הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
בדיחות וסרטונים מצחיקים לשבת
במהלך חול המועד סוכות פארק ההדרים ברחובות יהיה פתוח לקהל עד השעה 22:00
ביום שני 23.10 תיסגר ההרשמה למלגת קרן "אמה גילברט" המעניקה כ-1,000 $ לסטודנטים ברחובות

עיריית רחובות ורשת חוויות חנכו את המרכז קהילתי החדש "חוויות פסגת המדע"

כזכור, לפני כחודש הובילה רשת חוויות מפגש תושבים לחשיפה ומעורבות, במהלכו הוצגו התוכניות לשנת הפעילויות הקרובה. בין היתר, התוכנית העשירה שתתקיים במרכז החדש שנקרא "חוויות פסגת המדע", כוללת עשרות חוגים לילדים, מבוגרים, נוער וקהלים ייעודיים, ספריית השאלה, מועדונים חברתיים ואירועי תרבות קהילתיים, העונים על מגוון רחב של תחומי עניין ופנאי.

מערכת האתר | | תגובות: 5
צילום: דורית גוזי


עיריית רחובות ורשת חוויות חנכו את המרכז קהילתי החדש "חוויות פסגת המדע" בתכנון ועיצוב המרכז הושקעה חשיבה רבה, על מנת לייצר חללים משותפים, מזמינים ומאפשרים למגוון פעילויות.

שתי קומות, חדרי ג'ימבורי, משחקיה, ספריה, פעילויות, שני חדרי סטודיו חדישים ועוד – השבוע התקיים טקס חנוכת המבנה העירוני הקהילתי החדש בשכונת רחובות המדע, שיעבור לניהול רשת חוויות, במעמד סגן ראש העיר ויו"ר רשת חוויות אמיתי כהן, הנהלת ועובדי הרשת ותושבי השכונה.

כזכור, לפני כחודש הובילה רשת חוויות מפגש תושבים לחשיפה ומעורבות, במהלכו הוצגו התוכניות לשנת הפעילויות הקרובה. בין היתר, התוכנית העשירה שתתקיים במרכז החדש שנקרא "חוויות פסגת המדע", כוללת עשרות חוגים לילדים, מבוגרים, נוער וקהלים ייעודיים, ספריית השאלה, מועדונים חברתיים ואירועי תרבות קהילתיים, העונים על מגוון רחב של תחומי עניין ופנאי.


ראש העיר, רחמים מלול:

״הסבת הבניין במקום למרכז חוויות פסגת המדע היא חלק מהתוכנית הכלל עירונית להקמת מרכזים קהילתיים בכל שכונה בעיר, לטובת התושבים. כך הם מקבלים ספריה, חוגים ואירועים במסגרת הקהילה הכי קרוב לבית שאפשר. אנו מאחלים לתושבים שנה טובה והרבה חוויות טובות במרכז החדש״


מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, זהר בלום:

"החינוך בעיר הוא מקצה לקצה, לא רק בשעות הבוקר אלא גם בשעות הפנאי, ולכן מחובתנו היה לקחת חלק בהשקעת המשאבים להפוך את המקום למרכז קהילתי כולל ספריה וחוגים לשירות תושבי השכונה״


סגן ראש העיר ויו"ר רשת חוויות, אמיתי כהן, הודה לתושבים על המעורבות, ואמר:

"בתכנון ועיצוב המרכז הושקעה חשיבה רבה, על מנת לייצר חללים משותפים, מזמינים ומאפשרים, בהם ניתן לקיים פעילויות פנאי והעשרה במגוון תחומים וגם לייצור חיבורים והזדמנויות. קהילה חזקה היא קהילה מעורבת שתורמת ונרתמת לשותפויות ואנו מבקשים לעודד את רמת המעורבות ושיתופי הפעולה עיריית רחובות ורשת חוויות פועלות יחד מזה זמן כדי להגיע ליום המיוחל של חנוכת הבית ועל הרגע הזה אני מודה לראש העיר. תודה מיוחדת למנכ"ל הרשת, גולן ביטון, לרכזת המרכז הדר דוד, לצוות ועובדי חוויות ולוועד השכונה והיו"ר אלי ברון, על התגייסות מלאה להצלחת המקום ופתיחתו - כולנו שותפים לשליחות לגיבוש קהילה צומחת ומאוחדת".

התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ליד השכונה החדשה הזאת יש שכונה קטנה (שיכון) עם הרבה ילדים שאן להם מה לעשות בבית וכול היום בחוץ מסתובבים במקום לדאוג להם פותחים בשכונה חדשה מרכז נוער איזה טימטום
  הגב 22.09.22 12:37
 • אורח
  מה הכתובת של המרכז החדש?
  הגב 22.09.22 13:02
 • אורח
  כתובת טלפון דוא"ל ??.
  22.09.22 19:25
 • אורח
  מה הקטע של לא לכתוב איפה
  הגב 22.09.22 13:09
 • אורח
  פר' דניאל כהנמן 11, בראווווווווו, מצאתי את הכתובת קשה לכתוב בכתבה היכן זה.
  23.09.22 15:26
 • אורח

בדיחות וסרטונים מצחיקים לשבת

מערכת האתר | | תגובות: 2

אחד חושד שאשתו בוגדת בו. אז כשהיא יוצאת בערב מהבית, הוא ממהר לקפוץ למונית ומורה לנהג לעקוב אחריה. כעבור מספר דקות יורדת האשה מרכבה ונכנסת למכון ליווי!
"אני לא מאמין שאשתי עובדת פה!", ממלמל האיש בהלם, ואז פונה לנהג: "רוצה להרוויח 500 שקל? לך כנס עכשיו למכון ליווי, תפוס את אשתי, תביא אותה למונית וקח אותנו הביתה".
הנהג מסכים, נכנס למכון וכעבור שתי דקות יוצא תוך שהוא אוחז בכוח בשיערה של אשה שמקללת אותו ומנסה להשתחרר. הוא פותח את דלת המונית, זורק אותה בפנים ואומר לבעל: "תחזיק אותה!"
האיש מביט באשה וצועק לנהג: "זו לא אשתי!!!"
"אני יודע", משיב הנהג בעצבים. "זו אשתי! עכשיו אני הולך להביא את אשתך
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ♥ :)) ♥
  הגב 30.09.23 10:07
 • אורח
  ❤️😂
  הגב 30.09.23 10:24
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

במהלך חול המועד סוכות פארק ההדרים ברחובות יהיה פתוח לקהל עד השעה 22:00

במקום גם הוצבו סוכות לרווחת המבקרים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


עיריית רחובות האריכה את שעות הפתיחה של פארק ההדרים בחול המועד סוכות. כל זאת על מנת כדי שתושבות ותושבי העיר יוכלו לבלות בפארק במהלך החג - כמה שיותר.

שעות הפתיחה בחול המועד סוכות תשפ"ד: 08:00-22:00 (במקום 20:00) - בימים ראשון- שבת, ט"ז- כ"ב בתשרי, 1-7.10.23.

בשטח הפארק הוצבו מספר סוכות כשרות וכן סוכת ראש העיר.

מידע נוסף על הפארק באתר העירייה > shorturl.at/dnxV9
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ביקרתי ב גן הדרי אין שם משהו לילדים. כל מיני מיתקנים. גן שעשוים יש להם עליד בית. ביזבוז כסף של תושבים
  הגב 29.09.23 18:18
 • אורח
  עוד קומבינה של הליכוד
  הגב 30.09.23 05:11
 • אורח

ביום שני 23.10 תיסגר ההרשמה למלגת קרן "אמה גילברט" המעניקה כ-1,000 $ לסטודנטים ברחובות

לינק להרשמה מצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


במסגרת שותפות "ביחד" רחובות-מיניאפוליס של עיריית רחובות והסוכנות היהודית, מעניקה קרן "אמה גילברט" מלגות ל- 10 סטודנטים וסטודנטיות תושבי העיר, זו השנה החמישית , בסך כ-1,000 $ כ"א * מועד אחרון להרשמה: 23.10.23

קרן אמה גילברט שייכת לפדרציית מיניאפוליס, הקהילה היהודית ה"תאומה" של רחובות באמצעות שותפות ביחד של הסוכנות היהודית. במסגרת השותפות מתקיימים פרויקטים משותפים רבים בעיר בתחום החינוך, הקהילה , תרבות ועוד.

לפני כחמש שנים החליטו בפדרציה היהודית במיניאפוליס לקיים שיתוף פעולה נוסף עם השותפות ברחובות, ולהעניק מלגות לימודים לסטודנטים וסטודנטיות תושבי העיר.

בין הקריטריונים: תושבי רחובות (ניתן להציג חוזה שכירות ) וסטודנטים לתואר ראשון (החל מהשנה השנייה) או לתואר שני.

במסגרת תהליך קבלת המלגה, נדרשים המתמודדים לכתוב נייר עמדה על יחסי ישראל עם יהדות התפוצות.

המועמדים שיזכו במלגה ישתתפו בתוכנית לימודים בת 10 מפגשים, בסופם יוגש פרויקט אישי למען הקהילה.

למלגאים שיזכו במלגה מחכה קורס עשיר ומגוון על העולם היהודי, הקשר עם יהדות התפוצות, בינוי ופיתוח קהילתי ועוד.

מועמדים שימצאו מתאימים יוזמנו לסדנת הכרות ב12.11.23 בין 18:30-22:00 (זימון יישלח לכתובת המייל שהוזנה בטופס).

מועד אחרון להרשמה הוא עד 23.10.23 , יש להגיש מועמדות בקישור >> bit.ly/3SAPIEZ

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עוד פרויקט התחדשות עירונית גדול ברחובות! לאחר שתוכניות פינוי בינוי במתחם האצ"ל היו מעוכבות שנים ועדת התכנון של עיריית רחובות אשרה את הפקדת תוכנית הפינוי בינוי הכוללת הריסת שישה מבנים קיימים ובניית 4 רבי קומות והפיכת רחוב התאנה לפארק חדש וגדול

רחמים מלול, ראש העיר: "זוהי בשורה של ממש לתושבי מתחם האצ"ל, ואני שמח שהצלחנו להביא את הפרוייקט לידי מימוש. החזון שלי הוא להביא את הפיתוח וההתחדשות לכל שכונות העיר. אנחנו ממשיכים, בצורה שיטתית ועקבית, לקדם את נושא ההתחדשות העירונית בכל רחבי העיר, במקביל! כל זאת כדי לשפר איכות חייהם ורווחתם של תושבי השכונות הוותיקות ושל כלל תושבי העיר".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 16


הועדה המקומית לתיכנון ובניה אישרה להפקיד תוכנית איחוד וחלוקה ואת תוכנית הבינוי והפיתוח לעיון הציבור * לאחר אישור סופי של תוכניות אלו, שצפוי תוך מספר חודשים, ניתן יהיה להגיש בקשות ראשונות להיתרי בנייה במתחם האצ"ל* מינהל ההנדסה בעירייה, חברת הל"ר והמינהלת היישומית 360 הקדישו מאמצים רבים בשלוש השנים האחרונות על מנת לקדם את התוכנית הכללית להתחדשות עירונית, בשיתוף הדיירים וחברת לוינשטיין.

מתחם האצ"ל הוא מתחם שיכונים ישן הממוקם בין רחוב בארי, התאנה, ציפורה טוב ודרך האצ"ל. מדובר במתחם אסטרטגי ומשמעותי ביותר בכל הקשור להתחדשות עירונית. ההתחדשות העירונית במקום הייתה תקועה במשך מספר שנים עד שאושרה לו תב"ע בשנת 2016. מינהל ההנדסה בעירייה, חברת הל"ר והמינהלת היישומית 360 הקדישו מאמצים רבים בשלוש השנים האחרונות על מנת לקדם את התוכנית הכללית להתחדשות עירונית, בשיתוף הדיירים וחברת לוינשטיין. המתחם כולל כ- 100 יח"ד קיימות וצפויות להיבנות בו כ-375 יח"ד חדשות.

כולם ריכזו מאמצים רבים על מנת לקדם את המתחם ולהביאו לידי מימוש ההתחדשות העירונית, לרבות תוכניות מפורטות נוספות הנדרשות לצורך הגשת היתרי בנייה. לאחר מספר שנים של מאמצים, רואים את הפירות: לאחרונה אישרה הועדה המקומית להפקיד תוכנית איחוד וחלוקה ואת תוכנית הבינוי והפיתוח לעיון הציבור.

לאחר אישור סופי של תוכניות אלו, שצפוי תוך מספר חודשים, ניתן יהיה להגיש בקשות ראשונות להיתרי בנייה במתחם.

זוהי בשורה של ממש לתושבים המתגוררים במתחם אשר מצפים לקידומו שנים רבות, לכל התושבים המתגוררים בסמוך למתחם הישן – ולעיר רחובות, אשר מביאה לידי מימוש עוד תהליך של התחדשות עירונית נוסף על התהליכים לחידוש שכונות ישנות נוספות המתנהלים במקביל.

התוכנית עבור מתחם האצ"ל כוללת הריסת שישה מבנים קיימים ובניית כ-4 מבני מגורים חדשים, מהם כ-3 מבני רבי קומות ומבנה אחד מרקמי בגובה של כ-10 קומות. כמו כן כוללת התוכנית את ביטול רחוב התאנה והפיכתו לפארק חדש ונרחב שיכלול את שטח גן ששי, מתן חניות ציבוריות במרתף חנייה תת קרקעי ובניית כ-1,100 מ"ר שטחים ציבוריים בקומות הקרקע של מבני המגורים שישמשו בין היתר לכיתות גן ומרכז קהילתי.

התקדמותו מתחם האצ"ל מצטרפת לקידומם של מתחמי פינוי בינוי אסטרטגיים נוספים אותם מקדמת העירייה במרץ כגון שכ' מילצ'ן, שכ' אושיות, שיכון עלייה, שכ' דניה, ומתחם גוש עציון-ההגנה. כל זאת בנוסף למימושה של התוכנית הגדולה ביותר בישראל להתחדשות עירונית בקרית משה.


רחמים מלול, ראש העיר:

"זוהי בשורה של ממש לתושבי מתחם האצ"ל, ואני שמח שהצלחנו להביא את הפרוייקט לידי מימוש. החזון שלי הוא להביא את הפיתוח וההתחדשות לכל שכונות העיר. אנחנו ממשיכים, בצורה שיטתית ועקבית, לקדם את נושא ההתחדשות העירונית בכל רחבי העיר, במקביל! כל זאת כדי לשפר איכות חייהם ורווחתם של תושבי השכונות הוותיקות ושל כלל תושבי העיר".גיא צור חבר מועצת העיר רחובות מחזיק תיק ההתחדשות העירונית:

" מדובר בבשורה ממשית לדיירים שמחכים במשך שנים להתחדשות העירונית במתחם האצל. אזור זה ונוספים אשר מתאימים לקידום תכניות של התחדשות עירונית, זוכים למעטפת עירונית כוללנית מצד עיריית רחובות, החל מהתכנון ועד הביצוע באמצעות היזם. תכניות ההתחדשות ההלו אינן רק עוסקות באבני הבניין המתחדשות, אלא בעלות ערך חברתי ממשי וכשמן כן הן מביאות התחדשות לסביבתן. ברחובות אנחנו שמים דגש רב ומשקיעים מאמצים מרובים לקדם את הפרויקטים השונים מתוך אמונה והבנה בחשיבותה של ההתחדשות העירונית ומאמינים בצעידה משותפת עם הדיירים כשותפים מלאים פרויקט אחר פרויקט בכל רחבי העיר במקומות המתאימים לכך."
התפרסמו 16 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יאללה שיתחילו לעבוד שם יחד עם דרך יבנה והבניין על דרך הים, והאזור שם יהיה מושלםםם, לא יהיה אפשר לנסוע משם בכללל
  הגב 29.09.23 08:49
 • אורח
  עכשיו כבר אי אפשר לצאת בבוקר,בצהריים ובערב. ו"שיפור" דרך יבנה לקראת רמזור רוזנסקי .הפכו כביש 2 מסלולים +חניה לאורך הכביש לחד סיטרי עם כמה מפרצונים בודדים לאורך הכביש .השיפור הזה יביא לפקק הכי גדול באיזור. מישהו שם כנראה לא יודע לספור עד 5.
  29.09.23 12:50
 • אורח
  מתעון לפקק מטורף למשך שנים
  הגב 29.09.23 09:15
 • אורח
  מעניין אם גם רחמים מלול וגיא צור גרים ברבי קומות ולמה חובה להרוס את אופי העיר בשיטתיות . 8 קומות לא מספיק ריווחי?
  הגב 29.09.23 09:48
 • אורח
  כמה שטויות יכול אדם לדבר?
  29.09.23 12:24
 • אורח
  מלול גר בצמוד קרקע ברחוב מנשה קפרא.
  29.09.23 13:09
 • אורח
  אחלה מלול ככה נראים כל הערים המתקדמות מבנים חדשים בניינים גבוהים רק פה מצביעי מתן דיל מנסים להגיד לנו שעדיף רכבות מלפני שישים שנה
  הגב 29.09.23 10:02
 • אורח
  שטויות גם מתן דיל בעד התחדשות עירונית
  30.09.23 08:55
 • אורח
  לפניי שנתיים אמרו שבעוד חצי שנה שתתחיל בנייה בקרית משה
  הגב 29.09.23 12:04
 • אורח
  ככה כולנו נגור בקופסאות סרדינים ונהיה תקועים בפקקים בתוך העיר. "תודה" למלול. מטומטמם מי שמצביע למלול.
  הגב 29.09.23 14:05
 • אורח
  תשתית העיר לא בנויה כלל לכל כלי הרכב שנכנסים ויוצאים מכל מקום בעיר לכל מקום, לכן כך ניראית העיר הזו, ימשיכו לבנות כשלכל דירה שתי מכוניות לעיתים גם לילדים הבוגרים, והעיר פקוקה פקק אחד גדול, לאלוהים פיתרונים, הפכנו לעיר שלמת בטון ומלט.
  29.09.23 15:18
 • אורח
  אסון לאיזור , בדרך יבנה הוסיפו תקשיבו טוב טוב מעל 20 בניינים בשנתיים האחרונות, וצימצמו את הכביש , זה לא שפוי !!!!!!!
  הגב 29.09.23 17:04
 • אורח
  מה לעשות אם אחראי על הפרוייקט לא יודע למדוד רוחב של מכונית.במפרצונים ,שבנו החנו טנדר מיניבוס ואי אפשר היה למכוניות לעבור בכביש החדש,שעוד לא נפתח. חחחח.
  29.09.23 21:29
 • אורח
  בהצלחה.אני מקווה רק שזה לא יהיה דרך יבנה 2
  הגב 29.09.23 19:48
 • אורח
  זה כנראה תכנון מהפכני חדש. כביש ב 2 קומות.
  29.09.23 21:30
 • אורח
  הם יודעים אך לעבוד על ציבור חלש ותמים בכל בחירות
  הגב 30.09.23 05:12
 • אורח

שעריים ניצחה מרמורק הפסידה

מרמורק במקום האחרון

אבי בר | | תגובות: 6


בגלל חג הסוכות משחקי הליגה הוקדמו


מכבי שעריים

מכבי שעריים ארחה בבית את הפועל הרצליה ומשיגה ניצחון ראשון העונה 3 - 2 לאחר שפגרה פעמיים במהלך המשחק.

כבשו לשעריים: יוסי סולליך, אופק ששון, רוי טליו


מרמורק

מרמורק עדיין ללא ניצחון העונה וסופגת הפסד שלישי מאז תחילת הליגה.

מרמורק יצאה למשחק חוץ נגד מודיעין ומפסידה 3 - 1. מרמורק נמצאת במקום האחרון בטבלה

בני יצ'אלאל

בני יצ'אלאל הפסידה במשחק חוץ נגד באר יעקב 2 - 0

במחזור הבא:

א.ס. אשדוד - מכבי שעריים רחובות

הפ' מרמורק - מ.כ. מכבי ע. אשדוד
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מרמורק הבאתם מאמן שאימן בליגה של ילדים.מה אתם מתפלאים.אם רוצים להישאר בליגה החליפו מאמן מה שיותר מהר
  הגב 28.09.23 19:20
 • אורח
  שלא יחליפו
  הגב 28.09.23 19:58
 • אורח
  למה אתם חושבים שזה מעניין אותנו ? או במילים אחרות - שמחת זקנתי בראש חוצות
  הגב 28.09.23 21:00
 • אורח
  כל הכבוד לרון קופרניקוס על העבודה בשעריים
  הגב 28.09.23 23:26
 • אורח
  העירייה נותנת לקבוצות הספורט בעיר לגסוס כבר שנים
  הגב 29.09.23 00:35
 • אורח
  שעריים זה כל רחובות מרמודרק שם של מחלה
  הגב 29.09.23 13:23
 • אורח

מתן דיל משיק את תכנית מתן המאגדת כל התכניות ומצע הבחירות שלו לעיר רחובות בחוברת דיגיטלית הפתוחה לעיון הציבור

דיל: "עיר מודרנית חייבת להתנהל עם תכנית. המצב הקיים לא יכול להימשך, אני מגיע כדי לשנות, מציג תכניות מקצועיות ומפורטות ומבטיח כי רחובות בראשותי תהיה עיר מנצחת!"

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


מתן דיל חושף את "תכנית מתן" המלאה באתר המחודש ובחוברת דיגיטלית מהודרת

המועמד לראשות העיר, עו"ד מתן דיל, אשר חשף עד היום פרקים נבחרים מתוך "תכנית מתן", תכנית-העל המאגדת בתוכה תכניות עתידיות ומפורטות עבור רחובות, משיק היום קמפיין חדש וחגיגי ומציג את תכניתו המלאה באתר שעבר מתיחת פנים לאחרונה ובחוברת דיגיטלית.

חודש לקראת הבחירות, ועל אף שכל הסקרים שנערכו עד היום, מנבאים לו ניצחון ברור, המועמד לראשות העיר, עו"ד מתן דיל וכל צוות המטה שלו, לא נחים לרגע. כולם חשים מחויבים לשינוי, ופועלים ללא לאות כדי להביא את הבשורה לרחובות.


בימים אלה, עולה לאוויר קמפיין חדש, תחת הכותרת "אתם מצביעים רחובות מנצחת", אשר מביא את בשורת השינוי הצפוי לעיר בראשותו של דיל. דיל מגיע לשנות את המצב הקיים, של עיר המתנהלת ללא תכנית ועם תקציב לא ברור, ובחזונו הוא מוביל אותה קדימה אל פסגות חדשות, תוך שהוא משפיע על אנשים ותהליכים ומייצר שינויים משמעותיים שיורגשו בכל תחום ופינה בעיר.


דיל: "רחובות מנצחת – זה החזון שלי ולשם אני מרכז את כל הידע והתכניות שיצרתי. העירייה בראשותי תיערך לצמיחה מבוקרת של העיר באופן שיאפשר איכות חיים גבוהה, סל שירותים עשיר, תחבורה יעילה ומקורות כספיים לעיר איתנה. מזמין את כל מי שעתיד העיר חשוב לו, להיכנס לאתר ולקרוא את תכנית מתן".

לתכנית מתן באתר >> www.matandil.co.il

לחוברת הדיגיטלית >> bit.ly/3RDRGY5

התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה קורה לחשמל באיזור מרמורק?
  הגב 29.09.23 08:00
 • אורח
  סוף סוף יש לנו מנהיג... רק מתן דיל
  הגב 29.09.23 08:51
 • אורח
  פלקט. לא יותר מזה
  הגב 29.09.23 10:02
 • אורח
  לא מצביעים למועמדים דתיים. אלו התגלו הכי צבועים. שפירקו את העם. קרע שיש היום בעם לא היה אף פעם והכל בחסות דת
  הגב 29.09.23 13:01
 • אורח
  בהצלחה
  הגב 29.09.23 19:43
 • אורח

המבוגר האחראי: בסיעת אחדות בראשות רחמים מלול חושפים את הקמפיין החדש של ראש העיר "המבוגר האחראי שישמור על העיר - רחמים מלול בוחרים באחריות"

"במהלך סיורי השטח תושבים פונים למלול ואומרים לו שבעת הזו חייבים ידיים אחראיות על ההגה והם חשים כי זו אינה העת לנסיונות וחייבים מבוגר אחראי- אדם שקול ממלכתי ובעל נסיון עשיר שידע לאחד ולקרב בין המגזרים השונים. ", אמרו במטה הסיעה.

מערכת האתר | | תגובות: 12


המבוגר האחראי: בסיעת אחדות חושפים היום את הקמפיין החדש של ראש העיר רחמים מלול וסיעתו

הקמפיין ממשיך את הקו הממלכתי והמאחד שהציג מלול לאורך כל הקמפיין ומבליט את הנסיון והעשייה. לדברי בכירים במטה אחדות, המסר החדש של הקמפיין עלה מהשטח.

מטה אחדות: " בשיחות עם תושבים רבים בעיר עלתה דאגה מהפילוג והקיטוב בעיר.

התחושות שעלו הן שהמועמדים האחרים מתכתשים ביניהם ונמצאים בתחרות מי יקצין יותר, יפלג יותר ויכפיש את האחר רק בשביל להבחר.

"במהלך סיורי השטח תושבים פונים למלול ואומרים לו שבעת הזו חייבים ידיים אחראיות על ההגה והם חשים כי זו אינה העת לנסיונות וחייבים מבוגר אחראי- אדם שקול ממלכתי ובעל נסיון עשיר שידע לאחד ולקרב בין המגזרים השונים.

הרגשנו שהקולות הללו אותנטיים ומבטאים חשש אמיתי והחלטנו ללכת איתם ולבטא אותם בקמפיין שלנו לחודש האחרון.

אנחנו מאמינים שהקמפיין החדש יעצים את התנופה האדירה שאנחנו מרגישים בשבועות האחרונים."

מסכמים במטה אחדות.


בחירות 2023

הכתבה מטעם המועמדים
התפרסמו 12 תגובות לכתבה.
 • אורח
  המבוגר האחראי הזה הכניס את העירייה לגרעון על מה הוא צדבר
  הגב 28.09.23 19:03
 • אורח
  אוי אוי אוי
  28.09.23 19:20
 • אורח
  העובדה זה הפוך קיבל את העיר עם קופה בגרעון והיום ההיפך
  28.09.23 19:49
 • אורח
  רחמים ראש העיר הכי אהוב ב 20 השנה האחרונות
  28.09.23 21:12
 • אורח
  רחמים תודה אנחנו נמשיך מכאן. די
  הגב 28.09.23 19:49
 • אורח
  רחמים הציבור מאחוריך אהוב שלנו
  28.09.23 21:13
 • אורח
  נו באמת. מספיק עם המלול הזה
  29.09.23 09:48
 • אורח
  אחי אהוב ל דתיים
  הגב 28.09.23 22:26
 • אורח
  ומתכנן את כל השאר
  29.09.23 09:49
 • אורח
  המבוגר אחראי גם על סלילת דרך יבנה? שחרר אותנו עשית את הפדיחות שלך
  הגב 29.09.23 00:13
 • אורח
  פדחן אמיתי. להחליף!
  הגב 29.09.23 09:49
 • אורח
  בהצלחה באופוזיציה
  הגב 29.09.23 19:45
 • אורח

סט 4 המינים ב - 10 ש"ח ברחובות! הערב חמישי בשעה 20:00 - 22:00 תחל מכירת סט 4 המינים ב - 10 ש"ח בחוויות קריית משה לכלל תושבי רחובות ... לפרטים נוספים: עוקשי אליה – 050-4140661 | עובד ראובן 050-4304205

המלאי מוגבל כל הקודם זוכה

מערכת האתר | | תגובות: 2


ביוזמת סגן ראש העיר אמיתי כהן, הערב יפתח מוקד במרכז חוויות קרית משה לרכישת סט ארבעת המינים בעלות של 10 ש"ח


בהמשך לפרויקט ארבעת המינים ביוזמת סגן ראש העיר ויו"ר רשת חוויות, אמיתי כהן, הערב יפתח בין השעות 20:00 – 22:00 מכירת ארבעת המינים בעלות מסובסדת של 10 ₪ לסט, במרכז חוויות קרית משה.


לפרטים נוספים: עוקשי אליה – 050-4140661 | עובד ראובן 050-4304205


סגן ראש העיר, אמיתי כהן:

"חגי תשרי מסמלים את האחדות הישראלית והמשפחתית, הכנסת האורחים, קבלת האחר והערבות והנתינה ההדדית של עם ישראל. אני שמח שגם השנה בזכות המתנדבים והתורמים המסורים, אנו יכולים לאפשר לכלל התושבים המעוניינים בכך לחגוג את חג הסוכות כמיטב המסורת. זוהי זכות עבורי להירתם למען קהילת העיר בכל השנה ובחגי תשרי בפרט, תודה לכל המסייעים להצלחת פרויקט חשוב זה"
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בחירות
  הגב 29.09.23 10:01
 • אורח
  מי משלם על זה? ולמה הציבור צריך לשלם על זה? מי שרוצה שיקנה. לאן המדינה מדרדרת....
  הגב 29.09.23 12:58
 • אורח

אושר תקציב של כחצי מיליון שקל לשיפוץ הבריכה הטיפולית בחוויות שוויץ המדע רחובות

ברשת חוויות פרסמו בימים אלו הודעה למשתמשים לפיה במהלך תקופת השיפוץ, מקלחות ושירותי הבריכה יהיו סגורים למשך חודש ימים החל מתאריך 1.10.23. עוד נמסר כי על מנת לאפשר המשך פעילות סדירה בחדר הסטודיו של חוגי המרכז, הגישה אליהם תתבצע דרך המעלית או מדרגות החירום.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


אושר תקציב של כחצי מיליון שקל לשיפוץ הבריכה הטיפולית בחוויות שוויץ המדע

יוצא לדרך פרויקט לחידוש מלתחות הבריכה הטיפולית של רשת חוויות. העבודות יתבצעו בחודש הקרוב ובמסגרתן ישופצו המקלחות וחדרי ההמתנה וכן, תחודש עמדת הקבלה. בין היתר, מדובר בהחלפת והצבת מתקני ייבוש מתקדמים, ריצוף חדיש, מערכת תאורה, מיזוג והכל בתכנון ועיצוב ייחודי, בליווי מעצבת פנים.

גולן ביטון, מנכ"ל הרשת מסר כי: "הבריכה נותנת מענה למאות תושבות ותושבי העיר, החל מילדים ועד גיל הזהב עם מגוון טיפולים במים ע״י צוות מומחים בתחום, כולל מגוון חוגים. החלטת ראש העיר וסגן ראש העיר ויו"ר הרשת להשקיע תקציב ניכר בחידוש המלתחות תתרום הן לחוויה של המשתמשים והן לאיכות וניראות הבריכה הייחודית, האיכותית והיחידה בעיר, המשמשת לטיפולים".

ברשת חוויות פרסמו בימים אלו הודעה למשתמשים לפיה במהלך תקופת השיפוץ, מקלחות ושירותי הבריכה יהיו סגורים למשך חודש ימים החל מתאריך 1.10.23. עוד נמסר כי על מנת לאפשר המשך פעילות סדירה בחדר הסטודיו של חוגי המרכז, הגישה אליהם תתבצע דרך המעלית או מדרגות החירום.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בימים ראשון עד רביעי 1-4.10 ייסגר חניון פארק המייסדים והחניון ושביל הגישה הצמודים למועדון ויצ"ו ברחובות בעקבות מופעי סוכות שיתקיימו בפארק

בכל אחד מהימים הפארק יהיה סגור להולכי רגל ומבקרים החל משעות הצהריים לצורך הכנת הפארק לאירועים ועד לגמר האירוע.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
עיריית רחובות


במהלך חול המועד סוכות יתקיימו בפארק המייסדים מופעי סוכות עם מיטב אמני ישראל: מרגול, חיים משה, עמיר בניון, אביבה אבידן ועוד. בעקבות המופעים יחולו שינויים בהסדרי החנייה באזור.

ביום ראשון, 1.10.23, ט"ז בתשרי תשפ"ד, החל מהשעה 23:30 בלילה ייסגרו לחניית כלי רכב חניון פארק המייסדים והחניון ושביל הגישה הצמודים למועדון ויצ"ו לצורך ביצוע עבודות הקמת האירוע וקיומו.

לא תתאפשר כניסת כלי רכב לחניונים אלו עד ליום רביעי ה-4.10.23, י"ט בתשרי בשעה 24:00 בלילה.

בכל אחד מהימים הפארק יהיה סגור להולכי רגל ומבקרים לצורך הכנת הפארק לאירועים ועד לגמר האירוע. ביום שני, 2.10, הפארק ייסגר החל מהשעה 13:00. בימים שלישי ורביעי, 3-4.10, הפארק ייסגר החל מהשעה 15:00.


חניה חלופית

• בימי חול המועד סוכות החניה בכחול-לבן הינה בחינם לתושבי העיר.

• בקניון רחובות (שעתיים ראשונות בחינם).

• בחניון הכורכר הצמוד לפארק המייסדים - כניסה מרחוב השופטים (בתשלום) וברחובות הסמוכים, בהתאם להוראות השילוט.


הסדרי נגישות

• במהלך האירוע תתאפשר חניית נכי גפיים בלבד בחניון פארק המייסדים (כניסה מרחוב השופטים).

• באירוע יוצבו תאי שירותים נגישים.

• כניסות נגישות למתחם האירוע בכניסה הראשית, בצומת הרחובות הרצל-לבקוביץ ובהרצל – בכניסה מול השוק העירוני.

• באירוע תוצב מערכת עזר לכבדי שמע, ניתן לקבלה בעמדת הסאונד הממוקמת במרכז הפארק.

• לא תתאפשר כניסת בעלי חיים, למעט חיות שירות לטובת המסתייעים.

הנחיות משטרת ישראל, השיטור העירוני ואגף הבטחון בעיריית רחובות

לא תתאפשר הכנסת כלי נשק, חפצים מסוכנים, צעצועים מסוכנים מכל סוג שהוא, ספריי קצף, משקאות חריפים, בקבוקי זכוכית ופחיות שתיה. כמו כן, לא תתאפשר כניסת אופניים מכל סוג שהוא, קורקינט חשמלי, סקייטבורד וכלים ממונעים מכל סוג שהוא.

המוקד העירוני 106 זמין לפניותיכם 24 שעות ביממה.

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איזה מופעים יש בסוכות?
  הגב 28.09.23 21:32
 • אורח

רחובות במקום הראשון בישראל! עיריית רחובות זכתה במקום הראשון בארץ בתחרות מוכנות לחירום וגם ב-5 כוכבי יופי בתחום אחזקת מקלטים הציבוריים וכשירותם

כאות הכרה וחיזוק, פיקוד העורף הכריז על הענקת פרס זכייה בסך 40,000 ₪ לעיריית רחובות שייעודו עבודות שיקום ואחזקת מקלטים ציבוריים ברשות.

מערכת האתר | | תגובות: 10


עיריית רחובות – העיר במקום הראשון בישראל במוכנות לחירום!

בטקס מיוחד שהתקיים היום במעמד אלוף פיקוד העורף רפי מילוא- עיריית רחובות זכתה במקום הראשון בארץ בתחרות מוכנות לחירום וגם ב-5 כוכבי יופי בתחום אחזקת מקלטים הציבוריים וכשירותם

לאור הזכייה עיריית רחובות זכתה בפרס כספי מיוחד מטעם פיקוד העורף בסך 40,000 שקלים לטובת תחזוקת מקלטים ציבוריים ברשות

המועצה לקריה יפה ופיקוד העורף ערכו את התחרות במסגרתה נבחנו ערים, רשויות ומועצות מקומיות בכל רחבי הארץ בתחומי החירום על כל היבטיו השונים: עבודה שוטפת מול פיקוד העורף, קיום תרגילי היערכות למצבי חירום, תפקוד בזמן חירום, הצטיידות, מקלטים ועוד.


מבין כל הערים הגדולות בישראל, רחובות נבחרה לעיר במקום הראשון בתחום מוכנות חירום וזכתה בחמישה כוכבי יופי בתחום המקלטים. הזכייה נומקה בהסבר מקיף של פיקוד העורף ופירוט העשייה הרחבה של אגף החירום והביטחון בעירייה, הכוללת בין היתר: קיום תרגילים למצבי חירום שונים- רעידת אדמה, ירי טילים ועוד, רכישת אמצעים טכנולוגיים המשפרים את ביצועי הרשות בשעת חירום, הקמת יחידת החילוץ העירונית, ניהול מצבי חירום בזמן אמת ועוד. את מחלקת החירום בעיריית רחובות מוביל ראש אגף הביטחון , החירום והבטיחות אליצור זרחי, מנהל מחלקת החירום באגף, בצלאל שרעבי, רכז חירום, לידור יעקב שמבה וממונה המקלטים בעיר- אלי דרעי.

כאות הכרה וחיזוק, פיקוד העורף הכריז על הענקת פרס זכייה בסך 40,000 ₪ לעיריית רחובות שייעודו עבודות שיקום ואחזקת מקלטים ציבוריים ברשות.


אליצור זרחי, מנהל אגף ביטחון, בטיחות, חירום, תקשוב ומוקד עירוני:

"לאורך כל השנים קיבלנו תמיכה מלאה מראש העיר שהקדיש משאבים וזמן רב כדי שרחובות תהיה ערוכה לחירום בכל עת. לאחר השקעה של שנים רבות אנו זוכים לראות פירות ורחובות נבחרה לעיר הראשונה בישראל בהיערכות לחירום. הזכיה מצטרפת לשבחים שלהם זכינו מפיקוד העורף על תפקודה העיר, העירייה וראש העיר באירועי החירום האחרונים ועל המוכנות לשעת חירום. אנו מודים לפיקוד העורף ולמועצה לישראל יפה על הבחירה בנו ונמשיך להשקיע, לתכנן ולהשתפר כל הזמן".
התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אין על מלול! מספר 1!
  הגב 28.09.23 16:38
 • אורח
  קדנציה אחרונה. שנה טובה.
  28.09.23 17:59
 • אורח
  הוא לא קשור לזה והוא לא מספר 1
  29.09.23 22:32
 • אורח
  כל הכבוד למח החירום והביטחון ולעומד בראשם אלי זרחי👏 אך מה שווה שעיר עצמה לא נקיה ומטופחת כמו המקלטים חבל
  הגב 28.09.23 17:30
 • אורח
  מי האדיוט שהעניק לה את ההצטיינות. עירית רחובות לא דואגת לחיי כל האזרחים שמתגרוררים בשכונים ותיקים,סלע ועוד שאין להם ממד בבתיהם ולא מאפשרת להם להעמיד ממד בחצרות שלהם בלי רשיונות ובלי שהממד לא יוצמד לבניין, ומה אם אין מקום להצמיד לבניין????? עיריה בלי שכל ישר!!! כתרים ופרסים לא מעניינים אותנו האזרחים כי אנחנו יודעים שהכל שקר.
  הגב 28.09.23 17:34
 • אורח
  שקר וכזב יש מקלטים ציבורים בסלע בותיקים המקלטים מטופלים ופתוחים
  29.09.23 22:37
 • אורח
  באמת נראה לכם שהזקנים באושיות וקריית משה מסוגלים לרוץ למקלט כשיש צבע אדום? תפזרו מיגוניות, ותאשרו פינוי בינוי.
  הגב 28.09.23 18:00
 • אורח
  אסור לתת לאף אחד יותר מ 2 קדנציות
  הגב 30.09.23 05:10
 • אורח
  מה שלא היה טוב לנתניהו לא טוב למלול
  30.09.23 09:51
 • אורח
  כול המיקלטים רק באיזור של הטחונים של רחובות מטופלים ברחובות
  הגב 30.09.23 10:08
 • אורח

פורום רחובות

הפורום נועד לאפשר לתושבי רחובות להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
25.09.23 07:28
"הארגון" ארגון פגישות מחזור https://lp.vp4.me/ozy7
אורח
21.09.23 09:28
תושביי רחובות ענהם בראשם ורואים הכול עיר מלוכלכת שכונות ותיקות מוזנחות הכול שקר והבל מי שקובע לצלחת מקבל הנבחרים הקיימים צריכים ללכת הבית ולהזרים דם חדש ולא להשאיר את הנוכלים מי בודק קריאות מוקד? תלמדו מפתח תיקווה יש מסך במשרד ראש העיר שרואה כול תקלה בו זמני ברחובות יש תמונה של מלול במוקד!!
אורח
24.09.23 03:41
כנראה עשיתי את המסלול הפוך ממך אני גרתי ברחובות 36 שנים ועברתי לפתח תקווה תבוא תראה את השכונה שלי גועל נפש לא שיפצו את הרחוב והגינה של הילדים שלי 20 שנה וכול העיר מלאה תמונות של רמי גרינברג ראש העיר
אורח
24.09.23 17:33
המלכלכים כרגע צמים בכיפור אולי הם מתפללים שהפראיירים ינקו במקומם
אורח
28.09.23 14:35
אתה איש מסכן חשבתי שאתה אנטישמי, אבל מהר מאד הבנתי שאתה מסכן, נכה ברוח, ואכול שנאה עצמית. תמשיך להתגולל בבוץ של עצמך. ואגב, המלכלכים שמתפללים - נמשיך להתפלל ושיצא לך העינים, לא שמים עליך ועל שכמותך, אתם זן שנעלם מהשיח לאט לאט, הציבור בישראל יותר מסורתי יותר מכבד יותר אוהב יותר מחובר, אתה מסכן מחוץ למשחק. צפייה מהנה...
אורח
21.09.23 01:33
מתן הוא ראש העיר נקודה לא מלול שלא עשה כלום ושום דבר לא מרקוביץ שלא שמענו עליו עד היום וכמובן לא בלום שנתמך ע"י איש הקפיצים יאיר לפיד
אורח
24.09.23 03:43
אתה יכול להגיד הכול אבל להגיד שמלול לא עשה כלום???
אורח
28.09.23 14:35
מה מלול עשה? תן השגים, בבקשה.
אורח
19.09.23 23:53
איך מרקוביץ שיושב בעיריה כול כך הרבה זמן ועשה כלום ושום דבר למען הציבור החילוני מעמיד עצמו לבחירה כנציג החילוניות ? הקהל לא טיפש...די לשקרים!!
אורח
13.09.23 17:39
מתן דיל , ראש העיר הבא מבחינתי, בבקשה תעשה קצת מזרקות מים בעיר, בכיכרות , זה כל כך חסר , ומעלה את רמת העיר ,לכל הערים שמשקיעות בעצמן יש , גם לרחובות מגיע.
אורח
15.09.23 09:01
עדיף בלי ראש עיר
אורח
15.09.23 09:26
חחחח, מזרקות חסר לבחור בחיים.
אורח
07.09.23 22:34
כאחד שמסתובב במסגרת עבודתי בארץ ושם לב לנקיון ולגינון בערים בהם אני נמצא יש ללמוד מהעיר פתח תקוה שנושא הנקיון אצלה היה ירוד מאוד והודות לראש העיר רמי גרינבג שמכהן סהכ ארבע שנים שם במקום הראשון את חזות העיר והיום תענוג להסתובב ברחובות פתח תקוה אם זה בשכונות או ברחובות הראשיים הכל נקי מגונן מעיר כאת צריך ללמוד
אורח
14.09.23 20:47
שימו לב היכן בדיוק העיר מלוכלכת מאד, שקיות אשפה זרוקות על המדרכות ובחצרות הבתים טיטולים זרוקים ועגלות תינוקות בחצרות קשורות לעמודי בניינים, כביסה על חבלים בין עמודי הכניסה, בושה וכלימה ממש, איזורים לתפארת רחובות, בדיוק כמו בשכונות בירושלים ובבני ברק שהן שתי הערים העניות בישראל, ואוסיף את בית שמש וביתר עלית, ואת השאר תוסיפו אתם.
אורח
28.09.23 14:37
עוד אנטישמי. בא איתי לסיבוב בתל אביב אני יראה לך כמה זוהמה יש שם. אבל שיצא לך העינים ותתפוצץ, אף אחד לא סופר אותך מסכן שכמוך. תוך כמה שנים הדתיים-מסורתיים שולטים כאן ביד רמה לתפארת מדינת ישראל
אורח
04.09.23 18:34
לא צריך מזרקות צריך לנקות!!!! רחוב ביחו רחוב הרצל גם החזית לשוק איכס
אורח
04.09.23 18:31
תעזבו פארקים תעזבו פסטיבלים תעזבו שבילים תשקיעו קצת ולנקות את הקניון את הרחוב הראשי החזית של הקניון רציף האוטובוסים מסריח שתן וצואה מלוכלך ברמות שאין הסבר לא נקי מוזנח גועל נפש של מקום


במהלך חול המועד סוכות יתקיימו בבית ויצמן רחובות סיורים לכל המשפחה וגם משחק אינטראקטיבי בו המשתתפים יפגשו ויכירו את הדמויות ההיסטוריות בבית הנשיא הראשון

שימו לב לסיורים יש לבצע הרשמה מראש. לתושבי רחובות תינתן הנחה בהצגת ספח ת.ז

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בית ויצמן יהיה פתוח בכל ימי חול המועד ובו יתקיים סיור מודרך בכל יום בעברית בשעה 12:00 בהרשמה מראש פה>> bit.ly/whsukkot23

בנוסף, כל יום, בין השעות 09:00-15:00, יתקיים משחק סוכות מיוחד למשפחות:

"אושפיזין בית ויצמן" – משחק אינטראקטיבי בו המשתתפים יפגשו ויכירו את הדמויות ההיסטוריות בבית הנשיא הראשון!

המשחק פתוח לכולם ואין צורך בהרשמה מראש, לשאלות נוספות אתם מוזמנים להתקשר>> 08-9343230

שימו לב במהלך החג תינתן הנחה לתושבי רחובות בהצגת ספח ת"ז – 15 ש''ח לאורח
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום ראשון 1.10 אביב איטח יוציא הסעה מרחובות לחגיגת סוכות המסורתית של השר ישראל כץ - יש לבצע הרשמה מראש בלינק המצורף

ההסעה תצא ממטה הבחירות הנמצא ברחוב הרצל

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


כמיטב המסורת השר ישראל כץ מזמין את פעילי הליכוד לסוכה המסורתית שתוקם ביום ראשון 1.10.23.

במטה הליכוד ברחובות בראשות אביב איטח, יוציאו באותו היום הסעה בשעה 18:00 ממטה הבחירות הנמצא ברחוב הרצל 125

יש לבצע הרשמה מראש https://forms.gle/2VafYSbe78YuyUYUA

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

היום חמישי 28.9 מכבי שעריים תשחק בבית מול הרצליה ומרמורק תצא למשחק חוץ מול מודיעין

המשחקים מתקיימים במסגרת המחזור הרביעי של הליגה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


היום חמישי 28.9 יתקיימו משחקי המחזור הרביעי בליגה א דרום כאשר מכבי שעריים תשחק בבית ומרמורק תצא למשחק חוץ.

מכבי שעריים רחובות - הפועל הרצליה עירוני המשחק יחל בשעה 15:45

שעריים נמצאת במקום ה11

עירוני מודיעין - הפ' מרמורק רחובות חיים המשחק יחל בשעה 16:30

מרמורק נמצאת במקום ה13
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יפסידו
  הגב 28.09.23 14:45
 • אורח
  שעריים ומרמורק לא מסוגלות לנצח קבוצות בליגה למקומות עבודה.לשתי הקבוצות אין מה לחפש בליגה א היא גדולה עליהם
  הגב 28.09.23 15:48
 • אורח
  העיקר פקקים באזור האיצטד
  הגב 28.09.23 18:39
 • אורח
  שעריים יהו הפתעת העונה מרמורק תרד ליגה
  הגב 28.09.23 19:30
 • אורח

הולך רגל נפגע באורח קשה בתאונת דרכים על כביש 411 ליד צומת בילו ברחובות: צוותי איחוד הצלה העניקו סיוע רפואי ראשוני

צילום דוברות איחוד הצלה

מערכת האתר | | תגובות: 2בשעה 13:00 התקבל דיווח על הולך רגל שנפגע מרכב בכביש 411 סמוך לצומת ביל"ו. חובשים ופראמדיקים של מד"א וכונני איחוד הצלה העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח קפלן גבר כבן 60 במצב קשה, בהכרה, עם חבלה רב מערכתית.


חובשי רפואת חירום במד"א עדן סיני וברוך הרשקוביץ סיפרו:

"הולך הרגל שכב על הכביש כשהוא סובל מחבלות בכל חלקי גופו לאחר שנפגע מרכב, הוא היה בהכרה ומיד התחלנו להעניק לו טיפול רפואי מתקדם בשטח שכלל חבישות ומתן תרופות ופינינו אותו בניידת טיפול נמרץ לבית החולים כשמצבו יציב."

אלירן יצחקי ודוב וידר, חובשים באיחוד הצלה

שטיפלו בנפגע, מספרים שמצאו את הגבר שוכב על הרצפה, סובל מחבלות קשות בראשו ובגפיו התחתונות. לאחר הטיפול הראשוני, הוא פונה לבית החולים קפלן בניידת טיפול נמרץ, ומצבו מוגדר כקשה.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  רפואה שלמה לנפגע בתאונה אמן 🙏
  הגב 28.09.23 13:46
 • אורח
  רפואה שלימה
  הגב 28.09.23 18:38
 • אורח

אור ירוק: בשנה האחרונה נפגעו ברחובות 25 אזרחים ותיקים בתאונות דרכים

בעשור האחרון 2013 ועד 2022 נפגעו מעל 300 אזרחים ותיקים בתאונתו דרכים בעיר

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
אור ירוק


77 אזרחים ותיקים נהרגים בתאונות דרכים מדי שנה, תל אביב-יפו בראש

מתחילת שנת 2023 נהרגו 61 אזרחים ותיקים (65+) בתאונות דרכים -22% מכלל ההרוגים בתאונות דרכים השנה וכפול מחלקם באוכלוסייה. בעשר השנים האחרונות (2022-2013) נהרגו 768 אזרחים ותיקים בתאונות דרכים, 77 הרוגים מדי שנה בממוצע, כך עולה מנתוני עמותת 'אור ירוק' המבוססים על נתוני הלמ"ס. הנתונים מתפרסים לרגל יום הזקנה הבין לאומי שחל ב-1 באוקטובר. מטרת המועד הוא להעלאת המודעות הציבורית בנושאים המשפיעים על אזרחים ותיקים ולהביע הערכה לתרומתם של אנשים מבוגרים לחברה.


62% מההרוגים - בתחום העירוני

עוד עולה מהנתונים כי 48 אזרחים ותיקים נהרגים מדי שנה בממוצע בתחום העירוני -62% מהאזרחים הוותיקים שנהרגו בתאונות דרכים בעשור החולף (2022-2013).


בשנת 2022 נפגעו בתאונות דרכים בתחומי הערים והישובים 1,444 אזרחים ותיקים בני 65 ומעלה. מתוך האזרחים הוותיקים שנהרגו בתאונות דרכים בתחום העירוני 47 נהרגו ו-350 נפגעו קשה.


תל אביב-יפו בראש

מבט על רשימת הערים שבהן נפגעים הכי הרבה אזרחים ותיקים בתאונות דרכים חושף כי בתל אביב-יפו נפגעו הכי הרבה אזרחים וותיקים בעשור החולף ( 2,234 נפגעים), גבוה יותר מאשר בירושלים (1,145 נפגעים) שניצבת במקום השני. השלישית במספר הנפגעים הגבוה היא חיפה שבתחומיה נפגעו 1,125 אזרחים ותיקים בתאונות דרכים.


ברחובות נפגעו בעשור האחרון 333 אזרחים ותיקים בתאונות דרכים מתוכם 10 נהרגו. כאשר מסתכלים על השנה האחרונה 2022 נפצעו 25 אזרחים ותיקים בעיר 24 פצועים קל ו1 פצוע קשה2013-202220212022
רחובותסה''כ3332125
רחובותפצוע קל2811824
רחובותפצוע קשה4221
רחובותהרוג101

לדברי אור ירוק האזרחים הוותיקים הם אוכלוסייה הנמצאת בסיכון גבוה להיפגע בתאונות דרכים. פגיעת רכב, ולו הקלה ביותר, באדם מבוגר עלולה להיות קטלנית עבורו, להבדיל מפגיעה דומה באיש צעיר, שביכולתו להתאושש ולהחלים. ככל שהגיל מתקדם, כך נסוגות המיומנויות הפיזיות והקוגניטיביות, צפיפות העצם יורדת והיא נשברת ביתר קלות, הראייה והשמיעה נפגעות וקשה יותר להיזהר מפני סכנות, זמני התגובה מתארכים, כוח השרירים נחלש וחלוקת הקשב נעשית קשה.


המציאות מחייבת את משרד התחבורה והבטיחות בדרכים ואת הרשויות העירוניות למצוא פתרונות יעילים להפחתת ההיפגעות בקרב הקשישים. יש להתאים את תשתיות הדרך לנוכחותם של האזרחים הוותיקים, תוך התחשבות בצרכיהם הייחודיים. במספר פעולות פשוטות ניתן להציל חיים רבים:


ריסון מהירות נסיעת כלי הרכב באזורים בהם יש ריכוז גבוה של אזרחים ותיקים, באמצעות התקנת פסי האטה שמפחיתים את תאונות הדרכים ב-40% במקומות שבהם הם מוצבים.


הארכת משך האור הירוק ברמזור באזורים בהם ישנו מספר רב של אזרחים ותיקים, יש להאריך את משך מופע האור הירוק ברמזור, כדי לאפשר להם לחצות את הכביש בבטחה ובנחת.


טיפול במפגעי בטיחות כגון בורות פעורים במדרכות, הנמכת מדרכות בירידה למעברי חציה, שיפור הנראות על ידי סימון מובלט של מעברי החציה וכד'.
עו"ד יניב יעקב מנכ"ל עמותת אור ירוק:

"בשנים האחרונות אנו עדים לעליה במספר האזרחים הוותיקים שנהרגו בתאונות דרכים וזה מחייב את משרד התחבורה והבטיחות בדרכים לפעול על מנת לשמור על ההורים של כולנו. אנשים מבוגרים מפחדים לצאת מהבית. את המציאות הזאת חייבים לשנות באמצעות שיפור התשתיות בסביבת ריכוז גבוהה של אזרחים ותיקים - בתי אבות, מרכזי יום לקשיש ומרפאות. האחריות היא משרד התחבורה והבטיחות בדרכים והרשויות המקומיות. יישום תכנית כוללת של שיפור תשתיות בכל ערים והישובים יוביל לצמצום היפגעותם הגבוהה של אזרחים וותיקים ויציל חיים".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בני ה65+ ברחובות מהווים 16% מאוכלוסיית העיר

בסוף שנת 2022 מנתה אוכלוסיית האזרחים הוותיקים כ1.202 מיליון איש מתוכם 536 אלף גברים ו666 נשים. כ42% מהאזרחים הוותיקים הם בני 75+

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


לקראת חודש האזרח הוותיק הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה מפרסמת נתונים על האזרחים הותיקים בישראל.

בסוף שנת 2022 מנתה אוכלוסיית האזרחים הוותיקים כ1.202 מיליון איש מתוכם 536 אלף גברים ו666 נשים. כ42% מהאזרחים הוותיקים הם בני 75+

כ4% מבני ה65 גרו במוסדות (בתי אבות, דיור מוגן, הוסטלים ועוד).

תוחלת החיים בלידה עמדה על 80.7 בקרב הגברים ו84.4 בקרב הנשים.

בשנת 2022 השתתפו בכח העבודה 21.4% מבני 65+

הכנסה כספית ברוטו של משק בית של בני 65+ הייתה 12,412 ש"ח בממוצע. כ196.5 אלף מבני 65+ רשומים במשרד הרווחה והביטחון החברתי.

ברחובות יש 24.3 אלף אזרחים ותיקים אשר מהווים 16.1% מאוכלוסיית העיר.


התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עד 120
  הגב 28.09.23 10:18
 • אורח
  אמן. אבל אי אפשר להתעלם מזה שהצעירים נאלצים לעזוב את העיר כי היא יקרה מדי. וזה מחדל.
  28.09.23 18:01
 • אורח

בימים שני עד רביעי 2-4.10 המזרקות בפארק המייסדים רחובות יפעלו עד השנה 14:00

השינוי הוא בעקבות הופעות חול המועד המתקיימות במקום

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
עיריית רחובות


הודעת עיריית רחובות

שימו לב

בימים ב׳-ד׳ (2-4.10) המזרקות יפעלו עד השעה 14:00 בלבד בשל ההופעות המתקיימות בפארק המייסדים.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נועה פנחס תלמידת קריית החינוך אמי"ת רון ארד ברחובות זכתה במקום הראשון בפסטיבל השיר הבא לצעירים שהתקיים באשדוד

מסורת פסטיבלי הזמר היחודיים אותה מוביל המנהל האומנותי אלי ניסמן הפכה למסורת ומדי שנה נערכים שני פסטיבלים שמקדמים שירים מבצעים ויוצרים בטעם של פעם.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
קריית החינוך רון ארד


הוכרזו הזוכים פסטיבל "השיר הבא" לצעירים 2023

פסטיבל "השיר הבא" לצעירים 2023 בניהולו האמנותי של אלי ניסמן, הגיע לסיומו השבוע ברחבת קריית התרבות ע"ש צבי צילקר באשדוד. בפסטיבל הוענק פרס מפעל חיים לציונה קיפניס , כלתו של לוין קיפניס ואות הערכה למורה לפיתוח קול תמרה צ'רניאק והוכרזו הזוכים במקומות הראשונים ובפרס הגדול.

מסורת פסטיבלי הזמר היחודיים אותה מוביל המנהל האומנותי אלי ניסמן הפכה למסורת ומדי שנה נערכים שני פסטיבלים שמקדמים שירים מבצעים ויוצרים בטעם של פעם. לקראת פסח נערך פסטיבל "השיר הבא" לזמרים מיקצועיים ולקראת סוכות נערך פסטיבל "השיר הבא" לזמרים צעירים. בשבוע שעבר נערכו צילומי משדר הפסטיבל בקרית התרבות ע"ש צבי צילקר עם כל השירים המשתתפים והוכרזו הזוכים.


פרס מפעל חיים ללוין וציונה קיפניס על טיפוח,קידום ושימור ספרות ושירה לילדים ולנוער.

אות הערכה מיוחד למורה לפיתוח קול תמרה צ'רניאק מאשקלון על טיפוח דור העתיד בתחום השירה הווקאלית

במקום הראשון זכו להקת פרחי שדרות בשיר משפחה ענקית , פריאל פרגר בשיר לקפוץ ,להקת צלילים חיים בשיר ואולי, להקת פופקידס בשיר היי עצור , מעיין אגמון בשיר לילה טוב ,מיה מדליה בשיר בואו נדבר וניק קיי בשיר הדברים הטובים.

זוכה נוספת היא נועה פנחס תלמידת כיתה י' בקריית החינוך אמי"ת רון ארד במקום הראשון עם השיר: נשיר למוזיקה.

בין יוצרי השירים שזכו חמוטל בן זאב,עברי לידר,סמדר שיר, משה דץ, שייקה פייקוב, טובה פורת, ברכה פדרמן, עמוס ברזל, יובל דור, שלומית אהרון, שמרית אור, קובי אשרת , דידי שחר, אלינה קולודז'ני, ליעד שר ורבים אחרים.

אלי ניסמן ,מנהלו האומנותי של הפסטיבל ציין את הרמה הגבוהה של כל המשתתפים ואת השירים האיכותיים ובירך את הזוכים בפרסים השונים. כמו כן הוא הודה לציונה קיפניס ולתמרה צ'רניאק על תרומתם בתחום והזמין את כולם לעקוב אחרי הקולות הקוראים שיפורסמו ב 2024 לקראת הפסטיבלים הבאים ואיחל לכל המשתתפים המשך הצלחה ועשייה אומנותית פוריה.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

יניב מרקוביץ ערך כנס עם מאות פעילים ופעילות בו אירח את ח"כ יבגני סובה ממפלגת "ישראל ביתנו"

יניב מרקוביץ' : "אנחנו נפעל לטובת התושבים ונקדם את הדברים החשובים לנו. ישבתי במשא ומתן עם כל הנציגים בעיר, היחידי שיש לו את היכולת להוביל את העיר זה יניב!״

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 7


יניב מרקוביץ' המועמד לראשות עיריית רחובות ומספר שתיים ברשימתו ׳רחובות אחת׳, יוליה קפלן, שהצטרפה לאחרונה לרשימה, קיימו אמש כנס עם מאות פעילים ופעילות בו אירחו את ח"כ יבגני סובה ממפלגת "ישראל ביתנו".

המועמד ומס' 2 ברשימה, הסבירו לפעילים כמה משמעותי החיבור ושיתוף הפעולה בין המפלגות המובססים על עקרונות ליברליים משותפים. ״יוליה ואני החלטנו לאחד כוחות בבחירות הקרובות, שמנו את טובת העיר לפני הכל, יחד נהפוך את רחובות לעיר ליברלית ומתקדמת. בזכות הכוח המשותף והפעילים הנלהבים, אני מאמין שנצליח וננצח את הבחירות, לטובת ילדינו ולטובת עתיד העיר רחובות", כך אמר בנאומו יניב מרקוביץ' והמועמדת יוליה הוסיפה: "אנחנו נפעל לטובת התושבים ונקדם את הדברים החשובים לנו. ישבתי במשא ומתן עם כל הנציגים בעיר, היחידי שיש לו את היכולת להוביל את העיר זה יניב!״

חכ יבגני סובה נאם ואמר:״ יניב מרקוביץ׳ הוא איש עשייה שיהפוך את רחובות לעיר מצויינת".

התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  קיבל את נושא הנקיון בעיר,העיר מטומפת.כמה פניות ושיחות וכלום לא השתנה. העיקר דאג שלא להעלות את נושא הורדת הארנונה לתושבים בעלי משפחות מרובות
  הגב 27.09.23 17:16
 • אורח
  מצבור של אנרכיסטים רק שלא יפגעו בחובשי כיפות
  28.09.23 05:57
 • אורח
  העיר חייבת טיפול רציני בנושא הניקיון, ניכר שבקדנציה הזאת לא נעשה הרבה בעניין הזה ואם בזה הציון לא עובר אז?....
  הגב 27.09.23 22:36
 • אורח
  הוא ידאג....למצעדי פידאראסים והפגנות נגד ממשלה??? עכשיו אני מודאג.
  הגב 27.09.23 23:47
 • אורח
  הוא ידאג שמה שקרה בתל אביב יקרה גם כאן פגיעה בחובשי הכיפות
  28.09.23 07:27
 • אורח
  ה"ליברלים" יריבו בינם לבין עצמם ולא יקדמו כלום! רחמים עשה מה שעשה לטובת העיר וצפוי שיפנה את מקומו - רוב תושבי העיר יבחרו במתן דיל לראשות עיריית רחובות - בהצלחה.
  הגב 28.09.23 10:08
 • אורח
  בהודעות שלו כתב לכם.ן מה שמעיד יותר מכל על הקשר האידאולוגי למירב מיכאלי ההזויה, נקווה שהצלחתו תהיה בהתאם. כמו עם ותיקי העבודה שלא זוכרים למה הם עדיין מצביעים לה, לפי התמונה יניב גייס עשרות קשישים שאין להם מושג מיהו ונראה כאילו גררו אותם להיפגש איתו (כמו להפגנות האמרכיסטים) כחלק מפעילות במתנ"ס. מביך על גבול המצחיק.
  הגב 28.09.23 11:12
 • אורח

ביום רביעי 4.10 יתקיים בספורטק רחובות הפנינג למשפחות מיוחדות עם הרקדה, מתחמי ספורט, מתנפחים ועוד

הכניסה חופשית, אך מותנה בהרשמה מראש ובהצגת תו נכה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


הפנינג ספורט חוויתי לכל המשפחות המיוחדות ברחובות!

החברה העירונית מזמינה את המשפחות המיוחדות להפנינג לכל המשפחה שיתקיים בחול המועד סוכות בספורטק

הרקדה, מתחמי ספורט תחרותי, מתנפחים, בועות סבון, מעגלי מתופפים ועוד

מתי? יום ד' | 4.10 | 16:00-20:00 | בספורטק העירוני.

לפרטים והרשמה >> did.li/6Bwaa

הכניסה חופשית, אך מותנה בהרשמה מראש ובהצגת תו נכה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בעקבות עבודות השיפוץ בבריכה הטיפולית במתנ"ס שוויץ המדע ברחובות החל מיום ראשון (1.10) המקלחות ושירותי הבריכה יהיו סגורים

חוגי הסטודיו יתקיימו כרגיל והגישה תתבצע דרך המעלית או המדרגות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


הודעת רשת חוויות

החל מתאריך ה-1.10.23 ייחל שיפוץ מקיף ומושקע בבריכה הטיפולית במרכז חוויות שוויץ המדע.

במסגרתו ישופצו המלתחות, חדרי ההמתנה וכן, תחודש עמדת הקבלה.

שימו לב כי במהלך תקופת השיפוץ (שצפויה להיערך כחודש ימים) מקלחות ושירותי הבריכה יהיו סגורים.

חוגי הסטודיו יתקיימו כרגיל והגישה תתבצע דרך המעלית או המדרגות.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מיצידי שלא היהי
  הגב 28.09.23 20:03
 • אורח

על פי נתוני משרד הבריאות אחוז הילדים הנמצאים בהשמנת יתר בכיתות א ובכיתות ז ברחובות הוא בין 6-13 אחוז

כך למשל אחוז הילדים הנמצאים בעודף משקל בכיתות א עומד על 9.6% לעומת 17.4% בקרב ילדי כיתות ז

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


נושא עודף המשקל וההשמנה עולה שוב ושוב על סדר היום הציבורי ואף נחשב כמחלה אשר משפיע על החיים של כולנו מבחינה בריאות וחברתית. על פי נתוני משרד הבריאות אשר בוחן את מצב בקרב ילדי ישראל הנתונים מראים כי ככל שהילדים גדלים כך עולה אחוז הילדים הנמצאים בעודף משקל/השמנה: בכיתות א אחוז ההשמנה עומד על 8.5% לעומת 14% בקרב תלמידי כיתות ז. כאשר מסתכלים על ערי ישראל הנתונים אפילו עוברים את הממוצע הארצי.

הנתונים לקוחים מאתר משרד הבריאות לשנת 2022 (על פי עקומת גדילה BMI, "עודף משקל" מוגדר אחוזונים 85-97, ו"השמנה" מוגדר מעל אחוזון 97).

נתונים ארציים

בכיתות א הרשויות בהן נמצא אחוז הילדים בעודף משקל ובהשמנה הן:

השמנה:

נתון ארצי: 8.5%

1. ג'סר א-זרקא עם 24.1%

2. בני עייש עם 22.4%

3. מזרעה עם 22.9%


עודף משקל

נתון ארצי 11.1%

1. אבו גוש עם 25.6%

2. הר אדר עם 22.2%

3 מעיליא עם 21.3%בכיתות ז הרשויות אחוז הילדים עם עודף משקל והשמנה הן

עודף משקל

נתון ארצי 17.4%

1. דבוריה 31.3%

2. עילוט 26.6%

3 אבו סנאן 25.4%


השמנה

נתון ארצי 14%

1. ג'סר א זרקא עם 43.1%

2. זמר עם 31.4%

3. קלנסווה 31.2%


תמונת המצב ברחובות

כיתות א

רחובות עם 9.6% עודף משקל ו6.1% בהשמנת יתר

סה"כ הBMI בקרב ילדי כיתות א ברחובות עומד על 15.7% שהוא מעט גבוה מהממוצע הארצי 19.6%


כאשר מתסכלים על תלמידי כיתות ז הנתונים מראים כי אחוז ההשמנה ועודף המשקל עולה ורחובות נמצאת בין הערים עם אחוז גבוה:

17.4% עודף משקל ו13.3% מהילדים נמצאים בהשמנת יתר

סה"כ הBMI בקרב ילדי כיתות ז ברחובות עומד על 30.7% שהוא מעט גבוה מהממוצע הארצי 31.4%
לפרטים נוספים באתר משרד הבריאות

https://datadashboard.health.gov.il/portal/dashboard/health
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  משמינים מנחת, כל הכבוד על ההישג😉😎
  הגב 28.09.23 11:13
 • אורח

השרה עידית סילמן היא שיאנית הוצאות הקשר עם הציבור מבין חברי הכנסת בישראל

בשנת 2022 הוציאה השרה 134 אלף ש"ח על הוצאות השר עם הציבור

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 13


השרה עידית סילמן היא שיאנית הוצאות הקשר עם הציבור מבין חברי הכנסת בישראל. כך עולה מנתוני כנסת ישראל אשר חושפים את הוצאות חברי הכנסת במהלך השנה האחרונה 2022.

על פי החוק התקציב נועד לפעילות פרלמנטרית של חבר/ת כנסת לצורך כיסוי הוצאותיו הכרוכות במילוי תפקידו כנבחר ציבור וההוצאות הנחוצות לו לשם שמירה על קשר עם ציבור הבוחרים.

התקציב לפעילות פרלמנטרית העומד לזכות חבר הכנסת מורכב מכמה משתנים, הקובעים את סכום התקציב לכל חבר הכנסת בנפרד: התפקיד שבו הוא נושא (שר, סגן שר), משך כהונתו במהלך השנה, העברת עודפי תקציב שלא נוצל משנה קודמת (להוציא מעבר בין שתי קדנציות), הוותק ועוד.


בראש הרשימה נמצאים/ות :

עידית סילמן 134,132.00 ש"ח

נעמה לזימי העבודה 123,308.00 ש"ח

גלעד קריב 114,987.00 ש"ח


תמונת המצב ברחובות
כאמור השרה עידית סילמן היא שיאנית הוצאות הקשר עם התושב עם מעל 130 אלף ש"ח


ח"כ עידית סילמן

בשנה האחרונה הוציאה חברת הכנסת 134,132 אלף ש"ח כאשר עיקר ההוצאות שלה היו על ייעוץ מקצועי שעמד על כ84,647 אלף ש"ח.

תקציב 2022 שעמד לרשות חברת הכנסת עידית סילמן כולל העברת יתרות תקציב משנה קודמת: 154,752 ₪

פרטיםסכום
צרכי משרד1,325 ש"ח
הדפסות ופרסומים455 ש"ח
כיבוד קל2,156 ש"ח
כנס הסברה3,724 ש"ח
הוצ' תקשורת733 ש"ח
קטעי עיתונות13,670 ש"ח
יעוץ מקצועי84,647 ש"ח
רשתות חברתיות17,466 ש"ח
מחשבים9,417 ש"ח
ציוד משרדי539 ש"ח
סך הכל לשנת 2022:
134,132 ש"ח
ח"כ גדי יברקן

בשנה האחרונה הוציא חבר הכנסת 51,887 אלף ש"ח כאשר עיקר ההוצאות היו על על קטעי עיתונות וייעוץ מקצועי.

תקציב 2022 שעמד לרשות חבר הכנסת דסטה יברקן כולל העברת יתרות תקציב משנה קודמת: 101,670 ₪

פרטיםסכום
צרכי משרד421 ש"ח
הדפסות ופרסומים1,000 ש"ח
כיבוד קל784 ש"ח
הוצ' תקשורת2,533 ש"ח
כנס הסברה3,415 ש"ח
קטעי עיתונות14,563 ש"ח
כבלים4,141 ש"ח
ייעוץ מקצועי14,625 ש"ח
אתר אינטרנט/רשתות חברתיות5,155 ש"ח
טלפון נייד4,852 ש"ח
ציוד משרדי398 ש"ח
סך הכל לשנת 2022:
51,887 ש"ח

ח"כ עופר כסיף

חבר הכנסת, כסיף הוציא במהלך השנה האחרונה 78 אלף ש"ח אלף ש"ח כאשר ההוצאה העיקרית הייתה על רשתות חברתיות ו

תקציב 2022 שעמד לרשות חבר הכנסת עופר כסיף כולל העברת יתרות תקציב משנה קודמת: 112,969 ₪

פרטיםסכום
צרכי משרד1,086 ש"ח
כיבוד קל1,703 ש"ח
הוצ' תקשורת1,091 ש"ח
עובד שכר בחפיפה14,811 ש"ח
קטעי עיתונות9,653 ש"ח
כבלים1,194 ש"ח
יעוץ מקצועי11,700 ש"ח
רשתות חברתיות24,481 ש"ח
ציוד מחשוב3,310 ש"ח
סקר6,300 ש"ח
טלפון נייד3,000 ש"ח
סך הכל לשנת 2022:
78,329 ש"חהתפרסמו 13 תגובות לכתבה.
 • אורח
  השרה סילמן כללה בהוצאות האלה גם את הקשרים והנסיעות שלה לארצות הברית כשילדיה היו שם לצורך לימודי שפה????
  הגב 27.09.23 14:33
 • אורח
  חיים נפלאים על חשבון שלנו
  27.09.23 14:59
 • אורח
  לפחות לא הלכה ביום כיפור להפריע לתפילות יהודים כמו האנרכיסטים
  27.09.23 16:30
 • אורח
  צרה צרורה בצרור הצרות
  27.09.23 17:32
 • אורח
  רק בזה היא שיאנית.בשאר היא לא עושה כלום.כנראה אלה ההוראות שמקבלת מהן זוגה.דואגת לשבת טוב על הכסא בממשלה.
  הגב 27.09.23 14:55
 • אורח
  🤣🤣🤣
  27.09.23 15:28
 • אורח
  הביתה!
  27.09.23 17:32
 • אורח
  מעניין מאוד מה היה טיבו של הייעוץ המקצועי?...
  הגב 27.09.23 15:21
 • אורח
  כמו כולם נהנית על חשבון הציבור בלי שתביא שום תועלת.
  הגב 27.09.23 15:23
 • אורח
  תועלת? נזק!
  27.09.23 17:33
 • אורח
  שרה של כלום חבל על כל פרוטה
  הגב 27.09.23 15:54
 • אורח
  הנזק של הכנסת והמדינה
  27.09.23 17:33
 • אורח
  איך הפשפש עלה למעלה...
  הגב 27.09.23 17:39
 • אורח

בליל הושענא רבא, ישיבת הדרום ברחובות מזמינה את התושבים לליל לימוד תורה עם : הרב בן ציון אלגאזי- ראש ישיבת רמת גן וראש צורבא מרבנן, הרב דוד טברסקי ראש ישיבת בני עקיבא הדרום , הרב מיכאל יימר – ראש ישיבת ההסדר שעלבים, הרב שמואל אליהו - רבה של צפת

הרב דוד טברסקי, ראש ישיבת בני עקיבא הדרום: ״אנו מזמינים את כל מי שחפצים ללמוד- ללימוד בליל החיתום עם הרבנים המנוסים והמרתקים ביותר. נשמח לראות את תושבי ותושבות רחובות, תלמידים, בוגרים והורים.כל מי שלא יוכלו להגיע, מוזמנים לצפות בנו באתר ישיבה״.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
ערב הלימוד לפני שנה


לימוד תורה מגוון ומרתק בליל הלימוד המסורתי שעורכת ישיבת הדרום בליל הושענא רבה שיחול ביום חמישי הבא

בליל הלימוד ישתתף מקבץ נדיר של ראשי ישיבות, רבה של צפת הרב שמואל אליהו ומרצים מבוקשים וידועי שם. ניתן לצפות בלימוד בשידור חי באתר ״ישיבה״.

בישיבת בני עקיבא הדרום ברחובות נערך כל שנה אירוע גדול בלילה הזה, עם מגוון של שיעורים מרתקים מפי רבנים מרצים מבוקשים וידועי שם. כולם מוזמנים להגיע.

גם השנה הכינו בישיבת בנ״ע הדרום לילה מושקע של לימוד תורה, אשר ייערך הן באופן פרונטלי והן באופן מקוון לכל מי שנבצר מהם מלהגיע והם רוצים להשתתף בלימוד.

החל מהשעה תשע בערב ועד 3:00 בלילה יתקיים מרתון של לימוד תורה עם רבנים ואישים: הרב בן ציון אלגאזי- ראש ישיבת רמת גן וראש צורבא מרבנן, הרב דוד טברסקי ראש ישיבת בני עקיבא הדרום , הרב מיכאל יימר – ראש ישיבת ההסדר שעלבים, הרב שמואל אליהו - רבה של צפת וחבר מועצת הרה"ר, הרב אליעזר מלמד - ראש ישיבת הר ברכה ועוד.


הלימוד יועבר בשידור חי באתר ״ישיבה״ בכתובת https://www.yeshiva.org.il

הרב דוד טברסקי, ראש ישיבת בני עקיבא הדרום: ״אנו מזמינים את כל מי שחפצים ללמוד- ללימוד בליל החיתום עם הרבנים המנוסים והמרתקים ביותר. נשמח לראות את תושבי ותושבות רחובות, תלמידים, בוגרים והורים. כל מי שלא יוכלו להגיע, מוזמנים לצפות בנו באתר ישיבה״.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  נראה שאמיתי ממש מקשיב ולומד...
  הגב 27.09.23 13:35
 • אורח
  פתוח גם לנשים?
  הגב 27.09.23 18:10
 • אורח

אמיר שרעבי ילד רחובות ואחיו של סמ"ר גיל שרעבי ז"ל, שנהרג באסון המסוקים מתמודד למועצת העיר רחובות ברשימת "רחובותי" בראשות עו"ד מתן דיל

אמיר שרעבי: "בחרתי להצטרף לרשימת "רחובותי" בראשות מתן דיל, כדי להצליח לתת פתרונות לתושבים, לרבות הנגשת השירות הציבורי לכל תושבי העיר."

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6


המועמד הרחובותי לראשות העיר, עו"ד מתן דיל, הגיש בשבוע שעבר את רשימת חברי סיעת "רחובותי", וביניהם, במקום השביעי, ניתן למצוא "רחובותי" אמיתי – אמיר שרעבי, אשר נולד ברחובות, מתגורר בה כל חייו ואוהב אותה בכל נימי נפשו, דור שלישי בעיר, לסבו שעלה מתימן הישר לשעריים, בשנות ה-30 של המאה הקודמת.*


אמיר, רואה חשבון במקצועו, בעל תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות ושני תארים שניים במשפטים ומנהל עסקים. בעל ניסיון עשיר כסמנכ"ל כספים במספר חברות בסקטור הפרטי והציבורי.


אמיר פעיל בקהילה, ובעל מעורבות ציבורית. הוא נמנה על מייסדי הקרן להנצחת אחיו, סמ"ר גיל שרעבי ז"ל, שנהרג באסון המסוקים, קרן מלגות אשר באמצעותה זכו לסיוע תלמידים מעוטי יכולת ותלמידים שתרמו לקהילה, והוא שותף פעיל במיזם "מרוץ השישה" לזכרם של ששת חיילי פלחי"ק גולני, אשר אחיו זכרו לברכה נמנה עליהם. מתוך תחושת שליחות חינוכית, אמיר פעיל במסגרת הנהגת ההורים בכל מוסדות החינוך של בניו.


שרעבי: "אני מגדיר את עצמי בראש ובראשונה כאדם שרואה אנשים מכל קצוות החברה, וחש לעזרת הזולת. רואה חשבון שרואה אנשים. תמיד מוכן ומזומן לסייע לכל אדם, ומהמקום הזה בחרתי להצטרף לרשימת "רחובותי" בראשות מתן דיל, כדי להצליח לתת פתרונות לתושבים, לרבות הנגשת השירות הציבורי לכל תושבי העיר."


דיל: "אני שמח על הצטרפותו של אמיר שרעבי, אדם שכולו חסד, נתינה ורצון טוב לעזור. עם אנשים כאלה ניתן ליישם את תכניותיי וליצור עיר טובה יותר עבור כולנו!"
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד. בהצלחה
  הגב 27.09.23 13:26
 • אורח
  ראוי ביותר!
  הגב 27.09.23 14:17
 • אורח
  בהצלחה
  הגב 27.09.23 14:18
 • אורח
  אדם ראוי. בהצלחה.
  הגב 27.09.23 16:03
 • אורח
  בהצלחה
  הגב 27.09.23 16:22
 • אורח
  בהצלחה!!! זוכר את גיל ואת היום הנורא בו השמיים נפלו. מהאסונות הגדולים שידע צה"ל.
  הגב 28.09.23 11:16
 • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
16.07.23 20:32
בהגזמה השכירות פה ועוד על דירות 3 חדרים מה נסגר עם המשכירים כאן ראיתם את הדירות לשכירות באשדוד באשקלון אותם דירות חדשות ויותר גדולות בחצי מחיר חייבים לעשות מהפכה דחוף ולהוריד ולעצור את העליות בשכירות מילא רוב הדירות ישנות ובקומחל בלי מעליות מזה ההזיה. הזאת
אורח
17.07.23 08:53
חזירות של בעלי הדירות. וגירות על הפנים. ככה זה עשירים ורומסים כל אחד הוציא את מחיר הדירה עשרות פעמים מהשכירות והחזירות מביאה תיאבון לעוד חזירות וראש העיר שלוו
אורח
11.07.23 01:08
ASA
אורח
28.05.23 16:24
תחירי הדיור ,,,והמתווכים\כות שברקע
אורח
17.05.23 21:58
מחפשים יזם קבלן לקומבינציה לפארק הורביץ רחובות 0542235234 0528288077
אורח
25.04.23 14:18
קניתי 3 דירות אוסטריה גרמניה והולד הכל יצא לי מיליון שקל. רק טיפשים קונים בארץ. בארץ לוקחים משאית בזול וגרים בה עד שמגיעים למצב שיש לכם מיליון דולר והכנסות מדירות חיים כמו מלכים בחו''ל
אורח
23.02.23 19:41
למכירה ברחוב שטיינברג 7 קומה 3 , 3 חדרים משופצת , כניסה מיידית . 0547522308
אורח
17.01.23 09:28
למכירה בית דו משפחתי צמוד קרקע בטשרניחובסקי שטח:383 מר (רשום בטאבו) שמהווה חצי מהמגרש כולו. אפשרות לבנייה רוויה . נייד:0544867984
אורח
07.01.23 14:23
מחפש 4 חדרים במערב ראשון עם מירפסת שמש
אורח
26.04.23 20:25
0547713702


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
13.12.22 16:51
להשכרה
אורח
21.05.23 21:38
על מה מדובר
אורח
21.05.23 21:41
על מה מדובר בנס ציונה
הצג תגובות נוספות
אורח
21.11.22 09:46
.
אורח
06.06.22 23:23
דירת גג קסומה להשכרה. 3 חדרים, בשכונת אברמוביץ . גג פרטי ענק ומרפסת פטיו. משופצת ומרוהטת 0526355445 בולי
אורח
07.11.22 07:33
יש תמונות?
אורח
28.07.23 00:48
יש תמונות?
אורח
24.03.22 19:08
שלום
אורח
13.01.22 00:24
להשכרה, דירה, 4.5 חדרים,110 מ' , למשפחה או שותפים, 3 כיווני אויר, מזגן בכל חדר, ריהוט חלקי, שכונת רמז במרכז ראשון לציון. 054-5567990, איציק
אורח
24.03.22 19:07
סתום
אורח
24.03.22 19:07
סליחה
אורח
23.06.22 09:28
יש מרפסת שמש ?
אורח
08.01.22 16:14
דירה מתוקה לצעירים, ריהוט חלקי: מיטה רחבה ושידות, פינת אוכל, מקרר, טלוויזיה, ארון, מאורר מצנן גדול, כירים חשמליות ועוד.... אפשר לראות את הדירה בכל יום מהשעה 15/30 בתיאום עם ישראל: 050-3991065
אורח
22.04.22 21:30
מרתף.
אורח
01.11.22 19:32
אני מוכן לשלם 2 שקל על דירה כזאת
אורח
05.01.22 15:08
דירה להשכרה 3 חדרים לקראת סוף חודש אפריל שפינוזה רחובות. 0523946275
אורח
05.01.22 15:07
דירה להשכרה 3 חדרים לקראת סוף חודש אפריל בשפינוזה


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
07.09.23 20:33
רכב
אורח
23.06.23 11:05
היוןש מכיתה ו1
אורח
28.05.23 13:26
למכירה טויוטה קורולה היברידית 2019 52000 קמ יד 2 מצב מעולה, חסכונית, מחירון 0545555299
אורח
20.06.23 15:18
כמה עולה החלפת סוללה?
אורח
17.12.22 12:54
שברולט אופטרה 2008, מצב מעולה, 0525268687
אורח
15.12.22 15:15
למכיה קיה פיקנטו 2018 חדשה. גיר אוטומטי עם טסט לשנה. 0528882882
אורח
29.05.23 12:06
עזוב א6ותך שטויות אחי זה סתם
אורח
18.11.22 14:34
למכירה
אורח
23.09.22 13:45
למכיר מגרש 440 דונם ב2,000,000 כן רק 2,000,000!!!!!
אורח
13.10.22 20:01
איפה זה?
אורח
25.10.22 18:39
אשמח לקבל פרטים 0527684717
אורח
28.04.22 23:52
למכירה פורד גלקסי 2009 יד 3 243000 ק"מ טסט לשנה 15500 0507158114
אורח
28.10.22 16:50
גיר?


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
23.09.23 20:23
עוסים ? אחיות ? גרונטולוגים ? מרפאים בעיסוק ? רוצים לעבוד בבוקר בלבד ? עם הגיל השלישי ? מיצוי זכויות - לא טיפול ! הדרכה מלאה ! רכב חברה ! ותנאים מצויינים ? נשמח לקוח ! משרה 1000 Jobs@nathan.co.il חברת נתן .
אורח
21.09.23 07:08
שיעורים פרטיים במתמטיקה, תכנות ואנגלית ממהנדס עם נסיון רב 0545765747 אילן
אורח
19.09.23 13:32
שיעורים פרטיים במתמטיקה הכנה לקראת מבחני הבגרות בכל הרמות ליחידים וקבוצות מורה ורכזת מתמטיקה שש שנתי בעלת ניסיון רב. השיעורים מתקיימים בביתי (בגדרה) או בזום. ליצירת קשר ופרטים נוספים בפלאפון - 052-3577051 חן
אורח
19.09.23 13:26
שיעורים פרטיים במתמטיקה
אורח
30.08.23 22:09
דרוש מכונאי למוסך ברחובות עבודה 6 ימים מ תנאים מעולים 0528599901
אורח
22.02.23 23:10
מחפשים עבודה שלחו קורות חיים ל 055-7040165 ווצאפ
אורח
05.02.23 10:37
למשרד מדידות והנדסה במערב ראשל"צ דרושה מזכירה עם ניסיון לטיפול בעבודה שוטפת והתנהלות מול מס' גורמים. למשרה מלאה 5 ימים בשבוע. קו"ח ניתן לשלוח למייל lizshoval@gmail.com
אורח
26.12.22 13:45
מה


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל