הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

נפתחה קבוצת וואטסאפ למחפשי דירות ברחובות! 

בכתבה לינק הצטרפות לקבוצה למחפשי דירות ברחובות
"פייק בחירות"! בקבוצת וואטסאפ הופצה ידיעה שיקרית לפיה מפלגת "רחובות חופשית" בראשות איטל בציר אלשיך חברה יחד עם מפלגת ש"ס וחב"ד לתמיכה במתן דיל. איטל שלחה מכתב התראה למנהל הקבוצה לפני הגשת עתירה לוועדת הבחירות
בחירות 2024! מתן דיל נפגש עם ראשי קבוצות הספורט ברחובות ופרש בפניהם את חזון הספורט שלו ואת תכניותיו לקידום הספורט הרחובותי כחלק מאג'נדה ברורה לפיה ספורט = חינוך והתחייב על הגדלת התמיכות לספורט עד לכדי אחוז אחד מהתקציב העירוני

תושבי רחובות רס"ם ליאור קליקר, רס"ן א', רס"ל א' נבחרו למצטייני הרמטכ"ל ליום העצמאות ה75 לישראל

רס"ן א' מספר כי אחת החוויות המשמעותיות שחווה בשירותו הצבאי הייתה לפקד על חייל בעל מוגבלות. הוא הרגיש מחויב לוודא כי הוא מצליח כמו כולם וכי הוא מרגיש שרואים אותו. לבסוף, אותו חייל הפך להיות מצטיין נשיא.

מערכת האתר | | תגובות: 3


טקס מצטייני הרמטכ"ל, רא"ל הרצי הלוי מתקיים היום שלישי ה28.03.23 לכבוד יום העצמאות ה75. בין המצטיינים נבחרו רס"ם ליאור קליקר, רס"ן א', רס"ל א' מרחובות.


רס"ם ליאור קליקר


רס"ם ליאור קליקר, רמ"ד מערכות מבצעיות בבה"ד 7 וקריית ההדרכה, בן 39 מרחובות, נשוי ואב לשניים. ליאור התגייס בשנת 2001, עשה עתודה (י"ג י"ד) והתגייס שוב ב2003 לקורס יסוד בבה"ד 7 וקורסים נוספים, ליאור השתחרר באפריל 2006 וחזר לקבע באוגוסט 2006 משם עשה מספר תפקידים מגוונים כגון ראש צוות, ראש מדור ובשבע שנים האחרונות הקים את המדור שלו מאפס. ליאור לוקח חלק משמעותי בירידת בה"ד 7 לנגב, זהו אירוע משמעותי שמלווה אותו בשירות. ליאור מרגיש מוערך מאוד מדי יום, ושמח על איחוד שני המקומות הרחוקים (בה"ד 7 גדעונים וקריית ההדרכה).רס"ן א'


נשוי עם ילדה ומתגורר ברחובות. התחיל את שירותו במערך ההגנה האווירית, שירת במספר תפקידים מודיעיניים במטה חיל האוויר והיה קצין המודיעין של יחידה מיוחדת. א' מספר כי אחת החוויות המשמעותיות שחווה בשירותו הצבאי הייתה לפקד על חייל בעל מוגבלות. הוא הרגיש מחויב לוודא כי הוא מצליח כמו כולם וכי הוא מרגיש שרואים אותו. לבסוף, אותו חייל הפך להיות מצטיין נשיא.

רס"ן א' מרגיש שהוא קיבל הצטיינות בזכות העשייה שלו ושל פקודיו ובעיקר בגלל שהוא מאמין שלא צריך לעשות רק מה שמבקשים ממך – ותמיד צריך לחשוב ולעשות מעבר. כשהודיעו לו שהוא מצטיין, הוא מספר כי שמח במיוחד בשביל משפחתו ופקודיו.רס"ל א'


נהג רכב מוביל בגדוד 136, בן 29 מרחובות. א' התגייס בשנת 2013,עבר טירונות וקורס בבה"ד 6, וכל שירותו הסדיר היה בחיל האוויר. החל ממרץ 2016 נמצא א' בתפקידו הנוכחי. א' מספר שמבצע "צוק איתן" זכור לו מאוד משירותו, ומאז שעבר להגנ"א, הוא תומך בכיפת ברזל – בכל מבצע. בתפקידו הוא נהג, אבל בשנים האחרונות הוא עושה מעל ומעבר בכל הקשור להובלות חיצוניות, ניהול תקציבים ודיונים ותוכניות רכב. "מתרגש מאוד מקבל ההצטיינות, זהו כבוד גדול עבורי".
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • רמטכל שנתן יד לסרבנות בושה בושה בושה
  הגב 29.03.23 17:03
 • נשוי עם ילדה ??, לא ברור המשפט הזה.
  הגב 29.03.23 21:35
 • כל הכבוד לחיילים בהצלחה בהמשך הדרך רק בריאות וחג שמח
  הגב 30.03.23 12:58
 • אורח

"פייק בחירות"! בקבוצת וואטסאפ הופצה ידיעה שיקרית לפיה מפלגת "רחובות חופשית" בראשות איטל בציר אלשיך חברה יחד עם מפלגת ש"ס וחב"ד לתמיכה במתן דיל. איטל שלחה מכתב התראה למנהל הקבוצה לפני הגשת עתירה לוועדת הבחירות

מערכת האתר | | תגובות: 0


ברחובות קיימת קבוצת וואטסאפ העוסקת בנושאי הבחירות ברחובות.

שלשום הופצה בקבוצה ידיעה לטענת איטל בציר אלשיך ידיעה שיקרית לפיה שכביכול רשימת ״רחובות חופשית ומאוחדת״ חברה לרשימת חב״ד ולרשימה של מתן דיל ועל מגעים שקיימים בין הצדדים ואף לטענת מפיצי הידיעה המפלגה הגיעה לסיכומים מול מתן דיל

על סמכויות ותפקידים מול מתן דיל.

לטענת איטל בציר אלשיך מדובר בהודעה שקרית ומשוללת כל בסיס, אשר ברור כי נכתבה והופצה על ידי בעל עניין בבחירות ואשר מעוניין לפגוע במרשיי ולנסות לטעון כי הם אינם ליברלים, בעת שהם אלו אשר נושאים את לפיד הליברליות והשוויון בעיר רחובות״

בעקבות ההודעה נשלח מכתב התראה למנהלי הקבוצה ולחברות התקשורת לחשוף מי עומד מאחורי הפצת הידיעה השיקרית

ובמידה ולא יפעלו כך תפעל מפלגת "רחובות חופשית" בהגשת עתירה לוועדת הבחירות והמפלגה שומרת לעצמה את הזכות גם להגיש תביעת לשון הרעשוקי קרומר:

״אין ולא היה לנו שום הסכם עם אף מועמד לראשות עיר לא מתחת לראדאר, לא מעל הראדאר ולא מצדדיו. כל מי שבוחר להפיץ זאת, הוא בעל אינטרס ומשקר במצח נחושה. לא פעלנו אקטיבית בשום דרך,. מציע שיפסיקו לעסוק בשטויות ויותר בעשייה ״.


לדברי ח״מ איטל בציר אלשיך:

״אני מאמינה שהציבור חכם ומבין שאין דבר רחוק יותר מהאמת, ומדובר בניסיון עלוב לצבוע את הסיעה הכי ליברלית בעיר כלא ליברלית. מובן מאליו שהעשייה שלנו משך השנים מעוררת לחץ בקרב מי מהמועמדים. מדובר בהכפשה ודברי שקר ובלע. מה הם יכולים לומר כנגד העובדות? הם הרי לא יכולים לטעון טיעונים שמכרנו את השטחים הירוקים ואיכות החיים לטובת בנייה בלתי שפויה – כי הרי ידוע שנלחמנו על כך, הם לא יכולים לטעון שלא היינו היחידים לשמור על הקופה הציבורית – כי הכל מופיע בפרוטוקלים, ובטח לא יכולים לשכוח שאנחנו היינו הראשונים לפתוח את העיר לתחבורה ציבורית בסופ״שׁ. ליברליות וחופש זה אנחנו, והדבר ידוע לכולם. אבל במקום לעסוק בעשייה, מי שאין לו מה להציע עסוק בלתקוף. הציבור חכם והציבור ישפוט״.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

בחירות 2024! מתן דיל נפגש עם ראשי קבוצות הספורט ברחובות ופרש בפניהם את חזון הספורט שלו ואת תכניותיו לקידום הספורט הרחובותי כחלק מאג'נדה ברורה לפיה ספורט = חינוך והתחייב על הגדלת התמיכות לספורט עד לכדי אחוז אחד מהתקציב העירוני

מערכת האתר | | תגובות: 1


המועמד לראשות העיר, עו"ד מתן דיל, אשר פעל לאורך השנים למען העצמתו וחיזוקו של הספורט הרחובותי, הן העממי והן המקצועי, נפגש עם ראשי אגודות הספורט העירוניות ופרש בפניהם את חזון הספורט שלו ואת תכניותיו לקידום הספורט הרחובותי כחלק מאג'נדה ברורה לפיה ספורט = חינוך, והשקעה בספורט, מעבר לחינוך לאורח חיים בריא, יוצרת פלטפורמות חינוכיות וערכיות עבור הילדים ובני הנוער.זה מכבר, פורסם כי דיל זכה לתמיכתו של נאור גלילי, יו"ר מכבי ישראל, אשר נתן בו את אמונו במרוץ לראשות העיר. לאחרונה פרש דיל את החזון הספורטיבי שלו בפני אגודות הספורט העירוניות ובין היתר נפגש עם רון וורוטיצקי, יו"ר המנהלת של הליגה הלאומית לכדורסל, דן בוטוין, מכבי רחובות בכדורסל, עומר זייגרמן, יו"ר מכבי עירוני רחובות בכדוריד, ומנהל הקבוצה מוטי ולוסקו וכן עם מני סוויסה, יו"ר מכבי שעריים, ותמיר חופי, יו"ר הפועל מרמורק ומכבי רחובות בכדורגל, והביע בניהם את חזונו והתחייב על הגדלת התמיכות לספורט עד לכדי אחוז אחד מהתקציב העירוני וכן הצהיר על כוונתו להשקיע בתשתיות ובמתקני ספורט ראויים ולקידום הספורט לאוכלוסיות מיוחדות.


רון וורוטיצקי, יו"ר המנהלת של הליגה הלאומית לכדורסל: "כמי ששימש בתפקיד יו"ר מכבי רחובות למעלה מעשור, טיפח עשרות שחקנים מגיל הילדים ועד הבוגרים, וכיום משמש כיו"ר מנהלת ליגה לאומית בכדורסל, אני מכיר מקרוב את תמיכתו ופועלו של מתן דיל לקידום הספורט בעיר רחובות ומצפה לראות את תכניותיו בתחום הספורט מתממשות ומחזירות את רחובות למפת הספורט הארצית."


נאור גלילי: "אני תומך במתן דיל ומאמין בו כאדם המתאים ביותר לראשות העיר, בשל היותו ערכי, מקצועי וישר, אשר מבין את חשיבות ההשקעה בספורט, הן בתשתיות והן בהון האנושי, החל מספורט חובבני וכלה בספורט המקצועי. אני מאמין שיחד עם מתן נוכל להוביל את הספורט ברחובות להישגים אדירים, חדשים, נפעל יחד כתף אל כתף, נשקיע בתשתיות ספורט ונוביל את רחובות למקום טוב יותר."


מתן דיל: "אני מאמין גדול בספורט ועוד יותר מאמין כי ספורט = חינוך. הבחירה להשקיע באגודות הספורט מגיעה מתוך האמונה כי כשאגודות הספורט השונות יגיעו להישגים משמעותיים ארציים, בני הנוער ירצו לקחת בהן חלק, ייכנסו למסגרות העירוניות הללו בשמחה וכך נייצר בהכרח חברה טובה יותר."
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • מתן תותח. איש ישר ומקצוען. יאללה רוצים אותך כבר ראש עיר עוד 6 ימים!!!
  הגב 21.02.24 23:22
 • אורח

הפתעה מרגשת לאמיתי כהן! אורי ליבי תושב רחובות הנמצא מהיום הראשון במילואים בלב הקרבות בעזה, הוזמן להיות בין הראשונים מהלוחמים בעזה להצביע וחשף כי הצביע עבור אמיתי כהן... אורי ליבי הוא נכדו של שאול ליבי, חבר מועצת העיר לשעבר ובנו של אוהד ליבי מבכירי "אמונה"

מערכת האתר | | תגובות: 7


מה ריגש את סגן ראש העיר רחובות אמיתי כהן?

הבוקר קיבל סגן ראש העיר אמיתי כהן הודעה מרגשת מאורי ליבי סמל מחלקה בפלוגת החוד של חטיבת הנחל שמהיום הראשון הוקפץ בצו 8 ללחימה מעזה ועד היום.

אורי וחבריו יצאו מעזה, לקלפי הצבאי והיו בין הראשונים בצה"ל להצביע.

וחשף את פתק ההצבעה עבור רשימת "טב" הבית של כולנו בראשות אמיתי כהן

הפלוגה של אורי ביצעה בחודשים האחרונים תמרונים רבים בגאבלייה , שאטי , דראג תופאח והרגה מאות מחבלים. במהלך הקרבות נהרג המ"פ הנערץ על אורי, שי שמריז ונפצעו לוחמים מהמחלקה שלו.

אורי החליף לתקופה קצרה את מפקד המחלקה עקב פציעתו במלחמה וכיום מחלקתו תופסת את פרוזדור נצרים שנמצא בין דרום לצפון עזה.

אורי ליבי הוא נכדו של שאול ליבי, חבר מועצת העיר לשעבר ומוותיקי העיר רחובות ובנו של אוהד ליבי מבכירי "אמונה" – תנועת האישה הדתית לאומית
התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • גיבור ישראל.
  הגב 21.02.24 19:33
 • שירבו הפתקים טב
  הגב 21.02.24 19:37
 • שאני רואה שאלה החיילים שלנו אין ספק שאנחנו ננצח בגדול גיבור ישראל כל הכבוד למשפחת ליבי שגידלה כאלה לוחמים
  הגב 21.02.24 19:39
 • אורי התותח לוחם אמיתי, בהצלחה לאמיתי הגבר
  הגב 21.02.24 19:39
 • יישר כח למשפחת ליבי ובהצלחה לאמיתי כהן בבחירות הקרובות
  הגב 21.02.24 19:57
 • אורי התותח ה' ישמור אותך אוהבים אותך והמון הצלחה לאמיתי כהן
  הגב 21.02.24 19:58
 • בעז״ה הקול האחרון לאמיתי כהן
  הגב 21.02.24 22:18
 • אורח

מחר חמישי 22/2 ייחסם בשעות הלילה חלק מציר שמשון צור ברחובות לצורך פרויקט סלילת דרך חדשה שתאפשר חיבור מהיר בין מערב העיר למרכזה ולרחוב הרצל, וממשיכה לשכונות מרמורק ורחובות החדשה.

מערכת האתר | | תגובות: 0


מחר, יום חמישי ה-22 בפברואר, יתקיימו עבודות לילה בציר שמשון צור בעיר רחובות, במקטע הרחובות שלום עותמי-חזית הדרום, החל מהשעה 21:00 ועד לשעה 5:00 בבוקר. החברה לפיתוח רחובות מבצעת פרויקט סלילת דרך חדשה שתאפשר חיבור מהיר בין מערב העיר למרכזה ולרחוב הרצל, וממשיכה לשכונות מרמורק ורחובות החדשה.

במהלך העבודות ייחסם לתנועה משני הכיוונים ציר התנועה ברחוב שמשון צור, והנהגים מתבקשים לנסוע בדרכים חלופיות. העירייה מזכירה לתושבים כי המוקד העירוני 106 פעיל 24 שעות ביממה, וניתן ליצור קשר דרך וואטסאפ במספר 050-8806106 או טלפון קווי במספר 08-939-2106.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הקהילה היהודית במיניאפוליס תרמה שני רכבי הצלה לאיחוד הצלה רחובות

מערכת האתר | | תגובות: 0


הקהילה היהודית הגדולה ביותר במינסוטה, ארה"ב, הפדרציה היהודית במיניאפוליס, התאומה של העיר רחובות במסגרת שותפות "ביחד" עם הסוכנות היהודית, תרמה שני רכבים מצילי חיים לעיר רחובות. עם פרוץ מלחמת חרבות ברזל, הקהילה גייסה כספים והפדרציה העבירה את התרומה לרכישת הרכבים.

אמבולנס 52 של ארגון איחוד הצלה כבר מעניק מענה ברחובות כחודשיים, מפנה עשרות חולים לבית החולים מדי שבוע ללא עלות ובהתנדבות מלאה. מתנדבים מפעילים אותו לטובת התושבים בעיר בהתנדבות מלאה. בנוסף, רכב מבצעי נוסף יחל לתת מענה לקריאות חירום בעיר בימים הקרובים.

הערב נערך טקס חגיגי עם נציגי התורמים - משלחת סולידריות מהקהילה התאומה, בראשות מנכ"ל הפדרציה ועם עיריית רחובות ונציגי איחוד הצלה, בראשות המנכ"ל אלי פולק. בטקס נערך מעמד הסרת הלוט מעל שני הרכבים וגזירת הסרט.

ראש העיר רחובות, רחמים מלול, הביע הוקרה: "אנו מודים לכם על האכפתיות שלכם בעת הזו. מאז תחילת המלחמה יצרתם איתנו קשר ושאלתם במה אפשר לעזור. זה מאוד משמעותי בשבילנו והחברות והאחווה האמיצה בין שתי הקהילות תמשיך ותשגשג. יש פרוייקטים רבים בעיר שמקורם בשותפות הפוריה הזו, וזה אחד מהם."
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

כמעט נרצח בפיגוע! המחבלים שביצעו את הפיגוע הכפול ברעננה תכננו לרצוח את סגן אלוף אביחי אדרעי דובר צה"ל בערבית ותושב רחובות לאחר שזיהו אותו אוכל במסעדה

מערכת האתר | | תגובות: 0היחידה המרכזית של משטרת ישראל במחוז מרכז והשב"כ פענחה את תיק הפיגוע הקטלני ברעננה, במסגרתו 2 מחבלים דרסו למוות תושבת העיר, פצעו נוספים ותכננו לרצוח קצין צה"ל בכיר בתפקיד רגיש. בתום החקירה ובהתאם לממצאיה הוגשה הצהרת תובע נגד 2 המחבלים


שוטרי תחנת כפר סבא פתחו בסריקות בתאריך 15.1.24 עם קבלת דיווח בדבר רכב שדרס הולכי רגל ברחוב החרושת ברעננה, כאשר עם התפתחות האירוע עלה כי מדובר באירוע פח"ע משולב, רב זירתי במעורבות 2 מחבלים.


עפ"י ממצאי החקירה עלה, כי 2 המחבלים עבדו במכון שטיפה בעיר, לקחו 2 כלי רכב שהושארו במכון והחלו במסע הרצח, כאשר המחבל הראשון דרס תחילה הולך רגל סמוך לאי תנועה ובהמשך שדד רכב נוסף מנהגת שנמלטה ממנו, תוך שהוא ממשיך ודורס הולכי רגל ונמלט אל מקום מסתור סמוך למקום עבודתו, שם נעצר בהמשך.


במקביל, המחבל השני יצא ברכב גנוב ממכון השטיפה ברחוב החרושת לכיוון רחוב אחוזה, דרס קבוצת אזרחים שעמדה בתחנת אוטובוס ורצח אחת מהן ולאחר מכן נמלט מהמקום, כאשר אזרח שהיה עד לפיגוע הזעיק שוטרים שעצרו את החשוד בתום מרדף.


כאמור, 2 המחבלים נעצרו לחקירה ביחידה המרכזית במחוז מרכז, במסגרתה עלה כי מספר חודשים לפני הפיגוע, אחד מהמחבלים זיהה הבחין בסא״ל אביחי אדרעי דובר צה"ל בערבית ותושב רחובות אוכל במסעדה ברעננה ותיצפת עליו, מאחר ולא היה לו נשק או סכין לא פגע בו לאחר מכן הצטייד בסכין וחיפש אחר אדרעי לאחר שלא מצא אותו החליט לוותר לפגוע באדרעי, והחליט לבצע את הפיגוע על רקע הפגיעה באל אקצה הרג ילדים פלסטינים והמלחמה בעזה.


מעצרם של 2 המחבלים הוארך בהתאם לצורכי החקירה והשבוע הוגשה נגדם הצהרת תובע בגין המיוחס להם ובימים הקרובים יוגש כתב אישום עי פרקליטות מחוז מרכז.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ערב עיון לכבוד שלוש נשות חסד: מאיה רוזנברג, ישע סמפטר ואסיה גלטמן, על תרומתן לקהילת התימנים בשכונות שעריים ומרמורק במרכז מורשת יהדות תימן ברחובות - 5 במרץ 2023, הכניסה ללא עלות עם הרשמה מראש

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז מורשת יהדות תימן


במרכז מורשת יהדות תימן וקהילות ישראל ברחובות יתקיים ערב עיון לכבוד יום האישה הבינלאומי. במהלך הערב יוקרו תודה לשלוש נשות חסד: מאיה רוזנברג, ישע סמפטר ואסיה גלטמן, על תרומתן לקהילת התימנים בשכונות שעריים ומרמורק. המשתתפים ייהנו מהרצאות של מרצים שונים שיאירו אור על פועלן של אותן נשים נפלאות.

האירוע יתקיים ביום שלישי, ה-5 במרץ 2023, בשעה 18:30, במרכז מורשת יהדות תימן וקהילות ישראל, הנמצא ברחוב אברבנאל 7, רחובות. הכניסה ללא עלות, אך יש להירשם מראש דרך האתר. מספר המקומות מוגבל.

למידע נוסף והרשמה: did.li/ozpIw
לפרטים נוספים ניתן להתקשר: 073-3946150
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

החלה הבנייה בקריית משה! חברת אפרידר ואלמוגים החלו בבניית 437 יח"ד שיוקמו בקריית משה במסגרת הסכם הגג שנחתם עם עיריית רחובות

מערכת האתר | | תגובות: 8
סרטון הנחת אבן הפינה:


היסטוריה בקרית משה: מתחילים בבניה במסגרת הסכם הגג בעיר רחובות

בטקס חגיגי להנחת אבן פינה לבניין ראשון שנערך היום בקרית משה ציינו אבן דרך היסטורית בשכונת קריית משה ובעיר בכלל: תחילת הבניה של היזם הראשון במסגרת הסכם הגג שעליו חתמה עיריית רחובות

חברת אפרידר בונה כאן את פרויקט GINOT אפרידר – 126 יחידות הדיור הראשונות מתוך 2300 יחידות דיור שכבר שווקו בשכונה על קרקע מדינה. גם חברת אלמוגים החלה בבנייה של פרויקט "שמיים וארץ" הכולל חמישה בניינים בהיקף של 311 יח"ד, גני ילדים מועדון קהילתי.

חברת אפרידר מתחילה בימים אלה את העבודות על הקמת שלושה בנייני מגורים ראשונים במסגרת הסכם הגג הראשון מסוגו בישראל. החברה בונה 126 יחידות דיור ראשונות מתוך 2300 יחידות ששווקו על ידי המדינה על קרקע שלה. היות ומדובר בקרקע מדינה ולא בקרקע של הדיירים לא מדובר בבנייה במסגרת פינוי בינוי אלא בבנייה חדשה לגמרי שצפויה להסתיים בתוך שנים ספורות.

הפרויקט הראשון, GINOT אפרידר נבנה על ידי חברת אפרידר, ובו 126 יחידות דיור שנמכרות בשוק החופשי, בהן דירות 3-5 חדרים ודירות גן. הפרויקט כולל גם הקמה של שני גני ילדים לרווחת התושבים.

ניתן לצפות בכל פרטי הפרויקט וכן בהדמיית הפרויקט בקישור > https://afridar.rehovot.mooz360.co.il/, קרדיט הדמיות: studioy.


גם חברת אלמוגים החלה את העבודות להקמת חמישה בניינים בקרקע מדינה בהיקף כולל של 311 יח"ד. הבניינים מכילים בין 6 ל21 קומות וכוללים חזית מסחרית, מועדון נוער ושני גני ילדים לרווחת התושבים. לקראת הפרויקט התקיימה בשיתוף עיריית רחובות פגישה על הקמת הבניינים כך שיצרו מרחב משותף לדיירים, ויחבר באופן מיטבי את המתחם לשכונה.

ניתן לצפות בכל פרטי הפרויקט וכן בהדמיות בקישור > https://almogim.co.il/project/almogim-rehovot/


יזמים נוספים מתחילים בימים אלה לבנות את יחידות הדיור הנוספות שנבנות על קרקע מדינה, ובסה"כ בשבועות הקרובים תחל בנייתן של כ500 יחידות דיור .

במקביל, עיריית רחובות והחברה לפיתוח רחובות ממשיכות במרץ בעבודות לפיתוח תשתיות שישרתו את השכונה המחודשת ואת הפרויקטים החדשים: פרויקט הקמת תשתיות ניקוז שיעצור את ההצפות בשכונה ויתאים לשכונה המחודשת. וכן פרוייקטים של תשתיות תחבורתיות נאותות הן לתושבים והן לאיזורי התעסוקה הישנים והחדשים. הבניינים החדשים יזכו לנגישות מיטבית עם סיום העבודות על הצומת החדשה שתחבר את כביש 411 לשכונה דרך רחוב ששת הימים. עבודות אלו צפויות להסתיים עד אמצע שנת 2024. בנוסף, במחצית השנייה של שנת 2024 יחלו העבודות על הקמת הפארק המרכזי של השכונה החדשה ועל הקמת קריית חינוך הכוללת בית ספר יסודי ומתחם גני ילדים במרחק הליכה מהפרויקטים למגורים.

לקראת סוף השנה יתחילו עבודות נוספות לחיבור צומת נוספת על כביש 411 , שתחבר את איזור התעשייה רכטמן ורחוב המפוח ישירות לכביש מרכזי זה. כמו כן, עיריית רחובות והלר ממשיכות לקדם את המכרז לבניית קריית החינוך החדשה והפארק המרכזי של השכונה, שייצאו לביצוע בחודשים הקרובים.

השיווקים בשכונת קריית משה לא נעצרים: רק בחודש האחרון שווקו בהצלחה עוד 313 יח"ד במודל "דירה בהנחה" על מנת לתת מענה לזוגות צעירים ומשפחות שירצו להגיע וליהנות מאיכות החיים שרחובות מציעה.

ראש העיר רחמים מלול:


"מהלך התחדשות בקרית משה הכולל בין היתר גנים, בתי ספר ופארקים, זהו מהלך משנה מציאות, לשכונה ולתושבים. זה היה קשה ולקח זמן ועוד יש לנו הרבה עבודה, אבל זו לא פחות ממהפכה בשכונה ואני שמח בשבילם ובשביל העיר כולה."


התפרסמו 8 תגובות לכתבה.
 • איך יגיעו לקריית משה? יעברו בדרך יבנה? 🤔
  הגב 21.02.24 16:08
 • מלול ראש עיר שמומחה בלבנות קטן וצפוף להמון אנשים, בלי שום התאמה לכבישים לפקקים לתשתיות לחניות. ראש עיר גרוע וצריך להחליף אותו דחוף. כל מה שמעניין אותו זה לעשות כמה שיותר דירות אבל על איכות החיים של אנשים, על זה הוא לא חושב.
  21.02.24 16:51
 • ב-27 בפברואר תהיינה בחירות לראשות העיר.....
  21.02.24 17:11
 • אבי בר, תפסיק למחוק הודעות שלי, תלונה נשלחה למבקר העירייה, גם אם האתר לא שייך לעירייה, חצוף.
  21.02.24 17:23
 • פרויקט שהיה כישלון גדול בעיר רחובות
  הגב 21.02.24 20:43
 • די לעשות סתם כותרות גדולות בשביל הבחירות אין שום קשר בין הפרויקט הנל לכל מה שקשור לפינוי בינוי בשכונה תתחילו לעבוד על מה שבאמת חשוב ולקדם את כל ההתרים והבינה לאוכלוסיה בשכונה ולא לתושבי חוץ שיכניסו כספי ארנונה לעיר
  הגב 21.02.24 22:24
 • כל בחירות יצאו בפרסום על פינוי ובינוי בשכונה אחרת
  הגב 21.02.24 22:45
 • אורח

בחירות 2024! כל הפרטים על הליך הבחירות לרשויות המקומיות איך מצביעים, היכן הקלפי שלי, הנפקת ת.ז ביום הבחירות ועוד

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 7


ביום שלישי 27.2 ייצאו לדרך הבחירות לרשויות המקומיות (הצבעות החיילים החלו כבר ב20.2.24). על פי נתוני משרד הפנים כיום יש בישראל כ7.2 מיליון בעלי זכות בחירה ב241 רשויות מקומיות. במערכת הבחירות מועסקים כ50 אלף בעלי תפקיד ועלותה מוערכת בכמיליארד שקלים.

בבחירות לרשויות המקומיות מתמודדים 24,910 מועמדים בכ4,500 רשימות. 801 מתמודדים על תפקיד ראש הרשות. 83 נשים מתמודדות על תפקיד ראשת הרשות לעומת 718 גברים.

במידה והבחירות לא יוכרעו בסיבוב הראשון יתקיימו בחירות סיבוב שני ביום ראשון 10.3.24. לאור מצב הלחימה והצבעות בצה"ל, בתי חולים וקלפיות מיוחדות עתידות להיות יותר מ400 אלף מעטפות כפולות פי 4 ממה שהיה בבחירות הקודמות. בעקבות כך ייתכן כי התוצאות הסופיות יתפרסמו רק לקראת סוף השבוע.


שעות פעילות הקלפיות

יום הבחירות יהיה מקום הקלפי פתוח להצבעה, ללא הפסקה, החל מהשעה שבע בבוקר (07:00) ועד השעה עשר בלילה (22:00).
אם הגיעה השעה לסגירת מקום הקלפי להצבעה ועדיין ישנם ממתינים בתור הסמוך לכניסה אנשים שהגיעו טרם השעה 22:00, הללו יוכנסו ויורשו להצביע.
בישובים קטנים בהם יש עד 350 בוחרים, הקלפיות יהיו פתוחות החל מהשעה שבע בבוקר (07:00) ועד השעה שמונה בערב (20:00).


בימים אלו נשלחו הודעות הבוחר אל התושבים עם מיקום הקלפי אליו הם שייכים. כמו כן ניתן לבדוק את המיקום באתר משרד הפנים

לאיתור הקלפי בה אתם רשומים

https://www.gov.il/apps/moin/bocharim/


הצבעות של אנשים עם מוגבלות

אדם, שמפאת מצבו הגופני מוגבל בניידות והקלפי שבה הוא רשום אינה מוגדרת כנגישה, רשאי להצביע בכל קלפי שנקבעה כקלפי נגישה מיוחדת ברשות, במעטפה חיצונית. הקלפיות הנגישות יקבעו באתרים אשר נבדקו ונמצאו נגישים לבוחר המוגבל פיזית בניידותו, הן בכלי רכב והן ברגל, לרבות שלטי הכוונה למקום הקלפי.

מיקומי הקלפיות הנגישות המיוחדות ברשויות יפורסמו באתר הרשות המקומית ובפורטל הבחירות של משרד הפנים.

לאיתור קלפי נגישה לבעלי המוגבלות https://www.gov.il/he/Departments/DynamicCollectors/accessible-polling?skip=0הצבעות בבתי חולים/בתי סוהר

קלפי למאושפזים בבית חולים/בתי סוהר תהיה פתוחה להצבעה משעה 08:00 ועד השעה 20:00.

קלפי המוצבת בבית חולים שמספר המיטות בו נמוך מ- 200 תהיה פתוחה להצבעה משעה 08:00 ועד השעה 16:00.


לפרטים על הצבעה בבתי חולים https://bchirot-muni.moin.gov.il/content/72

לפרטים על הצבעה בבתי סוהר https://bchirot-muni.moin.gov.il/content/73


הצבעה בבתי אבות

דיירים בבתי דיור מוגן או בבתי אבות , זכאים להצביע בבחירות לרשויות המקומיות, בקלפי מיוחדת המוצבת במוסד שבו הם נמצאים, בתחום הרשות בה הם רשומים בפנקס הבוחרים. ההצבעה תתבצע באמצעות מעטפות חיצוניות.אמצעי זיהוי בקלפי

תעודת זהות רגילה/ביומטרית (אין חובה שתעודת הזהות תהיה בתוקף, אך התמונה צריכה להיות עדכנית).

דרכון ישראלי תקף או תעודת מעבר תקפה.

רישיון נהיגה ישראלי תקף.

תעודה צבאית אישית תקפה של חייל או קצין בשירות סדיר או בקבע, לא כולל תעודת מילואים.

תעודת מעבר תקפה הנושאת תמונה של בעל התעודה


הנפקת תעודות זהות ביום הבחירות

רשות האוכלוסין וההגירה נערכת ליום הבחירות לרשויות המקומיות, שייערך בתאריך 27.2.24, וכדי לאפשר לציבור להנפיק תעודות זהות לצורך הצבעה בבחירות, הודיע מנכ״ל רשות האוכלוסין וההגירה כי ביום הבחירות תיפתחנה 9 לשכות ברחבי הארץ.

הלשכות שתהיינה פתוחות:

ירושלים, נתיבות (נגב מערבי), אשדוד, בני ברק, כפר סבא, פתח תקוה, ראשון לציון, עפולה, קריות.

במה עליכם להצטייד?

דרכון (אם יש) ו-2 תמונות פספורט. במקרה של אובדן, יש להצטייד גם בכרטיס אשראי לתשלום.

השירות שיינתן בלשכות שתהיינה פתוחות יהיה לצורך הנפקת תעודות זהות בלבד.


שעות הפתיחה:

8:00-19:00

האם יש צורך לזמן תור מראש?

לא. ניתן להגיע ללא זימון תור מראש.

לפרטים על מיקום הלשכות ניתן להכנס לאתר הרשות: piba.gov.il


הליך ההצבעה

כל תושב מצביע בקלפי בשני פתקים:

פתק צהוב - לבחירת ראש הרשות אותו יש להכניס למעטפה הצהובה

פתק לבן - לבחירת הרשימה אותו יש להכניס למעטפה הצהובה


לפרטים על המועמדים והרשימות המתמודדות בבחירות

https://bchirot-muni.moin.gov.il/myauthority


כל הפרטים על הליך הבחירות בפורטל הבחירות של משרד הפנים

https://bchirot-muni.moin.gov.il/פניות הציבור ואיתור קלפי- מענה אנושי

טלפון: 1-800-101975 או 073-2458358
שעות פעילות: ימים א'-ה' בין השעות 8:00-20:00.
יום ו' בין השעות 08:00-13:00.

ביום הבחירות 27.2.24 המוקד יפעל בין השעות 06:00-22:00.

השירות יינתן בשפות עברית, ערבית, אנגלית, רוסית ואמהרית.

איתור קלפי

שירות עצמי - מוקד טלפוני

טלפון: 1-800-101975 או 073-2458358
שעות פעילות: 24/7

שירות עצמי – מסרונים (SMS)

טלפון: 053-3801464
שעות פעילות: 24/7

שירות עצמי - וואטסאפ

טלפון: 053-3801464
שעות פעילות: 24/7

התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • גנץ לא הצביע אתמול בעד העפת כסיף הרחובותי מהכנסת. כסיף פועל נגד ישראל. גנץ עוזר לו על ידי השארתו בכנסת ואנחנו משלמים לו עשרות אלפי שקלים בחודש. גנץ תומך ביניב. לא בוחרים ביניב. מ.ש.ל.
  הגב 21.02.24 17:41
 • האם יום הבחירות יום שבתון?
  הגב 21.02.24 17:46
 • כולנו עם מתן דיל. התקווה האחרונה של העיר שלנו.
  הגב 21.02.24 17:53
 • לא לתמוך בנציגי יש עתיד ובנציגי כחול לבן שנתנו רוח גבית לעופר כסיף וחבר מרעיו בכדי שבעתיד יקימו איתו קואליציה בושה
  הגב 21.02.24 18:26
 • מה זאת אומרת בחירת הרשימה במעטפה הלבנה(מה אני צריכה לבחור)
  הגב 21.02.24 20:16
 • מתן דיל
  21.02.24 23:29
 • מי מבטיח ניקיון בעיר המזבלה שלנו?
  הגב 21.02.24 21:37
 • אורח

נפתחה קבוצת וואטסאפ למחפשי דירות ברחובות! חברי הקבוצה מקבלים עדכונים ישירות לוואטסאפ על דירות יד שנייה וחדשות למכירה ברחובות. בעלי דירות המעוניינים לפרסם בקבוצה מוזמנים לקבל פרטים בפון 052-8030056 ... בכתבה לינק הצטרפות לקבוצה למחפשי דירות ברחובות

לוח הדירות הגדול של רחובות בעמוד 3/5

אבי בר |


אתר be106 העוסק בחדשות בתחומים שונים ומתמחה בתחום הנדל"ן, פתח לתושבים המחפשים לרכוש דירות ברחובות, קבוצת וואטסאפ "דירות למכירה ברחובות"

מאז פתיחת הקבוצה נרשמו לשירות כ - 850 מחפשי דירות והרשימה גדלה מיום ליום.

הפרסום וניהול הקבוצה על ידי be106 נדל"ן

קיימת אפשרות לשת"פ עם מתווכים בתנאים מסויימים

בעלי דירות יד שנייה וקבלנים המעוניינים להציע דירה למכירה ברחובות בקבוצה מוזמנים לקבל פרטים

052-8030056


מחפשי דירות ברחובות המעוניינים להצטרף לקבוצה ולקבל מידי יום דירות למכירה ברחובות

להלן לינק הצטרפות למחפשי דירות ברחובות

https://www.be106.net/whatsapp/realestate/233

בני יצאלאל מביסה את קריית עקרון 1:5

בנוסף אמש התקיים משחק שמינית גמר הגביע לנוער בו הודחה הפועל מרמורק לאחר הפסד לרעננה 3:0

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בני יצאלאל מביסה את מכבי קריית עקרון

אמש התקיים משחק הליגה של בני יצאלאל שהביסה את עקרון בתוצאה 1:5. עקרון הייתה הראשונה לעלות ליתרון משער של קסלסי עדי 20 שקבע את תוצאת המחצית. השינוי הגיע במחצית השנייה בה בני יצאלאל חזרה למשחק והבקיעה 5 שערים: אמינוב אריאל 69, טקה אביאל 76, טגנייה פנטהון 83, בוהדנה סניר 93, שפקר מיכאל 95.

לאחר המשחק הקבוצה נמצאת במקום ה8 עם 16 נק' כאשר כל הקבוצות במקומות 6-9 כולן עם 16 נק' (גן יבנה, לוד ובאר יעקב).

המשחק הבא 23.2 מול מ.כ אשדוד סיטי


אמש התקיימו משחקי שמינית גמר גביע המדינה למנוער בה הפסידה קבוצת הפועל מרמורק לרעננה בתוצאה 3:0

מחר 22.2 הפ' מרמורק רחובות חיים - מכבי יבנהכדוריד

עירוני רחובות רושמת ניצחון על הפועל ארד בפתיחת משחקי הפלייאוף בבית העליון 20:27. הניצחון יכול לחזיר את הקבוצה למאבק העלייה לליגת העל שנמצאת במקום החמישי בליגה עם 17 נקודות מרחק של 2 נק' בלבד מערד שנמצאת במקום השני המאפשר עלייה לליגה)
המחזור השני ישוחק ביום ראשון 25.2.24- מ.כ באר שבע שתתארח ברחובות.


עירוני המייסדים גם היא מנצחת חולון בתוצאה 20:29 ונמצאת כרגע במקום השני בליגה. רחובות נמצאת בפער של 2 נק' מנס ציונה (מקום הראשון) ובאר יעקב והולצמן ארזים הנמצאות במקומות 3-4.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פורום רחובות

הפורום נועד לאפשר לתושבי רחובות להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
16.02.24 10:34
למי יש ראש כעת לכל מיני אירועים בכל מיני מקומות ?, רק אמש נהרג חייל מכפר אביב, דיי אין כבר כח.
אורח
12.02.24 09:20
חה חהחה ראיתי שמפלגת שס מדברת על כך שהלשכה לפניות הציבור שלהם טפלה במאות פניות בנושאים עירונים אבל מה הבעיה בזה שבפרסומים שלהם לפני כמה חודשים הם כתבו שהם טיפלו באלפי פניות אז הסדר הוא יורד ככל שמתקרבים לבחירןת והלכה אלעק שלהם תיסגר מיד אחרי החירות
אורח
08.02.24 16:47
להשכרה מכון יופי/קוסמטיקה /קליניקה מאובזר ברחובות להשכרה לצפייה לחצו על הקישוריתhttps://lp.vp4.me/tjfx
אורח
03.02.24 18:38
איך יכול להיות שלא פירסמו על הפגנה הערב מוצ"ש במכון וייצמן, מכוון משהו ??.
אורח
04.02.24 17:01
כן, נשבר הז' מכם.
אורח
04.02.24 18:01
תת רמה.
אורח
01.02.24 03:00
שהחוטים שגרים שם ישלמו על שפוץ החזית שלהם
אורח
01.02.24 12:14
????????.
אורח
02.02.24 13:44
החותים****, החוטים לא קשורים טוב.
אורח
29.01.24 21:42
לידיעת האנשים שיש להם פטור מתור, אז, עובד בבתי מרקחת של סופרפארם, אך בבתי מרקחת בכללית לא עובד בושה וחרפה, הקופה הכי גדולה במדינת חלם שמכריזה השכם והערב שהיא הקופה הטובה והמתקדמת ביותר, שהתורים לרופאים יועצים ארוכים כאורך הגלות, שוב, הפטור מתור לא עובד, לשאלתי למה ??, ענו לי שזוהי הוראת משרד הבריאות, כדאי להתלונן על כך ולברר למה בעצם.
אורח
31.01.24 14:47
אולי כי חצי מהמדינה עם פטור מתור ולשאר נמאס מהקומבינה.
אורח
31.01.24 19:19
השאלה : למה זה קומבינה ?.
אורח
05.02.24 16:00
כי כמו כל הטבה שמחלקים, למעטים מגיע והרוב סתם נדחף. אותו דבר בחניות נכה שלא נדע. לנכים מגיע כמובן, אבל מספיק לראות עד כמה "נכויות" לא רלוונטיות מנוצלות לצורך חניה פרטית ברחוב... זו קומבינה.
אורח
05.02.24 16:01
ואגב, עם או בלי קשר לקומבינת הפטור, אם אני אראה קשיש/ה או מישהו שמתקשה לעמוד אוותר ביוזמתי על התור שלי לטובתו. יותר מדי מקבלים סתם.
אורח
05.02.24 17:09
ניראה לך שכל כך בקלות אפשר לקבל פטור מתור ?, לפי תגובתך התשובה חיובית.
אורח
05.02.24 19:55
גם אני.
אורח
12.02.24 20:18
נכון
אורח
17.01.24 12:58
אנו תושבי שיכון מזרחי ממליץ לקברניטי העיר לבקר בגן אברהם המוזנח והכי עלוב בעיר היפה שלנו אמאות ילדיי השכונה
אורח
17.01.24 20:32
למה? נשמע שמוזנח ועלוב שם, לא כיף לבוא.
אורח
17.01.24 22:45
אימהות***, היכן זה ?.
הצג תגובות נוספות
אורח
09.01.24 03:47
כמה פעמים ביקשתי לכבד את הפוסטרים של הרבי? בבקשה תקימו ועדה או משהו לבדיקה מי הפרחחים שהעזו לקרוע או לקשקש עליהם. בגלל זה יש צרות. ביזוי תלמידי חכמים = עבירה חמורה.
אורח
09.01.24 07:37
תלמידי חכמים? מי אלה החכמים? למה אתה חושב שהם חכמים? יש להם הישגים בתחומי אומנויות או מדע?
אורח
12.02.24 20:19
נכון
אורח
09.01.24 11:20
יש לכבד את הפוסטרים של הרבי ובמקביל לגייס את תלמידיו, שישלבו תורה ועבודה, שנאמר "לא תעמוד על דם רעך".. בזמן שעם ישראל מקיז דם, הגיע הזמן לתרום💐💐
אורח
09.01.24 19:59
בדיוק!
אורח
12.02.24 20:19
אלוף
הצג תגובות נוספות
הצג תגובות נוספות


סדנת לחובבי אפיה עם אביבית שלומוביץ-דהן תפתח בפלטפורמה רחובות, 11 במרץ ותעניק ידע וכלים פרקטיים לשיווק עוגות, מגשי אירוח ובישולים ביתיים.

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק הפלטפורמה מרכז צעירים רחובות


הפלטפורמה מרכז צעירים רחובות מזמינה את חובבי האפייה לסדנה מיוחדת שתעניק ידע וכלים פרקטיים לשיווק עוגות, מגשי אירוח ובישולים ביתיים. הסדנה, בהדרכת אביבית שלומוביץ-דהן, קונדיטורית ובלוגרית בתחום האפייה והלייף סטייל, תתקיים ביום שני, ה-11 במרץ, בשעה 09:00, במשך 4 שעות, בכתובת רמז 80, רחובות.

המחיר להשתתפות בסדנה מסובסד ומספר המקומות מוגבל. המעוניינים מוזמנים לשריין מקום באמצעות הקישור haplatforma.org.il/1524. הסדנה פתוחה לכל המגדרים, למרות שהמודעה נכתבה בלשון נקבה לכבוד יום האישה.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

קוטג' דו-משפחתי 5 חד', עם אופציה לתוספת 3 - 4 חד', חצר ענקית 210 מ"ר למכירה בשכונת היובל שרונה רחובות בסביבה מעורבת דתיים לאומיים - חילוניים - מחיר: 4,800,000 ש"ח פרטים 08-376-0993.

מערכת האתר | | תגובות: 0


קוטג' דו-משפחתי עם חצר ענקית מוצע למכירה בשכונת היובל שרונה רחובות. הנכס משתרע על מגרש גדול של 285 מ"ר ושטח בנוי של 125 מ"ר המתפרס על שתי קומות. הגינה משתרעת על שטח של 210 מ"ר וכוללת חניה גדולה המספיקה לשלושה רכבים.

הבית מורכב מחמישה חדרים, כאשר ישנה אפשרות להוספת 3-4 חדרים נוספים, כפי שעשו שכנים באזור. יחידת הורים כוללת חדר רחצה צמוד, והבית מציע סלון מרווח, פינת אוכל גדולה, חדר אמבטיה וחדר שירותים. כמו כן, ישנו מקלט צמוד לחומת הבית ומחסן בנוי של 6 מ"ר.

הבית מציע גם אופציה לבניית קומה שלישית שתוסיף עוד 90 מ"ר לשטח הבית, שיכולים להכיל 3-4 חדרים נוספים. הרחוב הפנימי והשקט, יחד עם האוכלוסייה המעורבת דתית לאומית וחילונית, מהווים סביבה אידיאלית למשפחות. המיקום קרוב לגני ילדים, בתי ספר, פארקים ושירותים קהילתיים, ומציע גישה נוחה לצירי תנועה.

המחיר המבוקש לנכס הוא 4,800,000 ש"ח. לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר בטלפון 08-376-0993.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

החל מחודש מרץ תחל במתחם מכון וייצמן סדרת הסיורים בניין וגן מסע היסטורי במרחב הפיזי בבית וייצמן ובקמפוס המכון

משך הסיורים 3 שעות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


יד חיים ויצמן משיקה סדרת סיורים חדשה בקמפוס מכון ויצמן למדע- בניין וגן - מסע היסטורי במרחב הפיזי

הסיורים יצאו מבית ויצמן, קמפוס מכון ויצמן למדע, רחובות.

יש להצטייד בנעליים נוחות, מים וכובע.

הסיורים אינם מתאימים לילדים מתחת לגיל עשר.

במקרה של גשם - הסיורים יידחו למועד מאוחר יותר.

להרשמה: https://bit.ly/weizmann-tour

משך הסיור 3 שעות (בהרשמה מראש) - עלות 50 ₪
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עברי לידר וריטה יגיעו להיכל התרבות רחובות במסגרת סדרת מופעי החורף של ההיכל

מכירת הכרטיסים בעיצומה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
צילום: ענת אלטמן


כבכל חורף, גם השנה היכל התרבות רחובות דואג להביא לקהל הרחובותי את המופעים הבולטים, החמים והטובים ביותר שיש והפעם, שתי הופעות אדירות של שניים מהאומנים הכי גדולים שיש לנו, עברי לידר האחד והיחיד והדיווה - ריטה.

ביום חמישי, ה-07.03.24, עברי לידר מגיע אלינו בעיצומם של הימים הלא פשוטים שכולנו עוברים,עם השירים והביצועים הנפלאים שלו שמחברים ומחבקים לכולנו את הלב.


צילום: שי


וביום חמישי ה-09.04.24 ריטה מגיעה אלינו לאחר תקופה ארוכה בה הופיעה בפני מפונים, חיילים, פצועים וכאלו שרצו חיבוק חם מלא תקווה. ההופעה, בליווי 7 נגנים, בה תבצע את להיטיה הגדולים ביניהם: מחכה, בוא, עטוף ברחמים, ימי התום, קחי לך, אני חיה לי מיום ליום ואחרים.

מכירת הכרטיסים למופעים בעיצומה, להזמנות כרטיסים ולקבלת פרטים על חבילות מינויים מיוחדות לחורף בהיכל התרבות, מנויי תיאטרון ומנויים לסדרות השונות התקשרו 08-9232200 או באתר www.beithaam.co.il

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • 220-240 ש"ח כרטיס לריטה זה המון המון כסף, כדאי ורצוי להתחשב בגימלאים.
  הגב 21.02.24 09:57
 • אורח

מועדון הפועל מרמורק נפרד מהעיתונאי יחיאל חופי שהלך לעולמו

ההלוויה תתקיים היום (שלישי) בשעה 16:00 בבית העלמין מרמורק שברחובות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5


מועדון הפועל מרמורק נפרד מהעיתונאי יחיאל חופי שליווה את המועדון לאורך שנים. חופי היה עיתונאי בידיעות אחרונות אשר סיקר את עולם הספורט הרחובותי, ילדיו תמיר, ליאור ורועי הינם חלק מהנהלת המועדון ואוהדי הקבוצה.

הודעת מועדון הפועל מרמורק

בצער רב ובלב דואב מבשרים על מותו של יחיאל חופי זכרונו לברכה.

איש יקר שהפועל מרמורק הייתה כל חייו, הלך אחרי הקבוצה לכל מקום בארץ, בעל תפקידים בכירים בעברו וכמובן אבא לתמיר, ליאור ורועי היקרים שכולנו מחזקים את ידם בתקופה הזאת.

ההלוויה תתקיים היום (שלישי) בשעה 16:00 בבית העלמין מרמורק שברחובות.

רוחו של יחיאל היקר תלווה אותנו תמיד,

תהי נשמתו צרורה בצרור החיים.
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • בן כמה היה?
  הגב 20.02.24 16:24
 • מעולם לא שמעתי עליו.
  20.02.24 17:05
 • למה?
  20.02.24 17:45
 • מה משנה ביו כמה היה היה איש טוב ואדם מדהים עם חיוך על פניו
  הגב 20.02.24 19:36
 • יהי זכרו ברוך
  הגב 21.02.24 04:42
 • אורח

מפגש היכרות עם פרויקט "שדות" ליצירת מוזיקה מקורית ברחובות - יתקיים ב-20 בפברואר ב"גבעה" הממוקם ברחוב דוד פייקס 3, רחובות.

מערכת האתר | | תגובות: 2
צילום מתוך דף הפייסבוק הפלטפורמה מרכז צעירים רחובות


חובבי מוזיקה, שירה, כתיבה ויצירת תוכן מוזמנים להצטרף לפרויקט "שדות" של הפלטפורמה מרכז צעירים רחובות. הפרויקט מיועד לצעירים ובוגרים בגילאי 20 ומעלה מעיר רחובות, ומטרתו לאפשר להם להכיר, לנגן וליצור מוזיקה מקורית בצל המלחמה.

מפגש היכרות עם הפרויקט יתקיים ביום שלישי, ה-20 בפברואר, בשעה 20:00, במקום הנקרא "גבעה" - בית ליצירה משותפת, הממוקם ברחוב דוד פייקס 3, רחובות.

להרשמה ופרטים נוספים ניתן למלא את הטופס המקוון: לחצו כאן להרשמה.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • המצאה נוספת לקראת הבחירות
  הגב 20.02.24 16:17
 • כן פרסום מהיום להיום.
  20.02.24 17:03
 • אורח

פאנל מועמדים ומועמדות לראשות ומועצת העיר רחובות בנושא שוויון מגדרי יתקיים ביום חמישי 22/2 - הכניסה חופשית בהרשמה מראש

מערכת האתר | | תגובות: 3


ביום חמישי הקרוב, ה-22 בפברואר, יתקיים פאנל מועמדים ומועמדות לראשות ומועצת העיר בנושא שוויון מגדרי. הפאנל יכלול את המועמדים זהר בלום, יניב מרקוביץ, מתן דיל ואיטל בציר אלשיך.

במהלך האירוע, יוצגו החזונות ודרכי הפעולה שיבחרו המועמדים כדי להבטיח שוויון מגדרי בתהליכי קבלת ההחלטות, חלוקת התקציבים ובתכנון העירוני.

יום חמישי 22/2 שעה 19:30 אולם בני ברית הרצל 183 רחובות

הכניסה לאירוע היא חופשית, אך נדרשת הרשמה מראש. להרשמה, יש לבקר בקישור הבא: לחצו כאן להרשמה.
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • איפה כבוד ראש העיר,רחמים מלול?
  הגב 20.02.24 16:21
 • מעניין מה יגיד מרקוביץ שמצולם עם גנץ שנמנע מלהדיח את עופר כסיף הווה אומר שאלה האם מרקוביץ בעד עופר כסיף
  20.02.24 16:46
 • גם מפלגתו של זוהר בלום היתה בעד עופר כסיף זהירות
  20.02.24 16:47
 • אורח

שר העבודה הודיע כי ההסכם המגן על משרתי המילואים מפני פיטורים הורחב גם לבני ובנות הזוג של משרתי כוחות הביטחון

השר בן צור: ״מאחורי משרתי כוחות הביטחון הנמצאים בחזית המלחמה, עומדות נשות המשרתים, המילואימניקים והקבע, גיבורות העורף שמקריבות את שגרת יומן למען ביטחון ישראל. הרחבת ההסכם הקיבוצי למען הטבות לבני ובנות זוג של משרתים, היא מתוך חובה מוסרית שאנו מחוייבים להן״

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
דובר צה"ל


שר העבודה יואב בן צור חתם אמש (ב) על כוונתו להרחיב את הסכם הקיבוצי שנחתם למען משרתי המילואים שיחול על כל המשק ועל בני ובנות זוג של משרתים בכוחות הביטחון.

הרחבת ההסכם הקיבוצי ע״י שר העבודה תעניק הטבות מהותיות הן למשרתים והן לבני/בנות זוגם והצו יורחב בפועל עד 50 יום לאחר הצהרה זו על כלל המשק.

הרחבת ההסכם נעשה לאחר עבודת מטה ע״י הממונה הראשית על יחסי עבודה במשרד העבודה, עו״ד רבקה ורבנר ובהמשך להסכם שהושג עם ארגוני המעסיקים על שיפוי למעסיקים והמענים הסוציאליים למשרתי המילואים ובנות זוגם.

ההטבות אשר ינתנו: הארכת תקופת ההגנה מפיטורים מ-30 ימים ל-60 ימים למשרתים החוזרים לעבודה וכן עד 8 ימי היעדרות בתשלום להורים לילד עד גיל 14. בנוסף ככל שלא התאפשר לעובד/ת לנצל צבירת חופשה בשנת 2024 בשל מלחמת חרבות ברזל, יתאפשר לנצלם ב2024 (גרירת החופשה, שאינה מותרת כיום).


השר בן צור:

״מאחורי משרתי כוחות הביטחון הנמצאים בחזית המלחמה, עומדות נשות המשרתים, המילואימניקים והקבע, גיבורות העורף שמקריבות את שגרת יומן למען ביטחון ישראל. הרחבת ההסכם הקיבוצי למען הטבות לבני ובנות זוג של משרתים, היא מתוך חובה מוסרית שאנו מחוייבים להן״

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פנטזיה קומית בבית העם היכל התרבות רחובות: יודל בבצ'יק והקללה המשפחתית, 24 בפברואר - 3 במרץ, 20:30

| | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק בית העם היכל התרבות רחובות


בית העם היכל התרבות רחובות מציג פנטזיה קומית חדשה שתעלה על הבמה בין התאריכים 24 בפברואר ל-3 במרץ, בשעה 20:30. יודל בבצ'יק, הדמות המרכזית במחזה, מתמודד עם קללה משפחתית מסתורית שמאיימת לגבות את חייו ביום הולדתו ה-57, כפי שקרה לכל בני משפחתו באותו גיל. יודל נאלץ להחליט מי יירש את מסעדת "בבצ'יק" האהובה עליו. כדי לגלות מה יקרה, ניתן לרכוש כרטיסים ולהצטרף להרפתקה הקומית.

ההצגה תתקיים בבית העם רחובות – היכל התרבות העירוני. לרכישת כרטיסים: לחצו כאן.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הבחירות לעיריות! היום שלישי 20/2/24 מתחילה ההצבעה בצה"ל למתמודדים בבחירות לעיריות. החייל/ת ירשום על פתק לבן את אותיות הרשימה שאותה הוא בוחר לרשות שבה הוא רשום ועל פתק צהוב את שמו הפרטי ושם משפחתו של ראש הרשות. ההסבר והמדריך המלא להצבעה בצה"ל בכתבה

מערכת האתר | | תגובות: 4


הבחירות לרשויות המקומיות ולמועצות האזוריות יתקיימו ביום שלישי, 27 בפברואר 2024, י"ח באדר התשפ"ד.

אולם בגלל המלחמה בעזה והכוננות בצפון, ההצבעה תחל כבר היום שלישי 20/2/24 והיא תמשך 7 ימים.


- יום הבחירות לרשויות המקומיות והמועצות האזוריות הוא יום שבתון במשק, בצה"ל הפעילות ביום זה ממשיכה כשיגרה, בצל מלחמת חרבות ברזל.

- ביום הבחירות יופעלו בצה"ל קלפיות מיוחדות (להלן קלפיות צבאיות), על מנת לאפשר לכלל המשרתים, בשירות סדיר ובשירות מילואים פעיל לממש את זכות ההצבעה.

- חלק מהקלפיות הצבאיות הן קלפיות ניידות העוברות במספר יחידות, בהן מתוכננת הצבעה, לפי לוח זמנים קבוע מראש. בשל המציאות המבצעית, בחלק מיחידות צה"ל תחל ההצבעה שבוע ימים לפני יום הבחירות, כתלות בצרכים המבצעיים.


הליך ההצבעה

 • ניתן להגיע לכל אחת מהקלפיות המוצבות במחנות צה"ל.
 • יש להגיע עם אחת מהתעודות המזהות:
  • תעודת זהות.
  • רישיון נהיגה תקף נושא תמונה.
  • דרכון ישראלי תקף.
  • תעודה צבאית אישית הנושאת את תמונת החייל.
 • ועדת הקלפי הצבאית, האחראית על ניהול הליך הצבעה תקין, מונה שני חברים - חיילים בשירות חובה שדרגתם איננה עולה על דרגת סמל ראשון.
 • החייל יזוהה על ידי צוות הקלפי ויקבל שתי מעטפות – אחת בצבע צהוב עבור ראש הרשות המקומית והשנייה בצבע לבן - עבור רשימות המתמודדות בבחירות למועצת הרשות.
 • מאחורי הפרגוד, החייל יעבור על "פנקס חיילים" הכולל את כל רשימות המתמודדים לחברות במועצות ולראשי הרשויות השונות. כמו כן, רשימות המועמדים מוצגות בפורטל הבחירות של משרד הפנים.
 • החייל ירשום על פתק לבן את אותיות הרשימה שאותה הוא בוחר לרשות שבה הוא רשום ועל פתק צהוב את שמו הפרטי ושם משפחתו של ראש הרשות שהוא בוחר.
 • לאחר הרישום, יניח החייל את הפתק הצהוב במעטפה הצהובה והפתק הלבן במעטפה הלבנה.
 • מחוץ לתא ההצבעה, יוכנסו שתי המעטפות (הצהובה והלבנה) למעטפה חיצונית שעליה יירשמו פרטי החייל ומספר הקלפי שבה הצביע. את המעטפה החיצונית ישלשל החייל לקלפי הצבאית.
 • הקלפיות הצבאיות הנעולות יועברו למטה הבחירות של המפקח הארצי על הבחירות, שם יבדקו אם שמות החיילים שעל גבי המעטפות החיצוניות רשומים כבעלי זכות בחירה באותה רשות ואם לא הצביעו בקלפיות האזרחיות.
 • לאחר שהמעטפות החיצוניות יגיעו לרשות המתאימה, יופרדו מעטפות ההצבעה מתוך המעטפות החיצוניות וייספרו יחד עם המעטפות הכפולות של המצביעים המוגבלים בניידותם.

חל איסור מוחלט להצביע יותר מפעם אחת, גם במיקומי קלפיות שונים - כל העובר על הנחייה זו צפוי לעמוד לדין.
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • רק מתן דיל !!!
  הגב 20.02.24 13:03
 • רק יניב
  הגב 20.02.24 15:03
 • האם הכוונה למפלגה לתמיכה בעופר כסיף? מה אומר על כך מרקוביץ
  20.02.24 16:50
 • ביבנה לא צריך לבחור במועמדים שיש להם משפחה מורחבת בעיר. הם עלולים לפעול לפי אינטרסים אישיים.
  הגב 21.02.24 19:56
 • אורח

שריפה בבניין מגורים ומסחר ברחובות לוחמי האש חילצו לכודה בבניין ומנעו אסון

מערכת האתר | | תגובות: 6


לוחמי האש מתחנת רחובות הצליחו למנוע אסון בשריפה שפרצה בדירה בקומה השנייה של בניין ברחוב הרצל ברחובות. השריפה פרצה בבניין משולב מסחר ומגורים, ובעת ההתרעה על השריפה, הדיירים שהיו בבניין קיבלו הנחייה להסתגר בדירותיהם.


צוותי כיבוי מתחנת רחובות, בפיקודו של רב רשף יעקב כהן, הוזנקו למקום וביצעו חתירה למגע עם האש. הם פרסו קווי תקיפה, חדרו למבנה ואיתרו את מוקד הבעירה שהיה בלוחות החשמל שבחדר המדרגות. במקביל, הלוחמים אבטחו את הלכודה, כיבו את המוקד, ביצעו פעולות אוורור ושחרור עשן, וסרקו את המקום לשלילת לכודים נוספים.

האירוע הוכרז כבר בשליטה, ולא דווחו על לכודים או פצועים. דובר תחנה אזורית רחובות, יוני שרעבי, מזכיר לציבור כי במקרה של שריפה יש להתקשר למוקד 102 ולהישמע להוראות המוקדנים.
התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • הייתי שם - כל הכבוד לכל כוחות ההצלה! הגיעו תוך דקות למקום והשתלטו על האירוע. גם לוחמי האש, מד"א והמשטרה!
  הגב 20.02.24 12:09
 • עירנות של אזרח מנעה אסון! בעוד שעוברי האורח ברחוב הרצל צילמו את כאבל החשמל אשר התפוצץ ברחוב, היה אזרח שראה עשן מיתמר מאחורי הבנין והוא זה אשר הזעיק את מכביי האש אשר הגיעו תוך דקות ספורות ממש.אנא גלו עירנות,הזעיקו את כוחות ההצלה ומינעו אסונות.
  הגב 20.02.24 12:09
 • איפה זה בדיוק?
  הגב 20.02.24 12:11
 • ב"ה שנמנע אסון גדול יותר כל הכבוד ללוחמי האש🙏💪
  הגב 20.02.24 12:25
 • כל הכבוד ללוחמי האש וכל הכבוד לאזרח שראה ומיד התקשר למכבי האש, עירנות של אזרחים מצילה חיים. יש לכל האזרחים ללמוד מזה. יישר כח !!
  הגב 20.02.24 14:14
 • כל הכבוד לאזרח שגילה אחריות וכל הכבוד לכבאים האמיצים.
  הגב 20.02.24 14:15
 • אורח

מפגש גברים לאבות שהשתחררו ממילואים ומתן כלים יעילים להתאקלמות מחודשת במרחב הביתי בהנחיית רב סרן במיל' אמיר נקש במרכז הפלטפורמה רחובות, 26 בפברואר, 20:30

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק הפלטפורמה מרכז צעירים רחובות


מפגש גברים מיוחד לאבות שהשתחררו משירות המילואים יתקיים בהנחיית אמיר נקש, רב סרן במיל', מדריך הורים ממכון אדלר ומאסטר NLP. המפגש יתמקד בכלים יעילים להתאקלמות מחודשת במרחב הביתי, בעקבות המלחמה והאי ודאות שהיא יצרה.

האירוע יתקיים ביום שני, ה-26 בפברואר, בשעה 20:30, במרכז הפלטפורמה, הנמצא ברחוב רמז 80, רחובות.

לפרטים נוספים והרשמה, ניתן לבקר באתר: haplatforma.org.il/1515.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תלמידי בתי הספר רון ארד ודה שליט יפקדו את הבתים ברחובות ביום התרמה משותף לעמותת המרכז לעיוור בישראל ועמותת עלם לנוער במצבי סיכון ביום רביעי 21/2

מערכת האתר | | תגובות: 0
עלם


ביום רביעי, ה-21 בפברואר 2024, יתקיים יום התרמה משותף לעמותת המרכז לעיוור בישראל ועמותת עלם - העמותה לנוער במצבי סיכון. המטרה היא לתמוך בעשרות אלפי בני נוער במצבי סיכון ובאנשים עם עיוורון ולקויות ראייה, שמצבם הורע בעקבות המלחמה.

ההתרמות תבוצע על ידי תלמידי חטיבות ביניים ברחבי הארץ, ובמסגרת ההכנות ליום ההתרמה, נציגי העמותות מגיעים לבתי ספר ומקיימים הסברות לתלמידים. הפעילויות מסבירות על החשיבות הרבה של פעילות העמותות, במיוחד בתקופת מלחמה, כאשר רבים נאלצים להתמודד עם ניתוק וקשיים רבים.

עמותת עלם פוגשת יותר מ-12,000 בני נוער וצעירים מדי שנה, ומסייעת להם להשתלב מחדש בקהילה. העמותה פועלת בשיתוף פעולה עם משרד הרווחה, משרדי ממשלה נוספים, רשויות מקומיות וגופים פילנתרופיים. בפתח תקווה, עמותת עלם מפעילה ניידת עבודת רחוב בשיתוף אגף השירותים החברתיים ואגף החינוך, וצוותים יוצאים ארבע לילות בשבוע לאתר וליצור קשר עם נוער וצעירים בסיכון.

המרכז לעיוור בישראל הוא ארגון גג המייצג עשרות עמותות וארגונים למען אנשים עם עיוורון ולקויות ראייה. המרכז פועל לשיפור איכות חייהם של אנשים עם מגבלת ראייה ולקידום זכויותיהם. ההכנסות מיום ההתרמה יתמכו בפעילות האגודות למען העיוור.

לתרומה ניתן להיכנס לקישור: https://www.charidy.com/donationday

בתי הספר המשתתפים ברחובות ביום ההתרמה כוללים את רון ארד, דה שליט א', דה שליט ב'


צילומים:עלםהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מוזיאון הדגמים של לאונרדו דה וינצ'י בתיכון קציר יצא לדרך בשיתוף עם עמותת 'ידיד לחינוך' במיזם חינוכי ייחודי המשלב גמלאים מומחים

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום: קרדיט ידיד לחינוך


במיזם חדש ומרתק, מוזיאון הדגמים של לאונרדו דה וינצ'י יצא לדרך בשיתוף עם עמותת 'ידיד לחינוך'. גמלאים מתחום הניווט של פרויקט החץ, מכון וויצמן, הקריה למחקר גרעיני ומערכות הלייזר של אלביט, מתנדבים למען תלמידי פיזיקה וחוקרים איתם את הדגמים המעניינים ביותר של לאונרדו דה וינצי.

עמותת 'ידיד לחינוך', המשלבת גמלאים וגמלאיות מתנדבים מערכת החינוך, גייסה מבין מתנדביה את אלה שהינם בעלי הידע והניסיון הפיזיקאי לטובת תלמידי הפיזיקה של תיכון 'קציר' ברחובות. אורי פרג, מנכ"ל 'ידיד לחינוך', מסביר כי המטרה היא להעניק לגמלאים תחושת משמעות ולחזק את תחושת המסוגלות והעשרה של התלמידים.

בין המתנדבים ניתן למצוא את יורם גלזר, שניהל פרויקט מערכת הניווט של החץ בתעשייה אווירית; יצחק גורביץ, מנהל הגמ"ג בקריה למחקר גרעיני; פרופ' לביוכימיה של מכון ויצמן, אורי פינק; ראובן ענתי, זוכה פרס קפלן; רונן כץ מ"סודה סטרים" ו"תמי 4"; ורוני סופר שפיתח מצלמות חלל באלביט.

התלמידים יחקרו תכנונים ידועים של דה וינצ'י כמו המעלית, גלשן האויר, פטיש-סדן, גשר מסתובב וטנק, ויתכננו את המוצרים בהדרכת הגמלאים המנוסים. חנן כץ, מתנדב 'ידיד לחינוך' ומוביל פרויקט דה וינצ'י, מסביר כי המטרה היא לעודד חשיבה אתגרית ויצירתית.

מודל 'ידיד לחינוך' מאפשר לגמלאים להשקיע את ניסיון חייהם וידיעותיהם במערכת החינוך, ולתרום לילדים ובני נוער בצורה חיובית ומשמעותית. המתנדבים מסייעים לתלמידים במגוון תחומי תוכן, כולל שיפור מיומנויות הקריאה ופיתוח כישורי למידה.

אורי פרג מדגיש את ההשפעה החיובית של הפעילות על עשרות אלפי ילדים, ומציין כי כ-3500 מתנדבים פעילים ב'ידיד לחינוך', התורמים כ-480,000 שעות של גמלאי ותלמיד בשנה במעל 650 בתי ספר ברחבי הארץ.

לפרטים נוספים ניתן לפנות למשרד יחסי ציבור שטרן אריאלי סער בטלפון 03-6122130 או לענת רובינשטיין בנייד 053-3345001.


באדיבות ידיד לחינוך
קרדיט תמונה: באדיבות ידיד לחינוךהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

קירות המרכז הרפואי קפלן ברחובות עוטרו בציורי גרפיטי

מערכת האתר | | תגובות: 1
צילום מתוך דף הפייסבוק המרכז הרפואי קפלן


המרכז הרפואי קפלן ברחובות מודיע על חידושים חדשים שהתבצעו במתחם.


התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • ממש יפה❤️🇮🇱❤️ שיהיה יותר בעיר
  הגב 20.02.24 09:30
 • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
24.01.24 17:11
צדיקי הדור מגיני סילמן זסטרוק הבנו הכל בגלל המערך ואתם צדיקי הדור
אורח
26.01.24 19:15
נראה שאתה במהלך אירוע מוחי, גש להיבדק.
אורח
24.01.24 17:09
בודאי כל כותבי ההערות לגבי גב סילמן צדיקי הדורו
אורח
14.01.24 09:58
אני שוכרת דירת 3.5 חדרים בשכונת רמז, ..... מחפשת 3 חדרים קרקע
אורח
12.01.24 14:23
ממש כך עושקי ורמאים ומפילים לא פעם את הקונים בפח. קרה גם עם מוכרים שהם הפילו בפח ומשחה עם ילדים נשארה ללא קורת גג. מידיעה אישית. צריך להיזהר ממתווכים כולם חמדנים.
אורח
10.12.23 10:11
לכל התושבים שמוכרים ,,,ולמתעניינים אין רצון לאף קונה לשלם למתווך 2% עמלה!!!!!!!!!!!!!! שוד לאור היום ! 0.5 עד 1 סביר מעבר לכך שוד !!!!!!!!!!!!! עדיף לפרסם ללא תיווך , היענות תהיה אטרקטיבית יותר !!!!!! מתווכים עושקים רדו מהעץ !!!! אין טרף קל יותר !!!!!!!
אורח
10.12.23 10:12
ואו כמה נכון וצודק אתה !!!!!!!!!!!!!
אורח
11.12.23 23:23
לך לקנות דירה ללא הליווי של מתווך מוסמך ומומחה, ואחרי זה תראה שתיפול בידים של המוכר אין מישהו שיגשר ביניכם לא תצליח להגיע לעו’’ד טוב וליועצי משכנתאות טובים וכ’’כ הרבה דברים שמתווך טוב יכול לעזור לך ולייעץ לך, לסיכום מתווך טוב יודע להביא לך מחיר יותר טוב שישתלם ה2% שלו פי 2 לפחות וכל מיני בלתמי’’ם שקורא בכל עיסקה שאף אחד לא יכול לפתור, אני חושב ש2% למתווך זה קצת די זול לעומת העבודה הקשה 😉
אורח
12.01.24 14:26
"לא תצליח להגיע לעו"ד טוב" איזו בדיחה כך אתם תופסים ברשת שלכם את הקונה האומלל מכל הכיוונים עו"ד שמשתף איתכם פעולה והוא לא לטובת הלקוח. העיקר לעשוק את הקונה מכל הכיוונים. בושה וחרפה.
אורח
14.01.24 09:10
אכן הם חושבים על עצמם בלבד
אורח
07.02.24 20:58
צודק זה ממש כך נפלתי בפח בגלל מתווך והעו"ד שמשתפים פעולה. נשארתי ללא בית וללא כסף
אורח
07.02.24 20:57
מוסמך לסובב את הקונה והמוכר כדי להשיג את הרווח המופקע שלו. שום גישור ושום עזרה בלוף אחד גדול .גזלנים. משפחה נשארה חסרת דיור בגלל מתווך .....ממש גזל לאור יול
אורח
09.11.23 05:43
דירת 4 חד על קומה שלמה ענקית. צד דרומי לגן העיר צד צפוני למדרחוב. משופצת ללא מעלית טל 0524035553
אורח
07.11.23 18:48
להשכרה 5 חד, מעלית ,קומה ד, מזגן מרכזי ,מרפסת שמש, דוד"ש,ממ"ד.בתיה מקוב 0509454686
אורח
19.10.23 12:55
להשכרה. ללא תיווך 5חדרים 100 מ״ר, בשיכון המזרח. יש מקלט. קומה ראשונה מתוך 3 קומות,ללא מעלית. כניסה מיידית. טלפון 0536280767


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
10.02.24 13:59
להשכרה בראשלצ ברח' כצנלסון 3 חדרים ממוזגת יש דוד שמש. 3 כיווני אויר קומה שניה 0528225240
אורח
07.01.24 23:13
להשכרה דירת סטודיו 2 חדרים+ מרפסת מקורה 20 מטר בבני עייש כולל מקרר, מכונת כביסה, ארון בגדים מחודש פברואר. מחיר 3000 שח. טל.054-4787102
אורח
05.11.23 10:48
דרוש דירת גן / פנטהאוז להשכרה בניין בוטיק בלבד לפרטים 050-526-7403 יגאל
אורח
28.10.23 21:28
דרושה דירה להשכרה ברחובות. רצוי דירה מחולקת לשניי שותפים דתיים.
אורח
21.10.23 10:00
להשכרה דירה בבת ים ללא תיווך . 2 חדרים 64 מטר . דירה שעברה שיפוץ מסיבי הכול חדש בדירה כולל מטבח , רצפה אמבטיה שירותים פשוט הכול הכול חדש .052-5302222
אורח
19.10.23 12:57
להשכרה. ללא תיווך 5חדרים 100 מ״ר, בשיכון המזרח. יש מקלט. קומה ראשונה מתוך 3 קומות,ללא מעלית. כניסה מיידית. טלפון 0536280767. 5000 ש״ח.
אורח
13.12.22 16:51
להשכרה
אורח
21.05.23 21:38
על מה מדובר
אורח
21.05.23 21:41
על מה מדובר בנס ציונה
הצג תגובות נוספות
אורח
21.11.22 09:46
.


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
05.11.23 10:49
סקודה למכירה 050-526-7403
אורח
02.10.23 15:41
הונדה סיוויק 1997 קמ 426761 סנורוף אוטו של ערסים עם כל התוספות של ערסים
אורח
15.02.24 15:33
כולל הגה?
אורח
07.09.23 20:33
רכב
אורח
23.06.23 11:05
היוןש מכיתה ו1
אורח
28.05.23 13:26
למכירה טויוטה קורולה היברידית 2019 52000 קמ יד 2 מצב מעולה, חסכונית, מחירון 0545555299
אורח
20.06.23 15:18
כמה עולה החלפת סוללה?
אורח
05.10.23 10:03
זה סוד שמור.
אורח
21.10.23 11:09
כנראה יותר ממחיר הרכב עצמו.חחח. רכב טוב.
אורח
17.12.22 12:54
שברולט אופטרה 2008, מצב מעולה, 0525268687
אורח
15.12.22 15:15
למכיה קיה פיקנטו 2018 חדשה. גיר אוטומטי עם טסט לשנה. 0528882882
אורח
29.05.23 12:06
עזוב א6ותך שטויות אחי זה סתם
אורח
18.11.22 14:34
למכירה


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
08.01.24 23:58
מעוניין לתת שירותי דואר שליחויות חבילות ,מכתבים תשלומים הייתי סוכן דואר בסוכנות מנוחה ונחלה 18 בית הרופאים. ורוזה מקס 052-9289333 מקס
אורח
08.01.24 23:57
מעוניין לתת שירותי דואר שליחויות חבילות ,מכתבים תשלומים הייתי סוכן דואר בסוכנות מנוחה ונחלה 18 בית הרופאים. ורוזה מקס
אורח
28.12.23 16:00
מסיעי עמק איילון מחפשים דחוף נהגי אוטובוס נהגי מונית נהגי אוטובוס זעיר משכורת גבוהה בונוס למצטרפים חדשים.אילן: 053-7663673 בת שבע : 054-6766610 בת אל: 050-3209061
אורח
24.12.23 10:16
למכירה סוברו פורסטר אוסקה 2018 במצב מצוין 98000 ק"מ. יד ראשונה. נהג יחיד, 4 צמיגים חדשים. בטריה חדשה. גמישות במחיר 054-8820054 לא בשבת
אורח
23.09.23 20:23
עוסים ? אחיות ? גרונטולוגים ? מרפאים בעיסוק ? רוצים לעבוד בבוקר בלבד ? עם הגיל השלישי ? מיצוי זכויות - לא טיפול ! הדרכה מלאה ! רכב חברה ! ותנאים מצויינים ? נשמח לקוח ! משרה 1000 Jobs@nathan.co.il חברת נתן .
אורח
21.09.23 07:08
שיעורים פרטיים במתמטיקה, תכנות ואנגלית ממהנדס עם נסיון רב 0545765747 אילן
אורח
19.09.23 13:32
שיעורים פרטיים במתמטיקה הכנה לקראת מבחני הבגרות בכל הרמות ליחידים וקבוצות מורה ורכזת מתמטיקה שש שנתי בעלת ניסיון רב. השיעורים מתקיימים בביתי (בגדרה) או בזום. ליצירת קשר ופרטים נוספים בפלאפון - 052-3577051 חן
אורח
19.09.23 13:26
שיעורים פרטיים במתמטיקה


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל