הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

נפתחה קבוצת וואטסאפ למחפשי דירות ברחובות!

בכתבה לינק הצטרפות לקבוצה למחפשי דירות ברחובות
חברת נתיבי ישראל הסדירה את כביש הגישה לבסיס תל נוף בהשקעה של כ-2 מיליון ₪
בימים ראשון ושני 9-10.6 יוצג המחזמר "אהבה ממבט ראשון המבוסס על שירי אריק איינשטיין בהיכל התרבות רחובות

כחלק מיום האחדות לזכרם של הנערים אייל יפרח,גיל-עד שער ונפתלי פרנקל ז"ל, התקיים במרכז הגישור העירוני ברחובות מפגש מוזיקלי שנועד ליצור חיבור ואחדות באמצעות מוזיקה ,שירים וכלי נגינה

הפעילות של שלושה מפגשים מתקיימת בהתנדבות מלאה של השותפים במסגרת ארצית לאירועי יום האחדות לזכרם של אייל יפרח, גיל-עד שער ונפתלי פרנקל ז"ל שנרצחו בקיץ 2014, במטרה לחזק את החיבורים בין אנשים, קבוצות וקהילות במדינת ישראל.

לימור עידן | | תגובות: 2בתקופה האחרונה החברה הישראלית חווה משבר פוליטי-חברתי המביא עימו התבטאויות קיצוניות, חוסר סובלנות והעמקת השסע בין קבוצות שונות המרכיבות את החברה. מרכז גישור העירוני של רחובות מקדם שיח תרבותי, מכבד ומכיל המקדם אחדות ולא לאחידות.


ביוזמה משותפת של מרכז הגישור ברחובות וביה"ס לדיאלוג מוזיקלי במחלקה למוזיקה באוניברסיטת בר אילן נולדה תכנית חדשה - מפגשי דיאלוג מוזיקלי הפתוחים למגוון האנשים והדעות בחברה הישראלית. הסדנה מתקיימת בהנחיית תרפיסטיות במוזיקה בעלות הכשרה להנחיית קבוצות דיאלוג מוזיקלי מטעם אונ' בר אילן.


המפגשים המוזיקליים נועדו ליצור חיבורים ואחדות בחברה הישראלית באמצעות מוזיקה, שירים, יצירה וכלי נגינה. המשתתפות והמשתתפים הם בעלי זיקה או אהבה למוזיקה ולא מחויבים להיות בעלי רקע מוזיקלי מקצועי. בקבוצה משתמשים בכוחה של המוזיקה לקידום הקשבה, כבוד לאחר, דיאלוג וחיבור בין קבוצות קונפליקט.

המפגשים משלבים אלתור נגינה משותפת, פרזנטציה של יצירות מוזיקליות, או שירים דרכם כל אחד יכול להציג את עולמו.


הפעילות של שלושה מפגשים מתקיימת בהתנדבות מלאה של השותפים במסגרת ארצית לאירועי יום האחדות לזכרם של אייל יפרח, גיל-עד שער ונפתלי פרנקל ז"ל שנרצחו בקיץ 2014, במטרה לחזק את החיבורים בין אנשים, קבוצות וקהילות במדינת ישראל.


עפ"י מחקרים, בכוחה של המוזיקה לפרק מכשולים ולבטא את הזהות האישית והתרבותית באופן שמפחית התנגדויות מצד הזולת. המוזיקה נותנת מקום לשוני ולייחודיות, יוצרת אוירה של שיתוף וכן יוצרת דיאלוג מפתיע ומאחד. בנוסף בכוחה של המוזיקה לגשר, לפתח יכולות תקשורת וללמד הקשבה לאחר, ליצור קשרים עמוקים בין משתתפים ממגזרים שונים סביב הפעילות המוזיקלית, להיות שגרירים של הידברות ופתיחת לבבות להכרות עם האחר והשונה וליצור קשרים וחיבורים שימשיכו אף לאחר סיום הפעילות


אביבה חלבי, מנהלת מרכז גישור ודיאלוג עירוני רחובות:

"בעקבות המתיחות הגואה בימים אלו בחברה הישראלית ולרגל יום האחדות מקיים מרכז הגישור מגוון דיאלוגים מסוגים ובתחומים שונים. במפגשים המוסיקליים משתתפים חילונים ודתיים. באמצעות הנחייה מוזיקלית קבוצתית הועלו סוגיות הפערים בחברה, ההקשבה לצלילי כלי המוזיקה השונים אפשרה הקשבה מעמיקה יותר לשיח המגוון בין הצדדים ונוצרה פתיחות והבנה לחשיבות תהליכי הדיאלוג בחברה".


אילנה ברוך, ראש בית הספר לדיאלוג מוסיקלי באוניברסיטת בר אילן:

"אנו שמחים לפתוח פעם נוספת קבוצה של דיאלוג מוזיקלי, בשיתוף עם מרכז הגישור ברחובות. בעקבות המתיחות הגואה בחברה הישראלית בימים אלו, בית הספר פתח קבוצות רבות של דיאלוג מוזיקלי ברחבי הארץ. הקבוצה ברחובות היא חלק מיוזמה זו. את הקבוצה ברחובות מנחות רחלי שגיב ועירית הדני יצחקי, מטפלות במוזיקה מנוסות ובוגרות בית הספר".

להצטרפות למפגשים או לקבלת מידע נוסף ניתן ליצור קשר עם מרכז הגישור בטל' 08-9352420 או עם אילנה ברוך, ראש בית הספר לדיאלוג מוסיקלי באוני' בר אילן eebaruch@gmail.com


מרכז הגישור של רחובות מוביל במהלך כל השנה מגוון יוזמות לחיבור בין קהילות שונות ומגוונות באוכלוסייה ואף זכה בפרס האחדות הארצי של נשיא המדינה בשנת 2020.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • לציין כתובת ותאריכים של הפגישות
  הגב 24.05.23 07:51
 • לציין כתובת ותאריכים של הפגישות
  הגב 24.05.23 07:51
 • אורח

חברת נתיבי ישראל הסדירה את כביש הגישה לבסיס תל נוף בהשקעה של כ-2 מיליון ₪

מערכת האתר | | תגובות: 1
צילום: נתיבי ישראל


חברת נתיבי ישראל הסדירה את כביש 4103, כביש הגישה לבסיס תל נוף. משרד התחבורה משקיע בפרויקט באמצעות חברת נתיבי ישראל כ-2 מיליון ₪.

בימים אלה חברת נתיבי ישראל השלימה את הפרויקט המשמעותי לבסיס תל נוף, כביש שמספרו 4103 שמטרתו לאפשר למשתמשי הדרך נסיעה בטיחותית ככל האפשר. בפרויקט, החברה ביצעה באמצעות חטיבת תפעול ואחזקה, עבודות קרצוף וריבוד לאורך של כ-2.5 ק"מ, הסדרת כניסה לדרכים חקלאיות באופן מוסדר, הסדרות תמרורים בטיחות והכוונה לאורך הכביש, עבודות גיזומים בטיחותיים לפתיחה שדה ראייה, והגברת הנראות בלילה ע"י מתקני החזר אור.

הפרויקט בוצע תוך חודש בלבד וכעת יוכלו משתמשי הדרך המגיעים אל ומהבסיס, לנסוע בכביש שהוסדר ובטיחותי יותר.

אלון פלג, מנהל מרחב מרכז בחטיבת תפעול ואחזקה של חברת נתיבי ישראל, אמר: "חברת נתיבי ישראל מבצעת ואחראית על מאות פרויקטים בו זמנית ברחבי הארץ, כשרבים מהם עם מטרה ברורה של הגברת הבטיחות למשתמשי הדרך וכך גם בפרויקט הזה. הכביש הנ"ל מוביל לבסיס תל נוף בו חולפים אלפי כלי רכב ביום והצלחנו לפעול להסדרה מהירה מאוד של 2.5 ק"מ מקטע הכביש 4103 למשתמשי הדרך הנוסעים אל ומהבסיס. כמובן על משתמשי הדרך לנהוג במשנה זהירות ולנהוג על פי כל כללי הזהירות."

מנה"פ: חב' אמירים איכויות קיו.סי. בע"מ

קבלן מבצע: חב' אחים בן רחמים

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • פרוייקט שהצליח בהירות לעומת דרך יבנה שתקוע שנים
  הגב 23.05.24 21:38
 • אורח

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

בימים ראשון ושני 9-10.6 יוצג המחזמר "אהבה ממבט ראשון המבוסס על שירי אריק איינשטיין בהיכל התרבות רחובות

עלות: 159 ש"ח

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


אהבה ממבט ראשון המחזמר המבוסס על שירי אריק איינשטיין מגיע להיכל התרבות

מחמר בליווי תזמורת חיה, בבימוי צדי צרפתי. ישראל. קיץ 1973. עודד, בוהמיין תל אביבי, מתאהב ממבט ראשון ברחל, בורגנית מסביון. רונה, פזמונאית בעלת נפש רעועה, שהיא ה"אקסית המיתולוגית" של עודד עושה הכול כדי לחבל בקשר הזה.

הוריה השמרניים של רחל וחבורתו הססגונית של עודד, המבוצרים איש בהשקפת עולמו, מתנגשים בסיפור של משולש רומנטי סוחף ורווי הומור, הנובע מתוך 25 שירים של אריק איינשטיין שהפכו לפס-קול חיינו.

מחזמר שאינו מתבייש לשאול שאלות נוקבות על קיומנו כאן, ומציע אפשרות, אולי נאיבית, להביט לימים בהם היינו חולמים ומאמינים.

ראשון - שני | 9-10.6 | 20:30 | בית העם - היכל התרבות העירוני

עלות: 159 ש"ח

לכרטיסים להצגה ב-9.6 >> did.li/pyVlC

לכרטיסים להצגה ב-10.6 >> did.li/XUPCN
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

התחדשות העירונית בשכונת דניה ובמרכז רחובות! בתחילת חודש יוני יתקיימו מפגשי שיתוף תושבים של עיריית רחובות בהם יוצגו לתושבים תוכניות ההתחדשות העירונית בשכונת דניה ובמרכז עיר

יש לבצע הרשמה מראש למפגשים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 5
רחוב הרצל צילום רון אוריאל


רחובות מתחדשת: עיריית רחובות והרשות הממשלתית להתחדשות עירונית מודיעות על שני מתחמי התחדשות עירונית נוספים בעיר!

שכונת דניה ורחוב הרצל במרחב מטרו מרכז צפויים לשנות את פניהם ולעבור תהליך התחדשות עירונית מקיף

עיריית רחובות והרשות הממשלתית יקיימו שני מפגש הסברה ייעודי לכל פרויקט ומזמינות את התושבות והתושבים, בעלות ובעלי הדירות, העסקים והנכסים באזורי ההתחדשות.

עיריית רחובות והרשות להתחדשות עירונית עתידות לקיים שני כנסי הכרזה בהם יוצגו שתי תוכניות אסטרטגיות שקידומן החל לפני מספר חודשים – תוכנית רחובות מרכז ותוכנית להתחדשות שכונת דניה.

קידום התוכניות הינו תוצאה של שיתוף פעולה פורה בין העירייה והמנהלת להתחדשות עירונית לבין הרשות להתחדשות עירונית.

תכנית "רחובות מרכז"

הינה תוכנית להתחדשות סביב תחנת המטרו המתוכננת בגן המייסדים (תחנת רחובות מרכז), רחוב הרצל וסביבתו. התכנית נפרסת על ציר המרכזי ביותר בעיר - רחוב הרצל, החל מתחנת המשטרה ועד למתחם הנביאים והיא עוברת דרך הרחובות הבאים: בית הפועלים, טלר, גולדין, אזור השוק העירוני וגן המייסדים ומגיעה כאמור עד רחוב הנביאים.


התוכנית ממומנת ע"י הרשות להתחדשות עירונית שמקדמת תוכניות רבות ודומות במרכזי ערים בארץ בהן מתוכננות תחנות מטרו. על עריכת התוכנית אמון משרד האדריכלים אלונים גורביץ' להם ניסיון רב בתוכניות התחדשות מורכבות במרכזי ערים ותיקות.


מטרת התוכנית היא חידוש מרכז העיר, רחוב הרצל וסביבתו, תוך חידוש מתחם השוק כמרחב עירוני שוקק, מוקד משיכה מסחרי עירוני וזאת בהתאם לעקרונות תכנון מוטה תחבורה ציבורית. לאור העובדה כי רחוב הרצל עתיד לשמש בעתיד כציר תחבורה ציבורית משמעותי הכולל קווי אוטובוס מהירים ומטרו, מדיניות העירייה היא לחדש את סביבת הרחוב בין היתר באמצעות תוספת יח"ד קטנות, דיור להשכרה ודיור בר השגה כך שמבני המגורים המתחדשים לאורכו יתגוררו אוכלוסיות שנוטות להשתמש בתחבורה ציבורית ופחות ברכב הפרטי.

מפת מתחם ההתחדשות העירונית במרכז רחובות


עיריית רחובות והרשות הממשלתית להתחדשות עירונית מזמינות את תושבות ותושבי האזור, בעלות ובעלי העסקים והדירות במתחם הרחובות המוזכר להגיע למפגש הכרזה ראשון. המפגש יתקיים במעמד ראש העיר מתן דיל ביום ראשון, כ"ה באייר תשפ"ד, 2.6.24, בשעה 19:00 במרכז מורשת יהדות תימן וקהילות ישראל ברח' אברבנאל 7. יש להירשם למפגש מראש בקישור > https://did.li/N5yrl


במפגש התושבות והתושבים יוכלו להציג את שאלותיהם ולקבל תשובות מהגורמים המקצועיים.


תכנית ההתחדשות העירונית בשכונת דניה

שכונת דניה ממוקמת באזור מזרח העיר והינה אחת השכונות הוותיקות ברחובות. את תכנית ההתחדשות בשכונה מובילה עיריית רחובות בשיתוף הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית כדי לשפר את תנאי המגורים, התשתיות והמרחבים הציבוריים בשכונה הוותיקה.


בשל החשיבות הרבה בחידוש השכונה, הגישה העירייה באמצעות המנהלת להתחדשות עירונית את המתחם במסלול רשויות והצליחה לקבל את אישורה של הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית כי המתחם ראוי להתחדשות ובהתאם לכך החליטה לממן בעבורו תוכנית.


מטרת התוכנית היא לחדש את השכונה תוך מענה מקיף ככל האפשר לצרכי האוכלוסייה המגוונת המתגוררת בשכונה. במסגרת התוכנית יהיה דגש מיוחד לחידוש התשתיות הציבוריות בשכונה כך שתתאפשר בעתיד תוספת יח"ד חדשות בצורה מושכלת והדרגתית.

את התוכנית עורך משרד האדריכלים דרמן ורבקל לו ניסון עשיר בהובלת תוכניות להתחדשות שכונות ותיקות ברחבי הארץ.

עיריית רחובות והרשות מזמינות את תושבות ותושבי שכונת דניה לכנס הכרזה על הליך ההתחדשות העירונית בשכונה ביום שלישי, כ"ז באייר תשפ"ד, 4.6.24 בשעה 18:00 באודיטוריום של קריית החינוך למדעים, ברח' דרך ירושלים 32. תושבות ותושבי השכונה מוזמנים להירשם מראש לכנס בקישור> https://did.li/53PCN


מפת מתחם ההתחדשות העירונית בדניה


את הכנס יוביל ראש העיר מתן דיל ובו מהנדסת העיר דלית הראל תציג בפני התושבים את התכנית. תושבות ותושבי השכונה שיגיעו למפגש יקבלו את כל המידע על התהליך, הצעדים שבהם יתקיים ויוכלו להציג שאלות לצוותים המקצועיים. לשאלות ומידע נוסף על התכנית ניתן ליצור קשר עם נועה, נציגת קשרי קהילה בטל' 052-844-9481 או במייל> noa.c@bncr.co.il


ראש העיר, מתן דיל:

צילום: שרון גבאי


"אנחנו יוצאים לדרך עם שתי תכניות חשובות. אני מאמין שהתחדשות עירונית היא הדרך למקסם את רווחתם של התושבות והתושבים בעיר ולהעניק לכם שכונות מחודשות, מרחב ציבורי מטופח ותשתיות איכותיות, תוך שמירה על מרקם החיים הקיים בעיר. הבטחתי לתושבים שאפעל בשקיפות מיטבית בכל התחומים העירוניים – ובכללם גם בתחומי תכנון עירוני וקידום תכניות משמעותיות בעיר. אני מזמין אתכם להשתתף במפגשי שיתוף הציבור בנושא ההתחדשות העירונית במרכז העיר ובשכונת דניה בהם נציג את התכניות בפירוט מלא, נשמע את דעתכם וניישם את ההערות שלכם כדי שנוכל לשפר את איכות החיים בשכונת דניה ובאזור מרכז העיר".


המשנה לראש העיר ומחזיק בתיק התחדשות עירונית דני מרשה:


"את תהליכי ההתחדשות העירונית במרכז העיר ובשכונת דניה אנחנו נוביל יחד ובשיתוף פעולה מלא איתכם, התושבות והתושבים. השיח עם התושבים יוביל אותנו ליצירת תכנית המותאמת לצרכי התושבים וכזאת שתשפר את איכות החיים בשכונה. אני קורא לכל תושבות ותושבי מרכז העיר ושכונת דניה להצטרף למפגשים שיזמנו עבורם ולהשפיע על עתיד השכונה שלהם".


מהנדסת העיר דלית הראל:

"אנחנו יוצאים לדרך בשני פרויקטים חשובים להתחדשות עירונית בשכונת דניה ובמתחם רחובות מרכז ברחוב הרצל וסביבתו. לקראת התנעת שני תהליכי ההתחדשות האלה אנחנו קוראים לתושבות ותושבי האזור, בעלי העסקים והדירות לקחת חלק פעיל ולהגיע למפגשים המשותפים בהם נציג בפניהם את התכניות המלאות ואת הדרכים בהן יוכלו להיות מעורבים".

התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • מה עם שאר המתחמים הגובלים ברח׳ הרצל? מי יקדם אותם אם העירייה אינה מאפשרת כדאיות כלכלית ליזמים?
  הגב 23.05.24 19:43
 • מתן דיל אתה חיי בסרט
  הגב 23.05.24 21:06
 • מה אם העסקים גם ככה רח הרצל גמור זה יגמור על כולם
  הגב 23.05.24 21:16
 • קודם תגמרו את דרך יבנה,כבר שנתיים מאז התחיל הפרוייקט ועוד לא עשו חצי מהעבודה
  הגב 23.05.24 22:51
 • ברחוב הרצל יש מאות עסקים,תכינו הרבה כסף כדי לפצות אותם,להזכירכם יש בנקים,בתי קפה,שופר סל,חניונים גדולים למכוניות,שאליהם אנשים מגיעים עם רכבים פרטים !!!מה תעשו עם זה ?????. רחובות זה לא ברלין עם 8 נתיבים
  הגב 23.05.24 22:54
 • אורח

ביוזמת חברת מועצת העיר איטל בציר אלשיך סיורי טבע משפחתיים חינם בגבעת החרובים ברחובות במסגרת שבוע הטבע העירוני - 23-24 במאי

מערכת האתר | | תגובות: 2


לקראת ל״ג בעומר, ח״מ איטל בציר אלשיך מזמינה את הציבור הרחב לחגוג את החג עם מינימום מדורות ומקסימום חוויה בטבע. לרגל ל״ג בעומר יתקיימו סיורי טבע משפחתיים חינם בגבעת החרובים ברחובות (מול בית הספר מדעים). כל זאת במסגרת שבוע הטבע העירוני שיתקיים היום (חמישי) ומחר (23-24/5) בשעות אחה״צ בשיתוף החברה להגנת הטבע.

ביום חמישי, 23/5, בין השעות 18:00-20:00, יתקיים סיור באור דמדומים בהדרכת יונתן גור, תושב העיר, ביולוג, מדריך אקולוגיה ופעיל סביבתי. ביום שישי, 24/5, בין השעות 16:00-18:00, יתקיים סיור בהדרכת ד״ר איגור ארמיאץ.

ההרשמה לסיור ביום שישי כבר סגורה, אך לאור הביקוש נפתח סיור נוסף ליום חמישי. מספר המקומות מוגבל, כל הקודם זוכה. בסיור בגבעה נכיר בעלי חיים וצמחים נדירים, פעילי לילה, נחפש פרוקי רגליים וזוחלים כמו עקרבים, פרפרים וזיקיות. נגלה אלו בעלי חיים לא אוהבים לישון בלילה ואלו בעלי חיים בוחרים לישון עד הבוקר.

לדברי ח״מ בציר אלשיך: ״במזרח העיר לצערנו מתוכננות לקום 8,000 יחידות דיור אשר אושרו בקדנציה האחרונה ויבנו בשטחים הירוקים והאחרונים שנותרו בעיר. כעת נותר להתמודד עם האתגר של צמצום הנזק לסביבה והתגייסות התושבים למען שמירת שטחי הטבע עירוניים שעוד נותרו כדוגמת גבעת החרובים״.

לינק להרשמה: https://lp.vp4.me/tz5f

נפגשים בצומת בגין פינת שד׳ ירושלים. חנייה בבית ספר מדעים.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • הפרסום היום מהשעה 18.07 הסיור היום מהשעה 18-20, זה אמיתי ?.
  הגב 23.05.24 20:28
 • אכן...מוזר שעת הפרסום? אולי פורסם גם קודם
  הגב 23.05.24 20:49
 • אורח

ביום רביעי 29.5 יתקיימו סיורים מיוחדים באתר הפרדסנות ובסביבת מכון וייצמן במסגרת אירועי שבוע שימור אתרים בישראל

יש לבצע הרשמה מראש

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
קרדיט נתי תורג'מן


המועצה לשימור אתרים, בשיתוף משרד המורשת, מזמינה את הציבור הרחב לקחת חלק בעשרות אירועי שבוע שימור אתרים - חלקם הגדול ללא תשלום - שיתקיימו בכל רחבי הארץ בין התאריכים י"ד-כ"ג באייר, 31-22 במאי.

שבוע שימור אתרים מתקיים כבר יותר מ-30 שנה, ומטרתו לחשוף בפני הציבור הרחב את חשיבותו ואת הפנים השונות של תחום השימור - שהוא הבסיס להנחלת המורשת - כמו גם את פעילותה המקיפה של המועצה לשימור אתרים ואת אתרי המורשת בכל הארץ. כל זאת, באמצעות מפגשים בלתי אמצעיים עם בתים, דמויות וסיפורים, שיחד מרכיבים את התמונה המופלאה של ההתיישבות בארץ מאז המאה ה-19 ושל המאבק להקמת המדינה.


בין האירועים הבולטים בשבוע שימור אתרים השנה: מגוון סיורים מודרכים באתרי מורשת בערים, במושבות, בקיבוצים ובמושבים; סיור בבית ויצמן ברחובות בעקבות מורשתו של האדריכל הנודע אריך מנדלסון; סיור לאורך הדרך ההיסטורית בין יפו לירושלים; ערבי שירה, "יום הנוטר" במשטרת נהלל ההיסטורית; תהליכי שימור המורשת בירושלים - המציאות והחלום; נגיעה בתולדות הרכבת החיג’אזית בחיפה; ביקורים בבתים המספרים את סיפוריהם של החלוצים והחלוצות; סיורים מיוחדים במוזיאונים לאומנות; סיור בעקבות שימור יצירתו של האמן הנודע שרגא ווייל; חיפה החדשה של דאהר אל־עמר; סיפורי אהבה וקולינריה באשקלון ועוד.


תוכנית האירועים ברחובות

רביעי, 29.5, בית ויצמן ברחובות, "מורשת האדריכל אריך מנדלסון", סיור מיוחד ביוזמת המועצה לשימור אתרים, איקומוס ישראל ודוקומומו ישראל, במטרה להעלות את המודעות והתמיכה הציבורית במהלך ההכרזה וההגנה על המבנים שתכנן מנדלסון בארץ ישראל בשנות ה-30' של המאה שעברה. הדרכה: תמר טוכלר ואדר’ ערן מורדוכוביץ'.

תכנית הסיור:

09:00: התכנסות – חניה בחניית בית וייצמן מכון וייצמן

09:30: דברי פתיחה + סיור בגנזך יד ויצמן הצמוד לבית ויצמן, וצפייה בתכניות מקוריות של מנדלסון

10:30: נסיעה לפקולטה לחקלאות וסיור במבנה ע”ש אהרון אהרונסון

12:00: סיור בבית וייצמן + סרט

14:00: סיום משוער


ללא תשלום, אבל בהרשמה מראש. מספר המקומות מוגבל. פרטים והרשמה בקישור


רביעי, 29.5, אתר הפרדסנות ע"ש מינקוב ברחובות: לכבוד שבוע שימור אתרים, יוצא אתר הפרדסנות אל הגרעין ההיסטורי של רחובות, לסיור שימור במהלכו נחיה מחדש את האירועים והאנשים שעיצבו את המושבה. 10 ₪ למשתתפ/ת. פרטים והרשמה בקישור


פירוט כל האירועים באתר המועצה לשימור אתרים

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הצגה קורעת מצחוק "בעלה של אישתי" בבית העם רחובות - חמישי, 13 ביוני, 20:30

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק בית העם היכל התרבות רחובות


הצגה חדשה ומצחיקה מגיעה לרחובות: "כשאבי מגלה שלאשתו מזה חמש שנים, מיכל, יש עוד בעל בשם איציק, הוא כועס, פגוע ושבור לב. אבל במקום להתעמת עם אשתו, הוא בוחר בגישה לא שגרתית ומחליט להיפגש עם בעלה של אשתו כדי לנסות ולמצוא פתרון לבעיה המשותפת שלהם."

האם אבי ואיציק ימצאו דרך לפתור את הבעיה? בואו לגלות בהצגה!

ההצגה תתקיים ביום חמישי, 13 ביוני, בשעה 20:30 בבית העם רחובות - היכל התרבות העירוני.

לכרטיסים: לחצו כאן
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נציגי פורום השכונות ברחובות התכנס ועל הפרק בחירות לתפקיד יושב ראש הפורום

מערכת האתר | | תגובות: 5


אתמול התקיימה פגישת עבודה של פורום השכונות, בה נציגים משכונות רבות נפגשו על מנת להניע את מהלכי העבודה. בין הנושאים שנדונו היו תקנון הפורום, הקמת דף פייסבוק ייעודי לפורום השכונות, ונושאים לטיפול וועדות נקודתיות להמשך עשייה. הפורום מזמין נציגים נוספים שטרם הצטרפו להצטרף לפעילות.

בנוסף, יתקיימו בחירות לתפקיד יושב ראש הפורום.

התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • חשוב שידעו , שלא כל אחד מחובר לפייסבוק . לא בגלל חוסר ידע . אלא , פשוט לא רוצים להתחבר .
  הגב 23.05.24 14:49
 • מי קובע מי נציג השכונה שמתמודד?
  הגב 23.05.24 14:50
 • ואיך מגיעים לפורום הזה?
  הגב 23.05.24 15:22
 • בהצלחה!
  הגב 23.05.24 15:54
 • ליצנים
  הגב 23.05.24 16:16
 • אורח

ביום ראשון 9.6 תתקיים בפלטפורמה רחובות סדנה לשזירת פרחים

עלות: 85 ש"ח

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לכבוד חג השבועות הפלטפורמה רחובות פותחת את ההרשמה לסדנה צבעונית ופרחונית, בה נכיר את עולם שזירת הפרחים

נתנסה בטכניקות שימושיות בחומרי הגלם לשזירה, וביחד נעצב סידור פרחים חיים וטריים שישדרג את שולחן החג

הסדנה בהנחייתה של סתיו אלקבץ, מבית "Daria flower design"

ראשון | 9.6 | 19:00 | הפלטפורמה | רמז 80

הסדנה בעלות מסובסדת לצעירי רחובות בלבד!

עלות: 85 ש"ח

למעבר להרשמה haplatforma.org.il/1600

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הרצאה ברחובות על אלרגיות בילדים עם פרופ' ארנון ברוידס - 3 ביוני, 20:30, ZOOM

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק הפלטפורמה מרכז צעירים רחובות


האם גם אצלכם כל מעבר עונות הוא סיוט מתמשך, שבו הילדים לא מפסיקים להתעטש ולסבול מתגובה אלרגית? האם אתם חוששים שילדיכם סובלים מאלרגיה עקב חשיפה למזונות מסוימים? בואו לקבל תשובות בנושא הבריאותי החשוב מפי פרופ' ארנון ברוידס, מומחה לרפואת ילדים, אלרגולוגיה ואימונולוגיה קלינית בילדים.ההרצאה מיועדת להורים לילדים בכל הגילאים ותתקיים ביום שני, 3 ביוני, בשעה 20:30, באמצעות ZOOM.לפרטים והרשמה:התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

המכינה הקדם-צבאית 'גור אריה' שבקרית החינוך אמית המר רחובות, קיימה את הטקס השנתי של חלוקת הדיפלומות לחיילים בוגרי המכינה ואירוע פרידה והצדעה בוגרים העומדים להתגייס בשבועות הקרובים

יהונתן צברי, בוגר המכינה שיתף: "אנחנו יוצאים מכאן עם סל ערכים מלא וחשוב שיהיה לנו לעזר בהמשך, בין בצבא ובין בחיים".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
קרדיט צילום תמונה: עידן קלר


חיילים עם דיפלומה

במכינה הקדם-צבאית 'גור אריה' שבקרית החינוך אמית המר רחובות, התקיים השבוע הטקס השנתי של חלוקת הדיפלומות לחיילים בוגרי המכינה ממחזור ח', יחד עם אירוע פרידה והצדעה לבחורי מחזור ט' העומדים להתגייס בשבועות הקרובים.

הטקס התקיים בהשתתפות הורי התלמידים משני המחזורים, שמילאו את בית המדרש של המכינה מקצה לקצה. עשרות בחורי המכינה, הלומדים במקצועות אלקטרוניקה, חשמל ותקשוב, מתגייסים לשירות משמעותי בחיל האוויר במגוון תפקידים ותחומים. במלחמה המאתגרת שפוקדת אותנו בשנה זו, ניכרת השפעתם של צוותי הקרקע בטייסות על יכולות ההגנה וההתקפה של טייסי ומטוסי חיל האוויר.

יהונתן צברי, בוגר המכינה שיתף: "אנחנו יוצאים מכאן עם סל ערכים מלא וחשוב שיהיה לנו לעזר בהמשך, בין בצבא ובין בחיים".

הרב צורי לוי, ראש המכללה והמכינה הקדם-צבאית: "אנו סומכים על הבחורים היקרים שלנו, שיהיו טובים בכל אשר יפנו, שיובילו ויקחו אחריות, ויהיו כמגדלור המכווין את הספינות בכל מקום בו יהיו. לאחר שנתיים במכינה וכמובן שלאחר שנה בצבא, ניתן לראות את היכולות המדהימות שיש לבחורים שהיו חלק בלתי נפרד מהמכינה - ראשונים בכל מקום, מובילים, מפקדים מהמעלה הראשונה. אשריכם בחורים על האנשים והחיילים שאתם, היו דוגמא ומופת לחבריכם. אני מודה לכלל השותפים לדרך ומברך את הבחורים היקרים שימשיכו להאיר את העולם בתורה ומעשים טובים".

אליחי דדי, מנהל קריית החינוך אמית המר:

"ברכות רבות לרב צורי, לצוות הרמי"ם ולסגל המרצים על עבודה חינוכית נפלאה. משמח ומעורר גאווה לראות את בוגרינו היקרים, חלקם מתרגשים עם הדיפלומות וחלקם מתרגשים לקראת הגיוס הקרב ובא".

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום שני 3.6 יתקיים טקס הזיכרון ליהודי אתיופיה שנספו בדרכם לישראל באנדרטת הזיכרון הנמצאת בקריית משה

הטקס מתקיים בהובלת דוד אלעזר מנהל מוקד הקליטה בעיריית רחובות ומרכז חוויות בקריית משה- הכניסה חופשית והציבור מוזמן.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


רחובות זוכרת: טקס זיכרון מיוחד ליהודי אתיופיה שנספו בדרכם לארץ ישראל

בשנות ה-80, אלפים מיהודי אתיופיה, ילדים, קשישים, נשים הרות, מבוגרים וצעירים, יצאו באומץ רב, וצעדו מאות ק"מ מאתיופיה לסודן, במטרה להגשים את חלומם להגיע לירושלים. המסע היה כרוך במפגש עם סכנות בדרכים, שודדים, ועם רעב וצמא. מסע זה גבה אלפי קורבנות בדרך ובמחנות בסודן.

עיריית רחובות ורשת חוויות מכבדות את הקרבתם של יהודי אתיופיה ואת זכרם של הנספים בדרך לישראל, ומזמינות את הציבור לטקס הזיכרון הממלכתי השנתי ליהודי אתיופיה אשר נספו בדרכם לארץ ישראל.

הטקס יתקיים ביום שני, כ"ו באייר, 3.6.24 בשעה 18:30 באנדרטה הממוקמת ברחבת מרכז חוויות בשכונת קריית משה (רח' גבריאלוב 20). בטקס יישאו דברים ראש העיר מתן דיל, המשנה לראש העיר ומחזיק בתיק ההתחדשות העירונית ומוקד קליטה חבר המועצה דני מרשה. הקייסים יישאו תפילה משותפת לעילוי נשמותיהם של הנופלים ואת הקטעים האומנותיים יובילו חברת הפקות יחד עם בנות ובני הנוער בשכונה.

הטקס מתקיים בהובלת דוד אלעזר מנהל מוקד הקליטה בעיריית רחובות ומרכז חוויות בקריית משה- הכניסה חופשית והציבור מוזמן.


ראש העיר מתן דיל:

"במשך שנים ארוכות אחינו יוצאי אתיופיה חלמו להגיע לארץ ישראל. לצערנו הדרך לארץ המובטחת הייתה קשה ומפרכת ואיבדנו בה רבים מבני עמנו. יחד עם בני הקהילה אנחנו נקיים טקס זיכרון חשוב בו נספר את סיפוריהם של הנופלים ונשתתף בכאב המשפחות על האובדן הקשה".


חבר המועצה המחזיק בתיק ההתחדשות העירונית ומוקד קליטה דני מרשה:

"גם היום, כ-40 שנה לאחר עליית יהודי אתיופיה ארצה אנחנו זוכרים את הנשים והאנשים שנפלו בדרכם להגשים את החלום הגדול מכולם- לעלות לירושלים. בטקס שנקיים בשכונת קריית משה נכבד את זכרם של הנופלים, אנשי חזון המהווים עבור כולנו מקור להשראה ואהבת המולדת. אני מזמין את כולם להגיע ולהשתתף באירוע הזיכרון".


מנכ"ל רשת חוויות, גולן ביטון:

"מרכז קהילתי חוויות קריית משה מוביל מידי שנה את הטקס הלאומי לזכר הנספים, בדגש על מעורבות הנוער, על מנת שננחיל את המורשת, זיכרון הנספים וסיפורי הגבורה, לצד זוועות המסע שעברו אבותינו בדרכם לארץ הקודש - לדורי דורות. אני מודה לכל השותפים להנצחה ולזיכרון, ולקהילת קריית משה היקרה לליבי".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פורום רחובות

הפורום נועד לאפשר לתושבי רחובות להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
21.05.24 16:39
מדוע אין פיקוח על הניקיון באזור ההגנה מרגולין גוש עציון? לפעמים אי אפשר לעבור ברחובות אלו בגלל הררי אשפה
אורח
18.05.24 07:21
מישהו יודע עם האוטובוס שנוסע בשבת לתל אביב חזר לפעול?
אורח
19.05.24 22:10
אם**** אם*** אם*** אם***, מילת תנאי, מוזמן להתקשר למוקד העירייה.
אורח
16.05.24 20:49
איזה מקומות יש ללג בעומר??
אורח
19.05.24 22:11
יש כאן באתר מהיום כתבה על המקומות שאפשר....
אורח
10.05.24 14:34
על העירייה לטפל בדחיפות באזור הבניינים הישנים ברחוב גוש עציון. לא הגיוני שהשטח נשאר במצב הזה!! במיוחד גדר האבן שכבר שנים שוכבת נפולה ליד בניין מס 25. הבניינים מתפוררים כבר שנים רבות, מוריד מערך השכונה ומעיד הרבה על העירייה. הפתרון האמיתי הוא פינוי בינוי דחוף!!
אורח
06.05.24 18:04
מתן דיל, בחרנו בך גם כדי לשנות את ניהול העיר...דוגמא מצוינת היא ראשלצ, ששמה את תושביה בראש!! לא ייתכן שתושב העיר , שמשלם ארנונה בין הגבוהות בארץ, ישלם חנייה ברחבי העיר!! זה לא הגיוני
אורח
06.05.24 22:56
נכון מאודדד
אורח
15.05.24 00:08
צודק !
אורח
28.04.24 03:16
מי מפקח על ההשתלטות של הערבים בשטחי העוקף המזרחי???? מי מפקח על ההשלטות של הערבים בעלי הבסטה לפני שמיים כחולים? זה התחיל עם בסטה קטנה והגיע לשטח ענק שהם מגדילים אותו כל פעם עוד קצת ועוד קצת ועוד הרבהההההה ...מי מפקח על זה?????
אורח
28.04.24 20:14
צודק בהחלט, "בקטנה" ברחובות אבל מכת מדינה בכל מקום. אנחנו נכתוב פוסטים, תגובות, ניתלה בבירוקרטיה של מדינה לא מתפקדת והם יקבעו עובדות. עצוב.
אורח
09.05.24 10:04
אזאל תקנו שם ואז הם ילכו ואל תבכו
אורח
17.05.24 00:52
אבל הדמוקרטים עלק.. יקנו דווקא מהם ולא מיהודי!
אורח
27.04.24 09:10
מה קרה לכתבה שיצאה אתמול נגד מתן דיל שבה היה כתוב על משרד הפנים ועל סגן שלישי בשכר שאולי לא יאשרו? למה החלטתם להוריד אותה? אם יש גירעון, אז למה צריך סגן שלישי שלא קיבל מנדטים מהציבור?
אורח
28.04.24 00:27
כתבות ממומנות על ידי מתנגדים ואז יורדות כי חוששים מתביעת דיבה. את הנזק והכתמת השם כבר עשו. אם יש טענות לגרעון תפנו למלול לזהר וליניב שיצרו אותו.
אורח
28.04.24 10:42
הכתבה נימצאת באתר, עם המון תגובות בידקו זאת.
אורח
17.05.24 00:57
זה אמיתי ובכל לא נגד מתן דיל שלפי מספר התושבים מגיעים לה עד 3 סגנים בשכר.. טוב יעשה שישאיר סגן אחד בשר ממפלגתו או מהליכוד, הדמוקרטים זוהר בלום וקרומר יכולים להסתפק בכבוד בלבד שממש לא מגיע להם!
אורח
22.05.24 08:30
למה לתת למי שלא קיבל את קולות הבוחרים שכר?
אורח
25.04.24 22:26
ברחוב אורי כהן 1 העמידו פחי מחזור שגורם לאנשים םהשליך את הפסולת ולגרום למקום להיות מזוהם ,מלוכלך ,וכל האזור נראה כמו פח אשפה. פנינו לעיריה,לאגף חזות פני העיר הגיעו וראו את הגועל נפש הזה אספו את האשפה אבל כעבור כמה שעות הכל חזר לקדמותו. פחי מיחזור מיועדים לאנשים מתורבתים ולא לחיות. אבקש להוציא אותם ולהעבירם ליד פחי האשפה של מרכז הקניות הצמוד לזה. שם גם ימחזרו וגם ישפכו את פחי האשפה.
אורח
28.04.24 00:28
לא יעזור לפנות פה. זהר מחזיק התיק - תפנה ל106 ותכתוב בנוסף מייל לזהר. הוא רק נכנס לתפקיד, אך תן לו קצת זמן והוא יטפל.
אורח
17.05.24 00:58
סגן ניצחי בשכר ללא הפסקה יכול בעצמו להפשיל שרוולים!
אורח
21.05.24 13:06
👍


קבוצת הנוער של מועדון הכדורעף רחובות והשפלה עלתה לראשונה לחצי גמר אליפות המדינה בכדורעף המשחק הקרוב יום שישי 24/5

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מועדון כדורעף רחובות והשפלה


קבוצת הנוער של מועדון הכדורעף רחובות והשפלה עלתה לחצי גמר אליפות המדינה בכדורעף, לראשונה בתולדות המועדון. ההישג המרשים הגיע לאחר ניצחון כפול על קבוצת עילבון ברבע הגמר.

מאמן הקבוצה, תומר רוסיאנסקי, ציין: "הצלחנו לנצח את עילבון בחוץ ובבית, פעמים בתוצאה 3:1. עילבון היא קבוצה טובה מאוד שקשה לשחק נגדה, אינה מוותרת ואינה נשברת אף פעם. למרות זאת, החברה שחקו מצויין וע"י החלפת הרכבים והשתתפות כל שחקני הסגל במאמץ הקבוצתי, הצלחנו לגבור עליה ולעלות לראשונה בתולדות המועדון לשלב חצי גמר הפלייאוף של הנוער."

בחצי הגמר, ביום שישי 24/5 הקבוצה תתמודד מול רמת אביב, קבוצה מצויינת ומאומנת שהצליחה לנצח את נתניה, אלופת השנה שעברה. במהלך השנה הפסידה רחובות לרמת אביב בחוץ וניצחה בבית, כך שהמשחק צפוי להיות צמוד ויכול ללכת לשני הכיוונים. המאמן רוסיאנסקי הוסיף: "אנחנו מתכוננים ומבטיחים שנעשה כל מאמץ כדי לנצח ולעלות לגמר."
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

אירוע לעידוד שוויון זכויות לאנשים עם צרכים מיוחדים במרכז חוויות שוויץ המדע ברחובות - 28 במאי 2024

מערכת האתר | | תגובות: 2
צילום מתוך דף הפייסבוק רשת חוויות רחובות


אירוע מיוחד לעידוד שוויון זכויות לאנשים עם צרכים מיוחדים יתקיים ברחובות. האירוע, תחת הכותרת "כולנו תושווים", יתקיים ביום שלישי, ה-28 במאי 2024, בין השעות 16:30-19:30 במרכז חוויות שוויץ המדע.

במסגרת האירוע יתקיימו דוכני הפעלה, הופעות של להקות "רוח חדשה", "גלגלי רני" ו-"Made about me", תערוכה של ניצן, דוכני מכירה מגוונים ועוד. האירוע מתאים לגילאי 4 ומעלה ולכל המשפחה, והכניסה חופשית.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • בחוץ בפנים באולם ממוזג ?.
  הגב 23.05.24 13:56
 • גם וגם
  23.05.24 19:32
 • אורח

סדנת שזירת פרחים לכבוד חג השבועות במרכז הצעירים רחובות - 9 ביוני

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק הפלטפורמה מרכז צעירים רחובות


לכבוד חג השבועות שבפתח, מרכז הצעירים רחובות מזמין אתכם לסדנה צבעונית ופרחונית, בה תכירו את עולם שזירת הפרחים. במהלך הסדנה תתנסו בטכניקות שימושיות בחומרי הגלם לשזירה, וביחד תעצבו סידור פרחים חיים וטריים שישדרג את שולחן החג.הסדנה תתקיים בהנחייתה של סתיו אלקבץ מבית "Daria flower design" ביום ראשון, 9 ביוני, בשעה 19:00 במרכז הצעירים רחובות, רחוב רמז 80.הסדנה בעלות מסובסדת לצעירי רחובות בלבד. מספר המקומות מוגבל, הקדימו להירשם באתר: haplatforma.org.il/1600.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עוד נציגה לרחובות בגמר אולימפיאדת החלל- נבחרת חטיבה ב דה שליט

נציגי הנבחרת הציגו את רכב החלל ״אלבדו״ לחקר ירח אירופה, ואת מרכיבי הרכב והחיישנים השונים הדרושים לתפקודו בתנאים הקשים כל פני כוכב.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


תחרות חקר החלל בבתי הספר הגיעה לישורת האחרונה באירוע הגמר שעתיד להתקיים בחודש יוני. התחרויות מתקיימות ביוזמה ובמימון של סוכנות החלל הישראלית במשרד החדשנות המדע והטכנולוגיה, בשיתוף הפיקוח על הוראת מדע וטכנולוגיה באגף מדעים א' במזכירות הפדגוגית, בהפעלת ארגון החינוך שמיר יעוץ והדרכה ובניהול של ד"ר גלעד שמיר.


תחרות חקר החלל/ אולימפיאדת החלל ע"ש אילן רמון מתקיימת מדי שנה בחלוקה לתחרות של בתי ספר יסודיים (ד-ו ) וחטיבות הביניים התחרויות מהוות הזדמנות לתלמידים להצטרף לחוויית לימוד מרתקת וחשיפת התלמידים לטכנולוגיות חלל שונות, לחשיבה יזמית ולפתרון אתגרים פורצי דרך בתוכן מתקדם בתחום החקר ותעשיית החלל.


השנה עוסקת התחרות בנושא האסטרונומיה וחקר החלל בדגש על התיישבות במערכת השמש ותכנון כלי תחבורה שיסייע בהתיישבות בחלל.

היום התקיים שלב הגמר המחוזי בה לקחה חלק נבחרת בית ספר חטיבה ב דה שליט רחובות שהתמודדה בתחרות לחטיבות הביניים והצליחה לעלות לשלב הגמר הארצי.

נציגי הנבחרת הציגו את רכב החלל ״אלבדו״ לחקר ירח אירופה, ואת מרכיבי הרכב והחיישנים השונים הדרושים לתפקודו בתנאים הקשים כל פני כוכב. הילדים הפגינו ידע רחב והבנה עמוקה.

נבחרת דה שליט מצטרפת לנבחרת בית ספר רמון שאף היא עלתה לגמר של בתי הספר היסודיים.

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • כל הכבוד!!!!
  הגב 23.05.24 11:13
 • אורח

מופע שבועות מיוחד בחוויות אושיות עם ראובן ארז הזמר והבדרן המוכר בערב מלא שירים וריקודים, הומור, ומגוון חיקוים של זמרים אהובים ומוכרים - 5/6/24 בשעה 20:00

מערכת האתר | | תגובות: 0


חווים חוויות במרכז אושיות!

שבועות בפתח ואנחנו מזמינים אתכם לערב מיוחד במינו!

בואו לחגוג איתנו במופע תוסס וקצבי של שירים מכל תקופות הפזמון הישראלי!

עם ראובן ארז - הזמר והבדרן המוכר בערב מלא שירים וריקודים, הומור, ומגוון חיקוים של זמרים אהובים.

חוויה אומנותית במחיר לכל כיס!

אל תפספסו ובואו להעביר ערב של כיף, שמחה והנאה.

ואל תשכחו – ביחד ננצח!

* מתי? 5/6/24 בשעה 20:00

* כיבוד חלבי באווירת החג

* מוזמנים להגיע בלבוש לבן עם הרבה מצב רוח ...

מחיר 60 ש"ח

להרשמה, לחצו על הקישור הבא: https://did.li/ZjtIw
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ראש הממשלה לשעבר נפתלי בנט הגיע לביקור בקריית החינוך אורט רחובות

מערכת האתר | | תגובות: 19
צילום מתוך דף הפייסבוק קריית החינוך אורט רחובות


נפתלי בנט בקריית החינוך אורט רחובותנפתלי בנט, לשעבר ראש ממשלת ישראל, הגיע לקריית החינוך אורט רחובות לשיחה מרתקת עם תלמידי שכבות יוד ויא. במהלך הביקור, שוחח בנט עם התלמידים על חזון לישראל וכיצד הם יכולים לתת ולתרום לחברה. השיח היה מרתק ומעניין, והתלמידים זכו לשמוע תובנות חשובות ממנהיג בעל ניסיון רב.

התפרסמו 19 תגובות לכתבה.
 • ראש הממשלה הבא
  הגב 23.05.24 08:47
 • שקרןבנט
  23.05.24 10:44
 • מה עם הארמון שבנה ברעננה מתי אפשר יהיה לבקר ולראות הפלא?
  23.05.24 10:45
 • היה מת להיות ראש הממשלה הבא, אין לו את זה, היה שנה והבין שהתפקיד גדול עליו
  הגב 23.05.24 08:56
 • נוכל שבנוכלים שקרןבנט
  23.05.24 10:44
 • אין לו מחילה על ההונאה הגדולה שעשה לנו. אם הייתי שם הייתי צועק לו בוז.
  הגב 23.05.24 08:56
 • רשע מרושע. שקרן רמאי נוכל.
  הגב 23.05.24 08:58
 • קשה לאנשים להודות באמת המרה: בשנה שהוא היה ראש ממשלה המצב של המדינה היה פנטסטי. תבדקו בעצמכם את העובדות ואל תאמינו לסיפורים שמספרים לכם ברשתות החברתיות. היה טוב גם בטחוני גם כלכלי. אנשים שוכחים וחבל.
  הגב 23.05.24 09:05
 • גועל נפש הונה את הבוחרים שלו חתם על מסמך בשידור ישיר שלא ילך בשותפות עם לפיד,שיקר ולא רק זה הקים גועליציה עם הערבים ,בלי ערכים בלי אדיאולוגיה,לא מבינה את האנשים האלה למה הוא חושב שמישהו יתן לו את הקול שלו? בושה
  הגב 23.05.24 10:00
 • 👍
  23.05.24 14:11
 • הלוואי ויחזור להיות ראש ממשלה שבא לעבוד ולא לעבודה. בזמן היותו ראש ממשלה היה שקט בעוטף ובצפון.
  הגב 23.05.24 11:23
 • פומיקי
  הגב 23.05.24 12:12
 • ראש ממשלה מצוין
  הגב 23.05.24 12:23
 • מעניין תסבתא
  הגב 23.05.24 12:32
 • בנט על הפנים לא נבחר בו לעולם
  הגב 23.05.24 13:29
 • בושה וחרפה לאורט שמארחים רמאים בגלוי
  הגב 23.05.24 14:59
 • בוט ביביסט
  23.05.24 19:46
 • בנאדם מדהים! מונע מתרומה למדינה! הרוויח בהייטק את כספו הרב ולכן מודע לצורך בהשכלה. יישרכח
  הגב 23.05.24 15:03
 • ראש הממשלה הבא. הכי מתאים במצב הנוכחי. בשנה שכיהן החמאס לא העיז לשלוח אפילו בלון אחד. ובזה עצר את השריפה של כל שדות הנגב שהתרחשו בזמן ביבי הימני אלק .
  הגב 23.05.24 22:32
 • אורח

נפתחה קבוצת וואטסאפ למחפשי דירות ברחובות! חברי הקבוצה מקבלים עדכונים ישירות לוואטסאפ על דירות יד שנייה וחדשות למכירה ברחובות. בעלי דירות המעוניינים לפרסם בקבוצה מוזמנים לקבל פרטים בפון 052-8030056 ... בכתבה לינק הצטרפות לקבוצה למחפשי דירות ברחובות

לוח הדירות הגדול של רחובות בעמוד 3/5

אבי בר |


אתר be106 העוסק בחדשות בתחומים שונים ומתמחה בתחום הנדל"ן, פתח לתושבים המחפשים לרכוש דירות ברחובות, קבוצת וואטסאפ "דירות למכירה ברחובות"

מאז פתיחת הקבוצה נרשמו לשירות כ - 850 מחפשי דירות והרשימה גדלה מיום ליום.

הפרסום וניהול הקבוצה על ידי be106 נדל"ן

קיימת אפשרות לשת"פ עם מתווכים בתנאים מסויימים

בעלי דירות יד שנייה וקבלנים המעוניינים להציע דירה למכירה ברחובות בקבוצה מוזמנים לקבל פרטים

052-8030056


מחפשי דירות ברחובות המעוניינים להצטרף לקבוצה ולקבל מידי יום דירות למכירה ברחובות

להלן לינק הצטרפות למחפשי דירות ברחובות

https://www.be106.net/whatsapp/realestate/233

חברת מועצת העיר רחובות דניאלה בש: סניף טיפת חלב ברחוב פרשני בשכונת שרונה סובל מבעיות קשות של רטיבות ועובש

דניאלה בש, היא חברת מועצת העיר החדשה מטעם סיעת ״רחובות אחת״ בראשות יניב מרקוביץ'

מערכת האתר | | תגובות: 5אל דניאלה בש, חברת מועצת העיר החדשה מטעם סיעת ״רחובות אחת״ בראשות יניב מרקוביץ' הגיעו פניות רבות של הורים על מצב סניף טיפת חלב ברחוב פרשני בשכונת שרונה הסובל מרטיבויות ועובש במבנה.

דניאלה בש: ״הגעתי לסיור דחוף במבנה ונפגשתי עם צוות האחיות המקסימות, שעובדות בתנאים קשים, הן מספרות על שימוש במשאפים ובברונכיט שחוזר ונשנה אצלן. המבנה משרת אלפי תינוקות, ילדים והורים מהשכונה ומעבר לה, שצריכים להיחשף לעובש ורטיבות- דבר המהווה סכנה לבריאותם. עברנו חדר, חדר, פתחנו ארונות שמהם נידף ריח חזק של רטיבות ועובש, ברוב החדרים יש סימני עובש משמעותיים והתנפחויות בקירות. הן הציגו בפני נקודות חשמל שמהן יוצאים מים בחורף ויכולות להגיע עד כדי סכנת חיים והתחשמלות.

מיד בתום הסיור פנתה דניאלה באופן מיידי למנכ״ל העירייה, מר מאיר דהן בבקשה שהמבנה יעבור שיפוץ ואיטום כהליכתו ושצוות טיפת חלב והמבקרים יוכל לנשום לרווחה. המנכ״ל הבטיח להעביר זאת לטיפול מיידי של אגף תחזוקה.

תגובת עיריית רחובות:

חשוב לציין כי כל טיפות החלב בעיר נמצאות באחריות הבלעדית של משרד הבריאות והוא הגוף האחראי לתחזוקתם. עיריית רחובות מסייעת בתחזוקה שוטפת של המבנים בהתאם להסכם ותיק יומין ותסייע גם במקרה הנוכחי. בימים אלה העירייה מובילה שיח מול משרד הבריאות וגופים נוספים כדי להקים מבנים חדשים לטיפות החלב ברחבי העיר.


התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • בושה, תיפנו למשרד הבריאות, מדינת חלם.
  הגב 22.05.24 18:42
 • העובש לא מהיום היכן היה המנהיג שלה מרקוביץ סגן ראש העיר קודם לכן העיקר להופיע בעיתון
  23.05.24 06:01
 • קופת חולים כללית שמתהדרת בקופה הכי גדולה והכי טובה במדינה, תורים לחצי שנה קדימה, אין יומנים פתוחים, רופאים מותשים ותשושים ללא חלוק, לא מחטאים את המכשירים שהם בודקים אותנו עימם ועושים פעולות בגופינו, עובדים ללא כפפות ולא שוטפים/מחטאים ידיים, זוהי הקופה שסגרה לכמה חודשים את בית המרקחת באושיות, והשאלה אם היו מעזים לעשות זאת בשכונה אחרת ברחובות, או שהכל תלוי האנשים שהם משפחות עולים מרוסיה ואתיופיה, מבוגרים אזרחים ותיקים שאין להם רכב, ותלויים בתחבורה ציבורית ??.
  הגב 22.05.24 19:32
 • תודה דניאלה. טוב שיש דם חדש במועצה. יתר חברות וחברי המועצה נמצאים בתרדמת. חוץ מדיבורים ותמונות לא באמת נגישים ועושים. חבל, זו רק תחילת הקדנציה והם כבר עיפים.
  הגב 23.05.24 06:02
 • תגובה ממומנת
  23.05.24 07:38
 • אורח

לרגל יום ההצדעה לעובדי ההוראה, מינהל החינוך בעיריית רחובות שלח מכתב תודה מיוחד לכל המורות, המורים וצוותי ההוראה בעיר כאות הערכה והוקרה על העשייה והנתינה למען התלמידות והתלמידים

בנוסף היום ערך ראש העיר, מתן דיל יחד עם ראש מינהל החינוך, אפרת צוקרמן וצוותי מינהל החינוך ביקור בבתי הספר אורט ושז"ר.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2
ביקור באורט רחובות


מצדיעים לצוותים החינוכיים ברחובות

היום, שלישי (21.5) משרד החינוך הכריז על יום הצדעה מיוחד לעובדות ועובדי ההוראה במלחמת חרבות ברזל. את היום הזה מקדישים לנשות ואנשי ההוראה שהתגייסו למערך המילואים, ולכאלה שבמשך חודשים ארוכים המשיכו ללמד בכיתות וגם באופן מקוון כדי לשמור על רציפות תפקודית ושגרת החיים של התלמידים וההורים.

ביקור בבית ספר שז"ר


לכבוד היום המיוחד, ראש העיר מתן דיל וראש מינהל החינוך בעיריית רחובות אפרת צוקרמן פתחו את הבוקר בביקור מיוחד בבית הספר היסודי שז"ר ובקריית החינוך אורט. ראש העיר בירך את כל צוותי ההוראה בבתי הספר והודה להם על עבודתם המסורה, ההשקעה הרבה בתלמידות והתלמידים בימים ובלילות ועל החוזק והחוסן שהפגינו בפני התלמידים בתקופה המורכבת שעברה על כולנו מאז השבת של השבעה באוקטובר. אל הסיורים בבתי הספר הצטרפו מנהלת המחלקה לחינוך יסודי שרה והב, מנהלת המחלקה לחינוך על יסודי רחל בן יצחק, יו"ר ועד ההורים של קריית החינוך אורט ליאת פוגל ויו"ר ועד ההורים של בית הספר שז"ר ליאת דורית מושקוביץ זעפרני.

בנוסף, מינהל החינוך בעיריית רחובות שלח מכתב תודה מיוחד לכל המורות, המורים וצוותי ההוראה בעיר כאות הערכה והוקרה על העשייה והנתינה למען התלמידות והתלמידים.


ביקור בבית ספר אורט

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • המלאכיות האמיתיות הן הסייעות שתמיד עובדות קשה ולרוב הן שקופות תתחילו להעריך
  הגב 22.05.24 22:09
 • אכן תומכות החינוך עושות עבודת קודש בגנים ובתי הספר לא מוערכות מספיק. רק במילים תודה תודה אך זה לא מספיק🌹
  הגב 23.05.24 05:54
 • אורח

מחר (חמישי 23.5) יוצג בבית תרבות חבצלת רחובות, הסרט "הטיפול" על טיפולי המרה בחברה החרדית

עלות: 30 ש"ח

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


תושבי רחובות מוזמנים לסינמה חבצלת רחובות- הקרנת סרטו זוכה הפרסים של צבי לנזמן - הטיפול

חשיפה ראשונה של טיפולי המרה מבפנים. הסרט עוקב אחרי שני גברים הומוסקסואלים מתוך הקהילה החרדית, בשלבים שונים של טיפולי המרה ומציג נקודת מבט אינטימית, חשופה, מרגשת וחד פעמית לעולמם.

לאחר ההקרנה תתקיים שיחה עם הבימאי.

23.5 | יום ה' | 20:30 | בית התרבות בחבצלת, הירדן 10 (ליד גן הטייס)

עלות: 30 ש"ח

לפרטים נוספים והרשמה >> did.li/5UPCN
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תהלוכת ל"ג בעומר והפנינג ברחבת חוויות בשכונת רחובות החדשה 26/5 . כניסה חופשית

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק חוויות רחובות החדשה -שוויץ


ביום ראשון 26/5 החל מהשעה 16:30 יתקיים ברחבת מרכז חוויות שוויץ בשכונת רחובות החדשה הפנינג ותהלוכת ל"ג בעומר

ההפנינג כולל מתנפחים , מופע אש , מופע מתופפים, ובשעה 19:30 תתקיים תהלוכת ל"ג בעומר והגרלות של אופני הרים, קורקינט, לוח כדורסל עם צג אלקטרוני, שולחן כדורגל וספר קודש . לכל ילד משתתף ארטיק ושתייה. הכניסה חופשית.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

רשת חוויות פתחה את ההרשמה לכ30 קייטנות הקיץ שיפתחו לילדי רחובות במרכזי הרשת: אקסטרים על גלגלים, ספורט, התעמלות אומנותית, מדעני העתיד, מחול, היפ הופ, סדנת בינה מלאכותית, רובוטיקה ועוד

הפירוט המלא בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


אילוף כלבים או בינה מלאכותית? היפ הופ או רובוטיקה? רשת חוויות מציעה לילדי רחובות שלל קייטנות לחופשת הקיץ

בימים אלו פתחה רשת חוויות את ההרשמה לכ-30 קייטנות תוכן לילדים ונוער במרכזים הקהילתיים. בין הקייטנות: אקסטרים על גלגלים– יציאה למקומות אטרקטיביים מידי יום, ספורט, התעמלות אומנותית, מדעני העתיד, מחול, היפ הופ, סדנת בינה מלאכותית, רובוטיקה, מיינקראפטוגיימינג, מבוכים ודרקונים, אילוף כלבים, אקטיביX, מולקולה, טאיקוון-דו, אומנויות, ועוד. סדנאות מיוחדות לנוער ועוד.

אבן גבירול

אקסטרים על גלגלים: אקשן, פעילויות העשרה ותוכן. כל יום נבקר באתר אחר ובאטרקציה מיוחדת.

תאריכים: מחזור 1: 1.7-21.7 | מחזור 2: 22.7-11.8

שעות: 7:30-13:30 ללא צהרון

מיועד לתלמידי כיתות ג-ו

עלות: 2,300 ש"ח


נווה יהודה

חוויות בצהרון- קייטנה עשירה וחוויתית - חוגים, פעילויות העשרה ועוד.

תאריכים: 1-21.7.24

שעות: 13:00-16:00

מיועד לתלמידי כיתות א-ג

עלות: 990 ₪


קייטנה עשירה וחוויתית - חוגים, פעילויות העשרה ועוד.

תאריכים: 22.7-8.8.24

שעות: 8:00-13:00

ארוחת בוקר: כן

גילאים: כיתות א-ג

עלות: 910 ₪

צהרון: 13:00-16:00 תוספת 910 ש"ח


פסגת המדע

קייטנת מולקולה- משחקי חשיבה מדע שח מט קומיקס רובוטיקה חדרי בירחה משחקי ענק הדפסות תלת מימד הפעלות ספורט ועוד.

תאריכים: 22.7-8.8

שעות: 8:00-13:00

עלות: 1900 ₪

צהרון: 13:00-16:00 בתוספת 885 ₪

גילאים: כיתות א-ד

ארוחת בוקר: לא


קייטנת אילוף כלבים- קייטנת אילוף כלבים -ימי פעילות עם בעלי חיים טריקים ופקודות משמעת לילדים משחקי ספורט כלבני חקירה של שפת הכלבים ועולמם, חיזוק ביטחון עצמי פיתוח יכולת מנהיגות ועוד.

תאריכים: 11.8-22.8

שעות: 8:30-13:00 ללא צהרון

עלות: 1500 ₪

מיועד לתלמידי כיתות כיתות א-ו

ארוחת בוקר: לאמחנה היפ הופ- סדנאות היפ הופ ומחזות זמר משחקי קומפוזיציה בלט קלאסי פעילויות יצירה איפור שיער ובמה ועוד.

תאריכים: מחזור 1 - 1.7-11.7 | מחזור 2 - 22.7-1.8

שעות: 8:30-13:00 ללא צהרון

עלות: 1260 ₪

מיועד ל: מחזור 1 - כיתות ד ומעלה | מחזור 2 - כיתות א-ג

ארוחת בוקר: לא


קייטנה על גלגלים- הילדים יצאו לפעילויות חוץ במקומות רבים ומגוונים.

תאריכים: מחזור 1 - 1.7-21.7 | מחזור 2 - 22.7-11.8

שעות: 7:30-13:30 ללא צהרון

עלות: 2300 ₪

מיועד לתלמידי כיתות ג-ו

ארוחת בוקר: לאקריית משה

סדנת בלונים- לימוד פיסול חיות, כלי רכב וצורות אחרות מבלונים. עיצוב לאירועים - קשתות ועמודים. פיתוח ביטחון עצמי. חיזוק הדינאמיקה החברתית ויכולת לעבוד בקבוצה.

תאריכים: מחזור 1 - 7.7-18.24 | מחזור 2 - 21.7-1.8.24

שעות: 8:30-13:30 ללא צהרון

מיועד ל: מחזור 1 - כיתות ה-ו | מחזור 2 - כיתות ז-ט

עלות: 1000 ₪

ארוחת בוקר: לארחובות ההולנדית

קייטנת עקבות וצעדים- סדנה לפיתוח יכולת מנהיגות, סבלנות ורגישות כלפי ההולכים על ארבע. נעבוד על תחושת ביטחון והעצמה ונלמד תרגילים יחד עם מסלולים שנבנה יחד.

תאריכים: 22.7-1.8

שעות: 8:30-13:00 ללא צהרון

גילאים: כיתות א-ו

עלות: 1350 ₪

ארוחת בוקר: לאסדנת משחק ודיבוב- ניכנס לעולם המשחק, נלמד טכניקות של משחק ודיבוב מול מצלמה, נעשה סימולציות ונלמד תרגילים תוך כדי משחק והמון הנאה.

תאריכים: 7.7-18.7

שעות: 8:30-13:00 ללא צהרון

עלות: 1580 ₪

מיועד לתלמידי כיתות ג-ו

ארוחת בוקר: לאשוויץ המדע

ספורט- הקייטנה תכלול משחקי ספורט, משחקי כדור, תחנות ספורט, שיעורים מיוחדים להגנה עצמית ועוד פעילויות חינוכיות וספורטיביות רבות בניהולו של אריק עבדוש (מנהל בית ספר להישרדות).

תאריכים: 22.7.24-8.8.24

שעות: 8:00-13:00

מיועד לתלמידי: בוגרי גן חובה וכיתות א-ז

עלות: 1900 ₪

צהרון: 13:00-16:00 - בתוספת 885 ₪

ארוחת בוקר: כן


התעמלות אמנותית- מגוון פעילויות בתחום ההתעמלות האמנותית ופעילויות העשרה בהדרכה של מדריכות מוסמכות ממכון וינגייט. נדרש נסיון קודם בהתעמלות אמנותית בניהולה של רוני חלפון.

תאריכים: 22.7.24-8.8.24

שעות: 8:00-13:00

גילאים: כיתות א-ג

עלות: 1900 ₪

צהרון: 13:00-16:00 - בתוספת 885 ₪

ארוחת בוקר: כןמדעני העתיד- סדנאות העשרה חווייתיות בנושא מדע וחלל הכוללות בתוכן ניסויים אטרקטיביים כמו ניסוי נחש קצף, אש מתחת למים, הר געש מתפרץ, פצצת שלג וסוד המים שעולים הפוך. בקייטנה נכין מכונת קצף צבעונית, דביקי אוורירי ומשחקי בועות סבון ענקיות. נצא למסע מדהים בחלל בו נבקר בחדר חשוך שיכלול כדור פלזמה מיוחד אשר יגרום לנורות פלורסנט להידלק באוויר ונפגוש את הנייר הזוהר בחושך. יצירות:במהלך הקייטנה ניצור קופסה המעלימה מטבעות, מאוורר סולארי, משגר טילים ענק, מכונית חשמלית, תוכי ג'קו, סבון נוזלי, אסטרונאוט מטפס, טיסן פוליגל, צמיד שמש מחליף צבעים, משחק עצבנומטר מיוחד ועוד. ימי שיא:מסע בין כוכבים, יום מים וים, יום בלשים צעירים, יום מבשלים עם כוכבים, יום אסטרונאוטים בחלל, סוד כוכב המים, יום מדענים צעירים ועוד. בניהולה של חברת "קסם של מדע".

תאריכים: 22.7.24-8.8.24

שעות: 8:00-13:00

מיועד לתלמידי כיתות א-ד

עלות: 1900 ₪

צהרון: 13:00-16:00 - בתוספת 885 ₪

ארוחת בוקר: כן


מחול- קורס מרוכז במחול הכולל שיעורי מחול בבלט, מודרני, רפרטואר, וריאציות ושיעורים תומכים בטכניקה וחיזוק הגוף בקורסי הקיץ זו ההזדמנות לתת לתלמידים העשרה בסדנאות והרצאות מגוונות שאינן בתכנית הלימודים השנתית. בסוף הקורס יוצגו התוצרים. שיעורי מחול בסגנונות שונים, מורים אורחים, קידום אורח חיים בריא, סדנאות תזונה, פציעות ספורט, ניהול זמן ועוד..., העשרה בתולדות המחול, חשיפה לעולם התנועה, היוגה והאקרויוגה, פעילויות חברתיות, פעילויות יצירה בניהולה של נילי צברי, מנהלת בית הספר למחול ולי מדמוני גבע מורה בכירה למחול בבית הספר.

תאריכים: 1.7.24-18.7.24

שעות: 8:00-13:00 ללא צהרון

גילאים: כיתות ג-ח

עלות: 1900 ₪

ארוחת בוקר: כןמחול- שיעורי מחול בסגנונות שונים, מורים אורחים, סדנאות יצירה, משחקי מחול ותאטרון, פעילויות חברתיות, קידום אורח חיים בריא - הרצאות ופעילויות בנושא. בניהולה של נילי צברי, מנהלת בית הספר למחול.

תאריכים: 22.7.24-8.8.24

שעות: 8:00-13:00

עלות: 1900 ₪

מיועד לתלמידי כיתות א-ג

צהרון: 13:00-16:00 - בתוספת 885 ₪

ארוחת בוקר: כן
היפ הופ- קייטנת היפ הופ ייחודית בה ניכנס לתוך עולם המחול המופלא- נרקוד ללא הפסקה, נצלם קליפ היפ הופ, נטעם מסגנונות שונים מתחום המחול, נחזק את הגוף, נלמד על היסטוריית ההיפ הופ, נעבוד על פריסטייל, נהנה מסדנאות מיוחדות עם מורים אורחים, משחקי תאטרון, מחול, פעילויות חברתיות מגבשות, סדנת איפור במה ועוד. בניהולה של גלי גיל.

תאריכים: 22.7.24-8.8.24

שעות: 8:00-13:00

מיועד לתלמידי: כיתות ב-ה

עלות: 1900 ₪

ארוחת בוקר: כן

צהרון: 13:00-16:00 - בתוספת 885 ₪
סדנת בינה מלאכותית, רובוטיקה, מיינקראפט וגיימינג- חווית למידה חדשנית ומעשירה במחשבים, בה יקבלו החניכים טעימה מהמקצועות הנחשקים בעולם ההיטק- תכנות, סייבר, אבטחת מידע, בינה מלאכותית, רובוטיקה ועוד.. הקייטנה תועבר בצורה אינטראקטיבית ומהנה בשילוב המשחק ששיגע את העולם- "מיינקראפט"! בניהול מכללת סייברנט ישראל.

תאריכים: מחזור 1 - 1.7.24-11.7.24 | מחזור 2- 14.7.24-25.7.24 | מחזור 3 - 28.7.24-8.8.24

שעות: 8:00-13:00 ללא צהרון

גילאים: מחזור 1 - כיתות ג-ו | מחזור 2 - כיתות ג-ו | מחזור 3 - כיתות ב-ה

עלות: מחזור 1 - 1350 ₪ | מחזור 2 - 1500 ₪ | מחזור 3 - 1500 ₪

ארוחת בוקר: כן
סדנת מבוכים ודרקונים- בלב ים פארסוס שבפנטפוליס שטה לה ספינת פיראטים שחורשן האיום ועל סיפונה קבוצה של גיבורים חסרי מזל שהפכו לעבדים... הצטרפו להרפתקה מטורפת ומצחיקה בה תעופו על גבי ספינות מעופפות, תדברו עם גמלים ערמומיים ותכירו את האף הגדול... רק אז אולי גם תבינו איך כל זה קשור למכונות פחיות מסתוריות שצצות בכל מקום ומחלקות חפצים קסומים אגדיים. *הרפתקה חדשה ומדליקה ! * משחקי קופסא של מבוכים ודרקונים והפתעות נוספות. בהדרכת "תגלית".

תאריכים: מחזור 1 - 1.7.24-14.7.24 | מחזור 2 - 21.7.24-1.8.24

שעות: 8:00-13:00 ללא צהרון

גילאים: מחזור 1 - כיתות ד-ז | מחזור 2 - כיתות ב-ד

עלות: 1400 ₪

ארוחת בוקר: כן


סדנת אילוף כלבים- מסע עוצמתי ומרגש עמוס בחוויות לעולמו של הכלב ידידו הטוב של האדם. נלמד כיצד לתקשר עם הכלבים ולדבר בשפתם, נבין איך הם מתנהגים ונלמד אותם טריקים ופקודות מגניבות, נראה איך הכלבים עושים כושר במסלולי המכשולים שלהם ועוד...

תאריכים: מחזור 1 - 7.7.24-11.7.24 | מחזור 2 - 14.7.24-18.7.24 | מחזור 3 - 4.8.24-8.8.24

שעות: 8:00-13:00 ללא צהרון

גילאים: מחזור 1 - כיתות ג-ו | מחזור 2 - כיתות ג-ו | מחזור 3 - כיתות ב-ה

עלות: 750 ₪

ארוחת בוקר: כןקייטנת אומנויות- בקייטנה ניצור במגוון אומנויות וטכניקות שונות, נלמד על יוצרים ואמנים מכל העולם, נשלב עבודות במיחזור ויצירה מתוך הטבע.בניהולה של אביטל שטיינבך.

תאריכים: 22.7.24-1.8.24

שעות: 8:00-13:00

מיועד לתלמידי כיתות א-ד

עלות: 1300 ₪

ארוחת בוקר: כן

צהרון: 13:00-16:00 בתוספת 885 ₪
קורס קיץ באנגלית בן 10 מפגשים - קריאה למסיימי כיתות א'-ג'- הקניית קריאה בשיטה ייחודית ומהירה שהוכיחה את עצמה על אלפי ילדים! תוך 10 שיעורים הילדים קוראים! העניקו לילדכם מקפצה אדירה לקראת לימודי האנגלית בבית הספר! בניהול חב' מג'יק - אנגלית בקסם.

תאריכים: ימי ראשון ושלישי בין התאריכים 2.7-4.8

שעות: 17:00-18:00

מיועד לבוגרי כיתות א-ג

עלות: 750 ₪קורס קיץ שיחה ודיבור באנגלית בעולם של חוויה והנאה למסיימי כתות א'-ב'

הקניית אבני השפה ואוצר המילים בצורה חווייתית, מלאת אטרקציות ומשחקים. העניקו לילדכם חוויה ראשונית כיפית ועוצמתית עם האנגלית! בניהול חב' מג'יק - אנגלית בקסם.

תאריכים: ימי ראשון ושלישי בין התאריכים 2.7-4.8

שעות: 18:00-19:00

מיועד לתלמידי כיתות בוגרי כיתות א-ב

עלות: 750 ₪קורס קיץ שיחה ודיבור באנגלית בעולם של חוויה והנאה למסיימי כיתות ג'-ד'- הקניית אבני השפה ואוצר המילים בצורה חווייתית, מלאת אטרקציות ומשחקים. העניקו לילדכם חוויה ראשונית כיפית ועוצמתית עם האנגלית! בניהול חב' מג'יק - אנגלית בקסם.

תאריכים: ימי ראשון ושלישי בין התאריכים 2.7-4.8

שעות: 16:00-17:00

מיועד לבוגרי כיתות ג-ד

עלות: 750 ₪


רחובות החדשה

מחנה אקטיביX

תאריכים: 1.7-18.7

שעות: 8:30-13:00 ללא צהרון

מיועד לתלמידי כיתות ג-ו

עלות: 1900 ₪

ארוחת בוקר: לאמחנה היפ הופ

תאריכים: מחזור 1 - 1.7-11.7 | מחזור 2 - 22.7-1.8

שעות: 8:30-13:30 ללא צהרון

גילאים: מחזור 1 - כיתות ג ומעלה | מחזור 2 - כיתות א-ד

עלות: 1260 ₪

ארוחת בוקר: לאקייטנה על גלגלים

תאריכים: מחזור 1 - 1.7-21.7 | מחזור 2 - 22.7-11.8

שעות: 7:30-13:30


מיועד לתלמידי כיתות ג-ז

עלות: 2300 ₪

ארוחת בוקר: לא
קייטנת מולקולה

תאריכים: 22.7-8.8

שעות: 8:00-13:00

מיועד לתלמידי כיתות א-ה

ארוחת בוקר: כן

עלות: 1900 ₪

צהרון: 13:00-16:00 - בתוספת 885 ₪מחנה טאיקוון-דו

תאריכים: 22.7-8.8

שעות: 8:00-13:00

מיועד לילדי החוגים בלבד

עלות: 1900 ₪

צהרון: 13:00-16:00 - בתוספת 885 ₪

ארוחת בוקר: לא


תנופה

סדנאות קיץ לנוער- סדנאות קיץ לנוער, מיועד למסיימי ומסיימות כיתה ד עד כיתה ח, הפעילות מתקיימות בנפרד: יציאה לבריכה, סופרלנד, מימדיון, פעילויות אתגריות, גיבוש ויצירות.

תאריכים: 7-18.7

שעות: 8:30-13:30

גילאים: בוגרי כיתות ד-ח

עלות: 850 ₪

ארוחת בוקר: לא


לפרטים והרשמה, היכנסו>>https://www.havayot.org.il/SUMMER2024/

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

קבוצת הורים בקריית משה התגייסה לצה"ל ליום אחד והשתתפה בפרויקט "חייל ליום אחד" בשדה בוקר

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק עירונוער רחובות


אתמול יום שלישי, 21 במאי, יצאה קבוצת הורים מקבוצת קידום נוער בקריית משה של העירונוער רחובות לפרויקט מיוחד במינו - "חייל ליום אחד".

פרויקט זה, הנערך בשיתוף משרד הביטחון וצה"ל, הוא יום גדנ"ע להורים יוצאי העדה האתיופית, אשר לא נחשפו במידה משמעותית למסגרת הצבאית. ביום זה נפגשו ההורים עם יחידות קידום נוער מכל קצוות הארץ בבסיס הגדנ"ע של שדה בוקר. במהלך היום, עלו ההורים על מדים, נחשפו לתכנים והתנסו במגוון פעילויות בבסיס.

מטרת הפרויקט היא חשיפה וחיזוק הקשר למערכת הצבאית בישראל, צמצום פערי הידע בכל הנוגע למערכת הצבאית ולחווית השירות הצבאי ובכך גם לתרום לחיזוק התקשורת וההבנה עם ילדיהם העתידיים להתגייס לשירות בצה"ל בשנים הקרובות.

המשמעות והתרומה של פעילויות מסוג זה, שבהן פועלת מחלקת הילדים והנוער, מורגשת לאורך השנה אך בייחוד בתקופה רגישה ומאתגרת שאותה אנו חווים כחברה ישראלית. חיזוק החוסן והאחדות שלנו כחברה הטרוגנית, תעזור לנו לצלוח כל תקופה מאתגרת שתבוא - כשאנחנו ביחד.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום שני 27.5 תיפתח ההרשמה להגרלת דירה בהנחה במסגרתה יוגרלו 250 ברחובות

האפשרות להנפיק אישורי זכאות פתוחה כעת ותיסגר ביום שני ה-17.6.2024, יא' סיוון התשפ"ד. לאחר מכן לא יהיה ניתן להנפיק אישורים עד לסגירת ההרשמה להגרלה ביום שני 8.7.2024 ב' תמוז התשפ״ד.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


תזכורת ביום שני הקרוב 27.5.24 עתידה להיפתח ההרשמה להגרלת דירה בהנחה בה יוגרלו 4,633 דירות ברחבי הארץ

במסגרת ההגרלה שתפתח להרשמה ביום שני הקרוב, יוגרלו 4,633 יחידות דיור ב 19 יישובים ברחבי הארץ, בין היתר ב: מגדל העמק, בני עייש, אלעד, ראשון לציון, רחובות, דימונה, קריית גת ועוד. לראשונה בהגרלת דירה בהנחה יוגרלו דירות באכסאל, אפרתה, בת ים, דיר אל-אסד וצור הדסה.

בעיר רחובות יתקיימו 4 הגרלות בהם יוגרלו 250 דירות

כמו כן, בהגרלה הקרובה תכנס לתוקף החלטת מועצת מקרקעי ישראל בראשות שר הבינוי והשיכון יצחק גולדקנופף ותינתן עדיפות של 20% למשרתי מילואים פעילים. כפי שהיה בהגרלות קודמות, באפשרות הזכאים להירשם לשלוש ערים, ולכלל ההגרלות בערים אלו.

נדגיש כי אין חשיבות למועד ההרשמה להגרלה במהלך ימי ההרשמה.

האפשרות להנפיק אישורי זכאות פתוחה כעת ותיסגר ביום שני ה-17.6.2024, יא' סיוון התשפ"ד. לאחר מכן לא יהיה ניתן להנפיק אישורים עד לסגירת ההרשמה להגרלה ביום שני 8.7.2024 ב' תמוז התשפ״ד.


אישורי זכאות להרשמה ניתן להנפיק באופן מקוון וללא צורך בהגעה פיזית לסניפים.

תהליך הנפקת אישור הזכאות מתבצע בסניפים הדיגיטליים של חברות ההרשמה: אלונים, מילגם ועמידר.

עלות הנפקת אישור הזכאות לתוכניות של "דירה בהנחה"- 240 ₪, הליך ההנפקה אורך עד 10 ימים, האישור תקף לשנה, ויש להאריכו בטרם פקיעת תוקפו.

ליצירת קשר עם חברות ההרשמה:

 • אלונים (מחברת Mgroup): 2850*

 • מילגם: 6078*

 • עמידר: 6266*
יצחק גולדקנופף, שר הבינוי והשיכון:

״מיד לאחר ל"ג בעומר נפתח את ההרשמה להגרלה החדשה של 'דירה בהנחה'. ובפעם הראשונה בביצוע ההגרלה תינתן עדיפות של 20% לחיילי מילואים, החלטה שיזמתי והבאתי לאישור מועצת רמ״י. בהגרלה הקרובה מוצעות דירות בכל רחבי הארץ לדוגמא בירושלים, ת"א, מגדל העמק, דימונה, בת ים, אלעד, רכסים בית שאן ועוד. בהמשך השנה יהיו עוד אלפי דירות נוספות בהגרלה.״


יהודה מורגנשטרן, מנכ"ל משרד הבינוי והשיכון:

"רכישה של בית ראשון מספקת יציבות וביטחון, שאנו מקדמים עבור כל אזרחי ישראל במגוון דרכים וסביבות שונות כל העת, ועתה גם עם דגש מיוחד על משרתי המילואים. הרחבת הערים בהן יוצעו הדירות גם נועדה לייצר פתרונות מתאימים למגוון אוכלוסיות ולהגביר את החוסן הציבורי. אני קורא לכל הזכאים להירשם להגרלה ולממש את זכאותם."


ינקי קוינט, מנהל רמ"י:

"ממשיכים בתוכניות ההנחה ומגוון ההטבות בפתרונות דיור בר השגה למשפחות ולצעירים בפרישה ארצית רחבה. נמשיך לספק פתרונות דיור והקצאת קרקעות בהתאם לצרכי האוכלוסיה ויעדי הממשלה. ההטבה למשרתי מילואים פעילים היא אמירה חשובה ומשמעותית של המדינה והממשלה כלפי המשרתים ובני משפחותיהם."
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • איך יודעים מי זכאי לדירה?
  הגב 22.05.24 14:40
 • https://www.gov.il/he/pages/tenaey_zkaut
  22.05.24 14:45
 • אורח

תמונות מיום קהילה ומשטרה בבית ספר "שביט" ברחובות: יחידות המשטרה הציגו לתלמידים את תפקידיהן

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק בית ספר "שביט" רחובות


ביום קהילה ומשטרה שנערך בבית ספר "שביט" ברחובות, יחידות המשטרה השונות הגיעו לבית הספר והסבירו לתלמידים על תפקידם. התלמידים הכירו את יחידת הסיור, יחידת התנועה, הקטנועים, שיטור קהילתי, יחידת הכלבנים, חבלן, רחפן ואף נהנו ממופע של תזמורת המשטרה. בנוסף, התלמידים קיבלו הדרכה על כיבוי אש ומד"א.

התלמידים נהנו מאוד מהפעילויות השונות והמגוונות. יישר כוח לרויטל מור על היוזמה ואירגון המצוין של היום. היה מוצלח מאוד והתלמידים נהנו מאוד.

תודה רבה למד"א, כיבוי אש ולכל השוטרים שהגיעו אלינו. תודה מיוחדת לבבוש השוטר הקהילתי על ארגון יום זה.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
30.04.24 10:55
למכירה בית דו משפחתי ברחובות +מחסן 24 מר ברח' טשרניחובסקי בשכונת גבעתי,על מגרש פרטי 383.5 מר. אופציה לבניה רוויה (כ-14 יח' דיור) על השטח כולו 767 מר. הבית רשום בטאבו נייד - בתיה 0544867984
אורח
20.04.24 13:40
מדגיש ומזהיר מפני מתווכים עושקים..2% לא לדום להם נגמר הקרטל הזה..0.5 עמלה מספקת ןדייי .....רובם קומבינות..ויש להם עורכי דין שלהם ..לא להתפתות ..הם ככלבים ירצו אחריכם
אורח
24.04.24 14:04
רואה את הכתוב ומזדההה ....אין לתת יד למתווכים שההשכלה שלהם מינימלית ובזכות קשרים ללא כישורים עובדים על אנשים בעיניים...אז היזהרו מנוכלות של מתווכים משני המינים 0.5 אחוז זה המוןןן,,,
אורח
24.01.24 17:11
צדיקי הדור מגיני סילמן זסטרוק הבנו הכל בגלל המערך ואתם צדיקי הדור
אורח
26.01.24 19:15
נראה שאתה במהלך אירוע מוחי, גש להיבדק.
אורח
24.03.24 10:35
מציע עזרה פסיכיאטרית
אורח
24.01.24 17:09
בודאי כל כותבי ההערות לגבי גב סילמן צדיקי הדורו
אורח
14.01.24 09:58
אני שוכרת דירת 3.5 חדרים בשכונת רמז, ..... מחפשת 3 חדרים קרקע
אורח
12.01.24 14:23
ממש כך עושקי ורמאים ומפילים לא פעם את הקונים בפח. קרה גם עם מוכרים שהם הפילו בפח ומשחה עם ילדים נשארה ללא קורת גג. מידיעה אישית. צריך להיזהר ממתווכים כולם חמדנים.
אורח
10.12.23 10:11
לכל התושבים שמוכרים ,,,ולמתעניינים אין רצון לאף קונה לשלם למתווך 2% עמלה!!!!!!!!!!!!!! שוד לאור היום ! 0.5 עד 1 סביר מעבר לכך שוד !!!!!!!!!!!!! עדיף לפרסם ללא תיווך , היענות תהיה אטרקטיבית יותר !!!!!! מתווכים עושקים רדו מהעץ !!!! אין טרף קל יותר !!!!!!!
אורח
10.12.23 10:12
ואו כמה נכון וצודק אתה !!!!!!!!!!!!!
אורח
11.12.23 23:23
לך לקנות דירה ללא הליווי של מתווך מוסמך ומומחה, ואחרי זה תראה שתיפול בידים של המוכר אין מישהו שיגשר ביניכם לא תצליח להגיע לעו’’ד טוב וליועצי משכנתאות טובים וכ’’כ הרבה דברים שמתווך טוב יכול לעזור לך ולייעץ לך, לסיכום מתווך טוב יודע להביא לך מחיר יותר טוב שישתלם ה2% שלו פי 2 לפחות וכל מיני בלתמי’’ם שקורא בכל עיסקה שאף אחד לא יכול לפתור, אני חושב ש2% למתווך זה קצת די זול לעומת העבודה הקשה 😉
אורח
12.01.24 14:26
"לא תצליח להגיע לעו"ד טוב" איזו בדיחה כך אתם תופסים ברשת שלכם את הקונה האומלל מכל הכיוונים עו"ד שמשתף איתכם פעולה והוא לא לטובת הלקוח. העיקר לעשוק את הקונה מכל הכיוונים. בושה וחרפה.
אורח
14.01.24 09:10
אכן הם חושבים על עצמם בלבד
אורח
07.02.24 20:58
צודק זה ממש כך נפלתי בפח בגלל מתווך והעו"ד שמשתפים פעולה. נשארתי ללא בית וללא כסף
אורח
07.02.24 20:57
מוסמך לסובב את הקונה והמוכר כדי להשיג את הרווח המופקע שלו. שום גישור ושום עזרה בלוף אחד גדול .גזלנים. משפחה נשארה חסרת דיור בגלל מתווך .....ממש גזל לאור יול
אורח
24.04.24 14:07
נול פגיעה וזה האמת
הצג תגובות נוספות
אורח
09.11.23 05:43
דירת 4 חד על קומה שלמה ענקית. צד דרומי לגן העיר צד צפוני למדרחוב. משופצת ללא מעלית טל 0524035553


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
10.02.24 13:59
להשכרה בראשלצ ברח' כצנלסון 3 חדרים ממוזגת יש דוד שמש. 3 כיווני אויר קומה שניה 0528225240
אורח
20.05.24 20:41
כמה עולה שכירות
אורח
07.01.24 23:13
להשכרה דירת סטודיו 2 חדרים+ מרפסת מקורה 20 מטר בבני עייש כולל מקרר, מכונת כביסה, ארון בגדים מחודש פברואר. מחיר 3000 שח. טל.054-4787102
אורח
05.11.23 10:48
דרוש דירת גן / פנטהאוז להשכרה בניין בוטיק בלבד לפרטים 050-526-7403 יגאל
אורח
28.10.23 21:28
דרושה דירה להשכרה ברחובות. רצוי דירה מחולקת לשניי שותפים דתיים.
אורח
21.10.23 10:00
להשכרה דירה בבת ים ללא תיווך . 2 חדרים 64 מטר . דירה שעברה שיפוץ מסיבי הכול חדש בדירה כולל מטבח , רצפה אמבטיה שירותים פשוט הכול הכול חדש .052-5302222
אורח
19.10.23 12:57
להשכרה. ללא תיווך 5חדרים 100 מ״ר, בשיכון המזרח. יש מקלט. קומה ראשונה מתוך 3 קומות,ללא מעלית. כניסה מיידית. טלפון 0536280767. 5000 ש״ח.
אורח
13.12.22 16:51
להשכרה
אורח
21.05.23 21:38
על מה מדובר
אורח
21.05.23 21:41
על מה מדובר בנס ציונה
הצג תגובות נוספות
אורח
21.11.22 09:46
.


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
28.04.24 03:21
קאיה פיקנטו ספורט הדגם היוקרתי, צבע אדום מטאלי מהמם, 2016, גג נפתח, חלונות חשמליים, מובייל, שמורה ומטופלת, ללא תאונות, נהגת יחידה, 146 קמ"ש, יד 3 מפרטי. 41,000 שח. 0524313212.
אורח
01.03.24 07:59
יונדאי I10 inspire למכירה, נמכר עקב קבלת רכב מהעבודה. עליה לכביש אוקטובר 20. אחרי טיפול, טסט, החלפת מצבר לחדש. רכב מאובזר מאוד עם מערכת מולטימדיה מובנת, אנדרואיד אוטו, מערכת התראה ובלימה לפני התנגשות, מצלמת רווס וחיישנים התראה.גמיש במחיר, לפרטים לירן 0526293270
אורח
05.11.23 10:49
סקודה למכירה 050-526-7403
אורח
02.10.23 15:41
הונדה סיוויק 1997 קמ 426761 סנורוף אוטו של ערסים עם כל התוספות של ערסים
אורח
15.02.24 15:33
כולל הגה?
אורח
07.09.23 20:33
רכב
אורח
23.06.23 11:05
היוןש מכיתה ו1
אורח
28.05.23 13:26
למכירה טויוטה קורולה היברידית 2019 52000 קמ יד 2 מצב מעולה, חסכונית, מחירון 0545555299
אורח
20.06.23 15:18
כמה עולה החלפת סוללה?
אורח
05.10.23 10:03
זה סוד שמור.
אורח
21.10.23 11:09
כנראה יותר ממחיר הרכב עצמו.חחח. רכב טוב.
אורח
17.12.22 12:54
שברולט אופטרה 2008, מצב מעולה, 0525268687


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
22.05.24 08:32
לפנצ'רייה בגדרה דרוש עובד חרוץ אמין ומקצועי. *תנאים מעולים למתאימים *נחשב כעבודה מועדפת לאחר צבא *ניתן גם ללא ניסיון קודם פרטים - 0547692944
אורח
22.05.24 22:28
אני מחפשת
אורח
08.05.24 12:47
להשכרה דירת 2 חדרים קסומה ויפה ברחובות טל' 0505109808 נתן
אורח
11.03.24 14:50
משכרים דירה בנרקיס ראשון ירושלים 125 קומה3 דירה 14
אורח
27.02.24 20:18
השמת כוח אדם גרייאטרי https://lp.vp4.me/tm8s
אורח
08.01.24 23:58
מעוניין לתת שירותי דואר שליחויות חבילות ,מכתבים תשלומים הייתי סוכן דואר בסוכנות מנוחה ונחלה 18 בית הרופאים. ורוזה מקס 052-9289333 מקס
אורח
08.01.24 23:57
מעוניין לתת שירותי דואר שליחויות חבילות ,מכתבים תשלומים הייתי סוכן דואר בסוכנות מנוחה ונחלה 18 בית הרופאים. ורוזה מקס
אורח
28.12.23 16:00
מסיעי עמק איילון מחפשים דחוף נהגי אוטובוס נהגי מונית נהגי אוטובוס זעיר משכורת גבוהה בונוס למצטרפים חדשים.אילן: 053-7663673 בת שבע : 054-6766610 בת אל: 050-3209061
אורח
24.12.23 10:16
למכירה סוברו פורסטר אוסקה 2018 במצב מצוין 98000 ק"מ. יד ראשונה. נהג יחיד, 4 צמיגים חדשים. בטריה חדשה. גמישות במחיר 054-8820054 לא בשבת


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל