הקטן
הגדל
היפוך צבעים
עכבר גדול
בהירות
ניגודיות
הדגשת כותרות
גווני אפור
בטל שינויים

נתונים על לוח הדירות הגדול של be106! 

מופץ בערים ראשון לציון, רחובות, תל אביב, בת ים, חולון, יבנה, גדרה, מזכרת בתיה ובקרוב ביישובים נוספים. בלוח כיום מעל 160 נכסים, מופצים למעל 53,000 מנויי וואטסאפ ומעל 103,000 עוקבים בפייסבוק... לפרסום דירה 052-8030056
גדי יברקן הגיע לביקור בבית החולים הרצפלד בגדרה לומר תודה לצוות הרפואי שטיפל באימו וחילק סופגניות לחג
קניון רחובות יוצא בפעילות נושאת פרסים לחג החנוכה- חלוקת גיפט קארד לרשת נעמן/ורדינון - כל הפרטים להשתתפות בכתבה....

יזם היי טק, עו"ד ורס"ן במיל' – הוגשה הרשימה החסידית -חברתית ג' בראשות פנחס הומינר, במקום השני מתמודד יוני ביטון, במקום השלישי, עו"ד שלום וייס, במקום הרביעי בן 24, שמואל טייטלבוים, במקום החמישי רס"‏ן במיל' יעקב ויינטרוב

פנחס הומינר אמר עם הגשת הרשימה: "‏הגשנו כעת את הרשימה החברתית המנצחת בראשותי. באנו לעבוד עבור תושבי רחובות, בעזרת ה' ובעזרתכם תושבי העיר, נכנס למועצת העירייה כסיעה גדולה ומובילה וככוח חברתי משפיע שיחולל מהפכה בשירות לתושב ובריסוק הביורוקרטיה".

אבי בר | | תגובות: 7הרשימה החסידית – חברתית אגודת ישראל, בראשות פנחס הומינר, הגישו לוועדת הבחירות ברחובות את חברי הרשימה לבחירות הקרובות.


"הגשנו רשימה עם נבחרת חברתית מובילה שאין דומה לה בעיר ובעז"ה נביא בשורה גדולה לתושבי רחובות", כך אמר חבר המועצה פנחס הומינר יו"ר הרשימה החסידית-חברתית אגודת ישראל זמן קצר לאחר שהגיש את רשימתו לוועדת הבחירות.


הרשימה זוכה לתמיכה חוצת חוגים, קהילות ומגזרים ומורכבת מפעילי ציבור מוכרים בעיר אשר שילבו יחדיו כוחות על מנת להוביל מהפך בשירות לתושב בעיר.


בראש הרשימה מוצב פנחס הומינר מחזיק תיק הכספים בעירייה, מחזיק התיק לקידום בין מגזרי, יו"ר ועדת החניות ויו"ר ועדת הנחות בארנונה. במהלך כהונתו נודע הומינר כאחד מנבחרי הציבור הפעילים ביותר בעיר.

הומינר, בעל תואר ראשון בלשון ותואר שני BA בניהול מערכות חינוך והוא ממייסדי עמותת 'לשבוע' הידועה בפעילותה בבית החולים קפלן.


במקום השני מתמודד יוני ביטון, יזם היי-טק ופעיל חברתי. ביטון, חבר ועד ההורים בבי"ס לוטם.

במקום השלישי, עו"ד שלום וייס, תושב שכונת מקוב, פעיל ציבור רחובותי ובעל משרד עו״‏ד בתחום המקרקעין.


במקום הרביעי הוצב נציג צעיר, בן 24, שמואל טייטלבוים, כח עולה בפעילות הציבורית בעיר עם ניסיון עשיר במסדרונות העיריה והממשל. בשנים האחרונות טייטלבוים מנהל את הלשכה לפניות הציבור של הומינר אשר טיפלה בכ-3000 פניות בקדנציה האחרונה.

במקום החמישי ברשימה, רס"‏ן במיל' יעקב ויינטרוב מקהילת פא"י, דמות מוכרת ואהודה ברחובות.


פנחס הומינר אמר עם הגשת הרשימה: "‏הגשנו כעת את הרשימה החברתית המנצחת בראשותי. באנו לעבוד עבור תושבי רחובות, בעזרת ה' ובעזרתכם תושבי העיר, נכנס למועצת העירייה כסיעה גדולה ומובילה וככוח חברתי משפיע שיחולל מהפכה בשירות לתושב ובריסוק הביורוקרטיה".
התפרסמו 7 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בהצלחה
  הגב 21.09.23 21:20
 • אורח
  הומינר הזה באמת עובד ומגיע לו
  הגב 21.09.23 22:11
 • אורח
  על מי.
  22.09.23 18:15
 • אורח
  עובד כדי לעזור לאנשיםמ
  24.09.23 09:03
 • אורח
  זו הרשימה שלי
  הגב 21.09.23 22:41
 • אורח
  אחלה אומינר
  הגב 22.09.23 16:12
 • אורח
  רק הומינר בא לעבוד באמת
  הגב 24.09.23 09:05
 • אורח

גדי יברקן הגיע לביקור בבית החולים הרצפלד בגדרה לומר תודה לצוות הרפואי שטיפל באימו וחילק סופגניות לחג

גדי יברקן: הצוות הרפואי טפלו באמא על הצד הטוב ביותר. במקצועיות וברגישות רבה. בחג חנוכה הזה, חזרתי להגיד תודה בשם אמא שלי ובשם כל המשפחה שלי לכל הצוות הרפואי העוזרות והמטפלות

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
צילום מסך


השבוע הגיע חבר הכנסת לשעבר, גדי יברקן לביקור בבית החולים הרצפלד בגדרה על מנת לומר תודה לצוות הרפואי שטיפל באמו. לפני שנה בחג החנוכה אושפזה אימו של יברקן בבית החולים השיקומי וכאות תודה על הטיפול המסור הגיע יברקן לבית החולים על מנת לומר תודה יחד ואף חילק להם ולמטופלים סופגניות.

גדי יברקן:

הצוות הרפואי טפלו באמא על הצד הטוב ביותר. במקצועיות וברגישות רבה. בחג חנוכה הזה, חזרתי להגיד תודה בשם אמא שלי ובשם כל המשפחה שלי לכל הצוות הרפואי העוזרות והמטפלות (עם ספוגניות חמות וטעימות). היה חשוב לי להגיד חג שמח לכל המטופלים שנמצאים בשיקום ולהאיר קצת אור בתקופה לא פשוטה שלהם.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

דירות למכירה

לפרסום נכס - 055-970-7114

קניון רחובות יוצא בפעילות נושאת פרסים לחג החנוכה- חלוקת גיפט קארד לרשת נעמן/ורדינון - כל הפרטים להשתתפות בכתבה....

בכל יום יהיה זוכה אחד

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


לכבוד חג החנוכה הקרב, קניון רחובות יוצא בפעילות חדשה במסגרתה יגריל גיפט קארד למי שייקח חלק בפעילות הפייסבוק שלהם.

מה עושים?

נכנסים לפוסט הפעילות בדף הפייסבוק של הקניון, כותבים בתגובות משפט אחד שמכניס לכם אור לחיים, מרומם לכם את המצב רוח ומחמם לכם את הלב

בכל יום במהלך חנוכה תיבחר תגובה אחת אשר תזכה את הכותב בגיפטקארד בשווי 100 ₪ לרשת נעמן/ורדינון.

למעבר לפייסבוק של הקניון https://www.facebook.com/photo?fbid=735957625225850&set=a.549493463872268
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הבחירות לעיריות! לא סופי ולא רשמי הבחירות לעיריות יידחו לאפריל- מאי 2024 וגם זה מותנה בסיום המלחמה

חשוב להבין: באופן רשמי מועד הבחירות 30/1/24 עדיין לא בוטל.

מערכת האתר | | תגובות: 4


בתחילת השבוע הודיע שר הפנים בהפתעה כי הבחירות לעיריות יתקיימו בחודש הבא 30/1/2024.

בקרב חלק גדול במערכת הפוליטית המקומית פרצה סערה, שזה לא הזמן באמצע המלחמה לנהל קמפיין בחירות ובין הבולטים להתנגדות לקיים בחירות בחודש הבא היה שר האוצר בצלאל סמוטריץ' אשר הסביר כי מעל 60 מתמודדי הציונות הדתית שוהים בימים אלה במילואים.

כעת מסתמן , כי המחאה עומדת להתקבל, וועדת הפנים תאשר את קיום הבחירות , אולם מותנה בסיום מצב המלחמה ועל כן ההערכה היא שהבחירות יתקיימו לאחר המלחמה כנראה בסביבות אפריל מאי ובתנאי שהמדינה לא תהיה בהגדרה של מצב חירום, אזי תהיה דחייה נוספת

חשוב להבין

באופן רשמי מועד הבחירות 30/1/24 עדיין לא בוטל

התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  תקועים עוד שנה עם מלול.
  הגב 07.12.23 16:23
 • אורח
  יבנה תקועה עם רועי עוד כמה חודשים
  07.12.23 17:04
 • אורח
  לא צריך בחירות בזמן מלחמה די עם השנאה
  07.12.23 18:37
 • אורח
  תודה לאל שדוחים, אין שום סיבה לקיים בחירות כאשר יותר מחצי עם מגוייס חצי עם מתאבל ורוב העם גם לא עובד. אז די ,זה לא מתאים עכשיו וטוב שזה נדחה!!!!!
  הגב 07.12.23 19:35
 • אורח

חברת מועצת העיר ויו"ר סניף רחובות של אגודה למען החייל קארין ברגינסקי ארגנה חבילות ללוחמים בעזה

מערכת האתר | | תגובות: 0


חברת מועצת עיר רחובות בראשות יו"ר סניף רחובות של אגודה למען החייל, קארין ברגינסקי, ארגנה גם השבוע עשרות חבילות ליחידת לוחמים שנמצאים בעזה. הלוחמים, שקיבלו את החבילות, שלחו מכתב מרגש והביעו שמחה עמוקה. ברגינסקי הודה לתושבי רחובות שנרתמים ומסייעים במיזם, וכן למעדני מניה שסייעו במיזם. הלוחמים מדווחים שהתמיכה מחזקת אותם ברגעים המורכבים. היום מסתיימים שני חודשים מאז הטרגדיה שפקדה את המדינה. ברגינסקי מבקשת מהלוחמים לשמור על עצמם ומתקווה שבקרוב יחזרו הביתה יחד עם כל החטופים.

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

מדריך חנוכה המלא ברחובות: הטרולים מגיעים לקניון רחובות ובילו סנטר, סיורים באתר הפרדסנות, מחזמר הקוסם, שבוע גיימינג לבני הנוער ועוד

תוכנית האירועים המלאה מצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


במהלך חג החנוכה תושבי רחובות יוכלו ליהנות משלל אירועים ופעילויות שיתקיימו ברחבי העיר. עיריית רחובות יחד עם החברה העירונית ורשת חוויות הכינו תוכנית מלאה בפעילויות הכוללת טקסי הדלקת נרות, סדנאות, מחזמר הקוסם ועוד. באתר הפרדסנות יתקיימו סיורים, קטיף ובקניון רחובות ובילו סנטר תתקיים בפעילות בסימן הסרט טרולים

תוכנית האירועים המלאה

חנוכה בבית האסמים

סדנא להורים וילדים ליצירת גוף תאורה במוזיאון המיניאטורות.

בית האסמים מזמינים את הקהל הרחב לסיור במוזיאון בית האסמים למיניאטורות ופעילות בסדנא של המוזיאון. נתחיל את הביקור בסיור מודרך בין חללי המוזיאון ובתערוכות המוצגות בו, כשבסופו נגיע לסדנא בה ניצור ונקשט גוף תאורה ברוח החג.

משך הפעילות: שעה וחצי.

עלות: 50 ₪ להורה וילד

יום ב' | 11.12.23 | 10:30-12:00


סדנא למבוגרים להכנת סביבון בדוגמת מנדלה במוזיאון המיניאטורות

לסדנה במוזיאון בית האסמים למיניאטורות בהנחייתה של האמנית הרב-תחומית סבינה סעד.בסדנא ניפגש עם אומנות המיניאטורות דרך הכנת מנדלות במגוון טכניקות: ציור, מיקרוגרפיה, קולאז' ומגזרות נייר.

משך הפעילות: שעתיים וחצי

עלות: 80 ₪ למשתתף

יום ג' | 12.12.23 | 9:30-12:00


בית האסמים למיניאטורות, רח' יהודה גורודיסקי 2, רחובות

טלפון: 077-3208285היכל התרבות

מחזמר חנוכה המסורתי של בימת הנוער- הקוסם

המחזמר "הקוסם", מאת אורי פסטר וירון כפכפי, יעלה השנה בהפקה מרהיבה של חניכות וחניכי בימת הנוער רחובות עם עשרות משתתפים, בין התאריכים 15-9 בדצמבר 2023, בהיכל התרבות העירוני – בית העם

מדובר במחזמר הקלאסי המבוסס על סיפורו של פרנק ל. באום, בעיבודו של אורי פסטר ולחנים של ירון כפכפי. המחזמר מציג בפני הצופים הצעירים את מסעה הקסום של דורותי וכלבה הנאמן טוטו אל ארץ עוץ. בדרכם אל סם הקוסם הגדול בעיר הברקת, פוגשים דורותי וטוטו את איש הקש - דחליל חסר מוח, את איש הפח חסר הלב ואת האריה חסר האומץ שנמלט מהקרקס, שמצטרפים אליהם במסע אל הקוסם בארץ עוץ.

בעזרת קסם התיאטרון, התפאורה המרהיבה, התלבושות מושקעות והמוסיקה המקורית של ירון כפכפי, ניקח הפוגה ונתנתק קצת מהמציאות הקשה ונצא למסע אל הקוסם בארץ עוץ.

בעוד שהפקות חנוכה רבות בוטלו, עיריית רחובות והחברה העירונית החליטו לקיים את המחזמר השנה כדי להעניק לילדים חוויה הפגתית, תרבותית ואיכותית קרובה לבית, במחיר מיוחד ומסובסד בסך 20 ₪ בלבד.

בנוסף, ייערכו הצגות מיחדות ללא עלות עבור ילדי העוטף.

המחזמר יתקיים בהתאם להוראות המיגון של פיקוד העורף- אין בהיכל מרחב מוגן, אך פיקוד העורף מאפשר קיום אירועים בהתאם להוראות.

חניכי בימת הנוער ממשיכים כל העת לבצע חזרות מרובות ומאומצות לקראת העלאת המחזמר, בהתאם להנחיות פיקוד העורף, על מנת להעביר את קהל הצופים חוויה בימתית ומוזיקלית בלתי נשכחת. מאחורי הקלעים פועל המערך ההפקתי של המחזמר, המורכב גם הוא מחניכים, וכולל איפור, תלבושות, תאורה, ותפאורה - כמו בכל מופע מן השורה הראשונה.

לרכישת כרטיסים: https://did.li/JybgT

"הקוסם" - תקציר סיפור המחזמר:

דורותי וטוטו כלבה האהוב נסחפים בעקבות סופת ציקלון לארץ עוץ הרחוקה והקסומה. משאלת ליבה של דורותי היא לחזור הביתה ובעצתה של מכשפה טובה המייעצת לה להיפגש עם הקוסם בארץ עוץ, שיוכל להגשים את משאלתה. בדרכם של דורותי וטוטו לקוסם הם פוגשים דמויות חביבות ומרגשות המבקשות להצטרף למסע ולהגשים את משאלות ליבן: איש הקש - דחליל חביב וחסר המוח שכל רצונו הוא לזכות בחכמה, איש הפסח החולם לזכות בלב ואריה שנמלט מן הקרקס שמבקש אומץ כדי לבצע את פעלולי האש כשאר האריות. מסעם רצוף הרפתקאות ומכשולים. המכשפות של ארץ עוץ מנסות למנוע מהחבורה להגיע אל הקוסם בעל הפתרונות בעזרת צבאות העכברים והקופים שבפיקודן.

האם דורותי והחבורה יצליחו להגיע אל הקוסם שיעזור להם לחזור הביתה? או שמא ייכנעו לתחבולות המכשפות וישארו לעד בארץ עוץ? והאם יצליחו להגשים את משאלותיהם?


בצל המלחמה עיריית רחובות - המחלקה למורשת ישראל מחוייבת לתושבי העיר וליצירת עורף חזק: ראש העיר, רחמים מלול וסגנו אמיתי כהן, מזמינים את משפחות העיר, שבני משפחתם מגויסים ללחימה(מילואים ואנשי קבע), למחזמר "הקוסם" של בימת הנוער, שיתקיים בהיכל התרבות העירוני.

המשפחות יוכלו להנות מכניסה ללא עלות(בהרשמה מראש) לשתי הצגות של המחזמר "הקוסם", שיועלו במיוחד עבורן.

הצגה ראשונה תתקיים ביום ראשון 10.12 בשעה 13:30

והצגה שניה תתקיים ביום שני 11.12 בשעה 18:30 עם הדלקת נרות חגיגית

להזמנת כרטיסים>>

https://tic.li/y6eNnROרשת חוויות
רשת חוויות תקיים עשרות אירועים לתושבים בכל רחבי העיר: במהלך חנוכה ייערכו אירועים לילדים, מבוגרים, אוכלוסיות עם צרכים מיוחדים, נוער ולכל המשפחה במרכזים הקהילתיים וברשת הספריות.

בין האירועים - הצגות ילדים, תיאטרון בובות, הפקה מיוחדת לזוכי ומשתתפי תחרות הכתיבה, הפעלות מוסיקליות, סדנאות ריקוד, איפור, תפירה, אפייה, יצירה, תנועה, אירועים קהילתיים להדלקת נרות משותפת ומסיבת חנוכה למבוגרים.

לכל הפרטים והרשמה לאירועים>> https://www.havayot.org.il/chanuka2023/חנוכה לילדים ולילדות בבית מיכל
•תעלומה בספרייה סיור תיאטרלי בלשי, לכיתות ב'-ד'. יצירתן של מעין רזניק וליאת שבתאי.
חופשת חנוכה 13.12 | רביעי | 15:00 / 16:30
לפרטים נוספים והרשמה

https://www.bet-michal.com/hanuka-mystery/
קניון רחובות ובילו סנטר

הטרולים מגיעים בחג החנוכה לקניון עופר רחובות ועופר בילו סנטר אאוטלט:

לרגל יציאת הסרט החדש 'טרולים 3 – הקול טוב' קניון עופר רחובות ומתחם הקניות עופר בילו סנטר אאוטלט , מקבוצת קניוני עופר, יוצאים בפעילות 'טרולים 3 – הקול הטוב' ייחודית וראשונה מסוגה בארץ, המיועדת לילדים ולכל המשפחה.

הפעילות תיערך במהלך חופשת החנוכה בשיתוף פעולה עם הסרט החדש 'טרולים 3- הקול טוב'.

הסרט יוקרן בבתי הקולנוע בקניון עופר רחובות במהלך חג החנוכה ובכל בתי הקולנוע ברחבי הארץ כמו כן, במסגרת הפעילות יפתח בקניונים מתחם טרולים מקוריים ומעוצבים, שיכלול מגוון רחב של פעילויות ואירועים לכל המשפחה: פינות יצירה, קיר צילום עם דמויות הסרט, פינות איפור, הכנת קשת שיער בהשראת הטרולים ועוד.

הפעילות תהיה פתוחה לקהל הרחב, ללא תשלום, והיא תערך במהלך 3 ימי חנוכה, החל מה 10.12 עד ה 12.12, בימי ראשון, שני ושלישי, בין השעות: 11.00 בבוקר עד 14.00 ואחה"צ מהשעה 16.00 עד השעה 19.00.

המתחם בעופר רחובות יפתח בקומה 2 רחבת שופרסל

הכניסה חופשית – ללא תשלום


הדלקת נרות חנוכה בעופר בילו סנטר!

החל ממחר ולאורך חג החנוכה יתקיימו טקסי הדלקת נרות בבילו סנטר בשיתוף בית חב"ד עם חלוקת סופגניות ועוד המון הפתעות שוות,
הדלקת הנרות תתקיים מ7-14.12 בשעה 17:30 במתחם, במרפסת פקטוריעירונוער

מחלקת הנוער- עירונוער מתכננת לבני הנוער בעיר את שבוע ה GAMING

אז מה מחכה לכם?

שני מפגשי מעריצים מטורפים עם כוכב הרשת דניס טל (ראשון 10.12 בשעה 15:00) ועם הגיימר עידן תלם - אינדה גיים (יום רביעי 13.12 בשעה 15:00)

טורניר פינג פונג ביום שני 11.12 בשעה 15:00

טורנינר פיפ״א 2024 ביום שלישי 12.12 בשעה 15:00

הדלקת נרות עם סופגניות טעימות ומפנקות יתקיימו לאורך החג ראשון עד חמישי בשעה 17:30


כל האירועים יתקיימו בעירונוער, בנימין 4

למעבר להרשמה: https://bit.ly/3Gp3SoS


הכניסה לאירועים מגיל 10 - 18

הפעילות תתקיים בכפוף להנחיות פיקוד העורף
בקתדרה העממית רחובות

תתקיים הרצאה של השחקן, הסופר, איש הרדיו והטלוויזיה, דורון נשר בנושא "ואז הוא התחיל לדבר". נשר, שאיבד באירוע מוחי את הכלי שכל כך מאפיין אותו – הדיבור, משתף אותנו בנס הפרטי שלו ולוקח אותנו למסע מהשקט המוחלט שנגזר עליו אל המילים הראשונות שאותן הצליח לבטא, במונולוג קורע לב, מצחיק וגם קצת עצוב. ביום רביעי, 6.12, בשעה 19:00, באולם בית יד לבנים, ברח' הבנים 10. הכניסה בעלות 40 ₪ ברכישה מוקדמת. לפרטים נוספים ורכישה > https://did.li/bJJCN


אירוע "שבתרבות"

שיתקיים ביום שבת, 9.12 בשעה 11:00 בבית יד לבנים, והפעם יתארחו אריק ברבינג, לשעבר ראש אגף הסייבר וראש מרחב ירושלים ואיו"ש בשב"כ, עוה"ד מוטי בר-לב, אל"מ (מיל'), יו"ר המכון למנהיגות העתיד בישראל,

ונֹעם סמל, לשעבר מנכ"ל תיאטרון הקמארי והבימה. בהנחיית ליאת רגב (כאן 11). הכניסה חופשית. לפרטים נוספים > did.li/Fj7w5


קונצרט חנוכה לכל המשפחה

במסגרת סדרות פילהרמוניה רחובות של המחלקה למוסיקה, בביצוע מקהלה, סולנים ואנסמבלים שונים של הקונסרבטוריון העירוני, ובמסגרתו נדליק יחד נר חמישי של חנוכה, ביום שני, 11.12, בשעה 18:00 בקונסרבטוריון העירוני, ברח' סירני 52. הכניסה לקונצרט הינה ללא עלות. לפרטים נוספים > https://did.li/cOhZH
אתר הפרדסנות

בחג החנוכה תתקיים פעילות ימים של אור לרגל שבוע המורשת.

בתוכנית:

סיורים, קטיף הדרים וחזיון אורקולי

מתי? יום שלישי 12.12 וביום חמישי 14.12הסיורים יתקיימו בשני סבבים בשעה 10:00 ובשעה 12:30


פעילות נוספת שתתקיים היא סדנת קרמיקה לילדים

הכנת עששיות בהשראת המכבים סיור וקטיף בפרדס

יום רביעי, א’ בטבת תשפ”ד, 13.12.23, בשעה 10:00

ללא עלות

מספר המקומות מוגבל

לפרטים נוספים והרשמה https://shimur.org/events/hanukkahbapardes/

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

לכבוד החנוכה בן& ג'ריס עם מתכון חדש להכנת סופגניית סנדוויץ' גלידה

זהו קינוח מפתיע, טעים במיוחד, מקשט כל שולחן חג וקל להכנה: עם שני פרודקטים פשוטים במיוחד.

מערכת האתר | | תגובות: 2
יח"צ ללא תמורה


מתכון להכנת סופגניית סנדוויץ' גלידה באדיבות בן & ג'ריס

מארחים בהדלקת נרות? רוצים להפתיע את האורחים עם סופגניות מיוחדות? קבלו את המתכון החדש והמיוחד של בן &ג'ריס לחג החנוכה, עם טוויסט מעניין: סופגניית סנדוויץ' גלידה.

זהו קינוח מפתיע, טעים במיוחד, מקשט כל שולחן חג וקל להכנה: עם שני פרודקטים פשוטים במיוחד!

רכיבים :

פיינט גלידה של בן אנד גריס בכל טעם שתבחרו

סכין חדה

סופגניה ריקה

סירופ שוקולד וסוכריות לקישוט


אופן ההכנה:

חצו את הסופגניה בסכין חדה ופתחו אותה לרווחה

הניחו פינט גלידה על צידו. אנו מציעים ששם טעם הגלידה יהיה כלפי מעלה כדי שלא תשכחו כמה טעים זה הולך להיות. אחזו בפיינט בחוזקה וחתכו- כמו חלה של שבת. ניתן לחתוך פרוסות דקות או עבות כרצונכם

שימו פרוסת גלידה בתוף הסופגנייה , ומחצו היטב

הסירו את עטיפת הפיינט

ניתן לזלף רוטב שוקולד מעל כדי לפאר את הסופגניה, ולזרוק סוכריות צבעוניות לילדים.

התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  טוב אחי
  הגב 07.12.23 12:22
 • אורח
  ממש גאוני. תתנו את מתכון הסופגניות. לחתוך ולמלא כל ילד בגן יכול.
  הגב 07.12.23 19:16
 • אורח

עופר כסיף מעורר סערה בנאום בכנסת בהתייחסותו למלחמה: "טבח אחד אינו מצדיק טבח אחר ושפיכתו דמים אינה מתירה ומצדיקה נקמת דם"- מצ"ב סרטון

הבוקר עלה כסיף על דוכן הנואמים בכנסת והתייחס למלחמה שפרצה ב7.10. בנאומו התייחס לרצח ופשעי המלחמה שביצע החמאס, אך טען כי לא ניתן להצדיק זאת בפשעי המלחמה שישראל מבצעת כעת בעזה.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 11
דף הפייסבוק של עופר כסיף


חבר הכנסת עופר כסיף ממשיך לעורר סערות בהתבטאויותיו שנויות המחלקות. הבוקר בעת ישיבת מליאת הכנסת עלה חבר הכנסת לנאום על הדוכן והחל לדבר על הלחימה בעזה. דבריו עוררו סערה רבה בקרב הנוכחים בהן חברת הכנסת מאי גולן שתקפה אותו וקראה לו להתבייש בגין דבריו.


בנאומו אמר כסיף: ב7 באוקטובר ירדה אפלה גדולה על הארץ. התקפה נפשעת, רצח מחריד של למעלה מאלף ישראלים חפים מפשע. טבח, ביזה, אונס והתעללות מינית בקורבנות וחטיפת אזרחים תמימים בהמוניהם לתוככי הרצועה. המונים הפכו פליטים במדינתם בעוד בתיהם נחרבו והועלו באש. המילים אינן יכולות לתאר את גודל הזוועה והרשעות שהתגלתה ביום הנורא ההוא. אך האפלה לא פסקה באותו יום שבת ארור, העלטה רק הלכה והשחירה. עזה אותה הפכה ישראל לבית הכלא הגדול בעולם... הפכה עכשיו לבית קברות מדמם-רבבות הרוגים, רובם המוחלט אזרחים חפים מפשע, נשים וילדים.. שכונות שלמות הוחרבו, למעלה ממיליון איש אולצו לנוס מבתיהם תחת הפצצות בלתי פוסקות. טבח אחד אינו מצדיק טבח אחר ושפיכות דמים אינה מתירה ומצדיקה נקמת דם...... כפי שפשעי הכיבוש והמצור לעולם לא יוכלו להצדיק את פשעי המלחמה של החמאס כך פשעי חמאס לעולם לא יוכלו להצדיק את פשעי המלחמה שמבצעת ממשלת ישראל עכשיו בעזה".


התפרסמו 11 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בושה וחרפה למדינה שעופר כסיף ח"כ ואנחנו האזרחים עוד מממנים אותו ומשלמים לו משכורת. בכל מדינה דמוקרטית הוא היה נשפט ונכנס לכלא על עידוד מחבלים לרצח, על דברי הבלע שלו. זו לא דמוקרטיה, זו אנרכיה
  הגב 07.12.23 11:54
 • אורח
  לא לשכוח מאיזה קואליציה הוא לפיד גנץ בנט
  07.12.23 12:08
 • אורח
  לא לתפארת העיר רחובות. למה שלא יעבור לחיות באחת ממדינות הרשע? כל דרכו כזאת
  הגב 07.12.23 11:56
 • אורח
  אין בעזה חפים מפשע. כי אף עזתי אחד לא מחה על מה שעשו ב7 לאוקטובר. ואדרבה הם שמחו וחגגו על כך. עכשיו אחרי ההרס הנורה שעשינו להם יש כמה שהתעוררו וקיללו את חמאס. רק כאשר הם חוו את התגובה של ישראל הם יצאו נגד חמאס.
  הגב 07.12.23 12:44
 • אורח
  בושה לעיר רחובות שתומך האויב מתגורר בה.
  הגב 07.12.23 13:14
 • אורח
  הגיע הזמן להעביר כסיף חולה לבריכה בפארק החדש .
  הגב 07.12.23 14:07
 • אורח
  האם למר כסיף יש רעיון הגיוני ומציאותי לגרום להם לא לרצות להרוג את כולנו מהירדן עד לים? ב 2005 נתנו להם את כל רצועת עזה והם בחרו בחמס ובטרור. זאת הבחירה שלהם. הם לא רוצים שנהיה קיימים. מה הוא לא מבין???
  הגב 07.12.23 14:37
 • אורח
  👍
  07.12.23 15:55
 • אורח
  אולי יש בעזה חפים מפשע אבל במוט ממש קטנה ולא אנחנו אשמים שעזתים חייבים לברוח תחת אש, ליתר הדיוק לא אש שלנו אילה של חמס. מקבלים עזרה הומניטרית וחמס לוקח לעצמו. אתה לא יכול לשמוע העם שהוא למעשה רק מגן אנושי. או הם או אנחנו. עם ישראל בוחר בשני
  הגב 07.12.23 15:56
 • אורח
  כסיף הוא לא ממפלגה של גנץ אילה ממפלגת קומוניסטית . ואז ברור הכל.שיגור בעזה או בירדן או תורקיה. שם הוא ימצא את חברים דעות שלו. למה הוא מצריך לקבל משכורת ממיסים שלנו?
  הגב 07.12.23 16:02
 • אורח
  בושה,מעניין אם היו חוטפים אותו הוא היה מדבר ככה???
  הגב 07.12.23 18:28
 • אורח

תלמידי תיכון טכנולוגי ויצו ברחובות הקימו את "כיכר השבים" למען החטופים בידי החמאס: 240 לבבות צהובים עם שמות החטופים

מערכת האתר | | תגובות: 0


בתיכון הטכנולוגי ויצו ברחובות, תלמידי שכבת י"ב הקימו "כיכר השבים". הכיכר הוקמה לאחר שיח ער וחשוב שהתלמידים קיימו על החטופים שנמצאים בידי החמאס. לאחר הרבה מחשבה, התלמידים החליטו להקים כיכר למען השבת החטופים ולקרוא לה "כיכר השבים", מתוך אמונה ותקווה לשובם. התלמידים הכינו בסדנת אמנות 240 לבבות צהובים עם שמות החטופים והודפסו גם תמונות החטופים.

אילת ורד יוסף, מנהלת התיכון הטכנולוגי ויצו ברחובות, אמרה: "אנו מחנכים את תלמידינו לערכים של נתינה, עשייה חברתית וחשיבה על האחר, לצד מסגרת חינוכית של מצוינות והישגים".
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

חמ"ל רחובות מזמין את תושבי רחובות לאירוע ההתרמה שייערך היום ומחר (חמישי ושישי 7-8.12) ברח' היצירה למען הלוחמים ומשפחות המפונים עם מכירת בגדי יד שנייה, עגלות מזון ומופעים של הילה בן דוד ושירה גבריאלוב

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 1


קונים, תורמים ושרים למען הלוחמים ומשפחות המפונים: חמ"ל רחובות מזמין את תושבות ותושבי העיר להצטרף לאירוע ההתרמה שייערך בחמ"ל ברח' היצירה 17,

מה יהיה באירוע?

מכירת בגדי יד שנייה איכותיים, עגלות מזון, דוכני התרמה וגם מופעים של הילה בן דוד ושירה גבריאלוב – הכניסה חופשית.

עם פרוץ מלחמת "חרבות ברזל" נפתח לראשונה חמ"ל רחובות – מקום בו התרכזו עשרות מתנדבות ומתנדבים ואספו ציוד ללוחמים בדרום ובצפון וכמובן גם למשפחות המפונים.

כעת קול הנשים של חמ"ל רחובות יוצא ביוזמה חדשה ומודיע על אירוע ההתרמה הגדול למען החיילים והמשפחות המפונות. האירוע יתקיים השבוע במשך יומיים, חמישי-שישי (7-8.12) ובו יתקיים הפנינג מכירות של בגדי יד שנייה (כל פריט יימכר כ-5 שקלים בלבד),

מופע מרכזי החל מהשעה 19:00- בהשתתפות הזמרות והיוצרות הילה בן דוד ושירה גבריאלוב, דוכני התרמה, הדלקת נרות חנוכה ודוכני מזון.

כלל ההכנסות מאירוע ההתרמה יועברו למשפחות המפונים לחיילים הלוחמים בגזרות הצפון והדרום.


אירוע ההתרמה יתקיים בחמ"ל רחובות – ברח' היצירה 17

היום חמישי (7.12) בין השעות 14:00-21:00

וביום שישי (8.12) בין השעות 10:00-14:00

הכניסה חופשית!


שימו לב- במקום יש מרחב מוגן ובצמוד אליו מרחב מוגן נוסף, בזמן אזעקה יש לנהוג ע"פ הנחיות פיקוד העורף

לפרטים נוספים ושאלות ניתן לפנות לרעות בטל' > 052-4254448

התפרסמו 1 תגובות לכתבה.
 • אורח
  אבי בר תפסיק למחוק תגובות כאן באתר.
  הגב 07.12.23 12:23
 • אורח

"ריצת הלפיד" למען החטופים תעבור מחר שישי 8/12 בגדרה וברחובות ותסתיים בכיכר החטופים בתל אביב

מערכת האתר | | תגובות: 0


במסגרת פעילות מטה החטופים הארצי, תתקיים ביום שישי הקרוב (08/12/2023) "ריצת הלפיד" בכל רחבי הארץ. המטרה היא להשאיר את הדאגה לחטופים והחטופות בתודעה הציבורית ולהראות למשפחות שהן לא לבד בכאבן.

מאמני ריצה מכל רחבי הארץ יובילו את הריצה ויגיעו עם הקבוצות שלהם למקטעים שונים לכל אורך הדרך. הריצה תכלול רצים מנהריה ועד אילת, אשר יוזנקו במספר מסלולים ויסתיימו כולם בכיכר החטופים בשעה 14:00 להדלקת נר שני של חנוכה.

ברחובות, הרצים יגיעו מגדרה בשעה 08:30 לנקודת העברת הלפיד ב"גן ליאור" (סוף דרך ירושלים ליד בי"ס מדעים). הקהל מוזמן להגיע או לעמוד לאורך הכביש העוקף המזרחי, בחולצות אדומות ודגלי ישראל.

הריצה תתחיל ב-06:00 ותסתיים בהדלקת נר חנוכה בכיכר החטופים בשעה 14:00. הרעיון הכללי הוא לעבור בכמה שיותר מקומות שבהם יש משפחות של חטופים ולסיים את הריצה בכיכר החטופים.

כמו כן, יש סיכוי שנשיא המדינה יזניק את הזינוק מירושלים, ואת הזינוקים באילת ובנהריה יזניקו משפחות חטופים.
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

בני משפחתה של רותם קוץ ז"ל שנרצחה יחד עם הוריה ואחיה בטבח סגרו מעגל כשהגיעו להתנדב בבית החולים קפלן בו נולדה רותם ואף נפגשו עם המיילדת שלה

לציון יום הולדת של רותם ז"ל, החליטו בני משפחתה וחברותיה להגיע להתנדב במחלקת היולדות במרכז הרפואי קפלן, בה נולדה רותם לפני 19 שנה. רותם ז"ל, הצטיינה באפייה, ולכן החליטו לציין את האירוע בחלוקת קאפקייקס מקושטים ליולדות הטריות, ולסמן את מעגל החיים. סבתה של רותם, פולת, סיפרה בעצב: "אנחנו יושבים בשולחן וחמישה אנשים חסרים. מתגעגעים אליהם מאוד".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
משפחת לוי מגן יבנה (הוריה ואחיה של ליבנת קוץ ז"ל)


משפחתה של רותם קוץ ז"ל שנרצחה ב-7 באוקטובר הגיעה להתנדב במרכז הרפואי קפלן בו נולדה, לרגל ציון יום ההולדת של רותם ז"ל, ונפגשה בהפתעה עם המיילדת שלה.

בשבוע שעבר, רותם קוץ ז"ל היתה אמורה לחגוג את יום הולדתה ה-19. רותם נרצחה בביתה בכפר עזה ב-7 באוקטובר, יחד עם הוריה, ליבנת ואביב, ושני אחיה יונתן ויפתח. גם ליבנת ז"ל, אימה של רותם, היתה אמורה לחגוג לפני כחודש יום הולדת 50, ובעודה בחיים ביקשה שבמקום לקנות לה מתנות ליום ההולדת, יצאו חבריה ומשפחתה להתנדב ברחבי הארץ. מאז מותה, מגשימה המשפחה את צוואה זו, יחד עם מאות אנשים שיצאו להתנדב לזכרה.

רותם קוץ ז"ל

לציון יום הולדת של רותם ז"ל, החליטו בני משפחתה וחברותיה להגיע להתנדב במחלקת היולדות במרכז הרפואי קפלן, בה נולדה רותם לפני 19 שנה. רותם ז"ל, הצטיינה באפייה, ולכן החליטו לציין את האירוע בחלוקת קאפקייקס מקושטים ליולדות הטריות, ולסמן את מעגל החיים. סבתה של רותם, פולת, סיפרה בעצב: "אנחנו יושבים בשולחן וחמישה אנשים חסרים. מתגעגעים אליהם מאוד".

בבית החולים, שהתרגשו מאוד לקראת הביקור הצפוי של משפחת קוץ, החליטו לארגן בהפתעה מפגש מרגש למשפחה - עם המיילדת בגמלאות נינה הירש, מי שיילדה את רותם בדיוק לפני 19 שנה.

נינה מספרת: "מעולם לא הזמינו אותי לכזה אירוע, וברגע שאמרו לי לא היססתי לרגע. יחד עם כל המדינה כאבתי מאוד כששמעתי על הטרגדיה הזו".


דינה טיפלצקי, מנהלת השירות וחווית המטופל במרכז הרפואי קפלן אמרה: "ברגע שפנתה אליי עדי אחותה של ליבנת ז"ל, הרגשתי שמדובר בביקור שיכול לשמש למשפחה כסגירת מעגל ולתת נחמה קטנה בתקופה כל כך קשה. במאמץ משותף של עובדי בית החולים הצלחנו לאתר את המיילדת של רותם ז"ל, שיצאה לגמלאות, והיא נאותה להשתתף במפגש. לאורך המפגש לא נותרה עין יבשה, היה ערב מאוד עוצמתי ומיוחד, הלב של כולנו נשבר ונבנה מחדש, חזק יותר, נחוש יותר ובעיקר מלא באהבה והערכה למשפחה, שבחרה בחיים למרות הכל ואף על פי כן".


סבתה של רותם ז"ל, פולת, והמיילדת נינה


הן הצוותים הרפואיים והן היולדות במחלקה והמבקרים שפגשו את הקבוצה התרגשו עד דמעות מההנצחה, התחבקו וביקשו לדעת עוד על משפחת קוץ ז"ל, שאותה הכירו עד כה מהתקשורת. בני המשפחה הודו למנהל בית החולים ולצוות המלווה על האפשרות להנציח את רותם ואת בני המשפחה ולציין יחד את יום הולדתה.


משפחת קוץ

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

פורום רחובות

הפורום נועד לאפשר לתושבי רחובות להביע עצמם בכל תחום באופן אנונימי או גלוי. וכן להעלות אייטמים קצרצרים של המערכת.

אורח

אורח
21.11.23 10:34
נכון
אורח
16.11.23 15:03
באתר הזה מוחקים תגובות, גם מונעים מאנשים לקרוא כתבות, לכן צריך להסיר את האפליקציה, להכנס לחנות האפליקציות ולהתקין מחדש, תודה רבה לך מר אבי בר מנהל האתר, קשה לך לקבל ביקורת על רמת הכתיבה העילגת באתר, הגיע הזמן שתישתפרו, שיהיה לכם ייעוץ לשוני/הגהה.
אורח
16.11.23 22:17
להיכנס, תשתפרו. קודם תלמד בעצמך עילג.
אורח
18.11.23 19:26
מעניין מי המגיב, מטעם ??.
אורח
15.11.23 17:34
ברחוב חיש אין חניה מסודרת לתושבי הרחוב למרות המיסוי הגבוה
אורח
21.11.23 08:38
ריגשת.
אורח
27.11.23 09:44
אז מה?
אורח
07.11.23 18:44
רחובות לא תשתנה גם עוד 100 שנה
אורח
08.11.23 20:03
למרות המיסוי והארנונה הגבוהה, ותשלום כמובן עבור אגרת שמירה, על מה בעצם ??.
אורח
12.11.23 12:15
עיר מצוינת,אך חסרים בתי כנסת
אורח
12.11.23 17:11
שכחת מיקוואות.
אורח
14.11.23 10:47
נכון.אני מתגעגע לשוק ישן
אורח
31.10.23 07:07
למה שלא פשוט תבנו בית ספר כולו ממדי כולל הכיתות שלהם עשוי מקלט ממד ככה שהתלמידים לא יצטרכו לרוץ לממדים כל פעם שיש אזעקה
אורח
01.11.23 12:20
"ולמה לא מכינים מטוס מהחומר של הקופסא השחורה"
אורח
01.11.23 20:42
כבד
אורח
01.11.23 20:42
כסף, משאבים, חוסר מיזוג אוויר טוב
הצג תגובות נוספות
אורח
29.10.23 18:10
למה העירייה מעסיקה עדיין ערבים זה הזוי
אורח
29.10.23 14:08
למה רחמים מלול מאשר עבודות בנייה בתקופה הזו? לעצור עבודה גם לערבים עם תעודת זהות כחולה. לא ייתכן שיעברו ברחוב ויפחידו ילדים, נשים ועוברי אורח ליד בית ספר, גנים....
אורח
29.10.23 18:09
מסכימה איתך למה אני צריכה לפחד בעיר שלי
אורח
01.11.23 12:20
כי בית המשפט הכריח אותו...
אורח
06.11.23 08:44
שקר.
אורח
06.11.23 12:06
זה לא שקר היה תביעה קבלנים בקשר לזה
אורח
08.11.23 20:03
היתה ***
אורח
22.10.23 15:05
נודע לי מחיילי מילואים בגבול הצפון על חוסר של תכשיר נגד יתושים, הם ישמחו לקבל אל תוש/סנו דיי למרול על אזורים חשופים בידיים, תודה! כמו כן ישמחו לקבל ערכות קפה, גזיות להכנת קפה בזמו המתנה לפקודה, תודה!! אנא העבירו לאוספי התרומות לחיילנו


הקליפים של אייל גולן "עיר נמל" ו"מתי את חוזרת" נמצאים בין עשרת הקליפים הטרנדיים של שנת 2023 ביוטיוב

עיר נמל נמצא במקום השני ומתי את חוזרת במקום השישי.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
אינסטגרם אייל גולן


YouTube פרסמה הבוקר את סיכום 2023 הכולל את הסרטונים, הקליפים, היוצרים וסרטוני ה-Shorts הטרנדיים של השנה. כאמור הדירוג כולל גם את תחום המוזיקה והקליפים המצליחים של השנה בו תופס אייל גולן את המקום השני והשישי עם השירים עיר נמל ומתי את חוזרת.


דירוג הקליפים הטרנדיים של השנה

 1. אושר כהן - אהבה- Osher Cohen Music

 2. אייל גולן - עיר נמל [Music.By Tamir Zur]- (ערוץ) EyalGolanOfficial

 3. נס X סטילה - תיק קטן (Prod. By Stilla)- (ערוץ) Ness Ve Stilla

 4. דולי ופן & עדן חסון - לאהוב אותך כל יום- דולי ופן - Doli & Penn

 5. אושר כהן - תראי אהובתי- Osher Cohen Music

 6. אייל גולן - מתי את חוזרת (Prod. by Yaaqov Lamay)- (ערוץ) EyalGolanOfficial

 7. אבי אבורומי ומור - אין אותנו יותר (By Tamar Yahalomy & Yonatan Kalimi)- (ערוץ) Avi Aburomi

 8. אודיה x עופר ניסים - בלילות | OFFER NISSIM X ODEYA -BALEYLOT- אודיה - הערוץ הרשמי

 9. נועה קירל X פוראבר תל אביב - פרובוקטיבית | Noa Kirel X Forever Tel Aviv (Prod. Sagi Kariv)- ערוץ Noa Kirel

 10. אושר כהן - ככה וככה- Osher Cohen Music
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

"דירה ביום" סקירה על 11 דירות גן למכירה המתפרסמות בלוח הדירות be106 ... בכתבה סקירה על כל דירת גן... למעוניינים לפרסם דירתם במדור 052-8030056

בלוח be106 מתפרסמות מעל 160 דירות למכירה, להשכרה ונכסים מסחריים ומספר הנכסים גדל מיום ליום. למעוניינים לפרסם את דירתם בלוח הדירות הגדול של be106 המופץ בראשון לציון, רחובות, בת ים, חולון, תל אביב, גדרה, יבנה, מזכרת בתיה ועקרון מוזמנים לקבל פרטים 052-8030056

מערכת האתר | | תגובות: 0


מידי יום (פרט לשישי ושבת) נעלה סקירה יומית על דירה או קבוצת דירות בעלי מאפיין משותף כגון: אותה שכונה, דירות גן, פנטהאוזים, מחירים וכד' המתפרסמות בלוח הדירות הגדול של be106 המופץ בראשון לציון, רחובות, בת ים, חולון, תל אביב, גדרה, יבנה, מזכרת בתיה עקרון ובקרוב מאוד יתרחב לערים נוספות


להלן לינק לכל לוח הדירות של be106

https://www.be106.net/realestate/sale


דירות גן ביבנה

בשכונה הירוקה יבנה

דירת גן מהממת למכירה בשכונה הירוקה בשכונה הכי מבוקשת ביבנה

5.5 חדרים

142 מ"ר + 120 מ"ר גינה היקפית.

יחידת מתבגר משופצת עם יציאה נפרדת לגינה

ממ"ד

2 מחסנים בטאבו

2 חניות קרקעיות


המחיר המבוקש

4,180,000 ש"ח

לפרטים

055-970-7114


יבנה בשכונת נאות בן גוריון

למכירה דירת גן בשכונת נאות בן גוריון במרכז העיר יבנה.
דירת גן מהממת ומיוחדת.
4.5 חדרים!
104 מר בנוי לפי צו הארנונה
200 מטר גינה
שני חדרי שירותים/מקלחת,
ממ"ד,
מחסן,
פרגולה מאושרת,
מזגנים חדשים ותריסים חשמליים!הדירה ממוקמת בצד האחורי של הבניין, עם שער וכניסה נפרדת.
(לדירה אין כניסה מחדר המדרגות)
כניסה מיידית
780 ארנונה לחודשיים!

המחיר המבוקש
2,780,000 ש"ח

לפרטים
055-970-7114

בשכונת נאות בגין

למכירה דירת גן מהממת בנאות בגין ביבנה

102 מ"ר, 4 חדרים

גינה 35 מ"ר

במצב מדהים עם חצר גדולה ופרגולה.

ממ"ד

חניה

מחסן

בניין בן 4 קומות

קומת כניסה מרווחת ונקיה ארונות בחדרי השינה במצב מצוין

ארונות בכול חדר במצב מדהים

דירה ריקה , כניסה מיידית


מחיר מבוקש

2,490,000 ש"ח

לפרטים

055-970-7114


דירות גן בראשון לציון

בשכונת כצנלסון במערב הישן והמבוקש של ראשון לציון
דירת גן בית קרקע יפהפה מושקע בבניין דו קומתי.
בנוי 120 מ"ר
שטח מגרש 460 מ"ר
הבית מחולק ל-2 יח' מושכרות 2 חד, 3 חד. ניתן להחזיר מצב ולבטל הפיצול ולהפכו ל 5 חד' גדולים
הבית פינתי שלושה כיווני אויר, חצר גדולה ורחבה.

הבית משופץ מהיסוד:
חשמל, אינסטלציה, אלומיניום, מזגן חדש בכל חדר, דוד שמש, חימום מים בגז. קיים מחסן כ-10 מטר בחצר.

קיימת אופציה של תוספת אחוזי בנייה ל:
תוספת ממד, חפירת מרתף, בריכת שחייה וחנייה מקורה

מחיר מבוקש
3,800,000 ש"ח

לפרטים
03-382-0615


דירת גן חדשה מקבלן

דירת גן חדשה מקבלן בשכונת רמב"ם בראשון לציון

דירת גן

98.2 מ"ר

גינה 18.5 מ"ר

4 חד'


מפרט טכני עשיר הכולל:

ריצוף משטחי במשטחי גרניט פורצלן בגודל 60X60 ס"מ או 80X80 ס"מ

דלת כניסה רב בריח

דלת חדרים פנדור/חמדיה


מטבח

מטבחים מבית "נובו מטבחים" או שווה ערך

ארונות – התקנה של עד 10 מ' ארונות עץ סנדוויץ לכל דירה בחלוקה

לארונות עליונים ותחתונים ע"י חברה מוכרת בתחום,

שיש אבן קיסר

כיור וברז נשלף מהחברות המובילות
כלים סניטריים

חדר אמבטיה כללי – אמבטיה אקרילית בציפוי חומר מונע החלקה או מקלחון.

כיור מסוג חרסה המשולב בארון חדר האמבטיה וברז פרח של חמת

אסלה תלויה ומיכל הדחה סמוי מתוצרת חרסה

חדר אמבטיה הורים – אמבטיה אקרילית בציפוי חומר מונע החלקה או מקלחון כיור רחצה מסוג חרסה כולל ארון

מראה תואמים כולל ברז פרח מתוצרת חמת

ידית ברז מסוג חמת שו"ע + זרוע וראש מקלחת.

אסלה תלויה ומיכל הדחה סמויה חרסה

שירותי אורחים – אסלה תלויה ומיכל הדחה סמוי חרסה

כיור רחצה מסוג חרסה

ארונות בחדרי אמבטיה ושירותי הורים


ממ"ד

מרפסת + נ התקנת נק' גז לגריל ביתי + התקנת נק' מים אחת.


שימו לב!

המפרט המלא והמחייב במעמד חתימת חוזה

בחלק מהמפרט ניתן לקבל זיכוי שווה ערך

ט.ל.ח


המחיר המבוקש

2,541,875 ש"ח

לפרטים

03-720-8875


דירת גן בשכונת מרום ראשון

למכירה דירת גן במרום ראשון

6 חדרים

בנין בן 12 שנים

165 מטר פלוס 130 מטר חצר

בניין עבר חיפוי חיצוני בשנה האחרונה

2 חניות מקורה.

ממ"ד

מחסן

חצר פונה לצפון

קרמיקה דמוי דק מהשנה האחרונה

דוד שמש + חשמל

חדרים כיוונים צפון ומערב


מחיר מבוקש

5,470,000 ש"ח

פרטים

03-376-9067


דירת גן חדשה מקבלן בשכונת רמב"ם

בשכונת רמב"ם בראשון לציון פרויקט תמ"א 38 מוצעות למכירה 11 דירות חדשות

דירת גן 4 חד'

97 מ"ר

עיקרי המפרט הטכני לדירות החדשות בפרויקט :

1. חיפוי וריצוף הדירה החדשה

גרניט פורצלן בגודל 60X60 ס"מ או 80X80 ס"מ

2. חיפוי וריצוף חדרי אמבטיה

קרמיקה ובגרניט פורצלן בגודל 30X30 או 45X45 ס"מ חיפוי הקירות חדרי אמבטיה והשירותים יהיה בגרניט פורצלן

3. חלונות ותריסים – חלונות החדרים בגוון לבן ותריס גלילה חשמלי

4. דלתות הדירה

דלת כניסה ראשית –דלת רב בריח עם עינית

דלתות הפנים בחדרים – בחדרי השינה דלתות פנדור / חמדיה


5. מפרט המטבח

מטבחים מבית "נובו מטבחים" או שווה ערך

משטח עבודה – התקנת שיש אבן קיסר בעובי 2-4 מ"מ

6. דוד שמש בנפח 150 ליטר.


7. הכנה למערכת מיזוג אוויר מרכזית


8. כלים סניטריים

חדר אמבטיה כללי – אמבטיה אקרילית וזרוע ראש מקלחת.

כיור מסוג חרסה המשולב בארון חדר האמבטיה וברז פרח של חמת ברז אסלה תלויה ומיכל הדחה סמוי מתוצרת חרסה


חדר אמבטיה הורים – אמבטיה אקרילית או מקלחון

כיור רחצה מסוג חרסה כולל ארון ומראה תואמים כולל ברז פרח מתוצרת חמת

ידית ברז מסוג חמת + זרוע וראש מקלחת.

אסלה תלויה ומיכל הדחה סמויה חרסה.


שירותי אורחים – אסלה תלויה ומיכל הדחה סמוי חרסה.

כיור רחצה מסוג חרסה

ברז מים פרח חמים/קרים מתוצרת חמתארונות בחדרי אמבטיה ושירותי הורים – בחדר האמבטיה הראשי וחדר רחצה של יחידת ההורים יסופק ארון מעץ סנדוויץ' בציפוי פורמייקה.

כל מערכות האינסטלציה, הצנת וחיבורי הצנרת יהיו מתוצרת SP בלחיצה


9. ממ"ד


10. בגינה נק' אור אחת ומפסק מים מוגן חשמל, התקנת נק' גז לגריל ביתי, התקנת נק' מים אחת.


ט.ל.ח

בחלק מהמפרט ניתן לקבל שווה ערך או זיכוי, הפירוט המלא והמחייב בהסכם המכירה


מחיר מבוקש

2,766,000 ש"ח

לפרטים

03-720-8875

דירות גן ברחובות

בשכונת גבעתי רחובות

ברחובות למכירה דירת גן עורפית מרווחת 5 חדרים ממוזגים

שטח 285 מ"ר

2 מרפסות מקורות בבניין שמור ומטופח.

גינה ענקית במיוחד של כ-160 מ"ר, הטובלת בירק ומוקפת בגדר חיה גבוהה וצמחיה מטפסת, ומעניקה תחושה פסטורלית של בועה ירוקה המנותקת לחלוטין מהסביבה.חניה

מחסן

גינה/מרפסת שמש

ממ"ד

בבניין 5 קומות


מחיר

3,985,000 ש"ח

לפרטים

08-376-1095

דירת גן בשכונת אושיות

למכירה דירת גן 3.5 חדרים בשכונת אושיות רחובות.

62 מ"ר בפועל, בארנונה רשום 54 מ"ר.

גינה 40 מ"ר ( לא בטאבו)

רחוב שקט ללא מוצא

4 דיירים בבניין.


מתאימה מאוד למשקיעים

כניסה מיידית


מחיר מציאה

1,480.000 ש"ח

לפרטים

08-376-1137

דירות גן בחולון

שכונת רסקו א

למכירה דירת גן בשכונת רסקו א המבוקשת בחולון
דירת גן משודרגת בבניין בוטיק וחדש
3 חדרים
בניו 67 מ"ר + 56 מ"ר גינה
באזור מבוקש ושקט(6-דיירים)
כניסה נפרדת ויחידה בקומה
דירה עורפית
ממ"ד
חניה

מחיר
2,780,000 ש"ח
פרטים
055-970-7114
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

המיגוניות ברחבי המרכז הרפואי קפלן התקשטו באיורים של אמנים מתנדבים במסגרת פרויקט "צובעים את הדרום"

יוליה גורני, אמנית ומורה לאומנות ומתנדבת בפרויקט אמרה: "שמחנו להגיע ולהירתם ליוזמה החשובה והמרגשת, בעזרתה של שלי פרי, האמנית הראשית בפרויקט 'צובעים את הדרום', שציוותה אותנו לקפלן. זה עוזר לנו, האמנים, לבטא את האומנות שלנו וגם לשמח אנשים ועובדים. היינו צוות גדול- כל אחד מגיע עם הצבעים והכלים שלו, ממקום אחר בארץ ומרקע אחר- וכל אחד מבטא את הסיפור הייחודי שלו דרך הציור".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 3
בית חולים קפלן


בשבועות האחרונים התקשטו המיגוניות ברחבי המרכז הרפואי קפלן באיורים מרהיבים של אמנים מתנדבים במסגרת פרויקט "צובעים את הדרום".

ביוזמת משה גרליץ, מנהל המערך האדמיניסטרטיבי ואילנה קרמניצקי, עוזרת מנהל המערך האדמיניסטרטיבי, הגיעו לקפלן שורת מתנדבים ועל פני שלושה שבועות צבעו, איירו, קישטו וייפו את המיגוניות הפזורות.

משה גרליץ: "קודם כל, חשוב לומר תודה למתנדבים על הזמן, הסבלנות והעבודה המרשימה שנעשתה כאן! כל איור מדהים ביופיו ומבטא את כשרונו של האמן שיצר אותו. מאז פרוץ הלחימה הבאנו לקפלן חמש מיגוניות חדשות אשר פזורות ברחבי המרכז הרפואי במטרה לתת מענה הן למבקרים והן לצוות העובדים, ולשמור על ביטחון כולנו בתקופה הזו ובעתיד לבוא".

יוליה גורני, אמנית ומורה לאומנות ומתנדבת בפרויקט אמרה: "שמחנו להגיע ולהירתם ליוזמה החשובה והמרגשת, בעזרתה של שלי פרי, האמנית הראשית בפרויקט 'צובעים את הדרום', שציוותה אותנו לקפלן. זה עוזר לנו, האמנים, לבטא את האומנות שלנו וגם לשמח אנשים ועובדים. היינו צוות גדול- כל אחד מגיע עם הצבעים והכלים שלו, ממקום אחר בארץ ומרקע אחר- וכל אחד מבטא את הסיפור הייחודי שלו דרך הציור".

התפרסמו 3 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מקסים! נשמח! כל הכבוד
  הגב 06.12.23 18:27
 • אורח
  מקסים!
  הגב 06.12.23 18:42
 • אורח
  אהבתי את הציורים נותנים נועם למיגוניתתת
  הגב 06.12.23 19:35
 • אורח

מחר (חמישי,7.12) תהיה חניה חינם בכחול לבן ברחובות

לתשומת לב התושבים, לא תתאפשר חניה במקומות האסורים לחניה בעיר.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


מחר, חמישי,7.12, ערב חג החנוכה: חניה חינם בכחול לבן

בהתאם להחלטת מועצת העיר מ2019, בחגים ומועדים ספציפיים תהיה בעיר החניה המוסדרת- בחינם.

אחד מהתאריכים הוא ערב חג החנוכה, שיחול מחר יום חמישי 7.12.

זאת משום שבעירייה מבקשים לעודד את התושבים לערוך את קניותיהם ואת ההכנות לחגים בעיר, ולעשות זאת ללא דאגות חניה. כמו כן מבקשים לחזק את העסקים המקומיים ברחבי העיר.

אגף התנועה, שילוט, פיקוח ושיטור עירוני ייערך בהתאם שלא לגבות את אגרת החניה מחר.

לתשומת לב התושבים, לא תתאפשר חניה במקומות האסורים לחניה בעיר.
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  בזמן מלחמה לא צריך לעשןת דוחות לרכבים שלא מפרעים לתנועה אדוני ראש העיר !!!
  הגב 07.12.23 15:49
 • אורח
  הגיע הזמן שלתושבי רחובות חניה חינם
  הגב 07.12.23 15:50
 • אורח

במוצ"ש 16.12 שי לי עטרי שנצלה מהטבח בשבת השחורה מגיעה למתנ"ס שוויץ המדע ברחובות

במהלך האירוע תתקיים הקרנת הסרט של בעלה שנרצח "הילד"

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


רשת חוויות מזמינה את התושבים להקרנת סרט ומפגש עם שי לי עטרי שיתקיים בחוויות שוויץ המדע.

ביום שבת 16.12 תתקיים במתנ"ס הקרנת הסרט "הילד" - סרטו עטור הפרסים של יהב וינר ז"ל, שנרצח בכפר עזה, כשחילץ את אישתו ובתו בת החודש מחלון הממ"ד, בזמן שהוא חוסם את המחבלים בגופו. בסוף ההקרנה יקיים מפגש עם אלמנתו, הזמרת שי-לי עטרי, שהצליחה להינצל יחד עם בתם, בת החודש, התינוקת שייה.

מתי? מוצאי שבת , 16.12.23 בשעה 20.00 בחוויות שוויץ המדע.

40 ש"ח לכרטיס.

להרשמה >>https://www.havayot.org.il/branch/5/events/3992/
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

הבחירות לעיריות ב 30/1/24? מתחיל לחץ בכנסת לבטל את החלטת שר הפנים ולדחות את הבחירות עד לאחר המלחמה

מערכת האתר | | תגובות: 6


שר הפנים פרסם שלשום את החלטתו לקיים את הבחירות ב - 30/1/2024 ואילו לגבי 14 ישובי העוטף והצפון אשר תושביהם פונו, ההחלטה לגבי מועד הבחירות אצלם תתקבל בעוד כחצי שנה.

החלטתו של שר הפנים טעונה אישור וועדת הפנים של הכנסת האמורה להתכנס בשבוע הבא.

בימים רגילים, לקואליציה יש רוב בוועדת הפנים כך שהחלטת השר הייתה מתקבלת ברוב ברור ואולי עם שינויים זעירים פה ושם.

אך ההחלטה של שר הפנים הפתיעה את המערכת הפוליטית המקומית והארצית ומתחילה לצוץ התנגדות בקרב חברי כנסת מהקואליציה להחלטת השר ומי שמובילה את ההתנגדות היא מפלגת הציונות הדתית בראשות שר האוצר בצלאל סמוטריץ' אשר פנה לשר הפנים משה ארבל בבקשת דחייה של מועד הבחירות עד לאחר המלחמה ונתן כדוגמא את המצב במפלגת הציונות הדתית ברשימות המקומיות ברחבי הארץ :

"מתוך 66 רשויות בהם מועמדי מפלגת הציונות הדתית מתמודדים, 62% מבעלי התפקידים מגויסים ו-24% מראשי הרשימות מגויסים".

לאור ההתנגדות המתחילה לצוץ לא מן הנמנע שבכל זאת הבחירות יידחו וההחלטה כאמור תתקבל בשבוע הבא

התפרסמו 6 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הרבה יותר הגיוני לנהל מערכת בחירות לאחר המלחמה. כרגע זקוקים לאחדות.
  הגב 06.12.23 13:23
 • אורח
  מבחינת הממשלה המלחמה לא תיגמר. גם עוד חצי שנה יגידו שיש מלחמה כי יש חיילים בעזה ויש שניים שלושה חטופים
  06.12.23 13:27
 • אורח
  אכן צודק
  06.12.23 14:00
 • אורח
  לא! שלא ידחו! זה תאריך מושלם בשבילי
  הגב 06.12.23 13:52
 • אורח
  יאללה, שנבחר וניפטר מזה
  הגב 06.12.23 13:53
 • אורח
  עכשיו צריך אחדות הבחירות שוב יגרום לפלוג העם חשוב עכשיו להיות עסוקים בחטופים ובתום המלחמה נעסוק בבחירות. ונעשה את הבחירות הנכונות.
  הגב 06.12.23 16:29
 • אורח

מחזמר בימת הנוער, "הקוסם", מפגש עם הגיימר עידן תלם, סדנאות, קונצרט חנוכה, הרצאה של דורון נשר ועוד יתקיימו במהלך חג החנוכה במרכזי החברה העירונית רחובות

תוכנית האירועים מצ"ב בכתבה

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


ממחזמר ועד גיימינג, מסיורים ועד סדנאות אמנות, הרצאות ומוזיקה: החברה העירונית מזמינה אתכם לציין את חג החנוכה במגוון פעילויות לכל המשפחה!

החברה העירונית רחובות מזמינה אתכם, תושבות ותושבי העיר רחובות, להאיר את העיר ולהתאוורר בשלל פעילויות תרבות הנותנות מענה לצרכי האוכלוסייה על כל גווניה, במיוחד בימים אלה, כך שכולם יכולים ליהנות מפעילות הפגתית תרבותית ואיכותית לרגל החג.

לילדות וילדי העיר צפויה הפקה גדולה ומושקעת – מחזמר חנוכה של בימת הנוער רחובות, והשנה - "הקוסם" מאת אורי פסטר וירון כפכפי, שיעלה על בימת היכל התרבות בעיר בין התאריכים 9-15.12 ויוצג ב-23 הצגות במשך כל החג, בהשתתפות מאות חניכות וחניכי בימת הנוער, בתפאורה קסומה, בתלבושות מרהיבות, באיפור מושקע ובמוסיקה מקורית - כמו בכל מופע מן השורה הראשונה. בעוד שהפקות חנוכה רבות בוטלו, החלטנו לקיים את המחזמר השנה כדי להעניק לילדים ולכל המשפחה חוויה הפגתית, תרבותית ואיכותית, במחיר מיוחד ומסובסד בסך 20 ₪ בלבד לכולם. לרכישת כרטיסים> https://did.li/Sg7w5


בבית מיכל, יוכלו ליהנות הילדות והילדים בכיתות ב'-ה' מסיור תיאטרלי בלשי "תעלומה בספרייה", המשלב תיאטרון בובות, מוסיקה והרבה ספרים אהובים. הסיורים יתקיימו ביום רביעי, 13.12, בשעות 15:00 ו- 16:30. אורך הסיור כשעה. מספר המקומות מוגבל. לפרטים נוספים ורכישה > https://did.li/4IJCN


לבנות ובני הנוער מצפים שלל פעילויות ואירועים בהובלת מחלקת הילדים והנוער בסניף העירונוער. בנות ובני הנוער יוכלו ליהנות מערבי גיימינג עם הגיימרים עידן תלם ("אינדה גיים") ודניס, טורניר פיפ"א, טורניר פינגפונג, טקסי הדלקת נרות, חלוקת סופגניות ופעילויות בתנועות וארגוני הנוער. הכניסה לאירועים מיועדת לנוער מגיל 10 עד 18, הכניסה חופשית אך מותנית ברישום מראש כי מספר המקומות מוגבל. הפעילויות תתקיימנה בהתאם להנחיות פיקוד העורף. לפרטים נוספים והרשמה > https://did.li/eT1Nf

הגיימר עידן תלם צילום: מאי סביר


מוזיאון בית האסמים למיניאטורות מציע סדנאות יצירה חווייתיות לילדים ולמבוגרים. ביום שני, 11.12, בין השעות 12:00-10:30 תתקיים סדנה משפחתית ליצירת גוף תאורה, המיועדת להורים וילדים מגיל 5. בסדנה ניצור ונקשט גוף תאורה ברוח החג. משך הפעילות כשעה וחצי והיא כוללת סיור מודרך במוזיאון. עלות להורה + ילד 50 ₪ בלבד. לפרטים נוספים והרשמה > did.li/gXJCN
בנוסף, למבוגרים אוהבי האמנות תתקיים ביום שלישי, 12.12, בין השעות 12:00-9:30, סדנה להכנת סביבון בדוגמת מנדלה, בעלות של 80 ₪ בלבד. לפרטים נוספים והרשמה > did.li/ZLhZH


גם למבוגרים שבנינו מצפים אירועי תרבות בתחומים שונים. בקתדרה העממית רחובות תתקיים הרצאה של השחקן, הסופר, איש הרדיו והטלוויזיה, דורון נשר בנושא "ואז הוא התחיל לדבר". נשר, שאיבד באירוע מוחי את הכלי שכל כך מאפיין אותו – הדיבור, משתף אותנו בנס הפרטי שלו ולוקח אותנו למסע מהשקט המוחלט שנגזר עליו אל המילים הראשונות שאותן הצליח לבטא, במונולוג קורע לב, מצחיק וגם קצת עצוב. ביום רביעי, 6.12, בשעה 19:00, באולם בית יד לבנים, ברח' הבנים 10. הכניסה בעלות 40 ₪ ברכישה מוקדמת. לפרטים נוספים ורכישה > https://did.li/bJJCN

צילום: יוגב כרמל


אוהבי התרבות והאקטואליה מוזמנים לאירוע "שבתרבות", שיתקיים ביום שבת, 9.12 בשעה 11:00 בבית יד לבנים, והפעם יתארחו אריק ברבינג, לשעבר ראש אגף הסייבר וראש מרחב ירושלים ואיו"ש בשב"כ, עוה"ד מוטי בר-לב, אל"מ (מיל'), יו"ר המכון למנהיגות העתיד בישראל,

ונֹעם סמל, לשעבר מנכ"ל תיאטרון הקמארי והבימה. בהנחיית ליאת רגב (כאן 11). הכניסה חופשית. לפרטים נוספים > did.li/Fj7w5

לחובבי המוסיקה מצפה קונצרט חנוכה לכל המשפחה במסגרת סדרות פילהרמוניה רחובות של המחלקה למוסיקה, בביצוע מקהלה, סולנים ואנסמבלים שונים של הקונסרבטוריון העירוני, ובמסגרתו נדליק יחד נר חמישי של חנוכה, ביום שני, 11.12, בשעה 18:00 בקונסרבטוריון העירוני, ברח' סירני 52. הכניסה לקונצרט הינה ללא עלות. לפרטים נוספים > https://did.li/cOhZH


כלל הפעילויות מתקיימות בהתאם להנחיות פיקוד העורף.

אייל פרנקל, מנכ"ל החברה העירונית:

״גם בעת הזאת, החברה העירונית גאה להציע לכלל תושבות ותושבי העיר, בכל קשת הגילאים, מגוון אירועים ופעילויות תרבות איכותיות שיתקיימו במרכזי החברה השונים לרגל חג החנוכה. בהתאם לרוח החג, אני מזמין את כולם להגיע לפעילויות ולהפיץ איתנו את אור החג וליהנות מפעילויות הפגתיות תרבותיות ואיכותית במיוחד".

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

תלמידי ישיבת אמית עמיחי ברחובות התגייסו למען החקלאים ויצאו למסיק זיתים במושב בקוע

"בגלל המלחמה היו חסרים עובדים וכבר בשבוע הבא הזיתים היו נרקבים. היה חשוב שנבוא דווקא עכשיו", משתף התלמיד אביעד שיין. "הייתה התנדבות מהנה, עבודה לא יותר מדי קשה, והעצים סיפקו לנו צל ככה שלא היה יותר מדיי חם. הרגשתי שאני מועיל ושכל זית יתרום את חלקו לייצור השמן".

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


התלמידים מרחובות מצילים את היבול החקלאי

מלחמת חרבות ברזל שנמשכת כבר למעלה מחודשיים, הותירה חקלאים רבים ללא כח אדם. תלמידי ישיבת אמית עמיחי ברחובות החליטו להתגייס למערכה.

השבוע, יצאו תלמידי שכבה י"ב למסוק זיתים במושב בקוע וסייעו לחקלאי להציל את היבול.

"בגלל המלחמה היו חסרים עובדים וכבר בשבוע הבא הזיתים היו נרקבים. היה חשוב שנבוא דווקא עכשיו", משתף התלמיד אביעד שיין. "הייתה התנדבות מהנה, עבודה לא יותר מדי קשה, והעצים סיפקו לנו צל ככה שלא היה יותר מדיי חם. הרגשתי שאני מועיל ושכל זית יתרום את חלקו לייצור השמן".

הרב שמעון שושן, ראש ישיבת אמית עמיחי: "מאז פרוץ המלחמה, תלמידי הישיבה מתנדבים בשלל מיזמים מרגשים. שמחנו להצטרף גם למאמץ הלאומי, ולעזור לחקלאים. מרגש מאד היה לראות את התלמידים במסיק הזיתים".
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מקסימים, החיילים בחזית, הנוער המתנדב והעם כולו מוכיחים שעוד מוקדם להספיד אותנו. עם ישראל חי!
  הגב 06.12.23 11:03
 • אורח
  איזה נוער נהדר .
  הגב 06.12.23 16:16
 • אורח

החל ממחר (חמישי 7.12) ולאורך חנוכה יתקיימו טקסי הדלקת נרות וחלוקת סופגניות בבילו סנטר

הטקסים יתקיימו במתחם מרפסת הפקטורי

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


הדלקת נרות חנוכה בעופר בילו סנטר!

החל ממחר ולאורך חג החנוכה יתקיימו טקסי הדלקת נרות בבילו סנטר בשיתוף בית חב"ד עם חלוקת סופגניות ועוד המון הפתעות שוות,
הדלקת הנרות תתקיים מ7-14.12 בשעה 17:30 במתחם, במרפסת פקטורי
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

נתונים על לוח הדירות הגדול של be106! מופץ בערים ראשון לציון, רחובות, תל אביב, בת ים, חולון, יבנה, גדרה, מזכרת בתיה ובקרוב ביישובים נוספים. בלוח כיום מעל 160 נכסים, מופצים למעל 53,000 מנויי וואטסאפ ומעל 103,000 עוקבים בפייסבוק... לפרסום דירה 052-8030056

מערכת האתר | | תגובות: 0
נתונים על לוח הדירות הגדול של be106!

הלוח

הלוח ממוקם בעמוד 3 באתר be106

להלן לינק לצפייה בלוח הדירות והנכסים המסחריים

https://www.be106.net/realestate/sale

מופץ בערים

ראשון לציון, רחובות, תל אביב, בת ים, חולון, יבנה, גדרה, מזכרת בתיה ובקרוב ביישובים נוספים.


מספר הנכסים

בלוח כיום מעל 160 נכסים דירות למכירה יד שנייה ומקבלן, דירות להשכרה ועסקים מסחריים ובימים הקרובים נחצה את 200 הנכסים בלוח

תפוצה

הדירות מופצות למעל 53,000 מנויי וואטסאפ ומעל 103,000 עוקבים בפייסבוק

דירות מובחרות זוכות לכתבות ושיווק במקומות נוספים מעבר לאתר be106


הצטרפות לקבוצות וואטסאפ של מחפשי דירות

בערים ראשון לציון ורחובות הוקמו קבוצות וואטסאפ של מחפשי דירות המקבלות באופן ישיר לוואטסאפ כל דירה חדשה העולה בלוח


להלן לינק הצטרפות לקבוצת מחפשי דירות בראשון לציון

https://www.be106.net/whatsapp/realestate/231


להלן לינק הצטרפות למחפשי דירות ברחובות

https://www.be106.net/whatsapp/realestate/233


למעוניינים לקבל פרטים על פרסום דירה/נכס בלוח be106

052-8030056
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

גילי (גיל עד) כהן מומחה לאסטרטגיה ושיווק, יועץ פוליטי, מרצה וסופר השיק את ספרו החדש -רומן המסע "חורים שחורים"

בכתבה תוכלו לקבל הצצה לקטע מפרק בספר

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0
תמונתו דף הפייסבוק של גילי (גיל עד) כהן


גילי (גיל עד) כהן תושב רחובות מומחה לאסטרטגיה ושיווק, יועץ פוליטי, מרצה וסופר משיק בימים אלו את ספרו החדש -רומן המסע "חורים שחורים".

חורים שחורים הוא רומן מסע של היחיד אל הגאולה. בשפה ישירה, עכשווית וקצבית, פורט גילי (גיל עד) כהן את העלילה המפתיעה והמרגשת לתמונות קצרות ומשמעותיות המובילות את הקורא, יחד עם הגיבור, אל ההבנה, אל האהבה, אל הצורך לקבל את עצמך ואת האחרים.

עלילת הספר:


"ארז מעוז הוא לא אדם שהעבר מעסיק אותו. כשלא טוב לו, הוא זז הלאה, מהדת, מזיכרונות הילדות, מהמבצעים הטראומתיים בצבא. הוא חי את הרגע ובתור הבעלים של אחד הברים הנחשבים בתל אביב, הוא גם יודע איך לעשות זאת. אז מה אם יש לו לפעמים חורים שחורים ששואבים אותו אל מצולות הכאב? הוא לא ייתן להם לבלבל אותו. אבל לחיים בכל זאת יש תכניות משלהם. ולפתע כל המודחק צף מעלה ודורש מארז להתעמת אתו, לברר אותו, לעשות אתו שלום.

ניתן להשיג ברשתות סטימצקי, צומת ספרים ובחנויות הספרים המובילות.


הצצה לקטע מהספר

"....נזכרתי שאחרי מסע בטירונות יחידה, כשכפות הרגליים שלנו היו מדממות מרוב יבלות והכתפיים היו גמורות, שנקין ואני היינו שוכבים ומדמיינים שאנחנו במקום אחר.
פנטזנו על אקפולקו, על מיאמי, ואפילו היינו מוכנים להסתפק בחושה בסיני. העיקר לא להיות פה במתקן אדם בתחילת השירות הצבאי – כשאתה לא רואה את הסוף שלו; כמו כאבים ברגליים ולחץ בריאות במאה המטרים הראשונים במסע של שישים קילומטר שאתה לא רואה את עצמך מסיים אותו.
מסע זה קשה, אבל זה לא רע. מי שהיה רע היה אלון הסמל שלנו. הוא היה רע, מרושע, סדיסט. בכל לילה אחרי מסדר "שימון – שמירה" היינו באוטומט הולכים למתחם של הקאדרים. ידענו שגם אם היינו פיקס כל היום ועמדנו בזמנים, המפקד הסמל לא יוכל ללכת לישון בלי להתעלל בנו קצת, לשחרר אגרסיות, להוכיח לעצמו שהוא גבר. חצי לילה הוא היה מריץ אותנו, מזחיל אותנו, מנסה לשבור אותנו. אבל למרות דמעות התסכול שעלו לי מדי פעם, לא התכוונתי לוותר לו.
נכשלתי כל כך הרבה פעמים בחיים, אבל הפעם אני לא נופל גם אם זה אומר שאני מת בסוף הקאדר הזה. לא עוצר, לא נשבר.
אם היית עושה פזצט"א והראש שלך היה קצת גבוה מדי, המפקד הסמל היה עובר לידך ודופק לך את הקת של הנשק שלו בקסדה, או דופק לך בעיטה שמזעזעת לך את הקפלס"ט.
בשבוע שדאות הוא דפק לי בעיטה והראש שלי נדפק על בולדר משונן. נפתחה לי הלחי וירד לי דם כמו משוגע.
המפקד הסמל לא התרגש ואמר ששריטה בלחי זה פחות גרוע מכדור בראש. הייתי בטוח שתישאר לי שריטה עצבנית לכל החיים ואיראה כמו "סקאר פייס", אבל מכל הצלקות שלי זו היחידה שנעלמה.
אם המפקד הסמל היה מוצא בטעות איזה כדור תועה שהשארנו במטווח, הוא היה מרביץ בנו מסע אלונקות כל הדרך בחזרה מהמטווחים. הוא היה אומר שהערבים מהכפר בידיה הסמוך למתקן מתגנבים בלילה, אוספים את התחמושת שאנחנו משאירים ומוכרים אותה למחבלים, ושכל כדור כזה יכול להיות הכדור שיהרוג את אחד החברים שלו בעזה.
פעם אחת היינו שפוכים ועשינו סריקה בנוהל זריקה, והמפקד הסמל מצא איזה שלושה כדורים שהשארנו מאחור. הוא פתח לנו אלונקה, שם עליה את שנקין כדי שיהיה לנו קשה לסחוב, ובזמן שצעדנו לבסיס הוא אמר לגלבנד שיגיד קדיש על שנקין שנהרג מירי של אחד הכדורים שהשארנו במטווח.
גלבנד קצת חשש להגיד קדיש על מישהו חי, והמפקד הסמל צרח עליו עד שהוא התחיל לצעוק כאילו שנקין באמת מת.
כשהגענו לבסיס הוא אמר לאמויאל ולגרינוולד שהם ההורים של שנקין, ולבמבה אמר שהוא צריך ללכת להודיע להם שהבן שלהם מת כי החברים האפסים שלו השאירו כדורים בשטח. הוא הזהיר אותם שהם חייבים להיכנס לדמות ולחשוב שהם באמת ההורים של שנקין, ולהגיב כמו שהם היו מגיבים בשביל להעצים את הדרמה.
בהתחלה זה היה מצחיק למרות שפחדנו לצחוק. אחר כך זה היה קריפי בטירוף. אולי זה הביא לשנקין את השיגעון ואת המחשבות על המוות. אני כבר לא יודע.
המפקד הסמל היה אומר שמה שלא הורג אותך מחשל אותך, ושהתפקיד שלו זה לצמצם את הסיכוי שהשם שלנו יהיה חקוק על מצבה. הוא לא יכול להבטיח כלום, אבל הוא רוצה להשתחרר כשהוא יודע שהוא לא חיפף, שחשב על כל דבר, שלא ויתר בזחילות, בבלאקים, בהסתערות, במטווחים, בקאדרים במשמעת, שהכין אותנו למבצעית, להתקלות, לפריצה לבית של מבוקש.
אמר שאנחנו צריכים להיות ממושמעים כמו כלבי תקיפה. כשאומרים "נתקלנו" אנחנו צריכים לעבור למצב מכונה. לא לחשוב, לא להרגיש, לחתור למגע. לנטרל, לתת כדור בראש. בקורס לוט"ר הפכנו רשמית למכונות מלחמה. ננעלים כמו טיל מונחה, כמו צ'יטה שרודפת אחרי איילה.
לא מסיטים את העיניים, דבקים במטרה, צועדים בסמטה, מנהלים מרדף בתוך קהל, יורים ביד פצועה, לא ממצמצים. כשהמדריך היה צועק "כדור בראש," לא משנה באיזה מצב צבירה אתה, באותו הרגע אתה עוזב הכול, זורק את מה שיש לך ביד, זונח את מה שאתה עושה, לא משנה מה, ורץ לתת כדור בראש לבובה שבפינת החדר. כמובן אתה לא באמת נותן כדור בראש אלא רק עושה עם האצבעות צורה של אקדח וצועק "בם בם" כמו ילד מפגר, אבל זו התרגולת, ובסך הכול זה היה הגיוני שלא נסתובב עם אקדחים שלופים כל היום.
בלוחמה בשטח בנוי אסור להשאיר מחבל בזמן קרב בלי לעשות לו וידוא הריגה, אחרת הוא יכול פתאום להתאושש ולדפוק לך כדור בגב. אז חייבים לתת לו כדור בראש ורק אז להמשיך לחדר הבא.
אבל טקס הכדור בראש הזה הוא גם מה שבנה בנו ריכוז של תנין ששולח שתי עיניים מעל המים ומתרכז בפילון קטנטן שבא לשתות קצת מים בנהר; והתנין הזה בשקט־בשקט מזיז את זנבו מתחת למים בשביל להתקרב קצת, וכל הזמן הזה העיניים שלו לא זזות מהפילון. ככה אתה נעול על המבוקש. והתנין הזה, כשהוא מספיק קרוב הוא נדרך, ואז ברגע אחד כמו משחרר את הנצרה ויורה את הלסת האימתנית שלו ישר לצוואר של פילוני ומושך אותו לתוך הנהר, מטביע אותו וחוסם לו את העורק הראשי בעת ובעונה אחת. את הריכוז הזה ואת קור הרוח הזה לא מקבלים בבת אחת.
צריך לעבוד בשביל זה, כי אם אתה מאבד את הריכוז ומתחיל לחשוב על החברה הכוסית שלך, על מסיבת טבע או על הפחד שפתאום יבוא אבא של הפילון ויתקע בך איזה חט קטלני או ימעך אותך ברגל הענקית שלו או יזרוק עליך איזה מטען מאולתר – אז הלך עליך.
גם שבריר שנייה יכול להיות ההבדל בין חיים למוות....."
על הספר:
"ארז מעוז הוא לא אדם שהעבר מעסיק אותו. כשלא טוב לו, הוא זז הלאה, מהדת, מזכרונות הילדות, מהמבצעים הטראומתיים בצבא. הוא חי את הרגע ובתור הבעלים של אחד הברים הנחשבים בתל אביב, הוא גם יודע איך לעשות זאת. אז מה אם יש לו לפעמים חורים שחורים ששואבים אותו אל מצולות הכאב? הוא לא ייתן להם לבלבל אותו.
אבל לחיים בכל זאת יש תכניות משלהם. ולפתע כל המודחק צף מעלה ודורש מארז להתעמת אתו, לברר אותו, לעשות אתו שלום."

התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

ביום שלישי 12.12 תתקיים בפלטפורמה רחובות פעילות לאימהות לאחר לידה

את המפגש תנחה דינה אלטשולר ויסוצקי | מנחת הורים, משפחות ובני נוער | מנחה ומלווה מעגלי נשים ואמהות.

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 0


אמא בחופשת לידה? בואי עם התינוק/ת למפגש חגיגי ומואר לחג החנוכה!

חנוכה הוא הזדמנות נהדרת לעצור, להתבונן על האור הפנימי ולהודות על הניסים הגלויים והנסתרים בחיינו. בואי להתאוורר, לבלות זמן איכות עם התינוקי ולפגוש אמהות נוספות

את המפגש תנחה דינה אלטשולר ויסוצקי | מנחת הורים, משפחות ובני נוער | מנחה ומלווה מעגלי נשים ואמהות

שלישי | 12.12 | נר חמישי של חנוכה | 10:00 | הפלטפורמה

עלות: 45 ש"ח

למעבר להרשמה haplatforma.org.il/1427
התפרסמו 0 תגובות לכתבה.

יניב מרקוביץ' על החלטת שר הפנים לקיים הבחירות ב - 31/1/24: "אני נערך לבחירות בכל הכוח אבל חושב כל העת על המשפחות וזו טעות בעיניי לקיים בחירות עוד חודש"

מערכת האתר | | תגובות: 17


עקב המלחמה המתמשכת בעזה והאפשרות לפתיחת מלחמה נוספת בצפון. רובה של המערכת הפוליטית המקומית ציפתה שמערכת הבחירות תדחה לפחות לחודש פברואר. אולם, אתמול הפתיע שר הפנים והכריז כי הבחירות ייערכו בחודש הבא ביום שלישי 30/1/2024 ובהודעתו הוא מחזיר את מערכת הבחירות לתודעה הציבורית. אך על רקע אזעקות, מטחי טילים ונפגעים בחזית ובעורף יהיה קשה למועמדים לנהל "חגיגת בחירות".

למרות הודעת השר על מועד הבחירות, ההודעה צריכה להיות מאושרת בוועדת הפנים של הכנסת ובוועדה כבר נשמעים קולות נגד התאריך המוצע. הסיכוי בוועדה לדחות את התאריך המוצע על ידי השק קלוש אך לא בלתי נמנע.

יניב מרקוביץ'


אני נערך לבחירות בכל הכוח אבל חושב כל העת על המשפחות וזו טעות בעיניי לקיים בחירות עוד חודש.

137 חטופים עדיין בשבי, עשרות אלפי חיילות וחיילים מגוייסים וחלקם נמצאים בלב שטח האויב, עשרות אלפי מפונים שנמצאים ללא פתרון, עסקים שקורסים ונסגרים אבל למרות כל הדברים האלו בחירות- מאוד מאוד דחוף לקיים בינואר. שלא תבינו אותי לא נכון, דווקא כעו״ד אני מבין את החשיבות האדירה בקיום בחירות ומימוש הזכות הדמוקרטית שלנו כאזרחים אבל צר לי, לא בעת הזאת. מה מצפים שיקרה עכשיו? נעלה שלטי חוצות שבוע הבא? נחזור לקיים חוגי בית וכנסים? את מי זה יעניין עכשיו?

כנראה שזה לא מעניין אף אחד מה יהיה והעיקר זה לעשות עוד וי. צר לי שזו ההחלטה שהתקבלה אבל היא מצטרפת לעוד המון החלטות הזויות אז אני כבר לא מופתע. מצטער אותי שזו המציאות שכופים עלינו. חבל
התפרסמו 17 תגובות לכתבה.
 • אורח
  הנה התחילו התירוצים
  הגב 05.12.23 18:52
 • אורח
  פוליטיקאי פוליטיקאי
  06.12.23 06:41
 • אורח
  יניב תחשוב על המשפחות בדרך יבנה. גשם בחוץ ורחוב עזה ברחובות בוכה. ואתה לא עונה
  הגב 05.12.23 18:52
 • אורח
  ראיתי אתמול ,"שמטפלים" בדרך יבנה.פותחים חזרה חלק מהריצוף , שלקח להם שנה לשים. הרחוב הזה נראה כמו ציר ,שצה"ל פתח לגילוי מטענים.
  07.12.23 07:05
 • אורח
  ממליץ להשקיע בפחים שחורים.הם מצוינים
  07.12.23 15:21
 • אורח
  דיי נמאס שמושכים כך את החבל, תקיימו בחירות וזהו.
  הגב 05.12.23 19:05
 • אורח
  מסכימה עם כל מילה. יניב צודק ורצוי שיעצרו התהליך. זה נורא לדעת שבזה מתעסקים העסקנים כשאנחנו במלחמה. לא יאומן לאן הגענו😪
  הגב 05.12.23 19:21
 • אורח
  אם זה היה נגד ביבי מרקוביץ היה גם מסכים לבחירות באמצע המלחמה. הבעייה שזה סיום הקריירה שלו לכן זה כואב לו. הציבור לא קונה את הניסיון להשתמש במלחמה ולהאחז בכיסא
  05.12.23 19:36
 • אורח
  לא יעזור גם אם התקיימו עוד חצי שנה, פחדן נשאר פחדן. שעושה את דברו של ראש העיר
  הגב 05.12.23 19:25
 • אורח
  הפחד מהתבוסה ניכר בין השורות
  הגב 05.12.23 19:34
 • אורח
  קשה לי אפילו להבין מדוע כל כך ממהרים לערוך בחירות עכשיו, יש לזה סיבה אחת שכל מי שהתגייס נמצא בחזית ולא יוכל להצביע כך שהרבה עיריות הגוש הדתי יכנס במקומות שלא היה להם דריסת רגל ובעצם החלטת השר הראשונית על אי קיום הבחירות עכשיו היתה יותר נכונה. אין לי מושג מה בער לרשויות לקיים את הבחירות עכשיו אין לכם לב אנושי? איפה אתם חיים מחוץ לכדור ? אין לקיים בחירות עכשיו, רק אחרי המלחמה!!!!!
  הגב 05.12.23 19:35
 • אורח
  בהחלט צודקים בחירות רק אחרי המלחמה
  הגב 05.12.23 20:15
 • אורח
  לבטל את הבחירות. כולן , ולהשאיר את ביבי ומלול לנצח.
  הגב 05.12.23 20:40
 • אורח
  אבי בר תפסיק למחוק תגובות, נימאס ממך.
  05.12.23 21:50
 • אורח
  כמה צביעות. מי המטומטם שיאמין לו? כולם יודעים שזה לא פשוט לדחות כל כך הרבה זמן. ובעוד חודש אנחנו כבר בשגרת מלחמה והחיים ממשיכים תוך כדי לחימה. וזה רע מאוד למשוך תקופת בחירות יותר מידי.
  הגב 05.12.23 22:04
 • אורח
  גם עוד 200 שנה יניב לא ייבחר, אבל קיבל הזדמנות פרסום כאן, אז למה לא?
  הגב 07.12.23 13:17
 • אורח
  אני מתגעגע לריחות של שוק עירוני ישן
  הגב 07.12.23 15:22
 • אורח

רוכב אופניים חשמליים נפגע קשה ממשאית

מערכת האתר | | תגובות: 4


בשעה 15:39 התקבל דיווח במוקד 101 של מד"א במרחב איילון על רוכב אופניים חשמליים שנפגע ממשאית בכביש 40 לצומת ברנר. חובשים ופראמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי"ח קפלן, גבר כבן 40 עם חבלות בראש ובגפיים.

חובש רפואת חירום במד"א נתנאל מוסאי סיפר: "כשהגענו למקום ראינו את הרוכב שוכב על הכביש כשהוא מעורפל הכרה וסובל מחבלות בגופו. הענקנו לו טיפול רפואי שכלל חבישות ומתן תרופות ופינינו אותו בניידת טיפול נמרץ של מד"א לבית החולים כשמצבו קשה."
התפרסמו 4 תגובות לכתבה.
 • אורח
  פלא שרק אחד ניפגע הם נוסעים בלי כל בטיחות פוגעים באנשים בשוק ובורחים נוסעים באדום ונגד כיוון התנועה ואין אכיפה כלל
  הגב 05.12.23 17:05
 • אורח
  צודק
  05.12.23 18:08
 • אורח
  צודק
  05.12.23 20:44
 • אורח
  הגיע הזמן לדרוש מהם ביטוח כמו כל כלי תחבורה
  הגב 05.12.23 20:10
 • אורח

תלמידי פרחי המדע יצרו את דגל ישראל האנושי לחיזוק החיילים וכוחות הביטחון

על הצילום אחראי אסי לוי, אבא של אחת מתלמידות בית הספר שצילם ברחפן

חנה קקיאשוילי | | תגובות: 2


תלמידי בית ספר פרחי המדע יצרו השבוע צילום עוצמתי במיוחד כאשר התכנסו חצר בית הספר ויצרו את דגל המדינה. המטרה חיזוק חיילי צה"ל, כוחות הביטחון ועם ישראל שיחד ננצח.

על הצילום אחראי אסי לוי, אבא של אחת מתלמידות בית הספר שצילם ברחפן

https://www.facebook.com/100031896802056/videos/213416125136049
התפרסמו 2 תגובות לכתבה.
 • אורח
  מרגש מאד.מאנחנו עם מיוחד
  הגב 05.12.23 18:08
 • אורח
  מקסים ... מקסים .. עם מנהלת כמו לילך הכל קורה בטוב
  הגב 05.12.23 18:30
 • אורח

לוח השפלה - דירות למכירה

אורח

אורח
09.11.23 05:43
דירת 4 חד על קומה שלמה ענקית. צד דרומי לגן העיר צד צפוני למדרחוב. משופצת ללא מעלית טל 0524035553
אורח
07.11.23 18:48
להשכרה 5 חד, מעלית ,קומה ד, מזגן מרכזי ,מרפסת שמש, דוד"ש,ממ"ד.בתיה מקוב 0509454686
אורח
19.10.23 12:55
להשכרה. ללא תיווך 5חדרים 100 מ״ר, בשיכון המזרח. יש מקלט. קומה ראשונה מתוך 3 קומות,ללא מעלית. כניסה מיידית. טלפון 0536280767
אורח
18.10.23 23:53
0508959222 לרצינים בלבד
אורח
18.10.23 23:52
להשכרה וילה מפוארת נוף מטורף במושב פתחיה
אורח
17.10.23 09:15
גם מחירי הדירות ממש גבוהים
אורח
16.07.23 20:32
בהגזמה השכירות פה ועוד על דירות 3 חדרים מה נסגר עם המשכירים כאן ראיתם את הדירות לשכירות באשדוד באשקלון אותם דירות חדשות ויותר גדולות בחצי מחיר חייבים לעשות מהפכה דחוף ולהוריד ולעצור את העליות בשכירות מילא רוב הדירות ישנות ובקומחל בלי מעליות מזה ההזיה. הזאת
אורח
17.07.23 08:53
חזירות של בעלי הדירות. וגירות על הפנים. ככה זה עשירים ורומסים כל אחד הוציא את מחיר הדירה עשרות פעמים מהשכירות והחזירות מביאה תיאבון לעוד חזירות וראש העיר שלוו
אורח
11.07.23 01:08
ASA


לוח השפלה - דירות להשכרה

אורח

אורח
05.11.23 10:48
דרוש דירת גן / פנטהאוז להשכרה בניין בוטיק בלבד לפרטים 050-526-7403 יגאל
אורח
28.10.23 21:28
דרושה דירה להשכרה ברחובות. רצוי דירה מחולקת לשניי שותפים דתיים.
אורח
21.10.23 10:00
להשכרה דירה בבת ים ללא תיווך . 2 חדרים 64 מטר . דירה שעברה שיפוץ מסיבי הכול חדש בדירה כולל מטבח , רצפה אמבטיה שירותים פשוט הכול הכול חדש .052-5302222
אורח
19.10.23 12:57
להשכרה. ללא תיווך 5חדרים 100 מ״ר, בשיכון המזרח. יש מקלט. קומה ראשונה מתוך 3 קומות,ללא מעלית. כניסה מיידית. טלפון 0536280767. 5000 ש״ח.
אורח
13.12.22 16:51
להשכרה
אורח
21.05.23 21:38
על מה מדובר
אורח
21.05.23 21:41
על מה מדובר בנס ציונה
הצג תגובות נוספות
אורח
21.11.22 09:46
.
אורח
06.06.22 23:23
דירת גג קסומה להשכרה. 3 חדרים, בשכונת אברמוביץ . גג פרטי ענק ומרפסת פטיו. משופצת ומרוהטת 0526355445 בולי
אורח
07.11.22 07:33
יש תמונות?
אורח
28.07.23 00:48
יש תמונות?
אורח
24.03.22 19:08
שלום


לוח השפלה - רכב

אורח

אורח
05.11.23 10:49
סקודה למכירה 050-526-7403
אורח
02.10.23 15:41
הונדה סיוויק 1997 קמ 426761 סנורוף אוטו של ערסים עם כל התוספות של ערסים
אורח
07.09.23 20:33
רכב
אורח
23.06.23 11:05
היוןש מכיתה ו1
אורח
28.05.23 13:26
למכירה טויוטה קורולה היברידית 2019 52000 קמ יד 2 מצב מעולה, חסכונית, מחירון 0545555299
אורח
20.06.23 15:18
כמה עולה החלפת סוללה?
אורח
05.10.23 10:03
זה סוד שמור.
אורח
21.10.23 11:09
כנראה יותר ממחיר הרכב עצמו.חחח. רכב טוב.
אורח
17.12.22 12:54
שברולט אופטרה 2008, מצב מעולה, 0525268687
אורח
15.12.22 15:15
למכיה קיה פיקנטו 2018 חדשה. גיר אוטומטי עם טסט לשנה. 0528882882
אורח
29.05.23 12:06
עזוב א6ותך שטויות אחי זה סתם
אורח
18.11.22 14:34
למכירה


לוח השפלה - דרושים

אורח

אורח
23.09.23 20:23
עוסים ? אחיות ? גרונטולוגים ? מרפאים בעיסוק ? רוצים לעבוד בבוקר בלבד ? עם הגיל השלישי ? מיצוי זכויות - לא טיפול ! הדרכה מלאה ! רכב חברה ! ותנאים מצויינים ? נשמח לקוח ! משרה 1000 Jobs@nathan.co.il חברת נתן .
אורח
21.09.23 07:08
שיעורים פרטיים במתמטיקה, תכנות ואנגלית ממהנדס עם נסיון רב 0545765747 אילן
אורח
19.09.23 13:32
שיעורים פרטיים במתמטיקה הכנה לקראת מבחני הבגרות בכל הרמות ליחידים וקבוצות מורה ורכזת מתמטיקה שש שנתי בעלת ניסיון רב. השיעורים מתקיימים בביתי (בגדרה) או בזום. ליצירת קשר ופרטים נוספים בפלאפון - 052-3577051 חן
אורח
19.09.23 13:26
שיעורים פרטיים במתמטיקה
אורח
30.08.23 22:09
דרוש מכונאי למוסך ברחובות עבודה 6 ימים מ תנאים מעולים 0528599901
אורח
22.02.23 23:10
מחפשים עבודה שלחו קורות חיים ל 055-7040165 ווצאפ
אורח
05.02.23 10:37
למשרד מדידות והנדסה במערב ראשל"צ דרושה מזכירה עם ניסיון לטיפול בעבודה שוטפת והתנהלות מול מס' גורמים. למשרה מלאה 5 ימים בשבוע. קו"ח ניתן לשלוח למייל lizshoval@gmail.com
אורח
26.12.22 13:45
מה


עבור לעמוד הבא
עבור לעמוד הקודם
לקריאת הכתבות יש לדפדף לעמוד הבא, ניתן לדפדף באמצעות לחיצה על החץ בצד שמאל