הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
עופר הקניותר מזמין לשבוע קייצי עם מופעים והפתעות ב-24 וב-26 ביוני
זכו בדאבל! קבוצת הנערים ט' של א.כ. נס ציונה זכתה באליפות המדינה בכדוריד לאחר שבתחילת החודש זכו בגביע המדינה
עיריית נס ציונה מקבלת ציון לשבח במדד הגאווה אשר הוגש לנשיא המדינה השבוע

עירוני נס ציונה מקיימת מבחני קבלה לגילאי כיתות ז - י"ב בכדורסל ב- 30/5

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עירוני נס ציונה


עירוני נס ציונה מזמינה אתכם להצטרף למשפחה הכתומה! בסוף חודש מאי יתקיים אימון פתוח, והזדמנות להצטרף לאחת ממחלקות הנוער הגדולות והמקצועיות בארץ. המחלקה כוללת קבוצות בליגות הבכירות בכל שכבת גיל ומעטפת מקצועית מלאה.

שימו לב, שחקנים השייכים למועדון אחר נדרשים להביא אישור יו״ר להיבחן.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עופר הקניותר מזמין לשבוע קייצי עם מופעים והפתעות ב-24 וב-26 ביוני

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עופר קניותרהקיץ כבר בפתח ועופר הקניותר מזמין אתכם לשבוע קייצי במיוחד. ב-24 ביוני, יום שני בשעה 17:30, יתקיים המופע "הנשיקה של מיקה". בנוסף, ב-26 ביוני, יום רביעי בשעה 17:30, יתקיים המופע "נזהרים בשמש" ויחולקו מתנות לחוגגי ימי הולדת בחודש יוני. יהיה שמח!

לפרטים נוספים: לחצו כאן.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

זכו בדאבל! קבוצת הנערים ט' של א.כ. נס ציונה זכתה באליפות המדינה בכדוריד לאחר שבתחילת החודש זכו בגביע המדינה

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק א.כ. נס ציונהקבוצת הנערים ט' של א.כ. נס ציונה זכתה באליפות המדינה בכדוריד לעיניי מאות אוהדים בכתום שגדשו את היציע באולם צימרמן. הכתומים של דני ליבגוט ניצחו 48:49 את מ.כ. חולון במשחק השני של סדרת הגמר, לאחר הארכה ופנדלים, באחת הדרמות הגדולות שנראו בשנים האחרונות. נס ציונה ניצחה 0:2 בתום משחקי סדרת הגמר.

עם הזכייה בצלחת אליפות המדינה, הטייגרים השלימו דאבל לאחר שבתחילת החודש זכו בגביע המדינה. איגוד הכדוריד של ישראל בירך את הקבוצה על ההישג המרשים.

סרטונים, תמונות ועדכונים נוספים יפורסמו בהמשך בסטורי באינסטגרם וברשתות החברתיות של הקבוצה.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עיריית נס ציונה מקבלת ציון לשבח במדד הגאווה אשר הוגש לנשיא המדינה השבוע

מערכת האתר | | תגובות: 0עיריית נס ציונה מקבלת ציון לשבח במדד הגאווה אשר הוגש לנשיא המדינה השבוע


זו השנה החמישית בה האגודה למען הלהט"ב בישראל מודדת את המדיניות, השירותים והמענים של המרחב המוניציפלי כלפי הקהילה הגאה. מטרת המדד היא להעלות בסדר העדיפויות את העיסוק בקהילה הגאה במישור המקומי ולסייע לרשות המקומית לגבש תכנית עבודה מסודרת ומיטיבה בתחומי חינוך, רווחה, תרבות והממשקים השוטפים בין הרשות לתושב.ת בחיי היום-יום.


השנה, השתתפה לראשונה נס ציונה במדד והציגה כניסה מרשימה, בדגש מיוחד על תחום הרווחה. בזכות עשייתה שהובילה לניקוד הגבוה ביותר מבין הרשויות המשתתפות לראשונה במדד, הוזמנו נציגי העירייה, כפיר פוניי, מנהל אגף נוער צעירים וקהילה, עו"ס פנינה סליטקול - ראש תחום נוער וצעירים באגף הרווחה והשירותים החברתיים, יניב ויסמונסקי - מנהל המחלקה לנוער באגף קהילה ואלינור יצחק - עו"ס נוער וצעירים באגף לשירותים חברתיים, להשקה המכובדת של המדד בבית הנשיא יצחק הרצוג בירושלים.


על אות 'ציון לשבח' שניתן לנס ציונה על כניסה למדד הגאווה, דיווחה בהתרגשות נציגות האגודה למען הלהט"ב: "עיריית נס ציונה היא עירייה חדשה במדד, עם הכניסה הכי גבוהה מבין הרשויות המקומיות. העירייה ערכה כנס להט"ב ראשון מסוגו ברשות בו השתתפו אנשי ונשות מקצוע יחד עם תושבים ותושבות. בעיר פועלת קבוצת נוער גאה של איגי ושל קבוצת הורים ללהט"ב בהנחיית ארגון תהל"ה. בעיר יש עו"ס פעיל שאחראי על נושא הלהט"ב והעירייה תלתה שילוט ייעודי לציון חודש הגאווה. כמו כן, העירייה חתמה על קול קורא של המשרד לשוויון חברתי לפיתוח וביצוע תכנית אסטרטגית למען להט"ב."


שמואל בוקסר, ראש העיר: "'נס ציונה - עיר לכולם' אינה סיסמא שחוקה ואמירה ריקה מתוכן, אלא דרך עבודה וחיים מחייבת. זו המחויבות שלנו לתמוך בכל חלקיה של הקהילה המגוונת בעיר ובפרט הקהילות שהיו שקופות שנים רבות. אני שמח וגאה על ההתקדמות שלנו והעשייה המרובה למען קידום השוויון והסובלנות בעיר ועל היותה של נס ציונה עיר ליברלית שמאמינה שאיחוד והכלה הם מעל הכל."


כפיר פוניי, מנהל אגף נוער צעירים וקהילה: "נס ציונה ביצעה רביזיה בתפיסה הקהילתית שלה בשנים האחרונות. רוח הנהגת העיר הנוכחית תומכת ביצירת מענה ובית לכלל הקהילות השונות בעיר וקהילת הלהט"ב בכללן. כחלק מתוכנית העבודה המשותפת הוקם צוות בין אגפי יחד עם אגף קהילה, שירותים חברתיים, חינוך ושפ"ח שמטרתו הוא קודם כל היכרות עם מאפייני הקהילה והבנת צרכיהם בתחומי חינוך, רווחה, תרבות, נראות במרחב הציבורי ועוד, ובהתאם לכך בניית תכנית המענים העירוניים עבור כלל הקהילה מתוך רצון להעניק להם את השירותים הייחודים בד בבד תוך שילובם והכלתם בכלל הקהילה."


פנינה סטילקול, עו"ס, ראש תחום נוער וצעירים באגף הרווחה והשירותים החברתיים: "תחום נוער וצעירים באגף הרווחה רואה במשפט: 'ואולי יבוא יום ונהפוך שווים', מסר חברתי ממוקד, משמעותי ומאחד לקהילת הלהט"ב ולתושבי העיר."התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

קרן סבג בארי נבחרה למנהלת מחלקת בתי הספר היסודיים בעיריית נס ציונה, תיכנס לתפקידה באוגוסט 2024

| | תגובות: 1נבחרה מנהלת חדשה למחלקת בתי הספר היסודיים - הגב' קרן סבג בארי


קרן סבג בארי, בעלת תואר ראשון בהוראת מתמטיקה ותואר שני בניהול מערכות חינוך, נבחרה לתפקיד מנהלת מחלקת בתי הספר היסודיים באגף החינוך של עיריית נס ציונה. קרן מביאה איתה ניסיון של 30 שנים במערכת החינוך, וב-12 השנים האחרונות ניהלה בית ספר יסודי בעיר אשדוד. היא תיכנס לתפקידה החדש מיד בתום הבחירות המקומיות, לאחר שנבחרה פה אחד במכרז שיצא בהתאם לחוק.


קרן סבג בארי אמרה: "אני נרגשת להצטרף למערכת החינוך של נס ציונה ומאמינה גדולה ביכולת של החינוך להשפיע על כל אחת ואחד מילדי נס ציונה. עלינו מוטלת הזכות והחובה לחשוף את הלומדים לתהליכים חדשניים, לתת כלים שיאפשרו לילדים בחירה והתנסות ולהכין באופן מיטבי את ילדי נס ציונה למציאות החדשה."


שמואל בוקסר, ראש העיר, הוסיף: "קרן מצטרפת לצוות המקצועי והמסור באגף החינוך בניהולה של אסתי יוסף. הבחירה בקרן משקפת את החזון שלנו להוביל מצוינות וחדשנות, תוך גמישות מערכתית שיודעת להתאים את המסגרת לצרכים ולראות כל תלמיד ותלמידה – ולא להשאיר אף אחת ואחד מאחור. אני מאחל לקרן הצלחה גדולה בשליחות שלקחה על עצמה, לחנך וללוות את דור העתיד."


אסתי יוסף, מנהלת אגף החינוך, בירכה את קרן ואמרה: "אני מקבלת בברכה את קרן ומאחלת לה הצלחה גדולה בתפקידה המשמעותי. קרן נבחרה מבין מועמדים רבים וראויים, והיא מביאה איתה ניסיון רב שנים, מקצועיות, רגשיות ואהבה גדולה למקצוע החינוך. אני משוכנעת שיחד, נצליח להוביל חינוך חדשני, ערכי וצופה פני עתיד עבור ילדי בתי הספר היסודיים."


בין המשימות אותן תוביל קרן: הטמעת פרויקטים של חדשנות, קידום מצוינות לימודית וערכית, קידום ייחודיות בתי הספר והיערכות מיטבית לפתיחת שנת הלימודים תשפ"ה.


קרן תיכנס לתפקידה בחודש אוגוסט 2024.

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • איזה בחירות מקומיות יש?
  הגב 20.06.24 19:33
 • אורח

עיריית נס ציונה השיקה פרויקט "מגה בית" להכשרת נוער בכיתות ט - י"ב בטכנאות מחשבים וטלפונים

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית נס ציונהעיריית נס ציונה השיקה פרויקט חדש בשם "מגה בית", המיועד לבני ובנות נוער מכיתות ט' עד י"ב. במסגרת הפרויקט, הוקמה מעבדה חברתית של מחשבים וטלפונים, המאפשרת לנוער ללמוד טכנאות מחשבים וטכנאות טלפונים ללא עלות. לאחר סיום ההכשרה, יוכלו המשתתפים לעסוק בתחום ולצבור ניסיון תוך עשייה חברתית.


במסגרת ההכשרה, יקבלו בני ובנות הנוער מכשירים תקולים וישמישו אותם עבור תושבי העיר. הפרויקט מאפשר לנוער לצבור ניסיון מקצועי, לשמור על הסביבה ולסייע לתושבי נס ציונה.


ההכשרה מתקיימת בבית יד לבנים בשעות אחר הצהריים. לפרטים נוספים והרשמה, ניתן להיכנס לקישור הבא: http://bit.ly/4c58yhY.


תודה לאסף לוי על היוזמה וההירתמות ליצירה ותפעול הפרויקט מול אגף קהילה ומחלקת הנוער של העירייה.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תושבת נס ציונה נעצרה בחשד שתכננה לרצוח את הגרוש שלה באמצעות רוצח שכיר

| | תגובות: 0שוטרי מחוז מרכז עצרו אמש בתום חקירה סמויה, תושבת נס ציונה בחשד שתכננה לרצוח את הגרוש שלה באמצעות הזמנת רוצח שכיר לביצוע "המשימה".


חוקרי היחידה ללוחמה בפשיעה במרחב שפלה פתחו בחקירה סמויה לפני מספר ימים עם קבלת דיווח בדבר חשד כי תושבת נס ציונה בשנות החמישים לחייה, מתכננת לרצוח את הגרוש שלה באמצעות הזמנת רוצח שכיר.


בתוך כך, שוטרי היחידה ביצעו מגוון פעולות חקירה סמויות ועצרו אמש את החשודה לחקירה. בסיום חקירתה נכלאה.


בכוונת המשטרה להביאה היום בפני בית המשפט בראשון לציון להארכת מעצרה בהתאם לצורכי החקירה.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בשורה לציבור! כנראה עליית הארנונה של 5.29% תבוטל

מערכת האתר | | תגובות: 9


לאור העלייה החריגה הצפויה בארנונה בינואר 2025 של 5.29% על פי מתווה "טייס אוטומטי" בו המדינה קובעת על פי נוסחה את גובה עליית הארנונה. כינס היום רביעי יו"ר וועדת הכספים ח"כ ח"כ משה גפני את הוועדה בכנסת והצביעו פה אחד על הקפאת העלאת הארנונה המתוכננת בינואר 2025 וגם להתאים את הנוסחה לחישוב עליית הארנונה על ידי הפסקת ההצמדה למדד השכר המייקרת את הארנונה באופן חריג מידי שנה.

להחלטה לתמוך בהקפאת הארנונה הצטרף גם שר הפנים משה ארבל ואמר כי הוא תומך במהלך במידה וזה מלווה בשיפוי מצד המדינה (האוצר) כלפי העיריות, והזהיר כי קידום צעד כזה ללא שיפוי יביא לפגיעה גבוה יותר בתושבים מאשר שיעור ההתייקרות הצפויה בארנונה.

כדי שההחלטה להקפאת הארנונה תצא לפועל דרושה הסכמה גם של משרד האוצר להעמיד כפיצוי לרשויות המקומיות כ - 1.5 מיליארד שקל ואם האוצר יאשר את תקציב הפיצוי לעיריות, עליית הארנונה בינואר 2025 תוקפא


גורמי השלטון המקומי הציגו בוועדת הכספים כי נוכח העלייה ביוקר המחייה הרשויות לא מסוגלות לתת שירות לתושבים ללא תוספת הכנסה, וכי הן ספגו את עליות השכר של עובדיהן בשנים 23 -24, ללא שיפוי מצד המדינה. כן ציינו כי אי העלאת הארנונה ללא שיפוי זה, תביא לקריסת רשויות רבות ולפגיעה אנושה בשירות לתושבים.


יו"ר הוועדה, ח"כ משה גפני:

"בדיון מהיר אנחנו צריכים להגיש מסקנות, רוח הדברים של החברים וגם של השר, העלאה של הארנונה עכשיו היא לא בעיתוי נכון, מצד שני יש את הבעיה של הרשויות שנמצאות גם בגלל המציאות בה אנחנו חיים, במצב שהן יכולות להיכנס לגרעון ולאי עמידה. מצד שלישי יש את קרן הניקיון ובה כסף רב, שיכולה למתן את העלאה. לכן אני מציע שההחלטה שלנו תהייה שאנחנו דורשים שלא להעלות ב-1 לינואר או למתן את ההעלאה על הארנונה לפחות, והשלטון המקומי שנה אחת יקפיא שנה את העברה לקרן הניקיון, כדי שישפה אותו על כך. אנחנו מבקשים גם את בחינת השר לגבי הרשויות בצפון שההכנסות שלהן היא אפס".

התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אין אמונה ולא כנראה בימים קשים לא מעלים נקודה.
  הגב 19.06.24 18:43
 • חבר דמיוני
  20.06.24 18:35
 • לא יעלו את הארנונה אבל יעלו את הדברים האחרים .. הכסף איכשהו יכנס לקופה הם לא יפסידו שקל. העיקר המשכורות שלהם עולים.
  הגב 19.06.24 19:07
 • בולשיט
  הגב 19.06.24 19:57
 • חושבים על הבחירות הקרבות .
  הגב 19.06.24 20:31
 • או שאולי סוףסוף ייתייעלו! תהיו שקופים תנגישו לתושבים מידע ושירותים ברמה גבוה ותפחיתו מוקדים, פקידים, מכיני קפה. די לבירוקרטיה ולקבעון, ולעובדים שנשארים כי קביעות. ובעיקר די לבכות לנו התושבים שלכם קשה.
  הגב 19.06.24 20:52
 • הארנונה בבת ים עלתה מספיק בשנים האחרונות
  הגב 19.06.24 21:09
 • You are in Rehoboth אתר.
  19.06.24 21:19
 • לעשות ועדת חקירה איך הגענו לכזה גירעון בתקציב. אנחנו משלמים ארנונה נורא גבוהה גם ככה!!
  הגב 21.06.24 12:43
 • אורח

טקס הוקרה לגדוד החילוץ וההצלה העירוני של נס ציונה

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית נס ציונהעיריית נס ציונה קיימה טקס הוקרה לגדוד החילוץ וההצלה העירוני של נס ציונה, בו הודו לעשרות תושבים ומתנדבים שמוכנים ודרוכים לסייע לכוחות הביטחון בהצלת חיים בכל זמן, ובמיוחד מאז בוקר ה-7 באוקטובר. במהלך ימי הלחימה הצטרפו לגדוד יחידת רחפנים ויחידת רופאים וחובשים, במטרה לשפר את המוכנות לתרחישי חירום. הצוות המוביל של הגדוד התחייב לפעול להגברת הכשירות והמוכנות של כלל צוותי הכוננות. ראש העיר שמואל בוקסר וקב"ט העירייה ירון לוי הגיעו לטקס והודו למתנדבים בשם כל תושבי נס ציונה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מופע "נוסטלגיה לאייטיז" של שלישיית דצימה בנס ציונה - 27 ביוני

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק החברה לתרבות ופנאי - נס ציונהאוהבים את מוזיקת הפופ של שנות ה-80? שלישיית דצימה מציגה את המופע "נוסטלגיה לאייטיז".


המופע יתקיים ביום חמישי, ה-27 ביוני, בשעה 19:00, בקונסרבטוריון העירוני, אולם אקורד.


לרכישת כרטיסים, לחצו כאן.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סניף של משרד הפנים יפתח בנס ציונה בעקבות סיכום עקרוני שהושג היום

| | תגובות: 0על פי סיכום עקרוני שהושג היום, סניף של משרד הפנים יפתח בנס ציונה.


בפגישה שהתקיימה היום בירושלים בין ראש העיר שמואל בוקסר ומנכ"ל רשות האוכלוסין וההגירה אייל סיסו, התקבל סיכום עקרוני לפתיחתו של הסניף.


על פי הסיכום, סניף משרד הפנים המקומי יכלול שירותים נרחבים לתושב: הנפקת תעודת זהות, דרכונים, אישורים ומסמכים. בנוסף, בסניף תוצב עמדה אוטומטית להארכת דרכונים.


הסיכום הושג בהמשך לפניה של ראש העיר שמואל בוקסר לשר הפנים משה ארבל ולמנכ"ל רשות האוכלוסין אייל סיסו, ובה פירט ראש העיר כי נס ציונה מונה כיום מספר נכבד של מעל 50 אלף תושבים. על פי ראש העיר, תושבי נס ציונה נאלצים לנסוע לערים אחרות בכל פעם שהם נדרשים לצרוך שירות ממנהל האוכלוסין והתורים המוצעים רחוקים. בפנייתו, ביקש ראש העיר לאפשר לתושבי נס ציונה לצרוך את השירותים הנדרשים לכל תושבת ותושב בתוך תחומי העיר.


כאמור, בתום פגישה מוצלחת שהתקיימה היום בהשתתפות ראש העיר שמואל בוקסר, מנכ"ל רשות האוכלוסין אייל סיסו, המשנה לראש העיר ערן רפאל, ראש מנהל האוכלוסין יואל ליפוביצקי, ראש מנהל לשכות עובדיה בן נון והצוות המקצועי, הושג הסכם עקרוני כי סניף של משרד הפנים יפתח בנס ציונה.


בהמשך לעבודת הצוותים המקצועיים, יוחלט על מיקום הסניף החדש. פרטים נוספים יתפרסמו בהמשך.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עיריית נס ציונה ממשיכה במיזם "שתדעי לך" לנשים תושבות נס ציונה, בהם ניתנים כלים ומידע חשובים לחופשת הלידה.

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית נס ציונהעיריית נס ציונה ממשיכה במיזם "שתדעי לך" - סדרת מפגשי ידע לנשים במגוון תחומי החיים, בהובלת המחלקה לקידום מעמד האישה. במסגרת המיזם, נערכים מפגשים לנשים תושבות נס ציונה, בהם ניתנים כלים ומידע חשובים לחופשת הלידה.

במפגש השני שנערך היום, המשתתפות נהנו מעיסוי מרגיע לתינוקות והכירו את שמחה מזרחי, מייסדת עמותת יד ליולדת, המלווה ומסייעת לנשים לאחר לידה.

המפגש הבא יתקיים ביום שני, 24 ביוני 2024, במרכז סביונצר חוגים ופנאי, רחוב ברקת 21, נס ציונה, בין השעות 10:00-12:00. עלות ההשתתפות היא 30 ש"ח.

להרשמה למפגש הבא, לחצו כאן: bit.ly/4et6DFIהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עיריית נס ציונה מזמינה לפיקניק קהילתי בגינת ארגמן בשבת, 22 ביוני: במהלך הפיקניק ייהנו המשתתפים מעמדת יצירה עם בלונים, עמדת בועות סבון, מוזיקה לאווירה, הפעלות לקהילה ועוד

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית נס ציונהעיריית נס ציונה מזמינה את תושבי העיר לפיקניק קהילתי בגינת ארגמן. האירוע יתקיים ביום שבת, ה-22 ביוני, בין השעות 10:00 ל-12:30, בחלק הפנימי של הגינה ליד הבריכה האקולוגית.


במהלך הפיקניק ייהנו המשתתפים מעמדת יצירה עם בלונים, עמדת בועות סבון, מוזיקה לאווירה, הפעלות לקהילה ועוד. המשתתפים מתבקשים להביא עמם ארוחת בוקר ושמיכת פיקניק, כאשר כל שאר הפעילויות וההפעלות יסופקו על ידי העירייה.


העירייה מזמינה את כל התושבים להצטרף לאירוע וליהנות מבוקר קהילתי וכיפי במיוחד.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נס ציונה זכתה באות הרשות המצטיינת במחזור אריזות לשנת 2023

מערכת האתר | | תגובות: 0אתמול, יום ראשון, 16 ביוני 2024, הוענק אות הרשות המצטיינת במחזור אריזות לשנת 2023 לעיריית נס ציונה ולתושביה. בטקס השתתפו רני איידלר, מנכ"ל תאגיד המחזור תמיר, אלעד עמיחי, סמנכ"ל בכיר לשלטון המקומי במשרד להגנת הסביבה, וגידי מזור, מנהל מחוז מרכז במשרד להגנת הסביבה. האות הוענק לראש העיר שמואל בוקסר ולתושבי נס ציונה על הישגיהם המרשימים בהובלה ושיפור נתוני המחזור בשנת 2023.


אות המחזור של תאגיד המחזור תמיר לשנת 2023 ניתן בחמש קטגוריות לחמש ערים מצטיינות. נס ציונה מובילה בקטגוריית העיר המשתפרת, כאשר נתוני המחזור שלה עלו באופן משמעותי בהשוואה לשנת 2022, הן במדד כמותי והן במדד איכותי. על השיפור המשמעותי זוכה העיר בפרס מבין 137 רשויות בהן פועל תאגיד המחזור תמיר.


בעוד בשנת 2022 מחזרה נס ציונה כ-195 טון אריזות, בשנת 2023 קפץ הנתון באופן מרשים לכ-255 טון אריזות. ההישג המרשים נובע מפעילות העירייה להנגשת המחזור בפחים הכתומים במגוון דרכים: במרכזי המחזור, בקרנות הרחוב, בבניינים משותפים ובמערך החדשני לאיסוף שקיות כתומות מבתים צמודי קרקע. כמו כן, ההישג נובע מהיענות חסרת תקדים של תושבי נס ציונה אשר נרתמים לשמירה על הסביבה ומקפידים למחזר אריזות בכמות מרשימה ובאיכות גבוהה.


מנכ"ל תמיר, רני איידלר, אמר: "ברכות לראש העיר שמואל בוקסר, מנכ"לית העירייה דפנה קירו כהן, הצוות המקצועי ולתושבי העיר נס ציונה על השיפור המשמעותי בהפרדת פסולת אריזות לפחים הכתומים. קבלת הציון לשבח ניתנה לכם התושבים ולעירייה על הגידול הכי משמעותי מבין כלל הרשויות בארץ בשנת 2023 ומביאה לידי ביטוי את העשייה הרצינית ומחויבות העירייה, תוך הקשבה והתאמה לצרכי התושבים. מודה על שיתוף הפעולה ויחד נחזק את תעשיית המחזור בישראל."


ראש העיר שמואל בוקסר הוסיף: "נס ציונה התחילה למחזר אריזות רק ב-2021, ותוך שנתיים הגענו להישג המרשים, מתוך 137 מועצות בהן פועל תאגיד המחזור תמיר. אנחנו מובילים בזכות מערך האיסוף המגוון שמותאם לכולם ובזכות שיתוף הפעולה יוצא הדופן של תושבי נס ציונה שמבינים את התרומה של המחזור לכדור הארץ ומקפידים למחזר. שמחים על שיתוף הפעולה הפורה עם תאגיד תמיר. נמשיך במחויבות שלנו להוביל ולפרוץ דרך בשמירה על הסביבה."

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מליאת מועצת העיר נס ציונה אישרה את צו הארנונה לשנים 2024-2025: הארנונה למגורים לא תעלה

מערכת האתר | | תגובות: 0מליאת מועצת העיר נס ציונה אישרה היום את צו הארנונה לשנים 2024-2025. מלבד עדכון אוטומטי על פי חוק, לא תעלה הארנונה למגורים בעיר.

ראש העיר שמואל בוקסר ציין: "למרות עליית המחירים במשק והעובדה שהעירייה משלמת יותר על שירותים הניתנים לתושבי העיר, זה לא הזמן להעלות את הארנונה מעבר לעלייה המחויבת על פי חוק. המשפחות והעסקים הקטנים מתמודדים עם נטל יוקר המחיה ועם אתגרים רבים אשר נוספו מאז ה-7 באוקטובר. בעת הזו אנחנו מסייעים לתושבים ככל שאנחנו יכולים".

הארנונה למגורים בנס ציונה היא הנמוכה ביותר ביחס לערים השכנות. בעוד תעריף ממוצע משוקלל בש"ח למ"ר ברחובות עומד על 69.51, בראשל"צ על 61.43 וביבנה על 52.99, הארנונה למגורים בנס ציונה עומדת על 52.05 בלבד. הארנונה למגורים בנס ציונה נמוכה גם ביחס לערים דומות כמו כפר סבא (55.55), הרצליה (67.07) או גבעתיים (71.90).

ראש העיר שמואל בוקסר שיקף לחברי המועצה כיצד תכנון נכון ועידוד תעסוקה, מסחר ותעשייה בפארק המדע, הוביל השנה לראשונה להיפוך מגמה לפיה לראשונה בעיר, ארנונה מתעסוקה ומסחר מהווה בשנת 2024 51.3% מחיובי הארנונה בעיר מול 48.7% ארנונה למגורים. כידוע, הארנונה מתעסוקה, מסחר ותעשייה גבוהה מארנונה למגורים ומאפשרת את השמירה על האיתנות הפיננסית של העיר.

למרות קריאת שר הפנים לראשי הרשויות להעלות ארנונה, בכדי לעמוד בנטל ובמטלות הרבות של הרשויות במיוחד לאחר ה-7 באוקטובר, בנס ציונה הארנונה למגורים לא תעלה ונשארת נמוכה. עדכון אוטומטי על פי חוק עומד על 2.68% בשנת 2024, ו-5.29% בשנת 2025.

עוד אישרו חברי המועצה הגשת בקשה למשרדי הפנים והאוצר להשוות את תעריפי הארנונה לתעשייה בפארק המדע, לתעריפים הנגבים ממפעלי תעשייה בפארק בשטחה של רחובות. העלייה לתעשייה בפארק המדע בלבד.

ההצבעה התקבלה ברוב של 8 חברי קואליציה מול 6 מתנגדים. חבר המועצה איתי דגן נמנע. חבר המועצה תומר תדהר, לא נכח.

הדיון התנהל באופן ענייני כאשר חברי האופוזיציה שאלו שאלות רבות וקיבלו מענה מראש העיר שמואל בוקסר, גזבר העירייה ערן לבב ומנהל אגף הגבייה אילן קדוש.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מכון דוידסון פתח את ההרשמה לתוכנית ניצוצות מדע לתלמידי רחובות והסביבה בה ילמדו את מקצועות המדעים

עלות ההשתתפות בתוכנית היא 300 ש"ח בשנה והיא מתאימה לתלמידי ח-י"ב

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


אם אתם תלמידים עם זיקה למדעים ומגיעים מרקעים בהם מצוינות נותרה כפוטנציאל בלבד, בואו למכון דוידסון לחינוך מדעי – הזרוע החינוכית של מכון ויצמן למדע - להצית את הניצוץ המדעי שלכם!

התוכנית מתאימה לתלמידי חטיבות ביניים מצטיינים שרוצים לממש את הפוטנציאל הגלום בהם, מהעיר רחובות וערי הסביבה: ראשון לציון, יבנה, קריית עקרון וערים נוספות. עלות ההשתתפות בתוכנית מסובסדת, של 300 ₪ בשנה בלבד, היא מתאימה לתלמידי כיתות ח-י"ב וישנו דגש מיוחד לבני נוער מצטיינים מהחברה האתיופית. רבים מבוגרי התוכנית ממשיכים לאחר מכן כחונכים של התלמידים בתוכנית.

מכון דוידסון לחינוך מדעי פותח את ההרשמה לתוכנית ניצוצות מדע – תוכנית פורצת גבולות ומחסומים חברתיים, המיועדת לתלמידי רחובות, ראשון לציון והסביבה. מטרת התוכנית לעורר עניין ומוטיבציה בתלמידים עם פוטנציאל למצוינות שטרם מימשו אותו, לבחור במקצועות המדעים בתיכון. בנוסף לכך התוכנית מקנה למשתתפים מיומנויות חשובות לחיים, תוך כדי חיזוק תחושת מסוגלות ואמונה בעצמם.

במהלך התוכנית מכון דוידסון נהיה בית מקצועי וחברתי לתלמידים: ליצירת קשר אישי עם כל אחד ואחת מהמשתתפים, ליווי ותמיכה ארוכי טווח. באמצעות שילוב הפעילות עם משתתפי תוכניות נוספות בתחום המצוינות במדע של מכון דוידסון, כגון: תוכנית אלפא, ח"צ, ניצני מדע, מדעי המוח ומדעי כדה"א, וחיבור לבני נוער מתוכניות מקבילות בארץ, התוכנית משמשת מנוף להעצמה ולצמיחה אישית של התלמידים בתוכנית. המחזור הבא נפתח ממש בקרוב מוזמנים להירשם באתר מכון דוידסון לחינוך מדעי.

במכון דוידסון לחינוך מדעי מאמינים בחיבור בין אנשים למדע, בכך שאין גבול לסקרנות, המדע מחפש תשובות, ידע הוא יתרון והוא הכלי ליצירת חברה מושכלת, מתקדמת ומתפתחת. לכן, מכון דוידסון יוזמים, מארגנים, מקדמים ומפעילים קשת רחבה של תוכניות חינוכיות יצירתיות ומעוררות השראה כמו: תוכניות פורמליות וא-פורמליות למגוון גילאים של ילדים ובני נוער סקרנים, תוכניות למצטיינים, תוכניות מדעיות לבתי ספר, עבודה עם צוותי חינוך, תוכניות ייחודיות לבגרויות, תחרויות בינלאומיות, מוזיאון גן המדע, כתבות מדע פופולרי, סרטוני וידאו מדעיים, אירועי מדע בנושאים שונים ועוד.


לפרטים נוספים והרשמה

https://davidson.weizmann.ac.il/programs/%D7%A0%D7%99%D7%A6%D7%95%D7%A6%D7%95%D7%AA-%D7%9E%D7%93%D7%A2-%D7%9C%D7%96%D7%9B%D7%A8-%D7%9E%D7%A9%D7%94-%D7%A4%D7%A8%D7%92%D7%9E%D7%A0%D7%98


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פסטיבל בייבי בשיתוף קופת חולים מאוחדת בעופר הקניותר בנס ציונה - רביעי, 19 ביוני, 11:00-13:00

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עופר קניותרתינוקות והורים יקרים, פסטיבל בייבי בשיתוף קופת חולים מאוחדת יתקיים בעופר הקניותר בנס ציונה ביום רביעי, ה-19 ביוני, בין השעות 11:00-13:00.


הפסטיבל יכלול מתחם מרהיב, הרצאות, פינת הנקה, מתחם צילום, ובנוסף מתנה לכל משתתפ/ת. הכניסה חופשית.


בואו לחוויה מלמדת ומהנה לכם ולגוזלים שלכם.


לפרטים נוספים: לחצו כאן

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

החל מהיום (ראשון 16.6) יחלו בקניוני עופר: סירקין –פ"ת, עופר מרום-רמת גן, קניותר- נס ציונה ועופר רחובות מבצעי סייל הקיץ בהם יוצעו לקונים עד 80% הנחה על מגוון מותגים

הסייל יתקיים החל מה- 16.06.2024 עד ה 22.6.2024

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
שי ווליץ


קבוצת קניוני עופר תערוך את סייל הקיץ ב 14 קניונים ברחבי הארץ, במסגרתו יציע עד 80% הנחה על מגוון המותגים והמקומיים המובילים. שבוע סייל הקיץ הגדול כולל מגוון רחב של פרטי אופנה, הנעלה, תיקים, מוצרי בית, ומתנות, קוסמטיקה, טיפוח, משקפי שמש, בישום, משחקים לילדים ועוד.


בין הרשתות והמותגים המשתתפים: גולף, גולף קידס, עונות גאמפ, סולתם, FOX HOME ,פולגת, אינטימה, בוניטה דה מאס, אפרוטידה, זיפ, סליו, בוגארט, תיק התיקים, קרביץ, דונה ויקטוריה, את לבני נשים, קרטרס, ביוניק, לורד קיטש, IBAGS, TOPTEN, קיווי, הוניגמן קידס, פלייפוט ועוד ..


הסייל יתקיים החל מה- 16.06.2024 עד ה 22.6.2024

צילון קניותר, אסף לוי


הקניונים המשתתפים במבצע: עופר נהריה, עופר סנטר נוף הגליל, עופר הקריון – קריות, עופר גרנד קניון – חיפה, עופר לב חדרה, עופר השרון – נתניה, עופר סירקין –פ"ת, עופר מרום – רמת גן, עופר הגבעה – גבעת שמואל, עופר קניותר – נס ציונה, עופר רחובות, קניון הראל, עופר אדומים – מעלה אדומים, עופר גרנד קניון - באר שבע.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

יואב יצחק במופע מרגש לכל המשפחה בהיכל התרבות נס ציונה - 7 ביולי

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום:אילן בשוריואב יצחק, אחד מאבות המוזיקה הים תיכונית, יופיע במופע מרגש לכל המשפחה ביום ראשון, ה-7 ביולי, בהיכל התרבות נס ציונה. המופע של יצחק הוא חגיגה מוזיקלית הכוללת בלדות רומנטיות לצד שירים קצביים וסוחפים, וביניהם כמה מהקלאסיקות שהפכו לאורך השנים לנכסי צאן ברזל במוזיקה הישראלית: "פני מלאך", "זה הזמן לסלוח", "תני חיבוק ילדונת", "עד סוף העולם", "צלצולי פעמונים" ועוד רבים וטובים.

חברי פייסבוק ואינסטגרם יכולים לקבל קוד הטבה (1818) להנחה מיוחדת. לרכישת כרטיסים ניתן להיכנס לקישור https://tohen.co/izhak או להתקשר לטלפון 073-7599937.


צילומים:אילן בשורהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שבוע קסום לילדים בעופר הקניותר: סדנה לעיצוב תמונה ומופע קיץ

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עופר קניותרעופר הקניותר מזמין אתכם לשבוע קסום לילדים!


ב-17 ביוני, יום שני בשעה 17:30, תתקיים סדנה לעיצוב תמונה קיצית מרהיבה.


וב-19 ביוני, יום רביעי בשעה 17:30, יתקיים המופע הכי כיף בקיץ - מושלם לילדים ולהורים.


לפרטים נוספים: לחצו כאן


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תלמידי חטיבת בן גוריון זכו במקום השני באולימפיאדת החלל ע"ש רמון

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק שמואל בוקסרמעבר לכך שאתר הבית של סוכנות החלל הישראלית הוא באמת אחד המרתקים, שווה שתדעו שלצד הפרסום על כך שפיצוץ קוסמי גדול עשוי להופיע בשמיים בקרוב, ישנה גם הכרזה על הזוכים בגמר הארצי של אולימפיאדת החלל ע"ש רמון.


מתוך 500 ילדים ובני נוער ו-176 בתי ספר מרחבי הארץ, זכו תלמידי חטיבת בן גוריון במקום השני והמכובד מאד בגמר.


הנה הם הבוקר, האלופים שלנו.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בימים ראשון עד רביעי 16-19.6 יחולו שינויים בלוחות הזמנים של קווי התחבורה הציבורית ברחבי הארץ לאור החג המוסלמי עיד אל אדחה

משרד התחבורה קורא לציבור הנוסעים להתעדכן על כל שינוי במוקדי המידע 8787*, באתר www.bus.gov.il ובאתרי האינטרנט של המפעילים השונים, ולהיערך מבעוד מועד לכל שינוי בתדירות הקווים של האוטובוסים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


בעקבות עיד אל אדחה: שינויים בפעילות קווי התחבורה הציבורית

החל מיום ראשון הקרוב (16 ביוני), ועד ליום רביעי (19 ביוני), יחול החג המוסלמי עיד אל אדחה. במסגרת החג, ייעדרו מהעבודה נהגים רבים בתחבורה הציבורית, וצפויים דילולים ושינויים בלוחות הזמנים של קווי התחבורה הציבורית, באזורים שונים בארץ.

הרשות הארצית לתחבורה ציבורית במשרד התחבורה הנחתה את חברות התחבורה הציבורית, המפעילות את קווי האוטובוסים העירוניים והבינעירוניים בארץ, להתקשר ככל הניתן עם חברות קבלניות להפעלת השירות במהלך ימי החג, במטרה לצמצם את הפגיעה בציבור הנוסעים והנוסעות בתחבורה הציבורית.

משרד התחבורה קורא לציבור הנוסעים להתעדכן על כל שינוי במוקדי המידע 8787*, באתר www.bus.gov.il ובאתרי האינטרנט של המפעילים השונים, ולהיערך מבעוד מועד לכל שינוי בתדירות הקווים של האוטובוסים. כמו כן ניתן לנסוע ברכבת ישראל שתפעל בלוח הזמנים הרגיל.
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • לפני 15 שנים לא היינו שומעים על ״חדשות״ כאלה. שבת שלום.
  הגב 14.06.24 17:51
 • כלואים בשבתות בחגים, בושה חוק חופש התנועה. אומללים החלשים במדינה הזו
  הגב 14.06.24 18:25
 • מה קשור שינויים בתחבורה
  הגב 14.06.24 18:53
 • מה קשור אלינו החגים שלהם???? למה אנחנו צריכים לסבול???!!!
  הגב 16.06.24 00:17
 • אורח

ההרשמה לחוגים בנס ציונה תיפתח ב-16 ביוני עם הנחה של 5% ברישום מוקדם

| | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק החברה לתרבות ופנאי - נס ציונהההרשמה לחוגים לקהל הרחב בנס ציונה תיפתח ב-16 ביוני, יום ראשון. עד סוף החודש, ניתן ליהנות מהנחה של 5% ברישום מוקדם לחוגי החברה לתרבות ופנאי - הבית של החוגים בנס ציונה.

להרשמה, לחצו כאן: https://www.rktnz.org.il

לכל שאלה, ניתן לפנות למרכז מידע ורישום חוגים בטלפון או בוואטסאפ: 08-9304001.

מוזמנים להציץ בחוגים גם בחוברת הדיגיטלית: https://online.fliphtml5.com/vuctj/kztk/#p=1התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

כפיר פוני מנהל אגף קהילה נוער וצעירים בעיריית נס ציונה נבחר כמצטיין מפקד חטיבת החילוץ והדרכה במלחמת חרבות ברזל

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית נס ציונהכפיר פוני, מנהל אגף קהילה נוער וצעירים בעיריית נס ציונה, נבחר כמצטיין מפקד חטיבת החילוץ והדרכה במלחמת חרבות ברזל. כפיר, המוכר בזכות תרומתו הרבה לביטחון הציבור ולפעילותו הציבורית, זכה להוקרה על פועלו.


עיריית נס ציונה הביעה גאווה והערכה על הישגו של כפיר, וציינה את תרומתו המשמעותית לביטחון ולחוסן הקהילתי.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לרגל יום התורם הבינלאומי מחר שישי 14.6 יתקיימו מבצעי התרמת דם בראשון לציון, רחובות, חולון, תל אביב, נס ציונה, פתח תקווה, רמת גן וגבעתיים

חשוב לזכור כי לדם אין תחליף וכי כל מנת דם יכולה לסייע להציל את חייהם של שלושה חולים או פצועים שזקוקים לעירויי דם.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


השבוע מציינים במד"א את יום התורם הבינלאומי לכבודו של ד"ר קרל לנדשטיינר, רופא וחוקר אוסטרי ממוצא יהודי שגילה את סוגי הדם השונים. לרגל יום התורם מחר יתקיימו מבצע התרמות דם ברחבי הארץ במטרה להציל חיים. עקב הצורך המשמעותי בדם וכחלק מההערכות לחירום והשמירה על מלאי הדם, בשירותי הדם של מד"א קוראים לציבור לבוא ולתרום דם.

חשוב לזכור כי לדם אין תחליף וכי כל מנת דם יכולה לסייע להציל את חייהם של שלושה חולים או פצועים שזקוקים לעירויי דם. אנשים בעלי דם מסוג O מהווים 35% מכלל תורמי הדם בישראל, ונחשבים לתורמי הדם האוניברסליים-היות שניתן לתת את מנות הדם שתרמו לכל מי שזקוקים לקבל עירוי דם להצלת חייהם, גם בעת הצורך בעירוי דם דחופים, ללא ידיעת סוג הדם של המטופל/ת.

המוקדים בהם יתקיימו מבצעי התרמות הדם

המכבים 30 פתח תקווה, תחנת מד"א , - תחנת מד"א משעה 8:30 ועד 13:30

האירוסים 53 נס ציונה, רחבת קניותר בין השעות 9:00 ועד 13:30

ז'בוטינסקי 104 ראשון לציון, מד"א, - תחנת מד"א משעה 8:30 ועד 13:30

דוד רמז 69 רחובות, מד"א רחובות, - תחנת מד"א משעה 8:00 ועד 13:30

דרך שיבא רמת גן, בנק הדם מד"א / בית חולים שיבא תל השומר (תחנה נגישה) , - שרותי הדם מד"א משעה 8:00 ועד 13:30

גבעתיים, מתחם כורזין ליד הכיכר של פנינה בר סבר משעה 9:00 ועד 13:30

הרוקמים 1 חולון, בתחנת מד"א חולון , - תחנת מד"א משעה 8:00 ועד 13:30

שאול המלך 27 תל אביב יפו, מוזיאון תל אביב משעה 9:00 ועד 14:00

לפרטים נוספים אתר מד"א https://www.mdais.org/blood-donation
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

יום שיא ברובוטיקה בנס ציונה בהשתתפות 10 בתי ספר: בית הספר ניצנים זכה במקום הראשון

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית נס ציונההיום התקיים יום שיא בנושא רובוטיקה במסגרת פרויקט FIRST LEGO League בנס ציונה. לאחר שנה של למידה, צבירת ידע בתכנות, אסטרטגיה, בניית רובוטים, ביסוס ערכי היזמות ושיתוף פעולה, התקבצו הנבחרות מ-10 בתי ספר יסודיים בעיר להתחרות ולהשתתף בפסטיבל הרובוטיקה.


את המקום הראשון קטפו בית הספר ניצנים ומיד אחריהם במקום השני בית הספר סביונים. כל הכבוד לכל המתמודדים שהפגינו ידע נרחב ומוטיבציה מעוררת השראה.


מיונים לנבחרות הבוגרות, כיתות ז'-ט', יתקיימו בתאריכים 19.6.24 וב-24.6.24. רישום כאן: https://forms.gle/URV3sSnSiGBkkHHr6

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תחזית לחג השבועות מחר שלישי יהיה ללא שינוי וברביעי תחול עלייה בטמפרטורות

ביום חמישי צפויה הכבדה בעומס החום

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


שני 10.6.24

מעונן חלקית עד בהיר. הטמפרטורות תהינה ללא שינוי ניכר. הלילה: בהיר עד מעונן חלקית.


שלישי 11.6.24

ללא שינוי ניכר במזג האוויר.


רביעי 12.6.24

מעונן חלקית עד בהיר. תחול עלייה קלה בטמפרטורות ויעשה מעט חם מהרגיל לעונה


חמישי 13.6.24

בהרים ובפנים הארץ צפויה עליה נוספת בטמפרטורות ותחול הכבדה ניכרת בעומס החום.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל