הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

נתוני הסקר המלאים של פרופ' קמיל פוקס: בקרב בעלי הדעה ברחובות רחמים מלול מוביל בפער של 10% וקרוב לנצח בסיבוב הראשון ואם אחד המועמדים האחרים יורד ויתמוך ברחמים מלול מלול בוודאות מנצח כבר בסיבוב הראשון... בכתבה פרטים מלאים על סקר למועצת העיר

נפתחה קבוצת וואטסאפ למוכרי ומחפשי דירות ברחובות! 

הקבוצה מונה כ - 750 מחפשי דירות. בעלי דירות יד שנייה המעוניינים לפרסם בקבוצה מוזמנים לקבל פרטים בפון 052-8030056 ... בכתבה לינק הצטרפות לקבוצה למחפשי דירות ברחובות

מתן דיל מציג את תכניתו לקידום ושילוב קהילת יוצאי אתיופיה ברחובות

אור ירוק: במהלך חודשי הקיץ (יוני -אוגוסט) של שנת 2022 חלה ירידה במספר הפצועים בתאונות דרכים ברחובות

כך עולה מנתוני אור ירוק שמפרסמים מהם החודשים בהם נפגעים הכי הרבה בתאונות דרכים.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
אור ירוק


קיץ מסוכן: באילו חודשים נפגעים הכי הרבה בתאונות דרכים?

27,891 בני אדם נפגעו בתאונות דרכים בחודשי הקיץ (יוני, יולי ואוגוסט) בחמש השנים האחרונות (2022-2018), כך עולה מנתוני עמותת אור ירוק המבוססים על נתוני הלמ"ס.

חודשי הקיץ מלווים ביותר נפגעים בתאונות דרכים מאשר בשאר חודשי השנה. העלייה בנפגעים ובהרוגים בחודשי הקיץ בתאונות דרכים איננה מקרית. בחודשי הקיץ יותר אנשים מבלים בחופשה, בנסיעות ארוכות בכבישים פחות מוכרים, הילדים נמצאים מחוץ למסגרות, החום הכבד מגביר את העייפות בקרב הנהגים וקשה יותר להתרכז. בשנים האחרונות רבים בוחרים לרכוב על כלים דו גלגליים שיציבותם פחותה.

החודש שבו נפגעו הכי הרבה בני אדם בתאונות דרכים בחמש השנים האחרונות הוא חודש אוגוסט, שבמהלכו נפגעו 9,355 בני אדם. החודש הבא במספר הנפגעים הוא יוני שבמהלכו נפגעו 9,296 בני אדם, לאחריו יולי שבמהלכו נפגעו 9,240 בני אדם בתאונות. החודש בו ההיפגעות הנמוכה ביותר, על פי ניתוח של עמותת אור ירוק, הוא חודש נובמבר. כאשר בחמש השנים האחרונות נפגעו בתאונות בחודש זה 7,789 בני אדם (מקור: למ"ס).

יותר ממחצית הנפגעים בתאונות דרכים בחודשי הקיץ (יוני, יולי ואוגוסט), בחמש השנים האחרונות נפגעו בתחום העירוני- 15,632 מדובר על יותר מאלף נפגעים בכל חודש בתחום העירוני בממוצע.

תל אביב-יפו (360 נפגעים) מובילה במספר הנפגעים בתאונות דרכים בחודשי הקיץ (יוני, יולי ואוגוסט) בשנת 2022. ירושלים נמצאת במקום השני (355 נפגעים) בתאונות דרכים בחודשי הקיץ וחיפה נמצאת במקום השלישי (174 נפגעים) במספר הנפגעים בחודשי הקיץ .

בעיר רחובות בחמש השנים האחרונות (2022-2018), נפגעו בתאונות דרכים בחודשי הקיץ (יוני, יולי ואוגוסט) 241 אנשים- מתוכם שלושה נהרגו. בשנת 2022 נפגעו בתאונות דרכים בראשון לציון 26 בני אדם, מתוכם 2 נפצעו באורח קשה. יש לציין כי בשנה האחרונה חלה ירידה במספר הפצועים מ30 בשנת 2021 ל26 בשנת 2022. הירידה היא גם במספר הפצועים קשה מ8 ב2021 ל2 בשנת 2022.

נתוני הפצועים ברחובות


סה"כ הפצועים 2018-202220212022
סה''כ2413026
הרוג31
פצוע קשה2782
פצוע קל2112124


עו"ד יניב יעקב, מנכ"ל עמותת אור ירוק:

"חודשי הקיץ הם תקופת זמן שבהם ישנה היפגעות גבוהה יותר בתאונות דרכים בהשוואה לחודשים אחרים במהלך השנה. לכל עיר המאפיינים הייחודיים לה, ובחינה של נתוני ההיפגעות בכל עיר וישוב וירידה לפרטים יכולה לסייע לרשויות להבין מה הם החודשים האדומים שבהם נפגעים רבים יותר. כך יוכלו ראשי הרשויות למקד פעילות מדויקת ונכונה לצמצום מספר הנפגעים. מיקוד פעילות אכיפה והסברה בעיקר בחודשי הקיץ ובעיקר בקרב אוכלוסיות פגיעות, חשובה וקריטית לצמצום תאונות הדרכים. במקביל, שרת התחבורה והבטיחות בדרכים חייבת לאשר ולתקצב את התכנית הלאומית לבטיחות בדרכים אשר מונחת על שולחנה. כל יום שעובר והשרה מתעלמת מנחיצות התכנית חושפת יותר ויותר ישראלים לסכנה של צער, סבל וכאב הנלווים לתאונות הדרכים.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לא לשכוח ששלוש שנים היתה קרונה, סגרים ואנשים כמעט לא יצאו מהבית, מי שיכל עבד מהבית, הרבה היו בחל"ת ואחרים ילדים (למדו בזום) ואזרחים ותיקים.
  הגב 07.06.23 23:57
 • אורח

נפתחה קבוצת וואטסאפ למוכרי ומחפשי דירות ברחובות! הקבוצה מונה כ - 750 מחפשי דירות. בעלי דירות יד שנייה המעוניינים לפרסם בקבוצה מוזמנים לקבל פרטים בפון 052-8030056 ... בכתבה לינק הצטרפות לקבוצה למחפשי דירות ברחובות

לוח הדירות הגדול של רחובות בעמוד 3/5

אבי בר |


אתר be106 העוסק בחדשות בתחומים שונים ומתמחה בתחום הנדל"ן, פתח לתושבים המחפשים לרכוש דירות ברחובות, קבוצת וואטסאפ "דירות למכירה ברחובות"

מאז פתיחת הקבוצה נרשמו לשירות כ - 700 מחפשי דירות והרשימה גדלה מיום ליום.

הפרסום וניהול הקבוצה על ידי be106 נדל"ן

קיימת אפשרות לשת"פ עם מתווכים בתנאים מסויימים

בעלי דירות יד שנייה וקבלנים המעוניינים להציע דירה למכירה ברחובות בקבוצה מוזמנים לקבל פרטים

052-8030056


מחפשי דירות ברחובות המעוניינים להצטרף לקבוצה ולקבל מידי יום דירות למכירה ברחובות

להלן לינק הצטרפות למחפשי דירות ברחובות

https://www.be106.net/whatsapp/realestate/233

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

מתן דיל מציג את תכניתו לקידום ושילוב קהילת יוצאי אתיופיה ברחובות

המועמד לראשות העיר, עו"ד מתן דיל, סייר יחד עם חבר המועצה דני מרשה, מס' 3 ברשימת "רחובותי", ועם האקטיביסט החברתי קִבְרִט גטנט, בשכונת קרית משה, תכניתו של דיל, אשר נכתבה יחד עם מרשה, מתייחסת בראש ובראשונה לנושא הפינוי בינוי. דיל מתחייב כי העירייה בראשותו תפעל בשקיפות מלאה מול התושבים, וכן לליווי אישי ופרטני של כל משפחה, סיוע והנגשת המידע, השקעה וטיפול במפגעים ובתשתיות גם תוך כדי הפרויקט.

אבי בר | | תגובות: 5
המועמד לראשות העיר, עו"ד מתן דיל, סייר יחד עם חבר המועצה דני מרשה, מס' 3 ברשימת "רחובותי", ועם האקטיביסט החברתי קִבְרִט גטנט, בשכונת קרית משה, אשר עוברת בשנים האחרונות תהליך "פינוי בינוי". תושבי השכונה סובלים מהמצב הזמני וההזנחה המתלווה אליו, ניזונים בעיקר משמועות ולא מקבלים פתרונות שיאפשרו לעבור את התקופה בצורה מיטבית. דיל ומרשה מציגים את תכניתם, שבמרכזה שקיפות ושיתוף ציבור, ומטרתה לשנות את המציאות הקיימת עבור הקהילה הרחובותית הוותיקה של יוצאי העדה האתיופית.


כמיטב מסורת החג, רחובות התקשטה בסוכות רבות, והמקפידים במצוות לנים בהן לזכר המבנים הזמניים שישבו בהם בני ישראל שיצאו ממצרים. אך יש מי שבתיהם נמצאים במצב זמני כבר תקופה ארוכה – תושבי שכונת קרית משה, אשר ניצבת בפני תהליך ארוך של פינוי בינוי, שכפי הנראה מתקדם באופן איטי במיוחד - הם אינם מעודכנים במתרחש, חיים בחוסר וודאות ומשוועים לקשר וליווי של העירייה.


באחד מסיוריו של מתן בשכונה, התלוו אליו חבר המועצה דני מרשה והאקטיביסט החברתי קִבְרִט גטנט, ובחנו יחד באופן בלתי אמצעי את מצב התשתיות הרעועות בשכונה.


תכניתו של דיל, אשר נכתבה יחד עם מרשה, מתייחסת בראש ובראשונה לנושא הפינוי בינוי. דיל מתחייב כי העירייה בראשותו תפעל בשקיפות מלאה מול התושבים, וכן לליווי אישי ופרטני של כל משפחה, סיוע והנגשת המידע, השקעה וטיפול במפגעים ובתשתיות גם תוך כדי הפרויקט.


התכנית המפורטת, נוגעת לתחומי חיים רבים נוספים שמטרידים את בני הקהילה ואינם מטופלים כיום כראוי; טיפול בבני הנוער ע"י חיזוק מרכזי הנוער בכוח אדם ובניית תוכניות מותאמות לתלמידים מתקשים, לצד הנגשת תוכניות לקידום תלמידים מצטיינים, ליווי צעירים בני 18 ומעלה באמצעות תכנית לקראת השירות הצבאי וסיוע בהשתלבות חיילים משוחררים במוסדות אקדמאיים ובשוק התעסוקה.


דיל מתחייב להנגיש לאוכלוסיה המבוגרת את כלל השירותים העירוניים הדרושים, לרבות פעילות יום-יומית במועדונים בשעות הפנאי ושילובם בתעסוקה מתאימה, לוודא שיהיה ייצוג הולם לקהילת יוצאי אתיופיה, בכל עמדת מפתח ציבורית בעיר ובמוסדות העירייה, ויאפשר מעורבות מלאה לנציגי הקהילה בעניין ניהול התקציבים והמשאבים אשר ניתנים ע"י המדינה.


מתן דיל:

"אני משתדל לסייר בשכונת קרית משה לא מעט, לפגוש את התושבים, להסתכל להם בעיניים ולהבין את המציאות באופן ישיר וללא מתווכים. לשכונת קרית משה פוטנציאל אדיר להפוך לאיזור שוקק ומתקדם, ולבי נחמץ על התושבים שמלינים על חוסר הוודאות המשווע בכל מה שקשור למקום מגוריהם. לתהליך הפינוי בינוי יש מטרה טובה, אבל הדרך להשגתה עמוסה בקשיים ומוטלת על העירייה החובה לעדכן את התושבים בנעשה, לשתף אותם בהחלטות ולעבוד בצורה שקופה ומכבדת. אני מתחייב להביא את בשורת השקיפות לתושבים ולפעול כדי לשנות את המציאות של קהילת יוצאי אתיופיה ברחובות הלכה למעשה".

הכתבה מטעם המתמודדים
התפרסמו 5 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יש רק שכונה אחת ברחובות זרנוגה
  הגב 01.10.23 19:52
 • אורח
  לא יודע חשבתי ורציתי לבחור מתן דיל, אבל כל המועדים הנוספים מס 2 והלאה היום אנשיי שמאל, אתיופי, אין שום איש דת שישמור על הצביון הדתי לאומי בעיר(לא החרדי)
  הגב 01.10.23 19:59
 • אורח
  מתן הוא אחלה מועמד.הנקודה שהוא לא שם אף מועמד ימני ודתי. וקצת קשה לי בלי זה.
  הגב 01.10.23 20:24
 • אורח
  ןלא מצביע לחובשי כיפה . ולא לליכודניקים או נתמכי ליכוד
  הגב 01.10.23 20:26
 • אורח
  רק מלול לא מחליפים סוס טוב
  הגב 01.10.23 20:31
 • אורח

נתוני הסקר המלאים של פרופ' קמיל פוקס: בקרב בעלי הדעה ברחובות רחמים מלול מוביל בפער של 10% וקרוב לנצח בסיבוב הראשון ואם אחד המועמדים האחרים יורד ויתמוך ברחמים מלול מלול בוודאות מנצח כבר בסיבוב הראשון... בכתבה פרטים מלאים על סקר למועצת העיר

אבי בר | | תגובות: 16


חשיפה: הנתונים המלאים של הסקר של פרופ קמיל פוקס


לאחר שבשבוע שעבר חשפו במטה אחדות כי לפי הסקר של פרופ' קמיל פוקס ראש העיר רחמים מלול קרוב מאוד לנצח כבר בסיבוב הראשון,

היום החליטו לחשוף את כלל תוצאות הסקר לראשות, למועצה וכן תרחישים שונים במרוץ לראשות העיר כפי שדגם סוקר חדשות 13 פרופ' קמיל פוקס.

כפי שפורסם כבר בשבוע שעבר על פי הסקר בכל תרחישי התמיכה האופציונליים מלול מנצח.


על אף שלפי נתוני הסקר כאמור מלול לבדו קרוב מאוד לנצח כבר בסיבוב הראשון עם 37% בקרב בעלי הדעה (אחריו במרחק של 10% נמצא מתן דיל) הרי שבתרחישי התמיכות אם כל אחד מהמועמדים האחרים יורד ותומך במלול הוא מנצח בוודאות כבר בסיבוב הראשון.


נציין כי תרחישי התמיכה רלוונטיים גם למקרה של סיבוב שני היות וגם אז תהיינה תמיכות של המועמדים שלא יעלו וגם בסיבוב שני אם וכאשר יהיה, מלול מנצח בכל התרחישים כפי שמופיע גם בסקר של פרופ' יצחק כץ ממאגר מוחות.


בנתוני ההצבעה למועצה ניתן לראות את טבלת כלל המדגם הכוללת גם מתלבטים ואת טבלת "בעלי הדעה" הקרובה יותר לנתוני האמת מכיוון שבהצבעות האמת נספרים רק מצביעים בפועל ולרוב אלו "בעלי הדעה".


המדגמים של קמיל פוקס ושל פרופ' יצחק כץ הם המדויקים ביותר מבחינת פילוח רמת דתיות והם היחידיים שנותנים ביטוי נכון ומדוייק לאחוז החילונים, מסורתיים וכו... וכן לאחוז החרדים בעיר העומד לפחות על 12% ולא על 6-9% כפי שנדגם בכלל הסקרים האחרים ומעוות את המדגמים ואת התוצאות והיא בוצעה על דאטה מידגמית אמיתית ללא הטייה לשמאל או לימין.


הסקר והנתונים נעשו ונמסרו על ידי אחדותלהלן השאלות והנתונים לראשות העיר ומועצת העירהתפרסמו 16 תגובות לכתבה.
 • אורח
  גם אני עשיתי סקר 67% חושבים שרחמים חי בסרט 33% חושבים שרחמים לא ידע
  הגב 01.10.23 19:43
 • אורח
  בדיוק כמו הסקר שלי. ❤️
  01.10.23 20:32
 • אורח
  רחמים וגילי כהן שחררו אתם פתאטיים🤣
  הגב 01.10.23 19:47
 • אורח
  רחמים יהיה הפתעת הבחירות. תרשמו.
  הגב 01.10.23 20:15
 • אורח
  כי רק התומכים של מלול עונים לסקרים
  הגב 01.10.23 20:33
 • אורח
  זה סקר שהוזמן ע״י מלול ומפלגתו. נשמע הגיוני
  01.10.23 20:55
 • אורח
  מה זה הסקר הבדיחה הזאת?
  הגב 01.10.23 20:35
 • אורח
  רק רחמים מלול. השאר ייהרסו את העיר
  הגב 01.10.23 20:39
 • אורח
  יותר מהכלום שנעשה בקדנציה האחרונה שלו לא יהיה. הגיע הזמן שהזקן ילך!
  01.10.23 20:56
 • אורח
  נגד פתק ירוק כמעט הפסיד
  הגב 01.10.23 20:41
 • אורח
  רק מתן דיל בע"ה
  הגב 01.10.23 20:47
 • אורח
  דימנציה במיטבה
  הגב 01.10.23 20:47
 • אורח
  לא יודע איך זה נעשה. הרושם שלי שונה. מלול מספיק לך הביתה בכבוד
  הגב 01.10.23 20:50
 • אורח
  כל יום תוצאות סקרים שונות. לא מאמינים לכלום
  הגב 01.10.23 20:56
 • אורח
  זה נכון, כול פעם מועמד אחר מזמין את הסקר והתוצאות בהתאם
  01.10.23 20:59
 • אורח
  רק על פשעי ההתנהלות בדרך יבנה מלול צריך לשלם בכסאו! ואני יודע שלרבים יש על זה בטן מלאה- לא זוכה ולא נעלים! גם לא מקום שני לדעתי
  הגב 01.10.23 21:04
 • אורח

מזל טוב לחברת המועצה קארין ברגינסקי ובנה איתן שחגגו יום הולדת בהפרש של יום

רוצים לפרגן ולברך את קרוביכם? שלחו לוואטסאפ 0-586-586-106 (לציין עבור ציונה וחובה לצרף תמונה)

ציונה | | תגובות: 0


ברכות לחברת מועצת עיר קארין ברגינסקי שחגגה 47 קיצים יחד עם בנה איתן בן ה7 בפרש של יום (בנה איתן שנולד יום לפניה בחג הסוכות).

ציונה מצטרפת לכל הברכות והאיחולים בריאות, שמחה ואושר.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום שלישי, 3.10 יתקיים בפארק המייסדים רחובות קונצרט חג עם תזמורת "אל מוגרביה מעלות-תרשיחא" בהשתתפות הזמרים: אביבה אבידן, בר צברי ומאיה אברהם וגם הופעה של חיים משה

הכניסה חופשית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


עיריית רחובות והחברה העירונית יקיימו גם השנה, כמיטב המסורת בחול המועד סוכות, את אירועי סוכות "אסיף מוזיקלי" בפארק המייסדים בעיר, בימי שני, שלישי ורביעי, בתאריכים 2-4.10.23, י"ז-י"ט בתשרי, בשעה 20:00 בפארק המייסדים. הכניסה חופשית והציבור מוזמן להגיע ולקיים ביחד את המנהג "ושמחת בחגך והיית אך שמח".

ביום שלישי, 3.10.23 יתקיים קונצרט חג חגיגי עם תזמורת "אל מוגרביה מעלות-תרשיחא". התזמורת מחברת בין מזרח ומערב בחגיגה ים תיכונית מלהיבה של קלאסיקות מכל הזמנים בהשתתפות הזמרים: אביבה אבידן, בר צברי ומאיה אברהם.


בערב זה תתקיים גם הופעתו של הזמר האהוב חיים משה, שישיר את מיטב שיריו האהובים, המהווים נכסי צאן ברזל במוזיקה הישראלית.


ביום רביעי, 4.10.23, נחתום את אירועי סוכות בשתי הופעות חגיגיות של האמנים האהובים מרגלית צנעני (מרגול) ועמיר בניון, עם מיטב הלהיטים הגדולים והאהובים שלהם.
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הגיע הזמן להגיד כל הכבוד ותודה לראש העיר מלול כל הכבוד ומאחל שתנצח בבחירות
  הגב 01.10.23 17:18
 • אורח

קו אוטובוס בשבת ברחובות! ביוזמת יניב מרקוביץ החל לפעול ברחובות קו 716 של מיזם "נעים בסופ"ש" היוצא מפארק המדע לכיוון אזורי הבילוי וחופי הים בתל אביב

מרקוביץ' נפגש עם ראש עיריית ת"א, בפגישה שארגן ראש העיר לשעבר, יעקב סנדלר. מרקוביץ׳ ביקש שהתחנה הראשונה של הקו תהיה בפארק המדע, דבר שיאפשר גם לתושבי העיר להשתמש בשירות. רון חולדאי עמד בהבטחתו ושכנע את ראש עיריית נס ציונה, שמואל בוקסר, להתחיל את הקו למעשה מרחובות. הפעלת הקו היא באחריות עיריית נס ציונה . "כפי שהבטחתי אני פועל לחיבור העיר לתחבורה ציבורית גם בשבת והעירייה בראשותי תצטרף למיזם באופן מלא"

מערכת האתר | | תגובות: 26


קו "נעים בסופ"ש" החל לראשונה לעבוד בשבת האחרונה בעיר.

אתמול, שבת ה-30/9, החל לפעול לראשונה קו 716 של מיזם 'נעים בסופ"ש' גם בעיר רחובות. תחנת העלייה הראשונה של הקו היא מעתה פארק המדע. המיזם מאפשר לתושבי העיר להגיע למרכזי הבילוי וחופי הים בקלות ובנוחות, גם בשבת וללא תשלום.


המועמד לראשות העיר, עו"ד יניב מרקוביץ', הודיע כבר ביולי האחרון כי יפעל להצטרפותה של העיר למיזם וכך עשה. לפני כשלושה שבועות ניפגש מרקוביץ' עם ראש עיריית ת"א, מר חולדאי בנושא זה. ארגן את הפגישה מר יעקב סנדלר, ר׳ העיר לשעבר והשתתף בה גם מס׳ חמש ברשימת ׳רחובות אחת׳, מר יקי ניסנבאום, מזכיר מפלגת העבודה בעיר. מרקוביץ׳ ביקש שהתחנה הראשונה של הקו תהיה בפארק המדע, דבר שיאפשר גם לתושבי העיר להשתמש בשירות.

רון חולדאי עמד בהבטחתו ושכנע את ראש עיריית נס ציונה, שמואל בוקסר, להתחיל את הקו למעשה מרחובות. הפעלת הקו היא באחריות עיריית נס ציונה. רחובות, כזכור, לא הצטרפה עדיין למיזם "נעים בסופ"ש", "רחובות בראשותי, תצטרף מיידית למיזם הזה הפועל כבר ב-14 ערים נוספות", מבטיח מרקוביץ'. "המטרה שלי לאפשר לכל מי שאינו בעל רכב פרטי לנוע גם בסופ"ש. בנוסף, המעבר לתחבורה ציבורית מהווה חלק בלתי נפרד מתפיסה ירוקה וסביבתית אותה אני מוביל. יחד עם זאת, אני מבטיח כי הצטרפות רחובות למיזם לא תפגע באיכות החיים ובשמירה על השבת בשכונות הדתיות״. תושבים ותושבות המעוניינים להשתמש בשירות החדש יכולים למצוא את כל הפרטים באפליקציית מוביט.


הקו מגיע מפארק המדע לכיוון תל אביב: חיל השריון, המסגר, קניון TLV, כיכר רבין, עיריית תל אביב, ארלוזורוב, הירקון ועוד
התפרסמו 26 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אוכל הכלבים חולדאי דואג לרחובות ונס ציונה רק להרגיז את הדתיים.
  הגב 01.10.23 16:14
 • אורח
  חצוף יניב אל תיגע בשבת
  הגב 01.10.23 16:17
 • אורח
  מעולה. עכשיו יותר ברור למי להצביע. וגם למי לא להצביע. אמנם זה כתוב במצע שלו באתר, אבל הוא כדאי לו לפרסם את זה בכל העיר במיוחד בשכונות המרכז/מזרח..
  הגב 01.10.23 16:19
 • אורח
  בדיוק..
  הגב 01.10.23 16:20
 • אורח
  מי שמתעסק עם השבת יעלה גבוה, ואז יפול כדי שהנפילה תהיה קשה ומרסקת
  הגב 01.10.23 16:20
 • אורח
  אל תחשוב שאתה חכם יניב. רחובות ידועה שחיה בשלום אחד עם השני. ואתה דואג להרוס.
  הגב 01.10.23 16:24
 • אורח
  כל הכבוד יניב !! תמשיך כך יוזמה מבורכת. צריך לדאוג לתחבורה ציבורית למודיעין במהלך השבוע.
  הגב 01.10.23 16:29
 • אורח
  "הלך הזרזיר אל העורב". חבל מאד להרוס את החיים המשותפים ברחובות.
  הגב 01.10.23 16:31
 • אורח
  זה לא באמת חיים משותפים כשחלק גדול כלואים מבלי חופש תנועה. זה גם לא מכבד בכלל לא לאפשר תנועה לאחרים שלא חושבים כמוך
  01.10.23 17:50
 • אורח
  כעת יודעים למי לא להצביע
  הגב 01.10.23 16:32
 • אורח
  חצוץ לא תגיע רחוק זה התחלת הנפילה
  הגב 01.10.23 16:40
 • אורח
  פתאום קיבלת אומץ ?? איפה היית כל הקדנציה ? אהההה חייבים לעשות משהו כדי לקבל קולות, לא תקבל את הקול שלי אתה סתם פוליטקאי שחושב שהבוחרים טיפשים
  הגב 01.10.23 16:47
 • אורח
  יניב תמשיך לעודד את החילונים, בכסף הזה תיתרום לא בוחר בך
  הגב 01.10.23 16:52
 • אורח
  הקול שלי היה שלך, עכשיו הוא עבר למישהו אחר, תודה שהערת אותי משנתי
  הגב 01.10.23 16:59
 • אורח
  תתרום את הכסף הזה לנזקקים אמיתיים , לילדים שזקוקים לעזרה לקדם אותם. זאת תהיה תרומה חשובה לקהילה.
  הגב 01.10.23 17:08
 • אורח
  איזה כסף? זה קו של נס ציונה שיוצא מפארק המדע נס ציונה... סתם תפס טרמפ בשביל יחצ בלי לעשות כלום
  01.10.23 17:49
 • אורח
  כל הכבוד, אבל, למה שייצא מפארק המדע ולא ממרכז העיר
  הגב 01.10.23 17:25
 • אורח
  כל הכבוד! יוזמה מבורכת
  הגב 01.10.23 17:27
 • אורח
  רגע, אז הפואנטה היא שיניב מרקוביץ תופס טרמפ על קו קיים של נס ציונה במימון עיריית נס ציונה? מה עם לארגן תחבורה מרחובות שעוברת ברחובות כמו שעשתה איטל בציר אלשיך?
  הגב 01.10.23 17:47
 • אורח
  יניב חוצפה שאתה דואג לחילונים תידאג לניזקקים, לא רצוי בבחירות
  הגב 01.10.23 17:59
 • אורח
  מתי זה כבר יגיע בבת ים שהופכים אותנו לאוכלוסיה דתית
  הגב 01.10.23 18:52
 • אורח
  למי שאין רכב, איך בדיוק יוכל להגיע לפארק המדע. חבל !!!
  הגב 01.10.23 19:16
 • אורח
  תודה שגילית את פרצופך האמיתי. מתן הרווחת 6 קולות.רחובות תמיד היתה ותהיה עיר עם סטטוס קוו.
  הגב 01.10.23 19:24
 • אורח
  לא היה צורך באוטובוס כזה כבר 75 שנה. למה עכשיו?
  הגב 01.10.23 20:08
 • אורח
  ורחמים משתף איתו פעולה
  הגב 01.10.23 20:45
 • אורח
  מחלליה מות יומת!
  הגב 01.10.23 20:48
 • אורח

ביום רביעי 4.10 יתקיים מופע הסיום של אסיף מוזיקלי בפארק המייסדים רחובות עם מרגול ועמיר בניון

הכניסה חופשית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


עיריית רחובות והחברה העירונית יחתמו ביום רביעי 4.10 את את אירועי סוכות "אסיף מוזיקלי" בפארק המייסדים בעיר, בשתי הופעות חגיגיות של האמנים האהובים מרגלית צנעני (מרגול) ועמיר בניון, עם מיטב הלהיטים הגדולים והאהובים שלהם.

המופעים יחלו משעה 20:00

הכניסה חופשית
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום שני 16.10 יתקיים בקניון רחובות אירוע בוקר אישי עם הרצאה של טל ליפשין והקרנת הסרט גן הקופים

לינק להרשמה מצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בוקר אישי בקניון עופר רחובות חוזר ובגדול!

קניון רחובות והוט סינמה מזמינים את התושבים לאירוע בוקר אישי בו תתקיים הרצאה מרתקת על סיפור חייו של טל ליפשין, מאסטר N.L.P והקרנת הסרט "גן הקופים"

השראה זה לא מה שקרה לנו, אלא למה שזה הפך אותנו, טל ליפשין, מאסטר N.L.P, ומומחה לעמידה ודיבור מול קהל - הפך את סיפור חייו להרצאה מעוררות השראה.

לו"ז:
09:30 התכנסות קפה ומאפה
10:00 הרצאה
10:45 הקרנת הסרט "גן קופים"

יום שני 16.10 | 9:30

לרכישת כרטיסים>> https://hotcinema.co.il/SpecialEvent?id=689


התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום שלישי 3.10 מרמורק תארח בבית את חולון במסגרת משחק ההשלמה של המחזור הראשון של הליגה

הקבוצה תנסה להשיג נצחון ראשון לאחר 3 מחזורים בהם הפסידה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


ביום שלישי 3.10 הפועל מרמורק תארח בבית את קבוצת ירמיהו חולון - משחק השלמה של המחזור הראשון של הליגה (כזכור בעקבות מזג האויר השרבי בוטלו משחקי הכדורגל שהיו אמורים להיות).

הקבוצה מגיעה למשחק כאשר היא נמצאת במקום האחרון עם 0 נק' מאז תחילת העונה.

המשחק הבא של הקבוצה יתקיים ב9.10 מול מכבי אשדוד


בני יצ'אלאל רחובות תארח ביום שלישי 3.10 את הפ' מבשרת ציוןשעריים תשחק מול ב9.10 מול א.ס אשדוד
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  עוד הפסד למרמורק חח
  הגב 01.10.23 15:45
 • אורח
  וכמובן את המאמן שהתחיל את הליגה השאירו.למנ כי הפועל ירושלים לא נתנה לפטר אותו.בקיצור קבוצה של תובבבנים
  הגב 01.10.23 18:43
 • אורח

המדריך המלא לאירועי סוכות בעיר רחובות: אירועי אסיף מוזיקלי עם מרגול, חיים משה, אביבה אבידן, בר צברי, עמיר בניון, סדנאות וסיורים במרכז מורשת יהדות תימן וקהילות ישראל, פעילות לילדים באתר הפרדסנות, פסטיבל סופר מריו בקניון רחובות ועוד

שימו לב חלק מהאירועים הם בתשלום ויש לבצע הרשמה מראש

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


פארק המייסדים

עיריית רחובות והחברה העירונית יקיימו גם השנה, כמיטב המסורת בחול המועד סוכות, את אירועי סוכות "אסיף מוזיקלי" בפארק המייסדים בעיר, בימי שני, שלישי ורביעי, בתאריכים 2-4.10.23, י"ז-י"ט בתשרי, בשעה 20:00 בפארק המייסדים. הכניסה חופשית והציבור מוזמן להגיע ולקיים ביחד את המנהג "ושמחת בחגך והיית אך שמח".


ביום שני, 2.10.23 נפתח את האירועים במופע רוק ישראלי – ערב שכולו מחווה ליוצרים וללהיטי הענק של שנות השבעים והשמונים: להקת Forever s'80 עם הסולן ליאון רוזנברג, שיבצעו את הלהיטים הגדולים של שנות השמונים שממשיכים לרגש ולהרקיד עד היום.


להקת הטרנזיסטור במופע מחווה ללהיטיו של אריק איינשטיין, שיארחו את מיקי גבריאלוב, שעבד עם אינשטיין על להיטי הענק, ולהקת אומהגומה במחווה ליוצרים ייחודים במוזיקה הישראלית - יצחק קלפטר, דני סנדרסון, גידי גוב ועוד, שיארחו את הזמר אילן ליבוביץ' ואת נערת הרוק הנצחית סי היימן.


ביום שלישי, 3.10.23 יתקיים קונצרט חג חגיגי עם תזמורת "אל מוגרביה מעלות-תרשיחא". התזמורת מחברת בין מזרח ומערב בחגיגה ים תיכונית מלהיבה של קלאסיקות מכל הזמנים בהשתתפות הזמרים: אביבה אבידן, בר צברי ומאיה אברהם.


בערב זה תתקיים גם הופעתו של הזמר האהוב חיים משה, שישיר את מיטב שיריו האהובים, המהווים נכסי צאן ברזל במוזיקה הישראלית.


ביום רביעי, 4.10.23, נחתום את אירועי סוכות בשתי הופעות חגיגיות של האמנים האהובים מרגלית צנעני (מרגול) ועמיר בניון, עם מיטב הלהיטים הגדולים והאהובים שלהם.
מרכז מורשת יהדות תימן וקהילות ישראל

מרכז מורשת מזמין אתכם ליהנות מפעילויות מיוחדות ומרתקות המתאימות לכל המשפחה

מה בתכנית?

סיורים מודרכים מרתקים במרכז בשעות 10:00 | 12:00 | 16:00

תמונה משפחתית מסורתית – על רקע נופי תימן בביגוד מסורתי

עמדת חינה תימנית – לקישוט ועיטור הידיים

מתי ואיפה?

חוה"מ סוכות, ימים א'-ד' | 1-4.10 | מרכז מורשת יהדות תימן וקהילות ישראל- רחוב אברבנאל 7, רחובות

20 ש''ח למבוגר | 10 ש''ח לילד (5-13) | ילד עד גיל 5 פטור מתשלום

יש לשריין מקומות מראש | מספר המקומות מוגבל

להרשמה ופרטים נוספים>> shorturl.at/epFO1
אתר הפרדסנות

אתר הפרדסנות מזמין את ההורים והילדים ברחובות לפעילויות מיוחדות בחול המועד סוכות:

ביום שלישי (3.10) כוכב הילדים ג'ומבולולו מגיע למופע משמח בשני סבבים, הראשון בשעה 16:00 והשני ב-17:00

כרטיס ילד (מגיל שנתיים): 20 שקלים | כרטיס הורה: 10 שקלים

לרכישת כרטיסים https://store.shimur.org/JumbololoPardesביום רביעי (4.10) תתקיים פעילות שעת סיפור ופיצה בפרדס | תחילת המופע בשעה 16:30

כרטיס למבוגר + ילד: 45 ש"ח | כרטיס לילד נוסף: 30 ש"ח

לרכישת כרטיסים https://store.shimur.org/storyandpizza

לפרטים נוספים צרו קשר עם אתר הפרדסנות 08-946-9197


מכון דוידסון במכון וייצמן

למשפחות יתקיימו סדנאות חוויתיות

הסדנה האולטרה-סגולה: מקרם הגנה ועד קרינה בחלל

בסדנה ננסה (וגם נצליח!) לראות את הבלתי נראה בעזרת מכשירים שיחשפו בפנינו את העולם "הנסתר" - זה שהעין שלנו אינה יכולה לראות באופן רגיל. בנוסף, נכיר את השפעת גילוי קרינת ה-UV על התפתחות המדע והטכנולוגיה, ואפילו נכין הדפס שמש באמצעות קרינת UV.

הפעילות כוללת גם משחק משימות משפחתי מחשמל במיוחד:

מהו כוח חשמלי? כיצד הוא בא לידי ביטוי בטבע? ואיך רתמה אותו האנושות לצרכיה? את התשובות תוכלו לגלות במהלך משחק משימות מאתגר, שבו כל משפחה תפתור ארבע משימות מדעיות כדי לפצח את הקוד ולפתוח את המנעול!

איפה: במבנה המעבדות המחודש של גן המדע ע"ש קלור. (בוויז: חניון גן המדע ע"ש קלור).


הסדנה שתחשבו עליה: לחקור את המוח באמצעות צבעים

בסדנה נגלה ואף נתנסה בדרכים המאפשרות לנו לחקור את המוח - אחד האיברים הכי מסקרנים בגוף האדם. במהלכה נבין כיצד אנו (והמוח) רואים ותופסים צבעים, ואיך זה קשור למסכים ולטכנולגיית הצילום? במהלך הסדנה נכין יצירת אומנות המבוססת על הדרך בה המוח שלנו תופס ומפרש צבע.

הפעילות כוללת גם משחק משימות משפחתי מחשמל במיוחד:

מהו כוח חשמלי? כיצד הוא בא לידי ביטוי בטבע? ואיך רתמה אותו האנושות לצרכיה? את התשובות תוכלו לגלות במהלך משחק משימות מאתגר, שבו כל משפחה תפתור ארבע משימות מדעיות כדי לפצח את הקוד ולפתוח את המנעול!

איפה: במבנה המעבדות המחודש של גן המדע ע"ש קלור. (בוויז: חניון גן המדע ע"ש קלור).


להרשמה לסדנאות https://davidson.weizmann.ac.il/programs/ganhamada
קניון רחובות

בחופשת סוכות הקרובה, קניון עופר רחובות מקבוצת קניוני עופר, מתכנן להפתיע את הקהל הרחב עם פסטיבל "סופר מריו". הפסטיבל, שיתקיים בין התאריכים 03.10.23 עד 05.10.23, יכלול חווית גיימינג יוצאת דופן עם עמדות נינטנדו, מתחמי יצירה, עמדת צילום ועוד. הכניסה לפסטיבל חופשית.

הפסטיבל יכלול מפגש מעריצים עם הדמות האהובה "סופר מריו", סדנאות צבע ויצירה לילדים, מתקני נינטנדו מרהיבים ואתגרי "סופר מריו" שיפזרו ברחבי הקניון. הפותרים של האתגרים יכלו לזכות במתנות ופרסים.

הפעילות תתקיים בימים ג'- ה' בין השעות 11:00-14:00 וב 16:00-19:00 בקומה השניה רחבת שופרסל.
בילו סנטר

במהלך חופשת סוכות יערך פסטיבל רחוב ענק, תחת השם: "פסטי FUN", שיתקיים יומיים החל מה 2.10.2023 עד ה 3.10.2023 בעופר בילו סנטר, מקבוצת קניוני עופר. הפסטיבל פתוח לקהל הרחב, ללא תשלום והוא יתקיים בין השעות 17.00 – 21.00 .


במסגרת פסטיבל הרחוב מתחם עופר סילו סנטר יהפוך להפנינג רחוב ענק, לכל המשפחה, הכולל בין הייתר: תאטרון רחוב, מופעים מרהיבים, הרכבים מוזיקליים יוצאי דופן, מופעי קרקס, מייצגי ענק, פסלים אנושיים, הצגות לכל המשפחה ועוד.

כמו כן הפסטיבל רחוב יכלול מתחם קולינארי עם מגוון רחב פוד טרקס הכולל אוכל רחוב מכל הסוגים

ניתן להתעדכן בלוח האירועים המתוכנן באמצעות אפליקציית MY OFER

הכניסה פתוחה לקהל הרחב – ללא תשלום!בית ויצמן

בית ויצמן יהיה פתוח בכל ימי חול המועד ובו יתקיים סיור מודרך בכל יום בעברית בשעה 12:00 בהרשמה מראש פה>> bit.ly/whsukkot23

בנוסף, כל יום, בין השעות 09:00-15:00, יתקיים משחק סוכות מיוחד למשפחות:

"אושפיזין בית ויצמן" – משחק אינטראקטיבי בו המשתתפים יפגשו ויכירו את הדמויות ההיסטוריות בבית הנשיא הראשון!

המשחק פתוח לכולם ואין צורך בהרשמה מראש, לשאלות נוספות אתם מוזמנים להתקשר>> 08-9343230


שימו לב במהלך החג תינתן הנחה לתושבי רחובות בהצגת ספח ת"ז – 15 ש''ח לאורח
התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הושענא רבה בישיבת הדרום ברחובות ביום חמישי החל מהשעה 21:00 עם גדולי הרבנים הרב שמואל אליהו הרב אליעזר מלמד הרב אייל ורד ועוד
  הגב 01.10.23 16:19
 • אורח

רב-סמל אגור ויסקוט מרחובות נבחר למצטיין ראש השנה של מפקד אוגדה 146, תא״ל ישראל שומר

איגור התגייס בשנת 2009 לגדוד נצח יהודה בחטיבת כפיר. מאז שהשתחרר, איגור עושה מילואים כל שנה. בשנה האחרונה, הוא עשה יותר ימי מילואים ממה שהוא עשה בכל שנה אחרת מאז שחרורו. במילואים איגור שואף להיות מפקד שנותן גב לחיילים שלו בכל רגע נתון.

מערכת האתר | | תגובות: 2
דובר צה"ל


רב-סמל אגור ויסקוט מרחובות זכה להיות מצטיין ראש השנה של מפקד אוגדה 146, תא״ל ישראל שומר

לאחרונה התקיים טקס מצטיינים בראשות מפקד אוגדה 146, תא״ל ישראל שומר, בין המצטיינים נבחר רב-סמל איגור ויסקוט, מ״מ ביס״ר גולן באוגדה 146. את ההצטיינות קיבל בזכות היעילות שלו והבקיאות שלו בתוכן המקצועי תוך הגדלת ראש ושאיפה למצוינות.

איגור התגייס בשנת 2009 לגדוד נצח יהודה בחטיבת כפיר. מאז שהשתחרר, איגור עושה מילואים כל שנה. בשנה האחרונה, הוא עשה יותר ימי מילואים ממה שהוא עשה בכל שנה אחרת מאז שחרורו. במילואים איגור שואף להיות מפקד שנותן גב לחיילים שלו בכל רגע נתון.

כשנשאל על קבלת ההצטיינות סיפר ״אני מתרגש מאוד מהמעד, המשפחה מאוד גאה בי ואני שמח לחלוק איתם את החוויה הזאת.״

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  כל הכבוד
  הגב 01.10.23 14:09
 • אורח
  שירתתי באוגדה במלחמת יום כיפור ברמת הגולן הגענו ראשונים לאחר הסדיר שהיו שם וספגו מכה קשה
  הגב 01.10.23 14:11
 • אורח

פורום רחובות

הפורום נועד לאפשר לתושבי רחובות להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
25.09.23 07:28
"הארגון" ארגון פגישות מחזור https://lp.vp4.me/ozy7
אורח
21.09.23 09:28
תושביי רחובות ענהם בראשם ורואים הכול עיר מלוכלכת שכונות ותיקות מוזנחות הכול שקר והבל מי שקובע לצלחת מקבל הנבחרים הקיימים צריכים ללכת הבית ולהזרים דם חדש ולא להשאיר את הנוכלים מי בודק קריאות מוקד? תלמדו מפתח תיקווה יש מסך במשרד ראש העיר שרואה כול תקלה בו זמני ברחובות יש תמונה של מלול במוקד!!
אורח
24.09.23 03:41
כנראה עשיתי את המסלול הפוך ממך אני גרתי ברחובות 36 שנים ועברתי לפתח תקווה תבוא תראה את השכונה שלי גועל נפש לא שיפצו את הרחוב והגינה של הילדים שלי 20 שנה וכול העיר מלאה תמונות של רמי גרינברג ראש העיר
אורח
24.09.23 17:33
המלכלכים כרגע צמים בכיפור אולי הם מתפללים שהפראיירים ינקו במקומם
אורח
28.09.23 14:35
אתה איש מסכן חשבתי שאתה אנטישמי, אבל מהר מאד הבנתי שאתה מסכן, נכה ברוח, ואכול שנאה עצמית. תמשיך להתגולל בבוץ של עצמך. ואגב, המלכלכים שמתפללים - נמשיך להתפלל ושיצא לך העינים, לא שמים עליך ועל שכמותך, אתם זן שנעלם מהשיח לאט לאט, הציבור בישראל יותר מסורתי יותר מכבד יותר אוהב יותר מחובר, אתה מסכן מחוץ למשחק. צפייה מהנה...
אורח
21.09.23 01:33
מתן הוא ראש העיר נקודה לא מלול שלא עשה כלום ושום דבר לא מרקוביץ שלא שמענו עליו עד היום וכמובן לא בלום שנתמך ע"י איש הקפיצים יאיר לפיד
אורח
24.09.23 03:43
אתה יכול להגיד הכול אבל להגיד שמלול לא עשה כלום???
אורח
28.09.23 14:35
מה מלול עשה? תן השגים, בבקשה.
אורח
01.10.23 04:12
מלול עשה את רחובות עיר ולא כמו קרית מלאכי ספורטק. גן המיסדים. גן ההדרים. מחלף חדיש מעל הרכבת. מחלפים ביציאה מרחובות ליבנה אין רחוב וגינה שהוא לא שינה אותם אם זה כול רחובות החדשה זה מקומות שבזכותו יצא לפועל. שיפץ את בריכת ויסגל בנה אצטדיון חדש. בנה את בית העם בשימור היסטורי אם אני ימשיך לכתוב אני לא יסיים ולא זה מה שבאתי להעביר היפה שהוא עשה את זה בלי לפגוע בשום ציבור מתוך אחדות אמיתית ולא על חשבון מישהו אחר
אורח
19.09.23 23:53
איך מרקוביץ שיושב בעיריה כול כך הרבה זמן ועשה כלום ושום דבר למען הציבור החילוני מעמיד עצמו לבחירה כנציג החילוניות ? הקהל לא טיפש...די לשקרים!!
אורח
13.09.23 17:39
מתן דיל , ראש העיר הבא מבחינתי, בבקשה תעשה קצת מזרקות מים בעיר, בכיכרות , זה כל כך חסר , ומעלה את רמת העיר ,לכל הערים שמשקיעות בעצמן יש , גם לרחובות מגיע.
אורח
15.09.23 09:01
עדיף בלי ראש עיר
אורח
15.09.23 09:26
חחחח, מזרקות חסר לבחור בחיים.
אורח
07.09.23 22:34
כאחד שמסתובב במסגרת עבודתי בארץ ושם לב לנקיון ולגינון בערים בהם אני נמצא יש ללמוד מהעיר פתח תקוה שנושא הנקיון אצלה היה ירוד מאוד והודות לראש העיר רמי גרינבג שמכהן סהכ ארבע שנים שם במקום הראשון את חזות העיר והיום תענוג להסתובב ברחובות פתח תקוה אם זה בשכונות או ברחובות הראשיים הכל נקי מגונן מעיר כאת צריך ללמוד
אורח
14.09.23 20:47
שימו לב היכן בדיוק העיר מלוכלכת מאד, שקיות אשפה זרוקות על המדרכות ובחצרות הבתים טיטולים זרוקים ועגלות תינוקות בחצרות קשורות לעמודי בניינים, כביסה על חבלים בין עמודי הכניסה, בושה וכלימה ממש, איזורים לתפארת רחובות, בדיוק כמו בשכונות בירושלים ובבני ברק שהן שתי הערים העניות בישראל, ואוסיף את בית שמש וביתר עלית, ואת השאר תוסיפו אתם.
אורח
28.09.23 14:37
עוד אנטישמי. בא איתי לסיבוב בתל אביב אני יראה לך כמה זוהמה יש שם. אבל שיצא לך העינים ותתפוצץ, אף אחד לא סופר אותך מסכן שכמוך. תוך כמה שנים הדתיים-מסורתיים שולטים כאן ביד רמה לתפארת מדינת ישראל
אורח
04.09.23 18:34
לא צריך מזרקות צריך לנקות!!!! רחוב ביחו רחוב הרצל גם החזית לשוק איכס
אורח
04.09.23 18:31
תעזבו פארקים תעזבו פסטיבלים תעזבו שבילים תשקיעו קצת ולנקות את הקניון את הרחוב הראשי החזית של הקניון רציף האוטובוסים מסריח שתן וצואה מלוכלך ברמות שאין הסבר לא נקי מוזנח גועל נפש של מקום


הכן את רכבך לחורף: הרלב"ד ואיגוד המוסכים ,מזמינים את בעלי הרכבים, הקטנועים והאופנועים, להגיע לאחד מהמוסכים בבת ים, חולון, יבנה, ראשון לציון, גדרה או רחובות לבדיקת מערכות הרכב ובהן בלמים, צמיגים , אורות מגבים והיגוי, ללא עלות. רשימת המוסכים בלינק בכתבה

המבצע יימשך מה-1.11.2023 ועד 1.3.2024, במהלכו ניתן לבצע את הבדיקה ללא תשלום. האחריות לביצוע הבדיקה היא של הנהגים בכלי הרכב הפרטיים, כאשר רכב שעבר את הבדיקה, יקבל את תווית התקינות הרשמית של המבצע – המעידה על תקינותו של הרכב ומהווה אסמכתא לביצועה.

לימור עידן | | תגובות: 3


נהיגה בתנאי גשם ראשון עלולה להיות מסוכנת גם בקרב נהגים ותיקים ומנוסים: ערבוב של מי הגשמים עם שמן מנועים שהצטבר על הכביש, יוצר תערובת חלקלקה שמחלישה את אחיזת הצמיגים בכביש ומסכנת את משתמשי הדרך.
בישראל, שבה ישנם מרווחי זמן גדולים הגשמים, כמעט כל גשם שיורד יוצר תנאים של "גשם ראשון".

כדי לא להיות מופתעים, הרלב"ד בשיתוף איגוד המוסכים מזמין את הנהגים לבדיקת מערכות הביטחות ברכב לפני עונת הגשמים באחד מהמוסכים המורשים בבת ים, חולון, ראשון לציון, רחובות,יבנה וגדרה .

בימים אלה מתקיימות בדיקות בטיחות במגוון מוסכים ברחבי הארץ, לבדיקת מערכות הרכב ובהן בלמים, צמיגים, אורות, מגבים והיגוי. הרלב"ד, בשיתוף איגוד המוסכים, מזמין אתכם להיכנס לאתר איגוד המוסכים בכתובת iga.org.il, ולתאם בדיקת בטיחות במוסך הקרוב אליכם.

המבצע יימשך מה-1.11.2023 ועד 1.3.2024, במהלכו ניתן לבצע את הבדיקה ללא תשלום. האחריות לביצוע הבדיקה היא של הנהגים בכלי הרכב הפרטיים, כאשר רכב שעבר את הבדיקה, יקבל את תווית התקינות הרשמית של המבצע – המעידה על תקינותו של הרכב ומהווה אסמכתא לביצועה.
השנה, צירף איגוד המוסכים לזכאות הבדיקה גם את בעלי האופנועים והקטנועים.

את רשימת המוסכים המשתתפים במבצע ופרטים נוספים, ניתן למצוא באתר איגוד המוסכים.

בבדיקת הכנה לחורף נבדקות מערכות הרכב החיוניות לבטיחות בכל ימות השנה, ובמיוחד בחורף, בהן:

 • צמיגים (כולל החלופי) – מצבם (האם אינם יבשים), שלמותם, עומק תעלות הניקוז בהם (החריצים) ולחץ ניפוח האוויר.
 • בלמים – תקינותם ויעילות הבלימה שלהם.
 • מערכת היגוי – תקינותה, כולל מצב חיבורי ההגה.
 • אורות – פעולתם וכיוון הפנסים הקדמיים.
 • מגבים – תקינות פעולתם ומצב להבי הגומי.


לאתר איגוד המוסכים
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  למה לא מצוין באיזה מוסכים אפשר לבדוק את הרכב?
  הגב 01.10.23 12:47
 • אורח
  איפה הרשימת מוסכים?
  הגב 01.10.23 15:21
 • אורח
  בבקשה לפרסם את שם המוסכים המשתתפים במבצע. תודה
  הגב 01.10.23 19:54
 • אורח

מחר (שני 2.10) ייפתח אירוע אסיף מוזיקלי בפארק המייסדים רחובות במופע רוק ישראלי של להקת Forever s'80 שכולו מחווה ללהיטי שנות ה70 ו80, להקת הטרנזיסטור במופע מחווה לאריק איינשטיין, עם מיקי גבריאלוב ולהקת הטרנזיסטור שתארח את סי היימן ואילן ליבוביץ

הכניסה חופשית

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


עיריית רחובות והחברה העירונית יקיימו גם השנה, כמיטב המסורת בחול המועד סוכות, את אירועי סוכות "אסיף מוזיקלי" בפארק המייסדים בעיר, בימי שני, שלישי ורביעי, בתאריכים 2-4.10.23, י"ז-י"ט בתשרי, בשעה 20:00 בפארק המייסדים. הכניסה חופשית והציבור מוזמן להגיע ולקיים ביחד את המנהג "ושמחת בחגך והיית אך שמח".


ביום שני, 2.10.23 נפתח את האירועים במופע רוק ישראלי – ערב שכולו מחווה ליוצרים וללהיטי הענק של שנות השבעים והשמונים: להקת Forever s'80 עם הסולן ליאון רוזנברג, שיבצעו את הלהיטים הגדולים של שנות השמונים שממשיכים לרגש ולהרקיד עד היום.


להקת הטרנזיסטור במופע מחווה ללהיטיו של אריק איינשטיין, שיארחו את מיקי גבריאלוב, שעבד עם אינשטיין על להיטי הענק, ולהקת אומהגומה במחווה ליוצרים ייחודים במוזיקה הישראלית - יצחק קלפטר, דני סנדרסון, גידי גוב ועוד, שיארחו את הזמר אילן ליבוביץ' ואת נערת הרוק הנצחית סי היימן.


ביום שלישי, 3.10.23 יתקיים קונצרט חג חגיגי עם תזמורת "אל מוגרביה מעלות-תרשיחא". התזמורת מחברת בין מזרח ומערב בחגיגה ים תיכונית מלהיבה של קלאסיקות מכל הזמנים בהשתתפות הזמרים: אביבה אבידן, בר צברי ומאיה אברהם.


בערב זה תתקיים גם הופעתו של הזמר האהוב חיים משה, שישיר את מיטב שיריו האהובים, המהווים נכסי צאן ברזל במוזיקה הישראלית.


ביום רביעי, 4.10.23, נחתום את אירועי סוכות בשתי הופעות חגיגיות של האמנים האהובים מרגלית צנעני (מרגול) ועמיר בניון, עם מיטב הלהיטים הגדולים והאהובים שלהם.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  לצערי לא מגיכ יותר לאירועים בפארק המייסדים, שנו את השם לפארק התרבושים
  הגב 01.10.23 10:46
 • אורח
  להקת אומה ג'ומה המדהימים מופיעים ואין שום אזכור לגביהם. מתי הם עולים??
  הגב 01.10.23 11:04
 • אורח

לרגל חודש המודעות לסרטן השד החל מיום ראשון 15.10 יימכרו בקניון רחובות ובמתחם בילו סנטר צמידי פנינה בעלות של 29 ש"ח כתרומה לעמותת אחת מתשע

לדברי טלי בראל מנהלת השיווק של קניוני עופר: "הפעילות נועדה להעלות מודעות לחשיבות האבחון המוקדם של סרטן השד ולגיוס כספים לעמותת אחת מתשע באמצעות הפעילות שאנו עורכים בכל – 18 הקניונים שלנו ברחבי הארץ "סרטן השד הוא הגורם השכיח ביותר בישראל לתמותת נשים צעירות. בכל שנה מאובחנות בארץ כ- 5,500 חולות חדשות, כלומר אחת מכל 8 נשים עלולה לחלות בסרטן השד במהלך חייה והאבחון המוקדם יכול להציל חיים".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום סטודיו סיני


קניוני עופר למען עמותת 'אחת מתשע': לרגל חודש המודעות לסרטן השד קבוצת קניוני עופר מגייסת תרומות לעמותת "אחת מתשע"

במסגרת חודש המודעות הבינלאומי לסרטן השד, המתקיים מדי שנה בחודש אוקטובר, עורכת קבוצת קניוני עופר פעילות למען עמותת "אחת מתשע", שתערך בכל -18 קניוני הרשת ברחבי הארץ, החל החל מה- 15.10.2023 ולמשך שבוע.

במסגרת הפעילות יימכרו צמידי פנינה יוקרתיים של המעצבת ואושיית האופנה אתי קובו אשר עוצבו על ידה במיוחד לטובת הפעילות, במחיר סמלי של 29 שקלים בלבד, כתרומה לעמותת "אחת מתשע".

צילום אלון שפרנסקי


לדברי טלי בראל מנהלת השיווק של קניוני עופר: "הפעילות נועדה להעלות מודעות לחשיבות האבחון המוקדם של סרטן השד ולגיוס כספים לעמותת אחת מתשע באמצעות הפעילות שאנו עורכים בכל – 18 הקניונים שלנו ברחבי הארץ זו השנה הרביעית ברצף" לדבריה: "סרטן השד הוא הגורם השכיח ביותר בישראל לתמותת נשים צעירות. בכל שנה מאובחנות בארץ כ- 5,500 חולות חדשות, כלומר אחת מכל 8 נשים עלולה לחלות בסרטן השד במהלך חייה והאבחון המוקדם יכול להציל חיים ".


עמותת "אחת מתשע" מסייעת לנשים חולות סרטן השד וקרוביהן. העמותה מעניקה תמיכה באמצעות מתנדבות, שהחלימו מסרטן השד, לצד תמיכה רגשית על ידי אנשי מקצוע, ומסייעת במידע ובמיצוי זכויות. כמו כן, העמותה מקיימת פעילויות הסברה, מקדמת שינוי חקיקה ומהלכים תקשורתיים להעלאת המודעות לגילוי מוקדם של המחלה.


את הצמידים ניתן יהיה לרכוש באפליקציה של קניוני עופר ולאסוף בכל אחד מ- – 18 קניוני עופר: עופר רמת אביב, עופר הקניון הגדול פ"ת, עופר רחובות, עופר הקריון – קריות, עופר גרנד קניון – חיפה, עופר בילו סנטר, עופר גרנד קניון באר שבע, עופר לב חדרה, עופר השרון – נתניה, חוצות המפרץ, עופר סירקין –פ"ת, עופר מרום – רמת גן, עופר הגבעה – גבעת שמואל, עופר קניותר – נס ציונה, עופר סנטר נוף הגליל, עופר אדומים – מעלה אדומים, עופר הראל – מבשרת ציון, קניון עופר נהריה.

צילום סטודיו סיני
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בדיחות וסרטונים מצחיקים לשבת

מערכת האתר | | תגובות: 2

אחד חושד שאשתו בוגדת בו. אז כשהיא יוצאת בערב מהבית, הוא ממהר לקפוץ למונית ומורה לנהג לעקוב אחריה. כעבור מספר דקות יורדת האשה מרכבה ונכנסת למכון ליווי!
"אני לא מאמין שאשתי עובדת פה!", ממלמל האיש בהלם, ואז פונה לנהג: "רוצה להרוויח 500 שקל? לך כנס עכשיו למכון ליווי, תפוס את אשתי, תביא אותה למונית וקח אותנו הביתה".
הנהג מסכים, נכנס למכון וכעבור שתי דקות יוצא תוך שהוא אוחז בכוח בשיערה של אשה שמקללת אותו ומנסה להשתחרר. הוא פותח את דלת המונית, זורק אותה בפנים ואומר לבעל: "תחזיק אותה!"
האיש מביט באשה וצועק לנהג: "זו לא אשתי!!!"
"אני יודע", משיב הנהג בעצבים. "זו אשתי! עכשיו אני הולך להביא את אשתך
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ♥ :)) ♥
  הגב 30.09.23 10:07
 • אורח
  ❤️😂
  הגב 30.09.23 10:24
 • אורח

במהלך חול המועד סוכות פארק ההדרים ברחובות יהיה פתוח לקהל עד השעה 22:00

במקום גם הוצבו סוכות לרווחת המבקרים

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 9


עיריית רחובות האריכה את שעות הפתיחה של פארק ההדרים בחול המועד סוכות. כל זאת על מנת כדי שתושבות ותושבי העיר יוכלו לבלות בפארק במהלך החג - כמה שיותר.

שעות הפתיחה בחול המועד סוכות תשפ"ד: 08:00-22:00 (במקום 20:00) - בימים ראשון- שבת, ט"ז- כ"ב בתשרי, 1-7.10.23.

בשטח הפארק הוצבו מספר סוכות כשרות וכן סוכת ראש העיר.

מידע נוסף על הפארק באתר העירייה > shorturl.at/dnxV9
התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  ביקרתי ב גן הדרי אין שם משהו לילדים. כל מיני מיתקנים. גן שעשוים יש להם עליד בית. ביזבוז כסף של תושבים
  הגב 29.09.23 18:18
 • אורח
  עוד קומבינה של הליכוד
  הגב 30.09.23 05:11
 • אורח
  מקום מדהים מי שלא היה שם חייב להיות שם
  הגב 01.10.23 00:55
 • אורח
  מקום מהמם נהננו ברמות!!
  הגב 01.10.23 14:05
 • אורח
  האם זה תואם עם שוכני בית העלמין? באיזה שעה הם יוצאים לסיבוב😟👻👻👻💀?
  הגב 01.10.23 14:40
 • אורח
  מלול יושב שם...נראה שמשעמם לו
  הגב 01.10.23 16:06
 • אורח
  פארק השחיתות
  הגב 01.10.23 16:08
 • אורח
  גם אני מוכן להשתלט על שטח ושישלמו לי שכירות על המקום
  הגב 01.10.23 16:08
 • אורח
  באסה לנו שאין לנו חבר שבמקרה הוא ראש עיר שישלם לנו ערמות של כסף על חשבון משלם המיסים
  הגב 01.10.23 16:13
 • אורח

ביום שני 23.10 תיסגר ההרשמה למלגת קרן "אמה גילברט" המעניקה כ-1,000 $ לסטודנטים ברחובות

לינק להרשמה מצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


במסגרת שותפות "ביחד" רחובות-מיניאפוליס של עיריית רחובות והסוכנות היהודית, מעניקה קרן "אמה גילברט" מלגות ל- 10 סטודנטים וסטודנטיות תושבי העיר, זו השנה החמישית , בסך כ-1,000 $ כ"א * מועד אחרון להרשמה: 23.10.23

קרן אמה גילברט שייכת לפדרציית מיניאפוליס, הקהילה היהודית ה"תאומה" של רחובות באמצעות שותפות ביחד של הסוכנות היהודית. במסגרת השותפות מתקיימים פרויקטים משותפים רבים בעיר בתחום החינוך, הקהילה , תרבות ועוד.

לפני כחמש שנים החליטו בפדרציה היהודית במיניאפוליס לקיים שיתוף פעולה נוסף עם השותפות ברחובות, ולהעניק מלגות לימודים לסטודנטים וסטודנטיות תושבי העיר.

בין הקריטריונים: תושבי רחובות (ניתן להציג חוזה שכירות ) וסטודנטים לתואר ראשון (החל מהשנה השנייה) או לתואר שני.

במסגרת תהליך קבלת המלגה, נדרשים המתמודדים לכתוב נייר עמדה על יחסי ישראל עם יהדות התפוצות.

המועמדים שיזכו במלגה ישתתפו בתוכנית לימודים בת 10 מפגשים, בסופם יוגש פרויקט אישי למען הקהילה.

למלגאים שיזכו במלגה מחכה קורס עשיר ומגוון על העולם היהודי, הקשר עם יהדות התפוצות, בינוי ופיתוח קהילתי ועוד.

מועמדים שימצאו מתאימים יוזמנו לסדנת הכרות ב12.11.23 בין 18:30-22:00 (זימון יישלח לכתובת המייל שהוזנה בטופס).

מועד אחרון להרשמה הוא עד 23.10.23 , יש להגיש מועמדות בקישור >> bit.ly/3SAPIEZ

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

עוד פרויקט התחדשות עירונית גדול ברחובות! לאחר שתוכניות פינוי בינוי במתחם האצ"ל היו מעוכבות שנים ועדת התכנון של עיריית רחובות אשרה את הפקדת תוכנית הפינוי בינוי הכוללת הריסת שישה מבנים קיימים ובניית 4 רבי קומות והפיכת רחוב התאנה לפארק חדש וגדול

רחמים מלול, ראש העיר: "זוהי בשורה של ממש לתושבי מתחם האצ"ל, ואני שמח שהצלחנו להביא את הפרוייקט לידי מימוש. החזון שלי הוא להביא את הפיתוח וההתחדשות לכל שכונות העיר. אנחנו ממשיכים, בצורה שיטתית ועקבית, לקדם את נושא ההתחדשות העירונית בכל רחבי העיר, במקביל! כל זאת כדי לשפר איכות חייהם ורווחתם של תושבי השכונות הוותיקות ושל כלל תושבי העיר".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 20


הועדה המקומית לתיכנון ובניה אישרה להפקיד תוכנית איחוד וחלוקה ואת תוכנית הבינוי והפיתוח לעיון הציבור * לאחר אישור סופי של תוכניות אלו, שצפוי תוך מספר חודשים, ניתן יהיה להגיש בקשות ראשונות להיתרי בנייה במתחם האצ"ל* מינהל ההנדסה בעירייה, חברת הל"ר והמינהלת היישומית 360 הקדישו מאמצים רבים בשלוש השנים האחרונות על מנת לקדם את התוכנית הכללית להתחדשות עירונית, בשיתוף הדיירים וחברת לוינשטיין.

מתחם האצ"ל הוא מתחם שיכונים ישן הממוקם בין רחוב בארי, התאנה, ציפורה טוב ודרך האצ"ל. מדובר במתחם אסטרטגי ומשמעותי ביותר בכל הקשור להתחדשות עירונית. ההתחדשות העירונית במקום הייתה תקועה במשך מספר שנים עד שאושרה לו תב"ע בשנת 2016. מינהל ההנדסה בעירייה, חברת הל"ר והמינהלת היישומית 360 הקדישו מאמצים רבים בשלוש השנים האחרונות על מנת לקדם את התוכנית הכללית להתחדשות עירונית, בשיתוף הדיירים וחברת לוינשטיין. המתחם כולל כ- 100 יח"ד קיימות וצפויות להיבנות בו כ-375 יח"ד חדשות.

כולם ריכזו מאמצים רבים על מנת לקדם את המתחם ולהביאו לידי מימוש ההתחדשות העירונית, לרבות תוכניות מפורטות נוספות הנדרשות לצורך הגשת היתרי בנייה. לאחר מספר שנים של מאמצים, רואים את הפירות: לאחרונה אישרה הועדה המקומית להפקיד תוכנית איחוד וחלוקה ואת תוכנית הבינוי והפיתוח לעיון הציבור.

לאחר אישור סופי של תוכניות אלו, שצפוי תוך מספר חודשים, ניתן יהיה להגיש בקשות ראשונות להיתרי בנייה במתחם.

זוהי בשורה של ממש לתושבים המתגוררים במתחם אשר מצפים לקידומו שנים רבות, לכל התושבים המתגוררים בסמוך למתחם הישן – ולעיר רחובות, אשר מביאה לידי מימוש עוד תהליך של התחדשות עירונית נוסף על התהליכים לחידוש שכונות ישנות נוספות המתנהלים במקביל.

התוכנית עבור מתחם האצ"ל כוללת הריסת שישה מבנים קיימים ובניית כ-4 מבני מגורים חדשים, מהם כ-3 מבני רבי קומות ומבנה אחד מרקמי בגובה של כ-10 קומות. כמו כן כוללת התוכנית את ביטול רחוב התאנה והפיכתו לפארק חדש ונרחב שיכלול את שטח גן ששי, מתן חניות ציבוריות במרתף חנייה תת קרקעי ובניית כ-1,100 מ"ר שטחים ציבוריים בקומות הקרקע של מבני המגורים שישמשו בין היתר לכיתות גן ומרכז קהילתי.

התקדמותו מתחם האצ"ל מצטרפת לקידומם של מתחמי פינוי בינוי אסטרטגיים נוספים אותם מקדמת העירייה במרץ כגון שכ' מילצ'ן, שכ' אושיות, שיכון עלייה, שכ' דניה, ומתחם גוש עציון-ההגנה. כל זאת בנוסף למימושה של התוכנית הגדולה ביותר בישראל להתחדשות עירונית בקרית משה.


רחמים מלול, ראש העיר:

"זוהי בשורה של ממש לתושבי מתחם האצ"ל, ואני שמח שהצלחנו להביא את הפרוייקט לידי מימוש. החזון שלי הוא להביא את הפיתוח וההתחדשות לכל שכונות העיר. אנחנו ממשיכים, בצורה שיטתית ועקבית, לקדם את נושא ההתחדשות העירונית בכל רחבי העיר, במקביל! כל זאת כדי לשפר איכות חייהם ורווחתם של תושבי השכונות הוותיקות ושל כלל תושבי העיר".גיא צור חבר מועצת העיר רחובות מחזיק תיק ההתחדשות העירונית:

" מדובר בבשורה ממשית לדיירים שמחכים במשך שנים להתחדשות העירונית במתחם האצל. אזור זה ונוספים אשר מתאימים לקידום תכניות של התחדשות עירונית, זוכים למעטפת עירונית כוללנית מצד עיריית רחובות, החל מהתכנון ועד הביצוע באמצעות היזם. תכניות ההתחדשות ההלו אינן רק עוסקות באבני הבניין המתחדשות, אלא בעלות ערך חברתי ממשי וכשמן כן הן מביאות התחדשות לסביבתן. ברחובות אנחנו שמים דגש רב ומשקיעים מאמצים מרובים לקדם את הפרויקטים השונים מתוך אמונה והבנה בחשיבותה של ההתחדשות העירונית ומאמינים בצעידה משותפת עם הדיירים כשותפים מלאים פרויקט אחר פרויקט בכל רחבי העיר במקומות המתאימים לכך."
התפרסמו 20 תגובות לכתבה.
 • אורח
  יאללה שיתחילו לעבוד שם יחד עם דרך יבנה והבניין על דרך הים, והאזור שם יהיה מושלםםם, לא יהיה אפשר לנסוע משם בכללל
  הגב 29.09.23 08:49
 • אורח
  עכשיו כבר אי אפשר לצאת בבוקר,בצהריים ובערב. ו"שיפור" דרך יבנה לקראת רמזור רוזנסקי .הפכו כביש 2 מסלולים +חניה לאורך הכביש לחד סיטרי עם כמה מפרצונים בודדים לאורך הכביש .השיפור הזה יביא לפקק הכי גדול באיזור. מישהו שם כנראה לא יודע לספור עד 5.
  29.09.23 12:50
 • אורח
  מתעון לפקק מטורף למשך שנים
  הגב 29.09.23 09:15
 • אורח
  אם לא מפתחים, בוכים. אם מפתחים, בוכים אחרים. תינוקות מגודלים.
  01.10.23 08:24
 • אורח
  מעניין אם גם רחמים מלול וגיא צור גרים ברבי קומות ולמה חובה להרוס את אופי העיר בשיטתיות . 8 קומות לא מספיק ריווחי?
  הגב 29.09.23 09:48
 • אורח
  כמה שטויות יכול אדם לדבר?
  29.09.23 12:24
 • אורח
  מלול גר בצמוד קרקע ברחוב מנשה קפרא.
  29.09.23 13:09
 • אורח
  אחלה מלול ככה נראים כל הערים המתקדמות מבנים חדשים בניינים גבוהים רק פה מצביעי מתן דיל מנסים להגיד לנו שעדיף רכבות מלפני שישים שנה
  הגב 29.09.23 10:02
 • אורח
  שטויות גם מתן דיל בעד התחדשות עירונית
  30.09.23 08:55
 • אורח
  לפניי שנתיים אמרו שבעוד חצי שנה שתתחיל בנייה בקרית משה
  הגב 29.09.23 12:04
 • אורח
  ככה כולנו נגור בקופסאות סרדינים ונהיה תקועים בפקקים בתוך העיר. "תודה" למלול. מטומטמם מי שמצביע למלול.
  הגב 29.09.23 14:05
 • אורח
  תשתית העיר לא בנויה כלל לכל כלי הרכב שנכנסים ויוצאים מכל מקום בעיר לכל מקום, לכן כך ניראית העיר הזו, ימשיכו לבנות כשלכל דירה שתי מכוניות לעיתים גם לילדים הבוגרים, והעיר פקוקה פקק אחד גדול, לאלוהים פיתרונים, הפכנו לעיר שלמת בטון ומלט.
  29.09.23 15:18
 • אורח
  אסון לאיזור , בדרך יבנה הוסיפו תקשיבו טוב טוב מעל 20 בניינים בשנתיים האחרונות, וצימצמו את הכביש , זה לא שפוי !!!!!!!
  הגב 29.09.23 17:04
 • אורח
  מה לעשות אם אחראי על הפרוייקט לא יודע למדוד רוחב של מכונית.במפרצונים ,שבנו החנו טנדר מיניבוס ואי אפשר היה למכוניות לעבור בכביש החדש,שעוד לא נפתח. חחחח.
  29.09.23 21:29
 • אורח
  בהצלחה.אני מקווה רק שזה לא יהיה דרך יבנה 2
  הגב 29.09.23 19:48
 • אורח
  זה כנראה תכנון מהפכני חדש. כביש ב 2 קומות.
  29.09.23 21:30
 • אורח
  הם יודעים אך לעבוד על ציבור חלש ותמים בכל בחירות
  הגב 30.09.23 05:12
 • אורח
  הילדים מהמתחם אמורים ללמוד בשפרינצק שמוצף מההתחדשות של דרך יבנה. התכנית כוללת מקום חניה אחד חמשפחה- יש משפחות עם רכב אחד? השכונה תוכננה לצמודי קרקע - רוחב כבישים, יציאה לאצ"ל. איפה ינועו עוד 500+ רכבים בשכונה שהייתה לא מזמן 200 בתי אב ואליה נוספו כבר מגדלי ציפורה טוב.. לא מספיק לצייר משבצת/ מתחם ולהיות מרוצים ממנו. צריך להביט במבט על על האיזור ( תחבורה, חינוך, גני משחקים) ולראות איך הכל מתחבר יחדראו תכנית דרך יבנה שהייתה אולי יפה ומלאת הבטחות על הנייר אבל בפועל ???
  הגב 30.09.23 11:45
 • אורח
  בשורת בחירות
  הגב 30.09.23 19:28
 • אורח
  דיבורים יש בחירות ולדבר לא עולה כסף
  הגב 01.10.23 08:18
 • אורח

שעריים ניצחה מרמורק הפסידה

מרמורק במקום האחרון

אבי בר | | תגובות: 9


בגלל חג הסוכות משחקי הליגה הוקדמו


מכבי שעריים

מכבי שעריים ארחה בבית את הפועל הרצליה ומשיגה ניצחון ראשון העונה 3 - 2 לאחר שפגרה פעמיים במהלך המשחק.

כבשו לשעריים: יוסי סולליך, אופק ששון, רוי טליו


מרמורק

מרמורק עדיין ללא ניצחון העונה וסופגת הפסד שלישי מאז תחילת הליגה.

מרמורק יצאה למשחק חוץ נגד מודיעין ומפסידה 3 - 1. מרמורק נמצאת במקום האחרון בטבלה

בני יצ'אלאל

בני יצ'אלאל הפסידה במשחק חוץ נגד באר יעקב 2 - 0

במחזור הבא:

א.ס. אשדוד - מכבי שעריים רחובות

הפ' מרמורק - מ.כ. מכבי ע. אשדוד
התפרסמו 9 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מרמורק הבאתם מאמן שאימן בליגה של ילדים.מה אתם מתפלאים.אם רוצים להישאר בליגה החליפו מאמן מה שיותר מהר
  הגב 28.09.23 19:20
 • אורח
  שלא יחליפו
  הגב 28.09.23 19:58
 • אורח
  למה אתם חושבים שזה מעניין אותנו ? או במילים אחרות - שמחת זקנתי בראש חוצות
  הגב 28.09.23 21:00
 • אורח
  כל הכבוד לרון קופרניקוס על העבודה בשעריים
  הגב 28.09.23 23:26
 • אורח
  העירייה נותנת לקבוצות הספורט בעיר לגסוס כבר שנים
  הגב 29.09.23 00:35
 • אורח
  אולי יש לך כסף ובמקום לדבר תהיה ספונסר של אחד מהקבוצות
  01.10.23 00:56
 • אורח
  אתה נראה לי אדם ששילמו לו כסף וחושב שמעקיצות רדודות נגד ההתנהלות של ראש העיר תצליח לשנות דעת קהל מעריכה ואהבת התבלבלת זה לא מתאים לרחובות פה אין מריבות אם הם חושבים שהראש עיר פה לא תקין הם יחליפו אותו בלעדיך את תרד לפסים אישיים בעוד שאתה לא שווה רבע ממה שאתה מדבר
  01.10.23 01:02
 • אורח
  שעריים זה כל רחובות מרמודרק שם של מחלה
  הגב 29.09.23 13:23
 • אורח
  כל הכבוד לשעריים ורון קופרלי ומני רואים שעושים עבודה טובה בשעריים יש לחימה ויש כבוד לסמל
  הגב 01.10.23 01:00
 • אורח

מתן דיל משיק את תכנית מתן המאגדת כל התכניות ומצע הבחירות שלו לעיר רחובות בחוברת דיגיטלית הפתוחה לעיון הציבור

דיל: "עיר מודרנית חייבת להתנהל עם תכנית. המצב הקיים לא יכול להימשך, אני מגיע כדי לשנות, מציג תכניות מקצועיות ומפורטות ומבטיח כי רחובות בראשותי תהיה עיר מנצחת!"

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 7


מתן דיל חושף את "תכנית מתן" המלאה באתר המחודש ובחוברת דיגיטלית מהודרת

המועמד לראשות העיר, עו"ד מתן דיל, אשר חשף עד היום פרקים נבחרים מתוך "תכנית מתן", תכנית-העל המאגדת בתוכה תכניות עתידיות ומפורטות עבור רחובות, משיק היום קמפיין חדש וחגיגי ומציג את תכניתו המלאה באתר שעבר מתיחת פנים לאחרונה ובחוברת דיגיטלית.

חודש לקראת הבחירות, ועל אף שכל הסקרים שנערכו עד היום, מנבאים לו ניצחון ברור, המועמד לראשות העיר, עו"ד מתן דיל וכל צוות המטה שלו, לא נחים לרגע. כולם חשים מחויבים לשינוי, ופועלים ללא לאות כדי להביא את הבשורה לרחובות.


בימים אלה, עולה לאוויר קמפיין חדש, תחת הכותרת "אתם מצביעים רחובות מנצחת", אשר מביא את בשורת השינוי הצפוי לעיר בראשותו של דיל. דיל מגיע לשנות את המצב הקיים, של עיר המתנהלת ללא תכנית ועם תקציב לא ברור, ובחזונו הוא מוביל אותה קדימה אל פסגות חדשות, תוך שהוא משפיע על אנשים ותהליכים ומייצר שינויים משמעותיים שיורגשו בכל תחום ופינה בעיר.


דיל: "רחובות מנצחת – זה החזון שלי ולשם אני מרכז את כל הידע והתכניות שיצרתי. העירייה בראשותי תיערך לצמיחה מבוקרת של העיר באופן שיאפשר איכות חיים גבוהה, סל שירותים עשיר, תחבורה יעילה ומקורות כספיים לעיר איתנה. מזמין את כל מי שעתיד העיר חשוב לו, להיכנס לאתר ולקרוא את תכנית מתן".

לתכנית מתן באתר >> www.matandil.co.il

לחוברת הדיגיטלית >> bit.ly/3RDRGY5

התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מה קורה לחשמל באיזור מרמורק?
  הגב 29.09.23 08:00
 • אורח
  סוף סוף יש לנו מנהיג... רק מתן דיל
  הגב 29.09.23 08:51
 • אורח
  פלקט. לא יותר מזה
  הגב 29.09.23 10:02
 • אורח
  לא מצביעים למועמדים דתיים. אלו התגלו הכי צבועים. שפירקו את העם. קרע שיש היום בעם לא היה אף פעם והכל בחסות דת
  הגב 29.09.23 13:01
 • אורח
  בהצלחה
  הגב 29.09.23 19:43
 • אורח
  התמיכה במתן דיל עולה ומתעצמת (אגב, מוזר שבכל הסקרים "מטעם", תמיד מלול בראש, אחיזת עיניים אחת גדולה!). ב 1 בנובמבר מתן דיל ראש העיר רחובות.
  הגב 30.09.23 18:03
 • אורח
  מתן ראש העיר הבא נקודה. היחידי שיש לו תוכניות ברורות וענייניות השאר בדיחה עיר מלוכלכת ברמות מנסים לנקות בחודשיים מה שלא עשו 5 שנים עובדים על כולם בשלטי חוצות הכול לא עשו כלום בנושא ועוד הרבה תחומים שמפרסמים היכן היו? צריך רענון יסודי ועמוק מי שרחובות חשובה לו ולא משנה דתי חילוני שמאלני ימני .
  הגב 30.09.23 23:27
 • אורח

המבוגר האחראי: בסיעת אחדות בראשות רחמים מלול חושפים את הקמפיין החדש של ראש העיר "המבוגר האחראי שישמור על העיר - רחמים מלול בוחרים באחריות"

"במהלך סיורי השטח תושבים פונים למלול ואומרים לו שבעת הזו חייבים ידיים אחראיות על ההגה והם חשים כי זו אינה העת לנסיונות וחייבים מבוגר אחראי- אדם שקול ממלכתי ובעל נסיון עשיר שידע לאחד ולקרב בין המגזרים השונים. ", אמרו במטה הסיעה.

מערכת האתר | | תגובות: 15


המבוגר האחראי: בסיעת אחדות חושפים היום את הקמפיין החדש של ראש העיר רחמים מלול וסיעתו

הקמפיין ממשיך את הקו הממלכתי והמאחד שהציג מלול לאורך כל הקמפיין ומבליט את הנסיון והעשייה. לדברי בכירים במטה אחדות, המסר החדש של הקמפיין עלה מהשטח.

מטה אחדות: " בשיחות עם תושבים רבים בעיר עלתה דאגה מהפילוג והקיטוב בעיר.

התחושות שעלו הן שהמועמדים האחרים מתכתשים ביניהם ונמצאים בתחרות מי יקצין יותר, יפלג יותר ויכפיש את האחר רק בשביל להבחר.

"במהלך סיורי השטח תושבים פונים למלול ואומרים לו שבעת הזו חייבים ידיים אחראיות על ההגה והם חשים כי זו אינה העת לנסיונות וחייבים מבוגר אחראי- אדם שקול ממלכתי ובעל נסיון עשיר שידע לאחד ולקרב בין המגזרים השונים.

הרגשנו שהקולות הללו אותנטיים ומבטאים חשש אמיתי והחלטנו ללכת איתם ולבטא אותם בקמפיין שלנו לחודש האחרון.

אנחנו מאמינים שהקמפיין החדש יעצים את התנופה האדירה שאנחנו מרגישים בשבועות האחרונים."

מסכמים במטה אחדות.


בחירות 2023

הכתבה מטעם המועמדים
התפרסמו 15 תגובות לכתבה.
 • אורח
  המבוגר האחראי הזה הכניס את העירייה לגרעון על מה הוא צדבר
  הגב 28.09.23 19:03
 • אורח
  אוי אוי אוי
  28.09.23 19:20
 • אורח
  העובדה זה הפוך קיבל את העיר עם קופה בגרעון והיום ההיפך
  28.09.23 19:49
 • אורח
  רחמים ראש העיר הכי אהוב ב 20 השנה האחרונות
  28.09.23 21:12
 • אורח
  הוציא מהגרעון אתה מתכוון. תלמד היסטוריה וחשבון
  01.10.23 01:05
 • אורח
  האיש הזה הכניס את העיריה לגירעון לוקח הלוואות כל שנה
  01.10.23 16:31
 • אורח
  רחמים תודה אנחנו נמשיך מכאן. די
  הגב 28.09.23 19:49
 • אורח
  רחמים הציבור מאחוריך אהוב שלנו
  28.09.23 21:13
 • אורח
  נו באמת. מספיק עם המלול הזה
  29.09.23 09:48
 • אורח
  אחי אהוב ל דתיים
  הגב 28.09.23 22:26
 • אורח
  ומתכנן את כל השאר
  29.09.23 09:49
 • אורח
  המבוגר אחראי גם על סלילת דרך יבנה? שחרר אותנו עשית את הפדיחות שלך
  הגב 29.09.23 00:13
 • אורח
  פדחן אמיתי. להחליף!
  הגב 29.09.23 09:49
 • אורח
  בהצלחה באופוזיציה
  הגב 29.09.23 19:45
 • אורח
  בדיחה טובה
  הגב 01.10.23 08:25
 • אורח

סט 4 המינים ב - 10 ש"ח ברחובות! הערב חמישי בשעה 20:00 - 22:00 תחל מכירת סט 4 המינים ב - 10 ש"ח בחוויות קריית משה לכלל תושבי רחובות ... לפרטים נוספים: עוקשי אליה – 050-4140661 | עובד ראובן 050-4304205

המלאי מוגבל כל הקודם זוכה

מערכת האתר | | תגובות: 3


ביוזמת סגן ראש העיר אמיתי כהן, הערב יפתח מוקד במרכז חוויות קרית משה לרכישת סט ארבעת המינים בעלות של 10 ש"ח


בהמשך לפרויקט ארבעת המינים ביוזמת סגן ראש העיר ויו"ר רשת חוויות, אמיתי כהן, הערב יפתח בין השעות 20:00 – 22:00 מכירת ארבעת המינים בעלות מסובסדת של 10 ₪ לסט, במרכז חוויות קרית משה.


לפרטים נוספים: עוקשי אליה – 050-4140661 | עובד ראובן 050-4304205


סגן ראש העיר, אמיתי כהן:

"חגי תשרי מסמלים את האחדות הישראלית והמשפחתית, הכנסת האורחים, קבלת האחר והערבות והנתינה ההדדית של עם ישראל. אני שמח שגם השנה בזכות המתנדבים והתורמים המסורים, אנו יכולים לאפשר לכלל התושבים המעוניינים בכך לחגוג את חג הסוכות כמיטב המסורת. זוהי זכות עבורי להירתם למען קהילת העיר בכל השנה ובחגי תשרי בפרט, תודה לכל המסייעים להצלחת פרויקט חשוב זה"
התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בחירות
  הגב 29.09.23 10:01
 • אורח
  מי משלם על זה? ולמה הציבור צריך לשלם על זה? מי שרוצה שיקנה. לאן המדינה מדרדרת....
  הגב 29.09.23 12:58
 • אורח
  כמו תמיד בלון נפוח אמיתי כהן לא עומד בהבטחות לך הביתה
  הגב 01.10.23 01:18
 • אורח

אושר תקציב של כחצי מיליון שקל לשיפוץ הבריכה הטיפולית בחוויות שוויץ המדע רחובות

ברשת חוויות פרסמו בימים אלו הודעה למשתמשים לפיה במהלך תקופת השיפוץ, מקלחות ושירותי הבריכה יהיו סגורים למשך חודש ימים החל מתאריך 1.10.23. עוד נמסר כי על מנת לאפשר המשך פעילות סדירה בחדר הסטודיו של חוגי המרכז, הגישה אליהם תתבצע דרך המעלית או מדרגות החירום.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


אושר תקציב של כחצי מיליון שקל לשיפוץ הבריכה הטיפולית בחוויות שוויץ המדע

יוצא לדרך פרויקט לחידוש מלתחות הבריכה הטיפולית של רשת חוויות. העבודות יתבצעו בחודש הקרוב ובמסגרתן ישופצו המקלחות וחדרי ההמתנה וכן, תחודש עמדת הקבלה. בין היתר, מדובר בהחלפת והצבת מתקני ייבוש מתקדמים, ריצוף חדיש, מערכת תאורה, מיזוג והכל בתכנון ועיצוב ייחודי, בליווי מעצבת פנים.

גולן ביטון, מנכ"ל הרשת מסר כי: "הבריכה נותנת מענה למאות תושבות ותושבי העיר, החל מילדים ועד גיל הזהב עם מגוון טיפולים במים ע״י צוות מומחים בתחום, כולל מגוון חוגים. החלטת ראש העיר וסגן ראש העיר ויו"ר הרשת להשקיע תקציב ניכר בחידוש המלתחות תתרום הן לחוויה של המשתמשים והן לאיכות וניראות הבריכה הייחודית, האיכותית והיחידה בעיר, המשמשת לטיפולים".

ברשת חוויות פרסמו בימים אלו הודעה למשתמשים לפיה במהלך תקופת השיפוץ, מקלחות ושירותי הבריכה יהיו סגורים למשך חודש ימים החל מתאריך 1.10.23. עוד נמסר כי על מנת לאפשר המשך פעילות סדירה בחדר הסטודיו של חוגי המרכז, הגישה אליהם תתבצע דרך המעלית או מדרגות החירום.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בימים ראשון עד רביעי 1-4.10 ייסגר חניון פארק המייסדים והחניון ושביל הגישה הצמודים למועדון ויצ"ו ברחובות בעקבות מופעי סוכות שיתקיימו בפארק

בכל אחד מהימים הפארק יהיה סגור להולכי רגל ומבקרים החל משעות הצהריים לצורך הכנת הפארק לאירועים ועד לגמר האירוע.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1
עיריית רחובות


במהלך חול המועד סוכות יתקיימו בפארק המייסדים מופעי סוכות עם מיטב אמני ישראל: מרגול, חיים משה, עמיר בניון, אביבה אבידן ועוד. בעקבות המופעים יחולו שינויים בהסדרי החנייה באזור.

ביום ראשון, 1.10.23, ט"ז בתשרי תשפ"ד, החל מהשעה 23:30 בלילה ייסגרו לחניית כלי רכב חניון פארק המייסדים והחניון ושביל הגישה הצמודים למועדון ויצ"ו לצורך ביצוע עבודות הקמת האירוע וקיומו.

לא תתאפשר כניסת כלי רכב לחניונים אלו עד ליום רביעי ה-4.10.23, י"ט בתשרי בשעה 24:00 בלילה.

בכל אחד מהימים הפארק יהיה סגור להולכי רגל ומבקרים לצורך הכנת הפארק לאירועים ועד לגמר האירוע. ביום שני, 2.10, הפארק ייסגר החל מהשעה 13:00. בימים שלישי ורביעי, 3-4.10, הפארק ייסגר החל מהשעה 15:00.


חניה חלופית

• בימי חול המועד סוכות החניה בכחול-לבן הינה בחינם לתושבי העיר.

• בקניון רחובות (שעתיים ראשונות בחינם).

• בחניון הכורכר הצמוד לפארק המייסדים - כניסה מרחוב השופטים (בתשלום) וברחובות הסמוכים, בהתאם להוראות השילוט.


הסדרי נגישות

• במהלך האירוע תתאפשר חניית נכי גפיים בלבד בחניון פארק המייסדים (כניסה מרחוב השופטים).

• באירוע יוצבו תאי שירותים נגישים.

• כניסות נגישות למתחם האירוע בכניסה הראשית, בצומת הרחובות הרצל-לבקוביץ ובהרצל – בכניסה מול השוק העירוני.

• באירוע תוצב מערכת עזר לכבדי שמע, ניתן לקבלה בעמדת הסאונד הממוקמת במרכז הפארק.

• לא תתאפשר כניסת בעלי חיים, למעט חיות שירות לטובת המסתייעים.

הנחיות משטרת ישראל, השיטור העירוני ואגף הבטחון בעיריית רחובות

לא תתאפשר הכנסת כלי נשק, חפצים מסוכנים, צעצועים מסוכנים מכל סוג שהוא, ספריי קצף, משקאות חריפים, בקבוקי זכוכית ופחיות שתיה. כמו כן, לא תתאפשר כניסת אופניים מכל סוג שהוא, קורקינט חשמלי, סקייטבורד וכלים ממונעים מכל סוג שהוא.

המוקד העירוני 106 זמין לפניותיכם 24 שעות ביממה.

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  איזה מופעים יש בסוכות?
  הגב 28.09.23 21:32
 • אורח

רחובות במקום הראשון בישראל! עיריית רחובות זכתה במקום הראשון בארץ בתחרות מוכנות לחירום וגם ב-5 כוכבי יופי בתחום אחזקת מקלטים הציבוריים וכשירותם

כאות הכרה וחיזוק, פיקוד העורף הכריז על הענקת פרס זכייה בסך 40,000 ₪ לעיריית רחובות שייעודו עבודות שיקום ואחזקת מקלטים ציבוריים ברשות.

מערכת האתר | | תגובות: 17


עיריית רחובות – העיר במקום הראשון בישראל במוכנות לחירום!

בטקס מיוחד שהתקיים היום במעמד אלוף פיקוד העורף רפי מילוא- עיריית רחובות זכתה במקום הראשון בארץ בתחרות מוכנות לחירום וגם ב-5 כוכבי יופי בתחום אחזקת מקלטים הציבוריים וכשירותם

לאור הזכייה עיריית רחובות זכתה בפרס כספי מיוחד מטעם פיקוד העורף בסך 40,000 שקלים לטובת תחזוקת מקלטים ציבוריים ברשות

המועצה לקריה יפה ופיקוד העורף ערכו את התחרות במסגרתה נבחנו ערים, רשויות ומועצות מקומיות בכל רחבי הארץ בתחומי החירום על כל היבטיו השונים: עבודה שוטפת מול פיקוד העורף, קיום תרגילי היערכות למצבי חירום, תפקוד בזמן חירום, הצטיידות, מקלטים ועוד.


מבין כל הערים הגדולות בישראל, רחובות נבחרה לעיר במקום הראשון בתחום מוכנות חירום וזכתה בחמישה כוכבי יופי בתחום המקלטים. הזכייה נומקה בהסבר מקיף של פיקוד העורף ופירוט העשייה הרחבה של אגף החירום והביטחון בעירייה, הכוללת בין היתר: קיום תרגילים למצבי חירום שונים- רעידת אדמה, ירי טילים ועוד, רכישת אמצעים טכנולוגיים המשפרים את ביצועי הרשות בשעת חירום, הקמת יחידת החילוץ העירונית, ניהול מצבי חירום בזמן אמת ועוד. את מחלקת החירום בעיריית רחובות מוביל ראש אגף הביטחון , החירום והבטיחות אליצור זרחי, מנהל מחלקת החירום באגף, בצלאל שרעבי, רכז חירום, לידור יעקב שמבה וממונה המקלטים בעיר- אלי דרעי.

כאות הכרה וחיזוק, פיקוד העורף הכריז על הענקת פרס זכייה בסך 40,000 ₪ לעיריית רחובות שייעודו עבודות שיקום ואחזקת מקלטים ציבוריים ברשות.


אליצור זרחי, מנהל אגף ביטחון, בטיחות, חירום, תקשוב ומוקד עירוני:

"לאורך כל השנים קיבלנו תמיכה מלאה מראש העיר שהקדיש משאבים וזמן רב כדי שרחובות תהיה ערוכה לחירום בכל עת. לאחר השקעה של שנים רבות אנו זוכים לראות פירות ורחובות נבחרה לעיר הראשונה בישראל בהיערכות לחירום. הזכיה מצטרפת לשבחים שלהם זכינו מפיקוד העורף על תפקודה העיר, העירייה וראש העיר באירועי החירום האחרונים ועל המוכנות לשעת חירום. אנו מודים לפיקוד העורף ולמועצה לישראל יפה על הבחירה בנו ונמשיך להשקיע, לתכנן ולהשתפר כל הזמן".
התפרסמו 17 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אין על מלול! מספר 1!
  הגב 28.09.23 16:38
 • אורח
  קדנציה אחרונה. שנה טובה.
  28.09.23 17:59
 • אורח
  הוא לא קשור לזה והוא לא מספר 1
  29.09.23 22:32
 • אורח
  כל הכבוד למח החירום והביטחון ולעומד בראשם אלי זרחי👏 אך מה שווה שעיר עצמה לא נקיה ומטופחת כמו המקלטים חבל
  הגב 28.09.23 17:30
 • אורח
  מי האדיוט שהעניק לה את ההצטיינות. עירית רחובות לא דואגת לחיי כל האזרחים שמתגרוררים בשכונים ותיקים,סלע ועוד שאין להם ממד בבתיהם ולא מאפשרת להם להעמיד ממד בחצרות שלהם בלי רשיונות ובלי שהממד לא יוצמד לבניין, ומה אם אין מקום להצמיד לבניין????? עיריה בלי שכל ישר!!! כתרים ופרסים לא מעניינים אותנו האזרחים כי אנחנו יודעים שהכל שקר.
  הגב 28.09.23 17:34
 • אורח
  שקר וכזב יש מקלטים ציבורים בסלע בותיקים המקלטים מטופלים ופתוחים
  29.09.23 22:37
 • אורח
  להזכירך לא מקבלים כתרים ופרסים על תגובות רדודות אך ורק על עשייה
  01.10.23 01:09
 • אורח
  באמת נראה לכם שהזקנים באושיות וקריית משה מסוגלים לרוץ למקלט כשיש צבע אדום? תפזרו מיגוניות, ותאשרו פינוי בינוי.
  הגב 28.09.23 18:00
 • אורח
  יש דברים שאולי אתה לא יודע אבל פינוי בינוי זה לא קשור לערייה זה קשור אך ורק לתוכניות של הממשלה
  01.10.23 01:10
 • אורח
  אסור לתת לאף אחד יותר מ 2 קדנציות
  הגב 30.09.23 05:10
 • אורח
  מה שלא היה טוב לנתניהו לא טוב למלול
  30.09.23 09:51
 • אורח
  מי שטוב ומכיר את העיר לעומק יקבל גם עשר
  01.10.23 01:11
 • אורח
  כול המיקלטים רק באיזור של הטחונים של רחובות מטופלים ברחובות
  הגב 30.09.23 10:08
 • אורח
  רק איפה השכונות החדשות הכל מסודר שיבואו לראות מקלטים בקרית משה גם אם יהיה מלחמה עדיף להישאר בחוץ הכל מוזנח
  הגב 30.09.23 14:54
 • אורח
  עם נתונים אי אפשר להתווכח
  01.10.23 01:11
 • אורח
  רק איפה שעשרי העיר בשאר השכונות זוועה
  הגב 30.09.23 14:55
 • אורח
  בלוף אחד גדול אם לא ענק !לקחו אותם למגורים חדשים כולם יודעים מה המצב העגום
  הגב 01.10.23 16:56
 • אורח

במהלך חול המועד סוכות יתקיימו בבית ויצמן רחובות סיורים לכל המשפחה וגם משחק אינטראקטיבי בו המשתתפים יפגשו ויכירו את הדמויות ההיסטוריות בבית הנשיא הראשון

שימו לב לסיורים יש לבצע הרשמה מראש. לתושבי רחובות תינתן הנחה בהצגת ספח ת.ז

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


בית ויצמן יהיה פתוח בכל ימי חול המועד ובו יתקיים סיור מודרך בכל יום בעברית בשעה 12:00 בהרשמה מראש פה>> bit.ly/whsukkot23

בנוסף, כל יום, בין השעות 09:00-15:00, יתקיים משחק סוכות מיוחד למשפחות:

"אושפיזין בית ויצמן" – משחק אינטראקטיבי בו המשתתפים יפגשו ויכירו את הדמויות ההיסטוריות בבית הנשיא הראשון!

המשחק פתוח לכולם ואין צורך בהרשמה מראש, לשאלות נוספות אתם מוזמנים להתקשר>> 08-9343230

שימו לב במהלך החג תינתן הנחה לתושבי רחובות בהצגת ספח ת"ז – 15 ש''ח לאורח
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
16.07.23 20:32
בהגזמה השכירות פה ועוד על דירות 3 חדרים מה נסגר עם המשכירים כאן ראיתם את הדירות לשכירות באשדוד באשקלון אותם דירות חדשות ויותר גדולות בחצי מחיר חייבים לעשות מהפכה דחוף ולהוריד ולעצור את העליות בשכירות מילא רוב הדירות ישנות ובקומחל בלי מעליות מזה ההזיה. הזאת
אורח
17.07.23 08:53
חזירות של בעלי הדירות. וגירות על הפנים. ככה זה עשירים ורומסים כל אחד הוציא את מחיר הדירה עשרות פעמים מהשכירות והחזירות מביאה תיאבון לעוד חזירות וראש העיר שלוו
אורח
11.07.23 01:08
ASA
אורח
28.05.23 16:24
תחירי הדיור ,,,והמתווכים\כות שברקע
אורח
17.05.23 21:58
מחפשים יזם קבלן לקומבינציה לפארק הורביץ רחובות 0542235234 0528288077
אורח
25.04.23 14:18
קניתי 3 דירות אוסטריה גרמניה והולד הכל יצא לי מיליון שקל. רק טיפשים קונים בארץ. בארץ לוקחים משאית בזול וגרים בה עד שמגיעים למצב שיש לכם מיליון דולר והכנסות מדירות חיים כמו מלכים בחו''ל
אורח
23.02.23 19:41
למכירה ברחוב שטיינברג 7 קומה 3 , 3 חדרים משופצת , כניסה מיידית . 0547522308
אורח
17.01.23 09:28
למכירה בית דו משפחתי צמוד קרקע בטשרניחובסקי שטח:383 מר (רשום בטאבו) שמהווה חצי מהמגרש כולו. אפשרות לבנייה רוויה . נייד:0544867984
אורח
07.01.23 14:23
מחפש 4 חדרים במערב ראשון עם מירפסת שמש
אורח
26.04.23 20:25
0547713702


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
13.12.22 16:51
להשכרה
אורח
21.05.23 21:38
על מה מדובר
אורח
21.05.23 21:41
על מה מדובר בנס ציונה
הצג תגובות נוספות
אורח
21.11.22 09:46
.
אורח
06.06.22 23:23
דירת גג קסומה להשכרה. 3 חדרים, בשכונת אברמוביץ . גג פרטי ענק ומרפסת פטיו. משופצת ומרוהטת 0526355445 בולי
אורח
07.11.22 07:33
יש תמונות?
אורח
28.07.23 00:48
יש תמונות?
אורח
24.03.22 19:08
שלום
אורח
13.01.22 00:24
להשכרה, דירה, 4.5 חדרים,110 מ' , למשפחה או שותפים, 3 כיווני אויר, מזגן בכל חדר, ריהוט חלקי, שכונת רמז במרכז ראשון לציון. 054-5567990, איציק
אורח
24.03.22 19:07
סתום
אורח
24.03.22 19:07
סליחה
אורח
23.06.22 09:28
יש מרפסת שמש ?
אורח
08.01.22 16:14
דירה מתוקה לצעירים, ריהוט חלקי: מיטה רחבה ושידות, פינת אוכל, מקרר, טלוויזיה, ארון, מאורר מצנן גדול, כירים חשמליות ועוד.... אפשר לראות את הדירה בכל יום מהשעה 15/30 בתיאום עם ישראל: 050-3991065
אורח
22.04.22 21:30
מרתף.
אורח
01.11.22 19:32
אני מוכן לשלם 2 שקל על דירה כזאת
אורח
05.01.22 15:08
דירה להשכרה 3 חדרים לקראת סוף חודש אפריל שפינוזה רחובות. 0523946275
אורח
05.01.22 15:07
דירה להשכרה 3 חדרים לקראת סוף חודש אפריל בשפינוזה


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
07.09.23 20:33
רכב
אורח
23.06.23 11:05
היוןש מכיתה ו1
אורח
28.05.23 13:26
למכירה טויוטה קורולה היברידית 2019 52000 קמ יד 2 מצב מעולה, חסכונית, מחירון 0545555299
אורח
20.06.23 15:18
כמה עולה החלפת סוללה?
אורח
17.12.22 12:54
שברולט אופטרה 2008, מצב מעולה, 0525268687
אורח
15.12.22 15:15
למכיה קיה פיקנטו 2018 חדשה. גיר אוטומטי עם טסט לשנה. 0528882882
אורח
29.05.23 12:06
עזוב א6ותך שטויות אחי זה סתם
אורח
18.11.22 14:34
למכירה
אורח
23.09.22 13:45
למכיר מגרש 440 דונם ב2,000,000 כן רק 2,000,000!!!!!
אורח
13.10.22 20:01
איפה זה?
אורח
25.10.22 18:39
אשמח לקבל פרטים 0527684717
אורח
28.04.22 23:52
למכירה פורד גלקסי 2009 יד 3 243000 ק"מ טסט לשנה 15500 0507158114
אורח
28.10.22 16:50
גיר?


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
23.09.23 20:23
עוסים ? אחיות ? גרונטולוגים ? מרפאים בעיסוק ? רוצים לעבוד בבוקר בלבד ? עם הגיל השלישי ? מיצוי זכויות - לא טיפול ! הדרכה מלאה ! רכב חברה ! ותנאים מצויינים ? נשמח לקוח ! משרה 1000 Jobs@nathan.co.il חברת נתן .
אורח
21.09.23 07:08
שיעורים פרטיים במתמטיקה, תכנות ואנגלית ממהנדס עם נסיון רב 0545765747 אילן
אורח
19.09.23 13:32
שיעורים פרטיים במתמטיקה הכנה לקראת מבחני הבגרות בכל הרמות ליחידים וקבוצות מורה ורכזת מתמטיקה שש שנתי בעלת ניסיון רב. השיעורים מתקיימים בביתי (בגדרה) או בזום. ליצירת קשר ופרטים נוספים בפלאפון - 052-3577051 חן
אורח
19.09.23 13:26
שיעורים פרטיים במתמטיקה
אורח
30.08.23 22:09
דרוש מכונאי למוסך ברחובות עבודה 6 ימים מ תנאים מעולים 0528599901
אורח
22.02.23 23:10
מחפשים עבודה שלחו קורות חיים ל 055-7040165 ווצאפ
אורח
05.02.23 10:37
למשרד מדידות והנדסה במערב ראשל"צ דרושה מזכירה עם ניסיון לטיפול בעבודה שוטפת והתנהלות מול מס' גורמים. למשרה מלאה 5 ימים בשבוע. קו"ח ניתן לשלוח למייל lizshoval@gmail.com
אורח
26.12.22 13:45
מה


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל