הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

לוח דירות be106 מתרחב לקפריסין! 

למכירה 304 דירות בקפריסין למגורים ולהשכרה לתיירים החל מ - 139 אלף אירו - 250 אלף אירו! מבחר דירות סטודיו, 2 - 3 חדרים, דירות גן ופנטהאוז. הפרטים על הדירות, המחירים, בכמה ניתן להשכיר, אמצעי מימון ועוד בכתבה.
נציגי פתח תקווה לאולימפיאדה: ברוך שמאילוב בג'ודו, גירמה אמרה באתלטיקה, הדר פרידמן בהתעמלות אומנותית ומישה זילברמן בבדמינטון.
מתן גושה שחקן הכדורגל של הפועל 'מבנה' פתח תקוה נפצע קשה בתאונה

עיריית פתח תקווה תנציח את "מבצע ארנון" על שמו של הגיבור לוחם וקצין הימ"מ ארנון זמורה ז"ל

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית פתח תקווהעיריית פתח תקווה תנציח את המבצע להשבת החטופים "מבצע ארנון" על שמו של הגיבור ארנון זמורה ז"ל.


במסגרת פעילות העירייה מאז השבעה באוקטובר, בהנצחת גיבורי מלחמת חרבות ברזל, ראש העיר רמי גרינברג אישר לקדם את ההנצחה לגיבור, לוחם וקצין בימ"מ, ארנון זמורה ז"ל ולמבצע להשבת החטופים שנקרא על שמו "מבצע ארנון". המבצע החל ב-8 ביוני 2024 בו עמד ארנון זמורה ז"ל בראש צוות של לוחמים שפשטו על מחנה הפליטים נוסייראת ברצועת עזה במטרה לחלץ ארבעה חטופים ישראלים שהוחזקו בידי ארגון הטרור חמאס. במבצע אמיץ ונועז של מיטב לוחמנו, חולצו נועה ארגמני, אלמוג מאיר ג'אן, אנדריי קוזלוב ושלומי זיו.


פתח תקווה מוקירה ומעריכה את כלל כוחות הביטחון הפועלים למען ביטחוננו ואנו מתפללים להצלחתם ולהשבת כלל החטופים במהרה לחיק משפחותיהם.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נציגי פתח תקווה לאולימפיאדה: ברוך שמאילוב בג'ודו, גירמה אמרה באתלטיקה, הדר פרידמן בהתעמלות אומנותית ומישה זילברמן בבדמינטון.

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית פתח תקווהנותרו 4 ימים עד לפתיחת המשחקים האולימפיים, ופתח תקווה גאה להציג את נציגיה לאולימפיאדה: ברוך שמאילוב בג'ודו, גירמה אמרה באתלטיקה, הדר פרידמן בהתעמלות אומנותית ומישה זילברמן בבדמינטון.
בואו נעודד אותם ואת כל חברי המשלחת הישראלית בדרך לניצחון!


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-432-2106

מתן גושה שחקן הכדורגל של הפועל 'מבנה' פתח תקוה נפצע קשה בתאונה

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מועדון הכדורגל הפועל 'מבנה' פתח-תקוה


מתן גושה שחקנה של הפועל פתח תקווה נפצע קשה בעת שהחליק עם האופנוע שלו בדרום והוא פונה לבית חולים ברזילי.מועדון הכדורגל הפועל 'מבנה' פתח תקוה שולח איחולי החלמה למתן גושה, לאחר שנפגע אמש בתאונת דרכים. המועדון עוקב אחרי מצבו וילווה את השחקן ומשפחתו בכל מה שיצטרכו. משפחתו ביקשה לכבד את פרטיותו.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מנציחים את אל"מ אסף חממי ורב פקד ארנון זמורה! עיריית פתח תקווה תנציח את אל"מ אסף חממי ז"ל בגשר החדש מעל כביש גיסין והגשר להולכי הרגל מחבר בין הקניון הגדול לבית החולים בילינסון (מעל ציר ז'בוטינסקי) ייקרא "מבצע ארנון" על שם קצין הימ"מ, ארנון זמורה ז"ל

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית פתח תקווהעיריית פתח תקווה תנציח את גיבור ישראל, אל"מ אסף חממי ז"ל, בגשר החדש להולכי רגל שהוקם מעל כביש גיסין. אסף ז"ל התגורר במשך שנים עם משפחתו בפתח תקווה והגשר הוא סמל לאחדות וחיבור בין כל קצוות החברה הישראלית על גווניה, כפי שאסף פעל וקידם כל חייו. טקס ההנצחה יתקיים ביום חמישי, 5 בספטמבר 2024, ברחוב ראשון לציון 1 פתח תקווה, במעמד ראש העיר רמי גרינברג, בני משפחה ומקירי זכרו של אסף חממי ז"ל.


אל"מ חממי ז"ל היה מפקד החטיבה הדרומית, ובבוקר ה-7 באוקטובר נשק לבנו שהיה איתו בבסיס, ויצא עם לוחמי החפ"ק שלו, סמ"ר תומר אחימס וסמל קירל בורדסקי לכיוון קיבוץ נירים, כאשר מאות מחבלים פרצו לישובי העוטף. אל"מ חממי הבין מיד את גודל האירוע והיה הראשון שהכריז "מלחמה". בקרב ההרואי של מעטים מול רבים, נפל אל"מ חממי וחברי החפ"ק, והשלושה הוכרזו כחללי צה"ל החטופים בידי ארגון הטרור חמאס. בפעילותם הצילו רבים מתושבי העוטף ומנעו אסון גדול יותר.


הגשר החדש מעל כביש גיסין מקשר בין שכונות נווה גן ואם המושבות ומאפשר חציה בטוחה עבור העוברים והשבים ובפרט עבור תלמידי מוסדות החינוך שלומדים בסמוך. אורכו של הגשר 35 מטר, ומשני צדדיו הוקמו רמפות להולכי רגל, סביבו נשתלו עצים, צמחים ודשא ולאורך הרחוב נסלל שביל אופניים.


בנוסף, במסגרת פעילות העירייה מאז השבעה באוקטובר להנצחת גיבורי מלחמת חרבות ברזל, יונצח גם קצין הימ"מ, ארנון זמורה ז"ל והמבצע להשבת החטופים שנקרא על שמו "מבצע ארנון". הגשר להולכי הרגל מחבר בין הקניון הגדול לבית החולים בילינסון (מעל ציר ז'בוטינסקי) והוא ייקרא "מבצע ארנון". אירוע ההנצחה ייערך ב-30 ביולי, בסמוך לגשר. המבצע החל ב-8 ביוני 2024 בו עמד ארנון זמורה ז"ל בראש צוות של לוחמים שפשטו על מחנה הפליטים נוסייראת ברצועת עזה במטרה לחלץ ארבעה חטופים ישראלים שהוחזקו בידי ארגון הטרור חמאס. במבצע אמיץ ונועז של מיטב לוחמנו, חולצו נועה ארגמני, אלמוג מאיר ג'אן, אנדריי קוזלוב ושלומי זיו.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לוח דירות be106 מתרחב לקפריסין! למכירה 304 דירות בקפריסין למגורים ולהשכרה לתיירים החל מ - 139 אלף אירו - 250 אלף אירו! מבחר דירות סטודיו, 2 - 3 חדרים, דירות גן ופנטהאוז. הפרטים על הדירות, המחירים, בכמה ניתן להשכיר, אמצעי מימון ועוד בכתבה.

מערכת האתר | | תגובות: 8
כל התמונות - הדמיות בלבדלחצו על הקישור ונציג יחזור

קישור למתעניינים בפרטים

לוח הדירות של be106 מתרחב לקפריסין!לוח הדירות של be106 באמצעות חטיבת הנדל"ן של be106 מתרחב לקפריסין ומציע שיווק של 304 דירות בפרויקט נופש ומגורים ענק בלרנקה קפריסין היוונית במחיר החל מ - 139 אלף אירו!

לרנקה שוכנת בצד היווני של האי הקפריסאי, לרנקה היא עיר נמל ציורית ושלווה, חופים יפהפיים, מבנים היסטוריים ואגם מלח גדול, מקום מושבם של מאות פלמינגו ורודים, כל אלה הפכו את לרנקה ליעד תיירותי מבוקש.

שדה התעופה הבינלאומי הגדול של קפריסין נמצא בלרנקה , מה שהופך את העיר למוקד של פעילות עסקית ותיירותית והביקושים לנדל"ן בעיר וסביבתה עולים בהתמדעל הפרויקט

הקומפלקס האלגנטי Bell Village פרוש על שטח רחב ידיים של כ-39 דונם, וכולל 7 מתחמים בעיצוב אדריכלי ובהם 304 יחידות דיור בבניה נמוכה. ברחבי הפרויקט שלוש בריכות, מפלי נוי ודקים לשיזוף, פארק מטופח, מגרש משחקים לילדים, מתחם wellness עדכני עם חדר כושר מאובזר, בית קפה, מסעדה ומתחם עסקים עם חללי עבודה משותפים.

המיקום

קיטי, לרנקה, קפריסין היוונית

6 דקות נסיעה מהים, 4 דקות משדה התעופה.


מבחר הדירות למכירה ומחירן

הדירות בפרויקט נחלקות לקבוצות על בסיס גודל ולכולן מרפסת, חניה ומחסן צמוד:

יחידות סטודיו 36 מ"ר + מרפסת בגודל 9 מ"ר, החל מ - 139,000 אירו

יחידות פרמיום 2 חדרים 51 מ"ר + מרפסת 12 מ"ר, החל מ - 189,000 אירו

יחידות פרמיום דה לקס 3 חדרים 82 מ"ר + מרפסת 20 מ"ר, החל מ - 210,000 אירו

יחידות בל סוויט, הכוללות פנטהאוזים ודירות גן, החל מ - 250,000 אירו
מחירי שכירות בממוצע בשוק הדירות בלרנקה לתיירים לטווח קצר:

דירת סטודיו - 70-90 אירו ללילה

דירת חדר וסלון - 100-120 אירו ללילה

דירת 2 חדרים וסלון - 120 - 130 אירו ללילה

עונת התיירות בקפריסין 6 - 8 חודשים

מחירי שכירות בממוצע בשוק הדירות בלרנקה לשכירות ארוכת טווח מעל שנה:

דירת סטודיו - 550 - 650 אירו לחודש

דירת חדר וסלון -850 - 950 אירו לחודש

דירת 2 חדרים וסלון -1200 אירו לחודש


השוואה למחיר ממוצע לדירות אחרות בלרנקה

דירת סטודיו מוכנה נמכרת בממוצע 213,000 אירו

דירת 2 חד' מוכנה נמכרת בממוצע 287,000 אירו

דירת 3 חד' מוכנה נמכרת בממוצע 403,000 אירו


מימון

לרשות הרוכשים דירה בפרויקט Bell Village תעמוד האפשרות ליטול הלוואה בתנאים מיטיבים לרכישת דירה בפרויקט על ידי בנק ישראלי מוביל.

תנאי תשלום

40% בחתימה על העסקה והיתרה בהתאם להתקדמות הבנייה

לוח זמנים:

תחילת הבנייה 2025, צפי סיום 2028


הרצאות מומחים ביום היריד על הפרויקט וההשקעה בקפריסין

09:30 פתיחה וכיבוד

בין השעה 10:00 - 11:00 היזמים ומומחים בהרצאות על :

סקירת המגמות בשוק הנדל"ן בקפריסין היוונית. הצגת הפרויקט, הסבר על אפשרויות המימון על ידי נציג בנק מוביל בישראל


בטחונות

הכספים מופקדים בחשבון נאמנות בניהול פירמת עו"ד גיא קלינבוים עד רישום אזהרת על הנכס בטאבו בקפריסין.

רישום היחידה בטאבו

התשלום עובר ליזם רק אחרי סיום כל שלב בפרויקטעל היזמים והמשווקים

אודות קבוצת בל נדל"ן


קבוצת בל נדל"ן היא קבוצה המתמחה ביזמות נדל"ן, השקעות נדל"ן ומנהלת אקדמיה ללימודי יזמות נדל"ן. הקבוצה ניהלה ומנהלת 4,408 יחידות דיור ונכסי נדל"ן בישראל, ארה"ב וקפריסין בהיקף נכסים של 320 מיליון דולר. מועדון המשקיעים של הקבוצה כולל 1,600 בתי אב.


אודות טופ ריל אסטייט

טופ ריל אסטייט הינה חברת ייזום בתחומי הנדל"ן בישראל אשר פעילה משנת 2010 וביצעה פרויקטים יוקרתיים רבים בהיקפים של מאות מיליוני ש"ח

חברת טופ ריל אסטייט מוחזקת על ידי רו"ח אליאור גבאי בעל תואר בכלכלה, ראיית חשבון ומשפטים אשר שימש בתפקידים בכירים במשרד האוצר ובשוק ההון הישראלי, בעל מומחיות בהשקעות נדל"ן ובמימון
לחצו על הקישור ונציג יחזור

קישור למתעניינים בפרטים
התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • דירות בקפריסין??? רציניים??? לא מספיק שאתם מפרסמים כאן דירות ברחובות...
  הגב 23.06.24 20:23
 • השקעה בלרנקה טובה.השקעה שתניב פירות רק ב- 2018 בספק. המלחמה היתה אמורה לכאורה לפגוע בצד הצפוני של האי. אבל לא כך , העסקים שם פורחים אין שמץ של התיחסות שלילית לישראלים וללא ספק אבשר לקבל ווליו פור מאני בצד הצפוני של האי.
  הגב 23.06.24 22:10
 • ווליו פור מאני... איזה פוץ.
  24.06.24 22:48
 • הייתי בא רק כדי לראות מי אלה שקונים טירות באויר, מוסרים את הכסף שלהם על סמך פרסום וסיפורים ומקווים לתוצאה טובה. אלה לא מתים, מרתקים!
  הגב 24.06.24 22:47
 • 9 - פתיחה, 10 - הרצאה מפי טובי סוכני המכירות, 11 - לחץ מטורף שמעולם לא חוויתם לקנות במקום פן תפסידו את עסקת חייכם!! לא להחמיץ😎
  הגב 25.06.24 13:57
 • מכיר אותם ומשקיע איתם בארהב. דווקא אחלה חברה ולא פושרים. לא אכזבו עד היום
  הגב 25.06.24 14:43
 • קבוצת בל - צוות של מהממים. תודה על השירות! בדקנו הרבה אופציות ביוון וקפריסין (רק היוונית. מי שרוצה להיות תחת שלטון תורכי עכשיו, בהצלחה לו) ובחרנו ללכת איתכם. מפרגנים באהבה ושמחים להיות חלק מהדיירים החדשים בשכונה :-)
  הגב 03.07.24 10:58
 • יקר
  הגב 15.07.24 12:58
 • אורח

שני אחים תושבי מזרח ירושלים גנבו טנדר צבאי ממוסך בפתח תקווה

מערכת האתר | | תגובות: 0בלשי מחוז מרכז עצרו היום שני אחים תושבי מזרח ירושלים בחשד לגניבת טנדר צבאי ממוסך בפתח תקווה.


בלשי היחידה ללוחמה בפשיעה (יל"פ) בתחנת פתח תקווה פתחו בחקירה עם קבלת דיווח לפני כשבועיים בדבר חשד לגניבת טנדר צבאי ממוסך בעיר.


מהחקירה עלה כי על פי החשד, אחד האחים ששימש כשומר במוסך עדכן את אחיו בדבר הימצאות הטנדר במקום וכשהאח הגיע לגנוב את הרכב, שיתף השומר פעולה עם החשוד בגניבה.


חקירה מואצת שניהלו חוקרי יל"פ בתחנת פתח תקווה הביאה לזיהוי החשודים והיום, בסיוע בלשי ימ"ר ירושלים, עצרו את שני האחים בשנות ה-20 לחייהם בביתם בשכונת א-טור במזרח ירושלים. שני האחים הובאו לחקירה בתחנת המשטרה בעיר ובסיום החקירה ייכלאו. מחר תבקש המשטרה את הארכת מעצרם.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אייל גולן נכנס לתחום מכוני הכושר ורכש את רשת Easy Results המפעילה סניפים בראשון לציון, פתח תקווה רחובות ועוד

אייל גולן שידוע כחובב ספורט, תזונה וכושר החליט לחבור לאלקנה להשקיע ולרכוש את הרשת לאחר שהתנסה במכשירים המהפכניים ובמטרה להגדיל את הרשת ואת הפריסה הארצית.

מערכת האתר | | תגובות: 7
צילום באדיבות נתנאל מויאל יחסי ציבור


ההשקעה הכלכלית החדשה של אייל גולן- רכש את רשת Easy Results - הדבר הבא בעולם הכושר

רשת Easy Results היא רשת מועדוני כושר מהפכנית שמציגה לראשונה בישראל מכשור מתקדם ומוביל מהעולם. על פי הרשת כל מכשיר עובד על אזור אחר בגוף ומסייע בפתרונות מהפכניים לשמירה על גוף בריא, חזק וחטוב ומציג לראשונה בישראל מכשור מתקדם שב-40 דקות אימון בלבד יכולים להגיע לשריפה של 1,500-2,000 קלוריות.

גולן ישקיע כעת וכהשקעה עתידית בין 5-10 מיליון ש״ח, כאשר הצפי העסקי הוא בתוך שנה להגיע לכ- 100 סניפים ברחבי הארץ


הרשת נפתחה לפני מספר חודשים ע״י אלקנה שרביט וכבר נרשמו אלפי לקוחות. הסניפים מתפרסים כרגע בראשון לציון, ירושלים, רחובות , פ״ת ובקרוב ייפתחו עוד 6 סניפים חדשים.

אייל גולן שידוע כחובב ספורט, תזונה וכושר החליט לחבור לאלקנה להשקיע ולרכוש את הרשת לאחר שהתנסה במכשירים המהפכניים ובמטרה להגדיל את הרשת ואת הפריסה הארצית.
התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • כל הכבוד אייל גולן תמשיך להצליח בכל מה שאתה עושה.
  הגב 21.07.24 13:39
 • תגיד משעמם לך זה עסק מאוד מסוכן המכונת כאלו יותר גרוע ממכונות שיזוף
  הגב 21.07.24 13:43
 • למה מסוכן? אנשים אוהבים להראות טוב ולא אוהבים מאמץ, ואם זה באמת עובד אז למה לא..? למה ישר להוריד? זה שאתה לא מסוגל לקנות כזה דבר לא אומר שזאת השקעה גרועה, סתם שנשמע.. איזו עיסקה עשית לאחרונה..? או שתן לי לנחש.. אתה אינסטלטור באיזו חברה ממורמר מהחיים שאתה מרוויח 6 אלף בקושי בחודש ומה שנשאר לך זה ללכלך על אחרים שבאמת מצליחים…
  21.07.24 14:15
 • למה זה בכלל מעניין אותנו ?
  הגב 21.07.24 15:17
 • ממש ...
  21.07.24 16:53
 • חחחח 1500-2000 קלוריות כבר הוכח שזה בולשיט ! אין סיכוי בעולם בעולם, זה שמכשיר רושם זה לא אומר שזה עושה, אולי אולי עושה 300 קלוריות, אנשים שלא מבינים כלום רצים אחרי גימיק
  הגב 22.07.24 09:06
 • בהצלחה. הערה ברשותך אל תתפרע מלפתוח עשרות סניפים. זה יכול להפיל אותך תהייה יחודי במעט
  הגב 22.07.24 10:35
 • אורח

אדווה דדון, עיתונאית חדשות 12, תגיע להרצאה בעופר הקניון הגדול פתח תקווה- 28/7

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עופר הקניון הגדול פ"תאדווה דדון, עיתונאית חדשות 12 וכתבת תחקירים מוערכת, תגיע להרצאה מרתקת בעופר הקניון הגדול פתח תקווה.

יום ראשון 28/7 בשעה 19:00לקבלת ההטבה ופרטים נוספים, יש לפנות לעופר הקניון הגדול פתח תקווה.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חידושים ושדרוגים בפתח תקווה: מרכז הורים וילדים חדש, שדרוג גינת משחקים באחד העם, חידוש מזרקה וציור קיר ברחוב זרח, ושדרוגים ברחוב רחל המשוררת ובגן החי ברחוב שרת

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית פתח תקווהעיריית פתח תקווה הודיעה על מספר חידושים ושדרוגים בעיר, אשר צפויים להיפתח בקרוב ולהעשיר את חיי התושבים.


בין החידושים, ייפתח בקרוב מרכז הורים וילדים חדש שיהיה חלק אינטגרלי ממתחם התרבות בפארק יד לבנים. בנוסף, גינת המשחקים ברחוב אחד העם 85 תשודרג, והמזרקה ברחוב זרח ברנט 2 תחודש ותצבע בציורים מאויירים.


עוד במסגרת השדרוגים, רחוב רחל המשוררת התקשט בציור קיר חדש, פרי עבודתו של האמן Ben Levi מחברת קיר ארט.


גן החי ברחוב שרת 9 מציג תצוגה חדשה ומהממת שנבנתה במיוחד עבור הסוריקטות, הדיירים החמודים ביותר של הגן. הציבור מוזמן לבקר ולהתרשם.


שבת שלום פתח תקווה!


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בגן החי בפתח תקווה נאבקים להציל את העין של גור מארה בן 3 שבועות

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק גן החי פתח תקווהגור מארה בן 3 שבועות מגן החי בפתח תקווה נצפה חלש עם עין ימין לא תקינה, מכוסה בקרום לבן. הגור נלקח למרפאת הגן, שם נבדק וטופל על ידי ד"ר יאנה בן סירא, וטרינרית הגן.


ד"ר יאנה יצרה קשר עם ד"ר אורן פאר, מומחה לרפואת עיניים מבית החולים הווטרינרי האוניברסיטאי, שהגיע לגן החי וביצע בדיקת עיניים מדוקדקת בעזרת מכשור מקצועי. לאחר בחינת העין באמצעות slit-lamp, דיגום תאים והסתכלות במיקרוסקופ, הגור אובחן כסובל מאבצס בקרנית.


הטיפול בגור כולל מריחת שלוש משחות שונות מספר פעמים ביום ואנטיביוטיקה סיסטמית. למרות שהמצב לא נראה מזהיר, הצוות שומר על אופטימיות ועושה הכל כדי להציל את העין של הגור.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אירוע דקירות בפתח תקווה! צעיר כבן 19 נפצע קשה והועבר לבית החולים בילינסון

מערכת האתר | | תגובות: 0בשעה 02:01 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב ירקון, על צעיר שנפצע ככל הנראה במהלך קטטה, ברחוב שחם בפתח תקוה. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבית החולים בילינסון, צעיר כבן 19 במצב קשה, עם פציעות חודרות.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

להקת "רוקאסט - Rockast" במופע מחווה לרוק הישראלי בתיאטרון המסילה בפתח תקווה

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק צדוק בן משהלהקת "רוקאסט - Rockast", אחת מלהקות הקאברים הטובות בארץ, תגיע שוב לתיאטרון המסילה עם מופע מחווה לרוק הישראלי. המופע יכלול את כל הלהיטים הגדולים של הרוק הישראלי, כולל שירים של כוורת, תיסלם, איפה הילד, משינה, עידן רייכל, אביב גפן ועוד רבים.


לרכישת כרטיסים, ניתן להיכנס לקישור הבא: https://tickchak.co.il/63785

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הופעת רוק ישראלי עם צחי גלילה בדון בר בפתח תקווה - 22 ביולי

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק החממה מרכז צעירים פתח תקוהרוקיסטים, הערב הזה בשבילכם! הופעה חיה של רוק ישראלי עם צחי גלילה תתקיים בדון בר בפתח תקווה.


במהלך הערב יוגש יין ירדן ישראלי ללא הגבלה במחיר של 69 ש"ח.


האירוע יתקיים ב-22 ביולי, פתיחת דלתות בשעה 20:30.


מיקום: רחוב ליברכט 1, דון בר.


הכניסה חופשית לגילאי 18 ומעלה.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נפתח חניון חדש בסמוך לבית החולים שניידר בפתח תקווה עם 1500 מקומות חניה

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית פתח תקווהלאחרונה נפתח לציבור החניון החדש שהוקם בסמוך לבית החולים שניידר בפתח תקווה, ובו 1500 מקומות חניה על פני 6 קומות. החניון החדש מציע פי 7 מקומות חניה יותר מבעבר, ומיועד לתושבי האזור ולמבקרי בתי החולים. עלות החניה היא 25 ש"ח ליום מלא.

חניון זה מצטרף למאות מקומות חניה שהוכשרו באזור על ידי העירייה, כולל החניון הסמוך למנחת המסוקים ושני חניונים ברחוב אמסטרדם. בנוסף, הוסדרו מאות מקומות חניה בסמוך לבית חולים השרון, בשטח בו עמד במשך שנים מבנה הפיל הלבן.

במקביל, העירייה פועלת לשיפור הנגישות באמצעות תחבורה ציבורית, כולל פעילות הרכבת הקלה ותיגבור קווי האוטובוסים המגיעים לבתי החולים. כמו כן, מקודם פרויקט המטרו עם 11 תחנות ברחבי העיר, שאחת מהן תהיה ממש בסמוך לחניון החדש.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

כטב"ם התפוצץ בתל אביב! גבר כבן 50 נהרג ו-10 נפגעים פונו לבתי החולים מצורף סרטונים מהפיצוץ

מערכת האתר | | תגובות: 7


סרטון הזמזום והפיצוץ


סרטון שמיעת הפיצוץ


בסמוך לשעה 03:00 לפנות בוקר, התקבלו מאות דיווחים למרכז השליטה של משטרת מחוז ת"א, אודות פיצוץ עז שנשמע באזור ת"א בקרבה לחוף הים . כוחות משטרה גדולים הוקפצו למקום וביצעו סגירה של הזירה, תוך סריקות לאיתור חפצים חשודים ומפגעים נוספים.


המשטרה ביחד עם כוחות החירום וההצלה, איתרו במהלך הסריקות בבניין בסמוך לזירה, אדם בשנות ה-50 לחייו כשהוא ללא רוח חיים בדירתו, כאשר סימני רסיסים על גופו.

בנוסף, מהמקום פונו 10 פצועים קל(על פי גורמי הרפואה) לקבלת טיפול רפואי.


מפקד מחוז תל אביב, ניצב פרץ עמר קיים יחד עם מפקד מרחב ירקון, תנ"צ יחיאל בוהדנה, הערכת מצב בשטח עם כלל כוחות החירום וההצלה.


בשלב זה משטרת ישראל וחבלני המשטרה, ביחד עם כוחות ההצלה והחירום ממשיכים לפעול בזירה ונערכים לפתיחת צירי תנועה.

הערכה היא שהכטב"ם הגיע מתימן


פאראמדיק מד"א רועי קליין וחובשי מד"א יואל רוזנטל ואשר גריידר, סיפרו: "הגענו במהירות למקום וראינו המולה והרס כתוצאה מפיצוץ, התחלנו לבצע סריקות והגיעו אלינו 4 פצועים, 2 מהם נפצעו בבית, גבר כבן 37 ואישה כבת 47, ו-2 אחרים צעירה כבת 25 וגבר כבן 30 נפצעו כשהיו ברחוב, הם היו בהכרה מלאה וסבלו מפציעות מרסיסים בכתף ובגפיים ואחד סבל מפגיעת הדף, הענקנו להם טיפול ראשוני ופינינו אותם לבית החולים במצב קל. בהמשך הסריקות באחד המבנים אותר גבר כבן 50 מחוסר הכרה, הוא סבל מפציעות חודרות, ביצענו בדיקות רפואיות, הוא היה ללא סימני חיים ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותו."סרטון:


סרטון:


סרטון:בהתאם לסעיף 27 א לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות שלו על התמונות/סרטון רשאי לפנות לאתר be106 ולבקש לחדול מהשימוש בו באמצעות מייל be106.net@gmail.com
התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • הלם איך לא היו אזעקות או התראות
  הגב 19.07.24 09:04
 • כדברי מתי כספי הייתה בגידה
  19.07.24 10:57
 • גם בראשון נפל ..
  הגב 19.07.24 12:32
 • אני גר באזור אזנ אני בשוק צבא הגנה לישראל לא עשו שום דבר
  הגב 19.07.24 21:06
 • מה עם הכיפת ברז
  הגב 19.07.24 21:06
 • הרצי ושאר המטכ"ל צריכים לעוף הביתה. הצבא צריך להיבנות מחדש.
  הגב 20.07.24 09:40
 • הרצי ושאר המטכל פוליטרוקים עלובי נפש
  20.07.24 23:32
 • אורח

במהלך חודש אוגוסט יחולו שינויים בימי הפעילות של לשכות האוכלוסין בפתח תקווה, ראשון לציון ורמת גן

ניתן לבצע מגוון פעולות באתר האינטרנט של רשות האוכלוסין

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


במהלך חודש אוגוסט יחולו שינויים בשעות פעילות לשכות רשת האוכלוסין ברחבי הארץ.

לשכת רמת גן ולשכת ראשון לציון תהיינה סגורות בין התאריכים 25-29.8.24

לשכת פתח תקווה תהיה סגורה בין התאריכים 28-29.8.24

ניתן לבצע מגוון פעולת באופן מקוון באתר הרשות https://www.gov.il/he/Departments/news/services_piba_campaign
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

האגף לגיל הרך בפתח תקווה יקדם איתור ילדים מעוכבי התפתחות בשלבים מוקדמים

| | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עיריית פתח תקווההאגף לגיל הרך בפתח תקווה יקדם איתור ילדים מעוכבי התפתחות בשלבים מוקדמים. במסגרת פעילות האגף לחינוך הגיל הרך, החלה יוזמה לאיתור ילדים מעוכבי התפתחות כבר בכיתת הפעוטות והפנייתם לטיפול בקהילה בעת הצורך, תוך קידום הליך מעורבות הכולל ייעוץ לצוות הגן ולהורים.

היוזמה תתקיים רק במעונות בעלי רישיון (סמל מוסד של משרד החינוך) לאחר שהצוות החינוכי בגן יעבור הדרכה הקשורה להתפתחות הילד ויקבל כלים להבחנה בין קשיים זמניים לבין ליקויים התפתחותיים. היוזמה כוללת שישה שלבי איתור ויישום, וכן ביצוע של המודל האקולוגי הרואה שיתוף פעולה ועבודה משותפת של ההורים, מנהלת המעון, מדריכת חינוכית ומדריכת איתור. כל אלה יחד פועלים לטובת הילד וצרכיו ההתפתחותיים - הפיזיים והרגשיים.

בפרויקט שותפים משרד החינוך, השירות הפסיכולוגי, החינוך המיוחד, מג"ר ואגף הרווחה. צפנת יפת, מנהלת האגף לגיל הרך, ציינה: "לאורך הזמן למדנו כי נחוצה התערבות מקצועית כבר בשלבי התפתחות מוקדמים של הפעוט, וככל שנקדים את הטיפול כך ישתפרו תוצאותיו. פיתחנו כלים איכותיים הכוללים שאלונים ממוקדים, תצפיות מקצועיות, בניית תכנית ליווי, ושילוב אנשי מקצוע מדיסציפלינות שונות ורב מקצועיות, והצלחנו ליצור מודל איתור מקצועי הנותן מענה פרטני לפעוט ולצוות בשלבים מוקדמים. אצלנו 'פעוטות הן לא עניין פעוט' זו תורה שלמה ולא סיסמה".

ראש העיר רמי גרינברג הוסיף: "אנו מאמינים בלב שלם בחינוך כבר מגיל לידה, וחשוב לנו להיות שותפים כבר בשלב הראשוני בו הפעוטות במעונות ובפעוטונים, וזאת על מנת לאתר ילדים עם ליקויים התפתחותיים ולספק להם מענה מקצועי כבר בשלבים מוקדמים הקריטיים להתפתחות הפעוט. נמשיך לקדם מגוון שירותים ופעילויות לילדים ולילדות מגיל לידה ולסייע בתוך כך גם לפעוטות וגם להורים הצעירים".

עד כה 35 מעונות בחרו להצטרף ליוזמה, התקיימו מפגשי הורים ותצפיות רבים, כ-26 פעוטות כבר הופנו לאבחון ונכתבו כ-40 תוכניות התערבות. האגף לחינוך הגיל הרך הוקם לפני כ-6 שנים על מנת לתת מענה חינוכי איכותי רציף להורים ולילדים מגיל לידה עד גיל 3 בעיר פתח תקווה.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ניסיון חיסול בפתח תקווה! רכב התפוצץ 2, פצועים

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום כבאות והצלה ארצי ומד"א


בשעה 18:38 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א על רכב שעולה באש ברחוב סמיר משה נקאש בפתח תקווה.

חובשים ופרמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבית החולים בלינסון שני פצועים עם חבלות בגפיים. בין הפצועים, צעיר כבן 25 במצב קשה וצעיר כבן 20 במצב בינוני.


עדכון המשטרה

המשטרה איתרה כעת שרידי פריט אמל"ח ברכב העולה באש בפתח תקווה. חבלן המשטרה העביר את הפריט להמשך בחינה ומיצוי ראיות במעבדות הזיהוי הפלילי.


המשטרה פתחה בחקירה לאחר קבלת דיווח במוקד 100 על קול נפץ ורכב שעולה באש ברחוב נקש בעיר פתח תקווה. בתום סריקות אותרו שרידי פריט אמל"ח במקום.


על פי גורמי רפואה, במקום מטופלים שני פצועים.


חבלן המשטרה בחן את שרידי הפריט, לצד סריקה במקום להסרת כל סיכון נוסף לציבור. בתום הפעילות העביר את הממצאים להמשך מיצוי ראיות במעבדות הזיהוי הפלילי של משטרת ישראל, במסגרת חקירה שנפתחה לבחינת הרקע והנסיבות.


בשעה 18:38 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א על רכב שעולה באש ברחוב סמיר משה נקאש בפתח תקווה. חובשים ופרמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי במקום לשני פצועים עם חבלות בגפיים. עדכון בהמשך.סרטון:התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

סדנת כתיבת זיכרונות בפתח תקווה: הזדמנות לשתף את סיפורכם ולהיות חלק מספר ילדים מקורי

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק צדוק בן משה - סגן ראש העיר פ"תיש לכם זיכרון מעניין על פתח תקווה? סיפור ילדות הקשור לחיים בפתח תקווה, לבנייתה ולהתפתחותה? מוזמנים לשתף אותו בסדנת כתיבת זיכרונות שתתקיים בחודש נובמבר בבית אברהם שפירא.


הזיכרונות הנבחרים יקבלו חיים בספר ילדים מקורי שייכתב ויחולק לילדי העיר.


הצטרפו למיזם 'שעת סיפור - פתח תקווה שלי', בשיתוף מפעל הפיס ועמותת להשאיר חותם, ונחגוג יחד את המורשת המפוארת והייחודית של העיר.


ההשתתפות ללא תשלום, מספר המקומות מוגבל!


לפרטים ולהרשמה במייל: iriss@ptikva.org.il

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

צעיר מפתח תקווה נעצר בתל אביב עם 34 שקיות סמים

מערכת האתר | | תגובות: 0
קרדיט: דוברות המשטרהבלשי משטרת לב תל אביב עצרו השבוע חשוד בסחר בסמים בעת מעשה, ותפסו בקטנוע עליו רכב סמים מוכנים להפצה ומזומן.


השבוע (16.7.24), במהלך פעילות יזומה בתל אביב, הבחינו בלשי משטרת לב תל אביב ברוכב קטנוע מגיע לרחוב קינג ג'ורג' ומבצע מכירת סמים. השוטרים עצרו אותו והבחינו בריח מחשיד מהקטנוע עליו רכב.


בחיפוש בקטנוע תפסו השוטרים חומר החשוד כסם מסוכן מסוג קנאביס במשקל כולל של 276 גרם, מחולק ל-34 שקיות מוכנות להפצה, מזומן על סך 1870 ש"ח ומכשיר טלפון נייד, אשר על פי החשד שימשו את החשוד לסחר בסמים.


בסיום החיפוש, עצרו הבלשים את החשוד, תושב פתח תקווה בן 25, לחקירה בתחנת לב תל אביב. אתמול ביקשה המשטרה להאריך את מעצרו, והחשוד שוחרר בבית משפט השלום בתל אביב בתנאים מגבילים.


מצ"ב תיעוד התפוסים.

צילומים:קרדיט: דוברות המשטרההתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הסטנדאפיסט מוטי אהרונוביץ יופיע במרכז תרבות ע"ש עופרה חזה בפתח תקווה ב-25 ביולי 2024

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק צדוק בן משה - סגן ראש העיר פ"תמוטי אהרונוביץ, אחד הסטנדאפיסטים העסוקים והפוריים בישראל, יופיע במרכז תרבות ע"ש עופרה חזה בפתח תקווה. אהרונוביץ, אמן בית מוביל ומוערך בכל מועדוני הסטנדאפ הגדולים בארץ, כותב טלוויזיה ויוצר רשת עם סרטונים ופרודיות שהגיעו לעשרות מיליוני צפיות.


האירוע יתקיים בתאריך י"ט תמוז תשפ"ד, 25 ביולי 2024, בשעה 20:30.


כרטיסים במחיר של 20 ש"ח ניתן לרכוש בקישור הבא: לרכישה.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הצגה חדשה בתיאטרון הבית גולדה בפתח תקווה: "קופיקו" חוגג 70 שנה - 14 באוגוסט 2024

| | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק תיאטראות העיר פתח תקווההצגה חדשה בתיאטרון הבית גולדה בפתח תקווה: "קופיקו" חוגג 70 שנה על פי ספריה של תמר בורנשטיין-לזר. ההצגה המוזיקלית, הצבעונית והמצחיקה תצא למסע בין הספרים האהובים של הקוף השובב במדינה.


ההצגה תתקיים ב-14 באוגוסט 2024, בשעה 17:30, ברחוב אריה בראון 3.


לרכישת כרטיסים: לחצו כאן


לקבוצת המופעים הרשמית של תיאטראות העיר: לחצו כאן

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

יום התקנה מיוחד לבעלי קורקינטים ואופניים חשמליים בפתח תקווה: יום רביעי 31/7 במכון רישוי מבדק

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום הרשות למאבק באלימות, סמים ואלכוהול- פתח תקוההרשות למאבק באלימות, סמים ואלכוהול בפתח תקווה מזמינה את כל בעלי הקורקינטים והאופניים החשמליים ליום התקנה מיוחד. האירוע יכלול עמדות סימולטור ותשורה צנועה למשתתפים.

יום התקנה מרוכז ביום רביעי 31/7 בין השעות 12:00 - 16:00 מכון רישוי מבדק רחוב מגשימים 8 פתח תקווה

ההתקנה ניתנת גם לביצוע בכל יום בהתאם לשעות פעילות המכון.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הודעה חשובה לגבי החשמל! החל מיום חמישי הבא 25/7 כל בית יוכל לבחור ממי לקנות חשמל: לרשות הציבור יעמדו 8 חברות אשר ימכרו חשמל לבתים שאין להם עדיין מונה חכם וכל חברה תוכל להציע הנחה על החשמל של 5% - 20% . זמן ההתחברות משלב הבקשה לחיבור בפועל כחודשיים

מערכת האתר | | תגובות: 17
צילום: צילום שלומי אמסלםרפורמת החשמל: מהפכת התחרות מגיעה לכל בית בישראל

לאחר חודשים של הכנות, הודיע היום השר אלי כהן כי בעוד שבוע בדיוק, ב-25.7, תצא לדרך רפורמת החשמל, הרפורמה הגדולה ביותר במשק הישראלי מאז רפורמת הסלולר. על פי הרפורמה, כל צרכן בישראל יוכל לבחור מאיזה ספק הוא רוכש את החשמל וליהנות מהנחה של 5%-20% מתעריף החשמל. המהלך צפוי לחסוך לכל משק בית מאות ואף אלפי שקלים בשנה בהתאם להצעות המספקים, לאופי השימוש ולשעות צריכת החשמל.

יותר משלושה מיליון בתי אב ועסקים יכולים לבחור ממי לרכוש את החשמל שלהם. שוק החשמל הוא בהיקף של יותר מ-30 מיליארד ש"ח, כאשר לפחות 12 מיליארד ש"ח יעברו לחברות פרטיות. לקוחות ממיליון יעברו לחברות פרטיות ויקבלו הנחה של עד 20% בחשבון החשמל שלהם. הציבור יקבל החזר של יותר מ-2 מיליארד ש"ח בשנה.


כיום, בין מחזיקי רישיון המספקים חשמל:
חלק מהספקים יספקו רק למתקיני מונה חכם וחלק יוכלו לשאר הבתים ללא מונה חכםשלבי הרפורמה
- יולי 2024: תחילת שיוך למספקים פרטיים וירטואלים
- נובמבר 2024: תחילת שיוך למספקים פרטיים ותיקים
- ינואר 2025: קיצור זמני המעבר

בשלוש השנים הקרובות, השוק יכלול מודל ואגירה של אנרגיה מתחדשת בהיקף של 5000 מגה, ומכירה ישירה מיצרנים למספקים ולצרכנים.

תהליך הניוד למספק פרטי:

1. פניה למספק
2. העברת הפרטים למספק על ידי הצרכן
3. אישור הצרכן
4. פניה למוקד השירות של המספק הנבחר

במידה והפרטים אינם נכונים, בקשת הניוד תידחה. הפרטים הנדרשים כוללים:
- מס' חוזה הצרכן בחברת החשמל
- מס' ז.ת./פ.ח' של הצרכן הרשום בחברת החשמל
- מס' מונה או מוני צריכה בחברת החשמל
- חתימה על ייפוי כוח לניוד הכוח
- פרטי קשר (שם, ז.ת, מייל, טלפון)

לאחר העברת הפרטים למספק, המספק יעלה בקשה לניוד למערכת א"פל. נגה תבצע בדיקה של נתוני הצרכן מול מערכות חברת החשמל. אם הבקשה תקינה, יישלח לכתובת הצרכן ייפוי כוח דיגיטלי לחתימה. הצרכן יכנס ללינק שנשלח במייל או בהודעה וימלא את הפרטים שהעביר למספק.

סוג המונה:
- מונה בסיסי או מונה חכם

הניוד יכנס לתוקף בחודש העוקב להגשת הבקשה. לדוגמה, אם המספק הגיש את הבקשה ב-06/07/24, הניוד יכנס לתוקף ב-01/09/24. הצרכן יעביר את קריאת המונה לחברת החשמל באמצעים דיגיטליים במהלך שני ימי העבודה האחרונים של החודש. אם הקריאה תקינה, הניוד יאושר ויכנס לתוקף בחודש העוקב להגשת הבקשה.

צילום שלומי אמסלם
קרדיט תמונה: צילום שלומי אמסלםהתפרסמו 17 תגובות לכתבה.
 • כן, עזבתי את חב' חשמל ממזמן ורואים הוזלה בחשבון
  הגב 17.07.24 18:15
 • מעניין איזו חברה הכי טובה,,
  17.07.24 19:07
 • פזגז ובזק נותנים 7% אמישראגז אחריהם עם 6.5%
  19.07.24 10:47
 • בזמן חירום/מלחמה, דוגמת התתרחש היום, יש לחברות החדשות גיבויים ופתרונות דוגמת לאלו שיש לחברת החשמל ?
  הגב 17.07.24 19:12
 • החשמל מגיע מאותו מקום. חברת חשמל
  19.07.24 10:47
 • המטרה שלהם נסתרת..
  הגב 17.07.24 19:44
 • המטרה שלהם בסוף להכריח את כולם לעבור למונה חדש שמחובר למערכת שליטה שיכולה להצע האהנות ואפילו שליטה של כיבוי חשמל כרצונם... האח הגדול... וזה עוד לפני שהתחלנו לדבר על הקרינה שלהם... כאילו שלא מספיקים תאורות הרחוב החדשה.. עוד אח גדול... תבדקו !
  הגב 17.07.24 19:48
 • האזנות**
  17.07.24 19:48
 • כפרה, המערכת החדשה זה כולה מונה חכם. יענו רק רואה כמה חשמל השתמדת ומעביר את הנתונים. מוזמן לפתוח אותו ולהסתכל בפנים. אין מיקרופון.
  19.07.24 10:49
 • ראשית אם יהיו ברפורמה עוד 8 ספקים של חשמל לצריכה ביתית ותעשייתית הרי שלחברת חשמל לא יהיה מונופול על אספקת החשמל. יחד עם זאת בדומה לרפורמה בסלולאר תהיה תחרות בעלויות הצריכה של החשמל בין הספקים המורשים. עדיין אין מספיק מידע לגבי כל ספק חשמל ויכולותיו לספק חשמל לצרכנים בלי בעיות או תקלות באספקת החשמל בכל איזור ואיזור שבו יספק הספק המאושר חשמל.
  הגב 17.07.24 22:37
 • צריך לחשוב על מהלך ההצטרפות. האם באמת זה כדאי
  הגב 18.07.24 05:38
 • כמה זמן החברות האלה פועלות/מספקות חשמל,מנסיון של אנשים שהתחברו,איך השרות שלהם מכל הבחינות ?תודה למשיבים❤️
  הגב 18.07.24 07:00
 • האם חברת החשמל המקורית לא תיאלץ להיכנס לתחרות בשוק ולהוזיל גם את המחירים?
  הגב 18.07.24 08:19
 • היא זו שמספקת להם את החשמל והיא תסתדר..
  18.07.24 09:18
 • ישראבלוף ובמקרה הזה גם מסוכן. צפי לניתוקים, חוסר מענה, תקלות ושלל בעיות תמורת הנחה מינימלית שבוודאי תהיה זמנית ולאט לאט יחזירו את המחירים למה שהיו אם לא יותר.
  הגב 18.07.24 09:18
 • החשמל עדיין מסופק ע"י חברת חשמל והם גם האחראים לטיפול בתקלות ומענה.
  19.07.24 10:50
 • זה חברות גבייה בלבד. הם לא ייתנו שום מענה בנושא חשמל, רק ייקחו כסף ולאחר זמן מסוים גם ייעלו מחירים. חברת חשמל עם כל החולאים שלה עדיפה, עוד כמה שנים נשלם מחיר חשמל פי 2.
  הגב 18.07.24 16:06
 • אורח

תזכורת ב1.8 תיכנס לתוקף התקנה המחייבת התקנת לוחית רישוי על אופניים וקורקינטים חשמליים- מצ"ב סרטון הסבר על תהליך הוצאת הלוחית הטבעת לוחות הרישוי תתקיים בתל אביב, חולון, ראשון לציון ורחובות. מצ"ב הכתובות

הקנס על אי התקנת הלוחית יהיה בשנה הראשונה 100 ש"ח ולאחר מכן יעלה ל750 ש"ח

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 11


לקראת כניסתן לתוקף של התקנות המחייבות אופניים וקורקינטים חשמליים בנשיאת לוחית רישוי, משרד התחבורה יצא בקמפיין וסרטוני הסבר על תהליך הוצאת והתקנת לוחית הרישוי דרך מערכת הרישום החדשה לציבור הרוכבים. התקנות החדשות מיועדות לחזק את יכולת האכיפה נגד רוכבים הנוהגים באופן פרוע ומסכנים את הולכי הרגל ושאר משתמשי הדרך, ואת עצמם.

החל משנת 2014 יזם משרד התחבורה תיקונים בתקנות התעבורה לצורך אסדרת השימוש בכלי רכב אלה. בין היתר נקבעו תקן לכלי הרכב, גיל רכיבה, חובת חבישת קסדה, איסור רכיבה על המדרכה, חובת הכשרה עיונית ועוד. כמו כן הורחבו סמכויות האכיפה כך שגם הפיקוח העירוני יוכל לבצע אכיפה של חלק מעבירות התנועה.

עם זאת, מאמצי האכיפה כיום אינם יעילים מספיק, מכיוון שבניגוד לרכב מנועי, כלי רכב אלה אינם חייבים בנשיאת לוחית מזהה. כך יכולים הרוכבים להתחמק משוטר או מפקח ולהימנע מדו"ח על עבירה שביצעו. גם אם העבירה או התאונה צולמו במצלמת אבטחה, או על ידי הנפגע או אדם אחר, קשה לאתר את הרוכב.

לפיכך קידמה שרת התחבורה את עדכון התקנות, כך שגם כלי הרכב לתחבורה קלה יחוייבו בנשיאת סימן מזהה. כדי להקל על הציבור, נקבע נוהל רישום קל ופשוט, המתבצע כולו באופן מקוון וללא צורך להגיע למשרד הרישוי, ואינו כרוך בתשלום אגרות או בביצוע מבחן שנתי.

על פי התקנות המוצעות, יש לרשום את בעלי הרכב באופן חד פעמי בעת הרכישה. הרישום יבוצע באופן מקוון על ידי הרוכש, אשר יזדהה באמצעות תעודה הזהות שלו. אם הרוכש הוא תאגיד, כגון חברת שליחויות או חברת השכרה, ההזדהות תבוצע באמצעות מורשה מטעמו.

בתום התהליך יישלח לבעל הרכב אישור דיגיטלי הכולל מספר רישוי הכולל שתי אותיות לועזיות וארבע ספרות. עם האישור ייגש בעל הרכב למטביע לוחיות זיהוי מורשה, אשר יכין עבורו את הלוחית.

הקנס שיינתן על אי התקנת לוחית הרישוי היה בתחילה 100 ש"ח עקב הצורך לתת לציבור זמן להכיר את החובות החדשות המוטלות עליו ולהיערך לעמידה בהן בלי לשאת בנטל עונשי כבד. לאחר חלוף השנה הקנס יהיה 750 ₪.

למעבר למערכת הרישום

https://go.gov.il/mobility


רשימת מקומות הטבעת לוחות הרישוי לתושבי המרכזסרטון הסבר על הליך הוצאת לוחית הרישוי
התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • איזה כיף, מקווה שהרוב הגדול יוותרו על התהליך הקשה הזה ויוותרו על הכלי המשחית הזה! תלכו ברגל זה בריא מאוד מאוד! ולא מסכן חיי אזרחים חפים מפשע! קופת העיריה בעיר בת ים תשמין מאוד, כי אין משמעת בבת ים, הם יצטרכו ללמוד דרך הכיס.
  הגב 17.07.24 11:30
 • טוב סבתא, אולי ניפטר גם מרכבים ומטוסים ונתחיל לגדל בעצמנו פירות/ירקות ואז נציל עוד כמה חפים מפשע על הדרך
  17.07.24 12:48
 • ב בתים לא משנה אפילו בלי הכל בסדר אין משטרה אין פקחים חופשי כמו ש חונים ב מעברי חציה העיריה לא אכפת
  הגב 17.07.24 11:37
 • תזכרו מה אמרתי. אחוז גדול מרוכבי הכלים האלה הם מתחת לגיל המורשה \ חלקם ערSים - הם כבר עכשיו רוכבים על כלים משודרגים שמגיעים ל- 80 ואף ל- 100 קמש וכך בורחים מהמשטרה שאין לה אפשרות לרדוף אחרי כלי כזה. הסיכוי שיתקינו לוחית רישוי זהה לסיכוי שנסראללה יהפך לחסיד אומות העולם.
  הגב 17.07.24 12:44
 • אבל מי שיקבל דוחות זה לא הם...זה שומרי החוק
  17.07.24 21:11
 • עוד חוק שבא להכביד רק על אנשים שומרי חוק, כל הילדים והמשתוללים לא יוציאו לוחית והמשטרה לא תעשה להם כלום.
  הגב 17.07.24 13:10
 • שטויות במיץ, לוקחים עוד כסף מאנשים, אין סיכוי לאכוף דבר כזה כי פשוט יש כל הרבה שוטרים במדינה שלנו
  הגב 17.07.24 13:29
 • עוד גזרת מיסוי מטןמטמת
  הגב 17.07.24 21:11
 • החוק הזה רק בשביל לגרוף עוד כספים בעתיד מקנסות שילכו לפי המספר ישר לדואר
  הגב 18.07.24 15:28
 • האם זה תקף לקורקינט לא חשמלי?
  הגב 20.07.24 13:50
 • גזל ציבורי
  הגב 22.07.24 22:09
 • אורח

עדי מונדיה מצטרף למכבי 'צבי' יבנה בתפקיד מגן שמאלי

| | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מכבי יבנהמועדון הכדורגל מכבי 'צבי' יבנה מקדם בברכה את השחקן עדי מונדיה אשר מצטרף אליהם לתפקיד מגן שמאלי.


עדי גדל במחלקת הנוער של מועדון הכדורגל מכבי פתח תקווה ומגיע ממועדון הכדורגל איחוד בני שפרעם (נוער לאומית) בו שיחק בעונה שעברה. במהלך העונה קיבל לא מעט הזדמנויות ושיחק כחלק מהקבוצה הבוגרת של שפרעם בליגה הלאומית בשל היכולות והכישורים שהוכיח.


מי שזיהה את היכולות ונתן את ההזדמנויות היה משה שפירא, מאמן הקבוצה.


עדי מסר: "חיכיתי להגיע למקום מסודר כמו יבנה עם מאמן כמו משה ולקבל הזדמנות להוכיח את היכולות שלי. אני בטוח שיש לי הרבה מה לתת ואני מחכה כבר להראות מה אני יודע ומה אני מסוגל".


תודה לסוכנות Scoutpush Dudu Dahan של דודו דהאן ועוזרו מואנס אגבאריה על שיתוף פעולה פורה.


להצטרפות לקהילת האוהדים לחצו: הצטרפות לקהילת האוהדים

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חברת מאסטרקארד ורוח טובה יצאו במיזם משפחה מתנדבת במסגרתו מוזמנים התושבים לקחת חלק בפעילות התנדבות בפתח תקווה, תל אביב וראשון לציון ובתמורה לקבל הטבות בבתי עסק מקומיים

כל הפרטים בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מתנדבים וזוכים להטבות

חברת כרטיסי האשראי מאסטרקארד יוצאת בשיתוף פעולה עם רוח טובה עם מיזם "משפחה מתנדבת". מדובר בשיתוף פעולה במסגרתו מוזמנים התושבים לקחת חלק במגוון פעילויות התנדבות שיתקיימו ברחבי הארץ ובתמורה יוכלו לקבל הטבות בבתי העסק הנמצאים באזור ההתנדבות וגם לסייע לבעלי העסקים בתקופה קשה זו.


איך משתתפים?

מחפשים התנדבות ונרשמים אליה באמצעות עמותת רוח טובה

מוצאים הטבה לבילוי בעסקים קטנים בסביבת ההתנדבות ומזמינים אותה למימושהיכן ניתן להתנדב

פתח תקווה

חלוקת מזון למשפחות נזקקות בתאריכים 23.7 | 1.8 | 5.8 | 12.8
תל אביב

הוצאת כלבי הכלבייה לטיול ומשחק עם חתולי החתולייה בתאריכים 28.7| 30.7 | 1.8 | 5.8 | 7.8 | 11.8| 13.8 | 15.8 | 19.8 | 21.8 | 27.8 | 29.8


ניקוי אתר טבע- גדות הירקון בתאריכים 27.7 | 22.8


מנקים את חוף מדרון בתל אביב בתאריכים 28.7 | 18.8


מנקים את חוף הצוק הצפוני בתל אביב 11.8 | 28.8ראשון לציון

קטיף פירות וירקות בשדה החקלאי של לקט ישראל הנמצא בעיר בתאריכים 25.7 | 28.7 | 8.8 | 14.8 | 19.8 | 27.8
למציאת מקום התנדבות https://www.family-time.co.il/

לבחירת ההטבות https://www.family-time.co.il/offers/

שאלות ותשובות https://www.family-time.co.il/faq/
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.
עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל