 15:09
 • אורח
  המרחק מרחובות לגליל הוא פחות מ- 999 מ'.... היו בנסיעת "עסקים"...
  הגב 15.01.21 14:07
 • אורח
  אוך..הגיע עד גיל 22 וככה ללכת? למה לברוח?לא עדיף לשלם קנס מאשר למות!!!
  הגב 15.01.21 14:34
 • אורח
  ברח מהקורונה
  15.01.21 15:09
 • אורח
  דביל. מי בורח ממשטרה ועוד ברכב? מסתבר לא רק שבדים טמבלים אלה גם יהודים.
  15.01.21 17:01
 • אורח
  לנהג לא היה רשיון מעולם
  הגב 15.01.21 14:45
 • אורח
  איזה יופי. פחות מרוקאים בעולם
  הגב 15.01.21 14:48
 • אורח
  זה לא יפה.
  15.01.21 15:10
 • אורח
  קקה.... תמרח קקה על הפרצוף זה יעזור לך להעלים תפצעים האדומים מהפנים יעבריין מקלדת
  15.01.21 15:12
 • אורח
  בן של זונה
  15.01.21 15:32
 • אורח
  גזען מגעיל
  הגב 15.01.21 15:13
 • אורח
  אני לא מבין.אין מפקח על תגובות הקהל?.כל אחד יכול ללכלך לקלל לטנף?.אני כתבתי כמה פעמים על עסק ברחובות שמוכר סחורה פגומה.אחרי שעתיים מחקו את התגובה שלי.מה קורה באתר הזה?
  הגב 15.01.21 17:14
 • אורח
  היכן התגובות על הכתבות החוזרות ונישנות על הקוסקוס??.
  15.01.21 22:48
 • אורח
  אוראל לוגסי הנפטר 😢😢😢😢 מיסכן לא מעכלת את זה
  הגב 16.01.21 08:08
 • אורח
  חחחח איזה נאחס, איזה קארמה
  הגב 16.01.21 10:33
 • אורח
  מצער מאודדד לשמוע יהי זכרו ברוך אמן החלמה מהירה ורפואה שלמה לנער שנפצע 🙏
  הגב 17.01.21 20:05
 • אורח

סדנת תעסוקה חדשה לתושבי רחובות גדרה, מזכרת בתיה, עקרון והסביבה יוצאת לדרך! הסדנא תעניק לתושבים את הכלים למציאת עבודה; הסדנא מתאימה לתושבי האזור שנמצאים בחל"ת, פוטרו מעבודתם, מעוניינים בהסבה מקצועית או שינוי בקריירה; ההרשמה לסדנא תיסגר ב-27.1

הסדנא תיפתח ביום ראשון, ה-31.1 והינה בעלות סמלית בסך 120 שקלים

מערכת האתר | | תגובות: 1


במסגרת עיריית רחובות פועל "מרכז הזדמנות" – המרכז לקידום תעסוקה הפועל במסגרת האגף לשירותים חברתי. המרכז, הפועל בימי שגרה לסייע לתושבי העיר להשתלב, להתמיד ולהתקדם בתעסוקה ההולמת את יכולותיהם והשכלתם - התאים את השירותים הניתנים לתקופה הזו. בעקבות העלייה הדרמטית באחוז מבקשי העבודה והשינויים התכופים בעולם התעסוקה בעקבות משבר הקורונה, צוות המרכז מזמין את תושבי רחובות, גדרה, מזכרת בתיה , קרית עקרון והסביבה לסדנאות מקוונות שיתנו להם כלים פרקטיים למציאה עבודה בתקופה הנוכחית.


המשתתפים בסדנא יקבלו ליווי אישי וקבוצתי, יבינו איזו עבודה מתאימה להם, יכתבו קורות חיים מתאימים המציגים את כישוריהם בצורה הטובה ביותר ויגלו למה כדאי להעסיק דווקא אותם. הסדנא תיפתח ביום ראשון, ה-31.1 והינה בעלות סמלית בסך 120 שקלים בלבד, להרשמה לסדנא לחצו כאן >>> http://bit.ly/2Xz1UvB

לפרטים נוספים ומידע חייגו 08-670-5330 או היכנסו לאתר של מרכז הזדמנות – www.hizdamnut-rehovot.org.il

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לדעת לחפש עבודה זה רק חצי עבודה ללוות במציאת עבודה וליווי לזמן קצר כדי לעזור להשתלב זו העזרה האמיתית .היתי במפגש דומה של גוינט ישראל זה הרגיש שזה סידר לכמה יועצים בתחום עבודה
  הגב 15.01.21 10:46
 • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
09.01.21 22:25
דירה למכירה בראשון לציון.בשכונת רמב"ם.בבניין יקרתי עם 3מעליות כולל מעלית שבת.דירה 4.5 חדרים עם ממד.מרפסת שמש+2 חניות בטאבו+ מחסן 5 מטר. משופצת וריהוט חלקי ומוצרי חשמל במטבח. סורגים בחדרים+ רשתות ליתושים. פינוי גמיש. מחיר 2.190.000 טל: 0505191354
אורח
09.01.21 22:19
דירה למכירה בראשון לציון .בשכונת רמב"ם. בבניין יוקרתי עם 3מעליות כולל מעלית שבת. דירה 4.5 חדרים עם ממד.מרפסת שמש+2חניות בטאבו+מחסן 5מטר. משופצת וריהוט חלקי ומוצרי חשמל במטבח. סורגים בחדרים+רשתות ליתושים. פינוי גמיש. מחיר 2.190.000
אורח
09.01.21 22:20
טל: 0505191354
אורח
28.12.20 11:44
עוזרים לבעלי חניות ברחובות להשכרה ללא מתווכים
אורח
20.12.20 09:06
למכירה מראה בסיגנון אימפרסיוניסטי בגובה 180 רוחב 85 נא להתקשר 0558812621
אורח
25.12.20 09:15
תשאירו אצלכם את המראה או תמכרו אותה בשוק הפשפשים
אורח
04.01.21 11:43
דפקת שם של השמחות .... נשמה אם כבר תתרום מזה נראה לך פה יד 2?
אורח
03.12.20 15:33
רחובות 4 חדרים חדשה קומה 2 חייבת להימכר
אורח
02.12.20 19:57
רחובות 3 חדרים קומה 4 ללא, משופצת 1330000
אורח
26.11.20 12:15
דירת בשכונת כרמי הנדיב החדשה בקריית מלאכי - דירת 4 חדרים גדולה עם 2 מרפסות, גני ילדים חדשים וקהילה. 0509907941 לפרטים.
אורח
08.11.20 09:44
כתושב דרום הארץ שנים רבות אני כובש זיתים בעיקר מעץ אשר היה נטוע בחצר שלנו. מאז שעברנו לרחובות ( ארבע שנים ) אינני מוצא עץ זית המניב פרי גדול ובשפע. עכשיו זו העונה של הזיתים השחורים אותם אני כובש במלח בסגנון יווני. אם למישהו יש עץ זית שכזה אשמח לקבל את הזיתים וכמובן לחלוק בזיתים כשיהיו מוכנים.
אורח
22.11.20 21:01
חחחחחחחחחחחח האם התכוונת לזית?
אורח
03.01.21 17:29
תנסה בכביש העוקף המזרחי


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
28.12.20 11:45
עוזרים לבעלי חניות ברחוב הרצל להשכרה ללא דמי תיווך
אורח
21.12.20 08:20
מחפשת להשכרה ארוכת טווח דירה 4-5 חדרים ברחובות בשד חן/נווה אלון והסביבה הגיאוגרפית. חייבת מעלית וחניה קבועה. נא להתקשר הילה: 0544971875
אורח
25.12.20 09:19
יש לי בשבילך דירה דה-לוקס בשבילך העמלה שלי 5.000 ש"ח חניה כפולה ,מעלית קומה 3 מתוך 5 משופצת אדריכלית ברחוב המבוקש ביותר
אורח
31.12.20 09:31
כולל מע''מ? או אפשר בשחור?
אורח
29.11.20 06:58
מחפשת דירת 3.5-4 חדרים כחדשה משופצת במחיר סביר
אורח
09.12.20 20:44
בדיוק קבלתי בלעדיות על דירה כזו בשכונה ד בבאר שבע יכול לעניין אותך? כיצד ניתן ליצור איתך קשר?
אורח
03.11.20 11:58
מחפשת בית קרקע 5 חדרים להשכרה בראשון לציון שיכון המזרח אפשרי גם בית חדש פנטהאוז 5 חדרים
אורח
26.11.20 09:43
כל הכבוד למחפשת אך את הטלפון שלך איך מוצאים? אולי בדפי זהב?
אורח
25.10.20 15:13
להשכרה, דירה ברח' נורדאו במרכז השקט(צפונית ליעקב) 3 חדרים 80 מ"ר + מחסן בקומת קרקע, קומה 3 (מתוך 4) + מזגן בכל חדר, ארון בגדים, סורגים.... טל' 052-6064987
אורח
08.12.20 20:52
זה יכול לעניין אותי באם תסכים לחתימת חוזה חודשיים חינם עקב המצב הכלכלי ובנוסף מחיר שכירות של דירת 2 חדרים גם זאת עקב המצב המחפיר החוזה לפחות ל3 שנים והמחיר ישאר כפי שהוא לכל משך שלושת השנים. אם זה מתאים אפשר להתקדם ולערוך את החוזה אצל עורך דין מטעמי התשלום לעורך דין יהיה חצי על חשבוני
אורח
17.10.20 13:11
מעוניין בדירת גג להשכרה
אורח
05.10.20 08:09
למכירה דירה ברחוב שאולי רחובות החדשה 4 חדרים כולל מחסן חניה תת קרקעית בנין 7 קומות לפרטים סוזי 050-9050172
אורח
25.09.20 17:41
להשכרה 3 חדרים בכפר גבירול 054-9068789 2950 שח, גדולה ונחמדה


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
22.11.20 00:53
VOLVO S70 1999 במחיר 5500 ש"ח מונעת בבנזין ובגפ"ם -חסכונית עלות נסיעה הלוך-חזור לתל אביב רק 20 ש"ח מעולה לחיילים ולאברכים אסף 0522450484 - לתשומת לב: החוק מחייב לפני העברת בעלות חובה יש לשלם אגרת רישוי וביטוח חובה
אורח
22.12.20 09:44
אוטו של תימני במחיר מופקע
אורח
31.12.20 09:30
כתוב הלוך חזור לתל אביב. 1: אם אני רוצה שוב לתל אביב, האם האוטו ייסע? 2: לירושלים צריך גרר או טיולון?
אורח
23.10.20 13:39
טסלה שיגיע כבר פה לכאן
אורח
22.08.20 23:28
לדעתי רכב משנת 2000 צריך לעלות 20000
אורח
20.09.20 20:22
איפה אתה חי תגיד לי
אורח
15.10.20 22:15
בלפלנד
אורח
15.10.20 22:16
בלה לה לנד
אורח
17.10.20 13:13
שנת 2000 ב1000 שח זה המחיר
אורח
02.06.20 14:29
רכב משנת 2017. אמור לעלות 87000 ש"ח. זה הדגם הפשוט. אם זה המפואר 103000 ש"ח. כאשר יש לקחת בחשבון קילומטרג'.
אורח
14.05.20 11:32
מישהו יודע מה המחירון של יונדאי איוניק מודל 2017 עלתה לכביש בחודש 09/17 וצריך להפחית שהרכב בליסינג פרטי נהג יחיד.
אורח
14.05.20 11:33
לפי מחירון לוי יצחק כמובן
אורח
24.04.20 11:48
מספר טלפון0586309164
אורח
24.04.20 11:46
למכירה סוזוקי 2018 מחיר אטרקטיבי
אורח
31.08.20 20:58
אפשר יותר פרטים?איזה סוזוקי?כמה קילומטרים?איזה יד? 0524668037
אורח
24.04.20 11:45
שבת שלום ומבורך


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
03.01.21 22:09
תקראו...
אורח
03.01.21 22:08
שלום
אורח
16.12.20 12:09
דרוש/ה מטפל/ת לקשיש עיוור מרחובות הזקוק להשגחה לפרטים נוספים: 0524885950
אורח
24.11.20 09:46
דרוש שכל גדול לתומר
אורח
16.11.20 21:36
מנקה לבית
אורח
12.11.20 13:49
שלום וברכה סופר סת"ם מוסמך עם תעודה כותב כל סוגי הסת"ם אשמח לעזור 0559236307 אנא הזהרו מזיופים
אורח
17.10.20 18:17
דרושים מחלקי/ות דפים בכל גיל 054-9068789
אורח
06.09.20 12:22
שלום להורים יקרים! שמי סימה, שפת אם אנגלית ואני מנוסה בלתת שיעורים פרטיים באנגלית לילדים עד כיתות ו'. יש לי ניסיון רב בתחום ושומרת על ההנחיות לגבי הקורונה. אפשר ללמוד ולהצליח!!! המעוניינים נא לפנות לטל : 050-2983295 יום נפלא לנו🌿🌹🌿
אורח
14.09.20 20:51
סימה או סימונה? דו יו ספיק אינגליש?
אורח
26.09.20 09:18
לידיעת האזרח: סימה בעברית פירושו מטמון ,משהו יקר שמחביאים והוא סמוי
אורח
26.09.20 16:50
אלון
הצג תגובות נוספות


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל