הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

נפתחה קבוצת וואטסאפ למחפשי דירות ברחובות!

בכתבה לינק הצטרפות לקבוצה למחפשי דירות ברחובות
הקרנה מיוחדת של הסרט הדוקומנטרי "ספיר" המתאר את סיפורה של ספיר, שופטת כדורגל בליגת העל, שהודיעה לעולם שהיא אישה ומפגש עם היוצר לירן עצמור בבית התרבות חבצלת ברחובות, 24 ביוני
מפגש ריקוד נשים מעצים במרכז חוויות פסגת המדע ברחובות - יום חמישי 27 ביוני

ההתחדשות העירונית בקריית משה יוצאת לדרך! בחצי שנה הקרובה צפויה ההריסה הראשונה של בניינים בשכונה

סה"כ על פי ההערכות העירייה וה.ל.ר, ולפי עדכוני נציגי המקבצים ובאי כוחם, צפויים להתקבל היתרי בנייה ולהיהרס בשנתיים הקרובות בתוך שכונה הוותיקה לפחות 6 בניינים בארבעה מקבצים הכוללים 182 דירות, ובמקומם ייבנו כ-600 דירות ב-9 בניינים חדשים.

מערכת האתר | | תגובות: 7


התחדשות עירונית בקרית משה ברחובות: הריסת הבניין הראשון בשכונה תוך חצי שנה

על פי נתוני עיריית רחובות וה.ל.ר החברה לפיתוח רחובות בשנתיים הקרובות צפויות התחלות בנייה של 2350 דירות חדשות ברחבי קריית משה בכ-36 בניינים, סה"כ כרבע מהפרויקט המתוכנן. וזאת לצד פיתוח מסיבי של השכונה הוותיקה ואזור התעשייה.

תוכנית ההתחדשות העירונית בקריית משה, משתרעת על כ-1,500 דונם בדרום מערב העיר וכוללת למעלה מ- 10,000 יח"ד, שיחליפו את ה-1,300 יחידות דיור הקיימות היום.

מאז אישור התכנית בותמ"ל בשנת 2019 ומאז החתימה על הסכם הגג בשנת 2021, פעלה ה.ל.ר, בהובלת העירייה ובכיריה, יחד עם משרד הבינוי והשיכון ורשות מקרקעי ישראל, על מנת להוציא לפועל מכרזים רבים: מכרז מענקים ליזמי השכונה בהיקף של כ-200 מיליון ש"ח (בו זכו 10 מקבצים), מכרזים לקרקע הפנויה (המשלימה) וגם מכרזים לקרקעות המדינה בתוך השכונה. כל זאת בשילוב קידום ההתארגנות של נציגי המקבצים ותושבי השכונה, בסיוע ובליווי מינהלת ההתחדשות העירונית. כיום לכל המקבצים יש נציגויות ועורכי דין ורובם בחרו ביזמים וחתמו איתם חוזים, וארבעה מקבצים מקדמים היתרי בנייה (מקבץ אחד כבר קיבל היתר בתנאים).

הבנייה תתחיל בהדרגתיות כבר בחצי השנה הקרובה, עם ההריסה הצפויה של הבניין הראשון ברחוב גבריאלוב 31-33, ותחילת הבנייה של הבניינים במקומו.

סה"כ על פי ההערכות העירייה וה.ל.ר, ולפי עדכוני נציגי המקבצים ובאי כוחם, צפויים להתקבל היתרי בנייה ולהיהרס בשנתיים הקרובות בתוך שכונה הוותיקה לפחות 6 בניינים בארבעה מקבצים הכוללים 182 דירות, ובמקומם ייבנו כ-600 דירות ב-9 בניינים חדשים.

כמו כן חברת מיטל צפויה להתחיל לבנות גם בשטח מול רחוב גבריאלוב 144, לצד זה מספר יזמים צפויים להתחיל בחודשים הקרובים את הבנייה בקרקע המשלימה לבניית כ- 1000 יח"ד ששווקו על ידי רשות מקרקעי ישראל .

לאחר סגירת מכרזי הקרקע הפנויה (גם מכרז ה 1000 וגם מכרז ה 700) ומכרז מחיר מטרה, צפויות להיבנות בשנתיים הקרובות עוד כ-1750 דירות חדשות ב- 27 בניינים בשולי השכונה, ביניהם בסוף רחוב טוכמן ורח' הורוביץ.

במקביל להתחלות הבנייה של אלפי דירות ולאחר סיום הפיתוח בתקופה זו של הקרקע הפנויה (המשלימה), ה.ל.ר עומדת להשקיע מאות מיליוני ש"ח בהמשך פיתוח מסיבי של תשתיות השכונה ואזור התעשייה, הקמת מאגר ניקוז, שדרוג גנים, הקמת הפארק המרכזי של השכונה, בניית מוסדות ציבור ובראשם קריית החינוך באזור דוד נדב שתתחיל בחודשים הקרובים, והקמת שלושה פארקים ואתרי פנאי, נופש וחינוך סובבי השכונה. בהיבט התחבורתי, התוכנית כוללת הקמת מחלף על כבישים 411/410 וכן הקמת תחנת רכבת חדשה.

ניסים סלמן, מנכ"ל הלר:

" תוכנית ההתחדשות העירונית בקרית משה היא תוכנית ההתחדשות הגדולה בארץ, והראשונה הנתמכת בהסכם גג, עיריית רחובות יחד עם הרשות להתחדשות עירונית, משרד השיכון ורמ"י שקדו על יצירת פתרונות יצירתיים שיאפשרו יצירת כדאיות כלכלית לחידוש השכונה והשקעה חסרת תקדים בפיתוח של כל המרחב הציבורי בשכונה הוותיקה והחדשה. הקצאת קרקעות משלימות, לצד מתן מענקים ליזמים הם כלים חדשניים המאפשרים להפחית את הצפיפות בשכונה ועדיין לייצר פינוי בינוי כלכלי ואנו מאמינים כי הם יהוו את הבסיס להצלחתה של השכונה. 11,000 דירות לא יבנו ביום אחד, אבל הצפי להתחלות בנייה של מעלה מ -2300 יח"ד כבר בשנתיים הקרובות הוא בשורה גם לבעלי הדירות בשכונה שיתחילו להתחדש בדירות חדשות וגם לדיירים חדשים שיבחרו לגור בשכונה מתוכננת, עם נגישות תחבורתית גבוהה, מוסדות חינוך מתקדמים ותשתיות מודרניות."


חבר המועצה, גיא צור:

התחדשות בנייה ובעקבותיה פריחה זוהי הבשורה הגדולה שיוצאת מתכנית ההתחדשות בשכונת קריית משה לא בכדי אנחנו מקדמים אותה בכל הכוח ומקבלים עליה תשבחות במפגשים הרבים שאני עורך עם גורמי התכנון ועם חברים מרשויות מקומיות מקבילות. שכונת קריית משה תהפוך לסמל להתחדשות העירונית הבשורה שבתכנית של אלפי יחידות דיור שיבנו ותשתיות חדשות תהפוך את השכונה למבוקשת. תודה נתונה לראש העיר רחמים מלול שדוחף ללא לאות ורואה כל תושב וכל בניין ברגישות בנחישות ובתכנון רואה עתיד. וגם לכל הצוותים המקצועיים על פעילות ענפה ומקצועית."
התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • זה שייך לרחובות ולא ראשון לציון
  הגב 07.06.23 16:29
 • גיא צור הוא עבריין שסחט אנשים תמימים.
  הגב 07.06.23 20:55
 • שאול צגהון לא גר בקריית משה.
  הגב 07.06.23 20:56
 • אזכיר לכם שבכל מערכת הבחירות שהיו לאחרונה אמרו שבחצי שנה הקרובה תתחיל הבנייה ..תתקנו אותי אם אני טועה ?
  הגב 07.06.23 23:21
 • מלול מזניח את הנקיון בכל העיר ובכל הגינות יושבים שיכורים ליד הבניינים בלי פיקוח
  הגב 08.06.23 05:42
 • הלא אמרו שבינואר השנה היה צריך להתחיל בנייה ...עושים סיבוב בחירות על תושבים תמימים
  הגב 08.06.23 20:11
 • אנשים מספיק חכמים כדי לדעת למי לבחור בלי קשר לכלום שיעשו איזה סיבוב שבא להם העיקר שיתחילו לבנות תשכונה
  09.06.23 06:05
 • אורח

הקרנה מיוחדת של הסרט הדוקומנטרי "ספיר" המתאר את סיפורה של ספיר, שופטת כדורגל בליגת העל, שהודיעה לעולם שהיא אישה ומפגש עם היוצר לירן עצמור בבית התרבות חבצלת ברחובות, 24 ביוני

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק רחובות גאההמרכז לצדק חברתי ברחובות בשיתוף רחובות גאה מזמינים את הציבור להקרנה מיוחדת של הסרט הדוקומנטרי "ספיר" ומפגש עם היוצר והבמאי לירן עצמור. הסרט מתאר את סיפורה של ספיר, שופטת כדורגל בליגת העל, שהודיעה לעולם שהיא אישה ותמיד הייתה, ומאבקה להמשיך ולשפוט תוך כדי התהליך להתאמה מגדרית.

האירוע יתקיים ביום שני, 24 ביוני, בבית התרבות בחבצלת, רחוב הירדן 10, רחובות. פתיחת דלתות בשעה 20:45, והקרנה ומפגש בשעה 21:00. הכניסה בעלות 15 ש"ח לכרטיס, ומספר המקומות מוגבל.

לפרטים, הרשמה ותשלום, ניתן להיכנס לקישור הבא:
https://pe4ch.com/ref/7DLIfcqR2che?lang=heהתפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

מפגש ריקוד נשים מעצים במרכז חוויות פסגת המדע ברחובות - יום חמישי 27 ביוני

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק מרכז חוויות פסגת המדעב-27 ביוני יתקיים מפגש נשים מעצים ומשחרר במרכז חוויות פסגת המדע ברחובות. המפגש יכלול ריקוד חופשי מונחה, המאפשר לפרוק אנרגיה לפי סגנונות מוסיקה מגוונים ומגניבים. האירוע יתקיים תחת הנחיה מקצועית וישלב תנועות חופשיות.


לפרטים נוספים והרשמה, לחצו כאן.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

יחידת אירוח על גלגלים למשפחות המאושפזים הושקה בבית חולים "קפלן" על ידי חב"ד בתרומת הר"ר איציק ונעמי שמואלי

מערכת האתר | | תגובות: 0
יחידת אירוח על גלגלים ב'קפלן'


במרכז הרפואי 'קפלן' הושקה יחידת אירוח למשפחות המאושפזים מבית לב חב"ד, תרומת הר"ר איציק ונעמי שמואלי מרחובות. יחידה זו מצטרפת למערך האירוח הארצי הפועל ב-11 בתי רפואה על ידי לב חב"ד מבית צאגו"ח.


השקת יחידת האירוח נחגגה בטקס חגיגי אותו הוביל מנהל לב חב"ד בצאגו"ח הרב לוי מנדלזון. בטקס נכחו השליח הראשי לרחובות הרב קסטל, מנהל בית חב"ד המרכזי הרב רייניץ, שלוחים נוספים מהעיר והסביבה, וצוות המורחב של לב חב"ד. במיוחד הוזכר הרב יעקב פינסון, מנהל הפרויקטים שעומד מאחורי הצלחת המיזם.


את ברכת הנהלת בית הרפואה והמנהל פרופ' טריף הביא הסגן ד"ר איתן לבון, והמנהל האדמיניסטרטיבי מר משה גרליץ, שפעלו רבות להקמת יחידת האירוח הראשונה במרכז הרפואי ולהכנת התשתיות להוספת יחידות אירוח נוספות.


הרב הראשי של הכללית הרב מנחם לפקיבקר הרחיב במעלה של הסיוע למאושפזים ומשפחותיהם, שילוב של מצוות הכנסת אורחים וביקור חולים.


רב 'קפלן' הרב רועי אילוז נשא על נס את פועלם של השלוחים בבית הרפואה הרב עידן מקאניק והרב נתי גרשוני, העושים לילות כימים בהפצת היהדות ובסיוע גשמי ורוחני למאושפזים, למשפחות ולצוותי הרפואה.


ראש העיר רחובות מר מתן דיל כיבד את האירוע בנוכחותו וציין לשבח את פועלם של השלוחים ואת פועלו של הנדיב החסידי ר' איציק שמואלי במעשי טוב וחסד ברחבי העיר.


לפני הסרת הלוט הודה התורם לשלוחים על המסירות ועל השותפות בבחינת 'יששכר וזבולון'.


השלוחים בבתי הרפואה מפעילים ב-11 בתי רפואה ברחבי הארץ מרכזי אירוח למשפחות המאושפזים. יחידת הכנסת אורחים ניידת ב'קראוון' היא יוזמה מקורית של האחים ריבקין, בעלי הקייטרינג מכפר חב"ד, השותפים בהקמת הפרויקט ברחבי הארץ.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הקלע סרגיי ריכטר מרחובות השיג את הכרטיס למשחקים האולימפיים בפעם הרביעית

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק הוועד האולימפי בישראלהקלע סרגיי ריכטר תושב רחובות השיג את הכרטיס למשחקים האולימפיים בפעם הרביעית. ריכטר מתחרה בענף הקליעה ברובה אוויר ל-10 מטר. הוא מתאמן במרכז האולימפי הלאומי לקליעה בהרצליה בהדרכתם של יבגני אלייניקוב ואלכסנדר בלינוב.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

צביקה פייראיזן, פרופ' חגי לוין, משה טרימירי גיל, יוסי כפיר, אפרת צוקרמן ושפרה כהן ימונו לחברי הועדה להנצחת חללי העיר רחובות במלחמת חרבות ברזל

אישור חברי הועדה יובא הערב למועצת העיר.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
עיריית רחובות


רחובות זוכרת את בניה ובנותיה

הערב עתידה עיריית רחובות לאשר את הקמתה של ועדה מיוחדת אשר תהיה אחראית על נושא הנצחת חללי העיר רחבות במלחמת חרבות ברזל. מאז תחילת המלחמה אבדה רחובות 27 תושבים/ות: 15 חיילים/ות ו12 אזרחים/ות.

חברי הועדה:

יו"ר - צביקה פייראיזן מנכ"ל יד ושם

פרופסור חגי לוין

משה טרי – יו"ר הרשות לני"ע לשעבר

מירי גיל – מנהלת בית ספר אמית בנות

יוסי כפיר – מנהל אגף נכסים – מזכיר הועדה

אפרת צוקרמן – ראש מנהל חינוך

שפרה כהן – מנהלת אגף תרבות ידע ואומנות


התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • גאה בך חגי!!!גאווה לעיר רחובות
  הגב 20.06.24 14:17
 • אורח

היום רביעי 19.6 ייפתח האירוע המרכזי של שבוע הקריאה בפארק ההדרים רחובות עם מופעי ילדים, יריד הספרים של סטימצקי ושל הסופרים המקומיים ועוד

תוכנית האירועים המלאה בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


היום רביעי 19.6 ייפתח אירוע הדגל, של חודש הקריאה ברחובות - "ספרים בהדרים", שיתקיים בשעות אחר הצהריים בפארק ההדרים.

היום ומחר 19-20.6 בפארק יחכו להורים ולילדים מגוון פעילויות לכל המשפחה: מופעים והצגות, מפגשי סיפור עם סופרות וסופרים בני העיר, דוכני מכירת ספרים בשיתוף רשת "סטימצקי" ועוד ועוד.

במהלך חודש הקריאה יתקיימו אירועים נוספים למבוגרים עם הסופר אשכול נבו, הזמר והמוסיקאי אורן ברזילי, שוק קח-תן ספרים, ערבי שירה, תיאטרון ואירועים נוספים.

עיריית רחובות והחברה העירונית יציינו השנה את חודש הקריאה ברחבי העיר במגוון פעילויות, הרצאות ומופעים לכל הגילאים. האירוע המרכזי, "ספרים בהדרים", יתקיים ברביעי וחמישי, 19-20.6, החל מהשעה 17:00 בפארק ההדרים - הכניסה חופשית.

במסגרת הפעילות קסם ימלא את פארק ההדרים ובו יטיילו הדמויות האהובות ממיטב ספרי הילדים בשפה העברית. בנוסף, ברחבי הפארק יפוזרו מתחמי קריאה, פינות יצירה, תיאטרון בובות, מתחמי משחק ומשחקי שולחן.

כחלק מחגיגות חודש הספר העברי יתקיימו מופעים לילדים בנושא ספרים וקריאה ובהשראת הספרים המוכרים.

ביום רביעי ה-ה-19.6.24: יתקיים מופע פותח של "שין-שין מספרת הספרים הקסומה" בו הילדים יפליגו בדמיון לארץ הפלאות דרך ספרה הקסום. המופע "פיטר הארנב" בו בילי פוגשת את פיטר הארנב ובן דודו בנג'מין וביחד הם מצרפים אותה אל עולמם המופלא.


יום חמישי, ה-20.6.24: המופע "מילה טובה" בנושא עידוד קריאה, בו הילדים יגלו עד כמה חשוב לדעת לכתוב ולקרוא, לחקור, ללמוד ולגלות עולמות חדשים. כוכבי הטלוויזיה חיפזון וזהירון –יעלו במופע מצחיק קצבי וסוחף שהוא חגיגה לילדים ולכל המשפחה בליווי להיטי הסדרה בעיבודים חדשים.


ברחבת הכניסה לפארק יתקיים יריד מכירת ספרים בשיתוף רשת "סטימצקי" ובמסגרתו יוצעו לציבור ספרים רבים ממרבית הוצאות הספרים בישראל, במבצעים אטרקטיביים לחודש הקריאה, וזאת לצד דוכני הסופרים תושבי העיר אשר ימכרו את ספריהם באופן אישי. אלה, האחרונים, יקריאו מיצירותיהם יתנו טעימה וישתפו את הילדים בתהליך כתיבת הספר והוצאתו.


לקראת חודש הקריאה, ריכזה עבורכם החברה העירונית רחובות את עשרות הפעילויות המוצעות בכל מרכזי התרבות בעיר:

בית מיכל

תיאטרון סיפור לילדים בימי חמישי בשעה 17:30 בעלות של 30 ₪ לכרטיס ו10 ₪ למלווה, מיועד לילדים מגיל 3 ומעלה:

ב-20.6, "מרק אבן", תיאטרון בובות עשיר וצבעוני עם מסר חברתי, המבוסס על הסיפור האהוב 'מרק אבן' המוכר גם כ'מרק כפתורים', מציגה: טל בן בינה.

ב-27.6, "למה בכה הדג " שתי שחקניות, חמישה סיפורים בעולם תלת מימדי צבעוני ומפתיע. הילדים מוזמנים להציץ לסיפוריו של בורלא על חיות מוזרות שעשויות כולן נייר, מציגים: תיאטרון הקרון, מיועד לילדים 4 ומעלה.

למידע נוסף ולתשלום דרך האתר של בית מיכל > https://www.bet-michal.com/thursday5-30/גם לקהל המבוגר קיימים מפגשי העשרה בבית מיכל:

ב19.6, 20:30 בערב, "הארכיבאית הנודדת" מופע מיוחד של אנסמבל עיתים, בשיתוף מכון גנזים - אגודת הסופרים. מפגש תיאטרוני אינטימי וחד פעמי עם טקסטים של גדולי הסופרים והסופרות התרבות העברית, שבסופו סדנת כתיבה תרפויטית קצרה בשיתוף הקהל. כל המפגשים הינם בתשלום, בהרשמה מראש בטלפון: 08-9467998 או באתר> https://www.bet-michal.com/mifgashim23-24/בנוסף, בבית מיכל יתקיים "שוק קח-תן ספרים" בכניסה חופשית, ב19.6 בין השעות 17:00-20:00. הנכם מוזמנים לתת ספרים שסיימתם לקרוא ולאמץ חדשים. ספרי פרוזה, שירה, עיון למבוגרים ולילדים, חדשים וישנים. ניתן להביא ספרים מראש החל מ-2 ביוני.הקתדרה העממית רחובות ע"ש לאה טנא

מזמינה אתכם ביום ראשון, 30.6.24, בשעה 20:00, למופע: "כל מה שאני רוצה" במסגרת "קפה תרבות". הסופר אשכול נבו ("ארבעה בתים וגעגוע", "משאלה אחת ימינה", "גבר נכנס בפרדס") והמוזיקאי אורן ברזילי (מופע הארנבות של ד"ר קספר) במפגש קצבי שכולו מילים ומנגינות. במופע ישולבו סיפורים קצרים וחדשים מאת אשכול נבו עטופים בשירים שכתב אורן לאלבומי הסולו שלו וכמובן שירים מההרכב האהוב "מופע הארנבות של ד"ר קספר" שהפכו להמנוני הרוק הגדולים ביותר שנכתבו בארץ. כלי הקשה: אלעד כהן בונן. הכניסה בעלות 90 ₪, (19:30 התכנסות וקפה), בבית יד לבנים רחובות- רח' הבנים 10. לפרטים נוספים באתר החברה העירונית: "קפה תרבות" > https://did.li/sK25q
בית התרבות חבצלת

ב20.6, יום חמישי, יוקרן הסרט "הפרק האחרון של א.ב. יהושוע". לאחר שהתאלמן מאשתו האהובה, כשהוא מתמודד עם מחלת הסרטן ועם מחסום יצירתי, הסופר א. ב. יהושע לא מוותר על התשוקה לחיים. דיוקן משעשע, אינטימי ורב קסם של אחד מגדולי הסופרים הישראלים. בתום ההקרנה תתקיים שיחה עם הבמאי: יאיר קדר. הקרנת הסרטים בתשלום. לפרטים נוספים ותשלום באתר החברה העירונית: "סינמה חבצלת" >

https://www.ironit-rehovot.co.il/merkazim.asp?category=8664

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לאור מעצר קבלן הניקיון ברחובות העירייה עתידה לצאת במכרז חדש אשר יתבסס על יותר שימוש בטכנולוגיה ופחות כח אדם, פיקוח הדוק וקנסות לקבלנים שלא יעמדו בהתחייבותם

ראש העיר מתן דיל וסגנו זהר בלום המחזיק בתיק חזות העיר במסר לתושבים: "מה שהיה הוא לא מה שיהיה. אנחנו משנים את השיטה והולכים לפעול בכל החזיתות האפשריות כדי לשפר את מערך הניקיון בעיר". לאחר מעצר הקבלן נוצר מחסור חמור בכח האדם בתחום הניקיון ועל כן בקשה העירייה מקבלן ניקיון אחר הפועל בעיר שיחליף אותו באזורים בהם קיים מחסור- עבודתו תחל ביום ראשון הקרוב 23.6.24

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 10
סיור בשכונת קריית משה


עיריית רחובות מוציאה היום, רביעי (19.6) הודעה חשובה לתושבים בנושא הניקיון בעיר.

באמצע חודש מאי האחרון עצרה יחידת להב 433 את אחד מקבלני הניקיון הפועלים בעיר. בעקבות המעצר קיים מחסור משמעותי בכוח אדם בתחום הניקיון ברחובות מזה חודש ימים. הקבלן שנמצא במעצר, לא שילם לעובדיו בשבועות האחרונים ולכן הם אינם מתייצבים לעבודה.

אגף חזות העיר מוביל בימים אלה שורה ארוכה של פתרונות לבעיות הניקיון והשמירה על הסביבה בעיר המתחילים בהחלפה זמנית של קבלן הניקיון, עוברים דרך יציאה למכרז ניקיון המבוסס יותר על טכנולוגיה ופחות על כוח אדם ומגיעים עד לגיבוש תכנית ניקיון-חינוכית בבתי הספר ומינוי נאמני ניקיון חדשים.

זהר בלום, סגן ראש העיר המחזיק בתיק חזות העיר וגנים ונוף אמר היום: "אנחנו יודעים שיש בעיה אמיתית בנושא הניקיון בעיר, על כך אין ויכוח. אנחנו מציגים לתושבים את המציאות כפי שהיא, בשקיפות מלאה, וכעת הגיע הזמן להציג גם את הפתרונות עליהם עבדנו בשבועות האחרונים.


ראשית אנחנו צפויים לצאת למכרז ניקיון חדש בתחילת חודש יולי. על המכרז הזה עבדנו במשך שבועות ארוכים והוא שונה בתכלית מכל המכרזים הקודמים שהיו ברחובות בעבר. המכרז יחייב את קבלני הניקיון להשתמש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים ומתבסס הרבה פחות על כוח אדם. הוא כולל סעיפים ברורים המתייחסים למערך פיקוח הדוק הכולל קנסות כבדים לקבלנים שלא יעמדו בהתחייבויותיהם. קבלן שיתרשל בביצוע עבודתו יידרש לשלם כסף לעירייה ובכך הכסף יחזור לקופה הציבורית וישרת את תושבי העיר.


חשוב לציין כי אנחנו לא מתכוונים לחכות עד לסיום הליך המכרזי כדי להפוך את העיר לנקייה. בשבועיים האחרונים קיימנו משא ומתן ארוך עם קבלן ניקיון אחר הפועל בעיר על מנת שיבצע את פעולות הניקיון השוטפות הנדרשות בכל האזורים בהם עבד הקבלן הקודם ובכך נעניק שירות מיטבי לכל התושבים בכל השכונות בעיר. הקבלן יחל את עבודות ביום ראשון הקרוב, 23.6.24.

סיור בשכונת המדע


במקביל לסיכום זה ומתוך ההבנה שתפיסותיו של אדם מתגבשות בתקופת הנעורים - אנו פועלים מול מינהל החינוך בעירייה כדי להכניס לבתי הספר תכנית הסברה מיוחדת בנושא ניקיון כבר בשנת הלימודים הבאה. התכנית תתייחס לערכי ניקיון ושמירה על הסביבה, מחויבות חברתית וערבות הדדית ואף תאפשר לתלמידי בית ספר לאמץ גינה בעיר".


בלום הוסיף כי תכנית נאמני הניקיון צפויה לחזור לפעילות מלאה בחודשים הקרובים: "אנחנו מתכננים לצאת לדרך עם התכנית כבר בחודש אוגוסט הקרוב, אז נזמין את התושבים בכל השכונות להצטרף לשולחנות עגולים בנושא הניקיון בעיר, נחשוב ונחליט יחד על שיטות פעולה מתאימות שיעזרו לנו להפוך את העיר לנקייה יותר".


יש לציין כי במסגרת התכנית הכוללת לשיפור חזות העיר נושא האכיפה יתוגבר ביתר שאת ולכן התושבות והתושבים מתבקשים להקפיד על הוצאת האשפה בימי הפינוי ברחוב בו הם גרים. לבירור הימים ברחוב שלכם היכנסו לאתר העירייה > https://www.rehovot.muni.il/254/ראש העיר מתן דיל וסגנו זהר בלום המחזיק בתיק חזות העיר במסר לתושבים: "מה שהיה הוא לא מה שיהיה. אנחנו משנים את השיטה והולכים לפעול בכל החזיתות האפשריות כדי לשפר את מערך הניקיון בעיר".
התפרסמו 10 תגובות לכתבה.
 • כל הכבוד מתן נקווה שהתוצאות בשטח ירא בקרוב עכשיו
  הגב 19.06.24 21:09
 • אפשר לגייס לעבודה חברה צעירים שמחר יסיימו את שנת הלימודים, חטיבות הביניים והתיכון, לשלם להם תשלום הוגן וזה גם יחנך אותם לערכים של שמירה על הניקיון בעיר, איכות הסביבה ועוד, בהצלחה מקווה שתיקחו זאת לתשומת לבכם, קברניטי חזות העיר.
  19.06.24 21:17
 • בהצלחה! יישר כח על הרצון לשפר את נושא הנקיון. באם יהיו גם פקחים שיתנו דוחות לבעלי כלבים סוררים, נשמח מאד. תודה
  הגב 19.06.24 22:02
 • רחובות שעריים המקום הכי מלוכלך בישראל
  הגב 19.06.24 22:48
 • הצבעתי לראש עיר, חשבתי שזה ישתפר. זה הרבה יותר גרוע.שעריים מלוכלך
  הגב 19.06.24 22:50
 • DNA לצואת כלבים. ביליתי נסבל הפך להיות המטרד הזה על המדרכות
  הגב 19.06.24 23:21
 • חייבת להיות אכיפה לגבי בעלי כלבים. פשוט זוועה
  הגב 19.06.24 23:23
 • בהצלחה למתן זו העירבוב של יניב ומלול לזה הגיעה העיר מכרו ססמאות ממליץ למתן ובלום להכנס לשכונות הותיקות והעלובות שם לסייר ולהצטלם. דיי לחקימה ברמיזה....
  הגב 19.06.24 23:37
 • בגלל זה לא היו פקקים . המשאיות של העיריה הדפוקות, תוקעות אותנו בניוד בבוקר. תעשו עם זה משהו
  הגב 19.06.24 23:43
 • למה מלכלכים את קבלן הניקיון יש יותר משני צדדים למטבע
  הגב 20.06.24 09:40
 • אורח

אור ירוק: 35 איש היו מעורבים בתאונת דרכים בחודשי קיץ 2023 ברחובות מתוכם 3 פצועים קשה

מהנתונים עולה כי בישראל בכל קיץ (יוני, יולי ואוגוסט) נפגעים בממוצע 5,853 בני אדם בתאונות דרכים, 622 מהם נפצעים קשה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
איחוד הצלה ראשון לציון


97 בני אדם נהרגו בתאונות דרכים בחודשי הקיץ של שנת 2023 (יוני, יולי ואוגוסט) לעומת 75 בני אדם שנהרגו בתאונות דרכים באותם חודשים בשנת 2022 – עליה של כ-30%, כך עולה מנתוני עמותת אור ירוק המבוססים על נתוני הלמ"ס.

בכל קיץ נהרגים בממוצע 91 בני אדם- הרוג אחד בכל יום בכל יום בממוצע.

מהנתונים עולה כי בכל קיץ (יוני, יולי ואוגוסט) נפגעים בממוצע 5,853 בני אדם בתאונות דרכים, 622 מהם נפצעים קשה.

זינוק חד בהרוגים בחודשי הקיץ בערים ובישובים – ירושלים בראש

46 בני אדם נהרגו בתאונות דרכים בערים ובישובים בחודשי הקיץ (יוני, יולי ואוגוסט) בשנת 2023 לעומת 29 בני אדם שנהרגו בתאונות דרכים בחודשי הקיץ בשנת 2022 – עליה של 59%. בחודשי הקיץ בשנת 2023 נפגעו 2,192 בני אדם בתאונות דרכים בערים, מתוכם 406 נפצעו קשה.

מהנתונים עולה כי 47% מכלל ההרוגים בחודשי הקיץ בשנת 2023 היו בתחומי הערים והישובים- -כמעט אחד מכל שני הרוגים.

3,342 בני אדם נפגעים בתאונות דרכים בחודשי הקיץ בתחומי הערים והישובים בכל שנה בממוצע, מתוכם 37 הרגים בממוצע ו- 379 נפצעים קשה.

נתוני הנפגעים בחודשי הקיץ ברחובות

אופי הפגיעה20222023
סה''כ2635
הרוג
פצוע קשה23
פצוע קל2432עו"ד יניב יעקב מנכ"ל עמותת אור ירוק: "חודשי הקיץ הם נקודת זמן שבה הסיכון לפגיעה בתאונת דרכים גבוה. בחודשים הללו הילדים ובני הנוער לא נמצאים במסגרת מסודרת ומגוננת, חלקם נמצאים ברחובות, בשעמום וחוסר מעש. בחודשי הקיץ ישנה עליה בנסיעות המשפחתיות לחופשות, חלקן בכבישים לא מוכרים, אדומים, ותחת עייפות. הקיץ שעבר היה קטלני במיוחד בערים ובישובים ולכן על ראשי הערים לאתר את נקודות התורפה בכל עיר ועיר ולחזק את הבטיחות בדרכים. יש להגביר את האכיפה סביב מקומות הבילוי לרסן ולמתן את מהירות הנסיעה באזורים שיש בהם ריבוי של ילדים כמו פארקים וכינוסי קייטנות ולהגביר את המודעות לבטיחות בדרכים בקרב התושבים. שנת 2024 היא הקטלנית והמדממת מזה כ-20 שנים ולכן במשרד התחבורה והבטיחות בדרכים חייבים לשים את הצלת החיים בראש סדר העדיפויות כדי שכולנו נוכל לעבור את הקיץ בשלום".
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אין אכיפה של המשטרה בעיר הכל בינוני אין כח אדם בקיצור יש תאונות בנוסף העיר גדלה בתושבים וכלי רכב הדרך אותו דבר ולכן נסיעה יותר זהירה יום טוב
  הגב 20.06.24 10:41
 • אורח

נפתחה קבוצת וואטסאפ למחפשי דירות ברחובות! חברי הקבוצה מקבלים עדכונים ישירות לוואטסאפ על דירות יד שנייה וחדשות למכירה ברחובות. בעלי דירות המעוניינים לפרסם בקבוצה מוזמנים לקבל פרטים בפון 052-8030056 ... בכתבה לינק הצטרפות לקבוצה למחפשי דירות ברחובות

לוח הדירות הגדול של רחובות בעמוד 3/5

אבי בר |


אתר be106 העוסק בחדשות בתחומים שונים ומתמחה בתחום הנדל"ן, פתח לתושבים המחפשים לרכוש דירות ברחובות, קבוצת וואטסאפ "דירות למכירה ברחובות"

מאז פתיחת הקבוצה נרשמו לשירות כ - 850 מחפשי דירות והרשימה גדלה מיום ליום.

הפרסום וניהול הקבוצה על ידי be106 נדל"ן

קיימת אפשרות לשת"פ עם מתווכים בתנאים מסויימים

בעלי דירות יד שנייה וקבלנים המעוניינים להציע דירה למכירה ברחובות בקבוצה מוזמנים לקבל פרטים

052-8030056


מחפשי דירות ברחובות המעוניינים להצטרף לקבוצה ולקבל מידי יום דירות למכירה ברחובות

להלן לינק הצטרפות למחפשי דירות ברחובות

https://www.be106.net/whatsapp/realestate/233

בשורה לציבור! כנראה עליית הארנונה של 5.29% תבוטל

מערכת האתר | | תגובות: 7


לאור העלייה החריגה הצפויה בארנונה בינואר 2025 של 5.29% על פי מתווה "טייס אוטומטי" בו המדינה קובעת על פי נוסחה את גובה עליית הארנונה. כינס היום רביעי יו"ר וועדת הכספים ח"כ ח"כ משה גפני את הוועדה בכנסת והצביעו פה אחד על הקפאת העלאת הארנונה המתוכננת בינואר 2025 וגם להתאים את הנוסחה לחישוב עליית הארנונה על ידי הפסקת ההצמדה למדד השכר המייקרת את הארנונה באופן חריג מידי שנה.

להחלטה לתמוך בהקפאת הארנונה הצטרף גם שר הפנים משה ארבל ואמר כי הוא תומך במהלך במידה וזה מלווה בשיפוי מצד המדינה (האוצר) כלפי העיריות, והזהיר כי קידום צעד כזה ללא שיפוי יביא לפגיעה גבוה יותר בתושבים מאשר שיעור ההתייקרות הצפויה בארנונה.

כדי שההחלטה להקפאת הארנונה תצא לפועל דרושה הסכמה גם של משרד האוצר להעמיד כפיצוי לרשויות המקומיות כ - 1.5 מיליארד שקל ואם האוצר יאשר את תקציב הפיצוי לעיריות, עליית הארנונה בינואר 2025 תוקפא


גורמי השלטון המקומי הציגו בוועדת הכספים כי נוכח העלייה ביוקר המחייה הרשויות לא מסוגלות לתת שירות לתושבים ללא תוספת הכנסה, וכי הן ספגו את עליות השכר של עובדיהן בשנים 23 -24, ללא שיפוי מצד המדינה. כן ציינו כי אי העלאת הארנונה ללא שיפוי זה, תביא לקריסת רשויות רבות ולפגיעה אנושה בשירות לתושבים.


יו"ר הוועדה, ח"כ משה גפני:

"בדיון מהיר אנחנו צריכים להגיש מסקנות, רוח הדברים של החברים וגם של השר, העלאה של הארנונה עכשיו היא לא בעיתוי נכון, מצד שני יש את הבעיה של הרשויות שנמצאות גם בגלל המציאות בה אנחנו חיים, במצב שהן יכולות להיכנס לגרעון ולאי עמידה. מצד שלישי יש את קרן הניקיון ובה כסף רב, שיכולה למתן את העלאה. לכן אני מציע שההחלטה שלנו תהייה שאנחנו דורשים שלא להעלות ב-1 לינואר או למתן את ההעלאה על הארנונה לפחות, והשלטון המקומי שנה אחת יקפיא שנה את העברה לקרן הניקיון, כדי שישפה אותו על כך. אנחנו מבקשים גם את בחינת השר לגבי הרשויות בצפון שההכנסות שלהן היא אפס".

התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אין אמונה ולא כנראה בימים קשים לא מעלים נקודה.
  הגב 19.06.24 18:43
 • לא יעלו את הארנונה אבל יעלו את הדברים האחרים .. הכסף איכשהו יכנס לקופה הם לא יפסידו שקל. העיקר המשכורות שלהם עולים.
  הגב 19.06.24 19:07
 • בולשיט
  הגב 19.06.24 19:57
 • חושבים על הבחירות הקרבות .
  הגב 19.06.24 20:31
 • או שאולי סוףסוף ייתייעלו! תהיו שקופים תנגישו לתושבים מידע ושירותים ברמה גבוה ותפחיתו מוקדים, פקידים, מכיני קפה. די לבירוקרטיה ולקבעון, ולעובדים שנשארים כי קביעות. ובעיקר די לבכות לנו התושבים שלכם קשה.
  הגב 19.06.24 20:52
 • הארנונה בבת ים עלתה מספיק בשנים האחרונות
  הגב 19.06.24 21:09
 • You are in Rehoboth אתר.
  19.06.24 21:19
 • אורח

דירת 4 חדרים למכירה בשכונת שעריים ברחובות עם מרפסת סוכה, ממ"ד, מחסן, חניה, מעלית ועוד ב-2,500,000 ₪ לפרטים: 08-376-1148

מערכת האתר | | תגובות: 1דירת 4 חדרים בשטח של 80 מ"ר מוצעת למכירה בשכונת שעריים. הדירה כוללת שכנות מצוינת, מרפסת סוכה בשטח של 14 מ"ר, ממ"ד, חניה, מחסן, מעלית, סורגים ומיזוג בכל הבית. הדירה ממוקמת בקומה 2 מתוך 5 עם פינוי גמיש.


מחיר: 2,500,000 ₪


לפרטים נוספים, ניתן ליצור קשר בטלפון: 08-376-1148


התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • מחיר ממש טוב. מציאה
  הגב 19.06.24 19:40
 • אורח

פורום רחובות

הפורום נועד לאפשר לתושבי רחובות להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
20.06.24 00:06
אם אתם אי פעם מרגישים עצובים או קטנים, תזכרו שאתם חיים בעיר הטובה מכולם! מספר אחת במדע ותרבות בעולם, זה נכון. כל. הערים החשובות, לונדון, פריז, וורסאי, כולן בנויות מרחובות. תחשבו על זה, לא סתם!
אורח
12.06.24 18:16
מה קורה עם הפשיעה המאורגנת בעיר הזאת? לא מפחיד אתכם מה שקורה כאן? בעלי עסקים משלמים כאן פרוטקשנים כי הם פוחדים שהמשפחה הזאת תשרוף להם את העסקים או תשרוף להם את הבתים. המשפחה הזאת כל שבוע מפוצצת רכב של חרא אחר בעיר אחרת, אתם לא חושבים שהנקמה תגיע והיא תקרה בעיר הזאת? לידכם, ליד הילדים שלכם, צמוד אליכם ברמזור. יש כאן פחד גדול מאוד בעיר הזאת שלא מדברים עליו. תתעוררו!!! אדוני ראש העיר, אתה רוצה לעשות שינוי? זה השינוי! תדרוש מהמשטרה ומהמשרד לביטחון פנים להגן על העיר הזאת שבקרוב מאוד תהפוך להיות לוד השנייה. השר לביטחון פנים הצהיר שהוא רוצה למגר את הפשע המאורגן, אז קדימה! ספר לו מה קורה כאן. אל תחכה לאסון שיגיע, כי הוא כבר קורה בערים אחרות בגלל המשפחה הזאת. אנשים חפים מפשע נהרגים!!!
אורח
13.06.24 23:49
הנה הבוקר מטען חבלה ברכב, נבואותיך התגשמו למרות שהנבואה ניתנה לשוטים.
אורח
19.06.24 18:38
מי הפצוע בפיצוץ הרכב הזה ?.
אורח
14.06.24 00:56
אין מספיק תיקצוב למשטרה, במיוחד לא לדברים כאלו. זה מתחיל מהממשלה. בקצב הזה נצטרך להביא את הצבא לפה להילחם בהם, כבר נהיו כמו מחבלים
הצג תגובות נוספות
אורח
05.06.24 16:42
מי העצורים
אורח
06.06.24 16:47
באמת מי ???.
אורח
04.06.24 17:36
לקראת אירועי יולי אוגוסט אפשר לתכנן את הופעות האמנים שברחבת העירייה באולם ממוזג ?, עם החום והלחות הצורבת אנו לא צריכים לסבול, נא תיתחשבו בתושבים מגיע לנו להנות, ההוצאות ממילא קיימות.
אורח
13.06.24 13:43
האחים?
אורח
27.05.24 17:44
מוזמנים לעיסוי משחרר ומרגיע בקליניקה שלי ברחובות במחיר מיוחד. עוזי גורן מעסה טיפולי מ-2008, 050-2272356
אורח
27.05.24 10:20
מישהו יודע על המסיבה בלילה והרעש המחריד!! שהיה בצד המזרחי של העיר ? עד שעה 3 לפנות בוקר !!!!
אורח
27.05.24 15:09
כן חגגו ל"ג בעומר, מה השאלה ?, אין דין ואין דיין.
אורח
27.05.24 15:53
לדעתי, בושה וחרפה לעיר שלנו שנתנה אישור לכזה אירוע להתקיים. ובנוסף, איפה איכות החיים של התושבים - לא ישנתי חצי לילה וכמוני עוד אלפים
אורח
27.05.24 21:37
אגרת שמירה על מה בדיוק, היכן המוקד העירוני ??, חלם זה כאן מלא על מלא.
אורח
29.05.24 04:03
העיקר שישנת חצי לילה, די והותר לך, ממש בושה וחרפה...
הצג תגובות נוספות
אורח
26.05.24 07:51
מישהו יודע למה תחנת דלק שעריים סגורה ?
אורח
27.05.24 08:48
מוזר תחנה סגורה? העובדים נעלמו השכנים לא יודעים.....
אורח
21.05.24 16:39
מדוע אין פיקוח על הניקיון באזור ההגנה מרגולין גוש עציון? לפעמים אי אפשר לעבור ברחובות אלו בגלל הררי אשפה
אורח
26.05.24 07:47
מדובר באזור של החרדים אין להם מודעות הם מסריחים הכל אשפה מגעילים
אורח
28.05.24 14:35
די עם שנאת האחר!!
אורח
29.05.24 04:08
חתיכת טינופות ,מגעיל, מיץ של זוהמה שכמוך, מסריח מקילומטר
הצג תגובות נוספות


עיריית רחובות: שיעור הארנונה לא יעלה מעבר לדרישת משרד הפנים

חשוב לציין כי בעקבות הגירעונות התקציביים המשמעותיים איתה מתמודדת עיריית רחובות בשנה האחרונה, ככל שתוגש בקשה לביטול העלאת תשלום הארנונה במסגרת הטייס "האוטומטי"- היא תידחה על הסף ע"י נציגי משרד הפנים.

מערכת האתר | | תגובות: 7


עיריית רחובות מבהירה: שיעור הארנונה לא יעלה מעבר לדרישת משרד הפנים

משרד הפנים קבע לפני כחודש כי שיעור התייקרות הארנונה לשנת 2025 יעמוד על 5.29% בכל הרשויות המקומיות בישראל. העלייה בשיעור הארנונה היא חלק ממתכונת "הטייס האוטומטי" אותה קובע משרד הפנים והיא כוללת העלאת תעריפי הארנונה בכל שנה בסכום קצוב.

בשונה ממועצות וערים אחרות בישראל כמו הרצליה בה תעריף הארנונה יעלה ב-6.5% וגדרה בה תעריף הארנונה יעלה בכ-10% וערים נוספות ברחבי הארץ, עיריית רחובות לא תעלה את שיעור הארנונה מעבר לשיעור ההתייקרות של הטייס האוטומטי הנקבע ע"י משרד הפנים.

חשוב לציין כי בעקבות הגירעונות התקציביים המשמעותיים איתה מתמודדת עיריית רחובות בשנה האחרונה, ככל שתוגש בקשה לביטול העלאת תשלום הארנונה במסגרת הטייס "האוטומטי"- היא תידחה על הסף ע"י נציגי משרד הפנים.
התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • רוצים לעלות את הארנונה אדון מתן דיל אתה לא מתבייש תראה איך העיר נראית כבר בעזה יותר נקי תתחיל לצאת מהמיזוג אויר ולהיסתובב בעיר לא רק ברחובות המרכזיים.תתחיל להתעורר לפני שיהיה מאוחר
  הגב 19.06.24 16:32
 • צודק. ארנונה מוגזמת ללא הצדקה.
  19.06.24 17:29
 • לפני הבחירות כל רגע סרטון של האדון על ליקויים ומה צפוי לנו, לאן הוא נעלם?
  הגב 19.06.24 17:18
 • התשובה בגוף השאלה...זה היה לפני הבחירות
  הגב 19.06.24 17:32
 • יש לי בן דוד שגר בגבעתיים משלם ארנונה פחות ממני מה שבטוח רחובות וגבעתיים אין להשוות
  הגב 19.06.24 21:23
 • במקום להקל עלינו מכבידים עלינו
  הגב 20.06.24 09:21
 • לחקור איך העיריה הגיעה לכזה גירעון ענק בזמן שהתושבים גם ככה משלמים את אחת הארנונות הכי גבוהות בארץ. לחקור מיידית. לא לחכות עם זה.
  הגב 20.06.24 11:34
 • אורח

תלמידות מגמת המחול של אמית הלל רחובות, הופיעו במופע 'התנערי' שנוצר בעקבות סיפורה האישי של מורה בבית הספר שאביה חזר לחיים לאחר שנפצע באופן אנוש ב7 באוקטובר

המופע נולד בעקבות הארוע והוא מנער את הכאב ומחזק את התקווה דרך מחול.

מערכת האתר | | תגובות: 0


מופע המחול שצמח מהמלחמה - הדרך של תלמידות אמית הלל להתמודד

תלמידות מגמת המחול הצומחת בבית החינוך אמית הלל רחובות, עלו השבוע על הבמה במופע בכורה 'התנערי'. המופע בו השתתפו רקדניות מכיתות ז'-י' כלל קטעי מחול מודרני, בלט קלאסי ויצירות אישיות של הבנות.

אחת המורות בבית הספר, עברה טלטלה ב7/10 כאשר אביה נפצע מירי מחבלים בשדרות והובל לבית חולים במצב אנוש. רק לאחר חודש אחרי שהיה מונשם ומורדם יצא מכלל סכנה. המופע נולד בעקבות הארוע והוא מנער את הכאב ומחזק את התקווה דרך מחול.

הרקדניות עמלו ,התמסרו, וגילו אחריות ותשוקה גדולה, ויחד בסיעתא דשמיא הצליחו להפיק ערב שכולו תנועה נשית מלאה בלב וחיבור. דווקא בשנה זו, הן ביקשו לנוע ולהתנער מעפר, ללבוש בגדי מלכות ולחולל אור ואהבה.התלמידה נעמה דמוזה שיתפה: "מגמת מחול העניקה לנו יכולת לפרוש כנפיים ולהביא לידי ביטוי את מה שחבוי בתוכנו. במיוחד בתקופה קשה זו.כשאני נכנסת לסטודיו ואני מתחילה לרקוד- אני מרגישה חופשייה, בלתי ניתנת לעצירה, ומלאה באנרגיה. זה ממש משחרר את הנפש ונותן רוגע ושלווה".

מירי גיל, מנהלת בית החינוך: "מגמת מחול הוא חלום שמתגשם וקורם ומתהווה. תלמידות פורשות כנף רוקדות ומביאות להנעה פנימית של רוח ונפש, מרומם מצמיח ומעניק שאר רוח לכל תלמידה ומביא למימוש ותנועה נשית. נוצרה קבוצה חברתית של תלמידות שמחות שמביאות לביטוי את האני הפנימי. המגמה בראשות המורה רעיה הורביץ בכישרון ייחודי הביאה את המגמה לפסגות".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עומר לוי מחטיבה ב' בקריית חינוך דה שליט זכה במדליית הצטיינות יתרה באליפות ישראל בשחמט לחטיבות הביניים

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק קריית חינוך דה שליטעומר לוי, תלמיד כיתה ח'6 מחטיבה ב' בקריית חינוך דה שליט ברחובות, זכה במדליית הצטיינות יתרה באליפות ישראל בשחמט לחטיבות הביניים.


נבחרת השחמט של בית הספר הגיעה למקום השישי והמכובד מתוך 30 נבחרות שהתחרו באליפות.


במהלך חמשת הסבבים של התחרות, הנבחרת השיגה שלושה נצחונות, תיקו אחד והפסד אחד.


בית הספר הביע גאווה רבה בהישגי הנבחרת ובמיוחד בהישגו של עומר לוי.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עו"ד בן טויטו על חשיבותו ותפקידו של עו"ד בליווי פרויקט של התחדשות עירונית

עוד בן טויטו | | תגובות: 0


התחדשות עירונית

אין ספק כי מגמת האורבניזציה בעולם גורמת למירב האנשים לחיות בערים ולא במרחב הכפרי כמו בעבר. בעולם המתקדם והטכנולוגי של ימינו מרבית האנשים רוצים לגור בעיר, במקום בו ישנם מקומות תעסוקה ובילוי. לכן, על מנת לספק מספיק דירות לכולם יש צורך לבנות יותר ויותר דירות. במדינות רבות, אך בפרט במדינות קטנות כמו ישראל, ישנה בעיית צפיפות במרכזי הערים אשר מתפשטת ליתר חלקי העיר ואף לאזורים שאינם עירוניים מובהקים. פתרון יעיל שמיושם בשנים האחרונות הוא התחדשות עירונית. החוסר בקרקעות בהן ניתן לבנות בניינים חדשים העלו את הצורך למצוא פתרון. במסגרת התחדשות עירונית יזמו בקנה מידה ארצי פרויקטים כמו תמ"א 38 ופינוי בינוי. במסגרת תמ"א 38 בניינים ישנים משופצים, גם על מנת לחזקם ולהפוך אותם לעמידים בפני רעידות אדמה ותוך כדי כך להוסיף להם קומות שיאפשרו אכלוס של משפחות נוספות. בפינוי בינוי מבנים נהרסים לחלוטין ונבנים במקומם מבנים חדשים לאכלוס דיירים רבים יותר. הסדרים אלו משתלמים לקבלנים שמשפצים את אותם בניינים ישנים ומרוויחים ממכירת הדירות החדשות שנבנו בקומות העליונות.

התחדשות עירונית בפן המשפטי

למרות היתרונות שישנם לדיירים בפרויקטים של התחדשות עירונית, לא תמיד כולם מרוצים מהסדרים אלו. אנשים הגרים באותו בניין יכולים להיות מיעוט שמתנגד להתחדשות העירונית אצלם, שבגינה יצטרכו להעתיק את מגוריהם לזמן בו הבניין בשיפוצים. למרות שהם ירוויחו מעליית ערך הדירות, לא כולם מעוניינים בשינוי כזה בחייהם. בנוסף, השכנים בבניינים האחרים ברחוב יסבלו מרעשים ולכלוך בזמן העבודות, שכנראה ייקח חודשים רבים. אם למשל בבניין הצמוד אליכם נעשות עבודות שיפוץ במסגרת התחדשות עירונית, והפועלים גרמו לדעתכם לנזקים לדירה שלכם, תוכלו לפנות לעזרה של עורך דין שמתמחה במקרים שכאלו. אם אתם מהדיירים שתומכים בפרויקט, עורך דין אשר התחדשות עירונית הוא תחום ההתמחות שלו יכול גם לסייע ברתימת דיירים המגלים רתיעה מהמהלך כמו גם לייצג את הדיירים מול היזם לאורך כל הפרויקט.

עורך דין שיעמד לצידכם מתחילת הפרויקט עד סיומו

אם אתם מעוניינים בסיוע משפטי בכל הנוגע לפרויקטים של התחדשות עירונית, כגון תמ"א 38 או פינוי בינוי, כדאי לכם ליצור קשר עם עורך דין שמתמחה בתחום זה. משרד עורכי דין בן טויטו מתמחה בנושא התחדשות עירונית בהיבטים שונים. המשרד מייצג הן דיירים והן יזמים לאורך התהליך כולו, ומעניק את השירותים הבאים:

 • עריכת הסכמים
 • ניהול מו"מ מסחרי ומשפטי- ייצוג הדיירים או היזם
 • ייצוג בפני וועדות תכנון ובניה
 • רתימת דיירים המתנגדים למהל באמצעות הסברים ומתן פתרונות לחששות או בעיות
 • ניהול מכרזים לבחירת היזם
 • ייצוג משפטי בערכאות השונות בנושא התחדשות עירונית- תמ"א 38 או פינוי בינוי

צוות המשרד כולל עורכי דין בעלי ניסיון בתחום. המשרד מעניק שירות מקצועי תוך בניית אסטרטגיה לניהול התיק בהתאם לצורך ולנתונים. מוזמנים ליצור קשר בכל בעיה או שאלה.

עו"ד בן טויטו

0522994733
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

למרות הלחימה מעל 230 אלף השאלות ספרים נרשמו בשנה האחרונה ברשת הספריות של רשת חוויות ברחובות - כל הפרטים על הספרים האהובים על התושבים בכתבה

"להפתעתי, למרות המלחמה ולמרות שקוראים רבים אמרו לנו בשבועות הראשונים של המלחמה שקשה להם לחזור לקרוא וקשה להם להתרכז, נרשמה עלייה במספר ההשאלות ובמספר הקוראים", כך מסכמת סיגל לוי בן ישי, מנהלת רשת חוויות בספריות, את שנת הפעילויות של רשת הספריות העירונית, שמובילה ומנהלת רשת חוויות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


"יש לציבור צורך באסקפיזם" - אלפי קוראים חדשים נרשמו כמנויים בספריות, עלייה משמעותית בהשאלות ספרים

קרוב ל-3,000 תושבים נרשמו כמנויים חדשים בשנה החולפת ברשת חוויות בספריות, הרשת הגדולה בארץ עם מספרי שיא של מעל 234,000 השאלות ספרים; הארי פוטר עדיין כובש את הילדים, המבוגרים מעדיפים רומנים מתורגמים

"להפתעתי, למרות המלחמה ולמרות שקוראים רבים אמרו לנו בשבועות הראשונים של המלחמה שקשה להם לחזור לקרוא וקשה להם להתרכז, נרשמה עלייה במספר ההשאלות ובמספר הקוראים", כך מסכמת סיגל לוי בן ישי, מנהלת רשת חוויות בספריות, את שנת הפעילויות של רשת הספריות העירונית, שמובילה ומנהלת רשת חוויות. לדבריה, "המסקנה שלי היא שכנראה יש לציבור צורך באסקפיזם, בבריחה מהמציאות אל תוך עולם הספרים. רואים את זה גם בעובדה שכמעט כל הספרים ברשימת הנקראים ביותר הם ספרים מתורגמים. מעניין לציין כי יוצא הדופן היחידי הוא הספר כראמל בקטגוריית ספרי הילדים וכן, הספרים הרומנטיים של שרון חיון גינת בקטגוריית ספרי המבוגרים".


על פי נתוני רשת חוויות בספריות, בשנת הפעילויות החולפת נרשמו 234,427 השאלות ספרים ו-13,114 השאלות ספרים דיגיטליים וקוליים. ברשת רשומים 37,941 קוראים, כאשר בשנה החולפת הצטרפו 2819 קוראים חדשים, בממוצע בכל שבוע נרשמים 54 מנויים חדשים.


ברשת מציינים עוד כי במהלך החודשיים הקרובים יתקיימו ברשת הספריות ובמרכזים הקהילתיים עשרות אירועים של "פותחים את החופש הגדול בספריות", בניהם שעת סיפור, תיאטרון בובות, הצגות ילדים, מפגש סופרים, מועדון קריאה, ועוד, זאת לצד עשרות אירועי קיץ ברחבי הרשת.

נתוני הקריאה של רחובות לשנת הפעילות


ספרי ילדים ונוער: הארי פוטר מוביל

הספרים הנקראים ביותר ברשת הספריות בשנה החולפת: הספר הפופולרי הארי פוטר ואבן החכמים (רולינג, ג'י. קי.) מוביל את הרשימה עם 290 השאלות, וקצת אחריו ממוקמים הספרים יומנו של חנון: הקש האחרון (קיני, ג'ף) עם 285; איש הכלב לא מרסן (פילקי, דב) עם 282; יומנו של חנון: עובדות החיים (קיני, ג'ף) עם 265; איש הכלב חתול כפול (פילקי, דב) עם 248 השאלות.

כאמור, כראמל (ברנע-גולדברג, מאירה) רושם 229 השאלות ובולט כספר מקור בעברית היחידי ברשימה. עוד בין ההשאלות הפופולריות - אווטאר - כשף האוויר האחרון צל וערפל (ינג, ג'ין לואן) עם 229 השאלות; יומנו של חנון : הביטאון של גרג הפלי (קיני, ג'ף) עם 228 השאלות ודרמה (טלגמאייר, ריינה), גם כן עם 228 השאלות.


מתח, רומנים ועיון – מה הכי אהבתם?

בקטגוריית סיפורת מבוגרים מוביל יער הכוכבים הנמוגים (הרמל, קריסטין) עם 110 השאלות; שבע האחיות: סיפורה של מאיה (רילי, לוסינדה) עם 93 והנשים של קילקריון (מויס, ג'וג'ו) עם 86 השאלות. בקטגוריית ספרות מתח מוביל הספר (שבעקבותיו יצא לאקרנים הסרט הפופולרי) שירת סרטני הנהר (אוונס, דליה) עם 81 השאלות ואחריו המטופלת השקטה (מיכאלידס, אלכס) עם 80 השאלות והנערה מברוקלין (מוסו, גיום) עם 48 השאלות.


מה ביקשו תושבי רחובות לקרוא בקטגוריית ספרות העיון?

משכילה (וסטאובר, טארה) רושם 48 השאלות; האדם מחפש משמעות : ממחנות המוות אל האכסיסטנציאליזם (פרנקל, ויקטור) עם 35 השאלות והאחרון, שגם הוא עלה לאקרנים בעיבוד קולנועי - טירת הזכוכית (וולס, ג'נט) / עם 28 השאלות.


הביקוש לספרות הרומנטית לא נגמר אף פעם

את רשימת ההשאלות הובילו הספרים הלביאה הלוחמת חלק א' (חיון גינת, שרון) עם 87

השאלות; האריה האגדי חלק א' (חיון גינת, שרון) עם 85 והלביאה הלוחמת חלק ב (חיון גינת, שרון) עם 79 השאלות.
גולן ביטון, מנכ"ל הרשת, אומר כי:

"במהלך שנת הפעילות וחרף אתגרי המלחמה, עשינו את כל המאמצים שנדרשו, על מנת להמשיך ולספק את שירותי הספריות, כחלק מחיזוק החוסן האישי, שכה נדרש לכולנו בימים אלו, חוסן שכל אחת ואחד מוצאים בדרכם שלהם. בזכות הצוות המסור והנהלת הספריות, התקיימו 329 אירועי תרבות ומפגשים בספרייה המרכזית ובשלוחות שבמרכזים הקהילתיים. עוד השנה, נפתחה ספרייה חדשה בבית הספר רון ארד בשכונת רחובות ההולנדית, ויצא לאור ספר שירים שנכתבו בסדנה בספרייה. בארץ סוגרים ספריות ואצלנו פותחים עוד ועוד סניפים, עם הספר הוא עם הנצח".


עוד לדבריו, "בחודש הקרוב נקיים עשרות אירועים, כדי לעודד את הקריאה בכלל ובפרט את החיבור לסופרים ולספרות הישראלית, שהיא אחד מאוצרות המורשת הגדולים ביותר שלנו. בימים אלו אנו נערכים לפתיחת אירועי הקיץ במרכזים הקהילתיים ברחבי העיר, כך שהחודש יהיה מלא בתרבות פנאי איכותית, שמתאימה לכולם. אני מודה לראש העיר, מתן דיל, שרואה חשיבות רבה בפעילות רשת חוויות, מעורב ותומך במיזמים הרבים שנפיק הקיץ עבור התושבים".


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

במוצ"ש 22.6 תיסגר ההרשמה לטורניר סטריטבול רחובות 3X3

הטורניר עתיד להתקיים בימים שלישי ורביעי 25-26.6

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


הזדמנות אחרונה להרשמה לטורניר סטריטבול רחובות 3X3

עיריית רחובות והחברה העירונית ממשיכות את המסורת המוצלחת של השנים האחרונות ופותחות גם הקיץ את ההרשמה לטורניר סטריטבול רחובות 3X3 הרשמי, בשיתוף האורנג' בול, איגוד הכדורסל משרד התרבות והספורט, מרכזי הספורט אליצור ומכבי ישראל ומועדון הכדורסל מכבי רחובות.

מתי? 25-26.6 | ימים ג'-ד'

לו"ז

25.06.2024 יום שלישי: קט סל א', ילדים א, נערים וילדות.

26.06.2024 יום רביעי: קט סל ב', ילדים ב', נוער + בוגרים ונערות + בוגרות.


ההרשמה לאירוע תיסגר בתאריך 22.06.2023 בשעה 22:00


פרסים בשווי 1,200 ש"ח לקבוצות המנצחות בכל קטגוריה

מספר המקומות מוגבל בכל קטגורית גילאים אז מהרו לשריין לעצמכם מקום באירוע הגדול!

לפרטים נוספים והרשמה >> did.li/6Uzrl
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חתול חולץ מקולטן ברחובות החדשה לאחר שהיה לכוד 5 ימים

מערכת האתר | | תגובות: 4ברחובות החדשה, לפני חמישה ימים, נכנס חתול לקולטן וכל הניסיונות לחלצו עלו בתוהו. הוטרינריה ובראשה אבי צרפתי עבדו קשה כדי להציל את החתול, וכך גם תושבי שכונת רחובות החדשה עשו מאמצים רבים. לאחר לילה לא קל, חולץ החתול בהצלחה.


במבצע זה הייתה מעורבת גם חברת מועצת קארין ברגינסקי, שניסתה בכל כוחה לסייע לחתול. ברגינסקי מברכת את עובדי העירייה ובראשם אבי צרפתי על מקצועיות והתמדה, וכך גם את תושבי העיר היקרים על האכפתיות.התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אשריכם ישראל עם רחמן
  הגב 18.06.24 19:06
 • כל הכבוד, מי שאוהב חיות, אוהב גם בני אדם.
  הגב 18.06.24 19:48
 • שמחה לשמוע..וואי לקח הרבה זמן מאז שהודעתי לעירייה
  הגב 18.06.24 20:31
 • נכנסתי לראות תגובות רק בשביל זה..לדעת כמה זמן לקח עד שעשו משהוא🤦🏼‍♀️
  18.06.24 21:02
 • אורח

סרטון - הרן יקיר מרחובות נעצר בהפגנה אלימה בירושלים נגד ראש הממשלה ביבי נתניהו

מערכת האתר | | תגובות: 15הרן יקיר, תושב רחובות השתתף אתמול בהפגנה סוערת מול בית ראש הממשלה ביבי נתניהו בירושלים.

בסרטון נראים שוטרים רוכנים לעבר הרן יקיר ולאחר עימות עוצרים אותו.

בהמשך המשטרה שחררה אותו לאחר התערבותו של עו"ד יוני נוסבאום.

סרטון צילום עו״ד יוני נוסבאום:

בהתאם לסעיף 27 א לחוק זכויות היוצרים כל אדם הרואה עצמו נפגע עקב בעלות שלו על התמונות/סרטון רשאי לפנות לאתר be106 ולבקש לחדול מהשימוש בו באמצעות מייל be106.net@gmail.com
התפרסמו 15 תגובות לכתבה.
 • בושה לעיר שלנו
  הגב 18.06.24 19:50
 • בושה למדינה ולמשטרה הפוליטית של בן גביר
  18.06.24 21:48
 • באמת בושה..
  הגב 18.06.24 20:06
 • בושה למשטרה הפוליטית של בן גביר. הגענו לסיקוריטט של רומניה בזמן צ'אצ'וסקו
  18.06.24 21:49
 • כבוד לעיר שלנו וחוסר כבוד למשטרה שמגיבה באכזריות.אולי כדי לרצות את בן גביר?
  הגב 18.06.24 20:07
 • בושה למשטרה שלנו שנותנים לאנרכיסטים להשמיד את המדינה
  18.06.24 20:25
 • חלק מקציני המשטרה שייכים לאנרכיסטים זיכרו מפקד משטרת תל אביב עמד בזמנו בראש המפגינים חוסמי הכבישים
  19.06.24 08:24
 • מתי הגיעו אנרכיסטים כמוהו לעיר ?זו מדינה דמוקרטית הבחירות יתקימו במועדן
  הגב 18.06.24 20:09
 • לא אנרכיסט - גיבור!
  18.06.24 21:56
 • לא גיבור מתפרע מופרע
  19.06.24 10:20
 • כל הכבוד לו שאכפת לו מספיק מהמדינה כדי להגיע לשם. בושה לשוטרים שמשתמשים בכזו אלימות. אני לא רואה בסרטון הפגנה אלימה, אני רואה רק מעצר אלים
  הגב 18.06.24 21:14
 • לפוטין
  הגב 18.06.24 21:24
 • טעות בכותרת- המעצר אלים, לא ההפגנה
  הגב 18.06.24 21:32
 • לא הפגנה התפרעות
  19.06.24 08:24
 • משטרת הבריונים בראשות בן גביר
  הגב 18.06.24 21:37
 • אורח

במהלך השנה תחל ברחבי רחובות התקנת מוני החשמל החכמים אשר יאפשרו לתושבים להוזיל את מחיר החשמל

בשנים האחרונות החל משרד האנרגיה במהפכת החשמל במסגרתה יותקנו לתושבים מונים חכמים אשר יאפשרו ללקוחות לעבור לספקי החשמל שיתחרו בחברת החשמל ובכך יוכלו ליהנות מהוזלה במחירים. השלמת פריסת המונים החכמים בעיר תאפשר לתושבים למקסם את שיעור ההנחה במחיר החשמל זאת בשל העובדה כי ספקי החשמל יוכלו לקרוא במדויק את צריכת החשמל.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 4


תושבות ותושבי רחובות שימו לב: מוני חשמל חכמים יותקנו בעיר בשנת 2024 ויוכלו לחסוך לכם מאות עד אלפי שקלים

שר האנרגיה והתשתיות, אלי כהן, קיים ביקור וישיבה מקצועית בעיר יחד עם ראש העיר מתן דיל בחודש שעבר. במהלך הביקור, הודיע השר כהן כי בשנת 2024 יותקנו מונים חכמים בעיר שיכניסו את התושבים למהפכת החשמל ויוזילו את המחירים בשיעור של בין 5% ל-20% בשנה.

מהפכת החשמל שמוביל שר אנרגיה והתשתיות אלי כהן, אושרה במליאת רשות החשמל והחל מ-25.7.2024 הצרכים בעלי מוני חכם יוכל לבחור מאיזה ספק הם רוכשים את החשמל, המהלך צפוי לחסוך לכל משק בית מאות ואף אלפי שקלים בשנה בהתאם להצעות המספקים, לאופי השימוש ולשעות צריכת החשמל. השלמת פריסת המונים החכמים בעיר תאפשר לתושבים למקסם את שיעור ההנחה במחיר החשמל זאת בשל העובדה כי ספקי החשמל יוכלו לקרוא במדויק את צריכת החשמל.


עד היום, רק צרכנים בעלי מונה חכם יכלו לעבור למספק חשמל פרטי. מהפכת החשמל שהשיק שר האנרגיה והתשתיות תאפשר לכלל צרכני החשמל בישראל לפנות לכל אחד מ-47 מחזיקי רישיונות האספקה ולהשתייך אליהם כמספק החשמל הפרטי שלהם גם טרם התקנת מונה חכם בביתו. נכון להיום פעילים במקטע האספקה 18 מספקים פרטיים, והרשות צופה כי לאחר הפתיחה לכלל הצרכנים, יציעו את שירותיהם מספקים נוספים. באמצעות כך, משקי בית ממוצעים צפויים לחסוך מאות עד אלפי שקלים בחודש בהוצאות החשמל. מהלך זה יגביר את התחרות בשוק החשמל ויאפשר לצרכנים ליהנות ממחירים נוחים יותר. רשות החשמל מסדירה את אופן המעבר של צרכן מחברת החשמל למספק פרטי, מפרטת את דרך ההתחשבנות עם הצרכן על בסיס "פרופיל צרכן", וזאת תוך שמירה על פשטות ובצורך בקריאת מונה מאומתת אחת בלבד.


שר האנרגיה והתשתיות, אלי כהן:

"פריסת המונים החכמים היא בשורה צרכנית חשובה שתבוא לידי ביטוי בחשבון החשמל של תושבי העיר ותחסוך בין 5% ל-20% בשנה. החשמל הוא מוצר צריכה בסיסי בכל בית בישראל ונעניק לכל הצרכנים הזדמנות שווה לבחור את ספק החשמל שלהן ולהוזיל את החשבון במאות ואף אלפי שקלים בשנה"


ראש העיר רחובות מתן דיל:

"אני מודה לשר אלי כהן על הבשורה החשובה שהביא לרחובות. בשנה הקרובה יותקנו בעיר מוני חשמל חכמים שיעזרו לכל משפחה לחסוך מאות ואף אלפי שקלים בהוצאות החודשיות של משק הבית. תושבות ותושבי העיר יוכלו בפעם הראשונה לבחור ספק חשמל בהתאם להעדפות והשיקולים שלהם".

התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • הארנונה יותר יקרה מהחשמל - מב קורה עם זה??
  הגב 18.06.24 18:31
 • מקווה שגם יהיו שעונים חכמים להוזלת מחיר המים.
  הגב 18.06.24 18:54
 • סביר להניח שהשעונים לא יותקנו בצמודי קרקע, ולא בבניינים שמיועדים להריסה במסגרת פינוי-בינוי.
  הגב 18.06.24 19:34
 • רק צריך להגיד את האמת שלא השר אלי כהן מוביל את העניין הזה כי התהליך הזה התחיל עוד אצל קודמיו בתפקיד. אז אם להיות ישרים הוא רק ממשיך את התהליך
  הגב 19.06.24 07:19
 • אורח

למכירה דירת 4 חדרים גדולה 110 מ"ר, דירה קלאסית למשקיעים ולפיצול, בצפון העיר רחובות, קרובה למכון ויצמן והפקולטה לחקלאות, במחיר 2,200,000 ש"ח.. לפרטים: 055-432-2106

מערכת האתר | | תגובות: 0למכירה דירת 4 חדרים גדולה למכירה , בצפון מרכז העיר. הדירה ממוקמת באזור מבוקש למשקיעים בשל הקרבה למכון ויצמן והפקולטה לחקלאות, ומהווה דירה קלאסית לפיצול.


הדירה גדולה בשטח של 110 מ"ר (בארנונה 102 מ"ר) וכוללת סלון גדול, פינת אוכל, מטבח משופץ, שירותי אורחים, 3 חדרי שינה גדולים. בחדר ההורים יש חדר ארונות ואופציה להוסיף מקלחת ושירותים, וכן מרפסת עישון קטנה. בנוסף, יש מקלחת ושירותים משפחתיים, מיזוג מרכזי, מעלית וממ"ד קומתי צמוד בכל קומה.


לפרטים נוספים ניתן להתקשר למספר 055-432-2106


מחיר: 2,300,000 ש"ח.


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חודש הקריירה בפלטפורמה מרכז צעירים רחובות נפתח בסדנת Ai לכתיבת קורות חיים וחיפוש עבודה ב-1 ביולי

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק הפלטפורמה מרכז צעירים רחובותחודש הקריירה בפלטפורמה מרכז צעירים רחובות נפתח בסדנת Ai לכתיבת קורות חיים וחיפוש עבודה. הסדנה תתקיים ביום שני, 1 ביולי, בין השעות 17:30-20:30 ברחוב רמז 80, רחובות.

הסדנה תעסוק בשימוש בכלים מתקדמים של בינה מלאכותית לכתיבה ושדרוג קורות חיים, איתור משרות איכותיות, מיינד סט אפקטיבי וחשיבות המיקוד בחיפוש עבודה, ונטוורקינג נכון בחיפוש ובלמידה של שוק העבודה. את הסדנה ינחה מיכה ריזנפלד, פסיכולוג ויועץ קריירה.

צעירי רחובות מוזמנים להכיר את הכלים החדשניים ביותר למציאת עבודה, בעלות סמלית במיוחד. להרשמה לסדנה, לחצו כאן: haplatforma.org.il/1626.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עיריית רחובות בשיתוף סמינר הקיבוצים פתחו את ההרשמה לתוכנית ההסבה המקצועית להוראה לבעלי תואר ראשון ושני בסיומה ישתלבו במערכת החינוך העירונית

מינהל החינוך בעיריית רחובות וסמינר הקיבוצים בשיתוף מחוז מרכז במשרד החינוך ומרכז פסג"ה רחובות מזמינים את בעלי תואר ראשון ושני להצטרף לתכנית מיוחדת להסבה להוראה התכנית המיוחדת כוללת שנת לימודים אחת בסיומה תקבלו תעודת הוראה המוכרת ע"י משרד החינוך, עבודה קרובה למקום מגוריכם, ליווי אישי וקבוצתי וגם- מלגות לסטודנטים שימצאו מתאימים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


אקדמאים ורוצים לעשות הסבה מקצועית להוראה? זאת ההזדמנות שלכם!

עם תום משבר מגפת הקורונה ובעיצומה של מלחמת "חרבות ברזל" חל שינוי בעולם התעסוקה, כאשר אנשים רבים החלו לחפש עבודה בעלת משמעות ויכולת השפעה על דור העתיד. שכירים בעולמות התעשייה, המסחר וההייטק ביקשו לשנות כיוון תעסוקתי והחלו להשתלב בעשייה משמעותית בעולמות החינוך.

מינהל החינוך בעיריית רחובות זיהה את ההזדמנות ומציע בשנים האחרונות תכניות הסבה מקצועית המיועדות לתושבות ותושבי רחובות. עם סיום תקופת הלימודים, הסטודנטיות והסטודנטים השתלבו במערכת החינוך בתפקידים שונים בגני הילדים, בתי הספר היסודיים ובתי הספר העל יסודיים.


גם השנה, מינהל החינוך וסמינר הקיבוצים יחד עם מרכז פסג"ה רחובות פותח את ההרשמה לשנת הלימודים הקרובה שתחל בחודש ספטמבר 2024. התכנית מיועדת לתושבי רחובות והסביבה בעלי תואר ראשון ו/או שני (שסיימו את התואר הראשון בממוצע 75 לפחות) והיא כוללת שנת לימודים קלנדרית אחת בלבד (ספטמבר 2023-יולי 2024)- כאשר הלימודים יתקיימו פעמיים בשבוע: בימי שני יערכו לימודים ברחובות (מרכז פסג"ה/התנסות מעשית במוסדות החינוך/למדיה היברידית) ובימי שישי ייערכו הלימודים במכללת סמינר הקיבוצים. במסגרת היוזמה המשותפת יוצעו לסטודנטיות והסטודנטים מלגות בסך אלפי שקלים למימון הלימודים.


הסטודנטים שיתקבלו לתכנית יוכלו לבחור את תחום ההתמחות הקרוב לליבם- הגיל הרך, בתי הספר היסודיים, העל יסודיים או החינוך המיוחד. במהלך שנת הלימודים הסטודנטים ייהנו מתכנית לימודים מותאמת לשדה החינוכי שתתקיים במתכונת פרונטלית ומקוונת וגם לליווי אישי וקבוצתי.


בתום שנת הלימודים יקבלו הסטודנטיות והסטודנטים תעודת הוראה מטעם סמינר הקיבוצים המוכרת ע"י משרד החינוך והמועצה להשכלה גבוהה וישתלבו במערכת החינוך העירונית ברחובות- זוכת פרס החינוך הארצי.


להרשמה לתכנית הייחודית לחצו כאן >> https://did.li/vtLTY

לשאלות ופרטים נוספים ניתן ליצור קשר עם סמינר הקיבוצים בטל'> 03-6901200 או בדוא"ל> smkb@smkb.ac.il

*שימו לב, קבלת לתכנית מותנית בראיון קבלה מול נציגי מינהל החינוך בעיריית רחובות ונציגי סמינר הקיבוצים.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מסיבת פרישה לניסים מחבוש, מנהל אגף פיקוח בניה ונגישות בעיריית רחובות הפורש לאחר 33 שנות שירות

מערכת האתר | | תגובות: 3
צילום מתוך דף הפייסבוק ועד עיריית רחובותמסיבת פרישה נערכה לניסים מחבוש, מנהל אגף פיקוח בניה ונגישות בעיריית רחובות, לאחר 33 שנות עבודה מסורה למען תושבי העיר.


ניסים מחבוש, אשר תרם רבות לפיתוח ושיפור העיר רחובות במהלך שנות עבודתו, זכה להוקרה והערכה רבה מעמיתיו ומנהלי העירייה. בטקס הפרישה, הודו לו על תרומתו המשמעותית ואיחלו לו הצלחה רבה בהמשך דרכו.התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אדם פשוט
  הגב 19.06.24 02:49
 • רחובות והעיריה היו שבוים בידי הקליקה התמנית של מרמורק,ושערים,ראש העיר הניבחר היה רק סמל,ומי שניהל את העיר זו הקליקה,לטובת העיר מאוד מקוה שזה היסתיים,כי כל פורש מהקליקה היה מכניס בימקומו 4 בני משפחה,
  הגב 19.06.24 11:23
 • הפוסל במומו פוסל 🙂 מעניין מאזה קליקה אתה
  19.06.24 12:33
 • אורח

רשת חוויות רחובות מזמינה את צעירי העיר לערב מיוחד בנושא נדל"ן ובמהלך הערב יינתן מידע מפורט על רכישת דירה, כולל טיפים כיצד להתחיל ולהצליח בתחום הנדל"ן. - 20 ביוני

מערכת האתר | | תגובות: 0
צילום מתוך דף הפייסבוק רשת חוויות רחובותרשת חוויות רחובות מזמינה את צעירי העיר לערב מיוחד בנושא נדל"ן. האירוע, המיועד לבני 18 ומעלה, יתקיים ביום חמישי הקרוב, ה-20 ביוני, באולם האירועים בית שפירא ברחוב הרצל 148, רחובות. חניה תהיה זמינה ברחוב גולדין 1.

במהלך הערב יינתן מידע מפורט על רכישת דירה, כולל טיפים כיצד להתחיל ולהצליח בתחום הנדל"ן. המשתתפים ייהנו מקפה ועוגה על חשבון המארגנים.

להרשמה ופרטים נוספים, ניתן להיכנס לקישור הבא: https://tic.li/gRXd0WO.התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום שני 24.6 יקיים פורום נשים רחובות סיור לתושבות העיר בעקבות נשים מייסדות ומובילות ברחובות

המסלול: אחוזת הנשיא --> גן קרן טנדלר --> רחוב יעקב --> מרכז גישור טלר ב'.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


פורום נשים רחובות העירוני מזמין את נשות העיר להשתתף בערב מיוחד בו יתקיים סיור בעקבות נשים מייסדות ומובילות בעיר רחובות: בתיה מקוב ז"ל, מרים מזרחי ז"ל, מיכאל אייזנברג ז"ל, קרן טנדלר ז"ל ועדה יונת.

המסלול: אחוזת הנשיא --> גן קרן טנדלר --> רחוב יעקב --> מרכז גישור טלר ב'.

בסיום הסיור בשעה 20:00 במרכז הגישור יתקיים טקס "את הנערה" לנערות שנבחרו למובילות ומשפיעות בעיר.

מתי? יום שני 24.6.24 החל משעה 18:00

נקודת המפגש כיכר הניצחון ליד אחוזת הנשיא במפגש הרחובות יוספזון-ברמן-הנשיא הראשון

נא להצטייד בביגוד ונעליים נוחות

ההשתתפות ללא עלות

לפרטים נוספים ניתן ליצור קשר במס' - 08-6490847

למעבר להרשמה לחצו כאן
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
05.06.24 15:16
לא לפנות למתווכים!!!! האינטרס שלהם לעשוק את שני הצדדים!
אורח
30.04.24 10:55
למכירה בית דו משפחתי ברחובות +מחסן 24 מר ברח' טשרניחובסקי בשכונת גבעתי,על מגרש פרטי 383.5 מר. אופציה לבניה רוויה (כ-14 יח' דיור) על השטח כולו 767 מר. הבית רשום בטאבו נייד - בתיה 0544867984
אורח
20.04.24 13:40
מדגיש ומזהיר מפני מתווכים עושקים..2% לא לדום להם נגמר הקרטל הזה..0.5 עמלה מספקת ןדייי .....רובם קומבינות..ויש להם עורכי דין שלהם ..לא להתפתות ..הם ככלבים ירצו אחריכם
אורח
24.04.24 14:04
רואה את הכתוב ומזדההה ....אין לתת יד למתווכים שההשכלה שלהם מינימלית ובזכות קשרים ללא כישורים עובדים על אנשים בעיניים...אז היזהרו מנוכלות של מתווכים משני המינים 0.5 אחוז זה המוןןן,,,
אורח
25.05.24 18:04
די לבלבל את השכל. אף אחד לא מכריח אותך להשתמש בשירותיהם ואם למוכר יש מתווך, תיקח בחשבון את הסכום הנוסף ותראה אם מתאים לך. יש שמסתדרים בלי מתווכים ואחרים רוצים, פעמים רבות בשל הכרת השוק מתווך מוצלח מצליח להוריד מוכר מהעץ של מחיר מופרך ולבמקביל לשכנע קונה לשלם מעט יותר עברו עסקה טובה. למשל, רבים בטוחים שחיים בארמון ובטוחים שיקבלו סכום מופרך. אז שוב, לא חייב להשתמש ושיהיה לבריאות, רבים משתמשים וכך מצליחים להגיע לעסקה.
אורח
29.05.24 14:15
מסכים בהחלט, עורך דין לומד 4 שנים ואחראי על כל פסיק בחוזה ף ואילו מתווך שם עניבה מחתים וסגר משכורת דו חודשית לפחות
אורח
24.01.24 17:11
צדיקי הדור מגיני סילמן זסטרוק הבנו הכל בגלל המערך ואתם צדיקי הדור
אורח
26.01.24 19:15
נראה שאתה במהלך אירוע מוחי, גש להיבדק.
אורח
24.03.24 10:35
מציע עזרה פסיכיאטרית
אורח
24.01.24 17:09
בודאי כל כותבי ההערות לגבי גב סילמן צדיקי הדורו
אורח
14.01.24 09:58
אני שוכרת דירת 3.5 חדרים בשכונת רמז, ..... מחפשת 3 חדרים קרקע
אורח
13.06.24 12:01
מצאת?
אורח
13.06.24 12:02
תתקשרי נעזור לך 0527868362
אורח
12.01.24 14:23
ממש כך עושקי ורמאים ומפילים לא פעם את הקונים בפח. קרה גם עם מוכרים שהם הפילו בפח ומשחה עם ילדים נשארה ללא קורת גג. מידיעה אישית. צריך להיזהר ממתווכים כולם חמדנים.
אורח
10.12.23 10:11
לכל התושבים שמוכרים ,,,ולמתעניינים אין רצון לאף קונה לשלם למתווך 2% עמלה!!!!!!!!!!!!!! שוד לאור היום ! 0.5 עד 1 סביר מעבר לכך שוד !!!!!!!!!!!!! עדיף לפרסם ללא תיווך , היענות תהיה אטרקטיבית יותר !!!!!! מתווכים עושקים רדו מהעץ !!!! אין טרף קל יותר !!!!!!!
אורח
10.12.23 10:12
ואו כמה נכון וצודק אתה !!!!!!!!!!!!!
אורח
11.12.23 23:23
לך לקנות דירה ללא הליווי של מתווך מוסמך ומומחה, ואחרי זה תראה שתיפול בידים של המוכר אין מישהו שיגשר ביניכם לא תצליח להגיע לעו’’ד טוב וליועצי משכנתאות טובים וכ’’כ הרבה דברים שמתווך טוב יכול לעזור לך ולייעץ לך, לסיכום מתווך טוב יודע להביא לך מחיר יותר טוב שישתלם ה2% שלו פי 2 לפחות וכל מיני בלתמי’’ם שקורא בכל עיסקה שאף אחד לא יכול לפתור, אני חושב ש2% למתווך זה קצת די זול לעומת העבודה הקשה 😉
אורח
12.01.24 14:26
"לא תצליח להגיע לעו"ד טוב" איזו בדיחה כך אתם תופסים ברשת שלכם את הקונה האומלל מכל הכיוונים עו"ד שמשתף איתכם פעולה והוא לא לטובת הלקוח. העיקר לעשוק את הקונה מכל הכיוונים. בושה וחרפה.
אורח
14.01.24 09:10
אכן הם חושבים על עצמם בלבד
אורח
07.02.24 20:58
צודק זה ממש כך נפלתי בפח בגלל מתווך והעו"ד שמשתפים פעולה. נשארתי ללא בית וללא כסף
אורח
07.02.24 20:57
מוסמך לסובב את הקונה והמוכר כדי להשיג את הרווח המופקע שלו. שום גישור ושום עזרה בלוף אחד גדול .גזלנים. משפחה נשארה חסרת דיור בגלל מתווך .....ממש גזל לאור יול
אורח
24.04.24 14:07
נול פגיעה וזה האמת
הצג תגובות נוספות


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
15.06.24 12:30
להשכרה מינואר 2025 דירה 4 חדרים בניין 7 קומות בהר הצופים בהולנדית,נוף משגע מול הפארק..חניה ,מזגן מרכזי,שלושה ארונות קיר,ללא תיווך 0508512980 או 0507954145
אורח
09.06.24 21:29
מחפשת דירה להשכרה נגיש עם דוש לי ולבעלי קומה ראשונה שכירות סבירה 1/7 חניה 0535810489
אורח
10.02.24 13:59
להשכרה בראשלצ ברח' כצנלסון 3 חדרים ממוזגת יש דוד שמש. 3 כיווני אויר קומה שניה 0528225240
אורח
20.05.24 20:41
כמה עולה שכירות
אורח
07.01.24 23:13
להשכרה דירת סטודיו 2 חדרים+ מרפסת מקורה 20 מטר בבני עייש כולל מקרר, מכונת כביסה, ארון בגדים מחודש פברואר. מחיר 3000 שח. טל.054-4787102
אורח
05.11.23 10:48
דרוש דירת גן / פנטהאוז להשכרה בניין בוטיק בלבד לפרטים 050-526-7403 יגאל
אורח
28.10.23 21:28
דרושה דירה להשכרה ברחובות. רצוי דירה מחולקת לשניי שותפים דתיים.
אורח
21.10.23 10:00
להשכרה דירה בבת ים ללא תיווך . 2 חדרים 64 מטר . דירה שעברה שיפוץ מסיבי הכול חדש בדירה כולל מטבח , רצפה אמבטיה שירותים פשוט הכול הכול חדש .052-5302222
אורח
19.10.23 12:57
להשכרה. ללא תיווך 5חדרים 100 מ״ר, בשיכון המזרח. יש מקלט. קומה ראשונה מתוך 3 קומות,ללא מעלית. כניסה מיידית. טלפון 0536280767. 5000 ש״ח.


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
28.04.24 03:21
קאיה פיקנטו ספורט הדגם היוקרתי, צבע אדום מטאלי מהמם, 2016, גג נפתח, חלונות חשמליים, מובייל, שמורה ומטופלת, ללא תאונות, נהגת יחידה, 146 קמ"ש, יד 3 מפרטי. 41,000 שח. 0524313212.
אורח
24.05.24 08:32
פ?
אורח
24.05.24 11:36
פיקאנטו +ספורט+יוקרתי? זה קרקס?
אורח
01.03.24 07:59
יונדאי I10 inspire למכירה, נמכר עקב קבלת רכב מהעבודה. עליה לכביש אוקטובר 20. אחרי טיפול, טסט, החלפת מצבר לחדש. רכב מאובזר מאוד עם מערכת מולטימדיה מובנת, אנדרואיד אוטו, מערכת התראה ובלימה לפני התנגשות, מצלמת רווס וחיישנים התראה.גמיש במחיר, לפרטים לירן 0526293270
אורח
25.05.24 08:30
טל לקשר 0545800777
אורח
05.11.23 10:49
סקודה למכירה 050-526-7403
אורח
02.10.23 15:41
הונדה סיוויק 1997 קמ 426761 סנורוף אוטו של ערסים עם כל התוספות של ערסים
אורח
15.02.24 15:33
כולל הגה?
אורח
07.09.23 20:33
רכב
אורח
23.06.23 11:05
היוןש מכיתה ו1
אורח
28.05.23 13:26
למכירה טויוטה קורולה היברידית 2019 52000 קמ יד 2 מצב מעולה, חסכונית, מחירון 0545555299
אורח
20.06.23 15:18
כמה עולה החלפת סוללה?
אורח
05.10.23 10:03
זה סוד שמור.
אורח
21.10.23 11:09
כנראה יותר ממחיר הרכב עצמו.חחח. רכב טוב.
אורח
17.12.22 12:54
שברולט אופטרה 2008, מצב מעולה, 0525268687


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
22.05.24 08:32
לפנצ'רייה בגדרה דרוש עובד חרוץ אמין ומקצועי. *תנאים מעולים למתאימים *נחשב כעבודה מועדפת לאחר צבא *ניתן גם ללא ניסיון קודם פרטים - 0547692944
אורח
22.05.24 22:28
אני מחפשת
אורח
08.05.24 12:47
להשכרה דירת 2 חדרים קסומה ויפה ברחובות טל' 0505109808 נתן
אורח
11.03.24 14:50
משכרים דירה בנרקיס ראשון ירושלים 125 קומה3 דירה 14
אורח
27.02.24 20:18
השמת כוח אדם גרייאטרי https://lp.vp4.me/tm8s
אורח
08.01.24 23:58
מעוניין לתת שירותי דואר שליחויות חבילות ,מכתבים תשלומים הייתי סוכן דואר בסוכנות מנוחה ונחלה 18 בית הרופאים. ורוזה מקס 052-9289333 מקס
אורח
08.01.24 23:57
מעוניין לתת שירותי דואר שליחויות חבילות ,מכתבים תשלומים הייתי סוכן דואר בסוכנות מנוחה ונחלה 18 בית הרופאים. ורוזה מקס
אורח
28.12.23 16:00
מסיעי עמק איילון מחפשים דחוף נהגי אוטובוס נהגי מונית נהגי אוטובוס זעיר משכורת גבוהה בונוס למצטרפים חדשים.אילן: 053-7663673 בת שבע : 054-6766610 בת אל: 050-3209061
אורח
24.12.23 10:16
למכירה סוברו פורסטר אוסקה 2018 במצב מצוין 98000 ק"מ. יד ראשונה. נהג יחיד, 4 צמיגים חדשים. בטריה חדשה. גמישות במחיר 054-8820054 לא בשבת


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל