הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
נחנך המרכז המדעי "נס המדע" בנס ציונה מטרתו לחשוף את הילדים לעולם המדע והטכנולוגיה דרך פעילות חווייתית.המרכז כולל חלל מודרני עם עמדת רובוטיקה, עמדת מייקרים, שולחנות אנימציה, מרחב פיזיטיאלי, חקר באמצעות מיקרוסקופ וטלסקופ, עמדת ניסויים ועוד
כ-300 נערות השתתפו בכנס חשיפה למקצועות טכנולוגיים "מחשבות מסלול לעתיד" במשכן לאומנויות לקראת בחירת מגמות בתיכונים בנס ציונה
שר העבודה הודיע כי ההסכם המגן על משרתי המילואים מפני פיטורים הורחב גם לבני ובנות הזוג של משרתי כוחות הביטחון

שני אירועי דקירות הלילה בנס ציונה! נעצרו חשודים מקרית עקרון ונס ציונה

מערכת האתר | | תגובות: 0


שוטרי מחוז מרכז עצרו הלילה שני תושבים מנס ציונה וקרית עקרון בחשד למעורבות בשני אירועי דקירה בנס ציונה. החקירה נפתחה לאחר שתחנת המשטרה ברחובות קיבלה דיווח על חשד לדקירה בדירה בעיר, שבמהלכה נפצע קטין תושב העיר באורח בינוני ופונה למרכז הרפואי אסף הרופא.

דיווח נוסף התקבל על דקירה בדירה אחרת בנס ציונה, שם פונה תושב העיר בשנות העשרים לחייו באורח בינוני למרכז הרפואי קפלן. הרקע לשני האירועים הוא פלילי.

בעקבות פעולות החקירה בזירות השונות, נעצרו לחקירה שני חשודים, קטין ובגיר, בחשד למעורבות בביצוע המעשים. לאחר חקירתם, החשודים נכלאו והמשטרה מתכוונת להביאם היום בפני בית המשפט בבקשה להאריך את מעצרם.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נחנך המרכז המדעי "נס המדע" בנס ציונה מטרתו לחשוף את הילדים לעולם המדע והטכנולוגיה דרך פעילות חווייתית.המרכז כולל חלל מודרני עם עמדת רובוטיקה, עמדת מייקרים, שולחנות אנימציה, מרחב פיזיטיאלי, חקר באמצעות מיקרוסקופ וטלסקופ, עמדת ניסויים ועוד

מערכת האתר | | תגובות: 0


המרכז המדעי "נס המדע" נחנך היום בשכונת מליבו, נס ציונה, ומציע חוויה חינוכית ייחודית לילדי גני הילדים בעיר. המרכז, שהוקם ביוזמת עיריית נס ציונה ובשיתוף פעולה עם משרד החינוך, מטרתו לחשוף את הילדים לעולם המדע והטכנולוגיה דרך פעילות חווייתית.

המרכז כולל חלל מודרני ומזמין עם עמדות התנסות והעשרה מותאמות לגיל הרך, כגון עמדת רובוטיקה, עמדת מייקרים, שולחנות אנימציה, מרחב פיזיטיאלי, חקר באמצעות מיקרוסקופ וטלסקופ, עמדת ניסויים, איזון אבנים ומנדלות באמצעות חומרים מהטבע, וכן חצר פעילות.

ביום הפעילות הראשון של המרכז, שהתקיים ביום ג', ה-20 בפברואר 2024, ילדי גן אמיר התחילו את הבוקר בליווי והדרכה במוקדי הפעילות השונים ולאחר מכן עברו באופן חופשי בין התחנות, ביצעו ניסויים ולמדו באופן עצמאי ומודרך.

המרכז יאפשר לכל ילדי גני החובה בעיר לבקר בו מספר פעמים במהלך השנה, כאשר בכל ביקור ירכשו מיומנויות למידה עצמאיות, יחשפו לשפה מדעית טכנולוגית, יתנסו במיומנויות שיח ותקשורת וילמדו להתמודד עם תהליכי למידה ובקרה מתמשכים.

ראש העיר נס ציונה, שמואל בוקסר, הדגיש את חשיבות החשיפה לעולם הטכנולוגי כבר מגיל צעיר ואת השקעת המשאבים ביצירת חלל המעודד חשיבה עצמאית וסקרנות. לימור רט, מנהלת מחלקת חינוך קדם יסודי, ציינה את המטרה לזרוע את זרע הסקרנות בילדים ולחשוף אותם ללמידה פעילה וחוויתית שתשאיר חותם ותהווה בסיס להצלחות עתידיות.

המודל העירוני החדשני התאפשר הודות ליוזמה של עיריית נס ציונה ולשיתוף פעולה עם משרד החינוך, שמתקצב גננת קבועה האחראית על הגן ומארחת בו כל יום גן ילדים אחר.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

כ-300 נערות השתתפו בכנס חשיפה למקצועות טכנולוגיים "מחשבות מסלול לעתיד" במשכן לאומנויות לקראת בחירת מגמות בתיכונים בנס ציונה

מערכת האתר | | תגובות: 0


כ-300 נערות השתתפו הבוקר בכנס חשיפה למקצועות טכנולוגיים "מחשבות מסלול לעתיד" במשכן לאומנויות בעיר, לקראת בחירת המגמות בתיכונים. הנערות, מבנות שכבה ט' מכלל חטיבות הביניים בעיר, נחשפו למגמות מדעים וטכנולוגיה של התיכונים, לשירות טכנולוגי בצה"ל ולעולם התעסוקה בהייטק ומדע.

האירוע נפתח במיצגים של מגמות שונות כגון ביוטכנולוגיה, אומנויות עיצוב טכנולוגי, טכנולוגיית מידע IT והנדסת תוכנה. תלמידות מהמגמות הבוגרות שיתפו את הנערות בניסיונן האישי, חוויות והישגים.

סרן נועה גיבנר, מפקדת הכשרות בבית הספר למקצועות המחשב בצה"ל, נתנה הרצאה מעוררת השראה, ונוי רגב, מנהלת מוצר בכירה ב-Google ישראל, סקרה את עולם התעסוקה של המחר.

פאנל מרתק בהשתתפות תלמידות המגמות נערך על ידי מורן כהן, מורה לשפת הקוד ורכזת תקשוב בבן גוריון, ושיר קולמן ממרכז שוורץ רייסמן חשפה את הנערות למסלול לימודי הפיזיקה.

ראש העיר שמואל בוקסר פנה לנערות ואמר: "השינוי המתבקש בחברה הוא בידיים שלכן... אנחנו מאמינים בכן. תחלמו ותגשימו". אסתי יוסף, מנהלת אגף החינוך, הדגישה את חשיבות צמצום פערים וחיבור התלמידות למסלולי למידה פורצי דרך.

בחירת מגמות לימוד בחטיבה העליונה מכינה את הנערות לבחירת מסלול צבאי ולהשתלבות בעולם התעסוקה. עיריית נס ציונה ואגף החינוך מעודדים נערות להשתלב במגמות מדעיות טכנולוגיות, וכיום 34% מהבנות בעיר לומדות במגמות אלו, מה שממקם את נס ציונה במקום ראשון בין הערים הבינוניות בגיוס נשים לצה"ל ובמקום השני ארצי בקצונה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שר העבודה הודיע כי ההסכם המגן על משרתי המילואים מפני פיטורים הורחב גם לבני ובנות הזוג של משרתי כוחות הביטחון

השר בן צור: ״מאחורי משרתי כוחות הביטחון הנמצאים בחזית המלחמה, עומדות נשות המשרתים, המילואימניקים והקבע, גיבורות העורף שמקריבות את שגרת יומן למען ביטחון ישראל. הרחבת ההסכם הקיבוצי למען הטבות לבני ובנות זוג של משרתים, היא מתוך חובה מוסרית שאנו מחוייבים להן״

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
דובר צה"ל


שר העבודה יואב בן צור חתם אמש (ב) על כוונתו להרחיב את הסכם הקיבוצי שנחתם למען משרתי המילואים שיחול על כל המשק ועל בני ובנות זוג של משרתים בכוחות הביטחון.

הרחבת ההסכם הקיבוצי ע״י שר העבודה תעניק הטבות מהותיות הן למשרתים והן לבני/בנות זוגם והצו יורחב בפועל עד 50 יום לאחר הצהרה זו על כלל המשק.

הרחבת ההסכם נעשה לאחר עבודת מטה ע״י הממונה הראשית על יחסי עבודה במשרד העבודה, עו״ד רבקה ורבנר ובהמשך להסכם שהושג עם ארגוני המעסיקים על שיפוי למעסיקים והמענים הסוציאליים למשרתי המילואים ובנות זוגם.

ההטבות אשר ינתנו: הארכת תקופת ההגנה מפיטורים מ-30 ימים ל-60 ימים למשרתים החוזרים לעבודה וכן עד 8 ימי היעדרות בתשלום להורים לילד עד גיל 14. בנוסף ככל שלא התאפשר לעובד/ת לנצל צבירת חופשה בשנת 2024 בשל מלחמת חרבות ברזל, יתאפשר לנצלם ב2024 (גרירת החופשה, שאינה מותרת כיום).


השר בן צור:

״מאחורי משרתי כוחות הביטחון הנמצאים בחזית המלחמה, עומדות נשות המשרתים, המילואימניקים והקבע, גיבורות העורף שמקריבות את שגרת יומן למען ביטחון ישראל. הרחבת ההסכם הקיבוצי למען הטבות לבני ובנות זוג של משרתים, היא מתוך חובה מוסרית שאנו מחוייבים להן״

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הבחירות לעיריות! היום שלישי 20/2/24 מתחילה ההצבעה בצה"ל למתמודדים בבחירות לעיריות. החייל/ת ירשום על פתק לבן את אותיות הרשימה שאותה הוא בוחר לרשות שבה הוא רשום ועל פתק צהוב את שמו הפרטי ושם משפחתו של ראש הרשות. ההסבר והמדריך המלא להצבעה בצה"ל בכתבה

מערכת האתר | | תגובות: 3


הבחירות לרשויות המקומיות ולמועצות האזוריות יתקיימו ביום שלישי, 27 בפברואר 2024, י"ח באדר התשפ"ד.

אולם בגלל המלחמה בעזה והכוננות בצפון, ההצבעה תחל כבר היום שלישי 20/2/24 והיא תמשך 7 ימים.


- יום הבחירות לרשויות המקומיות והמועצות האזוריות הוא יום שבתון במשק, בצה"ל הפעילות ביום זה ממשיכה כשיגרה, בצל מלחמת חרבות ברזל.

- ביום הבחירות יופעלו בצה"ל קלפיות מיוחדות (להלן קלפיות צבאיות), על מנת לאפשר לכלל המשרתים, בשירות סדיר ובשירות מילואים פעיל לממש את זכות ההצבעה.

- חלק מהקלפיות הצבאיות הן קלפיות ניידות העוברות במספר יחידות, בהן מתוכננת הצבעה, לפי לוח זמנים קבוע מראש. בשל המציאות המבצעית, בחלק מיחידות צה"ל תחל ההצבעה שבוע ימים לפני יום הבחירות, כתלות בצרכים המבצעיים.


הליך ההצבעה

 • ניתן להגיע לכל אחת מהקלפיות המוצבות במחנות צה"ל.
 • יש להגיע עם אחת מהתעודות המזהות:
  • תעודת זהות.
  • רישיון נהיגה תקף נושא תמונה.
  • דרכון ישראלי תקף.
  • תעודה צבאית אישית הנושאת את תמונת החייל.
 • ועדת הקלפי הצבאית, האחראית על ניהול הליך הצבעה תקין, מונה שני חברים - חיילים בשירות חובה שדרגתם איננה עולה על דרגת סמל ראשון.
 • החייל יזוהה על ידי צוות הקלפי ויקבל שתי מעטפות – אחת בצבע צהוב עבור ראש הרשות המקומית והשנייה בצבע לבן - עבור רשימות המתמודדות בבחירות למועצת הרשות.
 • מאחורי הפרגוד, החייל יעבור על "פנקס חיילים" הכולל את כל רשימות המתמודדים לחברות במועצות ולראשי הרשויות השונות. כמו כן, רשימות המועמדים מוצגות בפורטל הבחירות של משרד הפנים.
 • החייל ירשום על פתק לבן את אותיות הרשימה שאותה הוא בוחר לרשות שבה הוא רשום ועל פתק צהוב את שמו הפרטי ושם משפחתו של ראש הרשות שהוא בוחר.
 • לאחר הרישום, יניח החייל את הפתק הצהוב במעטפה הצהובה והפתק הלבן במעטפה הלבנה.
 • מחוץ לתא ההצבעה, יוכנסו שתי המעטפות (הצהובה והלבנה) למעטפה חיצונית שעליה יירשמו פרטי החייל ומספר הקלפי שבה הצביע. את המעטפה החיצונית ישלשל החייל לקלפי הצבאית.
 • הקלפיות הצבאיות הנעולות יועברו למטה הבחירות של המפקח הארצי על הבחירות, שם יבדקו אם שמות החיילים שעל גבי המעטפות החיצוניות רשומים כבעלי זכות בחירה באותה רשות ואם לא הצביעו בקלפיות האזרחיות.
 • לאחר שהמעטפות החיצוניות יגיעו לרשות המתאימה, יופרדו מעטפות ההצבעה מתוך המעטפות החיצוניות וייספרו יחד עם המעטפות הכפולות של המצביעים המוגבלים בניידותם.

חל איסור מוחלט להצביע יותר מפעם אחת, גם במיקומי קלפיות שונים - כל העובר על הנחייה זו צפוי לעמוד לדין.
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • רק מתן דיל !!!
  הגב 20.02.24 13:03
 • רק יניב
  הגב 20.02.24 15:03
 • האם הכוונה למפלגה לתמיכה בעופר כסיף? מה אומר על כך מרקוביץ
  20.02.24 16:50
 • אורח

לאחר מרדף משטרתי נתפס אקדח מוסלק בדירה בנס ציונה... מצורף סרטון

מערכת האתר | | תגובות: 0
דוברות המשטרה


במהלך פעילות משטרתית ממוקדת שנערכה בעיר נס ציונה, נתפס אקדח מוסלק בגג רעפים של כניסה לבניין מגורים. כוחות משטרת מרחב דן, יחידת המיוחדת יס"מ מחוז תל אביב ויחידת הכלבנים, ביצעו צו חיפוש בדירה ועצרו חשוד.

לפני שבוע, בתאריך 14 בפברואר 2023, בלשי ימ"ר אגף התנועה של מרחב דן זיהו נהג שלא הוציא רישיון נהיגה מעולם. לאחר שהנהג לא נענה לקריאות הבלשים לעצור, התחולל מרדף אחריו שסיכן את שאר משתמשי הדרך והוא נמלט.

בפעילות שנערכה אתמול, בלשי ימ"ר את"ן דן יחד עם בלשי תחנת מסובים ושוטרי יס"מ מחוז תל אביב בסיוע שני כלבנים, איתרו את החשוד בדירה בנס ציונה. במהלך צו חיפוש שבוצע במקום, נמצא אקדח מוסלק וכן חומרים החשודים כסם: 87 גרם חשיש ו-7 גרם קריסטל.

החשוד, בן 28 מגני תקווה, נעצר והועבר לחקירה בתחנת מסובים וביחידת בוחני התנועה של משטרת מחוז תל אביב. לאחר סיום החקירה, הוא נכלא. היום יובא החשוד לדיון בבית משפט השלום בתל אביב. החקירה נמשכת.

מצורף תיעוד של החיפוש ותפיסת האקדח המוסלק.


סרטון:

צילומים:דוברות המשטרההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

יריד אמנות ענק בפארק הספורט בנס ציונה ביום רביעי ה-21 בפברואר, דוכני אמנים, סדנאות ופינות יצירה לכל המשפחה - הכניסה חופשית

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק החברה לתרבות ופנאי - נס ציונה


החברה לתרבות ופנאי בנס ציונה מזמינה את הציבור ליריד אמנות ענק שיתקיים בפארק הספורט ביום רביעי הקרוב, ה-21 בפברואר, החל מהשעה 16:00. היריד יכלול דוכני אמנים, פסיפס, צמחייה, תכשיטים, עיצוב בבד, יצירה ומלאכה, כמו גם פסלים חיים. יתקיימו סדנאות ופינות יצירה לכל המשפחה. הכניסה ליריד היא חופשית.

לפרטים נוספים ומידע על האירוע, ניתן לבקר בלינק לאירוע.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חנות ללין החדשה נפתחה בעיצוב חדשני במרכז הקניות עופר קניותר בנס ציונה

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עופר קניותר


חנות ללין החדשה נפתחה בעיצוב חדשני במרכז הקניות עופר קניותר בנס ציונה. החנות מציעה חוויה ייחודית המשלבת ריחות נעימים וחוויית קנייה מהנה. הקהל הרחב מוזמן לבקר וליהנות מהמגוון הרחב של מוצרים.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הרצאה לצעירים וסטודנטים על רכישת מיומנויות מבוקשות בשוק העבודה, 21 בפברואר, נס ציונה - הרשמה חובה

| | תגובות: 0


צעירים וסטודנטים מוזמנים להרצאה בנושא "איך לרכוש את המיומנויות המבוקשות ביותר כיום בתחום העבודה". ההרצאה תתקיים ביום רביעי, ה-21 בפברואר, בשעה 19:30, במיקום האב הכוורת החדש, עונות השנה 13, נס ציונה. המטרה היא לספק כלים לפיתוח וחיזוק נתיב הקריירה. ההרצאה ללא עלות אך נדרשת הרשמה מראש.

לינק להרשמההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נקודת המשטרה בנס ציונה בפיקודו של רנ"ג עובד עובדיה זכתה בתעודת הצטיינות לשנת 2023 של מרחב שפלה על פעילות מצטיינת בהורדת פשיעה ומניעת תאונות

מערכת האתר | | תגובות: 0


ביום א', ה-18 בפברואר 2024, נערך טקס סיכום פעילות לשנת 2023 בראשות מפקח מחוז מרכז ניצב אבי ביטון, וסגל הפיקוד הבכיר של המחוז ומרחב שפלה.

במהלך הטקס, הוענקה תעודת הצטיינות לנקודת המשטרה בנס ציונה, הנמצאת תחת פיקודו של רנ"ג עובד עובדיה. התעודה הוענקה על רקע הישגים בולטים בתחום הורדת רמות הפשיעה בעיר, פעילות מצטיינת בתפיסת עבריינים והבאתם למשפט, וכן על פעילות נרחבת למניעת תאונות דרכים.

נקודת המשטרה בנס ציונה מהווה חלק בלתי נפרד ממערך השיטור המשולב של העיר, ופועלת בשיתוף פעולה עם אגף הביטחון והשיטור העירוני, כדי לשמור על ביטחון התושבים ולהגביר את תחושת הביטחון, במיוחד בעקבות מפרוץ הלחימה.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מופע מחווה לג'ו עמר "שלום לבן דודי" יתקיים ב-22 בפברוארבקרית התרבות נס ציונה

מערכת האתר | | תגובות: 0


מופע מחווה לזמר והפייטן ג'ו עמר, "שלום לבן דודי", יתקיים ביום חמישי הקרוב, ה-22 בפברואר בקרית התרבות נס ציונה. האירוע יכלול ביצועים ללהיטיו המוכרים של עמר,

חברי הפייסבוק ואינסטגרם מוזמנים לנצל קוד הטבה (1818) לרכישת כרטיסים במחיר מוזל. לפרטים נוספים ולרכישת כרטיסים, ניתן לגשת לקישור https://tohen.co/jo או להתקשר למספר 073-7599937.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עיריית נס ציונה מזמינה תושבים להצטרף למיזם "שכנות טובה" להצבת דפיברילטורים בלובי הבניינים

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית נס ציונה


תושבי נס ציונה מוזמנים להצטרף למיזם חדש שמטרתו להציב דפיברילטורים בלובי הבניינים בעיר. המיזם, הנקרא "שכנות טובה", מוביל על ידי אגף הרווחה של עיריית נס ציונה ומקדם ערבות הדדית ועזרה בין שכנים. הדפיברילטור, מכשיר ההחייאה הנחשב למציל חיים, כבר הוצב בעשרות מיקומים בעיר, כולל במבני ציבור, מרכזי מסחר ובשכונות.

העירייה מזמינה נציגי ועדי בניינים, תושבים ובעלי עסקים המעוניינים לרכוש דפיברילטור לבניינים שלהם להשאיר הודעה בקישור המצורף. ערבות הדדית והצלת חיים הם ערכים מרכזיים בעיר נס ציונה, והמיזם מחבר בין שני הערכים הללו למען קידום בטיחות ובריאות התושבים.

למעוניינים להצטרף למיזם ולרכוש מכשיר דפיברילטור, ניתן להשאיר הודעה כאן.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עופר קניותר נס ציונה מזמין את המשפחות ליום שבתון מיוחד עם מופעים ופעילויות ללא תשלום ב-27 בפברואר לרגל יום הבחירות

| | תגובות: 0
צילום: צילום אסף לוי


ביום שבתון הקרוב, 27 בפברואר, יתקיים בעופר קניותר נס ציונה, שייך לקבוצת קניוני עופר, אירוע מיוחד לכבוד יום הבחירות לרשויות המקומיות עם מגוון מופעים, הצגות ופעילויות לכל המשפחה. הכניסה לאירוע תהיה חופשית לקהל הרחב.

במהלך היום יתקיימו מספר פעילויות מרכזיות: בשעה 12:00 יתקיים 'המופע של מיקה' – הצגה עם כוכבת הילדים מיקה, כולל הפעלה בשיתוף עם הקהל. לאחר מכן, בשעה 17:00, תופיע 'ג'יגה כוכבת הילדים' במופע בנושא מדע, שבמהלכו ייערכו ניסויים מדעיים מרתקים ויצירת בועות סבון, גם כאן עם מעורבות הקהל.

בנוסף למופעים, יציעו חנויות הקניון הטבות, מבצעים והנחות מיוחדות ליום הבחירות בלבד. כל המופעים והפעילויות יהיו ללא תשלום ופתוחים לקהל הרחב.

לפרטים נוספים ניתן לפנות אל דניאלה רייבנבך תקשורת במספר 03-636000.


צילום יחצ
קרדיט תמונה: צילום יחצ
צילום יחצ
קרדיט תמונה: צילום יחצהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שעת סיפור מיוחדת עם לילך צור בספריה העירונית נס ציונה: "הנעליים הישנות של אדון מינאסה" - 20 בפברואר, לילדים בגילאים 3-7

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק הספריה העירונית נס ציונה


הספריה העירונית נס ציונה מזמינה את הקהל להצטרף לשעת סיפור מיוחדת שתתקיים ביום שלישי הקרוב, עם הסיפורת לילך צור. המופע יכלול סיפורים צבעוניים ומרגשים המבוססים על אגדת עם אתיופית, ויספר על "הנעליים הישנות של אדון מינאסה".

האירוע יתקיים בפואייה של היכל התרבות בנס ציונה בתאריך 20.2 בשעה 16:30, והוא מיועד לילדים בגילאים 3-7. הכניסה לאירוע היא ללא תשלום.

המארגנים מבקשים לשים לב כי לא תתאפשר הכנסה של מזון ואכילה במהלך הפעילות, על מנת להתחשב באלרגיות.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

היום ומחר (ראשון שני 18-19.2) יירדו גשמים מקומיים בהמשך השבוע מעונן חלקית עם עלייה בטמפרטורות

התחזית המלאה בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ראשון 18.2

גשם צפוי לרדת מידי פעם מצפון הארץ ועד לצפון הנגב, וייתכנו סופות רעמים יחידות. הטמפרטורות תהיינה נמוכות מהרגיל לעונה. הלילה: הגשמים צפויים להתחזק, וקיים גם חשש מהצפות לאורך מישור החוף.


שני 19.2

לרוב מעונן. גשמים יוסיפו לרדת מידי פעם מצפון הארץ ועד צפון הנגב ועדיין ייתכנו סופות רעמים יחידות. הטמפרטורות תהיינה נמוכות מהרגיל לעונה. משעות אחה"צ הגשמים ייחלשו ויתמעטו בהדרגה.שלישי 20.2

מעונן חלקית. בצפון הארץ ובמרכזה עדיין ייתכן טפטוף עד גשם מקומי קל. תחול עלייה קלה בטמפרטורות.


רביעי 21.2

מעונן חלקית. תחול עלייה קלה נוספת בטמפרטורות והן תהיינה רגילות לעונה.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

המופע "עמי ותמי, כולם מוזמנים!" של שלגלון במרכז הקניות עופר בנס ציונה, 19 ו-21 בפברואר, שעה 17:30

| | תגובות: 0


המופע הקלאסי "עמי ותמי, כולם מוזמנים!" של שלגלון מגיע למרכז הקניות עופר בנס ציונה. המופע יתקיים פעמיים: ביום שני, ה-19 בפברואר, וביום רביעי, ה-21 בפברואר, שניהם בשעה 17:30. האירוע מתאים לכל המשפחה ומבטיח חוויה בלתי נשכחת.

לפרטים נוספים ולרכישת כרטיסים: לחצו כאן.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מחלקת הנוער א.כ. נס ציונה חוגגת חמישה ניצחונות בגביע המדינה: נערים וילדים עולים לרבע וחצי גמר, ילדות ז' מנצחות את הפועל אשדוד

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק א.כ. נס ציונה


סוף שבוע של ניצחונות רבים חגגה מחלקת הנוער והנערות של א.כ. נס ציונה במסגרת גביע המדינה, עם חמישה ניצחונות מתוך חמישה משחקים. קבוצת הנערים ט' בהנהגת המאמן דני ליבגוט העפילה לרבע גמר הגביע לאחר ניצחון ביתי של 28:32 על מכבי רעננה.

קבוצת הנערים י' בהדרכת המאמן כפיר דראי העפילה לחצי גמר הגביע לאחר ניצחון חוץ של 37:42 על בני הרצליה. קבוצת הילדים ח' בהנהגת המאמן דביר עמר גם היא השיגה את הכרטיס לרבע גמר הגביע בקטגוריית הגיל שלהם לאחר ניצחון חוץ של 36:41 על בני הרצליה.

קבוצת הילדים ז' בהדרכת קואץ' דביר עמר סיימה את השבת עם ניצחון ביתי של 32:34 על מכבי ראשון לציון באולם צימרמן. קבוצת הילדות ז' עם המאמן ירין ברטל ניצחה כבר ביום חמישי את הפועל אשדוד בתוצאה של 7:23, כאשר לילך לדרר הובילה את רשימת המבקיעות עם 10 שערים ומעיין זנו הצטיינה בשער עם יכולת עצירה של מעל 60%.

האיגוד הישראלי לכדוריד מברך את דור העתיד של א.כ. נס ציונה על הישגיהם המרשימים.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מתכון להכנת השניצל המושלם ושלוש צורות הגשה שונות לרגל חגיגות "יום השניצל של מאסטר שף" המתקיים ב-23 בפברואר

מערכת האתר | | תגובות: 14
צילום: צילום יחצ


במסגרת חגיגות "יום השניצל של מאסטר שף" המתקיים ב-23 בפברואר, המותג הקולינרי מציע מתכון להכנת השניצל המושלם עם שלוש צורות הגשה שונות.

חומרים ל-4-6 מנות:

 • 500 גרם חזה עוף פרוס דק
 • שמן לטיגון עמוק

לבלילה:

 • 2 ביצים
 • 1 כף חרדל דיז׳ון גרגירים ו/או 1 כפית חרדל דיז׳ון חלק מאסטר שף
 • 1 כף מיונז שום מאסטר שף
 • 1 כף רוטב צ'ילי מתוק מאסטר שף

לציפוי:

 • 1 כוס קמח
 • 1 כוס קורנפלור
 • בלילת ביצים
 • 2 כוסות פירורי לחם מוזהבים מאסטר שף

אופן ההכנה:

 1. מכינים שתי קערות: באחת מערבבים את חומרי הבלילה, בשנייה מפזרים פירורי לחם.
 2. משרים את חזה העוף הפרוס בבלילה 10 דקות.
 3. מצפים את הנתחים בפירורי לחם ומעבירים למקרר לחצי שעה.
 4. מחממים שמן לטיגון חצי עמוק במחבת רחבה.
 5. מטגנים את הנתחים הפרוסים עד הזהבה יפה ועמוקה משני הצדדים.

שלוש צורות הגשה:

 1. בטורטיה (ראפ) – מורחים טורטיה במיונז שום לחיץ מאסטר שף, מוסיפים אבוקדו, עגבניות וכוסברה. מוסיפים רצועות שניצל ומגלגלים.
 2. בבגט, בסגנון מוקפץ תאילנדי – מערבבים בקערה רצועות של כרוב, גזר ופלפל עם רוטב טריאקי מאסטר שף. מורחים את הבגט במיונז לחיץ ספייסי מאסטר שף וממלאים בירקות וברצועות שניצל. ניתן להוסיף גם רוטב סרירצ'ה מאסטר שף בסיום.
 3. בלחמניה – בסגנון יום שישי, עם מטבוחה וירקות – מבשלים עגבניות מאסטר שף עם פלפלים, פפריקה ושום, על אש קטנה במשך שעה וחצי. מורחים בלחמניה, מוסיפים שניצל ואם רוצים גם פרוסות חציל מטוגנות.צילום יחצ
קרדיט תמונה: צילום יחצ
צילום יחצ
קרדיט תמונה: צילום יחצ
צילום יחצ
קרדיט תמונה: צילום יחצהתפרסמו 14 תגובות לכתבה.
 • המתכון כתוב בצורה מאוד לא ברורה. דרוש שיפור
  הגב 16.02.24 12:33
 • חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח.
  16.02.24 15:32
 • ממש לא ברור השלבים, חבל..
  הגב 16.02.24 13:32
 • בלאגן בהסברים כולם כותבים שלא הבינו חבל
  17.02.24 12:07
 • מה מתכוונים בבלילה זה עם הביצים או עם הקורנפלור והקמח לא הבנתי
  הגב 16.02.24 14:30
 • חחחחחחחל.
  16.02.24 15:31
 • בקיצור סתם חארטה. מפרסמים מתכון בשביל להגיד - אנחנו שולחים פה מתכונים מעולים… תראו באינטרנט מתכונים דומים ותעשו.
  הגב 16.02.24 15:22
 • חחחחחחחח.
  16.02.24 15:31
 • חחחחחחח פספוסים
  הגב 16.02.24 15:42
 • אני מכינה מה שכולם אוהבים.. פשוט וטעים..בלי תוספות מיותרות..
  הגב 16.02.24 16:17
 • צריך 3 צלחות 1. קמח+ קורנפלור 2. בלילת ביצים 3. פירורי לחם מצפים לפי הסדר
  הגב 16.02.24 16:23
 • אני עושה את זה הפוך,, וממש מצליח לי :))
  הגב 16.02.24 19:10
 • בקיצור פירסומת למוצרים של מסטר שף !
  הגב 17.02.24 19:25
 • לכאורה , סתם פרסומת ליצרן , שכנראה מימן את בישול השניצל . תעשו איך שבא לכם ויודעים שטעים לכם . יכולים לקחת רעיונות מהמרכיבים . ויאללה בתיאבון .
  הגב 18.02.24 06:13
 • אורח

עיריית נס ציונה משדרגת את תשתיות האינטרנט האלחוטי בבתי הספר היסודיים לחוויית גלישה משופרת

מערכת האתר | | תגובות: 0


עיריית נס ציונה מבצעת שדרוג משמעותי בתשתיות האינטרנט האלחוטי בבתי הספר היסודיים של העיר, תוך שיפור חוויית הגלישה ואיכותה. הפרויקט כלל התקנת מאות נקודות גישה אלחוטיות ב-14 בתי הספר היסודיים, והוא מתאים את התשתיות לצרכים המתפתחים של התלמידים והצוותים החינוכיים.

אגף המחשוב של עיריית נס ציונה עבד בשבועות האחרונים על שדרוג התשתיות, כדי להתאים אותן לשימוש הגובר ברשת האינטרנט לצורכי לימוד ולהתנהלות יומיומית. הפרויקט ממשיך את המגמה של שדרוג רשת האינטרנט בבתי הספר העל יסודיים בעיר.

השדרוג מבוסס על טכנולוגיה מתקדמת של חברת RUCKUS, אשר עומדת בסטנדרטים בינלאומיים ובתקינה הנדרשת על ידי משרד החינוך. הטכנולוגיה נבחרה לאחר ביצוע סקרי אתר ואפיון פתרונות המתאימים לצרכים בשטח, והיא כוללת בקר מרכזי המאפשר בקרה ושליטה על הרשת בכל בתי הספר ממרכז ניהול אחד.

ראש העיר שמואל "בוקסר" הדגיש את החשיבות של שיפור תשתיות האינטרנט במוסדות החינוך ואמר: "שיפור תשתיות במוסדות החינוך, התאמה ושדרוג של עזרים דיגיטליים, הם הכרח, בכדי לאפשר לתלמידים שלנו את התנאים הטובים ביותר לצמוח ולהתפתח. הפרויקט הזה ממשיך מגמה רחבה של שדרוג התשתית הדיגיטליות במוסדות החינוך בעיר. אין ספק שלמידה טכנולוגית ומתקדמת אפשרית היום בזכות התשתיות הקיימות. נמשיך להשקיע בתלמידים שלנו, ההצלחה שלהם היא העתיד של כולנו".

לירן וייס, מנהל אגף מערכות מידע בעיריית נס ציונה, ציין: "בחרנו בפתרון שיאפשר לאלפי התלמידים שלנו ברחבי העיר לגלוש במהירות גבוהה ולהינות מאינטרנט אלחוטי אמין ויציב בכל רחבי בית הספר, הפרויקט יאפשר למידה עצמית לפי הקצב האישי של כל תלמיד, תוך שיתוף תלמידים אחרים ולמידה באמצעים טכנולוגיים".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום שישי 15.3 יקיים בית החולים קפלן הפנינג היריון ולידה לנשים בו יקבלו את כל המידע לקראת לידת התינוק, על המחלקה וגם הצצה לחדרי הלידה החדשים

יש לבצע הרשמה מראש

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מועדון היולדות של המרכז הרפואי קפלן מקיים הפנינג היריון ולידה נוסף

מועדון היולדות של בית החולים קפלן יקיים במהלך חודש מרץ הפנינג נוסף לנשים לקראת הלידה. ביום שישי, 15.3 בשעה 8:00 יוכלו הנשים ליהנות מדוכנים, פינוקים וכיבוד קל. בנוסף הן תקבלנה את כל המידע על מחלקת היולדות של בית החולים השימוש הייחודי שלהם באולטרה-סאונד במהלך הלידה, כל הדברים שצריך לדעת על התינוק/ת בימים הראשונים, על לידה בתקופה כה מורכבת ואיך להשאיר את הדאגות והחששות מחוץ לחדר הלידה. עוד בהפנינג הצצה ראשונה למחלקת חדרי הלידה החדשים של בית החולים.

ההשתתפות בהפנינג ללא עלות אך מותנית בהרשמה:

https://www.mommyk.co.il/conf/
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

המחנך המיתולוגי של נס ציונה ומנהל בית הספר אשכול הלך לעולמו בגיל 99

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית נס ציונה


העיר נס ציונה נפרדה היום ממשה פרל, המחנך המיתולוגי ומנהל בית הספר אשכול, שהלך לעולמו בגיל 99. משה פרל ידוע כאחד הדמויות הבולטות בתחום החינוך בעיר, שליווה מאות ילדים וילדות נס ציונים במשך שנים רבות.

במהלך חייו, פרל ראה בחינוך שליחות ומסע חיים, והשפיע רבות על דורות של תלמידים. הוא הפך לחלק משמעותי מחייהם של רבים ותרם להתפתחותם ולהגשמת עצמם בבגרותם.

בשנת 1998, עיריית נס ציונה העניקה למשה פרל את אות יקיר העיר, כהוקרה על פועלו המשמעותי והמסור בתחום החינוך. העיר מביעה כאב עמוק על לכתו ומבטיחה לזכור תמיד את תרומתו העצומה לקהילה.

יהי זכרו ברוך.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תצוגת סטיילינג מיוחדת בסניף ויצו נס ציונה עם בוגרי "מגשימים חלום" צעירים בעלי צרכים מיוחדים ב-6 במרץ 2024

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק ויצו נס -ציונה


סניף ויצו נס ציונה יארח תצוגת סטיילינג מיוחדת ב-6 במרץ 2024, בהשתתפות בוגרי תוכנית "מגשימים חלום", המתגייסים לצה"ל מעל גיל 18 ובעלי צרכים מיוחדים. האירוע יתקיים בעיר נס ציונה ומיועד לתושבי העיר והסביבה, כולל אמהות ותושבי שכונת ארגמן. הקהל הרחב מוזמן להגיע ולתמוך ביוזמה החשובה הזו.


סניף ויצו רחוב הרב בארי נס ציונה 6/3 שעה 18:30
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

במהלך השנה עתידה לצאת לדרך רפורמת החשמל במסגרתה יוכלו תושבי ישראל לבחור את ספק החשמל שלהם גם אם אין להם עדיין מונה חכם

על פי הודעת שר האנרגיה ורשות חשמל הדבר יאפשר לצרכנים לבחור את ספק החשמל שלהם (למרות שאין להם מונה חכם), ליהנות מהתחרות ולחסוך מאות ואף אלפי שקלים בשנה. במקביל חברת החשמל תמשיך בהתקנת המונים החכמים עד להחלפתם בכל בית ומקום בישראל.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 7
צילום חברת חשמל יוסי וייס


בפעם הראשונה מאז קום המדינה ייפתח בקיץ ענף החשמל לתחרות, כל תושבי ישראל יוכלו לבחור את ספק החשמל שלהם ומחירי החשמל ירדו ויחסכו לכל משפחה מאות ואף אלפי שקלים בשנה

שר האנרגיה והתשתיות אלי כהן החליט היום (יום ג' 13.2.24) על יציאתה לדרך של רפורמה היסטורית אשר תשנה את ענף החשמל בישראל.

במסגרת הרפורמה הצרכנית ענף החשמל ייפתח לתחרות מלאה שבמסגרתה יוכלו מגוון חברות למכור חשמל לכל משקי הבית בארץ. המהלך, עתיד להביא לתחרות בין ספקיות החשמל ולהוזיל את חשבון החשמל של כלל המשפחות בישראל בשיעור המוערך ב 5-20 אחוזים. כמו כן הוא יחסוך לכל משק בית מאות ואף אלפי שקלים בשנה בהתאם לאופי השימוש ולשעות צריכת החשמל.

עם השקת הרפורמה תיפתח תחרות על מקטע אספקת החשמל, וכבר מהקיץ הקרוב יוכל כל אזרח בישראל להתקשר לאחת מהחברות המספקות חשמל באופן פרטי ולבחור חבילה המותאמת לצרכיו.

עד היום מעבר זה בין מספקים התבצע רק לצרכנים בעלי מונה חכם. בשל העובדה שברובם המוחלט של משקי הבית טרם הותקנו מונים חכמים, הנחה השר כהן את רשות החשמל לאפשר שיוך צרכנים גם ללא מונה חכם.

החלטה זו מגיעה לאחר שבינואר האחרון ניתנה למספקים פרטיים האפשרות לרכוש חשמל באופן ישיר מיצרני חשמל. יחד עם הרפורמה עליה הכריז היום שר האנרגיה והתשתיות, יוכלו מספקי החשמל להתייעל במקורות האנרגיה שלהם. כך תגבר התחרות ויוזלו המחירים לצרכן. כל משפחה תוכל ליהנות מצריכת חשמל חסכונית, גמישה וחכמה.המהלך עתיד לצאת לדרך ככל הנראה במהלך הקיץ הקרוב ובכך יאפשר גם למי שאין מונה חכם ליהנות מהתחרות ולהתחבר לספק החשמל שיתאים לו. ברשות החשמל עתידים לצאת בפרסום להערות הציבור בנושא ובהתאם לכך הם יוציאו אותו לפועל. החיוב של הלקוח (למי שאין מונה חכם) יהיה בהתאם למודל שתבנה רשות החשמל בהתאם להערות הציבור וזאת עד לסיום פריסת המונים החכמים בכל הארץ שתאפשר ללקוח לקבל את כל הנתונים על צריכת החשמל שלו ולהחליט מהו המסלול אותו ירצה לקבל מספק החשמל.

יש לציין כי כל נושא תשתית החשמל עדיין תהיה שייכת לחברת החשמל ובאחריותה.


לבירור האם יש לכם מונה חכם https://www.iec.co.il/content/smartmeter/pages/locating


שר האנרגיה והתשתיות, אלי כהן: "מהפכת החשמל שהשקנו על ידי פתיחת ענף החשמל לתחרות היא בשורה עצומה לכל תושבי ישראל והיא תביא לחיסכון של מאות ואף אלפי שקלים בשנה בחשבון החשמל. אני מאמין שחשמל הוא מוצר צריכה בסיסי וקריטי בחיים של כל בית בישראל. לכן היה לי חשוב להסיר כל חסם כדי לאפשר תחרות מלאה. בקיץ הקרוב אנחנו נאפשר לכל המשפחות בישראל לבחור את ספק החשמל שלהן, ונעניק לכל הצרכנים הזדמנות שווה להשתתף ברפורמה ולהוזיל את חשבון החשמל."יו"ר רשות החשמל, מר אמיר שביט: "הרשות פועלת לקידום התחרות ולהסרת חסמים לתחרות - כמו סוגיית חובת המונה החכם. הרפורמה היא בשורה הן לציבור הצרכנים והן לחברות המספקות חשמל באופן פרטי. רשות החשמל ממשיכה לקדם את התחרות גם במישור הייצור והאגירה במודל השוק מתוך ראיה כוללת של משק חשמל יעיל, אמין ונקי".שאול גולדשטיין, מנכ"ל חברת נגה: "הכרזת שר האנרגיה על פתיחת שוק החשמל באופן מהיר וללא תלות בהחלפת המונה הבסיסי לחכם, יקדם מאוד את התחרות במשק החשמל. תחרות זו , עשויה להביא לחיסכון לצרכנים ולהתייעלות משקית. מדינת ישראל נמצאת בצומת דרכים כלכלית ומהלך כזה יוכל לתרום לחיזוק המשק ולהורדה ביוקר המחייה. יש כיום כ3 מיליון מונים מתוכם כ700 אלף חכמים והשאר בסיסיים. במידה וכלל הצרכנים יקבלו רק 5% הנחה, זה יחסוך לכלל הצרכנים כ750 מיליון ש"ח בשנה. אנו בנגה, מאמינים שזו בשורה טובה מאוד, שבעקבותיה, נוכל להמשיך ולפתח, יחד עם כלל השותפים, את התחרות שתניע מנועי צמיחה שכל כך נדרשים לנו בעת הזו".מנכ"ל חברת החשמל, מאיר שפיגלר: "פריסה ארצית של מונים חכמים מהווה את הבסיס לפתיחת משק אספקת החשמל לתחרות. דירקטוריון חברת החשמל קיבל בשנת 2017 החלטה אמיצה להתחיל בפריסת מונים חכמים. בתחילת 2023 החליטה הנהלת החברה להאיץ את קצב התקנת המונים החכמים, לכפול מזה שהיה בתוכניות העבודה לאותה שנה. מתוקף המדיניות המאמינה בתחרות חופשית והיתרונות הגלומים בניהול משק החשמל הביתי והעסקי באמצעות המונים החכמים, קיצרנו את לוחות הזמנים המקוריים לפיו פריסת כל המונים כוונה לשנת 2036, והקדמנו אותה לשנת 2028. זו בשורה לציבור הצרכנים וליצרניים, שבאמצעות טכנולוגיה מתקדמת מאפשרת לכל אחד לבחור את ספק החשמל שלו במחיר הזול ביותר ובנוסף מעניקה לחברת החשמל כלים לשפר באופן ניכר את טיב ואיכות השרות לרבות איתור תקלות אוטומטי ללא צורך ביצירת קשר למוקד הטלפוני. במהלך שנת 2023 בלבד הותקנו כ-427 אלף מונים חכמים. חברת החשמל תמשיך לפעול לפישוט תהליכים, קיצור לוחות זמנים, הגברת התחרות ומחוייבות מוחלטת לזכות לשרת את הציבור".מנכ"ל משרד האנרגיה והתשתיות, יוסי דיין: "המהלך שמוביל שר האנרגיה והתשתיות יקדם את משק החשמל בישראל, יפתח אותו לתחרות ויוריד את יוקר המחיה. זוהי רק אבן דרך אחת בתוך תהליך רחב של התחדשות שאנחנו מובילים במשרד, ובכוונתנו להמשיך ולקדם רפורמות משמעותיות גם בשנים הקרובות, תוך עידוד תחרות בכלל ענפי האנרגיה. צעדים אלו, כמו זה שהשקנו היום, יביאו לחיסכון משמעותי עבור הצרכנים, יתרמו לצמיחה כלכלית ויהפכו את משק האנרגיה ליעיל, חסכוני וירוק יותר".התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • נפלא
  הגב 14.02.24 18:59
 • הגיע זמן,
  הגב 15.02.24 09:24
 • כמו רפורמת המים? שהעבירו את המים לרשויות המקומיות והיום זה יותר יקר ב200%
  הגב 15.02.24 13:43
 • בדיוק
  15.02.24 15:33
 • צריל להוריד את המעמ מהמים
  15.02.24 15:34
 • כמו שעשו במחירי חבילות לפאלפונים ועכשיו מחירי החבילות עלו
  הגב 15.02.24 15:33
 • תמיד רפורמה מייקרת
  הגב 18.02.24 10:51
 • אורח

תמונות מחנוכת גינת טוסקנה המחודשת בנס ציונה: משפחות חגגו עם פעילויות, מופע ואווירה קהילתית

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית נס ציונה


גינת טוסקנה בנס ציונה חנכה מחדש באירוע קהילתי מרגש שהתקיים היום, עם משתתפים רבים שהגיעו לחגוג את השיפוץ. האירוע כלל פעילויות יצירה, מיץ תפוזים סחוט טרי מישובי העוטף, שימוש במתקנים חדשים ומופע של בובי זמר שביצע את מיטב שירי יהונתן גפן. אור קנטי ואוריאן דנישמן, תושבות העיר, עלו לבמה ושרו שירים שהפכו לקלאסיקות של הזמר הישראלי. האירוע היה סימן לאחדות ולאווירה קהילתית שעושה טוב על הלב.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הפנינג היריון ולידה במרכז הרפואי קפלן: פינוקים, מידע חשוב והצצה לחדרי הלידה החדשים - ההרשמה פתוחה לאירוע שיתקיים ב-15 במרץ

מערכת האתר | | תגובות: 4
צילום מתוך דף הפייסבוק המרכז הרפואי קפלן


מועדון היולדות של המרכז הרפואי קפלן מזמין את הציבור להפנינג היריון ולידה שיתקיים ביום שישי, ה-15 במרץ, בשעה 8:00 בבוקר. האירוע יכלול דוכנים, פינוקים וכיבוד קל, ויתן הזדמנות ללמוד על השימוש הייחודי באולטרה-סאונד במהלך הלידה בקפלן, כיצד ניתן לעזור להגשים את חלום הלידה, מידע חשוב על התינוק בימים הראשונים, ואיך להתמודד עם לידה בתקופה מורכבת תוך השארת הדאגות מחוץ לחדר הלידה.

בנוסף, המשתתפים יקבלו הצצה ראשונה למחלקת חדרי הלידה החדשים של המרכז הרפואי. ההשתתפות באירוע היא ללא עלות אך דורשת הרשמה מראש.

להרשמה ופרטים נוספים, ניתן לבקר בקישור: https://www.mommyk.co.il/conf/

מועדון היולדות והצוות במרכז הרפואי קפלן מצפים לראות את המשתתפות ובני זוגן באירוע.
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • 😱
  הגב 18.02.24 08:42
 • 😱
  18.02.24 08:42
 • 😱
  18.02.24 08:42
 • 🤯
  18.02.24 08:42
 • אורח

הפנינג בגינת טוסקנה המחודשת בנס ציונה - היום שלישי ה-13 בפברואר, 16:30ץץץ מצורף סרטון על הגן המחודש

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק שמואל בוקסר


תושבי נס ציונה מוזמנים להפנינג בגינת טוסקנה המחודשת, אירוע שיתקיים היום, יום שלישי ה-13 בפברואר, בשעה 16:30. האירוע יכלול מגוון פעילויות והוא פתוח לקהל הרחב.


סרטון:

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עיריית נס ציונה חוגגת יום המחנך: הוקרה ותודה לצוותי החינוך והזמנה למופע "הקבינט הנשי" החודש... מצ"ב תמונות

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית נס ציונה


עיריית נס ציונה חוגגת את יום המחנך ומוקירה תודה לצוותי החינוך שמלווים את ילדי העיר כל השנה. הצוותים החינוכיים, המתעוררים כל בוקר בתשוקה ואהבה למשימתם, מהווים עוגן לשגרה ולחוסן, במיוחד בתקופות מאתגרות כמו מלחמה.

במהלך יום המחנך, הורים וילדים בבתי הספר וגני הילדים בעיר מבטאים את הערכתם ותודתם למחנכים על עבודתם המסורה. הצוותים נהנים ממחוות הוקרה כגון ארוחות בוקר, ברכות, מתנות, מכתבי תודה ועוד.

בנוסף, אגף החינוך של עיריית נס ציונה הזמין את צוותי החינוך למופע מיוחד ברוח התקופה בשם "הקבינט הנשי", שיתקיים החודש, ויאפשר למחנכים ליהנות מרגעים של הפגה והתרגשות, ולקבל חיבוק ללב וחיוך על השפתיים.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל