הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

נפתחה קבוצת וואטסאפ למחפשי דירות ברחובות!

בכתבה לינק הצטרפות לקבוצה למחפשי דירות ברחובות
חנוכת בית הכנסת "אור לשמשון" על שמו של חבר מועצת העיר לשעבר שמשון צור ז"ל עם נוכחות אישים בכירים ואמנים מובילים נערך אתמול ברחוב החרצית 10 ברחובות
למרות ההתראה הקצרה נרשמה נוכחות של למעלה מ90% בקייטנות, מעונות היום, הצהרונים והחינוך המיוחד ברחובות

לחברת אפרידר אושרה בניית 3 מגדלי מגורים בשכונת קרית משה רחובות הכולל 126 דירות

במתחם ייבנו 24 דירות קטנות בשטח של כ - 70 מ"ר.

אבי בר | | תגובות: 5


חברת הבנייה אפרידר יוזמה והשקעות בע"מ הגישה בקשה לעירייה לבניית 3 מגדלי קומות ברחוב הסמדר בשכונת קרית משה ברחובות.

כל מגדל כולל 9 קומות המכיל 36 - 44 דירות ובכל בניין 2 - 3 קומות חניונים תת קרקעיות .

סה"כ 126 דירות מהן 24 דירות קטנות בשטח של כ - 70 מ"ר.

שטחי המרפסות יהיו 8 מ"ר - 18 מ"ר ולרוב הדירות יהיו מחסנים בשטח 5 מ"ר
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • תבדקו כמה קיבל גיא צור
  הגב 25.03.23 20:17
 • גיא צור העבריין? שסחט אומנים צעירים במסגרת עבודתו כמפיק? אותו גיא צור שעשו עליו תחקיר בכלבוטק?
  25.03.23 20:42
 • מה קשר גיא צור,אדם ישר.
  הגב 26.03.23 12:21
 • מי צריך דירות של 70 מטר
  הגב 27.03.23 15:41
 • יפה מאוד מבורך אבל לא לרכז את כל אוכלוסיית קריית משה לשלוש מגדלים וליצור גטו, צריך לפזר אותם קצת באוכלוסייה חזקה יותר וככה הם טיפה יתחזקו
  הגב 27.03.23 15:55
 • אורח

חנוכת בית הכנסת "אור לשמשון" על שמו של חבר מועצת העיר לשעבר שמשון צור ז"ל עם נוכחות אישים בכירים ואמנים מובילים נערך אתמול ברחוב החרצית 10 ברחובות

מערכת האתר | | תגובות: 0
אורן דהרי והכובע


באירוע מרגש ומדובר, נערך טקס חנוכת בית הכנסת אור לשמשון אתמול במבנה המהודר ברחוב החרצית 10 ברחובות. הציבור הרחב הגיע לכבד את האירוע, לעלות את קרנה של תורה ולחלוק כבוד וזיכרון לשמשון צור ז"ל, אביו של גיא צור, איש הציבור המקדם מפעלי חסד רבים למען הציבור.

הטקס, שאורגן באופן מרשים על ידי משפחת צור וועד בית הכנסת, כלל קטעי שירה וזימרה מאת איתי לוי, ציון גולן ואהרון ירימי, וגם תפילה להחזרת החטופים ושלום החיילים.

בין האורחים הבכירים שהגיעו נמנו השר אלי כהן, יו"ר הכנסת אמיר אוחנה, השר לשעבר סילבן שלום, יו"ר ההסתדרות הלאומית יואב שמחי, אביגדור קהלני גיבור ישראל וד"ר יגאל בן שלום. ראשי העיר רחובות, מתן דיל ורחמים מלול, חברי מועצת העיר בהווה ובעבר ותושבים רבים שהכירו והוקירו את זכרו של שמשון צור ז"ל, היו נוכחים ותרמו לרגשיות האירוע.

גיא צור, בנו של שמשון צור ז"ל ואיש ציבור, הודה לכל מי שלקח חלק בחנוכת בית הכנסת ואמר: "תודה גדולה לכל מי שלקח חלק בחנוכת בית הכנסת. בית הכנסת הוא חלק מפעיליות רבות שאנו מבצעים בשליחות ובמסירות למען הציבור לאורו של אבי שמשון ז"ל. אני מודה לכל מי שלקח חלק באירוע, למכובדים הרבים שהשתתפו ומזמין את הציבור להשתתף בתפילות ובשיעורים שיתקיימו במקום, כאשר הודיה ותפילה שלוחה לחיילים היקרים שלנו ולחזרה מהירה של החטופים."צילומים:אורן דהרי והכובעהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

למרות ההתראה הקצרה נרשמה נוכחות של למעלה מ90% בקייטנות, מעונות היום, הצהרונים והחינוך המיוחד ברחובות

ראש העיר מתן דיל: "הורים וילדים יקרים – אנחנו פועלים איתכם ובשבילכם בשגרה ובחירום. נעשה את כל המאמצים כדי לתת לכם את השירות הטוב ביותר".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


למרות ההתראה הקצרה עיריית רחובות הצליחה להחזיר היום אלפי ילדות וילדים למסגרות החינוכיות בעיר

בתוך שעות ספורות מרגע קבלת הנחיית פיקוד העורף ובהנחיית ראש העיר מתן דיל- מינהל החינוך בעיריית רחובות, החברה העירונית ורשת חוויות שילבו זרועות כדי לפתוח את המסגרות החינוכיות בכל רחבי העיר

למעלה מ-8,000 ילדות וילדים הגיעו היום לקייטנות, מעונות היום, צהרונים, מסגרות החינוך המיוחד והפעילות החינוכית הבלתי פורמלית.


נתון ההגעה שרשמו היום החברה העירונית ורשת חוויות עמד על למעלה מ-90%

ראש העיר מתן דיל: "הורים וילדים יקרים – אנחנו פועלים איתכם ובשבילכם בשגרה ובחירום. נעשה את כל המאמצים כדי לתת לכם את השירות הטוב ביותר".

בחצות יצאה הודעה חדשה מטעם פיקוד העורף המעדכנת את מדיניות ההתגוננות וקובעת כי ניתן להפעיל מסגרות חינוכיות.

למרות זמן ההתראה הקצר והתכנון שנקבע מראש שלא להפעיל את המסגרות החינוכיות, ראש העיר מתן דיל אסף בשעות הבוקר המוקדמות את כל הגורמים העירוניים כדי לעשות מאמצים רבים ולפתוח את כלל המסגרות העירוניות.

בהתאם להנחיה זו, היום (שני, 15.4), החל מהשעה 10:00 נפתחו קייטנות החברה העירונית, רשת חוויות, מעונות היום, הצהרונים, מסגרות החינוך המיוחד ופעילות החינוך הבלתי פורמלית.

החברה העירונית פתחה היום כ-30 קייטנות לכל ילדי בתי הספר בעיר ובנוסף קייטנות נוספות בתחומי הספורט והאומנות. רשת חוויות פתחה היום כ-180 קייטנות לגני ילדים, את מעונות צעדים וקייטנות התוכן המיוחדות. נתון ההגעה לקייטנות החברה העירונית ורשת חוויות עמד היום על למעלה מ-90%.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נמשכת ההיערכות למלחמה בצפון! משרד הכלכלה מפרסם את רשימת סניפי הברזל- רשימת רשתות המזון שיהיו חייבות להיות פתוחות לציבור ברחובות במקרה מלחמה על מנת לאפשר אספקת מזון ומוצרים חיוניים לציבור

חשוב להדגיש כי המשרד מקיים בדיקות שוטפות ונמצא כי יש די מלאים ברשתות, במרלוגים ובייצור, ואין כל צורך באגירת מזון.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


משרד הכלכלה והתעשייה מפרסם רשימת "סניפי ברזל" של הסופרים שיהיו פתוחים בעת חרום

מאות "סניפי הברזל" של רשתות השיווק בכל רחבי הארץ, מופו, נבדקו ויופעלו גם תחת אש, בכפוף להנחיות פקע"ר, כדי לספק לתושבים בכל הארץ מזון ומוצרי צריכה חיוניים; עשרות אלפי מארזי מזון מוכנים לחלוקה מיידית במידת הצורך, לאזרחים שלא יוכלו לצאת מביתם, ומלאי המזון לחרום הוגדלו בכמויות ובמגוון המוצרים

לצד המלצת פיקוד העורף, מפרסם משרד הכלכלה רשימת מוצרי מזון לעת חרום ברשימה: טחינה גולמית, אגוזים, קוסקוס, בורגול, שיבולת שועל, שימורים שונים, טונה, מנה חמה, בסקוויטים, פריכיות, קרקרים, פירות יבשים, קטניות מבושלות, חמאת בוטנים, דבש, סוכר, חלבה, תה, קפה וכו'

משרד הכלכלה והתעשייה, האחראי על הרציפות התפקודית של שרשרת הייצור והאספקה של מזון בשעת חירום, בוחן ומשפר כל העת את היערכותו להתרחבות הלחימה. בתוך כך ניתן לציין:

הכנת רשימת "סניפי הברזל" של רשתות השיווק אשר ימשיכו לספק מוצרי מזון ומוצרים חיוניים גם בעת לחימה אינטנסיבית, בכפוף להנחיות פקע"ר. במהלך השבועות האחרונים, עובדי/ות מינהל החירום, בשיתוף רשתות השיווק, מיפו מאות "סניפי ברזל" שנבחנו בצורה מקצועית על פי קריטריונים שונים, כגון: מיגון, גנרציה, מלאי, כוח אדם ועוד. סניפים אלה ימשיכו לפעול ולתת שירות לציבור גם במצב מלחמה ופגיעה בעורף, בהתאם למצב ולהנחיות פקע"ר. כן גובש מנגנון תיאום מול הרשתות והרשויות המקומיות, לצורך תעדוף סניפים אלה בכל הנוגע לאספקת אנרגיה ומלאים, וכן לצורך תיאום הפצת המידע לציבור בנוגע לפעילותם השוטפת של "סניפי הברזל".


רשימת סניפי הברזל מעודכנת באופן שוטף והיא תמצא בכל הרשויות המקומיות ופקע"ר, באופן מקוון, על פי פריסה ארצית. במקביל, פועל המשרד יחד עם רשתות השיווק להכנת כח אדם מותאם, ייעודי, אשר ייתן מענה לרשתות בעת הצורך.


סניפי רשתות המזון שיהיו פתוחים ברחובות בעת חירום

שם הרשתכתובת הסניפים
יוחננוףמפוח
נתיב החסדהרב מדר זכריה
קרפורדרך ירושלים
רמי לוימוטי קינד
שופרסלבן דוד פנחס
בנוסף, סיים משרד הכלכלה והתעשייה את ההליך להכנת עשרות אלפי מארזי מזון הכוללים מוצרים חיוניים, לצורך הפצתם במידת הנדרש, לאזרחים שיהיו נצורים בביתם. המארזים הוכנו על ידי מספר רשתות שיווק שנבחרו לאחר הליך מכרזי ייחודי אשר התבצע, לראשונה, בשיתוף רח"ל ומשרד האוצר. המארזים מאוחסנים ומוכנים להפצה, לרבות אפשרות להכנת כמויות נוספות בהתאם לצורך, באופן מיידי.


לצד המלצת פקע"ר להחזיק בכל בית מוצרים שיוכלו לתת מענה ל-3 ימי שהייה, בהם מזון, מים, תרופות, מוצרי טואלטיקה, סוללות נטענות לנייד, טרנזיסטור הפועל על סוללות ועוד, קיים משרד הכלכלה דיונים פנימיים בחודשים האחרונים עם משרד הבריאות, רח"ל ופקע"ר, וגיבש רשימת מוצרי מזון להצטיידות לעת חירום.


משרד הכלכלה הנחה את הרשתות להיערך למכירת כמות אשר תספיק ל3-7 ימים תוך הנחיה לרשתות השיווק להיערך עם מלאים מתאימים להצטיידות האוכלוסייה, המשרד מקיים בדיקות שוטפות ונמצא כי יש די מלאים ברשתות, במרלוגים ובייצור, ואין כל צורך באגירת מזון.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • יש רשימת מקומות ברזל איפה שיהיה לקחת כסף בישביל לקנות אוכל?
  הגב 15.04.24 20:29
 • אורח

הפגנה ליד בית המשפט ברחובות! עשרות מפגינים הגיעו לתמוך בירדן מן הנאשמת בתקיפת השרה עידית סילמן

מערכת האתר | | תגובות: 14


היום שני 15/4 החל משפטה של ירדן מן מרחובות הנאשמת בתקיפת השרה עידית סילמן.

עשרות אנשים הגיעו לרחבת בית המשפט ברחובות כדי לתמוך בירדן מן לפני הדיון בבית המשפט והקראת כתב האישום נגדה. במקום נכחו גם הפרקליטים של מן: עו"ד גבי לסקי, ח"כ לשעבר, עו"ד יוני נוסבאום, ח"כ איטל בציר אלשיך ומגי סלע וגר. נציגי החזית הורודה הגיעו גם הם והובילו את התמיכה במן באמצעות תופים וקריאות.


סרטון:

צילומים:איטל בציר אלשיךהתפרסמו 14 תגובות לכתבה.
 • על מה מפגינים? זה לגיטימי לתקוף פיזית? אם כן אני גם רוצה.
  הגב 15.04.24 09:35
 • אני מקוה שזה עם השלט "תורה שאין עמה מלאכה" לומד תורה. לפי הפרצוף נראה שהוא לא לומד. זה הזוי שחמורים שלא מבינים משהו ביהדות מטיפים מוסר לדתיים.
  הגב 15.04.24 09:38
 • נראה שאתם פשוט מכורים להפגנות , על כל שטות מקיימים הפגנה , יאללה שחררו אותנו , נמאסתם, אתם עול יותר מהחרדים. ואני ממש לא חרדית .
  הגב 15.04.24 09:43
 • וואוווו אין לכם עבודה? ממה אתם מתקיימים? אה, אתם חיים על חשבון המיסים של החרדים , כן , הם גם משלמים מיסים ידעתם ?
  הגב 15.04.24 09:44
 • משועממים
  הגב 15.04.24 09:45
 • מדהים שהמפגינים הניפו שלט "דמוקרטיה". כנראה שבעיני המפגינים, תקיפת נבחר ציבור, היא הליך דמוקרטי, חוקי ומקובל.
  הגב 15.04.24 10:05
 • השמאלנים האלה חושבים שאם הם ירעישו עם התופים הגברת ירדן מן תצא זכאית, הם טועים מאוד.
  הגב 15.04.24 10:08
 • ירדן מן תצא זכאית, כי היא זכאית. לא בזכות ההפגנה.
  15.04.24 14:24
 • חופש כל המורים יצאו להפגין , היא גם מורה גועל נפש ככה תלמדו את הילדים חינוך להרביץ לרדוף בשביל להקניט . במקום דרך ארץ .
  הגב 15.04.24 10:18
 • עוד הפגנת שמאל הזוי
  הגב 15.04.24 11:49
 • עידית סילמן העלילה תקיפה שלא הייתה, ומסתתרת מאחורי החסינות שלה כדי להסתיר מה שיש לה בטלפון.
  הגב 15.04.24 14:21
 • לא ברור למה נבחרו נבחרי הציבור במקום לעבוד מפגינים
  הגב 15.04.24 19:24
 • חבורה של משועממים שמחכים להודעה לאן להגיע להפגין
  הגב 15.04.24 19:29
 • אורח

בימים הקרובים יהיה מעונן חלקית כשביום רביעי יעשה שרבי

הטמפרטורות ינועו בין 15-30 מעלות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


יום שני 15.4

מעונן חלקית. הטמפרטורות יהיו ללא שינוי ניכר. משעות הצהרים בהרים ובפנים הארץ ירד גשם מקומי.


יום שלישי 16.4

מעונן חלקית עד בהיר. תחול עליה ניכרת בטמפרטורות והן תהינה גבוהות מהרגיל לעונה.


יום רביעי 17.4

בהיר. תחול עליה נוספת בטמפרטורות ויעשה שרבי ברוב האזורים.


הטמפרטורות ינועו בין 15-30 מעלות
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תלמידי אמית המר רחובות הכניסו ספר תורה לזכר חללי צה"ל ולשלום המדינה עם גיוס כספים של מעל 220,000 ש"ח

מערכת האתר | | תגובות: 5
צילום: אולפני רחובות


בקרית החינוך אמית המר רחובות נערך השבוע מעמד הכנסת ספר תורה לזכר חללי צה"ל, להצלחת חיילי צה"ל, להשבת החטופים ולשלום מדינת ישראל. המעמד התקיים לאחר שגויסו מעל 220,000 ש"ח במבצע התנדבות נרחב ומושקע למימון כתיבת ספר התורה.

טקס כתיבת האותיות האחרונות נערך בתהלוכה מיוחדת ובשמחה, עם השתתפות רבים מתושבי העיר, ששמעו את הפייטן הידוע ליאור אלמליח ואת הופעתו של בוגר בית הספר אלירן דורי. את הארוע כיבדו ראש העיר מתן דיל ,הרב מוטי מטלון מוביל תורת חיים וראש מכינת יב הוביל תפילה להשבת החטופים ולשלום המדינה.

המיוחד בספר התורה הוא השותפות של כל הקהילה החינוכית הלומדת: תלמידים, משפחות, מורים ואנשי צוות שלקחו חלק במיזם ובגיוס העלויות דרך התרמות, הקדשות ועבודות.

אליחי דדי, מנהל קרית החינוך, אמר: "ברוך השם זכינו למעמד מרגש ועוצמתי במיוחד לכבודה של התורה ולכבוד חיילי צה"ל. אנו מתפללים שזכות ספר התורה המפואר והמהודר תעמוד להשבת החטופים ולשלום מדינת ישראל".


התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • כל הכבוד ישר כח
  הגב 15.04.24 08:25
 • היה מרגש מאוד! שאפו גדול לתלמידים שאספו סכום נכבד להנהלת בית הספר היקר. יישר כוח
  הגב 15.04.24 09:01
 • היה מושלם מרגש משמח היה בשפע שתמיד נהיה בשמחה
  הגב 15.04.24 09:37
 • כל הכבוד!
  הגב 15.04.24 10:56
 • היה אירוע משולם ומרגש כל הכבוד לכל צוות בית הספר המ"ר והתלמידים, שתמיד נהיה בשמחה ובאהבה.
  הגב 15.04.24 15:49
 • אורח

ביטול מגבלת פיקוד העורף ברחובות! מוסדות החינוך ברחובות יחזרו לפעילות החל מהשעה 10:00 מערכת ההסעות לא תפעל ולא יתקיימו שירותי הזנה

מערכת האתר | | תגובות: 0


מוסדות החינוך העירוניים ברחובות יחזרו לפעילות החל מהשעה 10:00. פיקוד העורף הודיע על שינוי בהנחיות ההתגוננות באזור, ובעקבות זאת ניתן לקיים פעילויות חינוכיות והוסרה ההגבלה על התקהלויות החל מהיום, שני ה-15.4, ועד יום שלישי, ה-16.4, בשעה 18:00.

המסגרות החינוכיות ייפתחו היום החל מהשעה 10:00, על מנת לאפשר להורים לצאת לעבודה ולהקל עליהם בחופשת הפסח.

המסגרות העירוניות שיפתחו היום הן: מעונות רשת חוויות, מעונות החברה העירונית (חלומוטף ופלאגן), קייטנות החברה העירונית, קייטנות הספורט של החברה העירונית, קייטנות בית מיכל, בית האסמים ובית האמנים, ומסגרות החינוך המיוחד שתוכננו לפעול בימי חופשת הפסח.

תגבורים ולימודים בבתי הספר יתקיימו בהתאם להנחיות בתי הספר. בשל ההתראה הקצרה, מערכת ההסעות לא תפעל ולא יתקיימו שירותי הזנה. ההורים מתבקשים לשלוח את ילדיהם עם ארוחת בוקר וצהריים שאינה דורשת חימום ובכפוף לכללי האלרגיה הנהוגים בבית הספר.

הקפידו על ההרגלי האלרגיה בגנים ואין לשלוח מזון ממנו סובלים ילדים אלרגים. כל שאר פעילויות החברה העירונית ורשת חוויות יחזרו לפעילות במהלך היום.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פיקוד העורף הודיע בחצות על חזרה לשגרה מלאה במערכת החינוך! בגלל שעת ההודעה המאוחרת מומלץ לבדוק ישירות מול כל מוסד אם הם ערוכים לקליטת ילדים, מאחר ומדובר בהכנת צוותים, הזמנת אוכל וכד

מערכת האתר | | תגובות: 0


פיקוד העורף הודיע בחצות על ביטול כל המגבלות במערכת החינוך במרכז הארץ. ולכאורה החל מהבוקר הכל חזר לשגרה. אך בגלל השעה המאוחרת של ההודעה, לא בטוח כי כל גופי מערכת החינוך יספיקו להיערך לקליטת התלמידים בגנים , בקייטנות וכד'

על כן מומלץ לא להסתפק בהודעת פיקוד העורף אלא לבדוק ישירות מול אותו גוף חינוכי אליו צריכים להישלח הילדים אם הם נערכו לקליטת הילדים מבחינת הודעה לצוותי הקייטנות, הזמנת אוכל וכד'


עיריית בת ים הודיעה כי מערכת החינוך תשוב לפעול ביום שלישי

עיריית חולון הודיעה כי מערכת החינוך תשוב לפעול ביום שלישי


להלן הודעת פיקוד העורף

בשל המצב הביטחוני, פיקוד העורף קבע את ההנחיות הבאות מיום שני, 15 באפריל 2024, בשעה 00:00 ועד ליום שלישי, 16 באפריל 2024, בשעה 18:00:

פעילות מלאה -שאר הארץ
פעילויות חינוכיות - ניתן לקיים פעילויות חינוכיות ללא הגבלות.
התקהלויות ושירותים - ניתן לקיים התקהלויות ללא הגבלות. *אשקלון ונתיבות עד 15,000 אנשים.
מקומות עבודה - פועלים ללא הגבלות.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נפתחה קבוצת וואטסאפ למחפשי דירות ברחובות! חברי הקבוצה מקבלים עדכונים ישירות לוואטסאפ על דירות יד שנייה וחדשות למכירה ברחובות. בעלי דירות המעוניינים לפרסם בקבוצה מוזמנים לקבל פרטים בפון 052-8030056 ... בכתבה לינק הצטרפות לקבוצה למחפשי דירות ברחובות

לוח הדירות הגדול של רחובות בעמוד 3/5

אבי בר |


אתר be106 העוסק בחדשות בתחומים שונים ומתמחה בתחום הנדל"ן, פתח לתושבים המחפשים לרכוש דירות ברחובות, קבוצת וואטסאפ "דירות למכירה ברחובות"

מאז פתיחת הקבוצה נרשמו לשירות כ - 850 מחפשי דירות והרשימה גדלה מיום ליום.

הפרסום וניהול הקבוצה על ידי be106 נדל"ן

קיימת אפשרות לשת"פ עם מתווכים בתנאים מסויימים

בעלי דירות יד שנייה וקבלנים המעוניינים להציע דירה למכירה ברחובות בקבוצה מוזמנים לקבל פרטים

052-8030056


מחפשי דירות ברחובות המעוניינים להצטרף לקבוצה ולקבל מידי יום דירות למכירה ברחובות

להלן לינק הצטרפות למחפשי דירות ברחובות

https://www.be106.net/whatsapp/realestate/233

אין מערכת חינוך גם ביום שני! הנחיות הכוננות של פיקוד העורף תקפות גם ליום שני 15/4 עד השעה 23:00

מערכת האתר | | תגובות: 2


מדיניות ההתגוננות שנקבעה להיום (ראשון, 14.4), תקפה גם למחר, יום שני, 15.4 עד השעה 23:00 בלילה.


אלה ההנחיות המלאות:

לא יתקיימו פעילויות חינוכיות בכלל בתחומים הבאים:

גני ילדים, מעונות יום ומשפחתונים (עד גיל 6)
בתי ספר
צהרונים
קייטנות
חינוך מיוחד
השכלה גבוהה
הכשרה מקצועית
פעילות בלתי פורמלית
מכינות קדם צבאיות
תנועות נוער
מחנות קיץ
סמינרים
חוגים לילדים
פעילות ספורט תחרותית במסגרת.
התאחדויות ואיגודי הספורט – לילדים ונוער עד גיל 18


התקהלות- מותרת עד 1,000 אנשים


מקומות עבודה- פועלים ללא הגבלות
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • נו באמת …סתם למשוך זמן ולהתיש את ההורים… מילא עם ישראל תגיב לאירן זה כבר הגיוני , אבל כך סתם זה פשוט ביזבוז זמן שלנו 😡
  הגב 14.04.24 19:19
 • הלואי וגם יום שלישי לא נעבוד
  הגב 14.04.24 22:16
 • אורח

לא שוכחים את החטופים! בית ספר רון ארד ברחובות הציב ברחבת בית הספר שולחן ערוך עם כיסאות ריקים וסרטים צהובים המחכים לשובם של החטופים

בבית הספר הודו לליאת קשלס, המורה לאומנות שארגנה את המיצג החשוב.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לא שוכחים את החטופים

בבית ספר רון ארד ברחובות לא שוכחים את החטופים גם ביציאה לחופשת הפסח. ברחבת בית הספר הוצב שולחן הסדר ערוך ומוכן לחטופים יחד עם הכיסאות הריקים וסמל המאבק הסרטים הצהובים. בבית הספר הודו לליאת קשלס, המורה לאומנות שארגנה את המיצג החשוב.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פורום רחובות

הפורום נועד לאפשר לתושבי רחובות להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
08.04.24 06:27
ברצוני לאחל בהצלחה למתן.וכן תודה כנה ועמוקה למר מלול ראש עירנו לשעבר ,תודה על היותך ראש העיר של ריבדי העיר.כבוד לעיר שנתברכה באיש כמוך.מאחל לך בריאות ,יישר כוח.
אורח
11.04.24 08:37
תודה, נתין יקר.
אורח
04.04.24 13:32
הגיע הזמן להוריד את שלטי הבחירות לעירייה.
אורח
04.04.24 18:45
ברור מאד מאד מאד.
אורח
27.03.24 21:23
שביתה, שביתה ,שביתה מספיק עם המשחקים תשבתו לכל החיים
אורח
24.03.24 19:20
???
אורח
25.03.24 08:04
|!!!
אורח
24.03.24 19:18
מתי עושים בינוי פינוי במרבד הקסמים ארבעים ושבע
אורח
25.03.24 15:14
מחר בין 14:00 ל-16:00.
אורח
27.03.24 01:17
חחחחחחחחח
אורח
22.03.24 14:25
בכול עיר שעושים תשתיות לצנרת מייד סוללים באספלט למה תושבי גורדצקי צריכים לסבול מאבק מי מנהל את העיר עד כניסת ראש העיר החדש?
אורח
18.03.24 15:48
למה יש משאיות שמשמיעות מוזיקה חזקה שחוזרת על עצמה, כל יום בשבוע האחרון?
אורח
18.03.24 19:22
תיפנה למוקד העירייה 106, ותתלונן על כך, בתקווה שתהא לך שם אוזן קשבת.
אורח
20.03.24 17:57
פורים......
אורח
12.03.24 17:02
בלום הונה את תושביי רחובות הוא איש יש עתיד שמאלני ששינה את שם מפלגתו ובכאלו התפטר מיש עתיד שמימנה אותו אבל אותיות הבחירה הם של יש עתיד מי שמדבר על מתן שיסתכל במראה כמה הוא עלוב נפש. מתן מנהיג!!! השאר תפאורה!!
אורח
13.03.24 19:26
בינתיים מתן הוא זה שנלחץ כשהזכירו לאנשים שהוא ליכוד
אורח
13.03.24 20:20
ממש לא מתן ראש העיר הוא מזוהה ליכוד ימינה והלך לבחירות בנפרד עם אותיות בכלפי משלו ולא כמו בלום שהאותיות הם של יש עתיד!!! זו האמת למרות שהיא כואבת לשמאל הליברלי....
אורח
15.03.24 10:43
למי אכפת מהאותיות אם הוא מקבל כסף מהליכוד? ולמה כל מי שלא מסכים איתך שמאל? יש חילונים ימנים נשמה
אורח
16.03.24 10:18
חחח טמבל, הליכוד לא יממן מפלגה כשהליכוד עצמו מתמודד בבחירות..
אורח
15.03.24 10:43
למי אכפת מהאותיות אם הוא מקבל כסף מהליכוד? ולמה כל מי שלא מסכים איתך שמאל? יש חילונים ימנים נשמה
הצג תגובות נוספות
אורח
16.03.24 10:17
גאווה להיות משתייך לליכוד מאשר חבר של האחים המוסלמים והקפלנים.. במקביל למפלגתו של מתן, איטליה רץ לבחירות תחת המותג ליכוד! לכן מתן לא נלחץ אלא תיקן את חלולי המוח המפלגים והשונאים
אורח
16.03.24 23:53
גאווה לא להשתייך לקפליניסטים,מתנגדי רפורמה שאמורה להוציא את השליטה במדינה מכמה אליטיסטים שחושבים שהמדינה של אבא שלהם,תלמדו לקבל את תוצאות הדמוקרטיה,בית המשפט המושחט השמאלני הזה יסיים את הקרירה שלו,וכל האליטה האשכנזית המתוסבכת,תסולק מהמדינה,כולל מתנגדי הרפורמה,אם תמשיכו לצייץ נעיף אתכם לקפריסין.
אורח
27.03.24 13:50
נשמה, תירגע, תנשום, לא הכל ימין ושמאל... אתה מדבר על דמוקרטיה ובאותה נשימה גם מחליט להגלות את כל מי שלא מסכים איתך. עכשיו, בקשר לבחירות המקומיות לי אישית לא משנה ליכוד או המפלגה של גנץ. משנה לי מי שמנהל לי את החיים ביום יום בעיר... הצבעתי למתן דיל בסופו של דבר כי הוא נראה לי הכי רציני ועם הבטחות והצעות לייעול העיר נכונות שמתאימות לי.
אורח
15.03.24 18:30
כל מילה מדויקת


הלמ"ס: ברחובות נמכרו 202 דירות יד שנייה לעומת 129 דירות בשלושת החודשים הקודמים

כך עולה מנתוני הלמ"ס שמפרסמת את נתוני הנדל"ן בישראל לחודשים דצמבר 2023- פברואר 2024

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


הלמ"ס מפרסמת את הדו"ח עסקאות הנדל"ן בישראל לחודשים דצמבר 2023 - פברואר 2024.

בשלושת החודשים הנ"ל נמכרו בישראל 21,580 אלף דירות כאשר 10,260 אלף הן דירות חדשות ו11,320 אלף דירות יד שנייה. מדובר על עלייה של 10.6% בכמות הדירות שנמכרו לעומת אותה תקופה לפני שנה (דצמבר 2022- פברואר 2023) ו83.4% לעומת שלושת החודשים הקודמים (ספטמבר -נובמבר 2023).

היישובים המובילים במכירת הדירות החדשות הם אשדוד, ירושלים ותל אביב ובמכירת דירות יד שנייה חיפה, ירושלים ובאר שבע.

בעיר רחובות נמכרו 202 דירות יד שנייה לעומת 129 דירות בשלושת החודשים הקודמים (ספטמבר- נובמבר 2023)

כאשר מסתכלים על כמות הדירות החדשות שנותרו למכירה בערים הגדולות רחובות נמצאת עם 922 דירות מתוך 66,930 הדירות החדשות בישראל. בראש הרשימה נמצאת תל אביב עם 8,023 דירות ירושלים עם 5,685 דירות ונתניה עם 3,452 דירות.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אושרה בקריאה ראשונה הצעת החוק של חברי הכנסת ארז מלול ויונתן מישרקי לחייב את הרשויות המקומיות להשבת עודפי גבייה מהארנונה לתושבים בתוך 30 יום

מדובר על עודפי גבייה מתשלומי הארנונה של תושבים שעברו דירה/ מכרו נכס ואמורים לקבל החזר על תשלומי הארנונה ששלמו.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3


אושרה בקריאה ראשונה הצעת החוק של חברי הכנסת ארז מלול ויונתן מישרקי לחייב את הרשויות המקומיות להשבת עודפי גבייה מהארנונה לתושבים בתוך 30 יום.

בחודש אוגוסט 2022 פרסמה התנועה לחופש המידע את הנתונים על עודפי הגבייה ברשויות המקומיות המגיעות לתושבים. מדובר על כספים אשר מגיעים לתושבים אשר עזבו נכס עליו הם משלמים ארנונה (עברו דירה, מכרו) ועל כך מגיע להם החזר על תשלומי הארנונה אותם שלמו. על פי הנתונים שהגיעו מהרשויות התגלה כי הסכומים מגיעים לעשרות/מאות מיליונים כך לדוגמה בתל אביב 130 מיליון שקל – בראשון לציון – 16 מיליון שקל, ובבאר שבע -6.7 מיליון. בחיפה (כ-60 מיליון שקל) ובירושלים (כ-113 מיליון שקל). בעקבות החשיפה הודיעו רשויות כי יפעלו להחזרת הכספים. בראשון לציון הגיבו כי לאור העומסים על מחלקות הארנונה והגבייה אושר תקן מיוחד של אדם שייזום שיחות לתושבים להם מגיעים הכספים.

כאמור בעקבות החשיפה של התנועה לחופש במידע חברי הכנסת ארז מלול ויונתן מישרקי הגישו הצעת החוק בה מוצע לקבוע כי בכל מצב בו אדם מודיע לרשות מקומית כי הוא הפסיק להיות בעלים או מחזיק של קרקע או בניין עליהם הוא משלם ארנונה על הרשות המקומית לפעול באופן יזום לבדיקת עודפי גבייה בארנונה ולהשיב אותם לאותו אדם בתוך 30 ימים.

ההצעה עלתה לקריאה ראשונה בתחילת החודש ובימים אלו נמצאת בהכנה לקריאה שנייה ושלישית.


"מטרת הצעת חוק זו היא לחתור למצב שהאזרח ירגיש שהשלטון נוהג עמו ביושר, וכשם שהרשות יודעת לזהות כאשר האזרח חב לה ויודעת אף לפעול לשם כך, כך גם תנהג כאשר היא חבה לאזרח", אמר ח"כ מלול.

נציגי משרד הפנים ומרכז השלטון המקומי בישראל הצביעו על מספר קשיים העולים מהצעת החוק כגון החובה להשיב את הכסף בתוך 30 ימים – פרק זמן שהוגדר על ידם כקצר מדי .

יו"ר הוועדה ח"כ יעקב אשר אמר כי ההערות שהועלו במהלך הדיון ילובנו בהכנה לקריאה השנייה והשלישית. "מדובר בהצעת חוק חשובה שמטרתה שיפור השירות לאזרח ועשיית צדק עם התושבים. הוועדה בראשותי תפעל לטייב אותה ולקדם אותה במהירות", אמר.
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • לא רושמים איפה יהיה רופא תורן איזה קופה ואיפה
  הגב 15.04.24 19:34
 • מה קשור לכתבה ?.
  15.04.24 19:44
 • איפה נמצא המרפאה תורן ביבנה
  הגב 15.04.24 19:35
 • אורח

מכבי רחובות בכדורסל שוב מפסידה וחייבת ניצחון במחזור הסיום לפני משחקי הפלייאוף על מנת לשמור על מיקומה בראשות הליגה

השבוע עתיד להתקיים מחזור סיום משחקי הליגה הסדירה ולאחר מכן יחלו משחקי הפלייאוף בהם יקחו חלק 8 הקבוצות במקומות הראשונים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


מחזור אחד לסיום הליגה הסדירה ורגע לפני תחילת משחקי הפלייאוף מכבי רחובות מפסידה שוב.

בסוף השבוע פגשה רחובות את נהריה לה הפסידה בתוצאה 86:78. רחובות בתקופה האחרונה מדשדשת עם הפסדים אשר הביאו לאפשרות שתאבד את מיקומה בראשות הליגה. לאור ההפסד מכבי נתניה נמצאת במקום השני עם אותו מספר נקודות 39 ורחובות חייבת לנצח במחזור הסיום מול אשקלון על מנת לשמור על המקום הראשון.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הנס הגדול! סרטון למי שהפסיד את המחזה של מאות טילים ויירוטים מעל ראשינו ב - 02:00 לפנות בוקר

מערכת האתר | | תגובות: 55


כל מי שהיה ער בסביבות 02:00 לפנות בוקר לא היה יכול להתעלם מהמחזה שהזכיר את מופע הזיקוקין של יום העצמאות פיצוצי הכטב"מים והטילים נראו היטב בכל פינה במרכז הארץ. למרות שהפיצוצים היו רחוקים מאוד מהמרכז אך התחושה הייתה שהכל קורה מעל ראשינו.

לסיכום האיראנים ירו:

185 כטב"מים

36 טילי שיוט

110 טילים בליסטיים

כולם יורטו בהצלחה

סרטון שצולם בשמי יבנה

התפרסמו 55 תגובות לכתבה.
 • אין קשר לניסים! תודה לכל המתכנתים האלופים שבנו לנו עשרות בשנים הגנות אויריות חכמות ומתוחכמות.
  הגב 14.04.24 11:31
 • כל הכבוד למתכנתים.... לא זוכר שהם היו בשלושת אלפים שנה האחרונות. קיום ישראל הוא מעל הטבע הכל בהשגחה מהשם יתברך. רק עיוור יחשוב אחרת
  14.04.24 14:14
 • "מתכנתים"?! איפה הם ועוד שאר הכישלונרים היו ב7/10?! כבודם כמובן במקומו מונח,אך בל נשכח טילים שלא יורטו וגרמו לפגיעות בגוף,בנפש,וברכוש.
  14.04.24 15:38
 • פחחח... לא יעזור לך. ניסים לא קיימים. מה שכן קיים זה אנשי חיל האויר המופלאים שעובדים קשה כבר שנים. תודה לאנשי חיל האויר.
  14.04.24 15:38
 • אין על חיל האויר ותעשיה אווירית ותעשיות הנשק למינהם תבורכו
  14.04.24 15:48
 • כל מילה בסלע
  14.04.24 18:39
 • תותחים הצבא שלנו!!
  הגב 14.04.24 11:36
 • השם ברא את המתכנת והוא גם תכנת לו את כל האיברים בגוף
  הגב 14.04.24 11:37
 • אז השם ברא גם את היטלר, חמינאי ואת חמאס... תודה רבה באמת.
  14.04.24 12:09
 • ברור הקב״ה יצר את הכל כדי שנבחר ונבדיל בין טוב לרע.
  14.04.24 12:49
 • ה מלך ה מלך ה ימלוך לעולם ועד ברוך השם ששמר ושומר אלינו
  הגב 14.04.24 11:39
 • חיילי חיל האויר הם המלכים. תודה להם.
  14.04.24 15:39
 • המלך מת יחי המלך החדש ביבי
  הגב 14.04.24 11:46
 • זה אותו אחד שבגללו מתו למעלה מאלף איש ב 7 לאוקטובר?
  14.04.24 15:40
 • תודה לבורא עולם ולצבא
  הגב 14.04.24 11:48
 • די כבר עם השטויות של הנס הגדול. לאלוהים אין שום קשר לזה
  הגב 14.04.24 11:52
 • נכון
  14.04.24 12:33
 • ה' הוא האלוקים אין עוד מלבדו וכמובן גם תודה לצבא ואנשים החכמים שבורא עולם נגע כדי שיכולו להתכנת את המכשירים הללו! תהילים נגד תלים לא לשכוח!!
  הגב 14.04.24 11:55
 • נגד תלים... מזל שיש גם חכמים בעם הזה.
  14.04.24 12:07
 • תודה לבורא עולם שהציל אותנו וכמובן גם לחיילינו שאין עליהם
  הגב 14.04.24 12:06
 • איפה היה ב-7/10 איזה נס על מה תודה על 1500 נרצחים שאנסו רצחו שרפו ועל 133 חטופים מסכנים??!!!!
  14.04.24 12:12
 • אין על חיל האוויר והצבא שלנו! תודה שאתם שומרים עלינו.
  הגב 14.04.24 12:15
 • ,👏✈️🥇🇮🇱 תודה לצהל,תודה לחיל האוויר
  14.04.24 13:42
 • יישר לחיילי חיל האוויר שלנו.כל הכבוד
  הגב 14.04.24 12:15
 • תודה לכל המתפללים שלא עצמו עין כל הלילה כי בכל הגיע מלמעלה. מזל שביבי ראש ממשלה והתחבה בבית המליונר בירושלים .
  הגב 14.04.24 12:17
 • איזה חירטוט. אם זה משהו טוב - מודים לאלוהים. אם זה משהו רע, אז אנחנו לא מבינים את התכנית הגולה. לא נראה לכם שאתם ממציאים תירוצים כדי להצדיק את האמירות שלכם?
  הגב 14.04.24 12:23
 • חומר למחשבה: בחורי הישיבות יצאו לחופשת בין הזמנים, אין לימוד תורה, תוקפים אותנו
  הגב 14.04.24 12:28
 • 😂🤣😂🤣 ובשמחת תורה הם נמנמו... המאמץ המביך הזה לנסות לפרשן את כל הרוע שנופל עלינו.
  14.04.24 15:46
 • חומר טוב, אה? אבל חבריך כאן שיבחו את אלוהים על ההצלחה שלו ביירוט הטילים... גם זה בגלל בין הזמנים וחוסר הלימוד?? ליצן.
  14.04.24 16:03
 • טעות בין הזמנים ממשיכים להתפלל אין אדם חי בלי אמונה ..נשמתו ריקה
  14.04.24 17:42
 • אין עוד מלבדו אין עוד מלבדו
  הגב 14.04.24 12:29
 • אין עוד מלבדם, כלומר מלבד האנשים שלומדים מתימטיקה, אנגלית, פיזיקה, הולכים לצבא. הולכחם לאוניברסיטה, הולכים ומקריבים את חייהם. אין מלבדם!!!
  14.04.24 20:52
 • שנאת חינם ופילוג פורחים פה. חבל. אחים אנחנו, גם אם דעותינו חלוקות. היטלר לא הבחין בין דתי לחילוני ובין אאשכנזי למזרחי, יהדות הייתה סיבה מספקת עבורו לרצוח. בואו לא נשכח שכולנו בני עם אחד, אהבת חינם ויהיה פה גן עדן.
  הגב 14.04.24 12:50
 • יש בעיה כשמדברים על אהבת חינם כי החרדים אוכלים ומשמינים ואילו רק החילונים מתים בעזה וקוברים את ילדיהם. איפה אהבת החינם בזה?
  14.04.24 15:46
 • "עם אחד" שחלקו נלחם ונהרג בעזה וחלק אחר שטוען שהוא תורם.
  14.04.24 16:01
 • תודה לכל מדינה ומדינה שעזרה לנו ליירט את הטילים וכל מה שנשלח אלינו. והכי לאמריקאים שעמדו ועומדים מאחורינו וכמובן לצבא שלנו שאין כמותו בשום מקום בעולם.
  הגב 14.04.24 13:01
 • נכון
  14.04.24 17:41
 • אין כאן שום קשר לניסים. בלי צבא טכנולוגי וחזק ובלי ארה"ב הטילים היו פוגעים ושום נס לא היה עוזר. תתפכחו ניסים יש רק באגדות.
  הגב 14.04.24 13:13
 • "נס גלוי"
  הגב 14.04.24 13:20
 • Зачем спорить, чудо или нет? Спасибо и Богу, и всем причастным к этому людям - и программистам, и военным, и просто гражданам, которые молились и верили.СПАСИБО!!!И ДЕЙСТВИТЕЛЬНО МЫ ДОЛЖНЫ БЫТЬ ЕДИНЫ.Только так мы победим.
  הגב 14.04.24 13:25
 • И действительно, мы должны быть едины, только так мы победим.
  14.04.24 13:26
 • חונן לאדם דעת ונותן לאנוש בינה.
  הגב 14.04.24 13:31
 • האם היירוט היה מעל ראשון? הנס היחידי זה הפיתוח של הטילים שלנו מול האיום האיראני והעזרה מארהב.
  הגב 14.04.24 14:14
 • ישתבח שמו לעד!
  הגב 14.04.24 14:29
 • אנשים פה מטומטמים על כל הראש אבל באמת שלא מגיע לכם לחיות בכלל תתביישו לכם שהקב"ה יצר אותכם וככה אתם מדברים איכס חבל על הנשמה שקיבלתם ממנו במתנה אין על השם ואין כמוהו הוא מלך מלכי המלכים והוא עושה ניסי ניסים ובזכותו אף אחד לא נפגע זה פשוט נס גלוי לכל מי שעיוור הוא שמר שומר ותמיד ישמור על עם ישראל כי זה עם הנצח רק צריך להיות באחדות והכל יסתדר
  הגב 14.04.24 14:44
 • בשביל אחדות צריך לתת לכל אחד לבטא את מה שהוא חושב גם אם לא חושבים כמוהו.לאף אחד אין מונופול על אלוהים והוא אמור לשפוט כל אדם ,הוא לא מינה אף אחד לדבר בשמו אז לא לקרוא לאחרים בשמות גנאי בשם השם לא נראה לי שהוא אוהב את העזרה שלכם.תשתדלו באמת להיות טובים לכולם בלי שפיטה .
  14.04.24 17:48
 • בשביל אחדות צריך שכולם יקריבו את ילדיהם במלחמה בעזה ולא רק החילונים. כל עוד החרדים לא קוברים את ילדיהם במלחמה כמו החילונים, לא תהיה אחדות. אחדות משמעה שכולם, כולם, מקריבים את חייהם ולא עושים איפה ואיפה בדם של ילדינו.
  14.04.24 21:00
 • כשתלמדו את התורה לעומק תבינו למה היה את הטבח ב 7-10 זה לא קרה סתם בורא עולם תכנן את זה ואף אחד לא יודע למה כי צריך חהתעמק ולהאמין בו ואז תבינו אז מספיק עם שאלות מטופשות כשתגדלו תבינו אתם עדיין ילדים
  הגב 14.04.24 14:45
 • זה לא בדיוק מחמיא לו כשאתה מאשים אותו בתכנון 7.10. ואם זה מה שיוצא לך לאחר שגדלת, מעדיפים להיות ילדים💐
  14.04.24 15:58
 • כשיש מחדל - אומרים ראש ממשלה שהיה 20 שנים הוא אחראי והאשם העיקרי . כשיש הצלחה ( אותו ראש ממשלה של 20 שנים) אומרים הוא לא אחראי ( זה בזכות צה"ל )
  הגב 14.04.24 14:46
 • הוא באמת לא אחראי זה באמת בזכות חיילי חיל האויר. קשה לך עם זה שיש בחיל האויר אנשים גאונים ומסורים?
  14.04.24 15:49
 • תקרא שוב, את המחדל של 7.10 אכן מעניקים לנתניהו אבל את ההצלחה, הרוב פה נותנים לה'.
  14.04.24 16:00
 • איך זאת ההצלחה של נתניהו כשהילדים שלו שהם בגיל של המילואימניקים הלוחמים לא נקפו אצבע לתרום למאמץ המלחמתי , והאינפנטיל שבינהם גם נופש על חשבון משלם המיסים במלונות יוקרה ומעלה את זה לרשתות לניקור עיניים ,בושה וחרפה.
  14.04.24 17:54
 • הכל הצגה ומתואם עם האמריקאים,ביחד ננצח😂🤣
  הגב 14.04.24 15:27
 • הצרות של כל העולם נובעות מהדת! מסעות הצלב, הג׳יהאד, המשיחיות היהודית, האנטישמיות, ועוד ועוד. הפיתרון האולטימטיבי: הפרדת דת ומדינה. שכל אחד יאמין במה שהוא רוצה ויתן חופש לזולת, כמובן במסגרת החוק.
  הגב 14.04.24 22:17
 • אורח

הפנינג משפחות גאות ברחובות: הצגה, תחנות יצירה והפעלות בגן הבנים נווה יהודה, יום ראשון 21 באפריל

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק רחובות גאה


משפחות רחובות מוזמנות להפנינג משפחות גאות שיתקיים ביום ראשון הקרוב, ה-21 באפריל, בגן הבנים נווה יהודה. האירוע יכלול הצגה לכל המשפחה בשם "המלך שלג", תחנות יצירה והפעלות שונות.

המשתתפים מתבקשים להביא איתם מחצלות, כובעים, קרם הגנה ולנצל את ההזדמנות לערוך פיקניק משפחתי במקום. להשתתפות באירוע יש להירשם מראש באמצעות טופס ההרשמה המקוון.

- https://forms.office.com/r/MT1xHCzaqu

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר עם אלון במספר 052-3350909.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תמונות מחגיגת סדר פסח בבית הספר רמון ברחובות

מערכת האתר | | תגובות: 1
צילום מתוך דף הפייסבוק בית ספר רמון


בית הספר רמון ברחובות חגג את סדר פסח 2024 באירוע מרגש ומעצים שכלל טקס פתיחה וסדר פסח בית ספרי. האירוע, שהובל על ידי אירית הכרזת חברתית ומאיה רכזת תרבות יהודית, נערך בשיתוף פעולה עם תלמידי מועצת התלמידים והוא צפוי להיזכר לנצח.

האירוע כלל גם ארוחה וברכות, והודות מיוחדות נמסרו לצוות האומנות על תפאורה נהדרת ולהרכב הווקאלי שליווה בשירים יפים לאורך היום. דן אב הבית זכה להוקרה על התגייסותו ומענהו לכל הצרכים והבקשות.

המורים והצוות הנהלתי של בית הספר מאחלים חופשה נעימה ובטוחה לכלל התלמידים והקהילה החינוכית, ומבקשים לשמור על בריאותם ולחזור בשלום. כמו כן, הם מביעים תקווה לשובם הביתה של כל החטופים ומאחלים החלמה מהירה לכל הפצועים.


התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • מקסים, מזכיר לי את סדרי הפסח שהיינו עושים בבית הספר, כשהייתי תלמידה ביסודי.
  הגב 14.04.24 17:32
 • אורח

משרד החינוך פתח את מוקד הסיוע הרגשי לטובת ציבור התלמידים, ההורים ואנשי החינוך

המוקד פעיל בטלפון 6552* שלוחה 5

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


משרד החינוך פותח את מוקד הסיוע הרגשי והנפשי לכלל הציבור

נוכח הנחיות פיקוד העורף על ביטול כל הפעילויות החינוכיות המתוכננות ליומיים הקרובים (14.4-15.4), משרד החינוך מודיע היום (מוצאי שבת) כי הוא פותח הלילה את מוקד הסיוע הרגשי לטובת ציבור התלמידים, ההורים ואנשי החינוך.

את המוקד מאיישים מומחים למצבי משבר וחירום מהשירות הפסיכולוגי ייעוצי של משרד החינוך. המוקד יפעל לאורך כל שעות היממה הקרובה.

הציבור מוזמן לפנות למוקד הסיוע הרגשי באמצעות הטלפון 6552* שלוחה 5

או באמצעות כתובת הדוא"ל: sherut@education.gov.il
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לידיעת תושבי רחובות- פעילות בית עלה לאזרחים הותיקים מתנהלת כסדרה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


הודעת בית עלה רחובות
בוקר טוב
מבקשים להבהיר שבית על"ה פתוח והפעילות מתנהלת כסדרה.
יום טוב ושקטהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

יעל שוקר, מורה מרחובות כתבה ספר ילדים "סיפור מיוחד על ילד שלמד לישון לבד": ספר חדש המציע פתרונות לילדים המתמודדים עם פחדים ליליים וסיוטים

מערכת האתר | | תגובות: 0


ילדים רבים מתמודדים עם פחדים ליליים וסיוטים שמונעים מהם לישון לבד במיטתם. ספר ילדים חדש בשם "סיפור מיוחד על ילד שלמד לישון לבד", מאת יעל שוקר, מורה מרחובות, מציע פתרונות יצירתיים לקשיי שינה ולחשש מחלומות רעים.

הספר מספר על ניר, ילד שיוצא למסע שבו הוא לומד על כלים ושיטות להתמודדות עם חלומות רעים ולימוד עצמאות בשינה. הסיפור כתוב בחרוזים ומלווה באיורים, ומטרתו להעניק כלים פרקטיים לילדים ולהוריהם.

הספר מבוסס על מחקרים מדעיים שנערכו באוניברסיטאות על טיפול בבעיות שינה של ילדים, ומציג את הממצאים בצורה נגישה לקהל הילדים. יעל שוקר מסבירה כי הרעיון לכתוב את הספר נולד מתוך רצון לעזור לילדים להתמודד עם פחדיהם, במיוחד בתקופות של חוסר שקט וחרדה.

הספר כעת זמין לרכישה מוקדמת דרך פרויקט "הדסטארט" וכבר מושך תשומת לב בקרב הורים ומחנכים. הוא מתאים כמתנה לילדים המתמודדים עם פחדים ליליים ומספק פתרון חינוכי ומעשי.

לרכישה מוקדמת של הספר ניתן לבקר בדף הפרויקט באתר "הדסטארט".

https://headstart.co.il/project/78314?lang=he


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ישראל במלחמה! כטב"מים מאיראן בדרך לישראל

עדכונים שוטפים

מערכת האתר | | תגובות: 11


23:25

צפי כניסת הכטבמים לישראל החל מהשעה 02:30 לפנות בוקר


23:00

ישראל במלחמה עם איראן

אנו מאחדים את כל אתרי be106

להלן עדכונים שוטפים

כ - 100 כטב"מים עושים דרכם לישראל. הערכה שהם יגיעו לישראל בעוד מספר שעות בתקווה שחיל האוויר יצליח ליירט את כולם
התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • מי שהם לא מרחב מוגן מה עושים?
  הגב 13.04.24 23:37
 • מי שאין לו מרחב מוגן מה עושים
  13.04.24 23:39
 • מלחמת עולם שלישית החלה היום
  הגב 13.04.24 23:46
 • אנשים יקרים בבקשה תהיו אמיצים ואחראיים. תשמרו על עצמכם ועל סביבתכם. אתם יודעים מה לעשות. תעשו מה שצריך. הכביש מביא המון קורבנות על הזמן ובכל זאת כולנו נוהגים.. פרופורציות. עם ישראל חי!
  הגב 13.04.24 23:54
 • אתם יכולים לפרסם רשימת מקלטים בשכונות הישנות בגדרה🙏🏻
  הגב 13.04.24 23:54
 • למי שאן ממד חדר המדרגות מספיק מוגן?
  הגב 14.04.24 00:05
 • פתחו את המקלטים בעיריית רחובות. מתן אל תתפס עם המכנסים למטה בתחילת דרכך. שלח את השיטור העירוני שיבדוק שהמקלטים פתוחים. אני יודע שלפני שעה המקלט בגן הבנים בכפר גבירול סגור..
  הגב 14.04.24 00:07
 • חדר מדריגות זה מספיק?
  הגב 14.04.24 00:14
 • חדר מדרגות זה מספיק? אולי מישהו מוסמך יענה כבר יש ילדים קטנים
  הגב 14.04.24 06:54
 • זה לא מספיק,אבל עדיף מאשר לשהות בבית ללא ממ"ד
  14.04.24 07:33
 • חדר מדרגות שהמקום סגור מספיק, נוצר הדף בזמן הפיצוץ בקרבה למקום הנפל ,עדיף לחפש שכנים קרובים להיות אצלם מוגנים במקלט גם עם פחות נעים להיות תלויים,עדיף רגע פחות נעים אך להיות במקום יותר בטוח למשפחה. תשמרו על עצמכם ועל המשפחה הקרובה ושכנים. רק יחד ננצח!!! אין ספק שמאתגר אחדות זה קיומינו.
  הגב 14.04.24 09:15
 • אורח

נערכים למלחמה! החמרה בהנחיות פיקוד העורף - החל מהלילה אין פעילות חינוכית, אסור להתקהל מעל 1000 אנשים מחשש להתקפה אירנית

מערכת האתר | | תגובות: 2


להלן הנחיות פיקוד העורףבשל המצב הביטחוני, פיקוד העורף קבע את ההנחיות הבאות מיום שבת, 13 באפריל 2024, בשעה 23:00 ועד ליום שני, 15 באפריל 2024, בשעה 23:00:
פעילות מלאה -שאר הארץ
פעילויות חינוכיות - אין לקיים פעילויות חינוכיות.
התקהלויות ושירותים - ניתן לקיים התקהלויות- עד 1,000 אנשים.
מקומות עבודה - פועלים ללא הגבלות.
פעילות חלקית - עוטף עזה (למעט הישובים: נירים, כרם שלום, ניר עוז, כיסופים, עין השלושה, סופה, חולית, נתיב העשרה, נחל עוז וכפר עזה)
פעילויות חינוכיות- אין לקיים פעילויות חינוכיות.
התקהלויות ושירותים- ניתן לקיים בהגבלה של עד 100 אנשים בשטח פתוח ועד 300 אנשים במבנה. החופים סגורים לציבור.
מקומות עבודה- ניתן לפעול במבנה או במקום שאפשר להגיע ממנו למרחב מוגן תקני בזמן ההתגוננות.
פעילות חלקית - קו העימות
פעילויות חינוכיות - אין לקיים פעילויות חינוכיות.
התקהלויות ושירותים - ניתן לקיים בהגבלה של עד 30 אנשים בשטח פתוח ועד 300 אנשים במבנה. החופים סגורים לציבור.
מקומות עבודה - ניתן לפעול במבנה או במקום שאפשר להגיע ממנו למרחב מוגן תקני בזמן ההתגוננות.
על כל אחד ואחת מאיתנו לוודא כי אנחנו ערוכים ויודעים כיצד לפעול כדי להגן על חיינו ועל יקירינו. בקבלת התרעה, יש להיכנס למרחב ולשהות בו 10 דקות.
יש להמשיך ולעקוב אחר ההנחיות שמפרסם פיקוד העורף באמצעי ההפצה הרשמיים.התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • לפני 20 שנים התחילו ה״טפטופים״ מעזה. עכשיו יתחילו טפטופים מאיראן?
  הגב 13.04.24 23:21
 • דואגים לעובדים בעבודה אבל מה יקרה בדרך לעבודה או בחזור לא מעניין אותם
  הגב 13.04.24 23:37
 • אורח

לטענת תושבים סניף מקדונלד'ס החדש במרכז המסחרי החדש באחוזת הנשיא ברחובות נסגר במהלך השבת לאחר שפקחי העירייה הגיעו לרשום לו דו"ח על פתיחתו בשבת

מערכת האתר | | תגובות: 67


במרכז המסחרי החדש בשכונת אחוזת הנשיא ברחובות, נפתח גם סניף מקדונלד'ס אשר על פי פרסומיו הוא יהיה פתוח בשבת החל מהשעה 11:00 בבוקר .

אך לטענת תושבים, הסניף אכן נפתח בשבת אך לאחר מספר שעות הגיעו פקחים ואיימו לתת לסניף קנסות על פתיחתו בשבת ולכן טוענים התושבים, מנהלת הסניף הודיעה על סגירתו המיידית בשבת.
התפרסמו 67 תגובות לכתבה.
 • ?
  הגב 13.04.24 20:16
 • למה ציפיתם מאדם שהוא חובש כיפה, לאומני ודתי? בית עסק שפתוח ביום שבת בשכונה חילונית מפריע לדתיים, חולרות שכמותם. רוצים עיר ליברלית!
  14.04.24 10:35
 • בפעם האחרונה שבדקתי זו עדיין דמוקרטיה וחוקים לרבות חוקי עזר עירוניים צריכים להיאכף גם כשלא בא לנו (לך) עליהם. אתה יכול לקלל ולטנף אבל אם נראה לך שזו ליברליות אתה טועה, זו פשוט ילדותיות. גם לפי ההסכמים בעל פה המתירים לפתוח עסקים בשבת צפונית למשטרה מדברים על רחוב הרצל, לא על כל קו הרוחב הגלובאלי.
  14.04.24 15:09
 • למה אסור לפתוח מקדונלדס בשבת? הרי יש הרבה סניפים שפתוחים
  14.04.24 16:48
 • המקום כשר? אם כן שלא יפתח בשבת ואם לא כי זה מקדונלדס אז כנראה שלא אז שכן יפתח
  הגב 13.04.24 20:17
 • אנשים קטנים קראו לפקחים
  הגב 13.04.24 20:35
 • אכן
  13.04.24 20:47
 • מצויין!!!!!!!!!שבת!!!!!!!!11
  הגב 13.04.24 20:51
 • נפלת מהעצים?
  14.04.24 02:24
 • שבת קודש ה' ישמור
  הגב 13.04.24 21:25
 • ברור. בשבת אלוהים לא אוכל מקדונלס אז לנה אנחנו. כפיה דתית. תנו להם לחיות כפי שהם רוצים והם בתמורה יאלצו אותנו להיות כמוהם. שוויון מוחלט
  הגב 13.04.24 21:30
 • הו... תודה רבה לך שאתה נותן לי לחיות כמו שאני רוצה. כל הזמן הזה שאני חי לי ככה לא שמתי לב שזה בזכותך כי נתת לי
  14.04.24 15:14
 • לא להזכיר את שם השם זהירות
  הגב 13.04.24 21:38
 • יש חוק עזר עירוני האוסר על פתיחת עסקים בשבת, מה לא מובן? פתאום זה מותר לעבור על החוק?
  הגב 13.04.24 21:57
 • חוק העזר העירוני מאפשר פתיחת עסקים צפונית למשטרה, לפיכך יש פה שבירת הסטטוס קוו
  13.04.24 22:31
 • אז בעצם נעשה פה איפה ואיפה עד היום?
  13.04.24 23:22
 • אז איך יש סניפים של מקדונלדס פתוחים בשבת?
  14.04.24 16:50
 • שכונה לגמרי חילונית. צאו לנו מהוריד
  הגב 13.04.24 22:04
 • יש בה הרבה אנשים דתיים.
  14.04.24 15:52
 • גג 20 אחוז. למה 20 אחוז קובעים ל80 אחוז? ומה מפריע למי שרוצה כן לאכול שם בשבת? מי שלא שלא יאכל. הרי יהודים חים בחו"ל ושם פתוח. מה בעיה שיהיה פתוח פה? מי שלא רוצה שלא יכנס
  14.04.24 16:51
 • מה זה? למה??
  הגב 14.04.24 00:08
 • מעניין שיש פקחים בשבת בעיר רחובות. ....חשבתי שבגלל השבת אין פקחים
  הגב 14.04.24 06:15
 • בחרו בראש עיר דתי, למה מצפים. תריך לחשוב לעבור עיר
  הגב 14.04.24 06:44
 • מוזמנים בשמחה לעבור עיר..יש כמה יציאות לעיר רק תבחרו
  הגב 14.04.24 10:36
 • שכונה חילונית! מה הבעיה?כל אחד יעשה.לפי הרגשתו ואמונתו!
  הגב 14.04.24 11:20
 • בחרתם ראש עיר דתי - למה ציפיתם????
  הגב 14.04.24 11:42
 • השכונה לא חילונית. היא מעורבת. רוצים מק כשר
  הגב 14.04.24 11:56
 • פקחים חכמים על מקדונלד'ס אבל על עברייני תנועה כקורקינטים, אופניים חשמליות ואופנועים של וולט שעוברים באדום ודרך אנשים במעברים חצייה הם מתעלמים.תתביישו לכם פקחים, החיים יותר חשובים!!!!!
  הגב 14.04.24 12:18
 • מעברי חצייה*
  14.04.24 12:20
 • ותודה לכל המציעים לציבור החילוני לעבור לנס ציונה. הסבלנות תמיד עובדת לכיוון אחד.
  הגב 14.04.24 12:20
 • שרשימת רחובות חופשית שקידמה כאן את מתן דיל, תמצא פיתרון לתושבים.
  הגב 14.04.24 12:38
 • בדיוק
  14.04.24 14:16
 • אני רוצה צ'יזבורגר בשבת!
  הגב 14.04.24 12:54
 • השכונה מתחרדת, לקחו גן ילדים שמשרת את השכונה והפכו אותו לחינוך מיוחד חרדי! עכשיו גם יסגרו להם את המרכז בשבת....
  הגב 14.04.24 13:08
 • צריך לדאוג גם לתושבים החילונים. יש מספיק מקומות סגורים בשבת ,צריך להתחשב בכולם! זו מדינה יהודית לכלל תושביה ולא רק לשומרי השבת
  הגב 14.04.24 13:18
 • כפייה חילונית!
  14.04.24 14:59
 • רוצים שקט בשבת - גם ככה החיים שלנו התהפכו אין לנו שקט מאז שהמרכז המסחרי נפתח! ולדעתי מי שכתב את הביקורת ,לא גר באחוזת הנשיא! וגם אם כן- לא במידות למרכז החדש .
  הגב 14.04.24 13:33
 • זה שמקדונלס יהיה פתוח לא מפריע לשקט. אפשר לחשוב. מסעדה קטנה. יש יותר רעש מבית כנסת לייד
  14.04.24 16:57
 • צמידות תיקון
  הגב 14.04.24 13:33
 • עירייה דתית פרימיטיבית שנהנית מהמיסים של החילונים ומאפשרת כפייה דתית. בושה!
  הגב 14.04.24 13:34
 • טוב מאוד שסגרו. מי צריך עוד באלגן גם בשבת כאילו כל השבוע לא מספיק. רק חסר שיבואו עוד אנשים מבחוץ ובטח יעסיקו בני מיעוטים ובכלל חגיגה שלמה.
  הגב 14.04.24 13:35
 • אני דתי לגמרי ועושה מילואים אז מה קרה החליטו ביגלל המצב הביטחוני וזה ישאר ככה לתמיד
  הגב 14.04.24 13:35
 • אין סיבה לזגור מסעדה לא כשרה שממילא פועלת בשבת דווקא באמצע ממילא בלב השכונה חילונית דווקא באמצע היום. מגיע גם לציבור חילוני שיהיו לו מקומות הסעדה, בילוי ופנאי פתוחים וזמינים עבורו בשעות הפנאי שלו. אנחנו משלמים מיסים מטורפים בעיר הזאת, למה אין התחשבות בנו? די לשתוק! יש לדרוש התחשבות גם בציבור החילוני
  הגב 14.04.24 13:42
 • מבינה שכפייה חילונית מותרת
  14.04.24 15:01
 • לסגור, לא לזגור. טעות הקלדה הנה הטעות היחידה בטיעון לעיל
  הגב 14.04.24 13:43
 • מתן הוא אסון לרחובות החילונית.ה מי שיכול שיברח מפה לנס ציונה קצת יותר יקר אבל מכבדים את כל האוכלוסיות.
  הגב 14.04.24 13:44
 • מוזמן לעזוב. לא רק לאיים
  15.04.24 00:53
 • אם זה לא יהיה פתוח בשבת תושבי השכונה יצטרכו לנסוע למסעדה אחרת. זה גם חילול שבת וגם מזיק לסביבה.
  הגב 14.04.24 13:47
 • הצבענו שבוס קיבלנו שאבעס, המבורגר ביביסטי ברוטב ליברל.
  הגב 14.04.24 13:48
 • חייבים לארגן פנייה חברתית לעיריית רחובות, שיפתחו מסעדות במרכז החדש ברחובות ולשתף אותה בקבוצות פייסבוק שכולם יחתמו.
  הגב 14.04.24 14:02
 • כי העירייה היא של כולם, כן ? גם של אנשים שהולכים בשבת למסעדות בשכונה שלהם. או שלא ? הליברליות מתאימה רק ללפני הבחירות ?
  הגב 14.04.24 14:10
 • למה לכפות על האוכלוסיה החילונית לצאת מהעיר בשבת?? היה כל כך צפוי שזה מה שיקרה.
  הגב 14.04.24 14:22
 • שיפתחו סניף מקדונלדס בצפון הרחובהרצל לכלל תושבי העיר החילונים , לא רק לתושבי אחוזת הנשיא. כך כולם ייהנו ויהיה שיווין אמיתי
  הגב 14.04.24 14:27
 • יש בתחנת רכבת
  14.04.24 17:01
 • כמה התבכיינות. קצת שמחה לא תזיק לכם. אם הייתה לכם יהדות כפי שהייתה לאבותיכם. החיים שלכם היו קצת יותר חייים. והייתה קצת שמחה בלבכם. אתם לא יודעים בכלל מה זו התורה ומי היה משה רבנו. את מקדונדלס ושות' אתם מכירים טוב יותר. מסכנים. רחמנות עליכם ועל הנילדים שלכם שגדלים כמו גויים. ובטוחים שזה טוב להם...
  הגב 14.04.24 14:35
 • אולי לך חסרה שמחה? מה מפריע לך שמסעדה פתוחה בשבת בשכונה חילונית? מישהו הפריע לך לשמור שבת ולשמוח כמו שאתה מבין? ומי אתה שתחליט מה טוב לילדים שלי?
  14.04.24 16:43
 • ביזיון. שכונה חילונית רוצים אפשרויות בשבת!
  הגב 14.04.24 15:29
 • בשבת הקרובה מזמינים מקדונלדס ויושבים שם כמחאה.
  הגב 14.04.24 15:51
 • בושה וחרפה שפקחי העירייה הגיעו לסגור
  הגב 14.04.24 16:11
 • למי שענה שנעבור עיר, עונה לו תעברו אתם לבני ברק יהיה לכם שקט ולא יפריעו לכם.אם קשה לכם במקום שהרוב הוא חילוני יש לכם לאן ללכת.
  הגב 14.04.24 17:14
 • שכונה חילונית, רוצה שיהיה משהו פתוח גם בשבת. תנו גם לנו להנות בשבת בשכונה
  הגב 14.04.24 17:16
 • אני לגמרי חילונית - אבל רוצה שקט בשבת - ומה עוד שהריח שבא מהמסעדה מגיע עד לבית שלנו - אנחנו גרים ממול למרכז המסחרי ,זה לא נעים - ועוד דבר או יותר נכון בקשה - שהשיח בין כולם יהיה נעים -מיותר לגמרי להשתלח האחד בשני .
  הגב 14.04.24 18:01
 • האים רחובות רוצה להיות כמו בני ברק? - אני פורש ותוכלו קש!!!!!
  הגב 14.04.24 18:18
 • טוב אמא
  הגב 14.04.24 21:11
 • לדתיים לא מפריע שהפקחים עובדים בשבת?
  הגב 14.04.24 21:20
 • זכויות הציבור החילוני לא הפקר. לפי חוק עזר עירוני מותר לסניף לפעול. חבל מאוד שלא עושים מאמץ לחיות ביחד. אבל אם צריך לריב. נדע לריב.
  הגב 14.04.24 23:25
 • המרכז המסחרי הוא צפונית למשטרה - לפי חוק עזר עירוני הוא יכול לפתוח בשבת
  הגב 15.04.24 15:31
 • אורח

תלמידי ישיבת בני עקיבא הדרום ברחובות התנדבו לאריזת סלי מזון למשפחות נזקקות לקראת חג הפסח

מערכת האתר | | תגובות: 2
צילום מתוך דף הפייסבוק ישיבת בני עקיבא הדרום ברחובות


תלמידי ישיבת בני עקיבא הדרום ברחובות הצטיינו במעשי חסד כאשר יצאו להתנדב באריזת סלי מזון למשפחות נזקקות לקראת חג הפסח. ההתנדבות נמשכה שלושה ימים, ובמהלכה התלמידים ארזו בחריצות ובמקצועיות מאות חבילות מזון, תוך כדי שהם מתמודדים עם תנאי מזג אוויר קשים של קור וגשם.

הפרויקט זכה לתמיכה ולשיתוף פעולה מצד מוסדות וארגונים שונים, בהם רשת סופרמרקטים יוחננוף, עיריית רחובות, מרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא והמכינה הקדם צבאית שובו אחים בשביל ישראל.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • יישר כח לנוער המצויין שלנו, תמשיכו כך התנדבות היא אחד מהדברים שנותנים לנו סיפוק אדיר, נתינה היא קבלה.
  הגב 12.04.24 20:05
 • כל הכבוד לתלמידים ולצוות
  הגב 13.04.24 22:04
 • אורח

מתכון מיוחד לפסח: פסטה פנה בולונז ללא גלוטן וכשר לפסח מאת השף ארז סנה

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום: צילום יחצ


לקראת חג הפסח, השף ארז סנה מציע מתכון מיוחד לפסטה פנה בולונז ללא גלוטן וכשר לפסח, המתאים לכל המשפחה וגם לצליאקים. המתכון הפשוט להכנה מגיע בעקבות השקת הפסטה החדשה של ברילה, ללא גלוטן.

מצרכים:

 • 2 כפות שמן זית
 • צנצנת רוטב בסיס לבולונז כשר לפסח מבית ברילה
 • חבילת פנה כשל"פ מבית ברילה
 • כף וחצי רסק עגבניות
 • 400 גרם בשר טחון
 • חצי כפית מלח
 • חצי כפית פלפל שחור
 • חצי כפית פפריקה
 • חצי כפית אורגנו
 • שלושת רבע כוס מים/ציר עוף/בקר

אופן ההכנה:

 1. בשמן הזית משחימים את הבשר ומבשלים עד שאין נוזלים. מוסיפים את רסק העגבניות ומערבבים פנימה.
 2. מוסיפים את צנצנת הרוטב של ברילה, את המים (שנעזר בהם בשביל להגיע לשאריות הרוטב בצנצנת) ותבלינים.
 3. מערבבים את הכל ומבשלים יחדיו כ30-40 דקות על אש נמוכה עם מכסה סגור (ב10 דקות האחרונות אפשר לפתוח בשביל לאדות אם נוזלי מידי).
 4. בזמן שהרוטב מתבשל מכינים את הפסטה פנה כשרה לפסח לפי ההוראות על האריזה (אם רוצים המון רוטב יחסית לפסטה אז להשתמש בשני שליש חבילה או אפילו חצי חבילה).
 5. לאחר בישול הרוטב טועמים ומתקנים תיבול מבחינת מלח, פלפל וסוכר אם צריך.
 6. מקפיצים את הפסטה לאחר הבישול עם הרוטב ומעט ממי הבישול של הפסטה, להגיש עם עוד רוטב מלמעלה ופטרוזיליה קצוצה.

לפרטים נוספים ניתן לפנות אל ענת דאוס בטלפון 0545716111 או במספר 036360007.קרדיט תמונה: צילום יחצהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מרמורק ניצחה, שעריים תיקו

מערכת האתר | | תגובות: 0


מרמורק מציגה ניצחון שני רצוף ומביסה את הפועל אשדד בתוצאה 4 - 1

כבשו למרמורק: אביב אוזון, נאור כהן וצמד של רון אשכנזי

מרמורק עדיין אחרונה בטבלה

שעריים יצאה למשחק חוץ נגד מודיעין וסיימה בתיקו 1 - 1

שעריים במקום 13
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
24.01.24 17:11
צדיקי הדור מגיני סילמן זסטרוק הבנו הכל בגלל המערך ואתם צדיקי הדור
אורח
26.01.24 19:15
נראה שאתה במהלך אירוע מוחי, גש להיבדק.
אורח
24.03.24 10:35
מציע עזרה פסיכיאטרית
אורח
24.01.24 17:09
בודאי כל כותבי ההערות לגבי גב סילמן צדיקי הדורו
אורח
14.01.24 09:58
אני שוכרת דירת 3.5 חדרים בשכונת רמז, ..... מחפשת 3 חדרים קרקע
אורח
12.01.24 14:23
ממש כך עושקי ורמאים ומפילים לא פעם את הקונים בפח. קרה גם עם מוכרים שהם הפילו בפח ומשחה עם ילדים נשארה ללא קורת גג. מידיעה אישית. צריך להיזהר ממתווכים כולם חמדנים.
אורח
10.12.23 10:11
לכל התושבים שמוכרים ,,,ולמתעניינים אין רצון לאף קונה לשלם למתווך 2% עמלה!!!!!!!!!!!!!! שוד לאור היום ! 0.5 עד 1 סביר מעבר לכך שוד !!!!!!!!!!!!! עדיף לפרסם ללא תיווך , היענות תהיה אטרקטיבית יותר !!!!!! מתווכים עושקים רדו מהעץ !!!! אין טרף קל יותר !!!!!!!
אורח
10.12.23 10:12
ואו כמה נכון וצודק אתה !!!!!!!!!!!!!
אורח
11.12.23 23:23
לך לקנות דירה ללא הליווי של מתווך מוסמך ומומחה, ואחרי זה תראה שתיפול בידים של המוכר אין מישהו שיגשר ביניכם לא תצליח להגיע לעו’’ד טוב וליועצי משכנתאות טובים וכ’’כ הרבה דברים שמתווך טוב יכול לעזור לך ולייעץ לך, לסיכום מתווך טוב יודע להביא לך מחיר יותר טוב שישתלם ה2% שלו פי 2 לפחות וכל מיני בלתמי’’ם שקורא בכל עיסקה שאף אחד לא יכול לפתור, אני חושב ש2% למתווך זה קצת די זול לעומת העבודה הקשה 😉
אורח
12.01.24 14:26
"לא תצליח להגיע לעו"ד טוב" איזו בדיחה כך אתם תופסים ברשת שלכם את הקונה האומלל מכל הכיוונים עו"ד שמשתף איתכם פעולה והוא לא לטובת הלקוח. העיקר לעשוק את הקונה מכל הכיוונים. בושה וחרפה.
אורח
14.01.24 09:10
אכן הם חושבים על עצמם בלבד
אורח
07.02.24 20:58
צודק זה ממש כך נפלתי בפח בגלל מתווך והעו"ד שמשתפים פעולה. נשארתי ללא בית וללא כסף
אורח
07.02.24 20:57
מוסמך לסובב את הקונה והמוכר כדי להשיג את הרווח המופקע שלו. שום גישור ושום עזרה בלוף אחד גדול .גזלנים. משפחה נשארה חסרת דיור בגלל מתווך .....ממש גזל לאור יול
אורח
09.11.23 05:43
דירת 4 חד על קומה שלמה ענקית. צד דרומי לגן העיר צד צפוני למדרחוב. משופצת ללא מעלית טל 0524035553
אורח
07.11.23 18:48
להשכרה 5 חד, מעלית ,קומה ד, מזגן מרכזי ,מרפסת שמש, דוד"ש,ממ"ד.בתיה מקוב 0509454686
אורח
19.10.23 12:55
להשכרה. ללא תיווך 5חדרים 100 מ״ר, בשיכון המזרח. יש מקלט. קומה ראשונה מתוך 3 קומות,ללא מעלית. כניסה מיידית. טלפון 0536280767


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
10.02.24 13:59
להשכרה בראשלצ ברח' כצנלסון 3 חדרים ממוזגת יש דוד שמש. 3 כיווני אויר קומה שניה 0528225240
אורח
07.01.24 23:13
להשכרה דירת סטודיו 2 חדרים+ מרפסת מקורה 20 מטר בבני עייש כולל מקרר, מכונת כביסה, ארון בגדים מחודש פברואר. מחיר 3000 שח. טל.054-4787102
אורח
05.11.23 10:48
דרוש דירת גן / פנטהאוז להשכרה בניין בוטיק בלבד לפרטים 050-526-7403 יגאל
אורח
28.10.23 21:28
דרושה דירה להשכרה ברחובות. רצוי דירה מחולקת לשניי שותפים דתיים.
אורח
21.10.23 10:00
להשכרה דירה בבת ים ללא תיווך . 2 חדרים 64 מטר . דירה שעברה שיפוץ מסיבי הכול חדש בדירה כולל מטבח , רצפה אמבטיה שירותים פשוט הכול הכול חדש .052-5302222
אורח
19.10.23 12:57
להשכרה. ללא תיווך 5חדרים 100 מ״ר, בשיכון המזרח. יש מקלט. קומה ראשונה מתוך 3 קומות,ללא מעלית. כניסה מיידית. טלפון 0536280767. 5000 ש״ח.
אורח
13.12.22 16:51
להשכרה
אורח
21.05.23 21:38
על מה מדובר
אורח
21.05.23 21:41
על מה מדובר בנס ציונה
הצג תגובות נוספות
אורח
21.11.22 09:46
.


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
01.03.24 07:59
יונדאי I10 inspire למכירה, נמכר עקב קבלת רכב מהעבודה. עליה לכביש אוקטובר 20. אחרי טיפול, טסט, החלפת מצבר לחדש. רכב מאובזר מאוד עם מערכת מולטימדיה מובנת, אנדרואיד אוטו, מערכת התראה ובלימה לפני התנגשות, מצלמת רווס וחיישנים התראה.גמיש במחיר, לפרטים לירן 0526293270
אורח
05.11.23 10:49
סקודה למכירה 050-526-7403
אורח
02.10.23 15:41
הונדה סיוויק 1997 קמ 426761 סנורוף אוטו של ערסים עם כל התוספות של ערסים
אורח
15.02.24 15:33
כולל הגה?
אורח
07.09.23 20:33
רכב
אורח
23.06.23 11:05
היוןש מכיתה ו1
אורח
28.05.23 13:26
למכירה טויוטה קורולה היברידית 2019 52000 קמ יד 2 מצב מעולה, חסכונית, מחירון 0545555299
אורח
20.06.23 15:18
כמה עולה החלפת סוללה?
אורח
05.10.23 10:03
זה סוד שמור.
אורח
21.10.23 11:09
כנראה יותר ממחיר הרכב עצמו.חחח. רכב טוב.
אורח
17.12.22 12:54
שברולט אופטרה 2008, מצב מעולה, 0525268687
אורח
15.12.22 15:15
למכיה קיה פיקנטו 2018 חדשה. גיר אוטומטי עם טסט לשנה. 0528882882
אורח
29.05.23 12:06
עזוב א6ותך שטויות אחי זה סתם


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
11.03.24 14:50
משכרים דירה בנרקיס ראשון ירושלים 125 קומה3 דירה 14
אורח
27.02.24 20:18
השמת כוח אדם גרייאטרי https://lp.vp4.me/tm8s
אורח
08.01.24 23:58
מעוניין לתת שירותי דואר שליחויות חבילות ,מכתבים תשלומים הייתי סוכן דואר בסוכנות מנוחה ונחלה 18 בית הרופאים. ורוזה מקס 052-9289333 מקס
אורח
08.01.24 23:57
מעוניין לתת שירותי דואר שליחויות חבילות ,מכתבים תשלומים הייתי סוכן דואר בסוכנות מנוחה ונחלה 18 בית הרופאים. ורוזה מקס
אורח
28.12.23 16:00
מסיעי עמק איילון מחפשים דחוף נהגי אוטובוס נהגי מונית נהגי אוטובוס זעיר משכורת גבוהה בונוס למצטרפים חדשים.אילן: 053-7663673 בת שבע : 054-6766610 בת אל: 050-3209061
אורח
24.12.23 10:16
למכירה סוברו פורסטר אוסקה 2018 במצב מצוין 98000 ק"מ. יד ראשונה. נהג יחיד, 4 צמיגים חדשים. בטריה חדשה. גמישות במחיר 054-8820054 לא בשבת
אורח
23.09.23 20:23
עוסים ? אחיות ? גרונטולוגים ? מרפאים בעיסוק ? רוצים לעבוד בבוקר בלבד ? עם הגיל השלישי ? מיצוי זכויות - לא טיפול ! הדרכה מלאה ! רכב חברה ! ותנאים מצויינים ? נשמח לקוח ! משרה 1000 Jobs@nathan.co.il חברת נתן .
אורח
21.09.23 07:08
שיעורים פרטיים במתמטיקה, תכנות ואנגלית ממהנדס עם נסיון רב 0545765747 אילן


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל