הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

שביתה בגנים! עיריית רחובות מפרסמת רשימה של 123 גני ילדים אשר ישבתו מחר... הרשימה המלאה בכתבה

החלה ההרשמה לקורס לימוד למבחני קבלת רישיון תיווך לתושבי רחובות לפרטים והרשמה 052-8030056

דקירות בבילו סנטר

אתגר קרת, דורית רביניאן, רוני סומק ועוד מיטב הסופרים של ישראל מגיעים לאודיטוריום סלע במכון וייצמן לסדרת מפגשים בין סופרים למדענים שיתקיימו ברחובות

הכניסה חופשית על בסיס מקום פנוי

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
אתגר קרת, קרדיט: עמי ורדי


מכון וייצמן ומכון ברגינסקי מזמין את התושבים לאירועי שיחות עם סופרים discover- סדרת מפגשים בין סופרים ומדענים על יצירה ויצירתיות, גילוי והשראה, על מה שהתגלה ומה שהיה צריך לקלף או להסיר כדי למצוא ולהמציא.

המפגשים מתקיימים בימי שני השעה 20:00 באודיטוריום מיכאל סלע

9.1.23 שיחה עם אתגר קרת ופרופ' רועי עוזרי

23.1.23 שיחה עם דורית רביניאן וד"ר מיטל אורן סוויסה

13.2.23 שיחה עם מאיה ערד ופרופ' אורי אלון

13.3.23 שיחה עם רוני סומק ופרופ' בני גיגר

3.4.23 שיחה עם אסף ענברי ופרופ' עמוס תנאי

1.5.23 שיחה עם איגי משעול ופרופ' רוני פז

19.6.23 שיחה עם רפי וייכרט ופרופ' ידין דודאי


הכניסה חופשית על בסיס מקום פנוי

לפרטים נוספים: 08-9343352

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  https://shuvu-rehovot.tik-tak.net/
  הגב 07.12.22 18:27
 • אורח
  שווה תודה
  הגב 07.12.22 18:45
 • אורח

ביוזמת איטל בציר אלשיך תושבי רחובות יוכלו להצטרף למיזם להצלת הדבורים ועידוד גידול פרחי בר של עמותת "מגן דבורים" בשיתוף "זרעים מציון" שמעניקים הנחה לתושבים להזמנת זרעי פרחים לשתילה בבית/בגינה/ במרפסת

״בדרך זאת גם נהנה מהפריחה והצבעוניות וגם נעודד את הגעתם של מאביקים -לרבות הדבורים שאחראיות על 75% מהתוצר שאנו אוכלים, וכיום הן מצויות בסכנת הכחדה״ אומרת בציר אלשיך.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 7
צילומים זרעי ציון


ח״מ איטל בציר אלשיך יוצאת ביוזמה צבעונית ופרחונית לקראת ט״ו בשבט. תתארו לכם שבכל בניין בעיר, על כל עדן חלון, בכל מרפסת, בכל גינה וגן בעיר יהיה עציצים, שתילים וצמחי הרפואה של הדבורים. כמובן שאפשר לדמיין אך אפשר גם להגשים ולעשות!

לכבוד ט"ו בשבט ח״מ איטל בציר אלשיך יצרה שיתוף פעולה עם עמותת המתנדבים ״מגן דבורים אדום״ ובשיתוף ״זרעים מציון״ במטרה לעודד גידול פרחי בר שחלקם הולכים ונכחדים, וכך להפריח את העיר, מרפסות הבתים, ובנייני המגורים. ״בדרך זאת גם נהנה מהפריחה והצבעוניות וגם נעודד את הגעתם של מאביקים -לרבות הדבורים שאחראיות על 75% מהתוצר שאנו אוכלים, וכיום הן מצויות בסכנת הכחדה״ אומרת בציר אלשיך.

חברת ״זרעים מציון״ מתמחים מזה 4 עשורים בהצלת צמחי בר הנאספים (באישור ופיקוח) במקומות שבהם נעשה פיתוח ובנייה של תשתיות, כבישים ובניינים ובכך מנסים לצמצם את הנזק הנגרם לסביבה. את עמותת ״מגן דבורים אדום״ הקים יוסי אוד עם קבוצת מתנדבים מסורים. מטרת הקבוצה להיענות לפניות הציבור ולהגיע למקומות עירוניים שבהם יש נחילי דבורים ולהזיזם אל הטבע.

לדברי יוסי אוד : שתילת זרעי צמחים צופניים וצמחי מרפא לדבורים על כל עדן חלון, בכל מרפסת, בכל גינה ובכל קרן רחוב יכולה להשפיע באופן דרמטי על עצירת תופעת היעלמות הדבורים.להזמנת זרעים לחצו כאן:

https://seedsfromzion.co.il/product/%d7%9e%d7%99%d7%a7%d7%a1-%d7%a6%d7%9e%d7%97%d7%99-%d7%9e%d7%a8%d7%a4%d7%90-%d7%9c%d7%93%d7%91%d7%95%d7%a8%d7%99%d7%9d-medicinal-plant-mix-for-bees/


קוד קופון של 10% לתושבי רחובות : Rehovot 2023 . הטבה ניתנת למימוש עד סוף החודש

התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איזה כייף לגברת איטל שיש לה פנאי להתעסק בדבורים כשמאות מתושבי רחובות רעבים ללחם
  הגב 29.01.23 20:56
 • אורח
  לכו לעבוד. או שאתם מחכים שנעביר לכם ישירות את כספי המסים?
  29.01.23 21:16
 • אורח
  לתושבים אין מה לאכול כי יש עירייה והסתדרות וארגוני וועדי עובדים שכולם עובדים ביחד ודואגים לעצמם כמו עם הסייעות אין גוף מבקר
  29.01.23 21:16
 • אורח
  קודם כל, צריך זה וגם זה, ואם הדבורים לא יפרו את היבול החקלאי, יהיו כוד יותר רעבים , בכל העולם !!
  הגב 29.01.23 21:14
 • אורח
  כל הכבוד על היוזמה! היא גם ממקימי המקרר החברתי!!
  הגב 29.01.23 21:21
 • אורח
  מלול זורע שחיתות בעיריית רחובות
  הגב 29.01.23 22:53
 • אורח
  כל הכבוד ליוזמה,כן ירבו
  הגב 30.01.23 00:58
 • אורח

במהלך חודש פברואר ההורים ברחובות יוכלו ליהנות ממגוון הרצאות בזום בנושא הורות ומשפחה: מסכים, גלישה בטוחה, דימוי גוף, הפרעות קשב ועוד

ההרצאות יתקיימו בין התאריכים 5-10.2.23

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


"פברואר משפחתי במיוחד " - מגוון הרצאות מרתקות להורים בזום, ללא תשלום, בנושאי משפחה, אינטרנט בטוח והורות מיוחדת

עיריית רחובות והחברה העירונית מזמינות אתכם לפברואר משפחתי במיוחד: סדרת הרצאות מרתקות בנושאים חיוניים ומגוונים, מבית המרכז העירוני להורים ומשפחה ברחובות, בשיתוף פורום מנהלי מרכזי הורים בארץ.

סדרת ההרצאות הראשונה תתקיים בנושאי סמכות הורית והצבת גבולות, החיים בעולם הדיגיטלי והפרעות קשב וריכוז.

המרכז העירוני להורים ומשפחה ברחובות (הפועל במסגרת החברה העירונית לתרבות נופש וספורט) ביחד עם פורום מנהלי מרכזי הורים בארץ, מקיימים גם השנה את המיזם הארצי והאיכותי, במסגרתו יתקיימו הרצאות, של טובי המרצים בארץ בנושאי המשפחה, אינטרנט בטוח והורים למיוחדות ומיוחדים. ההרצאות יתקיימו למשך שבוע ימים, בין התאריכים 5-10.2.23.

במסגרת שבוע ההרצאות בנושא משפחה, יינתנו כלים וירצו על הורות וסמכות וכיצד יוצרים גבולות, תקשורת ויצירת אווירה חיובית במשפחה, על גבריות ואבהות בעולם החדש - נלמד כיצד עוברת הסללה של ילדים ובני נוער ביחסים הבינאישיים והמיניות, על ביטחון ודימוי גוף אצל מתבגרים – ההתפתחות והשינויים הגופניים והנפשיים בגיל ההתבגרות, התפיסות המגדריות עימם מתמודדים ילדנו במיוחד לאור המדיה וכמה חשוב להשגיח עליהם ולהפעיל סמכות הורית. ההרצאות בנושא אינטרנט בטוח עבור הילדים, יעסקו בהתנהלות נבונה ברשת, גלישה בטוחה והתמכרות למסכים, סיכונים שונים שיש להיות מודעים אליהם ועוד. באשר להרצאות בנושאי מיוחדים ומיוחדות - הן תעסוקנה בילדים הסובלים מהפרעות קשב ולמידה, מתן כלים יישומיים להורים, על מציאת מוקדי כוח ושמחה ועוד.

רשימת ההרצאות המלאה, כולל מועדים, להלן > https://www.eventer.co.il/user/forumartzi

ההרצאות ללא עלות, אך יש להירשם מראש, מספר המקומות מוגבל.


ראש העיר, רחמים מלול:

"אני שמח מאד שרחובות ממשיכה להיות שותפה להובלת מהפכת הנגשת המידע להורים. הורות בריאה ומודעת היא המרכיב המרכזי במשפחה מתפקדת, חמה ואוהבת. אני מזמין את כל הורי רחובות ליהנות מהרצאות מרתקות ומעשיות למען משפחתם".


זהר בלום, ממלא מקום ראש העיר ומחזיק תיק חינוך:

"המרכז העירוני להורים ומשפחה בשיתוף מינהל החינוך ממשיכים להזמין את הורי רחובות להדרכה ללא עלות בנושאים המרכזיים בעידן שלנו. כל הורה חייב להשתתף בהרצאה אחת לפחות"


חברת המועצה אורית שרגאי, מחזיקת תיק ביה"ס להורים:

"התוכנית עשירה ורלבנטית לכל בית ברחובות. כל הורה המצפה מילדיו ללמוד חייב ללמוד ראשית בעצמו. אני שמחה להמשיך להוביל את תחום ההורות ברחובות ובישראל".


אייל פרנקל, מנכ"ל החברה העירונית לתרבות, ספורט ונופש:

"אנו שמחים להנגיש להורים ולמשפחות, הרצאות בתחומים מגוונים, למשך שבוע ימים וללא עלות, ממליץ מאוד להירשם ולהשתתף!"


אודי קדם, מנהל הקמפוס והמרכז העירוני להורים ומשפחה:

"פורום מרכזי הורות ארציים ממשיך להוביל וליזום אירועים ארציים בקנה מידה מעורר השתאות. אנחנו מזמינים את הורי רחובות למהר ולהירשם, מספר המקומות מוגבל".
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תודה רחמים היקר!!!!!!
  הגב 29.01.23 21:02
 • אורח
  רחמים יקר מאוד. זיין אותנו עם הארנונה. אגרת שמירה. מים. אין חניות. גן עירייה יקר. עכשיו רוצה לעשות לנו תאגיד חשמל. מקום 5 בארנונה בארץ.
  29.01.23 22:54
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

ארגון פר"ח שיפץ את המרכז הקהילתי (בית פרח) בקריית משה המשמש את ילדי רחובות בשעות אחר הצהריים להכנת שיעורים, ארוחה חמה, חוגים מעשירים ועוד

"במרכז ישנה התייחסות אישית לכל ילד, יש חמישה חונכים בכל משמרת אשר נותנים יחס אישי ומאמינים בכל אחד ואחת." אומר אלון גלרון מנכ"ל פר"ח. "אנחנו שמים דגש על הנושא החברתי הרגשי והלימודי בנוסף לפיתוח מיומנויות ראשוניות (היגיינה, קרוא וכתוב), כישורים חברתיים וחיזוק תחושת השייכות.

מערכת האתר | | תגובות: 1
קרדיט: יחצ פרח


ארגון פר"ח שיפץ מרכז העשרה קהילתי בקריית משה

המשמש בית חם לילדי רחובות


"בית פרח", שהינו מרכז העשרה קהילתי בשכונת קריית משה ברחובות, מהווה מרחב פתוח ומזמין לילדי השכונה ומשמש בית חם עבור עשרות ילדים אשר מגיעים בשעות אחר הצהריים. הילדים נהנים במקום מארוחה חמה, חוגים מעשירים, הכנת שעורי בית ופעילויות מיוחדות עד לשעה שבע בערב.


"במרכז ישנה התייחסות אישית לכל ילד, יש חמישה חונכים בכל משמרת אשר נותנים יחס אישי ומאמינים בכל אחד ואחת." אומר אלון גלרון מנכ"ל פר"ח. "אנחנו שמים דגש על הנושא החברתי הרגשי והלימודי בנוסף לפיתוח מיומנויות ראשוניות (היגיינה, קרוא וכתוב), כישורים חברתיים וחיזוק תחושת השייכות. בנוסף, כל חונך מהווה דמות משמעותית אצל הילד ונותן לו דוגמה אישית חשובה."


"במקום מתקיימות פעילויות משמעותיות מידי יום, הכוללות חוגי אומנות ויצירה, שחמט, ספורט ועזרה בשיעורי בית. בנוסף, יש במקום חדר מחשבים, בו הילדים לומדים ומשחקים. וכן בכל יום הילדים אוכלים אוכל חם, טעים טרי ומגוון". מספר אלון.


אודות פר"ח

פר"ח היא תכנית לאומית להשפעה חברתית המערבת אלפי סטודנטים בפעילות של חונכות לילדים הזקוקים לעזרה לימודית ורגשית. החונך מעניק לילד תשומת לב אישית, טיפוח ודגם חיובי לחיקוי ובכך מסייע לילד לממש את הפוטנציאל הגלום בו, לפתח הערכה עצמית חיובית ולשגשג.

הפרויקט כולל כ-24,000 סטודנטים בכל שנה, שחונכים כ- 40,000 ילדים ובני נוער מהפריפריה הגאוגרפית והחברתית בישראל . חונכי וחניכי פר"ח מגיעים מכל זרמי החברה הישראלית, יהודים וערבים, דתיים וחילוניים, מקרית שמונה ועד אילת. הסטודנטים מקבלים בתמורה לפעילותם, מלגה המסייעת להם במימון שכר הלימוד. בהיותו פרויקט החונכות הגדול מסוגו בעולם, פר"ח מספק השראה, ולעיתים חומרי הדרכה, למפעלי חונכות דומים בכ- 20 ארצות בעולם.

https://www.perach.org.il/

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שאול צגהון לא גר בקריית משה.
  הגב 29.01.23 22:55
 • אורח

הגשם חוזר עם חשש להצפות במישור החוף, רוחות חזקות וירידה בטמפרטורות - התחזית המלאה בערים בת ים, חולון, ראשון לציון, רחובות ויבנה בכתבה....

הטמפרטורות ינועו בין 10 בלילה ל17 ביום

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 11


יום ראשון 29.1

הלילה: מעונן חלקית.


יום שני 30.1

מעונן חלקית עם ירידה קלה נוספת בטמפרטורות. ירד גשם מקומי, ברובו קל, בעיקר בצפון ובמרכז הארץ. במהלך הלילה הגשמים יתחזקו.


יום שלישי 31.1

גשמים לפרקים מלווים בסופות רעמים יחידות בצפון ובמרכז הארץ. ינשבו רוחות חזקות בעיקר בדרום הארץ וייתכנו שם סופות חול מקומיות. קיים חשש להצפות במישור החוף. תחול ירידה ניכרת בטמפרטורות וייעשה קר מהרגיל בעונה.


יום רביעי 1.2

גשמים לפרקים מלווים בסופות רעמים יחידות בצפון ובמרכז הארץ. ינשבו רוחות חזקות. בשעות הבוקר קיים חשש להצפות מקומיות במישור החוף. יוסיף להיות קר מהרגיל לעונה.


בחמישי ושישי תהיה הפוגה וככל הנראה הגשם ישוב ביום שבת.


יום שני 30.1יום שלישי 31.1יום רביעי 1.2יום חמישי
בת ים12-1811-1511-1612-17
חולון11-1911-1510-1612-17
ראשון לציון11-1911-1510-1612-17
רחובות11-1810-1410-1611-17
יבנה11-1811-1511-1613-17

התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ברוך השם החורף כאן
  הגב 29.01.23 19:06
 • אורח
  תתכוננו להצפות בעוקף. כל הבוץ נסחף מאיצטדיון השחיתות של מלול לכיוון הכביש וסותם את התנועה.
  29.01.23 22:56
 • אורח
  ברור הצפות, שטפונות. ככה זה ששאננים בחלם
  הגב 29.01.23 19:12
 • אורח
  ועד שיש מעט גשמים, המדינה לא ערוכה לשום תרחיש😭
  הגב 29.01.23 19:13
 • אורח
  את הגשם תן רק בעיתון.ויותר מזה אנחנו לא צריכים
  הגב 29.01.23 19:21
 • אורח
  למה לא בעיתו ????, שזה מה שנכון בשיר.
  29.01.23 20:11
 • אורח
  העיתון ירטב ויהרס.
  29.01.23 20:15
 • אורח
  בעיתו
  הגב 29.01.23 19:22
 • אורח
  נכון. כולם צודקים.
  הגב 29.01.23 19:22
 • אורח
  שירד גשם על עיריית רחובות וישטוף משם את השחיתות.
  הגב 29.01.23 22:55
 • אורח
  גשם זה ברכה!!
  הגב 30.01.23 00:44
 • אורח

הצגות תיאטרון ב30 ש"ח לילדי התיכון ברחובות! על מנת לחשוף את בני הנוער לעולם התיאטרון מעתה יוכלו תלמידי התיכון (י-י"ב) ליהנות מהצגות תיאטרון ב30 ש"ח בלבד בהיכל התרבות

בני הנוער יוכלו להיכנס לאתר היכל התרבות לבחור הצגה ובהקלדת ת.ז יקבלו את ההטבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


תלמידי התיכונים ברחובות- בואו לגלות את עולם התיאטרון:

מינהל החינוך בעיריית רחובות והיכל התרבות העירוני יוצאים בשיתוף פעולה חדש במסגרתו כל תלמידה ותלמיד הלומדים בכיתות י'-י"ב מוזמנים לצפות בהצגה בהיכל התרבות העירוני בתשלום סמלי בסך 30 ₪ בלבד!

בגילאי העשרה בנות ובני הנוער מגבשים את תפיסות עולמם ומעצבים את אישיותם. כחלק מהרצון לחשוף את הצעירים לתרבות גבוהה, אומנות ובידור, מינהל החינוך בעיריית רחובות והיכל התרבות העירוני יוצאים בשיתוף פעולה חדש. במסגרת שיתוף הפעולה כל תלמיד/ה הלומדים בכיתות י'-י"ב יוכלו לצפות בהצגה מסדרת התיאטרון של ההיכל ולרכוש כרטיס בתשלום סמלי בסך 30 ₪ בלבד.


התלמידים מוזמנים להיכנס לאתר היכל התרבות> https://www.beithaam.co.il/ לבחור את ההצגה המועדפת עליהם, בתאריך שנוח להם, לבחור מושב באולם, להקליד בקוד הקופון את מס' תעודת הזהות שלהם ולרכוש כרטיס בעלות מסובסדת. שימו לב- מס' המקומות מוגבל וכל הקודם/ת זוכה. כל תלמיד/ה זכאי/ת לכרטיס אחד על בסיס מקום פנוי בכל ההצגות מסדרת התיאטרון של ההיכל, למעט ההצגה לעבור את הקיר.


בית העם- היכל התרבות העירוני מציע מגוון רחב של הצגות מכל התיאטראות בארץ, התלמידים שיבחרו להשתמש בהטבה יוכלו ליהנות מההצגות: ברלין, בואו נפתח את זה, חומות של תקווה, אחד משלנו, פיקוח נפש, משוגע עליה והצגות נוספות עם הכוכבים הגדולים בארץ.


ראש העיר רחמים מלול:

"רחובות היא עיר התרבות ולכן כבר מגיל צעיר התלמידים שלנו מוזמנים להיחשף ולהכיר את עולם התיאטרון. ביוזמה הזו אנחנו מציעים לתלמידות והתלמידים היקרים ליהנות מאמנות, יצירה ובמה בתשלום סימלי ובעלות נגישה".


ראש מינהל החינוך, אפרת צוקרמן:

"שיתוף הפעולה שלנו עם היכל התרבות נולד מתוך הבנה כי קיימת חשיבות רבה בעיצוב הדמות התרבותית של כל נער ונערה. אני מזמינה את בני הנוער ליהנות מההטבה הייחודית שמיועדת רק להם".


מנהל בית העם- היכל התרבות העירוני, אילן גרזי:

"היכל התרבות שמח לפתוח את שעריו בפני בנות ובני הנוער בעיר ולהציע להם מגוון הצגות איכותיות במחיר נגיש לכל כיס".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אפרודיטה פתחה יריד חורף בבילו סנטר עם הנחות של עד 80% על בגדי ספורט, הלבשה תחתונה, חלוקים ועוד

היריד יתקיים במתחם עופר בילו סנטר, באוהל ירידים בין התאריכים: 29.01-21.02,

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מתחם עופר בילו סנטר, מקבוצת קניוני עופר, פותח יריד חורף של רשת "אפרודיטה", במסגרתו יציע הנחות חסרות תקדים: עד 80% על מגוון פריטי החורף.

היריד יוצב באוהל ענק במרכז המתחם ויפעל בין התאריכים 29.01 עד ה 21.02 והוא כולל מגוון רחב של הטבות, הנחות, ומבצעים על בגדי ספורט, הלבשה תחתונה והלבשת פנאי לכל המשפחה: נשים, גברים וילדים.


בין המבצעים הבולטים שיערכו ביריד: 2 פיג’מות לנשים במבחר דגמים וצבעים ב- 100 ₪ בלבד, חליפות וונזי במגוון איורים וצבעים – 2 לילדים ב- 80 ₪ ו 2 וונזי למבוגרים ב- 100 ₪, מכנסי ספורט ב- 20 ₪ בלבד, פוטרים ב- 20 ₪ בלבד, נעלי בית לנשים וגברים החל מ-5 ₪ עד 20 ₪, 3 פיג’מות וחלוקים לילדים ב-100 ₪ בלבד, כרבולית ב- 30 ₪ , 3 גרביים ב-10 ₪, 5 תחתונים ב50 ₪, חזיות בונטיה החל מ-79 ₪ ועד 99 ₪, בגדי ספורט ב-30 ₪ ועוד..

לדברי לירון חיים מנכ"ל עופר בילו סנטר: "אנו נמשיך בשיתופי הפעולה עם רשתות אופנה מובילות שיפתחו ירידי מכירות במרכז המתחם במטרה לייצר ללקוחות ערך מוסף ללקוחות המגיעים לעופר בילו סנטר מכל רחבי הארץ. לדבריה: "הצרכן הישראלי אוהב מותגים ואוהב לרכוש אותם במחירים מיוחדים".


היריד יתקיים במתחם עופר בילו סנטר, באוהל ירידים בין התאריכים: 29.01-21.02, באוהל המבצעים

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מכבי שעריים תפצה את המאמן גיא לוי ב320 אלף ש"ח לאחר שזכה בתביעה שהגיש לאחר שהקבוצה הפסיקה את ההתקשרות עמו

התביעה הוגשה בשנת 2020 כאשר הקבוצה הודיעה לגיא לוי היא לא תמשיך את ההתקשרות עם החברה שלו לניהול מחלקת הנוער של המועדון שהחלה בשנת 2017 . התביעה טענה כי הקבוצה הפסיקה את ההתקשרות זאת למרות שהחברה סכמה איתם על המשך הפעילות עם מימוש האופציה בהתאם לסיכום שלהם.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 7
תמונת ארכיון מהצטרפות גיא לוי לשעריים


מכבי שעריים תשלם לגיא לוי 320 אלף ש"ח.

בית המשפט פסק כי מכבי שעריים עתידה לפצות את המאמן, גיא לוי, ב320 אלף ש"ח בתביעה שהגיש כנגדם לאחר שהפסיקו את עבודתו במחלקת הנוער של המועדון.

בשנת 2017 הודיע המועדון על הצטרפותו של גיא לוי להנהלת המועדון כמנהל מחלקת הנוער ובית הספר לכדורגל שינוהלו על ידי החברה "בית ספר לכדורגל גיא לוי". לפני כשלוש שנים החליטה שעריים להיפרד מגיא לוי זאת למרות שהחברה שלו הייתה יכולה לממש את האופציה ולהשאירו בתפקיד. בעקבות ההחלטה החליט גיא לוי לתבוע את הקבוצה וכאמור בית המשפט קבע את הפיצויים שישולמו על ידי העמותה שמנהלת את הקבוצה והמועדון עצמו ישלם 25 אלף ש"ח שכר טרחת עו"ד ועוד 10 אלף על הוצאות משפט בגין הפרת ההסכם.

עיקר התביעה היא על השאלה האם החברה של גיא לוי הודיעה על רצונה להמשיך את הפעילות עם הקבוצה או לא. התביעה טענה כי בשנת 2017 נחתם ההסכם בין החברה לקבוצה על ניהול מחלקת הוער וכי היא תקבל תמיכה של הקבוצה ושל מתקניה כאשר 30.6.202 הוא התאריך לתום ההסכם וכי החברה צריכה להודיעה למועדון העד 1.5.20 האם ברצונה להמשיך את ההסכם או לא (לדברי התביעה לא סוכם כי ההודעה על המשך הפעילות צריכה להיות בכתב). לטענתם בסוף חודש מרץ התקיימה שיחת טלפון בין החברה ליו"ר המועדון שסיכמו על המשך הפעילות וכך גם הודיע גיא לוי למני סויסה שהציג את עצמו כמורשה חתימה של המועדון. בעקבות השיחות נמשכה הפעילות השוטפת גם לעונת 2020/2021 ועד סוף יולי 2020 לא היו למועדון כל טענות לחברה בגין אי הודעה על מימוש באופציה. בנוסף כשרשמה הקבוצה את פרטיה בהתאחדות לעונת 2020/21 גיא לוי הופיע על הטפסים כמנהל אדמיסטרטיבי מטעם הקבוצה. לאור ההתנהלות הזו הופתע גיא לוי לקבל את ההודעה ממכבי שעריים כי החברה לא הודיעה על מימוש האופציה ועל כן היא צריכה לקבל לפנות את כל מגרש מכל הציוד.

בתגובה לתביעה טענה מכבי שעריים כי מצד החברה לא נעשתה שום פנייה או הודעה על מימוש האופציה וכי לא התנהל שום מו"מ על כך. לטענתם התביעה היא בשל בצע כסף וכי גיא לוי פעל משיקולים לא מקצועיים, הקבוצה בתקופתו ירדה לליגה נמוכה וגם עלתה הטענה כי החברה לא שמרה על מתקני הקבוצה ואף גרמה לנזקים בגינם התקבלו תלונות מהעירייה.

בהחלטתו כתב השופט כי גם אם לא נמסרה הודעה מוסדרת על המשך ההסכם ההתנהלות של שני הצדדים מראה כי הם המשיכו את ההתקשרות שלהם. החיזוק גם מגיע מכך שיו"ר הקבוצה העיד על עצמו כי היה מעוניין להמשיך לעוד שנה את ההסכם אלולא התקבלה תלונתה של החברה. כמו כן טען שופט שעדותו הייתה מלאה בסתירות ודברים המבוססים על שמועות.

הסיפור פורסם באתר ONE

https://www.one.co.il/Article/428457.html
התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  פשוט גיא לוי עשה בת ספר להנהלה של שעריים
  הגב 29.01.23 15:30
 • אורח
  תיכף יהיה להם איצטדיון חדש לעשות שם בושות
  29.01.23 22:57
 • אורח
  במקום לתת את מחלקת הנוער למי שייך לשערייים הוא לשחקני עבר הנהלה של מטומטמים
  הגב 29.01.23 15:42
 • אורח
  מני זיין תקבוצה.
  הגב 29.01.23 15:50
 • אורח
  זה לא מני הביא את גיא לוי זה כפיר קירט
  הגב 29.01.23 15:54
 • אורח
  מיהביא אותו לשעריים ? ואיפה אותו אחד ? אבל זה האדם שהתחיל את ההרס בשעריים
  הגב 29.01.23 18:26
 • אורח
  הכדורגל ברחובות זה בור ללא תחתית. פשוט בושה וחרפה. תיכף הם ירוצו אחרי כדור באיצטדיון החדש.
  הגב 29.01.23 20:44
 • אורח

לרגל יום האהבה ביום רביעי 1.2 הסופרות: אביה קוצובייבסקי, אורלי צמח, אושרית שטרי, אילת סווטיצקי, דנה לוי – אלגרוד, הדר בן איטח ועוד יגיעו למפגש עם הקוראים בסטימצקי קניון רחובות

בנוסף באירוע יושקו ספרים חדשים ותתבצע מכירה במקום. משתתפי האירוע יקבלו קפה ומאפה מתנת ביגה ומי מהם שירכוש מחנות סטימצקי יקבל מתנות שוות במיוחד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום יח"צ


"אהבה ממבט ראשון" אירוע חגיגי לרגל חודש האהבה בקניון עופר רחובות בשיתוף סטימצקי

בתאריך 01.02.23 יגיעו סופרות מובילות מהז'אנר הרומנטי למפגש חד פעמי בקניון עופר רחובות

קניון עופר רחובות, מקבוצת קניוני עופר, פותח את חודש האהבה באירוע חגיגי "אהבה ממבט ראשון" בשיתוף רשת סטימצקי ומזמין את הקהל הרחב להגיע למפגש עם הסופרות המובילות בז'אנר הרומנטי ובעלות הוצאות לאור בתאריך 01.02.23.

באירוע יתארחו הסופרות: אביה קוצובייבסקי, אורלי צמח , אושרית אוחנה , אושרית שטרי, אילת סווטיצקי, דנה לוי – אלגרוד, הדר בן איטח ,חגית אלכסנדר ,חן סונגו דונגי, ליירה אור, ליליאן סלמה – נחום, לינדה מזרחי , סילביה ורמן, עינבל אוחנה, ענבל אלמוזנינו , פנינה עזר, קרין ווינטר ,קרן גנון רופין , שירי בן יוסף, שרון צוהר, תהילה יעקובוב שגם ישתתפו במפגש עם הקהל הרחב.

בנוסף באירוע יושקו ספרים חדשים ותתבצע מכירה במקום. משתתפי האירוע יקבלו קפה ומאפה מתנת ביגה ומי מהם שירכוש מחנות סטימצקי יקבל מתנות שוות במיוחד.

האירוע יתקיים בתאריך 01.02.23 בין השעות 18:00-22:00

בקומה 2 ברחבה המרכזית.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

השבוע הגיעה לרחובות משלחת מטעם העיר התאומה של רחובות ברומניה- ביסטריצה

ראש העיר הגיע ‏לרחובות בפעם הראשונה ‏מאז נבחר לתפקידו כראש עיריית ביסטריצה. טורק, ביקר בעיריית רחובות, נפגש עם ראש העיר וסגנו ועם מנהלות ומנהלים בעירייה, ובמספר אתרים בעיר רחובות ובהם אתר ההתחדשות העירונית בקריית משה האצטדיון העירוני ההולך ונבנה, פארקים ועוד.

מערכת האתר | | תגובות: 3


אורח מרומניה: השבוע נערך ביקור גומלין של ראש העיר התאומה ביסטריצה מרומניה

לפני כחמש שנים ביקרה המשלחת מטעם העיר רחובות (בראשות ראש העיר רחמים מלול) בביסטריצה, רומניה. הקשר בין שתי הערים התאומות נשמר היטב במהלך השנים. לפני מספר חודשים הזמין ראש העיר רחמים מלול את ראש עיריית ביסטריצה החדש יואן טורק להגיע לביקור ברחובות.


ראש העיר הגיע ‏לרחובות בפעם הראשונה ‏מאז נבחר לתפקידו כראש עיריית ביסטריצה. טורק, ביקר בעיריית רחובות, נפגש עם ראש העיר וסגנו ועם מנהלות ומנהלים בעירייה, ובמספר אתרים בעיר רחובות ובהם אתר ההתחדשות העירונית בקריית משה האצטדיון העירוני ההולך ונבנה, פארקים ועוד. כמו כן ביקר במכון ויצמן למדע ובמספר חברות בפארק המדע. את הביקור הרשמי שלו ליוו גם סגן ראש העיר, עו״ד יניב מרקוביץ׳, מחזיק תיק קשרי החוץ, ומנהלת קשרי החוץ בעירייה ודוברת העירייה- אביטל רגב קיסר.

במהלך שהותו בישראל ביקר טורק גם בירושלים, בתל אביב, בטבריה ובאשדוד. לכל ימי הביקור התלווה מר משה בש, מידידי ביסטריצה ברחובות, אשר לקח חלק פעיל בייזום ובתכנון שלו ואף טרח על התרגום לרומנית.


לקראת סיום הביקור הרשמי בן 3 הימים, נערכה קבלת פנים חגיגית באתר הפרדסנות ‏ההיסטורי. באירוע השתתפו גם חברי מועצת העיר וכן שגריר רומניה בישראל, דר' ראדו יואניד, מידידיה הגדולים של ישראל. באירוע זה, שהנחה מחזיק תיק קשרי החוץ וסגן ראש העיר, עו"ד יניב מרקוביץ'.


ראש העיר רחמים מלול:


אמר בטקס כי הוא "גאה מאוד בקשר המיוחד בין רחובות וביסטריצה. בעת ביקורי בביסטריצה התרשמתי עמוקות מהעיר ההיסטורית והתוססת שהכרתי ובפרט מהאופן שבו שמרו על מבנה בית הכנסת בעיר, שפעיל ביותר עד היום"


עו"ד יניב מרקוביץ'

אמר כי "נמשיך לשמר ולפתח את הקשר בין ביסטריצה לרחובות, אשר רלוונטי לתושבים בעיר ויש בו גוונים תרבותיים וכלכליים. שמחנו לארח את ראש העיר טורק ונשמח להתארח שם בקרוב בהתאם להזמנה שקיבלנו"


ראש העיר ביסטריצה, יואן טורק

אמר כי "תודה לכן על ההזמנה לבקר בעיר יוצאת דופן ויפה. הפעילות של העירייה מאוד מרשימה. אני שמח להיות כאן, ומחוייב להמשך השותפות בינינו ולקידום הפרויקטים המשותפים" טורק כל כך התרשם והכריז בסיום דבריו "מעכשיו גם אני יהודי"

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  טוב ומועיל לטפח קשר חיובי 🙂
  הגב 29.01.23 14:30
 • אורח
  היה אירוע מכובד מאוד ומרשים ואנחנו, אחי יוסי אבני ואני הלן כץ, כילידי ביסטריצה היינו מאוד גאים בהישגי עירנו רחובות.
  הגב 29.01.23 15:09
 • אורח
  התרשמנו מאוד מהלהקה המיוחדת שהופיע שם הבנתי שהם מרחובות
  הגב 29.01.23 17:41
 • אורח

ביום שלישי 7.2 עיריית רחובות ובימת הנוער ישיקו את קבוצת התיאטרון העירונית לאזרחים ותיקים

הפעילות מיועדת גם לתושבים ללא ניסיון. העלות סימלית - 50 ₪ לחודש. לרישום צרו קשר עם ליאת פוגל:0507320186 או אורית קרטה גהסי:0508534653

מערכת האתר | | תגובות: 3


תושבים ותיקים רוצים לעשות תיאטרון

במסגרת פיתוח קהילתי לתושבים ותיקים, המחלקה לרווחת האזרחים הוותיקים בעיריית רחובות בשיתוף בימת הנוער גאים לפתוח קבוצת תיאטרון עירונית לאזרחים ותיקים, הקבוצה פתוחה גם לתושבות ותיקות ואין צורך בניסיון במשחק.

הצורך בקיום פעילויות לאזרחים ותיקים גברים בעיר עלה במסגרת מפגשים של פורום שולחן עגול עירוני לקידום האזרחים הוותיקים, שתפקידו לאתר צרכים של אוכלוסיית האזרחים הוותיקים בעיר ולפתח כמענה- תוכניות חדשניות מתאימות. ניכר באופן משמעותי שגברים ממעטים לקחת חלק אירועים ובתוכניות העירוניות המגוונות שמיועדות לאוכלוסיית האזרחים הוותיקים וההשתתפות שלהם אינה מייצגת את גודלם באוכלוסיית האזרחים הוותיקים בעיר .

לפני כשנה, הוקם צוות מיוחד על מנת לחדד את הצרכים של האוכלוסייה, ונשלח סקר לתושבים הוותיקים. כמו כן נערכו מפגשים עם תושבים ותיקים גברים על מנת להבין את הצרכים והבקשות שלהם.

אחד מהמיזמים שהינם תוצאת התהליך הנ"ל הוא הקמה של קבוצת תיאטרון לגברים, וגם לנשים, ללא צורך בניסיון במשחק. מיזמים נוספים נמצאים כעת בטיפול.

קבוצת התיאטרון העירונית לתושבים ותיקים פתוחה גם לתושבות ותיקות ואין צורך בניסיון קודם במשחק, תדריך אותה הבימאית אודליה דדון. הפתיחה החגיגית תתקיים ביום שלישי, 7.2.23 , והקבוצה תיפגש מדי יום שלישי בין השעות 9.30 ל 12.00 בבית בימת הנוער, ברח' יעקב 48 רחובות, סמוך להיכל התרבות העירוני. העלות סימלית - 50 ₪ לחודש.

לרישום צרו קשר עם ליאת פוגל:0507320186 או אורית קרטה גהסי:0508534653

ראש העיר, רחמים מלול:

"הגיל השלישי הוא קבוצת איכות בקרב האוכלוסיה, עם יכולות וצרכים שחייבים לקבל מענה. אני מברך על המיזם החדש שמשלב את התרבות בעשייה של תושבים וותיקים"

דר' רוני באום, מחזיקת תיק אזרחים ותיקים, קהילה ואקדמיה:

"פיתוח תחום גברים אזרחים ותיקים הוא תחום חדשני שעד כה לא קיבל את תשומת הלב הראויה לו. אני גאה בעבודה המקצועית של המחלקה לרווחת האזרחים הוותיקים והיחידה לעבודה קהילתית במחלקה ועל פיצוח האתגר המקצועי"

אורית קרטה גהסי עו"ס קהילתית , מרכזת היחידה לעבודה קהילתית, המחלקה לרווחת האזרחים הוותיקים:

"אני נרגשת לראות את ההתקדמות בפיתוח תחום האזרחים הוותיקים הגברים, ואת התהליך בו המיזם הופך מרעיון למענים ממשיים, בשיתוף עם האזרחים הוותיקים עצמם. תודה לחברי פורום שולחן העגול ולעו"ד ליאת פוגל- רכזת הפרויקט"

ענת יולס, מנהלת המחלקה לרווחת האזרחים הוותיקים:

"המחלקה לרווחת האזרחים הוותיקים שמה לה למטרה לתת מענה לקבוצות שונות של אזרחים וותיקים, גברים אזרחים וותיקים הינה קבוצה גדולה שיש לבנות עבורה תוכניות מתאימות, וזו רק אחת מהן"

אילן גרזי – מנהל היכל התרבות ובימת הנוער:

"אנו שמחים לפתוח קבוצת תיאטרון לאזרחים וותיקים , התיאטרון הוא כלי אומנותי משמעותי המאפשר התבטאות אישית והתפתחות אישית בכל הגילאים. שמחים לשתף פעולה עם המחלקה לרווחת האזרחים הוותיקים ולקדם ביחד קבוצה חשובה זו".
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יפה מאוד 🌞
  הגב 29.01.23 14:18
 • אורח
  מקסים
  הגב 29.01.23 19:35
 • אורח
  אפשר לארגן קבוצה בשעות הערב המוקדמות לאנשים שעסוקים בבקרים ???.
  29.01.23 20:25
 • אורח

משרד החינוך ועיריית רחובות הודיעו כי לא תיפתח חט"ב מעורבת ברוח הדמוקרטי. מסלולי המשך למסלול הדמוקרטי ב"בראשית" יפתחו בשנה"ל תשפ"ד באמית הלל ובאמית המר

הרישום לבתי הספר יימשך עד 2.2.23

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 7


להלן הודעת עיריית רחובות

לאחר בחינת התכנות הקמת חט"ב ממ"ד מעורבת, הוחלט ע"י משרד החינוך והרשות שלאור הנתונים לא תיפתח חט"ב מעורבת ברוח הדמוקרטי. מסלולי המשך למסלול הדמוקרטי בבראשית יפתחו בשנה"ל תשפ"ד באמית הלל ובהמר.

פתיחת המסלולים מותנה במספר של 30 תלמידות/ תלמידים בכל ביה"ס. ( כיתה תקנית).

לפיכך, הרישום באתר העיריה ישאר פתוח עד יום חמישי 2.2.23
התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מאכזב מאד חבל שלא מתחשבים במשפחות שאינן מעוניינות בחינוך שמפריד בין בנים לבנות
  הגב 29.01.23 11:30
 • אורח
  הפרד ומשול זוהי אסטרטגיה מימים ימימה. נפריד וננצל את המצב והתנאים כדי להכתיב לאחרים את רצוננו. עצוב!
  29.01.23 12:12
 • אורח
  אירן זה כאן. לא יהיו ריקודי קאן-קאן
  הגב 29.01.23 12:10
 • אורח
  מאוד חבל !!! לא מבינה אך לא נפתח ?? יש פה ביקוש מאוד גדול !!!
  הגב 29.01.23 12:11
 • אורח
  ביקוש - יש, אבל רצון ונכונות להראות סממנים של דמוקרטיה - כנראה שאין
  29.01.23 17:32
 • אורח
  איכזבתם... החינוך הוא כנראה לא לכולן/ם. יש הענות, יש חשיבות לעוד תיכון דתי ברוח קצת אחרת והשקפות עולם קצת שונות מהקונבנציונלי
  הגב 29.01.23 21:47
 • אורח
  מעניין שמעל מאה משפחות שמבקשות תיכון כזה מקבלות תשובה שאין ביקוש, איך זה מתיישב עם ההיגיון בדיוק?
  הגב 29.01.23 21:54
 • אורח

פורום רחובות

הפורום נועד לאפשר לתושבי רחובות להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
29.01.23 19:53
מה קורה עם שביתת הסייעות????
אורח
27.01.23 15:49
רחמים בחרנו ותמכנו בך הרבה שנים. לאחרונה העיר הולכת ומתחרדת מיום ליום. אנחנו החילונים מהווים רב בעיר ומרגישים שבאמת נמאס לנו מהתופעה הזו. אנא ממך , למען כבודך, פנה את הזירה לדור צעיר ממך, לאנשים עם מרץ ורצון להתחדשות העיר. נכון להיום העיר הולכת ושוקעת. לאן שלא תסתכל אתה רואה עזובה וליכלוך, בתי כנסת ומיקוואות. נמאס לנו מזה. רוצים דם חדש בעיר. רוצים שינוי. רוצים אווירה חיובית יותר. רחמים תודה לך ושלום.
אורח
28.01.23 20:52
רק רצון ה'
אורח
29.01.23 00:14
חתיכת גזעני מסריח אסור שרחמים מלול יקשיב לו..טוב שלא תבקש ממנו להביא ערבים יותר לעיר אולי ילך לך יופי
אורח
29.01.23 15:41
פתק ירוק בבחירות! לא עוד דוסים בשלטון
הצג תגובות נוספות
אורח
27.01.23 14:46
למה לא מאריכים את מסלול האופניים בכביש העוקף עד פארק המדע?
אורח
29.01.23 15:42
ראיתה דוסים עובדים? מה הם צריכים שבילי אופניים? רק פתק ירוק בבחירות
אורח
25.01.23 14:19
כולכם שגרירים של מתן דיל מלול הוא אחלה ראש העיר שכצפוי יהיה לו מתנגדים כמו לכל דבר מוצלח כמו לביבי שהוא תןתח אז השמאל מתנגד לו קיצור רחמים אוהבים אותך ונראה לי שרוב ההודעות פה זה יוזר אחד
אורח
26.01.23 15:29
עוד עובד עירייה שמלול ארגן לו ג׳וב טוב. בטח כתבת את התגובה ובשעה 14:20 העברת כרטיס ויצאת הביתה. יאללה בבחירות הבאות הוא עף וזה יקרה עוד השנה. תתחיל לשלוח קורות חיים כי אתה הבא בתור.
אורח
29.01.23 15:43
בבחירות הקרובות פתק ירוק! לא רוצים עוד ועוד בתי כנסת מיותרים, רוצים גנים ופארקים
אורח
24.01.23 18:59
פתק ירוק בקלפי
אורח
23.01.23 17:50
בבחירות הקרובות שמים פתק ירוק, למי שלא יודע זה פתק שמתנגד לראש העיר בכיוון שאין לו מתחרים, במידה והפתקים הירוקים מנצחים מועצת העיר תעלה במקום רחמים שדואג רק לחרדים
אורח
23.01.23 20:44
נצביע למתן דיל. רק הוא יכול לדאוג לתושבים. אם לא הוא, אז שמשרד הפנים ינהל את העיר. כי המצב הקיים לא יכול להמשך.
אורח
25.01.23 17:49
אין אפילו מזרקה אחת באף כיכר ברחובות ...עריית רחובות תלמדו מיבנה ונס ציונה
אורח
26.01.23 15:29
אין מזרקות. ישנה זריקת ז על התושבים מצד העירייה.
אורח
22.01.23 19:13
בפארק ברחובות ההולנדית הכניסה מרחוב הר הצופים עשו מעשה נפלא ושמו דביפרלטטור חן חן ליוזמה חבל שלא דאגו לתאורה מתאימה מעל המכשיר בזמן אמת..בחושך או לפנות בוקר לא יוכלו לראות ממטר
אורח
20.01.23 05:58
למה אין חנייה ציבורים ברחוב יעקוב תמרי
אורח
20.01.23 12:42
הידעתם? בשנת 2014 רחמים מלול נחקר באזהרה, בחשד לעבירות שיבוש חקירה, מרמה והפרת אמונים.
אורח
23.01.23 17:49
בבחירות הקרובות שמים פתק ירוק
אורח
23.01.23 17:51
שלמי שלא יודע זה פתק שמתנגד לראש העיר כי אין לו מתחרים, במידה והפתקים הירוקים ינצחו מועצת העיר תחליף את ראשות העריייה
אורח
27.01.23 21:24
יהיו הרבה מועמדים לא צריך פתק ירוק כדי לא להתבזות עדיך שלא יציג את מועמדותו
הצג תגובות נוספות


חדשות החינוך! 6 תלמידים/ות מרחובות העפילו לחידון התנ"ך המחוזי: אמונה עמר, נתן כהן, נועם הרוש, בניהו ממו, אופק שעיה וטל סבירסקי

משרד החינוך מעניק זכאות לציון 100 בהערכה החלופית בבגרות בתנ"ך לשמונה זוכים בחידוני התנ"ך המחוזיים כשארבעה מהם מבתי הספר הממלכתי דתי וארבעה מבתי הספר הממלכתי.

אבי בר | | תגובות: 2


לחידון התנ"ך המחוזי של בתי הספר במחוז מרכז עלו 6 תלמידים ותלמידות מרחובות.

חידון התנ"ך המחוזי מפוצל לחידון תנ"ך לבתי ספר ממלכתי דתי וחידון לתלמידי בתי הספר הממלכתיים.


להלן תלמידי בתי הספר הממלכתי דתי שעלו לחידון המחוזי

אמונה עמר - אמי"ת הלל

נתן כהן - אמי"ת עמיחי

נועם הרוש - אמי"ת המר

בניהו ממו - אמי"ת המר


להלן תלמידי בתי הספר הממלכתיים שעלו לחידון המחוזי

אופק שעיה - תיכון דה שליט

טל סבירסקי - תיכון דה שליט


הסבר על חידון התנ"ך המחוזי

חידון התנ"ך כולל שלבים מוקדמים: ראשית נערכים חידונים בית-ספריים, המצטיינים מגיעים לחידונים רשותיים והשלב הבא הוא החידונים המחוזיים. הזוכים בחידונים המחוזיים מגיעים לחידון הארצי כאשר ממנו מעפילים ארבעת המצטיינים (שניים מבתי הספר הממלכתי ושניים מבתי הספר הממלכתי-דתי) לחידון התנ"ך העולמי. למשתתפים בחידון בשלבים המתקדמים מזומנות חוויות מרתקות בפעולות תוכנית חות"ם (חונכות תנכית מובילה) ובמחנות ההכנה לחידון.
המתמודדים שמעפילים לחידון מכל העולם ומישראל משתתפים ב'מחנה תנ"ך' שנמשך כשבועיים, בו מתקיימים החידון העולמי וחידון התפוצות. במהלך המחנה, נבחנים עשרות המתמודדים במבחן בכתב, ובו נקבע מי יהיו משתתפי החידון העולמי הפומבי ביום העצמאות, אשר משודר בשידור חי בטלויזיה.


השתתפות בחידון

כל תלמיד ותלמידה בבית ספר על-יסודי מכיתות ח' עד י"ב מוזמנים להשתתף בחידון, 3 תלמידים ותלמידות בלבד מכל בית ספר. המבקשים להירשם לחידון יפנו למחנך הכיתה, או לרכז החברתי, או לרכז מקצוע התנ"ך בבית הספר.

ההשתתפות בחידון התנ"ך ביום העצמאות טומנת בחובה כבוד ויוקרה לבני הנוער המשתתפים בחידון. אך מעבר לכל אלה, הוחלט על תמריץ אשר ימשוך את בני הנוער ליטול חלק בחידון התנ"ך: משרד החינוך מעניק זכאות לציון 100 בהערכה החלופית בבגרות בתנ"ך לשמונה זוכים בחידוני התנ"ך המחוזיים כשארבעה מהם מבתי הספר הממלכתי דתי וארבעה מבתי הספר הממלכתי. סה"כ מדובר ב-48 תלמידים, שמונה מכל מחוז.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד לזוכים ולמשתתפים.
  הגב 29.01.23 08:58
 • אורח
  אלופים
  הגב 29.01.23 09:02
 • אורח

החלה ההרשמה לקורס לימוד למבחני קבלת רישיון תיווך לתושבי רחובות לפרטים והרשמה 052-8030056

מקבלי רישיון התיווך יקבלו קורס תיווך ללא תוספת תשלום כולל אפשרות לתעסוקה מיידית בתיווך

אבי בר |


משרד המשפטים מקיים 4 פעמים בשנה מבחנים לקבלת רישיון תיווך. המבחן הקרוב ייערך ב – 11/5/2023

במהלך חודש מרץ 2023 ייפתח על ידי "be106 נדלן" קורס לימוד הכנה למבחני קבלת רישיון תיווך על ידי עורך דין מנוסה בהכנה למבחן המתווכים.

הקורס כולל 6 מפגשי ערב בימי חמישי, כל מפגש 3 שעות הכולל פתרון מבחני עבר ומתן גישה למערכת לימוד אינטרנטית עם סימולטור מבחנים לאימון.


כל תלמיד/ה אשר יעבור את מבחן קבלת רישיון המתווכים בהצלחה, יקבל קורס תיווך בסיסי ללא תוספת תשלום.


למסיימים/ות את מבחן המתווכים בהצלחה קיימת אופציה לתעסוקה מיידית בתיווך


עלות קורס ההכנה + קורס תיווך בסיסי 850 ₪ כולל ספר דינים

מיקום הקורס – רחובות


לפרטים והרשמה 052-8030056

מספר המקומות מוגבל

פתיחת הקורס מותנה במספר נרשמים

תלמיד/ה אשר לא עבר/ה את מבחן המתווכים בהצלה יקבל קורס אחד נוסף ללא עלות.


עלויות נוספות שהמדינה גובה ישירות מהנבחנים

1. אגרת בחינה בעלות 510 ש"ח - לתשלום בטרם בחינת הרישוי, כתנאי לרישום לבחינה. ניתן לשלם באמצעות האינטרנט.

2. אגרה חד-פעמית בעד רישיון ורישום בפנקס המתווכים בעלות 973 ש"ח - בתוקף עד ל 31.12. של אותה שנה.

3. אגרת שנתית ע"ס 216 ש"ח - לתשלום עבור חידוש הרישיון.

שביתה בגנים! עיריית רחובות מפרסמת רשימה של 123 גני ילדים אשר ישבתו מחר... הרשימה המלאה בכתבה

ייתכן כי יהיו גנים נוספים בהמשך אשר יודיעו על השבתה לכן מומלץ להורים לבדוק גם עם גנים שלא מופיעים ברשימה. צהרוני חוויות יפעלו כרגיל

אבי בר | | תגובות: 32


להלן הודעת עיריית רחובות לגבי רשימת גני הילדים השובתים מחר ראשון 29/1

בשל שביתה ארצית של סייעות מחר , לא יפתחו חלק מגני העיריה.

לצערנו מאחר והשביתה אינה של ארגון יציג לא ניתן להוציא צווי מניעה ולעצור את השביתה.

מנהלות הגן יעדכנו את ההורים לגבי פתיחת/ סגירת הגן.


צהרוני חוויות

צהרוני רשת חוויות בגני הילדים יפעלו מחר, יום ראשון 29.1, כסדרם, בין השעות 14:00-17:00

📌במידה ויחולו שינויים תצא הודעה נוספת.

להלן רשימת הגנים אשר ידוע כי ישבתו מחר.

שימו לב, הרשימה מתעדכנת כל העת וייתכן כי גם בגנים שאינם רשומים כאן תהיה שביתה מחר


1 מנגינות הלב

2 חיוכים

3 מעיין

4 גוונים

5גלים

6הרמוניה

7לוטם

8קחוון

9 פיקוס

10שקדיה

11נוף

12 רותם

13טוליפ

14יהב

15 ליצי

16אורן

17צפצפה

18חצב

19 ברקן

20לאה

21צבר

22שקמה

23פטל

24משמש

25סתונית

26רעות

27הדרים

28שירת הים

29זמר

30אצטרובל

31נחלים

32יובל

33ריחן

34שחרית

35שילי

36כוכב

37ברוש

38אירוסים

39שמש

40דובדבן

41כורכום

42אקליפטוס

43שיבולים

44חרוב

45חיטה

46 נגב

47 כרמים

48 בוטן

49 צבר

50 מנדרינה

51אור

52עומר

53דוכיפת

54 שחף

55גלבוע

56נטע

57שיזף

58נקר

59נבטים

60 דבש

61 ים

62אצבעונית

63זית

64 צנובר

65סיגלית

66 סחלב

67שקד

68הדסים

69 ים סוף

70 השחר

71ראשית

72איריס

73שיפון

74ענבר

75נחלים

76אדיר

77פשוש

78לביא

79דמוקרטי

80חבצת

81משי

82אביבית

83לולב

84אבן חן

85לבונה

86חלב ודבש

87הדס

88פרדס

89אבני דרך

90שיטה

91לשם

92שנית

93אפרסמון

94יסמין

95אהבה

96אופאל

97צוף

98שדמה

99 נופך

100שיטה חבצלת

101שילת

102מנגו

103 אתרוג

104נןרית

105עירית

106שושנה

107קסם

108סביון

109עופרים

110דרור

111יעלון

112מורן

113פעמונית

114שירה

115יערה

116אילנות

117תבל

118רמון

119תדהר

120ערבה

121כליל החורש

122אלמוג

123אלה
התפרסמו 32 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד לכן. אל תשברו. אנחנו רוצים סייעות איכותיות שיחנכו את הילדים שלנו ולא סייעות ממזרח ירושלים.
  הגב 28.01.23 21:11
 • אורח
  גם סייעות בית ספר לוקחות חלק במאבק!!! סייעות לא שקופות!!!
  הגב 28.01.23 21:50
 • אורח
  למה שובתים?
  הגב 28.01.23 21:56
 • אורח
  כי מביאים סייעות פח
  28.01.23 22:03
 • אורח
  כי סייעת על 83% משרה מקבלת שכר של 5000₪ ויש לה אחריות פלילית על 36 ילדים קטנים שזה כולל להאכיל אותם לנקות אחריהם לשחק איתם ולדאוג שהם לא יפצעו. כל זה תמורת 5000₪ בלי תנאים סוציאליים.
  28.01.23 22:05
 • אורח
  אתה פח בעצמך
  28.01.23 22:07
 • אורח
  אז שילמדו מקצוע ויעסקו במשהו אחר. הביקוש לסייעות יגרום לעליה במשכורת... ככה עולם נורמלי נוהג. בעולם ההסתדרות העקום מקבלים משכורת לפי היכולת להזיק והקירבה לשאלטר. ולכולם זה נשמע הגיוני.
  29.01.23 09:02
 • אורח
  מה שאתה אומר נכון בעולם אוטופי. במציאות במדינת ישראל, בגני העירייה יביאו סייעות ערביות, בגנים הפרטיים התשלום יתקרב ל-4,000₪. תגיד לי אתה אם זה הגיוני.
  29.01.23 10:10
 • אורח
  לא צריך עולם אוטופי אלא נורמלי. על סייעות ערביות יש לאסור עבודה בגנים וכשיפריטו ויורידו מיסים (ובירוקרטיה שתאפשר פתיחת גנים נוספים לפי הביקוש), אז ההורים יוכלו לעמוד בעלויות הגן. ב"מציאות" שלנו כל דאלים גבר, זה לא אומר שלא ישתנה אם יבינו את העיקרון הבעייתי של שביתות וקבלת כסף לפי היכולת להזיק.
  29.01.23 11:17
 • אורח
  הורים צריכים לסרב לסיעות ממזרח ירושלים. לאן הגענו? לא מספיק שכל בית חולים כבר מועסק משם. וזה סכנת נפשות. רוצים גם להכניס אותם למערכת החינוך
  29.01.23 12:52
 • אורח
  הגיע הזמן שיעמדו בהסכם אנחנו לא שקופות!!
  הגב 28.01.23 22:06
 • אורח
  אלופות כמו שצריך הגיע שינוי עבודה קשה ולא מתגמלת
  הגב 28.01.23 22:06
 • אורח
  הורים רוצים. סייעות עם תואר. שני
  הגב 28.01.23 22:08
 • אורח
  אז שישלמו בהתאם. הפרטה מלאה.
  29.01.23 09:02
 • אורח
  הלוואי. צריך ללכת לכיוון של העלאת משכורות (יחד עם העלאת רף תנאי קבלה) או הפרטה מלאה. כל פתרון אחר יצור ואקום שאליו יכנסו סייעות ערביות.
  29.01.23 23:02
 • אורח
  איפה אפרת צוקרמן וזהר בלום ? למה הם לא אומרים כלום
  הגב 28.01.23 22:14
 • אורח
  חחחח….זהר ואפרת אלופים בתמונות, פחות ב לדאוג לילדים שלנו
  הגב 28.01.23 22:38
 • אורח
  זה לא הזמן מחר לשבות לאור האירועים. קצת כבוד והתחשבות.
  הגב 28.01.23 22:56
 • אורח
  מה הקשר לאור האירועים? כל אחד כבודו במקומו מונח. זו חוצפה לנגן לסייעות על המצב הביטחוני כשאין קשר בין הדברים. כל מקרה לגופו.
  29.01.23 00:40
 • אורח
  לעבוד בשכר נמוך מאוד שלא התעדכן שנים רבות. אין לכם מושג כמה מסירות הן עושות עבור הילדים שלנו, כמה הן משקיעות ועושות למען הגן ואני יודעת שהן נותנות את נשמתן לילדים . הרבה מהם מגיעות בשבע בבוקר, דואגות לקבל את המכולת להכין ארוחות בוקר לילדים, ניקיון סדר, תשומת לב אישית לכל ילד, בגן של גילאי 3 גם מחליפות בגדים וטיטולים למי שפיספסו ,שלא לדבר על כל העשיה בתחום הדידקטי אם זה לשבת עם קבוצות ילדים בתחום הלימודי לצידן של הגננות , יצירות , ממש עבודת קודש ולא מובן למה הם צריכות להגיע למצב כזה שהגיעו מים עד נפש להילחם על מה שמגיע להן ועוד לקבל על כך ביקורת, כל ההורים צריכים לתת כתף לצידן ולצדד במאבק הככ צודק הזה .אני כאמא תומכת בכל ליבי
  29.01.23 00:47
 • אורח
  עד שלא תשבתו חודש לא יהיה שינוי. רק שביתות יכולות להשיג משהו במדינה שלנו
  29.01.23 12:53
 • אורח
  מקווה שיהיה מועיל! לילדים והורים זה מכה
  הגב 28.01.23 23:17
 • אורח
  אין עלינו הסייעות שקמנו והחלטנו שההסתדרות לא נלחמת עברנו רק מבטחים אחרי ... ואחריי .. ותמיד בשביתה יש מי שנפגע יש גם סייעות בית הספר שעובדות חמש שנים ויותר ללא קביעות וללא תנאים ובמשכורת רעב. סייעות הגנים הם מנקות מסדרות גננות עובדי חצר ומה לא והמשכורת רעב אחריי 20שנה מגיעה לחמש ושש אלף שקל. הנשמע קולי ....
  הגב 29.01.23 06:27
 • אורח
  אין כמו טפיחה עצמית מטופשת על השכם. אם לא משלמים לך את מה שהתחייבו בחוזה, תתבעי בבית משפט. אם את חושבת שאת מקבלת מעט מדי עבור כישורייך, תחליפי מקצוע. רק בעולם עקום שביתות אלימות קובעות מהו שכר ראוי ומהי משכורת רעב.
  29.01.23 09:06
 • אורח
  זאת לא שביתה אלימה. לא מדובר פה בוועד שאלטר שמשבית את המדינה כדוגמת נמל אשדוד/רכבת ישראל/רשות שדות התעופה, או החקלאים שחוסמים כבישים. שביתה לגיטימית שתקבע את עתיד ילדינו.
  29.01.23 10:12
 • אורח
  כל שביתה היא סוג של אלימות, הפעם כלפיי ההורים. שיפגינו מול העירייה/ממשלה או יתפטרו.
  29.01.23 11:13
 • אורח
  שיפגינו מול הארמון במנשה קפרא 16
  29.01.23 23:02
 • אורח
  בספק אם בצורה שזה מתבצע יהיו תוצאות.. פרט כמובן לתוצאה של הורים עצבניים. אם אין ארגון יציג שמוביל את השביתה, מול מי יתבצע המשא ומתן?...
  הגב 29.01.23 06:45
 • אורח
  חייבים לשבות רק ככה יעלו להן שכר. כבר היום קשה לגייס סיעת. נראה אותם מסתדרים ללא סיעות.
  הגב 29.01.23 12:55
 • אורח
  נראה שהסייעות מהוות ארגון יציג מאד, תהיו חזקות
  הגב 29.01.23 15:05
 • אורח
  בהרצליה הביאו סייעות ממזרח ירושלים שפירסמו פוסטים של שמחה עקב הפיגוע. שלא יקרה דבר כזה ברחובות😱
  הגב 29.01.23 16:06
 • אורח
  אם תצביע למלול בבחירות הבאות אז זה יקרה
  29.01.23 23:03
 • אורח

שיבושים מחר בגני הילדים! גם מחר ראשון 29/1 ייתכנו גני ילדים שלא ייפתחו בגלל שביתת סייעות לא מאורגנת ובניגוד להסתדרות. מומלץ להורים לבדוק מראש אם הגן ייפתח או יושבת בגלל מחסור בסייעות

הסתדרות המעו"ף הודיעה כי אם השבוע לא יגיעו להסכמות יחלו בפעולות מחאה כולל השבתה

אבי בר | | תגובות: 31החל מיום חמישי יש שיבושים בגני הילדים בגלל העדר סייעות.

גם מחר ראשון 29/1 ייתכנו שיבושים בחלק מגני הילדים.

מכיוון שמדובר בשביתה לא מאורגנת, אשר הופצה בקבוצות הסייעות בוואטסאפ ולא ברור מי עומד מאחורי ההודעה ומנגד הגוף הרשמי בשיתוף הסתדרות המעו"ף המייצג במשא ומתן את הסייעות מול האוצר, קורא לסייעות לא להיענות לקריאה בוואטסאפ ולהגיע באופן מסודר לגני הילדים והסתדרות המעו"ף הודיעה כי אם השבוע לא יגיעו להסכמות יחלו בפעולות מחאה כולל השבתה

לאור הסיטואציה הבלתי ברורה שנוצרה מומלץ להורים לבדוק באופן אישי אם גן הילדים ייפתח או יישאר סגור

להלן הודעת הסתדרות המעו"ף מיום חמישי 26/1/23


חברי ועדי העובדים ברשויות המקומיות
הודעת הסתדרות המעוף
ועדי העובדים ברשויות המקומיות:
בהמשך להודעה מאתמול,
הינכם מתבקשים להבהיר לעובדות כי היוזמות העצמאיות והמקומיות של סייעות, הקוראות לשבש בשלב זה את העבודה, גורמות נזק למהלך המו"מ ואינן על דעת ההסתדרות.
אנחנו מנהלים מזה תקופה מו"מ אינטנסיבי בעניין רפורמה בשכר ושיפור בתנאי העבודה של הסייעות.
בתחילת השבוע הבא וככל שלא תהא פריצת דרך משמעותית במו"מ לצורך הגעה להסכם, תפעיל ההסתדרות בצורה מסודרת ומאורגנת, יחד איתכם את כל האמצעים העומדים לרשותה, לשם הגעה להסכם הנותן ביטוי לעבודתן ומעמדן של תומכות החינוך ברשויות המקומיות.
הינכם מתבקשים לפעול בהתאם.
נמשיך לעדכן בכל התפתחות.
בברכה,
גיל בר-טל,
יו"ר הסתדרות המעו"ףהתפרסמו 31 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שיעלו להם לשעה 38 ש"ח בממוצע
  הגב 28.01.23 20:36
 • אורח
  סייעת קבועה עושה יותר מגננת. סייעת נותנת יותר חום מאשר גננת
  28.01.23 22:42
 • אורח
  תעבוד אתה על 38 לשעה מי שלא מבין שלא ידבר בכלל
  28.01.23 22:56
 • אורח
  משכורת עוני יש להם
  הגב 28.01.23 20:59
 • אורח
  רז הבטיח הרים וגבעות לפני הבחירות
  28.01.23 22:49
 • אורח
  איפה ליאל אלה עובדות חינוך של העירייה
  28.01.23 22:52
 • אורח
  בושה של משכורת
  הגב 28.01.23 21:08
 • אורח
  רז אמר שיעברו ל 100 אחוז משרה ואיפה זה ואיפה המציאות דיבורים כמו חול של ראש העיר
  28.01.23 22:51
 • אורח
  בושה של רמי מדהלה ועודד עמרם שדואגים לעובדי דור א במקום לדאוג לסייעות.
  הגב 28.01.23 21:12
 • אורח
  רז לא דואג להן
  28.01.23 22:52
 • אורח
  איזה גנים ברשימה
  הגב 28.01.23 21:26
 • אורח
  סייעות בית ספר והחינוך המיוחד לוקחות חלק במאבק!!! סייעות לא שקופות!!!
  הגב 28.01.23 21:51
 • אורח
  כל הכבוד להן! ככה צריך!! הסתדרות המעוף מבלבלת את המוח ולא באמת נלחמת עבור אף אחד. בקרוב אצל מזכירות בית הספר! ששבתו והפסידו יום עבודה ב״תמיכת״ הסתדרות המעוף ובסוף השתיקו אותן כשחתמו על מענק חד פעמי שגם ניצן רק לחלק מהמזכירות בתנאי לעבודה על מערכת גפ״ן.
  הגב 28.01.23 22:19
 • אורח
  אין לי בעיה שהן ישיבתו.אבל לפחות שיחזור לי את התשלומים לפחות על חודשים
  הגב 28.01.23 22:31
 • אורח
  הגיע הזמן לעבור לחינוך ביתי ושההטרים יקבלו תשלום לחינוך ילדהם במקום בייביסיטר שהגננות והמורים נותנים לילדים שלנו. כל הורה ישקיע בילד שלו לפי רצונו של הילד ולא לעשות מהילדים רובוטים לא אנושיים. המדינה צריכה לתת תשלום חינוך ולסגור את הגנים ובתי הספר.הילדים אומללים
  הגב 28.01.23 22:41
 • אורח
  הילדים לא אומללים,אולי כעת אבל לך תלמד אותם תקשיב תאהב תדווח, תהיה שוטר וגם אמא וגם פסיכולוג וגם וגם וגם בו אדם אחד על עד 35 זאטוטים שלא נדבר על הטרום טרום בני הפחות מ 3 שמפספסים המון,לך תעזור להם להתלבש בשרותים לבד נראה אם לא ישבר לך הגב תוך 5 דקות,אם תקבל סעיף על הרעש באוזניים! נראה אותך לא אוכל לא שותה לא מתפנה במשך כמה שעות!!!! מה אתה מבלבל במוח
  28.01.23 23:01
 • אורח
  שיעלו את השכר , זה לא פייר שאחת כבר 7 שנים בעבודה שרק השנה נתנו לי העלאה ל 35₪ וכל אלה החדשות שרק התחילו , בלי נסיון בלי חרטא מקבחות כמוני 35₪ ויותר , הכל מעצבן במדינה שלנו
  הגב 28.01.23 23:19
 • אורח
  מקבלות*
  28.01.23 23:20
 • אורח
  נו אז בשביל מה לשלוח את הילדים אם לא נותנים גב לסייעות? וכן הילדים אומללים. צריך כיתות קטנות עד 20 ילד וככה אף אחד לא יקרע
  הגב 28.01.23 23:20
 • אורח
  אם תהיינ שסניק תקבל הכל "בחינם". על חשבון מי שעובד ומשלם מיסים
  29.01.23 07:43
 • אורח
  אם לא יעלו את השכר שהסייעות מקבלות היום אף סייעת לא תגיע לעבודה בושה וחרפה היום ביבי סייטר מקבלת חמישים שקל לשעה לפחות אז למה שהסייעות ירו לעבוד בעבודה קשה הילדים מאוד מאתגרים גנים מעורבים עם ילדים מעל גיל שלוש שבאים לגן לא גמולים הביי שעושים את צרכיהם
  הגב 28.01.23 23:45
 • אורח
  בושה וחרפה למערכת שלא יודעת להעריך את העבודה הקשה שהסייעות עושות הכל עולה במשק חוץ מהמשכורת של הסייעות זה פשוט מעליב
  הגב 28.01.23 23:56
 • אורח
  שגם סיעות של ביהס יקבלו תוספת בשכר
  הגב 29.01.23 00:12
 • אורח
  כל הכבוד להן שימשיכו המאבק שלהן צודק .
  הגב 29.01.23 04:40
 • אורח
  סייעות אין ספק שזה עבודה לא קלה בכלל אבל מה עם המנקות גם להיות מנקה זה לא קל בכלל במיוחד בבית הספר
  הגב 29.01.23 06:31
 • אורח
  בגנים של חרדים תמיד עובדים. מי מממן? מעמד שעובד ומשלם ביטוח לאומי לאלו שיושבים בישיבות על חשבון אחרים. גם בזה החילונים פרייארים!!!
  הגב 29.01.23 07:44
 • אורח
  כל הכבוד להם! כל כלל הסייעות במיוחד בתי ספר וגנים של חינוך מיוחד צריכים להתאגד. כל הסייעות עובדות קשה בשביל הילדים שלנו עם שכר מינימום!הסקטור שעובד הכי קשה ומרוויח הכי פחות. בושה לממשלה, הסתדרות, וראשי ערים שלא נלחמים למען ילדינו!!!!
  הגב 29.01.23 07:52
 • אורח
  צריך להרים את שכר הבסיס שלהם. אם מישהו ראה את התלוש זה פשוט ביזיון. הם יצאו לפנסיה עם בקושי 1500 שח בחודש
  הגב 29.01.23 07:54
 • אורח
  להשבית כיתות תקשורת....זה כבר קו אדום .
  הגב 29.01.23 08:34
 • אורח
  הפטחות לחוד ומציאות לחוד השכר של הסייעות חייב לעלות
  הגב 29.01.23 09:47
 • אורח
  ב מדינה שלנו מעלים. משכרת ל שרים. חברי כנסת. מורים רופאים. עירייה חשמל. ל מי ש יש כוח. אלה דואגים ל אצמם אנשים פשוטים. הם עבדים מדינה קפיטליסתית
  הגב 29.01.23 13:14
 • אורח

דקירות בבילו סנטר

פונה לקפלן

אבי בר | | תגובות: 31בשעה 16:09 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על פצוע מאירוע אלימות במרכז מסחרי בבילו סנטר בקרית עקרון. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח קפלן גבר בן 22 במצב בינוני בהכרה עם פציעה חודרת מדקירה.
התפרסמו 31 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בבונים
  הגב 28.01.23 17:56
 • אורח
  רבו על חנייה. עצוב.
  הגב 28.01.23 17:59
 • אורח
  היה מבצע בקסטרו!! היו חייבים לחנות
  28.01.23 23:20
 • אורח
  אויבים מבפנים
  הגב 28.01.23 18:01
 • אורח
  בושה וחרפה מה שקורה
  הגב 28.01.23 18:03
 • אורח
  בהמות
  הגב 28.01.23 18:06
 • אורח
  לאן הגענו?...
  הגב 28.01.23 18:06
 • אורח
  ערבי?
  הגב 28.01.23 18:13
 • אורח
  רק ערבים דוקרים?
  28.01.23 18:16
 • אורח
  יותר בכיוון של בבון בביסטי
  29.01.23 15:38
 • אורח
  פושעים ה אלה אחד דוקר שני. אוי לנו
  הגב 28.01.23 18:13
 • אורח
  מערכת ענישה הזויה. ומעשה נבלה.
  הגב 28.01.23 18:19
 • אורח
  לא היה צריך לריב איתו תן לנו לחנות וזהו
  הגב 28.01.23 18:22
 • אורח
  מי חרטט אותך שזה על חנייה וואי
  הגב 28.01.23 18:45
 • אורח
  יש אנשים חולים ב ראש סמים. חולי נפש. רבים. על חנייה לתת לא ל חוךה נפש
  הגב 28.01.23 19:31
 • אורח
  זאת המדינה שיצרתם לעצמכם, תמשיכו לתמוך בהנהגה מפגרת ולהתלונן... המשטרה חלשה האלימות גוברת, אין דין ואין דיין, ארץ משוגעת!
  הגב 28.01.23 20:05
 • אורח
  👍🏻
  28.01.23 20:24
 • אורח
  מפחיד מה שקורה כאן
  הגב 28.01.23 20:18
 • אורח
  שוב השמלאנים האלה ממכון ויצמן עושים בלאגן
  הגב 28.01.23 20:18
 • אורח
  ממש ככה! עושים מחקרים על חניות ודקירות
  28.01.23 23:18
 • אורח
  בילו מלא רק בערבים וערסים...
  הגב 28.01.23 20:33
 • אורח
  במיוחד בשבת
  28.01.23 20:42
 • אורח
  אבל הערסים והערבים תומכים בליכוד שתומכת בדוסים שתומכים במדינת הלכה. הם יודעים שיום יבוא ויסגרו להם הכל בשבת ? ואז את מי הם ידקרו ומה יעשו עם הכסף שעבדו בשבילו כל השבוע או גנבו?
  29.01.23 15:33
 • אורח
  מה הבעיה, דקירות אפשר לעשות כל השבוע, בדרכים בקניונים, לא דואג הם ימצאו מתי להתאמן על הספורט הלאומי הזה
  29.01.23 15:40
 • אורח
  והארץ הפכה לתוהו ובוהו עצוב
  הגב 28.01.23 21:11
 • אורח
  הבבונים של רחובות והסביבה. לא מפתיע
  הגב 28.01.23 22:16
 • אורח
  שוף בעם האשקנזים דוכרים הוףףף….
  הגב 28.01.23 22:24
 • אורח
  צריכים להוציא להם את העיניים לכלבים האלה
  הגב 28.01.23 23:42
 • אורח
  למה כלבים?להוציא העיניים לחלאות.לב של כלב שווה אלף בני אדם
  28.01.23 23:46
 • אורח
  ישר לזרוק אותו לכלא ללא משפט חצי שנה
  הגב 29.01.23 09:22
 • אורח
  שישארו פה לטבוע בחול אנחנו נעבור למדינה מערבית
  הגב 29.01.23 15:34
 • אורח

הפגנה ברחובות! מאות מפגינים ברחובות נגד הרפורמה המשפטית של הממשלה

מצורף סרטון

אבי בר | | תגובות: 64בכל הארץ מתקיימות הערב מוצאי שבת הפגנות נגד הרפורמה המשפטית אשר מובילה הממשלה הנוכחית וגם ברחובות בצומת פארק המדע מתקיימת בשעה הזאת הפגנה בהשתתפות מאות מפגינים.

בין המפגינות חברת המועצה איטל בציר אלשיך


סרטונים מההפגנה

סרטון נוסף

התפרסמו 64 תגובות לכתבה.
 • אורח
  זה מה שמעניין אתכם יא שמאלנים טיפשים במהלך השבת נרצחו 7 יהודים בפיגוע יא מנותקים
  הגב 28.01.23 17:51
 • אורח
  זה נורא שנרצחו אנשים. זה איום. וזה לא קשור לזה שהשלטון הנוכחי רוצה להפוך אותנו למדינה לא דמוקרטית.
  28.01.23 18:11
 • אורח
  תעמולה קומוניסטית ושטיפת מוח של השמאל
  28.01.23 18:51
 • אורח
  השיטון הנוכחי רוצה להחזיר את הדמוקרטיה. דיקטטורת חונטת השמאל מחזיקה את כולם בגרונם כדי להמשיך לשלוט במדינה גם לאחר שהפסידו בבחירות. הכנסת מייצגת את העם. בג"ץ מייצג את השמאל הקיצוני בלבד. דיקטטורים בשיטת חבר מביא חבר ואב מוריש לבן. מאפייה סיציליאנית שמאיימת על עדים ועל אימהותיהם הקשישות.
  28.01.23 20:49
 • אורח
  השמאלנים עושים ככל שביכולתם לפגוע בדירוג הכלכלי של ישראל בעולם. נוסעים לשכנע מנהיגים להוריד לנו את הדירוג, יוצרים כאוס ברחובות, העיקר שלא יזיזו אותם מסיר השמנת ששייך רק לבעלי אותו קוד גנטי כדבריהם... שתישרף המדינה אם הם לא בשילטון...
  28.01.23 20:52
 • אורח
  מה הקשר ? השחיתות הורסת מבפנים והפיגועים מבחוץ
  28.01.23 21:45
 • אורח
  תחליף המילה חרדי במילה יהודי תקבל אנטישמיות טהורה זה השמאל
  28.01.23 22:13
 • אורח
  לא ייאמן כמה גיבובי שטויות "והסברים" שלא קשורים לסיבת המחאות ההמוניות של אזרחים שרואים איך תהליך שינוי המשטר מרים ראש והנפגעים נהיה כולנו ימנים שמאלנים ומרכז. כדאי לכם לפקוח עיניים ולהבין את המשמעות !!!
  29.01.23 01:47
 • אורח
  הם התחייבו לקרן שבכל מצב יגיעו לצמתים, אם לא יגיעו ,לא ישלמו להם
  הגב 28.01.23 17:58
 • אורח
  מעניין מאד, כי לא קיבלנו כסף, לא אני ולא החברים שהגיעו איתי..דיי לשקרים
  28.01.23 19:33
 • אורח
  ההורה שמושיב את ילדיו על אי תנועה הוא חתיכת מטומטם. מה היה קורה אם רכב היה עולה על אותו אי תנועה? מה היה קורה אם חמאס הייתה משגרת מטח טילים לעבר ישראל? היכן הייתם מסתתרים כאשר אין מרחב מוגן באזור?
  28.01.23 21:15
 • אורח
  הפיגוע היה בבית כנסת, לכן לא מעניין אותם
  הגב 28.01.23 17:58
 • אורח
  אתה אדם מגעיל שאתה מדבר ככה. עם כל הכבוד אין קשר בין הדברים. מה עניין שמיטה להר סיני.
  28.01.23 18:08
 • אורח
  אין לכם גבולות, תתבייש לך על הדברים האלה
  28.01.23 22:13
 • אורח
  צודק בית כנסת לא מעניין שמאלנים רק מסגד
  28.01.23 22:14
 • אורח
  מקבלים כסף משונאי ישראל מה שחסר להם זה להתעטף בדגלי חיזבלה וחמאס הם יותר גרועים מהם
  הגב 28.01.23 18:00
 • אורח
  צודק
  28.01.23 22:15
 • אורח
  חחח היית מת שנקבל כסף הא? צר לי לאכזב אותך, אנשים מגיעים מדם ליבם מתוך אמונה וחשש אמיתי למדינה, אף אחד לא מכריח אותם ולא משלם להם. תקנאו שיש לנו קהילה כזו ערכית ומגוייסת
  28.01.23 22:16
 • אורח
  לא מענין אתכם הנרצחים תתבישו לכם
  הגב 28.01.23 18:01
 • אורח
  מענין . ובמקביל מפגינים להצלת המדינה מסוכני כאוס כמוך
  28.01.23 22:00
 • אורח
  מי אמר שלא מעניין? מה הקשר? הפגנו היום, הדלקנו נרות, לא הבאנו מוסיקה כמו בכל שבוע, ומה אתה עשית בשבילם? נר הדלקת? בטח לא...
  28.01.23 22:18
 • אורח
  תתביישו בעצמכם. כוחות הביטחון בכוננות שיא, מתוחים עד הקצה, עושים שלדיות, בנוסף לזה הם צריכים לאבטח אנרכיסטים אלימים שכמוכם. כולנו עומדים מאחורי יריב לוין, שיעביר את הרפורמה ומהר, אותה רפורמה שבנט לא הספיק להעביר בהיותו ראש ממשלה לפני שנה.
  הגב 28.01.23 18:01
 • אורח
  שלום. יש הרבה דתיים שהיו מגיעים להפגנה אם היא היתה קיימת במוצאי שבת. נשמח אם תוכלו לשנות את השעה.
  הגב 28.01.23 18:01
 • אורח
  דתיים הם לא שמאלנים ולא שונאי ישראל אל תדבר בשמם לך תפגין וקח איתך את דקל פלסטין
  28.01.23 18:04
 • אורח
  אין דבר כזה דגל פלסטין. יש דבר כזה דגל אש״ף.
  28.01.23 18:05
 • אורח
  אל תדבר בשם הדתיים הם לא שמולנים כמוך שנתמכים על שונאי ישראל קח דגל של פלסטין וצא להפגנה
  28.01.23 18:05
 • אורח
  כל הכבוד לכם - האזרחים שחשוב להם לשמור על הדמוקרטיה ועל נקיון הכפיים של הנציגים שלנו בבית הנבחרים ובממשלה! מחמם את הלב!
  הגב 28.01.23 18:15
 • אורח
  כל הכבוד. חיזקו ואימצו. מינעו את הדיקטטורה.
  28.01.23 19:45
 • אורח
  הערב יש הופעה גדולה של אייל גולן ביד אליהו, דרבי הפועל נגד מכבי תל אביב בבלומפילד. מי שרוצה לבטל את ההפגנה אבל לא מדבר על האירועים האחרים לא רק שהוא לא מכבד את הנרצחים, הוא מבזה אותם, כי הוא מנצל את הנרצחים ניצול ציני בשביל מטרה פוליטית. מי שרוצה לעצור את ההפגנה שיעצור את החקיקה.
  הגב 28.01.23 18:16
 • אורח
  יפה כתבת
  29.01.23 08:02
 • אורח
  שפו למפגינים האמיצים שוחרי חופש והצלת הדמוקרטיה במדינה.
  הגב 28.01.23 18:23
 • אורח
  אם הפיגוע היה ליד הבימה, היו מבטלים את ההפגנה והולכים להיות ליד משפחות הנרצחים
  הגב 28.01.23 18:25
 • אורח
  לא הבנתי מה קשור פה התגובות כל מי שמכבד את הנרצחים יושב עכשיו שבעה מה אתם רוצים מאנשים שילכו להפגין מה קשור פה נרצחים
  הגב 28.01.23 18:26
 • אורח
  לצערי, מסתבר שאנחנו לא אחים, לכן אין פה מלחמת אחים
  הגב 28.01.23 18:26
 • אורח
  יש פה גוג ומגוג
  הגב 28.01.23 18:27
 • אורח
  קופים
  הגב 28.01.23 18:32
 • אורח
  למען הקורבנות ועם ישראל, המדינה חייבת להשאר חופשית ודמוקרטית. נרכין ראש , נלחם בטרור ונמשיך להאבק את מאבקם ומאבקי ילדיהם
  הגב 28.01.23 19:11
 • אורח
  כל הכבוד!!! צריך למחות
  הגב 28.01.23 19:34
 • אורח
  כל הכבוד. מצילים את המדינה.
  הגב 28.01.23 19:57
 • אורח
  בהמות
  הגב 28.01.23 20:30
 • אורח
  אני רואה פה לפחות 20 מנדטים
  הגב 28.01.23 21:18
 • אורח
  לא ניתן יד להפיכה שלטונית לדיקטטורה..כמו באירן
  הגב 28.01.23 21:18
 • אורח
  ביבי מפחד לתת את הדין וגורר את המדינה לחורבן בית 3
  הגב 28.01.23 21:20
 • אורח
  ביבי לא מפחד. כל דף המסרים והחזרה על אותם מילים וקשקושים שאיזה מטורלל אמר הפך אצלכם למטבע לשון. תתפכחו ותפסיקו אתם להוביל את המדינה לחורבן. כל ״הנאורים״ האלה שחושבים שהם מבינים יותר טוב מאחרים, מתקשים להכיל שהערב נקברים חללי הטבח, ומעדיפים להפגין כאילו אין מחר. הפוזיציה הפוליטית מעל הכל. בלתי אפשרי לצפות בבוגי שמנצל כל במה להאדיר עצמו. מאז שנדחה בזירה הפוליטית כמו ליבני, הם תופסים טרמפ להשמעת קולם שנעלם בשנים האחרונות.הם לא מפספסים הזדמנויות להפגין נוכחות ושילהוב יצרים. אני כאן מהבית אומרת: בושה ! בושה! בושה !. לאן עוד תדרדרו את המדינה? מאוסים שכמותכם.
  28.01.23 23:12
 • אורח
  כמה רוע ושנאה יש לשמאלנים הם מפגינים בשל שנאתם לביבי ולמצבעי הימין כאילו לקחו להם את המדינה. הרי כולם יודעים שחייבים רפורמה.אז דעו שההפגנות שלהם הם בקושי מנדט.
  הגב 28.01.23 21:21
 • אורח
  תפסיק לקשקש בשמו של הנאשם אתה רוקד סביב עגל הזהב
  28.01.23 22:02
 • אורח
  כל הכבוד למפגינים. לא מוותרים על הדמוקרטיה ולא על חירויות הפרט. לא נהפוך לטורקיה
  הגב 28.01.23 21:22
 • אורח
  כל הכבוד למפגינים! אומרים לא להפיכת המדינה לדיקטטורה ! אין לנו ארץ אחרת
  הגב 28.01.23 21:25
 • אורח
  תודה לאל שיש עדיין אנשים שפויים שלא מקשיבים לקולות השחור שמהסים להקים כאן דיקטטורה ולתת לפולטיקים יכולת לעשות כל מה שהם רוצים ללא בקרה. תודה לאל שבכל המפלגות וגווני העם יש אנשים שפויים ומאוזנים שיודעים למחות ולומר את דברם בצורה גלויה וברורה. אני אתכם בשבת הבאה בצומת. תודה שגם אתם יודעים שיש לנו זכות במדינה שלנו. זכות לחיות, זכות חהשפיע, זכות לשמור על כבודו של כל אדם ואדם
  הגב 28.01.23 21:31
 • אורח
  תתביישו לכם 7 גופות של יהודים שעוד לא נטמנו באדמה !!!!!
  הגב 28.01.23 21:44
 • אורח
  כואבים אותם ובמקביל גם מצילים את המדינה מאנשים כמוך שאיבדו קשר עם המציאות
  28.01.23 22:02
 • אורח
  הממשלה גוררת אותנו לחורבן בית שלישי לא לוותר צריך להלחם בחושך
  28.01.23 22:15
 • אורח
  מה עם זכויות היהודים שנרצחים ??? זה יכול לקרות בכול עיר
  הגב 28.01.23 21:45
 • אורח
  כל הכבוד למפגינים. גם בעת הזאת שומרים על הבית.
  הגב 28.01.23 22:24
 • אורח
  יאללה יאללה… אם באמת הירצחם של אנשים חפים מפשע היה מפריע לכם, הייתם מכבדים את יגון המשפחות בשעתם הקשה ומבטלים את ההפגנה. הפוזיציה הפוליטית, הפחד מהיעלמותכם מסדר היום, שטיפת המוח שחילחלה עמוק פנימה ובעיקר השיעמום מונעים מכם את ראיית המציאות הנוראית. ניצחון הימין בבחירות הפך אותכם לממורמרים, מתוסכלים שמנצלים כל הזדמנות לפורקן הזעם והאכזבה.הטירלול בשיאו !!!!
  28.01.23 23:31
 • אורח
  מי שמאלן???משפחתי ואני הצבענו לליכוד,לזה לא פיללנו !!!!אנחנו ימנים !!!
  הגב 28.01.23 22:55
 • אורח
  אנשים של הפגנות זה אנשים חסרי חיים אני אומר את זה על כולם..
  הגב 29.01.23 02:08
 • אורח
  אני ימני ואני מפגין כל שבת. לא ניתן לפגוע בדמוקרטיה. ביבי והשותפים שלו זה לא הימין שאני מאמין בו. זה חבורה של אנשים משיחיים וקיצוניים שרובם אפילו לא היו בצבא ושיהרסו את המדינה
  הגב 29.01.23 07:46
 • אורח
  אני ימנית מזרחית ליכודניקית! אסור לתת לממשלה הזו לדהור להפיכה משטרתית. הם דואגים אך ורק לעצמם רוצים לקבע את השלטון כמו בסוריה, כדי לשלוט בעם ולהמלט מלתת את הדין על פשעים שביצעו! וכולנו בסוף נסבול. חייבים לעצור את הטירוף הזה!
  הגב 29.01.23 08:32
 • אורח
  קשקוש, אין צורך להצהיר בהתחלה שאת לא חכמה (ואז להוכיח: הפיכה משטרתית? התכוונת משטרית) כדי להבין שהרפורמה תחזק את הדמוקרטיה ותאפשר לממשלה למשול ולשים סוף לדיקטטורה המשפטית.
  29.01.23 11:20
 • אורח
  תמשיכו להפגין! לא לוותר! ממשלת עבריינים
  הגב 29.01.23 08:33
 • אורח
  מי שמפגין מגן על חונטת המשפט העבריינית ומוותר על הדמוקרטיה למענה.
  29.01.23 11:17
 • אורח
  העם זרק את הגברת ממרץ בתמונה ומותר לה להפגין. להתעלם וליישם את הרפורמה, זו הדמוקרטיה האמיתית.
  הגב 29.01.23 09:08
 • אורח
  נראה כמו 50 גמלאים שהיו "עובדי" ממשלה
  הגב 29.01.23 11:41
 • אורח

ביום שני 13.2 יתקיים באודיטוריום סלע מכון וייצמן מפגש של מאיה ערד ופרופ' אורי אלון במסגרת סדרת המפגשים בין סופרים למדענים המתקיימים ברחובות

הכניסה חופשית על בסיס מקום פנוי

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


מכון וייצמן ומכון ברגינסקי מזמין את התושבים לאירועי שיחות עם סופרים discover- סדרת מפגשים בין סופרים ומדענים על יצירה ויצירתיות, גילוי והשראה, על מה שהתגלה ומה שהיה צריך לקלף או להסיר כדי למצוא ולהמציא.

המפגשים מתקיימים בימי שני השעה 20:00 באודיטוריום מיכאל סלע

13.2.23 שיחה עם מאיה ערד ופרופ' אורי אלון

13.3.23 שיחה עם רוני סומק ופרופ' בני גיגר

3.4.23 שיחה עם אסף ענברי ופרופ' עמוס תנאי

1.5.23 שיחה עם איגי משעול ופרופ' רוני פז

19.6.23 שיחה עם רפי וייכרט ופרופ' ידין דודאי


הכניסה חופשית על בסיס מקום פנוי

לפרטים נוספים: 08-9343352
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אגי****ולא איגי מישעול, ככה זה כשלא מכירים את הנפשות הפועלות.
  הגב 27.01.23 13:47
 • אורח
  למה לעשות חצי עבודה? למה אני צריך ללכת לגוגל, לחפש שם של כל פרופסור, לבדוק באיזה תחום הוא מתמחה ובאיזה מחלקות/בתי ספר/פקולטות הוא עבד?
  הגב 28.01.23 18:03
 • אורח
  משום שככה מפרסמים כתבות באתר הזה, וזה לא נכון.
  28.01.23 19:57
 • אורח
  🤣😂 חצי עבודה... כאילו מישהו עובד אצלך. אם זה מעניין אותך, לך חפש. בגוגל.. לץ חסר מודעות.
  29.01.23 09:10
 • אורח

במוצ"ש 28.1 תתקיים חגיגת ג'אמסיבה בגבעת הקיבוצים עם מוזיקה, ריקודים, פינות ישיבה ועוד הפתעות

האירוע מתקיים על ידי דה סטריטס רחובות- קהילת המוזיקאים והמוזיקאיות הצעירה של רחובות בשיתוף החברה העירונית. הכניסה חופשית ומיועדת לבני 18+

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 13מסיבת הג'אם של רחובות חוזרת

דה סטריטס רחובות- קהילת המוזיקאים והמוזיקאיות הצעירה של רחובות בשיתוף החברה העירונית מארגנים לתושבים חגיגת ג'אמסיבה שתתקיים במוצ"ש הקרוב בגבעת הקיבוצים.

בתוכנית: כלי נגינה ללהקה בסיסית פלוס כולל תופים, ריקודים, תקלוטים ומינגלינג בירות, יין וסנגרייה חמה במחיר עלות, פינת אנפלאגד לישיבה, ניגונים ועישונים בחוץ, חדר מיטי גריטי - מרחב רגיעה נוסף עם בר, קלפים והרבה אווירה וזמן להתמנגל

לו"ז:

28.01.2023 | מוצ"ש בגבעת הקיבוצים, ליד פייקס 3, רחובות
18:30 התחלה
21:00 הגרלה חגיגית
23:00 סיום, קיפולים ונקיונות

כניסה חופשית ללא עלות - מיועד לבני 18+

לפרטים נוספים: https://www.facebook.com/Rehovot/p&__
התפרסמו 13 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מעניין. במקום לנסוע להפגנות!!.הסטת כוח, משם לפה.
  הגב 27.01.23 13:00
 • אורח
  לא מאמינה. פתאום קמה חברה ומציעה במוצ"ש הסחת דעת
  הגב 27.01.23 13:04
 • אורח
  רק הליכוד יכוללל
  הגב 27.01.23 14:46
 • אורח
  כן נכון, רק הליכוד יכול להיות עם כל כך הרבה כיתבי אישום לניבחריו וכל כך הרבה שחיתות, ושני שרים שלא לבשו מדים ולו יום אחד, והם אלה ששולחים את בנינו ונכדינו לשדה הקרב העקוב מדם.
  28.01.23 20:00
 • אורח
  ידידי, ראש הממשלה הקודם היה כתב במחנה שנכנס לתפקיד בזכות הקשרים של אבא, וגם על זה הוא שיקר ואמר שהיה בלבנון, שהיה בהגנה אווירית, שהיה בשריון.
  29.01.23 23:05
 • אורח
  זהו...... הליכוד בשילטון וטוב שכך
  הגב 27.01.23 14:46
 • אורח
  ממליצה לכם לנסוע להפגנה הגדולה בתל אביב. המצב במדינה לא מצדיק כעת מסיבות מהסוג הזה.
  הגב 27.01.23 15:38
 • אורח
  למה את לא הולכת לאחיך בעזה יקבלו אותך יפה עם כמה כפות טובות
  27.01.23 18:11
 • אורח
  לא להתפתות. הליכוד זו מלכודת. סעו להפגנה.
  הגב 27.01.23 15:39
 • אורח
  מה לליכוד יש שכל. לא יתכן הרי השכל רק אצל שונאי ישראל
  27.01.23 18:12
 • אורח
  דיי לבלבל את המוח ולהקצין את החיים כאן תרגעו כבר ההפגנות חסרות היגיון ותועלת ואין מקום להם
  הגב 27.01.23 22:40
 • אורח
  להן
  הגב 27.01.23 22:40
 • אורח
  אנשים שהולכים להפגין הם חסרי אחריות ואנרכיסטים. במקום שכוחות הביטחון ישמרו עלינו מפני המחבלים הערבים, הם צריכים לאבטח את הג׳ימבורי שלכם ולדאוג שלא תבצעו לינץ׳ בעוברי אורח תמימים.
  הגב 28.01.23 15:28
 • אורח

סרטון: רכב עלה באש ברחובות

קרדיט: צוות מד"א שפלה, כבאות והצלה ארצי

אבי בר | | תגובות: 4


במהלך נסיעה בשכונת קרית משה ברחובות רכב עלה באש ונשרף כליל

התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  פלילי
  הגב 27.01.23 12:33
 • אורח
  פשעים
  הגב 27.01.23 13:22
 • אורח
  קריית משה
  הגב 29.01.23 15:44
 • אורח
  אגרת שמירה של מלול
  הגב 29.01.23 23:06
 • אורח

בימים ראשון עד שישי (29.1-3.2) הנהגת ההורים ברחובות תעניק שירות אימות חתימה בפני עו"ד לצורך רישום בבתי הספר והגנים במרכזי חוויות קריית משה, אושיות, תנופה, רחובות ההולנדית ובספרייה המרכזית

השירות ללא עלות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


הנהגת ההורים העירונית ברחובות ממשיכה את השירות ללא עלות להגשת תצהיר וחתימה בפני עו"ד לצורך רישום הילדים לבתי הספר והגנים.

ימים ומיקומים


יום ראשון 29.1 בין השעות 16:00-19:00 עו"ד מלי יעקובובסקי בחוויות קריית משה


יום שלישי 31.1 בין השעות 16:00-19:00 עו"ד נירית מאירי בספריית רחובות החדשה


יום חמישי 2.2 בין השעות 16:00-19:00 עו"ד אריאלה בלאו בחוויות אושיות

יום חמישי 2.2 בין השעות 16:00-19:00 עו"ד עמיחי פישמן בחוויות תנופה


יום שישי 3.2 בין השעות 9:00-11:30 עו"ד ליאת פוגל בחוויות ההולנדית

יום שישי 3.2 בין השעות 10:00-13:00 עו"ד איילת דיין בספרייה המרכזיתשימו לב יש להגיע עם תעודת זהות מקורית + צילום תעודת זהות

טופס התצהיר המלא

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שעריים ניצחה, מרמורק הפסידה

המשחקים הוקדמו לאתמול חמישי

אבי בר | | תגובות: 4


שעריים

מכבי שעריים ארחה את בית"ר בת ים ת"א וניצחה בתוצאה 3 - 1.

כבשו לשעריים תומס פרינס ואדיר חליפה כבש צמד


מרמורק

מרמורק יצאה למשחק חוץ נגד שמשון ת"א והפסידה בתוצאה 1 - 0

במחזור הבא

מרמורק - מ.ס. דימונה

בני אילת - מכבי שעריים

בני יצ'אלאל

בני יצ'אלאל יצאה למשחק חוץ נגד בית"ר יבנה והפסידה 4 - 0
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  שעריים תישאר בליגה הם קבוצה טובה שרק צריכה להתחבר עוד קצת מרמורק קבוצה צעירה שעלולה להסתבך במשחקי המבחן מודעין וביתר תל אביב יורדות ליגה
  הגב 27.01.23 09:47
 • אורח
  אין אמונה בכדורגל הרחובותי
  הגב 27.01.23 12:20
 • אורח
  הניצחון הזה כבר לא משנה שעריים ירדה לליגה ב .קשה להישאר בליגה מהמקום ה-15
  הגב 27.01.23 14:14
 • אורח
  התוצאות של היום מסבכות את מרמורק בתחתית שעריים שבוע הבא משחק על עונה שלמה
  הגב 27.01.23 15:21
 • אורח

ביום שישי 3.2 יתקיים בהיכל התרבות רחובות קונצרט תזמורת כלי הנשיפה של הפילהרמוניה רחובות

הכניסה חופשית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


פילהרמוניה רחובות מזמינים את הציבור לקונצרט תזמורת כלי נשיפה.

קונצרט עם הקלאסיקות האהובות, שירים נאפוליטניים, שירים ישראליים ועוד.

בהשתתפות:

מנצח- יעקב גלר

שירה- נתי גייל, ולנטינה שוסמן

מתי? 3.2 | יום ו' | 11:00 בית העם רחובות – היכל התרבות העירוני

לפרטים נוספים bit.ly/3VLMvUm

הכניסה חופשית
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

שיבושים בגני הילדים! בחלק מגני הילדים הסייעות הכריזו על שביתה... הסתדרות המעו"ף "השביתה אינה על דעת ההסתדרות"

בחלק מהגנים יש שיבושים וחלק נפתחו כרגיל

אבי בר | | תגובות: 25


החל מאתמול ישנם שיבושים בגני הילדים בגלל היעדרות של חלק מהסייעות.

הסייעות נמצאות בימים אלה בשיתוף הסתדרות המעו"ף במשא ומתן מול האוצר על תנאי השכר של הסייעות וההסתדרות מאיימת כי אם עד שבוע הבא לא יגיעו להסכמות יחלו בפעולות מחאה כולל השבתה.

אולם, אתמול החלו בקבוצות הוואטסאפ של הסייעות להפיץ הודעות כי החלה שביתה של הסייעות ועל הסייעות לא להגיע לגנים.

לא ידוע מי הפיץ את ההודעות וחלק מהסייעות בגנים אכן הוציאו חופש מחלה או פשוט נעדרו וגם היום ייעדרו.

הסתדרות המעו"ף המייצגת את הסייעות הוציאו הודעה דחופה שהקריאה לשביתה אינה על דעת ההסתדרות וזה פוגע במאבק.

ככל הידוע בחלק מהגנים הבוקר יש שיבושים וחלק נפתחו כרגיל

להלן הודעת הסתדרות המעו"ף


חברי ועדי העובדים ברשויות המקומיות
הודעת הסתדרות המעוף
ועדי העובדים ברשויות המקומיות:
בהמשך להודעה מאתמול,
הינכם מתבקשים להבהיר לעובדות כי היוזמות העצמאיות והמקומיות של סייעות, הקוראות לשבש בשלב זה את העבודה, גורמות נזק למהלך המו"מ ואינן על דעת ההסתדרות.
אנחנו מנהלים מזה תקופה מו"מ אינטנסיבי בעניין רפורמה בשכר ושיפור בתנאי העבודה של הסייעות.
בתחילת השבוע הבא וככל שלא תהא פריצת דרך משמעותית במו"מ לצורך הגעה להסכם, תפעיל ההסתדרות בצורה מסודרת ומאורגנת, יחד איתכם את כל האמצעים העומדים לרשותה, לשם הגעה להסכם הנותן ביטוי לעבודתן ומעמדן של תומכות החינוך ברשויות המקומיות.
הינכם מתבקשים לפעול בהתאם.
נמשיך לעדכן בכל התפתחות.
בברכה,
גיל בר-טל,
יו"ר הסתדרות המעו"ףהתפרסמו 25 תגובות לכתבה.
 • אורח
  גועל נפש. כל גוף שובת מתי שבא להם. תתפטרו מי שלא טוב לו שיעבור עבודה . מורים גננות. טייסים לא משנה מי
  הגב 27.01.23 08:02
 • אורח
  אל תשווה. עשרות שנים שהסיעות מקופחות. תבוא אתה ליום עבודה של 9 וחצי שעות כשיש עליך אחריות פלילית ל-36 ילדים קטנים. אם לא תהיינה סייעות איכותיות, מי ישמור על הילדים שלך? רוצה שהעירייה תביא ערביות ממזרח ירושלים?
  27.01.23 09:35
 • אורח
  הגיע הזמן שיתייחסו גם אליהם, עובדות קשה ולא מקבלות גמול הולם. תמיד רק המורים🤮
  הגב 27.01.23 08:07
 • אורח
  לרמי מדהלה ולעודד עמרם לא אכפת מהסייעות. אכפת להם רק מהמשכורות שלהם.
  28.01.23 18:04
 • אורח
  אם היית יודע כמה משלמים לסייעות על עבודתן הקשה אולי לא היתה מביע את דעתך בצורה זו
  הגב 27.01.23 08:09
 • אורח
  מוצדק עובדות קשה
  הגב 27.01.23 08:20
 • אורח
  איתכן במאבקכן
  הגב 27.01.23 08:22
 • אורח
  הגיע הזמן שיראו את הסייעות התומחות הוראה אין לנו גב מספיק חזק אנחנו עובדות קשה נותנות מעצמנו מחליפות גם גננות ומנקות את הגנים שומרות על הילדים ואין אין צדק על המשכורת שאנחנו מקבלות אני מקווה שבאמת שישמעו את זעקתינו ושישלמו לנו את השכר שמגיע לנו
  הגב 27.01.23 08:28
 • אורח
  כל מי שכותב מי שלא טוב לה תעבור עבודה אתה מוזמן לעבוד שעה אחת בגן ילדים ניראה אם השכר מצדיק את זה ההורים באים שמים את הילדים וכמובן יש להם תלונות בלי סוף ילדים לא גמולים מגיעים לגן עיריה והסיעות צריכות להתמודד עם החלפות כל היום ילדים מאתגרים מאוד ורדים ולא ממושמעים אין חינוך זוועה הגן פוגרום כל היום אתה מוצא את עצמך בא לעבודת ניקיון אם לא יעלו את השכר אף סייעת לא תעבוד הגיע הזמן שיסתכלו על סייעות ולא רק על הגננות שעובדות קשה מאוד
  הגב 27.01.23 09:27
 • אורח
  אני חושבת שבחינוך הוראה שזה המקצוע הכי קשה עם השכר הכי נמוך בשוק תעלו את השכר שיהיה להם כייף לבוא לעבוד איתנו יותר מעצמם אני מזמינה את האמהות לבוא כל יום אמא אחרת לעשות החלפה בגן ניראה עם אחרי חצי שעה תוכל לשרוד בגן אז בבקשה הורים יקרים תיתנו תמיכה לסייעות
  הגב 27.01.23 09:33
 • אורח
  חובה להעלות את השכר. אם השכר ישאר נמוך ועלוב, נקבל סייעות ממזרח ירושלים/שכם/חברון/ג׳נין שישמרו על התינוקות שלנו. יש פה אמא שרוצה שהילד שלה ילמד להגיד ״אללה הוא אכבר״ בגיל שנתיים?
  הגב 27.01.23 09:37
 • אורח
  בחברה העירונית מעסיקים סייעות מרמלה ולוד .
  27.01.23 18:04
 • אורח
  מזעזע. מה יקרה בשומר חומות 2? היא תלמד את הילדים הקטנים שהמאבק האנטישמי של המוסלמים הוא מאבק צודק? שזה בסדר לרצוח יהודים? מזעזע.
  28.01.23 15:30
 • אורח
  באמת שהגיע הזמן, אני גאה באותן סייעות שלא מפחדות, הגיע הזמן שישמעו את הקול שלנו עם משכורת של 5000 לא מסיימים את החודש, פשוט בושה שאנחנו נותנות את הנשמה ולא מקבלות תמורה מכבדת!!! תתעוררו שם למעלה גם לנו מגיע שכר הוגן
  הגב 27.01.23 09:49
 • אורח
  83 אחוז משרה אפילו לא מאה אם יעבדו יותר משבע שמונה שעות ביום הילדים לא יקבלו יחס הולם ואנרגיות מסייעות. כשצריך להכין 30 חביתות 30 צלחות לשטוף בין לבין לאסוף אחריהם ללמד ולעשות יצירות. לשמור בחצר מאה עיניים אין זמן בחצר לשמש כיף וקפה. והחלפות כשיש לנקות להם לגעת להריח את זה לשטוף את הגן ובסוף היום שירותים כל יום חמישה ימים. זה לא קל ביום החופש אתה מתעסק במטלות הבית שהזנחת כל השבוע. אבל אם אוהבים תעבודה באים מחבקים מנשקים מלמדים והילדים האלו נכנסים ללב. אז קשה לעזוב למשרד או משהו אחר כדי לקבל עוד אלפייה או שניים. שאגב שם יותר קל לשבת על הטוסיק ולהתלבש יפה. זה עבודה שאמורים לקבל בה גמולים ולא פחות מאנשים של משרד וכו... לעלות למאה אחוז משרה שהשכר יתחיל שווה אצל כולן ממינימום במשק וגמולים לפי וותק לפחות אם לא יותר... זאת עבודה שהשכר שלה אמור להיות הולם לא לפי שעות אלה לפי העבודה הקשה והאוהבת שמביאים לעבודה ולילדים .. בארצות אחרות השכר שלהן כמו מנכל ולכן הן מרגישות מסופקות נשארות בעבודה הזאתי שנים ולא כל יומיים אחרת עוזבת. סייעות,גננת,מורה זה לא חארטה או זלזול זה נפרצוף של הילדים שלנו בסוף
  הגב 27.01.23 10:00
 • אורח
  ההסתדרות שוב פעם מוכיחה שהיא דואגת רק לעצמה ולעובדי דור א'. כל השאר אפילו לא מקבלים פירורים. נקווה שהממשלה החדשה תצליח לפרק את ההסתדרות מכוחה, ולהסדיר את ענף החינוך של הגיל הרך, לרבות שכר הוגן לסייעות ופיקוח על הגנים. מדובר בילדים שלנו, בגיל שבו הם הכי עדינים ופגיעים וצריכים טיפול ויחס של 200%.
  הגב 27.01.23 12:24
 • אורח
  מעולה מאבק הכי מוצדק שיש
  הגב 27.01.23 14:33
 • אורח
  מאבק צודק!!!!
  הגב 27.01.23 15:10
 • אורח
  למה יושב ראש ועד עובדי עיריית רחובות לא משמיע קול? למה יושב ראש ההסתדרות ברחובות לא משמיע קול?
  הגב 27.01.23 15:53
 • אורח
  חייב להיאבק על הזכויות שלנו!!! להתעקש על התנאים שהיו לסייעות דור א'. רוב הסייעות משלימות עם המצב הקיים ופוחדות לצאת למאבק ולשביתות. צריכים גוף יותר חזק שילחם למעננו.
  הגב 27.01.23 16:04
 • אורח
  עבודה קשה לנו הסייעות אנחנו עושות עבודת קודש עם הדור הצעיר בתחילת דרכם בחינוך השכר לא מצדיק את עבודתנו הקשה אחרי עשרים שנה במקצוע מגיעות בקושי ל 6000. ושנצא לפנסיה דור ב בקושי נגיע 2500 האם נשמע דבר כזה
  הגב 27.01.23 17:55
 • אורח
  כגננת,מבינה ותומכת מאוד במצוקת הסייעות,בשנים האחרונות מרעים להם את התנאים,שכר לא ראוי,עובדות גם בחודשים,תמורת תוספת זהומה,פשוט תנאיי עבדות!!!
  הגב 27.01.23 21:31
 • אורח
  תומכת לחלוטין בסייעות עבודה קש ושכר זעום
  הגב 28.01.23 12:09
 • אורח
  מאבק צודק בהחלט עובדת לשעבר במעון יום משכורות ממש בדיחה בנות תילחמו ותיצאו להפגנות תידאגו לעצמיכן
  הגב 29.01.23 07:01
 • אורח
  אם המצב ימשך לא ישארו סייעות גם ככה יש חוסר בכוח אדם כי אף אחת לא רוצה לעבוד בשכר זעום שכזה כדאי שכולם התתעוררו ויתמכו בסייעות וילחמו בשבילהם לפני שלא יהיה בשביל מי להילחם
  הגב 29.01.23 21:55
 • אורח

ישיבת הדרום מרחובות זכתה במקום השני באליפות הארץ בכדורסל של הישיבות התיכוניות

השחקן מתן גדסי מישיבת הדרום, בלט מאוד במשחק וזכה בתואר השחקן המצטיין של הטורניר. הוא קיבל מלגת לימודים בקורס מדריכי כדורסל בבית הספר 'ליגה' למאמנים ומדריכים בספורט במכללת גבעת וושינגטון.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1כ-30 ישיבות תיכוניות מכל קצוות הארץ לקחו חלק השנה באליפות הישיבות התיכוניות בכדורסל. משחקי הגמר של האליפות התקיימו בקרית החינוך של מכללת גבעת וושינגטון. נבחרת הכדורסל של ישיבת בנ"ע הדרום מרחובות עברה בשבועות האחרונים שלב אחר שלב, והעפילה לאליפות היוקרתית! לאחר משחקי גמר מותחים במיוחד זכתה ישיבת בנ"ע הדרום במקום השני.

משחק הגמר הפגיש את ישיבת אמית כפר גנים עם ישיבת הדרום רחובות, שתי קבוצות פיזיות מאוד. המשחק היה מותח במיוחד וצמוד לכל אורכו והסתיים רק בתום הארכה.

אחרי שיוויון דרמטי בתום הזמן החוקי, הלכו השתיים להארכה שגם היא הייתה צמודה מאוד ולבסוף ישיבת אמי"ת כפר גנים ניצחה את המשחק בתוצאה צמודה 59:55. במקום השלישי זכתה ישיבת אמית בר אילן. השחקן מתן גדסי מישיבת הדרום, בלט מאוד במשחק וזכה בתואר השחקן המצטיין של הטורניר. הוא קיבל מלגת לימודים בקורס מדריכי כדורסל בבית הספר 'ליגה' למאמנים ומדריכים בספורט במכללת גבעת וושינגטון. המאמנים של הנבחרת שהביאו אותה כל הדרך לפסגה הם מורי הספורט של הישיבה רחמים גשה ויניב חמדני.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  זכתהמקום ראשון. ישיבה דרום הם משחקים כל ה זמן כדור סל כדור רגל. מתי הם לומדים. חוץ מי לעשות רעש
  הגב 27.01.23 10:11
 • אורח

החל פרויקט החלפת 39 פחים מוטמנים חדשים בשכונת קריית משה רחובות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 7


כפי שהובטח, ובמסגרת התוכנית לשיפור איכות חיי התושבים בשכונה בתקופה שעד לסיום תהליך ההתחדשות העירונית, בימים אלה החל פרוייקט החלפת הפחים בשכונה ממכולות למוטמנים ומפחים ישנים לפחים מוטמנים. פרוייקט החלפת הפחים בפחים מוטמנים חדשים הוא חלק מהתוכנית הכוללת של העירייה בהובלת אגף חזות העיר ואגף השכונות ואגפים שונים לשיפור חיי תושבי השכונה בתקופה שעד לסיום הבניה במקום. הפרוייקט כולל החלפה של מוטמנים ישנים בחדשים והחלפת מכולות במוטמנים. במסגרת זו יותקנו 39 פחים מוטמנים חדשים ברחבי השכונה.

24 פחים מוטמנים יוחלפו בחדשים ועוד 15 פחים מוטמנים חדשים, בעלות כוללת של כמעט 2,000,000 ₪.רחמים מלול, ראש העיר:

"תהליך ההתחדשות העירונית בשכונת קרית משה יהפוך את השכונה למקום חדש אך חשוב לנו לאפשר לתושבי השכונה להמשיך ולקיים חיי קהילה ולהיות מרוצים מאיכות חייהם גם עד לתום התהליך. אני מברך על השותפים של כל הגורמים השונים, ועל התוצאות שניכרות כבר בשטח"


סגן ראש העיר, עו"ד יניב מרקוביץ' מחזיק תיק חזות העיר:

"אני שמח להוציא לפועל כבר כעת חלק מבקשות התושבים. נמשיך ונעבוד כדי לשפר את איכות חיי התושבים בכל הקשור לחזות העיר, ניקיון וגינון- יחד עם שותפינו ובעיקר עם תושבי השכונה ונציגיהם"


שאול צגהון, חבר המועצה מחזיק תיק השכונות:

"כפי שהתחייבנו בפגישה עם נציגות התושבים 40 פחים המוטמנים חדשים יותקנו בשכונת קרית משה ונעמוד בלוח הזמנים. אני רוצה להודות לראש העיר רחמים מלול ולסגן ראש העיר יניב מחזיק תיק חזות העיר על ההובלה של פורום קרית משה, ולגיא צור מחזיק תיק התחדשות עירונית, תודה מיוחדת לאגף חזות העיר, תודה למנהל אגף השכונות, לאופיר עותמי שמתכלל את המבצע המורכז הזה, תודה למינהלת על השותפות ולפעילי השכונה שעובדים איתנו יד ביד בנושא ועל ההבנה בחשיבות התהליך לשיפור חזות שכונה"


רמי מדהלה מנהל אגף השכונות:

"אגף השכונות מתכלל את העשייה והפעולות השונות שמבצעת העירייה למען התושבים בשכונה בתקופת הביניים של תכנית ההתחדשות העירונית. אני מברך על העשייה ושיתופי הפעולה בין אגפי העירייה המובילים לשיפור איכות החיים של התושבים בשכונה"

התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  גועל נפש הפחים האלה, עומדים באמצע המדרכה ומפיצים צחנה
  הגב 26.01.23 20:09
 • אורח
  שאול צגהון לא גר בקריית משה.
  27.01.23 01:18
 • אורח
  במקום לזרז את הפינוי בינוי מטמינים פחים. כי זה קל.
  הגב 26.01.23 20:31
 • אורח
  שאול צגהון לא גר בקריית משה.
  27.01.23 01:19
 • אורח
  שאול צגהון לא גר בקריית משה.
  הגב 27.01.23 01:18
 • אורח
  חבל להשקיע במקום הזה! הוא צריך אך ורק פינוי בינוי מסיבי, כולל כבישים כולל תשתיות כוללה הכל!
  הגב 29.01.23 15:45
 • אורח
  שאול צגהון לא גר בקריית משה.
  29.01.23 23:06
 • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
17.01.23 09:28
למכירה בית דו משפחתי צמוד קרקע בטשרניחובסקי שטח:383 מר (רשום בטאבו) שמהווה חצי מהמגרש כולו. אפשרות לבנייה רוויה . נייד:0544867984
אורח
07.01.23 14:23
מחפש 4 חדרים במערב ראשון עם מירפסת שמש
אורח
13.12.22 16:51
להשכרה
אורח
18.11.22 14:33
למכירה
אורח
26.09.22 12:45
למכירה בחצרות המושבה דירה 4 חדרים קומה גבוה נוף פתוח מחיר ממש מציאה 0522310299 תיווך
אורח
26.09.22 12:41
יש דירה משודרגת 4 חדרים בחצרות המושבה קומה 8 מתיווך חייב לראות על מה מדובר מחיר שלא יחזור 0522310299
אורח
29.08.22 08:22
מחפשת דירה 3 חדרים במחיר שפוי ברחובות ואין
אורח
30.08.22 18:52
תבדוק בראשון
אורח
15.09.22 19:48
נראלך שבראשון המחיר יהיה יותר שפוי? ישראל יקרהההה
אורח
03.12.22 13:13
נכון מאוד אין מחירים שפויים ויש בעלי דירות סחטנים משכירים דירות על הפנים במשכורת חודשית. איפה ראש העיר? למה לא בונים דירות קטנות?איפה השוויון החברתי?
אורח
15.08.22 18:37
מחפשת דירה 3 חדרים במחיר שפוי ברחובות לא מתווכת אסתר


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
13.12.22 16:51
להשכרה
אורח
21.11.22 09:46
.
אורח
06.06.22 23:23
דירת גג קסומה להשכרה. 3 חדרים, בשכונת אברמוביץ . גג פרטי ענק ומרפסת פטיו. משופצת ומרוהטת 0526355445 בולי
אורח
07.11.22 07:33
יש תמונות?
אורח
24.03.22 19:08
שלום
אורח
13.01.22 00:24
להשכרה, דירה, 4.5 חדרים,110 מ' , למשפחה או שותפים, 3 כיווני אויר, מזגן בכל חדר, ריהוט חלקי, שכונת רמז במרכז ראשון לציון. 054-5567990, איציק
אורח
24.03.22 19:07
סתום
אורח
24.03.22 19:07
סליחה
אורח
23.06.22 09:28
יש מרפסת שמש ?
אורח
08.01.22 16:14
דירה מתוקה לצעירים, ריהוט חלקי: מיטה רחבה ושידות, פינת אוכל, מקרר, טלוויזיה, ארון, מאורר מצנן גדול, כירים חשמליות ועוד.... אפשר לראות את הדירה בכל יום מהשעה 15/30 בתיאום עם ישראל: 050-3991065
אורח
22.04.22 21:30
מרתף.
אורח
01.11.22 19:32
אני מוכן לשלם 2 שקל על דירה כזאת
אורח
05.01.22 15:08
דירה להשכרה 3 חדרים לקראת סוף חודש אפריל שפינוזה רחובות. 0523946275
אורח
05.01.22 15:07
דירה להשכרה 3 חדרים לקראת סוף חודש אפריל בשפינוזה


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
17.12.22 12:54
שברולט אופטרה 2008, מצב מעולה, 0525268687
אורח
15.12.22 15:15
למכיה קיה פיקנטו 2018 חדשה. גיר אוטומטי עם טסט לשנה. 0528882882
אורח
18.11.22 14:34
למכירה
אורח
23.09.22 13:45
למכיר מגרש 440 דונם ב2,000,000 כן רק 2,000,000!!!!!
אורח
13.10.22 20:01
איפה זה?
אורח
25.10.22 18:39
אשמח לקבל פרטים 0527684717
אורח
28.04.22 23:52
למכירה פורד גלקסי 2009 יד 3 243000 ק"מ טסט לשנה 15500 0507158114
אורח
28.10.22 16:50
גיר?
אורח
27.03.22 12:44
למכירה שברולט מליבו (אמרקאי) 2011 יד ראשונה מטופלת באופן סדיר + כולל טסט לשנה עד אפריל 2023 {טסט + תשלום) חום מוקה 054-9993528
אורח
23.03.22 16:09
מספר טלפון 0524101033
אורח
23.03.22 16:07
בקשר למודעה על הניסאן אשמח לדעת כמה דורשים בשבילה
אורח
10.04.22 11:00
5000
אורח
19.08.22 12:14
יקר מאוד. צריך 2500


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
26.12.22 13:45
מה
אורח
08.12.22 16:11
דרוש/ה נציג/ת שירות ומכירה טלפוניתלחברת אמורפיקל דרוש/ה נציג/ת מכירות ושירות טלפוני למשרה מלאה, במשרדי ההנהלה בנס ציונה. אם את/ה אחראית, עם יכולת הקשבה ותודעת שירות גבוהה מקומך איתנו. התפקיד כולל מתן שירות טלפוני ללקוחות החברה (שיחות נכנסות ויוצאות), זיהוי צורכי הלקוח ומתן מענה מקצועי, ביצוע הזמנות טלפוניות, שימור לקוחות קיימים ועוד...דרישות התפקיד: תודעת שירות . ניסיון במכירות – יתרון שליטה בישומי מחשב בסיסיים כמו הקלדה, וורד, אקסל ואינטרנט יתרון לבעלי /ות רקע בעולמות הטיפול, הפארמה ומדעי החיים. מתאים גם לפנסיונרים בעלי /ות ניסיון במערכת הרפואית והטיפול קורות חיים יש לשלוח למייל meital@amorphical.com
אורח
16.06.22 07:12
דרושים נהגי מוניות ברחבות https://lp.vp4.me/q3bk
אורח
07.08.22 22:42
מעוניין לעבוד נהג מןנית פלאפון 0505076023 אריה
אורח
11.12.22 13:34
מה התנאים?! בן 42 מרחובות,אושיות...
אורח
11.12.22 13:35
0552622467
הצג תגובות נוספות
אורח
02.06.22 00:34
דרוש. איש טכני תותח ומהיר לתיקון קורקינטים חשמליים ואופניים חשמלייים .לחנות ברחובות. שכר גבווה.0555687384 רק הודעות וואצפ
אורח
07.05.22 19:55
היי שמי ענתי אני מטפלת בתינוקות, אהייה פנוייה מספטמבר הקרוב אשמח להצעות, 0525268687
אורח
21.04.22 09:50
מחפשת דירה להשכרה בראשון עד 3000 שקל גדולה עם הרבה חדרים השכרה לתקופה קצרה.
אורח
06.05.22 15:29
מה זה תקופה קצרה
אורח
21.04.22 09:50
מחפשת עבודה בתחום המסאג׳ רפלקסולוגיה וקוסמטיקה האם מישהו מכיר מקומות כאלה שאפשר לעבוד בראשון ?
אורח
09.08.22 16:52
0509433393 צרי קשר ערן
אורח
18.03.22 10:44
מחפש עבודה במקצוע שלי מנהל מחלקת בשר עים ניסיון של 25 שנה תודה ושבת שלום


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל