הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים
מרכז הזדמנות רחובות פותח את ההרשמה לתוכנית "מרחב לקידום תעסוקה" בה יקבלו אבחון תעסוקתי, מימון הכשרות מקצועיות, ליווי פרטני וקבוצתי, הרצאות ועוד; מפגש חשיפה לתוכנית יתקיים ביום ראשון 11.12
עד ליום ראשון 11.12 לא תתקיים קבלת קהל ולא יינתן מענה טלפוני במשרדי האגף לשירותים חברתיים ברחובות
המדריך המלא לאירועי חנוכה ברחובות: סיורי עששיות באתר הפרדסנות, הפסטיבל המדעי באשכול פיס, משחקים אינטראקטיביים בבית וייצמן, מחזמר בימת הנוער- פיטר פן, אירועי השכונות של רשת חוויות ועוד המון הפתעות

כחלק מפעילות קבוצת המנהיגות בביה"ס אמית המר ברחובות, יצאו התלמידים לחזק ולפנק את הצוותים הרפואיים בביה"ח קפלן

במפגשים הבאים מתוכננים התלמידים לצאת לעיר שדרות להיפגש עם דמויות משמעותיות שלקחו ולוקחים חלק בעשייה חברתית בשגרה ובחירום, ולהתנדב בפועל במספר תחומים במרכז החסד.

מערכת האתר | | תגובות: 4


מנהיגי העתיד אומרים תודה לצוות הרפואי

כחלק מהכניסה לתיכון וכרעיון מאחד של מחנכי שכבת י' בקרית החינוך אמית המר רחובות, הוקמה השנה קבוצת מנהיגות. מדובר בתלמידים שמתוך בחירה ולקיחת אחריות, מממשים את הכוחות שבהם ובונים קומה נוספת בבניין האישיות שלהם.

בפעילות הראשונה יצאו התלמידים לתת אנרגיה וכוח לצוותים הרפואיים בבית החולים קפלן שברחובות. הרופאים, האחיות, כח עזר ומזכירות רפואיות מתמודדים יום יום עם מציאות מורכבת ומאתגרת ולא תמיד זוכים להערכה וחיבוק. התלמידים הגיעו עם פינוקים ומכתבי תודה והתקבלו בשמחה ובהערכה רבה.

במפגשים הבאים מתוכננים התלמידים לצאת לעיר שדרות להיפגש עם דמויות משמעותיות שלקחו ולוקחים חלק בעשייה חברתית בשגרה ובחירום, ולהתנדב בפועל במספר תחומים במרכז החסד.

התלמיד אלון אוחנה שיתף: "להתנדב בקפלן ולשמח רופאים וחולים הייתה הרגשה שאי אפשר להסביר, התחושה שאתה עושה משהו בשביל מישהו אחר, ממלאת אותך בשמחה שאין כמותה ולראות את השמחה של הרופאים החולים עשה לכולנו טוב בלב ונקווה לעוד הזדמנויות כאלו".


דביר חודפי, רכז השכבה: "קבוצת המנהיגות זו סיירת שמייצרת אדוות ורוח לכלל השכבה, והכי משמח שזה נעשה בענווה ומסירות".


אליחי דדי, מנהל קריית החינוך אמית המר: "היוזמות שמגיעות מתלמידינו היקרים ומתוך השטח מחוללות שינויים מהותיים ונוגעות ברבדים הכי עמוקים של חינוך. יישר כוח למחנכים המסורים על ההובלה וההנהגה".
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מלול האיש והכרס, אכלת על חשבוננו יותר מידי, הביתה
  הגב 22.11.22 13:33
 • אורח
  מלול מעלה את הארנונה בחודש הבא. תהיו מוכנים לשלם
  22.11.22 22:28
 • אורח
  האם הראו לתלמידים את החדרים שבהם העובדים מועלים בכספים? מטים מכרזים? מבצעים מעשי שחיתות? לוקחים שוחד. האם סיפרו להם שמחבלים מקבל עדיפות בקבלת טיפול רפואי על-פני אזרחים יהודים שגרים במדינת ישראל?
  הגב 22.11.22 14:16
 • אורח
  יישר כוח לתלמידים היקרים.יוזמה ופעילות מבורכת!. לדיוק הכתבה בצוותים הרפואיים בקפלן נכללים גם הרנטגנאים במכון הדימות שעובדים לילות כימים בחדרי הרנטגן , הct ובחדרי הניתוח.
  הגב 22.11.22 18:16
 • אורח

מרכז הזדמנות רחובות פותח את ההרשמה לתוכנית "מרחב לקידום תעסוקה" בה יקבלו אבחון תעסוקתי, מימון הכשרות מקצועיות, ליווי פרטני וקבוצתי, הרצאות ועוד; מפגש חשיפה לתוכנית יתקיים ביום ראשון 11.12

מפגשי חשיפה נוספים יתקיימו בימי ראשון 18.12 וב-1.1.12

מערכת האתר | | תגובות: 0


צעירי רחובות ומחפשים עבודה? בואו להכיר את התכנית שתקדם אתכם בעולם התעסוקה

מרכז הזדמנות – המרכז לקידום התעסוקה ברחובות מזמין את צעירות וצעירי העיר בני 18-26 להשתתף בתכנית "מרחב לקידום תעסוקה". הצעירים שיבחרו להשתתף בתכנית ייהנו ממנה ללא עלות ויקבלו אבחון תעסוקתי, מימון הכשרות מקצועיות, ליווי פרטני וקבוצתי, הרצאות ועוד.

תוכנית "מרחב לקידום תעסוקה" מיועדת לצעירות וצעירים, תושבי העיר רחובות בגילאי 18-26 ובעלי 10-12 שנ"ל שמעוניינים ליצור שינוי בחייהם מבחינה מקצועית, תוך רכישת מקצוע שמתאים לרצונם וכישוריהם.


התכנית כוללת אבחון תעסוקתי במימון מלא, מימון הכשרות מקצועיות, ליווי פרטני וקבוצתי, סדנאות, הרצאות העשרה, מפגש עם צעירים נוספים, ועוד. לכל משתתפת ומשתתף נבנית תוכנית אישית המסייעת להם בהתקדמות בעבודה ורכישת מקצוע. בימים אלו, מרכז הזדמנות פותח שלושה מפגשי היכרות עם התכנית בהם יהיה אפשר לשמוע פרטים נוספים, להכיר את המנחים, לשאול שאלות ולהירשם.


מפגשי היכרות עם התכנית יתקיימו בימי ראשון בתאריכים: 11.12, 18.12, 1.1.23. ניתן להירשם למפגשים ללא עלות באמצעות הלינק > https://bit.ly/3BxuB0H


ניתן לקבל מידע נוסף אודות התכנית גם בטלפון 08-6705330, ובווטסאפ למספר 050-2015577.*


ע' בוגר התוכנית משתף את החוויה שלו:

"ההכוונה ב"מרחב לקידום תעסוקה" אפשרה לי לא רק למצוא את דרכי המקצועית אלא גם לתכנן דרכים במישורים נוספים בחיי. הראייה של הצוות את פיתוח הקריירה כמכלול של תחומי החיים ולא רק "עבודה" עזרה לי ודחפה אותי קדימה בתקופה לא פשוטה בחיי. דרך הפגישות האישיות והסדנאות- שיקמתי את הביטחון ביכולות שלי, העזתי לקבל החלטות, לשאוף להגשמה, ולדמיין עתיד שנכון עבורי. הליווי שקיבלתי ממרכז הזדמנות לאחר שהתכנית נגמרה עזר לי לצלוח אותם. כיום אני מתחיל לימודי תואר ראשון ומתרגש מאד!"


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עד ליום ראשון 11.12 לא תתקיים קבלת קהל ולא יינתן מענה טלפוני במשרדי האגף לשירותים חברתיים ברחובות

במקרים דחופים ניתן לפנות למזכירות האגף בטל': 08-9392620

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


משרדי האגף לשירותים חברתיים בעיריית רחובות ייסגרו לצורך מיון תיקים שנתי בימים שני-ראשון, י"א - י"ז בכסלו, 5-11.12.22

במקרים דחופים ניתן לפנות למזכירות האגף בטל': 08-9392620

המוקד העירוני 106 זמין לפניותיכם בכל עת בטל' 08-939-2106 וגם בוואטספ 050-8806106.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

המדריך המלא לאירועי חנוכה ברחובות: סיורי עששיות באתר הפרדסנות, הפסטיבל המדעי באשכול פיס, משחקים אינטראקטיביים בבית וייצמן, מחזמר בימת הנוער- פיטר פן, אירועי השכונות של רשת חוויות ועוד המון הפתעות

תוכנית האירועים המלאה מצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


מה עושים בחנוכה עם הילדים?

במהלך חופשת החג יוכלו המשפחות בעיר ליהנות משלל אירועים ופעילויות שיתקיימו ברחבי העיר -אירועים עירוניים של רשת חוויות הדלקת נרות, סדנאות לילדים, הצגות , טברנה למבוגרים ועוד, מחזמר חנוכה של בימת הנוער-פיטר פן כולל מופע מיוחד למשפחות המיוחדות, הפסטיבל המדעי באשכול הפיס, סיורים באתר הפרדסנות, משחקים אינטראקטיביים בבית וייצמן ועוד


תוכנית האירועים המלאה

אירועי חנוכה של רשת חוויות


טברנה, חנוך לוין או סדנאות עם הילדים? אפשר גם וגם, רשת חוויות מציעה עשרות אירועי חנוכה, בחגיגה ענקית שהותאמה בדיוק לכם

רשת חוויות מציגה חגיגת חנוכה ענקית במרכזים הקהילתיים ברחבי העיר: במהלך החג יתקיימו עשרות אירועים, שהותאמו לכל גיל וקהילה. משפחות, הורים וילדים ייהנו מבחירה מתוך שפע הסדנאות, בהן קומיקס, אפייה, יצירה, הכנת נרות ועוד. עוד בין המומלצים של חוויות לילדים, יעלו מופעי תיאטרון סיפור, סיפור בתנועה, הצגות, מופע קרקס וכמובן מצעד ותהלוכת לפידים בשכונה. בנוסף, תתקיים פעילות משותפת להורים וקטנטנים עם "חצוצרפי" מערוץ הופ. נוער חוויות ייקח חלק בהדלקות הנרות בשכונות וייהנו מטורניר קאטן ואירועים נוספים.

לפרטים מלאים: https://www.be106.net/233/63686


אתר הפרדסנות

במהלך חופשת חנוכה יתקיימו באתר הפרדסנות סיורים לקהל הרחב בשעות הבוקר, בשילוב פינת יצירה המותאמת לילדים.

בסיורים המודרכים נצא אל מרחב הפרדס ונדבר על הנס של חג החנוכה – פירות ההדר הנהדרים! בפרדס שלנו יש מגוון רחב של ניסים: אשכוליות, תפוזים, קלמנטינות ועד. הסיור כולל נסיעה ברכבת התפוזים, צפייה בחיזיון האורקולי שבבית האריזה וכניסה לאתר מורשת! באתר הפרדסנות ניתן ליהנות מהחצר ההיסטורית המרשימה בה נמצאים מבני השימור כמו בית הבאר, האורווה וחומת הכורכר ולשחק משקים דיגיטליים באמצעות ברקודים הפזורים ברחבי האתר אשר חושפים בפני המבקר סודות נוספים על המקום והאנשים אשר פעלו בו. חג החנוכה זו הזדמנות מעולה להגיע בבוקר ולשלב פעילות משפחתית עם ערך מוסף ולהצטלם על רקע נופים שהולכים ומתמעטים.

עלות: 20 ₪ למבקר

https://shimur.org.tickchak.co.il/11332/form/tickets


כמו כן יתקיימו סיורי עששיות לפנות ערב בליווי דמות מסתורית אשר תיקח אותנו אל עובי הפרדס ותספר לנו את סיפור המקום והאנשים אשר פעלו בו.

בסיורים המודרכים נצא אל מרחב הפרדס ונדבר על הנס של חג החנוכה – מפירות ההדר הנפלאים ועד פעולת החלוצים בארץ בימים ההם בזמן הזה. בפרדס שלנו יש מגוון רחב של ניסים: אשכוליות, תפוזים, קלמנטינות ועוד. הסיור כולל נסיעה ברכבת התפוזים, צפייה בחיזיון האורקולי שבבית האריזה וכניסה לאתר מורשת! במהלך הסיור כל צמד של הורה וילד יקבל עששית אשר תאיר לו את הדרך בין שבילי הפרדס ובסוף נסיים בהדלקת נרות בחנוכיית התפוזים ושירי חנוכה, מוזמנים לפעילות מיוחדת ומלאת מסתורין ושמחה בדיוק כמו החלוצים והחלוצות מהמאה הקודמת.

עלות: 30 ₪ למבקר

https://shimur.org.tickchak.co.il/11332/form/tickets
בית ויצמן

בית חיים ויצמן מזמין את תושבי רחובות לחגיגת חנוכה שתתקיים לכל המשפחה.

מה בתוכנית? סיורים מודרכים לגדולים, משחקים אינטראקטיביים לקטנים, פעילויות ערב בחשיכה- פעילויות ערב כוללות הדלקת נרות משותפת.

הפעילויות יתקיימו בימים שלישי עד חמישי 20-22.12 ובימים ראשון ושני 25-26.12

עלות למבקר: משחקי בוקר וסיורים - 30 ש"ח, תושבי רחובות 15 ש"ח

פעילויות ערב 35, תושבי רחובות 25 ש"ח

התשלום במקום ביום הפעילות

הפעילויות בתשלום ומותנות בהרשמה מראש.
להרשמה: bit.ly/chanuka2022
מחזמר בימת הנוער פיטר פן

המחזמר "פיטר פן", מאת ירון כפכפי ונועה ברנר, יעלה השנה בהפקה מרהיבה של בימת הנוער רחובות עם עשרות משתתפים, בין התאריכים 26-20 בדצמבר 2022.

עיריית רחובות והחברה העירונית יעלו בחנוכה הקרוב את המחזמר "פיטר פן" בביצוע חניכי בימת הנוער רחובות. מדובר במחזמר המיתולוג של ירון כפכפי, שכתב אותו ואת פזמוניו יחד עם נועה ברנר. הילד הנצחי, שסיפורו שובה הלב הפך לקלאסיקה, חוזר השנה אל הבמה ברחובות בגרסה קצבית ומעודכנת, שתישא בעזרת מעט אבק פיות את הילדים הצעירים ואת הילדים המבוגרים, אל אי של הרפתקאות, גיבורים, שודדי ים, אינדיאנים ובנות ים.

בעזרת קסם התיאטרון, בתפאורה קסומה, בתלבושות מרהיבות ובמוסיקה מקורית ומכשפת של ירון כפכפי, נצא מהמציאות הגשומה של לונדון אל ארץ "לעולם לא". לאורך השנים כיכבו בהפקה כוכבים גדולים דוגמת הראל סקעת, עופר שכטר, לירון לב, חנוך רוזן ואחרים.

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף לפגוש מקרוב את אחת הדמויות האהובות על ילדים, צעירים וצעירים ברוחם – פיטר פן- ולצאת איתנו למסע קסום.

לוח הצגות:

21.12.22 בשעות: 11:00, 13:30, 16:00,18:30

22.12.22 בשעות: 11:00, 13:30, 16:00,18:30

יום ו'- 23.12.22 בשעות: ב10:00 וב12:30

25.12.22 בשעות: 11:00, 13:30, 16:00,18:30

26.2.22 בשעות: 11:00, 13:30, 16:00,18:30לרכישת כרטיסים למחזמר בכל תאריך ושעה- https://bit.ly/3DCMMlHמופע מיוחד למשפחות המיוחדות

גם השנה מתכננת העירייה והחברה העירונית לפתוח את ההצגה למשפחות המיוחדות בשיתוף אקים רחובות. ביום שלישי 20.12 בשעה 10:15 תעלה בהיכל התרבות, ההצגה במיוחד למשפחות שיהנו גם מטקס הדלקת נרות, חלוקת סופגניות ושי.

האירוע יתקיים במעמד ראש העיר, רחמים מלול, מחזיקת תיק אוכלוסיות מיוחדות, אורית שרגאי ויו"ר אקים רחובות, אודי בבזאנוב

לפרטים נוספים והרשמה: https://www.facebook.com/pפסטיבל מדעי

פסטיבל חנוכה מדעי מגיע לרחובות!

לקראת חג החנוכה מינהל החינוך בעיריית רחובות ואשכול פיס מזמינים את ההורים והילדים לפסטיבל מדעי מיוחד. הפסטיבל יתקיים ביום שלישי (13.12) בין השעות 16:00-20:00 באשכול פיס (רח' חנה אברך).

בפסטיבל המדעי הילדים וההורים ייהנו מהרצאות וסדנאות מדעיות בנושא החג. ההרצאה "הכימיה של אש, בעירה ופיצוצים" תתקיים בשלושה סבבים בשעות 16:00, 17:00 ו-18:00.

במקביל להרצאה יתקיימו סדנאות מדע ויצירה במעבדות השונות באשכול בשעות 16:30, 17:30 ו-18:30, לפי הפירוט הבא:

מעבדה א' סביבון חשמלי

מעבדה ב'- מראתיים-כיצד כד שמן אחד הופך ל 8 כדים ? - (סדנה המיועדת לילדים מגיל 6 ומעלה)

מעבדה ג'- יצירה

מעבדה ד'- מנורת לבה

מעבדה ה'- סביבונים מרקדים, סטודיו למחול - מלחמות המכבים, חדר אמנות-מעות חנוכה.

בזמן הפסטיבל תתפרס במבואה באשכול פיס עמדת משקפי מציאות מדומה באתגרים וירטואליים מיוחדים לחג החנוכה.


הילדים וההורים מוזמנים להשתתף בפסטיבל ללא עלות, בהרשמה מראש בקישור > http://bit.ly/3imHEv5

הפעילות מתאימה לבני 4+

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תפסיקו עם כל הארועים האלה. הקורונה חזרה בגדול. רחובטת אדומה עוד מעט תיהיה שחורה. אף אחד לא שומר על עטיית מסכה. מה נסגר אתך? מלול?????????
  הגב 05.12.22 20:28
 • אורח

בשיתוף הנהגת ההורים הבית ספרית, בית ספר רון ארד ברחובות ערך יום גיבושון לתלמידי שכבת י"א

קרן שחל, מנהלת קרית החינוך אמית רון ארד: "הגיבושרון הוא יוזמה יחודית באמית רון ארד. שיתוף פעולה פורה בין הנהגת ההורים לבית הספר שיוצר חוויה משמעותית לתלמידים ולצוות, והכנה מעולה לקראת הגיוס לצה"ל".

מערכת האתר | | תגובות: 3


ריצת 800 מטר בחולות, סחיבת אלונקות, שקי חול במדרונות, תחנת כושר ואתגר קבוצתי – הם רק חלק מהגיבושרון שהתקיים לשכבת י"א בקרית החינוך אמית רון ארד רחובות.

הגיבושרון הוא יום מיוחד המדמה יום גיבוש צה"לי, אותו יזמו והפיקו רכזת צה"ל, שרון רוזנצוייג ואושרת גוזלן - מטעם הנהגת ההורים.

במהלך היום קפצו לבקר נציגים ממחזור א' שבאו לראות את התלמידים המרגשים ולטעת בהם מוטיבציה לגיוס משמעותי בעבור כל אחת ואחד מהם.


דישון סטרטגונוב, תלמיד יא2 שיתף: "שמחתי לקחת חלק בגיבושרון ביחד עם חברי השכבה. היה כיף, ספורטיבי וכמובן מגבש. הייתה תחרות בין הכיתות מה שהכניס אלמנט תחרותי והעצים את החוויה".

נוי גופרשטיין, תלמידת יא3: "הגיבושרון היה חוויה מגבשת ומאתגרת מאוד. העבודה והתרגילים שדימו את צה״ל הכניסו לנו אנרגיות מטורפות והייתה עבודת צוות מדהימה בין כל חברי השכבה. האירוע היה מלא באווירה טובה, הקושי היה מלווה בהנאה ואחדות ובאופן חד משמעי נשמח לעוד דברים בסגנון זה".

קרן שחל, מנהלת קרית החינוך אמית רון ארד: "הגיבושרון הוא יוזמה יחודית באמית רון ארד. שיתוף פעולה פורה בין הנהגת ההורים לבית הספר שיוצר חוויה משמעותית לתלמידים ולצוות, והכנה מעולה לקראת הגיוס לצה"ל".
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ילדים חמודים ומקסימים. תתגייסו רק ל-8200, ממר״ם, אופק. תזכרו שהטובים הולכים להייטקס.
  הגב 05.12.22 19:25
 • אורח
  בני נוער איכותיים, מלח הארץ.
  הגב 05.12.22 20:49
 • אורח
  אם לא מתקבלים מקומות שיכול לתרום לאזרחות אל תתגייסו
  הגב 06.12.22 08:26
 • אורח

השביתה שהייתה אמורה להיות היום בקו אגד 26 רחובות - מזכרת בתיה נדחתה למחר שלישי בין השעות בין השעות 9:30 ל-11:00

הדחייה בעקבות דיון בבית משפט

אבי בר | | תגובות: 1


בעקבות תקיפת נהג אגד ברחובות בשבוע שעבר על ידי 2 נערים מקרית עקרון, הוחלט על ידי איגוד התחבורה הציבורית בהסתדרות להשבית הבוקר שני את קו 26 למשך שעתיים.

אולם, בשעות הלילה חברת אגד עתרה לבית המשפט בדרישה לאסור את השביתה.

בית המשפט לא קבל את דרישת חברת והתיר לנהגים לשבות שביתת מחאה.

לכן השביתה נדחתה למחר יום שלישי 6/12/22 במהלכה קו 26 רחובות - מזכרת בתיה יושבת לשעה וחצי בין השעות 9:30 ל-11:00 ב - 2 הכיוונים.

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איזה יופי ביגלל אלימות של נערים אחרים סובלים
  הגב 05.12.22 18:45
 • אורח

סרטון תקיפת נהג אגד ברחובות על ידי נערים

מצ״ב תיעוד האירוע,קרדיט דוברות המשטרה.

אבי בר | | תגובות: 7


בתום חקירת המשטרה הגישה היום התביעה המשטרתית במחוז מרכז כתב אישום כנגד 2 תושבי קרית עקרון כבני 15, בחשד לתקיפה חמורה של נהג אגד כבן 60 ברחובות


שוטרי תחנת רחובות פתחו לפני מספר ימים בחקירה מואצת עם קבלת דיווח בדבר נהג אגד שהותקף באופן חמור בתחנה המרכזית בעיר, ע"י שני בני נוער שנמלטו מהמקום.


עפ"י עובדות כתב האישום, השניים תקפו תחילה את הנהג בשעות הצהריים לאחר שהעיר להם על אי תשלום עבור הנסיעה ובתגובה הלמו בראשו עד הגעת ניידת משטרה, אולם הנהג ריחם על השניים וביקש לא להגיש תלונה נגדם כדי לא לפגוע בעתיד שלהם.


כאמור, השניים חזרו לתחנה המרכזית ברחובות, המתינו לנהג ותקפו אותו בשנית, הפעם מחוץ לאוטובוס, באופן שהביא לאשפוזו במרכז הרפואי קפלן.


בתוך כך, השוטרים שבחנו את אמצעי התיעוד והעדויות, הצליחו לזהות את החשודים במעורבות ובסיום סריקות, אתרו את החשודים ועצרו אותם לחקירה ,מעצרם הוארך מעת לעת והיום הוגש כנגד השניים כתב אישום על ידי התביעה המשטרתית במחוז מרכז.


התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  חלאות. אגב זו התקיפה השנייה. בפעם הראשונה הם תקפו את הנהג בתוך האוטובוס כמה שעות לפני.
  הגב 05.12.22 15:49
 • אורח
  ילדים מניאקים חבל לא נפלו בידים שלי
  הגב 05.12.22 15:57
 • אורח
  רק השופטים אשמים .מזה משנה הם כבר בבית אוכלים שותים וישנים
  הגב 05.12.22 15:58
 • אורח
  זוועה שיקבלו עונש חמור. הנהגים לא יעירו חבל על הביטחון שלהם, הכסף הוא למשרד התחבורה, ממנו החברות מקבלות לפי קווים ותדירות. לא אחריות הנהגים.
  הגב 05.12.22 16:37
 • אורח
  מה זה קשור מי הכסף ובאחריות מי הכסף. נהג אוטובוס הוא מופקד על סדר ושמירה על נהלי תנועה תקינה לא רק מחוץ לאוטובוס אלא גם בתוכו. מה זה הדבר הז שאסור להעיר לנוער שמתפרע? זה חינוך כושל של הורים מטומתמים.
  הגב 05.12.22 16:57
 • אורח
  קרית עקרון מקום מבטיח, חינוך תרבות ופשיעה, שילוב מוצלח עם ערסים בשפע, זבל אנושי
  הגב 05.12.22 17:36
 • אורח
  זה לא משנה כסף לא כסף שני הנערים פשוט לא לקחו את המתנה שנתן להם הנהג בפעם הראשונה וצריך לעשות את הנהג עובד ציבור מקצוע אז יהיה לא הגנה כמו שצריך
  הגב 05.12.22 17:38
 • אורח

החשוד שנעצר בחשד למעורבות ברצח ראש ארגון הפשיעה בני שלמה ז"ל ושוחרר, נעצר בחשד דקירת צעיר מרחובות

על פי החשדות בין הדוקרים לנדקר אין היכרות מוקדמת.

אבי בר | | תגובות: 4


לפני כ - 10 ימים צעיר מרחובות בן 19/22 נדקר באזור צומת בילו והוא פונה במצב בינוני לבית חולים קפלן.

המשטרה הצליחה לאתר ולעצור את החשוד בדקירה והתברר כי מדובר במועאד מילאד , בן 18 מרמלה שנעצר לפני כמה שבועות בחשד למעורבותו ברצח ראש ארגון הפשע בני שלמה ועל פי החשד הוא חבר בארגון הפשיעה של ג'רושי, למרות שהוא חסר עבר פלילי.

המשטרה מחפשת מעורבים נוספים בדקירה

על פי החשדות בין הדוקרים לנדקר אין היכרות מוקדמת.

התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איתם השופטים לא מתעסקים, רק לאזרחים נורמטיבים כל חומרת הדין. כמו הסבא שנשלח ליום בכלא על אי חבישת מסכה בחוף ים ריק מאדם.
  הגב 05.12.22 16:35
 • אורח
  אין שופטים בארצנו יש מושחתים
  05.12.22 19:28
 • אורח
  עם כאלה שופטים איש הישר בעיניו יעשה.
  הגב 05.12.22 20:29
 • אורח
  נתפלל שהקב"ה יעשה משפטי מדק.
  הגב 05.12.22 20:30
 • אורח

תלמידת דה שליט רחובות, סשה פרנקל היא אלופת אירופה באו שו (קונג פו) לאחר שזכתה בשתי מדליות זהב

סשה לקחה חלק בתחרות יחד עם משלחת ישראל שזכתה בסה"כ ב33 מדליות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


אלופת אירופה של דה שליט רחובות
לוחמת הקונג פו סשה פרנקל ותלמידת דה שליט רחובות הוכתרה לאחרונה לתואר אלופת אירופה לאחר שזכתה בשתי מדליות זהב. סשה לקחה חלק בתחרות יחד עם המשלחת הישראלית שהביאה הרבה כבוד למדינה וזכתה ב33 מדליות.

סשה שייכת למועדון מועדון או –שו (קונג פו) רחובות ששלח לתחרות 10 ספורטאים שחזרו לארץ עם לא פחות מ-17 מדליות, 11 מהן מדליות זהב!

אומנות הלחימה או – שו המוכרת כקונג פו משלבת שיטות לחימה מסורתיות סיניות בנות עשרות שנים.
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כבוד! עלי והצליחי וה' יהיה בעזרך
  הגב 05.12.22 12:39
 • אורח
  כל הכבוד!! בהצלחה!! נראית חכמה וצנועה.
  05.12.22 13:21
 • אורח
  כל הכבוד לסשה , למועדון, לרחובות ולישראל!!
  הגב 05.12.22 13:33
 • אורח

העיתונאית סיוון רהב מאיר מגיעה הערב (שני 5.12) להרצאה ברחובות עם שיח פתוח לשאלות ותשובות - לינק להרשמה מצ"ב בכתבה

סגן ראש העיר, אמיתי כהן: ״סיוון רהב מאיר היא מנשות התקשורת המוצלחות בישראל. אין מתאימה ממנה לערב מרתק של הרצאה ושיח, דווקא באחד ממוסדות האקדמיה שהוא סיפור הצלחה מקומי- מכללת פרס. התושבות והתושבים מוזמנים לערב מעניין״

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 6


מחלקת מורשת ישראל בעיריית רחובות וחב"ד בקמפוס רחובות מזמינים את התושבים להרצאה מרתקת של אשת התקשורת והעיתונאית סיון רהב מאיר בנושא קריירה ומשפחה בעידן ה"ניו-מדיה" והרשתות החברתיות, עם שיח פתוח לשאלות ותשובות.

באירוע יהיה כיבוד חלבי עשיר ומפנק

מתי? יום שני 5.12 בשעה 20:00 במרכז האקדמי פרס - אודיטוריום בניין B

עלות: 20 ש"ח, חברי אגודת הסטודנטים 10 ש"ח

*הרשמה מראש חובה בקישור:

https://tickchak.co.il/35988


סגן ראש העיר, אמיתי כהן:

״סיוון רהב מאיר היא מנשות התקשורת המוצלחות בישראל. אין מתאימה ממנה לערב מרתק של הרצאה ושיח, דווקא באחד ממוסדות האקדמיה שהוא סיפור הצלחה מקומי- מכללת פרס. התושבות והתושבים מוזמנים לערב מעניין״
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה רק היום אתם מודיעים על זה? אני בטוחה שלא סגרו על ההרצאה הזו רק היום
  הגב 05.12.22 11:34
 • אורח
  בדיוק כך, זוהי הרצאה שניקבעה זמן רב מראש, וזוהי אינה הפעם הראשונה וכניראה גם לא הפעם האחרונה שאתן מפרסמים תכנית מהיום להיום, ובטח הסיבות עימכם !!.
  05.12.22 12:36
 • אורח
  ביבי שקרן בן שקרן
  הגב 05.12.22 11:49
 • אורח
  אתם**.
  05.12.22 12:39
 • אורח
  לא מכרו את כל הכרטיסים אז מנסים לגרד משתתפים.
  הגב 05.12.22 15:57
 • אורח
  כתמיד, לא בסדר המקורבים יודעים ומזמינים לפני כולם, ואז, נישארים כרטיסים בודדים לשאר התושבים ובאותו היום מפרסמים, שיטה קלוקלת.
  05.12.22 16:25
 • אורח

החלו העבודות לחידוש ושדרוג הגן על שם סמל שמואל ישעיהו ז"ל בשכונת מרמורק רחובות

בגינה המחודשת יותקנו מתקני משחק חדשים, מתחם כושר פונקציונלי וריהוט גן.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


עיריית רחובות באמצעות אגף גנים ונוף, מחדשת בימים אלה את הגן על שם סמל שמואל ישעיהו ז"ל הממוקמת ברח' ברנר

הגן הותיק על שם סמל שמואל ישעיהו ז"ל בשכונת מרמורק משתרע על שטח של כ-1,200 מ"ר ועובר בימים אלה מתיחת פנים. במסגרת העבודות שהחלו בשבוע האחרון- יותקן מתחם מתקני משחק חדש ורחב עם מתקני משחק משולבים, חצובת נדנדות ומתקנים נלווים. בנוסף, יותקן משטח דשא סיננטי תיקני ובטיחותי ברחבי הגן.

הגן המשודרג ישמש ילדים ומשפחות אבל גם את תושבי האזור שרוצים לשמור על כושר בשעות הפנאי. במסגרת העבודות אגף גנים ונוף יקים בשטח הגן מתחם כושר פונקציונלי בו יוצבו מתקני כושר בדידים למען תושבי האזור.

כחלק משדרוג הגן יותקן ריהוט גן חדיש: ספסלי ישיבה, אשפתונים וברזיה נגישה לנכים, מערכת הגינון, ההשקיה והתאורה ברחבי הגן תשודרג לטובת התושבות והתושבים.

העבודות צפויות להימשך במשך חודשיים ובסופן יעמוד לרשות התושבים גן משודרג ואיכותי.


סמל שמואל ישעיהו ז"ל נולד ברחובות בשנת 1958. בן לשדרה וישראל, אח לידידה, שרה, שאול ואברהם. בשנת 1970 התגייס לצה"ל ושירת ביחידה מיוחדת של חטיבת הצנחנים. בסוף חודש אפריל של שנת 1971 נפצע בעת מילוי תפקידו וכעבור מס' ימים נפטר מפצעיו ונקבר בבית הקברות הצבאי ברחובות. עיריית רחובות הקימה לזכרו גן הנצחה בשכונת מרמורק בעיר.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מתי התור של שכונת המזרחי, פארק החרובים, הגינה ברחוב בר אילן?
  הגב 05.12.22 11:11
 • אורח
  ביבי שקרן בן שקרן.
  הגב 05.12.22 11:48
 • אורח

גן הילדים ברחוב סירני ברחובות ייהרס ובמקומו ייבנו 6 גני ילדים ומרפאה

מקומות חנייה יפותחו עבור המתחם ברחוב שקולניק

אבי בר | | תגובות: 17
צילום גוגל סטריט


עיריית רחובות מתכננת הריסת מבנה חד קומתי של גן הילדים ברחוב סירני 15 ברחובות ובנייה על שטחו קומפלקס גני ילדים ומרפאה על פני 3 קומות.

על פי התכנון בקו7מת הקרקע ייבנו 4 כיתות גן, בקומה הראשונה 2 כיתות גן ובקומה השנייה מרפאהץ

מקומות חנייה יפותחו עבור המתחם ברחוב שקולניק
התפרסמו 17 תגובות לכתבה.
 • אורח
  גן בלי חצר עם אדמה, כמו מרק בלי מים. איזה ילדים אנחנו רוצים לגדל?
  הגב 05.12.22 08:11
 • אורח
  תושבי הרחוב, תהנו מהפקקים שיהיו לכם בשעות הפתיחה והסגירה של הגן.
  05.12.22 13:44
 • אורח
  אל תביאו כל כך הרבה ילדים, ולא יהיה צורך בכל כך הרבה גנים
  06.12.22 07:42
 • אורח
  איפה בדיוק יחנו שם? 🤔
  הגב 05.12.22 08:36
 • אורח
  כבוד לחברת ה.ל.ר שרק מפתחת את העיר ודואגת לגידול האכולסיה
  הגב 05.12.22 08:48
 • אורח
  כל כך הרבה ילדים יחד! מדכרת מחלות ורעש, והיכן ישחקו!!!
  הגב 05.12.22 08:51
 • אורח
  מדגרת **.
  05.12.22 12:40
 • אורח
  כמה עצוב.זה 2 גנים שחינכו דורות של ילדים עם חצר ענקית ותמיד גינה עפ פרחים וירקות לתפארת אני התחנכתי בגן הזה וגם ילדי זכו להתחנך בו עם אותה גננת מיוחדת.שהיום אין כאלה חייבים לכתוב את שמה רוזה מנדלוביץ.תודה
  הגב 05.12.22 09:39
 • אורח
  גננת מדהימה עם לב ענק❤
  06.12.22 00:28
 • אורח
  לא ברור למה העירייה פועלת בחוסר הגיון של הקמת מבני ציבור לצד שכונות מגורים ללא חשיבה ותכנון מקומות חניה? רחוב שקולניק עמוס מאד על ידי רכבי הדיירים הגרים בו אז לבוא ולהוסיף עומס על מה שקיים אין פה הגיון. התכנון הזה חוזר על עצמו בכל שכונה או מתחם ציבורי שנבנה. נראה על פניו, כאילו מהנדסת העיר מנותקת לגמרי מהמציאות הקיימת בשטח.
  הגב 05.12.22 12:09
 • אורח
  הצבעת למלול 3 קדנציות ברצף. עכשיו אתה מתלונן?
  05.12.22 13:46
 • אורח
  סבל להורים ושעמום לילדים חוסר היגיון על מלא
  הגב 05.12.22 13:32
 • אורח
  יתכבד הוועד של השכונה ויגיש ערר לוועדה המחוזית או לבית המשפט.
  הגב 05.12.22 13:46
 • אורח
  בטח ביכלר השופר של מתן דיל יגיד לו לעשות על זה סרתון
  הגב 05.12.22 14:17
 • אורח
  איזה מרפאה יפתחו שם?
  הגב 05.12.22 14:58
 • אורח
  תכנון לא חכם . הגדלת צפיפות. סוף דבר במחשבה תחילה .
  הגב 05.12.22 18:07
 • אורח
  קדימה להב 433 לכאורה יש לכם עבודה
  הגב 05.12.22 18:39
 • אורח

פורום רחובות

הפורום נועד לאפשר לתושבי רחובות להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
05.12.22 19:53
כן באמת נמאס מהפקקים בצומת נווה עמית
אורח
05.12.22 17:30
כספי הארנונה הגבוהים הולכים לעיריה בזבזנית, פקידות מסואבת מנופחת וחסרת יעילות , בניה מסיבית של מוקדים חרדיים שנהנים מארנונה נמוכה ואנחנו משלמים במקומם. מוקד 106 שאינו מתייחס לפניות אזרחים. להחליף את השלטון בדחיפות!!! לייעל את העיריה, להוריד מיסים ולא להעלות.
אורח
02.12.22 11:33
ברחוב הרשינזון אין פחים מה עשו גידרו איזור חניה הזבל צף בגשם אנשים נכנסו בממסגרת של החניה מתי כבר ישימו שם שתי צפרדעים גדולים זה רחוב עם המון תושבים רק בשני הבניינים ליד הבנק 150 תושבים למה בכל הרחוב הזה אין איפה לזרוק קרטונים תפסיקו לעשות צחק מהתושבים ותעשו פחים ולא מסגרת על חניה
אורח
04.12.22 08:33
פנה לחבר המועצה שאול צגהון שגר ברחוב הרשנזון.
אורח
02.12.22 08:14
צודקים אנו התושבים מנווה עמית סובלים מפרקים בצומת נווה עמית ..ואנו משלמים מיסים מאוד גבוהים וסובלים
אורח
04.12.22 08:34
מרד ארנונה יפתור את הבעיה. אבל לפני זה, תזכירו לי למי הצבעתם 3 פעמים לראשות העיר?
אורח
01.12.22 19:19
למה הורידו את האבטחה בסניפי יוחננוף????
אורח
05.12.22 08:59
כי כל מי שמגיע לשם ממילא ערבי.
אורח
01.12.22 19:17
עברתי שבסניפים יעחננוף כבר אין מאבטח בכניסה, הזוי ומסוכן
אורח
01.12.22 22:11
גם אני הייתי היום בסניף באיזור התעשייה אין שומר, אני חוששת מאד
אורח
28.11.22 23:13
2 סיבות משמעותיות לפקקים 1) הרבה תלמידים בבתי הספר שבאים מחוץ לעיר -בעיר שבה נגמרים השטחים הציבוריים .2) תלמידים לא משובצים ללימודים לפי אזורי מגורים אלא לפי רצונם ,לא מתאים לעיר צפופה רוצים ללמוד דבריםמיוחדים ללמוד זאת בחוג אחה"צ ( חוג הרחת כלבים או חוג דוק ,אן חוגי ריקוד נגינה וספורט אולי ליטוף דגים ).
אורח
30.11.22 17:54
כי יש לך ראש עיר מושחת ומחזיק תיק תחבורה מושחת. לעיריית רחובות יש תקציב של 1.15 מיליארד שקל, בשנה הבאה יעלה ל-1.2 מיליארד שקל, ועדיין הם מסרבים להתקין מערכת חכמה לניהול הרמזורים בעיר.
אורח
28.11.22 21:02
נמאס עם הפקקים בצומת של נווה עמית טירוף מה שהולך שם..המון נהגים עוברים באדום ..בגלל הפקקים ..סיוט היכן המשטרה והעירייה


עיריית רחובות עורכת הגרלה לזוג כרטיסים למחזמר חנוכה של בימת הנוער, "פיטר פן", כל הפרטים בכתבה

המחזמר יוצג במהלך חג החנוכה בהיכל התרבות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


עיריית רחובות פותחת בהגרלת כרטיסים למחזר חנוכה של בימת הנוער פיטר פן שיוצג בבית העם.

איך משתתפים?

כתבו בפוסט של עיריית רחובות מי הפיטר פן שתמיד גורם לכם לחייך ומחזיר אתכם בדקה אחת לילדות מתוקה.

#תייגו את הפיטר פן שלכם

מה יכול לעזור לכם לזכות? תיוגים, שיתופים, לייקים וכל מה שירים לכם!

הפרס לזוכה- כרטיס זוגי למחזמר

לרכישת כרטיסים במחיר מוזל >> bit.ly/3UuyLNQ

לפרטים נוספים על המחזמר >> bit.ly/3UelE3p

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

כתב אישום הוגש כנגד ירין חברה מרחובות אשר ביצע עבירות מין בקטינים שהיו חניכים שלו במועדונית לחרשים ולקויי שמיעה

מכתב האישום עולה כי ירין ביצע את העבירות בין השנים 2015-2022 בארבעה חניכים שלו, שלושה מהם בנים בני 12-14 בעת העבירות ואחת, נערה כבת 17 בעת העבירה.

מערכת האתר | | תגובות: 3


פרקליטות מחוז מרכז (פלילי) הגישה לבית המשפט המחוזי מרכז כתב אישום כנגד ירין חברה (28) מרחובות, לאחר שביצע מעשים מיניים בקטינים שהיו חניכים שלו במועדונית לחרשים ולקויי שמיעה.

מכתב האישום שהגישה עורכת הדין אפרת פאר-גרונדלנד עולה כי ירין ביצע את העבירות בין השנים 2015-2022 בארבעה חניכים שלו, שלושה מהם בנים בני 12-14 בעת העבירות ואחת, נערה כבת 17 בעת העבירה.

ירין פגע, לאורך שנים, בחניכיו, כולם לקויי שמיעה, כולם צעירים ממנו בשנים, כאשר את המעשים המיוחסים לו באישומים הראשון והשני ביצע בנערים שגילם מחצית מגילו.

בבקשת המעצר עד תום ההליכים המשפטיים נגדו, ציינה עורכת הדין פאר: טיב המעשים המיוחסים לנאשם באישום הראשון חמורים במיוחד וכל המעשים מעידים כי לנאשם מסוכנות מינית גבוהה, באשר הוא פוגע בקטינים משני המינים, לעיתים בביתם, לעיתים במקומות ציבוריים והכל תוך ניצול גילו ומעמדו כלפיהם".
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הלוואי ובכלא יעניקו לו את היחס שנתן לילדים
  הגב 04.12.22 17:38
 • אורח
  זבל אנושי אחד מיני רבים כאלה, שאלוהים יחשיך לך את החיים כפי שהחשכת את החיים לילדים האלה שגם כך ניפגעו כבר בחיים, הם חרשים/אילמים שוב אתה זבל אנושי, חכם על ילדים שיראו לך את הדרך בכלא, שם תהיה פח אשפה משום שמי שפוגע בילדים הוא בתחתית שם.
  04.12.22 18:30
 • אורח
  זבל שבזבלים
  הגב 05.12.22 00:51
 • אורח

שביתה בקו אגד! לאות מחאה על תקיפת נהג אגד יושבת מחר שני 5/12 קו 26 בין רחובות למזכרת בתיה בין השעות 05:30 ל-07:30 בבוקר. חברי המועצה מתן דיל ורונן אהרוני בקרו את הנהג הפצוע

לנוסעים בקו זה, מומלץ לבחור בדרכים חלופיות.

אבי בר | | תגובות: 6


ביום חמישי האחרון הותקף נהג אגד בקו 26 של חברת אגד על ידי 2 נערים לאחר שהנהג העיר לאחד הנערים על כך שלא תיקף את הרב קו לצורך תשלום עבור נסיעתו, הצעירים החלו לקלל ולאיים עליו, תוך שהם הלמו בראשו. המשטרה שזומנה לזירת האירוע איתרה את הנערים אך הנהג שהותקף ויתר לצעירים ובחר שלא להגיש נגדם תלונה. לאחר שחרורם, חזרו התוקפים לתחנה המרכזית ברחובות במטרה לתקוף את הנהג פעם נוספת. הפעם, הם בעטו בנהג באכזריות וחבטו בפניו לעיני עשרות אנשים במקום, כפי שתועד במצלמות האבטחה.

הנהג, כבן 60, אושפז בעקבות המקרה במרכז הרפואי קפלן לקבלת טיפול ראשוני ולסדרת בדיקות וצילומים בבית החולים. שני החשודים נעצרו על ידי המשטרה ושוהים כעת במעצר בית בתנאים מגבילים.

לאור מחאה על התקיפה יושבת מחר שני 5/12 קו 26 לשעתיים, בין השעות 05:30 ל-07:30 בבוקר. מסלול הקו, שיושבת בשני הכיוונים, הוא בין תחנה מרכזית רחובות לבין תחנת הרכבת במזכרת בתיה. לנוסעים בקו זה, מומלץ לבחור בדרכים חלופיות.


מתן דיל

מגפת האלימות הנוראה שמתפשטת במדינה שלנו מדירה שינה מעיני כולנו. באוטובוס, על מעבר החציה, במגרש החניה, בכביש, בגינות ציבוריות ועוד, כולם חשופים ונפגעים. השבוע זה הגיע גם אלינו הביתה, לעיר שלנו, לרחובות.


נסעתי בצאת השבת עם חברי רונן אהרוני חבר הנהלת אגד, לפגוש את רון, נהג אגד שהותקף באלימות קשה ע״י שני בני נוער, שעקבו אחריו וארבו לו בתחנה המרכזית רק כי העיר להם שהם צריכים לשלם עבור נסיעתם. אמנם התקרית הזו הייתה חריגה בתוצאותיה והסתיימה בבית חולים, אך נחרדתי לשמוע מרון כי האלימות כלפי נהגי אגד, אינה חריגה בכלל, והיא מנת חלקם על בסיס יומיומי. מפחיד ועצוב לחשוב שנותני השירותים שאנחנו סומכים עליהם וזקוקים להם, חשופים במהלך עבודתם, לאלימות מילולית ופיזית שלעיתים גם מסתיימת באסון.


משהו חייב להשתנות מהבסיס. בחינוך, באכיפה, בהסברה, בענישה ובכל הדרכים ביחד, כדי להחזיר את הביטחון במרחב הציבורי, לנו ולילדים שלנו. כצעד ראשון, אני מאמין שדוגמא אישית היא הדרך. נסעתי לרון כדי לחזק אותו וכדי להראות שלא ניתֶן לתופעה הזו לעבור לסדר היום. מזמין את כולנו לפקוח עין ולהתריע ולא לאפשר כל סוג של אלימות סביבנו.
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עונש ביגלל נערים אלימים חינוך ,וכבוד
  הגב 04.12.22 17:31
 • אורח
  מתן דיל גבר עם מילה ולב. כשצריך לעזור הוא שם ולא רק מקשקש הבטחות כמו יניב. כל הכבוד איש!
  הגב 04.12.22 17:50
 • אורח
  יניב מושחת בונה רק פארקים במכרזים תפורים לחברים שלו הקבלנים
  05.12.22 13:47
 • אורח
  מה זה מעצר בית צריך לשלוח ילדים תוקפים למוסד סגור עים קבלת מכות
  הגב 05.12.22 06:36
 • אורח
  הנערים האלה קיבלו חינוך ??? צריך למנוע מהם להוציא רשיון נהיגה כעונש לכו מי שלוקח את החוק לידיים עצוב עצוב אם זה הדור הבא עצוב מאוד
  הגב 05.12.22 12:00
 • אורח
  2 ילדים טמבלים. תחשבו על כל האנשים שצריכים לנסוע לעבודה באמצעות קו 26 ונאלצו לקחת מונית, או להוציא רכב פרטי, או לשבת בבית כי אין להם איך לקחת את הילדים לגן אז הם נאלצים גם להפסיד יום עבודה.
  הגב 05.12.22 13:48
 • אורח

לרגל יום המורה עיריית רחובות השיקה קמפיין להוקרת פועלם של צוותי החינוך בעיר

החגיגות ייפתחו בתאריך 15.12.22 בהפתעה שתשלח ממינהל החינוך בעיריית רחובות ישירות באמצעות SMS לטלפונים הניידים של הצוותים החינוכיים בעיר: שובר למימוש באפליקציית BUYME. המתנה הסימלית מוענקת כאות הערכה ותודה על עבודתם הנאמנה, הערכית, המסורה והיומיומית עבור תלמידי העיר.

מערכת האתר | | תגובות: 5


כך מצדיעים לצוותים החינוכיים בעיר

*״יום המורה" הפך ברחובות ל"יום ההצדעה לצוותים החינוכיים" מתוך הכרה בתרומתם של כלל עובדי החינוך בעיר – לתלמידי רחובות* *בימים אלה עלה לשילוט החוצות קמפיין פרסומי נרחב המוקיר את תרומתם של עובדי החינוך.


"יום המורה" מצוין ברחבי ישראל כיום הוקרה למורים בישראל. ברחובות מזה זמן מציינים אותו כיום ההצדעה לצוותי החינוך על שלל תפקידיהם: למורות, למורים, למנהלות ולמנהלים, לגננות, גננים, סייעות, וכם צוותי המינהלה כמו מזכירות ואבות בית ולכל צוותי החינוך וההוראה, על עבודתם המסורה והשקעתם בחינוך דור העתיד במהלך השנה כולה.

כמידי שנה בבתי הספר השונים בעיר יוקירו תודה למורים בדרכים שונות וקיימו פעילויות בשיתוף הנהגת ההורים ומועצות התלמידים.

מערכת החינוך ברחובות זכתה בפרס החינוך הארצי אשתקד ושלל פרסי חינוך והישגים בולטים ברמה הארצית של מוסדות החינוך בעיר. במינהל החינוך מאמינים כי לצוותים החינוכיים שעומדים מאחורי התלמידים יש חלק משמעותי מאוד בהישגים אלה.

מינהל החינוך בעירית רחובות מציין יום זה, יחד עם הצוותים החינוכיים ומוקיר אותם על עבודתם במשך כל ימות השנה.

לשם כך יזמו בעיריית רחובות קמפיין פרסומי נרחב הכולל שילוט חוצות, אשר ממחיש את תרומתם של עובדי החינוך לתלמידים בעיר

החגיגות ייפתחו בתאריך 15.12.22 בהפתעה שתשלח ממינהל החינוך בעיריית רחובות ישירות באמצעות SMS לטלפונים הניידים של הצוותים החינוכיים בעיר: שובר למימוש באפליקציית BUYME. המתנה הסימלית מוענקת כאות הערכה ותודה על עבודתם הנאמנה, הערכית, המסורה והיומיומית עבור תלמידי העיר.


התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יותר חשוב שהעירייה לא תכריח בתי ספר לקבל תלמידים לכיתה ז' שבקושי מתאימים לכיתה ג'. הילד סובל מפני שלא מצליח לתפקד התלמידים סובלים כי יש לך בכל כיתה לפחות 5 כאלה ולא ניתן ממש ללמד. במקום שידאגו לאבחון לילדים האלה ויקבלו מסגרת שתאפשר להם התקדם. בפועל הילדים הללו מסיימים כיתה ט' ובתי הספר לא מוכנים להעלות אותם לכיתה י' מפני שאין להם מה לעשות שם אין להם יכולות בסיסיות לבגרות.
  הגב 04.12.22 16:22
 • אורח
  צריך לתגמל את כל הצוות חינוכי המשכורת נאותה ולא לקחת מה שמשרד החינוך נותן לקופת העיר
  הגב 04.12.22 17:05
 • אורח
  למה ראש העיר רחובות , לא הצטרף לרשימת ראשי הרשויות המקומיות . שלא יקבלו תכתיבים מאותו מעוז ההזוי .
  הגב 04.12.22 21:18
 • אורח
  אבי מעוז עדיין לא שר בממשלה. מה אתה רוצה ממנו? יא חתיכת גזען וחשוך. אבי מעוז הוא בן לניצולת שואה, היה לוחם בצה״ל, הקים את קיבוץ מגדל עוז, עבד כמנכ״ל משרד הפנים ולאחר מכן כמנכ״ל משרד השיכון. הלוואי והיית עושה עשירית ממה שהוא עשה. העיקר שאתה מפיץ את הרעל והבורות שלך פה.
  05.12.22 13:52
 • אורח
  כל הכבוד לאבי מעוז.
  הגב 05.12.22 13:49
 • אורח

בימים שני עד חמישי 5-8.12 ייצא לדרך מבצע צמה של עוצמה- תרומות שיער לחולות סרטן בו לוקחות חלק 8 מספרות ברחובות

שימו לב: ניתן לתרום שיער מ30 ס"מ ומעלה. ניתן לתרום שיער צבוע, שיער שעבר החלקה שאינה כימית או שיער שעבר החלקה כימית ועברו 3 שנים מאז ההחלקה. לא ניתן לתרום ראסטות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


עמותת זיכרון מנחם מקיימת זאת השנה ה11 את מבצע "צמה של עוצמה"

עמותת זכרון מנחם, בשיתוף מותג השיער פנטן יקיימו בימים שני עד חמישי 5-8.12.22 את מבצע תרומות השיער למען חולות הסרטן "צמה של עוצמה". למי שאינו מכיר מדובר על פרוייקט במסגרתו נאספות תרומות שיער מהן מכינים בעמותה פאות לנשים אשר מתמודדות עם מחלת הסרטן. הפרוייקט המשותף מתקיים זו השנה ה11 בשיתוף מעל 450 מספרות ברחבי הארץ שיעניקו תספורת חינם לתורמות במסגרת המיזם צמה של עוצמה.


שימו לב

ניתן לתרום שיער מ30 ס"מ ומעלה.

ניתן לתרום שיער צבוע, שיער שעבר החלקה שאינה כימית או שיער שעבר החלקה כימית ועברו 3 שנים מאז ההחלקה.

לא ניתן לתרום ראסטות.המספרות המשתתפות ברחובות


מספרת ליאור בחצר- הרצל 173 רחובות

טל: 08-9467524

סוג השרות: גזירת קו ישר

מידע נוסף: סגור ביום שנימספרת מספרת יואל- אחד העם 26 רחובות

טל: 08-9366555

סוג השרות: גזירת קו ישר

מידע נוסף: לתורמות שיער מעל 30 ס"מ תספורת ב50%.

סגור בימי ראשוןמספרת עידן לוי עיצוב שיער- הרצל 128 רחובות

טל: 052-6690945

סוג השרות: גזירת קו ישר

מידע נוסף: הנחה של 50% על תספורת מלאה, בימי שלישי פתוח רק עד 15:00מספרת פאות חייה- עזרא 3 רחובות

טל: 08-9459463

סוג השרות: גזירת קו ישר

מידע נוסף: בתאום מראש ספרית
מספרת רותם כרמי עיצוב שיער- לוין אפשטיין 23 רחובות

טל: 08-9466901

סוג השרות: גזירת קו ישר

מידע נוסף: המספרה סגורה בימי ראשון
מספרת קלים ליין עיצוב שיער-מוטי קינד 2 רחובות

טל: 052-3949666

סוג השרות: תספורת בקו ישר חינם
מספרת להדגיש את היופי שבך- הנוטר 12 רחובות

טל: 050-8993002

סוג השרות: תספורת בקו ישר חינם
מספרת אפרים ארבוב מעצב שיער- מורדי הגטאות 28 רחובות

טל: 074-7024610

סוג השרות: תספורת בקו ישר חינם

לפרטים מלאים אתר זכרון מנחם

https://zichron.org/annual-hair-donation-campaign/
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מבזק ספורט! הערב (ראשון 4.12) מכבי המייסדים בכדוריד תשחק מול רעננה ובשני (5.12) עירוני רחובות מול רעננה; ביום שלישי (6.12) בכדורסל מכבי רחובות מול רעננה; במוצ"ש הכדורגל חוזר מפגרה בני יצאלאל מול מבשרת ציון, מרמורק מול בני אילת ושעריים מול שמשון ת"א

פירוט המשחקים המלא מצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


כדורסל

אחרי הניצחון האחרון ביום שלישי 6.12 תצא מכבי רחובות למשחק מול רעננה

רחובות נמצאת במקום השישי בליגה- המשחק הבא ב6.12 מול רעננה.


כדוריד

אחרי ההפסד להפועל אשדוד, מכבי המייסדים תארח הערב (ראשון 4.12) בשעה 21:00 את מ.כ באר שבע באולם ברזילי

הקבוצה נמצאת במקום העשירי בליגה.היריבה העירונית מכבי עירוני רחובות תצא מחר (שני 5.12) למשחק חוץ מול רעננה במטרה לחזור לרצף הניצחונות - כזכור במשחק האחרון הקבוצה סיימה בתיקו מול פ"ת.

המשחק יתקיים בשעה 20:45 באולם תיכון אביב, רעננהכדורגל

לאחר הפגרה ליגות הכדורגל חוזרות למגרשים

בני יצאלאל

תשחק בחוץ מול מבשרת ציון -במוצ"ש 10.12 שעת המשחק טרם נקבעה

הקבוצה נמצאת במקום העשירי בליגה


שעריים

תארח את שמשון תל אביב- המשחק יתקיים במוצ"ש 10.12 שעת המשחק טרם נקבעה

הקבוצה נמצאת במקום ה13 בליגה


מרמורק

הקבוצה תצא למשחק מול בני אילת -המשחק יתקיים במוצ"ש 10.12 שעת המשחק טרם נקבעה

הקבוצה נמצאת במקום ה9 בליגה
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שעריים במוצש יש מספיק תאורה לארח במגרש בשעריים או המשחק מחוץ לרחובות ?
  הגב 04.12.22 12:12
 • אורח

במסגרת פעילות סינמה בייבי של קניון עופר רחובות וHOT CINEMA ביום רביעי 14.12 תתקיים הקרנת הסרט "למה זה מגיע לי 3" להורים ותינוקות ב – 32 ₪

הפעילות מיועדת להורים עם תינוקות, בעיקר למי שנמצא במהלך חופשת הלידה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
יח"צ


קניון עופר רחובות, מקבוצת קניוני עופר, מציע סרט חדש בסינמה בייבי, במסגרתו תיערך הקרנת הסרט: "למה זה מגיע לי 3", להורים ותינוקות, ב-32 ₪ בלבד ביום רביעי ה 14.12.2022 בקולנוע HOT CINEMA .

תקציר הסרט "למה זה מגיע לי":לכבוד יום הנישואים ה-40 של קלוד ומארי, מחליטות ארבעת הבנות לערוך מסיבת הפתעה, בבית המשפחה בשינון. הן מזמינות את ההורים של כל אחד מהחתנים לכמה ימים.

קלוד ומארי נאלצים בחוסר חשק בוטה, לארח בביתם את ההורים של ראשיד , דוד, צ'או ושרל. "האיחוד" המשפחתי הזה מבטיח הרבה "אירועים מיוחדים"

הפעילות מיועדת להורים עם תינוקות, בעיקר למי שנמצא במהלך חופשת הלידה.

באולם הצפייה אין חוקים ניתן לדבר ולבכות בקול, זוהי הזדמנות למפגש עם הורים נוספים, להחליף טיפים, חויות ועצות לתקופת ההורות המרגשת והמאתגרת.


לו"ז

09:30 התכנסות – כיבוד קפה ומאפה

10:00 הקרנת הסרט – "למה זה מגיע לי 3"


הפעילות תתקיים ב14.12יום רביעי בשעה 09:30

ניתן לרכוש כרטיס באתר / אפלקציית HOT CINEMA ב32 ₪ בלבד!

הכרטיס כולל: מושב להורה, מושב לסלקל, קפה ומאפה

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אמיתי כהן הפתיע עם מגשי פיצות את חניכי בני עקיבא בכל הסניפים ברחובות במהלך לילה לבן של התארגנות לקראת "שבת ארגון"

השנה הנושא הנבחר היה "נפש יהודי הומיה" ובתנועת הנוער בני עקיבא עסקו במהלך החודש בשאלה מה עוד אפשר לשפר ולקדם בעם היהודי ובמדינת ישראל.

אבי בר | | תגובות: 8


השבת מציינת תנועת הנוער את "שבת הארגון" פעילות שיא של חודש שלם עשיר ומלא בתוכן ועשייה בנושא שנבחר על ידי ארגון בני עקיבא והשנה הנושא הנבחר היה "נפש יהודי הומיה" ובתנועת הנוער בני עקיבא עסקו במהלך החודש בשאלה מה עוד אפשר לשפר ולקדם בעם היהודי ובמדינת ישראל.


לקראת פעילות השיא בשבת בליל חמישי קיימו בסניפי תנועת בני עקיבא ברחובות באושיות, כפר גבירול , קרית משה ובסניף מרכז

לילה לבן לצורך ההכנות לשבת הארגון ומי שהפתיע אותם בביקור עם מגשי פיצות היה סגן ראש עיריית רחובות אמיתי כהן

אמיתי כהן

מרכז, אושיות, כפר גבירול וקרית משה, כמו תמיד שמח להגיע אליכם ולראות את הסניפים פורחים ואת הבוגרים חוזרים.
זוהי גם ההזדמנות רגע לפני השבת, להודות לקומונריות היקרות על חודש אינטנסיבי שכל כולו בערכי חינוך והעצמה.

התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איזה נחמד.... ובמקרה שהוא הגיע עם הפיצות היה שם צלם ומישהו שיתעד....
  הגב 03.12.22 19:49
 • אורח
  אתה טרחן בלתי נלאה.
  04.12.22 08:35
 • אורח
  כל הכבוד!!!
  הגב 03.12.22 22:09
 • אורח
  🏆כל הכבוד אמיתי כהן ירבו כמו בישראל🙏🖖 תזכה למצוות אמן
  הגב 03.12.22 22:42
 • אורח
  אביב בר למה מחקת את התגובה הארוכה? אותו אחד שכתב אותה צודק בכל מילה. יש קשר הון-שלטון-עיתון בינך לבין אמיתי כהן.
  הגב 04.12.22 08:29
 • אורח
  מי שילם על הפיצות ? אם זה גם אני אני רוצה משלוש , אם זה מכספו אז לא אכפת לי
  הגב 04.12.22 15:36
 • אורח
  ואני שואל רק שאלה אחת : מתי תוחלף כל הגברדייה הזו ??.
  04.12.22 16:07
 • אורח
  ולמה כל הדבר הזה על חשבון התושבים?! ועל חשבון הרעש שהתנועת נוער הזאת עושה בכל השכונה?! מחכה שיילך הביתה כבר..
  הגב 04.12.22 18:47
 • אורח

ביום שני 12.12 יתקיים ערב חשיפה לתוכנית סטרייב של מרכז הזדמנות רחובות שמסייעת ונותנת כלים לאנשים המתקשים למצוא עבודה או מחפשים שינוי תעסוקתי

התכנית תעניק למשתתפים כלים, יכולות, וחידוד מיומנויות הנדרשות כיום בשוק העבודה המשתנה. המשתתפים בתכנית יקבלו הדרכה היכן וכיצד כדאי לחפש משרות, יתנסו בסימולציות של ראיונות עבודה וייהנו מיחס אישי וליווי מקצועי מהצוות המסור של מרכז הזדמנות ברחובות.

מערכת האתר | | תגובות: 1


רוצים להשתלב בשוק העבודה? בואו לכנס חשיפה לתוכנית "סטרייב" של מרכז הזדמנות- המרכז העירוני לקידום התעסוקה ברחובות

כנס חשיפה לתוכנית סטרייב יתקיים ביום שני, 12.12.22 בשעה 09:00 במרכז הזדמנות של האגף לשירותים חברתיים בעיריית רחובות, ברחוב הרצל 167.

בכנס תוצג התוכנית שמטרתה לסייע לאנשים המתקשים למצוא עבודה, עובדים בעבודות זמניות או מחליפים מקומות עבודה בזמן קצר, מרגישים שעובדים בעבודה שלא מתאימה ליכולותיהם או צורכיהם, מרגישים תקועים ורוצים לשנות את הכיוון התעסוקתי שלהם ולא יודעים איך.

התכנית תעניק למשתתפים כלים, יכולות, חידוד מיומנויות הנדרשות כיום בשוק העבודה המשתנה. המשתתפים בתכנית יקבלו הדרכה היכן וכיצד כדאי לחפש משרות, יתנסו בסימולציות של ראיונות עבודה וייהנו מיחס אישי וליווי מקצועי מהצוות המסור של מרכז הזדמנות ברחובות.

תושבות ותושבי רחובות והסביבה מוזמנים להירשם לתכנית ולקבל פרטים נוספים בלינק באתר מרכז הזדמנות > https://hizdamnut-rehovot.org.il/36/

ניתן לקבל פרטים נוספים ולהירשם גם בטל': 08-6705330


ראש העיר רחמים מלול:

״ מרכז הזדמנות הוא הבית של מחפשי העבודה ברחובות. זה המקום שיעזור לכם להשתלב בשוק העבודה באופן מיטבי ובזמן קצר".


עו"ד שמואל בר דאנזאן, חבר מועצת העיר ומחזיק תיק השירותים החברתיים:

"אנחנו פועלים כדי לקדם את התעסוקה בעיר באינספור תכניות, פרויקטים וסדנאות. אני מזמין את התושבים שרוצים למצוא עבודה חדשה, להתקדם ולהתמיד- להירשם לתכנית של מרכז הזדמנות שלנו".


בת-חן קרני, מנהלת האגף לשירותים חברתיים:

"במרכז מחכה לכם צוות מקצועי, מיומן ומסור שיעזור לכם לצלוח את התכנית וגם את ראיונות העבודה למשרות הבאות שלכם".

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תוכנית מדהימה!!! המלצה חמה מכל הלב
  הגב 02.12.22 13:54
 • אורח

בימים ראשון ושני 4-5.12 צפויות הפסקות מים ברחובות סעדיה גאון ואבן עזרא

ייתכנו שינויים בעבודות עקב תנאי מזג האוויר.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


הבאר השלישית, תאגיד מים וביוב בע"מ, מבצע עבודות לשיפור מערכת הביוב בעיר, בעקבות העבודות צפויות הפסקות מים בימים ראשון ושני ברחובות סעדיה גאון ואבן עזרא.

ביום ראשון, 4.12.22, י' בכסלו, צפויה הפסקת מים ברחוב סעדיה גאון החל מהשעה 10:00 ועד השעה 15:00.

ביום שני, 5.12.22, י'א בכסלו, צפויה הפסקת מים ברחוב אבן עזרא בקטע הרחובות ישעיהו - הרצל החל מהשעה 12:00 ועד השעה 14:00.

ייתכנו שינויים בעבודות עקב תנאי מזג האוויר.

עובדי תאגיד המים זמינים עבורכם בטלפון - 1-800-55-57-70
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ביבי שקרן בן שקרן
  הגב 04.12.22 07:01
 • אורח
  מה הקשר לא מחובר
  הגב 04.12.22 10:36
 • אורח
  שמזרימים את המים אחרי נכנס חלודה ואויר שמקלקל את הברזים והורס ניאגרות בנוסף משלמים יותר בחשבון המים
  הגב 04.12.22 10:40
 • אורח
  לא סתם מלול הקים את תאגיד ״הבאר השלישית״, ואז מינה את עצמו ליו״ר. הוא ידע מה לעשות. הוא עושק את הציבור מכל כיוון אפשרי.
  05.12.22 13:54
 • אורח
  נמאס מהפסקות מים
  הגב 04.12.22 10:40
 • אורח

מבנה חוויות שוויץ המדע ורחובות החדשה הואר בצבע הסגול, לציון היום הבינלאומי לזכויות לאנשים עם מוגבלויות.

בימים אלו נערכת הרשת לאירועי חודש "פברואר יוצא מן הכלל", להעלאת המודעות ולשילוב אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים בקהילה. במהלך חודש דצמבר תשתתף קבוצת התיאטרון המשולב לאנשים עם ובלי מוגבלויות, אשר פועלת במרכז חוויות שוויץ המדע, בפסטיבל בת"א לציון היום.

אבי בר | | תגובות: 4


רשת חוויות רחובות, המובילה את הפורום העירוני לאנשים עם צרכים מיוחדים ביחד עם אגף שירותים חברתיים בעיריית רחובות, ארגונים, מתנדבים והורים – מאירה היום את המרכזים קהילתיים חוויות שוויץ המדע ורחובות החדשה בצבע הסגול, לציון היום הבינלאומי לזכויות לאנשים עם מוגבלויות.


"זוהי אמירה למודעות, הזדהות והצהרה - קהילת תושבים עם מוגבלויות היא חלק בלתי נפרד מהחברה שלנו", אומר אמיתי כהן, סגן ראש העיר ויו"ר רשת חוויות.


את המיזם מוביל מנכ"ל הרשת, גולן ביטון יחד עם מנהלות המרכזים, מירב לוי ואסנת לוי. ביטון ציין כי: "התאורה היא דקלרטיבית ונועדה לעלות את המודעות. במהלך החודשים הבאים, נקיים עשרות אירועים בשיתוף אנשים עם ובלי צרכים מיוחדים למטרת מעורבות ויצירת תודעה חברתית".


בתוך כך, במהלך חודש דצמבר תשתתף קבוצת התיאטרון המשולב לאנשים עם ובלי מוגבלויות, אשר פועלת במרכז חוויות שוויץ המדע, בפסטיבל בת"א לציון היום.


בימים אלו נערכת הרשת לאירועי חודש "פברואר יוצא מן הכלל", להעלאת המודעות ולשילוב אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים בקהילה. יש לציין כי הרשת פועלת כל ימות השנה למתן מענה ושילוב אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים בקהילה, באמצעות מועדונים, חוגים ייעודיים ועוד.


אמיתי כהן:

"יש לנו עשרות שותפים לעשייה, שפועלים מתוך שליחות ואמונה שאוכלוסיות עם מוגבלות וצרכים מיוחדים הם האור שלנו – תרומתם לחברה רבה מכפי שניתן להביע במילים ועל כך תודתי להם, להורים ולארגונים המלווים את התהליכים לשילובם בתוך חיי החברה והקהילה בעיר. תודה לראש העיר רחמים מלול ולמחזיקת תיק אוכלוסיות מיוחדות אורית שגראי, על שיתופי פעולה שממנפים את העשייה והתוצאות בשטח".
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לעזאזל!! מתי תהיה כתבה על חוויות ללא איזכור של גולן ביטון או אמיתי כהן. זה מריח כמו כתבות מוזמנות ע"י מושחתים.
  הגב 02.12.22 10:35
 • אורח
  אחרי הבחירות בסוף אוקטובר 2023.
  02.12.22 20:13
 • אורח
  כדאי לברר לגבי השכר שהם מקבלים.
  04.12.22 18:33
 • אורח
  רחוב הרצל לא מונגש לנכים. כל המדרכה שבורה. תתבייש לך אדון מלול. פופוליסט ומושחת.
  הגב 04.12.22 08:30
 • אורח

אייל גולן נמצא במקום השלישי בדירוג האמנים המואזנים ביותר בישראל בספוטיפיי

כמו כן אלבומו קצת שמח קצת עצוב תפס את המקום השלישי מבין האלבומים המושמעים ביותר.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 10
צילום: יניב אדרי


ספוטיפיי מפרסמת את סיכום שנת 2022 בישראל- הזמרים המואזנים ביותר, השירים האהובים, הפודקאסט המבוקש ועוד.

על פי נתוני החברה בשנה האחרונה חלה עלייה של 35% בצריכת המוזיקה הישראלית לעומת שנים קודמות. כמו כן 8 מוך 10 השירים המובלים בקרב המשתמשים בישראל הם של אמנים ישראליים.

אייל גולן תפס את המקום השלישי בדירוג עשרת האמנים הישראליים המואזנים ביותר אחרי עדן חסון שנמצא במקום הראשון ועומר אדם במקום השני. ברשימה נמצאים עוד טונה, רביד פלוטניק, טיילור סוויפט, דה ויקנד, דרייק, נועה קירל ואד שירן.


גולן גם נמצא בצמרת האלבומים המושמעים ביותר עם "קצת שמח קצת עצוב" שתפס את המקום השלישי אחר מזרח פרוע של טונה ואלבום 2 של עדן חסון.
התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אייל גולן הוא הזמר האגדי והנצחי של עם ישראל אלוויס פרסלי הישראלי -מעל הכול הוא נשמה גדולה -ואבא למופת -אשרי בניו אחריו שישאר צעיר לנצח ויזכה לשמח אלוהים ואדם כל יום -אמן ואמן . ושדדי חנדלי ישאר איתו הכי תותח דדי
  הגב 01.12.22 21:13
 • אורח
  בעברית צחה קוראים לטקסט למעלה: סיפורי סבתא
  01.12.22 21:59
 • אורח
  כל הכבוד לאייל גולן, ממשיך לשיר, להופיע ולשמח ציבור רחב, למרות שמנסים להטיל בך דופי ולהפיל אותך ובה בעת אחראי ל- 2 משפחות שהקמת, אתה ממשיך ומצליח מול זמרים צעירים וטובים. כל הכבוד, אתה ענק❣
  הגב 02.12.22 00:16
 • אורח
  חחחחחחח אמיתי ??.
  02.12.22 06:05
 • אורח
  3משפחות חחח
  02.12.22 22:34
 • אורח
  די. נמאס ממנו. עבר זמנו. יש היום זמרים בהרבה יותר טובים.
  הגב 02.12.22 00:34
 • אורח
  את מי באמת הוא מעניין
  הגב 02.12.22 08:57
 • אורח
  אותך עובדה שנכנסת לכתבה
  02.12.22 22:34
 • אורח
  אייל, אל תוותר לפמינאציות שרוצות את כספך. הן יבדו שקרים על גבי שקרים ולא יעצרו לרגע. אנחנו איתך.
  הגב 04.12.22 08:31
 • אורח
  מי זה אנחנו, כמה אתם ?.
  04.12.22 18:34
 • אורח

המאייר נדב נחמני, האחראי על האיורים של סדרת הספרים המצליחה "כראמל - הקומיקס", יגיע ביום שלישי 20.12 למפגש וסדנת קומיקס עם ילדי רחובות בספריה המרכזית

עלות : 20 ש"ח

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


נדב נחמני האיש והאגדה מגיע אל הספרייה המרכזית ברחובות.
במהלך חג החנוכה יוכלו לילדי רחובות ליהנות מסדנת קומיקס מיוחדת עם נדב נחמני, מאייר, אנימטור והאיש שעומד מאחורי האיורים המדהימים והמגניבים של "כראמל - הקומיקס"!
המפגש וסדנת הקומיקס מיועדים לילדים בגילאי 8 ומעלה
מתי? יום שלישי 20.12 בשעה 11:00 בספרייה המרכזית
עלות 20 ש"ח.
להזמנת כרטיסים: 08-9457916.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בניין עיריית רחובות הואר בסגול לכבוד חודש המודעות לשוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות

גם בחנוכה הקרוב מוזמנים תושבי רחובות המיוחדים למופע ייעודי של מחזמר חנוכה מבית היוצא של בימת הנוער - פיטר פן- לינק להרשמה מצורף בכתבה

מערכת האתר | | תגובות: 2


בחודש דצמבר מציינים ברחבי הארץ את חודש המודעות לשוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות. לכבוד החודש ומתוך רצון לעורר שיח ומודעות לנושא בניין העירייה נצבע הערב בצבע הסגול, הצבע שנבחר לפני למעלה מעשור ללוות את המאבק לשיוויון זכויות אנשים עם מוגבלות.

ההחלטה להאיר את בניין העירייה בשבוע הקרוב בצבע הסגול היא יוזמה משותפת של חברת מועצת העיר המחזיקה בתיק אוכלוסיות מיוחדות, אורית שרגאי וסגן ראש העיר יניב מרקוביץ'.

בשנים האחרונות הובילה עיריית רחובות באמצעות האגף לשירותים חברתיים וביוזמתה של חברת המועצה אורית שרגאי אינספור פעילויות מגוונות לטובת תושבים עם מוגבלויות בכל הגילאים ובנוסף נעשים מאמצים רבים לשלב אנשים עם מוגבלויות באירועים עירוניים; תושבים עם מוגבלויות הוזמנו לביקור מיוחד מאחורי הקלעים של פסטיבל הפסלים כדי להנגיש ולהתאים להם את החוויה, באירועי סוף הקיץ בפארק המייסדים הוקם מתחם שקט מיוחד וייעודי לאנשים מוגבלויות, במרוץ הלילה החברה העירונית יצרה מקצה קצר וייעודי לאנשים עם מוגבלויות שונות, באירועי הקיץ בשכונות הוקמו מתחמים שקטים לילדים עם מוגבלויות, ובנוסף העירייה והחברה העירונית יצרו יום ספורט מיוחד ומותאם לאנשים עם מוגבלויות.

כל הפעילויות הללו נעשו בשיתוף פעולה מלא עם רשת חוויות והחברה העירונית.


גם בחנוכה הקרוב מוזמנים תושבי רחובות המיוחדים למופע ייעודי של מחזמר חנוכה מבית היוצא של בימת הנוער - פיטר פן, להרשמה למופע לחצו >>

https://forms.gle/fgTrJ9evrrrds5xr8

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כן, אין ספק שאור סגול על בנין העיריה יאיר את חיי בעלי המוגבליות. כה לחי.
  הגב 01.12.22 23:58
 • אורח
  ראש העיר המושחת צריך לעשות סקר בקרב הנכים על כמה מתוכם חושבים שרחוב הרצל מונגש לבעלי כסא גלגלים.
  הגב 04.12.22 08:32
 • אורח

העובדים המצטיינים של עיריית רחובות לשנת 2022: אוריה ברזילי, עירן גיאת, בת שבע קטוע, תמר קרן ספיר ונטלי רויזמן

הטקס הרשמי שבו יוענקו התעודות והפרסים ייערך ביום א', 18.12

מערכת האתר | | תגובות: 11


העובדים המצטיינים של עיריית רחובות לשנת 2022

בימים אלה נבחרו העובדות והעובדים המצטיינים לשנת 2022 בעיריית רחובות. בהתאם לנוהל העבודה בנושא, נשלח לכל המנהלים בעירייה "קול קורא" למשלוח המלצותיהם על עובדות ועובדים מצטיינים במחלקות ובאגפים השונים.

ההמלצות שנשלחו הובאו בפני וועדה ציבורית בראשות שוקי פורר, לשעבר ראש העיר רחובות שהיה נציג הציבור ובה היו חברים גם מנכ"ל העירייה מאיר דהן, סמנכ"ל משאבי אנוש בעירייה, גלית אנגל, יו"ר וועד העובדים, רמי מדהלה, וכן יועמ"ש העירייה, מיכל דגן ומבקר העירייה, נפתלי אקרמן. חברי הוועדה בחנו את ההמלצות שהתקבלו, ובחרו מתוכן חמישה עובדות ועובדים מצטיינים.

הטקס הרשמי שבו יוענקו התעודות והפרסים ייערך ביום א', 18.12 , כד' בכסלו, נר ראשון של חנוכה, במעמד ראש העיר, רחמים מלול, מנכ"ל העירייה, חברי מועצה, העובדים ובני המשפחות ואף יהפוך למסורת.


אוריה ברזילי, קצינת ביטחון, מחלקת ביטחון ובטיחות, אגף ביטחון, חירום ומוקד עירוני


אוריה מפגינה יכולות גבוהות של הבנת המערכת , ראיה רחבה , עבודת צוות ומציאת הדרך הנכונה והאפקטיבית לתפקוד יעיל של כלל הגורמים המעורבים. אוריה " דוחפת" קדימה בכל בכוח את הקב"טים וסוחפת אחריה את אלה שעובדים לצידה, מסייעת גם כאשר מדובר בנושאים שאינם תחת אחריותה האישית, תוך גילוי מעורבות גדולה. היא מתפקדת בצורה מקצועית ביותר, כל פנייה שמגיעה לאוריה מקבלת התייחסות יסודית וללא קיצורי דרך.

יכולותיה הבולטות של אוריה באו לידי ביטוי כמנהלת האבטחה של אירועי יום העצמאות בדגש על האירוע המרכזי. היא ניהלה ומנהלת את האבטחה באירועי תרבות רבים, בהם משתתפים אלפים ועשרות אלפים. בנוסף, היא נבחרה לבצע הדרכות מחוזיות במשרד החינוך לקב"טים , משלחות לחו"ל, מנהלי קייטנות ועוד כדוגמא לעבודה מסודרת ומקצועית.
עירן גיאת, מנהל מחלקת אכיפה עירונית, אגף התנועה פיקוח שילוט ושיטור עירוני


עירן מנהל את השיטור העירוני בעיריית רחובות במקצועיות רבה, ובשנתיים האחרונות השיטור העירוני זכה במקום הראשון מכל הערים בישראל. מדובר בתפקיד קשה ומאתגר 24/7 , והוא עושה זאת על הצד הטוב ביותר יחד עם שמירה על אדיבות תמידית.

עירן מקבל משימה ומבצע אותה באופן יסודי תוך עמידה בלוחות זמנים, ושיתוף פעולה פורה עם המשטרה וכל הגורמים המעורבים. ערן מוכשר, מסור ולוקח על עצמו אחריות באופן גורף, ותמיד תורם ומייעל לתת פתרונות עם המחשבה הייחודית שלו. ערן מנהל שדואג לעובדיו, מאוד מוערך ע"י עובדיו. עירן מנהל את היחידה על הצד המקצועי הטוב והאדיב ביותר.


בת שבע קטוע, סגנית מנהל מחלקת הגביה באגף המיסים


בת שבע מתפעלת את כל מערך קבלת קהל של אגף המיסים בתחומים המגוונים והרבים ביותר באגף. היא עומדת בלחצי עבודה עצומים בשלווה ובמאור פנים , ערנית ומאתרת תקלות תוך כדי תנועה, מיישמת את תהליכי החדשנות באגף באופן רציף ושותפה מרכזית לצוות החשיבה לחדשנות באגף.

בת שבע היא יצירתית ומסורה לעבודה ורואה את תפקידה כמשימת שליחות לשרת את תושבי העיר גם בשעות חריגות. היא מסודרת ומעמיקה להבין תהליכים ומשמעויות הרוחביות שלהן, צופה פני עתיד ויוזמת פתרונות. נעימת הליכות לתושבים ולעובדים ויעילה.


תמר קרן ספיר, בודקת תוכניות, אגף הרישוי והתכנון, מינהל הנדסה

תמר עושה ומבצעת את משימותיה במסירות, ביעילות, ברהיטות, והכל בחיוך ובנעימות.

היא ביצועיסטית מהשורה הראשונה, מצטיינת בכל תחום בו היא עוסקת, הן ברמה המקצועית והן ברמה האישית. נוכחותה משרה אוירה נעימה, ויכולותיה המקצועיות הינן עמוד הענן לפני המחנה.


נטלי רויזמן, עובדת סוציאלית במרכז דל"ב למניעה ולטיפול באלימות במשפחה, האגף לשירותים חברתיים


נטלי אשת מקצוע מן המעלה הראשונה, קיים בה שילוב סינרגטי של ידיעה מקצועית מגוונת,

לצד יכולות אנושיות ואישיות יוצאות דופן.

נטלי תורמת את חלקה המשמעותי במיגור תופעות האלימות במשפחה: נטלי הקימה במכרז דלב את היחידה לטיפול בילדים החשופים לאלימות, מטפלת בהצלחה מרובה בילדים ומלווה בהדרכה הורית את הוריהם. לאורך השנים צברה אין ספור סיפורי הצלחה טיפוליים וסייעה לאנשים רבים לצאת ממעגל האלימות.

נטלי יוצרת סביבה אוירה חיובית בעלת יכולת גבוהה לאמפטיה והכלה , רגישה לסביבתה מייצרת שיתופי פעולה עם גורמים שונים על מנת לקדם את שירות המרכז ואת הפונים אשר בטיפולה.
התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מעניין אם שאלו את הכפיפים שלהם אם הם באמת כאלה הכל פוליטקה!
  הגב 01.12.22 17:51
 • אורח
  איך לעזאזל יש 4 נשים מתוך 5 מצטיינים?
  04.12.22 08:32
 • אורח
  עירן ...אין עלייך! אחד האנשים המיוחדים בעיריית רחובות
  הגב 01.12.22 17:53
 • אורח
  איך לוי אילנית לא קיבלה עובדת מס' אחד
  הגב 01.12.22 18:01
 • אורח
  אילנית לוי הכי מס ורה לעיריה ולעובדים
  הגב 01.12.22 18:03
 • אורח
  הכל פה פוליטיקה
  הגב 01.12.22 18:03
 • אורח
  ישנה מזכירה בקציר ב' שכדאי לועדה להכיר, העושה מעל ומעבר לדרישות התפקיד, עוזרת ותומכת במזכירות אחרות בבתי הספר שבעיר. אנושית. מקצועית, אוזן קשבת, מוצאת פתרונות , ועוד ועוד, תשאלו על אתי קמחי מקציר ב.
  הגב 01.12.22 18:32
 • אורח
  מגיעה גם לרמי שטיגר עובד מצוין בעיר רחובות בהתנדבות בלי שכר ושומר על העיר בתקינות מנכל העיר מר מאיר דהן ומנהלים בעיר שבת שלום ובריאות
  הגב 01.12.22 20:01
 • אורח
  מגיע***ולא מגיעה.
  02.12.22 06:07
 • אורח
  מגיעה לא גם עובד מצטיין
  הגב 02.12.22 19:12
 • אורח
  מגיע**ולא מגיעה, לו**ולא לא, אוי עברית לאן נעלמת לנו ??.
  02.12.22 20:16
 • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
18.11.22 14:33
למכירה
אורח
26.09.22 12:45
למכירה בחצרות המושבה דירה 4 חדרים קומה גבוה נוף פתוח מחיר ממש מציאה 0522310299 תיווך
אורח
26.09.22 12:41
יש דירה משודרגת 4 חדרים בחצרות המושבה קומה 8 מתיווך חייב לראות על מה מדובר מחיר שלא יחזור 0522310299
אורח
29.08.22 08:22
מחפשת דירה 3 חדרים במחיר שפוי ברחובות ואין
אורח
30.08.22 18:52
תבדוק בראשון
אורח
15.09.22 19:48
נראלך שבראשון המחיר יהיה יותר שפוי? ישראל יקרהההה
אורח
03.12.22 13:13
נכון מאוד אין מחירים שפויים ויש בעלי דירות סחטנים משכירים דירות על הפנים במשכורת חודשית. איפה ראש העיר? למה לא בונים דירות קטנות?איפה השוויון החברתי?
אורח
15.08.22 18:37
מחפשת דירה 3 חדרים במחיר שפוי ברחובות לא מתווכת אסתר
אורח
15.08.22 10:07
בשכונת רמז מחפשים להשכיר דירת 4 חדרים , מרפסת וחניה
אורח
15.08.22 22:49
אין באזור חניה,ממליץ שתוותר על הרצון
אורח
16.08.22 13:33
למי לפנות
הצג תגובות נוספות
אורח
07.07.22 11:10
מעונין בדירה אחרי תמ"א ברחוב פיין 035766732
אורח
26.08.22 01:57
Tnx
אורח
03.07.22 11:59
למכירה בנווה ים דירה דו קומתית (2 קומות מתוך בניין של 4 קומות) עם חצר ובריכה 6 חדרים , 5,500,000.
אורח
03.08.22 10:30
חמש וחצי מיליון? חחחחחח בהצלחה בלמכור אותה.
אורח
30.08.22 18:53
5.4 בא עם מזוודה
אורח
10.09.22 20:02
זיל הזול


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
21.11.22 09:46
.
אורח
06.06.22 23:23
דירת גג קסומה להשכרה. 3 חדרים, בשכונת אברמוביץ . גג פרטי ענק ומרפסת פטיו. משופצת ומרוהטת 0526355445 בולי
אורח
07.11.22 07:33
יש תמונות?
אורח
24.03.22 19:08
שלום
אורח
13.01.22 00:24
להשכרה, דירה, 4.5 חדרים,110 מ' , למשפחה או שותפים, 3 כיווני אויר, מזגן בכל חדר, ריהוט חלקי, שכונת רמז במרכז ראשון לציון. 054-5567990, איציק
אורח
24.03.22 19:07
סתום
אורח
24.03.22 19:07
סליחה
אורח
23.06.22 09:28
יש מרפסת שמש ?
אורח
08.01.22 16:14
דירה מתוקה לצעירים, ריהוט חלקי: מיטה רחבה ושידות, פינת אוכל, מקרר, טלוויזיה, ארון, מאורר מצנן גדול, כירים חשמליות ועוד.... אפשר לראות את הדירה בכל יום מהשעה 15/30 בתיאום עם ישראל: 050-3991065
אורח
22.04.22 21:30
מרתף.
אורח
01.11.22 19:32
אני מוכן לשלם 2 שקל על דירה כזאת
אורח
05.01.22 15:08
דירה להשכרה 3 חדרים לקראת סוף חודש אפריל שפינוזה רחובות. 0523946275
אורח
05.01.22 15:07
דירה להשכרה 3 חדרים לקראת סוף חודש אפריל בשפינוזה
אורח
04.01.22 08:32
דירה להשכרה 3 חדרים בכצנלסון 0528225240


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
18.11.22 14:34
למכירה
אורח
23.09.22 13:45
למכיר מגרש 440 דונם ב2,000,000 כן רק 2,000,000!!!!!
אורח
13.10.22 20:01
איפה זה?
אורח
25.10.22 18:39
אשמח לקבל פרטים 0527684717
אורח
28.04.22 23:52
למכירה פורד גלקסי 2009 יד 3 243000 ק"מ טסט לשנה 15500 0507158114
אורח
28.10.22 16:50
גיר?
אורח
27.03.22 12:44
למכירה שברולט מליבו (אמרקאי) 2011 יד ראשונה מטופלת באופן סדיר + כולל טסט לשנה עד אפריל 2023 {טסט + תשלום) חום מוקה 054-9993528
אורח
23.03.22 16:09
מספר טלפון 0524101033
אורח
23.03.22 16:07
בקשר למודעה על הניסאן אשמח לדעת כמה דורשים בשבילה
אורח
10.04.22 11:00
5000
אורח
19.08.22 12:14
יקר מאוד. צריך 2500
אורח
22.02.22 18:41
למכירה .רכב ניסאן אלמרה 1999 יד ראשונה.
אורח
12.01.22 12:40
מחפשת דירה להשכרה 5 חדרים בשכונת שרונה 054-6736108


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
16.06.22 07:12
דרושים נהגי מוניות ברחבות https://lp.vp4.me/q3bk
אורח
07.08.22 22:42
מעוניין לעבוד נהג מןנית פלאפון 0505076023 אריה
אורח
02.06.22 00:34
דרוש. איש טכני תותח ומהיר לתיקון קורקינטים חשמליים ואופניים חשמלייים .לחנות ברחובות. שכר גבווה.0555687384 רק הודעות וואצפ
אורח
07.05.22 19:55
היי שמי ענתי אני מטפלת בתינוקות, אהייה פנוייה מספטמבר הקרוב אשמח להצעות, 0525268687
אורח
21.04.22 09:50
מחפשת דירה להשכרה בראשון עד 3000 שקל גדולה עם הרבה חדרים השכרה לתקופה קצרה.
אורח
06.05.22 15:29
מה זה תקופה קצרה
אורח
21.04.22 09:50
מחפשת עבודה בתחום המסאג׳ רפלקסולוגיה וקוסמטיקה האם מישהו מכיר מקומות כאלה שאפשר לעבוד בראשון ?
אורח
09.08.22 16:52
0509433393 צרי קשר ערן
אורח
18.03.22 10:44
מחפש עבודה במקצוע שלי מנהל מחלקת בשר עים ניסיון של 25 שנה תודה ושבת שלום
אורח
03.03.22 14:51
משמר זכרונות.. המרת קלטות וידאו ישנות למדיה דיגיטלית050-7438010
אורח
25.05.22 21:58
כמה עולה
אורח
21.02.22 17:42
דרוש עובד לבר אוכל חלבי בראשון לציון משמרות בוקר/ערב אפשר גם נוער לפרטים נוספים 050-3723013 ליאור


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל