הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

מכירת "סוכות ירושלים" לתושבי רחובות ! הזמנת סוכות , בדים , סכך ועוד עד הבית ברחובות.  המוצרים והמחירים בכתבה לפרטים 055-970-3800

תושב רחובות זרק את זוגתו מהבית ואת בגדיה זרק מהחלון מאחר שקבלה שיחת טלפון מגבר איתו יצאה בעבר, לאחר 3 שבועות הם השלימו אך תקף אותה שוב לאחר שגילה כי יצאה עם אחר בזמן שנפרדו, ולפני שבועיים הודיע לה שהוא נוסע לבית הוריה והראשון שיפתח את הדלת יירצח

מצטיינות רחובות! רס״ל עדן פישמן נבחרה למצטיינת קצין הקשר הראשי של אגף התקשוב, סגן אבישג לוי היא מצטיינת חיל הגנת הגבולות וסמ״ר אופיר דהן היא מצטיינת חטיבת פארן הפועלת בגבול מצרים

הוקמה יחידת החילוץ סע"ר (סיוע עזרה ראשוני) לרחובות להתמודדות עם רעידת אדמה, ירי טילים וכלל מצבי החירום השונים ויפקד עליה רב סרן במילואים הראל אליה אשר מתפקד כמ"פ חילוץ במערך פיקוד העורף

מתוך 45 שהתנדבו לקחת חלק ביחידת החילוץ, 10 הינן נשים ו- 35 גברים.

מערכת האתר | | תגובות: 1


עכשיו זה רשמי: הוקמה יחידת החילוץ סע"ר (סיוע עזרה ראשוני) לרחובות

רחובות, כמו כל הרשויות במדינת ישראל נערכת להתמודדות עם רעידת אדמה, ירי טילים וכלל מצבי החירום השונים, בהתאם לכך הנחה ראש העיר רחמים מלול להקים יחידת חילוץ מקומית על בסיס מתנדבים ומתנדבות.

מחלקת החירום באגף הביטחון והחירום נרתמה למהלך המורכב לגיוס, הקמה, הכשרה ורכישת ציוד תואם ליחידה. לפני מספר חודשים יצא פרסום להקמה מחודשת של היחידה, לפרסום זה נענו לא מעט אזרחים תושבי העיר, בוצעו ראיונות ומיון מתנדבים המתאימים למשימה זו כחלק מהפקות הלקחים של העבר. בשלב הראשון אותר מתנדב מתאים לפקד על היחידה, בניית היחידה והכשרתה.

למשימה נבחר רב סרן במילואים הראל אליה אשר מתפקד כמ"פ חילוץ במערך פיקוד העורף, הבחירה בו נתנה את אות הפתיחה להקים ולהתניע את גיוס המתנדבים והכשרתם.


במהלך החודשיים האחרונים אותרו מפקדי צוותים, בעלי מקצוע כגון: רתכים, בנאים ועובדי כפיים אשר שידרגו את המערך המקצועי של אימוני החילוץ, בעלי מקצועות חופשיים כגון: עורכי דין, רואי חשבון ועוד, חובשים כולל מתנדבים מאיחוד והצלה ומהנדסים אשר ביחד מהווים את המשולש הנדרש לטיפול באתר הרס בזמן רעידת אדמה או קריסת מבנה מסיבה של ירי טילים או סיבות אחרות.

מתוך 45 שהתנדבו לקחת חלק ביחידת החילוץ, 10 הינן נשים ו- 35 גברים.

מתנדבים אלה יהוו גורם מרכז באתרי הרס שונים ומובילים למתנדבים אשר יגיעו לסייע באירוע אמת.

בחודשים האחרונים עברו 45 המתנדבות והמתנדבים תהליך של הכשרה וגיבוש ע"י פיקוד העורף, על מנת שיהוו את המערך הראשוני של היחידה.השבוע נערך טקס חלוקת תעודות חגיגי במעמד ראש העיר – רחמים מלול, מנכ"ל העירייה – מר מאיר דהאן ואליצור זרחי – מנהל אגף חירום וביטחון, מפיקוד העורף השתתפו אל"מ שלומי בן יאיר – מפקד מחוז ירושלים והמרכז, אל"מ משה לוי – מפקד יקל"ר רחובות וסרן בר אדר – קצין נפת רשויות.

ליחידת החילוץ המקומית ניתן להצטרף אך ורק לאחר הסמכה של בית הספר לחילוץ והצלה (בה"ד 16) של פיקוד העורף או המכללה הלאומית לאיתנות ישראלית, הכוללת 3 ימי השתלמות עיונית ויום אחד השתלמות מעשית – אימון באתר הרס.


רחמים מלול, ראש העיר:

"אנו נערכים עם המכלולים והאגפים ברשות לכלל מצבי החירום השונים, ולכן אנו נערכים לכל תרחיש אפשרי. אנו עומדים בקשר רציף עם פיקוד העורף ועם משרדי הממשלה. העיר רחובות מבורכת בשלל עמותות וארגוני מתנדבים ואנו מברכים את היחידה החדשה שהצטרפה ומורכבת ממתנדבות ומתנדבים שהעיר ותושביה חשובים להם"


מאיר דהאן, מנכ"ל העירייה:

"המיוחד ביחידת החילוץ הוא שהיא מורכבת מכלל האוכלוסייה בעיר: חרדים, חילונים, נשים, גברים, צעירים אחרי שירות ובוגרים. רבים יכולים להצטרף ולהיות חלק מהיחידה החשובה הזו וברצוני לחזק את ידי המתנדבים."


אליצור זרחי, מנהל אגף חירום וביטחון:

"ראש העיר דחף בכל מאודו להקמת יחידה והקצה משאבים כספיים על מנת להקים יחידה איכותית ומצוידת על מנת לתת פתרונות לתושבי העיר רחובות בזמן משבר. ממונה החירום בצלאל שרעבי ולידור שמבה סגנו וצוותו אמונים על הרבה נושאים בתחום החירום ולנושא זה הוקדשו זמן וקשב רבים ותוצאה זו ניכרת"


הראל אליה, מתנדב מפקד יחידת החילוץ לרחובות:

"מטרת היחידה: מתן סיוע ראשוני וחילוץ לכודים מאתרי הרס בזמן רעידת אדמה, ירי טילים או כל אירוע חירום שנדרש לו לחילוץ או כל נושא התנדבותי אחר. היחידה מונה כ 45 מתנדבים מוסמכים אשר יפעלו בחירום כיחידה עצמאית לכל דבר עפ"י צרכי הרשות באירוע חירום."
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד להראל אליה. מלול, צור, דהאן, ברעידת האדמה הבאה, הדם יהיה על הידיים שלכם. אתם תקעתם פינוי-בינוי ברחובות.
  הגב 22.09.22 16:46
 • אורח

עודד עמרם בהתייחסות לאירוע סוף הקיץ שפוזר עקב הצפיפות: "בתוך שעה הגיעו למקום אלפים מכל הארץ ובכמויות שאף אחד לא היה יכול לצפות ולחזות זאת"- מצ"ב סרטון

הנושא עלה לסדר היום בעקבות הצעה לסדר של אביב איטח, שביקש לקבל הבהרות על האירוע ולדעת האם מתוכנן פיצוי לבני הנוער. ראש העיר רחמים מלול "אנו חושבים על פיצוי"

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 18
אירועי הקיץ


ראש העיר, רחמים מלול ומחזיק תיק התרבות, עודד עמרם התייחסו השבוע בישיבת המועצה לאירוע סוף הקיץ שהופסק בפארק המייסדים בעקבות הצפיפות.

הנושא עלה לסדר היום בעקבות הצעה לסדר של אביב איטח, שביקש לקבל הבהרות על האירוע ולדעת האם מתוכנן פיצוי לבני הנוער. איטח ציין כי ביקש לקבל את כל הפרטים על האירוע, כולל הפרוטוקולים של המשטרה ושל העירייה שקיימה למחרת ישיבת הפקת לקחים. לדבריו ברישיון האירוע כתוב כי הצפי לקהל הוא כ3,000 איש, ועל כן ההיערכות הייתה צריכה להיות לקהל יותר גדול מאחר וביום אחד תוכננו להופיע גם אנה זק, גם אבי אברומי וגם בן זיני - "זה כמו שתביא לבמה הים תיכונית בשעריים גם את אייל גולן, גם עומר אדם וגם שרית חדד", אמר איטח- כלומר היה צריך להיות צפי ליותר אנשים. הוא הוסיף ואמר כי במצב כזה הייתה צריכה להיות איזושהי תכונה מסוימת של אנשים כשרואים שיש הרבה קהל, אז אולי היה צורך לדאוג לכניסות, לחסום את הכביש לבטיחות וכו'. "חבל שלאחר יומיים של אירועים מוצלחים בני הנוער סיימו את הקיץ בתחושת חמיצות סיכם איטח.

את התשובה העניק מחזיק תיק התרבות, עודד עמרם, שהבהיר כי לא היה פגם בהתנהלות העירייה וכך גם על פי בדיקת המשטרה. לדבריו כל הנהירה של בני הנוער הייתה בעקבות אבי אברומי, אשר הפיץ ברשתות החברתיות כי הוא מופיע ברחובות- עמרם הסביר כי עד לשעה 21:20 היו במקום רק 3,500 איש (בהתאם לאישור של מהנדס הבטיחות שהיה במקום שנותן הוראות למשטרה כמה אנשים מותר להכניס) ובתוך שעה הגיעו למקום אלפי ילדים ובני נוער מכל הארץ - "אף אחד לא צפה זאת ולא היה אפשר לחזות את המצב" הדגיש עמרם.

הוא הוסיף ואמר כי מיד עם קבלת ההודעה על פיזור האירוע הם פעלו לתגבור מד"א, ליאור שוקרי הזעיק למקום את כל השיטור והפיקוח העירוני על מנת שאך אחד לא ייפגע.

יש לציין כי יום למחרת התכנסה ועדה בראשות מנכ"ל העירייה להפקת לקחים ומסקנות. עודד עמרם אמר שכבר למחרת הם החלו בשיחות עם המנהלים והאמרגנים על מנת לבדוק אפשרויות למופעים חלופיים וזה עדיין נמצא בבדיקה. "אנו משירים מבט להורים ואומרים החזרנו לכם את הילדים בריאים ושלמים, הצהיר עמרם.

ראש העיר רחמים מלול ועודד עמרם הבהירו כי כאשר מדברים על פיצוי (התייחסו לדוגמא של הפיצוי של עומר אדם) מדובר על מקרה בו אדם שילם ולא קיבל תמורה אבל כאן מדובר היה על אירועים חינמיים ובכל זאת אנו חושבים על פיצוי.


דבריהם של אביב איטח ועודד עמרם החל מדקה 0:04:00

התפרסמו 18 תגובות לכתבה.
 • אורח
  די עודד חלאס לשקר עם כיפה על הראש. עוד מעט יום כיפור תחשוב על כל הרע שעשית לתושבי רחובות. הצבעת בעד העלאת הארנונה. בגללך יש ילדים רעבים ברחובות.
  הגב 25.09.22 11:56
 • אורח
  👏
  25.09.22 21:18
 • אורח
  הייתם צרכים לחזות ולצפות מראש אתם חובבנים לא מקצועיים ולכן ככה נראת עיריית רחובות
  הגב 25.09.22 12:13
 • אורח
  👏
  25.09.22 21:19
 • אורח
  די עם כל התימנים בעריה אתם לא יודעים לעשות כלום גמרתם את העיר רחמים לך הביתה יש הגירה שלילית בעיר צעירים עוזבים את העיר רק בתי כנסת פותחים פה עוד כמה שנים העיר תההיה כמו בית שמש תתחילו להשקיעה בתושבים הכבישים נראים כמו בעזה העיר טינופת הכול שבור מלוכלך ויניב מרקוביץ מקים מעמדים לאוכל לחתולים
  הגב 25.09.22 12:46
 • אורח
  👏 על הדברים חוץ מהירידה על המעמדים המבורכים לחתולים
  25.09.22 21:20
 • אורח
  חינמים??????? בושה ארנונה בשמים עיר נראת כמו טול כרם ביום טוב ואתה עומר כניסה חינם כול חודש אנחנו משלמים לכם כסף עודד עמרם אתה כבר זקן קח את רחמים לטיול אחרי צבא ולכו לפנסיה תקציבית תנו לצעירים לנהל את העיר
  הגב 25.09.22 12:51
 • אורח
  איך נראית טול כרם ביום טוב?
  25.09.22 21:22
 • אורח
  איזה חינם חצופים אנחנו משלמים על זה המופעים זה מכסף ציבורי לא פרטי של עודד עמרם ורחמים מלול
  הגב 25.09.22 12:53
 • אורח
  👏
  25.09.22 21:21
 • אורח
  ניהול חובבני הגיע הזמן להקים אמפי פארק כמו בראשון לציון למכור כרטיסים למופעים כאלה בעלות סמלית למחזיק תעודת תושב וככה לשלוט על כמות הצופים. לעודד עמרם לא ההיתי נותן לנהל סופר את העיריה הזו צריך לפזר ולהקים מהיסוד העיר הזו נראית זוועה רחוב הרצל נראה כמו רחוב בעזה.
  הגב 25.09.22 14:36
 • אורח
  👏
  25.09.22 21:22
 • אורח
  עודד עמרם זה הכי אולד פאשן. הגיע הזמן שיפנה את מקומו קצת לאחרים , איף איזה איש מיושן ופרימיטיבי
  הגב 25.09.22 14:40
 • אורח
  מהיכן אתה מכיר אותו שהתבטאת בכזו חריפות כלפיו?
  25.09.22 21:24
 • אורח
  איזו בושה וחרפה !! עודד עמרם, אתה מישיר מבט להורים ואומר להם שהחזרת את הילדים בשלום ??? התפקיד שלך היה לנהל (לא לבטל...) אירוע סוף קיץ !! מעבר לכך, אל תתבלבלו ואל תבלבלו את השכל שמדובר באירוע חינמי.. כל דקה מזמנכם בתפקיד עולה כסף לתושבי רחובות !!! כך גם אירוע כושל זה עלה כסף, והמון כסף, לתושבי רחובות.. אני משוכנע שהאמנים שלא הופיעו קיבלו את שכרם (או חלקו לפחות..), הפקחים קיבלו את משכורתם למרות שהאירוע היה כושל, אנשי התאורה נערכו וקיבלו את כספים למרות שהאירוע היה כושל, המשטרה וכו וכו.. אף אחד לא עבד שם בחינם או בהתנדבות מלאה !!! מר עמרם היקר, תתפלא מעט.. היו כאלו שצפו וחזו התנהלות שכזו מבעוד מועד.. מועצת מזכרת בתיה דאגה מהתנפלות שכזו וההגעה לאירוע היתה בהרשמה מראש אך ורק לתושבי מזכרת בתיה.. גם בראשל'צ חזו זאת וההגעה לאירוע היתה בהרשמה מראש.. אז המלצתי אליך - אל תיישיר מבט.. אלא, תשפיל מבט בפני ההורים והילדים וכמנהגנו בעת הנוכחית של השנה ולפני יום הכיפורים, תאמר 'טעיתי' !! שנה טובה וחג שמח.
  הגב 25.09.22 17:54
 • אורח
  👏
  25.09.22 21:25
 • אורח
  רחמים עליך עודד.
  הגב 25.09.22 21:38
 • אורח
  עיר של אשכנזים אוכלים בתחת
  הגב 25.09.22 23:22
 • אורח

תמר יערי מרחובות נבחרה למצטיינת חטיבת עציון

תמר היא בוגרת תנועת הצופים של רחובות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4תמר יערי תושבת שכונת רחובות החדשה, בוגרת תנועת הצופים ברחובות, בוגרת שנת שירות בפנימייה של חסות הנוער "נווה חורש" בחדרה, נבחרה למצטיינת חטיבת עציון. תמר משרתת כמש"קית ת"ש בחטמ"ר עציון.
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תמר יערי גאווה של העיר רחובות גאים בך כל הכבוד עלי והצליחי
  הגב 25.09.22 11:53
 • אורח
  גאווה גאווה גאווה בהצלחה
  25.09.22 16:18
 • אורח
  תמר יערי את מושא להערצה! מרגש ביותר! המשיכי כך
  הגב 25.09.22 13:30
 • אורח
  כל הכבוד תמר. תמשיכי לתרום ולעשות טוב לאנשים. מרגש
  הגב 25.09.22 14:26
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

לרגל השנה החדשה תלמידי דה שליט חטיבה ב' ברחובות ערכו טקס לשורדי השואה מולם הופיעו, שרו ונגנו

השורדים כל כך התחברו לתלמידים, כך שלאחר הטקס הם שוחחו עימם, חלקם שיתפו מעט בחוויות שעברו בתקופת השואה, ואיך הגיעו ארצה. חלקם ממש בכו מהתרגשות ובקשו מהתלמידים להמשיך לשמור עימם על קשר.

מערכת האתר | | תגובות: 2


בבית ספר דה - שליט חטיבה ב, ממשיכים במיזם הקשר הבין דורי עם שורדי השואה, בהובלת המורה חנה גינסברג.

לכבוד תחילת השנה החדשה וחגי תשרי, ערכו התלמידים טקס לשורדי השואה, "בוקר שישי של נחת" בבית "עלה", בהנהלתה של הגב' מירב מייסנר מאגף הרווחה בעיריית רחובות.

בטקס השתתפו 25 תלמידים שתרמו מזמנם ומכישרונם, שברכו אותם שרו ונגנו באורגנית, בגיטרה חשמלית, בצ'לו, בכינור, כמה תלמידים אף הכינו ריקוד מרהיב במיוחד עבורם.

הטקס היה מכובד, משמעותי ומרגש מאוד, עד כי שורדי השואה הביעו את הנאתם והתרגשותם בדמעות של הנאה ואושר.

"עברנו חוויה מרוממת נפש, אני כל כך התרגשתי לראות את ההתחברות החמה הזו בין השורדים לתלמידים, פשוט מחמם את הלב", ספרו בבית הספר.

השורדים כל כך התחברו לתלמידים, כך שלאחר הטקס הם שוחחו עימם, חלקם שיתפו מעט בחוויות שעברו בתקופת השואה, ואיך הגיעו ארצה. חלקם ממש בכו מהתרגשות ובקשו מהתלמידים להמשיך לשמור עימם על קשר. כמובן שנמשיך במיזם חשוב וחינוכי זה ונמשיך ונחזק את הקשר הבן דורי, סכמו בבית הספר.


התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מדהים ומרגש! אלו דברים שכיף לקרוא וכיף לדעת שקיימים! כל הכבוד למורה המדימה ישר כוח!
  הגב 25.09.22 10:23
 • אורח
  חנה אלופה! לב ענק ונשמה ענקית! התלמידים זכו!
  הגב 25.09.22 10:24
 • אורח

מכירת סוכות בראשון לציון! אולם התצוגה למכירת "סוכות ירושלים" יהיה פתוח במוצאי ראש השנה ובמהלך כל השבוע ברחוב דרך המכבים 38 בראשון לציון. ניתן גם להזמין ולקבל במשלוח עד הבית. בכתבה מבחר סוכות, בדים, ועוד לפרטים 055-970-3800

שעות פתיחת אולם התצוגה בראשון לציון :בימים ראשון - חמישי - 10:00 - 21:00, בימי שישי וערבי חג - 09:00 - 14:00, במוצאי שבת ובמוצאי חג - 20:00 - 23:00

אבי בר | | תגובות: 1
אולם תצוגה

החל מיום ראשון 18/9/2022 ייפתח אולם תצוגה ענק של "סוכות ירושלים" ברחוב דרך המכבים 38 ראשון לציון באזור התעשייה הישן על כביש ראשון לציון - בית דגן.

אולם התצוגה מכיל סוגים וגדלים שונים של "סוכות ירושלים" ומבחר גדול מאוד של מוצרים לסוכה אותם ניתן לרכוש בנפרד: מוטות לסוכה, בדים, סוגי סכך, קישוטים ועוד.

המכירה במקום

ניתן לקנות במקום ולבקש שירות משלוח לבית הלקוח.

כמו כן ניתן להזמין בטלפון ולקבל שירות משלוחי סוכות מגדרה בדרום ועד גוש דן

לפרטים והזמנות

055-970-3800


עלות משלוחים

בראשון לציון - 150 ₪ דמי משלוח (עד המדרכה)

בגדרה והסביבה, יבנה והסביבה, קרית עקרון, מזכרת בתיה, רחובות, יבנה, בת-ים, חולון גוש דן - 200 ש"ח דמי משלוח (עד המדרכה)המדרכה

משלוח שלא כלול בו ברזל סוכות - עלות 70 ש"ח

לסוכות הענקיות במיוחד - מחיר משלוח שונה

שעות פתיחת אולם התצוגה:

בימים ראשון - חמישי - 10:00 - 21:00

בימי שישי וערבי חג - 09:00 - 14:00

במוצאי שבת ובמוצאי חג - 20:00 - 23:00


איך אדע כמה אנשים נכנסים לכל סוכה?גודל סוכה במטר מספר אנשים לאירוח
2X24-6
2X36-8
3X38-12
3X412-20
5X316-24
4X416-24
6X318-26
5X420-28
5X524-32
4X624-32
6X530-42
6X636-48


דוגמאות לדגמי "סוכות ירושלים"

סוכת ירושלים "לכל", סוכת ירושלים "מהודרת ומחוזקת", הסוכה הכי מפוארת "המלך דוד", סוכות גדולות במיוחד עד 9X18 מ', סוכה מתכווננת מודולרית, סוכות לילדים

חדש ב"סוכות ירושלים" סוכה מודולרית מתכווננת היכולה להתאים לכל מרפסת צרה וקטנה


סוכה מתכווננת בגדלים מ - 116 ס"מ - ועד 2 מטר. גובה 2.1 מ'. במחיר 780 ש"ח

סוכה מתכווננת בגדלים מ - 166 ס”מ - ועד 3 מטר, גובה2.1 מ', במחיר 980 ש"ח.

המחיר לא כולל : בד, סכך, במבוק, לבוד

סוכה ירושלים "לכל" (בסיסי)


טווח מחירים:

₪760 - 1795 ₪ בהתאם לגודל

מחיר

גודל סוכה במטרמחיר
2X2760 ₪
2X3940 ₪
3X31160 ₪
2X41300 ₪
2X51480 ₪
3X41555 ₪
5X31795 ₪

הערה - אזל הסכך הרגיל, ניתן לרכוש סכך קיינעס בתוספת מחיר

מפרט
סוכה - בגובה 2.1מ’,
מוטות 4 עמודים, 8 מוטות רוחב בהתאם לגודל הסוכה. עובי פרופיל הברזל 0.8 מ”מ, סטנדרטי.
בד - הקיפי (למעט סוכה 3X5), לבן, עם חלון אחד. לא מאויר. דלת הסטה וילונית. חיבור למוטות הסוכה באמצעות סקוטשים.
סכך לכל - מקנים טבעיים מחוברים בחוט כותנה טבעי.

קורות במבוק - עליהם שמים סכך 2-3 יחידות בהתאם לגודל יחידת סכך/סוכה

לבוד - כולל 4 חבלי לבוד מותאם לגודל הסוכה ו - 18 חחים להשחלה מושלמת..

אחריות לשנה בלבד -. לא כולל נזקים הנגרמים מפגעי טבע או משימוש שאינו ראוי.

כשרות הסוכה: בד”ץ הדר הכשרות, למהדרין מן המהדרין, בנשיאות הרה”ג הרב ברדא שליט”א

שדרוג

ניתן לשדרג לסכך מהודר "קיינעס" עם תיק נשיאה לשימור הסכך למספר שנים

ניתן לשדרג לבדים מאויירים, עם יותר חלונות ותמונות

ניתן להוסיף קישוטים ואביזרים שונים לסוכה במחיר נפרדסוכת ירושלים "מהודרת ומחוזקת"

(מוטות סוכה עבים וחזקים במיוחד לשמירה לשנים רבות)


טווח מחירים:

₪1325 - 5785 ₪ בהתאם לגודל

מחיר


גודל סוכה במטרמחיר
2X21325 ₪
2X31620 ₪
3X31960 ₪
3X42545 ₪
3X52875 ₪
3X63630 ₪
4X43670 ₪
4X54105 ₪
4X64620 ₪
5X54620 ₪
5X65165 ₪
6X65785 ש"


מפרט

סוכה - בגובה - 2.1 מ'

מוטות - עבה במיוחד, עובי פרופיל הברזל 1.2 מ”מ

מוטות לחיזוק הגג - כלולים במחיר בכל הגדלים בהם קיימת האפשרות.

מוטות לחיזוק הדפנות - כלולים במחיר הסוכה , החל ממידה 4X4.

בד - בד הקיפי, מאויר, מסוג טרלין, מותאם לגודל הסוכה, עם 3 חלונות ודלת עם רוכסן.
תפור עם טבעות, בתפר עליון ותחתון. לאחיזה לברזל הסוכה באמצעות תפס קל , תוספת סקוטשים בתפר תחתון.
דגמים: חומות או פסיפס החדש
חומות: תמונת נוף של חומות ירושלים, עם בי”כ החורבה ותחנת הקמח של משה מונטיפיורי, במשכנות שאננים.

מידות: 8.20, 10.20, 12.20, ו14.20 לכל סוכה יותאמו בדים בהתאם להיקיף המדויק.

סכך: מדגם “קיינעס” המקורי, מותאם לגודל הסוכה, עשוי מצמח הפפירוס. תפור בחבל העשוי מצמח הגווה. לא מעובד.
בחוטים שאורכם אינו עולה על 80 ס”מ.
כשרות הסכך: מאושר מטעם הבד”ץ העדה החרדית, בהסכמת מרן הגרי”ש אלישיב זצוק”ל, וכל גדולי הפוסקים שליט”א.

קורות במבוק - עליהם שמים סכך 2-3 יחידות בהתאם לגודל יחידת סכך/סוכה. תסופק כמות בהתאמה לגודל הסוכה.

ערכת לבוד - תיק, ובתוכו ערכה של 4 רצועות באורך של 9.30 מ’ כל אחד. בשני קצות כל רצועה מורכב תופסן ייעודי לאחיזה על עמודי הברזל, לצורך כשרות מהודרת וחיזוק . ובנוסף, פטיש גומי והוראות הרכבה. בכל עמוד יש 4 אבזמים המרותכים לעמוד, במיקום המדויק לדרישה ההלכתית להנחת הרצועות שבערכת הלבוד (להלן).

כשרות סוכה - עם ערכת הלבוד כשרות של הבד”ץ בית יוסף.

תפס קל - יושב על המוט, ובעל בליטה. מתאים לאחיזת הבד לברזל, ו/ או לתלייה של תמונות או קישוטים בסוכה.
תסופק כמות בהתאמה לגודל הסוכה.

אחריות - על שבר במחברי הברזל – 12 שנה. לא כולל נזקים הנגרמים מפגעי טבע או משימוש שאינו ראוי.

הוזלת סוכת ירושלים

1. ניתן להוזיל על ידי קבלת "סכך לכל" במקום סכך "קיינעס"

2. ניתן להוזיל בקבלת "בד לכל" היקפי עם חלון חן

שדרוג

ניתן לרכוש בנפרד מוטות חיזוק בדפנות


הסוכה הכי מפוארת "המלך דוד"

גבוהה במיוחד מתנשאת לגובה 2.30 מ'


טווח מחירים:

₪1585 - 6375 ₪

גודל סוכה במטרמחיר
2X21585 ₪
2X31890 ₪
2X42520 ₪
2X52825 ₪
3X32240 ₪
3X42955 ₪
3X53295 ₪
3X64060 ₪
4X44220 ₪
4X54665 ₪
4X65190 ₪
5X55190 ₪
5X65745 ₪
6X66375 ₪

מפרט

שלד הסוכה - גובה 2.3 מטרים, כולל 4 עמודים ו - 8מוטות רוחב בהתאם לגודל הסוכה, עובי פרופיל הברזל 1.2 מ”מ, עבה במיוחד.
בכל עמוד יש 4 אבזמים המרותכים לעמוד, במיקום המדויק לדרישה ההלכתית להנחת הרצועות שבערכת הלבוד (להלן).

חיזוק הסוכה - בכל עמוד מחבר אופציונאלי לחיזוק ע”י מוט ברזל נוסף. מוטות לחיזוק בגג הסוכה, כלולים במחיר בכל הגדלים בהם קיימת האפשרות. מוטות לחיזוק הדפנות כלולים במחיר הסוכה , החל ממידה 4X4.

בד לסוכה - בד באיכות ועיצוב יוקרתי עם וילון. בד בחלקים, רב חלונות. בכל סוכה – דופן אחת של בד תמונה.
יח’ הבד קיימות במידות: 2מ’ (כולל 3 חלונות) ו3מ’ (כולל 4 חלונות).
הבדים מתחברים אחד לשני עם סקוטש חזק במיוחד. לכל חלון רשת, ורוכסן איכותי YKK נפרד. הבד ללא איור.
לכל סוכה דופן עם דלת +חלון אחד לפחות. דופן הדלת ללא איור.
לבד וילון דקורטיבי בחלק העליון. נלפף מעל המוט כלפי פנים, ומתחבר בקלות באמצעות רצועות סקוטש רחבות וחזקות.
בחלק התחתון רצועות סקוטש נוספות למתיחה ואחיזה טובה של הבדץ
לכל סוכה יותאמו בדים בהתאם להקף המדויק.

סכך - מדגם “קיינעס” המקורי, עשוי מצמח הפפירוס. תפור בחבל העשוי מצמח הגווה. לא מעובד.
בחוטים שאורכם אינו עולה על 80 ס”מ.
כשרות הסכך: מאושר מטעם הבד”ץ העדה החרדית, בהסכמת מרן הגרי”ש אלישיב זצוק”ל, וכל גדולי הפוסקים שליט”א.

קורות במבוק: 2-3 יח’ לכל יח’ סכך, בהתאמה. תסופק כמות בהתאמה לגודל הסוכה.

ערכת לבוד - תיק, ובתוכו ערכה של 4 רצועות באורך מתאים להקף של 3 דפנות הסוכה, בשני קצות כל רצועה מורכב תופסן ייעודי לאחיזה על עמודי הברזל, לצורך כשרות מהודרת וחיזוק .
כשרות סוכה - עם ערכת הלבוד כשרות של הבד”ץ בית יוסף.

אחריות - על שבר במחברי הברזל – 12 שנה, לא כולל נזקים הנגרמים מפגעי טבע או משימוש שאינו ראוי.

שדרוג

ניתן לרכוש בנפרד מוטות חיזוק בדפנות


סוכה קיד- לילדים מגיל 6


מחיר - 200 ש"ח

מתאים לגילאי 6-10

מידות הסוכה:
גובה: 1.20 מ’
אורך: 1.10 מ’
רוחב: 1.10 מ’


סוכטף- הסוכה לילדים

מתאים לגילאי 3-6.


מחיר ₪150.00

מידות הסוכה:
גובה: 1.10 מ’
אורך: 1.20 מ’
רוחב: 1.00 מ’

סוכות גדולות במיוחד

ניתן לרכוש סוכות גדולות במידה 27 מ"ר - 162 מ"ר בהתאם לצרכים

בהזמנה של 3 ימים מראש לפחות ומותנה במלאי קיים


מחיר

גודלדגם – סוכת האדמו"רים גובה 3 מ'דגם – סוכת המלך דוד גובה 2.3 מ'דגם - סוכת ירושלים גובה 2.1 מ'
3X97990 ש"ח5735 ₪5635 ₪
3X1814081 ₪10470 ₪10280 ₪
4X1212060 ₪9050 ₪8860 ₪
5X1515795 ₪12115 ₪11885 ₪
6X911595 ₪8715 ₪8567 ₪
9X1214330 ₪10985 ₪10795 ₪
6X1820657 ₪16160 ₪15890 ₪
9X1218795 ₪14890 ₪14640 ₪
9X1826095 ₪21,090 ₪20740 ₪
12X1223240 ₪18550 ₪18240 ₪


בדים

הבדים מגיעים בגדלים

8מ', 10מ', 12מ', 14 מ'

להלן חלק מהדגמים (מותנה במלאי בשלב המכירה)


בד לכל - 140 ש"ח - 240 ש"חבד מוזל שלם - 240 ש"ח - 420 ש"ח


בד תפארת שלם - 240.00420.00בד טרלין מאויר שלם - 320.00560.00בד מוזל בחלקים- 70.00100.00בד בחלקים רב חלונות ללא איור - 100.00180.00


בד בחלקים רב חלונות מאויר - 120.00180.00בד בחלקים תמונה - 120.00180.00


סכך ה"קיינעס"

כשר למהדרין של המהדרין, בהשגחת העדה החרדית ירושלים.

מחיר 130.00320.00 בהתאם לגודל הסכך


סכך "לכל"

60.00110.00

בהכשר הרבבנימין רפאל הכהן


קורות במבוק עם חתך

15.0020.00

בהתאם לגודל 2.20 מ', 3.20 מ'כיור נייד

כולל מיכל איסוף 10 ליטר מתנה מתאים גם לטיולים ולמקומות עבודה בשטח


350 ש"ח

כיור נייד לשטיפת ידיים או לשתייה ללא צורך לחיבור פיזי של מקור מים

בכל דריכה שאיבה קבועה של 180 מ”ל

יותר מ100 פעמים של שטיפות ממיכל אחד

1 מ”ל סבון בכל לחיצה

כולל מתלה למגבת ידיים

 • לכיור הנייד מצורפת תושבת רצפתית עם אפשרות למילוי 17 ליטר מים
 • לתושבת משאבת רגל מכנית
 • אפשרות מילוי של סבון בחלק העליון
 • תא מיוחד להכנסת קרח בתושבת
 • מעולה לסוכות לנטילת ידיים , מעולה לעובדים בעבודה מאומצת , מעולה לקמפינג

מידות :

81 ס”מ גובה

50 ס”מ רוחב תושבת

באולם מלאי נוסף כולל קישוטים מיוחדים

לגבי כל המחירים ט.ל.ח
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  די כבר להדתה קיבינימט ! איפה ראש העיר המצו-צו-צו-צו-ין שלנו, שישים לזה סוף !? למה קיבינימט בחרנו בו !? חובה לעקור כל סממן דתי מהעיר הזאת, תיכף ומיד ! בלי בתי חב״ד ! בלי דתיים מסריחים שצועקים ״כל אישה ובת מדליקה נרות שבת...״ ! בלי תפילין וכל החארטה הזה ! עם תחבורה ציבורית בשבת ! ובלי מעליות שבת ! אגב, בהנחשול 38, הפעילו היום מעלית שבת, למרות שכלל לא שבת !!! די כבר !!! שו שו שו, מאדר פאקינג ת-ע-שו !!!!! משהן כבררררר !!!!! שקט כבר, שקט כבר, נו ש-קט כבררררררר !!!!!!
  הגב 25.09.22 21:43
 • אורח

תושב רחובות זרק את זוגתו מהבית ואת בגדיה זרק מהחלון מאחר שקבלה שיחת טלפון מגבר איתו יצאה בעבר, לאחר 3 שבועות הם השלימו אך תקף אותה שוב לאחר שגילה כי יצאה עם אחר בזמן שנפרדו, ולפני שבועיים הודיע לה שהוא נוסע לבית הוריה והראשון שיפתח את הדלת יירצח

בת הזוג שידעה על הכוונה לרצוח את אחד מבני המשפחה צעקה מהרחוב לא לפתוח את הדלת וכך ניצלו מרצח

אבי בר | | תגובות: 18מחלקת התביעות של מחוז מרכז במשטרה הגישה כתב אישום נגד ע.ש בן 30 מרחובות בשל סדרת מעשי אלימות ואיום ברצח.

על פי כתב האישום אירועי האלימות החלו לאחר שהצעירה בזמן ששהתה עם בן זוגה העומד לדין, שיחת טלפון מגבר איתו יצאה בעבר. הדבר הכעיס את בן זוגה והוא השליך אותה באלימות מהדירה ואת חפציה העיף מהחלון.

בני הזוג נפרדו אך השלימו לאחר 3 שבועות פרידה. במהלך הקיץ הם ירדו למלון באילת ולאחר שגילה כי הצעירה יצאה עם אחר בזמן שהם היו פרודים החל לתקוף אותה באלימות במלון.

לפני כשבועיים הם נפשו שוב במלון בירושלים ונושא היציאה עם אחר בזמן שהיו פרודים עלה שנית והוא החל להכות אותה ולאיים כי ירצח אותה בהתערבות צוות בית המלון התקיפה הסתיימה והודיע לה שאם תעזוב אותו יתאבד.


לאחר מריבה נוספת הודיע לה כי הוא הולך לרצוח את מבני המשפחה שלה והקורבן יהיה הראשון שיפתח את דלת בית הוריה.

לאור חששה כי יממש את איומו הצטרפה אליו וכשהגיעו לפתח בית הוריה החלה לצעוק לעבר בני הבית שלא יפתחו את הדלת, במקביל המשטרה הוזעקה והוא נעצר עד תום ההליכים.


התפרסמו 18 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בטח אתיופי
  הגב 24.09.22 20:06
 • אורח
  גם מי שזיין את אמא שלך היה אתיופי סתם שתדע
  24.09.22 20:23
 • אורח
  יותר מתאים לאופי יוצאי מדינות ערב, הכל שייך למלך.
  24.09.22 20:24
 • אורח
  אולי אם היית הולך לבית ספר היית יודע שכל האבות שלנו היו יוצאי אפריקה. לך תהיה ליצן בקרקס, שם לפחות משלמים לך על זה...
  24.09.22 20:49
 • אורח
  עשעתם לי עונג שבת .
  24.09.22 21:04
 • אורח
  איתיופי לאתרבותי. תת רמה איתיופים צריחים להיתחתן עם. אתיופית
  הגב 24.09.22 20:26
 • אורח
  תת רמה זו גזענות. אולי אם תלך לבית ספר ותלמד קצת קרוא וכתוב לפחות תוכל להביע את הדעה המטומתמת שלך באופן שאחרים יוכלו לקרוא בלי לרצות להקיא....
  24.09.22 20:46
 • אורח
  אמאלה כמה גזענות
  הגב 24.09.22 20:28
 • אורח
  נשבע, המקום הזה מלא בזקנים שיצאו מפייסבוק
  24.09.22 20:47
 • אורח
  למה לאחליל האטיופים אנשים טובים קנראה שאת מהיסוד שלך רעה שאת מדבירית על אחירים פעם הבאה תחשיבי על המילים שלך
  הגב 24.09.22 20:45
 • אורח
  זה חולה נפש משוגע צריך להיות בכלא כל החיים שלו
  הגב 24.09.22 21:20
 • אורח
  כואב הלב על הבחורה, הכתובת על הקיר להעיף אותו במיידי ושירקב מאחורי הסורגים
  הגב 24.09.22 21:37
 • אורח
  הבחורה ידעה שהוא אלים,אז למה היא נפגשה איתו שוב ושוב?
  הגב 25.09.22 04:02
 • אורח
  השם ירחם
  הגב 25.09.22 07:20
 • אורח
  אל תהי כתובת על מצבה! תתרחקו מגברים אלימים מונגש גם לגברים תתרחקו מנשים אלימות תשמרו על המשפחות שלכם חג שמח.
  הגב 25.09.22 07:37
 • אורח
  איזה סיפור מוזר. בשלוש שבועות הספיקו להיות בנופש פעמיים, להיפרד, לריב, להשלים, היא הספיקה לצאת עם בן זוג חדש. מישהו מאמין לחרטא הזאת?
  הגב 25.09.22 11:58
 • אורח
  מקרה עצוב ומצער ,אל תשפטו שאתם לא יודעים כלום ,וזה לא אתיופי לכל מי שחשב ככה
  הגב 25.09.22 12:36
 • אורח
  המקרה קשה,ויש להחמיר בענישה.
  הגב 25.09.22 12:59
 • אורח

מרמורק ניצחה , שעריים תיקו

במחזור הבא: שעריים - בני אילת, דימונה - מרמורק

אבי בר | | תגובות: 17


היום נערכו משחקי המחזור השלישי בליגה א דרום

מרמורק

מרמורק ארחה בבית את שמשון ת"א וניצחה 1 - 0 משער של דני רוזנבליט

שעריים

שעריים יצאה למשחק חוץ נגד בית"ר ת"א בת ים וסיימה את המשחק בתוצאה תיקו 0 - 0


במחזור הבא:

שעריים - בני אילת

דימונה - מרמורק
התפרסמו 17 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בושה לכדורגל במדינה שיש קבוצה כמו מכבי שעריים.הביאו רכש של 11 שחקנים ולא רואים 2 מסירות במגרש ועוד מחפשים להתחזק
  הגב 23.09.22 17:17
 • אורח
  בושה שהארנונה שלי מממנת את הכדורגל ברחובות.
  25.09.22 11:58
 • אורח
  אדון מאמן תחזיר את המפתחות
  הגב 23.09.22 17:18
 • אורח
  בושהההה
  הגב 23.09.22 17:18
 • אורח
  90 דקות בעיטה אחת לשער
  הגב 23.09.22 17:19
 • אורח
  לראות את שעריים ולא להאמין אין נשמה אין שחקן אחד מהבית אוסף של שחקנים מפתח תיקווה והבושה לאן נעלמו אלפי האוהדים של הקבוצה
  הגב 23.09.22 17:19
 • אורח
  משפחה אחת גמרה על היציע של שעריים וזו הטעות של מי שהיה מעורב בזה לרעה והמבין יבין
  23.09.22 17:29
 • אורח
  רק איחוד ערוני רחובות ניגמר הקישקוש של השכונות אין אוהדים אין קהל אין חשק ליראות אותם רמת מישחק בושה וחרפה
  הגב 23.09.22 17:35
 • אורח
  מרמורק יותר קהל יותר אהבה יותר שמחה יותר שחקני בית מה הם צרכים את הבושה ממול
  23.09.22 17:37
 • אורח
  כל הצוות של המאמן והמאמן הביתה ביישתם את המקצוע אין לשעריים כבוד לסמל ביזיון כולם הביתה אתמול !!!שעריים לכל החיים
  הגב 23.09.22 21:05
 • אורח
  ביזיון זה נקרא קבוצת כדורגל.עדיף שהנוער יעלו לשחק מי אלה השחקנים שהבאתם לליגה גמהם לא מתאימים
  הגב 24.09.22 09:11
 • אורח
  זה מה שקורה שאין שחקני בית לשערייים אין נשמה היה לשערייים כמה אשר וזה צדק על מה שקרה אם הבן שלו צודק בכול מילה
  הגב 24.09.22 09:50
 • אורח
  לשערייים היה מזל גדול במשחק היה צריך להיגמר 4 אפס לביתר
  הגב 24.09.22 09:55
 • אורח
  מני סויסה זה חנן עדני של שעריים פעם היה בשעריים הנהלה מהשכונה היום יש רק בן אדם אחד שהשטלת על המועדון
  הגב 24.09.22 10:24
 • אורח
  שמחת זקנתי בראש חוצות
  הגב 24.09.22 10:56
 • אורח
  אין בעיה שהשטלת אבל עד היום מה עשה אין לו קבלות
  הגב 24.09.22 15:22
 • אורח
  מני סוויסה אתה לא מבין בכדורגל לנהל קבוצה צריך ללמוד
  הגב 25.09.22 15:48
 • אורח

בעלי עסקים, חברות ובתי ספר סייעו השנה לבית החם ברחובות בתרומות, אריזות וחלוקת סלי המזון למשפחות מעוטות יכולת בעיר

רחמים מלול, ראש העיר: ״הבית החם של אגף השכונות בעיריית רחובות וחברות, עסקים ומתנדבים יקרים מסייעים לתושבות ותושבים רבים, ומאפשרים לעירייה לעשות חג שמח לכל מי שידו אינה משגת. תודה רבה לכל השותפים!״

מערכת האתר | | תגובות: 4


אגף השכונות ממשיך בחלוקת סלי מזון לפני החג.

בית העסק ״יבולי אליהו״ תרם למעלה 2.5 טון של פירות וירקות לראש השנה שיועברו לתושבות ותושבים שידם אינה משגת, במסגרת חלוקת סלי מזון לפני החג.

גם עמותת יד לנזקק וכן כיתות ה-ו של ביה"ס ממלכתי שריד תרמו סלי מזון למען הקהילה .

חברת אלביט מערכות העבירה תרומה נדיבה של סלי מזון למען הקהילה באמצעות מנהלים ועובדים מתנדבים.

וגם במגזר הציבורי התגייסו: צוות העובדים של הסניף האיזורי ברחובות של הביטוח הלאומי בהובלתה של אתי רענן, התגייס ותרם סלי מזון.

את כל אלה אורזים בבית החם בניהולו של איתי גדקה עובדי אגף השכונות ומתנדבים כגון תלמידי ויצו שעזרו בהכנת סלי המזון ומגמה לעתיד מכללת אורט רחובות , ומחלקים למי שידו אינה משגת.


רחמים מלול, ראש העיר:

״הבית החם של אגף השכונות בעיריית רחובות וחברות, עסקים ומתנדבים יקרים מסייעים לתושבות ותושבים רבים, ומאפשרים לעירייה לעשות חג שמח לכל מי שידו אינה משגת. תודה רבה לכל השותפים!״


שאול צגהון חבר מועצת העיר ומחזיק תיק השכונות:

״התגייסות העסקים והתושבים מחממת את ליבנו, ומאפשרת לנו לחבק את כל מי שזקוק לסיוע. אנו מודים להם על התרומות״


רמי מדהלה, מנהל אגף השכונות:

״ אנו קוראים לכל מי שבידו לסייע ולתרום- לא רק בראש השנה אלא בכל ימות השנה להגיע ולהעביר תרומה או להתנדב בבית החם״

התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ראש עיר זבל. לפני 3 חודשים העלת לכולם את הארנונה. אם לא היית מעלה, אז לתושבים היה נשאר כסף בבנק כדי לקנות אוכל לחג.
  הגב 22.09.22 22:13
 • אורח
  שאול צגהון לא גר בקריית משה.
  22.09.22 22:13
 • אורח
  היכן בדיוק כל הפירות והירקות ??, אני יודע על משפחות שלא קיבלו.
  22.09.22 22:56
 • אורח
  לרחמים מלול -מאחל לך בריאות ומעל הכול הכי אמיתי שיש יש בעיר 36 אלף תושבים רעבים מעוטי יכולת כלכלית -הארנונה והמיסים מהגבוהים בארץ ועוד כל מיני מיסים שחובה להורידם בתור אדם דתי ואיש חינוך לשעבר ואהבת לרעך כמוך כלל גדול בתורה ובמידות -אנשי הבית החם ברחובות מהמושחתים במדינה -הגיע הזמן שתעשה סדר בדברים -התוכניות בנייה בעיר ממש לא בקידמה ויש לך הרבה ללמוד הן בתחום פיתוח ותשתיות וחינוך ועוד מעבר לזה בהרבה שכונות בעיר המצב גרוע ואין שיפור ועדיף שלא תגבו מיסים וארנונה ועוד תשלומים לפחות עשר שנים -ויפה שעה אחת קודם -שנה טובה
  הגב 25.09.22 09:28
 • אורח

מצטיינות רחובות! רס״ל עדן פישמן נבחרה למצטיינת קצין הקשר הראשי של אגף התקשוב, סגן אבישג לוי היא מצטיינת חיל הגנת הגבולות וסמ״ר אופיר דהן היא מצטיינת חטיבת פארן הפועלת בגבול מצרים

במהלך השירות עדן חוותה פציעה שגרמה לה להשתחרר מהצבא מוקדם מהצפוי, ובשנת 2019 חזרה למסגרת הצבאית בכדי לשרת בתפקידה הנוכחי. "אני אוהבת מאוד את העובדה שבמסגרת התפקיד יש לי אחריות על תחום מיוחד, אני היחידה שעושה את התפקיד הזה." מספרת עדן.

מערכת האתר | | תגובות: 2
אבישג לוי- דובר צה"ל


מצטיינות רחובות! רס״ל עדן פישמן נבחרה למצטיינת קצין הקשר הראשי של אגף התקשוב, סגן אבישג לוי היא מצטיינת חיל הגנת הגבולות וסמ״ר אופיר דהן היא מצטיינת חטיבת פארן הפועלת בגבול מצריםעוד שתי מצטיינות לעיר רחובות.

הכירו את רס״ל עדן פישמן מצטיינת קשר״ר לכבוד ראש השנה!


ביום הרביעי ה21.09 התקיים טקס מצטיינים בראשות קצין הקשר הראשי של אגף התקשוב וההגנה בסייבר , תת אלוף יוסי כראדי.

בין המצטיינים נבחרה רס״ל עדן פישמן מרחובות, שקיבלה את ההצטיינות בזכות מילוי תפקידה על הצד הטוב ביותר ועבודתה המסורה כאחראית מחסן לוגיסטיקה של חיל התקשוב במפקדת העומק. עדן נולדה וגדלה ברחובות כל חיה. אביה איש צבא לשעבר ושתי אחיותיה, כולם שירתו בחיל תקשוב. עדן התגייסה בשנת 2015 והחלה את שירותה הצבאי כמפעילת תקשוב מבצעית באוגדה 162. כשנכנסה עדן לקבע, היא עברה לגדוד 50 של הנח״ל כנגדת תקשוב, משם דילגה לחטמ״ר שגיא ואז לגדוד 52 של שריון.

במהלך השירות עדן חוותה פציעה שגרמה לה להשתחרר מהצבא מוקדם מהצפוי, ובשנת 2019 חזרה למסגרת הצבאית בכדי לשרת בתפקידה הנוכחי. "אני אוהבת מאוד את העובדה שבמסגרת התפקיד יש לי אחריות על תחום מיוחד, אני היחידה שעושה את התפקיד הזה." מספרת עדן.

בתחילת ימיה כנגדת, היא חוותה קושי במעבר מלהיות חיילת ללפקד על חיילים. השירות במפקדת העומק היווה תיקון עבורה, וגרם לה תחושה שצה״ל הוא יותר מעבודה. היא הבינה שמה שחשוב הוא האנשים שסובבים אותה. התחושה הזאת היא מה שגרם לה להמשיך קדימה בשירות.

על קבלת ההצטיינות אמרה עדן: ״לאורך כל השנים לא חיפשתי לקבל את המילה הטובה, אבל קבלת ההצטיינות מאוד מרגשת אותי. הרגשתי שמעריכים אותי והתרגשתי מאוד שהחליטו לבחור אותי ולהעריך את העבודה שאני עושה מבין המוני האנשים שעמדו מולי. לראש השנה אשמח לאחל שתהיה שנה מוצלחת יותר מהקודמת, שתהיה מלאה בעשייה ועבודה ורק בריאות לכולם״.
הכירו את את מצטיינת חיל הגנת הגבולות לראש השנה תשפ״ג, סגן אבישג לוי מרחובות!


ביום שלישי ה20.09.2022, התקיים טקס מצטייני חיל הגנת הגבולות לראש השנה בראשות מפקד החיל, תת אלוף עמית ימין.

החיל מורכב מחמישה גדודי איסוף , ארבעה גדודי חי״ר גבולות ושתי חטיבות מרחביות, כאשר המצטיינים נבחרו מכלל התפקידים והגדודים. בין המצטיינים, נבחרה סגן אבישג לוי, מ״מ לביא הבקעה. את ההצטיינות קיבלה אבישג בזכות עבודתה הקשה והמסורה.

אבישג, בת 21 התגייסה באוגוסט 2019 לתפקיד לוחמת בלביא הבקעה. אחרי תקופה יצאה לקורס מ״כים שלאחריו פיקדה על המחזור הראשון של מסלול "ברקת", מסלול יעודי לקצונה של החיל.

אחרי כמה חודשים יצאה לקורס קצינים, בסיומו השתבצה כמפקדת מחלקה של ׳ברקת׳ והיום היא מפקדת מחלקה על לוחמות ולוחמים בלביא הבקעה. על ההצטיינות אבישג אומרת: ״זה מעמד מרגש. ההצטיינות הזאת היא של כל האנשים שעברו אצלי בדרך ובמסלול שלי, יותר ממה שהיא שלי . מובילה אותי המחשבה שאני חלק ממשהו גדול יותר ממני. ההצטיינות הזאת היא עוד אבן בדרך שלי״.

את ההצטיינות קיבלה אבישג בזכות חתירתה למגע, פעילויותיה השונות ושמירת סטנדרט מבצעי גבוה. גאים בך! יישר כוח אבישג והרבה הצלחה בהמשך!הכירו את מצטיינת מפקד חטיבת פארן, אלוף משנה עידו סעד לראש השנה התשפ"ג, נגדת משאבי אנוש בחטיבת פארן, סמ״ר אופיר דהן מרחובות!


ביום ד האחרון ה14.9 התקיים טקס מצטייני חטיבת פארן בראשות מפקד החטיבה, אלוף משנה עידו סעד. חטיבת פארן פועלת בגבול מצרים להגנה על תושבי האזור תוך סיכול מתמיד של ניסיונות פעילות חבלנית עוינת והברחות סמים ואמל״ח. כוחות צה״ל בחטיבה פועלים תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות והיכרות מעמיקה עם השטח, מה שמאפשר להם להגיע לאחוזי הצלחה גבוהים בסיכול הברחות.

בין המצטיינים נבחרה סמ״ר אופיר דהן, נגדת משאבי האנוש של גדוד ברדלס. את ההצטיינות קיבלה בזכות עבודתה הקשה והמסורה. אופיר למדה בעיר ובזמנה הפנוי אוהבת לנגן בפסנתר ולרקוד. היא התגייסה בנובמבר 2019 ושובצה כמשקית ת״ש בגדוד רותם שבגבעתי, לאחר מכן חתמה קבע כנגדת משאבי אנוש של גדוד קרקל, תפקיד שעליו היא מקבלת את הצטיינותה.

אופיר מספרת על קבלת ההצטיינות: ״מאוד התרגשתי כששמעתי על ההצטיינות שלי. זה מראה שמעריכים את העבודה שלי, התפקיד שלי בסוף זה לטפל בפרט ולעזור לאנשים וזה מאוד משמעותי בעיניי״.

את ההצטיינות קיבלה אופיר בזכות עבודתה המשמעותית, פעילויותיה השונות בגזרה ושמירת סטנדרט מקצועי גבוה.

יישר כוח אופיר והרבה הצלחה בהמשך!
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איזה גאווה וכבוד לעיר רחובות בריאות ושנה טובה ומתוקה שבורא עולם ישמור עלכם מכל אוייב אמןןןן
  הגב 22.09.22 20:03
 • אורח
  🙏
  הגב 22.09.22 20:04
 • אורח

תזכורת! לרגל ראש השנה, מחר (שישי 23.9) וביום ראשון (25.9) החנייה בכחול לבן ברחבי רחובות תהיה בחינם

חשוב לציין כי אין לחנות במקומות אסורים לחניה או כאלה שמפריעים לתנועה- שכן דו״חות ינתנו ע״י הפקחים בגין חניה אסורה במקומות אלה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


תזכורת: חניה חינם בכחול לבן ברחבי העיר החל ממחר ועד אחרי ראש השנה

בעיריית רחובות מבקשים לעודד את התושבים לערוך את קניותיהם ואת ההכנות לחגים בעיר, ולעשות זאת ללא דאגות חניה. כמו כן מבקשים לחזק את העסקים המקומיים ברחבי העיר. לפיכך מחר, שישי (23.9) וכן ביום ראשון (25.9) החניה בכחול לבן תהיה חינם.

חשוב לציין כי אין לחנות במקומות אסורים לחניה או כאלה שמפריעים לתנועה- שכן דו״חות ינתנו ע״י הפקחים בגין חניה אסורה במקומות אלה.

ראש העיר, רחמים מלול :

"עיריית רחובות מבקשת לאפשר לתושבים לערוך את הסידורים לפני החגים בראש שקט דווקא בעיר רחובות, ולעודד את העסקים בעיר. אנו מאחלים לכל תושבות ותושבי העיר חג שמח ושנה טובה״
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  😂😂😂אין חניות במרכז רחובות בכלל ,כמו להציע שלג לאסקימונים
  הגב 22.09.22 17:34
 • אורח
  עם חניות בעיה כי מדינה יושנת לא מטרו אין כלום אבל מה יש ישיבות כולל.
  הגב 22.09.22 19:24
 • אורח
  אין חניות פנויות בהרצל, עוטף הרצל, הרכבת. העיקר שלמלול יש חנייה אישית על גג הקניון. לוקח ארנונה מהתושבים ושוכר בכסף הזה חנייה מהקניון.
  הגב 22.09.22 22:15
 • אורח
  😭,אתמול (שישי בוקר)-שעתיים- חיפשתי חניה בכחול לבן ברדיוס של,4 ק"מ מהמישטרה (מכל הכיוונים ,(לא גר באזור)-רק כדי להגיע להתספר בעיר,בסוף חניתי ליד תנובה----וזה לא פעם ראשונה,ניראה לכם רציני?????
  הגב 24.09.22 06:55
 • אורח
  להסתפר
  הגב 24.09.22 06:56
 • אורח

לרגל ראש השנה, עיריית רחובות ערכה מגוון אירועים ומופעים לשורדי השואה בעיר

עו"ס מירב מייסנר המרכזת את היחידה לטיפול בניצולי השואה באגף הרווחה מברכת את שורדי השואה בעיר בשנה טובה מבורכת ובריאה ומזמינה שורדי שואה נוספים המעוניינים להשתתף בפרוייקטים השונים לפנות אליה בטלפון 08-9392175 ולהצטרף לתוכניות השונות המיועדות לשורדי השואה.

מערכת האתר | | תגובות: 0


המחלקה לרווחת האזרחים הוותיקים באגף לשירותים חברתיים בעיר ארגנה לשורדי השואה בעיר חגיגות שמחות במיוחד לרגל ראש השנה במספר מוקדים. האירועים התקיימו בבית עלה וכן בהוסטלים השונים בהם מתגוררים שורדי שואה. האירועים כללו הופעות מיוחדות במיוחד עם צוות נגנים ורקדניות וארוחת ערב מפנקת, ונהנו מהם כ- 300 שורדי שואה.

באירוע נכחו גם זוהר בלום ממלא מקום ראש העיר בת חן קרני מנהלת האגף לשירותים חברתיים וענת יולס מנהלת המחלקה לרווחת האזרחים הוותיקים.

במהלך כל השנה המחלקה מפעילה תוכניות מגוונות שמטרתן שיפור הרווחה הנפשית של שורדי השואה בעיר. עו"ס מירב מייסנר המרכזת את היחידה לטיפול בניצולי השואה באגף הרווחה מברכת את שורדי השואה בעיר בשנה טובה מבורכת ובריאה ומזמינה שורדי שואה נוספים המעוניינים להשתתף בפרוייקטים השונים לפנות אליה בטלפון 08-9392175 ולהצטרף לתוכניות השונות המיועדות לשורדי השואה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הוקמה יחידת החילוץ סע"ר (סיוע עזרה ראשוני) לרחובות להתמודדות עם רעידת אדמה, ירי טילים וכלל מצבי החירום השונים ויפקד עליה רב סרן במילואים הראל אליה אשר מתפקד כמ"פ חילוץ במערך פיקוד העורף

מתוך 45 שהתנדבו לקחת חלק ביחידת החילוץ, 10 הינן נשים ו- 35 גברים.

מערכת האתר | | תגובות: 1


עכשיו זה רשמי: הוקמה יחידת החילוץ סע"ר (סיוע עזרה ראשוני) לרחובות

רחובות, כמו כל הרשויות במדינת ישראל נערכת להתמודדות עם רעידת אדמה, ירי טילים וכלל מצבי החירום השונים, בהתאם לכך הנחה ראש העיר רחמים מלול להקים יחידת חילוץ מקומית על בסיס מתנדבים ומתנדבות.

מחלקת החירום באגף הביטחון והחירום נרתמה למהלך המורכב לגיוס, הקמה, הכשרה ורכישת ציוד תואם ליחידה. לפני מספר חודשים יצא פרסום להקמה מחודשת של היחידה, לפרסום זה נענו לא מעט אזרחים תושבי העיר, בוצעו ראיונות ומיון מתנדבים המתאימים למשימה זו כחלק מהפקות הלקחים של העבר. בשלב הראשון אותר מתנדב מתאים לפקד על היחידה, בניית היחידה והכשרתה.

למשימה נבחר רב סרן במילואים הראל אליה אשר מתפקד כמ"פ חילוץ במערך פיקוד העורף, הבחירה בו נתנה את אות הפתיחה להקים ולהתניע את גיוס המתנדבים והכשרתם.


במהלך החודשיים האחרונים אותרו מפקדי צוותים, בעלי מקצוע כגון: רתכים, בנאים ועובדי כפיים אשר שידרגו את המערך המקצועי של אימוני החילוץ, בעלי מקצועות חופשיים כגון: עורכי דין, רואי חשבון ועוד, חובשים כולל מתנדבים מאיחוד והצלה ומהנדסים אשר ביחד מהווים את המשולש הנדרש לטיפול באתר הרס בזמן רעידת אדמה או קריסת מבנה מסיבה של ירי טילים או סיבות אחרות.

מתוך 45 שהתנדבו לקחת חלק ביחידת החילוץ, 10 הינן נשים ו- 35 גברים.

מתנדבים אלה יהוו גורם מרכז באתרי הרס שונים ומובילים למתנדבים אשר יגיעו לסייע באירוע אמת.

בחודשים האחרונים עברו 45 המתנדבות והמתנדבים תהליך של הכשרה וגיבוש ע"י פיקוד העורף, על מנת שיהוו את המערך הראשוני של היחידה.השבוע נערך טקס חלוקת תעודות חגיגי במעמד ראש העיר – רחמים מלול, מנכ"ל העירייה – מר מאיר דהאן ואליצור זרחי – מנהל אגף חירום וביטחון, מפיקוד העורף השתתפו אל"מ שלומי בן יאיר – מפקד מחוז ירושלים והמרכז, אל"מ משה לוי – מפקד יקל"ר רחובות וסרן בר אדר – קצין נפת רשויות.

ליחידת החילוץ המקומית ניתן להצטרף אך ורק לאחר הסמכה של בית הספר לחילוץ והצלה (בה"ד 16) של פיקוד העורף או המכללה הלאומית לאיתנות ישראלית, הכוללת 3 ימי השתלמות עיונית ויום אחד השתלמות מעשית – אימון באתר הרס.


רחמים מלול, ראש העיר:

"אנו נערכים עם המכלולים והאגפים ברשות לכלל מצבי החירום השונים, ולכן אנו נערכים לכל תרחיש אפשרי. אנו עומדים בקשר רציף עם פיקוד העורף ועם משרדי הממשלה. העיר רחובות מבורכת בשלל עמותות וארגוני מתנדבים ואנו מברכים את היחידה החדשה שהצטרפה ומורכבת ממתנדבות ומתנדבים שהעיר ותושביה חשובים להם"


מאיר דהאן, מנכ"ל העירייה:

"המיוחד ביחידת החילוץ הוא שהיא מורכבת מכלל האוכלוסייה בעיר: חרדים, חילונים, נשים, גברים, צעירים אחרי שירות ובוגרים. רבים יכולים להצטרף ולהיות חלק מהיחידה החשובה הזו וברצוני לחזק את ידי המתנדבים."


אליצור זרחי, מנהל אגף חירום וביטחון:

"ראש העיר דחף בכל מאודו להקמת יחידה והקצה משאבים כספיים על מנת להקים יחידה איכותית ומצוידת על מנת לתת פתרונות לתושבי העיר רחובות בזמן משבר. ממונה החירום בצלאל שרעבי ולידור שמבה סגנו וצוותו אמונים על הרבה נושאים בתחום החירום ולנושא זה הוקדשו זמן וקשב רבים ותוצאה זו ניכרת"


הראל אליה, מתנדב מפקד יחידת החילוץ לרחובות:

"מטרת היחידה: מתן סיוע ראשוני וחילוץ לכודים מאתרי הרס בזמן רעידת אדמה, ירי טילים או כל אירוע חירום שנדרש לו לחילוץ או כל נושא התנדבותי אחר. היחידה מונה כ 45 מתנדבים מוסמכים אשר יפעלו בחירום כיחידה עצמאית לכל דבר עפ"י צרכי הרשות באירוע חירום."
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד להראל אליה. מלול, צור, דהאן, ברעידת האדמה הבאה, הדם יהיה על הידיים שלכם. אתם תקעתם פינוי-בינוי ברחובות.
  הגב 22.09.22 16:46
 • אורח

פורום רחובות

הפורום נועד לאפשר לתושבי רחובות להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
24.09.22 15:13
בביה"ס נועם בצומת אושיות, איש הישר בעיניו יעשה , בעניין החניה וההמתנה לילדים היקרים שלו. המשמעות, אין אפשרות לאוטובוסים של הסעות לאסוף תלמידים, אין פיקוח, אין אכיפה. עולם שלישי. תחי עיריית רחובות...
אורח
24.09.22 15:08
עם כל הכבוד, אין עם מי לדבר...לא 106, לא עירייה, לא משטרה. ברחוב לוין אפשטיין בסטודיו C לשעבר, שנמצא נעול לא מעט זמן. האזעקה עובדת 24/7. הדיירים בקרבת מקום לא ישנים. לאחר פניות מרובות, בקשות ותחינות, "אף אחד לא קם"...לפי הגשש החיוור. בושה וחרפה.
אורח
19.09.22 19:11
דחוף להתחיל לבדוק מה קורה בבית ספר שז"ר, איך כל המורות הותיקות הטובות עזבו? ענת, טלי, מאיה, ענבל, אביב, תמר, אילנית? מורות ללא הכשרה מלמדות את המקצועות השונים, הגיע הזמן שיפסיקו לשתף פעולה עם זה.
אורח
21.09.22 15:31
זאת רק ההתחלה. חכי שיביאו מורות ערביות ואז הבלאגן האמיתי יתחיל.
אורח
21.09.22 22:57
הבלאגן בשזר חוגג, הכיתתות לא מקבלות את כל השעות הנדרשות בכל המקצועות
אורח
09.09.22 10:56
לכל נשות רחובות.....במיוחד לאלו שגרות בשכונת ההולנדית/ כפר גבירול אצל מאור הספר יש עכשיו פדיקור ומניקור גם סידור גבות/שפם מומלץ הייתי היום
אורח
12.09.22 15:50
חשוב מאוד לעשות גבות/שפם/בית שחי.
אורח
14.09.22 14:42
חשוב לבעל או לאישה?
אורח
14.09.22 15:44
חשוב לבעל שהאישה תעשה 💃🏻
אורח
30.08.22 11:01
דחוף סככות הצללה במעברי חציה אי אפשר לעמוד ככה בשמש הקופחת!! חם פה תדאגו לצל!
אורח
02.09.22 10:12
עצים זה הפתרון הכי טוב
אורח
03.09.22 19:50
פתרון כל כך טוב עד שבגללו ביטלו קו אוטובוס מרחובות לתל אביב, כי האוטובוס לא יכול לעבור ליד העצים ברחוב הרצל.
אורח
04.09.22 14:04
זה כבר חוסר טיפול בעצים, צריך מידיי פעם לגזום
אורח
04.09.22 14:50
תשאל את מלול לאיפה הכסף הולך…וגם את מבקר העירייה שישן בעמידה.
אורח
06.09.22 08:03
מלול צריך ללת הבייתה בכללי
אורח
29.08.22 16:17
מה זו החוצפה הזאת להעלות את המחיר בקניון עופר ל10 שקלים , בהתחלה היה 6...אחר כך 8...ועכשיו 10...מה זו החזירות הזו? זה ת"א ? מלול תתבייש לך ,שאתה לא דואג לתושביך, גם ככה בעיר אין תו תושב...אז גם הקניון עושק על חניה !!!!! ביזיון , רואים שאין אכיפה ואפילו בזה אתה לא מטפל, ממש חבל !!!!!!!! חבל שנותנים ברחובות יד לעושק ... תלמדו מקניון הזהב , גם גדול ויש בו הכל מהכל וחינם !!!!!!! הגיע הזמן לשינוי
אורח
29.08.22 18:35
שתדעי שעיריית רחובות משלמת למליסרון (קניוני עופר) על חנייה חינם לעובדי העירייה. הבנת? הם עובדים איפה שהתחנה המרכזית, אבל יש להם חנייה חינם בקניון+החזר הוצאות רכב+תשלום נסיעות, וכל זה על חשבון התושבים.
אורח
01.09.22 22:26
מסכים איתך לחלוטין. מלול הוריד את רמה וערך העיר, והעיר נהייתה צפופה, מלוכלכת ופקוקה, ולא רק זה אזי העלה מסי ערך כמו ארנונה. הגיע זמן שילך הביתה אם לא ידאג לסדר בעיר ומחירים מופקעים
הצג תגובות נוספות
אורח
29.08.22 08:16
מתי תיגמר העבדות לבעלי הדירות ושכירויות גבוהות, אין יחס לאזרח וותיק
אורח
15.08.22 18:35
ממש לא אשמח אם תמצא לי שם דירה סתם מתלוננים


למכירה דירת דופלקס ברחובות! בשכונת רחובות הצעירה מוצעת למכירה דירת דופלקס 5 חד', 136 מ"ר, 3 מרפסות (70 מ"ר), 3 חניות, מחסן ועוד במחיר נדרש 3,620,000 ש"ח ... לפרטים 08-376-0637

לוח הדירות הגדול של רחובות בעמוד 6 באתר be106

אבי בר | | תגובות: 8בלוח הדירות הגדול ברחובות של be106 חדשות רחובות מוצעת למכירה דירת דופלקס גדולה בשכונת רחובות הצעירה בצמוד לקאנטרי והמבוקשת בקרב משפחות.

דירת הדופלקס נמצאת בבניין בוטיק בן 8 שנים, מטופח עם חדר מועדון, חדר עגלות/אופניים.
בדופלקס 5 חד' בשטח 136 מ"ר, מוארת ומרווחת עם 3 כיווני אוויר.
3 מרפסות 70 מ"ר, (45 ,15 , 10).
שודרגה במטבח, שירותים אמבטיה, נק' חשמל.
דוד סולארי
מיני מרכזי + מזגן בכל חדר.
כל הדירה עם רשתות וסורגים.
3 חניות, (2 מקורות).
מחסן.

לפרטים על דירת הדופלקס רנן

08-376-0637התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כסף קטן. מחיר לכל משפחה.
  הגב 28.02.22 11:59
 • אורח
  רחובות עיר ללא תרבות ללא ספורט ללא חינוך ללא תשתיות ראויות לאן מגיעים כספי הציבור שלנו ולאן הם הולכים?
  28.02.22 13:48
 • אורח
  כספי הציבור מגיעים למלול ולמושחתים.
  22.09.22 16:46
 • אורח
  פוליטיקאים לא נכונים פוגשים שוטרים לא נכונים ויש כאוס אבטלה ופשיעה ברחובות.
  הגב 28.02.22 12:01
 • אורח
  חזון איש ממש עפו על עצמם קנו בית במליון וקצת ורוצים לשלש! חחחחח השכונה והפארק נראים על הפנים
  הגב 22.09.22 15:23
 • אורח
  למה שאקנה בשכונה כושלת כמו רחובות צעירה שנמצאת בקריית משה
  הגב 22.09.22 15:29
 • אורח
  על דירה כזאת אפשר לדרוש 6 לפחות.
  הגב 22.09.22 16:47
 • אורח
  קריית משה התבלבלתם קצת מי שקונה שם זה אחד שלא מכיר את השכונה
  הגב 23.09.22 18:57
 • אורח

המשטרה "הרצח של ילנה גרינברג ז"ל מראשון לציון על ידי הרוצח מבת ים ואשר גופתה נמצאה ברחובות היה רצח מתוכנן, הרוצח קנה יומיים מראש את סכין הרצח והצטייד בחומר דליק"

הבוקר הגישו חוקרי ימ"ר מרכז לבימ"ש עם סיום החקירה המואצת, הצהרת תובע נגד החשוד ובקשה להמשך מעצרו עד תום ההליכים

אבי בר | | תגובות: 6
ילנה גרינברג זלהמשטרה פענחה את תיק הרצח של ילנה גרינברג ז"ל, שנדקרה למוות לפני כחודש ברחובות והבוקר הגישו חוקרי ימ"ר מרכז לבימ"ש עם סיום החקירה המואצת, הצהרת תובע נגד החשוד ובקשה להמשך מעצרו עד תום ההליכים


שוטרי תחנת רחובות פתחו לפני כחודש בסריקות מבצעיות ובידוד זירה פלילית, יחד עם חוקרי הזיהוי הפלילי של מרחב שפלה, עם קבלת דיווח בתאריך 25.8.22 בשעת בוקר מוקדמת, בדבר אישה אלמונית המוטלת בדרך עפר סמוך לעיר, ללא רוח חיים.


בתום הערכת מצב בשטח שביצע ממ"ז מרכז – ניצב אבי ביטון, הוטלה החקירה על ימ"ר מרכז, בהתאם לאסטרטגיה החקירתית המחוזית ונוכח מורכבות התיק, לרבות היעדר זיהוי ראשוני של המנוחה, נסיבות או רקע.


בתוך כך, דיווח שהוגש באותו הבוקר למשטרה בדבר נעדרת כבת 25 שטרם שבה אל ביתה בראשל"צ מליל אמש, קידם את החקירה ותוך מספר שעות הביא לזיהוי המנוחה וגיבוש החשד כלפי תושב בת ים, שלפי הדיווח בעל הכרות מוקדמת עם המנוחה ונפגש עמה סמוך למועד היעלמותה .


עם מעצרו של החשוד בביתו בבת ים, כשעל גופו בגדים המוכתמים בדם וממצאים דומים ברכבו, הובהל החשוד לביה"ח בשל מצב בריאותי קריטי ולאחר אבחון רפואי נמצא כשיר לחקירה והליך פלילי וסיפק בחקירותיו מספר גרסאות.
ככל שהתפתחה החקירה הקפדנית, הצליחו החוקרים לבנות ציר זמן מקצועי שחיזק את החשדות בדבר תכנון מוקדם של הרצח, ובכלל זה חשיפת החנות שבה רכש החשוד יומיים לפני הרצח סכין ששימשה אותו לדקירתה וכן הצליחו החוקרים להתחקות אחר תנועותיו של החשוד עד הגעתם אל תחנת הדלק שבה רכש לפני הרצח מספר בקבוקי חומר דליק, כשאלה נמצאו בזירה, ועפ"י החשד שפך באמצעותם על בגדיה את הבנזין, במקום בו אותרה גופתה.


כאמור, כלל הממצאים והעדויות שאספו חוקרי ימ"ר מרכז בתיק, הביאו לפענוח הרצח והיום בתאום פרקליטות מחוז מרכז, הגישה המשטרה לבימ"ש ראשל"צ הצהרת תובע נגד החשוד – ג'ייסון בלייז ובקשה להמשך מעצרו עד תום ההליכים, כאשר בימים הקרובים יוגש נגדו כתב אישום בחשד למעורבותו ברצח.
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  המשטרה עושה את עבודתה. ואז באים בתי המשפט והשופטים הרחמנים או הלא מציאותיים ומשחררים את הרוצחים או מסתפקים עונש קל. הזוי מה שהולך פה במדינה הזאת.
  הגב 22.09.22 15:03
 • אורח
  כל מיל בסלע
  22.09.22 15:28
 • אורח
  ומי היה 12 שנים בשלטון והגן על מערכת המשפט?
  22.09.22 16:47
 • אורח
  שאפו גדול למשטרה
  הגב 22.09.22 15:32
 • אורח
  אסטרטגיה חדשה של המשטרה? מדליפים פרטי חקירה עוד לפני שהסתיימה?
  הגב 22.09.22 16:48
 • אורח
  נחמד בסך הכל
  הגב 24.09.22 11:06
 • אורח

דניאל בר תושב רחובות מונה לראש מנהל דוברות והסברה במשרד החינוך

דניאל בר, כיהן בחמש השנים האחרונות בתפקיד ראש אגף תקשורת, דוברות והסברה במשרד לביטחון הפנים

אבי בר | | תגובות: 0


דניאל בר תושב רחובות מונה לראש מנהל דוברות והסברה במשרד החינוך.

בחמש השנים האחרונות כיהן בתפקיד ראש אגף תקשורת, דוברות והסברה במשרד לביטחון הפנים, ולפני כן הוא כיהן לאורך חמש שנים וחצי בתפקיד מנהל אגף תקשורת, דוברות, הסברה ופניות ציבור במשרד לשירותי דת וברבנות הראשית לישראל.

במסגרת תפקידו במשרד לביטחון פנים, דניאל ניהל צוות דוברות ויועצי תקשורת, התווה את המדיניות התקשורתית ואת האסטרטגיה ההסברתית של המשרד, קידם כתבות, יזם ראיונות וייצג את מדיניות המשרד באמצעי התקשורת. כמו כן, הוא הפיק קמפיינים פרסומיים משמעותיים, ביצע תהליכי מיתוג אסטרטגיים ליחידות שונות, ניהל מסיבות עיתונאים והוביל את הפעילות ההסברתית של המשרד בניו מדיה תוך דגש על חדשנות דיגיטאלית. כמו כן, הוא ניהל את הפרסום השיווק וההסברה של הרשות לביטחון קהילתי, השיק את המטה להגנה על ילדים ברשת (105) והרשות להגנה על עדים".

במסגרת תפקידו במשרד לשירותי דת והרבנות הראשית לישראל, דניאל הקים מיסד וניהל את מערך השירות של המשרד לציבור הרחב: הוא הקים את מוקד המידע הטלפוני של המשרד, אפיין מערכות מידע מתקדמות למתן שירות בדיגיטל, וניהל צוות פניות ציבור.

דניאל הוא דירקטור ברשת המתנ"סים של עיריית רחובות וחבר בוועדת שמות ובוועדה להנצחת נפגעי טרור ופעולות איבה בעיריית רחובות, שני התפקידים בצע דניאל בהתנדבות.

דניאל בוגר תואר שני מוסמך (M.B.A) במנהל עסקים בהתמחות שיווק מטעם "המרכז האקדמי פרס", תואר ראשון (B.A) במדעי החברה מטעם האוניברסיטה הפתוחה. בוגר קורס דירקטורים, קורס שיווק דיגיטאלי, קורס מובילי שירות בממשלה וקורס דוברי משרדי ממשלה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

רב״ט תמר קסא מרחובות היא מצטיינת מפקד חטיבת פארן הפועלת בגבול מצרים

על קבלת ההצטיינות היא מספרת: ״ממש התרגשתי כשהודיעו לי שאני נבחרתי להיות מצטיינת, אני חושבת שהתפקיד שלי ממש משמעותי ואני מרגישה שאני מגנה על אזרחי מדינת ישראל"

מערכת האתר | | תגובות: 4
דובר צה"ל


קבלו את מצטיינת מפקד חטיבת פארן, אלוף משנה עידו סעד לראש השנה התשפ"ג, רב״ט תמר קסא מרחובות!

ביום ד האחרון ה14.9 התקיים טקס מצטייני חטיבת פארן בראשות מפקד החטיבה, אלוף משנה עידו סעד. חטיבת פארן פועלת בגבול מצרים להגנה על תושבי האזור תוך סיכול מתמיד של ניסיונות פעילות חבלנית עוינת והברחות סמים ואמל״ח. כוחות צה״ל בחטיבה פועלים תוך שימוש בטכנולוגיות מתקדמות והיכרות מעמיקה עם השטח, מה שמאפשר להם להגיע לאחוזי הצלחה גבוהים בסיכול הברחות.

בין המצטיינים נבחרה רב״ט תמר קסא, לוחמת בגדוד ברדלס, את ההצטיינות קיבלה בזכות עבודתה הקשה והמסורה. תמר למדה בתיכון ויצ״ו ברחבות, ולאחר מכן עשתה שנת מכינה בקיבוץ שריד שבצפון. תמר התגייסה באוגוסט 2021 לגדוד ברדלס, ולאחר הכשרה קרבית שארכה כ-8 חודשים, עלתה לתפוס קו בגזרה.

על קבלת ההצטיינות היא מספרת: ״ממש התרגשתי כשהודיעו לי שאני נבחרתי להיות מצטיינת, אני חושבת שהתפקיד שלי ממש משמעותי ואני מרגישה שאני מגנה על אזרחי מדינת ישראל״


את ההצטיינות קיבלה תמר בזכות חתירתה למגע, פעילותיה השונות בגזרה ושמירת סטנדרט מבצעי גבוה.
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד, יישר כח גאווה לרחובות , גאווה לעדה ולמדינת ישראל שיש בנות שנותנות את נשמתם לטובת מדינת ישראל ואזרחיה.
  הגב 22.09.22 14:07
 • אורח
  פרייארית
  22.09.22 14:17
 • אורח
  תביאו עוד אפריקנים. גיבורות ש יעשו צבא במקום. טליבנים. חחח.
  הגב 22.09.22 14:20
 • אורח
  מציע לך ללכת לאישפוז .בטוח שיקבלו אותך...
  23.09.22 12:34
 • אורח

רחובות נמצאת בין הערים בעלות מאזן הגירה שלילי- יותר תושבים עוזבים אותה מאשר נכנסים אליה

כך עולה מנתוני הלמ"ס שמראים כי בשנת 2021 עזבו את העיר 495 תושבים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 20


יותר תושבים עוזבים את רחובות מאשר נכנסים אליה, כך עולה מנתוני הלמ"ס שמפרסמת את נתוני ההגירה הפנימית בישראל לשנת 2021. על פי הנתונים רחובות נמצאת בין הערים בעלות מאזן הגירה שלילי- כלומר יותר תושבים עוזבים אותה מאשר נכנסים אליה. במקום הראשון נמצאת ירושלים בה יותר מ10 אלף תושבים עזבו אותה, אחריה נמצאות אשדוד, חיפה ובני ברק.

נתוני ההגירה של רחובות לשנת 2021

נכנסיםיוצאיםמאזן
4,3584,853495-


דירוג הערים עם מאזן הגירה שלילי- יותר תושבים עוזבים את העיר מאשר נכנסים אליה
דירוג הערים בעלות מאזן הגירה חיובי

עירמאזן ההגירה- נכנסים פחות יוצאים
חריש6,518
בית שמש3,964
יבנה2,880
הרצליה2,826
ראש העין2,481
טירת הכרמל2,128
עפולה1,392
נתיבות1,321
גדרה1,315
מודיעין מכבים רעות1,310
כפר יונה1,284


הערה: נתוני הלמ"ס מבוססים על נתוני מרשם האוכלוסין - בהתאם לשינוי הכתובת שבצעו התושבים בתעודת הזהות.

התפרסמו 20 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה זה לא מפתיע...העיר מתחרדת בקצב רצחני,חרדים נדחפים לכל שכונה עם בתי כנסת וכוללים ע"ח בניית מבני צובור ולכן התוצאות בהתאם!!!והעירייה תומכת בהם וממנה את נציגיהם לכל תפקידי מפתח ובעיקר אלה שבהם שליטה על כספי ציבור!
  הגב 22.09.22 12:46
 • אורח
  אכןאבל הריבוי הטבעי שלהם מפצה. והאיזון הופך להיות פחות ופחות בריא.
  22.09.22 13:02
 • אורח
  לצערי זה נכון, מורגש היטב בשנים האחרונות באיזור מרכז שרונה.
  22.09.22 15:31
 • אורח
  מלול יא זבל. מיטב בניה של רחובות עוזבים. הרסת את העיר.
  22.09.22 16:49
 • אורח
  אני בהלם מהתשובות כאן... אבל לא נורא, בעזרת השם תתפכחו
  23.09.22 10:14
 • אורח
  שראשי העיר יחשבו ויסיקו מסכות למה זה קורה,משום מה לא מפתיע
  הגב 22.09.22 13:02
 • אורח
  מה שמעניין את ראש העיר איך למלא את קופה ע"י הבנייה המרבה ואיך להעלות עוד משכורת לחברים הקרובים לראש העיר, איך לעלות עוד מיסים. לתת? זה כבר הוצאות ואז נזכרים שאין כסף הקופה.
  22.09.22 14:49
 • אורח
  כל מילה בסלע.
  22.09.22 16:49
 • אורח
  כשאני נוסע בכביש אני לא מרגיש את זה בכלל נהיה עמוס בכל מקום
  הגב 22.09.22 13:21
 • אורח
  המצב נוצר..בגלל מחיר למשתכן...אז נאלצים....ולא כי באמת רוצים...אלא בדיוק הפוך...רוצים להישאר...אבל לא יכולים....
  הגב 22.09.22 13:24
 • אורח
  אין ברחובות מחיר למשתכן. יש ראש עיר שמעלה את הארנונה כי הוא מושחת.
  22.09.22 16:50
 • אורח
  מה הפלא ארוננה מהגבוהים בארץ ותמורה נמוכה מאוד אפילו פארק אחד נורמלי אין ברחובות הזנחה וטינופת רחוב הרצל נראה כמו רחוב בעזה
  הגב 22.09.22 13:24
 • אורח
  אם משווים את רחבות עם אותם ערים שבהם עלות הדיור יקרה.ואין פרויקטים של מחיר למשתכן אז המצב של העיר מצוין.לגבי רחוב הרצל אין הרבה מה לעשות הבניינים שלאורך הרחוב הם רכוש פרטי .ובעלי הרכוש לא מתחזקים אותו.והם מחכים שיציעו להם פיצוי שאי אפשר לתת.ולכן המצב תקוע.
  הגב 22.09.22 13:53
 • אורח
  היתרון של העיר יהיה לא בגידול של מספר התושבים. מה שחשוב הוא הרכב האוכלוסייה, ומה שמפריע הוא ההתפתחות בכיוון של בני ברק ובית שמש = זה מה שצריך להטריד את אלו שהעיר חשובה להם. יותר תרבות + יותר תיירות ופחות מקוואות וכוללים. הגיע הזמן שיוביל את העיר ראש עירייה ליברלי עם חזון מתאים.
  הגב 22.09.22 14:48
 • אורח
  מלול ראש עיר שתורם לקיטוב. מחלק כסף לחרדים, לרפורמים, לקונסרבטיבים, ללהט״ב. ומאיפה בא הכסף? מהתושבים הפשוט, חילוני/כיפה סרוגה שמשלם ים ארנונה.
  22.09.22 16:51
 • אורח
  הדבר ידוע ולא היה צריך את אישור הלמ"ס על כך . העיר לא נקייה , התחרדות העיר גורמת ליציאה ממנה , אני למשל ועוד לא מעטיפ לא דורכים בהיכל התרבות , בגלל שאינו נפתח בערבי שבת וימי שבת . מעדיפים לצאת מחוץ לעיר , ולתת פרנסה לשכנים . מדרכות מתרוממות , בגלל שורשי עצים . רחוב הרצל ניראה כמו השוק בטימבקטו . מרכולת של חנויות על המדרכה . מילא שתהיה באיכות , אבל המבין יבין . הגיע הזמן שראש העיר הנוכחי , יפנה את מקומו לאדם אחר , הוא כבר עייף לדעתי . צריך שיהיה ראש עיר אחר .
  הגב 22.09.22 18:48
 • אורח
  ארנונה גבוהה והכל סגור בשבת
  הגב 23.09.22 15:42
 • אורח
  הדתה קשה.. חבל
  הגב 23.09.22 18:00
 • אורח
  זהו. נגמר...
  25.09.22 09:01
 • אורח
  מלול גמר את העיר
  הגב 24.09.22 08:31
 • אורח

עיריית רחובות ורשת חוויות חנכו את המרכז קהילתי החדש "חוויות פסגת המדע"

כזכור, לפני כחודש הובילה רשת חוויות מפגש תושבים לחשיפה ומעורבות, במהלכו הוצגו התוכניות לשנת הפעילויות הקרובה. בין היתר, התוכנית העשירה שתתקיים במרכז החדש שנקרא "חוויות פסגת המדע", כוללת עשרות חוגים לילדים, מבוגרים, נוער וקהלים ייעודיים, ספריית השאלה, מועדונים חברתיים ואירועי תרבות קהילתיים, העונים על מגוון רחב של תחומי עניין ופנאי.

מערכת האתר | | תגובות: 5
צילום: דורית גוזי


עיריית רחובות ורשת חוויות חנכו את המרכז קהילתי החדש "חוויות פסגת המדע" בתכנון ועיצוב המרכז הושקעה חשיבה רבה, על מנת לייצר חללים משותפים, מזמינים ומאפשרים למגוון פעילויות.

שתי קומות, חדרי ג'ימבורי, משחקיה, ספריה, פעילויות, שני חדרי סטודיו חדישים ועוד – השבוע התקיים טקס חנוכת המבנה העירוני הקהילתי החדש בשכונת רחובות המדע, שיעבור לניהול רשת חוויות, במעמד סגן ראש העיר ויו"ר רשת חוויות אמיתי כהן, הנהלת ועובדי הרשת ותושבי השכונה.

כזכור, לפני כחודש הובילה רשת חוויות מפגש תושבים לחשיפה ומעורבות, במהלכו הוצגו התוכניות לשנת הפעילויות הקרובה. בין היתר, התוכנית העשירה שתתקיים במרכז החדש שנקרא "חוויות פסגת המדע", כוללת עשרות חוגים לילדים, מבוגרים, נוער וקהלים ייעודיים, ספריית השאלה, מועדונים חברתיים ואירועי תרבות קהילתיים, העונים על מגוון רחב של תחומי עניין ופנאי.


ראש העיר, רחמים מלול:

״הסבת הבניין במקום למרכז חוויות פסגת המדע היא חלק מהתוכנית הכלל עירונית להקמת מרכזים קהילתיים בכל שכונה בעיר, לטובת התושבים. כך הם מקבלים ספריה, חוגים ואירועים במסגרת הקהילה הכי קרוב לבית שאפשר. אנו מאחלים לתושבים שנה טובה והרבה חוויות טובות במרכז החדש״


מ"מ ראש העיר ומחזיק תיק החינוך, זהר בלום:

"החינוך בעיר הוא מקצה לקצה, לא רק בשעות הבוקר אלא גם בשעות הפנאי, ולכן מחובתנו היה לקחת חלק בהשקעת המשאבים להפוך את המקום למרכז קהילתי כולל ספריה וחוגים לשירות תושבי השכונה״


סגן ראש העיר ויו"ר רשת חוויות, אמיתי כהן, הודה לתושבים על המעורבות, ואמר:

"בתכנון ועיצוב המרכז הושקעה חשיבה רבה, על מנת לייצר חללים משותפים, מזמינים ומאפשרים, בהם ניתן לקיים פעילויות פנאי והעשרה במגוון תחומים וגם לייצור חיבורים והזדמנויות. קהילה חזקה היא קהילה מעורבת שתורמת ונרתמת לשותפויות ואנו מבקשים לעודד את רמת המעורבות ושיתופי הפעולה עיריית רחובות ורשת חוויות פועלות יחד מזה זמן כדי להגיע ליום המיוחל של חנוכת הבית ועל הרגע הזה אני מודה לראש העיר. תודה מיוחדת למנכ"ל הרשת, גולן ביטון, לרכזת המרכז הדר דוד, לצוות ועובדי חוויות ולוועד השכונה והיו"ר אלי ברון, על התגייסות מלאה להצלחת המקום ופתיחתו - כולנו שותפים לשליחות לגיבוש קהילה צומחת ומאוחדת".

התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ליד השכונה החדשה הזאת יש שכונה קטנה (שיכון) עם הרבה ילדים שאן להם מה לעשות בבית וכול היום בחוץ מסתובבים במקום לדאוג להם פותחים בשכונה חדשה מרכז נוער איזה טימטום
  הגב 22.09.22 12:37
 • אורח
  מה הכתובת של המרכז החדש?
  הגב 22.09.22 13:02
 • אורח
  כתובת טלפון דוא"ל ??.
  22.09.22 19:25
 • אורח
  מה הקטע של לא לכתוב איפה
  הגב 22.09.22 13:09
 • אורח
  פר' דניאל כהנמן 11, בראווווווווו, מצאתי את הכתובת קשה לכתוב בכתבה היכן זה.
  23.09.22 15:26
 • אורח

במהלך חול המועד סוכות יתקיים בקניון רחובות פסטיבל קמפינג עם סדנאות להכנת מצפן, תרמיל טיולים, מפגש עם שומר יער שייתן לילדים טיפים איך להסתדר בשטח, בול פגיעה, חץ וקשת, קוביות עץ גדולות, משחקי מבוך ועוד

הכניסה חופשית ללא תשלום

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום: יח"צ


פסטיבל קמפינג בחול המועד סוכות בקניון עופר רחובות!

קניון עופר רחובות, מקבוצת קניוני עופר, יערוך בחול המועד סוכות, החל מה 11.10 ועד ה 13.10, פסטיבל קמפינג בשטח, המיועד לילדים ולכל המשפחה, וכולל מתחם בהשראת קמפינג בו ניתן להנות ממגוון פעילויות וסדנאות איכותיות ולקבל כלים וטיפים לטיולים בשטח – פתוח לקהל הרחב, ללא תשלום!


הפעילויות והסדנאות יערכו בחול המועד, בימי שלישי, רביעי וחמישי (11.10-13.10) בין השעות 11:00-14:00 ו 16:00-19:00 בקומה ה 2 של הקניון ברחבת שופרסל, בין היתר יפעל מתחם יצירות DIY: ביום שלישי ה 11.10 - עיצוב תרמיל טיולים , ביום רביעי ה- 12.10 הכנת עשישיות ,ביום חמישי ה 13.10 הכנת מצפן.

בנוסף הילדים יוכלו ליהנות ממתחם חוויתי הכולל משחקי שטח: בול פגיעה, חץ וקשת, קוביות עץ גדולות, משחקי מבוך ועוד...

בימים שלישי עד חמישי - בין השעות 17:00-19:00 תתקיים פעילות עם שומר יער בו ילמדו הילדים איך להסתדר בעצמם בשטח, ילמדו ליצור מחנה שמורכב מאוהלים, סולמות וחבלים ונדנדות שטח. בחלקו השני של הפעילות יוכלו ללמוד משומר היער איך לשרוד בתנאיי שטח בעזרת כלים- מצפן , אבני אש, הכנת מחכה ועוד...

הכניסה חופשית לקהל הרחב – ללא תשלום
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עיריית רחובות העבירה עשרות חבילות מזון לחיילים בודדים מגדוד ארז של המשטרה הצבאית אותם מאמצת העירייה

חלק מהחבילות לחיילים מגיעות במסגרת פרויקט "כולנו משפחה אחת" שיזם סגן ראש העיר אמיתי כהן במסגרתו יחולקו אלפי חבילות מזון למשפחות נזקקות ברחבי הארץ, כולן תרומת רשת יוחננוף. חלק נוסף מהחבילות מגיע במסגרת פרוייקט חלוקת סלי מזון לנזקקים של עמותת ״אור לשמשון ״ ע״ש שמשון צור ז״ל, במסגרת שת״פ עם עמותת ״מגדל אור״, באמצעות חבר המועצה גיא צור.

מערכת האתר | | תגובות: 1


עיריית רחובות שולחת עשרות חבילות ללוחמים בודדים ומעוטי יכולת מגדוד ארז המאומץ על ידה

נציגי הגדוד הגיעו השבוע לרחובות לאסוף את החבילות לחלוקה בגדוד: מפרוייקט חבילות המזון בשיתוף רשת יוחננוף ״משפחה אחת״ ומפרוייקט חבילות המזון של עמותת ״אור לשמשון״ בשיתוף עמותת ״מגדל אור״

לפני כארבע שנים החלה עיריית רחובות באימוץ גדוד הלוחמים "ארז" של המשטרה הצבאית במסגרת פרוייקט ״אמץ לוחם״ של יחד למען החייל.

לקראת חג הפסח העבירה העירייה לראשונה עשרות חבילות מזון ללוחמים ולוחמות בודדים ומעוטי יכולת מגדוד ארז. גם השנה, לקראת ראש השנה, מסייעת העירייה בהעברת עשרות חבילות לרגל החג ללוחמות ולוחמים המוגדרים כחיילים בודדים או כמעוטי יכולת.

חלק מהחבילות לחיילים מגיעות במסגרת פרויקט "כולנו משפחה אחת" שיזם סגן ראש העיר אמיתי כהן במסגרתו יחולקו אלפי חבילות מזון למשפחות נזקקות ברחבי הארץ, כולן תרומת רשת יוחננוף.

חלק נוסף מהחבילות מגיע במסגרת פרוייקט חלוקת סלי מזון לנזקקים של עמותת ״אור לשמשון ״ ע״ש שמשון צור ז״ל, במסגרת שת״פ עם עמותת ״מגדל אור״, באמצעות חבר המועצה גיא צור. השבוע הגיעו נציגי היחידה לאסוף את עשרות החבילות לקראת חלוקתן בגדוד טרם החג.


רחמים מלול, ראש העיר:

״עיריית רחובות גאה לחבק את הלוחמות והלוחמים בצה״ל בכל הזדמנות, בשם כל תושבי רחובות. זה המעט שאנו יכולים לעשות עבור אלה ששומרים עלינו יום ולילה ואנו מאחלים שנה טובה ובטוחה לכל לוחמות ולוחמי הגדוד ומפקדיו .״


סגן ראש העיר, אמיתי כהן:

״אני שמח שפרוייקט ״משפחה אחת״ יכלול בתוכו גם השנה גם את הלוחמים והלוחמות של גדוד ארז בצה״ל. תודה רבה לכל השותפים לפרוייקט משפחה אחת - רשת יוחננוף, תלמידי המכינה ותלמידי אמית עמיחי שסייעו באריזה״


חבר המועצה גיא צור:

"אני מבקש להודות לכל השותפים המסורים למבצע חלוקת החבילות. זו זכות וגאווה לסייע ללוחמים והלוחמות שמגנים עלינו בכל ימות השנה ,כל ישראל ערבים זה לזה ובטח בימי החג הבאים עלינו לטובה. ובהזדמנות זו אני רוצה לאחל חג שמח ושנה טובה שנמשיך לפעול יחדיו ובערבות הדדית שבכמה שיותר בתים יהיה זה חג שמח במיוחד גם בשולחן החג."
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אתם. מבירים חבילות ל ראש השנה. זה כסף של משלמי מיסים
  הגב 22.09.22 14:18
 • אורח

ביום שני 3.10 ייצא סיור סליחות חברתי מבית הכנסת תורת חיים בשכונת אושיות רחובות- לינק להרשמה מצ"ב בכתבה

הסיור מאורגן ע"י פעילי השכונה, מרכז קהילתי חוויות אושיות, דרור ישראל, המרכזים לצדק חברתי, מרכז הגישור, קהילת פסיפס ואגף השכונות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


סיור סליחות חברתי 2022 בשכונת אושיות

בכל שנה לפני יום כיפור, מתקיים הסיור הייחודי בשכונה אחרת של העיר: השנה תהיה השנה השישית ברציפות של היוזמה. בשנה הראשונה הסיור התקיים באזור ההיסטורי ברחוב יעקב בעקבות סיפור הקמת המושבה רחובות, שנה לאחר מכן בשכונת שעריים בעקבות העלייה מתימן, ובשנה השלישית בשכונת קריית משה על קהילת יוצאי אתיופיה. בשנתיים של הקורונה, הסיור התקיים באמצעות סרטונים בזום, על הקהילה החרדית ועל העולים מברית המועצות לשעבר.

השנה, הסיור חוזר למתכונת המקורית, פנים-אל-פנים. המוקד השנה בשכונת אושיות, בערב יום ב', -3.10.22 בשעה 20:00, בבית כנסת תורת חיים, ברח' ההסתדרות 33 באושיות.

הסיור מאורגן ע"י פעילי השכונה, מרכז קהילתי חוויות אושיות, דרור ישראל, המרכזים לצדק חברתי, מרכז הגישור, קהילת פסיפס ואגף השכונות.

איך נרשמים?

הסיור ללא תשלום אך מותנה בהרשמה מראש. נכנסים לקישור כדי להירשם https://l-p.site/siur_slihot2022

הסיור יתחיל ביום ב', ה-3.10.22 בשעה 20:00, בבית כנסת תורת חיים, רח' ההסתדרות 33 באושיות.

פרטים נוספים: אתי נודלמן (052-397-8999) ושרמן רוזנפלד (054-564-3911).ראש העיר, רחמים מלול:

"רחובות מתאפיינת בחיי הקהילה השוקקים, ובהרמוניה בין הקהילות השונות. מחמם את הלב לראות יוזמות כמו סיור הסליחות החברתי, שנועד לחבר ולהכיר בין תושבים בעיר"


שאול צגהון, חבר מועצת העיר ומיוזמי הסיור, מספר:

"מטרתנו בסיור היא לקרב קהילות ושכונות שונות בעיר זה לזו לטובת כולם. חברי הקבוצה כוללים אנשים מקהילות ושכונות שונות, שמסכימים לעבוד יחד כדי להגשים את המטרה הזו . היוזמה נולדה ב’חיבור בין קהילות’, בקבוצת העבודה של ‘שותפות בקהילה."


שירי קלר, מנהלת תחום קהילות ברשות לביטחון קהילתי, אומרת:

"כל השנה אנו מקיימים מפגשים בין קהילות שונות בעיר, אך יש משהו מיוחד בסיור בשכונה אחרת שנמצאת ממש קרוב אלינו, השיחה וההליכה ברגל מזמנת תגליות מפתיעות על מקומות ואנשים מדהימים שלא הכרנו ולא ידענו עליהם. יש בסיור כזה קסם מיוחד".

לב ליטמן, מנהל המרכז לצדק חברתי ברחובות, מוסיף:

"בכל שנה תקופת הסליחות היא זמן ייחודי שבו שאנשים נפתחים. לצערי, לפעמים המציאות שאנחנו נמצאים בה סוגרת ומרחיקה בין קבוצות שונות בחברה. סיור סליחות הוא מעין תיקון למצב הזה."


דר' שרמן רוזנפלד מקהילת פסיפס ומיוזמי הסיור מוסיף:

"הסיור השנה מבוסס על תחנות בשכונת אושיות. הכוונה היא שתושבי רחובות והסביבה יגיעו לסיור כדי להכיר ולהוקיר את השכונה. דרך הדיונים בתחנות השונות ניגע בנושאים חברתיים ואישיים. אנו מקווים שהערב יעניק לכל המשתתפים השראה לימים הנוראים ולפעילות אזרחית במשך כל השנה.

התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תיקון טעות: יום שני הוא ח' בתשרי ולא ט' בתשרי. כדאי לתקן זאת.
  הגב 21.09.22 19:58
 • אורח
  רחמים מלול צריך לבקש סליחה מכל תושבי אושיות על מה שהוא עשה להם.
  הגב 22.09.22 06:57
 • אורח
  שאול צגהון לא גר בקריית משה.
  22.09.22 06:57
 • אורח
  מלול אפלו סליחות לא יעזרו לך ו ל חברים שלך. גזלנים רעים
  הגב 22.09.22 10:20
 • אורח
  אין קשר איפוי שאול צגהון גר,עובד מהלב למען כל תושבה רחובות.
  הגב 25.09.22 23:33
 • אורח

השחקן הרחובותי, אוראל צברי מגשים חלום ויגיע הערב לארץ נהדרת עם החיקוי של זוכה הכוכב הבא אליאב זוהר

התוכנית תשודר הערב בערוץ 12

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
עמוד הפייסבוק של אוראל צברי


הערב ארץ נהדרת חוזרת לעונה חדשה, עם כל הכוכבים האהובים האחראים על כל החיקויים הבלתי נשכחים של הפוליטיקאים, אמנים וכל מי שנמצא על סדר היום של ישראל.

לתוכנית הפתיחה יגיע הערב אורח מיוחד- השחקן וכוכב הרשת הרחובותי, אוראל צברי אשר יהיה אחראי לחיקוי של זוכה הכוכב הבא, אליאב זוהר.

ארץ נהדרת תעלה הערב (רביעי 21.9) בשעה 21:15 בערוץ 12
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תלמידי דה שליט רחובות הצליחו לאסוף 8,500 ש"ח עבור סלי מזון למשפחות נזקקות בעיר ביריד ראש השנה שהתקיים בבית הספר

הפעילות התקיימה בשיתוף המלאכיות של רחובות האחראיות על מגוון פעילויות קהילתיות בעיר בהן חלוקת סלי מזון למשפחות מעוטות יכולת

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


חטיבה ב' של דה שליט פתחה השבוע את שעריה ליריד תרומות לקראת ראש השנה. היריד נועד עבור סלי מזון שמחולקים למשפחות קשות יום על ידי המלאכיות של רחובות.

האירוע כלל הירתמות של כל כיתות החטיבה, שנרתמו ויצרו עשרים דוכנים מגוונים ממכירת פירות, דוכני שתיה, פיצות, מלבי, פיתות עם לבנה, ממתקים, עוגות, עוגיות, דוכני פעילויות לילדים במחירים של שקל ועד חמישה שקלים למוצר.

בנוסף למכירה הסמלית, היה דוכן של ארגזי מזון, דוכן אבידות לילדים צעירים וברקע היתה הופעת רוק.

היוזמה הייחודית של חטיבה ב' הביאה למינוף התרומות ולגיוס של כשש מאות שקלים בכל דוכן. זאת בנוסף לארגזי מזון שנאספו.

סך הכל נאספו שישה ארגזי מזון ושמונת אלפים וחמש מאות שקלים עבור סלי המזון לראש השנה.

התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד
  הגב 21.09.22 18:45
 • אורח
  כל הכבוד לכם ובאמת! המצב כמו כל המדינה עצוב שאין התערבות של הרשויות לרחמים מלול יש מליונים נכל הארנונה, יכול לנדב ולדאוג לכל תושב רחובות שחסר לו
  הגב 21.09.22 19:38
 • אורח
  כל הכבוד!! מרגש הנתינות של בני הנוער! חייבים חייבים לעזור לזולת אהבת חינם!
  הגב 21.09.22 23:42
 • אורח
  אני כאן כדי להזכיר לכם ש״מר חינוך״ זוהר בלום המושחת הצביע בעד העלאת הארנונה לפני 3 חודשים. יש לו משכורת צמודה למדד, פנסיה תקציבית, וילה, דירה להשקעה - אז מה אכפת לו מילדים שיהיו רעבים בגללו?
  הגב 22.09.22 06:59
 • אורח

משחקי גביע המדינה! בסיבוב ז' הפועל מרמורק תפגוש את קבוצת נוף הגליל ומכבי שעריים תתמודד מול המנצחת במשחק שבין הפועל קלאנסוואה לבית"ר כפר קנא

טרם נקבעו תאריכי המשחקים הסופיים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
ההתאחדות לכדורגל


ההתאחדות לכדורגל ערכה לפני זמן קצר את הגרלת המשחקים של סיבוב ז' בגביע המדינה בכדורגל. אל הסיבוב הצטרפו קבוצות הליגה לאומית אשר יתמודדו יחד מול הקבוצות שהעפילו מסיבוב ו' שהתקיים השבוע.

לאחר שנצחו אמש את יריבותיהן הפועל מרמורק תפגוש את קבוצת נוף הגליל ומכבי שעריים תתמודד מול המנצחת במשחק שבין הפועל קלאנסוואה לבית"ר כפר קנא. שני המשחקים יהיו משחקי בית.

טרם נקבעו תאריכי המשחקים הסופיים.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הסיבה לעליית מחירי הדירות ברחובות? שנה שלישית ברציפות שבונים ברחובות פחות דירות חדשות משנה קודמת והשנה החלו לבנות רק 637 דירות לעומת מעל 1000 דירות בשנת 2020

בכל הארץ נרשמה עלייה של 24% בהתחלות הבנייה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


הלמ"ס מפרסמת את נתוני התחלות וגמר הבנייה בישראל בשנה האחרונה (בין החודשי יולי 2021 ועד יוני 2022).

על פי הנתונים בתקופה זו הונפקו בישראל היתרי בניה ל80,670 אלף דירות אשר מהווה עלייה של 30.1% לעומת התקופה הקודמת. כמחצית מהם הונפקו במחוזות המרכז ותל אביב.

כאשר מסתכלים על התחלות הבנייה- החלו בנייתן של כ72,540 אלף דירות שזו עליה של 24.3% לעומת התקופה הקודמת, לעומת זאת הסתיימו בנייתן של רק 49,650 אלף דירות -עלייה של 6% לעומת שנה קודמת.

על פי הלמ"ס הזמן הממוצע לבניית של בניין הוא 32.3 חודשים


תמונת מצב על פי יישובים

שליש מהתחלות הבנייה התרכזו בערים:

תל אביב עם 5,432 דירות

ירושלים עם 4,514 דירות

בת ים עם 3,431 דירות

אשקלון עם 3,338 דירות

ראשון לציון עם 3,004 דירות

בית שמש עם 2,979 דירות

נתניה עם 2,716 דירות

רמת גן עם 2,716 דירותברחובות לעומת זאת מדובר על ירידה של 31.8% לעומת השנה הקודמת. במבט על השנים 2019-2022 הנתונים מראים כי בשנתיים האחרונות חלה ירידה בהתחלות הבנייה של דירות בעיר - היא נמצאת בין הערים בהן חלה הירידה הגדולה ביותר בהתחלות הבנייה: נהריה, חולון, נתיבות, קריית אונו, גן יבנה, הרצליה ורחובות.

תקופהמספר הדירות
יוני 2018- יוני 2019616
יוני 2019-יוני 20201,104
יוני 2020-יוני 2021934
יוני 2021-יוני 2022637

התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מלול לא בונה דירות. הוא בונה מגדלים דרך מכרזים תפורים שהוא נותן לחבריו הקבלנים תמורת שוחד. ואיצטדיונים כמובן.
  הגב 21.09.22 15:20
 • אורח
  דייי ,כבר נמאס מהחארטות שלכם. לשון הרע לפני כיפור. אתה מנסה להריץ מועמד אחר לבחירות? נמאסתם משועממים
  21.09.22 15:56
 • אורח
  תודה למלול שהוא ראש העיר שלנו תודה על פועלו והקנאים יכולים ללכת לים לשתות מי מלח
  21.09.22 17:34
 • אורח
  להגיד את האמת זה לא לשון הרע. התימנים בעירייה יכולים לקפוץ.
  22.09.22 07:00
 • אורח
  דתיים. אוהביםמלול. בונה להם ישיבות. כולל. נותן. להם הנכות לארנונה. הרס לנו רחובות. שסניק הביתה גם זקו. מספיק
  הגב 21.09.22 17:42
 • אורח

בשורה להורים! החל משנת הלימודים הקרובה תהליך הבקשה לסבסוד מעונות ומשפחתונים יהיה בלחיצת כפתור וללא צורך בטפסים

בהנחיית שרת הכלכלה יצאה הבשורה להורים במסגרתה הורה יזין את מספר ת.ז שלו במערכת ויתן הסכמה לעניין הכנסות, גמלאות ונכות (במידה שיש) ועל סמך המידע שמצוי בביטוח לאומי, הורה יוכל לקבל דרגת סבסוד בהתאם לקריטריונים במגע טיפול אחד, מהיר, מקוון ויעיל.

מערכת האתר | | תגובות: 4


משפרים את השירות להורים ומפחיתים את הבירוקרטיה: בהנחיית שרת הכלכלה והתעשייה- משנת הלימודים הקרובה: תהליך הבקשה לסבסוד מעונות ומשפחתונים יהיה פשוט וללא שליחת טפסים.

מהפכה בשירות להורים לפעוטות השוהים במעונות יום ובמשפחתונים המוכרים והמסובסדים ע"י המדינה. בהנחיית שרת הכלכלה והתעשייה, אורנה ברביבאי, משנת הלימודים הקרובה, הבקשות לסבסוד הורים במעונות יהיו מקוונות ופשוטות בהרבה ללא צורך בשליחת טפסים.


בשנה החולפת, זרוע העבודה יזמה פרויקט מידע יחד עם רשות התקשוב וביטוח לאומי כדי לשפר את הקשר עם ההורים ולבצע העברות מידע מביטוח לאומי לזרוע העבודה, בתהליך סבסוד הורים במעונות היום ובמשפחתונים וזאת כדי לקצר את זמני הטיפול בבקשות ולהפחית משמעותית את הבירוקרטיה.


במסגרת השירות החדש, הורה יזין את מספר ת.ז שלו במערכת ויתן הסכמה לעניין הכנסות, גמלאות ונכות (במידה שיש) ועל סמך המידע שמצוי בביטוח לאומי, הורה יוכל לקבל דרגת סבסוד בהתאם לקריטריונים במגע טיפול אחד, מהיר, מקוון ויעיל.


עד כה, הורה שביקש סבסוד עבור ילדיו, נדרש לשלוח שורת טפסים, בין היתר- הכנסות לצורך בחינת הזכאות וכעת זה מתייתר.

המהלך הינו חלק משורת מהלכים שביצע האגף לעידוד תעסוקת הורים בזרוע העבודה בשנה החולפת, בין היתר, לחוזרות מחופשת לידה - התייתר הצורך להביא תלושי שכר אלא רק אישורים שלא חל שינוי בהיקף המשרה, להורים שלומדים ועובדים - בוצעה הקלה במספר השעות המצטבר,

בנוסף, כבר עתה הורים יכולים להביא תלוש שכר אחד בלבד, שיש בו לפחות שלושה חודשי עבודה מאותה שנת המס (במקום 3 תלושים נפרדים).שרת הכלכלה והתעשייה, אלופה במיל׳ אורנה ברביבאי:

במדינת הסטארטאפ של שנת 2022 ראוי שהמדינה תאפשר שירות מהיר פשוט להורים המתבסס תהליך דיגיטאלי ומקוון ועל מידע הקיים בביטוח הלאומי. השינוי יבטיח שיפור משמעותי באיכות המענה וקיצור במתן האישור להורים לשבועיים בממוצע תוך צמצום מקרים של קביעת זכאות לא תואמת הדורשת עדכון תוך כדי השנה.תאיר איפרגן, מנכ״לית זרוע העבודה:

״אנו משלימים כעת מהלך חשוב ומתבקש עבור ההורים. מדובר במהפכה בשירות שתקל על מאות אלפי הורים ותהפוך את חווית הלקוח לטובה, מהירה ויעילה הרבה יותר. אנחנו מחויבים לתת את השירות הטוב ביותר כדי לעודד הורים להשתלב בתעסוקה, ולתת את מירב הסיוע במינימום בירוקרטיה.״
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כן הבשורה שאנחנו רוצים להוריד מחירים על משפחתונים אנחנו משלמים המון כסף
  הגב 21.09.22 14:03
 • אורח
  הלוואי וזה יהיה כזה פשוט.. היום מטרטרים את ההורים חודשים שלמים
  הגב 21.09.22 14:03
 • אורח
  למה לא עושים את זה גם במסגרות בית הספר צהרונים וכל הנלווה
  הגב 21.09.22 14:23
 • אורח
  צריך לייצר בירוקרטיה כדי שלפקידים בעיריית רחובות תהיה עבודה.
  הגב 21.09.22 15:23
 • אורח

פצוע בינוני בתאונה ברחובות

פונה לקפלן

אבי בר | | תגובות: 3בשעה 12:18 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון, על תאונת דרכים בין 2 כלי רכב ברחוב האלוף יעקב פרי ברחובות. חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו טיפול רפואי ופינו לבי"ח קפלן גבר כבן 40 במצב בינוני עם חבלת ראש ופצוע נוסף במצב קל
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  החלמה מהירה ו תיסעו. לאת שנה טובה
  הגב 21.09.22 14:42
 • אורח
  לאט ***.
  21.09.22 19:10
 • אורח
  לתשומת לב מחזיק תיק התחבורה מר אבי קינד, הידוע בכינוי איש הקצפות חסר הלב.
  הגב 21.09.22 15:23
 • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
29.08.22 08:22
מחפשת דירה 3 חדרים במחיר שפוי ברחובות ואין
אורח
30.08.22 18:52
תבדוק בראשון
אורח
15.09.22 19:48
נראלך שבראשון המחיר יהיה יותר שפוי? ישראל יקרהההה
אורח
15.08.22 18:37
מחפשת דירה 3 חדרים במחיר שפוי ברחובות לא מתווכת אסתר
אורח
15.08.22 10:07
בשכונת רמז מחפשים להשכיר דירת 4 חדרים , מרפסת וחניה
אורח
15.08.22 22:49
אין באזור חניה,ממליץ שתוותר על הרצון
אורח
16.08.22 13:33
למי לפנות
הצג תגובות נוספות
אורח
07.07.22 11:10
מעונין בדירה אחרי תמ"א ברחוב פיין 035766732
אורח
26.08.22 01:57
Tnx
אורח
03.07.22 11:59
למכירה בנווה ים דירה דו קומתית (2 קומות מתוך בניין של 4 קומות) עם חצר ובריכה 6 חדרים , 5,500,000.
אורח
03.08.22 10:30
חמש וחצי מיליון? חחחחחח בהצלחה בלמכור אותה.
אורח
30.08.22 18:53
5.4 בא עם מזוודה
אורח
10.09.22 20:02
זיל הזול
אורח
14.03.22 14:59
יש לי קורונה
אורח
21.03.22 13:19
מזל טוב
אורח
04.05.22 19:46
אני רוצה
אורח
10.04.22 17:05
מוכר?
הצג תגובות נוספות
אורח
25.01.22 09:17
בשעריים בטשרניחובסקי ,למכירה בית פרטי 81 מ"ר+יחידת דיור 24 מ"ר,מגרש פרטי 383.5מ"ר רשום בטאבו (לא מקרקעי ישראל) טל: 054-4867984
אורח
30.01.22 13:52
תמכור לקבלן שיעשה בניין, ככה יותר זוגות צעירים יוכלו להנות סוף סוף
אורח
16.02.22 23:50
ראשון לציון ?
הצג תגובות נוספות
אורח
08.01.22 16:01
להשכרה דירה מתוקה לצעירים, רהוט חלקי: מיטה רחבה, מקרר, טלוויזיה, ארון, פינת אוכל, מיקרו גל, WIFI ועוד....להתקשר ישראל 050-3991065


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
06.06.22 23:23
דירת גג קסומה להשכרה. 3 חדרים, בשכונת אברמוביץ . גג פרטי ענק ומרפסת פטיו. משופצת ומרוהטת 0526355445 בולי
אורח
24.03.22 19:08
שלום
אורח
13.01.22 00:24
להשכרה, דירה, 4.5 חדרים,110 מ' , למשפחה או שותפים, 3 כיווני אויר, מזגן בכל חדר, ריהוט חלקי, שכונת רמז במרכז ראשון לציון. 054-5567990, איציק
אורח
24.03.22 19:07
סתום
אורח
24.03.22 19:07
סליחה
אורח
23.06.22 09:28
יש מרפסת שמש ?
אורח
08.01.22 16:14
דירה מתוקה לצעירים, ריהוט חלקי: מיטה רחבה ושידות, פינת אוכל, מקרר, טלוויזיה, ארון, מאורר מצנן גדול, כירים חשמליות ועוד.... אפשר לראות את הדירה בכל יום מהשעה 15/30 בתיאום עם ישראל: 050-3991065
אורח
22.04.22 21:30
מרתף.
אורח
05.01.22 15:08
דירה להשכרה 3 חדרים לקראת סוף חודש אפריל שפינוזה רחובות. 0523946275
אורח
05.01.22 15:07
דירה להשכרה 3 חדרים לקראת סוף חודש אפריל בשפינוזה
אורח
04.01.22 08:32
דירה להשכרה 3 חדרים בכצנלסון 0528225240
אורח
23.12.21 03:26
דירה 3-4 חדרים להשכרה מיידית בקרית גנים משופצת עם מעלית וחנייה 0503615384 סימה


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
23.09.22 13:45
למכיר מגרש 440 דונם ב2,000,000 כן רק 2,000,000!!!!!
אורח
28.04.22 23:52
למכירה פורד גלקסי 2009 יד 3 243000 ק"מ טסט לשנה 15500 0507158114
אורח
27.03.22 12:44
למכירה שברולט מליבו (אמרקאי) 2011 יד ראשונה מטופלת באופן סדיר + כולל טסט לשנה עד אפריל 2023 {טסט + תשלום) חום מוקה 054-9993528
אורח
23.03.22 16:09
מספר טלפון 0524101033
אורח
23.03.22 16:07
בקשר למודעה על הניסאן אשמח לדעת כמה דורשים בשבילה
אורח
10.04.22 11:00
5000
אורח
19.08.22 12:14
יקר מאוד. צריך 2500
אורח
22.02.22 18:41
למכירה .רכב ניסאן אלמרה 1999 יד ראשונה.
אורח
12.01.22 12:40
מחפשת דירה להשכרה 5 חדרים בשכונת שרונה 054-6736108
אורח
24.12.21 08:13
ברחובות לאזרח הותיק 5970* 076-814-24-24 עוברים דירה הכל כלול


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
16.06.22 07:12
דרושים נהגי מוניות ברחבות https://lp.vp4.me/q3bk
אורח
07.08.22 22:42
מעוניין לעבוד נהג מןנית פלאפון 0505076023 אריה
אורח
02.06.22 00:34
דרוש. איש טכני תותח ומהיר לתיקון קורקינטים חשמליים ואופניים חשמלייים .לחנות ברחובות. שכר גבווה.0555687384 רק הודעות וואצפ
אורח
07.05.22 19:55
היי שמי ענתי אני מטפלת בתינוקות, אהייה פנוייה מספטמבר הקרוב אשמח להצעות, 0525268687
אורח
21.04.22 09:50
מחפשת דירה להשכרה בראשון עד 3000 שקל גדולה עם הרבה חדרים השכרה לתקופה קצרה.
אורח
06.05.22 15:29
מה זה תקופה קצרה
אורח
21.04.22 09:50
מחפשת עבודה בתחום המסאג׳ רפלקסולוגיה וקוסמטיקה האם מישהו מכיר מקומות כאלה שאפשר לעבוד בראשון ?
אורח
09.08.22 16:52
0509433393 צרי קשר ערן
אורח
18.03.22 10:44
מחפש עבודה במקצוע שלי מנהל מחלקת בשר עים ניסיון של 25 שנה תודה ושבת שלום
אורח
03.03.22 14:51
משמר זכרונות.. המרת קלטות וידאו ישנות למדיה דיגיטלית050-7438010
אורח
25.05.22 21:58
כמה עולה
אורח
21.02.22 17:42
דרוש עובד לבר אוכל חלבי בראשון לציון משמרות בוקר/ערב אפשר גם נוער לפרטים נוספים 050-3723013 ליאור


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל